PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Sonuçlarin Faturasi Kimlere Çikmali

Salih Yazıcı
30.03.2006, 20:10
bence bazi futbolcular ve hocaya çikmali bu oyuncular tayfun jeferson lee gibi son maçta oynamayan djakajy gibi oyunlar hocanin kafasinda bitmis zaten trabzonspor tayfun beni çikar diye isaret etti hoca bekledi 2 . golü yedikten sonra çikardi smileys/smiley19.gifsizinde görüslerinizi bekliyorum bu konuda arakadaslar
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>Edited by: saaalih

Punisher-61
30.03.2006, 20:12
Atay Aktug..

2 yil pes pese 2. olan ve türkiye kupasini kazanan takimi bu hale gelmesinde en büyük etken ATAY AKTUG ve YÖNETIMI

FANATIK61
30.03.2006, 20:14
1. Futbolcularsmileys/smiley7.gif

2. Stad'da cekirdek yiyenler (80 %) smileys/smiley5.gif

Ayşe Aygün
30.03.2006, 20:20
1- tayfun

2-hoca

3- yönetim

4- taraftar

Onur
30.03.2006, 20:21
EN BÜYÜK TARAFTAR FUTBOLCULAR SAHTEKÂRRR...

Sirf hocayi gönderecekler diye bizi verem edecekler...

DKaraduman
30.03.2006, 20:22
1.Hoca
2.Tayfun

Nytre
30.03.2006, 20:22
1- ruhsuz oynayan futbolcular

2- futbolculari oynatamayan hoca

3- tayfunun istikrarli bireysel hatalari

4- çekirdek yiyen taraftar

Hüseyin Çümen
30.03.2006, 20:25
1 vahid

2halil+

3hodzic

Erdem Keser
30.03.2006, 20:27
ya nedir bu beyler ya tutturdunuz bi tayfun tayfun ... ne yani bitek tayfunmu suc lu bu takim da ilk once bi taraflarini kaldiramayan gokdenize havalara giren fatihe bi bakalim da ondan sonra tayfunu yargilayalim bu takimda tayfun hatasiz tayfun iyi demiyorum sadece takimin geneline bakalim diyorum ne yani adami yuhladiniz bitirdiniz basiniz goge mi erdi sampiyonmu olduk yapmayalim artik ya once bu kafalarimizi bi degistirelim sonra bakariz gerisine

Beytullah
30.03.2006, 20:28
yaa vahid.. bu adam artik gitsin yaa

BDiler61
30.03.2006, 20:37
futbolcular

çekirdekçiler

hoca

atay aktug yönetimi

Hüseyin Çümen
30.03.2006, 20:42
bu trabzon daki taraftarlar a dencek söz yok 10 sene önceydi yanlis hatirlamiiyosam bjeke yle maçimiz var 3-1 yeniktik arkalarini dönmüs alkis yapiyolardi ve bütün türkiye bunu izledi

sizin ne hakkiniz varki trabzonspor taraaftarini böle göstermeye gerçek trabzonspor taraftari siz degilsiniz lanet olsun böle zihniyete

aynen devam ediosunuz trabzonspor trabzondan tasinmali artik taraaftar artik trabzona doymus baska takimlari dessteklemeye baslamis yarin bigün febe öne geçincede ona da tezaürat ediceklermi bakalim

Berk Akçay
30.03.2006, 20:46
1. Futbolcularsmileys/smiley7.gif

2. Stad'da cekirdek yiyenler (80 %) smileys/smiley5.gif

yapamyin allah askina istersen stadin hepsi çekirdek yesin bu takimdan daha hiç birsey olmaz arkadaslar küme düsmüyoruzya yeter 3.lk hayal arkaslar

61-firtina
30.03.2006, 21:18
milyarlar dolarlar istiyorsunuz

formanin hakkini vermiyorsunuz

taraftarla dalga geçiyorsunuz

formayi çikarin çiplak oynayin

Adnan Mollasalihoğlu
30.03.2006, 21:23
Arkadaslar Tayfun'un kötü oynadigi asikar....

Ama bu adam 10 haftadir formsuz olan Tayfun'u sürekli oynatarakadami mental olarak da bitirdi...

Yazik oldu Tayfun'a...Tek suçlu Tayfun degil suç varsa hepimizin...

Barış
30.03.2006, 21:25
futbolu çok iyibilen,hocaya akil verentaraftar sorumlu tabii ki(!),kim olabilir ki baska. Edited by: Oflu144

Nytre
30.03.2006, 21:37
faturayi kendinde gören herkes gitsin...

selcuk
30.03.2006, 21:41
hoca ve tabiiki dahanda onu yollamayan baskanin

Ömer SEVİNÇ
30.03.2006, 21:44
Atay Aktug

Gökdeniz-Tayfun-Simkonun ayagini kiran Antep'li eleman

taraftar

Bülent Bayraktar
30.03.2006, 22:12
hoca ve tayfun

Hünkar
30.03.2006, 22:15
atay aktug

Mollasalihoğlu
30.03.2006, 22:41
Zurawski'yi isteyp Tolga satilmasin diyen Senol Hoca'ya Tomas Jun+Fabiano Eller süper ikilisini getirenler..

kutoz
30.03.2006, 22:58
Fatura kesilecekse, Trabzonspor AS adina kesmek gerek. Belki vergiden de düserler, gider göstererek 3 puanlari...

enmavi61
30.03.2006, 22:59
taraftarin görevi nedirr????tayfun zaten ayribir alemmm artik istesede oynayamazzz....neden evimizde daha çok zorlaniyoruzzz....cevaplari belliiiii....futbolcular kadar taraftarin çogunlugundada ruhh kalmamisss...seneye maçlar istanbulda olsunda görsünler taraftarlikkk nasil biseyyy...ayipppp....kösnek degill destekkkkkk olur böle kazalarr...

Medallion
30.03.2006, 23:04
Bence bu topigi acan ve buraya post edenlere cikarilmali... Ben de dahil. Her galibiyetten sonra paye veren ve her yenilgiden sonra kelle alan zihniyeti sonuna kadar kiniyorum. Vahid le sonuna kadar devam.

