PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 LOSC Lille

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18

Uğur Tüysüzoğlu
28.09.2011, 01:08
Suçlu aramıyorum ama öyle veya böyle taş çatlasa 17-18 bin seyirci vardı.İstanbulda oynanması her bakımdan daha faydalı olur kanaatindeyim...

Hangi mantık ile İstanbul dersiniz anlamam .

Biz mi ileriyi göremiyor cahillik yapıyoruz yada sizmi Trabzon'u kabullenemiyorsunuz bıktık artık bu kavgalardan .

Yıllarca anti-İstanbul de sonra oraya taşı garip vesselam.

Tribünde küfür herkez ediyor bunu geçersek taraftarımız çok iyidi , destekledi sevdi , serkan serkan bağırmasını bildi.

Sadece olumsuzlukları gören İstanbul tayfası birazda iyi yanlarını görseler.

Kimsenin emeğini çalmayın orda kesintisiz iki kalearkası hemen hemen 90 dakika orjinalce destekledi tv'den ne geliyor bilmiyorum umrumdada değil !

Yaldız61
28.09.2011, 01:08
Serkanin iyi olmadigini herkes görüyorda bir tek görmesi gerekenler görmüyor.

şenol güneş in herzaman emeğe saygısı oldu gecen sezonki katkısı müthişti serkanın onun cilvesi var galiba biraz gerekilen şanslar verildi diyer maçta alanı kesicene eminimde serkanı bilmiyorum

Oruç
28.09.2011, 01:09
Ülkede her şey skor algısı üzerine kurulu. E madem öyle kim takar oyunu dememiz lazımken yeni kurulmuş, ilk defa CL arenasında mücadele eden takımdan iyi oyun beklemenin mantığını anlamış değilim.

İyi oyunun bir kriteri yok, olmadı hiç bir zaman.

asilhamsi
musadenizle galibiyeti birilerine armagan etmek isterim

1-Cok deger verdigim Aykut hocama..Hocam dilersen bu penaltımızda irdelensin
2-Selcuk..Güzel kardesim hepimiz biliyoruz Avrupada oynamak en buyuk hayalindi..Biz senin hayalerinin azıcık otesine gectik..Senin hayallerinde dahi oynayamayacagın takımlara sırayla yol veriyoruz..
3-Has Trabzonlu Engin...Sen rahat ol Engin...Kalemizde duran kaptan bir cocuk var..O belki senin kadar saga sola bagırmıyor..Sırf hırsından hocaya televizyon canlı yayınında kufur etmiyor..Senin gibi sırf hırsından idamnda kavga etmiyor..
Ama oda tıpkı senin gibi HAS Trabzonlu..

Cafer Bulur
Colman in penaltisi yine iyi degildi,sükür ki biraz yukarda vurdu.

Colman in topu sürekli ayni yere göndermek istemesi kalecilerin isini kolaylastiriyort.

matrix5782
28.09.2011, 01:10
Hazard 22.500.000 €
Sow 11.000.000 €
Cole 7.000.000 €
=40.500.000 €

Bizim ilk onbir yaklaşık =42.500.000 €

Ooooooooooo 2 mİlyonEksik

Bırakın Bu İşleri Yaaaa

Berat Akçay
28.09.2011, 01:11
Son yılların en iyi atmosferiydi bence.
Bu zamana kadar birşey yapmadığını varsayarsak haklısın.70 e kadar ses gelmiyordu açık ve net .He ilk 2 dk geldi galiba

Fanatik34
28.09.2011, 01:11
Kuralar cekilmeden Inter´i grupta istiyordum.
Ciktiktan sonra arzu ettigim fikstürde aynen gerceklesti. Cünkü bu fikstürde 4 puan toplayabilecegimizden emindim. Bu fikstürde Cska´dan alinacak 2-3 puan bizi cok avantajli konuma getirecekti.

Buna arti Inter´e Trabzon´da da kaybetmeyecektik (bekleyip görecegiz)

Bugün golün ise yine 76 dk. atilmis olmasi, günün en ilginc tesadüfü :)

vyno
28.09.2011, 01:12
Arkadaşlar yeni kurulmuş bu takım interi yendi şuanda gurup lideri kalkıp 2 maçta 12 puan alacak hali yok barcelonada olsa bu gurupta 2 maçta 4 puan alması normal ayrıca taraftara laf yok bugğn çok iyiydi taraftar son yılların en iyi atmosferydi.

Mert Özsarı
Allahıma sükürler olsun buda iyi ya. Adrian ilk 11 de oynamalı kesinlikle. Zokora mukemmeldi. İlker yasin yine berbattı !!! Hala lideriz CSKA deplasmanından 1 puan hersey ibreyi bize cevirir.

Gökhan ARSLAN
Allah'ım şükürler olsun sana..
O golü çok haketmiştik 2.yarı
Herşeye rağmen yine lideriz... !
Çıldırsın fenevliler (:

Fatih Öztürk
28.09.2011, 01:13
bu beraberlık Batmanda terör saldırısında vefat eden hamıle bayan yurtdasımız içın...

Berat Akçay

2-Selcuk..Güzel kardesim hepimiz biliyoruz Avrupada oynamak en buyuk hayalindi..Biz senin hayalerinin azıcık otesine gectik..Senin hayallerinde dahi oynayamayacagın takımlara sırayla yol veriyoruz..
3-Has Trabzonlu Engin...Sen rahat ol Engin...Kalemizde duran kaptan bir cocuk var..O belki senin kadar saga sola bagırmıyor..Sırf hırsından hocaya televizyon canlı yayınında kufur etmiyor..Senin gibi sırf hırsından idamnda kavga etmiyor..
:alkış::alkış::alkış::alkış:

krdnz
bu yorumunla sen de benim gözümde iyi bir yerde değilsin ama sormadan edemiyorum ne içtin

Az daha bekle sabetaya bağlasın o zaman sorarsın ..

.:)

ispiroğ61
1- Hala stad dolmuyor..
2- Allah rızası için çekirdek yemeyi biri yasaklasın stadlarda..
3- Zemin mide bulandırıcıııııııııııııııııııııı...

TSezgin61
trt 3e baglanan Ali Ece kisa ve öz maci anlatti...

Lille takiminin kac futbolcusu kac senedir beraber oynuyor, kac mac avrupa tecrübeleri var hepsini saydi.

Trabzonsporun zokora yeni, henrique yeni, adrian yeni, halil yeni, chech yeni, celustka yeni, glowacki 1 senedir takimda oldugunu, ve ayrica bunlardan cok az futbolcunun avrupa tecrübesi oldugunun altini cizdi...

nankör olmayalim, takimimiz iyi yolda...

ula inter ve lille gibi takimlardan 4 puan cikariyoruz dagilin:D

vyno
Bu zamana kadar birşey yapmadığını varsayarsak haklısın.70 e kadar ses gelmiyordu açık ve net .He ilk 2 dk geldi galiba

Stadyumdan izlemedin sanırım ama 20 yıldır maça gidiyorum 20 yılda 1-2 maç vardır böyle atmosferi olan geri kalanı aynı.

Barış Burak
28.09.2011, 01:14
ooooooooooo 2 mİlyoneksik

bırakın bu İşleri yaaaa

ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç

Oruç
28.09.2011, 01:14
Moskova'yı herhangi bir yerde yenip, Fransa'dan beraberlikle dönersek tam hesaplamadım ama büyük ihtimalle çıkıyoruz.

:)

Ibrahim Gaygusuz
28.09.2011, 01:15
Cnn tekrar verirmi ????

3cu kez soruyorum, Allah rizasi icin:)

salihismet
şenol güneş in herzaman emeğe saygısı oldu gecen sezonki katkısı müthişti serkanın onun cilvesi var galiba biraz gerekilen şanslar verildi diyer maçta alanı kesicene eminimde serkanı bilmiyorum

Serkan gecen sezonun ikinci yarisindada iyi degildi, 32 kisilik bir kadroda sag bek, sag acik, ve orta sahada bu
adami kullaniyorsan bosuna kadroyu 32 kisi tutma.

jeepeers
umarım serkan ve alanın zorunlu kalmadıkça bu takımda yerlerinin olmadığını anlamıştır çok değerli teknik ekip

halilaziz61
Az daha bekle sabetaya bağlasın o zaman sorarsın ..

.:)

ha bu sabataycı renkdaş pardon bilmiyordum yoksa cevap bile atmazdım :)

Salpazarli
Arkadaslar (yikici elestiri yapanlar) bidibidibidibidi yeter yaaaaaaaa ne zaman öveceksiniz su takimi? Elestirilecek seyler var ama birakin artik bardagin bos yanindan bakmayi...
Dolu tarafindan bakalim !!!!
Ben trabzonsporumuzla gurur duyuyorum. Biz bugün ilk yari fazla adam gibi top oynayamasakta ikinci yari daha iyi top oynadik. Lille desen hizli cikislari disinda fazla bir isi yok ! Inter bana göre daha tehlikeliydi. Trabzonspor ilk kez Trabzonda sampiyonlar ligi maci oynadi. Ve ben ilk kez taraftara helal olsun diyorum ! Adamlar tezahuratlarini eksik etmedi. Golü yedigimiz an ugultu duymadim hala trabzon trabzon bagirdilar destek bitmedi ! bu takim 1-0 yenilmis olsaydi inaniyorumki yinede taraftarimiz takimi alkislardi. Bu bir ilktir herseyin ilkidir neden acimasizca elestiriyorsunuz??? Yapici elestirin olumlu konusun pozitif konusun. Bana sorarsaniz ben takimin oturdugunda uyumu sagladiginda buraki geri kazandigimizda yenemeyecegimiz takim olacagini sanmiyorum !
Tolga: Sanssiz gol yedi rakip 10 kez vursa ordan belki ikisi girer onun disinda yine güven verdi
Celutska: Yine klasini belli etti yerinde müdaheleler felan...
Giray: Yorum yapamayacagim fazla...o yüzden yalan yanlis yorum yapacagima susuyorum daha iyi
Glowacki: Bence bugün cok yerinde müdahaleleri oldu fena degildi...
Cech: Sansiz an yasayarak topu uzaklastiramadigindan golü yedik ama sirf bu yüzden kötü degildi. Bence yine olumlu bir grafik cizdi. tecrübesi ortada. Bir pozisyonunu cok övdüm. Rakip kontraya cikacaktiki cech arkadan vücudunu kullanarak rakibi itti. Normalde orda elinle itse ayagina girse forma cekse bir sekilde taktik faulden sari karti görürdü ama akilli davrandi vücudunla kolla rakibini iterek faul yapti ve sari karti görmeden pozisyonu kesti...
serkan: Nasil bir grafik cizdigini anlayamadim bir asagi bir yukari cok kostu baski kurmaya calisti ama takim oyunu icinde fazla etkili olamadi...
zokora: Mükemmel...daha fazla lafa gerek yok
colman: ilk yari cok elestiren oldu top kayiplarindan dolayi ama sunuda unutmayin bosta pas atacak adam olsa o toplari kaybetmez...ikinci yari futbolcular daha cok bosa cikti paslasmalar gerceklesebildi...
halil: halil halil halil bu cocuk muhtesem topu ayaginda tutmasi kontrolü mücadelesi kosulari herseyi aman nazar degmesin!!!beni cok sasirtti
Alanzinho: iyi niyetli top oynadi ileriye yönelik ama olmadi rakiplerin arasinda eriyip gitti...
Adrian: Keske daha erken girseydi alanzinhodan daha etkili oldu daha fazla kostu daha fazla pas alis verisi icin bosa kostu...
Pawel: yorum yapacak bir aksyonu olmadi ama oda kendisini gelistirsin verilen sanslari degerlendirsin
Henrique: Oda iyi niyetli oynadi ama hic etkili olamadi rakibine karsi üstünlük kuramadi ilk yari fazla pasda alamadi ama onunda hakkini yiyemeyiz arada o bile defansa yardimci oldu orta sahaya gitti top aldi top verdi...

Takimda sorun olarak orta saha ile forvetin arasindaki kopuklugu görüyorum...bu kopuklugu burak varken uzun havadan toplarla idare ediyoruz ama burak olmayincada öyle kaliyoruz ortada fazla hücum yapmadan. Bu aradaki kopuklugu önleyebilecek adrian var ama onunda takima oturmasi gerekiyor adrian ve forvet hatti cok iyi anlasmasi gerekiyor birtürlü o iletisimi kuramiyoruz o topu ileriye tasiyamiyoruz...
Arkadaslar unutmayin sampiyonlar liginin ikinci haftasindayiz ilk kez avni akerde oynamisiz bir puan almisiz ve hala lideriz...olumlu düsünün olumlu sekilde yapici elestirin bu takimda her futbolcunun kumasi kaliteli kalitesis oyuncu yok...takim ruhu lazim iletisim lazim o bag lazim su takimi bir oturtsak dagitamayacagimiz takim kalmaz !!!

matrix5782
28.09.2011, 01:16
ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç

---------------

Ahmet Öztürk

O Star Tv'nin sorunu sanırım. Ben son zamanlarda böyle bir taraftar görmedim Avni Aker'de. Çok iyiydi taraftar..

Akif Gür
Cnn tekrar verirmi ????

3cu kez soruyorum, Allah rizasi icin:)

yayın akışında gözükmüyor..

asilhamsi
Alayina İsyan alayina bordomavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

aykut hoca penaltiyi İrdele İrdele İrdeleeeeeeeeeee

vfor
Ooooooooooo 2 mİlyonEksik

Bırakın Bu İşleri Yaaaa

hocam yanlış anlama bu takımı kötü futbol oynadı diye eleştirenlerin bazı şeyleri algılayabilmesi için küçük bi ayrıntı! bu hücum hattına sahip Fransa şampiyonuna 1,5 pozisyon verdik daha ne istiyolar anlamış değilim!!

asimetrik
28.09.2011, 01:17
Ben de takımın İstanbul'da oynamasını isterim. Ancak mutlak başarı gerektiren maçları herşeye rağmen Trabzon'da oynamak daha akılcı. Rakiplerin uzun seyahati ve takımın yorulmadan beklemesi, aynı zamanda da rakibin alışık olduğu atmosfer içinde İstanbul rahatlığıyla değil yabancı olduğu atmosferle Trabzon gibi bir şehirde oynaması avantajımız.
İptal edilen Bilbao maçı için İspanyol gazeteci de daha büyük bir stad olmasına rağmen, İstanbul'un kendileri için oldukça avantajlı olduğunu söylemişti.

DURAS
28.09.2011, 01:17
takım iyi oynamış kötü oynamış beni ilgilendirmiyor. şu an angutların hepsi dötlerinden soluyor, bense arkama yaslanmış, pis pis onlara gülüyorum hemde dötümle!!!!

matrix5782
28.09.2011, 01:18
hocam yanlış anlama bu takımı kötü futbol oynadı diye eleştirenlerin bazı şeyleri algılayabilmesi için küçük bi ayrıntı! bu hücum hattına sahip Fransa şampiyonuna 1,5 pozisyon verdik daha ne istiyolar anlamış değilim!!

Şimdi Anladım Hocam Kusura Bakma..

Milletin Açığını Kollayan Tipler Var burada onlardan Zannettim bir an.. Kusura bakma

Uğur Tüysüzoğlu
O Star Tv'nin sorunu sanırım. Ben son zamanlarda böyle bir taraftar görmedim Avni Aker'de. Çok iyiydi taraftar..

