PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 3. Hafta | Samsunspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15

Barış Burak
22.09.2011, 00:02
Samsun kalecisi tabii ki sevinebilir.

Ama adam yumruğunu sımış kolunu 90 derece yapmış gülüyor.Buna karışamam tabi...ama şu var;

Aslanım, o hareketi yenince,kazanınca,top tutunca yaparsın...Bertaberliğe öyle seviniyorsan birşey diyemem.Ama tekrar edeyim bedduamı.eğer Trabzona nasıl iki puan çelme taktık deyip seviniyorsan da inşaallah o iki puana muhtaç olursun.

Adrian iyidi bugün bence.Bence bugün takım iyiydi.Sıkıntı açıkça defansta benim gördüğüm.Celustka fazla hücuma çıkıyor gibi geldi bana...

Yorulan taraf zaten defansif hattımız.Stoperlerimiz.Onlara suç bulamam.Hayatlarında 3 haftadır 3 günde bir maç yapmamışlardır.Eğer bir stoper alınsaydı,böyle olmazdı...Neyse her işte bir hayır vardır.Sabır renktaşlar.Cidden sabır.

Takım cidden iyi.Yorgunluklar başa bela.Fb,sivas,eskişehir,bjk düşse idi, kafadan 8 hafta rahatlayacaktı lig.

Kimin liginde kim için mücadele ediyoruz o da belli değil hoş...

Ilelioglu
Mustafa bu macta yoktu da ne oldu? Sorunlar yokmu oluverdi?

Mustafa'yi israrla elestirip IBB maglubiyetinden sorumlu tutanlar, buyrun meydan sizin..

Bu isin takim oyunu oldugunu halen anlayamadik maalesef..

Samet Berber
yönetime sallamak pek doğru değil bence hataları var ama şenol güneş bu oyunun tek sorumlusudur .

objek
Panik yok arkadaşlar bu takım oturacak bir kaç haftaya hepimiz keyifle izleyeceğiz inşallah.

Takimin oturacagindan kuskum yokta 2-3 farkli galibiyetler alabilirmiyiz ondan pek emin degilim gol vurusu becerisi sikintisi cekiyoruz zorla bir gol atmak icin 5 net pozisyona ihtiyacimiz var artik tek farkli giden maclarda rakip maci birakmiyor herseyi deniyor bunlari cesaretlendirende ikinci golu atmayi bir turlu beceremeyen bizim oyuncularimiz bu hastalik gecen sezonun ikinci yarisindada vardi ama 1-0 koruyabilen bir defans anlayisimiz vardi

Murat Varol
Statda Samsun Taraftarının Arasındaydım ..

-Öncelikle Trabzonlu Gençleri Tebrik Ediyorum Maç Boyunca Hiç Susmadılar Samsun Taraftarının Sesini Bastırdılar.
-Maçın İlk Yarısında Trabzon Tarafına Habire Küfür Sallayan 5-6 Kopil Vardı Devre Arası Sivil Polisler Geldi Hepsinin Tc.Kimlik Ad Soyad Aldı İkinci Yarı Yerinden Bile Kalkamadılar :)
-Takıma Gelince Golü Yiyeceğimiz Belliydi İkinci Yarı Bağıra Bağıra Geldi Gol.
-Atamayana Her Zaman Atıyorlar. Biz Ne Zaman 2. Golü Bulursak O Zaman Maç Kazanabiliriz.
-Burak'dan Başka Gol Atcak Adam Yok. Çözüm Pawel-Burak İkilisi. Geçen Sene Umut'un Yanında Koşular Yapıyordu Burak Fakat Bu Sene Tek Başına Sağa Mı Koşsun Sola Mı Koşsun..
-Sonuç Olarak Samsun Taraftarı Çok Ezik,Zavallı Başka Diyecek Bişey Yok.
bundan sonraki maçlarda ilk golü yiyelim diye dua edecem

ozgur cocuk
İnter uykusundan uyanin artik.
1 galİbİyetle ÖmÜr bİtmez

Sibel
22.09.2011, 00:03
Kötü oyun eleştirilir. Bu yüzden kimsenin kimseye kızma hakkı yok diye düşünüyorum(abartı istisnalar hariç).
Mesela, Adrian bugün kötü oynadı, her daim savunuyorum ama bugün eleştirdim çok kötüydün Adrian dedim de şimdi ben iyi gün taraftarı mı oldum? Hayır.
Bazı ayrımları iyi yapalım lütfen.
Hepimiz üzgünüz. Muhtemel kötü yorumlar ve ağır eleştiriler olacak. Abartı olan var olmayan var. Herkesin sabır noktası ve sinir katsayısı farklı.
Herkesin tutumu ve beklentisi de kendine.
Bu durumlarda en doğru şeyin, maçtan sonra sakinleşmeyi beklemek olduğunu düşünüyorum.
Ben maçı izlemedim, dinledim. Son düdükle beraber çok da sinirlendim. Kızmamak elde değil çoğumuz için.
Üzülüyoruz. Ama, aradan bir kaç dk geçince sakinleştim. İnsan sevdiğine fazla kızamıyor.
Her şeyde bir hayır vardır.
Trabzonsporum bu yıl güzel işler yapacak. Ben buna, çok inanıyorum.
Ayrıca İnter maçını eleştirenler var, biz o maçta gerçekten çok güzel oynadık. Bu yersiz eleştiriyi asla hak etmiyoruz.
Oyuncularımız da kalitesiz değil. Bu takım kendini bulsun, o zaman her şey çok güzel olacak.
Var ol Trabzonspor.:)

Serdar A
- Adrian nereye alındı pardon bir açıklarmısınız çok anlayan arkadaşlar...

Öyle bir iddiam yok , ancak araya girmek isterim ;Adrian transferinin maliyeti ve niteliği ile alakalı duyduğu kuşkuları belirten ciddi sayıda forum yazarı vardı . Alınana kadar bu şüpheyi paylaşanlardan biriyim .

Ancak oyuncu alındı , kulüp çok ciddi miktarda parayı bu futbolcuya bağladı . Siz söyleyin , ne yapmalıyız ?

Sefa Murat Dokuz
Bu Adrian'ı kim izledi ?

Numan Yerlikaya
Burak Vittek Pawel Halil

Burak Hariç Gerisi Fıssssssssss

Mustafa SAYAR
Arkadaşlar olur bu tür şeyler.Oyuncular yeni birbirlerine alışamadılar.Takım henüz oturmadı.Artık her şey eskisi gibi değil.Zor takım kolay takım yok.Play of dalgası olunca herkes maçları asılacak artık.Eskisi gibi 3-4 takım üstüne kurulmayacak artık lig.Artık yenilmeyede puan kaybetmelerede alışın.Biz bir kere şampiyonluğu geçen sene kaçırdık.Bir daha kim öle kim kala...

DNA-TS
halil bence gayet iyi oynadı.ileride top tutup destek beklememiz gerekken anlarda bize yardımcı olacak bir oyuncu. top tutuyor orta kesiyor pas yapıyor verkaç yapıyor daha ne yapacak maç 1-1 diye abanmayın fazla.

SEDER
22.09.2011, 00:04
Bu arada maç sonrası neden sevindiğine anlam veremediğimiz samsunun kalecisi ;

https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KisiresimleriTemp/717596.jpg

maçtan sonra sevinmesini görünce kesin fenerlidir dedim adi herif..hiç şaşırmadım..bunların kanı bozuk...ama suç sende bu adileri sevindiren bizleriz..2. yarı samsunun gol atacğı bal gibi belliydi..hele oyuna aykut girince kesin gol yiyeceğiz demiştir herkes..aykuta allah rızası için bir hakem kırmısı versede bu adamı oynatmasa..

bahadır2561
Jaja ile Egemen takımdan gideli 3-4 ay oldu ve bizler yerlerini dolduramadık ( 7 resmi mac bize bunu gösteriyor)

İsimlerinin gecmesi gayet dogal. .

Kimsenin ruh filan cagırdıgı yok

SEDAT
Adrian ile Jaja farklı oyuncular. Bir oyuncunun yerine adam alırsan aynı özelliklerde olması gerekir, Jaja farklı oyuncu evet ama disiplinsiz olacaksa ne anlamı va,

çıkıp ta biz Trabzonspor'uz ahlaksız disiplinsiz oynayacaksa oynamasın diyenler, şimdi eksikliğini hissediyoruz demesinler hiç,

- Farklı olabilirler ama hemen hemen aynı mevkii için düşünüldü Adrian , zaten Adrian'a ben güveniyorum ama Jaja'yıda arıyorum açıkçası ...

olcay_61
yerli futbolcu kalitesizliğimiz (tabi 12 yabancınında kalitesi tartışılır!) yüzünden bu sene hedef şampiyonlar liginden para toplamak ve türkiye kupasına aşırı önem vermek olmalıdır. ligde bu kadroyla başarı gelmeyecek malesef...

-Samet
Statda Samsun Taraftarının Arasındaydım ..

-Öncelikle Trabzonlu Gençleri Tebrik Ediyorum Maç Boyunca Hiç Susmadılar Samsun Taraftarının Sesini Bastırdılar.
-Maçın İlk Yarısında Trabzon Tarafına Habire Küfür Sallayan 5-6 Kopil Vardı Devre Arası Sivil Polisler Geldi Hepsinin Tc.Kimlik Ad Soyad Aldı İkinci Yarı Yerinden Bile Kalkamadılar :)
-Takıma Gelince Golü Yiyeceğimiz Belliydi İkinci Yarı Bağıra Bağıra Geldi Gol.
-Atamayana Her Zaman Atıyorlar. Biz Ne Zaman 2. Golü Bulursak O Zaman Maç Kazanabiliriz.
-Burak'dan Başka Gol Atcak Adam Yok. Çözüm Pawel-Burak İkilisi. Geçen Sene Umut'un Yanında Koşular Yapıyordu Burak Fakat Bu Sene Tek Başına Sağa Mı Koşsun Sola Mı Koşsun..
-Sonuç Olarak Samsun Taraftarı Çok Ezik,Zavallı Başka Diyecek Bişey Yok.

Biz o günleri göremeyeceğiz artık inanıyorum hocanın pawele garezi var ;)

Samet Berber
22.09.2011, 00:05
Hala jaja egemen umut vs ... unutun şunları artık ya yeter ama ! Sen Trabzonspor'sun bu kadar küçülmene gerek yok .Mevcut kadromuz kaliteli bir kadro ve bu kadroyu takım yapacak olan Şenol güneş ama daha dikkatli olmalı mızıkçılık yapmamalı !

ahamitokutan
bu takımın en eksik olan bölgesine defansa transfer yapılmadığında bunun böyle olacağı belliydi.3 maçtır birbirinin kopyası saçma sapan hareketlerden goller yiyoruz.giray taca kornere atacağına saçma sapan asist yapıyor samsunluya.orta sahayı rakibe teslim etmişiz ki bir ara %68 gördük yahu.bir buraka at topu kıcını dönsün topu saklamaya çalışsın zaman çalalım.bu nasıl bir mantıktır.2yi bulamadığımız sürece her maç gol yeriz bu kafayla,biri bulamazsak zaten yeniliriz...

Barış Burak
Üzülüyorum,endişeliyim.

Oyuncular özgüvenini kaybedecek diyek orkuyorum.Haftada 1 maç yapsak böyle olmaz bu oyun.Maalesef üzülüyorum.Özgüvenini kaybedecek diye korkuyorum.

hamucera
Adrian kimin yerine alındı acıklayında o zaman ögrenelim

transfer edilen her oyuncu illa birinin yerine alınacak değil,

Yunus Emre AYAZ
Yunus Emre yalnış düşünüyorsun .
Şenol hocayı söylediğin mertebeye koyan yok .
Takım içine düştüğü bu zor süreçten çıkaracak parlak bir fikrin varsa , lütfen bizlerle paylaş .

fikir belli takımın gücü'ne güvenip kimliğini geri kazanması samsundan çekinecek bir trabzonspor istemiyorum 4-3-3 oynayan rakibi sahasına hapseden trabzonspor istiyorum.

