PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Karabükspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

Koray
24.09.2011, 18:57
umarım tüm stat TG ye ayak uydururda tribün baskısı neymiş görür herkez...

Hasan sen Bilal'i nerden tanıyorsun :)

Ali Yerlikaya
24.09.2011, 18:58
Senol hocadan beklenmedik bir hamle, ins hayirli bir hamle olur...
Ilk yari iyi bir skor alirsak Eren ve Setcan gibi oyunculara da sans dogar ins ...

Atakan
24.09.2011, 18:58
Serkan, Cech ve Colman'ın dinlenecek olması güzel. Serkan belki kendine gelir. Bunların içinde Henrique'yi de sayabiliriz. Ayrıca Zokora-Sapara ikilisi. :) Brozek'in kafa golü var diyorum. :DSapara iyi oynar ve göze girerse Lille maçının 11'ine koyulmalı bence. Zokora-Colman-Sapara-Adrian-Henrique-Halil güzel olur.

---------------Tolga
Celustka--Giray-Glowacki-Ferhat
----------Zokora-Sapara
Volkan-------Alanzinho---Burak
--------------Pawel---------

SEDAT
24.09.2011, 18:59
- Tg'nin baskısından ne olur anca kale arkasında beleş bilet peşinde koşsun onlar ...

Koray
24.09.2011, 19:00
- Tg'nin baskısından ne olur anca kale arkasında beleş bilet peşinde koşsun onlar ...

Sedat abi sana yakışmıyor bu laflar.

SEDAT
24.09.2011, 19:01
Sedat abi sana yakışmıyor bu laflar.

- Niye yalanmı söylüyorum nedir yakışmayan tarafı...

saffet61
24.09.2011, 19:01
Tamam sizin köy daha büyük abi...

USTA Abdurrahman
24.09.2011, 19:02
- tabi sövmeye devam

Eksik olur mu :))

Barış Burak
24.09.2011, 19:03
Sapara iyi başlarsa , hem Alan şu halde ilk 11'e girmeye devam edemez , hem de Adrian'ın üzerindeki baskı azalır .

Şu an için ideal üçlü Zokora , Colman ve Sapara .

Serdar abi,takımın topla oynama yüzdesi bu maç az olur mu sence? bu kadro hiç beraber oynamadı ya, belki ondan diyorum.

r9emre
Maç Pawel'in maçı olabilir.

zaferyıldız
en büyük temennim sakat vermeyelim bu maç sonra da cezalı

sonra

bence iyi kadro ve yeterli ,yine tek sorunumuz uyum olur

ve kenardan girenlerin bekleneni verip veremeyeceği

SEDAT
- Takım desteklemeye ,ateşlemeye örnek veririmde şimdi akşam akşam linç olmayalım burda , malum taraftarlık söz konusu oldumu kimseyede bırakmayız....

Koray
24.09.2011, 19:04
- Niye yalanmı söylüyorum nedir yakışmayan tarafı...

Biletlerin beleş alındığını nerden çıkardın abi, o biletlerin parası kulübe ödenerek alındı, beleş kriterlerin ne senin abi.

Geçn Samsun'a gittik paşalar gibide cebimizden verdik yol ve bilet paralarını, TG Samsun bilet alabilmek için gişelerde yattı.

Fatih
24.09.2011, 19:04
Asist Sapara gol Burak yazın lütfen.:)

Hami_41
24.09.2011, 19:05
Helal olsun Şenol Hocaya cesurca bir kadro koymuş ortaya inş. utandırmazlar onu...
Birde brozek formayı bir daha çıkartmam dercesine oynar ve gol atar inş...

Barış Burak
24.09.2011, 19:05

Fatih Abi onu yazarız eyvallahta ben son 15 dakka sendromundan korkuyorum :D

Oğuzhan
24.09.2011, 19:06
Zokora ile Sapara süper oynayacaklar gibi bir his var içimde.

Yaldız61
Biletlerin beleş alındığını nerden çıkardın abi, o biletlerin parası kulübe ödenerek alındı, beleş kriterlerin ne senin abi.

Geçn Samsun'a gittik paşalar gibide cebimizden verdik yol ve bilet paralarını, TG Samsun bilet alabilmek için gişelerde yattı.

kardeşim ben size bişe söylicem TG nedir (trabzonlu gençler) amaç ne trabzonspor peki kim kime hizmret ediyor şahsi birinin sırf egolarını tatmin edebilmek için kullanılan bir grup benim gözümde

bu söledim her taraftar grubu için geçerli başlarında bir çoban ve egolarını tatmin etmeye kullandı koyunları biirleşip tek bir çatı altında olmadı sürece trabzondaki taraftardan cacık olmaz dost acı söler

BENDARLI
Helal olsun Şenol Hocaya cesurca bir kadro koymuş ortaya inş. utandırmazlar onu...
Birde brozek formayı bir daha çıkartmam dercesine oynar ve gol atar inş...

inşallah ta ben bu brozek te hiç o hırsı göremedim he iyi topçumu evet iyi topçu..

saffet61
siz ne kadar sevmesenizde en sağlam grup TG şuan..Adamlar Avni Akerde takımı 90 dk bir taraflarını yırtarak destekliyo diğer taraftarlar uyurken..bu sene sayıları geçen senekinden 2 misli fazla ahh bide kale arkasının üstü kapalı olsa cehenneme çevirir Jan Başkan orayı...

SEDAT

- Biz niye kombine alamadık o zaman , ben diğer stadlardan bahsetmiyorum , ben Tg'nin Allah bir dediğine inanırım artık gerisi boş benim için ...

Yasin Altuntas
24.09.2011, 19:07
Yedekler kim bilen varmi ??

Fatih
24.09.2011, 19:07
Fatih Abi onu yazarız eyvallahta ben son 15 dakka sendromundan korkuyorum :D

Çözümü basit son 15 dakikaya 2 fark önde gireceğiz.:)

DeAgLeMaNyAq
24.09.2011, 19:08
Bakalım bu rotasyon nasıl etki edecek. Glowacki dinlenir diyorduk ama belli ki Mustafa hocanın kafasında istenilen düzeye henüz gelemedi. Colman, Lille maçına saklandı mı yoksa başka sebepler mi var bilemiyorum. Cech iyi bir görüntü verirken Ferhat'a şans verilmesi garip olmuş. Demek ki o da Lille maçına saklanıyor. Pawel'in oynaması güzel ama keşke Adrian'la birlikte yer alsalardı...

