PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 İ.B.B

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Fatih ÇOLAK
15.09.2011, 20:32
Burak için yeneceğiz...

yunushanilce
15.09.2011, 20:33
valla lig pek umrumda değil artık nedense

güneyli
15.09.2011, 20:46
Karşımıza inter Büyükşehir Belediyede çıksa yeneriz bu havayla..Yine de bu maça dikkat etmek gerek..

akin0834
15.09.2011, 20:55
buraktanda yararlanamıcagımıza göre ilerde halil tek forvet solda henrique sağda volkan şen oynar...yabancı oyuncu oynatma konusunda cok sıkıntı cekicez...

defansta celutska-giray-glo-cech gibi 3 yabancı var...birini kesecek mecbur hoca...

Eren Karaahmetoğlu
15.09.2011, 21:39
-----------Tolga------------

Ondrej--Giray-Mustafa--Marek

-------Zokora-Colman-------

Volkan-----------------Adrian

--------Halil--Henrique------

E Sapara'yla Vittek? Zokora veya Colman'dan yorgun olan birinin yerine Sapara oynasın madem. İleriden de Henrique yorulduysa Vittek. :)

ylmzince
15.09.2011, 22:39
çok zor maç olacak gibi geliyor.belediye çok iyi anlaşan bir ekip gs maçında belli oldu..ama açılış maçını kolay kolay vereceğimizi sanmıyorum

amasya0561
15.09.2011, 22:44
bütün oyuncuları hazır tutmak gerek her maça 2-3 degisik oyuncuyla çıkmalıyız.
maç trafigimiz yogun. en büyük sorunumuz bence ligde oynayacak yerli oyuncuların kaliteleri.
ilk 11 için 5 kisi sayamıyorum. tolga giray burak volkan hadi 5. kim direk oynayabilecek.
yada bunlardan biri cezalı olursa. bu 4 oyuncu bu yılki yükü kaldırabilecekmi? yerli transferimiz biraz zayıf kaldı malisef

hevesli
15.09.2011, 22:49
bütün oyuncuları hazır tutmak gerek her maça 2-3 degisik oyuncuyla çıkmalıyız.
maç trafigimiz yogun. en büyük sorunumuz bence ligde oynayacak yerli oyuncuların kaliteleri.
ilk 11 için 5 kisi sayamıyorum. tolga giray burak volkan hadi 5. kim direk oynayabilecek.
yada bunlardan biri cezalı olursa. bu 4 oyuncu bu yılki yükü kaldırabilecekmi? yerli transferimiz biraz zayıf kaldı malisef

aykut rotasyona girmeli orta sahada

ibrahim
15.09.2011, 23:02
Ha birde bu orta klas maclari vardi demi? :D

Tunay ERDEM
15.09.2011, 23:04
bu rehavetle puan alacağımızı sanmıyorum. taraftar bile unuttu maçı.

Mert Özsarı
15.09.2011, 23:04
Çok havaya girdik umarım puan kaybetmeyiz. Dikkatli olmak gerek. 3 puan sart bu mac icin.

Mustafa Ayazoğlu
15.09.2011, 23:16
Avcı koleksiyonumda bir tek Trabzonspor galibiyeti eksik diyor..

Tunay ERDEM
15.09.2011, 23:24
şampiyonlar ligi geçici bi heves sadece, Türk takımları orda şamarı yiyince ligimize döner tıpış tıpış. biz sıkı tutalım işi.

Fatih ÇOLAK
15.09.2011, 23:26
Puan kaybedebiliriz yine, ama kaybetmemeliyiz...Ligde önemli, asıl İstanbul eziklerine dersi ligde vermeliyiz...

outoftime
15.09.2011, 23:27
17 eylül cumartesi ibb
21 eylül çarşamba samsun
24 eylül cumartesi karabük
27 eylül salı lille

11 günde 4 maç gerçekten zor bir dönem
ligde 3 maçta 7 puan alsak bence yeterlidir.
lille maçında bir puan bile fena sayılmaz.

Eren Karaahmetoğlu
15.09.2011, 23:29
bu rehavetle puan alacağımızı sanmıyorum. taraftar bile unuttu maçı.

Abi bu nasıl bir yorumdur yahu?

Ben de bu moralle, özgüvenle daha rahat kazanacağımıza inanıyorum.

Ancak muhakkak ki zor maç olacak. Manisa maçındaki gibi laubali olacaklarını düşünmüyorum oyuncuların.

outoftime
15.09.2011, 23:31
tolga
celustka giray mustafa cech
serkan zokora aykut
sapara adrian
vittek

halil,glowacki,colman,henrique dinlendirilebilir

mawro61
15.09.2011, 23:35
geçen yıl manisa ve antalyaya 6-0 lık kasımpaşa ve yine farklı bir galibiyet sonrası puan vermiştik. çabuk havaya giriyor ve rehavete kapılıyoruz. bu hafta böyle olmamalı.
ha play-off denen zımbırtı var nasılsa ilk 4 e her türlü gireriz o ayrı.
özetle ;züttüret süper ligi cl'ye bişey olmasın. siz anladınız onu:) :D

yakın
15.09.2011, 23:41
Çok havaya girdik umarım puan kaybetmeyiz. Dikkatli olmak gerek. 3 puan sart bu mac icin.
Havaya giren biziz. Hoca şimdi ümüğünü sıkıyordur onların.

Bir de Zokora da gerçek bir lider havası var. Kaptanlık listesi, sezon içinde değişebiliyor mu? Al Serkan'dan ver Zoko'ya..

mit_o
15.09.2011, 23:41

Celustka--Giray-Mustafa--Marek

Volkan------Adrian------Henrique

-------------Halil-----------

Fatih ÇOLAK
15.09.2011, 23:52
Aynen biz önemsemiyoruz ama Şenol Hoca çok önemsiyordur...Ayrıca Volkan, Adrian gibi oynamayan adamlar oynayacak hücumda, yeneceğiz işallah ama çok zor geçecek maç...

SEDER
16.09.2011, 00:00
----------------tolga---------------
celutska------giray---mustafa------cech
serkan------zokora----colman------henrique
---------------adrian-------------------
---------------halil---------------------

volkan hazır değil bence oynamaması gerek.. ayrıca glowacki oynasa iyi olurdu yumlu hiç güven vermiyor ama yapacdak bişey yok..aykut stopere denenmeli bence...

Yunus Emre AYAZ
16.09.2011, 00:01

Celustka--Giray-Mustafa--Marek

Volkan------Adrian------Henrique

-------------Halil-----------

budur bencede :)

outoftime
16.09.2011, 00:03
şöyle 3 gollü bir galibiyet istiyorum
halil,henrique ve vittek gol atarsa çok memnun olurum

Ilelioglu
16.09.2011, 00:06
17 eylül cumartesi ibb
21 eylül çarşamba samsun
24 eylül cumartesi karabük
27 eylül salı lille

11 günde 4 maç gerçekten zor bir dönem
ligde 3 maçta 7 puan alsak bence yeterlidir.
lille maçında bir puan bile fena sayılmaz.

Samsun ile neden carsamba oynuyoruz?

zaferyıldız
16.09.2011, 00:06
Bence çok çok önemli mac

Avni akerde ilk maçımız başlangıç

hatta iki mac degerinde

Birinci galibiyet TFF den ceza almadan atlatmak

İkinci galibiyet ibb ye koleksiyon olmamak

Senol hoca bu macı onemseyecektir

inşallah futbolcular da önemser

Oğuzhan
16.09.2011, 00:12
Burak Yılmaz'a verilen cezalarla ilgili komplo teorisi üretmek fenerlilerden farkımızı bırakmaz.

Bekleyelim, eğer Emre taraftara el,kol,parmak işareti çeker de ceza almazsa o zaman tepkimizi koyarız sadece bizim futbolcumuza özel bir durum mu bu diye.

Ogün YAZICI
16.09.2011, 00:15
birçok kişi maç için tedirgin...bu kazanacağımıza işaret...neyse...

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 00:19
3-0 kazanacaĞiz...

Fatih ÇOLAK
16.09.2011, 00:25
birçok kişi maç için tedirgin...bu kazanacağımıza işaret...neyse...

ççççççççç kesinlikle, hep böyle oluyor, neyse...

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 00:26
Burak için Tff'ye kufur edıp ceza yiyen bir insan varsa eğer o cezanın yarısını ben almak istiyorum BMN yönetimi....

pReN@_61
16.09.2011, 00:28
Bu sarhoşlukla berabere kalırız :)

SensitiveLord61
16.09.2011, 00:33
Onu bunu geçin Beşiktaşın maçı pazartesi bizim maç Cumartesi . hadi pazartesi yapmadın bari Pazar günü yap be kardesim bu takım carsamba günü cok zor bi maç oynadı . Daha sezon başından başladılar .
Bu maçta puan kaybı yaşanırsa ve çıkıp Başkan iki çift laf söylemezse bidaha maç falan takip etmem izlemem. Sezon başından susacaksın hakemler istediğini yapacak federasyon istediğini yapacak sen orda öyle maçları izleyip kafayı yiyeceksin .

