PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahada Bizim Takımımız Var! Köstek Değil, Destek!

fatihaltun08
19.09.2011, 10:23
Yıllardır aynı hatayı yapıyoruz hep suçluyu takımda arar olduk yenıldıgımızde teknik direktörleri suçladık yendıgımızde ise kahraman ilan ettik bu anlayışdan vazgeçmelıyız...

Bu seneki maçları ben normal karşılıyorum çunku ıskelet kadrodan neredeyse 5 tane oyuncu kaybettık ve yeni bir takım ortaya çıkıyor ve bunun sancılarını çekıyoruz ben ınanıyorumkı ılerleyen haftalarda bu takım havasını yakaladıgı zaman çok can yakacagını düşünüyorum çunku geçen sene elımızde kut kaynaklar vardı ve başarılı olduk bu sene bolluk var ve bu ıskelet kadro ve yenı gelen oyuncular bırbırıne uyum sorunundan dolayı normal karşılamak gerek ben bu taraftar zıhnıyetını hala çözemedım ınter maçında yere göge sıgdıramıyordunuz sımdı ne olduda yok ıstıfa edın yok bunlarda adam olmaz fılen fılen konusmalara başladınız lutfen bıraz sabredın ne olur taraftarlık görevını yapın hakaret etmeyınız ben manısa ve ıbb maclarında ts kotu oynamadı ıyı oynadı ozellıkle ıbb macında sansızlıgımız vardı once vıttek sakatlandı sonra yorgunluk gozledım oyuncularda sonra burak cezalı olması fılen fılen tamam bahane olmayabılır ama bır takım dusunun yarısı yenı ne bekleyebılırsınıkı ama bu takımı oturdumu ne canlar yakar dusunemıyorum bu konuda anlayıslı olmaya davet eıdyoruz..

Bırde bu taraftar yuhlamalarına karsıyım huseyın ve umut u o kadar yuhlayanlar eleştırenler oldukı sımdı o degerlerı arıyoruz ve sahadakı oyuncularımıza haksızlık yapıyoruz sogutuyoruz takımdan ve bu takıma zarar bıze dusen gorev destekdır bız boyle yapıtkca daha kotu sartalara surukluyoruz lutfen bu konuda sahadakı oyuncu hata yapdıgında yuhlamayalım bu yakısmaz taraftarlık destek demek maç bıttıkden sonra protestonu yap ama sahadayken yapmayın gecen sene ankaragucu macı aklıma geldı 60 dk burakı yuhladınız destek cıksaydık o dahada hırslanırdı golda atardı ama bızım taraftar zıhnıyetı ıste anlamak ıstemıyor ne olur sahadakı oyunculara destek olalım kaybettıgımız zaman da nıye yolladık nıye yaptık yonetım suclu modalarına gırmeyelım umutu ıstemeyenler ne olduda gerı ıstıyor jaja olayı farklı takım havasını bıtırıyordu tmm yeteneklı ama bu takımın degerlerı var canı ıstedıgınde kosan adam ıstemıyoruz senol hocada bunu ıstemedı yoksa boyle degerı kım ıstemezkı neyse cok konusdum benden cok buyuk degerlı ablalarım ve abıleırm var saygıyla egılıyorum ben sadece fıkırlerımı beyan etmek ıstedım bırde yonetıcı abıleırmız ve ablalaımızdan bır destek kampanyası başlatmalarını ıstıyoruz yuhlayan taraftar degıl destekleyen taraftar profılıne donusturmek ıcın bır takım calısmalar yapmaya davet edıyorum bu takım bızlerın ama sahada mucadele edenın hakkında dusuncelerımızı olcup tartıp oyle fıkırlerımızı ortaya dokelım...

