PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

MuratJ
12.12.2011, 02:50
trabzonsporun takımı budur şuan:

-----------------------------Onur------------------------------
----------------X------------------------X----------------------
-Celustka-------------------------------------------X------------
------------------------------------------------------------------
----------------Zokora-------------Colman-------------------------
-------------------------------------------------------------------
---Volkan Şen----------------------------------------X------------
-------------------------------------------------------------------
----------------Burak----------------------------------------------
---------------------------------X---------------------------------

Bunlarda yedekler: Tolga, Giray, Aykut, Alanzinho, Halil, Henrique

Göründüğü üzere ilk 11e alınması gereken çok kaliteli 5 adam var. Bunun haricinde bu takımda yedek olabilecek yazdığım gibi 6 isim var. Başkada yok. Bu 5 transferden başka alternatif sayısının artması içinde bikaç transfer daha gerekiyor. Çok acı ama futbolun gösterdiği gerçek bu.

onur, tolga, serkan, celustka, giray, zokora, colman, aykut, volkan, alanzinho, henrique, burak

bu 12 isim hariç geri kalan herkes bu takımdan gönderilmeli. hele bazıları futbolcu bile değil bu geri kalanlardan.

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 02:51
İlk Adrian gitsin !
Brozek x2 peşine !
Sapara,Vittek ardına !
Murat Tosun,Sezer Badur,Tayfun Cora,Barış Ataş...

gereksiz yere takımda yer kaplıyor bu 9 futbolcu. Bunlar gitsin önce huzur olur içimde belki yerlerine alt yapıdan birileri gelir.

yatara
12.12.2011, 03:00
Olcan Adin,Cenk Tosun,Ümit Korkmaz,Alper Potuk

yektakurtulus
12.12.2011, 03:01
buraki piyasasi iyiyken satmak akilli olur 10civarlarinda alabilsek müthis olur

TSKara61
12.12.2011, 04:23
Kaç zamandır gelmesi gerekenlerden çok gitmesi gerekenleri konuşuyoruz burda.

Sırf bu başlı başına ne kadar hatalı bir transfer politikamız olduğuna delalettir.

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 08:28
trabcelona gignac fulham yada arsenala gidiyor diyordun? bize gelme ihtimali varmı

Gignac 2 Ay Sakat Olucak Bu Riske Girmezler

Ve Fulhamla Anlastı Diyebiliriz

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 08:30
------------------Onur-------------
Celutska---------Giray-----Costa------Cech-
-----------Colman----------Zokora----------
-------------------Elm------------------
Burak----------N'Doye------------Cenk

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 08:31

sametaydin
12.12.2011, 08:56

Bir kere yaptığın kadroda 7 yabancı var. Elm kim bilmiyorum onu da yabancı saydım.

Diziliş bu şekilde olursa oyun formatı da bu şekilde olursa Trabzonsporun bu kadroyla başarılı olması mümkün değil. ben ndoye yi tanımam bilmem yalnız şunu söyliyim ndoye yi geçtim şu kurduğunu takıma benzemayı getirip koysan hiçbir şey olmaz.

Diğer Elm'i bilmiyorum, ndoye bilmiyorum ama bildiğim cenk var. Şimdi elinde halil gibi bir santrafor dururken, takım için elinden geleni yaparken tutup da bana göre kendini ispatlayamamış bir cenk ile bir kadro yapmak bana göre mantıksız.

anth
12.12.2011, 09:20
Türk oyuncu lazım.. Herkes yabancı yazıyor ama orta saha da hala Serkan'a mahkumuz... sahada max 6 yabancı oynayabiliyor.

jacek cyzıo
12.12.2011, 09:34
alper potuk ve erman kılıç muhakkak devre arası alınmalı.

ANIL
12.12.2011, 09:40
cenk veya batuhan alınmalı

nbay
12.12.2011, 09:40
erman kılıçç kim yaa,allah aşkına yapmayın büyük düşünün biraz,küçük takım topçuları bunlar,kendi takımlarında istikrarı yakalamayan adamların bizim takımda işi yok

Turgay Atalay
12.12.2011, 09:45
Rajnoch ve Özgür diyorum, millet N'Doye ve Costa hayalleri kuruyor:)

sametaydin
12.12.2011, 09:47
erman kılıçç kim yaa,allah aşkına yapmayın büyük düşünün biraz,küçük takım topçuları bunlar,kendi takımlarında istikrarı yakalamayan adamların bizim takımda işi yok

Trabzonsporda erman kılıç gibi kolay adam geçebilen, hızlı ve gol de atabilen bir tane oyuncu gösterin. Ben sadece oyuncunun özelliklerinden bahsettim. Trabzonsporda böyle bir oyuncu yok şu anda.

toksoy61
12.12.2011, 09:55
kötü sonuçla beraber tüm takımı değiştirmeye başladık desenize. kızgın anımızda karar vermemeliyiz. şenol hocanın en büyük eksikliği rotasyonu iyi yapamamasıdır. sezon başından beri aynı adamlarla kısa sürede çok fazla maç yaptı. o kadar oyuncu var ama sahaya sürülen hep aynı kişiler. madem faydalı değiller niye hala takımda tutuluyorlar? gönderelim gitsinler. genç yeteneklerimiz var diyoruz ama sahada hiçbiri yok. 30 kişilik kadroda kullanmadığımız oyuncuları tutmanın bir anlamı yok. bu yüzden 2 brozek kardeşler başta olmak üzere, sapara, sezer badur, barış ataş, murat tosun olmak üzere en az 6 oyuncu gönderilsin. vitek eğer iyileşirse kalsın ama sakatlığı uzarsa oda gidebilir. ez azından yabancı sayımız azalsın artık.

adrian konusunda hala ümitliyim. adamda yetenek var. ama bir türlü alışamadı gitti. burak ta ilk geldiğinde böyleydi onada sabr etmek lazım. henriqe de aynı. takımda işler kötü gidince oda sırıtıyor yoksa sezon başında iyiydi oda. glowacki ile sezon sonuna kadar beklemeliyiz. cech in yerine şu saatten sonra daha iyisini almayacağımıza göre elde tutmak lazım. celutska zaten en iyisi. colman-zokora takımın vazgeçilmezleri. alanzinho takıma ve türkiyeye alıştı ondan iyisinide alacağımızı sanmam. bize orta sahada oynayacak iyi bir orta saha, defans bloğuna hızlı bir stoper, ileriye çok iyi bir forvet lazım. 3-4 oyuncu yeterli olacaktır. takım iyi olunca diğerleride kendilerini toparlarlar

nbay
12.12.2011, 10:01
Trabzonsporda erman kılıç gibi kolay adam geçebilen, hızlı ve gol de atabilen bir tane oyuncu gösterin. Ben sadece oyuncunun özelliklerinden bahsettim. Trabzonsporda böyle bir oyuncu yok şu anda.

ewt çok doğru ,ama erman sivasta bu özelliklerini gösterir alalım bizim takıma adam bile geçemez.adrianda alanzinho da sivasda falan oynasın her maçın yıldızı olurlar..
bizim en büyük yanlışımız elimizdeki oyuncu kadrosuna göre bir sistemimizin olmaması ,sen kanat özelliği olmayan adamları kanatlarda oynatıyosun sadece savunma yönlerinden fayda görebiliyoruz bu adamlardan hücum sıfır.tümtürkiye görüyor bunu ancak malesef bizim teknik ekibimiz görmemeye ısrar ediyor.

