PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Karabükspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Hami_41
22.09.2011, 22:18
Yanlış anlama, gülüşüm aceleciğine, heyecanına.

Bu sene play off'a şampiyon olarak gireceğimizi tahmin ediyorum.
Bu takım play off a bile girmese desteğim devam edicektir yeni takım zamana ihtiyacı varşenol hocanın krediside sonsuz...

Enes Başkaya60
22.09.2011, 22:19
Yanlış anlama, gülüşüm aceleciğine, heyecanına.

Bu sene play off'a şampiyon olarak gireceğimizi tahmin ediyorum.

Est.. abi...

Abi bu takım Playoff'a Şampiyon olarak girsin mesleği bırakmazsam adam değilim ben...

bariskaratas
22.09.2011, 22:19
:confused::confused::confused::confused::confused: :confused::confused::confused::confused::confused:

Mert Oğuzlu61
22.09.2011, 22:21
Hocayı tartışmaya gerek yok Yönetim acilen istifa etmeli yoksa çok daha kötüye gideceğiz Trabzon tarihinin en kötü takımlarından biri kuruldu hiçbir şey beklemiyorum ben inşallah bir an önce giderler...

lekesi hala temizlenmemiş şu b.ktan ligde 3 maç kazanamadık diye yönetim istifa etmeli öyle mi ? o kadar kolay değil bu işler, sadri şener den iyisini mi bulacağız adam sıradan anadolu takımı damgası yemiş kulübün başına geçti 3 senede büyüklerin başına bela olduk fb yi önce ülkeye sonra tüm dünyaya madara ettik her sene şampiyonluğa oynadık onun döneminde, yada kupa kaldırdık. yetmez mi ? bence yeter...

tamam takımda bir cacık yok adrian felan boş transfer havası vermekte hiç güven vermiyorlar ancak o kadarda vahim bir durum yok yani bu sene yine sonuna kadar zirveyi kovalayalım en azından o heyecanı yaşayalım ek olarak CL dede sürpriz takım olup adımızı avrupaya duyuralım yeter.

Enes Başkaya60
22.09.2011, 22:24
lekesi hala temizlenmemiş şu b.ktan ligde 3 maç kazanamadık diye yönetim istifa etmeli öyle mi ? o kadar kolay değil bu işler, sadri şener den iyisini mi bulacağız adam sıradan anadolu takımı damgası yemiş kulübün başına geçti 3 senede büyüklerin başına bela olduk fb yi önce ülkeye sonra tüm dünyaya madara ettik her sene şampiyonluğa oynadık onun döneminde, yada kupa kaldırdık. yetmez mi ? bence yeter...

tamam takımda bir cacık yok adrian felan boş transfer havası vermekte hiç güven vermiyorlar ancak o kadarda vahim bir durum yok yani bu sene yine sonuna kadar zirveyi kovalayalım en azından o heyecanı yaşayalım ek olarak CL dede sürpriz takım olup adımızı avrupaya duyuralım yeter.

Senin görüşün kardeşim saygı duyarım....

TekfurÇayır 61
22.09.2011, 22:25
Est.. abi...

Abi bu takım Playoff'a Şampiyon olarak girsin mesleği bırakmazsam adam değilim ben...

Estağfurullah, adamsın tabii ki de.

Ne demişler, büyük lokma ye büyük söz konuşma.

Bence az biraz sabret, sonrasında konuşuruz kısmetse.

Zâten yönetimin 3 gün içinde değişecek hâli yok, hadi değişti diyelim, değişse de yeni transfer yapacak hâli yok.

Sabır.

Sibel
22.09.2011, 22:26
2 li diyaloglara girmeyeyim diyorum yaa sabııır yaa sabııır,düşünceye bak.
Ben de bunu diyecektim.
Ya Sabır...

Uğur Tüysüzoğlu
22.09.2011, 22:27
Yalvarıyorum 90 dk eziyet çektiren bir maç olmasın. Geçen yıldan beri yarı ömrüm geri gitti.
Bitsin artık bu çile. Bir farkla ilerleyen dklar istemiyorum. Dayanılmıyor valla dayanılmıyor.

Sen Bordo bağır ben yetişirim yine maratondan Mavi'ye renkdaşım.

Bu maçtan ciddi ciddi puan beklemiyorum galibiyette güvenmediğimden değil , sadece güzel futbol istiyorum.

Uzun süredir düşünüyorumda bir Sapara , Adrian'dan daha çok etki yapacak gibi malum sol kanatta harcandı ve kondisyonu iyi değil.

Her ne olursa olsun 2 kişi Avni Aker'deyim.

Dipnot: Yanlış mesajı alıntıladım sanki.

Enes Başkaya60
22.09.2011, 22:28
Estağfurullah, adamsın tabii ki de.

Ne demişler, büyük lokma ye büyük söz konuşma.

Bence az biraz sabret, sonrasında konuşuruz kısmetse.

Zâten yönetimin 3 gün içinde değişecek hâli yok, hadi değişti diyelim, değişse de yeni transfer yapacak hâli yok.

Sabır.

Tamam abi konuşuruz eyv....

fteotdgs
22.09.2011, 22:32
Senol Gunes, diger her seyi gectim, sadece gecen sene bizi sampiyon yaptigi icin (isterse hic vermesinler bize hakettigimiz kupayi, unvani. Biz gecen senenin sampiyonuyuz. O kadar.) su kadarcik krediyi hak ediyor . Senol hoca o kadar hakareti, saygisizligi hak etmiyor (hic kimse hak etmez de, orasi ayri mesele simdi. Benden kucuklere nacizane tavsiyem, insanlarin suratlarina soyleyemeyeceginiz seyleri ekran, klavye arkasina saklanip soylemeyin, yazmayin. Ayibini filan birak; bu sadece sizi kucuk dusurur.) Ote yandan hic kimse de elestirilmez, dokunulmaz degildir. Kisileri degil, eylemleri tartistigimiz muddetce herkesin fikrini karsilikli saygi cercevesinde paylasmasi her zaman iyidir. Elestiriden korkmayalim bu kadar.
Dun de yazdim, simdi de yazacagim. Senol hoca bu takimi takim yapamadi hala. Anormal artan mac trafiginin bunda buyuk payi var tabii. Tek tek bakarsaniz kesinlikle kotu bir takim degiliz. Ilk 4’e kalmamiz lazim diye dusunuyorum bu sezon. Ancak bir an once duzelmezsek tren kaciyor. Eminim Senol hoca da goruyordur bunu.
Umarim yarinki macla cikisa geceriz. Kazanmayi ogrenmek cok onemli. Gecen sezon oldugu gibi takim bir kere bunu kapti mi nice ortada olan mac gelecektir bize.

zaferyıldız
22.09.2011, 22:34
Yahu bu foruma girmek saka gibi bu aralar

Bu karamsar hava

Yonetim hadi neyse, senol hocayi tartismalar

Ben deliyim o zaman

Mutluyum arkadas takimimdan umutluyum

guveniyorum senol hocaya bu kadroya da inaniyorum

en cok merak ettigim?

senol gunesi elestirenler ,gecen yil bu takima 82 puan aldiracak baska bir hoca biliyorlar mi?

Sacit
22.09.2011, 22:34
bu hafta galibiyet hasretine son vereceğiz inşallah..
haftalar ilerledikçe ve futbolcular da fazla maç oynadıkça birbirlerine daha çok alışacaklar

TekfurÇayır 61
22.09.2011, 22:35
insanlarin suratlarina soyleyemeyeceginiz seyleri ekran, klavye arkasina saklanip soylemeyin, yazmayin. [/QUOTE]

Bu sözü seviyorum.

ziyaretci
22.09.2011, 22:36
Golu arayan golu bulur... sonuc olarak Golu arayan takim 90 dk biz olursak her 6 macan 5 ini kazanarak cikariz... ama 3 macta oldugu gibi zaman gecirmek icin topla 5 6 pas yapip geri kalecimize oradanda sisirerek topu rakibimize verirsek onumuzdeki maclara bakmaya devam ederiz

Sibel
22.09.2011, 22:37
Sen Bordo bağır ben yetişirim yine maratondan Mavi'ye renkdaşım.

Bu maçtan ciddi ciddi puan beklemiyorum galibiyette güvenmediğimden değil , sadece güzel futbol istiyorum.

Uzun süredir düşünüyorumda bir Sapara , Adrian'dan daha çok etki yapacak gibi malum sol kanatta harcandı ve kondisyonu iyi değil.

Her ne olursa olsun 2 kişi Avni Aker'deyim.

Dipnot: Yanlış mesajı alıntıladım sanki.
Ben de maratondayım. Keşke her birimizden yüzlerce ses çıksa da yıkılsa o stad.
İnşallah güzel bir maç olacak, inşallah.

61_Hasan_69
22.09.2011, 22:38
Sığmayruk

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150314999371137

TekfurÇayır 61
22.09.2011, 22:39
Arkadaşlar İstanbul takımlarının futbolcuları gece hayatından vazgeçmez.

Bu senenin maç temposu gece hayatı ile birlikte yürümez.

Onlar düşerken biz çıkacağız, sabır.

Gökhan KAN
22.09.2011, 22:40
Koyar geçeriz. Ajda Pekkan..:)

Uğur Tüysüzoğlu
22.09.2011, 22:42
Millet bizi parçalamaya çalışıyorken , biz yine tuzağa düşüyor (sinirimize yenik düşüyoruz) Türkiye'de Şenol Güneş'den üstün T.D olmadığına hem fikiriz hemen hemen verdiği emekleride göz önüne bulundurursak vazgeçilmezdir.

Hoca asla bu vazgeçilmezliğini vurdum duymazlığa lakayitliğe vurmadı ben biliyorum ki şu sıralar en üzgün Hocam'dır insan bu makine değil hata yapar düzelecekdir.

Galibiyet alamayınca bende açamıyorum gazeteleri spor programlarını futbol konuşamıyorum herkezi anlıyorum ama biraz emeğe saygı ve sabır olsun lütfen iyi olacakdır iyi.

mawro61
22.09.2011, 22:43
90 dk skor ne olursa olsun gol ararsak her takımı yeneriz.
ama 1-0 a yatmak bizim için risk. daha cesur oynamalıyız. 1-0 olduğunda maç alabilmemiz için üstünlük sayısını 85. dk'dan sonra atmalıyız ki gol yemeden maçı bitirelim. olurda ilk 30dk içinde gol bulursak işimiz çok zor.
takımımıza başarılar.

Uğur Tüysüzoğlu
Ben de maratondayım. Keşke her birimizden yüzlerce ses çıksa da yıkılsa o stad.
İnşallah güzel bir maç olacak, inşallah.

İbb maçında seninde dikkatini çekmiştir o zaman Trabzonlu Gençler sayıca üstünler biraz akıllı olursalar tek ses olayını yapabilecek güçteler şimdi sanki.

