PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalearkası Tribünlerinde A1 ve B1 Bloklarında Kombine Düzenlemesi

ibrahim
13.09.2011, 17:31
UEFA’dan Trabzon’a şok
13 Eylül 2011 / 15:55
Kale arkası kapandı!

Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi maçlarını oynayacağı A.Aker’in inceleyen UEFA heyeti, stada maçların oynanması yönünde rapor verirken, kale arkalarının ise standarta uymadığını ve buralara taraftarın alınmamasını istedi. Bunun üzerine UEFA, Trabzonspor’a Şampiyonlar Ligi maçları için kale arkası tribünlerini kullanamayacağı yönünde talimat vardı. Bunun üzerine Bordo-Mavili yönetimde kale arkasından kombine bilet alan taraftarlara SMS yoluyla ulaşarak, burada maç izlemeyeceklerini ve maraton tribününde kendileri için yeni düzenleme yapılacağını bildirdi. Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi maçlarında yaklaşık 5 bin kişilik iki kale arkasını kullanamayacağı için A.Aker’deki taraftar sayısı 17 bin civarına inecek.

Ali Sırrı
13.09.2011, 17:37
Kale arkasında taraftar olmayacak mı yani? Bari nedende söyleselermiş!

Ali Sırrı
13.09.2011, 17:39
Uefa maçındaki standartlar ile şl maçlarındaki standart aynı değil mi? bu ne saçma sapalak bir iştir.

murat
13.09.2011, 17:47
UEFA’dan Trabzon’a şok
Kale arkası kapandı!

Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi maçlarını oynayacağı A.Aker’in inceleyen UEFA heyeti, stada maçların oynanması yönünde rapor verirken, kale arkalarının ise standarta uymadığını ve buralara taraftarın alınmamasını istedi. Bunun üzerine UEFA, Trabzonspor’a Şampiyonlar Ligi maçları için kale arkası tribünlerini kullanamayacağı yönünde talimat vardı. Bunun üzerine Bordo-Mavili yönetimde kale arkasından kombine bilet alan taraftarlara SMS yoluyla ulaşarak, burada maç izlemeyeceklerini ve maraton tribününde kendileri için yeni düzenleme yapılacağını bildirdi. Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi maçlarında yaklaşık 5 bin kişilik iki kale arkasını kullanamayacağı için A.Aker’deki taraftar sayısı 17 bin civarına inecek.

Rezalet! madem oyle baska yere alsinlar maci!!

Ogün YAZICI
13.09.2011, 17:49
Rezalet! madem oyle baska yere alsinlar maci!!
CL maçları için kombine kart alan yüzlerce insan var.onların hakkına giremezler...

Atılay
13.09.2011, 17:50
Bu haberin doğruluğu nedir

Hürgün Aygün
13.09.2011, 17:51
CL maçları için kombine kart alan yüzlerce insan var.onların hakkına giremezler...
Şu kısımı okumadınız herhalde.
amasını istedi. Bunun üzerine UEFA, Trabzonspor’a Şampiyonlar Ligi maçları için kale arkası tribünlerini kullanamayacağı yönünde talimat vardı. Bunun üzerine Bordo-Mavili yönetimde kale arkasından kombine bilet alan taraftarlara SMS yoluyla ulaşarak, burada maç izlemeyeceklerini ve maraton tribününde kendileri için yeni düzenleme yapılacağını bildirdi.

Ancak gerçekten büyük sıkışıklık olur yani gerçekten çok kötü oldu kale arkasının kapanması.

murat
13.09.2011, 17:53

Hakla alakasi yok, boyle olacagini kimse bilemezdi. Birazda taraftar kendini dusunmeyi birakip takimi dusunmeli bence. Gerekirse kombinesi olanlari bedava istanbula tasi, gerekirse kombinesi olanlara belirli bir miktar iade et ama kale arkasi bos bir stadda oynama?

Murat Engin Akyüz
13.09.2011, 17:55
UEFA’dan Trabzon’a şok
Kale arkası kapandı!

kaynağı nedir bu haberin?

bASTURk
Maçları İstanbul'da oynamalıyız.

irfan61
Resmi sitede böyle birşey yazmıyor.

KÖKSAL AYDIN
13.09.2011, 17:57
Şu akyazı yapılsaydı şimdi başka şeyler konuşuyor olacaktık.

İnşallah asılsızdır.

Tunay ERDEM
13.09.2011, 17:58
kale arkalarıı taraftar baskısının olduğu tek yer yahu?

Alihan Ertürk
13.09.2011, 17:58
TT Arena'ya alınsın acilen.
Biletlerini iade etmeyenler için büyük avantaj.

Diğerleri de alsın biletlerini gitsin maça.
Atmosfer sağlam olur.

Ogün YAZICI
13.09.2011, 18:01
taraftarlara gönderilen mesajlarda kale arkalarının CL maçlarında boş kalacağı söylenmiyor.Yapılacak düzenlemeler nedeniyle oradaki kombinelilerin maratona taşınacağı söyleniyor.belki de yönetim kendince bir karar almıştır ve maratonu bu şekilde tamamen doldurmaya karar vermiştir ve 2 haftalık süreç içinde eksikleri giderip kale arkalarını bilet şeklinde satacaktır...

Murat Engin Akyüz
13.09.2011, 18:01
Kaynak yok bir şey yok,hiç bir yerde görmedim.Bulgar,Hırvat,Romen takımları koltuklarının arasından çimler bitmiş stadlarda şampiyonlar ligi oynayabiliyorken bu "kale arkaları olmaz öbür taraflar olur"olayı mantıklı gelmiyor.

