PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursaspor

Sefa
04.09.2011, 02:41
http://i942.photobucket.com/albums/ad268/attarena/superliglogolari/bursaspor.png

BURSASPOR

Sefa
04.09.2011, 02:43
Bursaspor başlığı yokmuş forumda..

Bursaspor'un bu sene dağılacağını düşünüyorum zira iyice vasat topçulardan oluşmaya başladı. Kendileri yıldız yarattılar ama onlarla baş edemediler.

Yönetim ne Şampiyonluğu ne de sonraki süreci kaldırabildi. Bu sezon yeni yönetim ve hoca gelebilir Bursaspor'a..

Yönetim Türk Telekom'un sponsorluk teklifini "Şampiyonuz" diye geri çevirmişti şimdi göğüs reklamsız dolanıyorlar. Spor Toto, Turkcell gibi Anadolu takımlarına sponsor olacakmış yeni göğüs reklamları Spor Toto olur büyük ihtimal.

bangkook_61
04.09.2011, 03:19
Sefa dediğin gibiyse gelen tekliflere şampiyonuz demeden evet diyeceklerdir.

Ertuğrul ilginç bir hoca. Bursa'nın başında olduğu sürece ben Bursa'yı en kötü Avrupa kupalarına katılma iddiasıyla göreceğimizi düşünüyorum. Ama Avrupa'da koskocaman bir hiç olacaklar. Bursa'nın şampiyon olduğu sene son maçlarda aldığı benzersiz penaltılar vardı. Ve en büyük şansları biz son maçı rakipleriyle oynadık. 3 Temmuz 2011'den sonra bunun önemini iyice sindirmişlerdir. Ama tıpkı Eskişehir gibi bu gerçeği çok fazla sindirdiklerinden eziklikleriyle bize sataşmaya devam edecekler.

Sefa
04.09.2011, 03:25
Sefa dediğin gibiyse gelen tekliflere şampiyonuz demeden evet diyeceklerdir.

Ertuğrul ilginç bir hoca. Bursa'nın başında olduğu sürece ben Bursa'yı en kötü Avrupa kupalarına katılma iddiasıyla göreceğimizi düşünüyorum. Ama Avrupa'da koskocaman bir hiç olacaklar. Bursa'nın şampiyon olduğu sene son maçlarda aldığı benzersiz penaltılar vardı. Ve en büyük şansları biz son maçı rakipleriyle oynadık. 3 Temmuz 2011'den sonra bunun önemini iyice sindirmişlerdir. Ama tıpkı Eskişehir gibi bu gerçeği çok fazla sindirdiklerinden eziklikleriyle bize sataşmaya devam edecekler.
Suat Kılıç açıklamıştı haberi okumuştum şimdi tekrar baktım destek söz konusu ama Bursa parayı kabul etmez..

Forma reklamı için yardım

Spor ve Gençlik Bakanı Suat Kılıç, forma reklamı bulamayan kulüplere yardım edeceğinin sözünü verdi. Toplantının son bölümlerinde konuyu değerlendiren Kılıç, “Spor Toto Teşkilatı’nın kulüp başı 250 bin Dolar’lık reklam vermesini sağlayabilirim” dedi. Başkanlar ise rakamını daha fazla olmasını istedi. Bunun üzerine Bakan, konuyla ilgili ekibinin çalışma yapacağını söyledi.

Nizam
04.09.2011, 17:07
Bursaspor başlığı yokmuş forumda..

Bursaspor'un bu sene dağılacağını düşünüyorum zira iyice vasat topçulardan oluşmaya başladı. Kendileri yıldız yarattılar ama onlarla baş edemediler.

Yönetim ne Şampiyonluğu ne de sonraki süreci kaldırabildi. Bu sezon yeni yönetim ve hoca gelebilir Bursaspor'a..

Yönetim Türk Telekom'un sponsorluk teklifini "Şampiyonuz" diye geri çevirmişti şimdi göğüs reklamsız dolanıyorlar. Spor Toto, Turkcell gibi Anadolu takımlarına sponsor olacakmış yeni göğüs reklamları Spor Toto olur büyük ihtimal.

