PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 LOSC Lille

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

fikriliman
28.09.2011, 10:54
Hadi biz kötüydük, Lille'de kötü'nün kötüsü o zaman..

Adamlar tek pozisyona girmedi!!

Uzaktan 1 sut.. birde kanatlardan bos ortalar.. Ciddi 1 pozisyon yok...

Sow'un golü. her yaniyla sans.. Cech topu iskaladida.. Tolga biraz kaleden gec cikdida.. Adam bunlarin üstüne birde igne deliginden gecirdi topu...

Mac'da top bizdeydi.. Bizim daha fazla gol pozisyonumuz var (Ilker tersini desede)...

Ben begendim takimi... Burak olsaydi yenerdik, neden mi? Resmen onun maciydi.. Henrique o görevi yapamiyor..

Birde Alan cok kostu, ama orta saha o oynarken cok zayif kaldi..

Bak o açıdan bakmamıştım hiç haklısın sanırım.

Oğuz KUL
28.09.2011, 10:55
Dün akşam güzel bir oyun oldu kanımca !

Bu takım o kadar engelleri aştıki, transferde ki karşılaştığı zorluklarmı, şike olaylarımı desem Ş.ligine gideceği kuralara saatler kala belli olan bir takım ve kadro yapısından bu kadar oyuncu ayrılan böyle zorluklar yaşayan başka bir takım görmedim...

Ş.ligi tecrube eksikliğini hiç saymıyorum bile !

İşte bu yüzden şu iki maçımızda kendi gerçeklerimizi görerek onur ve gururumuzla harika maçlar çıkarttık güzel oynadık diyorum...
Bu guruptan çıkma şansımız hala var olması sevindirici gerçekten.

Maçta tek aradığımız adam İnter maçını yöneten İsveçli HAKEM di. O, var olmuş olsaydı ne ofsat diye kesilirdi halilin akınları ne serkanın pozisyon içindeki müdalesine faul çalardı nede sert ve bilinçsizce oyuncularımıza giren lille futbolcularına bu kadar müsemma gösterirdi...

Aynen devam TRABZONUM...

worldmaster
28.09.2011, 10:55
Fenerliler ne kadar abartıyorsa biz de az değiliz hani. Ben kendi gözlerimle gördüğümü söyleyeyim.

Rakibin ceza alanı içinde 3 gol pozisyonu var. Zaten biri gol oldu. Bizim ise Serkan'ın şutu, Colman'ın şutu ve son olarak Adrian'ın ceza alanında terse çekip attıığı şut dışında gol girşimimiz yok.

Göründüğü gibi Lille ne bizi ezdi, ne de biz Lille ezildik. İki takımda hali hazırdaki güçlerine göre bir maç çıkardılar. İkinci maç her iki takımda daha iyi oynarlar diye düşünüyorum...

Ali Yerlikaya
28.09.2011, 11:00
Tribuneydik Kale arkalari gercekden iyiydi zaman zaman nadirde olsa Marataon bize katildiginda super bir atmosfer yasadik hatta iddaa ediyorum hakeme penaltiyi biz verdirdik vermeye niyeti yokdu baskiylan penaltiyi caldi...

Alanazinhi rezalet ötesi ne yapar onu 65 dk cözemedim onun sayesinde 10 kisi oynadik beyefendi topsuz oyunda yok ayagina topu vericen 2 calim atip rakibe topu vermekden baska bisey yapmadi...
Adrianla baslasak bu kac kesinlikle bizimdi ;)

serkanholep
28.09.2011, 11:00
iker yasin tam bir mal

o adam nasıl futbol yorumlayıp para kazanıyor anlamıyorum

faul oluyor mesela

evet ayak fazla kalkmış faul

ofsayt diye kesilen pozisyon aslında ofsayt değil ama adam pozisyona bakmadan ts böyle gol bulamaz falan diyor

daha pozisyon yok kaleye şut yok diyor yanındaki adam düzeltiyor şut var diye

ulan mal lile nin pozisyonları çok mu var geri zekalı

pozisyonumuz kesiliyor ofsayt diye bağırıyor şerefsiz

neyse ağzımı bozmayım

Oktay AKKUŞ
28.09.2011, 11:01
Ben sıkıldım artık Alanzinho'ya her maç sövmekten , bana mümkünse çok koşuyor demeyin , Umut da koşuyordu ve Umut faydalı işler yapıyordu.

Adrian'ın artık yaratıcılık bakımından takımın en iyisi olduğunu benimsemek lazım ve 11'den kesmemek lazım.

Henrique de mümkünse sol kanatta oynasın. Halil tek forvet oynasın. Sağ kanatta da biri oynar mutlaka da.

Koray
28.09.2011, 11:02
Alanzinho bu tür maçlarda ilk 11'de başlatılmamalı, 60 dakika nasıl dayandı Teknik Heyet anlam vermiyorum tabi birde Serkan sendromu var.

ozturk
28.09.2011, 11:02
Bizim maçların birini ertem şenerin anlatma olasılığı yok mu?

Zafer Fidan
28.09.2011, 11:04
S.L. ikinci haftasi da bitti, gruplarin liderlerine bir göz atalim :D

FC Bayern München (http://de.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/club=50037/index.html)
Trabzonspor AŞ (http://de.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/club=52731/index.html)
FC Basel 1893 (http://de.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/club=59856/index.html)
Real Madrid CF (http://de.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/club=50051/index.html)
Chelsea FC (http://de.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/club=52914/index.html)
Olympique de Marseille (http://de.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/club=52748/index.html)
FC Porto (http://de.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/club=50064/index.html)
AC Milan (http://de.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/club=50058/index.html)

Koray
28.09.2011, 11:05
Siz anlasanız yeter kardeşim tribünden başkasına ne hacet! Bi gol yeniliyor herkes süt dökmüş kedi, gol atılıyor hoopp bizimkiler uyanmış. Takımı ateşleyen, takımın arkasında durup destek veren, pozitif güç oluşturan ne seyircimiz var ne de taraftarımız. Ha durum da buyken, tribünden anlıyor olsan ne anlamıyor olsan ne?

Arkadaşım taraftardan bahsediyor seyirciden değil, senin şu yorumu yaptığın kısım seyirci kısmına gidiyor taraftara değil.

Eğer genelleme yaparsan maçın her dakikasında bağıranların hakkını yemiş olursun.

ccd6167
28.09.2011, 11:07
Siz anlasanız yeter kardeşim tribünden başkasına ne hacet! Bi gol yeniliyor herkes süt dökmüş kedi, gol atılıyor hoopp bizimkiler uyanmış. Takımı ateşleyen, takımın arkasında durup destek veren, pozitif güç oluşturan ne seyircimiz var ne de taraftarımız. Ha durum da buyken, tribünden anlıyor olsan ne anlamıyor olsan ne?

Kardesim trabzonlu gencler serkana taraftar homurdanirken serkan serkan diye tempo tuttular bilmiyorsan sus derim abi.. Takim gerdeykende ondeyknde adamlar bagirdilar..

Suraya bos bos yorm yazmayalm yapilan ise destek olalim da adamlarn hevesini kirmayalim

Surada tribunden anlayan seyirci sayici az arkadasin dedigi gibi

Suat Baş
kardeşim takımın tüm iskeleti değişmiş şerefsizler yüzünden adil bir şekilde şampiyon olsaydık inanıyorumki o futbolcuların hiç biri gitmek istemeyecekti...gelelim ikinci konuya şampiyonlar ligine gireceğin kuraya bir gün den daha azbir zaman kala bildiriliyor işin kötüsü transferin bitmesine bir hafta kala daha kötüsü ülkemizde bayram giriyor o araya bir hafta oluyor 2 gün bütün bu aksaklıklara rağmen maçlardaha oynanmadan kimse puana bile alamayacağımızı düşünüp bizle alay etmek için fırsat kolluyorlardı tüm basın...ama görüyorumki futbolcu ve teknik heyet hepsinin bilincinde yürekleriyle ücadele ediyor allah hepsinden razı lsun bu mutlu günleri yaşattılar bize gol olduğunda sevinmeyi bırakın üzülen tüm eziklere kapak olsun kendi başkan ve idarecilerini her maçtan sonra revirlik yaptığımız için kusura bakmayın ilahi adalet böyle birşey siz nekadar üzülsenizde BİZ BU TAKIMLA GURUR DUYUYORUZ ilkkez katıldığı bir arenada lider oldukları için bu gurur bize yeter saolun şenol hocam futbolclar ve yönetim ço saolun

serkanholep
ayrıca rüya gibi yaşadıklarımız

ŞL de 2. maçlar sonun da lideriz

devler ligi arkadaşlar

ben maçlar başlamadan önce 1 gol atıp bir puan alabilirsek başarıdır diyordum

tamam maç esnasnda kızıyorum oyunculara Şenol hocaya ama oynadığımız takımlar karabük flan değil

dünya devi bunlar

FM de yaptığımız şeyler gerçek oluyor

helal olsun diyorum takıma teknik heyete yönetime

eleştiri dersen çok ama yeri ve zamanı değil bence

ozturk
61. dakika şovu yapılmadı galiba maçta?

L.Burrows
28.09.2011, 11:09
Dün tribünlerde eksik olan tarafımız bana göre pozisyonlara vermemiz gereken tepkiydi. Örnek veriyorum bi pozisyonda henriqueye faul yapıldı sağ tarafta pozisyon aslında kartlık bir pozisyon değildi tribünlerde bi anda tepki sesi gelince hakem direk sarı kartla koştu olaya. Ama penaltıda biz uyuduk resmen kimseden gık çıkmadı. Genel anlamda faullere kararlara falan tepki veremedik. Bence avrupa takımlarının en büyük kozu tribünleri. Atletic bilbao ve benfica maçını hatırlarsak adamlar hakemi müthiş baskı altına alabiliyorlardı. Aynısını bizde yapmalıyız. Bu bence eksik yönümüz

Oyuna gelincede maça zaten beraberlik iyi sonuçtur zihniyetiyle çıkmış bir kardo vardı. Tüm futbolcular beraberliğin iyi sonuç olacağınız söyleyip durdular aynı şekilde yönetimimizde. Bu yüzden galibiyet için pek bir çaba göstermedik. En çok kızdığım noktada golü attıktan sonraki halimizdi. Kendi sahandasın rakibe beklemediği bir gol atmışsın 5 dakika daha yüklensen 2. golün gelmemesi için hiçbir neden yokken biz oyunu soğutup 1-1 e razı olduk. Lille takımı yenemeyeceğimiz bir takım değilmiş bunu gördük en azından. Hazard ve Sow olmasa sıradan bir takımdan farkları kalmaz bence. Deplasmanlarda daha rahat ve daha iyi oynayan bir takım olduğumuzu göze alırsak bana göre fransadan en azından 1 puanla döneriz.

Koray
28.09.2011, 11:10
61. dakika şovu yapılmadı galiba maçta?

Bundan sonra 34. dakika şov var.

Emekleri çaaaldııınnn yineeee, günahkaaarsın feneerbahçeeeee ama bu dünyadaaa ama ahireteee yakandayızzz fenerbaahçeeee.

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150248916852909

Ömer Faruk61
28.09.2011, 11:13
Bakın Son Paslarda Alanzinho ve Serkan yerine Adrian ve Sapara olsaydı.Kötü zemin ve kötü dediğimiz oyunla biz bu Lille i Buraksız bile üçlerdik.Ah Vittek Ah diyorum.Hocamdan Paweli artık hazırlamasını rica ederim..

kacandan
28.09.2011, 11:22
Kardesim trabzonlu gencler serkana taraftar homurdanirken serkan serkan diye tempo tuttular bilmiyorsan sus derim abi.. Takim gerdeykende ondeyknde adamlar bagirdilar..

Suraya bos bos yorm yazmayalm yapilan ise destek olalim da adamlarn hevesini kirmayalim

Surada tribunden anlayan seyirci sayici az arkadasin dedigi gibi

Boşuna tartışmayın.Herkes bu takımın taraftarı.kötüde yorum yazsa iyide yazsa,hepsi bu takımdan beklentileri olduğu için.
Seyirciye olumsuz yorum yapan arkadaşlar maçı televizyondan izleyen arkadaşlar ve gerçekten tv'de ses gelmiyordu.sadece kale arkalarında bazı grupların destek olduğunu ancak dikkat edersen duyabiliyorsun.ben bazen spikerlerin bile sesini duymuyorum.heyecandan kulaklarım tıkanıyor.
stad da olup da bağıran arkadaşlar da maçı tv'den seyrederse anlayacaklardır ses gelmediğini.buda ilk ŞL maçı için Trabzon seyircimizden olan beklentilerden dolayı böyle yorumlar yapılıyordur.Bende sonuçta beğenmedim seyirciyi ama tartışmak gereksiz.yinede bağıran arkadaşlara haksızlık yapılmaması için ağızlarına sağlık diyorum.Bu sayının çoğalmasını diliyorum.

turphan
28.09.2011, 11:23
Fenerliler ne kadar abartıyorsa biz de az değiliz hani. Ben kendi gözlerimle gördüğümü söyleyeyim.

Rakibin ceza alanı içinde 3 gol pozisyonu var. Zaten biri gol oldu. Bizim ise Serkan'ın şutu, Colman'ın şutu ve son olarak Adrian'ın ceza alanında terse çekip attıığı şut dışında gol girşimimiz yok.

Göründüğü gibi Lille ne bizi ezdi, ne de biz Lille ezildik. İki takımda hali hazırdaki güçlerine göre bir maç çıkardılar. İkinci maç her iki takımda daha iyi oynarlar diye düşünüyorum...

Maçın objektif özeti budur

Külünkoğlu
28.09.2011, 11:28
Taraftar konusunda,
Serkan Balcı'ya tepki gösteren tribunler bellidir. Zannetmiyorum ki bu tribunler kalearkaları olsun, bilakis destek veren olmuşlardır.

Şampiyonlar ligi ortamını Avni Aker'de yaşayan bütün arkadaşlarım adına sevindim gurur duydum.

Yalnız bir eleştirim olacak maçın tansiyonuna bakılmaksızın tezahürat yapılıyor. Özellikle ikinci yarı müthiş bir giriş yaptı takım, işte o anda tribünlerin sazı eline alması gerekiyor. Tezahuratlarımız klişe, hiç olmazsa oynanan oyuna göre tezahüratın ne olacağını belirleyelim.

UĞUR DURTAŞ
28.09.2011, 11:31
olumsuz oyunumuza rağmen alınan beraberlik harika

taraftarlara teşekkür ediyorum açıkcası bu kadar kalabalık beklemiyordum

inşallah ilk üçte oluruz maçlar bittiğinde

Barış Burak
28.09.2011, 11:36
bir sorun var...

benim izlediğime göre, Karabük maçında inanılmaz harika bir taraftar vardı.Dünkü maçta ses çıkmadı.

Ama yabancı kanallardan izleyen renktaşlarım da coşkunun çok iyi olduğunu söylüyor.Bu da demek ki,Star TV gereğinden fazla kısmış sesi...Ki bunun bence tek açıklaması art niyettir.

msdrny
28.09.2011, 11:36
Seyirci Hasılati nekadar acaba?

halil ibo
28.09.2011, 11:38
İstediğimizi aldık diyebiliriz.2.hafta ve lideriz,daha ne olsun.
Burak önemli bir eksiğimiz olarak göze çarpıyor.Bir maç daha dişimizi sıkacağız.
Onun yokluğunda Rusya'dan da kayıpsız dönmemiz şart.
Memnuniyetsizlikleri çöpe atın,takım olana kadar.Eleştirilecek çok nokta olabilir.
Ama ne yeri ne de zamanı...
Futbolcular dahil herkesin hemfikir olduğu şey:takım olgusuna vurgu yapmak.
Lütfen emeğe saygı gösterin ve yeni oyunculardan kurulu takımımıza yeterli desteği verin.

vyno
28.09.2011, 11:41
bir sorun var...

benim izlediğime göre, Karabük maçında inanılmaz harika bir taraftar vardı.Dünkü maçta ses çıkmadı.

