PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

Sefa Murat Dokuz
27.12.2011, 03:39
Iyi iste Abi oda sike niye yoktu Kadroda?

Sercan sadece Trabzon değil o dönem Buca'da çoğu maçta 11'e giremiyordu. Bizim maçta 18'e bile girememişti.;)

O değilde, Olcan = 2 futbolcu+ 3milyon € doğruysa, bu habere sevinirim. İnşallah doğrudur.
2 tenekeden de kurtulacak olmamıza çok sevineceğim acaba kim bu 2 isim.

oflukaan
27.12.2011, 03:39
* Yok bence hemen karar vermeyelim seneye sakatlanırsa öbür sene yollarız...

adam zaten 30 yasında :D

oflukaan
27.12.2011, 03:40
Niye Dalga geciyorsun Vittek Süper Adam.Zayatte sakatladi Adami Vittekin Sucu ne? Tayfun 10 Senedir Sakat kimse bisey demiyor!

tayfunun ne zararı var şimdi takıma:D diycekin ne yararı var bos ver oraları hiç sorma

sessizkral_1
27.12.2011, 03:43
bence olcan ve stoper yetmez

forvet de gerekli

Sefa Murat Dokuz
27.12.2011, 03:44
Tayfun Barış Ataş falan bunlar gönderilmeli. 30 kişilik kadro çok gereksiz. Zaten 10 tanesine yakını bidon görevi görüyor.

SEDAT
27.12.2011, 03:46
Niye Dalga geciyorsun Vittek Süper Adam.Zayatte sakatladi Adami Vittekin Sucu ne? Tayfun 10 Senedir Sakat kimse bisey demiyor!

* Sen her sezonu sakat geçiren adam için bekleyelim derken benmi dalga geçiyorum , Tayfun mu dedin , istersen Tayfun başlığına bir bak bakalım ben neler yazmışım...

Dogan
27.12.2011, 03:49
İnşallah Olcan alınırsa Soner'den vazgeçilmez. Yüksek potansiyelli bir oyuncu.

Sefa Murat Dokuz
27.12.2011, 03:54
İnşallah Olcan alınırsa Soner'den vazgeçilmez. Yüksek potansiyelli bir oyuncu.

4 m€ isteniyorsa vazgeçilmezse hata.
Soner'in ederi 1.5m€ dur bu haliyle.
Yoksa 1.5m€ ya çok daha iyisini yabancı olsada bulursun. Colmana kaç verdik biz 1m€ mu vermiştik ?

Dogan
27.12.2011, 03:59
4 m€ isteniyorsa vazgeçilmezse hata.
Soner'in ederi 1.5m€ dur bu haliyle.
Yoksa 1.5m€ ya çok daha iyisini yabancı olsada bulursun. Colmana kaç verdik biz 1m€ mu vermiştik ?
Bizim verdiğimiz bonservislerle kıyaslayacaksak Soner için 4M makul bir para. 4 tabi etmez şu haliyle ama Soner'in vereceği katkı şimdiki halinde de kalmayacak. Risk alınabilir, bence.

Sefa Murat Dokuz
27.12.2011, 04:08
Bizim verdiğimiz bonservislerle kıyaslayacaksak Soner için 4M makul bir para. 4 tabi etmez şu haliyle ama Soner'in vereceği katkı şimdiki halinde de kalmayacak. Risk alınabilir, bence.

Ben Süper Lig'de henüz kayda değer hiçbir şey yapmamış oyuncuya 4m€ vermem. Soner için 4m€ makul para demek, saçmalıktır.
4m€ riske edemeyiz. 2 yanlış yaptığında 18 in dışında çürüyüp gidebilecek durumla karşı karşıya kalırsın.
Böyle genç adamları alırken, oyuncunun Bio'sunu da bileceksin. İyi araştıracaksın, Adam 20 yaşında geldi Trabzon'a iki cebi para gördü, futbola konsantrasyonu düşer mi, yoksa hedefleri olan bir insan mı. Soner'in yeteneklerine birşey demiyorum, yaşı itibariyle tabiki ligde kendini belli etmiştir ama. 4m € Soner'e vereceğime, 2m€ verip Kayseri'den Okay'ı alırım 17 yaşında Canavar gibi fiziği var.

Yerli transferinde bu kadar para saçmaya gerek yok, zaten Türk oyuncuların potansiyelleri belli. Yabancıda isim yapmışa kaçınca zaten çok para veriyorsun. Yerliyi Gurbetçilerden, Altyapıdan, Pilot Takıma kazandırdıklarından... Yada kendini ıspat etmiş adamları alarak sağlayacaksın. Soner bize gelse 2.devre 17 maçın 3'ünde ilk 11'de çıkabilir en fazla , 10 tanesinde en fazla sonradan girebilir ki şüpheliyim bu rakamlar için.Bu haliyle ben zaten oynatmam Trabzonda, Adrian'dan fazlasını yapamaz.Potansiyel görüyorsanda gençlerden 2m€ ya alırsın bonservisini, ama Gençlerde oynamaya devam etsin sezon sonu performansını değerlendirip alırsın kadrona.

Sefa Murat Dokuz
27.12.2011, 04:15
Ben bunu yeni gördüm;

"Şener, özel yaşamı nedeniyle yollarını ayırdıkları Brezilyalı oyuncu Jaja'nın yüzde 25 hakkının kendilerine ait olduğunu belirterek, transferinde konuşma haklarının olduğu bu futbolcuyu istemeleri halinde alabileceklerini kaydetti.
Jaja'nın Trabzonspor'dan ayrılmasının özel hayatı ile ilgili bir durum olduğunu ifade eden Şener, ''Trabzon'dan ayrılmasının tek nedeni özel hayatı. Bunun bir ikinci nedeni yok. Jaja, teknik adamların ifadelerine göre Trabzon'a gelen en iyi, teknik özelliği bu kadar süper olan nadir futbolculardan biri. Jaja'nın yüzde 25'i bizim hakkımız. Konuşma hakkımız olan bir futbolcu. İstersek geri alabiliriz'' ifadelerini kullandı."

Umarım böyle birşey yaparız.

Dogan
27.12.2011, 04:23
Ben Süper Lig'de henüz kayda değer hiçbir şey yapmamış oyuncuya 4m€ vermem. Soner için 4m€ makul para demek, saçmalıktır.
4m€ riske edemeyiz. 2 yanlış yaptığında 18 in dışında çürüyüp gidebilecek durumla karşı karşıya kalırsın.
Böyle genç adamları alırken, oyuncunun Bio'sunu da bileceksin. İyi araştıracaksın, Adam 20 yaşında geldi Trabzon'a iki cebi para gördü, futbola konsantrasyonu düşer mi, yoksa hedefleri olan bir insan mı. Soner'in yeteneklerine birşey demiyorum, yaşı itibariyle tabiki ligde kendini belli etmiştir ama. 4m € Soner'e vereceğime, 2m€ verip Kayseri'den Okay'ı alırım 17 yaşında Canavar gibi fiziği var.

Yerli transferinde bu kadar para saçmaya gerek yok, zaten Türk oyuncuların potansiyelleri belli. Yabancıda isim yapmışa kaçınca zaten çok para veriyorsun. Yerliyi Gurbetçilerden, Altyapıdan, Pilot Takıma kazandırdıklarından... Yada kendini ıspat etmiş adamları alarak sağlayacaksın. Soner bize gelse 2.devre 17 maçın 3'ünde ilk 11'de çıkabilir en fazla , 10 tanesinde en fazla sonradan girebilir ki şüpheliyim bu rakamlar için.Bu haliyle ben zaten oynatmam Trabzonda, Adrian'dan fazlasını yapamaz.Potansiyel görüyorsanda gençlerden 2m€ ya alırsın bonservisini, ama Gençlerde oynamaya devam etsin sezon sonu performansını değerlendirip alırsın kadrona.
Bizim oldukça mantıklı bir yöntem ancak Gençlerbirliği ''transfer politikasına'' ters. Ben zaten gelip direk katkı verecek diye istemiyorum. Hem Soner piyasaya da yeni çıkmış bi adam değil. Bir potansiyeli olduğu biliniyordu ve bunu yavaş yavaş göstermeye başladı. Kendini ispatlamasını beklersek de değişecek tek şey bonservisi olacak.

Ayrıca şu an Soner'i almak için illa ki 4M vermemiz gerekmiyor. Mustafa Pektemek için Cavcav'ın istediği de astronomik bir paraydı ancak aşağı yukarı ederi kadarki bir paraya transfer oldu. Onun için de o kadar para etmez dendi zamanında, şimdi ise milli takım için düşünülüyor.

Kereşenli
27.12.2011, 04:42
FANATİCBOY61 (http://www.ligtv.com.tr/Kullanici/Yorumlar.aspx?u=902000) Olcan ADIN Trabzonspor da.Hayırlı olsun!oLCANI verdiler,İbrahimi aldılar.3 milyon Euro ve 2 oyuncu karşılığında Trabzonspor da OLCAN.

dogruluk payi varmi?

İbrahim'i aldılar derken hangi İbrahim'den bahsediliyor?

realist07
27.12.2011, 04:54
İbrahim'i aldılar derken hangi İbrahim'den bahsediliyor?

ibrahim akın...şikeci olanı

Sefa Murat Dokuz
27.12.2011, 04:55
Soner ile Pektemek'i bir tutarsak yanlış yaparız. Bana şu anda 2.devre takımı ayağa kaldıracak adam lazım. Uefa maçlarım var, Soner devre arası transferi işi değil, sezon sonu düşünülsün bu çocuk 2.devre patlama yapacak hali yok. Kaldı ki patlama yapsa ne olur işte Cenk Tosun da patlama yapmıştı şimdi yedek kalıyor. Yerli oyuncuları gözünüzde çok büyütmesin istikrarlı bir gelişme sürdürmeleri çok zor, bunlara 3-4 m€ lar dayamak hatadır. Takımın şu anda hazır oyuncuya ihtiyacı var. Genç potansiyelli oyuncular için sezon sonu kadroda geniş revizyon yapılabilir.

Nomesames
27.12.2011, 05:03
kaynak nedir olcan'ın transferiyle ilgili?Bn hiçbir yerde bulamadım...

SALDIRAY
27.12.2011, 05:15
FAYDALI OLACAĞINA İNANDIĞIM OYUNCULAR

ANTEP : muhammet demir,olcan,danny,wagner,cenk tosun,orhan gülle,emre gungor,elyasa süme,murat ceylan,popov
kayseri : hasan ali kaldırım, furkan özcal,sefa yılmaz, ömer şişmanoğlu,amrabat,eren gungor,nadir çiftçi,
bursa : serdar aziz,ozan ipek,
eskişehir: alper,pele,batuhan karadeniz, tarik camdal,
ibb : mahmut tekdemir,taner yalçin, tevfik köse,
manisa : yigit incedemir,yigit gokoglan,nizamettin çalıskan,
mersin : andrea moritz,
a.gücü : özgür çek, ugur ucar , turgut doğan şahin, theo weeks,
samsun : kemal tokak,zenke,
gençler : aykut demir,soner,yasin
sivas :kamil grosicky, enaramo,

yurt dışı:
atilla turan,ömer toprak,serdar gürler, mehmet ekici,gökhan töre,ilkay gündoğan,samet yesil,

Usta Antep'te yazmadığın oyuncu kalmamış. Ligin dibine demir atmış bir takımda bu saydığın isimlerden sadece Olcan bizde iş yapar. Gerisi faso fiso. Ligde oynayan yabancı oyuncuları yazmayın abi bana. Bu yabancıların hiç biri bizde iş yapamaz. Var mı bunun geçmişte bir örneği ? Grosicky,moritz,zenke,enaramo,duka,weeks falan bunlar oynadıkları takımda yıldız sayıldıkları için bu kadar ön planda çünkü başka iş yapacak oyuncuları yok... Millet sınıf atlamak için Avrupa'da üst düzey yabancılarla ilgileniyorken biz gidip 2.Ligden yabancı alıyoruz. Burda yazıp çiziyoruz ama görün bakın yine hüsranla sonuçlanacak. Ersun Yanal dönemi başkanın göz boyamasıdır. Öyle kaliteli oyuncuları birdaha deyim yerindeyse nah görürüz :) Jaja mı? Güldürmeyin beni.

yorumsuz6117
27.12.2011, 05:58
Bu takım hücumda inanılmaz sıkıntı yaşıyor.. Kapalı oynayan takımlara karşı pozisyon bile bulamıyoruz.. Açık oynayacaklar Burak'a uzun top atıcaz başka yaptığımız bişey yok.. Jaja kesinlikle ilaç gibi gelir..