Yanlış hatırlamıyorsam vardı .. Süper kupa maçında bize , egemen e edilen küfürlerden sonra açılmamak üzere kitlenmişti ..

Koray
04.09.2011, 17:12
Bursa dümdüz bi takım oluverdi bi anda.

Ellerinde kalan adam akıllı bi Ozan İpek var, az buçukta Serdar Aziz.

Bunun eseri tamamen yıldız düşmanı Ertuğrul Sağlam'dır, iyiki Bursa'yı şampiyon yapmış herşeylerine karışır oldu, adamlar tribünde birşeyleri protesto ediyor maçı bırakıp tribünlere ters ters bakıyor sanki onu protesto ediyorlar.

Ertuğrul'un 4-5 sene sonra ki çizgisi Ziya Doğan, Samet Aybaba seviyesinde devam edecek.

SEDAT
04.09.2011, 17:17
- Bursa her ne kadar tartışılsada bizimle beraber İstanbula kafa tutan ender takımlarımızdandır , hatta 2.'sidir...

danger00
04.09.2011, 17:17
Yaptıkları yabancı transferleri fazla tanımıyorum. Yabancıların verimi ligdeki konumlarını belli eder diye düşünüyorum.

Sefa
04.09.2011, 17:21
Yanlış hatırlamıyorsam vardı .. Süper kupa maçında bize , egemen e edilen küfürlerden sonra açılmamak üzere kitlenmişti ..
Sanırım silinmiş aramada çıkmadı.

Yaptıkları yabancı transferleri fazla tanımıyorum. Yabancıların verimi ligdeki konumlarını belli eder diye düşünüyorum.

Ertuğrul Sağlam'ın yabancı oyuncu transferindeki başarısı malum. İlerisi için ışık tutmuyor.. :)

Bıyıklıoğlu
04.09.2011, 17:26
Bursa'da bize yapılanları,süper kupa maçını çok çabuk unutmuş gibiyiz.

sancakbeyi_61
04.09.2011, 17:39
Bursayla aramız kötü olsa da,Anadoluda bizle beraber İstanbula kafa tutan tutmaya çalışan nadir takımlardandır..

Adem Erdoğan
04.09.2011, 18:07
Şahsen düşman olarak görmüyorum; fakat olacaksa da Bursa gibi olsun.

Ayrıca dolaylı olarak Aziz'i şikeye teşvik eden bir takım.

Yalnız geçirecekleri sezonun özeti Anderlecht maçıydı; kısır maçlar bekliyor kendilerini.

Bayramm61
04.09.2011, 18:23
Bu Bursa UEFA ya ve TFF ye Trabzonu neden sampiyonlar ligine aldiniz itirazi yapan Bursa degilmi ???

FC-ST-PAULI-61
04.09.2011, 18:24
Bursa bu Sezon 7. olur.Siradan bir Takim.

TSarıalioğlu
05.09.2011, 22:10
Bursayı Asla Sevmem Başlıkta Olmasa Olur Unutulmuş Herşey Ne Çabuk

Burçak
05.09.2011, 22:51
Bende Bursasporu sevmem. ama okadar.
Bizi sevmeyip birde istanbulun altına yatanlardan değiller en azından.

Sefa
06.09.2011, 00:34
Bursayı Asla Sevmem Başlıkta Olmasa Olur Unutulmuş Herşey Ne Çabuk

Başlıkla ne alakası var sende başlıkta unutulanları millete hatırlat mesela. Bu başlıkta taraftarından çok takımını konuşacağız sonuçta. Ben Bursaspor takımının bir yamuğunu görmediğim gibi geçen sezon 2. yarı Fenerbahçe'ye karşı şerefiyle mücadele eden 2 takımdan biriydi.

Emirhan Makul
30.03.2012, 16:54
nDeM18Cr44Q

Vkgz
30.03.2012, 21:22
Nihayetinde bocaladılar ama dağılmadılar... bende dağılırlar diyordum ama belirli bir seviyede kaldılar bu senede.

