PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Karabükspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

Ilelioglu
24.09.2011, 20:54
Sadri Sener´den bir hamle bekliyorum..malumunuz bu, onun eseri...:alkış:

Bencede. Hadi transferin politikan sacma sapan, peki bu saha zeminine ne demeli?

Senol Hoca sizin yüzünüzden Glo'yu burada oynatmak istemiyor, oynatincada sakatlaniyor.

Baskada Stoper yok zaten.

Togrul
Bu Girayla Srkan şampiyonlar ligini geç super lig için bile trabzon için yetersiz. Lille maçı Allaha kalmış.

sessizkral_1
sapara ve pawel çıkıp halil adrian girerse 3 gol buluruz diyorum ben

yorumsuz6117
Pawel Brozek hiçbir özelliği olmayan dümdüz bir forvet..

Serdær
Zokora-Aykut

---Sapara--

Şöyle bir orta saha çıkaramazmıydı hoca ?

Murat Hızal
bana ligde iyi bir takım söylermisin

fb bu hafta tek pozisyonla maç aldı şuana kadar en az 5-6 pozisyonumuz var

maç şuan 3-4 0 olması lazımdı biraz becerikli olsaydık yada yan hakem kesmeseydi

gs karabüğe karşı 1 puanı zor aldı

bursa 3 haftadır sadece dengeli ve fizik gücüne dayalı oyunla kazanıyor (iyi futbol ve bol pozisyon yine yok)

Bu akşam ki oynanan futbolu, girdiğimiz pozisyonlarla değerlendirecek olmamız bizi yanıltır.

Ortasahada ne top tutabildik ne pas yapabildik ne de rakibin oyuna hükmetmesini engelleyebildik.

Adamlar bizden çekinmiyorlar, çekinmedikleri gibi oyunu istedikleri gibi domine edebiliyorlar.

Şuurlu bir tane atağımızın olmadığı gibi pasımız dahi yok, bu kadar net.

asilhamsi
maci izlemedenmi yorum yapiyorsunuz.. net 4 5 pozisyonumuz war... kesilen ofsaytlari da katmiyorum... Sapara ve Serkan disinda aksayan adam yok... Pawel i katmiyorum bu 2 liye cunku en azindan ortasahada bi katkisi olabiliyor.. ama Sapara ve Serkan in bi katkisi yok.. gene de bu takim ikinci yari serkana ragmen min 2 gol atar

senin de macı izledigin supheli serkan gireli kac dakika oldu?

pawel o pozisyonda burak ın onune atmayı dahi beceremedi topu

bence sansını cok kotu kullandı.

Bu arada golde hata yaptı ama ben sag bekleri Erdemi cok begendim

asimetrik
Yürüyerek oynuyoruz rakip son gücünü kullanıyor. Buna rağmen ilk yarı fark olabilirdi. Takım rolantiye almış gidiyor. Bence ikinci yarı fark atarız.

AYYILDIZ
24.09.2011, 20:55
Ilk yari Karabuk'te akilli olsa 5 yerdik.Takim mucadele etmiyor.1 puan bile cok buyuk basaridir.Pawel Brozek konusunda saglam kazim yedik.Tolga'nin yedigi gol ise tamamen fiyasko.Onur'a da artik kaleyi teslim etme vakti geldi galiba.

iso_4939
yaw mıllet cıldırdı bu nedır lan...

Kasım BEKTAŞ
arkadaş bir dert yandık millet link için mesaj atıp duruyor :)

ben o sitenin adını bu forumda gördüm az dikkatli bakın görürsünüz

SEDAT
- Bizim takımda ne kadar kibar feyzo varsa sahada yemin ediyorum sezer badur'u görmek istiyorum artık , Eren Albayrak bu ferhat kadar oynayamıyorsa zaten yazıklar olsun ne diyeyim başka...

alihan_61
şu brozeke bu kadar sabredeceklerıne bana sabretselerdi golcu olmustum ya bu kadar da olmaz ya

ahamitokutan
takımda kimse basmıyor,pres namına bişey yapmıyoruz.topla oynama yüzdesini bu iyi açıklıyor...

fincher
Oynamayan oyuncuları görmemiz ve eksiklerimizi gidermemiz için iyi bir hazırlık maçı oluyor...

h@msi61
Pawel Brozek hiçbir özelliği olmayan dümdüz bir forvet..

Forvet degil o adam, topcu bile degil. Su yetenegiyle futboldan para kazanmasi inanilmaz bir olay gercekten...

sessizkral_1
pawel--> halil
volkan--_> adrian

birde allaha dua etmek. Baska care yok.
Tek sey kesin oda ligin ilk yarisi bitene kadar her mac böyle berbat gececek

volkan değilde sapara diyelim biz ona

on target
bende takım yenı, alısmaları ıcın sabretmemız gerektıgını dusunenelerdenım ancak zaman gectikçe takım olma adına hiçbir ilerleme gosterememiz de korkutuyor...
oyun kurgumuzu, taktiğimizi, hucum anlayısımızı geçtim, takımdaki oyuncular bireysel olarak dökülüyorlar..
kalecimizden, en ileri uca kadar ilk yarı itibariyle stresli, mutsuz, dağınık, yorgun bir takım var sahada...

