PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 3. Hafta | Samsunspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

x_man
18.09.2011, 21:52
bu başlığın ön sırada olmamasından anlaşılıyorki hala daha şoktan kurtulamadık bir an önce taraftar olarakta toparlanmaliyiz

Burhan Açıkgöz
18.09.2011, 21:56
hakeme takılmsyslım da. normal oyunumuza bakalım

sessizkral_1
18.09.2011, 22:00
gs karşısındaki samsun bizi darmadağın eder..eyyamcı kuddusi gs kazansın diye elinden geleni yaptı

samsundan fark yememek için bence defansif bir kadroyla çıkalım:D

E. Okan Bülbül
18.09.2011, 22:02
Trabzonspor Otelul Galati 1-1
Genk Trabzonspor 1-1
Trabzonspor Sporting Charleio 1-1
Benfica Trabzonspor 2-0
Trabzonspor Benfia 1-1
Atletico Bilbao Trabzonspor 0-0
Orduspor - Trabzonspor 1-2
Rize Trabzonspor 1-3
Manisaspor Trabzonspor 1-1
Inter Trabzonspor 0-1
Trabzonspor Belediye 0-1

Alın size son 11 maç . Sorun sadece şu tabloya bakılarak bile rahat anlaşılır.Bu takım gol atamıyor arkadaş.Henriqueden falan trabzonsporun forveti olmaz aradığımız özelliklerde değil.Baksanıza ordu ve rizeyi çıkar listeden , 2 gol attığımız maç varmı? Bu kadar olmaz olamaz ya

Hala daha polyannacılık oynayan taraftarlarımız var. Maçlara en erken başlayan takım biziz en hazır bizim olmamız gerekiyor.Tamam takımda çok gelen giden oldu ama bitek bizde mi gelen giden oluyor.Bakın galatasaraya 3 tane salladı evinde samsuna . Onların kadroda en az bizim kadar rotasyona uğramadı mı ? Uğradı.

Şentürk
18.09.2011, 22:02
gs karşısındaki samsun bizi darmadağın eder..eyyamcı kuddusi gs kazansın diye elinden geleni yaptı

peki inter karşısında ki Trabzon samsunu ne eder? futbol bu ne olacağı belli olmuyor işte arkadaşım. biz nasıl inter maçına mükemmel konsantre ile çıkmışsak ve başarmışsak anadolu takımlarıda bizim karşımıza öyle çıkıyor! Bu nedenle her maçı en az inter maçındaki gibi konsantre ile oynamazsak ibb maçından öteye gidemeyiz!
Kazanmak için önce rakibini ciddiye alacaksın.Sonra kalite farkı ortaya çok rahat çıkar zaten.

Barış Burak
18.09.2011, 22:03
samsun nasıl oynadı?

sessizkral_1
18.09.2011, 22:04
Genk Trabzonspor 1-1
Benfica Trabzonspor 2-0
Trabzonspor Benfia 1-1
Rize Trabzonspor 1-3
Inter Trabzonspor 0-1
Trabzonspor Belediye 0-1

Alın size son 11 maç . Sorun sadece şu tabloya bakılarak bile rahat anlaşılır.Bu takım gol atamıyor arkadaş.Henriqueden falan trabzonsporun forveti olmaz aradığımız özelliklerde değil.Baksanıza ordu ve rizeyi çıkar listeden , 2 gol attığımız maç varmı? Bu kadar olmaz olamaz ya

bizim geçen sene gol yükümüzü jaja ve burak karşılıyordu

jaja gitti

burakda cezalar yüzünden bi türlü maçlarda oynayamıyor çarşamba samsuna atar 2 tane ;)

Ilelioglu
18.09.2011, 22:05
Genk Trabzonspor 1-1
Benfica Trabzonspor 2-0
Trabzonspor Benfia 1-1
Rize Trabzonspor 1-3
Inter Trabzonspor 0-1
Trabzonspor Belediye 0-1

Evet maalesef. Gol konusunda birtek Burak var güvendigimiz. Yönetim yine yanlis isimleri kadroya katti. Eldekilere sahip cikip yolumuza devam edecegiz. Yapacak baska birsey yok.

Chiko
18.09.2011, 22:07
Ergün Teber: "Önümüzdeki Trabzonspor maci bizim icin cok önemli, sehrimiz icin cok önemli."
Serefsizler, yine bir final oynayacagiz..

Ilelioglu
18.09.2011, 22:08
Ergün Teber: "Önümüzdeki Trabzonspor maci bizim icin cok önemli, sehrimiz icin cok önemli."

Böyle devam etsinler bakalim, Trabzondaki macta görüsecegiz nasil olsa.

mda61
18.09.2011, 22:09
Şimdilik sadece Burak var elimizde sağlam golcü olarak ama Henrique ve Halil formunu bulabilir. Pawel kendine gelip gollerini sıralayabilir. TEk yapmamız gereken bu adamları 1 maç oynatıp bir maç dinlendirmek değil, takım kendine gelene kadar bir takımda ısrar etmektir. Bence sorunumuz burada. Rotasyona çok erken başladık

sessizkral_1
Samsun 3 gün sonra bizim karşımıza çıkacak kadro derinliği olmayan samsun bence yorgun olacaktır bunuda hesap edin.ben net bir galibiyet bekliyorum

Barış Burak
Bu ergün teber denilen lavuk geçen sene 55 numara formasıyla bir takımda oynamıyormuydu? kasıtlı fauller yapıyordu hatta,hatta aslen Trabzlonluydu?

yanlış mı hatırlıyorum?

Şentürk
18.09.2011, 22:10
gergin bir hava yaratmaya çalışıyorlar hiç takılmamak karşılık vermemek gerek. İyi konsantre olmuş kendi oyununu düşünen Trabzonspor, Samsunu nerede olursa olsun yener.

Bu ortamı germe hamleleri samsunun alehindedir. Biz bu ortamlara alışığız. Tecrübemizi konuşturmamız gerek ve artık kazanma zamanı gelmiştir.

Oğuzhan
18.09.2011, 22:11
Samsunspor'u mahvedeceğiz gibi bir his var içimde hayırlısı. Genellikle içimden geçenler doğru çıkar.

Erken gol atacağız ve 0-3 diyorum maç skoru için.

E. Okan Bülbül
18.09.2011, 22:11
Takımımızda sistem yok. Lan lun oynuyoruz

Şentürk
18.09.2011, 22:12
Bu ergün teber denilen lavuk geçen sene 55 numara formasıyla bir takımda oynamıyormuydu? kasıtlı fauller yapıyordu hatta,hatta aslen Trabzlonluydu?

yanlış mı hatırlıyorum?

geçen yıl kasımpaşada oynuyordu. Aslen adanalı.

mda61
18.09.2011, 22:12

Dan dunu duydumda, lan lunu ilk defa duyuyorum :)

sametbey
18.09.2011, 22:15

katiliyorum...
elestirme amacinda degilim hocayi,ama bana biri nunu aciklasin:
neden ibb macinda 58.dakikada Adrian oyundan alindi? Inter macinda oynamamis, dinlek, sol ayak, heran orta yapabilen, ara pasi yapabilen, neden Adrian oyundan alindi? oyuna Celuskta girip, SERKAN i öne sürdü?
Serkan mi maci kurtaracakdi, cocuk Inter macinda dinamit gibi calisti, sag tafari resmen tarla etti, basilmacak yer birakmadi, bu macda sen Serkandan 90 dakika performans bekliyorsun.
Cikar Serkan yorulmus, al Aykutu oyuna, Adrian i serbst oynat, adam dinlek...

E. Okan Bülbül
18.09.2011, 22:16

Valla sana lan lun nasıl acayip geldiyse bana da dan dun öyle acayip geldi :D

Alihan Ertürk
18.09.2011, 22:23
Samsunlu futbolcular maçın öneminin farkında fakat bizimkilerin olanlardan haberi olmadığını düşünüyorum.

mda61
18.09.2011, 22:24
Samsunlu futbolcular maçın öneminin farkında fakat bizimkilerin olanlardan haberi olmadığını düşünüyorum.

Rakip Lille diye kandırsak mı acaba :rolleyes:

Uğur Ö.
18.09.2011, 22:24
Takım mücadele eder ve konsantrasyon kaybı olmazsa rahat yeneriz

Oğuzhan
18.09.2011, 22:25
Ayrıca Kemal Tokak isimli stoperin Mustafa Yumlu'dan fazlasını göremedim. Eksikleri bile var Mustafa'ya göre.

Barış Burak
18.09.2011, 22:26
Samsunu izleyen söylesin yahu...Nasıl oynadılar? okg53 ümü bekleyelim illa:)

GULER
18.09.2011, 22:26

Hahahaaha Allahda seni guldursun :)

GULER
18.09.2011, 22:28
Samsun gayseye karsi iyi direndi. Ancak hakem denen pust maci katletti iste diyecek birsey yok.

Alihan Ertürk
18.09.2011, 22:30
Rakip Lille diye kandırsak mı acaba :rolleyes:

Samsunun futbolcuları aşırı gazla fena mücadele edecekler, bizimkilerin ruhu duymamış sanırım bize küfrettiklerini vs.. Sahada olağanüstü mücadelemiz olmalı bu maçta.

Onur Akyüz
18.09.2011, 22:33
Samsun ilk yarı top oynamadı ama oynatmadı da,kalecinin de hatasıyla melo'nun üsküdar'dan çektiği şut gol oldu.

2.yarı iyi oynadılar,gese tam zamanında golü bulmasa ben maçı alacaklarını düşünüyordum.

Ilelioglu
18.09.2011, 22:33
Herkes kendisini muhtemel kötü bir sonuca hazirlasin simdiden.

Zor bir mac olacak kesinlikle.

el fanatico
18.09.2011, 22:37
samsunun defans hattı iyi, hücum hattı kötü... orta sahasıda ise top tutan bir selim teber var.

oyunu açacak oyuncular kullanmalıyız, defansif oynuyorlar. ama bu oyunu açacak oyuncu alanzinho olmasın lütfen. Sapara ne güne duruyor...

alanzinho fizik gücü yüksek ve kapalı oynayan takımlara karşı kayboluyor. kapanmayan takımlara daha etkili oluyor, tabi paslı oynamaya da karar verirse.

Bu maçta bence çıkarmamız gereken kadro;

-----------tolga----------

celustka giray yumlu cech

----------zokora-----------

----sapara colman adrian---

---------burak halil---------

geçen maçtaki ve bazı önemli maçlardaki performanslarıyla ''henrique,alanzinho,volkan'' benden kesik yedi:) kendilerini toparlasınlar buyursun gelsinler. volkan biraz toparlamaya çalıştı geçen maç ama hala kendinde değil bence. henrique ve alanzinho ise biraz dışarda hava alıp gelsinler, bol bol düşünsünler:)

Tunay ERDEM
18.09.2011, 22:38
elimizde 30 küsur futbolcu var ama yine de diyemiyoruz kesin kazanırız diye.

Şentürk
18.09.2011, 22:38
-----------tolga----------

celustka giray yumlu cech

----------zokora-----------

----sapara colman adrian---

---------burak halil---------

kadro başarılı.

