PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ezikbahçe cumhuriyetine ithafen

TheRapZoNe
29.09.2004, 21:27
önceleri küçük bir espriydi fenerbahçe cumhuriyeti kelimesi..sonra sahadaki basarisizliklardan sonra bu basarisizliklari ört bas etmek için ortami degistirmek ve kendilerine göre fenerbahçenin büyüklügünü göstermek için her fenerlinin fenerbahçe cumhuriyeti kelimesinin kullanmasina özen gösterttiler.. fenerli yazarlar her galibiyetten sonra fenerbahçe degil fenerbahçe cumhuriyetinin basarisi diye ortaligi galeyana getirip fenerlileri zevkten 4 köse ederken,diger takim severlerin tepkisini çektiler

Gerçekten neydi bu Fenerbahçe cumhuriyeti kelimesi.. hadi bizler olayin bir sakadan oldugunu biliyorduk ve sürekli esprili anlayisimizla yaklastik ama fenerliler sürekli artirarak bu kelimeyi sade ortamindan alarak büyük bir kaosa sürükledi..

CL.de sparta prag maçinda dev bir bayrak yaptirmislardi ..üzerine fenerbahçe cumhuriyeti yazacakti.. önce savcilik izin vermedi ama savcilik izin vermedigi halde kendi bildiklerini okudular ve fenerbahçe cumhuriyeti bayragini açtilar..hemde ingilizce olarak..amaçlari kendi cumhuriyetlerini dünyanin görmesini istemeleriydi..

Soruyorum simdi size.. Tüm dünyadan izlenen CL maçlarini izleyen bir ingiliz o bayragi görünce sormucak mi türkiyede azinlikmi yasiyor ya da yeni bir devlet mi kuruldu diye??

sürekli doguya ve güneydoguya yönelen ordumuz neden fenerin bu propagandasini bölücülük kapsamina almiyor???? hatta ankarada kislada fener cumhuriyetli futbolculara neden yemek veriliyor?? madem onlar kendilerini Türk degil de Fenerbahçe Cumhuriyetinin vatandasi sayiyorlar,,

bu yüzden hiç kimse kusura bakmasinn...dün akjsamki maçta ne üzüldüm ne de sevindim..çünkü sahada ingilizlerle fb cumhuriyeti futbolculari maç yapiyordu.. o yüzden türkiyeninde bu yüzden rezil oldugunu sanmiyorum.. rezil olan varsa onlarda kendilerini türk sanmayan fener cumhuriyetinin vatandaslaridir..

CAFER ÖZER
29.09.2004, 22:12
Aynen katiliyorum hatta ilave olarak

Kürdistan cumhuriyeti diye nara atanlarla,FB cumhuriteyi diyenler arasinda zerre kadar fark yok benim gözümde.Sabah bir çok kisiyede sunu söyledim.

FB cumhuriyeti ile ingiliz ler arasinda maç yapilmis onlar rezil olduysa FB cumhuriyeti adina rezil oldular beni baglamaz.

TURHAN
30.09.2004, 02:30
onlar kendi kucuk dunyalarinda kral olmak istiyorlar biz ise türkiyenin

Guests
30.09.2004, 08:01
onlar kendi kucuk dunyalarinda kral olmak istiyorlar biz ise türkiyenin

biz zaten türkiyenin kraliyiz smileys/smiley32.gif

Salih61
30.09.2004, 14:40
TRABZONSPOR IN REPUBLIC OF TURKEY.... Edited by: L-M^

Guests
30.09.2004, 14:45
su basligida ezikbahçe diye degissen

Hüda Topaloğlu
30.09.2004, 15:35
Alacan Azize yi atacan Imraliya aponun yanina hem apo sikilmaz artikhem hak yerini bulmus olur...republic of ezikbahçeymissmileys/smiley5.gif...republic of manchestersmileys/smiley4.gifEdited by: L-M^

