PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Karabükspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Barış Burak
24.09.2011, 22:18
Valla Karabükün cesur oyunu olmasa işimiz zordu yine...

Yönetime kızgınım.Stoper almamasının sıkıntılarını çekiyoruz.yeter yeter yeter.

Allahıma bin şükür,kazandık.Adrian kumaşını belli etti yine,aklınızda Adrian ile ilgili soru işareti kalmasın Allahımıza şükür tüm transferlerimiz iyi bu sene.

Volkan ve Alanzinho çok iyiydi,Alanzinho ilk yarıda saparayı kurtardı resmen.

Sapara...Bu takıma alıştığında çok daha rahat olacağız.Takımın uyum süreci devam ediyor.Henüz olmadık.Olacağız.Olduğumuzda çok iyi takım olacağız inşaallah.

Hayırlı olsun.

yalniz adam
24.09.2011, 22:18
rıdvandan burak hamlesi..bu sene zor tutarmışız..fener mi alacak..yalaka...

Numan Yerlikaya
24.09.2011, 22:19
Umut Gol Atmamış Ki :D

Ilelioglu
Her macta gol yiyoruz, buda defansin kötü oldugunu gösteriyor.

Bu acigi ancak kalabalik ve güclü bir orta saha ile kapatabiliriz.

ozzy!
Stadta Kaç Taraftar Vardı

Çekirdekçi tayfa iş başındaydı yine.Trabzonspor maçlarında oyuncuların bağrışma seslerini duymak istemiyorum artık.

Mehmet Cihan Kocaman
Henüz değil.Yenilgi sonrası takımı yerden yere vurmak da doğru değil bir galibiyetle takımı çok övmekte.Malesef hiçbir zaman ortasını bulamıyoruz.

ben takımı yerden yere vurmadım hiç :) Ama az önceki arkadaşın dediği de doğru. Her takım ofsayt taktiği yapmaz. Bu yedek sayılabilecek kadroyla ben iyi oynadığımızı, en azından yakaladıklarımızı attmaya başladığımızı düşünüyorum.

My
24.09.2011, 22:20
Şenol hocam Allah senden razı olsun.

Berkan
24.09.2011, 22:20
rıdvandan burak hamlesi..bu sene zor tutarmışız..fener mi alacak..yalaka...

Yorumculuğu bırakacağını açıkladığı halde yorumculuk yapan kişinin sözünden ne bekliyorsun :)

Ayrıca başkan yarın açıklama yapar zaten. ''30 milyon euro veren burakı alır '' :D

akin0834
24.09.2011, 22:21
bu macın bize getirisi...alanzinho volkan ve paweldir...volkan özellikle cok diriydi...hırslıydı...böyle işte..

Hürgün Aygün
24.09.2011, 22:21
Goller:
1.Gol
http://www.facebook.com/photo.php?v=172651106148985
2.Gol
http://www.facebook.com/photo.php?v=172671522813610
3.Gol
http://www.facebook.com/photo.php?v=172672202813542

Emirhan Makul
24.09.2011, 22:22
Allah'ım Umutun bu takımdan gittiğini bize gösterdiğin için teşekkür ederim.

Resmen bütün pozisyonlar gol olmaya yakın ve gol oluyor , ya halen daha eziyet çekiyor olsaydık.

ozzy!
Umut Gol Atmamış Ki :D

http://www.ajansspor.com/futbol/dunyadanfutbol/h/20110924/galibiyeti_umut_getirdi.html

asilhamsi
İstediğini de , yaptığı basit hatalar çok fazla.

Örneğin, sağda Serkan'a attığı pasda Burak solda çok iyi kaçmıştı görmemişti.
Sol açıkta top sürerken 2 kişinin arasına girdi gereksiz yere kaybetti topu.
Sağ kenardan çizgiye girdi yine 85-90 arası dk, ortaya çevirecek topu saklayamıyor kornere attılar.
Yine aynı dk larda sağ taç çizgisinde ayağında top adam geldi dokundu direk aldı ayağından.

TOP SAKLAMAYI BİLMİYOR, Fizik açıdan yetersiz. Yoksa umutluyum kendisinden, Potansiyelinin çok altında oynuyor. Alanzinhoyu kesecek düzeyde değil benim için.

ikinci yarı adrian girmesiyle oyunun ve takımın rengi tamamen degisti..

Kötü hali buysa ben razıyım...

Gücsuz olduguna katılmıyorum ve bence cok iyi top saklıyor

Kazım Uzunboy
Taraftarlar harikaydı.

Takımın sesini duyabilene helal olsun ne diyelim.

lazzz61
24.09.2011, 22:23
bugunn sahanın en ıyısı tartısılmaz burak derım fakatburak olmadııgı zaman bu takım nasıl gol atacak onu dusunuyorum 5 gol atmısız 5 ı de buraga aıt hanı bı yrede guzel ama bıraz dusundurucu ve korkutucu gelıyo bana Allah buraga zeval vermesın ayrıca volkanın bıraz kıpırdadıgını gordum ama daha cok seyler beklıyorum kendısınden ben brozek yerıen halılı oynatırdım kı hocada ole dusunmustur ama lılle macını dusundugu ıcın halılı oynatmadı galıba defansımız evlere senlık ne mustafa ne gıray ne glowackı bu takımın topcusu deıl zokora bı masestro gıbı sahada takımın hocası gıbı guven verıyor ben adrıanıın hala zamana ıhtıyacı oldugunu dusunuyorum alanzınyonun ne kadar onmelı bı oyuncu oldugunu bugun gormussunuzdur

Ilelioglu
Taraftarlar harikaydı.

Aynen katiliyorum.

Onur Akyüz
Adrian iyimi idi?

Nerdeyse hiç olumlu pas yapmadı,topları ezdi iyi oynadı diyorsunuz.

ilginç..

yorumsuz6117
Taraftar çok uzun zaman sonra bu kadar iyiydi..

Proof
24.09.2011, 22:24
Burak adamsin adam

TuAF2007
24.09.2011, 22:24
pawel ilerde pası düşünen bir oyuncu kendini biraz daha geliştirirse çok faydası olur tek eksiği ilerde rakibe pres yapmaması...onuda zaten umut alıştırdı bize :)

Necmi6161
24.09.2011, 22:25
brozek halilden daha çok hakediyor şansı

yapma bunu, inter maçındaki galibiyetin baş kahramanlarından biri halil.

geçen hafta asist yaptı iyi oynadı, halili niye kötülüyorsunuz

3-1 demiştim bu arada :)

Numan Yerlikaya
24.09.2011, 22:26
http://www.ajansspor.com/futbol/dunyadanfutbol/h/20110924/galibiyeti_umut_getirdi.html

Hadi Ya:eek:

Başka Sitede Başka Adamın Adı Yazıyodu :)

Onur Akyüz
Ben en çok Volkan'ı beğendim valla harikaydı.

Ahmet F. Zengin
Çekirdekçi tayfa iş başındaydı yine.Trabzonspor maçlarında oyuncuların bağrışma seslerini duymak istemiyorum artık.

Taraftar Bugun Gayet İyiydi. Maraton Hariç Mükemmeldi.

güneyli
fenere acıyan bir trabzonsporlu var mıdır acaba?

Taraftarımızdan ziyade, hakem ve fenerin düşmesini istemeyen takımlara yönelik bir slogan.Allah kimseyi bu zamanda fenerli yapmasın...

ONUR BEKAR
24.09.2011, 22:27
Ben en çok Volkan'ı beğendim valla harikaydı.

volkan iyiydi fakat biraz zayıf kalıyor, daha iyi olacak umarım..

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 22:27
Adrian iyimi idi?

Nerdeyse hiç olumlu pas yapmadı,topları ezdi iyi oynadı diyorsunuz.

ilginç..

Siz Skor Elinizdeyken Topu Ayağında Tutan Oyuncuya Topu Ezdi Diyorsanız Futboldan Anlamıyorsunuz Demektir.

Adrian Bugun Mükemmeldi. Alanzinho'da Öyle.

Barış Burak
24.09.2011, 22:28
4 haftadır tekrarlıyorum,kusura bakmayın:)

Takımın kumaşı,geçen seneki kadroya göre daha iyi.Fakat geçen seneki gibi takım olamadılar,bu çok doğal,çünkü çok yeniyiz.Yeni kurulan takımlara sabır gerek.Keyfiniz yerindeyken bir daha söyleyeyim,sabredin..Sabrın sonu selamettir.

Bu takım ve teknik heyete sabredildiğinde inşaallah herşey çok daha güzel olacak.

Numan Yerlikaya
24.09.2011, 22:28
Taraftar Bugun Gayet İyiydi. Maraton Hariç Mükemmeldi.

Arkadaş Normalde Maratondan Daha Çok Ses Çıkmalı Ama Neyse Konuşmıyacağım Bizim Taraftarı Gördükçe Çıldırıyorum

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 22:29
volkan iyiydi fakat biraz zayıf kalıyor, daha iyi olacak umarım..

Biraz Zayıf Kalmasının Nedeni Topla Çok Oynama İsteğidir. Biraz Daha Bencil Olmayan Oyun Tarzıyla Oynayınca Çok Daha İyi Olacak.

Erdogan
cocuklar duymasin dizisinde bu hafta trabzonspor inter maci ile alakali olacakmis duyan yada fragmani ni izleyen var mi

Berat Akçay
Allah'ım Umutun bu takımdan gittiğini bize gösterdiğin için teşekkür ederim.

Resmen bütün pozisyonlar gol olmaya yakın ve gol oluyor , ya halen daha eziyet çekiyor olsaydık.
ççççççSana katılıyorum desem .Umutcular çıkar kızar bize.

inadina61_08
Taraftarlar harikaydı.

zaman zaman çok iyiydi staddaki renkdaşlar, daha önce bir önerim vardı, tüm guruplar bir araya gelip bir şef gibi yönetilmediği sürece hep böyle oalcaktır, daha iyiydiler, lillie maçı içim yetmez ama, daha çok ses, ıslık...vs herşey lazım...özellikle inanılmaz bir ıslık hatta maça ıslık çalamayan gitmesin :D

Mehmet Cihan Kocaman
alanzinhosuz olmaz bu takım.
şu an en çok üzüldüğüm şey burağın lille maçında oynamayacak olması :(
Bu arada zemin "BERBAT"
yavuz selimde oynayalım lille maçını.

Furkan
Trt Sporda maç özeti başladı

Sefa Murat Dokuz
ikinci yarı adrian girmesiyle oyunun ve takımın rengi tamamen degisti..

Kötü hali buysa ben razıyım...

Gücsuz olduguna katılmıyorum ve bence cok iyi top saklıyor

Adrian'a çok iyi top saklıyor diyen birisi ile futbol tartışmam. Sapara çok kötüydü, elbette onun yerine girdiği her hali takımı daha iyi yapacaktı, Adrian fena oynamayınca takım üstüne koydu ama abartılacak bir top oynamadı. Beğendiğim tarafı oyunu dinlendirdi zaten bunu yapmasını istiyorum ama İyi top saklıyor diyen birisi ile asla futbol tartışmam. Kendisine kim pres yapıp mücadeleye girerse topu kaybediyor. Gidip maçı izlesinler tekrar göremeyenler.

trab61
24.09.2011, 22:30
Sabir sabir sabir. Bu takim is yapacak, daha kadro oturmadi maalesef. Ama oturdugu zaman adrian, sapara, Volkan cok is yapacak. Bence artik alanzinho bu takimda hep ilk 11 cikmali. Ozellikle ic Saha maclarinda.

yorumsuz6117
Pawel'i Halil'e tercih etmek nası bi kafa..

