PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonlar Ligi'nden Gelen Para...

el fanatico
02.09.2011, 14:53
Transferlerimizin büyük çoğunluğunu yaptık. Geriye paramız kaldı tahminimce.

Bu parayı en iyi nasıl değerlendirebiliriz? Görüşlerimizi belirtelim...

Kendi görüşüm:

Transfere değil başka alanlara yatırım yapalım. Bu alanlar:

1-Alt yapı

2-Futolcu araştırma çalışmaları

3-Yabancı futbolcular için Trabzon'u cazip hale getirme (Yabancı dilde eğitim yapan okul kurulumu, sosyal tesisler vs.)

4-Trabzonspor TV

Şahsi fikrim takıma yıldız futbolcu alacağız diye paramızı har vurup harman savuracağımıza, ''geleceğimizi'' garanti altına alalım ve başarının daimi olmasına yönelik çalışalım.

Görüşlerinizi bekliyoruz:)

amasya0561
02.09.2011, 14:55
bence yapmamız gereken en önemlisi futbolcu araştırmbütün dünya liglerini
araştırıp yetenekli ve genç oyunculara yönelmemiz gerekir.

omer61
02.09.2011, 14:57
bu kadar spesifik bir konuya da bırakın yönetim karar versin :)

el fanatico
02.09.2011, 15:00

O zaman fikrimizi bir şekilde yönetime iletelim:)

konu spesifikten öte takımın geleceği bence. hepimizi ilgilendirmeli.sonuçta kulübün en önemli parçası taraftar ve görüşlerimiz önemlidir heralde.

biz fikrimizi söyleriz, olasılıklara yönetim karar versin:)

crazyman_61
02.09.2011, 15:02
stad ve altyapı meseleleri

ozturk
02.09.2011, 15:12
Altyapı süreç, disiplin ve bir politika isteyen iş..

Transfer dönemi de sona erdiğine göre bence acilen borçların bir kısmını kapatsınlar..

Ayrıca manejerlerle çalışmayı bırakıp, futbolcu izleme komitesini daha efektif hale getirsinler..

hamdi_61
02.09.2011, 15:22
Hakikaten Şampiyonlar liginden gelen paraya bile karışır olduk.

güneyli
02.09.2011, 15:23
Sanal olarak 2 aydır Fenerin olduğu düşünülen para gerçek sahibini bulduktan sonra temizlenmesi için bir süre beklesin...O para çok işimizi görecek..Daha da bereketlenecek...

Vkgz
02.09.2011, 15:25
Fenerbahçe Avrupa kupasına katılmadı sayıldığı için Fenerbahçenin payını aldığımızı sanmıyorum. Ama genede iyi para almışızdır.

krdnz
02.09.2011, 15:25
Borçlar beni ilgilendirmediği gibi gelen paralarla da ilgilenmiyorum.

Kahrolsun endüstriyel futbol .

O kadar.

el fanatico
02.09.2011, 15:26
Hakikaten Şampiyonlar liginden gelen paraya bile karışır olduk.

karışmak ne haddimize, yönetim daha iyisini bilir ama burda yazdığımız öneriler kulüp kuruldu kurulalı sorun... belki yardımcı oluruz fikir anlamında yönetime ya da bazı konularda oturup detaylı düşünmelerini, üstünde durmalarını sağlarız.

borç her zaman vardı, transfer her zaman yapıldı ama böylesine önemli konular hep ötelendi.

Deniz Tosunoğlu
02.09.2011, 16:00
Trabzonspor koleji acilsin o parayla..

Anıl Caner
02.09.2011, 16:02
Bence yöneticilerimizin iş hayatlarını yoluna koymamız gerekiyor. Ki zaten öyle de olur.

Badaloğlu
02.09.2011, 16:23
Kalan parayla Trabzonspor yönetimi tüm camiaya hamsi partisi versin. Fener'in inadına paraları çatır çatır yiyelim, onlara da kılçıklarını bırakırız :)

selcuk
02.09.2011, 16:27
saaten bütcemiz her sezon acik veriyor belki bir sezon vermez
o da yeterli aslinda
seneye daha yüksek transfer bütcemiz olur
3 yerine 5 oyuncu aliriz 5 milyona

karayel_5461
02.09.2011, 16:27
ingilizce .fransızca..almanca eğitim veren trabzonspor kulübüne bağımlı okul yapılsın
ilgilendiğimiz her oyuncu önce çocuklarının eğitimi ile ilğili okul soruyor en azından bu problem ileriye dönük olarak çözülmüş olur
yani anlayacağınız '' EĞİTİM ŞART'' diyorum