Sen anlatamazsın ki renktaş at çamuru çekil kenara nasılsa Trabzon taraftarı kötü ya !

asilhamsi
Soyle buyukce aluminyum kapaklar yaptirmali cok miktarda..

61baron61
Arkadaslar (yikici elestiri yapanlar) bidibidibidibidi yeter yaaaaaaaa ne zaman öveceksiniz su takimi? Elestirilecek seyler var ama birakin artik bardagin bos yanindan bakmayi...
Dolu tarafindan bakalim !!!!
Ben trabzonsporumuzla gurur duyuyorum. Biz bugün ilk yari fazla adam gibi top oynayamasakta ikinci yari daha iyi top oynadik. Lille desen hizli cikislari disinda fazla bir isi yok ! Inter bana göre daha tehlikeliydi. Trabzonspor ilk kez Trabzonda sampiyonlar ligi maci oynadi. Ve ben ilk kez taraftara helal olsun diyorum ! Adamlar tezahuratlarini eksik etmedi. Golü yedigimiz an ugultu duymadim hala trabzon trabzon bagirdilar destek bitmedi ! bu takim 1-0 yenilmis olsaydi inaniyorumki yinede taraftarimiz takimi alkislardi. Bu bir ilktir herseyin ilkidir neden acimasizca elestiriyorsunuz??? Yapici elestirin olumlu konusun pozitif konusun. Bana sorarsaniz ben takimin oturdugunda uyumu sagladiginda buraki geri kazandigimizda yenemeyecegimiz takim olacagini sanmiyorum !
Tolga: Sanssiz gol yedi rakip 10 kez vursa ordan belki ikisi girer onun disinda yine güven verdi
Celutska: Yine klasini belli etti yerinde müdaheleler felan...
Giray: Yorum yapamayacagim fazla...o yüzden yalan yanlis yorum yapacagima susuyorum daha iyi
Glowacki: Bence bugün cok yerinde müdahaleleri oldu fena degildi...
Cech: Sansiz an yasayarak topu uzaklastiramadigindan golü yedik ama sirf bu yüzden kötü degildi. Bence yine olumlu bir grafik cizdi. tecrübesi ortada. Bir pozisyonunu cok övdüm. Rakip kontraya cikacaktiki cech arkadan vücudunu kullanarak rakibi itti. Normalde orda elinle itse ayagina girse forma cekse bir sekilde taktik faulden sari karti görürdü ama akilli davrandi vücudunla kolla rakibini iterek faul yapti ve sari karti görmeden pozisyonu kesti...
serkan: Nasil bir grafik cizdigini anlayamadim bir asagi bir yukari cok kostu baski kurmaya calisti ama takim oyunu icinde fazla etkili olamadi...
zokora: Mükemmel...daha fazla lafa gerek yok
colman: ilk yari cok elestiren oldu top kayiplarindan dolayi ama sunuda unutmayin bosta pas atacak adam olsa o toplari kaybetmez...ikinci yari futbolcular daha cok bosa cikti paslasmalar gerceklesebildi...
halil: halil halil halil bu cocuk muhtesem topu ayaginda tutmasi kontrolü mücadelesi kosulari herseyi aman nazar degmesin!!!beni cok sasirtti
Alanzinho: iyi niyetli top oynadi ileriye yönelik ama olmadi rakiplerin arasinda eriyip gitti...
Adrian: Keske daha erken girseydi alanzinhodan daha etkili oldu daha fazla kostu daha fazla pas alis verisi icin bosa kostu...
Pawel: yorum yapacak bir aksyonu olmadi ama oda kendisini gelistirsin verilen sanslari degerlendirsin
Henrique: Oda iyi niyetli oynadi ama hic etkili olamadi rakibine karsi üstünlük kuramadi ilk yari fazla pasda alamadi ama onunda hakkini yiyemeyiz arada o bile defansa yardimci oldu orta sahaya gitti top aldi top verdi...

Takimda sorun olarak orta saha ile forvetin arasindaki kopuklugu görüyorum...bu kopuklugu burak varken uzun havadan toplarla idare ediyoruz ama burak olmayincada öyle kaliyoruz ortada fazla hücum yapmadan. Bu aradaki kopuklugu önleyebilecek adrian var ama onunda takima oturmasi gerekiyor adrian ve forvet hatti cok iyi anlasmasi gerekiyor birtürlü o iletisimi kuramiyoruz o topu ileriye tasiyamiyoruz...
Arkadaslar unutmayin sampiyonlar liginin ikinci haftasindayiz ilk kez avni akerde oynamisiz bir puan almisiz ve hala lideriz...olumlu düsünün olumlu sekilde yapici elestirin bu takimda her futbolcunun kumasi kaliteli kalitesis oyuncu yok...takim ruhu lazim iletisim lazim o bag lazim su takimi bir oturtsak dagitamayacagimiz takim kalmaz !!!
sen önce imzandaki mor rengi bordo yap ;) biraz havayi dagitalim dedim.... olmusla ölmüse cagre yok....

Berat Akçay
28.09.2011, 01:19
Bak hak veriyorum dakika 70 den sonra harikaydı ama öncesini savunma :(

yattarinho61
ya taraftara laf yok.. cekirdekcilerede burda sitem etmeyin zaten olsa olsa 10 cekirdekci vardir forumda

Cafer Bulur
Selcugun dün aksam eskisehirli oyuncunun girtlagina yapismasinin nedeni ortaya cikmis renkdaslarim.

Selcuk ulan serefsiz fb ye yatmasaydiniz ben bu aksam telekom arenada degil hayalim olan sampiyonlar liginde yarin oynayacaktim diye es esliye yapisivermis.;)

Yiğit Gayretli
28.09.2011, 01:20
Ben de takımın İstanbul'da oynamasını isterim. Ancak mutlak başarı gerektiren maçları herşeye rağmen Trabzon'da oynamak daha akılcı. Rakiplerin uzun seyahati ve takımın yorulmadan beklemesi, aynı zamanda da rakibin alışık olduğu atmosfer içinde İstanbul rahatlığıyla değil yabancı olduğu atmosferle Trabzon gibi bir şehirde oynaması avantajımız.
İptal edilen Bilbao maçı için İspanyol gazeteci de daha büyük bir stad olmasına rağmen, İstanbul'un kendileri için oldukça avantajlı olduğunu söylemişti.

Söylediğin şartlarda İstanbul'da Avrupa kupası maçı oynamak, Trabzon'da Gürcistan'la milli maç yapmak kadar mantıksız Gürcan abi...

futbalski60
Yeni kurulan takımız diyoruz yeni gelen oyunculara bir türlü sabır gösteremiyoruz sonunda yine siz üzülüyorsunuz dediklerinizden dolayı.

tuncay1984
türkiye bölünsün arkadas bune ya biz hangi ülkenin takimiyz
fasist almanyada bile böle ayrimcilik yapilmiyor tv lerden tutda gazetelerine kadar
kim lan bu medya

lazside61
28.09.2011, 01:21
Gruptan çiktigimiz taktirde. Türkiyede ilkmiyiz ?

Oruç
Halil ne kadar yararlıysa takıma Henri de o derece zararlı.

Ne olacak bu çocuğun hali çok merak ediyorum.

yalniz adam
haydirliiillliiillliiiiiii ya haydiriliillliii yaaaa :)

Serdar A
28.09.2011, 01:22
Arkadaşlar rakip takımın adını bir türlü anlayamadım , o yüzden yazamıyorum kusuruma bakmayın . :)
LofSOCoF--4
Bu paylaşımı tüm fenerlilere armağan ediyorum .
-Anuş skoru ilan ediyor , hadi fenerliler yatağa!

asilhamsi
Siz bizim penaltisini irdelediklerimizdenmisiniz irdelemeyediklerimizdenmisiniz....

Arkadaslar su tekerlemeyi soyleyecek gonulluler araniyor..:)

mawro61
bu arada şenol güneşin ceza almasının faydalı olduğuna inanıyorum :)
maçı geniş açıdan ,birazda taraftar gözüyle izleme şansı buldu maçlarda. bunun taktik geliştirme konusunda olumlu katkılar sağladığına inanıyorum :)

Ahmet Öztürk
taraftar sanırım maçları karıştırdı;

Karabük maçında mükemmel bir taraftar,Lille maçında hüsran...

İnşaallah bundan sonraki maçlarda düzeliriz.

Yahu o kadar kötü müydü tv'den izlerken ? Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Karabük maçından misli misli iyiydi taraftar bugün..

Bu arada boşluk var mıydı diye merak eden arkadaşlara şunu söyleyeyim. Kapalı tribünün hemen hemen %30-35'i boştu. Kale arkaları full. Maraton tribünün de alt köşeler ve yol tarafı üst köşede çok az boşluklar vardı..

salihismet
Bende Trabzonun Almanyada hatta devamli Stuttgartta oynamasini istiyorum, taraftar maca gidemiyorsa
takim taraftarin ayagina gitsin.

Ömür Karadeniz
28.09.2011, 01:23
Siz bizim penaltisini irdelediklerimizdenmisiniz irdelemeyediklerimizdenmisiniz....

Arkadaslar su tekerlemeyi soyleyecek gonulluler araniyor..:)
Hocam süpersinsin ya.ççç

matrix5782

Yok Daha önce Çıkan takımlar vAr..

Akif Gür
bu takıma sabredip önümüzdeki sezon başlayana kadar 3-4 takviye yapalım, seneye uefa'yı alırız..

takım bi otursun..hayallerimiz gerçek olacaktır..

Berat Akçay
Edit : Bende uğur abi gibi yazayım .Daha önce Çıkan takımlar vAr...

vfor
Şimdi Anladım Hocam Kusura Bakma..

Milletin Açığını Kollayan Tipler Var burada onlardan Zannettim bir an.. Kusura bakma

sorun yok hocam yanlış anladığını farkettim zaten, arkadaşı destekleme adına kaba bi hesap yaptım olay bundan ibaret ;)

Lille beraberliği benim için güzel sonuç keyfim yerinde bozulmaz kolay kolay :D

Ahmet Öztürk

Katılmamak elde değil.. Pawel Brozek oynasaydı onun yerine eminim daha faydalı olurdu.. Pawel'e çok haksızlık ediyoruz çok..

salihismet
28.09.2011, 01:24
Bende Trabzonun Almanyada hatta devamli Stuttgartta oynamasini istiyorum, taraftar maca gidemiyorsa
takim taraftarin ayagina gitsin.

Cafer Bulur
28.09.2011, 01:25
fb çeyrek final oynadı sanırım
Evet ama ilk katildigi zaman degil.

Sampiyonlar ligine ilk defa katilip da gruptan cikabilen ilk Türk takimi oluyoruz.

Gökçebey
28.09.2011, 01:26
eSa9V6bJJNI

Colman'ın penaltı golü ve taraftarın coşkusu

pReN@_61
Bugün savunmamız çok iyi maç çıkardı ayrıyetten tebrikler.

Hotaman
Değiliz ama şampiyonlar ligi kıstası için önemli bir paşarı olacaktır. Türkiye 20 yıldır bu lige takım gönderiyor.
Geçen yıl Bursa 1 puan aldı.
Ondan önce ki yıl FB 2 puan.
Önce ki yıl Beşiktaş 4 puan aldı.
Bizim daha 4 maçımız var. Bu gruptan çıkarız, kuraya göre çeyrek finalde oynarız.
Sonrası Allah kerim.

Kaya
eSa9V6bJJNI

Colman'ın penaltı golü ve taraftarın coşkusu

Süper!!! :)

yalniz adam
28.09.2011, 01:27
ulan şikeci embesil yalama yaşam formları,bursa bile bir puan aldı..sıfır çekip yüzümüzü yere düşürdünüz..kodu bozuklar...

futbalski60
28.09.2011, 01:27
Takımın en çok mesafe kat eden oyuncuları Halil 11150 m, diğerleri Colman,Serkan ve Henrique. Maçta en fazla koşan oyuncu Balmont.

agahozlu
28.09.2011, 01:28
Öncelikle sahada ter akıtan futbolculara ardından teknik heyete ve taraftarımıza sonsuz teşekkürler. Şampiyonlar Liginde 2 maç 4 puan ile grup lideriyiz. Alnımızın akıyla ve Allah'ın izniyle bu işi başaracağız...

Taraftar olarak hepimiz ikinci yarının ilk 20 dakikasındaki oyunu hatta daha iyisini istiyoruz. Bu seviyede o oyunu sürekli hale getirmek ne yazık ki pat diye olacak bir iş değil. Hele hele bizim gibi "aniden" devler ligine düşünce, tamamen takımımız değişince hiçte kolay değil.

Biz haddimizi bilerek oynuyoruz çok ta iyi gidiyoruz. Açık oynadığımız her maç savunmamızı tabiri caizse kevgire çevirirler.

Bana göre düzeltmemiz gereken olay hücum çeşitliliğimizi arttırmak.

Henrique, nerede oynuyor,ne yapmaya çalışıyor, görevi ne bunları birisi bana açıklarsa çok memnun olacağım.

Halil ve Zokora üst düzey futbol oynuyor. İkisini izlerken işte futbol bu diyorum.

Tarihimizde ilk kez mücadele ettiğimiz,futbolun zirve yaptığı bir ligde, devler liginde 2 maç 4 puan ile lideriz. Herkesin emeğine sağlık. O müziği o stadyumda dinledim, o heyecanı yaşadım. Hepsinden önemlisi yenilmemizi dört gözle bekleyenlere iyi bir cevap veriyorsun benim asil,dik duruşlu ve karakterli takımım.

seyduna_efil
28.09.2011, 01:28

Birçok bakımdan ilk olabiliriz..
Mesela;

-İlk kez katıldığı sezonda gruptan çıkan tek Türk takımı olabiliriz.
-Grubu nasip olur lider tamamlarsak yine gruptan lider olarak çıkan ilk Türk takımı olabiliriz.
-Bügün yenebilseydik şayet gruplara iki galibiyetle başlayan ilk Türk takımı olacaktık ama nasip olmadı.

asilhamsi
28.09.2011, 01:29
Bu arada Sansal ve Mustafa pis ligtvde bizim macı yorumlayacaklar...

Misafir katılımcı Aykut......

Birlikte Lile macındaki penaltıyı irdeleyeceklermis...

zuhhaaaaaaa

Tolga Kurt
Bu maçları ben anlatsam olmaz mı yaa ? Yine golde istediğim verimi alamadım.

Yunus Emre SEYHAN
CL maceramızda namaglup bir şekilde emin adımlarla ilerliyoruz :) Tarihimizde CL 'de hiç yenilmedik

İslam Sezer
hurriyet ve milliyet Trabzonspor-Lille beraberliğini anlaşmış gibi sağ üst köşeye küçücük bir haber olarak eklemiş,teşekkürler bizans medyası yine kendine yakışanı yaptın.Trabzonspor asil bir şekilde mücadelesine devam edecektir sizlere inat...

Hotaman
Gökçebey video için çok teşekkürler.