Serkan Miletli
mansia maçını izledim bir sıfır öndeyiz ikinci yarının başında dedimki abi bu maç böyle giderse gol yeriz cünkü hiç oynamıyoruz. bir gol atıp defansa cekiliyoruz gol yedik maç berabere bitti. belediye maçında gol bile atamadık dedim bunlar son dakka bize yazarlar yine adamlar geldi son dakka gol attı yani şenol hoca göremiyormu abi bunları takım gol attıkdan sonra bekliyor hiç oynamıyor değişiklikler cok kötü kadro secimleri cok kötü oynadıkları futbol cok kötü. bugun gittim eve maçın ikinci yarısı yine öndeyiz maçı 10 dakka izledim dedimki bu maç yine gol yeriz abi anlamıyorum bu hoca yı bizim gördüğümüzü o nasıl görmüyor. bu kadar mı kötü olur bir takım arkadaş zokora hiç yoktu. o burağı anlamıyorum ayağına her gelen topu mal gibi kullanıyor.. yazık walla yazık .

carolo
BU sezon 7 resmi maç avrupa maçlari dahil Tek galibiyet alindi 7 maçta 1 golden fazlasi atilmadi yerlerde surunuyoruz bu takim bu ligde kimi yenecek????? Hakemlerde Sansizlikta ayri bir olay zaten!

SEDAT
- Şu engin , egemen , selçuk muhabbetinide kapatalım lütfen , ne yani adamlara para verseydik kalıcaklarmıydı , artık miladları dolmuştu feriştahı gelse tutamazdı kimseye suç bulmaya gerek yok...

Samet Berber
22.09.2011, 00:06
Bu Adrian'ı kim izledi ?
Şenol Güneş ...

Ilelioglu
yönetime sallamak pek doğru değil bence hataları var ama şenol güneş bu oyunun tek sorumlusudur .

Mantikli simdi senin bu söyledigin? Kadro yeni diyoruz, zaman lazim belli ki...

Tek sorumlu var: Kadroyu koruyamayan Yönetim..!

Bak gayseye, bak oynadigi futbola, tel tel dökülüyor adamlar. Cünkü yeni bir kadro olusturdular.

Barış Burak
Zeminden kimse bahsetmiyor...Nedensiz.Pası seven bizleri yordu o zemin.

Adem Erdoğan
Ortasaha...

ibrahim
Adriani birde Sampiyonlar Liginde görün siz. Toplamislar yarmalari Süper Lige gelen giden ayaga basiyo bacaga giriyo. Böyle futbolcularin barindigi bir ligde Barcelonayi koysan adamlar 3 mac sonra pes ederler.

SEDER
trabzonun meşhur menejeri mithat halis ne yapıyordur..bize kakaladığı bir yığın kazmadan kazandığı milyonlarca dolarımı sayıyordur? yönetim bu adamın menejeri olduğu bir oyuncuyu daha trabzona getirirse valla isyan çıkar..ortalık fena karışır..webo 200 bin euro ya gelmişken bize gelen saplamalara bak...

Ahmet ÇOLAK
31 kişilik kadrosu olan ve şampiyonluğa oynayan takımda kurtarıcı olarak hala alanzinho oyuna giriyosa söyleyecek birşey yok.. az öz transfer yerine çok boş transfer tekniği denendi tutmadı olay bu.. şenol güneşe her zaman eleştiri yapıyodum bugün yapmayacağım bir anlamı yok yedek kulübesinde kurtarıcı yok ne yapsın.. ha serkanı niye bu kadar tutuyo bu kadar seviyo onuda anlamadım bu sene oynadığı bütün maçları izledim bir tane tek bir tane olumlu hareketini görmedim.. herneyse.. biz transfer döneminde boşuna bağırmadık türk alın diye şimdi mustafaya serkana hatta sezere hatta tayfuna kaldık..

bahadır2561
22.09.2011, 00:07
transfer edilen her oyuncu illa birinin yerine alınacak değil,

mevki olarak soruyorum yani nereye alındı?

ramazan-54
4-5 Milyon avroya alınan topçuları bedavaya gönderen, Ş.L. gelen paralar ile kafasına göre transfer yapan ve istanbul kulüplerinin yararına çalışan Sadri başkan bu hezimet senin eserin.Sen gideceksin başkası değil sennnnnnnnnn...
bu dediğini siz kongre üyeleri yapabilir bizde size gereken desteği veririz en azından ben şahsım adına veririm.

Mustafa SAYAR
Kim ne derse desin şu transferlerden en iyisi Adriani bence...

Emrah Aksoy
22.09.2011, 00:08
Bu arada Mustafa Sarp direk kirmizi kart alacakti. Bugun yine cok hakem hatalari vardi

Fatih Özkan
neden neden neden neden nedeeennnnn? 1 gol atıp yatıyoruuuzzzz???biri bunu bana açıklasın...neden 2,3,4 aramıyoruuuuzzzz?

SEDAT
- Benim tek merak ettiğim Şenol Hoca'nın küstüm tripleri , hiçte anlayamadım zaten ...

ozgur cocuk
Biri bana oyun kurucumuzu söylerse iyi olur.
Trabzondan akıllarda kalacak tek şey kolbastı olacak
Trabzonsporun oyunu değil

Samet Berber
Adamlar kaçtılar , oyunlarını oynuyorlar gününü gün ediyorlar , bizim taraftar hala selçuk egemen vs vs .. YAzık ..

Berat Akçay
Ya bu nasıl bir düşüncedir .Şenol Güneş mi istedi oyuncuların gitmesini ? O mu gitsinler dedi sence.Yönetimin sucu yokmuş .Yuhh

GULER
Zeminden kimse bahsetmiyor...Nedensiz.Pası seven bizleri yordu o zemin.

Iyi de ikinci yari pas yapmadik ki.:D Samsun gibi dandik bir takima kendi yari-sahamizda hapis olduk.

Intere karsi oynadigimiz ikinci yari ile bu aksam oynadigimiz ikinci yarida daglar kadar fark var.

Yiğit Gayretli
22.09.2011, 00:09
Barcelona lig başladı başlayalı kaç galibiyet aldı ?

-Samet
neden neden neden neden nedeeennnnn? 1 gol atıp yatıyoruuuzzzz???biri bunu bana açıklasın...neden 2,3,4 aramıyoruuuuzzzz?

duygularımın tercümanı ..

Fatih
Şenol Güneş ...

Cidden inanıyorsunuz...:)

Oğuzhan
Valencia Barcelona'yı parçalıyor resmen. Çok net goller kaçırıyorlar.

Murat Varol
halil iyiydi fitnecilik yapmak istemiyorum ama buraktan pek pas alamıyor.halili istemezdim bu takımda ama beni utandırdı dilerim bütün futbolcular eleştirilerimizi haksız çıkarır

Samet Berber
Yönetimin hatası :) ...

Ilelioglu
Bu macta begendigim isimler:

Cech, Burak, Halil (kondisyon sorunu var)

Begenmedigim isimler:

Zoko, Celustka, Adrian

Alper Calik
Hepimizin asıl kızdığı şey, rahat yenebileceğimiz bir takıma 2 puan vermemiz bana göre.

Ben o yüzden kızıp üzüldüm. Lakayıtlık, taktik, göz göre göre adamları gel gol at diye davet ettik. Golü de yedik.

Yoksa biz bu oyunumuzla birçok oturmuş takıma zaten yeniliriz. Ama Samsunu yenseydik bari.

Kötü zamanlarımızda hiç maç alamadık, hepsinde kaybettik bu sene.

Serdar A
22.09.2011, 00:10
Valencia Barcelona'yı parçalıyor resmen. Çok net goller kaçırıyorlar.

Geçen yıldan kaç futbolcusu eksik ?
Serdar yazmıştı arka sayfalarda ama hatırlayamadım .

-Samet
Bu macta begendigim isimler:

Cech, Burak, Halil (kondisyon sorunu var)

Begenmedigim isimler:

Zoko, Celustka, Adrian

Zokora olmasaydı görürdüm bizim defansın halini.

Oyunun genelinde iyiydi Zokora.

serdar
Baslarim sampiyonlar ligine... Ligde alin maclari yeter!!! Yerli Futbolcular alacaktik...

OzcanHan61
bence bizim yeni bir baskana ihtiyacimiz var, her transferi yapabilecek birisi mesela ali agaoglu :)
senol hocanin istedigi transfer yapilsaydi kendide daha mutlu olurdu bizde, fakat oda cok sessiz kaliyor, ciksin söylesin yönetim beni dinlemiyor diye 1 haftada yollayalim sadri baskani..

Samet Berber
Cidden inanıyorsunuz...:)
İnanmıyorum biliyorum , milli maçını izlemeye gittiğini biliyorum .

Salih Kara
hala Bance gibi bir forvet alamadık şeklinde rakip takımın bizim maçta iyi oynayan yeni transferini dünya yıldızı yapar tarzda bir yorum yazan olmadığına göre yavaş yavaş eleştiri anlamında küçük de olsa değişmeye başlıyoruz sanki.

hamucera
mevki olarak soruyorum yani nereye alındı?

Adrian orta sahaya alınan bir oyuncu, oyunu yönlendirsin diye, gerektiğined sol açık, gerektiğinde sağ açık oynasın diye,

Jaja forvet arkası oynuyordu arada çok büyük fark var, Adrian 10 numarayı taşımasına rağmen 10 numara pozisyonunda oynayamıyor, malesef taım tam oturmadı ve bu zaman alacak kuşkusuz,

futbalski60
22.09.2011, 00:11
Adrian orta ikiliye yakın oynatılırsa pasör amaçlı kullanılırsa çok iş yapar adam milli takımda bu pozisyonda verimli oluyor ki Almanya maçını izleyenler bilir o bölgede nasıl oynadığını ama sen bu oyuncuyu forvet gibi kullanırsan markaj altında tutarsan verimli olamaz neyse yakında taşlar yerine oturur zaman en büyük ilacımız olacak sanırım.

Barış Burak
bence serkan dışında herkes iyiydi...celustka çok öne çıktı ama.

takım komple yoruldu.Olsun hayır vardır her işte.

Emrah Aksoy
arkadaslar yazmadan once birdaha dusunun.

Colman veya Halil o golu atsaydi mac 2-1 bitseydi sizler burda egemen , engin , jaja vs konusurmuydunuz ?

r9emre
Bu takım ne Egemen'in gitmesiyle ne Selçuk'un gitmesiyle ne Engin'in gitmesiyle bir şey kaybetti.Ne kadar kıvranırsanız,ne kadar zıttını düşünerek kavga ederseniz edin bu takım Jaja'nın gitmesiyle hücum gücünün %75'ini kaybetti.Yerine ondan pahalı bir Adrian alındı yok takım oyunu yok disiplinli yok koşuyor denilerekten ama 2 kere canlı izledim o maçlarda dahil Adrian,Jaja'nın bile 4'te 1'ini koşmuyor.Eğer bu takımın orta sahası Zokora - Colman - Sapara olmazsa ligde asla belimizi doğrultamayız.

SEDER
inşallah şampiyonlar liginden eleniriz bu gidişle küme düşecez yoksa...hepsinin aklı orda..

SEDAT
22.09.2011, 00:12
- Takımımızda futboldan soğuyanlar Pawel , Sezer, Eren , Sercan , Barış soğumak üzere olanlar Adrian ...

fanatikdevri
kaçırdığımız pozisyonlara bakıyorum birde yediğimiz gole bakıyorum yazık yani o kadar olur.geçen maçlara göre iyi değildik şenol güneşin tercihleri tartışılır ama futbolcuların ona yardımcı oldukları yok.sabır edelim düzeleceğiz

Fatih
İnanmıyorum biliyorum , milli maçını izlemeye gittiğini biliyorum .

Biliyorsanız iyi Brozekleri de izledi mi acaba Şenol Hoca?

inadina61_08
oyuncuların dinlenmeye ihtiyacı var yoksa bu kadar kötü bir futbola bahane bulamıyorum, PAS PAS PAS, pas yapamadığımız sürece böyle olacak, inter maçında 2. yarı pas yapabilen bir takım vardı çok umutlanmıştım bütün pasları o maçta yaptık herhalde stoklarda kalmadı, karabük maçında oyuncuları dinlendirmesi iyi olur bence Nasılsa takım beraberliğe oynuyor, çok değişen bir şey olmayacak zaten, ben gelecek sezonu düşünüorum, Şenol hoca gelecek sezon bırakmayı düşündüğünü hissediyorum, TD'de ÜNal hoca olurmu diye denemeler yapılıyor sanki...