61trabzonomer
Koyar geçeriz. Ajda Pekkan..:)

o parça öylemiydi yaa :p

Karabükte bir cernat var bir forvetleri shelton mudur nedir o, bu 2 sini tutarsak gol atmaları çok zor, biz gol atalım yeter ve mümkünse 2 tane olsun :)

MARVEL
22.09.2011, 22:44
Buradasın: Ajansspor.com » Futbol» Spor Toto Süper Lig
"Yenilsen de, yensen de.."

Bursasporlu taraftarlar, Beşiktaş maçının 2-1 kaybedilmesine karşın futbolcuları tribünlere çağırarak alkışladı.

Bursaspor taraftarı şampiyon olduğu senede aynı şeyi yapmıştı yenildiği maçlarda...

Sacit
22.09.2011, 22:44
Hadi yakalım bi meşale maçın atmosferine girelim !

:meşale2: :atki: :sevinç2:

uzunismail
22.09.2011, 22:49
Ben artık şöyle bişey düşünmeye başladım..

Facede, haber61de ve bu forumda çok ciddi Trabzonsporlu görünüp, sadece ortalığı karıştırmak isteyen, fenerliler var...

Ciddi araştırmalar içindeyim, teşhir edecem onları yakında,,

Sizin inadınıza Trabzonspor, isterse bu sezon bütün maçlarında yenilsin..

Mağlubiyet bile onunla güzel.... Herşey onunla güzel...

Sacit
22.09.2011, 22:54
Stadda görelim bunları:rolleyes::D

benim elimde olsa stad da yakacam da olmuyor :rolleyes:

AYYILDIZ
22.09.2011, 22:55
Adam gibi oynayip 3 puani 3 golle alacagiz insallah.Artik yukselise gecme vakti geldi.Cumartesi gununu iple cekiyorum.

Sibel
22.09.2011, 22:57
benim elimde olsa stad da yakacam da olmuyor :rolleyes:
Herkes böyle düşünüyor kimse atağa geçmiyor.:rolleyes:
Birlikten kuvvet doğar.:)

E. Okan Bülbül
22.09.2011, 22:58
Takımımıza güveniyorum.Gereken dersi çıkartmışlardır hepsi tecrübeli oyuncular.Allah utandırmasın.Şeytanın bacağını kıracağız inşallah!

yakın
22.09.2011, 22:59
Karabük'ün bu yıl kötü olduğunu duydum. Yine de maça asılacaklardır. Eğer taraftarımız maç sonuna kadar "hep destek tam destek" derse, bu maçı alırız.

Sacit
22.09.2011, 22:59
Arkadaşlar İstanbul takımlarının futbolcuları gece hayatından vazgeçmez.

Bu senenin maç temposu gece hayatı ile birlikte yürümez.

Onlar düşerken biz çıkacağız, sabır.

bu durum için hep bi ümidim var, yani gece hayatında kaybolsalar, sahada uyusalar.. guti, bunların başını çekiyor diğerlerinide alsa alkol komasına girseler..

Ustaalioğlu
22.09.2011, 23:00
Hoca gitsin, yönetim gitsin, yok topçular gitsin diyen arkadaşlar...
Bekara karı boşamak kolay, kendileri mi geleceklermiş gidenlerin yerine...
Hangi değişiklik yaramış bugüne kadar Trabzonspor'a, Şenol hocayı 2. oldu diye gönderip yerine gelen şampiyon mu yaptı, bu yönetimden önceki 10 yılın istatistiklerine bir baksın kolay karı boşayan arkadaşlar, değil şampiyonluk vs, istanbul takımlarına karşı kazanılan 3-5 maçtan fazlası yok, sivasa karşı bile malubiyet sayımız daha fazla...
Allah yönetimden de şenol hocadan da oyunculardan da razı olsun, geçen yıl şike-teşvik etkenlerine rağmen şikeci takımla aynı puanı aldık, türkiye kupası kazandık, süper kupa kazandık, interi yendik...
ligde de düzelecek inşallah, her maçta boş kaleye kaçırıp son dakka golü mü yiyeceğiz...

UtopyaTs
22.09.2011, 23:01
Bugünde gösterdi ki hiçbirşey için geç değil Karabük maçıyla çıkışa geçiceğiz inşallah.Daha kimler nelerde puan kaybedicekkk hey gidddiiii.

FC-ST-PAULI-61
Cernata Dikkat etmeliyiz.Bizde görmek isterdim onu.

Cem Akyüz
Bu maç ile ligdeki çıkışımız başlar.Sıkıntı yapacak bir durum yok.

uzunismail
22.09.2011, 23:03
Cernata Dikkat etmeliyiz.Bizde görmek isterdim onu.

Cernat oynuyor mu bilmem ama Trabzonsporda benimde görmek istediğim oyunculardandı..

Ustaalioğlu
22.09.2011, 23:04
aynen...
çıkışımız başlar, taraftar kendine düşeni yapsın, maça gitsin, ts klub ürünü alsın, dergiye abone olsun, üyelik aidatını ödesin...

matrix5782
22.09.2011, 23:05
Desteklememiz Lazım, Moral ve Motivasyona İhtiyaçları var.Eksik Aksak Hususlar var Ancak Eleştri Boyutunu iyi Ayarlamalyız.Takıma Gerekli Zamanı vermeliyiz.Herşey istediğimiz gibi olmuyor.Şuan Yapacak Pek bir şey de Yok.O Yüzden Destek Şart..

Sibel
22.09.2011, 23:07
:sevinç::sevinç:

Fatih
22.09.2011, 23:09
Farklı galibiyet bekliyorum bu sefer olacak.

61trabzonomer
22.09.2011, 23:13
eskiden rüya falan görenler olurdu yok mu öle bişeyler konuyu biraz değiştirelim :)

Musto'
22.09.2011, 23:14
Vakit kazanma vaktidir.
Vakit destek vaktidir.

Uğur Tüysüzoğlu
22.09.2011, 23:17

Farklısında öte güzel futbol beklemeliyiz bence.

İnter 2. yarısı gibi bu bizi canlandırır işte.

Uğur Tüysüzoğlu
22.09.2011, 23:20
Çılgınlar neden oraya gitti anlamış değilim. Gerçekten sesleri hiçe gidiyor.

Nedenini bilemiyorum tek ses olana kadar grup olayını bırakmıştım o yüzden hiç birinden haberim yok :)

Burçak
22.09.2011, 23:22

olmazsa daha gözükme buralarda bi süre :)

Fatih
22.09.2011, 23:26
olmazsa daha gözükme buralarda bi süre :)

Samsun maçını rahat alırız dedim olmadı bu son şansım:)

limpb82
22.09.2011, 23:26
karabük maçı için anca beraberlik alırız gibime geliyor...haydi trabzon yüzümü kara çıkartta yüzümüz gülsün :)

AYYILDIZ
22.09.2011, 23:33
Su mac gelse de artik galip gelsek.Ligde galibiyet lazim.Ilk4e girmeliyiz ne olursa olsun.

Oğuzhan
22.09.2011, 23:35
Allah'ım sen üzerimizde ki şanssızlığı yok et, futbolcularımıza yardım et.

kral 61
22.09.2011, 23:43
byilmaz17 (http://twitter.com/#%21/byilmaz17) Burak Yılmaz

Karabük maçını taraftarımızın büyük desteğiyle kazanıp seri yakalamak istiyoruz...

batugol
22.09.2011, 23:44
çıkış maçımız olacak

Fatih Özkan
22.09.2011, 23:45
Bu yazıyı okuyunda kendinizden utanın...utanın derken utanması gerekenler utansın,gerçek taraftar üstüne almasın...http://www.karadenizgazete.com.tr/default.asp?baslik=TRABZONSPORUN-YANINDA-OLMAK&p=haber&id=10490

ftunsal
22.09.2011, 23:47
manisa maçı laubalilik dolasıyla geçen sezonun tekrarı oldu..tarih bile aynıymış 17 eylül ilgnç.

gs-ibb maçını seydedince ibb ye ilkkez yeniliriz diye düşünmüştüm. 45.-70. dakikalar arası oyun iyiydi ama malesef olcağına vardı.

gs -samsun maçını seyrdince samsun takımı bizi dağıtır diye düşünmüştüm.ilk yarı fen değildik.ama ikinci yarı mahkum oynadık .belki dağıtamadılar ama aciz futbol oynamamıza sebeb ouyun ortaya koydular..

sivas-gençler-gs maçında seyrettiğm karabük bize rakip olamaz.4. lig maçında ilkkez galibiyet için umutluyum..

Mesut
22.09.2011, 23:47
Karabükspor taş gibi takım dikkat etmek lazım Cernat ve forvetleri etkili

Fatih Özkan
22.09.2011, 23:49
TRABZONSPORUMUZ İNTERİ deviriyor eee ne oluyor?stadda 5 bin kişilik boşluk..re-za-let....sonra samsunla berabere kalıyor şenol istifa yönetim yaylan..çüşşş diyorum çüşş..ohaaa.ohaaaaa...kendinizden utanın haddinizi bilin.ulen beee..adamlar hırsız başkanlarına çirkef takımlarına sahip çıkıyor sadece kadınlarla 40 bin kişlik taraftar yapıyor ERKEK taraftarlarımız ancak bizim takıma küfrediyor..hadi oradan be soğan erkekleri...hafta sonu paşa paşa adam gibi o stada gidelim AVNİ AKERİ DOLDURALIM..TEMELİN DEDİĞİ GİBİ NE VERDUNUZDA NE İSTEYSİNUZ?önce taraftar olun...

Fatih Özkan
22.09.2011, 23:51
TRABZONSPORUMUZ İNTERİ deviriyor eee ne oluyor?stadda 5 bin kişilik boşluk..re-za-let....sonra samsunla berabere kalıyor şenol istifa yönetim yaylan..çüşşş diyorum çüşş..ohaaa.ohaaaaa...kendinizden utanın haddinizi bilin.ulen beee..adamlar hırsız başkanlarına çirkef takımlarına sahip çıkıyor sadece kadınlarla 40 bin kişlik taraftar yapıyor ERKEK taraftarlarımız ancak bizim takıma küfrediyor..hadi oradan be soğan erkekleri...hafta sonu paşa paşa adam gibi o stada gidelim AVNİ AKERİ DOLDURALIM..TEMELİN DEDİĞİ GİBİ NE VERDUNUZDA NE İSTEYSİNUZ?önce taraftar olun...
O şeyimin kenarı taraftar gruplarınada bir çift lafım var..akordu bozuk keman gibi hepsi ayrı telden çalmasın..ayrıca tt..g..denen grupta ilk 10 dakika ne şeye hizmetse sessiz kalmasın..

sakaryalı54
22.09.2011, 23:53
karabükü 5 leriz bize rakip olamaz

ccd6167
23.09.2011, 00:07
MaclR 85 dk olsa blki lider olacsktin su anda.. Hala neyin elestirisini yapiyoruz..

Zaman elestri zamani degil dstek zamani

Karabuk maci ligi lillr maci cl icin onmli..