Royal Heart
13.09.2011, 18:06
Ne yapılır bilemem ama 17 bin kişi kapasiteyle oynamak olmasa gerek çözüm. Böyle bir arenada rakibi 17 bin kişiyle mi baskı altına alacağız, haydi onu geçtim görsel açıdan dahi çok yakışıksız bir görüntü olur Ş.Ligi için. Alternatif çözüm üretilmeli ancak anlayamadığım olay şudur ki stad kaç aydır Ş.Ligi standartlarına uygun hâle getirilmeye çalışılmıyor mu, ne bileyim kontolü vs. yapılmıyor mu stad düzenlenirken??? Eleştirmeye yer arıyoruz gibi bir görüntü çıkıyor sonra ortaya ama ben Trabzonspor'a böyle ufak ancak prestij kaybı yaşatacak durumları ya kış tı ra mı yo rum!

OYılmaz
13.09.2011, 18:09
Yakında alttan ısıtma yok diye oynatmazlar Avni Aker'de ayrıca bu haber asılsız gibi geliyor bana.

ugurTS1989
13.09.2011, 18:09
boylelıkle belkı maraton dakılere taraftarlık ogretırler

Ogün YAZICI
13.09.2011, 18:12
dediğim gibi kale arkaları boş kalacak diye bir açıklama yok.medyatrabzonun yaptığı haberden çıktı bu olay.tahminimce yönetim kale arkalarını maratona taşıyarak maratonu fulledi.bundan sonra kale arkaları tamamen maç bileti olarak satışa çıkarılır.umuyorum...

Sefa Alış
13.09.2011, 18:14
İyi olmuş . En azından şampiyonlar liginde maratondan tek ağızdan tezhurat yapılır belki.

Sacit
13.09.2011, 18:16
eğer doğruysa rezillik kepazelik utanç verici..

lazibere
13.09.2011, 18:16
Böyle bir karar alınamaz.Bu haber gerçek değildir.

Oruç
13.09.2011, 18:18
Bu kaynaktan haber paylaşmak yasaksa konunun açık kalmasının da mantığı yok.

Gurpas
13.09.2011, 18:23
malum medya sitesinden başka bir yerde böyle bir haberin olmamasıda ilginç. hatta ilginç ötesi alemsin be malum medya yayın organı

Onur Şeref
13.09.2011, 18:24
Avrupa Ligini kim düzenliyor? UEFA

Şampiyonlar Ligini kim düzenliyor? UEFA

Avrupa Ligine uygun Şampiyonlar Ligine uygun değil? Saçma geliyor bana.

Bunun üzerine Bordo-Mavili yönetimde kale arkasından kombine bilet alan taraftarlara SMS yoluyla ulaşarak, burada maç izlemeyeceklerini ve maraton tribününde kendileri için yeni düzenleme yapılacağını bildirdi.

Kendisine bu bahsedilen mesajlardan gelen var mı?

Ogün YAZICI
13.09.2011, 18:36
Avrupa Ligini kim düzenliyor? UEFA

Şampiyonlar Ligini kim düzenliyor? UEFA

Avrupa Ligine uygun Şampiyonlar Ligine uygun değil? Saçma geliyor bana.

Bunun üzerine Bordo-Mavili yönetimde kale arkasından kombine bilet alan taraftarlara SMS yoluyla ulaşarak, burada maç izlemeyeceklerini ve maraton tribününde kendileri için yeni düzenleme yapılacağını bildirdi.

Kendisine bu bahsedilen mesajlardan gelen var mı?
evet bana geldi...ama içerik farklı burada maç izleyemeyeceklerini gibi bi açıklama yok...:rolleyes:

Yasin Altuntas
13.09.2011, 18:46
evet bana geldi...ama içerik farklı burada maç izleyemeyeceklerini gibi bi açıklama yok...:rolleyes:

Peki icerigi nasil ??

DeAgLeMaNyAq
13.09.2011, 18:53
Haberin gerçeklik payı varsa büyük rezillik olur. Daha 3 gün önce Hasan Yener UEFA stadımızı beğendi herhangi bir sıkıntı yok demedi mi? 4 aydır şu stadı Şampiyonlar Ligi'ne hazır hale getiremiyorlarsa ne anladım bu işten...

Hürgün Aygün
13.09.2011, 18:56
Mesaj geldiyse maalesef haber doğru.:(

Asi Çaykaralı61
13.09.2011, 19:02
resmi açıklama yok resmi sitemizde bekleyelim hayırlısı olsun

Ogün YAZICI
13.09.2011, 19:03
Gelen mesajı olduğu gibi yazıyorum ; Değerli taraftarlarımız,UEFA kriterleri nedeniyle,kale arkası tribünlerinde yapılacak olan düzenlemelerden dolayı,kale arkasından kombine kart alan tüm taraftarlarımızın kombine kartları,fiyat farkı alınmadan,Maraton tribününe taşınmıştır.Lütfen yeni kombine kartınızı S.Ş.S Tesislerinen alınız.(Kale arkası kombine kartınız sizden istenecektir)...medyatrabzon bundan dolayı kale arkalarının CL maçlarında boş olacağını çıkarmış...haklı olabilirler tabi olmayabilirler de...şu düzenleme kısmı kafamı karıştırdı...

Ufuk Bayraktar61
13.09.2011, 19:03
Sadece köşe kısımlar boşaltılıyor. (yeni yapılan yerler) deniz tarafı kısmı Maraton A bloğa yol tarafı kısmı Maraton D bloğa taşınıyor. Konunun başlığı bir kere değiştirilmeli. Sadece ş. ligi diye bir olay yok. Kombineler değiştiriliecek deniyor. Tüm sezonluk. burnuma pis kokuları geliyor ama kalsın. Karşı taraf olmadan suçlamak olmaz. sonra siyaset yapıyor diye eleştiriler geliyor.

