PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Nisan - Saka önerileri,senaryolar..

Recep Çaltepe
01.04.2006, 00:21
Su an ne diyecegimi tam bilemiyorum...

Üyelik boyunca açtigim üçüncü baslik bu, keske daha hayirli bir konuda açabilseydim bu basligi. Maalesef Trabzonspor'un aldigi basarisiz sonuçlardan sonra çevremin bana karsi yönelttigi kisisel hakarete varan söylemlerden dolayi Trabzonspor'u bugün itibariyle birakmis bulunuyorum. Seneye yüzüncü yilini kutlayacak olan Sanli Fenerbahçe'nin bana hediye edilen gelecek sezon kombine karti beni bu renklere bagladi artik. Sizlerle burada paylastigim güzel muhabbetleri ve tribünlerde "Trabzon, Trabzon" diyen tezahüratlarinizi ömrüm boyunca unutmayacagim. Her sey için tesekkürler... ve elveda Trabzonspor smileys/smiley19.gif

Berat
01.04.2006, 00:22
güzelbir 1 nisan sakasi denemesi Recepçim:) dayanamadim atladim hemen:))

sümela61
01.04.2006, 00:23
Su an ne diyecegimi tam bilemiyorum...

Üyelik boyunca açtigim üçüncü baslik bu, keske daha hayirli bir konuda açabilseydim bu basligi. Maalesef Trabzonspor'un aldigi basarisiz sonuçlardan sonra çevremin bana karsi yönelttigi kisisel hakarete varan söylemlerden dolayi Trabzonspor'u bugün itibariyle birakmis bulunuyorum. Seneye yüzüncü yilini kutlayacak olan Sanli Fenerbahçe'nin bana hediye edilen gelecek sezon kombine karti beni bu renklere bagladi artik. Sizlerle burada paylastigim güzel muhabbetleri ve tribünlerde "Trabzon, Trabzon" diyen tezahüratlarinizi ömrüm boyunca unutmayacagim. Her sey için tesekkürler... ve elveda Trabzonspor smileys/smiley19.gif

çok güzel bir, 1 Nisan sakasi denemesi... smileys/smiley2.gifama inan sakasi bile çok itici geliyor... smileys/smiley5.gif

Berat benden çok yasayacakmis... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: sümela61

Recep Çaltepe
01.04.2006, 00:27
Valla tebrikler Berat, ne zaman farkedilecek diyordum, sorum hemen cevaplanmis oldu.Bu isi pek kiviramadim galiba smileys/smiley9.gif. Trabzonsporu birakip febeli olmanin sakasini bile yapamiyorum smileys/smiley4.gif.

Berat bu arada foyam ortaya çiktigina göre, istersen basligi kapatabilirsin.

Berat
01.04.2006, 00:29
basligi kapatmayalim ama adini degistirelimsmileys/smiley2.gif

Bülent Bayraktar
01.04.2006, 00:29
walla güzel sakaydii bnde ilk anda anlamadim ne diyo bu diyorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

TSelif
01.04.2006, 00:31
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif (sanli fenerbehçe)smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: tselif

Recep Çaltepe
01.04.2006, 00:32
Evet Berat, daha hos oldu simdi baslik, sagol...

onurkaradeniz
01.04.2006, 00:33
yani daha inandirici bise söleseydin be en azindan kademeli bi geçis yapsaydin fenere direkt trabzondan fenere geçilmezsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

TSelif
01.04.2006, 00:36
yani daha inandirici bise söleseydin be en azindan kademeli bi geçis yapsaydin fenere direkt trabzondan fenere geçilmezsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

Bence de,saymaya kalksak arada en az 200 tane takim çikar ama yine de fenere sira gelmezsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Kaya
01.04.2006, 00:53
BMN FORUMLARINDAN SERBEST KÜRSÜ KALDIRILACAKTIR...

TESEKKÜRLER...

TSelif
01.04.2006, 00:59
serbest kürsü kalkarsa bizde toplu eylem yapip bu siteyi batiracagiz

tesekkürlersmileys/smiley36.gif

FANATIK61
01.04.2006, 01:46
Son Dakika....

RivaldoYunanistan'dan Ibrahim Haciosmanoglu Tarafindan kacirildi...

Bu Aksam imza atiyormus....

