PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 LOSC Lille

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Sefa Murat Dokuz
25.09.2011, 01:08
------------------Tolga-------------------
Celustka----Giray--Glowacki----M.Cech
------------------Zokora-----------------
------------Colman--Adrian--------------
Burak----------------------------Altintop
------------------Henrique---------------

Sapara hazır olaydı, Colman Adrian Sapara hep birlikte oynayaydı keşke ama , yokluktan Pawel Lille maçında 11 de çıkabilir.

Sacit
25.09.2011, 01:09
Avni Aker'de zemin çok kötü..
tv den bakıldığı zaman daha net anlaşılıyor..

zeminin kötü olması, futbola da yansıyor..
bu durum lille'i de etkiler..

Tahsin Armutcu
25.09.2011, 01:10
salı sabahı ızmıtten yola cıkıyorum arabayla uzerımde de formamla olacam yolda denk gelebılecegım renkdaslara selam olsun :))

Eren Karaahmetoğlu
25.09.2011, 01:14
Takım yarın izinli. Tek antremanı pazartesi günü yapacağız sanırım. :)

inadına_Trabzon
25.09.2011, 01:14
------------------Zokora-----------------
------------Colman--Adrian--------------
Sapara----------------------------Altintop
------------------Henrique---------------

bu kadro uygun olabilir. sapara bugün çok kötüydü ama avrupa başkadır. Henriqede düzelir inşallah.
defansımız tam konsantre olmalı ve forvetimizde pozisyon harcamamalı.

Canİlker
25.09.2011, 01:16
http://spor.mynet.com/haber/italyan-...di-video/40643 (http://spor.mynet.com/haber/italyan-spikerin-dunyasi-karardi-video/40643)

şu videonun ortalarındaki şarkıyı bilipde söylenen arkadasa dua edicem 2 gundur arıyorum

http://www.youtube.com/watch?v=o4Hy1_Bccqc

Tahsin Armutcu
25.09.2011, 01:16
Pawel bu akşam takımın çok ciddi bir sorununu çözdü. Ayağında top tuttu... Santrafor sadece gol atmaz.

farkettıysenız umutun gol atmasını (!) degıl buraka bos alan acmasını ve presını arıyoruz . pawelı begendım buraka pas atmayıp kendı vurabılırdı ama adamın amacı takımın gol atması ayrıca alanzınhonun ıkıncı yarı 60. dakıka zamanında gırmesını dogru buluyorum

futbalski60
25.09.2011, 01:18
Lille şut yüzdesi çok yüksek bir takım defansımızın ve kalecimizin dikkatli olması lazım defansları sorunlu Chedjou bugun de kadroda yer almamış sanırım bizim maçta oynamaz onun yokluğu bizim için önemli bir avantaj diye düşünüyorum Lille defansının açık ara en iyi ismiydi çünkü. Sow son haftalarda çok eleştiriliyor gol kaçırdığı için ama bu oyuncu kötü de olsa pozisyona girer ona da ekstra önlem almak lazım.

Devrim Arslan
25.09.2011, 01:26
adamlar son 6 resmi macta yenilmedi

Samet Yildirim
25.09.2011, 01:35
------------Tolga-------------
Serkan---Celu-Glo---Cech
------------Zoko-------------
-------Sapara--Colman-----
Halil----------------Adrian
----------Henrique----------

Yasin Altuntas
25.09.2011, 01:42

Bizde Tarihimizde daha SL´de Gol yemedik :D

Yaldız61
25.09.2011, 01:42
seri olmalıyız defansımızın sırtın a sanki çimüanto koyup oynatıyolar bu adamları taktik calısırmıcaksn vericeksn kırbacı sahilde sabah aksam kosturckasın :D

Berat Akçay
25.09.2011, 01:44
Son 4 maç berabere

Bizde Tarihimizde daha SL´de Gol yemedik :D
çççççççççBuda iyiymiş

Mehmet Fatih Silik
25.09.2011, 01:45
ke$ke Burak olsaydi...yeminle yine cok aricaz onu...in$allah galip geliriz ama cok hata yapiyoruz...umarim minimize ederiz bu hatalarimizi...

yorumsuz6117
25.09.2011, 01:49
Bu defansla yenilmessek büyük başarıdır. Hazard hiçbir maçı boş geçmiyor..

Mert Oğuzlu61
25.09.2011, 01:49
yenersek olay olur :) neden olmasın ? keşke burak olsaydı.. cska maçındada oynatamayacağız şu bilbao maçı nasıl etki yaptı anlamadım niye kaldırmadılar şu cezayı yaw...

futbalski60
25.09.2011, 02:04
Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Serkan-Zokora-Colman-Adrian-Halil-??? son isim kim olur bilmiyorum.

yorumsuz6117
25.09.2011, 02:05
Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Serkan-Zokora-Colman-Adrian-Halil-??? son isim kim olur bilmiyorum.

Edit............... :D

Yaldız61
25.09.2011, 02:06
henrige olur galiba birzdaha tempolu olması lazım henruqenin oyunu yavaslatıyor dha ahızlı ve seri olması lazım zamanla ohrenicektir

sessizkral_1
25.09.2011, 02:25

henruqie olacaktır

sapara henüz hiç hazır değil

Uğur GEMİCİOĞLU
25.09.2011, 03:03
Şenol Güneş gerekli talimatı verir oyunculara oyuncular da yine haddini bilerek oynar bence. Zemin de Lille' nin oyun oynamasını engeller. Sonuçta topla çok hızlı oynayan bir takım. Bu bizim yararımıza. Bu maçı kazanırsak o geceyi düşünemiyorum. Beraberlik de kafi :)

Len fenevliler haydi lililililili lille yar :D Devam ya böyle devam gerçekten. Böyle gülüyoruz falan güzel oluyor gerçekten.

E. Cumur61
25.09.2011, 03:10
bol bol sut cekmeliyiz . Lille in kalecesi mickael landreau uzaktan sert sutlarda cok hata yapan bir kaleci. Fransa milli takiminda kendi kalesini gol atmisligi bile var :)

Armağan Dere
25.09.2011, 03:12
Pawel bu akşam takımın çok ciddi bir sorununu çözdü. Ayağında top tuttu... Santrafor sadece gol atmaz.

Vittek onu çok iyi yaptı İnter maçında..
Bu akşam maçı izlemedim..
Umut'un eksiklerinden biriydi bu top tutamamak..
Burak'a açtığı boş alanlar da vardı tabiiki..

calavera
25.09.2011, 03:26
Bu arada nerde paylaşacağımı biledim, söyleyen oldu mu bilmiyorum,

Umut'un golüyle Toulouse 1-0 kazanmış bugün

Yiğit Gayretli
25.09.2011, 03:32
Vittek onu çok iyi yaptı İnter maçında..
Bu akşam maçı izlemedim..
Umut'un eksiklerinden biriydi bu top tutamamak..
Burak'a açtığı boş alanlar da vardı tabiiki..

Armağan ben Pawel'i çok beğendim Karabük maçında. Gerçekten hakkını vererek oynadı. Burak 3 gol attıysa 1.5'i Pawel'indir...

28TS61
25.09.2011, 04:08
ibb ve karabük maclarinda dolmayan stad bu mactada dolmaz bence :(

Tolga
25.09.2011, 04:31

Babam ve amcam sırf bu maç için bahane arıyorlardı yarım saat önce Babam-Amcam-Dedem-Babaannem ve Küçük kuzenim yola çıktı Trabzon'a gidelim diye :D Bence gelenler olacaktır.

Dipnot:Amcam Bulgaristan'da yaşıyor,Dün sabah 5 gibi de işinden dolayı Çin'den yeni gelmişti =)) Babam ve amcam gibi 5 bin deli daha vardır illa ki.

E. Cumur61
25.09.2011, 05:10
obraniak sakatlanmis bizim macta oynama ihtimali cok dusuk diyor frannsiz basini

61_Serhat_61
25.09.2011, 06:13
bu maca da icimden gecen skoru söylesemmi acaba :) karabük macindaki skor tahminim bire bir tuttu :) birinci yari biz 1:0 öne gececegiz ilk yari 1:1 bitecek ikinci yari 3:1 alacaz demistim dogru cikti :) :) :) :)

Tolga
25.09.2011, 06:20
Genel bir gözden geçirme yaptım Lille ile ilgili.Maçlarını azçok inceledim.Vardığım kesin kanaatler var.Umarım Şenol Güneş bunları çoktan planlamıştır.Ama şunu söyleyeyim çok zor bir maç olacak.

Öncelikle Lille 90 dk boyunca hemen hemen aynı dakikalarda aynı şeyleri yapıyor.Oyuncu değişikilikleri vs.Anlık hataları bol bir takım bu yüzden.Ama Fransa liginin de gol sıkıntısı ortada.Takımımız ciddiyetsizliği üzerinden atarsa maç kolay olur.Ama bizim takıma bakıp konuşursak zor bir maç olacak.

Oyun anlayışından başlayalım.Lille topa hep sahip olmak yerine topa sahip olduğu an atak düşünüyor.Kırmızı kart görse bile (mevki farketmez(kaleci hariç :D )) mutlaka oyuna giren 3 oyuncudan 2'si hücumcu.Oyunu çok çabuk atağa döndürüyorlar.

Oyuncu değişiklikleri genelde Defans-Orta Saha-Forvet oluyor.Hemen her maçta 3 mevkiiden de 1 oyuncu giriyor oyuna.
Oyuncu değişiklikleri mutlaka 60'dan sonra oluyor.Oyuna ilk giren oyuncu orta saha.Son giren forvet.

Her maç 3 sarı kart ortalamaları var.Pedretti-Debuchy-Obraniak ve Rozenhal sıkça sarı kart görüyorlar.Bu oyuncuların üstüne gidersek ikinci yarının başında veya ilk yarının sonunda 10 kişi kalmaları mümkün olabilir.Çünkü gördükleri sarı kartlar genelde 10-25 arası oluyor (Obraniak Hariç).

Kırmızı kartı affetmiyorlar.Kırmızı kart gördümü takım sistemini değiştiriyor.Topa sahip olma ve topla daha çok zaman geçirmeye çalışıyorlar.Kesinlikle ve kesinlikle kırmızı kart görmememiz gerekir.Buna sakatlık sırasında takımın 10 kişi kalması da dahil.O bir dakikada 2 gol atabilecek kadar seri pasla hücuma kalkıyorlar.

Maçların genelinde ilk öne geçen taraf hep Lille oluyor.Savunmaları hem çok şanslı hemde çok şanssız olabiliyor ama ilk golü Lille atıyor.Yani sürekli top peşindeler.Özellikle Debuchy aşırı derecede top meraklısı.

Her ne kadar yeni de gelse Pedretti takımın beyni.İlk yarıyı o idare ediyor.İkinci yarılarda Obraniak sazı eline alıyor.Oyun kurmak yerine kendisi iş yapmaya çalışıyor ve başarıyorda.Lille'in topa sahip olma oranı Obraniak varken ya da girdikten sonra yükseliyor.

Golleri genelde 45-75 arası atıyorlar.Ne ilginçtir ki aynı dakikalar arası da gol yiyorlar.İlk yarı kolay kolay gol yemiyorlar.Tipik Fransa Futbolu yine karşımızda.Son dakikalarda attıkları goller farkı açan goller oluyor.Maçı kurtaran değil.

İlk yarı savunma ikinci yarı hücum takımı.Son dakikalarda gol yönünden etkisizler.Ama 75'den sonra gol yiyebiliyorlar.Hafife alınacak goller değil.Yani attıkları gibi farkı açan goller değil yedikleri.

Bunlara Şampiyonlar Ligi Sendromu'nu da ekledik mi ilk 10 dakika saldırgan sonraki 40-50 dakika kapalı bir Lille bekliyorum ben.

Ahmet KESKİN
25.09.2011, 08:55
Allahın izniyle gol yemeden kazanacagız

bozy
25.09.2011, 09:41
adrian kırmızı kart cezalısı değil mi renkdaşlar?

winner
25.09.2011, 09:49

Serkan------Zokora.......Colman-----Alanzinho

---------------- Adrian.....................

------------------Halil---------------

Bu kadro harici sürpriz olur benim için.Şenol Güneş'in kafasında önce beraberlik var.Olursa galibiyet.Karabük maçı sonrası sözlerinde bunun sinyalini verdi.

Necmi6161
25.09.2011, 10:08

stad ın dolması benim için o kadarda önemli değil, boşluklar olacaktır ama.

karabük maçında taraftar mükemmeldi.

lille maçında daha iyi olacağız gibime geliyor.

champions
25.09.2011, 10:26
Lille, ligde oynadığı 8 maçta da gol yemiş.ŞL'de de içerde 2 yemişti. Son 3 lig maçı da berabere.Hemen hemen bizimle aynı durumdalar kağıt üzerinde. Geçen yılki kadrodan önemli isimleri kaybettiler, tıpkı bizim gibi. Beraberlik bize yarar ama 0-0'a yatmak çok tehlikeli. Oynadığı 9 maçta da gol yiyen bi takıma mutlaka gol atmak lazım içerde.Stoper ikilimiz sıkıntılı, bu yüzden topu tutup, bol pas yapmak lazım. Topu rakibe bırakmamak lazım yani. Karabük'e verdiğin fırsatları Lille'e verirsen ilk yarıda maç biter. Bu açıdan Zokora ve Colman'ın üzerine Adrian ve Saparayı da eklemeli.

