PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 3. Hafta | Samsunspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Sacit
19.09.2011, 16:32
serkan ve yumlu oynamasin mümkünse.Giray da saatli Bomba.Ama baska kimse yok ;(
Kemal Tokaki almaliydik.

böyle ilginç yorumları nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum..
kemal tokak kimdir ya iyi misiniz..
serkan ve giray ile bir mi tutuyorsunuz bu adamı..
kendinize gelin ya.. Trabzonspor'un defansını kemal tokak'a mı bıraktınız..

sessizkral_1
19.09.2011, 16:32
Kadro derinliği var lafına katılmıyorum

kadro derin ama yedekler çok vasat

bu takımdan en az 10 oyuncu yollanıp yerlerine kaliteli oyuncular alınmalı.

ocak ayı transfer sezonu çok stratejik öneme sahip

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 16:33
böyle ilginç yorumları nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum..
kemal tokak kimdir ya iyi misiniz..
serkan ve giray ile bir mi tutuyorsunuz bu adamı..
kendinize gelin ya.. Trabzonspor'un defansını kemal tokak'a mı bıraktınız..
Ne sacmaliyorsun ya Serkan 6 Aydir inanilmaz kötü.
Giray Militoya zorla Gol attiracakti.Müthis assist yapiyor rakiplere.
Kemal Tokak seneye bjk veya gsye giderse ah neden almadik dersiniz siz.

Oğuzhan
19.09.2011, 16:35
Kemal Tokak Mustafanin bin kati.Trabzonspora Egemen veya Puyol gibi sert oynayan Stoper lazim.Mustafa güclü degil,Banceyi hayatta durduramaz diye düsünüyorum.

Kaç kere izledin hocam adamı ?

2 Samsunspor maçına da baktım hiç bir şeye benzemiyor. Hiç bir ekstra olayı yok ne sürat ne hava topu hakimiyeti.

Ayrıca Kemal'in kuvvetli olduğu da yok, bütün ikili mücadelelerde yerdeydi dün. Alıcı gözüyle izledim bizimle çok adı geçtiği için.

Asıl hata Egemen'i tutamamaktır. Ersan falan hikaye, ligin en iyi yerli stoperi bence. Çok yazık oldu. Eğer Fenerbahçe bu işlere kalkışmasaydı elimizdeki kadroyu kesinlikle koruyacaktık şampiyon olduğumuz için. O takım bu takviyeler ile bu gruptan birinci çıkardı.

sessizkral_1
19.09.2011, 16:35
Kemal tokak iyidir,Yanına bide danny i koyabiliriz.bu 2 si mutlaka alınmalı ocak ayında.

Sacit
19.09.2011, 16:41

tamam sen haklısın.. ben başka maç izledim galiba..

mda61
19.09.2011, 16:46
Gelecek transfer dönemine 4-5 ay varken, şunu almalıyız, bunu almalıydık diye konuşmak mantıklı değil. Takımı destekleyin yeter. Gelecek güzel olacak,buna inanıyorum.

Samsun ve Karabük maçlarını kazanırsak moraller yerine gelir camiada.

Ömür Karadeniz
19.09.2011, 16:47
Giray sadece mücadele ve yüreğiyle oynayan bir arkadaşımız,futbol sadece yürekle değil ayakla oynanır buda Girayda yok,Giray saatli bomba lafına katılıyorum.

Tunay ERDEM
19.09.2011, 17:00
henrike ile nasıl olacak bu iş bilmiyorum.

metehan
19.09.2011, 17:04
Çok aceleciyiz. Benfica maçlarından sonra böyle konuşmuyorduk bu oyuncu ile ilgili. Benzer şekilde Adrian da aynı durumda. Manisa maçında iyi, İBB maçında kötü. Bence her ikisi de takıma ve lige alışınca çok işler yapacak, biraz sabırlı olalım lütfen !

Oğuzhan
19.09.2011, 17:10

hocam fener taraftarının Alex'i yuhaladığı günleri de gördük.

sonuçta bir oyuncu her döneminde harika oynayamaz.

Volkan
19.09.2011, 17:15
Aceleye gerek yok Önce sabirli ve takim oyunu oyniyalim sonuc kendİlİgİnden rahatca gelİr

UĞUR DURTAŞ
19.09.2011, 17:18
-manisa ve belediye maçlarında futbolcularımız kendilerini genel olarak sahaya kendilerini veremediler.
-bir oyuncu gününde olmaya bilir bu sayı bizde çok fazla bizi eksik oynatıyorlar,henrigue niye bu kadar inat ediliyor belediye maçında isteksiz olduğu çok net görünüyordu bunu şenol hoca görmediğini düşünüyorum!
-volkan şen yeteneklerini bilmesem tamam ama bursada oynadığı oyunu
oynamıyor.şu anda volkan orta yapamaz durumda
-samsun maçında puan kaybını düşünmek istemiyorum.% 100 kazanılması gereken bir maç futbolcuların inter maçında olduğu gibi iştahlı olacağını düşünüyorum.3 puan zamanı geldi

Trabzon34
19.09.2011, 17:19
Henrique kötü olduğu için değil, diğer tek oyuncuyu hazır tutmak açısından pawel in bu maçta forvet oynamasından yanayım..
Çarşamba - pazar periyodunda sakatlıklar olacağına oynamayan oyunculara şans vermek daha iyi bence.. Ha bu durum bizim ligde yukarılara tutunmamızı engelleyebilir ama benim kafamda önceliğim şampiyonlar liginde.. Gruptan çıkalım, bir de tur geçelim gruptan sonra.. ligde de play off a kalalım ve türkiye kupasını alalım.. Gerisi çok önemli değil benim için.. Bu sene lig zaten öylesine oynanıyor gibi.. Şikebahçe ve bjk nın ne olucağı belli değil.. Gs ise borç batağında.. Uefa onları da men edebilir.. Şaşırmayın.. "Tek temiz takım" olarak kalmaya devam edelim o da bir gururdur dostlar.. Ayrıca Avrupa'da son yılların en önemli deplasman galibiyetini alan takımın taraftarı sonraki maçta takımını yalnız bırakıyorsa o taraftarın da çok beklentiye girmeye hakkı yoktur bence..

Ilelioglu
19.09.2011, 17:19
Kemal Tokak Mustafanin bin kati.Trabzonspora Egemen veya Puyol gibi sert oynayan Stoper lazim.Mustafa güclü degil,Banceyi hayatta durduramaz diye düsünüyorum.

Abartininda bu kadari, ayrica Mustafa son maclarda oldukca iyi.

Cengiz Çubukcu
19.09.2011, 17:21

ben de sizin gibi düşünüyorum, Mustafa fena oynamıyor...

MahmutHSO
19.09.2011, 17:23
Şenol hocanın Henruqie yi keseceğini düşünüyorum.kesmelide

defans hattımız artık standart olmalı

--------------tolga---------------

celustka--giray--glowacki---cech

volkan----colman--zokora---adrian

------halil--------burak---------

bu kadro bence bizim ideal kadromuz olmalı.

2. yarı henruqie,sapara,aykut girebilir.

Çok güzel bir kadro.İnşallah bu şekilde çıkarız

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 17:23
Mustafa iyimis yok daha neler.Serkan da iyi degil mi?

Ilelioglu
19.09.2011, 17:24
Mustafa iyimis yok daha neler.Serkan da iyi degil mi?

Serkan eskiye göre kötü, ama insallah daha iyi olacak.

Necmi6161
19.09.2011, 17:31
Serkan eskiye göre kötü, ama insallah daha iyi olacak.

benim serkana ve alanzinho ya tahammülüm kalmadı şahsen.

defolsun gitsinler.

bu kadar düşüncesiz,laubali ve umursamazlık olmaz.

Tahsin Ağaoğlu
19.09.2011, 17:33
Ben zokorayi stopere cekip aykutu defansif liberoya cekerdim

mda61
19.09.2011, 17:36
benim serkana ve alanzinho ya tahammülüm kalmadı şahsen.

defolsun gitsinler.

bu kadar düşüncesiz,laubali ve umursamazlık olmaz.

Düşüncesiz, laubali demeyelim. Alanzinho mücadele etmek istiyor ama yapabildikleri bu kadar. Alanzinho konusunda sana hak veriyorum.

Serkan konusunda sizlere hayret ediyorum. Kimi getirelim arkadaşlar onu gönderip ?

Oğuzhan
19.09.2011, 17:36
Ben zokorayi stopere cekip aykutu defansif liberoya cekerdim

Aykut çok ağır kalır o bölgede. Zokora'nın kademe anlayışı ve liderliği o bölgede harika. Yerini vermeyecek tek adam bu takımda. Yerini değiştirmek de yersiz olur. Ayrıca stoper oynayamaz bence, boyu yetersiz. Stoper bilgisinin de iyi olduğunu zannetmiyorum.

Necmi6161
19.09.2011, 17:38
Düşüncesiz, laubali demeyelim. Alanzinho mücadele etmek istiyor ama yapabildikleri bu kadar. Alanzinho konusunda sana hak veriyorum.

Serkan konusunda sizlere hayret ediyorum. Kimi getirelim arkadaşlar onu gönderip ?

mustafa bile daha iyi oynuyordu bi ara serkandan.

celustka var birini getirmek zorunda değilsin.

alanzinho umursamaz oynuyor. bunun aksini söylemesin kimse.

takım adına olumlu yaptığı birşey yok. sadece koşuyor serkan. alanzinho ara sıra koşuyor onunda pres yaptığı yok.

elimizde kalacak alanzinho ve serkan, devre arası elden çıkartalım.

Mert Özsarı
19.09.2011, 17:38
Dogum gunumde bi 3 puan hediye et Trabzonum cok bişey istemiyorum yani :)

UĞUR DURTAŞ
19.09.2011, 17:40
alanzinyo geldiği günden bugüne kadar maç esnasında laubali hareketleri,artislik hareketlerinin farkında olduğundan emin değilim suyunun ısındığını düşünüyorum bir kaç maç daha böyle oynarsa olacakları tahmin edebiliyorum.
-maçı ciddiye alacaksın,rakiple dalga geçmeyeceksin.
tolga
celuska,glo,giray,cech
volkan,zokora,colman,sapara,halil
burak

Oğuzhan
19.09.2011, 17:41
mustafa bile daha iyi oynuyordu bi ara serkandan.

celustka var birini getirmek zorunda değilsin.

alanzinho umursamaz oynuyor. bunun aksini söylemesin kimse.

takım adına olumlu yaptığı birşey yok. sadece koşuyor serkan. alanzinho ara sıra koşuyor onunda pres yaptığı yok.

elimizde kalacak alanzinho ve serkan, devre arası elden çıkartalım.

Arkadaş söylemesi kolay da Türk futbolcumuz yok zaten. Kadroyu zor kuruyoruz türk futbolcu eksikliğinden dolayı. Yabancı kontenjanı olmasa gönderelim de olmuyor malesef.

highlander
19.09.2011, 17:41
Eldeki oyuncularla yetinmeyip,sürekli dışarı bakıyoruz.Onlara destek olup,sonuna kadar sahip çıkıp,performanslarının artmasına,bizimle bütünleşmelerine izin vermiyoruz.Sürekli gözümüz dışarda.Geçen sezonki yarışta son dakikaya kadar bize yaşattıkları heyecanı hatırlamıyoruz.Inter maçındaki gururu hemen unutuyoruz.Lille maçının geleceğini düşünüp heyecanlandırdıkları için bile teşekkürü ve desteği hakediyorlar.Ama yapmıyoruz.Sürekli eleştiriyoruz.Mustafa yerine Kemal Tokak,falanca yerine Cenk Tosun,onun yerine bu,bunun yerine o.Taraftar olmanın, taraf olmanın bir gereğiymiş gibi ,takım,hoca ve yöneticiler için bir diyet borcu çıkarıyoruz.Sürekli eleştiri,sızlanma,sinirlenme.Sürekli karşılaştırma.Hep bir memnuniyetsizlik hali.Ben taraftarlığı safça bağlanma olarak görüyordum.Onunla bir olmak.Yaşadığımız zor hayatta küçük küçük heyecanlar yaşatması,mutluluklar getirmesi,çocukça bir sabırsızlık hissiyatı.İnsanın karnında uçuşan kelebekleri hissetmesi.Kimi zaman hayal kırıklığı,kimi zaman tek vücut olma hissiyatı,kimi zaman teknik direktör olma zevki.Çetrefil bir işle uğraşırken Trabzonspor kadrosu kurmak...Hayatta başka birşeye kısa süreli sığınma ve güç toplayıp tekrar dönme.
Bizim pekçoğumuzda,buralarda yazılan şeylerin pekçoğunda bunlar yok.Elindekinin değerini bilmeme,onunla yetinmeme,biraz destek verip potansiyellerinin yukarı çıkmasına yardımcı olamama,mutluluğun tadını çıkaramama...Şu takım bana çok heyecan veriyor.İsterlerse Samsun'a da yenilsinler.Ben taraftarım,okul müdürü veya şirket yöneticisi değil....

