PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 İ.B.B

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 23:19
3-0 kazanacağız...

Rakibi küçümsemiyorum,sadece içimdeki ses söylüyor bunu...

Fatih ÇOLAK
16.09.2011, 23:19
foruma yeniliriz yazayım bari böylesi daha hayırlı oluyor:)

Forumda puan kaybedebiliriz havası var, bu iyiye işaret :)

Berat Akçay
16.09.2011, 23:20
Zor maç .(Forumda 5 atarız yazıları görmeyince rahatlıyorum )

outoftime
16.09.2011, 23:20
bu sene lig şampiyonu olmalıyız
içerde maç kazanmak artık sorun olmamalı
benim onbirim:
TOLGA
CELUSTKA GİRAY MUSTAFA CECH
ZOKORA SERKAN SAPARA
HALİL ADRİAN
VİTTEK

outoftime
16.09.2011, 23:21
COLMAN italya da çok iyi oynadı
bu maçta ne kadar kötü olabileceğini düşünemiyorum

Yasin Altuntas
16.09.2011, 23:24
Fenerliler havaya girdi ama bu Maci alirsak ediyor 4 Puan. Play Off´a gecildiginde ediyor 3 Puana 2 Puan. Yani pek fark etmiyor ;)

Mehmet Yusuf
16.09.2011, 23:26
yabancı oyuncu hakkaten başlı başına bi dertmiş ya.
bide hepsi iyiyse al başına sıkını...:)

hermann hesse
16.09.2011, 23:26
tehlikeli takım.
şl sonrası umarım gevşeme olmaz.
ecnebi stratejisi uygulamamız lazım: böl, parçala, yut!

Yaldız61
16.09.2011, 23:27
Fenerliler havaya girdi ama bu Maci alirsak ediyor 4 Puan. Play Off´a gecildiginde ediyor 3 Puana 2 Puan. Yani pek fark etmiyor ;)

fener salam taşa denk gelmedi daha puan kaybedcekler daha biizmle oynucaklar gs bjk si var takılıcaklar ben takımdan umutluyum bunlarda biri sakatlansa yerıne koyucak admaları yok bizim altarnatif cok şimdi daha iyi anlasılıyor kadronun bu kadar kalbalık olusumu

Tunay ERDEM
16.09.2011, 23:31
colman bana sanki kendine piyasa yapmak için oynadı gibi geldi. bu maçta pek kasmaz kendini zannımca.

Alihan Ertürk
16.09.2011, 23:32
Açık konuşmak gerekirse umrumda değil bu maç.
Bu sene sadece İstanbul ezikleri, Bursa ve Samsun ile yapacağımız maçları bekliyorum sabırsızlıkla.

Malum Şampiyonlar Ligi çocuğu olduk bu sene. :)

Fanatik34
16.09.2011, 23:32
Kadro kurmak gercekten zor.

Tolga-Celustka-Giray-Cech-Zokora-Adrian-Colman kesin oynar.

Ama stoperde ve forvet hattinda kim oynar?

Bordo_MaviM_61
16.09.2011, 23:33
tolga

celu mustafa giray cech

serkan zokora colman

(Volkan)sapara adrian

Henrique(Halil)

Yabancı kontenjanı sorunu var ama sağ ve sol bekler kesin bunlar olmalı :)

arahna
16.09.2011, 23:36
tolga-cech-mustafa-giray-celutska - zokora-colman-volkan-halil-adrian-vittek

yedekler
sapara-serkan-henriqe-aykut

zahido
16.09.2011, 23:39
6+2+sonsuz kurali kadar sacma bi kural olamaz..

Ya serbest birak yada artili sistemden vazgec..

Takimlar yabanci aliyor oynatamiyor falan rezillikten baska bisey degil..

--------------------tolga--------------------

serkan--------giray-------celustka(glo)-----cech

-----------colman------zokora-----------

volkan------------adrian----------------halil

-----------------vittek(henrique)-----------

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 23:40
-------------Tolga-----------
-Celustka-Giray-Mustafa-Cehc-
---------Zokora-Sapara-------
--Volkan----------------Halil--
-------------Adrian-----------
-------------Vittek------------

kml61ts
16.09.2011, 23:48
Arkadaşlar keşke hoca pawelle başkasa şu adamı adapte etmek lazım takıma...

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 23:50
Arkadaşlar keşke hoca pawelle başkasa şu adamı açmak lazım

Yarın İlk 11 de olabilir bence ...

Hatta üsteki kadromda Vittek-Pawel değişikliği olabilir...

Ahmet KESKİN
16.09.2011, 23:53
bence liğde alperi ve kadroya girmeyen topcuları liğe alıstırmasılazım senol hocanın....

Ahmet KESKİN
16.09.2011, 23:54
bizim paf takımında stoper ön libero sag bek sol bek yok mu hiç alsınlar cocukları a takımına bakarsın işe yara ... 11 günde 4 mac anasını satayım ne bu beeee

evonon
16.09.2011, 23:55
colman bana sanki kendine piyasa yapmak için oynadı gibi geldi. bu maçta pek kasmaz kendini zannımca.

Valla şimdiye kadar kaç maç oynadıysa hepsinde çok iyiydi pek maç seçen biri değil

Berat Akçay
16.09.2011, 23:56
Lig zevk vermeyecek gibi .Antep,Kayseri bu takımlardan birşey bekliyordum.Onlarda yok .Şike olayları fln .

Sadece Şampiyonlar Ligi önemli

berke_arda
16.09.2011, 23:57
ben bu takımda eren albayrak ve aykut akgüne şan verilmesinden yanayım

jako13
17.09.2011, 00:00
Kesinlikle eren ve aykut oyunda süre almalı,takıma ısınmalı..! Eren çok yetenekli bir topçu..! Herkes bunu görecek...

Yiğit Gayretli
17.09.2011, 00:01
Seneye de Şl'ye gidecek bir sonuç alalım yeter bana. Lig artık benim için sadece ŞL'ye gidiş yoludur...

Abdülkadir Kılıç
17.09.2011, 00:07
Bora-Serkan,Giray,Mustafa,Cech-Aykut,Colman,Adrian,-Volkan,Eren,Vittek

x_man
17.09.2011, 00:08
Açık konuşmak gerekirse umrumda değil bu maç.
Bu sene sadece İstanbul ezikleri, Bursa ve Samsun ile yapacağımız maçları bekliyorum sabırsızlıkla.

Malum Şampiyonlar Ligi çocuğu olduk bu sene. :)

sivas eskişehir belediye manisa bu liste uzar gider dostum bu sene intikam senemiz olmalı

Yiğit Gayretli
17.09.2011, 00:08
Bu arada Ligde Aykut'lu bir ortasaha dizilişi görmek istiyorum. Hem ona hem de Zokora ve Colman'a büyük iyilik olur bu.

mawro61
17.09.2011, 00:09
bu yılda cl'ye gidersek ve hem bu yıl hemde önümüzdeki yıl üst turada çıkarsak hem parayı kırarız hemde reklamın alasını yaparız. ondan sonra bizi kimse durduramaz. ambargo koyarız her tarafa. yeterki 2 yıllık bir istikrar yakalayalım.

Devrim Arslan
17.09.2011, 00:11
Yahu fener zaten 15-20 puan ceza almayacak mi ne onu dusunuyorsunuz biz kendi oyunumuza bakalim

DURAS
17.09.2011, 00:11
bazen diyorum ki ALLAH tan biz takım yönetmiyoruz... cenke bi çırpıda 10 milyon vereni mi ararsın, yakınında ünal hoca varken, tolunayı ağzının suyu aka aka bize gelse diyeni mi?
ALLAH ıslah etsin bizi :)

bu arada belediye maçını rahat alırız napalım bu bizim genlerimizde var :)

reco_55
17.09.2011, 00:13
Samsundan maça geliyorum avrupa fatihini görmeye....atmosfer müthiş olacaktır.İnşallah maçıda yeneriz.

DURAS
17.09.2011, 00:16
bu arada feybenin galbiyetlerine fazla takmayın,dağılmaları bir mağlubiyete bakar. angutun yüz halinden herşey belli.

poweraktion
17.09.2011, 00:22
bu zigler iyi oyuncuymus

İskender YILMAZ
17.09.2011, 00:23
Bora-Serkan,Giray,Mustafa,Cech-Aykut,Colman,Adrian,-Volkan,Eren,Vittek

Yok daha neler. Mutlaka ama mutlaka kazanılması gereken bir maç bu.

lazibere
17.09.2011, 00:27
zor maç,
bayağı zor maç.
ligin keyıf vermesi, ve KAZANAN takım olma alışkanlığı kazanmaliyız.
istikrar yapalım..
ilk yarı 2-0 biter:)

gol dak:19 vitek
dak .36 henrıgue

Mustafa Ayazoğlu
17.09.2011, 00:27
ligin 2. yarısı daha önemli, play off ilk 4 te rahat oluruz.

ibb , samsun , karabük ve Lille

4 maç içersinde en değerlisi Lille maçı.

ligin telefisi var. mağlubiyet önemsiz tek sorun interden sonra ilk maç yenilmek yakışmaz.

yenilgi samsun maçı olabilir.

Abdülkadir Kılıç
17.09.2011, 00:30
Yok daha neler. Mutlaka ama mutlaka kazanılması gereken bir maç bu.

Ben zaten beraberlik parolasıyla maça çıkalım demedim.