Ama yabancı kanallardan izleyen renktaşlarım da coşkunun çok iyi olduğunu söylüyor.Bu da demek ki,Star TV gereğinden fazla kısmış sesi...Ki bunun bence tek açıklaması art niyettir.

20 yılıdr maça giderim seyircinin çok iyi olduğu nadir maçlardan biriydi tv de nasıl izlediniz bilmiyorum ama taraftar hakemi ve rakibi etkiledi.

gülsüm
28.09.2011, 11:45
takımı ayrı, tribündeki taraftarı ayrı alkışlamak lazım :alkış:
2-3 gün arayla maç yaptığımızı göz önüne alırsak takımda iyiydi taraftar da.
2 maçta 4 puan Allah bereket wersin. hayıflanmayı bırakıp tadını çıkarmalı ;)

hamdi_61
28.09.2011, 11:47
Bu maçtan çıkarmamız gereken ders:

"Ofsayt nedir ? Nasıl yapılır? Temel ofsayt taktikleri nelerdir ?"

bordolumavi
28.09.2011, 11:53
ya gazeteler yalan yazıyor yada burdakı bazı kısıler olaya baska turlu bakıyor,benım dusunceme gorede taraftar sınıfta kalmıstır...kım bana soyleyebılrkı trabzonsporun daha once bır sampıyonlar lıgı macında trıbunler doluydu dıye,kımse soyleyemez cunku tarıhımızde ılkdefa sampıyonlar lıgı macı oynadık ve trıbunde adım atacak yer olmaması gerekırken bırsuru bos yer vardı,artık mac ıcınde durgunlugu takımın sahada gosterdıgı performans ıle trıbundekı taraftarın tezahuratının bambaska olmasına artık bırsey demıyorum alıstık buna...trb dakı taraftardan hıcbırsey olmaz kardesım kım ne derse desın

samway
28.09.2011, 11:53
dun aksam maca cok ıyı baslayan taraftar cok kotu baslayan bır trabzonspor vardı fakat sonradan hersey yavas yavas tersıne donmeye basladı .

takım 2. yarı gol atmak zorunda ona gore mucadele var ama bızler trıbunden serkan a tepkı duyuyoruz homurdanmalar duyuyoruz ve bagıran grup da satılmıs eskısehır ın bando takımının marsıyla sacma sapan bagrıyolar ınanınkı bagırmak ıcın bagrılıyo mars soylemenıze gerek yok ezbere gerek yok sadece ıngılızler gıbı tepkı veren sesler hakemı rakıbı etkı altına alan tepkıler versek bırde takımı ateslesek yeter yanı bırakın ole bos bos bagırmayı ses olsun dıye...

takımda ise zokora kalıtesı ve defansın mucaelesı dısında hemen herkes vasattı ust duzey zokora gıbı en az 2-3 adam daha lazım takıma cunku kılıdı acmak da zorlanıyoruz

alanzınho ya gelınce son 20-25 dk adamı ılk 11 e cıkaran da hata
serkan orta saha nın adamı deıl kesınlıkle yeteneklerı kısıtlı bence sag bek de daha ıyı

Koray
28.09.2011, 11:57
ya gazeteler yalan yazıyor yada burdakı bazı kısıler olaya baska turlu bakıyor,benım dusunceme gorede taraftar sınıfta kalmıstır...kım bana soyleyebılrkı trabzonsporun daha once bır sampıyonlar lıgı macında trıbunler doluydu dıye,kımse soyleyemez cunku tarıhımızde ılkdefa sampıyonlar lıgı macı oynadık ve trıbunde adım atacak yer olmaması gerekırken bırsuru bos yer vardı,artık mac ıcınde durgunlugu takımın sahada gosterdıgı performans ıle trıbundekı taraftarın tezahuratının bambaska olmasına artık bırsey demıyorum alıstık buna...trb dakı taraftardan hıcbırsey olmaz kardesım kım ne derse desın

Maçı statta izleseydiniz böyle saygısızca konuşmazdınız.

Tv'den maçı izleyip burda ahkam kesmeyin.

Ahmet Başkaya
28.09.2011, 11:58
Şöyle rakip taraftar forumlarını gezeyim dedim , işin en güzel yanı nasıl moraller diye . http://www.gscimbom.com/forum/hasan-dogan-turk-futbol-forumu/84828-sl-11-12-b-grubu-2_mac-trabzonspor-1-1-lille-27-eylul-mac-sonucu-26.html

Gs'nin forumuna girince cidden çok mutlu oldum , bizim iyiliğimizden mi fenerin kötülüğünden mi bilinmez Trabzonspor forumundan farksız olmuş dün :) Kendi adıma teşekkür ediyorum cidden .

Onur Akyüz
28.09.2011, 11:59
Helal olsun takıma,2.devre iyi idik,yediğimiz gol de çok şanssızdık,

ama tarihimizde ilk defa katıldığımız CL'de 2 maçta 4 puan ve olası 7-8 puanla CL tarihine geçeceğimizi düşünüyorum.

Ahmet Başkaya
28.09.2011, 12:00
Taraftar hakkında yorum yapmak için maçı staddan izlemek gerekiyor , çünkü maçı canlı izleyen taraflı , tarafsız tüm yorumcular taraftarı övmüş. Bu sebeple buraya gelip taraftarı kötülemek saçma olur , daha iyi olabilir miydi . Tabiki .

ccd6167
28.09.2011, 12:03
20 yılıdr maça giderim seyircinin çok iyi olduğu nadir maçlardan biriydi tv de nasıl izlediniz bilmiyorum ama taraftar hakemi ve rakibi etkiledi.

Aynn taraftar cok iyiydi bncede.. Trabznlu gencler tribunlere yavas yavas hareket getiriyo. Ve de hakim olmaya calisiyorlar..

Aslinda bu kadar uyesi olan bmnye cok is dusuyor tribunlerde birlik adina ama yeri degil

Cska deplasmanindan 1 puan cok iyi olacaktir.. Ama senol hocanun cezasinin bitmesiyle 3 olabilir..

Bide cska macina kadar colman zoko sapara adrian halil ortasahasi oturursa super olur
.…………zoko……colman
Halil…………sapara….…….adrian

İdeal 11 budur bnce

B.AKDEMİR
28.09.2011, 12:05
Ekrandan izlediğim ve duyduğum kadarı ile tribünler iyiydi.Star tv de sesi olabildiğince kısmış zaten.İlker Yasin' in saçma sapan konuşmalarının arasında duyabildiğimiz kadarı ile tribünler iyiydi.Özellikle kale arkaları.

Takımı tebrik ediyorum.Bizim kadromuzun oturmuş halini ve hücum gücünü biraz arttırdığını düşünüyorumda biz bu şampiyonlar liginde çeyrek final oynayabilecek potansiyele sahibiz.

Hücuma çıkarken sorun yaşıyoruz. organizasyon olarak pek iyi değiliz.Alanzinho 1 hareketten sonra pas vermediği için topları eziyor.Henrique çok disiplinsiz.Halil asıl görevini yapamıyor.Geriye bir Adrian kaldı.Volkan Şen ve Burak Yılmaz dan yararlanamamak çok kötü.

Bu kadro ligde iyi işler yapar ama önümüzdeki sene avrupa için mutlaka çok iyi bir stoper bir oyun kurucu ve bir forvet almalıyız.Pawel di alanzinho ydu Henrique ydi bunlar bize biraz küçük gelmeye başladı.Sebebi ise Trabzonsporun büyüyen hedefleri ve kabına sığmayan büyük taraftarı.

hamsiusak61da
28.09.2011, 12:11
Ses çok kısıktı bence de taraftarların az geliyor gibiydi ama stat dolu belli.

Ek olarak arkadaşlar golleri izlemeyenler kaldı mı bilmiyorum ama ben sonlara doğru uyuya kalmışım yeni izledim ya bizim golü :p

izlediğim yer
http://img853.imageshack.us/img853/9853/trabzonx.jpg (http://www.sampiyonlar-ligi.net/sampiyonlar-ligi-golleri/trabzonspor-1-1-lille-macinin-golleri.html)

amacım reklam değil öyle algılanırsa sileyim mesajı, siteyi de şans eseri buldum..

a f s
28.09.2011, 12:12
Sadece Trabzonspor değil tüm Türkiye sizinle gurur duyuyor.

Geçen senelerde şampiyonlar liginde puan değil nal toplayan rakiplerimize kapak olsun.

http://medya.zaman.com.tr/extentions/haberinfotografi/2011/09/28-ts-lille/t-01.jpg

Bu takımda taşlar yerine oturduğunda çok daha büyük başarılara imza atacağız endişeniz olmasın.

http://medya.zaman.com.tr/extentions/haberinfotografi/2011/09/28-ts-lille/t-03.jpg

http://medya.zaman.com.tr/extentions/haberinfotografi/2011/09/28-ts-lille/t-05.jpg

http://medya.zaman.com.tr/extentions/haberinfotografi/2011/09/28-ts-lille/t-06.jpg

http://medya.zaman.com.tr/extentions/haberinfotografi/2011/09/28-ts-lille/t-12.jpg

http://medya.zaman.com.tr/extentions/haberinfotografi/2011/09/28-ts-lille/t-14.jpg

Sabri Kurban
28.09.2011, 12:13
Arkadaşlar maçın tamamını kaydeden var mı?

BayzanTs61
28.09.2011, 12:19
mac oncesi gosterileri, sampiyonlar ligi muzigindeki bayrak gosterisini nerde bulabilirim ??

gülsüm
28.09.2011, 12:20
kümesinde ki tavukları satarak maç bileti alan taraftarların olduğunu düşünürsek Trabzon'daki taraftarın "taraftarlığını" yargılamak kimsenin haddi değil diye düşünüyorum.
eleştiri yaparken ellerin birazcık Vicdan hizasında tutulması gerek !

ESER
28.09.2011, 12:22
"Bal akıyor Bal..." diyen angutlara sesleniyorum;
Söylesinler bakalım Lille kaç pozisyon bulmuş? Fb 3-5 yerdi şu Lille'den.. CL 'nin en kolay grubuymuş hadi ordan..

namussuzlugu uefaca tescilli
avrupanin sifirci tek takimi ve
namusu carsi pazara dusmus dombelekbahceli kolpalarin ne dusundugunun hic bir onemi yok..

onlarin oynamaya namusunun yetmedigi ligde
biz Turk futbolunun namusunu kurtariyoruz..

babaannesinin liginde filim firildak ile teneke almaya benzemiyor sampiyonlar ligi..

cihayan
28.09.2011, 12:31

Arkadasim bu cok sert ve gereksiz bir elestiri olmus. Ben de yurt disindan izledim maci ve stad gerek dolulugu ile , gerek seyircilerin bayraklari, renkler, pankartlar ile muthis bir atmosfer olusturuyordu. Ben bu kadarini beklemiyordum. Burada seyirciler ile yapilan bu sert ve haksiz yorumlari gorunce sasiriyorum. Her zaman daha iyisi olur tabi ama dun aksam stadi dolduran ve guzel bir ortam olusturan renktaslarimiz bu kadar yikici ve keskin elestirileri hak etmediler...

Samet GÜVEN
28.09.2011, 12:32
taraftar kötü takım kötü o şöyle bu böyle bırakın boşverin arkadaşlar. hepimiz her şeyi görüyoruz.

tek bir lafım var...

Geniş açıdan bakalım. Avrupanın en ücra köşesinde bir insan merak edip interin olduğu gruba baktığında ilk 2 maç sonunda lider olarak TRABZONSPOR yazısını okuyor.

Var mı ötesi!!!

CEMEFKER
28.09.2011, 12:34
Lille takımının defansını geçiyorum....orta sahada Balmont ( kel kafalı , bizim Serkan'ın abisi) , Mavuba ( tek tabanca, defansı iyi , ilerisi yok esmer oğlan) , Pedretti ( fiziken zayıf ancak, koşan ve basan, biraz bizim Adrian'ı andıran oyun tarzı) dinamizmi kırılarak ........ilerde (Joe Cole'u geçiyorum, saman alevi gibi), Sow ( mutlaka önlem alınmalı) , Hazard ( sürekli kanat değiştirerek ekrandakilerin bile aklını karıştırdı) ve Debuchy ( defans gözüküyor ancak sürekli ileri çıkıp ortaları ile tehlikeli ) bu üç kişiye önlem alınırsak ordaki maçta biz 3 (üç) puan alırız inşallah.

Berat Akçay
28.09.2011, 12:37
bir sorun var...

Dün taraftara cok kızmıştım niye bağırmıyorlar diye ama dediğin gibi bazı renkdaşlar yabancı kanallardan izleyince ses geldiğini söylüyorlar.

Nasıl bir ülkedeyiz biz ?

Kamil Çakmak
28.09.2011, 12:39
İlk yarı kötü oynadık. İkinci yarı iyi idik.
1 puan bizim için böyle bir maçta çok iyi.
cska maçlarından alacağımız 4 puan bizi grup 1. liğine götürür.
Taraftarlar o kadar kötü değildi. Tv den sesler kısıldı genelde.
İlker Yasin çok üzüldü 1 puan almamıza. Spikerlikten sonra yorumcuda olmamalı bizim maçlarda.

Gelelim ezik angut hazımsızlara.

Çatlayın ulan çatlayın..

Mehmet Cihan Kocaman
28.09.2011, 12:39
Artık bu maçtan sonra da taraftara çamur atan, yok ıslık yoktu bağıramadılar boşluk vardı diyen benim gözümde ne Trabzonludur ne de Trabzonsporlu. Maçı kapalıdan izlemiş biri olarak söylüyorum son yılların en iyi taraftarı vardı dün. Hele o şl müziği çaldığı an. Süperdi!

jeepeers
28.09.2011, 12:42
Trabzon'daki taraftarı eleştirirken il olarak kişi başına düşen gelirin düşük illerden olduğu,yatırımcıya teşviğin en fazla yapıldığı iller sınıfında olduğumuzu unutmadan yapalım.Trabzon insanı zengin değil.Trabzon insanı ayda 2 maçı zor kaldırmaktayken bir de sıkıştırılmış fikstür ve şl çıktı gitmeleri gereken.Taraftarın lig maçlarına ilgisizliği ilin ekonomik nedenlerinden ötürüdür kanımca.Ancak maça giden adamın tezahüratlara sadece maç başında ve gol sonrasında katılması ayrı bir tartışma konusu.

CRICK61
28.09.2011, 12:45
bu arada maçın adamı balmont seçilmiş.. ben yeni öğrendim de

Sibel
Ses duymayanlara söylüyorum, stad dün inledi!
Hatta bir gazete gök gürültüsünü andıran bir ses olduğunu bile yazdı.
Sadece bir ara sessizlik oldu. Onun dışında iyiydi.

vyno
http://www.youtube.com/watch?v=xBbZ_PeTJmQ

tv den izleyenler boş konusuyor izleyin bakın yabancı kanaldan bi özet taraftar desteklemiş mi desteklememiş mi??? Gol yediğimizde bile destek vardı.Star sesi kısıyor arkadas.

Murat Hızal
28.09.2011, 12:50
Arkadaşlar her şey bir tarafa bu takım bu sene oynadığı 5 üst düzey avrupa maçında 3 beraberlik 1 mağlubiyet 1 galibiyet aldı.

Yavaş yavaş avrupada mücadele etmeyi öğreniyoruz. Basit gibi görülebilir ama takımın kendine güveni açısından çok önemli diye düşünüyorum.

TSelif
28.09.2011, 12:53

Sen onlardan daha mı iyi bileceksin Sibel !!!

TSelif
28.09.2011, 12:55
İlker Yasin çok üzüldü 1 puan almamıza. Spikerlikten sonra yorumcuda olmamalı bizim maçlarda.

O kadar mı belli etti abi ya :eek:

Sacit
28.09.2011, 12:55
http://www.youtube.com/watch?v=xBbZ_PeTJmQ

tv den izleyenler boş konusuyor izleyin bakın yabancı kanaldan bi özet taraftar desteklemiş mi desteklememiş mi??? Gol yediğimizde bile destek vardı.Star sesi kısıyor arkadas.

evet, stad da ses çok güzel bu video da
star tv sesi nasıl ve niye kısar ne demek bu şimdi..