Ali Turhal
Bence lige yeni başladık

leavemealone
Senol hoca ropörtajinin sonunda yine ayrilik sinyalleri verdi..
Bence sampiyonluk resmilesirse birakir..

ozzy!
Arkadaş Normalde Maratondan Daha Çok Ses Çıkmalı Ama Neyse Konuşmıyacağım Bizim Taraftarı Gördükçe Çıldırıyorum

Arkadaşlar iyi demiş ama iyi'den kastları nedir anlamadım.Protesto etmemeleri mi? Geçen hafta Samsun'da gördük bizim futbolcular topu ayaklarına aldıklarında kopan uğultuyu. Bugün top rakipteyken ıslık sesi duyan varsa bir şey demiyorum. Olimpiyat'ta bunu yapabiliyoruz ancak Avni Aker'de karma karışık bir ses bulutu var.

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 22:31
Karabük'ün Oyun Tarzı Ofsayt Üzerine Kurulu Değildi ! Biz Çok Açık Oynadığımız İçin Onlarda Açıldı Buda Arkalarına Sarkmamıza Neden Oldu.

Başka Zaman Colman-Zokora İkilisi Ortasahayı Çok Kapattığı İçin Rakiple Açılamıyor Fakat Buhun Bitek Zokora Vardı Bunu Gören Karabüklü Oyuncularda Açık Oynadılar.

Onur Akyüz
Siz Skor Elinizdeyken Topu Ayağında Tutan Oyuncuya Topu Ezdi Diyorsanız Futboldan Anlamıyorsunuz Demektir.

Adrian Bugun Mükemmeldi. Alanzinho'da Öyle.

Ben futboldan anlamıyorum beyzadem napalım,

Topu ezip rakibe vermesi için önce ayağında tutması lazım doğru!

Barış Burak
Şunada değinmek gerek...Zemin rezalet.lig ertelenmiş ama şu zemine bakın hele hele hele canııımmm!!!

Berkan

Bende Umut a kızardım ama adam resmen rakip defanslara pas yaptırmıyordu bu senede en çok bunun eksikliğini çekiyoruz. Bence satılmamalıydı, adama haksızlık etmişim :(

Emirhan Makul

Umrumda değil doğru bir tane kısa ve öz.

Şu maçta umut olsaydı burağın attığı gollerden 1 tanesini atar diğerlerini taça atar son saniyeye kadar riskle oynardık , yıllarca bu riskli skorlara muhtaç bıraktı bizi.

Allaha şükrediyorum kurtulduğumuz için bu Allah'ın bir lütfu , artık kim vursa gol olur çünkü gol pozisyonu yakalamak takımımız için yıllardır sıkıntı değil atmak sıkıntı kim vurursa atar arkadaş. Çok mutluyum bu açıdan.

güneyli
yarın yada pazartesi gazetelerde eve gelen misafir ve babasını öldüren fanatik trabzonsporlu diye bi haber çıkarsa o benimdir rentaşlarım.Eve gelen misafir ve babam eşim ve çocuklarımdan sonra çok sevdiğim trabzonsporuma laf atıp duruyorlar.neymiş geçen yıl şike yapmışızda o kadar puan toplamışız
kardeş sakin...Yoksa cezaevinde avrupa maçlarımızı seyredemezsin...Vazgeçtin değil mi?

mahmuter61
24.09.2011, 22:32
Volkan , Burak cok iyiydi ama takım oyunu icin zamana ihtiyac var. Defans sıkıntılı.

Berkan
24.09.2011, 22:33
Senol hoca ropörtajinin sonunda yine ayrilik sinyalleri verdi..
Bence sampiyonluk resmilesirse birakir..

İnşallah resmileşir ve bırakır . Çünkü onun adına üzülüyorum, bu kirli lige oldukça fazla .

Burhan Açıkgöz
Hadi Ya 2 Maçmıydı O :)

Bide Şu Var Uefada Adrian Dirsek Atar 2 Maç Ceza Alır

Dün Uğur Borala Yaptılar Bişey Olmadı
3 maç kardeş

ozzy!
Trt-Spor'da maçın özeti var http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV3&slv=0

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 22:34
Arkadaşlar iyi demiş ama iyi'den kastları nedir anlamadım.Protesto etmemeleri mi? geçen hafta Samsun'da gördük bizim futbolcular topu ayaklarına aldıklarında kopan uğultuyu. Bugün top rakipteyken ıslık sesi duyan varsa bir şey demiyorum. Olimpiyat'ta bunu yapabiliyoruz ancak Avni Aker'de karma karışık bir ses bulutu var.

Ben Staddaydım Öyle Bişey Neden Duymadım.

Olimpiyatta Rakibi Baskıyamı Alıyoruz :D :D :D

MaDDoX_61
kardeş sakin...Yoksa cezaevinde avrupa maçlarımızı seyredemezsin...Vazgeçtin değil mi?

vazgeçmedim ama son ses ceza dinlediğim için duymuyorum onları

akin0834
bu takımın sistemi belli olmuştur...4-4-2....adrian forvet arkası oynamasın artık...bi kişi eksik oynuyoruz..oynayacaksa sol acık oynasın...kanatları volkan alanzinho henrique halil adrian gibi isimler kullanmalı...pawel-burak ikilisi bozulmamalı...

Mehmet Cihan Kocaman
24.09.2011, 22:35
ne dedi şenol hoca?

asilhamsi
24.09.2011, 22:36
--------------zokora--------colman-------------
-------------------adrian---------------------------
volkan----------------------------*******************
-----------------burak------------------------------------

iskelet budur beyler..

Berkan
24.09.2011, 22:36
ne dedi şenol hoca?

''Ben anlattıklarımın anlaşılmasını isterim. Benim ülkeye verecek bir şeyim kalmadı zaten. Vereceğimi verdim artık uzatmaları oynuyorum. ''

Gerçekten bu açıklama sonrası üzüldüm :(

Hami-Ünal-Orhan
24.09.2011, 22:37
Tebrikler çocuklar. Her kriz gibi bunu da atlattık. Şimdi güçlenerek yolumuza devam edeceğiz. Yeter ki Şenol Hocamız başımızda olsun.
Burak gibi bir güç varken onu şampiyonlar liginde kullanamıyoruz. MAA ve ekibinin bizi UEFA liginde süründürmesinin cezasını çekiyoruz.
Bu arada fener suç şebekesinin TFF - MHK - Medya örgütlenmelerine el atılmadıkça hep rüzgara karşı kürek çekeceğiz. Ama bu bizim kaderimiz.

A.T.R
24.09.2011, 22:37
Öncelikle VAY EFENDİM STAD DERHAL YAPILMALI VE 40 BİN KİŞİLİK OLMALI, KOŞU PİSTİ OLMAMALI DİYE AHKAM KESEN TRABZON'DA YAŞAYAN "SÖZDE" TRABZONSPORLULARA HELAAAAALLLL DİYORUM. Harikaydılar bu gün stat ağzına kadar dolu(!!) doluydu. 40 yetmez 50 binlik stat istesinler. Ayıp yahu statta toplasan 7500 kişi var ya da yoktu.

Stada gidip destek olan taraftarlarımıza 90 dakika tükenmeyen desteklerinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim.

Maça gelince:
İlk yarı klasik fıtık etme dönemi oynandı. Sapara müthiş bir hayal kırıklığı oldu bende. Takım tel tel döküldü. Burak kişisel ve belki de kimsenin kıramayacağı OFFSIDE rekorunu kırdı. İlk 20 dakika 6 offside.

2. Yarı Adrian ve Zokora'nın ortasahadaki müthiş oyunu ileride Volkan ve tabii ki Burak'ın müthiş deparları oyunu kopardı.

Lille karşısında en az 2. yarıdaki kadar oynamalıyız ki yüzümüz gülsün yoksa hikaye.

Allah yardımcımız olsun. Bu maç da lige "MERHABA"mız olsun.

asilhamsi
24.09.2011, 22:38
Adrian'a çok iyi top saklıyor diyen birisi ile futbol tartışmam. Sapara çok kötüydü, elbette onun yerine girdiği her hali takımı daha iyi yapacaktı, Adrian fena oynamayınca takım üstüne koydu ama abartılacak bir top oynamadı. Beğendiğim tarafı oyunu dinlendirdi zaten bunu yapmasını istiyorum ama İyi top saklıyor diyen birisi ile asla futbol tartışmam. Kendisine kim pres yapıp mücadeleye girerse topu kaybediyor. Gidip maçı izlesinler tekrar göremeyenler.

arkadaslar artık su git birdaha macı izle UKALALIGI sıktı..Macı herkes aynı yorumlayacak diye bir sey yok...

Ege o kadar kızıyorsanız herkesin sizin dediginizi kabul etmemesini forum sitesinde ne isiniz var:mad:

Cidden bu UKALALIKLAR yuzunden siteye girmek dahi istemiyorum..

Bülent AKBULUT61
24.09.2011, 22:38
süpersin Burak muhteşemsin Alanzinho bu takım sensiz olmaz tebrikler Volkan

Mehmet Cihan Kocaman
24.09.2011, 22:39
buyrun beyler çocuklar duymasın fragmanı :D

http://www.mint.com.tr/cocuklarduymasin/2011/09/22/cocuklar-duymasin-69-bolum-tanitimi-28-eylul-carsamba-atv/

r9emre
24.09.2011, 22:40
Zemin berbat ötesi.Ben o iyi pas trafiğini yapamayışımızı kesinlikle zemine bağlıyorum.Şu sahada gerekirse 5 hafta maç oynanmasın düzeltsinler,çok kötü ya geçen hafta Adrian'da demişti.Keza Vittek'in sakatlanmasında da müdahale sert ama zeminle de alakalı ağır olması sakatlığın.Top oynayamıyoruz,pas yapamıyoruz.

Eren Karaahmetoğlu
İlk yarıyı beğenmedim. Sapara hayal kırıklığı oldu benim için ama eminim ki düzelecektir. İkinci yarıda 2-1'e kadar ve 3-1'den sonraki Trabzonspor muazzamdı. Özlenen Serkan'ı gördüm bugün sahada. Volkan çok iyiydi. Burak'a söylenecek laf bile yok. İnanılmaz. Zokora.. Adrian. Takım genel olarak iyiydi diyebilirim. Fakat öne geçtikten sonra bu takım bir türlü top oynayamıyor. Garip bir psikoloji içine giriyor. Bir an önce bundan kurtulmamız gerekiyor. Sıra geldi Lille'e. Saldır Trabzonsporum, saldırın. Tarihi maçlarımızdan birine çıkıyoruz. Bu zemine rağmen saldırın.

Ardından bekle beni satılmış şehir.

Ahmet F. Zengin
Girayın Topunu Ne Çıkartmış Adam Çizgiden Bee..

inadina61_08
vazgeçmedim ama son ses ceza dinlediğim için duymuyorum onları
ama renkdaş sakin ol, bence içeri girip hükümet fenerlilere özel cezaevi yapma kararı almış de, sanada eğlence olur ççç:meşale2:

Burhan Açıkgöz
burak ilk yarım saatte 6 defa ofsayta düştü deniyor ama bunların 3 ü kesinlikle ofsayt değildi. ayrıca brozekin pozisyonu da ofsayt değildi. aynı çizgiden çıktılar ama hakem hep kaçırdı maaalesef

lig tv bunları ciddi göstermedi. hep karşıdan veya çaprazdan.
ayrıca onların çizgilerinede güvenmiyorum. Geçenki bir masçta hangi pozisyon hatırlamıyorum, ceza sahası çigisindeki ofsayt pozisyonunda ceza sahasının çizgisine bile paralel değildi.

isp. ve itl. gazetelerin yaptığını yapıyorlar, fotomontaj , bunlarınki çizgi montaj:mad::mad::mad:

kudu_61
24.09.2011, 22:41
serkanın ve alanın asisti zokara nın volkana pası müthiş kanatlardan pozisyon bulamıyoruz tek sıkıntı bu hafta içi maçı olacak bir takım için hiç te fena değildik

inadina61_08
24.09.2011, 22:41
bu arada real 6 yı da attı, galiba 10 kişi oynuyorlar...tam o anda açtım tv yi, eğer doğruysa o dakikadan sonra 3 tane attılar :)

winner
24.09.2011, 22:42
Dünya futbol tarihinin belki de en kariyerli hocası 70 yaşındaki Alex Ferguson hala her gol sonrası çocuk gibi seviniyor.