Turgay Atalay
12.12.2011, 10:08
Klasik ilk onbirimize antrenmanda yarenlik edecek yeni yüzler arıyoruz...Müracaat Trabzonspor Yönetimi.

sametaydin
12.12.2011, 10:10
ewt çok doğru ,ama erman sivasta bu özelliklerini gösterir alalım bizim takıma adam bile geçemez.adrianda alanzinho da sivasda falan oynasın her maçın yıldızı olurlar..
bizim en büyük yanlışımız elimizdeki oyuncu kadrosuna göre bir sistemimizin olmaması ,sen kanat özelliği olmayan adamları kanatlarda oynatıyosun sadece savunma yönlerinden fayda görebiliyoruz bu adamlardan hücum sıfır.tümtürkiye görüyor bunu ancak malesef bizim teknik ekibimiz görmemeye ısrar ediyor.

Takımın taktiğiyle söylediklerine katılıyorum.

Alanzinho çok yetenekli bir futbolcu çok değişik özellikleri var. Hangi takımda oynarsa oynasın bir şeyler ortaya koyabilir fakat onun da gol vuruşları konusunda büyük sıkıntısı var. Adrian ise bana göre hiç bir özelliği olmayan bir oyuncu olduğundan hangi takıma giderse gitsin hiçbir şey yapamaz. Çünkü bir özelliği yok.

Ben erman alınsın demiyorum yanlış anlamayın ama takımımızdaki türk oyunculara bakalım bir erman gibi var mı türk oyuncumuz. Yani erman trabzonsporda oynayamaz diyoruz ama oynayanlar bakın bir de. Ermandan çok çok daha kötü oyuncular trabzonsporda oynarken erman niye oynayamasın. Trabzonsporda ne kadar iyi futbolcular oynuyor ben çözemedim. Bu eleştirim sadece size değil genel konuşuyorum. Ne zaman bir oyuncunun trabzonla adı geçse trabzonsporda oynayamaz filan deniyor. Ya arkadaş oynayanlara bakın o zaman alınanlara bakın biraz:

Barış özbek. Gs üstüne para verip yollayamayacağı adamı senelik 1m euro vererek aldık.
Adrian. Yani bir insanın bu oyuncuyu bu fiyata transfer etmesi için, trabzonspora bu kötülüğü yapması için gerçekten çok uğraşması gerekir.

anth
12.12.2011, 10:12
Dün gece Selçuk gibi oyuncuların bir takım için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Adam bu sene 4 gol 4 asist ile oynuyor. Bu adam Türk ve orta saha da çift yönlü oynuyor. Selçuk niye gitti diye yazmıyorum. Yerine alınabilecek ondan belki de daha iyi olacak bir oyuncu var. Alper... Bu nedenle Alper yazılıp çiziliyor. Alper'i başka kim istiyor? Galatasaray.. hani para ile kandırdığı Şelçuk'u alan takım. Bu nedenle diyorum ki Adrian'a 5 milyon verebilenlenler Türk statüsünde oynayan Alper'e gerekirse fazlasını vermeliler. Gelenin gidenin TS'yi yok saydığı bir zamanda bu transferi çok önemsiyorum. Anlayana tabi...

takacan
12.12.2011, 10:15
Alper Potuk, Cenk Tosun, Olcan Adin ve defansa yerli bir stoper, belki de Ali Turan. Yabancıya gerek olmaz bunlar alınırsa. Eldekilerden de hızlı bir şekilde kurtulmak lazım.

anth
12.12.2011, 10:16
Muhammet Demir...
Top sürme, çalım, pres, top saklama, kafa hepsinden iyi denilebilecek seviyede var. Türk statüsünde ve hergün üzerine koyuyor. Şimdi aldık aldık daha da alamayız.Henrique'ye 3 milyon verenler 19 yaşındaki Tranzonlu bu çocuğa da verebilmeliler. Cenk'ten 2 gömlek üstün kanımca ama anlayana...

anth
12.12.2011, 10:18
Gaziantep ve Eskişehirspor. İkisinde de finansal kriz var. Biri Avrupa'dan men edilmiş bile. Diğeri en iyi oyuncusu için yapılacak teklifleri bekliyoruz diyor hergün... Ama bunu görebilecek insanlar lazım... Biz de var mı bilmiyorum...

nbay
12.12.2011, 10:33
Takımın taktiğiyle söylediklerine katılıyorum.

Alanzinho çok yetenekli bir futbolcu çok değişik özellikleri var. Hangi takımda oynarsa oynasın bir şeyler ortaya koyabilir fakat onun da gol vuruşları konusunda büyük sıkıntısı var. Adrian ise bana göre hiç bir özelliği olmayan bir oyuncu olduğundan hangi takıma giderse gitsin hiçbir şey yapamaz. Çünkü bir özelliği yok.

Ben erman alınsın demiyorum yanlış anlamayın ama takımımızdaki türk oyunculara bakalım bir erman gibi var mı türk oyuncumuz. Yani erman trabzonsporda oynayamaz diyoruz ama oynayanlar bakın bir de. Ermandan çok çok daha kötü oyuncular trabzonsporda oynarken erman niye oynayamasın. Trabzonsporda ne kadar iyi futbolcular oynuyor ben çözemedim. Bu eleştirim sadece size değil genel konuşuyorum. Ne zaman bir oyuncunun trabzonla adı geçse trabzonsporda oynayamaz filan deniyor. Ya arkadaş oynayanlara bakın o zaman alınanlara bakın biraz:

Barış özbek. Gs üstüne para verip yollayamayacağı adamı senelik 1m euro vererek aldık.
Adrian. Yani bir insanın bu oyuncuyu bu fiyata transfer etmesi için, trabzonspora bu kötülüğü yapması için gerçekten çok uğraşması gerekir.

sezon başında benfica maçlarında izlediğimiz henriqe ve adrian çok daha potansiyeli olan adamlardı,ışık veriyolardı kısaca ,ancak şu an itibari ile o günki izlenimler malesef yanlış çıkmış gözüküyor,volkan bugün türkiyede alınabilecek 2-3 adamdan biriydi ama ne yazıkki kullanamıyoruz,ozan ipek ve olcan gibi iki potansiyel oyuncu var ligimizde ,ancak biz bu ikisini de alamıcaz ,erman ve benzeri tarzda bu oyuncuların bir sınıf gerisinde admlara kalacaz.
şenol hocaya büyük görev düşüyor kısaca ,ben devre arası öyle önemli bir transfer de beklemiyorum , kadromuz bu malesef bunun geçirecez sezonu,bir an önce yanlış oyuncu seçimlerinden vazgeçmeliyiz.bu dizilişte ısrarın hiç bir anlamı yok. oyunculara ve takıma da büyük zarar getiriyor bu durum

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 10:37
Bir kere yaptığın kadroda 7 yabancı var. Elm kim bilmiyorum onu da yabancı saydım.

