PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Karabükspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Fatih Öztürk
23.09.2011, 22:41
takımımız çok canımızı yaktı ligde.bu sefer gülelım.

Samet Yildirim
23.09.2011, 22:45
Cok rotasyon olur diye düsünüyorum...

Fatih Özkan
23.09.2011, 22:45
Kuzenim nişanına gitmiyorum .
Bordo Mavi renkler ile bu sezonun ilk galibiyetini görmek için utandırma bizi son şampiyon.

Vira Bismillah !

Benim yeğenin düğünü var... Gitmezsem ayıp olur herhalde. Bir de gelin arabasını süreceğimi düşünecek olursak :D

Uğur Tüysüzoğlu
23.09.2011, 22:49
Benim yeğenin düğünü var... Gitmezsem ayıp olur herhalde. Bir de gelin arabasını süreceğimi düşünecek olursak :D

Sen yoksan onlar orada 1 kişi eksik , gönlün rahat olsun ben senin yerinede oradayım :)

Ömür Karadeniz
23.09.2011, 22:50
Fenerin bizden kötü oynadığı doğru değil,feneri izlemeyen insanları yanlış yönlendiriyorsunuz,kabul edin fenerin savunmayıda hücumuda bizden iyi yapıyor o yüzden 10 puan aldı.

Samet Yildirim
23.09.2011, 22:51
Fenerin bizden kötü oynadığı doğru değil,feneri izlemeyen insanları yanlış yönlendiriyorsunuz,kabul edin fenerin savunmayıda hücumuda bizden iyi yapıyor o yüzden 10 puan aldı.
haha cok sakacisin.

Iyiki bütün maclari izliyorum.

Bordo_MaviM_61
23.09.2011, 22:55

Renktaş Kayserinin Fenere bulduğu pozisyonların yarısını Samsun bize karşı bulamadan gol atıp puanı kaptı keza belediye de öyle..

Fenerin ya 1 ya 2 şutu var ve gol işte..

Necmettin ALTUNTAŞ
23.09.2011, 22:57

Maçı baştan sonuna kadar seyrettim.Nasıl fenerin müdafası bizden iyi oluyormuş anlamadım.Kabiliyet yoksunu kayseri forvetleri varken şikebahçe gol yer mi.Şikebahçe forveti ise evlere şenlik idi.Bir defa geldiler o da gol oldu.

bladex61
23.09.2011, 22:58
kazanalım yeter zokora-colman
volkan-adrian-henrique
burak

Fatih Öztürk
23.09.2011, 22:59
fenerı bugün her takım yenerdı.kayserı 5 net pozısyona gırdı.2 penaltısı verılmedı.fener 95 dakıka defans yaptı.haftaya beledıye delık deşık eder fenerı.bızde kötüyüz ama mazeretımız avrupa!

Bordo_MaviM_61
23.09.2011, 23:00
kazanalım yeter zokora-colman
volkan-adrian-henrique
burak

Ya bu hafta ya da haftaya zokora colman ikilisi patlar..
Dinlenmeleri gerek..
Makine değiller ki..

Samet Yildirim
23.09.2011, 23:02
--------Tolga--------
Celu--Giray-Musti-Cech
-------Aykut-Sapara----
Volkan-------------Henrique
--------Burak-Pawel--------

Sapara yine yok ise ozaman Colman veya Zokora (Keske ikiside dinlenebilse hele hele Zokora bu gidisle yikilicak)

Fatih
23.09.2011, 23:05
Fenerin oynadığı futbola bakıyorum da yazık olmuş bizim puanlara.

Ilelioglu
23.09.2011, 23:06
Sadece Fenerin oynadigi Futbol degil hakemlerinde payi var.

Bu macta Taraftardan cok iyi bir performans bekliyorum. 90 dk. susmadan destekleyin takimi.

Eren Karaahmetoğlu
23.09.2011, 23:07
Taraftarın bu besteleri bağırmamak gibi bir lüksü yok dedim ancak yarın yine saçma sapan bir atmosfer olacağına da adım gibi eminim. Öyle boş boş yazıyorum işte.

Adem Erdoğan
23.09.2011, 23:14
Oynamadan 3 net pozisyon bulduk; demekki oynamaya başlasak neler yapacağız.

Sadece sabır.

oeince
23.09.2011, 23:18
İnşallah hoca takımı 4-3-3 oynatır
Tolga
Cech Glowacki Giray Celustka

Volkan Zokora Halil

Adrian Sapara

Burak

Ilelioglu
23.09.2011, 23:22
Sadece Fenerin oynadigi Futbol degil hakemlerinde payi var.

Bu macta Taraftardan cok iyi bir performans bekliyorum. 90 dk. susmadan destekleyin takimi.

+ rakip takimi baski altina almaliyiz, islik sov olmali. Ve tabiki yanlis kararlar veren hakemide.

Eren Karaahmetoğlu
23.09.2011, 23:26
Hiç futbol konuşma hevesim olmasa da Trabzonspor'dan ayrı kalamadığım için yine 5 6 maçtır çok bariz şekilde dikkatimi çeken bir şey var.

Stoperlerimiz havadan gelen topları öyle muazzam, öyle mükemmel, öyle inanılmaz noktalara indiriyorlar ki, yemin ediyorum rakip santrafor daha iyisini yapamaz. O yapsa, onun da yapmak isteyeceği şey zaten o. Muhtemelen başaramayacak da. Ama hiç gereği yok zorlamasına. Bilse zıplamayacak bile belki. Sizin de dikkatinizi çekmedi mi? Golü de öyle yedik zaten, ama o şekilde bir gol yiyeceğimiz belli olmuştu. Yani ben anlamıştım. Öncesinde de Bance'ye bir pozisyon hazırladık. Özellikle Giray'da gözlemlediğim bir şey bu. Ama o pozisyondaki Halil'di. Glowacki ve Mustafa da tabi ki ona eşlik ediyor. Uyumlu olduklarını göstermeye çalışıyor olabilirler. Bu arada Giray'ı şuan Türkiye'nin en iyi stoperlerinden biri olarak görüyorum. Yani ters anlayanlar olur diye söyleyeyim dedim.

bordo61
23.09.2011, 23:50
Bildiğin kötüyüz işte kendimizi oraya buraya atmaya gerek yok

orhan42
23.09.2011, 23:57
kazan da sustur şu ayarsız şikecileri......

pReN@_61
23.09.2011, 23:58
1-0 olsun bizim olsun diyeceğim de 1-0 uğursuz geliyor :)

Erol Karadeniz
24.09.2011, 00:01
Pawel bu maç ilk 11 başlayabilir.

Harun-61
24.09.2011, 00:04
Fenerin oynadığı futbola bakıyorum da yazık olmuş bizim puanlara.

adamlar öyle böyle aliyorlar 3 puani.
uyanmamiz lazim artik, yatmayalim su 1:0'a, daha dogrusu firsatlari iyi degerlendirelim....

Semih Aydın
24.09.2011, 00:10
Artık gelsin galibiyet.

Adem Erdoğan
24.09.2011, 00:12
adamlar öyle böyle aliyorlar 3 puani.
uyanmamiz lazim artik, yatmayalim su 1:0'a, daha dogrusu firsatlari iyi degerlendirelim....

Evet Harun; yalnız adamların defansı voleybol takımı gibi, her hava topuna blok koyuyorlar.:)

uemit
tolga
cerlustka giray mustafa yumlu ferhat

volkan aykut sercan eren

burak brozek

Fatih Öztürk
vur kır parçala bu maçı kazan!

Necmi6161
24.09.2011, 00:25
yarın maçta olacağım, geçen maç sırf ceza alırız , kulübe zarar gelir diye sustuk grup olarak.

ama bu maç susmam.fenerbahçenin 90 dakika bize küfür etmeyi biliyor, ama federasyondan bir uyarı bile yok.

3 puanı bu sefer alırız gibime geliyor

yüregimts
24.09.2011, 00:47
Şenol hoca inşşallah hucümda dogru kişileri seçer şansta yanımızda olursa yeneriz Allahın izniyle....

reisoğlu61
24.09.2011, 00:50
Tolga
Celustka,Giray,Mustafa,Cech
Zokora,Aykut
Volkan,Burak,Adrian
Halil

Birtan Karaman
24.09.2011, 00:53
Hoca Zokora'yı dinlendirsin diyorum ama düşünüyorum birde, bu adam olmazsa biz top mop yapamayız.

Turan AKYILDIZ
24.09.2011, 00:53
yarın ki maçta ben mehmet çakır dan korkuyorum...bizden giden bize tuzak kurmakta usta oluyorlar ya...

ozzy!
24.09.2011, 01:09
Futbol umrumda değil 3 puanı alalım nasıl olursa olsun.

Yaldız61
24.09.2011, 01:11
takımda sorun yok hakemlerde sıkıntı var bugunki fener maçını izledikten sonra bizim oynadımız oyun onların oynadı futbol bizimklinin yanında mahhle futblu kalır bi seri yakalrsak gerisi gelicekte hayırlısı olsn ne diylim hocama guveniyorm ve

şenol güneş yaslanmasıyla ilgili açılan konuyuda kınıyorum

Armağan Dere
24.09.2011, 01:13
Bu maçı almayın da görelim bakalım..
Yeter artık bu kadar tolerans..
Fener 10 puan yaptı biz 2-3'de kalacağız..

Yasin Altuntas
24.09.2011, 01:26
Geri yaslanmamiz kötü degil. Geriye yaslanip maci 1:0 yenmek hele hele bizim Mac Programimizda cokda dogru bir yöntem. Problem olan sey biz bu isi beceremiyoruz. Fenerbahce öyle yada böyle bir tane atiyor bir dahada yemiyor. Biz ise kosmayi birakip sadece geride kaliyoruz atagada cikmiyoruz ve böylece gol yiyoruz.

Dogruyu söylemek gerekirse IBB Maci haric öteki iki macta gercekten Sans Golü yedik ama bu kimseyi iligilendirmez. Sen büyük Takimsan öyle yada böyle Maci alacaksin.

Fanatik34
24.09.2011, 01:38
Sikebahce´nin aldigi puanlara ne bakiyorsunuz? Satilmis sehir, Eziktas, Sivas toplari, da buna dahil...

Eger onlar bu ligten düsmezlerse, bu ligi yakarim, var mi bana katilan?

Şenol Altunsoy
24.09.2011, 01:57
0,5 - 0 olsun bizim olsun bu uğurlu geliyordu.

Mustafa Ayazoğlu
24.09.2011, 02:00
İtalya şampiyonu Milan ile aynı gidiyoruz.