Amaçları belli . İnter galibiyetimizi hazmedemediler bastırmaya çalısıyorlar . Kimse bana aksini sölemesin. Açıklayın ozaman Beşiktaşın maçı neden Pazartesi de bizim ki en azından Pazar değil ?

Haaa Gs nin maçı var tabiii . Cok önemli haftada 3 maç yapıyorlar hakları var .

61_Hasan_69
16.09.2011, 00:35
****************************Tolga***************** ***********

Serkan**************Giray*********Celustka******** *******Cech

***************Zokora***************Aykut********* *******

Volkan*********************Colman****************A drian

********************Henrique********************** *

Bora-Mustafa-Sezer-Ferhat-Sapara-Vittek-Halil

Yorgunluklar dinlenmeler yabancı sınırı derken bence böle bi kadroyla çıkarız maça...

mit_o
16.09.2011, 01:02
maç trafiği yoğun olucak hocamızın iyi değerlendirmesi gerek bütün oyunculardan verim almalıyız yoksa yorgunluklar başlarsa kötü olur :(

SensitiveLord61
16.09.2011, 01:16

Yorgunluklar dinlenmeler yabancı sınırı derken bence böle bi kadroyla çıkarız maça...

İlk yarı rolentide götürüp 2 yarı golü bulacak bi kadro gibi görünüyor. Zaten avni akerdeki maçların coğunda ilk yarı berabere oluyor

mit_o
16.09.2011, 01:24
yanlız ilk dakikalarda tempolu baskılı oynayıp 1 gol bulmamız gerek ardından 2'yi yoksa her maç sıkınıtıya giriyor !

Legolas77
16.09.2011, 01:26

volkan yerine Halil Altıntop u yazdık mı gayette güzel kadro oluyor
volkan ın biraz da ısınması lazım tam hazır degil o yüzden

Ahmet KESKİN
16.09.2011, 01:31
İlk yarı rolentide götürüp 2 yarı golü bulacak bi kadro gibi görünüyor. Zaten avni akerdeki maçların coğunda ilk yarı berabere oluyor

Şenol hocanın dünya kupasından beri yaptıgı taktikbu zaten cok hosuma gider bu taktiği ilk yarı hep rolantide götürürü macı ikinci yarı ilk 15 dakka sanki barca oluyor takım....

Hürgün Aygün
16.09.2011, 01:38
------------------Tolga-------------------
Serkan-----Celu---------Giray---------Cech
---------Zoko-----Colman-------
Volkan---------Adrian-----Henrique
----------------Halil------------

SALDIRAY
16.09.2011, 01:44
Şenol hocanın dünya kupasından beri yaptıgı taktikbu zaten cok hosuma gider bu taktiği ilk yarı hep rolantide götürürü macı ikinci yarı ilk 15 dakka sanki barca oluyor takım....

Güzel tatik ama ilk yarı oyunu rölantinede tutmakta önemli:) Önemli rakiplere karşıda bunu yaparken dikkat etmemiz lazım 1 atarlar 2yide atınca 2. yarı barcada olsan macı cevirmek zor. ibb i ilk yarı bitiririz. rahat mac olur

SensitiveLord61
16.09.2011, 01:46

Hele geçen sezonki derbiler. Hepsinin ilk yarıları aklımda .

Beşiktaş : Avni Akerde ilk yarı 0-0 İnonü de 0-0

Galatasaray : Avni Akerde ilk yarı 0-0 Telekomda ilk yarı 0-0

Fenerbahçe Avni Akerde ilk yarı 1-1 galiba Saraçoğlu 2-0 ( o maçta da Egemen sakatlandı defansif düzenimiz bozulmuştu cok garip bi maçtı )

Şentürk
16.09.2011, 01:47
................................tolga............. ...............
....celustka........giray...........yumlu........c ehc....
.....................zokora......colman........... ..........
.......halil............adrian............volkan.. ............
........................vittek.................... ..............

61_Hasan_69
16.09.2011, 01:47
volkan yerine Halil Altıntop u yazdık mı gayette güzel kadro oluyor
volkan ın biraz da ısınması lazım tam hazır degil o yüzden

Halil çok yorgun..İnter maçında oyundan çıkarken surat ifadesi benden 1 ay bişe beklemeyin gibiydi :D

İsa
16.09.2011, 02:16
Bu hafta Şenol Hoca Serkan'ı keip Celestka ile başlar mı acaba?

----------Tolga------

Celestka-Giray--Mustafa-Cech

------Zokora--Colman-------

Volkan---Adrian------Halil

--------Henrique--------

Sapara ve Vittek hazır olduğunda,Burak'ın cezası bittiğinde vay haline Şenol Hoca'nın.

Şentürk
16.09.2011, 02:29
bu maçı iple çekiyorum, uzun bir aradan sonra sonunda aşıklar kavuşuyor...
:sevinç::sevinç::meşale1::meşale1:

calavera
16.09.2011, 02:32
bence son manisa maçından sonra Stoperdde en az 1 yabancı banko, Celustka formaya daha yakın, Glowacki yorgun yaşlı vs...

Serkanda hiç iyi durumda değil ama zorunluluktan bu maç sağ bek oynar. Cech bi daha sakatlanmadan formayı bırakmaz. . . hele içerdeki maçlarda imkansız...

-----------------------Tolga--------------------

Serkan------Celustka------Giray--------Cech

-------------Zokora--------Colman------------

Volkan--------------Adrian----------Halil----

-------------------Henrique--------------------
-------------------(Vittek)----------------------

Sefer A.
16.09.2011, 02:40
Hele geçen sezonki derbiler. Hepsinin ilk yarıları aklımda .

Beşiktaş : Avni Akerde ilk yarı 0-0 İnonü de 0-0

Galatasaray : Avni Akerde ilk yarı 0-0 Telekomda ilk yarı 0-0

Fenerbahçe Avni Akerde ilk yarı 1-1 galiba Saraçoğlu 2-0 ( o maçta da Egemen sakatlandı defansif düzenimiz bozulmuştu cok garip bi maçtı )

fb'ye karsi Avni Aker'de ilk yari 3-2, karsilasmanin sonucu da öyle olmustu :D yalniz ben karsilasmayi deniz tarafi kale arkasindan izledim o yeni yapilan kösede kenarda, ilk yari 5gol olmasina ragmen ikinci yari daha çok hosuma gitmisti daha hos futbol oynanmisti bana göre :)

hafta sonu oynayacagimiz müsabakaya gelince, pek umursamiyorum yorum da yapamiyorum ^^ avrupa kupalarinda basari bana yeter, boktoto berbatlig pek ilgimi çekmiyor, ancak sonuç tahmini isterseniz 2-1 diyorum, webo bize gol atar, bizde ise Henrique ve Cech :)

kalavara
16.09.2011, 03:14
zokora inter maçında attığı depar sonrasında (75-80 dk arası) kendini yere bıraktı ve oyundan tamamen düştü ve kendini sakladı (dikkatle izlersek farkederiz)...bence dinlendirilmeli...hafta içi de colman dinlendirilmeli...

...............................tolga.............. ......................
celutska.......giray.....................mustafa.. ..........cech

..................aykut...............colman...... ................

...halil....................sapara................ ......adrian......

............................vittek................ .....................

DeAgLeMaNyAq
16.09.2011, 03:37
Hoca bu maçta Pawel'i kaybetmemek adına sürpriz yapıp onla başlayabilir. Glowacki'yi dinlendirmek adına oynatmayacağı kesin gibi gözüküyor. Hatta kontenjan sebebiyle 18'e bile almayabilir. Piotr zaten sakat. Sapara bugün antrenmana çıkamadı. O da iyileşmezse riske edilmez. Alanzinho'nun kadroya girme şansı da zor...

Emrah_ts
16.09.2011, 03:45
Konuyla alakası yok ama aklılma geldi işte

azize ye

http://www.youtube.com/watch?v=-c0fy_uHbKc&feature=player_detailpage

Gökhan ARSLAN
16.09.2011, 03:50
Rahat bir maç olacak
Hiç şüphem yok..

Murathan
16.09.2011, 04:02
Tolga , Serkan , Celustka , Giray , Cech , Aykut , Colman , Sapara , Adrian , Volkan , Vittek .

Ahmet F. Zengin
16.09.2011, 04:04
Tolga , Serkan , Celustka , Giray , Cech , Aykut , Colman , Sapara , Adrian , Volkan , Vittek .

Zokora ?????????

Murathan
16.09.2011, 04:13
Zokora ?????????
Gereksiz adam.... Şaka bir yana İnter macında olağanüstü oynadı ve yoruldu bu yüzden yani. Aslında Colman da yedeğe çekilebilir..

Ahmet F. Zengin
16.09.2011, 04:17
Tolga,Celustka,Giray,Yumlu,Cech,Zokora,Colman,Volk an,Adrian,Halil,Vittek.

