PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 LOSC Lille

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]

Oğuzhan
28.09.2011, 18:42
Dünkü Maçta Penaltıya Sebebiyet Veren Oyuncu Topu Eliyle Kesmesi Sonucu herhangi bir kart Görmedi.Bu Pozisyon İcabi Oyuncunun Direk Kırmızı Kart Görmesi Lazımdı.hepimiz Penaltı Sonrası gevşedik.Aslında Bu Oyunun Gidişlatını Etkileyecek Bir Karar Olabilirdi.

Kırmızı kartlık bir pozisyon yoktu, hatta kartlık bile bir pozisyon değildi bence doğru karar. Sarı kart çıkabilirdi belki.

mda61
28.09.2011, 18:49
http://www.facebook.com/photo.php?v=281209285242354

ŞL müziğinin Avni Aker'de ilk kez duyulduğu an.

Acaba bu videodan daha kısa ve daha güzeli var mı ? Sadece tribün sesi tabi ki, spikerli istemem.

Devrim Arslan
28.09.2011, 18:51
Dün forvetlerimiz Halil ve Henrique toplamda yaklaşık 22 km mesafe kat etmiş forvetler için müthiş bir rakam bu.

halile diyecek lafim yok ama henri kac mactir yoklari oynuyor

asimetrik
28.09.2011, 18:54
İki Bjk maçı hatırlıyorum. Birisi Daum'la diğeri Mustafa Denizli ile. Her ikisi de Avni Aker'de idi. Topla oynama 70-30 civarı lehimize ve rakibin tek pozisyon tek golü (Denizli zamanı 90+2 de Bobo golü önemsiz.) vardı. Biz de iki maçta da çok gol kaçırmıştık.
Ertesi gün medyada her iki hoca ile ilgili methiyeler düzülmüş hatta iş abartılarak Daum dahi ilan edilmişti.

Onlar dahi değildi çünkü rakibin bu kadar gol kaçırabileceği hesabı üzerine plan yapılmaz. Nitekim öyle de düşünmedikleri açıktı. Ancak dün Şenol hocanın düşündüğü gibi olduğu açık. Çok iyi hücum eden rakibe pozisyon vermediğimiz gibi ikinci yarı kontrol bizdeydi. Gol pozisyonu üretmemiz çok kolay değildi. Oynadığımız lig ŞL ve Burak, Volkan, Vittek gibi hücum oyuncularımız yoktu. Eldeki kadro en iyi şekilde kullanıldı.

Avni Aker atmosferini beğendim. Rakip hoca da maçtan sonra değindi. Şarkı türkü söyleyen taraftardan çok maçı yaşayan taraftar tercihimdir. Genelde (Avni Aker için) dezavantajlı giden maçların son yirmi dakikasında taraftarda oluşan gerilim hoşuma gidiyor. Konsantre ve pozisyonların içinde olup doğal tepki veriyorlar. O zaman saha içi ve tribünler bütünleşiyor.

Uğur Tüysüzoğlu
Macin full linki yok mu ya? Ama türkce olmasin bizimkiler bu isden anlamiyor taraftarin sesini kistilar resmen. :rolleyes:

Bide su Ilker Yasin denen dangalaga ikinci kez katlanamam.

Sürekli rakibi ıslıklarsan tezahurat yapamazsın , tam besteye başlamışsın millet kopuyor topu kaptırdın ıslıkla garip oluyor vesselam.

güneyli
Gruptan çıkarsak kaç para alıyoruz ??

Seviyorum şu Sadri başkan sorularını?...Doğrusu bende merak ediyorum....

Ilelioglu
28.09.2011, 18:58
İki Bjk maçı hatırlıyorum. Birisi Daum'la diğeri Mustafa Denizli ile. Her ikisi de Avni Aker'de idi. Topla oynama 70-30 civarı lehimize ve rakibin tek pozisyon tek golü (Denizli zamanı 90+2 de Bobo golü önemsiz.) vardı. Biz de iki maçta da çok gol kaçırmıştık.
Ertesi gün medyada her iki hoca ile ilgili methiyeler düzülmüş hatta iş abartılarak Daum dahi ilan edilmişti.

Onlar dahi değildi çünkü rakibin bu kadar gol kaçırabileceği hesabı üzerine plan yapılmaz. Nitekim öyle de düşünmedikleri açıktı. Ancak dün Şenol hocanın düşündüğü gibi olduğu açık. Çok iyi hücum eden rakibe pozisyon vermediğimiz gibi ikinci yarı kontrol bizdeydi. Gol pozisyonu üretmemiz çok kolay değildi. Oynadığımız lig ŞL ve Burak, Volkan, Vittek gibi hücum oyuncularımız yoktu. Eldeki kadro en iyi şekilde kullanıldı.

Avni Aker atmosferini beğendim. Rakip hoca da maçtan sonra değindi. Şarkı türkü söyleyen taraftardan çok maçı yaşayan taraftar tercihimdir. Genelde (Avni Aker için) dezavantajlı giden maçların son yirmi dakikasında taraftarda oluşan gerilim hoşuma gidiyor. Konsantre ve pozisyonların içinde olup doğal tepki veriyorlar. O zaman saha içi ve tribünler bütünleşiyor.

Aynen. Yapilan elestirilere ve medyanin takindigi taviri kaale almamak lazim.

Hersey cok güzel ve insallah dahada güzel olacak.

;):)

futbalski60
28.09.2011, 18:59

Rudi Garcia'nın skorun üzerine yatma taktiği de bize yaradı bence maçın en kritik hatası neydi derseniz buydu derim. Bugün Fransız köşe yazarları da eleştirmiş bu hamlesini çünkü Lille oyunu rolantiye alan bir ekip değil bugün kadar hep oyunu rakip sahaya yıkmış topa hakim olan taraf olmuş zaten bu sene ki istatistiklerine baktığımızda Lille'nin ilk defa % 50'nin altında topla oynama oranı olduğunu görüyoruz. İkinci yarıda bizim açımızdan en büyük değişiklik Colman'ın insiyatif alması, forvetlerimizin ilerde iyi baskı kurması ve Adrian hamlesiydi.

Ceyhun Dündar
28.09.2011, 19:02
Hersey tamam da alanzınho ve serkan 2 mactır dokuluyor ama ınatla ılk 11 deler...

Oğuzhan
28.09.2011, 19:03
Maç öncesi maç kamerasından futbolcuların yüzünü çekiyor ya şampiyonlar ligi müziği çalarken o video yu atabilecek var mı ?

yektakurtulus
28.09.2011, 19:03
Seviyorum şu Sadri başkan sorularını?...Doğrusu bende merak ediyorum....

pek emin degilim ama bir yerde üc milyon euro okudugumu saniyorum

bu paradan cok daha önemli olan avrupada ismimiz duyulur ve cok daha iyi oyunculari transfer edebiliriz. ileriki yillar icin önemli

TSelif
28.09.2011, 19:04

Akşam da aynı ortam oluştu. Ama sanırım tv başındakilere kadar ulaşmadı sesler...
Keşke o anlarda ıslıklamayıp ta videoya alsaydım... kanıt için :)

asimetrik
28.09.2011, 19:05
Dün forvetlerimiz Halil ve Henrique toplamda yaklaşık 22 km mesafe kat etmiş forvetler için müthiş bir rakam bu.

Tuğberk (öyle hatırlıyorum) gerçekten çok sert ve aynı zamanda çok çabuk bir orta sahaya sahiptiler. İleri 3 lü de çok kaliteli. Buna rağmen ben Benfica'yı daha çok beğenmiştim. Sence Benfica mı Lille mi daha zor bir rakip ?
Eleme ve gurup maç stratejilerini de dikkate alarak söylüyorum.

Bir de Lille, Moskova'dan daha kompakt bir takım olduğu iyi de hücum edebildiği halde, kalemizde pozisyon anlamında Moskova maçında daha çok zorlanacağımızı düşünüyorum, ne dersin ?

.....
28.09.2011, 19:05
Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Helal olsun uşaklar.

mda61
28.09.2011, 19:07
Hersey tamam da alanzınho ve serkan 2 mactır dokuluyor ama ınatla ılk 11 deler...

Bence Serkan'ın tek sorunu motivasyon. Morali bozukken hiç mücadele etmiyor, hep geri dönüyor ama ikinci yarı da motive gördüm kendisini ve köpek saldırıyordu rakip kaleye.

İbrahim Gökhun Öztürk
28.09.2011, 19:08
Hakemler konusuna binaen,

Avrupa´da ki Orta hakemler cok iyi ama yan hakemler kötü,
Türkiye´de ise Orta hakemler kötü ama yan hakemler cok iyi.

Seyirci kismina gelince, maci dün bende Fransiz kanalindan izledim ve ilk 60 dk. müthis bir ambians vardi. Star´i bilmem nasildi?

Mac esnasinda Senol Hoca´nin kellesini isteyenlere de lafim, gidin futbol harici seylerle ugrasin!

Serkan niye oynadi diyenlere, yerine kim oynardi? Bu ve benzeri sorulari kendine sormayan elestiri hakkina sahip degildir!