Ahmet Öztürk
28.09.2011, 01:30
Bak hak veriyorum dakika 70 den sonra harikaydı ama öncesini savunma :(

O zaman şöyle söyleyeyim 70'den sonra Star mikrofonu biraz açtı herhalde.. Çok ciddiyim bugün taraftar çok iyiydi. İlk yarının son 5-10 dakikası hariç.. Golden sonrasını zaten sizde duydunuz..

Ömer TOPAL
28.09.2011, 01:30
Bu gruptan çıkalım şu şampiyonluk için yaptırdıgım bayragı arabama asıp lastikleri yakmak istiyorum....İçimde kaldı o konvoy hayali :) güveniyorum ben takımımıza...Oldu ve olacak...Tebrikler uşaklar...

Oruç
28.09.2011, 01:32
Penaltıdan sonra Colman-Halil ve Tolga-Zokora'nın sevinçleri çok hoştu.

Yaşar
28.09.2011, 01:32
Lille takımına 1i gol posiyonu, diğeri de Zokora'nın yerde kaldığı pozisyon dışında pozisyon vermeyen takım gayet başarılıdır.
Burak'ın olmadığı ve Alanzinho dışında hepsi yeni olan bir hücum hattının Şampiyonlar Ligi gibi bir organizasyonda pozisyona girmekte zorlanması da gayet normaldir.
Takıma tebrikler.

Berat Akçay
28.09.2011, 01:33
Keşke İlker Yasin anlatsaydı penaltıyı.Aferin Colman ! :D

Sabri Ugan fena değildi aslında

MonteCristo
28.09.2011, 01:33
Yazacak o kadar şey var ki nereden başlayacağımı şaşırıyorum. Hem sevindim hem üzüldüm. Üzüntüm herşeye rağmen Fransa şampiyonunu yenebilecek olmamızdan geliyor. Adrian 90 dakika oynasaydı, Sapara daha erken oyuna girseydi iddia ediyorum baskıyı da kurardık birden fazla gol de bulabilirdik. Yinede fena skor değil. Takımın içinde bulunduğu şartları düşünürsek iyi de sayılabilir. Halil maçın yıldızı bence. Zokora ikinci sırada. Tolga'nın yediği golde o kadar dar açıdan köşeyi tamamen kapatmalıydı ben o golu normal bir gol olarak kabul etmiyorum. Bence Tolga hatalıydı, iyi kapatamadı. Daha sonra iyi bir kurtarış yaptı telafi etti diyelim hadi. Colman çok ağır davranıyor. Takımı yavaşlatan isim Colman. Ama mecburen o oynayacak ağır haliyle de mevkisinde Zokora'dan sonra en iyi isim.

Sapara'nın pasları müthiş. Inter maçındaki gibi sonradan girip aldığı bütün topları hem olumlu hemde dikine kullandı. İyi tek top yapıyor. Hızlandırıyor takımı.

Bence ön taraf;

Halil Sapara Adrian
-------Burak---------

şeklinde olmalı. Burak gelene kadar Henrique oynar. Takımın geri kalan kısmı malum...

ultrafanatik61
28.09.2011, 01:34
aljazeerada taraftar net duyuluyordu, gol yedikten sonra da iyi duyuyordum golden bir kac dakika sonra biraz suskun kaldilar, ama genellikle sesleri hep geldi, arap kanalinda sesi kismamislardir muhtemelen stardaki gibi

Salpazarli

elestirininde bir dozu var arkadaslar onu begnemiyoruz bunu begenmiyoruz kim spikerlik yapacak? :D bence bu spiker süperdi güzel konustu ama ilker yasin olmaz :D

asilhamsi
Yazacak o kadar şey var ki nereden başlayacağımı şaşırıyorum. Hem sevindim hem üzüldüm. Üzüntüm herşeye rağmen Fransa şampiyonunu yenebilecek olmamızdan geliyor. Adrian 90 dakika oynasaydı, Sapara daha erken oyuna girseydi iddia ediyorum baskıyı da kurardık birden fazla gol de bulabilirdik. Yinede fena skor değil. Takımın içinde bulunduğu şartları düşünürsek iyi de sayılabilir. Halil maçın yıldızı bence. Zokora ikinci sırada. Tolga'nın yediği golde o kadar dar açıdan köşeyi tamamen kapatmalıydı ben o golu normal bir gol olarak kabul etmiyorum. Bence Tolga hatalıydı, iyi kapatamadı. Daha sonra iyi bir kurtarış yaptı telafi etti diyelim hadi. Colman çok ağır davranıyor. Takımı yavaşlatan isim Colman. Ama mecburen o oynayacak ağır haliyle de mevkisinde Zokora'dan sonra en iyi isim.

Sapara'nın pasları müthiş. Inter maçındaki gibi sonradan girip aldığı bütün topları hem olumlu hemde dikine kullandı. İyi tek top yapıyor. Hızlandırıyor takımı.

Bence ön taraf;

Halil Sapara Adrian
-------Burak---------

şeklinde olmalı. Burak gelene kadar Henrique oynar. Takımın geri kalan kısmı malum...

sahane arkayada zokora-colman tamamdır bu is

salihismet
28.09.2011, 01:35
Takımın en çok mesafe kat eden oyuncuları Halil 11150 m, diğerleri Colman,Serkan ve Henrique. Maçta en fazla koşan oyuncu Balmont.

Sikeyle en cok mesafe kat eden takimida fenerbahce, 82 metre, avrupanin en hizli takimi.

Hotaman
Maçı 1-1'den sonra koparabilirdik. Koparamamızın tek nedeni panik, paniğin tek nedeni de yeni bir takım olmamızdı. Takım birbirini tanısa hucüm istese o coşkuyla siler süpürürdük Lille'i ki deplasmanda yeneceğiz bu takımı. Buna inancım tam.

mit_o
1 puana 3 puan almışız gibi sevindim valla.ama daha iyi futbol oynamalıyız artık...

nesta61
28.09.2011, 01:36
ön libero zokora,göbek orta zokora, stoper zokora,ofansif orta saha zokora.

MaHMuT_61
Teşekkürler Trabzonspor öpüyorum çocuklar :)

Salpazarli
arkaqdaslar fenerasyon ve sikebahceye karsi pankart veya tezahürat oldumu???

Yaldız61
UEFA: Trabzon Etkiliyor

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/09/28/uefa-trabzon-etkiliyor

Mustafa Yüksek
Lille takımına 1i gol posiyonu, diğeri de Zokora'nın yerde kaldığı pozisyon dışında pozisyon vermeyen takım gayet başarılıdır.
Burak'ın olmadığı ve Alanzinho dışında hepsi yeni olan bir hücum hattının Şampiyonlar Ligi gibi bir organizasyonda pozisyona girmekte zorlanması da gayet normaldir.
Takıma tebrikler.

:alkış: Kesinlikle katılıyorum. Biz zamanla daha iyi olacağız. O yüzden bugün yenilmemek de gayet iyi.

vatandas61
28.09.2011, 01:39
bu serefsiz medyaya en güzel cevabi veriyoruz, vermeye de insallah devam edecegiz. Ne mactan önce nede mactan sonra hisbir kanalda bizden söz edilmiyor.
Rakipler sadece yurtdisinda degil, en büyük rakiplerimiz yurticinde. Düsmemizi bekleyen okadar kesim var ki, allah hepsini bildigi gibi yapsin.

Uğur Tüysüzoğlu
28.09.2011, 01:42
Zokora tam bir profesyonel gerçekden level atlatıyor bu takımı Halil , Halil gerek topu tutuşu ile gerek geri yardımı ile müthişdi her ikiside Ş.L futbolcusu gibi oynadı.

İlk 45 dakika Adrian dedim durdum içimden , biraz geç görüldü hamleler daha önce olsa 2-1 olma ihtimali yüksekti.
Henrike gerçekden tek forvet oynayacak adam değil ve şu sıralar performansı , serkan ile kötü düzelmeleri gerek.

Bu boşlukta Pawel'i monte etmemek ayıp olur.

Ahmet F. Zengin
Keşke İlker Yasin anlatsaydı penaltıyı.Aferin Colman ! :D

Sabri Ugan fena değildi aslında

Sabri Ugan'ı Öpüp Başımıza Koyalım. Aslında Çok İyi Bi Spiker. Touluse Maçını Anlatmıştı Mükemmeldi.

Bu Maçta Anlatıma Gölge Düşüren İlker'di ..

erdeme61

Bu yoruma şapka çıkartılır.:alkış::alkış:

Ahmet F. Zengin
28.09.2011, 01:44
arkaqdaslar fenerasyon ve sikebahceye karsi pankart veya tezahürat oldumu???

34. Dakikada Trabzonlu Gençler "Emekleri Çaldın Yine Günahkarsın Fenerbahçe" Şarkısını Söylediler ...

Yaldız61
şu ilker için

ilkeryasinbirdakamaçanlatmayorumyapma

tr si başlatmak alzım yarın öhlen takımı korumamız lazım diye düşünoyrum bizde bu şekilde görevimizi yapabilirz

champions
henrique eleştirilerine kesinlikle katılmıyorum.tıpkı inter maçında olduğu gibi ileriyi yeterince zorlayamadık.kadro yapımız buna müsait değildi ve haliyle zaten ideal mevkisinde oynamayan henrique de ön plana çıkan bir oyun oynayamadı. bir kısım taraftarın oyuncu harcama konusundaki yeteneğine gerçekten hayret ediyorum. kaybetmek kolay ama kazanmak zor. bu takımın hem kısa hem de uzun vadede henriqueye ihtiyacı var. umarım hoca da artık onu daha ideal kadrolarda ve daha ideal bir pozisyonda değerlendirir.

ayrıca inter-karabük ve şimdi de lille. çöpe atılan 45 dklar ve 2. yarılarda ideale yaklaşan bir takım. bu durumu cska maçına kadar düzeltmemiz gerekiyor.

Oruç
28.09.2011, 01:45
İçimizden birileri maçı kaydetmiştir inşallah.

A.T.R
28.09.2011, 01:45
Neden geçen seneden beri 2.yarıdaki topu oynamak için 1. yarıları feda ediyoruz anlamış değilim. Bu hovardalığa, israfa ne gerek var? Yine her maçımızın 2. devresinde olduğu gibi iyi bir performans koyduk sahaya ki bir ara Lille sahasından değil ceza alanından dışarı çıkamadı. Tabii buna rağmen üretkenliğimiz gönlümüzün çektiği düzeyde değil. İnşallah takım birbirine alıştığı zaman sonuçlar ve oyun daha da güzel olacak.

Bu arada her zaman olduğu gibi yine göründü ki Alanzinho bu takımda ancak Türkiye liginde oynar o da sadece 2. yarıda oyuna girdiği zamanlar. Avrupa maçları hele ki ŞL maçları Alan'la olmaz. Hoca bu adamlarla birlikte mutlaka o daha iyi bilir ama görünen köy de klavuz istemez. Henrique asla istediğimiz ve umduğumuz düzeyde değil inşallah şu önemli virajları Burak dönene kadar hasarsız atlatırız.

Bu arenada içeride dışarıda alınan her puan çok ama çok önemli. Bu puanın alınmasında emeği geçen başta Halil ve Zokora olmak üzere tüm takıma teşekkürler eder, teknik ekibe de saygılar sunarım

MonteCristo
28.09.2011, 01:46
Takıma tebrikler.

Bende bunu söyleyecektim sadece iki posizyon verdik. Nazar değmesin. Yediğimiz golde öyle bir gol ki hiç olacak iş değildi. Tolga'nın yiyeceği gol değildi, o posizyon 100 kere yaşansa bir iki tanesi gol olurdu heralde. Şans artık ne diyelim... Savunmada ilk 11 için sorun yok gibi gözüküyor.

Hucümda daha Burak gelecek etkinliğimiz iki katına çıkacak. Avrupa'da devam edersek Volkan Şen takıma katılacak. Muhtemelen transfer de yaparız. Ondan sonra olacaklara karışmıyorum :rolleyes:

Oruç
28.09.2011, 01:48
Misafirler içinde elbette febeliler de vardır. Bir daha hatırlatalım.

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/291839_263980110290152_160456700642494_872179_2869 56215_n.jpg

Herkese iyi geceler.

vatandas61
28.09.2011, 01:49
adrianin ikinci yari oyuna girmesi sanirim taktiksel di. Adrian oynadigi son maclarda sadece 15-20 dk dayanabildi sonra oyundan düstü.
Yorulmus bir lille takimina karsi tek kozumuzdu oda tuttu. Moskova da insallah en kötü ihtimalle berabere kaliriz. Asil ondan sonra basliyor bizim icin SL ligi.
Burak bu takimin 40%. Insallah oda katilinca tam bir takim olacagiz. Bu arada uefa siralamasindaki puan durumu nasil? Iyi yol aldik artik ilerki senelerde seri basi oluruz insallah

Yaldız61
28.09.2011, 01:49

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/291839_263980110290152_160456700642494_872179_2869 56215_n.jpg

Herkese iyi geceler.

muhuahahahaha ezigler

futbalski60
28.09.2011, 01:51
adrianin ikinci yari oyuna girmesi sanirim taktiksel di. Adrian oynadigi son maclarda sadece 15-20 dk dayanabildi sonra oyundan düstü.
Yorulmus bir lille takimina karsi tek kozumuzdu oda tuttu. Moskova da insallah en kötü ihtimalle berabere kaliriz. Asil ondan sonra basliyor bizim icin SL ligi.
Burak bu takimin 40%. Insallah oda katilinca tam bir takim olacagiz. Bu arada uefa siralamasindaki puan durumu nasil? Iyi yol aldik artik ilerki senelerde seri basi oluruz insallah

Taktikle alakası yok Alanzinho son maçta iyi oynadığı için kadroda yer buldu kendine bu maçın kesinlikle oyuncusu değildi özellile rakipte Mavuba ve Balmont gibi hızlı ikili mücadelelerde üstün oyuncular varken.

erdeme61
28.09.2011, 01:52

Herkese iyi geceler.

Bence bunu ve bizim şimdiki puan durumunu forumun giriş sayfasına koyalım.Sizin güzel ve etkileyici bir sözünüzle.

yalniz adam
28.09.2011, 01:52

Herkese iyi geceler.

:alkış: :alkış: :alkış: çin halk cumhuriyetinin gururu şikebahçe :D

seyduna_efil
28.09.2011, 01:53
angutlar kıskançlıktan çatlıyor :)

TSezgin61
28.09.2011, 01:53

Herkese iyi geceler.

ulan bari leverkuseni yenseydiler kuslar...:D olmadi beraberlik bile alamadi herifler...

Yaldız61
28.09.2011, 01:54
alın size uefa sitesinde bizim maçın özeti CL müziği arka fonda güzel yapmıslar :)

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/matches/round=2000263/match=2007587/postmatch/report/index.html#colman+saves+trabzonspor

Fatih Özkan
28.09.2011, 01:55

Herkese iyi geceler.

Onlar bir şekilde kandırıyorlar kendilerini...
Buna da bir bahaneleri vardır.
Gerizekalılar!

Akif Gür
uykum var gözlerimi açamıyorum ama uyumak istemiyorum :)

ESER

Herkese iyi geceler.

ey gidi kepazebahce. son macta nou campta 1 puan almak icin canakkale gecilmez yapmisti ama 90 da rivaldo koymustu o bicim. :D

avrupada hirsizlik yapamayan kepazeler 0 cekmeye rezil kepaze olmaya mahkumdur.

sifirci hirsizlara bu da benden hediye.

http://www.youtube.com/watch?v=wFwba9AdHfM

ThePatriot61
28.09.2011, 01:56
ulan bari leverkuseni yenseydiler kuslar...:D olmadi beraberlik bile alamadi herifler...

