PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2012 Eleme Grubu Maçı: Avusturya 0 - 0 Türkiye

Sayfa : [1] 2 3

irfan61
03.09.2011, 20:06
Tarih: 06.09.2011 Saat: 21:30 Yayın: Ntv Başarılar milli takım.

:Bayrağımız::tr::Bayrağımız:

yaranozlu
03.09.2011, 22:19
şikecilerin milli takımını desteklemiyorum! (burak atsın tabi) hak edenlerin formayı giyip hocalık yaptığı takım bulunduğumuz grupta lideliğe oynardı, kazakistanı da içerde en az 5 farklı skorla geçerdi.

hak edenlerin milli takımı - hocası başka tabi

tolga(volkan)
g.gönül(serkan) giray egemen h.ali(ismail)
emre necip
burak arda(m.ekici) g.töre
c.tosun (semih)

kazım, s.kesimal, sabri, servet, h.balta, s.şahin hangi akla hizmet milli takıma alınır! terbiyesizilikten başka bir şey değil. gs küme düşecek, milli takımın yarısından fazlası gsli, ayıptır! egemenin bizden ayrıldıktan sonra 2-0lık rusya 2.lig takımı maçından sonra alınmasına değinmeyeceğim. şikeciler sizi!

Batuhan
03.09.2011, 22:29
şikecilerin milli takımını desteklemiyorum! (burak atsın tabi) hak edenlerin formayı giyip hocalık yaptığı takım bulunduğumuz grupta lideliğe oynardı, kazakistanı da içerde en az 5 farklı skorla geçerdi.

hak edenlerin milli takımı - hocası başka tabi

tolga(volkan)
g.gönül(serkan) giray egemen h.ali(ismail)
emre necip
burak arda(m.ekici) g.töre
c.tosun (semih)

kazım, s.kesimal, sabri, servet, h.balta, s.şahin hangi akla hizmet milli takıma alınır! terbiyesizilikten başka bir şey değil. gs küme düşecek, milli takımın yarısından fazlası gsli, ayıptır! egemenin bizden ayrıldıktan sonra 2-0lık rusya 2.lig takımı maçından sonra alınmasına değinmeyeceğim. şikeciler sizi!

Yorumuna katılıyorum :alkış:

Ama bence ilerde Tosun yerine Umut olsa daha iyi olur. Geçen sezon çok iyi ikililerdi bence. Arda da oldu mu tadından yenmez zaten. Hasan Ali de çok kaliteli bir isim değil. Ligimizde pek sol bek yetişmiyor. Özgür Çek koyulabilir ama oraya. Mehmet Ekici'yi de hiç beğenmiyorum.

B.AKDEMİR
03.09.2011, 22:33
Sadece ve sadece Burak Yılmaz için izleyeceğim bir maç,atarsa sevinirim.Atamazsa canı sağolsun,ligde atar.Emre,volkan,selçuk gibi haysiyetsizlerin bulunduğu takımı izlemeye dayanamıyorum.Bu adamlar milli formayı giyememeli.

-Samet
03.09.2011, 22:38
Selçuk ve Emre yok ..

he , selçuk şahin değil hatırlatayım onun için sevinenler olursa :)

FC-ST-PAULI-61
03.09.2011, 22:40
---------------Volkan------------
---Sabri--Kesinmal---Egemen----Balta
---------Topal--Selcuk.S------------------
----Kazim------arda--------Töre-----
------------Burak------------------

Kadro böyle olacak galiba.Burak sag tarafa Ilerde Cenk Tosun oynasa daha iyi olur.
Selcuk Sahini Yedekte bile görmek istemiyorum ama Sms ve 8 numara oynayamayacak.

Ozan Yazıcı
03.09.2011, 22:54
Sonucu kim bilebilir ki..

Deniz Tosunoğlu
03.09.2011, 22:55
---------------volkan------------
---sabri--kesinmal---egemen----balta
---------topal--selcuk.s------------------
----kazim------arda--------töre-----
------------burak------------------

kadro böyle olacak galiba.burak sag tarafa ilerde cenk tosun oynasa daha iyi olur.
Selcuk sahini yedekte bile görmek istemiyorum ama sms ve 8 numara oynayamayacak.

sms :d:d:d

FC-ST-PAULI-61
03.09.2011, 23:07
sms :d:d:d
Evet Emrenin Adi artik Sms.Volkanin da "evet" hahaha anlayan anladi.

-Samet
03.09.2011, 23:07
yekta çağırılmıs aday kadroya .

Cem Akyüz
03.09.2011, 23:20
Maç umrumda değil.Burak sakatlanmasın yeter

-Samet
03.09.2011, 23:22
ne olursa olsun milli takım milli takımdır.

ben destekten yanayım.

Ömür Karadeniz
03.09.2011, 23:29
Milli takım umrumda değil diyenler derhal Trabzonsporlu kimliğinden arınsın lütfen.Bir Trabzonluya veya Trabzonsporluya milli takım umrumda değil demek yakışmaz,nerde kaldı bizim o övündüğümüz milliyetçiliğimiz.

agahozlu
03.09.2011, 23:34
Kazakistan maçında ki oyunumuzu gördükten sonra bu maç için fazla ümidim yok. Selçuk ve Emre'nin yokluğunda çok kopuk oynayacağımız düşünüyorum. Eğer Arda ekstra işler yapamazsa ya da duran toptan vs. gol bulamazsak beraberliği dahi zor alacağımızı düşünüyorum.

yavuzbaha
03.09.2011, 23:36
Vatanını,milletini çok seven biriyim,istikla marşında tüylerim diken diken oluyor ama elimde değil ne yapayım febeşli topçuların oynadığı takımı bırakın tutmak,oynadığı rakibin ateşli taraftarı oluyorum....yapacak bişey yok,elimde değil....

Semih Aydın
03.09.2011, 23:38
Kadro seçimleri çok adaletsiz ama sonuçta bu Türkiye aga ya. :)

Eskiden çok daha fazla seviyordum.

Cem Akyüz
03.09.2011, 23:56
Milli takım umrumda değil diyenler derhal Trabzonsporlu kimliğinden arınsın lütfen.Bir Trabzonluya veya Trabzonsporluya milli takım umrumda değil demek yakışmaz,nerde kaldı bizim o övündüğümüz milliyetçiliğimiz.

Tabi hemen arınıyoruz şimdi sen iste yeter

Fanatik34
04.09.2011, 00:15
Burdaki sorun, Milliyetci geciniriz ama Türkiye Milli takimini secenlere hic bir etkide bulunamayiz:rolleyes:

Alman Milli takimini secenleri hainlikle suclariz. Atalarimiz ne demis "Igneyi kendine, cuvaldizi baskasina batir".." ilk önce kendi evinin önünü temizleyeceksin..."

Emre denen...mesaj cekiyor, milli takima oyuncu aldirabiliyor, biz hala Milliyetci kesiliyoruz!