Diziliş bu şekilde olursa oyun formatı da bu şekilde olursa Trabzonsporun bu kadroyla başarılı olması mümkün değil. ben ndoye yi tanımam bilmem yalnız şunu söyliyim ndoye yi geçtim şu kurduğunu takıma benzemayı getirip koysan hiçbir şey olmaz.

Diğer Elm'i bilmiyorum, ndoye bilmiyorum ama bildiğim cenk var. Şimdi elinde halil gibi bir santrafor dururken, takım için elinden geleni yaparken tutup da bana göre kendini ispatlayamamış bir cenk ile bir kadro yapmak bana göre mantıksız.

1.Bu Takım Lig İçin Degil Avrupa İçin
2.Halil Her Ne Kadar Defansifde Olsa Kanatta Oynayamaz
3.Elm i Bilmeden Yorum Yapmak Olmaz Elm'i İzlemenizi Tavsiye Ediyorum
4.N'Doye İçin Bu Takımda Yapamaz Diyen Bir Zihniyet Olmamalı
5.Suan Bizim Takımımız Kötü Deil Tek Sorunu Laubalilik Bunların Basındada BURAK Geliyor
7.Cenk Bu Takım İçin İyi Bir Hucum Silahı
8.LÜTFEN İZLEMEDEN Yorum Yapmayalım

sametaydin
12.12.2011, 10:44
1.Bu Takım Lig İçin Degil Avrupa İçin
2.Halil Her Ne Kadar Defansifde Olsa Kanatta Oynayamaz
3.Elm i Bilmeden Yorum Yapmak Olmaz Elm'i İzlemenizi Tavsiye Ediyorum
4.N'Doye İçin Bu Takımda Yapamaz Diyen Bir Zihniyet Olmamalı
5.Suan Bizim Takımımız Kötü Deil Tek Sorunu Laubalilik Bunların Basındada BURAK Geliyor
7.Cenk Bu Takım İçin İyi Bir Hucum Silahı
8.LÜTFEN İZLEMEDEN Yorum Yapmayalım

Ben izlemedim farkındaysan bu elm ve ndoye hakkında oyunları hakkında hiçbir şey söylemedim. Şimdi yazdığın kadroya baktığımda cenk bildiğimiz santrafor, ndoye santrafor, burak da kanat ama zaten geri dönüş olmayan bir oyuncu. Ben ndoye için demedim onun yerinde benzema oynasın ve şu taktikle oynayalım bu takım yine bir şey yapamaz diyorum. Çünkü top rakipteyken iş yapacak oyuncu yok.

Halil şu ana kadar hep kanat oynadı. Ben halil kanat oynasın demiyorum mümkünse halil santrafor oynasın ama kanatta halil mi cenk mi diye sorarsak heralde tek cevabımız halil olur.

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 10:47
Ben izlemedim farkındaysan bu elm ve ndoye hakkında oyunları hakkında hiçbir şey söylemedim. Şimdi yazdığın kadroya baktığımda cenk bildiğimiz santrafor, ndoye santrafor, burak da kanat ama zaten geri dönüş olmayan bir oyuncu. Ben ndoye için demedim onun yerinde benzema oynasın ve şu taktikle oynayalım bu takım yine bir şey yapamaz diyorum. Çünkü top rakipteyken iş yapacak oyuncu yok.

Halil şu ana kadar hep kanat oynadı. Ben halil kanat oynasın demiyorum mümkünse halil santrafor oynasın ama kanatta halil mi cenk mi diye sorarsak heralde tek cevabımız halil olur.

Suan Ligde Adam Gibi Hucum Silahları Dönen Bir Takım Söyleyin Bana

Cenk Halil Arasında Bir Tercih Yaparsam Tabiki Cenk Derim

Halil Oynamasında Demiyorum Koy Orta Sahaya Oynasın Halil HATTA Ben Halili Bek Bile Denerim N'Doye Ve Elm Bize Sınıf Atlatıcak Oyuncular İstersen 4-3-3 4-2-3-1 Oyna fark etmez

Mehmet Zeki
12.12.2011, 10:48

Halil Oynamasında Demiyorum Koy Orta Sahaya Oynasın Halil HATTA Ben Halili Bek Bile Denerim N'Doye Ve Elm Bize Sınıf Atlatıcak Oyuncular İstersen 4-3-3 4-2-3-1 Oyna fark etmez

Ikisi sinif atlatir eyvallah gelirlerse :). Elm transferi cok zor. 15 milyon euro teklif etti Man.United...

sametaydin
12.12.2011, 10:49
sezon başında benfica maçlarında izlediğimiz henriqe ve adrian çok daha potansiyeli olan adamlardı,ışık veriyolardı kısaca ,ancak şu an itibari ile o günki izlenimler malesef yanlış çıkmış gözüküyor,volkan bugün türkiyede alınabilecek 2-3 adamdan biriydi ama ne yazıkki kullanamıyoruz,ozan ipek ve olcan gibi iki potansiyel oyuncu var ligimizde ,ancak biz bu ikisini de alamıcaz ,erman ve benzeri tarzda bu oyuncuların bir sınıf gerisinde admlara kalacaz.
şenol hocaya büyük görev düşüyor kısaca ,ben devre arası öyle önemli bir transfer de beklemiyorum , kadromuz bu malesef bunun geçirecez sezonu,bir an önce yanlış oyuncu seçimlerinden vazgeçmeliyiz.bu dizilişte ısrarın hiç bir anlamı yok. oyunculara ve takıma da büyük zarar getiriyor bu durum

Aynen söylediklerine katılıyorum. Yalnız henriqe konusunda bu kadar acele etmeyelim. Bu oyuncu mevkisi olmayan bir yerde oynatılıyor. He evet çok kötü oynuyor ama ben hoca olsam en azından bu oyuncuya gider sorarım senin mevkin neresi diye. Daha çok az forma şansı buldu ama şunu da göz önünde bulundurmak lazım sivas maçında ilk goldeki katkısı, antep maçında goldeki katkısı filan bu adamda bir şeyler var. Boş oyuncu değil. Yalnız yerinde oynamıyor ve bu oyuncunun oynamaya ihtiyacı var. Çok maçı yok trabzonsporla. Bir kaç maç oynamalı ve sonra karar vermeliyiz bu oyuncu hakkında. Ben şahsen henriqe den umutluyum.

