PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STAR TV'Ye TEPKİ ! Yanlı Anlatım Tepkimize Kulübümüzden Destek

Sayfa : [1] 2 3 4

Emirhan Makul
15.09.2011, 10:55
Liverpool Maçı Daha Dün Oynandı Unutmadık İngilterenin Düzünde Penaltı Kurtardıkran Sonra 5 Saniye Bekleyip "Aferin Onur Aferin" Demesini Kısık Sesle.

Eğer Tarihe tanıklık ediyorsak güzel maçlarımızın güzel gollerimizin arka planında üzülen bir spiker sesi duymak istemiyoruz.

Dün gece tüm iğrençlikleri yaptı İlker Yasin.

Ve Gol Ve Gol dedi hızlı bir şekilde sonra sustu , Messi diye evleri inleten o ilker yasin ta 20 sene öncesi anlatım tarzı ile ve gol dedi ve karaktersizce sustu.

Çoğumuz duymadı belki coşku ile ancak maç sonunda "Uefa Daveti ile geldiği italyada" ile başlayan cümleleri vurgulaya vurgulaya bitirdi yayınını.

Bu Zat Doğan Tv Spor Genel Müdürü , Konuşmasını bilmeyen daha futbolcu isimlerini okuyamayan miydesiz bir herif.

Küfür ederek , aramızda konuşarak hiç bir yere varılmaz , fazla değil 5 dakikanızı ayırıp gerekli yerlere e-mail atarsanız uygun bir dille somut bir adım atılmış olur.

Kısa ve Net İstemiyoruz !

Star Tv E-mail Adresi ; bizeyazin@startv.com.tr

Doğan Haber Ajansı Spor ; dhaspor@dha.com.tr

Ertem Şenerin Twitteri ; https://twitter.com/#!/_ertemsener

Alo Star Tv Hattı ; 0212 478 07 87

Sibel
15.09.2011, 10:56
Aklı firar, gönlü firar, her şeyi firar! Yedi bitirdi bizi resmen.

Ilelioglu
15.09.2011, 10:59
Kesinlikle katiliyorum, yanimda mac boyunca sadece bu adama küfür eden biri vardi..:D

Bu adam artik bizim maclarimizi anlatmasin, Ertem Sener'i begenmistim Bilbao macinda...

Yada Sabri Ugan'da olabilir ama Ilker Yasin olmasin...

Ayrica baska bir yorumcu bulsunlar, Erman Toroglu cok sacmaliyor...

Her ikiside ciddiyetten uzaktilar, dalga gecer gibi mac anlattilar...

Ayrica Ilker Yasin bizim gole sanki üzüldü gibi geldi bana...

Canberk
15.09.2011, 11:00
2 lafından biri Uefa'nın davetiyle buraya gelen TRabzonspor.
Lan allahsız sen kimsin de bizi küçültüyorsun .

Mail yağmuru başlasın o şerefsiz uzak dursun bizden...

Harun-61
15.09.2011, 11:01
Dünkü gol'de bence oda bizler gibi sok gecirdi, tekrarini izledim bir kac defa.
O yüzden zanda bulunmak istemiyorum.

Fakat mac anlatimi rezalet.

Yanlis bilgi veriyor, Pazzini Lazio'dan kiralanmis v.s.
Sanki biraz da Ertem Sener'i taklid etmek istedi;
Zannetinin restorani var gibi :)

.

SILENT06
15.09.2011, 11:06
Dün akşam TV'den maçı izlerken, spiker maçı öyle bir sunuyordu ki, sanki Bank Asya ligindeki bir maçı anlatıyordu. Maç FB'nin maçı olsaydı, bir tarafını yırtardı sanırım. Ben Şampiyonlar Ligi maçlarımızı İlker Yasin'in sunmasını istemiyorum. Bu kadar ruhsuz maç anlatılmaz ya. Maçı anlatırken yaptığı gaflara ne demeli.

-Zokora'ya Zokorooo demesi,

-"Sahada o kadar çok Arjantinli var ki, bunlardan bir tanesi de Colman" demesi,

-Glowacki'nin adını hatırlamaması, Glo dedikten sonra duraksayıp, sonra glowacki evet" demesi,

-Karşılaşmanın oynandığı stadı "San Siro" olarak tanımlaması,daha sonra eski adı "San Siro" yeni adı "Guiseppe Meazza" diyerek durumu düzeltmeye çalışması, sonra stadın adına "joseppameazza" gibi garip birşey demesi,

-Ünal Karaman'a, önce Ünal Kahraman demesi,

-Golden sonra, "Golü atan Celutska değil mi hocam?" diyerek Erman Toroğlu'nun onayını beklemesi,

Bir ara Inter takımının adına internasyonel diyecek sandım.

Ben bu adamın bizim maçları sunmasını istemiyorum. Tüm renktaşlarımı startv ye mail göndermeye davet ediyorum...

ozturk
15.09.2011, 11:08
Gerçekten çok kötü maç anlatıyor..

Bir dahaki maça vermeseler bari..

Ahmet KESKİN
15.09.2011, 11:08
arkadaşlar şikayetle olmaz bu iş bu elamandan kimse vazgecmez köksalmıs elaman..

tek çözüm var ...

aramızda para toplayalım hatta carsı ve ultra arslan forum üyelerinede mesaj cekip gerekli parayı toplayıp...

bir tetikçiyle anlaşalım çççççççççççç

Ahmet KESKİN
15.09.2011, 11:10
garanti olsun 2 tane tetikçiyle anlaşalımm

Murat Altun
15.09.2011, 11:14
İlker yasin kimsenin maçını anlatmasın

Anıl Caner
15.09.2011, 11:14
Akıl fikir derken golden sonra bildiğin beyni firar etti kamilin.

Ilelioglu
15.09.2011, 11:17
Bir Futbolcuya "Traktör" dedi...:D:D

Enes Ünal Kaya
15.09.2011, 11:18
ilker yasin maç anlatmasın hatta

Atılay
15.09.2011, 11:18
totemi bozmasak mı ya :D

İko61.41
15.09.2011, 11:20
Yapmış olduğu ayrımcalık kesinlikle boş kalmamalı.Türklügünden bile şüphe duyuyorum ben bu adamın.ÇEKEMEYECEKLER AMA KABULLENECEKLER.Efsene herkesi silecek herkesi bunlarda dahil.

Yaldız61
15.09.2011, 11:20
aynen yönetime bildirip insanları kanser etmesinler böle insanlar insanın maç izleme zevgi şevki kırılıyor bu tip insanların yüzünden

SILENT06
15.09.2011, 11:23
Valla ben keyifle maç izlemek istiyorum. Bu adam insanda keyif bırakmıyor. Ben star tv ye gönderdim mail. Tüm renkdaşlarımı da duyarlı olmaya davet ediyorum. Acaba diyorum dün akşam ki maç FB nin maçı olsa nasıl anlatırdı diye düşünüyorum. Yanlış bilgi vermesi neyse de, adam sanki maç anlatmıyorda, National Geographic'de belgesel sunuyor. Ben adamın ruhsuzluğuna kızıyorum. Bir ara adam üzüldü mü acaba diye içimden geçmedi değil...

B.AKDEMİR
15.09.2011, 11:23
Mail ve telefon yağmuruna tutmak lazım bunları.Bir daha anlatmasın arkadaş.Ruhsuz herif.

apachi61
15.09.2011, 11:24
fener maçı anlatsaydı emin olun goller gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolll olurdu
bizde ise sadece ; gol oldu

İko61.41
15.09.2011, 11:25
Valla ben keyifle maç izlemek istiyorum. Bu adam insanda keyif bırakmıyor. Ben star tv ye gönderdim mail. Tüm renkdaşlarımı da duyarlı olmaya davet ediyorum. Acaba diyorum dün akşam ki maç FB nin maçı olsa nasıl anlatırdı diye düşünüyorum. Yanlış bilgi vermesi neyse de, adam sanki maç anlatmıyorda, National Geographic'de belgesel sunuyor. Ben adamın ruhsuzluğuna kızıyorum. Bir ara adam üzüldü mü acaba diye içimden geçmedi değil...
Üzlüyor tabi onların yapamadıklarını bizim kaplanlarımız yapıyor....Ağlatana kadar onları devam =)

SILENT06
15.09.2011, 11:26
fener maçı anlatsaydı emin olun goller gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolll olurdu
bizde ise sadece ; gol oldu

Aynen. Onur kalede iken yaptığı kurtarışa sadece aferin diyen adamdan ne beklenir. Tolga'ya da aynısını yaptı.

Berk
15.09.2011, 11:27
Katılıyorum ama İlker Yasin'in bu anlatım tarzı bize özel değil, adam anlatamıyor genel olarak, onun işi değil spikerlik.
Sabri Ugan yada Ertem Şener varken İlker Yasin gerçekten çok anlamsız.Özellikle Sabri Ugan ilk tercihimdir kesinlikle.

Bera B.
15.09.2011, 11:28
İlker Yasin maç anlatmasın. İlker Yasin yaşamasın. Kadayıf oldu hala devam ediyor.

Mehmet Dinç
15.09.2011, 11:29
Adam sırf Milanmo seyahati yapabilmek için maç anlatmaya talip olmuş herhalde, Doğan grubunda hiç mi spiker kalmadı yahu.

Cengiz Çubukcu
15.09.2011, 11:30
arkadaşlar bari bugün tadını çıkarın, bu kadar da ön yargılı olmayalım...yanlız bir şey dikkatimi çekti, o kime iyi dediyse 2 dakika içinde dünya kadar hata yaptı ya da sakatlandı :)

Burçak
15.09.2011, 11:31
sen bi insana zorla maç anlattırırsan ve bu kişi Trabzonsporu çekemeyen biriyse aynen bu şekilde anlatır maçı. Ruhsuz herif. anlatmasın Trabzonsporu ağzına almasın

MaHMuT_61
15.09.2011, 11:32
Uşaklar ve kızlar kazanalımda isterse sessiz maç yayını versinler ancak bende sizler gibi okuma yazması olan birnin spikerlik yapmasını isterdim.