Batuhan
04.09.2011, 01:25

Forumdaki en negatif, mantıksız yorumlarda bulunan sensin herhalde. Cem abi gereken cevabı vermiş. :)

Sefa
04.09.2011, 11:39
Her ne kadar burda umrumda değil dense de TV başında değişiyor durum.. ;)

orkun kır
04.09.2011, 11:46
bi insana sakatlansın diye beddua edilmez...ama yemin ederim şu emre sakatlansın istiyorum..sağlık problemi değil ama en azından futbol oynayamasın...bu kadar mide bulandırıcı karaktesiz haysietsiz bi topçu görmedim ben.. emrenin ayğından gol bulup kazansın istemiyorum milli takım o kadar kin doluyum... bazen bizden çok adam almadıklarına seviniyorum..ne gereği var sakatlanacak formdan düşecek hiç gereği yok arkadaş..burak kndini parçalıyo maçlarda vay efendim arda türkiyeyi ipten almış...ulan golü atan burak...golü verilmeyen burak...ardanın attığı golde frikik yaptıran burak... eğer burak gs de yada fb olsaydı yerlere göklere sığdırılmazdı...ama o kadar karaktersiz bi toplumun içinde yaşıyoruz...yazıklar olsun hepsine..

Ilelioglu
04.09.2011, 21:48
Orta saha SOS veriyor.

Ayrica Nuri Sahin, Hamit Altintop, Mehmet Topal gibi oyuncular, suanda sakatlar ama, oynamalilar.

Selcuk Inan ve Emre ancak yedek olabilirlar.

Ilelioglu
04.09.2011, 21:51
Yanliz Avusturya'yi hersekil yeneriz.

Avusturya Futbolu, bence insanlarin Futbola olan ilgisizligi yüzünden gelismiyor. Bundan dolayi da bu daldkaki yatirimlar yetersiz seviyede.

Ama basarili olduklari ve ilgli duyduklari dallarda var elbet.

Oğuz B.
04.09.2011, 22:27
Oğuz Çetin çıksın oynasın Emre .oğlu yoksa.

Cem Akyüz
04.09.2011, 22:32
Her ne kadar burda umrumda değil dense de TV başında değişiyor durum.. ;)

Bunada katılıyorum.Mesela Kazakistan bir gol kaçırdı hepimiz üzüldük.Tv başında durum daha sert bir hal alıyor

Sibel
04.09.2011, 22:34
Umrumda değil milli maç.Umrumda oldurmuyorlar.Hiç heyecan vermiyor.Ama umrumda olmayışına üzülüyorum.
2002 de neler yaşadık,hiç birini unutmuyorum.Daha geçen yıllarda Avrupa macerası.Sevinçlerimiz,gözyaşlarımız,ümitlerimiz vardı.
O Ay Yıldız'ı görmek bile içten içe titretiyordu insanı.Yine ve tabii ki öyle,ama bu koşullarda istesende destekleyemiyorsun.
Çünkü isteyemiyorsun.Kırılan bir dalı ağaca dikemezsiniz.Yerine yeniden filiz çıkması gerekir,buda uzun zaman alacaktır.
Kimse kusura bakmasın,Emre gol atınca ben sevinç çığlığı atamam.Veya Volkan güzel bir şutu kurtarınca...
Kimse de benim bu tavrımla milli duygularımı yargılama hakkına sahip olmaz,olamaz.
Adalet ve insanlık yoksa,sorgulamak kaçınılmaz olur...

Fanatik34
05.09.2011, 01:58
Sali günü Kasakistan Azerbaycan´i yenerse, grubu en iyi ikinci bitirme olasiligimiz yükselir ama biz ne yapip edip yine playoff oynariz...

Secilen oyunculari görüp, bu benim Milli takimim degil demek cok basit kaciyor! Biz Milletce bunu degistirmeliyiz, degistiremiyorsak...maalesef!!!!!

Süleyman50
05.09.2011, 15:25
maçı kazandıran burağın hırsı oldu, her pozisyonda o vardı...

ibrahim
05.09.2011, 17:56
Kirmizi-Beyazi cok sevdigimden Avusturya taraftariyim bu mac.

Sacit
05.09.2011, 18:06
selçuk şahin milli takımda oynuyorsa bu durumda söyleyecek bişi bulamıyorum..

bizim futbolcular sakatlanmasın bana yeter..

Numan Yerlikaya
06.09.2011, 10:59
Ermenistanlada Oynasak Onları Mı Tutcaksınız ?

Mesut
06.09.2011, 11:02
Bazılarını anlamakda güçlük çekiyorum.Acıyorum hallerine milli takımda kim olursa olsun o takım desteklenir.
Ülkeyi siyasi görüşünüze uymayan ters düşen biri iktidara geldimi ülkeyi terkedelim o zaman varmı böyle mantık
Kendinize gelin

Vkgz
06.09.2011, 11:17
Başka biri başka bir forumda bu konudakileri yazsa vatan haini dersiniz. Ayıp yaptığınız.

Mustafa Demir
06.09.2011, 11:18
ne seref....siz bi basin var turkiyede milli maci hangi kanal veriyor hicbiri yyazmiyor, birbirini cekemezlik bizde var

Mesut
06.09.2011, 11:19
Şerefsiz basın uğruna milli takımdan vazgeçilir mi milli duygulardan vazgeçilip karşı taraf desteklenir mi
Okudukça insanın siniri hopluyor.
Milli duygularınız ne kadar ince ve hassas şerefsiz basın uğruna bağınızı koparıyorsunuz.Bazılarını çok iyi anlıyorum neden böyle konuştuklarını yanlış yerdesiniz siz Yunanistan'a gönderelim sizi.

irfan61
06.09.2011, 11:21
ne seref....siz bi basin var turkiyede milli maci hangi kanal veriyor hicbiri yyazmiyor, birbirini cekemezlik bizde varOnlar öyle kardeş yazmazlar maçı Ntv verecek.

Zeki Akyol
06.09.2011, 13:18
Bu mac oldukca heyecalı gececek:) Avusturya acık futbol oynuyor ...şuana kadarki maç isttistiği böyle gösteriyor..umarım kazanan taraf biz oluruz HAYDE BURAAAAAAAAAAAAAAK

İdris Toksoy
06.09.2011, 13:21
umurumda değil zerre kadar.

Ertan1982
06.09.2011, 14:00
Serdar da sakatlan mis ve Kadrodan cikartilmis.3 kuslar kadrodan cikartilmis.Erken basladi kuslarda sakatlanmalar.Bakalim mucize eseri Orduya karsi sahada olacaklar mi?

Mert Oğuzlu61
06.09.2011, 14:05
angutun %90 ı Türkiye nin karşısına ermenistan ı koysanız destekleyecek kıvama gelmiş, hadi bu malları anlıyorum 3 temmuzdan sonra iyice sıyırdılarda bizde problem ney onu çözemedim ?

bASTURk
06.09.2011, 14:15
Tabii ki kimse ülkesinin yenilmesini istemez.Ama şöyle bir durum var:

Mesut Özil gelmiş geçmiş en yetenekli Türk futbolcudur.Ancak başta fatih terim olmak üzere adamı her şeyden soğuttular.Adamın ailesi hakkında ileri geri konuşuldu.''Türk'' futbolunun boğazına yapışmış sülükler yüzünden oldu bu.Aynı şekilde Yıldıray Baştürk-Gökdeniz-Fatih'in başını çektiği jenarasyon sırf İstanbul kayırmacılığı yüzünden heba oldu.Bunlardan neredeyse hiç faydalanamadık.