Turgay Atalay
19.09.2011, 10:34
Köstek olan delühanlılar mı var? Hala...

fatihaltun08
19.09.2011, 10:40
malesef var ben sahadaki maç esnasında ve maç sonu bır haftaki övgülerin nasıl sövmelere gittigine şahit oluyorum malesef inter maçında kahraman ılan ettıgımız hocamız ıbb macında kaç taraftar bu adamdan bısey olmaz kadro secımı yanlıs ıste fılen fılen dıyenler var ...

ozturk
19.09.2011, 10:54
forvat hattı kötü..

takımda santrfor yok..

alınan kötü sonuçlar normal. takımın tamamını eleştirmeye gerek yok..

zamanında doğru düzgün transfer yapamayan yönetimi eleştirmek yeterli bence..

61trabzonomer
19.09.2011, 11:28
takımda o bu yok die bişey yok herşey var ,biraz sabır takım oturunca uzuuuuuun haftalar yenilmicez ve kazanmak alışkanlık haline gelcek az sabır.

Ömür Karadeniz
19.09.2011, 11:30
Kim köstek oluyor söyleyinde bilelim,Trabzonspor tarihinde bu teknik kadroya,bu oyuncu kadrosuna ve bu yönetime destek olunduğu kadar kime destek olunmuş araştırın bakalım.Atay Aktuğ zamanında üstüste alınan 2 Türkiye kupasına teneke bu kupa Trabzonsporun müzesinde çok var diyenler,2010da aldığımız kupa için barlarda tapak kırdı bunları unutmayalım.

f1bekir
19.09.2011, 11:42
malesef var ben sahadaki maç esnasında ve maç sonu bır haftaki övgülerin nasıl sövmelere gittigine şahit oluyorum malesef inter maçında kahraman ılan ettıgımız hocamız ıbb macında kaç taraftar bu adamdan bısey olmaz kadro secımı yanlıs ıste fılen fılen dıyenler var ...

Bunlara fazla takılmamak lazım.

Toplu halde ve devamlılık arz eden şekilde tepkiler olmasın yeter :)

Ki taraftar belediye maçında takımı bağrına basmış, olumsuz tepki vermemiştir. Bireysel olarak tepki koyanlara da bişey yapamayız, herkesin ağzını kapatacak halimiz yok. Takım yenildi işte o da bişey diyecek da, ne yapsın :)

Emirhan Ömeroğlu
19.09.2011, 11:44
Körü körüne desteğe karşıyım. Yeri geldiğinde eleştirmeli kızmalıyız. Ama küfür edelim demiyorum.

İbb maçı içinde bağırıp çağırmanın erken olduğunu düşünüyorum oda ayrı bir konu.

Yaldız61
19.09.2011, 13:41
biz cok dha iyi top oynayabilrdik takıma kızmıyorm ben çünkü zemin cok kötyüydü bizim takım top oynamyı seven takım bu zeminde top oynayamzsn istesende

fatihmazlum
19.09.2011, 13:47
sıyasıler bedava kombıne dağıttıkca her gecen gun bıraz daha pasıflesıyor trabzondakı taraftar ve her gecen gun avnı aker ruhunu kaybedıyor yazık sunu yonetımde gormezden gleıyor..cehennemı cennete cevırdık..cekırdekıclerden macı opera ızler gıbı ızleyenlerden bıktık artık..

Tolga Kurt
19.09.2011, 13:56
forvat hattı kötü..

takımda santrfor yok..

alınan kötü sonuçlar normal. takımın tamamını eleştirmeye gerek yok..

zamanında doğru düzgün transfer yapamayan yönetimi eleştirmek yeterli bence..

Katılıyorum Burak olmadığı zaman takımın hiç bir şey olduğunu görüyoruz.. Burak iyi bir forvet

Harun-61
19.09.2011, 14:01
Arkadaslar maglup olmayi bu kadar büyütmeyin.
Tabii'ki bizde yenilecegiz.
2-3 mac galibiyet yüzü görmemeye alismamiz lazim.
Bu kadar büyütmeyelim.

10 mac arka arkaya galip gelecegimiz günlerde gelecek....

Gurpas
19.09.2011, 14:17
İStanbul'da yaşıyorum fanatik bir Trabzonspor'luyum ama maalesef Avni Aker taraftarı bu takımı haketmiyor

hamdi_61
19.09.2011, 14:25
......edit.

fatihaltun08
19.09.2011, 15:11
Önce Türkçe'ni düzelt, sonra başlık aç.