2 maci ustuste kazanirsak artk takimin guveni daha da artar

Allahini seven destek olsun

cyberentalpi
23.09.2011, 00:11
karabuk u yeneriz de
Trabzonspor a trabzon harici her yer trabzon.

tarihte bu kadar uyuyan takımına kostek olan trabzon olmamıstır

Armağan Dere
23.09.2011, 00:14
tarihte bu kadar uyuyan takımına kostek olan trabzon olmamıstır

Pardon takım mükemmel oynuyor da taraftar mı köstek oluyormuş...
Yapmayın takım ligi düşünmüyor bile..
Manisa'yı ve Samsun'u boğmalıydı bu takım..

r9emre
23.09.2011, 00:15
Bu maçı ya seve seve ya seve seve almak zorundayız.

Eğer bu maçta Adrian kesik yemez ise yazık ki ne yazık..

U.Sadıkoğlu
23.09.2011, 00:15
karabükü 5 leriz bize rakip olamaz

Şöyle yazmayın artık :D

Fatih Özkan
23.09.2011, 00:22
Abim benim hesapla rehin almış buraları :D

bahadır2561
23.09.2011, 00:31
40000 or... görsün bakalım küfür nasıl oluyormus. .

Maca gidecek arkadaslar rahat rahat küfür edin ceza meza yok. .

Eger ceza verirlerse de öbür maç yönetimimize söveriz( bu kadar pısırıklıga gerek yok)

pReN@_61
23.09.2011, 00:34
E kazanalım artık...

yavuzbaha
23.09.2011, 00:44
Ben Şenol hocamıza çok saygı duyan,onu çok seven bir Trabzonsporluyum...Ama teknik hoca olarak çok kurt bir hoca olduğunu,oyunun seyrine göre değişik varyasyonları olan bir hoca olduğunu ve futbolcuları motive etmede ve ateşlemede çok etkili bir hoca olduğunu hiç ama hiç düşünmüyorum...Fakat enterasandır ne zaman Takımın başına gelse hep kafaya oynamışızdır,dolayısıyla eleştiremiyorum...bence bizim takım daha iyi oynayabilir,biyerlerde bişeyler var...artık silkinmenin,irkilmenin zamanı geçiyor...bu maç çıkış maçı olsun

------------------------TOLGA-----------------
CELUTSKA----MUSTAFA-----------GLO------CECH
--------COLMAN-------ZOKORA-----SAPARA----
-----------HALİL-------BURAK----ALANZİNHO--

yavuzbaha
23.09.2011, 01:00
40000 or... görsün bakalım küfür nasıl oluyormus. .

Maca gidecek arkadaslar rahat rahat küfür edin ceza meza yok. .

Eger ceza verirlerse de öbür maç yönetimimize söveriz( bu kadar pısırıklıga gerek yok)
...HERKES KARAKTERİNİN GEREĞİNİ SERGİLER... küfür ve sövme aciz insanların işidir ,gerek yok

sessizkral_1
23.09.2011, 01:24
Karabükspor taş gibi takım dikkat etmek lazım Cernat ve forvetleri etkili

malesef okadar puan kaybettikki bu mesajlara tepki bile veremiyorum

karabük taş gibi falan değil maçlarını izledim futbol adına bişi yok

eğer karabüğüde yenemeyeceksek hiçbirşey tartışmaya gerek yok

Ben takımımı sonsuz şekilde destekliyorum.Felaket tellalığı yapanlarada kızarım

Ancak bu maçı alamazsak umarım SUÇLU ŞENOL HOCA seçilmez.Yapılan transferlerde çok fazla etkinliği olduğunu düşünmüyorum çünkü.Yönetimin belirli menajerlerle çalışarak aldığı oyuncular.

Yunus Danışmaz
23.09.2011, 01:32
adrian ve serkan, kesik yesinler ARTIK daa, yeter yaa....

sessizkral_1
23.09.2011, 01:35
adrian lille maçında cezalımı ?

objek
23.09.2011, 01:45
Bu maca hangi kadro cikarsa ciksin fark etmez bu tip maclarda daha fazla gol pozisyonuna giren hep biz oluyoruz ama genellikle en cok kaciranda biz oluyoruz bu macta bos kalelere topu durtebilirsek sorun olmaz

Fatih ÇOLAK
23.09.2011, 01:49
Ligde 3 maçtır çokta iyi oynamıyoruz...Ama en az 3-4 çok net pozisyon yakalıyoruz...Bazılarını atamıyoruz, bazıları(3 maçta 5 yada 6 top direğe vurdu) da direklerde batlıyor...

Ama verdiğimiz ender ve saçma sapan pozisyonlarda gol yiyoruz...

Son maçta Ergün hayatında öyle gol atmışmıdır, artık attı...Yani ligde bir şanssızlıkdır gidiyor ama Inter maçında şanslı olan taraf bizdik, umarım bu maçta şanssızlık yakamızı bırakır, bir galibiyet şart oldu...Güzel oyun yavaş yavaş gelecek ama bir galibiyet şart...

anth
23.09.2011, 01:54
Celuska----Giray---Mustafa----Cech
Volkan----Colman---Zokora----Paulo
---------------Adrian--------------
---------------Burak--------------

Glo,Serkan, Halil dinlenmeli.

Sapara ikinci yarı girmeli, fiziksel eksikleri var sanırım.

GULER
23.09.2011, 02:52
Umarim futbolcularimiz artik ligi de ciddiye alirlar! Lakin puan kaybetme luksumuz kalmadi bu kotu baslangicla.

İskender Çakmak
23.09.2011, 07:27
galibiyet sart. ondeyken oyunu istedigimiz gibi sekillendiremiyoruz. Bunun icin kesinlikle Zokorayi kullanmaliyiz.

Filak61
23.09.2011, 07:39
Bu mactanda galibiyetle ayrilamazsak bizi gelecegimiz acisindan olumsuz etkileyebilir su maci alin üstünüzdeki az olan yükü kaldirin futbolcular.

Burhan Açıkgöz
23.09.2011, 08:57
Gerçekten şanssızlık mı dersiniz nazar mı dersiniz bilemem.
Bütün takım (özellikle yabancılar)bi banyo yapsın, ardından nazar duası ve kurşun döktürsünler.

dualarla çıkılsın maça.

Samet GÜVEN
23.09.2011, 09:04
Bu maca hangi kadro cikarsa ciksin fark etmez bu tip maclarda daha fazla gol pozisyonuna giren hep biz oluyoruz ama genellikle en cok kaciranda biz oluyoruz bu macta bos kalelere topu durtebilirsek sorun olmaz

en güzel yorum...

sabah fotomaçta okudum, şu anda bir takımla birlikte ligde en fazla gol posizyonuna giren takımmışız!. bu oyunla... gerçekten şans ve az biraz beceri lazım. o da olacak inş.

Faik Yılmaz
23.09.2011, 09:04
Allah aşkına şu Serkanı kadroya almayın bu maçta.....

Süleyman50
23.09.2011, 09:06
kazanmaktan başka çaremiz yok, seri galibiyetlere başlamalıyız...

hamdi_61
23.09.2011, 09:11
---------------tolga--------------
celustka---giray---zokora---ferhat
--------colman----sapara---------
--------------adrian--------------
------burak------------halil-------
-----------henrique---------------

Bu kadroyu da deneyebiliriz.

Mert Pasa
23.09.2011, 09:39
maclar 85dk da bitse 7 puandaydik,herseye ragmen.Futbolda bu da var o yuzden fazla uzulmemek lazim.

Bir cikis macina ihtiyac var,o da bu olsun insallah.

Ayrica bu sene bu yogun programda biz de dahil kimsenin kolaylikla uzun seri galibiyetler alabilecegini dusunmuyorum,kendimizi gecen seneki puanlari dusunerek de strese sokmayalim

İskender Çakmak
23.09.2011, 09:47
Hoca serkan'i oynatacak mi bakalim? Biraz dinlendirmesi lazim Serkan'i.

Ömer Faruk61
23.09.2011, 09:56
Hakem m.kamile abitoğlu en nefret ettiğim hakemlerin başında.Bu adamdan nefret ediyorum!!!!

Telha TANYILDIZI
23.09.2011, 09:59
muhtemelen yenileceğimizi düşünüyorum hoca lille maçını düşünüyor şampiyonlar liginin telafisi yok

Gurpas
23.09.2011, 10:05
artık kazanmalıyız... btti...

Mert Pasa
23.09.2011, 10:21
Ben artık şöyle bişey düşünmeye başladım..

Facede, haber61de ve bu forumda çok ciddi Trabzonsporlu görünüp, sadece ortalığı karıştırmak isteyen, fenerliler var...

Ciddi araştırmalar içindeyim, teşhir edecem onları yakında,,

Sizin inadınıza Trabzonspor, isterse bu sezon bütün maçlarında yenilsin..

Mağlubiyet bile onunla güzel.... Herşey onunla güzel...

ben bu hisse internet gazetelerinin haber alti okuyucu yorumlarinda kapiliyorum.

Sanki bir grup insan hayali isimlerle kayitlar yapip Trabzonsporlu olup,acayip yorumlar yapiyorlar,bunlar ya Fenerli ya serefsiz(ikis de ayni sey gerci ya)Gercek hayatta bu tipler artik daha da bilinclenen genclikle azalmaya basladi ama internette binlerce hayali adam dolasiyor.

Senolu elestir,kus hatta kiz ama Senol istifa diyen diyebilen insanlara donup bir daha bakarim ben,noliy diye

Ilelioglu
23.09.2011, 10:23
Hakem m.kamile abitoğlu en nefret ettiğim hakemlerin başında.Bu adamdan nefret ediyorum!!!!

Aynen bende.

Mesut
23.09.2011, 10:30
Abitoğlu'nun hakemliğini bende beğenmıyorum

Mesut
23.09.2011, 10:35
---------------tolga--------------
celustka---giray---zokora---ferhat
--------colman----sapara---------
--------------adrian--------------
------burak------------halil-------
-----------henrique---------------

Bu kadroyu da deneyebiliriz.
Henrique'nın sahada serbest oynaması gerek bir oyuncu bir alana sıkışık kaldımı etkili olamıyor

---------------Tolga------------------
Celustka----Giray--Yumlu--------Cech
-------Colman-Aykut-Sapara----
--------------Henrique---------------
---------Burak----------Halil-------------

worldmaster
23.09.2011, 10:54
Ben de Colman Aykut Sapara orta 3'lüsü istiyorum. Zokora S.O.S veriyor.

ahmetkk
23.09.2011, 10:54
Ya arkadaşlar dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama maç 1-0 oldumu futbolcular maçı kafalarında bitiriyor. 2. golü düşünmüyorlar 85 ten sonra yiyincede birşey olmuyor. En büyük sorunumuz bu bence birde zokora sanki TSL i küçümser gibi oynayıp çok basit top kayıpları yapıyor ama avrupa maçlarında hiç böyle değildi.