Ali Tunahan Güllü
18.09.2011, 22:39
http://www.footballuser.com/Formations/2011/09/229109_Trabzonspor.jpg

İşte kadro baştan beri bu olmalı.

Alper Calik
18.09.2011, 22:39
Samsun maçında daha "iyi" ve "konsantre" bir Trabzonspor bekliyorum.
Deplasmanda olmamız da bizim için daha iyi. Sahamızda olsa çok daha sıkıntılı olacak idi.

Ben çok karamsar değilim. Elbette yenilebiliriz. Daha fazla ihtimal yeneriz bence.

selamlar,

Sefa
18.09.2011, 22:41
Samsun'un zemini çok bozuk bu arada..

el fanatico
18.09.2011, 22:41
bence tek yapmamız gereken geçen seneki sistemde umut yerine halil i monte etmek. colman selçukun yerini alır. zokora da geçen sene ki colmanın. sapara kesinlikle ilk 11 adamımız olmalı.

zokoranın önündeki üçlü orta saha sapara-colman-adrian olunca ne jajayı ne selçuku ne de kimseyi ararız bence. tabi biraz da futbolcu konsantarasyonu önemli.
1 i atınca 2 inci yi nasıl atarım diye düşünecek ve saçmalamayacaksın. asla bencil oynamayıp arakadşlarınla hep yardımlaşacaksın. barça nın yaptığını yapcaksın.

Mehmet Yusuf
18.09.2011, 22:43
pat küt oynuyoruz sistem yok hakkaten takımda :)

Ilelioglu
Samsun'un zemini çok bozuk bu arada..

Bundan dolayida Glo ile Zoko kesinlikle oynamalilar. SL'de yerlerini kesinlikle dolduramayacagimiz iki isim.

Kasım BEKTAŞ
bu maçla süper lige başlayacağız inşallah...

el fanatico

4-1-3-2 oynasak daha başarılı oluruz bence. volkan yerine sapara çok daha verimli olur. volkan kendini toplayınca kadroda daha fazla yer bulur

zaferyıldız
18.09.2011, 22:48
Insallah bu macla ligi bizim icin yeniden baslatmis oluruz

Ancak Ben beraberlige de raziyim

Takimin toparlanmasi bir kac haftayi alabilir

Super ligde uyum cok onemli basari icin

eksigimiz bu

Ve birkac hafta icinde saglanir diye dusunuyorum

Bu arada euro futbol da inter zaferi var

Maci komple veriyor

Kacirmayin , kendinize gelirsiniz

yakın
18.09.2011, 22:50
Alanzinho, Henrique ve Mustafa oynamamalı. Mustafa bu sezon hiç oynamamalı (belki kupa maçlarında olabilir) bence; diğer ikisi de acilen cezalandırılmalı. Bir ay öncesine kadar tank gibi olan adam (Henrique) şimdi topa vurmaktan acizse, ben bunun ardında "alem" ararım.
NOT: Biraz Erman Toroğluvari olduğunun farkındayım :)

Ilelioglu
18.09.2011, 22:52
Mustafa'ya ön yargili bakanlar var. Adi Lucio olsa farkli bakarlardi.

KÖKSAL AYDIN
18.09.2011, 22:52
Ya arkadaşlar kimsede tık yok.Habertürkte Kadir çöpredimirin ortada oturup yönettiği bir program var midem bulandı resmen.

Sadri şener bağlandı bir şeyler söyledi.

Kadir çöpdemi "afiyet şeker olsun" dedi.

Bizim Şl ye alınmamızı kasteddi. Sonra da şunları patlattı aynen aktarıyorum;
Karadenizde balık falan yenmez.Bu Egenin Akdenizin işi. Yok abi ya"

Arkadaşlar bu ne ya? Bize sadece ana avrat küfretmedi.

Adamın fanatik fenerli olduğunu biliyorum, ayrıca seviliyor da.

Ama bu kadar da gözümüzün içine baka baka aşağılamak da olmaz.

el fanatico
18.09.2011, 22:59
sapara kesinlikle oynamalı, alanzinho out, sapara in:) arapası nasıl atılır, top zamanına ayaktan nasıl çıkarılır belki öğrenir alanzinho... herşeyin çalım atmak olmadığını öğrenir belki...

Guroni
18.09.2011, 23:01

Kadroda kimin oynadığı önemli değil ama şöyle bir şey var biz oyunu tüm takım olarak biraz daha ileride kurmalıyız. Yani defansımız zokaranın olduğu bölüme daha çok yaklaşmalı. He bu iki stoperle bu olmaz o zaman taraftar olarak bizde şunu diyebiliriz siz eksik olan stoper bölgesine çok hızlı iki stoper neden almadınız. Bence tek sorun o kadar zamana rağmen Şenol Hoca hala kafasında devamlı oynatabileceği 11 belirleyemedi. En azından bu kadronun 8 futbolcusu tüm maçlara çıkması lazım diğer 3 ona göre değişmeli. Sıkıntımızı Şenol hoca 11 belirlediği zaman geçer

MuratB.
18.09.2011, 23:03
Bence orta saha Colman Sapara ve Zokora şeklinde olmalı. Zokora defansif orta saha, Colman ve Sapara da klasik orta saha şeklinde oynamalı. Bu dizilimde üstünlük kuramayacağımız takım olmaz diye düşünüyorum.

Semra
18.09.2011, 23:06
3 puanla tanıştığımız maç olsun inşallah.
Sadece zamana ihtiyacımız var, eksiklerimiz olsa da iyi bir kadroya sahibiz...

Sami Kuk
18.09.2011, 23:07
Varmı önereceğiniz program :) Hangi kanalı izleyelim..

61Cem61
18.09.2011, 23:09
Kadro kurarken yabancı sayısını dikkate almayanlar var volkan şen halil burak kesinlikle üçünüde oynatmamız lazım ligde elimizde ki kaliteli yerliler bunlar

Mollasalihoğlu
18.09.2011, 23:09
Tolga Celutska Giray Mustafa Cech Zokora Colman Volkan Adrian Halil Burak

mda61
18.09.2011, 23:10
Hangi kadroyla çıkarsak çıkalım, maç gününe kadar hücum varyasyonları üzerine çalışmalıyız. Gol atamıyoruz resmen

Oğuzhan
18.09.2011, 23:12
Egemen ve Jaja elimizde olsaydı bu ligde şampiyon olurduk çok da iddialıyım bu konuda.

Mustafa malesef tecrübesiz, oyun zora girdiğinde oyunu açacak, ekstra işler yapacak adamımız da Jaja olacaktı işte.

Fatih ÇOLAK
18.09.2011, 23:16
Bu maça kesinlikle Halil-Burak-Volkan üçlüsüyle çıkmalıyız...

ferhat odabaş
18.09.2011, 23:23
tecrübe kazanıyorlar... bu açıdan bakın...
3 maç üstüste bu kadrolarla kazanınca, değişecek düşüncelerimiz...

şahsi düşüncem şudur; şl ne gitmemiz ve inter zaferimiz gerçekten rahatsız etmiş çoğu kesimi.. ve sanılanın aksine fenere değil bize nefretle bakıyor gözler.. işimiz zor vesselam...

seyduna_efil
18.09.2011, 23:24
Artık çift forvete dönmeliyiz,atak yaptığımızda ceza sahasında bir tane oyuncumuz olmuyor...

Fatih Öztürk
18.09.2011, 23:27
samsun top oynamayı öğrenememış.gol yollarında daha pozıtıf olup samsunu yenerız dıye düşünüyorum.

Oğuz B.
18.09.2011, 23:27
Bir kadroda biz yapalım :)

Tolga - Celutska - Giray -Glowacki - Cech - Colman - Aykut - Sapara - Adrian- Burak -Halil

Zokora ve henrique dinlensin özellikle henrique..

Hakemcikler bizi doğratmazsa güzel futbolla galip geliriz..

Hürgün Aygün
18.09.2011, 23:28
Geçen sezon Manisa yenilgisini hatırlayın veya 2.yarı 3.haftadan itibaren yükselişi galibiyet serisine başlıyoruz inşallah bu maçta...:)

Guroni
18.09.2011, 23:30
Hangi kadroyla çıkarsak çıkalım, maç gününe kadar hücum varyasyonları üzerine çalışmalıyız. Gol atamıyoruz resmen

Bu sene aslında takımın en büyük eksikliği o kadar hücum oyuncusu olmasına rağmen hala kısır bir döngü var takımda.

Ali Turhal
18.09.2011, 23:31
Samsun g.birliği maçı oynanıyor dakika 61 bekliyoruzki adımıza tezahurat yapılsın,geçen sene trabzonspor skorboarda 55ci dakikada samsunu şmp ilan etti,samsunspor taraftarı neyaptı dersiniz malum söz ve arkasından olamassın şmpşimdi benbu samsun taraftarını nasıl seveyim,bu akşam gs attıkça ne yalan söyleyeyim içimden i samsun kümeye kümeye diyesim geldi,samsunda trabzon sporuma başarılar.

Fatih ÇOLAK
18.09.2011, 23:31
Allah aşkına Ahmet Şahin'in Melo'dan yediği gol neydi??? 40 metreden ve top kaleye gelene kadar 10 sn geçti...Armut gibi gol yedi...

Çok üzüldüm kırmızı kart görmesine, Samsun maçı belki patlama maçı olacaktı ama bunların 2. kaleci devleşir şimdi...

İskender YILMAZ
18.09.2011, 23:34
Samsun'u şamarlaya şamarlaya yenmeliyiz, hadsiz, densiz adiler ..

..................... Tolga ....................

Celustka .. Giray .. Glowacki .. Cech

............. Zokora .. Colman ...........

..... Volkan ... Sapara ... Halil ........

.................... Burak ....................

Guroni
18.09.2011, 23:36
Bir kadroda biz yapalım :)

Tolga - Celutska - Giray -Glowacki - Cech - Colman - Aykut - Sapara - Adrian- Burak -Halil

Zokora ve henrique dinlensin özellikle henrique..

Hakemcikler bizi doğratmazsa güzel futbolla galip geliriz..

Bu kadroyla gene kanat oyuncuları olmayan bir takıma dönüyoruz. O zamanda tek bir hücum organizasyonuna kalıyoruz araya atılan toplar. iyide artık ben bu takımda araya atılan toplar olmadı verkaçlarla ilerleyen olmadı kanatları iyi kullanan bir takım istiyorum. Bu tek varyasyon bizde sıkıntısını bu hafta gördük oyuncular ceza aldı takımda durdu. böyle olmamalı.

Hürgün Aygün
18.09.2011, 23:37
Bu sene aslında takımın en büyük eksikliği o kadar hücum oyuncusu olmasına rağmen hala kısır bir döngü var takımda.
Bu sene değil Fatih Tekke'den sonra hücumumuzun rahatladığını, takımda golcü forvet olduğu bir sezon görmedim.

Sami Kuk
18.09.2011, 23:38
Şener'den Karadeniz fıkrası gibi yanıt!

Sadri Şener, İBB maçında elektriklerin neden kesildiği sorusuna öyle bir yanıt verdi ki....

Habertürk TV'de yayınlanan "Takımdan Ayrı Düz Koşu" programına katılan Sadri Şener, uzun süre unutulmayacak açıklamalar yaptı.