POYRAZ
13.09.2011, 19:04
Sacmalik bu ya.

Ogün YAZICI
13.09.2011, 19:07
Sadece köşe kısımlar boşaltılıyor. (yeni yapılan yerler) deniz tarafı kısmı Maraton A bloğa yol tarafı kısmı Maraton D bloğa taşınıyor. Konunun başlığı bir kere değiştirilmeli. Sadece ş. ligi diye bir olay yok. Kombineler değiştiriliecek deniyor. Tüm sezonluk. burnuma pis kokuları geliyor ama kalsın. Karşı taraf olmadan suçlamak olmaz. sonra siyaset yapıyor diye eleştiriler geliyor.
abi nasıl yani anlamadım...ben yol tarafı köşeden aldım kombinemi.sadece köşe kısımlarında olanlarmı maratona taşınıyor.

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2011, 19:11
bu kötü oldu...

Yasin Altuntas
13.09.2011, 19:13
Gelen mesajı olduğu gibi yazıyorum ; Değerli taraftarlarımız,UEFA kriterleri nedeniyle,kale arkası tribünlerinde yapılacak olan düzenlemelerden dolayı,kale arkasından kombine kart alan tüm taraftarlarımızın kombine kartları,fiyat farkı alınmadan,Maraton tribününe taşınmıştır.Lütfen yeni kombine kartınızı S.Ş.S Tesislerinen alınız.(Kale arkası kombine kartınız sizden istenecektir)...medyatrabzon bundan dolayı kale arkalarının CL maçlarında boş olacağını çıkarmış...haklı olabilirler tabi olmayabilirler de...şu düzenleme kısmı kafamı karıştırdı...

Kombinenizi hanig bloktan aldiniz onuda yazarmisiniz. Eger A1 veya B1 Blogundan aldiysaniz is degisir.

Ogün YAZICI
13.09.2011, 19:13
Kombinenizi hanig bloktan aldiniz onuda yazarmisiniz. Eger A1 veya B1 Blogundan aldiysaniz is degisir.
evet a1 bloktan aldım.neden ki ?

Ahmet Öztürk
13.09.2011, 19:15

Tüm sezon boyunca geçerli mi olacak ?

Yasin Altuntas
13.09.2011, 19:16
evet a1 bloktan aldım.neden ki ?

O Zaman arkadasin dedigi gibi sadece köselerdeki Bloklar Maratona tasinacak (yeni yapilanlar) Normal Kale arkasi oldugu gibi kalacak.

AYYILDIZ
13.09.2011, 19:16
Mimarlar Odasina saygilarimi sunuyorum.

Ogün YAZICI
13.09.2011, 19:17
Tüm sezon boyunca geçerli mi olacak ?
hiçbir bilgim yok.yarın kartı almaya gittiğimde öğreneceğim...

Ufuk Bayraktar61
13.09.2011, 19:17
abi nasıl yani anlamadım...ben yol tarafı köşeden aldım kombinemi.sadece köşe kısımlarında olanlarmı maratona taşınıyor. yeni yapılan köşeyi diyorsan eveth

Ahmet ÇOLAK
13.09.2011, 19:21
yol tarafı kale arkası kombinesi aldık abimlerle kuzenlerle filan geçen hafta, bugün mesaj gelince gittik sorduk kale arkası kombinelerini verip maraton d bloktan aldık 450 lira değerindeki kombineleri.. 150 lira zarara girdi kulüp..

Ufuk Bayraktar61
13.09.2011, 19:22
Arkadaşlar anlatıyoruz anlatıyoruz anlamamakta ısrar mı ediyorsunuz :). Tüm sezonluktur bu. sormaya öğrenmeye gerek yok. Kombineler değiştirilecek demek ne demek ? Artı dediğim gibi A ve D bloklara taşınacak olanların yerleri orada ayırtılmış. yani bloke halde. Ama siz sadece bu bloke olan koltuklardan yerlerinizi seçebiliyorsunuz. Bugün yoğunluk vardı. biz 8 kişi olduğumuz için 8imizin kombinesinin de orda olması gerekli değiştirebilmek için. yani gidiyim ben yer ayırtayım diye bir şey olmaz. arkadaşınız olmasa bile kombinesi muhakkak olmalı. Soru - cevaplık bir durum olmaz daha sanırım. Açık açık anlattım.

Ogün YAZICI
13.09.2011, 19:24
Arkadaşlar anlatıyoruz anlatıyoruz anlamamakta ısrar mı ediyorsunuz :). Tüm sezonluktur bu. sormaya öğrenmeye gerek yok. Kombineler değiştirilecek demek ne demek ? Artı dediğim gibi A ve D bloklara taşınacak olanların yerleri orada ayırtılmış. yani bloke halde. Ama siz sadece bu bloke olan koltuklardan yerlerinizi seçebiliyorsunuz. Bugün yoğunluk vardı. biz 8 kişi olduğumuz için 8imizin kombinesinin de orda olması gerekli değiştirebilmek için. yani gidiyim ben yer ayırtayım diye bir şey olmaz. arkadaşınız olmasa bile kombinesi muhakkak olmalı. Soru - cevaplık bir durum olmaz daha sanırım. Açık açık anlattım.
çok teşekkürler abi...açıkçası bu klübün bu mesajından sonra böyle bir haber yapan yasaklı siteye de saygıları sunmak gerekir :D

Ahmet ÇOLAK
13.09.2011, 19:28

yoo benim kuzen gitti 4 tane kombinemiz vardı 2 tanesini verdi diğerlerinin de kimlik numarasını istedi kombine kartları yine de aldık.. geri kalan 2 kombineyi yarın verecez oraya..

