PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 3. Hafta | Samsunspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

DeAgLeMaNyAq
20.09.2011, 16:56
Lig TV'nin kadrosunda Serkan da kesik yemiş gözüküyor. Belli ki Alanzinho ve Pawel yedek başlayacak. Gol gerekmedikçe de kolay kolay oyuna girmezler...

domivamis
20.09.2011, 16:58
bu arkadaşlar bank asyadayken her maçını izliyordum. acayip heyecanlıydım, zaten haftada iki maçım vardı, biri trabzon diğeri samsun.. hangi maçlarıydı ordumuydu tam hatırlamıyorum. malum tezahuratı yaptılar bizim için.. ....... trabzon olamazsın şampiyon) o gün bugün bu maçı bekliyorum. açık konuşuyum, 3'ten aşağıya tatmin olmam.. ev arkadaşım samsunlu vallaha atarım evden aksi bir durumda..

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 16:58
Hocaya bak hocaya ey gidiii hocaaaaaa.Henriquemi oldu şimdi 5 puanın sorumlusu yazıklar olsun sana,hayatımda en zıt olduğum hoca tipleridir oyuncusunu ortaya atan hoca.Yazık tek kelimeyle yazık,Henriqueyi bırakacağına kendini kadro dışı bıraksaydın ya.

Sen ne diyon ya ? :)

KÖKSAL AYDIN
20.09.2011, 17:01
Şenol hocanın aşılayamadığı konsantrasyonu Samsun aşılayacak.

Mağlup olacağımızı ancak bunun Lille maçına olumlu yansıyacağını düşünüyorum.

sessizkral_1
2 maçtır sahada uyuyan ve sayısız top kaptıran Henruqie yi kesen Şenol hocamı Ayakta alkışlıyorum :alkış:

Şu kadroda çıkarsa tam 10 numara olacak

-------------tolga------

Celustka giray glowacki cech

------zokora-----colman-------

volkan------adrian-----halil-----

------------burak

Ömer Faruk61
Hocaya bak hocaya ey gidiii hocaaaaaa.Henriquemi oldu şimdi 5 puanın sorumlusu yazıklar olsun sana,hayatımda en zıt olduğum hoca tipleridir oyuncusunu ortaya atan hoca.Yazık tek kelimeyle yazık,Henriqueyi bırakacağına kendini kadro dışı bıraksaydın ya.

Sana diyecek bir laf yok.Al TFF den bir lisans ne olur bu işi çok biliyorsunuz sizleri de görelim?

Ömer SEVİNÇ
20.09.2011, 17:02
Geçen seneki Gs takımına döndük. Takımın yarısı sakat resmen.

Ilelioglu
20.09.2011, 17:03
Fatih, seni son zamanlarda pozitif, olumlu görüyorum. Bu güzel bir durum. :)
Ama Mustafa, üzgünüm. Mustafa konusunda hemfikir değiliz. Umarım toparlanır.

Ben pozitif olunca takim kaybediyor. Bak Inter macinda ne kadar negatiftim ama kazandik. :)

Samsunspor bizi yener. :p

worldmaster
20.09.2011, 17:04
Mustafa son maçlarda berbat oynuyor yahu ne iyisi. Son maçı açın bi daha izleyin. Ayağının değdiği 3 topun 2'sini taca atıyor. Böyle stoper olunmaz. Gitgide kötüleşiyor bu çocuk...

KÖKSAL AYDIN
Ben pozitif olunca takim kaybediyor. Bak Inter macinda ne kadar negatiftim ama kazandik. :)

Samsunspor bizi yener. :p

Negatif değil gerçekçisin :)

fatihaltun08
-----------------tolga-------------

---celustka---gıray---glo---cech----

------zokora------colman---------

burak------adıran-------volkan----

--------------halil---------------

kadro bu olmalı bence.....

worldmaster
20.09.2011, 17:05
Bu arada her ne kadar sezon başındaki fırsatları değerlendiremese de Pawel'in hala elimizdeki en iyi golcü olduğunu düşünüyorum.(Burak ayrı bi kategoride benim için :) )

O bakımdan hala kazanabiliriz diye düşünüyorum bu adamı...

Mesut
20.09.2011, 17:06
Bu gibi haberleri çok göreceksınız.Haftaya bakarsınız bir başka oyuncu kadro dışı kalır.11 yabancımız var birileri mutlaka dışarda kalacak.
Şenol hocayı bu kararından dolayı saygılarımız iletiyorum.Henrique formsuz ve hiçbir varlık gösteremıyor bu hem kendisini hırslandırmak için hemde takım için olumlu bir karar

http://www.cogitoergoboom.com/wp-content/uploads/sayg%C4%B1.gif (http://www.cogitoergoboom.com/wp-content/uploads/sayg%C4%B1.gif)

sametaydin
20.09.2011, 17:06
Bu samsun takımı fink le mustafa sarp la filan oynuyor. E bunları yenemezsek kimi yeneceğiz? Samsunun forvetlerini iyi tutarsak maçı rahat kazanırız.

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 17:07
Lig Tv'nin verdiği kadro çok iyi , işallah o kadro ile çıkarız...

Henriqe'nin 18 dışında kalması normal, çok formsuzdu bu aralar...Dinlenmesi lazımdı...Bakalım belki Pawel fırsat bu fırsat yapar birşeyler...

Volkan-Burak-Halil üçlüsü çok çok iyi olacak :)

Ahmet Karadeniz
20.09.2011, 17:08
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.463476093329.259031.565463329#!/photo.php?fbid=10150379729410568&set=a.131449780567.137069.9218885567&type=1&theater

bu pankartın ne olduğu belli olduğu için buna karşılık bir pankartta bizim yapmamız gerekirdi:)

ahada geldik Bize Her Yer Trabzon!

worldmaster
20.09.2011, 17:08
Henri'nin kadro dışı kalması da bana iyi bir karar gibi geliyor. Adamın kafası kesinlikle sahada değil. Yeteneklerinin farkındayız ama bu kafa yapısıyla zarar veriyordu...

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:09

Ya kardeş istediğimizi yazamazmıyız nasıl insanlarsınız siz ya,bu insanlar eleştirilmezmi,dokunulmazlıklarımı var.

Eleştiri nasıl yapılır onu bi öğren önce , eleştirdiğin adama göre de değişir eleştiri yapma kültürü .

1 hafta önce belki tarihinin en büyük zaferlerinden birini yaşatmış hocaya , belki de 28 yıldır hasretle beklediğin şampiyonluğu getirmiş adama , "Yazıklarrr olsuunn ,yuuuhh ,puu lann defol gitt" diye eleştiri yapılmaz , zaten böyle eleştiri de olmaz . :)

sessizkral_1
20.09.2011, 17:09
Lig Tv'nin verdiği kadro çok iyi , işallah o kadro ile çıkarız...

Henriqe'nin 18 dışında kalması normal, çok formsuzdu bu aralar...Dinlenmesi lazımdı...Bakalım belki Pawel fırsat bu fırsat yapar birşeyler...

Volkan-Burak-Halil üçlüsü çok çok iyi olacak :)

aynen bence bu kadro çok iyi ve ideal 11 imiz olmalı.

Trabzonspor'un karşılaşmaya Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Colman, Zokora, Adrian, Volkan, Burak ve Halil 11'i ile çıkması bekleniyor.

2. yarı pawel,serkan ve alanzinho dahil olabilir.Umarım şenol hoca gidip serkanla alanzinhoyu ilk 11 başlatmaz.

Nihat Güneş
20.09.2011, 17:10
Lan lı Lun lu konuşmamak lazım! Yoksa danlu dunlu muydu ?

Bu arada şu 20 kişil kadroyu sevabına biri yazabilir mi ? :)

Metin Sağır
20.09.2011, 17:10
Henrique kadroda yok.

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:11
Lan lı Lun lu konuşmamak lazım! Yoksa danlu dunlu muydu ?

Arkadaşın yaşı küçük sanırım ondan dolayı ses etmedim :) Klavyede yazarken kendini kaybeden tipler çok .

Ayrıca o dan dundu :D

Mehmet Cihan Kocaman
20.09.2011, 17:12
Samsunluların 110x10 BURASI HER YER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN pankartını gören var mı?
----------------

Adamlar yapıyor peki biz neyle gidiyoruz? Forma ve atkı başka bişey yok. Bir kere pankart yaptık o da bursa maçında.

Eto'o
adrian & pawel
polanya showww olacak ;)
--------------tolga--------------
celustka--- giray ---mustafa---cech
---------zokora----colman-------
burak---------adrian------volkan
------------pawel----------------

edit : volkanin yerine halilde olabilir

sessizkral_1
Bence 5 milyon euroluk henruqie nin kesik yemesi yönetimede mesajdır.Ocak ayı transfer politikası adına

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:13
Samsunluların 110x10 BURASI HER YER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN pankartını gören var mı?
----------------

Adamlar yapıyor peki biz neyle gidiyoruz? Forma ve atkı başka bişey yok. Bir kere pankart yaptık o da bursa maçında.

Onların o pankartı yaptırmasının sebebi bizim artık efsane olmuş " Bize Her Yer Trabzon" lafımızdır . Bakın bi lafımız yetmiş :)

Demek ki yapıyoruz bir şeyler :)

Ahmet Karadeniz
----------------

hani pankart belli bence ona yanıt olarak bir pankartta bizim yapmamız gerekirdi o zaman işte traftar derdik:)

Firtina52
Helal olsun Senol Hocaya. Artik böyle dandik oynayan kendini kadro disi bulur.

sessizkral_1
20.09.2011, 17:14
adrian & pawel
polanya showww olacak ;)
--------------tolga--------------
celustka--- giray ---mustafa---cech
---------zokora----colman-------
burak---------adrian------volkan
------------pawel----------------

kazanmaktan başka çaremiz olmayan bir maçta takımla hiç maç yapmayan paweli ilk 11 oynatmaz şenol hoca.fena oynamayan Halil le başlayacaktır gene.Ayrıca mustafa kesik yiyip glowacki gelecektir.

temel_yilmaz
celustka da denge bilekliği var ondan dengeli oynuyo birde mustafa alsanız nolur yani..:)

Mustafa denge bilekliğini bence beline takmalı .Mustafa ve Henrike bu takımın futbolcusu değiller.Henrike ye bakıyorsunuz fizik var sürat desen ehh kim omuz vursa düşecek yer arıyor ,birde topu kaybettikten sonra jajavari hareketleri izleyenleri hepten çileden çıkartıyor.

ANIL
............................tolga
celustka........giray...........glowacki.......... .cech
..........................aykut
.................sapara..........adrian
volkan............................................ ....burak
..........................PAWEL

Nihat Güneş
Yanlız ilerde şöyle bir sıkıntı çekebiliriz... Rotasyon Rotasyon diyoruz da, en çok rotasyon yapmamız gereken yere rotasyon yapamıyoruz. COLMAN-ZOKORA... Allah güç kuvvet versin. Bu maç için Aykut'u değelendirsek keşke.