Inter maçı sonrası İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında ki yenilgiyi değerlendiren Şener, "Belediye maçında da müthiştik. Ama çocuklar bu programa alışkın değillerdi galiba. Herhalde konsantre mi olamadılar" dedi.

Seyircilerden gelen "Şampiyonluk kupasını ne zaman alacaklar" sorusunu da yanıtlayan Şener, "Şampiyonluk Kupası'nı alabilmek için Fenerbahçe'nin bir ceza alması lazım. Ama yıl sonunda bu açıklanacak. Ceza alır almaz bilmiyorum" şeklinde konuştu.

UEFA'nın kararıyla Şampiyonlar Ligi'ne katıldıklarını söyleyen Şener, "Bu soruları sormak doğru değil bence. Trabzonsporlular ve Fenerbahçeliler'in dikkatli olmaları lazım" ifadelerini kullandı.

Ali Koç'un Inter maçı öncesi Trabzonspor yöneticisi Recep Denizeri aramasını da değerlendiren Şener, "
Ali Koç ile Recep Denizeri iyi arkadaştırlar. Bize göre Türk futbolunun geleceği daha genç isimlere emanet edilmeli. Ali yaptığı için doğal karşılıyorum. Ali'ye bu konuda teşekkür ediyoruz" dedi.

"BUNDAN KİMSE ALINMASIN"
Şampiyonlar Ligi'ne katılma kararını rüyasınızda görseydiniz inanır mıydınız sorusuna ise Şener şu yanıtı verdi: "Karışık duygular içerisindeydik. Bilbao'yla yemekteydik. Bizim statta oynayacaktık. Sonra otele giderken Mehmet Ali Bey telefon etti. Sevindik tabi. Bundan da kimse alınmasın. Türkiye'yi iyi temsil edeceğimiz konusunda eminiz. Fenerbahçeliler'in de buna çok fazla tepki koyması doğru değil. Bu böyle icap etti. Yıllar da böyle geçip gidiyor. YumuşAk geçiş oldu."

"ELEMANLAR FİŞİ YANLIŞ YERE TAKMIŞLAR"
Trabzonspor ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan maçtaki elektirik kesintisinin nedeninin sorulması üzerine Şener, Karadeniz fıkralarına taş çıkaracakbir yanıt verdi. Şener kesintinin nedenini, "Elemanlar fişi yanlış yere takmışlar. Bundan dolayı böyle bir şey oldu. Bir daha olmayacak" ifaleriyle açıkladı.

zafer6161
18.09.2011, 23:39
Real Madrid Levante'ye yeniliyorsa, telaş yapmayın herşey yolunda demektir.. :)

İskender YILMAZ
18.09.2011, 23:40
Bu sene değil Fatih Tekke'den sonra hücumumuzun rahatladığını, takımda golcü forvet olduğu bir sezon görmedim.

Dönem dönem oldu. Ersen Martin'in takıma çok uyum sağladığı bir dönem vardı, çok yararlı oluyordu. Sonra Teofilo'yla o sezon başlangıcı .. Ve geçen sene Burak'ın özellikle ligin 2. yarısındaki performansı .. Bu dönemlerde santrafor sıkıntısı çekmedik ..

Hürgün Aygün
18.09.2011, 23:42
Dönem dönem oldu. Ersen Martin'in takıma çok uyum sağladığı bir dönem vardı, çok yararlı oluyordu. Sonra Teofilo'yla o sezon başlangıcı .. Ve geçen sene Burak'ın özellikle ligin 2. yarısındaki performansı .. Bu dönemlerde santrafor sıkıntısı çekmedik ..
Burak iyi goller atıyordu ama dediğim şu tam bir santrafor lazım Burak tam bir santrafor değil Şenol hoca sağ forvet-sağ kanat da oynatıyor çoğu zaman.

Guroni
18.09.2011, 23:43
Biz eğer Marek Cech yerine Kayseriden Hasan Ali'yi alsaydık iyi olacaktı. Bu Hasan Ali, Marekten iyi bir oyuncu diye algılanmasın veya Marek kötü bir oyuncu değil ama defansta 3 yabancı kontenjanı kullanmak takımın genelinde sıkıntı yaratıyor. Ve hoca Serkan'dan vazgeçsin. Çünkü adam sağ kanat ortasahada oynuyamıyor birde Celutska sağ beki daha iyi kullanıyor ve onun önünde orayı daha etkin kullanan birine ihtiyaç var.

magicyattara
http://www.footballuser.com/Formations/2011/09/229109_Trabzonspor.jpg

Celustka'nın yerine Serkan,Volkan'ın yerine Sapara girdi mi tamamdır..:)

Mehmet Ç.
Artik kazanalimda.. Isterse Samsun kendi kalesine atsin golü..

Herkezin kafasindaki 11 ortalama ayni :D

------------------ Tolga ------------------
Celustka --- Giray --- Mustafa --- Cech
------------------ Zokora ----------------
--------- Colman ------- Sapara --------
Halil ------------- Burak --------- Adrian

**

Adrian Sapara yerine ve sol'a Volkan... O sayede Musti yerine Glo..

AYYILDIZ
Trabzonspor Samsun ve Karabuk macini alir haftaya liderlik hesaplarina baslariz insallah.

Nihat Güneş
18.09.2011, 23:44
4-2-4 ler havada uçuşuyor. Allah sonumuzu hayretsin.

Oğuz B.
18.09.2011, 23:45
Burak'ı sağda Adrian'ı solda denemek gerek Adrian sol kanatı etkili kullanabilir bence..
Orta ikili Colman-Sapara arkada Aykut bu lig için fazlasıyla yeterli..

Bu kadroyla gene kanat oyuncuları olmayan bir takıma dönüyoruz. O zamanda tek bir hücum organizasyonuna kalıyoruz araya atılan toplar. iyide artık ben bu takımda araya atılan toplar olmadı verkaçlarla ilerleyen olmadı kanatları iyi kullanan bir takım istiyorum. Bu tek varyasyon bizde sıkıntısını bu hafta gördük oyuncular ceza aldı takımda durdu. böyle olmamalı.

Guroni

Aslında hata orda arkadaş Vittek alınacağına Fatih neden alınmadı. Bu Vittek sakatlandığı için değil benim için Fatih daha iyi bir oyuncu ve Türk bizim kaliteli Türk'e ihtiyacımız vardı. Ama değerli büyüklerin kaprisleri bu hale getiriyor takımı

AYYILDIZ
Yenecegiz insallah.

İskender YILMAZ
Burak iyi goller atıyordu ama dediğim şu tam bir santrafor lazım Burak tam bir santrafor değil Şenol hoca sağ forvet-sağ kanat da oynatıyor çoğu zaman.

Tam bir santrafor gerekmiyor günümüz futbolunda. Hızlı oyun, oyunun yönünü çabuk değiştirme, aralarına atılan akıllı paslar, ilerde top saklama, rakibi ekarte etme özelliğini bulunan hücum elemanları, gezgin forvetler daha ideal nokta santrafor tipinden. Bunun da en büyük örneği futbolda her güzel olayın en büyük örneği olan Barça yine. Burak geçen sene bize nokta santraforu aratmadı, çok gol attı, çok pozisyona girdi, çok etkili oynadı, önemli olan da buydu. Yine aynısını yapabilir. Ki bahsettiğin özelliklere sahip de Vittek vardı, ne yazıkki sakatlandı.

canibus
serkan bindirme yapamiyo cech son macta yapamadi, burak gibi kanatlardan gelebilen gol pozisyonuna girebilen oyuncumuz yoktu, adrian sahada yoktu henrique en kötü macini oynadi simdiye kadar böyle olunca golda atamazsin pozisyonda bulamazsin.

Yiğit Gayretli
18.09.2011, 23:46
Liverpool Tottenham'dan 4 yiyor. Arsenal'e giden vuruyor gelen vuruyor. Real Levante'ye yeniliyor...

Bir Barça bildiğiniz gibi. Hala 4-6 golüne düzgün oran yok. Yakında bahis açmayacaklar o olacak :)

Biz de tutmuşuz dayak yediğimiz iki lig maçının hesabını soruyoruz... Bu tip kayıpların ligin başında yaşanması avantajdır. Yıkmadan, dökmeden tamir ederek başarı sağlanabilir ancak. Aklımızı başımıza devşirelim, Samsun maçına odaklanalım...

Odaklanma sorunu olanlar da ilaç kullansın, psikolojik destek alsın ama bizi yormasın. Lütfen !

Yiğit Gayretli
18.09.2011, 23:47
4-2-4 ler havada uçuşuyor. Allah sonumuzu hayretsin.

Şenol Güneş geldiğinden beri 4-2-4 oynuyoruz neredeyse. E bu sistemle şampiyon olduk biz...

Guroni
18.09.2011, 23:48
Burak'ı sağda Adrian'ı solda denemek gerek Adrian sol kanatı etkili kullanabilir bence..
Orta ikili Colman-Sapara arkada Aykut bu lig için fazlasıyla yeterli..

Bu kadro da bir oyuncu umut gibi devamlı koşmalı ya da hoca takımın tamamını aşırı derecede koşmalı. Bizim hocada bir gariplik var oynadığı son üç resmi maçada baktım hep sıkıntılı. Benfica maçında bu kadar sıkıntılı değildi adam. Hocada ne var çok merak ediyorum.

Fatih ÇOLAK
18.09.2011, 23:49
Real Madrid Levante'ye yeniliyorsa, telaş yapmayın herşey yolunda demektir.. :)

Örnekleri çok bu hafta...

Fulham 2-2 Manchester City
Napoli 3-1 Milan
Hannover 2-1 Dortmund
Leverkusen 1-4 Köln
Granada 1-0 Villareal
Lille 2-2 Sochaux

Üstelik kötü de oynamadık biz, 1 pozisyon verdik gol yedik...Sürekli tekme tokat adama giren, 8 kişi kapanıp 2-3 kişi ile gol arayan pislik bir rakip idi üstelik rakibimiz...Alanzinho'nun şutu 5 cm sola gitse....

kürşat şen
18.09.2011, 23:50
bi kadroda benden gelsin bari :)
----------------tolga-------------------
serkan----celutska-----giray------cech
-----------zokora--colman--------------
----volkan----sapara-------burak
--------------henrike------------
saparanın yerine adrian tercihide olabilir ben saparını dripling gücü yüksek, çalım atabilen bir adam olduğu için tercih ettim..

Oğuz B.
18.09.2011, 23:52
Halil o işi çok iyi yaptı inter maçında her yerdeydi sanki..

Hocanın canı sıkılır tabi şu iğrenç ortamda..Trabzon sevgisi ağır basmasa bir saniye bile durmaz bu kirli işler yumağının içinde ondandır belki..Çok yıpratıldı son 1 yılda..

Bu kadro da bir oyuncu umut gibi devamlı koşmalı ya da hoca takımın tamamını aşırı derecede koşmalı. Bizim hocada bir gariplik var oynadığı son üç resmi maçada baktım hep sıkıntılı. Benfica maçında bu kadar sıkıntılı değildi adam. Hocada ne var çok merak ediyorum.

Nihat Güneş
Şenol Güneş geldiğinden beri 4-2-4 oynuyoruz neredeyse. E bu sistemle şampiyon olduk biz...