D.Demir
28.09.2011, 12:56
Ilker Yasin artik yorum yapmasin. Maci sessiz sinema gibi izlemek zorunda kaldik. Lutfen bununla ilgili startv yi mail yagmuruna tutalim. Yemin ediyorum yabanci kanaldan izleyebilicek olsam biran olsun acmazdim StarTV yi. Bu konuda toplu bir hareket oneriyorum. Ayrica renkdaslariminda belirttigi gibi tv kanallari taraftarin sesini kisabiliyor. Hersey TV den izledigimiz gibi degil.

Kara Mert61
28.09.2011, 12:56
Bu maçın Star tv den olan özeti var mı?

Sibel
28.09.2011, 12:59
Şöyle geriye doğru okudum. Taraftarı yerin dibine sokanlar olmuş. Ekrandan izlediler, belli ki Star TV ses kısmış. O yüzden ben onların yaptığını yapıp asıp kesmeyeceğim burda.
Keşke böyle düşünenler staddan bir yorum almadan böyle eleştiri yapmasaymış. O kadar insanın günahını almak çok kolaymış gibi yorumlar gördüm.
Yazıklar olsun...

D.Demir
28.09.2011, 13:02
http://video.fanatik.com.tr/Ne-de-olsa-lider-1-1_1_34041.htm?auto=1
StarTV mac ozeti

Onur Şeref
28.09.2011, 13:04
Şöyle geriye doğru okudum. Taraftarı yerin dibine sokanlar olmuş. Ekrandan izlediler, belli ki Star TV ses kısmış. O yüzden ben onların yaptığını yapıp asıp kesmeyeceğim burda.
Keşke böyle düşünenler staddan bir yorum almadan böyle eleştiri yapmasaymış. O kadar insanın günahını almak çok kolaymış gibi yorumlar gördüm.
Yazıklar olsun...

Sakin ol şampiyon.

SDanışmaz
28.09.2011, 13:05
Gazete manşetleri:

http://www.internetspor.com/foto-galeri/5271-p1/trabzon-icin-atilan-gazete-mansetleri.html

Faik Yılmaz
28.09.2011, 13:06

Yuh yani Karadeniz Hastanesinin oradan bile stadyumdaki bitün sesler , uğultular net olarak duyuluyordu...

Belli periyotlar haricinde taraftar görevini layıkıyla yapmıştır diye düşünüyorum....

Faik Yılmaz
28.09.2011, 13:08
Kalan 4 maçımızdan herhangi birini kazanıp birde beraberlik alırsak 8 puanla bu gruptan çıkarız....

Yeneceğimiz takım Lille olur Moskova olur farketmez ama bir galibiyet almamaız şart....

ilk maçlar oynanadıktan sonra Burakta takıma katılacak ben güzel işler yapacağımıza inanıyorum.....

hatta 2 beraberlik 1 galibiyet alıp 9 puana ulaşacağımızı tahmin ediyorum....

Yavuz Selim Bal
28.09.2011, 13:09
Şöyle rakip taraftar forumlarını gezeyim dedim , işin en güzel yanı nasıl moraller diye . http://www.gscimbom.com/forum/hasan-dogan-turk-futbol-forumu/84828-sl-11-12-b-grubu-2_mac-trabzonspor-1-1-lille-27-eylul-mac-sonucu-26.html

Gs'nin forumuna girince cidden çok mutlu oldum , bizim iyiliğimizden mi fenerin kötülüğünden mi bilinmez Trabzonspor forumundan farksız olmuş dün :) Kendi adıma teşekkür ediyorum cidden .

Sabah bende baktım forumlarına biraz aynı duyguları paylaştım bu mesajı görünce bende bir teşekkür gönderiyorum...

Ömer Faruk61
28.09.2011, 13:10
Yazıklar olsun...

Sıkmayın Canınızı.Herkes onlar gibi düşünmüyor :)

Yavuz Selim Bal
28.09.2011, 13:10
Star tv maç özeti fanatik'e göre biraz daha net...

http://uefa.startv.com.tr/webtv/trabzonspor---lille-sampiyonlar-ligi-3914.html?WebTVKategoriID=53

Kara Mert61
28.09.2011, 13:11
StarTV mac ozeti

eyvallah saolasın..

Külünkoğlu
28.09.2011, 13:13
Üzerimizde kem gözler olmasına rağmen Şampiyonlar Ligi tarihinin en iyi başlangıcı yaptık arkadaşlar.

Biraz keyfini çıkarın da. :)

Taraftar iyiydi. Daha iyi olabilir miydi ? olabilirdi. Yapabilir miyiz ? yaparız.

Bitti gitti.

"öyleydi böyledi" demenin, hem de bunu söylerken çözüm önerisi getirmemek çok saçma.

Birbirimizi çekiştirmeyi bir kenara bırakarak. Oynanan her maçı kulüp, takım ve taraftar olarak bir tecrübeye çevirebilmemiz lazım.

Başta dediğim gibi tadını çıkarın, medya'da ne kadar Trabzonspor haberi varsa okuyun bugün yarım saatinizi bu işe ayırın. hem bilgilenirsiniz, hemde Trabzonspor'un reytringi artar arkadaşlar.

Sibel
28.09.2011, 13:13
Sakin ol şampiyon.
Olamam. Nedir bu her maç taraftarı asıp kesmeler? Haklı olduğun zaman var olmadığın zaman var, hesabını iyi yapacaksın.
Benim şuanda kulaklarım zor duyuyor maratonda olmama rağmen. Bilmem anlatabildim mi!
Mesajım sana değil bu arada kusura bakma.:rolleyes:

altinkaya08
28.09.2011, 13:14
Seyircinin sesiyle ilgili şunu söylemek istiyorum;lig tv nin yayınında ses çok iyi geliyor ama star ın yaptığı yayında tv den ses az geliyor.Buda star tv nin ayarları ile ilgili bir durum olduğunu gösterir. yada taraftardan gelen ses duyulmasın diye yayını sunan kişiler sesi kısıyor.

kacandan
28.09.2011, 13:15
Artık bu maçtan sonra da taraftara çamur atan, yok ıslık yoktu bağıramadılar boşluk vardı diyen benim gözümde ne Trabzonludur ne de Trabzonsporlu. Maçı kapalıdan izlemiş biri olarak söylüyorum son yılların en iyi taraftarı vardı dün. Hele o şl müziği çaldığı an. Süperdi!

son yılların en iyi taraftarı kısmına katılmıyorum.maraton komple oturuyordu.kale arkaları olmasa ses duymayacağız.gol olunca değil maçın genelinde destek olmaktan bahsediyoruz.

Sacit
28.09.2011, 13:16
StarTV mac ozeti

penaltı anı ve golden sonra ki ses muhteşem :alkış:

Ahmet Başkaya
28.09.2011, 13:17
penaltı anı ve golden sonra ki ses muhteşem :alkış:

Harbiden ya açtım tekrar tekrar izliyorum aynı yeri :D

Teşekkürler Sabri Ugan :) O ne güzel penaltııı diye bağırmak :D

Sibel
28.09.2011, 13:19
Neyse...
Bilmem ekranlara yansıdı mı, bir ara(çoğu ara olduğu gibi) rakip nerdeyse tüm hatlarıyla bizim yarı sahamızda, bizimkiler de öyle.
Lille kalecisi ceza sahasından çıktı, çizgiye geldi ve ısındı:D Bir uyana bir buyana koşu yapıyor.:S Dalga geçti resmen.:)

Sacit
28.09.2011, 13:20

bende tekrar tekrar izledim doyamadım yine de :D
asıl olay şimdi.. formayı giyip çıkalım dışarı bakalım istanbul da ne kadar ezik var :D çatlasınlar bütün ezikler..

sametaydin
28.09.2011, 13:22
Skor çok iyi ama takım çok kötüydü. Şl de oynayan bir takıma yakışmayan şekilde oynadık hele ilk yarıda çok kötüydü. 2. yarıda birazcık bastırınca hatalarından faydalanarak golü attık.

Ben maçtan önce kontrollü oyunun iyi olacağını düşünüyordum. İlk yarı öyle oynamaya çalıştık ama kötü oldu. Lille takımına karşı 2. yarıdaki taktiğimiz daha akıllıca ve daha işler bir taktik oldu. Bu takıma karşı ilerde basıp top yapmalarını engellemek daha akılcıydı. Ve topu alıp ilerde tuttuğumuzda lille takımının en zayıf yerinin defansları olduğunu gördük. Kısacası bundan sonraki maçta lille takımına karşı ilerde basıp defanslarına karşı bir oyun sergilemeliyiz.

Koray
28.09.2011, 13:23
Neyse...
Bilmem ekranlara yansıdı mı, bir ara(çoğu ara olduğu gibi) rakip nerdeyse tüm hatlarıyla bizim yarı sahamızda, bizimkiler de öyle.
Lille kalecisi ceza sahasından çıktı, çizgiye geldi ve ısındı:D Bir uyana bir buyana koşu yapıyor.:S Dalga geçti resmen.:)

Bunu bizim Tolga'da yaptı Sibel :)

güneyli
28.09.2011, 13:24
Fenerin Trabzonsporla imtihanı devam ediyor..biz puan alıyoruz...Fransızlardan fazla üzülen fenerliler...Durmak yok eziyete devam...Şeytan azapta gerek...

Dursun Suleymanoglu
28.09.2011, 13:27
Teşekkürler Trabzonsporum bana bu mutlulukları yaşatıp, fenerlilerin boynunu eğdirdiğin için

Süleyman50
Neyse...
ben görmedim:)1 puan iyidir diyordum çok kötü oynasakta o 1 puanı almak sevindirici...

KOSİFOĞLU
Maçta ilgimi çeken noktalardan birisi, Lille nin bizim kulladığımız frikikte 5-6 futbolcumuzu birden bir anda ofsaytta bırakmalarıydı. Güzel çalışılmış bir taktik örnek olmalı bize.

Barış Burak
28.09.2011, 13:28
Renktaşlar, ben verdiğiniz linkleri gördüm, gs ve bjk taraftarlarının yorumlarını...

evet teşekkür edelim iyi niyet var.Ama oyuncu kalitemize laf ediyorlar...sorun şu ki zaten bu mantık hatası yüzünden kaç yıldır verdikleri paraya göre başarısız oluyorlar.

Allah akıl fikir versin ne diyim.

Takım olmanın, daha doğrusu kolektif futbolda sistem takımı olmanın,herşeyden önce bulunmaz bir nimet olduğunu hala anlayamıyorlar,simler onlar için hala önemli maalesef.

Beni fazla ilgilendirmez,ama şunu bilsin buradan takip edenler, aldığımız bütün yabancılar kaliteli isimler bu sene... cech,celustka,paulo vs vs...adrianı saymıyorum bile.

Bunu şimdi anlamamaları doğal.

Ama takım,geçen seneden daha iyi.Uyum sorunun aştığımızda hepsi bunu görecek.Yeni kurulan takımın üzerinden 1 sene geçsin bakalım.O zaman yine ''biz nerde hata yaptık'' diyecekler...

evrents
28.09.2011, 13:29
Neyse...
Çizgi derken hangi çizgi ceza alanı çizgisi mi taç çizgisi mi orta saha çizgisi mi?Bissürü çizgi var :).

evrents
28.09.2011, 13:30
Maçta ilgimi çeken noktalardan birisi, Lille nin bizim kulladığımız frikikte 5-6 futbolcumuzu birden bir anda ofsaytta bırakmalarıydı. Güzel çalışılmış bir taktik örnek olmalı bize.
Biz yapsak birinin ayağı kayar düşer armut gibi :) ofsayt mofsayt kalmaz :D.

Koray
28.09.2011, 13:31
Renktaşlar, ben verdiğiniz linkleri gördüm, gs ve bjk taraftarlarının yorumlarını...

evet teşekkür edelim iyi niyet var.Ama oyuncu kalitemize laf ediyorlar...sorun şu ki zaten bu mantık hatası yüzünden kaç yıldır verdikleri paraya göre başarısız oluyorlar.

Allah akıl fikir versin ne diyim.

Takım olmanın, daha doğrusu kolektif futbolda sistem takımı olmanın,herşeyden önce bulunmaz bir nimet olduğunu hala anlayamıyorlar,simler onlar için hala önemli maalesef.

Beni fazla ilgilendirmez,ama şunu bilsin buradan takip edenler, aldığımız bütün yabancılar kaliteli isimler bu sene... cech,celustka,paulo vs vs...adrianı saymıyorum bile.

Bunu şimdi anlamamaları doğal.

Ama takım,geçen seneden daha iyi.Uyum sorunun aştığımızda hepsi bunu görecek.Yeni kurulan takımın üzerinden 1 sene geçsin bakalım.O zaman yine ''biz nerde hata yaptık'' diyecekler...

Bjkliler bi zahmet oyuncu kalitesinden dem vurmasınlar bu seneki kadronun aynısıyla geçen sene Kiev'deb iki maçta topla 8 tane yediler, boş boş konuşmasınlar bence :)

KOSİFOĞLU
28.09.2011, 13:32
Biz yapsak birinin ayağı kayar düşer armut gibi :) ofsayt mofsayt kalmaz :D.

biz fenerbahçemiyiz renkdaş beceriksiz olalım biz TRABZONSPORUZ.

Sibel
Bunu bizim Tolga'da yaptı Sibel :)
Bununki uzun sürdü ama çok komikti:D

Barış Burak
Birde Trabzon top oynamadı diyen zekilere sesleniyorum,o zekilerin içinden iyi derecede yabancı dil bilen varsa avrupa basınına baksın...

Trabzonun net pozisyonu yoktu diyorlar, bizim net pozisyonumuz yoksa, lillenin onlarca vardı sanki..Net olarak 2 pozisyonları vardı,biri gol oldu.Bunu düşünmüyorlar.

Aslında düşünemiyorlar,oyunu okuyamıyorlar.Oyunu tahmin eden Zokoraydı...maçtan önce ne demişti''Orta saha maçı belirleyecek''

gerçekten de öyle oldu.Orta saha mücadelesiydi maç.Dışarıdan izleyenin kafası basmazsa basmıyor işte.

Ulusal medya adının taşıyan yavşak köpeklerin Trabzon top oynamadı gibisinden yorumları insanları bayağı yanıltmış.Aynı basın Trabzon italyada şansa kazandı derken,avrupa basını Trabzonun oyununun modern deplasman futbolu olduğunu belirtiyordu birçok kez...

Salak yorumcvularımız olunca,sonuca bağlı yorum yapan salak taraftarlar türüyor bu İstanbulda...

Ne dedikleri benim için çok mühim değil, kendi takımları içinde bu aptal yorumları yapıyorlar, takımlarına zarar veriyorlar.

edit: yanlış anlaşılma olmaması için,bu yorumumda önceki iki yorumum gibi gs ve bjk taraftarının sadece bir kısmınadır.Hani kendi takımlarının oyuncularını inci, başkalarınınkini altın kaplama zannedenlere...

Onur Civelek61

:) Her türlü ofsayttaydık.Amatörce.Ama gol atma arzusu yüksek.

evrents
28.09.2011, 13:33
biz fenerbahçemiyiz renkdaş beceriksiz olalım biz TRABZONSPORUZ.
Yok yanlış anlamayın şakasına söyledim.Ama açıkçası ben defansımızı beğenmiyorum.

Aleyna Yemenici
28.09.2011, 13:33
Başka bir takım 4 puan toplasa medya'da borozanlar öttürürlerdi.. kimsede tık yok!
Neyse.. bu da bizim farkımız sanırım..

KOSİFOĞLU
28.09.2011, 13:35
:) Her türlü ofsayttaydık.Amatörce.Ama gol atma arzusu yüksek.