Yusuf BALCI
Endirekt Serbest Vurus
Kalecinin kendi ceza alaninda asagidaki dört ihlalden birini yapmasi halinde rakip takim
lehine bir endirekt serbest vurus verilir:
• topu oyuna birakmadan önce eliyle alti saniyeden daha uzun süre kontrol ederse,
• topu oyuna biraktiktan sonra, top baska bir oyuncuya degmeden önce topa tekrar
eliyle dokunursa,
• takim arkadasi tarafindan ayakla bilerek kendisine verilen topa eliyle dokunursa,
• takim arkadasinin taç atisindan dogrudan gelen topa eliyle dokunursa

TFF Futbol Oyun kurallarindan alintidir.

Giray a topu Ferhat ayagiyla atti ve topu Giray eliyle kesti.
Dolayisiyla EN DIREKT SERBEST VURUS olmasi gerekiyor.

Eger durum boyleyse macta KURAL IHLALI VAR.

bu olay kaleci için geçerli. en direkt serbest vuruş değildi o. bildiğin serbest vuruştu.

Ali İhsan
24.09.2011, 20:56
Glo çıktı, defans dağıldı.

Ferhat Celu'ya bomba gibi pas attı. Tolga da üstünü sıvadı.

Ondan hemen sonra kaçan golle beraber resmen Karabük'e oyunu bıraktık. Devre arası ne olursa olsun şu takım adam gibi oynasın. Ferhat da bir daha forma bulamaz.

Berkan
Pawel > Falcao
Giray > Puyol

AYYILDIZ
Yürüyerek oynuyoruz rakip son gücünü kullanıyor. Buna rağmen ilk yarı fark olabilirdi. Takım rolantiye almış gidiyor. Bence ikinci yarı fark atarız.

3-1 yeniliriz abi mactan sonra burdayiz nasil olsa.

yorumsuz6117
Sadri Şener : Geçen yıldan daha iyi bir kadro kurduk..

eraytaskin61
lille maçı nasıl olacak çok merak ediyorum özellikle taraftarın sevgilisi zokora o maçta nasıl oynayacak eminim o maçta güzel oynar

FC-ST-PAULI-61
Tolga Zengin O Golü Onur hayatta yemezdi.Giray her Topa bam güm be ne ya

İsa
Bu kadar rotasyona gerek yok...

Zaten yeni bir takım ideal bir on bir belirleyip sürekli aynı adamlarla oynamalıyız.

asilhamsi
volkan ve alan takımın en istekli oyuncuları

Sefa Murat Dokuz
Tolga neden 1 kişilik baraj kurdurdu , hemde ters ayakta sezgi hatası yaptı, son dk ki kurtarışı olmasa çok eleştirilirdi. Böyle komik gol yenmez.
Alanzinho zayıf ufak tefek ama en çok mücadele edenlerden sahada, Volkan ise hiçbirşey yapmıyor sadece kendine oynuyor. Volkan'ın zihniyeti bu.
Sapara, hayal kırıklığı benim için, isteksiz mücadele gücü kırılmış, yeteneklerinin %10'unu sergilemiyor , ayıp be ayıp !
Brozek de formayı almış klübede memnunmuş demekki oynamıyor, tribüne !
Ferhat fena oynamıyor , Zokora da fena değil.

Henrique neden kadroda yok ?

kemencheci
hiç bir şey olmaz bu takımdan bunun adı rezillik...

mahmuter61
Anlamadığım Bursa stadının çimleri 2-3 ay gibi zamanda yapıldı ve hali gibi,kim yaptıysa neden bulunup getirtilmiyor. Alman firması yaptı yönetim uyuma!

Erbay
Orta saha bomboş. 4 tane kazma orta saha bile olsa eziyor rakipler bizi. Kapanarak oynamaktan da bıkmadık. İçeride dışarıda kapanıyoruz ya. Adamlar deplasmanda önde savunma kuruyor biz içeride kapanıyoruz. Topa sahip olma oranlarına bakmaya yüreğim yetmedi. Rezalet.

USTA Abdurrahman
24.09.2011, 20:57
sapara ve pawel çıkıp halil adrian girerse 3 gol buluruz diyorum ben
Artık Bi zahmet Koysun şenol hoca..