TAHSİN 61
02.04.2012, 18:04
6 maç seri yaptılar play off a kaldılar ve bence bu play offu lider bitirip şampiyonluk grubunda 4. olan takımla avrupa kupası için mücadele edicektir.

Sefa
02.04.2012, 18:07
Yabancı transferlerinde dikiş tutturamamış Ertuğrul Sağlam bu Pinto'yu nereden bulmuş. Bizim Teo olayına benziyor uzak diyarlardan iyi bir golcü buldular.. :)

Fatih ÇOLAK
02.04.2012, 18:28
Onlarda bizim gibi kadroda büyük değişime gittiler ve bunun meyvelerini yavaş yavaş almaya başladılar, iyi oynuyorlar son haftalarda...

Batalla'yı elde tutarlarsa, orta sahaya ve sağ açığa bir adam alırlarsa seneye kafaya oynarlar, bu arada Pinto acayip bir şey çıktı :D

Ertuğrul Hoca turnayı gözünden vurdu...

cerebrum
02.04.2012, 18:30
bursaspor iyi bir anadolu kulübü...

Emirhan Makul
21.10.2012, 23:14
http://galeri7.uludagsozluk.com/234/bursa-kapal%C4%B1-cezaevine-ho%C5%9Fgeldiniz-emek-h%C4%B1rs%C4%B1zlar%C4%B1_336646.jpg

Ömrüm boyunca bu pankartı unutmayacağım, Bursa taraftarı bize dümdüz gitse de unutmayacağım.

http://www.futbolingo.com/img/2012/10/20/bursa_kapali_cezaevine_hosgeldiniz.jpg

Süleyman50
20.12.2012, 16:28
çoğunluğun aksine aramız iyi olmasada ben bursasporu severim en azından istanbul takımlarına karşı bir duruşları ve gerçek taraftarları var...

alper*
20.12.2012, 16:31
Bursaspor gibi takımların sayısının artması lazım :)

Murat'
15.03.2013, 20:59
Müthiş bir taraftar desteği var.

Bizimkilerin bu adamlardan öğreneceği çok şey var.

kopeli
15.03.2013, 21:38
Bursaspor'uda,Taraftar Grubunuda ezelden beri sevmem.

TAHSİN 61
07.05.2013, 14:35
Başın Sağ olsun Bursaspor Camiası İbrahim Yazıcı Vefat etti

Süleyman50
12.06.2013, 10:22
bursasporu eskiden beri severim, inşallah hep zirveye oynarlar...

ESER
13.06.2013, 01:44
bursasporu taraftarinin Trabzonspor komplekslerinin etkisiyle takindiklari yer yer kaypak ve haset tavirlar nedeniyle pek sevmem ama ulkedeki istanbula taraftar kotarmak uzerine kurulmus yogun futbol asimilasyon tezgahlarina ragmen kitlelesmeyi basarmis ve kimlik edinmis bir kulup olmalari nedeniyle camialarini takdir ederim.

Burçak
02.07.2013, 14:52
Hep atıştık ettik ama şöyle bir gerçek var.
Bursaspor taraftarı örneğin sivasspor taraftarı gibi biz dört büyük olduk Trabzonsporda kimmiş demedi.
gerçi bu örneği verirken aslında sivasssporu yüceltmiş oluyoruz ister istemez.
gerçek anlamda muhatap almaya bile değmez bir camia sivasspor. gerçek sivassporlu yok denecek kadar az.
Bursaspor ile atışmalarımız tartışmalarımız hep oldu belki olmayada devam edecek. ama varsın onlarla olsun.
En azından bir duruşları var. gerçekten Bursasporlular.
İstanbula yalamalık yapmıyorlar . Tribünde bir Bursaspor gerçeği var.
gerçekten sadece Bursasporlular var.

TSarıalioğlu
02.07.2013, 17:08
Taraftar grubu çarşıdan kovulanların desteğiyle oluşmuştur ezelden beridir sevmem dostluklarıda çıkarcılıktandır.

