PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 3. Hafta | Samsunspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]

Guroni
22.09.2011, 15:21
Senol 93/94da 26mac Takimin basindaydi.

Arcil,Sota,K.Orhan,Osman, Cengiz, Iskender... bunlari kim takima katmisti??

Bu söyledikleriniz içersinde Arçil Şota Faruk Özak sayesinde diğerlerinin de K. Orhan dışında beş para etmezdi. Gönderilişlerinide hatırlarsınız sanırım. Hele şu İskenderi bence hiç söylememiş olun

OFLU_79
22.09.2011, 15:28
Şenol bırakmasın bundan sonra kulübün başına gelen hoca Türk olsun ve uzun yıllar istikrar sağlansın ama hocada hatalarını görsün. Göz göre göre takım iyi diyor kime göre iyi kötü oynayan İBB ve Samsuna göremi Yoksa şampiyonlar ligindeki rakiplere göre. Bana göre İBB ve Samsundan iyi ama bana göre takım gene kötü. Geçen sene göre kıyaslamıyorum. Bir kaç sene oynamış araya eksik yerlerine iyi transferler yapılmış o takım tabii iyi olacak ama bu takımda bir maçın en yarım saatini çok iyi oynamalı yok ben daha böyle bir şey görmedim. Yarım saat iyi oynarsın maçı kurtarırsın sonra sını idare ederek galip bitirirsin. Bizde şu an böyle bir şey yok.

Tsnin gecen sezon sonunda baska hoca olsaydi, takim dagilmak üzere olurken istifa ederdi. Yada kim BasInIn karsina cikip TSnin haklarini aramaya bakti sezon sununda. Ben ne, Baskani, Menejer yada baska birisini gördüm.

Orda tek S.Günes vardi. Baskan Ingilterede tatil yapiyordu, öbür yöneticiler ortada yokdu.

Büyük TSyi TD S.Günes temsil ediyordu o zaman.

Elestiri yaparken az Insan olun.

S.Günes babamin oglu degil, ama haksizliklara gelmem!

Sefa Murat Dokuz
22.09.2011, 15:28
Futbol olarak çok kötüyüz, Samsun futbol oynamadığı için onlardan iyiydik bu doğru. Bizim en büyük şansızlığımız geç ilan edilen Ş.Ligi hakkı ve kaybettiğimiz oyuncular bu yüzden.
Selçuk gibi bir oyuncu gidiyor Adrian'ı alıyorlar, Sezon başı defalarca dedik işte olmaz olmaz olmaz. Adrian kadar gereksiz bir transfer yok.
Sahada Adrian olmasa ne olurdu sezon başından beri ne değişirdi manisada yenilirmiydik ? bence 0-0 ken 10 kişi kalsalardı belkide gol atmak için saldırırdık skora yatmazdık.
Adrian'ı ne olarak kullanabiliriz ?
Sol Çizgide ? vasat oynuyor, Ama orta açarak Koşamayan Gabriç'in iyi orta açanı gibi.
Forvet arkası ? Bu bölgedeki adam Alex gibi Jaja gibi çok extra adam olmadıkça takımı 10 kişi oynatır, Adrian da bence bu extra yok.
Merkez orta saha ? Orta sahada mücadele değil de daha çok pas alanına hitap edebilir ama merkez orta oynamasını sanırım hiç bilmiyor, Orta sahaya yardım falan futbol kültüründe yok gibi, yada çabuk demoralize oluyor. Başına vur al ekmeğini gibi, her basan topu çalıyor kendisinden bu da orta sahada kaybedeceği toplarda , zaten berbat olan arkayı çok zorlayabilir. Ben öyle 10 numara bir pas yeteneği olduğunu da düşünmüyorum ama fena değil bu konuda.
Messi gibi oynayabilirmi, Gizli forvet ? Zoko-Colman-Sapara orta üçlüsünün sağında burak solda henri ortada adrian , Bunu yapabilmesi içinde fizik olarak diri olması ve güçlenmesi lazım.
Sapara ne zaman iyileşecek ?
Sapara çok daha iyi merkez oynamada.
-------Zoko------
Colman---Sapara

hos_cocuk61
22.09.2011, 15:32
Bu kadar geri yaslanırsan golu yersin maçın açıklaması budur.

Bence Trabzonspor bu değil, bu takım bunun çok çok üstünde bir takım; ama son maçlarda kötü yönetiliyor.

Kötü yönetende nedense oyuncuları suçluyor.

Ömer Faruk61
22.09.2011, 15:34
Futbol olarak çok kötüyüz, Samsun futbol oynamadığı için onlardan iyiydik bu doğru. Bizim en büyük şansızlığımız geç ilan edilen Ş.Ligi hakkı ve kaybettiğimiz oyuncular bu yüzden.
Selçuk gibi bir oyuncu gidiyor Adrian'ı alıyorlar, Sezon başı defalarca dedik işte olmaz olmaz olmaz. Adrian kadar gereksiz bir transfer yok.
Sahada Adrian olmasa ne olurdu sezon başından beri ne değişirdi manisada yenilirmiydik ? bence 0-0 ken 10 kişi kalsalardı belkide gol atmak için saldırırdık skora yatmazdık.
Adrian'ı ne olarak kullanabiliriz ?
Sol Çizgide ? vasat oynuyor, Ama orta açarak Koşamayan Gabriç'in iyi orta açanı gibi.
Forvet arkası ? Bu bölgedeki adam Alex gibi Jaja gibi çok extra adam olmadıkça takımı 10 kişi oynatır, Adrian da bence bu extra yok.
Merkez orta saha ? Orta sahada mücadele değil de daha çok pas alanına hitap edebilir ama merkez orta oynamasını sanırım hiç bilmiyor, Orta sahaya yardım falan futbol kültüründe yok gibi, yada çabuk demoralize oluyor. Başına vur al ekmeğini gibi, her basan topu çalıyor kendisinden bu da orta sahada kaybedeceği toplarda , zaten berbat olan arkayı çok zorlayabilir. Ben öyle 10 numara bir pas yeteneği olduğunu da düşünmüyorum ama fena değil bu konuda.
Messi gibi oynayabilirmi, Gizli forvet ? Zoko-Colman-Sapara orta üçlüsünün sağında burak solda henri ortada adrian , Bunu yapabilmesi içinde fizik olarak diri olması ve güçlenmesi lazım.
Sapara ne zaman iyileşecek ?
Sapara çok daha iyi merkez oynamada.
-------Zoko------
Colman---Sapara

Bu lafları yemeyin Adrian konusunda yemeye razı mısınız?

Samet Yildirim
22.09.2011, 15:38
Fazla diyecek bisi yok...

Fark atilacak macta yine berabere bitirdik...

Hafta sonu baslariz insallah Galibiyetlere...

(Giray Kacari artik SIK SIk görmek istemiyorum)

SEDAT
22.09.2011, 15:38
- 3 maçta çok laubalice hareketler yaptık , kaçırdığımız gollerde cabası , yani bakıyorumda direkten dönen toplar , karşı karşıya kaçırdıklarımız , aslında skorla oyun arasında baya bir fark var böyle bakarsak...

Sefa Murat Dokuz
22.09.2011, 15:40
Bu lafları yemeyin Adrian konusunda yemeye razı mısınız?

Ben bu lafları ilk geldiği gün söylemiştim, hala aynı noktadayım. Adrian bizim aradığımız oyuncu değil.

Muhammed
22.09.2011, 15:43
İyi ki kazanmadık bu maçı. Dakika 76 idi sanırım rakip yarı sahada bir serbest vuruş kazandık. 2 tane oyuncumuz gitti rakip ceza sahasına. Sanki karşımızda çok büyük bir rakip var. 1-0'dan sonra maçı bırakmamayı bir türlü öğrenemedik lanet olsun. Umarım bir daha ilk golü biz atmayız.

magicyattara
22.09.2011, 15:47
Bu takım kazanacaksa, hocasına rağmen kazanacak. Yüce bilgin Şenol Güneş hazretleri izin verirse Karabük maçını alırız yani. Bir de sonuçları takmamak lazım. 7 ya da 9 puanda da olabilirdik şu an. Sorun şu ki takım top falan oynamıyor. Geçen yıl da oynamıyordu ama Burak-Selçuk-Egemen gibi isimlerin üst düzey katkısıyla ve Jaja faktörüyle bir şekilde kazanıyorduk. Bu 4 isimden 3'ü burada değil ve sonuç; ıkınarak kazanmaya yaklaşan ama bir türlü beceremeyen bir takım. Hani 86 transfer yapmayıp, transfere bilmem kaç milyon euro harcamasak hadi bi nebze kabul edilebilir. Ama mesela sen Adrian diye bir oyuncu aldın ve bu adama beşmilyonikiyüzellibin avro verdin. Hani nerede Adrian? Vittek sakatlandı, şaşırdınız mı? Piotr-Pawel-Alan hangi akılla takımda tutuldu? Yerli kadromuzun yetersiz olduğunu en az 2-3 kaliteli yerliye ihtiyaç duyduğumuzu göremeyecek kadar kör müydünüz? Hiçbir yerliyi bırakmam diyen hoca, Sezer-Ferhat-Tayfun gibilerin yıllıklarını cebinden mi veriyor? Uzar gider ve neresinden tutarsan elinde kalır, bu şartlarda herşey mümkün.

Faruk durdun durdun Cyzio hoca gibi sen de bugünü mü bekledin..kadro eksik ve bir kaç transfere kadar da düzelmesine imkan yok bana göre de..
Transfer yanlışları da olabilir Şenol hocanın ama tüm bunlar bile Şenol Güneş'i eleştirmek için yeterli şartları oluşturmaz..

Bu takım top oynamıyor demek insafsızlık..Trabzonspor hala büyük takım gibi oynuyor..kısıtlı kadrosuna rağmen top yapmaya,atak oynamaya çalışıyor..yeni transferler henüz katkı sağlamamış olabilir..zaman tanımak lazım ve kadroda ki değişimi beklemek lazım..

Ben şu ana kadar Şenol Güneş'in herhangi bir takıma kötü top oynattığına şahit olmadım..pısırık top oynattığına da şahit olmadım..96da ne dedik "neden takımı defansa çekip 1-0'ın üstüne yatmadın"..bunu yakıştırdık Şenol hocaya o zamanlar..oysa 2. golü atsaydık kimse Şenol hocaya yüklenmeyecekti..

Oysa rakibimiz fb o maçta çanakkale geçilmezi oynamıştı..1.5 ataktan 2 gol çıkarmışlardı..ama galip gelince hepsi unutuldu..

Dün akşam da kapanabilirdik..sadece savunmayla 3 puanı çıkarabilirdik..fakat sahada her şeye rağmen ayağa oynamakta ısrar eden,devamlı hücumu düşünen bir takım vardı..beceremeyince çok pas hatası oldu..rakip bu hatalarla gelmeye çalıştı zaten..

Gameti fazla uzatmayayım..Trabzonspor geçen yıl ki kadrosunun iskeletini kaybetmesine rağmen,seyrettiğim 7 maçında da pas yapmaya,ayağa oynamaya yani topa hükmetmeye çalışan bir takım görüntüsündeydi..belki de bu nedenden dolayı kötü sonuçlar aldık..ama bu yolun sonu karanlık değil aydınlıktır..felsefe doğrudur kısacası..köstek değil destek olalım diyeceğim ama sizler de lazımsınız..eleştirin kısacası..:)

zaferyıldız
22.09.2011, 15:50
takım olamadık daha hepsi bu,, yoksa tüm rakiplerden iyiyiz ligde

patlamayı lillie yapacağız eminim ,,ve asıl onemli olan da bu

Muhammed
22.09.2011, 15:50
Önümüzdeki yıllarda bu takımın en büyük sorunu Giray olacak. Belki yanına bir yabancı oyuncu alıp koyacağız ama yabancı sınırı nedeniyle her zaman Giray'ı oynatmak zorunda kalacağız daha iyi bir yerli stoper almadıkça. Bu da her maç sahada canlı bomba bulundurmak demek.

evonon
22.09.2011, 15:52
Serkan çok çok çok kötüydü bütün maç top kaptırmaktan başka hiçbişey yapmadı. Resmen 10 kişi oynadık onun yüzünden Karabük maçında ve hatta şampiyonlar ligi maçında oynamaz umarım. İkinci yarıda oynadığı yerde her şekilde Aykut ondan daha iyi iş yapar. Geçen seneden bence farkımız ileride Burak'ın yalnız kalması geçen sene ileride daha baskılıydık. Bence gidenler içinde aramamız gereken Umut. Geçen sene karşımızdaki takımın bizim sahaya gelememsinin esas nedeni Umut ve yanındakinin yaptığı müthiş baskıydı yoksa orta sahada Selçuk da baskı yapan biri değildi. Ha Selçukla Burak iyi anlaşıyorlardı ama onu dert etmiyorum biraz oynadıktan sonra Adrian'la da aynı şey olacaktır, biraz daha zamana ihtiyaçları var.