61_Serhat_61
27.12.2011, 06:19
10 kişi var bu saatte :) helal valla... Buna rağmen transferin kralı yapılmalı :)

İskender Çakmak
27.12.2011, 06:46
Jaja, Olcan ve Costa devre arasi icin yeterlidir. Kadrodaki siskinligi de kiralik vererek ya da satarak dusurdugumuzu dusunursek guzel bir ikinci yari bizi bekliyor demektir.

alierhan
27.12.2011, 07:46
jaja borsaya bildirilmiş hayırlı olsun.

arifberkay
27.12.2011, 07:49

Kaynak nerde

serkanholep
27.12.2011, 07:50

sayfa açılmıyor

ilgilenmiyoruz diyemi bildirilmiş

şaka mı yapıyosun

Ertan1982
27.12.2011, 07:51
dünkü fake haberi diyor.

Hami_41
27.12.2011, 07:55
SPORX ÖZEL - Sezon başında Trabzonspor'un büyük umutlarla transfer ettiği Eren Albayrak kiralık olarak Orduspor'a gidiyor. Ligin ilk yarısında bordo-mavili forma altında bekleneni veremeyen Eren'in, ligin ikinci yarısında Karadeniz ekibinde kiralık olarak forma giyeceği öğrenildi.

Özellikle alt milli takımlarda oynadığı futbolla büyük beğeni toplayan “Giggs” lakaplı genç futbolcu sezon sonuna kadar Orduspor'a kiralık olarak verildi.

23 Nisan 1991 doğumlu Eren Albayrak, ligin ilk yarısında Trabzonspor A Takımı ile resmi maça çıkmazken 7 kez A2 maçına çıkıp 2 gol kaydetti.

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 08:01
Jaja işini unutun boşuna şehir efsanesi yaratıyoruz ...

Önümüzde Olcan , Soner ikilisi var gibi yerlilerden umarım ikisi birlikte olur.(Soner'i izlemedim ama herkez potansiyelinden bahsediyor)

Stopere kaliteli yabancı şart ben Ricardo Costa'ya fitim ama anlaşıldıki yönetimin önceliği o değil hayırlısı mutlaka bugün gelişme olur.

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 08:05
son bir hatırlatma transferi yönetim yapacak , biz TEMİZ LİG İÇİN SAVAŞALIM ! http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34898

Recep Alkan
27.12.2011, 08:06
Başkan demiş ki,

- Jaja'nın %25'i bizim, hakkında konuşup, gerisini yapabiliriz.

Yemin ediyorum bu adamın beni eğlendirdiği gibi kimse beni ilgilendiremedi.

Be mubarek adam, %100'ü senin olan 5 tane üst kademe oyuncusunu elinden kaçırdın, hangi %25'den bahsediyorsun sen.

ozturk
27.12.2011, 08:07
borsaya bildirme falan yok
http://www.kap.gov.tr/yay/Sorgu/SorguBildirimSonuc.aspx?kaynak=slink&sirketID=1400&paketTipi=2

Ertan 51
27.12.2011, 08:17
Başkan avrupa da ve Türkiye de bizi yarışın içinde tutacak 2 oyuncu alacağız dedi,
bence sözünü tuttu,Jebrin ve Hürriyet:eek:
bize de iyiliğe geçilmiyor ki arkadaş:cool:

Ertan1982
27.12.2011, 08:24
Bugün kesin Haberler gelmeye baslar Avrupadan.Haftanin ilk is günü.

Faik Yılmaz
27.12.2011, 08:42
Olcanin bizim Volkandan ne fazlasi var?

Olcan futbol oynamaya çalışıyor.....

Faik Yılmaz
27.12.2011, 08:43
Başkan avrupa da ve Türkiye de bizi yarışın içinde tutacak 2 oyuncu alacağız dedi,

Bizi bilmem ama menejerleri yaşamıştır...

En az 500.000 er milyarı ceplerine indirmişlerdir....

Fatih Bayrakdar
27.12.2011, 08:44
Tahminimi yazıyorum :

Olcan gelir ,

Costa son anda bir pürüz çıkar . Mithat Halis Reyiz'e başvurur bir slovak polonyalı vs alırız .

Jaja'yı Şenol Hoca veto eder ...

Ozan Gözaçan
27.12.2011, 08:49
Trabzonspor’dan Jaja harekâtı... Geçtiğimiz sezon başında Metalist Kharkiv’den 4.2 milyon Euro’ya transfer edilen Brezilyalı futbolcu, ligdeki müthiş performansıyla taraftarın sevgilisi haline gelmiş, ancak disiplinsiz hareketleri nedeniyle teknik direktör Şenol Güneş’le sorunlar yaşamıştı. Bu sezon 4.5 milyon Euro’ya Al Ahli’ye transfer olan Sambacı’nın bonservisinin yüzde 25’i halen Bordo-Mavililer’de bulunuyor. Kaliteli bir hücum oyuncusu arayan Karadeniz temsilcisi, Dubai’den ayrılıp ülkesine dönen Jaja’dan gelen haberle rotayı değiştirdi. 25 yaşındaki futbolcu, “Takıma tekrar dönmek istiyorum, bu kez her şey farklı olacak” sözleriyle yöneticilere mesaj gönderirken, Başkan Sadri Şener de gelişmeye yeşil ışık yaktı.

‘Nadir oyunculardan biri’

Bordo-Mavili kulübün patronu, “Trabzon’dan ayrılmasının tek nedeni özel hayatı. Bunun ikinci bir nedeni yok. Jaja, teknik adamların ifadelerine göre Trabzon’a gelen en iyi, teknik özelliği nadir futbolculardan biri. Yüzde 25’i bizde, konuşma hakkımız olan biri. İstersek geri alabiliriz” dedi. Güneş’in de onay vermesi halinde, transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

http://fanatik.ekolay.net/Jaja-icin-geri-sayim_3_Detail_35_248183.htm

Zeki Akyol
27.12.2011, 08:49
Olcan futbol oynamaya çalışıyor.....

:alkış::alkış::alkış::alkış: :) top ezmek gibi derdi yok.

Cagdas Topal
27.12.2011, 08:50

Hürriyet Kayserispor ' a gitti .

Barış Burak
27.12.2011, 08:51
Volkan konusunda endişeye düşmeyin renktaşlar...
Şampiyon olduğu yılın ardından gelen yılda vasat bir performans gösterdi ve ruhsal olarak ta boşlukta kaldı,1 sezon boyunca.Şimdi hemen gelip takır takır şampiyon olduğu senenin oyununu beklemeyelim.Hakkında en iyi gözlemi teknik heyet yapmıştır ve Volkan ŞEN'in yetenekli olduğundan kimsenin şüphesi yoktur.

Volkan'a destek olmalıyız.Şöyle düşünün,eğer destek olmazsak; Bursa taraftarının dediği''Seni Trabzon Taraftarı adamakıllı oynamadığın anca siler,bizim gibi sabretmez'' lafı haklı çıkmış olurt.Halbuki bursalıların söylediği bu söz oldukça çelişiyor...Trabzonspor taraftarı hem sabırsızlığıyla hem de sabrıyla ünlü.Ne kadar tezat bir durum değil mi...

Burak YILMAZ örneği önümüzde duruyor,bu örneğin canlı şahitleriyiz hepimiz.Volkan'daki cevher de Burak Yılmaz kumaşı kadar iyi kendi mevkiinde...Volkana destek olmak gerekir,Volkan'a sabretmek gerekir.Çok yetenekli futbolcu...

Eren Albayrak Ordu'ya kiralandıysa,ben çok memnun olurum.Oynamayan oyuncu çürür gider ve Eren Albayrak çok büyük yetenek...Ordu da oynasın.Satmayalım.İyi bir dikişi tutturacaktır,1 sene oynasın,2 sene oynasın ama satmayalım kiralık kalsın.Fatih Tekke'yi hatırlayalım,ona sabredememiş satmıştık,sonra Antep'ten kendi oyuncumuzu parayla aldık.

Eren için söylediklerim Henrique için de geçerli.Ona kızmanız biraz yersiz olur.Sürekli oynadığı maç yok,çünkü Burak Yılmaz var önünde,tabii ki ilk tercih Burak Olacaktır.E sol açıkta Halil var ve yerli sıkıntısı yaşayan takımda tabii ki sol açık olarak Halil tercih edilecektir.Yani Henrique'de kiralanmalı,satılmamalı.

Genç ve forma bulamayan oyuncular kiralanmalı öutlaka,satma işine geçilmemeli...Yaşlı oyuncular gidebilir.

Piotr ve Pawel Brozek benim için çok büyük hayal kırıklığı oldu.Özellikle Piotr.Şampiyon olduğumuz geçen sene harika bir performans gösterdi sol bek te,adeta Cale'den kurtulduk dedik,ama sonraki yaşadığı sakatlık bitirdi onu.Pawel'e ise hiç değinmeyeceğim.İyi olduğu apaçık belli ama insan biraz mücadele eder...Biraz forma savaşı yapar.Gönderilmeli...

Fatih Bayrakdar
27.12.2011, 08:51
Hürriyet Kayserispor ' a gitti .

Bugün de Orduspor'a gitmiş ...

inadina61_08
27.12.2011, 08:52

eyvah eyvah desenize soluğu bizde alacak :o

Faik Yılmaz
27.12.2011, 08:53
Gitgide yaklaşıyor bize....

Soluğu Rizede almasında...... :) :)

Cagdas Topal
27.12.2011, 08:53

:eek: Bizden uzak dursun da kime giderse gitsin :D

Fatih Bayrakdar
27.12.2011, 08:56
Ordu'ya set çeker göndermem merak etmeyin ...

Yavuz Selim Bal
27.12.2011, 08:58
Fotomaç'ın haberi bilmem doğrumudur ama fb Gomis'ide 7m + Dia karşılığında almış diyorlar nerden geliyor bu değirmenin suyu vede güven anlamıyorum.Bunlar değil mi şike yapan ve düşürülmesi beklenen takım...

serkanholep
27.12.2011, 08:59
Volkan konusunda endişeye düşmeyin renktaşlar...
Şampiyon olduğu yılın ardından gelen yılda vasat bir performans gösterdi ve ruhsal olarak ta boşlukta kaldı,1 sezon boyunca.Şimdi hemen gelip takır takır şampiyon olduğu senenin oyununu beklemeyelim.Hakkında en iyi gözlemi teknik heyet yapmıştır ve Volkan ŞEN'in yetenekli olduğundan kimsenin şüphesi yoktur.

Volkan'a destek olmalıyız.Şöyle düşünün,eğer destek olmazsak; Bursa taraftarının dediği''Seni Trabzon Taraftarı adamakıllı oynamadığın anca siler,bizim gibi sabretmez'' lafı haklı çıkmış olurt.Halbuki bursalıların söylediği bu söz oldukça çelişiyor...Trabzonspor taraftarı hem sabırsızlığıyla hem de sabrıyla ünlü.Ne kadar tezat bir durum değil mi...

Burak YILMAZ örneği önümüzde duruyor,bu örneğin canlı şahitleriyiz hepimiz.Volkan'daki cevher de Burak Yılmaz kumaşı kadar iyi kendi mevkiinde...Volkana destek olmak gerekir,Volkan'a sabretmek gerekir.Çok yetenekli futbolcu...