4. hafta

5 puan iyidir. Hele bunca karalamalara karşı.

3 haftada 2 temiz puan aldık.
Fener Kasyseri 3 puan nasıl aldı? % 100 penaltısı verilmedi. Hakemler devrede. Bedel ödüyorlar.

Taraftarın gönlü rahat olsun.

Mustafa Ayazoğlu
24.09.2011, 02:01
İddia handikap 0

1-0

;)

futbalski60
24.09.2011, 02:08
Orta alanda artık kim oynuyacaksa top tutsun topa bassın Zokora ve Colman bu işi pek yapmıyor böyle olunca hücumda çoğalamıyoruz ve acele oynadığımız için de top kaybı yapıyoruz Selçuk geçen sene bu işi çok iyi yapıyordu. Yarın Adrian-Sapara oynarsa orta ikiliye yardımcı olmalı bu konuda.

TS-FAN
24.09.2011, 02:12
Karabük takımı ritmini bulunca iyi pas yapıyor.
Umarım top kapmak için ona buna tekme sallayan bir Colman ve bitik vaziyette bir Serkan olmaz sahada.
Zor maç ..Her maçımız gibi..

Yaşar
24.09.2011, 02:15
geniş kadromuz olmasına rağmen ligde kadro sıkıntısı yaşıyoruz.
Kaliteli ayaklarımız yabancılardan oluşuyor ve kontenjandan kaynaklı yabancıları oynatamıyoruz.
Yabancı oyuncuyu oyuna sokarken, yabancı çıkarmak zorunda kalıyoruz.
Bir örnekle anlatayım;
Polonya Milli takımında çok iyi anlaşan Adran-Pawel ikilisini ligde hiçbir şekilde aynı anda oynatamayacağız. Ve bu ikilide eski 8 numara ve burak uyumu gibi bir uyum yakalama ışığı olmasına rağmen. oynatabilmek için ya defans hattını Serkan-M.Yumlu-Giray 3lüsünden veya ortasahayı Aykut-Colman ikilisinden oluşturmak gerekiyor.

61_Serhat_61
24.09.2011, 02:21
Bu maç bizim kader maçımız... Dananın kuyruğu kopacak... Eğer (Allah korusun) kötü sonuç çıkarsa bu maçta hiç iyi olmicak... Ve korkulan olacak... Benim en büyük korkum Şenol Güneşin istifaya gitmesi... İnşallah olmaz ve bu maçı farklı ve rahat alırız... Benim tahminim 3-1... 1:0 öne geçecez... İlk yarı 1:1 bitecek... İkinci yarı 3:1 alacaz inşallah...

nakzo
24.09.2011, 02:23
Bu futbolla kesin kazanırız deyemiyorum, ama kesin kazanmamız gereken bir maç. Artık herkezin o tatlı hülyalarından çıkp durmu görmesi ve hangi takımda oynadığını ve hangi takımı yönettiğinin farkında olması gerekiyor. Yoksa bu takım bu maçla beraber bu sezonu kaybeder inşallah kazanırız oyun oynamasalarda kazansınlar.

AYYILDIZ
24.09.2011, 02:32
Artik kazanmak vakti geldi.Takim taraftar butunlesip Avniaker'de galibiyete imza atmaliyiz.3 mactir kazanamama stresini bir tarafa birakip yukselisi baslatmaliyiz.Vakit gelmistir.

Fanatik34
24.09.2011, 02:35
Senol Günes niye istifaya gider???

1. Arkasinda destek bulmazsa
2. Tehdit edilirse

Eeeeeeeee.....herhangi kötü bir sonuctan sonra istifaya cagiracagim kisi SADRI SENER´dir....Senol Günes degil!

Yiğit Gayretli
24.09.2011, 02:41
Gol attıktan sonra yaslanmakla eleştirilen Trabzonspor doğrusunu yapmaktadır... Bu yoğun maç temposunda gol bulduktan sonra kontraataklarla, oyunun temposunu istediği gibi ayarlayan ve golden sonra geriye kalan bölümleri aktif dinlenme temposunda geçiren bir Trabzonspor görmek çok çok doğaldır. Bu açıdan kimseyi suçlamayınız. Bu takım bunu yapmayı öğrendiğinde her şey çok farklı olacak...

SALDIRAY
24.09.2011, 03:09
Alanzhinho yerine Sapara'yı değerlendirmemiz lazım. Serkan ortada oynayacağına Aykut oynasın. En azından Colman-Zokora-Aykut 3 lüsü orta kısmı hayli güçlendirir ve pas trafiğimizi arttır. Bu bağlamda kadro oluşturmak gerekirse ortaya şu şekil çıkıyor

---------------Tolga
--Serkan----Giray---Celustka---Cech
-------Zokora-Colman-Aykut
---Burak----------------Adrian
-------------Henrique

2. devre oyunu değiştirebilecek Pawel ve Sapara yedek kulubesinde olur. Bunlara yerlilerden Halil'i,Volkan'ı da katabiliriz. 4 adam yeterlidir kanımca :) Diğer yedekleride kafanıza göre doldurun. Elimizdeki en dirençli sistem bu olur. orta kısıma yazdıgım 3 oyuncu ön libero olarak algılanmasın. Zokora ve Aykut biraz daha geride Colman ise biraz daha atağa dönük oynayabilir ve ileriye top taşıyabilir.

Şu ilk 11'e ve yedekte duran 4 oyuncuya baktığımızda iyi bir kadromuz var ancak ilk 11'de Tolga,Serkan,Giray,Colman ve Burak dışında hepsi yeni adamlar ve bu sistemin oturması ve uyum sürecinin atlatılmasını maalesef sabırla beklemeliyiz. Çoğumuzun kötü oynadığımızı söyledi maçlarda 3-4 gol posizyonlarına giriyorsak ki geçen maçta inanılmaz goller kaçtı. Bu kadro birbirine alıştığında ve geçen seneki pas trafiğini arttırdığında durdurulması güç bir takım çıkacak ortaya. Henrique tam olarak kendinde değil. Biraz sabır sadece. Bu maçı kazanırız ne olursa olsun:)

Şampiyonlar liginde cezalı oyuncularımız döndüğünde

-----------Tolga

Celustka---Giray--Glo---Cech
----------Zokora--Colman
----Burak----Adrian----Sapara
-----------Henrique

61_Serhat_61
24.09.2011, 03:10
Senol Günes niye istifaya gider???

1. Arkasinda destek bulmazsa
2. Tehdit edilirse

Eeeeeeeee.....herhangi kötü bir sonuctan sonra istifaya cagiracagim kisi SADRI SENER´dir....Senol Günes degil!

İlk istifaya gidilecekse buda Şenol Güneş olmamalı... Bu Adam bizde emekluğe ayrılmalı... Başka hoca istemiyorum ben bu takımda şahsen...

Yaşar
24.09.2011, 03:18
Şenol Güneş bu yazılanlanları görünce etse etse istifra eder.

Armağan Dere
24.09.2011, 03:23
İlk istifaya gidilecekse buda Şenol Güneş olmamalı... Bu Adam bizde emekluğe ayrılmalı... Başka hoca istemiyorum ben bu takımda şahsen...

Ersun Yanal'ı yediler...
Hugo Broos geçiş hocasıydı..
Kendisi de biliyordu Trabzonspor'a geleceğini..

Yasin Altuntas
24.09.2011, 03:54
Karabük Tarihinde bize karsi Galibiyeti birak sadece bir Golü bulunuyor. Ama bu sene ilklerin delinme senesi bknz. IBB

61_Serhat_61
24.09.2011, 04:24
Ersun Yanal'ı yediler...
Hugo Broos geçiş hocasıydı..
Kendisi de biliyordu Trabzonspor'a geleceğini..

Kötü mü yaptı geldide? Geldiği sene iki kupa kaldırdık... Yalan mı... Geçen sene şeref...ler şike yapmış olmasaydı açık ara farkla şampiyonduk... Yalan mı... Şenol Güneş ile beraber takım kendini buldu... Atmosfer geldi... Guven geldi... Disiplin geldi...

Tahsin Armutcu
24.09.2011, 04:32
bu macı taraftar almalı. ne yapıp edıp almalı

61_Serhat_61
24.09.2011, 04:55
bu macı taraftar almalı. ne yapıp edıp almalı

Aynen katılıyorum... 90 dakika ne olursa olsun susmayalım... Hep destek tam destek... Birbirimize bu günlerde daha çok kenetlenelim ne olursa olsun...

DeAgLeMaNyAq
24.09.2011, 05:30
Şimdiye kadar galibiyet alamamızın yegane nedeni Cafer abidir...

ErtuGrul
24.09.2011, 06:08
Sapara'yi kadroya monte edersek pas trafiğini daha iyi ayarlarız, zorlansanız ama yeneriz... Gecen haftalarda pek umudum yoktu ama bu hafta icimde kıpırtı var. İlk galibiyetimizi bu hafta alacağız...

ergin cesit
24.09.2011, 06:43
takım şu anda oturmamış olabilir ,fakat tek sorun geçen sene yakaladığmızı atıp son dakikalarda maç çevirmemiz. şansda futbolda çok önemli şans biraz bize geçinceherşey daha iyi olucak.samsun maçındaki net pozisyonları hangi takım deplasmanda yakalayabiliyor

GULER
24.09.2011, 07:40
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:SERIYE Basliyoruz!:sevinç::sevinç::sevinç:

61_Serhat_61
24.09.2011, 07:43
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:SERIYE Basliyoruz!:sevinç::sevinç::sevinç:

İnşallah inşallah... Allah yüzümüzü her daim güldürsün inşallah...

İskender Çakmak
24.09.2011, 07:51
serkan in yerine aykut cezali adrian yerine ise saparayi oynatir insallah hoca
karabukte bizim bu son sonuclardan sonra ustumuze gelecektir. Buldugumuzu atmaliyiz. Samsun macindaki gibi golleri kacirirsak yine uzulebiliriz

güneyli
24.09.2011, 07:57
Lig de galibiyetin lezzetini unuttuk...Bugün hatırlayalım artık...Güzel birşey herhalde...

61_Serhat_61
24.09.2011, 08:10
serkan in yerine aykut cezali adrian yerine ise saparayi oynatir insallah hoca
karabukte bizim bu son sonuclardan sonra ustumuze gelecektir. Buldugumuzu atmaliyiz. Samsun macindaki gibi golleri kacirirsak yine uzulebiliriz

Lig de galibiyetin lezzetini unuttuk...Bugün hatırlayalım artık...Güzel birşey herhalde...

