PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Karabükspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

hevesli
25.09.2011, 00:27
maçı 90 dk izleyemedim.. erken bir serkan-glo değişikliği olmuş..

sakatlık mı var?

futbalski60
25.09.2011, 00:27
Çok saygı duyduğum birisi. Bugün ne oyunu ne de duruşu kendisi gibiydi. Çok şaşırttı. İyi de oldu :)

Orta alana ne diyosun özellikle ikinci yarı sanırım bahsettiğimiz orta üçlü olayı olacak gibi :)

Asi Çaykaralı61
25.09.2011, 00:28
maç sonunda kol bastı yada tribünler takımımızı çağırdı mı ?

Hamza Yilmaz
25.09.2011, 00:28
Macin Özetini nerde Izliyebilirim, Ligtv sayfasinda VIdeo acilmiyor bi türlü

Serdar A
25.09.2011, 00:29
Volkan , gün geçtikçe uyumu artıyor .
Sol dışta , yıllardır beklediğimiz patlayıcı güç olacaktır .

Sefa Murat Dokuz
Şu isimleri sıralayalım; hangisi için pas ve teknik yeterlilik açısından sıkıntılı diyebiliriz: Zokora, Sapara, Alanzinho, Volkan, Pawel, Burak, Adrian, Serkan... diğerlerini normal düzeyde olduğu için saymıyorum... Şu anda Türkiye'nin en müthiş çok yönlü kadrosuna sahibiz. Sadece zamana ihtiyaçları var... Hemen her oyuncumuz tüm yetenekleriyle aynı anda 2-3 mevkide oynayabilecek düzeyde... Bu takım muhteşem olacak, sadece şu berbat maç temposu ve psikolojisinden kurtulmamız gerek... Yani sabır...

Yahu kimi kandırıyorsunuz, Türkiye'nin en müthiş kadrosu falan.
Fenerbahçe
Sol Kenar Ziegler,Caner Erkin
Sağ Kenar Gökhan Gönül,Mehmet Topuz,Orhan Şam
Orta Defans Yobo,Kesimal,Orhan Şam
Orta Saha Emre,Alex,Mehmet Topuz,Baroni,Özer
Orta Kanat Dia,Stoch,Mehmet Topuz,Özer,Caner
Forvet Alex,Semih,Henri

-------------Volkan------------
G.Gönül-Yobo-Kesimal-Ziegler
---------Emre-Topuz----------
Dia---------Alex----------Stoch
------------Bienvenu-----------

Bizim takımdan Colman Zoko ve Burak hariç hangi oyuncular bu takıma girebilir ? Emre Colman hangisi oynar? Zoko Topuzu keser. Burak da Bienvenuyu keser. Başka bu müthiş kadromuzdan kim ?
Giray Yobo yu keser mi ?
Celustka Gökhan'ı ?
Cech Ziegleri ?
Volkan Dia'yı ?
Adrian Alex'i ?

Fenerbahçe devre arası iyi bir golcü alırsa kısa yoldan şampiyon olur bence. Tabi sakatları iyileşmesi lazım.

Galatasaray'ı yazmıyorum hiç aynı şeyler geçerli ? Baroslar,Selçuklar,Elmanderler,Melolar, Eboueler,Ufalujiler,Servetler falan kesip de koyacağımız adam sayısı öyle 1-2 yi geçmez... Kimse kendini kandırmasın en müthiş kadroymuş:eek:

matrix5782
Bu Akşam Colmanı Aradınız Mı ?

Not: Soru Sadece Art Niyet Aramayın :) :)

Serdær
25.09.2011, 00:30
Sapara'yı asmayın hemen .

Durun bakalım , ben Selçuk'un da ilk zamanlarını hatırlıyorum .
Adam Eylül'de geldi , ay çıkmadan kapıya koydunuz .

Sapara'yı asanlara bende şaşırıyorum.

Fakat şunda ısrarcıyım.

Sapara serbest oynamayı seven oyunu iki yönlü oynayabilen bir oyuncu değil.

Rosenborg ve Ankaragücünde serbest olarak oynadı.Çok iyi maçlar çıkardı.

Sapara-Zokora/Colman ile yanyana oynayamaz önlerinde oynayabilir.

Sibel
Çağırdık. Ama kolbasti ve üçlü olmadı. Sadece alkışla yetindirdiler bizi.:)

Ahmet Öztürk

Kolbastı olmadı. Takım tribünlere çağrıldı alkışlandı.. Tolga'dan bir üçlü istedik ama karşılık vermedi. Güzel bir maç sonu oldu yani :)

memozcan
arkadaşlar takımı ve transferleri çok eleştiren bir kişi olarak

bu sezonu kötü geçirmemizin hayırlı olacağğını düşünüyorum

kötü sezon sonunda elimizdeki çürüklerden kurtulur birkaç tane çok iyi transfer yaparız

bakıldığında kalede sorun yok, defansta giray celutska,ortada,zokora,colman,volkan,ilerde burak gibi bir kalıp kalır elimizde ve iyi takviyelerle çok daha iyi bir takım oluruz

bu sezon belli haftalara kadar kötü futbol oynayacağımız kesin. önemli olan bu hafta olduğu gibi 3 puan alabilmek

daha sonra konsantrasyon ve takımın birbirine alışmasıyla iyi oyun oynarız inşallah
aman kardeş, sezonu da sezon sonu da iyi geçirelim de varsın çürüklerle olsun ben razıyım..

Sefa Murat Dokuz
25.09.2011, 00:33
Bu Akşam Colmanı Aradınız Mı ?

Not: Soru Sadece Art Niyet Aramayın :) :)

İlk yarı herkes aramıştır. Ama 2.yarı Adrian oyuna girince biraz oyunu dinlendirdi geride. Ama Sapara ilk yarı beni hayal kırıklığına uğrattı, Colman'ı oldukça aradık.
Yinede Sapara'nın çok katkı sağlayacağına eminim, Ankaragücünden gelmiş olduğu için belki tepki alma oranı Adrian'dan çok fazla olacaktır ama Sapara'ya güveniyorum , temposu yok. 30 dk oynayabilecek seviyede.

Berat Akçay
25.09.2011, 00:33
Çağırdık. Ama kolbasti ve üçlü olmadı. Sadece alkışla yetindirdiler bizi.:)
Takımda üçlü çektiren futbolcu kalmadı.Acil transfer ! :D

Sibel
25.09.2011, 00:35
Takımda üçlü çektiren futbolcu kalmadı.Acil transfer ! :D
Sorma Berat. Dilim kırılsın, dedim Egemen'î aratmayın şimdi.:rolleyes:

Serdar A
25.09.2011, 00:35
Sapara'yı asanlara bende şaşırıyorum.

Fakat şunda ısrarcıyım.

Sapara serbest oynamayı seven oyunu iki yönlü oynayabilen bir oyuncu değil.

Rosenborg ve Ankaragücünde serbest olarak oynadı.Çok iyi maçlar çıkardı.

Sapara-Zokora/Colman ile yanyana oynayamaz önlerinde oynayabilir.

Doğru doğru .
Tam bir forvet arkası oyuncusu .
Göbekte oynayabilir pek tabi , ancak o durumda senin yukarıda not düştüğün gibi Zokora ile arada oluşacak boşluğu kapatacak 3. bir oyuncuya ihtiyaç var .

Bunları şüphesi hocalar da düşünüyordur . Karabük maçı bu anlamda çok faydalı oldu . 3 puan ve moral de cabası .

Yalnız bu adrian biraz güçlenip kuvvetlenirse çok sorunumuzu çözüme ulaştıracak. İnşallah bir şansızlık yaşamaz , bu ivmesini kaybetmez.

Ömer TOPAL
25.09.2011, 00:36
MÜthiş kadromuz var.....Kendimi kandırıyorum belki ve böyle mutluyum..buraya gelip fb pisliginin adamlarını saymasın kimse..benim tayfun coram bile onların el kaliteli adamından daha adamdır gözümde...

Fanatik34
25.09.2011, 00:37
Bugün iyi ki kazandik..aski halde.......???????????

asimetrik
25.09.2011, 00:38
Orta alana ne diyosun özellikle ikinci yarı sanırım bahsettiğimiz orta üçlü olayı olacak gibi :)

Sanırım Alanzinho katkısı çok fazlaydı. Orta alanda baskı yediğimizde veya geriden çıktığımızda top saklayabilen birilerinin olması durumu çok etkiliyor.

Serdær
25.09.2011, 00:39
Trabzonspor takımında sahada en çok koşan oyuncu 11 km Alanzinho .

Yiğit Gayretli
25.09.2011, 00:41
Çok fazla detaya girmeden "Adrian" farkı diyorum !

Serdær
25.09.2011, 00:42
Doğru doğru .
Göbekte oynayabilir pek tabi , ancak o durumda senin yukarıda not düştüğün gibi Zokora ile arada oluşacak boşluğu kapatacak 3. bir oyuncuya ihtiyaç var .

Bunları şüphesi hocalar da düşünüyordur . Karabük maçı bu anlamda çok faydalı oldu . 3 puan ve moral de cabası .

Yalnız bu adrian biraz güçlenip kuvvetlenirse çok sorunumuzu çözüme ulaştıracak. İnşallah bir şansızlık yaşamaz , bu ivmesini kaybetmez.

Herkes aksine ben Adrian'dan umutlu değilim , umarım beni utandırır.

Güçlenip kuvvetlenmesi zaman alacak gibi gözüküyor fakat mesele onlar mı acaba.

Devamlılığı yok ne gibi bilemiyorum .

Güçlü bir Sapara güçlü Adrian keser gibi :rolleyes:

İsa
Demek ki alanzinho forvet arkası değilde merkez ortasaha oyuncusu olmaya çalışsaymış çok daha iyi olurmuş.

Bugün bende çok beğendim...

futbalski60
Sanırım Alanzinho katkısı çok fazlaydı. Orta alanda baskı yediğimizde veya geriden çıktığımızda top saklayabilen birilerinin olması durumu çok etkiliyor.

Kesinlikle Hocam kaç haftadır bu sorunu dile getiriyoruz zaten özellikle orta alanda bu işi yapmıyorduk topa basmadan, oyunu dinlendirmeden bakmadan görmeden oynadık neticede ne rakip sahaya yerleşebildik ne de istediğimiz poziyonları yaratabildik geçen sene Selçuk bu işi çok iyi yapıyordu ama bu sene bu işi yapabilecek oyuncularımız da var Adrian ve Sapara gibi. Hocanın Adrian'ı orta alana çekmesi takımı daha derli toplu yaptı henüz tam kapasite olmasa da buhaliyle bile oyunu şekillendirdi aynı şeyi Sapara da yapabilir form tuttuğunda bu konuda alternatiflerimiz var yeter ki hoca Adrian ve Sapara'nın mevkileriyle fazla oynamasın doğru kulansın :)

Yiğit Gayretli
25.09.2011, 00:43
Kadro açıklandığında endişe duymuştum ama Ferhat da çok üzmedi yani...

Sefa Murat Dokuz
25.09.2011, 00:43
Güçlü Sapara zaten Güçlü Adrian'ı keser. Ama bence ikiside faydalı olacak. Adrian'da deplasmanda özgüven eksikliği var, iç sahada daha iyi bence ama top saklamayı öğrenmesi lazım, topu hemen kaptırıyor malesef.

Asi Çaykaralı61
25.09.2011, 00:44
Trabzonspor takımında sahada en çok koşan oyuncu 11 km Alanzinho .

çok iyi bir performans sergiledi daha da iyi olabilecek kapasiteye sahip

Ömer Faruk61
25.09.2011, 00:44
Doğru doğru .

Bu yorum 5 milyonculara gelsin.Veren verilmiş.Bu oyuncu bence alışma devresinden sonra mükemmel olacak.Bence devre arasında Grosicki ye almalıyız.Paweli bugün beğendim.Bugn "yeni" bir takım için gayet iyi oynadık.Ancak Defans SOS vermeye devam ediyor.Celutskayı eleştirenler adamda sadece birazcık motivasyon kaybı var.Ben ferhatı bile beğendim en son 1 senedir maça çıkmamış oyuncu bu kadar oynar.Volkan umarım Burak gibi laflarımı yedirir bana böyke devam et Volkan :)

Serdær
25.09.2011, 00:46
Zokora-Colman
--Sapara--

Volkan--Amrabat
--Burak Yılmaz--

Ömer Faruk61
25.09.2011, 00:47
Zokora-Colman
--Sapara--

Volkan--Amrabat
--Burak Yılmaz--

Paolo yu ne çabuk sildik? :)

Ilelioglu
25.09.2011, 00:48
Zokora-Colman
--Sapara--

Volkan--Amrabat
--Burak Yılmaz--

Amrabat iyi bir isim ama biraz fazla bencil sanki.