Son maclari Barcelonaya karsidi galiba. Mac 0-0 biterken son dk. Rivaldo cakmisti bunlara öyle degilmi? :D

Ahmet F. Zengin
28.09.2011, 01:56
muhuahahahaha ezigler

eZiegler :D :D ççç

Şentürk
28.09.2011, 01:58
34. Dakikada Trabzonlu Gençler "Emekleri Çaldın Yine Günahkarsın Fenerbahçe" Şarkısını Söylediler ...

maçın başında cl müziği çalmadan önce Sırada ki parça feneree feneree feneree diye tüm tribünler slogan attı müthişti:D

Berat Akçay
28.09.2011, 01:59
Güzel bir gün daha yaşattı takımımız.Teşekkür ederim hepsine.

Herkese İyi geceler

Ahmet KESKİN
28.09.2011, 01:59

Herkese iyi geceler.

harbiden ya bunlardaki beyni kuşa taksan ters uçar aq...

beraberlik bile alamamıslar...

exelans_25
28.09.2011, 02:01
şu zokoranın topu alıp ulubatlı hasan edasıyla rakibin içine dalmasına hastayım :D acaba penaltıya bakamadığı anın fotoğrafı var mı

Cihan-Ucar
28.09.2011, 02:02

Herkese iyi geceler.

Türkiyeyi o zamanda rezil etdiniz simdide rezil ediyorsunuz (SIKE)

Sizi sinirdisi etmek lazim ama nasil onu bilmiyorum :D

Bülent AKBULUT61
28.09.2011, 02:02

Herkese iyi geceler.

bune ulen bunlarda tam ezikmiş rezil herifler ülkemizi rezil etmişiniz

Uluç
28.09.2011, 02:06
angutlardan penaltı yok diyen varmış , eğlenelim biraz :D

ESER
28.09.2011, 02:08
volkan demirelin zorla koydurdugu an... cok ozel:D

http://www.youtube.com/watch?v=jr8vRlW2ONk&feature=feedrec_grec_index

Erkin
28.09.2011, 02:08

Henriquenin sikintisi merkez forvet oynuyor olmasi sanirim.. Evet top tutan pivot ozelligi var ama adam eksiltme ozelligini daha cok kullanmak istiyor belli ki...
3 macta da oradaydi defans hatti arasinda kayboldu... Ama hatirlariz sol cizgideyken daha basariliydu ve hep rakibin sagini dagitan bir gorunumdeydi..
Bakalim o tarafta oynatirsa Burakla guzel olabilir diye dusunuyorum..

yüregimts
28.09.2011, 02:10
Henrique tek forvet oynayamaz arkadaşlar....Yanında burak yada pawel gibi birisinin olması lazım...

vatandas61

haksizda sayilmazlar. Gecen haftaki bilicanin pozisyonu penalti degilse bu hic degil. Allahdan kuddusi yönetmedi bu maci :D

Ahmet F. Zengin

Bi İrdelesinler Bakalım :D

atlantis
28.09.2011, 02:14
kudursun angutlar.. gidip napıcaklardı canımmm ülkeyi rezil etmekten başka...

Devrim Arslan
28.09.2011, 02:15
irdele aykut ,,,, irdele simdi :alkış:

Fanatik34
28.09.2011, 02:17
Tv´de seyrettigim günün en iyi analizini Ali Ece yapti. Lille oyunculari ile Trabzonspor oyuncularinin tecrübe farklarini ve yanyana oynadiklari süreleri cok iyi ortaya koydu.

Hami Mandirali´ya katilmakla birlikte, rotasyonun bu denli olmamasi gerektigine katilamiyorum. Cünkü her 3 günde mac yapan bir takimin omurgasini kurabilmek, bana cok zor geliyor! Bundan ziyade daha kaliteli bir kadro kurmus olmak, bu söylenenlerden cok daha önemliydi. Iste o yüzden her mactan sonra Yönetim´e selamlarimi iletmeye devam edecegim!!!!!

Yilda 50-55 mac yapmaya alismis bir Zokora bile dili disarida oynuyorsa, gerisini siz düsünün....yerine kimi koyacaksiniz? Mesela Satilmissehir macinda Zokora´nin yerine Aykut-Colman ikilisi ile ciksak, istedigimiz sonucu alamazsak, neler yazilir?

Maalesef burdaki taraftarin en önemli bölümü sadece günlük düsündügü icin, Senol Hoca´nin kendini onlara begendirebilme sansi yok..sadece Allah´in yardimi ile, ilahi adalet ise gercekten bizden yana devam ediyor :)

vatandas61
28.09.2011, 02:20
birdahaki macimiz 5 gün sonra. Satilmissehire karsi ideal 11 ile cikariz umarim.
Lige geri dönüs icin cok önemli bir mac. Ondan sonra milli takim arasi var nasilsa. Dinlenirler bol bol

Ahmet Öztürk
28.09.2011, 02:21

Herkese iyi geceler.

Şaka maka grupta hiç beraberlik yok :)) Barca'nın attığı fenerin yediği ile aynı :)

Bir ayrıntı daha buldum. 3 takımın toplam averajı fenerle birleşince 0 oluyor :)

61Cem61
28.09.2011, 02:25
Henrique kamyon gibi bişey neresi hızlı topu kontrol edip hızlanana kadar yarım saat geçiyor colmandan beter o konuda aslında her konuda beter yazık ya

canibus
28.09.2011, 02:26

Herkese iyi geceler.

yanliz benim aklima takilan o fenerbahce yazan yerin önünde türkiye cumhuriyeti bayragi ne ariyor muz cumhuriyeti bayragi olmaliydi

robinhood61
28.09.2011, 02:29
maçtaydım maraton bölümünde. alt taraftaki taraftarlar çıldırdı serkana bağırdı. serkan da ben ne yapayım diye bağırdı ve sinirle topa vurdu sonra yuhlandı. biz üst taraftaydık çoğu kimse olayı yadırgadı ve serkanı savundu ama bişey sölim arkadaşlar bizim taraftarlar acaip asabi ve kaba..trabzonspora sabırlar diliyorum...bu arada maçı canlı izlemek futbolcuların performansını görme açısından çok iyi bir fırsat..size şunu söyleyebilirim ki bu takımda paul henriqe ve alanzinhonun kesinlikle işi yok ikisi de boş adam ve takım oyuncusu değil...diğerleri orta şekerli ama zokoroya bayıldım...adrian ve halil iyiler zamanla alışırlar...veee kesinlikle burak lazım bu takıma....

Tolga
Benim favorim bu =))

http://b1109.hizliresim.com/11/9/28/1688.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

ShevchenKOYUNCA hoşunuza gittiMİLAN :D

ThePatriot61
Moskovada kaybetmemiz lazim. Trabzonda da kazandik mi bu is biter. Lille simdi gitsin Inter le ugrassin dursun. Adamlar yine eski formlarini yakaliyorlar. :D

Ahmet Öztürk
28.09.2011, 02:31
Benim favorim bu =))

http://b1109.hizliresim.com/11/9/28/1688.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

ShevchenKOYUNCA hoşunuza gittiMİLAN :D

Öldüm bittim bittim beeeeen :D

Cihan-Ucar
28.09.2011, 02:33
Şaka maka grupta hiç beraberlik yok :)) Barca'nın attığı fenerin yediği ile aynı :)

Bir ayrıntı daha buldum. 3 takımın toplam averajı fenerle birleşince 0 oluyor :)

Bende matematik yapim dedim ama olmadi bütün iki haneli sayilari topla sonra fenerin averajini cek ve maalesef 62 cikiyor :)

canibus
28.09.2011, 02:41
yanliz benim aklima takilan o fenerbahce yazan yerin önünde türkiye cumhuriyeti bayragi ne ariyor muz cumhuriyeti bayragi olmaliydi

http://img180.imagevenue.com/loc768/th_164174291_Unbenannt_122_768lo.jpg (http://img180.imagevenue.com/img.php?image=164174291_Unbenannt_122_768lo.jpg)

simdi oldu sanirim

Fatih Öztürk
28.09.2011, 02:48
Batmanda terörıst saldırıda vefat eden hamıle bayan yurttaşımıza Allahtan rahmet dılıyorum.kahrolsun terör.çok acı bır durum...bır nebze olsun bu beraberlık yüreğımı ferahlattı.

kncyalcin
28.09.2011, 02:52
Maça Halil ile santraforda başlayıp, Colman-Zokora-Serkan üçlüsünün kenarlarına Sapara ve Adrianla başlasak daha mı iyi olurdu diye düşünmeden alamıyorum kendi mi?

6Şafak Aydın1
28.09.2011, 02:54
alanzinho ile baslamasak mac bize daha yakindi bunu herkes gördü birtek ünalimiz göremedi ya. yazik oldu.

nesta61
28.09.2011, 03:00
angut cildiriyor arkadaslar muhahahahaha

Ceyhun Öncü
28.09.2011, 03:01
Fenerli bir arkadas bizim gol icin ofsayt dedi
Hayattan sogudum resmen :D penalti lan penalti :D ne ofsayti

Giallorossi
28.09.2011, 03:05
Fenerli bir arkadas bizim gol icin ofsayt dedi
Hayattan sogudum resmen :D penalti lan penalti :D ne ofsaytiçççççççççççç Yatmadan önce ne güldürdün beni ya:D Allahta seni güldürsün.

Ahmet Öztürk
28.09.2011, 03:12
Fenerlilere göre maç başlamadan önce ve Lille 1--0 öndeyken Lilli hakkaten sağlam takımmış. Maç 1-1 oldu yorumları bi görün :)))

İşin ilginci hep farklı farklı insanlar yazıyor. Valla bu kadar olamaz ya. Hainlikte sınır tanımıyor adamlar resmen...

Birde böyleleri var..

karadenizgfb - 27.09.2011 21:44

Ne yapsam da bu yabancı maçlarda ts nin yenilmesini arzu edemiyorum memleketimin takımı ne de olsa

alihan_61
28.09.2011, 03:12
kimse kızmasın darılmasın ,,eskıden gazıantep kendı sahasında mac yapardı antep trıbunlerı gollere ve sert faullere reaksıon verırrıdı.bu aksam trıbunlerde hayalkırıklııg yasadım sıradan bıır anadolu kulubu gıbıydık ...bızde taraftarın takımı ateslemesı soz konusu degıl,,takım taraftarı ateslıcek o da zaten her klupte olan sey..kalan maclar ıstanbulda oynansın alem taraftar gorsun ya ..acı ama gercek ,,,trabzon dakı taraftarımız (herkesı katmıorum ) trabzonspora doymuş resmen tık yok ..cska macı ıstanbulda oynansa bakın nasıl bı kıtle takımı bagrına basar..

Şentürk
28.09.2011, 03:17
arkadaşlar cl müziği videosu var mı takımlar sahaya çıkarken ki?
Statta bağırtıdan tam duyamadım yaa:rolleyes:

SALDIRAY
28.09.2011, 03:20
Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne katılarak 20 milyon euro almayı garantileyen Trabzonspor, kasasını iyi sonuçlarla da dolduruyor. İlk maçında İnter'i 1-0 mağlup ederek kasasına 800 bin euro daha koyan Trabzonspor dün de Lille ile 1-1 berabere kalarak 400 bin euro daha gelir elde etti.

İşte bu yüzden bu arenada her sene yer almalıyız. 3-5 sene bu arenada oynasak ve gruptan çıksak yahut en kötü ordan uefaya gitsek gerçekten ekonomik anlamda büyük gelişme gösteririz. Birde stadımız gelse tadından yenmez.

GULER
28.09.2011, 03:20
osIdc9DnX3w&feature=results_main&playnext=1&list=PLDE9E4F1BA9603EC7

GULER
28.09.2011, 03:23
Misafir febesliler icin^^:cool:

Şentürk
28.09.2011, 03:32
osIdc9DnX3w&feature=results_main&playnext=1&list=PLDE9E4F1BA9603EC7

Bu akşam ki maç da ki videosu var mı takımın çıkış anında ki?

Ahmet Öztürk
28.09.2011, 03:34
Gecenin resmi hangisi olsun bilemedim...

http://modelleri.kadin.ca/wp-content/uploads/Puantiyeli-Semsiye-Modelleri.jpeg

http://www.defterk.com/upload/resimler/ZD1_GAZOz-kapaklari.jpg

yektakurtulus
28.09.2011, 03:35
takimda sut cekebilen adam yok
duran toplarda asiri etkisiz oluyoruz

SALDIRAY
28.09.2011, 03:39
takimda sut cekebilen adam yok
duran toplarda asiri etkisiz oluyoruz

Katılıyorum. Tipik bir 10 numara oyuncusu gerekiyor takıma. Yerlilerde olmadığı için bu isim yabancı ve kaliteli biri olmalı. Zokora ayarlarında.. Duran top kullanacak,şut çekecek,pas dağıtacak ve oyunu yönetecek adam gerekli. Yıllardır bu özellikte bir adam alamadık gitti. Defans gittikçe kendini geliştiriyor ve uyum sağlıyor. Burayada bir yerli defans aldık mı yeterli olacaktır. Gereksiz tüm adamları gönderip 2 transfer daha şart.

nesta61
28.09.2011, 03:44
kalede tolga : onuru aratmiyor

celuska : hucumda aldigi toplari geri veriyor, seri ortalar acmayi ogrenirsee bir kac yil sonra elimizde tutamayiz

giray : bugun begendim

glo : tecrubesi yetiyor

cech : golu yerken orta sahamiz dagilmisti , cech zamanlama hatasi yapti rakibin ayani gidince gol yedik , genelde iyidi

colman : ilk yari ne yaptigi belli deyildi hucuma etkisi zayifti , ikinci yari toparlandi .

zokora : YORUM YOK...

serkan : dinlenme vaktin geldi.

Halil : beni sasirtmaya devam ediyor, muthis top oynadi kostu , calisti , cabaladi tebrik ediyorum ..

alanzinho : gereksiz calimlari beni cildirtiyor.

henriqe : EL FRENi GIBIYDI! katkisiz oynadi

---------------------------------------------

adrian : kalitesini hemen gosterdi senol hocaya mesaj yolladi .

sapara : vasat

brozek : son dakika girdi ..

SENOL GUNES : yedek klubesinde olsa derimki tamam ama tribunden izliyorsun hocam herseyi goruyor alanzinho ya okadar nasil sabrettin bilmiyorum????

sonuc : ilk defa katildigimiz devler liginde 2 macta 4 puan buyuk basaridir bu puanlar bizi ilerleyen yillarda seri basi yapacaktir ...

tebrikler trabzonspor ..

61_Serhat_61
28.09.2011, 03:52
Antu çok komik ya :) yarıldım resmen :) lan ezikler sizden bi cacık olmaz be... Yahudiler... Çıkın lan türk topraklarından... ŞL'den aldığımız (şu ana kadar) 4 puan size KAPAK OLSUN..!!! hadi bakim naş naş kafesinize beyinsiz küşlar...

Mustafa Ayazoğlu
28.09.2011, 04:26
2-3 pozisyonda Serkan hucuma çıkarken yavaşladı neden ?