Ilelioglu
19.09.2011, 17:44
Serkan'a haksizlik yapiyoruz, yarin öbür günü Burak'in performansi düserse ne yapacaksiniz?

Tayfun Aydın
19.09.2011, 17:45

Aynen katılıyorum dediklerine ama ne yazıkki yabancı sınırlamasından dolayı defansta en az bir yerli oynatmak zorundayız e bu da haliyle Giray oluyor.Serkan da hiçbir şey yok.Böyle oynayacak hiç beğenmedim Tayfun Cora oynasın en azından Trabzonlu.Kemal Tokak ı hiç izlemedim ama Çarşambaya izleyecez sanırım.

Takımda geçen seneye nazaran pozisyona girme güçlüğü var aslında bu takım çok daha teknik zaman vermek gerek herhalde.febeş o berbat kadrosu bile beraber oynamanın avantajıyla bizden iyi görünüyor.

MahmutHSO
19.09.2011, 17:46
Kadrodaki hiçbir oyuncumuzu küstürmek gibi bir lüksümüz yok.Bu takım 3 kulvarda mücadele edecek.Her an herkese ihtiyaç duyacağımız aşikar.Ocak ayına kadar transfer olanağı olmadığını göre,bütün oyuncularımıza sahip çıkmalıyız.Formda olmayanı Hoca dinlendirecektir zaten.

Efendioglu
19.09.2011, 17:47
Tolga
Celustka-Giray-Mustafa-Cech
Volkan-Zokora-Colman-Sapara
Henrique(Halil)-Burak

Stoperde Glowacki oynarsa sıkıntı çıkıyor yabancı konusunda bence bu kadroyla çıkarsak kazanırız bu maçı , baktık oyun tıkandı Volkan çıkar Alanzinho girer , Sapara çıkar Halil girer...

Necmi6161
19.09.2011, 17:48
Serkan'a haksizlik yapiyoruz, yarin öbür günü Burak'in performansi düserse ne yapacaksiniz?

ya bi oyuncu 1-2 maç kötü oynar

3-4 maç kötü oynar.

1-2 ay kötü oynar.

yani bi adam 1 sezon berbat oynamaz.

serkan 2. yarıdan beri berbat,

kötü değil BERBAT

lazibere
19.09.2011, 17:49
Samsun maçı zor ama bir golle çok kolay bir hal alacaktır..Ben dışarda oynanan maçlardan asla çekınmem, Onun için bizi yenmeye kalkacak bir takım yenilecektir. Eğer galip gelmek isteyen biz olursa o zaman puan kaybederiz..

Bank Asya da iken skorbordlarımızda plakasını naklettiğimiz samsun ve Ordu şehirleri arasındakı maçlarımızın kardeşilişk havasında geçmesi tek dileğim..

Necmi6161
19.09.2011, 17:50
Tolga
Celustka-Giray-Mustafa-Cech
Volkan-Zokora-Colman-Sapara
Henrique(Halil)-Burak

Stoperde Glowacki oynarsa sıkıntı çıkıyor yabancı konusunda bence bu kadroyla çıkarsak kazanırız bu maçı , baktık oyun tıkandı Volkan çıkar Alanzinho girer , Sapara çıkar Halil girer...

henri 11 oynamaz, burak halil olur.

henri 3-4 maçtır çok kötü çok

lazibere
19.09.2011, 17:51
Serkan konusunda eleştirilere bende katılıyorum. Serkan'dan bu yaştan sonra orta sahaya takviye görevi verilmesini de yadırgıyorum. Oynayacaksa Bek de oynamalı yada oynamamalı.

Efendioglu
19.09.2011, 17:52
İddaa bize 1,70 oran açmış bu arada...

lazibere
19.09.2011, 17:52
Colman ve Zkora gibi iki on liborunun one çıkışlarında stoperlerin onların mevkisini alması gerekiyor, Bu görevi layıkıyla yapacak yırtıcı bir stopere yanar dururum

lazibere
19.09.2011, 17:53
Bütün olumsuzluklara rağmen samsun maçını 3-1 alacağımızı düşünüyorum

Necmi6161
19.09.2011, 17:53

iddaa da samsuna verin,

samsun yenerse biz kazanırız :) yenilirse trabzonspor kazanır.

Burhan Açıkgöz
19.09.2011, 17:55

Serkan ın Türkiye'de tek rakibi yine serkandır. Nereye koysan oynar. Biraz tutukluğu var ama bu haliyle yine rakibi yok. Son maçlara bakın eğer durarak oynamasa boşa kaçan, pozisyon bulan, topa basan oyuncu o. ama biraz kondisyon ve morale ihtiyacı var. bir gol veya güzel bir asist onu kendine getirir. Hatta seyirci bile onu coşturabilir.

Serkana :alkış::alkış::alkış:
tüm takıma :alkış::alkış::alkış:

Uğur Kalyoncu
19.09.2011, 18:04
mutafa ya yapılan eleştirileri de anlamakta zorluk çekiyorum..belediye maçında gayet iyiydi ileri çıkışları büyük bir takımın stoperine yakışır cinstendi..bu formuna devam ettiği takdirde özellikle içeride sıkışan maçlarda oyun kurma anlamında mustafa çok yararlı olacaktır..sağ kanat oynayan bir mustafa ya hayır diyorum ama stoper de ki mustafaya kefilim...

tsloner
19.09.2011, 18:13
samsun taraftarinin kendisini anti-trabzonspor uzerinden yeniden uretmesine ornek, bu adamlar bu hayal alemine ne zaman daldi bilmiyorum. Ama ciddi problemleri oldugu kesin uc istanbullu turkiyeyi somurur elemanin derdi trabzon limani, ozellikle 5.dakikadan sonra ilginc soyledikleri orada trabzonspor dusmanligiyla gencleri zehirliyorlar. Trabzonspor hicbir zaman bahsettikleri kadar devletce kollanan bir guc olmadi ama anlayana iste.
http://www.youtube.com/watch?v=Xap6lIg5l84

Oğuzhan
19.09.2011, 18:17
Serkan'a atıp tutuyoruz ama onun önünde iyi oynadığı dönemlerde oynayan harika bir Burak vardı.

Daha Burak ile birlikte doğru dürüst izleyemedik, çünkü Burak cezalı.

Burak ile birlikte tekrar eski formunu yakalayacaktır. Destek olma zamanı, köstek değil.

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 18:19
Almanyada 2.10

cihayan
19.09.2011, 18:19
Eldeki oyuncularla yetinmeyip,sürekli dışarı bakıyoruz.Onlara destek olup,sonuna kadar sahip çıkıp,performanslarının artmasına,bizimle bütünleşmelerine izin vermiyoruz.Sürekli gözümüz dışarda.Geçen sezonki yarışta son dakikaya kadar bize yaşattıkları heyecanı hatırlamıyoruz.Inter maçındaki gururu hemen unutuyoruz.Lille maçının geleceğini düşünüp heyecanlandırdıkları için bile teşekkürü ve desteği hakediyorlar.Ama yapmıyoruz.Sürekli eleştiriyoruz.Mustafa yerine Kemal Tokak,falanca yerine Cenk Tosun,onun yerine bu,bunun yerine o.Taraftar olmanın, taraf olmanın bir gereğiymiş gibi ,takım,hoca ve yöneticiler için bir diyet borcu çıkarıyoruz.Sürekli eleştiri,sızlanma,sinirlenme.Sürekli karşılaştırma.Hep bir memnuniyetsizlik hali.Ben taraftarlığı safça bağlanma olarak görüyordum.Onunla bir olmak.Yaşadığımız zor hayatta küçük küçük heyecanlar yaşatması,mutluluklar getirmesi,çocukça bir sabırsızlık hissiyatı.İnsanın karnında uçuşan kelebekleri hissetmesi.Kimi zaman hayal kırıklığı,kimi zaman tek vücut olma hissiyatı,kimi zaman teknik direktör olma zevki.Çetrefil bir işle uğraşırken Trabzonspor kadrosu kurmak...Hayatta başka birşeye kısa süreli sığınma ve güç toplayıp tekrar dönme.
Bizim pekçoğumuzda,buralarda yazılan şeylerin pekçoğunda bunlar yok.Elindekinin değerini bilmeme,onunla yetinmeme,biraz destek verip potansiyellerinin yukarı çıkmasına yardımcı olamama,mutluluğun tadını çıkaramama...Şu takım bana çok heyecan veriyor.İsterlerse Samsun'a da yenilsinler.Ben taraftarım,okul müdürü veya şirket yöneticisi değil....

Ne guzel yazmissin. Kelimesi kelimesine katiliyorum. Ben yurt disindayim ve gecen hafta takimimizin yasattigi gururu hissetmemi saglayan bir suru sey oldu. Isyerindeki futbolla alakasiz kisiler bile beni kutladilar. GS, BJK (ben Ispanya'dayim Guti vb.durumlari) ve FB disinda takim bilmiyorduk, demek senin takimin boyle ve onlarin hepsini geride birakti, Inter'i de orada yendi vb... Gercekten olagandisi birsey. Insan gurur duyuyor. Bizim buyumemizi saglayacak, bir dunya takimi olmamizi saglayacak gelisme bunlar. Bu gelismeyi de getirecek istikrardir. Istikrari da saglayacak oncelikle bizi buraya tasiyanlardir. Boyle oldugu halde sikelerle kirlenmis bir ligte, hicbir sey temizlenmemisken iki macta alinan iki ters sonuc ve bize bu kadar gurur ve heyecan getiren hocamizi bile tartisiyoruz. Daha dun R.Madrid bir futbolcusuyla es mali degeri olan Levante'ye kaybetti, yemin ederim bizim hoca ve takim kadar elestirilmedi.

Acikcasi bizim taraftarin onemli bir kismi burada klavye silahsorlugu yapmayi birakip antrenorluk kursuna falan kaydolsun. Icinde bastirilmis cevherleri gun isigina cikarsinlar ve belki biz de ileride yerli Morinhou'lar falan kazaniriz....

Recep Alkan
19.09.2011, 18:26
Tek isteğim, bize küfür etmek için fırsat kollayan Samsunspor'u ağır bir mağlubiyete uğratmak.

Başka bir isteğim yok...

Oğuzhan
19.09.2011, 18:29
Tek isteğim, bize küfür etmek için fırsat kollayan Samsunspor'u ağır bir mağlubiyete uğratmak.

Başka bir isteğim yok...

Burak Yılmaz'dan 2 gol var banko :)

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 18:29
iddaa da samsuna verin,

Ozaman Mac berabere biter.

Oğuzhan
19.09.2011, 18:35
Ozaman Mac berabere biter.

O zaman da Trabzon'um canın sağ olsun der geçeriz :)

exelans_25
19.09.2011, 19:00
galibiyetimiz dışındaki sonuçlar sürpriz sayılmaz.takımda koordine sorunu açıkça görünüyor

mda61
19.09.2011, 19:00
samsun taraftarinin kendisini anti-trabzonspor uzerinden yeniden uretmesine ornek, bu adamlar bu hayal alemine ne zaman daldi bilmiyorum. Ama ciddi problemleri oldugu kesin uc istanbullu turkiyeyi somurur elemanin derdi trabzon limani, ozellikle 5.dakikadan sonra ilginc soyledikleri orada trabzonspor dusmanligiyla gencleri zehirliyorlar. Trabzonspor hicbir zaman bahsettikleri kadar devletce kollanan bir guc olmadi ama anlayana iste.

'' Bu şehirde yaşıyorlar, başka şehrin hizmetçiliğini yapıyorlar. Yapamazlar. ''

Hadi lan ordan. :D

Önceden derlerdi, Samsunsporun olayı çekememezlikten başka bir şey değil diye. Bu konuşmayı dinleyince buna inanmaya başladım.

Armağan Dere
19.09.2011, 19:01

Yumlu mu?...Her topu taca atıyor...
Pozisyon alması falan da çok kötü..
Her an penaltı yaptıracak gibi..

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Özge
19.09.2011, 19:03
Bu maçı alıp çıkışa geçeriz diye düşünüyorum.

Gökhan KAN
19.09.2011, 19:05
Samsun'un bizim hakkımızda ne düşündüğü ne hissettiği zerre umurumda değil. Bize ne Samsun'dan. Onlar bizi düşüneceğine küme de nasıl kalırız onun hesabını ypsınlar. Biz her zamanki gibi yenip gelicez.

mda61
19.09.2011, 19:08
Bu ülkede herkes komplo teoricisi. Samsunluların dediklerini duyunca, bizde acaba Fener'e haksızlık yapıyor muyuz diye düşünmüyor değilim.

