PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 3. Hafta | Samsunspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15

Eto'o
21.09.2011, 23:18
Gol at defans yap bumu trabzonspor onuda yapamiyoruz ya

FC-ST-PAULI-61
21.09.2011, 23:18
Serkan da artik ilk 11 de baslamasin mümkünse.Cok kötü.

Mustafa 42
21.09.2011, 23:19
hadi gecmis olsun bakalim ama bu gidis pek iyi gidis degil arkadaslar ben söylemisdim bu fitbolcularlan böyle olur dedim dedik bereberce bagirdik kimse duymadi görmezlikden geldiler 3 hafta oldu daha galibiyetimiz yok hele oyuncular varmis be anlam veremedim bu oyuncuyu neden degisdiriyor Zokora, Adrian sakat degil bir sey degil birde onun yerine aykut aliyor aykutda kimmis isde böyle olur sonuc kacinilmaz hep son dakikalar ayni milli takim gibi bu is böyle gitmez halil cikmasi lazim birde ben oyunculardan gercekden utaniyorum ne bicim yahu bom bos kale yahu atamayana atarlar sözü varya isde böyle olur yeter artik artik yeterrrrrrrrrr

bordo(61)mavi
bu futbolla, bu anlayışla karabük maçıda çok zor geçer,,, acilen 3 puan almamız lazım... geçen sene nasıl son dakikalarda 3 puan alıyosak şimdi son saniyelerde 3 puanlardan oluyoruz... Gene sölüyorum acilen saparanın iyileşip şu takıma girmesi lazım adrianla serkanla olmayacak bu iş...

Delibas
Şenol hoca baş suçlu. kimse korumaya kalmasın. bunedir ya? nedir ? yani niye bu kadar koruyorsunuz.

şenol güneş eğer senin benim bu forumdakiler kadar üzüldüyse beraberliğe ben bu foruma bidaha girmem!.

serkan ı oynatmaya devam ediyor, adam dani alves. adrian a garezi var oyundan alıp duruyor. bide aykutu sokuyor. yani bu kadar taktiksel hata üstüne

resmen beraberliğe razıyım diyor. bide colmanın yaptığı hata var.

3 puanı haketmedik,

girme kardeşim girme.. hadi çık..

senden mi bilecez öğrenecez Şenol hocanın ne kadar üzüldüğünü üzülmediğini..

lazibere
Yorgunlukmuş yok ebesinin bilmem neyiymiş... ne alakaıs var ya ne anlatıyorsunuz... Samsun oynamadımı 3 gunde bir maç.. Bu samsun 3 gun once olimpiyatta çok zor bir maç oynamadı mı.... nasıl koşuyorlar.... nasıl bu enerjiyi buluyorlar... çunku adamlar adam.. bizimkiler ise artist... yazımlar olsun..sar başa ve 3 sene evvelki ki 7 liğe dua etmeye başlayacağız

gurkankyildiz
Tamam Şenol hocam Eyvallah büyüksün iyisin hoşsun da ikinci yarı takım bağırıyor ben gol yicem diye.Bunu ben burdan görüyorum sen ordan göremiyor musun?Ayrıca Serkan hadi abicim bırak futbolu da sen de ben de rahatlıyayım.

ts61gogo
Hücüm hatti yok diyorsunuz, Halil'i beniyorsunuz.
Burak gibi mücadele etse on gol atariz, ama yok, bir yari bir iki pas at, gol kacir, ikinci yar yat uyu.

Senol Hocaya birsey demiyelim. Iki gol sanisimiz vardi (halil, Colman), ikisini de atsaydik skor 3-0 olacakti, Senol Hoca iyi olacakti. Hocamizda suc yok.

tturan
Hemen kelle isteyin, aferin size... Bu takim bu taraftara gercekten cok fazla.

3 hafta kabus izliyoruz resmen. Şimdiden önlem alınmazsa kümye doğru yola gideriz. O zaman görürüm ben seni.

Berk
Ya yeter be kafalar Lille maçındaymış cska maçındaymış.Bu evrende şampiyonlar liginde oynayan bi tek sen mi varsın ulan?Palavralara bahanelere bak ya susun sinirlendirmeyin adamı.Haftada 2 maç yapamayacak herifler siktirsin gitsin.Ayda milyon dolarlar kazanan yıldız oyuncular her maç sahada köpek gibi koşuyor köpek gibi sen kimsin lan?profesyonelliği beş para etmez aldıkları paranın 10'da 1ini bile haketmeyen adamlar.

MaDDoX_61
Pas trafiğimiz çok kötü,bu sorun düzelirse takım çok iyi olur böle devam ederse her takımdan baskı yeriz

Cenk ÇAÇAN
tek başına maçı veren adam Serkan Balcıdır !!! oyunda bir kişi eksik oynasak bukadar kötü olamazdı. toplu ya da topsuz hiç farketmez tam rezaletti.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Salih Yazıcı
şenol hocaya laf atanlar neden başkana atmıyor yazıklar olsun böyle zihniyete

Gökhan Baymak
ççççççççç Ya bu sinir insana nasıl yorumlar yaptırıyor... Rahat olun arkadaşlar...

Bu takım ilk 10'a giremez... Ligden düşmesek bari...

61trabzonomer
laan 32 yaşına gelmiş MAL forumda küfür ediyor saygısız herif, o küfürler aynen sana gelsin.Şenol Güneş hatalı olsada küfür etmeye kimsenin hakkı yok adam gibi yorum yazın.

Aker
Ne işe yarar, seneye avrupada olmak için istiyorum ligi zaten...

Bu sene CL'de birşeyler yapacaksak, seneye avrupada ol-ma-lı-yız...Bunun için lig önemli...

Türkiye kupasını boşuna oynamıyoruz değil mi?:rolleyes:

Önem şampiyonlar ligine verilmeli, ikinci planda olmalı lig. colman gibi gerizekalı oyunculara özel terapi uygunlanmalı. Sonuncusu içimden geldi....

Oğuzhan
Bu futbolla hiç bir şey olmaz bizden ligde bunu söyleyeyim. Gol attıktan sonra maçın üstüne yatmak şampiyonlar liginde oynayan bir takıma yakışıyor mu ?

45 dakika baskı yedik orta sahayı zar zor geçtik be ayıptır Barcelona ile oynuyoruz sanki.

ESER
Bu takım ilk 10'a giremez... Ligden düşmesek bari...

yok artik, daha neler

SEDAT
- Kimse kusura bakmasında Zokora'ya laf atanı Allah çarpar...

Cağaloğlu
21.09.2011, 23:20
valla şu maçta yattarayı bile gözüm aradı

Zafer Fidan
Allahtan lig maclarini izlemiyorum. :)

seydisehir1
Gene basladiniz sallamaya Takima... Bravo..

ozzy!
Forumu ziyaretçilere açıp ele karşı rezilliğimizi gösterdiğiniz için yöneticileri tebrik ediyorum.

SADECETRABZON61
Yemişim süpertoto yu, şampiyonlar liginde gidebildiğimiz kadar gidelim.

Haklısın Lig zaten Boşa demi Boşa oynuyoruz zaten oyuncularda senin gibi düşünüyor ondan 2 puan alabildik daha.

Cagdas Topal
İyide takımın ileriye gidecek gücü yok hoca napsın..

Bu seneki sıkışık maç trafiğinden en çok etkilenen takımlardan biriyiz...

İlk yarıki oyun ve ikinci yarıdaki oyun ? Hücum yapamayan takım ilk yarı nasıl okadar pozisyon yakalar ? Şenol Hoca korkaklıgından devre arasında takımı geri yasladı onun ben :mad:

Mehmet Dinç
Geçen senelerde Umut her maçta en az 3 tane gol kaçırırdı, şimdi ise bir maçta 3 tane adam gibi pozisyona giremiyoruz.

eraytaskin61
samsun oynadı elinden geleni yaptı maçın hakkı buydu serkan balcı efsane olma yolunda ilerliyor..

Ilelioglu
Beklentinin büyük olduğu falan yok 3 haftada 2 puan alınıyorsa orada tepki koymak şart.

Bir galibiyet alamadık, adam gibi bir maç tamamlayamadık. Hoca istemiyorsa bıraksın, onursal başkanı falan olsun yani ilk defa bu maç hocaya sinirlendim. Alanzinho'nun yerinde olsam girmem son 5 dakika her maç dalga mı geçiyorsun benimle derim. Sahada dökülüyor bütün futbolcular, fakat değişiklik yok.

Ya niye istemesin?

Adamin istedigi transferlerin olduguna inaniyormusunuz siz?

3 Kulvarda 3 tane vasat Stoper ile yarismaya calisiyoruz!

Yönetimin izledigi Transfer Politikasi bu sonuclarin tek sorumlusudur!

Tunay ERDEM
aylarca beklediğimiz takım bu muydu????

fteotdgs
Tek tek bakarsaniz oyuncu kalitesi olarak ligin en iyi takimlarindan birisiyiz. Senol hoca bu kadroyu takim yapamadi. Yapabilir mi, ondan da pek emin degilim acikcasi. Su sike olaylarindan zaten kopma noktasina gelmisim, ustune de su ilk 3 mactaki performans tuz biber oldu. Tek tek pozisyonlara, oyunculara takilmamak, kizmamak lazim. Bunca malzemeden (hala) helva yapamayan Senol hoca tek sucludur. Kendi de bunu belirtti zaten son demeclerinden birinde.

erik
arkadaşlar biraz sabır.3 maçtır kırılma anı yaşıyoruz ve malesef ters tepiyor.Colmanın pozisyonunda Burak ofsayttı arkadaşlar.Evet atmalıydı ama o topu alıpta yoktan pozisyon oluşturan kimdi*

h@msi61
aynen katılıyorum.. yendik mi sevincimizi o kadar abartıyoruz ki, sonra bir ki puan kaybında daha kısa bir zaman önce övüp bitiremediğimiz insanlara bu sefer başlıyoruz sövmeye, yerin dimine sokmaya..

Tabela taraftari kayniyor resmen, 15 yasindaki elemanlar hocaya akil veriyor, daha buyukleri ise kufur ediyor. Terbiyesizlik almis yurumus. Dedigim gibi bu takim su taraftar profiline gercekten cok fazla... Yaziklar olsun, tabela taraftarlari....

ismail-dede
işin en kötüsü futbol oynamıyoruz gelecek için ümit vaad etmiyor bu takım
biz futbol istiyoruz sahada skor sonraki iş böyle futbolla kazansakta bi yerde duvara toslardık

UĞUR DURTAŞ
-bural bencil oynuyor
-volkan - sıfır direk kadro dışı taviz vermeyeceksin
-30 tane oyuncumuz var sol açık halil olmaz olmaz
-serkanda bu ısrar niye
-şenol hoca 3 haftadır oyunu okuyamıyorsun rakip bastırıyor bir taktik bir oyuncu değişikliği ile oyunu lehimize değiştiremiyorsun
--şenol hocada formsuz kabul etmemiz lazım

hodlu
Şenol hocam ne işin var git evinde yat.Bu Trabzonlular sana düşman.Çünkü sen adam gibi adamsın.Seni satanı satmadın hiç.Yine satmıyor adam gibi dik duruyorsun.Ama senin kardeşlerin halbuki topu önüne koy bomba diye kaçar hepsi sana ahkam kesiyor.Ne işin var bu adamlara sen fazlasın fazlaaa.............