Takıma hucuma çıkarken el freni çekiyor !

Yeter !

carolo
28.09.2011, 04:40
kimse kızmasın darılmasın ,,eskıden gazıantep kendı sahasında mac yapardı antep trıbunlerı gollere ve sert faullere reaksıon verırrıdı.bu aksam trıbunlerde hayalkırıklııg yasadım sıradan bıır anadolu kulubu gıbıydık ...bızde taraftarın takımı ateslemesı soz konusu degıl,,takım taraftarı ateslıcek o da zaten her klupte olan sey..kalan maclar ıstanbulda oynansın alem taraftar gorsun ya ..acı ama gercek ,,,trabzon dakı taraftarımız (herkesı katmıorum ) trabzonspora doymuş resmen tık yok ..cska macı ıstanbulda oynansa bakın nasıl bı kıtle takımı bagrına basar..

Abi aman deyim en son ben bunu yazdigima pisman olmustum bizim taraftar super 90 dakika susmuyor ;)

Alika87
28.09.2011, 05:29

averajlar her zaman birlestirilince 0 oluyor. Bi son sezonun puan durumuna bak ve averajlari birlestir, 0 cikiyormu cikmiyormu?? :D

Yasin Altuntas
28.09.2011, 05:40
Macin 90 dk. varmi beyler ???

Biri yazarsa cok makbule gecer. :)

TAMTÜRK61
28.09.2011, 06:33
Tebrikler Trabzonspor'um, herşeye rağmen 1 puan yine de iyidir. Liderliğe devam!

yorumsuz6117
28.09.2011, 06:44
Bu takımın penaltıcısı Colman olamaz olmamalı. Kaleci dokundu çıkarıyordu az kalsın vurucağı yeri çok belli ediyor.. Adrian kullanabilir bence..

Metin Sağır
28.09.2011, 07:02
Yine Ünal Karaman, yine akıllıca bir değişiklik.

Metin Sağır
28.09.2011, 07:34
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63695F616A5F636162625161616B656A6B6466808A6280A1.j pg

Gökçebey
28.09.2011, 08:04
WMyajEzYFDI8

Trabzonspor Düşler Sahnesinde

ozturk
28.09.2011, 08:17
lille in golü gelmeden 3 sonuç ta sürpriz olmaz dedim.

1-1 iyidir.Ancak golde şanssızdık.1-0 kazansaydık süper olacaktı.

Şimdi cska maçları var.

Faik Yılmaz
28.09.2011, 08:21
-Biz Avrupada Sigma Olomuc diye daha önce hiç duymadığımız ve muhtemelen hiçte duyamayacağımız takımlardan 7 yiyenleri gördük...

- Şampiyonlar liginde 0 puan alıp kendilerini ve ülkelerini rezil edenleride......

- Son maçta attığı bir gole , kazandığı bir beraberliğe çılgınlar gibi sevinenleride gördük.....

Ve bazıları İnterli oldular bize karşı , dünde Fransız oyuncularını resimlerini astılar yakalarına.....

Yenilsek fark yesek sevineceklerdi.....

Ancak Hiç puan alamaz her takımdan fark yer dedikleri gruptan dünya devi İnteri yendik....

Sonrada Lilleden puan aldık.....

Daha şimdiden İlk kez katılan bir Türk takımının rüyasında görmediği başarılara imza attık....

Ve duydukki İstanbulda kuduz vakaları bayağı artmış..... Yenilmememizi hazmedenler kudurup duruyor hayallerini bir sonraki maçlara taşıyorlarmış....

Kudursunlar.... Daha çok kuduracaklar.....

Ancak şanslarıda varki tıp gelişti kuduzun tedavisi var..... :)

Külünkoğlu
28.09.2011, 08:21
Trabzonspor açısından bakarsak bu maç kayıp, stratejik açıdan bakarsak bir kaybımız yok. Ama şu takımı yenmeliydik.
İlk yarıda futbol adına ortaya hiçbir şey koymayışımız utanç verici. "koymayışımız" diyorum çünkü eğer soyunma odasında bir sihirli değnek yoksa ikinci yarının belli bölümlerinde nasıl öyle paslar yapabildik ? demek ki yapabiliyoruz o zaman koca 45 dakikayı boş geçirmenin manası ne ?

Yalnız o kadar eşelenen sahada nasıl patatesler ortaya çıkmadı hayret.

Milyon EURO'lar verip oyuncular alıyorsunuz alıyorsunuz. O oyuncuların en değerlilerini sürdüğünüz sahada ise çukurlar kellikleri kapatmak için para kıyamıyorsunuz olacak iş değil !

ozturk
28.09.2011, 08:27
-Biz Avrupada Sigma Olomuc diye daha önce hiç duymadığımız ve muhtemelen hiçte duyamayacağımız takımlardan 7 yiyenleri gördük...

- Şampiyonlar liginde 0 puan alıp kendilerini ve ülkelerini rezil edenleride......

- Son maçta attığı bir gole , kazandığı bir beraberliğe çılgınlar gibi sevinenleride gördük.....

Ve bazıları İnterli oldular bize karşı , dünde Fransız oyuncularını resimlerini astılar yakalarına.....

Yenilsek fark yesek sevineceklerdi.....

Ancak Hiç puan alamaz her takımdan fark yer dedikleri gruptan dünya devi İnteri yendik....

Sonrada Lilleden puan aldık.....

Daha şimdiden İlk kez katılan bir Türk takımının rüyasında görmediği başarılara imza attık....

Ve duydukki İstanbulda kuduz vakaları bayağı artmış..... Yenilmememizi hazmedenler kudurup duruyor hayallerini bir sonraki maçlara taşıyorlarmış....

Kudursunlar.... Daha çok kuduracaklar.....

Ancak şanslarıda varki tıp gelişti kuduzun tedavisi var..... :)

:alkış: :alkış:

Gökçebey
28.09.2011, 08:27
Öyle ya da böyle Şampiyonlar ligi tarihinin en başarılı takımıyız. Koskoca CL'de yenilgimiz yok aga :D

DURAS
28.09.2011, 08:28
faik hocam,daha tıp o kadar gelişmedi. :) eğer kuduz olup kudurmuşsalar kaçınılmaz son yakındır. onlarda yaklaşan şemsiyenin farkındalar :) dün angutları okurken, keyiften 4 köşeydim. yalnız teknik heyet ve takım maçın kazanılmasının tarihi öneminin farkında değildi. puan iyidir ama puanları alamamak bizi tarihi bir fırsatın eşiğinden döndürdü

Ertan 51
28.09.2011, 08:32
Bu maçtan çok çekiniyordum,beraberlik çok iyi sonuç olur diyordum,dün rakibi görünce abartmışım gözümde dedim.Fakat bizim çok tutuk olmamız,beklenen futbolu sergileyememiz ve ardından gelen beraberlik olunca ilk düşünceme geri dönüp çok sevindim beraberliğe.
Burak'ı çok aradık,ilerde golcümüz yine yoktu,bel bağladığımız Alan şeytan uçurtması gibiydi,
fakat azmimizle,inancımızla,seyircimizin desteği ve bizim dualarımızla istediğimizi aldık.
Şükürler olsun şikeci şerefsizlere fırsat vermediğimiz için,şükürler olsun temiz bir camianın parçası olduğumuz için.

Faik Yılmaz
28.09.2011, 08:35
faik hocam,daha tıp o kadar gelişmedi. :) eğer kuduz olup kudurmuşsalar kaçınılmaz son yakındır. onlarda yaklaşan şemsiyenin farkındalar :) dün angutları okurken, keyiften 4 köşeydim. yalnız teknik heyet ve takım maçın kazanılmasının tarihi öneminin farkında değildi. puan iyidir ama puanları alamamak bizi tarihi bir fırsatın eşiğinden döndürdü

Abicim ilk yarıdaki futbolumuzun karşılığı 1 puan bile değildi..

Allahtan 2. yarı toplarlandık 3-5 pas yapmaya başladık...

azıcık toplarlanınca bence şans golü atan Lilleden puan almamız gerekiyordu ve aldık...

Ha galip gelsek çok iyi olurdu ama bir Burak ımız olsa alırdık...

Erdem Keser
28.09.2011, 08:38
Bu takımın önündeki tek el freni teknik kadrodur.Muhtemelen hafta boyunca oynanacak maç için en kötü kadro nasıl çıkarılır bunun planlaması yapılıyor.2,5 senede ilk onbirde başladığı maçlarda hiç bir haltına şahit olmadığımız Alanzinho'nun hangi akıl ve mantıkla bu maç için; ne gibi bir çıkarım hesap edilerek sahaya sürüldüğünü, takımın en formsuz oyuncusu Serkan'ın niçin inatla ve ısrarla - sadece ve sadece takım ileri çıkmasın diye- oynatıldığını merak ediyorum.70. dakika olmuş adam 30 tane top ezmiş, geridesin halen Adrian'ı oyuna alayım mı almayayım mı düşüncesi içindesin.Dünkü bu rezalet futbolun sorumluları umarım bu kez olsun -ki inanmıyorum- ders çıkarırlar.Ne yazık ki bu teknik ekiple zerre yol alabileceğimize ihtimal vermiyorum.Her maç bu kadar şanslı olmayabiliriz.

ozturk
28.09.2011, 08:40
İlk yarıdaki oyun gerçekten çok kötüydü..

Rakip kaleye hemen hemen hiç gidemedik.

Alan a nasıl bu kadar katlanılabiliyor anlamadım açıkçası..

Adrian daha erken oyuna girmeliydi..

DURAS
28.09.2011, 08:41
gruplarda son maçımız lillele mi interle mi?

fikriliman
28.09.2011, 08:42
Takım çok kötü beyler birşeyler yapılmalı 18 ekime kadar kadro oturmalı birbirine uyuşmalı alışmalı. BU fırsat ve şans ı bidaha bulamayabiliriz.

ozturk
28.09.2011, 08:42
gruplarda son maçımız lillele mi interle mi?

lille........

ozturk
28.09.2011, 08:43
henrique ye o kadar para vereceğimize tavşanlı linyitin forvetini alsaydık. aynı katkıyı belki de daha fazlasını sağlardı..

ertuuu
28.09.2011, 08:44
full maç linki var mı?

cahana
28.09.2011, 08:47
iki takımda birbirinden korkarak oyuna başladı lille takımı pres bile yapmadı ilk yarı ilk kez bize karşı pres uygulamayan bir takkım gördüm demekki çok korkutmuşuz bunları yediğimiz şanssız gol hariç bence herşey iyi gidiyordu (serkan ve alana rağmen) ikinci yarı biraz dişimizi gösterdik oyunun seyri değişti

alınan bir puan gayet iyi sonuçta kimse 18 puan almayı hedeflemiyordur heralde önümüzde 4 maç var ve almamız gereken sadece 4 puan daha kaldı belki kolay değil ama zor hiç değil

engin_yücel61
28.09.2011, 08:49
Bu takımın penaltıcısı Colman olamaz olmamalı. Kaleci dokundu çıkarıyordu az kalsın vurucağı yeri çok belli ediyor.. Adrian kullanabilir bence..

burak ın olmadığı maçlarda penaltılar yine colman a kalıyor... ben seyredemedim penaltıyı... colman bu zamana kadar kullandığı penaltıları hep kalecilerin sağına vurdu.. dün de yine sağına attı kaleci çıkarıyordu... bence de başka bir penaltıcı lazım..colman hariç herkes atabilir :)

ertuuu
28.09.2011, 08:51
celustka cl'de haftanın 11inde yer bulmuş...

Gökhan KAN
28.09.2011, 08:53
Gruptan lider çıkmak lazım. 2. olursak ve Barca gelirse o maçlar izlenmez. Düşüncesi bile korkutuyor. Top değmeden maç biter.:D

ozturk
28.09.2011, 08:54
Gruptan lider çıkmak lazım. 2. olursak ve Barca gelirse o maçlar izlenmez. Düşüncesi bile korkutuyor. Top değmeden maç biter.:D

Hangi grup 2.sinin hangi grup 1.si ile oynayacağı belli mi?

M.S.SOFU
28.09.2011, 08:57
rabbım yüzümüze baktı valla
dün o oyunla bir puanı kopardık ya lille den

ama iyi mi oldu iyi oldu
oh oldu
çokda güzel oldu :D

şimdi artık onlar düşünsün nıhahahaha

oyun kötüydü filan diye yazmayacağım herkes izledi zaten
ben bu bir puanın hayati önem taşıdığını düşünüyorum

tüm fenerliler aç köpekler gibi salyalarını akıtarak bizim maçtan farklı mağlup olarak ayrılacağımızı bekliyordu

hepsi d.ö.t. oldu

Burhan Açıkgöz
28.09.2011, 08:58
Bu takımın önündeki tek el freni teknik kadrodur.Muhtemelen hafta boyunca oynanacak maç için en kötü kadro nasıl çıkarılır bunun planlaması yapılıyor.2,5 senede ilk onbirde başladığı maçlarda hiç bir haltına şahit olmadığımız Alanzinho'nun hangi akıl ve mantıkla bu maç için; ne gibi bir çıkarım hesap edilerek sahaya sürüldüğünü, takımın en formsuz oyuncusu Serkan'ın niçin inatla ve ısrarla - sadece ve sadece takım ileri çıkmasın diye- oynatıldığını merak ediyorum.70. dakika olmuş adam 30 tane top ezmiş, geridesin halen Adrian'ı oyuna alayım mı almayayım mı düşüncesi içindesin.Dünkü bu rezalet futbolun sorumluları umarım bu kez olsun -ki inanmıyorum- ders çıkarırlar.Ne yazık ki bu teknik ekiple zerre yol alabileceğimize ihtimal vermiyorum.Her maç bu kadar şanslı olmayabiliriz.

Olaya ters bakıyoruz.
Alanzinho yu bende beğenmedim. Oyundan çıkarken istatistiğini göstersi TV. 65. dakika 8,9 km. yani maçın maçın tamamında oynasa 12 km falan eder. Bir oyncu 10 km yi 90 dk tamamlıyor ortalama.
Bu şu demek. alan koşmuş ve illaki koşturmuştur. Rakibi yormak ve 60-70 dk çıkarmak için alınmıştır. Orta saa ve ilerisinde iken muhakkak yanında biri vardır ve peşinde (boş ta olsa) birin götürmüştür.
Olaya birde böyle bakarsak sevinirim.
Herkese teşekkür.:alkış::alkış::alkış:

ertuuu
28.09.2011, 08:58
Hangi grup 2.sinin hangi grup 1.si ile oynayacağı belli mi?

kurra ile belli olacak....

mahmuter61
28.09.2011, 09:08
Herkes yeri geliyor takımı eleştiriyor,taraftar nerde?Şampiyonlar liginde oynuyorsun,türibünlerinde boşluk var!!!Atletiko maçında satılan 37,000 biletin 22,000 i iade gerçekten atınca mangalda kül bırakmayan taraftarımız var.Kimse demesin Trabzonun ekonomik şartları,2 maça gitme ama Lille maçına git.Trabzonspor Trabzondaki taraftara çok geliyor,kimse hikaye okumasın.İstanbul takımlarına atıp durmasın kimse,onlar taraftar takımlarına her koşulda maddi manevi destek oluyorlar!Ben Bursada yaşayan biriyim ve Trabzonsporun kapalı tirübününden kombinem var burda artık eleştiri yaparken herkes dikkat etsin,atıp tutan taraftar bize lazım değil.Bu koşulda bu Trabzonspor için orta sıralara oynayacak kadro kurulsa kimse ne yönetime sallasın,nede destek vermekten kaçtığı futbolcu ve teknik ekibe.

cicin_61
28.09.2011, 09:09
hacılar bu maçı videodan nerden indirebiliriz bilgisi olan lütfen ya burdan yada yasaksa özelden atıversin.

graylight
28.09.2011, 09:11
Galip gelsek çok güzel olurdu ama yine de oturmamış bir takımla bu maç trafiğinde bu skoru iyi sonuç olarak görüyorum.

mahmuter61
28.09.2011, 09:11
henrique ye o kadar para vereceğimize tavşanlı linyitin forvetini alsaydık. aynı katkıyı belki de daha fazlasını sağlardı..