SILENT06
15.09.2011, 11:32
ARKADAŞLAR ŞU YAZIYI OKUYUN LÜTFEN.YORUMLARI VE ESPRİLERİ BEN ÇOK BEĞENDİM

santrahaber.com

AYRICA BAKIN:

adres:http://www.santrahaber.com/yazar/TRA...R-GERCEGI/1307 (http://www.santrahaber.com/yazar/TRABZONSPOR-GERCEGI/1307)

Ben espri ve yorum göremedim bu yazıda. iki farklı link vermeye çalışmışsın sanırım ama olmamış...

barisb
15.09.2011, 11:33
sadece bizim maçları değil, hiçbir maçı anlatmasın.

kalkanbalığı
15.09.2011, 11:34
Yanına da Erman Toroğlu'nu vermesinler... Adam bize de verin bu görüntüleri Telegolde yayınlayalım diyo... maç esnasında....

Buğra Sekban
15.09.2011, 11:34
ve golün sahibi GOLAWCKİ .....

bu adam tüm interi ezbere sayar trabzonspor'un kadrosunu sayamaz bu sadece trabzonspor'la alakalı değil gerçekten oldum olası be gerizekalı adamlarını ismini beceripte söyleyemez hep atıyor

SILENT06
15.09.2011, 11:35
ve golün sahibi GOLAWCKİ .....

bu adam tüm interi ezbere sayar trabzonspor'un kadrosunu sayamaz bu sadece trabzonspor'la alakalı değil gerçekten oldum olası be gerizekalı adamlarını ismini beceripte söyleyemez hep atıyor

Bu adamı gören yok mu koca Star Tv'de...Nasıl maaş veriyorlar buna...

Sibel
15.09.2011, 11:36
İlker Yasin'i bir yana, Erman Toroğlu'nun espri demeye yürek isteyen o kötü ötesi espri çabalarından bir tek ben mi rahatsız oldum?

SILENT06
15.09.2011, 11:42
İlker Yasin'i bir yana, Erman Toroğlu'nun espri demeye yürek isteyen o kötü ötesi espri çabalarından bir tek ben mi rahatsız oldum?

Tamamen Star TV'nin ciddiyetsizliği. Herkes rahatsız oldu. Yani olması gerekir. Gerek mail yoluyla Star TV'ye ve gerekse Trabzonspor yönetimine tepkilerimizi bildirmeliyiz...

pazarkapılı
15.09.2011, 11:43
torogluna futbolu cogu kisiden daha iyi bilir....eski futbolcu nede olsa....yorumlarinida begenirim bazen sacmalasada....ilker yasin e de yeter da yeter diyorum....biragin habu islari daaa....

SEDAT
15.09.2011, 11:44
-Adam mal ya ...

Barış Burak
15.09.2011, 11:51
Ertem Şenerde anlatmasın, bu şike sürecinde söylemleri sinirlerimi zıplattı.

İlker Yasen,pardon yasun,bi dakka, mahsun muydu? lo lo lo lo mahzunnnn.

Bu adam değişik, sanki baboy torpiliyle emekli olacak gibi.

Emerhan,pardon,emirhon,bi dakka emirson muydu? heh emerson kardeşim, başlık iyide, star tv ya ertotem, ya da İlter Tahsine veriyor bu işi, başka seçeneğimiz yok maalesef.

(Yiğit Özgürün bazı karikatürlerini, İlker Yasinin maç anlatımlarından sonra yaptığını düşünüyorum)

omer61
15.09.2011, 11:51
inter gol atsaydı yine aynı şekilde gol oldu derdi heralde.

Hasan61
15.09.2011, 11:52
Spor müdürü bu değil mi?
Kendi kendine mi şikayet edecez:)?

Ilelioglu
15.09.2011, 11:56

Emerhan,pardon,emirhon,bi dakka emirson muydu? heh emerson kardeşim, başlık iyide, star tv ya ertotem, ya da İlter Tahsine veriyor bu işi, başka seçeneğimiz yok maalesef.

(Yiğit Özgürün bazı karikatürlerini, İlker Yasinin maç anlatımlarından sonra yaptığını düşünüyorum)

Evet haklisin, Ertem Sener'in bizle ilgili söyledikleri hos degildi, bu durumda geriye Sabri Ugan birde adi aklima gelmiyor ama cok güzel bi sesi var anlatsin. :):D

bordo61
15.09.2011, 11:58
Çok ruhsuz anlatıyor :)

Tunay ERDEM
15.09.2011, 11:58
bu adamın tarzı bu, işi bilmiyor. yoksa bize garezi olduğunu sanmıyorum. hiçbir takım taraftarının maçımızı ilker anlatsın dediğini görmedim zaten daha.

Ilelioglu
15.09.2011, 11:59
Iceride oynadigimiz Toulouse ve Liverpool maclarini kim anlatti ise onlardan biri anlatsin iste. :p

Remzi
15.09.2011, 12:00
Emre Tilev ve ilker yasin hariç kim anlatırsa anlatsın. Bu türler maç zevkinin içine ediyor.

Berk
15.09.2011, 12:06
Iceride oynadigimiz Toulouse ve Liverpool maclarini kim anlatti ise onlardan biri anlatsin iste. :p

Toulouse maçı - Sabri Ugan

sDhesh1UE_8

Berat Akçay
15.09.2011, 12:08
Maçtan önce demiştim yine uyutur diye.

Bravo ne lan aferin ne . Volkan kurtarsa nasıl söylerdiniz bir tarafınızı yırtarak.

Yaşlandın moruk .Çocuklara anlat maçı ki uyusunlar ;)

Berat Akçay
15.09.2011, 12:10

sDhesh1UE_8
İşte bunu istiyorum. ''Şans bu kadar mı uzak olur '' :) Sabri Reyizz

Sefa Alış
15.09.2011, 12:11
adamı boşuna alay konusu almamışlar.
http://www.youtube.com/watch?v=wEG_lrkaQX8
yavuzun minibüsü ilker yasin chelsea -fenerbahçe maç anlatımı :D

Burhan61
15.09.2011, 12:12

işyerinde kahkaha attım resmen:alkış:

melancoly
15.09.2011, 12:15
aradım küfür ettim rahatlardım herkezede tavsiye ederim

Sami Kuk
Maçın anlatımı neydi öyle ya isteksiz zevksiz anlatmdı

Barça maçlarını anlatan kimdi messi neyin nesi diyen:)

Turgay Atalay
İlker Yasini bilmem de akşam ki maçı Ertem Şener anlatsaydı Tolganın öpülmedik yerini bırakmazdı, hatta kanal kapanabilirdi. İlker Yasin harbiden maç anlatma ya

Sami Kuk
15.09.2011, 12:16
Ts-Touluse macını anlatan kim o olması lazım artık

Ilelioglu
15.09.2011, 12:18

sDhesh1UE_8

Iste bu...:alkış:

Mac böyle anlatilir, ayrica bu gol ne ki biz deplasmanda Inter'e gol attigimiz halde adam(!, Ilker Yasin) sadece gol demek ile yetindi.:rolleyes:

Tekke
15.09.2011, 12:18
aradım küfür ettim rahatlardım herkezede tavsiye ederim

Mail attım kibarca, ruhsuz adam dedim, kusura bakmasın üzüldü Trabzon yenince dedim :))

Berat Akçay
15.09.2011, 12:20
Ts-Touluse macını anlatan kim o olması lazım artık
Sabri Ugan

Alihan Ertürk
15.09.2011, 12:21
Zokoro diye başladı, ardından düzeltti neyse ki Zokora'ya çevirdi,
Daha sonra Colman'a Zokora demeye başladı.

Tolga Milito'nun topunu çıkardı, aynı Liverpool maçında Onur'a yaptığı gibi 5 saniye sonra ''Aferin sana..'' dedi, geçti.

Celustka golü attı ''Gol, evet gol..'' dedi geçti..

Maç bitti ''Aklı firar, gönlü firar anası evden firar..'' reklamını sürdürdü.. Maçın kısa bir özetini yapayım dedi golü Glowacki attı dedi.

:rolleyes:

Yılmaz
15.09.2011, 12:23
atarsa gol olur !!
ertem şener olsaydı keşke (!)
=))

Alihan Ertürk
15.09.2011, 12:23
Bir de bu adam 1-2 gün önce LigTV'de spikerler için hazırlanmış özel bir programa katılmış, yok ruh yok bilmemne diye atıp tutan bir adam.
Gülesim geliyor sinirden. :D

Ömür Karadeniz
15.09.2011, 12:31
Ya arkadaş biz bu kadar boş işlerle uğraşan adamlar olmamalıyız,ne yaptı adam gayet güzel anlattı,fenerli gibi davranmayı bırakın artık.

Alihan Ertürk
15.09.2011, 12:39
Ya arkadaş biz bu kadar boş işlerle uğraşan adamlar olmamalıyız,ne yaptı adam gayet güzel anlattı,fenerli gibi davranmayı bırakın artık.

Yok artık ya.. Güzel anlatmış..

Peh peh peh..

Yaldız61
15.09.2011, 12:43
ilker yasin .................................................. ... anladın sen .!

SEDAT
15.09.2011, 12:50
- Yalandan gol diye bağırmış köpek herif...

danger00
15.09.2011, 12:55
milano, londra, paris gibi deplasmanlarda herhangi bir maç olursa o maçı ilker yasin anlatır.

bundan sonraki 5 maçımızda da bundan dolayı bir tehlike görmüyorum.:)

Gökhan KAN
15.09.2011, 12:56
Tarihi biz yazdık bunlar içine etti. Zokoro ne lan..Arggghhh ne olum Erman. Sonra salak salak gülüş ne lan. Ve gol ne lan..Daha da niceleri..Resmen içine ettiler..

SEDAT
15.09.2011, 13:09
- Allahın malı eski adı san siro dedi ya , bu herif yıllardır futbolun içinde birde...

Serdar A
15.09.2011, 13:12
...Resmen içine ettiler..
Aynen öyle .
Sevinç içten olmayınca ne kadar yapmacık , ne kadar zorlama duruyor .
Hadi bu duruma alıştık sineye çekiyoruz da , o inceden gönderme yapmaları resmen çileden çıkardı .

Erbay
15.09.2011, 13:12
"Firar" mıdır nedir 250 yıldır işlenen konuyu bir daha işleyen bir dizinin reklamını yapmaktan maçı anlatamadı adam. Ne diziymiş arkadaş, bütün dizilerde reklamı yapılıyor, maç içinden anlatılıyor. Derin devlet dizisi midir nedir.