"Sahada Bizim Takımımız var köstek olucağına sonuna kadar desdek olmaya davet ediyoruz"

Tamam kusurumuz olabılır son duzeltmeye bakdınızmı acaba belkı sayfa olarak o anda farkedemedık kusurumuzdur kabul edıyoruz...

TekfurÇayır 61
19.09.2011, 15:37
Önce Türkçe'ni düzelt, sonra başlık aç.

"Sahada Bizim Takımımız var köstek olucağına sonuna kadar desdek olmaya davet ediyoruz"

Hamdi kardeşim birbirimizin yanlışlarını bu şekilde yüze vuracağımıza, nezâketle düzeltsek daha güzel olmaz mı? Bir şeyi söylemenin çok sayıda yolu vardır, biz bunların içinden en güzel olanını seçelim inşâallah.

Bir yolcunun yolu bir köye düşmüş. Cuma vakti yolcu da köyün camisine cemaatle birlikte namaza gitmiş. Bakmış ki imam vaazı esnasında abuk sabuk, saçma sapan şeyler söylemekte...

Bir süre sonra artık dayanamamış, ayağa kalkıp, İmam efendi, yalan yanlış şeyler söylüyorsun, sen ne biçim imamsın demiş.

Bunları demesiyle birlikte cemaat adamın üzerine hücum etmiş. Sen bizim imamımızla nasıl böyle konuşursun diye adamı sille tokat camiden atmışlar.

Bir süre sonra yine bir cuma vakti adamın yolu aynı köye düşmüş. Aynı imam vaazda yine aynı şekilde saçmalıyormuş.

Adam ayağa kalkmış;

Ey cemaat ne mutlu size ki böyle bir imamınız var. Böyle mubarek bir adamın saçından sakalından bir tel koparıp saklayan cennete gider demiş.

Cemaat imamın saçını sakalını yolarken yolcu da dışarı çıkıp yoluna gitmiş.

Buğra Sekban
19.09.2011, 15:38
Hamdi kardeşim birbirimizin yanlışlarını bu şekilde yüze vuracağımıza, nezâketle düzeltsek daha güzel olmaz mı? Bir şeyi söylemenin çok sayıda yolu vardır, biz bunların içinden en güzel olanını seçelim inşâallah.

:alkış::alkış::alkış: eline sağlık..

hamdi_61
19.09.2011, 15:44

Haklısınız.Mesajım fazla sert olmuş.

TekfurÇayır 61
19.09.2011, 15:49
Haklısınız.Mesajım fazla sert olmuş.

Şimdi bir özür yerli yerine tam oturur. İkinizi de güzelleştirir.

lazibere
19.09.2011, 16:37
Hepimiz takımımızın haline ve aldığı başarısız sonuçlara üzülüyoruz. Çoğumuz olaya sadece skor anlamında yaklaşıp ya alkışlayan yada yuhalayan olarak değerlendirilebilir.

Insan üzüldüğünde sitem edebilir, tartışabilir, eleştirebilir, kızabilir , hatta dozunu arttırarak istifa et de diyebilir. İnsanların üzüntülerini ifade etme tarzını eleştirebilirsiniz ama sorgulamaya hakkınız yoktur. Esas problem yapılan yanlışlara, kötü futbolcu tercihlerine, kötü transferlere, kötü idareciliğe rağmen Körü körüne yönetim şakşakçısı olanlardadır..

Futbol sahada futbolcuularla oynanaır ama taraftarı olmayan bir takımın hedefinin olmasıda mümkün değidlir. O halde bizlerin duygularını ve hislerini tatmin etmek ve bizleri mutlu etmek idarecilerin görevlerindedir.