Ilelioglu
03.07.2013, 20:17
Bursaspor'un 17 Haziran'da yapılan olağanüstü genel kurulunda, 222 üyenin imzasıyla verilen değişiklik yönergesi doğrultusunda kulüp üyeliğiyle ilgili yapılan tüzük değişikliği açıklandı.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, "başka bir kulübe üye olanların yapılan tebliğin ardından diğer kulüp üyeliğinden istifa etmemeleri halinde Bursaspor üyeliğinden atılacağı" bildirildi.

"Genel kurul üyelerimizin dikkatine" başlığıyla yer alan açıklama şöyle:

"17 Haziran 2013'te gerçekleşen Bursaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda alınan karar gereği tüzüğümüzde değişiklik yapılmıştır. Toplantıda kabul edildiği üzere, tüzüğümüzün 9. maddesinin 2. paragrafı aşağıdaki şekilde değişmiştir.

Tüzüğümüzün 9. maddesinin 2. paragrafının önceki hali:

'Üyeler, Bursa kulüpleri dışında, aynı ya da daha üst profesyonel liglerde oynayan takımı olan başka herhangi bir kulübe üye olamazlar ancak 06.02.2006 gününden önce bu kulüplere üye olan üyelerin hakları saklıdır. Bu tür kulüplere üye olan ya da üyeliği sonradan ortaya çıkan üyelerin üyelik kaydı yönetim kurulu kararı ile silinir.'

Tüzüğümüzün 9. maddesinin 2. paragrafının yeni hali:

a- Bursa kulüpleri dışında aynı ya da daha üst profesyonel liglerde oynayan takımı olan başka herhangi bir kulüpte üye olanların üyelik kaydı yönetim kurulu kararı ile silinir.

b- Geçici madde: Bu değişiklik tarihinden itibaren başka kulüpte de üyeliği bulunan üyelere yapılacak tebliğden itibaren 1 ay içinde diğer kulüp üyeliğinden ayrılmaları, aksi halde üyelikten çıkartılacakları yazılı ihtar edilir."

http://www.ligtv.com.tr/haber/baska-kulup-uyeligi-yasak

..

Sefa
03.07.2013, 22:49
Helal olsun güzel hamle..

Doğukan Uçan
09.07.2013, 14:51
Bursaspor'uda,Taraftar Grubunuda ezelden beri sevmem.

:D

Süleyman50
09.07.2013, 14:52
stadları bitmek üzere, darısı bizim stada...

Adem Erdoğan
09.07.2013, 15:03
Saygı duyulası bir klüptür Bursaspor.

Bu forumda Anadolu'dan başka şampiyon çıkmaması için fener destekleyenlerin sayısı da az değildi.

Milletin taraftarına çamur atacağınıza dönüp biraz aynaya bakın.

Samet Türkmen
09.07.2013, 15:43
Jaja'nın 16 dakikada işi bitirdiği maçta, Bursaspor taraftarları maç sonunda Trabzonsporlular'a saldırmak isterken... Hiçbir zaman adam olamadılar.

http://s18.postimg.org/y69vjokyx/DSC03536_800x536.jpg

alper*
09.07.2013, 16:02
U20 Dünya Kupası'nda stadyumu en çok dolduran yine onlar oldu. Trabzon dahil.

Futbol şehri.

Adem Erdoğan
09.07.2013, 16:10
Jaja'nın 16 dakikada işi bitirdiği maçta, Bursaspor taraftarları maç sonunda Trabzonsporlular'a saldırmak isterken... Hiçbir zaman adam olamadılar.

http://s18.postimg.org/y69vjokyx/DSC03536_800x536.jpg

Adamlığın fotoğrafı

Samet Türkmen
09.07.2013, 17:52

Adamlığın fotoğrafı

Türkiye'de fenerbahçeye söylenen "emek hırsızları" lafı bize saygılarından değil kendi kinlerinden.

Bu pankartın açıldığı yılda da topluca küfür atıyordu Bursa tribünleri.

Adem Erdoğan
09.07.2013, 19:18
Türkiye'de fenerbahçeye söylenen "emek hırsızları" lafı bize saygılarından değil kendi kinlerinden.

Bu pankartın açıldığı yılda da topluca küfür atıyordu Bursa tribünleri.