Sacit
15.09.2011, 13:15
Aklı firar, gönlü firar, her şeyi firar! Yedi bitirdi bizi resmen.

maç devam ederken bunu söylemesi hangi akla hizmettir..
bunu anlamak mümkün değil böyle bir rezalet olmaz..

bunu dışında, bu adamın maç anlatması iğrenç den daha iğrenç rezil bir şey.. diğer spikerlere ne oldu da bu adamı getirdiler.. söylediklerinin çoğu yanlış..

Mehmet Dinç
15.09.2011, 13:34
İlker Yasin yüzünden galibiyete bile sevinemedik.

Bu adamı bir daha bizim maça falan vermesinler, kulüp nezninde çalışma yapılması lazım.

Yürüyüş falan yapalım !

maxim
15.09.2011, 13:35
beni en çok rahatsız eden özelliği ruhsuzluğu... hadi saçmalıyorsun, telaffuz yanlış vs. neyse de dünyadaki en beceriksiz spiker bile gol olunca adam gibi bağırmasını bilir yav...Serkan topu kapacağında sesi yükselir,heyecanlanır adamın, bu ise "amann..." diyor. noluyoruz lan?

seydisehir1
15.09.2011, 13:36
Esas rezaleti herkes kacirdi sanirim.. Bir pozisyonda tam serkan topu defansdan sokmek uzereydiki, ilker "amannnn" diye panik ve can havliyle bagirdi... Yani duydugunuzda sanki serkan in topu kapmasi bir endise yaratti ilker de... Nasil korktu serkan topu kapacak diye...

Pessss.

Dawsofield
15.09.2011, 13:52
maç byunca dili nasıl döndüyse

zokoro, zakoro, zokaro ...

şerefsizin işini ciddiye aldığı yok.

.....
15.09.2011, 13:53
Gerçekten çok yazık.

Bu kadar kansız olunmaz ki.

Adam gibi bi spiker çıksın oraya.Nedir bu ya.

fatihmazlum
15.09.2011, 13:55
attım maılı..ılker yasın denen ruhsuz taraflı ve bı okadarda kabıliyetsız(daha futbolcuların adını soyleyemıyor) adamın! bır daha trabzonsporumuzun sampıyonlar lıgındekı maçlarını anlatmasını sıtemıyoruz..ayıp..

a f s
15.09.2011, 14:26
Şampiyonlar ligine Uefa'nın davetiyle değil şampiyon olunca gidiliyor. Erman Toroğlu'nun maçı yorumlaması da kötüydü.

Şampiyonlar ligi kalitesine yakışmıyorlar.

My
15.09.2011, 14:26
Gol oldu sanki gol yedik. Bir şok havası. Sayın kaç saniye konuşamıyor şerefsiz. Bunlar böyle geldi böyle gidecek. Değişmesini beklemiyorum artık. Her zaman diyorum. Trabzon bu memlekette diken kardeşim. Batıyoruz hepsine. Dün İlker'in anlatımını hemen her maç yaşıyoruz. İçerde dışarda. Dünkü maçta biz değilde İstanbul takımı olsaydı bir düşünün heyecanı. Elleri ayakları dolanır futbolcularımızın, taraftarın kı.ında başında öpmedik yer bırakmazlardı.

MehmeTS_ADANA
15.09.2011, 14:27
şikebahçeli ertem şener kavatımı anlatsın

MahmutHSO
15.09.2011, 14:27
Rıdvan gelemediği için Erman ı yorumcu yapmışlardır.Erman nın futboldan anladığı yok.

maydin
15.09.2011, 14:28
Spor müdürü bu değil mi?
Kendi kendine mi şikayet edecez:)?

:D patrona

MehmeTS_ADANA
15.09.2011, 14:31
bülent karpatı arar olduk. :D

SILENT06
15.09.2011, 14:37
Mail atalım arkadaşlar.Duyarsız kalmayalım...

Misina
15.09.2011, 14:42
Spor Medyasının Kaşarı Fb Maçı Anlatırken Taç Bizim İyi Oynamamız Lazım Dikkatli Olmalıyız Sözleri Kulaklarımıza Kazınan İlker Yasin.Ne Hikmetse Bu Geceki Maçı 3.Şahıs Gibi Anlattı.Bundan Sonraki Maçlarımızı Ertem Şener Anlatsın Bizi Detay Manyağı Yapsın Ama Bu Aciz adam maç anlatmasın !

abbas
15.09.2011, 14:43
hakikaten çok önemli bir konu. koca ülkede yorumcu kalmamış gibi birde erman toroğlu nu vermişler. adam gole bile sevinemedi neredeyse. ilk yarı biterken ilker yasin in yorumu; ilk yarıyı gol yemeden kapatırsak ümitlerimizi ikinci yarı korurmuşuz... bu nedir ya! ne ümidi?nasıl bir maç anlatmaktır. kurtulamadık şu ilker yasin denen adamdan yıllardır...

POYRAZ
15.09.2011, 14:45
2 lafından biri Uefa'nın davetiyle buraya gelen TRabzonspor.
Lan allahsız sen kimsin de bizi küçültüyorsun .

Mail yağmuru başlasın o şerefsiz uzak dursun bizden...

Haklisin. Hakkimiz olan Sampiyonlar ligine katildigimizi söyleyemiyorsun bari "Davet" deme köpek kilikli adam.
Hic bir sevinc gösterisinde bulunamadi. Düsünüyorumda eger cimbok veya kus beyinli fe-be bu
galibiyeti almis olsaydi bir tarafini yirtardi. Sampiyonlar ligine 3 puanla baslayan ilk
Türk takimi olduk. Meger ne bicim patlamis Ilker Yasin'in icinde.

Mustafa Umut
15.09.2011, 14:50
Sabri Ugan diyorum ben..

bordo08
15.09.2011, 14:52
Maçtan öncede ilker yasin hakkındaki fikrimi söylemiştim..

Gördümki beni yanıltmadı sağolsun..

Nasıl bir acı varsa içinde daha geçmemiş utanmasa biz gol attık diye ağlayacaktı..

Durup durup uefanın davetiyle geldiğimizi hatırlatmasıda cabası..

Biz oraya türkiye liginin şampiyonu olarak gittik ne kadar zorunuza gitsede bu böyle..

ESER
15.09.2011, 14:53
Rıdvan gelemediği için Erman ı yorumcu yapmışlardır.Erman nın futboldan anladığı yok.

neden gelememis , kocasi izin vermemis mi?

Sefa
15.09.2011, 14:54
Abi adam müdür müdürler en büyüklerin organizasyonlarında görevli olur.. :) Nasıl ki ünlü simaların nikahını belediye başkanları kıyar bizim maçları da müdürler anlatır. (İyi kötü durum böyle)

" Topun ayağa geldiğini belirtiyor hakem " :/

Taner Tonbil
15.09.2011, 14:54
http://www.youtube.com/watch?v=G2da_Mz2W7E

arkadaslar 13. saniyeyi dinlesenize bi Ermanin ahh sesi :D

ESER
15.09.2011, 14:55
Sabri Ugan diyorum ben..

o da cok bos konusuyor be kardesim ya:)

POYRAZ
15.09.2011, 15:05
maçı full indirebileceğimiz link var mı?

Maci komple indirebilirsiniz. Mac Filesonic ve uploadstation isimli upload sitelerine yüklenmisti ama linkleri hizlandirdim. Premium hizda indirebilirsiniz. Türkspikeri degil ama olsun. 2 secenek var ve 2 ser parttan olusuyor.
Indirme bittikten sonra 1. ve 2. yari sklinde 2 video olacak.
Premium hizda indirebilirsiniz maci.

1. Secenek
http://s01.alldebrid.fr/dl/152efd78aa/downote_Inter_Milan_vs._Trabzonspor_9-14-2011_1st_Half.wmv
http://s03.alldebrid.fr/dl/152efe2423/downote_Inter_Milan_vs._Trabzonspor_9-14-2011_2nd_Half.1.wmv

2. Secenek
http://s51.alldebrid.fr/dl/152f8a1e43/downote_Inter_Milan_vs._Trabzonspor_9-14-2011_1st_Half.wmv
http://s51.alldebrid.fr/dl/152f8b02a3/downote_Inter_Milan_vs._Trabzonspor_9-14-2011_2nd_Half.1.wmv

Hürgün Aygün
15.09.2011, 15:05
Koskoca Zokora'yı Zokoro,Colman'ı Coölman yaptı ayrıca bir maç bu kadar ruhsuz anlatılır golde bile bağırmadı nerdeyse.Maç sonu yalakalığı da unutmadı UEFA'nın davetiyle gelen Trabzonspor...

qlii
15.09.2011, 15:13
zokora trabzonsporu alırken millet zokoro die dalga geçiyordu.adam zokoraya kaç kere zokoro dedi diye hatırlıyorum yanlışım olmasın günahını almayalım şimdi yanlışım varsa düzeltin.

SADECETRABZON61
15.09.2011, 15:21
Erman Toroğluna ndn karşısınız bu kadar arkdşlar adam teknik direktörlük yapsa takımı şampiyon yapar :) çok dobra adam ben seviyorum.

Hürgün Aygün
15.09.2011, 15:27
şikebahçeli ertem şener kavatımı anlatsın
Ertem Şener BJK'li...

POYRAZ
15.09.2011, 15:41
Maci komple indirebilirsiniz. Mac Filesonic ve uploadstation isimli upload sitelerine yüklenmisti ama linkleri hizlandirdim. Premium hizda indirebilirsiniz. Türkspikeri degil ama olsun. 2 secenek var ve 2 ser parttan olusuyor.

1. Secenek
http://s01.alldebrid.fr/dl/152efd78aa/downote_Inter_Milan_vs._Trabzonspor_9-14-2011_1st_Half.wmv
http://s03.alldebrid.fr/dl/152efe2423/downote_Inter_Milan_vs._Trabzonspor_9-14-2011_2nd_Half.1.wmv

2. Secenek
http://s51.alldebrid.fr/dl/152f8a1e43/downote_Inter_Milan_vs._Trabzonspor_9-14-2011_1st_Half.wmv
http://s51.alldebrid.fr/dl/152f8b02a3/downote_Inter_Milan_vs._Trabzonspor_9-14-2011_2nd_Half.1.wmv
Linkler yenilenmistir.