Ozan Yazıcı
21.09.2011, 23:21
Şenol Güneş - Ünal Karaman ikilisinin artık bıktıran, kusturan, adamı kabız eden, futboldan soğutan gol at - üstüne yat taktiği.
Rezalet, neyi idüğü belirsiz bir futbol.
Ruhsuz, şaşkın futbolcular.
Sıfır disiplin, saçma sapan itirazlardan görülen sarı kartlar.
80'lerden sonra yenilen birbirinin kopyası stoper ikramı goller.

Trabzonspor taraftarı olmak zor zenaat..

bordo(61)mavi
playoff sistemine karşı çıktık ama inşallah 4. olupta playofa kalırız :))))))

carolo
Colman halil okuz gibi karsi karsiya golu kaçiriyor sen bu samsuna karsi koca ikinci yari kapandin rezalet! Volkan Sen oyuna girdi koca sifir! Serkan sifir! Adrian sifir allah askina Jaja'nin yari topunu oynamiyor Jaja'dan amiyetli bu oyuncu! Halil bal yapmiyan ari beceri sifir! bu takim sampiyonlar ligi'ni birakin lig için bile yeterli kadro kurmadi bitmis futbolculari topladik bir tek Marek Ceh adam gibi yapilan transferdir çoook yazdim yine yaziyorum bu takim gol atamiyor! bir golden fazlasini atabildikmi hiç bu seneki resmi maçlarda! burakin bireysel yetenegi ile gol geldi bu sene bi halt olmaz bu takimdan daha maçlar baslamadan once bu tarafar transferlere tepki gostermekte demekki hakliydi!

Mustafa Çolak
Koskoca Trabzonspor samsun karşısında 50 dakika 8 kişi defans yaptı ya helal olsuın

limpb82
Yönetime laf mi gecirebiliyor zannediyorsun?

Yönetim kafasina göre takildi Transfer döneminde. Nerede Stoper, nerede Forvet?

yönetime transfer yaptıramıyorsa şenol hocanın orda durmasının ne mantığı var ki..istifa etsin atsın bombayı yönetimin kucağına ...bu kadar transfer vaar elle tutulur bir adam yok takımda .2.yarı 3 pas yapamadık utandım maçı izlerken

meseco
Arkadaslar ayiptir yapmayin bu ulkede guzel futbol degil iyi parasi olan sampiyon oluyor. Hele bu sene play-off sacmaligiyla ligin icine ettiler. Acik konusiyim ilk 4 e gireriz en kotu 4.oluruz bugun GS macini izledim dun FB maci ayni adamlardada hucum yonunde eksikler baya. Bunun sebebi arka arkaya oynanan maclardir. Puan kayiplari cok normal bu sene gorursunuz ligde 75 puan alan olmaz heralde bu sene. Sikebahceye sahip cikan taraftarin yarisi kadar sahip cikalim elestirileri yerinde yapalim gercekten takim daginik toparlanmasi icin zamana ihtiyacimiz var.

E. Okan Bülbül
Bu nasil bİ takim ya bu nasil bİ sİstem anlayabİlen var mi ? Atletİco ve inter maclarinda 10 kİŞİ defans yapip gol yememeye oynadiniz.tamam eyvallah. Ama karŞinizdakİ samsun be samsun 1 golÜn ÜstÜne yatmaya ÇaliŞiyoruz bÖyle bİŞey yok ya

SEDAT
- O topu elle kesen Samsunsporlunun sarı kartı varmıydı ...

Necmi6161
girme kardeşim girme.. hadi çık..

senden mi bilecez öğrenecez Şenol hocanın ne kadar üzüldüğünü üzülmediğini..

maçı eliyle veren o zaten. sen nerden biliyorsun bu kadar üzüldüğünü?

gol yediğimizde böyle olacağını biliyordum diyo . biliyosan müdahale etsene ?

hüseyin1975
LÜTFEN acilen bu Baslik kapatilsin!!!
Bu nedir ya?
Colman Gol kacirdi diye küfür edilirmi?
Bu mu Trabzonspor Taraftarligi?
Ne farkimiz var 3 ezikden???

Her Futbolcu Gol kacirabilir!

3 Mac oynandi ve DÜNYA BATMADI!!!

AKSOY_61
Maç izlememe kararı aldığım için kendimle övünüyorum.
Sinir hastası olursuz arkadaşlar.Tv de yorumlara bile bakmıyorum.

Uğur Ö.
Takım yeni tamam bunu bende savunuyorum ama gol attıktan sonra sistemin değişip defansif oynamak sonra gol yedikten sonra yeniden ofansif oynayacak kadar dengesiz bir takımmıyız inanılmaz sinirim bozuluyor bu duruma

Ali Yerlikaya
Herkes bir isime takmis ona salliyor onu linc etmeye calisiyor ama suan sahada bir takim yok, kim ne yaptigi belli degil ondan dolayi suanlik bizden cacik olmaz...

Ilelioglu
Hocalık nedir anlaşabildigin adamlarla çalışmaktır hem orda ekmek yiyip sora istedigim olmadı takımı ben kurmadım demek adamlık olmuyor çek git o zaman bu sebepten gittim de yerine başkası gelsin.

Kim gelecek peki onun yerine? Kim? Bana bunu söyle!!!

Cözüm üretmiyorsunuz...

maydin
21.09.2011, 23:22
samsunspor ne takımmış! defanstan çıkamadık.

Sefa Murat Dokuz
Şenol Hoca'ya küfreden defolsun gitsin !

Tyler Durden
Hala Colman diyenler var ya..
sizin ben futbol bilginize tukureyim..sanki gol girse cok iyi oynamis olacaktik..
manisa-samsun maclarinin ikinci yarisinda senin takimin gol yememek icin kalenin icine gomuldu..
colman atsa ne olacakti bir anlatin hele..Colman kadar basiniza tas duser insallah..

Ömür Karadeniz
Ne oldu hani eleştirilmezdi bu Şenol hoca,Colman bu takımın en iyisiydi,sizin gibi tutarsız taraftara yazıklar olsun.

Efendioglu
Oyunu okuyamıyosan "BİZE HER YER TRABZON" kitabını oku. O zaman daha iyi anlarsın bizi Şenol GÜNEŞ! Kimse dokunulmaz değildir !

Tunay ERDEM
kimse kusura bakmasın ama bu senenin şampiyonu şimdiden belli, ister şike diyin ister haram.

worldmaster
İnter maçındaki ciddiyet ve sakinlik geldi geldi. Bu şekilde oynarsak bi de Giray ve Serkan gibi ne yaptığını bilmeyen adamların varsa böyle skorlar kaçınılmaz oluyor

Şu forumda Giray'ın topu oyuna iyi soktuğuna dair efsaneler vardı. Gülüyordum o zaman yine gülüyorum. Beyniyle oynamayan adamdan ii topçu olmaz! Bu kadar basit olay...

Sibel
Beraberliğe yaslan, 1 farka yaslan. Kalemiz de kilit var da garanti sanıyorsunuz heralde.
Böyle oyun anlayışıyla biz ancak eziyet çekeriz. Yazıklar olsun.
Ne diye asılmıyorsunuz maça ey Allah'ım deli olacağım!!
Ula ne oluyor size, ne yapmaya çalışıyorsunuz? Maçı almak için oynayacaksın, aklınız ruhunuz nerdeeee!
Zaman geçiriyorlar bir de sanki 2 sıfır 3 sıfır maç. Adam attı işte kaldın ortada.
Offff

yorumsuz6117
Bu takımı Şenol Güneş kurmadı..

Metin Sağır
Bu nedir ya?

3 kez aynı olay tekrarlanıyor ve hala tolarans mı vericez?

Numan Yerlikaya
Daha 2 Gün Önce Hoca Öğrencilerine Kızdı Hoca Uyardı Falan Filan Oyuncular Hocayı İplemiyor Ozaman

sonsuza61
LIG UZUN BIR MARATON

fakat defansiz forvetsiz sag beksiz bir takim olarak isimiz zor

chener
hakemlere sallam sezonunu açayım.allah belasını versin bu soytarının.

haltun
nasıl bir taraftarsınızı siz anlamıyorum, hemen takımı kötülemeler başlamış

ilyskm
Atamayana atarlar şenol hoca 3 maçtır takım son 10 dakikada gol yiyor ne iş...

Oğuzhan
Takım oyunuymuş yok canım neyin takım oyunu ya Jaja olsa bu maçlar böyle mi olur şut atar adam geçer topu önde tutar lanet olsun transfer politikanıza yönetim.

gtem

kemal denen kazmaydı o, ve yanlış hatırlamıyorsam vardı.

eraytaskin61
21.09.2011, 23:23
3 haftadır adrian çıkıyor golü yiyoruz topu ilerde sadece colmanla tutamıyoruz zokora inter maçı hariç ortasahayı toparlayamadı

atlantis
Umut gibi yüreğiyle oyanayan adamı beğenmiyorduk adamı arar oldum

Salih Yazıcı
sadri başkan aralık ocak ayını görmez

batugol
ne kadar çok gemileri yakan arkadaş varmış
sakin olun ve sabredin
bu yazdıklarınızı ileride okuyunca yüzünüz kızaracak

ofk.

vardı sarısı 2.yi göstermedi

komdere
bir çift söz de aykut'a.. yiğit sen real'de milan'da oynadın da biz mi bilmiyoruz. bu ne rahatlık? seni hoca orta sahaya direnç için alıyor trene bakar gibi topa bakıyorsun. nasıl oluyor? bu yaşımda o formayla sahaya çıksam senden fazla koşar, top kapar, pas verirdim. tövbe tövbeee...

outoftime
karabük kadrosu mümkünse yedeklerden oluşsun da bu takıma bir ders olsun

h@msi61

Hey yavrum, eminim sen menejerlik oyunlarinda bundan cok daha iyisini yapiyorsundur yanlis miyim? Yeni nesil boyle ise bu takimin gelecegi filan olmaz, olmasin da zaten...

tturan
Anti Şenol Hoca timi yine harekete geçmiş. Halil, Burak, ve Colman'ın kaleyle karşı karşıya pozisyonlarını Şenol Hoca mı çıkıp gol yapacaktı. Elindeki malzemeyle en yüksek verimi alıyor Şenol Hoca.
Hem namert şikecilere hem içimizdeki hainlere karşı mücadele ediyor.
Şerefsiz fenerasyonun atadığı şerefsiz hakemlerin yerine çıkıp, oyuncularımızı biçenlere Şenol Hoca mı kırmızı gösterecek.
Fırat Aydunus sen bir tetikçisin.
Adamlar balık bir gol atıp beraberliği kurtardılar. Şampiyon olmuş gibi sevindiler.
Samsunspor senin futbolda gelebileceğin en üst nokta budur. Trabzonspor'dan şansa bir beraberlik kurtarmak.