Bluefire
30.03.2006, 23:08
Hoca ve Yönetimin getirdikleri abuk zubuk futbolcular. Artik Yeter be, Karadenizin Yüzkaralari. Ne bu yaw herkes bizi güliyo

Mollasalihoğlu
30.03.2006, 23:13
Bence bu topigi acan ve buraya post edenlere cikarilmali... Ben de dahil. Her galibiyetten sonra paye veren ve her yenilgiden sonra kelle alan zihniyeti sonuna kadar kiniyorum. Vahid le sonuna kadar devam.

vahid'le degil sonuna kadar,sampiyonluga kadar;besiktas'tan ortaköy'e kadar gidilmez...

mini FaNaTiK
30.03.2006, 23:26
Bugüne kadar camia içinde tek suçlu görmedigim organ tarafatardi ama o da(hakli olmasina ragmen)beni fikrimden döndürdü.Böylece basarida nasil tüm herseyi paylasiyorsak basarisizlikta paylasmayi düsüncesini bir kere daha gerçeklestirdik..

ozcan_asanoglu
30.03.2006, 23:29
taraftari suçlayan arkadaslar, kayseride de mi baski vardi..4 terken falan..

bu seneki rezilliklerden sonra, erciyesden 3 gün sonra stadin nerdeyse tamami dolu, 5 dk.da 2 gol yiyosun..7 kisinin arasindan adam topa vuruyor..taraftar tabi çildiricak...

en son suçlu taraftar...

takir takir parasini alip bizi rezil edenlerdir suçlu...

Salih Yazıcı
30.03.2006, 23:34
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar e-mail atalim yönetime yeter artik biktik hoca zaten kafasindan silmis bizi maçtan sonra konusmamis bile 100 bin dolar alacagi varmis versinler kurtulalim ya e-mail kampanyasi baslatalim biz senol günese bu kadar sabretmedik info@trabzonspor.org.tr (info@trabz&#111;nspor.org.tr) e-mail atalim haydi destek arakadaslar zaten bir hedefimiz kalmadio yüzden yeni hoca gelsin ya haydie-mail atalim destek verin lütfen arkadaslar</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Medallion
31.03.2006, 00:02

vahid'le degil sonuna kadar,sampiyonluga kadar;besiktas'tan ortaköy'e kadar gidilmez...

Ziya Dogan la gidilir mi? Her seferinde istifa eden Senol Gunes le? Samet Aybaba yla. Ersun Yanalla. Mustafa Denizli yle? Lutfen gitsin diyenler yerine gelecek isim yazsinlar hayal kurmadan.Saygilarimla...

Mollasalihoğlu
31.03.2006, 00:06
Ya bu halilhodziç askini anlayamadim..Senol Günes istifa etti.Bir sürü perde arkasi var.Ben de zurawski istesem Jun alinsa ,tolga satilmasin desem satilsa,istifa ederim profosyonel olarak.Ama o Trabzonsporlulugunu ön planda tutmaya çalisti...

Sen halilhodziç'ten ne bekliyosun yazsana onu

Cenkhan
31.03.2006, 00:37
Senol Günes, Atay Aktug vardi, farkli futbolcular vardi -defansin tümü degisti - sonuç hüsran; Vahid Hoca, Nuri Albayrak geldi, yeni oyuncular getirildi sonuç yine hüsran.

'84'ten beri sampiyon olamiyoruz. Degismedik kim kaldi?
En büyük taraftar futbolcular sahtekar. Evet.. Güzel slogan..

Selman
31.03.2006, 00:52
Bu takim 2 sene önce nasil oynuyordu simdi nasil degisen ne hoca o zaman faturada ona...

Oğuzhan Görkan
31.03.2006, 00:54
Bu takim 2 sene önce nasil oynuyordu simdi nasil degisen ne hoca o zaman faturada ona...
evet hocada suçlu yalniz oyuncularda da form düsüklügü ve isteksizlik var.yerinde ve mantikli transfer yapilmamasi,önemli oyuncularin kaliteli yedegi olmamasi gibi nedenlerde var

Medallion
31.03.2006, 00:55
1.perde: Taraftar Hoca nin kellesini ister ve alir

2. perde: Tarftar yonetimin kelleseni ister ve alir.

3. perde: taraftar futbolcularin kellesini ister ve alir.

4. perde: taraftar yeni gelen yonetime zaman tanir.

5. perde: taraftar yeni gelen hocaya zaman tanir.

6. perde taraftar yeni gelen futbolculara zaman tanir.

7.perde: Taraftar Hoca nin kellesini ister ve alir

8. perde: Tarftar yonetimin kelleseni ister ve alir.

9. perde: taraftar futbolcularin kellesini ister ve alir...

Hersey degisir. Degismeyen taraftardir. Trabzonspor'u cok severler.Var yok hersey TS icindir.Ama Trabzonspor hala sampiyon olamamistir. Biz bu takimi sampiyonluklar icin sevmedik derler. Ama iclerinde hep bir burkuntu vardir.

TS'i cok sevmektense, gece gunduz forumlari takip etmektense, ruyalarimizda TS yi gormektense, maca gidip cekirdek citleyelim ama lutfen agzinizdan yuh cikmasin, istafa diye bagirmayalim. Yoksa yillar hep kaybolacak, umitler azalacaktir. Biraz sabirli olmasini ogrenelim. Saygilarimla.

Mollasalihoğlu
31.03.2006, 01:00
Biz sabirliyiz,gerekirse BJK maçinda soguk sebebiyle ölümden de döneriz ama futboldan da zbuçuk anlariz..Trabzonspor taraftari degisirse Trabzonspor kalmaz geriye..Bizde ümit azalmaz,sabir bitmez..

Bizim gelemedigimiz konu Trabzonspor'un ne oldugunun farkinda olmayan bir kisinin kumandasi altinda olmasi smileys/smiley2.gif

Oğuzhan Görkan
31.03.2006, 01:01

Hersey degisir. Degismeyen taraftardir. Trabzonspor'u cok severler.Var yok hersey TS icindir.Ama Trabzonspor hala sampiyon olamamistir. Biz bu takimi sampiyonluklar icin sevmedik derler. Ama iclerinde hep bir burkuntu vardir.

TS'i cok sevmektense, gece gunduz forumlari takip etmektense, ruyalarimizda TS yi gormektense, maca gidip cekirdek citleyelim ama lutfen agzinizdan yuh cikmasin, istafa diye bagirmayalim. Yoksa yillar hep kaybolacak, umitler azalacaktir. Biraz sabirli olmasini ogrenelim. Saygilarimla.
haklisin,zamaninda sabredildi ama o kadar yil samp. gelmeyince ve bu ruhsuz futbolla artik bi yere kadar taraftarda kendini tutamayip isyan ediyor..

Medallion
31.03.2006, 01:02
Sen halilhodziç'ten ne bekliyosun yazsana onu

Ben Vahid hoca dan sampiyonluk beklemiyorum. Kisa vadede beklemekte hayal olur zaten. Prensiplerinden taviz vermeden takimi 3 sene yonetsin. Sampiyon olmus olmamis onemli degil. Bu kadroyla, bu maddi durumla, bu hakemlerle, bu basinla, bu federasyonla TS nin sampiyon olmasini beklemekbiraz hayalcilik degilmi sence? Butun sartlar adil olsa elbette beklerim ama... Basin bizimle su siralar hic ugrasmadigi halde bir butun olamayan bizler, acaba biraz iddiali durumda olsakneler yapariz bilemiyorum.