1. Takimda o kadar sakat var
2. CL´de kullanacagin kadroyu, ligi düsünerek kurmalisin arti bunun tersi
3. Takimin sistemi oturmamis
4. Rotasyon yapmak zorundasin cünkü 2,5-3 günde bir futbolcuyu sahaya süremezsin (bkz. Alex Avrupa´da olmadiklari halde 10 gün önce agliyordu)
5. CL tecrübesiz bir takimsin
6. Fizikgücü düsük takimlardan birisin
7. Ligte her türlü haksizliga ugramaya devam ediyorsun..bu piskolojiyi her futbolcu kaldiramaz.
8. Rakibinle bogusacagina zeminle bogusuyorsun

vs vs vs

Ben serkan konusunda size katılmıyorum..Serkanın hiçbir şekilde katkısı yok oyuna..Serkan yerine oynatabilecek adamlar konusuna gelince de aykut,adrian,sapara,barış ataş,sezer gibi isimleri onun yerine oynatabilirim..Ya da maç boyunca açıgını kapatan isim halili...Eğer ki bana şimdi de sezer baduru barıs atası nasıl koyarsın? serkanın yerine yetersiz diye söylersenizde o zaman da derim size ki madem yetersiz neden ısrarla bu takımda tutuluyor...Bu konuda Şenol hocama katılmıyorum..Bu demek değil ki kellesini istiyorum.eleştiride yapamayacak mıyız? yeri geldiğinde agladıgımız takım için...

Kısacada baslıklarınıza yorum yapmak istiyorum..

1)sakatlardan bahsettiğinizi tam anlayamadım ama tayfun,piotr,,vittek ,barış var..Bunlardan barıs dısındakilerin sürekli ya sakatlıkları nüksediyor ya da sakatlanıyorlar..Bunu oyuncu seciminde düşünmek gerekiyor lig baslamadan ön
lemini almak gerekiyor..Glowackiyide dahil ediyorum bu gruba

2)Katılıyorum bunda size ama şöylede bir durum var..Şenol hocam ligde hiçbir hedefimiz yok dedi röportajında.peki durum böyleyken neden genç oyuncular ligde degerlendirilmiyor..Ben ligde ferhat,aykut,eren,sercan agırlıklı bi kadroyla mücadele etmekten daha hosnut olurum su vakitte..

3)Takımın sistemi oturmamıs evet ama hiç değilse ligde şu ankinden iyi oynayabilecek durumda..Şampiyonlar liginde oynamamız gerektiği gibi oynuyoruz zaten 4 puanda orda daha iyi oldugumuzu gösteriyor...

4)rotasyon yapmak zorundasın evet katılıyorum ama ligde zokoranın her maç 90 dakika sahada kalmasını da anlayamıyorum..En kritik yerimizde ve malesef onun ayarında 2.bir topcumuz yok..çok fazla korkuyorum ona faul yapıldıgında

6)Fizik gücümüzün iyi oldugunu düşünüyorum yoksa 4 puan almamız bile hayal olurdu...

7) katılıyorum o yüzden ligin hiçbir önemi yok gözümde

8)Hiç katılmıyorum tamam zemin kötü aleyhimize ama iki takım içinde aynı zemin..Zeminin kötü olması lille macında bence lehimizeydi..Daha iyi bir zeminde lille daha hızlı ataga cıkabilirdi...

Birşeyi körü körüne savunmanın iyi olmadıgına inanıyorum..Şenol hocama bende inanıyorum güveniyorum ama bazen inadından yaptıklarınıda eleştiriyorum..Benimde en doğal hakkım bu hakaret olmadan,aşagılayıcı olmadıktan sonra..

Berat Akçay
28.09.2011, 19:11
Özeti tekrar izledim ve izliyorum.Penaltı ve golde çıkan seste tüylerim diken diken oldu

Fatih ÇOLAK
28.09.2011, 19:13
Fotomaç gazetesinin giriş sayfası:

http://resimler.haberler.com/gazete/fotomac-gazetesi/bugun.jpg

2'de 2 gidiyor fotomaç, sahipleniyor takımı, dışlamıyor diğer adiler gibi...Tutmaya başladım...

Birde baktım ama göremedim, acaba maçın 90 dakikası için link varmı? Varsa çok memnun olurum :)

Oğuzhan
28.09.2011, 19:14
lille takımının itin götüne sokulması güzel. trabzonspor gerçekten bi pendikspor değil. pendikspor olsa şu iki maçta 6 puan alır ve grubu 20 puanla bitirirdi. her sene yarı final ve finallerle çoştuğumuz şu turnuvada ilk iki maçta 4 puan gerçekten kötü, yakışmıyor türk takımına. trabzonsporun bundan sonraki maçlardan -4 puan çıkararak grubu 0 puanla bitireceğini düşünüyorum.

@eksisozluk çok güldüm ya her sene yarı final ve finaller :D

asimetrik
28.09.2011, 19:15
Rudi Garcia'nın skorun üzerine yatma taktiği de bize yaradı bence maçın en kritik hatası neydi derseniz buydu derim. Bugün Fransız köşe yazarları da eleştirmiş bu hamlesini çünkü Lille oyunu rolantiye alan bir ekip değil bugün kadar hep oyunu rakip sahaya yıkmış topa hakim olan taraf olmuş zaten bu sene ki istatistiklerine baktığımızda Lille'nin ilk defa % 50'nin altında topla oynama oranı olduğunu görüyoruz. İkinci yarıda bizim açımızdan en büyük değişiklik Colman'ın insiyatif alması, forvetlerimizin ilerde iyi baskı kurması ve Adrian hamlesiydi.

Yücel Ediz'in hakkını verdiğimiz gibi Rudi Garcia'nın da verelim. Çok haklısın. Colman'ın etkili olması da zaten üzerindeki baskının hafiflemesinden olsa gerek. Fakat Adrian'ın sonradan girmesi bir plan dahilindedir. Oyuna etkisi planın doğruluğunu destekliyor. Bizim hocanın da hakkını verelim. Taktik maçı muhabbetini pek sevmem, çıkar oynarsın güçlü olan genelde kazanır. Ancak bu maç her iki hocanın da taktiksel etkisinde oynandı. Sonuç da bu doğrultuda geldi.

Mehmet Cihan Kocaman
28.09.2011, 19:15

Alanzinho çok iyi değildi bu maçta ama karabük maçında o olmasaydı bence maçı alamazdık.
Serkan da bu maçın ilk yarısı vasattı. İkinci yarı biraz daha toparladı.

Berat Akçay
28.09.2011, 19:16
....

2)Katılıyorum bunda size ama şöylede bir durum var..Şenol hocam ligde hiçbir hedefimiz yok dedi röportajında.peki durum böyleyken neden genç oyuncular ligde degerlendirilmiyor..Ben ligde ferhat,aykut,eren,sercan agırlıklı bi kadroyla mücadele etmekten daha hosnut olurum su vakitte..

..
Bir mağlubiyette öldürürler Şenol Güneş'i . :) Ben gençlere önem verilmesinden yanayım ama diğerleri .. ?

Berat Akçay
28.09.2011, 19:17

2'de 2 gidiyor fotomaç, sahipleniyor takımı, dışlamıyor diğer adiler gibi...Tutmaya başladım...

Birde baktım ama göremedim, acaba maçın 90 dakikası için link varmı? Varsa çok memnun olurum :)
Valla bende sevmeye başladım.

İbrahim Gökhun Öztürk
28.09.2011, 19:19
Bir mağlubiyette öldürürler Şenol Güneş'i . :) Ben gençlere önem verilmesinden yanayım ama diğerleri .. ?

Şampiyonlar liginde zaten kadroya bile alınmıyorlar..İllaki hepsini bi anda oynatmak zorunda değilsin ya..Sabah akşam maç olan bir ülke olduk artık digerlerinide oynatacak maç buluruz :)

futbalski60
28.09.2011, 19:20
Tuğberk (öyle hatırlıyorum) gerçekten çok sert ve aynı zamanda çok çabuk bir orta sahaya sahiptiler. İleri 3 lü de çok kaliteli. Buna rağmen ben Benfica'yı daha çok beğenmiştim. Sence Benfica mı Lille mi daha zor bir rakip ?
Eleme ve gurup maç stratejilerini de dikkate alarak söylüyorum.

Bir de Lille, Moskova'dan daha kompakt bir takım olduğu iyi de hücum edebildiği halde, kalemizde pozisyon anlamında Moskova maçında daha çok zorlanacağımızı düşünüyorum, ne dersin ?

Benfica daha kaliteli bir ekip ama Lille şuana dek oynadığımız Bilbao ve İnter takımlarana göre oyun olarak daha iyi bir ekip.

CSKA maçı çok tempolu geçecek Hocaları Slutski ofansif futbolu ve risk almayı seven birisi. Bizim maçta daha fazla risk alacaklardır çünkü onların bence bu maç son şansları İnter maçında bile çok risk aldılar. Rahat olan taraf biziz soğukkanlı ve akıllı oynamamız lazım. Evet CSKA'nın hücum hattı iyi çok hareketli kaliteli oyuncuları var ama defansları özellikle bekleri çok açık veriyor. Sağ bekleri Nababkin iyi bir hücumcu bek olmasına rağmen arkasında boşluklar bırakıyor ve kademe konusunda yeterli değil. Sol bekleri sakat mecburiyetten A.Berezutski oynuyor asıl yeri stoper hızlı,kıvrak oyunculara karşı pek sansı yok. Maçın büyük bölümünde gol yemezsek CSKA geride geniş boşlular bırakacaktır özellikle kanatlardan içe kat ederek, çapraz koşuar yaparak gol aramalıyız diye düşünüyorum bu maçta santrafor pozisyonunda oyuncu oynatmak yerine Halil ve Henrique'yi kanat forvet olarak değerlendirmek daha mantıklı. Orta ikilisi Mamaev ve Aldonin bence grubun en verimsiz orta ikisi pek yaratıcı olduklarını düşünmüyorum Mamaev takımın en fazla koşan oyuncusu ama bekleneni veremiyor Aldonin tecrübesiyle ve soğukkanlılığıyla göze batıyor. Bir de son olarak CSKA'nın hücumda sağ kanadı daha çk kullandığını ekleyelim Oliseh-Nabakkin iyi kullanıyor bu kanadı artı Doumbia da bazen sağ kanada kaçıyor sol tarafımıza mutlaka önlem almamız gerekecek.