------------Tolga------------
-Celus--Giray--Glowac--Cech-
----------Zokora------------
-Sapara-Colman-Adrian-Halil--
---------Henrique-----------

Henrique'nin performansı rakip kaleyi ne kadar zorlayabileceğimizi belirler. İnter maçında en büyük eksiğimiz rakip kaleyi yeterince zorlayamamış olmamızdı. Burak-Vittek-Volkan gibi isimlerin yokluğu hücum kadromuzu sınırlıyor. Pawel ve Alandan hiçbirşey beklemiyorum açıkçası.Umarım, doğru ve güzel oyunla en azından bir puan alabiliriz.

komdere
25.09.2011, 10:29
bu maçta tribünde boşluk olursa, Trabzon'da cebinde parası olup çok özel bir sebebi olmadan maça gitmeyenlere yazıklar olsun, bir daha da Trabzon'da ŞL maçı oynanmasın!

komdere
25.09.2011, 10:31
o stadı hınca hınç doldurmalı, takımı son düdüğe kadar desteklemeliyiz. bu maç herhangi bir ŞL maçı değil. zira bize seviye atlatacak bir maç, düşünülenden çok ama çok daha önemli bir maç artık.

sakaryalı54
25.09.2011, 10:37
Genel bir gözden geçirme yaptım Lille ile ilgili.Maçlarını azçok inceledim.Vardığım kesin kanaatler var.Umarım Şenol Güneş bunları çoktan planlamıştır.Ama şunu söyleyeyim çok zor bir maç olacak.

Öncelikle Lille 90 dk boyunca hemen hemen aynı dakikalarda aynı şeyleri yapıyor.Oyuncu değişikilikleri vs.Anlık hataları bol bir takım bu yüzden.Ama Fransa liginin de gol sıkıntısı ortada.Takımımız ciddiyetsizliği üzerinden atarsa maç kolay olur.Ama bizim takıma bakıp konuşursak zor bir maç olacak.

Oyun anlayışından başlayalım.Lille topa hep sahip olmak yerine topa sahip olduğu an atak düşünüyor.Kırmızı kart görse bile (mevki farketmez(kaleci hariç :D )) mutlaka oyuna giren 3 oyuncudan 2'si hücumcu.Oyunu çok çabuk atağa döndürüyorlar.

Oyuncu değişiklikleri genelde Defans-Orta Saha-Forvet oluyor.Hemen her maçta 3 mevkiiden de 1 oyuncu giriyor oyuna.
Oyuncu değişiklikleri mutlaka 60'dan sonra oluyor.Oyuna ilk giren oyuncu orta saha.Son giren forvet.

Her maç 3 sarı kart ortalamaları var.Pedretti-Debuchy-Obraniak ve Rozenhal sıkça sarı kart görüyorlar.Bu oyuncuların üstüne gidersek ikinci yarının başında veya ilk yarının sonunda 10 kişi kalmaları mümkün olabilir.Çünkü gördükleri sarı kartlar genelde 10-25 arası oluyor (Obraniak Hariç).

Kırmızı kartı affetmiyorlar.Kırmızı kart gördümü takım sistemini değiştiriyor.Topa sahip olma ve topla daha çok zaman geçirmeye çalışıyorlar.Kesinlikle ve kesinlikle kırmızı kart görmememiz gerekir.Buna sakatlık sırasında takımın 10 kişi kalması da dahil.O bir dakikada 2 gol atabilecek kadar seri pasla hücuma kalkıyorlar.

Maçların genelinde ilk öne geçen taraf hep Lille oluyor.Savunmaları hem çok şanslı hemde çok şanssız olabiliyor ama ilk golü Lille atıyor.Yani sürekli top peşindeler.Özellikle Debuchy aşırı derecede top meraklısı.

Her ne kadar yeni de gelse Pedretti takımın beyni.İlk yarıyı o idare ediyor.İkinci yarılarda Obraniak sazı eline alıyor.Oyun kurmak yerine kendisi iş yapmaya çalışıyor ve başarıyorda.Lille'in topa sahip olma oranı Obraniak varken ya da girdikten sonra yükseliyor.

Golleri genelde 45-75 arası atıyorlar.Ne ilginçtir ki aynı dakikalar arası da gol yiyorlar.İlk yarı kolay kolay gol yemiyorlar.Tipik Fransa Futbolu yine karşımızda.Son dakikalarda attıkları goller farkı açan goller oluyor.Maçı kurtaran değil.

İlk yarı savunma ikinci yarı hücum takımı.Son dakikalarda gol yönünden etkisizler.Ama 75'den sonra gol yiyebiliyorlar.Hafife alınacak goller değil.Yani attıkları gibi farkı açan goller değil yedikleri.

Bunlara Şampiyonlar Ligi Sendromu'nu da ekledik mi ilk 10 dakika saldırgan sonraki 40-50 dakika kapalı bir Lille bekliyorum ben.

güzel analiz ama atlamışsın orta sahalarındaki pitbullu unutmuşsun balmont bu adam çok tehlikeli sert futboluyla rakiplerini yıldırır ceza sahasınının içi dahil sahanın her yerinde görebilirsiniz

Mehmet Dinç
25.09.2011, 10:45
Hani bazı arkadaşlar söylüyorlardı ya Şampiyonlar Ligi maçlarını İstanbul'da oynayalım diye, evimizde oynadığımız iki maçta da görüldü ki hiç de haksız değiller.Bu takım İnter'i deplasmanda yenip geldi ama 4 gün sonra İBB maçında tribünlerin hali içler acısıydı, en az 9 bin kişilik boş yer vardı, Karabük maçı daha da felaketti maalesef, umarım bu gidişat Lille maçıyla değişir.

Eren Karaahmetoğlu
25.09.2011, 11:13
adrian kırmızı kart cezalısı değil mi renkdaşlar?

1 maç cezası kalmıştı, o da Inter maçıyla bitti.

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 11:15

Bu söylemler artık can sıkmaya başladı staddaydım ama 267 bilet denmesine rağmen stad dolu idi.

Salı günü Lille maçı var yağmur tepede bilet ile girecek herkez salı'ya hazırladı kendini.

Yeter sallamayın şu taraftara dün akşamda tribünde güzeldi iyi destekledik.

Tolunay Abdioğlu
25.09.2011, 11:18
İnter maçında Trabzon'dayım.

Saldır Trabzon'um!

yorumsuz6117
25.09.2011, 11:18
Bu takımın Burak'ı kaçırmaktan başka hücum taktiği var mı yok mu bu maçta görücez..

Koray
25.09.2011, 11:25
Trabzon'daki taraftara sallamayı bırakın artık dünyanın neresinde görülmüş her maçın ful olduğu dünkü maçta doluluk oranı gayet iyiydi gidin maç fotolarına bakın lüzumsuz lüzumsuz konuşup durmayın, Lille maçında bile dolmayacak diyenler var yahu yuh artık.

Şu muhabbetlere artık bi son verin harbi baydı kendi kendimizi küçük düşürüyoruz.

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 11:26
Trabzon'daki taraftara sallamayı bırakın artık dünyanın neresinde görülmüş her maçın ful olduğu dünkü maçta doluluk oranı gayet iyiydi gidin maç fotolarına bakın lüzumsuz lüzumsuz konuşup durmayın, Lille maçında bile dolmayacak diyenler var yahu yuh artık.

Şu muhabbetlere artık bi son verin harbi baydı kendi kendimizi küçük düşürüyoruz.

Yok ama bazı İstanbul'daki taraftarlarımız takımı orada görmek istiyor bunun cabasında her fırsatta bizlere sallıyorlar yazık günah emek var orda.

Sibel
25.09.2011, 11:30
Yahu bırakın artık Trabzon taraftarının yakasını yeter daha!
Dün boşluk olmasına rağmen taraftar çok iyiydi. Bu yeter mi, yeter.
Boş koltuk görmek istemeyen bilet alsın. Bu kadar basit.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 12:18
Beyler bişey sorucam.
Volkan statü gereği bursanın uefa maçlarında oynadığı için bizim şl maçlarında oynayamıyor. Biz gruptan çıkarsak volkan oynayabilecek mi?

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 12:19
Lille maçında 25 bin kişilik stad full dolacaktır. Kimsenin şüphesi olmasın.

Dipsoru: Biletler ne zaman satışa çıkacak? Veya çıktı mı? :D

Mehmet Dinç
25.09.2011, 12:20
Biz de stadyumdaydık herhalde dün stadyumda taş çatlasa 15 bin kişi vardı.

http://img90.imageshack.us/img90/2876/29469410150383763596151.jpg

Maça 10 dakika kala maraton tribününün hali.

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 12:21
Beyler bişey sorucam.
Volkan statü gereği bursanın uefa maçlarında oynadığı için bizim şl maçlarında oynayamıyor. Biz gruptan çıkarsak volkan oynayabilecek mi?

Oynayabilecek eğer gruptan çıkarsak şayet.

Legolas77
25.09.2011, 12:21
Beyler bişey sorucam.

evet abi durum o şekilde

Bahattin Aydın
25.09.2011, 12:22
Bu maçta 3 puan alırsak çok rahatlayacağız.1 puanda fena sayılmaz.Ancak evimizdeki 3 maçın 2sini kazanırsak zorlanmadan gruptan çıkacağımız için Lille'i yenmeliyiz.

Mert Özsarı
25.09.2011, 12:31
İple çekiyorum bu maçı. İnsallah kazanırız evimizde CL'de 3 puanı alalım. Bu arada maçı STAR TV veriyormu ?

Ahmet ÇOLAK
25.09.2011, 12:48

millet son 15 dk giriyor maça zaten normal bu herkesin bileti var yeri belli.. önemli olan maç başladıktan 10 dk sonraki görüntü.. ben maçtaydım 1 saat erken girdim o yüzden tam görmedim nasıl bir doluluk olduğunu ancak fotoğrafa bakmak hata olur sonuçta erken çekilmiş..

Tolga Kurt
25.09.2011, 13:13
Lille maçında bakalım Tribünler dolacak mı :(

Musto'
25.09.2011, 13:13
Tarihi bir maç olacak.Takımımıza Can-ı Gönülden başarılar diliyorum.

Atakan
25.09.2011, 13:14
Bu takımın Burak'ı kaçırmaktan başka hücum taktiği var mı yok mu bu maçta görücez..
Henrique'yi kaçırmak olabilir. :D

Kadro şu şekilde olacaktır büyük ihtimal.
-----------Tolga------------
Celustka-Giray-Glowacki-Cech
--------Zokora-Colman-------
Serkan-----Adrian-------Halil
-----------Henrique---------

Ama bence ortasaha böyle olmalı.

---------Zokora-Colman--------
Adrian-------Sapara--------Halil
------------Henrique------------

titanic
25.09.2011, 13:16
Bu ne ya?İkinci lig takımlarının maçlarında bundan fazla kalabalık oluyor. Kaldıki bu takım gectiğimiz yılın en basarılı bu senenın en ıddalı takımı, Büyük bir stadyum yapmak hata ve masraf olur. Bence 10000 kişilik tribünler bize yeterli.

Yaldız61
25.09.2011, 13:17
Bu ne ya?İkinci lig takımlarının maçlarında bundan fazla kalabalık oluyor. Kaldıki bu takım gectiğimiz yılın en basarılı bu senenın en ıddalı takımı, Büyük bir stadyum yapmak hata ve masraf olur. Bence 10000 kişilik tribünler bize yeterli.

yok renkdaş yeni stad lazım kültürü yerleştirmemez lzım kombine mesela en az ortalama her sene 30 bin kombine gitmesi gerekiyor oranın insanı sayip cıkması gerkiyor takıma iyi günde götü günde dortmund biliyorm en kötü gününde küme düşmeye oynarken 70 bine oynuyorlardı

Selçuk Aydın61
25.09.2011, 13:18
takım ımızın isminden başka korkulacak yanı yok :(

Mustafa Çolak
25.09.2011, 13:18
Beraberliğe üzülmüyeceğüm bir maç.

Koray
25.09.2011, 13:20
Lille maçında bakalım Tribünler dolacak mı :(

Arkadaş siz bizi mi sınıyorsunuz sabrımızı mı ölçüyorsunuz şu yorumları artık bırakın rezil ettiniz bizi elaleme yahu burayı bir tek biz okumuyoruz.

Mehmet sende saçma sapan fotolar ekleyip ortalığı karıştırma maçın 10. dakikasından sonrasından da bi foto at bekliyoruz ne biçim adamsınız anlamadım gitti.