61trabzonomer
17.09.2011, 00:31
1-0 kazanalım kafi fazlası kalsın.

ibrahim
17.09.2011, 00:40
ligin 2. yarısı daha önemli, play off ilk 4 te rahat oluruz.

ibb , samsun , karabük ve Lille

4 maç içersinde en değerlisi Lille maçı.

ligin telefisi var. mağlubiyet önemsiz tek sorun interden sonra ilk maç yenilmek yakışmaz.

yenilgi samsun maçı olabilir.
Bu hic olmaz! Mümkünati yok susturamayiz bunlari ondan sonra.

Mehmet Ç.
17.09.2011, 00:40
Lille macina kadar 4 mac

2g 2b'ye fit'im

3g 1b'de sevinirim

4g deli eder bütün camiyayi :D

Bence 3 g 1 b tutacak

B - karabük

;)

ylmzince
17.09.2011, 00:42
türk oyuncularda pek alternatif olmaması ne kadar kötü arkadaş

Orhan Kahraman
17.09.2011, 00:44
Ben macın skoru ve oyuncu performanslarından ziyade taraftarı merak ediyorum

Maçta olacağım medyaya fenere federasyona gösterilecek olan tüm tepkilere katılacağım inşallah bu yonde girişimler olur kuru kuru mac izleme zamanı degil

Battı balık yan gider hayden gerelim su ortami

Fatih Öztürk
17.09.2011, 00:44
vura vura gıderız.şenol hoca işini bilir.

Orhan Kahraman
17.09.2011, 00:45
Macla ilgili olaraksa Aykut'u 11 görmek isterim Serkan biraz dinlensin bence

Yunus Danışmaz
17.09.2011, 00:46
her türlü almamız gereken bir maç.. avrupa da başarı istiyorsak, lig maçlarında da tempolu oynayarak kazanmalıyız..

Orhan Kahraman
17.09.2011, 00:46
Weboya Cok dikkat etmek lazim hani su bu adam kim bizde oynayamaz dediğimiz weboya

Fatih ÇOLAK
17.09.2011, 00:47
Şu kadroda birde Alper Potuk olsaydı çok iyi olacaktı...Adama zaten hayrandım bjk maçında iyice hayran kaldım...Adam elden kaçtı sanki :(

ylmzince
17.09.2011, 00:48
Weboya Cok dikkat etmek lazim hani su bu adam kim bizde oynayamaz dediğimiz weboya

webo holmen ikilisi gs çökertti.

ylmzince
17.09.2011, 00:53
bugün fenev sanki interi yenmiş gibi tüm manşetlerde yazık böyle basın olmaz olsun

poweraktion
17.09.2011, 00:57
evet biz interi yendik bir tek trt 3 canli yayin yapti ya öbürleri hic biri canli baglanmadi

İleli
17.09.2011, 01:00
alicaz insallah maci rahat olun...

Ahmet KESKİN
17.09.2011, 01:03
valla TSL alacagımız sonuclar beni üzmez ilk 5 hafta ne olursa razıyım kızmam ama şampiyonlar liğinde aldıgımız her basırı beni ucurur yemişim TSl

bana kızan arkadaşlar cıkacaktır ama ben bu sene CL düşünüyorum benim için bbu önemli hem futbolcularımızın piyasası hemde takımın avrupada ses getirmesi benim için cok önemli en az yarı final istiyorum bu sezon....

Almanyadaki finali düşünemiyorum vallahi bu hayal ama imkansız deil...

Allahım utandırma bizi...

Armağan Dere
17.09.2011, 01:03
Fener 2'de 2 yaptı..
Kayıp yaşamamamız lazım..
İlk 10 haftaya kadar herşey olabilir..
Hadi bakalım..

fairplay61
17.09.2011, 01:05
Bir boz baykuşum Sizlere jest için ''61'' numarasını kullanıcı adımda kullandım.. Yarın dostluk ve fair play içinde maçın geçmesini diliyorum ama benim takımım İstanbul Büyükşehir Belediyespor olduğu için İBB'nin kazanmasını diliyorum bizim muhtemel 11'imizi vereyim isterseniz;
Hasagic---Can Arat---Ekrem---Cihan---Mahmut---Kamil Zayatte---Efe İnanç---Edin Visca---Doka Madureira---Samuel Holmen---Pierro Webo
Bizle yapacağınız maç dahil diğer maçlarınızda şampiyonlar ligi maçlarınızda sonsuz Başarılar.. inter galibiyeti için kocaman Tebrikler..

Ceyhun Dündar
17.09.2011, 01:05
ılk 10 hafta en az 23 puan almamız lazım...

SEDAT
17.09.2011, 01:08
- Abdullah Avcı denen angut sırf İnteri yendik diye bizden puan almak için ruhunu bile satar , dikkatli olmak lazım , bizi sinirlendirmeye çalışacaklar...

Lumcera
17.09.2011, 01:08
Bir boz baykuşum Sizlere jest için ''61'' numarasını kullanıcı adımda kullandım.. Yarın dostluk ve fair play içinde maçın geçmesini diliyorum ama benim takımım İstanbul Büyükşehir Belediyespor olduğu için İBB'nin kazanmasını diliyorum bizim muhtemel 11'imizi vereyim isterseniz;
Hasagic---Can Arat---Ekrem---Cihan---Mahmut---Kamil Zayatte---Efe İnanç---Edin Visca---Doka Madureira---Samuel Holmen---Pierro Webo
Bizle yapacağınız maç dahil diğer maçlarınızda şampiyonlar ligi maçlarınızda sonsuz Başarılar.. inter galibiyeti için kocaman Tebrikler..

Çok teşekkür ederiz bu güzel dilekleriniz için.

İyi olan kazansın :)

Dediğin gibi;fair play içinde geçer inşallah..

KuTri
17.09.2011, 01:09

Fairplay çercevesinde, temposu yüksek, keyifli bir maç bekliyorum. İBB lige çıktığından beri hep güzel futbol oynayan bir takım. Umarım Avrupa Ligi hayaliniz bu sene gerçek olur. Size de başarılar. :)

Giallorossi
17.09.2011, 01:10
Seref yoksunu kuslar kazanmis.. Bu macta kesin 3 puan almamiz gerekecek ki ben bunun zor olacagina inanmiyorum.

KuTri
17.09.2011, 01:12
Yarınki maç için elimde 8 adet Kale Arkası için kombine var. Dileyene yarınki maç için satabilirim. Deniz tarafı kale arkası. Maça beraber gireriz ve içerde kombineleri geri alırım.
İlgilenenler: sakaci1967@hotmail.com adresine mail gönderebilir. Ücret 15 TL'dir.

Bu mesajı yazmamın yasak olup olmadığını da bilmiyorum. Yasaksa da silerim. Kusura bakmayın.
Hayırlı geceler...

Ceyhun Dündar
17.09.2011, 01:12

Tesekkurler kardesım:) bensenın kadar centılmen olamayacamm ,bizim maç dısında hepsınde sonsuz basarılar sızede) beledıyeyı severım tek sıkıntısı taraftarı olmamasıydı ınsallah sız o sıkıntıyı da bıtıreceksınız..
Ps:Abdullah Avcıya da kılım:D

poweraktion
17.09.2011, 01:13
burak hanki macta cezali bu mactami

Mustafa Ayazoğlu
17.09.2011, 01:14
antep ve kayseri tırt çıktı !

hele ki antep, uefadan elendi, oyuncu satmadı. amaç ne !

Ahmet KESKİN
17.09.2011, 01:14

gözünü seveyim burda espiri yapma .. yıkma forumu...:eek:

bu arada sizin tarafdar olusumunda varmı bir gelişme epey sempati topladınız trübünlerde...

fairplay61
17.09.2011, 01:15
Tesekkurler kardesım:) bensenın kadar centılmen olamayacamm ,bizim maç dısında hepsınde sonsuz basarılar sızede) beledıyeyı severım tek sıkıntısı taraftarı olmamasıydı ınsallah sız o sıkıntıyı da bıtıreceksınız..
Ps:Abdullah Avcıya da kılım:D

Belediye'nin taraftarı var artık biz bitirdik o sıkıntıyı ;) Bu arada Abdullah Avcı'ya neden kılsınız ?

fairplay61
17.09.2011, 01:17
gözünü seveyim burda espiri yapma .. yıkma forumu...:eek:

bu arada sizin tarafdar olusumunda varmı bir gelişme epey sempati topladınız trübünlerde...

espri için zamanını bekliyorum :D evet bayağı gelişim var ben bu gelişime yalova'dan katıldım memleketim yalova karadenizdede bir oluşum içindeyiz trabzonlu olan çok boz baykuş İBB'li var www.bozbaykus.com (http://www.bozbaykus.com) taraftar sitemize beklerim kardeşlerim..

Bera B.
17.09.2011, 01:18
valla TSL alacagımız sonuclar beni üzmez ilk 5 hafta ne olursa razıyım kızmam ama şampiyonlar liğinde aldıgımız her basırı beni ucurur yemişim TSl

bana kızan arkadaşlar cıkacaktır ama ben bu sene CL düşünüyorum benim için bbu önemli hem futbolcularımızın piyasası hemde takımın avrupada ses getirmesi benim için cok önemli en az yarı final istiyorum bu sezon....

Almanyadaki finali düşünemiyorum vallahi bu hayal ama imkansız deil...

Allahım utandırma bizi...

Aynen böyle düşünüyorum. Sene sonu da Avrupa bileti alalım tabi.

Ahmet KESKİN
Abdullah avcı cidden cok kıl bir adam ama onu gs nin basında görmek isterim fatih terim gibi fosil bir artis in yerinde olmayı hak ediyor güzel bir sisstemi var.... ama adam kıl ...