Erdal DİLEK
28.09.2011, 19:29
kESİNLİKLE TAKIMA Hİç KIZMIYORUm ÇÜNKÜ YENİ KADRO HAKLARI VAR AMA;

bireysel anlamda beklentilerin altında kalan oyucular var dikkat: adrian bana cok ama cok yagüçsüz geliyori İnşallah bana öyle geliyordur ama kuvvetlenmesi sart.

serkan top sürerken hangisi serkan hangisi top ayırt etmekte zorlanıyorum hem görüntü itibariyle hemde kim kimi sürüyor belli değil

]colman top attıktan sonra sanki mac durmuşcasına umursamaz davranıyor top alamaya gitmiyor.

alanzinho her deparını sonuna kadar zorluyor bir iki gectin üçüncüde defansı bayıltsa herkes mest olur ama yok

gole gittiğimizde en uctaki adamla en geride deki adamın arasında cok mesafe oluyor

Gamze_TS
28.09.2011, 19:30
Ben Serkan'i begendim. Begendim derken, cok agir kaldi, ataklari hep ezdi, kontraataklara fren oldu, geriye oynadi ileri yerine... Ama yine de begendim, cunku istekliydi, hirsliydi, pres yapti, cok kostu. Hatta o hakemin faul yarattigi pozisyonda,hakem adil olsa kendi cabasiyla yaratacakti golu. Serkan'a cok yuklenilmesine gonlum razi olmuyor ama Alenzinho beni bitirdi. Bir adam bu kadar mi takim oyunundan uzak olur, bu kadar mi sahsi ve umarsiz olur? Nefret ettirtti beni kendinden. Umarim bir daha ilk 11 cikmaz. Henrique'yi ilk seyrettigimde cok begenmistim, simdi ayni adami mi seyrettik diyorum. Colman'in da su degiskenligi bitiriyor bizi. Standardi bir tuttursa artik. Inter macinin yildizi, lille macinin ilk yarisi dokuldu resmen. Ikinci yari biraz toparlandi. Adrian mutlaka oynamali, girer girmez hareketlendi takim.( Tabi Alenzinho'nun yerine kimi soksan iyi gorunurdu herhalde, o da ayri) Halil'i cok begendim, her gecen gun iyiye gidiyor. Cok kostu, cok calisti, savunmaya da cok yardim etti. Takima da alismis ve cok samimi geldi bana. Zokora zaten superdi, yoruma gerek yok. Giray ve Glowacki de iyi mucadele ettiler. Ceck goldeki hatasi disinda iyiceydi ama hata da tam hataydi bu arada.
Taktigimiz ve mucadelemiz gayet iyiydi bence de, CL'indeyiz sonucta. Karabuk maci degil bu, kontrollu oynayacaksin. Haldir haldir saldir olmaz!
1-1 gayet iyi skor, ben cok mutluyum, tesekkurler Trabzonspor'um!

Seyirciye gelince, giden ve tezahurat yapan herkesten Allah razi olsun. Bence de tezahurat cok
iyiydi ama gonlum o stadin dopdolu olmasini arzu ederdi. Benim babam ve agbim bile Istanbul'dan bu mac icin Trabzon'a gittiler. Trabzon'dakilerin gitmemesini aklim almiyor. Biletler pahali olabilir ama yine de CL'de stadin dolmamasi bir kara lekedir bence uzerimizde. Insallah diger maclarimizda tiklim tiklim olur.
Ilker Yasin'e gelince; adi adam bize ugurlu mu geliyor ne?:)

Erbay
28.09.2011, 19:40
futbalski'nin yaptığı analizde kalecinin penaltılarda iyi olduğunu söylediğinden beri penaltı kaçıracağımızı düşünmeye başladım ya. Kış kış cinler kış kış.

Yallah cinler yallah. Bunu yazdıktan sonra etkilenmişim herhalde rüyamda da kaçırıyorduk penaltıyı :D

Şu sahamızdan pasla çıkma konusu çok garip bir yerlere doğru gidiyor. O pas yapamama çizgisi yakında ceza sahasına gelecek diye korkuyorum. Lille de iyi analiz etmiş bizi orta sahayı kalabalık tutup öndeki oyuncularla da oyun kurmaya çalışan stoperlerimize baskı yaptılar. Böyle olunca tempomuz inanılmaz düştü hep geri oynamaktan. Dolayısıyla organize atak da yapamadık ilk yarı boyunca. Adrian ve Sapara girince rakip sahada top tutmaya başladık ve doğal oyunumuza döndük. Şu ana kadar takımın %30'la bile oynayamadığını düşünüyorum. Bakalım takıma mesela. Henrique kötü, Alanzinho kötü, Serkan kötü, Colman ilk yarı kötü. Eee nasıl atak yapacak takım? Yapamadık tabii ki. Daha gösterecek çok gücümüz var ama bu halimizle bile lideriz. Allah'a binlerce kez şükürler olsun. fblilere de kapak olsun. Halil ve Zokora'nın mücadelesine hayran olmamak elde değil.

Ilelioglu
28.09.2011, 20:16

Arsivledim bunu...;)

Daha varmi?

Harun CAN
28.09.2011, 20:19
Arsivledim bunu...;)

Daha varmi?

BU kadar çabuk koyvermeyin uşaklar, adamlar ticari düşünüyor tabiki, böyle bi günde böyle bi manşetle tüm Trabzonsporlulara gazete satacaklar, ama oraya sıradan bi manşet atsalar onu gazete bayisinde gören adamın o gazeteyi alası gelmez. ve aklıma takıldı neden Trabzonspor değil de Trabzon yazmışlar puan durumunda ???

Ilelioglu
28.09.2011, 20:20
BU kadar çabuk koyvermeyin uşaklar, adamlar ticari düşünüyor tabiki, böyle bi günde böyle bi manşetle tüm Trabzonsporlulara gazete satacaklar, ama oraya sıradan bi manşet atsalar onu gazete bayisinde gören adamın o gazeteyi alası gelmez. ve aklıma takıldı neden Trabzonspor değil de Trabzon yazmışlar puan durumunda ???

Yok hayir ben hatira olsun diye arsivliyorum. :)

Yoksa fotomac umrumda degil. :p

Harun Karadeniz
28.09.2011, 20:26
Şenol hocanın dediği gibi şehir şampiyonlar ligini iyi karşılayamadı daha coşkulu olmamız lazım.

Aynı anda 4 tezahürat duyuldu yahu çok mu zor 1 maç için dahi olsa (ki bu ŞAMPİYONLAR LİGİ) egoları bir kenara bırakmak.

Ilelioglu
28.09.2011, 20:30
Mac esnasinda neler yazilmis neler...:) Simdi baktim.

Anlasilan burada bircok arkadas Ilker Yasin'in dediklerini kaale almis.

Kötü ama gerektigi gibi oynuyoruz.

Ahmet Başkaya
28.09.2011, 20:31
İspanyol devinin bir yetkilisi, Inter karşılaşmasının yıldızın izlemek için Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaydı.

Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki karşılaşmayı tribünde izleyenler arasında 'casuslar' da vardı. Şampiyonlar Ligi'nde ilk haftanın en başarılı futbolcusu seçilen Trabzonspor kalecisi Tolga Zengin'i dünya futbolunun devi Real Madrid takip etti.

İspanyol ekibinin bir yetkilisi Lille maçında 28 yaşındaki file bekçisini izledi.

Casuslar tarafından takip edilen futbolcu sadece Tolga değildi. Inter maçında galibiyet golünü atan Ondrej Celustka da Alman devi Bayern Münih kıskacı altındaydı.

kralspor.ensonhaber

Mellih
28.09.2011, 20:39
hucümda sıkıntımız vardı ama golü bulmak ii oldu.. helal olsun oyunculara devamıda güzel olsun

Ilelioglu
28.09.2011, 20:40
İlk maçta fenera kapak olmasının gazıyla helal Trabzon , tebrikler diyen istanbulun taraftar grupları , inceden inceden rahatsızlıklarını dışa vurmaya başladı .

Nir üç puan daha alsak , Allah muhafaza takımı ülkeye sokmayacaklar ona korkuyorum .
:)

Tarihimizde ilk defa katıldığı bir şampiyonada ilk iki maçında 4 puan yapmış , seri sonu olduğu grupta favoriyi deplasmanda yenip , ikinci torba takımını kırılma maçında 3 puana geçit vermemiş başka bir başarı hikayesi var mı acaba ?

İyi futbol oynamıyor muşuz ? Güz i laf .
Liverpooldan 7 yediğinde mi iyi futbol oynuyorsun , Manu'dan Chelsea'den 5 yediğinde mi iyi futbol oynuyorsun ...

Bu başarının sahibi takımın santraforu cezalı , hocası cezalı , 13 yeni transferli sil baştan takım .
Onur
x---x---Egemen---x
x---x---Selçuk---x
x-------Jaja----x
-----Umut
Ve dahi iskeleti dağılmış , yeniden takım olmaya çalışan bir takımın hazırlanma sürecinde bu başarıyı ortaya koyması ...

Nasıl teşekkür edilir bilemiyorum , sadece saygı ile eğiliyor ve susuyorum .
Laf üreten arkadaşlardan da aynı davranışı beklerim .

Teşekkürler Trabzonspor ,
Türk futbolunun adını layıkı ile temsil ettiğin için .

O kadar. :alkış:

..
..