Egemen'in milli takıma seçilmesi zaten her şeyi ortaya koymuyor mu?

Koskoca Türkiye A Milli takımını dünyaya rezil ettiler.Kadıköy'deki olaylar,2 dünya kupası şampiyonalarına katılamamız...

Milli takımda oynayan oyuncunun piyasası,futbol backgroundu genişliyor.Bunun içindir ki İstanbul dışından hiçbir oyuncuyu takıma kazandırmıyorlar.

Bu yüzdendir ki iş millilikten çıkmıştır.

Sami Kuk
06.09.2011, 14:26
Serdar Kesimalda sakatlanmış hayırdır birden bire 3 fenerli devre dışı

28TS61
06.09.2011, 14:44
polonya-almanya hazirlik maci izlenir bu aksam.
nede olsa bizden futbolcular var polonyada oynayacak olan. onlarin izleriz daha iyi.

Mesut
06.09.2011, 14:57
Tabii ki kimse ülkesinin yenilmesini istemez.Ama şöyle bir durum var:

Mesut Özil gelmiş geçmiş en yetenekli Türk futbolcudur.Ancak başta fatih terim olmak üzere adamı her şeyden soğuttular.Adamın ailesi hakkında ileri geri konuşuldu.''Türk'' futbolunun boğazına yapışmış sülükler yüzünden oldu bu.Aynı şekilde Yıldıray Baştürk-Gökdeniz-Fatih'in başını çektiği jenarasyon sırf İstanbul kayırmacılığı yüzünden heba oldu.Bunlardan neredeyse hiç faydalanamadık.

Egemen'in milli takıma seçilmesi zaten her şeyi ortaya koymuyor mu?

Koskoca Türkiye A Milli takımını dünyaya rezil ettiler.Kadıköy'deki olaylar,2 dünya kupası şampiyonalarına katılamamız...

Milli takımda oynayan oyuncunun piyasası,futbol backgroundu genişliyor.Bunun içindir ki İstanbul dışından hiçbir oyuncuyu takıma kazandırmıyorlar.

Bu yüzdendir ki iş millilikten çıkmıştır.
Fatih Terim'i günahım kadar sevmem.Günahım daha değerlidir.Ancak Mesut konusunda adamın yapacağı hiçbirşey yok adam Almanım diyor kafasına silah mı dayayıp zorlayacaksın giy diye ben ALMANIM diyor Milli takımın başında Şenol Hoca olsa bile o adama Türk Milli takımı formasını giydiremezdın.

Mustafa Umut
06.09.2011, 15:01
inşallah ilk 11 de Burak olur da maçı boş boş izleyeceğime futbolcumuzu izlerim.
8 numaranın yüzünü görmeden Burak'ı izlemek daha bi keyif verecek..
ya da hiç oynamasın, sakatlanır makatlanır, hiç gerek yok.

Mustafa Yüksek
06.09.2011, 15:03
Milli takımı desteklemiyorum.

Sadece Burak'ın iyi performans sergilemesini bekliyorum. Sırf bu yüzden izleyeceğim bu maçı.

Kimse kimsenin milli duygularını sorgulamaya kalkmasın.

Mustafa Umut
06.09.2011, 15:08
bu akşam Burak Yılmaz'ı ,yarın akşam 18:00 da Milli Takımımızı destekleyeceğim.

Özgür Öztürk
06.09.2011, 15:11

İçimizde ki Ermenileri temizlemedikçe....

28TS61
06.09.2011, 15:12
adalet yoksa destekte yok. önce adaletli kadro secimi yapsinlar sonra detek beklesinler

FC-ST-PAULI-61
06.09.2011, 15:23
Öyle diyoruz da ben yinede Milli Takimi seneye görmek istiyorum.Yoksa bu Almanlarla ugrasamam.Siz nerdiniz derler yine

Recep Alkan
06.09.2011, 15:24

bir maçta illa ki taraf olmak zorunda değilsiniz :)

Sadece seyirci olabilirsiniz...

Ömür Karadeniz
06.09.2011, 15:24
angutun %90 ı Türkiye nin karşısına ermenistan ı koysanız destekleyecek kıvama gelmiş, hadi bu malları anlıyorum 3 temmuzdan sonra iyice sıyırdılarda bizde problem ney onu çözemedim ?
Herkes bize düşman hocam bilmiyormusun sen.

Ömür Karadeniz
06.09.2011, 15:26
polonya-almanya hazirlik maci izlenir bu aksam.
nede olsa bizden futbolcular var polonyada oynayacak olan. onlarin izleriz daha iyi.
Hangi kanalda hocam.

Msty
06.09.2011, 15:26
Başarılar Türkiyem.

28TS61
06.09.2011, 15:27
Hangi kanalda hocam.

alman zdf kanalinda

Kereşenli
06.09.2011, 15:47
Televizyonda Türkiye'nin eski maçlarını izliyorum, tüylerim diken diken oluyor her attığımız golü, her aldığımız galibiyeti gördükçe. Sonra akşam oluyor, o İstanbul karmasını görüyorum keyfim kaçıyor. Ama ne olursa olsun her zaman Milli takımımızı destekleyeceğim. İsterse 11 tane Emre oynasın sonuçta Türkiye'yi temsil ediyorlar, bana (bize) yakışan Milli takımımızı desteklemek.

Bu akşamki maça gelirsek, kesinlikle kazanacağız. Bunun başka yolu yok. Her ne kadar istediğimiz bazı oyuncular çağrılmadıysa da kaliteli oyuncularımız var, kolay bir maç olacağını düşünüyorum.

Ama Hiddink Milli takımımızın başında olduğu sürece istediğimiz oyuncuların Milli takıma çağrılması hayal olacak. Hiddink'in kötü hoca olduğundan değil, zaten başarıları ortada, ama yanındakiler yüzünden.

Tekke
06.09.2011, 16:16
Milli maçlarda çok farklı duygular içerisindeyim, size de oluyor mu? Bir yandan kendi takımlarında 11 oynayamayan Baltalar-Sabriler-Kazımlar-Semihler-Selçuk Şahinler, bir yandan 3 büyütülmüşlere gelir gelmez 11 e giren Egemenler-Serdarlar-Sercanlar(2 ay sonra o da kadroda görürsünüz), bir yandan da üst düzey de olsa çağırılmayan Gökdenizler-Volkan Şenler-Giraylar-Mevlütler-Olcanlar-Ozan İpekler .

Selçuk inan kart görüyor, 6 aydır oynamayan, sakatlıktan yeni çıkmış Yekta çağırılıyor?

Nedir bu Anadolu öfkesi? Tekke en formda olduğu dönemde, Batuhanla İspanya maçına çıktık... Halil de garibim daha çağrılmaz.

Ama yine de son dakikada Arda atınca seviniyoruz işte :(((

Adem Erdoğan
06.09.2011, 16:25
Trabzonspor maçları kadar heyecan yapardım bir zamanlar;

şimdi ise maçın tarihinden saatinden rakibin kim olduğundan bile haberim olmuyor.

Serdar A
06.09.2011, 16:53
Bu ülkenin birinci liginde 300 tane futbolcu var . Yurtdışında da asgari süper lig seviyesinde 50'den fazla futbolcu var .