SEDAT
24.09.2011, 19:09
- Karabük baya bir küçümsenmiş , acaip bir şok yaşayabiliriz bu akşam...

saffet61
- Biz niye kombine alamadık o zaman , ben diğer stadlardan bahsetmiyorum , ben Tg'nin Allah bir dediğine inanırım artık gerisi boş benim için ...
siz kombine alamadınız ve Tg nin beleş bilet aldığına kanaat getirdiniz..Bu kadar kolaymıdır yani insanlara leke sürmek ?

sessizkral_1
Şenol hocanın ligi pek önemsemediğinin daha doğrusu Ş.ligini daha önemsediğinin kantııdır bu kadro

Zira Ş.liginde oynayacak Colman adrian cech gibi oyuncuları kesmiş.İlkkez yanyana oynayan oyuncular yine çoğunlukta ve yine baskı yiyeceğiz malesef.Bence ideal 11 imizle çıkmalıydık.Lille maçı benim içinde daha önemli ancak bu maç kazanmak zorunda olduğumuz bir maç lig için.

Bu arada bizim taraftarın PAWEL konusundaki yorumlarına anlam veremedim.

Bence PAWEL vasat bir oyuncu.Ve muhtaç olmasa şenol hocanın oynatacağını düşünmüyorum.

Koray
24.09.2011, 19:10

Ne bileyim abi, TG yol tarafında değil ki deniz tarafında.

Salih Edip
Saparadan umutluyum ama böyle değişik kadrolara güvenemiyorum takım olarak çıkmıcaz sahaya....

SEDAT
siz kombine alamadınız ve Tg nin beleş bilet aldığına kanaat getirdiniz..Bu kadar kolaymıdır yani insanlara leke sürmek ?

- Ya konuşturmayın adamı şimdi seçim zamanı tepki verirken ampül tişörtlerini kim giydi benmi giydim , o zaman herkes destek verirken pankart açan kimdi ...

Oğuzhan
Bakalım bu rotasyon nasıl etki edecek. Glowacki dinlenir diyorduk ama belli ki Mustafa hocanın kafasında istenilen düzeye henüz gelemedi. Colman, Lille maçına saklandı mı yoksa başka sebepler mi var bilemiyorum. Cech iyi bir görüntü verirken Ferhat'a şans verilmesi garip olmuş. Demek ki o da Lille maçına saklanıyor. Pawel'in oynaması güzel ama keşke Adrian'la birlikte yer alsalardı...

Cech oynasın, Colman oynasın, Adrian oynasın kaç yabancı olacak abi o zaman :)

Eren Karaahmetoğlu
24.09.2011, 19:11

1 tek bunu yazarsak yine ayvayı yedik demektir.

Sapara asist- Burak gol

Volkan asist- Pawel gol

Burak'tan topu alabilirse Sapara frikikten gol.

Bir tane de Giray asist- Shelton gol

sessizkral_1
24.09.2011, 19:12

bu oyuncuların yabancı sınırlaması yüzündenmi kesildiğini düşünüyorsunuz :)

3 gün sonra ş.ligi maçı var tek sebebi bu

Proof
Colman yedekmi kadrado hicmi yok?

Royal Heart
Takimimiz Karabukspor macinda Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Ferhat, Sapara, Zokora, Volkan, Alanzinho, Pawel, Burak onbiriyle mucadele edecektir. (Buymuş 11, Facebook Trabzonspor Sayfası'ndan alıntıdır.)

saffet61
- Ya konuşturmayın adamı şimdi seçim zamanı tepki verirken ampül tişörtlerini kim giydi benmi giydim , o zaman herkes destek verirken pankart açan kimdi ...
sizin gibilere inat TG de hayat...Madem çok ii biliyosunuz bu işi sizin gibileri tribünde görmek isteriz buradan herkez yazar !

DeAgLeMaNyAq

Colman oynarsa Sapara olmazdı. Ferhat yabancı kontenjanı sebebiyle şans bulmuş ama Alanzinho ile başlamamız şart değildi bence. İnşallah hepimizi utandırır...

Yasin Altuntas
Yedekleri buldum:

Zeki Ayvaz
Marek Cech
Mustafa Yumlu
Adrian Mierzejewski
Serkan Balci
Sezer Badur
Halil Altintop

Bdeniz_61
Ali'nin yerine Adrian olsaydı daha iyi olurdu sanki.Pawel iyi oyuncu.

2-0 temiz bir galibiyet alırız.

Koray
24.09.2011, 19:13

Sedat abi bu konuyu kendilerinin yüzüne karşı söyledim hatta kendi içlerinde de çok tartışma konusu oldu bu durum Jan abi olayın bu kadar büyütüleceğini tahmin etmiyordu.

Ben kimseye gidin şu partiye oy verin demedim dedi bana yüzyüze.

Arda'
1-0 öne geçince skoru korumayı bırakıp 2. gölü aramalıyız. Skoru korumayı pek beceremiyoruz çünkü.

Fatih
1 tek bunu yazarsak yine ayvayı yedik demektir.

Sapara asist- Burak gol

Volkan asist- Pawel gol

Burak'tan topu alabilirse Sapara frikikten gol.

Bir tane de Giray asist- Shelton gol

Pawel'i ceza alanında havadan yerden topla buluşturursak gol olur zaten iş oraya getirmekte...

Berat Akçay
Sapara oynuyor muymuş ?

Eren Karaahmetoğlu
Yunus Emre Sel'in dediğine göre Colman ve Henrique hafif sakatlıkları nedeniyle riske edilmemiş. Aykut olsaydı keşke. Eren de aynı şekilde.. Ah ah.

gtem
24.09.2011, 19:14
bence ferhat ve alanzinho tercihleri çok yanlış, ferhat çok yetersiz bir oyuncu, alanzinho'nun ilk 11 başlaması şimdiye kadar iyi sonuç vermedi...

Yasin Altuntas

Politikayi Futbola karistirmayin diyenler ayni zamanda her yerde Sucu belirli bir Partiye verdi. Sacma bir sey

SEDAT
sizin gibilere inat TG de hayat...Madem çok ii biliyosunuz bu işi sizin gibileri tribünde görmek isteriz buradan herkez yazar !

- Sizin gibilerle tribünlerinde , atmosferinde hali ortada zaten , ateşli taraftarlar maratonda olur kale arkasında değil...

leavemealone
Pawelin oynamasina sevindim..
Bugün kesin golü var..
Devamli Oynarsa cok is yapacak bizde..

