PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 İ.B.B

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Ömür Karadeniz
17.09.2011, 23:39
zaten İnter maçının 2.yarısında rakip sahada 26 pas yapan takım Trabzonspor değildi
Ben İnter maçında takımı Şenol hocanın yönettiğini düşünmüyorum kardeş kusura bakma.

Berk
17.09.2011, 23:40
Maratonda izleyince bağıramıyorsun ki. Etrafındaki herkes susuyor. Ayağa kalkıp bağırsan herkes sana bakacak birden deliye bakar gibi :)

Aynen öyle.Maraton'a gittiğim dönemlerde tanık olduğum birbirinden abuk yığınla olay var da işte şimdi anlatmanın sırası değil..:)

seyduna_efil
17.09.2011, 23:40
Evet bu konu benim de dikkatimden kaçmadı. Bjk nın maçı yanlış hatırlamıyorsam ptesi günü. Sen ne demeye trabzonun maçını cumaya verirsin hangi mantıkla bunu yaparın ey tff. Gs nin maçı bilmiyorum ama sanırım yarın olmalı. Gs ile ts nin maç günleri tam tersine olması gerekirdi bu hafta için.

İyide çarşamba da maçımız var,bence maç günü gayet uygundu..

vatandas61
17.09.2011, 23:41
Sorun ne takim olamak nede yorgunluk. Tek sorun motivasyon ve konsantrasyon.
Gol atmak ve yenmek adina hicbirsey yapmadik. Inter macinda top rakipdeyken hep iki kisi pres yaptik. Bu mac presi birak 2 pas atamadik.

Ayrica ts gibi bir takimin stadinda zemin patates tarlasi gibi ise mac hic oynanmasin daha iyi

lazzz61
17.09.2011, 23:42
bugun cok sevdıgım senol hocam macı hedıye ettı resmen volkan ve adrıanı neden cıkardı anlamadım ayrıca sapara neden yoktu skaat felan mıydı ?

Erdinç Dilek
press yapmıyoruz bir kere yaptık akabinde top direkten döndü markajdaki adamımıza top atma hastalığımız var pas atılan futbolcumuzun topu bekleme hastalığı var var oğlu var, elalemde bir antremana çıkan takır takır oynarken bizimkiler 3 ayı geçmesine rağmen iki top yapamıyor rakip kale önünde verkaç varyasyonları sıfır ne çalışılıyor idmanlarda anblamış değilim hiç bir orta yerini bulmuyor

sametaydin
Ben takıma güveniyorum. Bu takım playoff deil bana göre lider bile bitirebilir. Her takım puan kaybedecektir. Bu takım rayına oturacaktır herkes sakin olsun. Daha 2 hafta geçti önümüzde 32 hafta daha var.

Bir arkadaşım vittekin pozisyonunda bağ kopması filan demiş. Doktor değilim ama bana göre en fazla esneme filan olmuştur. 1-2 hafta sonra geçer gibi geliyor.

hodlu
Ben İnter maçında takımı Şenol hocanın yönettiğini düşünmüyorum kardeş kusura bakma.

Takımı maça hazırlayıp yöneten sendin o zaman.....

Serdar A
Savunma hattı ve dahi önündeki defansif orta alan oyuncusu geçen seneden çok farklı oyuncularla kurulu . Zaman vermeden , "olmayacak böyle" demek , ancak eleştiri sahibinin insafını gösteriyor .

Şu oyuncu gerekliydi , bu alınmasaydı daha iyidi gibi laflar için de artık geç . Hepsini aynı dercede sahiplenmeli destek olmalı . Bunu yaparkende , transfer başlığında zamanında bir şeyler anlatmaya çırpınan arkadaşların ağızlarına tıkılan laflar ufaktan anımsanmalı ki , gelecekteki davranışlarımız daha tutarlı seyretsin .

Futbolda başarıyı etkileyen çok fazla faktör var . Taktiksel konular , bireysel fiziki-kondisyonel durumlar , duygusal etkileşim vesaire ... Taraftar olarak futbolcuların kondisyonunu yükseltebilir miyiz ? Peki hocaya taktiksel olarak öğüt verme durumumuz olabilir mi ?

Yapabileceğimiz en önemli katkı , işin duygusal tarafına olacaktır . Üstelik takım oyuncularının ve teknik kadronun kötü bir lig başlangıcının ardından buna büyük oranda ihtiyacı varken , bundan kaçmak bize yakışmaz . Yani başkalarının aldığı sorumlulukları eleştirirken , azıcıkta kendimize bakalım . İşimize bakalım .

Lütfen transfer dönemi açılanana kadar kılıçlarınızı kınında saklayın . Herkese iyi akşamlar .

hamucera
17.09.2011, 23:43

unutmaki teknik adamlar tribünde olsa dahi talimatlar onlardan gelir,

Şenol Güneş geçen sene takımı yönetiyordu ve mükemmel oynuyorduk, bu sene bunun olması zaman alacak çünkü kadro yenilendi

Sezgin Öztürk
Beyler ben bugün nedense pek karamsar olamıyorum nedense... Manisa maçında çileden çıkmıştım ancak bugün genel olarak takımın performansından memnunum... Henrique etkisiz hazırlık maçlarındaki görüntüsünden uzak...Birde hücum varyasyonlarında takımda anlaşmazlık göze çarpıyor ilerleyen maçlarda bu da ortadan kalkacaktır...

Tolga Kurt
Takımı maça hazırlayıp yöneten sendin o zaman.....

ççç ççç :alkış::alkış:

Şanlıbayrak
17.09.2011, 23:44
Şu İbb ve antenörünü ne kadar abartıyorlar,Futbolu çirkinleştirmekten başka bişey yapmayan bir takım.Kendi sahanda kapan sertlikle rakibini yıprat hakemde buna çanak tutsun,kazandığın toplarlada kontra atak ara,atarsan bi tane ne ala.

Ogün YAZICI
17.09.2011, 23:44
Sonra da İstanbul'da olunca .Vay efendim niye İstanbul'da .Ya da o stad bir boş olsun görürsünüz diyen üyelerimiz vardı .Nerdesiniz ?
eee kardeşim ne olmuş...maratonda belli bi kesim bağırmıyor diye trabzonsporun merkezini istanbula mı taşıyacağız...bunu konuşacak durumda değiliz ama şunu bilmeni isterimki kapalı dışında stad yine fulldu...ve takım biraz daha canlı oynayabilsydi taraftar da daha ateşli olabilirdi...herşeyden istanbuldaki taraftara pay çıkarma...

sametaydin
17.09.2011, 23:45
bu zeminde pas yapılmaz , 3 ay ne yaptı bu adamlar , çok mu zor çimleri hazırlamak , aşırı eleştire bir yapım var ama bugün bu zeminde top kayıplarına kızamıyorum...

Hiç sormayın yahu bu stadyumla kim ilgileniyorsa yani gözden geçirilmeli diyorum. Maçta ışıkların gitmesi artık komedi gibi. Rezaletti gerçekten. O çimlerle de ilgilenen (daha doğrusu ilgilenmeyen) arkadaşlar da bana göre uyarılmalı.

Taha Muhammet
17.09.2011, 23:45
bu zeminde pas yapılmaz , 3 ay ne yaptı bu adamlar , çok mu zor çimleri hazırlamak , aşırı eleştire bir yapım var ama bugün bu zeminde top kayıplarına kızamıyorum...
20 milyon dan fazla para geldi adam gibi transfer yok. para var ne transfer var ne zemin bare borcun bi kısmını kapatsak:D

Ertan 51
17.09.2011, 23:46
Savunma hattı ve dahi önündeki defansif orta alan oyuncusu geçen seneden çok farklı oyuncularla kurulu . Zaman vermeden , "olmayacak böyle" demek , ancak eleştiri sahibinin insafını gösteriyor .

Şu oyuncu gerekliydi , bu alınmasaydı daha iyidi gibi laflar için de artık geç . Hepsini aynı dercede sahiplenmeli destek olmalı . Bunu yaparkende , transfer başlığında zamanında bir şeyler anlatmaya çırpınan arkadaşların ağızlarına tıkılan laflar ufaktan anımsanmalı ki , gelecekteki davranışlarımız daha tutarlı seyretsin .

Futbolda başarıyı etkileyen çok fazla faktör var . Taktiksel konular , bireysel fiziki-kondisyonel durumlar , duygusal etkileşim vesaire ... Taraftar olarak futbolcuların kondisyonunu yükseltebilir miyiz ? Peki hocaya taktiksel olarak öğüt verme durumumuz olabilir mi ?

Yapabileceğimiz en önemli katkı , işin duygusal tarafına olacaktır . Üstelik takım oyuncularının ve teknik kadronun kötü bir lig başlangıcının ardından buna büyük oranda ihtiyacı varken , bundan kaçmak bize yakışmaz . Yani başkalarının aldığı sorumlulukları eleştirirken , azıcıkta kendimize bakalım . İşimize bakalım .

Lütfen transfer dönemi açılanana kadar kılıçlarınızı kınında saklayın . Herkese iyi akşamlar .
Böyle işte:) :alkış:
iyi akşamlar güzel insan,
bana da musade,benden de iyi akşamlar diğer güzel kardeşlerime.

ylmzince
vittek bir yıl yok

kynk : maraton

sametaydin
Beyler ben bugün nedense pek karamsar olamıyorum nedense... Manisa maçında çileden çıkmıştım ancak bugün genel olarak takımın performansından memnunum... Henrique etkisiz hazırlık maçlarındaki görüntüsünden uzak...Birde hücum varyasyonlarında takımda anlaşmazlık göze çarpıyor ilerleyen maçlarda bu da ortadan kalkacaktır...

Aynen karamsar olunacak bir durum olmadı manisa maçı gibi değildik. Ben de düzeleceğini düşünüyorum.

Ömür Karadeniz
17.09.2011, 23:47
Kimse taraftara suç atmasın,bırakın boş lafları taraftar gayet iyiydi bugün.Taraftar demek deli gibi bağırmak değildir sadece,avrupada zaten bunun başka bir örneği yok.Taraftarlık takımın formasını almak,kombinesini almak,dergisini almak ile ifade edilir.Bizim taraftar anlayışımız maç boyu lalalalalalalay yapmak,yeterki llaylaylaylya yapsın maça bedava girmesi önemli değil.

Ilelioglu
vittek bir yıl yok

Sözlesmesini dondurmak lazim o halde yoksa verecegimiz 1.1 Mio. Euro ya yazik.

OFLU_79
Vittek sezonu kapattI

Diz baglari kopmus!

lazzz61
aslında genıs kadro olmanın zorlugunu yasıyoruz

Efendioglu
Hay o Vittek'e girenin ...............

seyduna_efil
vittek bir yıl yok

bu kötü haber işte...

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2011, 23:48
Vittek in bağları koptu.
1 yıl yok.. :(

Lanet bir gün.. Kafamı duvara vursam geçer mi?