Kusura bakma sen takıma oyun oynamazsan birileri harekete geçer Şenol Hocanın yapabildiği akıllı bir değişiklik gösterebilirmisin son 3 maç. Ayrıca puan kayıplarında hakemin maçın kaderini değiştirecek bir hatası olmadı. 1000 defa yazım buraya Pawel siz bu takım oynayamazzzzzzz. İlerde sırtı kaleye dönük oynayacak tek adamımız Pawel.

mahmuter61
Hoca neyapsin diyenler! Taraftar ne yapsın? Benmi çalıştırıyom takımı? Eren diye bi cocuk var bari koy onları Colman neye istinaden 2ye 1 yakalanan pozisyonda pas vermiyor?taraftarmi sorumlusu? Hugo Brosun sucu neydi? Omu atmiyodu golleri? Oynatacak takımı 85 ten sonra gol yiyoruz 3 haftadır!

sessizkral_1
Koskoca Trabzonspor samsun karşısında 50 dakika 8 kişi defans yaptı ya helal olsuın

Bu futbolcularla bukadar.Bence 1. suçlu yönetim 2. suçlu şenol hocadır

şenol hoca bu transferleri yapmadım diyor ozaman ağırlığını koyacaktı !!

bas bas bağırdık stoper diye yanındaki danny i almadın olcanı kemal tokakı almadın adam gibi forvet almadın

SEDAT
- Evet arkadaşlar artık daha fazla saklayamayacağım açıklıyorum , Bu takımı ben kurdum :)

Numan Yerlikaya
Oyunu okuyamıyosan "BİZE HER YER TRABZON" kitabını oku. O zaman daha iyi anlarsın bizi Şenol GÜNEŞ! Kimse dokunulmaz değildir !

:alkış::alkış::alkış:

hüseyin1975

Vardi :(
Ama bunu konusan yok tabiki.

Giallorossi
Tabela taraftari kayniyor resmen, 15 yasindaki elemanlar hocaya akil veriyor, daha buyukleri ise kufur ediyor. Terbiyesizlik almis yurumus. Dedigim gibi bu takim su taraftar profiline gercekten cok fazla... Yaziklar olsun, tabela taraftarlari....gitsin FM oynasinlar.. orda tabela cok.. Senol hocaya laf atanlari anlamak insanlik disi birsey

Metin Sağır
Sadri forvet almasında görelim.

MDanışmaz
21.09.2011, 23:24
Bir İnter maçındaki değişikliklere bakıyorum birde bu maçtaki tamamen hoca farkının maçın skoruna nasıl etki ettiğini görüyorum..

İskender YILMAZ
Yazık ! Yazık olmasında emeği geçenlere de yazık.

Şenol Güneş'in lanet olası inatlarını anlayamıyorum, 1-0'lık skora yatmanın mantığını anlamıyorum, Serkan'ı televizyondan izlerken ben bile tokatlamak istememe rağmen kenarda müdahele yetkisi olanların sabır derecelerini anlamıyorum, milyon euroluk futbolcuların 4353463453409546 metre kaleye rüzgar bile rahatsız etmezken topu gönderememelerini anlamıyorum. Bu kadar kötü ve saçma futbol oynamanın Trabzonspor forması giyen futbolcular tarafından nasıl becerildiğini anlamıyorum, 3 maçta 2 puanı anlamıyorum. Yazık, yazık, yazık.

worldmaster

Laf atmak değil de BERBAT oynadı! Yahu biraz farkın olmalı sahadakilerden o kdar üstdüzey maça çıkmışsın her gelen topa dan dun! vurulmaz ki.

İnter maçında ne kadar sakin ve ayağa oynadıysa lig maçlarında da o derece berbat oynuyor...

inadina61_08
yok böyle bir rezillik bu oyunculara kaliteli bir ceza lazım, mücadele edersinde yenilirsin, defans desen yapamıyoruz, orta saha top kesmekten başka bir faydası çok Formsuz takım hemde çok, maçlara erken başlamanın cezasıda böyle oluyor, sabit fikirli olma ne olur Şenol hocam zaten rezil top oynuyoruz bari takıma birilerini monte et, ne diye aldık bilmiyorum ki onca ouuncuyu her maçta aynı şeyleri seyredeceksek...

angraf
son günlerde dikkat edermisiniz bilmiyorum ama adamlar oynadı napalım gibisinden cevaplar görüyorum nasıl oynadılar ?
Bu samsun vasat gs'den 3 yemedimi nereye oynadılar ?
Şenol güneşi çok seviyorum fakat eğer artık kafasını bu takıma vermiyecekse gitsin hami yada ünal hoca geçsin başa nedir bu ya bi tripler yapıyor her toplantıda kendisini sıyırıyor.
Bi kerede deki biz kötüydük çok çalışacağız haftaya herkes asıl Trabzonu izliyecek de niye demiyor bence artık misyon olayını bitirmiş hoca

h@msi61
ne kadar çok gemileri yakan arkadaş varmış
sakin olun ve sabredin
bu yazdıklarınızı ileride okuyunca yüzünüz kızaracak

Bu adamlarin yuzu kizarmiyor emin olun, bir cogu utanma gibi bir duygudan ruhlarini siyirmis insanlar....

Reha Demirbaş
Kim gelecek peki onun yerine? Kim? Bana bunu söyle!!!

Cözüm üretmiyorsunuz...

Yönetimle anlasan biris gelecek. Hoca madem takımı ben kurmadım diyorsa hiçbir hoca kalmaz o takımda bu şenol niye kalıyor. Dünyada bu böyle teknik heyet istedigini yönetimden alamazsa ayrılırsın. Bu takımı ben kurmadım lafını geçinde siz başka çözüm üretin bu duruma bence.

ozzy!
Kötü günde takımımıza sahip çıkamadığımız için hiçbir zaman mutluluğu hak etmeyeceğiz.

Chiko
Senol Günes: "3 mactir tekme yiyoruz"

Erbay
Ya yemişim 3 maçta 2 puanını bu rezil futbol ağırıma gidiyor yaaa.

Arda'
Ulan o golü atan şerefsiz de 100 şut çekse 99u auta gider geldi bizi buldu kazma ya.

fatihaltun08
manısa 88
ibb 86
samsundan 84 bu nedır aradas son dakılarda kacan paunlara bak ya ............ of kafayı yıyecem bu colman ve halıl ne kadar sorumsuz adamlar ya arakdas oyle pozısyonda kacırılırmı anlamış degılım yazıklar olsun bu arada şenol hocayı cok savunurdum hocam bu serkendan ne anlıyorsun allah askına bırde adrıanı nıye cıkarıyon oyuncuya ıhtıyac varsa serkanı cıkar volkanı soksan ne olacak anlamıs degılım son dakıkada alanzınho degısıklıgınden sıkıldım kurtarıcımı senın alla alla kafayı yıcem ya...

Efendioglu
Selam olsun Şenol Güneş'e

http://www.sontransferler.com/wp-content/uploads/2011/08/paulo_henrique-300x198.jpg

OzcanHan61
21.09.2011, 23:25
Takim oyunu...!!!

takim oyunu kaliteli oyuncular ile kurulur, adrianla gloyla halille degil...

tturan
Wolfsburg Sampiyon oldugunda ilk Devreyi 8. bitirmisdi!
Sonra Sampiyon oldular.
Ligde her Takim su an birbirinden Puan alabilir, kimse öyle süper Formda degil.
Karabük Maci ile birlikde Insallah seri baslatir ve Puan farkini kapatiriz!

Biz lider bitirdiğimizde bile gelip birileri 17 de 16 yapıyor. O bakımdan ilk yarıyı 8. bitirirsek ligi 13. 14. bitiririz

selokal61
Adrian oyunda kalmalıydı, alanzinyoda 60 larda oyuna girmeliydi diye düşünüyorum..Orta sahada pas yapamayınca Samsunspor da sanki çok güçlü bir takımmış havasına bürünerek tek kale oynadı..Bu kadar aciz bir futbol oynayışımızın tek nedeni orta sahada top çevirmeyişimiz..Bence alanzinyo ve adrian orta sahada olsaydı, zokoroda biraz daha önde oynasaydı bu kadar baskı yemezdik ve rahat bir oyun olurdu...Bence bu maçı kaybetmemizin tek nedeni kim ne derse desin oyuna yanlış müdaheleler eden Şenol Güneştir ve umarım gerekli dersleri çıkarır ..

Aker
Haklısın Lig zaten Boşa demi Boşa oynuyoruz zaten oyuncularda senin gibi düşünüyor ondan 2 puan alabildik daha.

Ben taraftarım onu bana anlatma hocaya anlat 3 hafta kaybedilen puanların tek sorumlusu kendisidir.
Evet, boşa oynuyoruz fenerin galatasarayın olduğu ligde oynamak nedir ahmaklık salaklıktır.
Sebebi bu ne için önemsemediğim süpertotoyu, bıktım tiyatrodan.

komdere
aydınus'a da helal olsun, burak'ın pozisyonunda topu elle kesen samsunluyu 2. sarıdan atamadı. 10 kişi kalsalar belki bu aşağılık futbola rağmen 3 puan alacaktık. ince ince nasıl pozisyonlarda işledi bizi.. helal hocam, yürü be... kim tutar seni...

bordo(61)mavi
Yönetimmmmmmmmmmm kuramadığın bu seneki takımla deli ettin biziiiiiiiii, hadi ne zaman vereceksinn bilbao maçının bilet parasiniiiiiiiiiiiiiii :)))) (Biraz hava değişsin diye yazdım!)

Harun CAN
Serkan gibi futbol katiline 70 dakika sabreden bir hocamız var biz daha neyi konuşuyoruzki... Bu bize haktır.!

FC-ST-PAULI-61
"Son yillarin en iyi Kadrosunu kuracagiz"
He basardiniz.Defans cok kötü.Girayin Assistleri müthis.
Militoya zorla attiracakti ama olmamisti.

bahadır2561
Serkan bugün ne yaptı hücümda Allah askına?

Bu takımda oynayacaksa tek yer var o da sag bek haa Celustka'yı keser,oynar amenna yoksa sag acık orta saha filan olmaz.

Hücumda sıfır olan bi adamı sag acıga koyuyoruz İnter macında koyarsın tamam derim İtalya'da oynuyorsun filan ama Samsun'da ne işi var Serkan'ın sag acıkta

orhan42
şenol hocaya laf atanlar neden başkana atmıyor yazıklar olsun böyle zihniyete
Kardeşim Şenol Hocanın hep arkasındayım.Eleştirenlere bile kızarım nerdeyse.Ama maçı radyodan dinlediğim halde ben bile gol yiyeyceğimizi hissettim.O hissedemedi mi,görmedi mi?2. yarı adamlar bastı belliki bunu görmedi mi*Keşke İnter'e yenileydik de şu iki mçata adam gibi oynayıp maçları alaydık.Nedir bu ya.....

yorumsuz6117
Sadri forvet almasında görelim.