Buğra Sekban
02.09.2011, 16:28
bence o para ile acilen TStv kurulmalı Bursasporun bile varken haladaha bizim olmaması sıkıntı benim için adamlar maçlarını sürekli seyrediyorlar propaganda yapar gibi herşeyleri var benim çocuğumda ben izlerken izler oda benim gibi fanatik olur ama sen trabzonsporu ne haberde nede gazetede görme eee benim çocuk 6s li oldu 7b li oldu 8taşlı oldu deriz sonra bence ilk önce TStv

halil ibo
02.09.2011, 16:29
Kalan parayla Trabzonspor yönetimi tüm camiaya hamsi partisi versin. Fener'in inadına paraları çatır çatır yiyelim, onlara da kılçıklarını bırakırız :)

Etma Badaloğlu ! fosfor onun kilçuğunadur.En değerli yerini rakibe mi vereceğuz ?
Onlar yaliya insun da b.klarıyla oynasunlar ... :)

Badaloğlu
02.09.2011, 16:37
Etma Badaloğlu ! fosfor onun kilçuğunadur.En değerli yerini rakibe mi vereceğuz ?
Onlar yaliya insun da b.klarıyla oynasunlar ... :)

Haklısın Halil İbo... Gerçi biz onlara kilçukta versak onlar becerip yiyemezler.Boğazalarına takılır:D

En iyisi onlar yesun ha:Dmsinin burdu:Dllarını

Travelair
02.09.2011, 16:40
1-2 milyon €'sunu altyapı sistemine, 3-4 milyon €'sunu gerçekten kaliteli bir defansa, geri kalanını borç ödemesi / yapılandırmasına harcardım

omer61
02.09.2011, 16:44
O zaman fikrimizi bir şekilde yönetime iletelim:)

konu spesifikten öte takımın geleceği bence. hepimizi ilgilendirmeli.sonuçta kulübün en önemli parçası taraftar ve görüşlerimiz önemlidir heralde.

biz fikrimizi söyleriz, olasılıklara yönetim karar versin:)

ya tabii ki öyle de takımın bir sürü geliri gideri oluyor, bayram harçlığı gibi bir yerlerinde tutmuyorlardı şl'den gelen parayı. takımın tüm gelir gider listesini bilmeden yorum yapmamız mümkün değil belki de o para bitti yani. bunu takımın ekonomiden sorumlu kişilieri düşünsün.

zekeriyya
02.09.2011, 16:45
hamsi ziyafeti iyi fikir gibi görünüyor :)

zekeriyya
02.09.2011, 16:46
haa bu arada yönetimde bir iş yapsın
bırakın onlar düşünsün
her işi de biz yapmayalım dimi :)

el fanatico
02.09.2011, 17:04
amacım en azından bir konu üzerinde ortak fikir oluşturalım ve yönetime bunu düşünce yoluyla cebren:) yaptıralım...

mesela en azından ben şu yabancı dilde okulu ve alt yapı okullarını çok istiyorum... bunu özellikle belirtsek:)

bundan sonraki hamsi partilerini fransız,ingiliz,italyan,alman yıldız futbolcularla yapsak mesela:)

hamsi partisinde alt yapıdan yetişme süper yeteneklerimiz de olsa:)

trbzonsporlu
02.09.2011, 17:06
borsada halka açılan hisselerimizden alabildiğimiz kadarını geri alalım.

Nonserviam
02.09.2011, 17:34
Stadın reklam panoları değiştirilsin. Maç sonu toplantıları yapılan salon daha avrupai olsun. Ts tv açılsın. hımm başka :) halka açılan hisseler geri toplansın. şimdilik yeter geri kalanını kasaya koyalım.

el fanatico
02.09.2011, 17:43
reklam panolarının elektronik olması güzel olurdu.

Bera B.
02.09.2011, 17:45
Bence Trabzonspor TV'ye para harcamak gereksiz ne ŞL ligi parasını ne de normal gelirlerden. Bana biraz boşa giden para gibi geliyor onca eksiğimiz varken.

Altyapı muhabbetinde de torpildir iltimastır adam kayırmadır bunları yapan insanlar oralardan kurtarılmadıkça isterseniz dünyanın en gelişmiş tesislerine sahip olun.