Oğuzhan
Colman oynarsa Sapara olmazdı. Ferhat yabancı kontenjanı sebebiyle şans bulmuş ama Alanzinho ile başlamamız şart değildi bence. İnşallah hepimizi utandırır...

Adrian'ın da oynadığı Manisaspor maçı hariç Alanzinho'nun üzerinde bir şeyler yaptığını söyleyemeyiz. Ama iyi futbolcu mu evet.

MaDDoX_61
bu maç ALANZİNHO'nun maçı olabilir.Eğer bugünde bişi beceremez ise bu takımda artık oynayamaz.Bu arada COLMAN ve HENRİQUE hafif sakatmış

saffet61
24.09.2011, 19:15
Sedat abi bu konuyu kendilerinin yüzüne karşı söyledim hatta kendi içlerinde de çok tartışma konusu oldu bu durum Jan abi olayın bu kadar büyütüleceğini tahmin etmiyordu.

Aynen gruptaki ak partili elemanlar ile gitti adam mitinge zorla bütün grubu götürmedi..

Hami_41
24.09.2011, 19:16

Brozekin golünün asisti kimden olur :)

SADECETRABZON61
Bu maçıda kazanamassak artık yeter yani..

Fatih
Brozekin golünün asisti kimden olur :)

Volkan çizgiye inmeli...:)

Yaldız61
trabzondaki taraftar grupların baskanları egoları için ordalar diyerleri birer koyun sadece bunun farkında olun dost acı söler ben gözmle sahit oldum şeyler bunlar bir kaç kere maçlara gittim

saffet61
- Sizin gibilerle tribünlerinde , atmosferinde hali ortada zaten , ateşli taraftarlar maratonda olur kale arkasında değil...
Tribünün babası kale arkası..Hiç merak ettinmi TG nie maratonda değilde kale arkasında?

SEDAT
24.09.2011, 19:17

- Koray o tişörtü giyen adam sence bunu diyormu demiyormu , ya aslında çokta girmek istemedim ama lütfen bana kimse TG'yi savunmasın lafım sana değil diğer arkadaşa ,o Samsun TG Samsundan Trabzona maça gelen BMN'li arkadaşa "O atkıyı çıkar " bile demiştir , yani herkesin menfaati Trabzonsporun üstündedir , zaten bana göre şu alemde Trabzonsporu menfaatsiz seven insanların çoğu burda yani BMN'dedir , zaten bende o yüzden burdayım ...

logitech
24.09.2011, 19:17
samsun maçında bilet aldıkları için trabzon'daki kombineleri haklı çıkarmaya çalışıyorlar. biz siz mi akllısınız?

Özge
24.09.2011, 19:18
Pawel'in maçı olacak inanıyorum :)

Fatih
Yunus Emre Sel'in dediğine göre Colman ve Henrique hafif sakatlıkları nedeniyle riske edilmemiş. Aykut olsaydı keşke. Eren de aynı şekilde.. Ah ah.

Aykut'un verilen şansı değerlendiremeğini düşünüyorum Zokora'nın kendisinden başka alternatifi yokken kadro dışı kalması onun adına eksi puan.

Hami_41
inşallah ta ben bu brozek te hiç o hırsı göremedim he iyi topçumu evet iyi topçu..

Milli takımda falan oynuyor gol atıyor burda çok etkili değil kabul ama yeteri kadar şans verilmediğide aşikar
İnş. kendini bulur ve takıma faydalı olmaya başlar...

SEDAT
Tribünün babası kale arkası..Hiç merak ettinmi TG nie maratonda değilde kale arkasında?

- Ben Bursa , bjk maçlarını izliyorum hiçte en baba tribünler kale arkasındaymış gibi gelmedi bana ...

saffet61
24.09.2011, 19:19
burada hayatında maça gitmemiş deplasman kovalamamış adamlar ile tartışıyoruz olcak iş değil ya..

logitech
24.09.2011, 19:19
saffet bebişi bir şey bilde konuş bari. kalearkasında bir çılgınlar vardı bahsettiğin grupların tamamı maratondaydı yaşın 20 200 yıllık ahkam kesiyorsun.

Hami_41
24.09.2011, 19:20
Volkan çizgiye inmeli...:)

Bi taşla iki kuş olur o zaman kendini ispatlamak isteyen iki oyuncunun iş birşiğiyle bir gol atmış oluruz çokta iyi olur :)

akin0834
banko karabük diyorum.

neye göre diyosun..kimsinki sen bukadar emin konuşuosun

saffet61
- Ben Bursa , bjk maçlarını izliyorum hiçte en baba tribünler kale arkasındaymış gibi gelmedi bana ...
Çok merak ettim nerenizle izliyosunuz maçları..Bursa statyumunda Texas grubu nerede sorarım size ?

DeAgLeMaNyAq
Adrian'ın da oynadığı Manisaspor maçı hariç Alanzinho'nun üzerinde bir şeyler yaptığını söyleyemeyiz. Ama iyi futbolcu mu evet.

Onda hiç şüphe yok ama Pawel faktörü sebebiyle Adrian olsa iyi olurdu bence. Bu ikili milli takımda çok olumlu işler yapıyor. Zaten forvet hattında yabancı kullandığımız için Adrian, Alanzinho'nun yerine oynasaydı bile Cech veya Celustka'dan biri yine kesiği yiyecekti...

gtem
yedekleri bilen var mı?

yorumsuz6117
24.09.2011, 19:21
Cech neden yedek..

saffet61
saffet bebişi bir şey bilde konuş bari. kalearkasında bir çılgınlar vardı bahsettiğin grupların tamamı maratondaydı yaşın 20 200 yıllık ahkam kesiyorsun.
Uslubuna hiç değinmeyeceğim bile Çılgınlar nerede şimdi peki? Foss oldu dimi ?

Yasin Altuntas
yedekleri bilen var mı?

Zeki Ayvaz
Marek Cech
Mustafa Yumlu
Adrian Mierzejewski
Serkan Balci
Sezer Badur
Halil Altintop

akin0834
henrique beni cok yanılttıı..pawel e gün doğdu....polonya milli takımında attıgı gollerden bizde istiyoruz birazcık :D

Murat Altun
24.09.2011, 19:22
Serdar bali bos konusuyon yine

amasya0561
ŞL önemli tamam ama ilk 3 maçı kazanamamışız eger bu maçtada aksi bir sonuç olursa
inş geçen seneki gs durumuna düşmeyiz. bir sıçrama yapmalıyız oda bu maç olmalı.
çekirge 3. de sıçradı hep 85 ten sonra gol yedik bu maçta o çekirgenin ayagını
kıracagımıza inanıyorum

Fatih
Bi taşla iki kuş olur o zaman kendini ispatlamak isteyen iki oyuncunun iş birşiğiyle bir gol atmış oluruz çokta iyi olur :)

Volkan'da özgüven eksikliği var kendini bir bulsa çok faydalı olacak.