Tavşanlının forvetine gerek yok,Umut Bulut u sattırtmasaydık!!!

praximuns61
28.09.2011, 09:13
şenol hocayı çok seviyorum ama bazı inatları beni çıldırdıtıyor. bizim elimizde oyuna sonradan girip kaderini değiştirecek, oyuna hız katabilecek tek oyuncumuz var Alan. ama hoca inatla 2.yarı girip iyi oynadıktan sonraki maçlarda ilk onbir oynatıp hem oyuncuyu bitiriyo, hemde tek kozunu yok ediyo ve her zaman inatla bunu yapıyo.dün kötüydü haftasonu 2. yarı koyar iyi oynar yine ilk onbire alır. tam laz inadı. bunları bırakmalı hoca artık, çünkü televizyon karşısında çıldırıyorum

Faik Yılmaz
28.09.2011, 09:15
Angut.com dakiler beraberliğe çok şaşırmışlar.....

İtalyan , fransızdan sonra rusları tutacaklarmış......

E bir ermeni takımındandanda başka şey beklenemezdi doğrusu.....

ama çok daha bekleyecekler.......

zeki gursoy
28.09.2011, 09:16
biz niye hep böyle yaparız anlamadım...
takıma en büyük köstek biz oluyoruz hep..
taa 96 da gürcü bi oyuncu vardı devre arası alın diye yırttık, yönetim yeterli dedi.sonuç hüsran...
bundan önceki cl elemelerine kaldık takıma adam alın diye yırttık yönetim yeterli dedi hüsran...
ersun hoca zamanında iki takviye ile şampiyonuz yapalım dedik üç ayda sıfıra sıfır oldu...
geçen sene devre arası derli toplu adam gibi topçu alın sağ bek yok sol bek yok dedik yırttık, yönetim yeterli dedi sonuç hüsran...
öyle yada böyle bu sene cl elemeleri oynayacağımız belli aldıkları topçulara bakın, giden topçulara bakın...yani peşin peşin eleneceğiz demek bu...
uefa bizi cl ye çağırmış yani direk gideceğiz bu fırsat daha gelmez kolayına az bi zaman olmasına rağmen 3 liralık topçuya 5 lira verip alacaksın beceremedik yeterli dedik aldıkları yedek kalıyor...
sağa sola bulaşıp üzmeyelim kendimizi..
bizim şansızlığımız yönetim ve teknik kadronun bu işi önemsiz görmesi...bizim kadar sahiplenememesi..
bu şansta tutup tutup sadri başkana denk geliyor oda ayrı..
akşam lille büyükşehir belediye oynasaydı bizden iyi oynardı...
bukadar tedirgin bu kadar korkak olunmaz...
serkanın sağ bekinden ne gördükki orta sahaın önünde oynatıyoruz hemde 70 dakka...
alan zayıf ve güçsüzsün haddini bilerek niye oynamazsın..had dediğim BASİT oyun...
al ver, kaç top iste..bu..herkes arkadaşına ne yapacak diye bakıyor...
yazık ya ..beklentim futbol olarak sıfır, sonuç çooooook iyi...

ozturk
28.09.2011, 09:16
Tavşanlının forvetine gerek yok,Umut Bulut u sattırtmasaydık!!!

İşin ilginç tarafı Umuta yapılan hakaretlerin eleştirilerin yüzde biri henrique ye yapılmıyor.

Yapılmalı, yapılsın demiyorum ama ya Umuta çok fazla yükleniyorduk ya da henrique ye çok toleranslı davranıyoruz.

İyi niyetimizden olsa gerek...

Tatar Kemal
28.09.2011, 09:17
zemin çok berbat. öyle zeminde şampiyonlar ligi maçı oynanmaz. o zeminde beraberlik yine çok iyi bir sonuç. yalnız lille'yi gözümüzde çok fazla büyütmüşüz. ilk yarıda savunmadan çıkmadık. aslında rakibin üzerine gitsek maçı kazanabilirmişiz.

Koray
28.09.2011, 09:17

Eleştirilerine katılıyorum ama zerre yol alamayacağımız da nerden çıktı Erdem bırak Allah aşkına, abartma bu kadar.

Bu Teknik Kadroyla yolun alasını aldık biz.

Adem Erdoğan
28.09.2011, 09:24
Ne kadar nankör insanlar var.

ertuuu
28.09.2011, 09:25
İşin ilginç tarafı Umuta yapılan hakaretlerin eleştirilerin yüzde biri henrique ye yapılmıyor.

Yapılmalı, yapılsın demiyorum ama ya Umuta çok fazla yükleniyorduk ya da henrique ye çok toleranslı davranıyoruz.

İyi niyetimizden olsa gerek...

dün henrik pozisyon bulamadı. umut o maçta pozisyona girer miydi bilemeyiz ama girip de kaçırsaydı çok söverdik. henrik giremedi diye sövmüyoruz..:)

Bdeniz_61
28.09.2011, 09:25
Oyun kötü,sonuç iyi.

Artık pozisyonlara girmemiz lazım.1,5 pozisyonla 4 puan aldık.Daha etkili olmalıyız.

bahadır2561
28.09.2011, 09:26
Tek söyeleycegim söz Alanzinhoya 60 küsür dakika nasıl dayandılar?

Çooook kötü bi futbol oynadık. .

Şans bizimleydi,inş bundan sonra da bizle olur. .

Cska cok zorlu bi ekip dünkü maçta da gösterdi. .

2 maçta 2 puan bile yeter. .

Unutmadan zemini bu hale getirenleri Allah bildigi yapsın. .

Yazıklar olsun kaç ay gecti düzeltemediler

kacandan
28.09.2011, 09:27

Biz bu şansla Barca'yı da yeneriz:)

Tekke
28.09.2011, 09:28
Muhteşem oynadık, yani haddimizi bildik. Fransa şampiyonuna bir hata harici pozisyon vermedik ve berabere kalıp ekarte ettik. Rakibin bazı oyuncularını tüm dünya tanıyor, Sow-Hazard-Cole. Bu kapsamda düşünürsek haddimizi bilmenin sonucunu aldık ve büyük avantaj yakaladık.

İkinci olarak,

@startv.com.tr ye gönderdiğim mail:

Bu kadar hazımsızlık bu kadar ruhsuzluk görmedim. Şampiyonlar ligine ilk kez katılan takım efsane oluyor, İlker Yasinin etmediği hakaret kalmadı:

"bu zemini düzeltmedikçe futbolda neyi düzeltebiliriz"
"Serkan eli belinde bekliyor"
"Trabzon çok kötü"

negatif adam seni. Adam gibi heyecanla maç anlatacak biri yok mu, ruhsuz Fransız yalakasını koymayın maçlara yaa...

"Bize Yazin (Startv)" <bizeyazin@startv.com.tr>
bcc dhaspor@dha.com.tr,
ilkeryasin@startv.com.tr,
sabriugan@startv.com.tr,
emretilev@startv.com.tr,
cemyilmaz@startv.com.tr

Turan AKYILDIZ
28.09.2011, 09:29
biz niye hep böyle yaparız anlamadım...
takıma en büyük köstek biz oluyoruz hep..
taa 96 da gürcü bi oyuncu vardı devre arası alın diye yırttık, yönetim yeterli dedi.sonuç hüsran...
bundan önceki cl elemelerine kaldık takıma adam alın diye yırttık yönetim yeterli dedi hüsran...
ersun hoca zamanında iki takviye ile şampiyonuz yapalım dedik üç ayda sıfıra sıfır oldu...
geçen sene devre arası derli toplu adam gibi topçu alın sağ bek yok sol bek yok dedik yırttık, yönetim yeterli dedi sonuç hüsran...
öyle yada böyle bu sene cl elemeleri oynayacağımız belli aldıkları topçulara bakın, giden topçulara bakın...yani peşin peşin eleneceğiz demek bu...
uefa bizi cl ye çağırmış yani direk gideceğiz bu fırsat daha gelmez kolayına az bi zaman olmasına rağmen 3 liralık topçuya 5 lira verip alacaksın beceremedik yeterli dedik aldıkları yedek kalıyor...
sağa sola bulaşıp üzmeyelim kendimizi..
bizim şansızlığımız yönetim ve teknik kadronun bu işi önemsiz görmesi...bizim kadar sahiplenememesi..
bu şansta tutup tutup sadri başkana denk geliyor oda ayrı..
akşam lille büyükşehir belediye oynasaydı bizden iyi oynardı...
bukadar tedirgin bu kadar korkak olunmaz...
serkanın sağ bekinden ne gördükki orta sahaın önünde oynatıyoruz hemde 70 dakka...
alan zayıf ve güçsüzsün haddini bilerek niye oynamazsın..had dediğim BASİT oyun...
al ver, kaç top iste..bu..herkes arkadaşına ne yapacak diye bakıyor...
yazık ya ..beklentim futbol olarak sıfır, sonuç çooooook iyi...

futbolcuları ve teknik kadroyu vede yönetimi dövseydiniz bide...yahu burası şampiyonlar ligi..bura sürprizlere aşık yer manuyu görmediniz mi akşam paçayı zor yorttı ..hemde kime karşı bizim beğenmediğimiz basele karşı...yapmayın allah aşkına bu kadar eleştri nedir böyle...

Koray
28.09.2011, 09:31
ŞL'de kötü oynayıp puan alabiliyorsan sonuç her zaman mükemmeldir, karşımızdakiler Türkiye'nin ortalama takımları değil.

Cska'yı Trabzon'da yenip kalan 3 maçtan 1 puan alırsak - ki alırız - bu gruptan çıkarız, ben inanıyorum çıkacağımıza.

+4 puan daha yapmalıyız, 4 maç daha var önümüzde.

champions
28.09.2011, 09:32
Henrique'nin ligde çıktığı maç sayısı 1,5. Avrupada oynadığımız maç sayısı 5. Bu maçların 3'ünde pozisyona giremedik. Biri penaltıdan, attığımız gol sayısı 3. Bu 3 golden 1'i Henriqueye ait. Umut'un bu formayla sahaya çıktığı maç sayısı 150 küsür. Yere göğe sığdıramadığımız Burak Benfica maçlarında sahada yoktu. Biraz insaf be kardeşim, fazla değil birazcık insaf..

Rasim YILMAZ
28.09.2011, 09:34
Dün geceden akılda kalanlar;

* Hollandalı hakemin tarafsız ve müthiş yönetimi...
* Alanzinho'nun şampiyonlar liginde güçsüz kaldığı...
* Halil ve Zokora'nın insan üstü eforları...
* Yayıncı kuruluşun bağlantıları yapmadan "Firar" adlı dizi ile firarlaması...(!)
* İlker Yasin denen futbol duayeninin , Halil'in ilk yarıdaki pozisyonunda "ofsaytttttt" diye haykırışı...(Allah ıslah etsin bu ve türevlerini)
* Colman penaltıyı kullanırken uğur olsun diye oğlumun minyatür sandalyesine oturmam ve akabinde hanımın "bi bunu yapmamıştın" demesi.. :):):):)

ertuuu
Henrique'nin ligde çıktığı maç sayısı 1,5. Avrupada oynadığımız maç sayısı 5. Bu maçların 3'ünde pozisyona giremedik. Biri penaltıdan, attığımız gol sayısı 3. Bu 3 golden 1'i Henriqueye ait. Umut'un bu formayla sahaya çıktığı maç sayısı 150 küsür. Yere göğe sığdıramadığımız Burak Benfica maçlarında sahada yoktu. Biraz insaf be kardeşim, fazla değil birazcık insaf..

o insaftan umuta buraka yok mu?..:)
henrik kötü demedim yanlış anlaşılmasın çok yanlız kaldı. serkan sadece rakibi bozmak için oyundaydı, alan da çok çok etkisizdi. ıssız adam oldu henrik...

Koray
Muhteşem oynadık, yani haddimizi bildik. Fransa şampiyonuna bir hata harici pozisyon vermedik ve berabere kalıp ekarte ettik. Rakibin bazı oyuncularını tüm dünya tanıyor, Sow-Hazard-Cole. Bu kapsamda düşünürsek haddimizi bilmenin sonucunu aldık ve büyük avantaj yakaladık.

İkinci olarak,

@startv.com.tr ye gönderdiğim mail:

Bu kadar hazımsızlık bu kadar ruhsuzluk görmedim. Şampiyonlar ligine ilk kez katılan takım efsane oluyor, İlker Yasinin etmediği hakaret kalmadı:

"bu zemini düzeltmedikçe futbolda neyi düzeltebiliriz"
"Serkan eli belinde bekliyor"
"Trabzon çok kötü"

negatif adam seni. Adam gibi heyecanla maç anlatacak biri yok mu, ruhsuz Fransız yalakasını koymayın maçlara yaa...

"Bize Yazin (Startv)" <bizeyazin@startv.com.tr>
bcc dhaspor@dha.com.tr,
ilkeryasin@startv.com.tr,
sabriugan@startv.com.tr,
emretilev@startv.com.tr,
cemyilmaz@startv.com.tr

Gayet yerinde eleştiriler aynen katılıyorum İlker Yasin'e sanki maçı sundukları yerden sahaya ses gidiyor da futbolcular etkileniyor.

Hele o Serkan yokmu sinir hastası etti bizi tribünde.

Zemin zaten berbat.

Ve çok kötü oynadık.

kacandan
28.09.2011, 09:36
bana göre trabzon dünkü maçta çok kötüydü.3 adam dışında iyi adam sayamıyoruz.ama kötü adam olarak sayabiliriz.serkan,alan,henriqe,colman çok etkisizdiler.penaltı olmasa gol atacak futbol oynamıyorduk.evet pozisyon da vermedik.demek ki şu takım biraz oynasa çok rahar maçı kazanırdı.Umarım bundan sonraki maçlarda da şansımız yanımızda olur ve birazda biz oynayıp gruptan çıkarız.
seyirci için de birkaç grup dışında çok etkisizdiler...takım sizi değil siz takımı ateşlemelisiniz.

ertuuu
28.09.2011, 09:37
Dün geceden akılda kalanlar;

* Colman penaltıyı kullanırken uğur olsun diye oğlumun minyatür sandalyesine oturmam ve akabinde hanımın "bi bunu yapmamıştın" demesi.. :):):):)

:):):)
bende arkadaşlarda izlemiştim inter maçını. uğur olur diye oraya gittim yine. arkadaşları inter maçında oturdukları yere oturtur oturtmaz penaltı geldi. çok enteresan olmuştu...:)

Faik Yılmaz
28.09.2011, 09:38
Benficanın ilk maçı hariç Avrupa maçlarında hakemler neredeyse hatasız maç yönettiler.....