Fazlasına gerek yok, benim için yeterli. :)

Sacit
09.07.2013, 23:52
Bursaspor bu ligde her zaman olması gereken kulüptür.

Ogün'
10.07.2013, 00:23
Taraftar grubu çarşıdan kovulanların desteğiyle oluşmuştur ezelden beridir sevmem dostluklarıda çıkarcılıktandır.
Sen de ne çok ilgileniyorsun;Çarşıyla-Beşiktaşla.

Burçak
12.07.2013, 15:18
fakat şu haberde bursaya yakışmadı
http://www.fanatik.com.tr/bursada-ortalik-karisti_3_Detail_32_294309.htm

Emre İskender
28.07.2013, 03:07
Bu senenin balon adayı bence... Hikmet Karaman sezon sonunu göremez... Fatih Terim değilsin çalıştırdığın takım gs hiç değil...

Samet Türkmen
28.07.2013, 03:08
Hoş şeyler duymuyoruz taraftarlar arasında burada. Umarım bir fenalık olmaz.

ihsan candas
11.09.2013, 02:45
şöyle bir diziliş bence faydalı olur...
------------------frey---------------------
şener------civelli------ibrahim------taiwo
-----------şamil------belluschi---------
kazım-----------batalla----------ferhat
----------------pinto-------------------

Murat'
29.05.2014, 12:09
Bursa'da Güneş açtı!

29 Mayıs 2014 12:00 NTVSpor.net

http://img-cdn.ntvspor.net/C/I/498/gunes3_VZQCP.jpg

Bursaspor, teknik direktör Şenol Güneş ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Teknik direktör arayışlarına son günlerde hız veren Bursaspor, bombayı patlattı...

Yeşil-beyazlılar, Trabzonspor'un efsane ismi Şenol Güneş'le prensip anlaşmasına vardığını resmi siteden açıkladı.

Şenol Güneş'i tam 15 sene sonra Trabzonspor dışında bir Türk takımını çalıştıracak, yakından takip edeceğim, başarılı olur inşallah.

Öznur61
29.05.2014, 15:01
Umarım Şenol Hocamızı üzmezsiniz.

bordomavi1
29.05.2014, 17:08
Bursaspor'un oyuncu kalitesi iyi değil. Mehmet Ekici gibi 3-4 tane transfer yapsalar Bursa'dan iyi takım çıkar. Ozan Tufan'ı, Enes Ünal'ı, Serdar Aziz'i Şenol Hoca adam eder zaten. Şenol Hoca faktörü de 3 sıra birden ileri atar Bursa'yı zaten.

Ayrıca Bekir gibi Belluschi gibi Şener gibi kaliteli futbolcuları da var.

pReN@_61
20.07.2014, 15:33
Şenol Güneş'li Bursa'ya başarılar

umitkaragoz1988
06.09.2014, 03:31
şenol güneş sayesinde az çok sempati duymaya başladım bursaya. geçen 2-3 sezon önce Trabzonspor hakkında bursalılar yanlış işler yapmışdı. ama neyseki bunlar geride kaldı

serdarblue
16.05.2015, 20:27
5 Yıl önce bugün, paraya karşı yetenek ve emeğin savaşını veren bir Anadolu takımı daha tarihe adını altın harflerle yazdırdı ! Ebedi dost ve kardeş ŞAMPİYON BURSASPOR ! << 61&16 >>

signal
22.05.2015, 09:18
Şikebahçeyi 3-0 yenip finale yükselen Bursasporu ve Şenol Hocayı tebrik ederim. Umarım kupayı da alırlar.

umitkaragoz1988
27.05.2015, 12:04
Bursaspor bu sene avrupaya gidemiyor dimi beyler. Cezaları vardı benim bildiğim

Muhteva
30.09.2015, 02:00
Sanki Ertuğrul hocadan daha iyisini bulacaklar da adamı takım 2-3 maç kaybetti diye istifaya çağırıp ağlatmışlar.

Küme düşme hatlarında sürünen takımı şampiyon yaparsan böyle bi tarafları kalkar işte geçen yıl Dortmund nerdeyse küme düşecekti tarftarı Klop'a gıkını bile çıkarmadı biraz örnek alın vefasız herifler.