Royal Heart
24.09.2011, 19:23
Brozek-Burak-Halil kopar gider bugün :)

Oğuzhan

Nedir bu sidik yarışı ya sevda ortak hedef ortak.

logitech
ne yapsın garipler kendi yağında kavrulmaya kalkınca böyle oldu. ona buna yalakalık yaparak bedava kombine alamadılar.

Eren Karaahmetoğlu
Aykut'un verilen şansı değerlendiremeğini düşünüyorum Zokora'nın kendisinden başka alternatifi yokken kadro dışı kalması onun adına eksi puan.

Ne kadar şans verildi ki Aykut'a? Hazırlık maçlarında izlediğimiz Aykut'un oynayarak çok daha iyi seviyelere geleceğine eminim. Eren de aynı şekilde. Ama Eren henüz resmi maçları geçtim, hazırlık maçlarında dahi oynayamadı.. Kupa maçlarında da oynamazlarsa çok yazık olacak.

Mert67
Yapabildiğimiz kadar rotasyon yapmışız. Yaklaşık olarak beklediğim kadro, başarılar Trabzon'um.

yorumsuz6117
24.09.2011, 19:24
Zokora'ya yine dinlenmek yok :)

SEDAT
24.09.2011, 19:24
Çok merak ettim nerenizle izliyosunuz maçları..Bursa statyumunda Texas grubu nerede sorarım size ?

- Nerdeymiş , ben Maraton diye görüyorum , evet bu soruyu bu syfayı okuyan herkese soruyorum arkadaşlar , illaki bursa maçına denk gelmişsinizdir teksas size göre hengi tribünde herkesin fikrini merak ediyorum...

saffet61
24.09.2011, 19:26
- Nerdeymiş , ben Maraton diye görüyorum , evet bu soruyu bu syfayı okuyan herkese soruyorum arkadaşlar , illaki bursa maçına denk gelmişsinizdir teksas size göre hengi tribünde herkesin fikrini merak ediyorum...
:D texasla birlikte maçlara gitmiş biri olarak cevaplıyorum Texas bir kale arkası grubudur...

Yaldız61

hayr kale arkasında texas kapalı kale arkasında yer önemli deil yeterki gruplar birleşşsin ama grupların koyunları anlasalar grup baskanları sadece egolarını tatmin etmek için o tür şeyleri yapıolar böle olmaz dı çoban vermiş çayıra biz sürelim mevlanaya bunlarda öle

akin0834
pawel ve sapara icin cok büyük şans...bu macda gösterirlerde kendilerini...daha oturrmamış kadroumuzda kesinlikle 11 e girerler ilerleyen maclarda...

Hami_41
24.09.2011, 19:27
Serdar BALİ nin bir söylediğine katılıyorum...
Kanatlarda ki oyuncularımızdan çok verim alamıyoruz hem göbekten verkaçlarla falan gol arıyoruz.
Bu durumda göbek kalabalıklaşıyor ve istediğimiz pozisyonları çok zor buluyoruz ve ufak bir hatada kontra yiyoruz.
Kanatlardan içeriye düzgün ortalar gelmesi lazım ve bu ortaları değerlendirmeleri lazım golcülerin...

61_Hasan_69

Texas kale arkasındadır..

Koray
Kale arkasında Sedat abi :)

Eren Karaahmetoğlu
24.09.2011, 19:28

Kale arkasında Sedat abi.. :) Ama maraton tribünleri de genelde eşlik ediyor. Senin dediğine de yüzde yüz katılıyorum. Avni Aker'de tribün grupları maratonda toplansa gerçekten güzel ve etkili bir atmosfer sağlanabilir. O değil, bir kale arkasında komple toplanabilseler bile yine sağlanır. Ancak artık ben ümidi tamamen kestim. Yeni stada belki.

lazzz61
arkadaslar bır ımac lınkı versın lutfen ozelden felan yollarsanız cok sevınırım

logitech
:D texasla birlikte maçlara gitmiş biri olarak cevaplıyorum Texas bir kale arkası grubudur...
teksasla maça gitmiş. nası iyi miydi bari ? :dansmuz:

leavemealone
24.09.2011, 19:29

Bilmeden sadece tv den bakarak Maraton derim ben..

Yaldız61
teksasla maça gitmiş. nası iyi miydi bari ? :dansmuz:

bizden cok iyi oldukları kesin :)

SEDAT
- Benim şahsi görüşüm bilmediğim için maratondur , adamlar isterse stad dışında olsun yinede bizim kolpa gençlerden daha etkili ...

saffet61
24.09.2011, 19:32
- Benim şahsi görüşüm bilmediğim için maratondur , adamlar isterse stad dışında olsun yinede bizim kolpa gençlerden daha etkili ...
Emin olun bizim kale arkasınında üstü kapalı olsa ve maratonda çekirdek çitleyen ( Sizin gibiler yani ) TG ye eşlik etse Türkiyenin en iyi tribünlerinden birine sahip oluruz

Eren Karaahmetoğlu
24.09.2011, 19:32
Trabzonspor'un gerçekten tribüne emek vermiş taraftarı bir arada toplandığında Texas'tan daha iyi olduğuna eminim. Hatta bunun en iyi örneği de geçen seneki 2-0'lık Bursaspor maçıdır. Ama dediğim gibi Avni Aker için ümidimi tamamen kaybettim ben.

Royal Heart
24.09.2011, 19:33
Al işte burdaki atmosfer stadın atmosferinin bir yansımasıdır. Maça kadar düzelsin bu durum :)

SEDAT
24.09.2011, 19:34
Emin olun bizim kale arkasınında üstü kapalı olsa ve maratonda çekirdek çitleyen ( Sizin gibiler yani ) TG ye eşlik etse Türkiyenin en iyi tribünlerinden birine sahip oluruz

- Maratonda çekirdek çitleyenler en azından para verip klübe katkı yapıyorlar , siz ne yapıyorsunuz , geçen sene maçalrın birinde maçı bırakıp başka bir gruba sallayan siz değilmisiniz ...

yorumsuz6117
24.09.2011, 19:34
Baya ofansif kadro birtek Zokora geriye yardım eder..