Serdær
25.09.2011, 00:48
Paolo yu ne çabuk sildik? :)

Henruqie silmedim , 18 alabiliriz kendisini :o

İsa
25.09.2011, 00:49
Zokora-Colman
--Sapara--

Volkan--Amrabat
--Burak Yılmaz--

Bu takım hücumda çok sıkıntı çeker...

Serdær
25.09.2011, 00:49
Bu arada Messi( 3 gol ) Şov.

Barcelona 5 - Athletico Madrid 0

Serdær
25.09.2011, 00:51
Bu arada taraftar olarak sırtı dönük ileride top saklayabilen oyuncuları hala neden arıyoruz anlamadım.

Türkiyede takımlar Çanakkale geçilmez oynuyor fakat , pivot forvet olduğu zaman bunu geçeceğin anlamına gelmiyor.

Yukarıda belirttiğim kadro fazlasıyla gol pozisyonu yakalar .

calavera
25.09.2011, 00:53
Zokora-Colman
--Sapara--

Volkan--Amrabat
--Burak Yılmaz--

yapma abi, ne amrabatı,

halı sahada izleyen kızlara artislik yapmaya çalışan tiplerden farkı yok . . .

öyle adam görmek istemiyorum takımımda

Serdær
25.09.2011, 00:54
Halil - Burak ikilisinde , Burak fazla alan bulamamıştı.

Pawel Brozek Burak yeteri kadar boş alan yaratabiliyor.

Bu açıdan Brozek Halil'den daha faydalıdır ..

Samet Yildirim
3 golle 3 puan güzel oldu...

Diger 3 macta yinede defansda saglamdik pozison vermiyorduk en azindan ibb ve Samsun macinda öyleydi ama bu macta cok pozisyon veridk...

Sefa Murat Dokuz
Ambarat yetenekli çocuk ve daha genç, Devre arası Antepten Danny ile gelseler, Pawel ve Glo gitse çok iyi olur.

Serdær
25.09.2011, 00:55
yapma abi, ne amrabatı,

halı sahada izleyen kızlara artislik yapmaya çalışan tiplerden farkı yok . . .

öyle adam görmek istemiyorum takımımda

Yattarayı yıllarca izlediniz :rolleyes:

İsa
25.09.2011, 00:55
Bu arada taraftar olarak sırtı dönük ileride top saklayabilen oyuncuları hala neden arıyoruz anlamadım.

Türkiyede takımlar Çanakkale geçilmez oynuyor fakat , pivot forvet olduğu zaman bunu geçeceğin anlamına gelmiyor.

Yukarıda belirttiğim kadro fazlasıyla gol pozisyonu yakalar .

Sırtı dönük aramıyoruz geleni atacak adam arıyoruz.

O kadroda atsa atsa Burak atar diğer 5 adam 15 golü geçemez sezonda...

Barış Burak
25.09.2011, 00:56
Ambarat yetenekli çocuk ve daha genç, Devre arası Antepten Danny ile gelseler, Pawel ve Glo gitse çok iyi olur.

Glo bu sene oynadığı tüm maçlarda, giraydan daha verimliydi bence, tecrübeside cabası. Glowackiyi(Allah nazardan saklasın) ben 11ime direkt yazarım şahsen.

Tangerine Dream
25.09.2011, 00:57
Bu arada Messi( 3 gol ) Şov.

Barcelona 5 - Athletico Madrid 0

Ekranlarda Messi-Arda kıyaslaması yapan bazı aklıevveller türemeye başlamıştı, bu akşam cevaplarını almışlardır umarım.

yektakurtulus
25.09.2011, 00:58

danny cok riskli ve cok hatali oynuyor
bize daha iyisi lazim
daha ucuzada alabiliriz!

Serdær
25.09.2011, 00:58
Sırtı dönük aramıyoruz geleni atacak adam arıyoruz.

O kadroda atsa atsa Burak atar diğer 5 adam 15 golü geçemez sezonda...

82 puan aldığımız sezonda kim kaç gol atmış acaba , bir araştır istersen . Kaç oyuncuya yayılmış bu .

Barış Burak
25.09.2011, 00:59
Sedat abi yine ceza almış,selamlar kendisine:)

tavsiye: sırtına USLANMAZ diye bir dövme yaptır abi:) ayda bir ceza alıyorsun:) sensiz buralar ne olacak bilemedim şimdi:) ben temiz çamaşır getirirm sana,saygılar:)

edit: hatta USLANMAZ yazısının altında zehirli sarmaşıklar falan olsun:) hahaha:D

Tangerine Dream
25.09.2011, 00:59
Kimimizin öve öve bitiremediği bir futbolcuyu kimimiz bir an evvel göndermenin derdinde, üstelik daha ligin dördüncü haftasında. Durun bakalım, hepsine ihtyacımız olacak.

exelans_25
25.09.2011, 01:00
alanzinho bugün çok iyiydi ilk golde müthiş bir asisti vardı.kadroda kesinlikle olmalı

Sibel
25.09.2011, 01:00
Adrian bundan çok daha iyisi. Hatta çok çok daha.

TSunami_69
25.09.2011, 01:01
Yahu kimi kandırıyorsunuz, Türkiye'nin en müthiş kadrosu falan.
Fenerbahçe
Sol Kenar Ziegler,Caner Erkin
Sağ Kenar Gökhan Gönül,Mehmet Topuz,Orhan Şam
Orta Defans Yobo,Kesimal,Orhan Şam
Orta Saha Emre,Alex,Mehmet Topuz,Baroni,Özer
Orta Kanat Dia,Stoch,Mehmet Topuz,Özer,Caner
Forvet Alex,Semih,Henri

-------------Volkan------------
G.Gönül-Yobo-Kesimal-Ziegler
---------Emre-Topuz----------
Dia---------Alex----------Stoch
------------Bienvenu-----------

Bizim takımdan Colman Zoko ve Burak hariç hangi oyuncular bu takıma girebilir ? Emre Colman hangisi oynar? Zoko Topuzu keser. Burak da Bienvenuyu keser. Başka bu müthiş kadromuzdan kim ?
Giray Yobo yu keser mi ?
Celustka Gökhan'ı ?
Cech Ziegleri ?
Volkan Dia'yı ?
Adrian Alex'i ?

Fenerbahçe devre arası iyi bir golcü alırsa kısa yoldan şampiyon olur bence. Tabi sakatları iyileşmesi lazım.

Galatasaray'ı yazmıyorum hiç aynı şeyler geçerli ? Baroslar,Selçuklar,Elmanderler,Melolar, Eboueler,Ufalujiler,Servetler falan kesip de koyacağımız adam sayısı öyle 1-2 yi geçmez... Kimse kendini kandırmasın en müthiş kadroymuş:eek:

sen git de angutcom da yorum yap en iyisi sefilll fb nin dün sefil fb karşısında nasıl döküldüğünü gördük....bu kadar da yapmayın yaaa.. takıma laf yok. defans biraz kötü diğer mevkilerde sıkıtı yokk

Sefa Murat Dokuz
Glo bu sene oynadığı tüm maçlarda, giraydan daha verimliydi bence, tecrübeside cabası. Glowackiyi(Allah nazardan saklasın) ben 11ime direkt yazarım şahsen.

Evet bencede Glowacki daha iyi ama artık çok yaşlandı ve onun yerine birisini almalıyız bence Girayın yanında daha kaliteli bir adam lazım. Glowacki çok yavaş kalıyor, hamlede Giraydan daha başarılı olsada.

İsa
82 puan aldığımız sezonda kim kaç gol atmış acaba , bir araştır istersen . Kaç oyuncuya yayılmış bu .

Bakalım Umut-Jaja-Burak yaklaşık 50 gol atmış.

Ambarat ve Volkan'ı topla ikiyle çarp yanlarına Burak'ı ekle bu sayıyı yakalayamazlar...

sametaydin
Rezalet futbol güzel skor. Diğer maçlarda iyi oynayıp kazanamamıştık ama bu maç kötü oynayarak kazandık. Karabükün önde oynama ısrarı bize 3 puanı getiren durumdu.

Hoca stratejik olarak bu maçı önemsemeyip as kadroyla çıkmadı. Bu kararın doğruluğu tartışılabilir.

Sapara ile colman aynı mevkinin oyuncuları değil. Sapara ofansif bir oyuncu o yüzden defansif anlamda bişey katamadı. Oyuna adrianın alınması bana göre mükemmel bir hamleydi. Bu maçta celustkanın stoper oynayamayacağını gördük. Volkan gün geçtikçe kendine geliyor. Burak 3 gol atmış adama bişey denmez ama kardeşim azıcık kendini kollasan şu ofsaytlara düşmesen belki daha çok gol atacaksın. Bu maçta alanzinhoyu da kötü bulmadım. Savunma oyuncuları iyi değildi.

Oğuzhan
25.09.2011, 01:02
Alanzinho'nun bu güzel oyunu, topu önde tutmamıza ve oyunu rakip sahada oynamamızı sağladı. Gerçekten oynayınca çok faydalı bu adam. Umarım böyle devam eder.

Barış Burak
25.09.2011, 01:03
Evet bencede Glowacki daha iyi ama artık çok yaşlandı ve onun yerine birisini almalıyız bence Girayın yanında daha kaliteli bir adam lazım. Glowacki çok yavaş kalıyor, hamlede Giraydan daha başarılı olsada.

Zaten sancılı bir geçiş yaşayacağımız ortada büyük ihtimal, Gloyuda yaştan emekli yapmayalım,1-2 sene kalsın bence, şu takım bir otursun.

tabi bu arada devre arasında kesin stoper şart.

Fanatik34
25.09.2011, 01:07
Adrian basbas ben futbolcuyum diye bagiriyor ama anlayana...

DeAgLeMaNyAq
25.09.2011, 01:08

Glowacki'nin 5 sene önce de çok hızlı olduğunu zannetmiyorum. Kendisinin ağırlığıyla yaşı bence doğru orantılı değil. Kaldı ki defans hattındaki bir oyuncunun 32 yaşında olması çok normal. Ama nedense bizim ülkemizde böyle bir önyargı oluşmuş...

asimetrik
25.09.2011, 01:08
alanzinho bugün çok iyiydi ilk golde müthiş bir asisti vardı.kadroda kesinlikle olmalı

Birkaç hafta yedek kalsın hepimiz unutup 18 dışı bırakırız. Hep öyle oldu :)

macka61
25.09.2011, 01:10
ilk yarı rezaletti ikinci yarı iyiydik bence sezonun ilk lig galibiyeti hepimize hayırlı olsun

inadına_Trabzon
25.09.2011, 01:10
Burak Volkan Zokora takımın beyinleri. Volkan ve Zokora , Selçuk ve Jaja'dan daha iyi. takımın birlikte oynamaya ve zamana ihtiyacı var. Şenol Güneş erken müdahale etmeli. Etkili müdahaleler yapmalı. Her hafta daha iyiye gidecez. Şuanki sıkıntımız her maça farklı kadrolarla çıkmak. Defansif anlamdada biraz uyumsuzluk var. KADROMUZ GÜÇLÜ. Geçen seneden daha güçlü. ama şuan için geçen seneden daha uyumsuzuz.

Fanatik34
25.09.2011, 01:14
Sikebahce´nin sahaya yayilisi bizden cok daha iyi...buna arti olarak sucluluk piskolojisi ile mücadelelerini ekledigimizde...bizimle kiyaslamayin!

Yiğit Gayretli
25.09.2011, 01:16
Birkaç hafta yedek kalsın hepimiz unutup 18 dışı bırakırız. Hep öyle oldu :)

Gürcan abi, Alan form tuttuğu dönemde oynatılıp sonra soğumaya bırakılması gereken futbolculardan. Israr edilince su kaynatıyor :)

Sacit
25.09.2011, 01:16
Savunmadaki bu hatalara bir son vermeliyiz..
çok acı ve vahim bir durum.. Giray'ın ölümcül hatası hiç yakışmadı ve iyi ki gol olmadı..
devre arasına kadar savunma da problem çekeceğiz gibi...

Oğuzhan
25.09.2011, 01:20
Savunmadaki bu hatalara bir son vermeliyiz..
çok acı ve vahim bir durum.. Giray'ın ölümcül hatası hiç yakışmadı ve iyi ki gol olmadı..
devre arasına kadar savunma da problem çekeceğiz gibi...

Abidal'i izledim az önce sol bek oynuyordu bu maç ama böyle bir sürat olamaz ya.

Şöyle süratli savaşçı bir afrikalı bulup getirsek bizde scoutlarımız yok mu :D

Adam çalım atsa bile dönüp yakalayabiliyor tekrar.

Uğur Tüysüzoğlu
Yeni düştük bizde eve ..

Yeni , yeni takım olmaya adım atıyoruz herşeyi attım bir kenarada Zokora'yı çıplak gözle izlemek büyük zevk.

Aferim Volkan çok çalıştın , Alan ile beraber Burak'a zaten hakkını manşetler verecekdir :)

Dipnot: Taraftar iyidi.