Tunay ERDEM
20.09.2011, 17:15
metro'nun sahibi de samsunspor'un başkanı. belki kıyak geçmiştir bize.

Eto'o
20.09.2011, 17:16
............................tolga
celustka........giray...........glowacki.......... .cech
..........................aykut
.................sapara..........adrian
volkan............................................ ....burak
..........................PAWEL

sapara sakat kadroda yok

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:16
Yanlız ilerde şöyle bir sıkıntı çekebiliriz... Rotasyon Rotasyon diyoruz da, en çok rotasyon yapmamız gereken yere rotasyon yapamıyoruz. COLMAN-ZOKORA... Allah güç kuvvet versin. Bu maç için Aykut'u değelendirsek keşke.

Kesinlikle katılıyorum çok koşuyor bu çocuklar :)

Allah güç kuvvet versin ben de ikisinden de 45 dakika faydalanılması taraftarayım .

ftunsal
20.09.2011, 17:17
Bu samsun takımı fink le mustafa sarp la filan oynuyor. E bunları yenemezsek kimi yeneceğiz? Samsunun forvetlerini iyi tutarsak maçı rahat kazanırız.

kontra toplara uygun hücum yapıyorlar.
ortasahaları sağlamcı.
gs maçının tamamını seyretmişsen ayağada top oynadıklarını fark etmiş olmalısın.

gol atmasına rağmen gs maçının aksayan tek adamı m.sarp tı.boş adam sayısı az.belki yeneriz ama bu kolay olmayacak.beni umutlandıran ilk hafta 3-0 sonrası oyundan düşüp maçı 3-2 bitirmeleri

Suayb
20.09.2011, 17:18
Üc nokta cok önemli..

Birincisi: fedakarlik yaparsaniz gercekten bir güc olabilirsiniz. Bu her alanda böyledir. Fedakarliklar yaparak bir yere varmaktan öteki, sonsuz gücün kapisini aralarsiniz. Fedakarliktan kacinirsaniz eger belirli bir seviyede tikanip kalirsiniz. Bir yere varirsiniz ama o yeriniz belirli bir yer olur ve ara sira eline aglamasini kesme niyeti ile oyuncak verilen cocuktan farkiniz kalmaz. Senol hocamizda ve baskanimizda fedakarlik yapmayi sectiler tahminimce. Varayim puan kaybedeyim, ama fedakarliklar yaparak puanlar kaybedeyim. Cat pat, garanti oynayarak puanlar toplamaktansa fedakarliklar yaparak takima level atlatip lig ilerledikce takimin oyun seviyesini arttirmak bir plandir. Senol hocada hem turnuva hocasidir hem bir lig hocasi, sahsi fikrimdir bu. Geneli hoca iyi okumustur ve stratejik hamlelerini ona göre yapiyordur muhakkak. Az sabirli olmak lazim..

Ikincisi: Futbolcular geldi ve futbolcular gitti. Bunlar insan, FM oynamiyoruz. Ülkeye alismalari, birbirlerine alismalari gerekiyor. Bunun yaninda Senol hocanin onlari cok iyi tanimasi gerekiyor. Yoksa beraber yillarca yasadiginiz birisinin bile bazi ozelliklerini cok ama cok sonra ögrenebiliyorsunuz. Her insana insan gibi yaklasmak ne yazikki günümüz yasantisinin artik aranan bir özelligi olmustur. Zaman alir böyle seyler. Güven ortami olusturmasi, takim olgusunu olusturmasi ve futbolculara uygun sistemi olusturmasi..

Ücüncüsü: Manisa, Inter ve IBB maclarinda hicmi olumlu seyler görmedik. Inter maci malum. Akilli oynayarak ve iyi oynayarak hak ettigimiz üc puani aldik. Manisa macini ve IBB macinida duygularinizi bir tarafa birakarak objektif izlemeye basarirsaniz gercekten ara sira bir parilti, bir isik göreceksiniz takimda. Yoksa pas, durdurma, Volkan Sen, sut ve direk organizasyonu.. Böyle gol girisimlerini normalde baska liglerde seyrederiz.. Takim gercekten iyi bir takim.. Bu pariltilari, isiklari ilk önce 90 dakikaya yaymak gerek, sonrada ligin geneline yaymak gerekir. Zamanla olacaktir bunlar. Dikkat edin, pozisyonlara giriyoruz, sabir ederek oynuyoruz ve cok ciddi pozisyonlar vermeyerek oynuyoruz. Ara sirada bir anda hafif bir parilti ile cok olumlu birsey yapiyoruz.. Biraz inanc, güven, destek ve sabir lazim..

Samsunspor macinada bu sekilde cikip, bu sekilde izleyip skor ne olursa olsun bu sekilde devam etme taraftariyim ben..

Nihat Güneş
20.09.2011, 17:19
Kesinlikle katılıyorum çok koşuyor bu çocuklar :)

Allah güç kuvvet versin ben de ikisinden de 45 dakika faydalanılması taraftarayım .

Ahmet sanırım hoca bu maçta oynatır da KArabük maçında kesinlikle dinlendirmek lazım.

Ama Samsun maçı için en azından Aykut oynarsa iş yükleri hafifler gariplerin :)

Emirhan Yazıcı
20.09.2011, 17:19
Pawel Samsun Macı İçin Biçilmis Kaftan

Yedek 2 Yabancı:

Alanzinho ve Pawel Olmalı

------------------Tolga-----------------
--Celustka------Giray--------Glowacki---------Cech

---------------Zokora-----------Colman-----------

----Volkan-----------Burak--------------Halil

Ömür Karadeniz
20.09.2011, 17:21
Arkadaşın yaşı küçük sanırım ondan dolayı ses etmedim :) Klavyede yazarken kendini kaybeden tipler çok .

Ayrıca o dan dundu :D
25 yaşındayım kardeşim,büyüde gel istersen.

Eto'o
20.09.2011, 17:21
colman ne zaman turk vatandasligini geciyor ? 5 sene dolmalimi ?

recdodo
20.09.2011, 17:23
Şu 20 kişilik kadroyu bilen var mı acep? Şenol hoca umarım paweli almıştır bu 20 kişi içine ve umarım -zor bi ihtimal ama :( -ilk 11 oynatır. Ayrıca henrique'nin kadroya alınmamayışını uçak düşürme işine benzetmeyelim. :)

Zafer Fidan
20.09.2011, 17:23
Plaka istiyorum...

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:24
Ahmet sanırım hoca bu maçta oynatır da KArabük maçında kesinlikle dinlendirmek lazım.

Ama Samsun maçı için en azından Aykut oynarsa iş yükleri hafifler gariplerin :)

Orda 3 oyuncu harcayınca bu seferde topu ileriye taşıyacak adam sayısı azalıyor . Hoca olmak zor iş vesselam :)

Tamam abicim , büyüyünce gelirim . İyi forumlar .

Samet GÜVEN
20.09.2011, 17:25

Harika bi tespit.:alkış:

Ama takımın bel kemiği orası. Her yerden riske girebilir hoca, ama o blgeden giremez. hakkaten Allah güç kuvvet versin. En çok rotasyon gereği olan yer ama imkansız gibi şu an.

İlk yarı 2-0 yada 3-0 olmadıkça hoca onları değiştirmez.

Mesut
20.09.2011, 17:25
Öyle bir şey yok adam Milli takımında oynamak istiyor tek hayali :)

Ömür Karadeniz
20.09.2011, 17:27
Tamam abicim , büyüyünce gelirim . İyi forumlar .
Saol güzel kardeşim sanada.:)

Muhammed
Henrique'nin kadro dışı bırakıldığı iyi olmuş. Herkes ayağını denk alsın, sahada emek versin bu takıma. Şenol hocanın bu kararının sonuna kadar arkasındayım. Yalnız hemen Henrique transferine sallamamak lazım. O bu takımın belkide en yüksek potansiyelli oyuncusu. Hazırlık maçlarında ve Avrupa ligi elemelerinde oynadığı futbolla kalitesini fazlasıyla belli etmişti.

Gurpas
Hadi be Trabzonum çapsızlara çapını bildirme zamanıdır.

magicyattara
20.09.2011, 17:28
celutska giray glowacki cech savunma dörtlüsünü görmek dileğiyle..

Serkan geçen yılın 2. yarısından bu yana performansıyla katlanılamaz halde..

Serkan-Giray-Glowacki-Celustka dörtlüsü olmalı bence..

Zokora ön libero..

Adrian-Colman-Sapara..

Burak-Halil..

Eto'o
20.09.2011, 17:28
Öyle bir şey yok adam Milli takımında oynamak istiyor tek hayali :)
cifte vatandaslik olmuyormu ? hem turk stadusunde oynar isterse arjantin milli takiminda oynar

Samet GÜVEN
20.09.2011, 17:30
Saol güzel kardeşim sanada.:)

:alkış:

Ahmet in tutumuna ise :alkış: :alkış: :alkış:

;)

SEDAT
20.09.2011, 17:31
- Tolga , Celustka , Giray , Glowacki , Cech , Zokora, Colman , Volkan , Adrian , Halil , Burak 11'yle çıkarız ki bana görede doğrusu budur...

Ömür Karadeniz
20.09.2011, 17:34
Ahmet kardeşim bir anlık sinirlen olur olmaz laflar kullandığım için özür dilerim,moralim bozuldu acayip kusura bakma.

Murat Erdem
20.09.2011, 17:35
Burak Yılmaz, kazanır bu maçı...

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:37
Ahmet kardeşim bir anlık sinirlen olur olmaz laflar kullandığım için özür dilerim,moralim bozuldu acayip kusura bakma.

Estagf sorun değil abi . Anlık yaşıyoruz , Trabzonspor forumundayız doğal artık böyle şeyler :)

Arkadaşlara daha fazla eziyet etmeden özelden devam etsek iyi olacak :)

Tekrar iyi forumlar .

Nihat Güneş
20.09.2011, 17:39
Samsun maçının 20 kişilik tahmini kadrosu :)

Tolga-Bora-Zeki-Cech-Glo-Celu-Giray-Mustafa-Serkan-Sercan-Colman-Adrian-Halil-Burak-Ferhat-Zokora-Aykut-Pawel-Alan-Volkan.

Emirhan Yazıcı
20.09.2011, 17:39
Burak Yılmaz, kazanır bu maçı...

:alkış::alkış::alkış:Bu mac Burak ve Halilin Olucak Bence

ozzy!
20.09.2011, 17:40
Burak patlama yapar, hırslıdır şimdi :D

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:41
Affınıza sığınarak , Celutska'nın asıl mevkisi neresi ?:)

Musto'

Aynen.5 sene dolması gerekir.

h@msi61
Lig tum keyfimizi kacirdi, ne kadar takmamaya calissak da olmuyor iste. Bu maci muhakkak almamiz lazim...