Cagdas Topal
28.09.2011, 20:44
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/seasonclub/index.html

Burada Trabzonspor neden UEFA ' da görünüyor :rolleyes:

61trabzonomer
28.09.2011, 20:46
İspanyol devinin bir yetkilisi, Inter karşılaşmasının yıldızın izlemek için Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaydı.

Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki karşılaşmayı tribünde izleyenler arasında 'casuslar' da vardı. Şampiyonlar Ligi'nde ilk haftanın en başarılı futbolcusu seçilen Trabzonspor kalecisi Tolga Zengin'i dünya futbolunun devi Real Madrid takip etti.

İspanyol ekibinin bir yetkilisi Lille maçında 28 yaşındaki file bekçisini izledi.

Casuslar tarafından takip edilen futbolcu sadece Tolga değildi. Inter maçında galibiyet golünü atan Ondrej Celustka da Alman devi Bayern Münih kıskacı altındaydı.

kralspor.ensonhaber

oyuncularımıza göz koymasınlar başlarım şimdi hee defolup gitsinler hele bide tolga ile celustkaya göz dikmiş hadi lan :)

Samet Yildirim
28.09.2011, 20:49
1 puan güzel oldu...

Iyi yoldayiz...

Zokora inanilmaz bir adam...

Ilelioglu
28.09.2011, 20:53
Bu kadar kötü oynayıp bir puan alıyorsan ve grupta lidersen iyi oynadığında neler olur tahmin edilemez. Evet kötü oynuyoruz ancak ilk kez katıldığımız grupta 2 maçta 4 puanla lideriz.

Maçta en çok kızdığım olay Alanzinho ve Colman'ın gereksiz top kayıplarıydı. Organize bir tane atağımızın olmayışı ciddi bir handikap. Alanzinho çok geç oyundan alındı bana göre.

Ayni düsünceleri paylasiyoruz. ;):)

Yenilememisler henüz.

Ayrica asagidaki baslikta bircok kez vurgu yapildi buna...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=32856&page=6

;)

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 21:04
Ben serkan konusunda size katılmıyorum..Serkanın hiçbir şekilde katkısı yok oyuna..Serkan yerine oynatabilecek adamlar konusuna gelince de aykut,adrian,sapara,barış ataş,sezer gibi isimleri onun yerine oynatabilirim..Ya da maç boyunca açıgını kapatan isim halili...Eğer ki bana şimdi de sezer baduru barıs atası nasıl koyarsın? serkanın yerine yetersiz diye söylersenizde o zaman da derim size ki madem yetersiz neden ısrarla bu takımda tutuluyor...Bu konuda Şenol hocama katılmıyorum..Bu demek değil ki kellesini istiyorum.eleştiride yapamayacak mıyız? yeri geldiğinde agladıgımız takım için...

Kısacada baslıklarınıza yorum yapmak istiyorum..

1)sakatlardan bahsettiğinizi tam anlayamadım ama tayfun,piotr,,vittek ,barış var..Bunlardan barıs dısındakilerin sürekli ya sakatlıkları nüksediyor ya da sakatlanıyorlar..Bunu oyuncu seciminde düşünmek gerekiyor lig baslamadan ön
lemini almak gerekiyor..Glowackiyide dahil ediyorum bu gruba

3)Takımın sistemi oturmamıs evet ama hiç değilse ligde şu ankinden iyi oynayabilecek durumda..Şampiyonlar liginde oynamamız gerektiği gibi oynuyoruz zaten 4 puanda orda daha iyi oldugumuzu gösteriyor...

4)rotasyon yapmak zorundasın evet katılıyorum ama ligde zokoranın her maç 90 dakika sahada kalmasını da anlayamıyorum..En kritik yerimizde ve malesef onun ayarında 2.bir topcumuz yok..çok fazla korkuyorum ona faul yapıldıgında

6)Fizik gücümüzün iyi oldugunu düşünüyorum yoksa 4 puan almamız bile hayal olurdu...

7) katılıyorum o yüzden ligin hiçbir önemi yok gözümde

8)Hiç katılmıyorum tamam zemin kötü aleyhimize ama iki takım içinde aynı zemin..Zeminin kötü olması lille macında bence lehimizeydi..Daha iyi bir zeminde lille daha hızlı ataga cıkabilirdi...

Birşeyi körü körüne savunmanın iyi olmadıgına inanıyorum..Şenol hocama bende inanıyorum güveniyorum ama bazen inadından yaptıklarınıda eleştiriyorum..Benimde en doğal hakkım bu hakaret olmadan,aşagılayıcı olmadıktan sonra..

İbrahim kardeşim çok güzel bir eleştiri yapmışsın.

İçeriğine katılan olur katılmayan olur ama içeriğinde düşünce ve öneri var.

Eleştirine, emeğine olumsuz tepki vermek kimsenin haddi değil.

Ellerine sağlık.

Sibel
28.09.2011, 22:05
Ses bariz kısıldı maçta. Artık kimin parmağı varsa çok güzel andım kendilerini akrabalarını. Belli oluyordu zaten tribünler hareketliydi ama ses çok derinden geliyordu. Ama hala şunu öğrenemedi taraftar. Top rakipteyken ıslıklanmıyor.
Top rakipteyken ıslıklanmadı mı:eek::eek::eek:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Kulaklarım halen çınlıyor.

erol-61
28.09.2011, 22:27

onu yazanda fb lidir onlar alışık öle şeylere kendilerini şampiyon zannederler bayan taraftarları berabere biten maaçdan sonra kazandık zanneder bizide UEFA AVRUPA LİGİNDE sanıyorlar kendileri ŞAM LİGİN DE OYNAYACAKLARYA ONDAN onların ligi daha başlamadı :D

Salpazarli
28.09.2011, 22:33
arkadaslar 61,dakika showu oldumu? görsel acidan birsey yoktu...61i avrupa arenasinda ön plana cikarmaliyiz

inadına_Trabzon
28.09.2011, 22:39
şenol güneş geç değişiklik yapıyor. 80 lerde alıodu şimdi 70 lerde alıyor. takım beceremiyor, bunu herkes görüyor ama müdahale etmiyor.gururuna mı yediremiyor nedir.

Sibel
28.09.2011, 22:46
arkadaslar 61,dakika showu oldumu? görsel acidan birsey yoktu...61i avrupa arenasinda ön plana cikarmaliyiz
Geçen yıl olduğu gibi kutlanmıyor 61ler. Yani kutlanıyor gibi oluyor:(.
Bu maçtada zaten ses yoğunluğu olan bir ana denk geldi, geri sayım da yapılmadı stadda. Öyle sıradan bir kutlama oldu.:)

Salpazarli
28.09.2011, 22:50
keske gecen yilki gibi kutlansa...böylelikle 61i türkiyeye tanittigimiz gibi avrupayada tanitabilirdik...cok önemli birsey bence

arahna
28.09.2011, 22:50
starin rezaletini avrupaya duyurmak ise yarar mi sizce
bunlarin avrupadan odu kopar
ueafa nezdinde de kalitesiz yayin meselesi onemli olabilir yeni bir mail kampanyasi ise yarayabilir mi ?

unyelimetin
28.09.2011, 23:18
http://img12.imageshack.us/img12/9266/72921394.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/12/72921394.jpg/)

unyelimetin
28.09.2011, 23:27
http://img856.imageshack.us/img856/5153/38735143.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/38735143.jpg/)

TAMTÜRK61
28.09.2011, 23:27
http://img12.imageshack.us/img12/9266/72921394.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/12/72921394.jpg/)

Güzel resimler için teşekkürler amca oğlu! Tahmin ediyorum çok eğlenceli bir gece yaşadınız ve bu arada kesin Akçaabat köftelerini götürdünüz tabii , afiyet olsun!

unyelimetin
28.09.2011, 23:28
http://img32.imageshack.us/img32/7480/68519195.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/32/68519195.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 23:29
İmrendim, atmosfer çok iyiymiş Metin kardeş.

unyelimetin
28.09.2011, 23:30
Tabi ki köftesiz olur mu?:)Ve laz böreği...

unyelimetin
28.09.2011, 23:38
İmrendim, atmosfer çok iyiymiş Metin kardeş.

Aslını sorarsan atmosfer çok çok daha iyi olmalıydı.

Geçen sezon devre arasını farklı önde lider bitiren takımımızın ikinci devrenin ilk maçı olan A.Gücü karşılaşmasındaki tribünleri gördüğümde çok üzülmüş,kaybedilen iki puanın ise bize çok zarar vereceğini söylemiştim.Ne yazık ki haklı çıktım.

İnter'i yenip gelen takımımızın Belediye maçındaki boş koltukları gördüğümde şok olmuştum.Ama tarihimizdeki ilk Şampiyonlar Ligi maçımızda boş koltuk kalmaz derken yine gördük boşlukları!

Bu konuda söylenecek çok söz var ama şu an yeri değil.Ancak şu kadarını söyleyeyim ki yöneticilerin rant kapısı olan Trabzonsporumuz bugün ne yazık ki taraftar adı altında dolaşan,bir de grup olduklarını söyleyen kişilerin esas rant kapısı olmuş durumda.

Trabzonsporumuza,yani bizlere yazık ediyorlar...

unyelimetin
28.09.2011, 23:42
http://img196.imageshack.us/img196/9734/14611193.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/196/14611193.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

DeAgLeMaNyAq
28.09.2011, 23:54
Geçen yıl olduğu gibi kutlanmıyor 61ler. Yani kutlanıyor gibi oluyor:(.
Bu maçtada zaten ses yoğunluğu olan bir ana denk geldi, geri sayım da yapılmadı stadda. Öyle sıradan bir kutlama oldu.:)

Ben meşale vs. nedeniyle ceza almamak için kutlanmadı diye biliyorum...

unyelimetin
29.09.2011, 00:02
Evet konfeti,balon,kağıt atmak bile yasak.