Mollasalihoğlu
31.03.2006, 01:04
bak sana söz baska bi hoca gelelim o yönetsin 3 yil takimi taviz vermeden,uzun vadede sans taniyalim hep beraber,ama bana vahid deme smileys/smiley1.gif

ctmeoy
31.03.2006, 01:12
arkadasim kusura bakma ama senin yazini gülerek okudum senin sevdigin su vahid hoca varya (sebat c.dardanelle oynadi carsamba günü gittim maci seyrettim c.dardanelin bi kalecisi var tam poset cocuk ne yapsin kabiliyet iste böyle bi takima karsi bile oynasa) rakip kim olursa olsun adamlar beraberligi saglamis alsana iceri ömer rizayi bu kadar mi zor bu is bence vahid hoca (artik hoca bile demek gelmiyo içimden)bu takimi birak üç senede sampiyonluga oynatmayi Allah göstermesin düsmemeye oynar vaziyete geliriz....

Medallion
31.03.2006, 01:15
bak sana söz baska bi hoca gelelim o yönetsin 3 yil takimi taviz vermeden,uzun vadede sans taniyalim hep beraber,ama bana vahid deme smileys/smiley1.gif

Ziya Dogan: Yari yolda birakmadigi takim kaldi mi?

Samet Aybaba: Stepne teknik direktorlukten adam gibi teknik direktorluge gecerken TS dan istifa etmedi mi?

Lucesku: Takimi 11 puan ondeyken cikan krize mudahele edebildi mi?

Senol Gunes: Kendisini cok severim, ama cok duygusal, bu sehirde yapamiyor.

Mustafa Denizli: Milli takimi calistirdigi zamanlarda kanser olmuyormuyduk?

Unal Karaman: TS kendini ispatlama yeri mi?

Giray Bulak: Malesef o da stepne teknik direktorler kategorisinden cikamadi.

Daum: gir bir fb forumlarini oku, 2 senedir sampiyon yapiyor ama begenen var mi?

Tigana: Aldigi ucret Hodzic in kac kati ama yaptigi ise bak.

Trapattoni: Gelmesini cok isterim ama gelir mi?

Morinho: O nu da isterim ama...

Hitzfield: O nu da cok isterim...

Rehhagel: O nu da isterim ama...

Parreria: O nu en cok istiyorum...

Internetten daha nicelerini buluyorum ama TS nin basina getircek adam gibi adam, bize uygun birini bulamiyorum...

Volkan Yavuz
31.03.2006, 01:16

HELAL OLSUN SANA!!

Alpayer
31.03.2006, 01:17
fatura: takimi çekip çevirmesi,gaza getirmesi,motive etmesi gereken Fatih Tekke biraz kaptanlik görevini yapsin.bakalim nasil oluyo o zaman.

Mollasalihoğlu
31.03.2006, 01:19

Samet Aybaba: Stepne teknik direktorlukten adam gibi teknik direktorluge gecerken TS dan istifa etmedi mi?

Daum: gir bir fb forumlarini oku, 2 senedir sampiyon yapiyor ama begenen var mi?

Internetten daha nicelerini buluyorum ama TS nin basina getircek adam gibi adam, bize uygun birini bulamiyorum...

Buluruz o karar verilsin de hele..Bundan kötü olmaz ya,inan bana ..

ctmeoy
31.03.2006, 01:21
Vahid hoca ''de grâcetourner le maison''*

belki simdi anlar.

*evine dön lütfen

toshiba
31.03.2006, 01:35
Atay Aktug..

2 yil pes pese 2. olan ve türkiye kupasini kazanan takimi bu hale gelmesinde en büyük etken ATAY AKTUG ve YÖNETIMI

Bugunku gelinen durumda en buyuk sorumlular, hakemleri de yenecek kadro kuracagiz diyen ancak kurduklari (dagittiklari) kadro dusme hattindaki takimlarin uc puan umidine donustu. O soz verdildiginde inanmisti birdesmileys/smiley5.gif

toshiba
31.03.2006, 01:36

Buluruz o karar verilsin de hele..Bundan kötü olmaz ya,inan bana ..

Geretz, parasini alabiliyormu acaba onu kandiramaz miyiz?smileys/smiley2.gif

Y.Sert
31.03.2006, 01:52
basindan beri vahidi destekleyenlerdenim.istikrar sart diyenlerdenim.halilhodziç gibi disiplinli biri bu takima gerekiyordu diyenlerdenim. .... ve herkesin yorumunu okuyorum.halilhodziç gitsin diyenlere katilmiyorum.ama daha iyisi gelecekse bende hemen gitsin derim.....yok türk gelsin yok mustafa denizli...yok yerlinin yerlisi gelsin diyorsaniz....allah askina halilhodziçi rahat birakalim isini yapsin derim.

falcon61
31.03.2006, 02:12

HELAL OLSUN SANA!!

Herseyin bi siniri vardir sabrin da ki bizde o kalmadi dedigin gibi yillardir bekliyoruz sampiyon olamadik sampiyon oldugu için desteklemiyoruz ama sampiyon olabilme umudu içinde destekliyoruz biz Trabzon'luyuz 1.likten baskasi basarisizliktir!!!

poetricus
31.03.2006, 02:19
Taraftarin görevi nedir?
Futbolcusu ve hocasini daha adi anons edilirken yuhalamak.

Tayfun zaten ayri bir âlem artik istese de oynayamaz.
Bu durumda birilerine bir kilo kina göndermemiz gerek.

... Neden evimizde daha çok zorlaniyoruz?... Cevaplari belli...Futbolcular kadar taraftarin çogunlugundada ruh kalmamis.
Sevgili kardesim ben bugün Avni Aker'de küçük bir azinlik disinda taraftar falan görmedim. Sadece klasik sartlanmayla hareket eden, sevmedikleri futbolcular hata yaptiginda salyalari akan, arada bir kafaya taktiklari oyuncuyu sahaya çagiran ruhsuz, basiretsiz, vicdansiz, irfansiz, idraksiz bir güruh vardi. Pavlov'un ruhunu sâd ettiler!

...Seneye maçlar Istanbul'da olsun da görsünler taraftarlik nasil bir sey... Ayip... Köstek degil, destek; olur böle kazalar...