Yasin Altuntas
15.09.2011, 15:42

1. Secenek

2. Secenek

Eyvallah Renkdas

Mustafa Önder
15.09.2011, 15:46
Sabri Ugan aga...
O adamın sesiyle Şampiyon Ligi güzel eşleşiyor.

Salih Kara
15.09.2011, 16:04
maçın ilk yarısında interli defans oyuncusunun kısa attığı bir top vardı az daha serkan kapıyordu topu ışte orada interli oyuncunun hatalı pasında ılker yasin refleks olarak aman diye bağırdı mi yoksa bana mı öyle geldi? Hatırlayan var mı pozisyonu?

28TS61
15.09.2011, 16:34
serie a diyecegine la liga dedi gerizekali

FERHAT K.
15.09.2011, 16:44
adam öyle isteksiz mac yorumladiki uykum gelmeye basladi ve italyan moderatöre cevirdim dili

TSuha61
15.09.2011, 16:51
hayret nasıl demedi ezmeler gibi ofsayt nasıl verir ofsayt diye :)

mit_o
15.09.2011, 16:58
ertem şener gelsin ya bizim maçlara bu adama uyuz oluyorum !

Eren Karaahmetoğlu
15.09.2011, 17:00
İlker Yasin bence de anlatmasın. Peki kim anlatsın? Ertem Şener mi? Kesinlikle hayır. Emre Tilev mi? Kesinlikle hayır. Midem bulanacak bizim maçlarımızı o ikisi anlatırsa. Ntv spikerleri anlatabilse keşke. Caner Eler mesela. O anlatsın, ben sabaha kadar dinleyeyim.

Yaşar
15.09.2011, 17:05
Sadece İlker Yasin'e değil Star Tv'ye de gerekli tepkiyi göstermek gerek.
İstanbul takımlarının yenilgilerinden sonra bile saatlerce maç analizleri ve röportajları yapan yayıncı kuruluş, nedense dün akşam aldığımız zaferden sonra hiç bir şey yapmadı. Galibiyeti sıradanlaştırarak, şampiyonlar Ligi'ndeki diğer maçların özetlerini verdi.
Ayrıca maça saat 21:30'da bağlandı, 10 dakika reklam verdikten sonra takımlar sahaya çıkarken tekrar bağlandı.

zafer6161
15.09.2011, 17:05
ertem şener gelsin ya bizim maçlara bu adama uyuz oluyorum !

Maçı Ertem Şener anlatsaydı Tolganın öpülmedik yeri kalmazdı :D

zafer6161
15.09.2011, 17:15

sDhesh1UE_8

buda ertem şener

kbqeI6ZMm7c

buda ilker yasin

rE_KB7Oh6xc

erman gol olduktan sonra bile verrrrrrrr verrrrrr bağırıyor :D

keles76
15.09.2011, 17:19
ünal kahraman dedi ama ünal karamanda da dese sunmasın eskıden tam salaktı sekıztas ile bizim maçları sunarken tamamen hasta ederdi

mit_o
15.09.2011, 17:21
sabri ugan da olabilir

ysfemr
15.09.2011, 17:24
cem yılmaz anlatsın ya en güzel ses onda var...

DeAgLeMaNyAq
15.09.2011, 17:28
İlker Yasin Cine5 zamanında sürekli maç anlattığından bu kadar saçma sapan hatalar yapmıyordu. Maç anlatımları iyice seyrekleştikten sonra eski formunu iyice kaybetti. Senede birkaç Avrupa maçı anlatarak bu işi yürütemeyeceğini anlaması lazım. Salı günü Lig TV'deki 21 programına konuk olmuştu. Orada ona Halit Kıvanç'ın jübilesinde mikrofonları kendisine bırakması izletildi. Benzer bir uygulamayı kendisinin de yapması gerekiyor...

Bu arada Sabri Ugan maçların sırayla anlatılacağını söyledi. Dolayısıyla önümüzdeki maçları Sabri Ugan, Ertem Şener, Emre Tilev, Cem Yılmaz ve Uğur Önver beşlisi paylaşacak...

sessizkral_1
15.09.2011, 17:29
Sayın İzleyicimiz,

15.09.2011 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Star Tv yayınlarına göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeni için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir.
Star Tv yayın akışı ile ilgili tüm bilgiler http://www.startv.com.tr (http://www.startv.com.tr/) internet adresinden ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Star Tv ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Alo Star Tv'yi arayarak veya bizeyazin@startv.com.tr (bizeyazin@startv.com.tr) mail adresimizden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İyi seyirler,
Sevgi ve saygılarımızla
İzleyici Bilgi Merkezi
Tel : 0212 478 07 87 (tel:0212%20478%2007%2087)

zafer6161
15.09.2011, 17:36
r5lRezVodIQ&feature

böylede olabilirdi :)

fincher
15.09.2011, 17:41
Bir Türk takımı veya milli takım gol yemiş gibi soğuk bir hava esti biranda biz gol atınca.Yapmacık sevinme çabaları vardı ama golü sanki biz yemişiz gibi bir sessizlik de vardı...

Mustafa Umut
15.09.2011, 18:12
o da cok bos konusuyor be kardesim ya:)

En azından sinir etmiyor:)

Ha-kan
15.09.2011, 18:30
aydın doğan medyası (yazılı ve görsel ) tam anlamıyla Trabzonspor düşmanıdır.bunu bilmeyen de kalmasın bu düşmanlığa tepkisiz de kalmasın

Berat Akçay
15.09.2011, 19:27
Masal anlatır gibiydi İlker Yasin .Dandini dandini dastana dese uyurdum zor tuttum kendimi

Murat Altun
15.09.2011, 20:28
Bir pozisyonda interli topa daha yakindi topu o aldi İlker bir basladi adami ovmeye yok daha yetenekli olan daha tecrubeli olan daha cok mac yapmis olan daha iyi olan yok bilmem ne olan almis topu Bizimki acemi yeteneksiz salagin teki sanki Lan gerizakali bunak interli yakindi topa tabi o aldi Seninde soylemen gereken oydu Topa daha yakin olan interli aldi desen olmuyormuydu

Chiko
15.09.2011, 20:45
Gol sevincine bakin. :) :)

http://www.facebook.com/photo.php?v=214696215257570

Yunus Emre SEYHAN
15.09.2011, 20:51
Orhan Ayhan anlatsın gece gündüz dinlerim

Mehmet Dinç
15.09.2011, 20:51
Dün kelimenin tam anlamıyla rezalet yaşandı, İlker Yasin denen bu güzide spikerimiz belli ki güzel bir Milano seyahati için bizim maçı anlatmaya talip olmuş, yanına da Erman'ı almış o mağaza mağaza dolaşmış sonra da o (kafa) ile bizim maçı anlatmaya kalkmış.Zokora'nın adını bir türlü söyleyemeyen bu arkadaşın Erman ile beraber maçtan bir iki tek attığına bahse girerim.Aynı spiker arkadaşımız geçen sene İngiltere'de oynanan Liverpool maçını da aynı şekilde anlatmıştı, hatta Onur'un kurtardığı penaltıdan sonra da sevinç gözyaşlarına (!) boğulmuştu.Biri bu adama dur desin.

gokan
15.09.2011, 21:16
Merhaba,

İyi bir Trabzonspor taraftarıyım.Ailemden sonra dünyada en çok keyif aldığım ve beni mutlu eden şey,TRABZONSPOR. Sosyal medyada ismi geçtiği heran dikkat kesiliyorum.Olumlu yada olumsuz söylenen herşey benim için çok ama çok değerli.Bir maç düşünün, dünyanın en iyi takımlarından birisiyle oynuyorsunuz.Ruh haliniz 180 derece değişiyor.Heyecan,istek,azim,hırs..... v.s. Bende bu saydıklarımın hepsi tavan yapmışken karşımda maçı anlatan kişininde aynı istek ve arzuda olmasını beklerim.Bu benim en doğal hakkım.Çünkü benim maçımı anlatmayı ve yayınlamayı ben değil siz para ödeyerek kabul etmişsiniz.Belki Fenerbahçenin MEN edilmesi sizi üzmüş ve derinden yaralamış olabilir.Ama bu benim sorunum değil.Televizyonu açıyorum,birde ne göreyim İLKER YASİN...Olsun diyorum.Bu sefer farklı olacak.Hayır hayır hayır.Olmuyor.Sanki hazırlık maçı.Zoraki analatılan bir maç havasında geçiyor.Yani keyif almıyorum

Sayın Yetkili,

Lütfen ama lütfen TRABZONSPORUMUZUN maçlarını artık kendi ruhunu işin içine katan kişilerin anlatmasını istiyoruz.Sayın İlker Yasin ve onun gibi Trabzonspor un büyüklüğünü kavrayamamış kişileri istemiyoruz.

İlginiz için teşekkürler..

Arkadaşlar ben tepkimi mail atarak gösterdim.Umarım sonucu iyi olur..

Berat Akçay
15.09.2011, 21:36
Çok güzel yazmışsın abi.Bunu mail olarak atıyorum :)

yakın
15.09.2011, 22:01
Hem Star hem de DHA'ya mail gönderdim, Trabzonspor taraftarı olmadığımı , Türk futbolu adına üzüldüğümü, kendisini kınadığımı söyledim.

NOT: Trabzonspor taraftarı olmadığımı söylememin amacı, tepkinin duygusal olmadığının düşünülmesiydi. Bilmem etkisi olmuş mudur?

ensar_61
15.09.2011, 22:17
Sabri Ugan ne süper anlatmıştı o maçı hiç unutamıyorum büyük şefin golünü.O zaman ne yazık ki şanssız bir şekilde elenmiştik.Ama şimdi çok daha iyi bir kadromuz var ve bu sefer Avrupa'yı da fethedecez inşallah.Benim Lille maçındaki tercihim Sabri Ugan olurdu kesinlikle

ylmzince
15.09.2011, 22:18
trabzonspor maçlarını ilker yasin anlatırsa bende maçları ingiliz arap fransız kanallarından izleyeceğim .

