PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avni Aker'dekı ilk maçta stad HIRSIZ AZİZ yazılı posterlerle donatılsın

lazibere
13.09.2011, 00:51
Bu akşam Şikecilerin stadında yapılanlara TFF eğer bir ceza vermezse, bizde Tüm Avni Aker'i FUTBOL HIRSIZI AZİZ yazılı posterlerle donatalım..

Butun bu olanları masum bir olaymış gibi lanse ederek, Süçlu şüphesiyle tutuklu bulunan bir kişinin kamu alanlarında Posterlerinin asılmasını içime sindiremiyorum. TFF olaya derhal el koymalıdır..

Fenerbahçe seyircisi maalesef mağdur kılığına girerek herşeyi yapmayı kendine hak görmektedir. Başta Fener idarecileir olmak üzere bu süreçte yaptıkları açıklamalar karşısında hala bir ceza almamışlardır..

Futbolda barışın sağlanması adına Butun herkes ele ele vermiş ve Fenerbahçe'nın af edilmesi için yarışa girmişleridir..

Fenerbahçe sankı Bir doğal afet yaşamışçasına el üstünde tutuluyor, Hukuk ve adalet anlayışı resmen Hasım olarak görülüyor..

Fenerbahçe gerek uluslararası arenada gerekse de Ülkemizde Futbolun kirlenmesine sebep olan ve Sonuçları ertelenmiş olmasına rağmen sonuç alındığında Ülkemiz futbolunun çok ciddi bir şekılde Evrupa arenasında yara alacağı ayan beyan ortadayken, Ülkeyi yönetenlerin ve Futbolu idare edenlerin olup biten süreci seyretmeleri bana çok enteresan geliyor...

Bu ülkede Nice Generaller, Hala sadece tutuklu olmamalarına rağmen isimleri zikredilerek SUÇLU ilan edilip, Onları ELİ KANLI TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUPLARI ile eşdeğer tutup Terorist ilan edilirken sesi çıkmayan MEDYA NIN...Sıra Aziz Yıldırım!a geldiğinde her platformda SUÇSUZ muş gibi reklamının yapılmasını anlayan birisi bana da anlatsın lütfen..

Koca bir sezon sonunda en azından UEFA nın hakkımızı teslim ettiği bir ortamda, Bizim Yöneticilerimizin Kollandığımızı düşünerek Fenere haksızlık yapıldığı şeklinde düşündüklerini düşünüyorum..

Arkadaşlar, Bu adamlar GASP ve HIRSIZLIK suçuyla içerdeler...

Olayın baş mağduru bizken, Hiçbirşey yapmamız benı rahatsız ediyor..

Ya onlarda sussun yada bizde bağıralım....

Bu naksatla Ordu maçında kı stad rezaletini protesto etmek adına ona bezer bir tepkinini bizim stadımızda organize edilmesini İstiyorum...

MonteCristo
13.09.2011, 02:02
Protesto mutlaka yapılacaktır. Malum tff de para cezası koydu bunun için. Bence zekamızı konuşturup tff'ye para ödemeden protesto etmenin bir yolu bulmalıyız. Pankartı okuyan mesajı alsın ama ceza da kesemesin. İmalı birşey olsun. Oldu da yinede ceza kestiler... Mesaj ince verilmişse cezayı kesse bile tepki alıyor en azından. Misal; günahların takımı pankartı için buna da ceza kesilir mi denildi, o hesap işte. Hem öyle olunca daha çok gündemde yer tutuyor.

magicyattara
13.09.2011, 08:52
At hırsızı aziz..bu heriflerin futboldan elinin ayağının çektirilmesi şarttır..adam resmen fb camiasını rehin almış..

Gurpas
13.09.2011, 09:14
Mikrop gibi fener camiasını zehirlemiş bu adam. Bunların ensesinde olduğumuz sürekli belli etmeliyiz. Bu maçta da gerekeni yapmalıyız bence

bkandil
13.09.2011, 09:24
Türkiye de iki grup parmaklıklar ardından yönetiliyor.

Biri terör örgütü, diğeri Fenerbahçe...

..............

bkandil
13.09.2011, 09:26
Fenerbahçeli oyuncuların tshirtlerinin aynısından yaptıralım, fakat tek fark Yıldırım'ın resminin önünde parmaklıklar olabilir...

fikriliman
13.09.2011, 09:36
Fenerbahçeli oyuncuların tshirtlerinin aynısından yaptıralım, fakat tek fark Yıldırım'ın resminin önünde parmaklıklar olabilir...

Çok tepki alır o,yapıcağımız pankart toplumda tebessüm oluşturmalı düşündürerek mesaj vermeli bence,
öneri sunsun herkes

Külünkoğlu
13.09.2011, 09:37
Avni Aker'de yasak var.