Yunus Emre SEYHAN
Ligde attığımız bütün golleri Burak Yılmaz atmış. Maç sonu röportajlardan anladığım kadarıyla takım defansif oynayacak. Alanzinho 90 dk oynadığına göre büyük ihtimalle yerine Adrian oynayacaktır. Kendi evimizde heralde en son Liverpool maçında geri yaslanmıştık. Zaten defansı ilerde kurma gibi bir lüksümüz yok. Stoperlerimizin tamamına yakını ağır.
Hazard'a dikkat ettiğimiz taktirde gol yersek duran toplardan,Karambollerden, uzaktan vuruşlardan ya da duran toplardan yeriz. Bu zeminde rakip takımı oynatmamak heralde çok zor olmaz, Araya da bir gol sıkıştırırsak tamamdır:))))

titanic
yok renkdaş yeni stad lazım kültürü yerleştirmemez lzım kombine mesela en az ortalama her sene 30 bin kombine gitmesi gerekiyor oranın insanı sayip cıkması gerkiyor takıma iyi günde götü günde dortmund biliyorm en kötü gününde küme düşmeye oynarken 70 bine oynuyorlardı
Haklısında renkdaş.Nerede 30000 kombine alacak taraftar.Haftasonu olmasına rağmen dünkü manzara neydi öyle...

ONUR BEKAR
25.09.2011, 13:22
arkadaş böyle şeyleri , nereden çıkarıyorsunuz star tv de yayınlanacak maç, yayın akışını araştırırsan böyle olduğunu görürsün.. maç salı günü 21.45 de star tv de.. http://www.hyper.com.tr/default.asp?s=470 :yattara2:

titanic
25.09.2011, 13:23
Ligde attığımız bütün golleri Burak Yılmaz atmış. Maç sonu röportajlardan anladığım kadarıyla takım defansif oynayacak. Alanzinho 90 dk oynadığına göre büyük ihtimalle yerine Adrian oynayacaktır. Kendi evimizde heralde en son Liverpool maçında geri yaslanmıştık. Zaten defansı ilerde kurma gibi bir lüksümüz yok. Stoperlerimizin tamamına yakını ağır.
Hazard'a dikkat ettiğimiz taktirde gol yersek duran toplardan,Karambollerden, uzaktan vuruşlardan ve duran toplardan yeriz. Bu zeminde rakip takımı oynatmamak heralde çok zor olmaz, Araya da bir gol sıkıştırırsak tamamdır:))))
Bence inter macının ıkıncı yarısının basındakı oynadığımız futbola benzer bır futbolla baslayacağız.İlk yarı yoğun bır tempoda oynayıp gol bulmaya ve rakıbı yormaya calısacağız.Puan avantajımızın olması,Lille göre bızı daha avantajlı kılıyor.Ilk yarıda bulacağımız gol ya da gollerden sonra artık takım oynamaktan çok oynatmamak üzerine hamleler yapacak.Bence inter macına nispeten daha az stresli bir maç olacak ve rahat kazanacağız

Hürgün Aygün
25.09.2011, 13:24
Her ne kadar bahane olarak görmesem de Trabzon halkının gelirini biliyoruz.Çoğu kişi bu maça gitmek için Karabük maçına gitmedi.Tribün konusunda sıkıntı yaşamayız.

Mert67
25.09.2011, 13:25
Hoca ve futbolcular röportajlarında alınacak 1 puanın bile ne kadar önemli olduğuna değindiler, stada giden taraftarımızda eminim bu bilinçte olucakdır.

İnter maçında ki gibi 90 dk. konsantre bir şekilde kalemizi gole kapatıp bir kahramanın çıkmasını bekliyecez. :)

Musto'
25.09.2011, 13:25
İple çekiyorum bu maçı. İnsallah kazanırız evimizde CL'de 3 puanı alalım. Bu arada maçı STAR TV veriyormu ?

Heyecan dolu iki maç naklen Star'da!

Şampiyonlar Ligi'nde Salı akşamı 19:00'da CSKA Moskova- İnter, 21:45'te Trabzonspor- Lille maçları ardarda naklen Star'da!

Kaynak (http://uefa.startv.com.tr/sampiyonlarligi/)

Musto'
25.09.2011, 13:28
Şimdi bizim kale arkasında taraftar olmayacakmı?

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 13:29

Bende maçtaydım hemde o maratonda son 10 dk haline baktın ,
Peki başladıkdan sonra 5 dakika sonrasına baktınmı ben baktım .
Boşluk var ama senin o gösterdiğin resim saçmalıkdı resmen.

Trabzon'daki taraftara bakalım daha ne kadar çamur atılacak.

Mehmet Dinç
25.09.2011, 13:30
Arkadaş siz bizi mi sınıyorsunuz sabrımızı mı ölçüyorsunuz şu yorumları artık bırakın rezil ettiniz bizi elaleme yahu burayı bir tek biz okumuyoruz.

Mehmet sende saçma sapan fotolar ekleyip ortalığı karıştırma maçın 10. dakikasından sonrasından da bi foto at bekliyoruz ne biçim adamsınız anlamadım gitti.

Ortalığı karıştırmak gibi bir amacım yok, özellikle belirttim maçtan 10 dakika öncesi diye, ayrıca üstte de taş çatlasa 15 bin kişi var demiştim.Ancak bu rakam bunun da altındadır muhtemelen...

Bir dakika sonra başlka bir fotoğraf ekleyeceğim.

Hürgün Aygün
25.09.2011, 13:31
Şimdi bizim kale arkasında taraftar olmayacakmı?
Olacak merak etmeyin herhalde sadece yeni yapılan köşelerde taraftar olmayacak ordan kombinesi olanlarda Maraton'a geçirilecek.

Musto'
25.09.2011, 13:35
Olacak merak etmeyin herhalde sadece yeni yapılan köşelerde taraftar olmayacak ordan kombinesi olanlarda Maraton'a geçirilecek.

Sağolasın.

Sibel
25.09.2011, 13:36
Haklısında renkdaş.Nerede 30000 kombine alacak taraftar.Haftasonu olmasına rağmen dünkü manzara neydi öyle...
Çok zengin Trabzon taraftarı ya ondandır!

Mehmet Dinç
25.09.2011, 13:39
Ortalığı karıştırmak gibi bir amacım yok, özellikle belirttim maçtan 10 dakika öncesi diye, ayrıca üstte de taş çatlasa 15 bin kişi var demiştim.Ancak bu rakam bunun da altındadır muhtemelen...

Bir dakika sonra başlka bir fotoğraf ekleyeceğim.

Bakın bu görüntü Inter galibiyeti ile çıktığımız İBB maçından, maçın da yaklaşık 20. dakikaları, şimdi bu şehir bu takımın hakkını veriyor diyebilir miyiz.Siz dünkü ya da eski maçlardaki taraftara iyi diyorsanız bize kötülük yapmış olursunuz.O tribünlerde sesi çıkan tek bir taraftar grubu var o da TG,

http://img854.imageshack.us/img854/4186/img0438yu.jpg

Kapıcıoğlu 61
25.09.2011, 13:39
Maçı Star tv verecek ayrıca cska-inter maçını da verecek bizim maçtan önce saat 19:00

titanic
25.09.2011, 13:41
Taraftar gurubunu zengin veya fakir dıye guruplayamayızkı.Her yerde ve her takım taraftarları arasında alt,orta ve üst gelir gurubundan ınsanlar var. Önceden dolardı bu tribünler takım kötüyken bile, hatta takım iddasızken bile.

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 13:43
Bakın bu görüntü Inter galibiyeti ile çıktığımız İBB maçından, maçın da yaklaşık 20. dakikaları, şimdi bu şehir bu takımın hakkını veriyor diyebilir miyiz.Siz dünkü ya da eski maçlardaki taraftara iyi diyorsanız bize kötülük yapmış olursunuz.O tribünlerde sesi çıkan tek bir taraftar grubu var o da TG,

http://img854.imageshack.us/img854/4186/img0438yu.jpg

Ey güzel kardeşim sen neyin tribini atıyorsun bizlere orası kapalı !
Ben 9 senedir maça gidiyorum 2 kere gitmişim oraya.

Zenginlerin işi orası davetlilerin orayı doldurmak yönetimin işi bu halkın gücü yetmez.

Sen çamur atacaksınya her türlü atarım diyorsun at bunada eyvallah.

Dünki taraftara kötü demişsin , ortak bağırdık kalearkaları çok güzel oldu.
Sadece TG dedinmi buda emek çalmakdır diğer renktaşlarımızın.

Mehmet Dinç
25.09.2011, 13:47
Aynı maçın 10. dakikaları İBB

http://img269.imageshack.us/img269/6895/img0414zr.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/1283/img0425tj.jpg

TSezgin61
25.09.2011, 13:49
Trabzon taraftari elinden geldigince takimina sahip cikiyor. 3 günde bir mac yogunluguna kimsenin gücü yetmez.

adam düsünüyorki bu maca vermiyim parami saklayip lille macina gidiyim...

dünde iyidi taraftar. bu sehir böyle arkadas. millet rizkindan kisip ayda 2 kere maca gidiyordu zaten. simdi haftada 2 mac agir gelir, buda normaldir.

100 tl maraton tribün. ibb ve karabük maclarindaki rakamlari bilmiyorum. ama kombineler haric stadin full cekecegini düsünmüyorum önümüzdeki birkac avni aker macinda

Mehmet Dinç
25.09.2011, 13:53
O zaman yönetim bilet politikasını bir an önce değiştirsin.

Bu arada benim kimseye çamur atmak gibi bir niyetim yok, bunu aksi şekilde algılayanları vicdanları ile baş başa bırakıyorum.

Sibel
25.09.2011, 13:55
Trabzon taraftari elinden geldigince takimina sahip cikiyor. 3 günde bir mac yogunluguna kimsenin gücü yetmez.

adam düsünüyorki bu maca vermiyim parami saklayip lille macina gidiyim...

dünde iyidi taraftar. bu sehir böyle arkadas. millet rizkindan kisip ayda 2 kere maca gidiyordu zaten. simdi haftada 2 mac agir gelir, buda normaldir.

100 tl maraton tribün. ibb ve karabük maclarindaki rakamlari bilmiyorum. ama kombineler haric stadin full cekecegini düsünmüyorum önümüzdeki birkac avni aker macinda
Allah razı olsun.

Sefa Murat Dokuz
25.09.2011, 13:57
Ayda 2 maç oluyordu önceden, 50 TL den 100 Lira olsa, millete koymuyordu.
Şimdi Ayda 4-5 maç içerde biletlere de zam geldi, 200-250 lira da fazla ediyor. Ben Trabzon ile Kadıköy bir değil. Kadıköyde kişi başına milli gelir 7 bin $ dır, Trabzonda 3,5-4 bin $ (ayrıca Trabzonda kişi başına geliri, hanedeki kişi sayısına tekrar bölüp hesaplamak lazım)

Yarı yarıya gelir farkı varken bence Ş.Ligi öncesindeki Lig maçlarında maç biletleri yarı fiyatına inerse güzel bir uygulama olur.

volkan_627
25.09.2011, 14:00
büyük maçlar hariç avni aker bu sezon dolmaz. insanlar paralarını hesaplayarak harcıyorlar. cumartesi büyük maç varsa kimse çarşamba günü ankaragücü maçına bilet almayı düşünmez. burda görev yönetime düşüyor. hafta içi maçlarını 5-10 liradan satarsan tribünleri doldurursun. ben biraz daha bilet fiyatlarında indirim yapılması taraftarıyım...

Mehmet Dinç
Bu arada kale arkaları için artık bilet satılmıyor fakat buna rağmen ordaki boş koltuklar azımsanmayacak kadar fazla.

vyno
Bu sezon tüm maçlarda bu kısım neden boş oluyor ne kombinesi ne de bileti satılıyor ......... taraftar gurubuna ait ama her maç boş ?

http://c1109.hizliresim.com/11/9/25/7065.jpg

Musto'
25.09.2011, 14:02
büyük maçlar hariç avni aker bu sezon dolmaz. insanlar paralarını hesaplayarak harcıyorlar. cumartesi büyük maç varsa kimse çarşamba günü ankaragücü maçına bilet almayı düşünmez. burda görev yönetime düşüyor. hafta içi maçlarını 5-10 liradan satarsan tribünleri doldurursun. ben biraz daha bilet fiyatlarında indirim yapılması taraftarıyım...

Aynen katılıyorum.Hafta içi maçları 5-10 TL olsa stadın tamamının dolacağına inanıyorum.

bekirguner
25.09.2011, 14:04
bmn istanbul Trabzonspor Lille nerde izliyoruz

Sibel
25.09.2011, 14:04
Ey güzel kardeşim sen neyin tribini atıyorsun bizlere orası kapalı !
Ben 9 senedir maça gidiyorum 2 kere gitmişim oraya.

Zenginlerin işi orası davetlilerin orayı doldurmak yönetimin işi bu halkın gücü yetmez.

Sen çamur atacaksınya her türlü atarım diyorsun at bunada eyvallah.

Dünki taraftara kötü demişsin , ortak bağırdık kalearkaları çok güzel oldu.
Sadece TG dedinmi buda emek çalmakdır diğer renktaşlarımızın.
İnsanlar 50 Lira bulamıyor maraton için, kapalıya gidecekler. Anlamak istemeyen fazla. Dün konusunda da kesinlikle katılıyorum. Boşluklar vardı ama taraftar iyiydi.

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 14:05
@volkan_627

Allah razı olsun abi bunu dile getiriyoruz maddi imkan bu kadar yok diye.

@Mehmet Dinç

Bu arada kale arkaları için artık bilet satılmıyor fakat buna rağmen ordaki boş koltuklar azımsanmayacak kadar fazla.