Hüseyin Çümen
19.09.2011, 19:11
ilk gal,ibiyet çok uzak değil artık seriye başlama vaktidir

Ilelioglu
19.09.2011, 19:34
iddaa da samsuna verin,

En iyisi bu, ama bana has nedenlerden dolayi az miktar oynamak lazim. :p

Samsuna ver, az ver, Trabzonspor kazansin. Su dedigimi birisi denese kurban kesecegim. :D

Mesut
19.09.2011, 19:37
Bance'yi tutduk mu Samsun'un iiş tamamdır.
Orta sahaları pozisyon hazırlayacak yetenekde kabiliyetde oyuncuları yok.Duran topda yada top kaptırıp kontra atakdan başka bir silahı olmayacaktır dikkatli olmak gerek.Gol üstünlüğünü hemen ele geçirip üzerimizde baskı oluşmasını engellemeliyiz

Oğuzhan
19.09.2011, 19:40
Bance'yi tutduk mu Samsun'un iiş tamamdır.
Orta sahaları pozisyon hazırlayacak yetenekde kabiliyetde oyuncuları yok.Duran topda yada top kaptırıp kontra atakdan başka bir silahı olmayacaktır dikkatli olmak gerek.Gol üstünlüğünü hemen ele geçirip üzerimizde baskı oluşmasını engellemeliyiz

Bizde şans yok ki arkadaş dün Bursaspor'un da doğru dürüst pozisyonu yok, çok da iyi futbol oynamadılar ama topu bir türlü sokuyorlar içeriye.

Bizim de bir o direğe vuruyor bir öteki direğe. Şanssızlıktan başka bir şey değil.

ophius
19.09.2011, 19:44
Süper Lig'de 3. haftada sahasında Trabzonspor'u konuk edecek olan Samsunspor, bordo mavili taraftarlar için 824 kişilik yer ayırdığını bildirdi. kaynak sporx.com

yer ayırmasalar daha iyimiş bence :)

Rasim YILMAZ
19.09.2011, 19:48
Ey Trabzonspor'un yetenekli ve yenilgiyi hazmedemeyen futbolcuları ; Artık biryerden başlamak gerekiyor değil mi?

Ey Trabzonspor'un özverili ve futbol bilgisi üst düzey taraftarı ; Artık İnter maçını unutmak gerekiyor değil mi?

:)

Mesut
19.09.2011, 19:50
Bizde şans yok ki arkadaş dün Bursaspor'un da doğru dürüst pozisyonu yok, çok da iyi futbol oynamadılar ama topu bir türlü sokuyorlar içeriye.

Bizim de bir o direğe vuruyor bir öteki direğe. Şanssızlıktan başka bir şey değil.
Jaja faktorü işte iyi oynamadan da maç kazandırabilen oyuncular vardır.Jaja'da bunlardan biriydi.
Ne Egemen ne Selçuk ne Umut tek arayacağımız adam Jaja.Bir hareketi ile bir pası ile takımı pozisyona sokan gol atan atdıran oyuncuydu.
Futbol yeteneğinin 100'de biri kadar zekası olsaydı keşke

Oğuzhan
19.09.2011, 19:53
Jaja faktorü işte iyi oynamadan da maç kazandırabilen oyuncular vardır.Jaja'da bunlardan biriydi.
Ne Egemen ne Selçuk ne Umut tek arayacağımız adam Jaja.Bir hareketi ile bir pası ile takımı pozisyona sokan gol atan atdıran oyuncuydu.

Hocam Jaja çok zekiydi ama zekasını futbolda kullanmadı diyelim :)

İyi futbolcuların hepsi zekidir :)

Özellikle de Jaja gibi ekstra şeyler düşünüp gerçekleştiren adamlar.

Öyle bir adam sittin sene gelmez bu takıma :)

cotanak61
19.09.2011, 19:53

Bunlar kasiniyor ya :D
Adamlar GS, FB veya BJK ile ugrasmazlar... gelmis bizimle ugrasiyor
Yönetimde suc. Sen zaten niye Orduya, Samsuna ve Rizeye basarilar diliyorsun.
Veya anlamadagim sey: Ordu : Trabzon macinda olayla cikti. Ordu Taraftarlari Fener bayragani asmisti. Biz gelmisiz kendi sahamizdaki macda 52. dk da Ordu diye bagriyoruz.
Orduspor degil bunu Urfaspor hak ediyor ama neyse....

Hami_41
19.09.2011, 19:54

Geçen sene GS maçında Burak'a attırdığı gol bunun en güzel örneklerinden biri ama bu sene bu gibi şeyleri yapabilicek yetenekte futbolcular var takımımızda biraz zaman...

güneyli
19.09.2011, 19:55
Bu maç bizimkiler asılacak...Samsunsporda...Kıran kırana bir maç olacak..Umarım kırılan biz olmayız...Tek güvencem deplasman takımıyız vesselam...

Cengiz Çubukcu
19.09.2011, 19:55
Yumlu mu?...Her topu taca atıyor...
Pozisyon alması falan da çok kötü..
Her an penaltı yaptıracak gibi..
Rahmetli Kemal Sunal'a da çok benziyor..

Armağan yapma artık bunları !! her sene birine takıyorsun ve çok ayıp ediyorsun! Mustafa Yumlu Kemal Sunal'a benziyor derken kendisine tipsiz mi demek istiyorsun? amacın ne ? ne yapmaya çalışıyorsun?

cotanak61
19.09.2011, 19:59
Mustafa Yumlu Trabzonlu olabilir, ama Trabzonsporun futbolcusu olamaz !
1. Ligdeki bütün 18 Takimlarindaki ilk 11 deki stoperler en az Mustafa Yumlu kadar is yapar bizim takimimizda !

Mesut
19.09.2011, 20:04
Geçen sene GS maçında Burak'a attırdığı gol bunun en güzel örneklerinden biri ama bu sene bu gibi şeyleri yapabilicek yetenekte futbolcular var takımımızda biraz zaman...
Adrian'da çok kaliteli bir oyuncu.Pas trafiğini yönetecek oyuncu bence Colman olacak.
Colman,Selçuk'la oynamaya alıştığı için hep defansif oynuyor arkayı süpürüyordu.Zokora'nın gelmesi ile Colman'ı ilk geldiği sene gibi ofansif olarak izleyecez dediğiniz gibi biraz zaman.Colman,Zokora ile oynamaya alışsın golcü kimliğine ve milimetrik paslarını izlemeye devam edecez

Sefa Alış
19.09.2011, 20:08
İlk lig maçında İnter maçını düşündüğümüz için 3 puanı alamadığımızı , 2.maçta ise futbolcular üzerindeki yorgunluk ve İnter maçında alınan galibiyetin verdiği rahatlıkla maça çıkıldığı için yenildiğimizi düşünüyorum.Samsun maçını kazanarak bir seri yakalarız inşallah.

Zurawski
19.09.2011, 20:12

Çok çok değerli bir yorum .Böyle taraftarlara sahip olduğumuzu bilmek futboldan soğuyan bünyemi tekrar futbola ve Trabzonspora yönlendiriyor. Büyüksün Trabzonspor .

Ogün'
19.09.2011, 20:18
bu maçta olay çıkar çünkü samsuna giden taraftarımız olay çıkacağını düşünerek gidiyo zaten.ayrıca samsunun bizle alıp veremediği ne napmışız biz bu şirinelere??? sonuç olarakta samsunu farklı yeneriz bence.

Gurpas
19.09.2011, 20:18
İlk lig maçında İnter maçını düşündüğümüz için 3 puanı alamadığımızı , 2.maçta ise futbolcular üzerindeki yorgunluk ve İnter maçında alınan galibiyetin verdiği rahatlıkla maça çıkıldığı için yenildiğimizi düşünüyorum.Samsun maçını kazanarak bir seri yakalarız inşallah.

inşallah dediğin gibi olur

ağasarlı
19.09.2011, 20:29
samsunspor , gs maçınıda 10 kişi defans yapıp, aynı ibb gibi futbolun bütün çirkinliklerini sergiledi. gs sadece birkaç futbolcunun bireysel yeteneğiyle sonuca gitti. yoksa durum vahimdi.. bizim samsun la yapacağımız maçında çok zor geçeceğini ve onların 10 kişi defans yapıp , kontrataktan gol arayacağını düşünüyorum. bu durum beni korkutuyo. skora direk etki yapacak oyuncumuz çok sınırlı malesef.. kilidi nasıl açacaz bu maçta???

Harun
19.09.2011, 20:33
Benim asıl merak ettiğim Samsun seyircisinin tepkisidir.adamlar bankasya da bile bize las sokuyorlardı.

altinkaya08
19.09.2011, 20:34
Giray sadece mücadele ve yüreğiyle oynayan bir arkadaşımız,futbol sadece yürekle değil ayakla oynanır buda Girayda yok,Giray saatli bomba lafına katılıyorum.
Ozaman sizde beklersiniz her maçta hata yapsada ''tamam biz demişdik zamanında'' demeyi.Ama bu gidişle zor gibi görünüyor !!!

hevesli
19.09.2011, 20:59
mutafa ya yapılan eleştirileri de anlamakta zorluk çekiyorum..belediye maçında gayet iyiydi ileri çıkışları büyük bir takımın stoperine yakışır cinstendi..bu formuna devam ettiği takdirde özellikle içeride sıkışan maçlarda oyun kurma anlamında mustafa çok yararlı olacaktır..sağ kanat oynayan bir mustafa ya hayır diyorum ama stoper de ki mustafaya kefilim...

sonuna kadar katılıyorum.. en iyi maçlarından birini çıkardı nerdeyse.. yine milletin günah keçisi olmuş.

Selçuk Baki
19.09.2011, 21:31

Ağzınıza sağlık.. Forumda tekrar böyle yazılar okuyabilmek çok güzel. IBB maç başlığındaki yazıların birçoğu olumsuz eleştiri( Elestri mi onu da anlamadım ama neyse) Kasabın biri futbolcumuzun futbol hayatını bitirdi neredeyse ama renkdaşlarımız hala yönetimi ve futbolcumuzu eleştiriyor. Yok sağlam basamıyormuş yere, yok çok ağırmış. Biz söylememişmiydik... Mustafa Yumlu Kemal Sunal'a benziyormus. Aslında sorun mustafa, umut , serkan da degil. Sorun bu zihniyette.. Bu takım bize tarifi imkansız mutluluklar yaşattı, yaşatmaya devam. edecek.. Olaya sizinde tarif ettiginiz açı ile bakmaya calışılsa (en azından denense.. )

ylmzince
19.09.2011, 21:33
bjk bundan 10 yıl önceki trabzonspor gibi oynuyor..yattara kesecek gol atıcaz..bjk de q7 kesecek de gol atacaklar

Barış Burak
19.09.2011, 21:38
Mustafa candır.Allah nazardan saklasın.Girayın ilk geldiği zamandan daha iyi,2-3 sene sonra egemenide geçecektir.

Yönetim bir stoper daha alsaydı 3 kulvar çok rahatlardı.

Alper Calik
19.09.2011, 21:49
Antremanlar kapanmış.

Ben antremanların kapanmasına daima sevinirim. Takımın öyle daha iyi konsantre olacağına inanırım.

Şimdiden yıkıcı eleştirmeyelim arkadaşlar. Biraz zaman tanıyın ekibe, takıma.

Geçen seneden daha iyi olacaklarına inanıyorum bu sene.

Hürgün Aygün
19.09.2011, 21:57
Biran önce gelsin artık şu çarşamba.:)

Efendioglu
19.09.2011, 21:59
Nedir bu Karadeniz takımlarının birbirini çekememezliği ? Normalde şöyle bir düşünce oluşması lazım onlar Trabzona yatar bize aslan kesilirler ama şuan tam tersi :)

bASTURk
19.09.2011, 22:04
Tolga
Celustka Giray Mustafa Cech
Zokora Colman
Burak Adrian Halil
Pawel

Artık galibiyet lazım.Zokora-Colman'ın 3-4 maç daha takımı sırtlaması gerekecek.Diğer taraftan Aykut'un orta sahaya hazırlanması gerekiyor.Aykut, Zokora'nın sakinleştiricisi olamazsa büyük sıkıntı yaşarız.

Hürgün Aygün
19.09.2011, 22:05
Nedir bu Karadeniz takımlarının birbirini çekememezliği ? Normalde şöyle bir düşünce oluşması lazım onlar Trabzona yatar bize aslan kesilirler ama şuan tam tersi :)
Hazmedemiyorlar Trabzonspor'un büyüklüğünü aslında bizim taraftar bunlarla hiç polemiğe bile girmemeli kendi hallerinde küçülsünler.Sahada ağızlarının payını veririz inşallah.

Oğuzhan
19.09.2011, 22:09
Artık daha baskılı futbol oynamalıyız. Samsunspor'un stadının durumunu bilmiyorum ama umarım pas yapmak için uygun bir zemin vardır.

