PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 İ.B.B

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

barikonen
17.09.2011, 17:00
kazanacağız diye düşünüyorum:) belediyeye şansımız hep tutuyor...

.....
17.09.2011, 17:04
O stadın tıklım tıklım dolması lazım. Taraftarımızın desteğiyle bu maçı alacağız inşAllah.

Haydi imkanı olan maça.

Abluka
17.09.2011, 17:04
Adrian ve Cech ile Cihan'ın oynadığı bölgeyi perişan ederiz diye düşünüyorum skoru da ordan buluruz merakla beklediğim şey ise Volkan'ın taraftarla olan ilk buluşması heyecan yapmaz olağan işiyle meşgul olursa tribünlerin yattara ilgisini kapabilir

zaferyıldız
17.09.2011, 17:05
eğer bu maç o stad full dolmazsa, bu tek bir şey demektir.

bu şehir bu takıma yetişemiyor küçük geliyor

Travelair
17.09.2011, 17:06
ergunata Ergun ATA
Milano Fatihi TS un bu aksamki İBB maci icin satışa çıkan 8 bin biletten 16.30 itibariyla sadece bin 500 adet satılmış. REZALET

Ne kadar doğrudur arkadaşlar bilgisi olan varmı?

Nerde felaket tellalı, bizim kulübe futbol yazarı olmuş

kml61ts
17.09.2011, 17:07
Stad full dolar interi yenmişiz takım ilk defa trabzonda sahaya çıkıyo dolsun bi zahmet ki dolar eminim....

ylmzince
17.09.2011, 17:09
#sampiyontaraftarlabulusuyor

twitter olanlar ha gayret tt yapma zamanı

Berke6198
17.09.2011, 17:11
Maça 2 saat kaldı. Çok heyecanlıyım. Artık Bu sezon Evimizde oynadığımız bütün maçlarda Full çekmeliyiz. Başka bir yolu yok bunun. Ve artık çıt çıtçıları stadımızdan çıkaralım yada stadımızda çekirdek satmak yasaklansın sadece su satılsın. Zaten bu çıt çıtçı gruptan çok çektik. Artık herkes bağırmalı. Hiçkimse maç izlemeye gelmemeli taraftar yapmaya gelmeli stada... Bu işe böyle devam edilmemeli...

ispiroğ61
17.09.2011, 17:16
ergunata Ergun ATA
Milano Fatihi TS un bu aksamki İBB maci icin satışa çıkan 8 bin biletten 16.30 itibariyla sadece bin 500 adet satılmış. REZALET

Ne kadar doğrudur arkadaşlar bilgisi olan varmı?

Valla az önce Vakfıkebir Süzeri aradık Maraton bileti için bayanın bize dediği biletin az kaldığı yönünde.. Yaklaşık 500 civarı..

x_man
17.09.2011, 17:16
imkanı olupta trabzonun maçlarına gitmeyenler daha konuşmasınlar bi zahmet

Sefa
17.09.2011, 17:19
Elde Kapalı tribün biletleri kalır kalırsa.. Bunu da bu sezon çokça göreceğiz. Gidip en ucuz yerleri kapatan, kapattıranlar utansın..

Berke6198
17.09.2011, 17:21
İnter'i yenmişiz. O anda maçın heyecanı ile anlamıyorsun seviniyorsun zaten bir süre ve geçip gidiyor sonra. Aklına geliyor Dur bakalım geçen sene Liverpool maçında bu adam böyle böyle anlatmıştı bakalım golü nasıl anlatmış diye merak ediyorsun. Sonra bir açıyorsun ki Ve gool Ve gool işte bu sonunda geldi diye bir yorum yapmış. Tabiki bunu bir terbiyesizlik olarak düşünüyoruz ve haklıyızda sonuna kadar... Star'dan istediğimiz sadece kendilerini Bir an Trabzonspor'lu gibi düşünmeleri ve golü tekrar izlemeleri. Bunu izledikleri zaman onlarda bizim duygularımızı anlayacaklardır illa ki... Teşekkür ediyoruz...

61Serkan4828
17.09.2011, 17:22
bugün maca gidenlerden biri (mac öncesi) resimler ceksin (zeminin,tribünlerin,misafir yeri vs.) lütfen

:sevinç:

Yiğit Gayretli
17.09.2011, 17:22
Bu arada kombineleri toplatan milletvekili, vali, kaymakam, bakan, bakmayan; oğlu, yeğeni, kuzeni, eltisi, görümcesi... Kim varsa selam olsun !!!!

Hami-Ünal-Orhan
17.09.2011, 17:28
Her şeyden önemlisi bu sezon ilk defa kendi sahamızda maça çıkacağız. Bunca yaşanan şeyden sonra o stadın dolmaması gibi bir ihtimali düşünmek istemiyorum.
Stad dolacaktır. Bu kadar vefasız olamayız.

DeAgLeMaNyAq
17.09.2011, 17:28
Ergun Ata'nın söylediği doğru çıkmazsa maç sonunda ne diyecek çok merak ediyorum...

Akif Gür
17.09.2011, 17:29
kadınlar ve 16 yaş altı çocuklar bedava nasılsa..belkide o yüzden böyle olmuştur..

carolo
17.09.2011, 17:30
zaten kendini sinemada sanan bi taraftar toplulugu var trabzonda egerki stad dolmaz ise trabzonspor baska sehirde oynasin maçlarini bu nedir yahu ayip vallahi!

matrix5782
17.09.2011, 17:32
Ne Demiş Tava Kapağı Ergun Ata ?

Sefa
17.09.2011, 17:33
zaten kendini sinemada sanan bi taraftar toplulugu var trabzonda egerki stad dolmaz ise Trabzonspor baska sehirde oynasin maçlarini bu nedir yahu ayip vallahi!

Peki siz nasıl isterseniz! Belçika nasıl olur acaba ?

Hazar_
17.09.2011, 17:35
Trabzon'dayım maça gitmiyorum.Lille maçına gideceğim.

Akif Gür
17.09.2011, 17:35
Peki siz nasıl isterseniz! Belçika nasıl olur acaba ?

kendimizide eleştirmeliyiz..maç boyunca bağıran,bağırmaya çalışan taraftar sayısı 1000 kişiyi geçmiyor malesef..

carolo
17.09.2011, 17:36
Belçikada da olur maç emin ol charleroi s.liege maçlari ingilteredeki liverpool maçindaki taraftar toplulugu Trabzoon'daki taraftar toplulugu ile kiyasliyamazsin bile..

sozum gelipte kendini sinemada sananlara!