Uğur ÇIRAKMAN
15.09.2011, 22:34
valla ilker yasinin sesini duyunca televizyonu sessiz moda aldım sonuna kadar oyle izledim:D kuzen zaten onun gorevını evde fazlası ile yapıyordu:D:D:D

Mert Özsarı
15.09.2011, 23:00
Yanındakı ermanında ondan hıc farkı yoktu.

yalniz adam
15.09.2011, 23:00
bu adamda gram türk kanı varsa ben de çinliyim....

Emirhan Makul
15.09.2011, 23:05
Öncelikle E-mail gönderen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Burada İlker Yasinden sonra kim anlatmış nasıl anlatmış kestirmek güç ancak beklediğimiz düzeye yaklaşık bir şekilde anlatılacağı hiç değilse içindeki pisliği dışarı vurmayacak insanların anlatacağı tahminidir.

Şunu unutmamak lazım ki Bu sayfalarda sizler çok şeyi değiştirdiniz , yeri geldi aykırı haberleri kaldırttık yeri geldi alakasız fotoğrafları sildirttik spor sitelerinden yeri geldi lig tv ye e-mail yağdırdık çoğunda başarılı olduk aslında hepsinde başarılı olduk birşeyler değişmese bile rahatsızlık vermemiz gerekli ki bu miydesiz insanlar hadlerini bilsinler.

Şunu hatırlatarak E-mail yollamaya devam etmenizi isteyeceğim , Bize yakışır şekilde e-mail atalım ve telefonla arayalım küfür etmeyelim ama bağıralım çıksın sesimiz bir çok şeyi değiştirdik bir çok şeyi değiştirebiliriz.

Ertem Şenerin Twitteri ; https://twitter.com/#!/_ertemsener (https://twitter.com/#%21/_ertemsener)

SEDER
15.09.2011, 23:33
yaa aradım fakat bulamadım yardım edecek arkadaş varsa sevinirim 2 şey istiyorum:

1- ilker yasinin bizim maçtaki golü anlatışıyla, şikecilerin maçlarında fenerin attığı golden sonraki sevinmesini bir araya getiren bir video..eminim arada dağlar kadar fark vardır..bu video yu forward manyağı yapacağım..

2- 19,09,2007 tarihinde oynanan fener -inter maçından sonra hürriyetin attığı manşetle bizim maçta atılanın karşılaştırılması..

bu iki şey bu medya grubunun şikecilere olan sempatisi ortaya koyan en önemli gösterge olacak..

Çakıroğlu İhsan
15.09.2011, 23:33
Pes 2011 Türkçe spiker var ya onun gibiydi o.ç......rı

calavera
15.09.2011, 23:36
............................

outoftime
15.09.2011, 23:38
bence ilker yasinden ziyade erman toroğlunun yorumları eleştirilmeli
adam müdahaleyi bile eleştiriyor gören de san siroda doğmuş sanacak

mit_o
15.09.2011, 23:39
şimdi Beşiktaş maçının özetini izledim,

İnter maçında embesil gibi susan ilker Yasin, Maccabi'ye atılan her golde kendinden geçiyo.

yorumsuz.

İyi de bjk'nin maçını Ertem Şener anlattı :)

calavera
15.09.2011, 23:42
..................

Yaldız61
15.09.2011, 23:44
beşiktaşın macının özetini izliemiz link varmı geniş özetini

Yiğit Gayretli
16.09.2011, 00:20
_ertemsener ertem şener
ve dinlenme zamanı @baristunay ve @zekikayahan ile beraberiz
4 dakika önce
şuna yanıt olarak ↑

@YigitGayretli
Yiğit Gayretli
@_ertemsener @baristunay @zekikayahan İlker Yasin'i de çağırın. Afferim ! der durur. Siz de her yerinden öpersiniz....

omer61
16.09.2011, 00:45
yaa aradım fakat bulamadım yardım edecek arkadaş varsa sevinirim 2 şey istiyorum:

1- ilker yasinin bizim maçtaki golü anlatışıyla, şikecilerin maçlarında fenerin attığı golden sonraki sevinmesini bir araya getiren bir video..eminim arada dağlar kadar fark vardır..bu video yu forward manyağı yapacağım..

2- 19,09,2007 tarihinde oynanan fener -inter maçından sonra hürriyetin attığı manşetle bizim maçta atılanın karşılaştırılması..

bu iki şey bu medya grubunun şikecilere olan sempatisi ortaya koyan en önemli gösterge olacak..

http://www.youtube.com/watch?v=0P5d5COzn3w&feature=related

spikerin sevince bakar mısınız

yakın
16.09.2011, 00:48

O İlker Yasin mi?

Yasin Altuntas
16.09.2011, 00:53
r5lRezVodIQ&feature

böylede olabilirdi :)

Adam 0:45te resmen aglamaya basladi :eek:

Yasin Altuntas
16.09.2011, 01:04

Emre Tilev bizim Hazirlik Macinda bile baya cosmustu. Oda olabilir mesela

http://tvmanya.com/trabzonspor-1-1-otelul-galati-gol-halil-altintop.html

Yiğit Gayretli
16.09.2011, 01:11
Sabri UGAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

pReN@_61
16.09.2011, 01:16
En sevdiğim lafı; "AFERİN!!"

:)

SensitiveLord61
16.09.2011, 01:24
1. Zokoro deyişi (Allahın köylüsü hadi ispanya ligini izlemedin de transferleri de mi takip edip adamın ismini öğrenmedin )
2. Maç sonu gol Glowacki deyişi
3. Bazı oyuncularımızı tanımayıp isimlerini sürekli atlaması
4. Aferin deyişi .( Sen kimsin o adamın eldivenini alamazsın)

Adamı uyuz etti. Bence diger maçlarımızda bundan sonra Ertem Şener anlatacak. Besiktaş maçını onun anlatıp bizim maçı bu karektersizin anlatması bence Ertem Şener in istememesinden kaynaklanıyor . Bu galibiyeti beklemiyordu . Galibiyet gelen maçlar daha kolay anlatılır Bkz Besiktaş maçını catır catır anlattı .

Lille maçında Ertem Şeneri bekliyorum ..

Ahmet KESKİN
16.09.2011, 01:28
ben hem radyoyu acacagım hem tv yi .. ama seini kısacagım tv nin adamın sesi beni delirtiyor ...

ilker yasin ne zaman emekli olacaksın beeeeeee

Hürgün Aygün
16.09.2011, 01:36
Ertem Şener diyorum ben maçı oldukça heyecanlı anlatıyor bence.

SensitiveLord61
16.09.2011, 01:36
Belki Deplasman maçlarını bu dengesiz ilker yasin e veriyorlardır . Cunku hatırladıgım liverpool ve bu maçta deplasmanda bu herif vardı . Kendi evimizdeki maçlarda Ertem Şener ve Sabri vardı . Sonucta deplasmana spiker de gidiyor orda anlatıyor . Bunun etkisi olabilir . Lille maçında Farklı birisi olacak.

Yiğit Gayretli
16.09.2011, 01:39
Ertem Şener'in Beşiktaş maçlarını ölçü almayın. Kendisi koyu Beşiktaşlıdır...

Mustafa Ayazoğlu
16.09.2011, 01:40
Aston Villa - Trabzonspor

Maçı gibi lezzetli anlatan bir spiker isterim.

SALDIRAY
16.09.2011, 01:42
Mail atalım tepkimizi gösterelim. Böyle karaktersiz taraflı mac anlatan lavuklar bizim avrupa maclarını anlatmasın. Tamam ertem sener illaki takım tutuyordur ancak iş avrupa macı olduğunda eşit mac anlatıyor. ŞErefsizliğin lüzumu yok . atılan gole sadece gol gol ve gol diyen adamı ben yerim ulan. mail atsın herkes allah rızası için

Göktuğ Altuntaş
16.09.2011, 01:43
evet tepkimizi gösterelim ilker yasinle erman toroğlu kıraathane muhabbeti yaparak maç anlatıp içine ettiler güzelim maçın.

yorumsuz6117
16.09.2011, 01:48
Sabri Ugan anlatsın bizim maçları..

Ahmet Öztürk
16.09.2011, 01:54
Bu anlattığı galatasaray maçı;

http://www.youtube.com/watch?v=X1K74vqgZ3E

Bu da elin gavuru Barcelona'nın maçı;

http://www.youtube.com/watch?v=N4N5RcQMCJA&feature=related

Bizim maçta bu kadar heycanlı olamadı bu adam.. İnter'in yaptığı faul sonrası "amaaaan" diye endişe eden İlker Yasin, Trabzonspor maçlarını anlatmasın artık !

Mail gönderilmiştir..

yalniz adam
16.09.2011, 03:54
ertem şener,egemen oldu ironman dedi ya...onların heronu varsa bizim de kartalımız var sözü ise yorumsuz...

DeAgLeMaNyAq
16.09.2011, 04:43
Adamlar BJK maçı sonrası 1.5 saat özel yayın yaptılar. Bizim maçtan sonra ise sadece Şenol Hoca, Celustka ve Zokora'nın toplamda 9dakika süren röportajları yayınlandı. Hele FB'nin Şampiyonlar Ligi maçları olduğu dönemleri hatırlıyorum da Uğur Dündar haber bültenini yapmayıp ana haber yerine maç öncesi yayın yaptırıyordu...

Hüseyin Gündoğdu
16.09.2011, 08:47
Bir pozisyonda biz gole gidecekken "amaan" diye bağırdı. Allah bin türlü belasını versin...

murat
16.09.2011, 08:54
hasta etti beni resmen! Futbolculari tanimiyor oyunu takip edemiyor. Birde diyorki eski adiyla San Siro yeni adiyla giuseppe meazza ikinci yarida bunu duzeltmeye calisti ama gec kaldi. Zokoro deyip durdu

Şeref
16.09.2011, 09:01
inşallah sesi kısılır da ekmeği kesilir ruhsuzun gavuru

bahadır2561
16.09.2011, 09:51
Sabri Ugan iyidir

Bdeniz_61
16.09.2011, 09:53
Adamın tarzı böyle.Sadece biz olunca böyle maç anlatmıyor.

Mesela dün Ersin Düzen öptü durdu.Gerçi her Beşiktaş maçında öpüyor.:D

Ilelioglu
16.09.2011, 09:54
Aynen Sabri Ugan olsun.