UĞUR DURTAŞ
23.09.2011, 10:57
-----------------------------------
karabük maçına futbolcular ısınmadan sonra formalarını giyip sahaya çıkarken
lig fiktrürünü bütün futbolcuların göreceği şekilde taktik tahtasına yansıtmak galibiyet için yeterli olur kanısındayım.
-----------------------------------

Mesut
23.09.2011, 10:58
Ben de Colman Aykut Sapara orta 3'lüsü istiyorum. Zokora S.O.S veriyor.
Kesinilkle katılmıyorum Zokora'nın dinlenmesi gerek adam nerede açık varsa oraya yardıma gidiyor oda bir insan makine değil :)

UĞUR DURTAŞ
23.09.2011, 11:00
tolga
celuska,glo,giray,cehc
volkan,sapara,colman,zokora
burak,halil

ahmetkk
23.09.2011, 11:04
tolga
celuska,glo,giray,cehc
volkan,sapara,colman,zokora
burak,halil

Bence zokora yerine halil oynamalı ilerde burak ın yanında ise pawel e şans verilmeli milli maçta gollerini atıyor ve güzel takipler yapıyor artık ondan da faydalanmalıyız

MahmutHSO
23.09.2011, 11:09
Adrian,Sapara,Henrique,Alanzinho forvet arkası tipte oyuncular.Bunlardan sol açık yaratmaya çalışmak çok abes ve bu adamlar kanatlarda oynayınca acayip sırıtıyorlar ve berbat oynuyorlar.Kanat oyuncuları,defansa da yardım etmek zorunda ama bunlardan birisi kanatlarda oynadığında,sürekli o kanattan sos veriyor defansımız.Samsun maçında Adrian rezalet futbol oynadı.Şenol Hoca derhal bu konuda bir çözüm üretmeli.

barisb
23.09.2011, 11:11
maçlar 85'de bitseydi şimdi 2 değil 7 puandaydık. inşallah şu tembelliğimizi üzerimizden atarız.

Şanlıbayrak
23.09.2011, 11:53
adrian ve pawel'i birlikte denesek bir maçta,milli takımlarında uyumlu görünüyorlar..

Ömer Faruk61
23.09.2011, 12:02
adrian ve pawel'i birlikte denesek bir maçta,milli takımlarında uyumlu görünüyorlar..

Abi Tek Hayalim :)

Kara Mert61
23.09.2011, 12:03
Zokoro sürekli defansın arasına giriyor.Colman da İnter maçı dışında çok formsuz.Böyle olduğundan dolayı top bizde kalmıyor ve olgun ataklar geliştiremiyoruz.Takımın asıl sorunu bu bölge bence.

Murat TONBUL
23.09.2011, 12:10
İnşallah kazanırız. Artık kendimize gelmemiz lazım. Takım kazanmayı unuttu. Bu şanssızlığı kıralım artık...

Ömer Faruk61
23.09.2011, 12:18
Zokoro sürekli defansın arasına giriyor.Colman da İnter maçı dışında çok formsuz.Böyle olduğundan dolayı top bizde kalmıyor ve olgun ataklar geliştiremiyoruz.Takımın asıl sorunu bu bölge bence.

Colman ve Zokora ya eleştiri doğru mu görüyorum? :rolleyes: Colman daha ne yapacak arkadaş??

Emirhan Yazıcı
23.09.2011, 12:32
Ya Nedir Bu Karamsarlık Nasıl Bir Taraftarlık Bu Puan Kaybedersin Evet Gayet dogal Bir Olay Kaybedılen Puanlar En azından Ilk Haftalar Olsun

Barca,Madrid,Dortmund,Marsilyai,Milan,İnter,Galata saray,

Hangisi Puan Kaybetmedi Veya Lige İyi Başladı

Biz Puan Kaybedıyoruz Ama Sene Sonunda İlk 4 İçinde Olacagız 1.olsakda Farketmez Cünki Play-off War,4.Olup Paly Offda Champıon Olmayı Tercih Ederim...Lütfen Takımının Arkasında Dur Ve Sakın Şenol Gunese Laf Soyleme

Büyük Trabzonspor Taraftarı...

Gelelim Maca Emenike Gitti Daha Kalitelisi Shelton Geldi Ki Bizim Defansı Cok Zorlucak Buna Eminim..

Bu Mactan Sonra Lille Oynuyacagız Bir Kac Oyuncu Dinlendirilebilir..Benım Kadro tercihim Genclere Dayalı Dinamik Bir Kadro:

...........................Tolga.................. ........

Serkan...............Giray..............Mustafa... ...........Cech.....

.........................Sapara................Col man..............
........................................Eren...... ................

Burak.....................Pawel................... .............Volkan

Erene Bu Mac Mutlaka Sans Verilmeli Ve Pawele

Yedekler:Zokora,Sercan,Aykut,Halil,Henri,Zeki

Telha TANYILDIZI
23.09.2011, 12:34
asıl sorun topu alver yapamıyorum oyuncularımız saha içinde aktif oyunda hareketsizler bu sebepten dolay pas hatası çok olur ve baskıyı kıramıyoruz ortasahada oyuncularımız top bizdeyken yerlerinde beklememeli aktif ve hareketli olmalılar bunu yapmaya çalışan bir tek çetluska

Burhan Açıkgöz
23.09.2011, 12:55
Abi Tek Hayalim :)

bence de birlikte oynasınlar

Emirhan Uludüz
23.09.2011, 13:04
Artık pawel oynasın. Yada gönderelim numunelikmi aldık bu oyuncuları.

Mehmet Cihan Kocaman
23.09.2011, 13:07
biletler satışa çıktı mı?

Onur Civelek61
23.09.2011, 13:09
Lige konsantre olamıyoruz.Puan kayıpları şansızlığımız.Ama iştahlıda oynamıyoruz.Kısaca hakediyoruz puan kayıplarını.

fikriliman
23.09.2011, 13:09
Hadi artık puan kaybetmeyelim,İnşallah Yeneriz.

bkandil
23.09.2011, 13:11
Mustafa, Sercan, Aykut, Eren, Pawel, Barış A. ve CL de oynayamayacak olan Burak, Volkan bu maçta ilk 11 de başlayabilir bence, bu isimler ile alınacak olumsuz sonuç hiç umrumda olmaz.
Özellikle Manisa maçından bu yana her maçta (Manisa-Inter-İBB-Samsun) oynayan Zokora, Colman ve belki Serkan'a bir dinlenme fırsatı verilmesinden yanayım... Çünkü Lille maçında özellikle diri kalabilen Zokora-Colman ikilisine çok ihtiyacımız olacak.

Sefa
23.09.2011, 13:15
Futbolcular işin ciddiyetini artık kavramışlardır umarım.

Mehmet Cihan Kocaman
23.09.2011, 13:18
Ya 2 gündür biletleri soruyorum çıkmayacak mı arkadaş biletler ya.?
Sonra da stadın boşluğundan yakınmasın yönetim.

Şentürk
23.09.2011, 13:27

satışta arkadaşım.

VIP ÖZEL - 400.00 TL
VIP - 200.00 TL
KAPALI ORTA (B,C,F,G) - 100.00 TL
KAPALI KENAR (A,D,E,H) - 75.00 TL
MARATON B, C, F, G BLOKLAR - 50.00 TL
MARATON A, D BLOKLAR - 40.00 TL
MİSAFİR SEYİRCİ TRİBÜNÜ - 40.00 TL
MARATON E, H BLOKLAR - 30.00 TL

bkandil
23.09.2011, 13:28

http://web03.biletix.com/biletsec/MFDSF/ISTANBUL/tr

Mehmet Cihan Kocaman
23.09.2011, 13:30
e niye açıklama yapmıyor resmi site?

Sibel
23.09.2011, 13:30
Olası bir yenilgi ya da beraberlik durumunda taraftarımız çıldıracaktır. Bu maçı son kredi sayıp, kötüye de hazırlıklı olmak gerek.
Allah yardımcımız olsun. İnşallah 3 puanı alırız.

Murat Altun
23.09.2011, 13:35
Bu maçı kazanıp seriye başlayacağız umarım Ha aksi bir sonuçta olsa birşey değişmeyecek şerefli onurlu emin adımlarla 8 . şampiyonluk yürüyüşümüz devam edecek

Hele birde üstüne Lille li yenip kaymağını koydukmu tadından yenmez:)

Mollasalihoğlu
23.09.2011, 13:36
Tolga-Celutska-Glowacki-Mustafa-Cech-Zokora-Aykut-Volkan-Adrian-Henrique-Burak

hos_cocuk61
23.09.2011, 13:40
____________Tolga_____________

Celutska____Giray__Glowacki____Cech

_____________Zokora

____Sapara____________Colman

Volkan_______Burak_________Halil

Bende böyle bir kadro düşünüyorum.

kimyager
23.09.2011, 13:44
Tolga celu glo gİray cech zokora colman henrİque burak halİl volkan gÖnlÜmden geÇen ama hoca serkan dan vazgeÇmeyebİlİr volkan yerİne oynatabİlİr

Şanlıbayrak
23.09.2011, 13:45
____________Tolga_____________

Celutska____Giray__Glowacki____Cech

_____________Zokora

____Sapara____________Colman

Volkan_______Burak_________Halil

Bende böyle bir kadro düşünüyorum.

bence lile maçını düşünerek zokora,colman ve halil dinlendirilmeli.

ertuuu
23.09.2011, 13:47
volkan-burak-adrian banko oynar
colman/sapara veya zokora/aykut değişikliği yapılabilir
halil dinlendirilmeli
glowacki mümkünse oynamasın...

Mert Özsarı
23.09.2011, 13:49
Artık bitsin bu hasret. İlk yarıdan söyle 2-0 falan olsada rahat izlesek ya.

Asi Çaykaralı61
23.09.2011, 13:50
Haydi Trabzon'um İnşALLAH karabük engelini kayıpsız geçeceğiz :)

Legolas77
23.09.2011, 13:53
________________Tolga________________

Celutska_____Yumlu___Giray____Cech
____________Aykut____Barış A.

Volkan şen_____ Sapara____Eren

Burak Yılmaz

dakika 45 Eren (çıktı) Alanzinho (girdi)
dakika 60 Barış A(çıktı) Halil Altıntop (girdi)
dakika 75 Volkan (çıktı) Zokora(girdi)

oyunun sonlarında düşüyoruz zokora yı böyle bir zamanda sokarsak oyunu tutabilir burada mutlak 3 puan hedef olduğu icin varsaydım böyle değişiklikler oldu

________________________Tolga_________________

Celutska_____Giray____Yumlu_____Cech

Aykut____Sapara____Zokora

Alanzinho

Burak__________Altıntop
şeklinde bir taktiğe geçeriz orta sahayı da elini kolunu sallayarak geçemezler bu şekilde yine geri dönmeyen oyuncu olur muhtemelen alanzinho ve burak ileride kalır bence geride de acıklar vermeyip 3 puanı hanemize yazdırırız bu sefer .. nasıl olsa öne gececez

Ahmet F. Zengin
23.09.2011, 13:54
........................

hos_cocuk61
23.09.2011, 13:57
Bu maçta, golu atıp üzerine yatma hastalığından vazgeçeriz inşallah. ilk golden sonra 2'yi 3'ü aramalıyız.