Serdar A

Colman veya Halil o golu atsaydi mac 2-1 bitseydi sizler burda egemen , engin , jaja vs konusurmuydunuz ?

Keşke atsaydı da bu konuları ortaklaşa tartışabilseydik .
Eleştiri sahipleriyle , eleştiri sınırlarını aşanlar bir birine karışmasaydı ...

sakaryalı54
- Şu engin , egemen , selçuk muhabbetinide kapatalım lütfen , ne yani adamlara para verseydik kalıcaklarmıydı , artık miladları dolmuştu feriştahı gelse tutamazdı kimseye suç bulmaya gerek yok...

siz başkan olsaydınız selçuğu bırakırmıydınız bunu bana samimi

olarak cevaplarsanız bir daha yazmıcam.

61trabzonomer

hayır tabii ki konuşulcak tek şey serkan olurdu eminim .

Serdær
Geçen sezondan sade ve sadece 3 tane eksik oyuncusu olan (Pique,David Villa ve İniesta) Barcelona tel tel dökülüyor ..

Chiko
Bu takım ne Egemen'in gitmesiyle ne Selçuk'un gitmesiyle ne Engin'in gitmesiyle bir şey kaybetti.Ne kadar kıvranırsanız,ne kadar zıttını düşünerek kavga ederseniz edin bu takım Jaja'nın gitmesiyle hücum gücünün %75'ini kaybetti.Yerine ondan pahalı bir Adrian alındı yok takım oyunu yok disiplinli yok koşuyor denilerekten ama 2 kere canlı izledim o maçlarda dahil Adrian,Jaja'nın bile 4'te 1'ini koşmuyor.Eğer bu takımın orta sahası Zokora - Colman - Sapara olmazsa ligde asla belimizi doğrultamayız.
Kesinlikle katiliyorum. :alkış::alkış:

yorumsuz6117
Öyle bir iddiam yok , ancak araya girmek isterim ;Adrian transferinin maliyeti ve niteliği ile alakalı duyduğu kuşkuları belirten ciddi sayıda forum yazarı vardı . Alınana kadar bu şüpheyi paylaşanlardan biriyim .

Ancak oyuncu alındı , kulüp çok ciddi miktarda parayı bu futbolcuya bağladı . Siz söyleyin , ne yapmalıyız ?

Artık destek olmaktan başka yapacak hiçbirşeyimiz yok.

-Samet
22.09.2011, 00:13
Adrian orta ikiliye yakın oynatılırsa pasör amaçlı kullanılırsa çok iş yapar adam milli takımda bu pozisyonda verimli oluyor ki Almanya maçını izleyenler bilir o bölgede nasıl oynadığını ama sen bu oyuncuyu forvet gibi kullanırsan markaj altında tutarsan verimli olamaz neyse yakında taşlar yerine oturur zaman en büyük ilacımız olacak sanırım.

Aynı fikirdeyim ve neden çizgide oynuyor bu adam bizde anlamış değilim.

Sefa Murat Dokuz
Şenol Güneş ...

Emin misin ?

Sadri Şener benim en büyük transferim Adrian diyordu bir ara.

Şenol Güneş transfere karışmadı pek, daha doğrusu karıştırılmadı.

Ilelioglu

Konusmazdik tabiki..

Ortada kabak gibi bir gercek var: 3 tane vasat Stoper ile 3 kulvarda mücadele edecegiz!

Bunun sorumlusu kim?

hodlu
İşleri futbol oynamak olan Trilyonluk efendiler 45 dakika 10 kişi takıma gol atamayıp birde gol yiyor sorumlu kim? Şenol GÜNEŞ...
İki topun direkten döndüğü maçta rakip tesadüfen gol atıp bir puan alıyor sorumlu kim? Şenol GÜNEŞ....
Maç 1-0 ve %100 üç gol kaçıyor sonra yine tesadüf bir gol yeniyor,takım 90 dk. dayak yiyor sorumlu kim? Şenol GÜNEŞ...
Şampiyon olan takım neredeyse yok ediliyor sorumlu kim? Şenol GÜNEŞ....
Milli takım 2002 dünya kupasında avrupa ülkesi ile eşleşmiyor, sorumlu kim? Şenol GÜNEŞ....
Daha ne yazayım Şenol GÜNEŞ düşmanları.Çok şey yazarım ama gerek yok. Sizler haketmiyorsunuz...Sizler tek maçlık kazanan takım taraftarısınız. Öyle bir takım bulabilirseniz bizi de çağırın....

hüseyin1975
Birde Defans diye tutturduk.
Türkiyede hangi Takimin Defansi cok iyi?
Hangi Takimin Defans Futbolcularini gördügümüzde "Bu Defansi nasil geceriz" diyebiliyoruz?

Ofansin iyi islerse Türkiyede her Takimi yenersin.

SEDAT
- Kusura bakmayın marjinalde olmak istemiyorum ama ben Serkan'ı mücadele anlamında hiç kötü bulmuyorum , ve Şenol Güneşinde vazgeçiceğini hiç zannetmiyorum :)

Mert Oğuzlu61
çok boş oyuncu aldık ve her gelene yıllık en az 1 000 000 € ile sözleşme imzalattık, kadroda 30 üzeri adam var 6-7 tanesini bank asyada oynatmazlar.

şu verilen ücretlere bakın, geçen sezon jaja 600 bin € ile oynuyordu ! o adam burakla birlikte şampiyon yaptı bizi alemci diye yolladık ! :D sinirden gülüyorum :D:D

her gelene dayarsan kapı gibi sözleşmeyi, daha ilk seneden basarsan milyonları geçen seneki takım nerde diye ellerini saçlarına götürür derin düşüncelere dalarsın, olay bu arkadaş...

E. Okan Bülbül
ya benim anlamadığım Adrian kanat değil neden kanat oynuyor?
Halil forvetse ne arıyo orta sahada ?
Serkan sağ açık değil sağ açıkta işi ne?
Colman tek başına oyun kuramaz nedn bütün yük onun üzerinde?
Zokora neden ileri 1 tane olumlu top atmaz?
Bu takımın kanatları yok mu?
burak dışında defansın arkasına sarkacak topçumuz yok mu?
Birde topu alıp ileri gidip duvara çarpar gibi kaleciye dönmenin mantığı ne ?

-Samet
22.09.2011, 00:14
- Takımımızda futboldan soğuyanlar Pawel , Sezer, Eren , Sercan , Barış soğumak üzere olanlar Adrian ...

İçlerinde en çok üzüldüğüm isim.

OzcanHan61

bence kimse egemen veya jajanin cok iyi oyuncu olduklarini söylemek icin yorum yazmiyor, yönetimin beceriksizligini anlatmak icin yaziyor

Numan Yerlikaya
Hayal kırıklığına uğratanlar

Colman Zoko Çeluştka Adrian

Serkanı Hayal Kırıklığından Görmüyorum

Berat Akçay
Barcelona lig başladı başlayalı kaç galibiyet aldı ?
Real Madrid ? Düşüş olabilir her takımda .Trabzonspor'da da var ama olamaz ya Trabzonspor'un asla böyle bir hakkı yok .Hep iyi olmak zorunda 34 de 34 yapmalı .Dimi Trabzonspor taraftarı

SEDAT
22.09.2011, 00:15
siz başkan olsaydınız selçuğu bırakırmıydınız bunu bana samimi

olarak cevaplarsanız bir daha yazmıcam.

- Adam gitmeyi kafasına koymuş İstanbul duruyor orda , bir adamın Trabzonda sıkılma süresi 2 sene ortalama , benim izlenimlerim bunlar...

Samet Berber
Biliyorsanız iyi Brozekleri de izledi mi acaba Şenol Hoca?
Bilmiyorum ... Siz beni anlamıyorsunuz galiba benim sorunum Şenol güneş'in bu mantalitesiyle , ben bir trabzonspor taraftarı olarak samsun gibi bir takıma 1 gol atıp yatmayı hazmedemiyorum .Yeter artık ya her maç her maç , at golü bekle ..70 dk tek kale oynadı yahu samsun !

-Samet
- Kusura bakmayın marjinalde olmak istemiyorum ama ben Serkan'ı mücadele anlamında hiç kötü bulmuyorum , ve Şenol Güneşinde vazgeçiceğini hiç zannetmiyorum :)

Allah içn iyi koşuyorsun.

Rakip oyuncuyla müthiş koşuyorsun.

Sadece koşuyorsun.

O kadar koşup da topa müdahale yapmamaya yemin etmiş adam.

OzcanHan61
Hangi Takimin Defans Futbolcularini gördügümüzde "Bu Defansi nasil geceriz" diyebiliyoruz?

bizdede burak haric ofans 0 !

Ilelioglu

Bence Umut önemli bir faktördü.

Sefa Murat Dokuz
Kimse 34 te 34 beklemiyor boş konuşma fatihliği yapmayın. Ortadaki futbol 34 te 3-4 galibiyet aldırır. Şu futbolu beğenen Trabzonsporlu falan olamaz.

abcabca
oynadığımız oyunun karşılığını aldık, 1-0'dan sonra yatan takım için 1-1 çok iyi bir skor..!

61_Serhat_61
Daha başları... Hocayı çok iyi anlıyorum... Sezon bittiğinden bu yana 20ye yakın futbolcu geldi... Adam kadroyu oturtamadı... Uyum sebebide var bu konuda... Şenol Hoca kesinlikle gidemez bu takımdan... Daha bismillah bi durun ya... Tek kötü giden bizim takım mı? GS yi lig başlamadan hepimiz favori görüyorduk bakın noldu... fb fatih tekke nin salaklığına dua etsin ilk maçtan çökeceklerdi... Yapmayın... Biz bu takımı bu renkleri puan ve puanlar için sevmiyoruz... Herşeyiyle seviyoruz... Adeta tapıyoruz... Haftaya şampiyonlar ligi maçımız var... Büyük ihtimalle kafalar orda... Schalke geçen sezon şampiyonlar liginde yarı final oynadı ama ligi 9. bitirdi galiba... Taraftarları yine her maçında stadları doldurdu... Köstek olmayalım!! Destek olalım!!

Yiğit Gayretli
22.09.2011, 00:16
Yok yok bizim taraftarın zoru şu; Fenerbahçe 3'te 2 yaptı bizim halimize bak !

Bırakın arkadaş bu işleri...

Serdær
Galatasaray gibi bizimde neredeyse baştan aşağı kadromuz değişti.

Galatasaray ile oyun yapımızda farklılıklar.

Biz Galatasaraydan daha iyi oynuyoruz.

Bu kadar oyuncusu değişen bir takım bu denli sıkıntıları yaşaması gayet normal.

Büyütmeyelim olayları .

Ayrıca GS aldığı puan kaç ki ?

Oğuzhan
Eğer bu takımın orta sahası Zokora - Colman - Sapara olmazsa ligde asla belimizi doğrultamayız.

Aynen böyle. Adrian'da ısrar etmek yanlış olur. Kendisini toparlarsa daha sonradan girer takıma. Fazla para verdik diye bu adamı oynatmamız gerekmiyor. Kim iyiyse o oynar.