Devrim Arslan
akıllar lille maçında yemişim karabüğü havasındalar :D

yektakurtulus
ilk yarida yaptigimiz pas sayisi 100!!!!!
bu sayiya gecen sezon ilk 20dakikada ulasiyorduk
zokora iyi oyuncu lafim yok ama ortasahayi bir kere gecmiyor

karabükü kendi sahasina haps etmemiz lazimken deplasman takimi gibi kontra atak oynuyoruz

ataga volkan burak alanzinho disinda hic kimse cikmiyor pawel zaten yok sahada ayni sapara gibi
önde top kaybi olunca bu üc oyuncu geride koymuyor

.
.
.

yorumsuz6117

Şakamı bu ya :D:D

SEDAT
- Mücadele yok Hırs yok ...

abcabca
egemenin en çok defansı öne çıkarmasını arıyorum, giray glo ikilisi hiç öne çıkmıyor ve orta saha çok boş kalıyor...

Ilelioglu
Endirekt Serbest Vurus
Kalecinin kendi ceza alaninda asagidaki dört ihlalden birini yapmasi halinde rakip takim
• topu oyuna birakmadan önce eliyle alti saniyeden daha uzun süre kontrol ederse,
• topu oyuna biraktiktan sonra, top baska bir oyuncuya degmeden önce topa tekrar
eliyle dokunursa,
• takim arkadasi tarafindan ayakla bilerek kendisine verilen topa eliyle dokunursa,

Olabilir.....

Sadri Şener : Geçen yıldan daha iyi bir kadro kurduk..

Belkide öyle ama bu kadronun adam olabilmesi icin zamana ihtiyaci var. Bunuda biliyormusun Sadri?

Serdær
Mustafa Yumlu almak yerine Celutska stoper almak hangi akla hizmettir ?

fincher
24.09.2011, 20:58
Endirekt Serbest Vurus
eliyle dokunursa,

Kaleciye geripastan bahsediyor...

temel_yilmaz
Karabük su saçma taktik ile çıkmasa biz pozisyon bulamayız yönetime ve hocaya selam olsun.Takım Ersun hocanın iskeletini resmen yemiş bitirmiş salam bir transfer politikası garip garip adam degisikligi hocam hangi akla müstafa yi almıyorsun oyuna su sığırı Serkan oyunda sag bek stopere bir hata gol.Birde siyasi yakalasi yöneticilerimize Allah askına bu zemini bu hale getirdiniz bari duzeltin hani oyunlar yeni stadda olucakti ?

SADECETRABZON61
Gol Tolga Hatası..
Sapara hiç oynamıyor bir kişi eksik oynuyoruz.
Serkana birileri orta yapmasını Öğretmeli.

yorumsuz6117
Kendi sahamızda Karabük takımı topla oynamada bize %67 - 33 üstünlük kuruyor akıl alır gibi değil..

Chiko
Benim icimde de böyle bir his var.

Mustafa Ayazoğlu
Karabük az dikkatli olsa maç

1-3 idi

angraf
bu kafayla fiyasko olur lille maçı benden demesi felaket tellallığını sevmem ama böylede açık verilmezki :S

ilyskm
Şenol hoca macera aramaya başladı. Ferhat kadroda, hazırlık maçlarının en iyisi Aykut kadroda yok, sapara denen adam ne iş yapar? Brozek denen dallama 2metreye doğru pas atamıyor ama kadroda, Şenol hoca kesin kovulmak istiyor...

yektakurtulus
24.09.2011, 20:59
ferhat fena oynamiyor

Sefa Murat Dokuz
Rakip forvet süratli, Celustka ile tutacak onu, anlarım da sağ bek Serkan yine klasik kötü oyunlardan sergielemez umarım. Girer girmez 5 kişi ceza sahasında varken rakibe orta açtı.

Berkan

Mustafa yumluyu alsa %90 gene taraftar memnun olmayacaktı dostum ama şuan skor 2-0 olsa Hoca gerçekten işi biliyor diyilecekti . (sözüm sana değil renkdaş :D )

Mehmet Zeki
Tolga neden 1 kişilik baraj kurdurdu , hemde ters ayakta sezgi hatası yaptı, son dk ki kurtarışı olmasa çok eleştirilirdi. Böyle komik gol yenmez.
Alanzinho zayıf ufak tefek ama en çok mücadele edenlerden sahada, Volkan ise hiçbirşey yapmıyor sadece kendine oynuyor. Volkan'ın zihniyeti bu.
Sapara, hayal kırıklığı benim için, isteksiz mücadele gücü kırılmış, yeteneklerinin %10'unu sergilemiyor , ayıp be ayıp !
Brozek de formayı almış klübede memnunmuş demekki oynamıyor, tribüne !
Ferhat fena oynamıyor , Zokora da fena değil.

Henrique neden kadroda yok ?

Henrique'nin hafif bir sakatligi var.

Bu arada inanilmaz kotuyuz malesef...