Berat Akçay
eee kardeşim ne olmuş...maratonda belli bi kesim bağırmıyor diye trabzonsporun merkezini istanbula mı taşıyacağız...bunu konuşacak durumda değiliz ama şunu bilmeni isterimki kapalı dışında stad yine fulldu...ve takım biraz daha canlı oynayabilsydi taraftar da daha ateşli olabilirdi...herşeyden istanbuldaki taraftara pay çıkarma...
Polemik yaratmak istemiyorum ama İstanbul'da olunca bir daha asla İstanbul'daki taraftara sitemde bulunmasını istemiyorum .

Taraftar ateşlemesi gerekirdi.Sadece bu maclık değil bu görüntü

gtem
Bir arkadaşım vittekin pozisyonunda bağ kopması filan demiş. Doktor değilim ama bana göre en fazla esneme filan olmuştur. 1-2 hafta sonra geçer gibi geliyor.

kardeş ben ortopedi uzmanıyım, inan bana dizinin darbe aldığı andaki pozisyonu hiç iyi değildi. :(

hodlu
Vittek bu takıma lazımdı yaaaa tüh. Adamın şanssızlığına bak......Allah şifasını versin....

SEDAT
- Abdullah avcı denen şerefsiz bu ligde hala Hocalık yapabiliyor , kimse bana İBB top oynuyor felan demesin , nerde kazma varsa topluyor takıma son ana kadar bekliyor , hep aynı taktik...

Sami Kuk
17.09.2011, 23:49
Haydaa bu Vittek in nedir çektiği sakatlıklardan ya.

Mehmet Zeki
Hay o Vittek'e girenin ...............

Gecen yil buyuk tepki toplayan Zayatte....

İsmail Coşgun
vittek bir yıl yok

Kötü oldu...

Hakem senin...

Bülent AKBULUT61
hadi be Vittek 1 yıl yokmu ben böyle şansın

matrix5782
Sağ diz yan bağları kopan Vittek, 1 yıl sahalardan uzak kalacak! Üzgünüm hemde Çok Üzgünüm

hamucera
Vittek alınırken beklenen bir sonuçtu

Hotaman
Üç yıl önce yepyeni bir kadro kurmuştuk. O takım bundan çok daha kötü bir maç sonucunda Selçu ve Gökhan'nın golleriyle Ankaraspor'u yenmişti. Gel zaman git zaman söz konusu takım uzunca bir süre maçlarda "yuvarlanıp gidiyoruz abi" felsefesi güttü. İsteyen aksini iddia etmekte özgür ama ben Trabzonspor'u organize anlamında ilk kez Şenol Güneş yönetiminde gördüm.Nitekim bugün 3 sene ki o takımdan çok daha iyi bir takım vardı sahada.

Takım en önemli eksileri;
1-) Yerli kalistesi istenilen seviyenin altında.
2-) Ciddi bir organizasyon sorunu var.

İki sorunda zamanla çözüleceğine inancım tam. Öyle play off'a da 20 puan geriden girmeyiz.

Erdinç Dilek
vittek bir yıl yok

doğruysa fesh edilsin sözleşmesi barış şimdi de vitek darulaceze olma yolunda ilerliyoruz

Eren Karaahmetoğlu
Vittek'in çapraz bağlarının koğtuğunu o anda kahvede herkese söyledim, bundan sonra Vittek'i kadrolardan çıkartın dedim, kimse ciddiye almadı. Oldukça netti malesef. Sesi duydu ve anında değişiklik işareti yaptı. Vittek zaten daha önce de bu tarz sakatlıklar yaşamıştı. Gerçekten çok üzücü.

İşin komik tarafıysa, o pozisyonda hakemin takdiri alehimizeydi.

Ilelioglu
Ilginctir o pozisyonda hakem faulü IBB ye verdi...:rolleyes:

Bordo_MaviM_61
17.09.2011, 23:50
Tamam da Vittek in sakatlık sorunu olduğunu bilerek aldık!!!

Kumar oynadık ve kaybettik Vittekte!

Fatih Öztürk
yenılmemıze çok üzüldüm.şenol güneşı eleştırmek haddıme değil.ama bu henrıgue denen adam futbolcu fılan değıl,son 10 yılda mehmet yılmazdan sonra gelen en kötü forvet bu adamdır.devre arası kurtulmamız lazım bundan.hatta burak yılmazdan.bu kadar ceza durduk yere alan burak demek çok şımarmıs.poposu kalkmıs.senol hocaya güvenıyorum.pawelı samsunda oynatır ve golcümüzü gerı kazanırız.

Salih Kara
bu zayatte köpeğinin tez zamanda ayağını eline verirler umarım

Efendioglu
Kamil Zayatte

http://www.sporbucks.com/gallery/i/80eb64846cb448a8b85221fd2910dbd3.jpg

=

http://www.ilkhabergazetesi.com/wordpress/wp-content/2009/07/kasap_personel-Small.jpg

Bunu sınırdışı ediceksin vallahi billahi...

Taha Muhammet
pawel için şans doğdu inşallah bu sefer değerlendirir

Fatih
Vittek'in çapraz bağlarının koğtuğunu o anda kahvede herkese söyledim, bundan sonra Vittek'i kadrolardan çıkartın dedim, kimse ciddiye almadı. Oldukça netti malesef. Sesi duydu ve anında değişiklik işareti yaptı. Vittek zaten daha önce de bu tarz sakatlıklar yaşamıştı. Gerçekten çok üzücü.

İşin komik tarafıysa, o pozisyonda hakemin takdiri alehimizeydi.

Daha da komiği çapraz bağları bir yıl önce kopmuş adamı transfer etmemiz.

sametaydin
kardeş ben ortopedi uzmanıyım, inan bana dizinin darbe aldığı andaki pozisyonu hiç iyi değildi. :(

Evet haklı çıktın o zaman. Ben de gördüm pozisyonu biraz kötüydü ama bu kadar kötü olduğunu tahmin edememiştim.

Çok çok geçmiş olsun diyorum.

Bu arada ibb li futbolcular topa adam gibi girmiyorlar sürekli kaymalar filan ulan nedir adam gibi ayakta oynayın şu topu şerefsizler.

Fanatik34
17.09.2011, 23:51
ben senol hoca'nin bu kadrodan memnun oldugunu dusunmuyorumZaten memnun degil..bende memnun olmazdim ama sagir ve körlere bunlari nasil gösterceksin...

pReN@_61
vittek bir yıl yok

1 yıl mı yuh be kardeşim:(

Hürgün Aygün
Offfffff nasıl olur yaa Zayatte sana en içten dileklerimi iletiyorum şerefsiz!

Taha Muhammet
Kamil Zayatte

http://www.sporbucks.com/gallery/i/80eb64846cb448a8b85221fd2910dbd3.jpg

=

http://www.ilkhabergazetesi.com/wordpress/wp-content/2009/07/kasap_personel-Small.jpg
alttaki adam daha insaflı gözüküo:D

Hotaman
Arkadaş nedir bu zayattan çektiğimiz geçen yılda Burak'ın kafatasını çatlatmıştı kütür!

Ali Yerlikaya
Gecen yil buyuk tepki toplayan Zayatte....

Kasap maca baslamadan önce diyordum ins bu mac bir oyuncumuzu öldurmeye tesebbus etmez saha icinde ölmekden beter etti Vittek i...

Böyle oyunculara nasil forma sansi taninir bilmem ama futbol disinda Türkiyede hersey oynaniyor...

Ilelioglu
17.09.2011, 23:52
Onun yerine SL'e baska bir isim davet edebilirmiyiz?

Ertan 51
Musade istedim ama üzücü Vittek haberi gelince bana da yorum hakkı düştü:)
Vittek alındığında bu aklıma gelmişti,biliyordum böyle bişi olabileceğini,malesef düşündüğüm 2 katı bir durum ortaya çıktı,iyi topçu ama yanlış tercihti bana göre.

Berk
Ziya Doğan'ın Türk futboluna armağanı; Kamil Zayatte..

Efendioglu
Bu Zayatte ;

http://hakimturkmen.com/img/kasap.jpghttp://www1.pictures.gi.zimbio.com/AFCON+Quarter+Final+Ivory+Coast+v+Guinea+dvC2tD12Q Mil.jpg

fark görüyosam şerefsizim

Barış Burak
Vittek çok iyi tercihti.Nazar değdi.Hayırlısı.

Berat Akçay
Kadro genişti.Azalmaya başladı

Ogün YAZICI
Polemik yaratmak istemiyorum ama İstanbul'da olunca bir daha asla İstanbul'daki taraftara sitemde bulunmasını istemiyorum .

Taraftar ateşlemesi gerekirdi.Sadece bu maclık değil bu görüntü
abi yapma bunu sürekli bu konuyu ortaya koyup koyup suyunu çıkarıyosunuz yeter ...önemli bir 3 puan kaybetmişiz bakıyorum yorumuna istanbuldaki taraftardan bahsediyosun. senin bahsettiğin o zamanında istanbuldaki taraftara sitemde bulunan kişiler trabzondaki taraftarı eleştirdiğiniz içindir.istiyorsunuz ki trabzon taraftarı çarşı gibi olsun 90 dk deli gibi bağırsın.mümkün değil zaten seyirci yaş ortalaması fazla.ama bu demek değilki trabzonsporun merkezi istanbul olacak.bunu aklınızdan çıkarın ve her fırsatta dile getirmeyin...

hodlu
Vittek: The end........ Kahrolası kader ama çare yok boyun eğmekten başka.....

Ömür Karadeniz
17.09.2011, 23:53
Ben ve 2-3 arkadaş burda Vittek sakat topçu 4 maç oynayamaz bu sene dediğimiz zaman bizi düşman ilan edenler,mesajlarımızı silen yöneticiler nerde şimdi merak ediyorum,ben onlarlan öbür dünyada yüce Allah huzurunda hesaplaşacağım.

vatandas61
Adam zaten 29 yasindaydi zaten. Yazik oldu, getcektenniyi bir futbolcu ama bu sakatliktan sonra toparlanmasi zor. Kötü haber üstüne kötü haber. Allahtan inter macini aldik. Yoksa idimiz zordu

SEDAT
- O pozisyonda Zayette'nin pek bir kabahatini göremedim ben açıkçası...

Efendioglu
17.09.2011, 23:54
Ben ve 2-3 arkadaş burda Vittek sakat topçu 4 maç oynayamaz bu sene dediğimiz zaman bizi düşman ilan edenler,mesajlarımızı silen yöneticiler nerde şimdi merak ediyorum,ben onlarlan öbür dünyada yüce Allah huzurunda hesaplaşacağım.

Beddua ediyosun sen bir nevi topçuya nerden biliyosun sen bu adamın böyle bir darbe alacağını hayırdır erdin mi ?

Fatih
Bugün sakatlanmasa yarın sakatlanacaktı Cangele ile aynı kaderi paylaşıyor Vittek.

gtem
Normalde bağ yırtıkları ortalama 6 ayda iyileşir, Onur'da olduğu gibi, gerçi Tayfun'un ki biraz daha uzun sürdü. Eğer bir yıl diyorlarsa muhtemelen aynı dizde aynı sakatlık ikinci kez olmuş olabilir veya yanlış bilgilendirme olabilir...