Telha TANYILDIZI
12.12.2011, 10:53
elazığsporda sinan var fransanın bi takımından geldi sanırım forvet . cenke verilecek varanın 20de 1 ine transfer edilir ve cenk kadar faydalı olur lütfen anlayan arkadaşlar takip edebilirmi

sametaydin
12.12.2011, 10:56

Biz hariç her takımın bu anlamda iyi mücadele ettiğini söyleyebilirm. Ya oyuncunun geri dönüp dönmemesi değil mesele. Mesele takım gibi oynayabiliyor muyuz? Yardımlaşma nasıl. Top rakipteyken oyuncularımız mücadele ediyor mu?

Bak bjk bunun en iyi örneği. Simao, quaresma ve almeida üçlüsü oynarken her maç sıkıntı yaşıyorlardı. Ama orta sahayı sağlama alıp oynadıklarında zor deplasmanlardan çok rahat puanlar aldılar.

nbay
12.12.2011, 10:58
Aynen söylediklerine katılıyorum. Yalnız henriqe konusunda bu kadar acele etmeyelim. Bu oyuncu mevkisi olmayan bir yerde oynatılıyor. He evet çok kötü oynuyor ama ben hoca olsam en azından bu oyuncuya gider sorarım senin mevkin neresi diye. Daha çok az forma şansı buldu ama şunu da göz önünde bulundurmak lazım sivas maçında ilk goldeki katkısı, antep maçında goldeki katkısı filan bu adamda bir şeyler var. Boş oyuncu değil. Yalnız yerinde oynamıyor ve bu oyuncunun oynamaya ihtiyacı var. Çok maçı yok trabzonsporla. Bir kaç maç oynamalı ve sonra karar vermeliyiz bu oyuncu hakkında. Ben şahsen henriqe den umutluyum.

evet yaşı da genç ve kuvvetli bir oyuncu,esasında hocamızın alternatif konusunda bir kısıtı yok ,burağın yerinde oynatacağı ve bu mevkinin tam anlamıyla oyuncusu olan halil ,brozek ve henriqe gibi 3 oyuncusu var.gençler maçından ben umutluyum en azından ileri uçta burak ısrarını görmeyeceğiz,her takım çözdü bizi malesef,artık oyun anlayışımızı değiştirmeliyiz .

sametaydin
12.12.2011, 11:04
evet yaşı da genç ve kuvvetli bir oyuncu,esasında hocamızın alternatif konusunda bir kısıtı yok ,burağın yerinde oynatacağı ve bu mevkinin tam anlamıyla oyuncusu olan halil ,brozek ve henriqe gibi 3 oyuncusu var.gençler maçından ben umutluyum en azından ileri uçta burak ısrarını görmeyeceğiz,her takım çözdü bizi malesef,artık oyun anlayışımızı değiştirmeliyiz .

Ben gençler maçında daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum açıkçası. Burak yerinde ayağında top tutabilen halil oynarsa çok mantıklı olur. Veya henriqe... Zokora yerine ise ben aykutun zokoradan çok daha iyi iş yapacağını düşünüyorum. En azından mücadele anlamında takım daha iyi olacaktır. Hoca orta sahayı iyi kurarsa bu maçı alırız.

annttiigs
12.12.2011, 11:10
Ben gençler maçında daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum açıkçası. Burak yerinde ayağında top tutabilen halil oynarsa çok mantıklı olur. Veya henriqe... Zokora yerine ise ben aykutun zokoradan çok daha iyi iş yapacağını düşünüyorum. En azından mücadele anlamında takım daha iyi olacaktır. Hoca orta sahayı iyi kurarsa bu maçı alırız.

aykut dün maalesef arkadaşlarına ihanet etti gözümde. ondan hala umutluyum ama; dün sahaya girip vurdum durmaz tavırları takınması beni çok kızdırdı. colman da dayanamadı. bağırdı ona zaten. sanki 3 günde bir maç yapıyormuş gibi yürüyordu sahada.

halil forvet tercihi ise çok tutar. burak da eski yerine gelir.

ben hala ümidimi kaybetmedim. sadece 5 senedir ortalıkta gözükmeyen şebeklerin, bizim iskeletimiz ile bizi yenmesi canımı sıkıyor.

serdaracıl
12.12.2011, 11:13
tek bir transfer. ama gerçekten sağlam bir adam. fazla değil.

sametaydin
12.12.2011, 11:15
aykut dün maalesef arkadaşlarına ihanet etti gözümde. ondan hala umutluyum ama; dün sahaya girip vurdum durmaz tavırları takınması beni çok kızdırdı. colman da dayanamadı. bağırdı ona zaten. sanki 3 günde bir maç yapıyormuş gibi yürüyordu sahada.

halil forvet tercihi ise çok tutar. burak da eski yerine gelir.

ben hala ümidimi kaybetmedim. sadece 5 senedir ortalıkta gözükmeyen şebeklerin, bizim iskeletimiz ile bizi yenmesi canımı sıkıyor.

Ya aykutun kötü işler yaptığı maçların yanında iyi işler çıkardığı maçlar da var. Ben umutluyum. En azından bir oyuncu kazanmış oluruz.

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 11:18
Ikisi sinif atlatir eyvallah gelirlerse :). Elm transferi cok zor. 15 milyon euro teklif etti Man.United...

Elm Kabul etmedi United i Oynamak İstiyorum Dedi

Turgay Atalay
12.12.2011, 11:20
Gignac ın şuan ki durumu çok tanıdık bir ismi aklıma getiriyor, çok uzaklarda değil Kayseride.

SensitiveLord61
12.12.2011, 11:33
Kimlerin isimleri geçiyor şimdi hiç haber yok ortalıkta anlamadım ben

ALanzİnho
12.12.2011, 11:36
kanat oyuncumuz varmı bizim ??? halil kaç tane orta yapıyo sağda oynayan henrique sağ açık değil halil sol açık değil uyuz oluyorum mevkisi olmayan adamı başka yerde oynatmayı bu maçtada gördük ki baştan aşagıya YANLIŞ TRANSFER POLİTİKASI !!!!!!!!!!

Hüdai Pervaneli
12.12.2011, 11:43
ManU da Anderson Oynamiyor sanirsam Sakat mi ?