Sadri sana oyuncak forvet alıcak oynarsın evde..

Barış Bağcıoğlu
Yemişim süpertoto yu, şampiyonlar liginde gidebildiğimiz kadar gidelim.

ben de bunu istiyorum benim gibi futbolcularda yönetimde bunu istiyor

1- CL geliri daha yüksek
2. CL futbolcuların kariyeri için önemli (1 atınca onun için geri yaslanıp aman bir şey olmasın modundalar)
3. CL de alınacak puanlar ilerisi için daha önemli Seri başı olma bakımından
4. TR liginde çalınan şampiyonluk nedeni ile futbolcu pek fazla sallamıyor liği

Sibel
21.09.2011, 23:26
Allah'ım bu kötü talih burada bitsin ne olur.

Sefa Murat Dokuz
Şenol Hoca Kısaca " Kötü oynamadık, son dk larda konsantrasyon eksikliği oluyor heralde , ama rakiplerimizden daha iyi oynuyoruz, gole yakın olan takım biziz 3 maçtır, bugun taçtan bir pozisyon verdik... "

Yapma hocam topun T si ni oynamadık ne oyunu oynadık.

powerts61
Şenol Hoca intere yenerken kraldı öleydi böleydi kötü gidiyoruz diye takıma sırt mı çeviricez bu taraftarlık mı

Chiko

http://www.sontransferler.com/wp-content/uploads/2011/08/paulo_henrique-300x198.jpg
Ne alaka? Adam berbat oynuyor kac haftadir.. :rolleyes:

Serdar A
Takımın ilk 11'inden giden oyuncu sayısı : 5
Takımın bu sezon genç oyuncular hariç yaptığı transfer sayısı : 13 , son üçü Eylül ayında geldi .

Silbaştan takım , her şey sil baştan .
Ah , imkan olsada şu taraftarı da silebilsek!
Skor taraftarları , iyi gün taraftarları , Trabzon'un kamburları , ne dense az ...

Guardiola , takımı yeni kurduğunda , ilk haftalarda Barca rezil bir futboldan öteye gidememişti . Aylar geçtikçe , şimdiki efsane armadanın oyun yapısı oturdu . İnsan böyle zamanlarda anlıyor , kulübünün büyüklüğünü . Elin ingilizi you will never walk alone , der . Bizim haytalar ise hadi hoca sen yoluna ben yoluma demekte . Büyüklük farkı böyle bir şey işte...

Aykut Kocaman gibi kapasitesi sınırlı düzene boyun eğmiş , tükürdüğünü yalamış ve şike bahis olaylarını içselleştirmiş bir adamın dahi geçen sene başında gördüğü desteği hatırlıyorum , bir de burada hocayı kapıya koyan arkadaşlara ... Ulan size ne dense az . ( üslübum için forumdan özür dilerim)

Kulüp kültürünü bu kadar ayaklar altına almaya kimsenin hakkı yok .

h@msi61

Yuh artik yuh. Hoca Trabzonsporlulugu da mi sizin kici kirik hikayelerinizden ogrenecek. Trabzonspor tarihini yazan adamdan bahsediyorsun,.. Ayiptir yahu, vallahi ayiptir.

Yazik hocam verdigin emeklere, birak git su takimi da Brosslarla, Ziyalarla takilsin su tabela taraftarlari...

E. Okan Bülbül
İleri çıkamıyoruz oyuna aykut giriyor adrian çıkıyor.Ben artık şenol güneşin yapacağı değişiklikleri maçın başından anlıyorum.60 ta gerideysek alanzinho öndeysek ceyhun girerdi ceyhun yok onun yerine aykut giriyor.Yok arkadaş ya. Halil ne yaptı da 90dakika sahada kaldı .Zokora 2.yarı bütün topları şişirmekten başka ne yaptı takımı atağa mı kaldırdı? Burağın laubali oyununa nasıl dayanabiliyosunuz ya ortasahadan dan dun vuruyor maç umurunda değilmiş gibi eski burak yok renkdaşlar kimse kimseyi kandırmasın.Adrian 10numara alınıyor neden ısrarla kanatlara konulup her maçın 60.dakikası oyundan alınıyor. arkadaş colmanda zokorada takımı ileri çıkaracak hamleleri tam anlamıyla yapamıor buna bi çare düşünsene sen 90dakika oynamaları şartmı her maç . Yeter artık ya yeter

worldmaster

Zaten Manisa ve İBB maçlrında döktürmüştü hazretleri!

Yanlış yerden eleştiriyorsunuz...

MaDDoX_61
karabük maçı kadrosu bu şekilde olmazsa işimiz zor.PAS YAPMALIYIZ

------------------------Tolga--------------------------

Celutska---------Giray---------Mustafa----------Cech

--------Colman-------------Adrian------------------

Burak---------------Sapara------------------Halil

-------------------Henrigue-------------------------

Tunay ERDEM
şenol hocamız sonunda söyledi; "bu seneden umudum yok, ne olacağını hep beraber göreceğiz."

Fatih
''Gidenlerin yeri dolmadı''

Şenol Güneş bu sözü lig başlamadan bir iki kez söylemişti adam hergün çıkıp transfer mi isteyecek yönetimden?

bordo08
İlk yarıki oyun ve ikinci yarıdaki oyun ? Hücum yapamayan takım ilk yarı nasıl okadar pozisyon yakalar ? Şenol Hoca korkaklıgından devre arasında takımı geri yasladı onun ben :mad:

İyide ikinci yarının ortalarından sonra takım yoruldu ve oyundan düştü...

Hoca çıkın ileriye dese bile halleri yoktu bu durum 3 haftadır böyle...

Skora yattıklarını filan düşünmüyorum..

Zamanla daha iyi olacağız hemen yakmayın gemileri.

Sanki diğer rakipler barça gibi top oynuyor sakin beyler..

Ömer SEVİNÇ
21.09.2011, 23:27
Futbol 85 dakika oynansaydı 3 maçta 7 puan almıştık..

Takımın kondisyonu çok zayıf. Ağır maç temposunu kaldıramıyorlar. Geçen sezonun aksine bu sezon hiç iyi çalışmamış takım..

Ilelioglu

Bu mac kötüydü, yorgunlugna veriyorum. Her mac oynamak zorunda degil bu adam, yedekte Sezer ve Aykut var.

yönetime transfer yaptıramıyorsa şenol hocanın orda durmasının ne mantığı var ki..istifa etsin atsın bombayı yönetimin kucağına ...bu kadar transfer vaar elle tutulur bir adam yok takımda .2.yarı 3 pas yapamadık utandım maçı izlerken

Sonra? Kim gelecek onu söyle!

Senol Günes: "3 mactir tekme yiyoruz"

Dogru diyor, rakipler cok sert, ama yinede pres altinda oynayamiyoruz.

Fatih ÇOLAK
Hocanın bugün eleştirilecek yani Adrian-Aykut değişikliğiydi bence...Tamam diyelim Adrian kötü, ee be hocam Aykut bildiğimiz ön libero...Bari Adrian'ı çıkarıyorsun o işi yapacak Alan'ı alda orta sahadan top çıkaralım...

Aykut oyuna girdiğinde orta sahayı geçemeyiz dedim, hakkaten öyle oldu...Bu takım Trabzonspor değil, adamlar 1-0'ı bulunca tamam bu maçı aldık, şimdi Lille maçında şöyle yapsam, Lille maçında böyle yapsama bürünüyor takım...

Gerçek Trabzonspor 1-0'a kadar olan Trabzonspordur...

Serdær
Golde giray kadar Volkan Şen ve Tolganında hatası vardı .

exelans_25
yazıklar olsun jajanın yerine alınan adama bak adrian peh.adam bir tane rakip geçemiyor.jaja keşke sahada içki içseydi de takımda dursaydı

Necmi6161
gitsin FM oynasinlar.. orda tabela cok.. Senol hocaya laf atanlari anlamak insanlik disi birsey

3 maçtada taktiksel hatalar göz önündeydi

ama sizin şenol güneş sevginiz,gözünüzü kör etmiş.

biraz objektif baksak herşeyi anlarız ama.

belkide bırakıp gitme zamanı geldi.

Erdem Keser
Göz göre göre gitti maçı eliyle verdi.Be adam Adrian'ı iki maçta oyundan aldığında topu tutamadığımızı, bir halt yiyemediğimizi gördüğün halde halen inatla niye bu adamı oyundan alıyorsun, kafamı duvarlara vurduruyorsun.

akin0834
arkadaş golün geleceği belliydi...adamlar sagdan soldan geliyo...lig bizim icin bitmiştir...gecmiş olsun...bari bu sene avrupada başarılı olalım...tesellli ikramiyesi...gelecek adınada ben hic bi umut göremedim bu takımda

cableTS
Bu maçı Şenol Hocamın oturup 3-4 kere izlemesi şart.
En büyük hata Hocam sende. Colman bana göre maçın 2-3 iyi adamından biridir. Bir gol kaçırdı diye yüklenmek en ucuz tabirle ayıptır. Hiç olmayacak bir gol yedik. Şans pek yanımızda değil. Şu serkandan kurtulmak için neler yapmamız gerekiyor. Oyuna sonradan giren oyuncularımızdan hiç katkı alamıyoruz. 2 yarı gömülmek ne demek. Tabi bunda 3 günde bir maç yapılmasınında etkisi var. ah tff sana ne demeli bilmemki. Diğer maçlara bakın tüm takımlar zorla oynuyor.
Adrianı gelişi güzel orta yapması içinmi aldık. bu adamın gerçek yeri nedir. Umutlar tükeniyor.

Samsun iyi topmu oynadı. Alakası yok. olmayack bir gol attılar. golün dışında pozisyonları yok. Geriye yaslandık diye baskı kurmuş gözüktü. bir dahaki maçta banko karşı takım kazanır.

Neyse önümüze bakalım.

Kaan
Efendioglu coştu. Yürü yavrum benim beee kim tutar seni :):):)

Efendioglu
Yuh artik yuh. Hoca Trabzonsporlulugu da mi sizin kici kirik hikayelerinizden ogrenecek. Trabzonspor tarihini yazan adamdan bahsediyorsun,.. Ayiptir yahu, vallahi ayiptir.

Yazik hocam verdigin emeklere, birak git su takimi da Brosslarla, Ziyalarla takilsin su tabela taraftarlari...

Şenol Güneşi bugüne kadar hiç eleştirmedim , takımdan gitsin falanda demiyorum diyemem haddime değil triplere girmene gerek yok sadece HÜCUM FUTBOLU İSTİYORUZ !

Metin Sağır
Burak yetmiyor umarım anlamışsındır Hocam.
Hocam Pawel? Pawel?