Yasin Altuntas
13.09.2011, 19:28
@ Ufuk Bayraktar

Abi peki Kulüp tarafindan bir aciklama geldimi neden kapatildigini (detayli olarak) UEFA Kafasina göre kapatmiyordur orayi sanirsam ??

Ufuk Bayraktar61
13.09.2011, 19:39
yoo benim kuzen gitti 4 tane kombinemiz vardı 2 tanesini verdi diğerlerinin de kimlik numarasını istedi kombine kartları yine de aldık.. geri kalan 2 kombineyi yarın verecez oraya..

Bana vermediler. hatta orda elinde 4 kombinesi olan kişi vardı. 5.si olmadığı için yer ayırttıramadı ! demek farklı muamele var. sizin ki yol tarafımıydı ?

Ufuk Bayraktar61
13.09.2011, 19:40
@ Ufuk Bayraktar

Abi peki Kulüp tarafindan bir aciklama geldimi neden kapatildigini (detayli olarak) UEFA Kafasina göre kapatmiyordur orayi sanirsam ??

Kulüpten açıklama yok. kokusu yakında çıkar.

Ufuk Bayraktar61
13.09.2011, 19:42
http://twitpic.com/6keldl (yeni yerler). D bloktaki alan tam olarak o çizdiğim yer olmayabilir. Ama D blok oturacağınız yer

Ahmet ÇOLAK
13.09.2011, 19:44
Bana vermediler. hatta orda elinde 4 kombinesi olan kişi vardı. 5.si olmadığı için yer ayırttıramadı ! demek farklı muamele var. sizin ki yol tarafımıydı ?

evet yol tarafıydı abimde şuan hem eski kale arkası kombinesi var hemde kuzenin aldığı maraton.. yarın gidip verecek kale arkasını geri..

Ufuk Bayraktar61
13.09.2011, 19:47
evet yol tarafıydı abimde şuan hem eski kale arkası kombinesi var hemde kuzenin aldığı maraton.. yarın gidip verecek kale arkasını geri..

dediğim gibi bizim ile bayan ilgileniyordu demek yukarıda ki çocuk vicdanlı davaranmış.

Ahmet ÇOLAK
13.09.2011, 19:56
ayrıca bizim kombineler kale arkasında çok güzel yerdeydi heryeri güzel görüyordu ancak bize verilen kombineler köşeye çok yakın görüş açısı kötü belki daha pahalı ama daha kötü herneyse artık önemli olan maça gidebilmek..

Hürgün Aygün
13.09.2011, 20:14
Ufuk abi sağ ol bilgilendirmen için paniğe gerek yok kale arkaları değil köşedeki yeni yapılan tribünde seyirci olmayacakmış arkadaşlar...

brushfield
13.09.2011, 20:25
Ufuk abi sağ ol bilgilendirmen için paniğe gerek yok kale arkaları değil köşedeki yeni yapılan tribünde seyirci olmayacakmış arkadaşlar...
Eeee bu haberi yapanlar ne diye yapmış.

Ilelioglu
13.09.2011, 20:45
Bence ilk maca kadar tüm aksaklilar giderilir. Lig maclarinda ise calismalardan ötürü kale arkalari kapali olur.

Ben böyle anladim.

Ogün YAZICI
13.09.2011, 20:47
Eeee bu haberi yapanlar ne diye yapmış.
klübün telefonlara gönderdiği mesajı yorumlayarak haber yapmışlar.adamlar hislerine göre haber yapıyor.zannedersem bu yüzden yasaklı site bu forumda...

Sibel
13.09.2011, 20:54
Şimdi tam olarak köşeler mi kapanıyor, tüm kale arkası mı?

Tunay ERDEM
13.09.2011, 20:56
bu iş kesinse rezillik bu, aleme koz veriyoruz kendi elimizle.

Sibel
13.09.2011, 21:01
Kesin olmasa kulüpten mesaj gelmezdi bize ama. Kesinliğinden şüphem yok da, sebebinden var...

AKSOY_61
13.09.2011, 21:06
Çok kötü oldu bu.
Bu stad sırtımızda kambur oldu ya

Sibel
13.09.2011, 21:10
Bu arada başlığı değiştirirsek iyi olur. Sadece ŞL için değil bu değişiklik.

mit_o
13.09.2011, 22:03
Maçları İstanbul'da oynamalıyız.

Kesinlikle bu ne saçma iştir ya !

Sibel
13.09.2011, 22:07
Her maçı İstanbul'da oynayın zaten! Hayret bir şey.

bugrahankazaz
13.09.2011, 22:14
sonuç olarak sadece 2 tane köşe tribünü olmayacak.Bende koca kale arkası maratonun neresine sığacak,Akçaabat minibüsü gibi oturacaz diye düşündüm :)

Adem Erdoğan
13.09.2011, 22:20
Mimarlar odası oraya da bir el atsaydı keşke.

mit_o
13.09.2011, 22:23
Her maçı İstanbul'da oynayın zaten! Hayret bir şey.

haber kesinse ve tüm kale arkaları için geçerliyse rezil olmaktan iyidir İstanbul'da oynayalım ne olur yani 1 maçtan

Ömür Karadeniz
13.09.2011, 22:27
Ambiansın 0 olduğu stadımızda,kale arkasının kapanmasıyla birlikte eksilere düştü.

Sibel
13.09.2011, 22:29
haber kesinse ve tüm kale arkaları için geçerliyse rezil olmaktan iyidir İstanbul'da oynayalım ne olur yani 1 maçtan
Biraz sinirliydim o yüzden çok kızdım ben. Kusura bakmayın.
Bir maç tabii ki oynanabilir. Bir maç:rolleyes:

Adem Erdoğan
13.09.2011, 22:30
Eksikliklerin ne olduğu bellimi acaba?