Yasin Altuntas
Vittek sakatliginda sucu birazda zeminde arasak. Vittek kronik sakat Glowacki kronik sakat ama ikiside zeminin azizliginie ugrayarak sakatlandi. Belki Zemin böyle olmasaydi sakatlik olmayacakti.

Sami Kuk
zaten kötü oynuyodu alsaydı hoca keşke dışarı.Aslında çok şey bekliyordum vittek ten kötü oldu ya

bahadır2561
Aslında bu sakatlıgı herkes bekliyordu ama cok cok erken oldu malesef :(

Berkan
Belki Vittek yerine düzgün bir forvet alırlar.

Yiğit SARI
1 yıl mı :S Ulan bişeler de doğru gitsin

İsmail Coşgun
Kasap bir tkım kuran Avcı'yı millet öve öve bitiremiyor. Futbolu çirkinleştirmek adına elinden ne geliyorsa yapmıyor mu bu adam? Nerde oyun zevki, nerde organizasyon? İstediği kadar puan toplasın bu anlayışla mı başarı kazanacak? Kimse bunları görmüyor...

Yakındır İstanbul'un üçüzlerine transferi...

O zaman göreceğiz A.Avcı'yı...

hodlu
17.09.2011, 23:55
Alex sakatlansa da 3 yıl oynayamasa .....................

Mustafa Çolak
Kötü oldu bu yaa :(

Altan 61
Su hakem cileden cikarti bizi birda su serefsiz zayate nin foulunu birakin onlara foulu caldi.......inanilir gibi degil
Kim verecek Vittekin hesabini simdi ???
Nasil adam gibi PFDK Buraka cezayi kestise , bizde Zayateden 5 mac ceza bekliyoruz.....

Efendioglu
17.09.2011, 23:56
"Engin Baytar gibi oyuncuları yerden kaldırmamak lâzım" Abdullah Avcı. Adamın zihniyetini çok net bir şekilde özetliyor bu cümle.

http://haberpan.net/haber/10/12/22/11ef/abdullah-avci-kazanmak-mutlu-etti-ancak-iyi-futbol-sergileyemedik.jpg

http://www.harikasozler.net/data/media/957/www.harikasozler.net_-_Gargamel.gif

Zihniyete bak seni Gargamel seni...

sbay
pozisyonu görmedim bir şey diyemem...Ancak diz bağının kopması darbeye bağlı olabilecek bir durum mu..Zeminle alakalı da olabilir..Yere yanlış basmış olabilir...

Eren Karaahmetoğlu
Daha da komiği çapraz bağları bir yıl önce kopmuş adamı transfer etmemiz.

O konulara girmiyorum, girmek istemiyorum. Elimizdeki kadroya sonuna kadar sahip çıkmak istiyorum, içimdekileri dışarı yansıtmamaya çalışıyorum. Başka bir şey gelmiyor elimden.

Ömür Karadeniz
17.09.2011, 23:57
Beddua ediyosun sen bir nevi topçuya nerden biliyosun sen bu adamın böyle bir darbe alacağını hayırdır erdin mi ?
Sen zaten Vittekin sakat olduğunu bilmiyorsan bu foruma bir daha girme,çünkü senin futbollan alakan yok.

Ali Yerlikaya

Evet renktas senden özur diliyoruz...
Senin gibi zeki, süper zeka bir insanij lafini nasil dinlemez yönetim, kendi düsen aglamaz deyip suclariylan kendilerini bas basa birakalim bence...

Adam bir kasap tarafindan sakatlaniyor ve senin gibi cok bilmisler bunu aylar önce biliyordunuzbhelal olsun vallah, gelicegi görebiliyorsunuz baska kehanetleriniz varmi...?

Salih Kara

Yahu arkadaş nasıl da hemen akbaba gibi saldırıyorsunuz.Adamın eski sakatlığı mi nüksetti? Yok, durup dururken mi sakatlandı? O da yok.Çok ciddi bir darbe aldı üstelik ayağı yerdeyken yan bağlarına çok sert darbe aldı sakatlandı.Yani kim olursa sakatlanırdı o pozisyonda.

Efendioglu
Sen zaten Vittekin sakat olduğunu bilmiyorsan bu foruma bir daha girme,çünkü senin futbollan alakan yok.

Benim hiçbir alakam yok futbolla buyur sen izle sen yorumla ama laflarını adam gibi seç !

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2011, 23:58
Hakem e bişe demeye gerek yok!!

En az 2 tane net 2. sarıdan kırmızıyı çıkarmadı bize!!!

Biri zokora, biri colman!!!
Herhalde önemlerini anlatmaya gerek yok!!!

Hakem lehimize bile çalıştı!!

Ama bu a.avcının z.doğanın izinden kasap yetiştirme meraklısı olma gerçeğini değiştirmez!!

(bence de pozisyonda kimsede bir kabahât yok)

memmedaga
senol hocaya istifa diyen beyin..zlere "selam" gonderiorum,iki tane direkte patlayan top ,sansizlik var nasil inter macinda sansli isek, daha once de yazdim baska akli basinda olanlar yazdi ; takim yeni ikinci devrenin ortalarina kadar cok fazla sey beklemeyin,belediye tas gibi takim bu sene surpriz yapabliir

Hüda Topaloğlu
Ben takıma güveniyorum. Bu takım playoff deil bana göre lider bile bitirebilir. Her takım puan kaybedecektir. Bu takım rayına oturacaktır herkes sakin olsun. Daha 2 hafta geçti önümüzde 32 hafta daha var.

Agzini yiyeyim samet, bi panige kapilmayan sen ile ben kaldik bu diyarda:), 2. haftadayiz, Inter e karsi oynamissin, belediyeyi yari sahasina haps etmissin, 2 topun direkten dönmüs, adamlar orta sahani geçtikleri an bir elin parmaklarini geçmez, ve felaket tellalligi yapan bir taraftar kitlesi. Keske yavas yavas ingilizler gibi futbolda kaybetmeninde takimlar için oldugunu unutmasak, kazanincada sampiyon olmadigimizi idrak etsek, devler ligi dev gördü havasina girmesek, etrafa zafer isaretleri dagitip düsman üretecegimize, biraz daha disa dogru sempatik bir hava versek, alanzinho bir messi olmadigini anlasak vs. vs. .
Aradaki puan farki 5, yeni sisteme göre 2, kazan fenere çik üstüne, Sampiyonlar ligine arka kapidan girenlerden degilde olmasi gerektigi gibi girenlerden ol.

Bülent AKBULUT61
bu çok kötu oldu yenildiğimize bile bu kadar üzülmemiştim baya ümitliydim Vittekten yazık oldu

Berkan
Bize mücadele eden ve teke tek de genel itibariyle affetmeyen forvet lazım :)

Fanatik34
Biz bu Yöneticilere daha ne kadar tahammül edecegiz:mad::mad::mad:

Oğuzhan
17.09.2011, 23:59
Deli olacam arkadaş ya adamın yan bağları kopuyor. Ne faul var ortada, ne bir kart.

Hatta faulu de karşı tarafa verdi yanlış hatırlamıyorsam

Çok yazık çok.

Çok da iyi futbol oynuyordu, çok faydalı olurdu bu takıma.

SEDAT
- Hakeme bende bişey diyemem , Colman'a kırmızı çıkarsa ağzımızı açamazdık , zaten Serkan ve Colman'ın rakibine girişlerinind bir problem var , adama dalıcakmış gibi geliyorlar sürekli...

Efendioglu
Kamil Zayatte bir futbol cinayeti daha işledi olay bu kadar basit...

hodlu
18.09.2011, 00:00
Vittek sakatlandığı pozisyona öyle bir bağırdı ki sanırım hepimizin içi cız etti.Adamın önceki sakatlığına bağlayıp zaten belliydi diyenler için yazacak bir söz yok.Gerçekten yazık oldu...............

Ömür Karadeniz
Yahu arkadaş nasıl da hemen akbaba gibi saldırıyorsunuz.Adamın eski sakatlığı mi nüksetti? Yok, durup dururken mi sakatlandı? O da yok.Çok ciddi bir darbe aldı üstelik ayağı yerdeyken yan bağlarına çok sert darbe aldı sakatlandı.Yani kim olursa sakatlanırdı o pozisyonda.
Adam aynı sakatlığı budan önce Ankaragücü ve Lille klüplerinde yaşamış,nasıl eski sakatlığı nüksetmedi diyebiliyorsun.

Berat Akçay
abi yapma bunu sürekli bu konuyu ortaya koyup koyup suyunu çıkarıyosunuz yeter ...önemli bir 3 puan kaybetmişiz bakıyorum yorumuna istanbuldaki taraftardan bahsediyosun. senin bahsettiğin o zamanında istanbuldaki taraftara sitemde bulunan kişiler trabzondaki taraftarı eleştirdiğiniz içindir.istiyorsunuz ki trabzon taraftarı çarşı gibi olsun 90 dk deli gibi bağırsın.mümkün değil zaten seyirci yaş ortalaması fazla.ama bu demek değilki trabzonsporun merkezi istanbul olacak.bunu aklınızdan çıkarın ve her fırsatta dile getirmeyin...
Böyle bir şey dedim mi Allah aşkına gözünü seveyim çarpıtma :)

pReN@_61
Yazık oldu Vittek'e.Geçmiş olsun.

Efendioglu
18.09.2011, 00:01

Doktor bu adam buna dikkat edin...

OzcanHan61
futbolcularimizin cogu elinden geleni yapiyor, hocamiz ise bence trabzonsporun basinda olabilecek en karakterli en serefli teknik direktör....
fakat bizim yönetim isini yapmiyor, sampiyonlar ligine katilacagamiz aciklaniyor ve o kadar para kasaya giriyor, yaklasik 20-25 mil. €
bizim yaptigimiz transferlere bak: Volkan Sen, Sapara, Vittek spor toto icin faydali oyuncular olabilirler fakat sampiyonlar ligi icin yetersiz kadromuz daha güclendirilmeliydi bence
trabzonspor gibi büyük bir takimin stadi nasil bu durumda oluyor, bakimini yaptirsin yönetim baska isleri ne?
kadroyu koruyamiyorlar, gerekli transferleri yapamiyorlar, stadi futbol oynanacak sekilde tutamiyorlar; peki bu yönetim neyi beceriyor?
insallah kadromuz oturur ve hak ettigimiz basarilari yakalariz, her zaman tam destek !

Oğuzhan
.istiyorsunuz ki trabzon taraftarı çarşı gibi olsun 90 dk deli gibi bağırsın

Böyle bir şey istediğimiz yok. En azından son 20 dakika kalmışken ve hakem saçma sapan kararlar verirken oturdukları yerden zahmet edip ellerini ağızlarına götürerek ıslık çalabilirler. Top rakibe geçince bir ıslık öttürmek bu kadar mı zor oturduğun yerden.