İlerde Umut gibi biri varken o sistem 4-2-4 sayılmaz.

Guroni
Tam bir santrafor gerekmiyor günümüz futbolunda. Hızlı oyun, oyunun yönünü çabuk değiştirme, aralarına atılan akıllı paslar, ilerde top saklama, rakibi ekarte etme özelliğini bulunan hücum elemanları, gezgin forvetler daha ideal nokta santrafor tipinden. Bunun da en büyük örneği futbolda her güzel olayın en büyük örneği olan Barça yine. Burak geçen sene bize nokta santraforu aratmadı, çok gol attı, çok pozisyona girdi, çok etkili oynadı, önemli olan da buydu. Yine aynısını yapabilir. Ki bahsettiğin özelliklere sahip de Vittek vardı, ne yazıkki sakatlandı.

Hocam bizi barçadan örnek vermek garip kaçar çünkü mevki farketmeden o takımın en kötü oyuncusu bizim en yetenekli oyuncudan daha yetenekli. Alanzinho bazen çak hareketler yapıp bir yere bakarken topu başka yere atıyorya orda bunu yapanla alay bile ediyorlar. Bu yüzden bizim kanat oyuncularımızın olduğu bir sezonda fatih tekkeyle özellikleri benzzer olan bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Yiğit Gayretli
18.09.2011, 23:54
İlerde Umut gibi biri varken o sistem 4-2-4 sayılmaz.

Umut'a bakış açılarımız çok farklı belli ki. Hiç açmayalım o konuyu sonu gelmez. Sonra bir deli kuyuya taş attı durumları yaşanıyor buralarda :) Veya herkese 2 yorum kota verelim. Sonrasında buralar hep dutluk olur benden demesi :)

Guroni
18.09.2011, 23:56
bi kadroda benden gelsin bari :)
----------------tolga-------------------
serkan----celutska-----giray------cech
-----------zokora--colman--------------
----volkan----sapara-------burak
--------------henrike------------
saparanın yerine adrian tercihide olabilir ben saparını dripling gücü yüksek, çalım atabilen bir adam olduğu için tercih ettim..

İlk defa celutska burda kullanan biri gördüm bence de lig maçlarında burda oynamalı. Adrian'a yer bulunmalı. Şimdi bakıyorum kim çıkar diye bence henruiqe çıkacak en iyi adam ama burakta ciddiyeti kaybedecekse ondanda vazgeçilebilir. Ama bize umut gibi koşacak birine ihtiyaç var.

yavuzbaha
19.09.2011, 00:05
Yenmek,yenilmek önemli değil...bu Trabzonspor hangi maçta oyunu domine etti,hangi maçta rakibini ezdi ...hazırlık maçlarında dahi dağınık bir takım...üstüste transferler,transferler,milyon avrolar...elde var ...zokora,celutska,halil....kalanını at çöpe....kimse bana adrian demesin,hikaye...5 dakika oynayıp 30 dakika dolaşan topçuya 5 milyon avro verilirmi arkadaş...hiç transfer yapmayan 10 kişilik manisa,2 transfer yapan ibb sirkülase etti bizi...polonya ve belçika gibi 2 adet ligi beş para etmez ülkelerin kapılarını aşındırıp duruyoruz...klas oyuncuları elde tutamıyoruz...hiç kimse masal anlatmasın.futbolcular kaçarcasına gidiyorsa bunda yönetim basiretsizliği,beceriksizliği sözkonusudur....gerçi bu forumda eleştiri yapanlara hain damgası yapıştırılr ama varsın ben hain olayım ama Trabzonspor gibi bi takımın gücünü ve potansiyelini kullanamıyan bir yönetim anlayışıyla karşı karşıyayız...

kürşat şen
19.09.2011, 00:06
İlk defa celutska burda kullanan biri gördüm bence de lig maçlarında burda oynamalı. Adrian'a yer bulunmalı. Şimdi bakıyorum kim çıkar diye bence henruiqe çıkacak en iyi adam ama burakta ciddiyeti kaybedecekse ondanda vazgeçilebilir. Ama bize umut gibi koşacak birine ihtiyaç var.

celutska stoperden bozma bir bektir ve dikkat edilmesi gerekn bir noktada teknik kapastiesi yüksek..topu oyuna sokabilir..ne mustafa ne glowacki ne giray topu oyuna sokamıyor... değerlendirilmeli bu pozisyonda

Guroni
19.09.2011, 00:10
Yenmek,yenilmek önemli değil...bu Trabzonspor hangi maçta oyunu domine etti,hangi maçta rakibini ezdi ...hazırlık maçlarında dahi dağınık bir takım...üstüste transferler,transferler,milyon avrolar...elde var ...zokora,celutska,halil....kalanını at çöpe....kimse bana adrian demesin,hikaye...5 dakika oynayıp 30 dakika dolaşan topçuya 5 milyon avro verilirmi arkadaş...hiç transfer yapmayan 10 kişilik manisa,2 transfer yapan ibb sirkülase etti bizi...polonya ve belçika gibi 2 adet ligi beş para etmez ülkelerin kapılarını aşındırıp duruyoruz...klas oyuncuları elde tutamıyoruz...hiç kimse masal anlatmasın.futbolcular kaçarcasına gidiyorsa bunda yönetim basiretsizliği,beceriksizliği sözkonusudur....gerçi bu forumda eleştiri yapanlara hain damgası yapıştırılr ama varsın ben hain olayım ama Trabzonspor gibi bi takımın gücünü ve potansiyelini kullanamıyan bir yönetim anlayışıyla karşı karşıyayız...

Bazıları bakar bazıları görür. Görenler hain olmaya mecbur bırakılıyor. Ama burda suçu sadece yönetime yüklemiyorum. Şenol Hoca'da çıkıp ya bana istediğim oyuncuyu alın diye ağırlığını koyamıyor. Eğer bunu teknik direktör olarak yapamıyorsan bırak başkan olarak yap. Ben inanıyorum ki Şenol Hoca Sadri şenerden en azından oyuncu alma konusunda daha başarılı olur.

sakaryalı54
19.09.2011, 00:10
melo bir önceki maçında rakibe kafa atıyor ceza yok bu maçtata golünü atıyor samsun kalecisine faul yapılıyor ama gayseli kuddusi penaltı veriyor üstelik birde kaleciyi oyundan atıyor işte açık açık şike

not: kalecinin atılması kötü oldu zira yediği golleri amatör kaleci yemezdi. yedek kaleci sanki daha iyiydi

Tolga Kurt
19.09.2011, 00:13
Kesinlikle yenmemiz lazım..

Oruç
19.09.2011, 00:14
Henri oynamasın yeneriz inşallah.

Serkan için de aynı düşüncedeyim ama mecburiyetten oynatıyor Hoca.

Sami Kuk
19.09.2011, 00:15
Telegolde sadri senerin acıklamaları yayınlandımı varmı izleyen

Fatih ÇOLAK
19.09.2011, 00:16
melo bir önceki maçında rakibe kafa atıyor ceza yok bu maçtata golünü atıyor samsun kalecisine faul yapılıyor ama gayseli kuddusi penaltı veriyor üstelik birde kaleciyi oyundan atıyor işte açık açık şike

not: kalecinin atılması kötü oldu zira yediği golleri amatör kaleci yemezdi. yedek kaleci sanki daha iyiydi

Burada çok haklısın renkdaş 40 metreden gol yedi, üstelik topun kaleye gitmesi yaklaşık 10 snyi buldu...Top kaleye gelene kadar takla atma fırsatı bile buldu bence...

salihismet
19.09.2011, 00:20
Serkan kendiliginden birakana kadar senol hoca onu kesecegini sanmiyorum, serkan konusunda benim
kafami karistiran bir konu daha var; sike konusunda ifadeye cagrilan bizde tek serkandir, ne hikmetse
tesislerde bir yangin cikiyor yanlizca serkanin odasi yaniyor.

Bordo_MaviM_61
19.09.2011, 00:20
Aynı kaleci geçen hafta da ayağından top kaptırıp gol attırıyordu neredeyse rakip oyuncuya :)
Cidden top kaleye gelene kadar o köşeye doğru yürüse top üzerine çarpardı arkadaş yahu.

matalar
19.09.2011, 00:21
ah vittek ah.tam ihtiyacımız olan adamdı.
vittek burak için bulunmaz bi adamdı bence.

mda61
19.09.2011, 00:22
Ahmet Şahin oynasaydı keşke. Bizdeyken Kayseri maçında yaptığı hareketleri yapardı, beşlerdik bunları. Trabzonspor'a son zamanlarda gelmiş en kötü kaleciydi.

matalar
19.09.2011, 00:23
aykut unda takıma yavaş yavaş adapte edilmesi lazım.
ben hazırlık maçlarında çok beğendim aykutu.selçuğun rolünü üstlenebilecek bir yapısı var bence.
fakat oynamadan tecrübe kazanılmıyor.üzerinde durulması gerekiyor

Oruç
19.09.2011, 00:24
İyi kötü yıllar sonra sırtı dönük oynayabilen birini bulduk o da ilk maçında sakatlandı. İş yapacaktı, iş yaptıracaktı.

Kısmet.

Guroni
19.09.2011, 00:25
Bakın şimdi TELEGOL'de Fenerli yönetici Abdullah Kiğılı konuşuyor Trabzonspor'un galibiyeti için tebrik ettik diyer. Bakın bu ligte iki büyük takım var denilsede gerginlikle beslenen yani çevresi gerildikçe baskı altına alındıkça daha iyi işler yapan iki takım var. Biri TRABZONSPOR diğeri fenerbahçe. Fener hep gergin tutuldu bizi trabzon ise hep poh pohlanmaya çalışılıyor. Sanmayın interi yendik ama ortada bir gerçek var İnter gerçekten çok kötü bir takım oldu. Bu haliyle biz o takıma 5 net pozisyon verdik.

Guroni
19.09.2011, 00:28
aykut unda takıma yavaş yavaş adapte edilmesi lazım.
ben hazırlık maçlarında çok beğendim aykutu.selçuğun rolünü üstlenebilecek bir yapısı var bence.
fakat oynamadan tecrübe kazanılmıyor.üzerinde durulması gerekiyor

şenol hocanın çok yetenekli bir oyuncu olsada 22 yaşından Türk oyuncu pek oynatmıyor. Bence bu takımda Aykut ve Eren hazırlanmalı

Oruç
19.09.2011, 00:29
Hocası Aykut'u Benfica maçında oynattı, taraftarı da bir güzel sövdü o gece.

Oynat demekle olmuyor işte.