Maça kadar yetişmezmi.

Sacit
13.09.2011, 22:34
Böyle amatörce yönetilen bir kulüp daha var mıdır...
3 ay boyunca ne yaptınız.. ayıp rezillik..

iş bilmez yöneticiler başa gelirse böyle utanç verici sahneler ortaya çıkar..

Ogün YAZICI
13.09.2011, 22:38
sadece köşeler olduğuna göre sorun yok...hem daha kalabalık ve ateşli bir maraton o eksiği kapatacaktır:p

Sibel
13.09.2011, 22:38
Daha 2 hafta öncesinde Hasan Yener, incelemeler bitti. Stad uygun dedi. Bir hafta on güne kalmaz her şey hallolur dedi.
Bu yüzden, başka sebepler var gibi geliyor.

robinhood61
13.09.2011, 22:41
mesaj bana da geldi ama benim yerim d blok olduğu için beni etkilemedi...

Ilelioglu
13.09.2011, 22:42
Bence lig maclarinda kapali olacak.

SL ilk macimiza yetisir bence.

;)

exelans_25
13.09.2011, 22:59
ya maçların en az birini tt arenada oynayalım mükemmel atmosfer olur

Selçuk Aydın61
13.09.2011, 23:01
abi istanbulda oynayalım maçı hemde BİLETİ Nİ iade etmeyen (BEN) gibi traftarlar maça gider ....kale arkalarını yapsınlar bu arada..........

61trabzonomer
13.09.2011, 23:02
abi istanbulda oynayalım maçı hemde BİLETİ Nİ iade etmeyen (BEN) gibi traftarlar maça gider ....kale arkalarını yapsınlar bu arada..........

abi TRABZON dakiler duymasın :) bence yeterince maç oldu ist de ,tabi olursada yok demem :) ama bence durum düzeltilir.

yalniz adam
13.09.2011, 23:34
bu ne ya şaka mı ?

Yiğit Gayretli
14.09.2011, 00:26
Geçiniz efendim ! Daha bir kaç gün önce gelip bu stada olur veren UEFA yetkilileri değil miydi ? Daha geçen sene bu halinden daha kötü durumda olan Avni Aker'de Liverpool maçı oynanmadı mı ?

O adamlar çiminin ucunda dahi sıkıntı olsa o maçları bu statta oynatmazlardı... Ben kalearkası olmayan stadlarda maç oynandığını hatırlıyorum CL'de.

sessizkral_1
14.09.2011, 00:32
malum site klüple görüşmüş taraftar grupları kale arkalarına alınacakmış maratonlarda taraftar grubu olmayacakmış saçma geldi bana

Selçuk Aydın61
14.09.2011, 00:36
abi TRABZON dakiler duymasın :) bence yeterince maç oldu ist de ,tabi olursada yok demem :) ama bence durum düzeltilir.

napalım gidemiyorum memlekete o zaman memleket bana gelsin....

TRABZON - Çaykara
ist-pendik ............tanışıyormuyuz...???

U.Sadıkoğlu
14.09.2011, 00:39
Arkadaşlara mesaj geldiğine göre haber doğru maçın Trabzon'da oynanması saçmalık olur...

Ufuk Bayraktar61
14.09.2011, 01:18
Arkadaşlar 50 kere mi söyleyelim. geri gidin konu ile ilgili yazdıkları mı okuyun. Kale arkası kapatma diye bir şey yok. başlık saçma sapan atılmış bir başlık. konu ile uzaktan takından alakası yok. yöneticiler ne diye değiştirmez anlamam.

Hazar_
14.09.2011, 01:25
Böyle birşey var mı bilmiyorum.Nevzat Şakar 24bin kişiyle iyi atmosfer olacak demişti bu akşam üzeri Ntvspor'da.Haa diyelim ki oldu.Başka yere alınmalı.Kale arkasından kombine alan taraftarların birşey diyeceğini sanmam.Zaten ceplerinden para çıkmadı.

lazibere
14.09.2011, 01:56
BURDA KOLAY KOLAY KIMSE OKUMAZ. BAŞLIĞA BAKAR VE YORUM YAZAR. DEVAMINDA NELER OLMUŞ BAKAN EDEN YOK..

Kale arkalarının kapanması gibi bir durum yok.Köşeler kapanacak

yalniz adam
14.09.2011, 02:02
BURDA KOLAY KOLAY KIMSE OKUMAZ. BAŞLIĞA BAKAR VE YORUM YAZAR. DEVAMINDA NELER OLMUŞ BAKAN EDEN YOK..

başlık korkutucu bence kapatın..

SALDIRAY
14.09.2011, 03:38
Stadımız avrupa macları standartına uygun oldugunu söylemişlerdi. Ya yalan haberdir yada son anda bir aksilik cıkmıs olabilir. Eğer haber gercekse 2. macımıza kadar sorunu halledebilirler. Lille macınıda tt arenada oynayabiliriz. iyide olur fulleriz stadı

bkandil
14.09.2011, 08:55

Yanlış hatırlamıyorsam kale arkalarını genel seçim öncesi tek bir kişi (4100 adet kombine) almış, hatta kendisine resmi siteden teşekkür bile edilmişti.

Anladığım kadarıyla değiştirilen yerler bu şahsın aldığı yerler değil, kenarlarda satışa çıkarılan yerler.

Toplamda maratona aktarılan kombine sayısı kaç acaba?

Bu aktarım sonucu maçlarda maraton tribününden satılacak bilet sayısı ne olacak? Sonra merdiven boşluğu kalmamış diye ceza yemeyelim UEFA'dan.

Alptekin Akyazı
14.09.2011, 10:18
başlık korkutucu bence kapatın..