;)

ağasarlı
16.09.2011, 14:18
renktaşlar çok t önemli değil. biz işimize bakalım . zaferler geldikçe bizim adımızı zaten üm dünya tanıyacaktır. takılmaylım bunlar...bizim başkasının övüncüne ihtiyacımız yok

Lazman
16.09.2011, 14:39
bence bizim maclari hic kimse anlatmasin. heriflerin mac anlatmadan haberleri yok. macin kendi sesini acip sussunlar.
Bana bizim seyircinin seside yeter

Mac icinde dizi reklami nedir yaaa gerizekalilar. top kimin ayagina degerse her sefer adamin ana-baba adina kadar ne kadar fasa fisoyu anlatmaya ne gerek var. kocakari dedikodusu gibi muhabbetler falan.

Ahmet Öztürk
16.09.2011, 14:51
renktaşlar çok t önemli değil. biz işimize bakalım . zaferler geldikçe bizim adımızı zaten üm dünya tanıyacaktır. takılmaylım bunlar...bizim başkasının övüncüne ihtiyacımız yok

Abi övgü beklemiyoruz ki. Televizyonun karşısında maç izleyenleri kanser ediyor bu ruhsuzluğu. Ya ne bileyim Milito'nun çocukluğundan bahsedeceğine Serkan'ın oynadığı takımlardan bahsetsin birazda. Bize ne interin her oyuncusunun kariyerine başlama hikayesinden. Görende İtalyanlara maç anlatıyor zannedecek.

Benim futbolcumun, antrenörümün adını doğru düzgün söyleyemeyen adam maşallah milito'yu, cambiasso'yu, cotinho'yu bebekliğinden şimdiki zamana kadar anlatıyor. Maç öncesi hazırlanırken az biraz da bizim uşakları incelesin. İnter atak yerken amaan demesin. Televizyon karşısındakileri günaha sokuyor ;)

Mehmet Dinç
16.09.2011, 14:56
Az önce eski zaferlerimize şöyle bir göz gezdirdim, Kerem Öncel olsun, Öztürk Pekin olsun, Ümit Aktan olsun hepsi de maçın içinde gibi anlatmışlar, hele gollerdeki tepkileri gerçekten de muazzam.O golleri şimdi bile izlerken heyecanlanıyorum ama ne yazık ki bu maçı 10 sene sonra izleyen birisi İlker Yasin'in anlatımı sayesinde kolay kolay hissedemeyecek bu zaferi.

Sezgin Öztürk
16.09.2011, 15:32
Bunlar da biraz adamlık olsa yaptıkları işi profesyonelce yapar... Ertem Şenerin bir sözü var ben hangi Türk takımının maçını anlatıyorsam o takımın taraftarı oluyorum o duygularla maç anlatıyorum çünkü benim işim bu...Keşke herkes böylesine profesyonel düşünse.

barikonen
16.09.2011, 15:39
ilker yasin zaten trabzonspor düşmanı kaldı ki kendi takımının maçlarını bile iyi anlatamıyor....

oflubektas
16.09.2011, 16:12
O değil de Şampiyonlar Ligi'nde canlı yayını tek kuruluşun kameraları mı çekiyor? Öyle ise çok şaşırtıcı. Pilot kamera onlarca kez topu kaçırdı. Boş boş ortada koşturan adamları seyrettik. Ben çeksem o kadar hata yapmaz, en azından topu tuttururdum. Attığımız golü de ters açı kamerasından görebildik. Yoksa bu fenerliler burdada mı kabloları kestirdi ? :)

Gurpas
16.09.2011, 16:21
İlker Yasin Şe....zi bilerek bizim maçı sundu kendisi fenerli bir k...tir..

Berat
16.09.2011, 16:23
O değil de Şampiyonlar Ligi'nde canlı yayını tek kuruluşun kameraları mı çekiyor? Öyle ise çok şaşırtıcı. Pilot kamera onlarca kez topu kaçırdı. Boş boş ortada koşturan adamları seyrettik. Ben çeksem o kadar hata yapmaz, en azından topu tuttururdum. Attığımız golü de ters açı kamerasından görebildik. Yoksa bu fenerliler burdada mı kabloları kestirdi ? :)

Abi aynı sorun İspanya Ligi'ndeki maçlarda da oluyor ancak bildiğim kadarıyla onun sebebi kötü çekim değil. 16:9, 4:3 gibi farklı ekran genişlik seçenekleri var bildiğin gibi. Orada onlarla alakalı bir farklılık varmış sanırım. O yüzden top çok sağda ya da soldaysa biz göremiyoruz :) Ancak sadece kumandadan yapacağımız değişikliklerle sorunu düzeltme şansımız da yok. Bu tip teknik konulardan daha fazla anlayan bir arkadaş varsa bizi aydınlatabilir belki.

Spiker konusuna gelirsek;

Şu an Doğan Grubu'ndaki spikerlerden tek istediğim adam Cem Yılmazdır.

Ne kura çekilir çekilmez adeta kin kusarcasına,ağzını köpürterek "Bu grupta Trabzonspor'un hiç şansı yok!" diyen Ertem Şener'i, ne de kura çekimi esnasında "Keşke her şey olması gerektiği gibi olsaydı..." diye iç geçiren Sabri Ugan'ı istemem.

Bunlardan TS maçı dinlemektense Emre Tilev'e bile katlanabilirim. O derece.

güneyli
16.09.2011, 16:58
Adam anlatırken defanstan topla çıkan celustka oldu g.s li Servet.İnsan yanılır da oyundaki oyuncuları şaşırır..Lakin kıvırması kolay bir yanılmaydı..sorsan servet dedim çünkü adamın ayağından kazanılan serveti 20 dakika önce gördüm der..

Koray
16.09.2011, 17:05
O gol öyle anlatılır mı Allah aşkına İbb'ye mi gol atıyoruz anasını satayım.

Külünkoğlu
16.09.2011, 17:31
İnsanın herşeyden önce yaptığı işe saygısı olacak.
Pekte tutmadığım Ercan Taner orta saha bir pozisyon anlatırdı altı pasta karambol var zannederdin.

İstediğimiz şaklabanlıkta değil, biraz işine, biraz dinleyicilerine, biraz izleyicilerine ve herşeyden önemlisi KULÜBE SAYGI !

Alihan Ertürk
16.09.2011, 17:35
Sabri Ugan'cılardanım ben de.

emre6167
16.09.2011, 17:39
Bence cnn spikeri ama bizim avrupa benfica maçlarını anlatmıştı Cem Yılmaz olsun isterim.Ama lille maçını euro futbolmu verir bilmem.Olmadı Ertem Şener olsun olmadı Sabri UGAN var.Ayrıca erman torğlu denen samimiyetinede zerre inanmadığım adama mı kaldı maçı yorumlatmak.Trabzonu tanıyan birsürü insanımız var onları al gol oldmu samimice bağırılar hiç değil.Giray Bulak olur hami ogün abdullah ne bilim bizden biri olsun.Adam gol atmış hala kendine yedirememiş VER VER diye bağırıyor sana mı kaldı arkadaş adam ister verir ister vurur....

Külünkoğlu
16.09.2011, 17:41
İnsanın herşeyden önce yaptığı işe saygısı olacak.
Pekte tutmadığım Ercan Taner orta saha bir pozisyon anlatırdı altı pasta karambol var zannederdin.

İstediğimiz şaklabanlıkta değil, biraz işine, biraz dinleyicilerine, biraz izleyicilerine ve herşeyden önemlisi KULÜBE SAYGI !

Ek olarak maill ve telefonlara devam edelim arkadaşlar söylemem abes ama seviyeli şekilde. Bilgiler ilk mesajda.

Özgür Öztürk
16.09.2011, 17:44
Aston Villa - Trabzonspor

Maçı gibi lezzetli anlatan bir spiker isterim.

Aston Villa maçınıda bu İler Yasin densizi anlatmamışmıydı ? Benmi yanlış hatırlıyorum :confused:

Erbay
16.09.2011, 17:47
Aston Villa maçınıda bu İler Yasin densizi anlatmamışmıydı ? Benmi yanlış hatırlıyorum :confused:

Bir maçı Öztürk Pekin, bir maçı da rahmetli Orhan Şengürbüz anlatmıştı yanılmıyorsam.

ahamitokutan
16.09.2011, 17:47

ilk maçı öztürk pekin anlatmıştı.ikinci maçı kanal d vermişti galiba ilker yasindi :)

akin0834
16.09.2011, 17:48
kesinlikle cem yılmaz olmalı....benfica macındaki henrique nin attıgı goldeki anlatımına bakın...
http://www.youtube.com/watch?v=RPHXX3yQF1Y&feature=related

kaldıki o golu atmamıza ragmen turu gecmemiz cok zordu...

emre6167
16.09.2011, 17:48
Bencede CEM YILMAZ.

ESER
16.09.2011, 17:57
dun kiytirik bjk-maccabi macinda goooool diye bagirirken makatini yirtiyordu az kalsin ilker reyiz,

Harun-61
16.09.2011, 18:04
Murat Kosova Dogan Grubuna gecse keske... ;)

61trabzonomer
16.09.2011, 18:07
iyi bi spiker sadece golde deil gole giderkende heyecan vercek varsın gol olmasın mesela aşşağıdaki video da 2.gole bakın daha atak yaparken tüyler diken diken

http://www.youtube.com/watch?v=SbqNg2mFbQs

akin0834
16.09.2011, 18:16
ilker yasin ve melih gümüşbıcak dışında kim anlatırsa razıyım..ruhsuz heyecansız mac anlatılmaz kardeşim ya

ugur_52
16.09.2011, 18:21
TV8'deki İtalya ligini anlatan bir adam vardı, ilginç bir anlatım tarzı var ama yalın anlatıyordu.O anlatsa bence çok da güzel anlatırdı ve eleştirilmezdi diyorum.

DeAgLeMaNyAq
16.09.2011, 19:43
TV8'deki İtalya ligini anlatan bir adam vardı, ilginç bir anlatım tarzı var ama yalın anlatıyordu.O anlatsa bence çok da güzel anlatırdı ve eleştirilmezdi diyorum.

Çakma Ercan Taner olan Fikret Engin mi?