Sami Kuk
Bakın şimdi TELEGOL'de Fenerli yönetici Abdullah Kiğılı konuşuyor Trabzonspor'un galibiyeti için tebrik ettik diyer. Bakın bu ligte iki büyük takım var denilsede gerginlikle beslenen yani çevresi gerildikçe baskı altına alındıkça daha iyi işler yapan iki takım var. Biri TRABZONSPOR diğeri fenerbahçe. Fener hep gergin tutuldu bizi trabzon ise hep poh pohlanmaya çalışılıyor. Sanmayın interi yendik ama ortada bir gerçek var İnter gerçekten çok kötü bir takım oldu. Bu haliyle biz o takıma 5 net pozisyon verdik.
Sadri senerle ilgili bant vardı verildimi

Gökhan Uzun
ibb maçını kaybedeceğimizden ne kadar emin idiysem

bu maçı da kazanacağımızdan o kadar eminim

kürşat şen
19.09.2011, 00:30
değiştirdim kadromu alın yenisi :) yenemeyeceğimiz takım yok :D
--------------tolga----------------
serkan------celutska------giray------cech
-----------colman---zokora-------------
volkan---------adrian-----------sapara
----------------burak-----------------
süper ötesi gör şenol hoca:):)

Guroni
19.09.2011, 00:30
Sadri senerle ilgili bant vardı verildimi

yok daha yayınlanmadı

Fatih
19.09.2011, 00:35
Ahmet Şahin'in olmaması bizim için dezavantaj yedek kalecileri Ertuğrul kötü kaleci izlenimi vermedi bana...

Sami Kuk
19.09.2011, 00:37
Telegol napıyo böyle:d film izliyoruz resmen:)

Yaşar
19.09.2011, 00:42
Samsunspor'un yedek kalecisi ertuğrul Fb takımının alt yapısından yetişmiş çok yetenekli bir kaleci.
Ahmet'in kaleyi ondan daha geri alabileceğini düşünmüyorum.

ThePatriot61
19.09.2011, 00:52
ibb maçını kaybedeceğimizden ne kadar emin idiysem

bu maçı da kazanacağımızdan o kadar eminim

Aynen bende kaybedecegimizden nedense emindim. Samsuna karsi takim yine toparlar ama ve ilk galibiyeti aliriz. Lille macina moralli cikmak cok önemli.

vatandas61
19.09.2011, 00:53
Biktim su fenerlilerin mektuplarindan ya. Verin su sadri baskanin reportajini iste.
Bir bana yazmadilar su fenerliler mektup

Gökhan Uzun
19.09.2011, 00:54
Aynen bende kaybedecegimizden nedense emindim. Samsuna karsi takim yine toparlar ama ve ilk galibiyeti aliriz. Lille macina moralli cikmak cok önemli.

takımın su an kazanma güveni olusması acısından cok önemli samsun macı aksi halde moraller cl de bozulabilir

Sami Kuk
19.09.2011, 00:55
Sadri Şener Beyaz Tv de..

Efendioglu
19.09.2011, 00:56
4 golden aşağı atarsak tatmin olmam bu Samsuna karşı...

sessizkral_1
19.09.2011, 00:58
4 golden aşağı atarsak tatmin olmam bu Samsuna karşı...

4 atarmıyız bilmiyorumda hiçkimsenin konuşmadığı birşey var

samsun 3 günde bir maç oynayacak.

kadro derinlikleri yok.yorgun olacaklardır.1 gol düğümü çözer.

futbolcularımızında ekstra mücadele edeceklerini düşünüyorum

onur_alabuga_61
19.09.2011, 01:00
samsun maçı bana geçn sene sivas deplasmanını hatırlattı o zamanda sivası zor yenip öz güvenimizi kazanıp önümüz açılmıştı inş aynısı olur...

Efendioglu
19.09.2011, 01:03
4 atarmıyız bilmiyorumda hiçkimsenin konuşmadığı birşey var

samsun 3 günde bir maç oynayacak.

kadro derinlikleri yok.yorgun olacaklardır.1 gol düğümü çözer.

futbolcularımızında ekstra mücadele edeceklerini düşünüyorum

Bu akşamki maçları daha orta halli bir takımla olmuş olsaydı bir nebze daha dinlenebilirlerdi ama Galatasaray'la mücadele ettikten sonra bencede bir yorgunluk olacaktır şimdiden Burak 2-3 gol aralığı atar diyorum :)

DeAgLeMaNyAq
19.09.2011, 01:05
Başkan yine kanal kanal dolaşmaya başlamış...

Efendioglu
19.09.2011, 01:05
Önce Samsunspor sonra siz ;

Eden Hazard (Lille)

Belçikalı oyuncu, Şampiyonlar Liginde bir üst turu görmek istiyorlarsa Türkiye’den mutlak galibiyetle ayrılmaları gerektiğini söyledi. Genç yıldız, ‘Biz Şampiyonlar Ligini henüz keşfediyoruz. Trabzonspor’un aldığı sonuçtan sonra 2 hafta sonra onları yenmek zorunluluk oldu. Inter maçında çok şanslılardı. Tesadüfi bir galibiyet oldu. Her zaman bu kadar şanslı olamazlar. Umarım!’ diye konuştu.

Sami Kuk
19.09.2011, 01:06
Çakara bak nasıl soru soruyor Başkana mal:)

sezonu 82 puanla 2. bitirdiniz siz kendinizi şampiyon görüyomusunuz sayıyomusunuz?

nasıl bir soru:)

Armağan Dere
19.09.2011, 01:06
Hocası Aykut'u Benfica maçında oynattı, taraftarı da bir güzel sövdü o gece.

Oynat demekle olmuyor işte.

Yılmaz santrafora seni alalım:)...

Sami Kuk
19.09.2011, 01:08
Çakara bak ya yok iddanamede bişi çıkarsa ne olcak diyor, başkanda bişi çıkmaz diyor

Ha-kan
19.09.2011, 01:13
sahada yürüyen oyuncu görmek istemiyorum.laubaliliğe son.hiçkimse: kadromuz yenilendi,takımın sisteminin oturmaya ihtiyacı falan var demesin.ibb de kadroyu yeniledi ama takır takır top oynuyorlar.

Sefa
19.09.2011, 01:13
Telegol'de Milano özel görüntüleri..

Sami Kuk
19.09.2011, 01:14
Telegölde güzel görüntüler var :)

Sami Kuk
19.09.2011, 01:15
Şener: Galibiyetimize sevinmeyenler olabilir

Sami Kuk
19.09.2011, 01:17
Haha koptum yaa Erman soruyo hiç hakem odasına indinmi cevabı güzel:)

erdeme61
19.09.2011, 01:18
sahada yürüyen oyuncu görmek istemiyorum.laubaliliğe son.hiçkimse: kadromuz yenilendi,takımın sisteminin oturmaya ihtiyacı falan var demesin.ibb de kadroyu yeniledi ama takır takır top oynuyorlar.
Sana sonuna kadar katılıyorum.Henriqe de maç sonuna doğru yorulduk ibb golü buldu demiş.Sayın golcü maçın başından sonuna kadar yorgun bitkin halde idi.
Samsunspor maçında işallah ilk 11 de olmaz.
Şenol hoca bize kötü bir süpriz yapmaz herhalde.

Ömer TOPAL
19.09.2011, 01:19
Aslında hata orda arkadaş Vittek alınacağına Fatih neden alınmadı. Bu Vittek sakatlandığı için değil benim için Fatih daha iyi bir oyuncu ve Türk bizim kaliteli Türk'e ihtiyacımız vardı. Ama değerli büyüklerin kaprisleri bu hale getiriyor takımı

iki haftada ordu da kaçırdıgı golleri göre göre hala bunları söyleyebiliyorsanız sizi BRAVO :alkış: :alkış:

Oruç
19.09.2011, 01:21
Yılmaz santrafora seni alalım:)...

Ben sol açık oynarım Armağan.

:)

Tunay ERDEM
19.09.2011, 01:48
bu yildiz.tv neden açılmıyor yahu biz de izlesek.

Ahmet Karadeniz
19.09.2011, 02:00
galiba samsunlu sirinler grubunun üyeleri ceza almıslar grublarınıda kapatmışlar sebebi 61dk kötü sözlerden:)

SALDIRAY
19.09.2011, 02:21
Şimdi dikkatimi cekti mac neden hafta içi

İsa
19.09.2011, 02:49
Halil'i forvet oyuncusu olarak değerlendirmeyelim artık.Defansa yatkın bir kanat oyuncusu olmuş çıkmış.

Halil'i forvet diye oynatmaya devam edersek cezasahasında hep bir kişi eksik oynarız.

Burak-Brozek hiiç değişmeden oynaması gereken ikilimiz kendini toplasa Henrique'de bu ikiliye dahil olabilir...

İsa
19.09.2011, 03:04
----------Tolga---------

Celestka-Giray-Mustafa-Cech

------Zokora---Colman-----

Burak------Adrian------Halil

-----------Brozek---------

yüregimts
19.09.2011, 03:27
pawel kesin 18de olmalı iyiyse 11 de bile oynatılabilir....

Sushi07
19.09.2011, 03:57
Umrumda değil kimin forvet olarak oynaması, yeterki Henrique oynamasın. Eminim Pawel daha kötü olamaz.

Tolga Kurt
19.09.2011, 04:21
Umrumda değil kimin forvet olarak oynaması, yeterki Henrique oynamasın. Eminim Pawel daha kötü olamaz.

Anlayamıyorum İstanbuldaki Benfica maçında soldan bir gidişi vardı akıllara zarar ne oldu bu adama çözemiyorum bir türlü..

Sefa
19.09.2011, 05:23
Umarım Samsun'un da direnci düşmüştür. Yoksa zorlarlar bizi ki artık kötü gidişe son vermek gerek. Samsun'un zemininin kötü olması dezavantaj..

Tolga - Celustka - Giray - Glowacki - Cech - Zokora - Colman - Adrian - Volkan - Halil - Burak

Gurpas
19.09.2011, 08:21
Trabzon u beğenmedi heralde henrik çok düşünceli gördüm kendilerini

Fatih Sağır
19.09.2011, 08:28
Arkadaşlar maça bilet kalmadı mı yaa. biletixde gözükmüyo misafir takım. maça gidecektim ben ohooooooooo:((((((

ozturk
19.09.2011, 08:32
henrique çok kötü. başka alternatifi de kalmadı..

Allah yardımcımız olsun

ilteriş
19.09.2011, 08:58
Artık mazeretler bitmiştir.Puan kaybına tahammülümüz yok.Bu maç ilk galibiyet ve üç puanla tanışmamız şart.Rakip kapanmayacaktır diye düşünüyorum.Biz pozisyon üretmekte zorlanıyoruz.Ortasahamız üretken değil.Defansımız hatalar yapıyor.Ofans oyuncularıda hayal kırıklığı yaratıyor.Bu sıkışık maç takvimini en az hasarla kapatmalıyız.Sanırım ligin ilk maçından itibaren 22 günde 7 maç var.3 ü gitti.

ilteriş
19.09.2011, 09:12
Allah aşkına bu maç galibiyet serimizin ilk maçı olsun.Amin.

BENDARLI
19.09.2011, 09:44
neden çarşamba oynuyoruz..

praximuns61
19.09.2011, 09:46
mustafa bu takımda oynayamaz, takımın en önemli yeri göbekte sadece türk diye oynuyo, ne olursa olsun orda glo oynamalı.
biz küme düşmeye oynayan bir takım değiliz, gelen her kafa topunu taca atıyo, her arkası dönükken taca ve ya kornere atıyo, büyük takımın oyuncusu bunu yapmaz bunu yapn yüzlerce defan oyuncusu var süper ligde, topun bizde kalması gerektiğini bilmeli bir defans oyuncusu, atıyımda kutılıyım olmaz

Sami Kuk
19.09.2011, 10:09
:):) Ezik Geyikleri diye bir başlık açsak sayın yöneticiler böyle şeyleri paylaşşsak orda.

http://img801.imageshack.us/img801/4856/38274691.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/801/38274691.jpg/)

Volkan
19.09.2011, 10:11
Takim benİ umutlandiriyor İlk İkİ mac da 5 puan kaynetmİŞ oluruz bunu takim oturdugu zaman telafİ ederİz

Ilelioglu
19.09.2011, 10:34
Herkes Mustafa'dan dem vuruyor.