Napoli
Dekoderi iade ettik malum şike olaylarından dolayı.

anladınız siz=)

10-61
biz bu maçı alamayız ,adamlar sahamızda yüzde yetmişle oynuyor topla.gerçi alsak nolacak bu takıma gelen giden vurur açık ve net.

batugol
takım yeni sorunlar var ama
bütün futbolcuların bu kadar formsuz olmasına anlam veremiyorum

aaahmet61
selçuğun yerine alınan zokaranın oyunundan birşey anlıyan varmı acaba.toptan kaçarak oynuyor.yalancı savunma yapıyor.yazık verilen paralara.

yorumsuz6117
Sapara fizik olarak hiç hazır değil.. Şimdilik ancak 65'ten sonra girebilir..

AYYILDIZ
Kendi sahamızda Karabük takımı topla oynamada bize %67 - 34 üstünlük kuruyor akıl alır gibi değil..

Yani kisaca rezillik otesi bir durum.Takimin 11ini sokaktan olustursak en azindan mucadele ederlerdi.Pawel ve Sapara 2.yari basinda oyunda olmamali.

h@msi61

1-3 idi

Sadece onlari mi goruyorsun? Pawel ve Burak'in kacirdigi pozisyonlarda maci izlemiyordun herhalde. Volkan'in direkte patlayan vurusu da var.

Mustafa Ayazoğlu
karabük'e yenil de az kişilikli oyna

Gamze
24.09.2011, 21:00
Kendi sahamızda Karabük takımı topla oynamada bize %67 - 34 üstünlük kuruyor akıl alır gibi değil..

Fazlalık % 1 faiz mi?

yektakurtulus
Bu kadar rotasyona gerek yok...

Zaten yeni bir takım ideal bir on bir belirleyip sürekli aynı adamlarla oynamalıyız.

aynen öyle!!!!!

Ilelioglu
Orta sahayi üclememiz gerekiyor. Bence Serkan orta sahaya gecmeli. Celustka sag beke ve Mustafa oyuna girmeli.

Pawel --->

Mustafa <---

----------------------Tolga---------------------

Celustka------Mustafa-------Giray---------Ferhat

----------Serkan------Zoko-----Sapara----------

Burak-----------------Alan----------------Volkan

------------------------------------------------

Böyle devam etmeliyiz.

İsa
ferhat fena oynamiyor

Evet o kadar çok kötü var ki.

Şu berbat haliyle bile iyi gözüküyor.

Arda'
Pawel > Falcao
Giray > Puyol
Alanzinho > Messi

FC-ST-PAULI-61
ferhat fena oynamiyor
Orda Celustkaya niye veriyor? Hep geriye oynuyor.Karabük hep onun tarafindan geliyor.Ferhati Karadenisporda oynatmam

Erbay

Bu bile, son 3 yılda topa sahip olan ve iyi pas yapan takımın tamamen ortadan kalkdığının kanıtı. Ne zamandır böyle sönük ve kötü bir takım izlememiştim.

Takımdaki tek orta saha oyuncusu Zokora.

bahadır2561

1-3 idi

HAkem az dikkatli olsa 5-1 idi

Sefa Murat Dokuz
Pawel o kadar kopuk ki, Burak'a attığı gol pasına dikkat edin en kötü yere attı topu, koşan adamın gerisine düşen top kısa mesafede ıska geçmesi bence gayet normal.

SEDAT
24.09.2011, 21:01
- Bu Stad'dan cil kurtulmalıyız , rizede oynayalım daha iyi ...

Asprilla
Endirekt Serbest Vurus
eliyle dokunursa,

Yalnız bu kural sizin de yazdığınız gibi kaleciler için geçerli. Ben zaten bu durumu "geri pas" olarak değerlendirmiştim.

Bana gene de gol nizami gibi geliyor. Bilmem diğer arkadaşlar ne yazar?

asimetrik
Şakamı bu ya :D:D

Biraz koşmaya başlayıp yan hakem de bayraklarına dikkat etse ilk yarı fark olurdu.

Serdær
Colman tam kesileceği maça denk geldi ofsayt taktiği :)

Colman olsa çok gol pozisyonu daha yakalardık . :o

Murat Hızal
Henrique'nin, eğer sakat değilse, bu maçta kadroda olmaması bana göre Şenol Hoca'nın yanlışıdır.

Ayrıca Tolga'ya da sallanmaya başlamı benim fikrim net, Onur bugün iyileşmiş olsa, Tolgadan kaleyi kolay kolay alamaz.

ilyskm
Rezillik diz boyu topla oynama oranı %63 karabük...

Mustafa Çolak
zor bi ikinci yarı olacak

USTA Abdurrahman
YUMLU'dan İydir İçin Rahat olsun kardeşim.. Adam solda başladı , Sağbek ve stopere geçti.. Zamanla libero , sağ açık hatta forvet bile olabiliR :))

ÖYLE YETENEKLİ :D

Berkan
Haydi renkdaşlar maçı kazanacağımıza inanlar için

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

Mustafa Ayazoğlu
Sadece onlari mi goruyorsun? Pawel ve Burak'in kacirdigi pozisyonlarda maci izlemiyordun herhalde. Volkan'in direkte patlayan vurusu da var.