Dk60 Sapara, Dk 61 Henrique, Dk 65 Serkan,

GULER
16.09.2011, 04:56
Ligde bir tek Trabzonspor'u yenemedik. Trabzonspor'u yenerek bu duyguyu yaşamak istiyoruz.

Abdullah Avcı

Avci daha cok bekler (insallah).

Oyuncularimizin rehavete kapilacagini sanmiyorum aksine daha ozguvenli bir takim gorecegimizi dusunuyorum ve umuyorum. 1-0 olsun bizim olsun

İbrahim CİHAN
16.09.2011, 05:05
alcaz inşallah bu maçı 2.bi kayıp fazla gelir

B.AKDEMİR
16.09.2011, 08:55
Volkan,Adrian,Henrique,Sapara,Vittek gibi oyuncuların ilk 11 de olacağını düşünüyorum.Bazı oyuncularımız dinlenmeli bu uzun maratonda hepsine çok ihtiyacımız var.Tabiki Brozek ,Yumlu,Aykut Akgün gibi oyuncularda oynayabilir.Sanırım defans oyuncusu olarak fazla alternatifimiz yok.

İdris Toksoy
16.09.2011, 08:57
burak yerine volkan oynar mecburen bu maçta.

DURAS
16.09.2011, 09:02
ortasaha ve ileri uçtaki yabancı bolluğundan dolayı denga kurmak zor. ama şenol hocanın yerinde olsam mustafa yerine aykutta ısrar ederim stoperde. ben dışarıdan görüleni söylüyorum. sabah akşam futbolcularla beraber olan hocanın benim gördüğümü görmemesi imkansız. oda bunu düşünmüştür...

bilgehan83
16.09.2011, 09:03
cale'yi savunan biri olarak cech harika bir solbek, aman nazar değmesin......

bilgehan83
16.09.2011, 09:07
bence iyi bir rotasyonla bu maça çıkmalıyız kadronun hepsi değerlendirilimeli bence...

bora
tayfun/giray/yumlu/ferhat
sezer/aykut/barış ataş
sercan/pawell/eren

gerçi bu kadroylaaa dağılırz ama kıran kırana maç olur aslında herkes kendini gösterir ama çılgınlık olur bu kadro

Ali İhsan
16.09.2011, 09:09
Burak'ın olmayışı büyük handikap olacak.

Tolga -- Celustka, Giray, Mustafa, Cech -- Colman, Zokora, Volkan, Adrian -- Halil, Henrique

bilgehan83
16.09.2011, 09:10
alper,özgür çek keşke kadromuzda olsaydı birde söyle dante/kemal tokak ikilisi final oynayabilirdik belki dee c.l.

cahana
16.09.2011, 09:14
Burak'ın olmayışı büyük handikap olacak.

Tolga -- Celustka, Giray, Mustafa, Cech -- Colman, Zokora, Volkan, Adrian -- Halil, Henrique

hoca oyuncuları dinlendirme gereği duymazsa kadro büyük ihtimal bu şekilde olur ama vittek seçeneği de çok uzak gözükmüyor

İdris Toksoy
16.09.2011, 09:18
tolga-celustka-giray-glowacki-cehc-volkan-zokora-colman-sapara-adrian-henrique

zokora>aykut volkan>halil colman>serkan

Mustafa Ayazoğlu
16.09.2011, 09:28
Bu maç birazda prestij maçı , İnter galibiyetinden sonra Belediye çukuruna düşmememiz lazım.

onurts61
16.09.2011, 09:31
Rahat bir maç olacak
Hiç şüphem yok..

Bizi yakan düşünce şekli ,hala akıllanamıyoruz atık rahat diye bir kavram yok futbolda ,
İnter lilerde maçtan önce öyle düşünüyorlardı , sonuç ortada , şu zihniyeti futbolcu ve taraftar olarak yokedebilsek önümüz daha net olacak...

mahmuter61
16.09.2011, 09:34
Çok zor bir maç 1-0 olsun bizim olsun.En önemlisi sakat vermeyelim.

Ilelioglu
16.09.2011, 09:42
Benim bu mac icin ideal on birim...

----------------------Tolga----------------------

Celustka-------Giray----------Mustafa-------Cech

-----------Aykut---------------Colman----------

Volkan---------------Adrian------------------Eren

---------------------Pawel-----------------------

Eren'in yerine Henri'de olabilir ama bence Eren oynamali. Daha cok sans vermeliyiz, yoksa böyle oyuncular sönüp giderler. Oynadikca daha iyi olacaktir.

;)

Ilelioglu
16.09.2011, 09:44
Bizi yakan düşünce şekli ,hala akıllanamıyoruz atık rahat diye bir kavram yok futbolda ,
İnter lilerde maçtan önce öyle düşünüyorlardı , sonuç ortada , şu zihniyeti futbolcu ve taraftar olarak yokedebilsek önümüz daha net olacak...

Aynen katiliyorum.

Bdeniz_61
16.09.2011, 09:48
Yabancılarımız kaliteli.Hepsi oynasın istiyoruz ama olmuyor.İşin kötü yanı ancak 2 tane de yedek kulübesinde olması gerekiyor.12 yabancıdan hangi 8 tanesi maç kadrosunda olacak seçmek zor.Piotr zaten yok geriye 3 yabancı kalıyor.

Ilelioglu
16.09.2011, 10:00
Yabancılarımız kaliteli.Hepsi oynasın istiyoruz ama olmuyor.İşin kötü yanı ancak 2 tane de yedek kulübesinde olması gerekiyor.12 yabancıdan hangi 8 tanesi maç kadrosunda olacak seçmek zor.Piotr zaten yok geriye 3 yabancı kalıyor.

Peki 5+3 oluyor mu? Yani 5 sahada 3 tane yedek kulübesinde..?

MAÇKA_61
16.09.2011, 10:15
Tolga

Celuska Giray Mustafa CECH

Zokora Aykut

Volkan Sapara Adrian

Vittek

Serdar Dilekoğlu
16.09.2011, 10:23
Önceden kadro kurmakta zorlanırdık şimdi acaba bu mu oynasa şu mu diye.

Kadro zenginliğimiz ve bulunan oyuncuların da Türkiye şartlarında iyi olmalı gerçekten güzel bir durum.

Bdeniz_61
16.09.2011, 10:27
Peki 5+3 oluyor mu? Yani 5 sahada 3 tane yedek kulübesinde..?

Öyle de oluyor.sahada 6 ,toplamda 8 yabancı sınırı var.Kullanmak hocaya kalmış.

Mesele bütün yabancıların iyi olması.Piotr sakat.Kalmasını isterim ama Pawel gidici gözüküyor.Alanzinho İnter maçının 11'inde oynadı şimdi 18'ın dışında kalsa tuhaf olur.Vittek ve Sapara da geldi.Şenol Hoca'nın işi zor.

Turgut Altun
16.09.2011, 10:37
Tolga

Celustka Giray Mustafa cech

Serkan Colman Zokora

Volkan Adrian

Henrique

Böyle bir 11 gelir diye düşünüyorum.

el fanatico
16.09.2011, 10:41
Tolga

Celustka Giray Mustafa cech

Serkan Colman Zokora

Volkan Adrian

Henrique

Böyle bir 11 gelir diye düşünüyorum.

çok defansif gibi ortasaha, serkan yerine halil olabilir. volkan sağda halil de volkanın yerinde ya da en ilerde olabilir.

UĞUR DURTAŞ
16.09.2011, 11:02
aslında yorumlarımıza bakınca üzülmedim değil.

Burak bizim için önemli oyuncu,geçen yıl çok katkı sağladı ve teknik
heyetin isteği doğrultusunda sözleşmesi uzatıldı.Şampiyonlar liginde ve
lig...Burak tekme attı 3.maç ceza manisa maçında taraftara
hareket yaptı 1.maç ceza.futbolcumuza hangi şartlarda sahip çıkmamız
gerektiğini iyi bilmemiz lazım.3.maç ceza almıssın yetmiyormuş gibi 1.maç
daha alıyor.Kesinlikle affedilmemesi gerekiyor gerekli ceza verilmeli.

Burak iyi oyuncu takıma ciddi anlamda katkı yapıyor takımın direk
oyuncusu ama bu şartlarda burak benden gerekli desteği alamaz
sizler tarafındanda almamalı yaptıklarının yanlış olduğu bir daha
ceza alacak hareketlerden kaçınsın.

Belediye maçı önemli maç ve burak yok.

Ömer Faruk61
16.09.2011, 11:02
Henrique santrafor oynayamıyor.Boşuna yazıyoruz.Kanat-forvet oynaması gerekiyor.Forvette Halil,Pawel yada Vittek ten biri oynar.Burak yerine mecbur Volkan oynar Manisa maçında gibi oynarsa Volkan kendisine Trabzonda homurtular başlar...

bordolumavi
16.09.2011, 11:10
ark lar şu son yaptırdıgımız pankart acılacakmı ıbb macında,bence mutlaka acılmalı yonetım mecbur susuyor ses cıkaramıyor ama bızler susmayalım..

barisb
16.09.2011, 11:14
4 olsun bizim olsun.