Bu macta Mustafa Giray'dan daha iyidi. Artik kabul edin bunu.

Golde Mustafa'nin hatasi olabilir ama Giray ile Cech Webo'nun beklemesine ve hakemin bayragi kaldirmamasina ragmen bir müdahalede bulunmuyorlar. Resmen adamin golü atmasini beklediler. Pozisyonu tekrar izleyin ne demek istedigimi anlarsiniz.

Turgay Atalay
19.09.2011, 10:39
Yeneriz bunları, sıkmayın canınızı...Lige adaptasyon sağlandığı an duman ederiz bu şikeci yalakası anadolu kulüplerini ve istanbul çoçuklarını...İlk maç Samsun olacak, kusura bakmayın şamşunşporlular çarşamba bir tokat da abinizden gelecek

mahmuter61
19.09.2011, 10:41
Umut Bulut takımda ençok protesto edilen futbolcumuzdu,ama takıma ençok faydası olan futbolcumuzda Umuttu.Şuan rakibe basan,kovalayan kimse yok.Bizler artık oyuncuları yok yere eleştirmekten vaz geçmeliyiz.Elbette kızıyoruz,sinirleniyoruz ama ölçüyü kaçırıyoruz.Zor maç olacak Şenol hocamda şu gençlere biraz fırsat versin,Eren i bi koy sol açığa hocam artık.

ALDENİRO
19.09.2011, 10:43
maç tarihi 21.09.2011 hemen hesap edelim.
21+09+20+11=61 totem yaptım alıcaz bu maçı herhalde...

ALDENİRO
19.09.2011, 10:47
maçın yan hakemini duydunuz mu aleks taşçıoğlu. BİZ BU MAÇI ALAMAYIZ.

Emirhan Ömeroğlu
19.09.2011, 10:52
Samsunlularla bi alıp veremediğim yok benim anne tarafım Trabzonlu ama alayı samsunda doğma büyüme samsunada gidip gelirim çoğu zaman fakat samsunspor taraftarına çok gıcık oluyorum inşallah geldikleri gibi giderler 8-10 tane basarız adilere..

Her neyse maça gelelim..

Tolga

Celuska-Giray-Glovacki-Cehc

----Colman-Zokora----

Volkan Şen----Adrian

Burak Yılmaz----Halil

Böyle çıkmalıyız.. Sapara'da oynayabilir ilk onbirde.

Ömer Faruk61
19.09.2011, 10:54
Serkan ve Mustafa aynı anda oynarsa malesef olmuyor.İyi niyet yetmiyor.Yetmediği 90 dakika savaşan Umuttan belli idi.Yetenek lazım Yetenek..

Fatih Sağır
19.09.2011, 10:55
ArkadaŞlar bİlet kalmadi mi maÇa bİrİ bİ cevep versİn lÜtfen yaaa...

ozturk
19.09.2011, 10:57
:):) Ezik Geyikleri diye bir başlık açsak sayın yöneticiler böyle şeyleri paylaşşsak orda.

http://img801.imageshack.us/img801/4856/38274691.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/801/38274691.jpg/)

Bence ganitaya açılmalı ciddi ciddi:D

benim de elimde bazı fotolar var:D

Necmi6161
19.09.2011, 10:59
kötü haber samsunun kalecisinin ceza alması. adam tam kova :S her türlü 3-4 tane gömerdik.

yedek kaleciler bize karşı coşar hep.

Bdeniz_61
19.09.2011, 11:16
kötü haber samsunun kalecisinin ceza alması. adam tam kova :S her türlü 3-4 tane gömerdik.

yedek kaleciler bize karşı coşar hep.

Benimde aklıma geldi kırmızı yediğinde.Hele geçen hafta ki G.Birliği maçı tam evlere şenlikti.Yedek kalecileri şov yapar kesin.

Ömür Karadeniz
19.09.2011, 11:27
Samsunun yedek kalecisi fenerli kiralık ertuğrul,kudurur şimdi.

Celal Demir
19.09.2011, 11:33

kesinlikle katılıyorum böyle bir başlık olmalı tek eğlence fenerbahçe :D

bilgehan83
19.09.2011, 11:38
mustafa bu takımda oynayamaz, takımın en önemli yeri göbekte sadece türk diye oynuyo, ne olursa olsun orda glo oynamalı.
biz küme düşmeye oynayan bir takım değiliz, gelen her kafa topunu taca atıyo, her arkası dönükken taca ve ya kornere atıyo, büyük takımın oyuncusu bunu yapmaz bunu yapn yüzlerce defan oyuncusu var süper ligde, topun bizde kalması gerektiğini bilmeli bir defans oyuncusu, atıyımda kutılıyım olmaz

mustafa gayet iyi oynadı hatta pique vari bir iki çıkış da yaptı.bence beklerde ve defansta bir sıkıntı yoktu belediye maçında zokora tercihi yanlıştı aykut/sezer oynatılabilirdi ya da tek devre zokora oynamalıydı.maalesef bizim takımızı herkes çözdü kolay gol atamıyoruz.iyi kapanan ve mücadele eden takımlara karşı bocalıyoruz.adrian çıkması doğru ama alan değil de ortaya bir adam alıp colmanı öne çekmek daha doğru olabilirdi. celsutkayı sağ alıp serkanı öne almak zokoroyı çıkarıp aykutu orta sahaya alsaydık 60 da maçı 3-0 alırdık maalesef şenol hoca çok formsuz başladı umarım böyle gitmez, birde herkes halil gibi canı gönülden oynasa özellikle volkan ve henriqıe..

tolga
celustka/giray/yumlu/cech
serkan/aykut

volkan/colman/halil
henriqe

bu takımı oynatmak maçı almak demekti..dk 60'tan sonra

kaan61
19.09.2011, 11:41
benimde aklıma geldi kırmızı yediğinde.hele geçen hafta ki g.birliği maçı tam evlere şenlikti.yedek kalecileri şov yapar kesin.

samsunun yedek kalecİsİ fenerden gelmİŞ , dÜn Özetlerde Öyle demİŞtİ. Adi ertuĞrildu sanirim. Ahmetten daha İyİ bİr kalecİ gÖrÜntÜsÜ verdİ bana . Öyle yada bÖyle galİp geleceĞİz.

Mesut
19.09.2011, 11:44
http://i55.tinypic.com/2hq487d.png

Necmi6161
19.09.2011, 11:51
Samsunun yedek kalecisi fenerli kiralık ertuğrul,kudurur şimdi.

fenerli olmasına gerek yok aslında, bize karşı yedek kaleciler, aslardan daha iyi oynar.

as kaleciler ise devleşiyo.

manisa maçında ilker in kurtarışları gözümün önünden gitmiyo

Hüseyin Sahtiyan
19.09.2011, 11:52
Bu biletler için şu gün şu saatte çıkacak diye bir ibare varmıydı hiç ya ? Biletler Samsunspor daha maçını oynamadan ne zaman çıktı da ne zaman bitti, bu biletleri kim aldı arkadaş :s

İnşallah biri karaborsa yaparda denk geliriz Allah büyük.

swing
19.09.2011, 12:00
yenerik samsunu

exelans_25
19.09.2011, 12:08
yine çok zor maç kazanamazsak sürpriz olmaz takımda inanılmaz koordinasyonsuzluk var

Tekke
19.09.2011, 12:13
Aaaa, gerçekten 2 gün sonra maç mı var, harika birşey, haftasonunu beklemeden maçlar :)) Sevdim ben bu sistemi, ancak burada şunu belirteyim, iyi futbolcu haftada 2 maça daha iyi konsantre olur bence İLK 11 İLE FAZLA OYNUYORUZ. Şenol Hocam en az 8-9 bankoya karar vermeli artık her maç için, hele defans hiç bozulmamalı derim...

Mert Özsarı
19.09.2011, 12:19
Ahmet şahin cezalı yedek kaleci simdi bi anda parlar sonra kalenin vazgecilmezi olursa hiç şaşmayın :) 3 puan alamazzsak vay halimize kötü gidişe ne zaman dur dicez artık. Hemde rakip samsun agızlarının payını vermek lazım.

ftunsal
19.09.2011, 12:21

Ona dan dun derler:)

Mert Özsarı
19.09.2011, 12:26

Bence bam güm derler :D

Mesut
19.09.2011, 12:26
Facebook'da bir taraftarımızın yorumu baya hoşuma gitdi.

Atamızın izinden gidiyoruz Samsun'a çıkarma yapıyoruz :)

Mert Özsarı
19.09.2011, 12:27

Vay harbiden 10 numara söz tuttum bunu :))

Travelair
19.09.2011, 12:30
Neden abartıyorsunuz? Faydası dokunmuyor

SADECETRABZON61
19.09.2011, 12:30
Bu maç puan kaybı olmaması lazım ara açılıyor Artık Futbolcular kendine çeki düzen vermeli gol yollarında ciddi sorunlarımız var.

onurts61
19.09.2011, 12:34
İBB maç topiğinde genç bir arkadaşımız rahat galip geleceğimizen hiç şüphem yok diye yazmıştı , kendisine cevap yazmıştın ve eyvah yine kibir hortladı diye içimden geçirdim , bunu anlamak çok mu zor ,küçümseme ve kibir sonuçta zarar getirir bundan önce hep olduğu gibi , Bu bir sinerjidir her nekadar bireysel fikir görünsede biz Trabzonsporlulara yakışmıyor , kimse kimse yi rahat yenemez , mücadele etmeli savaşmalı , inşallah takımımız savaşarak kazanır...

Sibel
Bu maçı almak bize farz. İnşallah 3 puanla döneriz.

Suat Baş
ya bu sapara ya ne oldu bu hafta inşallah oynar
böyle maçların adamı o

L.Burrows
19.09.2011, 12:37
Herkes Mustafa'dan dem vuruyor.

Bu macta Mustafa Giray'dan daha iyidi. Artik kabul edin bunu.

Golde Mustafa'nin hatasi olabilir ama Giray ile Cech Webo'nun beklemesine ve hakemin bayragi kaldirmamasina ragmen bir müdahalede bulunmuyorlar. Resmen adamin golü atmasini beklediler. Pozisyonu tekrar izleyin ne demek istedigimi anlarsiniz.

Mustafayı neye dayanarak iyi buldun merak ettim. Sürekli taca vurduğu topları kesmesimi hoşuna gitti. Onu bende yaparım sende. Önemli olan o topu takımına olumlu bir şekilde geri kazandırabilmek. Biz küçük bir takım değiliz her topu taca atmamız gerekmez. Bu mantıkla bu stilde oynayan kamyonla oyuncu vardır türkiyede.
Mustafa kötü oyuncu demiyorum ama bu şekilde devam ederse kendini bitirir. Geliştirmesi lazım oyun mantığını. Tehlike arzetmeyecek pozisyonlarda bile rahat durumdayken sürekli taca attı topu bana göre eksidir bu.