Ama sistemli şekilde "hiç bir mantıklı izahı olmaksızın" oyuncu seçimleri üç istanbul takımı oyuncuları ve "transfer hedefleri" olan yaklaşık 30 oyunculuk grubun içinden yapılıyor .

Neden ? Çünkü milli takım kazanç kapısı olmuş . Eminim , 2007 yılından bu yana genişletilerek uygulanan kulüplere destek fonundan burada vatan millet diyenlerin çoğunun haberi yoktur :

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası'na oyuncu gönderen kulüplere, gelecek 6 yıl boyunca yaklaşık 252 milyon dolar para ödeyecek.
İspanya'nın Barcelona takımının uluslararası ilişkiler direktörü Raul Sanilehi, UEFA'nın genel merkezinde düzenlenen toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, söz konusu kulüplere FIFA'nın 110, UEFA'nın ise yaklaşık 142 milyon dolarlık para yardımında bulunacağını bildirdi.
Sanilehi, FIFA'nın 2010 Dünya Kupası'na oyuncu gönderen kulüplere toplam 40 milyon dolar vereceğini, 2014 yılına kadar bu rakama 70 milyon dolar daha ekleneceğini ifade etti.
UEFA'nın ise 2008 Avrupa Şampiyonası'na futbolcu gönderen kulüpler için 63 milyon dolarlık (43,5 milyon avro) ödeme yapacağını söyleyen Sanilehi, 2012 yılında düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası için bu rakamın, 79 milyon dolar (55 milyon avro) civarında olmasının beklendiği kaydedildi.

Çok net şekilde , istanbul kulüplerine transfer olmayan oyuncunun milli takımda oynamasının mümkün .ok .ok zor olduğu mesajı veriliyor .

Koskoca bir milletin futbol sevgisini ve futbol onurunu ipotek altına almış bir avuç insan nasıl oluyorda Türkiye milli takımını ifade ediyor ?

Türk milli takımı yok arkadaşlar , kendinizi kandırmayın . İstanbul milli takımı var . İstanbul milli takımının da altı-yedi yabancı oynatma hakkı var , bunları da işte Almanya'dan , Anadoludan dolduruyor . Kadroyu 25'e tamamlamak için .

Şu an bu milli takımı dilediği gibi yönetenlerle , bu süper ligin içine eden aynı kadrolardır . Eğer bu milli takım benim milli takımım ise , fenerbahçe de hakkı ile şampiyon olmuştur , tertemizdir .

Ermenistan örneğini vermeyin , çok komik duruyor .
Bakın , Suriye deseydini , hadi bir derece... Ülkenin %15'i(Bununda belki de onda biri kaymak tabakadır) , kalan %85'i yönetecek ve söz hakkı tanımayacak , onun ürettiğini yiyeyecek ve sırtından geçinecek . Ondan sonra o %85'den otoriteye karşı koymamasını , susup vergisini ödemesini , hakları gaspedildiğinde oturup seyretmesini bekleyeceksiniz .

Burada milli takım üzerinden eleştiri sahiplerine hakaret edenler , vatan sevgisini küçümseyenlerin tarih bilgisini daha da derinleştirmesini tavsiye ederim .

Oğuz B.
06.09.2011, 16:54
Milli Takım konsusu çok hassas bir konu yazarken çok daha fazla düşünüyor insan..Ama susmak da çözüm değil..

Bir kaç cümle kurmak gerekirse aklımdan geçen şunlar..

Burak Yılmaz (mecburiyetten) ve Gurbetçi oyuncular (zorunluluktan) dışında son milli maçlara baktığımızda çıkan tablo şu ;

Egemen bizde en formda döneminde alınmazken İstanbul'a uçar uçmaz doğru dürüst maç yapmadan hoop 11'e..

Müthiş sezon geçiren H.Ali yok ama bir sezon yatan H.Balta 11'in vazgeçilmezi..

Sahi Volkan'ın yediği golü Onur veya Tolga yeseydi neler olurdu neler..
Örnekler çoğaltılabilir..

Artık bu işin planlı programlı bir proje olduğuna tamamen ikna oldum..
Genç ve yetenekli çocuklara şu mesajı veriyorlar basınıyla,çakma hocasıyla ve aldığı paraya bakan avrupalısıyla..

" bu formayı giymek için İstanbuldan geçmek zorunda yolunuz"

Milli duygularımı tartışma konusu bile yapmam ancak Oğuz Çetin ve türevlerinin olaylara komisyon ve hatır çerçevesinden baktığı bir ortamda üç maymunu oynamaya gerek yok.

Üzülerek söylüyorum ki o forma benim ama içindekiler beni temsil etmiyor.
Ne yazıkki..

Formaya küsülmez ama anadolunun güzel insanlarının saf duygularını şahsi menfaatleri adına sömüren bu insanlardan tiksiniyorum..

Ve Milli takımın başında Şenol Güneşi çok özlüyorum..

Lazman
06.09.2011, 17:02
Sabri denen seklin milli takimda ne yaptigini cozdugum zaman tutmaya baslarim. Adini istanbul karmasi diye degistirseler en azindan mac niyetiyle bakilir. Bu durumda ne oldugu belli diil.

61yusuf
06.09.2011, 17:13
3 puan bekliyoruz sizlerden

Başarılar TÜRKİYEM

halil ibo
06.09.2011, 17:17
Onların inadına Burak için seyredeceğim.
Ne kadar beyinsiz oldukları,taraflı oldukları,atgözlüğü taktıkları Kazakistan maçında ortaya çıktı.
Merak ettiğim şey yanlıştan dönüp Burak'ın yanında Umut'a yer verecek mi ?
Ne kadar da safım ...

Gökhan KAN
06.09.2011, 17:46
AVUSTURYA: Gratzei, Klein, Schiemer, Pogatetz, Fuchs, Baumgartlinger, Schrammel, Ekrem Dağ, Alaba, Harnik, Arnautovic
TEKNİK DİREKTÖR: Dietmar Constantini

TÜRKİYE:Volkan, Sabri, Servet, Egemen, Hakan Balta, Yekta, Mehmet Topal, Selçuk Şahin- Burak, Umut, Arda
TEKNİK DİREKTÖR: Guus Hiddink

bingolts
06.09.2011, 17:55
Trabzonspor
Milli futbolcular
egemen, umut, selçuk, burak, tolga alsaydık devre arasında yekta, onur
kaybımız büyük değil mi*

Tekke
06.09.2011, 18:09
Trabzonspor
Milli futbolcular
kaybımız büyük değil mi*

Dostum biz alsaydık Yektayı değil milli, adı haber biler olmazdı :( Egemen bizde milli olamadı ki...

abcabca
06.09.2011, 18:11
Trabzonspor
Milli futbolcular
kaybımız büyük değil mi*

ona bakarsan selçuk şahin bile milli takımda :)

Emrah Aksoy
06.09.2011, 18:20
http://img846.imageshack.us/img846/4868/screenshot003os.jpg

Harun-61
06.09.2011, 18:22
Milli takımda Emre'nin yerine kadroya çağrılan Yekta ise maça 11'de başlıyor.

.