Ömer Faruk61
23.09.2011, 13:57
Tolga-Celutska-Glowacki-Mustafa-Cech-Zokora-Aykut-Volkan-Adrian-Henrique-Burak

Güzel Kadro Sadece Glowacki den sakatlanacak diye çok korkuyorum.:)

yavuzbaha
23.09.2011, 14:01
Konuyla Alakasız Ama Arkadaşlar Ben Kulübe Telefonla Ulaşmaya Çalışıyorum Ne Açan Var Ne Bişe Nasıl Olcak Bu İş..

A.Bilbao Maçı Biletleri İle İlgili. 15 Gün Önce İade Ettim Mecidiyeköy Tsclub'a Şimdi Orayı Aradım Biz Bilgileri Kulübe Gönderdik Kulüple İrtibata Geçin Dediler.

Kulübe Ulaşamıyoruz Ki. K.Bakmayın Konuyla Alakasız Ama.
..o maç oynandı ve bilbaoyu eledik...sevgiler

Mert67
23.09.2011, 14:03
Colman yada Zokora dinlendirilmeli.

Ahmet F. Zengin
23.09.2011, 14:03
İlk Yarı 2 Fark Yapalımda Oyuncu Dinlendirelim İkinci Yarı. Çok Şey Mi İstiyorum Allah'ım :)

.....
23.09.2011, 14:04
Artık kötü sonuçlara son verip bu maçı kazanmalıyız. Allah yardımcımız olsun.

esra61
23.09.2011, 14:10
bir şansızlıktır gidiyoruz....inş bu hafta beklenen sonucu alırız...

Fatih ÇOLAK
23.09.2011, 14:14
Valla artık harbi harbi düşünüyorum barça modelini...

Zokora'nın defansif özelliklerine kimse laf edemez, çok sağlam adam ama çoğu maçta çok içe gömülüyor ve orta sahada pas yapıp üstünlük kuramıyoruz...

Şenol Hoca orta sahayı SAPARA-COLMAN-ADRIAN üçlüsüyle kursa ve ZOKORA'yı da Mascherano stili stoper-önlibero karışımı oynatsa fena olmazmı, iyi bir kesici ve hava toplarında da gayet iyi...Sapara-Colman-Adrin üçlüsü yapacakları paslarla resmen rakibi süründürür...

Serdær
23.09.2011, 14:14
Sapara ilk 11'de görmek istiyorum .

Mollasalihoğlu
23.09.2011, 14:15
Güzel Kadro Sadece Glowacki den sakatlanacak diye çok korkuyorum.:)

O zaman Aykut stopere, Sapara ortasahaya :)

Tangerine Dream
23.09.2011, 14:18
Maçlar 85 dakika oynansaydı şu an 7 puanımız vardı.

fatihmazlum
23.09.2011, 14:21
volkanın yerıne saparayla baslanırsa 60 dakıkada adrıan dısarı alınmazsa dahası golu attıkdan sonra gerıye yaslanmassak son 15 dakıka defans oyuncusu değıstırmezsekkı son 3 maçda değısıklıklerın ardından gollerı yedık mac bızım rahat olun bu maçdakı puan kaybı teknık heyatın ısını ıyıce ozrlastırır elestırılerın onu kesılemez zira..

Sertan Danışer
23.09.2011, 14:22
0-0 biter ya da 85de yeriz 0-1 kaybederiz bu takımdan bir şey olmaz küme düşmemeye oynayan takımlar gibi gol atıp yatıyoruz.halil oynarsa hepten yandık.adam forvet hariç her yerde oynuyor.bi ceza sahasında göremedik kendisini.yazık ya 3 haftada 2 puan ne demek!

Fatih ÇOLAK
23.09.2011, 14:25
-----------Tolga----------
Celustka-Giray-Mustafa-Cech
-----Sapara-Colman-------
---------Adrian-----------
Halil------Burak-----Henriqe

Zokora dinlendirilmeli, son maçlarda oyundan düşmeye başladı, Lille maçında lazım bize fazlasıyla...

Serkan'ı koymadım ama maalesef hoca onu biryerlere koyacak...Glowacki'de oynamamalı, kaldıramaz bence...

muhammets
23.09.2011, 14:27
2-1 alırız maçı...

Uğur Tüysüzoğlu
23.09.2011, 14:28
0-0 biter ya da 85de yeriz 0-1 kaybederiz bu takımdan bir şey olmaz küme düşmemeye oynayan takımlar gibi gol atıp yatıyoruz.halil oynarsa hepten yandık.adam forvet hariç her yerde oynuyor.bi ceza sahasında göremedik kendisini.yazık ya 3 haftada 2 puan ne demek!

Bişey olmazsa neden kendini yorup yazma gafletinde bulunuyorsunki nasıl olsa bişey olmaz değmez boşverlim o zaman hep beraber.

matrix5782
Adrian, Dizine Aldığı Sert Darbe Sonucu Samsun maçında Dışarı Alınmıştır.

fatihmazlum
..o maç oynandı ve bilbaoyu eledik...sevgiler
elın oğlu gıdıp cezalı maç bıletı alıyor gıtmeyeceğeı halde 100bın bılet satıyor bızımkıler 3 kurusund erdınde ya vay ben boyle ısın..

Royal Heart
23.09.2011, 14:29
Yasaklı sitenin 'iddia'sını okudunuz mu?

matrix5782
23.09.2011, 14:30
Yasaklı sitenin 'iddia'sını okudunuz mu?

Henriqenin Sakat Olduğu İddası mı ?

Royal Heart
23.09.2011, 14:31
Evet, aslı var mıdır acaba?

DeAgLeMaNyAq
23.09.2011, 14:31
Adrian, Dizine Aldığı Sert Darbe Sonucu Samsun maçında Dışarı Alınmıştır.

Valla Uğur abi kamera açısı bizi aldatıyor olabilir ama ben orada tekmeye maruz kaldığını pek göremedim. İşin başka bir tarafı da Fırat Aydınus pozisyona faul bile çalmazken, Adrian 1 dakika boyunca orada kıvranıp durdu. Saha kenarına alındıktan 20 saniye sonra ise hemen ayağa kalktı ve oyuna döndü...

Uğur Tüysüzoğlu
23.09.2011, 14:32

Aynı site sakat diyor ardındanda Karabük maçına ilk 11'de yer veriyor komik habercilik :)

Fatih ÇOLAK
Yunus Emre Sel (http://www.facebook.com/yes61)
Bir not daha Trabzonspor taraftarı, Karabük maçı için satılan bilet sayısı 75, vay be vay

matrix5782
Valla Uğur abi kamera açısı bizi aldatıyor olabilir ama ben orada tekmeye maruz kaldığını pek göremedim. İşin başka bir tarafı da Fırat Aydınus pozisyona faul bile çalmazken, Adrian 1 dakika boyunca orada kıvranıp durdu. Saha kenarına alındıktan 20 saniye sonra ise hemen ayağa kalktı ve oyuna döndü...

Benim Bildiğim Şenol Hoca tarafından Riske Edilmedi..

Royal Heart
23.09.2011, 14:33
Aynı site sakat diyor ardındanda Karabük maçına ilk 11'de yer veriyor komik habercilik :)
İğneyle oynadığını belirtiyor...

matrix5782
23.09.2011, 14:35

Hafta Sonunda belli Olur..

Ustaalioğlu
23.09.2011, 14:37
"TS'liler Güneş 4. kez doğmaz"
23 Eylül 2011 / 14:14
TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban açıklama yaptı.

TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban Trabzonspor’un yeni sezondaki durumundan rahatsız olup isyan eden taraftara uyarıda bulundu. İşte o açıklama;

"Trabzonspor’u kendi insanıyla büyük olduğunu, Trabzonspor kendi özünden ürettiği yönetici, teknik adam, futbolcu ve diğer futbol emekçileri sayesinde tüm başarı ve şampiyonlukları kazandığını tüm bu gerçekler ışığında kendi insanımız hakkında yorumların yapılmasını bir kez daha futbol kamuoyu ile paylaşmak istediğini belirtti.

Ahmet Suat Özyazıcı; Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş’ın hüküm sürdüğü Türkiye Lig şampiyonluğu hegemonyalarına son verip, Trabzonspor kulübümüze 4 lig şampiyonluğu dahil 17 tane kupa alan Trabzon’un yetiştirdiği büyük teknik adamlarındandır.

Özkan Sümer; Trabzonspor’a 2 lig şampiyonluğu, kupalar kazandırmış, Trabzonspor kulüp başkanlığını yapmış, Türkiye A milli takım teknik direktörlüğü, TFF As başkanlığı, TÜFAD genel başkanlığı, Galatasaray Teknik direktörlüğü yapmış Trabzon’un yetiştirdiği en önemli futbol adamlarındandır.

Şenol Güneş; Trabzonspor’un 6 lig şampiyonluğunda forma giymiş, yıllarca takım kaptanlığını yapmış, milli formayı yıllarca giymiş, Türk milli takımımızın geçmişinden bugününe kadar en büyük başarısı olan Dünya 3.lüğü başarısına imza atmış ilk ve tek futbol Teknik direktörlük ünvanına sahip olmuş, Güney kore’de Türk ve Trabzon futbolunu yurt dışında başarılı bir şekilde temsil etmiş günümüz dünya futbol gerçeğinde ülkenin 1.sırasında yer alan teknik direktörlerindendir.

Biraz düşünürsek anında şu sorular aklımıza gelir. bu 3 futbol adamı dünyanın hangi şehrine nasip olmuş? Eğer; Bu 3 futbol adamı dünyanın başka bir şehrine nasip olsaydı, bu kadar önemli şahsiyetlerin yaptıkları ve ürettikleri o şehir tarafından nasıl korunur veya nasıl değerlendirilip, şehir adına manevi kazanımlar elde edilirdi.

Bizler; Ahmet Suat Özyazıcı ve Özkan Sümer’in Ülke ve Trabzon futboluna yaptıklarını yukarıda kısaca özetledik. Onlar artık futboldan elini ayağını çekmek üzereler, lütfen yaptıklarına biraz saygı duyarak gelecek nesillere onları hak ettikleri şekilde anlatırken, onların izinden giden bir başka değer olan Şenol Güneş’e sahip çıkalım.