Sibel
Adrian basbas ben futbolcuyum diye bagiriyor ama anlayana...
Adrian çok iyi bir takım oyuncusu. Çok güveniyorum ona.

asimetrik
Gürcan abi, Alan form tuttuğu dönemde oynatılıp sonra soğumaya bırakılması gereken futbolculardan. Israr edilince su kaynatıyor :)

Kim demişti bilmiyorum ama benim için en doğru yorum şuydu; Alanzinho piyango gibi, çıkabilir de çıkmayabilir de ama önce bilet almak lazım :)
En azından kulübede hep olmalı.

Oğuzhan
25.09.2011, 01:22
Kim demişti bilmiyorum ama benim için en doğru yorum şuydu; Alanzinho piyango gibi, çıkabilir de çıkmayabilir de ama önce bilet almak lazım :)

Çok doğru bir tespit ama ilk 11 başlayınca da böyle etkili oynayabiliyormuş. Bunun nedenleri araştırılmalı, bu adam nasıl takımlara karşı nasıl oynatılırsa böyle etkili olur ona göre ilk 11'de yer bulmalı. Takımı çok rahatlatıyor önde top tutarak ve adam eksilterek. Ayrıca her pozisyonda faul yapıyorlar yan top kazanıyoruz, oyunu rakip alana yıkma şansı elde ediyoruz.

asimetrik
25.09.2011, 01:23
Adrian çok iyi bir takım oyuncusu. Çok güveniyorum ona.

Adrian için güzel bir tarif. Katılıyorum.

Taha Muhammet
25.09.2011, 01:24
defansımız kötüydü giraya bişey demiyorum zaten ama sistemimizin değişmesi lazım takım tamamen burağa bağlı bir oyuncu defans arkasına top atıp burak gol yapacak takım oyunu oynamassak işimiz bu sene zor gene 2 topumuz direkten döndü şansızlık yakamızı bırakmadı gitti defansa celutskayı kaydırıp glowacki celutska yapabilirmiyiz beklerdede cech mustafa oynayabilir ferhatda fena oynamadı oda olabilir

matrix5782
25.09.2011, 01:25
Maçta Yücel İldizin Uygulamış Olduğu Taktik Maçı Etkiledi Diyebiliriz. Fark Atabilirdik. Yan Hakem İlk yarıda Bizi Durdurmasa idi.

futbalski60
25.09.2011, 01:26
Glowacki'nin rakibi sakatlık geçen sene iyi giderken sakatlandı sonra temposu düştü bu sene inşallah sakatlanmaz.

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 01:26
Şimdi maçın tekrarını izliyorumda vurgulamak istediğimiz besteler çok net geliyor bir aferinde o zaman taraftara bize :)

matrix5782
25.09.2011, 01:27
Maçın tekrarını izleme Fırsatı olanlar Pawel Brozeki Topsuz Alanda izlemelerini tavsiye ederim..

İbrahim Gökhun Öztürk
25.09.2011, 01:29
bunca zaman maç oynamamıs birinden cok ütopik seyler beklemek lazım zaten..Bende paweli beğendim attığı paslar bugün çok kaliteliydi..Fizik olarak yerlerde sürünmesine ragmen...

Yiğit Gayretli
25.09.2011, 01:29

Kesinlikle doğru :)

irfanb
25.09.2011, 01:31
Gürcan abi Lille macina bekliyoruz.
:)

memmedaga
25.09.2011, 01:31
Herkes biseyler diyor bende Burak Yilmaz diyorum,arkadas bu forumda bu adama cok saydirdim zamaninda ve beni cok saglam utandirdi ve hala bu forumda Senol Gunese zerre laf atan adama yuh diyorum hemde okkali yuh.
Takimin aldigi kotu sonuclar normal yeni bir kadromuz var ve zamana ihtiyac oldugunu cocuklarin bile bilmesi lazim,kaldiki kotu oynadigimiz maclarda direkten donen kale onunde sifirda kacirdigimiz pozisyonlar var demek ki yeni bir takim olmasina ragmen bissuru pozisyona giriyor, demekki Senol gunese iki mactan sonra saydiranlar haksizligin daniskasini yapiyor, bu nedir boyle ya 3 mac icin adama sylemediginiz kalmadi

oyle ise burada surekli Senol Hocamiza saydiran sahte ve aslinda cahil olan futbol ulemalari "sussun" susun artik susun lutfen ve susun.

Su Burak Yilmaz ornegi gozunuze girsin sadece bu ornek bile ona saygi duymamiza yeter, o gunleri hatirliyorumda kafayi yemek uzereydim gazetelerde; kaybolup giden "sahte" yetenek Burak icin Senol hocamizin israr ettigi soyleniyordu hatta ustune para bile verelim diyormus,

Burak geldi Senol Hocaya saydirdik,
Burak oynadi baslarda sacmladi saydirdik,
Burakta israr etti saydirdik,israr - saydirdik
vee Burak Yilmadi Golleri siraladi YINE SAYDIRDIK.

Ben artik tam manasiyla bir seye kanaat getirdim Trabzonspor en buyuk zarari bazi taraftarlari veriyor.

bakin Ergun ata o kadar carpici bir sey yazmis ki

"Bu ülkeye İnter zaferini yaşattıktan sadece 2 gün sonra oynanan İBB maçı için satışa çıkarılan 7 bin 500 dolayında biletin sadece 2 bin 300’ünü satın alan... Dün itibarıyla oynanmayan Bilbao maçına ait biletlerin 22 bini aşkın bölümünü iade eden..."
yazinin tamami http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-Ne-kadar-destek_6_YazarDetay_238686_14.htm

bu adami sevmem ama dogrulari soylemis.

cok degil daha 4 ay once burada "bazi bmn yoneticileri dahil" bizim futbol ulemalari Sadri Senere sike ve uckagitci sikebahce gibi neden hakkimizi aramiyor diye onu hain ilan ettik,biz de gerekirse Trabzonun menfaatleri icin sikenin kralini yapmaliymisiz " diyorlardi.
Ne oldu peki ?
azize iceri alindi sus pus oldular ne oldu peki Sadri Sener gozaltina alindi "insallah" birsey yapmamissindir sadri dediniz...

Eger kayitlarda duruyorsa bu muhtesem yazilari bulabilirsiniz....

Yaldız61
25.09.2011, 01:35
http://www.youtube.com/watch?v=uqDR-LdhVzo

izledinizmi bilmiyorum ama yeni yapılan bir video ve cok başarılı bir video cok gzl olmus

asimetrik
25.09.2011, 01:39
Glowacki'nin rakibi sakatlık geçen sene iyi giderken sakatlandı sonra temposu düştü bu sene inşallah sakatlanmaz.

Bazen eleştiriyoruz ama belli bir standartı var. Ne yapıp ne yapmayacağını aşağı yukarı biliyoruz. Giray-Glowacki ikilisi kadromuz içinde en iyi ikili.
Glowacki'nin transfer olduğu sezonun hazırlık kampında bir kaç idman izlemiştim. O günlerde serbest vuruş ve-veya cezasahası dışından şut ile gol atabileceğine inanmıştım. Ama hiç öyle olmadı. Oysaki idmanlarda topa en sert ve isabetli vuran oydu. Burak kadar sert ama Burak'tan isabetli vuruyordu.

pekdemir21
25.09.2011, 01:41
senol hoca top bızım kontrolumuzdeyıdı hep demiş. anlayamadım.

Mehmet Fatih Silik
25.09.2011, 01:43
Macin Geni$ özetini izledim demin...yenmeye yendik ama abi bu kadar defans hatasini Lille kesinlikle affetmez...yani Karabük'te cok pozisyon kacirdi...bizde yine cok kacirdik...7-1 bitecek bir macti ama diger yandan 1-4 bitecek de bir macti...galip gelmek güzel...umarim bir seri yakalariz...Burak'a da bir$ey demiyorum artik...YUH YANI! :D

asimetrik
25.09.2011, 01:43
Gürcan abi Lille macina bekliyoruz.

Allah'ın şanslı kulu, demek orada olacaksın. Ne yazık ki benim iş durumum gereği mümkün gözükmüyor. Gerçi kafamın bir tarafında maçtan hemen önce ve hemen sonra uçak bileti olursa gelme fikri de yok değil. Ama kimseye söylemiyorum :)

Yaldız61
25.09.2011, 01:44
senol hoca top bızım kontrolumuzdeyıdı hep demiş. anlayamadım.

saha zemini kaymak gibi olsa bu takım cok iyi top oynuyor ınter macında gördk eski zemin olsa döktürür takımda cok sıklıkla mac yapıoruz su zemini nasıl adam edicez bilmiyorum bi çare bulmaları lazım takımk top oynama anlayısı cok iyi futboldan anlayan anlar bunu istediklerini yapamamak için en iyi açılım bu olur zemin kötü ama iyi oynamak isteyen bir takım var

irfanb
25.09.2011, 01:56
Allah'ın şanslı kulu, demek orada olacaksın. Ne yazık ki benim iş durumum gereği mümkün gözükmüyor. Gerçi kafamın bir tarafında maçtan hemen önce ve hemen sonra uçak bileti olursa gelme fikri de yok değil. Ama kimseye söylemiyorum :)

Demek buluşacağız abi,öyle görünüyor.

Ahmet Öztürk
25.09.2011, 02:09
Herkes biseyler diyor bende Burak Yilmaz diyorum,arkadas bu forumda bu adama cok saydirdim zamaninda ve beni cok saglam utandirdi ve hala bu forumda Senol Gunese zerre laf atan adama yuh diyorum hemde okkali yuh.
Takimin aldigi kotu sonuclar normal yeni bir kadromuz var ve zamana ihtiyac oldugunu cocuklarin bile bilmesi lazim,kaldiki kotu oynadigimiz maclarda direkten donen kale onunde sifirda kacirdigimiz pozisyonlar var demek ki yeni bir takim olmasina ragmen bissuru pozisyona giriyor, demekki Senol gunese iki mactan sonra saydiranlar haksizligin daniskasini yapiyor, bu nedir boyle ya 3 mac icin adama sylemediginiz kalmadi

oyle ise burada surekli Senol Hocamiza saydiran sahte ve aslinda cahil olan futbol ulemalari "sussun" susun artik susun lutfen ve susun.

Su Burak Yilmaz ornegi gozunuze girsin sadece bu ornek bile ona saygi duymamiza yeter, o gunleri hatirliyorumda kafayi yemek uzereydim gazetelerde; kaybolup giden "sahte" yetenek Burak icin Senol hocamizin israr ettigi soyleniyordu hatta ustune para bile verelim diyormus,

Burak geldi Senol Hocaya saydirdik,
Burak oynadi baslarda sacmladi saydirdik,
Burakta israr etti saydirdik,israr - saydirdik
vee Burak Yilmadi Golleri siraladi YINE SAYDIRDIK.

Ben artik tam manasiyla bir seye kanaat getirdim Trabzonspor en buyuk zarari bazi taraftarlari veriyor.

bakin Ergun ata o kadar carpici bir sey yazmis ki

"Bu ülkeye İnter zaferini yaşattıktan sadece 2 gün sonra oynanan İBB maçı için satışa çıkarılan 7 bin 500 dolayında biletin sadece 2 bin 300’ünü satın alan... Dün itibarıyla oynanmayan Bilbao maçına ait biletlerin 22 bini aşkın bölümünü iade eden..."
yazinin tamami http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-Ne-kadar-destek_6_YazarDetay_238686_14.htm

bu adami sevmem ama dogrulari soylemis.

cok degil daha 4 ay once burada "bazi bmn yoneticileri dahil" bizim futbol ulemalari Sadri Senere sike ve uckagitci sikebahce gibi neden hakkimizi aramiyor diye onu hain ilan ettik,biz de gerekirse Trabzonun menfaatleri icin sikenin kralini yapmaliymisiz " diyorlardi.
Ne oldu peki ?
azize iceri alindi sus pus oldular ne oldu peki Sadri Sener gozaltina alindi "insallah" birsey yapmamissindir sadri dediniz...

Eger kayitlarda duruyorsa bu muhtesem yazilari bulabilirsiniz....

Yukarı da karaladığım, özellikle altını çizdiğim kısmı ben bu forumda HİÇ görmedim. Şike döneminin en hararetli anlarında sürekli bu forumu takip eden birisi olarak "Trabzon'un menfaati içinse şike yapmışlardır" gibi birşey söyleyen tek bir kişi hatırlamıyorum.. İçimize sızan bazı Trabzonsporlu görünen fenerliler hariç !

Burak Yılmaz konusunda hem fikiriz. Hatta ve hatta ben bu sene Burak Yılmaz'ın geçen seneyi mumla aratacağına inanıyordum ama 3 maçta 5 golle beni çok güzel utandırdı sağolsun. Huzurlarınızda bir özürü borç bilirim. Özür dilerim Burak Yılmaz.