Beşiktaş bugün bunu yapabildi, top 40 dakika boyunca ayaklarındaydı. Cenk saçma hatayı yapmasaydı gol yeme gibi bir şansı da yoktu.

Şentürk
19.09.2011, 22:13
bjk bundan 10 yıl önceki trabzonspor gibi oynuyor..yattara kesecek gol atıcaz..bjk de q7 kesecek de gol atacaklar

tam anlamıyla doğru teşhis.

Armağan Dere
19.09.2011, 22:13
Egemen nerdesin?..Gözlerim seni arıyor.
Ey gidi..şu takımın savunmasının en önemli adamıydı Egemen..Nası ortasahanın ki Colmansa..
Giray-Yumlu-Glovacki 2 Egemen yapmıyor..
Colman-Zokora bakalım ne kadar daha dayanacaklar.
Hoş dayanıyorlar da zaten..galibiyetimiz yok siz hesap edin ya pes ederlerse

Şentürk
19.09.2011, 22:15
Önümüzdeki 2 maçtan mutlak 6 puan almak gerek ve artık lige başlayalım.

Berat Akçay
19.09.2011, 22:16
Başlangıç yapmalıyız.3 puan cok önemli

Samet Yildirim
19.09.2011, 22:26
3 puan sart artik..

outoftime
19.09.2011, 22:30
son birkaç senedir bu derece sinirlendiğim bir maç sonrası olmamıştı...
4 puan alacağımız yerde 2 maçta 1 puanın hiçbir bahanesi olamaz...
ben hep söylüyorum ligde başarı olmazsa kimse sizi ciddiye almaz
elbette ki bazı maçlarda konsantrasyon sorunları olabilir ama 2 maç üst üste böyle puanlar kaybedilmez
artık rotasyona gerek yok özellikle defansta ve ofansta çok sıkıntıya sokuyor bizi
her maç sanki ilk maçımızmış gibi oynuyoruz
zaten bu şekilde oynarsak ancak inter gibi takımları yeneriz ki onlar da ligde yok
samsun maçında kimin oynadığı önemli değil biz 3 puan ve net skor istiyoruz
buna hakkımız var
samsun ve karabük maçında 6 puan çıkaramazsak seneye avrupa hayal olur
lille maçını düşünmüyorum bile 1 puana hayır demem
başlarılar şenol güneş!!!

newrocki
19.09.2011, 22:32
şenol güneşi çok sevmeme rağmen son iki maçın sorumlusu şenol güneştir. gereksiz oyuncu değişiklikleri ve 18 seçimi yüzünden 5 puan gitti. gitsin helal olsun da lig sonunda inşallah aramayız....

Oğuz B.
19.09.2011, 22:36
10 sene önce yattara yoktu şunlardan biriyle idare etmek lazım..

Alban Bushaj, Cem Beceren, Eduardo Suisso De Novaes, Erman Özgür, Gökdeniz Karadeniz, Gökhan Kolomaç, Güngör Öztürk, Hami Mandıralı, Hans Somers, Hasan Üçüncü, Kenan Başkan, Marcio Moreira Jarro, Marco Aurella Brito Dos Prazere, Mehmet Kahraman, Metin Aktaş, Mustafa Macit Güven, Nuri Yılmaz, Osman Kurtuldu, Osman Özköylü, Robson Da Silva Ourique, Santiago Roberto Salazar, Şenol Erol, Zafer Demiray

Şaka bi yana beşiktaşın hocası izlemekten başka bir şey yapmıyor. Sahada yaptıkları tek bir çalışılmış organizasyon yok. Beter olsunlar tabi..

Fatih Öztürk
19.09.2011, 22:38
egemen napıyordu Armağan.ellerını arkada bağlayıp halay çeker gıbı rakıbın üzerıne gıtmesınden başka?şenol güneş göreve gelmeden önce taraftarımızın paldur küldür oynamasına en çok kızdığı oyuncu egemendı.27 yaşına geldığınde topu oyuna sokmasını öğrendı.üst düzey oyuncu değıl.yokluğuda aman aman hıssedılmıyor.mustafa yumlu gayette başarılı olur,sıkıntı yok.şımdı sağ ve sol beklerımız daha ıyı.daha düzgün kalıtelı takım olduk.

Göktuğ Altuntaş
19.09.2011, 22:42
bir üç puan alıp rahatlamamız lazım bu maç cok önemli sonrası gelir zaten.

newrocki
19.09.2011, 22:42
böyle oynamaya devam edersek şl'de geriye kalan maçlarda 0 çekeriz.. acilen önlem alınması ve samsun maçıyla başlayan bir galibyet serisi gerekiyor ve as kadroyla takımın sahaya çıkıp serhan ve henrique'nin kızağa çekilmesi gerekiyor.

Ahmet F. Zengin
19.09.2011, 22:43
egemen napıyordu Armağan.ellerını arkada bağlayıp halay çeker gıbı rakıbın üzerıne gıtmesınden başka?şenol güneş göreve gelmeden önce taraftarımızın paldur küldür oynamasına en çok kızdığı oyuncu egemendı.27 yaşına geldığınde topu oyuna sokmasını öğrendı.üst düzey oyuncu değıl.yokluğuda aman aman hıssedılmıyor.mustafa yumlu gayette başarılı olur,sıkıntı yok.şımdı sağ ve sol beklerımız daha ıyı.daha düzgün kalıtelı takım olduk.

Aynen Katılıyorum. Diyarbakır Maçında Topu Taca Atmayıp Yedirdiği Golü Nasıl Unutursunuz.

Yumluyu'da Beğenmiyorum Bunuda Ekliyeyim. Ama Hiç Bi Futbolcuyu Aramayız Biz Çünkü Trabzonsporuz.

2 Yiyorsak 3 Atmalıyız. Tek Sorun Gol Yollarındaki Sıkınıtı Şu Anlık..

MuratJ
19.09.2011, 22:43
sidnei, toraman, egemen, sivok, ersan
ibrahim, serdar aziz, stepanov, ömer erdoğan
yobo, kesimal, orhan şam, bekir, bilica
servet, ujfalusi, gökhan zan, ceyhun

giray, glowacki, yumlu

stoperde ki sıkıntı ve takımda ki kaliteli yerli oyuncu sayısının çok az olması bizi bu sene 1. lik yarışından kesinlikle uzak tutacaktır. ligde ki hedefimiz ilk 2 ile arada ki puan farkını en az şekilde sağlayıp ligi en kötü 3. bitirmek olmalı. her zaman dedim yine diyorum yerli kadro kalitesi iyi olmayan bir ekip bu ligde şampiyonluğa oynayamaz.

Ahmet F. Zengin
19.09.2011, 22:49
sidnei, toraman, egemen, sivok, ersan
ibrahim, serdar aziz, stepanov, ömer erdoğan
yobo, kesimal, orhan şam, bekir, bilica
servet, ujfalusi, gökhan zan, ceyhun

giray, glowacki, yumlu

stoperde ki sıkıntı ve takımda ki kaliteli yerli oyuncu sayısının çok az olması bizi bu sene 1. lik yarışından kesinlikle uzak tutacaktır. ligde ki hedefimiz ilk 2 ile arada ki puan farkını en az şekilde sağlayıp ligi en kötü 3. bitirmek olmalı. her zaman dedim yine diyorum yerli kadro kalitesi iyi olmayan bir ekip bu ligde şampiyonluğa oynayamaz.

Bizimkilerden Bi Farkları Yok Kalın İşaretlediklerimin.

yavuzbaha
19.09.2011, 22:50
....................--TOLGA------------------
M.yUMLU---GLOWACKİ---CELUTSKA---CECH
------------------ZOKORA-------------
--------COLMAN-------------ADRİAN------
HALİL------------PAWELL-----BURAK-------

ftunsal
19.09.2011, 22:52

biraz fark var: simao kesti sidnei attı,fernandes kesti sidney attı ,Q7 kesti mustafa attı,kesen çok olunca atan bulunuyor

Fatih Öztürk
19.09.2011, 22:53
oynar murat oynar.yalnız oynamakla kalmaz destanlar yazar.burak,volkan,gıray,onur,tolga,halıl,serkan üst düzey mücadelecı oyuncular.şampıyonluğun en büyük favorısı yıne bızız.bu sene çok büyük zaferler yasayacağız.buna ınanıyorum.

Hürgün Aygün
19.09.2011, 22:54
--------------Onur---------------
Celu-----Giray---Mustafa------Cech
------Zoko---Colman--------
---------Sapara-------
Halil--------------Adrian
-------Burak---------

MuratJ
19.09.2011, 22:58
Bizimkilerden Bi Farkları Yok Kalın İşaretlediklerimin.
toraman, sivok, kesimal, orhan şam gibi oyuncular glowacki'den, yumlu'dan üstün oyunculardır. ben katılmıyorum sana. stoper mevkinde en sıkıntılı olan takım biziz. çok kaliteli kimse yok. ve sayı olarak azız orada. yumlu glowacki giray çok yetersiz. celustka yı orada değerlendirmeye kalksak sağ bek serkana kalıyor ki buda intahar gibi birşey. bi orhan şam transferi sağ bekin Türk olmasını sağlayabilirdi mesela. en azından devre arasına kadar elimizden geleni yapmalıyız.

tüm kulvarlarda zorda kalmadıkça celustka-giray-glo-cech hattı bozulmamalı.

MuratJ
19.09.2011, 22:59
--------------Onur---------------
Celu-----Giray---Mustafa------Cech
------Zoko---Colman--------
---------Sapara-------
Halil--------------Adrian
-------Burak---------
Sapara yerine Volkan'ı sağ tarafa al. Mustafa yerine Glo olsun. Burak ve Haili forvette birlikte oynasınlar.

Napoli
19.09.2011, 23:00
Konsantrasyon!

MuratJ
19.09.2011, 23:02
Gidenlerden sadece Egemen ve Jaja'yı arıyor bu takım. Henrique ibb maçında ki gibi olursa Umut'u da arar. Benfica maçlarında ki Henrique beni çok umutlandırmıştı. Umarım bir maçlık bir aksamadır o.

Gürkan
19.09.2011, 23:03
Benim asıl merak ettiğim Samsun seyircisinin tepkisidir.adamlar bankasya da bile bize las sokuyorlardı. Samsunda büyümüş biri olarak bu samsunlular nerden çıktı bilmiyorum ben orada yaşarken bunlar nerede idi. He söyleyeyim benim zamanımda fb ile maçlara bjk li ve gs liler giderdi samsun tarafına bu diğer takımlar için aynı şekil olurdu. Bu senenin farkı altta şampiyon olarak gelmenin gazı ile biraz daha ateşliler. Geçen sene ultra aslan forması ile face profili yapan arkadaşım bu sene özümüze döndük edebiyatı yapıyor. Bu gazla biraz daha giderler. hakem etkisi olmadan 2 galibiyet alırsak eze eze kuzu gibi olurlar. zaten çok durmazlar zira asansör lük kanlarına işlemiş.

Uğur Tüysüzoğlu
19.09.2011, 23:04
Bir kızı sevdim, geçmişe takılarak binlerce hata yaptım şimdi çıkmazlardayım diyeceğim şudur ki:

Geçmişi bırakalım artık iyisi ve kötüsüyle.

Egemen'den bizene siyah beyaz aşkına hizmet veriyor şimdi , Jaja başarılar dilerim
Selçuk ismini duyunca şerefsizlik çağrışım yapıyor , Umut mu üzülürüm işte adam tabirini kullanarak ardından.

Yattara mı yoksa ? Bilek hareketleri sayesinde 8 sene kalabilmiş bir futbolcu zarar mı yarar mı tartışılıyordu.

Neyin meselesindeyiz arkadaş Mustafa Yumlu'mu evet Arsinspor'da Mustafa bağırdığım dün gibi aklımda şimdi ise Renklerimde kapasitesi dahilinde oynamaya çalışıyor bir Tolga abisi gibi oda koyu Trabzonspor'lu ..

Engin gibi çocuğu gibi sevmiyor Trabzonspor'u suçu bumu ?

Zeki Şevik
19.09.2011, 23:04
Bizim en büyük sıkıntımız dikkatlerden kaçıyor ama "yeni bir takım" olmamız. 3 yıl önceki Erzun Yanal' lı süreci sil baştan yaşıyoruz malesef. son 3 maçta ilk 11 deki futbolculara bakıyorsun, geçen seneden sadece 4 futbolcu var. Gerçi o sene üçüncü olmuştuk, Bu sene de o seviyede bitirirsek sorun yok ama biraz sabır lazım işte. Bu takımın oturması bir kaç ay alacaktır. İnşallah puan kayıpları sınırlı olur bu süreçte. Bir şey daha, o sene hoca sezonu bitirememişti, İnşallah Şenol Hoca 10 yıl daha kalır bu takımın başında.