Karamsarlık yok renkdaşlarım... Bu maç bizim... Takıma güvenin... Hocamıza güvenin... Gerisi gelecektir emin olun... Bırakın rüzgarı,kasırga gelse bir tek dalımızı bile kıramaz... Bundan emin olun... Alnımız ak başımız dik...

İdris Toksoy
24.09.2011, 08:25
eee nerde kalmıştık :)

61_Serhat_61
24.09.2011, 08:26
eee nerde kalmıştık :)

3 puanı karabükten söke söke alıyorduk :)

halil ibo
24.09.2011, 09:06
Hayde uşaklar,diyeceğim ama takım yabancı dolu.
Yerlinin yerlisi,formanın terlisi derken.Yabancının da yabancısına kaldık.
Allah diyelim,cenk edelim...

bunyamin55
24.09.2011, 09:51
Her maç trabzona küfür eden fenerlilere ŞİKECİ FENER diye bağırmak farz oldu

Dereli
24.09.2011, 10:08
Maçı bu sefer dışarda seyredicem belki kırarız şeytanın ayağını.

Önemli Not: Şenol Hoca hakkında ileri geri konusanları Allaha havale ediyorum. (Maç sonrası kızgınlıkla olanlar hariç)

yaranozlu
24.09.2011, 10:18
bu maçı alırız artık, takım iyi oynayıp kaybedince güven problemi de oluştu. özellike gol yolarında çok sıkıntı çekiyoruz. buraktan baka gol atan yok! ş.liginde celutska, uefada henrique. allah aşkına 7 maçta 4 gol atmışız. 4 golü bir maçta atmamız gerekir bizim gibi takımın, hele hele bir maçta iki gol hiç atmadık çünkü aşırı ciddiyetsizlik var takımda. bu sefer yeneceğiz, buna eminim.

tolga
celutska giray glowacki cech
zokora colman
sapara adrian henrique
burak

başka kadro aklımdan geçirmiyorum, özellikle serkanlı ve volkanlı kadrolar sinirimi bozar valla. bu kadro bu maçı almasın ben de düdüğümü asarım

ErtuGrul
24.09.2011, 10:29
bu maçı alırız artık, takım iyi oynayıp kaybedince güven problemi de oluştu. özellike gol yolarında çok sıkıntı çekiyoruz. buraktan baka gol atan yok! ş.liginde celutska, uefada henrique. allah aşkına 7 maçta 4 gol atmışız. 4 golü bir maçta atmamız gerekir bizim gibi takımın, hele hele bir maçta iki gol hiç atmadık çünkü aşırı ciddiyetsizlik var takımda. bu sefer yeneceğiz, buna eminim.

tolga
celutska giray glowacki cech
zokora colman
sapara adrian henrique
burak

başka kadro aklımdan geçirmiyorum, özellikle serkanlı ve volkanlı kadrolar sinirimi bozar valla. bu kadro bu maçı almasın ben de düdüğümü asarım

Bu kadro enaz 2 farkli kazanir...ama 3-0 kaybeder...sekiz yabanci olmus...

İdris Toksoy
24.09.2011, 10:31
-------tolga---------
celu-giray-musti-cech
---sapara-colman----
burak-volkan-henrique
------pawel----------

mda61
24.09.2011, 10:33
Artık Pawel oynasın Şenol Hocam. Henrique ile Halil ile olmuyorsa Burak ve Pawel ikilisini dene.

Tolga
Serkan Celustka Giray Cech
Zokora Colman
Burak Adrian Halil
Pawel

En iyi kadro budur bence.

Onur Muhcu
24.09.2011, 10:34
Hangi kadro ile çıkarsa çıksın. Bu maçı kesinlikle alacaz. Top yuvarlak olsa da olmasa da bu gece saatler 09:50'leri gösterirken galibiyet kutlayacağız :)) İnşAllah

İdris Toksoy
24.09.2011, 10:38
-------tolga---------
celu-giray-musti-cech
---sapara-colman----
burak-volkan-henrique
------pawel----------

glowacki-serkan-zokora-halil-adrian (lille maçı için dinlenecek oyuncular olsun) hatta serkan da bu maçta ikinci yarı colmanın yerine girsin oyuna.

Burhan Açıkgöz
24.09.2011, 10:57
Buda benden
-------tolga---------
serkan-giray-glo-celu
volkan---colman--cech
-----burak----henrique---
------pawel----------

Zokora dinlensin. o bize CL de lazım.
Herkes serkana takılıyor ama sol hala zayıf. Celutska çift ayak.
Marek öne çekilip sola celo takviyasi yapılabilir. Halil de dinlendirilmeli oda bize CL lazım. Karabükten korkmaya gerek yok.
GOL GOL GOL
Tek problemimiz gol atmak.

bahadır2561
24.09.2011, 10:57
Şu fener zillisine güzel güzel küfür edin arakdaslar. .

Cezası yok. .

En fazla para cezası verirler

yaranozlu
24.09.2011, 11:04
Bu kadro enaz 2 farkli kazanir...ama 3-0 kaybeder...sekiz yabanci olmus...

:) hay anasını ya, yabancı olayı fenaymış; yeniden yapalım

tolga
serkan giray yumlu cech
sapara colman
burak adrian henrique
pawel

bu kadronun kazanacağından emin değilim :(

cunguslu
24.09.2011, 11:23
bir diyarbakırlı kardeşiniz olarak kardeşimiz trabzonspor a karabükspor ve lille maçlarında başarılar dileriz diyarbakır her zaman sizinle

61_Hasan_69
24.09.2011, 11:34
bir diyarbakırlı kardeşiniz olarak kardeşimiz trabzonspor a karabükspor ve lille maçlarında başarılar dileriz diyarbakır her zaman sizinle

eyvallah sağolasın abi :)

61_Hasan_69
24.09.2011, 11:36
maç günü bu başlığa bu kadar az ilgi varken statın dolmasını beklemek hayalcilik olur..Geçen seneyi hatırlıyorumda maç günü maç başlığının hızına yetişemezdim..şimdi ise kağnı arabası gibi ilerliyor

Ömer Faruk61
24.09.2011, 11:36

Allah gönlünüze göre versin abi..

Asi Çaykaralı61
24.09.2011, 11:41
Kapılar 18.00'de açılacak

Karabükspor'la bugün saat 20.00'de oynayacağımız 4. hafta müsabakası için Hüseyin Avni Aker Stadı'nın kapılarının 18.00'de açılacağı belirtildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8327#Icerik

Alihan Ertürk
24.09.2011, 11:42
Sapara'nın sakatlığı yoksa ilk11'de başlamalı.
Geri dörtlüyü kesinlikle Celustka-Giray-Glo-Cech şeklinde kurmalıyız.

60-70 dakika civarı Alanzinho oyuna girerse daha faydalı olur, ilk11'de başlamasın.

Asi Çaykaralı61
24.09.2011, 11:42
Victory Forma ile sahada olacağız

Takımımız bu akşam H. Avni Aker Stadı'nda, Karabükspor ile oynayacağı Süper Toto Süper Lig 4. hafta maçında sahaya victory forma, bordo şort ve bordo çorapla çıkacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8328#Icerik

Asi Çaykaralı61
24.09.2011, 11:43
8 S. 14 Dk. Kaldı :)

TekfurÇayır 61
24.09.2011, 11:54
Şu fener zillisine güzel güzel küfür edin arakdaslar. .

Cezası yok. .

En fazla para cezası verirler

Küfürün neresi güzel be güzel kardeşim.

Bize edilen küfürlerden rahatsız olurken bir de biz mi küfür edeceğiz.

Güzel güzel şike de yapalım mı?

İdris Toksoy
24.09.2011, 11:56
aklıma hiç gelmedi nedense ama çok yorulsa,gücü yetmese bile alanzinhoyu bu maçta sonuna kadar kullanalım derim.avrupa maçında gerek yok ona hiç.

Oğuzhan
24.09.2011, 11:58
Arkadaş Fenerbahçe rakip kaleye gitmeden gol attı dün, geriye kalan bütün vakti yere yatarak zaman geçirerek bitirdiler. Kayserispor net gol fırsatlarını kaçırdı. Bize gelince adam 1500 kere vursa atamayacağı yerden topa bir vuruyor gol atıyor adalet mi bu.

TekfurÇayır 61
24.09.2011, 12:01
Arkadaş Fenerbahçe rakip kaleye gitmeden gol attı dün, geriye kalan bütün vakti yere yatarak zaman geçirerek bitirdiler. Kayserispor net gol fırsatlarını kaçırdı. Bize gelince adam 1500 kere vursa atamayacağı yerden topa bir vuruyor gol atıyor adalet mi bu.

Başımıza gelen bu tip şanssızlıklar, (kötü kurra çekimleri, kaçan %100'lük pozisyonlar, yenilen istisnaî goller) çok beddua ettiğimizden dolayı olabilir mi?

Onur Muhcu
24.09.2011, 12:02
Maça gidecek olan arkadaşlar, meteoroloji AŞIRI YAĞIŞ uyarısı veriyor, lütfen tedbirinizi ona göre alınız. Şimdiden iyi seyirler.

61_Hasan_69
24.09.2011, 12:09
Yeni Beste:

27 Seneden beri gülmüyor ki ulan yüzümüz
Saldırsana Allah aşkına Trabzon feda olsun sana ömrümüz ooooo
Saldırsana Allah aşkına Trabzon Şampiyonluk doğum günümüz

Bu bir Trabzonlu Gençler Bestesidir....

Melodisi : Ne yeryüzü Gökyüzünün melodisi

Emile-286
24.09.2011, 12:13
---------tolga----------
-celu--giray--mus---cech-
-----colman--zokora-------
---------adrian-----------
volkan---burak---henrique

bu kadroya 60 dan sonra alanzinho yu koyacaksın yardıracak bence

mda61
24.09.2011, 12:17
8 S. 14 Dk. Kaldı :)

Özlemişim :D Sensiz maçın havasına giremiyordum, oldu bu sefer. :)

İbrahim CİHAN
24.09.2011, 12:17
rüyamda dk 80küsürdü 0-0dı.. kazanalım artık rüyam çıkmasın :)

Birtan Karaman
24.09.2011, 12:22
rüyamda dk 80küsürdü 0-0dı.. kazanalım artık rüyam çıkmasın :)

Ne oluyorsa 80 den sonra oluyor zaten..

matrix5782
Destek,Sabır ve Zaman.Taraftar Olarak Yapacağımız Şeyler.