Ilelioglu
22.09.2011, 15:54
3 Stoperimizde vasat maalesef. Giray'da onlardan biri. Özellikle topu oyuna sokmakta cok zorlaniyor.

3 kulvarda 3 tane vasat Stoper ile mücadele edecegiz. Oysa Egemen sezon biter bitmez aramizdan ayrilmisti.

Mütebessim
22.09.2011, 15:56
elestirmek normaldir, sonuc itibariyle cok iyi oynamiyoruz. Futbolculara tek tek baktiginda kaliteli topculara sahibiz.
Örnek olarak Adrian, son izledigim Almanya Polanya macinda Polanya'nin en iyisiydi. Sorun henüz takim olamamak.
Burda elestirmek ile tribünde desteklemek ayri seyler.
Elestrilerimiz hicbir sekilde topculara negatif yansimamali, onlarin özgüvenini yok etmemeli.
Onlarin bu takimin bir parcasi olduklarini onlara hissettirmeliyiz.
Elestirsekte herzaman her yerde sahip cikmaliyiz.
Takim olma sürecini en kisa zamanda atlatmalari icin, olaganüstü destek vermeliyiz.
Rakip takim yorumculari gibi takimimiza bakmamaliyiz. Bizde oynadiklarinda 3 büyüklerde oynayamazlar denilen topcularin,
gittikleri takimlarin en iyileri olduklarini görmeliyiz.
Magdur olan bizim takim oldugu halde, biz kendi takimimiza yöneticileri $ike yapmis takimin taraftarlari kadar sahip cikmiyoruz.
Takiminiza güvenin bu zor durumu atlatabilmek icin annenin cocuguna her kosulda gösterdigi sefkat gibi sahip cikin.
Tribünde takimimiz kötü oynadiginda homurdanmalara sifir tolerans gösterek, kosulsuz sahip cikmamiz gerek. Susmak yerine, kendi ruhunuzdan enjekte ederek sahip cikin.

Bir Dortmund taraftari gibi her kosulda,
bir Schalke, Köln, Stuttgart taraftari gibi her kosulda destek olmaliyiz. Bu takimlar dibi de gördüler en üstü de. Ama taraftar tribünde hicbir zaman yüz cevirmedi.

evonon
22.09.2011, 15:57
Bu arada bizim takım şimdiye kadar izlediğim takımların birçoğundan özellikle İstanbullu eziklerden çok daha iyi, geçen senenin yarısı kadar bile olsa yine de diğer takımlardan çok daha fazla pozisyon üretebiliyoruz. geçen sene daha da akıcıydık, daha hızlı ileri gidiyorduk ama o da zamanla düzelir. Burak'ın yanına kesinlikle bir adam lazım orda iki kişi yan yana lazım. Güya 3'lü ileri uç oynuyoruz ama ikisi sağa ve sola hapsoluyor, bize ileride birlikte ortada iki adam gerek

Serdar A
22.09.2011, 16:09
Giray'ı ben beğeniyorum .
Kimlerle kıyaslıyorum ; Serdar Kesimal , Serdar Aziz , Servet Çetin , Gökhan Zan , İbrahim Toraman , Egemen Korkmaz , İbrahim Öztürk , Emre Güngör ve diğerleri ...

Demek bu takıma iki yabancı stoper gerekli .

Yaldız61
22.09.2011, 16:10
takım kötü oynaya bilir yada gol yedi zaman geri yaslana bilir eyw haklı olabilrsiniz ama eleştiriyi dozunda yapın inancınızı kaybetmeyin inancını kaybetmiş taraftar gördüm zaman cıldırıyorum bu tkaımı aeşlicek olan taraftardır kötü gününde yanında olmayan taraftar bu takımdan bişe beklemsin

Samet Yildirim
22.09.2011, 16:10
Kimlerle kıyaslıyorum ; Serdar Kesimal , Serdar Aziz , Servet Çetin , Gökhan Zan , İbrahim Toraman , Egemen Korkmaz , İbrahim Öztürk , Emre Güngör ve diğerleri ...

Kusura bakma ama bu yazdigin isimlerin cogu Giraydan iyi...

Girayin yaptigi ölümcül hatalar bu sene inanilmaz...

Ilelioglu
22.09.2011, 16:11
Egemen'den kötü oldugu acik ve net.

Serdar A
22.09.2011, 16:15

Kusura bakıyorum , çünkü sen ya bu isimleri hiç izlemiyorsun ya da abartıyorsun .

İki yabancı stoper alalım diyorum , ne diyorum ...

Burada sabah akşam Giray'a saydırıp , sonra Kemal'i alalım , Serdar'ı alalım da demeyelim . Mantık hatası oluyor .

Muhammed
22.09.2011, 16:17
Giray'ı bu ruh haliyle stoper yapan hoca kimse dövmek lazım. Bu kadar panik bir insan neden stoper olur ki?

Muhammed
22.09.2011, 16:19
İlk 3 maçtan 9 puanda alabilirdik ama 2 puan aldık. İyiki de böyle oldu. Samsun deplasmanında 75. dakikada kazanılan serbest vuruşta rakip yarı sahaya 2 kişiyle giden takım keşke o 1 puanıda alamasaydı.

Samet Yildirim
22.09.2011, 16:20
Kusura bakıyorum , çünkü sen ya bu isimleri hiç izlemiyorsun ya da abartıyorsun .

İki yabancı stoper alalım diyorum , ne diyorum ...

Burada sabah akşam Giray'a saydırıp , sonra Kemal'i alalım , Serdar'ı alalım da demeyelim . Mantık hatası oluyor .
Glowacki yine en iyi stoperimizde ama 2 yabanci fazla olur su an bana göre serkan-celu-glo-cech en iyi 4 lü...Yerli stoper almamiz lazimdi onu alamadik insallah devre arasinda aliriz...

Diger isimleride izliyorum onlarda hata yapiyor yapmiyor diyemem zaten...

Ben Giray Kacarin Inter ve yedirdigi 3.lig golünden sonra cok elestirdim daha önceki maclarda deginmedim bile dogru dürüst ama artik yeter diyorum :)

Uluç
22.09.2011, 16:21
Bu takımın 5/6 ilk onbir oyuncusu gitmiş.. Uyum sorunu var , zaman lazım.. Yapılan hatalar var mı ? Elbette var fakat bu takım geçen sene ki gs konumuna düşse bile Şenol hocadan vazgeçilmemeli..
Ek olarak körlerin bile gördüğü ama yönetimin göremediği defans ve forvet eksikliği var..
Ayrıca ben takım ve teknik ekipi değil yönetimi suçlu görüyorum.

Ilelioglu
22.09.2011, 16:21
İyi ki kazanmadık bu maçı. Dakika 76 idi sanırım rakip yarı sahada bir serbest vuruş kazandık. 2 tane oyuncumuz gitti rakip ceza sahasına. Sanki karşımızda çok büyük bir rakip var. 1-0'dan sonra maçı bırakmamayı bir türlü öğrenemedik lanet olsun. Umarım bir daha ilk golü biz atmayız.

İlk 3 maçtan 9 puanda alabilirdik ama 2 puan aldık. İyiki de böyle oldu. Samsun deplasmanında 75. dakikada kazanılan serbest vuruşta rakip yarı sahaya 2 kişiyle giden takım keşke o 1 puanıda alamasaydı.

Iyiki kazanamadik, kazansak 10 defa görürdüm herhalde ayni mesaji. :D

Serdar A
22.09.2011, 16:24
Elde 3 stoper var , başka çarede yok .
Burada Giray'ı futbolcu yapan hocayı döven mi arasın , Girayla dalga geçeni mi ...

Ondan sonra bu adam neden stresli oynuyor ...
Tolga'nın 27 yaşına kadar gereken cesareti bulamamasında da eminim onu kaleci yapan hocanın rolü büyüktür .

Rahat bırakın oyuncuları .

Sefer A.
22.09.2011, 16:24
Bu arada bizim takım şimdiye kadar izlediğim takımların birçoğundan özellikle İstanbullu eziklerden çok daha iyi, geçen senenin yarısı kadar bile olsa yine de diğer takımlardan çok daha fazla pozisyon üretebiliyoruz. geçen sene daha da akıcıydık, daha hızlı ileri gidiyorduk ama o da zamanla düzelir. Burak'ın yanına kesinlikle bir adam lazım orda iki kişi yan yana lazım. Güya 3'lü ileri uç oynuyoruz ama ikisi sağa ve sola hapsoluyor, bize ileride birlikte ortada iki adam gerek

ya birakin bu rakipleri yerden yere vurmayi yaaa, fb o kadar degisiklik yapti o kadar kötü günler geçirdi sayilir, ama sahada dizilisleri ayni düzen ayni, pek daginiklik yok, en azindan bizden az, Antep'i Antep'te yendiler, ha Antep kötü olabililr ama biz su an oraya gitsek kesin berabere kaliriz rakibe cesaret üstüne cesaret vermemiz yüzünden..... gs desen tamam onlar saçmaliyorlar ne yaptiklari belli degil kabul, ama bjk, adamlarin hücumlarina hayranim, Quaresma bi orta kesiyor Mustafa Pektemek gol, Mustafa bizde olsa su takimdaki oyuncularla bi 10 hafta gol yüzü göremezdi emin olsun herkes ;) adamlarin hücumculari öyle böyle is yapiyorlar ne olursa olsun, Edu'yu bile tek golcü oynatacak kadar, o kazma bizde olsa hem hayatta oynayamaz hem de yemedigi küfür kalmazdi, ama adamlar besliyor onu, bizde Volkan orta kesiyor diyecem ama kestigini görmedik, Adrian ne yapiyor belli degil ara paslari bile kötü, Halil desen bitiricilik 0, herkes Colman'a suç atiyor ama o sadece o köseye atabilirdi ve direge çarpti iste sans yok ama Halil o kadar güzel dönüyorsun be kardesim kaleci de sazan gibi atliyor neredeyse e bir zahmet sende üzerinden kolayca ati ver su topu yaaa, zoru denedi noldu direge bile çarpmadi hoop aut disari, bi çalim at zimbala su topu kaleye daaaa.....
rakipleri elestiriyoruz bir de yaa, ankaragücü'ne karsi bjk gibi oynayabilir miyiz biz, yoook, korkariz gol atariz daaa ondan :) atariz yatariz sonra bi Gabriç çikar hoop atar golünü biz de yahu iyiydik ama sans yoktu kaçirdik olmadi yedik napalim takim uyum saglamadi biraz daha bekleyelim gibi saçma yorumlar yazariz, 34.hafta da ayni yorumlari okuyacagimdan eminim ben yine, takim olamamismismisiiizz, digerleri takim oldu da eskisehir gibi salak sapalak takim bile o kadar puan topluyo..... biz daha samsun'u yenemiyoz rezillige bak

bayan fanatik
22.09.2011, 16:26
öncelikle selam arkadaşlar bende trabzonspor taraftarıyım dün akşam maçı izledim yorgun bir takım vardı karşımızda geçen sezon daha iyidik banamı öyle geliyor yoksa belkide hüküm vermek için çok erken....

Sefa Alış
22.09.2011, 16:26
Gol atan oyuncumuz yok ya yine sadece Burak'ın ayağına bakıcaz bu sene demekki.

Sefer A.
22.09.2011, 16:29

ben Serdar Aziz'i begeniyorum, bu isimler arasinda en iyi oyuncu o bence, yalniz ben Eren Güngör'ü begeniyordum ilk zamanlar ama 1-2senedir top oynamadi usak, bakalim bu seneyi nasil geçirecek :)

bayan fanatik
22.09.2011, 16:30
burak çok havalara girmiş gibi sanki inşallah yarı yolda kalmayız bu sezon

Samet Yildirim
22.09.2011, 16:32
Burada Giray'ı futbolcu yapan hocayı döven mi arasın , Girayla dalga geçeni mi ...