Muhammed Ayaz
12.12.2011, 11:52
........................................tolga..... .....................................
............celustka..........giray...........--------...........cech.........
..............................zokora........colman ................................
............-----...............................................-------...........
...............................burak..........-------.............................

kadromuz bu beyler 4 tane şöyle kendini ispatlayacak değil!!!!! ispatlamış futbolcu şart

ne bileyim urfaluiji gibi ne bileyim elmander gibi yobo gibi...........

bilgehan83
12.12.2011, 11:56
yerli yerli yerli ............bize kaliteli yerli oyuncular lazım....bize serdar aziz,aykut demir, hüseyin tok, musa nizam,uğur uçar,özgür çek,alper potuk orhan gülle, muhammed demir,ozan ipek,olcay şahan,mehmet ekici,tunay torun lazımmm.yabancı olarak da amrabat

Onur Civelek61
12.12.2011, 11:58
Geriden oyun kurabilecek hava toplarında çok etkili bir stoper..Çift yönlü orta saha oyuncusu ve ve ve cuk diye oturacak santrafor.

bilgehan83
12.12.2011, 11:59
onur-celustka-serdar aziz-sol stoper-filep deams-alper potuk-zokora-colman-ozan ipek-muhammet demir-amrabat
yerli kaleci-uğur uçar-giray-aykut demir-musa nizam-yabancı önlibero-orhan gülle-volkan şen-henrige-özgür çek-halil

bahadır2561
12.12.2011, 12:03
Elin Polonyalısına 5'i veriyosun rahat rahat.

Şimdi sıra Türklerde bas 5'i al Alper'i.

Cenk veya Batuhan'dan birini al

Hasan Ali'yi de sola al. .

Türk oyuncu kalitemiz artmadıkca hiçbişey olmaz.. .

Onur-Celustka-Eren(serdar aziz)-Yabancı-Hasan Ali-Zokora-Colman-Alper-Burak-Cenk-Yabancı

SensitiveLord61
12.12.2011, 12:17
Sadri Şenerden Bi hamle bekleyecem bi 10 futbolcu ama sezon sonu olur ancak. O da borcu ikiye katlar

Joacivil
12.12.2011, 12:23
ya ne borcu bırakın 20 mılyon dan fazla para aldık şampıyonlar lıgınden baskan ötüyor her yerde tsclup tan cok guzel para gelıyor diye
o kadar ürün alıyoruz alsınlar adam gibi futbolcu

sessizkral_1
12.12.2011, 12:23
bu takımın şuan en önemli ihtiyacı ALPER POTUK bana göre

colmanda müthiş ikili olurlar napılıp edilip alınmalıdır

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 12:25
ManU da Anderson Oynamiyor sanirsam Sakat mi ?

Sezonu Kapattı gibi bisey duydum

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 12:26
Alper İçin Cincon 7Milyon + Servet Teklifi Yapmıs Diye Duydum Ne Kadar Dogru Bilmiyorum

Bizden ise 10milyon + Sezer ALPERİ VERMEZLER BİZE

Koray
12.12.2011, 12:27
Alper hayatta 7 milyon euro etmez.

bahadır2561
12.12.2011, 12:28
Alper İçin Cincon 7Milyon + Servet Teklifi Yapmıs Diye Duydum Ne Kadar Dogru Bilmiyorum

varsova'da vermiyodu adrian'ı. . Para her zaman her herde konusur

Joacivil
12.12.2011, 12:29

Gs önümüzdeki yıllara ambargo koyacak anlaşılan yıne üstüste 4 kez olurlar sampyıon harika transferler yapıyorlar

Emre ÖZTÜRK
12.12.2011, 12:30
Gs önümüzdeki yıllara ambargo koyacak anlaşılan yıne üstüste 4 kez olurlar sampyıon harika transferler yapıyorlar

o balonun patlaması yakındır ;)

Joacivil
12.12.2011, 12:32
o balonun patlaması yakındır ;)

kardeşim bırkaın boş vaazı gs nin kadrodaki topcular gs de olmasa su yaptıkları transferler hangi birini alabilirdik?

10 numara topcular eboue ya elmander melo en iyi topcumuzu bedavaya aldılar vizyon işte bizim baskanda ancak espri yapar

malimar61
12.12.2011, 12:36
arkadaşlar melo kiralık aldıkları adamların büyük kısmını bonservissiz aldılar istanbul ve galatasaraın ismi çekim merkezi

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 12:36
Alper Jaja Gökdeniz Reyes(%99) Gs İlgilendigi isimler

Emre ÖZTÜRK
12.12.2011, 12:37
kardeşim bırkaın boş vaazı gs nin kadrodaki topcular gs de olmasa su yaptıkları transferler hangi birini alabilirdik?

10 numara topcular eboue ya elmander melo en iyi topcumuzu bedavaya aldılar vizyon işte bizim baskanda ancak espri yapar

Adamlar bonservis vermiyorlar ama oyuncunun yıllık ücretini yüksek tutuyorlar.Bu daha büyük bir maddi yük.Elmander'e lafım yok ama aldığı para ne kadar ? Onun aldığı paraya bizde kaç oyuncu oynuyor.Vizyon önemli tabi ki ama uçmayada gerek yok.Selçuk'a verdikleri para gibi mesela.

gabriel omar
12.12.2011, 12:38

Bu kadar da enseyi karartma renktaş.Avrupada oynayan da aynı takımdı.Vurulduk ama yıkılmadık illa ki bu böyle gitmeyecek.

Devre arasında önemli hamleler bekliyorum ben.

bahadır2561
12.12.2011, 12:40
Jaja'yı gs alırsa seyret filmi

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 12:42
Jaja İÇin Önerdigi Rakam Yıllık 3 Milyon Euro

İlgilendigi Reyes Kadro Dısı

Alper İçin 7+Servet

Gökdeniz İçin Yıllık 2.5 Milyon

Ve BİR FORVET ADI COK GİZLİ

gabriel omar
12.12.2011, 12:47
Jaja İÇin Önerdigi Rakam Yıllık 3 Milyon Euro

İlgilendigi Reyes Kadro Dısı

Alper İçin 7+Servet

Gökdeniz İçin Yıllık 2.5 Milyon

Ve BİR FORVET ADI COK GİZLİ

Eğer teklif doğruysa Jajayı her türlü aldılar demektir.Yıllık 3 milyon euro ve İstanbul... Jajaya Arabistan müftülüğünü verseler daha durmaz orda.

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 12:49
Eğer teklif doğruysa Jajayı her türlü aldılar demektir.Yıllık 3 milyon euro ve İstanbul... Jajaya Arabistan müftülüğünü verseler daha durmaz orda.