Sami Kuk
17.09.2011, 17:36
‎#günahlarintakimifenerbahce

Twitter kullanıcısı üyelerimize duyurulur bu yazıyı Türkiye genelinde 1.sıraya taşıyoruz

Sefa
17.09.2011, 17:37
kendimizide eleştirmeliyiz..maç boyunca bağıran,bağırmaya çalışan taraftar sayısı 1000 kişiyi geçmiyor malesef..

1000 kişiyi beğenmeyen gitsin yatsın aşağı. Çarşı dediğiniz yerde durmadan bağıran 1000 kişi var mı acaba. Trabzonlu Gençleri al Çarşı'nın olduğu yere koy burada konuşanların hepsinin ağzı açık kalır.

Berkan
17.09.2011, 17:37
Alırız maçı gibime geliyor :D

Akif Gür
17.09.2011, 17:38
1000 kişiyi beğenmeyen gitsin yatsın aşağı. Çarşı dediğiniz yerde durmadan bağıran 1000 kişi var mı acaba. Trabzonlu Gençleri al Çarşı'nın olduğu yere koy burada konuşanların hepsinin ağzı açık kalır.

bağırmaya çalışan dedim dikkat et..çarşı ile hiç bir taraftar grubunuda bir göremeyiz..objektif ol biraz..

Sami Kuk
17.09.2011, 17:39
#günahlarintakimifenerbahce

yeni TT miz hadi:)

Mustafa Umut
17.09.2011, 17:40
Bayanların ve 16 yaş altı çocukların bedava girmesi iyi mi oldu kötü mü oldu tartışılır. Zaten ses çıkmıyordu, bir de bayanlar çoğalınca hiç çıkmayacak.

r9emre
17.09.2011, 17:41
http://tarafsizarena.blogspot.com/2011/09/turkcell-super-lig-2hafta-trabzonspor.html

Sefa
Millet ne şartlarda bilmeden boş boş konuşanlar yok mu!

Adam gelmiş 50 yaşına gidip bağırmasını bekleyen var. Trabzon'da bağıran grup fazlasıyla yeter onun sesini bastıran küçük gruplar ve akustiği iyi bir tribün yapısı olsa.

İstanbul'da orda burda senede bir maç oynanıyor özlemle koşuyor oradakiler millet hooo şuraya bak bir de Trabzon'a diyor.

İstanbul'da bir sezon maç oynansa hepsinde övündüğümüz maçlardaki gibi bir tribün bekleyenler neye uğradığını şaşırır.

Maça kimin gidip gitmeyeceğine kimin orada ne yapıp ne edeceğine kimse karar veremez çok biliyorsan yerleş Trabzon'a git maçlara!

Yapın tersine göç işte! Trabzonspor niye başka bir yere gidiyor taraftar gelsin Trabzon'a..

Süleyman Baykan
___________________TOLGA ZENGİN_____________________

CLEUTSKA_________GİRAY__________MUSTAFA________CEC H

___________________ZOKORA______SERKAN_____________ _

_______VOLKAN_____________ADRİAN_____________HENRİ QUE

__________________________VİTTEK__________________

Sapara-Henrique-Serkan-Halil oyunun gidişine göre kullanılabilir. yahu arkadaş kimi yazacağımı ben şaşırıyorum Şenol Hocamız ne yapsın maşallah bu yıl sağlam takım kurduk allah sakatlık göstermesin tüm futbolcularımız sezonu sakatlık yaşamadan bitirsinler bu zorlu maratonda herkes forma bulacak inşallah.

Sefa
17.09.2011, 17:42
bağırmaya çalışan dedim dikkat et..çarşı ile hiç bir taraftar grubunuda bir göremeyiz..objektif ol biraz..

Emin ol gayet iyi bağırıyorlar ben dediğimin arkasındayım Çarşı'nın bulunduğu yerdeki akustik Türkiye'deki hiç bir statta yok. Çarşı'da devamlı bağıranların sayısı 200 civarı..

Murat SİSMAN
17.09.2011, 17:43
bugün maca gidenlerden biri (mac öncesi) resimler ceksin (zeminin,tribünlerin,misafir yeri vs.) lütfen

Bende aynısını diyorum Serkan abi malum çalışmakta olduğumdan maçı izleyemeyeceğim.Stadın son halini merak ediyorum.

61Serkan4828
17.09.2011, 17:43
ya sakin olun stres yapmayin,hepimiz renkdas degil miyiz,zaten stad kapali olsa bunlari kimse konusmaz, fazlasiyla ses cikior zaten su halde bile,
maca hazirlanin :D

Akif Gür
17.09.2011, 17:44
Millet ne şartlarda bilmeden boş boş konuşanlar yok mu!

Adam gelmiş 50 yaşına gidip bağırmasını bekleyen var. Trabzon'da bağıran grup fazlasıyla yeter onun sesini bastıran küçük gruplar ve akustiği iyi bir tribün yapısı olsa.

İstanbul'da orda burda senede bir maç oynanıyor özlemle koşuyor oradakiler millet hooo şuraya bak bir de Trabzon'a diyor.

İstanbul'da bir sezon maç oynansa hepsinde övündüğümüz maçlardaki gibi bir tribün bekleyenler neye uğradığını şaşırır.

Maça kimin gidip gitmeyeceğine kimin orada ne yapıp ne edeceğine kimse karar veremez çok biliyorsan yerleş Trabzon'a git maçlara!

Yapın tersine göç işte! Trabzonspor niye başka bir yere gidiyor taraftar gelsin Trabzon'a..

trabzon'da taraftar birliği ,tribün kültürü yok kardeşim...malesef yok..

var diyerek kendimizi kandırmayalım, malesef yok..kulüp bu işe el atmadanda bu iş olmaz..

carolo
17.09.2011, 17:44
sampiyonlar liginde oyniyan takimin 23.000 kusur kapasiteli stadida GERçEK TARAFTAR ile dolsun bi zahmet hekez sampiyonlar ligi maçlarina gidiyor unutmayalimki bu takim ligi ust siralarda bitiremezse seneye avrupa hayal olur ..

Sefa
17.09.2011, 17:45
trabzon'da taraftar birliği ,tribün kültürü yok kardeşim...malesef yok..

var diyerek kendimizi kandırmayalım, malesef yok..kulüp bu işe el atmadanda bu iş olmaz..