Tolga'nın 27 yaşına kadar gereken cesareti bulamamasında da eminim onu kaleci yapan hocanın rolü büyüktür .

Sana göre 3 stoper ben artik Celustkayida oraya ekliyorum...

Serkan-Celu-Glo-Cech bana göre su an en iyisi haaa Giray toparlar daha az yapar ozaman oynar ama su an dökülüyor bunu kabul edelim...

3 gol yedik hepsinde direkt hatali olan Giray Inter macinda inanilmaz birkac hata...

Yaptigi hatalarda inanilmaz hatalar...

Benfica macinda tacdan yedik hatali Giray...
Inter macinda büyük hatalar yapti...
Manisaspor macinda yaptigi hata cok gereksiz basit bir durus hatasi...
IBB macinda 2 ye 1 basildigi zaman birisi adama girer digeri kademesinde bekler bir basit hata daha...
Samsunspor macindaki hata yine inanilmaz basit...Top havadan geliyor ve geldigi yere vurmuyorda kafayi ters yere vuruyor hatta bombos iken bunu 10 yasindaki cocuga ögretirler kafayi ters tarafa degil geldigi yere geri atin diye...
Tac atisinda 15. dakikadaki pozisoynda Girayin ne yaptigini ben halanda anlamadim birisi cikipda anlatabilecegini sanmiyorum...

Yedigimiz goller bunlar kim büyük hata yaptigi ve kactane yaptigi ortada...

Ben demiyorumki giray 30 mac daha oynamasin...

Zaten gecen sezon 2.yari fena oynamadi ama su an cok kötü....

Ekleme; Bu yaptigi hatalar sonra hic hic hic elestirmedim ama dünkü mactan sonra artik birikti bende ve yazma geregi duydum...

Yoksa elestiri yapmayi seven birisi degilim zaten...

iso_4939
22.09.2011, 16:33
ulan şu kendı takımından cok ist.takımlarına daha cok yalakalık eden taraftarını sevindirdikya helal olsun bızım FUTBOLCULARa...adamlar sampıyon olmus gıbı sevınıyorlar bıde bunlar lige cıkınca bizim akıllılar tebrık mesajı verıyorlar...gercı akllı bır ınsan bunu yapmazya neyse.

el fanatico
22.09.2011, 16:35
akşamdan beri ve daha öncesinden beri serkan'a sinirim geçmemiş.kadro yapıyorsan serkan'ı koymadan yapabilirsin.bu mesaj senin şahsına değil ayrıca.tamamen serkan'a.senin üstüne alınmana gerek yok.ve gerçekten kadrona rica etcem koyma...

üstüme alınmadım da benim yazdığım kadroya eleştiriyi serkan üzerinden de olsa daha normal yapabilirdin. neyse serkan ın oyununu bende eleştiriyorum ama takımda yerli sağbek olmayınca mecbur kalıyorsun.

lakin orta sahadaki bir serkana kesinlikle hayır. adam defans oynaya oynaya orta saha işini unutmuş. defansı orta sahasına göre daha iyi.

Emre ÖZTÜRK
22.09.2011, 16:37

Ne yaptığını bilen tek oyuncumuzdu dün akşam Burak.

kürşat şen
22.09.2011, 16:38
beyler celutska stoper zaten..unutmayın...

Serdar A
22.09.2011, 16:41
Sana göre 3 stoper ben artik Celustkayida oraya ekliyorum...

Serkan-Celu-Glo-Cech bana göre su an en iyisi haaa Giray toparlar daha az yapar ozaman oynar ama su an dökülüyor bunu kabul edelim...

3 gol yedik hepsinde direkt hatali olan Giray Inter macinda inanilmaz birkac hata...

Yaptigi hatalarda inanilmaz hatalar...

Benfica macinda tacdan yedik hatali Giray...
Inter macinda büyük hatalar yapti...
Manisaspor macinda yaptigi hata cok gereksiz basit bir durus hatasi...
IBB macinda 2 ye 1 basildigi zaman birisi adama girer digeri kademesinde bekler bir basit hata daha...
Samsunspor macindaki hata yine inanilmaz basit...Top havadan geliyor ve geldigi yere vurmuyorda kafayi ters yere vuruyor hatta bombos iken bunu 10 yasindaki cocuga ögretirler kafayi ters tarafa degil geldigi yere geri atin diye...
Tac atisinda 15. dakikadaki pozisoynda Girayin ne yaptigini ben halanda anlamadim birisi cikipda anlatabilecegini sanmiyorum...

Yedigimiz goller bunlar kim büyük hata yaptigi ve kactane yaptigi ortada...

Ben demiyorumki giray 30 mac daha oynamasin...

Zaten gecen sezon 2.yari fena oynamadi ama su an cok kötü....

Takımı biz mi idare ediyoruz ?
Celustka kaç defa stoper oynamış ? Kaldı sağ kanat savunması çok daha zor bir görev ve orada iyi kötü görev yapıyor . Diyorsun ki bir tarafı bozalım öteki tarafa yamayalım . O da ya tutarsa , kesin değil ... İyi ki takımı biz idare etmiyoruz .

Samsunspor maçında golde yok bana göre .Dedim ya izafi konuşuyoruz Yan topu kafa ile uzaklaştırıyor . Sizin çok beğendiğiniz stoperler dahil yapacağı hareket aynıdır . Orada asıl bakman gereken Celustka'nın nerede durduğu . Ceza sahasının önünde 100 metrekarelik boşluk var .

Bu adam 82 puan yapan takımın en çok forma giyen stoperi . Yapmayın Allah aşkına . Sanki takımda bir Hainze bir Samba var da hoca oynatmıyor .

Eldeki malzeme bu .
Mundar etmeyin .

metehan
22.09.2011, 16:41
Biz diğer oyuncularımızın havaya girememesinden şikayet ederken, siz Burak'ın bu halinden şikayetçisiniz :)

Bence gayet iyi Burak, havaya girmek değil bu kendine güveni artmış. Ama kart konusunda biraz daha dikkatli olmalı. Bu takımın ona ihtiyacı olduğu bilinci ile oynamalı ve davranmalı.

hodlu
22.09.2011, 16:42
Yakında çok yağan yağmurdan,aşırı sıcaklardan bile Şenol Hocayı sorumlu tutacak bizim taraftar. Trilyonları cebe indiren topçular azıcık dişlerini sıkar da işlerine konsantre olurlarsa bu takım açık ara şampiyon olur....

Sefa Murat Dokuz
22.09.2011, 16:43
Celutska nın kafa vuruşları ve zayıflığı aslında nasıl bir stoper olacağına kanıt, bu adam asla stoper değil, çok iyi bir bek, hızlı ve ofansif yönlü. Stoper için zayıf ve güçsüz, Ama oynar ordada en iyi şekilde görevini yapar. Harcarız stoperde onu demk istiyorum açıkcası.

Samet Yildirim
22.09.2011, 16:46
Takımı biz mi idare ediyoruz ?
Celustka kaç defa stoper oynamış ? Kaldı sağ kanat savunması çok daha zor bir görev ve orada iyi kötü görev yapıyor . Diyorsun ki bir tarafı bozalım öteki tarafa yamayalım . O da ya tutarsa , kesin değil ... İyi ki takımı biz idare etmiyoruz .

Samsunspor maçında golde yok bana göre .Dedim ya izafi konuşuyoruz Yan topu kafa ile uzaklaştırıyor . Sizin çok beğendiğiniz stoperler dahil yapacağı hareket aynıdır . Orada asıl bakman gereken Celustka'nın nerede durduğu . Ceza sahasının önünde 100 metrekarelik boşluk var .

Bu adam 82 puan yapan takımın en çok forma giyen stoperi . Yapmayın Allah aşkına . Sanki takımda bir Hainze bir Samba var da hoca oynatmıyor .

Eldeki malzeme bu .
Mundar etmeyin .
Yok yok Senol Hoca idare etmeye devam etsin onu kimse basimizdan eksik etmesin ben cok begeniyorum.

Yani Serkani yine idare edelim diyorum en azindan omurgayi saglam yapmis oluruz diye düsünüyorum fakat biz anca yaziyoruz karari veren hoca dogru diyorsun.

Celustka normal yerinde duruyor Girayin kademesinde zaten Ergun Teber geriden geliyor hiziyle Volkan Sen ise gec kaliyor.

Dikkat edersen Giray su an kötü diyorum Toparlar sonra oynar bende Celustkayi ne güzel bekde izliyip rahat rahat izlerim macimi ama su an durumu iyi degil.

Giray gecen sezon iyi bir sezon gecirdi bana göre.

el fanatico
22.09.2011, 16:46
beyler celutska stoper zaten..unutmayın...

stoper değil, sağ bek mevkisi... inter maçından sonra Şenol hoca söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

canibus
22.09.2011, 16:47

bu her oyuncuya yapiliyor manisa macindan sonra adriaaaan adriaaaan diyenler simdi begenmiyolar bi jaja etmez diyorlar, 2-3 mac kazandirsin adrian yine tükürdüklerini yalayacaklar.

futbalski60
22.09.2011, 16:48
Celustka Cafu'yu örnek alıyorum demişti demek ki sağbek oynamayı seviyor Kaka6191'in de dediği hava toplarında aksıyor stoper oynadığında bu sorun yaratabilir.

cemkılıç
22.09.2011, 16:48
Gençler bu kadar karamsar olmayın,bu takım toparlanır..Sabredemeyen uşaklara,benim yaptığım gibi prozac takviyesi öneriyorum.

Serdar A
22.09.2011, 16:49
Yok yok Senol Hoca idare etmeye devam etsin onu kimse basimizdan eksik etmesin ben cok begeniyorum.

Yani Serkani yine idare edelim diyorum en azindan omurgayi saglam yapmis oluruz diye düsünüyorum fakat biz anca yaziyoruz karari veren hoca dogru diyorsun.

Celustka normal yerinde duruyor Girayin kademesinde zaten Ergun Teber geriden geliyor hiziyle Volkan Sen ise gec kaliyor.

Dikkat edersen Giray su an kötü diyorum Toparlar sonra oynar bende Celustkayi ne güzel bekde izliyip rahat rahat izlerim macimi ama su an durumu iyi degil.

Giray gecen sezon iyi bir sezon gecirdi bana göre.

Ben de şöyle düşünüyorum :
Eğer Celustka stoperde görev yapabilseydi , Şenol hoca çoktan orada kullanmıştı .

Celustka fiziksel olarak ideal ölçülerde , hızlı , savunmada ve hücumda dengeli . Bu durumda kendsi sağ bekte uzun yıllar kulübümüze hizmet verebilir .

Stopere nasılsa ilk fırsatta transfer gelecek . Celustka'yı riske etmek Serkan şu kadar formsuz iken göze alınabilir mi tartışılır .

Ömer Faruk61
22.09.2011, 16:51
Gençler bu kadar karamsar olmayın,bu takım toparlanır..Sabredemeyen uşaklara,benim yaptığım gibi prozac takviyesi öneriyorum.

He Şöyle Cem abiyi dinleyin bakalım uşaklar.Nasılsın Cem abi :)

Şenol Altunsoy
22.09.2011, 16:51
stoper değil, sağ bek mevkisi... inter maçından sonra Şenol hoca söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

Bizzat kendisi söyledi röportajında.Bu arada her ne olursa olsun bence de Serkan'ı koyma kadrona :)

Ömer Faruk61
22.09.2011, 16:52
Geçen Sene Egemen hatasız mı oynuyordu? Selçuk hiç mi hata yapmadı? Umuta etmediğimizi bırakmadık.Jaja sarhoş dedik.Ceyhun balta dedik.Engin serseri dedik.PEki o zaman bu eleştiriyi abartan arkadaşlara göre biz 82 puanı şansa aldık.....

Koray
22.09.2011, 16:53
Serkan tam cinayet anahtarı olmuş, nerde geçen sezon ki Serkan.