Sibel
inşallah şampiyonlar liginden eleniriz bu gidişle küme düşecez yoksa...hepsinin aklı orda..
Yapmayın Allah aşkına. Böyle dua olur mu?
Rastlarda dua anına denk gelir. Takımımız ilk defa ŞLye katılıyor. Avrupa arenasında, şike ve düzenbazlıktan uzak bir mücadele veriyor.
Her yıl bu ligdeyiz, ama ilk defa Şampiyonlar Ligindeyiz.
Adına bak, Şampiyonlar Ligi...
Her iki tarafta da Allah yardımcımız olsun.

murat3861
moral bozmayalım lütfen.şenol hoca ve ekibi bize çok zaferler yaşattı.takımın yarıdan fazlası yeni.biraz daha zamana ihtiyaçları var.uyum sorunu aşıldığı zaman bu takım uçar.en büyük trabzon şampiyon trabzon

fanatikdevri
beyler takım oturana kadar ara elemanları koymaz şenol hoca bence kimse hayal kurmasın adam önce istediğ takımı oturtacak en güzel örneğini Inter maçında yaptık ama üzerine koyamadık iskelet oluşturmadan sistem oturmadan diğerleri girse kaybolup gider zaten

mawro61
maçı kaybettik eleştiriler olacak lakin genel kanaatim şudur: şenol güneş hocamız hücum futbolu oynatamadığı gibi son derecede korkak oynatıyor takımı. sadece bu akşam ile sınırlı değil bu. geçen yıla da bakalım. zoraki 1 gol atıp maç alıyoruz.
ikinci samsundan yediğimiz baskı beni utandırdı. hocamızı utandırmadı demek.

r9emre
Yine güldürüyor beni bazı arkadaşlar kafalarında putlaştırılmış Şenol Güneş imajı olduğundan eleştirmeye kıyamıyorlar ama aslında Şenol Hoca'ya en kötüsünü yapıyorlar.Arkadaş Adrian'ı deliler gibi isteyip bire bir görüşmeye giden,ikna etmeye çalışan Şenol Hoca,tam tersi yönetim maliyetinden dolayı karşıydı Adrian'a sırf Şenol Hoca'nın gönlü olsun diye Polonya'nın bonservis rekorunu kırarak aldık Adrian'ı.Hala inadına inadını Fenerbahçe'li at gözlüğü takmış Aziz'in peşinde koşan taraftarlar gibi yönetime sallayan var.Tamam hataları vardır ama kesinlikle zerre hatalı olmadıkları konu Adrian konusudur.Tamamen Şenol Hoca'dadır Adrian'ın mesulliyeti.

cahana
22.09.2011, 00:17

eskiye nazaran mücadele etmeye başladı ama ya attığı paslar ikinci yarı kaç isabetli pas yapmış belki de sıfır

Ahmet F. Zengin
Baslarim sampiyonlar ligine... Ligde alin maclari yeter!!! Yerli Futbolcular alacaktik...

3 Tane Yerli İsim Versene ..

OzcanHan61
Real Madrid ? Düşüş olabilir her takımda .Trabzonspor'da da var ama olamaz ya Trabzonspor'un asla böyle bir hakkı yok .Hep iyi olmak zorunda 34 de 34 yapmalı .Dimi Trabzonspor taraftarı

hadi onlar 60a yakin mac yaptilar sampiyonlar liginde sonuna kadar oynadilar, bizimkiler neden yoruldu :D, puan kaybediyorsak adam gibi kaybedelim geriye yaslanarak degil, hücum yapsaydik TRABZON gibi oynasaydik serefimizle puan kaybetseydik, hic kimse bu kadar tepki göstermezdi, ne demek samsuna karsi geriye yaslanmak, samsunda kim oluyor?

asimavi
....takımın zamana ve motivasyona ihtiyacı var gerisi hikaye....şenol güneşinde bir sıkıntısı var ama kimse bilmiyor ...bunu aşması lazım takımı çok kötü etkiliyor....hep üzgün hep üzgün ...

Fatih
Bilmiyorum ... Siz beni anlamıyorsunuz galiba benim sorunum Şenol güneş'in bu mantalitesiyle , ben bir trabzonspor taraftarı olarak samsun gibi bir takıma 1 gol atıp yatmayı hazmedemiyorum .Yeter artık ya her maç her maç , at golü bekle ..70 dk tek kale oynadı yahu samsun !

Futbolda her şey olabilir geçen sene de bu tip durumlar oluyordu ama gol yemiyorduk yesek de atıyorduk.:)

robinhood61
adrian fos çıktı iyi mi? 34 yaşında alex takımı kurtarıyor bi de bizimkine bak...

61trabzonomer

Aynen katılıyorum tamm yetersiz bir defansımız var kadro genişliği olarak rotasyona giremiyoruz orda ama bu bölgenin çok sırıtmasının sebebi ilerisinin iyi çalışmaması top ilerde çok kalmıyor maçın geneli bizim sahada böyle birazda bakmak lazım olaya. güzel yorum.

Berat Akçay
22.09.2011, 00:18
Kimse 34 te 34 beklemiyor boş konuşma fatihliği yapmayın. Ortadaki futbol 34 te 3-4 galibiyet aldırır. Şu futbolu beğenen Trabzonsporlu falan olamaz.
Ya biz geçen sezon ilk eskişehir macında berabere kaldık diye yerden yere vurduk neyden bahsediyorsun.Takım seri yakalamış bir maç ya bir maç berabere kaldı diye öldürdük.

Bende beğenmedim takımı ama zamanla iyi olacak diyorum.

Samet Berber
22.09.2011, 00:19
Yine güldürüyor beni bazı arkadaşlar kafalarında putlaştırılmış Şenol Güneş imajı olduğundan eleştirmeye kıyamıyorlar ama aslında Şenol Hoca'ya en kötüsünü yapıyorlar.Arkadaş Adrian'ı deliler gibi isteyip bire bir görüşmeye giden,ikna etmeye çalışan Şenol Hoca,tam tersi yönetim maliyetinden dolayı karşıydı Adrian'a sırf Şenol Hoca'nın gönlü olsun diye Polonya'nın bonservis rekorunu kırarak aldık Adrian'ı.Hala inadına inadını Fenerbahçe'li at gözlüğü takmış Aziz'in peşinde koşan taraftarlar gibi yönetime sallayan var.Tamam hataları vardır ama kesinlikle zerre hatalı olmadıkları konu Adrian konusudur.Tamamen Şenol Hoca'dadır Adrian'ın mesulliyeti.
Her kelimesine katılıyorum .

Bu mantaliteden de en kısa sürede vazgeçmesini ümit ediyorum .Samsun bank asyada bu kadar baskı kuramadı rakiplerine .

Oğuzhan
Barcelona bildiğin dökülüyor 2-3 eksiği var diye. Haksızlık yaptığımızı farkettim 15 dakika şu maça bakınca. Rakip kaleye gidemiyorlar.

Ahmet ÇOLAK

ozaman umutu satmasaydık tek başına mücadele ediyodu yada koşuyodu.. serkanın maç boyunca bir tane ileri isabetli pasını görmedim bundan önceki 10 15 maçta olduğu gibi..

Sefer A.

hemsehrim kutluyorum seni :alkış: hele Adrian Jajà kiyasinda :) takim oyuncusuymusmus, daha çok kosuyormusmus, kaybettigi topun pesinden gidiyormusmus :D hee heeee ona yapmasi gerekeni yapsin diyoruz savunmaci gibi kossun demiyoruz, adamin bir kere gücü yok, vuruslari da yavas ve pek iyi sayilmaz, daha ne yazalim ?? ama yok Jajà kari kiz pesinden kosuyormus sahada bile onun için gönderdik onu :rolleyes:

Mustafa 42
22.09.2011, 00:20
bence bu bizim takimda giray oynadigi mütdetce biz yenilmeye mahkumuz adamda bir olumlu top kullanma özelligi yok her yedigimiz gol onun yüzünden oluyor icimiz yaniyor ahulen ahhhhhhh

Sinan Ayaz
insallah düzelicek hersey ama malesef o ışıkta yok çok ciddi gol problemimiz var Burak hava toplarında inanılmaz kötü ilerde çoğalma sıkıntımız var ama en büyük sıkıntımız uyumsuzluk bugun celuskayla giray 3-4 kere birbirine girdi ve bundan dolayı 2 tane pozisyon verdik yediğimiz golde kimsenin hatası yoktu tamemen kısmetsizlik

Tunay ERDEM
lazaronili dönemin rekorunu egale ettik mi?

vse61
Bu kadar laubali olup gol kacirirsan stoperin bombos kafayi hic gormedigi bir yere insallah adam yoktur diye atarsa olacagi bu.. Ha tabi hakem yine sahneler aldi, kemal tokak bu maci nasil bitirdi anlamadim. Adriani oldurmeye tesebbus, buragi kundeden asirma, ucarak topu elle alma ne gerekirse yapti, ama firat efendi sovunu yaparak is bittikten sonra 92. Dakikada kirmizidan baskasini atti. Gidenlerden umut olamayinca rakip elini kolunu sallaya sallaya bizim sahaya kadar geliyor, ki turkiyede stoperler kazma bunlara pres yapilinca toplari nasil kaptirdiklari ortada (bizimkilar dahil). Oyunun temposunu ayarlayan ismi lazim degilim yerini de dolduramadik. Savunmada egemenin yeri de siritiyor, girayin egemensiz hali cok fena. Bu sene boyle gidecek gibi gozukuyor maalesef...

Ama yine de ne kadar buyuk bir takimiz ki ridvan'in icine ne buyuk koymusuz ki cikmis bursayi yorumlarken "bi sampiyonluklari var, gecen sene de bu kadar olaydan sonra muhtemelen sampiyon olan edilirler, bu sene de liderler" diyor. Ben de televizyon karsisinda soruyorum. Ridvan'in zoruna mi gitti....

Samet Berber
Adrian'ı Şenol Güneş aldırdı bunu herkes bilmeli , yok öyle kolaya kaçıp yönetime giydirmek .

r9emre
Bu arada Türkiye Ligi adında bu sene de play-off adı altında düzenlenen senaryosu önceden yazılmış tiyatro benim zerre umrumda değil 4. olalım play-off'a ucundan girelim yeter bana.Benim için önemli olan bu sene CL'dir.

Yiğit Gayretli
hadi onlar 60a yakin mac yaptilar sampiyonlar liginde sonuna kadar oynadilar, bizimkiler neden yoruldu :D, puan kaybediyorsak adam gibi kaybedelim geriye yaslanarak degil, hücum yapsaydik TRABZON gibi oynasaydik serefimizle puan kaybetseydik, hic kimse bu kadar tepki göstermezdi, ne demek samsuna karsi geriye yaslanmak, samsunda kim oluyor?

Sen kaç maç yapıyorsun say bakalım ....

Ilelioglu

Hepsinin hatasi var, ama tüm bunlar Yönetimin bizi 3 vasat Stopere mahkum etti gercegini degistirmez.

Glo yarin öbür günü sakatlaninca ne olacak?

Kadroyu koruyamadiklari gibi aciklarida kapatamadilar?

Ne ise yara bu adamlar?

Bende orada olsam hicbirsey yapmadan bu kadarini yapardim.

Yaşar
Yıllardır izlediğimiz Ergün Teber'in vurduğu o topun asıl gitmesi gereken yer Samsun devlet hastanesi'nin bahçesi iken neden bizim kaleye hem de köşeye gider?
Nedir bu şansssızlık 3 maçtır.

GULER
Hocamizin tek elestirilecek bir yani; Serkan da israr etmesi. Gecen senenin ilk devresinde herseyini verdi ondan sonra sondu, bitti, sahada hayalet gibi 10 kisi oynuyoruz resmen. Henriquenin yerine Serkan kadro disi kalmasi lazim.

E. Okan Bülbül
ya benim anlamadığım Adrian kanat değil neden kanat oynuyor?
Halil forvetse ne arıyo orta sahada ?
Serkan sağ açık değil sağ açıkta işi ne?
Colman tek başına oyun kuramaz nedn bütün yük onun üzerinde?
Zokora neden ileri 1 tane olumlu top atmaz?
Bu takımın kanatları yok mu?
burak dışında defansın arkasına sarkacak topçumuz yok mu?
Birde topu alıp ileri gidip duvara çarpar gibi kaleciye dönmenin mantığı ne ?

ibrahim
Yok yok bizim taraftarın zoru şu; Fenerbahçe 3'te 2 yaptı bizim halimize bak !

Bırakın arkadaş bu işleri...
Okadar sey yazildi cizildi hic biri bunun kadar etkili olmadi. Iste problem burda! Tek derdimiz si...k yarisi. :alkış:

Serdar A
22.09.2011, 00:21
Yine güldürüyor beni bazı arkadaşlar kafalarında putlaştırılmış Şenol Güneş imajı olduğundan eleştirmeye kıyamıyorlar ama aslında Şenol Hoca'ya en kötüsünü yapıyorlar....
Bende bu mantığı anlayamıyorum Emre .
Kim put yapmış tapıyor ?
Ben mi kaçırdım , hangi mesaj ?

Fatih
Takıma stoper aldırmayan da Şenol Güneş'tir kesin.:)

Barış Burak
Allah yüzümü kara çıkarmasın inşaallah.İlk yarı sonunda ve lig sonunda haklı çıkarsın bizleri.

Bu takım geçen seneden daha iyi. Sabır yahu.1 sene sabnır gerek.Bu takım geçen seneden daha iyi top oynayabilir.Destek olmak gerek.