Eren Albayrak Ordu'ya kiralandıysa,ben çok memnun olurum.Oynamayan oyuncu çürür gider ve Eren Albayrak çok büyük yetenek...Ordu da oynasın.Satmayalım.İyi bir dikişi tutturacaktır,1 sene oynasın,2 sene oynasın ama satmayalım kiralık kalsın.Fatih Tekke'yi hatırlayalım,ona sabredememiş satmıştık,sonra Antep'ten kendi oyuncumuzu parayla aldık.

Eren için söylediklerim Henrique için de geçerli.Ona kızmanız biraz yersiz olur.Sürekli oynadığı maç yok,çünkü Burak Yılmaz var önünde,tabii ki ilk tercih Burak Olacaktır.E sol açıkta Halil var ve yerli sıkıntısı yaşayan takımda tabii ki sol açık olarak Halil tercih edilecektir.Yani Henrique'de kiralanmalı,satılmamalı.

Genç ve forma bulamayan oyuncular kiralanmalı öutlaka,satma işine geçilmemeli...Yaşlı oyuncular gidebilir.

Piotr ve Pawel Brozek benim için çok büyük hayal kırıklığı oldu.Özellikle Piotr.Şampiyon olduğumuz geçen sene harika bir performans gösterdi sol bek te,adeta Cale'den kurtulduk dedik,ama sonraki yaşadığı sakatlık bitirdi onu.Pawel'e ise hiç değinmeyeceğim.İyi olduğu apaçık belli ama insan biraz mücadele eder...Biraz forma savaşı yapar.Gönderilmeli...

Tamamen katılıyorum söyledikelerine.

Volkan türkiyedeki en yetenekli futbolculardan biri

3-4 sene evvel alexis sanchez i izlediğimde bu ne demiştim

sürekli çalım top ezme falan

sürekli oynayıp endini geliştirdi ve şu an barça da pedro yu villa yı kesiyor

yabancı sıkıntısı oldukça fazla

kadroda çok yabancı mı yoksa kaliteli yabancımı?

tabiki kaliteli yabancı

pawel ve piotr gibi türk oyuncular da var

parasız da almadık bu kardeşleri

zokora kalitesinde 2 tane daha yabancı (defans ve forvet) aldıkmı yabancı sıkıntısı kalmaz

tabi işe yaramayanlar gönderilmesi gerekir

asıl sıkıntı türklerde

gidenlere bakarmısın

umut,selçuk,engin,egemen,ceyhun

hadi ceyhunu bırak

4 tane ilk 111 den türk gitmiş

kim geldi

volkan,halil

2 tane eksilmişiz

kalite olarak da düşmüşüz

demekki türk kalitesini artırmak lazım

olcan,ozan,serdar aziz,ömer toprak,alper,soner,gökhan töre,tunay,mehmet ekici gibi isimlerle ilgilenmek yerine

jebrin,hürriyet gibi isimlerin bizimle anılması inanılmaz derecede can sıkıcı

hayırlısı diyelim

Cagdas Topal
27.12.2011, 08:59
Fotomaç'ın haberi bilmem doğrumudur ama fb Gomis'ide 7m + Dia karşılığında almış diyorlar nerden geliyor bu değirmenin suyu vede güven anlamıyorum.Bunlar değil mi şike yapan ve düşürülmesi beklenen takım...

Ben ihtimal vermiyorum bak görürsün yerli bir forvet alacaklar ;)

özçelik61
27.12.2011, 09:05
olcan ne yapmış bu zamana kadar da volkana tercih ediyorsunuz peki

volkan takımını şampiyon yapan oyunculardan

performansı düşük olabilir ama yetenekli

gloyu gönderip kimi alacaksınız acaba zaten eksik olan defansa

geçen sene sakatlıklar yüzünden oynayamadı çoğu kez

cristian geldiği sene nasıldı bu sene nasıl

hemen kesiyoruz

bekleyin bakalım

takımın hepsi döktürdü de adrian kaldı sadece

tamam kötü ama adrian yüzünden mi takım bu halde

sapara vittek isteyen ŞL tecrübesi var diyen abi!!!!!!!!!!!!!!!!!!ler vardı burada

asıl gidecek topçular başkayken ülkesinden ilk kez çıkan futbolcuya bu kadar ağır eleştiri getirmeyin

volkanı da türkiyede hiçbir türke selçuk dahil değişmem

güveniyorum volkana

aynen katılıyorum kimse şu üç şeyi düşünmüyor..
1-şike ile kaybedildi zannedilen şampiyonluğun yarattığı travmayı ve bunun topçular üzerindeki etkisini.
2- fener futbol federasyonunun play-off ile haftada iki maça çıkartması bunun bize denk gelmesi yani şampiyonlar ligi ön-yan- vs eleme maçları ile neredeyse idman gibi her hafta 2-3 maç oynanmasının etkisi.
3-geçen bu takımın 11 inde olan direk 6-7 çok kaliteli ismin gitmesi ve türkiye ligi standardına göre bir kadro oluşturulması..

hala volkanı takasta kullanırız diyenler var ne yazık ki bizde yorumlar,düşünceler hep günü birlik o günkü sonuca yönelik bence yönetimin sportif anlamda onca hatasına rağmen (inanılmaz paralar fuzuli harcandı) şenol hoca gibi bir eğiticiye sahip olduğumuz için şükredelim bir gün o da olmaz ise aramızda 25-30 yıllar değil asırlar bekleriz şampiyonluk için..

inadina61_08
27.12.2011, 09:08

Bence; şimdiki oyuncular takım düşünce serbest kalacak, ellerinden bunları çıkarıp adamlara düşerse gider maddesini çıkarıyor olabilirler, ama bende ihtimal vermiyorum yazık adama ya kariyerinde Amatör yazacak iki sene sonra yarı fiyatına alır gs :cool: yada bjk

Zeki Akyol
27.12.2011, 09:09
Ordu Rize olmadı 1641 Trabzon olabilir ama Trabzonspor olamaz.

falcon_61_
27.12.2011, 09:17
arkadaşlar uefa için 3 isim bildirme hakkımız var.bir tanesi volkan şen olacak.geriye kalan 2 kişiden biri stoper dersek, üç beş tane transfer yapılmayacaktır bizim düşündüğümüz gibi.yok jaja.janko,olcan fazla beklentiye giriyoruz bence.ha aldığımız her adamı uefa listesine yazdıracak değiliz ama bu sefer de o kadar para bayılıp uefa da yararlanamamis olacağız ki çok saçma olur.sözün özü bence costa ve jaja-olcan dan biri alınır olay biter

D.Demir
27.12.2011, 09:19
Renkdas transfer yapmassak seneye Avrupa hayal olucak. Bizim derdimiz gunu kurtarmak degil, yarinlarimiz asil onemli olan nokta

Beypba
27.12.2011, 09:20
Şenol hoca jaja yı istemiyormus doğrumu arkadaşlar?

zafer6161
27.12.2011, 09:20
fb bu saatten sonra nasıl transfer yapıyor anlamıyorum,,mesela alper hiç aklından geçirmedimi,ulan ben fenere gidecem ama takım seneye bank asyaya düşecek,,o zaman ne yapacağım,,

özçelik61
27.12.2011, 09:24
DHA yalan haber yapmaz, rahatladim simdi...:)

DHA he yalan yapmaz??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::r olleyes:

asilhamsi
27.12.2011, 09:26
jaja(eger Senol hoca isterse),costa,jebrin,enes saglık alınsa bence yeterli.

------------------onur-----------------
celustka-----giray-------costa-----cehc
-------zokora-----colman--------------
burak----------jaja--------------volkan
----------halil---------------------------

tas gibi takım.

tolga,serkan,glo,aykut,enes,barıs ozbek,henrique,adrian,alanzinho

Alican Altunbaş
27.12.2011, 09:37
herkese günaydın beyler:) Bugün iyi haberler alırız inşallah:)

Beypba
27.12.2011, 09:40
şenol güneş anladığım kadarıyla jajayı istemiyor,haklı sebebleri vardır...eğer böle bir şey varsa biz de mevzuyu kapatalım önümüze bakalım jaja Aşşağı jaja..hem kendimize hem takımımıza zarar veriyorrr..takımın toparlanması lazım..jaja gelmez başka biri gelir..

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 09:42
şenol güneş anladığım kadarıyla jajayı istemiyor,haklı sebebleri vardır...eğer böle bir şey varsa biz de mevzuyu kapatalım önümüze bakalım jaja Aşşağı jaja..hem kendimize hem takımımıza zarar veriyorrr..takımın toparlanması lazım..jaja gelmez başka biri gelir..

Sen ne kadar kapatırsan kapat ortalama yarım saate biri gelip Jaja Jaja diye bağıracak yine karışacak ortalık :)

mc123
27.12.2011, 09:46
arkadaşlar uefa için 3 isim bildirme hakkımız var.bir tanesi volkan şen olacak.geriye kalan 2 kişiden biri stoper dersek, üç beş tane transfer yapılmayacaktır bizim düşündüğümüz gibi.yok jaja.janko,olcan fazla beklentiye giriyoruz bence.ha aldığımız her adamı uefa listesine yazdıracak değiliz ama bu sefer de o kadar para bayılıp uefa da yararlanamamis olacağız ki çok saçma olur.sözün özü bence costa ve jaja-olcan dan biri alınır olay biter

şampiyonlar liginde yaptıgının 3te1'i kadar maç yapacaksın. artık ligde iyi olacak kadroyu kurduktan sonra avrupayı düşünmek lazım

mc123
27.12.2011, 09:48
2 genç 2 de sağlam! futbolçu alınırsa yeterli olur.

Serdær
27.12.2011, 09:51
Jaja verilecek paraya Olcan&Cenk Tosun ikilisini alırım.

emre81
27.12.2011, 09:53
Hayal ettiğim kadro;

............Onur/Tolga

Celutska....Giray.....Senderos....Cech

............Colman......Zokora

Yiğit G..............................Ozan İpek
.................Jaja..........................
.................Burak

Ömer Faruk61
27.12.2011, 09:53
Bordo-Mavililer’in, bu sezon Sivasspor’da yıldızı parlayan Murat Akça ile ilgilendiği öğrenildi. Galatasaray altyapısında yetişen, ancak şans bulamayınca yuvadan ayrılmayı tercih eden genç stoper, son haftalarda Yiğido’nun çıkışında önemli rol oynadı. 21 yaşındaki futbolcunun, defansta yerli oyuncu sıkıntısı çeken Karadeniz temsilcisinde Giray’a alternatif olarak alınacağı belirlendi. Murat’ın da bu transfere sıcak baktığı, gelen haberler arasında.Fanatik..

Habu kimdur??

mc123
27.12.2011, 09:54

cenk umut/burak 'tan farkı nedir. forveti besleyemiyoruz alarm alarm! (burak'a da forvet dedim laf arası)

Alican Altunbaş
27.12.2011, 09:57
Jaja gelsin tamamda takım yabancı doldu yabancının oturması demek transfer yanlışları demek kimse kusura bakmasın.Elimizdekileri elden çıkarmamız lazım öncelikle..

onur-61
27.12.2011, 09:59
yerli oyuncu lazim

Cagdas Atan ( inadina )
Ozan Ipek
Turgay Bahadir
Muhammet Demir

Gidenler
Tayfun
Bora
Ferhat
Baris Özbek
Baris Atas
Brozekler
Adrian

Serdær
27.12.2011, 10:00
cenk umut/burak 'tan farkı nedir. forveti besleyemiyoruz alarm alarm! (burak'a da forvet dedim laf arası)

http://www.footballuser.com/formations/2011/12/300388_Trabzonspor.jpg

bordo(61)mavi
27.12.2011, 10:01

halilsiz 2. yarı düşünemiyorum!!!