Daha geçen yıla kadar Trabzonspor kulübü mali genel kurullarda ibra edilmez hale gelmiş, ligde, kupalarda geçmişinden uzaklaşmışken, 2 kez Trabzonspor takımdan yüreği buruk bir şekilde ayrılmasına rağmen doğduğu büyüdüğü var olduğu şehrinin takımının başına 3.kez geçerek önce Türkiye kupası, ardından süper kupa, ardından şampiyonlar ligine katılmayı Trabzonspor’a sağlayan Trabzon kentinin 730 Antrenörünün en zirvesinde bulunan Şenol Güneş hakkında yorumlarımızı bir kez daha gözden geçirelim. Dünümüze ve bu günümüze sahip çıkalım. Geçmişi olmayanın geleceği de olmaz. GÜNEŞ ise 4 kez doğmaz."

Ustaalioğlu
23.09.2011, 14:38
O gitsin bu gitsin, hepsinin yerine ben geleceğim diyen arkadaşlar iyi okusunlar, takımın yakın dönem tarihine maçlarını da hiç unutmasınlar...

Ilelioglu
23.09.2011, 14:38
Bencede sabirli olup gereken destegi vermeliyiz.

sessizkral_1
23.09.2011, 14:39
Bir not daha Trabzonspor taraftarı, Karabük maçı için satılan bilet sayısı 75, vay be vay

zaten daha yeni satışa çıkmadımı

full dolmasada geçen hafta kadar olur.bilet almayanların belki bütçelerini lille maçına saklamış olabilecekleride gözden kaçmamalı.

Samet GÜVEN
23.09.2011, 14:42
Bencede sabirli olup gereken destegi vermeliyiz.

:alkış::alkış:

Berat Akçay
23.09.2011, 14:43

full dolmasada geçen hafta kadar olur.bilet almayanların belki bütçelerini lille maçına saklamış olabilecekleride gözden kaçmamalı.
Bende öyle düşünüyorum .2 macı kaldırmayabilir bütçeleri.Lille macı daha önemli ..

Tangerine Dream
Kemal Belgin: Şenol Güneş bu işte!

Lig TV sezona girilirken teknik direktörleri toplamıştı... Baktım bir tek Şenol Güneş yoktu. Bırakın teknik bazı hatalarını, Şenol‘un bu dik duruşu bu ülkenin spor dünyasına ciddi bir ders niteliği taşımaktadır. Tabii anlayana...

vatandas61
tv den seyredenler icin haftada iki mac güzel oluyor da taraftar haftada 2 mac icin bilet parasini nerden bulacak ya? 10tl lik makul bedel yaparsin olur biter.

Sibel
Aman birileri duymasın!
O halde maçları İstanbul'a alalım değil mi?
En mantıklısı bu!!!!!

Royal Heart
23.09.2011, 14:44
Böyle bir 11 fena durmuyor sanki :
----------------------------TOLGA--------------------------
CELUSTKA---------GİRAY--------------MUSTAFA-----------CECH
--------------------------ZOKORA----------------------------
---------------COLMAN------------SAPARA-------------------
BURAK---------------------------------------------------HALİL
--------------------------PAWEL-----------------------------

Ömer Faruk61
23.09.2011, 14:46
kemal belgin: Şenol güneş bu işte!

lig tv sezona girilirken teknik direktörleri toplamıştı... Baktım bir tek Şenol güneş yoktu. Bırakın teknik bazı hatalarını, Şenol‘un bu dik duruşu bu ülkenin spor dünyasına ciddi bir ders niteliği taşımaktadır. Tabii anlayana...

İŞte budur abİ bÖyle bİr İnsana sahİp olduĞumuz İÇİn gurur duyuyorum...

Ertan 51
23.09.2011, 14:46
Samsun maçında acayip inançlıydım,3 puan bizimdi,zerre şüphem yoktu,orda yanılınca şimdi tahmin etmemek için kendimle mücadele ediyorum,nötr'üm yani:D

Sibel
23.09.2011, 14:47
Kemal Belgin: Şenol Güneş bu işte!

Lig TV sezona girilirken teknik direktörleri toplamıştı... Baktım bir tek Şenol Güneş yoktu. Bırakın teknik bazı hatalarını, Şenol‘un bu dik duruşu bu ülkenin spor dünyasına ciddi bir ders niteliği taşımaktadır. Tabii anlayana...
Doğru söze ne denir?
Keşke herkes biraz olsun anlayabilse.

Fatih ÇOLAK
23.09.2011, 14:49

Aman birileri duymasın!
En mantıklısı bu!!!!!

Ben sadece paylaştım :)

Yani abartılacak bir durum yok zaten satılık bilet sayımız çok az bir sayı galiba, yarın epey satılacaktır...

Ertan 51
23.09.2011, 14:50
Geçen sene gözü kapalı kadro yapıyorduk,100 kişinin nerdeyse 105 i aynı kadroyu yazıyordu.Bunu handikap olarak görüyorduk,şimdi ise sadece bu sayfada bile 3 kadro kurulsa hepsi birbirinden farklı kadrolar çıkıyor,bu seferde ideal 11 bulamamak handikapımız oldu.Hey yarabbim nedir bizim bu çektiğimiz:)

Musto'
23.09.2011, 14:50
Böyle bir 11 fena durmuyor sanki :
----------------------------TOLGA--------------------------
CELUSTKA---------GİRAY--------------MUSTAFA-----------CECH
--------------------------ZOKORA----------------------------
---------------COLMAN------------SAPARA-------------------
BURAK---------------------------------------------------HALİL
--------------------------PAWEL-----------------------------

Son derece güzel 11.Yalnız ben Adrian'ı oynatırdım.

matrix5782
23.09.2011, 14:52
Geçen sene gözü kapalı kadro yapıyorduk,100 kişinin nerdeyse 105 i aynı kadroyu yazıyordu.Bunu handikap olarak görüyorduk,şimdi ise sadece bu sayfada bile 3 kadro kurulsa hepsi birbirinden farklı kadrolar çıkıyor,bu seferde ideal 11 bulamamak handikapımız oldu.Hey yarabbim nedir bizim bu çektiğimiz:)

Daha taşlar yerine oturmadı Abi yani Daha takım olmadık..

Bunun İçin Sabır ve Zaman gerekli..

Royal Heart
23.09.2011, 14:52
Son derece güzel 11.Yalnız ben Adrian'ı oynatırdım.
Adrian'ı oynatacaktım da kontenjan el vermedi :)
Tabi Pawel yerine çekersin Halil'i, Adrian'ı oraya alırsın vs. . Olabilir aslında doğru söylüyorsun ancak Pawel'i görmek isterim, Sapara'yı da; biraz onlara şans verilmeli.

Ertan 51
23.09.2011, 14:54
Daha taşlar yerine oturmadı Abi yani Daha takım olmadık..

Bunun İçin Sabır ve Zaman gerekli..
İnşallah Uğur'um inşallah gardaşım.
Maçlar başlamadan önce Egemen'in yeri hariç geçen seneden çok çok kaliteli bir takımımız olduğuna kalpten inanmıştım,3 maçta 2 puan alınca biraz sendeledim ama yine de inancım tam,senin dedğin gibi sabır ve destek ile bu takım şahlanır.
Nötr den çıkıyorum o zaman:)
Karabük'ü 2 fark la yeneceğiz,yazın bi tarafa.

OFLU_79
23.09.2011, 14:59
Zokora ve Colman Lille macIna saklardim. Bu ikisinede bir dinlenme lazim

ertuuu
23.09.2011, 15:00
----------tolga
serkan-giray-mustafa-cech
------sezer-sapara
-burak---adrian----alan
---------pawel

TheCrow
23.09.2011, 15:02
Maçlar başlamadan önce Egemen'in yeri hariç geçen seneden çok çok kaliteli bir takımımız olduğuna kalpten inanmıştım,3 maçta 2 puan alınca biraz sendeledim ama yine de inancım tam,senin dedğin gibi sabır ve destek ile bu takım şahlanır.

Evet hocam, geçen seneden tek eksik yerimiz Egemen'in yeri. Onun haricinde hem takımımız daha kaliteli, hem de alternatifi daha bol. Forvetten bir Umut gitti ama Henrique, Halil, Vittek geldi. Orta sahada giden-gelen sadeleştirmesi yaparsak Eren Albayrak ve Aykut Akgün ekstra alternatif kalıyor. Takım rayına oturunca çok iyi olacak, ama burdaki asıl mesele bu zamana kadar mümkün olan en yüksek puanı toplamak, az daha dikkatli olsaydık şu 3 maçtan 7 puan çıkarabilirdik.

vatandas61
23.09.2011, 15:02
Zokora ve Colman Lille macIna saklardim. Bu ikisinede bir dinlenme lazim

kesinlikle, ama yerine oynayacak adam yok. Bu iki isim her mac oynamasi gerek adamlar.

matrix5782
23.09.2011, 15:03

Nötrden Çık tabiki Abi Gönlün Rahat Olsun Buradaki Eleştrilere Aldırış Etme

Her Oluşumun geçirdiği Evreler,Yaşadığı Zorluklar Var biz Şuan bunun Sıkıntısını yaşıyoruz..

Ancak geçen Senenin Karşılaştırmasını takım Oturduğunda Yapmak Daha Doğru olur..

Şuan yapacağımız Tek şey Sabır ve Destek her Mesajımda Yazıyorum eleştiri olcaktır ancak Belli Ölçütleri Olmalı Şuan..

Sibel
23.09.2011, 15:07
Yarın yağmaz inşallah. Çok fena yağmur var burda.:eek:

brnclhn
23.09.2011, 15:26
O zaman anadolu kuluplernden ne farkımız kalcak?10 tl ne ya yapmayn arkadaslar.250bın kisilik sehrden 8000 bilet alcak yok mu yani yazık

Ömer Faruk61
23.09.2011, 15:28
Yarın yağmaz inşallah. Çok fena yağmur var burda.:eek:

Yağarsa Yağmur Yağar,Biz zaten islanmişuk.. :)

Sibel
23.09.2011, 15:32
Yağarsa Yağmur Yağar,Biz zaten islanmişuk.. :)
Evet, unutmuşum.:)

Mert67
23.09.2011, 15:34
Aman birileri duymasın!
En mantıklısı bu!!!!!

Belki mantıklısı o olmayabilir ama bu stadın belirli bölümlerinin boş kalması çok can sıkıcı.

Ömer Faruk61
23.09.2011, 15:40
Bu Stad Boş muhabbetini niye her hafta yapıyoruzki Bu Stad Böyle arkadaş hiçte boş görünmüyor.Hele Kale arkaları sanki kapasitesinin katı kadar dolu görünüyor.Artık şu twitter dan yapılan stad muhabbetleri sıktı.Tamamen yönetim politikasıdır bu.Gaza geliyor mu taraftar diye? Twitter icat oldu mertlik bozuldu :)

Sibel
23.09.2011, 15:42
Belki mantıklısı o olmayabilir ama bu stadın belirli bölümlerinin boş kalması çok can sıkıcı.
Aksini kimse söylemez zaten. Ama kale arkası boşluklarından taraftar değil kulüp sorumludur.
Neyse ben aynı açıklamaları tekrar etmekten usandım.
İnşallah her şey güzel olacaktır.

fikriliman
23.09.2011, 15:43
Şaka Maka Düşme potasındayız ona göre Trabzondakiler maça gitsin :D

Cagdas Topal
23.09.2011, 15:44
İlk 3 maçta maçtan önce burada yorum yapmamıştım :)

Önce Karabük sonra Lille galibiyetleri ile coştur bizi Trabzonspor ' um .