Dogruluk derecesini Bilmiyorum Ama Beni Suan Cincon degil Renklerine Ve Armasına Asık Oldugum Trabzonsporum İlgilendiriyor

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 12:51
http://www.facebook.com/JajaJackson Buyrun Jajanın Dünkü Asisti

Joacivil
12.12.2011, 12:52
tek umudum şu takıma 2-3 tane 1. sınıf topcu alınması umarım alırız

anth
12.12.2011, 12:52

Anlamadım biz bu parayı mı teklif etmişiz? Yoksa o paraya vermezler mi diyorsun...

gabriel omar
12.12.2011, 12:53
Dogruluk derecesini Bilmiyorum Ama Beni Suan Cincon degil Renklerine Ve Armasına Asık Oldugum Trabzonsporum İlgilendiriyor

Öyle Emir.Şahsen beni Jajanın Galatasaraya gidip gitmemesi ilgilendirmiyor.Jajanın bizede dönmesini istemem.İstendikten sonra ne Jajalar bulunur hem de disiplinlisi.

anth
12.12.2011, 12:55
İyi ki ben başkan değilim, Sırf Selçuk'u almalrına inat Alper'e 10 milyon verirdim:)

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 12:55
Anlamadım biz bu parayı mı teklif etmişiz? Yoksa o paraya vermezler mi diyorsun...

Bizden İstedikleri Ücret 10 Milyon + Sezer Yani Biz Bunu Veremeyiz Suan İçin

Öyle Emir.Şahsen beni Jajanın Galatasaraya gidip gitmemesi ilgilendirmiyor.Jajanın bizede dönmesini istemem.İstendikten sonra ne Jajalar bulunur hem de disiplinlisi.

Metaliste Bakmaları Yeterli Bunun İçin

anth
12.12.2011, 12:59
Bizden İstedikleri Ücret 10 Milyon + Sezer Yani Biz Bunu Veremeyiz Suan İçin

7 milyon + Sezer + Eren kiralık olarak anlaşalım:rolleyes:

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 12:59
7 milyon + Sezer + Eren kiralık olarak anlaşalım:rolleyes:

Bunlar Bize vermemek İçin Yanında Zokorayı Falanda İsterler :)

Bekir
12.12.2011, 13:00
Adrian'ın 5 Milyon ettiği yerde Alper 15 Milyon euro da eder.

Ama Alper için Gs'nin 7 milyon teklif ettiği falan hikaye,5 Milyonu gördüğü gibi satar Halil Ünal.

Alper'le Olcan'ı alırsak büyük oranda olsun Türk futbolcu sorunumuzu çözeriz.

Ondan sonra stoper,forvet gibi eksik bölgelerimizi tamamlamaya bakarız,gerçi ben 2 tane boş polonyalı transferinden başka bir şey beklemiyorum devre arasında.

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 13:01
Bize Reyes Gibi Bir 10 Numara Lazım

Suan Gs 10 Numarası Reyes Forması Bile HAZIR Diyebilirz

Ciddi Adımlar Atılması Gerekiyor

anth
12.12.2011, 13:01
Galatasaray bu paraları teklif ederken uzun vadeli teklif ediyor. Yaptıkları her transferin ödemesi uzun vadeli... Yani futbolcuya inanıyorlarsa başarı ile parasını öderim diyorlar. Bakınız bir galibiyet geliri...

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 13:02

Ama Alper için Gs'nin 7 milyon teklif ettiği falan hikaye,5 Milyonu gördüğü gibi satar Halil Ünal.

Ondan sonra stoper,forvet gibi eksik bölgelerimizi tamamlamaya bakarız,gerçi ben 2 tane boş polonyalı transferinden başka bir şey beklemiyorum devre arasında.

Alınacak Oyuncular Polonyalı Cinsinden Olursa Degil Takım-Senol Hoca bile Bırakabilir Cnki Hiçbir dedigi Yapılmıyor İstedigi 2 Oyuncu vardı Halil ve Zokora

Ali Yerlikaya
12.12.2011, 13:05
Arakadaslar GS len bosuna transfer yarisina girmeye kalkmayin artik onlarin devri basladi...
Kahrolsun eski kral, yasasin yeni kral...

Ünal Aysal dan sonra artik ligde GS nin borusu öter sahada zaten bariz sekilde belli oliyor hakemler GS ye calisdigi...

Bosuna transfer yapmiyalim derim zaten 2012 sampiyonunu Fatih Terime imza attiriken demisdim...

anth
12.12.2011, 13:06

Buna katılıyorum.

5 milyonu veren Alper'i alır. Halil Ünal maddi kaynak yaratmaya çalışıyor; zaten mecbur satacaklar Alper'i. gs de bunu biliyor. Ayrıca Olcan için GS'nin 2.5 milyon+1 oyuncu teklif ettiği haberleri var. Buradan galatasarayın verebileceği rakamları anlayabiliriz.

anth
12.12.2011, 13:07
10 numara pozisyonu ve forvet için yabancı transferi düşünüyorsa bizimkiler. yerli transferi için Adrian, Sapara, Alan, Vittek, Pawel'i de kullanabilirler.

volkan_627
12.12.2011, 13:08
elimizdeki işe yaramazları birer birer ikişer ikişer takasta kullanmamız lazım. başka türlü çıkaramayız elimizden. alper i istiyorsak 5 milyon verip 2 yada 3 tane oyuncuyu teklifte kullanabiliriz. kabul ederlerse ne ala...

Bekir
12.12.2011, 13:08
Niye her şey de Gs'yi örnek gösteriyorsunuz anlamıyorum.

Ben Gs'nin hemen hemen tüm maçlarını izledim.

Fb maçında seyirciyi arkasına alıp derbi havasında kazandılar,bizim maç zaten malum ilk dakika Cech'in hatası sonra Zoko'nun da atılmasıyla yorgunluk belirtileri ortaya çıktı.

Gs,fb maçından önceki maçlarda dökülüyordu,her an tepetaklak gitmeye uygun bi takım yapısı var,Eboue,Selçuk ve Elmander hariç hiçbir transferini başarılı bulmuyorum.

anth
12.12.2011, 13:12
Arakadaslar GS len bosuna transfer yarisina girmeye kalkmayin artik onlarin devri basladi...
Kahrolsun eski kral, yasasin yeni kral...

Ünal Aysal dan sonra artik ligde GS nin borusu öter sahada zaten bariz sekilde belli oliyor hakemler GS ye calisdigi...

Bosuna transfer yapmiyalim derim zaten 2012 sampiyonunu Fatih Terime imza attiriken demisdim...

Alper, Muhammet, Kemal gibi oyuncuları alsan kaç seneyi kurtarırsın. Bu sene için transfer yapıldığı için Adrian gibi birine 5 milyon vermedik mi?

Selçuk'a piyasa bu kadar yükselmeden ne kadar verildi. Yanlış mı yapıldı? yönetim 3 senelik değil 5 senelik sözleşme imzalasaydı zamanında şimdi neler konuşuyorduk acaba?

