PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Netsoccer2

Mert Oğuzlu61
08.09.2011, 20:12
http://www.netsoccer2.com/

oyundan resimler : http://www.netsoccer2.com/index.php?nav=screenshots

oyunun açıklaması kısaca şu :

Tek 1 oyuncuyu yönetiyorsunuz. Klavye veya mouse ile yönetme şansınız var. Ancak mouse daha kullanışlı ve basit.

5 erlikten başlamak üzere diğer takımlarla maçlar yapabiliyorsunuz. Takım maçları en az 5 vs 5 olmak zorunda. Eğer yeteri sayıda online oyuncu yoksa trainingden hazır açılmış serverlara girerek orada oynayabiliyorsunuz da. Tabi diğer oyuncularda dahil olabiliyor. O şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz yani.

haxball dan 2 kat zevk alacağınız, daha gerçekçi bir oyun :)

yukarda linki verdim, o linkten indirin dosyayı, en fazla 1 dakkanızı alır şak diye iniyor zaten. indirdikten sonra kurun ve açın, kendinize bir oyuncu ismi alın şifrenizi vs.. yazın girin oyuna :)

61trabzonömer, sıkıysa gel burda yen beni ! :D

Berat Akçay
08.09.2011, 23:46
Güzel oyuna benziyor :)

Mert Oğuzlu61
09.09.2011, 01:42
güzel oyun tabi, haxball dan soğuyacaksınız asıl oyun bu :) haxbalcıları buraya alalım hadi beyler indirmesi en fazla 1 dakka sürer, indirin alın oyuncu ismi girin oyuna.

isteyen klavyeyle oynar isteyen mouse ile, benim tavsiyem mouse ile oynayın daha rahat alışırsınız. yalnız klavyeyle oynayınca topa yön verebiliyorsunuz öyle bir avantajı var gerçekten güzel goller oluyor.

oyun birazcık pes i andırıyor bence haxball oynayan herkes bu oyunun fanatiği olur.. paslar şutlar aşırtma goller fauller:D(faul düdüğü çalmıyor ama kayıp rakipten topu almak çok zevkli) çalımlar felan haxballdan çok çok farklı daha gerçekçi. ofsayt olayı bile var :)

5 VS 5 maçları harika oluyor, aynı gerçekteki gibi. maçın içinde hissediyorsun kendini :) Sokker TR diye bir takımımız var isteyen herkes gelebilir.

Berat Akçay
09.09.2011, 16:42
Mert dün biraz oynayım dedim .Sinirden klavyeyi kırıcaktım ula :)

evrents
09.09.2011, 17:18
Oyunu indirdim bir kaç dosyta çıktı rardan.Netsoccer2'yi açıyorum uptade help bir de altında 2 tane link çıkıyor bunlara tıklayınca bilgisayar kapanıyor anlamadım gitti tam olarak ne yapıcaz?Aynı bu sorunla karşılaşan var mı?

evrents
09.09.2011, 17:24
Oyunu indirdim bir kaç dosyta çıktı rardan.Netsoccer2'yi açıyorum uptade help bir de altında 2 tane link çıkıyor bunlara tıklayınca bilgisayar kapanıyor anlamadım gitti tam olarak ne yapıcaz?Aynı bu sorunla karşılaşan var mı?
Alttaki 2 linkten üsttekine basarak oyunu indirdim fakat oyuna tıklayınca bilgisayar kapanıyor.Çözümünü bilen var mı?Ya da aynı sorunla karşılaşan var mı?

Mert Oğuzlu61
09.09.2011, 19:15
Mert dün biraz oynayım dedim .Sinirden klavyeyi kırıcaktım ula :)

antrenman yap elin alışır :) bende oynamıyordum uzun zamandır arkadaşlarla eskiden çok oynardık, 2 seneye yakındır oynamıyordum... bu akşam dev maç var arkadaşlarla aramızda, 5 vs 5 :) bmn dede oyuncu sayısını çoğaltırsak haxballdaki gibi, zevkli maçlar yaparız.

yok bende böyle bir sorun olmamıştı. indirdim dosyasını çıkarttım içindeki netsoccer2 ye tıklayıp direk girdim oyuna.