Başlık Düzeltilmiştir.
O mesaj banada geldi gittim Maraton D blok ile değiştirdim.A1 ve B1 bloktaki kişilerin kendi adlarına aldıkları kombine kartlarını değiştiriyorlardı sadece.Grup adına alınmış kombine kartlarını değiştirmiyorlar.Orda gördüğüm kadarıyla durum böyle.Bilginize.

Murat Keçeci
14.09.2011, 10:33
Cl de kale arkası kapalı değil kale arkalarında sadece taraftar grupları olacak

Ogün YAZICI
14.09.2011, 10:38
evet arkadaşlar CL maçlarında tüm tribünlerde taraftar olacak.köşelerin kapatılması gibi bir durumda söz konusu değil.kale arkaları tamamen taraftar gruplarından oluşacak gibi bir şey dedi satış merkezindeki kişi.bu nedenle a1 ve b1 bloktan kombine alan kişileri de maratona taşıyorlar.medyatrabzonun dün yaptığı balon haber herkesi telaşa düşürdü malesef...

Faik Yılmaz
14.09.2011, 10:56
tam olarak neyi eksik anlamadım....

Yönlendirme levhalarımı yoksa ara boşluklarımı.....

Ama bu kadar önemli bir maçta takımı 5 bin taraftardan mahrum bırakanların cezalandırrılması gerekli değilmi....

magicyattara
14.09.2011, 10:58
Sonradan eklenen köşelerin yapım şekli içler acısı zaten..eski tribünlerin üstüne direklerle sactan tribün eklemişler..görüntü olarak çok kötü görünüyordu..uefa yetkilileri buranın güvenlik açısından da riskli olduğunu görmüşler sanırım..bence doğru bir karar..beton dökülüp yapılsaydı ses çıkarmazlardı..

Ogün YAZICI
14.09.2011, 11:10
Sonradan eklenen köşelerin yapım şekli içler acısı zaten..eski tribünlerin üstüne direklerle sactan tribün eklemişler..görüntü olarak çok kötü görünüyordu..uefa yetkilileri buranın güvenlik açısından da riskli olduğunu görmüşler sanırım..bence doğru bir karar..beton dökülüp yapılsaydı ses çıkarmazlardı..
abi uefayla ilgili bir durum yok ki...CL maçlarında o tribündede taraftar olacak.boş tribün olmayacak...sadece klüp bir düzenlemeye gitmiş...

Murat Engin Akyüz
14.09.2011, 11:12
@Faik Yılmaz - @magicyattara

Sanırım sonlara doğru okumadan girdiniz ve yazdınız.Kapanan bir yer yok,kale arkaları sadece taraftar gruplarına veriliyor,bu nedenle kale arkasının bazı bölümlerindeki kombineliler kale arkalarına kaydırılıyor.

Dün bu fikri düşünmüştüm inşallah budur kombinelerin kaydırılma sebebi diye ancak pek ihtimal vermemiştim.Harika olacak bence...

magicyattara
14.09.2011, 11:32
Sadece köşelere alınmayacak denilince,yapım şeklinden dolayı olabilir diye düşündüm..dışardan gerçekten berbat bir görüntüsü var..güvenlik nedeniyle olabilir dedim..oysa geçen yıl Liverpool maçında da o tribünlerde seyirci vardı..

Neyse problem olmamasına sevindim..tüm tribünlerimiz dolu olsun..:)

Sibel
14.09.2011, 12:54
Her neyse, kulüp niye böyle tutarsızlık yapıyor anlamıyorum.

Kaya
14.09.2011, 12:55
Olay bireysel olarak bilet alan taraftarlara oluyor...

Tebrikler yönetim...

Ogün YAZICI
14.09.2011, 13:10
haftasonu oynanacak İ.B.B maçı için kale arkasından hiç bilet satışa çıkarılmamış.bütün kale arkaları mı taraftar gruplarına tahsis ediliyor.nasıl olacak?

Kaya
14.09.2011, 13:22
haftasonu oynanacak İ.B.B maçı için kale arkasından hiç bilet satışa çıkarılmamış.bütün kale arkaları mı taraftar gruplarına tahsis ediliyor.nasıl olacak?

Aynen öyle. Bireysel taraftar için kale arkasına geçit yok.

Bireysel taraftarlar, yani eşi, dostu veya ailesi maça gidecek kişi her zaman pahalı tribüne girmek zorunda...

Kulübün kombine organizasyonu nedeniyle yaşatıkları rezillikten başka bir şey değil...

Sefa
14.09.2011, 13:24
Bu işin sonu maçları İstanbul'a götürür.. ;)

Sibel
14.09.2011, 14:01
..............................mesajı silebilirsiniz.

Mahmut Yilmaz
14.09.2011, 14:12
Böyle bir saçmalık olabilirmi? Yönetim heyetin geldiğini herhangi bir sıkıntı olmayacağını söylemişti.
Bu düzenbaz tavırdan ne zaman vazgeçecekler.Web sitesinde olumlu herşey anında haber yapılıyor,böyle negatif durumları kamuoyunla paylaşmıyorlar!

Gurpas
14.09.2011, 14:15
Bence gayet güzel düşünmüşler umarım düşündüğüm gibi olur kale arkaları taraftar guruplarına verilir

TSelif
14.09.2011, 14:33
:eek: Yok artik!

Ne yani bilmiyor muydun ? Yıllardır böyle ... Lanet olsun !!!

Ilelioglu
14.09.2011, 14:36
Ne yani bilmiyor muydun ? Yıllardır böyle ... Lanet olsun !!!

Hayir. Ayrica benim anlamadigim bu gruplara bu kombineler neden bedava veriliyor?:mad:

Sen parani al sonra onlar kiralar mi cöpe mi atar onlara kalmis birsey.