Şenol Güneş konusun da ise, hocamız gerçekten çok kıymetli, çok değerli bir insan herşeyden önce. Yeri geldiğinde bilinçli bir şekilde eleştirilecektir de. Ama bazılarımızın yaptığı gibi vur deyipte öldürmemek gerekir. Doğruları, yalnışları vardır elbette kişiye göre de yorumlar farklılık gösterebilir. Kimsenin eleştirisine karşı çıkmıyorum bu konu da ama SAYGI ! Bu adam her türlü saygı görmeyi hak ediyor.. 20 yaşında ki adam şenol diye hitap etmesin. Bu işi bilmiyor, vizyonu yok, karizması yok demesin kafidir benim için..

Turan AKYILDIZ
25.09.2011, 02:09
yarın yada pazartesi gazetelerde eve gelen misafir ve babasını öldüren fanatik trabzonsporlu diye bi haber çıkarsa o benimdir rentaşlarım.Eve gelen misafir ve babam eşim ve çocuklarımdan sonra çok sevdiğim trabzonsporuma laf atıp duruyorlar.neymiş geçen yıl şike yapmışızda o kadar puan toplamışız

sende onlara inat he yaptıkta topladık de sizin takım gibi elimize yüzümğüze bulaştırmadık de biz kar üstünde yürür izimizi belli etmeyiz de iyice delilensinler...

Yaldız61
25.09.2011, 02:16
http://www.youtube.com/watch?v=XFClFqWOaCE

8 dk lık macın geniş özeti izliyemeyen olmuştur belki yardımımız dokunur belki :)

Ahmet Öztürk
25.09.2011, 02:20
Umut Bulut'un bu akşam ki maçının özeti ;

http://www.goalsarena.org/video/france-ligue-1/24-09-2011-toulouse-nancy_de.html

memmedaga
25.09.2011, 02:41
Yukarı da karaladığım, özellikle altını çizdiğim kısmı ben bu forumda HİÇ görmedim. Şike döneminin en hararetli anlarında sürekli bu forumu takip eden birisi olarak "Trabzon'un menfaati içinse şike yapmışlardır" gibi birşey söyleyen tek bir kişi hatırlamıyorum.. İçimize sızan bazı Trabzonsporlu görünen fenerliler hariç !

Burak Yılmaz konusunda hem fikiriz. Hatta ve hatta ben bu sene Burak Yılmaz'ın geçen seneyi mumla aratacağına inanıyordum ama 3 maçta 5 golle beni çok güzel utandırdı sağolsun. Huzurlarınızda bir özürü borç bilirim. Özür dilerim Burak Yılmaz.

Şenol Güneş konusun da ise, hocamız gerçekten çok kıymetli, çok değerli bir insan herşeyden önce. Yeri geldiğinde bilinçli bir şekilde eleştirilecektir de. Ama bazılarımızın yaptığı gibi vur deyipte öldürmemek gerekir. Doğruları, yalnışları vardır elbette kişiye göre de yorumlar farklılık gösterebilir. Kimsenin eleştirisine karşı çıkmıyorum bu konu da ama SAYGI ! Bu adam her türlü saygı görmeyi hak ediyor.. 20 yaşında ki adam şenol diye hitap etmesin. Bu işi bilmiyor, vizyonu yok, karizması yok demesin kafidir benim için..

merhaba sevgili kardesim

icimizdeki fenerlileri bulayim derken insallah bizim icin birseyler ima etmemissindir.

"Trabzon'un menfaati içinse şike yapmışlardır " degil o sekilde degil.

yanlis hatirlamiyorsam gecen sezon son iki macimiz kalmisti yanilmiyorsam o sira Sadri Senerin yaptigi bazi aciklamalar ve yonetimin bazi konularda sessiz kaldigi icin ciddi elestiriler vardi forumda basliklarin birtanesinde azizin sike yaptigi soleniyordu ve neden Sadri Sener ve yonetimin bu konuda sessiz kaldigi sorgulaniyordu bazi uyelerimiz sadri senerin de gerekirse fener gibi masa bas oyunlara ve kisacasi fener ne yapiyorsa ondan fazlasini yapmamiz gerektigini soyluyordu ve bu yorumlara destek veren bmn yoneticileri vardi cok iyi hatirliyorum il temsilcimiydi yoksa diger yoneticilerdenmi hatirlamiyorum ilgil bolumu bulursam sana gonderirim tabi eger silinmemisse benim bazi yorumlarim ya silindi ya yayinlanmadi mesela...

Armağan Dere
25.09.2011, 02:43
Maçı izlemedim!
Attığımız 3 gole de bakıyorum da savunma arkasına atılan toplar..
Yaratıcı pozisyonumuz yok gibi görünüyor..
Tartışmalı pozisyon oldu mu maçta hani penaltı,kırmızı kart olabilecek pozisyon..Savunma zaafımız varmıydı...
Bu arada 2.golde Burak ofsayt gibi geldi bana

Tolga
25.09.2011, 02:55
Maçı izlemedim!
Tartışmalı pozisyon oldu mu maçta hani penaltı,kırmızı kart olabilecek pozisyon..Savunma zaafımız varmıydı...

2.golde burak ofsayt olsa ne olur Volkan ofsaytta değilki :)

Serdar A
25.09.2011, 02:55
Maçı izlemedim!

Maçı izlemelisiniz . Çünkü bu yorum yerinde olmamış .

Savunma arkasına atılan toplar hatta ofsayt mı olduğu tartışılır en az 3 pozisyon daha .

Hepsi de şu şekilde atılan toplar demek , rakibi öyle oynama mahkum bırakan girift halde bir birine bağlı pek çok taktiksel konunun göz ardı edilmesi anlamına geliyor ki , bence bu takımımıza haksızlık olur .

mit_o
25.09.2011, 03:00
güzel galibiyet oldu

Coloradoydu
25.09.2011, 03:25
Geçen seneki takımdan farklarımız var...

Hücum oyuncularımız Burak dışında yeterince hareketli değil. Derin koşuları yapamıyorlar, boş alanlara kaçıp kendilerine alan oluşturamadıkları gibi, ortasahayla da varyasyona girip pas trafiğine katılamıyorlar.

Oyun tempomuz çok yavaş. Böyle tın tın paslar rakip hataya zorlanmaz. Zokora da dahil ortasaha oyuncularımız öldürücü paslarda, derin paslarda ağır kalıyorlar.

Umut, Jaja gibi oyuncular şu ankilerden daha hareketliydi. Hücum hattına hareketlilik getiriyorlardı. Selçuk'un güzel pasları da eklenince pozisyon bulmak zor olmuyordu.

Filak61
25.09.2011, 03:43
Her bögleye transferler yapti bi bu defansa transfer yapmadi senol hoca tamam iyi hoca süper hocamiz ama orda glowackiye nasil güvenebildi, daha gecen sezon sakatliklarla ugrasiyordu belliki problemli futbolcu tabi futbolculuguna bisey demiyorum harika fubtolcu ama sürekli sakatlanan futbolcu e be hocam sen bunu bile bile neden yeni futbolcu istemedin oraya simdi mustafaya kaldik bence mustafada tam bir el bombasi duruyor cok kritik lille maci var defansda cok az hatalar yapmamiz lazim.

TekfurÇayır 61
25.09.2011, 03:52
......
.......

Bu doğru mu? Bunlar söylendi mi?

Salpazarli
25.09.2011, 04:10
Bu doğru mu? Bunlar söylendi mi?

dogrudur hak veriyorum bir ara sampiyonluga birkac mac kala böyle bir muhabbet dönüyordu...

Mustafa Yüksek
25.09.2011, 04:32
@memmedaga

Şenol hoca hakkında söylediklerinize katılıyorum. Takımın ileride çok daha iyi işler yapacağına da eminim.

Ancak bu birbirimizden intikam alma işi iyice farklı bir boyut aldı. Bahsettiğiniz dönemde yönetici değildim. Ama o dönem nasıl ağır bir psikoloji ile mücadele ettiğimizi hatırlatmak isterim. O gün yapılan yorumları, bu şekilde değerlendirmek gerekir.

Ayrıca genel olarak başkanın o dönem yaptığı açıklamalara eleştiri getirilmiş. İçlerinde 'şike neden yapmadın başkan' diye bir tepki yok. Herhangi bir yönetici ya da temsilcinin de bu yönde bir yazısı yok.

Belki ben görememişimdir, çok da önemli değil zaten. Artık geriye bakıp, birbirimizle uğraşma günü değil. Yeni bir arena bulduk kendimize. Daha adil ama çok daha güçlü rakiplerin olduğu bir arena. Birlik olamamız gerekiyor.

İyi geceler.

Yasirsafa
25.09.2011, 07:25
Senol Gunes:“Benim ülkeme verecek bir şeyim kalmadı. Vereceğimi verdim artık uzatmaları oynuyorum” dedi."
Bence ayrılık sınyalı bu sezon sonuna ama bılmem ınsallah ayrılmaz.

KÖKSAL AYDIN
25.09.2011, 08:43
Şenol hoca açıklama yapıp daha sonra düzeltme işlerine bayılır.

Ülkeme vereceğim bir şey kalmadı demek hadi bana eyvallah demektir.

Ülkesine verecek bir şeyi olmayanın takımına verecek bir şeyi de olmaz.

Şimdi bu tarz eleştiriler gelecektir hocaya.

Sonra çıkıp yanlış anlaşıldım, şudur budur diyecek...

O zaman ayaküstü tuhaf açıklamalar yapmayacaksın.

Mesela burada hiç kimse ülkeme verecek bir şeyim kalmadı demez, ölene kadar vereceğiz.

cunguslu
25.09.2011, 09:38
bir diyarbakırlı kardeşiniz olarak 3-1 lik galibiyetten dolayı sizi kutlarım diyarbakır trabzon elele

worldmaster
25.09.2011, 09:50
bir diyarbakırlı kardeşiniz olarak 3-1 lik galibiyetten dolayı sizi kutlarım diyarbakır trabzon elele

Sağol abicim :) D.Bakr'lı görmek ne güzel forumda...

TSelif
25.09.2011, 10:06
Maçı izlemedim!

Burak ofsayt ama Volkan değil. Top ta Burağa değil Volkan'a geliyor ve golü attırıyor...

Ayrıca en az yüzde yüz gol pozisyonumuz (2 tane) ofsayt ile kesildi.. Oralarda da ofsayt yok ..!!!

İskender Çakmak
25.09.2011, 10:37
maci internetten seyrettim cok iyi degildi yayin o yuzden takim icin ne desem yalan olur. Sadece gazetelerde firtina esmeye basladi haberi gormek bile cok guzel...

Travelair
25.09.2011, 10:40
Şenol hocanın sözlerini şike soruşturmasında bazı kesimlerin olaya yaklaşımını eleştirme adına söylenmiş sözler olarak kabul etmemiz gerekir

Canberk
25.09.2011, 10:50
Maçı izleyemedim özeti izlerken maraton başladı ordan gollere baktım ve Burak sana helal olsun diyorum :alkış:

Oğuzhan
25.09.2011, 11:06
Duracağı yeri iyi bilen adamın bir senede Trabzonspor'da 20 golden aşağıya atmasına mümkünat yok. Burak'da bunu görüyoruz.

f1bekir
25.09.2011, 11:17
Lille maçı düşünülerek Karabük maçında bazı futbolcuların dinlendirilmesi gerektiğini söylemiştim. Gerekirse Karabük maçı gözden çıkarılmalıdır demiştim.

Ama takım akşam iyi top oynadı, golü yiyince bile atacaz ya bunlara, sorun yok dedim. Çünkü oyun güven veriyordu. Artık rotasyon yaparken hocanın kafası daha rahat olur , bu maçtan elde ettiğimiz en büyük kazanç bu bence. Çünkü ilerleyen haftalarda da rotasyona ihtiyacımız olacak. Rotasyonla oynayıp ideal kadroya yakın performans gösteren takımlar ilerleyen haftalarda büyük avantaj sağlayacak. İnşallah yedeklerimizin bu performansı devam eder, açıkçası beni utandırdılar :)

Sadece Zokora'ya anlam veremiyorum. Her maç oynuyor. Hiç yorulmuyor mu bu adam? Akşam sakatlandı diye çok korktum. Ben onun da dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyordum ama oynayabiliyorsa oynasın tabi, Lille maçında da tekrar bir İnter performansı bekliyoruz kendisinden :)

Sibel
25.09.2011, 11:25
İlk kez gol yedik diye çok sevindim. Hatta alkışladım bile Karabük'ün golünü. Ne yapıyor bu demesinler diye de kısa kestim:D
1 sıfırlık streslerden bıktım usanmıştım. Erken gol yemek iyi oldu. Telafi için fazlaca vaktimiz oldu bu sayede.