Samsun'a da tribün dersi verdik çok güzel deplasman oldu.

kürşat şen
22.09.2011, 16:54

u 21-19 çek miili takımlarında stoper oynamışlığıda var.slavia pragda'da o mevkide oynamıştı bir kaç maç..yani demem o ki..stopere koyduğumuz zaman bu adam glowacki ve giraydan daha iyi oynar basit mantık.sol bekte adam gibi oynadı niye stoperde oynatılmasın..koca barcelona mascheranoyu stoperde oynatıyorda biz celutskayı oynatmışız çok mu

futbalski60
22.09.2011, 16:54
Cech ve Celustka'yı da hücum konusunda kullanamıyoruz tek yapacağımız şu oyuncuların koşu yollarına pas atmak o pası atacak oyncuyu da gidip forvete yerleştiriyoruz dün cidden çok garip bir kurguda çıktı takım :)

el fanatico
22.09.2011, 16:55
ersun yanalcı taraftarlara soruyorum...

ersun yanal selçuğu-egemeni veya diğerlerini geçen seneki gibi oynatabiliyor muydu?

onca futbolcu aldırıp seneyi neden 13-14 futbolcuyla tamamlıyordu?

ilk yarı coşan takım ikinci yarı neden tel tel dökülüyordu?

burak ı ersun hoca mı yetiştirdi? gol makinası oldu adam.

tarihimizin en pahalı transferini yaptırıp hayal kırıklığına uğratan (gökhan ünal) kimdi?

ersun hoca kupa kazandırdı mı?

ersun hocanın takımı 82 puan toplayabildi mi?

82 puan ı tarihimizde iki kez kimin döneminde topladık?

bu kadar derbiyi ersun hoca kazandırabiliyor muydu?

derbi maçlardan sonra ertesi gün rakip takım taraftarlarıyla dalga geçmeye sıklıkla ne zaman başlayabildiniz?

NOT: Ersun hoca hakkında kendi görüşüm... Kendisi oyuncu kumaşından iyi anlıyor, seçebiliyor... Bu yönü çok iyi. Ama asla ve asla kaliteli bir TD değil ve Şenol hocanın yaptığını/yapabileceğini bence hiçbir zaman yapamaz.

metehan
22.09.2011, 16:55
Arkadaşlar TS gibi bir markanın değerini bilelim. Bakın ne örnekler var !

http://spor.milliyet.com.tr/fenerbahce-yi-6-1-yenmeyi-basarmisti-/spor/spordetay/22.09.2011/1441851/default.htm

hodlu
22.09.2011, 16:58
Şampiyon takımı elde tutamayan yönetim kurulu adeta takıma ihanet etmiştir.Şimdi herkes hocaya sallıyor.Elde yedek yerli oyuncu kalmamış,orta saha tamamen yabancıya teslim edilmiş.Daha bir aylık takımı yerden yere vurmak vicdansızlıktır.
Köstek değil tam destek zamanı.Bu takım hepimizin....

el fanatico
22.09.2011, 16:58
Bizzat kendisi söyledi röportajında.Bu arada her ne olursa olsun bence de Serkan'ı koyma kadrona :)

abi valla yabancı sınırı var diye sağbeke koydum sadece. orta sahadan men ettim kendisini:)

ama çok ısrar ediyorsanız serkanı sağbekten de alıp yerine tayfunu koyabilirim.:)

ya da sol bek cech i çıkarıp yerine ferhatı:)

ya da glo yu çıkarıp yerine yumlu yu:)

artık hangisi tutarsa:)

Mustafa 42
22.09.2011, 16:59
bence bizim elimizden kacan oyuncular yada satilan oyuncular firtina estiriyorlar mesele teo jaja yatara bunlar aslinda takimda kalmaliydi bence yada daha kaliteli forvet oyuncusu alinmaliydi bakin fenerden giden niyang mesela cok süratli vede birebir gecebilir iyi bir oyuncu idi ama malesef almadilar ama sunu söyleyebilirim bu takimi daha kötü günler bekliyor neden derseniz 3 kulvarda oynamak bu takimi yipratir isde görüyoruz ligda 3.hafta oldu daha galibiyetimiz felan yok bundan sonrada 80.dakilar geldimi kalpden gidecegiz malesef öyle görüküyor bence takimla fazla oynanmamali bence hani bir söz varya cenazeyi fazla kurcalarsan ya o..yada buna benzer seyler o yüzden futbolcular kendilerine ceki düzen vermeleri gerekiyorlar bence bu takimda aykut felan oynayamaz birde 4.hafta macinda su grayi oynatmasin bakin ozaman kazaniriz bence hep bu oyuncudan kaynaklaniyor ayni galatasarayda oynayan gökhan zan gibi bu giray

Mütebessim
22.09.2011, 17:01
baski yiyen stoperler eninde sonunda hata yaparlar.

Giray'in pozisyonu cok zor bir pozisyon. Kaleciye verebilir miydi? olabilirdi.

Belki hatasi görmedigi yere topu indirmesi. Önden gelen topu, arkasi dönük bir sekilde sag tarafa birakmak, topun fazla uzaga gitmemesini sagladi, cünkü topun arkasina giremedi.

Geldigi gibi, yüzünün dönük oldugu yöne dogru vursaydi, topun arkasina daha iyi girdigi icin, top taca da cikabilirdi.

En azindan tecrübe kazanmis oldu.:)

cemkılıç
22.09.2011, 17:02
He Şöyle Cem abiyi dinleyin bakalım uşaklar.Nasılsın Cem abi :)

Valla nasıl oliim ömerim..Takım iyi gitse bende iyi olacam..:N
Sen nasılsın,ajanstaki arkadaşlara selam söyle..

Ömer Faruk61
22.09.2011, 17:04
Valla nasıl oliim ömerim..Takım iyi gitse bende iyi olacam..:N
Sen nasılsın,ajanstaki arkadaşlara selam söyle..

Allaha Şükür Abi Ben Clcilerdenim.Şike ligi şikebahçenin olsun.Lille i yeneceksek Karabüke de yenilelim derim :D Ajanssta kimse kalmadı fazla abi.Emre abiyi de göremiyorum fazla...

E. Okan Bülbül
22.09.2011, 17:06
bence en büyük sorun oyuncuların kendi yerlerinde oynamaması

Şenol Altunsoy
22.09.2011, 17:09
abi valla yabancı sınırı var diye sağbeke koydum sadece. orta sahadan men ettim kendisini:)

ama çok ısrar ediyorsanız serkanı sağbekten de alıp yerine tayfunu koyabilirim.:)

ya da sol bek cech i çıkarıp yerine ferhatı:)

ya da glo yu çıkarıp yerine yumlu yu:)

artık hangisi tutarsa:)

Çok samimi söylüyorum hiç fark etmez :)

Ogün YAZICI
22.09.2011, 17:09
sorunu başka yerlerde aramak çok anlamsız.dün akşam ilk yarıda çok iyi bir trabzonspor vardı.anlamadığımız ikinci yarıda neden gömülüyoruz.neden bu kadar kapanıyoruz.neden kontra bile yapamıyoruz.neden her maç 86'da gol yiyoruz.şenol hoca çok iyi bir hoca.ama ders alması gereken şeyler var.bir an önce almalı.1-0 öne geçen takım oyunu öldürmeli.öldüremiyorsan soğutma böyle son dakikada yersin golü...

Sefer A.
22.09.2011, 17:10
ersun yanalcı taraftarlara soruyorum...

ersun yanal selçuğu-egemeni veya diğerlerini geçen seneki gibi oynatabiliyor muydu?

onca futbolcu aldırıp seneyi neden 13-14 futbolcuyla tamamlıyordu?

ilk yarı coşan takım ikinci yarı neden tel tel dökülüyordu?

burak ı ersun hoca mı yetiştirdi? gol makinası oldu adam.

tarihimizin en pahalı transferini yaptırıp hayal kırıklığına uğratan (gökhan ünal) kimdi?

ersun hoca kupa kazandırdı mı?

ersun hocanın takımı 82 puan toplayabildi mi?

82 puan ı tarihimizde iki kez kimin döneminde topladık?

bu kadar derbiyi ersun hoca kazandırabiliyor muydu?

derbi maçlardan sonra ertesi gün rakip takım taraftarlarıyla dalga geçmeye sıklıkla ne zaman başlayabildiniz?

NOT: Ersun hoca hakkında kendi görüşüm... Kendisi oyuncu kumaşından iyi anlıyor, seçebiliyor... Bu yönü çok iyi. Ama asla ve asla kaliteli bir TD değil ve Şenol hocanın yaptığını/yapabileceğini bence hiçbir zaman yapamaz.

birakin Ersun hocayi yaaa kovulmayi hak etmisti, dün o kadar berbat oynadik daginiktik ve 70-30% topa sahip olmada gerideydik ama o sivas karsilasmasini unutamiyorum arkadas yaaa, 3-0 yaaaa, takim sahaya oynamaya degil geziye çikmisti sanki, o takimin basinda Senol hoca olsun yine kovulsun derdim, çünkü Trabzonspor tarihinde belki de en kötü en berbat en igrenç en utanilacak oyunu oynamisti, Senol Günes yarin Barcelona ile oynasin hatta 2inci takimi çikararak, yine de o kadar rezil top oynatmaz takima....

arifberkay
22.09.2011, 17:12
Bence en büyük sorun kimin ne zaman nerede oynayacağını bilememesi

Oruç
22.09.2011, 17:19
Herkes kapılmış 82 puanın havasına. Sanırsın her yıl ligde puanlar bu derece uçuyor anasını satayım. Neredeyse 82 puan aldığımıza pişman olacağız. Hayret bir şey.

Ersun Yanal zamanında takım yeniden kurulmaya başladığında da 82 puan alıyorduk zaten.

Biraz şans olsa kaçırdıklarımız girmiş olsa maçı kazansak 'oleeeeey şampiyonluğun en güçlü adayı yine biziz, yakarız ulan gezegeni...' naralarını okumayacaktık sanki.

murat3861
22.09.2011, 17:20
çok güzel bir yorum

Samet GÜVEN
Bence en büyük sorun kimin ne zaman nerede oynayacağını bilememesi

Bence en büyük sorun hangi şartlarda olursa olsun maçı kazanma alışkanlığının kaybolup yerine bir özgüvensizliğin gelmesi.

AKSOY_61
İlk yarı farklı ikinci yarı farklı bir ts varsa nedeni belli 1-0 ın üstüne yatma.
Küçük anadolu takımları gibi.

Yazık puan kaybetmek değil böyle mahkum oynamak insanı üzülüyor.

matrix5782
22.09.2011, 17:21
Karşılaştırma yapılırken Bütün Doneler ve verilerle yapmak lazım

Ersun Yanal Döneminde Alınan yerli oyuncu Sayısı ve Kalitesi Şenol Güneş Zamanında Alınmadı...

O Zamanda Yeniden Takım Kuruldu Şimdi de..

O Dönem Yerli Transfer Daha çoktu.Şimdi yabancı.

Vb...

Ömer Faruk61
22.09.2011, 17:25
Karşılaştırma yapılırken Bütün Doneler ve verilerle yapmak lazım

Ersun Yanal Döneminde Alınan yerli oyuncu Sayısı ve Kalitesi Şenol Güneş Zamanında Alınmadı...

O Zamanda Yeniden Takım Kuruldu Şimdi de..

O Dönem Yerli Transfer Daha çoktu.Şimdi yabancı.

Vb...

Uğur Abi Peki Bu Orta Saha alternatifsizliğini nasıl çözeceğiz.Colman ve Zokora bu şekilde ne kadar dayanabilirler.

İskefiyelireis
22.09.2011, 17:27
Celutska - Giray - Glo - Cech ile defans işlemiyor. Bence doğru seçim Serkan - Celutska - X (Glo/Giray/Yumlu' dan biri. Çünkü albirini vur ötekine. Form durumları çok kötü. Topu taça attıklarında seviniyorlar.) - Cech olursa daha iyi görünüyor. Celutska Giray tepki veremediği için içeri çok kaçıyor. Giray' la 3 kez aynı kafa topuna çıktılar. Ama Celutska' ya daha yakın gibiydi bu toplar. Giray bir stoper olduğunu unuttu galiba önüne gelen içeri dalıyor. Benfica, İnter, Manisa ve Samsun maçlarını neredeyse stopersiz ve ortasahasız oynadık gibi hissettim.

İsmail52
22.09.2011, 17:31
ersunla sayın şenol güneşi kıyaslayanlara sadace gülerimm şu takımda en son eleştircek kişi şenol güneştir..biz 3 maçıda alabilirdik ligde kac top direkten döndü 3 maçta..biraz kısmetsiziz bu günlerde ligde sadace.

h@msi61
22.09.2011, 17:32
Yahu basladilar yine Ersun Yanal'i ovmeye. Lig tarihinin en berbat sezonuydu Ersun Yanal'la gecirdigimiz sezon, tum takimlar berbatti. sivas ligi 2. bitirdi yahu, o derece... Top filan da oynamiyorduk ayrica.