TSezgin61
14.09.2011, 15:02
Hayir. Ayrica benim anlamadigim bu gruplara bu kombineler neden bedava veriliyor?:mad:

Sen parani al sonra onlar kiralar mi cöpe mi atar onlara kalmis birsey.

bedava kombine verilmiyor... parasiyla aliniyor... tabi indirim illaki oluyor toplu alininca...

bence guruplarin kale arkasinda olmasi mantikli... bu rezilligi yasatan yönetim. söz verdiysen verdigin gibi ayarla iste. bosuna karisiklik yasatiyor millete...

ayrica kale arkasindan maratona gecen taraftar daha ucuza ordan izlemis olacak maclari... bunun ekonomik zararini nasil aciklayacak yönetim acaba. sonucta ordan daha pahaliya bilet alanlarla beraber oturacaklar. eger düzgün ayarlansaydi kale arkasi fiyatina degilde daha pahaliya satilirdi o biletler...

kafalarina göre at kosturuyorlar.

Recep Alkan
14.09.2011, 15:09
Olay bireysel olarak bilet alan taraftarlara oluyor...

Tebrikler yönetim...

Yok ya, ben böyle düşünmüyorum.

Adam kale arkasından kombine almış, şimdi Maratona kaydırılıyor.

daha iyi değil mi ? Kale arkası yerine, maraton :)

Ben kabul ederdim şahsen :)

Şaka bir yana da, bu kulüp için de bir zarar değil mi?

Sonuç olarak daha ucuz yeri para farkı almadan daha pahalı yer ile takas ediyorlar.

O zaman şu eleştirimi geri alıyorum.

Sadri Şener için her zaman para önce gelmezmiş...

mit_o
14.09.2011, 16:10
cumartesi gelsin bakalım görelim nasıl olucak...

logitech
14.09.2011, 16:26
bedava kombine verilmiyor... parasiyla aliniyor...
sen nerde yaşıyorsun? 4100 kombine nerde?

Murat Keçeci
14.09.2011, 16:47
nerdeymiş.. bedava mı alındı o kombineler .parası ödenmeden mi alındı

Murat GENEL
14.09.2011, 16:56
Belki kızan olacaktır ama Kale Arkalarının tümü gruplara verilmişse ve gruplar hakkını verirse Arjantinvari gol sevinçleri falan güzel olur be :):) görsellik olsun bari biraz..

Sibel
14.09.2011, 17:29
Yok ya, ben böyle düşünmüyorum.

Adam kale arkasından kombine almış, şimdi Maratona kaydırılıyor.

daha iyi değil mi ? Kale arkası yerine, maraton :)

Ben kabul ederdim şahsen :)

Şaka bir yana da, bu kulüp için de bir zarar değil mi?

Sonuç olarak daha ucuz yeri para farkı almadan daha pahalı yer ile takas ediyorlar.

O zaman şu eleştirimi geri alıyorum.

Sadri Şener için her zaman para önce gelmezmiş...
Recep abi haklısın. Kenardan kombine alanlar için elbette çok iyi oldu.
Ama bilet alarak maratondan maç izleyecek olanlar için sıkıntı yarattı bu durum.
Kale arkaları zaten verildi, maraton da doldu epey.
Parası olmayan adam kapalıdan nasıl bilet alsın?

bkandil
14.09.2011, 18:08
nerdeymiş.. bedava mı alındı o kombineler .parası ödenmeden mi alındı

4100 bileti tek bir şahıs malum sebeplerden aldı, kulüpten takdirname de cabası.
O biletle maça gidecek adam bileti kendisi para vermeden almışsa ha kulüp vermiş ha kulüpten toplu alan bir şahı; bileti kullanan her halükarda beleşçidir.

Bilgisayar algoritması şeklinde gideceğim.

1-Bu adamın akrabası, dostu, sülalesi v.s. 4100 kişi var mıdır?

Evet ise 2-bu biletleri onlara mı dağıtmıştır

Evet ise Sorun yok...

Hayır ise 7'ye git.

Hayır ise 3-bu kadar bileti birilerine ya da bir/bir kaç gruba mı verecek?

Evet ise 4-bu biletleri ücretsiz mi verecek?

Evet ise 5-Ücretsiz bilet alanlar, yani beleşçiler var demektir. Bu bir sorundur...
Hayır ise 6-bu şahıs kulüpten aldığı kombineleri kazanç (maddi kar gütmese bile manevi takdir v.s. bir anlamda kazanç sayılır) amaçlı kullanmaktadır. Bu da bir sorundur.

Hayır ise 7-kimseye vermeyeceği 4100 bileti alarak kulübün kale arkalarında taraftar desteğinden yoksun olmasına sebep olmuştur. Bu da bir sorundur.

Görüldüğü gibi tek bir ihtimal dışında her şekilde bu olay bir sorundur...

Murat Keçeci
14.09.2011, 18:42
evet gruplara dağıtacak bu biletler o gruplarda çekirdek yemiyecek 90 dakika bağıracak ya kafanızdaki zihniyeti çözemedim ben ya kardeşim bunun parası kulübe ödenmedi mi boş konuşmada üstünüze yok birazda icraat yapın lütfen

bkandil
14.09.2011, 19:13
Zaten 90 dakika bir tek sizin zihniyettekiler bağırır, başka kimse bağırmaz değil mi?

Tek icraat 90 dakika bağırmak, diğer organizasyonlar hikaye değil mi?

Kimin ne olduğunu herkes biliyor (kim boş,kim dolu) sen bunları takma kafana, 90 dakika bağırmaya devam...