TSunami
01.04.2006, 01:49
Lemi Çelik brezilyaya, ömer sari polonyayagidiyormus.

sakin olun saka yaptim

Emre B.
01.04.2006, 09:44
Jun gol krali olmus

Ayşe Aygün
01.04.2006, 09:57
Aziz yildirm trubünlerden yükselen azize tezarutlarina daha fazla dayanamayarak taraftarlarida kirmamak için. bundan böyle Azize ismi ile anilmak istedigini bunun için gerekli operasyonu geçirecegini ve en kisa zamanda yeni isine merterde basliyacagini bildirdi.

fb taraftar Gazetesi haber.

TSelif
01.04.2006, 10:00
Aziz yildirm trubünlerden yükselen azize tezarutlarina daha fazla dayanamayarak taraftarlarida kirmamak için. bundan böyle Azize ismi ile anilmak istedigini bunun için gerekli operasyonu geçirecegini ve en kisa zamanda yeni isine merterde basliyacagini bildirdi.

fb taraftar Gazetesi haber.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TSelif
01.04.2006, 10:04
Bundan sonra nefret edecegim tek futbolcu Fatih Tekke sensin artik..Alex i bile senden daha çok sevicem

(smileys/smiley11.gifsakasi bile igrençmis yasmileys/smiley11.gif)

CaMoKa
01.04.2006, 12:23
aziz yildirim müslügman olmus artik drüst olacagim tüm yaptigim adiliklerden özür diliyorum demis

TSunami
01.04.2006, 12:26
aziz yildirim müslügman olmus artik drüst olacagim tüm yaptigim adiliklerden özür diliyorum demis
1 nisan dediyseko kadar da degilbiraz inandirici olsunsmileys/smiley36.gif

CaMoKa
01.04.2006, 12:30
tamam ozaman:

telegol programi bundan sonra ülkenin kendi çikarlari için çalisacakmis artik bizi yerin dibine sokmayip öveceklermis

DKaraduman
01.04.2006, 13:03
Varya su Rivaldo olayini yazdim kuzenime inandi hemensmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

DKaraduman
01.04.2006, 13:14
Vahid Halilhodzic istifa etti yaziyo geneldeki konuda???

Nytre
01.04.2006, 16:08
"Gerets, Trabzonspor'la anlasti" !!!

Trabzon'da yayinlanan Günebakis Gazetesi, Trabzonspor'un Vahid Halilhodzic ile yollarini ayirdigi ve Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets ile anlastigi basligini atarak, okuyucularina 1 Nisan sakasi yapti.

Günebakis Gazetesi spor sayfasinda, Trabzonspor yönetiminin, Vahid Halihodzic ile yollarini ayirdigini ve Galatasaray'i yokluklar içinde zirveye tasiyan Belçikali Teknik Direktör Eric Gerets ile her konuda anlasmaya vardigini duyurdu.

Haberde geçtigimiz günlerde Baskan Nuri Albayrak ile Belçikali teknik adam Gerets'in bir araya geldigi ve her konuda anlasmaya vardigi ifade edildi. Albayrak ile Gerets'in el sikisirken bir fotografinin da yer aldigi haberde, ikilinin gelecek sezonun planlamasini da birlikte yaptiklari ve Gerets'in Hasan Sas ve Ayhan'in disinda Galatasaray'dan birkaç oyuncuyu daha Trabzonspor'a getirecegi yazildi.

Haber okuyucular arasinda saskinliga neden olurken, gazetenin iç sayfasinda bu haberin 1 Nisan sakasi oldugu belirtildi.

Geçen yil da Trabzon'daki yerel gazetelerden Kuzey Ekspres Gazetesi, A Milli Takimi'nin ve Trabzonspor'un golcü oyuncusu Fatih Tekke'nin, Arnavutluk maçi öncesi Fenerbahçe ile el sikistigini yazmasi, okuyucular arasinda panige yol açmis, haber okuyucular arasinda saskinliga ve tepkilere neden olurken, gazetenin spor sayfasinda ise bunun 1 Nisan sakasi oldugu belirtilmisti.

<CENTER>http://www.ajansspor.com/resim/1nisan_buyuk.jpg</CENTER>

murat55
01.04.2006, 18:46
Ronaldinho bordo mavi den baska forma giymem diye açiklama yapmis

Nytre
01.04.2006, 19:57
fener sampiyonlar liginde 2.tura çikmis!