Sefer A.
22.09.2011, 17:34
Yahu basladilar yine Ersun Yanal'i ovmeye. Lig tarihinin en berbat sezonuydu Ersun Yanal'la gecirdigimiz sezon, tum takimlar berbatti. sivas ligi 2. bitirdi yahu, o derece... Top filan da oynamiyorduk ayrica.

3-0'lik hezimetin basinda Senol Günes olsaydi ayni tepkiyi verirdim ben, o ne rezillikti yaaa, iyi ki kovdular o zaman, ama maglubiyet bahane idi bence o ayri mesele ^^

Serdar A
22.09.2011, 17:34
Herkes kapılmış 82 puanın havasına. Sanırsın her yıl ligde puanlar bu derece uçuyor anasını satayım. Neredeyse 82 puan aldığımıza pişman olacağız. Hayret bir şey.

Ersun Yanal zamanında takım yeniden kurulmaya başladığında da 82 puan alıyorduk zaten.

Biraz şans olsa kaçırdıklarımız girmiş olsa maçı kazansak 'oleeeeey şampiyonluğun en güçlü adayı yine biziz, yakarız ulan gezegeni...' naralarını okumayacaktık sanki.

Anlamadım , 82 puan alan takım ifadesi neden hatalı ?
82 puanı havadan mı aldık , ligin en az gol yiyen takımlarından biri en az kaybeden takımı , ligin en iyi futbolunu oynayan takımı vesaire uzun uzun yazmaktansa , 82 puan almış takım diyoruz işte .

matrix5782
22.09.2011, 17:38
Uğur Abi Peki Bu Orta Saha alternatifsizliğini nasıl çözeceğiz.Colman ve Zokora bu şekilde ne kadar dayanabilirler.

Sapara ve Aykut ile olabilir Ancak Yoğun maç Programında Rotasyon gerekli bir hamle Bunu malesef 4 maçtır yapmıyoruz e haliyle belli Sıkıntılar olacaktır..

İsmail52
22.09.2011, 17:39
elimizde sayın şenol güneş gibi bir değer var şenol güneş bu takımı 20 sene çalıştırsın ayak oyunları olmasın ligte 20 senede ilk üçte olur bu takım en az 5 sefer şanpiyon olur..şenol güneşin değerini bilelimm..nankör olmayalım.birde şenol güneşi eleştirenlerin coğu trabzonlu olan trabzonsporlular..ben orduluyum biraz dağa mantıklı olun bencee ..şenol güneşidir trabzonsporunn.

sametaydin
22.09.2011, 17:40
O değil o kadar pozisyon kaçırdık herifler yarım pozisyonda gol atıp puan aldılar. Bu şanssızlık mı nedir bilemiyorum.

ziyaretci
22.09.2011, 17:41
Volkan Sen: kalitesini tabiiki tartismayacagim.. ama su anda takima en cok zarar veren oyuncularin basinda.. bu kadar fizik dusu zayif bir adama madem sans veriliyor o zaman neden Ferhat i oynatmiyoruz yillarca ?

Serkan : simdiye kadar ki yaptigi katkilari tabiiki tartismayacagim.. ama bu sene sadece alternatif bir yedek olarak gorunuyor gozumde. sagbek oynamadiginda resmen eksikmisiz gibi hissediyorum.. Sagbek oynasa Celutska nin yarisi kadar etkili degil.. uzgunum ama cok formsuz. dun resmen savunma anlaminda sadece maci izledi

Aykut : Aykutun maca giripde maci etkiledigi tek bir mac hatirlamiyorum.. maci degistirecek genc oyuncu ariyorsak ANIL DILAVER gibi olmali.. adam girdi 2 3 hareketle Samsun golunden once 2 3 pozisyon yarattirarark cesaretlendirdi.. Aykut sa her girdigi mactan sonra ( benfica maci ile birlikte ) hep huzun yarattirdi

Glowacki : yaw bi mucadelesinde de el kol hareketinden uzaklas.. rahat alacagin pozisyonlarda dahi rakibine foul yapmak hastalik olmus adamda..

Unal Karaman : Senol hoca demiyorum Unal hoca diyorum cunku bahsedecegim konu ile bi zahmet sen ilgilen.. yaw bu kadar basit kart gormeler. bunlar topculara izletilmiyormu ?bu nedir bu ne laubaliliktir

GENEL: Gecen sene ile bu sene arasindaki farki anlatiyim arkadaslar;
Zokora --> Colman --> Zokora -->Chech --> tekrar Colman --> Glo --> Tolga ----> ve sisir topu tolga top rakipte !!!!!!!!!

Gecen sene ise ;

Rakip oyun kurmaya calisiyor 3 4 pas arka arkaya kendi alaninda yapamadan Colman-Umut presi ile top kaleciden dogruca bizim savunma oyunculara

Malesef ama Malesef bu sene gecen senenin tam tersini yasiyoruz

nakzo
22.09.2011, 17:47
Bu takım kazanacaksa, hocasına rağmen kazanacak. Yüce bilgin Şenol Güneş hazretleri izin verirse Karabük maçını alırız yani. Bir de sonuçları takmamak lazım. 7 ya da 9 puanda da olabilirdik şu an. Sorun şu ki takım top falan oynamıyor. Geçen yıl da oynamıyordu ama Burak-Selçuk-Egemen gibi isimlerin üst düzey katkısıyla ve Jaja faktörüyle bir şekilde kazanıyorduk. Bu 4 isimden 3'ü burada değil ve sonuç; ıkınarak kazanmaya yaklaşan ama bir türlü beceremeyen bir takım. Hani 86 transfer yapmayıp, transfere bilmem kaç milyon euro harcamasak hadi bi nebze kabul edilebilir. Ama mesela sen Adrian diye bir oyuncu aldın ve bu adama beşmilyonikiyüzellibin avro verdin. Hani nerede Adrian? Vittek sakatlandı, şaşırdınız mı? Piotr-Pawel-Alan hangi akılla takımda tutuldu? Yerli kadromuzun yetersiz olduğunu en az 2-3 kaliteli yerliye ihtiyaç duyduğumuzu göremeyecek kadar kör müydünüz? Hiçbir yerliyi bırakmam diyen hoca, Sezer-Ferhat-Tayfun gibilerin yıllıklarını cebinden mi veriyor? Uzar gider ve neresinden tutarsan elinde kalır, bu şartlarda herşey mümkün.
İşte akılı bir yorum, dikkat et kardeş her an hayin ilan edilebilirsin ;çünkü yüce konfüçyusmuzu eleştiriyorsun haşa o herşeyin en iyisini bilir. Leekensin oluşturduğu kadronun başına geçti şampiyon olamadı,semat aybabanın oluşturduğu kadronun başına geçti yine olmadı,ersun yanalın oluşturduğu kadronun başına geçti yine olmadı, koreye gitti ordada olmadı ;ama nedense Türkiyenin en iyi hocası... Bu seneyi saymaya bile gerek yok 80 milyon eroluk kadro mersinden 6 puan fark yiyor ve 2 puanı var ;ama kolayı var taraftar suçlu,taraftardan birşey olmaz,öyle böyle Trabzondaki taraftarı beğenmezler; ama deplasmandaki taraftar yırtınır yine aynı futbolsuzluk anlamak,anlatmak mümkün değil değişik bir psikoloji idiotloji....Öyle bir futbol duruşu varki alişen denen şerifsiz şampiyonluğumuzu çaldı ertesi sene yüce konfüçyus alişenle fenerin başına geçmek için 3 saat istanbulda pazarlık yaptı ne olduysa anlaşamadılar ,ama bunları kimse hatırlama veya hatırlamak istemez.

Tolga Kurt
22.09.2011, 17:47
O değil o kadar pozisyon kaçırdık herifler yarım pozisyonda gol atıp puan aldılar. Bu şanssızlık mı nedir bilemiyorum.

Hiç sorma şu aralar çok şanssızım Trabzonspor yeniliyor Gebzespor küme düştü elimi attığım yer çöküyor.. Allahım kurtar beni bu durumdan

iso_4939
22.09.2011, 17:50
kimse colma,nın halil,in kacırdıgı gollere bısey demıyor hayret....gelısme var.

Royal Heart
22.09.2011, 17:51
Dünkü maçta oynanan oyun birçoğumuzu tatmin etmedi anlaşılan ancak benim gördüğüm bir güzellik takımın Barca vari yaptığı paslaşmalardı ve bu zamanla, kadronun oturmasıyla skora yansıyan br oyuna dönüşecektir; tabi ki alınan skorlar üstüne taktik ve sistem değiştirilmeye gidilmezse. Şimdi bir kısım, Samsun'un topla oynama yüzdesinin bizden üstün olduğunu söyleyebilir ancak bahsettiğim topa sahip olma oranından ziyade pas trafiğini dönem dönem iyi becermemiz oldu. Savunmadaki basit hataları azaltıp hücum zenginliğini artırabildiğimiz zaman her şey çok daha güzel olacaktır; tabi bu da kadronun daha ziyade sistemin oturmasıyla gerçekleşebilecek bir durum. Şampiyonlar liginde bunu denemek hatalı olur, ligde böyle devam edelim Avrupa'da haddimizi bilerek... Umuyorum bireysel hatalar sıfıra iner, bu bile çok şeyi değiştirir.

OFLU_79
22.09.2011, 17:52

Arkadaslar baska hedef tahtasI bulmuslar...

Berke6198
22.09.2011, 17:53
Aha Burayada yazıyorum Karabük maçını 3-0 alacağız...

mahmuter61
Hiç sorma şu aralar çok şanssızım Trabzonspor yeniliyor Gebzespor küme düştü elimi attığım yer çöküyor.. Allahım kurtar beni bu durumdan

Kardeş ozaman hemen feneve el at!!!

sametaydin

Umut kaçırsa 1 hafta söverlerdi.

matrix5782
Aha Burayada yazıyorum Karabük maçını 3-0 alacağız...

Hükmen mi :)

Berke6198
22.09.2011, 17:54
Hükmen mi :)

Fark atıp :) Maçtan sonra ben burada olacağım zaten bu lafımıda bir köşeye yazın abilerim...

nakzo
22.09.2011, 17:55
Arkadaşlar TS gibi bir markanın değerini bilelim. Bakın ne örnekler var !

http://spor.milliyet.com.tr/fenerbahce-yi-6-1-yenmeyi-basarmisti-/spor/spordetay/22.09.2011/1441851/default.htm
Hani aydınsporla Trabzonu kıyaslamak bir tek senin mi aklına geliyor? Aydın kim TRABZONSPOR kim ölümü gösterip verememi razı olun diyorsun bende sana şunu sorayım tarihinde bir tane lig üçüncülüğü olan ve başka hiçbir başarısı olmayan bursa bile şampiyon oluyor değilmi biz hala kendimizi kandırıyoruz.Ne markalar varmış..

matrix5782
22.09.2011, 17:57
Fark atıp :) Maçtan sonra ben burada olacağım zaten bu lafımıda bir köşeye yazın abilerim...

İnşallah Tek Dileğimiz...

Berke6198
22.09.2011, 17:59
İnşallah Tek Dileğimiz...

Bu maça zaten bilinçli çıkacağız futbolcularda herşeyin bilincinde olacak bu sefer ciddi ciddi. Bir yenilgi daha alırsak kesin tepki gelecektir taraftardan. Onun için bu maça temkinli çıkacaklarına eminim. 3 atmadan gelirlerse bize borçları olur.. :) :)

iso_4939
22.09.2011, 18:02
Umut kaçırsa 1 hafta söverlerdi.

bir haftaya kurban olsunlar adama sezon bitene kadar demedıklerı kalmadı hatta adam yenı takımda bıle atsa burda nıye atamıyordun dıye söverız.