Ahmet Öztürk
Kasap bir tkım kuran Avcı'yı millet öve öve bitiremiyor. Futbolu çirkinleştirmek adına elinden ne geliyorsa yapmıyor mu bu adam? Nerde oyun zevki, nerde organizasyon? İstediği kadar puan toplasın bu anlayışla mı başarı kazanacak? Kimse bunları görmüyor...

Yakındır İstanbul'un üçüzlerine transferi...

O zaman göreceğiz A.Avcı'yı...

Kaleci Hasagiç daha maçın 63. dakikasında zaman geçirmeye oynamaya başladı bu akşam. Bu ne rezilliktir anlamadım. Bunları bizim burada söylememiz işe yaramıyor. Şenol Hoca maç sonu toplantısında bir kaç kere değinsin bunlara. Tamam profesyonellik ama bi yere kadar be kardeşim.

Maçta o kadar sakatlık oldu, oyuncu değişikliği oldu, zaman geçirildi hepsinde saatini gösteren Halis Bey, maçın sonuna standardı aşmayacak bir 3 dakika ekledi.

Yenildik diye mi gözüme batıyor bunlar bilmiyorum ama hakikaten tav oluyorum bu durumlara..

-Samet

o darbeyi alıp da sakatlanmayan futbolcuyu çağır forvete de oynasın o zman.

SEDAT
18.09.2011, 00:02
- Zayette orda önce topa vurandı Vittek zamanlama hatası yaptı diye gördüm ben yanılıyormuyum ...

Ömür Karadeniz
Kuranı Kerimde ilk ne emredildi kardeş,oku dimi.Sende bir zahmet okuyup araştırırsan Vittekin bundan önce aynı sakatlığı 2 sefer yaşadığını bilirsin,ama oturduğun yerden göbek kaşıyarak işkembeden sallamak ne kadar güzel dimi.

Berkan

çççççççççççç

Efendioglu
Adam aynı sakatlığı budan önce Ankaragücü ve Lille klüplerinde yaşamış,nasıl eski sakatlığı nüksetmedi diyebiliyorsun.

Peki benim ayağım önceki oynadığım 2 takımdada kırıldı , bunda hep benim mi suçum var ? Şimdi yeni transfer olduğum takımda illa kırılacak mı ? O pozisyon tamamen şanssızlıktır bu adele yırtığı değil arkadaş diz bağlarında sıkıntı var yani pozisyondan dolayı gelen bir sakatlık

Taha Muhammet
- Hakeme bende bişey diyemem , Colman'a kırmızı çıkarsa ağzımızı açamazdık , zaten Serkan ve Colman'ın rakibine girişlerinind bir problem var , adama dalıcakmış gibi geliyorlar sürekli...
Rakib insafsızca girince onlarında öyle girmesi normal

Emirhan Ömeroğlu
18.09.2011, 00:04
Takım çok kötüydü kim ne derse desin. Sahada boş boş dolaşan 5-6 topçu vardı resmen.

Bunları biraz tokatlayıp kendine getirmek lazım.

jackal
18.09.2011, 00:04
inter maçını aldık basınında gazıyla Mars'a kadar gittik ne gazmış. Sen gel İBB'ye puan kaybet. Aklım almıyor. Samsunda döşesin bize tam olsun bari. Sen git elaleme puan kaybet karadeniz takımlarından açığını kaybeymek için uğraş.

Sinirden yazamıyorum bile. Falakaya yatırmak lazım bunları...

Oruç
18.09.2011, 00:05
1 yıl mı ? Yuh be.

Fatih Öztürk
takım ılk yarıda kopuk kopukda olsa çok ıyıydı.barız kalıtelıydık.2.yarının 55 ıle 75 dk arası mükkemmel baskı kurduk.tek eksık golcu.henrıguenın yerıne pawel olsa daha ıyı olur dusuncesındeyım.mağlubıyet sürprız oldu.kısa zamanda toparlanacağız.panığe kapılmayın arkadaşlar.çünkü en ıyısı bızız

Hotaman
... ömer çavuşoğlu bize pontusspor dedi,

şimdi ben buna hangi şekillerde söveyim
Ciddi olamazsın yayında mı dedi bunu?

gtem
Arkadaşlar bağ yırtığı ameliyatı olan futbolcular tekrar sahalara dönebilir. Bunun birçok tanınmış örneği var. Şu an bizdeki Tayfun ve Onur gibi. Vittek eğer böyle bir sakatlık nedeniyle ameliyat olmuşsa, bu onun transferine engel değildir. Tekrar sakatlanması bir şanssızlık olarak görülebilir...

sametaydin
Rakip bana göre çok saygısız. Yahu tamam topa sert oynayabilirsin ona da bişey demem ama topa müdahale ederken azıcık karşındaki rakibini de biraz düşünmen gerekmez mi? Kendi meslektaşına saygısı olmayan oyunculardan kurulu ibb takımı ve böyle oynamasını isteyen bir abdullah avcı. Ayıptır yazıktır günahtır...

Sezgin Öztürk
18.09.2011, 00:06
Mağlubiyeti hiç takmadım ancak Vittek in sakatlanıp 1 yıl uzak kalması son maçta şampiyonluğu kaptırmışız etkisi yarattı bende hay şansın böylesi beeee :S

orhan42
Bi yenilgi sonrası aportta bekleyen "leş kargaları" hemen ortaya çıkmış..Ulan zaten şikeci takımlar haketmedikleri bu ligde oynuyorlar.Buz gibi soğumuşuz bu güzel oyundan bi de siz çıkmayın be!!!!"Ben dememişmiydimci","Şenol İstifa'cı" bu adamdan bi b.k olmaz deyip ilk olumlu hareketinde "t.şağını yerim" deyici Trabzonspor'u sadece iyi gününde destekleyen kötü gününde sırtını dönen bu taraftar kitlesi sizlerden nefret ediyorum......

Efendioglu
Hangi kanalda konuşuyor bu adam gidip basalım canlı yayını ?

Salih Kara
18.09.2011, 00:07

Ya kardeşim adamın aldığı darbeyi görmedin mi? Kaldı ki benfica maçında hayatımda hiç sakatlanmadım diyen Henrique bile bu darbenin 10 da biri kadar ağır olmamasına rağmen aldığı darbeden sakatlanmadı mı? Futbol bu ışte şanssızlık oldu.Ha belki başka biri olsaydı bağ kopmayabilirdi ve bu kadar uzun sakatlanmazdı ama o darbeye göre çok ciddi bir yırtılma ve bizim sağlık ekibini de hesap edersek çok uzun bir süre sakatlık olurdu.

Barış Burak
Önce Barış Özbek,şimdi Vittek...Bağ sakatlıkları...

SEDAT
- Ömer cavuşoğlu nerde dedi bunu evet telefon numarası istiyorum hemen ...

carolo
vittek çok sakatlaniyor dedik okadar ama o pozisyonda herkes sakatlanir , hakem allah seni bildigi gibi hapsin ahlaksiz serefsiz yeter artik bu kadar olmaz vittek'in dizinin dondugu pozisyonda IBB'ye faul verildi adam yuh derler ts yonetimi dava açsin futbolcuya hakeme bukadar olmaz zaten forvetimiz yoktu ooof ooof!

Efendioglu
Nerde lan bu adam ?

Mehmet Yusuf
pozisyonu görmedim bir şey diyemem...Ancak diz bağının kopması darbeye bağlı olabilecek bir durum mu..Zeminle alakalı da olabilir..Yere yanlış basmış olabilir...

çapraz bağ ne demek, nerede bulunur nasıl kopar...
bu sorular için ufak bi bilgilendirme yapmıştım vaktiyle.

merak edenler bakabilir...

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917751177&postcount=295

Oruç

Ağzınızdan olumlu bir şey çıkmıyor ki zaten. Hep negatif hep negatif. Biz söylemiştik de bilmem ne. Ne geçti elinize söylediniz peki ?

Sen ve 2-3 arkadaş burada Colman'a da yıllardır saydırıyorsunuz. Bunu da biliyoruz.

Hotaman
Kanalı telefon bombardımanına tutalım! Hangi kanal?

İsmail Coşgun
18.09.2011, 00:08
Gerçek olamaz! Kim o düdük! Şerefsiz!

Mehmet Zeki
Kanal'da degil Twitter'da soyledi:

http://twitter.com/#!/fenerlicavus

Terzioğlu
Tayfun, Onur, Baris Özbek simdi de Vittek.

hodlu

Sen ve o çok ileri görüşlü 2-3 arkadaşın, Allahın yarın bizlere neler yaşatacağınıda biliyordur.Zahmet edip paylaşırlarmı:::::::::::
Yahu bu gece kimse normal düşünemiyor galiba....

Fatih
Vittek'in sakatlanma riskini göze alıp transfer edilmesi ahmaklıktır zaten onu da son çare aldığımız unutulmasın...

Bülent AKBULUT61
hangi kanalda söyledi bu onun bunun piçi ömer çavuşoğlu

Oğuzhan
18.09.2011, 00:09
Topukları kaşınıyor herhalde köpek herifin.

hamucera
ömer çavuşoğlu bunları twitter üzerinden yazdı

https://twitter.com/#!/fenerlicavus

Taha Muhammet
ne abdullah avcıya ne zayetteya kızabiliyorum buna izin verenlere kızıyorum kimi onuru sakatlar hakem onura kalk diye bağırıp maçı yavaşlatma der kimi burağın burnunu ne bilim kafatasını kırar adam beyin kanaması riski geçirir hakem gene bize patlar şuana kadar ben tekme yiyipte bağırsak enfeksiyonu geçireni pek görmemiştim ama hakeme göre oda normal

Efendioglu
Adamın bir tweetide şöyle ;

fenerlicavus (https://twitter.com/#%21/fenerlicavus) omer cavusoglu

Yani PKK dedinmi akla GS gelir renkleri bile uyar

OzcanHan61
18.09.2011, 00:10
bu takima adam gibi buldugunu atan bir forvet alsaydik manisa ve bu mac cok farkli olabilirdi, halil yetersiz, burak kanatta daha verimli, vittek sakatlandi, henrique formsuz
allah yardimcimiz olsun...

oguzhanssan
ya bu nasıl takım arkadaş...tff nin de suçu var. alsaydı adam gibi kararları zamanında biz de omurga takımı BELKİ kaybetmexdik..ama resmen toplama takımımız var.. Allahın beceriksizi Burak ı arar olduk!.. bu nasıl iş..Şenol Hoca desen ne yapacak hiç fikrim yok.. Lille maçımızı ise şimdiden görebiliyorum..Beceriksiz forvetleri olsa da bizim temiz benzetecekler...Yani bu sene takım toparlasa bile herşeyi kaybetmiş olabilir. Hatırlayın geçen sene de aynı tarihte manisa ya yenildik kendi evimizde ve o maçı o kadar aradık ki! ayrıca resmen tüm düşmanlarımızı haklı çıkarıyoruz beceriksiz ve kötü oynadığımız oyunla.
Ya nasıl iş hala anlamıyorum yaaaa...valla sıkıldım artık!