Hasan Habip Özbay
bu maçın kadrosu önemli değil maçı alırız ama önemli olan 55. dakikadaki protesto ve sloganlar ve tabiki pankart maçı seyredemeyeceğim işte olacağım ama bugün volkan ve burak gol atar

İdris Toksoy
24.09.2011, 12:25
aslında şansımız yaver gitse,işimiz rastgitse ve direkler falan engellemeyip yorulmadan bir galibiyet alsak en güzeli o olur işte.yorulmadan galibiyet.2-0 erken bulup hazırlık pasları ile maç bitirmek :)

Oruç
24.09.2011, 12:25
Bu maç bizim Allah'ın izniyle.

Üzerimizdeki şanssızlığı atma vakti artık.

mda61
24.09.2011, 12:28
bu maçın kadrosu önemli değil maçı alırız ama önemli olan 55. dakikadaki protesto ve sloganlar ve tabiki pankart maçı seyredemeyeceğim işte olacağım ama bugün volkan ve burak gol atar

55.dakika nedir abi ? 61den başka anlamı olan dakika yoktur benim için. Hasetten çatlayan bir grup taraftarı da onları ciddiye alarak memnun etmeyelim bence.

Eren Karaahmetoğlu
24.09.2011, 12:30
27 seneden beri gülmüyor ki ulan yüzümüz mü? Geçtiğimiz yılki şampiyonluğumuzu istiyorsak bunu her yerde belirtmemiz gerekiyor. 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur. Yapılan besteler de şampiyonlukla ilgili olacaksa 8. şampiyonlukla ilgili olmalı.

55. dakika falan yalvarıyorum takılmayın böyle şeylere. Samsunspor ve taraftarı yemin ediyorum zerre kadar umrumda değil. Trabzonspor taraftarı Samsun'u mu kale alacak? Daha öncelikli şeyler yok mu bugün bağırılması gereken?

OKTAY YILMAZ
24.09.2011, 12:33

55. dakkada protesto etmek samsunlu çingeneleri amacına ulaştırmak olur kesinlikle.
kaale almayalım bizim rakibimiz onlar değil, Avrupa'nın devleri.
samsunla, sivasla, eskişehirle didişmek bizi büyültmez kesinlikle küçültür, bizden küçüklerle değil avrupa'nın devleri ile didişelim

Kazım Uzunboy
24.09.2011, 12:34
Samsunspor'a karşı hiçbir şey yapmamak gerek.

Doğrusu bu bana göre.

Onlar kendi kendilerine takılıyorlar.

Bu geçen yıl da böyle idi, bu sene de böyle olmalı.

mawro61
24.09.2011, 12:41
maçı izlemek istemiyorum aslında ama renklere olan sevdam bunu yapmamı engelliyor.
asıl şike,adaletsizlik ve ş..zlik bu yıl yapılıyor. fenev bu yıl açık ara lider bitirecek ligi göreceksiniz.
herşey ayarlandı bütün planlar buna göre yapıldı. geçen yılki maçlara göre bu yıl daha bariz korunuyor fenev.
medya,siyaset,kamuoyu herkes birlik olmuş fenevi aklamak,daha önce kendisinde bulunmayan şeref onur gurur haysiyet gibi bir takım özellikler kazandırılmaya, en azından öyleymiş gibi gösterilmeye çalışıyor. bu iğrenç ligi artık izlemek istemiyorum.

bahadır2561
24.09.2011, 12:42
Küfürün neresi güzel be güzel kardeşim.

Bize edilen küfürlerden rahatsız olurken bir de biz mi küfür edeceğiz.

Güzel güzel şike de yapalım mı?

Herkesin anladıgı dilden konusmak lazım ben küfür güzel bişey de demedim. .

Burda ki göndermeler tffye ve pek degerli yönetim kurulumuza. .

Adamlar her mac küdür ediyo bizim yönetimden ses seda yok

Biz küfür edince ceza vericekler mi onu merak ediyorum .

Abicim şike filan diyipte lafları carpıtmayalım.

Semih AYDIN
24.09.2011, 12:43
Avni aker stadinda bu akşam şiddetli firtina bekleniyor hadi aslanlarim dönün özünüze !!!

İbrahim CİHAN
24.09.2011, 12:44
Ne oluyorsa 80 den sonra oluyor zaten..

maçlar 80dk olsa 7 puanımız vardı zaten :)

Rahmi Akkurt
24.09.2011, 12:46
Bugün için şüphede olduğum 2 şey :

1.Takımın Futbolu
2.Seyirci Desteği

Oğuzhan
24.09.2011, 12:46
Takımın artık inanarak oynaması lazım. Kendilerine güvenleri eksik futbolcularımızın. Herkesin kendine güvenmesi lazım artık.

Oğuzhan
24.09.2011, 12:49
ahmetcakar1 (http://twitter.com/#%21/ahmetcakar1) ahmetcakar

arkadaslar futbolda hersey eski tas eski hamam .fb manisa macından sonra bagırdı dün gecede kayserinin net penaltısı verilmedi

bunu Fenerlilere anlatamazsın ama.

Ayrıca ; http://t.co/K2rNqNI6

bahadır2561
24.09.2011, 12:51
Tolga
Serkan Celutska Giray Cech
Zokora(Sapara) Colman
Burak Adrian Halil
Pawel

Bi kadroda ben yapayım :)

Serdær
24.09.2011, 12:55
YES 2 gün önce 70 tane bilet satıldı falan diyordu .

Serdær
24.09.2011, 12:58
http://www.footballuser.com/formations/2011/09/233912_Trabzonspor.jpg (http://www.footballuser.com/formations/2011/09/233912_Trabzonspor.jpg)

mda61
24.09.2011, 13:08
YES 2 gün önce 70 tane bilet satıldı falan diyordu .

Sanırım şehirde maça giden kesimde kombine var. Diğerleri de kahvede izlemeyi tercih ediyor. 7500 bilet ancak dışarıdan gelenlerin çok olduğu büyük maçlarda satılır.

Yiğit Gayretli
24.09.2011, 13:10
Ortasahamızı dinlendirmemiz gerek. En azından Colman ile Zokora'yı değişmeli kullanalım bu maç. Ne şiş yansın ne kebap...

sakaryalı54
24.09.2011, 13:11
feneri düşmüş kabul edelim kim şampiyon olacak bu kadroyla bizmi ? beşiktaş,bursa,g.saray,eskişehir sonra belki biz zor dostum zor ara transferde mutlaka santrafor almalıyız defansada sağlam bir adam almalıyız dünkü eziklerin maçında hakemden sonra yobo takımını kurtardı yobo tarzında bir adam almalıyız

fatihmazlum
adrıan 90 dakıkada sahada kalsın ve son 15 dakıka defansda değsııklık yapılmasın maçı almamaız ıcın hıc bır sebep yok..senol gunes aynı hataları bugunde yaparsa ısrar ederse onada soylıcek fazla bısey yok ozaman..

Bdeniz_61
Stadın zemini konusunda bilgisi olan var mı?

cihatöztürk
24.09.2011, 13:14
iddaa oynayacaklara duyurulur

ilk yarı 1 ikinci yarı 0

20 oranı var denemek lazım

:D:D

bahadır2561
24.09.2011, 13:14
Sapara antrenmanlara cıktı mı?

Yiğit Gayretli
24.09.2011, 13:16
Sapara antrenmanlara cıktı mı?

Bakalım çıkmış mı ?

FC-ST-PAULI-61
24.09.2011, 13:16
Alanzinho oynamaz insallah.Giray Sheltona müthis bir Assist yapacak diye düsünüyorum.
Ama kendi Sahamizda Karabükü yenmeliyiz.

mawro61
24.09.2011, 13:23
şu ana kadar kombine hariç 210 bilet satılmış. maç saatine 1000'i bulur.
15 bin oluruz yine. bizim için iyi bir rakam.

TekfurÇayır 61
24.09.2011, 13:25
Herkesin anladıgı dilden konusmak lazım ben küfür güzel bişey de demedim. .

Burda ki göndermeler tffye ve pek degerli yönetim kurulumuza. .

Adamlar her mac küdür ediyo bizim yönetimden ses seda yok

Biz küfür edince ceza vericekler mi onu merak ediyorum .

Abicim şike filan diyipte lafları carpıtmayalım.

Çarpıtmadım Bahadır kardeşim,

güzel kelimesi çirkin bir fiilin önünde kullanıldığında o fiilin çirkinliğini gölgelemez. Bunu vurgulamak için yazdım. Yoksa senin şike de yapalım demeyeceğini tabii ki biliyorum.

Güzel güzel küfür etmek ifâdesi bana rahatsız edici geldi. " Güzel güzel şike yapmak" ifâdesiyle senin de dikkatini bu rahatsız ediciliğe çekmek istedim.

İstanbul takımlarına gösterilen hoşgörünün bize gösterilmeyeceğini şimdiye kadar fazlası ile deneyimledik. Bizim isteğimiz, bize de hoşgörü gösterilmesi değil, kimseye hoşgörü gösterilmemesi olmalı.

Aynı dilden konuşmak konusuna gelince,

Elmas lağımın içine düşse de gene elmastır, değerinden hiç bir şey yitirmez.

Yeter ki elmas gibi davranmaya devâm etsin, lağımın özellikerini benimsemeye başlarsa elmas olmaktan vazgeçiyor demektir. Elmas lağımın özelliklerini benimserse dışardan bakanın elmasla lağımı birbirinden ayırd etme imkanı kalmaz.

brushfield
24.09.2011, 13:28
şu ana kadar kombine hariç 210 bilet satılmış. maç saatine 1000'i bulur.
15 bin oluruz yine. bizim için iyi bir rakam.
Anlaşılan şike soruşturmasından en çok etkilenen kurum yine biz olduk. Taraftar tiyatro izlemek istemiyor. Bu işin sonunda Trabzonspor'un hakkı olan şampiyonluk verilmez ise bu şehirde kimsenin stada maç izlemeye gideceğini sanmıyorum.

bahadır2561
24.09.2011, 13:31
Çarpıtmadım Bahadır kardeşim,

güzel kelimesi çirkin bir fiilin önünde kullanıldığında o fiilin çirkinliğini gölgelemez. Bunu vurgulamak için yazdım. Yoksa senin şike de yapalım demeyeceğini tabii ki biliyorum.

Güzel güzel küfür etmek ifâdesi bana rahatsız edici geldi. Senin de dikkatini bu rahatsız ediciliğe çekmek istedim.

İstanbul takımlarına gösterilen hoşgörünün bize gösterilmeyeceğini şimdiye kadar fazlası ile deneyimledik. Bizim isteğimiz, bize de hoşgörü gösterilmesi değil, kimseye hoşgörü gösterilmemesi olmalı.