Son cümlesi hariç altina tereddütsüz imza atacagim bir ifade. Bu takimi bir an önce bu sehirden kurtarmak lazim. Yeni stad insaati gibi hazir bir mazeret de varken Trabzonspor'u en az iki yil bu çapulcular sürüsünden uzaklastirmakta fayda var. Tribünde oturup çekirdek yiyip, sigara tüttürerek sahadaki futbolcuya, kenardaki hocaya galibiyet siparisi veren basiretsizlere, mahalli kanallarda kaptigi muhabirlik sayesinde kendini allame-i cihan zanneden aymazlara, her firsatta alttan alta dis gösteren eski futbolcu ve hocalara yeterince tahammül edildi. Hem Istanbul'daks renkdas ve kardeslerimizin de bu takimi canli seyretme hakki yok mu? En az bizim kadar var. Buradaki klasik sartlanmislardan çok daha samimi destek olacaklarindan eminim. Belki benim gibi samimi insanlar biraz hasret çekeriz. Ama Trabzonspor'un kurtulusu ugruna çok küçük bir bedel ve seve seve öderiz. Kendini bu takimin efendisi ve ebedi sahibi zannedenler birkaç sene nal toplasinlar da akillari baslarina gelsin.

Ayrica son cümlene katilmiyorum. Bu bir kaza degildi. Taraftarin(!) kendi takimi infaz ve imha edisiydi.

Gelelim bütün bunlardan kimin sorumlu olduguna:

1. Bu takimi küçük olsun bizim olsun mantigiyla yönetenler ve halen yönetmeye talip olanlar,
2. Rio plajlarinda gününü gün edip, sonradan boyanmis birkaç müsveddeyle buraya dönenler,
3. Kadrosu yeterli olmadigi halde elindeki yildiiz futbolcuyu satanlar,
4. Kendini takimin ebedi sahibi ve efendisi sayan yerlinin yerlisi eski hoca ve yöneticiler,
5. Yerlinin yerlisinin de yerlisi, kiyida kösede pusuya yatmis görev bekleyen taze futbolcu eskileri,
6. Yukaridakilere yardim, yataklik, yardakçilik ve yalakalik yapan mahalli basin,
7. Boyali basindaki dostlarimiz(!),
8. Sahada amatör pazarlikta profesyonel futbolcular,
9. Taraftar oldugunu zanneden bir alay ruhsuz,
10.I. Pavlov,
11.Ultraviyole Isinlari,
12.George Bush,
13.Hakemler,
14.Banu Alkan,
15.Küresel Isinma,
16.Tecavüzcü Coskun.

Arz ederim.Edited by: Poetricus

Y.Sert
31.03.2006, 02:27
ilk yarinin ilk maçi...: kayser-trabzon...seyredemedim.dügün vardi...yenildik.

erciyes-trabzon: seyredemedim...nöbetciydim...yenildik

bugünkü maç:isten 5 te çiktim.geç kaldigim için seyredemedim... yenildik.

aralardaki tüm maçlari seyrettim:tuhaf bir tesadüf.... yani demek istedigim faturayi bana kesin.suçlu benim.....

Hasan Ayvenli
31.03.2006, 05:03
suçu tek tarafli aramamali ama hocanin suçu çok göze batiyo
bu kadar yanlis oyuncu seçimleri yapilamaz
futbolcular da çok suçlu tabi ki ne olursa olsun mücadele etmeliler ellerinden geleni yapmalilar ama onlarin da bise yaptigi yok halile ayak uydurmuslar
saldim çayira mevlam kayira
su takimi tutup da o formayi giyen bi insan nasil mücadele etmez o sahada anlayamiyorum</span>

Tunga
31.03.2006, 11:11
Bu tartismada makas neden gittikçe açiliyor anlamak zor. Yani Vahid Hoca'yi destekleyenlerle desteklemeyenler arasinda bu kadar belirgin bir ayrimin olmasina sasiyorum.

"Tek suçlu" diye birtanimlamayi kabul etmiyorum.
<UL>
<LI>"Vahid Hoca gitsin" diyenlerin inatla futbolcularimizin ortaya koymadigi mücadeleden bahsetmemeleri,</LI>
<LI>"Vahid Hoca kalsin" diyenlerin de, hocanin hatalarindan inatla bahsetmemesi</LI>[/list]

anlasilacak gibi degil. Önyargilarinizi birakin. Basari nasil futbol unsurlarinin "hepsinin" bir arada olmasiyla geliyorsa, basarisizlik da aynen öyle oluyor.

Diye diye dilimde tüy bitti: Bu takimdan bu sene bir hosaf olmayacak. Bu çok net belli. Belki sansli galibiyetler alacak, belki de kör kursun gibi beklenmedik maglubiyetler alacagiz. Ama bu sene bu takim "sene basindan beri" bir türlü koordineli oyun oynayamiyor. Geçen sene gözü kapali birbiriyle anlasan, oynayan oyuncular bu sene yanyana pas yapamiyorlar.

Demek ki faturayi tek bir adrese çikarirsaniz, o halde yeni gelen hoca, oyuncu ya da yönetim, kim gelirse gelsin basarili olamayacaktir.

Önümüzde uzun senelerdir ilk defa "Seneye Sampiyon olacagiz" diyen bir yönetim var. Bu seneyi rahat birakin da verdikleri bu sözü tutmak için baski altinda kalmadan, mazeret üretmeden yapacaklarini yapsinlar.

Eger onlar da tribüne oynamaya baslarlarsa, vay seneye de halimize.

O nedenle simdilik faturalarinizi kaldirin, veresiye defterine yazmaya devam edin. Yoksa koçan koçan faturalar da yetmeyecek.

The Londoner
31.03.2006, 11:18
Vahid Hoca`nin oyun taktigi ve oyuncu secimlerinde hatalari var. Kabul. Lakin bu cokusun mazisi Anorthosis maclarina dayaniyor. Takim hala kendisine gelebilmis degil. En kucuk basarisiz netice ya da mac icinde islerin kotuye gitmesi oyuncularin beynindeki filmi geri sariyor ve herseybasa donuyor. Dahasi, bu tarz yenilgilerartik sok terapi vazifesi gormuyorsa cok ciddi sorunlarimiz var demektir.Bunun yaninda oyuncular kendilerine guvenlerini kaybetmis ve dahasi isteksiz. Bu durum Senol Hoca doneminde de boyleydi. Vahit hoca doneminde de! Demek ki sadece Hoca`nin basarisizligi olarak algilanacak bir mevzu degil bu! O halde oyuncu kadrosundaki revizyona devam etmek gerekiyor. Basta nami "Star" olanlardan baslamak uzere.

e-mky
31.03.2006, 11:37
bu sonuclarin faturasi bence ilk basta bu takimin sirtinda yillardir yük olan fatih ve gökdenze cikmali kimseye hocaya tayfuna suc bulmasin..simdi ufukhani herkes begeniyr örnegin ama 2 yil sonra onada aynisi yapilacak tayfun bence türkiyenin en iyi sagbeklerinden biri ve bu takimda cok fazla terbi tecrübesi yasadi...