Ceyhun Dündar
29.09.2011, 00:11
İnşallah birgün herkes alanzınhonun son 30 dk da girdiginde inanılmaz yararlı ilk 60 dakıkada ise el freni oldugunu anlar.Herkes derken tum trabzonspor taraftarının olayın farkında oldugundan emınım ,inşallah cok guvendıgım teknık ekıpte bunu anlayıp 10 kişi oynayacagımız 60 dakıka yerıne 12 kısı oynayacagımız 30 dakıkaları bıze yasatırlar...
Bu forumda herzaman alanzınhonun 2. yarı futbolcusu oldugunu ıyı gunundede kotu gunundede yazdım hala da aynı gorusteyim...

Sibel
29.09.2011, 00:14
Doğrudur. Bunlar olmayınca da ses çıkarmak tek başına yetmiyor. Sadece bayrak şov.:)

Salpazarli
29.09.2011, 00:22
Evet konfeti,balon,kağıt atmak bile yasak.

balonlari atiyorsun havaya gidiyor, konfeti hadi sahaya atilir diye yasak diyelim o zaman sahaya degilde tribünlerin en üst bölümlerinden asagiya dogru atilsa sahaya inmez belki. yada ne bileyim cezasini ögrenmek lazim fazla degilse cezaya ragmen yapilsin ceza ödensin...nasil olsa alistik ffdk´den aldigimiz nefes icin bile ceza almaya...

Sibel
29.09.2011, 00:26
O uğultu, o ses kulağımdan hiç gitmiyor.:rolleyes: Bir susun da şu müziği duyayım diye dua ettim resmen. Çok az duyabildim o çalmasını hayal ettiğimiz müziği. Coşku sesi bastırmıştı adeta.

Şentürk
29.09.2011, 01:01
O uğultu, o ses kulağımdan hiç gitmiyor.:rolleyes: Bir susun da şu müziği duyayım diye dua ettim resmen. Çok az duyabildim o çalmasını hayal ettiğimiz müziği. Coşku sesi bastırmıştı adeta.

evet evet son kısmını zar zor duyabildim:eek:

Uğur GEMİCİOĞLU
29.09.2011, 01:22
Top rakipteyken ıslıklanmadı mı:eek::eek::eek:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Kulaklarım halen çınlıyor.

İlk cümlede dediğim gibi stadda değildim ve televizyonda ses çok kısıldı. :) Bulabilirsen izle sen de anlarsın ne demek istediğimi. :) Tamam bu maçta yeterince ıslıklanmış olabilir ama bu diğer maçlarda rakibin ıslıklandığı amlamına gelmez. :)

nesta61
29.09.2011, 01:35
neymis lille gozumuzde cok buyutmusuz , lille de bisey yokmus , yaww saka mi yapiyorsunuz yaaaa 1ci torbadan interi yendik 2ci torbadan lille berabere kaldik neyin pesindesiniz anlamadim.. patates tarlasinda top oynayinda goreyim sizi skora endeksli seyirciler yikilin burdan yaa bos bos yorumlar atmayin!

Yasin Altuntas
29.09.2011, 01:39
Maca ait Arsivlik Videolar yokmu ya ??

Hele hele o bekledigimiz Sampiyonlar Ligi Müzik Anini.

DeAgLeMaNyAq
29.09.2011, 02:44
Maca ait Arsivlik Videolar yokmu ya ??

Hele hele o bekledigimiz Sampiyonlar Ligi Müzik Anini.

http://imageshack.us/clip/my-videos/820/a85d.mp4/

Sushi07
29.09.2011, 02:52
İzlemek isteyenler için:

1. Maç sonrası değendirmeler (Colman, Tolga ve Halil) www.ntvspor.net = video galerisine girin
2. Full maçı indirmek isteyenler (ingilizce):
www.matchhighlight.com
ve en sevdiğim futbol sitesi
www.fbtz.com (August 2011 full matches'a girin)

İyi seyirler

Şentürk
29.09.2011, 02:56

Bunu arıyordum iki gündür statta sesten duymadım teşekkürler
Mükemmel bir duygu :alkış:
:sevinç::sevinç::sevinç:

Yasin Altuntas
29.09.2011, 03:05

Allah razi olsun :)

Yaşar
29.09.2011, 03:11
Dün maçın heyecanından aklıma gelmedi yazamadım.
Şampiyonlar Ligi'nin en keyifsiz ve sıkıcı maçıydı.
Özetini izlediğimde bir tane bile pozisyon olmadığını gördüm maçta.

Yasin Altuntas
29.09.2011, 03:33
İzlemek isteyenler için:

1. Maç sonrası değendirmeler (Colman, Tolga ve Halil) www.ntvspor.net (http://www.ntvspor.net) = video galerisine girin
www.matchhighlight.com (http://www.matchhighlight.com)
www.fbtz.com (http://www.fbtz.com) (August 2011 full matches'a girin)

İyi seyirler

Su an icin Kayit olunamiyor ??

ve matchhighlight´da bizim maci bulamadim

tolga1461
29.09.2011, 05:51
Su an icin Kayit olunamiyor ??

ve matchhighlight´da bizim maci bulamadim

bizim maç aşağılara doğru. Link vermekte sorun yoksa vereyim

Yasin Altuntas
29.09.2011, 06:04
bizim maç aşağılara doğru. Link vermekte sorun yoksa vereyim

Eyvallah buldum simdi :)

tolga1461
29.09.2011, 07:21
Eyvallah buldum simdi :)

bulmana sevindim.
Bu arada Türkçe olan videolar donuya yabancının görüntü kalitesi de pek iyi değil. ben türkçe HD bulmaya çalışacağım bulunca bu sayfaya eklerim

Gökçebey
29.09.2011, 08:24
Champions League Trabzonspor Lille Ceremony (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150305195406898&saved#!/photo.php?v=10150305195406898)

GULER
29.09.2011, 08:47
Sowun golunu izleyip duruyurum. Bu kadar balli gol olmaz kardesim:P

ertuuu
29.09.2011, 09:02
ben hala maçı full indiremedim. @tolga14 ün verdiği sitelerden birinde yok sanırım diğerine de üye olunmuyor. link yok mudur?..

derken buldum; (7 seçenekte tek link indirme mevcut)

http://mp3-film.com/dizi-indir-yerli-diziler/128401-trabzonspor-lille-sampiyonlar-ligi-grup-maci-27092011-btrg-dvb-xvid-7-tek-link.html

sakaryalı54
29.09.2011, 10:57
geçmiş yıllarda yugoslavya avrupa şampiyonasından ihraç edilmişti apar topar danimarka takımı turnuvaya çağrıldı bütün futbolcuları tatilde olan danimarka hiç hazırlık yapamadan gelmiş ve avrupa şampiyonu olmuştu. şimdi soruyorum neden olmasın

yunushanilce
29.09.2011, 11:10
geçmiş yıllarda yugoslavya avrupa şampiyonasından ihraç edilmişti apar topar danimarka takımı turnuvaya çağrıldı bütün futbolcuları tatilde olan danimarka hiç hazırlık yapamadan gelmiş ve avrupa şampiyonu olmuştu. şimdi soruyorum neden olmasın
yapma be renkdaş oynadığımız futbola bak birde yeni bir takımız biz unutmayalım bunu

Ömür Karadeniz
29.09.2011, 11:15
Fazla uçmayalım eğer gruptan çıkarsak bizim için yeterli bu sene.

iso_4939
29.09.2011, 11:33
senol hoca bu maçta delirtti benı.ama adrian kurtardı hocayı..

Yasin T.
29.09.2011, 11:42
Gruptan çıkarsak varya gerçekten müthiş bir iş başarmış oluruz.Ben en son gruplardan çıktığımızı FM oyunlarında gördüm :)

Davut Özdemir
29.09.2011, 11:43
Mükemmel,

Duygulandım, tekrar tüylerim diken diken oldu.

Champions League Trabzonspor Lille Ceremony (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150305195406898&saved#!/photo.php?v=10150305195406898)

Ilelioglu
29.09.2011, 11:59
Champions League Trabzonspor Lille Ceremony (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150305195406898&saved#%21/photo.php?v=10150305195406898)

Tribünler baya bir bosmus...:)

Cafer Bulur
29.09.2011, 12:06
Bilet fiyatlarinin asiri pahali tutulmasi tribünlerin tam dolmamasina neden oldu.

Normal maclarda en pahali bilet 200 tl civarinda iken bu macta 700 tl ye cikarilmasina hicbir anlam veremedim.

Yönetim bundan sonra daha duyarli olmali,tribüne gelen insanlarin gecim kaynagi Trabzonspor degil.

TSelif
29.09.2011, 12:06
Evet kapalı gerçekten boştu.
Bu zamanlarda parayı düşünmeyeceksin sevgili başkanım. Biletleri 50 tlden başlatacaksın :)
CSK maçında sanırım bunu uygulayacaklar öyle demiş kendileri :)

Cafer Bulur
29.09.2011, 12:10
Haddimizi bilerek oynadik ve oynamamiz gerektigi gibi oynadik.

Yalniz ilk yarida bunu biraz abarttik ve rakibe gereginden fazla alan biraktik.

Sampiyonlar liginde cesur ve korkak futbolun arasinda olmak gerekiyor ki bunu ikinci devre cok güzel yansittik.

Tarihimizde ilk defa katilmamiza ragmen basimizi öne egdirmeyen tüm teknik heyet ve futbolculara buradan tesekkürlerimi iletmek istiyorum.