Yok dersen olmaya çalışana engel olursan olmaz tabi. Galatasaray yıkılacak Ali Sami Yen'de gitti kale arkasının üstünü kapattı. Sen kapat TG'nin bulunduğu yerin üstünü sonra dinle..

abcabca
17.09.2011, 17:46
___________________TOLGA ZENGİN_____________________

CLEUTSKA_________GİRAY__________MUSTAFA________CEC H

___________________ZOKORA______COLMAN_____________ _

_______BURAK_____________ADRİAN_____________VOLKAN

__________________________VİTTEK__________________

Sapara-Henrique-Serkan-Halil oyunun gidişine göre kullanılabilir. yahu arkadaş kimi yazacağımı ben şaşırıyorum Şenol Hocamız ne yapsın maşallah bu yıl sağlam takım kurduk allah sakatlık göstermesin tüm futbolcularımız sezonu sakatlık yaşamadan bitirsinler bu zorlu maratonda herkes forma bulacak inşallah.

Burak cezalı

Süleyman Baykan
17.09.2011, 17:46
Stadın boş kalmasına ihtimal vermiyorum. Son anda alıcak heralde herkez.

Avni Aker'in ve taraftarlarımızın özelliğidir bu stadın konumu gereği millet son saatte doldurur stadı hatta maraton tribünü %50 boş görmüşümdür. Lig tv'nin son reklam dönüşü maraton full olmuştur taraftarımız kulübün kuruluşundan beri destekliyor bıkmadan usanmadan İnter galibiyeti sonrası stad boş mu kalacak gülerim sadece.

.....
17.09.2011, 17:49
Stad boş kalmaz ama tıklık tıklım dolması lazım. Herkesin Trabzonspor'a destek olması lazım.

61Serkan4828
17.09.2011, 17:50
Bende aynısını diyorum Serkan abi malum çalışmakta olduğumdan maçı izleyemeyeceğim.Stadın son halini merak ediyorum.

bende öyle,sana kolay gelsin gardassss,helal olsun sana,ben bazen macimiz var diye ise bile gitmedim oldu,helal olsun sana :alkış::alkış::alkış:

Salih Edip
17.09.2011, 17:52
Bu felaket tellallarını da ifşa edeceksin maçtan sonra... Eğer ki tribün dolarsa utanacaklar mı yazdıklarından...

socrates
17.09.2011, 17:54
#sampiyontaraftarlabulusuyor tt olarak twitterda 3. sırada

boşverin adi istanbul medyasını, yeni medyada kendi göbeğimizi kendimiz keseriz ;)

Yaldız61
17.09.2011, 17:55
ganzilistv nin yeni videosu cktı CL özel :D

http://www.youtube.com/watch?v=coUg5fdFrJQ

Harun
17.09.2011, 18:00
Benim tek korkum forvet hattımız.İleri dönük çok oyuncumuz var ama standart tipte forvetmiz yok malesef.Bu da bize sıkıntı yaratan bir durum.

Giallorossi
17.09.2011, 18:02
http://www.sporx.com/futbol/superlig/seyircisiz-mac-artik-tarih-olduSXHBQ248609SXQ

Seyircisiz maç artık tarih oldu!

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, "maçlarını seyircisiz oynama" cezasını tamamen kaldırdığını açıkladı.

17 Eylül 2011 Cumartesi - 17:56

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, aldığı yeni kararla Türk futbolunda seyircisiz maç dönemini sona erdirdi. Disiplin talimatının ilgili maddelerine uymayan takımlara verilen "maçlarını seyircisiz oynama" cezası, yapılan değişikliklerin ardından artık uygulanmayacak.

Bugünden itibaren, kuralları ihlal ederek seyircisiz maç oynama cezası alan takımların karşılaşmalarını; kadın izleyiciler ile yanlarında anneleri olmak şartıyla on iki yaş ve altı çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesindeki veya denetiminde olan sosyal amaçlı çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtlarında kalan, korunmaya muhtaç 12 yaş ve altı çocuklarımız da resmi refakatçileriyle birlikte bu maçları tribünden takip edebilecek.

Dünya futbolunda bir ilk olma özelliğini taşıyan bu kararla, Türk futbolunda seyircisiz maç oynanmayacak. Tribünlerin boş kaldığı, sessiz ve coşkudan yoksun karşılaşmalar futbolumuzda artık yaşanmayacak. Yapılan değişikliğin neticesinde, talimatnamenin eski hükümlerine göre verilen cezalar da yeni kurallara göre uygulanacak.

Yapılan bu değişiklikle, futbolun güzelliklerinin unutulduğu olaylı karşılaşmaların ardından "cezalı" takımlar, kadınlarımız ve çocuklarımız sayesinde futbolun güzelliklerini ve değerlerini hatırlayacak.

Talimatnamenin revize edilen 102. maddesine göre, karşılaşmalar için hiçbir ücret talep edilemeyeceğinden kuralları ihlal eden kulüpler, maç hasılatından eskiden olduğu gibi yine mahrum kalacaklar.

Sami Kuk
17.09.2011, 18:05
TFF Seyircisiz maç oynama yasağını iptal etti.Artik ligde seyircisiz mac oynanmayacak!

Oha bu tff kafayı yemiş bol bol küfür sahaya atlama görürürüz artık:)

61_Lazzzo_11
17.09.2011, 18:08
Hadi volkan göster kendini bugün :gol:

Yaldız61
17.09.2011, 18:09
ama küfür edenlerde ceza alıyor renkdaş bunu unutmayın yani

Sefa
17.09.2011, 18:13
ama küfür edenlerde ceza alıyor renkdaş bunu unutmayın yani

Aslında önemli bir konuya değindiniz. Samsun maçında bize sövenlerden 80 kişiye cezalar geldi. Bu maçta Aziz'i anacaklar dikkatli olmalı..

Bordo_MaviM_61
17.09.2011, 18:20
Fırtına öncesi sessizlik mi bu?

Mustafa Gegüç
17.09.2011, 18:20
http://www.sporx.com/futbol/superlig/seyircisiz-mac-artik-tarih-olduSXHBQ248609SXQ

Seyircisiz maç artık tarih oldu!

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, "maçlarını seyircisiz oynama" cezasını tamamen kaldırdığını açıkladı.

17 Eylül 2011 Cumartesi - 17:56

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, aldığı yeni kararla Türk futbolunda seyircisiz maç dönemini sona erdirdi. Disiplin talimatının ilgili maddelerine uymayan takımlara verilen "maçlarını seyircisiz oynama" cezası, yapılan değişikliklerin ardından artık uygulanmayacak.

Bugünden itibaren, kuralları ihlal ederek seyircisiz maç oynama cezası alan takımların karşılaşmalarını; kadın izleyiciler ile yanlarında anneleri olmak şartıyla on iki yaş ve altı çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesindeki veya denetiminde olan sosyal amaçlı çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtlarında kalan, korunmaya muhtaç 12 yaş ve altı çocuklarımız da resmi refakatçileriyle birlikte bu maçları tribünden takip edebilecek.