HER ZMAAN KAYBOLAN YILLARIN HESABINI SORAN FATIH VE 6 AYDIR REZZILLIGIN MIMARI OLAN GÖKDENIZ BU SEZONNUN HEBA EDILMESINI SAGLADI BIR AN ÖNCE GITMELI

FATIH TEKKE GÖKDENIZ LEE HÜSEYIN CELALEDDIN JEFFERSON .DJOKAJ MUTLAKA GITMELI

SON OLARAK SUNU DIYEBILRIM HALILHODZIC KALMALI STEHANOW GIBI SÜPER BIR DEFASN OYUNCUSUNU GETIRMIS KENDISINI TEBRIK EDIYORUM

Erdinç Dilek
31.03.2006, 11:53
bu haftadaki maça gidilmesin seyircisiz oynansin bakalim takim kendini baski altinda hissettigi için mi yoksa gerçekten kötü oldugu için mi bu sahada bu kadar aciz oynuyor....

halil ibo
31.03.2006, 11:59
Keske faturalari çikarmak için yada hesabin kapatilmasi için vadenin doldugu tarihi bekleyebilsek.Mesela kendimde dahil Aktug yönetimine ates püskürdüm bize çok çok kötü bir transfer sezonu yasatarak kötü bir sezona davetiye çikardiklari için.Halbuki en azindan kaybedildigi bastan belli olan bu sezonu bitirmeleri ve bugünkü basarisizliktan nasiplerini almalari gerekiyordu.

Eger illede bir fatura çikarilacaksa camianin sabirsizligina çikarilabilir.

Faik Yılmaz
31.03.2006, 12:09
BU SENE HER MAÇINDA TAKIMINI DESTEKLEYEN SEYIRCILERIMIZIN DISINDA KI HERKES SORUMLUDUR....

HIÇ KIMSEI KENDISINI KURTARMAYA ÇALISMASIN....

Taner Uykuçeken
31.03.2006, 12:27
Suç Hocada suçu ne Ömer Riza yi oynatmamak ve Tayfun-Ufukhan Tercihi biz isi çözmüsüz yaw hemen hocayi arayip söyleyelim bunu yani dün bunlar oynasaydi biz maçi kazanacakmiydik. daha öncede söyledik tamam Vahid hocaninda hatalari var ama baskalarinin bu sonuçlarda suçu daha çok Sultanlarin!!! hiç mi suçu yok

Hekimoğlu
31.03.2006, 12:29
1-Atay aktug yönetimi

2-Vahid halilhodzic

mahmuter61
31.03.2006, 12:48
EVET BEYLER DENIZLI MAÇINI BOYKOT EDELIM!!!NASILSA HOCA TOPÇUYU - TOPÇUDA BIYERLERI PROTESTO EDIYOR TARAFTARDA HOCAYI VE FUTBOLCULARI PROTESTO ETSIN!ENAZINDAN STADDA KALP KRIZI GEÇIREN OLMAZ.....RUHSUZLAR ASAGILIKLAR BIZI BU HALE SOKTUNUZ.BU ÜLKEDE KAÇKISI HELE O SEHIRDE KIM SIZIN KAZANDIGINIZI KAZANIYOR?BEYLER MILLET 450.YTL YE BIR AY GEÇINIYO BUNU KAFANIZA SOKUN!!!SAN SÖHRET; YOLDA YÜRÜYÜSÜNÜZ FARKLI HAVALARDASINIZ 20 YASLARINDA KIÇINIZI KALDIRAN DEPLASMANLARDA SIZI KRAL GIBI KARSILAYAN EVINE RESIMLERINIZI ASANLARA BUNLARI YAPMAYA HAKKINIZ YOK!!!

selcjK
31.03.2006, 12:50
böyle taraftar oldugu sürece dünyanin yildizlari gelsin yine sampiyon olamaz bu takim önümüzde ki 20 yil basari felan beklemesin kimse, stadta futbolcularin söven küfreden adamlarin ölmesi yerlerini gerçek taraftarlarin almasi gerek. aci verici

selcjK
31.03.2006, 12:51
bide saçma birsey atilmis ortaya vahid hocadan önce takim sampiyonluga oynuyormus 123 puan öndeymisde vahid hoca gelip takimi batirmis gibi bir hava esiyor ne kadar ilginçsiniz siz öyle.

Sevgi
31.03.2006, 12:53
bugünleri gelmemiz deki ana sebep tabiki ATAY AKTUG yönetimdir.Devrettigi yönetimde bir önceki yönetim gibi dogru zamanda dogru hamleleri yapamadigi için sonuç herkesin ti ye aldigi bir TRABZONSPOR.smileys/smiley32.gif

Erdinç Dilek
31.03.2006, 13:06
daha önce baska bir topicte yayinlamistim bu klibi ama yeri ve zamani oldugu için birde burada yayinlayayim dedim, sehir isimli klip için tiklayin: bugünlerimizi anlatan bir çalisma:

http://www.speedyshare.com/518286599.html

Sacit
31.03.2006, 13:08
vahid,tayfun,hasan smileys/smiley7.gif

Alpayer
31.03.2006, 13:55
Yeni dönemdeki yenilgilerin faturasini da simdiden yazalim.

Yeni gelecekteknik direktörümüz istifasmileys/smiley5.gif

baskasinda suç olmaz zaten.kesin o hatali olacaktir.

Özsu
31.03.2006, 14:00
SIZE TEK KELIME TAYFUN CORAAA

BI GIT DEFOL YETER BE YETERRRR

Şentürk
31.03.2006, 14:00
Yeni dönemdeki yenilgilerin faturasini da simdiden yazalim.

Yeni gelecekteknik direktörümüz istifasmileys/smiley5.gif

baskasinda suç olmaz zaten.kesin o hatali olacaktir.

smileys/smiley32.gifimzanda süper olmussmileys/smiley32.gifzaten hep teknik direktör suçludur!!

emekcan
31.03.2006, 14:24
smileys/smiley19.gifsabir nereye kadar 9 yasinda oglum var fanatik biTRABZONSPOR luyuz aslen SIVAS liyiz oglum artik neden TRABZONSPOR diyor ona cevap veremiyorumsmileys/smiley7.gif

emekcan
31.03.2006, 14:36
sonuç neolursa olsun maç gitmeye devam 2 hafta sonra TRABZON ANKARA ya gelecek ben yine oglumu alip maça gidecegim HEP DESTEK TAM DESTEK INADANA TRABZON

serseerii
31.03.2006, 14:40
ankarada ki maçta bende olacam ve idadina tayfun diyorum tamam ilk 11de oynamayabilir ama tayfun diye bagiracam tirübündee