Efendioglu
20.09.2011, 17:42
Şenol Güneş basit oynuyor bu aralar özgüvenini yitirmiş suçu sürekli futbolculara atıyor çıkıp şunu diyecek arkadaş İnteride yenen biziz ligde 5 puan geride olan takımda biziz bu duruma düşen takım biziz bu durumdan kurtulacka takımda biziz tamam Henrique çok kötü oynadı ama kadroya al böyle yaparak mı kazanackasın oyuncuyu ?

Musto'
20.09.2011, 17:42

Defans'ın ortası diye biliyorum.

Nihat Güneş
20.09.2011, 17:43
Şenol Güneş basit oynuyor bu aralar özgüvenini yitirmiş suçu sürekli futbolculara atıyor çıkıp şunu diyecek arkadaş İnteride yenen biziz ligde 5 puan geride olan takımda biziz bu duruma düşen takım biziz bu durumdan kurtulacka takımda biziz tamam Henrique çok kötü oynadı ama kadroya al böyle yaparak mı kazanackasın oyuncuyu ?

Üstad, zaten son açıklamasında aynen bunları söyledi :) Henrique konusunda katılıyorum en azından kadroaya alınması gerekirdi, ama bence dinlendirme amaçlı almamıştır.

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:44

Yahu abicim tamam eleştiriyoruz da belki hoca Henrique'yi çekti kenara . Fizik olarak da kafa olarak da tam hazır değilsin .Ne varsa aklında sil hepsini ve sıfırdan bir başlangıç yap dedi .Henrique ile ne konuştu bilmiyoruz .

Ayrıca çok geniş bi kadro var kesik yemek sıradan bir şey olacak artık , yoksa kendisine ana avrat küfür eden oyuncuyu hemen silmeyen karakter , 2 haftalık performansla bi adamı silmez .

Nihat Güneş
20.09.2011, 17:44

Ahmet yapma bunu, yapma bunuuuu :)

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:45
Defans'ın ortası diye biliyorum.

Ben de öyle biliyorum da hiç düşünülmeyince göbekte yanlış mı hatırlıyorum diye düşündüm :) Teşekkürler .

Efendioglu
20.09.2011, 17:45
Özellikle lig müsabakalarından sonra medyada açıklamalarıyla futbolcularını hedef gösterdiği yönünde değerlendirmeler yapıldığına da değinen Güneş, teknik adamlık yaşamı boyunca hiçbir zaman böyle bir tarzı benimsemediğinin altını çizdi. “Futbolcularım benim gözüm, kulağım, kalbim, her şeyim” ifadelerini kullanan başarılı teknik adam, “Ben onlarla birlikte nefes alıyorum. Eğer bu uzuvlardan birinde bir sorun yaşanırsa bu onların kabahati değildir. Öyleyse oyuncularımı suçlamam söz konusu olamaz. Sadece maçlardan sonra bazı durum tespitleri yaptım. Ama bu değerlendirmelerin ardından olayın bir oyuncunun üzerinde kalmasını doğru bulmuyorum. Onları suçlayıp, hesap sormak yerine, birinin hatası üzerinden her birinin dersler çıkarmasını sağlamaya çalışıyorum. Kamuoyu da isimlere takılmamalı, olayların, yanlışların üzerinde değerlendirme yapmalı. Biz birlikte bir yarışın içerisindeyiz. Amacımız daha iyisini bulmak. Kamuoyunda onları hedef yapmayı hiç düşünmedim düşünmem de. Ancak yanlışları söylemeden doğruyu da bulamayız. Saha içi başarısızlıklarında oyuncularıma yüklenmem. Kendi üzerime alırım. Bu takımın yetkilisi bensem saha içinde yaşanan başarısızlığın sorumluluğunu üzerime almalıyım. Çünkü yetki de bende sorumluluk da.” değerlendirmesinde bulundu.

Nihat Güneş
20.09.2011, 17:46
Celu sağbek arkadaşlar :)

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:46
Ahmet yapma bunu, yapma bunuuuu :)

Yahu valla adamı stoper aldık . Bi sağda bi solda kafam karıştı :D

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:47
Vikipedi sağ bek diyor , resmi kaynak güvenmek lazım :D

el fanatico
20.09.2011, 17:50
celustkanın asıl mevkisi sağ bek diye biliyorum.

bu arada sapara kadroda mı?

Fanatik34
Neyse bu kadar endise olmasi, hic olmamasindan daha iyi, keza aksi durumda fazla ucanlar oluyor :)

Ben takimin cok kötü oldugunu düsünmüyorum, hatta yepyeni bir takim icin cok iyi bile. Ama futbolda sorun gol atabilmek. Onu atamayinca puan hanene birsey yazilmiyor.

Sezonbasi cok yazdim ve yazik ki en büyük sorunumuz, duran toplar olacak...tek ümidim Vittek´ti ama o da yok maalesef. Bir takim duran toptan gol atamayacaksa...maalesef zor isimiz!

bkandil
Bir röportajda asıl mevkisinin sağ bek olduğunu söylediğini hatırlıyorum...

Nihat Güneş
20.09.2011, 17:51

SAğbek sağbek.Bize gelmeden önce 3 maçını izlemiştim U-20 de. Hepsinde sağbek oynadı. Ama fiziksel özellikleri , sol ayağını da vasatın üzerinde kullanması nedeniyle stoper ve solbek olarak da değerlndiriliyor elzem durumlarda.

Cl maçından sonra röportajda kendisine sorulmuştu asıl mevkisi. O da sağbekim demişti zaten :)

Asi Çaykaralı61
20.09.2011, 17:51
Zor maç olacak ama her ne türlü olursa olsun hedef mutlak 3 puan hayırlısıyla hedefe İnşALLAH ulaşacağız

tturan
20.09.2011, 17:52
Serkan-Giray-Glowacki-Celustka dörtlüsü olmalı bence..

Zokora ön libero..

Adrian-Colman-Sapara..

Burak-Halil..

Kadronu beğeniyorum tek fark forvette Burak ve Paweli görmek istiyorum. Sebebine gelince Halil ve Burak aynı stil oyuncular. Pawel biraz daha ilerde ortada top oynayacak hava hakimiyeti daha iyi olan ve daha iyi ayağında top tutan bir oyuncu. Pawel tarzı bir futbolcu olmadan biz maç kazanamayız. Bir de defans ta Giray ve Mustafa yanyana olmazzz. İkisi de aynı tip ağır stoper bu takım iki tane ağır adamı kaldırmaz. Glowacki nin bunlardan tek avantajı daha iyi kademe yapması yoksa Glowacki de ağır bir stoperdir, ancak onun da sürekli maçlar kaldıramama gibi bir durumu var. Çok kolay sakatlanan bir oyuncu inş. sakatlanmaz.

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 17:53
SAğbek sağbek.Bize gelmeden önce 3 maçını izlemiştim U-20 de. Hepsinde sağbek oynadı. Ama fiziksel özellikleri , sol ayağını da vasatın üzerinde kullanması nedeniyle stoper ve solbek olarak da değerlndiriliyor elzem durumlarda.

Cl maçından sonra röportajda kendisine sorulmuştu asıl mevkisi. O da sağbekim demişti zaten :)

Einstein gibisin Nihat Abi :)

Özgür Öztürk
20.09.2011, 17:55
Bir röportajda asıl mevkisinin sağ bek olduğunu söylediğini hatırlıyorum...

İnter maçından sonra yapılan röportajında açıklamıştı asıl mevkisinin sağ bek olduğunu.

Nihat Güneş
20.09.2011, 17:56
Samsun sahasının zemini nasıl arkadaşlar ? Bilen var mı ?

bkandil
20.09.2011, 18:00
Samsun sahasının zemini nasıl arkadaşlar ? Bilen var mı ?

Muhtemelen bizimkinden iyidir :)

Musto'
20.09.2011, 18:02
Demek yanlış biliyormuşum, pardon beyler.

Bu adamı bir kere kendi mevkisinde oynatmadılar, kendini gösteremiyor diye üzülüyordum bende. :D

Nihat Güneş
20.09.2011, 18:03
Muhtemelen bizimkinden iyidir :)

Abi ben bu zemin mevzusuna saplantı derecesinde takmış vaziyetteyim. Bizim takımın gerçek performansını göstermesi için halı gibi zeminler şart, elin oğlu bizden çok mu biliyor da 1 haftada zeminini düzeltiyor.

Hızlı ve göze hoş gelen futbol için düzgün zemin ve stadlar şart. Bknz.Premiere lig.

Ayrıntı gibi gelebilir ama ben son 10 senedir bu konuya takık vaziyetteyim :)

kaan61
20.09.2011, 18:04

İNTER Maçından sonra celuska ile röpörtaj yaptılar orda sordu spiker " çeluska sol bek oynuyordun şimdi sağ bek asıl yerin neresi diye " celuska ben sağ bek oynadım yerim sağ bek dedi. yani stoperdede oynuyo olabilir ama asıl yeri sağ bekmiş. bence biz devre arasında Vittek tipi ama biraz daha kaliteli bir forvet ile defansın göbeğine lugano ayarında bir yabancı alırsak ve sakatlık yaşamazsak playoflarda müthiş bir takım oluruz.

Taner Tonbil
20.09.2011, 18:05
Sapara kadroda yok arkadaslar. Henriquede.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110920/gunes_henriqueyi_almadi.html

Ahmet Başkaya
20.09.2011, 18:06
İNTER Maçından sonra celuska ile röpörtaj yaptılar orda sordu spiker " çeluska sol bek oynuyordun şimdi sağ bek asıl yerin neresi diye " celuska ben sağ bek oynadım yerim sağ bek dedi. yani stoperdede oynuyo olabilir ama asıl yeri sağ bekmiş. bence biz devre arasında Vittek tipi ama biraz daha kaliteli bir forvet ile defansın göbeğine lugano ayarında bir yabancı alırsak ve sakatlık yaşamazsak playoflarda müthiş bir takım oluruz.

Tamam abi vurmayın :D

ibla6167
20.09.2011, 18:06
Abi ben bu zemin mevzusuna saplantı derecesinde takmış vaziyetteyim. Bizim takımın gerçek performansını göstermesi için halı gibi zeminler şart, elin oğlu bizden çok mu biliyor da 1 haftada zeminini düzeltiyor.

Hızlı ve göze hoş gelen futbol için düzgün zemin ve stadlar şart. Bknz.Premiere lig.

Ayrıntı gibi gelebilir ama ben son 10 senedir bu konuya takık vaziyetteyim :)

evet bizim takımın gerçek performansı ancak çok iyi zeminde kendini gösteriyor. ve bu maalesef senelerdir böyle....

Nihat Güneş
20.09.2011, 18:11
evet bizim takımın gerçek performansı ancak çok iyi zeminde kendini gösteriyor. ve bu maalesef senelerdir böyle....