Recep Alkan
14.09.2011, 19:28
Bu konuda bazı sıkıntıların olduğu aşikar.

Bu biletlerin parası kulübe ödendi bu doğru. Yani kulübün zarar etmesi söz konusu değil.

Ama bu biletlerin bazı gruplara toptan ayırtılması ile hem o tribünlerde yerleşmiş olan diğer gruplara haksızlık yapıldı, hemde bütçesi o tribünlere yeten insanlara.

Paksoy
14.09.2011, 19:38
Biz İnter maçına bilet nerden buluruz diye yırtınırken bide bu çıktı .............. .

Murat Keçeci
14.09.2011, 19:44
Zaten 90 dakika bir tek sizin zihniyettekiler bağırır, başka kimse bağırmaz değil mi?

Tek icraat 90 dakika bağırmak, diğer organizasyonlar hikaye değil mi?

Kimin ne olduğunu herkes biliyor (kim boş,kim dolu) sen bunları takma kafana, 90 dakika bağırmaya devam...

merak etmeyin biz sadece bağırmakla yetınmiyoruz.... bizi bilen biliyor cumartesi Avni aker de yine herkes görecek kim olduğumuzu

Kaya
14.09.2011, 20:10
Olan bireysel taraftarlara oldu...

Yazık...

Ogün YAZICI
14.09.2011, 21:05
yönetimin yaptığı hamle çok olumlu.bu sene maraton tribünü deefsane haline dönebilir.benim gibi destek vermek için kale arkasına alan birçok taraftar maratona kaydı.ve önemli bir doluluk var maratonda.hayırlısı...

unyelimetin
14.09.2011, 21:15
Rant'ta çağ atladık.Vay be!

Hasan Habip Özbay
15.09.2011, 18:30
bu haber başka hiçbirye eydrok kulüğpte böyle bir açılkama yapmadı kale arkasında taraftaro lacak yani telaşa gerek yok

Sefa
15.09.2011, 18:34
Bu haberin gerçekliği yok bence zaten incelemelerden sonra A.Aker sınıfı geçti denilmedi mi..

Hazar_
16.09.2011, 15:30
Göreceğiz full taraftar gruplarından oluşan kalearkası tribünlerini.Bir kişi oturuyor olursa maçta bela okurum ona.

bkandil
18.09.2011, 21:38
Göreceğiz full taraftar gruplarından oluşan kalearkası tribünlerini.Bir kişi oturuyor olursa maçta bela okurum ona.
Dünkü maçta çok bağırdılar, sesleri kısıldı sanırım...

TSezgin61
18.09.2011, 21:47
istanbul istanbul diyen taraftarlarimiza inat her zaman TRABZON demisimdir...

ama "kale arkalari yakin olsa taraftar görür herkes", dedikten sonra bide "bütün guruplar kale arkasinda olsa taraftar görür herkes" diyen bütün taraftar guruplarini merakla bekliyorum...

hadi bakalim hayirlisi...

yeni modayi görür gibiyim "üstü kapali olsa...."

mda61
18.09.2011, 22:03
Bence dün taraftarlar oldukça iyiydi. Deniz tarafı kale arkası hiç susmadı, tepki de yoktu tribünde. Televizyondan beğendim ben tribünleri.

Onur Akyüz
18.09.2011, 22:16
yine dört bir yandan çeşit çeşit tezahüratlar duyuluyor,

bütün stad tek bir gruptan oluşsa onlar yine kendi aralarında bölünüp ayrı ayrı takılır.

Legolas77
18.09.2011, 22:23

bütün stad tek bir gruptan oluşsa onlar yine kendi aralarında bölünüp ayrı ayrı takılır.

bizim taraftar olarak en büyük sorunlarımızdan biri de o .

bak mesala çarşı liverpool river plate vb takımların nasıl taraftarı var biz de her kafadn bir ses cıktııgı icin tam manasıyla destek olmuyor ayrıca taklitcilige kacıyoruz kendimize özgü şeyler bulmaktan ziyade..
ş.l macında lille de tek atarız bana öyle geliyor umarım öyle olurda su olumsuz taraftarlar susar

bkandil
19.09.2011, 09:08
Bence dün taraftarlar oldukça iyiydi. Deniz tarafı kale arkası hiç susmadı, tepki de yoktu tribünde. Televizyondan beğendim ben tribünleri.

Maçı stadda izleyen amcamın sözlerini aktarıyorum.

"Taraftar maça değil, pikniğe gelmiş. Takımı ateşlemek diye bir şey yok, maç boyunca ateşledikleri tek şey sigaraları."

Trabzondaki, İstanbuldaki ya da Ankaradaki taraftar değil mesele.

Maçı tribünden izliyorsan evden izliyor gibi davranmayacaksın...

Murat Keçeci
19.09.2011, 10:26
amcanız maratondaydı kesın

bkandil
19.09.2011, 10:31
Evet, maratondaydı.

Maratonun halini geçen senelerden az çok biliyorum. Takım pozisyona girmeden kimse sesini çıkarmaz.

Peki ya meşhur kale arkaları...

Yoksa kale arkalarının sesi maratona gelmiyor mu?

Zafer Fidan
19.09.2011, 10:56

Tek grupu'mu? Gittikce daha cok gruplar cikiyor meydana. Acik ve net söylüyorum, Trabzonda'ki stadyuma giden taraftarlardan (hepsini kastedmiyorum) bi cacik olmaz.

f1bekir
19.09.2011, 11:49
Abi 50 kişi bir araya gelip grup kuruyor. O kale arkalarının biri bir grup diğeri bir grup olacak ki bişeye benzesin. Maratondan hiç umudum yok zaten.

crazyman_61
19.09.2011, 16:02
bizim gruplar azalmaz aksine artar :D