-Samet
Vittek'in sakatlanma riskini göze alıp transfer edilmesi ahmaklıktır zaten onu da son çare aldığımız unutulmasın...

o darbeyi alıp da sakatlanmayacak biri var mı ?

Sefer A.

Ama bu a.avcının z.doğanın izinden kasap yetiştirme meraklısı olma gerçeğini değiştirmez!!

agabey sen ve Mehmet Said Celik renkdasim bana göre bu forumda en gerçekçi üyelersiniz, 1 sen 2 o, bu yorumunu okuyunca da sasirdim simdi açikçasi, çünkü bunlari kimse yazmadi sayfalarca, ve herkes hakeme yüklendi, bir sen çiktin ve bunlari yazdin, alkisliyorum :alkış:
amaaa, yine de itirazim var, Zokora'ninkine sari kart verilmezdi bence, öyle aman aman bir hareket degildi bence, zaten top bize geliyordu, onun için agir olurdu, ancak Colman'in yaptigi hareket 2.sariyi gerektirebilirdi evet ; yalniz bu hakem gerçekten berbat hem leyhimize hem aleyhimize saçma sapan kararlarda bulundu, Henrique faul yapmadan faul çaliyor garip bir sekilde, bizim topçu rakibin sirtina dokunmuyor neredeyse ama rakip atliyor yere ve hakem hemen düdügü çaliyor, oysa webo 1-2 defa önce kendisi tutuyordu savvunmacilarimizi, hakem onlara çaliyor faulü, ayriyeten adamlar arkadan sert hareketler de yapti mesela rizvan, hadi eliyle tutsa durdursa neyse de resmen çelme takti Volkan'a, sari bile vermiyor halis hiyari, çok kötü bir hakem, kendini begenmis soysuzun teki...... bizim oyuncular dokununca faul ama can man zayatte kasabi falan girince devam mevam, bizim topçu çalima giriyor rakip ise topa bakmadan oyuncumuza yüklenip onu engelliyo ama hakem devam devam isareti yapiyor bu kadar da olmaz arkadas sanki güresti rakip topçular bugün.........:mad:

Ilelioglu
Kanal'da degil Twitter'da soyledi:

http://twitter.com/#!/fenerlicavus (http://twitter.com/#%21/fenerlicavus)

Twitter hesabi olanlar gerekeni yapsinlar bir zahmet.

:mad:

zafer6161
................................

İlyas Özdemir
ömer çavuşoğlu denen rezil ilk oynanacak olan fener Trabzon maçında akacak kanların tek sorumlusudur

mehmets29
ganzilistin yeni videosunu izledim, moralim yerine geldi, bu maç için üzüldüğüm tek şey vittek, nürnbergde oynarken bile hastaydım, burak bundan sonra çok dikkatli olmalı.

Efendioglu

https://twimg0-a.akamaihd.net/profile_images/1326360868/image.jpg

Rakipler yatmayınca Pontusspor mağlup oldu iki maçta bir puan V işareti var ya hani FB nin hakkı yenildikten sonra yapilan acaba ^ mi olacak

YAKARIM LAN BU GEZEGENİ !

Oğuzhan
18.09.2011, 00:11
Kulüp dava açmalı lütfen kulüp ile irtibata geçebilen birisi varsa belirtsin ve gereken yapılsın.

Vallahi sinirden elim ayağım titredi.

Kesin vururlar bu iti o lafından sonra söyleyeyim.

E. Okan Bülbül
http://twitter.com/#!/fenerlicavus/status/115142524779241472

hamucera
twitter üzerinedn küfretmeyin, engelleyin spam olarak işaretleyin, ekran görüntülerini alın, mahkemeye kadar gitmesi lazım bu işin

Ömür Karadeniz
18.09.2011, 00:12
Nerde demiş köpek herif o lafı?

İsmail Coşgun
Sahte hesap olabileceğini düşünüyorum. Öyle düşünmek istiyorum. Bir futbol yazarı böyle şeyler nasıl yazar...

Fatih
Hesap fake olabilir hatta fakedir boşuna gaza gelmeyin.

Chiko
http://img40.imageshack.us/img40/8296/74680639.png

sbay
çapraz bağ ne demek, nerede bulunur nasıl kopar...
bu sorular için ufak bi bilgilendirme yapmıştım vaktiyle.

merak edenler bakabilir...

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917751177&postcount=295

1 ay önce benimde ön çapraz bağlarım koptu....herhangi bir darbe falan yoktu...koşarken dizim döner gibi oldu...Allah kimsenin başına vermesin...Gerçekten çok acı bir durum...Vittek aynı yerden sakatlandıysa işi çok zor...

Eren Karaahmetoğlu
PKK ve Pontus operasyon falan düzenler bakarsın çavuş beye. Hakkını vermek lazım?

Sezgin Öztürk
18.09.2011, 00:13
Bi yenilgi sonrası aportta bekleyen "leş kargaları" hemen ortaya çıkmış..Ulan zaten şikeci takımlar haketmedikleri bu ligde oynuyorlar.Buz gibi soğumuşuz bu güzel oyundan bi de siz çıkmayın be!!!!"Ben dememişmiydimci","Şenol İstifa'cı" bu adamdan bi b.k olmaz deyip ilk olumlu hareketinde "t.şağını yerim" deyici Trabzonspor'u sadece iyi gününde destekleyen kötü gününde sırtını dönen bu taraftar kitlesi sizlerden nefret ediyorum......

Abi al benden de o kadar... O kadar skora endeksli insan var ki yazılanları okuyunca hayretler içinde kalıyorum. Hani diyorlarya Trabzonda herkes futbolu biliyor aslında tamamen uydurmaca 10 kişiden 7 si futbolu sadece gol diye tabir ediyor...Yazık çok yazık.

Berkan
Adamın bir tweetide şöyle ;

Yani PKK dedinmi akla GS gelir renkleri bile uyar

Kendisine şu soruyu sorsun . Ömer çavuşoğlunun anası diyilince akla ne geliyor

SEDAT
- Sakin olun arkadaşlar , ağzımızı bozmaya gerek yok , İnter maçını aklınıza getirin moraliniz yerine gelsin :) ben öyle yapıyorum ...

Berat Akçay
Taraftar olarak artık beddua etmeyelim.Dönüp dolaşıp bizi buluyor

Hüda Topaloğlu
twitterde seviye yerle bir, bide torununu almis kucagina, insallah garibim dedesini örnek almaz, iiiiy, pis dede:)

Ömür Karadeniz
18.09.2011, 00:14
Bu arada rakibimiz Lille sahasında Sochaux ile 2-2 berabere kaldı.

Mehmet Yusuf
beyler adama zaten sakat diyosunuzda o pozisyonu gördünüzmü??
kim olsa kopardı o bağlar
kronik bir sakatlıkla alakası yok kopmasının bana göre.
çok kötü darbe aldı çünkü.

hamucera
http://img534.imageshack.us/img534/369/adszqnm.png (http://imageshack.us/photo/my-images/534/adszqnm.png/)

abcabca
18.09.2011, 00:15
ömer çavuşoğlu bunları twitter üzerinden yazdı

https://twitter.com/#!/fenerlicavus

bu hesabın sahte olduğu kullanıcı adından belli..

Fatih
18.09.2011, 00:15
Burası dingonun ahırı değil aklınıza gelen her şeyi buraya yazamazsınız lütfen biraz daha duyarlı olun arkadaşlar.

hamucera
18.09.2011, 00:16
bu arada sakin olun zaten yöneticimiz Nevzat Aydın twitter üzerinden takip ediyor ve yazdıklarını görmüştür muhakkak, eğer hesap fake değilse gereken yapılacaktır.

ayrıca hesap fake olsa bu büyük hakarettir

Efendioglu
bu hesabın sahte olduğu kullanıcı adından belli..

Kişinin Ömer Çavuşoğlu olması farketmez o İp'yi kim kullanıyorsa yani hat sahibi mahkemeye verilmeli...

zafercalikoglu
sonuctan cok vittekin sakatlandıgına üzüldüm..umarım cok uzun sürmez 2.yarı aramızda olur..

kml61ts
Yunus emre sel
sag diz ön çapraz bagları koptu

Fanatik34
18.09.2011, 00:17
Avukat arkadaslar göreve...bütün Trabzonsporlulari Ömer...ne dava acmasini bekliyorum

Guroni
bu takima adam gibi buldugunu atan bir forvet alsaydik manisa ve bu mac cok farkli olabilirdi, halil yetersiz, burak kanatta daha verimli, vittek sakatlandi, henrique formsuz
allah yardimcimiz olsun...

bu saydıklarınızın içinde ben burak ve halilin ikili olarak oynamasını yeğlerim. çünkü bize koşan ve ayakta duran adam lazım. Henriqe hiç pres yapamıyor. vitekte bana göre bizim takımın forveti değil. biz gidenler arasında sadece selçuğun yerini doldurduk. diğerlerini ararız hele umutu çok ararız. Onun yaptığı presi ve yıpratma olayını 4 forvette yapamaz.

Mehmet Yusuf
Kendisine şu soruyu sorsun . Ömer çavuşoğlunun anası diyilince akla ne geliyor

anası kim onun .... _???

İsmail Coşgun
18.09.2011, 00:18
Twitter'i olanlar spam olarak bildirsin hesabı...

hodlu
Yaz çavuşoğlu yaz.Sana haddini bildirmeyen ruhsuz Trabzonsporlular varken yazmamak gerizekalılık zaten.3 Temmuzdan beri susan Trabzonspor yetkilileri varken sende haklısın ne diyim.Şehsen sen benim için yerdeki kara fatma böceği kadar değersizsin.Ama NTV seni canlı yayına çıkarır çünkü hepiniz bizansın torunlarısınz...........

Hotaman

Futbolda dün yok. Doğru çaprazbağ yaralanmaları nüks etmeye müsait oluyorlar. Bunun nedeni de bu bağın içinde ki derin duyuların hasarı sonra sonrasında çalışmaması. Yani önçapraz bağ yaralanması yaşayan herkes hayatı boyunca dizinden tam geri bildirim almadan yaşamını sürdürecek. Bununla birlikte bu sakatlanmayı geçirmiş ve nüks etmemiş bir sürü sporcu var.

Şimdi Vittek gelmeseydi, İnter maçında korner olmayacak bizde o maçta o golü atamyacaktık belki? Bunu kim nasıl bilebilir?

Bunun yanında çok kısıtlı bir dönemde alınmış bir adam Vittek. Ancak madem böyle durumlarda kulübün dikkatli davranmasını istiyoruz o vakit göz nurumuz Onur'un da sözleşmesi uzatılmasın. Nihayetinde o da aynı derten muzdarip durumda.