Manisa maçından bir kare. Colman'a bir pas attılar, tekte oynayabilse belki asist yapacak. Colman zemin yüzünden topu kontol eden kadar 3 saniye geçiyor ve İbbli futbolcu müdahale şansı yakalıyor. Böyle sayısız pozisyon var.

Hatta Vittek'in sakatlanmasında bile Zayette denen kasap kadar zeminin rolü var.

Geçen sene Glo.

Oğuzhan
20.09.2011, 18:11
Pawel için kendini gösterme maçı olabilir. İlk 11 çıkabilir bu maça.

cemoli5408
20.09.2011, 18:19
Trabzonspor'un yıllardır en büyük hastalığı maç seçme olayıydı, bu sene hel birde şimdi şamp.ligi maçları varken, bizim topçular ilk yarı çok kayıp vereceğe benziyor. valla oyunu sallamayan colmanın zokoranın adrianın yerine icab ederse aykutu barışı vs bunlar gibi formaya aç oyuncuları oynatırım. oyuncular isteksiz oynuyolar benim görüşüm budur. bi fenerde bi beşiktaşta bu çok yok, bizde niye böyle arkadaş ya. tribün faktörü diyorum.

Taha Muhammet
20.09.2011, 18:22
Vikipedi sağ bek diyor , resmi kaynak güvenmek lazım :D
İnter maçından sonra canlı yayında sağ bekim dedi ondan öncede hoca celutska sol bek dedi ama:D

Nihat Güneş
20.09.2011, 18:24
İnter maçından sonra canlı yayında sağ bekim dedi ondan öncede hoca celutska sol bek dedi ama:D

Yok orda hoca sağbek demek istedi, dili sürçtü :)

Cemalettin Taşkın
samsunun yedek kalecisi kim acaba?
bizim maçla adını duyurabilir kelcileri meşhur etme gibi bir huyumuz var :)

Ogün YAZICI
saparanın kadroda olmaması sıkıntı... zokora colmana yine çok yük binecek...

Mert Oğuzlu61
20.09.2011, 18:25
Trabzonspor'un yıllardır en büyük hastalığı maç seçme olayıydı, bu sene hel birde şimdi şamp.ligi maçları varken, bizim topçular ilk yarı çok kayıp vereceğe benziyor. valla oyunu sallamayan colmanın zokoranın adrianın yerine icab ederse aykutu barışı vs bunlar gibi formaya aç oyuncuları oynatırım. oyuncular isteksiz oynuyolar benim görüşüm budur. bi fenerde bi beşiktaşta bu çok yok, bizde niye böyle arkadaş ya. tribün faktörü diyorum.

adrian ı samsun maçında izledikten sonra ya asıcaz yada kral yapıcaz orası kesin gibi ancak colman ve zokora ya laf edemeyiz adamların hiç maç seçtiğini görmedim orta sahamızda arı gibi çalışıyorlar daha ne yapsınlar ? yalnız hücumcu oyuncular çok kopuk kopuk oynuyor ve defanstada adam gibi bir 4 lü kuramadık çok oynuyoruz taşlarla ve bu takıma yansıyor... ideal 11 i hala bulamadık !

Taha Muhammet
20.09.2011, 18:27
Yok orda hoca sağbek demek istedi, dili sürçtü :)
adam heryerde oynadağı için hocanında kafası karıştı bi bakıosun defansta adam tutuo bi bakıosun gol atıo celutska forvetde oynarmı acaba:D

Nihat Güneş
20.09.2011, 18:28
Arkadaşlar Mustafa Umut gibi pozitif ve aklıselim bir kardeşimiz neden ceza aldı bilen var mı ?

Samsun maçı öncesi en ihtiyaç duyulan arkadaşımız...

r9emre
20.09.2011, 18:28
Her şeyi anlarım da bu kesikler niye zamanında Engin'e,Selçuk'a yapılmadı? Engin disiplinsizlikleri yüzünden Selçuk'ta bir ara inanılmaz kötü oynuyordu.Henrique inanılmaz kötü oynadı son maç tamam kabul ama niye Türk futbolcularına karşı ayrımcılık yapılıyor yedekten kim gelecek oyunu değiştirecek Tayfun mu? Sezer mi? Barış mı? Yazık..

Nihat Güneş
20.09.2011, 18:30
adam heryerde oynadağı için hocanında kafası karıştı bi bakıosun defansta adam tutuo bi bakıosun gol atıo celutska forvetde oynarmı acaba:D

BAk buna katılıyorum, orda röportajda hocanın resmen aklı karıştı. Sağbek solbek stoper dedi en sonunda solbek dedi. Ama yanlışlıkla :)

pReN@_61
20.09.2011, 18:30
http://a1109.hizliresim.com/11/9/20/9739.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Sanane lan,ne dediğim seni ilgilendirmez,herkes istediğini yazabilir diye biliyorum.
Onur'dan soğuttun beni

Taha Muhammet
20.09.2011, 18:31
serkanın yerine keşke mustafayı sağbekte oynatsak

Royal Heart
20.09.2011, 18:35
Bu maçın kadrosunu yaparken Volkan'ı unutmuştum nedendir bilmem fena da değildi son maç. Sitelere düşen kadroyla çıkarsak güzel bir 11 ile başlamış oluruz. Bkz.Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Colman, Zokora, Adrian, Volkan, Burak ve Halil. Gayet başarılı bir maç çıkarırız diye düşünüyorum. Henrique'nin kesilmesi iyiye işaret keza Serkan da öyle. Pawel'i de izleriz bir müddet.

Nihat Güneş
20.09.2011, 18:36
Henrique'nin kadroda olmaması bence dinlendirme amaçlı ve diğer yabancı oyunculara mesaj. Hoca diyor ki bu takımda herkese ihtiyaç olacak ve hepinizi sırayla kullanacağım. Kendinizi hazır tutun. Tersten bakalım, eğer PAwel değil de Henrique kadroya alınsaydı.Pawel çoktan gemileri yakmıştı.Gireceği psikolojiyi düşünebiliyor musunuz ?

Mesela Karabük maçında Alan 18 de olmayacak :)

Bir de Henrique yaş itibariyle her maç oynamalı diye düşünüyoruz ama anatomik ve fiziksel özellikleri bence haftada 3 maçı kaldrıracak durumda değil. Zaten maç sonlarına doğru yüz ifadesinden ve beden dilinden bunu anlayabiliyorsunuz. O koca gövdeyi ve maç boyu yaptığı sprintleri düşündüğünüzde Lille maçına hazır olması için dinlendirmek gerekiyordu.

Gurpas
20.09.2011, 18:37
Trabzonumun ölüsü samsunu yener

Nihat Güneş
20.09.2011, 18:37
Onur'dan soğuttun beni

Güzel kardeşim arkadaşlarımız problemi kendi aralarında medenice halletmişler zaten.Ne gerek var buna ?

Ilelioglu
20.09.2011, 18:38
saparanın kadroda olmaması sıkıntı... zokora colmana yine çok yük binecek...

Sapara'nin kadroda olmamasi üzücü.

Emre Çömez
20.09.2011, 18:38
http://www.footballuser.com/Formations/2011/09/230875_Trabzonspor.jpg

güzel gibi :D

Ilelioglu
20.09.2011, 18:41
Sapara'nin sakatligi ciddi mi?

Berkan
20.09.2011, 18:43
Trabzonumun ölüsü samsunu yener

ölüsü dirisi şu kimliğini bilmeyenleri yenelimde, başka bir şey istemiyorum.

Oruç
20.09.2011, 18:44
Henri ve Sapara yoksa geri dörtlü Celu-Giray-Glo-Cech olacak demektir.

Nihat Güneş
20.09.2011, 18:44
Edittt....

Gökhan Baymak
20.09.2011, 18:45
Çıkacak kadro hemen hemen belli arkadaşlar...

Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Zokora-Colman-Adrian-Volkan-Halil-Burak..

Yedekler :

Bora-Serkan-Mustafa-Aykut-Alanzinho-Pawel-Eren(Sercan)

Berkan
20.09.2011, 18:46
Henri ve Sapara yoksa geri dörtlü Celu-Giray-Glo-Cech olacak demektir.

glowacki CL maçlarına saklayalıp yerine mustafa alınmalı bence :)

Oruç
20.09.2011, 18:48
Galip gelmek zorunda olduğumuz bir maç bu. Mustafa yerine Glo oynayacaktır kesinlikle.

bladex61
20.09.2011, 18:49
ulan bukadar eksik var brozek gene yok vah yazık adam 4-5. forvet galiba

Ömer Faruk61
20.09.2011, 18:49
Her şeyi anlarım da bu kesikler niye zamanında Engin'e,Selçuk'a yapılmadı? Engin disiplinsizlikleri yüzünden Selçuk'ta bir ara inanılmaz kötü oynuyordu.Henrique inanılmaz kötü oynadı son maç tamam kabul ama niye Türk futbolcularına karşı ayrımcılık yapılıyor yedekten kim gelecek oyunu değiştirecek Tayfun mu? Sezer mi? Barış mı? Yazık..

Barış ve Tayfunda kadroda yok Sakatlar :) İşi bilene bırakalım.

r9emre
20.09.2011, 18:50
Artık Mustafa denilen adamdan stoper olmayacağını anlamış olması gerek Şenol Hoca'nın..Kaç maç onun hatalarıyla gol yedik hazırlık maçları da dahil birileri de ileride kesin milli takımda oynayacaktır diyordu hangi ilerisiyse 24 yaşını geçti adam.

Celustka ve Cech'i defans 4'lüsüne hiç düşünmeden yazmak zorundayız bir kere bunu bilir bunu söylerim.

Taner Tonbil
20.09.2011, 18:51
Çıkacak kadro hemen hemen belli arkadaşlar...

Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Zokora-Colman-Adrian-Volkan-Halil-Burak..

Yedekler :

Bora-Serkan-Mustafa-Aykut-Alanzinho-Pawel-Eren(Sercan)

bu kadro ile farka gideriz bence..

Oktay AKKUŞ
20.09.2011, 18:53
Sapara , Henrique , Piotr gibi 3 yabancı yok kadroda ayrıca Vittek de yok 4.

Bana göre de

Celu---Giray---Glo---Cech
----------Zokora--------
-----Colman---Adrian
Volkan------Burak--------Halil

Manisa maçı için Alanzinho yerine Aykut girmeli hatası var , ve Inter maçı bahane olabilir.
Belediye maçı için ise kötü oynadık atamadık doğru.
Bu maçın telafisi yok ama.

pReN@_61
20.09.2011, 18:58
Güzel kardeşim arkadaşlarımız problemi kendi aralarında medenice halletmişler zaten.Ne gerek var buna ?
Hocam bazen buralar girilmeyecek hal alıyor...Biri dur desin artık çekilmiyor.