Fatih ÇOLAK
Belediye'nin taraftarı var artık biz bitirdik o sıkıntıyı ;) Bu arada Abdullah Avcı'ya neden kılsınız ?

Valla bende kıldım, Engin Baytar olayından dolayı :D

Ama yorgan gitti, kavga bitti...

sessizkral_1
Lig umrumda değil helede şikecilerin olduğu bir lig.

Bana göre Ş.liginde gruplardan çıkmak bu ligde şampiyon olmakdan daha önemli

O yüzden yenilsek dahi kimseyi asmaya kesmeye gerek yok.

sessizkral_1
17.09.2011, 01:20
espri için zamanını bekliyorum :D evet bayağı gelişim var ben bu gelişime yalova'dan katıldım memleketim yalova karadenizdede bir oluşum içindeyiz trabzonlu olan çok boz baykuş İBB'li var www.bozbaykus.com (http://www.bozbaykus.com) taraftar sitemize beklerim kardeşlerim..

İbb gibi bence istikrarlı bir takımın taraftar grubuna kavuşması müthiş birşey.Yalnız anlamadığım şey incisözlük ile ibb nin nasıl bir etkileşim içerisine girdiği?

Taraftar profilinin nasıl ortaya çıktığı ? uzun vadede bu taraftar profilinin incisözlük konsepti içerisinde heyecanını yitirip yitirmeyeceği ? Yani ortada bir şov mu yoksa aidiet duygusu mu var ?

fairplay61
17.09.2011, 01:20
Abdullah avcı cidden cok kıl bir adam ama onu gs nin basında görmek isterim fatih terim gibi fosil bir artis in yerinde olmayı hak ediyor güzel bir sisstemi var.... ama adam kıl ...

Abdullah Avcı efendidir siz sevmeyebilirsiniz tabiki herkesin kıl olduğu adam vardır :D benim kıl olduğum adam Fatih Terim :D

ylmzince
17.09.2011, 01:21

hani ben sitede trabzonsporu kutlarız gibi bir mesaj göremedim inter maçı için...şimdi de gelmişsin sitemize tıklayın diye reklam yapıyon..bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Mustafa Ayazoğlu
17.09.2011, 01:22

Güzel bir isim bulsaydınız şu taraftar grubunuza.

Baykuş ,

Kanarya,

Kartal

Hepsi kuş bunların :)

Yaptığınız taraftarlığı taktir ediyorum :alkış:

Ahmet KESKİN
17.09.2011, 01:23
Aynen böyle düşünüyorum. Sene sonu da Avrupa bileti alalım tabi.

bence bu playoff fenerden cok bizim işimize yarayacak ççççççççç

Allah yardımını bizden eksik etmiyor...

Ve mekerû ve mekarallâh(mekarallâhu), vallâhu hayrul mâkirîn ÂLİ İMRÂN - 54

( Düzene( tuzak ) koyuldular, Allah da düzenlerine karşılık cezalarını verdi. Allah, düzencilere ceza verenlerin hayırlısıdır )

fairplay61
17.09.2011, 01:25
İbb gibi bence istikrarlı bir takımın taraftar grubuna kavuşması müthiş birşey.Yalnız anlamadığım şey incisözlük ile ibb nin nasıl bir etkileşim içerisine girdiği?

Taraftar profilinin nasıl ortaya çıktığı ? uzun vadede bu taraftar profilinin incisözlük konsepti içerisinde heyecanını yitirip yitirmeyeceği ? Yani ortada bir şov mu yoksa aidiet duygusu mu var ?

Ortada futbola renk getirmek var ve taraftarı olmayan bir takıma sahiplenme duygusu var değişik takımlar tutanlar boz baykuşlar sayesinde bir oluşum içine girip İBB'li olmuştur benim gibi.. Emin olun İBB'nin taraftarı 5 yıla kadar ülkenin en ateşli taraftarlarından olacak buna inancımız var türkiyenin her tarafında her memleketten taraftarı var İBB'nin.. Belli bir Taraftar Profiline Sahip Bir Takım İBB..

arifemre
Lille macina kadar 4 mac

2g 2b'ye fit'im

3g 1b'de sevinirim

4g deli eder bütün camiyayi :D

Bence 3 g 1 b tutacak

B - karabük

;)
Lille macina kadar 3 mac degil mi?

Ömer TOPAL
Akşam maraton tribünde yerimi alacagım..Özlemişim be :) başarılar uşaklar

fairplay61
17.09.2011, 01:26
hani ben sitede trabzonsporu kutlarız gibi bir mesaj göremedim inter maçı için...şimdi de gelmişsin sitemize tıklayın diye reklam yapıyon..bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

İlk mesajımı okursanız görürsünüz..

Ahmet KESKİN
17.09.2011, 01:27
gecen bir espri duymustum öldüm gülmekden...

fenevli beyni kuşa taksan ters uçar diye.... ççççççççç

ylmzince
17.09.2011, 01:30
İlk mesajımı okursanız görürsünüz..

bu forumdan bahsetmiyorum

boz baykuşların sitesinde trabzonsporun inter galibiyetiyle ilgili paylaşım yok buradaki insanlar neden verdiğin siteye üye olsun

fairplay61
17.09.2011, 01:32

boz baykuşların sitesinde trabzonsporun inter galibiyetiyle ilgili paylaşım yok buradaki insanlar neden verdiğin siteye üye olsun

peki halledelim hemen onu :D

ylmzince
17.09.2011, 01:36
peki halledelim hemen onu :D

peki bir soru daha inci sözlük yazar alımı neden yapacaktır yeni nesil

Hürgün Aygün
17.09.2011, 01:38
Hoşgeldiniz umarım fair-play için de geçer maç ama kazanan inşallah biz oluruz.:D

fairplay61
17.09.2011, 01:39

hallettim kardeşim foruma üye olup dünya ve türk futbolu bölümüne gel ;)

Gökhan ARSLAN
17.09.2011, 01:40
Takımımı göreceğim için çok heyecanlıyım (:

Tunay ERDEM
17.09.2011, 01:47
Lig umrumda değil helede şikecilerin olduğu bir lig.

Bana göre Ş.liginde gruplardan çıkmak bu ligde şampiyon olmakdan daha önemli

O yüzden yenilsek dahi kimseyi asmaya kesmeye gerek yok.

bu züğürt tesellileri yakışmıyor bizim taraftarımıza. bu ligde öyle böyle başarılı olan gidiyor şl'ye. ne demek lig bizi ilgilendirmiyor? kendinize gelin.

bangkook_61
17.09.2011, 01:53
Hepimiz Şampiyonlar Ligi sarhoşuyuz ama unutmamamız gereken bir şey var. Seneye de orada olmak istiyorsak annemizin lignde şampiyon olmamız lazım. Artık bu kulüp sınıf atlama sınırına geldi. Bu sene de şampiyon olursak gerçekten damga vurabiliriz önümüzdeki senelere. Oyuncular umarım bu gerçeğin farkındadırlar. Tarihi bir eşikteyiz.

fairplay61
17.09.2011, 01:56
İnter'i İtalya'da yenmek her yiğidin harcı değil Tebrik Ederim Hepinizi Futbolcu kadar Taraftarda Etkili Bu Zaferinizde ;) Şanlı Türkiye'mizi Gururlandırdığınız İçin Çok Teşekkürler ;)

AYYILDIZ
17.09.2011, 01:59
Yarin maci cok ciddiyete alarak mutlaka galibiyet almaliyiz.Volkan Sen ve Adrian'a buyuk is dusuyor.

fairplay61
17.09.2011, 02:00
Bizim en önemli kozlarımız Webo ve Holmen..

Armağan Dere
17.09.2011, 02:00
son 10 yılın en rezil,en umursamaz,en lakayit maçını oynadığı için antebi ve tolunay kolpacısını tebrik ediyorum.

Fanatikte biri bu yorumu yazmış..
Hakkaten bu kadar kötümüydü Antep?

Mustafa Ayazoğlu
17.09.2011, 02:03

2 takım oyunu oynayan ekip karşı karşıya..

Seyirci coşkulu ve iyi olursa şansınız yok.

mda61
17.09.2011, 02:04

Sizin en önemli kozunuz Trabzonspor'un rehaveti olur.

61_Hasan_69
17.09.2011, 02:07
Yarınki kadroyu çok merak ediyorum..Düşünüyorum düşünüyorum bir türlü oluşmuyo kafamda kadro.

Adem Erdoğan
17.09.2011, 02:07
son 10 yılın en rezil,en umursamaz,en lakayit maçını oynadığı için antebi ve tolunay kolpacısını tebrik ediyorum.

Onu yazan abartmış; Antep bu sezona zaten kötü başladı Avrupa maçlarından beri.

Ünal Cumhur
17.09.2011, 02:09
Zor mac inşallah 3puan alrz rotasyon en zor orta ikilide yapılacaktr. Yabancı kontejanıda sıkıntı yaratacaktr.

sessizkral_1
17.09.2011, 02:11
bu züğürt tesellileri yakışmıyor bizim taraftarımıza. bu ligde öyle böyle başarılı olan gidiyor şl'ye. ne demek lig bizi ilgilendirmiyor? kendinize gelin.

züğürt tesellisimi?