Joacivil
12.12.2011, 13:17
Kaiserslautern den Olcan Şahan süper bir oyuncu dortmund'a cok kral bı gol attı ilgilensek olmaz mı

malimar61
12.12.2011, 13:18
arkadaşlar alper iyi topçu ama 7 milyon verlecek kadar değil
jaja buradan disiplinsizliği sebebiyle gönderildi tekrar geri almak yaptıklarını misliyle tekrarla demek olacaktır bizim takımın şu andaki eksiği adrianın(jajanın alternatifi ) jaja kadar etkili olamayışı ve kule santraofrıumuzun olmaması kafa toplarına hakim bir santrafor lazım

Joacivil
12.12.2011, 13:20
arkadaşlar alper iyi topçu ama 7 milyon verlecek kadar değil
jaja buradan disiplinsizliği sebebiyle gönderildi tekrar geri almak yaptıklarını misliyle tekrarla demek olacaktır bizim takımın şu andaki eksiği adrianın(jajanın alternatifi ) jaja kadar etkili olamayışı ve kule santraofrıumuzun olmaması kafa toplarına hakim bir santrafor lazım

Kimse kusura bakmasın adriana 5 veren alpere 7 verir ve verilir hep boş adamlara veriyoruz bi ton para bildiğimiz adama verilir yok öyle dalga

ThePatriot61
12.12.2011, 13:26
Ozan Ipek
Olcan Adin
Cenk Tosun
Alper Potuk
Serdar Aziz

Yurt icinden sadece bir kac isim. Bos bos transferler yapacagimiza böyle oyuncular alsak ya. Bu yönetim yok mu..

Taha Muhammet
12.12.2011, 13:28
Türk oyuncu lazım.. Herkes yabancı yazıyor ama orta saha da hala Serkan'a mahkumuz... sahada max 6 yabancı oynayabiliyor.

10 tane ortasaha aldık hala ortasahada problem var:)

Furkan S.
12.12.2011, 13:30
n'doye------5-6 m euro
alper-------5m euro+sezer+pawel
cenk tosun----3 m euro
pogatetz veya costa-------4-5 m euro

Yeter kadromuz geniş diyorlar yarsı boş beleş, 2 metre öteye pas atamayan adamlar yukarıda oyuncular alınsa iyi olur alper zor ama diğerleri olabilir

Arda'
12.12.2011, 13:32
Yemişim transferi altyapıya önem versinler yeter. Adrian'a 5 vereceğine altyapıya yatırım yapsaydı yönetim.. Dün gördük adamlar Semihle Emre Çolak'la yendi bizi. Biz de altyapımızdan adam olmadığı için yedekte 2 kaleciyle çıkıyoruz.

Taha Muhammet
12.12.2011, 13:35
Servan Eren Sercan şu cocukları bir oynatsa hoca solda cech yerine Ferhat ne olur bir maç oynatsak maç kazanabildiğimiz falan yok zaten belki 4 tane oyuncu kazanırız

FC-ST-PAULI-61
12.12.2011, 13:41
Bosverin gsye isterse messiyi alsinlar bizi ilgilendirmiyor.

uranyum6113
12.12.2011, 13:45
Arkadaşlar herkese S.A. dünkü maçı çalıştığım için izleyemedim ama kötü oynadığımızı okudum.
Arkadaşlar da umutsuz bi hava mevcut şunu söylemek istiyorum yönetim tek tek isimler futbolcular hepsi
geçici...Bazı arkadaşlar gs nın aldığı futbolculardan bahsediyor çok yaşlı değilim ancak trabzon hiçbir zaman
pahalı transferlerle başarı elde etmemiş yanlışım varsa düzeltin..Alper Potuk kaliteli kumaşı olan biri olabilir ama
10 M.luk ne yaptı takımını daha yukarı seviyelere çekip avrupa ya da kupalara gitmesini mi sağladı.M.unitede bakıorum sanırım küçük bezelye lakaplı oyuncusunu 6-7 m gibi bi paraya almış bence çok ii bi defans olan vidici de benzer paralara...Boşverelim çok aşırı paralar verip klubün geleceğini tehlikeye atmayı da geçmişte olduğu gibi kendi değerlerimizi ortaya çıkaralım....

theo
12.12.2011, 13:47
Yemişim transferi altyapıya önem versinler yeter. Adrian'a 5 vereceğine altyapıya yatırım yapsaydı yönetim.. Dün gördük adamlar Semihle Emre Çolak'la yendi bizi. Biz de altyapımızdan adam olmadığı için yedekte 2 kaleciyle çıkıyoruz.

kaç senedir bunu istiyorum yönetimden ama şenol hoca en büyük hatayı hem alt yapıdan adamlara şans vermeyerek hem de transfer ettiği genç adamların kendini göstermesine imkan sağlamayarak yapıyor...

Ceyhun Öncü
12.12.2011, 13:49
5-6 milyonu alpere verecegime gider mehmet ekiciyi alirim daha iyi
yahu akil vaar mantik var, ilkay gündogan 4 milyon, mehmet ekici 5 milyona satildi
alper bu iki oyuncu kadar iyi bile degil ve daha fazla isteniliyor
bugün bremende kendini gösteremeyen mehmeti alabiliriz
ilkay desen oda kendini gösteremedi ama satacaklarini düsünmüyorum, belki kiralik
ama biz sansimizi deneyelim

alper vs, gereksiz bence

theo
12.12.2011, 13:51
gignacla ilgili bi haber okudum...

aslında çok iyi bir isim olacaktır bizim için...

ama alınabiliyorsa umut gibi pres yapabilen bir adam lazım bu takıma...

neden izleme komitesi menajerin kataloğuna bakıp oyuncu almaya yöneliyor???

türkiye liglerinde oynayan binlerce genç ve keşfedilmeyi bekleyen oyuncu var...

anth
12.12.2011, 13:54
10 tane ortasaha aldık hala ortasahada problem var:)

Adrian, Sapara, Alan, Sezer, Barış, Eren, Sercan,

uranyum6113
12.12.2011, 13:56
yahu akil vaar mantik var, ilkay gündogan 4 milyon, mehmet ekici 5 milyona satildi
ilkay desen oda kendini gösteremedi ama satacaklarini düsünmüyorum, belki kiralik

alper vs, gereksiz bence

kesinlikle hiç değilse altyapısı taş gibi,disiplinli adamlara sahip oluruz,Şenol hocam elbette çok ii biliyordur ama 30 kişi kadroda 13-15 kişi rotasyonu çok az keşke kadroda bulunan gençleri kazansak..