İskender Çakmak
24.09.2011, 19:35
kadroyu yerinde buldum. Sadece pawel ve sapara icin degil ferhat icin de buyuk sans. Bunu cok iyi degerlendirmeli. Serkan cok yorulmustu bu macta kotu oynamasi halinde psikolojik olarak kotu olurdu yedek kalmasi onun icin iyi oldu. Adrian-Pawel ikilisini insallah bu mac izleriz.

iso_4939
24.09.2011, 19:35
millet netten macı dınleyecegımız bır yer varmı.

ahamitokutan
24.09.2011, 19:36
kadro şaşırtıcı :).inşallah güzel futbol ile güzel bir galibiyet alırız,firesiz!

SEDAT
24.09.2011, 19:36
millet netten macı dınleyecegımız bır yer varmı.

- Evet , Dijitürk web resmi sayfasından cüzzi bir ücret karşılığında takip edebilirsiniz , artık futbol konuşacak :)

Erbay
24.09.2011, 19:37
Yine hücumcu kadro. En kritik oyuncu Sapara bana göre. Dirençli olmalı ve topu koruyup ileri taşımalı. En çok da Pawel'in iyi oynamasını istiyorum. Karabük önde basarsa yine sıkıntı yaşarız, özellikle ileridekileri geriye destek vermezse.

61_Hasan_69
24.09.2011, 19:37
- Maratonda çekirdek çitleyenler en azından para verip klübe katkı yapıyorlar , siz ne yapıyorsunuz , geçen sene maçalrın birinde maçı bırakıp başka bir gruba sallayan siz değilmisiniz ...

Peki en son belediye maçında maç sonu futbolcuları ıslıklayan kimdi ? bu çekirdekçiler değilmiydi? vee peki bunun ardından takımı tribünlere çağıran kimdi bi düşün istersen..?

iso_4939
24.09.2011, 19:38
- Evet , Dijitürk web resmi sayfasından cüzzi bir ücret karşılığında takip edebilirsiniz , artık futbol konuşacak :)

yok birader para bizi bozar beleş yokmu ==)

Mollasalihoğlu
24.09.2011, 19:39
haydi brozek, göreyim seni :)

SEDAT
24.09.2011, 19:40
Peki en son belediye maçında maç sonu futbolcuları ıslıklayan kimdi ? bu çekirdekçiler değilmiydi? vee peki bunun ardından takımı tribünlere çağıran kimdi bi düşün istersen..?

- Bana kimse gelip kolpa gençleri anlatmaısn kardeşim , işte tribünlerin hali ortada, tg' ayak oyunlarıyla tüm grupları sildi tribünlerden , daha neyi anlatıyosun sen , Trabzona asılan bir bayrağı bile hazmedemiyoruz artık , sen bunları mahallede misket oynayan uşaklara anlat belki onlar inanır bu dediklerine...

Berat Akçay
24.09.2011, 19:41
Anlamıyorum taraftar gruplarını siz niye savunuyorsunuz ?? Hepsi çıkarcı olmuşlar .

Öyle olmasaydı hepsi tek çatı altında birleşirdi.Benim için önce TRABZONSPOR diyecek kişi ve kişiler gerekli ..

Yaldız61
24.09.2011, 19:42
sadece tg grubu deil üm grupların hepsi aynı b..k biribirnden ayırmaya gerek yok

SEDAT
24.09.2011, 19:42
- Arkadaş şu ligtv nerde dangalak var gelmiş bizi yorumlatıyor , yahu bari Uğur Meleke'yi getirin daha iyi be...

DeAgLeMaNyAq
24.09.2011, 19:43
Lig TV'de bir yukarıya Hamdi Aslan'a bir aşağıya Serdar Bali'ye bağlanıyor. Bölmeden ikisini eşit olarak konuşturun işte. Serdar Bali de Lig TV beni kovdu diyordu ama 2 maçtır ekranlarda gözüküyor. Yine de günahını almayalım belki hayrına çıkıyordur...

Mert67
24.09.2011, 19:43
Anlamıyorum taraftar gruplarını siz niye savunuyorsunuz ?? Hepsi çıkarcı olmuşlar .

Öyle olmasaydı hepsi tek çatı altında birleşirdi.Benim için önce TRABZONSPOR diyecek kişi ve kişiler gerekli ..

Katılıyorum. Neden bir araya gelen her 10 kişi grup olmak ister hiç anlamıyorum.

61_Hasan_69
24.09.2011, 19:44
taraftar 204 kanalı açıldımı yoksa sadece benmi bu durumdayım ?

Rahmi Akkurt

:alkış::alkış:

AYYILDIZ
Yenelim artik yeter.

abcabca
24.09.2011, 19:45
bizim maratonun çoğunu yaşlı başlı adamlar ve kadınlar oluşturuyor..

asilhamsi
24.09.2011, 19:45
hangi sitemde oynayacagımızı tahmin etmek cok guc

---------------tolga--------------------
celustka----giray-----glowacki-----ferhat
---------sapara--------zokora------------
burak-------------alanzinho----------volkan
------------pawel-------------------------

gibi gözüküyor.

Alanzinho ilk 11 asla baslamamalı.Sonradan girince cok etkili oluyor.
Volkan sol tarafta verimli olamıyor.Kaybolup gidiyor.

-----------------tolga----------------
celustka------giray-----glowacki------ferhat
----sapara--------zokora------colman-----------
volkan---------burak----------------henrique

onur,bora,sapara,pawel,cech,serkan,mustafa,adrian, halil,eren,sercan

bence rotasyon boyle olmalı ve 4-6-0 CL 4-4-2 TSL ideal sistem.

Yaldız61
24.09.2011, 19:46
bizim maratonun çoğunu yaşlı başlı adamlar ve kadınlar oluşturuyor..

o yaşlı başlı dedin adamlar emin ol senden benden daha cok sayip cıkıyor takıma hiç yoktan bilet alıp takıma en büyük desteyi yapıolar

gokhan_61_
24.09.2011, 19:46
bu maci farkli yenecegiz ben 4-0 diyorum. Goller : Burak (2) Pawel (1) Alanzinho(1)

Hürgün Aygün
24.09.2011, 19:47
Maça 15 dakika var stadın büyük bölümü boş rezillik valla!:S

Ilelioglu
Colman'in olmayisi bizi etkileyebilir. Bence Zoko'nun dinlendirilmesi gerekiyordu.