Karabük şampiyon takım mı?

Şampiyonlar liginde mi oynuyor?

Arada kalite farkı yok. Takımlar denk. Lille galip gelir, bu zihniyet ile.

Unutmayın biz şampiyon takımız ama şampiyon takım gibi oynamıyoruz.

Ahmet Pulusoğlu
24.09.2011, 21:02
Bir tolga bir burak bir zokora ile daha nereye kadar gidecek bu takım merak ediyorum.

ibrahim
Deneme maksatli olmasin?

asilhamsi
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii

Tayfun Aydın
Henrique gibi hızlı adam yedeklerde yok (sanırım) bu maçı yürüyerek alabilecek Colman yok kim var Trabzonspor forması giymiş adamlar.

mclarens
şenol hoca biraz da kendini eleştirir herhalde. 30 kişiden bir kadro çıkartamıyor üstüne sakatlarda yine teknik keyetin marifetidir. Kim neye küsüyor anlamıyorum gitmek isteyen mi var

Ilelioglu
YUMLU'dan İydir İçin Rahat olsun kardeşim.. Adam solda başladı , Sağbek ve stopere geçti.. Zamanla libero , sağ açık hatta forvet bile olabiliR :))

ÖYLE YETENEKLİ :D

Herkes yeri neyse orada oynamali.

abcabca
sapara < adrian

agahozlu
Orta sahamız evlere şenlik. Rakip her pozisyonda sadece 4 kişilik savunma ve kaleciye hücum ediyor.

Geçen sezon maç boyu ortalama 400 pas yapan takım bu maçta ilk yarıda sadece 100-110 pas yaptı.

Oyuncularımız birbirini tanımıyor. Kim nereye kaçacak, nasıl pas yapacaklar bunların hepsi muallak.

Futbol oynamadığımız bir maçı biz kolay kolay kazanamayız. Umarım ikinci yarı sahada futbol görürüz. Bir duvar pası,bir kanat organizasyonu, orta alanda yapılan paslar...

sessizkral_1

1-3 idi

bazı arkadaşların ironi yaptığını düşünüyorum

zira burak 6 kez ofsayta yakalandı ve hepsi mili sadece %50 sinde dikkatli olsa yada hakem vermese maç 4-5 0 dı

ayrıca ben bu yorumların tamamen puan kayıpları yüzünden oldugunu dusunuyorum

zira illk yarı diğer maçlara göre fena oynamadık

bu arada sapara > adrian değişikliği geldi

doğru bir hamle

ozzy!
Sapara çıktı Adrian girdi.

angraf
karabüğün deumi kanadında büyük açıklar var birazda rakibi konusalım oraya yüklenirsek ilk 15 dakikada gol bulabiliriz.

Yunus İnce
Sapara çıktı Adrian girdi umarım faydalı olur.

oflulazinho
24.09.2011, 21:03
volkan sapara serkan ferhat hatta zorlasan giray celutska yokları oynarken pawel kötü diyenleri anlamıyorum.adama top mu atıldı ki.defansa bile geldiğini gördüm birkaç kere top almak için.kafa pozisyonunda topu geçeceğini beklemiyordu bence o yüzden kötü vurdu.beklese kötü vursa da birşey değişmez.burak'ın pozisyonundan net pozisyon değildi.
ve son bir soru pawel'in yerine burak olsa pas verir miydi pawel'e aynı pozisyonda.bu adam takım oyununa önem veriyor ve ilerde top tutması falan fena değil bence

alfadog61
Orta saha yine bombos kalacak

ibrahim
Adrian-Pawel ikilisini cok merak ediyorum. Bakalim ilk izlenimler nasil olacak.

Mustafa Ayazoğlu
sapara, volkan, pawel, ferhat

4 kişi eksik oynuyor takım

güneyli
Yan hakem bir facia,bizim oyun da bir facia.Eşittir kabus.İlk yarı için bu...Orta saha evlere şenlik...Hakkımızda hayırlısı bakalım...

Tayfun Aydın
Pawel > Falcao
Giray > Puyol

Pawel-----Jaja
Giray-----Egemen

Ilelioglu
Henrique gibi hızlı adam yedeklerde yok (sanırım) bu maçı yürüyerek alabilecek Colman yok kim var Trabzonspor forması giymiş adamlar.

Hizli mi? :)

batugol
24.09.2011, 21:04
öyle veya böyle bu maç kazanılmalı

sakaryalı54
tam adrianlık maç shov başlıyor demedi demeyin

Ilelioglu
Orta saha yine bombos kalacak

Aynen öyle olacak. Karabük akilli olursa kazanir, olamazsa biz kazaniriz.

Serdær
Orta saha yok.

Tek Zokora var.