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 10:04
58 kişiyiz bu başlıkta , Temiz Lig Başlığında 14 http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34898&page=11

Herşey Transfer değil arkadaşlar ...

Nevzat KAĞAN
27.12.2011, 10:05

Bu kadro benim icin de yeterli.

serkanholep
defansa ömer toprak ı ve serdar aziz i alma şansımız yüzde kaç

ortaya alper potuk ve soner i

kanatlara olcan, gökhan töre

forvete muhammet demir

alınsa kaça patlar bunlar

20 milyon euro olurmu

olursa değmezmi

mc123
halilsiz 2. yarı düşünemiyorum!!!

üstüne takım bu sefer olcan'ın üzerine kurulmuş. trabzon'da tek adamı kilitle her eşy bitiyor. Volkan'ın iyi oynamasına kalmamalı takım.
Burak'da sağ açıktır, forvet arkasıdır en azından trabzonspor'da

annttiigs
içeriden fısıldanan şu istiyor, şu almıyor tadındaki haberlere çok itibar etmiyorum. özellikle de şenol hoca hakkında olanlara. resmen takımın denge bloğunu sarsmak, taraftarla arasını açmak için çabalanıyor gibi. derin trabzonspor'un bunu daha önce defaatlen yaptığını görmüştük.

Ertan 51
27.12.2011, 10:06
Murat Tosun'un yollanması kaydıyla Batuhan a fitim ben,yerli forvet bir tek o içime siniyor,
bizde kendini bulabilir diyorum,mıddırdayacak yeri kalmadı,bizde coşar diyorum.

onur-61
27.12.2011, 10:07

Stoperler degismeli....

muratt
27.12.2011, 10:08
Son üç yılda kurulan kadronun (yönetimden değil) futbolculardan kaynaklanan nedenlerden dolayı dağılmasını ve yeni bir kadronun oluştuğunu göz önünde bulundurarak, silbaştan değil de “takviye” mottası üzerinden transfere bakılmalı.. Bu sadece devre arası değil, sezon sonu için de geçerli.. Malesef Trabzonspor seyircisi için hep sabır, yine sabır..

İlk yarıda yedek kulübesinden çok fazla fayda görmedi takım, Şenol Hoca’da bunu kabul ediyor zaten, süper ligden alınacak kalbur üstü oyuncularla kulübe güçlenmeli..

Mevkii olarka stoper ve forvet göze çarpan ilk eksiklikler..

Yabancı transferinde ya Zokora, Glowacki, Cech gibi istikrarlı, tecrübeli,iş ahlakı olan ve saha içinde takımın kalitesini yukarı taşıyan oyunculara yönelmeli ya da Celustka gibi yıldız adayları bulunmalı.. Ama takımdaki yabacı sayısının şişkinliğine bakınca yabancı transferi çok yararlı olmayacaksa (Jaja gibi) çok da yarar sağlamaz..

Biraz para harcanmalı, Trabzonspor’un büyüklüğü arada transfer zamanında da hatırlatılmalı.. Sırf bunun için 3-5 milyon harcamak gerekiyor.. Zamanında Gökhan Ünal transferinin tek getirisi buydu, insanlar Trabzonspor'un büyüklüğünü hatırladı...

Kadroya giremeyen oyuncular (Ferhat, Eren, Sercan, Barış Ataş, Barış Özbek) kiralanmalı veya gönderilmeli.. Geniş kadro ile optimum kadro ayırd edilmeli..Burdan yola çıkarak, transfer tavsiyelerimize gelirsek :

Hurşut ve Aykut Demir (Gençlerbirliği) : İlhan Abi bunları ucuza vermez, ama ikisine 2-3m Euro verilebilir.. Hurşut, Volkan Şen’in, Adrian’ın ve Alanzinho’nun verdiğinden daha fazlasını fazlasıyla verir.. Aykut ise tam defansa lazım olan adam.. Defansı ilerde kuran bir takım olarak tam ihtiyaç duyulan oyuncu profili, hem ayağı düzgün hem de süratli... Şu anda Türkiye’de benim gördüğüm bir Serdar Kesimal bir de Aykut bu tanıma uyuyor.. Üstelik Aykut ve Hurşut Trabzon’lu benim bildiğim.. Ama Engin Baytar gibi Trabzon’lulardan değil diye duydum.. Gerçek anlamda kadro genişliği sağlayacak iki transfer ve Hurşut ve Aykut transferi Trabzonspor'un ikinci yarıda alacağı puana direk + 7 ile 10 puan arası etki yapar..

Muhammet Demir (Gaziantep) : Sanırım bundan 5-6 yıl sonra milli takımın iki yıldızı Muhammet Demirci (Beşiktaş) ve Muhammet Demir (Gaziantepspor) olacak, ilginç bir durum olcak gibi.. Gaziantep’in içinde bulunduğu durumu düşünerek, Cenk Tosun veya Muhammet’ten biri üzerinde ısrar edilebilir ki burda Trabzonspor’un ihtiyacı olan Fatih Tekke gibi ceza sahası içinde topu gevelemeden kaleye sokan adam olan Muhammet Demir olmalı.. Ona da biraz para gidecek ama önemli bir yatırım olur, parasını da çıkartır.. Mental bazı sorunları var gibi duruyor, ama doğru teknik direktörün elinde, ve Trabzonspor gibi güçlü bir orta sahanın önünde çok iş yapar kesinlikle..

Hürriyet : Sanırım transferde sona yaklaşıldı.. Zokora’nın yokluğunda, önemli bir eksiği kapatır..

Ricardo Costa gibi Ujfalusi gibi Song gibi bir stoper.. Tecrübeli. Lider. Üst seviye. İş ahlakı olan.. 30 yaşında... İlk yarı Glowacki idare etmeye çalıştı ama özellikle Şampiyonlar ligi maçlarında yetersiz kaldı.. Önümüzdeki yıl da düşünülerek böyle bir transfer yapılmalı..

Forvet.. Yıllardır çözemedi Trabzonspor şu sorunu.. Teo ile tam çözüldü dedik o da firar etti.. Evet ligin en formda ve en golcü forveti Burak Trabzonspor'da ama, lazım olan forvet Burak’tan daha başka, Burak’ın yanına biri.. Nasıl anlatıyım, örneğin son Ordu maçında Burak’ın attığı gole bakın (Celutska’nın ortasına zayıf bir vuruş, kalecinin hatası) oysa Trabzonspor'a çok daha net bir vuruşla o topu köşeye vurabilecek bir bitirici forvet lazım... İsim vermiyorum, yerli olarak buraya pek bir çare bulmak zor, iyi bir yabancı olabilir.. (Gignac mı ? Trabzonspor tarihinin en flaş transferi olur)

Aklı başına gelmiş bir Jaja Trabzonspor için tam anlamıyla dondurmalı kadayıf olur bu arada..

Bir de Trabzonspor’un ikinci yarı kendi içinden yapacağı transferler var gibime geliyor bana ki bunların en önemlisi “ağır vasıta” gibi gözüken “Morpheus” P.Henrique.. İlk yarı sakatlıklarla uğraştı ama kalitesi üst düzey.. Patlama bekliyorum kendisinden..

Bir diğer iç transfer ise, ilk yurt dışı deneyimini ülkesinin en pahalı transferi olarak yapıp, şike olayları içinde garip bir sezonda 3 günde bir maç yaparak yaşayan Adrian.. Uyum sürecini atlatarak ikinci yarı çok daha faydalı olacak gibi..

Üçüncüsü de, zayıf bir ihtimal olmakla beraber Volkan Şen.. Çok farklı bir yeteneği var, ve bunu akılla birleştirebilirse birbaşka önemli transfer olacak..

Sonuncu isim ise... Onur Recep Kıvrak.. Tolga çok başarılı bir ilk yarı geçirmiş gibi gözüksede, her üç maçtan birinde hatalı gol yediğini görüyoruz ki, geçen sezon Onur’un toplam üç tane hatalı yediği gol yoktur.. İkinci yarının başı itibariyle, Onur’un kaleye geçmesi ve bunun Tolga’yı küstürmeden yapılması çok önemli..

Teofilo, Jaja, Selçuk, Egemen şu kadroda olsa keşke demeden de edemiyor insan...

bohemfutbol.blogspot.com

Mustafa Yılmaz.20
27.12.2011, 10:09
Jaja'ya verilecek paraya Olcan&Cenk Tosun ikilisinden biri bile alınamaz bence.

mc123
27.12.2011, 10:10
Murat Tosun'un yollanması kaydıyla Batuhan a fitim ben,yerli forvet bir tek o içime siniyor,
batuhan'ın yeri gs. hapishane gibi takım, bir elmander karışmış araya yazık

onur-61
27.12.2011, 10:12

ikisini toplasan bir jaja etmez

jaja tek basina bir macin skorunu degistirir...
jaja bu takima ilac olur

Ertan 51
27.12.2011, 10:14
Stoper için Costa felan dillendi de golcü için hiç bir isim geçmiyor ciddi anlamda,
Pawel yollanacak deniliyor,Vittek sakat,Henrik formsuz şöyle rakibin nefesini kesecek bir golcü şart değil mi arkadaşlar.Hadi İnter i geçtim Lille'nin Csk nın golcüleri gibi mesela.
Burak piyangodan çıkıp çok büyük patlama yaptı onun dışında varmı atar bunu dediğimiz golcümüz,
niye golcü istemeyiz acaba.

arifberkay
27.12.2011, 10:15
58 kişiyiz bu başlıkta , Temiz Lig Başlığında 14 http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34898&page=11

Herşey Transfer değil arkadaşlar ...

Aynen Messiyi alsak ne olur masa başında herşeyimizi kaybediyoruz.Taksim başlığı çok daha önemli bence de...

CesurHamsi
27.12.2011, 10:16
.........................Burak.................... ..............

Olcan...................Jaja...................... .....Assaidi(Herenveen'den)

...................Colman.....Zokora.............. ............

Piotr...Aykut D..R. Costa/Glowacki..Serkan/Celustka

.......................Tolga/Onur............................

Bu kadroyla uefa'da finallere kaliriz ;)

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:19
Jaja transferinin gerçekleşmesinin an meselesi olduğu yazıyor facebookta :rolleyes:

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 10:21
Jaja transferinin gerçekleşmesinin an meselesi olduğu yazıyor facebookta :rolleyes:

Akıllanmadık hala renktaşım boşa umut bağlama facebook'a hele :)

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:22

Ben bunu fenerbahçe için söylemiştim . Yıldız bir yabancı forvet alacak deniliyor ama bence fenerbahce Türk santrafor alacak .

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:23
Akıllanmadık hala renktaşım boşa umut bağlama facebook'a hele :)

Niye bilmiyorum ama çok acayip istiyorum Jaja ' yı :D

Jaja geri gelsin onun şerefine içki içerim be arkadaş , bugüne kadar ağzıma içki sürmemiş biri olarak :D

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 10:25
Niye bilmiyorum ama çok acayip istiyorum Jaja ' yı :D

Jaja geri gelsin onun şerefine içki içerim be arkadaş , bugüne kadar ağzıma içki sürmemiş biri olarak :D

Töbe'de arkadaş içmemişsen içme parayı alan Jaja keyif süren Jaja onun üstüne günaha giren Sen boşver :)

Ayrıca Jaja şuan otorite sarsar Şenol Güneş istemiyorsa ki gelme ihtimalide yok gibi bişe.

Alican Altunbaş
27.12.2011, 10:27
Jaja işi kolay zaten kulüp tahminimce bize paranın tamamını ödememiştir.%25 'i bizde olduğuna göre zaten muhtemelen para bile ödemeden gelecek tabi şeno hoca bilir takımın düzenini bozacaksa gelmesin..

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:27
Töbe'de arkadaş içmemişsen içme parayı alan Jaja keyif süren Jaja onun üstüne günaha giren Sen boşver :)

Ayrıca Jaja şuan otorite sarsar Şenol Güneş istemiyorsa ki gelme ihtimalide yok gibi bişe.