Hürgün Aygün
19.09.2011, 23:06
Sapara yerine Volkan'ı sağ tarafa al. Mustafa yerine Glo olsun. Burak ve Haili forvette birlikte oynasınlar.
Volkan'ı unuttuk iyi mi orta saha bolluğundan koycak adamları karıştırıyoruz ama maalesef aynı bolluk deansta yok.:o

inadına_Trabzon
19.09.2011, 23:08
Küçük anadolu takımları bizi karalayarak reklam yapmaya çalışıyorlar. Gölgemizde otlanında büyüyün.

sercan 61>34
19.09.2011, 23:35
tolga
celustka giray glo cech

zokora colman

sapara

volkan şen burak yılmaz halil altıntop

yatmaztara
19.09.2011, 23:38
galibiyetten başka birşey düşünmek istemiyorum

asilhamsi
19.09.2011, 23:40
-----------tolga----------
celustka---giray---glowacki---ferhat
----sapara---zokora---colman--------
volkan-------burak-----------adrian

Samet Berber
19.09.2011, 23:40
Şenol Güneş ne zaman 4-2-4 sevdasından vazgeçerse o zaman maçları domine etmeye başlarız diye düşünüyorum .Umarım bu maç başlangıç olur .

Mustafa Çolak
19.09.2011, 23:42
Galibiyeti kesin almamız lazım

Legolas77
19.09.2011, 23:46
Şenol Güneş ne zaman 4-2-4 sevdasından vazgeçerse o zaman maçları domine etmeye başlarız diye düşünüyorum .Umarım bu maç başlangıç olur .

trabzon 4 2 4 oynamıyor ki 4 2 3 1 bazende 4 3 3 oluyor sahada yalnız son 2 lig macında şans bizden yana degldi manisa macında serkanın direkten dnen topu gol olmuş olsaydı manisanın direnci kırılmış olurdu macta orada biterdi yine ibb macında ilk yarı volkanın ki gol olsa takım daha rahat oynardı gectik alanzinhonun ki bari gol olmuş olsaydı o dakkadan sonra mac gitmezdi futbol şansı pek yoktu anlıyacan ama samsun macı ile ligteki ilk galibiyetimizi alacagımıza inanıyorum

SEDAT
19.09.2011, 23:52
- Celustka , Giray , Glowacki , Cech , önce bunları yazacaksın , sonra kimi koyarsan koy ama bu 4'lü bozulmamalı...

lazibere
Samsun’da Gövde Gösterisi
19 Eylül 2011 / 18:43
Karadeniz birliği budur işte..

Trabzonspor, Samsunspor, Rizespor, Orduspor ve Giresunspor’da başkan ve yöneticilerin katılacağı dev ‘Karadeniz birliği’ Samsun’da bu akşam birlik yemeği yiyerek gövde gösterisi yapacak. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile tüm Karadeniz takımlarının başkanlarının katılacağı yemek saat 19.30’da Fevzi’nin Yeri’nde yapılacak. Böylesi bir tablo, herkesi mutlu etti. Karadeniz birliğinin yıllar sonra yeniden sağlanması memnunluk yarattı.

cahana
tolga
celu giray zokora cech
colman aykut sapara
halil burak volkan

zokora en az mustafa kadar oynar defansda bu sayede serkana da mustafayada mahkum kalmayız takım kurarken

Samet Berber
19.09.2011, 23:53
trabzon 4 2 4 oynamıyor ki 4 2 3 1 bazende 4 3 3 oluyor sahada yalnız son 2 lig macında şans bizden yana degldi manisa macında serkanın direkten dnen topu gol olmuş olsaydı manisanın direnci kırılmış olurdu macta orada biterdi yine ibb macında ilk yarı volkanın ki gol olsa takım daha rahat oynardı gectik alanzinhonun ki bari gol olmuş olsaydı o dakkadan sonra mac gitmezdi futbol şansı pek yoktu anlıyacan ama samsun macı ile ligteki ilk galibiyetimizi alacagımıza inanıyorum
2. bölgedeki organizasyonlarda Colman-Zokora dışında oyuncumuz yok , Adrian kanatta oynuyor anlamış değilim o temposuyla kanatta oynamasına imkan yok ağır bir oyuncu genelde beyniyle oynamaya çalışıyor Colman ve zokora'ya daha yakın oynamalı .İlerideki Halil-Henrique-Volkan arasında en ufak bir uyum yok defansif açıdan biraz HAlil görevini yapabiliyor rakip takım topu kaptığında bu oyuncuların pres özellikleri de olmadığı için ciddi sıkıntı yaşıyoruz .Umarım bu maçla birlikte Şenol hoca sistemde ufak bir değişiklik yapar dediğim gibi bu orta sahayla işimiz çoğu maçta zor olur.

lazibere
19.09.2011, 23:53
- Celustka , Giray , Glowacki , Cech , önce bunları yazacaksın , sonra kimi koyarsan koy ama bu 4'lü bozulmamalı...

3 yabancı defansa yazılırsa, Henrigue yada Adrian yedek bekler

Oğuzhan
19.09.2011, 23:54
Tolga - Celu - Cech - Giray - Glowacki = 3 yabancı defansta

Zokora - Colman - Adrian = 3 yabancı orta saha

Burak - Halil - Volkan

Böyle başlarız bence maça.

SEDAT
19.09.2011, 23:56
3 yabancı defansa yazılırsa, Henrigue yada Adrian yedek bekler

- Sahada kaç yabancı oluyor 6 değilmi , yanlışmı biliyorum...

lazibere
19.09.2011, 23:57
Kadromuzu fazla tartışmaya gerek yok. Lig maçlarında Mustafa ile oynyacağız. Benım önerim şudur. Celustra stopere geçsin. Sağ beke Mustafa geçsin..

Bu durumda

************ tolga ***********

serkan**** giray***** celustra**** cech

******** zokora****colman**********

volkan***** adrian*********henrigue

********** BURAK**********

idealimiz budur

lazibere
19.09.2011, 23:58
- Sahada kaç yabancı oluyor 6 değilmi , yanlışmı biliyorum...

Evet altı, kalan 3 tanesini say demek istedim kelime oyunu yapmaya gerek yok..

3 defansa, colman ve zokora ne etti 5

6. yı sen koy demek istedim...

henrigue mi adrian mı???

E. Okan Bülbül
19.09.2011, 23:59
Tolga
Serkan Giray Glo Celustka
Colman Zokora Sapara
Adrian
Burak Halil(Volkan) yedekler: mustafa aykut eren/sercan pawel henrique/alanzinho

Samet Berber
20.09.2011, 00:00
Adrian'ı herkes orta ikilinin önüne koyuyor ama Şenol Hocanın bunu düşündüğünü sanmıyorum , en azından bu zamana kadar denemedi .Ya sağda ya solda , o fizik gücüyle ve ağırlığıyla kanatta ne bekliyorsa Adrian'dan ? Anlamıyorum ...

E. Okan Bülbül
20.09.2011, 00:01
Ayrıca iddaa ediyorum henrique ne kadar fayda sağlarsa murat tosun da o kadar fayda sağlar

abcabca
20.09.2011, 00:02
Tolga - Celu - Cech - Giray - Glowacki = 3 yabancı defansta

Zokora - Colman - Adrian = 3 yabancı orta saha

Burak - Halil - Volkan

Böyle başlarız bence maça.

Aynen, form durumuna ve maçın sonlarına doğru da Zokora & Colman ikilisinden birisini çıkarır Aykut'u koyar ileride de Henri'ye de şans verilebilir.

SEDAT
20.09.2011, 00:02
Evet altı, kalan 3 tanesini say demek istedim kelime oyunu yapmaya gerek yok..

3 defansa, colman ve zokora ne etti 5

6. yı sen koy demek istedim...

henrigue mi adrian mı???

- Şu ara ikiside olsada olur olmasada , ama bana göre Halil Burak yaparak Adrian diyebilirim ...

Samet Berber
20.09.2011, 00:04
Henrique'nin üstündeki durgunluğu acilen atması gerekiyor , Djehoua gibiydi yahu bacaklarını kaldıramıyordu sorunu ne acaba ?

ibrahim
20.09.2011, 00:05
Adrian'ı herkes orta ikilinin önüne koyuyor ama Şenol Hocanın bunu düşündüğünü sanmıyorum , en azından bu zamana kadar denemedi .Ya sağda ya solda , o fizik gücüyle ve ağırlığıyla kanatta ne bekliyorsa Adrian'dan ? Anlamıyorum ...
Onu anlamayan tek kisi sen degilsin. :)

Bu transferi ben istemedim, saga adam lazim dedim demeyemi getiriyor acaba?

Necmi6161
20.09.2011, 00:06
Onu anlamayan tek kisi sen degilsin. :)

Bu transferi ben istemedim, saga adam lazim dedim demeyemi getiriyor acaba?

almak için varşova nın kapısında yatıyordu yönetim, şimdi şenol güneş istemedimi oluyor ?

SEDAT
- Bana kalırsa Henriqe'nin sakatlığı tam geçmemiş , Benfica maçındaki adam bu olamaz...

E. Okan Bülbül
Şenol hoca artık pawele bir şans vermeli

ziyaretci
20.09.2011, 00:08
Bizim en büyük sıkıntımız dikkatlerden kaçıyor ama "yeni bir takım" olmamız. 3 yıl önceki Erzun Yanal' lı süreci sil baştan yaşıyoruz malesef. son 3 maçta ilk 11 deki futbolculara bakıyorsun, geçen seneden sadece 4 futbolcu var. Gerçi o sene üçüncü olmuştuk, Bu sene de o seviyede bitirirsek sorun yok ama biraz sabır lazım işte. Bu takımın oturması bir kaç ay alacaktır. İnşallah puan kayıpları sınırlı olur bu süreçte. Bir şey daha, o sene hoca sezonu bitirememişti, İnşallah Şenol Hoca 10 yıl daha kalır bu takımın başında.

bizim asil sikintimiz sadece bu degil.

gecen senelerde selcuk-colman in yaninda bunlardan biri transfer olmuscasina ZOKORA kalitesinde bi oyuncumuzu daha almamis olmak!!
yillar onceki Fatig-gokdeniz_yattara-zymek 4 lusune bir Klas Forvet daha eklememek gibi yapmis oldugumuz hatalar...
bugunku hatamiz daha da fazla!!! savunmada min 2 cok iyi stoper eksikligi
ortasahada min 1 Zokora kalitesinde daha orta saha alternatifi
forvette ya PAWEL in uzerine dusmek yada cok klas bi Forvet eksikligi

lazibere
Şenol hocanın bas bas bağırdığı '' yerli stoper '' ihtiyacı işte bundan. Şu anda 3 yabancısını defans bloğunda harcamak zorunda kalan bir takımla karşı karşıyayız..Bu bizim için büyük handikap..

On libersunun da 2 si yabancı olursa.. maalesef forvete yabancı kalmıyor..

Şu anda karar verilmesi gerekn konu bu??

Ya Mustafa çok iyi form tutacak, Yada Serkan

Ya Halil form tutacak , Yada ferhat

**

Bana sorarsanız, Halil bu takımda en az 45 dakka garanti oynar..

Henrigue düzelmezse, hesap yapmaya gerek yok.. ona yer açmaya da gerek yok zaten

Mert Oğuzlu61
________________tolga________________

__celustka____giray____glowacki_____cech

_____________colman__zokora

________volkan_____adrian______halil

___________________burak

şu kadroyu artık oturtmanın vakti geldi... şenol hoca umarım formsuz serkan ve henrique yi keser.

m.yumlu yerinede glowacki derim, henrique beklesin kulübede nereye geldiğinin hala farkına varamadı galiba biraz düşünmeye fırsatı olur. artık seri yakalama vakti geldi rakipler puanları topladı geride kalmanın bir anlamı yok !

not : şenol hoca adrian ı sol kenara hapsetmekle neyi amaçlıyor çözemedim ziya doğan ın marcelinho olayına benzemeye başladı bu durum, tamam adrian ordada oynar ama fazla verimli olmaz, manisa maçına bakın birde ibb maçına bakın aradaki farkı görün.

E. Okan Bülbül
20.09.2011, 00:09
Geçen sene topa sahip olur pas trafiğiyle rakipleri yorardık artık baskı kuramıyoruz bunun sebebi de bence adrian ortasahada zokora ve colmana hiç yardımcı olmuyor alıp vermesi oyun kurması gerekiyo takımı atağa kaldırması gerekiyor sonuçta 10numara pozisyonunda oynayan bi futbolcu ama ne kanat ne de orta saha gibi oynuyor.Ya adrian sorumluluk almalı yada orta sahaya sapara monte edilmeli benim düşüncem bu yönde.Forvettede Burak Halil veya Volkan iyi bi 2li oluşturabilir.