TSelif
23.09.2011, 15:45
Aksini kimse söylemez zaten. Ama kale arkası boşluklarından taraftar değil kulüp sorumludur.
Neyse ben aynı açıklamaları tekrar etmekten usandım.
İnşallah her şey güzel olacaktır.
Kale arkalarını kombine ve bilet satışına kapatan yönetim eseriyle övünsün dursun :)
Ya da E.B sülalesini toplayıp maça götürsün :)

SALDIRAY
23.09.2011, 15:46
Şimdi bu maça ne desem yalan olur:) Ne zaman büyük konuşsam hep bişiler oldu

Cagdas Topal
23.09.2011, 15:48
Herkes kadro yapıyor bende yapayım bari :D

-------------------Tolga---------------------
Celustka------Giray-------Mustafa--------Cech
------------------Zokora---------------------
------------Colman--------Sapara------------
Burak-----------------------------------Halil
-------------------Henrique-------------------

Giray Mustafa ikilisi ile olmaz diyorsanız Mustafa ' nın yerine Glowacki , Celustka ' nın yerine de Serkan :)

alptug_kd
23.09.2011, 15:51
Lütfen herkes Trabzonspor için birkaç hafta daha sabretmemiz gerektiğini öğrensin artık. Öğrenmekle de kalmasın anlatsın...

Kahvede, okulda, sokakta, otobüste... Nerede Ts muhabbeti açılırsa "Sabredelim" diye uyarsın taraftarımız, sabırsız olan insanları...

Bıktım artık çünkü kelle isteyen adamlardan. Yeter yahu, bu takım neler çekti? Kimler geldi geçti? Albayraklar, ziya doğanlar... Sonra top tekniği olmayan "Kazma" diye tabir edilen oyuncularla az mı çıktık sahaya? Herkes şapkasını önüne koysun sabırlı olması gerektiğini öğrensin.

Ben takımımın en az 1 ay daha arkasındayım valla... Aynı zamanda Şenol hocanında...

SEDAT
23.09.2011, 15:52
- Özer Hurmacı denen paragözün Hocasıyla arası açılmış ahh ah nasıl üzüldüm ya ççç

Ilelioglu
23.09.2011, 15:53
Lütfen herkes Trabzonspor için birkaç hafta daha sabretmemiz gerektiğini öğrensin artık. Öğrenmekle de kalmasın anlatsın...

Kahvede, okulda, sokakta, otobüste... Nerede Ts muhabbeti açılırsa "Sabredelim" diye uyarsın taraftarımız, sabırsız olan insanları...

Bıktım artık çünkü kelle isteyen adamlardan. Yeter yahu, bu takım neler çekti? Kimler geldi geçti? Albayraklar, ziya doğanlar... Sonra top tekniği olmayan "Kazma" diye tabir edilen oyuncularla az mı çıktık sahaya? Herkes şapkasını önüne koysun sabırlı olması gerektiğini öğrensin.

Ben takımımın en az 1 ay daha arkasındayım valla... Aynı zamanda Şenol hocanında...

Aynen ama bunu kisitlamak dogru degil, cünkü bence 1 aydan daha fazla zamana ihtiyacimiz olacak.

Hatta bu sezon hep istikrarsiz sonuclar alacagiz bence.

Tolga
23.09.2011, 15:53
Glowacki-Colman-Zokora birde oynatma zorunluluğu yoksa Celustka dinlensin bu hafta.Ama Serkan'da çekilir gibi durmuyor.

Tolga-Celustka-Giray-Mustafa-Cech-Aykut-Sapara-Volkan-Henrique-Burak-Halil 11'i maçı alacak kapasiteye sahip.Tabi form düzeyleri iyiyse.

Zeki-Glowacki-Ferhat-Serkan-Colman-Alanzinho-Pawel'de yedeklerim.

alptug_kd
23.09.2011, 15:56
Aynen ama bunu kisitlamak dogru degil, cünkü bence 1 aydan daha fazla zamana ihtiyacimiz var.

Hatta bu sezon hep istirkrarsiz sonuclar alacagiz bence.

:) tabi ki kısıtlamak doğru değil. Ben 1 ay tahmini olarak dedim. Takım her geçen gün daha iyi olacak. Bir de onları 1 ay sonra görün manasında ;)

Yoksa istikrarsız bir sezon olabilir. Ama istikrarsız bir oyun olacağını sanmıyorum. Oynadığımız oyun gün geçtikçe daha iyi olacaktır. ;)

AYYILDIZ
23.09.2011, 16:00
Yarin olsa da mac saati gelse.Iple cekiyorum bu maci.Alip yukselise gecme vakti geldi.Burak-Henrique ikilisine cok is dusuyor.

ozturk
23.09.2011, 16:01
Maç yarın mı :eek:

Bu ne ya..

AYYILDIZ
23.09.2011, 16:02
Maç yarın mı :eek:

Bu ne ya..

Yarin olmasi iyi oldu galibiyete aciz.Alalim da keyfimiz yerine gelsin.

ozzy!
23.09.2011, 16:07
Zokora dinlendirilsin bence.Aykut'u görmek lazım.Sezer bile olur.Orta sahada rotasyon şart.

Uğur Tüysüzoğlu
23.09.2011, 16:12
Aykut'a 3-4 maç sabretsek güzel işler çıkaracak benmi yanlış , düşünüyorum bilmiyorum Samsun maçında oyuna girdikden sonra oyun dengelendi o dakikalarda orta sahamız çok rahat geçiliyordu.

Uğur Tüysüzoğlu
23.09.2011, 16:18
Ayrıca staddaki boşluklardan dem vuranlar en ideali kombine ama kalearkaları kapalı .

Maraton derseniz çok geliyor göze , kombine almayan yada alamayan renktaşlarım için her maç cebi zorlar .

Adam kafasında kıyaslama yapar cebinde bir maça gidecek parası varsa Lille mi ? Karabük'mü diye.

KOSİFOĞLU
23.09.2011, 16:20
Bu maçı mutlak kazanmalıyız. Takımın ligde kredisi kalmadı. Başarılar Trabzon'um.

Çağrı Bilici
23.09.2011, 16:22
Her gün maç var sıkmaya başladı artık bu lig,ne zenk kaldı ne birşey

Mollasalihoğlu
23.09.2011, 16:29
Volkan ŞEn Lille maçında oynamayacak olmasına rağmen bu maçta oynamazsa hatayı kendinde arasın derim ben.

Ömür Karadeniz
23.09.2011, 16:43
Maç yarın mı,vay anasını.Bu ne arkadaş hergün maçmı olur,önceden maç gününü iple çekerdik şimdi hergün maç var mubarek.

Legolas77
23.09.2011, 16:53
Maç yarın mı,vay anasını.Bu ne arkadaş hergün maçmı olur,önceden maç gününü iple çekerdik şimdi hergün maç var mubarek.

abi tff nin suçu adamları görmüyon mu 4 güne 3 mac koymuslar... :D

yektakurtulus
23.09.2011, 16:55
hep sabir hep sabir
kalmadi be arkadas....

bursada yeni takim kurdu ligin en iyi topunu oynuyorlar
kadrolarini tutan antep, bjk yoklari oynuyorlar

sabirdan ziyade baska birsey olmasi lazim...nedir bilmiyorum ama bu kadar berbat futbol ben son üc yilda hatirlamiyorum

sametaydin
23.09.2011, 17:01
Zokora dinlendirilsin bence.Aykut'u görmek lazım.Sezer bile olur.Orta sahada rotasyon şart.

En az 2 farklı skor avantajını yakaladıktan sonra olabilir. Colman ve zokora dinlendirilebilir 2-0 dan sonra bana göre.

Bu arada bu maçta bana göre serkan yerine volkan oynamalı. Formsuz bir oyuncunun üzerinde bu kadar durulmasının bir anlamı yok. Nasıl henrike kadroya alınmadıysa serkan da ilk 11e alınmamalı bana göre.

Ilelioglu
23.09.2011, 17:02
hep sabir hep sabir
kalmadi be arkadas....

kadrolarini tutan antep, bjk yoklari oynuyorlar

sabirdan ziyade baska birsey olmasi lazim...nedir bilmiyorum ama bu kadar berbat futbol ben son üc yilda hatirlamiyorum

Peki ya son 4 yilda? :)

yektakurtulus
23.09.2011, 17:03
Peki ya son 4 yilda? :)

bu kadar para harcanip böyle futbol izlendigini görmedim diye elestireyim ozaman

sen herhalde durumdan pek rahatsiz degilsin

Ilelioglu
23.09.2011, 17:06
bu kadar para harcanip böyle futbol izlendigini görmedim diye elestireyim ozaman

sen herhalde durumdan pek rahatsiz degilsin

Rahatsizim ama bakiyorumda lider ile aramizdaki puan farki 5 ve suan lider olan takimin bizden hicbir artisi yok.

Bence zamanla düzelecek, bu sezon ben daha cok SL'i önemsiyorum hem.

Ligin sonunda da ilk 4'de yer alirsak demeyin keyfimize.

yektakurtulus
23.09.2011, 17:10
Rahatsizim ama bakiyorumda lider ile aramizdaki puan farki 5 ve suan lider olan takimin bizden hicbir artisi yok.

Bence zamanla düzelecek, bu sezon ben daha cok SL'i önemsiyorum hem.

Ligin sonunda da ilk 4'de yer alirsak demeyin keyfimize.

insallah dedigin gibi olur, ama bu korkak futbol beni fazla umutlandirmadi..
insallah yanilirim

evet aramizda 5 puan var, ama bu puan farkini ilk3 haftada yedik:) unutmamak lazim...insallah düzelir

sessizkral_1
23.09.2011, 17:12

buna gülerim bursamı ligin en iyi topunu oynuyor ?

almışlar iri yarı zencileri fizik gücü ile götürüyorlar.iyi futbol görmesek yani.

Manisaspor desen kabul ederim müthiş pas yapıyorlar mesela.

Ilelioglu
23.09.2011, 17:14
Trabzonspor'un muhtemel 11'i

Tolga, Celustka, Giray, Mustafa, Cech, Colman, Zokora, Adrian, Burak, Halil Altıntop ve Henrique

http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonsporun-muhtemel-11iSXHBQ249385SXQ

yektakurtulus
23.09.2011, 17:14
buna gülerim bursamı ligin en iyi topunu oynuyor ?

almışlar iri yarı zencileri fizik gücü ile götürüyorlar.iyi futbol görmesek yani.