Necmi6161
20.09.2011, 19:00
henri nin kadro dışı kalmasına üzülmedim. haketmiyordu zaten 4-5 maçtır performasıyla.

sapara sakatmı? niye alınmıyor kadroya?

peki sakatsa lille maçına yetişirmi ?

Özge
20.09.2011, 19:04
Foruma bilgilerinizi yanlış girmişsiniz sanırım:)

Maça dönecek olursak , içimden bir ses Pawel'in maçı olacağını söylüyor :p Burak'ın olması büyük avantaj.Umarım TFF'ye cevaplarını atacağı goller ve oynayacağı oyunla güzel bir şekilde verir.

tturan
20.09.2011, 19:12
http://www.footballuser.com/Formations/2011/09/230875_Trabzonspor.jpg

güzel gibi :D

Bence Halil'in yerine Pawel oynamalı. Halil, Burak ve Henrique aynı tip adamlar forvette önlerine top atacan gidecekler. Hiçbiri sırtı kaleye dönük oynayamıyor ve hava toplarında iyi değiller ben bu yüzden Pawel'in forvet oynamasından yanayım yanında da Burak oynamalı, onun boşalttığı alanı iyi kullanacak diye düşünüyorum.

Oğuzhan
20.09.2011, 19:16
http://www.footballuser.com/Formations/2011/09/230914_Trabzonspor.jpg

Böyle bir kadroyla çıkacağız bence. Defans hattının iyi olması için yabancıları orada kullanmak önemli. Bu maçta puan kaybetme gibi bir lüksümüz yok artık.

Mert Özsarı
20.09.2011, 19:21
http://www.footballuser.com/Formations/2011/09/230914_Trabzonspor.jpg

Böyle bir kadroyla çıkacağız bence. Defans hattının iyi olması için yabancıları orada kullanmak önemli. Bu maçta puan kaybetme gibi bir lüksümüz yok artık.

En iyisi bu , böylede olacak büyük ihtimal.

Recep Alkan
20.09.2011, 19:22
Hoca Henrique'yi maç kadrosuna almamış...

Aslında biraz da Serkan'a göz dağı verse, fena olmayacak...

Jester
Samsun'a Glo, Karabük'e Yumlu, Lille'e Glo.
Giray kart cezası alana kadar sahada kalır.
Sapara Samsun ve Karabük maçlarında oynamaz, Lille maçında ilk 11 çıkar.

GULER
Sapara , Henrique , Piotr gibi 3 yabancı yok kadroda ayrıca Vittek de yok 4.

Bana göre de

Celu---Giray---Glo---Cech
----------Zokora--------
-----Colman---Adrian
Volkan------Burak--------Halil

Manisa maçı için Alanzinho yerine Aykut girmeli hatası var , ve Inter maçı bahane olabilir.
Belediye maçı için ise kötü oynadık atamadık doğru.
Bu maçın telafisi yok ama.

Bu 11le samsunu ezeris. Serkan mumkunse bir sure oynamasin takima hic bir katkisi yok.

Erbay
20.09.2011, 19:27
Evet, Colman ve Zokora alternatifsiz nerdeyse. Özellikle Colman. Zokora'nın yerine Aykut oynayabilir.

Tunay ERDEM
20.09.2011, 19:28
Hoca Henrique'yi maç kadrosuna almamış...

Aslında biraz da Serkan'a göz dağı verse, fena olmayacak...

serkan yerli kontenjanından yırtıyor.

DeAgLeMaNyAq
20.09.2011, 19:32
serkan yerli kontenjanından yırtıyor.

Evet ama bu maçta yedek başlayacak gibi gözüküyor. Şenol Hoca'nın puan kaybına tahammülü kalmadığı için Giray-Glowacki'yi mecburen yanyana oynatacak gibi gözüküyor. İleriki dakikalarda gol sıkıntısı çekersek de, yabancı kontenjanını boşaltmamız nedeniyle çıkacak ilk oyuncu bence Adrian olacaktır. Adrian gününde olursa da ya Celustka ya da Cech değişikliği olur...

Devrim Arslan
20.09.2011, 19:46
pawel kac mactir yok elimizde patlamasin

alanzınhoselçuk
20.09.2011, 19:49
samsunsporun kartdeş olması rekabetin olmayacağını belirtmez onları sadece ezeceğiz:alkış:

her şekilde yeneriz ama hakemler nedeniyle siz dua edin.

BMN HALKINA SAYGILAR

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 19:51
pawel kac mactir yok elimizde patlamasin

Zaten duruma göre girecektir...Yani bence ilk alternatif Alan gibi ama skoru alırsak hoca Zokora'yı çıkarıp Aykut'u da alabilir...Yani Pawel ilk alternatif değil bence...

Semih Aydın
20.09.2011, 19:51
Burak oynasın yeter. Durduramazlar o'nu zaten.

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 20:08
Burak oynasın yeter. Durduramazlar o'nu zaten.

Burak'ta dikkat etsin artık, çok tahrik olacak bu maçta...Adam 'hu' dese ceza veriyorlar zaten...

muharrematasoy
20.09.2011, 20:08
yeter artık yahu, forvetsizlikten kıvranıyoruz kala kala yine pawele kaldık

champions
20.09.2011, 20:11
Alan sezonda 2-3 maç oynar ama kesilmez, Serkan 1 yıldır top oynamaz ama kesilmez, Engin seni cümle aleme rezil eder ama tepki yok, Tayfun aylar sonra oyuna girer kırmızı görür, yetmez sonra paf maçında bir kırmızı daha görür, tepki yine yok. Sonra Henrique bir maç kötü oynar, fetva verilir ve asılır.Kusura bakmayın ama böyle adaletin ta içine.

Maça gelirsek; Burak bi zahmet devreye girer, Adrian ve Pawel de dötlerini kaldırırsalar maçı alırız, aksi durumda işimiz zor.

ilyskm
20.09.2011, 20:17
Samsun bu kadroyu duman eder, bu kadronun samsun karşısında şansı sıfır...

matrix5782
20.09.2011, 20:19
Henriqenin kadroya alınmayışı Bizleri şaşırtmamalı Olaya Objektif Bakan Her Taraftrar bekliyordu..

Her 2 taraf içinde iyi olacaktır çünkü Oyuncu genç, performansı Gittikçe düşüyor bunun üstüne baskı ve Stres Eklenirse Daha kötü olabilirdi.Son maçlardaki performansı Ortada.Hoca Dinlendirmekle iyi yaptı.Oyuncuyu taraftaraın Önüne Atmadı Eğer Kadroda olup da Kötü Oynasaydı Küfürlerin ve eleştrilerin Burada Sonu Olmayacaktı Bunun Önü Kesilmiş oldu.

Oğuzhan
20.09.2011, 20:19
Pawel'e şaşıp kalıyorum arkadaş. Polonya milli takımının banko santraforu bizim takımda malesef oynayamıyor. Adam orada gollerini atıyor, bizim takımda forma şansı bulamıyor. Bu kadar mı kötü bu adam hiç mi oynayamaz şu takımda

matrix5782
20.09.2011, 20:21
Samsun bu kadroyu duman eder, bu kadronun samsun karşısında şansı sıfır...

Tuttuğun Takımdaki Oyuncuların hangileri Samsunda Var...

Zokora,Burak,Giray,Tolga,Halil,Adrian,Volkan,Colma n Vb...

Bun Duman Nereden Çıkacak....

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 20:21
Tuttuğun Takımdaki Oyuncuların hangileri Samsunda Var...

Zokora,Burak,Giray,Tolga,Halil,Adrian,Volkan,Colma n Vb...

Bun Duman Nereden Çıkacak....

Bence totem yapıyordur :)

Kazım Uzunboy
20.09.2011, 20:22
samsunsporun kartdeş olması rekabetin olmayacağını belirtmez onları sadece ezeceğiz:alkış:

her şekilde yeneriz ama hakemler nedeniyle siz dua edin.

BMN HALKINA SAYGILAR

Kardeş?

Ha, yönetimlerin kardeşiliği..

Armağan Dere
20.09.2011, 20:29
Puan kaybı muhtemel bir maç daha..işimiz zor..Yumlu,Serkan oynarsa puan kaybı olasılığı daha yüksek olacaktır...

matrix5782
20.09.2011, 20:32
Puan kaybı muhtemel bir maç daha..işimiz zor..Yumlu,Serkan oynarsa puan kaybı olasılığı daha yüksek olacaktır...

Kardeşim, Derin Ve Geniş Kadromuzda Yumludan Daha iyi Stoper ve Serkandan Daha iyi Sağbek yoksa izlemeye devam edeceğiz.(Yerli Bazda)

Ilelioglu
20.09.2011, 20:35
IBB yenilgisini Yumlu'ya baglamak cok yanlis. IBB bir pozisyon buldu oda gol oldu, ki o pozisyonda Yumlu kadar Giray ile Cech'in de hatasi var. Kapanan savunmalara karsi ne yapacagimizi bilemiyoruz.

Oysa duran toplar var, ama nedense calisilmiyor.

Armağan Dere
20.09.2011, 20:35
Kardeşim, Derin Ve Geniş Kadromuzda Yumludan Daha iyi Stoper ve Serkandan Daha iyi Sağbek yoksa izlemeye devam edeceğiz.(Yerli Bazda)

Abi,
Hayır almamaları da benim suçum değil dimi?...
Hoca,yönetim herkesin payı var bu işte...
Bu rezilliği izlemek zorunda bırakılmak kimin yüzünden acaba

Sibel
20.09.2011, 20:38
Maça dönecek olursak , içimden bir ses Pawel'in maçı olacağını söylüyor :p Burak'ın olması büyük avantaj.Umarım TFF'ye cevaplarını atacağı goller ve oynayacağı oyunla güzel bir şekilde verir.

Özge'cim ağzından bal damlıyor. İki olasılığa da amin diyorum.:)

sessizkral_1
20.09.2011, 20:39
]Puan kaybı muhtemel bir maç daha.[/B].işimiz zor..Yumlu,Serkan oynarsa puan kaybı olasılığı daha yüksek olacaktır...

sorun puan kaybımı ? bence sorun iyi futbol konusu.buda takım oyunundan geçer.

takımın sabit ve kararlı bir 11 inin olmamasının buan etken olduğu söyleniyor.katılıyorum.ancak yavaş yavaş 11 imizin oturması gerektiğini düşünüyorum.

ayrıca manisa ve istanbul takımları sadece bizi değil geçen yıl fb gs ve bjk yide ciddi manada bozguna uğratmıştı.

Samsun maçını rahat kazanırız demiyorum ama İyi futbolla kazanmamız gerektiğini düşünüyorum.

calavera
20.09.2011, 20:39
Mustafa Sarp'ı nasıl durdurucaz kara kara onu düşünüyorum, uyuyamadım dün gece.

matrix5782
20.09.2011, 20:40
Abi,

Kesinlikle Suçun Değil!