Dünya futbolunda bir ilk olma özelliğini taşıyan bu kararla, Türk futbolunda seyircisiz maç oynanmayacak. Tribünlerin boş kaldığı, sessiz ve coşkudan yoksun karşılaşmalar futbolumuzda artık yaşanmayacak. Yapılan değişikliğin neticesinde, talimatnamenin eski hükümlerine göre verilen cezalar da yeni kurallara göre uygulanacak.

Yapılan bu değişiklikle, futbolun güzelliklerinin unutulduğu olaylı karşılaşmaların ardından "cezalı" takımlar, kadınlarımız ve çocuklarımız sayesinde futbolun güzelliklerini ve değerlerini hatırlayacak.

Talimatnamenin revize edilen 102. maddesine göre, karşılaşmalar için hiçbir ücret talep edilemeyeceğinden kuralları ihlal eden kulüpler, maç hasılatından eskiden olduğu gibi yine mahrum kalacaklar.

bu şerefsiz fenerin kaç maç seyircisiz oynama cezası vardı? allah belasını versin bu m.a.a 'ın, hayatımda hiç kimseye bu kadar buğz etmedim, hayatımda hiç kimseden bu kadar çok nefret etmedim, hayatımda hiç kimseye bu kadar çok küfür etmedim

ensar6161
17.09.2011, 18:22
ALLAH yar ve yardımcımız olsun...başarılar uşaklar....

Ahmet F. Zengin
17.09.2011, 18:24
Digitürk Web Tv Kotayı Nası Etkiler Maçı Satın Alsak ??

Yiğit SARI
17.09.2011, 18:24
Maçtan önce ganzilis'is inter videosu paylaşılsa skorbord'da ne kadar güzel olur :D

Akif Gür
17.09.2011, 18:26
Maçtan önce ganzilis'is inter videosu paylaşılsa skorbord'da ne kadar güzel olur :D

şenol hoca oyuncuların aklından o maçı çıkarmaya çalışıyor, sen diyorsunki iyice akıllarına sokalım :)

yunushanilce
17.09.2011, 18:27
ben link atarım size almayın

Rahmi Akkurt
17.09.2011, 18:27
seyirci durumu nedir acaba ? haber61 de ilgisizlikten bahsedilmiş.

Hürgün Aygün
17.09.2011, 18:28
Zaman da geçmiyor ki.:)

MaDDoX_61
17.09.2011, 18:29

kotayı aşarsınız

Yiğit SARI
17.09.2011, 18:30
şenol hoca oyuncuların aklından o maçı çıkarmaya çalışıyor, sen diyorsunki iyice akıllarına sokalım :)

Oyuncular gitsin üstlerini değişmeye o arada göstersinler :D

TSelif
17.09.2011, 18:40
VUSLAT'a son 1 saat 20 dakika :)

Nihat Güneş
17.09.2011, 18:41
Allah yar ve yardımcımız olsun, dik oynayın uşaklar.

Sümeyye demir
17.09.2011, 18:43
bana da link lazım :S

ylmzince
17.09.2011, 18:45
stad boş gibi resimler onu gösteriyor yazık..

Uluç
17.09.2011, 18:46

Kota derdinin olmaması lazım maç izlemek istiyorsan.. Bağlantın hızlıysa ve kotayı sorun etmeyeceksen alma lig tv :D bulunur hal çaresi

AYYILDIZ
17.09.2011, 18:47
Mutlaka almamiz gereken bir mac.Adrian-Volkan Sen ikilisine cok is dusuyor.

Muhammed
17.09.2011, 18:48
Eğer statta 1 tane bile boş koltuk varsa binlerce kez yazıklar olsun Trabzon'da ki taraftara. Takımı 4 aydır görmemişsin. Bunun yanında takım tarihinde ilk kez katıldığı Şampiyonlar liginde tarihi bir galibiyet almış 3 gün önce. Hiç değilse bunun hatırına gidin be. Bugün sizin yerinizde olupta o statta maç izlemek isteyen Dünya'nın her yerinde milyonlarca insan var. Mersin İdman Yurdu gibi dandik takım bile 50 liradan maraton biletini yok satıyor.

Hürgün Aygün
17.09.2011, 18:52
Eğer statta 1 tane bile boş koltuk varsa binlerce kez yazıklar olsun Trabzon'da ki taraftara. Takımı 4 aydır görmemişsin. Bunun yanında takım tarihinde ilk kez katıldığı Şampiyonlar liginde tarihi bir galibiyet almış 3 gün önce. Hiç değilse bunun hatırına gidin be. Bugün sizin yerinizde olupta o statta maç izlemek isteyen Dünya'nın her yerinde milyonlarca insan var. Mersin İdman Yurdu gibi dandik takım bile 50 liradan maraton biletini yok satıyor.
Katılıyorum.Bugüne kadar bir tek laf bile etmedim Trabzon'daki seyirciye.Ancak bu maç takım İnter'i deplasmanda yenmiş destan yazmış onu bırak ilk maç taraftar aylar sonra takımı görecek ve o stad boş olacak akıl alır gibi değil Trabzon şehrine yakışmaz bu inşallah dolar ki ben full çeker diyorum.

Samet Yildirim
17.09.2011, 18:56
Insallah alacagiz..

Stad dolmali....

Muhammed
17.09.2011, 18:56
"Ve Hüseyin Avni Aker Stadyumu'ndayız. Tribünler maalesef dolmayacak gibi :("

Yunus Emre Sel

Hürgün Aygün
17.09.2011, 18:57
Biraz havaya girelim.:):)
fghxVeaOCeM

MuratJ
17.09.2011, 19:00
Bugün bu stad'da 1 koltuk boş olsun hiç laf etmediğim Trabzon'da ki taraftara laf edeceğim. Trabzon'da ki taraftarlar Trabzonspor takımına çok küçük geliyor diyeceğim. Gitmek için imkanım olan 1 maçı kaçırmadım. Takım ilk defa sizinle buluşuyor hafta içi yazılan bir tarihten sonra hemde. Orada 1 koltuk boş olsun yazıklar olsun diyeceğim.

Yeni stadımız İstanbul'da yapılsın mantığını savunacağım.

Hürgün Aygün
17.09.2011, 19:01
Lig Tv yayına bağlandı.

Uğur KÜÇÜK
17.09.2011, 19:02
Bugün stada gelenler en azından takımı eleştirenler değil,her koşulda hep destek,tam destek olan taraftar gelecek....

Ama maç saatine doğru dolar stad...

Tunay ERDEM
17.09.2011, 19:02
olmaz öyle bir şey. dolar o stad, dolmamasının imkanı yok.