E. Okan Bülbül
22.09.2011, 18:10
Zeki

Barış Ataş-Mustafa Yumlu-Celustka-Ferhat

Sercan - Aykut

Alanzinho

Volkan Pawel Murat Tosun

bu 3 hafta bu kadroyla çıksaydık eminim sonuç daha kötü olmazdı

DURAS
22.09.2011, 18:22
futbol oynamayarak 82 puan nasıl kazanılır!!! ancak şike yaparak. bizim takım geçen sene çatır çatır, kanırta kanırta futbol oynadı... kanırta kanırtada kazandı maçlarını, o yüzden azize neredeyse her maç bizim rakiplere teşvik verdi. geçen sene kötü oynadığımız maç olmadı mı oldu. ama çoğu maçta ben takımın oynadığı futboldan çok memnun kaldım. bunun mimarıda şenol güneştir başka hiç kimse değildir...yani herşeyi yapında vefasızlık yapmayın.

sözün özü şudur;ben şenol hocanın körür körüne destekçisi değilim,! eski mesajlarımda, hocaya karşı eleştirilerimi de görebilirsiniz. şunuda rahatlıkla ifade edebilirim takımda ki en formsuz isim şenol hocanın kendisidir. ben bu eleştiriyi yaparken geçen seneki yaptıklarını da unutumuyorum hocamızın. fark burada

Mustafa AYDIN
22.09.2011, 18:24
ersunla sayın şenol güneşi kıyaslayanlara sadace gülerimm şu takımda en son eleştircek kişi şenol güneştir..biz 3 maçıda alabilirdik ligde kac top direkten döndü 3 maçta..biraz kısmetsiziz bu günlerde ligde sadace.

Tamam Şenol Güneş'e lafımız yokta,Adrian'ı oyundan alıp Aykut'u sokmanın,Serkan'a bu kadar tahammül etmenin mantığı nedir arkadaş.

UğuR
22.09.2011, 18:31
Haşare temizlenmiştir....
Çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Oruç
22.09.2011, 18:33
Anlamadım , 82 puan alan takım ifadesi neden hatalı ?
82 puanı havadan mı aldık...

Anladığınızı düşünüyorum. Havadan almadık, takır takır oynadık helalinden aldık 82 puanı. Kimse aldığımız puanlara söz söyleyemez. Ana sütü gibi helaldir her puan.

82 puanı sürekli baz alanlar için yazdım ben bunu. Ikide bir gündeme getirmenin mantığı yok. Geçen yıl ki takımla bu yıl ki takım aynı sanki. Öyle mukayeseler yapılıyor nedense. O takımın kaç yılın emeği olduğunu göz ardı ederek. Sanki gökten indi o puanlar. Şimdiki takım yeni bir takım. Gerekli sabır ve çaba gösterildiği takdirde bu takım da şampiyonluk kazanabilecek potansiyelde.

Berke6198
22.09.2011, 18:33
Neyse kaldığımız yerden devam edelim ufak tefek rahatsızlar çıkabiliyor bazen böyle...

kadirgazioglu
22.09.2011, 18:38
Tamam Şenol Güneş'e lafımız yokta,Adrian'ı oyundan alıp Aykut'u sokmanın,Serkan'a bu kadar tahammül etmenin mantığı nedir arkadaş.

Samsun ve diğer oynadığımız s.lig takımları da çok sert oynadı birinde vittek sakatlandı adrina nın kaldığı sert müdahaleler karşı ben bile çıldırdım durum 0 1 iken adrian sakatlansa daha iyimiydi ? onu çıkarıp orta alana diri adam sokmak akıllıca bir hareketti...

Sefa Murat Dokuz
22.09.2011, 18:46
Şenol Hoca, dün geçmişte kalmıştır der , geçmişe takılıp kalmaya gerek yok. 82 puanı alan takım başka bir takımdı bu takım değildi, O 82 puanın en önemli isimlerinden jaja,selçuk,egemen,umut takımdan ayrıldı, Onur,Tolga,Colman,Burak kaldı , yeni gelen oyuncuların hiçbiri şu 4 oyuncunun yerine alınmış oyuncular değil. Yani hadi Henri ve Halil'i Umut'un bölgesine transfer diyelim. Adrian ne bir Jaja ne bir Selçuk , Celustka zaten stoper için güçsüz ve ofansif olarak etkili bir bek, Egemen'in yerine adam bile düşünüp almadık, Polonya tarihinin rekor bonservisini verdik 5.5 m€ gibi , asrın kazığı.
Bu takımdan bu yıl umudu kesin bu takım tekrardan oturup hazır olana kadar 1 sene daha alır bu sabredin aşaması, Bu uğurda önümüzdeki sene Colman ve Burak takımda tutulamazsa komple 0'dan takım kurmuş olacağız hatta.

mhayri
22.09.2011, 18:46
Madem ideal kadro arıyoruz defasta bir de Giray-Celustka ikilisini deneyelim ne kaybederiz...

61Cem61
22.09.2011, 18:48
Ligin en iyi kadrosu bizde diyenlerin kafası mı güzel anlamıyorum ya açın bi bakın kız kardeşlerin kadrosuna keza bursaya henrique yerine querasma glo yerine yobo kim hayır diyebilir serkan yerine g.gönüle egemeni aramıyor mu bu takım? Ortasahamızın ortası ligin üst seviye sınıfında tolga ve burakta ilk ikidedir ama defans ortası kanatlar ofansif ortasahalar hep sıkıntılı eksik bölgeler

hüseyin1975
22.09.2011, 18:48
TRABZONSPORUMU seviyorum, ne olursa olsun.
Insallah bu zor günleri atlatacagiz.
Evimizdeki 2 Maci alirsak ucariz yine.

Berke6198
22.09.2011, 18:51
Allah kolaylık versin Futbolcularımıza... 3-0 kazanacağız inanıyorum...

asimetrik
22.09.2011, 18:55
Şu maç için defansı suçlu ilan etmek adaletli olmaz. Neredeyse maçın yarısı defans ile Samsunspor arasında geçti. Giray da bu takımın iskelet oyuncularından birisiydi ve hala öyle.
Defans en uçtan başlar. Mesela yediğimiz golde Volkan işini yapmadı.
Beraberliği kaçırdığımız gollere de bağlayamayız. Hem Hamit hem de Colman en iyi vuruşu yapmaya çalıştı. Futbolda bunlar vardır.

Sorun olan zaten Samsunspor maçı da değil. Üç maçtır ortaya koyduğumuz oyun anlayışı ve kenar oyuncularının olmayan katkıları.

Nedenini iyi tespit etmek lazım.

Yeni kadro
Maç trafiği
ŞL motivasyonu ve Süperlig sorunları
Oyuncu tercihleri ve oyuncu pozisyon tercihleri
Kenar müdahalelerinin etkisizliği
18 kişilik kadro seçimi
Hakem hataları ve rakip sertliği
Teknik kadro formsuzluğu veya motivasyonu

Bence içinde her biri var. Tüm bunları olumlu hale getirecek olan da teknik kadro ve yönetimdir. Geçmişe dönmeye, transferleri konuşmaya gerek yok. Eldeki kadroyu en iyi şekilde kurgulayıp motive edip maça çıkarmak hocanın işi. Hoca bunu yapabileceğini her zaman göstermiştir. Yeterince ikaz aldık. Geç kalmadan bir şeyler yapmalıyız..

futbalski60
22.09.2011, 18:57
Şu geçen sene lafını bir kenara bırakalım o takım 3 senede kuruldu ve 3 teknik direktör değiştirdi bir anda her seyin olmasını istiyoruz ama futbol bilgisayar oyunu gibi değil her zaman istediğini yapamazsın bu oyunda. Zamana ihtiyac var kaliteli, zeki oyuncuları var bu takımın beklemek lazım.

macka61
22.09.2011, 18:58
geriye çok yaslanıyoruz anlamış değilim Şenol hocada muhtemelen bu durumdan şikayetçidir

Mehmet Sarigül
22.09.2011, 19:27

Giray'ı bu ruh haliyle stoper yapan hoca kimse dövmek lazım. Bu kadar panik bir insan neden stoper olur ki?

Giray'in en büyük sorunu ÖZGÜVEN...

Hata yapacagim diye korkuyor...ve hata üstüne hata yapiyor.

Rakip oyuncunun sirti dönükken, ceza sahasi etrafinda yaptigi faul sayisi inanilmaz...

Punisher-61
22.09.2011, 19:30

Benim görüsüm su: senol günes neden elestirmim???? Oda insan degil mi???

Senol günes ligde alinan 3 kötü sonucun tek sorumlusu..

Demek henriqueyi evde birakmakla olmuyor bu isler... Takimda disiplin yok birde jajayi güya yolluyor disiplinsiz diye.... Elinde en kaliteli oyuncuyu yolluyorsun yerine dallamalari aliyorsun sapara vittek transfer olsunda ne olursa olsun mantigi ile yapilan transferler...

Ve en önemlisi bana göre, bu görüsümü herkes benimle paylasmaz, senol günes baskasinin kurdu kadroyu iyi idare eden bir teknik direktör ve kendisi transferlerle takim kuramiyor..

argaliya
22.09.2011, 19:37
Mevcut orta saha ile(colman zokora adrian) kazanmak zorunda olduğumuz tüm maçları kaybederiz.İnşallah oyuncular kendilerine çeki düzen verirler.
Ya da sapara gelir orta sahayı tek başıan toplar .....!!

bilgehan83
22.09.2011, 19:40

girayı eleştirenlere gülüyorum..giray ligteki en iyi yerli stoper egemenden sonra aksini düşünen varsa daha iyilerini yazsın buraya atletik hızlı mücadeleci seri tek eksiği oyun kurma sıkıntısı, diğer eksiklikler ise hocanın takım tertibinden sen serkandan sağ açık yaratıp samsunun forvetlerini hatta orta sahasını bu adamların kucağına verirsen olacağı budur. giray da glowackide cech de ço iyiydi ben celustka yı dün beğenmedim. girayla anlaşamadılar. glo cech ne kadar uyumlu idilerse onlar da tam tersi o derece uyumsuzdular. bu arada cech harika oyuncu umarım sakatlanmaz ve böyle devam eder. önünde şöyle adam gibi sol açık olsa daha başka olmaz. adam aldığı her topu olumlu ve bilerek kullanmaya çalıştı..

bilgehan83
22.09.2011, 19:48
Madem ideal kadro arıyoruz defasta bir de Giray-Celustka ikilisini deneyelim ne kaybederiz...

tayfun celustka-yumlu cech denenebilir karabük maçında ama ideal bir kadromuzun muhakkak oturması lazım.. serkan,volkan çok kötüydü...dünn

tolga
barış celustka yumlu cech
aykut sezer

volkan sapara eren
pawell

puan kaybedersek bunlarla kaybedelim.....

güneyli
22.09.2011, 19:50
Haşare temizlenmiştir....
Çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Hamambahçe sızmalarına karşı böceksavar time teşekkürler...

eren_61
22.09.2011, 20:25
Bu sene takımda arkadaşlık diye birsey kalmamış her topu alan calım atmaya çalışıyor pas yapmak basit oynamak yok. Derhal takimdaki arkadaşlık seviyesi dostluk bağları samlamlastirilmalidir. Yardımlaşma denen bise kalmamış. Bence bu sorun çözülürse takım gecen seneden de sağlam bı hal alicaktir

gerenimo
22.09.2011, 20:54
İşte akılı bir yorum, dikkat et kardeş her an hayin ilan edilebilirsin ;çünkü yüce konfüçyusmuzu eleştiriyorsun haşa o herşeyin en iyisini bilir. Leekensin oluşturduğu kadronun başına geçti şampiyon olamadı,semat aybabanın oluşturduğu kadronun başına geçti yine olmadı,ersun yanalın oluşturduğu kadronun başına geçti yine olmadı, koreye gitti ordada olmadı ;ama nedense Türkiyenin en iyi hocası... Bu seneyi saymaya bile gerek yok 80 milyon eroluk kadro mersinden 6 puan fark yiyor ve 2 puanı var ;ama kolayı var taraftar suçlu,taraftardan birşey olmaz,öyle böyle Trabzondaki taraftarı beğenmezler; ama deplasmandaki taraftar yırtınır yine aynı futbolsuzluk anlamak,anlatmak mümkün değil değişik bir psikoloji idiotloji....Öyle bir futbol duruşu varki alişen denen şerifsiz şampiyonluğumuzu çaldı ertesi sene yüce konfüçyus alişenle fenerin başına geçmek için 3 saat istanbulda pazarlık yaptı ne olduysa anlaşamadılar ,ama bunları kimse hatırlama veya hatırlamak istemez.

kör ile sağırlar birbirini ağırlar. yazan destekleyen, doyumsuz taraftar örnekleri.