Buda bizim hatamız değil heralde sayın yönetim bedava ve indirimli dağıtmasını biliyor o kombineleri biz 300-600 lira veriyoruz.
Yönetim böyle istiyorsa oralar hep boş kalacakdır satışı olmayan bir yeri biz dolduramayız.

En cazip yer kalearkası satışı yok !

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 14:06
İnsanlar 50 Lira bulamıyor maraton için, kapalıya gidecekler. Anlamak istemeyen fazla. Dün konusunda da kesinlikle katılıyorum. Boşluklar vardı ama taraftar iyiydi.

Ben pes ettim artık daha laf bişey söylemiyorum ama adamın zoruna gidiyor bu durum çabala , çırpın yine bir hiç haydi İstanbul'a taşıyalım kulübü en temizi :)

Ogün YAZICI
25.09.2011, 14:10
takım ligde 3 te 0 la başlamış.ona rağmen stadyumda diğer maçlara göre biraz daha seyrek olsa bile ciddi bir kalabalık sağlanmış, maç sonu volkan bile ilk olarak taraftara teşekkür ediyor ama bazı kişilere beğendirtemiyoruz TRABZON HALKINI...hatta birileri kapalının resmini koyup boşlukları gözümüzün içine sokmaya çalışıyor.bu kadar yoğun maç trafiğinde orayı o fiyata dolduracak taraftar sayısı belli zaten.çamur atmayın.eleştirilecek tek nokta var o da kale arkalarının satışa çıkmamasına rağmen az da olsa boşlukların olmasıdır.

Atakan
25.09.2011, 14:13
Henrique'yi kaçırmak olabilir. :D

Kadro şu şekilde olacaktır büyük ihtimal.
-----------Tolga------------
Celustka-Giray-Glowacki-Cech
--------Zokora-Colman-------
Serkan-----Adrian-------Halil
-----------Henrique---------

Ama bence ortasaha böyle olmalı.

---------Zokora-Colman--------
Adrian-------Sapara--------Halil
------------Henrique------------
Bu arada Glowacki'nin durumuna göre stopere Celustka geçer. Sağ bek Serkan olur orta saha aşağıdaki gibi olur.

kimyager
25.09.2011, 14:13
Ayda 2 maç oluyordu önceden, 50 TL den 100 Lira olsa, millete koymuyordu.
Şimdi Ayda 4-5 maç içerde biletlere de zam geldi, 200-250 lira da fazla ediyor. Ben Trabzon ile Kadıköy bir değil. Kadıköyde kişi başına milli gelir 7 bin $ dır, Trabzonda 3,5-4 bin $ (ayrıca Trabzonda kişi başına geliri, hanedeki kişi sayısına tekrar bölüp hesaplamak lazım)

Yarı yarıya gelir farkı varken bence Ş.Ligi öncesindeki Lig maçlarında maç biletleri yarı fiyatına inerse güzel bir uygulama olur.

o zaman bi zahmet kombine alsınlar.taksitte var !!!!!!!

Royal Heart
25.09.2011, 14:15
Bir tribün eleştirisi de ben yapayım ekranlardan izlediğim kadarıyla...

Dünkü maçta İbb maçına nazaran daha iyi bir görüntü verdi, yani kötünün iyisi bir tribün gördük diyebilirim.

Lille maçından itibaren tribünlerde görmek istediğim atmosfer -bir Trabzonspor taraftarı olarak- daha düzenli, organize, rakip takım topu ayağına aldığında ıslık yağmuruna tutacak (ha bu arada fışt fışt, fışt fışt fışt, fışt fışt da fışt fışt ıslığını yapmayın çok klişe ve basit duruyor, yakışmıyor), takımımız atağa kalkarken arkasında müthiş bir destek hissedecek (bu anlarda bordo gol gol gol mavi gol gol gol fena gitmiyor, tüm stadı işin içine katıp daha hızlı ve yüksek sesle söylenirse müthiş etki yapar). Kale arkaları değil de maraton tribününde her maça özel kareografi düzenlenirse, göze hitap eden etkili bir kareografi mükemmel olur. Tg idi Çılınlar idi bunların önemi yok, herkes organize olsun işte... Atladığım çok şey olabilir, şimdilik bunları hatırlıyorum; son olarak dün Burak'ın kaçırdığı pozisyonda Burak'a verilen destek harikaydı bunu futbolcu ayırt etmeksizin yaparsak daha da güzek olacaktır.

Yunus Emre SEYHAN
25.09.2011, 14:15
İnşallah maçı İlker Yasin denilen ruhsuz anlatmaz. Yoksa sessiz izleyeceğim maçı

Mustafa Ayazoğlu
25.09.2011, 14:16
Yılın maçı diyorum. Galip gelirsek.

Lille 3
İnter 1
CSKA 3

10 puan ile gruptan çıkarız.

Burak Yılmaz'ı dinledikten sonra takım beraberlikte iyi sonuç fikrinde.

İlk Avni Aker maçında galibiyet önemli.

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 14:17
o zaman bi zahmet kombine alsınlar.taksitte var !!!!!!!

Kalearkalarını açsın o zaman yönetim ben 600 tl verecem gruplar 150 , 170 adama koyuyor bu (hiç vermeyende var).

bordo08
25.09.2011, 14:17
Trabzonda ilk şampiyonlar ligi maçı o müzikle sahaya çıkmak...

Gerçekten heyecan verici güzel bir sonuç alırız umarım..

güneyli
25.09.2011, 14:18
Türkiye de zirvede olması gereken tek topic...Gerisi bizim evin haller...

Sibel
25.09.2011, 14:19
Boşluktan yakınan bilet alsın, kombine alsın gelsin kardeşim. Burda bu kadar...

Dün maçtan sonra Volkan ve Burak taraftarı överek teşekkür etti. Bilmem bazılarının dikkatini çekti mi...

r9emre
25.09.2011, 14:21
Ben hafta içi olan iç saha maçlarının İstanbul'da oynanması,hafta sonu olan iç saha maçlarının Trabzon'da oynanması taraftarıyım.Hem çok daha büyük gelir sağlamış olur kulüp hem de şu zemin belki biraz toparlar cidden çok berbat zemin hani taraftar sayısını filan geçtim bir çok futbolcumuz sakatlanacak o zemin yüzünden.

Mehmet Dinç
25.09.2011, 14:23
Bizim kombinemiz olmadığını da nerden çıkardınız, o fotoğrafları Yavuz Selim'dn çekmedik herhalde.

Ogün YAZICI
25.09.2011, 14:25
bazı kişilerin taraftarlık anlayışı 90 dk zıplayıp hoplamak malesef.taraftarlık takımın ligde kötü sonuçlar almasına rağmen tribünleri boş bırakmamaktır.dün bunun en güzel örneğini gördük ki zira volkanda maç sonu buna teşekkür etti.sonuçta türkiyede hiçbir stadda kötü sonuçların ardından dolu tribünlere oynamazsın.lille maçı için de kimsenin ders vermesine gerek yok trabzon taraftarı böyle maçlarda görevini her zaman eksiksiz yapmıştır yine yapacaktır biletler en düşük 100 tl olmasına rağmen !...

Musto'
25.09.2011, 14:34
Trabzonda ilk şampiyonlar ligi maçı o müzikle sahaya çıkmak...

Gerçekten heyecan verici güzel bir sonuç alırız umarım..

Tam o müzik çalarken elektrikler kesilir. :D

matrix5782
25.09.2011, 14:34
Grubumuzdaki En Zor Maçımız diyebilirim.İyi bir Takımları Var.Anladığım Kadarıyla hedef en azından 1 Puan.

Bu Zemin ve Bu Defans hattıyla Allah Yardımcımız Olsun...

Musto'
25.09.2011, 14:35
İnşallah maçı İlker Yasin denilen ruhsuz anlatmaz. Yoksa sessiz izleyeceğim maçı

Malesef maçımızı o anlatacak.

U.Sadıkoğlu
25.09.2011, 14:39
Geliyoruuuuuuzz...

Gökhan Baymak
25.09.2011, 14:40
Ben Karabük maçında Pawel'i çok beğendim eğer maç eksiğini kapatırsa daha da iyi olur. O yüzden Lille maçında Pawel oynamalı. Topu orta sahada alıp takımı çok iyi atağa kaldırıyor...

Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Zokora-Colman-Adrian-Sapara(Halil)-Henrique-Pawel ....

Benim kadrom bu bakalım hayırlısı..

Ilelioglu
25.09.2011, 14:41
Glowacki ne durumda, neden Yönetim resmi site üzerinden bir aciklama yapma geregi bile duymaz?

Oğuzhan
25.09.2011, 14:42
Glowacki ne durumda, neden Yönetim resmi site üzerinden bir aciklama yapma geregi bile duymaz?

Celustka'da stoperde iyi oynuyor sorun olmaz sakatlığı olsa bile. Serkan da bu maç fena oynamadı.

Ogün YAZICI
25.09.2011, 14:43
kadro %99 budur ;tolga celustka giray glowacki cech serkan zokora colman adrian halil henri

bordo08
Henrique bu maçta zorunluluktan oynayacak ruhsuz görüntüsünü üzerinden atmamışsa 1 kişi eksik oynamaya devam ederiz..

Sibel
Bu maç hiç bitmese. Sabaha kadar stadda kalsak...:rolleyes:

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 14:44
biletler satışta mı? Fiyatlar?

Yunus Emre SEYHAN
25.09.2011, 14:44
Volkan - Burak olmadığından dolayı kanatlarda Halil - Henrique oynar ilerde Pawel'i izleriz.

Ahmet Selvi
25.09.2011, 14:46
hayde uşklar 6 puan olalım :)

Royal Heart
25.09.2011, 14:48
Benim 11'im bu olurdu : (Celustka yerine Serkan da olabilir, Celustka son maçlarda çok hatalı oynuyor; temennim odur ki düzelir ancak Sapara yerine Şenol Hoca Serkan ile çıkacaktır diye düşünüyorum.)
-------------------------TOLGA-------------------------
CELUSTKA---------GİRAY---------GLOWACKİ--------CECH
------------------------ZOKORA-------------------------
-------------COLMAN------------SAPARA----------------
HALİL--------------------------------------------ADRIAN
----------------------HENRIQUE--------------------------

DURAS
25.09.2011, 14:49
ben işin bu kısmına karşıyım... istemeye gelince 42000 kişilik stat isteriz, klose isteriz selçuğa yıllık 3 milyon avro verilsin isteriz. bu işte bir çelişki var. ya ne isteyeceğimizi bileceğiz ya da istediğimiz şeyin olması için gereken fedakarlıklar yapılacak başka yolu yok bu işin. Trabzonun ekonomik durumu bu deyip, kestirip atılacak kolaylıkta olmamalı...

Ilelioglu
25.09.2011, 14:49
Celustka'da stoperde iyi oynuyor sorun olmaz sakatlığı olsa bile. Serkan da bu maç fena oynamadı.

Herkes yerinde oynasin mümkünse.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 14:51
biletler satışta mı? Fiyatlar?

cevap verin de bilet alalım :) stat boş kalmasın sonra :P

Ilelioglu
25.09.2011, 14:52
cevap verin de bilet alalım :) stat boş kalmasın sonra :P

Maraton 100 TL diye biliyorum. Kombineler gecerli ama sanirim.

Sacit
25.09.2011, 14:53

yenilgiden daha utanç verici daha beter..

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 14:54
Maraton 100 TL diye biliyorum. Kombineler gecerli ama sanirim.

oha! ciddi misin ya? Çıktı mı, yoksa duyum mu? O zaman kapalı da en az 200'dür. 200tL olur kapalı boş kalır sonra bazıları kapalının fotoğrafını çeker taraftara çamur atar. Allahım yarabbim.! Ben de 50 TL dir maraton diye heyecanlanıyordum.

TSunami_69
25.09.2011, 14:55
:D:D:D güzel espriiiiii. beni güldürdü allah ta seni güldürsün

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 14:56

Sahaya atlarım :D Kaç senedir avni akerde çalacağı günü bekliyoruz biz :D

Ilelioglu
25.09.2011, 14:56
oha! ciddi misin ya? Çıktı mı, yoksa duyum mu? O zaman kapalı da en az 200'dür. 200tL olur kapalı boş kalır sonra bazıları kapalının fotoğrafını çeker taraftara çamur atar. Allahım yarabbim.! Ben de 50 TL dir maraton diye heyecanlanıyordum.

Kombineler gecerli yanliz, yani ben öyle biliyorum.

Hem 100 TL cok degil bence, sonucta TS ilk kez katiliyor SL'e.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 14:58
Kendimi böyle motive ediyorum Lille maçına :) %100 tavsiye ediyorum :D

http://www.youtube.com/watch?v=IQIlvI0hOtw

Birtan Karaman
25.09.2011, 14:59
Yayın D-Smart'tan mı olacak?

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 14:59
Kombineler gecerli yanliz, yani ben öyle biliyorum.

Hem 100 TL cok degil bence, sonucta TS ilk kez katiliyor SL'e.

Kombine olsa biletten banane :D
bari 80 olsaydı ya :) Neyse gidicez, başka yolu yok.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 15:00
Yayın D-Smart'tan mı olacak?

Star Tv arkadaşlar. Nereden çıkıyor d-smart.