Ben ofsaytta değildik demedim ki?
Lille güzel bir taktik uyguladı bizde uygulayalım bu taktiği diyorum. :D

Cem Zırıh
28.09.2011, 13:35
Arkadaslar youtube linki yokmu mac ozeti veren ??

evrents
28.09.2011, 13:36
Dün maçtan sonra haber kanallarına bakayım dedim bizden bir haber var mı altyazı filan.NTV,SKYTÜRK,CNNTÜRK,HABERTÜRK,TGRTHABER'de hiç bir şey yoktu (ya da ben kaçırdım günahlarını almayayım).Ama fenerbahçe 2. maçında 4 puana ulaşmış olsaydı haberler canlı bağlantılar yaparlardı.Maalesef basınımızda tarafsızlık hiç yok.

Tolga Kurt
28.09.2011, 13:37
Beyler bana maçın ingilizce anlatımı lazım var mıdır ?

Serdar A
28.09.2011, 13:38
Bizim tribünün en büyük sorunu , özellikle maratondaki anormal seviyesiz insanların varlığı . İstanbulda yaşadığımız için çok sık maça gidemiyoruz ancak Avni Aker'e her girdiğimde küfür dağarcığım bir kat artıyor , o derece . O tribünlere genç kardeşlerimiz geliyor , hanımlarımız geliyor , ama bu "ayılar" kendi yaşam tarzlarını aynen tribünde yaşatmaya devam ediyor . Bu konuda aşama kaydedersek , bu ülkenin uzak ara en iyi futbol taraftarları oluruz .

KOSİFOĞLU
28.09.2011, 13:38
Türk Futbol Spikerleri arasında en çok beğendiğim; Ercan Taner ve Sabri Ugan.

evrents
28.09.2011, 13:39
Beyler bana maçın ingilizce anlatımı lazım var mıdır ?
Ne yapıcaksın ki ingilizce anlatımını :) ?

Barış Burak
28.09.2011, 13:39
Özellikle gs forumunda iki tane havşaka gözüm ilişiyor:) çok gülüyorum ya:)

sapara,vittek,adrian,cec ve paulonun cl de oynaması clye hakaretmiş:D hahahah:D

her zaman dedik işte, İstanbul takımlarının bir kısmı sempati duyabilir bize,bize saygı duyana bizde saygı duyarız ama bu oran asla yüksek olmuyor.

Neyse,anlayacaklar zamanla.Hatalardan hala ders çıkarmamışlar:)

Ben paulodan halaç ok umutluyum.Dün orta sahanın ilk yarıdaki uyumsuzluğu sebebiyle daha etkisizdi ama adriandan sonra daha belli etti kendini.Güzel de oldu.

Her yıl cevher çıkaran Belçika Liginden oyuncu aldık, sanırım herkesin hemen kabul etmesi için yıllık 3.5 milyon euro vermemiz lazımdı:D

Görecekler Allahın izniyle,bu takım inşaallah oturduğunda,anlayacaklar...

murat
28.09.2011, 13:40
Dun staddaydim, kapalidan izledigim icin tarafsiz sekilde diyebilirimki bu taraftar iyi ama bir kivilcim lazim taraftara. Nitekim lille futbolculari sakatlik aninda topu disari atmadilar ve o kivilcim geldi. Stadin dolmamasi beni uzen tek hadise bundada yonetimin payi cok buyuk. Birde kimse kizmasin ama kale arkasindaki taraftarlara belesci gozuyle bakmaktan kendimi alikoyamadim hernekadarda ugrassam.

evrents
28.09.2011, 13:41
Özellikle gs forumunda iki tane havşaka gözüm ilişiyor:) çok gülüyorum ya:)

sapara,vittek,adrian,cec ve paulonun cl de oynaması clye hakaretmiş:D hahahah:D

her zaman dedik işte, İstanbul takımlarının bir kısmı sempati duyabilir bize,bize saygı duyana bizde saygı duyarız ama bu oran asla yüksek olmuyor.

Neyse,anlayacaklar zamanla.Hatalardan hala ders çıkarmamışlar:)

Ben paulodan halaç ok umutluyum.Dün orta sahanın ilk yarıdaki uyumsuzluğu sebebiyle daha etkisizdi ama adriandan sonra daha belli etti kendini.Güzel de oldu.

Her yıl cevher çıkaran Belçika Liginden oyuncu aldık, sanırım herkesin hemen kabul etmesi için yıllık 3.5 milyon euro vermemiz lazımdı:D

Görecekler Allahın izniyle,bu takım inşaallah oturduğunda,anlayacaklar...
Sabri,Servet,Gökhan Zan oynayınca hakaret olmuyor da bizim o kadar teknik(saydıkları) oyuncularımız oynayınca mı hakaret oluyor :D ?

Hele sabri uefa özel istekde bulunacak sabri izleyenleri güldürüyor insanlar şampiyonlar ligini seyrederken gülmek istemiyor.Lütfen onu getirmeyin :D.

Tolga Kurt
28.09.2011, 13:41
Ne yapıcaksın ki ingilizce anlatımını :) ?

CL ligi İngilizce Spiker anlatımlı arşiv yapıyorum .d

hüseyin1975
28.09.2011, 13:42
Dün maçtan sonra haber kanallarına bakayım dedim bizden bir haber var mı altyazı filan.NTV,SKYTÜRK,CNNTÜRK,HABERTÜRK,TGRTHABER'de hiç bir şey yoktu (ya da ben kaçırdım günahlarını almayayım).Ama fenerbahçe 2. maçında 4 puana ulaşmış olsaydı haberler canlı bağlantılar yaparlardı.Malesef basınımızda tarafsızlık hiç yok.

Nede olsa biz yahudi Takimiyiz:(

evrents
28.09.2011, 13:45
Sabri,Servet,Gökhan Zan oynayınca hakaret olmuyor da bizim o kadar teknik(saydıkları) oyuncularımız oynayınca mı hakaret oluyor :D ?

Hele sabri uefa özel istekde bulunacak sabri izleyenleri güldürüyor insanlar şampiyonlar ligini seyrederken gülmek istemiyor.Lütfen onu getirmeyin :D.
Ben ne saçmaladım gs sanki şampiyonlar liginde oynuyor :D.

hüseyin1975
28.09.2011, 13:45
Bizim tribünün en büyük sorunu , özellikle maratondaki anormal seviyesiz insanların varlığı . İstanbulda yaşadığımız için çok sık maça gidemiyoruz ancak Avni Aker'e her girdiğimde küfür dağarcığım bir kat artıyor , o derece . O tribünlere genç kardeşlerimiz geliyor , hanımlarımız geliyor , ama bu "ayılar" kendi yaşam tarzlarını aynen tribünde yaşatmaya devam ediyor . Bu konuda aşama kaydedersek , bu ülkenin uzak ara en iyi futbol taraftarları oluruz .

Memlekette Erkek Cocugu yetistirenler küfür eden Erkek Cocugunun cok "özel" birisi olmadigini ve bununla gurur duyulamiyacagini anlamalari lazim.
Erkek Cocugu ile Kiz Cocugu arasinda yetistirirken "ucurumlar" olmamasi lazim.

Rahmetli Nineme "Kac Torunun var" diye sorduklarinda o sirf Erkek Torunlarinin sayisini söylerdi.

Yani Zihniyet degismesi lazim ama bu uzun is maalesef:(

Barış Burak
28.09.2011, 13:47
Ben ne saçmaladım gs sanki şampiyonlar liginde oynuyor :D.

olsun fb spor totoda olduğu için spor totonun marka değeri daha yüksek şl den...:)

Samet GÜVEN
28.09.2011, 13:47

penaltı daki reaksiyonu çok güzeldi. hem taraftarın hem spikerin.

penaltı atılırken ses ayarlarını deiştirdiler heralde ki ben spikerin gol dediğini duymadım seyirci sevincinden...

GULER
28.09.2011, 13:48
Takimimiz avrupada daha sert esecek bu henuz baslangic xD

Koray
28.09.2011, 13:49
O maraton tribününde sabit adamlar var her sene parasını verip alır kombinesini stadı kendisinin sanır, oturun göremiyoruzculardan yani.

Tezahürat yapmıyor bu tipler ama futbolcumuzun biri hata yapınca sallayalarını akıtarak ağız dolusu küfrediyor Allah'ın gorilileri.

Barış Burak
28.09.2011, 13:49
Ben taraftarın sesini duyamadım Star TV nin ses kısış mantığı yüzünden.

yavşak herifler...

evrents
28.09.2011, 13:53
olsun fb spor totoda olduğu için spor totonun marka değeri daha yüksek şl den...:)
Hahaha desene seneye bank asya liginin marka değeri spor toto süper ligi geçecek :D.Hatta şampiyonlar ligini de :D.

mda61
28.09.2011, 13:53
O maraton tribününde sabit adamlar var her sene parasını verip alır kombinesini stadı kendisinin sanır, oturun göremiyoruzculardan yani.

Tezahürat yapmıyor bu tipler ama futbolcumuzun biri hata yapınca sallayalarını akıtarak ağız dolusu küfrediyor Allah'ın gorilileri.

O adama da bedava kombine versen, o da bağırır belki ;)

L.Burrows
28.09.2011, 13:54

O taktiği 90 dakika içerisinde 1 kez yapabilirsin sadece 2.de güle oynaya atarlar golü. Çok riskli bir taktik o bence zaten onlarda 1 kere yaptı.

10 numara
28.09.2011, 13:55
HENRİQUE iyidir iyi...biraz sabır..

Koray
28.09.2011, 13:56

Kim veriyor kombineleri bedava söylermisin, çok ciddiyim ?

61_Hasan_69
28.09.2011, 13:59

tamam sizin köy daha büyük ;)

Ilelioglu
28.09.2011, 14:00
Herseye ragmen sonuctan dolayi cok mutluyum...

Tebrikler Trabzonspor...

;):)

Macla ilgili biraz sonra yazacagim..

lazzz61
28.09.2011, 14:00
gs formundan bır alıntı 2 mac 0 pozısyon 4 puan :D

lazzz61
28.09.2011, 14:02
colmaın en buyuk zaaafının ve en buyuk ozelıgının ortak noktası asırı derecede sakin oynaması :D

mda61
28.09.2011, 14:04
Kim veriyor kombineleri bedava söylermisin, çok ciddiyim ?

Kim mi ? Seçim zamanı olanları unuttun galiba renktaş. He diyorsan ki, öyle bir şey yok. Kale arkasındaki taraftar gruplarımız 300er lira vererek aldılar kombinelerini. O zaman kusura bakmasınlar, günahlarını aldım.

Bizim köy diye bir şey yok, Trabzonspor var benim için.

Devrim Arslan
henrikeyi tutan arkadaşlar inter,lille ve ligdeki 4 maçta ne yaptığıı bir anlatsa,...yahut pawelden farkını
sonra iyi olacakmış yok yahu bana şimdi lazımsın tarihi günler geçiriyoruz bu gruptan çıkmak demek gs, fb sonra gruplardan çıkan 3. takım demek çeyrek final oynayıp yarı final demek şimdiye kadar alınan en büyük başarı demek uefa kupasından bile üstün

DURAS
colmaın en buyuk zaaafının ve en buyuk ozelıgının ortak noktası asırı derecede sakin oynaması :D
colmanın savruk hali hiç çekilmiyor,iyi halinde de tadından yenmiyor. işin garibi geneldebu iyi ve kötü hal aynı maç içersinde oluyor... kesin ikizler burcudur:eek:

M.S.SOFU
28.09.2011, 14:05
linkteki-gs forum- yorumlar dehşet
adamlar en azından fenerli gibi değiller
hatta biri nevzat şakar'ın konuşmasını alıntılamış ''sürekli türkiye cumhuriyeti için oynadık deyip durdu ,başka cumhuriyetlere göndermemi yapıyor acaba'' demiş
baya hoşuma gitti lan

evrents
28.09.2011, 14:07
Ne demek istiyorsunuz?Amacınız dalga geçmekse burada geçmeyin gidin başka yerlerde geçin dalganızı.Burası büyük TRABZONSPOR taraftarının forumu yani kahvehane değil burada mahalle arkadaşlarınızla konuşmuyorsunuz.

61_Hasan_69
28.09.2011, 14:08
Ne demek istiyorsunuz?Amacınız dalga geçmekse burada geçmeyin gidin başka yerlerde geçin dalganızı.Burası büyük TRABZONSPOR taraftarının forumu yani kahvehane değil burada mahalle arkadaşlarınızla konuşmuyorsunuz.

Tamam sizin köy onlarınkindende büyük ;) oldumu?

Koray
28.09.2011, 14:09
Kim mi ? Seçim zamanı olanları unuttun galiba renktaş. He diyorsan ki, öyle bir şey yok. Kale arkasındaki taraftar gruplarımız 300er lira vererek aldılar kombinelerini. O zaman kusura bakmasınlar, günahlarını aldım.
.

Seçim zamanından bize ne sonuçta bu kombineler kulübe parası verilerek alındı, herşeye muhalefet olmayalım, kombineler kulüp tarfaından bedava verilmiyor.

Her neyse bu konu kapansın, herkes ezbere konuşuyor çünkü.

evrents
28.09.2011, 14:09
Tamam sizin köy onlarınkindende büyük ;) oldumu?
Hala devam ediyorsun utanmadan sıkılmadan.

evrents
28.09.2011, 14:11
Seçim zamanından bize ne sonuçta bu kombineler kulübe parası verilerek alındı, herşeye muhalefet olmayalım, sonuçta kombineler kulüp tarfaından bedava verilmiyor.

Kulüp tarafından bedava verilip verilmediğini bilmiyorum ama valiliğin ve işadamlarının alıp bedava dağıttığı kombineler var.

61_Hasan_69
Seçim zamanından bize ne sonuçta bu kombineler kulübe parası verilerek alındı, herşeye muhalefet olmayalım, sonuçta kombineler kulüp tarfaından bedava verilmiyor.

aynen herkez bi tutturmuş gidiyo kombineler bedava alındı diye..hiç bişeden haber iniz olmadan insanları lekelemek bu kadarmı kolay...

Gökhan Baymak
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Gruptan çıkınca kadrolar tekrar mı veriliyor ve transfer dönemi açılıyr mu o ana dek?? Bir üst turda Samba, Volkan, Olcan falan düşündüm de :D

evrents
28.09.2011, 14:12
aynen herkez bi tutturmuş gidiyo kombineler bedava alındı diye..hiç bişeden haber iniz olmadan insanları lekelemek bu kadarmı kolay...
Hayret düzgün de konuşabiliyormuşsunuz köy möy katmadan.

mda61
28.09.2011, 14:12
Neyse, gerilmeyelim boşuna. Hepimiz aynı saftayız :)

evrents
28.09.2011, 14:13
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Gruptan çıkınca kadrolar tekrar mı veriliyor ve transfer dönemi açılıyr mu o ana dek?? Bir üst turda Samba, Volkan, Olcan falan düşündüm de :D
Grup maçları aralıkta bitiyor.Devre arası alınan oyuncular da oynatılabiliyor diye biliyorum ama yanılıyor olabilirim de.Yanılıyorsam kusura bakmayın.

bordo08
28.09.2011, 14:13
Öncelikle takımımızı mevcut şartlarda gösterdiği mücadele için yürekten kutluyorumm..

İlk yarıdaki tutukluk hariç ikiçi yarının son yarım saatdeki canlılıkla beraberliği hak etmiştik..

İnter maçında olduğu kadar çok pozisyonda vermedik ortada bir oyun oldu..

Saha zemininin bozuk olması büyük ölçüde bizim yararımıza oldu,ama her ne olursa olsun o zemin o ışıklandırma ş.liginde oynayan bir takıma yakışmıyor..

Süper ligde bile avni aker kalite olarak ilk 10 a giremez bu durum gerçekten acı verici...

Gerekirse a.gücü maçıda başka bir şehirde oynansın fakat kesinlikle bir çözüm bulunsun..

Bu maç geride kaldı cska maçlarından alacağımız 4 puan bizi bir üst tura atacaktır ilk deneyimde güzel başlangıç mutluluk verici..