Hürgün Aygün
17.09.2011, 19:03
Stad inanılmaz boş şuan.Daha 1 saat var maça bakalım dolacak mı...

Faruk BERBER
17.09.2011, 19:03
tolga serkan giray mustafa cech colman zokora volkan henrike adrian vittek ... 11 imiz

Ercan DEMİR
17.09.2011, 19:04
Maç günü maç başlığında 2 saatte 1 sayfa ilerliyorsa stadda dolmaz arkadaş. Var bugün bişey var.

Samet Yildirim
17.09.2011, 19:05
TRABZONSPOR 11 - Tolga; Serkan, Giray, Mustafa, Cech; Colman, Zokora, Adrian; Volkan, Vittek, Henrique

Necmi6161
Bugün bu stad'da 1 koltuk boş olsun hiç laf etmediğim Trabzon'da ki taraftara laf edeceğim. Trabzon'da ki taraftarlar Trabzonspor takımına çok küçük geliyor diyeceğim. Gitmek için imkanım olan 1 maçı kaçırmadım. Takım ilk defa sizinle buluşuyor hafta içi yazılan bir tarihten sonra hemde. Orada 1 koltuk boş olsun yazıklar olsun diyeceğim.

Yeni stadımız İstanbul'da yapılsın mantığını savunacağım.

yeni stad istanbulda yapılsın ? yani mantığa aykırı şeyler istiyoruz.

istanbul trabzon kavgası başlatmak istemiyorum ama. orada oynanan benfica maçından sonra, istanbulda maç oynanmaması gerektiğini gördük

Faruk BERBER
zeki ferhat sezer aykut alan halil celustka yedeklerimiz

Selçuk Baki
17.09.2011, 19:06
Bıletler tukendı dedı Barıs Yurduseven Dogrudur ınsallah

MuratJ
17.09.2011, 19:06
tolga serkan giray mustafa cech colman zokora volkan henrike adrian vittek ... 11 imiz
Celustka'yı özleyeceğim. Serkan bir süredir sadece sinirlerimi bozuyor. Orhan Şam'ı keşke biz alsaydık. Hücum hattı mükemmel ama.

DeAgLeMaNyAq
17.09.2011, 19:07
Celustka'nın kesilmesi sürpriz olmuş. Henrique ve Vittek'in birlikte oynamasından dolayı yabancı kontenjanına takılmış. Alan'ın 18'den kesilmemesi de enteresan. Pawel de iyice arka plana atıldı...

61_Lazzzo_11
17.09.2011, 19:08
TRABZONSPOR 11 - Tolga; Serkan, Giray, Mustafa, Cech; Colman, Zokora, Adrian; Volkan, Vittek, Henrique

Celutska nerde?

Uğur KÜÇÜK
17.09.2011, 19:08
Bıletler tukendı dedı Barıs Yurduseven Dogrudur ınsallah

İyi kekledin beni:D

Laptopumun ekranında sinek kovalıyorum:)

Oktay AKKUŞ
17.09.2011, 19:09
Celustka dinlendiriliyor sanırım.

İskender YILMAZ
17.09.2011, 19:10
Celutska nerde?

Yabancı kontenjanına takılmış Celustka. Takılan isim Celustka mı olmalıydı, orası ayrı bir konu tabi. Neyse dinlensin bakalım. :)

İyi bir 11, umarım erken gelen gollerle kopartırız maçı.

Hürgün Aygün
Celu'yu yabancı sınırlaması ve yorgunluk açısından yedek başlatmıştır Şenol hoca.

Tunay ERDEM
sapara nerede?

İskender Çakmak

Vittek iyi tercih kadro güzel bence takımımıza basarilar

Sent from my iPhone using Tapatalk

61_Hasan_69
17.09.2011, 19:11
bilet fiyatları 30 - 40 - 50 tl takım İnter'i yenmiş. Satışa sunulan bilet ve satılan bilet sayısı gerçekten komik. Ama bazı taraftarların da kombineleri dışarıda parayla bir maçlığına sattığı duyumunu aldık
Yunus Emre Sel

Chiko
17.09.2011, 19:12
Celustka yedeklerde.
Sapara yok sanirim.

MuratJ
17.09.2011, 19:13
Celustka'nın kesilmesi sürpriz olmuş. Henrique ve Vittek'in birlikte oynamasından dolayı yabancı kontenjanına takılmış. Alan'ın 18'den kesilmemesi de enteresan. Pawel de iyice arka plana atıldı...
Celuskta, Cech, Zokora, Colman, Adrian bence yeri garanti olan 5 isim yabancılarıdan. 6. için en yakın isim Henrique olur. Bugün hücum hattında Burak olmadığı için Vittek var kadroda. Ondan dolayı kontenjana takılmıştır Celustka. Geldiğinden beri de aralıksız oynadığını düşünürsek dinlenmeside iyi olur. Celuskta takım için çok çok önemli bir oyuncu.

Serkan en zayıf halkamız. Takıma ciddi zarar verecek hatalar, yanlışlar yapıyor. Devre arası sağ bek yada sağ bek-stoper oynayabilen bir Türk oyuncu transferi şarttır.

Alanzinho 18'den hiçbir zaman kesilmemeli. Ligde neler yapabileceğini biliyoruz. Ne derseniz deyin Alanzinho sınırsız yabancı hakkının olduğu ligde önemli bir alternatiftir. Klubede Alanzinho gibi bir isim olması her zaman iyidir.

Pawel ve Piotr'un Türkiye kupası maçlarından hariç forma şansı bulacağına inanmıyorum. Bulmamalarıda gerekir. Bu takımın futbolcusu değiller hiçbir şekilde. Cech ve Vittek transferleri onları bitirmiştir zaten.

Muhammed
17.09.2011, 19:15
bilet fiyatları 30 - 40 - 50 tl takım İnter'i yenmiş. Satışa sunulan bilet ve satılan bilet sayısı gerçekten komik. Ama bazı taraftarların da kombineleri dışarıda parayla bir maçlığına sattığı duyumunu aldık
Yunus Emre Sel

Şu kombinesini tek maçlığına satıp stada girmeyen adamı tespit ettiğin anda iptal edeceksin kombinesini.

DeAgLeMaNyAq
Sapara maçta aldığı darbe nedeniyle antrenmanlara çıkamadı. O yüzden niye kadroda değil denilmesin. Yalnız Ferhat ve Sezer 3 maçtır dönüşümlü kadroya giriyor. Ancak Barış Ataş, Eren ve Sercan iyice kayıplara karıştı. Hoca'nın ara sıra bu oyuncuları da sırayla kadroya alıp morallerini yüksek tutmasını sağlaması lazım...