Barış Burak
şenol hoca defolsun gitsinnn..
Ünal hocaya taktik verdiriyor...
Geçen sene hep ayaktaydı.. bu sen hep oturuyor...
Seni kimse anlamıyor...
Bırak bu felsefe işlerini...
T.direktörlük yap....

yok ya?

herkes sinirli burda.Ama sen kimseye defol git diyemezsin abi.bizde sinirliyiz,küfür ediyormuyuz? defol diyormuyuz?

Ben bu 3 maçta da bir hayır olduğunu düşünüyorum.O oyuncu o topa 100 kere vursa 99u dışarı çıkar.Ama öyle ince bir yere gidiyor ki.Messi vuramazdı o topa öyle.

Bu işte bir hayır var,bizim göremediğimiz.Tıpkı geçen sene olduğu gibi.Dur bakalım.Ben sabrediyorum.

Benim asabımı bozan,Samsun taraftarı bile değil.Samsun oyuncuları. Kaleci Ertuğrula bakıyorum, o yumruk işini biz 3 puan alınca bile yapmıyoruz aslan ım.Sen kimsin,nesin?

Allah bilir tabi oyuncunun kalbini.Eğer bir puan aldım diye sevindiyse şaşırırım sadece.Hiç birşey diyemem.Ama eğer Trabzona iki puan kaybettirdik diye sevindiyse de inşaallah puana muhtaç şekilde düşerler.

Son dakikalarda düşüyoruz oyundan.Çünkü çok yoruluyoruz haftalardır.Alışmamız lazım.Dayanmamız lazım.Allah yardımcımız olsun.

Ben hala inanamıyorum.yok böyle bir gol.Kaçan gollerde direklerde oyuncuyada kızaman.

Ben bu işte bir hayır olduğunu düşünüyorum.Ne kadar sinirlensem bile.

sorin
Sakin olun sinirle sallamayın, takım tamamen kazanma psikolojisine girdiği için geri yaslandı Şenol hocanın yapacağı ne var burda. Öyle olmasa Volkanı almazdı. Farkı arttıracak pozisyonlarda geldi ama olmadı. Önemli olan bu fırsatları yakalamak. Panik yok bu hafta olmazsa haftaya olacak. Ama olacak.

No panik no darluk.........

AYYILDIZ
21.09.2011, 23:28
Takımın bu sezon genç oyuncular hariç yaptığı transfer sayısı : 13 , son üçü Eylül ayında geldi .

Skor taraftarları , iyi gün taraftarları , Trabzon'un kamburları , ne dense az ...

Guardiola , takımı yeni kurduğunda , ilk haftalarda Barca rezil bir futboldan öteye gidememişti . Aylar geçtikçe , şimdiki efsane armadanın oyun yapısı oturdu . İnsan böyle zamanlarda anlıyor , kulübünün büyüklüğünü . Elin ingilizi you will never walk alone , der . Bizim haytalar ise hadi hoca sen yoluna ben yoluma demekte . Büyüklük farkı böyle bir şey işte...

Aykut Kocaman gibi kapasitesi sınırlı düzene boyun eğmiş , tükürdüğünü yalamış ve şike bahis olaylarını içselleştirmiş bir adamın dahi geçen sene başında gördüğü desteği hatırlıyorum , bir de burada hocayı kapıya koyan arkadaşlara ...

Haklisin abi destek olmaliyiz.Birde Cech muthis adam.

serkanholep
halil alındığında neden umut gönderiliyor deim çünkü umuttan hiçbir artısı yok halilin

selçuk yerine zokora alınmaz

colman hiçbir zaman selçuk tarzında oynayamaz

sol bekimiz hala yetersiz ve ingilterenin berbat takımlarından birinden alındı ve 29 yaşında

defansa 32 yaşında ki heran sakatlanmacak glo ve daha olgunlaşmasınının yarısında bile olmayan giray

kanatlar yok

bencil oynayan ve performansını kestiremediğin burak

şlimdi soruyorum

takım olmadı bu sene diyelimki büyük ihtimal olmadı

ne kaznadık

eren imi halili mi zokorayımı gloyumu ayutumu sercanımı

yahu parayı basıp 4 türk ( ömer toprak, orhan şam,pektemek,kesimal)

3 tanede kaliteli genç yabancı (orta kalite) alınsa idi bu seneyi kaybettiğimizde önümüzdeki seneler için umudumuz olurdu

takım 2 sene beraber oynadımı ligin tozunu attırırdı

ama yok

paramız cebimizde kalsın

aman

Mesut
Forum şuan tipik bir rehabilitasyon merkezi boşalın abi boşalın.Sallaya bildiğiniz kadar sallayın

Ilelioglu
şenol hocamız sonunda söyledi; "bu seneden umudum yok, ne olacağını hep beraber göreceğiz."

''Gidenlerin yeri dolmadı''

Şenol Güneş bu sözü lig başlamadan bir iki kez söylemişti adam hergün çıkıp transfer mi isteyecek yönetimden?

Her zaman dile getirdi bunlari.

Lanet olasi Yönetime kadroyu BOZMAYIN dedik! Ne ise yariyorlar anlamiyorum.

:mad:

vatandas61
2 maci alipda bu macta kötü oynasaydik lafim olmazdi, ama her 3 macta da 0 kondisyonla oynadik.
Sonumuz hayirli olsun. Hic iyi halimiz yok.
Bizde olan sorunlar 1-2 macda düzelecek cinsden degil

OzcanHan61
Kötü günde takımımıza sahip çıkamadığımız için hiçbir zaman mutluluğu hak etmeyeceğiz.

ama kötü günlerdende ders cikarmak lazim, sen manisadan son dakikada ye tmm olur futbol kazasi, istanbul iyi takim olabilir tmm son dakikada yine yedik, hadi onada tamam, ama birader 3. mactada ayni hatayi yapip geriye yatip alanzinhoyu kurtarici diye sokup gol yemek, 2.yari geriye yaslanmak hemde samsuna karsi bu takima hic yakisiyormu?

61trabzonomer
2 haftadır diyorum İlk 5-6 hafta puan kayıplarına hemde bu alışık olmadık sistemde NORMAL, fakat bu denli hepimizin gördüğü hatalar yapılmasına kızmanızı da anlıyorum insan gibi eleştiri yapanların bir çoğuna katılıyorum fakat sakin olun hiç birşey kaybedilmedi evet bu hafta puan farkı kapanabilirdi ama olmadı işte bu kadar keskin ve muhtemelen sonradan pişman olacağınız yorumlar yapmayın.

SAKİN OLUUN LÜTFEEEEEEN

ibrahim
Iddia ediyorum o son 5 dakika + uzatma'da yirtindiklari kadar 1-0 öndeyken ikinci yarinin basindan sonuna kadar oynassin bu takim, gol sayimiz mac basi 3ten asagiya düsmez. Ne geliyosa basimiza hep bu önde olmanin rahatligindan geliyor. O Halil ve Colmanin pozisyonlari bugün yedigimiz golden sonra gelseydi yüzde yüz goldü. Her ikiside!

OKTAY YILMAZ
1- Şenol Güneş: Kimse kusura bakmasın ama 1-0'dan sonra takımın geri çekilmesi ne demek, Barcelona ile mi oynuyoruz? ya takımda disiplin yok (Bunu disiplini tesis etmesi gereken kendisi) yada takımı kendisi geri çekiyor. Ayrıca takımda direnç denen bir şey yok. Samsun kim ki 90 dakka tek kale oynuyor?
2- Fırat Aydınus: Eyyamcının KRALI, Samsunlu şerefsizlerin faullerinde herif kart göstermemek için kıçını yırttı hele o Adrian'a yapılan harekete faul bile vermemesi affedilir gibi değil, bize ise en ufak şeyde kart çıkardı. Kesinlikle iyi niyetli değildi. Samsun'lu kasaplara resmen doğrattı bizi.
3- Kemal Tokak: Bu adam tam bir (K.O.Ç) futbolculukla alakası yok, hayrettin yerlikaya yanında melek kalır bu P.çin ve o pisliği sahada tutan Aydınus'a da yazıklar olsun. şerefsiz sahaya top oynamaya değil cinayet işlemeye çıkmış. Lütfen admin izin verde doyasıya bir küfür edeyim bu şerefsize, geçen hafta zayette bu haftada bu köpek.

DePaR
Çıkana kadar serkan, girdikten sonra volkan çok kötüydüler....

Eskiden son dakikalarda gol bulabilen bir takımdık, şimdi son dakikalarda gol yiyen takım olduk....

metehan
Arkadaşlar tamam hepimiz sinirlendik ama biraz sakin. Başlangıçta bu sorunların olacağı belliydi. Yenilenen bir takım ve üstüne böylesine bir maç trafiği ile işler iyice zorlaştı. Takımın oturması için zaman gerekiyor, maalesef şu anki görüntü bu zamanın umulandan yüksek olabileceği ihtimali. Umarım öyle olmaz da çabuk toparlanırız. Onu buna suçlayarak bu durumdan çıkamayız.

sakaryalı54
suçlu belli selçuğu, engini,ceyhunu g.saraya hediye eden kimse o suçlu başka yerde aramayın jajayı,umutu,egemeni kşm kaçırdıysa o suçlu başka yerde aramayın bu işte en az günahı olan belkide hiç günahı olmayan şenol hocadır

Emirhan Ömeroğlu
Ruh yok takımda..

FC-ST-PAULI-61
karabük maçı kadrosu bu şekilde olmazsa işimiz zor.PAS YAPMALIYIZ

------------------------Tolga--------------------------

Celutska---------Giray---------Mustafa----------Cech

--------Colman-------------Adrian------------------

Burak---------------Sapara------------------Halil

-------------------Henrigue-------------------------
Pas yapmaliyiz diyorsun Zokorayi yazmiyorsun

Erbay
Golde giray kadar Volkan Şen ve Tolganında hatası vardı .

Tolga'ya bir şey denenemez bence çok ani ve anormal bir vuruştu.

Yunus İnce
Bence taraftar takımının iyi gününde kötü gününde yanında olandır. 2-3 maç puan kayıpları yaşadık doğrudur. Eğer biz takımın kötü gününde takımı dahada yıkıcı eleştiriler yaparsak düşmanlarımıza her zaman 'AH' değilde 'OH' dedirtiriz. Daha ligin başı ama bazı arkadaşlar bu takım küme düşerse iyi, daha maçlarını izlemiyecem vs. gibi saçma sapan şeyler yazmış. Şenol Güneş ve Trabzonspor takımı bu zamana kadar hep böyle düşünen insanların yüzlerini kızartmıştır, kızartıcaktır ! Ligin başı bazı hatalar telafi edilebilir. Zaman birlik olma zamanı, zaman takımımıza moral verme zamanıdır bence.

mahmuter61
Hoca lig icin plan yok diyor! Hocanın kafasında bitmiş bizede bu saatten sonra bisey düşmez! Herkese iyi geceler.