Şentürk
31.03.2006, 14:44
sonuç neolursa olsun maç gitmeye devam 2 hafta sonra TRABZON ANKARA ya gelecek ben yine oglumu alip maça gidecegim HEP DESTEK TAM DESTEK INADANA TRABZON

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Şentürk
31.03.2006, 14:46
ankarada ki maçta bende olacam ve idadina tayfun diyorum tamam ilk 11de oynamayabilir ama tayfun diye bagiracam tirübündee

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

frango
31.03.2006, 15:15
istedigi hocayi gönderen futbolcu mafyasi (fatih,gökdeniz,hüseyin)

Alpayer
31.03.2006, 15:24
istedigi hocayi gönderen futbolcu mafyasi (fatih,gökdeniz,hüseyin) hüseyinden süphe duymam.tayfun'dan da.çünkü kapasiteleri bu.kosuyorlar,mücadele ediyorlar ama kapasiteleri bu kadar.ama fatih öyle mi?mücadelenin kosmanin kapasiteyle ilgisi yok.takim maglup iken sahada yürüyen futbolcu is-te-mi-yo-ruz!

cakirahmed
31.03.2006, 15:42
bu isin tek sorumlusu hoze morinhodur

Berk Eren
31.03.2006, 15:53
eski yonetim,yeni yonetim,futbolcular...herkes suclu!!!keske bole olsaydi..

dunyanin en zengin kulubu ve en pahali futbolculara sahip takimi Real madrid ust uste maclar kaybediyor,s.liginden eleniyor kimse yuhlamiyor..Ingilterede takimlarigecen sene kume dusen taraftarlar son maclarinda takimlarini ikinci lige alkislayarak gonderiyor!!

Ve bizler:daha yeni gelen kariyerli hocamizi gitsin diye herseyi yapiyoruz,yeni daha cok yeni olan yonetimizi gitsin demeye basliyoruz,altyapidan yetisen oyuncularimizi yuhluyoruz...

Iyi gunde kotu gunde ne olursa olsun takimiza sahip cikamadigimiz surece,her futbolcuyu suclayarak,her sene bir teknik direktoru gondererek,stada gidip bagirmadan oturarak devam edersek tek suclu bizleriz..

futbolcu hata yapabilir,teknik direktor yanlis taktik verebilir,yonetim yanlis transfer yapabilir,ama bizim hata yapmaya ve takimimizi yuhlamaya,onlara destek vermemeye hakkimiz yok..Cunku bu takim bizim ne futbolcunun ne t.direktorun ne de yonetimin,BIZIM..

birakalim yonetim istedigini yapsin,vahid hocayi lutfen birakalim kendi basina isini yapsin,futbolculardan gitmek isteyenler! gitsin..Bizler sadece taraftarlik gorevimizi yapalim veDESTEK olalim...

pasha_61
31.03.2006, 15:57
tayfun cora takimda oynadigindan beri hep zarar verdi 1. derecede suçlu odur 2. derewcede ise fatih tekkedir çünkü hirsini yitirmis futbol yerine hakemle oynuyor ve bu futbolcu takimin kaptani kendine gelmesi gerek!!!!!

coach
31.03.2006, 16:07
bu isin tek sorumlusu hoze morinhodur

uploads/coach/2006-03-31_150725_iiimmm.gif

Berberoğlu
31.03.2006, 16:15

+1967

Bu islerde futbolcularin parmagi var. Bilerek oynamiyorlar. Aldiklari paralari hak ettiklerini düsünüyorlarsa yaniliyorlar. Ahirette yakalarina yapisacagim......

coach
31.03.2006, 16:17

+1967

Bu islerde futbolcularin parmagi var. Bilerek oynamiyorlar. Aldiklari paralari hak ettiklerini düsünüyorlarsa yaniliyorlar. Ahirette yakalarina yapisacagim......

Sen mi ben mi topragam ?

degok
31.03.2006, 16:27

He canim samete dünya tarihinde ilk defa olan teknik drektöre para cezasini da samet kendi verdi. Adamin istifa sebebi bence çok dogruydu.

Bülent Bayraktar
31.03.2006, 17:19

+1967

bnce bunlar gönderilmek için oynamiyorlar

Alpayer
31.03.2006, 17:24
bnce bunlar gönderilmek için oynamiyorlar

Sebep ne olursa olsun o sahaya Trabzonspor formasiyla çiktiktan sonra bilerek oynamamak nedir?

Hainliktir,s.erefzizliktir,adiliktir.

eys_61
31.03.2006, 17:41
bakin kazim abi bir röportajinda ne diyor:

...

Kazim Koyuncu:Trabzonspor'a puan kazandiracak bir gol sutu için nelerimi vermezdim ki?

Muhabir:Nelerini verirdin diye sorayim o zaman?

Kazim Koyuncu:Notalarimi, parmak uçlarimdan akip giden zamani, yüregimi ortaya koyardim... Trabzonsporlu topçularin da öyle olmasini istiyorum.

daha fazla birsey söylemeye gerek yok sanirim

selçukabi
31.03.2006, 17:49
Arkadas, bir kulüp baskanini düsünün, hiç mi soyunma odasina inmez, hiç mi masaya yumrugunu vurmaz, hiç mi futbolcusunun kulagini çekmez.Hadi futbolun çok içinde olan birisi degil.Bir asbaskan almissin yanina, hayati futbolla geçmis, çok deneyimli birinsan.O da hiç demez mi ki baskan bir soyunma odasina gidelim, futbolculara bir konusma yapalim, çocuklari kendine getirelim...Vay anasini yaaa...herkes seyrediyor birseyleri....ama biz seyretmeyiz bu böyle biline..

DKaraduman
31.03.2006, 18:10
Ya bence kesinlikle bir pankart yaptirmak lazim
Üstünde buna benzer bisey yazan

61-firtina:
milyarlar dolarlar istiyorsunuz </span>
formanin hakkini vermiyorsunuz
taraftarla dalga geçiyorsunuz
formayi çikarin çiplak oynayin

gurbetçi 61
31.03.2006, 19:00
TEK SORUMLU FUTBOLCULARDIR,ÇÜNKÜ HANGI TAKIMIN FORMASINI GIYDIGINI BILMIYORLARMIS GIBI SAHADA GEZINIYORLAR,TRABZONSPORDA OYNAYAN ADAM ÖYLE MÜCADELE ETMELIKI BASINDA HOCA OLMADAN BILE MAÇ ALABILMELI,

ozcan_asanoglu
31.03.2006, 19:03
benim üzüntüm ünal-hami-abdullah-ogün-tolunay jenerasyonu ile sampiyonluk yasayamadik, fatih-gökdeniz-yattara-simek-hüseyin jenerasyonu ile de yasayamayacagiz...

ve yeni bir iskelet, jenerasyon için de en az 7-8 yil gerekiyor...yazik..