Görevinin başındaysan yapman gereken bu zaten.

Şenol Güneş'in bugün kendi ağzından dökülen "unumu eledim, eleğimi astım" tavrına anlam vermek güç.

Bu ruh halinin, düşük enerjinin takıma yansımaması mümkün mü?

Metin Sağır
24.09.2011, 22:43
Önümüzdeki hafta mutlu ve huzurlu olacağım, teşekkürler.

Mehmet Cihan Kocaman
24.09.2011, 22:44
yapma şenol hocam. Bırakma!

Eto'o
24.09.2011, 22:44
realin ronaldosu varsa bizimde burakimiz ikiside hat trick yapti

My
24.09.2011, 22:45
Ya hu kimsenin bıraktığı yok adam bu düzene sitem ediyor kendi kendinize iş çıkarmayın.

ceday99
24.09.2011, 22:46
http://www.tfc.info/news/1131031/tfc-nancy-umut-bulut

hala umuta sallayanlar var. İnşallhah avrupada gururumuz olur...

Eren Karaahmetoğlu
Şenol Hoca'nın bıraktığı nereden çıkıyor yahu? Af edersiniz ama saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen. Şenol Hoca'nın bırakması, takımdan ayrılması gündeme gelecek en son şeydir. Her maçtan sonra Şenol Hoca hakkında garip garip yorumlar..

Ilelioglu
Karabük 406 pas ile oynarken biz 297 pas ile oynadik.

Orta saha!

Fatih
24.09.2011, 22:47
Dünya futbol tarihinin belki de en kariyerli hocası 70 yaşındaki Alex Ferguson hala her gol sonrası çocuk gibi seviniyor.

Şenol Güneş'in bugün kendi ağzından dökülen "unumu eledim, eleğimi astım" tavrına anlam vermek güç.

Ordaki sistemle Şenol Hoca 80'e kadar kalırdı emin ol...

Firtina52
Bu Melihde 1 golümüzde ne kadarda sinirlendi

Sefa Murat Dokuz
arkadaslar artık su git birdaha macı izle UKALALIGI sıktı..Macı herkes aynı yorumlayacak diye bir sey yok...

Ege o kadar kızıyorsanız herkesin sizin dediginizi kabul etmemesini forum sitesinde ne isiniz var:mad:

Cidden bu UKALALIKLAR yuzunden siteye girmek dahi istemiyorum..

Sadece bu maçı değil o zaman, Adrian'ın oynadığı tüm maçları izleyin. Top saklamadaki sıkıntısı bugunki bir olay değil, her maç söylendi burda.

Bu yorum değil, iyi oynadı dersiniz Adrian kabul ederim, hatta yer yer hak veririm. Adrian fena değildi. Ama çok iyi top saklıyor derseniz, gidip izleyin derim başka diyecek birşey yok çünkü.

Numan Yerlikaya
24.09.2011, 22:48
Defans Çok Kötü Ama Ya...

Hami-Ünal-Orhan
24.09.2011, 22:49

Alex Ferguson İngiltere değil de Türkiye gibi bir futbol ortamında olsaydı. 40 yaşında intihar etmişti.

bordo61
3-0 alacaz diyenler kimin gol atacağını yazabilirlermi nitekim ben takımda gol atacak adam göremiyorum

:)

Mutluyum dediğimin tam tersi çıktı

Ha-kan
suçlu kendisine destek olmayan yönetimdir

Mehmet Cihan Kocaman
24.09.2011, 22:50
http://www.mint.com.tr/cocuklarduymasin/2011/09/22/cocuklar-duymasin-69-bolum-tanitimi-28-eylul-carsamba-atv/

Çocuklar duymasın'ın bu haftaki bölümünde Trabzonsporumuzun İnter galibiyetine değinilmemiş. Resmen üstüne üstüne basmışlar. :D

Havuç: Trabzonspor'un İnter'i yenmesi Fener'in Manchester'i yenmesi gibi bişey. Niye sevinmeyelim ki abi.

ve kolbastı.. :D

ozzy!
24.09.2011, 22:50
Alanzinho müthiş asist yapmış yanlız.

Tangerine Dream
24.09.2011, 22:51
Hakemler tarafından her maç ince ince doğranıyoruz ama taraftar lay lay lay lay modunda. Top rakipteyken ne etkili bir ıslık var ne de bir uğultu. Kısacası Avni Aker'de rakip ve hakemler baskı altına alınamıyor.

inadina61_08
24.09.2011, 22:51
Karabük 406 pas ile oynarken biz 297 pas ile oynadik.

Orta saha!
Ya renkdaş çok güzel demişsin, geçen sene pas yapacak oyuncu sayısı bu kadar değildi pas yapmaya çalışıyorduk beceremiyorduk bu sene neredeyse (defansın ortası hariç) hepsi pas yapma özelliği yüksek oyuncu ama PAS yapamıyoruz, Bu takım; biraz MÜCADELE ve PAS'laştımı lig 16 takım için BİTER...

Numan Yerlikaya
24.09.2011, 22:53
Ama Bu Zokoranın Kolayca Adam Geçmesine Bayılıyorum :)

bangkook_61
24.09.2011, 22:55
Takım gösteriyor ki klasik 4-4-2 oynamalıyız. Ya da Adrian'ın Alex'lik yapabileceği 4-4-1-1.

Barış Burak
24.09.2011, 22:56
Siz ne düşünüyorsunuz? Adrian için sol açık mı; yoksa Orta sahamı?

Ben orta saha diyorum.Solda da fena değil tabi.

Ilelioglu
24.09.2011, 22:57
Siz ne düşünüyorsunuz? Adrian için sol açık mı; yoksa Orta sahamı?

Ben orta saha diyorum.Solda da fena değil tabi.

Alan gibi serbest oynasin bence.

Mehmet Cihan Kocaman
"KÜFRETMEDİĞİMİZE GÖRE BİZ SUÇLU DEĞİLİZ"

Güneş, "Bazı maçların 61. dakikalarında Trabzonspor'a küfrediliyor, ama bugünTrabzonspor taraftarı hiç küfretmedi, bu konuda bir şey söylemek ister misiniz?" şeklindeki soruya ise, "Küfretmediğimize göre biz suçlu değiliz. Küfredenlere sormak lazım. Küfür sahibine aittir derler. O yüzden bizim laf diyerek kimseyi üzmeye hakkımız yok. Türkiye’de son dönemlerde konuşulanları, yazılanları sabırla beklemek lazım. Türkiye nereye gidiyor biraz da sorgulamak lazım” dedi.

winner
"Uzatmaları oynuyorum"

Ben futbolcu olsam hoca kafasında bitirmiş, yarın bırakıp gidebilir diye düşünürüm.

Mehmet Cihan Kocaman
24.09.2011, 22:58
Lille maçının biletleri yarın çıkar mı?

Ilelioglu
24.09.2011, 22:59
"Uzatmaları oynuyorum"

Ben futbolcu olsam hoca kafasında bitirmiş, yarın bırakıp gidebilir diye düşünürüm.

Ben isime bakardim.

calavera
Ya renkdaş çok güzel demişsin, geçen sene pas yapacak oyuncu sayısı bu kadar değildi pas yapmaya çalışıyorduk beceremiyorduk bu sene neredeyse (defansın ortası hariç) hepsi pas yapma özelliği yüksek oyuncu ama PAS yapamıyoruz, Bu takım; biraz MÜCADELE ve PAS'laştımı lig 16 takım için BİTER...

16 takım mı?

Diğer takım hangisi?

Firtina52
"Uzatmaları oynuyorum"

Uzatmalardan sonra Penaltililarda var ;)

Fanatik34
24.09.2011, 23:00
Takimda yerleri dolmayacak adamlar: Giray-Zokora-Colman-Burak

Senol Günes´in aciklamalarina binaen, az bile söylemis. Elestirlmesi gerekenler elestirilmedikce, bu kadar unutkan oldugumuz sürece...

Bu arada Senol Hoca´nin o aciklamalari, sadece arkasindaki destegi görebilmek icin...

Hocamizin degerini bilin!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

inadina61_08
24.09.2011, 23:01
16 takım mı?

Diğer takım hangisi?
:( gözünden de bir şey kaçmıyor, maç izlerken yazınca böyle oluyor ne 16 sı 17 takım tabi ki Renkdaş, 17 maç oynuyoruz ya oradan geldi ....Sebat diyesim var ama çok zorlamayayım dimi...

yavuzbaha
24.09.2011, 23:03
Adrian 800.000 euro dan 1 kuruş fazla etmez...çok büyük kazık yemişiz...ben yenildiğimiz maçlardan sonra takımı eleştirmem...şimdi izninizle eleştireceğim...büyük takım kendi sahasında rakibe bu kadar pas yaptırmaz,bu kadar fırsat vermez...bugün karabükün adam gibi bi santraforu olsaydı işimiz vardı...Ayrıca Burak yoksa gol yoksa durum vahim,Alanzinho ve Volkan bence çok iyi bir uyum yakalayabilir....daha iyi olacağız İnş..ama Adriana ayrı bir not düşüyorum,Adrian fuleli değil ve koşamıyor,yazık verilen paraya...yendik diye herşey gül gülistan değil

Ilelioglu
24.09.2011, 23:03
Hikmet Karaman cok güzel yorumluyor.

TRT Spor'da..

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 23:04
Trt 3 de Hikmet Karaman Güzel Yorumluyor Maçı

MaDDoX_61
24.09.2011, 23:08
adrian'ı bu kadar kötülemeyen ilerde çok yanılıcaksınız ederi o kadar olmayabilir ama doğru yerde kullanırsan adrian'ı bu takımın kapasitesi yükselir

Dereli
24.09.2011, 23:09
skor bizi aldatmasın.
biraz kıpraşmalar var ama yetmez.

Hala çekirdek ekip yok.

mda61
24.09.2011, 23:15
Bu takimin acilen defansa care bulmasi ve Burak disinda da gelisen hucum varyasyonlari gelistirmesi gerek.

İskender YILMAZ
24.09.2011, 23:16
Orta sahada eziliyoruz, bireysel olarak değil ama takım halinde. Elde olsa Sapara, Colman, Zokora, Adrian hepsi oynasın diyeceğim ama .. Umarım takım birbirine çabuk uyum sağlar, pas trafiğimiz, topa sahip olma, rakip sahada oynama, topun yönünü hızlı çevirme olayımız hızla artar.

matrix5782
24.09.2011, 23:17
Bu Galibiyet Takım,Futbolcu,Yönetim ve teknik Açıdan Psikolojik Ve baskı Açısında Büyük Rahatlık Sağladı.

Zemin gerçekten Çok Kötü teknik Kapasitesi Yüksek Oyuncuların Bu Zeminde Oynamalarını Zorlaştırıyor.Fizik ve Mücadele Gücü Ön Plana Çıkıyor.Burağın kaçırdığı Gol,celustkanın Eline çarpan Gol Zemin faktörü gibi geldi bana...

Yan hakemlerin genel Olarak Performansları Kötü MHK bu Konuda gerekli Müdahalaleri yapmalı İlk yarı kaldırılan Bayrakların Enaz 4-5 tanesi hatalı..Ancak Burak Yılmadı Helal..

Zaman geçtikçe Daha İyiye Gideceğiz Bu kaçınılmaz Bir gerçek Bunun İçin Destek ve Sabır şart...

Defans için Bir şekilde Devre Arasına kadar En yüksek verim Alınıp yerli ve yabancı en az 2 tane Stoper Alınmalı...Glo Üst Üste tempolu İki maçı kaldıramıyor Sakatlığı Ne Durumda Bu Arada ?