Gökhan Baymak
28.09.2011, 14:17
Grup maçları aralıkta bitiyor.Devre arası alınan oyuncular da oynatılabiliyor diye biliyorum ama yanılıyor olabilirim de.Yanılıyorsam kusura bakmayın.

Sağol kardeş.. Öyle oluyorsa ve gruptan çıkarsak o gazla çok iyi oyuncular alabiliriz... Takım güzel oynuyor ama yine de ben 2-3 transfer yapılmasını istiyorum...

Barış Burak
28.09.2011, 14:18
salak taraftarlar türüyor bu İstanbulda...

Çok terbiyesizce yazılmış bir yazı.yakışmadı sana.sen beğenmiş olabilirsin.ama herkes beğenmek zorunda değil.sen yorum yapabiliyorsan beğenmeyende yorum yapabilir.öyle bir ayrım olsaydı bu forumun ne anlamı olurdu.
bende Trabzon'un oyununu beğenmeyen zekilerdenim.ama hiçbir basından etkilenmedim.kendim seyrettim.yorumumu bu şekilde.beğenmedim.ama mutluyum.

iyi de ben bu yazıyı Trabzonspor taraftarına atfetmedim ki...

yanlış anlaşılma olduysa özür dilerim,benim yazım, önceki iki yazım gibi,gs ve bjk taraftarının bir kısmınaydı.

Dediğim gibi bu yorumumda Trabzonspor taraftarını kasdetmedim.İstanbul diye o yüzden vurguladım.Yanlış anlaşılma oldu sanırım,kusura bakmayın.

Salpazarli
28.09.2011, 14:20
renkdaslar macin özeti iyi ses kalitesinde varmi? benim bulduklarimda ya ses kalitesi kötü yada direkt penaltiyi veriyor...yani penalti verilmeden taraftarin ugultusunu ve bir anki sevincini duymak istiyorum...

ertuuu
28.09.2011, 14:21
full maç linki arayrım bende...

Ilelioglu
28.09.2011, 14:24
Herseye ragmen sonuctan dolayi cok mutluyum...

Tebrikler Trabzonspor...

Macla ilgili biraz sonra yazacagim..

Kötü oynadik. Bircok faktör var tabiki. Bunlarin icindeki en büyük faktör Alanzinho'nun yaptigi top kayiplari.

Alan ile baslamanin ne kadar yanlis oldugunu daha önce bircok macta gördük. Inter macinda yine buna yakin bir performans ortaya koymustu. Karabük macindaki performansi sanirim Senol Hocayi yaniltti. Alan bir oynar bir oynamaz.

Bu denli yetenekli bir Futbolcu bu kadar pas hatasi yapmaz, yapmamali. Kaptirilan toplar kalemizde hep tehlikle oldular. Ofansif anlamda da hicbir katkisi yoktu. Macin en kötü ismi ve ayni zamanda takimi frenleyen bence Alanzinho idi. Sanirim bunda herkes hemfikir.

Alan'in yanina birde Colman'i koyabiliriz. Oda kötü olunca ortaya cok daha kötü bir tablo cikti.

Sistem Inter macindaki sistemdi ve cok dogru bir tercihdi. Halil ve Henri'nin defansif anlamda cok katkilari oldu.

Dedigim gibi Alan ile Colman ikilisi, özellikle Alan, takim oyununu büyük ölcüde etkilediler.

Yenilen golde saniyorum yine orta sahada kaptirlan bir top vardi. Tabi Sow da cok sansliydi. Ama neticede bu toplar tehlikeye yol aciyorlar. Umarim ayni hatayi Moskova macinda tekrarlamayiz.

Külünkoğlu
28.09.2011, 14:24
61_Hasan_69

Bir mesajını koyarsam buraya yüzün kızarır mı ? burda bilmişlik taslayıp ahkam keserken dön arkana bir bak.

Hüseyin Sahtiyan
28.09.2011, 14:25
Koray; tribün muhabbetlerini az buçuk bilen insanlardansın. Fakat ya çok safsın ya da muhteşem numara yapıyorsun kombine konusunda.

Maç için birkaç şey söylemek gerekirse; Bizim kapasitemiz bu veya bundan biraz daha fazla. Fazlasıyla haddimizi bilerek oynuyoruz tam oynamamız gerektiği gibi. Millet istediği kadar makara yapmaya çalışsın pozisyonları yok diye. Pozisyonu olanlar gibi "0" puan yapıp dünya tarihine geçmek daha kötü olsa gerek.

İlk senesinde şampiyonlar liginde 6 maç sonunda diğer takımlarımız ne yapmış böyle bir tablo hazırlayabilen varsa sevinirim.

asi_mavi_ts
28.09.2011, 14:28
Dün 73. dk. filan, uydudan maçı izlerken, uydu kapandı. O sırada kuzenim " uydu bi geliyormuş, bi bakmışız 1-1 oluyormuş" dedi. O sıra uydu kendine geldi. Spikerin penaltı demesiyle neye uğradığımızı şaşırdık. Bi ara dua ettim bi kere daha gitsin uydu die ama nafile. :)

tuncayy611
28.09.2011, 14:32
türk takımlarının şampitonlar ligi puan durumu

O G B M A Y + / - Puan

GALATASARAY 48 10 14 24 40 70 -30 43
FENERBAHÇE 24 6 4 14 24 44 -20 22
BEŞİKTAŞ 18 5 1 12 13 32 -19 16
TRABZONSPOR 2 1 1 - 2 1 1 4
Bursaspor (http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2011/clubs/club=52695/index.html) 6 0 1 5 2 16 -14 1

Sertan Danışer
28.09.2011, 14:33
türk takımlarının şampitonlar ligi puan durumu

O G B M A Y + / - Puan

GALATASARAY 48 10 14 24 40 70 -30 43
FENERBAHÇE 24 6 4 14 24 44 -20 22
BEŞİKTAŞ 18 5 1 12 13 32 -19 16
TRABZONSPOR 2 1 1 - 2 1 1 4
Bursaspor (http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2011/clubs/club=52695/index.html) 6 0 1 5 2 16 -14 1
üst turda oynanan karşılaşmalar yok galiba sadece grup maçlarındaki performanslar

ertuuu
28.09.2011, 14:34
bende çoğu kimse gibi "alan ile niye başlanıldı? niye bu kadar dayanıldı?" sorularının cevaplarını kafamda aradım.
ilk yarı için pasif bir oyun sergilediğimizden dolayı adrian 11de başlasa yorulurdu. asıl hedefimiz olan 2. yarıda birinin oyuna girmesi gerekirdi. alan sonradan girse ne yapacağı belirsiz olduğundan alanla başlanıp adrian oyuna girdi...

tuncayy611
28.09.2011, 14:38
Evet sadece grup maÇlari var
Üst tura sadece galatasaray ÇikmiŞ 2 kere 1998 1999 ve 2000 2001 sezonlarinda

İdris Toksoy
28.09.2011, 14:40
burakı çok aradık, volkanda çok iyi giderdi cl de.

haltun
http://i55.tinypic.com/2ppltp3.jpg

11/12 sütununda en çok puan toplayan takımız, açıklaması 2011/2012 galiba

mda61
bende çoğu kimse gibi "alan ile niye başlanıldı? niye bu kadar dayanıldı?" sorularının cevaplarını kafamda aradım.
ilk yarı için pasif bir oyun sergilediğimizden dolayı adrian 11de başlasa yorulurdu. asıl hedefimiz olan 2. yarıda birinin oyuna girmesi gerekirdi. alan sonradan girse ne yapacağı belirsiz olduğundan alanla başlanıp adrian oyuna girdi...

Acaba diyorum, Şenol Hoca tüm bunları düşünüyor mu ? Benim de Karabük maçında aklıma bir şey gelmişti. Sürekli uzun top atıyorduk, evimizde oynarken pas yapmamız gerekirken. Galiba Şenol Hoca bu zeminde pas yapılmaz diye, bir maçlık taktik değişikliğine gidip uzun toplarla gol aramasını söylemişti takımına ve işe yaradı.

Ahmet Öztürk
28.09.2011, 14:41

Pozisyonun devamını hatırlamıyoum ama top Giray'a geliyorsa hakkaten, ofsayt yok :)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/316232_271061929581414_193141957373412_886239_1259 364660_n.jpg

Koray
28.09.2011, 14:41
burakı çok aradık, volkanda çok iyi giderdi cl de.

En azından sağ açıkta Serkan azabını çekmezdik, gruptan çıkınca bu sıkıntıları bitireceğiz inşallah.

mda61
28.09.2011, 14:42
Giray ofsaytta değildi zaten ama yardımcı hakem ofsayt diye bayrak kaldırdı.

haltun
28.09.2011, 14:45
2 sıra yukarı çıkarak 92. sıradayız
http://j.mp/ts-siralama

Selçuk Baki
28.09.2011, 14:46
ulan bir fenerbahçe'li olarak ilahi adalet diye bu takımın fark yemesini, puan kaybetmesini istiyorum ama inter maçında bir kere geldi gol oldu ve dünkü maçta da saçma sapan bir penaltı ile puan kazandı. işkillendim lan resmen ! lan ilahi adalet yoksa tecelli mi ediyor olm. lan yoksa biz şike yaptıkta trabzonspor harbi şike yapmadı mı ? ...

Kaynak : ekşisözlük :D

Sibel
28.09.2011, 14:50
Yahu sesten ŞL müziğini bile duyamadım nerdeyse... İçimde kaldı heyecanı.

Ahmet KESKİN
28.09.2011, 14:52
aklı selim fenev taraftarı angut gibi sitelere takılmıyor zaten, o yüzden sorun yok onların alayı angut/angus nederseniz artık...

cahana
28.09.2011, 14:54
ulan bir fenerbahçe'li olarak ilahi adalet diye bu takımın fark yemesini, puan kaybetmesini istiyorum ama inter maçında bir kere geldi gol oldu ve dünkü maçta da saçma sapan bir penaltı ile puan kazandı. işkillendim lan resmen ! lan ilahi adalet yoksa tecelli mi ediyor olm. lan yoksa biz şike yaptıkta trabzonspor harbi şike yapmadı mı ? ...

bunlar yakında kafayı yer paranoyağa bağlamışlar

kacandan
28.09.2011, 14:57
iyi de ben bu yazıyı Trabzonspor taraftarına atfetmedim ki...

yanlış anlaşılma olduysa özür dilerim,benim yazım, önceki iki yazım gibi,gs ve bjk taraftarının bir kısmınaydı.

Dediğim gibi bu yorumumda Trabzonspor taraftarını kasdetmedim.İstanbul diye o yüzden vurguladım.Yanlış anlaşılma oldu sanırım,kusura bakmayın.

O zaman sorun yok kardeşim.

Salpazarli
28.09.2011, 14:57
Sampiyonlar Liginin müzigini dinleyemedim diyenler....tüglerim diken diken...
http://www.facebook.com/photo.php?v=281209285242354

kacandan
28.09.2011, 14:58

ŞL aldığımız her puan sonrası bunları görmek mutluluğumuzu daha da katlıyor.
:)

U.Sadıkoğlu
28.09.2011, 15:02
Bilet fiyatları şehre göre çok pahalı birde başkan çıkmış pişmiş kelle gibi " 50 bin talep olsaydı " diyor... Trabzon şehrinin sosyal ve ekonomik durumu belli şehir maçla yatar maçla kalkar ama sen kalkıp en düşük bileti 100 lira yaparsan stadı dolduramazsın... Kale arkaları full kombine yanlış bilmiyorsam ve bu tribünlerden hiç satış olmadı...

Maça gelecek olursak , Serkan , Alanzinho ve Henrique çok berbat durumdalar Karabük maçında biraz toparlanma sinyali veren alanzinho bu maçta yine koverdi... Serkan'a hiç yorum yapmıyorum taraftara doğru topu vurduğunda serkan'a çok güzel şeyler söyledim sen kimsin ki seni her fırsatta alkışlayıp savunan taraftara o tepkiyi verebiliyorsun ! ...

Sonuç olarka o futbola 1 puan iyiydi ben sevindim şahsen CSKA maçları kilit maçlar olacak 2 maçtan 4 puan çıkarmalıyız...

Sibel
28.09.2011, 15:04
O kadar yoğun ses vardı ki stadda doğru dürüst duyamadım. Teşekkürler, burdan duymak da güzel. Çok fena...

ofli
28.09.2011, 15:10
bizim puanimiz simdi galiba 18.065 oldu. kac puan daha toplamaliyiz, artik seneye seri basi olarak kuralara girebilmemiz icin?
birde puan almamiz nasil hesablaniyor? yani sl kura cekimi sirasinda galiba 12 puandaydik, nasil olduda iki macta hemen 18'e ulastik?
biri bu konulara deginirse sevinirim...

61_Hasan_69
28.09.2011, 15:16
61_Hasan_69

Bir mesajını koyarsam buraya yüzün kızarır mı ? burda bilmişlik taslayıp ahkam keserken dön arkana bir bak.

Koyabilirsin bi sakınca yok hangi mesajı koyacağınıda biliyorum..Her insan hata yapabilir ve o mesajım Bmn de yaptığım en büyük hatam ve aptallığımdı....

Fatih Özkan
28.09.2011, 15:17

Bu videoyu indirmemizin bir yolu yok mu arkadaşlar ?

zafer6161
28.09.2011, 15:18
ş.ligi müziğinin türkçe anlamı

Champions league theme
Ceux sont les meilleurs equipes
Es sind die aller besten Mannschaften
The main event

Die Meister, die Besten, les meilleurs equipes, the champions.

Une grande reunion
Eine grosse stattliche Veranstaltung
The main event

Ils sont les meilleurs
Sie sind die Besten
These are the champions

Die Meister, die Besten, les grandes equipes, the champions.

Türkçe anlamı
Onlar En iyi Takımlar.
Onlar en iyi takımları burada bulunmaktadır.
Ana Olay.

Usta, en iyi, en iyi takımlar, şampiyonlar.

Büyük (önemli) bir etkinlik
Görkemli büyük bir etkinlik
Ana olay.

Bunlar en iyiler,
Bunlar en iyiler,
bunlar şampiyonlar.

Sibel
28.09.2011, 15:22
Zafer abi..ççç ççç

Ilelioglu
28.09.2011, 15:22
Pozisyonun devamını hatırlamıyoum ama top Giray'a geliyorsa hakkaten, ofsayt yok :)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/316232_271061929581414_193141957373412_886239_1259 364660_n.jpg

Ofsayt yok evet. Iyiki gol olmadi yoksa kendi kendimi yerdim.

Su pozisyonu hizli hizli gecistirdiler. Özetlerde bile üstünde durulmadi. Oysa israrla ofsayt olmadigini yavas cekimlerde göstermeleri gerekirdi.

Hotaman
28.09.2011, 15:23
Bu videoyu indirmemizin bir yolu yok mu arkadaşlar ?
İnternet download manager'i kur kardeşim.

mda61
28.09.2011, 15:25
ŞL müziğinin, 3 ayrı dilde sözler içermesini de ilginç bir not olarak verelim :)

die meister,die besten: almanca
les grandes equipes: fransızca
the champions: ingilizce

ozturk
28.09.2011, 15:26
Maçın full linkini buldum internette.Yayınlayan forum linkini paylaşmak yasak galiba. forum yöneticilerine özel mesaj attım cevap dönmediler. Eğer paylaşabilirsin derlerse paylaşırım linki..

USTA Abdurrahman
28.09.2011, 15:27

:alkış::alkış:

Ilelioglu
28.09.2011, 15:27
Eklemek istedigim birde su var ki cok önemli bu...

Bakiyorumda herkes gazi verdikce veriyor ve bizi gaza getirmeye calisiyor. Örnek olarak dünkü macta yorumculuk yapan Ilker Yasin'i gösterebilirim.

"Ne olursa olsun evinde oynuyorsun daha cok ileri cikmalisin"

"Ilk gol girisimi 49 dakikada geldi"

Bu ve bunun gibi cümleleri dün Ilker Yasin'in agzindan bircok defa duyduk. Neden mi bunu yapiyor?