Sibel
22.09.2011, 21:29
Tam bizim maç özeti girdi TRTde kestiler yayını ya. Of.

aktan61
23.09.2011, 11:25
okuldaki öğretmen arkadaş bile maçta edilen küfürlere normal diyorsa...

Ilelioglu
23.09.2011, 11:28
Anladığınızı düşünüyorum. Havadan almadık, takır takır oynadık helalinden aldık 82 puanı. Kimse aldığımız puanlara söz söyleyemez. Ana sütü gibi helaldir her puan.

82 puanı sürekli baz alanlar için yazdım ben bunu. Ikide bir gündeme getirmenin mantığı yok. Geçen yıl ki takımla bu yıl ki takım aynı sanki. Öyle mukayeseler yapılıyor nedense. O takımın kaç yılın emeği olduğunu göz ardı ederek. Sanki gökten indi o puanlar. Şimdiki takım yeni bir takım. Gerekli sabır ve çaba gösterildiği takdirde bu takım da şampiyonluk kazanabilecek potansiyelde.

Aynen öyle. Gecen sezonki takim 2008'de kurulmustu.

Ali Tunahan Güllü
23.09.2011, 14:18
Yemeği hızlı yiyen,

Yolda hızlı yürüyen,

Hızlı konuşan,

Beklemeyi sevmeyen, tez canlı,

Savaş oyununda pusamayıp, hemen olduğu yerde çıkan,

insanlarız, ama gel gelelim golü attıktan sonra bitime kaç dakika kaldığı hiç önemli değil, hemen geriye yaslanıp gol yemeği bekliyoruz. Becerebilsek ne mutlu, ama yapamıyoruzda...

Ve çok samimiyim.

Şenol Hoca'nın bırakmasını istiyorum. Evet bunu canı gönülden istiyorum.

İçinde ki heyecanı bitmiş, attığımıza da, yediğimize de tepki veremez durumda olan, yanına eleman alınmış kalfa gibi tüm işleri Ünal hoca'ya bırakmaya meyilli bir hocanın bu takıma daha fazla ne vereceğini düşünmeden alamıyorum kendimi.

Düşüncesi, Trabzonspor'da ki hedefi nedir bilmiyorum, ama tamamen mi bırakacak, daha üst kadroya mı geçecek, yoksa Başkan mı olacak bilmem. Ama bu kadar küskünlük yaşayan, bunu her halinden belli eden bir hocanın Trabzonspor camiasına birşey verebileceğini düşünmüyorum.

Olmadı kırgınlarını anlatsın, onu kıranları biz harcayalım.

Ama bu kadar heyecansız olmasın.

Kaç sayfadır okuyorum ve aynen böyle düşünüyorum.
Şenol hoca'nın herşeyden bıkmış görüntüsü beni hayattan soğutuyorken sahada oynayan oyuncunun dünyasını karartır.
Anlamıyorum hep üstünde bir mutsuzluk,trip havası devam ediyor.
Recep abinin dediği gibi eğer Ünal hocaya bırakma kararı varsa bir an önce gerçekleşsin böyle olmadığı açık.
Takımda ruhsuzluk var diyorum hırs eksik diyorum en başta Şenol hocada eksik bunlar.

ARAF
23.09.2011, 16:29
devre arası ikinci yarıya çıkarken burak zokoraya ikinci yarı kontra tatk oynayacağız diyor

demekki hoca yaslanın geriye ve kontraya çıkın demiş

samsuma karşı ikinci yarı paso defansta oynadık

koca tarbzonsporun taktiği bumu olmalı

kazarada olsa golü yedik sonuçta olacağıda buydu zaten

ee hani hücum futbolu samsun kimki ?

sen futbolunu oyna rakibe oyununu kabul ettir

demiradam57
23.09.2011, 18:41
http://b1109.hizliresim.com/11/9/23/11502.jpg

Samsundaydık...

demiradam57
23.09.2011, 18:46
http://b1109.hizliresim.com/11/9/23/11559.jpg

http://c1109.hizliresim.com/11/9/23/11577.jpg

uemit
23.09.2011, 19:37
takim olmadan önce puanlari bireysel yildizlarla alacaksin.. bizde sadece burak o katkiyi yapiyor.. takimin yildizlari adrian henrique halil brozek alanzinho vittek sapara dan o bireysel seyleri göremedik.. türkiye ligi bence böyle devam eder... isallah en kisa zamanda kätü oaynayip o yildizlarla yeneriz..

Süleyman Baykan
23.09.2011, 20:26
Trabzonspor 1-0 öne geçip bunu koruma üzerine bir oyun oynamamalı Şenol Hocamız iyi oynadık diyor ama hangi takımı izledi bilmiyorum Samsun'a pozisyon vermedik ama hep karşılayan biz olduk özellikle 2.yarı aciz bir görüntü cizdik hadi savunma yapıyorsun dönen topları al kontraya çık onuda yapamadık dönen topu Samsun aldı beni sinir eden bize yakışmayan bir maçtı şuna dikkat çekmek istiyorum fena bir kadrosu olmayan bir takımdan sahada yürümemize rağmen deplasmanda puan aldık güçlü bir takımız ama ligdeki 3 maçtada bunu yansıtamadık emin olun gücümüzü ortaya koyup şu maça 45 dk. asılsaydık rahat kazanırdık.

Umarım bu son olur Kardemir Karabük maçı ile çıkışa geçeriz.Karabük'den gol yesek üzülmezdim ama adını anmak istemediğim bu takıma puan verdiğimiz için daha çok üzüldüm.

brushfield
23.09.2011, 20:29
Benim görüsüm su: senol günes neden elestirmim???? Oda insan degil mi???

Senol günes ligde alinan 3 kötü sonucun tek sorumlusu..

Demek henriqueyi evde birakmakla olmuyor bu isler... Takimda disiplin yok birde jajayi güya yolluyor disiplinsiz diye.... Elinde en kaliteli oyuncuyu yolluyorsun yerine dallamalari aliyorsun sapara vittek transfer olsunda ne olursa olsun mantigi ile yapilan transferler...

Ve en önemlisi bana göre, bu görüsümü herkes benimle paylasmaz, senol günes baskasinin kurdu kadroyu iyi idare eden bir teknik direktör ve kendisi transferlerle takim kuramiyor..
Beğenmediğin Şenol Güneş yönetiminde Trabzonsporun 3 şampiyonluğu çalınmıştır. Hatırlayamıyorsan hatırlatıyım 1996 (lig 2.si), 2005 (lig 2.si), 2011 (lig 2.si) Biraz insaf be...

Timur Öztürk
23.09.2011, 20:32
arkadaşlar girilen pozisyonlarda 2. golü bulamassan mecburen yaslanırsın.kenardan yaslan demeselerde ayaklar geriye gider..ama yorumlarda okurken en çok güldüğüm şenol güneşin yüz ifadesine eleştiride bulunan insanlarda var..sizin hocamızın saçına kulp takanlardan hiç farkınız yok...sonunuz benzemez inş.

kalavara
23.09.2011, 21:31
dayanamayacağım;
kardeşim nasıl utanmaz bir camiayız biz, tarihimizdeki en büyük başarılarda hep aynı ismin başarısı var (başarısız sezonları da var evet ama kadro kalitemiz acaba kaç defa ist. takımlarına yaklaştı, bugün bile değil)...neymiş konfüçyüs eleştirilemezmiş...kimse öyle bir şey demedi; şenol hoca elbette eleştirilecek ama insanlar buradan gönderilmesi ya da istifa gibi beklentiye ulaşacaklarsa hoooop demek lazım...daha küme düşmedik, inşallah onu da yaşarız da belki bugünün değerini kıymetini azcık anlarız! bir takım her başarısız sezonunda hoca veya kadro değiştirir mi? 25 yıldır yapıyoruz bunu sonuç ortada...3 yıldır belli bir istikrar var en azından ligin tepelerindeyiz hep.
dahası neymiş: leekens, aybabanın,ersunun oluşturduğu kadrolarla başarılı olmuşuz, bu isimleri ne diye gönderdik o zaman kardeşim, bu kadar dar görüşlülük olur mu!
bir de ihanet meselesi var, şenol hocayı eleştiren vatan haini ilan ediliyormuş! evet kardeşim aynen öyle, şu durumda, şu ortamda bizim uslanmaz çenemiz, akıllanmaz başımız hep bir şeyleri yıkmak eğiliminde oldu, her defasında haydi baştan alalım yaşadık bu akıllılar yüzünden ve 84 ten beri 15 tane şampiyonluğumuz var! la azcıkda kendi egonuzdan feragat edin de birilerinin sizden daha fazla bilebileceğini akledin, yeter artık saçmaladığınız!

Cemalettin Taşkın
23.09.2011, 21:37
benim ligten düşecek ilk takımım samsunspor adamlar gerçekten çok kötü oynuyor 2. golü atsak puan alamazlardı ve 2. gol için çok pozisyon bulduk ama atamadık her takım bizim gibi değildir bu hafta ordu kesin yener samsunu

nakzo
23.09.2011, 21:52
dayanamayacağım;
kardeşim nasıl utanmaz bir camiayız biz, tarihimizdeki en büyük başarılarda hep aynı ismin başarısı var (başarısız sezonları da var evet ama kadro kalitemiz acaba kaç defa ist. takımlarına yaklaştı, bugün bile değil)...neymiş konfüçyüs eleştirilemezmiş...kimse öyle bir şey demedi; şenol hoca elbette eleştirilecek ama insanlar buradan gönderilmesi ya da istifa gibi beklentiye ulaşacaklarsa hoooop demek lazım...daha küme düşmedik, inşallah onu da yaşarız da belki bugünün değerini kıymetini azcık anlarız! bir takım her başarısız sezonunda hoca veya kadro değiştirir mi? 25 yıldır yapıyoruz bunu sonuç ortada...3 yıldır belli bir istikrar var en azından ligin tepelerindeyiz hep.
dahası neymiş: leekens, aybabanın,ersunun oluşturduğu kadrolarla başarılı olmuşuz, bu isimleri ne diye gönderdik o zaman kardeşim, bu kadar dar görüşlülük olur mu!
bir de ihanet meselesi var, şenol hocayı eleştiren vatan haini ilan ediliyormuş! evet kardeşim aynen öyle, şu durumda, şu ortamda bizim uslanmaz çenemiz, akıllanmaz başımız hep bir şeyleri yıkmak eğiliminde oldu, her defasında haydi baştan alalım yaşadık bu akıllılar yüzünden ve 84 ten beri 15 tane şampiyonluğumuz var! la azcıkda kendi egonuzdan feragat edin de birilerinin sizden daha fazla bilebileceğini akledin, yeter artık saçmaladığınız!
Kimse seninle aynı fikri paylaşmaya mecbur değil, şenol güneş çalıştırdığı hiçbir takımda şampiyonluk yaşamamış bu nasıl bir tesadüf korededemi önünü kestiler. Tarihi başarıymış başlayacam tarihi başarıya kardeşim ben ikinciliği başarı olarak görmüyorum çapulcu bursanın şampiyon olduğu ligde ikincilik benim için bir hiç, 3 maçta iki puan ve samsuna defans yapmak ise utanç verici bir durumdur.

evonon
23.09.2011, 22:16
Kimse seninle aynı fikri paylaşmaya mecbur değil, şenol güneş çalıştırdığı hiçbir takımda şampiyonluk yaşamamış bu nasıl bir tesadüf korededemi önünü kestiler. Tarihi başarıymış başlayacam tarihi başarıya kardeşim ben ikinciliği başarı olarak görmüyorum çapulcu bursanın şampiyon olduğu ligde ikincilik benim için bir hiç, 3 maçta iki puan ve samsuna defans yapmak ise utanç verici bir durumdur.