Aynı dilden konuşmak konusuna gelince,

Elmas lağımın içine düşse de gene elmastır, değerinden hiç bir şey yitirmez.

Yeter ki elmas gibi davranmaya devâm etsin, lağımın özellikerini benimsemeye başlarsa elmas olmaktan vazgeçiyor demektir.

Tamam abi anladım sen orda ki ''güzel''e vurgu yapmışsın o acıdan düşünmemiştim. . .

Bende eşitlik istiyorum onlara ceza vermiyorlarsa bize de vermesinler yoksa bize ayrı muamale yapsınlar demiyorum ki.

Herkese neyse bize de o.

Aslında serzenişlerimin cogu bizim yönetime. .

yektakurtulus
24.09.2011, 13:58
yahu samsunspor kimdirde onlarla ugrasacagiz

.....
24.09.2011, 14:03
Yeter ula. Yeter. Bu maçı mutlaka kazanmalıyız. Ne gerekiyorsa yapalım.

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 14:07
Colman Sakat mı ?? Bu Maçı Alalım Da Nasıl Olursa Olsun ..

Oğuzhan
24.09.2011, 14:10
Arkadaş yeter artık herşeyi yapıp kazanmamız lazım. Taraftarlarımız da ruhunu kaybetmeye başladı. Bir galibiyet ile en az 6 hafta puan kaybetmeyiz diyorum.

r9emre
24.09.2011, 14:14
Trabzon'daki taraftarımız çoktan ruhunu kaybetmiş durumda onlar 3 sene üst üste şampiyon olsa yine çoğu yalnız bırakıyor takımı ama tribünde yuhalamayı iyi biliyorlar.Var mı böyle bir şey ya sadece 272 adet bilet satılmış Karabükspor maçının.

Asi Çaykaralı61
24.09.2011, 14:20
5 S. 37 Dk. Kaldı :)

yüregimts
24.09.2011, 14:22
Bu maçı alıp sonrada lille yendik mi demeyin keyfimize:D

Hasan YAYLI
24.09.2011, 14:23
Trabzon'daki taraftarımız çoktan ruhunu kaybetmiş durumda onlar 3 sene üst üste şampiyon olsa yine çoğu yalnız bırakıyor takımı ama tribünde yuhalamayı iyi biliyorlar.Var mı böyle bir şey ya sadece 272 adet bilet satılmış Karabükspor maçının.

Ciddi misin :( hakkımız yendikçe pusup bir köşeye çekiliyoruz...Biz böyle değildik ne oluyor anlamış değilim....

Uğur Tüysüzoğlu
24.09.2011, 14:23

Biz neden gidiyoruz ki zaten nasılsa rezil işe yaramazız .

3 günde bir maç trafiğini taraftarda kaldıramaz.

Bordo_MaviM_61
24.09.2011, 14:25
Geçen sene son hafta Karabük maçı sonrası Sadri Şener basın mensuplarına demeç verirken arkadan bir taraftarımız AZİZ YILDIRIMIN ÇANTALARINI SORUN demişti. Aylar geçti ve herşey ortaya döküldü.
Yani biz eskiden olanları biliyor söylüyor ama yargıya taşıyamıyorduk.
Şimdi herşey yargıda alenen yapıldığı ortada buna rağmen hırsız ödüllendirilmeye devam ediyor.

Taraftarımız bunu kabullenemiyor ve soğumuş durumda.
Ev sahibi cezalandırılıyor küfrediliyor hırsız ise aklanmak üzere..

Bunun acısını yaşıyoruz.

Yaldız61
24.09.2011, 14:29
taraftarmız farklı duygular içinde özellik trabzondaki onlar takımı bacelona sanıyolar hep yeniceklerini zannediyolar hiç birzaman düşüşlerin olmucanı zannediyolar ama şite bunun imkansız oldunu anlamıyolar

Bordo_MaviM_61
24.09.2011, 14:31
taraftarmız farklı duygular içinde özellik trabzondaki onlar takımı bacelona sanıyolar hep yeniceklerini zannediyolar hiç birzaman düşüşlerin olmucanı zannediyolar ama şite bunun imkansız oldunu anlamıyolar

Barça bile hep yenmiyor ki :)

Oğuzhan
24.09.2011, 14:34
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98922

Trabzon kültüründe yetişen adamın hali bambaşka.

Aykut Kocaman milletin penaltılarını irdelesin anca

Cihan Ince
24.09.2011, 14:37
takimimiz iyiye gidecek bundan eminim..Ama trabzondaki taraftarimiz buna engel oluyor..yaziklar olsun diyecek baska birsey bulamiyorum.. Fenerbahce taraftari her mac bize küfür sayar, allah askina adamlar takimlarini nasil sirtliyor bi gördünüzmü??? Ya bizim taraftar? ne yapiyor? Allah askina biri bana cevap versin, resmen fb taraftarlari altinda eziliyoruz..rezaletin önde geleni bu..biri buna artik el koysun..ne yapilacaksa yapilsin kurtulalim bu rezaletten

Chiko
24.09.2011, 14:42
takimimiz iyiye gidecek bundan eminim..Ama trabzondaki taraftarimiz buna engel oluyor..yaziklar olsun diyecek baska birsey bulamiyorum.. Fenerbahce taraftari her mac bize küfür sayar, allah askina adamlar takimlarini nasil sirtliyor bi gördünüzmü??? Ya bizim taraftar? ne yapiyor? Allah askina biri bana cevap versin, resmen fb taraftarlari altinda eziliyoruz..rezaletin önde geleni bu..biri buna artik el koysun..ne yapilacaksa yapilsin kurtulalim bu rezaletten
Genelleme yapmasak.... :rolleyes:

TekfurÇayır 61
24.09.2011, 14:48

Cihan kardeşim, hiç bir taraftarın karşısında ezilmiyoruz.

Trabzonsporlu olmaktan mutluyuz, gururluyuz, ezilmemiz için hiç bir sebebimiz yok.

Suçlama yöneltmek yerine bir sorun varsa sebeplerini anlamaya, çözümünü bulmaya çalışalım.

Suçlamalar karşılıklı suçlamalara, sonrasında ise hakaretlere dönüşmeye başlıyor.

Tolga Kurt
24.09.2011, 14:49

İmzama koyabilsem bu metni yazardım.

Cihan Ince
24.09.2011, 14:49
Genelleme yapmasak.... :rolleyes:

tamam haklisin, genelleme yapmamak gerek..ama benim anlamadigim, bu inat nedir`? Neden süper ligte, hatta bosver süper ligi bank asyada bile her takimin taraftari BIR olupta, bizim taraftardan daha fazla destek veriyorda, bizimkiler BIR olamiyor? Ya görmüyorlarmi bunlari? Ne var aralarinda? Kan davasimi var? brakin allah askina, ne var anlayamiyorum, ne yalan söyliyeyim icim yaniyor arkadas ya... Süper ligin ve bank asyanin tüm takimlarinin taraftari bizim taraftardan daha fazla destek veriyor..ic sahada yani.. ALlah askina biri bana cikip desinki yok bu böyle degil diye.. Ha bagiran cagiran taraftarlarimizda var, onlara can feda, sakin alinmasinlar lütfen, ama sadece benmi böyle düsünüyorum ya? Yok takima sogumuslar felan, helede böyle günlerde böyle seyler olurmu ya? Ezikler bizim maclarimiza bakip gülüyor ya, futbolumuzdan degil, "bizim taraftar sizin taraftari coktan yendi" misali...ayip ya..

chener
24.09.2011, 14:52
şampiyonlar ligine katılarak haklılığımız ortaya çıktı.zaten lig sonunda geçen yılın şampiyonluğuda bize verilecek.bizim sakin olmamız normal.diğerlerindeki zor bundan kaynaklanıyor.biz şu an ligin geçen yılki şampiyonuyuz.maça gelirsek trabzonspor tüm organlarıyla şampiyonlar ligine kenetlenmiş onu düşünüyor taraftar dahil.bizim akıl kargaşamız şampiyonlar ligi bitene kadar devam eder.bence doğrrusuda bu.artık süper lig şikeciler bu ligde olduğu sürece hep şaibeli olacak.

Celal Demir
24.09.2011, 14:56
şampiyonlar ligine katılarak haklılığımız ortaya çıktı.zaten lig sonunda geçen yılın şampiyonluğuda bize verilecek.bizim sakin olmamız normal.diğerlerindeki zor bundan kaynaklanıyor.biz şu an ligin geçen yılki şampiyonuyuz.maça gelirsek trabzonspor tüm organlarıyla şampiyonlar ligine kenetlenmiş onu düşünüyor taraftar dahil.bizim akıl kargaşamız şampiyonlar ligi bitene kadar devam eder.bence doğrrusuda bu.artık süper lig şikeciler bu ligde olduğu sürece hep şaibeli olacak.

peki ya şampiyonlar liginde finale kadar gidersek ozaman ligde küme düşeriz...bence olmaz madem geniş bi kadro kurduk her kulvarda iddalı olmamız lazım...

GULER
24.09.2011, 14:57
Takimimiz bugun Lille oncesi gercek gucunu gosterecegine inaniyorum. Bu maci alip seri galibiyetler yakalayacagiz. Forzaaaa Trabzon xD

Hamdi Karamahmutoğlu
24.09.2011, 15:00
Bugünkü maç oyuncularımızın konsantrasyonu ve ligdeki geleceğimiz açısından çok önemli.
3 puan hiç bu kadar değerli olmamıştı.

TekfurÇayır 61
24.09.2011, 15:00
Saraçoğlu tribünlerini dolduranlara taraftar demeyin. Onlar taraftar değil başka bir şey.

Bizim taraftar olarak göreceklerimiz "AKLANIN DA GELİN" diyenlerdir.

"2010 -2011 Şampiyonu Trabzonspor'u Tebrik Ediyoruz" diyenlerdir.

Öbürleri boş tenekedir.

Boş teneke çok ses çıkarır.

Sorunlarımızı çözerken taraftarımızı boş tenekelerle kıyaslamaya ihtiyacımız yok.

evrents
24.09.2011, 15:01
Artık kazanalım kazanmayı özledik.

KÖKSAL AYDIN
24.09.2011, 15:02
Bugünkü maç dönüm maçıdır arkadaşlar.

Ya kazanıp yükselişe, layık olduğumuz yere ya da Şenol hoca ve yönetimin de tartışılmaya başlanacağı kaosa.

Ama benim görüşüm ikincisi olacak gibi.