Metin Sağır
16.09.2011, 20:09
Zokoro?! :confused:

Legolas77
16.09.2011, 20:43
Aynen. Onur kalede iken yaptığı kurtarışa sadece aferin diyen adamdan ne beklenir. Tolga'ya da aynısını yaptı.

ertem olsaydı her yerinden öpüyorm tolga derdi :D ççç ççç ççç ççç

Özgür Öztürk
16.09.2011, 20:52
ilk maçı öztürk pekin anlatmıştı.ikinci maçı kanal d vermişti galiba ilker yasindi :)

Evet ilker dangalağıydı... Kornerden gelen topu ve gol sonrası sesini unutmak ne mümkün karga sesli yaratık

Selçuk Aydın61
16.09.2011, 20:58
daha maçın başında bu skor bize yarar demediya mest oldum duyunca sinirden ölüyorum...

Emirhan Makul
16.09.2011, 21:56
Bence Bu Sence Şu Onca O Muhabbeti Değilde Bundan Sonra "Ben Yolladım" " Ben Aradım" " İşlem Tamamdır" gibi mesajlar görmeki isiyoruz çok değil 5 dakikanızı almayacaktır abartarak söylüyorum bunu.

Ertem Şenerin Twitteri ; https://twitter.com/#!/_ertemsener (https://twitter.com/#%21/_ertemsener)

tolga1461
16.09.2011, 21:58
hepsine tepkimi yazdım. hatırlayın geçen sene liverpool maçı için de yazmıştık 2. maça ertem şeneri vermişlerdi. hadi herkes bu fenerliyi şikayet etsin

yavuzbaha
16.09.2011, 22:20
İlker yasin anlatmasın tamam ama enterasandır ,anlattığı maçlarda önemli zaferlerimiz var...boşverin kim anlatırsa anlatsın bence

Mert Özsarı
16.09.2011, 22:45
İşte gol böyle anlatılır ilker efendi !!!

-İzleyin arkadaslar mutlaka..

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150322209602436

ftunsal
16.09.2011, 22:47
vallla kim anlatırsa anlatsın..ne dediklerini duymuyorum bile..maça öyle konsantre oluyorum ki yorumcu ne söyledi spiker hangi isimleri doğru hangisini yanlış söyledi bilmiyorum

hatta bu inter maçında çay tv rahmet okutacak kadar, alakasız yerleri gösteren,topu kaybeden pilot kameraya okuya okuya bişey ettim.........

Adem Erdoğan
16.09.2011, 22:51
Ş.L. diyince aklıma gelen ilk isim Bülent Karpat.

abcabca
16.09.2011, 22:52
İşte gol böyle anlatılır ilker efendi !!!

-İzleyin arkadaslar mutlaka..

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150322209602436

Trt'nin tombul Trabzonlu spikeri bu, helal olsun :)

yalniz adam
16.09.2011, 22:54
Trt'nin tombul Trabzonlu spikeri bu, helal olsun :)

gözlerim doldu yine :alkış:

Nonserviam
16.09.2011, 22:58
Tombul abimiz çoşmuş ya :)

Emirhan Makul
16.09.2011, 22:59

ibrahim
16.09.2011, 23:02
ertem olsaydı her yerinden öpüyorm tolga derdi :D ççç ççç ççç ççç
Dedi bile. :)

_ertemsener (http://twitter.com/#%21/_ertemsener) ertem şener

tolgaaaa ! anladın sen anladın :))))))

14 Sept. (http://twitter.com/#%21/_ertemsener/status/114074391494672385) [/URL] (http://twitter.com/#)[URL="http://twitter.com/#"] (http://twitter.com/#)

only_ss
16.09.2011, 23:06
Bence Bu Sence Şu Onca O Muhabbeti Değilde Bundan Sonra "Ben Yolladım" " Ben Aradım" " İşlem Tamamdır" gibi mesajlar görmeki isiyoruz çok değil 5 dakikanızı almayacaktır abartarak söylüyorum bunu.

Mailler gönderilmiştir.

objek
16.09.2011, 23:14
Ilker yasine fazla yuklenmeyelim adamin ayagi ugurlu geldi): biz yenelimde ilker sacmalasada olur

SeRHaD
16.09.2011, 23:16
Zannetti için 16 yıldır italya liga LA LİGA da dedi..Dünya devi zokora ya zokoro dedi..vs vs

arahna
16.09.2011, 23:44
muhtemelen ermanla icmislerdi sarhostu

Berat Akçay
17.09.2011, 00:01
Ilker yasine fazla yuklenmeyelim adamin ayagi ugurlu geldi): biz yenelimde ilker sacmalasada olur
Liverpool maçı ? Ben zevk almadıktan sonra .Sevincimi yaşayamadıktan sonra

berke_arda
17.09.2011, 00:04
insanlar ne derse desin farketmez biz sadece işimize bakalım ( şl'de puan almaya ) ollar bizi izlemeye devam etsinler bi gün gelir hatalarını anlarlar

objek
17.09.2011, 00:17
Liverpool maçı ? Ben zevk almadıktan sonra .Sevincimi yaşayamadıktan sonra

Sizede hak veriyorum ama ben sadece oynanan futbola ve atilan gole dikkatimi veriyorum sipikere odaklanmiyorum bjk maccabi macini galiba ertem sener anlatmisti hugo hugo diye bagiriyordu bence cok fazla abarti vardi bu tarzi sevenler olabilir ama ben sahsen biraz yapmacik buluyorum

Fatih ÖZDEMİR
17.09.2011, 00:22
@_ertemsener trabzonspor - lille maçı anlatımında sizi görmek istiyoruz. :)

yavuzbaha
17.09.2011, 00:31
Sizede hak veriyorum ama ben sadece oynanan futbola ve atilan gole dikkatimi veriyorum sipikere odaklanmiyorum bjk maccabi macini galiba ertem sener anlatmisti hugo hugo diye bagiriyordu bence cok fazla abarti vardi bu tarzi sevenler olabilir ama ben sahsen biraz yapmacik buluyorum
..Aynen öyle...aşırı yapmacık hem de...sonra İtalya da İnter gibi bir dünya devini devirmişiz...tadını çıkaralım...ona tepki,buna tepki...suyu çıktı be abi

OYılmaz
17.09.2011, 01:07
Kimse Ertem Şener ismini yazmıyor. Ertem Şener'in anlattığı maçları yıllardır izlerim Ertem Şener anlattığında kendimi sahada hissediyorum resmen. Yıllardır Ertem Şener anlatımıyla bir şampiyonlar ligi maçı izlemeyi hayal etmiştim Lille maçıyla gerçek olsun artık.

güneyli
17.09.2011, 10:18
Arap spikerlerin ölüsü bile heyecanlandırmaya yetiyor...Varmı arap spikerden bizim inter Trabzonspor maçı

Cilgin1986
17.09.2011, 16:07
Mail gönderilmistir!

Mehmet S. Pervan
17.09.2011, 16:33
İlker Yasin'in ne halt olduğunu herkes biliyor zaten. Ben de bir daha anlatmasını istemiyorum. Mail göndermek için güzel bir yazı hazırlanırsa iyi olur.

Yiğit Gayretli
17.09.2011, 16:37
Avni Aker'de 1-0 kazandığımız Anorthosis maçı. Shov Tv'den yayınlanmıştı... Spiker de Melih beydi -her ne kadar sevmesem de- açın da bakın, gol nasıl anlatılır...

Travelair
17.09.2011, 16:42
Anlatmasını istemiyorum. Gerekirse biz parasını verelim. İyi ve samimi bir spiker koysunlar oraya

OLCAY ÇAKIR
17.09.2011, 16:46
Oğul adın İNTER Yasin olsun:)

Ali Can
17.09.2011, 16:53
Gerçekten anlatmasın. Maç sırasında 5 dk bir sinirim bozuluyor. yanlış yapacak bir şey buluyor.

İbrahim Gökhun Öztürk
17.09.2011, 16:55
Ben çok beğendim sayesinde hiçbir yerde olmayan bilgilere ulaşılıyor..Onun sayesinde stadın eski isminin " san siro "oldugunu ögrendim baska hiçbir yerde böyle bir bilgi yok :D

Nerde o eski spikerler :) http://www.youtube.com/watch?v=h0YWqXBIFgA

Berke6198
17.09.2011, 16:59
CL maçlarımızı Melih Şendil anlatsın,.Hiç olmazsa gol olduğunda ortalığı yıkacak birisi. Ondan dinlemeyi çok isterdim CL maçlarımızı...

Yiğit Gayretli
17.09.2011, 17:02
MzNI7Pe5H2s

İlk goldeki anlatım... Fark ortada...

Berat Akçay
17.09.2011, 17:06
..Aynen öyle...aşırı yapmacık hem de...sonra İtalya da İnter gibi bir dünya devini devirmişiz...tadını çıkaralım...ona tepki,buna tepki...suyu çıktı be abi
İnter'e gol atıyorsun ve sadece evet gol bu mu yani ? Ben gol olduğunu 10 sn sonra fark ettim

İbrahim Gökhun Öztürk
17.09.2011, 17:08
İnter'e gol atıyorsun ve sadece evet gol bu mu yani ? Ben gol olduğunu 10 sn sonra fark ettim

Ben ofsayt ya da faul verdi hakem sandım derin bi sessizlik oldu gol olunca...