Ahmet F. Zengin
ben link atarım size almayın

kotayı aşarsınız

Kota derdinin olmaması lazım maç izlemek istiyorsan.. Bağlantın hızlıysa ve kotayı sorun etmeyeceksen alma lig tv :D bulunur hal çaresi

Teşekkürler Beyler İlacı Buldum Tmm :D

Sefa
17.09.2011, 19:17
Ömer Güvenç konuşmayı beceremiyor adama program yaptırıyorlar..

Oktay AKKUŞ
17.09.2011, 19:18
İlaç verecek var mı ?

Koray10
stad dolarmi bugün

Taner Tonbil
Haill keske ilk 11de olsaydi.

yunushanilce
17.09.2011, 19:19
Teşekkürler Beyler İlacı Buldum Tmm :D
görüntü nasıl hacı bomba gibi dimi?:D:D:D

Emirhan Yazıcı
17.09.2011, 19:19
Celustka Dinlensin Bencede

Carsamba Günü Samsun Macımız War...

Sabri Kurban
17.09.2011, 19:20
Zor maç olacak. İnşallah kazanırız.

Salih Kara
nihayet lig tvde iyi bir yorumcumuz oldu

61_Hasan_69
ya arkadaşlar babam sadece Tsnin maçları için Digitürk aldı .. ama maç yayınını bulamıyoruz? Hangi kanalda bu maç yardım edecek olan yokmu?

MuratJ
17.09.2011, 19:21
Ömer Güvenç konuşmayı beceremiyor adama program yaptırıyorlar..
Nefret ediyorum bu patlıcan suratlı moruktan. 8jk fanatiği. Başka adam mı yok şerefsiz ligtv.

Sefa

Baş ağrısına birebirse bana da yollar mısın ? :)

DeAgLeMaNyAq
Serdar Bali'ye bak Lig TV'den kovdular diye baya sallıyordu şimdi mikrofonlarına konuşuyor...

Uğur KÜÇÜK
17.09.2011, 19:22
Selçuk ve Egemen bizi arar Hamdi Aslan!!!

Göreceksiniz!!!

Ali Can
ilaç varmı ilaç..:D
tamam istemiyorum ilaç milaç..

safa77
Maç günü maç başlığında 2 saatte 1 sayfa ilerliyorsa stadda dolmaz arkadaş. Var bugün bişey var.

herkes maçta bence o yüzden böyledir (: en azından temenni ediyorum.

altinkaya08
17.09.2011, 19:23
Vira bismillah.Geçen hafta Manisadaydım totem yapamadım.Şimdi totemimi yapar maçıma giderim.

Yaşar
Saat 19:58 itibari ile maçı izleyeceğim kahvehaneye gideceğim.
Digitürk'ün yaptığı Trabzonspor maçları öncesi yayınından nefret ediyorum.

bahadır2561
varsa bende alabilirmiyim arakdaslar?

ysfshn
17.09.2011, 19:24
ya benimde sadece taraftar paketi benimde hala açılmadı sabırla bekliyorum...

AYYILDIZ
Mustafa'nin oynadigi savunma banko 1 gol yer.3 gol atamazsak kazanamayiz.

Tahsin Armutcu
ya arkadaşlar babam sadece Tsnin maçları için Digitürk aldı .. ama maç yayınını bulamıyoruz? Hangi kanalda bu maç yardım edecek olan yokmu?

204 taraftar kanalinda kardes

bordo08
Geçen yıldan gelen iç saha sıkıntısını bu maçtan başlayarak sona erdirelin inşallah..

İBB iyi bir takım her sonuç çıkabilir hazırlıklı olmalıyız takım ve taraftar zafer sarhoşu..

tonyali6161
17.09.2011, 19:25
renkdaş banada lütfen:D

Sefa
Serdar Bali yine rap yaptı konuştu konuştu anlaşılır bir konu yok..

Ali Can
aha döndü trabzona..serdar bali konusuyor.

Fatih
17.09.2011, 19:26
Arkadaşlar ulu orta ilaç mı istenir eczane mi burası?

Bakın ben istiyor muyum?:)

hodlu
17.09.2011, 19:27
Herkese selamlar. Koltuklarımıza uzanıp keyifle maç izlemek dileği ile.....

demir
17.09.2011, 19:27
buna ılac bulabılecek musluman bir trabzonsporlu arıyorum cunkı bulundugum yerde baska sekılde macı ızleme sansım yok :(

Emin Danışmaz
17.09.2011, 19:29
Zemin patates tarlası yalnız

Muhammed
Arkadaş Digiturk Web Tv'den mobil ödeme ile maç satın alabiliyorsunuz haberiniz olsun. Kredi kartı vs ile uğraşmak istemeyenler olabilir.

Nihat Güneş

HAsan kardeşim 204 nolu kanal.

omondoles
17.09.2011, 19:30
Arkadaşlar taraftar paketine üye olanlar maçı hangi kanaldan izleyebilir? Teşekkürler...

61_Hasan_69
17.09.2011, 19:31
204 taraftar kanalinda kardes

HAsan kardeşim 204 nolu kanal.

sağolun abilerim buldum sonunda ..

Tolga Han
17.09.2011, 19:31
arkadaşlar ilaç var mı? :)

Semih Aydın
17.09.2011, 19:32
----------------Tolga------------------
Serkan-----Giray------Mustafa-----Cech
----------Zokora------Colman----------
-----------------Adrian----------------
Volkan-------------------------Henrique
-----------------Vittek-----------------

61_Hasan_69
17.09.2011, 19:33
daha gruplar stata girmemiş bile ... TG-FAROZLULAR-VİRA hepsinin yeri boşş..Kısacası o stat dolacak

alierhan
hasagiç kötü günündeye benziyor. hadi hayırlısı :)

Kapıcıoğlu 61
arkadaşlar yardımcı olun çok hastayım ilaç lazım

DeAgLeMaNyAq
Gençlik olimpiyatları nedeniyle bahane aramasınlar. 1.5 ayda zemini adam edebilirlerdi...

Sefa
TG aynı yerinde. Farozlular Çılgınların yerine TG'nin yanına geçmiş. Çılgınlar yeni yapılan köşede. Diğer gruplarda yol tarafında..

SADECETRABZON61
17.09.2011, 19:34
Stad çok boş arkadaşlar...

canna52
17.09.2011, 19:34
renkdaslar ilac varmi..