Paksoy
06.09.2011, 18:25
Yekta mı ? bu arada Çağlar birinci ne diye alınıyor milli takıma .

yaranozlu
06.09.2011, 18:40
AVUSTURYA: Gratzei, Klein, Schiemer, Pogatetz, Fuchs, Baumgartlinger, Schrammel, Ekrem Dağ, Alaba, Harnik, Arnautovic

TÜRKİYE:Volkan, Sabri, Servet, Egemen, Hakan Balta, Yekta, Mehmet Topal, Selçuk Şahin- Burak, Umut, Arda

biri şaka desin, intihar eşiğindeyim!

yaranozlu
06.09.2011, 18:44
baltaların topalların maçını bize izlettirenlere lanet olsun! albayrakın trabzonsporunu ziliyor gibiyim. ortasaha h.üçüncü, ferhat çökük, hüseyin, djokaj ilerde; ömer rıza !!!

polonya-almanya maçının linki atılırsa onu izleyelim, daha keyifli bir maç olabilir.

Vkgz
06.09.2011, 18:45

böyle bir kadronun cıkacağını sanmıyorum

yaranozlu
06.09.2011, 18:48
bu arada kazaklar deplasmanda azerileri 1-0 yeniyor, ilk yarı bitti :)

yaranozlu
06.09.2011, 18:50
polonya maçı da 21:45miş, hay anasını yaaa.... 21:15te slovakya-ermenistan var, link bulabilirsek izlenebilir :)

FC-ST-PAULI-61
06.09.2011, 18:56

Saka mi bu? Ozaman bu Maci izlemem.

Kereşenli
06.09.2011, 18:58
Koçum Umut oynuyormuş. :D Ama bu kendi takımında bile düşünülmeyen Yekta'nın ne işi var takımda anlamıyorum.

Mehmet Ç.
06.09.2011, 19:03
Yekta'yi Hiddink antrenman'da mi izlemis?

FC-ST-PAULI-61
06.09.2011, 19:04
hakan balta,umut,sabri yetmedi selcuk sahin oynuyor.Inanamiyorum ya Selcuk Sahini Zeytinburnusporda oynatmam

Mustafa Umut
06.09.2011, 19:04
Saka mi bu? Ozaman bu Maci izlemem.

kurtuluşun yok senin Umut'tan:D korkulu rüyan oldu:))

h@msi61
06.09.2011, 19:05
hakan balta,umut,sabri yetmedi selcuk sahin oynuyor.Inanamiyorum ya Selcuk Sahini Zeytinburnusporda oynatmam

Ben dugunumde bile oynatmam, rezalet gercekten....

uemit
06.09.2011, 19:11
süper hamsi 61 hahahah

yatara
06.09.2011, 19:21
Maci almanyadaki Ntv Avrupa veriyormu arakdaslar yani Kabeldeutschland var bende?

Ahmet Faruk
06.09.2011, 19:22
Yekta nedir Allah aşkına? Yekta ne abi? Bu adam antermanlarda oynuyor mu?

pangolin
06.09.2011, 19:30
arkadaşlar slovakya veya polonya maçını nerden izleyebiliriz??

Telha TANYILDIZI
06.09.2011, 19:35
kolay maçı nasıl zor yaparız diye çok düşünmüş demekki teknik ekip

yaranozlu
06.09.2011, 19:37
azeriler-kazakistan 3-2 enteresan bir maç

Sibel
06.09.2011, 19:39
Adamın yakasını bari milli forma varken bırakın.

Sacit
06.09.2011, 19:40
ortasahaya bakın !
milli takımı oyuncak haline getirmişler.. çok yazık..

Burak, kasma kendini sakatlanma gerisi bizi ilgilendirmez..

uemit
06.09.2011, 19:41
yatara orf 1 dan baksana :)

hüseyin1975
06.09.2011, 19:47
Tamamen beraberlige oynayan ezik bir Kadro.
Fark yerlerse hic sasirmam!

hüseyin1975
06.09.2011, 19:48
Ayrica Azeriler yendi ve en iyi ikinci olma umudu azaldi!
Ikinci olup Baraj Maci oynarsak iyidir bence.

Ali Can
06.09.2011, 20:03
maçı hangi kanal verecek?

Doğukan Uçan
06.09.2011, 20:04
beyler allahını seven link versin.

worldmaster
06.09.2011, 20:05
AntiUmut'çular çıldırdı :D İyi oldu size...

Bakın görün inşallah Burak bugün çok daha net pozisyonlara girecek Umut sayesinde ve umarım gol veya gollerini de yazar.

Umut da gol atsaya çıldırsa bir kesim :D

Fatih ÇOLAK
06.09.2011, 20:06
beyler allahını seven link versin.

Harbi ya bu Media Player yayını yapan NTV açılmıyor hiçbir yerde...Normalde açılıyor ama maç sırasında açılmıyor, var mı çözümünü bilen bir yardımcı olsa :):)

Yasirsafa
06.09.2011, 20:10
ne olursa olsun milli takım milli takımdır.

ben destekten yanayım.

Ben ne de olsa mıllı takım bu desteklemek lazım :) Burak bu formda devam ederse SL'de de iyi performans gosterırse Avrupa'ya gıder :)

Yasirsafa
06.09.2011, 20:12

Ntv'de baslıgın ilk sayfasını ac mac hakkında hersesyı gorursun :)

pReN@_61
06.09.2011, 20:12
Saldır Milli TAKIM !

Ntv.

Sibel
06.09.2011, 20:13
Burak gol atsın,hatta Umut da gol atsın.Ama 2 katı gol yesin Volkan.

Yasirsafa
06.09.2011, 20:13
Tamamen beraberlige oynayan ezik bir Kadro.
Fark yerlerse hic sasirmam!

Hayır kardes o kadar fazla deıl :)

Burçak
06.09.2011, 20:20
Harbi ya bu Media Player yayını yapan NTV açılmıyor hiçbir yerde...Normalde açılıyor ama maç sırasında açılmıyor, var mı çözümünü bilen bir yardımcı olsa :):)

orayla uğraşmayın.
Tıklayın izleyin canlı canlı. Şuan gösteriyor maç öncesini . Cam gibi..

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=canlintv

Fatih ÇOLAK
06.09.2011, 20:24
orayla uğraşmayın.
Tıklayın izleyin canlı canlı. Şuan gösteriyor maç öncesini . Cam gibi..

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=canlintv

Eyvallah renkdaş, çok donma oluyor diye bu siteden izlemiyordum ama şuan gayet iyi :):)

pReN@_61
06.09.2011, 20:24
vusturya karşısında A Milli Takım (http://www.milliyet.com.tr/index/Milli%20Takim) teknik direktörü Guus Hiddink (http://www.milliyet.com.tr/index/Guus%20Hiddink)'in sahaya süreceği 11 şu şekilde: "Volkan - Sabri, Servet, Egemen, Hakan Balta (http://www.milliyet.com.tr/index/Hakan%20Balta) - Yekta, Mehmet Topal (http://www.milliyet.com.tr/index/Mehmet%20Topal), Selçuk Şahin (http://www.milliyet.com.tr/index/Selcuk%20Sahin), Burak - Umut, Arda

worldmaster
06.09.2011, 20:25

Aynı görüşteyim :)

Ali Can
06.09.2011, 20:27
Yekta ! Onun yerine Gökhan Töre'yi oynatırım daha iyi.