Pawel'in maç Kondisyonu Olmadığı Halde Bu Akşam Elinden geleni yaptı..hatta İlk defa Futbol hayatında geriye Orta Sahaya gelip Top Almak İçin Mücadele verdi.. Bu Dikkatimi çekti.üstünde Durulmalı Burak-Pawel daha iyi olabilir..

Sapara Daha Yeni Oturması Lazım Daha iyi olacaktır.Attığı Bir kaç pas çok iyi idi.

Zokora tek başına Orta Alanı ve defansı Toprlıyor Saha içinde Devamlı Yönetiyor Takımın Çok iyi Ancak üs üSte Oynanan Maçlar nedeniyle Yorgunluk Sezdim..

Adrian Orta Alana Büyük Hareketlik getirdi kendi yerinde Oynaı Diyebiliriz bu da performansını Etkiledi Dah iyi olacaktır..

Volkan'ı İlk Defa Bu Akşam beğendim Bu Çocuk Sezon başı idamn Yapmadı galiba Yavaş yavaş kendine Geliyor Ancak Şu Ayağında Top Tutma Alışkanlığını Bırakmalı Bıraktırılmalı...

Takım defans Harici Daha Derli Toplu geldi bana...

Tolganın Florin cernatı tanıması lazım 1 Kişilk baraj Firikikçi karşısına koyarsan Golu Atma İhtimali Fazlaşır.Bu Yönden Hatalı İdi Ancak Diğer Pozisyonda kendini Afettirdi..

Bu Galibiyete Trabzonspor camiası olarak İhtiyacımız Vardı..İnşallah Hafta içi Lille karşısında En az 1 Puan Alırız..

Sabır ve Desteğe Devam...

Sefa Murat Dokuz
Adrian'ı abartanlar öyle abartıyor ki , eleştirilmesi bazılarının canını sıkıyor. Haksız eleştiri de değil yapıcı eleştiri yapmak lazım.

Arkadaşlar açın gözünüzü ve görün. 5.5 m € verip aldığımız adam, Alex'in Jaja'nın yerine koyacağız o bölgede oynatacağız değil mi ?
Jaja gibi şutları da yok, fiziği de yok, extra tekniği de yok.
Alex gibi zeki top saklayabilen bir oyuncu da değil.

Herşeyden biraz olan ama hiçbir yönü böyle çok baskın olmayan bir oyuncu. 2 m € dan fazla asla etmez. Jaja 4.5 m € ettiği yerde hele ki.

Top saklama özelliğini geliştirir , ayağındaki topları bu kadar kolay yitirmez ise faydalı olabilir. Ben eleştiriyorum , ederi bu olamaz desemde Umutluyum bazı yönlerini geliştirir ve güçlenirse. Alex gibi takımı dinlendiren rahatlatan bir oyuncu olabilir.

yorumsuz6117
Gol krallığıni paylaşsın biri.. :D

Murat Keçeci
24.09.2011, 23:18
Trabzon daki taraftar yine çok kötüydü dimi:)

DNA-TS
24.09.2011, 23:18
bugece önemli olan kazanmaktı ve kazandık.
şimdi sıra lille maçında.

Legolas77
24.09.2011, 23:19

Burak YILMAZ 3 maç 5 gol
Nobre 3 gol
.
.
.
. falan kişiler
burak böyle devam aslanım benim gelecek haftaki satılmışşehir maçınıda koparır alr hırsıyla burak. o maçtada 1 gol bekliyorm ondan

SADECETRABZON61
24.09.2011, 23:21

Özellikle Trabzonlu gencler susmuyor cok beğendim keşke hepsi bu grup altında çatıda olsa ama maratonda tribün olmaması çok kötü birşey..

TSunami_69
24.09.2011, 23:21
beyler bırakın şu karabük macını artık. lille sayfasına gelin.. ben bu macı sadece takımımız lille macına moral kazansın dıye kazasın istiyorum kazandık da.... ayrıca bırakın bu sene ligi pis fenerbahce için hazırlanmış play off lu ligi çok da takmayın derimmmm

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 23:22
Burak YILMAZ 3 maç 5 gol
Nobre 3 gol
.
.
.
. falan kişiler
burak böyle devam aslanım benim gelecek haftaki satılmışşehir maçınıda koparır alr hırsıyla burak. o maçtada 1 gol bekliyorm ondan

Burak Bu Sene 25 Golü Bulur Allah Sakatlık Aksilik Vermezse.

Alex'de 8-10 Golde Kalır.

bahadır2561
24.09.2011, 23:22

C.Ronaldo 7

Burak 5

Messi 5

edit: Messi 6 oldu

yalniz adam
24.09.2011, 23:23
burak gol kaçırdıktan sonra burak diye tezahürat eden taraftarı kutluyorum..adamsınız...

Berke6198
24.09.2011, 23:23
Sevinemiyorum ilk defa bir galibiyetimize sevinemiyorum... Karakola saldırı 5 şehit sabahda 15 şehit haberi gelmişti... sayı toplam 20 ye çıktı... Üzlüyorum gerçekten....

futbalski60
24.09.2011, 23:24
Orta alanda Sapara-Adrian değişikliği ardından Serkan'ın orta alana geçmesi oyunu bizim lehimize çevirdi haftalardır orta alanda oynayan oyuncularımızın top tutamamasından ve top çıkartmakta sıkıntı yaşamasından dolayı bir türlü hücmda çoğalamıyorduk Adrian bu görevi iyi yaptı umarım Hoca yine forvete çekmez kendisini. Volkan bu maçta çok istekliydi çok da iyi işler yaptı yanlız biraz yardımlaşarak oynayabilse hem kendi yorulmaz hem de takım daha net pozisyonlar bulur. Bura'a diyek laf bulamıyorum müthiş konsantre oluyor maçlara temposu da iyi olunca karşısında rakip dayanmıyor. Defansta yine sıkıntı yaşadık umarım Glowacki'nin bir şeyi yoktur şuan en verimli stoperimiz onun yokluğu kötü etkiler bizi.

KÖKSAL AYDIN
24.09.2011, 23:24
Yanılıyorsam biri uyarsın.

TS attığı gol 5, hepsini Burak atmış!!!

Başka gol atan yok takımda.

Ilelioglu
24.09.2011, 23:25
Sevinemiyorum ilk defa bir galibiyetimize sevinemiyorum... Karakola saldırı 5 şehit sabahda 15 şehit haberi gelmişti... sayı toplam 20 ye çıktı... Üzlüyorum gerçekten....

Bu sabah mi 15 sehit verdik?

bahadır2561
24.09.2011, 23:27
Bugün bunu gördük formda Zokora-Colman-Sapara(Adrian) çok iş yapar tabi birlikte oynarlarsa

KÖKSAL AYDIN
24.09.2011, 23:27

Yok 15 şehit falan.

Gerçi 1 tane bile yıkıyor bizi ama yanlış haber bu.

Saat 18lerde saldırı 5 şehit :(

nakzo
24.09.2011, 23:28
Oyun olarak kötü sonuç olarak iyi bir maç .Orta saha çok dirençsiz, avni akerde karabükten baskı yemek bu kadar pozisyo vermek...Volkan,alan ve burak haricinde büyük takım oyuncusu yok,giray berbat oynuyor iki maçtır. Baskı ve pres yapamazsak bu takım orta sıra takımı olur bir galibiyet moral için çok iyi ;ama güçlü takımlar bu orta alan ve defans kurgusuyla bzizi yenerler bu çok açık nediyeyim güven vermeyen bir takımımız var.

Berke6198
24.09.2011, 23:28
Bu sabah mi 15 sehit verdik?

Evet ne yazık ki...

Fanatik34
24.09.2011, 23:29
Bir daha ki maca, daha dogrusu ligtekilere,

.............Pawel......Burak
Henrique........................Halil A.
.............Zokora....Colman..........

Evet Pawel bugün cok iyi degildi belki ama Vittek´in sakatligindan sonra kazanmamiz gereken bir oyuncu!
Kanatlarda oynayan oyuncularda rotasyona gitmeliyiz ama göbektekilerle degil. Takimin omurgasinin oturmasi icin bu sart.

Berke6198
24.09.2011, 23:30
Yok 15 şehit falan.

Bende 2-3 kaynaktan okudum yanlış olabilir. Ama 5 şehit haberi ne yazık ki doğru...

Sefa Murat Dokuz
15 şehit falan yok arkadaş, Malesef 5 şehit ve çok sayıda yaralı asker var.

TSunami_69
Yok 15 şehit falan.

haydiiiii tarbzonummmmmmm şu şehitler aşkınaaa saldırrrr fransızlaraaaaaaaaa......

Sefa
Bu ilk yarıdaki pozisyonlarda ofsayt olmayan pozisyon var mıydı ? Bana 1-2 tanesi değilmiş gibi geldi ama kale arkasında olduğum kadarıyla yorumladım..

KÖKSAL AYDIN
Evet ne yazık ki...

Yav ne 15'i.

Yanlış bilgi.

sessizkral_1
24.09.2011, 23:31
Bir daha ki maca, daha dogrusu ligtekilere,

.............Pawel......Burak
Henrique........................Halil A.
.............Zokora....Colman..........

Evet Pawel bugün cok iyi degildi belki ama Vittek´in sakatligindan sonra kazanmamiz gereken bir oyuncu!
Kanatlarda oynayan oyuncularda rotasyona gitmeliyiz ama göbektekilerle degil. Takimin omurgasinin oturmasi icin bu sart.

maçın en kötüsü paweli ilk 11 e koyup
maçın en iyisi alanzinhoyu yedek bırakmak

:alkış:

yorumsuz

Birtan Karaman
Zokora bu takımın herşeyi.

nakzo
Ayrıca pkk nın ve onlara oylarıyla destek veren bütün insancıkların Allah tümden belasını versi kan işesinler irin kussunlar.

Berke6198
24.09.2011, 23:32
Yav ne 15'i.

Yanlış bilgi.

Abi. Yukarıda zaten ben gerekli açıklamayıda yaptım. Okuyabilirsin istersen.

memozcan
24.09.2011, 23:33
arkadaşlar konu dışı belki ama biri barça- atl madrid maçının linkini atabilir mi?

sessizkral_1
24.09.2011, 23:34
Oyun olarak kötü sonuç olarak iyi bir maç .Orta saha çok dirençsiz, avni akerde karabükten baskı yemek bu kadar pozisyo vermek...Volkan,alan ve burak haricinde büyük takım oyuncusu yok,giray berbat oynuyor iki maçtır. Baskı ve pres yapamazsak bu takım orta sıra takımı olur bir galibiyet moral için çok iyi ;ama güçlü takımlar bu orta alan ve defans kurgusuyla bzizi yenerler bu çok açık nediyeyim güven vermeyen bir takımımız var.

bakın şuan 3 günde bir maç yapılıyor

rakiplerimiz gs bjk fb hatta bursa

rakiplerine karşı doğru dürüst top oynamıyorlar.sadece bugünkü futbol ve pozisyon zenginliğimizle devam etsek bile ilk 2 ye rahat gireriz bırakın ilk 4 ü.

bizim bugün girdiğimiz pozisyon sayısı şuan lider olan fenerbahçenin 4 maçta girdiği pozisyon sayısından daha fazla.

karabük geçen hafta gs ye pozisyon vermedi ! fb bu hafta yendi 4 haftadır yeniyor ama doğru dürüst pozisyonu yok.

yok orta saha takımı olurmuşuzsa , yok çok kötüymüşüzde

kusura bakma ama tek katıldığım şey "geçen seneden daha iyi durumda olmadığımız"

buda unutmayınki şuan sahada 4 oyuncu ilkkez birbiriyle oynuyor

defans hattı diyorsunuz defanstaki oyuncular ilkkez yanyana oynuyor

lütfen eleştririrken biraz MANTIK SINIRLARI ÇERÇEVESİNDE OLSUN.