Burçak
31.03.2006, 19:27
herkesin biraz suçu var. asil suçlu ruhlariyla oynamayan topçular ve ne yaptigi belli olmayan hoca.

Emre7
31.03.2006, 21:21
arkadaslar burda bence 3 suçlu var;

1 oyuncular, 1-0 2-0 öne geçtikten sonra sasirip maçi kaybettiklerinden

2 hoca, çok inaçci oldugundan

3 taraftar, oyuncusunu kötüleyip rakip takimini desteklediginden

emreercanli
31.03.2006, 22:18

He canim samete dünya tarihinde ilk defa olan teknik drektöre para cezasini da samet kendi verdi. Adamin istifa sebebi bence çok dogruydu.

sametin kredilerini tükettik haberimiz yooookkkkk

emreercanli
31.03.2006, 22:19
1-) yönetim

2-) hoca

3-)futbolcular

TrabZonSpor_.61
31.03.2006, 22:29
ALOWWWWWWWWWWWWWWWW

FUtbolculara Laf yok tamam mismileys/smiley7.gifOnlarda sahtekar degil taraftarda degil,smileys/smiley7.gif

kaplan6161
31.03.2006, 22:39
1. Hoca : ilk 11 i analiz edip oyunasüremiyor. Maç esnasinda düsünüyor hangisini çikartayim diye. Tabi o düsüne dursun 77. veya 83. dakika akli basina geliyor. bu siradaöyle bir degisiklik yapiyor ki taraftari çileden çikartiyor. çikarttigi oyuncuyamiyanarsin oyuna soktugu oyuncuyami yanarsin. Sorun gol atmada adam defanstan adam alip gene defansa adam aliyor. veya defansta sorun var defansin saglam adamini çikartip sakat birini oyuna sürüyor. Mesela Tayfun oynayamiyor niye inat ediyorsun ki çikart yerine baskasini koy. 1. golü yedik 2. yiniye bekliyorsun ki. Adam kasten yapiyor. Anlasmayi yapmis sezon sonu yolcu. Gitsin zaten takima bir faydasi yok. Faydasi olmadigi gibide zarari çok.

2. Futbolcular:

A)Fatih Tekke: Misyonunu tamamladi Trabzonda oynamak istemiyor. Daha üzerine gitmenin anlami yok.

B) Tayfun Cora: Trabzonspor gibi büyük takimdaoynayacak kapasitede adam degil.Ancak tolga gibi biri defansta duracak. onun yapacagi hatalari telafi edecek.

C)Lee: Adam top oynamayi degil daha eliyle taç atip oyuna sokmayi bile bilmiyor.

D)Miroslaw Szymkowiak: Adam ayagi kirildigindan beri topla oynamak istemiyor.

Mustafa Önal
31.03.2006, 22:47
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=95a24d0e>

TEK SORUMLU FUTBOLCULARDIR,ÇÜNKÜ HANGI TAKIMIN FORMASINI GIYDIGINI BILMIYORLARMIS GIBI SAHADA GEZINIYORLAR,TRABZONSPORDA OYNAYAN ADAM ÖYLE MÜCADELE ETMELIKI BASINDA HOCA OLMADAN BILE MAÇ ALABILMELI, bu takim hocasizmaç aldik son 3 yilda ama böylebisey tarihte görülmedi. teker teker hatali ararsak isin içinden çikamayiz. amakadronun yarisi degisti madem bazi topçular bilerek oynamiyor.gençleri koysun hoca ama nerde o n d a o kafa tayfunu taraftarini önüne atacak kadar ... takimi kalecisiz ve 8 kisi oynatcak kadar zeki... valla söyleyecek bisey yo0k . çoluk çocugamaskara olduk . sinifta dalga geçmeyen kimse kalmadi. ama b en yine okula bmn polari ve ts montuyla gidiyom ve gitmeye devam etcem ama bu takimin formasini giyenler tarihe kara bir sayfa olarak geçecekler.

</BLOCKQUOTE>

falcon61
31.03.2006, 22:55

...

Kazim Koyuncu:Trabzonspor'a puan kazandiracak bir gol sutu için nelerimi vermezdim ki?

Kazim Koyuncu:Notalarimi, parmak uçlarimdan akip giden zamani, yüregimi ortaya koyardim... Trabzonsporlu topçularin da öyle olmasini istiyorum.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Iste bu yüzden o bir efsane Trabzonlu olmasa da kendi adima benden daha Trabzonsporlu bu yüzden o hiç küfür yemedi bu yüzden hala yasiyo...

caykarali erhan
31.03.2006, 23:09
KANSIZ OYUNCULAR ve RUHSUZ TARAFTARLAR.smileys/smiley7.gif

Cabri61
01.04.2006, 04:17

...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Lapina
01.04.2006, 12:27
Bence Vahid Hocaya.Gecenlerde bi gazetede okudum belki Trabzonda olan arkadaslar tasdikler 135 dk idmanda sadece 20 dk topla calisma yaptirmis.Ne calistilar acaba ?

akdin
01.04.2006, 12:36
Sorunlarin kaynagi,2003-2004 sezon sonundadir,o yil gereken tedbirler alinsaydi buolay gangrene dönüsmezdi.Yönetimin degismesi,hocanin degismesi sorunlara çare olmaz.Önce dogru tani koymak gerekir ki dogru tedavi yapilabilsin,tek kiymetli sey zamandir;bosa geçirmemek gerekir.Bence hoca kalmali ,vermek istedigi mesaj iyi anlanmalidir.Hocaya rahat çalisma imkanlari saglanmali,isine karisilmamalidir.

FANATIK61
01.04.2006, 12:44
Gecen Antreman'da Futbolcular 60-70 sut cekmis, sadece 7-8 Kaleyi bulmus...smileys/smiley5.gif

Daha ne diyeyim....Edited by: FANATIK61

eren_61
01.04.2006, 13:20
Gecen Antreman'da Futbolcular 60-70 sut cekmis, sadece 7-8 Kaleyi bulmus...smileys/smiley5.gif

Daha ne diyeyim....