Bu sene için konuşmaya gerek yok, nelerin olup bittiğini, yapılan transferlerin faydalı mı yoksa zararlı mı olacağını zaman gösterecek ama,

Şampiyonluğu kıl payı kaçırmış hatta masa başı oyunları olmasa şampiyon olduğumuz kadrodan sankı ZELZELE olmuşçasına 10 tane futbolcu apar topar kaçıyor,Bunların 6 tanesi de ilk 11 in değişmez oyuncusu ise ve bu oyuncular dan para kazanılmadan gönderiliyorsa ve işin en enteresan tarafı, geçen sezon oynamayanlar ve kadrolu yedek olanlar gitmeyip hala kadrolu yedek konumunda kalıyorsa bunu sorgularım..

Her başarılı olan kadroyu dağıtacaksak ve her defasında bizlerden sabretmemiz istenecekse biz de şunu sorarız, Nereye kadar??

Yada daha basit bir soru??

Mevcut transferlerimizin bir sonrakı seneye kalıp kalmama garantisini verebiliyormusunuz??

Yıldızlaşmış futbolcuyu ben kadroda tutacağım, en azından rakiplerime kaptırmayacağım şeklinde bir transfer anlayışına sahipmisiniz??

Bunları vaadedemiyor sa, o zaman bir abinin dediği gibi, ''biz sizin forma satmak için kandırdığınız bayramlık çocuklarınızmıyız'' diye sorarım adama...

4 sezondur, Sürekli kadro yenileyen, Yenileme sonucunda başarılı olmuş futbolcuları ''fazla para istiyorlar '' gerekçesine sığınırak elınde tutamayan, Borcu olmadığını iddda etmesine rağmen hep ucuz ve bedava futbolculardan oluşan bir kadro kurmayı tercih eden bir yonetimin yaptıklarının ve her hareketinin şakşakçısı olmam, olmayacağım...

Once Türkiye kupası aldığımız sezon daha sonra geçen sezon olmak üzere çok başarılı bir sezon geçiren bir takımın , naklen yayınlardan en çok parayı kazanan, Galibiyete dayalı yayın parasından en çok puan toplayan ve en çok kazanan takım olmamıza rağmen, Bu sene ilaveten şampiyonlar liginden gelen ve gelecek paraların da varlığı ortadayken, takımın en iyi oyuncusuna 1.3 milyon euro dan daha fazla verememek ne demek??

Sırf bu para mevzusundan en iyi oyuncularımızı kaybettik, Sonrada o futbolcuları taraftarın karşısına atıp paracı ilan ettik..

Sadri Şener maç başına kazandığı 750 milyar liranın hesabını yapıyorsa futbolcuda alacağı paranın hesabını yapmak zorundadır..

Butun bunların ışığında takımımızın zarar görmeyeceği şekilde eleştiriyi ve desteği birlikte götürmek gerekiyor..

Dolayısıyla İNTER galibiyetiyle coşan taraftarımızın, Manisa ve Büyükşehir maçlarındakı puan kayıplarına sitem etmesi kadar doğal birşey olamaz..

ibrahim
19.09.2011, 20:25

Bir yolcunun yolu bir köye düşmüş. Cuma vakti yolcu da köyün camisine cemaatle birlikte namaza gitmiş. Bakmış ki imam vaazı esnasında abuk sabuk, saçma sapan şeyler söylemekte...

Bir süre sonra artık dayanamamış, ayağa kalkıp, İmam efendi, yalan yanlış şeyler söylüyorsun, sen ne biçim imamsın demiş.

Bunları demesiyle birlikte cemaat adamın üzerine hücum etmiş. Sen bizim imamımızla nasıl böyle konuşursun diye adamı sille tokat camiden atmışlar.

Bir süre sonra yine bir cuma vakti adamın yolu aynı köye düşmüş. Aynı imam vaazda yine aynı şekilde saçmalıyormuş.

Adam ayağa kalkmış;

Ey cemaat ne mutlu size ki böyle bir imamınız var. Böyle mubarek bir adamın saçından sakalından bir tel koparıp saklayan cennete gider demiş.

Cemaat imamın saçını sakalını yolarken yolcu da dışarı çıkıp yoluna gitmiş.
Bunu yapabilseydik bu baslikta olmazdi.

mda61
19.09.2011, 20:31
TekfurÇayır Ağabey,

harikasın diyorum :) Yazdıklarını keyifle okuyorum.