Olmaz böyle .

fincher
24.09.2011, 21:05
Glowacki sakatlandımı?...Bu lig için bu kadarı bile fazla,paflarla çıkmalıydı Şenol Hoca.3 gün sonra önemli bir maçımız varken bu önemsiz maçta adamları niye yoruyor.Tutar 2. yarıda da Adrianı falan sokar şimdi,sakın ha...

muratali
Arkadaşlar, elle oynama direkt vuruştur. Aksi halde hiçbir elle oynama penaltı olmazdı.

Yusuf BALCI
Hadi Adrian toparla şu maçı.

mclarens
24.09.2011, 21:06
hocayla futbolcular maçtan maça görüşüyor GALİBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erbay
Orta saha tamamen boş kalacak yandık valla.

Serdær
Pawel çıkıp Aykut girmesi lazım .

iso_4939
eeeeeee ıkıncı yarı nasıl beyler konusun daaaaa

Togrul
Kabul edelimki beceriksiz yönetim yüzünden son 5-6 yılın en kötü kadrosuna sahibiz. Bu aşı tutmadı. Bu maçta galip gelsek bile devre arasında takıma önemli oyuncular alınmalı.

Serdær
24.09.2011, 21:07
Allah Allah hoca ne yapmaya çalışıyor.

Gol yer bu takım böyle.

Aykut alınması gerekiyor.

Sezer Badur razıyım .

Chiko
24.09.2011, 21:08
GOOOOOOOOOL BURAK
VOlkan ASIST!!!!!!!!!!

Erbay
Gooooooooooooooolllll beeee Aferin Volkan

alfadog61
Goooooiillllll

gtem
Buuuuurrrraaakkkkkkkkkkk

Yunus İnce
Burakkkkkkkkkkkkk

cihayan
Mukemmel bir gol attik....

Semih Aydın
Burakkkkkkkkkkkkkkkkkkk.

4 golümüzün hepsi ondan.

Burak Yılmaz!

fincher
Adrianı aldı oyuna,hayret bişeysin Şenol Hoca ya.Bu ligle ilgili bir planımız yoktu hani.Hayal kırıklığına uğratıyorsun beni...

lazside61
avni aker yikiliyoooooorrrrrr

Tolga Han
adamsın burak adam :)

My
Belliydi böyle olacağı zaten :) VOlkan'a da helal olsun.

Emre Çömez
burakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Hasan61
BURAK yine :)

ozzy!
İsteyince oynuyor takım burası kesin!

ahamitokutan
ha şöyle yaa

Hürgün Aygün
Bu iş bu kadarrrrrr!:)

Napoli
Zokoro: =))))))

Cem Zırıh
gol be gooolll helal sana volkan helallll buraakk

Hasan YAYLI
24.09.2011, 21:09
Golllllllllllllllllllllllllllllllllllllll..

barisb
inanamıyorum... aynı maçta ikinci golü attık :)

Koray
Allahına kurban Burak.

on target
ne ogrendik....

orta alanda pas yapınca gol gelıyormus, rakip çizgi seklinde savunma yaparken

ibrahim
Buuuuuraaaakkkkkk :D

iso_4939
heycan yapmayın bıraz sonra yerız....=))

sakaryalı54
yine ofsayt taktiği bu sefer yemedi

fincher
Paweli kesinlikle çıkarmamalı...

asilhamsi
24.09.2011, 21:10
volkan sahsi oynuyor Zokora nın oyunundan birsey anlamadım diyen arkadaslara selam olsun

Sefaenes
helal olsun sende olmasan Burak ne yapacagiz

barisb
iki farkı acilen yapmamız lazim

sonsuza61
24.09.2011, 21:12
Gol ofsayt.

gtem
Adrian iyi geldi....

Bera B.
Zokora benim için bir fenomen.

Serdær
24.09.2011, 21:13
Aykut mutlaka girmesi lazım !!!

Ali Can
Allahına kurban..

Erbay
Bu orta sahayla skoru koruyamayız bir gol daha atalım :)

mclarens
ibni fener den 5 yiyince akıllanırlar ancak.

My
3 geliyor beyler iyi izleyin :D

pazarkapılı
ofsayt yok....

ilyskm
Al orta sahaya bir adam çıkar şu brozek midir nedir?

Hasan YAYLI
Gol ofsayt.

Hakemlerde hata yapabilir art nyet aramayalım hemen....

Sefa Murat Dokuz
24.09.2011, 21:14
Ofsyat falan yok golde, ne ofysatı. Top volkana gidiyor.
Volkan bencil oynamazsa bunları yapar. İlk yarıda direkten dönende pas verse goldü. Çok kalabalık savunmaların arasına giriyor , aslında yetenekli ama gereksiz hareketlerden kaçıramıyor kendini.

Cem Zırıh
noldu la bu takima ikinci yari :d sapara virus gibiymis takimda :D

Mehmet BAL
Gol ofsayt.
ofsayt değil

Bera B.
Aga Burak neler yapıyor

barisb
Burak biraz akıllı olsa 5 olmustu

Tayfun Aydın
Pawel oynamaya oynamaya toptan soğumuş 3 maç üst üste oynasın gol makinasına döner.Demedi demeyin.....