Ayrıca Lille maçı için moral da olacaktır.

KÖKSAL AYDIN
24.09.2011, 15:03
Süleyman Hurma'dan Aykut'a "konuşsana bir tanem, neden hep susuyorsun"

Onu 14 takımla beraber imzayı atarken düşünmecektiniz.

chener
24.09.2011, 15:08
peki ya şampiyonlar liginde finale kadar gidersek ozaman ligde küme düşeriz...bence olmaz madem geniş bi kadro kurduk her kulvarda iddalı olmamız lazım...

haklısın da 5 gün kala şampiyonlar ligine gideceğimiz belli oldu.ve şampiyonlar ligine katılana kadarda anlamadığımız şekilde yönetim sanki küme düşecekmişiz gibi davranıyordu.şenol hocada nedense yönetime küsmüş gibi transfere hiç müdahale etmedi. yani bu kargaşa bizim bu yıl güçlü kadro kurmamıza engel oldu.ama genede lig için şampiyon olacak kadromuz var.sıkıntımız artık marşı olan ligde oynuyor olmanın mutluluğu

Bülent AKBULUT61
24.09.2011, 15:09
bugunku macta mutlak 3 puan almamız lazım aksi bir durumda cok kötu olur

Cihan Ince
24.09.2011, 15:11
Saraçoğlu tribünlerini dolduranlara taraftar demeyin. Onlar taraftar değil başka bir şey.

Bizim taraftar olarak göreceklerimiz "AKLANIN DA GELİN" diyenlerdir.

"2010 -2011 Şampiyonu Trabzonspor'u Tebrik Ediyoruz" diyenlerdir.

Öbürleri boş tenekedir.

Boş teneke çok ses çıkarır.

Sorunlarımızı çözerken taraftarımızı boş tenekelerle kıyaslamaya ihtiyacımız yok.

bugün 4 macta 10 puan aldiysalar, o "tenekeler" sayesindedir..Peki bizim 3 macta 2 Puan almamizin sebebi nedir? Sadece Senol Günesmi? Hic sanmiyorum..Sadece Futbolcularmi? Hic sanmiyorum..

Bizim o sampiyonlar ligine girdigimiz icin, havalara girip, Ligi "ciddiye" almayan o "büyük" taraftarimizmi?

Yoksa takimin kötü gidecegini ligin daha ilk macntan anlayipta, takima karsi "soguyan", bir macta 1000 bileti zor alan o "büyük" taraftarimizmi?

Yoksa ligimizde HER takim, ama HER takimda oldugu gibi bir türlü BIR olamayan o "büyük" tarafarimizmi?

bir TAKIM olmayi beceremeyen taraftar, takimindan hangi hakla TAKIM olmasini beklerde, göremeyince küser? sogur?

Bize Sampiyonluktan ziyade taraftarligimizin BIRLIGI lazim BIRLIGI..

Futboldan sogumamin nedeni §ikecilerin ligte olmasi degil, ya arkadas bir bursa macinda daha fazla keyf aliyorum ya.. Biz ekran basinda maca bakarken, atmosfer yüzünden mactan keyf alamiyorsak, bizim futbolcular napsin allah askina?

maydin
24.09.2011, 15:20
1-0 olsun bari

TekfurÇayır 61
24.09.2011, 15:23
Bugün takimlarinin

bugün 4 macta 10 puan aldiysalar, o "tenekeler" sayesindedir..Peki bizim 3 macta 2 Puan almamizin sebebi nedir? Sadece Senol Günesmi? Hic sanmiyorum..Sadece Futbolcularmi? Hic sanmiyorum..

Bizim o sampiyonlar ligine girdigimiz icin, havalara girip, Ligi "ciddiye" almayan o "büyük" taraftarimizmi?

Yoksa takimin kötü gidecegini ligin daha ilk macntan anlayipta, takima karsi "soguyan" ove bir macta 1000 bileti zor alan o "büyük" taraftarimizmi?

Yoksa ligimizde HER takim, ama HER takimda oldugu gibi bir türlü BIR olamayan o "büyük" tarafarimizmi?

bir TAKIM olmayi beceremeyen taraftar, takimindan hangi hakla TAKIM olmasini beklerde, göremeyince küser? sogur?

Futboldan sogumamin nedeni §ikecilerin ligte olmasi degil, ya arkadas bir bursa macinda daha fazla keyf aliyorum ya.. Biz ekran basinda maca bakarken, atmosfer yüzünden mactan keyf alamiyorsak, bizim futbolcular napsin allah askina?

Değerli kardeşim, tenekeler sayesinde değil. TFF sâyesinde. TFF işini doğru düzgün yapsaydı bugün FB'nin Bank Asya'da kaç puan aldığı umrumuzda olmazdı. Tenekelerin fonksiyonu çok ses çıkarıp bu pisliğin üstünü mümkün olduğunca örtmeye çalışmak. Taraftar olsalardı takımlarına sahip çıkıp Aziz'i istifâya dâvet ederlerdi. Aklanın da gelin derlerdi. Taraftarımızın hatâları olsa bile hiçbiri boş tenekelerle kıyaslanmayı hak etmiyor. Arada Himalayalar kadar fark var.

Diğer dediklerine katılıyorum. Trabzon'daki maçlarda yaşadığımız puan kayıplarının taraftarla bir ilgisinin olup olmadığı konusunu açtığımda çok sert cevaplar almıştım, önem verdiğim konuları bu forumda konuşamayacağımı düşünüp ayrılmaya karar vermiştim.

Asi Çaykaralı61
24.09.2011, 15:25
1-0 olsun bizim olsun inşALLAH ilk 3 puanımızı alırız :)

Emirhan Makul
24.09.2011, 15:25
Türk futboluna gereken tepkiyi ve ilgisizliği gösterecek kişilerin futbolun başkenti Trabzondan çıkacağını bilmek o kadarda zor olmasa gerek. Bu yüzden maç biletlerine olan ilgisizliği normal olarak görüyorum.

Bulunduğumuz sosyal ağ kalabalığı içinde atışmak bir kural olduğu için atışmalarımızıda kaale almıyorum ama süreç bellidir biri nerdesiniz ey Trabzondakiler diyecek diğerleri size ne la diycek sonra bildiğimiz mevzular sürüp gidecek. Ama kimse futbolun ve futbol izlenilebilirliğinin nasıl bir dereceye geldiğini konuşmaz. Bu derecede futbol izleyicisi olarak kalmak gerkeçten çok zor. Çok duygusuz ve kahpece bir olay , öyle ki takımınız puan kaybettiğinde bile birşey hissetmiyorsunuz. İnsanı vurdumduymazlığa vuruyor bu süreç. Bunu yalnızca benim yalnızca bizim yaşadığımızı düşünmüyorum , adil ve adaletli bilince sahip ve doğruları olan bir insan bu konuma gelebilir. 2+2 = 4 bu kadar basit , şike yapıldı ve şike yapanlar ceza almadı ve oyun kaldığı yerden devam ediyor , insan nasıl heyecanlanabilir ki artık.

Numan Yerlikaya
24.09.2011, 15:31
Çok Kötü Oynasakda Kazanmamız Gereken Bir Maç..

evrents
24.09.2011, 15:32
Bugün bir yerde bir yazı gördüm çok da hoşuma gitti.

"Aykut Kocaman bilicanın elini oradan göremedim diyor peki geçen hafta semihin son dk vuruşu için golümüz verilmedi dedin o anda tam hizada mıydın nasıl gördün?"

Tevfik Kılıç
24.09.2011, 15:34

Yoksa takimin kötü gidecegini ligin daha ilk macntan anlayipta, takima karsi "soguyan", bir macta 1000 bileti zor alan o "büyük" taraftarimizmi?

Sevgili lazcihan ne de güzel özetlemişsin.durumumuzu özellikle taraftar konusundaki görüşlerinze tamamıyla katılıyorum.yüreğinize sağlık

Cihan Ince
24.09.2011, 15:34
Değerli kardeşim, tenekeler sayesinde değil. TFF sâyesinde. TFF işini doğru düzgün yapsaydı bugün FB'nin Bank Asya'da kaç puan aldığı umrumuzda olmazdı. Tenekelerin fonksiyonu çok ses çıkarıp bu pisliğin üstünü mümkün olduğunca örtmeye çalışmak. Taraftar olsalardı takımlarına sahip çıkıp Aziz'i istifâya dâvet ederlerdi. Aklanın da gelin derlerdi. Taraftarımızın hatâları olsa bile hiçbiri boş tenekelerle kıyaslanmayı hak etmiyor. Arada Himalayalar kadar fark var.

Diğer dediklerine katılıyorum. Trabzon'daki maçlarda yaşadığımız puan kayıplarının taraftarla bir ilgisinin olup olmadığı konusunu açtığımda çok sert cevaplar almıştım, önem verdiğim konuları bu forumda konuşamayacağımı düşünüp ayrılmaya karar vermiştim.

Tamam abim haklisin..

Ne yapmamiz gerek? Elimden geleni yapmak isterim, toplayalim grup liderlerini bir araya..ya bukadar zor olurmu ya? Söz konusu Trabzonspor olunca gerisi teferruattir derdik, noldu ?

Nekadar daha kapatacaz bu konuyu allah askina??? Kendi sahamizda daha kac puan kaybina sebeb olacaz..Abi bu ört bas edilecek bir konu degil, cok ciddi bir konudur diye düsünüyorum..

TekfurÇayır 61
24.09.2011, 15:40
Tamam abim haklisin..

Ne yapmamiz gerek? Elimden geleni yapmak isterim, toplayalim grup liderlerini bir araya..ya bukadar zor olurmu ya? Söz konusu Trabzonspor olunca gerisi teferruattir derdik, noldu ?

Nekadar daha kapatacaz bu konuyu allah askina??? Kendi sahamizda daha kac puan kaybina sebeb olacaz..Abi bu ört bas edilecek bir konu degil, cok ciddi bir konudur diye düsünüyorum..

Benim için en önemli üç konudan biridir...

1. Şike soruşturması

2. Bilinçli, birlik içinde taraftar

3. Altyapı

Bunlar çoğunluk için önemli olur, üzerimizdeki bu ölü toprağını da atarsak anca o zaman bir şeyler olur. Yoksa yaz, çiz, şikayet et dur, bir şey olmuyor.

Cihan Ince
24.09.2011, 15:44
Benim için en önemli üç konudan biridir...