Mert Özsarı
Bu mactan mutlak 3 puan almamız demistim olmadı. Düsündügüm basıma geldi. Niye böyle oldu. Volkanı cıkarıp celustkayıda almakta hangi mantıktır ah be şenol hocam bazen cok iyisin bazende ne yaptıgını sende bilmiyosun?

Berk
Inter 0-0 Roma
Lille 2-2 Sochaux

Altan 61
18.09.2011, 00:19

Nasil demeye gerek yok ?
Sen ilk yari Zayatenin kirmizisini verme sonra gele bana colmana ve zokoraya vermedi
O maci o duruma goturen zaten hakem o ilk hatayi yapmasa senin dediklerin kirmiziler de gundeme gelmezdi...

Berat Akçay
18.09.2011, 00:20
anası kim onun .... _???
yanlış soru babası kim ?

mawro61
evet sadri başkana da pontuslu dedi. print yaptım koyarım birazdan.

Mehmet Yusuf
1 ay önce benimde ön çapraz bağlarım koptu....herhangi bir darbe falan yoktu...koşarken dizim döner gibi oldu...Allah kimsenin başına vermesin...Gerçekten çok acı bir durum...Vittek aynı yerden sakatlandıysa işi çok zor...

çok çok geçmiş olsun ayağın yerdeyken dizin döndüyse kopar malesef.
bir futbolcu için en az bir yıl kayıp demek.
düşünsene 6 ayda normal hale geliyor, zaten 6 ay sonra ligler bitiyor neredeyse.

Samet Berber
Vittek'in sakatlanması sıfır olan moralimi yerle bir etti , futbol hayatı bitti neredeyse yazık gerçekten .

Ömür Karadeniz
18.09.2011, 00:21
Bu arada Ordu Manisaya göz açtırmadı,rezil etti manisayı nerdeyse,sahi Manisa kimden puan aldı geçen hafta.

OzcanHan61
arkadaslar bu samsunlularin bizimle sorunu ne? bizmi yillardir süründürüyoruz onlari 2.ligte
tüm takimlarla iyi geciniyorlar, bize horozlaniyorlar...nedir bu kiskancligin sebebi

Barış Burak
Sakin olmak lazım, adamın kafasının normal olmadığı belli.

Küfretmeyin.Sabrın sonu selamet,yasal yollardan hesabını verecektir inşaallah.Her taraftar bir dava açsa, içine oturur.

Yaptığı çok çok çok çok çok büyük terbiyesizlik.

Ama hırsıza hırsız demek suç bu ülkede,dikkatli olalım.

mawro61
18.09.2011, 00:22
http://i55.tinypic.com/2zs1jpf.jpg

http://i53.tinypic.com/bgsavl.jpg

Mehmet Yusuf
yanlış soru babası kim ?

ilk iki kelimeyi birleştirince çok güzel bi anlam çıkıyor benim yazdığım cümlede...

babasını sormaya gerek yok zaten...

ben sen o...
biz siz onlar...

Oruç
Haftaya belediye kimle oynuyorsa kaybedecek. Buraya yazıyorum şimdiden.

+

Febeden de en az 3 yer ilk maçta.

hodlu
18.09.2011, 00:23
Kalleş ntv kanalı.Çıkar ömeri ödüllendir.Ödülü de aykut versin.Fotoğrafları Rıdvan ile Güntekin çeksin....

Emirhan Ömeroğlu
18.09.2011, 00:24
Arkadaşlar bilenlerden cevap istiyorum evde bu konuyu tartışıyoruz.

2 hafta üst üste sarı kart gören (Colman ve Zokora) bir sonra ki maç oynamıyacaklar mı?

Ben öle değil diye biliyorum ama kardeşim ve babam öyle olduğunu iddia ediyorlar.

kml61ts
Bu hesap sahte koyup durmayın yazılanlar sinir kat sayısını arttırmayın iyice

carolo
oooh ne guzel sampiyonlugumuzu çalsinlar vittek sakatlansin bu kuçuk bir olay degil beyler utanmaz hakem birde faulu rakibe veriyor yonetimin sesini çikarma vakti geldi bugun hakem sertlige izin verdi alanzinho oynadigi surece dayak yedi olamaz boyle bisey yemin ederim bu sene maç felan izlenmez verem olur insan nasil yumlu besiktasa gol atti oyuzden kadroda yer buluyor simdide Inter galibiyetiyle avuturlar bizi keske yumlu golu atmasaydi keske interi yenmeseydik bu ne yahu 1 sezon boylemi geçecek!

Berat Akçay
Haftaya belediye kimle oynuyorsa kaybedecek. Buraya yazıyorum şimdiden.

+

Febeden de en az 3 yer ilk maçta.
Sinirle söylüyorsunuz anlıyorum ama fb yi abartmayalım

oguzhanssan
18.09.2011, 00:25
hoca o profilde bize yazanların hepsine birşeyler yazdım ve rahatladım.. ama bizimkiler bizi rezil ediyorlar..nasıl bir ruhsuzluk anlamıyorum..kesin kadıkçyde de yeniliriz bak görün!

Fatih
18.09.2011, 00:26
Kalleş ntv kanalı.Çıkar ömeri ödüllendir.Ödülü de aykut versin.Fotoğrafları Rıdvan ile Güntekin çeksin....

Abi gereksiz yere milleti galeyana getiriyorsun gerek var mı sence?

Hesabın fake olduğu apaçık belli ayrıca...

Mehmet Yusuf
18.09.2011, 00:27
''Bu arada gecenin en büyük ayıbına bence Trabzonlu futbolseverler (!) imza atmıştır. Neredesiniz Trabzonspor’un maç yaptığı saatte sizler ne yapıyorsunuz? Inter galibiyetini söylemiyorum bile... Ama ayıptır! Bu takımın tribününde boş yer kalması o emeğe yazıktır.

O şehir artık bence futbol şehri değildir, aksini ispatlayana kadar! Daha çok şey yazardım ama şimdilik bu kadar diyerek gerisini hafta içine bırakıyorum.''

Serhat Demirtaş

inadina61_08
şimdi sıra taraftardamı, yani bizde mi; Kardeşler, abiler, ablalar, cüretimi maruz görün ama bir kaç önerim olacak; öncelikle ne mutlu size ki her maçta tribünde olma şansınız var bunu doyasıya yaşayabiliyorsunuz bizlerde yakın bir ile gelecek diye bekliyoruz, ancak tv'de izlemek zorunda olan biz taraftarlar şunu görüyoruz özellikle bu maçta itici güç değiliz bunun sebepleride malumdur, Bir Önerim var; aramızda bir çekişme yada inatlaşma yada başka her ne varsa bir kenara bırakalım, tüm taraftar guruplarının liderleri bir araya gelmeli, her guruptan bir ses yerine tek ses olmalıyız, bir liste yapmalı ve tezahuratından ıslığına kadar bir yönlendirme ile tek ses olmalıyız, Lütfen bu akşam ki o uğultu olmasın artık, ligtv nin adiliği içerisinde sesin öyle çıkmış olma olasılığıda vardır ama gurur duyduğum İnter maçındaki bir avuç taraftarımızın sesini duymak oldu orada oluyorsa Trabzonumda da olmalı...Tamamen temiz düşünceler ile yazdığım bu cümlelerimde olmaz diyecek arkadaşlar nedenin yazarsa çok sevinirim, neyimiz varki Trabzonsporumuzdan başka Trabzondaki arkadaşlar yarın tek konu bu yenilgi olacak diyorlar bu kadar seviyorsak bunu yapmakda bu kadar zor olmaz kanımca...

mit_o
Ulan şenol hocanın yanlış kadroyla oyuna başlamasına mı üzüleyim saçma sapan oyuncu değişikliklerine gitmesine mi üzüleyim kendi evimizde 3 puanı 87.dk da hep son dakikalarda gol yememize mi üzüleyim yoksa Vittek'in sakatlanmasına mı üzüleyim bilemedim !!!!!

Oruç
Yahu abarttığım yok febeyi. İki haftadır bedavadan kazanıyorlar. Bal var adamlarda, şans var. Kötü de oynasalar balla alıyorlar maçları. Uğur oyuna yeni giriyor top ayağına değiyor asist oluyor, gol oluyor. Bu kadar ballılar işte. Ordu maçında neler kaçıyor, top dönüyor bedavadan kazanıyorlar. Şu Alex bıraksın futbolu da kurtulalım, yetti artık.

SEDAT
- Valla kendi kendinin moralini bozmada bu kadar profesyonel başka bir topluluk görmedim yemin ederim...

Altan 61
Trabzon halki , TRABZONSPORU HAK ETMIYOR!!!! 20 BIN KISI ADAM AKILLI TEZAHURRAT YAPAMIYORLAR .. BIZ 3 BIN KISI INTERDE SESIMIZ GOTUMUZ DEN CIKANA KADAR BAGIRDIK inlettik orayi!! biletler pahaliymis da yok sehirde gelir seviyesine gore biletler cokmusda... ozamanda YILDIZ TOPCU istemeyin!!! ne bicim tutarsiz insanlar varyaaa!!! dusun artik trabzonsporun yakasindan..

aynen oyle kardes...

-Samet
18.09.2011, 00:28
Bu arada Ordu Manisaya göz açtırmadı,rezil etti manisayı nerdeyse,sahi Manisa kimden puan aldı geçen hafta.

alayı böyle bunların.

bize gelince hayatlarının son maçını oynar gibi son damlaya kadar mücadeleyle oynuyorlar.

trabz10ur
18.09.2011, 00:28
ey gidi nenemin ekşi ayranlari...

-Samet
18.09.2011, 00:29
Ulan şenol hocanın yanlış kadroyla oyuna başlamasına mı üzüleyim saçma sapan oyuncu değişikliklerine gitmesine mi üzüleyim kendi evimizde 3 puanı 87.dk da hep son dakikalarda gol yememize mi üzüleyim yoksa Vittek'in sakatlanmasına mı üzüleyim bilemedim !!!!!

bu üzüntü hepimize yeter.

Sezgin Öztürk
18.09.2011, 00:30
Arkadaşım nedir senin derdin kimledir??? Milletin morali zaten yok birde senimi çekecek. Doğru düzgün yorum yazıyorsan yap senin boş yorumlarını okumak zorunda değil kimse...