Trabzonspor Ş.ligi gruplarından çıktığı zaman kazanacakları Şampiyon olduğu zaman kazanacaklarından daha fazla bence.

fairplay61
17.09.2011, 02:14
Bence ligi önemsemelisiniz geçen senenin organik şampiyonu olduğunuz ligdeki futbolunuzla herkese kanıtlamalısınız bu arada şike soruşturması hakkında düşündüklerim ibrahim akın ve iskenderin yaptıkları veya yapmadıkları İBB'ye mal edilemez ! diğer takımlar beni ilgilendirmiyor :D umarım suçlular cezasını çeker şampiyonluk hakedene verilir.. ;)

Hürgün Aygün
17.09.2011, 02:14
------------------Tolga-------------------
Serkan-----Celu---------Giray---------Cech
---------Zoko-----Colman-------
Volkan---------Adrian-----Henrique
----------------Halil------------

Yarınki kadroyu çok merak ediyorum..Düşünüyorum düşünüyorum bir türlü oluşmuyo kafamda kadro.

Bu kadroyla çıkarız bence ama hoca büyük ihtimalle İnter maçında oynayan Colman veya Zokora'yı dinlendirir.

anerchy
17.09.2011, 02:18
burak 1 maç cezalıymış gene

volkanı oynatır orta saha ve defansta rotasyon yapar.

Hürgün Aygün
17.09.2011, 02:20
editttttttttttt

cihan uçar
17.09.2011, 02:21
defansın göbeğinde daha sağlam olmalıyız aslında... yeterli oyuncu yok...

lazibere
17.09.2011, 02:23

aynen öyle, kolay koly da düzelecek gibi değil

mit_o
17.09.2011, 02:24
Serkan-----Celustka---------Giray---------Cech
---------Zokora-----Colman-------

yada ;

Celustka-----Mustafa---------Giray---------Cech

Sapara,Vittek,Aykut duruma göre oyuna sonradan girebilir...

lazibere
17.09.2011, 02:26
Avnı akerde son maçımızı İBŞB ile yapmıştık, açılışı da onlarla yapacağız..uğurlu gelir inşallah

Tunay ERDEM
17.09.2011, 02:27
züğürt tesellisimi?

Trabzonspor Ş.ligi gruplarından çıktığı zaman kazanacakları Şampiyon olduğu zaman kazanacaklarından daha fazla bence.

önemli olan o podyuma sürekli çıkabilmek, o yol da ne tesadüftür ki süpe ligden geçiyor. guruptan çıkanı bir sonraki sene tekrar şl'ye almıyorlar. bu podyumda sürekli görünmek ismimizin hafızalara kazınmasını sağlayacak. yoksa bu sene guruptan çıkmışsın ondan sonraki sene ve daha sonraki seneler piyasada yoksun, ne anladım ben bu işten?

lazibere
17.09.2011, 02:28
mu maçta halilı dinlendirecektır. geçen maçta çok yoruldu..

tolga
serkan giray mustafa cech
zokorro colman
volkan adrian henrıge
vittek

Burhan Açıkgöz
17.09.2011, 02:29
Lille macina kadar 3 mac degil mi?

Karabük ü rahat yeneriz.
Kaleci ve İlhan Parlak dışında bişi yok. Ligde bile zor kalır

Erbay
17.09.2011, 02:33
Bana göre maçı kazandıracak detaylar... Volkan iyi oynamalı, orta saha diri olmalı ve oyun kurarken topun hızlı çıkması sağlamalı, kanatlarda oynayan oyuncular Inter maçındaki gibi geri gelmeli. Bu kadar :) Bunları yaparsak gol gelir zaten. Webo çok kaliteli oyuncu zorlayacak defansı. Dönüşleri falan çok tehlikeli. Bir ekstra hareket ile tek hamleli defansımızı çok zorlar. Avni Akerde oyun çok sıkışıyor her zaman, tempoyu yükseltemiyoruz. Yine klasik yavaş ve boş bir ilk yarı geçirmeyiz inşallah.

Burhan Açıkgöz
17.09.2011, 02:41
bu ibrahim sten i azteci yapan yönetmene yazık. Gitsin fener tribününde amigoluk yapsın

ibrahimseten (http://twitter.com/#!/ibrahimseten) ibrahim seten

Yetistigi takima gol attiktan sonra delice sevinen olcan'i gorunce turkiye'ye gol atip cool kalan mesutozil'e sapka cikarmak geliyor icimden

2 saat önce (http://twitter.com/#!/ibrahimseten/status/114800598301425664) Favorilere ekle (http://twitter.com/#) Retweetle (http://twitter.com/#) Yanıtla (http://twitter.com/#)

şuna yanıt olarak ↑

@bfuse (http://twitter.com/#!/bfuse)

@ibrahimseten (http://twitter.com/#!/ibrahimseten) satsın mı takımını. Zaten sizin gibilerin yüzünden fener bu durumda. B,de gazeteciyim diye takılıyorsunuz. Ayıp. Gol atsa suç

:o:o:o

AyhanPe
17.09.2011, 02:42
play off sisteminde puanlar yarilanacagi icin hic bir takim öyle ciddi bir fark acamaz..fb yi kurtarmak icin ne yaptilarsa sonunda bize yaradi..sanirim bu sistem de bu sene bize yariyacak gibi..düsünün fb bize 10 puan fark atmis ve play off da adamlari geciyoruz :D hemen kaldirirlar play off u..

SALDIRAY
17.09.2011, 03:21
Kadromuzun geniş olması ne güzel bir şey :) Ah su yabancı oyuncular kadar yerli transferlerde de aktiv olsaydık dahada süper olacaktı.

Terzioğlu
17.09.2011, 03:22
-------------Tolga---------
Serkan-Celustka-Giray-Cech
--------Colman--Zokora-----
------------Adrian----------
Volkan---------------Henrique
------------Pawel-----------

Yedek: Zeki, Mustafa, Aykut, Halil, Alanzinho, Sapara, Eren

Fena olmaz..

SALDIRAY
17.09.2011, 03:24
Ayrıca oyuncu dinlendirmeye gerek yok. Sürekli 7-8 oyuncuyu bir arada oynatmalı ki iskelet bir kadro oluşsun. Kalan 3-4 kişilik oyuncuda avrupa ve ligde dönüşümlü oynar.Zokora,Colman,Celustka,Giray,Tolga,Burak,Vol kan ve Adrian,henrique ilk 11 de olması gereken sürekli oyuncular olmalı. İskeleti bunlar olusturmalı,ki en kaliteli oyuncularımızda bunlar zaten. Onur'u saymıyorum cunku onur uzun bir sure kaleyi tolgadan alamaz

Şenol Altunsoy
17.09.2011, 03:26
-------------Tolga---------
Serkan-Celustka-Giray-Cech
--------Colman--Zokora-----
------------Adrian----------
Volkan---------------Henrique
------------Pawel-----------

Yedek: Zeki, Mustafa, Aykut, Halil, Alanzinho, Sapara, Eren

Fena olmaz..

Ve 3-0 yeniliriz :)

SALDIRAY
17.09.2011, 03:29
Ve 3-0 yeniliriz :)

Hakikatten bu kadrodaki defans kurgusu neden bu kazar zayıf? +7 yabancı :D:) Celustka sağ beki asla bırakmaz. Serkan lig maçlarında orta alanda yahut yedek soyunacaktır.

Tolga

Celu---Giray---yumlu---Cech
-------zokora--colman
--volkan---adrian----henrique
------------halil

sapara ve vittek ise yedeklerde bulunacak diğer 2 yabancılar.

Ibrahim Gaygusuz
17.09.2011, 03:39
Mustafa oynar stoperde :)

DeAgLeMaNyAq
17.09.2011, 05:58
Fikret Engin İBB'ye feci kızmış sezon sonuna kadar maçları için tahmin yapmayacağım dedi... :)

Necmi6161
17.09.2011, 06:45
Fikret Engin İBB'ye feci kızmış sezon sonuna kadar maçları için tahmin yapmayacağım dedi... :)

ne dersek tersi çıkıyor diyor :) ,

Murat özarı üst diyor , fikret engin o zaman alt bitecek diyor :)

İskender Çakmak
17.09.2011, 07:45
rakip taraftarlar iki kulvari birden kaldiracagimizi dusunuyorlar. Ligde seri galibiyetlere basliyalim da avuclarini yalasinlar ;)

cubido
17.09.2011, 08:17
................................................to lga............................................... ..........

...celustka...................Giray............... ....Mustafa.........................cech..........

................................Zokora(Colman).... .......sapara.....................................

.....Volkan..................................Adria n................................Halil............ .....

.........................................vittek... .................................................. ...........

Ben sag ve sol bek tercihlerinin bundan sonra celustka ve cech olacağını yerli kontenjanı nedeniyle bazı maclarda Mustafa Giray göbeğiyle sahada yer alacağımızı düşünüyorum.hatta Aykut bile defansın göbeğinde yer bulabilir.
Sapara'nin kesin ilk 11 de olacağını düşünüyorum. Colman ve zokora'dan biri oynayacaktir. Hatta sürpriz yapıp Serkan sapara göbeğiniz çıkarsa bile çok şaşırmam. Bu durumda Halil'in yerine henrique'de oynayabilir. En ucta vittek ile oynayacagimizi dusunuyorum.
Bu yil bizim ilk 11leri tahmin etmek pek kolay olmayacak gibi.

TSkaplanTS
17.09.2011, 09:02
Bu maÇi alacaz baŞka yolu yok :)

akin0834
17.09.2011, 09:13
henrique ve volkan şen in patlama macı olsun...hadi gösterin kendinizi...eğer oyun sıkışırsa vittek sapara cözüm olur...