Ömer TOPAL
19.09.2011, 12:41
yani kötü haber bulamadınız şimdi ahmetin kart görmesi yedek kalecinin kalede olması kötülerin kötüsü oldu öylemi....! Sanki ahmet çıktı yerine 44 kollu ahtapot giricek kaleye...!

ve ayrıca alanzinyonun direkden dönen topunda pası veren mustafayı tebrik etmek istiyorum alda vur demek için başka bir pas veriş şekli yoktur..pas süperdi.

ccd6167
19.09.2011, 12:43
YAHU nasıl taraftarız vallahi anlamıyorum...ama tek anladığım şu ki bu takım trabzonspor taraftarına fazla..

mustafa 24 yaşında..bu sene düzenli oynasın çok daha iyi olacaktır..çocugun neyını beğenmediniz maçta..ileri çıkıp kafa vuruyo...topu oyuma sokmak için sorumluluk alıyo..topla ileri çıkıyo..hızlı değil tamam kesiciliğide iyi değil ama cocuk daha kaç maçtır çıkıyo..

allahını seven şu takımda tayfunda barışta oynasa destek olsun..

.......................tolga
celutska....giray...mustfa....cech....
volkan....aykut.......colman....adrian...
...............sapara
..............burak....

koşan takım...adrian sapara colman aykut buragı herturlu pozisyona sokar..

2 maçtır sıradan goller yıyoruz ama samsnu yenmelıyız...

Doğan BULAT
19.09.2011, 12:43
Lanet olsun nu federasyona:mad:

Melo geçen hafta rakibine kafa atıyor ceza almıyor bu hafta sahada golünü atıyor.. Burak ne yaptığını bile görmedik ceza alıyor bu hafta sahada yok bu hafta puan kaybediyoruz..

Fenerbahçe yönetimi Federasyona giydiren açıklama yapıyor ceza yok olan ceza da affediliyor. Hocamız gayet efendice açıklama yapıyor ceza yiyor:mad:

Yönetimden bir Allah'ın kuluda yokmu bi açıklama yapsın itiraz etsin:mad:

Hakımız olan şampiyonluğu bile açıklayamayan bir federasyonun olduğu bu ülkede şampiyonluğu geçiniz.. Bu senede çok şeye gebe bu lig:mad:

U.Sadıkoğlu
19.09.2011, 12:50
samsun maçına ayrı bi motive oldum inşallah ezer geçeriz tek temennim....

UtopyaTs
19.09.2011, 12:54
Yavv tamam kötü oynadık ama sonuçta direkten dönen toplar da var.Sanki 0 pozisyonla oynamışız gibi davranıyorsunuz.Son dakikalarda yüklenirken illa ki açık vereceksin ve onu da değerlendirdiler.Samsun maçında dikkatli olur da ilk yarıdan işi bitirirsek 3 puanı alırız.Vallaha hiç karamsarlığa girmiyorum takım çarşamba günü düzelecektir.Artı lig de kötü performans olsa bile bu Avrupaya yansımaz diye düşünüyorum.

Ertan 51
19.09.2011, 13:01
Samsun'u yener şike ligindeki olumsuz havamızı bir an da olumluya çeviririz,içiniz rahat olsun.Kadromuz çok iyi takım olmamız lazım diyorduk,çektiğimiz sıkıntı o.

Necmi6161
19.09.2011, 13:10
lig tv de ayrıntılı bir maç özeti izledimde,halil henri yi çok pis azarlamış maç içinde :)

henrique nin başı öne eğiliyo falan :D
.

bu maçı alacaz başka yolu yok

Fatih ÇOLAK
19.09.2011, 13:24
Lille maçına kadar 2 maçımız var ve bunlardan birinde puan kaybedeceksek bu karabük maçı olabilir...

Bence Samsun'u geçeceğiz, Karabük maçında ise sürpriz olabilir belki...Bu maçı alacağız, almalıyız...Hocam ne olur forvet hattını Halil-Burak-Volkan üçlüsüyle kur...Halil bu takımda direk oynamalı bunu gördük...

el fanatico
19.09.2011, 13:29
------------tolga------------

celustka -giray -m. yumlu -cech

------------zokora-----------

sapara-----colman------adrian

---------burak---halil---------

Ömer Faruk61
19.09.2011, 13:29
Mustafa ve Serkan ya düzelecekler ya da devre arasında yerlerine yerli takviyesi şartoğluşart...

el fanatico
19.09.2011, 13:32
inter maçının yıldızlarından olan Sapara mutlaka 11 de oynamalı bence. 4-1-3-2 sistemi iyi olabilir bizim için. ilerde burak-halil, orta üçlü sapara-colman -adrian, ön libero zokora...

el fanatico
19.09.2011, 13:33
frikik, korner vs duran top olunca kullanacak adamımız yok. yokluktan Zokora kullanıyor. Sapara mutlaka oynamalı bence. hem pasları, şutları, ara pasları ile takım için çok iyi olur.

Fatih ÇOLAK
19.09.2011, 13:36
Mustafayı neye dayanarak iyi buldun merak ettim. Sürekli taca vurduğu topları kesmesimi hoşuna gitti. Onu bende yaparım sende. Önemli olan o topu takımına olumlu bir şekilde geri kazandırabilmek. Biz küçük bir takım değiliz her topu taca atmamız gerekmez. Bu mantıkla bu stilde oynayan kamyonla oyuncu vardır türkiyede.
Mustafa kötü oyuncu demiyorum ama bu şekilde devam ederse kendini bitirir. Geliştirmesi lazım oyun mantığını. Tehlike arzetmeyecek pozisyonlarda bile rahat durumdayken sürekli taca attı topu bana göre eksidir bu.

Kesinlikle maç içinde deli oldum, 1 tane top kapma yokk...90 dakika boyunca atılan uzun topları takk taça atmak, Giray'da belki tam kapasite, mükemmel bir stoper değil ama Giray ile Mustafa'yı kıyaslamam bile...

Dersin ki tecrübesiz ama Şenol Hoca 1 yıldır her fırsatta oynatıyor onu, yok yok, yok...Tamam 1 yılda Ferdinand olmasını beklemiyoruz ama azcık geliştir kendini daa...Acaba diyorum Aykut'u stoperde oynatsak daha verimli mi olur?

emre6167
19.09.2011, 13:38
6 yabancıyı saha sürmek sorun olmuyor ama yedekte sadece 2 tanesini tutabilmek bence sıkıntı oluyor.Geçen maç hoca defansa joker celustkayı ileriyede joker alanzinhoyu düşündü brozek sapara ya yer bulamadı.

bordo08
19.09.2011, 13:39
Samsunun dün mağlup olması kesinlikle bizi rehavete sokmamalı..

Melonun mucize golü ve uyduruk bir penalıyla kazandı gs..

Galip gelmekten ziyade iyi oyun bekliyorum avrupa maçları öncesi moral olsun..

61_Hasan_69
19.09.2011, 13:40
ArkadaŞlar bİlet kalmadi mi maÇa bİrİ bİ cevep versİn lÜtfen yaaa...

Bilet kalmadı abi satışa sunulan çoğu bileti TG aldı.

Gökçebey
19.09.2011, 13:42
Yabancı sınırı olmasa ne Serkan ne de Mustafa forma yüzü göremez.

Murat Keçeci
19.09.2011, 13:43

Trabzonlu Gençlerin organizasyon başlığı o

Atamızın izindeyiz ilk çıkarma samsuna

Oğuzhan
19.09.2011, 13:46
Bu maçtan 3 puan almalıyız kesinlikle. Hiç bir bahanemiz yok, berbat oynayalım ama 3 puan bizim olsun.

fatihmazlum
19.09.2011, 13:49
ıbb macındakı gıbı oynarsak paun hayal olur..sapara ve celutska mutlaka oynamalı henrıqe kızağa cekılmelı halılle baslanmalı..

Ömür Karadeniz
19.09.2011, 13:51
Hayır ona lam lum derler.

Ali İhsan
19.09.2011, 13:53
Puan kaybedersek kriz başlayabilir, o yüzden kesin yenmemiz lazım.

Hocanın Sapara ve Pawel'e şans vereceğini düşünüyorum.

ensar_61
19.09.2011, 13:55
Samsunspordaki aristide bance ve simon zenke çok tehlikeli oyuncular.Onlara dikkat etmek lazım

saffet61
19.09.2011, 13:55
Samsunda istenmeyen olaylar çıkacak galiba..Çıkacak olaylarda samsun taraftarı ile bizim aramızdada değil kendi taraftarımız arasnda çıkacak olaylar..TG çok fazla sayıda bilet almış sağlam geliyorlar yani..GG ise biiletsz kalmış ama onlarda orada olacak biletsiz girmeye çalışacaklar felan..Aklı olan o maça ailesiyle gitmesin..

TheCrow
19.09.2011, 13:57
lig tv de ayrıntılı bir maç özeti izledimde,halil henri yi çok pis azarlamış maç içinde :)

henrique nin başı öne eğiliyo falan :D
.

bu maçı alacaz başka yolu yok

Halil topu tutup yanındaki Henrique'nin boşa kaçması için bekledi, o ise olduğu yerde durup Halil'e baktı, Halil biraz daha bekledikten sonra topu Henrique'nin koşması gereken yere doğru attı ve Henrique'ye haklı olarak bağırdı. Ayrıca bir başka pozisyonda daha yine Henrique'ye bağırdı, onda da aynı şekilde başını öne eğdi Henrique.

Mesut
19.09.2011, 13:58
Samsunda istenmeyen olaylar çıkacak galiba..Çıkacak olaylarda samsun taraftarı ile bizim aramızdada değil kendi taraftarımız arasnda çıkacak olaylar..TG çok fazla sayıda bilet almış sağlam geliyorlar yani..GG ise biiletsz kalmış ama onlarda orada olacak biletsiz girmeye çalışacaklar felan..Aklı olan o maça ailesiyle gitmesin..
İnternet alemınde ki söylemlere bakacaksak bir çok taraftar grupları gidecek.Hatda Samsun tarafından da alındığını söyleyenler bile var ne kadar doğrudur bilemem

Oğuzhan
19.09.2011, 13:58

Yaw benim aklım ermez pek ama yanlış bir şey söylersem kusura bakmayın. Neden bu kadar fazla taraftar topluluğumuz var ?

Tek çatı altında toplanmak çok mu zor ?

61_Hasan_69
19.09.2011, 14:01
Yaw benim aklım ermez pek ama yanlış bir şey söylersem kusura bakmayın. Neden bu kadar fazla taraftar topluluğumuz var ?

Tek çatı altında toplanmak çok mu zor ?

Karadenizlilerin yapısında vardır herkez reistir..Kimse kimsenin alt kademesi olmak istemez..

Alihan Ertürk
19.09.2011, 14:03
Güzel bir galibiyetle kendimize geleceğiz inşallah.