Basında sürekli bu konu dillendiriliyor , istemese bu kadar gündemde olur mu acaba ? Baskan cıkıpta alabiliriz dermiydi ?

Gökhan Baymak
27.12.2011, 10:28

Jebrin'i isteyen Şenol Hoca JAJA'yı istemez mi yapmayalım arkadaşlar inanmayalım böyle şeylere. Ben Şenol Güneş'in ağzından duymadan bu tür şeylere inanmam. Yönetim eğer isterse Jaja gelir. Kimse Hoca'mızda birşey aramasın..

ErtuGrul
27.12.2011, 10:29
$ikecilerin yaptigi transferlere takilmayin, amac kamuoyuna fener dusmeyecek imaji vermek, bundada buraya yapilan yorumlara gore basirili oluyorlar...

ispiroğ61
27.12.2011, 10:30

Link atarmısın..

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 10:31
Basında sürekli bu konu dillendiriliyor , istemese bu kadar gündemde olur mu acaba ? Baskan cıkıpta alabiliriz dermiydi ?

Benim şahsi fikrim menejer oyunları , Gayseye ve bize pazarlanmaya çalışdı.

Ayrıca transfer dönemlerine bak hep bir kişi göz önünde olur ama asla o kişi alınmaz hedef başkadır yem olarak kullanılır.

Jaja'da şimdi bizim için öyle galiba.

lazo1967_61
27.12.2011, 10:31
ne jajaymis bizim taraftar harbiden futboldan anliyan bir toplum

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 10:32
Jebrin'i isteyen Şenol Hoca JAJA'yı istemez mi yapmayalım arkadaşlar inanmayalım böyle şeylere. Ben Şenol Güneş'in ağzından duymadan bu tür şeylere inanmam. Yönetim eğer isterse Jaja gelir. Kimse Hoca'mızda birşey aramasın..

Olay yetenek meselesi değil ki , burda bir yönetici söylemişti Jaja'yı hocaya sormadan göndermişler.

Şimdi hoca geri alırmı bende olsam almam şahsen.

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:33
Benim şahsi fikrim menejer oyunları , Gayseye ve bize pazarlanmaya çalışdı.

Ayrıca transfer dönemlerine bak hep bir kişi göz önünde olur ama asla o kişi alınmaz hedef başkadır yem olarak kullanılır.

Jaja'da şimdi bizim için öyle galiba.

Zor zamanlar geçiriyoruz takımı ileri taşıyacak oyuncu yok Jaja ' nın %25 i bizde Katar kulübü paranın ne kadarını ödemiş olabilir ki ? Bence en kolay hamle Jaja hamlesi yönetim için hem de Şenol Güneş için ben inanıyorum gelecegine . Takımın formda bir Jaja ' ya şuanda çok ihtiyacı var

Proof
27.12.2011, 10:33
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/300394_Trabzonspor.jpg

Yedekler:
Tolga, Adrian, Olcan, Mustafa, B. Atas ve Aykut

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:35
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/300394_Trabzonspor.jpg

Yedekler:
Tolga, Adrian, Olcan, Mustafa, B. Atas ve Aykut

Sen de Şenol Güneş gibi 2 kaleci koysana yedek kulübesine :D Forvet koymamışsın hocamız gibi :alkış: :D

Uğur Tüysüzoğlu
27.12.2011, 10:36
Zor zamanlar geçiriyoruz takımı ileri taşıyacak oyuncu yok Jaja ' nın %25 i bizde Katar kulübü paranın ne kadarını ödemiş olabilir ki ? Bence en kolay hamle Jaja hamlesi yönetim için hem de Şenol Güneş için ben inanıyorum gelecegine . Takımın formda bir Jaja ' ya şuanda çok ihtiyacı var

Başarı gelecekse düzgün şekilde benim için isim önemli değil , sizin sevdiğiniz için değil faydalı olabileceği için inşallah gelir diyeyim bende.

Gökhan Baymak
27.12.2011, 10:37
Bugün SALI !!!! :D Haydi hayırlısı bakalım.. ççç

Proof
Sen de Şenol Güneş gibi 2 kaleci koysana yedek kulübesine :D Forvet koymamışsın hocamız gibi :alkış: :D

:p

Yanliz bir seyi gormuyorsunuz.
Ilk 11 de 3 tane forvet var.

Mesela Burak cikarsa, Adrian veya Olcan sola cektiginiz zaman, Halili santrafora cekbiliyorsunuz..

Cagdas Topal
Başarı gelecekse düzgün şekilde benim için isim önemli değil , sizin sevdiğiniz için değil faydalı olabileceği için inşallah gelir diyeyim bende.

Emin ol alternatifler arasındaki en ideal isim Jaja . Şimdi 5 milyona yeni bir adam alıp onun form tutmasını mı beklemek mantıklı en fazla 750 bin euro verip Jajayı geri almak mı mantıklı ?

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:39
:p

Yanliz bir seyi gormuyorsunuz.
Ilk 11 de 3 tane forvet var.

Mesela Burak cikarsa, Adrian veya Olcan sola cektiginiz zaman, Halili santrafora cekbiliyorsunuz..

3 forvetin hepsi de formsuz olursa mevkiilerini değiştirsen ne olur en azından 1 tane yedekte tutman lazım diye düşünüyorum :rolleyes:

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:40
Bugün SALI !!!! :D Haydi hayırlısı bakalım.. ççç

Avrupa ' da ilk iş günü :eek: :D

Yabancı transferi olabilir :eek: :D

Gökhan Baymak
27.12.2011, 10:43
Avrupa ' da ilk iş günü :eek: :D

Yabancı transferi olabilir :eek: :D

Costa transferini bekliyoruz bugün :p ve OLCAN, SONER ve JAJA transferlerini de ..... :rolleyes::rolleyes:

serkanholep
27.12.2011, 10:44
olcanı alıp yedek kadroya koymak saflık olur

ara transferde hemen katkı yapacak yani 11 oyuncusu alınmalı ( o paraya tabi)

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:46
Costa transferini bekliyoruz bugün :p ve OLCAN, SONER ve JAJA transferlerini de ..... :rolleyes::rolleyes:

Bu saydıkların ne ki ben daha kimleri bekliyorum , kimleri :p

Gökhan Baymak
27.12.2011, 10:47
------------Onur-------------
Celustka--Giray--Costa--Cech
-----------------------------
-----------Zokora------------
--------Colman--Soner--------
------------JAJA--------------
Volkan-------------------Olcan
-----------FORVET------------

Yedekler : Glowacki, Alan, Adrian, Henrique, Aykut, Yumlu Tolga, Burak, Halil

Buğra Sekban
27.12.2011, 10:48

bu msj ı görünce dayanamadım :D

başka bir arzunuz!!!! diyesim geldi :D nerde bizde bu adamları aynı gün alacak irade... neyse inşallah olur diyoruz..

birde herkes taktı olcana adam sadece uçakla antalyaya gitti herkes takıma yazmaya başladı ben bir şeylermi kaçırdım (yani olcan transferi konusunda???)

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:48

Volkan 11 de Burak yedekte :eek:

Serdær
27.12.2011, 10:50

Mustafa o anlamda söylemediğimi sende biliyorsun.

Jaja'ya 2,5 - 3,5 Miyon Euro arası birşey verileceğine kadar alınabilir anlamında. ;)

esirgolge

Volkan 11 de değil 12 de :D

Proof

Abi, bu kadro futbol kurallarina haykiri :p:p:p
4-4-3 ilk kez goruyorum :alkış::alkış:

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:51

Jaja'ya 2,5 - 3,5 Miyon Euro arası birşey verileceğine kadar alınabilir anlamında. ;)

En fazla 750 bin euro verilip alınır Jaja .

Gökhan Baymak
27.12.2011, 10:51
bu msj ı görünce dayanamadım :D

başka bir arzunuz!!!! diyesim geldi :D nerde bizde bu adamları aynı gün alacak irade... neyse inşallah olur diyoruz..

birde herkes taktı olcana adam sadece uçakla antalyaya gitti herkes takıma yazmaya başladı ben bir şeylermi kaçırdım (yani olcan transferi konusunda???)

Yok kaçırmadın teklifimiz var Olcan için.. Gaziantep ne cevap verecek onu bekliyoruz. Benim içimden olacak gibi geliyor.. Transferler aynı gün olmaz tabi ama en azından jebrin'le başlayan transferlere bir yenisini eklesek bugün..

Serdær
27.12.2011, 10:52

3-0 hükmen yeniliriz .

Cagdas Topal
27.12.2011, 10:52

He ozaman Burak yedek kalabilir tabiki :D

Turgut Altun
27.12.2011, 10:53
3-0 hükmen yeniliriz .

bizi bu kadro ile sahaya kabul eden orta ve 4. hakemlere ne olur bilemem.

Salih Yazıcı
27.12.2011, 10:55
merak etmeyin 1-2 saate kadar aşbaşkan en büyük görevi olan transfer yalanlamada jajayı yalanlar.

Gökhan Baymak
27.12.2011, 10:55

Volkan 12'de 11'de değil. Ben Burak gibi hızlı forvetleri değilde sırtı dönük oynayabilen bitiriciliği iyi forvetleri seviyorum..

Forvet belli olmadığı için 12 kişi.. :D

Abi, bu kadro futbol kurallarina haykiri :p:p:p
4-4-3 ilk kez goruyorum :alkış::alkış:

Forvet belli olmadığı için 12 kişi.. :D;)

Zeki Akyol
27.12.2011, 10:56
jaJa konusunda Şenol Hoca basın toplantısı yapmalı görüşünü açıklasın bizde boşyere hülyalara dalmayalım..iş yapamıyorum f5 e basmaktan :(

Kaan Çetin
27.12.2011, 10:57
Olcan mutlaka alınmalı. Geçen yıl 12 golle oynadı. Bu yılda yine 14 maç 4 gol 5 asist. Her sezon 10 gol 10 asist barajını geçebilen kaç kanat oyuncusu var ligimizde? Hatta kaç santrfor var? Mutlaka alınmalı.

Jaja'yı zaten söylemiyorum bile. Disiplinsizliklerini bile ozluyorum. Sahada topla buluştugu anlarda yaşattıgı heyecanı.

Hiçbir rakibe asla pres yapmamasını dahi özlüyorum..

Gökhan Baymak
bizi bu kadro ile sahaya kabul eden orta ve 4. hakemlere ne olur bilemem.

Takımda olması gereken futbolcular bunlar.. 18 kişilik kadroya kimi alırsanız artık. Forvet belli olmadığı için 12 kişi yazdım.. :rolleyes:

delikoyun
bence jebrin i çok küçümsüyoruz bonservissiz diye 11 i çok zorlucak takım oyununa jaja dan çok fazla uygun boyu çok küçük değil 1.74cm alanzinhodan 10cm uzun bence en faydalı transfer olur.halil de bonservissiz ama en faydalısı unutmayın illa bonservisli olunca faydalı olmuyo
jaja ve henriqe birbirine çok benziyor eğer gelirse kenarlarda keşke oynayabilseler o kadar ihtiyacımız var ki kenarlarda onlara ama oynarlar mı çok çalışırlarsa evet

Serdær
27.12.2011, 11:01
Nerde bonservis bedeli olmayan oyuncu var ilk önce ona öncelik verelim.

Nede olsa tutma şansı daha çok ayrıca bedava oyuncu.

Kendisine para vermiyoruz herhalde :cool:

Gökhan Baymak
27.12.2011, 11:04
Nerde bonservis bedeli olmayan oyuncu var ilk önce ona öncelik verelim.

Nede olsa tutma şansı daha çok ayrıca bedava oyuncu.