Guroni
18.09.2011, 00:31
Bu sene çok kötü olduğumuzu düşünüyorum. Balık baştan kokar derler bizde baştan yoldan çıktık. Yenilebilirsiniz, futbolcularınız yeteneksizdir bu kadar oynıyabilir ama hocanız şunu diyemez. "İkinci yarı oyuna aldıklarımız bizi hayal kırıklığına uğrattı belki onları bir daha takımda düşünmeyebilirim." bunun manası manisa maçında saha girenlerde bur sorun var demek ozaman neden bu adamlar İNTER maçında ilk 11 de sahadaydı. bu yüzden ben hoca güvenim kalmadı. Ve kimse kusura bakmasın şampiyonluk kaybettiğimiz bu puanlarla bence iyice uzaklaştık. Şimdi daha ilk hafta diyenler çıkacak onlar çıkmadan ben söyliyeyim. Böyle basit puan kaybeden takım öyle kolay kolay adam olmaz. İnter maçınada aldanmazsak iyi olur. Bugün İBB bize ne yaptıysa bizde intere aynısını yaptık. Gömüldük bir atak bulduk okadar. Bu benim düşüncem ben böyle görüyorum yoksa yanlış mı görüyorum Allah aşkına biri bana anlatsın artık daraldım bağrıp çağrıp etrafı yıkmak istiyorum bu alanzinho, serkan, giray, henruqe gibi oyuncuları takımda görmekten.
Teknik ekib şu hafta içi maç yaptık lafını ağzına almasın. Biliyorsunki takım hafta içi maç yapmış Aykutla Zokara birlikte Vitekle Henriqe aynı anda oynaması şart mı. Avazım çıktığı kadar bağırıp isyan etmek istiyorum

Tunay ERDEM
ulan aleme koz veriyoruz en çok ona yanıyorum. tv'yi açamıyorum, her kanalda yalaka dolu.

Adem Erdoğan
- Valla kendi kendinin moralini bozmada bu kadar profesyonel başka bir topluluk görmedim yemin ederim...

Katılmamak elde değil;
1 hafta önce elduk bittuk;
3 gün önce kralız paşayız koyduk geçirdik;
bu akşam yine başa sardık.

Arkadaş bir takım iyiyse her zaman iyidir; nedir bu panik kargaşa.

tarsus
18.09.2011, 00:32
yazacak eleştirecek o kadar çok konu var ama moralimiz zaten berbat bide ceza alırsak nerede stresimizi atacaz.söylenecek tek şey iyiki play-off olayını çıkardılarda şampiyonluk için hiç olmazsa 4. bitirirsek bir umudumuz olacak.

carolo
18.09.2011, 00:33
''Bu arada gecenin en büyük ayıbına bence Trabzonlu futbolseverler (!) imza atmıştır. Neredesiniz Trabzonspor’un maç yaptığı saatte sizler ne yapıyorsunuz? Inter galibiyetini söylemiyorum bile... Ama ayıptır! Bu takımın tribününde boş yer kalması o emeğe yazıktır.

O şehir artık bence futbol şehri değildir, aksini ispatlayana kadar! Daha çok şey yazardım ama şimdilik bu kadar diyerek gerisini hafta içine bırakıyorum.''

Serhat Demirtaş

ikinci yari taraftarin tek çikardigi ses sonlara dogru yuhalama sesleriydi yazik vallahi biz burda sporting charleroi'nin maçina bile gidiyoruz bu sene kume dusmesine ragmen 90 dakika tezahurat yapiyor millet..
Trabzonspor bunu hakketmiyor yillardir avni akerdeki puan kaybimiz deplasmandakinden daha yuksek oluyor bunun nedeni açik ..

OzcanHan61
18.09.2011, 00:34
Katılmamak elde değil;
1 hafta önce elduk bittuk;
3 gün önce kralız paşayız koyduk geçirdik;
bu akşam yine başa sardık.

Arkadaş bir takım iyiyse her zaman iyidir; nedir bu panik kargaşa.

bizde bilmiyoruzki nasil bir takim oldugumuzu :), iyi oynuyoruz gol atamiyoruz önde becerikli olamiyoruz interi yenip :) ibbye yeniliyoruz, gerci sampiyonlar ligi baska bir atmosfer
insallah takimimiz oturduktan sonra daha istikrarli bir takim oluruz..

magicyattara
fb,sivas küme düşer devre arası..boşuna lig..zaten maçlara asılan takımlar geçen yıl şike yapanlar..tuhaf ama böyle bu..daha konsantreler..
Kimse de maç hevesi kalmamış..oç tff millette ki futbol sevgisini bitirdi..kapalı tribünde 500 kişi yoktu..

Bu ligin rayına oturması için acilen şike yapan takımların aradan çıkarılması gerekir..

Maçı yorumlamaya gerek bile yok..b.ktan bir hakem..yorgun bir Trabzonspor..eksiltilmiş Trabzonspor kadrosunun elinden gelen bu kadar oldu..maalesef yerli futbolcu kaybımız bize bu sezon pahalıya patlayacak gibi..
Samsun maçında da stoper Yumlu oynarsa sıkıntı yaşarız..
Henrique kesinlikle dinlendirilmeli..şu an bu takımda oynamasına imkan yok..
Zokora maalesef bu maçı astı..disiplini kaybetmemizin baş sorumlusuydu..gereksiz yerlere gitti maç boyunca..İnter maçında ki gibi basit oynamalı hep..
Adrian yokları oynadı..defansif manada zayıf kaldı..biraz dik kafalı bir yapısı var;bundan faydalanılabilir aslında..attığı şut enfesti..
Cech'in koşu yollarını kapatan bir rakip vardı..çıktığı pozisyonlarda ise topu buluşturacak adam bulamadı..

kml61ts
Arkadaş bu takım maç yaptıkça daha iyi olacaktır...Takılıp kalmayın...Yenilince bi destek verin yalandan da olsa milletin morali bozuk...
Bu takımdan bişey olmaz yok öyle yok böyle bırakın yav...Bize beklemedigimiz sevinci yaşatan kim ....Bizi gururlandıran kim....
Yine aynılarını yapacaklar yürekten inanın buna yeter ki takım alışsın birbirine ve bu yakındır...Şimdi bırakın ömeri bilmem neyi de vittegimize üzülelim...
Maç umrum da degil tek üzüldügüm bu sakatlık....

yavuzbaha
18.09.2011, 00:35
Takımımızda maalesef bir sistem yok,sanki biri oyunculara çıkın oynayın,bişeyler yapın demiş gibiydi...Adriana gelince,maçta saman alevi gibi ara ara görünüyor...Henrique vasat....bu senenin en iyi transferleri Zokora,celutska ve colman...başka da yok

OYİVKT
Lig Tv de maçı izledikten sonra kanal değiştirip NTV yi açtım. Rıdvan zevkten dört köşe olmuş, pis pis sırıtıyor. Aykut efendi de çıkmış Trabzonsporun Şampiyonlar Ligi' ne gitmesi doğru değil filan diyor. Bunlar hep o MAA ve ekibi konuşturuyor. Şikecileri düşürmezsen böyle zeytinyağı gibi üste çıkarlar.

Gökhan KAN
Bütün heyecanım ŞL de olduğu için eskisi gibi içim yanmıyor.

hodlu
18.09.2011, 00:36
Ben çooook mutluyum renkdaşlar.fenerliler çat çat çat çatlıyorlar.Onlar çatladıkça biz engelleri aşacağız.Şenol hocamızla ve topçularımızla onları ezmeye devam edeceğiz.Hangisini yazayım.Urfa faciası,anons hatası,Ş.L. kovulması,onlar na puan alırken biz ilk maçta hem de İNTER'i yendik.Yaradan vurdukça vuruyor fenelilere.............

Tunay ERDEM
18.09.2011, 00:37
Bütün heyecanım ŞL de olduğu için eskisi gibi içim yanmıyor.

seneye orada olamayınca gelir heyecan geri.

talsuv61
18.09.2011, 00:37
yalnız rakiplerimiz bize karşı çok sert. Satılmış hakemlerde göz yumuyor. Fenerin maçına fenerli hakem veriliyor.
Ne biçim düzen böyle

İsmail Coşgun
18.09.2011, 00:38
Vittek'in ilk MR sonucuna göre 6 ile 8 ay sahalardan uzak kalacağı tahmin ediliyor. Y. Emre Sel (DHA)

OzcanHan61
18.09.2011, 00:38
onlar sike liglerinde oynamaya devam etsinler, nasil olsa sezon sonu 2.lige düscekler, tabi sereften yoksun tff adaletli davranirsa...
bizim sampiyonlar ligimiz var, oraya konsantre olup ligtede akilli oynayip seri galibeyetler almamiz lazim..
bir 3-4 maclik seri bizi kendimize getiririm takimin tümüyle kopuk oynamama sarti ile !

exelans_25
18.09.2011, 00:39
3 puandan öte vittekin sakatlanmasına çok üzüldüm

Oruç
Takım iyi aslında. Biz ne zaman pas yapmayı bırakıp macera aradık mı saçmalıyoruz. Geçen yıl rakipleri pas manyağı yapıyorduk, sahada yardımlaşma süperdi. Bu sene lig maçlarında bunu göremiyoruz. Bakın İnter maçına. Çok akıllı, çok basit oynuyorduk. Pas yapıyorduk. Topu alan oyuncumuzun etrafına hemen 1-2 oyuncumuz daha geliyordu top almak için, boşa çıkıyordu. Bunu sürekli yapmalıyız iyi oynamak istiyorsak.

Pas yapmayı bırakıp uzun toptu, çalımdı falan yapınca takım çekilmez oluyor. Yeni bir takımız biraz sabır göstermeliyiz. Şenol Hoca umarım paslı oyunu ligin geneline en kısa zamanda yayar.

Altan 61
https://www.facebook.com/#!/photo.php?v=10150308353502561

Samet Berber
18.09.2011, 00:41
Pozisyonun tekrarını izledim çok kötü sakatlanmış gerçekten , bağırışı yere düştükten sonraki surat ifadesi ve eliyle dizini bastırması her şeyi anlatıyor aslında :( .Yemin ediyorum çok kötü oldum yahu inşallah en kısa zamanda döner aramıza .

on target
18.09.2011, 00:42
Arkadaşlar bilenlerden cevap istiyorum evde bu konuyu tartışıyoruz.

2 hafta üst üste sarı kart gören (Colman ve Zokora) bir sonra ki maç oynamıyacaklar mı?

Ben öle değil diye biliyorum ama kardeşim ve babam öyle olduğunu iddia ediyorlar.

2 hafta üst üste sarı kart gören oyuncu bir sonrakı hafta cezalı olur.. Colman iki mactada sarı kart gordu, haftaya Colman cezalı..

OzcanHan61
bordomavi forumumuz haric hic bi yere giremiyorum sinirden, heryeri kedi kus sürüleri mesken tutmus, kendi maskaraliklarini unutmus bizi cekistiriyorlar...

Ali Yerlikaya
Arkadaslar niye stress yapiyorsnuz bilmiyorum ama bu ligin hukmu yok...
Kanunen bu ligin iptal edilme yetkisi var ama bizim taraftar olarak yetkimiz varmi bilmiyorum...

Baslanmis bir ligin sistemini degistirmen usulsuzlukdur sirf para kaybi olmamasi icin klubler susuyor ama benim bir taraftar olarak hakkim varsa iptal icin savciliga bile basvurmayi dusuniyorum...