Bu sene şampiyon olamayız belki,ama şansımız yokta diyemeyiz.Bu sene yine avrupada olacağız Allahın izniyle.Seneye ise inşaallah şampiyonluk serimiz başlayacak.Bu takım iyi.Yeterki onların özgüvenini bozmayın.

Sefa Murat Dokuz
Bu takım kapasite olarak yetersiz nasıl iyi olacak ?
Ben Adrian'ın öyle milletin bahsettiği gibi üst düzey oyuncu olduğuna inanmıyorum. Colman Ş.Ligi için kendini göstermek için orda oynuyor Ligde yatış. Zokora zaten bu iğrenç defansın pisliğini temizliyor. Arkası Allah'a bile emanet değil, Tolga var o olmasa Resmi maçlarda puanımız yoktu henüz. Futbol falan oynamıyoruz, Rakiplerde oynamıyor ama biz oynayarak kazanırız ancak büyük takım vurup kırmaz top oynar kazanır.

abcabca
mücadele göre oyuncu oynatacaksak, kimse kusura bakmasın bu halimle bile hepsinden iyi mücadele ederim ve üstüne de para alırım.

Oruç
Eski defterleri mi açaçağız her kötü sonuçtan sonra ? Iyi o zaman. Ah Şenol Güneş, ah Iskender Gönen, ah Dobi Hasan...

61_Serhat_61
bence bu bizim takimda giray oynadigi mütdetce biz yenilmeye mahkumuz adamda bir olumlu top kullanma özelligi yok her yedigimiz gol onun yüzünden oluyor icimiz yaniyor ahulen ahhhhhhh
ve sunuda ben eklim renkdas girayin ceza sahasinin yakinlarindaki faulleri bizi cok zor duruma sokuyor...
girayin yerine yumlu oynasa ondan daha cok verim alir... tamam demiyorum yumlu cok iyi diye ama giraydan iyi bu ap acik ortada...

L.Burrows
22.09.2011, 00:22
Adamlar kaçtılar , oyunlarını oynuyorlar gününü gün ediyorlar , bizim taraftar hala selçuk egemen vs vs .. YAzık ..

Kimsenin derdi yada özlemi ne egemen nede selçuk. Tek derdimiz kalite. İsterse iki kalecimiz birden gitsin benim için sorun değil aynı kalitede biri gelecekse yada ona yakını..
Futbol takım oyunudur eyvallah ama takım oyununu yaratanda kaliteli futbolcudur. Şu an bizde sınırlı sayıda var bu bahsettiğimden. Dile getirmek istenilende bu zaten yoksa kimse selçuğun kara kaşını kara gözünü özlememiştir bence.

Ahmet F. Zengin
adrian fos çıktı iyi mi? 34 yaşında alex takımı kurtarıyor bi de bizimkine bak...

Kurtarsaydı Ya Alex Dün Maçı. Bırak Bu İşleri Şikenin En Büyük Kaymağını Alex Yedi Bu Ülkede..

hodlu
Meğer millet Şenol hocanın yere düşmesini bekliyormuş.Vurun acımayın.Şenol hocayı haketmiyor bu camia...
Ligin 3. maçında bunları yazanlar ya kör ya da haindir...

Salih Kara
22.09.2011, 00:23
Bu maçta Kemal Tokak'ı ilk kez izledim.Ama ben pek beğenmedim.En azından şu anki futboluyla bence bizim aradığımız stoper değildi.Bugün kırmızı kart bile görebilirdi.Ayrıca ikinci yarı iki defa zamanlama hatası yaptı.Birinde burağı düşürdü, diğerinde elle kesti.Tabiki bir maçla değerlendirilmez yetenekli de olabilir ama şu anki haliyle konuşulan paraları etmeyeceğini düşünüyorum.

61_Serhat_61
ironi dimi bu renkdas :)

asimetrik
Defansı eleştiren arkadaşlar, ligdeki maçlar, 70 erden 210 dakika rakip forvetlerle defansımız arasında oynanıyor. Müsaade edin bir kaç hata yapma lüksleri olsun.
Samsunspor gibi bir takımın 60 dakika neredeyse tek kale oynamasının izahını bulmamız lazım. Girdiğimiz pozisyonlar sadece kontra atak. Atsak ne olur atmasak.

Bülent AKBULUT61
Serkan hariç diğer oyuncuların hepsi iyidi ne faydası var bu adamın her mac ilk 11'de cıkıyor anlayamadım gitti

Ahmet F. Zengin
22.09.2011, 00:24
Her kelimesine katılıyorum .

Bu mantaliteden de en kısa sürede vazgeçmesini ümit ediyorum .Samsun bank asyada bu kadar baskı kuramadı rakiplerine .

Samsunun Tek Amacı Trabzona Köstek Olmak Bundan Sonra Bütün Maçlarını Yenileseler Olsun Trabzondan Puan Aldık Diye Sevinirler.

Samet Berber
Kimsenin derdi yada özlemi ne egemen nede selçuk. Tek derdimiz kalite. İsterse iki kalecimiz birden gitsin benim için sorun değil aynı kalitede biri gelecekse yada ona yakını..
Futbol takım oyunudur eyvallah ama takım oyununu yaratanda kaliteli futbolcudur. Şu an bizde sınırlı sayıda var bu bahsettiğimden. Dile getirmek istenilende bu zaten yoksa kimse selçuğun kara kaşını kara gözünü özlememiştir bence.
Sen şu kadroya kalitesiz diyorsan bilemem ama bana göre geçen seneki kadrodan daha kaliteli .Sadece zamana ve şenol hocanın isteğine ihtiyacımız var.Küstüm oynamıyorum demekle olmaz bu iş !

jeepeers
kanatlarında ortasaha ve forvetten bozma isimler oynayan bir takımıa ısrar ve inatla 3'lü forvet oynatma inadından vazgeç da be adam yeter da
halil burak 2'li forvet yap adrianı at onların arkasına bi de göbekten dene şu oyunu da
senin başka bir taktik anlayışın yok mudur bu futbol ile ilgili
serkan kaç maçtır ortasahada deneniyor ama tutmuyor
terimin sabri inadı varsa benim de serkan inadım mı var demek istiyorsun bize
tamam şu anki kadronun oluşumunda istediklerin yapılmadı onda bi günahın yok
ama elindeki malzemeden 4-3-3 çıkmıyor artık
bir zahmet maçların en azından 20 dakkasında başka sistem dene bu takımda
bu takım daha çok arar disiplinsiz diye yollanan futbolcuları

Taha Muhammet
bence bizim yeni bir baskana ihtiyacimiz var, her transferi yapabilecek birisi mesela ali agaoglu :)
senol hocanin istedigi transfer yapilsaydi kendide daha mutlu olurdu bizde, fakat oda cok sessiz kaliyor, ciksin söylesin yönetim beni dinlemiyor diye 1 haftada yollayalim sadri baskani..
:Dbence şenol hoca hem teknik direktör hem başkan olsun gitsin istediği oyuncu alsın.

Sefer A.
22.09.2011, 00:25

aaaa bu olmadi simdi, belki hoca da istemistir ama yönetim kesinlikle karsi çikmadi, Tuncay Bekiroglu'nu hatirla istersen, adam Lehçe'yi örendi orada kala kala ^^ sonra da artiz gibi hava atarak Adrian Miyerzeyevski'yi renklerimize bagladik çok mutluyuz o da çok istedi ve isimizi kolaylastirdi gibi laflar bilmem ne :D 5.250me : polonya rekordu, aferin aferin havani yiyim senin Tuncay :) o aralar ona burada af edersiniz ama yalakalik yapan taraftar da ayni onun gibiymis iste, yalaka Tuncay, fb gibi camialara yakisacak tipte olan adamlar yönetimimizde, gicik oluyorum su her konusmasinda gereksiz yere gülüp abartarak konusmasini :mad:
"Celustka'nin isimini tüm Dünya ögrenecek" :D ççç

matrix5782
22.09.2011, 00:25
Takım iyi, Yaşamış olduğu Rotasyonun Sıkıntısını Çekiyor Oturdukça İyi yerlere gelecektir.İyi İşler yapacaktır.

Sorun Söylenildiği kadar Derin ve geniş Kadromuz Yok 32 kişi var Bunların kaçı 11 de Oynayabilir yada Alternatif olabilir..

Cech-Ferhat mı, Zokora-Sezer mi, Sol Açık Kaç Sağ Açık kaç kişi, Stoper Glowackinin Alternatifi Mustafa Girayın ki Kim ?

Sorun Burada Saha içinde Alternatif Sıkınıtı yaşıyoruz Zokorayı Dinlendiremiyoruz,Colmanı ,Girayı,Halili,Cech'i Haliyle yaşadığımız Sıkıntının Aynısını 3 Maçtır Son 10 Dakikada yaşıyoruz. Deja vu gibi..

Adrian ve Jaja Elma ve Armut gibi Çok farklı mevki,Özellik herşey olarak karşılaştırmak Çok yanlış Yorum Yapmamıza Sebep oluyor..

Ahmet F. Zengin
22.09.2011, 00:26
Meğer millet Şenol hocanın yere düşmesini bekliyormuş.Vurun acımayın.Şenol hocayı haketmiyor bu camia...
Ligin 3. maçında bunları yazanlar ya kör ya da haindir...

Çok Değil Haftaya Bugun Bu Saatlerde Lille Galibiyetinden Sonra Hepsi Şenol Baba Yazar ;)

L.Burrows

Aynı şekilde baskı yiyip kendi sahamıza yığılıp 2 top çeviremeseydik herkez konuşurdu bence.

futbalski60
Kimsenin fos çıktığı yok fos çıkan daha 3.haftada takımına güvenmeyen skora taraftarları.

Ilelioglu

Basin toplantisinda söyledi Hoca "Sol ayakli bir Stoper istedik ama olmadi"...

Sadece ben mi takip ettim o toplantiyi??

Istedigi Transferler yapilmadi, ne yapsin Senol Hoca? Bunu acikca dilede getirdi!

Baska ne yapacak?

cahana
22.09.2011, 00:27
Adrian'ı Şenol Güneş aldırdı bunu herkes bilmeli , yok öyle kolaya kaçıp yönetime giydirmek .

yönetime giydirmek için ekstra bir çabay gerek yok son iki senedeki transfer politikaları gayet yeterli fikir edinmek için şahsen haftasonu gidilen rusya gezilerini ve meşhur salı günü büyük transfer var yalanlarını unutmadım daha.

Legolas77
22.09.2011, 00:27
abi şanssız yemn ediyorum şans yok manisa da serkanın direkten dönen topu gol olsaydı mac orada bitmişti ibb de volkan veya alanzinhonun keza aynı hangisi olsaydı direnci kırıldı ibb nin
burada da colman ne lan bu
şanssızlık kadar da hakemde etkili samsunlu amatörlerin ne yaptıgını gördünüz mü burak adrian ve halil e yapılan fauller var cok acımasızca adam voleybolde sanki top smaçör gbi kullanacaktı ya kemal tokak gördü halde sarı vermedi ya fırat aydınus yazıklar olsn tek kelimeyle yazıklar olsn
takım çok yorgundu aynı zamanda
demiştim lig başlarken ligte tutmayacam Trabzonspor'u diye tutmasam sessizce desteklesem iyi olacak çünkü bu lign cılıkı cıktı artık feneri kurtarma adına yapılan onca şeyleri gördükçe su anda 3 te 3 yapsak nafile....
bu takım inş. avni akerde karabük ve lille yi yener
haydi taraftar arkadaşlarım birazda o maclarda takıma öyle bir destek olalım ki herkes şaşırsın sadece bize bu düşer artık onların bizim destegimize ihtiyacı var ..
herkese iyi geceler.