Oğuzhan
16.09.2011, 11:14
Burak Yılmaz ceza almasaydı kadro kurmakta zorlanmazdık bu kadar. Gerçekten çok acımasız bir karar. Bizim futbolcu dışında hiç bir futbolcuya böyle bir ceza gelmemiş. Dirseklerin, kafaların havada uçuştuğu bir haftada hemde.

Celustka-Cech-Zokora-Colman-Adrian-Henrique yedek kulübesinde de alan vittek olur bence.

Tolga-Cech-Celutska-Giray-Mustafa-Colman-Zokora-Adrian-Volkan-Henrique-Halil

Oğuz B.
16.09.2011, 11:22
Şu maça " Organik Şampiyon " tişörtleriyle çıkmak gerek aslında..

Ilelioglu
16.09.2011, 11:24
Öyle de oluyor.sahada 6 ,toplamda 8 yabancı sınırı var.Kullanmak hocaya kalmış.

Mesele bütün yabancıların iyi olması.Piotr sakat.Kalmasını isterim ama Pawel gidici gözüküyor.Alanzinho İnter maçının 11'inde oynadı şimdi 18'ın dışında kalsa tuhaf olur.Vittek ve Sapara da geldi.Şenol Hoca'nın işi zor.

O zaman neden "6+2" deniyor?

fikriliman
16.09.2011, 11:24
İnter maçını unutmazsam bu maçta facia olabilir,dündü bitti hala basında inter maçı dönüyo futbolcular demeç veriyor,artık önümüze bakmamız lazım.

Abluka
16.09.2011, 11:40
Öncelikle psikolojisi çok zor bir maç olacak ... yorgunluk ve rotasyon sancısı çekebiliriz bir de Avcı'nın Trabzonspor'a karşı akıl-almaz sert ve provokatif futbolunu hesaba katarsak olayı başından sıkı tutmalıyız. İnşallah gönlümüzce olur...
11'im
-------Tolga-------
Serkan-Giray-Celu--Cech
Volkan-Aykut-Colman-Adrian
Henrique-----Vittek

Zokora'ya inter maçında fiziksel olarak çok yüklendik biraz dinlenmeli Reyiz :)

Oğuzhan
16.09.2011, 11:43

Çünkü sahada en fazla 6 yabancı oyuncu kullanılabiliyor.

5 oynatıp, 3 yedek oturtabilirsin.

.....
16.09.2011, 11:52
Glowacki dinlensin Musti oynasın :)

Ilelioglu
16.09.2011, 11:53
Çünkü sahada en fazla 6 yabancı oyuncu kullanılabiliyor.

5 oynatıp, 3 yedek oturtabilirsin.

Iyi bare. :)

Bdeniz_61
16.09.2011, 11:57

11'de max. 6 oyuncu oynatılabileceği için.Bunu anlamanı bekliyorum;)

İsa
16.09.2011, 11:59
Öncelikle psikolojisi çok zor bir maç olacak ... yorgunluk ve rotasyon sancısı çekebiliriz bir de Avcı'nın Trabzonspor'a karşı akıl-almaz sert ve provokatif futbolunu hesaba katarsak olayı başından sıkı tutmalıyız. İnşallah gönlümüzce olur...
11'im
-------Tolga-------
Serkan-Giray-Celu--Cech
Henrique-----Vittek

Stoperde Zoko'nun başını yiyemedin şimdi sıra geldi Celestka'ya deil mi:)

Yumlu var o oynasın stoperde.

Devre arasına kadar belli Glo Avrupada yumlu ligde.Giray'da banko...

emre6167
16.09.2011, 12:04
O değilde keşke sağlam bir stoper alsaydık.

Ilelioglu
16.09.2011, 12:07
11'de max. 6 oyuncu oynatılabileceği için.Bunu anlamanı bekliyorum;)

Anladik, anladik..:p

O değilde keşke sağlam bir stoper alsaydık.

Aynen.

Furkan S.
16.09.2011, 12:08
--------------tolga--------------

celutska----giray----yumlu---cech

------zokora------colman--------

volkan-------adrian-------henrique

--------------halil-----------------

.....
16.09.2011, 12:13
Kadro kurmakta zorlanıyorum Allah Teknik ekibimize kolaylık versin :)

arifemre
16.09.2011, 12:14
11'im
-------Tolga-------
Serkan-Giray-Celu--Cech
Henrique-----Vittek

Haftaya lille macindan once dinlensin

Yunus Emre SEYHAN
16.09.2011, 12:17
Zokora
Colman
Giray
Halil

Çok fazla efor harcadılar, dinlendirilmeli

Berat Akçay
16.09.2011, 12:18
-------------Tolga------------
Serkan--Giray--Mustafa--Cech

----------Colman--Aykut--------

Volkan-------Sapara------Adrian

-------------Henrique--------------

İdris Toksoy
16.09.2011, 12:19
Zokora
Colman
Giray
Halil

Çok fazla efor harcadılar, dinlendirilmeli

Aykut
Serkan
Mustafa
Volkan

.....
16.09.2011, 12:20
O değilde bu maçta Burak'sız işimiz zor olabilir. Vittek ve Henrique'nin yakaladığını atması lazım.

Ali Can
Bir Kadroda Benden..
---------------------------------
serkan----giray----celutska---cech
volkan-------adrian-------halil----
------------henrique-------------
Yabancı Engelini düşünürsek en matıklısı bu.

Akif Gür
tolga bu maçta oynayacakmı?

dün bir gazetede tolga'nın sakatlığı olduğu ve bu maçta riske edilmeyip bora'nın oynatılabileceği yazıyordu..

aynı şekilde dün tolga idmana katılmadı..

Akif Gür
16.09.2011, 12:23
Bir Kadroda Benden..
celutska----giray----yumlu---cech

-------------tolga---------------
celustka----giray---mustafa---cehc
----------------------------------
------zokora------colman---------
--------------------------------
volkan------sapara--------adrian
--------------------------------
-------------halil-----------------

bu şekildede olabilir...iki kadroda ideal bence..

Yunus Emre SEYHAN
16.09.2011, 12:32
Defans hariç alternatif bol.
Sapara
Alan
Henrique
Halil
Volkan
Colman
Zokora
Aykut
Sercan
Barış Özbek
Barış Ataş
Sercan
Sezer Badur
Vittek
Pawel
Burak
M.Tosun

3 tane ayrı ayrı ortasaha ve forvet hattı çıkıyor ortaya.

------Colman------Zokora-----------
Volkan---------Sapara-------Henrique
-----------------Halil-------------------

----------Aykut------Sezer-----------
Burak------Adrian------------Alan---
------------Vittek----------------------

----------Barış A-----Barış Ö---------
-----------------Sercan---------------
---------Murat--------Pawel------------

Eren Karaahmetoğlu
16.09.2011, 12:33
Sapara idmana çıkmamış bugün Inter maçında ayağına aldığı darbe nedeniyle. Sapara oynamayacak sanırım.

sametbey
16.09.2011, 12:33
Bir Kadroda Benden..

bence

--------------tolga----------------

Celutska---Giray---Glowacki---Chech

--------Serkan-----Sapara----------

Volkan-------Adrian--------Halil-----

---------Henrique------

6 yabanci sahada. Zokora, Colman dinlenebilir.

Yaldız61
16.09.2011, 12:35
bu maçta stad ölebir dolmalıki takımı sahiplenme zamanı şimdi

sametbey
16.09.2011, 12:39
en son hangi maci trabzonspor trabzonda oynadi? baya oldu dimi, ve aradan cok seylerde gecti, sike olayi, bizim sampiyonlar ligine gitmemiz, inter i yenmemiz. bu macta stad full olmali,ben cumartesi calismasam,kalkar almanyada hususi bu mac icin trazon gider dönerdim

Samet Yildirim
16.09.2011, 12:43
Valla ben kadromu 10 defa degestirdim heralde kafamda :)

Cok adam var hangisini oynatalim ? :)

-----------------Tolga------------------
Serkan----Giray--------Celu--------Cech
------------Sapara-Zokora--------------
Volkan----------------------Adrian
-----------Halil-Vittek------------------

Rotasyon yapmak lazim ama eger sapara-vittek hazir degilse ozaman colman ve henrique(pawel)

İsa
16.09.2011, 12:43
Celestka-Yumlu-Giray-Cech

Volkan-Colman-Zokora-Halil

--------Adrian-----------

-----Vittek/Henrique-----

Harun-61
16.09.2011, 12:47
Alternatif Kadro kur kurabildigin kadar ;)
MasaAllah ;)

1:0 olsun bizim olsun.

Royal Heart
16.09.2011, 12:47
Buna yakın bir 11 bekliyorum. Hafta içi maç olmayacağı için yine ideale yakın bir 11çıkar kanımca:
-----------------------Tolga-----------------------
Serkan--------Mustafa------Giray------------Celustka
-------------Zokora-----------Colman----------------
----------------------Adrian-------------------------
---Volkan---------------------------------Henrique---
----------------------Vittek--------------------------

FC-ST-PAULI-61
16.09.2011, 12:51
Mustafa Yumlu Giraydan bile daha fazla hata yapiyor.