Murat Keçeci
19.09.2011, 14:09

boş işlerle kafanızı yormayın kimsenin kimseyle kavga edeceği filan yok ortalığı yalandan yere germeyin.böle bilmeden etmeden konışmalrınız yzünden bmn ye olan sempati azalıyor

praximuns61
19.09.2011, 14:15
aln maça girdi canlılık getirdi bu hafta, şenol hoca geçen sezon defalarca yaptığı hatayı bu sefer yapmaz inşallah.
alan 2. yarı admı, oyuncular yoruldumu iş yapabiliyor, yoksa çok zayıf ky-uvvetli birisini geçmesi çok zor.
şenol hocanın bu tür inarlatı bazen oluyo inş döner bundan vede serkan çok formsuz, bu adam ne zaman kulubeye çekilecek, tayfuna bile razıyım belki bi kaç hafta kulübe kendine getirir serkanı

sessizkral_1
19.09.2011, 14:20
Şenol hocanın Henruqie yi keseceğini düşünüyorum.kesmelide

defans hattımız artık standart olmalı

--------------tolga---------------

celustka--giray--glowacki---cech

volkan----colman--zokora---adrian

------halil--------burak---------

bu kadro bence bizim ideal kadromuz olmalı.

2. yarı henruqie,sapara,aykut girebilir.

bordo(61)mavi
19.09.2011, 14:21
Çok dikkatli ve kontrollü oynayıp 3 puanı almamız lazım.. ALlah korusun bu maçtada olabilecek puan kaybı lige şimdiden havlu atmak olur...

Akif Gür
19.09.2011, 14:37
maçtan çok olayların ön plana çıkacağı bir maç olacak bence..

umarım gereken önlemleri samasun valiliği ve emniyet müdürlüğü almıştır..

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 14:40
Aleks Tascioglu fanatik fenerli!!!! Sampiyonlugumuzu oda caldi! Dikkat etmek lazim.

Emirhan_Batuk
19.09.2011, 14:42
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=279930752018336&set=a.157783257566420.35951.156813097663436&type=1&theater

ThePatriot61
Carsamba günü oynanacakmis simdi gördüm bende. Bu hafta ici maclar da nezaman cikti?

Kasım Hilal
Bu kez kazanacağız. Hem de farkla. Her ne kadar Samsun'u sevsem de ve mağlubolmasını istemesem de bu kez kazanacağımıza inancım tam.

matrix5782
19.09.2011, 14:43
Samsun, Bizim maçı Senenin En önemli Maçı Olarak görüyormuş.Eziklere Peçete Tutmaya Devam Samsun..Sonunuz Belli Yorum yapmaya Gerek yok.

DNA-TS
19.09.2011, 14:43
samsunu yenip yükselişe geçeciğimizden eminim.bakalım nasıl ağırlayacaklar bizi.

mda61
19.09.2011, 14:44

GG ne zaman bilet almış ki :D

Kavga falan da çıkmaz, maça 1 saat kala tek başınıza Trabzonspor formasıyla stad etrafında dolaşmayın, yeter.

MDanışmaz
19.09.2011, 14:45
Deplasmanda olması avantaj en azından 90 dk boyunca defans yapmayacaklar..

Mahmut Yilmaz
19.09.2011, 14:52
Bu Karadeniz takımlarıyla olan husumet ne zman son bulacak?
Bazı gruplar kılıçları kuşanmış bekliyor,çok saçma bir durum!

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 14:53
fenerli aleks tasciogluyu neden hep bize veriyorlar yahu bu Adami öldürmek istiyorum.
Alanzinho 5 metre geriden gelmisti fener Macinda ofsayt verdi.
Sivas fener macinda erman ofsaytta degildi,kaleciyle karsi karsiya kalacakti ama bu fenerli ofsayt dedi.

Oğuzhan
19.09.2011, 14:53
Deplasmanda olması avantaj en azından 90 dk boyunca defans yapmayacaklar..

Aynen deplasmanda olsa şansları olabilirdi ama kendi evlerinde mecbur saldıracaklar. Kapanan takımlara karşı malesef çözüm üretecek oyuncumuz yok. Jaja vardı geçen sene :)

Yaldız61
19.09.2011, 15:08
biz 90 dk boyunca hucum edicek kondisyona suanda sahip deiliyz şenol hocada bunu farkınd aoldu çin 2. yarı onun için fazla saldırıyoruz ilk yarı skoru sabit tut 2. yarı saldır kondisyondan kaynaklanan bişe bu zaman ilerledikce bu dakikalar büyür

Hüdai Pervaneli
19.09.2011, 15:32
Tolga
Serkan Giray Glowacki Cech
Zokara Aykut
Colman Sapara Adrian
Burak

Böyle Bir Kadroyla Ciksa Ne güzel Olur

mehmetali61_55
19.09.2011, 15:42
İlk öncelikle şiddetten uzak bir maç olmasını temmenni ediyorum, Gs maçının ikinci yarısı Samsunspor fena top oynamadı sadece şansız bir şekilde mağlup oldular.Bizim oyuncularımızda kafa olarak bu maça farklı çıkacaklardır, o yüzden maçı zorda olsa alacağımızı düşünüyorum.

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 15:45
------------------tolga--------------
celustka---giray-glo------cech------
-------Aykut-----zokora----------
----volkan----colman----Halil--------
-------------Burak--------------

hamdi_61
19.09.2011, 16:01
----------------Tolga--------------
Celustka---Giray----Mustafa---Cech
--------------Zokora---------------
----Colman----Sapara----Adrian----
--------Burak-------Halil-----------

sessizkral_1
19.09.2011, 16:01
zaten gol pozisyonuna giremiyoruz

aykut-zokora-colman 3 lüsü oldukça komik olur

zokora-colman-sapara yazsanız neyse diyeceğim.

sanki barcelona deplasmanına gidiyoruz

sessizkral_1
19.09.2011, 16:04
----------------Tolga--------------
Celustka---Giray----Mustafa---Cech
--------------Zokora---------------
----Colman----Sapara----Adrian----
--------Burak-------Halil-----------

volkan bence son maç çok iyiydi glowacki mustafadan daha iyi durumda

benim kadrom şu

2. yarı : sapara,henrique,serkan

Ömür Karadeniz
19.09.2011, 16:07
Samsun bize kendini rakip olarak görebilir normal ama bizim samsunlan felan işimiz olmaz,onların çapı neki bizim rakibimiz olsun.

hamdi_61
19.09.2011, 16:09
volkan bence son maç çok iyiydi glowacki mustafadan daha iyi durumda

benim kadrom şu

2. yarı : sapara,henrique,serkan

Evet Volkan iyiydi ama benim yazdığım gibi de kadro fena durmadı :)

Glowacki sakatlanmaya müsait olduğu için, şimdilik ligde kullanmasakta olur.Malum Şampiyonlar ligi var.

Ömür Karadeniz
19.09.2011, 16:10
Böyle birşey varmı ya hoca sakatlanır korkusundan Glowackiyi oynatamıyor,bazen üzülüyorum şu hocanın durumuna.

iso_4939
19.09.2011, 16:14
daha dün samsundaydım atkıları var dingillerin...burası her yer degil samsun filan....seytan dedı giy formayı atla ciftliğe..

İsa
19.09.2011, 16:24
Cezasahasında etkili olacak en az iki oyuncu yazın hatta elde ne varsa hepsini yazın sonra kadro kurun...

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 16:24
serkan ve yumlu oynamasin mümkünse.Giray da saatli Bomba.Ama baska kimse yok ;(
Kemal Tokaki almaliydik.

Oğuzhan
19.09.2011, 16:25
Böyle birşey varmı ya hoca sakatlanır korkusundan Glowackiyi oynatamıyor,bazen üzülüyorum şu hocanın durumuna.

Yabancı kontejyanından hocam o alakası yok sakatlıkla. Celustka'da yedek oturdu malesef. Kaldırsalardı şunu tamamen madem ya.

Kemal Tokaki almaliydik.

Dün Galatasaray- Samsun maçını izledim bizim Mustafa'dan hiç bir artısı yok, hatta hava toplarında Mustafa'ya göre çok daha arkada.

Sertan Danışer
19.09.2011, 16:26
geçen sene sonu yaptığımız muhabbeti şimdi de yapacağım ama bence önemli bir konu şöyle ki fb maçını salı günü kendi sahasında oynayacak ve muhtemelende kazanacaktır.9 puana yükseldiken sonra biz daha samsun maçına çıkmadan 3 haftada 8 puan fark yemiş olacaz.futbolcularda olumsuz etki yaratabilir diye düşünüyorum ben

Uğur Tüysüzoğlu
19.09.2011, 16:26
Kemal Tokaki almaliydik.

Biraz sırt ağrılarım var ama kondisyonum yerinde patos ile çalışıyorum :)

Sağ kanatta rüzgar gibiydim ama ortada oynamışlığım var ısınıyorum Şenol Hocam umarım görür .

İdris Toksoy
19.09.2011, 16:27
mutlak galibiyet,başka düşünce yok.

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 16:29
Dün Galatasaray- Samsun maçını izledim bizim Mustafa'dan hiç bir artısı yok, hatta hava toplarında Mustafa'ya göre çok daha arkada.
Kemal Tokak Mustafanin bin kati.Trabzonspora Egemen veya Puyol gibi sert oynayan Stoper lazim.Mustafa güclü degil,Banceyi hayatta durduramaz diye düsünüyorum.

Hüseyin Sahtiyan
19.09.2011, 16:30

Dayanağın ne bunu söylerken ?

Şöyle şeyler yazıp ortamı saçmasapan yere germeyin. Bir deli kuyuya taş atar misali herkeste taşın peşine düşmese bari anasını satayım.

Herhangi bir grupla alakalı değil bizim sıkıntımız. Samsunspor maç oynamadan cumartesi akşam biletler çıkıyor. Hiçbir haber yok buna dair. Bir adam gidiyor 400 tane ayırtıyor kendi grubuna, öteki gidiyor 150 tane ayırtıyor kendi grubuna, bi dernek 300 tane kendi eşine dostuna ayırtıyor ismini kullanarak. Yarım saat sonra bilet yok anasını satayım. Alınan biletler stad çevresinde borsalanıyor sonra. Benim maça gitme hakkım resmen gaspediliyor ama kimsenin umrunda değil. Trabzon'da yönetimin içinde bir vatandaşı kullanıp, belediyeden bir adamı kullanıp bilet daha çıkmadan ayırtma işine giren, bizim hakkımızı gasp eden, bu işin içinde parmağı olan her birey için iyi niyetli değiliz bu saatten sonra. Ama bilet yokda biletsiz yola çıkacaklarda kavga yapmaya gelecekler gibi komik birşeyde yok. 80 lerdeydi onlar, salak değiliz hiçbirimiz, daha geçen hafta gerizekalılar diye bağırdığı için ceza yedi bir arkadaşımız. Şimdi İstanbul'dan kalkıcaz da Samsun'a gidicez kavga etmeye kafamız o kadar çalışıyor bizim.

İnşallah bilet sorununu halledip orda olcaz, inşallah galip gelip gittiğimiz gibi döncez geri. Dahası yok.

FC-ST-PAULI-61
19.09.2011, 16:31
Egemen neden Trabzonsporda degil Yönetim aciklasin artik.Bazi Arkadaslar cok para istedi diyor,
bazilari Yönetim yolladi diyor.