Sibel
22.09.2011, 00:28
Gidenlerin ardından ağlamayı da bırakmalıyız.
Kalsa da faydalı olacak isim verin bana, var mı?
Kafasında Trabzonspor'u bitirmiş Selçuk mu?
Kendi takımında oynarken başka takımla görüşen Egemen mi?
Sahada ne yaptığı belirsiz Ceyhun mu?
Allah'a el açıp yalvardığımız, ula göster kendini dolaşıp durma, biliyoruz kaliten bambaşka dediğimiz, dua ederek gol beklediğimiz Jaja mı?
Ben küstüm oynamıyorum diyen Engin mi?
Evet, belki Umut. Onu da taraftar yese doymuyordu. Aramaya hakkı bile yok.
Yattara çoktan silindi bile.
Daha kimin niye yasını tutuyoruz?
Gidenleri düşüneceğimize, gelenlere dua edelim.

hodlu
Çok Değil Haftaya Bugun Bu Saatlerde Lille Galibiyetinden Sonra Hepsi Şenol Baba Yazar ;)

Yazarlar haklısın. Çünkü tek maçlık kazanan takım taraftarı hepsi.............

Mustafa 42
bzimkilerde oynama istegi yok bitde doymusluk gibi bir hava var isde isin kötüsü de bu zaten bence egemen birde su yatara jaja bu takimda muhakkak olmaliydi neden gönderirler böyle oyunculari alin isde sonuc böyle kacinilmaz olr arkadaslar bence bu takima en azindan 4 tane cok kaliteli oyuncu lazim bir tane orta saha iki tane golcu golcu olacak birde stoper mecburen yoksa arkadaslar isimiz gercekden bu sekilde cok cok zor bence bakin bursaya adamlar aldi basini gidiyor

Fatih
Basin toplantisinda söyledi Hoca "Sol ayakli bir Stoper istedik ama olmadi"...

Sadece ben mi takip ettim o toplantiyi??

Istedigi Transferler yapilmadi, ne yapsin Senol Hoca? Bunu acikca dilede getirdi!

Baska ne yapacak?

İstifa edecekmiş öyle diyorlar...

İstifa edince de kaçtı diyecekler o yüzden temkinli davranıyor Şenol Hoca.:)

abcabca
şenol hoca'nın taktiği tam şampiyonlar ligine göre bence sorun inter'e karşı oynadığımız taktikle samsun'u yenmeye çalışmamız.

L.Burrows
22.09.2011, 00:29
Sen şu kadroya kalitesiz diyorsan bilemem ama bana göre geçen seneki kadrodan daha kaliteli .Sadece zamana ve şenol hocanın isteğine ihtiyacımız var.Küstüm oynamıyorum demekle olmaz bu iş !

Kimsenin kimseye küstüğü yok. Kusurabakma ama sen bu seneki kadro kalitesi geçen seneden daha iyi diyorsan bizim futbol mantığımız birbirinden çok farklı. Ya sen anlamıyosun yada ben. En basit örneği burda tonlarca küfür yiyen kazma denen adam umut bulutun yerini bile dolduramadık.
Daha neyi tartışıyoruzki diğerlerini saymaya bile gerek yok.

Berat Akçay
Kimsenin fos çıktığı yok fos çıkan daha 3.haftada takımına güvenmeyen skora taraftarları.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Samet Metin
evinde aldığı beraberliğe bu kadar çok sevinen başka takım taraftarı da görmemiştim şimdiye kadar :)

Ilelioglu
Takım iyi, Yaşamış olduğu Rotasyonun Sıkıntısını Çekiyor Oturdukça İyi yerlere gelecektir.İyi İşler yapacaktır.

Sorun Söylenildiği kadar Derin ve geniş Kadromuz Yok 32 kişi var Bunların kaçı 11 de Oynayabilir yada Alternatif olabilir..

Cech-Ferhat mı, Zokora-Sezer mi, Sol Açık Kaç Sağ Açık kaç kişi, Stoper Glowackinin Alternatifi Mustafa Girayın ki Kim ?

Sorun Burada Saha içinde Alternatif Sıkınıtı yaşıyoruz Zokorayı Dinlendiremiyoruz,Colmanı ,Girayı,Halili,Cech'i Haliyle yaşadığımız Sıkıntının Aynısını 3 Maçtır Son 10 Dakikada yaşıyoruz. Deja vu gibi..

Adrian ve Jaja Elma ve Armut gibi Çok farklı mevki,Özellik herşey olarak karşılaştırmak Çok yanlış Yorum Yapmamıza Sebep oluyor..

Aynen kadro iyi felan degil, öyle olsaydi bugünki macta Zoko'nun yerine bir baskasi oynuyor olurdu.

Adam bitti resmen.

objek

Adrian kotu futbolcu degil ama jaja brezilya futbol kulturuyle yogrulmus bir futbol zekasina sahip dogu avrupa ulkelerindn gelen oyuncularin ozellikleriyle bir olmaz
aslinda jaja,nin transferinde puruz cikmisken son anda geri alabilirdik....

hodlu
22.09.2011, 00:30
Kaçan üç puana üzülmüşken maç sonrası sitede yazılanlardan sonra maçı unuttum.Acım içimi parçaladı meğer ne sahte camiamız varmış...

nakzo
22.09.2011, 00:31
Abi bazı arkadaşlarda anlama kapasitesi yok. Şenol hoca iki kupa almışmışta daha ne yapsınmış. O ikinci kupa nerede yahu bir sizmi görüyorsunuz o ikinci kupayı yönetim mi sakladı ,yoksa farelermi yedi ,nerede bzide görmek istiyoruz.Bu sene şenol hoca tam bir fiyasko lamı,cimi yok tammmmmm bir fiyasko her haliyle, yönetimi saymıyorum onları yüce mevlaya havale ediyorum.polyannalar yine başlamış sabırda ,sabır ne sabırı 2002 de böyle söylediniz takım sondan bir önceki hafta kümede kaldı,takım kümeye gidiyor körlere duyurulur çabulcu samsuna 70 dakka defans yaptırıyorsun takımı yuhki yuh oğlu yuhhh..

Aytaç Çakıroğlu

aynen katılıyorum renkdaş. şikebahçeninin kadınları bile destek için stadı dordururken biz her puan kaybında giyridiyoruz oyuncu ve hovamıza. ya Allahınaşkına bir kerede ne sonuç çıkarsa çıksın destek olun destek. bırakın gidenleri önümüze bakalım. bursaspor bile sınırlı kadrosuyla şampiyon oldu. biz onların şampiyon olduğundan daha iyi oyunculara sahibiz ama takım değiliz. oaa olacak ama sadece futbolcusuyla değil. taraftarı oyuncusu hocası yani camiası ile.

HEP DESTEK TAM DESTEK. içimde o kadar çok şey var ki söylemek istediğim ama .....

Serdar A
Burak-Halil ikilisini umut verici buldum .
Celustka ve Cech takıma iyice oturduğunda ve orta alan toparlandığında bu ikili Türkiyedeki her savunmayı paramparça eder .

asimetrik
22.09.2011, 00:32
Bu sene play off var rahatlığını anlamıyorum. Şimdiden görmemiz lazım ki bu ligde play off a kalmak sanıldığı kadar kolay olmayacak. Biz dahil büyük takımlardan ikisi girerse başarıdır.

Erbay
Yine taçtan gol yiyecektik. Hatalarımızdan ders alsak şaşardım zaten.

L.Burrows
Gidenlerin ardından ağlamayı da bırakmalıyız.
Kalsa da faydalı olacak isim verin bana, var mı?
Kafasında Trabzonspor'u bitirmiş Selçuk mu?
Kendi takımında oynarken başka takımla görüşen Egemen mi?
Sahada ne yaptığı belirsiz Ceyhun mu?
Allah'a el açıp yalvardığımız, ula göster kendini dolaşıp durma, biliyoruz kaliten bambaşka dediğimiz, dua ederek gol beklediğimiz Jaja mı?
Ben küstüm oynamıyorum diyen Engin mi?
Evet, belki Umut. Onu da taraftar yese doymuyordu. Aramaya hakkı bile yok.
Yattara çoktan silindi bile.
Daha kimin niye yasını tutuyoruz?
Gidenleri düşüneceğimize, gelenlere dua edelim.

Şunu artık anlamamız gereki kimse selçuğun egemenin jajanın kara kaşına kara gözüne hasta değildi. Gittiler güle güle yolları açık olsun dedik. Ama sorun o kalitedeki oyuncuların gönderildikten sonra aynı kalitede oyuncu alınmaması. Kim takar bu adamları. Derdimiz kalite şu andada kaliteli oyuncu sayımız çok az.

Mert Oğuzlu61
bu arada dikkat ettiniz mi bilmem, şut çekmiyoruz :) kalenin ağzına kadar giriyorlar zımbala kaleye ama yok manisa maçından beri aynı şey, kalenin ağzındada paslaşmayı düşünüyorlar.

GULER
Messi bile 100% luk goller kacirabiliyormus. xD

Ilelioglu
22.09.2011, 00:33
Senol Hocayi elestirenler...

Glowacki sakatlaninca yerine kim oynayacak? Daha bunun kirmizi karti var osu var busu var..

Hadi ligi idare ettik SL'de ne yapacagiz?

Ne yani, Stoper Transferini Yönetim yaptida Senol Hoca mi istemedi??

Hürgün Aygün
Siz sallayın Şenol hocaya geçen sezon takım şampiyonluğa giderken müthiş top oynarken sevinçten deliye dönen de sendin Türkiye Kupası,Süper Kupa'yı kazanırken tur atan da sendin bir başarısızlıkta küfür eden de sensin yazıklar olsun size Şenol hocayı eleştirebilirsiniz tamam küfür saygısızlık nedir bu kadar mı körsünüz sizi 2 sezon önceye kasımpaşadan 3 yediğimiz maçlara gönderelim yazıklar olsun size...

matrix5782
Şenol Hoca İstifa diyenler: Şenol Hoca, Satranç Oyunundaki ''Şah'' gibi Giderse oyunu baştan kaybederiz...

Mehmet Yusuf
geçen seneki takımı özledim...
o her maça mutlak 3 puan parolasıyla çıkan takımı...
oynadığımız maçlarda kesin bundanda 3 puan alıcaz demeyi özledim...
bir gol yesek bile merak etmeyip nasıl olsa maçı çeviririz demeyi özledim...
bir maçta gollük 6-7 pozisyon görmeyi özledim.......

Oğuzhan
Fabregas attı 2-2

bahadır2561
Yine taçtan gol yiyecektik. Hatalarımızdan ders alsak şaşardım zaten.

onu hiç hatırlatma zaten

Legolas77
Abi bazı arkadaşlarda anlama kapasitesi yok. Şenol hoca iki kupa almışmışta daha ne yapsınmış. O ikinci kupa nerede yahu bir sizmi görüyorsunuz o ikinci kupayı yönetim mi sakladı ,yoksa farelermi yedi ,nerede bzide görmek istiyoruz.Bu sene şenol hoca tam bir fiyasko lamı,cimi yok tammmmmm bir fiyasko her haliyle, yönetimi saymıyorum onları yüce mevlaya havale ediyorum.polyannalar yine başlamış sabırda ,sabır ne sabırı 2002 de böyle söylediniz takım sondan bir önceki hafta kümede kaldı,takım kümeye gidiyor körlere duyurulur çabulcu samsuna 70 dakka defans yaptırıyorsun takımı yuhki yuh oğlu yuhhh..

ztk ile süper kupa hacı sen trabzonspor'u takip ettigine emin msn

futbalski60
22.09.2011, 00:34
Celustka ve Cech takıma iyice oturduğunda ve orta alan toparlandığında bu ikili Türkiyedeki her savunmayı paramparça eder .

Aynen artı bir de forveti üçlesek o zaman hücum futboluna döneceğiz suan ki sistemde pek pas yapmamız topa hakim olmamız mümkün değil kanatlara çok kaçıyoruz hücum oyuncuları arasında ki mesafeyi yakın tutmamız lazım.

OzcanHan61
Sen kaç maç yapıyorsun say bakalım ....

af edersin ama milyonlari ben indirmiyorum cebe!
adamlarin meslekleri futbolculuk, ciksinlar oynasinlar görevlerini yerine getirsinler
ne demek sen kac mac yapiyorsun, onlarin görevi iyi oynamak ve taraftari sevindirmek!

sadece yorum yazmak icin yorum yazma..