Metin Sağır
16.09.2011, 12:51
Çalışma bana ait.

http://c1109.hizliresim.com/11/9/16/7466.jpg

Ömer Faruk61
16.09.2011, 12:52
Henrique santrafor oynayamıyor.Boşuna yazıyoruz.Kanat-forvet oynaması gerekiyor.Forvette Halil,Pawel yada Vittek ten biri oynar.Burak yerine mecbur Volkan oynar Manisa maçında gibi oynarsa Volkan kendisine Trabzonda homurtular başlar...

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 12:52
Buna yakın bir 11 bekliyorum. Hafta içi maç olmayacağı için yine ideale yakın bir 11çıkar kanımca:
-----------------------Tolga-----------------------
Serkan--------Mustafa------Giray------------Celustka
-------------Zokora-----------Colman----------------
----------------------Adrian-------------------------
---Volkan---------------------------------Henrique---
----------------------Vittek--------------------------

3.hafta samsun maçı çarşamba günü renktaş:D

4everTS
16.09.2011, 14:13
Ne olursa olsun.. İBB maçı deyip geçilmemeli.. Şuan tüm dünyada hem klüp hem de taraftar olarak büyük yankı uyandırduk.. Bu hafta avrupa dahil herkes TS'yi konuşuyor, milanodaki coşkuyu konuşuyor, şehrin ortasındaki horonu konuşuyor..
Bence Bu haftaki maç, en muhim maç.. Bunca kişinin gözünde ve dilinde şuanda biz varsa İnter maçı sonrasındaki ilk maçımız olan İBB maçına TAM DESTEK ile çıkmalıyız. Şahsen ben Giresun - Görele'de oturuyorum ve bir minibüs doldurup gelecem maça..

MaHMuT_61
16.09.2011, 14:16
İbbyi biz ancak Olimpiyatta yeneriz.

Hami kardeşin dediğine malisef katılıyorum.

Sebep: 10 kişilik takıma onca pozisyon veren bir takım intere neler vermez?

Hiç bir şey anlamadım Maç İBB ile örnek Manisa Maçı pozisyonları intere vericez :D

I am an Arabian

MaHMuT_61
16.09.2011, 14:18
Celestka-Yumlu-Giray-Cech

Volkan-Colman-Zokora-Halil

--------Adrian-----------

-----Vittek/Henrique-----

Yabancı sayısı 7 etti :(

TheCrow
16.09.2011, 14:19
Yabancı sayısı 7 etti :(

Forvet tek. Yabancı sayısı 6.

Asi Çaykaralı61
16.09.2011, 14:20
Bir Kadroda Benden..

Bence de bu kadro ile çıkar İbb'ye ye karşı

Msty
16.09.2011, 14:25
Çalışma bana ait.

http://c1109.hizliresim.com/11/9/16/7466.jpg

Baya iyi bir çalışma ellerine sağlık.

Emirhan Makul
16.09.2011, 14:32
Olası bir puan kaybında kızılmaması gereken maç. Yüksek bir efor sarfedildi ve Ligde dinç olan Burak cezalı , inşallah kazanırız.

Metin Sağır
16.09.2011, 14:37
Baya iyi bir çalışma ellerine sağlık.

Teşekkür ederim.

Royal Heart
16.09.2011, 14:40
3.hafta samsun maçı çarşamba günü renktaş:D
Hakikaten öyleymiş :) 3.hafta maçı ile 4.hafta maçı arasında da 3 gün var, olsun yine de ideale yakın bir kadro ile çıkarız :D

Bdeniz_61
16.09.2011, 14:42
Hangi kadro olursa olsun yedeklerde hatta 18 dışında kalacak kaliteli oyuncular olacak.

Kadroyu merak ediyorum.

abcabca
16.09.2011, 14:44
Zokora'yı bu maçta dinlendirmek lazım, Inter maçında çok yoruldu..

mehmet_6761
16.09.2011, 14:47
bu halil çok fedakar oynuyo hiç sesini çıkarmadan görevi neyse yerine getiriyo helal olsun defansa yardımını çok beğendim..

sametaydin
16.09.2011, 14:50
bu halil çok fedakar oynuyo hiç sesini çıkarmadan görevi neyse yerine getiriyo helal olsun defansa yardımını çok beğendim..

Aynen çok iyi niyetli, özverili, fedakar oynuyor. Bir takım oyuncusu gibi oynuyor.

bahadır2561
16.09.2011, 14:52
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg

unutma, unutturma

Ogün YAZICI
16.09.2011, 14:53
ya arkadaşlar başka başlıkta konuşuldu ama facede hale daha muhabbeti dönüyor.kale arkalarında tadilat var bu nedenle bilet satışı yapılmıyor deniliyor.ama ben taraftar gruplarında olduğu için yapılmadığını biliyorum.hangisi doğru ?

POYRAZ
16.09.2011, 14:56
Saglam tribün istiyorum bu macta.
Takim 4 ay üzerine ilk kez Avni Aker'de maca cikiyor.

evrents
16.09.2011, 15:02
En önemli oyuncularımızdan biri olan burak neden ceza aldı?İlk defa böyle bir ceza gördüm rakip taraftarı kışkırtmaktan ne yaptıki burak?

Trabzon34
16.09.2011, 15:02
Tarihi bir galibiyet sonrası zor bir maç.. Belediye bu sene geçen seneden iyi.. İnşallah kazanıp "ligde de varız" demiş oluruz.. Başarılar Trabzon'um..

abcabca
16.09.2011, 15:08
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293108_276338492394955_126332284062244_1061026_526 315408_b.jpg

Jaja'ya bak, full konsantre :)

MaHMuT_61
16.09.2011, 15:16
Bu çocuk bu maça Ankara'dan koşarak bile gider GİDER :)

Hayden Trabzon'a şampiyonu karşılamaya

mit_o
16.09.2011, 15:23
evet susmadan 90 dk desteklemeli Trabzon'da ki taraftarlarımız onlara büyük iş düşecek

Gökhan Döner
16.09.2011, 15:24
Bu arada Trabzondaki taratarlarımızında gözü aydın.
125 günlük hasret bitiyor. Artık taraftarlarımız Avni Akeri cehenneme çevirirler herhalde.

Sercan Yaylı
16.09.2011, 15:27
bu kadar süre sonra trabzondaki taraftarlarımız avni akeri cehenneme cevirmeyip cekirdek yemeye devam etmezler heralde....

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 15:29
Bu maç için rehavet olmaması maçı kazanacağımıza işaret...

Tüm gollerimiz de İbbbahçelileri üzecek inşallah:)

Göze hoş gelen futbol ve 3 puan bizi daha da mutlu edecektir...

Şeref
16.09.2011, 15:39
uffff İBB, İnterden sonra çekilmiyorsun haa.

Cihan-Ucar
16.09.2011, 15:45
Kac bilet satilmis simdiye kadar??

Full bir avni akeri görmek lazim

barikonen
16.09.2011, 15:46
artık ligde de iyi bir serinin meşalesini yakarız inş...

Murat GENEL
16.09.2011, 15:55
Kale arkası bileti yok..Maraton B,C,F,G Blokları 50 lira..Biletix..

KÖKSAL AYDIN
16.09.2011, 16:05
Kale arkası bitti mi yoksa artık satılmıyor mu?

abcabca
16.09.2011, 16:08
Kale arkası bitti mi yoksa artık satılmıyor mu?

Taraftar gruplarına satıldı veya dağıtıldı.

Ustaalioğlu
16.09.2011, 16:09
Seneye de şampiyonlar ligine direkt katılabilmek için bu maçı almalıyız...
Artık biz her maçı almalıyız....

Ceyhun Dündar
16.09.2011, 16:22
Bu maç şike falan tezahuratı olur..
Hafta içinde 1 mac ceza gelır:)

Furkan Dündar
16.09.2011, 16:25
Artık İnter macı havasından cıkmalıyız bu macda galıbıyet sart

Tahsin Ağaoğlu
16.09.2011, 16:25
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg

unutma, unutturma
Güzel olmuş bir stadda hep bir ağızdan söyleyebilsek nolurdu ki ?

Cemalettin Taşkın
16.09.2011, 16:35
valla kendi adıma bu maçın berabere biteceğini düşünüyorum akıllar inter zaferinde olacak. birde burağa ceza vermişler ki bizi hepten zora sokmuşlar.

büyük ihtimalle 0-0 bitebilir.

halis özkahya en son trabzonda ankaragücü ile 1-1 berabere kaldığımız maçı yönetmişti.

cihatöztürk
16.09.2011, 16:37
valla kendi adıma bu maçın berabere biteceğini düşünüyorum akıllar inter zaferinde olacak. birde burağa ceza vermişler ki bizi hepten zora sokmuşlar.

büyük ihtimalle 0-0 bitebilir.

halis özkahya en son trabzonda ankaragücü ile 1-1 berabere kaldığımız maçı yönetmişti.

penaltımızı vermemişti o maçda adi herif..

güneyli
16.09.2011, 16:52
Lille maçına kadar oynayacağımız her maçı takım uyumunu arttıracak maçlar olarak görmek gerek..Zorunlu haller dışında kadroyla oynanmamalı...oyun ritmini geleneksel hale getirmeliyiz..inter maçının 2. yarısındaki akıllı ve paslaşmalı oyunu sürekli hale getirmeliyiz...