Devrim Arslan
29.09.2011, 12:19
ucmayalim diyen arkadaslar zamaninda yunanistan avrupa sampiyonu oldugunda ne dusunuyordunuz

takimda insan gibidir yeter ki istesin ve sans yaninda olsun

Osman Yavuz
29.09.2011, 12:34
Yalnız şu Eden Hazard da sabun gibi kayıyor. Tutmak mümkün değil bu adamı.

Deplasmanda Burak'ın da dönüşüyle daha iyi oynayacağımıza inanıyorum.

Ömer Faruk61
29.09.2011, 12:39
Yalnız şu Eden Hazard da sabun gibi kayıyor. Tutmak mümkün değil bu adamı.

Deplasmanda Burak'ın da dönüşüyle daha iyi oynayacağımıza inanıyorum.

Eden Hazard harcanıyor Lillede.:D Gelsun bize :)

tolga1461
29.09.2011, 13:06
Kamerayla çekilen en iyi seramoni. Renkdaşımız Atakan Kuğu çekmiş. Kendisine Teşekkürler. Ben de sizin için facebooktan indirip normal bi indirme sitesine upload ettim. Buyrun buradan indirebilirsiniz; http://hotfile.com/dl/131014060/a5d3b7f/Trabzonspor_-_Lille_Seramoni.mp4.html

En iyi çekim bu şu ana kadar bulduğum iyi arşivler

OYılmaz
29.09.2011, 13:10
Yıllardır Şampiyonlar Ligi maçlarını kaçırmam. Milan olsun Liverpool olsun Barcelona olsun hangi takımın maçını izlediysem ekran başında hep heyecanlanarak maç izlemişimdir. Trabzonspor'u sahanın ortasında sallanan Şampiyonlar Ligi logosunu arkasına almış Şampiyonlar Ligi seromonisinde gördüm ya ölsemde gam yemem artık :)

ertuuu
29.09.2011, 13:11
vittek tribündeymiş beyler :)
http://b1109.hizliresim.com/11/9/29/4423.jpg

tolga1461
29.09.2011, 13:20
vittek tribündeymiş beyler :)
http://b1109.hizliresim.com/11/9/29/4423.jpg
:d:d:d:d:d:d:d:d:d

lazzz61
29.09.2011, 13:49
platinin posterı avnı akere asılmalı :D

Yaldız61
29.09.2011, 14:18
İzlemek isteyenler için:

1. Maç sonrası değendirmeler (Colman, Tolga ve Halil) www.ntvspor.net (http://www.ntvspor.net) = video galerisine girin
www.matchhighlight.com (http://www.matchhighlight.com)
www.fbtz.com (http://www.fbtz.com) (August 2011 full matches'a girin)

İyi seyirler

üyelik istiyor ve sitedinn şuanda üye alımı kapalı varsa üyelini versene 2 dk indirim maçı :)

Mert Özsarı
29.09.2011, 14:25
Bilet fiyatlarinin asiri pahali tutulmasi tribünlerin tam dolmamasina neden oldu.

Normal maclarda en pahali bilet 200 tl civarinda iken bu macta 700 tl ye cikarilmasina hicbir anlam veremedim.

Yönetim bundan sonra daha duyarli olmali,tribüne gelen insanlarin gecim kaynagi Trabzonspor degil.

Tamamda sampiyonlar ligi macı sonucta yani. Gidipte 10 lira yapacak halleri yok. 100 liaralık yerlerdede bosluklar vardı oralara gidilseydi bari. Herkesin kesesine göre tabi.

Sacit
29.09.2011, 14:28
http://img856.imageshack.us/img856/5153/38735143.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/38735143.jpg/)

bu fotoğraf çok güzel..
kapalı ve şampiyonlar ligi maçı..
boş koltuk yok !

Yaşar
29.09.2011, 14:30
3 İstanbul takımının sırdan bir lig maçındaki bilet fiyatları, Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi bilet fiyatı ile aynı.
Yani bilet fiyatları pahalı falan değil.

Ali İhsan
29.09.2011, 14:46
3 İstanbul takımının sırdan bir lig maçındaki bilet fiyatları, Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi bilet fiyatı ile aynı.

Trabzon'a göre pahalı. Ama şunu da göz önünde bulundurmalıyız bazı taraftarlarımız hem bilet fiyatlarını pahalı bulup hem de İstanbul takımlarıyla transferde aşık atmamız gerektiğini söylerler. Ben buna katılmıyorum, Trabzonspor'un ekonomisi daha küçüktür ama Trabzonspor bu ekonomiden bile onlardan daha iyi takım çıkarabilir, çıkarıyor da.

Ilelioglu
29.09.2011, 14:59
Herkes bizim kötü oyunumuzdan bahsediyor ama Lille'de pek farkli degildi. Karabük bile daha cok pozisyona girdi.

Buda aslinda bizim defansif anlamda ne kadar iyi oldugumuzu gösteriyor.

;)

Ahmet Öztürk
29.09.2011, 15:02

Aslında bende böyle düşünüyorum. Zaten stadyumun çok büyük bir kısmı kombineli. Yani Trabzon'da 50 lira verip maça gelebilecek 10 bin kişi çok rahat vardır. Sorun şu ki, çok sık maç oldu eylül ayında.. İBB ile Karabük maçlarının arası 1 hafta. Karabük maçından 3 gün sonra Lille maçı.. Yani 10 günde 3 maç.. Ligler normal seyrine dönünce seyirci sayısı artacaktır..

yunushanilce
29.09.2011, 15:05
Herkes bizim kötü oyunumuzdan bahsediyor ama Lille'de pek farkli degildi. Karabük bile daha cok pozisyona girdi.

Buda aslinda bizim defansif anlamda ne kadar iyi oldugumuzu gösteriyor.

;)
lucescu yada böyle diyorlardı ama bak sonra ne oldu gittiği yerde ne yaptı adam

cahana
29.09.2011, 15:13
gözümüzde çok büyütmüşüz hiç de öyle aman aman bir takım değil (tek maçlık düşüncem) hazard olmasa sıradan bir lig takımından artısı yok derdim

Ogün YAZICI
29.09.2011, 17:33
Aslında bende böyle düşünüyorum. Zaten stadyumun çok büyük bir kısmı kombineli. Yani Trabzon'da 50 lira verip maça gelebilecek 10 bin kişi çok rahat vardır. Sorun şu ki, çok sık maç oldu eylül ayında.. İBB ile Karabük maçlarının arası 1 hafta. Karabük maçından 3 gün sonra Lille maçı.. Yani 10 günde 3 maç.. Ligler normal seyrine dönünce seyirci sayısı artacaktır..
hangi 50 lira abi ?lille maçında en düşük fiyatlar 100 tl idi.yanlış mı biliyorum.

Samet Yildirim
29.09.2011, 17:38
100 lira az rakam degil.
Buda en ucuzu.

Ama alin su kombineyi dedik dinletemedik.

Maraton Tribünü kombinesi kac lira? 300 lira civariydi.
Hadi 400 lira olsun.

17 super lig, 3 s.ligi, 3 play off üzerine hesapladim 17.39 Lira yapiyor mac basi.

Pahali mi ? Asla !!!

Ozaman kombineyi alacaksin. Hatta taksit imkanida vardi.

Hotaman
29.09.2011, 17:43
Trabzon'a göre pahalı. Ama şunu da göz önünde bulundurmalıyız bazı taraftarlarımız hem bilet fiyatlarını pahalı bulup hem de İstanbul takımlarıyla transferde aşık atmamız gerektiğini söylerler. Ben buna katılmıyorum, Trabzonspor'un ekonomisi daha küçüktür ama Trabzonspor bu ekonomiden bile onlardan daha iyi takım çıkarabilir, çıkarıyor da.

100 lira az rakam degil.
Buda en ucuzu.

Hadi 400 lira olsun.

17 super lig, 3 s.ligi, 3 play off üzerine hesapladim 17.39 Lira yapiyor mac basi.

Pahali mi ? Asla !!!

Bu iki mesajı ard arda okuyunca daha bir şık oldu.
Katılmamak elde değil.

Ahmet Öztürk
29.09.2011, 18:26
hangi 50 lira abi ?lille maçında en düşük fiyatlar 100 tl idi.yanlış mı biliyorum.

Ben lig maçlarını kastetmiştim. Şl'de en ucuz 100 lira idi. Kombine çok faydalı oldu o bakımdan.. Maraton alt köşeler 350, üst köşeler 450 liraydı. Geçen yıldan kombine varsa %10 indirim vardı. Bir çok karta 6 taksit Trabzonspor kredi kartına 12 taksit imkanı vardı..

Benim yukarıda demek istediğim normal seyrinde gitseydi lig yine Lille maçında tribünler dolardı.. İnsanlar zaten İBB ve Karabük maçına 100 lira verdi. 3 gün sonra bi 100 lira daha vermek zor tabi..

Önder28
29.09.2011, 19:56
inter maçını kötü oynadık kazandık, lille maçını kötü oynadık berebere kaldık , bir daha kötü oynarsak yenilecez.
artık iyi oynama zamanı...Allah yolumuzu açık etsin.

Oğuzhan
29.09.2011, 19:57
Rakipleri biz oynatmıyoruz ama medyada bu rakip oynayamadı, Trabzonspor kötü oynadı şeklinde yorumlanıyor. Garipsenimsenilecek bir durum.

Fatih ÇOLAK
29.09.2011, 20:01
Rakipleri biz oynatmıyoruz ama medyada bu rakip oynayamadı, Trabzonspor kötü oynadı şeklinde yorumlanıyor. Garipsenimsenilecek bir durum.

Mesela şu ntvsporda ki Mert Aydın...