Fatih

İlginç bir şekilde yıllardır beraber oynuyorlar gibiydi Halil bir atsa devamı gelecek.

mit_o
ulan ne lanet bi 85.dk mıymış be 3 maçtır son dakikalarda maçları veriyoruz bu kadar olmaz !!! :mad:
ya bide 1.golü buluyoruz sonra 2.gole gelince atamıyoruz bir türlü şans da yok beceriksizlik de çok bu nedir ya !!!

cahana
22.09.2011, 00:35
halilin ilk yarı ve ikici yarıda ki performansı takımınkiyle birebir örtüşüyor ilk yarı halil her pozisyonda vardı defans ort saha forvet heryerdeydi ikinci yarı ise yokları oynadı ve bu da takımı çok etkiledi

ftunsal
22.09.2011, 00:35
takımda sağ bek oynaması imkansız olan serkandan ortasaha yapmaya çalışmak ne oluyor..eğer serkan bu takımda oynayabiliyorsa geçen senenin üzerine koyamadığının belgesidir

Mustafa 42
22.09.2011, 00:36
bizler kendimizi kandiriyoruz bos verelimde bizi paramparca ediyor biz nerde baska bir takimi paramparca edemiyiz bu filbolcu kadroyuylan bir birimizi kandiriyoruz dostlar bakin haftaya sampionlar ligindeki takimlardan ne kadar gol yeriz

Taha Muhammet
Ya biz geçen sezon ilk eskişehir macında berabere kaldık diye yerden yere vurduk neyden bahsediyorsun.Takım seri yakalamış bir maç ya bir maç berabere kaldı diye öldürdük.

Bende beğenmedim takımı ama zamanla iyi olacak diyorum.
berabere kalırsakta öyle kalalım 90 dakika saldırarak kalalım 90+5 de top direkten dönerek berabere kalalım

Yaşar
Giray çok iyi bir kesici stoper, kademe anlayışı çok iyi fakat topu oyuna sokamıyor. Sürekli şişiriyor. orta alana topu verebilmeyi becerebilsek pas yaparak en azından oyunu tutabiliriz. tıpkı İnter maçındaki gibi. En büyük sıkıntı bu şu anda takımda.
Yoksa ligin en iyi takımının hala Trabzonspor olduğunu düşünüyorum.
Halil'i de ayrı bir zevkle izliyorum.
Yaptığı tek toplar bir yana ilk yarıda önüne aldığı toptaki güzelliğin tadı damağımda kaldı.
Keşke gol olsaydı.

Erbay
22.09.2011, 00:38
Zokora-Colman'dan ilerisi oynamıyor diyorduk, şimdi Burak oynadı ama bu seferde o ikili duruldu. Skorer oyuncu eksikliği çekiyoruz ileride. Halil gol atmayı unutmuş, skorer değil. Bir Burak ile nereye kadar gideceğiz. Jaja 10-15 gol, Umut 10-15 gol atıyordu. Yerine gelenler en fazla 5 atar gibi geliyor bana. Kim gol atacak?

oflu başar
22.09.2011, 00:38
düzelecek illakdie ne zman görücez

Berat Akçay
22.09.2011, 00:39
berabere kalırsakta öyle kalalım 90 dakika saldırarak kalalım 90+5 de top direkten dönerek berabere kalalım
Ama o maçta taraftar yine küfürleri saydırıyordu..Böyle takım mı olur diye

Sibel
22.09.2011, 00:39
Bu takımdaki oyuncular kalitesiz öyle mi?
Bireysel olarak çoğunluğu güven veriyor. Zamanla takım adaptasyonu sağlanırsa her şey ortaya çıkacak.

Fatih
22.09.2011, 00:40
Serkan günah keçisi olmuş sonradan giren Aykut'u da gördük hiç oynamayan Sezer ve Barış'ı zaten biliyoruz orta alanda oynayacak yerli futbolcu lazım ama yok sorumlusu Şenol Hoca mı?

70 dakika baskıdan bahsediyorsunuz da adamların net pozisyonu bile yok yahu...

Orta alanda Zokora ve Colman'ın alternatifi olsaydı o sözde baskıyı yemeyecektik takım yorgun bunu kabul edin...

Mehmet Sarigül
22.09.2011, 00:40
Ne Colman'nin kacirdigi gol, ne Giray'in asisti, ne de Senol Günes taktigi...
Macin sonlarinda gelen düsüsün en önemli nedeni;

Üc oyuncu degisikligi ve takima yapabildikleri katki...SIFIR!

asimetrik
22.09.2011, 00:41
Futbolda dün yoktur bugün vardır. Sanırım 27 sene Inter galibiyetine sevinip bir 27 yıl daha beklemek istemeyiz. Geçen yıl şampiyon olduk diye 27 yıl bununla sevinemeyiz. İş ciddiyeti gerek, disiplin gerek. Eleştiri, yapıcı olduğu sürece faydalıdır. Eleştirmekten kaçınmamak lazım. Oynadığımız her alanda en iyisini istememiz gerekir. Büyük takım olmak o kadar kolay değil. Seneye Avrupa'da olabilmek de ne yazık ki bu ligden geçiyor ve biz 3 maçta 2 puan alabildik. Bu o kadar iyimser olunabilecek bir durum değil. Üstelik bu takımın ritm bulması için daha çok puan kayıpları olacağını da görüyoruz.

Ilelioglu
Zamanla daha iyi olacagimiza bende inaniyorum.

Bu zaman kaybinin tek nedeni izlenilen Transfer Politikasidir.

Baska sözede gerek yok.

Hürgün Aygün
Daha 3.hafta normal puan kayıpları ama tabiki bir yarı içinde yani biz kredimizi ilk yarı için baya tükettik maalesef bunlar sonra da olabilirdi erken oldu takım en kısa zamanda düzelecektir ve 5-6 maçlık galibiyet serisi bekliyorum takımdan.Bize yaşattığı güzel günleri ne çabuk unutuyoruz Şenol hocanın da bugünlerde hemen ortaya çıkıyoruz ne zekiyiz biz.:)

Hakan Karadirek
22.09.2011, 00:42
Önümüzdeki maclara bakacagiz.

DeAgLeMaNyAq
Belki ölçü değil ama son 20 yıldaki 3.hafta puan durumlarına baktığımızda en son 2006-2007'de 1, 2002-2003 yılında da sadece 2 puan toplayabilmişiz. Geri kalan hiçbir sezonda böylesine kötü bir başlangıcımız yok...

Serdar A
bizler kendimizi kandiriyoruz bos verelimde bizi paramparca ediyor biz nerde baska bir takimi paramparca edemiyiz bu filbolcu kadroyuylan bir birimizi kandiriyoruz dostlar bakin haftaya sampionlar ligindeki takimlardan ne kadar gol yeriz

İnşallah hepimiz daha buralardayız sevgili abicim .
4-5 kere okudum hala tam anlayamadım ,fikstür az ilerledikten sonra bilahere bana izah edersiniz .

Mert Oğuzlu61
geçen seneki takımı özledim...
o her maça mutlak 3 puan parolasıyla çıkan takımı...
oynadığımız maçlarda kesin bundanda 3 puan alıcaz demeyi özledim...
bir gol yesek bile merak etmeyip nasıl olsa maçı çeviririz demeyi özledim...
bir maçta gollük 6-7 pozisyon görmeyi özledim.......

aynen... hatta ben umut un 2 metreden bomboş kale yerine stadın dışına yolladığı şutları bile özledim. geçen sezondan aldığım keyfi, süper kupayla birlikte başlayan o serüveni asla unutamam, o tadı bir dahada alabileceğimi sanmıyorum rüya gibiydi gerçekten. 22 mayıs akşamı kabus olmuştu 3 temmuzdan sonra tekrar ayağa kalktık manevi anlamda güçlenerek çıktık o süreçten yalnız şuanki durum hiç iç açıcı değil...

CL de sürpriz takım olalım ligde şampiyon olamasakta sonuna kadar kovalayalım başkada birşey istemiyorum.

DURAS
federasyonun şike yapan takımlara ceza vermemesinin ceremesini Trabzonspor çekiyor ne yazık ki!!! federasyon tarafından ceza verilmeyince, gereksiz olan bir sezonda gereksiz sonuçlar alıyoruz... temennim bu sezonda en azından avrupaya gidebilecek bir sonuç çıkaralım.

61trabzonomer
22.09.2011, 00:43
Siz sallayın Şenol hocaya geçen sezon takım şampiyonluğa giderken müthiş top oynarken sevinçten deliye dönen de sendin Türkiye Kupası,Süper Kupa'yı kazanırken tur atan da sendin bir başarısızlıkta küfür eden de sensin yazıklar olsun size Şenol hocayı eleştirebilirsiniz tamam küfür saygısızlık nedir bu kadar mı körsünüz sizi 2 sezon önceye kasımpaşadan 3 yediğimiz maçlara gönderelim yazıklar olsun size...

tutmayın hürgünü :D gerçi forumda ateş söndü hürgünüm karadenizliliğimize verdim ben :)

Ilelioglu
Ne Colman'nin kacirdigi gol, ne Giray'in asisti, ne de Senol Günes taktigi...
Macin sonlarinda gelen düsüsün en önemli nedeni;

Üc oyuncu degisikligi ve takima yapabildikleri katki...SIFIR!

Güzel bir tespit, yedekten gelenlerin hicbir katkisi olmadi.

;)

bahadır2561
Zamanla iyi olacagızda ki zaman ne kadarlık bir süreyi kapsıyor? ( 1 hafta mı 1 ay mı)

Ciddi ciddi bi sorudur yanlış anlamayın

nakzo
ztk ile süper kupa hacı sen trabzonspor'u takip ettigine emin msn
hacı ben çok iyi takip ediyorum hacccııııı okinci kupa derken geçen sene iki kupa aldığını onlardan ikincisininde şampiyonluk kupsaı olduğunu söylüyorlar hacı, anladınmı hacı bende o kupa nerede onu soruyorum haccııııı

cahana
inter maçında ki 15 dakikalık vitteki bu sene tüm maçlarda arayacağız anlaşılan

ben zaten 15 yabancı transfer edip içlerinden birinin santrafor birinide sol ayaklı defans olma ihtimalini sevdim...

Fatih
22.09.2011, 00:44
Bu takım Ağustos ayından beri maç yapıyor Benfica maçının 11'ine bakın bir de bu maçın 11'ine bakın belli oyuncular sürekli oynuyor...

Yaşar
Fb ile aramızdaki puan farkı 3, G.saray ile ise 1 Play-off sisteminde.

maydin
başı kesik tavuk gibi dolaşmasından belli serkanın bu kadro birbirini hiç tanımıyor zamanla belki

Sinan Ayaz
22.09.2011, 00:45
5-6 maçlık seri yakalamız şart hatta ilk yarıyı en fazla 5 puan daha kaybederek kapatmalıyız yoksa işimiz çok zor

r9emre
Hepsinin hatasi var, ama tüm bunlar Yönetimin bizi 3 vasat Stopere mahkum etti gercegini degistirmez.

Glo yarin öbür günü sakatlaninca ne olacak?

Kadroyu koruyamadiklari gibi aciklarida kapatamadilar?

Ne ise yara bu adamlar?

Bende orada olsam hicbirsey yapmadan bu kadarini yapardim.

Kardeşim tamam haklısın kesinlikle hepsinin hatası var da hani takım 3 maçta 3 gol yemiş o kadar hücuma orta sahaya Şenol Hoca'nın istedikleri alınmasına rağmen 3 maçta sadece 2 gol atmış 2'sini de Burak atmış.Hani defans tamam kötü de gol de atamıyor bu takım.Fb'nin defansını bizden daha rezil.Ama çok daha fazla atarak telafi ediyorlar durumu.

Berat Akçay
Ligde kasaplar çoğalmış.Her maç biçiyorlar resmen takımı

OzcanHan61

icimi rahatlattin :D

yavuss
22.09.2011, 00:46
Şuana Kadar ligin en kötü top oynayan takımıyız..Takım atak üstüne atak yiyor bizim külübe uyuyor....Bu takımda şans bulamayanların şans verilmesi gerekiyor artık bu oyuncular 3 gunde 1 maçı kaldıramıyorlar hocam gör artıkkkk...

Taha Muhammet
Ama o maçta taraftar yine küfürleri saydırıyordu..Böyle takım mı olur diye
Onlar maçı bile izlemeyen gazete haberine göre yorum yapanlardır

E. Okan Bülbül
takım yeni takım oturacak ....

Bunları geçin lütfen.

Bi tek bizim takım mı transfer yaptı.