Eğer düşünce ve zihin devrimi gerçekleştirilebiliyorsa parayla onlara harcayalım.

el fanatico
02.09.2011, 17:48
bence şu yabancı okulu ucuzundan halledilebilir. zor olmasa gerek.

yabancı okulu, reklam panoları, alt yapı okulları... bunlar için biraz para ayırsak fena mı olur? çok da fazla tutmaz elimize geçen paraya oranla...

alt yapı okulu sadece Trabzon da değil başka illerde de olsa güzel olurdu.

Sinan Akyıldız
02.09.2011, 19:22
Hiç düşünülmüyor fakat gereksiz bir futolcu transferi ile çarçur edilebilecek bir meblağ ile can çekişen basketbol şubemizi bir sezon daha birinci ligde tutabilir . Hatta biraz daha üzerine düşüldüğünde play-off oynayacak bir kadro bile oluşturulabilir . Basketbol liginde de adı Trabzonspor olan bir takımımız olduğu unutulmasın lütfen !

Ilelioglu
02.09.2011, 19:26
1-Alt yapı

3-Yabancı futbolcular için Trabzon'u cazip hale getirme (Yabancı dilde eğitim yapan okul kurulumu, sosyal tesisler vs.)

--------

Ilk üc secenek daha önemli...

Ben ise ilk önce bir Scout ekibi ile baslardim.

Transferde Yönetim geride durmali, sürec Scout ekibi ile teknik heyetin arasinda gecmeli.

Yabanci dilde egitim cok önemli ama bunu ancak Belediye ile ortak bir sekilde yapabiliriz.

Mert Özsarı
02.09.2011, 19:32
Alt yapını geliştir , futbolcuda dünya çapında iyi bir arastırma yap ve bence en önemlisi trabzonu geliştir katkı yap her türlü sosyal tesis olsun okullar olsun. Gelmiyorlar abi bi istanbulla trabzonu karsılastırınca adam hemen istanbulu seciyor.

el fanatico
02.09.2011, 19:35
1-Alt yapı

--------

Ilk üc secenek daha önemli...

Ben ise ilk önce bir Scout ekibi ile baslardim.

Transferde Yönetim geride durmali, sürec Scout ekibi ile teknik heyetin arasinda gecmeli.

Yabanci dilde egitim cok önemli ama bunu ancak Belediye ile ortak bir sekilde yapabiliriz.

ben de böyle düşünüyorum. en az maliyetli olanlarını yönetime ulaştıralım taraftar isteği olarak. belki düşünürler.

ben başladım twitter da nevzat aydın a en az maliyetli olan reklam panosundan:)

geri kalanını da iletmeyi düşünüyorum sırayla.

Harun-61
02.09.2011, 19:40
Kolej, Kolej, Kolej !!

Serdar A
02.09.2011, 19:43
Derneğe bağlı bir özel İst. Trabzonspor Üniversitesi kurulabilir . Böyle olursa sanırım Sportif Yatırım A.Ş. üzerinden kar payı dağıtılmaz . 60-70 milyon liralık yatırım ile bu mümkün . Fenerbahçe'nin bu yönde girişimleri var , bu alanda geç kalınmamalı .

Pek fazla fikir üretilebilir hatta buna , Akyazı projesinin ihalesi dahi eklenebilir . Burada en önemli detay kulübümüzün orta vadede yapacağı tüm gelir getirici yatırımlarında Sportif Yatırım A.Ş.'nin ortaklığı olmamasına dikkat etmek olmalıdır .

Yalnış bilmiyorsam ; ŞL'den gelecek paranın belli bir bölümü zaten şirketin kar payı olacak .

Sefa
02.09.2011, 19:46
Kulüp borçsuz da haberimiz mi yok ? :)

Ilelioglu
02.09.2011, 19:47
ben de böyle düşünüyorum. en az maliyetli olanlarını yönetime ulaştıralım taraftar isteği olarak. belki düşünürler.

ben başladım twitter da nevzat aydın a en az maliyetli olan reklam panosundan:)

geri kalanını da iletmeyi düşünüyorum sırayla.

Reklam Panosu vs..

Su üsteki konularin yaninda cok önemsiz kaliyor, ki öyle.

Eger para kalirsa, o zaman düsünülebilir, ama ise Reklam Panosu ile baslayamayiz.