Süleyman Eruyar
25.09.2011, 15:02

tam bu noktada biri başlatıyor,

devamı geliyor,

en az 10 sayfada bir tekrarlanıyor.

sonra başlığa "star" yazılıyor, ama yinede birileri sormadan edemiyor.

Berk
25.09.2011, 15:03
Maç Fashion One'da..

Sacit
25.09.2011, 15:03
Avni Aker'de şampiyonlar ligi maçı var.. yıllardır beklediğim..
ama ben Avni Aker'de yokum :(

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 15:04

devamı geliyor,

:D:D:D
inter maçından önce benim de içime kurt düşmüştü d-smart hd'de diye bi reklam çıkmıştı :D hemen starın yayın akışına baktım.

Musto'
25.09.2011, 15:07
:D:D:D güzel espriiiiii. beni güldürdü allah ta seni güldürsün

Amin.Allah hepimizin yüzünü güldürsün.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 15:08

özellikle salı gecesi 00:00'da :)

bordo08
25.09.2011, 15:14
maç starda buda reklamı..http://www.startv.com.tr/webtv/heyecan-dolu-iki-mac-naklen-starda-3860.html?WebTVKategoriID=53

vyno
25.09.2011, 15:18
Şampiyonlar ligi haftanın 11 Ayrıca videosuda burda mevcut.

http://en.uclratings.uefa.com/Player/TeamOfWeek

Oğuzhan
25.09.2011, 15:20
Zokora gerçekten 90 dakika yorulmadan koşuyor, 18 yaşında çocuk gibi maşallah. Yorulma gibi bir sıkıntı yok adamda genleri sağlam :D

Ahmet F. Zengin
25.09.2011, 15:24
Zokora gerçekten 90 dakika yorulmadan koşuyor, 18 yaşında çocuk gibi maşallah. Yorulma gibi bir sıkıntı yok adamda genleri sağlam :D

Bide Birden Hızlanıp Adamın Yanından Geçmesi Yok Mu :D

Dinamo Dinamo :)

Birtan Karaman
25.09.2011, 15:25

devamı geliyor,

Maç Fashion One'da..

İç ve Dış saha maçlarında yayın fark ediyor diye biliyorum ben, soru bu kadar yorduysa sizi cevap vermek zorunda değildiniz.

ccd6167
25.09.2011, 15:28
Biletler cikti mi ne zaman cikacak zonguldaktan geliyruz maca bilgi verin millt

Ilelioglu
25.09.2011, 15:29
Biletler cikti mi ne zaman cikacak zonguldaktan geliyruz maca bilgi verin millt

Abi resmi siteyi takip etsen iyi olur. ;)

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp

..

Mustafa Umut
25.09.2011, 15:32
Pawel oynamalı bence.Gerek takımın Avrupa arenasındaki en golcü ismi olmasıyla gerekse son maçta topsuz alanda ki performansı ile.

-------------------Pawel---------------------
----Henrique---------------------Halil--------
------------Zokora-Adrian-Colman-------------
Cech--------Giray-------Glowacki-----Celustka
-------------------Tolga----------------------

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 15:33
Abi resmi siteyi takip etsen iyi olur. ;)

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp

..

çıktığına dair bi haber yok ki. :( karabük maçında da böyle yapmışlardı.

Ilelioglu
25.09.2011, 15:34
Biletler henüz satisa cikmadi...

http://web03.biletix.com/search/DIGER/tr#subcategory:futbol$SPORT&qt=standard

..

Sibel
25.09.2011, 15:35
Bilet alacak olanlar her gün takip etmeli. Köşeler maratona kaydırılacağı için maraton bilet sayısı azalacak.

bordo08
25.09.2011, 15:39
Bugün tv de taraftar programı var trabzonsporlu konuşuyor..

Ogün YAZICI
25.09.2011, 15:39
Bilet alacak olanlar her gün takip etmeli. Köşeler maratona kaydırılacağı için maraton bilet sayısı azalacak.
köşeler maratona kaydırılacak derken nasıl yani zaten bu ayarlama yapıldı.lig maçlarında köşelerde bulunan kişiler yine orada olacak.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 15:42
kale arkalarına taraftar alınmayacaktı? Yanlış mı biliyorum.

Mehmet Dinç
25.09.2011, 15:42
Arkadaşlar köşeler Maraton tribününe kaydıralı günler oluyor, ben kombinemi A1'den almıştım, oranın hepsini Maraton'a yolladılar bile.

Sibel
25.09.2011, 15:44
köşeler maratona kaydırılacak derken nasıl yani zaten bu ayarlama yapıldı.lig maçlarında köşelerde bulunan kişiler yine orada olacak.
O zaman niye kombine alanlar maratona kaydırıldı? Ben zaten bu işten bir şey anlamadım.

Ogün YAZICI
25.09.2011, 15:47
bilgi kirliliği devam ediyor.lille maçında köşelerin boş olması söz konusu değil.o düzenleme tamamen taraftar grupları nedeniyle yapıldı...bu arada taraftarımızın birçok kişinin ağzını açık bırakacağını düşünüyorum.karabük maçında stad full dolmadı diye lille maçından şüphe eden zihniyetler var ama en güzel cevabı vereceğiz.

Hasan Habip Özbay
25.09.2011, 15:47
yenilmeyelim yeter avrupa havası farklı oluyor interden daha iyi olduklar gerçek çok dikkatli olursak ve de inanırsak maçı bile alabiliriz ama çok zor maç olacak

Koray
25.09.2011, 15:50
Bugün tv de taraftar programı var trabzonsporlu konuşuyor..

Uzun beyaz saçlı olan Great White, Bmn'ye üye kendisi.

TSunami_69
25.09.2011, 15:50
Yılın maçı diyorum. Galip gelirsek.

Lille 3
İnter 1
CSKA 3

10 puan ile gruptan çıkarız.

Burak Yılmaz'ı dinledikten sonra takım beraberlikte iyi sonuç fikrinde.

İlk Avni Aker maçında galibiyet önemli.
nasıl ya interden aldığımız 3 puan ne oluyor.... evimizdeki maclarda dediği puanları alsak grup lideri oluruz zaten

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 15:53
kale arkalarına taraftar alınmayacaktı? Yanlış mı biliyorum.

? ? ? ? ? ?

Sibel
25.09.2011, 15:55
bilgi kirliliği devam ediyor.lille maçında köşelerin boş olması söz konusu değil.o düzenleme tamamen taraftar grupları nedeniyle yapıldı...bu arada taraftarımızın birçok kişinin ağzını açık bırakacağını düşünüyorum.karabük maçında stad full dolmadı diye lille maçından şüphe eden zihniyetler var ama en güzel cevabı vereceğiz.
O zaman kulüp yalan yere mesaj attı bize diyelim eğer bu doğruysa.
Ama hata yaptılar. Hem de çok.

Mehmet Dinç
25.09.2011, 15:56

O zaman bizim telefonlara neden UEFA kriterleri nedeniyle yapılacak olan düzenlemelerden dolayı diye mesaj attılar.

Koray
25.09.2011, 15:56
? ? ? ? ? ?

Yanlış biliyorsun kale arkarına taraftar alınacak.

TSunami_69
25.09.2011, 15:57
aminnnnnnn... ama yine de elektrikler kesilmesinnnnn:D

esra61
25.09.2011, 15:59
hadi hayırlısı.inşallah puan veya puanlar alırız.........

Mesut AKYILDIZ
25.09.2011, 16:05
Bugun kulubu aradım biletlerin yarın satışa çıkarılacağı söylendi umarım bilet bulmakta sıkıntı çekmeyiz o kadar yol gelip izleyemeden dönmek olmaz...

Balcklabel
25.09.2011, 16:06
http://www.youtube.com/watch?v=W8SnpuVuKNQ&feature=related

Ilelioglu
25.09.2011, 16:10
Bugun kulubu aradım biletlerin yarın satışa çıkarılacağı söylendi umarım bilet bulmakta sıkıntı çekmeyiz o kadar yol gelip izleyemeden dönmek olmaz...

Erkenden orada olursaniz cok rahat bulursunuz bence.

Ahmet F. Zengin
25.09.2011, 16:18

Bencede Böyle Bi Olay Olsa Medyada Baya Yer Alırdı.

Ayrıca Uefa Yetkilileri Tmm Dedi Ve Gittiler.

Kombinelerle İlgili Düzenlemenin Başka Bir Nedeni Olabilir.(Mesela Maratonun Full Dolması İçin Kombinelileri Oraya Almış Olabilirler.Köşeler Ve Kale Arkalarıda Daha Ucuz Fiyata Satılarak Taraftara Kolaylık Sağlanmış Olabilir)

Deniz Tosunoğlu
25.09.2011, 16:20
Bu macta Senol hocaya sahip cikmaliyiz. En azindan pankart veya tezahürat yapilmali Senol hocaya..

Yasin Altuntas
25.09.2011, 16:21
maç starda buda reklamı..http://www.startv.com.tr/webtv/heyecan-dolu-iki-mac-naklen-starda-3860.html?WebTVKategoriID=53

Peki sifre varmi ?? diye sorup kactim ben :D

Tolga
25.09.2011, 16:22
güzel analiz ama atlamışsın orta sahalarındaki pitbullu unutmuşsun balmont bu adam çok tehlikeli sert futboluyla rakiplerini yıldırır ceza sahasınının içi dahil sahanın her yerinde görebilirsiniz

BeyaZenci =)) o adama çok kafam takılmadı Zokora'nın bu sezon iş yapamayanı gibi duruyor.Yani iş Balmont'a düşmüyor.İleriyi tutarsak gerisi sıkıntı değil havası hakim Balmont'a karşı.

zaferyıldız
25.09.2011, 16:22
lillie nin dinamik yapısından ben de korkuyorum

giray geçen yıl emenike ye yaptığı gibi zenci forvetlerini etkisiz bıraksa

işi yarılarız

şunu da unutmayalım kolay gol yiyorlar,, ve bunun üzerine gitmeliyiz..

hocamız ve oyuncularımız formda olursa ki öyle bekliyorum..

yeneceğiz ...............diyorum

zaferyıldız
25.09.2011, 16:24
Bu macta Senol hocaya sahip cikmaliyiz. En azindan pankart veya tezahürat yapilmali Senol hocaya..

aynen....

hatta şenol hoca için avni akerde her maç tribünde olacak

artık ezberlenecek bir pankart hazırlanmalı...

ve hep orda durmalı...efsaneye yakışır şekilde

Ogün YAZICI
25.09.2011, 16:28
Bencede Böyle Bi Olay Olsa Medyada Baya Yer Alırdı.

Ayrıca Uefa Yetkilileri Tmm Dedi Ve Gittiler.

Kombinelerle İlgili Düzenlemenin Başka Bir Nedeni Olabilir.(Mesela Maratonun Full Dolması İçin Kombinelileri Oraya Almış Olabilirler.Köşeler Ve Kale Arkalarıda Daha Ucuz Fiyata Satılarak Taraftara Kolaylık Sağlanmış Olabilir)
aynen dediğin gibi olay bu.maratonun bu sayede yaklaşık %70 i kombineli.kale arkaları zaten taraftar gruplarına verilmiş .aslında plan güzel ama hak açısından bakarsak pek iç açıcı değil.zira halkın bütçesi kale arkalarına yetiyordu.şimdi lille maçını izlemek isteyen ya 100 liraya maraton alacak ya da taraftar gruplarından çok uygun fiyata alıp onların arasında izleyecek.

TekfurÇayır 61
25.09.2011, 17:23
Haydi hayrlısı, bu maçı da alacağız gibi geliyor bana.

futbalski60
25.09.2011, 17:53
http://this11.com/boards/abBhYLvaU.jpg

Kadrolar hemen hemen böyle olur diye düşünüyorum. Lille son haftalarda iyi oynamasına rağmen puan kayıpları yaşadı bunda sakatlıkların da payı var. Özellikle defansının belkemiği Chedjou'nun olmaması takımı olumsuz yönde etkiledi. Lille geçen sezon defansif açıdan sıkıntı yaşayan bir ekip değildi Emerson-Rami-Chedjou-Debuchy dörtlüsü Fransa Ligue 1'in en uyumlu dörtlüsüydü bu dörtlüden Rami Valencia'ya Emerson Benfica'ya gitti Chedjou da sakat şuan, yani geçen seneye göre defans bloğunun dörtte üçü yok diyebiliriz.Bu sezon Basa ve Rozenhal transfer edildi ikisi de iyi stoper ama şuan uyum sorunu yaşıyolar defansları oturmuş değil.

Kalecileri Landreau. Çok tecrübeli bir isim önceden Fransa Milli takımında da oynuyordu Nantes'ta efsaneleşmiş PSG forması giymiş bir kaleci. Son dönemlerde yediği gollerden dolayı eleştiriliyor taraftarlar Nijeryalı Enyeama'nın kaleye geçmesini istiyor. Landreau refkleksleri iyi olan tecrübeli bir kaleci bazen yan toplarda aksıyor zaman zaman yediği hatalı gollerle de gündeme gelen bir isim onun göze batan özelliği penaltı kurtarışları.