Koray
25.09.2011, 11:30
Bakış açın enteresan Sibel ama hak vermemek elde değil iyice psikopata bağladık :D

Sibel
25.09.2011, 11:38
Bakış açın enteresan Sibel ama hak vermemek elde değil iyice psikopata bağladık :D
Oleyy diye bağırmamak için kendimi zor tuttum:D

Tolunay Abdioğlu
25.09.2011, 11:53
Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.Kale arkasında ki taraftar topluluğu kendisini baya geliştirmiş.Önümüzde ki sezon tüm kale arkasını kaplarlar diye düşünüyorum.Baya organizeler.

Yaldız61
25.09.2011, 11:54
Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.Kale arkasında ki taraftar topluluğu kendisini baya geliştirmiş.Önümüzde ki sezon tüm kale arkasını kaplarlar diye düşünüyorum.Baya organizeler.

aynen kale arkası beni yanılttı tüm kale arkası birlikte bahırsa zaten tüm stad ayak uydurmak zorunda kalıcaklar

61_Hasan_69
25.09.2011, 11:58

Biz boşuna konuşmadık buralarda..

Tolunay Abdioğlu
25.09.2011, 12:00
Biz boşuna konuşmadık buralarda..

Evet konuşmaya da devam ediyosun.

61_Hasan_69
25.09.2011, 12:02
Evet konuşmaya da devam ediyosun.

Gerçek şeylerin fazla üzerinde dururum ben böyle..

Tolunay Abdioğlu
25.09.2011, 12:04
Gerçek şeylerin fazla üzerinde dururum ben böyle..

O zaman mensubu olduğun grubun 'gerçek'lerini bir araştır derim.

Olumlu birşeyler yazdım.Artist artist cevap vermene gerek yoktu.

Mert Özsarı
25.09.2011, 12:23
Özellikle 2. yarı cok güzel oynadık. Pozisyonlarımızda vardı. Fakat tribün olarak vasatı aşamıyoruz hiç birlik beraberlik yok. Yine boş kesimler vardı.

Napoli
25.09.2011, 12:45
Manisa,Belediye,Samsun maclarında cok daha ıyı top oynamıstık ve cok daha fazla pozısyona gırmıstık.Bu mac bu uc macın ıcınde en kotusuydu,ama Takım kazandı.
Futbol boyle bır oyun ıste.

o uc macta takımı yerden yere vurulurken,bu takım cok yeni ve zamana ıhtıyacı var dıyordum,6 ay sonra Trabzonspor yenılmez dedım...

Gecen hafta Sana 3 hafta onceden konsantıre olan bır Samsun takımı vardı karsında,futboldan cok oynatmaayı dusunen,ama senın sumrunda bıle degıldı Samsun macı rotasyonlu kadro ve net 4 gol pozsıyonu,bır gole oynadın.ama bu takım elestırldı Hoca ıstıfa etsın dıyen sıvrı zekalı ergenler bıle vardı.
Bugun kotu oyunla 3 puan aldık,ama o arkadaslarımız sımdı takımı ovuyorlar.

Futbol gercekten cok garıp bır oyun.

muratali
25.09.2011, 12:48
Sabah konuşuyorduk evde. Dedim ki acaba bu Burak Yılmaz , Barcelona da oynasa ne kadar gol atar.

Barcelona orta sahası ve forvette Burak ... Nasıl olur sizce ?

Murat Keçeci
25.09.2011, 12:49
Trabzon'daki taraftar yine kötüydü dimi:)

sessizkral_1
25.09.2011, 12:50
Manisa,Belediye,Samsun maclarında cok daha ıyı top oynamıstık ve cok daha fazla pozısyona gırmıstık.Bu mac bu uc macın ıcınde en kotusuydu,ama Takım kazandı.
Futbol boyle bır oyun ıste.

kesinlikle katılmıyorum

biz örneğin geçen hafta samsuna 50 dakika baskı yapma imkanı verdik 1-0 a yattık

oysa 2-1 öndeyken biel giray ilerde gol arıyordu.dün baskı yemedik oyunun insifiyatifi kesinlikle bizdeydi.

daha fazla pozisyon olayınada kesinlikle katılmıyorum bugün maç 5-6 olabilirdi.

Napoli
25.09.2011, 12:56
kesinlikle katılmıyorum

biz örneğin geçen hafta samsuna 50 dakika baskı yapma imkanı verdik 1-0 a yattık

oysa 2-1 öndeyken biel giray ilerde gol arıyordu.dün baskı yemedik oyunun insifiyatifi kesinlikle bizdeydi.

daha fazla pozisyon olayınada kesinlikle katılmıyorum bugün maç 5-6 olabilirdi.

dunku mac ılk yarı ıtıbarıyle 0-2 bıle olabılırdı..Manısa macında pozsıyonn vermedık.Samsun macında zenkenın tac atısndan baska yakaldıgı pozsıyonu yoktu 90 dakıkada.Beledıye macında keza aynı.tek hata tek gol.
dun Karabuke verılen pozıyonlar haddınden fazlaydı.

karaman6106
25.09.2011, 13:03
-------Onur------

Serkan-Giray-Yumlu-Cech

----- Zokora--Adiran-----

--------Colman-------
volkan-------------Henrique

---------Burak-----------

Yiğit Gayretli
25.09.2011, 13:04
Şenol hoca açıklama yapıp daha sonra düzeltme işlerine bayılır.

Ülkeme vereceğim bir şey kalmadı demek hadi bana eyvallah demektir.

Ülkesine verecek bir şeyi olmayanın takımına verecek bir şeyi de olmaz.

Şimdi bu tarz eleştiriler gelecektir hocaya.

Sonra çıkıp yanlış anlaşıldım, şudur budur diyecek...

O zaman ayaküstü tuhaf açıklamalar yapmayacaksın.

Mesela burada hiç kimse ülkeme verecek bir şeyim kalmadı demez, ölene kadar vereceğiz.

Şenol Hoca anlayana konuşur. Ülkeme verecek bir şeyim kalmadı demek gerçekten verecek bir şeyi kalmadığı anlamında değildir ! Onu almaya hevesli insan yok demektir...

Hoca'nın ruhsuz falan diye eleştirildiği, kulübeden çıkmıyor diye yerin dibine sokulduğu olayın özü de budur zaten.

Daha önce de demiştim; Şenol Güneş play-off dan, şike yapan takımların hala ligde olmasından, TFF'nin müthiş derecedeki yaltaklığından büyük ölçüde rahatsız.

İşte zeminmiş, yok takımın yarısı gitmiş, yok istediği topçular alınmamış... Geçelim bunları. Büyük düşünelim...

tarsus
25.09.2011, 13:07
bize karşı kapanan takımlara karşı oyunlarımızda pozisyona girmekte zorlandığımız gibi defansımızın saçma hatalarındanda gol görüyoruz,karabük gibi açık oynayan takımlara karşı burak gibi forvetiniz varsa gol atmamak imkansız gibi oldu.dünkü maçta ofsayt pozisyonlarını tekrar izledim yan hakemin tren garında gelip giden trenler için bayrak kaldıran bir görevliden farksız olduğunu gördüm.son sözümde defansa olmadık basit hatalar yapıyoruz,şenol hocanın bu duruma acil müdahale etmesini bekliyorum

ziyaretci
25.09.2011, 13:07
her sey iyi giderken MUSTAFA nin oyuna girmesiyle moralmen gene coktum... bu demekki kalan 5 mactada Serkani hep orta saha da gorecegiz... Ve serkanin bu sene ki formu ile ne ofansta ne savunmada bu takima katacagi hic bir sey yok!!

evonon
25.09.2011, 13:08
Pawel, Burak'a alan yaratmadı Burak zaten hep kaçıyordu , defansı da Karabük öne kurunca ekmeğine yağ sürdüler Brozek le alakası yok.
Brozek al da at demedi, adamın gerisine attı topu, Koşu yoluna atmalıydı.
Bomboş kafa vuruşunu bile yapamadı.

Daha ilk maçı derken sanki Trabzona yeni geldi adam. Bizim seviyemizde oyuncu değil, iyi niyetli, iyi çocuk tamam sorun çıkarmayacak adam ama bizim seviyenin oyuncusu değil.

Koşu yoluna atsa kaleci alırdı çok öndelerdi sadece top önünde zıpladı ve gol olmadı o kadar, bütün yazıları okumadım ama Pawel'in kaçırdığı boş kafa vuruşunda da top önündeki adamdan son anda sekti o topa o şekilde Messi olsa vuramazdı o kadar kısa mesafede top bir anda önünüzdeki adamdan sekip gelirse hiçbirşey yapamazsınız. Vittek sakatlanmasa iyiydi ama Pawel'de akıllı oyuncu biraz daha baskı yapsa ve kondisyonu olsa daha da iyi olabilir.

evonon
25.09.2011, 13:09
her sey iyi giderken MUSTAFA nin oyuna girmesiyle moralmen gene coktum... bu demekki kalan 5 mactada Serkani hep orta saha da gorecegiz... Ve serkanin bu sene ki formu ile ne ofansta ne savunmada bu takima katacagi hic bir sey yok!!

Serkan La ilgili kısımlarına kesinlikle katılıyorum umarım düzelir demekten başka yapabilecek birşey yok

titanic
25.09.2011, 13:11
Serkan ıyı oyucudur.Düzelir merak etmeyin

Yaldız61
25.09.2011, 13:13
geçen eneki futbol 3 senenin emeğiydi bizi fena sattılar selcuku biz yetiştirdik bizi sattı o felsefeyi biz yerleştirdik ona öğrettimiz hersey bir anda uçup gitti aykutu yetiştirmeliyiz bu sene normal geçer avrupa kupalarına katılalm yeter malesefki öle takım oturması zaman alıcak

61_Hasan_69
25.09.2011, 13:19
Trabzon'daki taraftar yine kötüydü dimi:)

evet Trabzondaki taraftar kötüydü ama TG ve Farozlular muhteşemdi...

Fatih
25.09.2011, 13:29
Biz Fatih ve Gökdeniz'den bu yana arkaya atılan toplarla gol atıyoruz sıkıntı yapmaya gerek yok.:)

güneyli
25.09.2011, 14:09
Maçta üç kısa adamın (alan-volkan-serkan) oyun olarak 2.yarı vasatı yakalamaları dahi pas oranı ve oyuna hükmetme oranımızı arttırdı...Gollerdeki katkılarını saymıyorm bile...

Sibel
25.09.2011, 14:13
evet Trabzondaki taraftar kötüydü ama TG ve Farozlular muhteşemdi...
O zaman sen çok cennetlik birisin, diğer taraftarların günahını alabilecek kadar. Tebrikler doğrusu.:alkış::alkış:

Metin Sağır
25.09.2011, 14:17
Tribünde birliğimiz yok.

cahana
25.09.2011, 14:19
Şenol Hoca anlayana konuşur. Ülkeme verecek bir şeyim kalmadı demek gerçekten verecek bir şeyi kalmadığı anlamında değildir ! Onu almaya hevesli insan yok demektir...

Hoca'nın ruhsuz falan diye eleştirildiği, kulübeden çıkmıyor diye yerin dibine sokulduğu olayın özü de budur zaten.

Daha önce de demiştim; Şenol Güneş play-off dan, şike yapan takımların hala ligde olmasından, TFF'nin müthiş derecedeki yaltaklığından büyük ölçüde rahatsız.

İşte zeminmiş, yok takımın yarısı gitmiş, yok istediği topçular alınmamış... Geçelim bunları. Büyük düşünelim...

güzel özetlemişsin :alkış:

Royal Heart
25.09.2011, 14:24
Tribünde birliğimiz yok.
Kesinlikle... ''Lille'' maçı başlığına yaptım ben de gerekli eleştirimi, bir olalum, iri olalum, diri olalum da :D

orhan42
25.09.2011, 14:31

Aynen renkdaş..Bu şerefsizler süperligde olduğu sürecede bu memnuniyetsizliği devam edecek hocanın.Aynen bizlerde olduğu gibi...:(

Oğuzhan
25.09.2011, 14:34
Serkan'ın asisti on numaraydı yalnız süper top attı arkaya. Zaten stoperleri yavaş rakibin, bir de defansı önde kurmaya çalışınca Burak Yılmaz affetmedi :)

Süleyman Eruyar
25.09.2011, 14:50
trabzon halkının maça gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunarım !

"futbol aşığı şehir", son yıllarda duyduğum en büyük zırvalardan biri .

Ilelioglu
25.09.2011, 15:01
Bu arada;

Macin hakemi Mustafa Kamil Abitoglu'nu begendim, kendisini baya bir gelistirmis.

Taraftarida begendim acikcasi. Kalkan onca ofsayt bayragina ragmen tek bir madde atilmadi sahaya. Iyide bir destek verdiler.

Oğuzhan
25.09.2011, 15:10
Bu arada;

Macin hakemi Mustafa Kamil Abitoglu'nu begendim, kendisini baya bir gelistirmis.

Taraftarida begendim acikcasi. Kalkan onca ofsayt bayragina ragmen tek bir madde atilmadi sahaya. Iyide bir destek verdiler.