Sikecilerle oynanan bir ligin anlami nedir...?
Bu lig Digitürk icin oynaniyor ve ben SL ligi disinda tribunde olunmamasi gerektigini düsüniyorum....

oguzhanssan
Buradan yorumlar alınıp antu ya yapıştırılmış yeni farkettim.. Ama yazan arkadaş da doğru yazmışş.. Şenol hocanın tek yaptığı iyi şey insanların küsesini engellemek belki de..ama yeter artık...bu seneyi kaybettik arkadaşlar..
bu takım bu sene gerilerden bakakalır...Yazık bu kadroya...
evet aziz içerde ama bak takımını nasıl kenetlemiş herif..ben eminim bu yazıyı da alıp antu ya yapıştıracak adamlar..aziz şikeyi kendi takımı için yaptı..bizimkiler ne yapıyor.. cl ye gönderiliyoruz diye aldıkları adamlara bak..ihanettir bu...

Sefer A.
18.09.2011, 00:43
boktoto berbatlig'e mahkumuz resmen, malesef, çünkü ucunda samp ligi var..... ama bu sene lige biraz ara verebiliriz, bu sene samp liginde yari final oynamamiz lazim, saka maka degil ciddi, devre arasi saglam 2-3 transfer ile bunu basarabiliriz, shaktar yapiyor biz neden yapmayalim ??

oguzhanssan
18.09.2011, 00:45
Bir antu alıntısı..varın gerisini düşünün...neredeyse haklı diyeceğim bu istikrarsızlığı görünce.. Plaka da cabası :)
------------------------------------
53ENGİN - 18.09.2011 00:41

ts 10 sene içinde bir sezonda 82 puan toplasın zimbabve büyükelçiliğinde 1 ay bedava çalışacağım
-----------------

Ahmet Öztürk
18.09.2011, 00:45
bordomavi forumumuz haric hic bi yere giremiyorum sinirden, heryeri kedi kus sürüleri mesken tutmus, kendi maskaraliklarini unutmus bizi cekistiriyorlar...

Memleketlerini sor :)) Nerelisin de istanbul demiyorsa muhattabım değilsin de :))

OzcanHan61
18.09.2011, 00:46
boktoto berbatlig'e mahkumuz resmen, malesef, çünkü ucunda samp ligi var..... ama bu sene lige biraz ara verebiliriz, bu sene samp liginde yari final oynamamiz lazim, saka maka degil ciddi, devre arasi saglam 2-3 transfer ile bunu basarabiliriz, shaktar yapiyor biz neden yapmayalim ??

birader shaktarda düzen var, adamlar her sene giden oyuncularin yerlerini daha iyi oyuncularla dolduruyor, brezilyadan yeni oyuncular bulup parlatiyor lucescu, adamlar her sene düzenli olarak sampiyonlar liginde oynuyorlar...
bizimkiler ise volkan sen, vittek ve saparayi transfer ediyor yildiz oyuncu diye sampiyonlar ligi icin
senol hoca olmasa cok siradan bir takim oluruz bence, cünkü bizim yönetim cok pasif

Tunay ERDEM
şikebahçenin en azından bu ilk maçları kazanması iyi, nasıl olsa ellerinde doğru dürüst kadro yok, düşmeye başladı mı tutabilene aşk olsun.

Mehmet Yusuf
http://img27.imageshack.us/img27/6788/gmgmgmgmgm.jpg

şu pozisyona bakarmısınız allah aşkına.
hiçbirkişi sakatlanmadan kurtulamaz burdan.
adam resmen bacağını kıskaca almış.
yazık ya vicdansızlık resmen başka bişey değil.

Travelair
18.09.2011, 00:47
yalnız rakiplerimiz bize karşı çok sert. Satılmış hakemlerde göz yumuyor. Fenerin maçına fenerli hakem veriliyor.
Ne biçim düzen böyle

Hakemlerin bize karşı yapılan sertliklere müsaade etmesi gerçekten soru işareti. Bir de feybe'ye verilen penaltıya bakıyorum. Tuhaf, başka ne kelime kullanılabilir?

oguzhanssan
18.09.2011, 00:47

açıkçası tek bu lafa katılıyorum ..herşeyi okyamasam da..
ama bir yandan olumsuz olsam da bu sene ki şansımıza biz CL de bir üst tura rahat çıkarız diyorum.

Ahmet Öztürk
18.09.2011, 00:48
Bir antu alıntısı..varın gerisini düşünün...neredeyse haklı diyeceğim bu istikrarsızlığı görünce.. Plaka da cabası :)
------------------------------------
53ENGİN - 18.09.2011 00:41

ts 10 sene içinde bir sezonda 82 puan toplasın zimbabve büyükelçiliğinde 1 ay bedava çalışacağım
-----------------

Önce nickine baksın kansız. Ondan sonra Trabzonspor'un adını ağzına alsın.. Ayrıca dünyada onun yazdığı gibi bir ülke yok!

hamucera
18.09.2011, 00:49
pozisyonu aynı şekilde Giray'da çok yapıyor, burada en büyük şanssızlık Vittek'e denk gelmesi, başka oyuncu sakatlanmadan da çıkabilirdi, adam topa müdahale etti, gerçekçi olalım

Tunay ERDEM
hani olur da bunlar ligi iyi bir yer de bitirirse sene sonu lig düşünce yaşayacakları travmayı merak ediyorum.

hodlu

Sakattı zaten diyen taş kalpli renkdaşlar, pozisyonu bir daha izleyin....

Travelair
18.09.2011, 00:50
Bu arada Ömer Çavuşoğlu'nun hesabından söylediği sözleri kulüp takibe alıp davasını açmalıdır

Guroni
18.09.2011, 00:50
Takım iyi aslında. Biz ne zaman pas yapmayı bırakıp macera aradık mı saçmalıyoruz. Geçen yıl rakipleri pas manyağı yapıyorduk, sahada yardımlaşma süperdi. Bu sene lig maçlarında bunu göremiyoruz. Bakın İnter maçına. Çok akıllı, çok basit oynuyorduk. Pas yapıyorduk. Topu alan oyuncumuzun etrafına hemen 1-2 oyuncumuz daha geliyordu top almak için, boşa çıkıyordu. Bunu sürekli yapmalıyız iyi oynamak istiyorsak.

Pas yapmayı bırakıp uzun toptu, çalımdı falan yapınca takım çekilmez oluyor. Yeni bir takımız biraz sabır göstermeliyiz. Şenol Hoca umarım paslı oyunu ligin geneline en kısa zamanda yayar.

Ben şu an duygusal konuşuyorum olabilir ama tek şey sorucam devamlı saldıran ısıran pres ve pas yapan geçen seneki takımın en önemli 3 oyuncusu Selçuk, Jaja, Umut gbi oyuncularınız yokken nasıl olacak bu. Biz zaten bunların yanına adam isterken eldekileride kaybettik nasıl olacak pas yapan takım kurulacak.

Pardon bir şey daha sorucam. Transfer yaptınız ister oynatır ister oynatmazsınız ama bir oyuncuya 1 sene kendi takımına imza attırmayıp sonra onu oynatmamak nasıl açıklanabilir eğer yetersizse niye aldınız. Eğer yeterliyse niye oynatmıyorsunuz.

Fatih
18.09.2011, 00:51

Top nerede?

carolo
18.09.2011, 00:51

ibb serbest vurus kullandi bu pozisyondan sonra ...

Sefa
18.09.2011, 00:52

Sadece bu fotoğrafa bakarsan Zayatte'ye sabaha kadar sallarsın ama Zayatte'nin suçu yok pozisyonda topa kaydı vurdu Vittek ayağını oraya sokuyor gidip Vittek'in ayağına yatmıyor adam..

on target
18.09.2011, 00:52
Vittek'in ilk MR sonucuna göre 6 ile 8 ay sahalardan uzak kalacağı tahmin ediliyor. Y. Emre Sel (DHA)
Vittek, geçtiğimiz sezonda mücadele ettiği Ankaragücü'nde sakatlığı nedeniyle fazla verimli olamamıştı. Gerçekten 6 - 8 ay uzak kalacak ise sahalardan bu sezon Vittek i unutabiliriz.. Sahalara geri donse bile verimli olması cok iki sezondur yasanılan sakatlıklar ıle..

Gecmiş olsun diyelim...

Sefer A.
18.09.2011, 00:53
birader shaktarda düzen var, adamlar her sene giden oyuncularin yerlerini daha iyi oyuncularla dolduruyor, brezilyadan yeni oyuncular bulup parlatiyor lucescu, adamlar her sene düzenli olarak sampiyonlar liginde oynuyorlar...
bizimkiler ise volkan sen, vittek ve saparayi transfer ediyor yildiz oyuncu diye sampiyonlar ligi icin
senol hoca olmasa cok siradan bir takim oluruz bence, cünkü bizim yönetim cok pasif

Senol hoca da çiksin böyle böyle yönetim istedigimi yapmiyor diye.... felsefeyle ugrasacagina biraz da bunlari dile getirsin..... shaktar düzen var dedin de bizde de var az çok, hem onlar luiz adriano ile willian ile bilmem ne ile basariyorsa biz de Paulo Henrique ile Zokora ile Burak ile Adrian ile neden basarmayalim, sadece çok iyi 2tane savunmaci lazim bize, devre arasi 6ayligina samp ligi için Serdar Aziz'i kiralamamiz lazim + çok iyi bir savunmaci daha almamiz lazim yabanci, Dante mesela, hem de sol ayakli, sonra da ya Glo ya da Mustafa kiralanir bir yere, zor degil bunlari yapmak, Giray da bu sene saçmalamaya basladi.....

hamucera
18.09.2011, 00:54
Top nerede?

poziisyonda top zaten gitti, yane Zayatte vurmuştu topa, bu hareketi Giray çok defa yapıyor, sadece bir resme bakarak eleştiri yapılamaz, aynısını bizim oyuncumuz yapsa ilk tepki topa müdahaleydi, oyuncu topu uzaklaştırırdı olacaktı

SEDAT
- Zayette kasap olabilir ama o pozisyonda önce topa kendisi vurdu diye gördüm , Vittek için şansız bir pozisyon oldu malesef...

OzcanHan61
Vittek, geçtiğimiz sezonda mücadele ettiği Ankaragücü'nde sakatlığı nedeniyle fazla verimli olamamıştı. Gerçekten 6 - 8 ay uzak kalacak ise sahalardan bu sezon Vittek i unutabiliriz.. Sahalara geri donse bile verimli olması cok iki sezondur yasanılan sakatlıklar ıle..

Gecmiş olsun diyelim...

gidip ankaragücünden futbolcu aliyoruz sampiyonlar ligi icin..
gercekten cok gülünc bir durum
bizde bu yönetim varken senol hoca napsin, belkide istedigi kadro kurulmadi

DURAS
18.09.2011, 00:55
2 SARI KART ÜSTÜSTE GÖRÜNCE CEZALI OLMUYOR. 4sarı kart görünce( üst üste olmasına gerek yok) cezalı oluyor

metehan
18.09.2011, 00:55
Vittek'in sakatlığından sonra bu maçla ilgili bir yorum yapmak abes olur. Geçmiş olsun ! Bu kadar sakatlıktan sonra yeniden sahalara dönmek çok zor, umarım iyileşir ve yine futbol oynar.