Salih61
02.10.2004, 11:53
Alacan Azize yi atacan Imraliya aponun yanina hem apo sikilmaz artikhem hak yerini bulmus olur...republic of ezikbahçeymissmileys/smiley5.gif...republic of manchestersmileys/smiley4.gif REPUBLIC OF ROONEY....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ErDoCLG
02.10.2004, 13:44
gastede gördüm bomba bir pankart
wimbildin tenis turnuvasi
ilk set 6_2 tam olarak yazilisini bilmiyorum idare edin smileys/smiley36.gif

Çebi
02.10.2004, 18:04
REZILLIK OF FENERBAHCE

SDanışmaz
02.10.2004, 18:07
<DIV>
REZILLIK OF FENERBAHCE </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif</DIV>

Salih61
04.10.2004, 13:11
REZILLIK OF FENERBAHCE Sunu PANKART olarak yapip ezik maçinda stata assak harika olur...smileys/smiley32.gif

Panther
04.10.2004, 17:57
62 den tavsan olur ama fenerden bi mok olmaz.. zuahahahhahah smileys/smiley36.gif

TheRapZoNe
04.10.2004, 20:54
cumhuriyet kelimesini biz ya da bir diyarbakirspor kullansaydi türkiyedeki savcilar..avukatlar..medya..kisacasi serefsizler agizlarindaki taze salyayla saldirir bölücülük yapiyorlar diye bas bas propaganda yaparlardi ama nedense konu ezikbahçe olunca durum degisiyor

hatta bölücülükle ugrasmakla 1 numarali görevli olan askeriye nedense bölücü ezikleri kendi kislalarina çagirarak yemek veriyor

OLAYA BAKIN !!!!!

TÜRKIYE CUMHURIYETI ASKERIYESI TÜRKIYE IÇINDE BÖLÜCÜLÜK YAPAN ezikbahçeye KENDI KISLASINDA YEMEK VERIYOR..MASRAFLARIDA BIZIM DEVLETE VERDIGIMIZ VERGILERLE VE PARALARLA KARSILANIYOR ..

tsmaniac
02.11.2004, 21:54
Tek kelimeyle REZILLIK CUMHURIYETI!

$FIRTINA61$
05.11.2004, 09:42
yazik ya ben bunlara aciyom ya ya ben hamiye demisdik yabma hami okadar sert sut atma diye adamlar kafayi siyirdi sonunda

Harun-61
05.11.2004, 10:39
REZILLIK OF FENERBAHCE Sunu PANKART olarak yapip ezik maçinda stata assak harika olur...smileys/smiley32.gif

oguzhan
05.11.2004, 16:26
arkadaslar yorumlar enfes ama onlar daha çocuk biraz daha büyüyünce dogruyol olan yani trabzonsporumuza döneceklerdir hem ordumuz gibi serefli bir makamda tüm yapilan reziliklere ragmen kislada yemek verilmesini dogrusu hazmedemiyorum ordumuzun böyle dar bir anlayisla hareket edip vatan sevgisinden yoksun bu çoluk çocuga ilgi alaka göstermesi sinir katsayimi yülseltiyor ssaygilar....

_YSN_
06.11.2004, 17:42
BUNLARIN YAPTIKLARI TAM BIR REZALET...HERHALDE KÜRTLERE ÖZENIYORLAR...

TheRapZoNe
06.11.2004, 18:04
kürtler yapinca dedikodular ayyuka çikar

ama fenerliler yapinca Türkiye Cumhuriyeti Savcilari bile sessiz kaliyor..

$FIRTINA61$
06.11.2004, 20:49
bu kadar taraftari varsa niye dolduramiyor stadini ankarspora karsi büyük aciklilar varsmileys/smiley36.gif

imported_yomrali61
30.12.2005, 21:47
bu kadar taraftari varsa niye dolduramiyor stadini ankarspora karsi büyük aciklilar varsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

lovehakan
30.12.2005, 21:58
febe cumhuriyeti sona ermistir artik agzina saglik cavcav

bahadiroglu
30.12.2005, 23:04
evet maalesef trabzon taraftari trabzon cumhuriyeti diye pankart assa devamli pontusu kurmak isterler bölücü olurlar,diyarbakirsporlular diyarbakir cumhuriyeti diye pankart assa pkk li olurlar ama fenerbahçeliler fenerbahçe cumhuriyeti diye pankart assa kislada agirlanirlar.

bu kadar basit.