Adulyan7
17.09.2011, 09:20
....................tolga.............
celutska.....giray.....mustafa..... cech
........... zokora........colman........
serkan.......adrian..........volkan
..............henriqe......

bence kadro bu olacak :)

oguzkoc
17.09.2011, 09:29
-----------tolga--------------
serkan-giray-mustafa-celutska
-------colman-zokora---------
----volkan-adrian-henrique----
------------vittek------------

bora-cech-barış-aykut-sapara-sercan-halil

Samet GÜVEN
17.09.2011, 09:41
siz bu akşam yayıncı kuruluş adı altında maçları veren eyyam tv yi izleyin.

Çok dikkatli izleyin.millet küfrederken sesini kısan, işine gelemeyen pankartı göstermeyen tv.

1 adet taraftar A4 kağıdına bile şike ile ilgili bişi yapsın zoom oğlu zoom ile direk ekranlarda. Ceza almamız için her görüntü yayınlanacak her yorum yapılacak ve ben bi lcd daha parçalayacağım.

DURAS
17.09.2011, 10:17
siz bu akşam yayıncı kuruluş adı altında maçları veren eyyam tv yi izleyin.

Çok dikkatli izleyin.millet küfrederken sesini kısan, işine gelemeyen pankartı göstermeyen tv.

1 adet taraftar A4 kağıdına bile şike ile ilgili bişi yapsın zoom oğlu zoom ile direk ekranlarda. Ceza almamız için her görüntü yayınlanacak her yorum yapılacak ve ben bi lcd daha parçalayacağım.
amacımız bu kepazeliklerin, bu pişkinliklerin tüm Türkiyede gösterilmesi ve buna karşı insanların gözünü açmak değil mi? ligtv keşke senin dediğini yapsa, bence bu şike konusu ile ilgili hiçbir pankartı göstermeyecekler çünkü onlar yani körler ve sağırlar birbirini ağırlar. böyle bi olay hiç yaşanmamış gibi davranırlar

Asi Çaykaralı61
17.09.2011, 10:25
Haydi Trabzon'um İnşALLAH Avni Aker'de 3 puan ile açılış yapacağız

Togrul
17.09.2011, 10:27
Değerli renkdaşlar ben Azerbaycan Türkü bir Trabzonspor taraftarıyım. Ben Avni Aker stadında maç izlemeye gelen taraftarlara bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bir sene önce Bursasporun şampiyon olduğu sezonun maçlarını lig tvden izlerken seyrci faktorünün ne kadar önemli olduğunu gördüm. Ne yazık ki aynı performansı Trabzonspor tribünlerinde göremiyorum. Bu bir tarafa kimi zaman bir oyuncunun yaptığı bir hatada yuhlamaları horlamaları üzülerek izlemişiz. Şampiyonlar ligine katılan ve burada hepimizi sevince boğan bir galibiyyet alan Trabzonsporumuz çağ atlamak için eşi bulunmaz bir fürset yakalamışdır. Bu aşamada kendi sahamızda yapacağımız bütün maçlarda seyrcilerimizin stadı doldurara ktakımı 90 dakika durmadan desteklemesini iç saha stresini def etmesini istiyorum. Hepinizi sevgiyle kucaklıyor ve bir gün Avni Akerde beraber maç izlemk dileğiyle Sizleri selamlıyorum.

İbrahim Gökhun Öztürk
17.09.2011, 10:31
Benim kadrom şöyle bu maç için..

....................Bora/Zeki..............................
celustka......giray......mustafa......cech........ ..
.......sapara.......aykut......colman............. ..
...volkan.................................adrian
....................vittek/pawel........................

Samet GÜVEN
17.09.2011, 10:32
amacımız bu kepazeliklerin, bu pişkinliklerin tüm Türkiyede gösterilmesi ve buna karşı insanların gözünü açmak değil mi? ligtv keşke senin dediğini yapsa, bence bu şike konusu ile ilgili hiçbir pankartı göstermeyecekler çünkü onlar yani körler ve sağırlar birbirini ağırlar. böyle bi olay hiç yaşanmamış gibi davranırlar

Evet katılıyorum, ancak bu kepazikleri ve şerefsizlikleri tüm ülkeye gösterelim derken takımın alacağı ceza hiç düşündürmüyo mu sizi?

birde öyle bir durumda ,işte bakın kimse yapmadı ama Trabzon yapıyo atığıyla cezayı katlamalı olarak vereceklerdir. yani aslında doğrusu senin dediğinden tarafım ancak kulüp ceza çelişkisi midemi bulandırıyo sadece

Ogün YAZICI
17.09.2011, 10:32
içim bugün kıpır kıpır...yeni transferlerimiz avni akerde ilk maçına çıkıyor.ortam çok güzel...akşam staddaki yerimi de alacağım.stadın full olacağından şüphem yok...umarım her şey yolunda gider...

Asi Çaykaralı61
17.09.2011, 10:34
Milano Fatihi Avni Aker'de

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98484

fairplay61
17.09.2011, 10:44
Maç günü geldi :) Hadi bakalım hayırlısı..

gtem
17.09.2011, 10:46
bence kadro böyle olur:

Celustka-----Mustafa---------Giray---------Cech

Sapara,Vittek,Aykut veya Serkan, Şenol hocanın klasik dakikaları olan 60 , 75 ve 85. dakikalarda oyuna girer.

mda61
17.09.2011, 10:47
Küfürün yeni suçu ne bilmiyorum ama eminim bu maç ceza alacağız.

Keşke geçen sezonki ' Günahkarsın Fenerbahçe ' pankartı inadına orada asılı olsa.

B.Yiğit
17.09.2011, 10:58
zokora dinlendirilmeli aykut oynasın bence.

ANIL
17.09.2011, 11:00
........................kaptan
celustka.....giray...........mustafa........cech
......................aykut
............colman............adrian
volkan.........................................hen rique
.......................pawel
%100 bu kadro

champions
17.09.2011, 11:01
Celustka-Cech kanatlarını bozmak, takımın önüne set çekmekten farklı olmaz. Dolayısıyla stopere Mustafa geçmek durumunda. Zokora-Colmandan biri kenarda olmalı. Aykut'un en önemli eksiği özgüven ve bunu da oynayarak kazanabilir. Biran önce tamamen hazır duruma gelmesi gerekiyor, çünkü yerli kadromuz sınırlı. Kenarlarda Volkan-Adrian banko.İnter deplasmanında fazla yorulmayan Henrique serbest adam ve en ileriye de Vittek.

--------------Tolga-----------
--Celustka-Giray-Musta--Cech-
--------Zokora---Aykut-------
--Volkan----Adrian---Henrique-
----------Vittek--------------

Duruma göre Zokora-Colman, Halil-Henrique, Halil-Volkan, Adrian-Sapara değişiklikleri yapılabilir.

bahadır2561
17.09.2011, 11:02
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg

Artık oynama
kendini yorma
cezası yok nasılsa
şike yap kanarya

mda61
17.09.2011, 11:04
%100 bu kadro

Bence Aykut yerine Sapara oynar, Pawel yerine de Halil.

Mesut
17.09.2011, 11:05
-------------Tolga--------------
Serkan--Celutska-Giray----Cech
------------Colman-------------
-------Sapara------Adrian-------
Volkan Şen-----------------Henrique
--------------Halil--------------

Ogün YAZICI
17.09.2011, 11:06
bu maçta ceza alacağımızı ben de düşünüyorum.öncelikli şunlar kesinlikle yapılır ;
-............ aziz yıldırım
-............. fenerbahçe
-...............eskişehir
umarım skor avantajını ele geçirince yaparız...yoksa takıma zarar verir....

ANIL
-------------tolga--------------
serkan--celutska-giray----cech
------------colman-------------
-------sapara------adrian-------
volkan Şen-----------------henrique
--------------vittek---------------
77777777777777777777

Ömür Karadeniz
Lig bizler yani taraftarlar için heyecansız başlamıştı ama Milanodaki zafer bizi inanılmaz şekilde mutlu etti,heyecanlandırdı.Akşam Allah izin ederse staddaki yerimizi alacağız 4 kişi.

mda61
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg

Artık oynama
kendini yorma
cezası yok nasılsa
şike yap kanarya

Güzel beste. Keşke Vira'nın yaptığı besteler stadta diğer gruplar tarafından da söylense. Adamlar 100 kişiyle seslerini duyuramıyor tabi.

Mesut
17.09.2011, 11:08
77777777777777777777
Tamam hemşerım değiştim saymadım yabancıları.

Ömür Karadeniz
17.09.2011, 11:09
-------------Tolga--------------
Serkan--Celutska-Giray----Cech
------------Colman-------------
-------Sapara------Adrian-------
Volkan Şen-----------------Henrique
--------------Halil--------------
Zokora nereyedur?:rolleyes:

Semra
17.09.2011, 11:13
Allahın izniyle inşallah bu maçı alacağız, kolay bir maç olmayacak geçen hafta İbb iyi bir maç çıkarmıştı, çıkışlarını sürdürmek isteyeceklerdir!

Gökhan BAYRAK
17.09.2011, 11:15
%100 bu kadro

%1 ihtimalden öteye geçmez :)

legorakiss
17.09.2011, 11:18
zor maç olacağından fark bekliyorum. 4-0
maçtan sonra görüşürüz:)

Oğuz B.
17.09.2011, 11:22
Maçtan önce Colman'a şl melodisini dinlettik mi tamamdır :)

The_Storm
17.09.2011, 11:23
Ligin ilk maçında, geçen yılki rezaletin mağduru olarak sessiz kalamayız.

Kaç para kaç para şampiyonluk kaç para?
Kaç para kaç para federasyon kaç para?

şeklinde rahat tempo tutturulabilecek bir protesto yapılabilir...