Cengiz Çubukcu
30.09.2015, 07:30
bu kadar olaydan sonra bursa lig trenini kaçırdı, ligi orta sıralarda bitirirler..

Yiğit SARI
25.03.2016, 12:09
Bursaspor Passolig'ten ayrılıyor

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=113249

slmn
28.03.2016, 00:25
TFF, Bursaspor'a “Ülke genelinde bilet satışı yapamazsınız” diyerek olumsuz cevap verdi.

Bakalım nasıl sonuçlanacak bu olay?

Faruk BERBER
05.10.2016, 15:24
Batalla'nın şuana kadar sergilediği performans beni şaşırttı. Bakalım devamı gelecek mi.

Ozan Yılmaz
05.10.2016, 16:09
Batalla'nın şuana kadar sergilediği performans beni şaşırttı. Bakalım devamı gelecek mi.
Biz de Jaja'yı geri getirebilsek benzer bir katkı alabilir miyiz acaba?

Murat'
05.10.2016, 16:27

Ben de çok şaşırdım, beklemiyordum açıkçası. Oldukça sorunlu bir şekilde ayrılmıştı Bursa'dan. Gerçekten helal olsun.

bordomavi1
04.06.2017, 11:22
Çok çok kötü kadroları var. Komple yenilemeleri lazım takımı.
K.Paşa'nın serbest kalan oyuncular Castro, Titi, Tunay'a yönlensinler.
Küme düşen Antep'ten Ghilas, Orkan - Adana'dan Magaye.
Bizden M.Demir, Sefa, Aykut Demir, Bero için kiralama hamleleri, Galatasaray'dan Koray, Cavanda, Linnes.
Alanya'nın Zagreb'ten kiraladığı Junior Fernandes
PTT'nin dikkat çeken oyuncuları Azibuike, Hamidou.
Eski oyuncular Alfred N'Diaye yi kiralamayı deneyebilirler.
Ligue 1, Ligue 2'den güzel araştırmalarla güzel oyuncular.
Avrupa'da serbest kalmış veya kiralabilir oyuncular.
Bir çok oyuncu şansları var. Ucuza sıfırdan kadro kurmak çok da zor değil.
Ve kaliteli bir hoca. Ben Şota'yı önerebilirim mesela. Bursa şehrinde, istediği oyuncularla başarıyı yakalayacaktır.

--------------------Harun-------------
Cavanda----Günter----Titi----Behich
------------Castro----N'Diaye---------
Ghilas-----------Batalla------Fernandes
-----------------Magaye--------------

İlk 5 mücadelesi verirler.

Cemalettin Taşkın
05.06.2017, 13:51
şu sercan yıldırım-bilal kısa-merter yüce hangi takımda olsalar bize karşı çok iyi oynuyorlar

gelecek sezon bursaspordan büyük darbe yiyeceğimizi düşünüyorum artık ligte mi olur kupada mı olur bakalım?

2 sezon önce fernandao yu ozan tufanı bizde isterken fb ye vermişlerdi mesela

Faruk BERBER
08.08.2017, 17:45
14035

Porto B takımından Mikel Agu'yu kiraladılar. 700.000 € verilen kiralık ücreti Bursaspor taraftarlarından tepki çekti. Bazı yorumlar da Agu'nun Bursaspor'a faydalı olacağını söylüyor. İlginç bir transfer oldu diyebiliriz. Orta sahada oynuyor oyuncu.

Çağdaş DENİZ
08.08.2017, 17:53
bursa bu sene düşmemeye oynar

Faruk BERBER
08.08.2017, 17:57
bursa bu sene düşmemeye oynar

Bursa'yı bilmem de Gençlerbirliği fena patlayacak bence :)

Fatih Öztürk
27.10.2020, 02:34
Eyy gidi koca Bursa...

ultras62
17.12.2020, 01:07
Göztepe'ye futbol dersi verdiler

Faruk BERBER
09.03.2021, 13:21
Takımın yaklaşık 600 Milyon TL borcu olduğu söyleniyor ve transfer tahtası kapalı. Yakın zamanda bir kongre olacak ve sadece tahtanın açılması için ihtiyaç duyulan para 60 Milyon TL. Başkanlığa resmi olarak adaylığını koyan bir kişi var şuan ve 40 Milyon TL bütçe ayırdığını söylüyor. Eğer bu sezon Süper Lig'e çıkamazlarsa ki çıkmaları bence mucize olur takım önümüzdeki sezon -9 puan silme cezası ile karşı karşıya kalabilir. Eskişehirspor'un yolundan ilerliyorlar.