o kadar bulmus yani oda iyi maçlarda onuda yapamiyolar

the real
01.04.2006, 13:21
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yapmayin arkadaslar, bu gidisatin nedeni sadece bir futbolcunun kötü oyunuyla olmaz Bir çogunuz tayfun tayfun diyip duruyorsunuz. Tamam kabul ediyorum adam haftalardir kötü asil sorun onun bu kötü oyununa tahammül eden vahid beyde....Lütfen objektif bakin Yattara, gökdeniz fatih,simek, hüseyin ve digerleri muhtesem oynayip gollerin atilmasinda büyük katkilar sagliyoda bir tek tayfunmu bütün bu güzellikleri bozuyo...Birakin allahini seversiniz, Kimin gücü kime yeterse, Hep suçlu tayfun, yada tayfun olmazsa hasan üçüncü....Futbolculara fatura kesilecekse Bazi mazlumlara degil Star oldugunu zannedenlerede de kesmek gerekir bu faturayi. Futbol bir takim oyunudur Yönetiminden oyuncusuna taraftarina ve teknik direktörüne kadar herkesin hatasi var.... SUÇLU OLAN SADECE TAYFUN DEGIL</TD></TR>

halil ibo
01.04.2006, 14:30
"Kutluyorum" http://www.gunebakis.com.tr/resim/&#111;ngan.jpg <DETAILS>Kutluyorum!
Trabzonspor'u bu hale getiren sorumlulari,
Hak edeni kenarda oturtup, haketmeyene forma verenleri,
Yildizim diye geçinen, hatta futbolcu oldugunu sanan gamsizlari,
Normal pirimlere ilaveten ekstra pirim vaadeden yöneticileri,
Formasina deger vermeyenlere forma verenleri,
Ben her seyi herkesten iyi yaparim zihniyetindekileri,
Iki hafta öncesine kadar Trabzonspor'un önlenemez yükselisi diye manset atanlari?
10 haftadir kaybetmiyor,11 haftadir kaybetmiyor haberlerini yazdirtan ve yazanlari,
Taraftarin gözünü boyamaya çalisan zavallilari,
Iki haftadir altin tepside sunulan UEFA sansini lakaytlik ve laubalilik nedeniyle tepen kim varsa herkesi kutluyorum,
Hata hepimize mahsus, kötü de oynasa kendi futbolcularini yuhalayan taraftarlar... Sizleri de kutluyorum.
Trabzonspor'u çekemeyenlerin eline koz verenleri, diline düsürenleri kutluyorum.
Ve kiniyorum,
Stephanov, Fatih Akyel ve El Young Lee'yi kiniyorum!
Siz kimsiniz ki bu kadar efor sarfediyor, formaniz için oynuyorsunuz?
Görmüyor musunuz özellikle Trabzon'lu sporculari, onlara neden uymuyorsunuz?
Denizlispor maçinda acilen kendinize geliniz ve vasatin üstüne çikmayiniz!
Belli ki devre arasi yapilan operasyon eksik kalmis.
Trabzonspor ilk defa bu kadar kötü oynamiyor, Trabzonspor ilk defa bu kadar kisiliksiz oynuyor.
Trabzonspor?un bir tek adi kaldi beyler, bordo mavi renkler bile solmaya basladi.
Trabzonspor yirmi yildir cepten yiyordu, artik cep de delik cepken de delik, kevgir olduk üstelik.
Bes hafta önce küme düsecek takimlar arasinda gösterilen Konyaspor, ligi büyük bir ihtimalle bizden yukaridabitirecek.
Son iki dakikada yenildigimiz Ankaraspor ligden düsecek, üç hafta öncesi Trabzonspor asla basarili degildir diye yazdigimizda ayaga kalkanlar, simdi neredesiniz?
Iki gün önce günes tutuldu ve siyrildi ayin arkasindan? Trabzonspor ise Avni
Aker'de tutuldu, tutukluk yapti, siyrilip kurtulmasi da zor görünmekte.
Hepimiz aklimizi basimiza almaliyiz dostlar.
Trabzonspor'un gelecegi karanlik...
Dost aci söyler beyler.
Saygilarimla?

Mehmet Ongan sorumlulari tespit etmis.</DETAILS>

Alpayer
01.04.2006, 15:25
"Kutluyorum" http://www.gunebakis.com.tr/resim/&#111;ngan.jpg <DETAILS>Kutluyorum!
Yildizim diye geçinen, hatta futbolcu oldugunu sanan gamsizlari,

Ben her seyi herkesten iyi yaparim zihniyetindekileri,
Iki haftadir altin tepside sunulan UEFA sansini lakaytlik ve laubalilik nedeniyle tepen kim varsa herkesi kutluyorum,
Ve kiniyorum,
Stephanov, Fatih Akyel ve El Young Lee'yi kiniyorum!
Siz kimsiniz ki bu kadar efor sarfediyor, formaniz için oynuyorsunuz?
Görmüyor musunuz özellikle Trabzon'lu sporculari, onlara neden uymuyorsunuz?
Belli ki devre arasi yapilan operasyon eksik kalmis.

</DETAILS>

mensure 61
01.04.2006, 16:07
Mehmet Ongan ne güzel yazmis helal...

Tunga
01.04.2006, 16:16
"TEK SUÇLU" terimini dogru bulmuyorum.

zanoylu
01.04.2006, 16:21
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Evet hakikaten güzel yazmis smileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.04.2006, 16:33
suçlu felek Köhne felek :)

Nytre
01.04.2006, 16:51
bu kadar olaylari tek bir kisiye ya da tek bir birime yükleyemeyiz.. bunlar zincirleme olaylarin sonucudur.

Onur
01.04.2006, 17:01

Bunlar tamamen saçmalik bence hangi futbolcuyu taraftar yolladi. Sota,Tolga,K.Orhan,Hami,Vugrinec,Ogün,Abdullah....
Eger yollayabilseydik. Lee, Hasan Üçüncü,tayfun un bu takimda e isi var ?????????????

Burçak
01.04.2006, 17:18
gerçekten sampiyonluga oynuyoruz diyebilmek için 95 96 sezonunda oldugu gibikadrodayabancilarla birlikte en az 10 milli futbolcumuz olmali.

Erdem Keser
01.04.2006, 22:49
TAMAM BEYLER SUCLU HOCAYSA YOLLAYALIM YOLLAYALIM AMA SIRADA KI GELEN HOCAYIDA 2 MAGLUBIYETTEN SONRA MAILLER ATIP GONDERELIM KAMPANYASI DÜZENLEMEYECEKMISINIZ SOYLEYIN BANA SON 10 SENE ICINDE EN UZUN SÜRE KALAN HOCA KAC DONEM GOREV YAPTI BU ZIHNIYETI DEGISTIRMEDIKCE BU TAKIMDAN HIC BISEY OLMAZ

poetricus
02.04.2006, 00:27
BU SENE HER MAÇINDA TAKIMINI DESTEKLEYEN SEYIRCILERIMIZIN DISINDA KI HERKES SORUMLUDUR....

HIÇ KIMSE KENDISINI KURTARMAYA ÇALISMASIN....

Masum degiliz; hiç birimiz...

sultantekke
03.04.2006, 18:06
bence hocayla alakasi yok hatasi var ama bu hata düzele bilir ona önümüzdeki sezon sans vermeliyiz en azindan elindeki malzeme açisindan