Pay, Paydadan Küçük.Basit Kesiriz.

sessizkral_1
20.09.2011, 20:41
kemal,danny hamlesi çokmu zordu ? matrix

Barış Burak
20.09.2011, 20:42
Bir çok kez söyledim, Yumlu Giray'ın ilk zamanından çok daha iyi.İzleyenler, alınması için mücadele edilen Kemal Tokak'tan daha iyi olduğunu gösteriyor.

Yumlu gitgide üzerine koyuyor, mücadele ediyor.

Bir hata yapınca üstüne çullanılması yanlış.Mustafa Yumlu bu takımın stoperi olaiblecek bir oyuncu.

Öz evlat olmanın dezavantajı bu.Allah yardımcın olsun Mustafam.Ne diyeyim.

edit: Stoper transferi yapılmaması, yönetimin çok büyük bir hatasıdır.3 stoperle 3 kulvar olmaz.

Armağan Dere
20.09.2011, 20:46
Öz evlat olmanın dezavantajı bu.Allah yardımcın olsun Mustafam.Ne diyeyim.

edit: Stoper transferi yapılmaması, yönetimin çok büyük bir hatasıdır.3 stoperle 3 kulvar olmaz.

Geçen sene Trabzon'da Bjk'ye attığı gol harici yaptığı olumlu bişey söleyin..
Eskişehir'deki Eskişehir maçında az daha kendi kalemize atıyordu topu.0-0 biten.
Bu yıl da aynı,parayı alan yatıyor kardeşim.
Ne pozisyon alma,kafaya çıkış,oyun kurma vs.bir stoperde bulunması gereken çoğu özellik Mustafa'da yok.
Hayır Mustafa yarım stoper bile değil.
Giray+Glovacki+Mustafa<2.Egemen öle anlatıyım:)

Ilelioglu
20.09.2011, 20:46

Yapilsin diye 10 tane mesajim vardir Yönetim Basliginda. Bazilarida tepki gösteriyordu. :)

Neyse idare edecegiz iste. Takima gelirsek ben oynadikca daha iyi olacagimizi düsünüyorum. Önemli olan takim olabilmek, bunun icinde ilk önce sabir ve zaman gerekli.

;)

Not: Mustafa konusunada aynen katiliyorum.

Ilelioglu
20.09.2011, 20:48
Eskişehir'deki Eskişehir maçında az daha kendi kalemize atıyordu topu.0-0 biten.
Ne pozisyon alma,kafaya çıkış,oyun kurma vs.bir stoperde bulunması gereken çoğu özellik Mustafa'da yok.

Örnek verdigin Eskisehir macinda sag bek oynadi. Hatirlatirim. Ayrica cokta iyi oynadi.

matrix5782
20.09.2011, 20:48
kemal,danny hamlesi çokmu zordu ? matrix

Stoper Geniş Ve Derin Kadromuza Gerekli Hamleidi.İnşallah Devre Arası Yaparlar.

Her Futbolcunun Bir Değer ve Ederi Vardır.Yukarıda Yazdığın Futbolcuların ikiside Değer ve Ederinin Üstünde Rakamlar yazıldı,Çizildi..
O rakamlara İhtiyacımız Doğrultusunda Aradığımız Özellikte Çok Daha iyi Stoperler alınmalı.

Yeni Sistemle Devre Arası Transfer Dönemi Değerli Oldu Bir Çok takım Bu Dönemde Önemli Hamleler Yapacaklar..

Tabi Kadro Derinliğimizde Boğulmazsak Bizde.

Bekliyoruz...

Fatih ÖZDEMİR
20.09.2011, 20:52

Peki egemen nerede şu an? Bir egemen etmeyen o isimler var elimizde. Onlara olumsuz eleştiri yapmak katkı sağlar bize? Dersen ki bu benim görüşüm, eyvallah.

Barış Burak
20.09.2011, 20:52

Armağan es-es maçında Mustafa sağbek dğeilmiydi?
Mustafa'nın parayı alıp yattığını ima etmen bile onun emeğine saygısızlık değil mi?
Pozisyon almak yok,kafaya çıkış yok,oyun kurma yok diyorsun.Tek katılacağım oyun kurma yeteneğinin şu an az olmasıdır.Diğerlerine katılmıyorum.

Ben bu önyargının cidden özevlat olmayla alakası olduğunu düşünüyorum.Ne demek bir tane olumlu bir şey yok demek ya? Bu kadar basitti de biz mi izleyemiyoruz bu oyunu...

Tolgaya ben yıllarca güvenemedim.Bu hatayı Mustafa'da yapmam.Ondaki MÜCADELE yi gördükçe.

Allahaşkına, kontratındaki para bile en son onun yatıyordur belkide, aldığı para nedir ki onun üzerine yatacak Armağan.Etme gözünü seveyim.

Şu adamların mücadelesini bu kadar basite indirgemeyin.

edit: ayrıca glowackinin kademe anlayışı egemenden çok daha iyi.Haa yavaştır birşey diyemem.Ama bölgesine zeka olarak daha hakim.Fb maçında sakatlanmadan herkes buzadam diyordu, malum uzun sakatlık oldumu taraftarımız çok nankör olur, cam adam oldu şimdide taraftar gözünde...

Armağan Dere
20.09.2011, 20:57
Bakacağız...
Bu takım giden isimlerden sadece Egemen'i arıyor..
O da elindeki stoper adamlarının Egemen etmediğini kanıtlıyor bu kadar basit..
Keza Henrıque hakkında da şüpheler doğmaya başladı umarım sıyırır bizi şüphelerden...
Halil,Zokora bu 2'si tuttu sadece...Adrian'da da devamlılık sorunu var gibi..Bakalım ne olacak

Yaşar
20.09.2011, 21:00
Abi,

Bana Serkan'dan daha iyi yerli sağbek, Yumlu'dan daha iyi yerli stoper ismi verir misin?

Rasim YILMAZ
20.09.2011, 21:03
---------------------------Tolga---------------------------
Celustka---------Giray---------------Glo--------------Cech
-----------------------Zokora----------------------------
Volkan---------Colman------------Adrian-----------Halil
----------------------Burak---------------------------

Salih Kara
20.09.2011, 21:03
..
edit: ayrıca glowackinin kademe anlayışı egemenden çok daha iyi.Haa yavaştır birşey diyemem.Ama bölgesine zeka olarak daha hakim.Fb maçında sakatlanmadan herkes buzadam diyordu, malum uzun sakatlık oldumu taraftarımız çok nankör olur, cam adam oldu şimdide taraftar gözünde...

şu egemen olayını da bir türlü anlamıyorum.Bizdeyken şampiyonluğa oynayan takımın stoperi olamaz denilen adam için şimdi Terry'yi, Lucio'yu falan kaybetmişiz muamelesi yapılıyor.

Armağan Dere
20.09.2011, 21:05
Bana Serkan'dan daha iyi yerli sağbek, Yumlu'dan daha iyi yerli stoper ismi verir misin?

Gökhan Gönül,Ali Tandoğan vs..
Serdar Kesimal,Egemen Korkmaz vs..
Örnekler çoğaltılabilir..

Cem Zırıh
20.09.2011, 21:05
Arkadaslar alakasiz olacak belki ama Son Dakika Haberi olarak veriyorum ;

Kadikoy'de peruk satislarinda patlama yasanmis ...:D

Travelair
20.09.2011, 21:08
Takımın birbirine alışma sürecini hızlandırmak adına kazanmak zorundayız

Barış Burak
Bakacağız...
Bu takım giden isimlerden sadece Egemen'i arıyor..
O da elindeki stoper adamlarının Egemen etmediğini kanıtlıyor bu kadar basit..
Keza Henrıque hakkında da şüpheler doğmaya başladı umarım sıyırır bizi şüphelerden...
Halil,Zokora bu 2'si tuttu sadece...Adrian'da da devamlılık sorunu var gibi..Bakalım ne olacak

Egemeni aramasının sebebi stoper eksikliğidir.O büyük bir hatadır.Egemenin gitmeside hatadır.Yönetimin yeni stoper almaması da...Ama bunlar Mustafa Yumlu'nun mücadelesinin gözardı edilmesine sebep olamaz.

Samsun maçında hata da yapabilir.3 puan da gidebilir Allah göstermesin. Sesimi bile çıkarmam.Çünkü o çocuk yatmıyor.O çocuk mücadele ediyor.Mustafa mücadele etmiyor diyemez kimse. Sen memleketinin takımında oynarken mücadele etmez misin? İşte burada zaten cevap.

Henrique hakkında 2 maçta şüphe uyanmamalı.Keza henri gerçekten kaliteli topçu.Yaşı da genç.Ben öyle oyuncu takip eden biri değilim, ama o zamanda söyledim,Henriquenin maçlarına tesadüfende olsa denk gelmiştim.Her zaman belli ederdi kendini.Oranın ligi ile burası bir mi diye soruda gelebilir, o belçika ligi her sene ne cevherler çıkarıyor.

Henrique iyi bir oyuncu.Hücum hattının her yerinde oynayabilen bir oyuncu. Bu sene iyi olacaktır.Seneye daha iyi olacaktır inşaallah.

Birde şu var, yeni kurulan bir kadrodan, geçen seneki kadronun yaptığını istiyorsunuz.Biraz yavaş olalım lütfen.O kadro 3 senedir oynuyordu.O zaman bozmasaydılar! diyebilirsiniz, ama şu da var, belki o oyuncular elde tutulabilirdi ama artık o faydayı sağlamazdı.Çünkü gitmek isteyen oyuncu verimli olamaz.

Kurulan kadro,inanın geçen seneye göre daha iyi.Daha kaliteli.Stoper hariç her mevkiisi ile.Alternatifleride dahil. Ama bu takım daha yeni.Bu sene 82 puan alamaz.Ama bence 70e yakın puan toplar.

Takımı kesinlikle küçümsemeyin.3 senelik takıma ilk 2 sene sabrettiniz 3. senede şampiyon olduk.

Emin olun bu takıma 1 sene sabredin geçen seneki gibi performans görebilirsiniz, bir aksilik çıkmazsa inşaallah.

Ki kontratlarda 5 yıllık artık.Sabır gösterildiğinde bu takım alır başını gider.

Adrianından tut,sercanına kadar.

Dipnot: Sercan ile Eren ligde sol açık oynayabilecek kapasitede oyuncular.Keza Sercan merkezdeki kalitesini Buca maçlarında tek başına mücadele ederek gösterdi.İstediğim en çok şey onları kazanmamız.Eren Sol Bek denenirse Türkiyenin en hızlı solbeki olur diyede iddiamı atarım ortaya.

Samet Yildirim
Tolga – Celustka, Giray, Glowacki, Cech – Burak, Colman, Zokora, Volkan – Halil, Adrian

haber61 muhtemel kadrosu bu...