Sadettin_
taraftar 204 kanalı kapalı bende beyler su an hıc bı lıg tv yayınını ızleyemıyorum :S

angraf
ayıp ya beğenmediğimiz fb 40bine oynuyor biz küçücük stadımızı dolduramıyoruz istanbulda oynasa trabzon her maçını o kadar adam gelir :S
Ayıp vall ayıp

Barış Burak
Merak ettiğim birşey var, ben İstanbul'da yaşıyorum. İstanbuldan nasıl geleyim maça?(fazla param olsa inanın zaman ayarlar gelirim) şimdi ben İstanbul'da oturuyorum diye, maça giden benden daha mı fazla taraftar olacak? Ben klavyeci mi kalacağım.

Amacım tartışmaya dahil olmak değil.Bilmediğim konuda konuşmam. Ama Trabzon'da yaşıyorsunuz diye ''Burada hayatında maça gitmemiş adamlarla tartışıyoruz olcak iş değil ya'' dersen hayatımda birçok kez maça gitmiş olmama rağmen her maça gidemediğimin hüznünden üstüme alınırım.

Atarlı konuşulacaksa da düzgün atar yapılsın.

Mesela ben Trabzonda olsaydım şimdi stadyumdaydım...Bilmem anlatabildim mi...

Terbiyesizlik olmasın.Arkadaş ceza aldığı için,cevap verme şansı olmadığı için, fazla şey yazmak istemiyorum, dediğim şeyi yazan arkadaş kendini biliyor, cezası bittiği zaman o dediği lafı tartışalım özelden...

Ben İstanbuldayım diye, Trabzondaki adam benden daha taraftar olamaz, Benim Trabzondakinden daha fazla olamayacağım gibi.Denecek laf var denmeyecek laf var...

İtiyle kopuğuyla samsunsporlusuyla uğraşıyoruz yeri geldiğinde, birde bu lafı mı duyacaz.Ayıp.

Kale arkanızda maratonunuzda sizin olsun.Oturduğunuz koltukla benden iyi taraftar değilsiniz.Bende sizden iyi taraftar değilim.

edit: şimdi maçı izlemeye gidiyorum.Kıraathanearkasından aldım bileti, 5 lira.kafamada yatıyor,hoşumada gidiyor.

Berat Akçay
Maça 15 dakika var stadın büyük bölümü boş rezillik valla!:S
Lille macı düşünülüyor olabilir :( Bütçe meselesi

Ilelioglu
24.09.2011, 19:48
Alan ile baslamanin yanlis oldugunu birkez daha anlayacagiz. Anliyoruz ama bir türlü vazgecmiyoruz.

61_Hasan_69
24.09.2011, 19:48
taraftar 204 kanalı kapalı bende beyler su an hıc bı lıg tv yayınını ızleyemıyorum :S

açmazlarsa olay çıkarırım...

danger00
24.09.2011, 19:49
Kale arkası tribünlerinde bilet satışı olmuyor. Tümü kombine olarak taraftar gruplarına verildi. Şuan bakıyoruz iki kale arkasınında yarısı boş. Nasıl açıklanır bu durum!?

DeAgLeMaNyAq
Ünal Hoca neden Henrique ve Colman konusunda sakatlıkları sebebiyle kadroda yer almadılar diyemedi?

yorumsuz6117
Bu maçı kazananassak ne olur .. bişey olmaz .. :D

iso_4939
ula müslümanlar birisi radyo adresı solesın..

Sadettin_
24.09.2011, 19:50
açmazlarsa olay çıkarırım...
şimdiye kadar coktan acmaları lazımdı :( neden acılmadı ki acaba ?

Hürgün Aygün
24.09.2011, 19:50
G.Antep 4.maçının sonucundada 0 puanla kalıyor neler oluyor Antep'e?

61_Hasan_69
24.09.2011, 19:51
şimdiye kadar coktan acmaları lazımdı :( neden acılmadı ki acaba ?

bnde anlayamadım...

Rahmi Akkurt
ayıp ya beğenmediğimiz fb 40bine oynuyor biz küçücük stadımızı dolduramıyoruz istanbulda oynasa trabzon her maçını o kadar adam gelir :S
Ayıp vall ayıp

40 bini de bayan ve çocuk.

Emre B.
Bravo taraftara :alkış:

Erbay

92.3 Lig Radyo
107.20 Radyospor
87.70 Ntvspor

Birtan Karaman
24.09.2011, 19:52
Bu Henrique'nin sakatlığı olduğu falan hikaye bence, inşallah öyle değildir tabi. Adam 2 lig maçı kaçırdı.

Zokora-Sapara ikilisini çok merak ediyorum nasıl bir uyum içerisinde olacaklar.

Zokora her zaman olduğu gibi bu maçın da kilit isimi bana göre.

Özge
24.09.2011, 19:52
Tribünlerin bu kadar boş olmasının hiçbir açıklaması olamaz bana göre.

yorumsuz6117
24.09.2011, 19:53
M. İdman Yurdu 2 - 0 Antep

iso_4939
24.09.2011, 19:53
92.3 Lig Radyo
107.20 Radyospor
87.70 Ntvspor

eyvallah kardesım...

SEDAT
24.09.2011, 19:54
- Arkadaşlar totem yapıyorum ve maçı alıyoruz , geçen sene baya bir tutmuştu :) Özge beni maç sonuna kadar cezalı yaparmısın , ciddiyim hayde :)

Mert67
24.09.2011, 19:54

http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=RADYO1&slv=0

Hürgün Aygün
24.09.2011, 19:56
Geliyor geliyor geliyor kim geliyor?:):)

agahozlu
Benim aklıma takılan, bu stadyum niye boş?

Şahin Yılmaz
Arkadaşlar bir adres rica edebilirmiyim.

M.Kılıç50
bas agrimasina iyi gelen, ama bas agritmayan bir hap lazim beyler... diger haplar iyi gelmiyor... etkisi cok yavas...

My
24.09.2011, 19:57
Sadri Şener var ya yeter daha ne taraftarı arıyorsunuz beyler!

danger00
Kale arkası tribünlerinde bilet satışı olmuyor. Tümü kombine olarak taraftar gruplarına verildi. Şuan bakıyoruz iki kale arkasınında yarısı boş. Nasıl açıklanır bu durum!?

Sadece kalearkasını katmamak lazım aslında. Toplam 16bin kombine satıldı. Hani bu millet.

yorumsuz6117
Benim aklıma takılan, bu stadyum niye boş?