Kendisine para vermiyoruz herhalde :cool:

:) Bedava oyuncuya yönelelim ama KALİTELİ bedava oyuncuya yönelelim . Hürriyet gibilere değil... GS iyi yapıyor bu işi.. (örn : Elmander, Selçuk )

mc123
27.12.2011, 11:05
JAja'nın tek problemi gece hayatı o sorunu da yaşamayan takım yok nokta (saha içindeki halini eleştireceksek önce burak'ı yorumlayalım)

ozturk
27.12.2011, 11:07
Meselenin özü #TemizLigicin1OcakTaksim

bilgehan83
27.12.2011, 11:13
onur
celustka glo costa cech
colman zokora malecki
burak sow jaja

uefa da şöyle bir kadromuz olsa...

Effective61
27.12.2011, 11:15
erginzihni erginzihni (günebakış gazetesi spor şefi ve Trabzonspor Muhabiri)
Bordo-Mavililer, 2.5 milyon Euro'luk alacağını bırakarak Jaja’yı Arabistan ekibi Al Ahli takımından geri istedi..

TSezgin61
27.12.2011, 11:16
erginzihni erginzihni
Bordo-Mavililer, 2.5 milyon Euro'luk alacağını bırakarak Jaja’yı Arabistan ekibi Al Ahli takımından geri istedi..

vereceklerini sanmiyorum. üste para isterler belki...

gerci bellide olmaz:)

hadi hayirlisi...

ozturk
erginzihni erginzihni

inşallah Şenol hoca ya rağmen değildir..

Burhan Açıkgöz
http://www.haberprogram.com/h/2011/11/11/189616-al-jajayi-geri-trabzonspor.php

Eski bir haber. Bence Jaja geri gelecek ama seyirci istedi moduyla. :)

Serdær
27.12.2011, 11:17
Trabzonspor transfer listesini hazırlarken, forvet adayları arasına Finlandiya’nın İnter Turku takımında forma giyen Timo Furuholm’u da ekledi. Bordo-Mavili kulübün scout ekibinin Finlandiya A Milli takımında da 2 kez izlediği futbolcu, hem golcü, hem de savaşçı kimliğiyle dikkat çekti. İnter Turku formasıyla bu sezon oynadığı 33 maçta 23 gol atıp, 9 asistle oynayan 1.85 boyundaki Furuholm aynı zamanda Finlandiya A Milli takımının da değişmezleri arasına girdi. 23 yaşındaki başarılı futbolcunun sözleşmesinin bu yılın sonunda bitmesi de büyük avantaj olarak kabul edildi. Daha önce oynadığı Musan Salama takımında da 21 maçta 17 gol atan yıldız futbolcunun alternatifler arasında bulunduğu kaydedildi. Öncelik daha bilinen bir isme verilirken, gelişmelere göre Furuholm ilk plana alınacak ve bonservis bedeli ödemeden işi bitirilecek.
Ojalo da Takip Ediliyor
Furuholm’un, Avrupa Kupaları’nda da yer almaması avantaj olarak kabul edildi. Öte yandan yine İnter Turku’da forma giyen sağ kanat ve orta saha oynayan 22 yaşındaki Mika Ojalo’nun da yakın takip altında bulundurulduğu dile getirildi. Bu futbolcu, İnter Turku’da bu sezon 33 maçta 16 gol ve 19 asist gibi yüksek bir yüzdeyle oynadı. Ojalo, Finlandiya Ümit Milli takımında 17 kez forma giydikten sonra şimdi A Milli takımda görev yapıyor. Sözleşmesi 31 Mayis 2012’de bitecek olan futbolcunun izlenmesi sürecek. Bugünkü performansını devam ettirmesi halinde de transfer listesine eklenecek. Futbol hayatına İnter Turku’da başlayan Mika Ojalo toplam 176 maçta rakip fileleri tam 62 kez havalandırdı, sayısız asistle birlikte büyük sükse yaptı. Bu futbolcunun hem oyun kurucu, hem de sağ kanat oynayabilmesi de avantajı oldu.

Günebakis.

Effective61
27.12.2011, 11:19
Tweet te bri arkadaşa verdiği cevap ;
erginzihni erginzihni

Başkan görüşme yaptığına göre demek ki şenol güneş te istiyor..Yarın netlik kazanacak

Serdær
27.12.2011, 11:21
erginzihni erginzihni (günebakış gazetesi spor şefi ve Trabzonspor Muhabiri)

Muhtemelen vereceklerdir. ;)

GS 3 Milyon Euro satsa , %25 Trabzonspor gideceğinden 2,250 milyon Euro almış olacaklar.

Dolayısıyla gelmesi büyük ihtimal .

Gökhan Baymak
27.12.2011, 11:22
Aldığımız bilgiye göre başkan takımıyla görüşme yapmış ve yarın bu konuya son nokta koyulacakmış.. (Ergin Zihni) Bilgiyi nereden aldı acaba. Günebakış gazetesinin de pek doğru haberi olmaz ama hayırlısı bakalım..

volkan_627
27.12.2011, 11:22
jaja nın geleceğini sanmıyorum ama gelirse en çok burak la kavga ederler duran top konusunda...

Effective61
27.12.2011, 11:23
Jaja konusu karışık. Spor muhabirlerinin bir bölümü hiç düşünülmüyor derken, bir bölümüde girişimde bulunuldu diyor. Bekleyip görmek lazım .

aurora
27.12.2011, 11:24
Trabzonspor transfer listesini hazırlarken, forvet adayları arasına Finlandiya’nın İnter Turku takımında forma giyen Timo Furuholm’u da ekledi. Bordo-Mavili kulübün scout ekibinin Finlandiya A Milli takımında da 2 kez izlediği futbolcu, hem golcü, hem de savaşçı kimliğiyle dikkat çekti. İnter Turku formasıyla bu sezon oynadığı 33 maçta 23 gol atıp, 9 asistle oynayan 1.85 boyundaki Furuholm aynı zamanda Finlandiya A Milli takımının da değişmezleri arasına girdi. 23 yaşındaki başarılı futbolcunun sözleşmesinin bu yılın sonunda bitmesi de büyük avantaj olarak kabul edildi. Daha önce oynadığı Musan Salama takımında da 21 maçta 17 gol atan yıldız futbolcunun alternatifler arasında bulunduğu kaydedildi. Öncelik daha bilinen bir isme verilirken, gelişmelere göre Furuholm ilk plana alınacak ve bonservis bedeli ödemeden işi bitirilecek.
Ojalo da Takip Ediliyor
Furuholm’un, Avrupa Kupaları’nda da yer almaması avantaj olarak kabul edildi. Öte yandan yine İnter Turku’da forma giyen sağ kanat ve orta saha oynayan 22 yaşındaki Mika Ojalo’nun da yakın takip altında bulundurulduğu dile getirildi. Bu futbolcu, İnter Turku’da bu sezon 33 maçta 16 gol ve 19 asist gibi yüksek bir yüzdeyle oynadı. Ojalo, Finlandiya Ümit Milli takımında 17 kez forma giydikten sonra şimdi A Milli takımda görev yapıyor. Sözleşmesi 31 Mayis 2012’de bitecek olan futbolcunun izlenmesi sürecek. Bugünkü performansını devam ettirmesi halinde de transfer listesine eklenecek. Futbol hayatına İnter Turku’da başlayan Mika Ojalo toplam 176 maçta rakip fileleri tam 62 kez havalandırdı, sayısız asistle birlikte büyük sükse yaptı. Bu futbolcunun hem oyun kurucu, hem de sağ kanat oynayabilmesi de avantajı oldu.

Günebakis.

Yav arkadaş bıktık bu kalitesiz liglerden oyuncu almaya. Ben Finlandiya futbolunun ismini Litmanen den sonra hiç duymadım ne takım düzeyinde ne milli takım düzeyinde. Gitsinler Fransa Arjantin liglerinden baksınlar lütfen.

Serdær
jaja nın geleceğini sanmıyorum ama gelirse en çok burak la kavga ederler duran top konusunda...

Jaja bizdeyken Selçuk İnan ile duran top konusunda kavga etti mi :cool:

Ben hatırlamıyorum.

Her yerden birşey bulmaya çalışmayalım :rolleyes:

Mustafa Yılmaz.20

Ben bonservis bedelinden bahsettim. Antep Olcan ya da Cenk'ten biri için en az 4M € ister. O paraya da Jaja rahatlıkla alınabilir.

Hangisini tercih edersin dersen bende Jaja hayranı olsamda Cenk&Olcan'ı tercih ederim ama ben ikisinin birden alınacağına ihtimal bile vermiyorum, belki birini alırız.

x_man
27.12.2011, 11:25
taraftarın jajayı bu kadar istemesinin tek nedeni bu yönetimin bulabileceği en iyi adamın jaja olmasındandır

Erbay

Ben hatırlamıyorum.

Adama bırakmıyodu ki Avrupa Yakası hastası satıcı.

Erdem Keser
Jaja iyi bir futbolcu olduğu için alınmaz.

Serdær
Gudjohnsen kiralık alabilir miyiz ? Alırsak faydalı olur mu acaba ?

volkan_627
27.12.2011, 11:26

Ben hatırlamıyorum.

jaja duran topları en iyi kullanan adam. ceza alanına yakın yerlerde topun başına burak geçiyor. bence jaja geçmeli. burda ikilem olacak. bunu söylemeye çalışıyorum. ilk freekick te topu burak alacaktır. ama jaja da kullanmak isteyecektir. kavga derken mecazi anlamda kullandım. yoksa bir şey aradığım yok. zaten emin ol jaja gelmeyecek...

Serdær
27.12.2011, 11:26
Ben bonservis bedelinden bahsettim. Antep Olcan ya da Cenk'ten biri için en az 4M € ister. O paraya da Jaja rahatlıkla alınabilir.

Hangisini tercih edersin dersen bende Jaja hayranı olsamda Cenk&Olcan'ı tercih ederim ama ben ikisinin birden alınacağına ihtimal bile vermiyorum, belki birini alırız.

Olcan&Cenk Tosun ikilisine 6 Milyon Euro civarında paraya anlaşabiliriz diye düşünüyorum .

Ahmet_8
27.12.2011, 11:27
ahhh be jaja senin gibi topcu gormez bu takım daha

Mete DORUK
27.12.2011, 11:28
heralde ben bu işten anlamıyorum...Jaja gibi umursamaz,disiplinsiz bir futbolcuyu geri almak için taraftar site dahi kurmuş...bu tip futbolcunun 3 faydası, 5 zararı olur...ya da dediğim gibi ben bu işlerden anlamıyorum

Abi jajanin bizde oldugu surece sahada ne zararini gordun.disardaki yasamiyla ilgileniyor herkes.birakin naparsa yapsin sahada oynadiginda adam golde atiyodu asistte yapiyodu.simdi kim yapiyor onun yaptiklarini.suj anda takimin durumu ortada.ozel yasantidan cok sahadaki skorboarda bakalim ben derim.burak ta olmasaydi gerisini dusunun bakalim ?

zafer6161
27.12.2011, 11:28

Ben hatırlamıyorum.

bedeni olarak etmedi ama kafa olarak hepsiyle etti

Proof
27.12.2011, 11:32

Piskolojik analiz mi yaptiniz?

Serdær
27.12.2011, 11:33

Zafer,

Kafası güzeldi ondan böyle diyorsun herhalde :)

Asi Çaykaralı61
27.12.2011, 11:34
Bursa'dan İbrahim Öztürk kaliteli bir stoper yerli kalitesini de kesinlikle artırır
http://www.transfermarkt.de/de/ibrahim-oeztuerk/profil/spieler_58660.html

Ümit Küçük
27.12.2011, 11:39
o kadar sayfa okudum hiç bir gelişme yok.....isim dahi yok

Mehmet_Mercanlı
27.12.2011, 11:40
bobo'yu samsun yada bursa alıcak, cok yazık olucak

Ali Yerlikaya
27.12.2011, 11:42

Bobo cok statik bir forvet ve cokda nazli naz cekicek durumda degiliz...