Serdar A
02.09.2011, 19:47
Kulüp borçsuz da haberimiz mi yok ? :)

Hazır para ile borç ödeyen işletme , uzun vadede daha çok zarar eder . Bu çok basit bir kuraldır .

Sefa
02.09.2011, 19:48
Hazır para ile borç ödeyen işletme , uzun vadede daha çok zarar eder . Bu çok basit bir kuraldır .

Bence yüksek faiz ödediğimiz kredi borçları ödenebilir.. Tamamı olmasada yüksek bir kısmı ile..

Ilelioglu
02.09.2011, 19:50
Derneğe bağlı bir özel İst. Trabzonspor Üniversitesi kurulabilir . Böyle olursa sanırım Sportif Yatırım A.Ş. üzerinden kar payı dağıtılmaz . 60-70 milyon liralık yatırım ile bu mümkün . Fenerbahçe'nin bu yönde girişimleri var , bu alanda geç kalınmamalı .

Pek fazla fikir üretilebilir hatta buna , Akyazı projesinin ihalesi dahi eklenebilir . Burada en önemli detay kulübümüzün orta vadede yapacağı tüm gelir getirici yatırımlarında Sportif Yatırım A.Ş.'nin ortaklığı olmamasına dikkat etmek olmalıdır .

Yalnış bilmiyorsam ; ŞL'den gelecek paranın belli bir bölümü zaten şirketin kar payı olacak .

Sportif Yatirim AS ortak olunca ne oluyor ki?

bangkook_61
02.09.2011, 22:04
1 sene bankaya koyup faiziyle seneye harcayalım :)

macka61
02.09.2011, 22:14
bugün Şl Toplarımız geldi bizzat kendim Caner Çuvalcıoğluna bildirdim

kaan53
02.09.2011, 22:17
çok güzel bir başlık bence en önemlisi altyapı nede olsa zarar etme gibi durum söz konusu değil

Kermit1654
02.09.2011, 22:22
Okul, gece klüpleri ,yabancı mankenler geri kalanida borca:D

el fanatico
02.09.2011, 22:40
Reklam Panosu vs..

Su üsteki konularin yaninda cok önemsiz kaliyor, ki öyle.

Eger para kalirsa, o zaman düsünülebilir, ama ise Reklam Panosu ile baslayamayiz.

yönetime birden yüklenmeyeyim dedim... önce kıvılcım olsun anlamında:) yoksa panoların ne önemi var? ama CL maçlarında görüntü açısından iyi olurdu.

benim en önemli dediklerim:

Altyapı ve yabancı dilde okul.

Oğuzhan İnce
02.09.2011, 22:42
:confused:
borsada halka açılan hisselerimizden alabildiğimiz kadarını geri alalım.
ben pek anlamam ama bu kadar yüksekken almak doğru mu ?

lazibere
02.09.2011, 23:38
o paranın yerı var..
o para nakıt olarak gelmeyeceği için, futbolcu ödemelerınde kullanılacaktır..
zaten vokan şen 'ın 4 yıılık alacağı 4 molyın euru+ bonservis, bitti zaten para

mawro61
02.09.2011, 23:54
yönetcilerimiz ihalelere girsin o paralarla işlerini düzeltip gitsinler.

el fanatico
02.09.2011, 23:57
o paranın yerı var..
o para nakıt olarak gelmeyeceği için, futbolcu ödemelerınde kullanılacaktır..
zaten vokan şen 'ın 4 yıılık alacağı 4 molyın euru+ bonservis, bitti zaten para

abi 4 yıla ödemen gereken parayı peşin mi vereceksin?:)

bu nasıl ekonomi?:)

Cihan-Ucar
02.09.2011, 23:58
Bence Stadin hemen yanina güzel bi caami yapsinlar hem öbür dünya icin iyidir hemde her mac önce dua etdikden sonra stada gecerler :) siz ne dersinizi ??

zafer6161
02.09.2011, 23:58
60 trilyon gelecek,yönetimden bu paradan sadece 2 milyarcığını istesem bana verirmi,ne olacak beleşten gelen para nede olsa :D

Tunay ERDEM
03.09.2011, 00:04
"kalan para" değil, o paraya daha hiç dokunulmadı.