Ya yeter ama maç kazanamıyoruz boş olması çok normal aynı şeyi yazıp durmayın..

angraf
bomboş stad ne biçim taraftarımız var çözebilmiş değilim lille maçına gelseler baride bizi rezil etmeseler.:S

canna52
ilac varmi beyler lutfen..

SEDAT
Sadri Şener var ya yeter daha ne taraftarı arıyorsunuz beyler!

- Beğenemedinizmi , yahu siz bu adamden ne istiyorsunuz ...

mahmuter61
24.09.2011, 19:58
Maçtan sonra mangalda kül bırakmayan taraftar!sakin burda Trabzonspor luluk taslamayın. Baska takimlarada bok atmayın sen takımını yalnız birak sonra klavye taraftarı ol! Yok boyle bisey ayıp cok ayıp.

abcabca
24.09.2011, 19:58
o yaşlı başlı dedin adamlar emin ol senden benden daha cok sayip cıkıyor takıma hiç yoktan bilet alıp takıma en büyük desteyi yapıolar

bursanın maratonu stada bedavaya mı giriliyor, adamlar parasını da veriyor desteğini de yapıyor, ama bizim taraftar 2-3 kuruş verip kendilerini kulübün başkanı zannediyorlar sanırım..

angraf
24.09.2011, 19:59
Sorun tek sadri şenerdemi Şenol hoca 4 haftada 2 puan aldı ben severim şenol hocayı ama bize sert oynadılar diyor 3 haftadır.
Sen profesyonel takımsın katlanacaksın kazanacaksın :S
Bu maç benim için önemli artık şeytanın bacağını kırıp seri galibiyetlere başlamalıyız.

Rahmi Akkurt
24.09.2011, 19:59
Tribünlerin bu kadar boş olmasının hiçbir açıklaması olamaz bana göre.

Özge abla,bence, sana göre değil,kimseye göre bunun bir açıklaması yok,olmamalı.Ancak kılıf uydurmak olur anlatılan şeyler.

Mert67
24.09.2011, 20:00
Trt radyo'da maçımızı Erdoğan Arıkan anlatıyor. :)

kudu_61
bmn de tribünler gibi bugün az başarılar TRABZONSPOR um haydi sapara haydi haydi ferhat haydi pawel

abcabca
maç başlarken ayağa kalkın bare !

on target
24.09.2011, 20:01
hayır garip olan kombinesi olan da maca gıtmemiş..

LAZTOLGA
bana da ilac

leavemealone
Uzun zamandir böyle bir bosluk görmedim stadda..

Hürgün Aygün
24.09.2011, 20:02
Bu arada ışıklandırma hep dikkatimi çekmişti geçen hafta ışıklar kesilince daha dikkatli baktım diğer stadlara göre çok çok karanlık iyi aydınlatmıyor sanki...

ccd6167
24.09.2011, 20:03
ilaç var mı yahu

zaferyıldız
trabzonda yaşayan trabzonlunun trabzonsporun kiymetini bilmesi için

ya trabzonda da diğer illerdeki gibi bir sürü üç ezik taraftarı olacak ve maçlara da gidecek

ya da bizim gibi bursa da trabzonda trabzonsporluluk nedir yaşamış olacaklar...

ikiside olmayacağı için malesef bu durum devam eder.

Onur Akyüz
Es kaza puan kaybedersek burası 300 kişi rahat olur,

Forum değil lavabo sanki,kusmaya geliyor çoğu!

Hürgün Aygün
24.09.2011, 20:04
Cernat'ın şutu direk.:S

kudu_61
24.09.2011, 20:04
spiker bile anlamış dediğimizi diyor göbekten çalışmalardan ben de bıktım hatırladığı sol kanat iskender oldu ben bari lee yi hatırlamıştım kanatsız uçmaya çalışıyoruz

Harun-61
24.09.2011, 20:05
2 pozisyon, 2 net gol kacirdi Karabük Cernat ile...

Ferhat !!!

.

Şahin Yılmaz
Arkadaşlar lütfen bir adres bir ilaç varmı maç başladı .

My
- Beğenemedinizmi , yahu siz bu adamden ne istiyorsunuz ...Beğenemedim efenm. Mesela fb aleyhine tezahürat yapmayın dememesini isterim.

Erbay
24.09.2011, 20:07
Yine önde baskı ve felç olan Trabzonspor. Evdeki maça başlayaşımıza bakın yaa bıktım, usandım artık ya.

Kasım BEKTAŞ
marek sakat mı?

abcabca
marek sakat mı?

kontenjana takılmıştır.

Hürgün Aygün
24.09.2011, 20:08
marek sakat mı?
Edit: Sapara anlamışım.:D Cech'i dinlendiriyordur abi.Yedekte de kontejandan yoktur.
Edit:Varmş yedekte.:)

SEDAT
- Pawel patlıcak gibi !! elimizde patladı...

Erbay
Değil abi varsa da çok çok hafiftir şuan sahada çünkü.:)
Cech'i diyor abimiz galiba :)

Hürgün Aygün
24.09.2011, 20:09
Cech'i diyor abimiz galiba :)
Aynen sonradan geldi aklıma.:)

Koray
Taraftar iyi bağırıyor destek güzel.

KÖKSAL AYDIN
Yine önde baskı ve felç olan Trabzonspor. Evdeki maça başlayaşımıza bakın yaa bıktım, usandım artık ya.

Şenol hocanın maçlardan önce futbolcularla toplantı yaptığında oynanacak oyunla ilgili neler söylediğini çok merak ediyorum.

Maçlara nasıl başladığımız, biraz fikir veriyor ama ...

Ilelioglu
2 pozisyon, 2 net gol kacirdi Karabük Cernat ile...

Ferhat !!!

.

Neden Cech oynamiyor ki? :)

zaferyıldız
24.09.2011, 20:11
sanırım daha atağımız yok

kelteminar
24.09.2011, 20:11
Taraftar iyi bağırıyor destek güzel.

izleyemiyorum kaç kişi var statta?

Hürgün Aygün
24.09.2011, 20:12
Takımın aklı maçta değil.

Erbay
Zokora tek başına oynuyor orta saha bomboş.

DeAgLeMaNyAq
Bu nasıl oyun düzeni anlamadım. Oyuncular arasında fena kopukluk var çok boş alan bırakıyoruz...

Harun-61
Cernat bombos...