Yasin Altuntas

Söyle bir Durum var. Belki burda Adi pek iyi olmayan bir Grup olan TG hem sayisal olarak hemde performans olarak gercekten Cok iyiler. Problem olan sey her zaman söylenen konu. TG Stadi kaldiriyor Üclü yaptiriyor öteki Gruplar kac kisiyseler ona göre üclü yapiyor ve yine kopukluk oluyor.

Herkesn TG adi ile birlesmesi gerekmez (Bu zaten imkansiz) Ama gruplar kendi adlari altinda ama BERABER hareket ederek Takima destek vermeleri lazim.

Balcklabel
"KÜFRETMEDİĞİMİZE GÖRE BİZ SUÇLU DEĞİLİZ"

Güneş, "Bazı maçların 61. dakikalarında Trabzonspor'a küfrediliyor, ama bugünTrabzonspor taraftarı hiç küfretmedi, bu konuda bir şey söylemek ister misiniz?" şeklindeki soruya ise, "Küfretmediğimize göre biz suçlu değiliz. Küfredenlere sormak lazım. Küfür sahibine aittir derler. O yüzden bizim laf diyerek kimseyi üzmeye hakkımız yok. Türkiye’de son dönemlerde konuşulanları, yazılanları sabırla beklemek lazım. Türkiye nereye gidiyor biraz da sorgulamak lazım” dedi.

Hocamızın derdi futboldan öte; o yüzden takımı bırakıp gideceği yok zamanı gelinceye kadar. Ama söylemek istediği bu ülkede futboldan öte insanın canını acıtan yüzlerce şey oluyor ve bu can acıtıcı şeyler futbol perdesi ile örtülüyor. Kısaca Şenol Güneş'in canı futboldan dolayı değil; ülkemizden dolayı yanıyor, acı çekiyor...

Barış Burak
Pawel iyiydi bence...Akıllı iş çıkardı.Kendi özelliklerini sonunda sahaya yansıtabildi.Böyle devam.

Alanzinhoda,karabükün oyun anlayışı sayesinde verimliydi bugün.

memozcan
24.09.2011, 23:35

yorumsuz
kardeş ben gene beğenmedim alanı, ama hadi en iyisi olsun, ağaoğlunun da dediği gibi o kadar da olsun ama...

Mert67
Bu ilk yarıdaki pozisyonlarda ofsayt olmayan pozisyon var mıydı ? Bana 1-2 tanesi değilmiş gibi geldi ama kale arkasında olduğum kadarıyla yorumladım..

Burak'ınkiler ofsayt değil gibiydi, Pawel'in ki ofsayttı

Berk
Maçtan yeni geldim de hemen sorayım Glowacki neden çıktı sakatlanmamıştır umarım???

Birtan Karaman
24.09.2011, 23:36
Maçtan yeni geldim de hemen sorayım Glowacki neden çıktı sakatlanmamıştır umarım???

Evet Sakatlık. :)

matrix5782
Pawel'i Eleştirenler neye Göre Eleştirdi Bu Adamın İlk Lig maçı

Burak'a geniş ve Boş Alanlar yartmadı mı

Burak'a Al da At demedi mi?

Kendi Pozisyona Girmedi mi

Orta Alana gelip Top Almadı mı Adam kovalamadı mı

Daha ilk maçında Maç Kondisyonu Yokken..

Bende Paweli Eleştiren biriyim Ancak Objektif Bakalım.. Ondan önce oynayan henrique kadar Sabır Gösterelim En az 4-5 maç

Şuana Kadar En uyumlu Görüntüyü Bu İkili Verdi Burak Bundan memnun Roportajını izlemenizi tavsiye ederim.

Arayış içinde ve takım Olma Yolunda Burak ve Pawel İkilisine Şans Verilmeli...

Ilelioglu
Pawel o kadarda kötü degildi. Kondisyon sorunu var gibi geldi bana. Ayrica ilk macini oynadi adam.

Doğan BULAT
24.09.2011, 23:37
bir maçla yerin dbine sokabildiğimiz gibi bir maçlara göklere çıkarıyoruz takımı.. Düne kadar Alanzinho gitsin diyenler satılsın diyenler bugün harika diyor.. Bugün bencede mükemmel oynadı.. Bana göre de bu takımda en sorunsuz yabancılardan biri.. Bu arada Colman neden türübündeydi?

Legolas77
24.09.2011, 23:37
Hocamızın derdi futboldan öte; o yüzden takımı bırakıp gideceği yok zamanı gelinceye kadar. Ama söylemek istediği bu ülkede futboldan öte insanın canını acıtan yüzlerce şey oluyor ve bu can acıtıcı şeyler futbol perdesi ile örtülüyor. Kısaca Şenol Güneş'in canı futboldan dolayı değil; ülkemizden dolayı yanıyor, acı çekiyor...

inş böyle olur önde şenol hoca arkasında ünal hoca onun arkasında teknik ekip onun arkasında TRABZONSPOR ve hepsinin arkasındaki ordu TRABZONSPOR Taraftarları ile daha çok başarıya imza atacaz....
yeterki sabır edelim destek olalım

bu hafta içide haydi lili lili lili lili yar haydi lili lili lili yar :D diyelim

Oruç
24.09.2011, 23:38
4 maçta Adrian için kesin ifadeler. Hiç vazgeçmiyoruz bu huyumuzdan.

Sefa Murat Dokuz
24.09.2011, 23:39
Pawel, Burak'a alan yaratmadı Burak zaten hep kaçıyordu , defansı da Karabük öne kurunca ekmeğine yağ sürdüler Brozek le alakası yok.
Brozek al da at demedi, adamın gerisine attı topu, Koşu yoluna atmalıydı.
Bomboş kafa vuruşunu bile yapamadı.

Daha ilk maçı derken sanki Trabzona yeni geldi adam. Bizim seviyemizde oyuncu değil, iyi niyetli, iyi çocuk tamam sorun çıkarmayacak adam ama bizim seviyenin oyuncusu değil.

Doğan BULAT
Burak'ınkiler ofsayt değil gibiydi, Pawel'in ki ofsayttı

Çok merak ediyorum basın manşet manşet yazacak mı ofsayt değildi diye.. Bu maçta puan kaybetsek ne olacaktı..? Fener olsa şimdi bu ofsaytlarıı tek tek inceliyorlardı.. :mad:

Fanatik34

yorumsuzMesajimi dogru okumayi becerirsen, ben seni alkislarim...

Berk
24.09.2011, 23:40
Evet Sakatlık. :)

Ciddi miymiş bari?Lille maçına yetişebilir mi?Yani olacak iş değil arkadaş adam 2 tane hamle yapıyor sakatlanıyor, nasıl iş anlamadım.

sessizkral_1
24.09.2011, 23:40
bir maçla yerin dbine sokabildiğimiz gibi bir maçlara göklere çıkarıyoruz takımı.. Düne kadar Alanzinho gitsin diyenler satılsın diyenler bugün harika diyor.. Bugün bencede mükemmel oynadı.. Bana göre de bu takımda en sorunsuz yabancılardan biri.. Bu arada Colman neden türübündeydi?

hafif sakatlığı vardı sanırım ve lille maçı içinde riske edilmemiş olabilir

cech,adrian,colman ın lille maçı için ilk 11 başlamadığını düşünüyorum

hatta şenol hoca maçtan sonra şöyle dedi;

keşke ilk 3 hafta puan kaybetmeseydikde bugün tüm takımı değiştirebilseydim.

Oruç
24.09.2011, 23:41
Bir de Hoca'nın söyledikleri var. Hakikaten anlamıyoruz, anlamak istemiyoruz. Bu gece yaptığı açıklamayı bile anlamadığımız ortada.

Berke6198
Alanzinho bu gün gerçekten patladı... ben çok şaşırdım açıkçası bu performansına Alanzinho'nun.

KÖKSAL AYDIN
Yetenek olarak çok kötü topçularımız yok.

Önemli olan futbolcuyu yeteneğine yakın kapasitede oynatmaktır.

Geçen sene bunu çok iyi başarmıştık.

Bu sene yapamıyoruz.

Yürüyenler var sahada.

sessizkral_1
24.09.2011, 23:42
Pawel e pozitif gözlerle bakan arkadaşları Korkulu gözlerle izliyorum.

bence pawel 2 yıldır şansını fazlasıyla denedi.brozekler devre arasında ilk gönderilmesi gerekenler.yanlarına glowacki yide alırsalar fena olmaz.

Serdær
Trabzonspor almış olduğu galibiyette büyük pay sahibi olan Yücel İdiz kutlamak lazım . :alkış:

Ilelioglu
Pawel ve Adrian'a haksizlik yapiliyor bence. Tamam her ikiside iyi degildi bu mac, ama kötü oyuncular degiller. Zamanla daha iyi olacaklar. Özellikle Pawel'in daha fazla oynamasi gerekiyor.

Birtan Karaman
Ciddi miymiş bari?Lille maçına yetişebilir mi?Yani olacak iş değil arkadaş adam 2 tane hamle yapıyor sakatlanıyor, nasıl iş anlamadım.

Detaylı birşey söylenmedi, sakatlığın kasığından olduğu söylendi Spiker tarafından sadece.

Ilelioglu
24.09.2011, 23:44
Yürüyenler var sahada.

Evet mesela Pawel bugün sahada yürüdü resmen. Kondisyon sorunu olabilir ama baska birseyde olabilir, bunu cözmek lazim ilk önce.

Berk
24.09.2011, 23:45
Detaylı birşey söylenmedi, sakatlığın kasığından olduğu söylendi Spiker tarafından sadece.

Teşekkürler Birtan.

İnşallah düzelir.

Sefa Murat Dokuz
Pierre Achill Webo 750.000 € TSL 4 Maç 3 gol 1 Asist
Doka Maduereira 2.000.000 € TSL 4 Maç 1 gol 3 Asist

Piotr kalabilir ama Pawel'in yerine çok daha kaliteli bir adam alınmalı devre arası.
Kendinizi kandırmayın, Polonya da futbol mu var ?
Trabzonspor'a Polonya'dan futbolcu transferi yasaklanamlı.Yıllardır takip ederim, İspanya liginde Polonyalı futbolcu var mı ? Ben hiç görmedim. Avrupada hangi liglerde var, bir kaçtane Almanyada başka ?

01.Ocak'ta, Brozek's + Glowacki + Valizler + Eşleri'ni Havalanında görmek istiyorum.

bahadır2561

bence pawel 2 yıldır şansını fazlasıyla denedi.brozekler devre arasında ilk gönderilmesi gerekenler.yanlarına glowacki yide alırsalar fena olmaz.

2 yıl değil 8 ay oldu geleli

Kaç maç oynadı peki bizde.

Şansını fazlasıyla denedi yazmışsın adam toplam 550 dk oynadı bu güne kadar( bugünkü maç haric)

Fanatik34
24.09.2011, 23:46

bence pawel 2 yıldır şansını fazlasıyla denedi.brozekler devre arasında ilk gönderilmesi gerekenler.yanlarına glowacki yide alırsalar fena olmaz.Bende sizin gibilere korkulu gözlerle izliyorum.

Hatirlatayim, Pawel bu takima 9 ay önce geldi ve daha 3 maci birak 2 mac üstüste 90 dk sahada kalmadi.

Pawel´i bugün bende cok begenmedim ama Vittek´ten sonra oynamasi sart...futboldan anlayan herkes, ne dedigimi anlar;)

mda61
24.09.2011, 23:47
Pawel Brozek'i kesinlikle ama kesinlikle kazanmalıyız. Burak'ın yokluğunda gole en yakın isim olarak onu görüyorum.

Ayrıca keşke diyorum Barış Özbek bu maçlarda yedek kulübesinde olsaydı. Colman ve Zokora'ya çok iyi bir alternatif olurdu.

SEDAT
- Pawelden lahana yaprağı bile olmaz ...

sessizkral_1
Trabzonspor almış olduğu galibiyette büyük pay sahibi olan Yücel İdiz kutlamak lazım . :alkış:

futboldan çok anlıyoruz

karabük defansı bukadar önde kurmasaydı okadar pozisyona girebilirmiydi ?