Mehmet Ç.

Umut atsin...

Sonra Volkan yine kalede armut toplasin, ama mac sonu sakin elestirilmesin..

Burak galibiyeti getirsin :D

Fatih ÇOLAK
Yayını bulduk, gelelim kadro eleştirmeye...

Herkese eyvallah, Sabriye, Hakana, hatta Selçuk Şahine de...2 gün önce kadro katılmış Yekta direk 11 de...

Mustafa Demir
06.09.2011, 20:30
yildiz tvden izleyenler donma olmasini istmiyorsaniz sadece mac linki acik olsun twitter v.s acmayin yoksa donma oluyo

matrix5782
06.09.2011, 20:33
vusturya karşısında A Milli Takım (http://www.milliyet.com.tr/index/Milli%20Takim) teknik direktörü Guus Hiddink (http://www.milliyet.com.tr/index/Guus%20Hiddink)'in sahaya süreceği 11 şu şekilde: "Volkan - Sabri, Servet, Egemen, Hakan Balta (http://www.milliyet.com.tr/index/Hakan%20Balta) - Yekta, Mehmet Topal (http://www.milliyet.com.tr/index/Mehmet%20Topal), Selçuk Şahin (http://www.milliyet.com.tr/index/Selcuk%20Sahin), Burak - Umut, Arda

8 trilyonluk Beyinin Kurduğu Kadro Böyle Olmamalı.....

Ertan1982
06.09.2011, 20:34
Yanliz Serdarin Türkcesi berbat.

yorumsuz6117
06.09.2011, 20:35
Yekta..... :D

abcabca
06.09.2011, 20:36
8 trilyonluk Beyinin Kurduğu Kadro Böyle Olmamalı.....

hiddink yektayı sokakta görse tanımaz, bu kadro oğuzun kadrosu..

Sibel
06.09.2011, 20:37
Kaptan olarak kim çıkacak sahaya?Malum şahıs yok ya,vah vah.

Fatih ÇOLAK
06.09.2011, 20:38
Renkdaşlar bizim maça kadar izlemek isteyen varsa IDMAN TV de...Finlandiya-Hollanda maçı var...

Yıldız tv linki...

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=idmanaz

Serdær
06.09.2011, 20:38
Aylardır futbol oynamayan Yektayı Milli Takım çağırmak hangi akla hizmet.

Mehmet Topuz,Necip gibi isimler varken Yekta.

Diyecek söz bulamıyorum .

asimetrik
06.09.2011, 20:39

Rakibin hücum presinde ne olur merak ediyorum.

Ertan1982
06.09.2011, 20:40
Birakin kimi cagirsalar cagirsinlar.Bu Maratonda her oyuncumuza ihtiyac var.Sakatlanir vs.Zaten Avrupa Sampiyonasina gidersek 1-2 oyuncu cagir bizden.Sieciler ve Imparoticenin kedileri kurtarsin Milli takimi.

Fatih ÇOLAK
06.09.2011, 20:41
Yekta bu maçta nal toplar...

Doğukan Uçan
06.09.2011, 20:41

aga sandalyeden düştüm resim süper :D:D:DD:D

Halit Aydın
06.09.2011, 20:42
Sizi bilmem de Burak'ın ilk 11'de olması maç izlemem için tek sebep. Üzerine Umut da ilk 11'de olunca maçın başlamasını bekliyorum heyecanla.

matrix5782
06.09.2011, 20:42
Bu kadro yenmek için değil yenilmemek Üzerine Kuruldu.Rakibin Ataklarını Maç Oynanamadan Kabullenip,Savunma Sistemini Ön Plana çıkarttarak,Yapacağımız kontra Ataklarla belki Gol Atarız Ümidiyle kurulan Bir Kadro....

Bera Algün
06.09.2011, 20:43
Bu takımda selçuk şahinin ne işi var bir türlü anlamıyorum

DURAS
06.09.2011, 20:44
bu kadar feybeli oyuncunun sakatım diyerek oynamaması tesadüf mü? pasif bir direniş mi?

neyse ordu maçında görürüz nasılsa...

Ertan1982
06.09.2011, 20:45
Ben bizim bekler nasil oyniyacaklar onu merak ediyorum.Adamlar Kanatlardan yüklenecek.Ortasahada Topal birsey yapabilir ama Selcuk cok sakat bir tercih.Önde Problem yok bana göre Umut bunlara iyi bir pres verir Burakta atar.

Sibel
06.09.2011, 20:46
İnşallah Burak sakatlanmaz.Kendini hırpalıyor resmen.

OYılmaz
06.09.2011, 20:47
Selçuk Şahin'i rakip atağa kalkarken belki top çarpar top geri döner diye mi oynatıyorlar ?

sorin
06.09.2011, 20:48
Selçuk Şahin'i rakip atağa kalkarken belki top çarpar top geri döner diye mi oynatıyorlar ?

şu adamı ilk onbire alan hocanın ben futbol bilgsine şaşarım

Hüseyin Sahtiyan
06.09.2011, 20:49
Burak gollerin tamamını atacaksa kazanalım, aksi takdirde ne kazansın ne gruplardan çıksın bu milli takım.

Atakan
06.09.2011, 20:51
Karşılıklı gol olsun. :)

asimetrik
06.09.2011, 20:53
Burak ve Umut pozisyonlar bulur da ne kadar yeriz bilmiyorum. Avusturya genelde önde oynamaya çalışıyor.

FC-ST-PAULI-61
06.09.2011, 20:55
AntiUmut'çular çıldırdı :D İyi oldu size...

Bakın görün inşallah Burak bugün çok daha net pozisyonlara girecek Umut sayesinde ve umarım gol veya gollerini de yazar.

Umut da gol atsaya çıldırsa bir kesim :D
He cildirdim,agliyorum su anda Türkiye kazanirsa maf olurum, nolur Burak umut sayesinde daha daha net Pozisyonlara girmesin.

FC-ST-PAULI-61
06.09.2011, 21:00
Transfermarkt da sabri umut,yekta oynuyor diye cildiriyorlar. Sürekli Burak Yilmaza sallayan bir Fenerli var.
Gelsin onu bekliyorum cevabi verecegim ona :D

Koray
06.09.2011, 21:00
He cildirdim,agliyorum su anda Türkiye kazanirsa maf olurum, nolur Burak umut sayesinde daha daha net Pozisyonlara girmesin.

Bu fantazileri kafanızda nasıl kurgulayıp kelimelere döküyorsunuz hayret ediyorum arkadaş.

Cümleye bak yahu:D

Mustafa Demir
06.09.2011, 21:02
Bu takımda selçuk şahinin ne işi var bir türlü anlamıyorum

her takima bi kazma sart

FC-ST-PAULI-61
06.09.2011, 21:04
Bu fantazileri kafanızda nasıl kurgulayıp kelimelere döküyorsunuz hayret ediyorum arkadaş.

Cümleye bak yahu:D
hahah nede komik:D Ben Bosnaliyim ne yapiyim ,ögrenmeye calisiyorum.
Adama bak Türkcem iyi degil diye dalga geciyor.