Eğer bu golleri Burak ile bulamasaydık yalnız o yardımcıya çok fena söverdim.

10 dakikada 6 ofsayt kaldırdı üçü kesin ofsayt değil. Hepsi de karşı karşıya %100 gol pozisyonu.

yorumsuz6117
25.09.2011, 15:12
Tarihi maç öncesi iki müjde !

Trabzonspor, tarihinde ilk kez evinde bir Şampiyonlar Ligi Grup maçına çıkacak. Kulüp Genel Sekreteri Hasan Yener, maç öncesi umutlu konuşurken, Colman ve Henrique'nin iyileştiği müjdesini verdi..

UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'nda Fransa'nın Lille takımı ile Trabzonspor arasında yapılacak maç ile birlikte Trabzon'da ilk kez bir Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup maçı oynanacak.

Hüseyin Avni Aker Stadı'nda daha önce İngiltere'nin Liverpool, İspanya'nın Barcelona, İtalya'nın Inter gibi takımlarını yenme başarısı gösteren bordo-mavililer, Lille maçıyla da birlikte bir büyük zafere daha imza atarak gruptan çıkma yolunda avantaj sağlamaya çalışacak.

Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Lille maçıyla birlikte Trabzon'da ilk kez bir şampiyonlar ligi grup maçı oynanacak olmasının heyecanını yaşadıklarını belirterek, ''Özellikle bu maçta tribünlerin tamamen dolması lazım. Bu maç bizim şampiyonlar ligindeki en önemli maçımız. Inter'i deplasmanda yenerek gruba iyi başladık. Lille maçını da kazanmamız halinde şampiyonlar liginde üst tura çıkmak için büyük bir avantaj elde ederiz. Ama bunun yanında olmazsa olmazımız kaybetmemek'' dedi.

''Lille maçını kazanamazsak bile kaybetmememiz lazım'' diyen Yener, şunları ifade etti:
''Bu tür maçlarda kaybetmemek çok önemli. Rakibin alacağı 3 puan önemli. Maç içerisinde istediğin gibi oynamayabilirsin sabırlı olmak gerek. Seyircinin takım üzerinde desteğinin olması lazım. Pozisyon hatalarından rakip gol de bulabilir. Maçı 90 dakika boyunca takımın futbolcuları bırakmayacağı gibi seyirci de bırakmamalı. 90 dakika taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Seyircinin oyuna, sonuca etkisi fazla olacak. Lille, maçında tribünleri doldurarak takıma verecekleri destek çok önemli.''

-''AVRUPA'NIN KONUŞTUĞU TRABZONSPOR...''

Yener, Trabzonspor'un Hüseyin Avni Aker'de iyi sonuçlar aldığını belirterek, ''Trabzonspor bugüne kadar Avrupa'da da sahasında önemli başarıları, zaferleri olan bir takım. Trabzonspor, 1990'lı yıllarda Türk futbolunun Avrupa'da en başarılı takımıydı. Daha sonra buna ara verdik. Ama bundan sonra tekrar Avrupa'nın adımızından çok söz etmesini istiyoruz. Avrupa'nın çok konuştuğu bir Trabzonspor olmak istiyoruz''diye konuştu.

-COLMAN VE HENRIQUE SEVİNCİ-

Trabzonspor'da sakatlıkları nedeniyle Kardemir Karabükspor maçı kadrosunda yer almayan Colman ile Brezilyalı golcü oyuncu Henrique'nin Lille maçında takımda yer alabilecekleri bildirildi.

Kulüp genel sekreteri Yener, teknik direktör Şenol Güneş'in Colman'ı dünkü Kardemir Karabükspor maçında, Henrique'nin de ligin üçüncü haftasındaki Samsunspor maçında ve dünkü maçta dinlendirdiğini belirterek, ''Bu oyuncuların ufak sakatlıkları vardı. Bu sakatlıklar da üst üste maç yapmaya bağlıydı. Dinlenmeme, yorgunluğa bağlı sakatlıklardı. Tedbir olarak bu oyuncuları oynatmadı. İki futbolcu da Lille maçında yer alabilecek'' diye konuştu.

ajansspor

61_Hasan_69
25.09.2011, 15:18
O zaman sen çok cennetlik birisin, diğer taraftarların günahını alabilecek kadar. Tebrikler doğrusu.:alkış::alkış:

Görünen köy kılavuz istemiyo...

Sibel
25.09.2011, 15:39
Görünen köy kılavuz istemiyo...
Desene biz stadda kör ve sağırız... Görmedik duymadık.

Burak'la Volkan da öyle.

61_Hasan_69
25.09.2011, 15:41
Desene biz stadda kör ve sağırız... Görmedik duymadık.

Burak'la Volkan da öyle.

Bana öyle geliyoki yanlış anladın sen beni..Deniz tarafı Kala arkasındaki taraftarımız muhteşemdi..Farozlular ve TG 90 dk boyuncu hiç susmadan bağırdı..Ama maraton yine her zamanki gibi uyudu 90 dk boyunca..

Oğuzhan
25.09.2011, 15:43
Bana öyle geliyoki yanlış anladın sen beni..Deniz tarafı Kala arkasındaki taraftarımız muhteşemdi..Farozlular ve TG 90 dk boyuncu hiç susmadan bağırdı..Ama maraton yine her zamanki gibi uyudu 90 dk boyunca..

Şampiyonlar ligi müziğini duyduktan sonra canlanır umarım orasıda :D

Sibel
25.09.2011, 15:51
Ben de diyorum ki, sana öyle gelmiş. İlk yarı maraton sessizdi evet ama 90 dk uyudu diyemezsin. İkinci yarı coştu çünkü. Ayrıca yol tarafı kale arkasında da hiç susmayan taraftarımız var. TG yi tebrik edebilirsin. Ama bu sana diğer taraftarların hepsini görmezlikten gelme hakkı vermez.

Sefa
25.09.2011, 15:55
Dostum sen taraftar grubu olmayıp sürekli tezahürat yapan bir tribün göstersene ? Stada herkes bağırmak için gitmez Maraton bazen kızsakta iyi bile halerine göre bağıracak adam oraya gitmez zaten.

Geleyim stattaki boşluklara Maraton'u geçtim full kombineli kale arkalarında bile büyük boşluklar varsa burada suç taraftarda değil Yönetim'dedir. Bu kombineler nerede ?

61_Hasan_69
25.09.2011, 16:17
Dostum sen taraftar grubu olmayıp sürekli tezahürat yapan bir tribün göstersene ? Stada herkes bağırmak için gitmez Maraton bazen kızsakta iyi bile halerine göre bağıracak adam oraya gitmez zaten.

Geleyim stattaki boşluklara Maraton'u geçtim full kombineli kale arkalarında bile büyük boşluklar varsa burada suç taraftarda değil Yönetim'dedir. Bu kombineler nerede ?

Dostum ben nie görmedim kale arkasındaki boşlukları..Bırak boşluğu iğne atılcak yer yoktu kale arkalarında

yektakurtulus
25.09.2011, 16:17
ilk yari 100pas yaptik karabük 200
100pasi gecen seneler ilk 20dakika sonrasinda yapiyorduk!

45%.55%
sut dersen adamlarin bizden fazla sutu var kaleye
net gol posisyonlari asagi yukari ayni

kendi sahamizda bile eziliyoruz

ben oyunu hic begenmedim
elestiriyorum evet.

en kötü günlerimizde bile karabük gibi siradan takima bu kadar pozisyon ve pas yaptirdigimizi hatirlamiyorum

Balcklabel
25.09.2011, 16:27
Şu Trabzon'daki dolmayan tribünler üzerinden Trabzonspor'a sallama alışkanlığımızı bırakmak gerek diye düşünüyorum, özellikle Trabzon dışında yaşayan taraftarlarımızdan... Şu anda uygulanan bilet politikası ve Trabzon'un ekonomik yapısı gereği, o tribünlerin her maç dolmasını beklemek hayalcilikten öteye geçmez. Tribünlerin boş kalmasını takıma yönelik sevgisizlik olarak yorumlamak ise çok büyük bir itham ve bir o kadar asılsız. Trabzon'daki herkes takıma candan bağlıdır, ancak hayat hiç olmadığı kadar zordur Trabzon'da ekonomik anlamda... O tribünleri doldurması beklenen potansiyel kitlenin önemli bir kısmı işsizdir ve bu oran Türkiye ortalamasının çok çok üzerindedir. Ayrıca kırk yılın başı Trabzonspor'un İstanbul'da yaptığı maçlarda yoğun seyirci olmasını örnek göstererek,Trabzonspor'un maçlarını İstanbul'da yapması gerektiği önerisinde bulunanlar da hayalcilik peşindedirler. Emin olun bu sıklıkta Trabzonspor maçlarını İstanbul'da oynasa, hayal ettiğiniz sayıyı değil Trabzon'daki maçlardaki sayıyı bile bulamazsınız. O nedenle Trabzondaki taraftarlarımızın azlığından çok asıl üzerinde durulması gereken, tribün etkinliğidir. Burda da en büyük görev taraftar gruplarına düşmektedir. Taraftar grupları kendi içine gömülüp örgütlenmelere gittiği kadar tribünlerin tamamını içine katabilecek eylemlere yönelmeleri gerekmektedir. Yani iş yine ezberden çıkıp düşünmeye varıyor...

Sefa
25.09.2011, 16:29
Dostum ben nie görmedim kale arkasındaki boşlukları..Bırak boşluğu iğne atılcak yer yoktu kale arkalarında

Hadi ya ben farklı yerdeydim o zaman Deniz tarafında vardı ama sıkışmalar da olduğu için tamdı diyelim karşı tarafta büyük boşluklar vardı. Ya da sen haklısın kale arkasından ofsaytı gören ben göz doktoruna gitmeliyim..

Sami Kuk
25.09.2011, 16:30
Hiç bişiden haberim yok golleri kim attı ne oldu ne bitti.Rizede hayat felç olmuş durumda 29 saat sonra elektirkle buluştum evde mahsur kaldım faleket durumdayız.

Gurpas
25.09.2011, 16:32
TAKIMI beğendim daha iyi olacağız

Sefer A.
25.09.2011, 16:32
dügünden dolayi karsilasmayi izlemedim, özeti izledim, takim fena degil gibime geldi, ofsayt bayragi bir kaç firsatimizi kesti yalniz o bayragi kaldirmamak ta zordu çünkü bizim topçular da hiç geride degil hep tam çizgide bulunuyorlar ve hakem için biraz zor oluyor bayragi kaldirip veya kaldirmamak, onun için hakemi suçlamak yersiz, nasil fb'nin verilmeyen golünde bir kaç cm söz konusu idiyse.... yalniz savunma pek iyi gelmedi bana, az firsat vermemisiz yani, sahanin çok kötü olusu da güzel futbolu engelledi diye düsünüyorum. beni sevindiren olay ise Ferhat'in oynamasi, onun hakkinda yorum yapabilecek var mi iyi miydi kötü müydü acaba ? :) Sapara nasildi Colman'in dinlendirildigi karsilasmada ? =)
Senol hoca nasildi ?? yine keyifsiz ve oyuna müdahale etmekten aciz miydi yoksa bu sefer biraz canlanip takimi atesleyip oyuna iyi mi müdahale etti ?? özet yaniltici olabilir mi ?? takim daha iyi mi oynadi nasil oynadi ??

TheCrow
25.09.2011, 16:35
ilk yari 100pas yaptik karabük 200
100pasi gecen seneler ilk 20dakika sonrasinda yapiyorduk!

45%.55%
sut dersen adamlarin bizden fazla sutu var kaleye
net gol posisyonlari asagi yukari ayni

kendi sahamizda bile eziliyoruz

ben oyunu hic begenmedim
elestiriyorum evet.

en kötü günlerimizde bile karabük gibi siradan takima bu kadar pozisyon ve pas yaptirdigimizi hatirlamiyorum

"En kötü günlerimiz" derken?..Sadece geçen yıl için mi?..

Sefer A.
25.09.2011, 16:36
Hiç bişiden haberim yok golleri kim attı ne oldu ne bitti.Rizede hayat felç olmuş durumda 29 saat sonra elektirkle buluştum evde mahsur kaldım faleket durumdayız.

geçmis olsun, Rize'yi felç eden yagmur Trabzon'a pek vurmadi sanirim, aman ALLAH korusun can kaybi olmasin da cana gelen mala gelsin....
durum nasil Rize'de su an ?

Sami Kuk
25.09.2011, 16:40
geçmis olsun, Rize'yi felç eden yagmur Trabzon'a pek vurmadi sanirim, aman ALLAH korusun can kaybi olmasin da cana gelen mala gelsin....
durum nasil Rize'de su an ?
Durum evden cıkamıyorum bakkala bile gidemiyorum okadar söyleyim..Batak heryer
Dün Rize Merkez
http://img28.imageshack.us/img28/1603/45965251.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/28/45965251.jpg/)

Bügün

http://img571.imageshack.us/img571/9158/fffkl.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/571/fffkl.jpg/)

Sefa
25.09.2011, 16:43
Ya Abi bu nedir yahu derelerin üstü kapatılmış önü tıkanmış bunu Sahil yolu için yapmışlar alsınlar başlarına çalsınlar yolu..