Berat Akçay

yorumsuz
Hala çözemediniz.Alanzinho bir maç var bir maç yok .İnşallah yanılırım .

yorumsuz6117
24.09.2011, 23:48
Pawel'i beğenenlere şaşıyorum.

Murat Keçeci
24.09.2011, 23:48
Söyle bir Durum var. Belki burda Adi pek iyi olmayan bir Grup olan TG hem sayisal olarak hemde performans olarak gercekten Cok iyiler. Problem olan sey her zaman söylenen konu. TG Stadi kaldiriyor Üclü yaptiriyor öteki Gruplar kac kisiyseler ona göre üclü yapiyor ve yine kopukluk oluyor.

Herkesn TG adi ile birlesmesi gerekmez (Bu zaten imkansiz) Ama gruplar kendi adlari altinda ama BERABER hareket ederek Takima destek vermeleri lazim.

Sizin gibi tarafsız objektif yorum yapanları burada görmek gerçekten çok güzel söylediğin gibi buda iyi anılmayan TG şuanda tribünlerin en iyisi...

asimetrik
24.09.2011, 23:49

Ofsayt olan iki tane vardı :)

Barış Burak
sanırım ben anlamıyorum futboldan, anlamadığımda geri çekilirim,öğrenmek isterim:)

ben pawelden de,alanzinhodan da adriandan da memnudum bugün:) neyse, eksiklerimi gideririm artık zamanla napiyim:)

Berat Akçay

Aynen öyle ama öyle yaparlarsa incileri dökülür.Birleşmesin ama birlik olsun tribünlerde.

sessizkral_1
Trabzonspor oyuncu kazanma kampımı ?

Ofansif anlamda alternatiflerimiz bol pawele ihtiyaç yok.

Ayrıca bir oyuncu kötü oynayabilir ama "kötü koşamaz"

mekatronik
24.09.2011, 23:50
yanlış giden birşeyler var anlayamadığım. çok pozisyon veriyoruz, çok da pozisyon bulduk ama ofsayt taktiğinin etkisi büyük bence. girayı severim ama çok savruk. defanstan top çıkaramamak belkide sıkıntımız yada takım olamamak. şenol hocanın işi zor, şu adama gün yüzü göstermedik ya ona yanarım.

matrix5782
Adam Seçiyoruz :9 :9

5 maçtır Henriquenin yapamadığı Etkiyi ve Desteği 1 Maçta Burağa Yaptı Bence..

Serdær
futboldan çok anlıyoruz

karabük defansı bukadar önde kurmasaydı okadar pozisyona girebilirmiydi ?

Karabük defansı bu kadar önde kurmasaydı yine pozisyona girerdi.

O kadar dediğinizde , Trabzonspor'un Belediye ve Samsun maçlarında verdikleri pozisyonlara benziyor.

70 yılların ofsayt taktiğini uygulayan Yücel İdiz Trabzonspor galibiyetini kolaylaştırdı.

İsa
24.09.2011, 23:51
Daha iyisini alana kadar Pawel bu takım için elzem.

İyi yada kötü bunu tartışmayın pozisyonu itibariyle şart...

mda61
24.09.2011, 23:52

Aynen öyle. İşte bu yüzden Pawel sahada olmalı. Hem pozisyon bulduğunda atacağına da eminim.

nakzo
24.09.2011, 23:52
Sana katılıyorum Alan kapasitesi kadar futbolcu ve ona şans verildiği zaman çoğundan çok daha iyi bir oyun ortaya koyuyor. Ayrıca ısrarla söylüyorum volkan şen bu takımda sürekli oynamalı sürekli.Bu adam, ilerede yarışta olcaksak göreceksiniz bu dam oynarsa olcağız volkan şen.

DePaR
24.09.2011, 23:53
Trabzonspora katkılar verip, herkesin beğendiği, son yabancı gölcümüz kimdi ????

Sefa Murat Dokuz
24.09.2011, 23:54
Burak, Henrique, Halil var elde. Vittek sakat, biri diyor sezonu kapattı, biri diyor devreyi kapattı. O işin aslını da bilmiyorum.
Henrique formda olsun da..

Poitr kalabilir aslında bence gayet iyi pas atan bir sol bek, Glowacki ve Pawel mutlaka gitmeli.

Gaziantep çok kötü gidiyor, Dağılabilir. Danny, Murat, Cenk, Popov, Olcan bu isimlerden düşünülebilir.Piyasaları da düşecek ligin dibine demir attılar.

sessizkral_1
Karabük defansı bu kadar önde kurmasaydı yine pozisyona girerdi.

O kadar dediğinizde , Trabzonspor'un Belediye ve Samsun maçlarında verdikleri pozisyonlara benziyor.

70 yılların ofsayt taktiğini uygulayan Yücel İdiz Trabzonspor galibiyetini kolaylaştırdı.

bunu kabul edebilirim.ancak galibiyeti buna bağlamak büyük haksızlık

ya arkadaşlar benmi abartıyorum bilmiyorum

tamam biz gerçekten kötüyüz

ama lige kıyasla kötü değiliz.geçen seneki halimize göre kötüyüz.

lige kıyasla iyiyiz bence biz.bukadar pozisyon zenginliği hangi takımda var ?

her maç fix 2-3 topumuz direkten dönüyor

kaldıki ş.ligi ve sürekli rotasyon olmasına rağmen

beni tek rahatsız eden şey defansif kurgu.hala standart bir defans kurgusu oluşturamadık halbuki defansda bence rotasyon olmaz.

Oruç
Yıllar önce de Tolga için 'köfteci bile olmaz' diyorduk. Demiyor muyduk ?

İsmail52
arkdaşlar 4 maçta kaç topumuz direkten döndü..saydınızmı.

Fanatik34
24.09.2011, 23:55

5 maçtır Henriquenin yapamadığı Etkiyi ve Desteği 1 Maçta Burağa Yaptı Bence..:alkış:

Kaldi ki Henrique´de o destegi, daha dogrusu o uyumu gösterecektir. Gurbete cikmamis insanlarin bunu anlamasini beklemek, zaten en büyük ahmaklik!

Ogün YAZICI
bu arada bu akşam futboldan defansif orta saha kavramını iyice sildik...birileri bi aralar adrian ve alanzinho yan yana oynayamaz derken bu akşam ikinci yarıda alanzinho adrian volkan şen burak pawel yan yana oynadı ...

mekatronik
allah aşkına pawele laf söylemeyin. nesini beğenmediniz anlamadım. halilden daha verimli

Ogün YAZICI
24.09.2011, 23:56
arkdaşlar 4 maçta kaç topumuz direkten döndü..saydınızmı.
benim hatırladığım 6...

Balcklabel
24.09.2011, 23:56

Henrique oyun yapısı gereği destek olamaz destek olunur ya da şöyle söyleyelim Pawel, Henrique ile de oynar Burak'la da ama Henrique-Burak ikilisi Pawel kadar birbirine destek olamaz...

sessizkral_1
24.09.2011, 23:57
ayrıca karabüğün defans kurgusuna 70 yılının taktiği diyen spiker ispanyadaki lig maçlarını izlemiyor sanırım.ben şahsen bizim takımın defans kurgusunun bu şekilde olmasını istiyorum.önde kuralım ortasaha kalabalıklaşır rakip baskı kuramaz.ki geçen yıl bir çok maçta yaptık.ama bunun için iyi topu oyuna iyi sokabilen stoperler gerekir.egemen gibi.

TS-Tiryaki
Bu defansla Lille karsisinda isimiz zor.

Sefa Murat Dokuz
Uyutun kendinizi, Burak'ın pozisyona girmesinin tek sebebi var oda Karabük'ün 30-35 m ye defans çizgisini kurmasıdır. Bazen 40 metre de defans kurdular. Çok öndeydiler , son golde burak 40-45 mesafede aldı topu kaleye belkide.
Pawel berbat bir oyuncu değil, vasat bir oyuncu faydalı işler yapar zaman zaman ama bize daha kaliteli isimler lazım, as oyuncuyu her dk zorlayacak 19-20 lik bir genç olsa hırslı bir arjantinli falan örneğin... Pawel bizim seviyemizin oyuncusu değil, yoksa adama da düşmanlığımız yok futbolculuğuna da.

İsa
Adrian'dan bir Alex veya jaja olacak beklentisine girmesin kimse.

Ama 3 tane Selçuk olur.

Bu yüzden biraz defansif oynamalı...

Berat Akçay
Aynen öyle. İşte bu yüzden Pawel sahada olmalı. Hem pozisyon bulduğunda atacağına da eminim.
O kafa vuruşu gol olsaydı iyi olurdu .Taraftar hemen alışırdı Pawel'e

futbalski60
24.09.2011, 23:58
sanırım ben anlamıyorum futboldan, anlamadığımda geri çekilirim,öğrenmek isterim:)

ben pawelden de,alanzinhodan da adriandan da memnudum bugün:) neyse, eksiklerimi gideririm artık zamanla napiyim:)

Merak etme iyi biliyosun burda milletin derdi benim ki seninkini döğer mantığı bir de ben demiştim olayı :)

SEDAT

- Bencede , ama başarabilirsin altyapı mevcut :)

Fanatik34
Karabük bugün sahaya kazanmak icin cikti, niye? Cünkü Tranzonspor´un zaaflarini biliyordu ve degerlendirmek istedi..burdan Yücel Hoca´ya :alkış:

Ama beceriksiz ayaklari buna mani oldu! Eger defanslarini ortasahaya yakin kurmasalardi, pozisyona dahi giremez, ortasahamizin bu kadar kötü hale düsmesini saglayamazlardi.

Ömer Faruk61
25.09.2011, 00:00

işte Değerli yorum budur.Abi Tebrik ederim bizim taraftar futboldan çok anladığını zannediyor sadece.Farabi ve Senin yorumlarını ilgiyle ve önemle takip ediyorum abi...

İsa
25.09.2011, 00:00
Uyutun kendinizi, Burak'ın pozisyona girmesinin tek sebebi var oda Karabük'ün 30-35 m ye defans çizgisini kurmasıdır. Bazen 40 metre de defans kurdular. Çok öndeydiler , son golde burak 40-45 mesafede aldı topu kaleye belkide.
Pawel berbat bir oyuncu değil, vasat bir oyuncu faydalı işler yapar zaman zaman ama bize daha kaliteli isimler lazım, as oyuncuyu her dk zorlayacak 19-20 lik bir genç olsa hırslı bir arjantinli falan örneğin... Pawel bizim seviyemizin oyuncusu değil, yoksa adama da düşmanlığımız yok futbolculuğuna da.

Son 3 yıldır bulduğumuz gollerin çok büyük kısmı defans arkasına atılan toplarla.

Bugün herkesin ölümüne savunma yaptığı takım olan barcelonanın gollerinin çok büyük kısmı defans arkasına atılan toplardan.

Arkaya koşacak adamın ve oraya topu doğru gönderecek elemanın olduğu sürece isterse rakip 90 dakika kale çizgisinden çıkmasın...

Ilelioglu
25.09.2011, 00:01

:) O kadar.

sessizkral_1
25.09.2011, 00:01

burağın pozisyonları dışında 3 tane direkten dönen topumuz var.

fenerin bu hafta gol dışında pozisyonu yok

şimdi biz futbol kıyası olarak neyi baz alacağız ? önce onu tartışalım

ayrıca hala anlaşılamayan birşey var

karabük defansı önde kurarak baskı yemeyi önledi.önde kurmasaydı yenemeyecekmiydik ? anlamıyorum bazı arkadşları.

İsa
25.09.2011, 00:02
Henrique/Halil--Brozek-Burak

Devamlı sahada olması gereken üçlü, daha iyileri alınana dek.