Samet Berber
20.09.2011, 00:10
- Bana kalırsa Henriqe'nin sakatlığı tam geçmemiş , Benfica maçındaki adam bu olamaz...
Kesinlikle bir sorun var , adam akıyordu ilk maçlarda şimdi bacaklarına beton dökülmüş gibi hareket ediyor .

ibrahim
almak için varşova nın kapısında yatıyordu yönetim, şimdi şenol güneş istemedimi oluyor ?
Adrianin simdiye kadar oynadigi mevki belli. Senol Hocanin bu adami cizgiye yakin oynatmasinin sebebi baska ne olabilirki? Aklima ilk bu geliyor.

lazibere
Şenol hoca artık pawele bir şans vermeli

Bencede oynar ama kimi keseceksın.. Henrigue sol açık gibi oynuyor.. Onu keserse powel orda oıynayabilir mi??

Büyük tereddütler bunlar

abcabca
20.09.2011, 00:11
Devre arasında orta yaşlarda, fizikli, haftada 2 maçı kaldırabilecek mümkünse Premier Lig tecrübesi olan stoper alınmalı :)

Full HD
20.09.2011, 00:12
Seneye kadar takim oturmasi lazim onun icin bu sene icin fazla seyler beklemeyelim!

Zaten ligin heyecani kacti PlayOff sistemi cikti daha futbol keyif vermiyor! Sikeciler düsmedi daha ligin tadi yook zaten 1996dan sonra da yoktuda ama neyse.

Bence Trabzon parasina kiymali ve Portoda calisan yetenek avcilarindan ve birini kapmali.Kapmaliki iyi transfer yapalim youtubeden izleyip oyuncu alinmaz beyler!

lazibere
Adrianin simdiye kadar oynadigi mevki belli. Senol Hocanin bu adami cizgiye yakin oynatmasinin sebebi baska ne olabilirki? Aklima ilk bu geliyor.

Engin gibi bir sol açık elden çıkartılıp, yerine adam almayıp hep tek mevkiye futbolcu alarak büyük bir yığılma oldu..

Adrian- Sapara- Alanzinyo

Bunların alternaiflerinin birisi türk olmalıydı..

Samet Berber
Geçen sene topa sahip olur pas trafiğiyle rakipleri yorardık artık baskı kuramıyoruz bunun sebebi de bence adrian ortasahada zokora ve colmana hiç yardımcı olmuyor alıp vermesi oyun kurması gerekiyo takımı atağa kaldırması gerekiyor sonuçta 10numara pozisyonunda oynayan bi futbolcu ama ne kanat ne de orta saha gibi oynuyor.Ya adrian sorumluluk almalı yada orta sahaya sapara monte edilmeli benim düşüncem bu yönde.Forvettede Burak Halil veya Volkan iyi bi 2li oluşturabilir.
Tamamen aynı düşünüyorum , Colman'a diyoruz ki basmadık yer bırakma , pas organizasyonunu sağla , 2'ye 1'le kaleye yüklen , ara paslarınla forveti besle vs vs.. :) .Adrian'ın ise görevinin ne olduğunu dahi anlayamadım henüz .Orta sahada ciddi sıkıntımız var daha güçlü ve akıllı oynamalıyız .

ziyaretci
20.09.2011, 00:13
________________tolga________________

__celustka____giray____glowacki_____cech

_____________colman__zokora

________volkan_____adrian______halil

___________________burak

şu kadroyu artık oturtmanın vakti geldi... şenol hoca umarım formsuz serkan ve henrique yi keser.

m.yumlu yerinede glowacki derim, henrique beklesin kulübede nereye geldiğinin hala farkına varamadı galiba biraz düşünmeye fırsatı olur. artık seri yakalama vakti geldi rakipler puanları topladı geride kalmanın bir anlamı yok !

not : şenol hoca adrian ı sol kenara hapsetmekle neyi amaçlıyor çözemedim ziya doğan ın marcelinho olayına benzemeye başladı bu durum, tamam adrian ordada oynar ama fazla verimli olmaz, manisa maçına bakın birde ibb maçına bakın aradaki farkı görün.
GLO en son koyacagim isim bu kadroya!!! Serkan-giray-celutska-chech-----colman-zokora----adrian-burak-halil-henrique

volkan fizik gucunu kazanana denk bu kadro oturmali bence

E. Okan Bülbül
Bencede oynar ama kimi keseceksın.. Henrigue sol açık gibi oynuyor.. Onu keserse powel orda oıynayabilir mi??

Büyük tereddütler bunlar

Henrique kariyeriyle pawelden kaliteli bi topçu olarak görünmüyor.Ve daha genç.Koy paweli 11e olmazsa henriqeyi koyarsın .Sen henriqeyi hiç kesmezsen 11den böyle son haftalardaki gibi rehavete kapılır.Birazcık burnu sürtmeli bence.

SEDAT
- Pawel'den artık bu takıma hayır gelmez , sen adamın üstüne sürekli transfer yaparak adama mesajı verdin zaten artık ne bekleyebilirsinki...

lazibere
20.09.2011, 00:14
Seneye kadar takim oturmasi lazim onun icin bu sene icin fazla seyler beklemeyelim!

Zaten ligin heyecani kacti PlayOff sistemi cikti daha futbol keyif vermiyor! Sikeciler düsmedi daha ligin tadi yook zaten 1996dan sonra da yoktuda ama neyse.

Bence Trabzon parasina kiymali ve Portoda calisan yetenek avcilarindan ve birini kapmali.Kapmaliki iyi transfer yapalim youtubeden izleyip oyuncu alinmaz beyler!

Ligin heyecanı kaçtı diyorsun da şampiyonlar Liginde final oynayacağını mı sanıyorsun.. Seneye şampiyonlar ligine nasıl gitmeyi düşünüyorsun.. Platini bir daha göndermez bizi:)

Berat Akçay
20.09.2011, 00:14
Hala Burak'a ceza verilmemesi şaşırttı.PFDK takip edin dışarda yere tükürmüştür belki...

E. Okan Bülbül
20.09.2011, 00:16
O değilde maç sonunda taraftarlarla tartıştı diye PFDK dan burak ceza yiyor.Melo maç içinde kafa atıyor hakem görmezden geliyor ceza falan yok.Avrupa avrupa diyoruz da geçen sne krasic takımına haksız penaltı kazandırdı dıye 3 maç men edilmişti.Nerde adalet? Melonun yaptıgı buragın yaptıgından daha mı normal

lazibere
20.09.2011, 00:16
Henrique kariyeriyle pawelden kaliteli bi topçu olarak görünmüyor.Ve daha genç.Koy paweli 11e olmazsa henriqeyi koyarsın .Sen henriqeyi hiç kesmezsen 11den böyle son haftalardaki gibi rehavete kapılır.Birazcık burnu sürtmeli bence.

Buna kesinlikle katılıyorum..Henrıgue şu haliyle 11 de olmamalı. Ama kım olmalı?? Mevcut sisteme ayak uyduracak bir oyuncu olmalı.. Powe bencede iyi bir oyuncu, Burak'a sabredip oyuncu yapan hocanın Powel'e de şans vermesi gerekiyor..bence o kredi ondan var, Nitekim adam Polonya nın forveti..

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 00:17
Bu arada Melo yıllar sonra PFDK'ya sevk edilmiş, merak ediyorum; acaba harbi harbi 1 haftadır bu hareketi görmediler mi? Yoksa yapılan baskılara mı dayanamadılar? Bence 2. şık...

Full HD
20.09.2011, 00:18
Ligin heyecanı kaçtı diyorsun da şampiyonlar Liginde final oynayacağını mı sanıyorsun.. Seneye şampiyonlar ligine nasıl gitmeyi düşünüyorsun.. Platini bir daha göndermez bizi:)

Kacmadimi? Kacti da?

Bu demek degildirki gönlümüz Trabzondan yana degil.Tabiki Trabzonumuzu en üst sirada bende görmek isterim fakat okadar yeni oyuncu geldi ve Sampiyonlar Ligi/Uefa Kupasi var ve onun icin Sampiyon olamaz isek kimse sasirmasin diyorum.Seneye daha iyi takim oluruz diyorum!.

ibrahim
Engin gibi bir sol açık elden çıkartılıp, yerine adam almayıp hep tek mevkiye futbolcu alarak büyük bir yığılma oldu..

Adrian- Sapara- Alanzinyo

Bunların alternaiflerinin birisi türk olmalıydı..
Türk alindi. Onlarda Eren ile 1/4 sol acik Volkan. :)

E. Okan Bülbül
Bence polonyalıların arkasında durmayarak bızım takım çok enayilik yapıyor gelecek turnuvada Polonya ev sahibi ve futbolcular vitrine çıkacak

lazibere
20.09.2011, 00:19
Valla kım ne düşünür bilemem ama Bu hafta Samsun maçını kazanamazsak Lig bizim için bitme noktasına gelir..

Bizim takımı başarılı kılan şey, Her zaman yarışın içinde olmasi ihtimalidir, Hedefler küçüldükçe maalesef konsantrasyon da kayboluyor.. Şampiyonlar liginde alacağımız bir kötü sonuçsa bizi bitirir.

lazibere
20.09.2011, 00:23
Ligde ıkı haftada 18 maç oynandı sadece bir maç berabere bitti

Manisa- trabzon:))

Kazanan kazanana

Oruç
20.09.2011, 00:27
Hala yabancı stoper alınsın diyenler var. Yerli sıkıntımız gün gibi ortadayken.

Oruç
20.09.2011, 00:32
Umarım Eren/Sercan ikilisi Sezer/Ferhat ikilisi gibi bu takıma yatmaya gelmemişlerdir.

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 00:42
BJK maçında farkettiniz mi bilmiyorum...Kendisi fanatik BJK'li olan Melih Şendil, BJK'nin yediği gol sonrası Cenk'e sitem ediyordu..."Senin ne işin var orada Cenk?" tarzında...Lig Tv'nin spikerlerde artık iyiden iyiye coştular, Önce M.Gümüşbıçak, şimdi de Şendil...

ibrahim
Umarım Eren/Sercan ikilisi Sezer/Ferhat ikilisi gibi bu takıma yatmaya gelmemişlerdir.
Valla ben Erenden cok umutluyum. Belkide bir mac depar atti diye hala onun etkisindeyim kim bilir?? :)

SEDAT
- Valla ben jaja'nın gitmesine acaip pişman oldum şu ara , göbekten delmek için ideal adammış , keşke yaptıklarını görmezden gelseydik...

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 00:48
2 rakibimiz Bursa ve BJK'nin birbirini yiyeceği haftada kazanmak şart bence...GS'de karabük deplasmanına çıkacak, işi zor...Fenev ise şikeci rakiplerinden biriyle oynayacak, rahat kazanacak bence...

Yiğit Gayretli
20.09.2011, 00:50
BJK maçında farkettiniz mi bilmiyorum...Kendisi fanatik BJK'li olan Melih Şendil, BJK'nin yediği gol sonrası Cenk'e sitem ediyordu..."Senin ne işin var orada Cenk?" tarzında...Lig Tv'nin spikerlerde artık iyiden iyiye coştular, Önce M.Gümüşbıçak, şimdi de Şendil...

Maçın başında da yine Cenk bir topu Teo Weeks'in önüne doğru tokatladı. Orada da "Kornere yumruklaması 'lazımdı' ! " dedi. Normal yani... At onlarda, silah onlarda da avrat bizde :)

E. Okan Bülbül
20.09.2011, 00:51
Jajayı özledim.

Oruç
20.09.2011, 00:56
Zaten bu takımlar bir tek bize karşı oynuyorlar. Manisa bugün febeden en az 3 yer. Şimdiden söylüyorum.

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 01:00
Zaten bu takımlar bir tek bize karşı oynuyorlar. Manisa bugün febeden en az 3 yer. Şimdiden söylüyorum.

Kaldıkları yerden devam ediyorlar işte, sonra bazı taraftarlarımız çıkıyor adamlar manisaya 5 atıyor, biz yenemiyoruz diyor...Manisa lige çıktı çıkalı, en kötü Febeye bile farklı yenildi, febenin en kötü günü bugün gibi gözüküyor ama yine de en az 2 fark atar...

Onur Akyüz
20.09.2011, 01:04
jaja reyiz büyük kayıp.

Yaşar
20.09.2011, 01:09
sapara'nın Samsunspor ve Karabükspor maçlarında oynaması gerekiyor.
Çünkü şampiyonlar Ligi 11inde oynayacak.
Bir şekilde bu maçlarda oynatılmalı.
Bence bu maçta colman, karabükspor maçında da Zokora dinlendirilebilirler.