Güzel kadro insallah böyle cikariz...

Barış Burak
20.09.2011, 21:09
şu egemen olayını da bir türlü anlamıyorum.Bizdeyken şampiyonluğa oynayan takımın stoperi olamaz denilen adam için şimdi Terry'yi, Lucio'yu falan kaybetmişiz muamelesi yapılıyor.

Taraftar olarak cidden büyük sorunlarımız var.Biz hayatımızda mükkemmeliz ya,yaptığımız işlerde... Neredeyse Bedava oynayacak ama sıfır hata yapan oyuncular istiyoruz.

Yaşar
20.09.2011, 21:10

Gökhan Gönül Fb alınamaz, AliTandoğan Bjk'dan kovulan değil mi?
Serdar Kesimal Fb alınamaz, Egemen Korkmaz bizi satan değil mi?
eeeeeee O zaman.
yabancı stoper alınsaydı iyi olurdu.
Fakat yerlilerden alınacak bir tane isim yok.

h@msi61
20.09.2011, 21:12
Tolga – Celustka, Giray, Glowacki, Cech – Burak, Colman, Zokora, Volkan – Halil, Adrian

haber61 muhtemel kadrosu bu...

Güzel kadro insallah böyle cikariz...

Guzel kadro, ozellikle defans hatti. Serkan'in olmayisi beni ziyadesiyle mutlu eder...

Armağan Dere
20.09.2011, 21:12
Alsaydın abi..Serdar boştaydı,İbrahim boştaydı..
Ama sen menejerlerle çalışıyorsun dimi?..
Doğru menejer kimi önerirse onu alacağız yoksa almıyoruz..
Di mi?

gtem
20.09.2011, 21:13
Egemen bu sene kalsaydı, ben yine de sağlam bir stoper almalıyız derdim...

Sefer Asan
20.09.2011, 21:14

ne olursa olsun yasi ilerlemis olsun hiç umurumda degil : su Ali Tandogan'i almaliydik, sözlesmesi bitmisti hem de..... Ali ve Volkan sag tarafta iyi uyyum saglamis bir 2li, yazik, Serkan'i da simarttik böylece, öyle veya böyle oynarim diye düsünüyor......

vahapbesir
20.09.2011, 21:16
Vay arkadaş Samsuna tayinimiz çıktı ama çıkışımızı alıp gidemedik. Şimdi o maça gitmek vardı. En az üç atarız ve alırız bu maçı

Yaşar
20.09.2011, 21:16
Alsaydın abi..Serdar boştaydı,İbrahim boştaydı..
Ama sen menejerlerle çalışıyorsun dimi?..
Doğru menejer kimi önerirse onu alacağız yoksa almıyoruz..
Di mi?

İbrahim öztürk için uğraşıldı alınamadı, kulübü vermedi.
Serdar Kesimal Mayıs ayında Fb'ye transfer oldu.
Stoper konusunda eksiğimiz olduğunu kabul ediyorum.
Fakat Egemen'in adını ağzıma bile almam.
Eimizdeki yerlileri lig periyodunda kullanacağımız için değerlerini( ne kadar az da olsa) bilmek zorundayız.
Ayrıca M.Yumlu bu takımda en az para alan adamdır.

fatihaltun08
20.09.2011, 21:31
fb-ordu macında bayanların arasında 25-30 yaslarında 3 genc gorundu bayanların arasında lıgtv goruntusunde gosterıldı kacak olarak bakalım neler olacak ...nasıl bır yaptırımı var...

Punisher-61
20.09.2011, 21:53
Senol günes henrique yi evde brakarak cok dogru bir karar verdi...hem Henrique formsuzdu hemde digerlerin kendilerine ceki düzen vermelerinin bir isaretiydi

AYYILDIZ
20.09.2011, 21:55
Yenmemiz lazim artik yeter.

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 21:57
Adamlar şans, mans yeniyor...Artık yenmeye başlayalım bizde, 2'de 2 yapmamız lazım...

Hami_41
20.09.2011, 22:07
Brozek gidiyormu samsuna ?

Gurpas
20.09.2011, 22:57
habu başlığa ne oldi

cemoli5408
20.09.2011, 23:00
hahaha fener 1-1 beraber kaldı son dakika ofsayttan gol attılar ammaaa offsayt:D ama tribünler hala seviniyo:D ofsayt kıı sevinmeyin:D gel de anlat:D

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 23:02
Neyse işimize bakalım, şampiyon yarın sahaya çıkıyor....Hadi koçlar artık bizi mahçup etmeyin, alın şu maçı...

fatihaltun08
20.09.2011, 23:03
bırılerı şunlara oftaytı anlatsın da o kadar sevındılerkı hala farkında degıller...

AYYILDIZ
Bizim macın önemi daha da arttı.

yalniz adam
rıdvan kıvranıyor...:)

Laz_61
20.09.2011, 23:05
hahaha fener 1-1 beraber kaldı son dakika ofsayttan gol attılar ammaaa offsayt:D ama tribünler hala seviniyo:D ofsayt kıı sevinmeyin:D gel de anlat:D

Gol Ofsayt degil bu arada ;)Aziz iner simdi Hakemin odasina...hhhaaaa pardon o metrisdeydi..:D:D:D

Burhan Açıkgöz
20.09.2011, 23:05
Trabzonspor yarın akşam ya 6. yada 7. olacak.

Ilelioglu
20.09.2011, 23:06
Trabzonspor yarın akşam ya 6. yada 7. olacak.

Olamayabilirde...

Burhan Açıkgöz
20.09.2011, 23:08
fb-ordu macında bayanların arasında 25-30 yaslarında 3 genc gorundu bayanların arasında lıgtv goruntusunde gosterıldı kacak olarak bakalım neler olacak ...nasıl bır yaptırımı var...

Genç :D:D:D
Boyumun iki katı çocuklar vardı. 12 diye girmişler en az 16-18 arası. bi dünya.
Travestileri de unutmayınız :D:D:D

Ahmet Öztürk
20.09.2011, 23:08
Biri şunu karıköy'e assın!

http://www.9kusur.com/wp-content/uploads/2011/02/bozbayku%C5%9Flar-ofsayt.jpg

Burhan Açıkgöz
20.09.2011, 23:09
Olamayabilirde...
olmazsa da canı sağolsun.

Devrim Arslan
20.09.2011, 23:11
ridvan agliyor

tturan
20.09.2011, 23:11
İbrahim öztürk için uğraşıldı alınamadı, kulübü vermedi.
Serdar Kesimal Mayıs ayında Fb'ye transfer oldu.
Stoper konusunda eksiğimiz olduğunu kabul ediyorum.
Fakat Egemen'in adını ağzıma bile almam.
Eimizdeki yerlileri lig periyodunda kullanacağımız için değerlerini( ne kadar az da olsa) bilmek zorundayız.
Ayrıca M.Yumlu bu takımda en az para alan adamdır.

Bize az para alan adam değil adam gibi stoper lazım. Adını ağzına almam dediğin Egemen sayesinde geçen sene az gol yiyorduk. Adam çabukluğuyla Giray'ın açığını kapatıyordu. Egemen olmasına rağmen bize defans lazımdı, ancak o da gitti. Egemen ile Selçuk bizdeyken adam gibi oynadılar mı? Oynadılar. Adamlar başka takıma gittiyse ben adamlara suç bulmuyorum. Onlara o zamana kadar sözleşme imzalatamayan yönetime suç buluyorum. Yönetiim adamların gideceğini anlayınca uğraştı ama geç kaldılar maalesef.

Gurpas
20.09.2011, 23:12
olmazsa da canı sağolsun.

olacak ...............

yalniz adam
20.09.2011, 23:14
rıdvan salya sümük...

bilgehan83
20.09.2011, 23:15
cale'yi savunan biri olarak zokora lig maçlarında kaçak güreşiyor,kesinlikle dinlendirmekte fayda var,adam yaşlanmış artık bence sezer,aykut bu bölgede kullanılmalı mutlak suretle

albatros
20.09.2011, 23:16
feneri hala ligde barındırıyorlar da bir de ofsayt değildi diye ağlayacaklar...
hadi len!!!

Tunay ERDEM
20.09.2011, 23:17
kazanmamız lazım, başka çare yok!

E. Okan Bülbül
20.09.2011, 23:18
Pawel 18de var mı ?

Hami_41
20.09.2011, 23:20
Pawel 18de var mı ?

Bende merak ediyorum bunu...

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 23:24
Pawel 18de var mı ?

Bende merak ediyorum bunu...

Pawel 18'de...

E. Okan Bülbül
20.09.2011, 23:24
Güzel haber inşallah şans bulur

mda61
20.09.2011, 23:26
Pawel oynasın istiyorum. Hissediyorum o adam bu seneye damga vuracak. Elimizdeki tek ' gerçek forvet '

ccd6167
20.09.2011, 23:27
Gercek olan su yeri degil ama

Ligin en atesli maci fenerle aramizdaki mac olacak

İns seyircisiz olurda daha atesli olur bizim icin

E. Okan Bülbül
20.09.2011, 23:29
Gercek olan su yeri degil ama

Ligin en atesli maci fenerle aramizdaki mac olacak

İns seyircisiz olurda daha atesli olur bizim icin

Olacakları söyleyeyim ben sana.Kadıköydeki maçta olaylar çıkar yaralamalar kavgalar vs. Bunu bahane gösterip trabzondaki maçı ya taraftara kapatırlar yada tarafsız bi bölgede oynatırlar

Atakan
20.09.2011, 23:30
Tahminim bu şekilde çıkacağımız yönünde. :)
-----------Tolga
Celustka-Giray-Glowacki-Cech
--------Zokora-Colman
Volkan-----Adrian-----Halil
-----------Burak

Bordo_MaviM_61
20.09.2011, 23:31
Olacakları söyleyeyim ben sana.Kadıköydeki maçta olaylar çıkar yaralamalar kavgalar vs. Bunu bahane gösterip trabzondaki maçı ya taraftara kapatırlar yada tarafsız bi bölgede oynatırlar

İlk maç Trabzonda diye biliyorum ben 16. haftada:)

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 23:32
İlk maç Trabzonda diye biliyorum ben 16. haftada:)

İlk maç deplasmanda...