Punisher-61
27.12.2011, 11:43
Jaja iyi bir futbolcu olduğu için alınmaz.

evt bizde zaten disiplini ama kötü olanlari aliyoruz..adrian veya brozek kardesler

Beypba
Muhabir Arkadaşımın bana Bu Jaja Konusunda Yolladığı MAİLİ Size Aktarıyorum Arkadaşlar

Takip ettiğiniz için ve düşünceleriniz için saolun teşekkür ederim Ozan bey... Jaja konusunda taraftarın baskısı bi anlamda sonuç verdi diyebiliriz aslında hesapta olmayan bir transferken şuanda en ciddi aday durumuna geldi. Jajada mali açıdan hiçbir sıkıntı yok oyuncuda gelmek istiyor. Tek sorun hocanın biraz soğuk bakması ama onuda ikna etmeye çalışıyorlar burda da şöyle bir durum var gerçi başkan ne kadar hocanın istediklerini yapacağız dese de bunun tersi olmaya devam ediyor. Bu nedenle transferin olma ihtimali çok yüksek başkan bugün transfer bitsin dese şu an biter.. Biz öğrendiğimiz bilgileri doğruluğuyla aktarmaya çalışıyoruz inşallah transfer gerçekleşir bende taraftar olarak çok istiyorum..

İlginiz için yeniden teşekkür ederim. İyi günler
Doğan Alayoğlu (Medyatrabzon)

Hamza Yilmaz

Evet bncede, iki takimdan biri büyük kazik yiyecek...

Ertan 51
27.12.2011, 11:44
o kadar sayfa okudum hiç bir gelişme yok.....isim dahi yok
Olmamı,nur topu gibi hemde,Timo Furuholm isim değilmi;)
Jaja gözleri ve forumu kararttı bişi göremiyoruz.

Serhat
27.12.2011, 11:45
Jaja bir takımı sahiplenirse o takıma sınıf atlatabilecek kalibrede bir oyuncu... Sahiplenmeyip kaçamak oynadığı zamanda bizde hayranlık bırakan birisinin, takımı sahiplenmesi durumunda, oyuna konsantre olması durumunda neler yapabileceğini azbucuk kestirebiliyoruz...
Jaja'nın patavaksızlıklarını bırakıp tekrar oyuna odaklanması için iyi bir fırsat olabilir aslında ikinci bir şans...

Trabzonspor zaten şuan ciftliğe dönmüş durumda, kampta 5-6 oyuncu var... Varsın hepsi Boykot etsin geç gelsin... Ama bi jaja kadar katkı yapsınsınlar yahu ... Şu belli bi şey artık... Jaja yı noel tatilinde bağlasanızda hiç bir ülkede tutamazsınız :D Alınacaksa eğer bunu düşünerek yeniden gündeme almalıyız... Sonradan darılmaca, kızmaca yok ;)

lazo1967_61
27.12.2011, 11:48
...................tolga......................
serkan...giray......costa.........celu
..........colman....zoko.................
jebrin...................................jaja
............halil....burak...................;

İskender Çakmak
27.12.2011, 11:50
taraftarın jajayı bu kadar istemesinin tek nedeni bu yönetimin bulabileceği en iyi adamın jaja olmasındandır

cok guzel bir cumle. sonuna kadar katiliyorum
:alkış::alkış::alkış:

bilgehan83
27.12.2011, 11:50
onur
serkan giray/glo celustka cech/musa nizam
colman zokora hürriyet
jebrin burak jaja

Ümit Küçük
27.12.2011, 11:52
Olmamı,nur topu gibi hemde,Timo Furuholm isim değilmi;)
Jaja gözleri ve forumu kararttı bişi göremiyoruz.

abi ben finladiyalı olunca yok saydım....benim bildiğim tek finli var oda litmanen

Tatar Kemal
27.12.2011, 11:53
- jaja'yı çok istememizin sebebi takımın şu anki durumudur. çok kötü bir ilk yarı geçirdik. geçen sezon sadece 2 mağlubiyet alıp 82 puan toplamış bir takımın 5 mağlubiyetle ligin 8. sırasında bulunması hepimizi üzüyor.

- kampa 5 kişinin katılması diye bir şey söz konusu değil. lige verilen aranın çok kısa olması sebebiyle Şenol Güneş'in de onayıyla futbolculara aileleriyle birlikte zaman geçirebilmeleri için izin verildi. çünkü sezon sonuna kadar zorlu bir süreç var ve bu dönemde futbolcular aileleriyle fazla zaman geçiremeyecekler.

- noel sebebiyle ülkesine gitmek isteyen bir futbolcuya müsamaha gösterilmeli. çünkü biz de ramazan ayı ne ise hristiyanlarda da neol tatili o demek. adam ailesiyle aile büyükleriyle neol tatili yapmak istiyorsa bırakalım yapsınlar. çünkü dini hoşgörü bizim karakterimizdir.

61trabzonomer
Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel,
Bizim dergahımız, umitsizlik dergahı değildir,
Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel. :D

Asi Çaykaralı61
onur
serkan giray/glo celustka cech/musa nizam
colman zokora hürriyet
jebrin burak jaja

hürriyet kayseri ile anlaşmış

İskender Çakmak
bu arada gecen yillardaki transfer konularina bakarsak transfer donemlerinde bir oyuncu gundemi isgal ediyor. bunlarin en buyuk ornegi Fatih Tekke. Bu sezonki gundemimiz Jaja. Sanirim bu transfer donemi de bizim icin boyle gececek.

Samet Metin
27.12.2011, 11:54
Abdulkadir'i alalım Buca'dan. Bu adamın son vuruşları gayet iyi.
iyi antreman yapar ve kendine bakarsa Semih ayarında bir golcü bence...

Asi Çaykaralı61
27.12.2011, 11:55
Önce herkesin ağzında Jebrin ismi şimdi de Jaja :D

zafer6161
27.12.2011, 12:01
gecen sene bu zamanlar fatih,şimdi de jaja,seneyede burak olur:p

.....
27.12.2011, 12:07
Pawel i yollayıp Abdulkadir'i alabiliriz bence. Ben bu transfere sıcak bakıyorum. Her transferede olumsuz bakmanın anlamı yok. Kim gelir devre arasında ki ? Çok önemli oyuncular alamayız ama takımın ihtiyacını karşılayabilecek oyuncular alınabilir. Stoper orta alan ve 3.bölgeye birer transfer şart. Jebrin transferi bence bunların içinde değil.

Effective61
27.12.2011, 12:08
Hasan Yener : Şenol güneş cephesinde Jaja ile sıkıntı yok.

Effective61
27.12.2011, 12:09
Hasan Yener : jaja geri dönmek istedi. Görüşmeler yapılıyor

kral 61
27.12.2011, 12:09
Jaja geliyor Jaja geliyor sıkıntı yoksa no problem :)

zahido
27.12.2011, 12:11
Hasan Yener : jaja geri dönmek istedi. Görüşmeler yapılıyor

nerde dedi bunu?

bahadır2561
27.12.2011, 12:12
Hasan Yener : Şenol güneş cephesinde Jaja ile sıkıntı yok.

kaynak ?

delikoyun
27.12.2011, 12:12
------------------------------------tolga--------------------------------------------

serkan-------------------giray-------glowacki---------------------------------------cehc

zokora-----------------------colman------------jeprin--------------------------halil

----------------------------burak-----------------jaja------------------------------

Effective61
27.12.2011, 12:13
Az önce radyospor a bağlandı arkadaşlar.

munzevil
27.12.2011, 12:13
Az sonra 200 ü buluruz.

Yunus Emre AYAZ
27.12.2011, 12:14
bence bu saatten sonra jaja da istediyse gelir.

ama kafamda olan soru işareti orda 2 milyon € alıyor yıllık bizde 650 bin € ya oynuyordu maaşı ne olacak şimdi jaja'nın.

biz 2 milyon € verebilecekmiyiz.

İskender Çakmak
figen civan @figencivan1 (http://twitter.com/#%21/figencivan1) 6 dakika (http://twitter.com/#%21/figencivan1/status/151604863724298241) ts genel sekreteri hasan yener tel hattımızda : jaja yı anlatıyor.

bu tweeti rt yapan Olcay abidir. Figen Civan kim bilmiyorum.

kral 61
Şenol hoca açısından problem yokmuş H.yener Radyosporda bağlandı soruları yanıtladı

61trabzonomer
BİLGİ PAYLAŞIMI YAPANLAR !!!!!!!

kaynak yazmak çok mu zor ????

D.Demir
27.12.2011, 12:15
Ne dediler radyoda? Yetişemedik uşaklar

Effective61
27.12.2011, 12:15
OKursanız yukarıda kaynak belirtilmiş

Berat
27.12.2011, 12:16
figen civan @figencivan1 (http://twitter.com/#%21/figencivan1) 6 dakika (http://twitter.com/#%21/figencivan1/status/151604863724298241) ts genel sekreteri hasan yener tel hattımızda : jaja yı anlatıyor.

bu tweeti rt yapan Olcay abidir. Figen Civan kim bilmiyorum.

Figen Civan Radyospor'da program yapan hanımefendi.

bdrmv08
Olcan transfer edilse 3 Jaja gelmiş kadar sevinirim. Bizim esas sıkıntımız yerli oyuncu eksikliği. Bu konuda çok zayıf kaldık. Jaja'nın gelse bile sene sonuna kadar faydalı olacağını sanmıyorum. Katar ligi nedir? O adam buranın fizik temposuna uyum sağlayana kadar lig biter. Kulüplerin tavırları sürdürülebilir olmalı. Daha 5 ay önce disiplin sorunlarından bahsedilen adamı kurtarıcı gibi almak büyük hata olur. Trabzonspor'un önce Olcan transferini halletmesi lazım.

bahadır2561
Hele bi gelsin de sonra sorulacak cok soru var. .

Travelair
27.12.2011, 12:17
Bu yönetimden birşey olmaz

trab61
27.12.2011, 12:17
Hasan yener aciklama yapiyomus jaja hakkinda??

Effective61
27.12.2011, 12:18
Hasan yener e göre Şenol hoca da sıkıntı yok. artık görüşmeler sonrası kesin durum belli olur

mhayri
Bu takımdan gitmesine razı gelemeyeceğim tek adamdı Jaja.
Lakin ne için gittiyse onun için geri geliyor maalesef.

İskender Çakmak
Figen Civan Radyospor'da program yapan hanımefendi.
tesekkurler

Şentürk
Şenol hoca açısından problem yokmuş H.yener Radyosporda bağlandı soruları yanıtladı

Problem neymiş alıp gelsinler o zaman!

Mustafa Yılmaz.20
27.12.2011, 12:19
Eğer hoca tarafında sıkıntı yoksa Jaja'nın geri gelmesini çok isterim, inşallah olur :)

Effective61
figencivan1 figen civan
@
@OlcayCakirr hasan yener: senol güneş ile jaja transferinde hiçbir sorun olmadığnını, büyük ihtimalle transfer gerçekleşecek dedi

hevesli
Olcan transfer edilse 3 Jaja gelmiş kadar sevinirim. Bizim esas sıkıntımız yerli oyuncu eksikliği. Bu konuda çok zayıf kaldık. Jaja'nın gelse bile sene sonuna kadar faydalı olacağını sanmıyorum. Katar ligi nedir? O adam buranın fizik temposuna uyum sağlayana kadar lig biter. Kulüplerin tavırları sürdürülebilir olmalı. Daha 5 ay önce disiplin sorunlarından bahsedilen adamı kurtarıcı gibi almak büyük hata olur. Trabzonspor'un önce Olcan transferini halletmesi lazım.

olcanın da fazla abartıldığını düşünüyorum ama onun dışında söylediklerinize katılmamak elde değil

Proof
27.12.2011, 12:20
Gelenler Jebrin ve Buyuk bi ihtimal Jaja..

Peki kim gidiyor? Brozekler desek hala cok yabanci var..