Chiko
Bu mac 4-1 biter :D

Ali Can
hadi bee :) hadi atalım 3'ü

Serdær
Gol nizami !

Ofsayt yok !

Mustafa 42
selam daha en azindan 2 tane daha gol lazim biz 80 dakida yine gelenegi devam etdiriz bence 2 tane gol var bu takimda 10 numara burak arkadaslar kim ne derseniz deyin

bordo08
24.09.2011, 21:15
Burak tek başına takımı sırtlıyor Allah nazardan saklasıın...

Rahmi Akkurt
topu alan burağa veriyor,kimsenin şut çekmeye cesareti mi yok? 2 gün sonra Burak yok.

Cem Zırıh
yaa cizgiden cikardilar abi bu kadar sansiz bi takim olamaz yaa :S

gtem
24.09.2011, 21:16
Gol ofsayt.

hiç alakası yok

Hasan YAYLI
Soyunma odasında neler yaşandı acaba....

KÖKSAL AYDIN
Bu sene 20 yi geçer Burak, hatta daha fazlası

Ehrimen
Bu Burağa bir şey olursa biteriz biz. Farkı en azından ikiye çıkartmamız lazım yoksa yine yanarız.

My
Bir gol daha atsak rahatlarız. Biraz da şans lazım arkadaş.

Sefa Murat Dokuz
Çok gereksiz hareketler yapıyoruz yoksa Karabük savunması kötü, ligtv spikerinin dediği gibi oturmuş falan değil.

Cem Zırıh
24.09.2011, 21:17
senol hoca al pawel i sok henrique yi allah askina yaa :S

Rahmi Akkurt
Burak biraz akıllı olsa 5 olmustu

işte sorunlarından biri de akıllı olamaması .önüne alacağı topları niye geri oynar anlamadım

barisb
adam gol pozisyonunda bile çekirdek citliyor. yürü bee

Semih Aydın
Ofsayt'tan nefret etmeye başladım. Bu ne yahu?

gtem
1 gol daha atalım da rahat bir çay içip maç seyredelim ya..

danger00
Karabük bu taktikle oynamaya devam edecek anlaşılan. Adrian Burak'a attırır gibi geliyor.

Ehrimen
24.09.2011, 21:18
Alanzinho'nun pozisyonunda sarı kart nerede hakem neredeeeeeeee? Adam hala kalkamadı be!

Cem Zırıh
bu hakem kartini neresine soktuda acaba bulamiyor merak ettim acikcasi :S

pazarkapılı
nerde bu takimin sag beki sol beki....

Ali Can
aferin burak adam çabalıyor ya. helal olsun :alkış:

Rahmi Akkurt
24.09.2011, 21:19
alan kendine çalım attı,e yavrum atsana pasını neyi zorluyosuun ?

İskender Çakmak
senol hoca al pawel i sok henrique yi allah askina yaa :S

Henrique tribünde degil mi

Sent from my iPhone using Tapatalk

serdar61
61. dakika oyun durdu

gtem
24.09.2011, 21:20
61. dakika biraz şikebahçeye sallasalar ya...

Koray
24.09.2011, 21:20
Tolga'ya geri pası atıldığında o topa vurana kadar yüzlerce hücrem telef oluyor.

Cem Zırıh
24.09.2011, 21:22
bi gol daha bulmamiz gerek dakika henuz 85 olmadi :)))

ahamitokutan
24.09.2011, 21:23
1 gol daha bulamazsak bu maç 2-2!

ilyskm
Şenol gol olunca değiştirirsin artık

Hürgün Aygün
Umut gol atmış galiba Toulouse 1-0 öne geçmiş.

Sefa Murat Dokuz
Burak hem Umut'un yaptığını yapıp hem kendi işini yapıyor bu tempoya ne kadar dayanır bilmitorum. Pawel'e 1 dk bile forma şansı verilmesin

bahadır2561
Ferhat'tan bi yol olmaz

Rahmi Akkurt
Gol yeme dakikalarımız geliyor. 1-2 gol daha lazım.

Serdær
24.09.2011, 21:24
Yaa arkadaş neden oyuncu değiştirmez anlamam ! :mad:

Ilelioglu
Orta sahayi güclendirmek lazim. Zoko cok yoruldu.

Aykut ---->

Pawel <----

barisb
en çalışkanımız volkan. bu arada 85'e 20 kaldı.

Barış Bağcıoğlu
24.09.2011, 21:25
beyler 2 oyuncu değiştirdik zaten daha 25 dk. var ne oyuncu değişikliği

My
61. dakika biraz şikebahçeye sallasalar ya...Mumkunati yoğdur. Emir büyük yerden.

ilyskm
Şenolun goremedigini brozek gordu beni degistir diyor

Chiko
Oyundan düsmeye basladik...
Derken Karabük kacirdi

Hürgün Aygün
Serkannnnnnnn nasıl kaçırırsın o adamı.:@

temel_yilmaz
Belediye macını aynısı gol yiyorduk başroller Giray ve Serkan.

ahamitokutan
24.09.2011, 21:26
inanılır gibi değil yaa.bu nedir uyuyor defans!!!