Manisaspor desen kabul ederim müthiş pas yapıyorlar mesela.

evet izledigim en iyi futbolu bursa oynuyor

cok iyi pres yapip kosuyorlar
ileride tehlike yaratiyorlar
yerli kaliteleride gayet iyi

Hüdai Pervaneli
23.09.2011, 17:17
Orta Sahadaki Adamlarimiz dinlendirilmeli

Ömür Karadeniz
Bursa iyi top oynuyor hele o ortadaki kara uşak nedir adı Diyaemi ne fena topçu.

Ilelioglu
Bence Zokora'nin yerine Aykut yada Sapara oynamali ve Henri'nin yerinede Pawel.

sessizkral_1
23.09.2011, 17:18
Bize gelirsek bence kaçırdığımız goller falan değil sorun hep söylüyorum

Anlamsız bir şekilde takım geri yaslanıyor.kapanıyor.takımda bazı oyuncuların Trabzonsporun büyüklüğünü anlayamadığını düşünmeye başladım.

Örneğin zokora ve colman bu yaslanmanın baş aktörleri.1-0 öndeyken önde basmak gerekirse gol yemek ama atmak için uğraşmak olmalı bizim oyun felsefemiz.

Trabzonspor yıllardır bu şekilde oynuyor.Ben geçen yıl geriye yaslandığımız bi maç hatırlamıyorum.

Guroni
23.09.2011, 17:18
Trabzonspor'un muhtemel 11'i

Tolga, Celustka, Giray, Mustafa, Cech, Colman, Zokora, Adrian, Burak, Halil Altıntop ve Henrique

http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonsporun-muhtemel-11iSXHBQ249385SXQ

Biz sağ ve sol bekleri daha aktif kullanmak istiyorsak bu adamların önünde oynayanlar adam gibi geri koşmasınıda bilecek. Orta yapmasını ve ayağında top tutmasını bilen iki bek var onlarıda kullanamıyoruz. Sahaya 11 kişiyle çıkıyoruz. Ne defansı 11 kişiyle yapıyoruz ne de hücumu.

sessizkral_1
23.09.2011, 17:19
Bursa iyi top oynamıyor iyi mücadele ediyor.

İyi top oynayan takım son 5 dakka 2 gol yiyip kendi sahasında malup olmaz.

zokora 5 tane dyane eder.

geçiniz.

yektakurtulus
23.09.2011, 17:19
Trabzonspor yıllardır bu şekilde oynuyor.Ben geçen yıl geriye yaslandığımız bi maç hatırlamıyorum.

bursa maci var deplasmanda ama ordada 2-0 öndeydik

Ilelioglu
23.09.2011, 17:20
Bize gelirsek bence kaçırdığımız goller falan değil sorun hep söylüyorum

Anlamsız bir şekilde takım geri yaslanıyor.kapanıyor.takımda bazı oyuncuların Trabzonsporun büyüklüğünü anlayamadığını düşünmeye başladım.

Örneğin zokora ve colman bu yaslanmanın baş aktörleri.1-0 öndeyken önde basmak gerekirse gol yemek ama atmak için uğraşmak olmalı bizim oyun felsefemiz.

Colman mi? Samsunspor macinda gol kacirdigi pozisyonu hatirla. Daha ne kadar önde basacak? :)

sessizkral_1
23.09.2011, 17:23
Colman mi? Samsunspor macinda gol kacirdigi pozisyonu hatirla. Daha ne kadar önde basacak? :)

colman benim herzaman beğendiğim bir oyuncu ve herzaman savunurum ancak manisa ve samsun maçlarında takım komple savunmaya geçiyor bi bakıyorum zokora stoper colman ön libero gibi oynuyor.verdşpşn pozisyon örneği ölçü olamaz.

Tunç Tosun
23.09.2011, 17:31
Forvetlerin gerçek anlamda golü düşünmesi gerekiyor. Yoksa yine Giray, Yumlu, Serkan Balcı, Celustka, Cech ve Zokora nın hücumda ki zorlama hareketlerini izleriz.

Ne zaman ki Henrique, Halil, Pawel veya Adrian defans oyuncuları şut çektiğinde kendilerine tepki gösterir, kızarlar o zaman kazanmaya başlarız. Bu işi şuanda birtek Burak yapabiliyor.

GULER
23.09.2011, 19:49
-------Tolga---------
Celustka---Giray--Glo--Chech
--------Zokora--------------
-----Sapara---Adrian--------
Burak---------------Volkan
---------Halil----------------

Bu da benim 11im arkadaslar. Colman bu mac dinlensin, Lille macinda kilit oyuncumuz olmasi lazim.

Metin Sağır
23.09.2011, 19:59
Mehmet Çakır umarım intikam hırsıyla oynamaz.

*Sapara oynarsa çok etkili olacaktır.

Erbay
23.09.2011, 20:01
İlerideki oyuncuları etkili kullanmazsak Colman-Zokora değil dünya tarihindeki en iyi orta saha ikilisini oynatsak da bir şey fark etmez. Defansa da fazla suç bulmamak lazım. O kadar kapanırsan yersin bir şekilde golü. Geçen sene Sivas maçında da gereksiz kapanmıştık zorla 2 gol yemiştik mesela, Colman'ın bir tarafına çarparak girmişti yani kısaca öyle 60-70 dk kapanarak skor korunmaz. Özellikle de sezon başındaki maçlarda. Geçen sene yediğimiz gibi baskı kurardık şimdi o gücümüz de yok.

Necmi6161
23.09.2011, 20:15
ne kadar kolay gol atıyorlar yahu, biz 1 tane atıp yatıyoruz, bu kadar da kolay gol yenmez be.

Murat SİSMAN
23.09.2011, 20:39
Kesinlikle almamız gerekiyor bu maçı,İnanın tüm spor basını bizi konuşuyor.'BİZE NE BASINDAN' bulunduğumuz yer belli erken demenin bir anlamı yok.Geçen sezondan çok iyi biliyoruz,tamamıyla ayaklanmamız gerekli.

AYYILDIZ
23.09.2011, 20:46
Artik yeter galibiyet zamani.

toksoy61
23.09.2011, 20:50
3 maç oldu maç kazanamadık hala. şike ile maç aldığını söylediğimiz fb ise sadece 1 berabelik aldı. bu tabloya bakan acaba ne düşünür? bu durum şikecileri toplumda aklanmış bizide şikeci gösterir. yeni takımız eksiğimiz var diyoruz ama oynadığımız takımlarda samsun, manisa, belediye. bunları yenmek için takım olmayı bekliyorsak işimiz var demektir. açıkcası karabük iyi takım. ve galibiyete daha yakın duruyor. ne gol atacak adamımız var burak tan başka nede gol yemeyecek kadar iyi defansımız.

Ömür Karadeniz
23.09.2011, 20:50
Aslında Cech ve Tolganın açıklamaları hocaya bir eleştiriydi bana göre,1 gol atıp üstüne yatmak olmuyor dediler,2. golü mutlaka bulmalıyız felan.

Ilelioglu
23.09.2011, 20:52
Aslında Cech ve Tolganın açıklamaları hocaya bir eleştiriydi bana göre,1 gol atıp üstüne yatmak olmuyor dediler,2. golü mutlaka bulmalıyız felan.

Sanki Hoca yatin dedi, takim kendi kendine arkaya yaslandi.

Murat SİSMAN
23.09.2011, 20:55
Ne kadar tuhaf dimi geçen sezon Kasımpaşa'ya atılan 7 gol sonrası arkaya yaslanan takımımız.Şimdi 1 gol atıp arkaya yaslanıyor.

Ogün YAZICI
23.09.2011, 21:04
orta sahada sapara aykut alanzinho ile başlamalı hoca.kimse orta saha zayıf kalır falan demesin.bu orta saha bile karabük orta sahasından iyidir.maçları mücadele kazanıyor.dinç oyuncular lazım.zokora colman son 2 maçtır 60 dan sonra yürüyemiyorlar.onlara da yazık bize de...

Oğuzhan
23.09.2011, 21:06
Sabrımız kalmadı uşaklar haydi alın bu maçı.

Kayserispor'un kalecisinin yediği gol ne ya öyle tuttuğu yerden ayağının altından gol yemiş. Bize aslan kesilirler.

ftunsal
23.09.2011, 21:15
kayserini 2 penaltısını es geçti kuddusi

Murat SİSMAN
23.09.2011, 21:51
Sabrımız kalmadı uşaklar haydi alın bu maçı.

Kayserispor'un kalecisinin yediği gol ne ya öyle tuttuğu yerden ayağının altından gol yemiş. Bize aslan kesilirler.
Geçen sezonki 3-3 biten maç geldi aklıma.

Bordo_MaviM_61
23.09.2011, 21:55
febe bizim samsuna ya da belediyeye oynadığımız topun yarısını oynamadan 3 puan alıyor ya buna hasta oluyorum yahu.

ftunsal
23.09.2011, 21:56
gökhan 2 tane gollük pozisyonda topa hamle yapmadı

titanic
23.09.2011, 22:00
Kaderin garip bir cilvesi,ligdeki en son galip geldiğimzi maçta yine bir karabükspor maçıydı.

sakaryalı54
23.09.2011, 22:18
fenerbahçe top mop oynamıyor ama kazanıyor bu kadar ballı takım yoktur dünyada

Samet Yildirim
23.09.2011, 22:21
fenerbahçe top mop oynamıyor ama kazanıyor bu kadar ballı takım yoktur dünyada
top mop bile hakeret bana göre.

Rezaletin ötesi.

4 büyük arasinda yine en iyi oynayan biziz umarim sonuca yansitiriz...

carolo
23.09.2011, 22:22
ne zaman 1 golden fazlasini atar bu takim ozaman maç kazanir , tek gol atip ustune kapanan takim galibiyet biraz zor alir

Oktay AKKUŞ
23.09.2011, 22:23
Bu oyunla maçtan ümidim yok. Hayırlısı diyorum maçı izliyorum.

Burhan Açıkgöz
23.09.2011, 22:29
febe bizim samsuna ya da belediyeye oynadığımız topun yarısını oynamadan 3 puan alıyor ya buna hasta oluyorum yahu.

aynen katılıyorum.
biz çalışıyoruz puan alamıyoruz, başkaları yata yata puan alıyor.
Adamların bi şutu kaleyi tutmadı. bize ilk şutta gol.

Hakeme bi şey demeyecem.
Ağzımı kötü açarım yoksa.:eek::eek::eek:

Uğur Tüysüzoğlu
23.09.2011, 22:31
Kuzenim nişanına gitmiyorum .
Bordo Mavi renkler ile bu sezonun ilk galibiyetini görmek için utandırma bizi son şampiyon.

Vira Bismillah !

titanic
23.09.2011, 22:33
Düğüne gidersin artık.Bende inanıyorum artık sezonu acacağımıza

Ilelioglu
23.09.2011, 22:34
Zor bir mac olacak yine. Zaten icerideki maclarin zor gectigini düsünürsek dahada zor olacak.

Disiplinli, sabirli ve sakin olmaliyiz. Bunun yaninda müthis bir pres bekliyorum takimdan.

Duran toplarada calismalarini umuyorum.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)