Osman Yavuz
06.09.2011, 21:06
2 Burak , 1 Umut atsın asistleri de birbirine yapsınlar.:D

Koray
06.09.2011, 21:07
hahah nede komik:D Ben Bosnaliyim ne yapiyim ,ögrenmeye calisiyorum.
Adama bak Türkcem iyi degil diye dalga geciyor.

Yahu birader buluttan nem kapıyorsun -bunun daha değişiği var ama forum kurallarına uygun değil- Türkçe'yle alakalı sıkıntın aklımın ucundan bile geçmedi.

Kereşenli
06.09.2011, 21:12
Facebook'u olanlar maçı buradan takip edebilir:

http://www.facebook.com/futbolsenbizimherseyimizsin?sk=app_111127955660576

Doğukan Uçan
06.09.2011, 21:20
kardeşler link varmı

reisoğlu61
06.09.2011, 21:24
avrupada yasayanlar tv den maci nasil izleyebilir?

Mustafa Demir
06.09.2011, 21:27
yildiztv gitti yaa

h@msi61
06.09.2011, 21:27
Selcuk Sahin, Yekta, Sabri? Bu ise milli takim herseyi bastan gozden gecirelim.

Kader KORELİ
06.09.2011, 21:28
maçın yurtdışına uydu yayını yok, internetten nasıl izleyebiliriz?

Yunus Emre SEYHAN
06.09.2011, 21:28
http://www.digiturkwebtv.com.tr/ burdan üye olup izleyin, izlemek beleş. + hd yayın var.
Tv 'den izleme imkanı olmayanlar CL maçlarımızıda bu linkten izleyebilir.

Özgür Öztürk
06.09.2011, 21:29
Bireysel olarak Burak Yılmaz ve Umut Bulut'a
Takım olarak Avusturya başarılar

Ömer Akdağ
06.09.2011, 21:30
link rica edebilirmiyim?

Kereşenli
06.09.2011, 21:31
Facebook'u olanlar maçı buradan takip edebilir:

http://www.facebook.com/futbolsenbizimherseyimizsin?sk=app_111127955660576

Tekrar yazıyorum. Olanlar buradan izleyebilir, HD yayın.

reisoğlu61
06.09.2011, 21:32
nerden izleyebilirz renkdaslar

Sibel
06.09.2011, 21:33
TS formalı birini gördüm tribünde.İlk olarak...

Giallorossi
06.09.2011, 21:34
Mac burda http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=canlintv

Mehmet Fatih Silik
06.09.2011, 21:34
Mac hangi kanalda ?

Serdær
06.09.2011, 21:35
Mac hangi kanalda ?

NTV'de maç .

Cagdas Topal
06.09.2011, 21:35
Avusturya atsın ilk 2 ye giremeyelim :D

Ali Can
06.09.2011, 21:39
ses gitti!.
geldi :D

Giallorossi
06.09.2011, 21:39
Fenerliler kabloyu kesti:D

Kader KORELİ
06.09.2011, 21:40
Tekrar yazıyorum. Olanlar buradan izleyebilir, HD yayın.

Teşekkürler

lazkerem
Orta sahamız hiç yok

Hamza Öztürk
ntv yok bende yildiz tv de olmuyor ne yapacaz?

Murat Altun
06.09.2011, 21:41
Ulan su sabriyle selcuk sahini kadriya alan zihniyetin ben

Harun-61
Adrian ve Glowacki ilk 11'de.

Yayin: ZDF

.

Halit Aydın
Hiddink'in eller yine bağlı aynı poz hep.

Ali Can
06.09.2011, 21:42
avusturya şuan maça hakim

lazkerem
06.09.2011, 21:43
Umut hala aynı umut

Ömer Faruk61
06.09.2011, 21:43
Ah Umut Ah :D

Ali Can
06.09.2011, 21:44
Golu Kaçırdık. Umut Bulut kaçırdı. İlk Etkili atak.

GULER
Umut yine bos kaleye atamadi :o

Kader KORELİ
özlemişim Umut'u :)

Ibrahim Gaygusuz
Platini baskanimda tribunde :D

Sibel
Cansın Umut.:meşale1:

Ali Can
06.09.2011, 21:45
Platini baskanimda tribunde :D
bende top fenerlilere gelince kim yuhluyor diyordum :D ççç

lazkerem
Hakkını da Yemiyelim çok ta müsait bir pozisyon degildi

Cagdas Topal
Selçuk İnan neden yok ?

GULER
ntv yok bende yildiz tv de olmuyor ne yapacaz?

Antensiz tv'yi indirin, ardindan sport HD kanalindan izleyebilirsiniz :)

Ömer Faruk61
06.09.2011, 21:46
Selçuk İnan neden yok ?

Kırmızı Kart Gördü...

Ali Can
Selçuk İnan neden yok ?
kazakistan maçının sonlarına doğru kırmızı kart gördü.

lazkerem
Kazakistan. Maçının sonlarına doğru kırmızı kart gördü

yaranozlu
06.09.2011, 21:47
slovakya milli takımına bak, miroslav karhan, bizim cech, holosko, stoch... oha dedim!

hüseyin1975
Avusturya kötü bir Takim.
Bu dizilisle bile yenme sansimiz var.

lazkerem
Kaptanı Servet olanın,
Burnu .....

Sefaenes
06.09.2011, 21:48
birde özil neden Almanya icin oynuyor diye kizarlar selcuk gibi oyuncular milli olup gürbetciler kadroya giremiyorsa bende gelmezdim

Doğukan Uçan
06.09.2011, 21:48
hasan şaş oynuyo mu beyler

Cagdas Topal
06.09.2011, 21:49
Etkili geldiler Arnatovic ile :)

ccd6167
06.09.2011, 21:50
hasan şaş oynuyo mu beyler

Turgay seren vari cvap

Yok ebesinin

Erdogan
06.09.2011, 21:51
yildiz tv de sorun yasayan baska biri var mi ?

ccd6167
06.09.2011, 21:51
Abi oyle yada boyle gidelm.. Vallhi sarmiyo yOksa.. Su bsket sampiyonasndaki heycan kdr almasada guzel oluyor

Fatih Öztürk
06.09.2011, 21:52
çok kötü oynuyoruz.

Kereşenli
Bu gidişle Avusturya'dan fark yiyeceğiz.

Doğukan Uçan
fenerliler kabloyu koparmış beyler :D :D

Halit Aydın
06.09.2011, 21:53
Yekta maci bitiremez. Kirmizi gorebilir.

lazkerem
Bu yekta kesin kırmızıyı yer demedi demeyin

Kader KORELİ
20 dakika oldu nerdeyse Yekta'nın oynadığını şimdi gördüm

Kereşenli
Pas yapamıyoruz, orta sahada pas atacak adam yok çünkü. Bu iş Selçuk Şahin'le Yekta'yla olacak iş değil.

Mehmet Ç.
Ridvansiz 18 dk. Kotü oynamamiza ragmen kaymakli baklava gibiydi :D

Ömer Faruk61
şu sabriyi mili takıma alan zihniyeti ne yapmak lazım?????

Sibel
06.09.2011, 21:56
Burak,kafanı kolla.2 maçtır iyi darbe alıyorsun.