1. Şike soruşturması

2. Bilinçli, birlik içinde taraftar

3. Altyapı

Bunlar çoğunluk için önemli olur, üzerimizdeki ölü toprağını da atarsak anca o zaman bir şeyler olur. Yoksa yaz, çiz, şikayet et dur, bir şey olmuyor.

kisacasi ne yazikki, ic sahada puan kaybina ayni sekilde devam..

Insallah gün gelirde taraftar konusunda herkes senin, ve benim gibi düsünürde, düzeltmeye calisir..

evrents
24.09.2011, 15:44
Hakemler hiç gözaltına alınmayınca tekrardan fenere yaranmaya devam ediyorlar.Dün bilica'nın pozisyonunu yan hakem ve orta hakem nasıl görmez.Kuddusi gitti tam tersine fenere verdi faulü hem de kayserili oyuncuya sarı kart gösterdi.

Bizim samsun maçında da kemal tokak elle oynadı yan hakemin gözü önünde hiç bir şey demedi.Hakemler çok artniyetli.

TekfurÇayır 61
24.09.2011, 15:47
kisacasi ne yazikki, ic sahada puan kaybina ayni sekilde devam..

Insallah gün gelirde taraftar konusunda herkes senin, ve benim gibi düsünürde, düzeltmeye calisir..

İnşâallah kardeşim. Eleştiriden ziyâde sıkıntının kaynağı nedir, nasıl çözülür, bunlar önemli.

evrents
24.09.2011, 15:52
Sabah bir yerde okudum satışa çıkan 6bin(tam emin değilim) biletin 500'ü(bu sayıda çok eminim) satılmış.Eğer gerçekse çok yazık o stad dolmazsa yazıklar olsun trabzondaki taraftara.

Ali Tunahan Güllü
24.09.2011, 15:54
http://www.footballuser.com/formations/2011/09/233912_Trabzonspor.jpg (http://www.footballuser.com/formations/2011/09/233912_Trabzonspor.jpg)

En uygun kadro ve diziliş bu bencede.
Sapara'yı artık monte etmeliyiz takıma serbest vuruşlar dahil herşey için çok önemli bir oyuncu.

evrents
24.09.2011, 15:57
Bu kadro çok ideal bence mesela samsun maçında halil solda burak en uçta oynadı çok güzel ortalar geldi hiç kafa vuramadı halil olsa en az 2 kafa golü atardı orada.Şenol hocamızın bunları hesaba katması lazım.Böyle bir cümle kurdum diye şenol hocayı savunmak adına bana ahkam kesmeyin.Arada ayarında eleştirmek de gerekir.Hakaret değil eleştirmek.

AYYILDIZ
24.09.2011, 16:08
Artik yeter yenmemiz lazim.Lig maci icin ilk defa heyecanliyim bu sezon.Taraftarda 90 dakika susmamali.

Birtan Karaman
24.09.2011, 16:08
Aslında Zokora'nın dinlendirilmesi iyi olur ama o olmadan da orta saha denen birşey olmaz, adam tek başına evirip çeviriyor orta alanı.
Eğer Sapara'nın her hangi bir sakatlığı vs yoksa bu maçta yeterli süreyi alması gerek.

İnşallah Henrique ileride tek forvet olarak görevlendirilmez.

canna52
24.09.2011, 16:23
1-0 olsun bari

bence ne yapip edip 2 yi bulmamiz lazim..

Eto'o
24.09.2011, 16:25
Bugun yenilmeyiz allahin izniyle ya 1 puao ya 3 puan ama beraberlik olacak gibi cok zor olacak

Oğuzhan
24.09.2011, 16:29
Karabükspor iyi bir takım ama başa baş mücadele etmeye çalışan bir ekip. Bizle başa baş oynayabilecek takımları yeneriz biz, fakat bizden aşağıda olan ekipleri açmakta yada pozisyon üretmekte sıkıntı yaşıyoruz malesef.

worldmaster
24.09.2011, 16:29
Zokora ilk 3 maçtaki gibiyse hiç gerek yok oynamasına . Aykut-Colman-Sapara orta sahası daha üretken olur diye düşünüyorum.

Sapara'nın son durumu nedir acaba?

Oğuzhan
24.09.2011, 16:32
Zokora ilk 3 maçtaki gibiyse hiç gerek yok oynamasına . Aykut-Colman-Sapara orta sahası daha üretken olur diye düşünüyorum.

Colman'ı beğendin ve Zokora'yı beğenmedin öyle mi ligde oynanan maçlarda ? :alkış: :alkış:

Sizi Hüseyin Çimşirlerden kurtarıp böyle üst düzey oyuncuları izleyebilme fırsatı sunan yönetimde suç işte. Bütün ülke Zokora'nın takıma katkısından bahsediyor bunlar adamı beğenmiyorlar hiç bir şey anlamıyorum bu taraftardan.

malig
24.09.2011, 16:34
bu maçı mutlaka almalıyız eğer alamazsak ki allah korusun bundan sonrası hiç iyi olmaz .bizim gibi tkımlar puan cetvelinin aşağısında kalmaya alışık değiller aşağıda kaldıkça takımı stres basar oynayacağı oyunuda oynayamaz.

Eren Karaahmetoğlu
24.09.2011, 16:40
1-0 olsun bizim olsun falan yok. Olmasın abi. 1-0 olunca 2 olsun. Sonra 3 olsun. Belki de okuyorlar 1-0'dan sonra 2'yi yapmıyorlar?

only ts
24.09.2011, 16:45
bu maçı 3-0 alacaz.

İsmail Coşgun
24.09.2011, 16:46
Üzerimizden tüm şansızlıkları atacağımız maç olacak inşallah...

Mert67
24.09.2011, 16:49
Lille maçında oynamayacağını düşünürsek Volkan Şen bence sahada olur.Halil'in yedek olarak başlayacağını düşünüyorum.

Numan Yerlikaya
24.09.2011, 17:04
1-0 Olsun Felan Değil Valla O İşi Beceremiyoruz

1i Attıktan Sonra Geri Çekilirsek Artık Şenol Güneşde Suç Bulacağım :)

Birtan Karaman
24.09.2011, 17:06

Zokora ilk 3 maç ne yapmadı da gözünüze giremedi?

Şu Zokora'ya penaltıları falan verselerde gol atsın bari, adam gol falan atamıyor diye gönderilecek..

bordo61
24.09.2011, 17:08
3-0 alacaz diyenler kimin gol atacağını yazabilirlermi nitekim ben takımda gol atacak adam göremiyorum

yektakurtulus
24.09.2011, 17:09
3puandan ziyade iyi ve umut verici oyun izlemek istiyorum

Necmi6161
24.09.2011, 17:12
3-0 alacaz diyenler kimin gol atacağını yazabilirlermi nitekim ben takımda gol atacak adam göremiyorum

3-1 biter,

goller halil(2) burak , shelton

bordo61
24.09.2011, 17:17
3-1 biter,

goller halil(2) burak , shelton

Bilmediğimden soruyorum Halil hayatında kaç maçta 2 gol birden atmıştır.

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 17:19

Sezer-Barış-Yumlu :D

Ahmet F. Zengin
24.09.2011, 17:20

İyi Halil Hayatında Gol Attı mı Demedin ..

pReN@_61
24.09.2011, 17:26
Yenelim de liderle puan farkını 5'e indirelim.

bordo61
24.09.2011, 17:26
İyi Halil Hayatında Gol Attı mı Demedin ..

Yok demem merak etme.

Elimin altında google var açar bakarım :)

Mesela geçen sene 25 maçta 3 gol atmış

bordo61
24.09.2011, 17:27
Bu arada ben isterim ki 3 değil 5 tane atalım .

Ama takım için gol konusunda ümitli değilim.

Mollasalihoğlu
24.09.2011, 17:29

Halil Altıntop'un 1'den fazla gol attığı resmi maçlar aşağıda verilmiştir.

08-09 FC Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach 3 : 1 (2)
06-07 FC Schalke 04 - 1.FSV Mainz 05 4 : 0 (2)
05-06 1.FC Kaiserslautern - MSV Duisburg 5 : 3 (3)
05-06 1.FC Köln - 1.FC Kaiserslautern 2 : 3 (2)
05-06 1.FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 3 : 3 (3)
05-06 1.FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 3 : 2 (3)
05-06 1.FC Kaiserslautern - Borussia Mönchengladbach 3 : 0 (2)
05-06 1.FC Nürnberg - 1.FC Kaiserslautern 3 : 2 (2)
02-03 Rot-Weiss Essen - SG Wattenscheid 09 0 : 4 (2)
01-02 SG Wattenscheid 09 - Holstein Kiel 5 : 2 (3)
01-02 SG Wattenscheid 09 - Dresdner SC 5 : 4 (2)

Fatih
24.09.2011, 17:29
1-0 bizim olacak bir skor değildir arkadaşlar kendinize gelin.:)

Samet Yildirim
24.09.2011, 17:30
1-0 olsun bizim olsun...

Oğuzhan
24.09.2011, 17:32
1-0 olsun bizim olsun...

1-0 olursa bizim olmuyor işte 2 yi bulmak lazım attıktan sonra.

MaDDoX_61
24.09.2011, 17:36
Süleyman Hurma : "Şimdi de çıkıp konuşsana Aykut hoca? Şimdi de demeçler versene?"

Samet Yildirim
24.09.2011, 17:38
1-0 olursa bizim olmuyor işte 2 yi bulmak lazım attıktan sonra.

lafin gelisi diyorum :)

bordo61
24.09.2011, 17:38
Halil Altıntop'un 1'den fazla gol attığı resmi maçlar aşağıda verilmiştir.