Cezası 'kaç para' ise verilir.

aseld
17.09.2011, 11:30
Ligin ilk maçında, geçen yılki rezaletin mağduru olarak sessiz kalamayız.

Kaç para kaç para şampiyonluk kaç para?
Kaç para kaç para federasyon kaç para?

şeklinde rahat tempo tutturulabilecek bir protesto yapılabilir...

Cezası 'kaç para' ise verilir.
güzel bir tepki sadece ilk cumlesi yeterli ama

ağasarlı
17.09.2011, 11:31
yaa tff ceza yazmaya bizi sindirmeye yer arıyor. boşver renktaş. bizi gücümüzü sahada gösterelimm..

Oğuz KUL
17.09.2011, 11:33
Çok zorlu maç olacağını düşünüyorum ilk defa Burak' ı ararız ama 2-1 yeneriz diyorum..

eyinc
17.09.2011, 11:48
bence bugün ilk 11 de sapara vitek volkan ve mustafayı görme ihtimalimiz yüksek. rotasyona mecburuz.

..............................tolga............... .................
serkan.......mustfa.............giray............. ....cech

...........zokora(colman).....sapara.............. .........

.....volkan..............adrian.................he nriqe.....

.........................vitek.................... ...............

Mesut
17.09.2011, 11:51
Zokora nereyedur?:rolleyes:
Reis'i yormayalım bence :)

MahmutHSO
17.09.2011, 11:54
bence bugün ilk 11 de sapara vitek volkan ve mustafayı görme ihtimalimiz yüksek. rotasyona mecburuz.

celustka.......mustfa.............giray........... ..cech

7 Yabancıyla mı ?

Salih Edip

Hocam 7 yabancı olmuş

ONUR BEKAR

hükmen mağlup 7 yabancı

Mustafa Umut
17.09.2011, 11:59
Hem yabancı sorunu hemde çok efor sarf ettikleri için Zokora ve Celustka'nın dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Halil'de çok efor sarf etti o da dinlenebilir. Hatta Giray'ın da gerçek bir alternatifi olmadığı için ona çok yük biniyor. O da dinlendirilirse şöyle bir kadro ortaya çıkıyor;

---------------------Tolga---------------------
Serkan------Aykut----------Mustafa-------Cech
-----------Barış Ataş-----Colman---------------
-------------------Sapara----------------------
Volkan---------------------------------Henrique
-----------------Vittek(Pawel)-----------------

Barış Ataş, Sezer, Eren,Sercan gibi isimlere lig maçlarında şans verilmeli ki iyice körelmesinler. Yani hazır olsunlar her an.

Mert67
17.09.2011, 12:00
Tv'den de olsa Avni Aker'de Trabzonspor'umuzu izlemiyi özledim.

Hem taraftar baskısının hem sahadi baskının yoğun olduğu bir maç olur umarım.

Başarılar Trabzonspor.

Hotaman
17.09.2011, 12:07
Zor maç olacak. Malesef camiamız klasik biz herkesi yeneriz moduna girmiş. İnşallah erken gollerle maçı koparırız.

eyinc
17.09.2011, 12:14
maşallah dikatli taraftarlarımıza bende farkına varıp değiştirdim :)

BOZOHAN
17.09.2011, 12:20
çok az bilet satılmış acayip moralim bozuldu biz nasıl taraftarız. bi tarafta hakkı uefa tarafından verilmiş bi takımın taraftarı öbür tarafta şike yaptığı yanı çaldığı kesinleşmiş bi takımın taraftarı. yazıklar olsun bize.....

Mustafa Yüksek
17.09.2011, 12:22
İyi bir oyun ortaya koyup kazanacağımızı düşünüyorum. ŞL'i maçlarında 11'de oynamak için, oyuncular çok çalışacaklardır.

Aksi bir durum olsa bile, desteğimizi sürdürmeliyiz. Ligin telafisi yapılr, hatta bana kalsa lig çok da önemli değil.

Takımın moralini yüksek tutup, ŞL'indeki hikayemizin devamını sağlamalıyız.

yakın
17.09.2011, 12:24
Kontrollü oynasınlar, yeter. Keza rakip takım da konrollü oynayacaktır. Ortada dönen maçta da tecrübemizle gol bulmalıyız. Golden sonra kontrole devam edersek, İBB de maçı bırakır zaten.

İdris Toksoy
17.09.2011, 12:26
avniaker çok coşkulu olacaktır eminim.karnaval havasında bir galibiyet dileklerimle :)

Muhammed
17.09.2011, 12:32
çok az bilet satılmış acayip moralim bozuldu biz nasıl taraftarız. bi tarafta hakkı uefa tarafından verilmiş bi takımın taraftarı öbür tarafta şike yaptığı yanı çaldığı kesinleşmiş bi takımın taraftarı. yazıklar olsun bize.....

Çok az bilet satılmış derken? Eğer bu maçtada stad dolmuyorsa cidden bu takımın Trabzon'dan koparılması lazım yeter artık.

SADECETRABZON61
17.09.2011, 12:35
Trabzondaki arkdşlar cok az biletin satıldığı söylenyor eğer böyleyse çok ayıp ediyorsunuz.gitmeyenler.

Mert67
17.09.2011, 12:49
Stadın boş kalmasına ihtimal vermiyorum. Son anda alıcak heralde herkez.

Berk
17.09.2011, 12:51
Stadın full çekeceğine inanıyorum.

socrates
17.09.2011, 13:02
Çok az bilet satılmış derken? Eğer bu maçtada stad dolmuyorsa cidden bu takımın Trabzon'dan koparılması lazım yeter artık.

esasında avni aker yerine akyazı.nın yapılması ve MAY tesislerinin kamulaştırılarak havaalanına dahil edilmesi süreci kulübün istanbula taşınması konusunun kamuoyunda tartışılması için bir fırsattı :rolleyes:

apachi61
17.09.2011, 13:02
colmanla zokora dinlendirilmeli mutlaka dicem ama burak cezalı neyse şenol hoca bilir işini tek güvencemiz o zaten

AyhanPe
17.09.2011, 13:29
bakalim sampiyonun evindeki ilk macin atmosferi nasil olacak..yillardir sampiyon olamadigimiz icin trübünlerde müthis bir baski olusturuyordu takimin üzerinde..96 yilindan sonra artan bu baskinin ortadan kalktigini düsünüyorum..artik avni aker cok farkli olacak..öyle umuyorum :) bu meshur ,,küskünlerde'' artik maclara gelmeye baslarlar sanirim..

ispiroğ61
17.09.2011, 13:31
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Allah'ım yar ve yardımcımız olsun.. Orada olacağım..

Hasan Habip Özbay
17.09.2011, 13:31
2-0 alırız taraftar show olur çok zor olur ama havamızla ve hakkımızla alırız

tarsus
17.09.2011, 13:41
illk yarı golu bulursak maçı kesin koparırız,şenol hocaya ve takımıma güveniyorum

.....
17.09.2011, 13:42
Haydi Fırtınam. Al bu maçı ligde kendimize gelelim.

Fatih ÇOLAK
17.09.2011, 13:42
Şu stat dolmuyor laflarını bırakmak lazım bence, şehir efsanesi oldu artık...Akşam göreceğiz boş mu dolumu?

Biz bunu konuşursak, medya bunu konuştuğunda onlara kızmaya hakkımız olmuyor...

Bugün cumartesi çoğu kişi işini ayarlayıp maça gidecektir, biletini stattan alacaktır...Akşam stat full çekecek...

ozzy!
17.09.2011, 13:44
Erken gol bulmamız şart.

arahna
17.09.2011, 13:44
Tolga, Celustka, Giray, Mustafa, Cech, Zokora, Colman, Halil, Adrian, Volkan Şen, Henrique
seklinde mi olur sizce?
serkan , sapara, vittek , aykut , glo yedek

KÖKSAL AYDIN
17.09.2011, 13:48
Şu anda ne kadar bilet satıldığı önemli değil.

Akşama inanılmaz bilet satışı olabilir.

Fakat insanın aklına "interi yenen takımın ilk maçında biletlar satışa çıktıktan kısa süre sonra tükendi" haberleri geliyor.

Ahmet Öztürk
17.09.2011, 13:55
BordoMavi.Net yönetimi sizi ayakta alkışlıyorum.. :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

abcabca
17.09.2011, 13:58
Stadın full çekeceğine inanıyorum.

kuru kalabalık olmasın da :rolleyes:

Ömür Karadeniz
17.09.2011, 14:18
Stat dolmuyor diye boş boş konuşmayın,bu taraftar ne zaman stadı doldurmamış söyleyinde bilelim.Kimse Trabzonsporu Trabzonludan iyi destekleyemez bunu kafanızın biryerine arşivleseniz iyi olur artık.

KÖKSAL AYDIN
17.09.2011, 14:19
Bu akşam takıma büyük destek lazım.

Taraftar bir sınavdan geçecek.

Sibel
17.09.2011, 14:20
Kaç gündür boğazım şiş. Acıdan konuşamıyorum bile. Ama 90 dk susmayacağım stadda.
Allah yardımcımız olsun.

meseco
17.09.2011, 14:20
Arkadaşlar stadda aziz hırsızına gönderme yapılacakmı

GULER
17.09.2011, 14:23
Stad oyle yada boyle full ceker. #sampiyontaraftarlabulusor.