Maçlara en erken başlayan biziz hala oturmuyorsa bazı şeyler demekki var bi b*kluk

Ömer TOPAL
22.09.2011, 00:47
belki saçma gelecek ama kendimi rahatlatmak için düşündügüm bir şeyi sölicem... geçen sezon attıgımız son dakika golleri bize geri geliyor :) Canları sagolsun bunalmayın uşaklarrr

Serdar A
22.09.2011, 00:47
Zamanla iyi olacagızda ki zaman ne kadarlık bir süreyi kapsıyor? ( 1 hafta mı 1 ay mı)

Bana göre bu takımın tam kapasiteye ulaşması 20 maçı bulur . Bazı pozisyonlarda şapkadan tavşan çıkması gerekiyor , kolay değil .

Berat Akçay
22.09.2011, 00:48
Onlar maçı bile izlemeyen gazete haberine göre yorum yapanlardır
Hayır Trabzon taraftarı skora göre yorum yapıyor.

Ilelioglu

Sezon boyu istikrarsiz sonuclar alacagiz maalesef.

Yani bu sezonu unutun. Bu zaman kaybinin sorumlusuda Yönetimdir.

Bütün yükü aldilar Senol Hoca'nin omuzlarina koydular. Yazik..

L.Burrows
Futbolda dün yoktur bugün vardır. Sanırım 27 sene Inter galibiyetine sevinip bir 27 yıl daha beklemek istemeyiz. Geçen yıl şampiyon olduk diye 27 yıl bununla sevinemeyiz. İş ciddiyeti gerek, disiplin gerek. Eleştiri, yapıcı olduğu sürece faydalıdır. Eleştirmekten kaçınmamak lazım. Oynadığımız her alanda en iyisini istememiz gerekir. Büyük takım olmak o kadar kolay değil. Seneye Avrupa'da olabilmek de ne yazık ki bu ligden geçiyor ve biz 3 maçta 2 puan alabildik. Bu o kadar iyimser olunabilecek bir durum değil. Üstelik bu takımın ritm bulması için daha çok puan kayıpları olacağını da görüyoruz.

Tamamen katılıyorum. Eleştirileri farklı yönlere çekip iyi gün taraftarı denmesi çok yalnış bence. Daha yolun başındayız hataları eksikleri görüyoruz. Eleştirelimki lig ilerledikçe bunlar düzelsin. İstifa falan diyenler için geçerli değil ama bu sözlerim onlar ayrı bi dünyadalar.

Hürgün Aygün
Büyük iht. beni kastediyorsun.
1-Ben orda kupa aldırdı daha ne yapsın demiyorum.
2-Dikkatli okumadığın bir yerden daha belli ben de eleştiriyorum futbol anlamında ama küfür,saygısızlık nedir babamız yaşındaki adama?
Benim tek isteğim güzel günler güzel futbol oynatan hocamızı bir başarısızlıkta günah keçisi ilan etmememiz yani tabiki eleştiricez hakkımızdır.Ama hemen istifa o bu ne demek o zaman sürekli t.direktör mü değişicez?1 sezon iyi olunca 2.sezon kötü olduğunda gönder yenisi gelsin yine aynısı oh ne güzel.Hocamız baştan beri başarısız olsa haklısınız ama destek gerekir sadece destek verelim diyorum.Gerçi benim anlama kapasitem yok doğrudur...:)

Tayfun Aydın
Yeni saatli bombamız Aykut da hayırlı olsun Ceyhun la neden sözleşme uzatılmadı anlamak zor.Bu tip durumlarda oyuna girdiğinde Aykut tan çok daha verimli olurdu.Alanziho oyuna daha erken alınmalıydı topu ileri taşıyamıyorduk ve biz oyuna Aykut u aldık.
Bir de bu takımdaki cünup kimse gitsin yıkansın nedir bu ya geçen sene herhalde 10 senelik son dakika golü atmışız.Son 5 dk da şamoiyonluğa oynayan kaç takım 5 puan verir.Şaka gibi geçen sene 85 dakika oynansa maçlar açık ara şampiyonluğu kaçıracak takım bu sene nerdeyse lider olacak.

The_Storm
22.09.2011, 00:49
Samsun aşırı sert oynadı, hakem göz yumdu. Normal şartlarda ikinci yarının 10. dakikasından sonra samsunun 10 kişi devam etmesi gerekirdi. Hakem son dakikada kırmızı göstererek manzarayı kurtardı aklı sıra.

Bu vahşi futbol anlayışı ile Türk futbolu bir milim ileri gidemez. Defans yapmak bu değil. Futbol böyle çirkin bir oyun değil.

nakzo
22.09.2011, 00:49
bu sonuçlarla nasıl kalacaksın playofa?

Thedoors
22.09.2011, 00:50
Sadece ikinci yarıyı,gol yediğimiz dakikaya kadar izleyebildim.İzlenimim,orta sahamızın çok kolay geçildiği yönünde,haliyle müdafaa adamlarımız rakip takım forvetleriyle sık sık karşı karşıya kaldılar.Konsantre eksikliği,oyunun belli bir bölümünden sonra bazı oyunculardaki kondüsyon düşüşü ve ideal kurguyu bulamamak,şuanda lazım gelen şeyin biraz daha zaman olduğunu düşünüyorum.
Bir de şu algıyı değiştirmek lazım,bu kadro bundan üç yıl önceki kurulan kadronun devamı değil,yeni bir dönemdeyiz artık,o yüzden şampiyonlar liginden elenmeyi,ligde belli bir süreye kadar puan kayıpları yaşamayı normal görebilmemiz lazım.

bahadır2561
22.09.2011, 00:50
Bana göre bu takımın tam kapasiteye ulaşması 20 maçı bulur . Bazı pozisyonlarda şapkadan tavşan çıkması gerekiyor , kolay değil .

Sezon boyu istikrarsiz sonuclar alacagiz maalesef.

Yani bu sezonu unutun.

tesekkürler ;)

Armağan Dere
22.09.2011, 00:51
tutmayın hürgünü :D gerçi forumda ateş söndü hürgünüm karadenizliliğimize verdim ben :)

senin yüzünden oldu zaten sen sus:)...
sehluk:):)...

Tayfun Aydın
3. hafta puan iki liderle puan farkım maximum 7 olur.Kapanır daha çok maç var ama......

Yaşar
bu sonuçlarla nasıl kalacaksın playofa?

Bence 55-60 puan Play-offa bırakır takımı.
Alırız diye düşünüyoruz.
Ve 70 puanı geçebilecek takım olacağını da düşünmüyorum.

Erbay
22.09.2011, 00:53
Sapara oynasa orta sahamız bu kadar düşmezdi. Bir de bu Adrian çabuk değil miydi videolarda ya sahada resmen normal hızda :) Yardırıyordu videolarda.

Serdær
Barcelona kötüydü.

Fark yaratan tek oyuncu Messi.

Şapkadan tavşan çıkartmadığı kaldı . :o

U.Sadıkoğlu
Oyyy oyyy yakalım bir cigara daha ne edelum...

futbalski60
--------Zokora------

---Colman-----Adrian---

-Halil-----Burak-----Henrique

Bu takımda ısrarcıyım :)

Efendioglu
Biz 1-1 barcelona 2-2 den taktı gidiyo :D

Ilelioglu
Herkes kendisini muhtemel kötü bir sonuca hazirlasin simdiden.

Zor bir mac olacak kesinlikle.

Ne yazmsitim en basinda. Benim acimdan söylenecek fazla birsey kalmadi bu mac ile ilgili.

Son sözü Yönetime birakiyorum.

Selçuk Demircioğlu
22.09.2011, 00:54
Ya o ki hücum yapamıyoruz defans yapalım inter maçındaki gibi..taktiğimiz de bu olsun bu senelik..

2 maçta birbirinin kopyası...manisa samsun...artık inter maçının kredisi bitti...kendinize gelin ...

Şenol hocada dahil...

Serdær
--------Zokora------

---Colman-----Adrian---

--------Zokora------

---Colman-----Sapara---

Mehmet Yusuf
topa eliyle vuran oyuncuya sarı nasıl verilmez???
o adamın sarısı varmıydı renktaşlar?

ayrıca adrianı adam biçti resmen faul bile vermedi hakem.
buraka tolgaya bedavadan kart çıkardı.

hakemde çok kötüydü tipsiz suratsız...

magicyattara
Bu hafta kayseri fenere vurur,biz de karabüke vururuz sular durulur..sıkmayın canınızı..

haltun
barca,real,milan,chelsea bütün büyük takımlar biz dahil berabere kaldılar

r9emre
--------Zokora------

---Colman-----Adrian---

Adrian'ı kes Sapara yap renktaş canavar gibi olur takım.

Serdar A
Sapara oynasa orta sahamız bu kadar düşmezdi. Bir de bu Adrian çabuk değil miydi videolarda ya sahada resmen normal hızda :) Yardırıyordu videolarda.

Hah , bir de bu konu var .
Sapara ligimiz şartlarına uyum sağlamış . Kasapları tanıyor , hangi pozisyonda nasıl tekme yiyeceğini biliyor .
Neden kadroya alınmadı şaşkınım doğrusu .

nakzo
22.09.2011, 00:55
Bence 55-60 puan Play-offa bırakır takımı.
Alırız diye düşünüyoruz.
Ve 70 puanı geçebilecek takım olacağını da düşünmüyorum.
inşallah, dua edelimde beşiktaş bursayı yensin yoksa bursa bu gazla bu seneyide götürür.

Mehmet Sarigül
Volkan ve Cech'i karsilastirin!...Ikiside yeni geldi, kaldi ki Cech ligimizi bile bilmiyordu.

Simdi takima katkilarini karsilastirin...

Volkan sonradan girsede, bir mac sonra tekrar oynasada...

Sahaya ciktigi andan itibaren bu takim icin calismak zorunda!

Bu özellikle Alan, Henry, Adrian icin ...hepsi icin gecerli.

Ilelioglu
--------Zokora------

---Colman-----Adrian---

Bu orta saha baskiyi kaldiramiyor. Özelliklede Adrian kaybolup gidiyor. Sapara'yi da görelim hele bi.

pekdemir21
bu takım şampıyon olacak.buna ınancım tam.bu uzuntunun vetakıma sallamanın tek sebebı dıger tum rakıplerımızın puan kaybettıgı haftada bızım de 3 puan alamamamız.saglık olsun.

Serdær
barca,real,milan,chelsea bütün büyük takımlar biz dahil berabere kaldılar

Napoli yenildi , İnter yenildi ;)

Oruç
İlginç olan şeylerden biri de şu; Giden oyuncular, gelen oyuncular, yapılmayan transferler falan... Bu tabloyu gören çok bilmişlerin 'takım geçen yılı aratır, yok bu takımdan bir şey olmaz bu sene...' diye sallayanların bugün burada en çok konuşanlar nedense. Yahu hani takımdan bir şey olmayacaktı ? Yeni bir şey keşfetmiş gibi bas bas neden bağırıyorsunuz ?

Yeni kurulmuş bir takımız. Takımın en önemli yerleri değişmiş. Ne bekliyorsunuz her maçta süper oyun, bol gol mü ? Tamam çok iyi oynamadık ama bu tablonun oluşmasında bir sürü etken var. Hakeme laf çarpsak çok bilmişler 'sen ona bakmayacaksın, yeneceksin...' diye saçma cümleler kuracak. Direkten dönen topu söylesek 'atacaksın arkadaş...' diyecekler. Cekler de cekler... Çok blmişler.

Bir de eskileri yadetme yok mu...

Şenol Hoca eminim durumun farkındadır. O'nun kıymetini anlamak istiyorsanız Lazaroni'li, Broos'lu dönemlerden başlayıp gerilere gidin. Hala geçmişten ders almadık, almaya da niyetimiz yok.

Az sabır yahu az sabır. 9 ay nasıl durdunuz ana karnından hayret.

Hürgün Aygün
--------Zokora------

---Colman-----Sapara---

Bu kadroyu sevdim işte.:)

Erbay
--------Zokora------

---Colman-----Adrian---

Adrian böyle kırılgan olursa 4-2-4'e döner o taktik sahada ve tüm dualar Colman ve Zokora'ya gider :)

Mustafa Ayazoğlu
22.09.2011, 00:56
lig için telafi var telaşeye gerek yok

önemli olan sakat ve cezalı oyuncu olmasın böyle deplasmanlarda beraberlik iyi