Amaci milleti germek, bakin Trabzonspor ne kadar kötü oynuyor, SL'e yakisan bir takim degil diye göstermek. Bizi etkileyip Teknik Heyete kizmamizi saglamak. Basini etkilemek.

Adamin istedigi cok acik: "Saldir Trabzonspor"...Acik ver ve golleri bir güzel ye, bizde icimizden sevinelim. 3,4, 5 tane ye yaglarimiz erisin. Bakin bu takim Inter'i sansa yendi SL'e yakismiyor diyebilelim.

Arkadaslar;

Hepinizden ricam bu gibi aciklamalara prim vermeyin!

Biz Kulüp olarak ilk defa bu arenada mücadele ediyoruz, futbolcularin cogu ilk defa bu arenada mücadele ediyorlar. Taraftar olarak ilk defa Avni Aker'de bir SL maci izledik. Bunlarin amaci takimi kötü gösterip bizi birbirimize düsürmek! Sakin bu oyuna gelmeyin!

Tamam bende Lille macinda kötü oynadigimizi kabul ediyorum, ama Avni Aker'deki ilk macimiz, tarihimizde bir ilk. Lille daha tecrübeli ve bu arenaya yabanci degiller. Böyle bir takima karsi alinan 1 puan kötü mü? Ayrica sadece bir puan olarak düsünmeyin. Kulüp olarak aldigimiz 1 puani ve ülke puanina yaptigimiz katkiyida düsünün.

Ilk kez katildigimiz SL liginde iki mac sonunda, gecen sezonun Italya Sampiyonu ve 2009/10 sezonunun SL Sampiyonu Inter'i ve gecen sezon Fransanin Sampiyonu Lille'i ve gecen sezonun Rusya Ikincisi CSKA Moskova'yi geride birakip...

1.SIRADAYIZ...

http://b1109.hizliresim.com/11/9/28/6236.bmp

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8365#Icerik

Buda bazilarina KAPAK olsun...! KAPAK..!

..

..

Fatih Özkan
28.09.2011, 15:29
İnternet download manager'i kur kardeşim.

Teşekkürler.
İndirelim (:

Sezgin Öztürk
28.09.2011, 15:40

Bakiyorumda herkes gazi verdikce veriyor ve bizi gaza getirmeye calisiyor. Örnek olarak dünkü macta yorumculuk yapan Ilker Yasin'i gösterebilirim.

Bu ve bunun gibi cümleleri dün Ilker Yasin'in agzindan bircok defa duyduk. Neden mi bunu yapiyor?

Amaci milleti germek, bakin Trabzonspor ne kadar kötü oynuyor, SL'e yakisan bir takim degil diye göstermek. Bizi etkileyip Teknik Heyete kizmamizi saglamak. Basini etkilemek.

Adamin istedigi cok acik: "Saldir Trabzonspor"...Acik ver ve golleri bir güzel ye, bizde icimizden sevinelim. 3,4, 5 tane ye yaglarimiz erisin. Bakin bu takim Inter'i sansa yendi SL'e yakismiyor diyebilelim.

Arkadaslar;

Biz Kulüp olarak ilk defa bu arenada mücadele ediyoruz, futbolcularin cogu ilk defa bu arenada mücadele ediyorlar. Taraftar olarak ilk defa Avni Aker'de bir SL maci izledik. Bunlarin amaci takimi kötü gösterip bizi birbirimize düsürmek! Sakin bu oyuna gelmeyin!

Tamam bende Lille macinda kötü oynadigimizi kabul ediyorum, ama Avni Aker'deki ilk macimiz, tarihimizde bir ilk. Lille daha tecrübeli ve bu arenaya yabanci degiller. Böyle bir takima karsi alinan 1 puan kötü mü? Ayrica sadece bir puan olarak düsünmeyin. Kulüp olarak aldigimiz 1 puani ve ülke puanina yaptigimiz katkiyida düsünün.

Ilk kez katildigimiz SL liginde iki mac sonunda, gecen sezonun Italya Sampiyonu ve 2009/10 sezonunun SL Sampiyonu Inter'i ve gecen sezon Fransanin Sampiyonu Lille'i ve gecen sezonun Rusya Ikincisi CSKA Moskova'yi geride birakip...

1.SIRADAYIZ...

..

..

Aynen kardeşim bu detayı atlamamak lazım adamlar utanmasa böyle mi oynanır bastırsana falan diyecek bunlar şerefsiz diyecem ama az bu gözler şamp. liginde 0 çeken ülke takımlarını gördü ama o zamanlar bu adiii insanlar hep kulp buldu hakemler yok tecrübe vs. vs. bizim tek dostumuz kendimiz bunu bilip ona göre hareket etmeliyiz...

Mehdi
28.09.2011, 15:42
ş.ligi müziğinin türkçe anlamı

Champions league theme
Ceux sont les meilleurs equipes
Es sind die aller besten Mannschaften
The main event

Die Meister, die Besten, les meilleurs equipes, the champions.

Une grande reunion
Eine grosse stattliche Veranstaltung
The main event

Ils sont les meilleurs
Sie sind die Besten
These are the champions

Türkçe anlamı
Onlar En iyi Takımlar.
Onlar en iyi takımları burada bulunmaktadır.
Ana Olay.

Büyük (önemli) bir etkinlik
Görkemli büyük bir etkinlik
Ana olay.

Bunlar en iyiler,
Bunlar en iyiler,
bunlar şampiyonlar.

Bu şarkıyı Memati söylüyor.Dinledim ben:D

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 15:46
ŞL'de iki maçta 4 puan.

Grup liderliği.

Sıfır çekersiniz diyen FB'lilere moral olsun.:)

Devrim Arslan
28.09.2011, 15:46
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 56 - Lille:% 44

irfanb
28.09.2011, 15:48
Dediler ; "Grubunda üçüncü olur zar,zor"
Bir üst tura çıkmana, yetti bu iki skor
Bazıları kızardı ,bazısı oldu mosmor
Tarih yazmaya devam,sensin ki Trabzonspor !

oeince
28.09.2011, 15:53
çok şükür puan kaybetmedik. ama şu çok açık ki adrian o penaltıyı yaptırmasa takımı yerin dibine sokacak pek çok kişi vardı. bir daha böyle kötü oyun oynamamamız için sakin kafayla hataları tartışmalıyız.
alanzinho ile olmuyor. adrian kulübede iken alanzinho'nun sahada olmasına anlam veremiyorum.

colman çok ağır ve takımı da ağırlaştırıyor. sürekli geri oynuyor, uzun paslarında top kaybına sebep oluyor ve pozisyona olanak sağlayacak yaratıcı paslar atmıyor. sıradan bir adam gibi basit paslarla maçı geçiştiriyor. artık saparanın colman yerine oynaması ve aykutun da bu pozisyon için hazırlanması gerektiğini düşünüyorum. ayrıca, orta sahadaki diğer oyuncular da durduğu yerde top beklememeli, çapraz koşular ve deparlarla boş alanlarda pas almalılar.

henrique şu anda ilk 11'de oynayacak kadar iyi değil. kendisini teknik ve fiziksel açıdan güçlendirmeli. sırtı dönük oyunda başarılı olabilecek bir tarzı var. ileride takıma fayda sağlayabilir.

zokora bu senenin en iyi transferlerinden biri. sadece orta sahadaki etkili futbolu ile değil, aynı zamanda liderlik vasfı ile de takıma çok faydalı. ancak, inter maçında da lille maçında da topu kaybedince kendini yere bırakıveriyor adamlar topu sakatlık sebebiyle taça atsın diye ama bu numarayı yapmaması lazım. dün az kaldı onun bu alışkanlığı sebebiyle gol yiyorduk. üstelik biz trabzonsporuz. bizde çakallık olmaz!

serkan kendini toplayana kadar yedek beklemeli. ondan çok faydalanacağız bu kesin ama aklını başına alması ve sadece daha iyi futbol oynamayı düşünmesi lazım. dün az kaldı taraftarla bile tartışacaktı.

halil tam bir takım oyuncusu. onun oynadığı kanat daha çok kullanılırsa daha etkili olacak. takım tek kanattan hücum etme alışkanlığını bırakıp üç yolu da (sağ,sol,orta) etkili kullanmalı.

giray zaman zaman sonuçları çok ciddi olan basit hatalar yapıyor. artık sağlam oynamayı temel prensip haline getirmeli. sahada da teakwando yapmasın artık, başımıza iş açacak.

tolga harika. tek eksiği geri pasları ayakla oyuna sokmak. baskı altında ayağıyla doğru yere oynamayı çalışmalı.

cech, celustka ve glowacki için söylenecek birşey yok. kapasiteleri ölçüsünde elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar.

berabererliğe üzülmüyoruz ama dün 3 puan almamız gerekirdi. hazır kaybımız yokken lütfen herkes şapkasını önüne alıp düşünsün ve kendine çeki düzen versin. artık yeni takımız hikayesi bitmeli. tamam artık takımımız bu işte, gayet de iyi bir takım. herkes birbirini tanıdı. kimin ne zaman ne yapabileceği belli. artık helva yapalım. ligde de şl'inde de.

önümüzdeki cska maçından da en az 1 puanla ayrılırsak kalan üç maçta daha etkili oynayarak gruptan lider çıkacağımıza inanıyorum. topçularımız kendilerini toplarlarsa, ligde de puan kaybetmeyi unuturuz.

önümüzdeki maç yarın olsa ideal kadro bence şöyle olurdu

-----------------tolga------------------
celustka----glowacki------giray-----cech
---------------zokora-------------------
--------adrian---------sapara-----------
serkan------------------------------halil
---------------pawel-------------------

eskişehir maçı kadrosu da

----------------tolga-------------------
celustka-----glowacki-----giray-----cech
---------------zokora-------------------
---------sapara-----adrian--------------
volkan------------------------------halil
---------------burak-------------------

Samet Berber
28.09.2011, 15:55
Colman akşam rakipten çok zeminle mücadele etti , onun bu kötü performansına takılmamalıyız .

Külünkoğlu
28.09.2011, 15:56
Koyabilirsin bi sakınca yok hangi mesajı koyacağınıda biliyorum..Her insan hata yapabilir ve o mesajım Bmn de yaptığım en büyük hatam ve aptallığımdı....
O zaman burda yazan herkesin, konuları bilsin bilmesin bir ağabeyiniz kardeşiniz olduğunu unutmayın.

Mesajlarınızı yazarken aralarında kan bağı bulunmasa da bütün Trabzonsporluların kardeş olduğunu unutmayın.

hami08
28.09.2011, 15:57
Beşiktaşlılar dünkü maçtaki tribünlerle ilgili dalga geçiyorlar bizle ''ne baskı vardı,ne tezahürat.Maç seyircisiz miydi''diye.Haklılar ne diyeceksin.

Sibel
28.09.2011, 16:01
Beşiktaşlılar dünkü maçtaki tribünlerle ilgili dalga geçiyorlar bizle ''ne baskı vardı,ne tezahürat.Maç seyircisiz miydi''diye.Haklılar ne diyeceksin.
Maçta mıydınız acaba?

Hotaman
28.09.2011, 16:02
Beşiktaşlı'lar konuşsun.
Bende tribünleri genelde eleştiriyorum ama dün kesinlikle kötü değildi.
Önemli olan düzenli tezahürattan çok anlık verilen tepkiler. Bunu da gayet iyi yaptılar, hemen her faulde, penaltı pozisyonunda olduğu gibi.
Beşiktaş tribünleri yüksek ses çıkarır. Ancak oyunla ne kadar ilgili oldukları da koca bir soru işareti.
Şu bir bilet alıp kendini kulübün sahibi gibi gören fazlalıklardan da kurtulduk mu bu ligin en iyi tribünü olur orası. Zamanla bu değişimin olur inşallah.

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 16:03
O zaman burda yazan herkesin, konuları bilsin bilmesin bir ağabeyiniz kardeşiniz olduğunu unutmayın.

Mesajlarınızı yazarken aralarında kan bağı bulunmasa da bütün Trabzonsporluların kardeş olduğunu unutmayın.

Forumun olmazsa olmazı, en önemli kuralı budur.

Kardeşlik bağlarını zedeleyici, kırgınlıklar oluşturan mesajlardan kaçınalım.

Kulüplerin başarıları gelip geçicidir. Kardeşliğimiz ise gelip geçici değildir.

Koruyalım kuvvetlendirelim ki, ses vermemiz gerektiği zaman en kuvvetli sesi verebilelim.

hami08
28.09.2011, 16:05
Maçta mıydınız acaba?

Maçta değildim.Ama giden arkadaşlar atmosferin çok iyi olmadığını söylediler.

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 16:07

Televizyondan gördüğüm seyircinin çok iyi olduğuydu.

Serkan'a anlık tepkiler geldi gâliba. Onlar da olmasa daha iyi olacak.

Sibel
28.09.2011, 16:10
Beşiktaşlı'lar konuşsun.
Önemli olan düzenli tezahürattan çok anlık verilen tepkiler. Bunu da gayet iyi yaptılar, hemen her faulde, penaltı pozisyonunda olduğu gibi.
Beşiktaş tribünleri yüksek ses çıkarır. Ancak oyunla ne kadar ilgili oldukları da koca bir soru işareti.
Şu bir bilet alıp kendini kulübün sahibi gibi gören fazlalıklardan da kurtulduk mu bu ligin en iyi tribünü olur orası. Zamanla bu değişimin olur inşallah.
Allah razı olsun.

Arkadaşların yanılıyor.:)

Bilâl ÇOBAN
28.09.2011, 16:14
Real Madrid'in bu maçta Tolga'yı, Bayern'in Celustska'yı izlettiği doğru mudur arkadaşlar ?

bkandil
28.09.2011, 16:14
Bu maçta seyirciyi beğendim...

Darısı diğer maçlara...

esmertr
28.09.2011, 16:15

Çok biliyo o beşiktaşlılar:mad:

Şu tarz yorumları görünce bürsürü şey yazmak istiyorum şuraya sonra diyorumki ne değişecek hiçbişey.
Burdaki taraftar hiçbi maçta yaranamayacak galiba.

bkandil
28.09.2011, 16:17
Resmi Site'den;

Takımımızın Lille ile oynadığı Şampiyonlar Ligi müsabakası öncesi Hüseyin Avni Aker Stadı deniz tarafı tribününe bazı seyircilerin aynı kombine kartla birden fazla giriş yapmaya çalıştıkları güvenlik güçleri tarafından tespit edilmiştir.

Bu nedenle iki kez kullanılması mümkün olmayan kombine kartlar nedeniyle maç öncesi ilgili tribün turnikesinde ciddi sıkışıklık yaşanmıştır.
Oluşturulan sistem bir kartın bir müsabakada sadece bir kez kullanılmasına izin vermektedir. Bundan böyle benzer eylemlerde bulunacak izleyicilerin kombine kartları alınıp iptal edilecek ve ayrıca haklarında yasal işlem başlatılacaktır.
Taraftarlarımızı konuya gereken hassasiyeti göstermeye çağırıyor, aksi halde gerekli müdahalenin yapılacağını kamuoyuna duyuruyoruz.
-----------------------------------

Yönetime önerim bu duyuruyu büyük puntolarla sözü edilen tribünün girişine assınlar, içeri girmeye çalışanlara önce bu yazıyı okutsunlar...

Fatih Özkan

Demek ki neymiş ?
Haklı değillermiş...
Dün stadtaydım ve seyirci son zamanların en iyisiydi. Hatta Trabzonlu Gençler'in belki de en kötü gününde olmasına rağmen.

61trabzonomer
ben tv nin sesini bir kısıp bir açıyordum o derece ıslıklama ve baskı vardı,son zamanların en iyi taraftarı olduğu bir kesin.