DeAgLeMaNyAq
16.09.2011, 16:55
Bu maçtaki tek çekincem Mustafa. Glowacki yorgun diye hoca ona şans verecektir. İnşallah Webo karşısında aciz durumlara düşmez...

Mustafa Umut
16.09.2011, 17:22
beni en çok mutlu edenlerden biri de bu takımda böylesine piston gibi işleyen sol bekler görmek..

hep merak ederdim acaba ne zaman göreceğim diye.

61trabzonomer
16.09.2011, 17:26
beni en çok mutlu edenlerden biri de bu takımda böylesine piston gibi işleyen sol bekler görmek..

hep merak ederdim acaba ne zaman göreceğim diye.

piston gibi işleyen bekler :D sağlı sollu bekler hazır :)

Asi Çaykaralı61
16.09.2011, 17:39
Stadyumun full çekmesi lazım taraftarımız üstüne düşeni en iyi şekilde yapar :)

socrates
16.09.2011, 17:51
hızlı oynamalarına müsade etmememiz lazım, yoksa tehlikeli oluyolar ;)
fizik güçleri üst düzey, 90 dk düşmememiz lazım ;)

bunlar hariç türkiye.nin en iyi takımı olduğumuz için ibbyi düşünecek halimiz yok :rolleyes:

akin0834
16.09.2011, 17:53
ibb dede rehavet olabilğir arkadaşlar gs macından sonra...biz rotasyon yapıp sahaya cıkacagız..ya onlar :D

Tunç Tosun
16.09.2011, 17:53
Kadro tahmini yapmayacağım ama vittek, sapara, pawel, aykut gibi birkaç süpriz bekliyorum. Malum çok yoğun bir maç trafiği var ve şampiyonlar ligine de çok sağlam girdik, gerisini getirmemiz için rotasyon şart.

akin0834
16.09.2011, 17:56
colman-zokoro ikilisi cok efor sarfetti inter macında...bence ikiliden biri yerine ya sapara oynar yada aykut...

akin0834
16.09.2011, 17:57
inşallah defansta glo nun yerine mustafa yumlu oynamayaz...cok hata yapıyor..bence serkan sag beke celutska göbekte girayla oynamalı...yabancı sınırlamasını dikkate alırsak tabi

socrates
16.09.2011, 17:58
colman-zokoro ikilisi cok efor sarfetti inter macında...bence ikiliden biri yerine ya sapara oynar yada aykut...

ilker yasinin akrabası mısın :D

akin0834
16.09.2011, 17:59
ilker yasinin akrabası mısın :D

ikler yasin demeyin bana :D zokoro zokare zokere.. adam 5 ayrı ceşitte söyledi adamın ismini :D

61trabzonomer
16.09.2011, 18:00
hızlı oynamalarına müsade etmememiz lazım, yoksa tehlikeli oluyolar ;)
fizik güçleri üst düzey, 90 dk düşmememiz lazım ;)

bunlar hariç türkiye.nin en iyi takımı olduğumuz için ibbyi düşünecek halimiz yok :rolleyes:

kadro olarak en iyisiyiz oyun olarak daha oturmadı 5-6 haftaya ihtiyacımız var bence, takım oturdumu yenilmez olucaz inş

SensitiveLord61
16.09.2011, 18:01
Bu maç ya 1-0 biter yada 2-1 daha fazla da gol olmaz 0-0 bitmez 1-1 de .

akin0834
16.09.2011, 18:02
bakalım hangi yabancılar ilk 18 e girecek...piotr pawel alanzinho ve glo ilk 18 dısında olur bence...glo dinlendirilmek amaclı tabiki...alanzinhonda kendini toparlaması icin :D

socrates
16.09.2011, 18:02
ikler yasin demeyin bana :D zokoro zokare zokere.. adam 5 ayrı ceşitte söyledi adamın ismini :D

twitterda tt olmak için bilerek yaptı hepsini utanmaz :)

akin0834
16.09.2011, 18:04
buarada sapara vittek ikilisi kapalı defansların anahtarı olabilir avni akerde...uyumlarıda cok güzeldi inter macında..hareket getirdiler oyuna resmen...ayrıca vittek tam vir fivot santrofor....oyunu rakip takımın alanına yıkabiliyoruz....topu ayagında tutabiliyo..

ANIL
16.09.2011, 18:04
En az 3 fark bekliyorum goller:giray(kafa)-adrian(fantastik gol)-henrique(plase)

akin0834
16.09.2011, 18:06
volkan şen henrique ve saparadan bu macda extra şeyler bekliyorum...

Ömür Karadeniz
Böyle bir mantık yok,ne yani şimdi adam İnter maçında çok koştu diye hemen rotasyonmu yapılması lazım,bu topçular eğer haftada 2-3 maç kaldıramayacaklarsa futbolun fsinden bahsetmesinler.

socrates
Allah.ım devrearası bize iyi bi yerli sağbek nasip et
ya da iyi bi yerli stoper :rolleyes:

akin0834
16.09.2011, 18:10
Böyle bir mantık yok,ne yani şimdi adam İnter maçında çok koştu diye hemen rotasyonmu yapılması lazım,bu topçular eğer haftada 2-3 maç kaldıramayacaklarsa futbolun fsinden bahsetmesinler.

sadece kondisyon acısından deüil renkdaş...konsantrosyonda cok önemli...böyle maclardan sonra hüsran yaşamak istemiyorsak bu sart :D hem kadro geniş bu sene...sapara vittek volkan şen aykut gibi isimleride izleyelim...takım aksamadan yoluna devam etsin

akin0834
16.09.2011, 18:11
ligde oynayatabiliceğimiz bir yerli stoper alsaydık tam süper olacaktı...kemal tokak yada bursalı ibrahim öztürk gibi...mustafa yumluya cok gol yiyiyoruz yaa

ANIL
16.09.2011, 18:12
malesef giray a çok yük binecek. çünkü giray ın rotasyonda adamı yok.

Bülent AKBULUT61
16.09.2011, 18:18
hadi arkadaşlar boş durmayın bir yandan oyunuzu kullanın hadi VOTELEME zamanı.yeni bir anket
http://www.uefa.com/uefachampionslea...ote/index.html (http://www.uefa.com/uefachampionsleague/photos/vote/index.html)

Eren Karaahmetoğlu
16.09.2011, 18:24
http://img851.imageshack.us/img851/2724/sadrierman.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/851/sadrierman.gif/)

2-2 mi panpalar?

Mustafa Umut
16.09.2011, 18:26
malesef giray a çok yük binecek. çünkü giray ın rotasyonda adamı yok.

Aykut olabilir mi acaba:confused:

Barış Burak
16.09.2011, 18:34
Zor maç...Oyuncularımız inş konsantre olmamazlık yapmamıştır.

Kalede Tolga oynayacak mı? Serkanın performansı taban yapabilir,çünkü iki maçtır yoruluyor.

-----------Tolga----------------

-Celustka--Giray-Mustafa--Cech--

---------Colman--Aykut---------

------------Adrian-------------

--Volkan-----------------Halil--

------------Henrique----------

Aslında Giray,Zokora,Serkan,Colman dinlenmeli...

Zokoranın yerine Aykutu koyduk, Serkan dinlendi...

Ama Colman yerine kimi koyacağız? Sapara desek,hoca idmanlarının yetersiz olduğunu söylüyor.

Girayın yerine Gloyu koymak gerek...Ama 7 yabancı oluyor.Eğer Burak cezalı olmasaydı, Burakı oynatır,defansıda Glo-Mustafa yapardık.

Stoper diye sızladık o kadar ya,bir kişi alsalar ne olurdu?

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 18:38
Bu arada Trabzonspor Burak Yılmaz için tahkime gitmeye hazırlanıyor. Manisaspor maçında rakip takım taraftarlarına yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılan Burak için bordo mavili yönetimin tahkime itiraz etmesi bekleniyor.

Eğer itiraz edildiyse bu gece ceza kalkabilir...

Kaynak:Pisligtv

Hürgün Aygün
16.09.2011, 18:42
Bu arada Trabzonspor Burak Yılmaz için tahkime gitmeye hazırlanıyor. Manisaspor maçında rakip takım taraftarlarına yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılan Burak için bordo mavili yönetimin tahkime itiraz etmesi bekleniyor.

Eğer itiraz edildiyse bu gece ceza kalkabilir...

Kaynak:Pisligtv
Etti mi itiraz edicek mi? 1 gün kaldı yahu maça.Gerçi itiraz edilse de kabul edileceğini sanmıyorum bir şey çıkmaz bundan..

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 18:44
Bu Pfdk'ya görev haklarını kötüye kullanmaktan,tapelerde geçen Pfdk 6-1 bizde,Tahkim 4-3 bizde laflarından dava açmalıyız...