Şentürk
Olcan, jaja ve costa(yada onun kadar iyi stoper) yeterlidir.Alınabilirse Soner.

zahido
Jajayi alacaklarini hic sanmiyorum %1 ihtimal bile vermiyorum hatta..

Tamamen gundemi degistirmek icin yapilmis bir taktik olarak yorumluyorum hasan yenerin dediklerini..

Berat
Jaja'yı ben de çok seviyorum. Kalitesi de tartışılmaz ama 5 ay önce neden yolladık,şimdi neden geri almaya uğraşıyoruz? Bunu anlamakta zorluk çekiyorum.

Sakarya'daki hocaya okutup adam edeceksek bilemem tabi. :)

bahadır2561
27.12.2011, 12:21
Şenol hoca acısından problem yoksa kafalarına göre neden gönderdiler adamı

cerebrum
27.12.2011, 12:21
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=104480

demek oluyoki yaklaşık 2 milyon euro yolda.. bağlantılı olarak bu para jajaya verilebilir.. havadan gelen para zaten..

Salih Yazıcı
27.12.2011, 12:22
jaja kalitesinde başka bir adam devre arasında almak imkansız o yüzden müthiş bir takviye olur.

Mehmet Zeki
27.12.2011, 12:22
Hasan Yener: "Jaja transferinde hocamız Şenol Güneş bir sorun olmayacağını söyledi transfer büyük ihtimalle gerçekleşecek"

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=101577

Ömer Faruk61
27.12.2011, 12:23
Şenol Hoca İstifa Edecektir.Gidişat aynen Atay Aktuğ dönemini hatırlatıyor...

Mehmet Zeki
27.12.2011, 12:24
hasan yener : jaja trabzonspora dönmeyi çok istiyor ve eski hatalarını yapmayacağını söyledi.şenol hocaylada kötü ayrılmadılar

ISTS
Glowacki'nin yerine bir stoper alınmadıkça diğer transferler pek bişey değiştirmez.Bence Yumlu bile daha başarılıdır Glowacki'den.

taroMİSAKİ
Hasan Yener Jaja'yı anlatıyor! 27 Aralık 2011 / 12:10

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Jaja transferine ilişkin konuşuyor.

Hasan Yener, "Olcan Adin tarifeli uçak ile gitmiştir Trabzonsporlu futbolcular gibi... Tamamen tesadüftür" dedi.

Hasan Yener: "Jaja transferinde hocamız Şenol Güneş bir sorun olmayacağını söyledi transfer büyük ihtimalle gerçekleşecek"

Yener, "Jaja Trabzonspor'a dönmeyi çok istiyor ve eski hatalarını yapmayacağını söyledi. Şenol Güneş ile kötü ayrılmadılar" dedi

Detaylar geliyor...

bdrmv08
Hani kulübün ilkeleri? Çok çabuk unuttuk yakın geçmişi. Kampa gelmeyen, maç öncesi çekip giden bir futbolcunun peşinden koşturuyoruz. Ligin son maçından sonra 1 sene beraber emek harcadığı arkadaşlarıyla bile vedalaşmadan çekip giden bir oyuncudan bahsediyoruz.

Muhammed Ayaz
olcan adın tarifeli uçakla gitmiştir trabzonsporlu futbolcular gibi tamamen tesadüftür.

nedemek istiyor burda başkan

ahamitokutan
27.12.2011, 12:25
Allahım inşallah JAJA gelir ya :D

biltrabzon
haydi jaja cilar gözünüz aydin.Jaja geliyor

kncyalcin
Ojalo da Takip Ediliyor

Günebakis.

İsmini bile yanlış yazıyorlar.. Bu nasıl haber.. Mika Ojala olacak..

Çetin Can
27.12.2011, 12:26

Kaynak: Haber61

trab61
Senol Hoca gitmez merak etmeyin. Niye istifa etsin?? Eger senol Hoca istemesse olmaz zaten Transfer. Yonetimde aptal degil senol Hocayi karsisina alacak kadar. Istemiyom derse almazlar bu kadar basit.

Adem Erdoğan

Hasan Yener, "Olcan Adin tarifeli uçak ile gitmiştir Trabzonsporlu futbolcular gibi... Tamamen tesadüftür" dedi.

Yener, "Jaja Trabzonspor'a dönmeyi çok istiyor ve eski hatalarını yapmayacağını söyledi. Şenol Güneş ile kötü ayrılmadılar" dedi

İnşallah doğru bir haberdir.

Mehmet Zeki
27.12.2011, 12:27

İnşallah doğru bir haberdir.

Radyospor'a baglanip kendi agzindan soyledi Hasan Yener galiba?

Cihan-Ucar
27.12.2011, 12:27
I love you JAJA

I love you JAJA

Punisher-61
27.12.2011, 12:28
JAJA geliyyooorrrrrrrrrrrrrrrr

jaja gelsin lig yeniden basliyor arkadaslar..

Salih Yazıcı
yine forvet transferi güme gitti

Asi Çaykaralı61
Transfer..! Fenerbahçe'nin
Gençlerbirliği'nin genç oyuncusu Soner Aydoğdu için Başkent kulübüne teklifte bulunduğu haberleri var..

https://twitter.com/#!/firatgunayer/status/151603510633447424

Bu haber kötü oldu :(

Yunus Emre AYAZ
jaja gelirse henrique'nin form grafiği yükselişe geçebilir..

tsk61_24
Olcan, jaja ve costa(yada onun kadar iyi stoper) yeterlidir.Alınabilirse Soner.

Aynen katiliyorum, herkes forvet'te transfer istiyor ve Henrique'yi elestiriyor, en azindan benim kadar ama bence biraz daha oynasa hele hele BURAK ve Henrique'ye Jaja destek verirse. Kanat'tan Olcan destek verirse bu takim iyi is yapar gibi. Defans'a cok kaliteli transfer lazim, artik o geçen seneki güven gelmesi lazim. Volkan Sen mutlaka oynatilmali onu Senol hoca takima kazandirmali sag kanatta vazgeçilmez olmali. Iste o zaman hersey süper olur.

-------------------- ONUR ---------------------
Celustka------Giray-----------COSTA-------Cech
Volkan--------Colman--------Zokora------OLCAN
---------------------JAJA----------------------
---------------------Burak---------------------

Veya,

-------------------- ONUR ---------------------
Celustka------Giray-----------COSTA-------Cech
Volkan--------------Colman--------------OLCAN
---------------------JAJA----------------------
---------------Halil---------Burak--------------

Muhammed Ayaz
ya bazı arkadaşlarımız her işin ucunda bir çomak sokma çabaları var yok şenol hocamız istifa edecek yok jaja yı istemiyor.ne yani hasan yener mi yalan sölüyor.

jajanın ölüsü 2.yarıda 15-20 golde payı olacak sizde görüceksiniz...

Fatih ÇOLAK
Jaja Reis geri geliyormuş, işallah Şenol Hocadan izinsiz saçma sapan işler yapılmıyordur...Hoca istiyorsa biz her türlü varız :)

.....
27.12.2011, 12:29
İşin bir de Jaja boyutu var tabi ki .

Ben burda Jaja'nın alınması Şenol Hocaya saygısızlıktır dedim ama , Jaja gelirse şüphesiz takımımıza önemli katkı yapar kim ne derse desin. Şenol Hoca sorun değil demişmidir o tartışılır. Ben bu transfere olur gözüyle bakmıyordum ama şimdi ibre tersine döndü. Takımımız için en hayırlısı neyse o olsun inşAllah.

zahido
Jaja gelmeyecek bence bu iste baska bi is var..

Baska bir hesap pesindeler bence..

ozturk

Özge
27.12.2011, 12:30
Şenol hoca tarafında da sıkıntı yoksa büyük ihtimal geliyor.Oh be :)Umarım yarına biter :)

bahadır2561
Gençlerbirliği'nin genç oyuncusu Soner Aydoğdu için Başkent kulübüne teklifte bulunduğu haberleri var..

Fenerin bu hamleleri bank asya için cok belli oluyor.. Genç, yetenekli Türkleri almaya calısıyorlar

Fatih ÇOLAK

https://twitter.com/#!/firatgunayer/status/151603510633447424 (https://twitter.com/#%21/firatgunayer/status/151603510633447424)

Yeter arkadaş, herkese salça olmasınlar, Soner bizim olmalı...

Şentürk

Fenerbahçe de teklif götürdü evet ama bizde resmi teklif yaptık fener 2 milyon veriyor gençler hem bizden hem fenerden 4 milyon istiyor. Ne olacağı belli değil.

ozturk
Arabistanda doğru düzgün içememmiştir bile :D

Demiştir Trabzonda hiç olmazsa rahat rahat içiyordum:D

Muhammed Ayaz
arkadaşlar şunuda unutmayın şenol güneşin en son keseceği adamdır halil altıntop.Bencede öle.....Yani kadronuzu ona göre yapın

.....
27.12.2011, 12:31

https://twitter.com/#!/firatgunayer/status/151603510633447424 (https://twitter.com/#%21/firatgunayer/status/151603510633447424)

Alper'i almadımı bunlar ? Ne sonerinden bahsediyorlar ki ? Yalandır.

Mehmet Cihan Kocaman
Glowacki'nin yerine bir stoper alınmadıkça diğer transferler pek bişey değiştirmez.Bence Yumlu bile daha başarılıdır Glowacki'den.

Mustafa çok enteresan bi oyuncu. İki üç hafta önce iyi oynayamıyordu ama Ordu maçında çok iyi oynadı.

Furkan Dündar
Yani jaja tekrardan bordo mavi olmak üzere öyle mi *

bdrmv08
27.12.2011, 12:32
Bu yönetim sahaya 11 yabancı ile çıkmayı planlıyor heralde. Uyanın beyler. Yerli oyuncu alın. Olcan transferini bitirin bir an önce. Alabiliyorsanız Soner gibi bir genç oyuncuyu da kaçırmayın. Yerli alın bu takıma yerli. Potansiyeli olan yerli oyuncuyu kaçırmayın. Potansiyeli olan yerli oyuncuların ne kadar katkı sağladığını geçtiğimiz 2-3 yılda çok iyi gördük.

Punisher-61
jaja gelirse henrique'nin form grafiği yükselişe geçebilir..

hic sanmiyorum...henrique ve sapara ilk biletleri kesilecek adamlar...senol günesle aralari zaten acik..

Şentürk
arkadaşlar şunuda unutmayın şenol güneşin en son keseceği adamdır halil altıntop.Bencede öle.....Yani kadronuzu ona göre yapın

onur/tolga
celustka,giray,costa,cech,
zokora,colman,olcan
jaja
halil,burak

Asi Çaykaralı61
Biz kime teklif yaparsak ona da yapıyorlar sanki bizim teklifleri bekliyorlar arkdaş Akper olmadısa Soner kesinlikle olmalı

Fatih ÇOLAK
Fenerbahçe de teklif götürdü evet ama bizde resmi teklif yaptık fener 2 milyon veriyor gençler hem bizden hem fenerden 4 milyon istiyor. Ne olacağı belli değil.

İyi haber...

Cavcav paragöz bir adamdır, 100bin euroda fazla versek Soner bizim olur...İşallah ya...

61trabzonomer
27.12.2011, 12:33
Hasan Yener Jaja'yı anlatıyor! 27 Aralık 2011 / 12:10

Detaylar geliyor...

ımmm müthiş müthiş :) inş yav bir stoper birde forvet aldık mı,şampiyonluk gelir YİNE

Cagdas Topal
Ula yine Jaja dan sebep ümitlendirmeyin adamı :D

kncyalcin
celus--akça---tokak---sefa
zeki-gülle--salih/hakan-eren
----------soner----------
-------demir/tosun-------
3-4 yıl içinde şöyle bir kadronun temellerinin atılmasını diliyorum..

Emirhan Ömeroğlu
Jaja gelirse süper olur..

Offf diyorum :)