Murat Keçeci
25.09.2011, 16:45
ne kadarda çok bilmi tribüncülerimiz varmış yahu buralarda ne kadarda çok şey biliyomuşsunuz fotoğraf çekilmeyle olmuyor taraftarlık TG olmasa o staddan çıt çıkmaz çıt!

Sami Kuk
25.09.2011, 16:46
Ya Abi bu nedir yahu derelerin üstü kapatılmış önü tıkanmış bunu Sahil yolu için yapmışlar alsınlar başlarına çalsınlar yolu..

Bitane dere vardı üstü kapatıldı bu hale geldi.Ama öyle böyle değildi eve giremedim normal bi sokaktaki su belimi geçiyodu..

Geçen sene 13 kişi öldü ama bukadar büyük değildi..Bu sene merkezi vurdu 1 ölü var ne yazıkki

Balcklabel
25.09.2011, 16:50
Bitane dere vardı üstü kapatıldı bu hale geldi.Ama öyle böyle değildi eve giremedim normal bi sokaktaki su belimi geçiyodu..

Geçen sene 13 kişi öldü ama bukadar büyük değildi..Bu sene merkezi vurdu 1 ölü var ne yazıkki

Çok geçmiş olsun... 1990'daki Akçaabat'taki sel felaketini hatırlattı bana :(

Sami Kuk
25.09.2011, 17:07
Maçın özetini nerden izleyebilirim

Mustafa 42
25.09.2011, 17:11
acabattaki dostlarimaza gecmis olsun diyorum
trabzonspor gercekden dün ilkyari cok kötü oynadi nedeni herzaman degisik oyuncular oynamasi birde tabiki 100 organik yan hakem vardi opsayit olanada olmayana durmadan bayrak kaldirdi saten hakemlerde sikecilerlen bereber calisiyor anlasildi artik bu isi kendimiz söke söke yenecegiz arkadaslar baska yolu yok birde su devre arasinda mecburen 4 tane cok cok kaliteli oyuncu almaliyiz yoksa götüremeyiz bence bu takimda yatara vede jaja egemen olsaydi belki daha iyi olurduk acaba bunlari geriye alma imkani olamazmiki acaba cok iyi olurdu bence yada su almanyada oynayan dioga alsalar bence bu iyi oyuncu bizim oyunculara biraz disini göstermesi lazim senol hoca hadi cocugum evledim demiyecek yoksa basimiza gelenleri görüyoruz yada biz neden su istanbul takimlarinda oyuncu almiyoruz onlar hep bizden aliyor bu konuda yönetimi hic iyi bulmuyorum eski baskanlardan mehmet ali yilmaz aliyordu veriyordu bugünki yönetim hep veriyor

su kayserideki defans oyuncusunuda almak lazim ereni bence bir egemen olabilir sotaya rica etsek belki verebilirler bence iyi bir defans oyuncusu olabilir

Emirhan Makul
25.09.2011, 17:13

http://www.facebook.com/photo.php?v=294543463893384

Geçmiş olsun bu arada Sami.

Mert67
25.09.2011, 17:13

http://www.youtube.com/watch?v=XFClFqWOaCE

Erbay
25.09.2011, 17:15
Sami kardeş büyük geçmiş olsun resimleri görünce tüylerim ürperdi valla. Düşünsenize her gün geçtiğiniz sokakta su belinize geliyor. Tahayyül edemiyorum.

Sefer A.
25.09.2011, 17:18
oha o ne lan hep bataklik olmus Rize sokaklari.... nasil oluyor yahu, yollar çamur mu toprak mi? o kadar bataklik nasil olusur

deneme61
25.09.2011, 17:22
ilk yarı çok iyi oynadığımız söylenemez.ama ikinci yarı çok istekli idik.. daha iyi olacaktır takım.. artık bir iskeletimiz olmalı

Şeref
25.09.2011, 17:41
bu takım şenol hoca ile beraber bu sene ilk 4ün içinde olur play off tada şampiyon olur. yarınki lille maçı bu maç ile kıyaslanmaz.

DeAgLeMaNyAq
25.09.2011, 17:56
Kemal Belgin TV Net'te maçı yorumluyor...

Nonserviam
25.09.2011, 18:09
Kötünün iyisiydik, yavaş yavaş istediğimiz kıvama geliceğiz.

OFLU_79
25.09.2011, 18:30
LigTV Mellih Sendil "Su Senol hocanin suratIna bir bakin"

Bunu birinci yarinin sonunda söyledi. "surat" kelimesi ne oluyor burda.

"Senol Hocanin Yüz ifadesi hic iyi degil" desene....

İdris Toksoy
25.09.2011, 19:01
iyi kötü kazanmamız çok iyi oldu.lille maçı öncesi çok lazımdı bu galibiyet bize.

Sami Kuk
25.09.2011, 21:41
http://www.facebook.com/photo.php?v=294543463893384

Geçmiş olsun bu arada Sami.

Sami kardeş büyük geçmiş olsun resimleri görünce tüylerim ürperdi valla. Düşünsenize her gün geçtiğiniz sokakta su belinize geliyor. Tahayyül edemiyorum.

Teşekkür ederim..

İnanın markete giidip birşey alamıyoruz.Okadar vahim durum su çekildi her yer batak esnaf perişan..

asilhamsi
25.09.2011, 22:39
--------Onur-------

Serkan-Giray-Yumlu-Cech

--Zokora-Colman-Adiran-

Burak-------------Henrique

-------Pawel-------------

Bu kadroda ısrar bu kadroda ısrar...

guzel kadro.

Bence elzem olan nokta uclu ortasaha....

Selcuk-colman verimini uclu ortasaha ile yakalarız ancak

----zokora/aykut----colman/sezer----
-------adrian/sapara-----------
volkansercan---------alanzinho/henrique/eren
-------burak/pawel/halil---------

sablon bu olmalı iyi olan oynamalı

mclarens
25.09.2011, 22:49
Şu Trabzon'daki dolmayan tribünler üzerinden Trabzonspor'a sallama alışkanlığımızı bırakmak gerek diye düşünüyorum, özellikle Trabzon dışında yaşayan taraftarlarımızdan... Şu anda uygulanan bilet politikası ve Trabzon'un ekonomik yapısı gereği, o tribünlerin her maç dolmasını beklemek hayalcilikten öteye geçmez. Tribünlerin boş kalmasını takıma yönelik sevgisizlik olarak yorumlamak ise çok büyük bir itham ve bir o kadar asılsız. Trabzon'daki herkes takıma candan bağlıdır, ancak hayat hiç olmadığı kadar zordur Trabzon'da ekonomik anlamda... O tribünleri doldurması beklenen potansiyel kitlenin önemli bir kısmı işsizdir ve bu oran Türkiye ortalamasının çok çok üzerindedir. Ayrıca kırk yılın başı Trabzonspor'un İstanbul'da yaptığı maçlarda yoğun seyirci olmasını örnek göstererek,Trabzonspor'un maçlarını İstanbul'da yapması gerektiği önerisinde bulunanlar da hayalcilik peşindedirler. Emin olun bu sıklıkta Trabzonspor maçlarını İstanbul'da oynasa, hayal ettiğiniz sayıyı değil Trabzon'daki maçlardaki sayıyı bile bulamazsınız. O nedenle Trabzondaki taraftarlarımızın azlığından çok asıl üzerinde durulması gereken, tribün etkinliğidir. Burda da en büyük görev taraftar gruplarına düşmektedir. Taraftar grupları kendi içine gömülüp örgütlenmelere gittiği kadar tribünlerin tamamını içine katabilecek eylemlere yönelmeleri gerekmektedir. Yani iş yine ezberden çıkıp düşünmeye varıyor...

sen düşünmeye devam et.
bu arada takım istanbul'a daha fazla maç ayırsın trabzon'da çok sık maç olmamış olur sonrasında daha çok dolar avniaker nasıl fikir bak hemen çözdük

Ahmet Öztürk
25.09.2011, 23:41
sen düşünmeye devam et.
bu arada takım istanbul'a daha fazla maç ayırsın trabzon'da çok sık maç olmamış olur sonrasında daha çok dolar avniaker nasıl fikir bak hemen çözdük

Bismillah.. İstanbul, İstanbul yediniz bizi be. Stadın mı varda İstanbul'da maç yapacaksın.. Ondan bundan dileniriz diyorsanız kalsın.. Avni Aker'de bomboş tribünlere oynasın takım daha iyidir..

Bordo_MaviM_61
25.09.2011, 23:49
Geçen sene adı şikeyle anılan 5 takım şu an ilk 5 teler?
Bunu nasıl okuyabiliriz?

Edit: Hatta Sivas'ta 8. sırada.
Şimdi şike cezalandırılıyor mu ödüllendiriliyor mu anlamadım..

pReN@_61
26.09.2011, 00:31
Tebrikler uşaklar ilaç gibi geldi habu 3 puan.

Okan Çıtlak
26.09.2011, 09:04
bu hasan yener nezaman konuşsa biz puan kaybediyoruz birisi ona "az sus da hasan" dese ne güzel olurdu..

Tarihi maç öncesi iki müjde !

Trabzonspor, tarihinde ilk kez evinde bir Şampiyonlar Ligi Grup maçına çıkacak. Kulüp Genel Sekreteri Hasan Yener, maç öncesi umutlu konuşurken, Colman ve Henrique'nin iyileştiği müjdesini verdi..

UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'nda Fransa'nın Lille takımı ile Trabzonspor arasında yapılacak maç ile birlikte Trabzon'da ilk kez bir Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup maçı oynanacak.

Hüseyin Avni Aker Stadı'nda daha önce İngiltere'nin Liverpool, İspanya'nın Barcelona, İtalya'nın Inter gibi takımlarını yenme başarısı gösteren bordo-mavililer, Lille maçıyla da birlikte bir büyük zafere daha imza atarak gruptan çıkma yolunda avantaj sağlamaya çalışacak.

Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Lille maçıyla birlikte Trabzon'da ilk kez bir şampiyonlar ligi grup maçı oynanacak olmasının heyecanını yaşadıklarını belirterek, ''Özellikle bu maçta tribünlerin tamamen dolması lazım. Bu maç bizim şampiyonlar ligindeki en önemli maçımız. Inter'i deplasmanda yenerek gruba iyi başladık. Lille maçını da kazanmamız halinde şampiyonlar liginde üst tura çıkmak için büyük bir avantaj elde ederiz. Ama bunun yanında olmazsa olmazımız kaybetmemek'' dedi.

''Lille maçını kazanamazsak bile kaybetmememiz lazım'' diyen Yener, şunları ifade etti:
''Bu tür maçlarda kaybetmemek çok önemli. Rakibin alacağı 3 puan önemli. Maç içerisinde istediğin gibi oynamayabilirsin sabırlı olmak gerek. Seyircinin takım üzerinde desteğinin olması lazım. Pozisyon hatalarından rakip gol de bulabilir. Maçı 90 dakika boyunca takımın futbolcuları bırakmayacağı gibi seyirci de bırakmamalı. 90 dakika taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Seyircinin oyuna, sonuca etkisi fazla olacak. Lille, maçında tribünleri doldurarak takıma verecekleri destek çok önemli.''

-''AVRUPA'NIN KONUŞTUĞU TRABZONSPOR...''

Yener, Trabzonspor'un Hüseyin Avni Aker'de iyi sonuçlar aldığını belirterek, ''Trabzonspor bugüne kadar Avrupa'da da sahasında önemli başarıları, zaferleri olan bir takım. Trabzonspor, 1990'lı yıllarda Türk futbolunun Avrupa'da en başarılı takımıydı. Daha sonra buna ara verdik. Ama bundan sonra tekrar Avrupa'nın adımızından çok söz etmesini istiyoruz. Avrupa'nın çok konuştuğu bir Trabzonspor olmak istiyoruz''diye konuştu.

-COLMAN VE HENRIQUE SEVİNCİ-

Trabzonspor'da sakatlıkları nedeniyle Kardemir Karabükspor maçı kadrosunda yer almayan Colman ile Brezilyalı golcü oyuncu Henrique'nin Lille maçında takımda yer alabilecekleri bildirildi.

Kulüp genel sekreteri Yener, teknik direktör Şenol Güneş'in Colman'ı dünkü Kardemir Karabükspor maçında, Henrique'nin de ligin üçüncü haftasındaki Samsunspor maçında ve dünkü maçta dinlendirdiğini belirterek, ''Bu oyuncuların ufak sakatlıkları vardı. Bu sakatlıklar da üst üste maç yapmaya bağlıydı. Dinlenmeme, yorgunluğa bağlı sakatlıklardı. Tedbir olarak bu oyuncuları oynatmadı. İki futbolcu da Lille maçında yer alabilecek'' diye konuştu.

ajansspor

Faik Yılmaz
26.09.2011, 09:11
Güzel ve anlamlı bir galibiyet oldu....

maç 1-1 iken internetten fenevlilerin " eden bulur " mealindeki yorumlarının maç sonu " bir dahaki maçta görüşürüz " babındaki açıklamalarını zevkle okudum.....