Özlemişiz valla hakem hatasız maç izlemeyi....

ertuuu
28.09.2011, 09:39
kötü falan oynadık tamam, doğru diyorsunuz ama belli ki 1 puan için sahadaydık. biz 3 puan kaptırmayalım onlar zaten birbirlerini eleyeceklerdir...

CAFER ÖZER
28.09.2011, 09:40
Galip gelsek daha iyi olurdu ama Beraberlik iyidir.
İnter Bundan sonra diğer rakipleri yener Bizde o RAKİPLERLE berabere bile kalsak Gruptan Çıkarız.
Gruptan Çıkmak İçin bana göre 1 galibiyet bir beraberlik yerteli olur 8 puan gruptan Çıkartır.
CSK dan 2 maçta 4 puan alırsak İnterde Lille den 4 puan alırsa Garantileriz.
O zaman
1-Trabzon 8
2-İnter 7
3-Lille 3
4-Csk 2
Olur ondan sonra
Lille ile CSK birbirini yer
İnterle Zirve için Final oynarız.
Buraksız Eğer Lider oluyorsak Burakla daha iyi oluruz.
Berberlik iyi Şampiyonlar ligi için iyi bir kadromuz yok.
Eğer UEFA ligi değilde Şampiyonlar ligi için bir kadro kursaydık Çok iyi işler yapardık.
Aslında FENERASYON bize Şampiyonlar liginde oynatmak için 1 aylık Transfer süresi vermeli idi.
Fener olsa aynı durumda Tüm imkanları açarlardı.

altinkaya08
28.09.2011, 09:41
Takım 2 haftada 4 puan toplamış ve grup lideri.Halen daha bilip bilmeden bazıları kafasına göre eleştiri yapıyor.Tamam çok fazla istediğimiz oyunu oynayamıyoruz ama gereken ne ise onu yaptığımız kesin.Ama her nedense taraftarımız mutlu olamıyor.Biraz insaf diyorum insaff.

Mustafa ÖZDEMİR
28.09.2011, 09:44
2.yariki istekli futbol puanı getirdi .taraftar olarak trabzonlu gençler harikaydı...

balli_kuymak
28.09.2011, 09:44
Henrique ve alanzinho dışında bütün futbolcularımızı beğendim..bu kadroyla,bu yorgunlukla ve bu taraftarla ancak bu kadar iyi neticeler alınabilir...

CAFER ÖZER
28.09.2011, 09:47
Angut.com dakiler beraberliğe çok şaşırmışlar.....

İtalyan , fransızdan sonra rusları tutacaklarmış......

E bir ermeni takımındandanda başka şey beklenemezdi doğrusu.....

ama çok daha bekleyecekler.......

Yeni adları ANGUS.COM oldu

kacandan
28.09.2011, 09:48
bana göre trabzon dünkü maçta çok kötüydü.3 adam dışında iyi adam sayamıyoruz.ama kötü adam olarak sayabiliriz.serkan,alan,henriqe,colman çok etkisizdiler.penaltı olmasa gol atacak futbol oynamıyorduk.evet pozisyon da vermedik.demek ki şu takım biraz oynasa çok rahar maçı kazanırdı.Umarım bundan sonraki maçlarda da şansımız yanımızda olur ve birazda biz oynayıp gruptan çıkarız.
seyirci için de birkaç grup dışında çok etkisizdiler...takım sizi değil siz takımı ateşlemelisiniz.

Mehdi
28.09.2011, 09:48
Bilmem kaç zamandır maç başlıklarına yorum yazmıyorum totem olsun diye.Bu sefer dayanamadım.Üşenmedim şu başlığı maçın başladığı andan itibaren okudum.Tarftara,hocaya,zemine,tek tek futbolcuya,oyuncu değişikliğine,spikere,yorumcuya vesayır maç esnasında akıla gelebilecek her türlü etkene sövülmüş sayılmış.Çeşit çeşit yorum,kimi beğenmiş kimi eleştirmiş,kimi sonuçtan memnun,kimi şampiyonlar liginde geçen sene topladığımız puanı geçemediğimiz için mutsuz.Anlamadığım şey şu tribündeki insanların da aynı burada yorumlayanların ta kendisi olduğunun ısrarla farkında olmamak.Tribünde etrafımda ne kadar farklı seyirci varsa hepsi ayrı kafada.Benim gibi.
Neden şu başlıklarda hala trübündeki silüetinizi yuhalarsınız hala anlamış değilim.

Maça gelince.
Atmosfer mükemmeldi.Tribünleri çok beğendim.İkinci yarının başında susmasaydık daha iyi olurdu.O heyecan bile her şeye değerdi.
Oyunu ben de beğenmedim.Televizyondan nasıl görünüyor bilmiyorum ama orta sahadan pas atılabilecek dikine koşu yapan veya araya kaçan adam olmaması bizi forvetsiz oynuyoruz gibi gösteriyor.Henrique o işin adamı değil .Burak gelene kadar sıkacağız dişimizi.Halil ve Zokora maçın yıldızıydı.

Özet:Tüm fenerlilere geçmiş olsun.

champions
28.09.2011, 09:49
o insaftan umuta buraka yok mu?..:)
henrik kötü demedim yanlış anlaşılmasın çok yanlız kaldı. serkan sadece rakibi bozmak için oyundaydı, alan da çok çok etkisizdi. ıssız adam oldu henrik...
Elbette var. Olmasaydı, ne Umut onca yıl bu takımda kalabilirdi, ne de Burak "Burak" olurdu. Burak'ın ilk maçlarını hatırlayalım, çok kötüydü ve sürekli eleştiri alıyordu ama buna rağmen hoca sürekli oynattı onu. Kötü olduğu ilk maçta kadrodışı bırakmadı, şikayet de etmedi.

Sanırım Henrique'nin sorunu biraz da muazzam bir başlangıç yapmasından kaynaklanıyor. O kadar iyi başladı ki, herhalde insanlar her maçta basıp gitmesini, birkaç oyuncuyu peşine takıp gol atmasını bekliyorlar. Beklenti bu kadar yüksek olunca, normal performans bile "rezalet" olarak algılanıyor.İyi olur inş.

Koray
28.09.2011, 09:54
Bilmem kaç zamandır maç başlıklarına yorum yazmıyorum totem olsun diye.Bu sefer dayanamadım.Üşenmedim şu başlığı maçın başladığı andan itibaren okudum.Tarftara,hocaya,zemine,tek tek futbolcuya,oyuncu değişikliğine,spikere,yorumcuya vesayır maç esnasında akıla gelebilecek her türlü etkene sövülmüş sayılmış.Çeşit çeşit yorum,kimi beğenmiş kimi eleştirmiş,kimi sonuçtan memnun,kimi şampiyonlar liginde geçen sene topladığımız puanı geçemediğimiz için mutsuz.Anlamadığım şey şu tribündeki insanların da aynı burada yorumlayanların ta kendisi olduğunun ısrarla farkında olmamak.Tribünde etrafımda ne kadar farklı seyirci varsa hepsi ayrı kafada.Benim gibi.
Neden şu başlıklarda hala trübündeki silüetinizi yuhalarsınız hala anlamış değilim.

Maça gelince.
Atmosfer mükemmeldi.Tribünleri çok beğendim.İkinci yarının başında susmasaydık daha iyi olurdu.O heyecan bile her şeye değerdi.Hala lideriz.Burak gelene kadar sıkacağız dişimizi.

Hay ağzına sağlık Abim.

Evet aynen katılıyorum geçen sene ŞL'de topladığımız puanı geçemediğimiz için herkes mutsuz!

Allah nankörlüğü başa vermesin, o değil bu işin sonunda niye ŞL kupasını alamadık eleştirileri yapılacak ondan korkuyorum.

Tekke
28.09.2011, 09:54
Benficanın ilk maçı hariç Avrupa maçlarında hakemler neredeyse hatasız maç yönettiler.....

Özlemişiz valla hakem hatasız maç izlemeyi....

Çok da hatasız değildi arkadaşlar, Halilin pozisyonu net ofsayt değildi sanki ve Serkanın pozisyonunda faul yoktu. Ayrıca sarı kartlı Bahia ve Pedretti 2. sarıyı görebilirdi.

Hatasız diye buna denemez bence ama biz tabi bariz hataya alıştığımız için bu hakem bile ÇOK İYİ yönetti diyoruz bence :)

Erbay
28.09.2011, 09:55
Ahh ahh bir de beklenen oyunu oynasak demek ki neler yapacaz :) Bir şeyi çok ciddi demek istiyorum ama, tamam böyle devam edeceksek futbol olarak yani, Avrupa Ligine kalalım. Gruptan çıkmamamız hayırlı olmaz gibi geliyor bana.

Burhan61
28.09.2011, 10:01
Ben Cl maçları başlamadan alınacak 4 puana razıydım(şartlar gereği). Bu hedefi iki maçta tutturduk. Bundan sonrası krema olacak benim için.

Teşekkürler takımımıza.

Ertan OKUMUŞ
28.09.2011, 10:06
ya angutdakiler delirmiş,feci yara olmuş adamlara:D

Tekke
28.09.2011, 10:10
Trabzonspor Lille

Goals scored
1 1
Attempts on target
2 3
Attempts off target
4 3
Corners
2 4
Offsides
5 3
Fouls committed
19 20
Yellow cards
2 3
Red cards
0 0
Possession (%)
55 - 45

mourner
28.09.2011, 10:11
Herkes yeri geliyor takımı eleştiriyor,taraftar nerde?Şampiyonlar liginde oynuyorsun,türibünlerinde boşluk var!!!Atletiko maçında satılan 37,000 biletin 22,000 i iade gerçekten atınca mangalda kül bırakmayan taraftarımız var.Kimse demesin Trabzonun ekonomik şartları,2 maça gitme ama Lille maçına git.Trabzonspor Trabzondaki taraftara çok geliyor,kimse hikaye okumasın.İstanbul takımlarına atıp durmasın kimse,onlar taraftar takımlarına her koşulda maddi manevi destek oluyorlar!Ben Bursada yaşayan biriyim ve Trabzonsporun kapalı tirübününden kombinem var burda artık eleştiri yaparken herkes dikkat etsin,atıp tutan taraftar bize lazım değil.Bu koşulda bu Trabzonspor için orta sıralara oynayacak kadro kurulsa kimse ne yönetime sallasın,nede destek vermekten kaçtığı futbolcu ve teknik ekibe.
aynen katılıyorumm..bu takım bu şehirdeki seyirciye çok ama çok fazla...Trabzonda yaşamayanlar ve hattaTrabzon şehriyle hiç alakası olmadığı halde Trabzonsporu tutanlar (ki ben onlardan biriyim) bu takıma daha çok değer veriyor..belki de sadece 6 tane şampiyonlar ligi maçı olacak,en fazla 8..bunların sadece 4'ü içerde..kardeşim bu maçtalarda 24 binlik stada 60 bin talep olması lazım..ama stadda boşluk var..şikeli ligin 2 maçına gitme,şampiyonlar ligine git..gerçi bizim taraftar şikebahçe ligine de gelmiyor..
herneyse Trabzonda amatör ruhla başlayan kulübümüz o amatör ruhla birçok başarı elde etti,profesyonelleşti,dünya devlerinin ligine kadar geldi..ama taraftar hala ilk günkü gibi amatör..kulüp için para harcamayı enayilik gören taraftarlar var..stada gelen taraftarda kusura bakmasın hiç maçın içinde değil..hakemi ve rakibi baskı altına almayı,oyuncuları cesaretlendirmeyi bilmiyorlar(örneğin cech oyundan çıkarken dakika 80,normal bir taraftar kitlesi o dakikada sakatlanıp çıkan oyuncuyu alkışlar,ama bizim seyirci kitlesi başka telden çalıyor,maçın içinde olmakla anlatmak ,istediğim davranış bu vb.)ben televizyon başında 90 dakika bağırasım geliyor,adamların orada sesi çıkmıyor..

Yunus Emre SEYHAN
28.09.2011, 10:12
"Bal akıyor Bal..." diyen angutlara sesleniyorum;
Söylesinler bakalım Lille kaç pozisyon bulmuş? Fb 3-5 yerdi şu Lille'den.. CL 'nin en kolay grubuymuş hadi ordan..

kacandan
28.09.2011, 10:12

Maça gelince.
Atmosfer mükemmeldi.Tribünleri çok beğendim.İkinci yarının başında susmasaydık daha iyi olurdu.O heyecan bile her şeye değerdi.
Oyunu ben de beğenmedim.Televizyondan nasıl görünüyor bilmiyorum ama orta sahadan pas atılabilecek dikine koşu yapan veya araya kaçan adam olmaması bizi forvetsiz oynuyoruz gibi gösteriyor.Henrique o işin adamı değil .Burak gelene kadar sıkacağız dişimizi.Halil ve Zokora maçın yıldızıydı.

Söylediğin şeyler doğru şeyler olabilir.Ama şu bir gerçek ki bu takım top oynamıyor.Ben takımımın oynadığı futboldan bir gram zevk almıyorum.Dünkü maçta Tarbzon değilde başka biri bu futbolu oynasa bu takımın ŞL ne işi vardı derdim.Ne alınan 4 puan nede başka birşey küçümsenmiyor.Bu kötü futbola rağmen hala gruptan çıkmanın hesaplarını yapıyoruz hepimiz.Ama bunun yanında da takımımızın iyi oynamasını istiyoruz.Geçen sene takımımız ligi ikinci bitirdi ve kimse üzülmedi.Çünkü ligin en iyi topunu biz oynadık,en iyi mücadelesini biz verdik.Aynı şeyleri beklemiyorum,ama biraz gayret diyorum.Bu da benim taraftar olarak hakkım,hepimizin hakkı.

hevesli
28.09.2011, 10:14
bu kadar yoğun maç trafiğine rağmen sahada mücadele eden koşan bir trabzonspor vardı.

Hepsine teşekkür ediyorum. özellikle zokora, halil ve kritik bir hata yapsada cech i çok beğendim.

hücüm etkinlğimizi biraz arttırmamız gerekiyor. herkes colman ve zokoranın ayağına bakıyor. oyunu kenarlara ve cizgiye hızlı bir şekilde getiremiyoruz.

ancak takımımız şu halde bile müthiş bir başarı yakalamıştır. Takımımla gurur duyuyorum..

ertuuu
28.09.2011, 10:17
bu arada full maç linki varsa iyi olur...