Peki Avni Aker'e giden yollar bizim değil mi ? :cool:

Her Dil'de Her Lehçe'de Şikecisin f€n€erbah$€ !

meseco
13.09.2011, 09:44
Bence Fenere direk pankart olursa ceza gelir ama Aziz Yıldırıma yaparsak kimse ceza kesemez. Bence "Hırsız Aziz Yıldırım" yazılı pankart veya ifadeler harika olur. Lig tv nin tavrını merak ediyorum tabi bu duruma:)

elifbirinci
13.09.2011, 09:44
pankarta yazılması gereken bu bence "Her Dil'de Her Lehçe'de Şikecisin fenevbahçe !"

hamdi_61
13.09.2011, 10:31
kafes içinde kuş baskılı tişört yaptıralım. altına da hayvanları koruyalım yazdıralım.

kimse ceza veremez. sonuçta sosyal bir mesaj veriyoruz. :)

bariskaratas
13.09.2011, 10:35
Avni Aker'de yasak var.

Peki Avni Aker'e giden yollar bizim değil mi ? :cool:

Her Dil'de Her Lehçe'de Şikecisin f€n€erbah$€ !

evet
bence de en iyi yol stat etrafı :)

Yaldız61
13.09.2011, 11:54
yazılı pankartda ceza ceirirler görsele veremezler ama dikkatinizi çektiyse sadece resim vardı yazılı herhangi bişe olsaydı ceza alıcaklardı onun için aziz resmi yanınada atı koyucan yanında yüzü maskeli bbir hırsız figüranı koyucan aralarada artı koyucasın

yani

Aziz yıldırım + at resmi :D + hırsız figüranı

MaHMuT_61
13.09.2011, 13:37
Bence konuyu çok sulandırmadan Aziz Yıldırım hakkında değilde BMN nin dediği gibi Organik şampiyon Trabzonspor Evine HOŞ GELDİN olabilir. ORGANİK kısmı çok büyük yazılaraktan

bordo08
13.09.2011, 13:41
Tff yazıya ceza verebiliyormuş ama resim suç değilmiş..

Kafes içinde kanarya bencede güzel olur..

Birde arena için hazırlanan pankartlar avni akerde açılır umarım...

Sibel
13.09.2011, 14:04
Ceza almadan bir yolu bulunmalı. Güzel göndermeler iyi olacaktır.

Enes
13.09.2011, 14:09

..............

:alkış::alkış:

CAFER ÖZER
13.09.2011, 14:39

..............

Yıllardan beridir söylüyoruz Hatta Cavcavda söyledi Terör Örgütü İle FB arasında fark yok diye.
Hatta Ben Tüm FB lilere söylüyorum Terör Örgütü İle aranızda 3 fark söyleyin onlar söyleyemiyor ben onlara 3 benzerlik sayıyordum
1-Birisi Karakol Basar Birisi hakem odası
2-Birisi İnsanları katleder ötekisi Futbolu
3-İkiside Diyarbakırdan Yönetiliyordu.Şimdi Parmaklıklar arasından yönetiliyor
4-ikisininde yemediği halt kalmadı ama taraftarları ve avukatları Bizim lider suçsuz bizişm örgüt suçsuz diyorlar
O kadar Çok benzerlik varki.Yaz yaz bitmez.

Hürgün Aygün
13.09.2011, 17:00
Keşke böyle bir şey mümkün olsa.Anca Fb'nin kesinlikle ceza alması gerekir bence adamların başkanları şikeden,suç örgütü kurmaktan yargılanıyor ve deliller güçlü onun posterleri stadda asılı tişörtlerde onun resmi var ayıptır.

alptug_kd
13.09.2011, 17:50
Daha yaratıcı bir pankart olmalı. Böyle doğrudan "Aziz,FB" şeklinde değilde onları ima eden ve okuduğunda herkesin onları ima ettiğimizi anladığı pankartlar olmalı. Böylece ceza da almayız belki. Sonuçta doğrudan isme veya kuruma yönelik bir pankart olmaktan çıkar :P

TSkaplanTS
13.09.2011, 17:59
Bence konuyu çok sulandırmadan Aziz Yıldırım hakkında değilde BMN nin dediği gibi Organik şampiyon Trabzonspor Evine HOŞ GELDİN olabilir. ORGANİK kısmı çok büyük yazılaraktan
........................

mawro61
13.09.2011, 18:22
öncelikle takım "şampiyon şampiyon " nidaları ile karşılanmalı. oyuncularımızı onore etmeli ve geçen yıl ortaya koydukları emeğin ve başarının farkındalığını onlara en net şekilde hissettirmeliyiz.