Recep Alkan
03.09.2011, 00:30
Her cok gelen Paradan sonra artan borc artmasin yeter.
Baska istegim yok...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tolga
03.09.2011, 03:19
Kemal Tokak-İbrahim Öztürk-Olcan Adın-Hakan Aslantaş transferleriyle harcamaya başlayabilirler.10 Milyon € versek 15 Milyon € kulübe kalıyor =))

Geri kalanını da repo yaparız =)) Yada faizle uzun süreliğine bankaya yatıralım :D Şampiyon Olduk :D

SDanışmaz
03.09.2011, 03:32
- Oyuncu araştırmak için profosyonel gözlemci ekibi kurulsun.
- Alt yapıya torpil yapmayan hocalar getirilip, alt yapı daha da geliştirilmeli.

Hürgün Aygün
03.09.2011, 03:33
Güzel konu teşekkürler.Şu Trabzonspor TV artık gerçekten hayata geçirilmeli...

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2011, 03:34
Kusura bakmayın ama forumda şimdiye kadar gördüğüm en saçma başlık olmuş,tartışmak gereksiz ve faydasız

lazzz61
03.09.2011, 03:37
kımse kusura bakmasın turkıyede hıcbır takım altyapıya yatırım yapmaz burda ne yazıkkı böle bir barcelona olmak cok zor bu konuda

SDanışmaz
03.09.2011, 04:26
kımse kusura bakmasın turkıyede hıcbır takım altyapıya yatırım yapmaz burda ne yazıkkı böle bir barcelona olmak cok zor bu konuda

Bursaspor'un yaptığı yatırımdan haberin yok herhalde. Şu an Türkiye'de alt yapısı Avrupa standartlarında olan tek kulüptür. Zaten bunun meyvelerini 2-3 senedir veriyor.

B.AKDEMİR
03.09.2011, 14:46
Önümüzdeki senelerde kulüpler maddi durumları ilede uefa kriterlerine uymak zorunda kalacaklar.Denetlemeler olacak diye biliyorum.Maddi olarak ayağımıza kadar gelen bu imkanları iyi kullanmalı mali yapı uefa kriterlerine uygun hale getirilmelidir.

Süper lig kulüpleri maddi anlamda sıkıntılar çekerken ve bu sene yayın gelirlerinin düşeceği konuşulurken mali anlamda elimizdeki imkanlar hor kullanılmamalı diye düşünüyorum.Bence bu para konusunda kulübümüz en mantıklı şekilde hareket edecektir.

Uefa kriterleri bizim hareket noktamız olmalıdır.

Cenk ÇAÇAN
03.09.2011, 15:47

katılıyorum.herşeyi hallettik kalan parayı nasıl değerlendirelim onu düşünüyoruz.

el fanatico
03.09.2011, 16:00
Kusura bakmayın ama forumda şimdiye kadar gördüğüm en saçma başlık olmuş,tartışmak gereksiz ve faydasız

bir üstteki mesaj güzel konu,teşekkürler derken senin böyle bir tabir kullanmanın bir sebebi olmalı...

şu ana kadar gördüğün en akılcı başlık hangisiydi merak ettim gerçekten?

yigits
03.09.2011, 16:56
Başlığı görenler de "görmemiş bi şampiyonlar ligine gitmiş..." diye başlar konuşmaya ki haklıdır da :) Çok karışmıyor muyuz arkadaşlar bu tür finansal işlere?

el fanatico
03.09.2011, 17:41
Başlığı görenler de "görmemiş bi şampiyonlar ligine gitmiş..." diye başlar konuşmaya ki haklıdır da :) Çok karışmıyor muyuz arkadaşlar bu tür finansal işlere?

o zaman yönetimden yıldız transferi falan istemeyelim... finansal işe karışmış oluruz...

yani bir yabancı okulu eminim birçok yöneticimizin aklına gelmiştir... on yıllar boyunca...:)

kzmcalik
03.09.2011, 17:52
Bunun ile ilgili yapılası gereken acil işler, atılması gereken en önemli adım hangisi adı altında bir anket düzenleyip bunu kamuoyu ile paylaşalım konuştuklarımız lafta kalmasın herkes duysun...

kzmcalik
03.09.2011, 17:57
Klubün yöneticileri gelir geçer ama taraftar hep oradadır. Kararlarda etkili olacak taraftar ki taraf olduğu belli olsun taraftar birlik olacak ki takımı güçlü kalabilsin.

Selçuk Sarı
03.09.2011, 18:06

Katiliyorum...