Fatih
21.09.2011, 23:29

Aykut Kocaman gibi kapasitesi sınırlı düzene boyun eğmiş , tükürdüğünü yalamış ve şike bahis olaylarını içselleştirmiş bir adamın dahi geçen sene başında gördüğü desteği hatırlıyorum , bir de burada hocayı kapıya koyan arkadaşlara ...

Bazıları anlamakta güçlük çekiyor kurulu takım bozuldu kim bozdu yönetim bozdu ihale Şenol Güneş'e kaldı....

asilhamsi
Bu takımı Şenol Güneş kurmadı..

ben mi kurdum?

Takımı kuranda ses cıkarmayanda aynıdır benim gözümde

oyuncu tercihleri ve degisiklikleri cok yanlıs

Serkan yurumeye takadi yok 75 dakika sahada

senin elle tutulur tek hucum oyuncun henrique formsuz diye getirmiyorsun samsuna en azından yedek olarak beklet

Sapara sakat degilse ve getirilmediyse diyecek bir sey yok

İnter ve Samsuna aynı oyun anlayısıyla oynayamazsın arkadas

oynarsan sonu bu olur

ylmzince
volkan şen bursasporun ajanı sanırım dünyanin en kötü oynadı..topu alıp gitmeler kimse pas vermemeler lakayt ortalar

Cagdas Topal
Kemalin sarı kartı yoktu sallamasın kimse .

tturan
Herkesin farkina varmasi gereken tek sey. Bu takim yeni bir takim. Taslarin yerine oturmasi zaman alir. Herkes puan kaybediyor. Gunes tekrardan dogacak. Az sabir. Sampiyon Liginde oynayan tas gibi bir takimimiz var. Hemen kelle istemeler umitsizlige kapilmayin. Buyuk takimin buyuk taraftariyiz.

Yarin gidip bir forma daha alicam. Peki sen napicaksin renkdas kelle mi isteyeceksin ?? Takimina sahip mi cikicaksin?

Evet yeni bir takım. Ama bu takım hazırlık maçları oynadı. 2 tane Benfica, 1 tane A. Bilboa, 1 tane Inter ve 3 tane de Türkiye ligi maçına çıktı. Bir takım 7 maçta birbirini tanıyamıyorsa kimse kusura bakmasın. Bu takımdan bir cacık olmaz.

hodlu
Hepiniz tek maçlık kazanan takım taraftarısınız..Siz şampiyonluğu haketmiyorsunuz.Allahta vermiyor zaten...

inadina61_08
şenol hoca takımı ünal beye bırakınca bu hallere düşüldü...

ünal bey de futbolculara fırça atmakla-küfür etmekle meşgul.
bir tek ben mi farketttim diyecektim geen sezonun ikinci devresinde de aynı şey olmuştu, olmuyor işte, bu takım nasıl bu kadar formsuz anlayamıyorum yahu, yürüsen bile pas yaparsın topu ayağında tutup faul alırsın yok kafalarda bir sıkıntı var, iki gün tatile gündersin gelip karabük maçına çıksınlar

emirozz
nasıl olacak bu iş anlamıyorum ki biri bişe sölesin de onu yapalım düzelsin

Sibel
Biz en kötüyü yaşamadan iyi günler görmeyiz. Bunu da oraya yorun. Ve mümkünatı zor olsa da sakin olalım.

dozoroo

e zokora geleni salladı gideni salladı..

Ilelioglu
takim oyunu kaliteli oyuncular ile kurulur, adrianla gloyla halille degil...

O zaman Hocaya sallayacaginiza Yönetime sallayin!!

Ben mi kurdum takimi?

Egemen'in yeri doldu mu? Adam gibi forvet alindi mi?

Yiğit Gayretli
Ayrıca bu puan kayıplarını ligin başında almamız en iyisi. Eksiği gediği görüp gidermek için bol bol fırsatımız olacak. Sabredemeyen için aha kapı işte sapı ! Şenol Güneş'i dokunulmaz ilan ediyorum kardeşim. Yerse... Senin cürmün yetmez o adama küfür dahi etmeye. Karşısına geçtiğinde 2 cümleyi üst üste kuramayacağın adamlara klavyeden sallamakla olmaz bu işler. ;)

DNA-TS
takım 3 haftadır kazanamıyor ama geçen seneki tepkilerim yok.bu şike mevzusu işin tadını kaçırdı.
bana öyle geliyor ki takım olamadık hala ,bazen iyiyiz ama sonra anlaşılmaz bir düzensizlik başgösteriyor.karşı karşıya golleri atamıyoruz tamam anladık da giray o topu adama aleyop yapar gibi adama atmanın ne gereği var yayın oraya top gönderilirmi kaç senedir bizdesin kaç senedir süperligdesin yakışıyormu senin gibi bir futbolcuya.
taktik ve kadro dizilimi beni aşar onlara girmem ama bir çözüm bulup galibiyet almamız lazım.

Legolas77
21.09.2011, 23:30
ağlamak istiyorum ya bizim takım puan kaybettiginde üzülürdümde bu sefer üzüntüden kahroluyorum N'olur bir an önce gerçek kimliğinize dönün...

DURAS
Bu nedir ya?

bu forumda ki taraftar topluluğu, Trabzonsporun taraftar topluluğunu tamamen yansıtıyorsa eyvah ki ne eyvah. o ezik dediğimiz taraftar toplulukları en kötü zamanlarında nasıl takımına sahip çıkıyor gördük.. bunlar taraftar değil skor taraftarı. benim için ligin tek önemi var avrupaya katılım. bizim hersene bi şekilde avrupada boy göstermemiz lazım. şenol hocaya bende kızıyorum ama eleştirirken mantığımı da kaybetmiyorum...

OKTAY YILMAZ
ilk 3 haftada 86. dakkalardan sonra gol yemesek şu an liderdik. şanssızlık elbette ama 2. golü yaslamayan bizde en büyük kabahat

akin0834
Futbol 85 dakika oynansaydı 3 maçta 7 puan almıştık..

Takımın kondisyonu çok zayıf. Ağır maç temposunu kaldıramıyorlar. Geçen sezonun aksine bu sezon hiç iyi çalışmamış takım..

gecen senede 85 dk olsaydı...biz bu sene cl liginde yoktukk..biliyosun 8 macı son 5 dk icinde attıgımız gollerle kazanmıştık :D

Giallorossi

Bu forumda anladimki bize her yer, her zaman Trabzon degilmis..

Sami Kuk
Tepe taklak gidiyoruz, ah colman ah.İlk 4 e bile giremicez

Çağatay Özmen
rezalet. top oynama oranı yüzde 70'e 30'du bir ara.

SEDAT
- Şenol Hoca'nın yansıması sahaya vuruyor resmen ..

Ayrıca burda Şenol Hoca'yı eleştirmek nedne suç oluyor onuda anlamış değilim , istifa isteyen yok , abartmayın uşaklar abartmayın , sırf Şenol Hocayı nasılda korumuştum demek için abartmayın , bırakın herkes döksün içini...

tturan
Colmana sövüyosunuzda o pozisyonda Colman kendi bastı aldı o topu iyide vurdu şansı yoktu adamın siz Colmana söveceğinize Serkan Balcıya bakın..!

Basmasaydı o pozisyonda değil mi? Onu da yapmayacak da ne yapacak bu adam.

dozoroo
o bu değilde biri şu samsunlulara bunun derbi olmadığını anlatsın ya

meseco
21.09.2011, 23:31
Arkadaslar Karabuk macini dusunurken Lille macinida dusunmeliyiz. Bu takim sahasinda Karabuk ve Lille macini oynayacak zor 1 hafta olacak Allah`in izniyle Inter macindaki performansi sergilersek Karabuktende Lilledende puan cikaririz

Serdær
Colman laf atılıyorda.

84.dk gidip pres yapıp kazananda Colman.

Gol olur olmaz futbolun içinde.

Yüklenecek bir durum yok .

hamucera
maç boyu oyun oynamaya her kalktığımızda dayak yedik resmen, sertliğin sınırlarını sonuna kadar zorladı samsun, oyuncu değişikliklerine bir şey söyleyemem kenarda kim varda kim girecek, takımın hepsi dökülüyor, bir Burak çırpınıyor o da dinlenmiş,

takım yorgun ama dinlenmesi için zaman yok, sağolsun yayıncı kuruluş sağolsun tff işte konuşacak olan futbol

USTA Abdurrahman
1 ZOKORA 2 CEH Ötekiler KUSURA BAKMASIN ALAYI SINIFTA KALDI

TAKİ KULUBEDEN yönetime kadar...

MaDDoX_61

mümkünse oynamasın ileriye taşıyamıyor takımı ve arka arkaya 3günde bir maç oynuyoruz dinlensin Ş.L maçı oynasın yeter

worldmaster
Eleştirelim nasıl oynadığımızı dile getirelim ama bu takımdan bi halt olmaz demeyelim!

Yalnız aylardır Serkan bitmiş diyebiliyoruz. Ki yanlış da değil hani.

Ek olarak Giray'ın hiçbir zaman iyi bir defans adamı olacağını düşünemiyorum. Belirgin bi şekilde beyninin ayaklarına hükmetmekte sıkıntısı var saha içinde. Yedeği Mustafa olunca insan ister istemez katlanıyor artık...

Barış Mayda
hakem kemal'i neden 2 sarı dan atmadı adam resmen elle kesti

Delibas

ben şu kadar üzüldü bu kadar üzüldü demem, diyemem, o karaktersizlik yok bende. benim haddime değil başkalarının duygularını, düşüncelerini, inançlarını değerlendirmek, bunları ancak insanların kendileri bilir. eleştirini yap, ama yok üzülmedi, yok kendi eliyle verdi saçmalığını bir kenara bırakıp da yap eleştirini. hepimiz burda aynı ailenin fertleriyiz, Şenol hoca olsun, sen veya ben olalım, hepimiz üzülüyoruz, hiçbirimiz de gidip eliyle maçı vermez. hele bunu bu kulübe çok büyük katkıları olmuş bir hoca için iddia etmen alçakça bir duruş, bu alçakça duruşa bir iki kötü maçta çok çabuk geçen bir taraftar profilimiz var ne yazıkki.

Efendioglu
Bu takıma ne olursa olsun sahip çıkmak lazım onlar düştü onlar kalkacak

Cengiz Çubukcu

Aykut Kocaman gibi kapasitesi sınırlı düzene boyun eğmiş , tükürdüğünü yalamış ve şike bahis olaylarını içselleştirmiş bir adamın dahi geçen sene başında gördüğü desteği hatırlıyorum , bir de burada hocayı kapıya koyan arkadaşlara ... Ulan size ne dense az . ( üslübum için forumdan özür dilerim)

başka söze gerek yok.....

biltrabzon
21.09.2011, 23:32
suda bir gercek hedef takimiz ve maalesef cok tekme yiyoruz.Adamlarin nerdeyse 11 futbolcusu kart gördü.taktik iyi bize karsi,rakiplerde.