Barış Burak
25.09.2011, 00:03
Merak etme iyi biliyosun burda milletin derdi benim ki seninkini döğer mantığı bir de ben demiştim olayı :)

eyvallah futbalski senin yorumun önemlidir benim için:) sen yorumladığında aynı şeyi düşünüyorsak,ohh çekiyorum:)

- Bencede , ama başarabilirsin altyapı mevcut :)

Sedat abi senin yorumun da önemlidir benim için ama ...kem..küm..hebele..kübele..what can ı do sometimes???:D

[Bu arada İki zıt yorum altalta alıntıladım, BordoMavi.Net te olduğumu anladım tekrardan:)]

PinkFloyd
25.09.2011, 00:05
Buradaki, bazı yorumları okuyunca ben başka maçı izledim herhalde diyorum. Bir kere celustka, giray, sapara ve ferhat çok kötüydü. ferhatın bir derece mazereti var ama giray ve celustka neydi öyle. celustka maçın en kötüsüydü. herkes celustkayı herhalde pembe gözlüklerle izliyor. mustafa yumlu olsaydı kıyamet kopmuştu. ne sağbekte ne de stoper hiçbir şey yapamadı. girayda aynı şekilde. sezon başından beri sırıtıyor. 45. dakikada neredeyse belinde disk kaydı, kendi ekseninde dönerken. o kadar büyük hata olur mu. direkt bize sezonu kapattıracaktı.

sapara maça sanki bir maraton koşmuşta sonra çıkmış gibi oynadı. sıfırdı. sapara en az 10 maç daha ilk onbir oynayamaz. bu kondisyonla en fazla 15-20 dakika oynar.

serkan bu maçta kötü değildi. mustafa yumlu bu giraydan da celustkadan da iyi stoper. ben ne izlemişsem onu yazıyorum, birileri hayal dünyasında celustkadan çok iyi stoper olduğunu söylüyor.celustka stoper oynadığı hiç bir maçta göze batmadı. giray ise sadece gömülü defans yaparken iş yapabiliyor. geniş alanda neredeyse disk kaymasından yığılıp kalacak. mustafa yumlu hem ayağı daha iyi top yapıyor hem de daha iyi stoper.

volkan çok iyiydi. alanzinho çok iyiydi. burak süperdi. tolga iyiydi. zokoranın mazereti var. pawelden ne köy olur ne kasaba. adrian'sız bu takım olmaz. manisa maçından adrian çıkarken maç 1-0 öndeyiz, samsun maçından çıkarken maç 1-0 öndeyiz, ibb maçı çıkarken 0-0, karabük maçına girerken 1-1, 3-1 bitiyor. adrian süper değildi ama sapara sonra bana maradona gibi geldi.

sessizkral_1
Daha iyisini alana kadar Pawel bu takım için elzem.

İyi yada kötü bunu tartışmayın pozisyonu itibariyle şart...

niye şart anlamıyorum ben

--------------burak(henruqie)---------------
henruqie(halil) adrian(alanzinho) volkan(serkan)
--------colman---------zokora-----

şuan pawel in henruqie dışında kesebileceği birisi yok.halil bugün lille maçı düşünülerek yedek bırakıldı.

Şenol hoca pawelde ışık görseydi bugüne kadar oturtmazdı.

devre arasınad çok iyi bir yabancı forvet hamlesi bekliyorum

burak'ın yabancısı lazım bize.sahada varlığını belli edecek.

futbalski60
Pawel'i heyecanlı görüyorum ben normalde bugün soğukkanlı olsaydı 1 gol 1 asistle bitirebilirdi maçı.

omondoles
25.09.2011, 00:06

Tolga'dan bin kere özür dilerim. Ben köfteci değil ama karpuzcu bile olmaz diyenlerdendim. Ne oldu anlamadım sihirli değnekle dokunulmuş gibi. İyi de olmuş :)

Necmettin ALTUNTAŞ
25.09.2011, 00:06
Karabük defansı önde kurmasaydı top göremezdi.

memozcan
25.09.2011, 00:07
Alanzinho bu gün gerçekten patladı... ben çok şaşırdım açıkçası bu performansına Alanzinho'nun.
tamamen karabükün oyun sisteminden kaynaklanıyor, birde 2 fark önde olmamızdan, ha birde 4,5 milyon euro verildi hiç oynamıcaksa ne yapacak?

Berat Akçay
@PinkFloyd Celustka insan değil mi kardeşim. Kaç maçtır oynuyor.Yorgunluk olacak tabiki .

Serdar A
Bu takım pas yapmaya bir başlarsa ortaya korkunç bir şey çıkacak .
:)

Isınıyoruz , yavaş yavaş .

Sefa Murat Dokuz
25.09.2011, 00:08
Son 3 yıldır bulduğumuz gollerin çok büyük kısmı defans arkasına atılan toplarla.

Bugün herkesin ölümüne savunma yaptığı takım olan barcelonanın gollerinin çok büyük kısmı defans arkasına atılan toplardan.

Arkaya koşacak adamın ve oraya topu doğru gönderecek elemanın olduğu sürece isterse rakip 90 dakika kale çizgisinden çıkmasın...

Umut arkaya koşan bir oyuncuydu attığı 15 golün 10'u falan arkaya koşulardandı doğrudur.
Burak keza aynı şekilde arkaya çok koşan bir oyuncu olduğu için aynı şekilde atıyor gollerini. Milli takımdada aynı golleri izlemeye başladık Burak'tan. Selçuk bu pasları çok iyi atıyordu kendisine.

Bugunki olayın Brozekle hiçbir alakası yok, zaten bu şekilde pozisyon buluyorduk, Bu sefer adamlar savunmayı öyle öne çıkardıki arkada çok boşluk kaldı , alıp gittik sürekli kaçan adamla.

90 dk kale çizgisinden çıkmazsa bunu yapamazsın, Defans hattını 15 m ye kuran takıma karşı bunu yapamazsın kendini kandırmayın. Adamlar 30-35 m de kurdu defans hattını, Hiç ceza sahası yayından top uzaklaştırdılar mı ? Hep orta saha civarındaydı defansları. Dediğim gibi Attığımız 3 goldede kaleye meseafe 30 m den fazla (Kaçırdığımız adamlar) Son gol ise herşeyin kanıtı orta sahadan aldı topu Burak.

Rakibin taktiksel hatasını, Brozek'in faydasına bağlayanlara gülüyorum:D

Tekrar söyliyeyim Brozek kötü berbat bir oyuncu değil, bazen faydalı işler yapacak veteran forvet ama bizim yedeğimiz daha agresif olmalı, klübe agresif ve hareketli olursa oyuna koyduğunda hareketlilik getirir. Brozek buz gibi, sonrada oyuna koy hiçbirşey olmaz %90 da böyle oluyor.

omondoles
25.09.2011, 00:08
@PinkFloyd Celustka insan değil mi kardeşim. Kaç maçtır oynuyor.Yorgunluk olacak tabiki .

Yanlız bana mı öyle geldi bilmiyorum ama celutska sağ bekte oynarken ileri çıkışlarında arkasını çok boş bırakıyor.Geri dönüşlerinde aksama oluyor. Onun için ilk defans sonra ofans olmalı...

Serdær
25.09.2011, 00:09
Trabzonspor bu oyuncu seçimleri/oyun kurgusuyla pas falan yapamaz .

memozcan
25.09.2011, 00:10

kardeş 18 içinde çakılı stoperler arasında burak maalesef pek bişe yapamıyo, ha o durumda o stoperleri sağa sola kaydıracak bir umut olduğu zaman işler değişir...

futbalski60
25.09.2011, 00:10
Celustka'nın oynamasını yanlış buldum ben Hazard'a karşı oynayacak Salı günü dinlenmiş bir Celustka daha iyi olurdu.

Oruç
25.09.2011, 00:11
Barcelona da hep defans arkasına top atıp gol buluyor, kötü takım ne de olsa. Daha bi saat önce iki tane gol attılar öyle. Bu sistemle olmaaz (!)

Sefa Murat Dokuz
25.09.2011, 00:12
Sezon başında Celustka stoper olmaz dediğimde, sanki bu iş Footbal Manager miş gibi , "Yok ya onun gerçek yeri stoper" falan diyenler vardı. Celustka stoper olmaz olur ama sırıtır heleki yanında gerçek sağlam bir stoper yoksa göze batar. Kuvvetli değil çok, çabukluğu ile tam bir bek işte adam, Stoper daha yapılı olur. Celustka sağ bekte çok iyi oynuyor zaten, bugun bence yorgundu ve vasattı.

Giray'a da kızamıyorum sürekli partneri değişiyor ama kendine çeki düzen vermeli artık bu ne hal yahu, o 45.dk da ki hatası neydi öyle ya, 2 olsa o maç çok ama çok zor dönerdi.

Serdar A

Neden ?
.....(Forum bu kadar net ve kısa sorular sormaya izin vermiyor , o sebeple bu notu ekledim :) )

Serdær
Barcelona da hep defans arkasına top atıp gol buluyor, kötü takım ne de olsa. Daha bi saat önce iki tane gol attılar öyle. Bu sistemle olmaaz (!)

Barcelona defansın arkasına top atıp gol buluyor demek çok doğru değil , Barcelona forvet oyuncularını kanatlara gönderip yan toplar atıp goller atıyor.

Bütün takımlar bunu yiyior - Valencia hariç -

Sefa Murat Dokuz
25.09.2011, 00:13

Evet , o goller öncesi kaç pas yapmışlar onu da görmüşsündür heralde. Yada İlk 45 dk da %90 a %10 topla oynamayı gibi gibi...

Top sürekli rakipte, savunma arkasına toplarla gol atabiliriz ama oyunu hep rakip oynuyor yani her takım bize gol atabilir bana göre hele bu defansla her takım atabilir.

İsa
25.09.2011, 00:14
niye şart anlamıyorum ben

--------------burak(henruqie)---------------
henruqie(halil) adrian(alanzinho) volkan(serkan)
--------colman---------zokora-----

şuan pawel in henruqie dışında kesebileceği birisi yok.halil bugün lille maçı düşünülerek yedek bırakıldı.

Şenol hoca pawelde ışık görseydi bugüne kadar oturtmazdı.

devre arasınad çok iyi bir yabancı forvet hamlesi bekliyorum

burak'ın yabancısı lazım bize.sahada varlığını belli edecek.

İyi yada kötülüğünü tartışmıyorum.

Kadroda gol atmak için cezasahasını zorlayan çok az oyuncumuz var ve Pawel bunlardan biri bu yüzden gerekli.

Forvet diye Halil'i aldık ama adam cezasahasına neredeyse Giray'dan daha az giriyor:)

asimetrik
25.09.2011, 00:14
Karabük'ten Cernat'ı çıkarınca geriye kötü bir takım kalır. Umarım düzelirler.
Takım oyunu oynamadığımız halde oyuncu kalitesiyle bol pozisyon bulduk.
Maçın hiç bir anında puan kaybederiz hissini yaşamadım. Pek ölçü olacak bir maç değildi.

Berk
25.09.2011, 00:15
Barcelona'yı durdurmak bu kadar kolay ama ne hikmetse kimse bunu başaramıyor.Dünya futbolunun en büyük sorunu bu beceriksiz teknik direktörler.Barcelona'yı hep bunlar başımıza çıkarıyor, iş bilmez adamlar..

memozcan
Yanlız bana mı öyle geldi bilmiyorum ama celutska sağ bekte oynarken ileri çıkışlarında arkasını çok boş bırakıyor.Geri dönüşlerinde aksama oluyor. Onun için ilk defans sonra ofans olmalı...
valla ne yalan söyleyeyim ben celutskayı sol bekte daha çok beğenmiştim..

İsa
Barcelonanın en büyük farkı takımdaki her oyuncunun Burak kadar topsuz alanda etkili oluşu...

futbalski60
25.09.2011, 00:16
Karabük'ten Cernat'ı çıkarınca geriye kötü bir takım kalır. Umarım düzelirler.
Takım oyunu oynamadığımız halde oyuncu kalitesiyle bol pozisyon bulduk.
Maçın hiç bir anında puan kaybederiz hissini yaşamadım. Pek ölçü olacak bir maç değildi.