Sacit
17.09.2011, 14:24
yeni çubuklu formamı giydim, mabedimizde yerimizi alacağız..
uzunsokak'ta turlayalım tezahüratlar eşliğinde.. :D
maç günlerini çok seviyorum :D
her durumda her skorda yanındayız Trabzonspor'um

Ahmet Öztürk
17.09.2011, 14:26
Arkadaşlar stadda aziz hırsızına gönderme yapılacakmı

Açıkçası 90 dakikanın yarısını o şerefsize ayıralım derim ama bu şiddet yasası çok hassas. Daha 2 gün önce samsunspor taraftarlarına uygulanan tarife ortada. O yüzden çok abartmamak gerek. Aksi takdirde taraftar guruplarından bir çok kişiye 1 yıl süre ile müsabakalara giriş yasağı gelebilir. Söz konusu Trabzonspor taraftarı ise cezaların daha da katlanacağını varsayarsak dikkatli olmakta fayda var derim..

Mehmet Kıroğlu
17.09.2011, 14:31
Profosyonel futbol kulüpleri il degistiremez bizim anakarada belediyenin futbol kulubü vardı 2. Ligde pursaklarspor belediye takımı satışa çıkarttı ama sadece Ankara da başka ile takım sayılamıyor başka ilde federasyondan izinsiz mac yapamıyor kulubün merkezi trabZon olması lazım faaliyetlerini Trabzon'da sürdürmesi lazim

evrents
17.09.2011, 14:52
İnşallah bu maçta bir aksilik yaşamayız.

ylmzince
17.09.2011, 14:53
bu maçın kaderi lille maçının kaderini de belirliyecektir ? niye mi ?

çünkü inter duran bir takım..atakları hep kopuk kopuk ve yavaş yavaş gelişti..lille ve belediye hızlı takımlar...trabzonsporun bu maçtaki

duruşu şampiyonlar ligi maçımız için ip uçları verecektir...açıkçası bu maçın sonucunu çok merak ediyorum..

cahana
17.09.2011, 14:54
---------tolga-----------

celu--zoko----giray--cech

-----aykut---colman-----

halil------adrian----volkan

----------vittek----------

sapara henriq mustafa serkan ...

sbay
17.09.2011, 14:55
olimpiyattaki maçlar kolay avni aker dekiler çok zor geçiyor nedense...

Telha TANYILDIZI
17.09.2011, 14:59
Bundan sonra Trabzonspor'u tutacağını açıklayan Ahmet Hakan, sebebini ise şöyle açıkladı; ''En son İnter galibiyetinin İstanbul medyasında hak ettiği ölçüde karşılık bulamadığını görünce... Yani yapılan açık haksızlığı fark edince... Kararımı verdim... Ben artık ''aktif bir Trabzonspor taraftarı'' olacağım... Yolumdan hiç dönmemecesine.''

exelans_25
17.09.2011, 14:59
çok ama çok zor maç olacak hiç kimse rahat bir maç beklemesin takım yorgun glowackinin dinlenmesi güzel bir hamle umarım yumlu güzel oynar.

Yaldız61
17.09.2011, 15:03
http://www.youtube.com/watch?v=lkfJhy0wSoo

şu yeni bestyei hep beraber söyleyebilirmiyiz acep?

Sami Kuk
17.09.2011, 15:04
Geçtiğimiz hafta oynanan Samsunspor- Gençlerbirliği maçında‚ Samsunspor taraftarı 61.dakikada ´´... Trabzon Olamazsın Şampiyon´´ diye bağırdığı için tam 80 kişi hakkında maçlara 1 sene girememe cezası verilmiş. Bu cezalardan sonra Samsunspor tribün grubu ŞİRİNLER grubu da kendini feshetmiş.

Böyle bişi varmı?

Mahmut Keleş
17.09.2011, 15:09
Geçtiğimiz hafta oynanan Samsunspor- Gençlerbirliği maçında‚ Samsunspor taraftarı 61.dakikada ´´... Trabzon Olamazsın Şampiyon´´ diye bağırdığı için tam 80 kişi hakkında maçlara 1 sene girememe cezası verilmiş. Bu cezalardan sonra Samsunspor tribün grubu ŞİRİNLER grubu da kendini feshetmiş.

Böyle bişi varmı?

evet öyle birşeyi ben de duydum.. ama duyum, kesin mi bilmiyorum... toplu küfürlere karşı önlem.. polis kameraya çekiyor ve maç esnasında cd yi (küfür ederken çekilmiş görüntü, eds sistemi gibi ) getirip veriyormuş ve 1 sene maçlara giremezsin diyormuş..

Yaldız61

Böyle bişi varmı?

evet varmıs şirinler grubu dahılmıs ama bukadar basit olmamalıydı eyerki veriyorsan tkaım ayırtmaksızn herkeze yap bunu çarşı ya yapabiliyormsn? azize temedikleri kalmadı

selcuk
bu macdaki en büyük 2 dezavantajimiz bence
inter i yen 3 gün sonra ibbye konsantre olmak

ve ibb nin interi yenen takima karsi kendini yirtacak olusu
bu maci bütün dünya takib edecek
kimdir bu karadenizliler diyen

Yaldız61
17.09.2011, 15:16
ganzilistv suanda video hazırlamıs ınter macıyla ilgili bitmek üzereymiş yarım saate cıkar galiba sabırsızlıkla bekliyorum :)

Erman Aydın
17.09.2011, 15:20

Böyle bişi varmı?

Evet var.Çarşamba günü oynanacak maçta,maraton doğu tarafıyla şirinlerin kalan kısmı birleşecek...

yavuzbaha
17.09.2011, 15:24
Aslında taraftarlar arasında para toplanıp,çok güzel bir kupa hazırlanıp,bu maçta takımımıza sembolik bir şampiyonluk kupası vermeliydik...

Ömür Karadeniz
17.09.2011, 15:33
Evet samsun taraftarının yaşadığı olay doğrudur...

exelans_25
17.09.2011, 15:44
........................tolga..................... .
celustka.....yumlu......giray..............cech
.................zokora reis...................
...............colman.......adrian.............
volkan..............halil................henrique

HH_52
17.09.2011, 15:48
IBB-TRABZONSPOR ve ORDUSPOR-Manisaspor maçını aynı saatte oynatan Federasyonun ben taaa....

Al Trabzonspor maçını Pazara Orduspor oynasın Cumartesi bizde keyifli keyifli maç izleyelim. :mad::mad::mad::mad::mad:

yektakurtulus
17.09.2011, 15:54
halil
adrian
henrique colman zokora volkan
cech mustafa giray celustka
tolga

serkan, glo dinlensin

bahadır2561
17.09.2011, 15:58
http://www.youtube.com/watch?v=lkfJhy0wSoo

şu yeni bestyei hep beraber söyleyebilirmiyiz acep?

videonun altındaki bi yorum.

''40 tane taraftar grubu olan bir tribüne amadeus mozart beste yapsa da boş.''

Tahir61
17.09.2011, 15:59
haber61 de bin bilet satıldığı söyleniyor yok artık .

edimurphy_61
17.09.2011, 16:03
haber61 de bin bilet satıldığı söyleniyor yok artık .

Bin bilet satılması demek bin kişi gelicek demek değil. Stadın zaten %80 kombine

Yaldız61
17.09.2011, 16:04
Bin bilet satılması demek bin kişi gelicek demek değil. Stadın zaten %80 kombine

ne %80 kombine %10 kombinedir en fazla :D

Tahir61
17.09.2011, 16:05
satışa 7 bin civarında bilet çıkmıştı yanlış bilmiyorsam inter maçı sonrası o biletlerin şu vakte kadar tükenmesi gerekmez mi

hami08
17.09.2011, 16:06
videonun altındaki bi yorum.

''40 tane taraftar grubu olan bir tribüne amadeus mozart beste yapsa da boş.''

Karadeniz insanının bu ''tek başına lider olma,başkasının altında birşeyler yapmaktan kaçınma''mecaz tabiriyle ''tek başına devlet olma''huyundan vazgeçmediği sürece ben tribünlerde birleşme olucağını sanmıyorum.Farkettiyseniz sadece trabzon demedim bütün karadeniz bölgesi aynı.Rizesporun maçlarını tahmini ortalama 7-8 bin kişi geliyor dört tane grup var,ee 7-8 bin kişinin olduğu bir tribünde böyle olursa trabzonda da 608997650 taraftar grubunun olması doğal.

61_Hasan_69
17.09.2011, 16:09

Böyle bişi varmı?

evet var böyle bişe..Daha samsuna gidip hesaplarını görecektik onların ama fesh ettiler kendilerini :D

calavera
17.09.2011, 16:09
görüyorum ki taraftar bile bu maça konsantre olmakta zorlanıyo :D topici 1. sıraya çakarıym dedim.

Anlaşılan yabancı sınırı yüzünden Serkan ve ya Mustafa Yumlu arasında bir tercih yapılması gerekecek. . .

Hoca Mustafa seçecek gibi görünüyor, nasıl değerlendiyosunuz?