Ya 29 yaşındasın sanki çok şampiyonluk gördün geçen sene 2. olmadı takım birinci oldu o zamanda hoca aynıydı şimdi de aynı. Birbirlerine uyum sağladıklarında düzgün de oynarlar. Şenol Güneş gelmeden önce rezil gibi top oynayan takım vardı aynı takım Şenol Güneş geldikten sonra 1 Türkiye kupası bir süper kupa bir lig kupası aldı ikinciliği başarı olarak görmüyomuş bende sevmem ikinci olmayı ama sorun hoca da değil bir anlatsana bir hoca söylesene gelsinde seni birinci yapsın her sene

Anca konuş tam bizim taraftar işte anca konuş

evonon
23.09.2011, 22:19
Şenol güneş'in kulubede oturması ile ilgili başlık bile var kafayı yememek için girmedim bile adamın kulubede oturmasına laf edenlerin geçen sene otururken yazdıklarını da görmek isterim birgün...

titanic
23.09.2011, 22:22
Çok yanlış düşünüyorsun.Şenol Hoca hakkındakı değerlendırmelerın çok yanlış,evet şenol hocam basında olduğu takımları hep ikinci yapıyor ancak bizim ligdeki durum malum,korede ise barcelonayı calıstırmadı ya bu adam,sıradan bır kulübün basındaydı ve o takıma tarıhınde göremeyeceği basarıları tattırdı. Şnol Hoca istikrarlı bır hocadır. Kadron ıster yıldızlar topluluğu olsun isterse dandiksporun oyuncuları toplanmış olsun şunu bilinki en kötü ihtimalle ligi ikinci bitireceksiniz. Çapulcu bursa lafınada katılmıyorum, o sezon adamlar oynadı ve kazandılar,sampıyon olabilen takımlar neyse artık onlarda oyle

Ömür Karadeniz
23.09.2011, 22:55
Her şeyi yaptıkda şu at gözlüklerimizi atamadık,kabul edinki Şenol hocamız çok büyük bir antrenör değildir ama çok büyük bir insandır buna laf yok zaten.Trabzonsporun yaşadığı tramvaların her zaman başını çekmiştir.96 yılı,famagusta faciası,geçen yıl gibi örnekler verebiliriz buna.

Samet Yildirim
23.09.2011, 22:59
Her şeyi yaptıkda şu at gözlüklerimizi atamadık,kabul edinki Şenol hocamız çok büyük bir antrenör değildir ama çok büyük bir insandır buna laf yok zaten.Trabzonsporun yaşadığı tramvaların her zaman başını çekmiştir.96 yılı,famagusta faciası,geçen yıl gibi örnekler verebiliriz buna.
95-96 Sampiyonlugun calindigini herkes biliyor.
2004-2005 yine aynisi.
Gecen sene zaten ortada.

Hepsinden Hoca kim ? Senol Günes...

Bos bos konusma...

yavuzbaha
23.09.2011, 23:13
Şenol Güneşi tartışanlar ayıp ediyor...Şenol hoca bu takımı küme düşürse bile ömrünün sonuna dek bu takımın hocası olmalıdır...takımının iskeleti bozulsun,tamamen toplama yeni bir takım kur ve başarılı ol...yok böle bişey...eleştirilecek yönleri olsa da Bu takımın kafaya oynadığı her sezon takımın başında Şenol hoca vardı...bu konunun tartışılması bile abes...Şenol hoca değil kızılacak biri varsa Sadri Şener dir...giden futbolcular hep onun eseri

Adem Erdoğan
23.09.2011, 23:16

Otelul Galati; ligi 14. sırada bitirmek; küme potasındaolan 2 takıma sahanda yenilerek şampiyonluktan uzaklaşmak vs. diye gider.

Bunlar travma kategorisine girmiyormu.:)

L.Burrows
23.09.2011, 23:17
Şenol Güneşe başarısız hoca diyen insan futbolun f sinden anlamıyodur. Tüm rakiplerimiz keşke şenol güneş gibi bir hocamız olsa diye kendini yırtarken sizler elimizdeki kıymetin değerini bilemeyen onunlada yetinmeyip bizi o kıymetli değerden mahrum bırakmaya çalışanlarsınız.

iyattara
23.09.2011, 23:17

Şenol Güneş Trabzonspor'un kazandığı kupaların %90'ında bir fiil futbolcu veya teknik direktör olarak büyük bir pay sahibidir. Yaşanan tramvalar için başka bir kurban bulmanı tavsiye ederim, mhk fenerasyon o dönemlerin yöneticileri biz taraftarlar vs.

brushfield
23.09.2011, 23:18

Sen şimdi geçen seneki ''facianın'' sebebinin Şenol Güneş olduğunu mu söylüyorsun? Sen... neyse :mad:

Ömür Karadeniz
23.09.2011, 23:19
Tmm birşey söylemedim kabul edin,lanet olsun arkadaş.Futbolun fsinden bile anlamıyorsun diyenimi,boş konuşma diyenimi ne ararsan var demez olaydım.

Yaşar
24.09.2011, 00:18

2.lik mi?
Geçen yıl şampiyon olmadık mı biz?

Yaşar
24.09.2011, 00:25
Şenol Güneş'e diğerleri kadar bile saygınız olmadığını görüyorum ki bu beni kahrediyor.
Yanlış değişikler yapıyor olabilir, transferde hatalar yapıyor olabilir ama Şenol Güneş'in ismi Trabzonspor'u şampiyonluğa oynatır sadece.
Büyük insandır ve her kesimin saygısını kazanmıştır.
Hocalığında hataları vardır ama bu hatalara rağmen takımı her seferinde ayağa kaldırıp uyandırmıştır.
Trabzonspor kişilere endeksli değildir ama Trabzonspor'un Şenol Güneş'e ihtiyacı vardır.

nakzo
24.09.2011, 01:41
Adamı zıvanadan çıkartmayın, sizden icazetmi alacaz şenol beyi eleştiriken. Şampiyon yapmış ,neyi kim yaptı. Şampiyonluk kupası nerede faraler mi yedi o kupayı? Bu federasyonun o şampiyonlık kupasını bize vereceğine inanan, ya beşikten düşmüş ya da küçükken menenjit geçirmiştir. Herkes kendi takımında görmek istiyormuş bursalılar ertuğrul,fenerliler aykut ,gsliler fatih terimin adını sayıklıyor. Boş boş konuşuyormuşum, ben konuşuyorumda sen konuşma dahil konuşamıyorsun ;çünkü kör bir şenol güneş hayranlığı bu takımın düştüğü hali görmene engel bir katarak çekmiş gözlerinin önüne. Hay lanet olsun bu şampiyonlar ligine. Takım neredeyse kümeye oynayacak olsun şam.ligine katıldık.... Kardeş ilk defa senmi katılıyorsun bu kupaya, senden önce dört takım daha katılmış okupaya ne olmuş? Bu kadarmı küçük düşünülür. Sen üzülme yüce konfüçyusunuz bir fener şampiyonluğu daha illettirir bize zaten başımızda olduğu sürece sürekli fener şampiyon oluyor alıştık......

nakzo
24.09.2011, 01:49
Çok yanlış düşünüyorsun.Şenol Hoca hakkındakı değerlendırmelerın çok yanlış,evet şenol hocam basında olduğu takımları hep ikinci yapıyor ancak bizim ligdeki durum malum,korede ise barcelonayı calıstırmadı ya bu adam,sıradan bır kulübün basındaydı ve o takıma tarıhınde göremeyeceği basarıları tattırdı. Şnol Hoca istikrarlı bır hocadır. Kadron ıster yıldızlar topluluğu olsun isterse dandiksporun oyuncuları toplanmış olsun şunu bilinki en kötü ihtimalle ligi ikinci bitireceksiniz. Çapulcu bursa lafınada katılmıyorum, o sezon adamlar oynadı ve kazandılar,sampıyon olabilen takımlar neyse artık onlarda oyle
Sevgli tokatlı arkadaş tarihinde lig üçüncülüğünü bile bir tek kez kazanan bir takım( bu takım bizden önce kurulmuş bir takım dikkatini çekirim)kusura bakma sıra takımıdır ve çapulcudur; haaaaaa biz kendimizi kandırıyoruz ya bursa dahil şampiyon oldu diyemiyoruz ya ;çünkü birilerinin maskesi düşecek. Bu ligde, şöyle bir futbolun oynandığı ligde şampiyon olmayı kaf dağının arkasında göstereceklerya bize, o yüzden bursayıda büyük takım diye yutturrlar. Çabulcu bursa değil büyük bursa şampiyon oldu derler.....

Fanatik34
24.09.2011, 01:49
Birseyi karistiriyorsunuz...

Senol Günes her dönem az cok uyum saglamis bir takimin basina gelmistir. Yeni yapilanmaya gitmis bir takimin basina hicbir zaman gelmemistir!
Iste Hoca´nin eksikligi burda maalesef!!!

Ama bu kadronun bu hale gelmesnin bas sorumlusu YÖNETIM ´dir.

Cünkü bu takimi en iyi yönetebilecek, basarilara ulastirabilecek Hoca, SENOL GÜNES´tir.

Fanatik34
24.09.2011, 01:54
Senol Hoca bir arayis icinde..maalesef bu arayista isler, istedigi gitmemekte! Bircok oyuncuyu degisik mevkilerde denemekte ama alinamayan puanlar yüzünden günah kecisi secilmekte!

Evet, bende bazi denemelerini begenmemekle birlikte, Senol Günes´in benden cok daha donanimli oldugunu düsünüyorum!

Yepyeni bir kadro, yepyeni bir yapilanma...Lille macinda bir galibiyeti, Senol Hoca´da cok ben istiyorum!

Yaşar
24.09.2011, 01:54
Birseyi karistiriyorsunuz...

Senol Günes her dönem az cok uyum saglamis bir takimin basina gelmistir. Yeni yapilanmaya gitmis bir takimin basina hicbir zaman gelmemistir!
Iste Hoca´nin eksikligi burda maalesef!!!

Ama bu kadronun bu hale gelmesnin bas sorumlusu YÖNETIM ´dir.

Cünkü bu takimi en iyi yönetebilecek, basarilara ulastirabilecek Hoca, SENOL GÜNES´tir.

Şenol güneş bu sefer dağılmak üzere olan, 5 futbolcusu kadro dışı kalmış, Kasımpaşa'ya 3-1 yenilmiş bir takımın başına getirilmiş, geldikten sonra o sezon tek hedefi olan Türkiye kupasını kazanmış, bir sonraki sezon şampiyon olmuş ve tarihinde ilk kez katıldığı Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçında deplasmandan 3 puan alan bir takım oluşturmuştur.

Armağan Dere
24.09.2011, 01:57
3 haftada 2 puan toplayarak Trabzonspor,
lig tarihinin en kötü başlangıçlarından birini de yapmıştır ibaresini unutmayalım..
Hep pohpohlamayalım...

Hasan Cubukcu
24.09.2011, 02:04

basarai istiyorsan sana tercihim barcelona olacak !!!:confused:

Yaşar
24.09.2011, 02:05
3 haftada 2 puan toplayarak Trabzonspor,
lig tarihinin en kötü başlangıçlarından birini de yapmıştır ibaresini unutmayalım..
Hep pohpohlamayalım...

Takımda giden kaliteli yerlilerin yerini kaliteli yabancılarla doldurmamızdan ligdeki yabancı kontenjanı sıkıntısı ortaya çıkıyor.
kulübede skoru değiştiribilecek adamlar yabancılar.
hatta tribündeki yabancılar bile skoru değiştirebilecek kalitede adamlar.
Ve özellikle defans ve ortasahada yabancı köntenjanını kullandığımızdan hücum hattında kaliteli ayaklarımızı kullanamıyoruz.
Pawel, Henrique, Alanzinho ve Sapara'ın rahatlıkla oynayabileceği bir takımın kolay kolay puan kaybedeceğini düşünmüyorum bu ligde.

Fanatik34
24.09.2011, 02:07
Şenol güneş bu sefer dağılmak üzere olan, 5 futbolcusu kadro dışı kalmış, Kasımpaşa'ya 3-1 yenilmiş bir takımın başına getirilmiş, geldikten sonra o sezon tek hedefi olan Türkiye kupasını kazanmış, bir sonraki sezon şampiyon olmuş ve tarihinde ilk kez katıldığı Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçında deplasmandan 3 puan alan bir takım oluşturmuştur.Sizi 1994 yilina götüreyim o zaman...Leekens bu takima kazandirdigi (özellikle 2. ligten ) oyunculari ile lig yarisina devam eder. Ama sansi yaver gitmez, puan kayiplari Senol Günes´in yolunu acar. Senol Günes göreve gelmesi ile puanlar kazanir, takim icin umut vaad eder!

Bu Senaryo´yu yine mi izlemek istiyorsunuz?

Yasin Altuntas
24.09.2011, 03:55
Taktik iyiydi 1:0 bitseydi kimse birsey demeyecekti. Kim bilir adamin hayatinin golünü atacagini