GULER
20.09.2011, 01:14
Bu sefer de hakem bize bir kiyak yapar herhalde. Bedava penalti rakibe kirmizi falan :)

Fatih ÇOLAK
20.09.2011, 01:19
Yabancı durumuna bakarsak:

Vittek sakatlandı, Piotr da sakat galiba...Kaldı 10 yabancı...Cech,Celustka,Zokora,Colman,Adrian,Henri qe ve Alan ilk 18 de garanti olanlar...Kaldı 1 yabancı, Celustka olacağından Glowacki'ye gerek yok...Kim kaldı Sapara ve Pawel...Eee kimi alacaksın??? Volkan-Burak-Halil-Adrian 4'lüsünün 2 alternatifi olacak kadroda zaten, Alan ve Henriqe...8. adam Sapara olmalıdır, bize Lille maçında fazlasıyla lazım, o zamana kadar kadroya oturmalı...

Görünen o ki Samsun maçında yabancı 8'li :Cech,Celustka,Zokora,Colman,Adrian,Henriqe, Alan ve Sapara olabilir...Zor iş valla...

Yaşar
20.09.2011, 01:21
Bu sefer de hakem bize bir kiyak yapar herhalde. Bedava penalti rakibe kirmizi falan :)

Sanmıyorum.
Hakemlerin kıyak yapma olasılığı satılan decoder miktarıyla doğru orantılı.

GULER
20.09.2011, 01:31
Sanmıyorum.
Hakemlerin kıyak yapma olasılığı satılan decoder miktarıyla doğru orantılı.

Haklisin duruma o acidan bakmamistim:D Zaten mevcut hakemlerden hicbirini guvenmiyorum. Cakir dahil. Alayi satilmis bunlarin. Isimiz her zaman ki gibi cok zor yine bu sene.

yavuzbaha
20.09.2011, 01:34
arkdaşlar 2 kere 2 dört...Kaliteli futbolcusu fazla olan takım tempoyu yükseltmezse karşısındaki takımdan farkı belirgin olmaz,biz oyunu hızlandırıp tempo yapabilsek karşımızda ne ibb durabilir ne de başkası...tempo yapamayışımızın en önemli sebebi de takım da sistemin oturmayışı,oyuncu dokularının uyumsuzluğu......hala organize ataklarla kaleyi ablukaya alamıyoruz...bu meseleyi çözersek iyi işler yaparız....
Samsun a gelince,Bize deplasmanda her zaman iyiyiz,rahat galibiyet alırız diye düşünüyorum

Mustafa Demir
20.09.2011, 01:36
bu macta takimin basinda sahaya unal hoca ciksin.

E. Okan Bülbül
20.09.2011, 01:53
Sizi bilmem de ben bu maçta tek gollü galibiyete bile tatmin olmam. son 11 maçta rize ve ordu macları harıc 2 gol buldugumuz maç yok. Bu istatistik bu kadar yeter

Erbay
20.09.2011, 02:38
Oynattığımız oyuncuları kullanamıyoruz en basit tabirle. Adrian son maçta hiçbir şey yapamadı, Henrique öyle, Volkan desen öyle, Halil anca düz oyunda var ekstran bir şey yapamıyor. Eee kim iş yapacak kim? Zokora ve Colman ittiriyor ama nereye kadar? 2 maçta 1 gol atmamız çok normal yani. 4 hücumcundan birini kullanamıyorsun. Eskiden atıyorum Yattara gününde olmazdı idare ederdin onu, bir kişi yani. Biri alır yardırır ama yok. Alanzinho girdi de bireysel yeteneğiyle bir şeyler yaptı yoksa baskı dahi kuramayacaktık. Tempo yapmada, baskı kurmada, ceza sahasına oyuncu sokmadaki sorunlar hep var.

Maçın kaderini bana göre yine kadrodaki iki yönlü oyuncu sayısı belirleyecek. 4-2-4 oynarsak yine sıkıntı çekeriz.

Gökhan Baymak
20.09.2011, 03:44
Bence Aykut 11 oynamalı. Kadro da..

Tolga-Serkan-Giray-Celustka-Cech-Aykut-Zokora-Colman-Burak-Adrian-Henrique.... Aykut olmazsa...

Tolga-Serkan-Giray-Celustka-Cech-Zokora-Colman-Sapara-Volkan-Adrian-Burak....

ONUR BEKAR
20.09.2011, 07:16
bu macta takimin basinda sahaya unal hoca ciksin.

aynen ben de bunu söylüyordum, şenol hoca trübiindde iken yapılan değişiklikler ( inter) maçı ve manisa ve ibb maçındaki değişikliklere bakın Allah aşkına bu kadar fark olurmu.

kudu_61
20.09.2011, 07:37
Sizi bilmem de ben bu maçta tek gollü galibiyete bile tatmin olmam. son 11 maçta rize ve ordu macları harıc 2 gol buldugumuz maç yok. Bu istatistik bu kadar yetersebebi basit kanat diye bişey kalmadı takımda çakma kanatlarla iş yapıyoruz bi sol kanat bulamadık kaç maçtır soldan hatırladığım en iyi asist cale nin asisti başka hiç bir hareketlilik yok solda sağda ise ben ölü yattaranyı bile görmek isterim volkan daha tutmadı ki tutacağı da kesin değil burak kanat değil ve bazen de serkanı deniyoruz o da bek oynaya oynaya unuttu kanadı kanatlardan orta bekleyemez oldum maçlarda dua ediyorum orta saha ve forvetler ortadan çalımlayarak geçsinler geçsinler atsınlar diye eeee o da her maç olmuyor ols da 1 gol oluyor 2 beklemek bana artık lüks gibi gelmeye başladı kanatsız takımımızdan
hala gözlerlerim

yattara-şimek-lee
tekke
dörtlüsünü arıyor

samsun maçı bence zor bir maç beraberlik olabilir inşallah yanılırım ve dilediğin gibi 2 farklı biter

Gurpas
20.09.2011, 08:38
inşallah yenilmeyiz...

Serdar Dilekoğlu
20.09.2011, 08:46
Yarın canlı bahis te Trabzonuma 500 tl basmayı düşünüyorum.

Umarım ikimizde kazanırız.

Dereli
20.09.2011, 08:53

Tolga-Serkan-Giray-Celustka-Cech-Aykut-Zokora-Colman-Burak-Adrian-Henrique.... Aykut olmazsa...

İkinci kadro daha mantıklı, Henrique ile olacak iş değil.

İdris Toksoy
20.09.2011, 08:58
------------tolga---------
celustka-giray-glovacki-cech
-------colman-zokora------
burak-----adrian-----volkan
----------halil------------
(halil ve burak yer değiştirir arasıra)

bilgehan83
20.09.2011, 09:24
tolga
celustka giray yumlu cech
aykut colman
burak adrian eren(sapara)
pawel
samsun iyi takım dengeli oynamalıyız, gerçi biz deplasmanlarda iyi oynuyoruz, manisa maçını ciddiye almadıkları için puan verdik, belediye maçında gol atmamız gerektiğini alanzinho girince farkettik ilk yarı rakibi boğsak gol atardık 2 tane can/zayatte ikilisine gol atamayını dövüyorlar ikisi de kazmanın önde gideni vittek le başlamak yerine yerden ve kısa paslarla hücumu denesek hem vittek i kazmalara yem etmeyecektik hem de maçı alacaktık neyse tren kaçtı iki haftalık şenol hoca eren sercan sezer herkesi kullanmalı avni akerde ısıran bir takım olmalıyız..deplasmanda dengeli ve fizik gücümüzü orantılı kullanmalıyız...

Barış Burak
20.09.2011, 09:59
1-0 olsun bizim olsunlardan vazgeçmiş gibiyiz, tek gollü galibiyetler istemiyoruz:)

şaka bir yana, henrique nin oynasada oyunun farketmeyeceği, çünkü takımın güzel oynayacağını düşünüyorum.

Allah yanıltmaz inşaallah bizleri.Hayırlısıyla kazanırız inş.

snn61
20.09.2011, 10:02

iki kadroda bence çok iyi olur güzel seçim arkadaşım!

Trabzon34
20.09.2011, 10:46
Üzülerek de olsa colman veya zokora yı dinlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum.. Şimdi için değil, 27 eylül için plan yapmalıyız..

----------------Tolga--------------
Celustka---Giray----Mustafa---Cech
--------------Aykut---------------
----Colman----Sapara----Adrian----
--------Burak-------Pawel-----------

Zokora ve glo yedek.. Bir de eren ve sedat ı da görmek istiyorum ama şans bulabilirler mi bilmiyorum..

Necmi6161
20.09.2011, 11:25
Üzülerek de olsa colman veya zokora yı dinlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum.. Şimdi için değil, 27 eylül için plan yapmalıyız..

----------------Tolga--------------
Celustka---Giray----Mustafa---Cech
--------------Aykut---------------
----Colman----Sapara----Adrian----
--------Burak-------Pawel-----------

Zokora ve glo yedek.. Bir de eren ve sedat ı da görmek istiyorum ama şans bulabilirler mi bilmiyorum..

27 eylül ü düşünüyoruz ama, ligde durum çok kötü, bu maçtan 3 puan aldık aldık.

tarsus
20.09.2011, 11:31
ibb maçından önce içimde bir sıkıntı vardı ve ilk yarı golu atarsak kazanırız yoksa maçı kaybederiz diyordum ve çıktı:(bu maç için inanılmaz şekilde içim rahat,ilk golu erken atarsak farka koşarız ve burak gol krallığı için bu maçta patlama yapacak diye hissediyorum

worldmaster
20.09.2011, 11:36
Burak yazar Allah'ın izniyle...

magicyattara
20.09.2011, 11:45
Şampiyonlar liginde grup son maçı 2 aralıkta bildiğim kadarıyla..bu çarşamba maç oynatma muhabbetini 2 aralık sonrasına taşıyabilirlerdi..devre arası tatilini kaldırırlardı..yani bir şekilde kaybedilen 1 ay telafi edilirdi..

tffnin bize ve bjkye yaptığı büyük terbiyesizlik..faşistlik ve intikam alma duygusu..kasti olarak yaptıklarından hiç kuşkum yok..bu anlayışla bu lig kan gölüne döner..hepsi şerefsizdi de maa yönetiminde ki kadar şerefsiz olanına ilk kez rastladım..aziz yıldırımın bu işlerde parmağı olduğundan eminim..alçaklık ancak bu kadar alçakça yapılabilirdi..

L.Burrows
20.09.2011, 12:02
Yalnız herkez bi kadro yazmış herkez şenol güneş mübarek :) 24 saat adamlarla iç içe olan 50 seneyi geçiktir futbolla uğraşan 20 senedirde antrönörlük yapan şenol güneş değilde siz biliyorsunuz daha iyisini.

matrix5782
20.09.2011, 12:08
Hucüm Varyasyonlarında Kilit İsim Vittek'in Sakatlanması Kötü Oldu.Maçtan Çok Onun Sakatlanmasına Üzüldüm.4-4-2 Halil ve Burak..Tahminim.

pReN@_61
20.09.2011, 12:11
"5 yıl aradan sonra ilk kez karşı karşıya gelecek olan iki takım arasında bugüne kadar oynanan 48 maçta takımımız 28, Samsunspor ise 11 galibiyet elde ederken 9 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı. Söz konusu maçlarda takımımız rakip filelere 85 gol atarken kalesinde ise 42 gol gördü."

GULER
20.09.2011, 12:14
Burakin donmesi bize yarayacaktir. Sezonun ilk galibiyetini aliriz umarim

socrates
20.09.2011, 12:23
bu çarşamba-pazar maç olayı amma zevkliymiş
bi de ligde kazanabilirsek premier lig takımı taraftarı gibi hissetcem :rolleyes:
hem lig , hem CL

vatandas61
20.09.2011, 12:23
en 3 gol atmamiz lazim ki isi garantiye alalim. Insallah Birtane atip yine yatmaya kalkmayiz.
Su isi bide ilk yarida bitirmeye baksak artik.

KORAYMELİH
20.09.2011, 12:24
Tolga
Celustka(Serkan) Glowacki(Mustafa) Giray Marek
Colman Zokora
Halil Adrian(Alanzinio) Burak
Brozek
Mecburen Celustka veya Glowacki yerine bir türk koymamız gerekiyo.
Yoksa ikiside takıma konulmaz.

KORAYMELİH
20.09.2011, 12:27
Takım artık gol atmakda zorlanıyor.

vatandas61
-----------Tolga.-----------
celutska---giray--glo----chech
---------Zokora-------------
---------Colman-------------
Burak-----adrian---------eren
---------Halil-----------------

maydin
mustafa yumlu varsa bu maçı unutun derim..

socrates
20.09.2011, 12:29
takımda futbolcuların hepsi formda olursa kadro yapmak kolay iş
rakibe uygun bi maç taktiğine göre adam koyarsın ;)

ama formsuz futbolcun çoksa naapcan :rolleyes:

mhayri
20.09.2011, 12:30
Hücum ve defans kadrosunu oluşturup sabitleyene kadar çok sıkıntı çekeceğiz...
Şans bizden yana olsun artık ya da kale direklerin içbükey yapsınlar:)

Kazım Uzunboy
20.09.2011, 12:32
Samsunspor'la 49. randevu

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8283-4V1H3Q4S.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Samsunspor ile Trabzonspor 49. kez karşı karşıya gelecekler.