Adam öyle konuşuyor ki sanki hersene bir takımımız CL gruplarda ilk 2 maçta 6 puan alıyor da, hatta bu takımımız Inter'i deplasmanda yenip, Lille' de içeride yeniyor...Doğru ya doğru ilk kez girdiğimiz bir turnuvada, direk 2 de 2 yapmalıydık...Hemde kimlere karşı Fransa şampiyonu ve İtalya 2.si...Çekemiyorlar arkadaş :):)

Yasin Altuntas
29.09.2011, 20:25
100 lira az rakam degil.
Buda en ucuzu.

Hadi 400 lira olsun.

Pahali mi ? Asla !!!

Türkiye Kupasida var ;)

AKSOY_61
29.09.2011, 21:02
gözümüzde çok büyütmüşüz hiç de öyle aman aman bir takım değil (tek maçlık düşüncem) hazard olmasa sıradan bir lig takımından artısı yok derdim

lille cok iyi takim hocam hic olmassa bizden cok cok daha iyi bir takim.bu takimin bize 15,,20 dakika haric top oynTmadigini penailti haricinde pozisyon vermedigini hatirlatirim.

biz suanda cok kotu bir takimiz kadro olarak degil takim olarak. benim bazen taaftar olarak tarafli baktigim zamanlar oluyor boyle zamanlarda babamin sozune bakarim
takim falan tutmadigi icin o bile bu nasil takim diyor.

bu takimin oyle 2,,,,3 haftaya degil uzun bir zamana ihtiyaci var.

Cafer Bulur
29.09.2011, 21:03
Gercektende medyada basarimizi yok gören bir anlayis var.

Sampiyonlar liginde ilk defa katildigi halde 4 puan alabilen bir takimi övmeleri gerekirken elestiriyorlar.

Ayni durumda 3 eziklerden biri olsaydi haberleri sürmansetten verirlerdi.

Hürriyet gazetesinin ilk sayfasinda lider oldugumuza dair tek bir satir yok.

Medya yine tek ve gercek yüzünü ortaya koydu,tek yol istanbul gercegi.

AKSOY_61
29.09.2011, 21:13
takima kizacak olan bizleriz takim bizim takim iyi oynar kotu oynar bu bizi baglar.bunlara ne oluyor anlamak zor.

sampiyonlar liginde super oynayip 2 macta sifir ceksek ne diyeceklerdi acaba

Fatih ÇOLAK
29.09.2011, 21:18
Renkdaşlar maçın 90 dakikası için link paylaşıldımı??? Baktım ama farkedemedim...

Fatih Öztürk
29.09.2011, 21:24
ıntere karşı nasıl akıllı ve çok dıkkatlı oynadıysak aynisını lılle takımına uyguladık.4 ay öncekı takımdan jaja,umut,selçuk,egemen,cale dırek oynayan futbolcular yerıne yenılerı geldı ve bu takım benfıca,bılbao gıbı teknık kapasıtesı Türk futbolunun çok çok üzerınde olan takımlara karşı ınanılmaz mücadeleler verdık.Beşıktaşta aynı süreçte rusya 2.lıg takımı Alanıa'ya, maç 5 dakıka daha olsa elenıyorlardı.Trabzonspor şuan Türk futbolunu sırtına almış taşıyor.bızım bazı taraftarlarımızda oynanan kötü oyuna ısrarla vurgu yapıyor.son delıkanlılar çanakkalede şuan.(ruhları şad olsun)akıllı olup takımımızı destekleyelım.boşboğazlık yapmayalım.

Furkan S.
29.09.2011, 21:28
Renkdaşlar maçın 90 dakikası için link paylaşıldımı??? Baktım ama farkedemedim...

Şampiyonlar Ligi | Trabzonspor 1-1 Lille | SD Kalite | Ful Maç
İndirmek için ;
Part 1 : http://goo.gl/oR1RX
Part 2 : http://goo.gl/2O2TA
Part 3 : http://goo.gl/b5xxh

star tv çekimi..;)

Fatih ÇOLAK
29.09.2011, 21:32
İndirmek için ;

star tv çekimi..;)

Hay allah razı olsun :)

hodlu
29.09.2011, 21:35
Trabzonspor'uma sonsuz teşekkürler.Yapılması gerekeni yapılmıştır...
Bu arada bilet fiyatları bence çok pahalı.Milyonlarca avro verilip alınan topçuları bedava gönderen sayın başkan önce onun hesabını versin.Taraftar Ş.L. için stadı doldurmuyor deme hakkı yok.Taraftar veriyor sizler bol keseden harcıyorsunuz...

Cafer Bulur
29.09.2011, 21:37
ıntere karşı nasıl akıllı ve çok dıkkatlı oynadıysak aynisını lılle takımına uyguladık.4 ay öncekı takımdan jaja,umut,selçuk,egemen,cale dırek oynayan futbolcular yerıne yenılerı geldı ve bu takım benfıca,bılbao gıbı teknık kapasıtesı Türk futbolunun çok çok üzerınde olan takımlara karşı ınanılmaz mücadeleler verdık.Beşıktaşta aynı süreçte rusya 2.lıg takımı Alanıa'ya, maç 5 dakıka daha olsa elenıyorlardı.Trabzonspor şuan Türk futbolunu sırtına almış taşıyor.bızım bazı taraftarlarımızda oynanan kötü oyuna ısrarla vurgu yapıyor.son delıkanlılar çanakkalede şuan.(ruhları şad olsun)akıllı olup takımımızı destekleyelım.boşboğazlık yapmayalım.
Aynen,takimimiz 2 macta da gerektigi gibi oynadi asla kötü degildi.

Futbolda her zaman rakibinizin gücü oraninda iyi oynayabilirsiniz ki 2 macta da bunu yasadik.

Bizim rakiplerimize baski kurup basarili olmamiz sampiyonlar liginde mümkün degil bu güc su anda hicbir Türk takiminda yok.

Ayni sistemle yolumuza devam etmemiz gerekiyor,moskava macinda da rakibi önce durdurup sonra vurmaliyiz.

Furkan S.
29.09.2011, 22:03
Hay allah razı olsun :)

ayıp ettin renkdaş:D..

Cafer Bulur
30.09.2011, 01:30
Bizim 10 kisi oynayarak yenilmedigimiz athletic bilbao bu gece fransa nin flas takimi paris saint-germain takimini 2-0 yenerek 2 de 2 yapti.

Uyuyan Türk medyasina duyurulur.

DeAgLeMaNyAq
30.09.2011, 02:25
Onlar Stoke'u İngiliz devi, Lille'i üçüncü sınıf takım olarak yorumlar Cafer abi...

Mustafa Ayazoğlu
30.09.2011, 02:53
Lille , Fransa şampiyonu

İnter , geçen yılın Şampiyonlar Ligi şampiyiyonu

Stoke City ?

ultrafanatik61
30.09.2011, 02:54
onu birakin da en yakin takipci ulke belcika , bizi siralamada gececekler gibi gozukuyor, adamlar 4 takimla avrupada biri sampiyonlar liginde 3 avrupa ligi,

sampiyonlar liginde : KRC GENK 2 mac sonunda 1 puan topladi ....

avrupa ligi : ANDERLECHT 2 mac sonunda 6 puan topladi

CLUB BRUGGE 2 mac sonu 6 puan topladi

ve STANDARD LIEGE 2 mac sonu 4 puan topladi

birde on elemede bir kac mac kazandilar bunlar... ilerde turkiye sampiyonlar ligine dogrudan katilamaz artik ...

cicin_61
30.09.2011, 05:00
İndirmek için ;

star tv çekimi..;)

hacı çok teşekkür ederim ne zamandır link bekliyoduk ya.

Ahmet KESKİN
30.09.2011, 06:39
Lille , Fransa şampiyonu

Stoke City ?

soru işareti olan bölgeyi doldursam ceza yermiyim....:D

temel_yilmaz
30.09.2011, 07:20
Bizim takımın tek ihtiyacı zaman başka birşeye ihtiyacımız yok,ne bu ülkenin medyasına ,ne federasyonuna nede başka bişeyine az biraz zaman ile Trabcelona yi görmemiz yakındır.

Yasin Altuntas
30.09.2011, 18:35
http://www.facebook.com/video/video.php?v=276321625725905&notif_t=video_processed

Hic bir yerde bulamadim. Kendim macin tamamini indirip kesip facebook´a yükledim :)

Mehmet Ç.
30.09.2011, 19:16
TrtSpor Lille macina klip hazirlamis... Acin..

Ali Ece yorumlayacak simdi maci?!!

Mehmet Ç.
30.09.2011, 19:26
TrtSpor Lille macina klip hazirlamis... Acin..

Ali Ece yorumlayacak simdi maci?!!

Yorumlamadi ya la..:eek:

Sibel
30.09.2011, 19:27
Verdiler mi?

Furkan S.
30.09.2011, 19:38
hacı çok teşekkür ederim ne zamandır link bekliyoduk ya.