Sefa Murat Dokuz
24.09.2011, 21:27
beyler 2 oyuncu değiştirdik zaten daha 25 dk. var ne oyuncu değişikliği

ee ne olacak Son 20-25 dk ya 3 oyuncu değişikliği yapmış olamazmıyız. Adam mutlaka çıkmalı takımı 1 kişi eksik oynatıyor.

cihayan
Defansimiz cok pozisyon veriyor. Farki ikiye cikaramazsak mac yine berabere bitebilir buyuk ihtimalle. Bir gol daha, biraz daha canli. One gecince neden duruyoruz boyle? Her hafta ayni halti yiyoruz.

ahamitokutan
gol geliyoruuuum diye bağırmaya başladı yine

BENDARLI
şenol hoca acil önlem..

Hürgün Aygün
24.09.2011, 21:28
Pawel------<
M.Yumlu--->

Chiko
Brozek ->
Yumlu <-

alfadog61
Mustafa ne alaka yahu yine geri yaslancaz anlasilan :S

abcabca
defans time :D

BENDARLI
bu gidişle 2 yi yeriz..

Sefa Murat Dokuz
Çok saçma bir değişiklik çok saçma bir değişiklik çok saçma bir değişiklik, Yazıklar olsun. Şimdi karambole gol yesen Serkanı forvet oynatırsın.

temel_yilmaz
Büyük hoca Mustafa günlüğü alıyor Serkan sahada olmasa olmaz Serkan'ı saga ileri cek belirsiz yerine geçsin .

AYYILDIZ
24.09.2011, 21:29
Yani 3 haftadir hala akillanmadik.Mustafa ne alaka yani.

Varlıbaş61
Müthiş bir oyuncu degisikligi daha ..!

mackali_81
Şenol Hoca gene skoru koruyacak!

Bera B.
Abi Yumlu nedir ya.

Tayfun Aydın
Evet Mustafa oyunda topu tutmamız gerekirken bu değişiklik bizie nasıl yardım edecek hemen söyleyeyim 20 dakikalık ezyete hazır olun.

Erbay
Resmen golü yemeyi bekliyor takım. 10 dakikadır 2 pas yapamadık.

Ali Can
mustafa yumlu girdi.

gtem
bu maç taraftarımız iyi..

tslionur
24.09.2011, 21:30
niye brozeki çıkarıp mustafayı aldı
acaba serkanı orta sahaya çekip celustkayı tekrar sağa mı alacak

Serdær
Değişikliğe bak :D

Hürgün Aygün
Alan sarı gördü.

BENDARLI
ah serkan ah nasıl sırıtıyorsun şu takımda

danger00
Şu stoperlerimizin taç çizgisi ve orta yuvarlağa yakın yerlerde yaptırdıkları gereksiz faullerden gına geldi artık

mackali_81
Takım oyundan düşmeye başladı bir klasik son daha bizi bekliyor sanki!!!!!

Mert67
24.09.2011, 21:31
Burakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Chiko
Burak hatrick 3-1

Semih Aydın
Burak hat-trick yaptı!

Erbay
Sana kurban olayım Burak

Cem Zırıh
hat-trick abicim bu kadar bu adam oynuyor yaaa :D

Sefa Murat Dokuz
Burak seni doğuran anaya kurban olam be !

abcabca
hattrickkkkkk

Tayfun Aydın
Burakkkkkkkkkkkkkkkk Yılmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzz

Hürgün Aygün
Burakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Hasan61
BURAK yine:)

lazside61
Goooooooooooooool

serdar61
33333333333333333333333333333333333333333

cihayan
Burak hat trick yapti. Galiba bugun kazanacagiz...

My
:D :D :D Ulan Serkan'a salladınız nasıl değişiklik dediniz adamı orta sahaya çekti adam Burak'a gol attırdı :D :D :D

temel_yilmaz
Adam resmen 2 senedir sırtında taşıyor.

gtem
ohhhhh beeeeeeeee

ahamitokutan
oh beee burakkkk :DD

gokhan_61_
Burak yilmaz GOLL

Ali Can
gggggollllllllllll burak aslanımsın..

Serdær
Bu kadar basit ya.

Orta sahaya oyuncu almak bu kadar zor olmamalı !

:alkış::alkış::alkış:

Yunus İnce
Burak 3 Karabük 1

GULER
Golllllllllll BURAK

Sefaenes
24.09.2011, 21:32
gooooooooooooooooool

mackali_81
24.09.2011, 21:32
Fenerin Alex'ine Burak direniyor. Aferim oğlum bee!!