Mehdi
28.09.2011, 16:18
Aga ben stadyumdaki gürültüden ilk kez gittiğim şampiyonlar ligi maçının müziğini duyamadım.Anonslar ve hakem kararları televizyondan duyulsun diye uefa kıstırdı sesi diyeceğim ama biliyorum çok iyimser bir yorum olacak çünkü aynı ses neden başka stadyumlarda kısılmıyor.Olayı stadın akustiğine bağlayacağım ama bu da içime sinmiyor.Hakkımızda hayırılısı ne diyelim:)

Benim hala başım ağrıyor.Haftanın ortasında ses gitti.

Fatih Özkan
28.09.2011, 16:18
Resmi Site'den;

Takımımızın Lille ile oynadığı Şampiyonlar Ligi müsabakası öncesi Hüseyin Avni Aker Stadı deniz tarafı tribününe bazı seyircilerin aynı kombine kartla birden fazla giriş yapmaya çalıştıkları güvenlik güçleri tarafından tespit edilmiştir.

Bu nedenle iki kez kullanılması mümkün olmayan kombine kartlar nedeniyle maç öncesi ilgili tribün turnikesinde ciddi sıkışıklık yaşanmıştır.
Oluşturulan sistem bir kartın bir müsabakada sadece bir kez kullanılmasına izin vermektedir. Bundan böyle benzer eylemlerde bulunacak izleyicilerin kombine kartları alınıp iptal edilecek ve ayrıca haklarında yasal işlem başlatılacaktır.
Taraftarlarımızı konuya gereken hassasiyeti göstermeye çağırıyor, aksi halde gerekli müdahalenin yapılacağını kamuoyuna duyuruyoruz.

Yönetime önerim bu duyuruyu büyük puntolarla sözü edilen tribünün girişine assınlar, içeri girmeye çalışanlara önce bu yazıyı okutsunlar...

Alacaksın bu beleşçileri, maç öncesi toplayacaksın orta sahada... Anons ile ne nane yemeye çalıştıklarını anlatacaksın! Çok zeki zannediyorlar kendilerini! Kombinenin sokulduğu makinede yazıyor zaten 2. kez giriş yapanlara dair uyarı. Kombine 2. kez denenirse, o lamba yanıyor. Bunlar bu kadar salak işte! Dikkat etmemişler makineye falan!

Koray
28.09.2011, 16:22
Resmi Site'den;

Sadece bu yüzden mi sıkışıklıklar oldu geberdik sırada, millet sinirden hıncını hemen yanımızdaki Eczanalerden çıkardı iş yerlerinin camları kırıldı.

En sonunda dayanamadı kimse kapı komple yerinden söküldü.

Binlerce kişiyi iki kapıdan almaya çalışıyorlar yazık değil mi.

Size yemin ederim kızıp kapıdan geri dönenler oldu, çoluk çocuk bayan alayı ezildi baygınlık geçirdi.

Her maç aynı eziyet.

Yazık gerçekten.

Mustafa AYDIN
28.09.2011, 16:24
İstediklerimizi alıyoruz gerisi çok önemli değil.korkulan bir takım olmaya başladık.

hami08
28.09.2011, 16:25
Beşiktaşlı'lar konuşsun.

Kardeşim öyle ''Şu bir bilet alıp kendini kulübün sahibi gibi gören fazlalıklardan da kurtulduk mu bu ligin en iyi tribünü olur orası''demek kadar kolay olmuyor.Başlığı ''tribün''başlığına çevirmek istemiyorum ama madem açıldı söyleyeyim.Bu maça gitmedim ama karabük maçına gitmiştim o maçta tribünlerimizin haline görünce bir kez daha üzüldüm.Ben eskiden kale arkalarındaki taraftar gruplarının maratonu ayağa kaldırmaya çalışıp sonuç alamadıklarını görünce maratondaki taraftarlara kızardım.Ama karabük maçında anladım ki o insanlara boşa kızıyormuşum.Yol tarafının yeni yapılan tribününde 400-500 kişilik bir grup,sağlarında 50-60 kişilik bir grup,az sağlarında gene 50-60 kişilik bir grup.Geçtim deniz tarafına.Stadın en kalabalık grubu bin bin beşyüz dolaylarında,onların sağında 100 kişilik bir grup,bu sene yapılan yeni bölümde 50-100 kişilik gene bir grup.En az altı yedi tane grup.Maçın ilk dakikalarında belli bölümlerde birbirlerine uymaya çalışıyorlar ama çok uzun sürmüyor.Ondan sonra herkes kendi kafasında.Taraftar grupları birbirleyle anlaşamazken ben maratonun çok onlara uyabileceğini düşünmüyorum.En fazla kafama takılan şeyde şu.Ya kardeşim bu kulubün başkanı,yöneticileri tribünde maç izliyor.Staddaki bu dağınıklığı görüp de hiç mi rahatsız olmuyor bu insanlar.Bu iş yönetim el atmadığı sürece düzelmez bence.

İlker Yazıcıoğlu
Bu yıl moda oldu İstanbul takımlarının forum sitelerinden link vererek bakın bizi ne kadar çok sevenler var demek.Bu arkadaşlara bir anlam veremiyorum.Daha ligin ilk yarısında fenerli taraftarların delikanlı olduklarını,asıl düşmanın bjk ve cincon olduğunu söyleyenlerin sayısı bu forumu tamamen dolduruyordu.fenerle papaz olunca fener tukaka oldu ama diğer takımlara övgü başladı.Bunlar çok yanlış tutumlar.Trabzonspor dışındaki bütün takım taraftarları,başta İstanbul takımları olmak üzere hepsi yavşaktır.Hatırlasanıza daha Selçuk transferi Engin transferi sözkonusu olunca cimboma neler diyorduk,geçin bu işleri.Hemen sazan gibi iyi laf edenlere atlamayın.Bugün kendi taraftar forum sitelerinde Trabzon'a iltifat edenler,geçmişte bize en çok küfür edenlerdir,ve de ilerdeki olası bir şampiyonluk çekişmesinde o zaman bakın görün bu forum sitelerine.

Trabzon34
Objektif olucaksak iyi oynamadığımız ortada.. Ama bir puan bu oyunla ve böyle bir takıma karşı çok iyi.. Yani iyi bile oynasaydık lille gibi deplasmanları daha iyi oynayan, hızlı ve kontra oynayan bir takıma karşı şanssız bir gol yiyip geriye düştükten sonra oyunu berbaerliğe getirmek bizim gibi şampiyonlar ligi tecrübesi fazla olmayan bir takım için çok zordu.. Bunu başardık.. Şampiyonlar liginde en önemli kural, kendi sahanızdaki maçları kazanmanız gerçeğidir.. Deplasmanda oynayacağınız 3 grup maçında toplam 3 puan almanız ise mükemmel bir sonuç olucaktır ki biz bunu daha ilk maçta aldık.. dolayısıyla ortada kaybedilmiş bir şey yok.. kazanılmış bir şeyler ise olabilir..
grupta bundan sonraki oynayacağımız 2 maç bizim yerimizi belirler.. İşimizi içerdeki İnter maçına bırakmamamız lazım.. CSKA dan deplasman da bir puan, içerde 3 puan bizi üst tura atar.. Ywapabilir miyiz? bu futbolla zor..
Ama daha iyi olucağımıza inanıyor ve diliyorum.. İnşallah..

Sibel
28.09.2011, 16:27
Aga ben stadyumdaki gürültüden ilk kez gittiğim şampiyonlar ligi maçının müziğini duyamadım.Anonslar ve hakem kararları televizyondan duyulsun diye uefa kıstırdı sesi diyeceğim ama biliyorum çok iyimser bir yorum olacak çünkü aynı ses neden başka stadyumlarda kısılmıyor.Olayı stadın akustiğine bağlayacağım ama bu da içime sinmiyor.Hakkımızda hayırılısı ne diyelim:)

Benim hala başım ağrıyor.Haftanın ortasında ses gitti.
Anlamak istemeyen anlamıyor Mehdi abi. :rolleyes:

hami08
28.09.2011, 16:29
Demek ki neymiş ?
Haklı değillermiş...
Dün stadtaydım ve seyirci son zamanların en iyisiydi. Hatta Trabzonlu Gençler'in belki de en kötü gününde olmasına rağmen.

Benim maçı izlediğim yerde iki tane televizyon vardı.Birindeki görüntü ve ses diğer televizyona 2-3 saniye sonra geç geliyordu ve ben bu yüzden ne görüntüden ne de sesten hiç birşey anlamadım.Maça giden arkadaşlara sorduğumda da onlar tribünü çok beğenmediklerini söylediler.Neyse uzatmanın alemi yok.İnşallah hep böyle olur tribünler.

mda61
28.09.2011, 16:31
Real Madrid'in bu maçta Tolga'yı, Bayern'in Celustska'yı izlettiği doğru mudur arkadaşlar ?

Mourinho, Türk milli takımını topluyor Madrid'e zaten. Sırada kim var acaba ? Ronaldo'nun yerine Burak Yılmaz ? :rolleyes:

fanatikdevri
28.09.2011, 16:32
ilk maç ilk heyecan herkesin acamiliği olur,hayallerimizin gerçeğe döndüğü günlerdeyiz keyfini sürüyorum sadece.

mda61
28.09.2011, 16:33
Bu yıl moda oldu İstanbul takımlarının forum sitelerinden link vererek bakın bizi ne kadar çok sevenler var demek.Bu arkadaşlara bir anlam veremiyorum.Daha ligin ilk yarısında fenerli taraftarların delikanlı olduklarını,asıl düşmanın bjk ve cincon olduğunu söyleyenlerin sayısı bu forumu tamamen dolduruyordu.fenerle papaz olunca fener tukaka oldu ama diğer takımlara övgü başladı.Bunlar çok yanlış tutumlar.Trabzonspor dışındaki bütün takım taraftarları,başta İstanbul takımları olmak üzere hepsi yavşaktır.Hatırlasanıza daha Selçuk transferi Engin transferi sözkonusu olunca cimboma neler diyorduk,geçin bu işleri.Hemen sazan gibi iyi laf edenlere atlamayın.Bugün kendi taraftar forum sitelerinde Trabzon'a iltifat edenler,geçmişte bize en çok küfür edenlerdir,ve de ilerdeki olası bir şampiyonluk çekişmesinde o zaman bakın görün bu forum sitelerine.

+1967 :alkış::alkış::alkış:

Nihat Güneş
28.09.2011, 16:37
Onceki sayfalarda yazilmissa bilemiyorum, cepten yaziyorum.

Dun Ilker yasin denen serefsizin ilk yarida Henriquenin ofsayt pozisyonunda bi tarafini yirtarcasina OFFFSAAAAYT!!! diye bogurmesini bi tek ben mi farkettim?

Bilâl ÇOBAN
28.09.2011, 16:39
Mourinho, Türk milli takımını topluyor Madrid'e zaten. Sırada kim var acaba ? Ronaldo'nun yerine Burak Yılmaz ? :rolleyes:

Mourinho Türk milliyetçisiymiş ve Türkleri toplayıp Bask bölgesine doğru yürüyecekmiş falan, pek bi saçma oldu :)

Tolga şu haliyle Casillas'ın yedeği olur, iyi de olur..

Tekke
28.09.2011, 16:40
Türk futbolu Trivelayı sanki ilk kez Quaresmada görmüş gibi destan yazıyor ya, dün klübede duran aslanı çıplak gözle izleyenlerden biri olarak bir trivela dersi hatırlatmak istedim :)))

http://www.youtube.com/user/TrabzonVideo61?blend=20&ob=5

Ilelioglu
28.09.2011, 16:40
Baris Yurduseven'de macin yildizi icin Taraftar dedi.

;)

Belli ki sesi kistilar.

bkandil
28.09.2011, 16:41
Sadece bu yüzden mi sıkışıklıklar oldu geberdik sırada, millet sinirden hıncını hemen yanımızdaki Eczanalerden çıkardı iş yerlerinin camları kırıldı.

En sonunda dayanamadı kimse kapı komple yerinden söküldü.

Binlerce kişiyi iki kapıdan almaya çalışıyorlar yazık değil mi.

Size yemin ederim kızıp kapıdan geri dönenler oldu, çoluk çocuk bayan alayı ezildi baygınlık geçirdi.

Her maç aynı eziyet.

Yazık gerçekten.

Muhtemelen o sebepledir, tahmin ediyorum ki ikinci kez kartı geçirmek isteyen şahsa güvenlik görevlisi geçiş izni vermeyince arada sözlü sürtüşme v.s. başlayacağından işin yatışması uzun sürecektir, ortalama her kapıda bu şekilde 2 olay yaşansa bu bile insanların içeri girişini yeterince engelleyecektir.

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 16:41
Onceki sayfalarda yazilmissa bilemiyorum, cepten yaziyorum.

Dun Ilker yasin denen serefsizin ilk yarida Henriquenin ofsayt pozisyonunda bi tarafini yirtarcasina OFFFSAAAAYT!!! diye bogurmesini bi tek ben mi farkettim?

Hakemler daha tepki veremeden İlker bey ofsaytı saniyesinde tespit etti.

Aman ha! hakemler atlamasın dedi.

İşin bir başka yönü de, diğer takımların uluslararası arenadaki maçlarında "biz" öznesini kullanan bâzı spiker ve yorumcular iş Trabzonspor'a gelince "O" öznesini kullanmaya başlıyorlar.

" İyi oynuyoruz, haydi çocuklar devâm "

iş bize gelince,

" Trabzonspor daha fazla ileri gitmeli "

Mehmet Cihan Kocaman
28.09.2011, 16:44
O taktiği 90 dakika içerisinde 1 kez yapabilirsin sadece 2.de güle oynaya atarlar golü. Çok riskli bir taktik o bence zaten onlarda 1 kere yaptı.

aynen. Karabük duran toplarda olmasa bile ara paslarda defalarca denedi ofsayt taktiğini ilk 6'sı işe yaradı ama sonra 3 tane salladık.

TSezgin61
28.09.2011, 16:52
Lille takiminin uyguladigi ofsayt taktiginle ilgili cok güzel bir anim var anlatmasam olmaz:D

amatör takimda futbol oynarken böyle pozisyonlarda bizim teknik direktör kenardan "9 numarayi tutun" diye bir sifre bagirirdi... sonra o sifreyi herkes bagirirdi serbest vurus kullanilmadan. tabi rakip takim anlamazdi. 9 numarali futbolcularida kendini bir b... sanardi kasilirdi. adam topa dogru kosarken biz disari kosardik sazan gibi kalirdilar...

yine ayni sekilde bir macta uygularken bizim hoca "9 numarayi tutun" diye bagirmaya basladi. tabi bizde sifreyi birbirimize bagirirken ortada tuhaf olan birsey vardi... rakibin o gün 9 numarali futbolcusu sahada yoktu:D

bunu rakip farketti ve golü yedik...:D

dün lille yapinca kendi kendime güldüm

İbrahim Gökhun Öztürk
28.09.2011, 16:55

Karabük maçını izledim.Sonra bu hafta Real maçını izlerken formda bir Burak Yılmaz Realde neden oynamasın hissine kapıldım :)

kacandan
28.09.2011, 16:57
Kardeşim öyle ''Şu bir bilet alıp kendini kulübün sahibi gibi gören fazlalıklardan da kurtulduk mu bu ligin en iyi tribünü olur orası''demek kadar kolay olmuyor.Başlığı ''tribün''başlığına çevirmek istemiyorum ama madem açıldı söyleyeyim.Bu maça gitmedim ama karabük maçına gitmiştim o maçta tribünlerimizin haline görünce bir kez daha üzüldüm.Ben eskiden kale arkalarındaki taraftar gruplarının maratonu ayağa kaldırmaya çalışıp sonuç alamadıklarını görünce maratondaki taraftarlara kızardım.Ama karabük maçında anladım ki o insanlara boşa kızıyormuşum.Yol tarafının yeni yapılan tribününde 400-500 kişilik bir grup,sağlarında 50-60 kişilik bir grup,az sağlarında gene 50-60 kişilik bir grup.Geçtim deniz tarafına.Stadın en kalabalık grubu bin bin beşyüz dolaylarında,onların sağında 100 kişilik bir grup,bu sene yapılan yeni bölümde 50-100 kişilik gene bir grup.En az altı yedi tane grup.Maçın ilk dakikalarında belli bölümlerde birbirlerine uymaya çalışıyorlar ama çok uzun sürmüyor.Ondan sonra herkes kendi kafasında.Taraftar grupları birbirleyle anlaşamazken ben maratonun çok onlara uyabileceğini düşünmüyorum.En fazla kafama takılan şeyde şu.Ya kardeşim bu kulubün başkanı,yöneticileri tribünde maç izliyor.Staddaki bu dağınıklığı görüp de hiç mi rahatsız olmuyor bu insanlar.Bu iş yönetim el atmadığı sürece düzelmez bence.

günün en güzel seyirci yorumu.

kacandan
28.09.2011, 17:00
Kötü futbola sebeplerden zemin için alınan karar;

Takımımızın maçlarını oynadığı Hüseyin Avni Aker Stadı’nın zemini değiştiriliyor.
Buna göre çeşitli nedenlerle zarar gören zeminin futbolun elverişli ortamda oynanmasına engel olması üzerine kulübümüz tarafından zeminin değiştirilmesine karar verildi.