önemli değil hacı:D

inadına_Trabzon
30.09.2011, 21:26
ben onu bunu bilmem şenol güneş erken uyansaydıda alanzinhoyu erken çıkarsaydı lili yenerdik.

lazzz61
30.09.2011, 22:36
bence gruptan cıkma sansımız dusuk su lılle macını alsaydık belkı cıkardık

Fatih Öztürk
30.09.2011, 22:41
bence gruptan çıkamayız.hatta gerı kalan 4 maçın hepsınde 8 yerız.platınıde bızı aldığına bın pışman olur.hükümet çöker,darbe olur.kıyamet kopar,hz ısrafıl sur'a üfler...la havle la havle!

güneyli
30.09.2011, 22:42
bence gruptan cıkma sansımız dusuk su lılle macını alsaydık belkı cıkardık

Cümle şöylede olabilirdi...Bence gruptan çıkma şansımız yüksek..Şu lille maçından puan almamız iyi oldu.Belki cska dan da puan alabiliriz..

lazzz61
30.09.2011, 22:45
takımımız kotu deıl ama su var halaa takım olamadık yaklasık 6 kısı dırek 11 de oynuyor bunlar hala uyum sıkıntıısnı asamadı bana gore 2 macta kabul edelım kı futbol sansı yanımızdaydı hanı lılle nasıl oynadık dersenız bana gore %51 lılle %49 trabzon ama gol bolgesınden gercekten sıkıntı cekıyoruz

Fatih Öztürk
30.09.2011, 22:50
kardeş,bırak şımdı gol sıkıntısını fılan.göz var nızam var.golcumuz cezalı,oynadığımız takımlar dünya devı.ve ılk defa şampıyonlar lıgınde oynuyoruz.fenerlıler gıbı düşünüp konuşmanın alemı yok.şımdi takimın sana ne kadar yakınsa koşa koşa kucaklama vaktıdır.

lazzz61
30.09.2011, 22:52
bende en az sızın kadar gurur duyuyorum takımımla.. inşş cıkacaz ama burdan baskanada seslenıyorum lıg maclarında maroton bıletını 25 kale arkasını 15 yapsın burası trabzon fakır kent nasıl olsa baskanımızn dedıgı gıbı

Ahmet Öztürk
01.10.2011, 00:15
bende en az sızın kadar gurur duyuyorum takımımla.. inşş cıkacaz ama burdan baskanada seslenıyorum lıg maclarında maroton bıletını 25 kale arkasını 15 yapsın burası trabzon fakır kent nasıl olsa baskanımızn dedıgı gıbı

Kale arkası bilet fiyatlarını taraftar grupları belirliyor renkdaş :)

Fanatik34
01.10.2011, 00:29
onu birakin da en yakin takipci ulke belcika , bizi siralamada gececekler gibi gozukuyor, adamlar 4 takimla avrupada biri sampiyonlar liginde 3 avrupa ligi,

sampiyonlar liginde : KRC GENK 2 mac sonunda 1 puan topladi ....

avrupa ligi : ANDERLECHT 2 mac sonunda 6 puan topladi

CLUB BRUGGE 2 mac sonu 6 puan topladi

ve STANDARD LIEGE 2 mac sonu 4 puan topladi

birde on elemede bir kac mac kazandilar bunlar... ilerde turkiye sampiyonlar ligine dogrudan katilamaz artik ...Orasi beni hic ilgilendirmiyor...beni ilgilendiren, bizim kac puan toplacagimiz.

Ya Gruptan 2. cikarak iyi bir kura ceyrekfinal sansi,

Ya da 3. olarak Avrupa liginde en az yarifinal,

cok iyi puan getirecektir bize (gelecekte seribasi olabilmek icin)..en önemlisi bu

reisoğlu61
01.10.2011, 02:38
ilk iki maclar sonunda 17.349 seyirci ile 32 takimdan maalesef 30. siradayiz

.....
01.10.2011, 02:53
O değilde bu taraftar mevzusu benimde oldukça moralimi bozuyor. Arkadaşlarla muhabbet ederken onlarda taraftar sayısı hakkında sitem etti. İnter'i yenmişsin , tarihinde ilk defa Şampiyonlar ligi maçına çıkıyorsun ama stadı dolduramıyorsun. Her ne sebepten olursa olsun o stadı doldurmamız lazımdı. Herkesin bir bahanesi olabilir ama bu takım böyle bir şeyi haketmiyor. Trabzon'da yaşayan abilerim kardeşlerim beni yanlış anlamasın. Herkesi aynı kefeye koymak vicdansızlık olur.Kaldı ki öyle bir şey söylemek benim haddime değil. Bu durumla inşAllah diğer iki şampiyonlar ligi maçında karşılaşmayız.

Tolga
01.10.2011, 03:07
Lille , Fransa şampiyonu

Stoke City ?

Gönüllerin şampiyonu :D

Türkiye'de yaşıyoruz hele ki 100 TL'lik bir bilet fiyatına çok alışkın olmayan taraftarlarımız var.Gayet normal.

yigits
01.10.2011, 10:20
Bilet fiyatına göre bakarsak 32 takımdan kaçıncıyız?

Mert67
01.10.2011, 14:00
Star'da şuan şampiyonlar ligi özel programı var.

Meydan 08
01.10.2011, 14:03
Penaltı penaltı penaltı ve taraftarın mühteşim sesi o an izle izle sıkılmıyorum hatta her seferinde daha çok mutlu oluyorum :)

SILENT06
01.10.2011, 14:52
O maçta benim aklımda İlker Yasin'in bir atağımızda, daha hakem bayrağı kaldırmadan, ofsayt diye bağırması kaldı. Kaldı ki pozisyon ofsayt da değildi. Bu ilkercik nasıl bir insan yahu anlamak mümkün değil.Yapamıyorsan yada zoruna gidiyorsa bırak git kardeşim...

lazzz61
01.10.2011, 16:58
Kale arkası bilet fiyatlarını taraftar grupları belirliyor renkdaş :)
evet doruya kale arkaları hep kombınelı (hesapta) :)

Bordo_MaviM_61
01.10.2011, 23:51
http://www.youtube.com/watch?v=04HX5G5rrR4&feature=related

Yıllardır beklediğimiz an..

Fanatik34
02.10.2011, 00:33
Unutmayin, unutturmayin...bunlari bu bizanslilarin en önemli Organlarina sokun!

Mustafa Ayazoğlu
02.10.2011, 00:38

kulübü halen amatör zihniyet yönetiyor..

100 lira yapsan 6 bin bilet satılmaz !!!!

40 lira yapsana, dolsun stad , nerde bizimkilerde o akıl

şampiyonlar ligi zaten seni paraya boğmuş.

Samet Yildirim
02.10.2011, 00:46
kulübü halen amatör zihniyet yönetiyor..

100 lira yapsan 6 bin bilet satılmaz !!!!

40 lira yapsana, dolsun stad , nerde bizimkilerde o akıl

şampiyonlar ligi zaten seni paraya boğmuş.
Niye 40 lira yapiyim ?

Kombinenin faydasi nerede kaliyor ozaman ?

Bence dogru. En az 75 lira olmali kimse kusura bakmasin. 400 liradan kombineyi hesapla bakalim. 17 lig-3 play off- 3 s.ligi...(23 mac)

Lig maclarindaki biletlerde pahali degil hatta ucuz ama yine dolmuyor.

Heycan eksikligi mevcut.

Inter-Lille maclari sonrasi her mac full olmali hep mazeret mazeret mazeret.

Yaşar
02.10.2011, 02:15
Şampiyonlar Ligi'nde oynayan takımların stadyum kapasiteleri ile bizmki aynı olmadığına göre,
seyirci sayısı kıyaslaması yapılması hiç de objektif değil.
50000 kişilik stadımız varmış da 17bin seyirci gelmiş gibi muamele yapmayın.

inadına_Trabzon
02.10.2011, 13:00
fb liler köpekler gibi kıskanıyor 4 puan almamızı... ÇATLIYORLAR..

Ahmet KESKİN
02.10.2011, 13:27
Bilet fiyatına göre bakarsak 32 takımdan kaçıncıyız?

süper bir soru,:alkış: bende merak ettim cevabını

ALDENİRO
02.10.2011, 14:06
es es li demeşki "bizans takımlarından sonra en çok trabzonspordan nefret ediyorum" .ulan yav...lar eziklere yav....lık yapan siz değilmisiniz. konuşturyorlar adamı.. bunlara 5 atsak yine az...

Koray
02.10.2011, 14:13
Niye 40 lira yapiyim ?

Kombinenin faydasi nerede kaliyor ozaman ?

Bence dogru. En az 75 lira olmali kimse kusura bakmasin. 400 liradan kombineyi hesapla bakalim. 17 lig-3 play off- 3 s.ligi...(23 mac)

Lig maclarindaki biletlerde pahali degil hatta ucuz ama yine dolmuyor.

Heycan eksikligi mevcut.

Inter-Lille maclari sonrasi her mac full olmali hep mazeret mazeret mazeret.

Samet herşey dışardan göründüğü gibi değil bilet fiyatları Trabzon ekonomisine çok fazla, zaten maçlarda sıkıştı bi araya buna hangi bütçe dayanır.

Burda millet 14-15 saat çalışıp 600 tl para kazanıyor ayda, biraz elinizi vicdanınıza koyun.

Lille maçında en ucuz bile 100 TL'ydi ve gayette güzel doldu stat.

Erbay
03.10.2011, 09:17
Sabri Ugan: Ve biraz önce ekranlarınıza Rudi Gargia geldi. O da 47 yaşında, genç teknik adam. Çok da seviliyor Lille takımında. Hem taraftarlar hem başkan tarafından çok seviliyor.

İlker Yasin: 47 yaşında ama genç diyoruz. 33 yaşında Chelsea'nin başına gelen Villlas-Boas'a ne diyeceğiz o zaman.

Sabri Ugan: Çok genç.

Maçın tekrarını izliyorum da gayet iyi oynuyoruz. Bu diyalogu maç içinde fark etmememiştim bu ne ya :D

Yasin Altuntas
06.10.2011, 03:11
Golden 3 dakika önce:
http://s14.directupload.net/file/d/2668/svwb5asg_png.htm

Gol geliyorum demisde biz dumamisiz :)

Sibel
20.05.2016, 17:31
İyi ki oradaydım.
İyi ki o anı yaşadım.
Allah'ım, lütfen, bir kez daha...