Debuchy defansta hücum gücü ve temposu en yüksek olan isim. Sağ tarafta makine gibi çalışıyor. Sık sık hücuma çıkan zaman zaman uzaktan attığı şutlarla da takımına katkı sağlayan bir bek onun da Fransa Milli takım tecrübesi var. Cole ile birlikte sol tarafımızda tehlike yaratabilir.

Rozenhal suan defansta lider durumunda olan bir oyuncu oyunu geride o yönlendiriyor hava toplarına hakim tecrübeli bir stoper ama pozisyon hataları yapabiliyor güçlü süratli hücumculara karşı etkili olduğunu söylemem.

Marko Basa-Stoper : Rozenhal'a göre biraz daha hareketli, tempolu bir stoper o da hava toplarında etkili bir oyuncu pres karşısında hatalar yapabiliyor.

Beria - Solbek
Hazard'ın defansif açıklarını kapatmaya çalışıyor dengeli bir bek o da zaman zaman hücuma çıkıyor ama Debuchy kadar değil. Stoperlere yardımıyla dikkat çekiyor hava toplarında etkili, ters kademye giren ortalama bir oyuncu.

Mavuba takım kaptanı. Defansif orta sahada oynuyor hırsıyla,mücadelesiyle ön plana çıkan bir isim Lille orta sahasının en çalışkan askerlerinden birisi kazandığı topları da olumlu kullanıyor.

Balmont o da mavuba gibi hırslı,mücadeleci pres gücü yüksek olan bir oyuncu. Taraftarlar ona pitbull diyor. Hızlı topla dikine gidebilen pasörlüğü de iyi olan bir isim

Pedretti, takımın en tecrübeli isimlerinden birisi Fransa Milli takımında defalarca oynamış bir isim. Orta alanda takımı yönlendiriyor geçen sezon Lille takımında bu bölgede Cabaye oynuyordu Pedretti Cabaye'nin yerine alındı. Şuana kadar Cabaye'yi aratmadı. Topu iyi kullanan, oyunu iyi yönlendiren bir isim savunma arkasına ve kanatlara iyi toplar atabiliyor zaman zaman hücuma çıkıp takımına gol de azandıran bir oyuncu.

Joe Cole hepimiz tanıyoruz Liverpool maçlarında bize karşı da oynamıştı Rudi Garcia'nın ısrarla istediği bir isimdi şuana kadar verimli olmayı başardı Obraniak'a göre daha yaratıcı ve tecrübeli bir isim.

Hazard onu tanımayan kalmamıştır Lille takımının ateşleyici gücü takım kötü olduğunda bile takımını alıp götüren bir isim. Özel önlem almazsak cezayı keser özellikle bire birde bırakmamamız gerek bu oyuncuyu.

Sow onu da futbolseverler geçen sezon tanımaya başladı geçen yıl Fransa Ligue 1'İn açık ara en iyi forvetiydi ama bu sezon kaçırdığı gollerden dolayı eleştiriliyor son haftalarda çok şanssızlık yaşadı. O da gücüyle,koşularıyla dikkat çeken bir isim kötü de olsa pozisyona girmeyi başarabiliyor.

Lille takımı topa hakim olmayı seven, pas yüzdesi yüksek bir ekip bu sezon 8 maçta topla oynama oranları ortalama % 59 pas yüzdeleri ortalama %82. Fransa Ligue 1'in bu konuda en iyi olan ekibi ayrıca isabetli şut konusunda da çok iyiler. Genelde orta alanda topu iyi kullanan, sabırlı oynayan hücumda da hareketli deplase olan oyuncuları kullanıyor Rudi Garcia. En tehlike yaratan organizasyonları defans arkasına atılan toplar ve araya atılan toplar bu konuda defansımızın mutlaka dikat etmesi gerekir Pedretti ve Balmont bu topları iyi kullanıyor Sow da bu toplar için en ideal forvet çok rahat poziyona giren kolay demarke olan bir forvet sıksık kanatlara da inebiliyor ona önlem almamız gerekecek. Hazard topla çabuk olan birebirde etkili bir oyuncu Celustka'yı bu oyuncuya karşı yanlız bırakmamak lazım Serkan bu konuda destek vermeli Hazard maç içinde yer değiştirmeyi seviyor diğer poziyonlara da çekecektir hocası. Joe Cole ve Debuchy de hücum konusunda iyi olan isimler sol tarafımızın diri olması şart Debuchy ileri çok çıkan bir oyuncu Adrian'ın Cech'e yardımcı olması gerek.

Defansif açıdan sıkıntı yaşıyolar son maçlarda çok pozisyon hatası yaptılar geri dörtlüsü tam oturmadı Lille'nin bu bizim için çok önemli bir avantaj Burak cezalı olmasaydı Lille defansı için çok büyük tehlike olurdu aynı zamanda Vittek sakatlanmasaydı o da büyük tehlike olabilirdi Lille defansı için. Sadece ani ataklarda değil yan toplarda ve duran toplarda da hata yapıyolar özellikle adam paylaşımı konusunda ciddi sıkıntı yaşayan bir takım. Adrian'ın defansla kale arasına kestiği kavisli toplar Lille defansı için büyük tehlike ama bu toplara vurcak etkili bir oyuncumuz yok Vittek işte bu yüzden bu maçta iş yapabilirdi. Hücum hattımıza büyük iş düşüyor Lille ekibinin defansif zaafları belli mutlaka değerlendirmemiz lazım artı duran topları da iyi kullanmamız gerek bu maçta. Halil ve oynarsa Henrique doğru yerlere koşarsa Colman-Adrian da isabetli paslar atabilirse pozisyona girmekte zorlanmayız.
Diğer en önemli nokta ise Lille'nin orta üçlüsü Balmont-Mavuba-Pedretti uyumlu bir orta üçlü bu üçlüyü bozabilirsek ben maç için önemli bir avantaj yakalayacağımızı düşünüyorum. Zokora'ya büyük iş düşüyor İnter maçında ki performansını bekliyorum ondan aynı şekilde Colman'dan da... bu maçta orta alanda pres gücümüz yüksek olamlı Serkan'ı da bu konuda kullanmamız gerekecek pas bağlantılarını kesebilirsek maçı lehimize çevirebiliriz.

Genel olarak baktığımızda Lille ekibi bize göre daha oturmuş, daha kompakt bir takım gibi gözüküyor ama bizim yeni takım olmamızın bunda payı büyük kadro olarak, kalite olarak arada çok fark olduğunu düşünmüyorum eğer Hocamız doğru hamleler yapabilirse bu maçı almamız sürpriz olmaz Lille ekibinin zaaflarını çok iyi değerlendirmemiz gerekecek Hocaların maçı olacak diye düşünüyorum doğru,akıllı hamle yapan maçı alır. Kendi görüşüm beraberliğin ağır basacağı yönünde.

Mert67
25.09.2011, 18:00
@futbalski60

Adrian'ın savunmaya yardımı fazla olmadığını düşünürsek solda Halil oynayabilir, Adrian da forvet arkası olarak oynar.

maydin
25.09.2011, 18:02
çok zoor bir maç

AYYILDIZ
25.09.2011, 18:08
futbalski60 sence sansimiz nedir?

Nonserviam
25.09.2011, 18:11
Bu maçta şans yanımızda olmazsa eğer, içler acısı duruma düşeriz.

Biraz şans çok çok mücadele istediğimiz sonucu vericektir :)

Erbay
25.09.2011, 18:15
Lille takımını tanıdım valla bu yazı sayesinde emeğinize sağlık. Ama tanıdığım kadar da karamsar oldum çünkü tam bize ters gelecek şekilde bir orta sahaya sahipler, pitbull lakapları falan yani işimiz zor. Maça hızlı başlayıp atmamız lazım golü başka türlü bir galibiyet senaryosu düşünemiyorum. Çünkü bunlara karşı 0-0 fazla götüremeyiz gibi geliyor bana.

futbalski60
25.09.2011, 18:17
@futbalski60

Adrian'ın savunmaya yardımı fazla olmadığını düşünürsek solda Halil oynayabilir, Adrian da forvet arkası olarak oynar.

Olabilir bu durumda Adrian'ı ortaya çekmek zorunda kalacağız fakat ben Halil'in bu maçta hücum konusunda daha aktif olmasını istiyorum rakibin zaafları belli, Halil Avrupa maçlarında yüksek tempoyla oynuyor ve çok akıllı işler yapıyor bu maçta da aynı performansı bekliyorum ondan.

sessizkral_1
25.09.2011, 18:18
kadrolarına bakınca süper gibi duruyorlar ama ligde çok vasat takımlara puan kaybettiler

Koray
25.09.2011, 18:22
Niye içler acısı bi duruma düşecekmişiz şans olmasa, o da nerden çıktı.

Lille çok üst düzey bi takım değil İnter'i yenince herkes Lille'den tırsar oldu, Avni Aker'e kim gelirse gelsin her zaman favori Trabzonspor'dur, bunu slogan niyetine söylemiyorum.

Bordo_MaviM_61
25.09.2011, 18:22
Lille takımını tanıdım valla bu yazı sayesinde emeğinize sağlık. Ama tanıdığım kadar da karamsar oldum çünkü tam bize ters gelecek şekilde bir orta sahaya sahipler, pitbull lakapları falan yani işimiz zor. Maça hızlı başlayıp atmamız lazım golü başka türlü bir galibiyet senaryosu düşünemiyorum. Çünkü bunlara karşı 0-0 fazla götüremeyiz gibi geliyor bana.

Şenol hoca dikkat ederseniz onlar bizim yarı sahamızda oynayabilir biz onlarınkin de oynayabiliriz taraftar sabırlı olsunlar gibi birşeyler söyledi.

Yani hoca bence rakibi uzun süredir analiz ediyor ve ona göre bir kadro çıkaracak.
Defansı sağlam tutacak ikinci yarı gol arayacak. İnter galibiyeti de bunu sağlamlaştırdı.

Bu yüzden iyi futbol değil sabırla golü beklemek gerekli.

futbalski60
25.09.2011, 18:26
futbalski60 sence sansimiz nedir?

Ben sansların eşit olduğunu düşünüyorum evet iyi kadroları var ama sakatlık sorunları özellikle defanslarını etkiledi Chedjou ciddein büyü kayıp Lille için ben twitter üzerinden kendisiyle konuşmuştum Lorient maçında durumum belli olacak dedi ama o maçta kadroa bile alınmamış demek ki bizim maçta da oynayamıycak ayrıca Trabzonspor'u tanımadıklarını sadece İnter'i yendikleri için ciddi bir ekip olduklarını söylemişti bu da bizim için avantaj. Payet, Tulio De Melo ve sanırım Obraniak da yok bu üç hücumcu da kadroda şans bulan (yedek de olsa) isimlerdi yani Rudi Garcia'nın maç içinde hamle şansı da fazla kalmadı :) Eğer İnter maçı gibi rakibi iyi çözüp çok iyi mücadele edeilirsek puan ve puanlar alabiliriz aksini yapmazsak zaten maçı alır Lille. Hocaların maçı olacak inşallah gülen taraf biz oluruz.
Vittek Lille konusunda teknik heyete gerekli bilgiyi verecektir.

ESER
25.09.2011, 18:38
galibiyet mukemmel olur tabiki ama ben 1 puana da sevinirim

ALDENİRO
25.09.2011, 18:51
şenol hoca sanki lille ile deplasmanda oynuyormuş gibi taktik ile çıkmalı.(inter maçı taktiği iyiydi).bu başlığı açan arkadaşın ilk mesajına katılıyorum.başka çaremiz yok.

Selim Turan
25.09.2011, 18:51
İnşallah bu maçtaki yerimizi alacağız... Şampiyonlar Ligi Müziğini işitme vakti geldi...

Emirhan Yazıcı
25.09.2011, 19:05

Kadrolar hemen hemen böyle olur diye düşünüyorum. Lille son haftalarda iyi oynamasına rağmen puan kayıpları yaşadı bunda sakatlıkların da payı var. Özellikle defansının belkemiği Chedjou'nun olmaması takımı olumsuz yönde etkiledi. Lille geçen sezon defansif açıdan sıkıntı yaşayan bir ekip değildi Emerson-Rami-Chedjou-Debuchy dörtlüsü Fransa Ligue 1'in en uyumlu dörtlüsüydü bu dörtlüden Rami Valencia'ya Emerson Benfica'ya gitti Chedjou da sakat şuan, yani geçen seneye göre defans bloğunun dörtte üçü yok diyebiliriz.Bu sezon Basa ve Rozenhal transfer edildi ikisi de iyi stoper ama şuan uyum sorunu yaşıyolar defansları oturmuş değil.

Kalecileri Landreau. Çok tecrübeli bir isim önceden Fransa Milli takımında da oynuyordu Nantes'ta efsaneleşmiş PSG forması giymiş bir kaleci. Son dönemlerde yediği gollerden dolayı eleştiriliyor taraftarlar Nijeryalı Enyeama'nın kaleye geçmesini istiyor. Landreau refkleksleri iyi olan tecrübeli bir kaleci bazen yan toplarda aksıyor zaman zaman yediği hatalı gollerle de gündeme gelen bir isim onun göze batan özelliği penaltı kurtarışları.