08-09 FC Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach 3 : 1 (2)
06-07 FC Schalke 04 - 1.FSV Mainz 05 4 : 0 (2)
05-06 1.FC Kaiserslautern - MSV Duisburg 5 : 3 (3)
05-06 1.FC Köln - 1.FC Kaiserslautern 2 : 3 (2)
05-06 1.FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 3 : 3 (3)
05-06 1.FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 3 : 2 (3)
05-06 1.FC Kaiserslautern - Borussia Mönchengladbach 3 : 0 (2)
05-06 1.FC Nürnberg - 1.FC Kaiserslautern 3 : 2 (2)
02-03 Rot-Weiss Essen - SG Wattenscheid 09 0 : 4 (2)
01-02 SG Wattenscheid 09 - Holstein Kiel 5 : 2 (3)
01-02 SG Wattenscheid 09 - Dresdner SC 5 : 4 (2)

Bayağı varmış Metin abi sağol

11 Maç kariyeri boyunca ben bu kadar beklemiyordum :)

Mollasalihoğlu
24.09.2011, 17:39

Çoğu da bir sezon içinde. 10 milyon'a alamazdık herhalde o sezon :)

mawro61
24.09.2011, 17:40
takım henüz oturmadı bence. 3-4 maç takım olmak için yeterli değil. herşeye rağmen en iyi futbolu oynayan takımlardan biriyiz.
benim gözledeğim sahada daha organize top oynayan Trabzon başta olmak üzere,bursa,eskişehir,antalya ve skora yansımasada manisa.
bizim sorunumuzda hücum futbolu oynayamıyor oluşumuz. yıllardır hep böyledir. zoraki 1-2 gol atarız.bu yılda değişen fazla birşey olmaaycak kanımca.
asıl sorunumuz ise taraftardır. Trabzonsporun yeterince taraftarı yok!!
geçen yıl 33.hafta maçına bakın. o maçta bile tribünde boşluk vardı. (şampiyonluğa giden ve liderle aynı puana sahip takımın evindeki son maçı)
demek ki olayın ekonomi ile,takıma soğuma ile veya takımın puan kaybı ile alakası yoktur.yakında tipik bir kayseri olacağız. takım fena değil yeterince gönülden destekleyen var. ama futbola ve taraftarlığa ilgi yok gördüğünüz gibi.

Bunun yanında mevcut taraftar arasında da birlik olmayınca maçı izlemek çekilmez oluyor.
elini sallasan reise, başkana çarpıyorsun. ve her biri birer çete oluşturup maça gidiyor.
amaç takımı desteklemek değil!! amaç rakip gruptan daha çok göze batmak,adından daha fazla söz ettirmek, ve belki rant sağlamak.

Velhasıl nicelik olarak daha fazla taraftara ve nitelik olarak daha etkin bir eğitime ihtiyacımız var..

olcay_61
24.09.2011, 17:42
Süleyman Hurma : "Şimdi de çıkıp konuşsana Aykut hoca? Şimdi de demeçler versene?"
o niye şimdi konuşuyormuş!!!

Onur Civelek61
2-1 olsun bizim olsun diyelim bundan sonra :)

Devrim Arslan
en rahat macimiz olacak diyorum ve 2-0 alacagiz

kac mactir direkleri dovuyoruz eger bu macta da direkler olursa takimi komple hamama soksunlar :D

DeAgLeMaNyAq
En kötü başlangıç yaptığımız 2002 ve 2006 yıllarında bile 4.hafta sonunda mutlaka galibiyet almışız. Sadece birinci lige çıktığımız 74-75 sezonununda ilk galibiyetimizi 7.haftada alabilmişiz...

mawro61
24.09.2011, 17:43

Halili bırak sen Trabzonspor kaç maçta 2 gol birden atmıştır. geçen sezondan bu yana.

eminim halilden fazla değildir.

Adem Erdoğan
24.09.2011, 17:47
3 diyorum..

MaDDoX_61
24.09.2011, 17:47
o niye şimdi konuşuyormuş!!!

dün akşam şemsiye açılmayınca konuşuyor işte

Fatih
24.09.2011, 17:49
3 diyorum..

Artırıyorum 4 diyorum.:)

Adem Erdoğan
24.09.2011, 17:51
Artırıyorum 4 diyorum.:)

Geç kaldın, açık artırma çoktan kapandı. Başka maça artık.:)

Emirhan Yazıcı
24.09.2011, 17:53
Volkan-Pawel-Burak Mutlaka Oynamalı

Sapara-Colman-Aykut veya Eren..

ccd6167
24.09.2011, 17:55
lille macı ne zaman satısa cıkıyor var mı bılgısı olan

ccd6167
24.09.2011, 17:57
celustska ....gıray...mustafa....cech
volkan.....aykut...colman....adrian.
.........burak....pawel...

olcay_61
24.09.2011, 17:58
dün akşam şemsiye açılmayınca konuşuyor işte
hiçbirinin o şerefsiz fenerden farkı yok..

MaDDoX_61
24.09.2011, 17:58
Kayserispor'lu oyuncu Ömer Şişmanoğlu, G. Hiddink tarafından A milli takıma davet edildi

Necmi6161
24.09.2011, 18:17

aslında haklısın, bize halil falan çok lüks .

ergin keleş, umut , isaac tercihimdir.

Berkan
24.09.2011, 18:23
Son 10 dk gol yemesinler başka bir şey istemiyorum.

Bdeniz_61
24.09.2011, 18:25
Umarım golü attıktan sonra geri çekilmeyiz.2 yap 3 yap çekil.Yok defans yapabilsek neyse defans yapamıyoruz.

FC-ST-PAULI-61
24.09.2011, 18:34
Kayserispor'lu oyuncu Ömer Şişmanoğlu, G. Hiddink tarafından A milli takıma davet edildi
St Pauli de bile ilk 11 de degildi.Baska Oyuncu yok sanki,Halili cagirmaliydi.

Bülent AKBULUT61
24.09.2011, 18:36
bende 5 diyorum şaka yapmıyorum bugun patlama fazlasıyla yapacağız

MaDDoX_61
24.09.2011, 18:39
St Pauli de bile ilk 11 de degildi.Baska Oyuncu yok sanki,Halili cagirmaliydi.

anlamakta zorluk çekiyorum hinndik ve ekibini,bakalım başka kimler çağrılacak fenevden caner'i kesin alır bu adamlar

Barış Burak
24.09.2011, 18:45
yorgunuz gardaşlar:)

Allahın izniyle kazanacağız,maçlardan sonra çok sinirli oluyorum,ama inanıyorum ki bunlarda bir hayır var.

bu maçtada hakkımızda hayırlısı:)

yektakurtulus
24.09.2011, 18:45
taraftarimiz az evet ama cogaltiyoruz.
almanyada kaliyoruz ve besiktasli komsumuz var
cocugunu trabzonsporlu yaptik
forma sözü vermisti babam 7yasindaki cocuga eger ts´li olursa....
sayimiz arti bir oldu:)

Furkan S.
24.09.2011, 18:46
TRABZONSPOR: Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Ferhat, Sapara, Zokora, Volkan Şen, Alanzinho, Pawel Brozek, Burak

SEDAT
24.09.2011, 18:47
- Yine rüyalar görmeye devam , maça hızlı başlarız , golü buluruz sonra yaslanırız , ha bulamazsak stad'daki çoşku azalır ilk yarı böyle biter , ikinci yarı hafiften artar sesler sonra 61.dakika kutlamaları , sonra ortasaha mücadelesi Karabük kapanır tabi sövmeye devam , dakikalr geçer stres artar tribünlerden ıslık sesleri yükselir dakika 83. Karabük defansı hazırlıksız yakalar ve 0-1 selamün aleyküm ...

biltrabzon
kadro aciklandi yine sacma sapan bir onbir.Tamamen Lille maci düsünülmüs,olasi bir puan kaybinin bahanesi simdiden hazir galiba.

ONUR BEKAR
şu pawele niye şans verilmiyor bedava mı oynuyor bu adam, bir tarafı mı kırık, bir oynatın adamı ya, bekle 4-5 maç ondan sonra 80. dakikada oyuna al ee ne yapsın bu adam size..

MaDDoX_61
Karabukspor maci 11imiz: Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Ferhat, Sapara, Zokora, Volkan, Alanzinho, Pawel, Burak

Serdar A
24.09.2011, 18:48
İlk 11 belli mi ?

Koray
Kadroyu beğendim Lille maçı tabiki daha önemli şu kadromuzun dahi Karabük'ü darma dağın etmesi lazım.

61_Hasan_69
Takimimiz Karabukspor macinda Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Ferhat, Sapara, Zokora, Volkan, Alanzinho, Pawel, Burak onbiriyle mucadele edecektir.

yektakurtulus
TRABZONSPOR: Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Ferhat, Sapara, Zokora, Volkan Şen, Alanzinho, Pawel Brozek, Burak

yektakurtulus
24.09.2011, 18:49
sapara colman ikilisini görmek isterdim

Pshycologist41
24.09.2011, 18:50
Pawel alacak bu maçı kadro güzel ferhat hariç

Oğuzhan
Kadro güzel. En azından Ferhat ve Pawel'i görme şansı buluruz.

ONUR BEKAR

nerede yazıyor bu ben bulamadım da..

SEDAT
24.09.2011, 18:51
- Umarım Stad dolar ve çoşkulu bir seyirci olur umarım , o sürekli oturan maratona uyuz oluyorum adeta...

Serdar A
24.09.2011, 18:51
Zokora Sapara ikilisi .
Bu maç için sonucunu en çok merak ettiğim konu .
Heyecan verici bir ikili olabilir .

canibus
24.09.2011, 18:52

kaiserslauternde halil bundesligayi kasip kavurdu tek basina ayakta tuttu takimi, ondan sonra düsüs yasadi ne oldugunu kendisi bile bilmiyodur.

yektakurtulus
24.09.2011, 18:53
nerede yazıyor bu ben bulamadım da..

haber61.........

r9emre
24.09.2011, 18:53
Helal olsun Şenol Hoca'ya yapması gereken buydu.Hem daha aç futbolculara bir şans daha verip mücadele gücünü artırabilir hem Lille maçı bu lig maçlarının hepsinden daha önemli.Yemişim bu tiyatroda oynanan maçları.

SEDAT
24.09.2011, 18:54
- Alanzinho'nun Karabük duvarına çarpıp kaybediceği topları hayal bile edemiyorum...Nerde Eren Albayrak ? ondan sonra bizi niye tercih etmiyorlar , niye etsinlerki ...

Barış Burak
24.09.2011, 18:54
Valla hocaya bravo...

eskisi gibi şehrin homurtularını takmadığını gösterdi hoca,bravo hocam.

Allah yüzünü kara çıkarmasın inşaallah.Karabükün hücum hattına karşı dikkatli olmalı...

61_Hasan_69
24.09.2011, 18:55
umarım tüm stat TG ye ayak uydururda tribün baskısı neymiş görür herkez...

Barış Burak
24.09.2011, 18:56
solbekte ferhat yerine ereni tercih ederdim ben ama neyse bu da güzel:)

Serdar A
24.09.2011, 18:56
Sapara iyi başlarsa , hem Alan şu halde ilk 11'e girmeye devam edemez , hem de Adrian'ın üzerindeki baskı azalır .

Şu an için ideal üçlü Zokora , Colman ve Sapara .

Eren Karaahmetoğlu
24.09.2011, 18:57
Henrique sakat mı? İnşallah Lille maçında kadroya alınır. Colman da alınmamış. Dinlendiriliyor ama o belli ki. Bu arada Sapara'nın golü var. Olmadı asisti var.