Sefa
17.09.2011, 19:35
Kendimi Numune Hastanesinde zannediyorum. :D

Ahmet KESKİN
17.09.2011, 19:37
kadro süper biz bu macı oynamadan kazanırız.....

agahozlu
17.09.2011, 19:39
Dako ve Webo ikilisini oynatmazsak rahat bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

maxim
17.09.2011, 19:39
serdar bali Adrian'ı oyun tarzı olarak kendisine benzetiyormuş...

akin0834
17.09.2011, 19:41
cok süpriz bir kadro olmuş...vittek bakalım napıcak....cok merak ediyorum

Firtina52
17.09.2011, 19:42
Senol Hoca "Transferler 3 ay oynayamaz" hastaligindan kurtulmus.

Simdikde bi genclere sans verse, hersey tamam olur.

lizarazu
Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Cech, Volkan, Colman, Zokora, Adrian, Henrique, Vittek

kadro güzel bakalım ne olacak.

akin0834
defans kurgusu hic icime sinmiyor..celustkada yok...mustafa yumlu akilli oyna :D

Hürgün Aygün
Hâlâ dolmadı stad.:(:(

sessizkral_1
17.09.2011, 19:43
kadroda yabancı sınırlaması sıkıntısı olacaktı zaten benim için tek süpriz vittek yerine halil serkan yerine celustka oynar diye düşünüyordum

Yaldız61
17.09.2011, 19:43
serdar bali Adrian'ı oyun tarzı olarak kendisine benzetiyormuş...

ben bunu duymamıs olayim serdar bali :) çok uçmuş bişeler içmiş galiba :)

Hürgün Aygün
17.09.2011, 19:44
Colman'ın çocuğunu gösterdi demin yanlış görmediysem.:)

Tunay ERDEM
17.09.2011, 19:44
gençler şöyle has olanından bir tane.

Ahmet KESKİN
17.09.2011, 19:45
hoca bence halili dinlendiriyor....

lizarazu
17.09.2011, 19:45
gençler şöyle has olanından bir tane.
banada gençler başım ağrıyor

Oktay AKKUŞ
17.09.2011, 19:46
Halil , Celustka dinleniyor bence de. Lille maçında yine Inter kadrosuyla çıkarız.
Alanzinho yerine Adrian oynar.

KÖKSAL AYDIN
17.09.2011, 19:47
banada gençler başım ağrıyor

Mesaj kutum bomboş, çok yalnızım :)

61_Lazzzo_11
Pardon sov yapiyormusuz...:)

lizarazu
aslında biraz fazla ofansif olmuş ama oyuncu değişiklikleri ile dengelenir ikinci yarı.

wien_ts
yedeklerde kim var..

Hürgün Aygün
Şov var.:):)

Sefa
17.09.2011, 19:49
Ohooo şova bak.. Rezillik değildir umarım :D

Berat Akçay
3 puan alalım yeter

Erbay
Yine lig yine hücumcu kadro. Orta sahada kalabalıklaşamazsak sıkıntı var.

metinulusoy
şov mu rezillik mi?:)

PinkFloyd
17.09.2011, 19:50
bence elektrik kesildi

bordo08
Wittekin özellikle iç saha maçlarında çok faydalı olacağını düşünüyorum..

Doğru bir seçim halil hafta içi çok yoruldu...

Pshycologist41
sapara sakat mı arkadaşlar ?

Ahmet KESKİN
17.09.2011, 19:51
bu defa yan toplarda cok etkili olacagız ... kesinlikle bu mesajı mac bitiminde koplayacagım tekrar

PinkFloyd
17.09.2011, 19:51
kesinlikle maç geç başlayacak. ışıkların tekrar devreye girmesi en az 10 dakida

aseld
17.09.2011, 19:52
elektrik kesintisi mi show mu?

ultrafanatik61
17.09.2011, 19:53
bunlar bizi boycot mu ediyor siteye koyacak bir link bulamadim halen :s

bordo08
Şu avni akerin ışık sorunu yıllardır çözülemedi..

Tam bir aydınlık sağlanamıyor nedense maçlar gölgede oynanıyor...

AYYILDIZ
Mutlaka galip gelmemiz lazım.Inter maçındaki gibi ciddi oynamalıyız.

aseld
neyse bari :)

Sefa
17.09.2011, 19:54
Rezillikmiş :)

Yiğit Gayretli
Tiyatro saati. Yalnız hikaye gerçek bir olaydan esinlenilerek yazılmış... Başrolde oynayan Trabzonspor yaşanmışlığın da baş karakteri ! Sırf olaylar çarpıtılmasın diye oyuna dahil oldu. Senarist: TFF. Yönetmen: Malum güçler... Oyunun adı: Paraya Karşı Emeğin Savaşı ! Oyuncular: "Trabzonspor" ve diğerleri...

Erbay
İnşallah bir daha sönmez ışıklar o zaman kurtarması daha zor.

Firtina52
17.09.2011, 19:56
Alanzinho kadroda beyler

Hürgün Aygün
17.09.2011, 19:56
Ulan şov dedik biz de.:D

ozzy!
17.09.2011, 19:57
Alanzinho kadroda beyler

Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Cech, Colman, Zokora, Volkan, Adrian, Henrique, Vittek

Canberk
Aynen yaa elektrikler kesilmiş :D

LigTv spikerine seyircisiz maçların kalktığını anladığımızı bize gerizekalı muamelesi yapmaması gerektiğini söylemek isteyen var mı ?

Hürgün Aygün
Aha Olimpiyat'ta çalan geliyor geliyor kim geliyor? şarkısı çalıyor. :) Çok güzel ya internette yok ama.

Erbay
17.09.2011, 19:58
Şu lig tv kameramanları ağır liseli.

aseld
17.09.2011, 19:59
goller olacak ilaç sabredin :)

ozzy!
17.09.2011, 20:00
Erken gol bulursak farka gideriz bence :)

Sefa
Giray istiklal marşını yanlış mı söylüyor ? :D

mackali_81
Maalesef ki futbolcularımızdan birisi İstiklal Marşı'mızı bilmiyor:(

Erbay
17.09.2011, 20:01
Ben çok korkuyom valla fark falan beklemiyorum :)

Berat Akçay
O kadar boş değil gibi ?

bordo08
Tribünler yeterince dolu ve çoğunluk formalı gayet güzel bir görüntü var..

Hürgün Aygün
17.09.2011, 20:02
İyi iyi stad doldu 1 saat önce bomboştu.:)

Berat Akçay
17.09.2011, 20:03
Avni Aker'deki ilk maçta 3 puan dileğiyle

Enes Başkaya60
17.09.2011, 20:03
Allah yardımcımız olsun....

Chiko
17.09.2011, 20:04
Elektrikler kesildi :D

Hürgün Aygün
Offff ışıklar yine kesildi.

aseld
resmen rezillik

61_Lazzzo_11
17.09.2011, 20:05
Eyvahhh...