Debuchy defansta hücum gücü ve temposu en yüksek olan isim. Sağ tarafta makine gibi çalışıyor. Sık sık hücuma çıkan zaman zaman uzaktan attığı şutlarla da takımına katkı sağlayan bir bek onun da Fransa Milli takım tecrübesi var. Cole ile birlikte sol tarafımızda tehlike yaratabilir.

Rozenhal suan defansta lider durumunda olan bir oyuncu oyunu geride o yönlendiriyor hava toplarına hakim tecrübeli bir stoper ama pozisyon hataları yapabiliyor güçlü süratli hücumculara karşı etkili olduğunu söylemem.

Marko Basa-Stoper : Rozenhal'a göre biraz daha hareketli, tempolu bir stoper o da hava toplarında etkili bir oyuncu pres karşısında hatalar yapabiliyor.

Beria - Solbek
Hazard'ın defansif açıklarını kapatmaya çalışıyor dengeli bir bek o da zaman zaman hücuma çıkıyor ama Debuchy kadar değil. Stoperlere yardımıyla dikkat çekiyor hava toplarında etkili, ters kademye giren ortalama bir oyuncu.

Mavuba takım kaptanı. Defansif orta sahada oynuyor hırsıyla,mücadelesiyle ön plana çıkan bir isim Lille orta sahasının en çalışkan askerlerinden birisi kazandığı topları da olumlu kullanıyor.

Balmont o da mavuba gibi hırslı,mücadeleci pres gücü yüksek olan bir oyuncu. Taraftarlar ona pitbull diyor. Hızlı topla dikine gidebilen pasörlüğü de iyi olan bir isim

Pedretti, takımın en tecrübeli isimlerinden birisi Fransa Milli takımında defalarca oynamış bir isim. Orta alanda takımı yönlendiriyor geçen sezon Lille takımında bu bölgede Cabaye oynuyordu Pedretti Cabaye'nin yerine alındı. Şuana kadar Cabaye'yi aratmadı. Topu iyi kullanan, oyunu iyi yönlendiren bir isim savunma arkasına ve kanatlara iyi toplar atabiliyor zaman zaman hücuma çıkıp takımına gol de azandıran bir oyuncu.

Joe Cole hepimiz tanıyoruz Liverpool maçlarında bize karşı da oynamıştı Rudi Garcia'nın ısrarla istediği bir isimdi şuana kadar verimli olmayı başardı Obraniak'a göre daha yaratıcı ve tecrübeli bir isim.

Hazard onu tanımayan kalmamıştır Lille takımının ateşleyici gücü takım kötü olduğunda bile takımını alıp götüren bir isim. Özel önlem almazsak cezayı keser özellikle bire birde bırakmamamız gerek bu oyuncuyu.

Sow onu da futbolseverler geçen sezon tanımaya başladı geçen yıl Fransa Ligue 1'İn açık ara en iyi forvetiydi ama bu sezon kaçırdığı gollerden dolayı eleştiriliyor son haftalarda çok şanssızlık yaşadı. O da gücüyle,koşularıyla dikkat çeken bir isim kötü de olsa pozisyona girmeyi başarabiliyor.

Lille takımı topa hakim olmayı seven, pas yüzdesi yüksek bir ekip bu sezon 8 maçta topla oynama oranları ortalama % 59 pas yüzdeleri ortalama %82. Fransa Ligue 1'in bu konuda en iyi olan ekibi ayrıca isabetli şut konusunda da çok iyiler. Genelde orta alanda topu iyi kullanan, sabırlı oynayan hücumda da hareketli deplase olan oyuncuları kullanıyor Rudi Garcia. En tehlike yaratan organizasyonları defans arkasına atılan toplar ve araya atılan toplar bu konuda defansımızın mutlaka dikat etmesi gerekir Pedretti ve Balmont bu topları iyi kullanıyor Sow da bu toplar için en ideal forvet çok rahat poziyona giren kolay demarke olan bir forvet sıksık kanatlara da inebiliyor ona önlem almamız gerekecek. Hazard topla çabuk olan birebirde etkili bir oyuncu Celustka'yı bu oyuncuya karşı yanlız bırakmamak lazım Serkan bu konuda destek vermeli Hazard maç içinde yer değiştirmeyi seviyor diğer poziyonlara da çekecektir hocası. Joe Cole ve Debuchy de hücum konusunda iyi olan isimler sol tarafımızın diri olması şart Debuchy ileri çok çıkan bir oyuncu Adrian'ın Cech'e yardımcı olması gerek.

Defansif açıdan sıkıntı yaşıyolar son maçlarda çok pozisyon hatası yaptılar geri dörtlüsü tam oturmadı Lille'nin bu bizim için çok önemli bir avantaj Burak cezalı olmasaydı Lille defansı için çok büyük tehlike olurdu aynı zamanda Vittek sakatlanmasaydı o da büyük tehlike olabilirdi Lille defansı için. Sadece ani ataklarda değil yan toplarda ve duran toplarda da hata yapıyolar özellikle adam paylaşımı konusunda ciddi sıkıntı yaşayan bir takım. Adrian'ın defansla kale arasına kestiği kavisli toplar Lille defansı için büyük tehlike ama bu toplara vurcak etkili bir oyuncumuz yok Vittek işte bu yüzden bu maçta iş yapabilirdi. Hücum hattımıza büyük iş düşüyor Lille ekibinin defansif zaafları belli mutlaka değerlendirmemiz lazım artı duran topları da iyi kullanmamız gerek bu maçta. Halil ve oynarsa Henrique doğru yerlere koşarsa Colman-Adrian da isabetli paslar atabilirse pozisyona girmekte zorlanmayız.
Diğer en önemli nokta ise Lille'nin orta üçlüsü Balmont-Mavuba-Pedretti uyumlu bir orta üçlü bu üçlüyü bozabilirsek ben maç için önemli bir avantaj yakalayacağımızı düşünüyorum. Zokora'ya büyük iş düşüyor İnter maçında ki performansını bekliyorum ondan aynı şekilde Colman'dan da... bu maçta orta alanda pres gücümüz yüksek olamlı Serkan'ı da bu konuda kullanmamız gerekecek pas bağlantılarını kesebilirsek maçı lehimize çevirebiliriz.

Genel olarak baktığımızda Lille ekibi bize göre daha oturmuş, daha kompakt bir takım gibi gözüküyor ama bizim yeni takım olmamızın bunda payı büyük kadro olarak, kalite olarak arada çok fark olduğunu düşünmüyorum eğer Hocamız doğru hamleler yapabilirse bu maçı almamız sürpriz olmaz Lille ekibinin zaaflarını çok iyi değerlendirmemiz gerekecek Hocaların maçı olacak diye düşünüyorum doğru,akıllı hamle yapan maçı alır. Kendi görüşüm beraberliğin ağır basacağı yönünde.

Nokta:alkış::alkış:Benım Soylıyeceklerımın Aynısı...

Bu Macı Kazanıcaz Korkmak Yok...

SDanışmaz
25.09.2011, 19:08
Niye içler acısı bi duruma düşecekmişiz şans olmasa, o da nerden çıktı.

Lille çok üst düzey bi takım değil İnter'i yenince herkes Lille'den tırsar oldu, Avni Aker'e kim gelirse gelsin her zaman favori Trabzonspor'dur, bunu slogan niyetine söylemiyorum.

Bu Avni Aker bildiğimiz Avni Aker mi :)

İdris Toksoy
25.09.2011, 19:08
evimizdeki 3 maçtada en az 1 puan almalıyız.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2011, 19:11
ts-lille bilet fiyatları
Vip Özel - 700.00 TL Vip - 400.00 TL Kapalı Orta - 250.00 TL Kapalı Kenar - 150.00 TL Türk Telekom Maraton - 100.00 TL

Mustafa Umut
25.09.2011, 19:12
Alacağımız en kötü bir beraberlik İnter galibiyetini daha da anlamlandırır. Ve İnter galibiyetini tesadüf sananlara güzel bir cevap olur. Alınacak 3 puan ise hepsinden öte..

Hasan YAYLI
25.09.2011, 19:14
Sivas 3 - 0 Bursa :eek:

Futbol bu herşey olabilir........

Legolas77
25.09.2011, 19:14
evimizdeki 3 maçtada en az 1 puan almalıyız.

en az 5 puan almalıyız max 9 ortası 7 .
1 puan alırsak şl de 2.tura cıkmayı bırak uefaya gidemeyiz ha deplasmanda 9 puan artı evde 1 puan alırsak 10 puanla uefa ya ineriz herhalde ama en az 5 orta 7 max 9 ki 7 veya 9 puan alırsak cok iyi iş yapmış oluruz deplasmandaki iki maç kalıyor geriye oradan 4 puan süüppper bişi olur 2 puanda iyidir bence ama her sonuca açık olmak gerek belli olmaz ne olacagı gönül isterki 6 da 6 ile cıksın :D ama 6 macta 3 galibiyet 2 b 1 yenilgi yeter hem ekonomik olarak hemde prestij olarak

Fatih ÇOLAK
25.09.2011, 19:31
Vallahi ne olursa olsun Lille'in fark yaratan oyuncusu Hazard...Tabii ki Joe Cole, Sow gibi adamları da var fakat geçen sene bu takımı şampiyon yapan üçlü sırasıyla:

1.Gervinho
2.Hazard
3.Sow'du bence..

Gervinho'yu satmaları bizim için çok iyi olmuştu...Bence kilit oyuncu Hazard, tıpkı Sneijder gibi ve tıpkı CSKA'daki Doumbia gibi...

ccd6167
25.09.2011, 19:35
.......tolga
Celutska..giray...glo...cech
Halil...zoko...colman..adrian..
............sapara
............henrique

Serkani oyuna 2. Yari sokarsk daha ii olur..su takimin ortasahasi pas yapabilcek topu ayakta tutabilecek en ii ortasaha..daha iyi pres yapariz ve pas yapariz..

Bu maci taraftarla almak lazim.. Sesimiz sonuna kadar cikmli bence.. Yoksa lille kaliteli takim

cihatöztürk
25.09.2011, 19:35
hazır ceza alma durumumuz yok federasyon fenerbahçe hepsini analım çıkartalım aradan :D

Ahmet Öztürk
25.09.2011, 19:46
hazır ceza alma durumumuz yok federasyon fenerbahçe hepsini analım çıkartalım aradan :D

Bende böyle düşünüyordum ama dün Şenol Güneş'i dinledikten sonra vazgeçtim.. Kudursun dursun itler.. Bugün Ordu - Samsun maçının 61. dakikasın da yine yankılandı malum tezahürat. Onları alkışlayan Orduluları da tebrik etmek isterim buradan..

Küfür sahibine aittir deyip geçelim..

matrix5782
25.09.2011, 19:56
@Futbalski60

Teşekkürler Tuğberk Güzel Analiz...Ellerine Sağlık.

Bizimkilerin Maça 1 Puan Ağılıklı Çıkacağı Söyleniyor.Kadromuzda 1-2 Değişiklik Olabilir.

Harun
25.09.2011, 20:08
Fransa liginde iddaa severlerin takımıdır Lİl.Oynadığı cesur ve atak futbol her zaman taktir kazanmıştır.Bu takıma kesinlikle savunma yapılmaz.Bazı arkadaşlar beraberliğe yatalım diyor.Puan olarak 1 puan çok iyi fakat bunu kapanarak yaparsak onuda alamayız.
Şuanki takım kurgumuzda en zayıf bölgemiz defans iken bu kadar etkili hucum hattına ve mutlak galibiyete oynayacak takıma karşı kapanmamız bizim için handikaptır.

ibb,Samun,manisa gibi takımlar dahi çok rahat gol pozisyonuna girebiliyorken Lile bu şansı vermemiz gerekli.

Yasin T.
25.09.2011, 20:46
Siteye girmeyeli baya oldu.Özlemişim buradaki havayı.
Maça gelecek olursak Lille maçının zor geçeceği kesin.Şans faktörüde yanımızda olmalı.Son maçlarımıza baktığımızda üç günde bir maç yapmanın fiziksel zorluklarını da çekiyoruz.Rakibin hücumda teknik ve süratli oyuncuları var.İnter maçındaki gibi kapalı kontra atak futbolu oynarız gibime geliyor.Üç puanı almak sıcak pidenin üzerine tereyağı sürmek gibi keyif verir insana ama 1 puana da hayır demem. :)

Barış Burak
25.09.2011, 20:52
futbalski emeğine sağlık...çok güzel analiz,konu anlatımlı kitap gibiydi.

Ben takım disiplininden kopmazsak ve acele etmezsek beraberliğin yüksek ihtimal olduğunu, 3 puanında sürpriz olmayacağını düşünüyorum.

teknik heyet lille nin son maçlarını izlemiştir ve hataları analiz etmiştir büyük ölçüde.

şu bir gerçek ki Interden daha hazır bir ekip.Takım oyunu onuyorlar,sıkıntı burada...

Hakkımızda hayırlısı.Allahın izniyle kazanacağız.

Mustafa AYDIN
25.09.2011, 21:00
Biz bu maçtan puan çıkartırız.Lille korksun,bizim korkacak bir durumumuz yok.

TSelif
25.09.2011, 21:08
İnter maçında ALLAH utandırmasın dedik.. Çok şükür utandırmadı :)
Bu maçta da utandırma bizi RABBİM ...
Bismillah ile başladık Bismillah ile devam edelim . :)

sbay
25.09.2011, 21:16
...................zokora...........