Arda'
Şike yapmanın serbest olduğu bir lig için hocaya, oyunculara küfür etmek bize yakışmaz beyler biraz sakin.

h@msi61
Hepiniz tek maçlık kazanan takım taraftarısınız..Siz şampiyonluğu haketmiyorsunuz.Allahta vermiyor zaten...

Bu taraftara hic birsey nasip olmaz, olmasin da zaten... Su hallere, su triplere bakin yahu. 15 yasindaki taktik ogretiyor hocaya. Baskasi cikiyor hucum futbolu istiyor bilmemne. Takin daha beraber 6. resmi macini oynadi ama anlayana iste.

Yaziklar olsun skor taraftarina....

Chiko
Basmasaydı o pozisyonda değil mi? Onu da yapmayacak da ne yapacak bu adam.
Halil mutlak golü kacirmadi mi?
Colman niye pas vermedi diyor herkes, Burak ofsayttaydi ama düsünen yok..

AKSOY_61
Ya bari hocaya bişey demeyin.
Şenol güneş olmasaydı biz geçen sene ligi ilk 4 ün içinde bile bitiremezdik.
Derbi kazanmayı unutmuştuk be

Fatih
- Şenol Hoca'nın yansıması sahaya vuruyor resmen ..

Ayrıca burda Şenol Hoca'yı eleştirmek nedne suç oluyor onuda anlamış değilim , istifa isteyen yok , abartmayın uşaklar abartmayın , sırf Şenol Hocayı nasılda korumuştum demek için abartmayın , bırakın herkes döksün içini...

Başarılıyken söylemek lazım söylecekleri çünkü o zaman yapılan eleştiri yapıcı eleştiridir takım düşmüşken acımasızca yapılan eleştiri hainlikle eşdeğerdir.

yavuzbaha
şu başlığı böyle birbirimize girdiğimiz zamanlarda misafire niye açarsınız arkadaş...adamlar okuyup okuyup zevk yapıyor

eraytaskin61
nasıl alıştırmışlar bizi resmen hayattan soguyorum bu sonuçlardan sonra güneşli günleri özledik lille maçında bu günlerin acısı çıkar inş

sorin

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

gtem
Maalesef Şenol Hocadan daha iyi bir teknik direktör bulma şansımız yok ve yine maalesef onunda takım gibi eksik ama geliştiremediği yönleri var. Bu nedenle sabretmeli ve takım ahenginin oluşmasını beklemeliyiz...

Erbay
İlk önce sahamızdan pasla çıkmayı öğrenelim.

ultrafanatik61
nezaman takimin arkasinda durmayi basaracaz ? elbet bunlarin altinda kalkacagiz ... unutmayin trabzonun trabzonludan baska dostu yoktur, 3 mactir tekme yiyoruz hoca hakli, adamlar sakatlanacaz diye korkuyorlar... kim suclu, benim gozumde hakem suclu , izin veriyor kasapliga... alexin yaninda gecmeden faulu calarlar bize kasap gibi girenlere duduk bile agzina almazlar... biraz avans veriyoruz simdilik, takim acildimi alir basini gider, ilk yari bitmeden ilk 4e gireriz merak etmeyin

Ilelioglu

O kadar.

Mehmet Zeki
Hugo Broos bosta mi? O bizi kesin sampiyon yapar(!)

ozzy!
1 ZOKORA 2 CEH Ötekiler KUSURA BAKMASIN ALAYI SINIFTA KALDI

TAKİ KULUBEDEN yönetime kadar...

Burak?
Bence sınıfta kalan başta taraftardır.

Faruk BERBER
21.09.2011, 23:33
Kurulan takımla şu mantalitenin bir alakası yok anlayamıyor bazı arkadaşlar .Adrian , Zokora , Halil var diye mi samsun'a 60 dk kapandık ? 1-0 yatma hastalığından vazgeçmedikçe Şenol GÜneş çok puan kaybederiz biz .

Punisher-61
Takim Resmen dökülüyor isteksiz futbolcular havali havali sahada gezen topcular beceriksizler...
Taktiginen tut oyuncu degisikliginden ve ne yapmak istediginden Bisey anlasilmayan hoca...
Adrian denen adama o kadar para verip jaja nin yerini doldurur diyenler....
Kadromuz genis deyinler ama bircok topcunun kalitesis oldugunu görmeyen yönetim...
Yine cimrilik yapip adam gibi topcu almayan yönetim....

Bnlarin hepsi sadece trabzonsporda var

Sefa Murat Dokuz
Colman-Zoko 'nun 3.sü Adrian olamaz ! 100. kez diyorum, Bu Adrian bizim aradığımız adam değil bizim ihtiyacımız bu tip bir oyuncu değil demiştim, merkez orta saha lazımdı bize.

Oruç
91. sayfada outoftime adlı üye Trabzonspor oyuncusuna hakaret ediyor. Ceza vermeyecek misiniz ?

OzcanHan61
suçlu belli selçuğu, engini,ceyhunu g.saraya hediye eden kimse o suçlu başka yerde aramayın jajayı,umutu,egemeni kşm kaçırdıysa o suçlu başka yerde aramayın bu işte en az günahı olan belkide hiç günahı olmayan şenol hocadır

katiliyorum...

hodlu
Şenol hocam ne işin var git evinde yat.Bu Trabzonlular sana düşman.Çünkü sen adam gibi adamsın.Seni satanı satmadın hiç.Yine satmıyor adam gibi dik duruyorsun.Ama senin kardeşlerin halbuki topu önüne koy bomba diye kaçar hepsi sana ahkam kesiyor.Ne işin var bu adamlara sen fazlasın fazlaaa.............

İstifa et Şenol hocam.Değil takım Trabzon şehrine bile dönme.Dönme ki bu futbol cahilleri takımı şampiyon yapacakmış....

albatros
Samsun taraftarına en kibar ifadeyle yazıklar olsun diyorum

Emirhan Uludüz
senol hocanin sucu olabilir ancak en son suclu senol hocadir. takim yenik uzatmalar oynaniyor oyuncular yuruyor sahada. ayrica ne kadar itiraz yaparsan o kadar zaman kaybedersin ancak 90inci dakika hakeme itiraz ediyorsun sonra sen sari gorurken 1 dakika geciyor. ayrica 90+3 verildi ancak sari ve kirmizi kart nedeniyle 1 dakika oynandi.

Cengiz Çubukcu
volkan şen bursasporun ajanı sanırım dünyanin en kötü oynadı..topu alıp gitmeler kimse pas vermemeler lakayt ortalar

20 daikada ayağına 3 kere top geldi ve bu kadar hata yaptı öyle mi?

Metin Sağır
Jaja olsaydı eminim liderdik şuan.

Emirhan Ömeroğlu
Off off içim acıyor ne söylesem boş.

fincher
Şampiyonlar liginde gruptan çıksınlar,isterlerse Süper ligi 15. bitirsinler.Kim takar bu saatten sonra bu kirli Süper ligi....

Aker
İlk önce sahamızdan pasla çıkmayı öğrenelim.

Aynen, dan dun başkada bir şey yok.

yorumsuz6117
2 sene sonra yine çok iyi takım oluruz sonra elimizdeki en iyi adamları yine elimizde tutamayız tekrar bi kadro yenileme ondan 2 sene sonra yine aynı terane bu böyle gider..

Suayb
Üc nokta cok önemli..

Birincisi: fedakarlik yaparsaniz gercekten bir güc olabilirsiniz. Bu her alanda böyledir. Fedakarliklar yaparak bir yere varmaktan öteki, sonsuz gücün kapisini aralarsiniz. Fedakarliktan kacinirsaniz eger belirli bir seviyede tikanip kalirsiniz. Bir yere varirsiniz ama o yeriniz belirli bir yer olur ve ara sira eline aglamasini kesme niyeti ile oyuncak verilen cocuktan farkiniz kalmaz. Senol hocamizda ve baskanimizda fedakarlik yapmayi sectiler tahminimce. Varayim puan kaybedeyim, ama fedakarliklar yaparak puanlar kaybedeyim. Cat pat, garanti oynayarak puanlar toplamaktansa fedakarliklar yaparak takima level atlatip lig ilerledikce takimin oyun seviyesini arttirmak bir plandir. Senol hocada hem turnuva hocasidir hem bir lig hocasi, sahsi fikrimdir bu. Geneli hoca iyi okumustur ve stratejik hamlelerini ona göre yapiyordur muhakkak. Az sabirli olmak lazim..

Ikincisi: Futbolcular geldi ve futbolcular gitti. Bunlar insan, FM oynamiyoruz. Ülkeye alismalari, birbirlerine alismalari gerekiyor. Bunun yaninda Senol hocanin onlari cok iyi tanimasi gerekiyor. Yoksa beraber yillarca yasadiginiz birisinin bile bazi ozelliklerini cok ama cok sonra ögrenebiliyorsunuz. Her insana insan gibi yaklasmak ne yazikki günümüz yasantisinin artik aranan bir özelligi olmustur. Zaman alir böyle seyler. Güven ortami olusturmasi, takim olgusunu olusturmasi ve futbolculara uygun sistemi olusturmasi..

Ücüncüsü: Manisa, Inter ve IBB maclarinda hicmi olumlu seyler görmedik. Inter maci malum. Akilli oynayarak ve iyi oynayarak hak ettigimiz üc puani aldik. Manisa macini ve IBB macinida duygularinizi bir tarafa birakarak objektif izlemeye basarirsaniz gercekten ara sira bir parilti, bir isik göreceksiniz takimda. Yoksa pas, durdurma, Volkan Sen, sut ve direk organizasyonu.. Böyle gol girisimlerini normalde baska liglerde seyrederiz.. Takim gercekten iyi bir takim.. Bu pariltilari, isiklari ilk önce 90 dakikaya yaymak gerek, sonrada ligin geneline yaymak gerekir. Zamanla olacaktir bunlar. Dikkat edin, pozisyonlara giriyoruz, sabir ederek oynuyoruz ve cok ciddi pozisyonlar vermeyerek oynuyoruz. Ara sirada bir anda hafif bir parilti ile cok olumlu birsey yapiyoruz.. Biraz inanc, güven, destek ve sabir lazim..

Samsunspor macinada bu sekilde cikip, bu sekilde izleyip skor ne olursa olsun bu sekilde devam etme taraftariyim ben..

Yineliyorum

ibrahim
http://www.haber61.net/images/news/43728.jpg
Şenol Güneş konuştu!
21 Eylül 2011 / 23:22
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, konuştu...

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, konuştu.
1-1'lik Samsunspor beraberliği sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Güneş, "Oyun olarak rakiplere göre daha iyi oynuyoruz. Bugün daha da iyi oynadık diğer maçlara göre. Fizik gücümüzün düşüşünde ve konstarsyonda düşüşümüz olduğunu gösteriyor bu sondakikalardaki yediğimiz goller. 3 maçtır tekme yiyoruz ama tekmeye kafa atıyoruz. Oyuncularımız bu şekilde oynuyor, sonuç kötü olsada oyunumuz güzel.
Ligle ilgili bir düşüncem yok benim. Biz yarın Trabzon'a gideceğiz 1 gün dinleneceğiz sonraki gün kampa gireceğiz ve önümüzdeki maçlara bakacağız" dedi.