protesto ise kurum yada kişi adı zikretmeden, imalı göndermeler olabilir. örneğin sadece "günahkarsın" yazan bir pankart cezaya maruz olmaz. ama mesaj herkes tarafından anlaşılacaktır.
zaten bu süreçte asılan herhangi bir pankart bile ima olarak anlaşılacak ve altında bir mesaj aranacaktır. malum bütün taraftar ve kamuoyu zaten bu beklentide.
ve ayrıca medyaya da kesinlikle gönderme yapmamız gerektiğini düşünüyorum.

lazibere
13.09.2011, 18:32
Ligin ilk haftası ve herhalde buna benzer veya değil ama o stad bayraklarla ve pankartlarla donatılması gerekiyor..3 aydır stadımızda top oynanmıyor..Transferlerimiz bile ayak basmadı daha.. Geldiklerinden beridir, istanbul,portekiz, Almanya, rize, ordu, geziyorlar...Gerçek taraftarımızla daha tanışma fırsatı bile bulamadılar..

İBBS maçı kesinlikle, Şikecilere tarihi bir derse verilecek bir atmosferde ve tepkide olmalı..

Herkes Türkiye'yi İstanbul dan ibaret sayabilir, Ama Trabzon'dakı tepkilerin dozlarının neler getireceğini hesaba katmayanlar hayal kırıklığı yaşamalı

Masa başında birilein aklayarak, ŞL ine alınıp şampiyonluğumuz tescil edilmiyorsa buna daha fazla dur demek için birilerinin açıklamalarına göre hareket etme dönemı bitiyor...Ucunda hangi ceza olacaksa olsun...Başta Şansal efendi olmak üzere, Spor bakanından Muhalefete herkes '' SUÇLULARI AFFETMEK İÇİN İYİ NİYET ELÇİLERİNE BÜRÜNMÜŞ YARATIKLARA '' hak ettikleri muamele

Tam zamanında
Tam yerinde
Tam şehrinde
Tam stadında
AVNİ AKER de

Verilmeli, Verilmeli ki,

Ha yatak odana kadar gelmiş bir HIRSIZLA, Soyunma odana kadar gelmiş bir ŞİKECİ arasında fark olmadığını TÜM SATILMIŞLAR ANLASIN.

Varsın ondan sonra Ne olacaksa olsun

Şerefsizlerin borusu öteceğine ,Doğruluğun borusu ötsün diye elimizden geleni yapalım.

Yapmalıyız kı bu HIRSIZLAR sokağa çıktıklarında utansınlar

Yapmalıyız ki, 30 yıllık emeklerimizin karşılığını alalalım

Yapmalıyız ki, Para ile Şeref'in aynı olmadığını anlasınlar, bazıalrı para için yaşar bazıları ise Şerefi için yaşar

Biz adam gibi tepkimizi koyalım

Sonra da o kupayı bize vermesinler,

Zaten Onların kirli ve naletli elleri bulaşmış kupayı istemiyoruz.varsa yeni basacakları bir kupa onu versinler.. O Pislik kupa ile ancak KIÇ yıkanır

POYRAZ
13.09.2011, 19:08
HIRSIZ AZIZ harika olur ama buna izin verilir mi orasi mechul.

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2011, 19:12
güzel fikir...

A.Gökhan AKIN
13.09.2011, 19:31
Yıllardan beridir söylüyoruz Hatta Cavcavda söyledi Terör Örgütü İle FB arasında fark yok diye.
Hatta Ben Tüm FB lilere söylüyorum Terör Örgütü İle aranızda 3 fark söyleyin onlar söyleyemiyor ben onlara 3 benzerlik sayıyordum
1-Birisi Karakol Basar Birisi hakem odası
2-Birisi İnsanları katleder ötekisi Futbolu
3-İkiside Diyarbakırdan Yönetiliyordu.Şimdi Parmaklıklar arasından yönetiliyor
4-ikisininde yemediği halt kalmadı ama taraftarları ve avukatları Bizim lider suçsuz bizişm örgüt suçsuz diyorlar
O kadar Çok benzerlik varki.Yaz yaz bitmez.

o zaman yakında bu feybeliler başkanımıza ev hapsi istiyoruzda diyebilirler

brushfield
13.09.2011, 20:19
GÜNAHLARIN TAKIMI pankartı bence herşeyi anlatır, ceza da al(a)maz.

Vkgz
13.09.2011, 20:21
varsın 5bin tl odesin kulup , iyi bir protesto yapılmalı.

-Samet
13.09.2011, 20:24
Yapılırsa anlamlı olsun ,arkasındayım.

Kaldı ki hiç sanmıyorum yapılabileceğini.