Berke6198
17.09.2011, 17:17
İnter'i yenmişiz. O anda maçın heyecanı ile anlamıyorsun seviniyorsun zaten bir süre ve geçip gidiyor sonra. Aklına geliyor Dur bakalım geçen sene Liverpool maçında bu adam böyle böyle anlatmıştı bakalım golü nasıl anlatmış diye merak ediyorsun. Sonra bir açıyorsun ki Ve gool Ve gool işte bu sonunda geldi diye bir yorum yapmış. Tabiki bunu bir terbiyesizlik olarak düşünüyoruz ve haklıyızda sonuna kadar... Star'dan istediğimiz sadece kendilerini Bir an Trabzonspor'lu gibi düşünmeleri ve golü tekrar izlemeleri. Bunu izledikleri zaman onlarda bizim duygularımızı anlayacaklardır illa ki... Teşekkür ediyoruz...

objek
17.09.2011, 17:27
Arap spikerlerin ölüsü bile heyecanlandırmaya yetiyor...Varmı arap spikerden bizim inter Trabzonspor maçı

Gecenlerde bir arap sipikeri ozel bir maci verirken sanki dunya kupasi macinda katar brezilya macinin son bes dakikasi ve katar macta one gecmis gibi anlatiyordu sahada oynanan oyun bir ileri iki geri agir cekim gibi ama sipiker susmuyor nefes nefese bagirip duruyor soruyorum sahada olmayan futbolu varmis gibi gosterip bu kadar ucuz ve yapmacik show yapmak neyin nesi oluyor ilker yasin gol pozisyonunda topun direkten donmesi uzerine pozisyon kacti havasina girdi o arada gol oldu bu arada ilker yasin hatalar yapmis olabilir ama ben adami maci anlatirken showdan uzak samimi buldum

abcabca
17.09.2011, 17:32
Erman da olmasa gol olduğunu anlamayacağız, "ver, ver ..." :)

Murat SİSMAN
17.09.2011, 17:35
Liverpool maçındaki spikerimizde buydu hala hatırlıyorum.Onu anfield gibi bir stadda penaltıyı kurtardığında ' ve nice pozisyonlarda'

' AFERİN ' ile yetinmişti.Traftarımızdan gelen tepki sonucu ikinci maçta adeta yırtılmaya yönelik bağırıyordu.
Demekki bağırıp çağırmak gerekiyor.Lakin bunu her defasında yapıcaksa hiç gerek yok.

Bordo_MaviM_61
17.09.2011, 17:46
Liverpool maçındaki spikerimizde buydu hala hatırlıyorum.Onu anfield gibi bir stadda penaltıyı kurtardığında ' ve nice pozisyonlarda'

' AFERİN ' ile yetinmişti.Traftarımızdan gelen tepki sonucu ikinci maçta adeta yırtılmaya yönelik bağırıyordu.
Demekki bağırıp çağırmak gerekiyor.Lakin bunu her defasında yapıcaksa hiç gerek yok.

Hocam Liverpool ile oynadığımız ikinci maçı başka spiker anlatmıştı.
Liverpool Inter gibi güzel deplasmanlara bu adam gidip hem eğleniyor hem de muazzam stadlarda maç anlatıyor.

Bence Trabzondaki maçları yine anlatmaz, Moskovayada gitmez ama Fransadaki maçı yine o anlatır..

Kasım Hilal
17.09.2011, 18:38
Yavşak işte. Bir de heyecanla dizinin reklamını yapmadı mı?
O anda söydüm bayağı, ne yalan söyleyeyim. Adamda adamlık olmasa bile ekmeğini kazandığı mesleğe bir saygısı olur be... Bu kadar olur ancak.

ibrahim
17.09.2011, 19:05
Ingiliz spiker bile daha cok bagirdi...

yH7G3aC2FgI

Yiğit Gayretli
23.09.2011, 00:55
Salı Günü Lille İle Oynayacağımız Maçı 21.45 Te İlker Yasin Anlatacak....

Ya tepki gerekli boyutlara ulaşmadı ya da bu işin içinde kasıt var. İlker Yasin bizim maçlarımızı anlatmaktan büyük bir haz duymadığına göre işin içinde art niyet aramakta da dibine kadar haklıyız...

Tepki tribünde de net şekilde gösterilmeli, pankart açılmalı, tezahürat edilmeli...

Hiç derdimiz yok gibi İlker Yasin belasıyla uraşıyoruz bir de... Yeter ! deme vakti...

Bu da kaynak:
http://a0.twimg.com/profile_images/1551507507/ertem__ener_normal.jpg (http://twitter.com/#%21/_ertemsener) @_ertemsener (http://twitter.com/#%21/_ertemsener) ertem şener

toplu cevap ; salı trabzonspor- lille star tv 21:45 spiker: ilker yasin/ pers stoke city- bjk star tv 22:05 spiker : emre tilev

Ali Sırrı
23.09.2011, 00:56
Nereden böyle bir kanıya vardın? Ne duydun, ne okudun bizimle de paylaşsana.

Sefa
23.09.2011, 01:01
Adam bizim maçı anlatmaktan haz duymuyor diyorsun ama adam Spor Müdürü istemedikten sonra kimse ona anlattıramaz ve o istedikten sonra da kimse maçı anlatamaz. Birileri bize gıcıklık oluyor diye bu adama anlattırıyor değil olay.

Adam hala kendini en iyilerden görüyor ve en iyinin maçını anlatmak istiyor kimse de hayır anlatamazsın diyemez o kurumun başındayken. İyi ve ya kötüdür orası ayrı tabi..

Yiğit Gayretli
23.09.2011, 01:09
Nereden böyle bir kanıya vardın? Ne duydun, ne okudun bizimle de paylaşsana.

http://a0.twimg.com/profile_images/1551507507/ertem__ener_normal.jpg (http://twitter.com/#%21/_ertemsener) @_ertemsener (http://twitter.com/#%21/_ertemsener) ertem şener

toplu cevap ; salı trabzonspor- lille star tv 21:45 spiker: ilker yasin/ pers stoke city- bjk star tv 22:05 spiker : emre tilev

Berat Akçay
23.09.2011, 01:17
Adam bizim maçı anlatmaktan haz duymuyor diyorsun ama adam Spor Müdürü istemedikten sonra kimse ona anlattıramaz ve o istedikten sonra da kimse maçı anlatamaz. Birileri bize gıcıklık oluyor diye bu adama anlattırıyor değil olay.

Adam hala kendini en iyilerden görüyor ve en iyinin maçını anlatmak istiyor kimse de hayır anlatamazsın diyemez o kurumun başındayken. İyi ve ya kötüdür orası ayrı tabi..
Geçen sene anlattığını hatırlamıyorum .Ben mi yanılıyorum . İstemiyorum ya ruhsuz anlatıyor ama ne çare

Tolga Kurt
23.09.2011, 01:19
Yine mi ya İngilizce anlatan bi yayın olur mu acaba :))

sessizkral_1
23.09.2011, 01:21
bizim maçları ertem şenere niye anlattırmıyorlar anlamıyorum okadarda tepki verdik

Sefa
23.09.2011, 01:26
Geçen sene anlattığını hatırlamıyorum .Ben mi yanılıyorum . İstemiyorum ya ruhsuz anlatıyor ama ne çare

Geçen sene Liverpool maçını da o anlatmıştı..

Yiğit Gayretli
23.09.2011, 01:28

Eee... Bana karşı çıkmaya çalışırken benle aynı şeyleri söylemeseydin keşke... Ben adama spor müdürü değil ya da ona maç anlattırmasınlar demiyorum. Bu işin içinde kasıt var diyorum.

Beşiktaşlı Ertem Şener'i Beşiktaş maçına verir de Fenerbahçeli zat-ı şahanelerini, ne idüğü belirsiz Erman Toroğlu ile beraber İnter -Trabzonspor maçına layık görür, yetmezmiş gibi sonraki Lille maçına da balıklama atlarsa bu işte art niyet ararım kralı gelsin tutamaz beni !

Sefa
23.09.2011, 01:31
Ya ben diyorum ki adam kendini en iyi görüyor kendini kötü görmüyor bunu geçen Ligtv programında gördük. Kendini yetersiz bilse tamam haklısın..

Adam kendini berbat görecek bir de art niyet diye Trabzonspor maçına verecek. Bazen çok abartıyoruz..

Yiğit Gayretli
23.09.2011, 01:34
Ya ben diyorum ki adam kendini en iyi görüyor kendini kötü görmüyor bunu geçen Ligtv programında gördük. Kendini yetersiz bilse tamam haklısın..

Adam kendini berbat görecek bir de art niyet diye Trabzonspor maçına verecek. Bazen çok abartıyoruz..

(Bu tam Ahmet Çakar üslubu oldu :) ) :

Bir komplo teorisyeni olarak diyorum ki; Trabzonspor'un ve Türk Futbolu'nun sanıldığından çok düşmanı vardır ! Çünkü gözle görülmezler... Kulakla duyulduklarına zaman zaman rastlanmıştır...

Fatih ÇOLAK
23.09.2011, 01:43
Hayatımızda ilk kez gruplarda oynuyoruz...

Maç ile ilgili bütün elime geçen verileri saklıyorum...Ama gidip Inter maçının İngilizce anlatımını bulup, saklıyorum...

Adam Celustka'nın golünü, İlker Yasin'den daha iyi anlatıyor...Adam maç anlatmıyor bizim maçlar dışında, neyin peşindeler bir anlasam...Ver Ertem Şener'i, ver Emre Tilev'i, ver Sabri Ugan'ı hatta hatta ver Cem Yılmaz'ı ama şu maça İlker Yasin'i vermeyin...

Berat Akçay
23.09.2011, 01:46
Geçen sene Liverpool maçını da o anlatmıştı..
Hayır Şampiyonlar Ligi için diyorum .Bizim macı anlatmadı katletti .Bravo Onur :mad:

Sefa
23.09.2011, 01:58
(Bu tam Ahmet Çakar üslubu oldu :) ) :

Bir komplo teorisyeni olarak diyorum ki; Trabzonspor'un ve Türk Futbolu'nun sanıldığından çok düşmanı vardır ! Çünkü gözle görülmezler... Kulakla duyulduklarına zaman zaman rastlanmıştır...
Biz yok demiyoruz ama her şeyi de buna yoruyoruz.. Valla yazdığımız teorilerin maddi hesabı yok.. :)

Hayır Şampiyonlar Ligi için diyorum .Bizim macı anlatmadı katletti .Bravo Onur :mad:

Adam anlatmak istememiş sonucu belli maçların nesini anlatsın.. :)

Bak ben iyi anlatıyor demiyorum evet katlediyor ama bunu bilerek yaptığına inanmıyorum adam kötü spiker kendini iyi zannediyor..

Mert Özsarı
23.09.2011, 02:22
Sesini kısıyım dicem o zamanda hic zevki olmuyor. !

DeAgLeMaNyAq
23.09.2011, 02:58
Adam patron yapacak bir şey yok...

USTA Abdurrahman
23.09.2011, 03:39
Bende DURSUN DERELİ'yi istiyorum , İLKER YASİNDEN daha canlı anlatıcağına eminim :))
Hakkını vereliM :)

http://www.youtube.com/watch?v=h0YWqXBIFgA ( nerden geldiyse aklıma :))) )