----

O kalinlastirdigim yere itirazi olan varmi?

Armağan Dere
21.09.2011, 23:34
Rezillik serisi devam ediyor..3 oldu..
Bu takıma stoper almayanlar utansın..Giray göya ilk stoper adamın önüne atıyor müsait durumda topu...
Colman efendiye de yazıklar olsun..
Bu arada demeden de geçmeyeyim Şenol Güneş hazır kadroları oynatır..Kendi kadro kuramaz kuramı gerçekleşmek üzere az kaldı..
İstifaya az kaldı..Şampiyonlar liginden de eleniriz o zaman dayanak falan da kalmaz...

metehan

Helal sana ! Şu anki durumun en güzel özeti bu. Manisa maçı sonrası da aynı şeyleri yazmıştım, bu takımın oturması için mutlaka zaman lazım. Şenol hocaya şu an söylenenler çok ayıp ve tam anlamıyla nankörlük ! BU adam sihirbaz mı? Her eline verilen kadroya hemen takır takır top mu oynatacak ? Ha Colman o golü atsa, bu maçtan 3 puan alırdın, moral olurdu, toparlanma zamanı kısalırdı belki ama işin özü değişmezdi.

Şu an yapacağımız en büyük hata Şenol hocaya saygısızlık yapmak olur. Elbette hatalarını söyleyelim ama çizmeyi aşmayalım lütfen !

maydin
kim ne derse desin egemen selçuk ve umutu çok arıyoruz.

Ilelioglu
Bazıları anlamakta güçlük çekiyor kurulu takım bozuldu kim bozdu yönetim bozdu ihale Şenol Güneş'e kaldı....

Aynen öyle.

Bazilari bunu anlamakta güclük cekiyor. Kötü bir sonucta hemen Hocaya salliyorlar.

SEDAT
Başarılıyken söylemek lazım söylecekleri çünkü o zaman yapılan eleştiri yapıcı eleştiridir takım düşmüşken acımasızca yapılan eleştiri hainlikle eşdeğerdir.

- Başarılıykende hakkı verilmedimi Şenol Hoca'nın arkasında durulmadımı yanlışmı hatırlıyorum , hainlik senin verebileceğin bir karar değildir , sende sürekli Yönetimi hedef gösteriyosun ee ne olucak şimdi bana görede o hainlik...

-Samet

Üslubun da yazın da cuk diye oturmus abi.

Ancak hocanın da elestirilecek yanları var.

Bunu silmek olarak algılamayalım.

Arda'
Burak dışında gol atacak adamımız yok.

hüseyin1975
Bu Takim BIZIM, baska Takim yok!
Ne yapalim?
Bu zor günlerde dahada kenetlenmeliyiz ve Takima DESTEK vermeliyiz.
Böyle kizarsak isler dahami iyi olacak?

worldmaster
Şu an kesinlikle kendimden şüphe duyuyorum. Zokora'nın doğru dürüst 3 pas yaptığı yok. Dan dun yapıp durdu.

Nedense çoğunluk çok beğenmiş. Ben tası tarağı toplayıp gidiyorum. Etikete mi bakılıyor acaba? Umut mücadele ederken tu kakaydı . Zokora mücadele edince(!) ki ben öyle bişey de göremedim "vay bee ne topçu" mu oluyor.

Sefa Murat Dokuz
Şenol Güneş'i eleştirip, Zokorasız orta saha yazanlar var :D Zokora oynamasın her maç 3 tane yer bu takım

ozzy!
91. sayfada outoftime adlı üye Trabzonspor oyuncusuna hakaret ediyor. Ceza vermeyecek misiniz ?

Yöneticiler ne yapıyor merak ediyorum oyunculara,Şenol Hoca'ya küfürler hakaretler havada uçuşuyor, forum ziyaretçilere açık vs.

bugrahankazaz
Şenol Güneş Türkiyenin en iyi hocasıdır.Ama şu oyuna müdahele oyunu okumada genetikleşmiş kusurlarını düzeltsen,Dünya da konuşulan adam olacaksın her zaman.Ayrıca İnter maçındaki gibi Şenol hocayı tribünde,Ünal hocayı klübede görmek istiyorum

Serdær
21.09.2011, 23:35

Raporla güzel kardeşim .

Mustafa 42
artik olan hep bize oluyor neden acaba bir ugursuzluk var takimin üzerinde ama ben dedim daha ligler baslamadan bu takima oyuncu gibi oyuncu lazim diye ama dinleyen olmadi olmayinca sonuclar artik kacinilmaz oluyor artik hep bereber protesto edecegiz yeni transferler yapsinlar böyle giderse sikecifenerin yerine biz düsecegiz galiba böyle giderse ayip bu fitbolla böyle olmamali neden arkadaslar bir yerde sorun var ama nerde bulmak lazim cocuk oyuncagi degil hergün yeni oyuncu deneme tahtai degil sayin senol günes karadenizde firtina esmedi söndü

REMEDY_61
ah hoca her maç aynı hikaye olmazki? biraz ders almak gerekmiyomu.
sabahtan beri twtrda küfürbazları alt etmek için verdiğimiz mücadelenin yarısını takım harcasa bu iş böyle gitmez..mücadeleni ver yenil ama saçma sapan oynayıpta bu taraftarı kahretmenin anlamı yok!

asilhamsi

iyi hocam elestirmesin kimse

iyice suyunu cıkardınız nedir bu arkadas goruslerimizi soylemek sucmu:mad:

burası tartısma sitesi forum..Yok taraftarı silmeler,yok lanet olsun demeler,yok sampiyonlugu haketmiyorsunuzlar

Nedir bu arkadasım hakaret duymaya mı geliyoruz buraya

bu isin iyice tadı kactı..Bundan sonra bu sitede zaman harcamak anlamını yitirdi

Goruslerimizi de soyleyemedikten sonra..

Emirhan Ömeroğlu
İstifa et Şenol hocam.Değil takım Trabzon şehrine bile dönme.Dönme ki bu futbol cahilleri takımı şampiyon yapacakmış....

Şenol Güneş ilah değildir. Eleştirilebilir.

Dozu kaçmamak şartı ile.

Ve bugün yanlışları olmuştur.

FC-ST-PAULI-61
Egemeni tut(a)mayanlara yaziklar olsun.Giray,Glowacki ve Mustafa ile olmaz bu Is.

yorumsuz6117
Şenol Hoca çok mutsuz yüzünden belli oluyor. Bırakırsa şaşırmam.

speaker61
Kimse saçmalamasın,ligin başı daha.DÜN 6 PUAN ALAN FENERBAHÇE 10 KİŞİYE KARŞI SÜRÜNDÜ.Biraz sabredin.7 maçta takım birbirine alışırmış felan.Futbol oynayanlar konuşsun biraz.Bir takım otomatik bazı hareketleri 35-40 maç sonra yapmaya başlar.Şampiyonluğa oynayıp 82 puan alan kadro KAÇ SENE YAN YANA OYNAMIŞ DA BU HALE GELMİŞ BİR İNCELEYİN.Bir anda başarı isteniyorsa CHEALSEA GİBİ BİZİ DE BİR ABROMOVİÇİN SATIN ALMASI LAZIM.Bir anda başarı diye birşey yok.DESTEK OLMUYORSANIZ SİZİ YARIN KİM SEVİNDİRECEK?yine bu takım di mi,eee o zaman neyin hesabını yapıyorsunuz.İnteri yendik beyle,o inter hala sürünüyor beyler,kendinize gelin beyler..

batugol
takımdan memnun değildim
ama foruma girince farkettim asıl memnun olmamam gereken taraftarmış

reco_55
Samsunda insanlar sanki yenmişler gibi sevinip korna çalıyolar.Ne eziklik ya.Ne büyük bi klüpmüşüz kardeşim.Sonuna kadar trabzonspor......

sessizkral_1
Bu transferleri yapan yönetimdir.dolayısı ile tüm suçlu yönetimdir.

Bence Şenol hocanın suçu yok.

Erbay
Ya tamam kadro yeni kuruldu ona itirazım yok. 3 maçta 9 puan beklemiyorum ama böyle ruhsuz ve rezil oynanmaz.

Tascaynar
Arkadaş bazıları nedense Şenol Güneş'in eleştirilmesine tahammül edemiyor.Şenol Güneş bu takımı buralara getiren kişidir,kimsenin lafı yok zaten ama Şenol Güneş eleştirilemez diye bir şey de yok!Halil ile Colman kaçırmasa 3-0 idi tamam ama gol attıktan sonra takımı defansa çekmek Şenol Hoca'nın hatasıdır.Atalım iki,üç olsun neden çekiliyoruz savunmaya anlamak mümkün değil!Takımımızı eleştirmek kötü bir şey değil her zaman desteğimiz sonsuz ama bunlara da çözüm bulunması lazım.Bazıları da takım değişti diyor tabii ki onun da etkisi var ama 7 puan kaybedilecek kadar mı etkisi var?

datoluyuz
21.09.2011, 23:36
Halil yapılması çok güç bir hareket yapar sıyrılır.. Net fırsatı kaçırır..
Colman ceza sahası önünde topu kapar.. Daha önce aynı pozisyonları affetmemiştir.. Fakat bugün direği nişanlar..
Şenol Güneş yıllardır yapmadığı hataları bu sezon 3 maçta fazlasıyla yapar...
sonuç... 3 Maçta 2 Puan ..
Arkanızdayız tamam da azcık da bizim için oynayın...

KÖKSAL AYDIN
Ligle ilgili düşüncem yok ne demektir?

Hoca kafadan lige havlu mu attı?

Biz niye çile çekelim o zaman?

ismail-dede
suçlu aramak bize fayda sağlamaz işin garibi hocada futbolcularda aslında iyi oynadık diyor!!
iyi futbol oynamıyoruz top yapamıyoruz bu takım geçen sezonun ilk yarısındaki futbolu oynasın sonuç önemli değil ilk 4 e girmiyelim bu sene ben razıyım

Chiko
Ya birak kardesim ya...

Oruç
90 dk boyunca tekme yedik, uzatmada kırmızı çıkıyor. Inanılmaz bir şey. Kemal adlı oyuncunun iki kere kırmızı görmesi gerekirken adam maçı tamamladı.

snn61
Su mac 4 sıfır olmazmiydi olurdu o zaman bu lavotlar ne dicekti ulan biraz sabredin bı destur deyin ya!!!

ilyskm
Şenol hocanın bu lig için planı yokmuş....

OzcanHan61

bencede, JaJa kritik anlarda cikiyordu sahneye bizi öne geciriyordu, buraka ayak uyduruyordu..

Ahmet Aksoy
cech, zokora , burak. Adamsınız

Metin Sağır
Ya birak kardesim ya...

Adam gol atıyordu gol!

Ilelioglu

Kesinlikle ceza gelmeli.