Sefa
Ve beklenen rezillik patladı..

Erbay
Hay sizin elektriğinize ya :)

AYYILDIZ
Ayıp ya böyle saçma sapan is mı olur.Mimarlar odasına selam olsun.

ultrafanatik61
linki buldum, ama bunlar gecen hafta bu linkte kapattiydilar maci .. bakalim nekadar surecek bu sefer yayin ...
ama elektrikler gitmis gene

Berat Akçay
Noldu ula :)

Pshycologist41
rezalet tek kelimeyle

calavera
hazor ışıklar kesilmişken sövün AZİZE, kimlik tespitide yapılamaz ceza da olmaz:D

bordo08
17.09.2011, 20:06
Rezalettt yeter yaaaa

Enes Başkaya60
Tüh ya..................

Mustafa Gegüç
bu elektrik kesintisi uefa'nın gözüne batar da Lille maçını başka bir stada verirlerse ozaman siz görün olayı :s

Chiko
Dakika 4 oldu..

Berat Akçay
17.09.2011, 20:07
hazor ışıklar kesilmişken sövün AZİZE, kimlik tespitide yapılamaz ceza da olmaz:D
çççççççççççç

Yiğit Gayretli
Maç tehir olur.

temel_yilmaz
Rezalet oyun bitmiştir yaa motivasyon kaybı hersey olur artık. 50 bin tl ye klibe jeneratör alamamışlar.

Hamza Öztürk
sampiyonlar ligi macinda olursa rezil oluruz

Erbay
Şampiyonlar Liginde de böyle olmaz inşallah.

bordo08
Ş.liginde oynayan takımın stadyumuna bak hay allahımm..

Bu ayıp tüm ülkenin lille maçında yaşansaydı neler olurdu acaba..:(

canna52
beyler ilaci olan varmi..

Mehmet Fatih Silik
17.09.2011, 20:08
Yanliz UEFA da bu maci izliyordur...ve büyük ihtimal bir $ok karar verebilirler...

Sefa
Şuraya bak bi şeyi de düzgün yapın be!

Tatar Kemal
utanç verici bir durum. 21. yy'da elektrikler olmadığı için maç oynanamıyor. şampiyonlar liginde de aynı durum olursa ayvayı yedik.

Deniz53
Hakem faul'u verdi. Tam o sırada elektrikler gitti yaaa :( Of Allah'ım Of :(

Zeki Şevik
"Biz dar sokaklarinda" neden bunu soylemez bizim tarafta statta?

zaferyıldız
1 ay önce köydeydim zeno da her akşam elektrik kesiliyordu

maç zenoda mı?.....

ultrafanatik61
belkide o amacla isigi kestirip duracaklar, sonra sorunlari bahane edip istanbula almasinlar maclari

zafercalikoglu
17.09.2011, 20:09
kaldırdum şalteri yanmadimi hala ,ışıklar...:)

Aytekin Kuleyin
arkadaş bu elektirik neden hep bizim stadda kesiliyor.alamadılar mı bir jenaratör,yapılmazmı bunların bakımları,her sezon en az bir kere yaşıyoruz..

İsmail Coşgun
Yakışmıyor Trabzonspor'a böyle şeyler...

Mesut
Yakışmıyor başka birşey demiyorum rezillik.
Ne koz veriyorsun milletin eline yarın gazete manşetlerinde ki haberleri okuruz.

Aker
bu elektrik kesintisi uefa'nın gözüne batar da Lille maçını başka bir stada verirlerse ozaman siz görün olayı :s

İstanbula versinler olimpiyat hariç tabii. Bizim için daha iyi rakibi baskı altına alabiliriz.

Sefa Alış
17.09.2011, 20:10
Düşünün şampiyonlar ligi maçında böyle elektrikler kesiliyor...

DeAgLeMaNyAq
Lille maçında böyle bir şeyle karşılaşsak neler olur acaba...

Sefa
belkide o amacla isigi kestirip duracaklar, sonra sorunlari bahane edip istanbula almasinlar maclari

Beklerim. Ayrıca aklıma gelmedi değil.

Tatar Kemal
maç iptale gidecek galiba. gidişat onu gösteriyor.

Chiko
Umarim mac iptal edilmez.

Hürgün Aygün
Aklıma Antalyaspor maçı geldi geçen sezonki.:(:(

Erdem Koltuk
illa bir şeyler eleştirilecekse bu saçmalık eleştirilsin.

ayıptır ya. bunun sorumlusu kimse işinden olmalı. belediye başkanıysa belediye başkanı valiyse vali kim sorumluysa bu rezillikten defolup gitsin trabzondan. şampiyonlar ligi oynayacak bu takım bu stadda. bu rezillik nedir ya çıldırıcam

bordo08
17.09.2011, 20:11
Geçen yılda ilk maçımızda antalyada elektirik kesintisi olmuştu..

Alışkanlık yaptı galiba stadyum sorumlusu ne iş yapar acaba...

Enes Başkaya60
Bogdan stancu vuruyor gol oluyor :)

Ahmet KESKİN
maç iptale gidecek galiba. gidişat onu gösteriyor.

oynanacak zaman yok dostum iptal olmaz ... idman yapmadan resmi mac yapmak zorunda kalacaklar neredeyse... en fazla yazı tura atsınlar....

yada parayı havaya atsından yere dğşerse biz kazanalım havada kalırsa istanbul belediye

Berat Akçay
17.09.2011, 20:12
İstanbula versinler olimpiyat hariç tabii. Bizim için daha iyi rakibi baskı altına alabiliriz.
Başka stada vermesi önemli değil ki .Bunların bakımları hiç mi yapılmıyor.Şampiyonlar Ligindde oynuyorsun ve bu rezilliği herkese gösteriyorsun

Mehmet Fatih Silik
Bu VShare ve Livevdo'da maci veren $erefsiz ayni gecen haftadaki gibi maci verir gibi yapip mac ba$latdiktan sonra yayin offline oluyor...anlamiyorum cok mu ho$una gidiyor milletin ona sövmesi :)

Sefa
Ordu 1-0 öne geçti..

zaferyıldız
istanbul..............

Cihan Ince
17.09.2011, 20:13
cok maclara gittim, kücük büyük takimin macina...ama böyle REZALET bir taraftar, hayatimda GÖR-ME-DIM!

İsmail Coşgun
Tüm konsantrasyon sıfır...

bahadır2561
5 dk'ya baslıyormus

Enes Başkaya60
Maç kesinlike devam edecekmiş....

sessizkral_1
5 dakka içinde gelicekmiş