Murat Acar
20.09.2011, 23:34
cale'yi savunan biri olarak zokora lig maçlarında kaçak güreşiyor,kesinlikle dinlendirmekte fayda var,adam yaşlanmış artık bence sezer,aykut bu bölgede kullanılmalı mutlak suretle

Sezer konusunda hemfikir değilim seninle ama aykut bence ligde oynamalı hemde her maç oynamalı diye düşünüyorum Aykut ligde Zokora CL de iyi işler yapar bence

Dereli
20.09.2011, 23:37
Tahminim bu şekilde çıkacağımız yönünde. :)
-----------Tolga
Celustka-Giray-Glowacki-Cech
--------Zokora-Colman
Volkan-----Adrian-----Halil
-----------Burak

ntvspor da senin gibi düşünüyor. :)

mda61
20.09.2011, 23:39

Biraz zor olur o dediğin. Ya iki maçı da taraftara kapatırlar, ya da ikiside taraftara açık olur. Aksi halde adaletsizlik ortaya çıkar. Ayrıca taraftara kapatmalarına gerek yok, o korkuya fenerliler Trabzon'a gelemez zaten ;)

Alper Calik
20.09.2011, 23:44
Arkadaşlar,

Lütfen şanlı ve ŞAMPİYON TRABZONSPOR umuzu, bank asya takımları ile kıyaslamayalım ;)
Kendileri sanal olarak burada oynadıkları için her maçlarını kazanıp 40 da 40 yapsalar, üstüne +3 puan da verilse bir anlamı yok bizim için.

Trabzonsporumuza gelince:

Samsun maçı ölüm kalım maçı değil. Daha ligin başındayız. Çok uzun maraton. Sabırlı olalım. O yüzden Samsun maçının sonu ne olursa olsun çok da önemli değil.

ŞAMPİYON TRABZONSPOR

B.AKDEMİR
20.09.2011, 23:48
----------------Tolga--------------
Celustka-- Giray-- Glow--- Cech
------Zokora-----Colman-------
---Serkan --Adrian---Volkan----
-------------Burak----------------

Halil yada Pawel sonradan katkı sağlayabilir ,Samsunsporun hırslı oynayacağını düşünüyorum.Herhangi bir sakatlık olmadan bitirebilirsek mutlu olacağım.Vittekden sonra başka birini daha kaybedersek iyi olmaz.

Bunların dışında yarın Adrian ın kendini ispatlaması gerekiyor.Geçen maç çok durgundu.

E. Okan Bülbül
21.09.2011, 00:00
Yenmeliyiz hemde bol golle

odyseuys
21.09.2011, 00:03
sapara'dan mutlaka verim almalıyız. burak da etkili olduğu mevkide değerlendirilmeli. benim mevcut alternatifler içinde başarılı olacağını düşündüğüm kadro böyle.

-------------Tolga--------------
Celustka-- Giray-- Glow--- Cech

------Zokora-----Colman-------
------------Sapara-------------

---Burak-------------- Adrian----
-------------Halil----------------

Sibel
21.09.2011, 00:03
Arkadaşlar,

Lütfen şanlı ve ŞAMPİYON TRABZONSPOR umuzu, bank asya takımları ile kıyaslamayalım ;)
Kendileri sanal olarak burada oynadıkları için her maçlarını kazanıp 40 da 40 yapsalar, üstüne +3 puan da verilse bir anlamı yok bizim için.

Trabzonsporumuza gelince:

Samsun maçı ölüm kalım maçı değil. Daha ligin başındayız. Çok uzun maraton. Sabırlı olalım. O yüzden Samsun maçının sonu ne olursa olsun çok da önemli değil.

ŞAMPİYON TRABZONSPOR
Allah razı olsun sizden. Böyle mesajlar görmek insanı mutlu ediyor.

DURAS
21.09.2011, 00:04
tolunay istifa etmiş...

61trabzonomer
21.09.2011, 00:04
bu hafta onlar puan kaybedecek biz kapatcaz farkı inş Şenol Güneş in dediği gibi :) bu maç yükselişin başlangıcı olur inş fakat olurda ihtimal bu puan kaybıda olabilir ilk 5-6 hafta normaldir deyip anlayışlı olalım hala diyorum ben .

Bordo_MaviM_61
21.09.2011, 00:08
Sapara kadroda yok. Sanırım İnter maçındaki o pozisyondan sonra sakat oynadı ve maçı tamamladı.
Lille maçında düşünülüyor olsa gerek ki riske edilmiyor..

E. Okan Bülbül
21.09.2011, 00:12
Bence sol bek Celustka olmalı.Son maçta cech caleyi aratmadı

Ahmet F. Zengin
21.09.2011, 00:13
Fazla Bileti Olan Varsa Talipim :)

mawro61
21.09.2011, 00:32
maç 1-0 veya 2-1 biter. öne geçersek maç o şekliyle biter. biraz dostluk muhabbetine birazda bariz tarzımız olan öne geçince amatör rakipte olsa skoru koruma telaşı nedeniyle 2 farklı bir skor elde edeceğimizi düşünmüyorum.
her ne olursa olsun tabi bu son yaşananlar beni futboldan iğrendirmeye başladı. göz göre göre bu fenevi aklama,onlara yaranma olayları iyice ayyuka çıkmış.
haber kanallarına bakıyorum bugün 2 tane daha önemli maç vardı +tolunay istifa etti ama haber bile yapılmamış?? :(

objek
21.09.2011, 00:34

Zokora bize karsi kapanan takimlara karsi aldigi toplari mumkun oldugu kadar seri ve cabuk kullanmasi lazim bunalmis defansin toparlanmasina yardimci oluyor isler iyi gitmedigi zamanlarda sorumluluk alip asli gorevinin disinda katki yapayim derken fazla efor harcayip macin sonlarinda oyundan dusuyor halbuki bizim takim ibb macinda risk almis bastirirken zokoranin diri kalip rakibin kontra ataklarinda defansa yardimci olmasi lazim

Oğuzhan
21.09.2011, 00:39

inanmıyorum ya vallahi billahi inanmıyorum helal olsun Zokora'ya sallayan adamlar da var şu forumda alkışlıyorum :alkış:

SEDAT
21.09.2011, 00:40
- Zokora kaçakmı güreşiyormuş dur la gülmekten yazamıyorum ççç

yüregimts
21.09.2011, 00:42
nasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Şentürk
21.09.2011, 00:43
- Zokora kaçakmı güreşiyormuş dur la gülmekten yazamıyorum ççç

şaka gibi takımın en iyi yeri şuan zokora ve colman Allah nazarlardan sakatlıklardan korusun.

Bordo_MaviM_61
21.09.2011, 00:45
Zokora İnter maçına kadar ara ara kaçak güreşiyordu ama yerini tam bulamamasındandı sanırım..
İnter maçı ve sonrasındaki Zokora ise muhteşem maşallah..

mda61
21.09.2011, 00:47
Zokora bize karsi kapanan takimlara karsi aldigi toplari mumkun oldugu kadar seri ve cabuk kullanmasi lazim bunalmis defansin toparlanmasina yardimci oluyor isler iyi gitmedigi zamanlarda sorumluluk alip asli gorevinin disinda katki yapayim derken fazla efor harcayip macin sonlarinda oyundan dusuyor halbuki bizim takim ibb macinda risk almis bastirirken zokoranin diri kalip rakibin kontra ataklarinda defansa yardimci olmasi lazim

Onun önünde oynayan adamlar hiç bir şey yapmazlarsa adamda kendisi ileri çıkar, bir şeyler dener tabi. Herkes görevini yapsa Zokora'da yorulmaz. Ayrıca İBB maçının son 20 dakikası tüm takım yorulmuştu. Top almak için boşa kaçmaya bile üşeniyorlardı.

Ahmet F. Zengin
21.09.2011, 00:47
http://www.facebook.com/photo.php?v=2225665733168

Yıkıl Yıkıl :D :D

Tunay ERDEM
21.09.2011, 00:50
ibb'nin ordu'dan yediği golü gördünüz mü? bizden öyle gol yemezler işte, canlarını ortaya koyarlar bize karşı oynadılarmı.

exelans_25
21.09.2011, 00:50
zokora colman ikilisini hafta sonu dinlendirmeliyiz.

pReN@_61
21.09.2011, 00:51
Hayde uşaklar mutlak 3 puan.

Hürgün Aygün
21.09.2011, 00:54
zokora colman ikilisini hafta sonu dinlendirmeliyiz.
İkisini birden dinlendirmez hoca bir maçta orta sahanın temel taşları resmen hele Colman'ın yerinin dolması zor.

objek
21.09.2011, 01:03
Onun önünde oynayan adamlar hiç bir şey yapmazlarsa adamda kendisi ileri çıkar, bir şeyler dener tabi. Herkes görevini yapsa Zokora'da yorulmaz. Ayrıca İBB maçının son 20 dakikası tüm takım yorulmuştu. Top almak için boşa kaçmaya bile üşeniyorlardı.

Arkadaslar herkes en iyi yaptigi isleri yapmazsa oyun disiplini denen birsey kalmaz zokoraya kotu falan diyen yok

Berat Akçay
21.09.2011, 01:15
Bu maç farklı .Bu sefer 3 puanla tanışacağız

E. Okan Bülbül
21.09.2011, 01:16
Ben 2 sne önce kötü giderken belediyeye 6-1 yapmıştık ya aynen öyle bir maç bekliyorum

Kasım BEKTAŞ
21.09.2011, 01:16
Bu maç farklı .Bu sefer 3 puanla tanışacağız

3 puan alamasak bile kesin yenmeliyiz :D

Berk
21.09.2011, 01:18
Maçı alırsak şampiyonuz arkadaşlar..:D

matrix5782
21.09.2011, 01:27
Zokora Orta Alanda 3 Maçtır Güreşmekten kaçamıyor ki :)

Derin ve Geniş Kadromuzda Lille Maçından Üst düzey performans Almamız için Dinlendirilmesi Taraftarıyım..

Sadece Zokoraya Değil Takımdaki Bazı isimlerde Hafta Sonu Dinlendirilmeli...

sessizkral_1
21.09.2011, 01:31
Şenol hoca için bu maç çok önemli.Açıkcası taraftar için çok önemli benim için Ş.ligi daha önemli ama taraftara anlatamazsın

O yüzden risk almayacaktır Şenol hoca.Mutlaka kazanmak için süpriz aramayacaktır.

ne pawel ne serkan nede aykutun ilk 11 oynaması İMKANSIZ

Ligtv nin verdiği kadro ile çıkacağını düşünüyorum

Fatih ÇOLAK
21.09.2011, 01:31
İşallah ilk yarı skoru alırız da Zokora yerine Aykut oyuna girer...

Zokora çok iyi ama 70-80 den sonra yoruluyor ve oyundan düşüyor...1 maç dinlense kendine gelecektir...

Ayrıca Giray'da dinlensin diyeceğim ama çok çok zor :)

61_Hasan_69
21.09.2011, 01:41
Farketmez samsun falan Bize Her Yer Trabzon ulan !

Erbay
21.09.2011, 01:47
Geniş kadromuzun olduğunu hiç düşünmüyorum valla.

61_Hasan_69
21.09.2011, 01:57
Geniş kadromuzun olduğunu hiç düşünmüyorum valla.

sayı olarak geniş ama vasıfsız bir sürü adam dolu..

AKSOY_61
21.09.2011, 02:01
Zokorama laf yok adam king ağalar.