Bunu klup yapamaz,bizler yapmalıyız...

Bu şerefsizlere anlayacağı dilden konuşmalıyız...

Yasin Altuntas
16.09.2011, 18:44

Kalede Tolga oynayacak mı? Serkanın performansı taban yapabilir,çünkü iki maçtır yoruluyor.

Ama Colman yerine kimi koyacağız? Sapara desek,hoca idmanlarının yetersiz olduğunu söylüyor.

Girayın yerine Gloyu koymak gerek...Ama 7 yabancı oluyor.Eğer Burak cezalı olmasaydı, Burakı oynatır,defansıda Glo-Mustafa yapardık.

Aykut´u Stopere cekip yerine Sezeri alirsan, Giray´i dinlendirmis olursun. Ama ben Stoperlerin pek dinlenmesinin gerektigini düsünmüyorum. Sonucta Macta en az Stoper ve Forvet kosar (tabi Henrique gibi oynayan Forvet simdi hemen Umut´u hatirlatmayin)

Önemli olan Orta Saha ve Bekler. Bekler desen Form tutmus ve ikiside pek yorgun gelmedi bana (Hele Marek Cech biraksan bir 90 dakika daha oynardi)

Bizim icin önemli olan Colman Zokora ve Serkanin dinlenmesi. Problem olan ikisini birden cikaramassin cünkü Takimin Ahengi bozulur. Ben olsam Zokorayi dinlendiririm ve Colmanin yanina Aykut´u koyarim.

Oktay AKKUŞ
16.09.2011, 18:50
Manisa maçı ile bu maç çok farklı , Manisa maçının beraberlik ile bitmesi , kafaların Inter maçında olduğunun göstergesidir ki performansları bize bunu kanıtladı.

Bu maçta galibiyet almak farz oldu.

hüseyin1975
16.09.2011, 19:02

Maasallah orta sahada bolluk var yahu.

Sapara Colman ve Zokoranin önünde Selcugun yapabileceginden cok daha fazlasini yapar! Adrianmi yoksa Saparami?
Cok zor vallahi.

Orta sahamiz cok güclü!

Barış Burak
16.09.2011, 19:18
Sapara form tuttuğunda orta sahada sorunumuz kalmaz belki, ama stoper mevkii sorun verecek sanırım ya.

gtem
16.09.2011, 19:20
lig de çok önemli, bence as kadroyla başlayıp, ilk devre işi garantileyecek bir skor yakalayıp zokora ve colmanı dinlendirmeliyiz...

Barış Burak
16.09.2011, 19:23
Mustafa-Glo hattı çok mu tehlikeli olur?

Metin Sağır
16.09.2011, 19:26
Mustafa-Glo hattı çok mu tehlikeli olur?

Fena.... :D

Samet Yildirim
16.09.2011, 19:55
Taraftarin maci...

matrix5782
16.09.2011, 19:59
İlk hafta İBB Çok Diri, Mücadeleci ve Hırslı Futbolu İle Dikkat çekmişti.Aynı Futbolu Bize karşıda Oynayacaklardır.Doka-Webo-Visca Üçlüsü Çok Etkili idi.Bizim Açımızdan Zor Bir maç olacak Bir Çok Sebebi var:

Manisa Maçının tekrarını Yaşayabiliriz,Rehavet ve Yorgunlukda Diğer Bahaneler olabilir.Vb...

İnşallah Gerekli Tedbirler Alınır Maç öncesi...Takımımız İçin Hayırlısı Olsun....

Hürgün Aygün
16.09.2011, 20:00
Taraftarin maci...
Katılıyorum hiç olmazsa taraftar kazandırır bu maçı.İnter zaferinden sonra Avni Aker full çekmeli...

Barış Burak
16.09.2011, 20:06
Bir stoper alınsaydı eğer, stoper hattı 3 kulvarı kaldırırdı.Şimdi çok yorulacaklar ya.

Uğur Kalyoncu
16.09.2011, 20:06
--------------Tolga----------------

-------------Adrian-------------

--Volkan-----------------Henrique--

--------------Vittek----------------

böyle bir 11 en ideal kadro olacaktır..

ahamitokutan
16.09.2011, 20:29
olcan fenere bazuka gönderdi :D.1-0

Berke6198
16.09.2011, 20:30
Fenerbahçe yedi bir tane :) :)

türkiyem61
16.09.2011, 20:37
aslar dinlendirilmeli

GULER
16.09.2011, 20:42
aslar dinlendirilmeli

Buna katilmiyorum. Sezon yeni basladi ve oyuncularimiz bu agir mac trafigine alismali. Ingiltere/Ispanya liglerinde aslar her CL macinin ardindan dinlendiriliyor mu? Hayir.

Tabi rotasyon olmali ama IBB onemli bir lig maci, hafife almamaliyiz bence.

Mustafa AYDIN
16.09.2011, 20:42
Çok geniş ve kaliteli bir kadromuz var,hangi 11 çıkarsa çıksın belediyeyi yenecek güçtedir.İnşAllah İnter maçını belediye maçında taçlandırırız.

maydin
16.09.2011, 21:33
1-0 olsun bizim olsun.

SensitiveLord61
16.09.2011, 21:33
olcan fenere bazuka gönderdi :D.1-0

Ya bu Malex kadar ballı bi insan görmedim ben .Rasgele vuruyor 0 dan gol oluyor sonra yatıyorlar golün üstüne gaziantep ceviremez bu maçı kötü zaten formsuz hepsi Cenk e bak naptıgı belli değil

BENDARLI
16.09.2011, 21:35
lig tv spikerleri feneri yalaya yalaya bembeyaz ettiler akladılar resmen..

Hüdai Pervaneli
16.09.2011, 21:35
Sanirsam Galiba Izliyebilcem maci yarin

Fanatik34
16.09.2011, 21:38
Takim birbirine iyice alissin, su ligte her maci kazanabiliriz. Maclari seyrediyorum da, dengimizde olan bir takim bile yok. Yeter ki biz gücümüzü, inancimizi sahaya yansitalim.
Sagolsun bizanslilar bizi böyle motive etmeye devam ederlerse özel motivasyona gerek kalmaz!

Not: Tolunay Kafkas´in günleri sayili gibi...

Uluç
16.09.2011, 21:42
İBB herkese ters geliyor biz hariç.. Genede hafife almamak lazım, kesinlikle kazanmamız gereken bir maç..

Fatih ÇOLAK
16.09.2011, 21:56
Bu memlekette 34' te 34 bile görürüz, Fener'in iyi olmasından değil rakiplerin Fener karşısında bir anda mala dönmesinden...

Belki çok saçma gelecek ama bir şekilde bu Febe play-off'a sokulup hatta şampiyon yapılacak, bir şampiyonlar ligine gidememekle yırtacak...

Nedir arkadaş antep bu değil ya, adamlar berbat oynadı...Yazık en güvendiğim takımlardan biriydi...Artık I.B.B yi yenmek farz oldu...

Tunay ERDEM
16.09.2011, 22:00
kesinlikle almamız lazım, bu akşam işin rengi belli oldu.

tturan
16.09.2011, 22:06
Buna katilmiyorum. Sezon yeni basladi ve oyuncularimiz bu agir mac trafigine alismali. Ingiltere/Ispanya liglerinde aslar her CL macinin ardindan dinlendiriliyor mu? Hayir.

Tabi rotasyon olmali ama IBB onemli bir lig maci, hafife almamaliyiz bence.

Asları dinlendirmezsek dumura uğrarız. Zokora nın inter maç sonuna doğru nasıl nefes aldığını hatırlayın. Bu adamlar her hafta çarşamba cumartesi maç trafiğini kaldırmaz. O yüzden yedek ağırlıklı takımla maça çıkmamız gerek. Yedek derken Serkan, Zokora ve Colman dinlendirilmeli.

Ustaalioğlu
bu tolunayın hoca kere...
resmen eliyle verdi maçı, sezon ortasına doğru gönderilir muhtemelen...

macka61
1-0 olsun bizim olsun oyuncularımız inter maçını unutup bu maça kendilerini verirseler kazanırız

SensitiveLord61
16.09.2011, 22:08
lig tv spikerleri feneri yalaya yalaya bembeyaz ettiler akladılar resmen..

Semih vucudunu cok iyi kullanıyormuş Dany i 2 kere düşürmüş . Semih kim la ?

Vucut mu varda kullancak o ?

Berk
16.09.2011, 22:12
Biz işimize bakalım, boşverin hıyarları..

tsloner
16.09.2011, 22:14

tayfun cora stoper olarak ileriki maclarda ise yarayabilir sakatligi gecti sanirim ama form durumu belirsiz.

Fatih ÇOLAK
16.09.2011, 22:15
Şenol Hoca bu maça çok önem veriyor bence, Inter maçında oynayamayan Adrian ve Volkan çok iyi oynamalı, yenmeliyiz...