Tekke
28.09.2011, 10:19
aynen katılıyorumm..bu takım bu şehirdeki seyirciye çok ama çok fazla...Trabzonda yaşamayanlar ve hattaTrabzon şehriyle hiç alakası olmadığı halde Trabzonsporu tutanlar (ki ben onlardan biriyim) bu takıma daha çok değer veriyor..belki de sadece 6 tane şampiyonlar ligi maçı olacak,en fazla 8..bunların sadece 4'ü içerde..kardeşim bu maçtalarda 24 binlik stada 60 bin talep olması lazım..ama stadda boşluk var..şikeli ligin 2 maçına gitme,şampiyonlar ligine git..gerçi bizim taraftar şikebahçe ligine de gelmiyor..
herneyse Trabzonda amatör ruhla başlayan kulübümüz o amatör ruhla birçok başarı elde etti,profesyonelleşti,dünya devlerinin ligine kadar geldi..ama taraftar hala ilk günkü gibi amatör..kulüp için para harcamayı enayilik gören taraftarlar var..stada gelen taraftarda kusura bakmasın hiç maçın içinde değil..hakemi ve rakibi baskı altına almayı,oyuncuları cesaretlendirmeyi bilmiyorlar(örneğin cech oyundan çıkarken dakika 80,normal bir taraftar kitlesi o dakikada sakatlanıp çıkan oyuncuyu alkışlar,ama bizim seyirci kitlesi başka telden çalıyor,maçın içinde olmakla anlatmak ,istediğim davranış bu vb.)ben televizyon başında 90 dakika bağırasım geliyor,adamların orada sesi çıkmıyor..

Kısmen katılıyorum, arkadaşlar 2.000 bilet satılmamış, bazı yerler boştu, sorun nedir Trabzonda? Belkide 25 senede ilk kez ŞL maçı izleyenler, 25 sene daha izleyemeyecek (inşallah olmaz), bu 3 maçı ölüm hariç kaçırmazdım ben olsam???

calypso
28.09.2011, 10:24
Bence maçın en iyi analiz yazısı; Ömer Üründül'den..

Altın gibi bir puan
Lille günümüz futbolunun istediği ilkeleri sahaya yansıtan ve ofansif gücü yüksek bir takım. Kendi evinde CSKA Moskova karşısında 2 puan kaybetmeleri, buna karşın Trabzonspor'un Inter deplasmanından üç puan çıkarmasını göz önüne alırsak Lille'in dün geceki maça üst düzey motive olması beklenen bir gerçekti. Nitekim Avni Aker'deki müthiş başlangıç atmosferine rağmen Lille ilk dakikadan itibaren oyuna yüksek kazanma arzusu içinde tempolu ve atak başladı. Trabzonspor kazandığı topları, yardımlaşmalı pres karşısında kullanamayor ve yoğun baskı altında kalıyordu. Mecburen alan daraltan savunma kurgusuyla oyunu tutmaya çalışıyordu. Tehlikeli ataklarla karşılaşmalarına rağmen rakibe net pozisyon verilmeyişi ve skoru dengede tutmak, ilerleyen bölümler için moral ve direnç açısından çok önemliydi.

POZİSYONA GİREMEDİLER
Ancak 30. dakikada uzun bir kontra pasta Cech'in dokunamadığı topla buluşan Sow, sıfıra yakın yerden golü atınca işler çıkmaza girdi. İkinci yarıda Lille taktik değişikliği yaparak oyunu karşı alana yıkmak yerine sahasında kabul etmeye başladı. Trabzonspor da bu sayede karşı alana sık sık gitme şansı buldu. Ama dün geceki kadronun yapısı itibariyle organize bir hücum girişiminde bulunulamıyordu. Lille de kontrataklarla tehlikeli oluyordu. Burada yapılacak iş ikinci golü yemeyip beraberlik şansını son ana kadar kollamaktı. Nitekim penaltıyla bu gol geldi ve 90 dakika beraberlikle sonuçlandı. Takım ruhuyla mücadele eden ancak tek pozisyona giremeyen ve penaltı pozisyonu da dahil Trabzonspor'un aldığı tek puan altın değerindedir.
Neden Trabzonspor evinde pozisyon bulamadı? Öncelikle şunu kabul etmek lazım; bu grupta üç takım da Trabzonspor'dan daha güçlü. Bunlara ilaveten Burak ve Vittek gibi iki forvet de olmayınca işlerin zor olacağı kaçınılmaz. Ama Trabzonspor eldeki imkanlarla büyük bir mücadele ile yoluna devam ediyor. CSKA Moskova'yı Avni Aker'de yenebilirse yüzde 90 ikinci tura çıkar.

ozgurkilic
28.09.2011, 10:24
Takım dün akşam 2.yarı çok iyi mücadele etti. İlk defa CL ye gittik oda bizim şansımıza takım 20 günde 7-8 maç yaptı. Play Of sistemine geçmeseydik dahada iyi olurdu çünkü oyuncularda yoruluyor. Ama tebrikler 3 günde bir maç yapıyorlar. hiç dinlenmiyorlar Tebrikler Trabzonsporum...

DNA-TS
28.09.2011, 10:31
halil altıntopu izlerken büyüleniyorum adeta.burak yılmazsız takımın zokora ile birlikte herşeyi top alıyor verkaca giriyor topu tutuyor savunmaya geliyor rakibi bozuyor.gerçekten harika.

champions
28.09.2011, 10:34
İyi mücadele ediyoruz, iyi direniyoruz, zaman zaman oyuna ortak oluyoruz ve 2 maç sonunda bulunduğumuz nokta da çok iyi ama bütün bunlar yetersizliklerimizi örtmeye yetmiyor ne yazık ki. İnter ve Lille maçlarında işlerin yolunda gittiğini kabul etmemiz gerek. 2 maçta 2 gol ve 4 puan, rakip kalecilerin kurtardığı 3 pozisyon yok. Bu hem sevindirici hem de yetersizliğimizin göstergesi. Pozisyon bulmakta müthiş bir sıkıntı var. İçerdeki İbb maçında da doğru düzgün pozisyonumuz yoktu. Denilebilir ki bu maçlarda Burak yoktu. E doğru ama Burak olmayınca Trabzonspor gol atamayacak mı? Olmaz, olmamalı. Şu takıma bir ŞL golcüsü o kadar yakışırdı ki. Birde Zokoranın orta alanda yaptığı katkıyı defans hattında yapacak üst düzey bir stoper. Şükür ki transfer döneminin olumsuz yansımalarını ŞL'de henüz görmedik. Umalım ki devreye Avrupa ve lig hedefinden kopmadan girelim ve son transfer döneminde gözardı edilen önemli ihtiyaçlarımız hakkıyla giderilsin.

oflubektas
28.09.2011, 10:36
Söylediğin şeyler doğru şeyler olabilir.Ama şu bir gerçek ki bu takım top oynamıyor.Ben takımımın oynadığı futboldan bir gram zevk almıyorum.Dünkü maçta Tarbzon değilde başka biri bu futbolu oynasa bu takımın ŞL ne işi vardı derdim.Ne alınan 4 puan nede başka birşey küçümsenmiyor.Bu kötü futbola rağmen hala gruptan çıkmanın hesaplarını yapıyoruz hepimiz.Ama bunun yanında da takımımızın iyi oynamasını istiyoruz.Geçen sene takımımız ligi ikinci bitirdi ve kimse üzülmedi.Çünkü ligin en iyi topunu biz oynadık,en iyi mücadelesini biz verdik.Aynı şeyleri beklemiyorum,ama biraz gayret diyorum.Bu da benim taraftar olarak hakkım,hepimizin hakkı.

Peki o gayret olmadıysa bu puanları nasıl aldık???

Bu takım şu haliyle geçen seneki oyunundan daha kötü. Ama kesinlikle daha gayretli, daha mücadeleci olduk. Bu seviyede top yapmak ve oyuna ağırlığını koymak çok zaman isteyen işler. Inter maçında 20, bu maçta 10 dakika top oynadık ve istediğimizi aldık. İlerleyen maçlarda bu süreyi uzatmamız gerekiyor.

Samet GÜVEN
28.09.2011, 10:37
Çok da hatasız değildi arkadaşlar, Halilin pozisyonu net ofsayt değildi sanki ve Serkanın pozisyonunda faul yoktu. Ayrıca sarı kartlı Bahia ve Pedretti 2. sarıyı görebilirdi.

Hatasız diye buna denemez bence ama biz tabi bariz hataya alıştığımız için bu hakem bile ÇOK İYİ yönetti diyoruz bence :)

Dua edelim kuddusi müftüoğlu değildi hakem. Yoksa penaltı güme gider adrian sarı yerdi!!. Şerefsizler.

Mehdi
28.09.2011, 10:37
ben bu sene ölürüm.

artık hazmedemiyorum.

ölürüm ama ahirette bana bunu yaşatan herkesten hakkımı alırım.

:D:D:D

Sabah sabah kendime getirdi beni şu yorum.

zafercalikoglu
28.09.2011, 10:39
kötü oynadık ama bu sefer şans faktörü yanımızdaydı,rakibe gelince 2 tane gol pozisyonu verdik,aslına bakarsanız pozisyon sayısında da ezildiğimiz söylenemez,önemli olan puanlar ndır
,kötü oynayalım biz kazanalım ,
eskiden hep saldırıp kaybettiğimiz maçları hatırlayın,daha çok üzülüyorduk,
bir sözümde serkana ,artık bu takımda devrini doldurdu bence ,ya adam gibi oynasın yada gitsin ,artık...

Mesut
28.09.2011, 10:46
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63695F616A5F636162625161616B65696B66646175AA75A5.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/sampiyonlarligi/galeri/4769/13.html#galeri)

Murat Keçeci
burada taraftarı eleştiren bakın taraftarı diyorum seyirciyi demiyorum gerçektende inandım ki tribünden anlayan kişi sayısı bu forumda parmakla sayılacak kadar az yazık yazık bilmiyorsunuz bari susun

TRABZONLU GENÇLER

worldmaster
Dün geceki maç skoru için söylenecek tek şey var. O da mükemmel

Hiç organize olamadığımız maçta, böyle bi rakip karşısında şuursuzca hücum etmek akıl karı olmazdı şüphesiz. Lille çok hızlı hücuma kalkarken defansı önde de kuramazdık zira Karabük'ün bize yaptığı gibi. Mevcut şartlarda tüm psikolojik,fiziksel etkenler ve yine takımın neredeyse baştan sona değişmiş olması da hesaba katılırsa oynanan oyun bundan çok daha ileriye pek taşınamazdı gibi. Belki organzie ataklar oluşturmak için takım olmak şart olabilir ama iyi mücadele etmek için yardımlaşmak bazen yeterli gelebiliyor. Dün yaptığımız şey aynen buydu.

Oyuncu özeline inersek. Halil Altıntop dünkü maçın yıldızıydı diyebilirim benim için. Alanzinho ve Serkan ise sahada ne yaptıklarına anlam veremediğim oyuncular. Ama Şenol Güneş'e de kararlarından ötürü saygı duymak lazım. Burak'ı d Engin'i de ısrarlarıyla biyerlere taşıdı. Keza Alanzinho bitmişken oynata oynata az kendine gelmesini sağladı. Bu yüzden her ne kadar maç sırasında sinirlensem de Hoca'nın vardır bir bildiği diyorum. Bana kalsa ikisine de kesinlikle forma vermem. Özellikle Serkan'ı özel olarak takip ediyorum. Maç içinde resmen pozisyonları izliyor çoğu zaman. Alakasız yerlere koşup duruyor. Bazen olduğu yerde pozisyonlara bakakalıyor. 15 dakika yanlızca onu izleyin siz de farkedeceksiniz diye düşünüyorum.

Zokora'ya da ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Ben performansından kesinlikle memnun değilim. Ha ismi Zokora olmasa kariyeri Sevilla,Totthenam gibi takımlarda geçmese bu oyun bana yeterlidir derdim. Ama ismine yakışır bir oyun göremiyorum ben maalesef. Colman'la iyi anlaşamıyorlar,gerekesiz yerlerde ayağında fazla top tutuyor. Az kalsın cezayı kesiyorlardı bu yüzden. Olumlu yanı ise topsuz alanda defansif anlamda pozisyon alma bilgisi gayet iyi. Ayrıca gole ihtiyacımız olduğu anlarda çok daha iyi oynuyor,sorumluluk alıyor. Benim ondan beklediğim ise esas görevi olan defanstan tek paslarla takımı ön alana taşımak.

Kuralar çekilirken 4 puan alırsak başarıdır benim için demiştim. Şu durumda üstüne koymak gerekiyor ama...

Ahmet_8
28.09.2011, 10:47
en buyuk grubumuz trabzonlu gencler ve gurbetci gencler digerlerini gruptan saymıyorum diger gruplar bu gruplara ayak uydurmalı bence

vice
28.09.2011, 10:47

Maça gelince.

Tamamen katılıyorum.

Oktay AKKUŞ
28.09.2011, 10:48
Adrian var da şans bulamıyor adam. Ayrıca Ofansif orta saha diye aldık , Solda oynatıyoruz. Henrique'yi sola koyup yanına Adrian niye koyulmuyor anlamadım.

Alanzinho'Ya neden 60dakika tahammül etmek zorundayız.

Sahada tek yaptığı şey top kaptırdıktan sonra özür dilemek olan adam niye 60-65 dakika sahada kalabiliyor.

Hüseyin Hatırlı
28.09.2011, 10:49
İLker yasin olacak adam neydi öyle ya. Yok arkadaş biizm maç oyananırken gitsin o başka işlerle meşgul olsun. Tamam kötü olabilir eleştirebilirsin de bu kadar da olmaz ya, sen bu takımı iyi de olsa kötü de olsa anlatmak için oradasın.

Mehmet Ç.
28.09.2011, 10:51
Hadi biz kötüydük, Lille'de kötü'nün kötüsü o zaman..

Adamlar tek pozisyona girmedi!!

Uzaktan 1 sut.. birde kanatlardan bos ortalar.. Ciddi 1 pozisyon yok...

Sow'un golü. her yaniyla sans.. Cech topu iskaladida.. Tolga biraz kaleden gec cikdida.. Adam bunlarin üstüne birde igne deliginden gecirdi topu...

Mac'da top bizdeydi.. Bizim daha fazla gol pozisyonumuz var (Ilker tersini desede)...

Ben begendim takimi... Burak olsaydi yenerdik, neden mi? Resmen onun maciydi.. Henrique o görevi yapamiyor..

Birde Alan cok kostu, ama orta saha o oynarken cok zayif kaldi..

Emrullah
28.09.2011, 10:51
Bu kadar kötü oynayıp bir puan alıyorsan ve grupta lidersen iyi oynadığında neler olur tahmin edilemez. Evet kötü oynuyoruz ancak ilk kez katıldığımız grupta 2 maçta 4 puanla lideriz.

Maçta en çok kızdığım olay Alanzinho ve Colman'ın gereksiz top kayıplarıydı. Organize bir tane atağımızın olmayışı ciddi bir handikap. Alanzinho çok geç oyundan alındı bana göre.

Hüseyin Hatırlı
28.09.2011, 10:53
burada taraftarı eleştiren bakın taraftarı diyorum seyirciyi demiyorum gerçektende inandım ki tribünden anlayan kişi sayısı bu forumda parmakla sayılacak kadar az yazık yazık bilmiyorsunuz bari susun

TRABZONLU GENÇLER

Siz anlasanız yeter kardeşim tribünden başkasına ne hacet! Bi gol yeniliyor herkes süt dökmüş kedi, gol atılıyor hoopp bizimkiler uyanmış. Takımı ateşleyen, takımın arkasında durup destek veren, pozitif güç oluşturan ne seyircimiz var ne de taraftarımız. Ha durum da buyken, tribünden anlıyor olsan ne anlamıyor olsan ne?