şenolkılınç
26.09.2011, 09:11
takım ilk yarı hakikaten kötüydü ciddi bir skor dezavantajıyla soyunma odasına gidebilirdik. brozek büyük ihtimalle ilk yarı arası yollanır bu takımdan alışma süresi falna filan geçti artık 1 senedir bu takımda 1 adım ilerleme yok . volkan dikkatimi çekiyor takım durduğunda duruyor takım biraz toparlansın herksin önüne geçiyor iyi güzel istekli ama tehlikeli bir durum volkan gibi oyuncuların ateşleyici güç olmaları gerekir. ikinci yarı takıma bayıldım söyleyecek lafım yok yok nasıl diyorsam ilk yarı belki 5 yerdik ikinci yarı 6 atardık bu toparlanma sadce oyuncu değişikliğine bağlı değil bence bu takıma 2 hafta daha verin bakın toparlanacak.

Samet GÜVEN
26.09.2011, 09:42
ordu dan arkadaş var mı yaw?

Ordu samsun maçı 61. dk sındaki malum sözler ordu taraftarından mı samsun taraftarından mı geldi bilen var mı?

Gurpas
26.09.2011, 10:03
ordu dan arkadaş var mı yaw?

Ordu samsun maçı 61. dk sındaki malum sözler ordu taraftarından mı samsun taraftarından mı geldi bilen var mı?

Bırakın arkadaşım kimden geldiyse geldi muhatap olmayın...

Tekke
26.09.2011, 10:23
Geçen sene adı şikeyle anılan 5 takım şu an ilk 5 teler?
Bunu nasıl okuyabiliriz?

Edit: Hatta Sivas'ta 8. sırada.
Şimdi şike cezalandırılıyor mu ödüllendiriliyor mu anlamadım..

İlginç bir tespit, hakem hataları inanılmaz boyutlarda, hakemler üzerindeki baskıyı ben maç izlerken farkediyorum, 3 büyütülmüşler play-off da mutlaka olmalı denmiş sanki. Bursayı bile biçtiler bjk maçında.

Şenol Hocam bir kadroda ısrar etmeli artık, 2 kulvarda bile gidilse kadroyla bu kadar oynanmaz.

1 senedir Girayı yazıyorum, bizim takımın adamı değil, yüreğiyle oynuyor-inanılmaz iyi niyetli ama HER MAÇ %100 BİR HATASI GARANTİ, İnter maçında penaltı noktasından vuruyor altıpastaki adamın önüne düşüyor, Samsun maçında 60 metrekarede kimse yok, kafayla topu en sağa vuruyor adamın tam ayağına ve gol, Karabük maçında çok yavaş gelen topu ıskalıyor, arka taraf bomboş, Allahtan Sheltonun ayaklarından Tolga inanılmaz alıyor.

Daha Liverpool-Bjk vb maçları yazmadım, bu ne yaaa? Lille maçında İnşallah beni mahcup eder, ama bu kadar ÇOK HATA YAPAN bir stoperle kritik maç kazanamayız...

oflubektas
26.09.2011, 10:50
İlginç bir tespit, hakem hataları inanılmaz boyutlarda, hakemler üzerindeki baskıyı ben maç izlerken farkediyorum, 3 büyütülmüşler play-off da mutlaka olmalı denmiş sanki. Bursayı bile biçtiler bjk maçında.

Şenol Hocam bir kadroda ısrar etmeli artık, 2 kulvarda bile gidilse kadroyla bu kadar oynanmaz.

Kadroda ısrar mı ??? Şenol Hoca istikrarlı kadro konusunda en tutucu hocalardan biridir. 94-95-96 kadrosundan 9, (Arçil-Orhan ve kaleciler değişiyordu), 2004 kadrosundan 8, geçen seneki kadrodan da 9 ismi net olarak sayabiliyordun. Ancak bu sezon kadro istikrarı demek -Allah korusun- sahadan onlarca sakat adam çıkması demektir. Lille ve Eskişehir maçlarının da kadrosu çok farklı olacaktır.

Maça gelince; İBB maçında çok daha iyi oynamıştık. Ancak Şenol Hoca bozuk zemini görünce takıma uzun pas oynattı ve arkaya sarkmasını iyi bilen adamlarla maçı kazandık. Takım hala iyi oynayamıyor. İnter maçından sonra çok ümitlendiğim Sapara'nın kötü olması Zokora-Colman ikilisinin her maç 11 oynamasını gerektiriyor. İlk devre zebil gibi ofsayta düşmemiz ise forvetlerden değil, orta saha adamlarının geç attığı paslardan kaynaklandı. Rotasyonu fazla olan bu kadronun uyum süreci en az 2 ayı bulacaktır. Ancak takımın bu hali bile ligde her maçı kazanabilecek yeterliliktedir.

İdris Toksoy
26.09.2011, 11:01
güzel günlerin başlangıcı sayalım bu maçı .

Murat Keçeci
26.09.2011, 11:02
- Sizin gibilerle tribünlerinde , atmosferinde hali ortada zaten , ateşli taraftarlar maratonda olur kale arkasında değil...

senin tribün bilgin bu kadar işte Amacınız TG ile uğraşmak ya boş laf çok ateşli taraftar maratonda olurmuş peh senin gibiler ne yaparsa yapsın TG nin büyümesini yükselişini engelleyemeyecek,herkes bizi sindirecek...

bilgehan83
26.09.2011, 11:32
sapara'yı ön libero oynatmak intihardı karabük maçında, elinde aykut var sen sapara önde kullanmak varken.karabük maçı ilk 15 dkkda 2-0 lehimize olabilirdi..neyse ki ucuz atlattık.tolga cernat'ın golünde neden baraj kurdurmaz, hiç mi türkiye ligini takip etmiyor bu adam kaleci dediğin tüm rakiplerin hücumcularını penaltıcılarını hangi köşeye vuracağını bilir, futbol basit oyundur ama küçük nüanslarla maçı alırsın. belediye maçında yediğimiz golün aynısını yine yiyorduk bir pozisyonda.ferhat celustkaya pası ise komediydi sarı kart gole patladı bize..yanlış kadro seçimleri devam ediyor tamam rotasyon yapalım ama dengeli takımla çıkalım şu maçlara...saparadan ön libero olmaz olamaz. o adam önde oynayacak bu kadar basit..

onur
serkan giray glowacki cech
colman zokora
volkan sapara adrian
burak

bu kadroyu görmek istiyorum ligde...

61trabzonomer
26.09.2011, 11:48
sapara'yı ön libero oynatmak intihardı karabük maçında, elinde aykut var sen sapara önde kullanmak varken.karabük maçı ilk 15 dkkda 2-0 lehimize olabilirdi..neyse ki ucuz atlattık.tolga cernat'ın golünde neden baraj kurdurmaz, hiç mi türkiye ligini takip etmiyor bu adam kaleci dediğin tüm rakiplerin hücumcularını penaltıcılarını hangi köşeye vuracağını bilir, futbol basit oyundur ama küçük nüanslarla maçı alırsın. belediye maçında yediğimiz golün aynısını yine yiyorduk bir pozisyonda.ferhat celustkaya pası ise komediydi sarı kart gole patladı bize..yanlış kadro seçimleri devam ediyor tamam rotasyon yapalım ama dengeli takımla çıkalım şu maçlara...saparadan ön libero olmaz olamaz. o adam önde oynayacak bu kadar basit..

onur
serkan giray glowacki cech
colman zokora
volkan sapara adrian
burak

bu kadroyu görmek istiyorum ligde...

celust umuzu nie sildin ama :) sapara yerine halil serkan yerine celu tmmdır.

Tekke
26.09.2011, 12:24
Kadroda ısrar mı ??? Şenol Hoca istikrarlı kadro konusunda en tutucu hocalardan biridir. 94-95-96 kadrosundan 9, (Arçil-Orhan ve kaleciler değişiyordu), 2004 kadrosundan 8, geçen seneki kadrodan da 9 ismi net olarak sayabiliyordun. Ancak bu sezon kadro istikrarı demek -Allah korusun- sahadan onlarca sakat adam çıkması demektir. Lille ve Eskişehir maçlarının da kadrosu çok farklı olacaktır.

Maça gelince; İBB maçında çok daha iyi oynamıştık. Ancak Şenol Hoca bozuk zemini görünce takıma uzun pas oynattı ve arkaya sarkmasını iyi bilen adamlarla maçı kazandık. Takım hala iyi oynayamıyor. İnter maçından sonra çok ümitlendiğim Sapara'nın kötü olması Zokora-Colman ikilisinin her maç 11 oynamasını gerektiriyor. İlk devre zebil gibi ofsayta düşmemiz ise forvetlerden değil, orta saha adamlarının geç attığı paslardan kaynaklandı. Rotasyonu fazla olan bu kadronun uyum süreci en az 2 ayı bulacaktır. Ancak takımın bu hali bile ligde her maçı kazanabilecek yeterliliktedir.

Türkiyede en istikrarlı Hoca Şenol Hoca oldugu için şaşırıyorum, en iyi bildiğin şeyi en iyi bildiğin şekliyle yapacaksın, geçmiş yıllarda başarısını hep en az 9 banko çıkarmasına borçlu, kazanan takımı asla bozmamasına borçlu 1 maç çok iyi oynayanın sırtına ADİLCE hemen formayı vermesine borçlu. Ama İnter kahramanını bir sonraki maç kesmesini ben anlayamıyorum.

Hep örnek veriyorum, ben Şenol Hocayı en iyi tanıyan ve sevenlerdenim, ama gençler hatırlamaz eskiyi. Sadece geçen sene Jajanın aldığı sürelere baksın, geçen sene 4-13. haftalar arası hep 10-80 dk arası forma giydi, 1 kez ilk 11 e girdi, çok iyi oynadı bir daha kesik yemedi. İyi oynayan adamı hem ŞL de hem ligde banko oynatmak lazım, iyi topçu sakatlanmaz, Alex yıllarca ŞL-lig-kupa hep oynadı, Colman Zokora da oynar merak etmeyin. Glowacki müzmin ondan korkmasını ve dinlendirmesini anlarım, ama Cech-Celutskayı anlayamam. Dolayısıyla banko adamlar:

Tolga
Celutska-Giray-Cech-?
Zokora-Colman-Adrian
Halil-Burak

olmalı. Onur-Henrique-Alan-Volkan-Piotr da 11 i her zaman zorlayacak adamlar olmalı. Serkan-Sapara-Aykut- Mustafa-Pawel ve diğerleri asla 11 e giremezler gibi, girerse büyük sürpriz olur, sakatlık vs varsa olur-olmalıdır.

Tabii bunlar benim görüşüm, Şenol hocamın bizim bilmediğimiz bildikleri var, mesela Cech-Glowacki ve Celutska alternatifsiz diye korkuyor sanırım, o mevkilerde alternatifler ya sakat ya da hazır değil.

8-9 banko her maç oynamalı...

UĞUR DURTAŞ
26.09.2011, 12:34
-karabük maçını kazandık ama oyun hiç iyi değildi ilk 5 dak.2-0 olurdu karabük avni akerde baskılı başlıyor niçin başlıyor.başlamaması lazım.
-tolda iyi kumaş ama biraz şımarıklık olduğunu sözledim 15 gün önce
sernat gibi oyuncuya bir kişilik baraj ne anlama geliyor.alper hoca niçin sen uyarmadın alper hoca uyarabilirdi.
-niye söylüyeceğim ve yazacağım şenol hocanın hücüm antremanları yaptırması lazım devamlı inanılmaz eksikliğimiz var bu konuda...
-borezek inanılmaz sırıttı şenol hoca zamanında çıkartıp yerine halili alması gerekirdi şenol hocanın çıkarmaya niyeti yoktu kendisi çıkmak istedi bizi eksik oynattı boş koşuları o kadar ağırki inanılır gibi değil biraz insan canlı olur...
--hele şükür volkan birazcık kıbırdadı çok kortum karabük maçındada etkisiz oynayacak diye inşallah üzerine koyarak devam eder.

asilhamsi
27.09.2011, 15:06
valla bjk ve fenev maclarını izleyince ümitsizolmaya luzum yok bence.

anum20
12.01.2012, 10:24
premier league matches was great...i missed some of matches but i watch highlights of this matches...i love to watch football matches..........

İslam Sezer
12.01.2012, 10:30
premier league matches was great...i missed some of matches but i watch highlights of this matches...i love to watch football matches..........
.
thank you.
I advise you to watch always Trabzonspor's matches.
Our matches are generally exciting.