Sefer A.
09.03.2021, 14:25
Takımın yaklaşık 600 Milyon TL borcu olduğu söyleniyor ve transfer tahtası kapalı. Yakın zamanda bir kongre olacak ve sadece tahtanın açılması için ihtiyaç duyulan para 60 Milyon TL. Başkanlığa resmi olarak adaylığını koyan bir kişi var şuan ve 40 Milyon TL bütçe ayırdığını söylüyor. Eğer bu sezon Süper Lig'e çıkamazlarsa ki çıkmaları bence mucize olur takım önümüzdeki sezon -9 puan silme cezası ile karşı karşıya kalabilir. Eskişehirspor'un yolundan ilerliyorlar.
ordan kapalim iyi gençleri, verelim parayi, herkes kazansin

Sacit
09.03.2021, 16:53
3 milyonluk şehrin takımı Bursaspor bu hallere düşmemeliydi
Bursaspor'a maddi gücü olan ve futbol bilen bir başkan lazım

En kısa vakitte süper lige dönsünler

ccd6167
09.03.2021, 21:15

Çok kötü ve vahim durum. İşleri zor. Kötü yönetim.
volkan ozan serdar aziz harun fernandao bakambu gibi adamlardan tonla para kazandılar ama hepsi çöp olmuş.

Yiğit SARI
10.03.2021, 09:31
20355

Burçak
10.03.2021, 11:24
Şu durumda Şehirde kimsenin Bursaspor'u dert edinmediği ortaya çıkıyor.
Camia içinde sıkıntı var belli ki.

Sefer A.
18.01.2022, 12:56
https://www.bursaspor.org.tr/haber/bursaspor-camiasi-ve-futbol-kamuoyuna/4654

ben bu olayi çözemedim, Bursa hakliysa diger taraf hangi cesâretle o isi yapti ? hakli degilse de nasil oluyor da karsi tarafin sikâyeti "kovusturmaya yer olmadigina" denerek geri çevriliyor ?

Ufuk
18.01.2022, 13:15
https://www.bursaspor.org.tr/haber/bursaspor-camiasi-ve-futbol-kamuoyuna/4654

ben bu olayi çözemedim, Bursa hakliysa diger taraf hangi cesâretle o isi yapti ? hakli degilse de nasil oluyor da karsi tarafin sikâyeti "kovusturmaya yer olmadigina" denerek geri çevriliyor ?
Futbolu akıllı adamlar yönetmiyor, Oğulcan'ın opsiyonu varken tek taraflı feshedip gs ile imzaladı, parasını söke söke aldı Rize daha sonra. Bursa haklıysa davasını açar parasını alır.

Şu alıkoyma olayının asılsız çıkmasına şaşırdım, üstü mü örtüldü acaba? Futbolcu tarafının açık açık bu şekilde yalan söyleyecek halleri yok herhalde. Bu tarz çakallıkların peşine düştüyse burnundan gelir.

Sefer A.
18.01.2022, 13:32
Futbolu akıllı adamlar yönetmiyor, Oğulcan'ın opsiyonu varken tek taraflı feshedip gs ile imzaladı, parasını söke söke aldı Rize daha sonra. Bursa haklıysa davasını açar parasını alır.