Bu konuda yabancı bir firmayla anlaşma yapılarak stadyum zemininin 15 gün içerisinde değiştirilmesi sağlanacak.

Yapılan planlamaya göre takımımız ligin 6. Haftasındaki Ankaragücü maçını Hüseyin Avni Aker Stadı’nın yeni zemininde oynayacak.

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 17:03
Maçta hayret ettim, zemin Lilli'li futbolcuları hiç etkilmedi. Takır takır yaptılar paslarını. Kendi sahaları da kötü müdür nedir.

Ömer Faruk61
28.09.2011, 17:07
Lille takiminin uyguladigi ofsayt taktiginle ilgili cok güzel bir anim var anlatmasam olmaz:D

amatör takimda futbol oynarken böyle pozisyonlarda bizim teknik direktör kenardan "9 numarayi tutun" diye bir sifre bagirirdi... sonra o sifreyi herkes bagirirdi serbest vurus kullanilmadan. tabi rakip takim anlamazdi. 9 numarali futbolcularida kendini bir b... sanardi kasilirdi. adam topa dogru kosarken biz disari kosardik sazan gibi kalirdilar...

yine ayni sekilde bir macta uygularken bizim hoca "9 numarayi tutun" diye bagirmaya basladi. tabi bizde sifreyi birbirimize bagirirken ortada tuhaf olan birsey vardi... rakibin o gün 9 numarali futbolcusu sahada yoktu:D

bunu rakip farketti ve golü yedik...:D

dün lille yapinca kendi kendime güldüm

Süpermiş :)

Ömür Karadeniz
28.09.2011, 17:08
Zeminmi değişiyor,yahu o zemin hemen hazır hale gelmez oynayalım maçları İstanbulda nolurki,hem gs ile ilişkileri dondurmamışız arenada müthiş ambians olur!!

Chiko
28.09.2011, 17:12
Baris Yurduseven'de macin yildizi icin Taraftar dedi.

;)

Belli ki sesi kistilar.
Bunu bende fark ettim.
Alman kanali Sky'dan izliyordum. 2 secenek vardi, bir Türk spikeri digeri Fransiz spikeri.
Macin ortalarina dogru Fransiz spikerini sectim ve bizim taraftarlarin sesi daha sesli cikiyordu. Türk spikerini actiktan sonra aradaki fark ortaya cikti...

Yiğit Gayretli
28.09.2011, 17:23
Bir pozisyon oldu, duran toptan gelen ortaya ofsayt taktiği uyguladılar ve 5 futbolcumuz birden ofsaytta kaldı.

Pozisyonun sonrasında İlker Yasin'in yorumu(Sabri Ugan'a soruyor); "Ne güzel taktik ama di miiieee ?"

Allah belanı versin İlker Yasin. He unutmadan skor da 1-1 ;)

Murat Varol
28.09.2011, 17:23
burdan şenol hocama sesleniyorum hocam futboldan çok anlamam hatta solağım ama bugünden itibaren çalışıp forma girmeye başlıyorum her maç 14 km garanti koşu mesafesi veriyorum sana geri pas yapmayı da öğrenirim ne olur üç maç serkanın yerine şans ver bana

Mehmet Cihan Kocaman
28.09.2011, 17:29
Hüseyin Avni Aker Stadının zemini değişiyor. Çalışmalar hemen başlayacak ve 15 günde bitecek. 6. hafta oynanacak olan Ankaragücü maçı da yeni zeminde oynanacak. İstanbulda oynanma sözkonusu değil ve artık oynamayalım İstanbulda falan.

Koray
28.09.2011, 17:35
burdan şenol hocama sesleniyorum hocam futboldan çok anlamam hatta solağım ama bugünden itibaren çalışıp forma girmeye başlıyorum her maç 14 km garanti koşu mesafesi veriyorum sana geri pas yapmayı da öğrenirim ne olur üç maç serkanın yerine şans ver bana

Alemsin abi :D :D

İbrahim Gökhun Öztürk
28.09.2011, 17:37

Abi göbeğin ne alemde sadece koşmak yetmez :)

GULER
28.09.2011, 17:46

Hocam Serkan gibi firinciysan olur. 10 firin ekmek yersen ancak olur :D

Ilelioglu
28.09.2011, 17:49
Arsivleyebilecgimiz neler var?

Foto, Gazete sayfalari, vs...?

Koyarsaniz sevinirim.

gülsüm
28.09.2011, 17:58
Hakemler daha tepki veremeden İlker bey ofsaytı saniyesinde tespit etti.

Aman ha! hakemler atlamasın dedi.

İşin bir başka yönü de, diğer takımların uluslararası arenadaki maçlarında "biz" öznesini kullanan bâzı spiker ve yorumcular iş Trabzonspor'a gelince "O" öznesini kullanmaya başlıyorlar.

" İyi oynuyoruz, haydi çocuklar devâm "

iş bize gelince,

" Trabzonspor daha fazla ileri gitmeli "

benimde ofsayttan çok oraya takıldı kafam.
başka takım olunca "biz" bize gelince "Trabzonspor". nasıl bir milliyetçilik anlayışı anlamış değilim.
bu kadar da belli edilmez ki karaktersizlik.....

Uğur GEMİCİOĞLU
28.09.2011, 17:58
Ses bariz kısıldı maçta. Artık kimin parmağı varsa çok güzel andım kendilerini akrabalarını. Belli oluyordu zaten tribünler hareketliydi ama ses çok derinden geliyordu. Ama hala şunu öğrenemedi taraftar. Top rakipteyken ıslıklanmıyor.

ThePatriot61
28.09.2011, 18:04
Macin full linki yok mu ya? Ama türkce olmasin bizimkiler bu isden anlamiyor taraftarin sesini kistilar resmen. :rolleyes:

Bide su Ilker Yasin denen dangalaga ikinci kez katlanamam.

Mehmet Cihan Kocaman
28.09.2011, 18:06
Ses bariz kısıldı maçta. Artık kimin parmağı varsa çok güzel andım kendilerini akrabalarını. Belli oluyordu zaten tribünler hareketliydi ama ses çok derinden geliyordu. Ama hala şunu öğrenemedi taraftar. Top rakipteyken ıslıklanmıyor.

bayağı ıslıklandı bu maçta.

ThePatriot61
28.09.2011, 18:08
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/seasonclub/index.html

:D

orhan42
28.09.2011, 18:10
Bininci mesajım bu güne kısmetmiş:)
İlk yarıda berbat bi Trabzonspor izledik..Am fazla pozisyonda vermedik.İkici yarı biraz kıpırdayınca daha etkili olduğumuzu herkes gördü..Şenol hocamızda ifade etti zaten konrollü oyun tedirgin oyuna dönüştü diye..Alanzinho ile maça başlanmamlı.Son dakikalrda daha faydalı oluyor bu arada..

Yaldız61
28.09.2011, 18:11
1http://www.uefa.com/imgml/icons/equal.pnghttp://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/18x18/52731.pngTrabzonspor AŞ (http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=52731/profile/index.html)TURUEFA Europa League28.5009.27540http://www.uefa.com/imgml/icons/up.pnghttp://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/18x18/50157.pngBeşiktaş JK (http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=50157/profile/index.html)TURUEFA Europa League12.0002.77558http://www.uefa.com/imgml/icons/equal.pnghttp://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/18x18/52695.pngBursaspor (http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=52695/profile/index.html)TURUEFA Europa League01.5002.27598http://www.uefa.com/imgml/icons/up.pnghttp://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/18x18/60563.pngGaziantepspor (http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=60563/profile/index.html)TURUEFA Europa League01.0001.775

Uğur GEMİCİOĞLU
28.09.2011, 18:12
bayağı ıslıklandı bu maçta.

Valla hiç duyulmuyordu. Sanki 25 kişi ıslıklarmış gibi ses vardı. Üstelik birileri ıslıklarken bir grup tezahürata devam ediyordu. TG'di herhalde.

matrix5782
28.09.2011, 18:13
Dünkü Maçta Penaltıya Sebebiyet Veren Oyuncu Topu Eliyle Kesmesi Sonucu herhangi bir kart Görmedi.Bu Pozisyon İcabi Oyuncunun Direk Kırmızı Kart Görmesi Lazımdı.hepimiz Penaltı Sonrası gevşedik.Aslında Bu Oyunun Gidişlatını Etkileyecek Bir Karar Olabilirdi.

Mehmet Cihan Kocaman
28.09.2011, 18:14
Valla hiç duyulmuyordu. Sanki 25 kişi ıslıklarmış gibi ses vardı. Üstelik birileri ıslıklarken bir grup tezahürata devam ediyordu. TG'di herhalde.

Evet 2. dediğin doğru tg :)
Ama sen de diyosun bariz kısıldı ses diye. Ben de tvden izleyince inanamadım. Staddakinden çok farklıydı.

Ilelioglu
28.09.2011, 18:15
Dünkü Maçta Penaltıya Sebebiyet Veren Oyuncu Topu Eliyle Kesmesi Sonucu herhangi bir kart Görmedi.Bu Pozisyon İcabi Oyuncunun Direk Kırmızı Kart Görmesi Lazımdı.hepimiz Penaltı Sonrası gevşedik.Aslında Bu Oyunun Gidişlatını Etkileyecek Bir Karar Olabilirdi.

Sari kart olmaliydi, cünkü bariz gol sansi yoktu.

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 18:18

Doğru diyorsun, penaltının sevincinden kart gösterilmemesi aklımıza gelmedi.

Ilelioglu
28.09.2011, 18:19
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/seasonclub/index.html

:D

Bunu arsivledim canim, bu kacmaz. ;)

Baska birsey yokmu? Gazete sayfalari, foto vs..?

Fanatik34
28.09.2011, 18:20
Hakemler konusuna binaen,

Avrupa´da ki Orta hakemler cok iyi ama yan hakemler kötü,
Türkiye´de ise Orta hakemler kötü ama yan hakemler cok iyi.

Seyirci kismina gelince, maci dün bende Fransiz kanalindan izledim ve ilk 60 dk. müthis bir ambians vardi. Star´i bilmem nasildi?

Mac esnasinda Senol Hoca´nin kellesini isteyenlere de lafim, gidin futbol harici seylerle ugrasin!

Serkan niye oynadi diyenlere, yerine kim oynardi? Bu ve benzeri sorulari kendine sormayan elestiri hakkina sahip degildir!

1. Takimda o kadar sakat var
2. CL´de kullanacagin kadroyu, ligi düsünerek kurmalisin arti bunun tersi
3. Takimin sistemi oturmamis
4. Rotasyon yapmak zorundasin cünkü 2,5-3 günde bir futbolcuyu sahaya süremezsin (bkz. Alex Avrupa´da olmadiklari halde 10 gün önce agliyordu)
5. CL tecrübesiz bir takimsin
6. Fizikgücü düsük takimlardan birisin
7. Ligte her türlü haksizliga ugramaya devam ediyorsun..bu piskolojiyi her futbolcu kaldiramaz.
8. Rakibinle bogusacagina zeminle bogusuyorsun

vs vs vs

Ilelioglu
28.09.2011, 18:28

Arkadaslar;

1.SIRADAYIZ...

..

..

Yukaridaki yazi ile ne demek istedigimi sagolsun LigTv ortaya koydu.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=99192

Gaza geliyoruz beyler. Ilker Yasin bende dahil bircogumuzu etkileyemedi, cünkü biz oturup sakince düsünebilen insanlariz. Ama gel görki Trabzon'daki bircok insan Ilker Yasin'in haksiz elestirilerinden etkileniyor ve takima hocaya kizmaya basliyor. Buda teknik heyeti baska arayislar icine sokabilir. CSKA macinda 11 kisi saldirip arkayi belkide bos birakip cok gol yeriz (mesala). Ilker'de fark yememizi rezil olmamizi istiyor. Yani tüm bunlar bu herifin amacina ulasmasini sagliyor.

Herkes sagindakine solundakine söylesin. Biz ilk defa bu arenadayiz, bu futbolcularin cogu keza öyle. Sifir cekenleri, hic gol atamayip sekiz yiyenleride gördük.

Tekrar ediyorum; Bu oyuna gelmeyin..!

..
..

TekfurÇayır 61
28.09.2011, 18:30
Hakemler konusuna binaen,

Avrupa´da ki Orta hakemler cok iyi ama yan hakemler kötü,
Türkiye´de ise Orta hakemler kötü ama yan hakemler cok iyi.

Seyirci kismina gelince, maci dün bende Fransiz kanalindan izledim ve ilk 60 dk. müthis bir ambians vardi. Star´i bilmem nasildi?

Mac esnasinda Senol Hoca´nin kellesini isteyenlere de lafim, gidin futbol harici seylerle ugrasin!

Serkan niye oynadi diyenlere, yerine kim oynardi? Bu ve benzeri sorulari kendine sormayan elestiri hakkina sahip degildir!

1. Takimda o kadar sakat var
2. CL´de kullanacagin kadroyu, ligi düsünerek kurmalisin arti bunun tersi
3. Takimin sistemi oturmamis
4. Rotasyon yapmak zorundasin cünkü 2,5-3 günde bir futbolcuyu sahaya süremezsin (bkz. Alex Avrupa´da olmadiklari halde 10 gün önce agliyordu)
5. CL tecrübesiz bir takimsin
6. Fizikgücü düsük takimlardan birisin
7. Ligte her türlü haksizliga ugramaya devam ediyorsun..bu piskolojiyi her futbolcu kaldiramaz.
8. Rakibinle bogusacagina zeminle bogusuyorsun

vs vs vs

Yorumlarının tamamına katılıyorum. Sırf eleştirme güdümüzü tatmin etmek için eleştirmek, düşünmeye tenezzül etmeden eleştirmek maalesef âdetimiz hâline gelmiş.

Bundan artık kurtulmamız lâzım. Eleştiriler yapıcı olmalı.

yorumsuz6117
28.09.2011, 18:31
Gruptan çıkarsak kaç para alıyoruz ??

Etem Güner
28.09.2011, 18:33
http://www.facebook.com/bordomavietem/posts/278727208812967#!/home.php?sk=fl_2300441426024 izleyin keyiflenin izleyin ula çabuk:D

Koray
28.09.2011, 18:40
http://www.facebook.com/bordomavietem/posts/278727208812967#!/home.php?sk=fl_2300441426024 (http://www.facebook.com/bordomavietem/posts/278727208812967#%21/home.php?sk=fl_2300441426024) izleyin keyiflenin izleyin ula çabuk:D

Bişey açılmıyor.

futbalski60
28.09.2011, 18:42
Dün forvetlerimiz Halil ve Henrique toplamda yaklaşık 22 km mesafe kat etmiş forvetler için müthiş bir rakam bu.

asimetrik
28.09.2011, 18:42

Biz evde bu konuyu tartıştık ve sarı karta karar verdik. Ama hakem göstermedi. Kırmızı için bariz gol şansı gerekirdi ve Henrique'nin önünde ve arkasında aynı hizada iki rakip oyuncu vardı.