............colman....adrian....

serkan............................henriqe

...................halil......................

adrianın orta sahada colman ve zokora ya daha yakın oynaması lazım...Forvet arkası gibi oynayan bir orta saha ile oynamak takımın direncini, pas yüzdesini çok düşürüyor..

Hoca daha iyi bilir ama adrian'I colman zokoraya yakın oynatmak zorunda...Sadece bu maç için geçerli bir durum değil....Tüm sezon için merkezi üçlemek zorunda...Yoksa 2 adamın o bölgeyi parsellmesi çok zor..

Mustafa Ayazoğlu
25.09.2011, 21:26
Lille (1) CSKA (3) İnter (1)

5 puan içerde, iyidir..

Galibiyet çok önemli. İnter galibiyeti gölgede kalmaması lazım

Musto'
25.09.2011, 21:43
Bu maçı kazanırsak %90 gruptan çıkarız.

U.Sadıkoğlu
25.09.2011, 22:00
Bu maçı kazanırsak %90 gruptan çıkarız.

Aynen bende böyle düşünüyorum hatta %99,99 devreder..

Mustafa Umut
25.09.2011, 22:02
Gazeteci: Takım yorgun muydu? Mourinho: Yorgun mu? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil..
Her hangi bir teknik adamı övmek ya da birilerini küçümsemek için yazmıyorum. Ama inşallah kötü bir sonuçta bizim oyuncularımız ve teknik ekibimiz 'yorgunduk' bahanesini öne sürmezler.
En azından bana inandırıcı gelmiyor. Şampiyonlar Ligi'ne katılacak kadar iyi bir takımsın ama 3 günde 1 maç temposunu kaldıramıyorsun. Bahaneden öteye geçmez bence.

Giallorossi
25.09.2011, 22:03
Aynen bende böyle düşünüyorum hatta %99,99 devreder..

Bendende bir 100% :)

ONUR BEKAR
25.09.2011, 22:04
Alacağımız en kötü bir beraberlik İnter galibiyetini daha da anlamlandırır. Ve İnter galibiyetini tesadüf sananlara güzel bir cevap olur. Alınacak 3 puan ise hepsinden öte..

inter galibiyetinin bir anlamı olması için ve tesadüf olmadığını kanıtlamak için galibiyet şart, beraberlikle olacak iş değil velhasıl yenilirsek siz çatlak sesleri görün medyadaki o zaman çok sıkıntı doğar umarım bu bilincindedir futbolcular ve teknik heyet.....ben inanıyorum ki biz bu lille takımını en az iki farklı skorla yeneceğiz...

Sami Kuk
25.09.2011, 22:05
Bu maçı çok rahat kazanıcaz 2 farkla hemde içim çok rahat nedense..

bladex61
25.09.2011, 22:07
kolay olmayacak ama kolay olacak olsaydıda cl olmazdı kazanırsak guruptan çıkmamız çok yüksek bir ihtimal

BENDARLI
25.09.2011, 22:09
öyle bir maçki neyin ne olacağı hiç belli değil,unutmayın bu takım 10 kişi bilbao dan beraberlikle çıktı o yüzden ben herşeyi bekliyorum bu maçtan..

tamamen konsantrasyon meselesi konsantre olursak puan alırız..

olamazsak facia..

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 22:09
Gazeteci: Takım yorgun muydu? Mourinho: Yorgun mu? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil..
Her hangi bir teknik adamı övmek ya da birilerini küçümsemek için yazmıyorum. Ama inşallah kötü bir sonuçta bizim oyuncularımız ve teknik ekibimiz 'yorgunduk' bahanesini öne sürmezler.
En azından bana inandırıcı gelmiyor. Şampiyonlar Ligi'ne katılacak kadar iyi bir takımsın ama 3 günde 1 maç temposunu kaldıramıyorsun. Bahaneden öteye geçmez bence.

Şenol Hocam ne zaman bahanelere sığındıki defalarca kötü oynadığımızda dile getirmedimi ?

Musto'
25.09.2011, 22:23
Takımımızın bu maç öncesi 1 günlük izni çok akıllıca.Futbolcularımız biraz aileleriyle vakit geçirsin, hemde dinlensinler.

Tolgas6161
25.09.2011, 22:24
selamlar
evet SBAY aynen katiliyorum adrian zokora ile colmana yakin oynamasi lazim karabuk macinda oldugu gibi

sifuni
25.09.2011, 22:32
bir puana ragziyim lillin futbolu interden daha tehlikeli gibi geliyor bana iyi analiz ve dogru taktikle inter macinin devamini getiririz insallah.

BDiler61
25.09.2011, 22:38
Zor maç olacak inter maçındaki gibi sabırla mücadele etmeliyiz hata yapmalarını beklemeliyiz beraberlikte iyi sonuç bu şartlarda.

Tolgas6161
25.09.2011, 22:42
lille takimi ofansif olarak guzel organize oluyor
bizim defans ayakta durmak mecburiyetinde
defansta hatasiz oynarsak bu maci allahin izni ile alacagiz

Mustafa Umut
25.09.2011, 23:03
Şenol Hocam ne zaman bahanelere sığındıki defalarca kötü oynadığımızda dile getirmedimi ?

Sığındılar demiyorum zaten dikkat ederseniz. Şenol Hoca bu bahanenin arkasına sığınmaz zaten kesinlikle. Her seferinde görünen gerçekleri aynen söylüyor.
Medya da ve gazetelerde yorgunluktan bahseden yazarlar var. Tabi ki yorgunluk 7 günde 1 maç yaptığın zamankinden daha fazla olacak ama kötü sonucun bahanesi de bu olamaz hiçbir zaman.
Kim derse desin, ister teknik ekip ister futbolcu ister taraftar.. Bahaneden öteye geçmez 'takım yorgun' cümlesi.

Semih Aydın
25.09.2011, 23:04
futbalski60

Abi harikasın, ellerine sağlık. :alkış:

Sami Kuk
25.09.2011, 23:06
Bu ordu-samsun macında 61 dakkada bize küfür edildi.Bunu Ordu Taraftarımı yoksa Samsun taraftarımı yaptı

Mustafa Ayazoğlu
25.09.2011, 23:09
Bu ordu-samsun macında 61 dakkada bize küfür edildi.Bunu Ordu Taraftarımı yoksa Samsun taraftarımı yaptı

fenerlilerdir.

Ilelioglu
25.09.2011, 23:09
Bu maçı çok rahat kazanıcaz 2 farkla hemde içim çok rahat nedense..

Ya olamaz böyle birsey...:D Her mac öncesi "icim rahat nedense" diye biten cümleler okuyorum.

Not: Genel anlamda söylüyorum.

Ilelioglu
25.09.2011, 23:12

Eger böyle cikarsalar...

Lille'in orta sahaya bak birde bizim orta sahamiza bak.

Orta sahamiz daha güclü olmali bence.

Serkan-Colman-Zokora üclüsünün yanina birini daha yazmak lazim.

amasya0561
25.09.2011, 23:24
biz futbolu güzelleştirelim sevdirelim renk katalım diye 61. dakika şovu yapalım bu samsunlular ve fb özellikle o dakkada bize küfretsin hadi fb yi anladık 2 yıldır çektirmedigimiz kalmadı ama bu samsunlu (taraftarların) neresine ne gitmişki bunu yapıyorlar. yazıklar olsun. bizde 55. dakkada onlaramı yapalım. yakışmaz bizlere bunlar futbol deyince ne anlıyorlar merak ediyorum. nitekim anladımki biz bu ligde yanlızız. millet şikeciler yerine bize kafayı takmış. onlara inat gruplara kalacagız onlara inat alnımızın akıyla dimdik ayakta kalacagız ve yine şampiyonluklar alacagız

Ahmet Öztürk
25.09.2011, 23:34

Başlangıcı Samsunspor taraftarları yaptı. Tv'den gördüğüm kadarı ile fidangör gurubu da alkışlarla destekledi bunu..

savas avci
25.09.2011, 23:34
Maç sonundada i... Trabzon olamazsın şampiyon diye bağırdılar
yokk yokk bunların var bi kaşıntısı.

yektakurtulus
25.09.2011, 23:35
ya samsun nedir kimdir
onlar bizim muhattabimiz olamaz

Ilelioglu
25.09.2011, 23:36
Kiskancliktan ölüyorlar;

Birakin sunlari ya, ilk önce kendi takimlarina sahip ciksinlar. Istanbul yalakalari..

Barış Burak
25.09.2011, 23:37
Sabah olsa,Hazar,Pedretti,Mouva,Balmont kalktıklarında basur olsalar,hafta içi oynayamasalar...ne güzel olurdu...

Hakkımızda hayırlı olsun:)

savas avci
25.09.2011, 23:40
Çok zor maç 1 puan olsun razıyım.

Gurpas
25.09.2011, 23:41
Ya sali hunu sampiyonlar ligia imiz var siz samsundan klidan tuyden yaziyordunuz birakin muhatab almayon yok 55, dakkada cevap verelim galan filan gerek yok

Şentürk
25.09.2011, 23:43
umarım inter maçında ki gibi son derece akıllı oynarız ve zemin şansı futbol şansı adı her neyse inşallah bizim yanımızda olur.

Şentürk
25.09.2011, 23:45
ayrıca ilk kez canlı hemde Trabzon da hemde Trabzonsporumun oynayacağı Şampiyonlar ligi maçı izleyecek olmanın verdiği heyecan şimdiden hatsafhada bende...

:sevinç::sevinç::sevinç:

Uğur Tüysüzoğlu
25.09.2011, 23:48
Sığındılar demiyorum zaten dikkat ederseniz. Şenol Hoca bu bahanenin arkasına sığınmaz zaten kesinlikle. Her seferinde görünen gerçekleri aynen söylüyor.
Medya da ve gazetelerde yorgunluktan bahseden yazarlar var. Tabi ki yorgunluk 7 günde 1 maç yaptığın zamankinden daha fazla olacak ama kötü sonucun bahanesi de bu olamaz hiçbir zaman.
Kim derse desin, ister teknik ekip ister futbolcu ister taraftar.. Bahaneden öteye geçmez 'takım yorgun' cümlesi.

Ben Trabzonspor taraftarı isem başarı yada başarısızlıkda ilk dinleyeceğim kişi Teknik Direktörümdür.

Ki bu insan Şenol Güneş ise , o kötü dedikden sonra gazetelerden bize ne.

vyno
25.09.2011, 23:54
Samsun mu :D ya 10 yılda bir lige çıkıyorlar 2-3 seneye i..e 1461 Trabzon olamazsın şampiyon diye bağırırlar artık :D as takımlarını yollasınlarda Şampiyonlar Liginde top toplayıcı yapalım :)

zaferyıldız
25.09.2011, 23:58
Sali aksami yenilmemiz ve hezimete ugramamiz icin ne cok dua Eden olacak belli oluyor..

Bunu bilelim taraftar olarak gerisinin onemi tabi ki yok..

2002 ye benziyor surec oyle de surecek insallah

TekfurÇayır 61
26.09.2011, 00:00
Sabah olsa,Hazar,Pedretti,Mouva,Balmont kalktıklarında basur olsalar,hafta içi oynayamasalar...ne güzel olurdu...

Hakkımızda hayırlı olsun:)

Toplu basur vakası. Çok güldüm. :)

Basına ne derlerdi acaba, futbolcularımız topluca basur olduklarından bu maçta takımdaki yerlerini alamayacaklardır.

yorumsuz6117
26.09.2011, 00:00
Kaybetmezsek büyük başarı olur.

Ilelioglu
26.09.2011, 00:02
Enerji formalar ile mi sahada olacagiz?

Bordo_MaviM_61
26.09.2011, 00:05
Enerji formalar ile mi sahada olacagiz?

UEFA dan formalarla ilgili yazı gelmişti sanırım geçen hafta.
Bordo-mavi çubuklu forma bordo şort bordo çoraplarla sahada olacağız kısmetse..

worldmaster
26.09.2011, 00:06
Glowacki'den haber varmı? Son maç sakatlandı gibi... Mustafa'ya kaldıysak tarihi fark bile olabilir maalesef...

Yaldız61
26.09.2011, 00:07
Cl müziği o stadda calmaya basladı an çıldır çılldırmayan i...e :D

Necat Ulusoy
26.09.2011, 00:08
kolay maç olmayacağı kesin ancak evimizde oynuyoruz, bunu da göz ardı etmemek lazım

ne kadar iyi takım olsa da benficadan daha iyi değiller, bu kesin

bu maç %51 bize bakıyor, bırakın olumsuz hava yaymayı

inanmak kazanmanın yarısı ne de olsa ;)

yavuzbaha
26.09.2011, 00:11
Glowacki'den haber varmı? Son maç sakatlandı gibi... Mustafa'ya kaldıysak tarihi fark bile olabilir maalesef...
glowacki+piotr+vittek gibi kronik sakatlıklarını sağır sultanın bile bildiği futbolcuları bu takıma transfer etmek ne demektir adını koyamadım...yazık

Ilelioglu
26.09.2011, 00:11
Evimizde kötü oynadigimizda bir gercek ama.