Tayfun Aydın
16.09.2011, 22:16
febeş i neden takip ediyorsunuz ki anlayamıyorum dizilerdeki misafir sanatçılar gibiler bugün varlar ........ yoklar.

Ustaalioğlu
16.09.2011, 22:19
febeş i neden takip ediyorsunuz ki anlayamıyorum dizilerdeki misafir sanatçılar gibiler bugün varlar ........ yoklar.

Ne bilim ya, nefret ediyorum çünkü, daha beter olsunlar diye bekliyorum...

ftunsal
16.09.2011, 22:21
b u antep geçen senenin üstüne hiç bir şey koymamış..tolunay mal gibi kenardan seyrdip durdu..cenk cenk diye yananlar daha adını anmaz herhalde.adam fenevi 12 kişi kendi takımını 10 kişi oynattı.2 kişilik oynamak bu olsa gerek

Oğuzhan
16.09.2011, 22:21
Kesinlikle 3 puan almalıyız bu maçtan, ligi de boşlamamak gerekiyor.

Fenerbahçe'ye şikesiz temiz şampiyonluk nasıl olur göstereceğiz bu sene inşallah.

Tayfun Aydın
16.09.2011, 22:22
Ne bilim ya, nefret ediyorum çünkü, daha beter olsunlar diye bekliyorum...

Renktaş daha doğru düzgün deplasman görmediler.Adam gibi ilk deplasman da moral olarak çökecekler zaten baksana Antep te kaç kişi şikebahçe diye bağırdı gerçi onlar kendi takımlarını da desteklemekten acizler ya.9. hafta İnönü febeş i gömer Çarşı biz de seyrederiz.Yanlız sezon başına iyi hazırlanmışlar.

yorumsuz6117
16.09.2011, 22:22
Kazanmamız çok zor..

Koray
16.09.2011, 22:25
Kazanmamız çok zor..

Aynen.

Maç nede olsa Trabzon'da değil Olimpiyatta 80 bin Boz Baykuş'luya karşı oynayacağız.

mehmets29
16.09.2011, 22:27
konbine aldım maça gidemiyom, neyse lillie maçına oradayım

Mert Oğuzlu61
fener 6 puan oldu. biz yarın belediyeye her zamanki tarifeden uygularız 4 puan oluruz. güzel bir maç bizleri bekliyoor.

sıkıntı yok, noo problım...

Tunay ERDEM
bunlara şimdi gel-geç yapmaya başladılar, ekmek kapıları o bakımdan. digi şunlara eylül taksidini ödese de rahatlasak, digi kulüplere bu şartlarda ödemenin gecikebileceğini söylemiş, kulüpler de zor durumdaymış da mışş mışş. anlaşılan rakipler cila yapıyorlar şikecilere, taraftarı gaz gelsin diye. bu gün antep'in haydi basın aslanlar demediği kaldı şikecilere.

Fatih ÇOLAK
Aynen.

Maç nede olsa Trabzon'da değil Olimpiyatta 80 bin Boz Baykuş'luya karşı oynayacağız.

Totem yapıyor renkdaş :p:p

KÖKSAL AYDIN
16.09.2011, 22:31
Maç zor. İçte İbb bizi hep zorlamıştır.

Ve evimizde her maçımızda sıkıntı yaşadık.

Tayfun Aydın
16.09.2011, 22:32
Volkan ın CL de olmamasına üzülüyorsum ama oynayabilecek olsa oynatırdı Şenol Hoca bence en azından dinlenmiş oyuncumuz var ve bu maçta takımı Adrianla taşımalı.Zokora ya neden maestro dedikleri ni anladım.Adamın her hareketi tecrübe kokuyor.60 dk da maçı bitirmeliyiz ama i.b.b de baya dirençli olacaktır yorugunluğumuzdan faydalanmak isteyeceklerdir.Benim kadrom...-------------------Tolga----------------------Serkan----Celustka-----Giray------Cech---------------Zokora---------------------------Adrian--------Colman----------Halil-------------------------Volkan-----------------Vitek-------------------Tabi Vitek hazırmı belli değil.Ama en azından dinç bir kadro çıkar sahaya 60 dan sonra yorulmalar olacaktır.Colman ın yerine Sapara Zokoranın yerine Aykut veya skora göre Alanzinho ya alınabilir.Defansta Mustafa ya güvenemiyorum.Bu Celutska daha mantıklı geldi bana stoperde.Tabii bunlar profesyonel futbolcular 3 gün araylada maç yapabilmemeliler.

Adem Erdoğan
16.09.2011, 22:33
Nedendir bilmem ama bu maçlar bana hazırlık maçı gibi geliyor; şahsen takımın galibiyetinden çok futbolcuların performansı klas hareketleri bana daha olumlu geliyor.:)

Fatih
16.09.2011, 22:34
İBB takımı bize karşı galibiyet alamamış ligde yani ciddiye almasak bile en kötü berabere kalacağız.:)

Fatih ÇOLAK
16.09.2011, 22:35
Nedendir bilmem ama bu maçlar bana hazırlık maçı gibi geliyor; şahsen takımın galibiyetinden çok futbolcuların performansı klas hareketleri bana daha olumlu geliyor.:)

Valla abi bu seneki avrupadaki başarılarımızın asıl meyvesini bundan sonraki seneler yiyeceğiz...O yüzden lig önemli...Seneye avrupada olmak şart...

Yıllardır kura çekimlerinde ızdırap çekiyoruz, bir kere onu ortadan kaldıracağız işallah :)

O yüzden IBB'yi yenmeliyiz...

-Samet
16.09.2011, 22:43
İBB takımı bize karşı galibiyet alamamış ligde yani ciddiye almasak bile en kötü berabere kalacağız.:)

Her zaman korktuğum bir takım ibb.

Temkinli olmakta fayda var ..

sbay
16.09.2011, 22:43
ben de yarınki maç için bir kadro yapayım

.................tolga.................

celutska....giray....mustafa....cech

.................aykut...................

........colman.......adrian............

volkan..........................henrique

................vittek................

yedekler : bora,zokora,glowacki,pawel,sapara,ferhat

abcabca
16.09.2011, 22:49
Aynen :ok ..

maydin
16.09.2011, 22:54
mustafa yumlu bu takımda oynayamaz

Tunay ERDEM
16.09.2011, 23:00
cidden şu mustafa'nın yerine kaliteli bir stoperimiz olsaydı keşke yerli. lig maçlarına daha rahat çıkabilirdik.

Ahmet F. Zengin
16.09.2011, 23:01

6+2 Kuralı Unutulmasın . 10 Yabancı Var Kadroda.

Şentürk
16.09.2011, 23:01

6+2 kuralını unuttun kardeşim

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 23:03
Bursa'dan BORDOOOOOOOOOO

Avrupa Fatihi aşkınaaaaaaaaaaa.........................

İbb yarın kaçacak delik ara Avni Akerde....

ts_tuncay_ts
16.09.2011, 23:06
Fenerde ziegler fena oynamış ama haa...

alihan_61
16.09.2011, 23:07
bu maçta avnı aker trıbunlerını gordugumde sasırmak ıstıorum ılk defa...ıc saha maclarında az kayıp yasarsak sampıonluk sansı yuzde 70 artıyo ...artık tam destek zamanı aynı trabzon ...artık sarı lacıvert tabutlar taşınmalı eskısı gıbı

Uğur KÜÇÜK
16.09.2011, 23:10
Fenerde ziegler fena oynamış ama haa...

Cehcimiz sağolsun benim gözümde İnter maçından sonra değişilmez adam oldu...

Haddim değil ama bunu yazarak kendinizi mi tatmin ediyorsunuz anlamıyorum..

Şikebahçeliler tartışsın,onların köpeği,afedersiniz topçusu...

exelans_25
16.09.2011, 23:11
yarın kazanırsak kaymaklı kadayıf olur.

sbay
16.09.2011, 23:12
6+2 kuralını unuttun kardeşim
gözden kaçmış arkadaşlar;)....İlk 11 tertibi fena durmuyor....18'i oluşturmak zor gerçekten..Hoca hakkaniyetli bir şelikde formayı verecektir.

Alihan Ertürk
16.09.2011, 23:12
Her zaman korktuğum bir takım ibb.

Temkinli olmakta fayda var ..

Benim de hiç tedirgin olmadığım bir takım.
Ama şampiyonluğa giderken içeride berabere kalmıştık, şaşırtmışlardı o zaman beni.

Fatih ÇOLAK
16.09.2011, 23:14
Benim de hiç tedirgin olmadığım bir takım.
Ama şampiyonluğa giderken içeride berabere kalmıştık, şaşırtmışlardı o zaman beni.

O zaman içeride hep puan kaybediyorduk :)

Gökhan Ünal + Umut Bulut A.Ş :)

exelans_25
16.09.2011, 23:17
foruma yeniliriz yazayım bari böylesi daha hayırlı oluyor:)

Fanatik34
16.09.2011, 23:18
Bu mac aslinda Lille macinin bir provasi olacaktir.

Her ne kadar IBB bir Lille degilse bile oyun anlayisi olarak birbirlerine cok benziyorlar;)