Yücel Hoca formsuzdu bugün yoksa diğer maçlarda pozitif futbol oynamışlardı.

Serdær
Neden ?
.....(Forum bu kadar net ve kısa sorular sormaya izin vermiyor , o sebeple bu notu ekledim :) )

Serdar,

Bende dönüş bekliyordum senden.

Açtığım başlık için birkaç birşey karalamışsın , üzerime alınmıyorum :rolleyes:

Neden Trabzonspor bu oyuncu seçimiyle/oyun kurgusu pas yapamaz ?

Zokora-Sapara

Volkan-Alanzinho

Burak-Pawel.

Bu oyuncu kurgusuyla maça çıktık , ilk yarı sadece 100 pas yapabildik topla oynama yüzdesi 63 / 37 di.

''Ben'' her zaman Trabzonspor 3'lü orta saha ile oynaması taraftarıyım .

Zokora-Colman
Sapara(Adrian)

Zokora-Aykut
Sapara(Adrian)

İleriye kimleri koymak istiyorsan sen bilirsin.

Bu oyun yapısıyla oynarsak pas yapabiliriz fakat bugün çıkmış olduğumuz kadroda çok baskı yeriz .

Oruç

Trabzonspor bu oyuncu seçimleri/oyun kurgusuyla pasın kralını yapacak. Yeter ki maç kazanmaya devam edelim.

Serdær
25.09.2011, 00:17
Barcelona'yı durdurmak bu kadar kolay ama ne hikmetse kimse bunu başaramıyor.Dünya futbolunun en büyük sorunu bu beceriksiz teknik direktörler.Barcelona'yı hep bunlar başımıza çıkarıyor, iş bilmez adamlar..

Güzel bir söz vardır ; En iyi defans hucüm yapmaktır.

Bu sezon Valencia bunu Barcelona karşı çok iyi uyguladı.

Hatta 30-40 dk civarı Barcelona çok komik durumlara düştü .

Asi Çaykaralı61
25.09.2011, 00:18
Hak ettik ve Şükürler olsun 3 puanı hanemize yazdırdık

Balcklabel
25.09.2011, 00:19

Şu isimleri sıralayalım; hangisi için pas ve teknik yeterlilik açısından sıkıntılı diyebiliriz: Zokora, Sapara, Alanzinho, Volkan, Pawel, Burak, Adrian, Serkan... diğerlerini normal düzeyde olduğu için saymıyorum... Şu anda Türkiye'nin en müthiş çok yönlü kadrosuna sahibiz. Sadece zamana ihtiyaçları var... Hemen her oyuncumuz tüm yetenekleriyle aynı anda 2-3 mevkide oynayabilecek düzeyde... Bu takım muhteşem olacak, sadece şu berbat maç temposu ve psikolojisinden kurtulmamız gerek... Yani sabır...

Sefa Murat Dokuz
Orta sahasında Xavi-Fabregas, Xavi-İniesta, İniesta-Fabregas gibi gibi oyuncular ile sahaya çıkabilecek bir Barcelona ile, Colman hariç merkez orta saha oyuncusu olmayan Trabzonspor'un savunma arkasına pas atacak sistemi onlarda oluyorda bizde nasıl olmuyor mantığına bağlayanlara tek lafım var. Adamların defans oyuncusu Pique'nin pas yeteneği Colman'ın pas yeteneği ile eş değer. 50 m uzun top atıyor defanstan.Bizim defansın attığı en iyi top TACA.
Selçuk bu sene bizde olaydı, Zoko-Colman-Selçuk ile zaten mükemmel olacaktı bizim de sistemimiz. Ama şu anda bu taktikle her takımı yenemeyiz çünkü çoğu arkaya pası çok kötü atıyoruz, ya zamanlamasız, ya çok uzun kısa vs vs ...

altinkaya08
Birkaç analizim var takım hakkında:

1- Pawel bu takımın golcüsü olamaz olmamalı.Piotr bile ondan çok daha iyi
2-Adrian biraz daha güçlensin jaja yı aratmaz bence.
3-Özellikle Colman Ve Adrian olmayınca ayağa oynayan oyuncumuz yok.Colman nekadarda hata yaparsa yapsın bu takımın dinamosudur.
4-Celusca sol bekte daha iyiydi sanki form düşüklüğü var.1 tane ortasını göremedik.
5-Cech gerek kalitesi gerekse performası bakımından sol kanat için çok iyi,uyum sorunu olduğu söylentileri var ama ben buna katılmıyorum.
6-Bu takımın herşeyi Burak oldu artık.Allah sakatlık vermesin.Heryerde herşeyi ile hazır.

Erbay
25.09.2011, 00:20
Defanstan çıkarken yine büyük sıkıntılar yaşadık. Colman'ın yedeği yok bu takımda bugün onu anladık, Colman da olmayınca orta saha felç oldu. Pas yapmakta, topa sahip olmakta çok ciddi zorlanıyoruz bir galibiyetle bunlar silinmeyecek. Her topu alan final pası atmaya çalışıyor, olgun atak-set oyunu-kanatlara yayılma bunlara zaten kaç maçtır hasretiz.

Ilelioglu
25.09.2011, 00:20
Zokora, Colman ve Adrian'dan olusan orta sahayi "üclü orta saha" diye adlandirmamak lazim bence. Bunun nedeni ise Adrian'nin topsuz oyunda vermedigi mücadeledir.

asimetrik
25.09.2011, 00:21

Fark var. Onlar kaleciyle son adamları arası 5 metre olan rakiplere de bunu yapabiliyorlar :)
Bizim yanlış yolda olduğumuz anlamında demedim. Daha çok, daha çabuk, daha sert pas yapabildiğimiz zaman biz de iyi olacağız. Bu potansiyelin olması sevindirici. Fakat Burak'ın yanına çok çabuk bir forvet lazım.
Pawel'i set hücumlarında da görmek lazım. İyi değildi ama psikolojisine bağlıyorum. Bence ışık var.

Serdar A
25.09.2011, 00:22
Serdar,

Bende dönüş bekliyordum senden.

Açtığım başlık için birkaç birşey karalamışsın , üzerime alınmıyorum :rolleyes:

Neden Trabzonspor bu oyuncu seçimiyle/oyun kurgusu pas yapamaz ?

Zokora-Sapara

Volkan-Alanzinho

Burak-Pawel.

Bu oyuncu kurgusuyla maça çıktık , ilk yarı sadece 100 pas yapabildik topla oynama yüzdesi 63 / 37 di.

''Ben'' her zaman Trabzonspor 3'lü orta saha ile oynaması taraftarıyım .

Zokora-Colman
Sapara(Adrian)

Zokora-Aykut
Sapara(Adrian)

İleriye kimleri koymak istiyorsan sen bilirsin.

Bu oyun yapısıyla oynarsak pas yapabiliriz fakat bugün çıkmış olduğumuz kadroda çok baskı yeriz .

Üzerine alınma zaten . :)

Söylemek istediğin takımın taktik yapısı ile alakalı sanırım , oyuncularla ilgili bir problem yok yani .

Bu maçtada mesela , futbalski'nin uzun zamandır altını çizdiği "Adrian'ın yeri" konusu sürekli aklıma geldi . Adamdan Jaja'nın yaptıklarını değilde , onun nitelikleri ölçüsünde faydalanırsak , takımın ne kadar farkedebileceğini gördük sanıyorum .

İyi yoldayız bence , karamsar olmamı gerektirecek bir sorun görmedim . Yahu rakibimiz dediğimiz takımlar altı üstü fener , galatasaray . Bu gün oynanan oyunun henüz yarısını oynayabilmiş değiller .

Serdær
25.09.2011, 00:22
Oyuncu seçimleri/Oyun kurgusu takımın dizilişi ve sahadaki oyuncu seçimleri.

Oyuncuları tek tek baz aldığımızda sıkıntı yok. Beşiktaş geçen sezon kadrosunuda tek tek aldığımızda süperdi mesele oyun kurgusu.

Dolayısıyla oyun yapımızı tam anlamıyla oturtamadık .

Sapara'dan Selçuk/Colman olmasını bekliyoruz.

Öyle bir oyuncu değil ki.

İsa
25.09.2011, 00:24
--------Onur-------

Serkan-Giray-Yumlu-Cech

--Zokora-Colman-Adiran-

Burak-------------Henrique

-------Pawel-------------

Bu kadroda ısrar bu kadroda ısrar...

memozcan
25.09.2011, 00:24
Zokora, Colman ve Adrian'dan olusan orta sahayi "üclü orta saha" diye adlandirmamak lazim bence. Bunun nedeni ise Adrian'nin topsuz oyunda vermedigi mücadeledir.
kardeş ilk defa ağzından doğru bi laf duydum , böyle devam..

asimetrik
25.09.2011, 00:25
Yücel Hoca formsuzdu bugün yoksa diğer maçlarda pozitif futbol oynamışlardı.

Çok saygı duyduğum birisi. Bugün ne oyunu ne de duruşu kendisi gibiydi. Çok şaşırttı. İyi de oldu :)

serkanholep
25.09.2011, 00:25
arkadaşlar takımı ve transferleri çok eleştiren bir kişi olarak

bu sezonu kötü geçirmemizin hayırlı olacağğını düşünüyorum

kötü sezon sonunda elimizdeki çürüklerden kurtulur birkaç tane çok iyi transfer yaparız

bakıldığında kalede sorun yok, defansta giray celutska,ortada,zokora,colman,volkan,ilerde burak gibi bir kalıp kalır elimizde ve iyi takviyelerle çok daha iyi bir takım oluruz

bu sezon belli haftalara kadar kötü futbol oynayacağımız kesin. önemli olan bu hafta olduğu gibi 3 puan alabilmek

daha sonra konsantrasyon ve takımın birbirine alışmasıyla iyi oyun oynarız inşallah

Sibel
25.09.2011, 00:26
Ancak gelebildim maçtan.
Güzel bir maçtı. Bugün sahada en beğendiğim isim Volkan'dı benim. Gerçekten çok çabaladı ve güzel iş çıkardı.
Burak'a diyecek söz yok. Herkese gereken cevabı verdi. Alanzinho bugün iyiydi. O da diğer maçlara nazaran gerçekten çalıştı.
Yenilik olarak Pawel pek kendini gösteremese de kötü olduğunu düşünmüyorum. Defansta biraz sıkıntı gördüm ben bugün. Adrian'ı da pek beğendiğim söylenemez. Zokora her zamankiydi. Direkten dönen 3 topumuz vardı. Hele o Alanzinho'nun ki yok mu?
O gol olsaydı var ya çok güzel olacaktı. Yine de 3 puanı aldık hayırlısıyla. Allah devamını nasip etsin.
Tribünlere gelecek olursam, epey bir boşluk vardı. Bu galibiyetle beraber artık olmayacaktır. İlk yarı pek ses çıkmayan maraton ikinci yarı coştu.
Ekrana nasıl yansıdı bilemiyorum ama taraftar bugün benden artı aldı. En azından eskiye nazaran.
Son olarak gelip üçlü çektirmeyen oyuncularımza aşkolsun diyorum.
Helalinden bir 3 puan daha hayılı olsun camiamıza.

Serdar A
25.09.2011, 00:26
Sapara'yı asmayın hemen .

Durun bakalım , ben Selçuk'un da ilk zamanlarını hatırlıyorum .
Adam Eylül'de geldi , ay çıkmadan kapıya koydunuz .

Ilelioglu
25.09.2011, 00:27
Sapara'dan Selçuk/Colman olmasını bekliyoruz.

Öyle bir oyuncu değil ki.

Bence Selcuk'un görevini üstlenebilir, ayaklarina cok hakim bir isim. Yanliz topsuz oyunda nasil oldugunu tam olarak anlamis degilim.