PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon ve Çevre Şehirler İçin Mekan Rehberi

Muhammed
10.09.2011, 18:28
Merhabalar. Siteye yeni üye oldum. Ancak, yeni konu açamıyorum. Sizden ricam, aşağıdaki içeriği konu olarak açar mısınız? Yerdımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Trabzon ve çevre şehirler için hazırlanan mekan rehberi

www.hamsikafa.com

Trabzon ve çevre illeri için hazırlanmış mekan rehberi. Sizler de üye olup, mekanlar hakkında görüşlerinizi ekleyebilirsiniz. Dilerseniz, sizler de siteye yeni mekanlar ekleyebilirsiniz.

Yeni bir üyeden yukarıdaki özel mesajı alınca bende kırmayıp bu konuyu açmak istedim. Umarım birilerinin işine yarar.

kekemal2
10.09.2011, 19:10
Muhammed arkadaşıma teşekkürler. Şu anda sunucuda bir sorun var galiba. Site açılmıyor. (Sitenin barındırıldığı hosting firmasını - isimtescil.net - aradım. Genel bir problem varmış. Zaten bitmedi bu problemleri. Site açacakların isimtescil'den şiddetle uzak durmasını tavsiye ediyorum.)

kekemal2
10.09.2011, 23:01
Sunucu problemi giderilmiş. Site tekrar aktif durumda. Site hakkında görüşlerinizi belirtirseniz, (Nesini beğendiniz, nesini beğenmediniz, vs.) bana (ve sitenin gelişmesine) çok yardımcı olursunuz arkadaşlar.

f1bekir
11.09.2011, 10:20
Abi emeğin için teşekkür ederiz.

Bence, anasayfada ilgili mekanların fotoğrafları dönse iyi olur. Sol tarafta da veya üstte farketmez, direk şehir isimleri yazsa şöyle büyükçe. Siteye ilk girişte ince yazılar albeniyi azaltıyor.

Ayrıca bütün mekanların harita ve uydudaki yerleri işaretlenirse çok iyi olur.

Fikir güzel bence, zamanla gelişecektir inşallah.

kekemal2
11.09.2011, 16:56
Tavsiyelerin için teşekkürler. Söylediklerini dikkate alacağım :)

f1bekir
11.09.2011, 22:44
Abi ben ilk başta sadece restoran olayı sandım ama her türlü mekan var galiba.

Bu yüzden sitenin üst tarafına şehirler, sol tarafına da kategorileri koyabilirsen çok güzel olur. Şehirlerden birine tıklayınca kategoriler gelsin, kategorilerden birine tıklayınca da şehirler gelsin ve öyle devam etsin. İlçeleri de ayırabilirsin ama sanırım biraz daha mekan eklenmesi lazım onun için.

Veya, ŞEHİRLER, KATEGORİLER, EN ÇOK BEĞENİLENLER, EN ÇOK YORUMLANANLAR gibi büyük üst başlıklar da olabilir zamanla.

Güzel bir site olmuş ama, yorum yapmak keyifli oluyor :)

kekemal2
11.09.2011, 22:59
Çok teşekkürler. Sitede bazı düzenlemeler yapmaya başladım. Birkaç gün içinde güncellemeleri aktif edeceğim.

mavituğ
12.09.2011, 00:07
keyifli bir site olmuş, sade olması güzel ilerleyen zamanda iyi noktalara geleceğini düşüyorum. Kim düşünmüşse aklına sağlık :)

f1bekir
12.09.2011, 08:52
Abi bir de naçizane şunu söyleyeyim. Ulusal ölçekte böyle bir site var mı bilmiyorum. Eğer yoksa bu site zamanla ülke geneline yayılabilir. Bunun için sitenin adının daha kapsayıcı, genel bir ad olması daha iyi olur bence. Misal ''burasınerede.com'' gibi. Eğer Doğu Karadeniz'de sınırlı kalmayı düşünüyorsan da ''haburanerede.com'' olabilir mesela. Sitenin içeriğini anımsatan bir site adı daha güzel olur bence.

İyi çalışmalar.

kekemal2
12.09.2011, 13:00
İleride isim değiştirmeyi düşünüyorum aslında. Ama güzel, istediğim gibi bir ad bulamadım henüz. Sadece karadeniz bölgesi ve civarı ile sınırlı kalmayı düşünüyorum şimdilik. İleride ne olur bilinmez tabii :)