Harun-61
06.09.2011, 21:57
Glowacki'den hata, az daha gol oluyordu.

Sibel
06.09.2011, 21:58
Sabri'ye baak.:eek:

Cagdas Topal
06.09.2011, 21:58
Sabri ' ye bak adrese teslim orta yaptı :D

Emirhan Makul
06.09.2011, 21:59
Bu fucs bizim almak istediğimizda alamadığımız efsane fucs değil mi ?

lazkerem
Burak vurmak istemedi sanki topa

Sibel
:DSakin sakin

hüseyin1975
Buraka yapilan kesinlikle PENALTIYDI!

Ömer Faruk61
Bu fucs bizim almak istediğimizda alamadığımız efsane fucs değil mi ?

Evet Christian Fuchs

Zafer Fidan
06.09.2011, 22:01
Ridvan sarhosmu? :D

Anrotschotshcovi

Kereşenli
Arnavutoviç. ççç

Ömer Faruk61
Orha Saha Yok Yektayı oynatıyor Mehmet Ekiciyi oynatmıyor Hey Allahım ya sabır...

Ömer Faruk61
06.09.2011, 22:02
Platininin uykusu geldi :D

lazkerem
06.09.2011, 22:03
Platini diyorki kendi kendine habu maca nerden geldim

Cagdas Topal
06.09.2011, 22:03

Çok kötü bir maç gerçekten :D

lazkerem
06.09.2011, 22:04

Platini değilde M.A.A nin uykusu gelmiş gibi yaDa yediği zokolardan yüzü burusmus mac bitsede eve gitsek gibi duruyor

Cagdas Topal
06.09.2011, 22:05
İşte Umut Bulut ' u özlemişim aniden baskı defans oyuncuları mal gibi kalıyor :D

Emirhan Makul
06.09.2011, 22:05
Evet Christian Fuchs

Gerçekten içim cızladı ne adam ya yardırıyor sol kanattan uğraşmamız boşuna değilmiş demek ki keşke alabilseydik.

Sibel
06.09.2011, 22:06
Şunu görmesem!Sinir şey!

Cagdas Topal
06.09.2011, 22:07
Sabriiiii yine yaptın yapacağını :rolleyes: :D

FC-ST-PAULI-61
06.09.2011, 22:08
Umut simdiye kadar her Topu kaybetmiyor,böyle devam ederse iyi olur.

lazkerem
06.09.2011, 22:08
Bu yekta'yi Galatasaray hangi akla hizmet aldı bank Asya ya bile bir gömlek dar gelir bu

Bu arada ekleyeyim Galatasaray'da oynamasa hayatta milli olamazdi

Atakan
06.09.2011, 22:09
Ey gidi Fuchs boşuna istemedik seni.

Ömer Faruk61
06.09.2011, 22:10
Bu yekta'yi Galatasaray hangi akla hizmet aldı bank Asya ya bile bir gömlek dar gelir bu

Bu arada ekleyeyim Galatasaray'da oynamasa hayatta milli olamazdi

Aynen abi Yekta ve Sabri rezalet selçuk şahin bile iyi..

lazkerem
06.09.2011, 22:12
Oyunu dengeledik sayılır, fakat hala çok basit pas hataları yapıyoruz

FC-ST-PAULI-61
06.09.2011, 22:13
Hakan Balta = Cale

Giallorossi
06.09.2011, 22:14
Hakan Balta = CaleHakan Balta < Cale

Halit Aydın
06.09.2011, 22:16
Sabri orta acacakken topu korner diregine surukledi top korner diregine carpip geri dondu ve kaybetti.

ccd6167
06.09.2011, 22:17
Sabri servet hakan umut ykta selcuk

Milli takimi kes haci

Allahm sana geliyrum

Sibel
Sarmay:D..

Kader KORELİ
Yekta'nın hiçbirşey yaptığı yok. Yedek kulübesine bakıyım dedim kim var orta sahaya alternatif diye, yedi yedek oyuncunun biri orta saha oyuncusu, o da daha çok ofansif..

lazkerem
Allah'tan bizi su durumda almanya yakalamadı yoksa rezil olmuştuk

lazkerem
06.09.2011, 22:20
Çile şimdilik bitti ....

Sibel
Anonsa bak:D:D
Kesin ula bu saçmalığı ççç

h@msi61
Yurtdisindaki bir macta Turkce anons duyulmasi utanc verici gercekten...

Vkgz
Türkler olay çkartmayı başardı gene. Gurbetçiler nedense daha agresif oluyor bu maçlarda.

Doğukan Uçan
06.09.2011, 22:21
burak yılmaz nasıl hakeme küfür etti gördünüz mü son dakikada :D: D

Ömer Faruk61
Stadta Havai Fişek Türkler Uçuyor :D:D:D

yorumsuz6117
Berbat oynuyoruz. Gökhan Töre hareket getirebilir.

worldmaster
06.09.2011, 22:22
Son zamanların en skandal orta 3'lüsü Yekta-Topal-Şahin. Bu adamların önünde Messi oynasa hava... Bir tane ileriye top atamadılar...

ccd6167
06.09.2011, 22:22
Stadta Havai Fişek Türkler Uçuyor :D:D:D
İzleyemiyorum noluyo anltsaniza

Mustafa Demir
06.09.2011, 22:23
burak cok fena sovdu :D

Sibel
06.09.2011, 22:23
Ben de diyorum bu patırdı nedir.Olacak iş midir bu ,yazık vallahi.

Uluç
06.09.2011, 22:24
burak cok fena sovdu :D

Bunu yazmaya girmiştim :D

sametbey
06.09.2011, 22:25
iyi aksamlar beyler.
yurtdisinda ntv yayini kesiyor. internet den hangi siteden en temiz maci donmadan seyredebiliriz acaba?

Volkan Albayrak
polpnya almanya maçının linki varmı?

Mustafa Demir
Bunu yazmaya girmiştim :D
bizde kufurbaz oldugumuz icin hemen dudaklarla ne demek istedigini anliyoz :D hatta ben cumlenin devamini bile buraktan once getirdim

yektakurtulus
adrian almanyaya karsi iyi mac cikariyor

Kader KORELİ
06.09.2011, 22:26
İlk defa duyuyorum bir stadda taraftarın havai fişek attığını

Harun-61
06.09.2011, 22:26
Glo bugün brsey mi icti ??

Volkan Albayrak
06.09.2011, 22:27
adrian almanyaya karsi iyi mac cikariyor

maçın linki varmı

türkiyem61
06.09.2011, 22:28
adrian harikalar yaratiyor almanya karsisinda !:alkış:

MaDDoX_61
06.09.2011, 22:28
bu slovakyanın hocası salak biraz kendi sahasında 5li defansla oynayıp kontra arıyor ileride holoskoyu koymuş tam sivri zekalı bu adam

yektakurtulus
06.09.2011, 22:29
maçın linki varmı

abi alman devlet kanalindan izliyorum

ama bir link buldum sana

http://www.zdf.de/ZDFmediathek/hauptnavigation/live#/beitrag/livevideo/1423868/Polen---Deutschland-am-69-live

Ertan1982
06.09.2011, 22:29
En iyi Adrian en kötü Glo su an Polonyada.