Şu alıkoyma olayının asılsız çıkmasına şaşırdım, üstü mü örtüldü acaba? Futbolcu tarafının açık açık bu şekilde yalan söyleyecek halleri yok herhalde. Bu tarz çakallıkların peşine düştüyse burnundan gelir.
aynen çok ilginç, senaryo muydu yâni ? ama su var olay Bursaspor têsislerinde, görüntü varsa da istediklerini yapabilirler, kanit etmek zor yâni olay varsa... bilemiyorum
ahah ogulcan olayi da çok salakça yaa gs nasil böyle bir salaklik etti, çok güvendiler lobilerine herhalde... bi de yaptiklari sey adam akilli bi topçu için olsa neyse :D

Ufuk
18.01.2022, 13:35
aynen çok ilginç, senaryo muydu yâni ? ama su var olay Bursaspor têsislerinde, görüntü varsa da istediklerini yapabilirler, kanit etmek zor yâni olay varsa... bilemiyorum
ahah ogulcan olayi da çok salakça yaa gs nasil böyle bir salaklik etti, çok güvendiler lobilerine herhalde... bi de yaptiklari sey adam akilli bi topçu için olsa neyse :D

Hukuk bilmeyen ve bilene danışmayan yöneticiler var demek. Fbnin Kruse davası da aynı :)

Sefer A.
18.01.2022, 13:37
Hukuk bilmeyen ve bilene danışmayan yöneticiler var demek. Fbnin Kruse davası da aynı :)
ne demisti alikoç ? kruse basina belâ aldi falan jahjkahjkahha

Ufuk
18.01.2022, 13:43
ne demisti alikoç ? kruse basina belâ aldi falan jahjkahjkahha

Hayatının pokerini oynadı, çok riskli demişler o da demiş ki ben riski severim alkjsdmlansdjka Alman adam girer mi bu topa. :D

pReN@_61
27.07.2022, 10:50
https://twitter.com/AlwaysBursaspor/status/1551989861929963521

pReN@_61
05.04.2024, 22:42
https://twitter.com/cifturnike/status/1776011129698849052

Sefer A.
05.04.2024, 23:53
Mendik meyüp gibi trışkaları en ist lige çıkartan iktidar partisi, Bursa'nın bu düşüşlerine hiçbir şey yapmadı
Hayret, demsiz pkklıların takımına en çok tepkiyi de Bursa vermişti (tabi 100% haklılar da diyemem herkese sataşıyor Bursa, o ayrı)

Yalnız şunu diyeyim, Rize'nin bize kızdığı maç, şike falan yoktur varsa da fbli ersun'un Rize ile aramız bozulsun diye bilerek sıçması vardır ama onu da sanmıyorum
Amaaa
Bursa'ya yenilmeyip Rize'yi ligde tutacaktık
Bursa'ya şampiyonluk kıyağı yapmıştık ztn, iç sahada berâberlik alıp hem Rize'yi ligde tutup arayı bozmamiz, hem de Bursa'yı da çok kırmazdık anlarlardı durumu

samatyaboy
08.04.2024, 15:44
Mendik meyüp gibi trışkaları en ist lige çıkartan iktidar partisi, Bursa'nın bu düşüşlerine hiçbir şey yapmadı
Hayret, demsiz pkklıların takımına en çok tepkiyi de Bursa vermişti (tabi 100% haklılar da diyemem herkese sataşıyor Bursa, o ayrı)

Yalnız şunu diyeyim, Rize'nin bize kızdığı maç, şike falan yoktur varsa da fbli ersun'un Rize ile aramız bozulsun diye bilerek sıçması vardır ama onu da sanmıyorum
Amaaa
Bursa'ya yenilmeyip Rize'yi ligde tutacaktık
Bursa'ya şampiyonluk kıyağı yapmıştık ztn, iç sahada berâberlik alıp hem Rize'yi ligde tutup arayı bozmamiz, hem de Bursa'yı da çok kırmazdık anlarlardı durumu

Bu da şike olurdu :D

Sefer A.
08.04.2024, 16:13
Bu da şike olurdu :D
Yok ya niye ki, yenilmeyecektik yâni baska bir sey degil, çikip 1p alip sezonu bitirecektik, Bursa da sezon boyu saçmaligina yanacakti
Rize ile de aramiz bozulmazdi, Bursa ile de
O maçta katakulli yaptik diyemem ama siçtigimiz kesin