5 yıl aradan sonra ilk kez karşı karşıya gelecek olan iki takım arasında bugüne kadar oynanan 48 maçta takımımız 28, Samsunspor ise 11 galibiyet elde ederken 9 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı. Söz konusu maçlarda takımımız rakip filelere 85 gol atarken kalesinde ise 42 gol gördü.
Samsun'da iki takım arasında oynanan karşılaşmalarda takımımızın bir farkla üstünlüğü bulunuyor. Söz konusu maçlarda Bordo-Mavili ekibimiz 9 galibiyet elde ederken 8 maçtan ise mağlubiyetle ayrıldı. 7 maç ise beraberlikle sonuçlandı. İki takım arasında oynanan maçlarda en farklı skoru 1994-95 sezonunda Samsunspor'u 5-0 yenen Trabzonspor elde etti.

www.trabzonspor.org.tr

socrates
20.09.2011, 12:38
burak.sız işimiz çok zor :(

burak.ın bize en önemli katkısı rakip defansı kendi kalesine yakın oynamak zorunda bırakıyo
rakip defansı geriye doğru itince ortasaha ile defans arası oluşan boşluk bizim ortasaha oyuncularımıza da daha geniş alan bırakıyo ;)

ligde bunu burak.tan daha iyi yapan forvet yok :alkış:

61trabzonomer
20.09.2011, 12:46
uzun bi aradan sonra şöyle rahat ve farklı bir galibiyet izleriz inşallah, burak coşabilir :)

Nihat Güneş
20.09.2011, 12:51
BEn sağlamcı adamım.... Önce rakibe saygı duyacaksın.

İstisnasız her maç- İnter maçı hariç- Ortasahaya 2 adam koyup önüne zorla topun peşinden koşturduğunuz 4 adam dizerseniz her maç işkence çekmeye mecbursunuz. Zaten bu işkence hali geçen sezonun ikinci yarısından beri devam ediyor.

DAha çok hücumcuyla daha golcü takım olamıyorsunuz.Bknz. İbb maçı.

Ilelioglu
20.09.2011, 13:28
Burak'a cok bel bagliyoruz. Bundan vazgecmeliyiz.

Tatar Kemal
20.09.2011, 13:52
maçı ciddiye alırsak rahat kazanırız. manisa ve ibb maçlarında olduğu gibi konsantrasyonumuzu kaybedersek beraberlik ya da mağlubiyet gelebilir. şu bir gerçek ki ligde en zor gol atan ama en rahat gol yiyen takımlardan birisiyiz. ciddiyet şart.

Mucahid Erdogan
20.09.2011, 14:11
bu maç niye çarşamba günü oynanıyor ???????? :confused:

yüregimts
20.09.2011, 14:21
bu maç niye çarşamba günü oynanıyor ???????? :confused:

Lig geç başladı diye aralara sıkıştırıyolar böyle....

lazzz61
20.09.2011, 14:21
http://www.yazete.com/galatasarayli-engin-nikah-sahidi/225534/ şu serefsıze kımse bıse demedımı

Gurpas
20.09.2011, 14:22
bu maçı alacağız başka yolu yok arkadaşlar

bordo08
20.09.2011, 14:25
celutska giray glowacki cech savunma dörtlüsünü görmek dileğiyle..

Serkan geçen yılın 2. yarısından bu yana performansıyla katlanılamaz halde..

Nihat Güneş
20.09.2011, 14:41
Mustafanın saçlarını uzatması lazım, bir de saç bandı taksın.Mümkünse saçları lüle lüle ve örgülü olsun yoksa bu taraftar onu yer!

Ilelioglu
20.09.2011, 14:46
celutska giray glowacki cech savunma dörtlüsünü görmek dileğiyle..

Serkan geçen yılın 2. yarısından bu yana performansıyla katlanılamaz halde..

Glo sakatlanirsa Lille macinda savunmada Mustafa'yi görürsün. :)

Mustafa oynamali.

Oğuzhan
20.09.2011, 14:50
Tolga - Celustka - Cech - Glowacki - Giray - Zokora - Colman - Adrian - Burak - Volkan - Halil

Bu kadro Samsun'a en az 3 atar gol yemeden.

Nihat Güneş
20.09.2011, 14:52
SAmsun a seyahat bugün, 18 kişilik kadroyu merak ediyorum.

canna52
20.09.2011, 14:55
serkan ve alanzinho yuzunden maclar benim icin iskenceye dondu ama mecbur izliyoruz. insallah bu mac farkli bir galibiyet aliriz da hem oyuncularin hem bizim moralimiz duzelir.

muharrematasoy
20.09.2011, 15:11
serkan ve alanzinho yuzunden maclar benim icin iskenceye dondu ama mecbur izliyoruz. insallah bu mac farkli bir galibiyet aliriz da hem oyuncularin hem bizim moralimiz duzelir.

serkan ve alanzinho mu?

ibb maçında alanzinho yokken daha mı iyi oynadık? alanzinho yokken kendi sahamızdan top çıkartamıyorduk alan girdi 2 topumuz direkten döndü, alanzinho olmasaydı sabaha kadar oynasak gol pozisyonuna giremezdik o yüzden alanzinho her maç 11 de başlamalı

Cem Zırıh
20.09.2011, 15:25
Takımımız Samsun'a gitti

12345
Bu habere 1 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !
Takımımız ligin 3. haftasında karşılaşacağı Samsunspor maçı için Samsun'a gitti.

Sabah saatlerinde yaptığı antrenman sonrası karayolu ile Samsun'a hareket eden kafilemizde 20 futbolcu yer alıyor.

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/8287-1S5A3H4S.jpg

ya arkadas bizim klubun kendi otobusleri yokmuydu hemde bildigim kadariyla 3 tane var bu ne simdi metro turizmlemi gidiyoruz deplasmana :@

DeAgLeMaNyAq
20.09.2011, 15:30
Sercan ilk kez kadroya alınmış gözüküyor. Ayrıca Bora'nın olması da enteresan. Tedbir amaçlı götürülmüş olabilir...

Nihat Güneş
20.09.2011, 15:36
REsmi site Allah seni bildiği gibi yapsın. Evet arkadaşlar fotodan 20 kişiyi bulmaca :)

Ilelioglu
20.09.2011, 15:36
Takımımız Samsun'a gitti

12345
Takımımız ligin 3. haftasında karşılaşacağı Samsunspor maçı için Samsun'a gitti.

Sabah saatlerinde yaptığı antrenman sonrası karayolu ile Samsun'a hareket eden kafilemizde 20 futbolcu yer alıyor.

ya arkadas bizim klubun kendi otobusleri yokmuydu hemde bildigim kadariyla 3 tane var bu ne simdi metro turizmlemi gidiyoruz deplasmana :@

Su otobüse bak...:rolleyes:

Ne rahatlik nede baska birsey, kisacasi hicbirsey yok bu otobüste, hicbir özelligi yok.

Nihat Güneş
20.09.2011, 15:37
En arka koltuktakiler: Burak, Volkan, Sapara(Serkan) ?

Ilelioglu
20.09.2011, 15:37
serkan ve alanzinho mu?

ibb maçında alanzinho yokken daha mı iyi oynadık? alanzinho yokken kendi sahamızdan top çıkartamıyorduk alan girdi 2 topumuz direkten döndü, alanzinho olmasaydı sabaha kadar oynasak gol pozisyonuna giremezdik o yüzden alanzinho her maç 11 de başlamalı

Arkadas genel anlamda söyledi, ki dogru söyledi. Alan ile baslamak, ki bunu Inter macinda da cok iyi gördük, intihardan baska birsey degildir.

Mesut
20.09.2011, 15:39
Henrique 20 kişilik kadroda yok diyorlar doğrumu

Musto'
20.09.2011, 15:39
3 puanla dönmemiz dileğiyle, hayırlı yolculuklar.

Efendioglu
20.09.2011, 15:44

Şenol Hoca için böyle olaylarda her zaman bir bildiği vardır derim ama bu sefer daha 3.haftadan forvet oyuncusunu kadro dışı bırakıyor Henrique'yi , kazanamazsak gelir eleştiriler neden alınmadı kadroya diye , sonradan oyuna sokabilecek bir oyuncu bu bakalım artık 3.haftadanda oyuncu kadro dışı bırakılmaz ayıptır Şenol Güneş kolay olanı seçti şimdi onu tekrar geri kazanmak daha zor...

DeAgLeMaNyAq
20.09.2011, 15:46

Resmi sitedeki fotoğraflarda Celustka, Cech, Zokora, Alanzinho ve Pawel yer alıyor. Colman da mutlaka kadrodadır. Adrian varsa da Henrique kesilmiştir...

Ilelioglu
20.09.2011, 15:47
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_qo_SenolGunes_Henrique001.jpg

Henrique'ye kesik

Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Samsunspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, Samsun'a gitti.

Bu sabah kendi tesislerinde basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla zorlu maçın hazırlıklarını tamamlayan bordo-mavililer, otobüsle Samsun'a hareket etti.

Teknik direktör Şenol Güneş, bu sezon Avrupa kupaları ve lig olmak üzere 5 maçta forma şansı verdiği Brezilyalı oyuncu Henrique'yi 20 kişilik kadroya almadı. Cezası biten Burak'ın ise ilk 11'de sahaya çıkması bekleniyor.

Sakatlıkları bulunan Vittek, Piotr Brozek, Onur, Tayfun, Barış Özbek, Barış Ataş ve Sapara da takımda yer alamayacak.

Trabzonspor'un karşılaşmaya Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Colman, Zokora, Adrian, Volkan, Burak ve Halil 11'i ile çıkması bekleniyor.

GALİBİYETLE TANIŞMAK İSTİYOR
UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne İnter galibiyeti ile başlayan Trabzonspor, Samsunspor karşısında bu sezon ligdeki ilk galibiyetini almanın mücadelesini verecek.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=98696

-------------------------------------------------------------

Senol Günes'i ayakta alkisliyorum, iyi sabretti...:alkış:

Henri dinlensin biraz, iyi gelir. ;)

Sibel
20.09.2011, 15:48
Serkan'ın önünde oturan Mustafa sanırım. Onu görmek korkunç!:)

Ilelioglu
20.09.2011, 15:50
Serkan'ın önünde oturan Mustafa sanırım. Onu görmek korkunç!:)

Sende mi? :)

Birakin adamin yakasini, son maclarda iyidi, neden cogumuz bunu kabullenmiyor?

Musto'
20.09.2011, 15:50
Şenol hocanın her zaman bir bildiği vardır.Kötü oynayanı keseceksin ki yedekler şans bulsun.Hem böylelikle de Henrique biraz akıllanır.

Sefa
20.09.2011, 15:51
Takımımız Samsun'a gitti

12345

Otobüslere zarar gelmemesi için olsa gerek.. :)

Ömür Karadeniz
20.09.2011, 15:52
Hocaya bak hocaya ey gidiii hocaaaaaa.Henriquemi oldu şimdi 5 puanın sorumlusu yazıklar olsun sana,hayatımda en zıt olduğum hoca tipleridir oyuncusunu ortaya atan hoca.Yazık tek kelimeyle yazık,Henriqueyi bırakacağına kendini kadro dışı bıraksaydın ya.

Sibel
Sende mi? :)

Birakin adamin yakasini, son maclarda iyidi, neden cogumuz bunu kabullenmiyor?Fatih, seni son zamanlarda pozitif, olumlu görüyorum. Bu güzel bir durum. :)
Ama Mustafa, üzgünüm. Mustafa konusunda hemfikir değiliz. Umarım toparlanır.

maydin
..........................

Ali İhsan
20.09.2011, 15:53
Hoca bu maçta Pawel'e şans verecek sanırım. Yabancı sınırlandırmasını da göz önünde bulundurunca çok da ağır bir karar değil bence.

Henrique daha genç, bu sezon hemen her maçta oynayacak diye bir kural yok, bu aralar formsuz ama kendine geldiğinde çok faydalı olacaktır.

Bu arada yabancı sayısının fazlalığı maalesef çok problem çıkarıyor, yerli omurgamızın dağılışının cezasını ligde çok çekeceğiz.

Oğuzhan
Tam yazdığım 11 yukarıda yazıldığı şekilde.

Otobüs gerçekten konforsuz gözüküyor.

Eto'o
sapara ne zaman sakatlandi ?

maydin
.....................

ertuuu
20.09.2011, 15:54
celustka da denge bilekliği var ondan dengeli oynuyo birde mustafa alsanız nolur yani..:)