Tansu Onur Erdoğan
17.09.2011, 16:13
arkadaslar yeri değil ama samsunda oturan bi trabzonsporlu olarak .bir daha kimse samsunsporla dostluktan bahsetmesin...ben bu zamana kadr samsunsporuda destekliyordum ama artık yok...

adamlar facebook üzerinden hala trabzonspora sövüp duruyolar.tam bir gerizekalı bunlar...bunlara hadlerini bildirmek lazım...faceteki grubun adıda tek sevdamız samsunspor. isteyen girsin baksın...

onun dısında carsamba günü hep beraber tribünde olalım

Sami Kuk
17.09.2011, 16:18
arkadaslar yeri değil ama samsunda oturan bi trabzonsporlu olarak .bir daha kimse samsunsporla dostluktan bahsetmesin...ben bu zamana kadr samsunsporuda destekliyordum ama artık yok...

adamlar facebook üzerinden hala trabzonspora sövüp duruyolar.tam bir gerizekalı bunlar...bunlara hadlerini bildirmek lazım...faceteki grubun adıda tek sevdamız samsunspor. isteyen girsin baksın...

onun dısında carsamba günü hep beraber tribünde olalım

Çarşamba hesabı görecez 4-5 sallayınca susarlar

Rasim YILMAZ
17.09.2011, 16:18
-----------------------------Tolga-----------------------------
Celustka------------Giray---------------Glo---------------Cech
--------------------Serkan(Aykut)--------Colman(Zokora)-----------
Volkan-------------------Adrian(Sapara)------------------------Halil
-----------------------Vittek-----------------------------

Defans bloğunu çok değiştirmememiz gerekiyor...Birbirlerine alışmalı o dörtlü...

Uğur KÜÇÜK
17.09.2011, 16:20
Geçen sene eski adıyla UEFA yeni adıyla Avrupa ligi ön elemesinde Liverpool ile eşleşen Trabzonspor için birçok kehanet vardı. Mesela; Beşiktaş’ın yediği gol rekoru egale edilir, yeni bir rekor kırılır vs. vs. İnsanlar kahve içmeden akıl karı olmayan bir yöntemle fal bakıyorlardı. Akabinde oynanan futbol, Trabzonspor’un asil oyunu herkesi yanılttı ve tükürdüğünü yalattı.

Bu sene transferleri çok eleştirildi. Hatta hâlen eleştiriliyor. Şahsen bende çok tatmin olmayanlardanım. Ama bir ‘takım’ görüntüsü var. Hem de tam bir ‘takım’. Şampiyonlar liginde daha sükseli transferlerle mücadele etmek ister haliyle her takım! Ve her taraftar büyük futbolcu izlemek ister. (İsim olarak büyük…)

Elindeki bu mütevazı ve mücadeleden korkmayan takımla İnter’le başa baş bir mücadele, akabinde ilk şampiyonlar liginde alınmış büyük bir zafer! İlk maç ve ilk galibiyet…

Küçümsenen, görmezden gelinen ve basit bir şeymiş gibi nitelendirilen galibiyetler vardır. Rakibi överler. Mesela; Eski İnter değil, yok eski Liverpool değil, yok eski Mezepotamyaspor değil.

*

Görünmeyen ve anlaşılmayan ya da atlanan bir şey var; Trabzonspor eski Trabzonspor! Efsane olan! Ayak sesleri bir yıl sonrasındaki sarsıntıları anımsatan Trabzonspor! Ve o Trabzonspor bugün Avrupa’nın gündeminde! Eskiden olduğu gibi…

Tarih gerçekleri yazar; Trabzonspor en büyük gerçeklerden birisidir ve bunu dosta düşmana göstermeye devam edecektir!

*

Yaşa,

Var ol Trabzonspor!

61_Hasan_69
17.09.2011, 16:20
--------------------Serkan--------Colman(Zokora)----------------

Glowacki ile Halili kesinlikle sil kadrodan..İkiside çok yorgun..

Enes Ünal Kaya
17.09.2011, 16:21
Saldııırr Trabzonummmm Oleeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Dipnot: İçimden Geldi :)

yakın
17.09.2011, 16:22
--------------------Serkan(Aykut)--------Colman(Zokora)-----------

Defans bloğunu çok değiştirmememiz gerekiyor...Birbirlerine alışmalı o dörtlü...
Maalesef Glo ile Cech genç değiller, bu kadar maçı kaldırabileceklerinden şüpheliyim.

Hürgün Aygün
17.09.2011, 16:22
Sıkıntı yapmayın dolacak stad.:)

Uğur KÜÇÜK
17.09.2011, 16:25
Saldııırr Trabzonummmm Oleeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Dipnot: İçimden Geldi :)

O zaman Bursa'dan BORDOOOOOOOOOOOOOO...:)

Mustafa Umut
17.09.2011, 16:27
Kadromu yazarken Adrian'ı unutmuşum iyi mi:)

-------------------Tolga--------------------
Serkan------Aykut-------Mustafa-------Cech
----------Barış Ataş----Sapara--------------
------------------Adrian--------------------
Volkan------------------------------Henrique(Eren)
------------------Pawel(Vittek)---------------

Recep Orhan
17.09.2011, 16:30
aklım inter maçıyla lille maçında kaldı ya maçın havasına giremiyorum bi türlü.. yensek de olur berabere kalsak da havasındayım (yenilgi olmaz:)) inşallah futbolcular motive olmuştur maça

Enes Ünal Kaya
17.09.2011, 16:30
O zaman Bursa'dan BORDOOOOOOOOOOOOOO...:)

İBB ' den

MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İ

yakın
17.09.2011, 16:31
Pawel'i kiralasaydık da formdan düşmeseydi bari; bu gidişle kadroya girmesi çok zor. Mehmet Çakır gibi olacak galiba.

Mustafa Umut
17.09.2011, 16:32
Pawel,Eren,Sercan,Barış Ataş,Sezer,Aykut,Ferhat gibi isimler zaman zaman şans bulup körelmemeleri lazım. Sıkışık maç trafiğinde ya da olası sakatlık ve kart cezalısı durumlarında çok ihtiyacımız olacak bu isimlere.

Berke6198
17.09.2011, 16:33
Bu 11in yerini doldurabilecek bir 11'imiz yok. Bu kadro yorulduğunda ne yapacağız onu merak ediyorum...

İnşallah İnter karşısında sergilediğimiz oyunu İBB karşısındada sergileriz...

TheCrow
17.09.2011, 16:42
Bu 11in yerini doldurabilecek bir 11'imiz yok. Bu kadro yorulduğunda ne yapacağız onu merak ediyorum...

İnşallah İnter karşısında sergilediğimiz oyunu İBB karşısındada sergileriz...

11 i de birden yorulacak değil ya, ara sıra bazı isimler dinlendirilir. Kadromuz çok geniş merak etmeyin. Burak, Volkan ve Mierzejewski olmadan Inter'i yendik unutmayın. Benim kadroda gördüğüm tek sıkıntı kaliteli ve lider bir stoper olmayışı, b.k vardı sanki de Egemen'in gitmesine izin verdik.

ylmzince
17.09.2011, 16:42
#sampiyontaraftarlabulusuyor

twitter olanlar yazın arkadaşlar

DURAS
17.09.2011, 16:44
takımın 18 kişilik maç kadrosu belli değil herhalde

ALDENİRO
17.09.2011, 16:46
kadro belli oldu mu acaba ?

MforMasterChief
17.09.2011, 16:46
sezerin ve barış ataşın acil gönderilmesi gerekiyor

Berke6198
17.09.2011, 16:48
11 i de birden yorulacak değil ya, ara sıra bazı isimler dinlendirilir. Kadromuz çok geniş merak etmeyin. Burak, Volkan ve Mierzejewski olmadan Inter'i yendik unutmayın. Benim kadroda gördüğüm tek sıkıntı kaliteli ve lider bir stoper olmayışı, b.k vardı sanki de Egemen'in gitmesine izin verdik.

Bizim 1-2 kişiyi gönderip onların yerine defansta uyum sağlayacak birilrini almamız lazım... Takımı gereksiz şişiren oyuncular bulunmakta.

Sefa
17.09.2011, 16:51
Tolga - Celustka - Giray - Glowacki - Cech - Zokora - Colman - Serkan - Adrian - Volkan - Halil gibi bir 11 beklense de şöyle bir ley de yapabilir Hoca;

Tolga- Serkan - Giray - Celustka - Cech - Zokora - Colman - Adrian - Volkan - Halil - Henrique

Berke6198
17.09.2011, 16:55
Tolga - Celustka - Giray - Glowacki - Cech - Zokora - Colman - Serkan - Adrian - Volkan - Halil gibi bir 11 beklense de şöyle bir ley de yapabilir Hoca;

Tolga- Serkan - Giray - Celustka - Cech - Zokora - Colman - Adrian - Volkan - Halil - Henrique

Burak olsaydı keşke. Durum çok farklı olurdu. Bu maç onun yokluğunu aramayız inşallah. Ara paslarında aradan boş yerlere kaçacak birileri lazım olacak bize bu maç. Bir de Orta Saha kısmını sıkı tutmamız gerek. İstanbul paslı oynayan bir takım o tarafı geçirmememiz gerekiyor.

Ali Can
17.09.2011, 16:57
Umarım oyuncuları dinlendirme konusunda fazla abartılı bir kadro ile çıkmayız..

kml61ts
17.09.2011, 16:57
Bugün maçın yıldızı Volkan gibi olacak öyle hissediyorum:D

meseco
17.09.2011, 16:58
ergunata Ergun ATA
Milano Fatihi TS un bu aksamki İBB maci icin satışa çıkan 8 bin biletten 16.30 itibariyla sadece bin 500 adet satılmış. REZALET

Ne kadar doğrudur arkadaşlar bilgisi olan varmı?

akin0834
17.09.2011, 17:00
işte o tarihi an arkadaşlar..izlemeyenler icin :D

http://www.facebook.com/photo.php?v=251766044868731

Berke6198
17.09.2011, 17:00
Bugün maçın yıldızı Volkan gibi olacak öyle hissediyorum:D

Bende takıma oturduğu zaman sol tarafımızı uçuracağını hissediyorum. İnşallah bir an önce oturtur kendini takımın oyununa. O zaman çok güzel olacak...