Orta Sahayi o kadar kolay geciyor ki...inanilmaz...

acimaz atar yakinda .

ahamitokutan
24.09.2011, 20:13
yine aynııı yine aynıııı...

Ilelioglu
24.09.2011, 20:14
Ilk on bir tercihi yanlis bence.

gtem
24.09.2011, 20:15
bu alanzinhonun ilk 11 oyuncusu olmadığını benim 7 yaşındaki oğlum biliyor...

Hürgün Aygün
Burak karşı karşıya ofsayt.Kötü vurdu zaten.

Harun-61
ofsayt Burak

zaten disari vurmus ;)

lazside61
dehset rezil oynuyoruz yani

Erbay
24.09.2011, 20:16
Adamlar önde defans kuruyor, biz oyunu geride kabullenip uzun oynuyoruz onların da hepsi ofsayt. Çok kötü oynuyoruz cidden.

ahamitokutan
24.09.2011, 20:17
kimse pres yapmıyor ne biçim bişey bu yaa

Ilelioglu
Orta sahada organize olamiyoruz, ilerideki isimler cok top kaybi yapiyorlar.

Ve duran toplari olumlu kullanamiyoruz.

Harun-61
Kdro 32 kisilik fakat bench'den gelenler vasat dahi degil, cok kötü !!!

.

mackali_81
24.09.2011, 20:18
Maalesef ki orta saha diye bir şey yok bizde. Maç almak çok zor böyle bir durumda.

Hürgün Aygün
Volkan nerelerdesin ya az dahil ol oyuna.

gtem
şu ana kadar bir tek seyirci iyi...

Cagdas Topal
Muthis oynuyoruz rakibe top gostermiyoruz :)

Rahmi Akkurt
burak bu kadar ofsayta düşecek kadar amatör.

Erbay
Ferhat tam bir facia.

honor
berbart bir futbol bir okadarda kadro bu maç 10 tane 90 dakika oynasak alamayız gibi duruyor. Bugün şans bizden yana olsun.

Hürgün Aygün
24.09.2011, 20:19
Aferin Alan iyi çıkardı topu defanstan.:)

Murat Altun
24.09.2011, 20:20
Bir takim bukadar cok ofsaytta kaliyorsa ben zeka sorunu dusunurum

Erbay
Karabük'ün ofsayt taktiği hep tuttu şu ana kadar. Aha yine ofsayt hala inatla aynı şeyi deniyor bizimkiler.

ahamitokutan
ofsayt rekorlarını kıracaz az kaldı!

zaferyıldız
takım kafayı baya bi vermiş şl ye anlaşılan

yedekler bile yormuyo kendini :)

alfadog61
Yeter bee biri sunlara ofsayti ogretsin bu ne ya

sarman61
Burak'a gösterdiği tüm ofsaytlar yanlış bu yardımcı hakemin...

Ilelioglu
24.09.2011, 20:21
Ofsayt yok gibi.

Hürgün Aygün
Yine ofsayt delirecem ya.Hep uzun paslarla ortadan gidiyoruz biraz kanatları kullanalım hep aynı stil.
Ahan yazarken yine ofsayttt.

Koray
Ulan hekem neresi ofsayt ya.

Cagdas Topal
Bu ne ya oyuna bak ofsayt oyununa dondu

Harun-61
Karabük'ün ofsayt taktiği hep tuttu şu ana kadar. Aha yine ofsayt hala inatla aynı şeyi deniyor bizimkiler.

Burak Yilmaz 6 oldu. :eek::o :eek:

gtem
24.09.2011, 20:22
Olsun olsun, ofsayt taktiği uygulayan takımları severim, çok gol yerler...

zaferyıldız
kolay gol yemezsek sorun yok, atarız bunlara

lazside61
serefsiz yan hakemde geç kaldiriyor bayragi

bahadır2561
20 dk'da 6 kez ofsayta düştü Burak

Murat Altun
Yan hakem obayragi artik ....
Ulan hepsimi ofsayt cizgiyi ciziyor ligtv hrp hizadalar

Ali Can
maç çok duruyor ya.

Kasım BEKTAŞ
Umut sadece gol atmak için lazım değilmiş

bu arada burakın 6 ncı ofsaytı rekor kırdı herhalde .)

M.Kılıç50
24.09.2011, 20:23
deumi neden sari görmez... :confused: adam cirpindi bas baya

TS61_NL
Buraka kalkan 6 bayragin 5 i defansla cizgi halinde yani ofsayt yok, varin gerisini siz dusunun...

Erbay
En son ne zaman ikili mücadele kazandık hatırlamıyorum valla. Hala araya oynuyoruz bu kadar ezber oynanmaz ya.

Ali Can
Faul Olsun, Ofsayt Olsun, Taç Olsun Maç Çok Duruyor..

Semih Aydın
24.09.2011, 20:24
Buraka kalkan 6 bayragin 5 i defansla cizgi halinde yani ofsayt yok, varin gerisini siz dusunun...
Bütün pozisyonları görmedim fakat hakemin fazla hatalı bayrak kaldırdığı doğrudur.

Chiko
24.09.2011, 20:24
Yine ofsayt yine ofsayt.......
Bu yan haken neyin nesi?

Erbay
24.09.2011, 20:25
Ya başlayacam bu hakeme de haaaa yarısı ofsayt değildi.

Hürgün Aygün
Yeter lan bu ne.

Harun-61
Duran toplar rezalet !!!

Ali Can
la yine ofsayt ya. :D

alfadog61
Baslicam su yan hakeme bu ne lan baslicam gec kaldirip duruyo dangalak bizim
Oyuncularda ne kadar ofsayta dusuyo ya bu ne

gtem
24 dakikada 7 ofsayt. demek ki bayağı atak oynuyoruz... :D

sonsuza61
24.09.2011, 20:26
ofsayt manyagi olduk

My
Böyle giderse eninde sonunda golü buluruz. Kocaman bir alan var arkalarında. Tam da bizim istediğimiz gibi. Biraz dikkatli olsak çok rahat gol atarız.

lazside61
Ve GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl

Hürgün Aygün
Mateo da stadda.:)
Golllllllllll Burakkkkkkkkkkk.

danger00
Burak yazdı

Semih Aydın
Burak attı, gooooooooooooooooooooooooooooooooooool.

Erbay
GOooollllllllllllllllll

Chiko
GOOOOOOOOOOOL Buraaaaaaaaaaaak
Golün yarisi Alanzinho'nun payi :)

Koray
Gooooooooooooooooooollllllllll

M.Kılıç50