Burçak
18.01.2007, 15:58
febe cumhuriyeti mi oda ne.

28TS61
18.01.2007, 16:13
ama nedensen bazi arkadaslar halen eziklerin avrupada basarili olmasindan yana neymis ulke puani topluyorlarmis
ben anlamam kardesim kendini cumhuriyte olarak ilan eden bir takimdan hic puan gelmesin daha iyi
hem kendilerini cumhuriyzte olarak gormelerinin suanki devleti yonetenlerin sayesinde oldugunu da hepimiz biliyoruz
ben devletin basinda olsam hemen kapattiririm o kulubu

Burçak
18.01.2007, 16:16
bölücülük gibi bişi aslında yaptıkları. yetkililerin buna sessiz kalmasına şaşıyorum. diyecek başka bişe bulamamışlar cumhuriyet demişler. böyle bişe nasıl olabilir.

28TS61
18.01.2007, 16:18
bölücülük gibi bişi aslında yaptıkları. yetkililerin buna sessiz kalmasına şaşıyorum. diyecek başka bişe bulamamışlar cumhuriyet demişler. böyle bişe nasıl olabilir.

boluculuk gibi bisey aslinda degil resmen boluculuk yapiyorlar
ama sagolsun tayyip erdogandan cesaret alip her istediklerini yapiyorlar serefsizler

pReN@_61
18.01.2007, 21:04
çok güzel yazmışsın kardeş.....ellerine SAĞLIK
fb cumhuriyetiymiş.......!

Lapina
18.01.2007, 21:07
Dere kenarinda kurulmus cumhuriyet.

pReN@_61
18.01.2007, 21:10

Bölücülüğün Ta Kendisi...!
şerefsizler!

zky_ts
18.01.2007, 21:14
Cumhuriyet diyolar bide yaa...:mad:

Selman
18.01.2007, 21:16
Erdoğdulular'ın, bu fb Cumhuriyeti'ne atfen hazırladığı pankartın yeri burası sanırım.

Haddini bilen merttir.Vatan bölünmez tektir.Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kuran namerttir.Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

zky_ts
18.01.2007, 21:19
Erdoğdulular'ın, bu fb Cumhuriyeti'ne atfen hazırladığı pankartın yeri burası sanırım.

Haddini bilen merttir.Vatan bölünmez tektir.Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kuran namerttir.Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Sana kocamaaaaaaaaan :alkış: :alkış: :alkış:
Selmancım

Salih61
18.01.2007, 22:14
fb cumhuriyeti üyesi asla ve asla Türk milli takımını tutmaz Türkiye diye bir oluşumu kabul etmez bunu antu.com da görebilirsiniz onlar Türkiyeyi bile aşagılıyorlar bunlara bir dur demek lazım

Gürkan
18.01.2007, 22:49
fb cumhuriyeti üyesi asla ve asla Türk milli takımını tutmaz Türkiye diye bir oluşumu kabul etmez bunu antu.com da görebilirsiniz onlar Türkiyeyi bile aşagılıyorlar bunlara bir dur demek lazım

cumhuriyet yakıstırması yakısıksızda bu kadar degıldır.

Enes Berfin
19.01.2007, 17:38
Kendilerini dünyanin en iyi takimi olduklarini saniyorlar ondan sonrada kendilerine yeni bi devlet kurmus gibi o igrenc ismin yaninada cumhuriyet ekliyorlar, diyorumya bunlarin hepsi serefsiz ve sikeciler adaleti bulunmayan köpeklerdir, bazi benim calistigim ortamdaki ezikler takimlarini cumhuriyet diye hitap ediyorlar ama cok sert tepki gösteriyorum sonrada seslerini cikarmiyorlar.

Bunlarin amaci sadece spor dalinda basarili olmasi gerekirken birde yetmemis gibi kendilerini cumhuriyet diye algiliyorlar, serefsiz ückegatci köpekler.

..sen''e..
19.01.2007, 17:44
bu kadar abartmasak ...