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2011, 20:05
bir üstteki mesaj güzel konu,teşekkürler derken senin böyle bir tabir kullanmanın bir sebebi olmalı...

şu ana kadar gördüğün en akılcı başlık hangisiydi merak ettim gerçekten?

Şundan dolayı saçma dedim.Çünkü bu para borçlara,harcamalara vb gidecek.Kulübün çok borcu var gibi saçma tartışmalara asla girmem çünkü olacak tabi normal.E doğal olarak öncelikli olarak transfere gidecek.O da bittiğine göre borçlara ödenecek.Gerisini tartışmak gereksiz diye düşünüyorum.Neyse önemli değil.Hepinizi ve TRABZONSPORu çok seviyorum renkdaşlar.Tartışmaya gerek yok.

Mustafa ÖZDEMİR
03.09.2011, 20:50
trabzonspor tv yi kuralım artık...

el fanatico
03.09.2011, 23:31
Katiliyorum...

iyi anladım da madem saçma bir başlık yazmayın kardeşim birşeye de katılmayın...

şu borç-transfer işine gelince, bu borçlar peşin ödenmez, ödenmeyecektir de... peşin ödemeye kalksan yine büyük meblağlarda borcun kalacak... borç hep olacak... bu işlerde borcun olmadan olmuyor zaten... güya borcu olmayan fener şimdi kaçacak yer arıyor...

eee... ik defa eline toplu büyük bir para geçirmişsin onu kulübün önemli ihtiyaçları için kullanabilirsin...

ben transfer borç ödeme falan fıstık istemiyorum arkadaş... bir daha ki transfer döneminde klose demesin çoçuğum nerde okuyacak diye?

benim derdim bu... yönetim sence düşünmüş müdür böyle birşeyi? ya da düşünmüşse de önemsemiş midir? almasın brozek kardeşleri bir tane okul yapılsın yabancı dilde...

ha beni ne ilgilendiriyor yönetimin işi diye kenara çekileceksen bir, onu buraya yazma iki, otur ve düşün sen Trabzonspor un neyisin?

el fanatico
03.09.2011, 23:41
Bursaspor'un yaptığı yatırımdan haberin yok herhalde. Şu an Türkiye'de alt yapısı Avrupa standartlarında olan tek kulüptür. Zaten bunun meyvelerini 2-3 senedir veriyor.

anderlecht maçında adını duymadığım iki oyuncu oynattılar, alt yapı oyuncularıyla şampiyonluk yaşadılar ve birkaç gün önce birini biz milyon eurolara transfer ettik...

biz ne yaptık fatih-gökdenizden sonra alt yapı namına?

sıfır...

bursa da CL ye katıldı geçen yıl... ne yaptılar bursaspor TV kurdular... ne yaptılar alt yapıya el attılar... ne yaptılar stadlarını düzeltiler, reklam panolarını elektronik yaptılar göze hoş görünsün diye...

öyle ahım şahım transfer mi yaptılar? hayır...

ama biz söylesek saçma oluyor ne yapalım, herkes ayrı bir ''dahi'' ne de olsa...

el fanatico
03.09.2011, 23:49
bir de şunu söyliyim, gazetelerde çıkan gerçi ne kadar doğru yansıttılar bilmem ama ertuğrul un söylediği söze kızmayacaksın senin için önemli değilse...

''futbolcular artık Trabzonspor u değil bursasporu tercih ediyor''

madem katılmıyorsun görüşlere bu lafı da sineye çekersin o zaman...

mit_o
04.09.2011, 01:11
4-Trabzonspor TV

açılsın artık ya !!!

Gordon Freeman
04.09.2011, 04:10
Borçlar kapatılsın...Ekonomik olarak rahat halde olursak
diğer söylediklerinin hepsini rahatlıkla yaparız zaten..

only ts
04.09.2011, 04:27
o parayı çok güzel bir şekilde yiyecekle......... diyemiyorum anlayın artık

ibrahim
04.09.2011, 05:18
Mimarlar odasina verelim. Belki insafa gelirler.

Mustafa Önder
04.09.2011, 11:42
Ben şu tabiri sevmiyorum, kullananları da kınıyorum: Beleşten gelen para!!!
Yahu bu ne demek?
Biz haksızlığa uğramadık mı?
Şampiyonluğumuz çalınmadı mı?
Bu para beleşten falan gelmedi.
Kazanarak, emekle, alın teriyle geldi.