Tolga Kurt
12.12.2011, 14:26
Gignac diyorum ve susuyorum :)

sessizkral_1
12.12.2011, 14:28

alper vs, gereksiz bence

burda bazı arkadaşların kesinlikle alper potuğu yeterince izlediğini düşünmüyorum.

bence alper potuk şuan türkiyedeki en iyi yerli ortasaha (selçuk inan ve emre dahil)

TheDayAfter61
12.12.2011, 14:31

Çok haklısın.Yenildiğimiz için söylemiyorum ama durum böyle olmalı.
Şenol Hoca'ya soru sorulduğunda altyapıdan hazır topçu gelmiyor diyor,e hocam o zaman altyapıyı hazır hale getir ya da sen hazırlat.
Artı bu takımda altyapıdan gelen futbolcuların yanına sağlam karakterli yerli,yabancı oyuncularla takviye yapılmalı.

Sacit
12.12.2011, 14:53
Futbol zeki oyuncularla oynanır, defans oyuncusunun da gol atma becerisi olacak..
devre arası çok acil transfer yapılması şart.. eğer yapılmazsa ikinci yarıyı oynanmasın !

çok iyi bir forvet, burak'ın yanına.. çok iyi bir sağ ve sol bek, ortasaha ve 2 tane stoper..
en az 5 transfer yapılması gerekiyor ama ara transfer döneminde de bu yönetimin bu transferleri yapacağını sanmıyorum.. durumumuz çok vahim.. adrian'ın olduğu takım ikinci yarı çok sıkıntı çeker.

Brezilya ligi sona erdi ama hangi yöneticimiz yada gözlemcimiz futbolcu izledi.. jaja gibi bin tane oyuncu var brezilya da hemde muhteşem oyuncular, adrian ve alanzinho ile top diye oynar..

kalenin önüne zorla geliyorsun ama gol atacak bitirici vuruşu yapacak adamın yok..

korgpa800
12.12.2011, 15:03

kesinlikle katılıyorum...Cincon gençler güveniyor,biz göz göre göre aynı vasat adamlara tahammül ediyoruz...koy Ereni,koy Sercanı...olmazsa da olmasın,en azından denedik diyelim...

sessizkral_1
12.12.2011, 15:10
ispanya ingiltereyi bıraktım

portekiz ve belçika liginde bile çok iyi ve ligimize uygun oyuncular var.

Ertan1982
12.12.2011, 15:12
Arkadaslar gs birakin.Onlar bu Ekonominin ne olacagi belli olmayan zamanda Euro Dollar üzerinde pahali transferler yapiyorlar hem bonservis hem yillik ücret.Bana göre kur farki yüzünden baya baslari agiracak ekonomik yönden.

Simdi bu takimi toparlamak icin aslinda 2 asamali planla gelecek yil gene sampiyonluk icin yarisa biliriz.

Ama ilk önce taraftar olarak su polyana modunda cikmaliyiz.Takim gecen seneden iyi degil.Hatta daha kötü.Bunu tartismaya gerek yok.Gecen sezon oyunuyla bu sezonun oyunu karsilastirin yeter.

Gecen sezon takimin arkasinda basari uzun yillar beraber oyniyan oyuncularimiz ve gecen sezon gelen Jaja Faktörü var.

Bu kadronun temelini Ersun Hoca atti.Benim gözümde Samet Aybaba ile beraber Türkiyenin en iyi yetenek Avcisidir ve 2 Hoca´da cok iyi 0 bir takim kurabiliyorlar.Ama Senol Hocanin böyle bir yetenegi yok.Kimilerine göre transferde cok pasif kaliyor yönetim ona aldiklari oyunculardan en fazla verimi almaya calisiyor.Kimine bu transfer sezonunda Transferlerde kendi istedikleri oyunculari aldirdi ve aldirdigi oyuncular elimizde patladi.Ben 1 secenege inan bir taraftarim.Onun icin Hocam Allah´ini seversen artik ac su azini vur yumrunu masaya biraz diktatör ol.Susara,göz kapiyarak,Trabzonspora daha cok zarar veriyorsun.

Yönetim icin ne diyim bilmiyorum ki?Adamlar kendi alemlerindeler.2-3 Twitter,Facebook´ta takiliyorlar taraftari kaale bile almiyorlar.Girmisler Kulelerine,kesmisler taraftarlan irtibati kafalarina göre takiliyorlar.Zaten son aylarda Kredileri komple bitti bende.Daha fazla yazmaya gerek duymuyorum Yönetim üzerine, yoksa ceza veya Ban yiyebilirim.

bilgehan83
12.12.2011, 15:16
borçsuz da bazı şeyler yapabilirsin önemli olan uygun adımlar atmak piyasası olan topçuları satıp yerlerine daha uygun fiyata gençleri bulmak...

burak,tolga,adrian,alan, glo iyi paralara satılabilir devre arası... pawel,piotr,sezer, barış özbek,bora,murat tosun,barış ataş, tayfun,sapara, m yumlu takasta kullanılabilir..

colman,henriqe,zokora,celustka ve vittek dışında tüm yabancılardan kurtulalım...iyi bir sol stoper bulamazsak glo sezon sonuna kadar kalsın..
amrabat,popov,sosa bir de es es de pepe vardı ön libero bunların dördünü de alalım başka yabancıya gerek yok...
alper potuk, muhammet demir,özgür çek,serdar aziz/murat akça, musa nizam,kamil ahmet,alper uludağ, ömer kahveci,orhan gülle,soner aydoğdu, emrah başsan/furkan ve şahin aygüneş ümit milliden al sana canavar gibi takım..a2 den de aykut demir,turgut doğan,jem karacan,ömer bayram,yiğit gökoğlan...

kur takımı 1 yıl bekle sonra 5 yıl lige hükmet...kaliteli 6 yabancı serpistir araya 3. yılda uefa, 5. yıl da şampiyonlar ligi kupasını kaldır. olur mu bence olur...

elbera
12.12.2011, 15:16
Alanzinho
Adrian
Sapara
Vittek
Brozex
Glowacki
Henrique
Barış Ataş
Özbek
Cora
Tosun
Sezer
Ferhat
Toplam : 14

Geriye
4 kalecimiz - Celustka - Serkan - Giray - Yumlu - Cech - Colman - Zokora - Aykut - Sercan - Eren - Volkan - Halil - Burak

2 Stoper - Alex - Kemal veya Taşcı gibi direk 11 de oynayacak yerli
1 Sol bek - Özgür Çek veya Kamil Çörekçi
2 Ortasaha - Elm - Ekici
2 Kanat - Turgut - Olcay
2 Forvet - N'Doye - Cenk veya Muhammet Demir

Burak a iyi teklif gelirse Cenk le birlikte Muhammet veya Tunay alınır.

Kadro
Kaleci : Tolga - Onur - Zeki - Bora
Sağ Bek : Serkan - Celustka
Stoper : Alex - Kemal - Giray - Yumlu
Sol Bek : Cech - Özgür
Sağ Kanat : Volkan - Olcay
Ortasaha : Colman - Zokora - Aykut - Sercan - Elm - Ekici
Sol Kanat : Turgut - Eren
Forvet : Halil - Cenk - N'Doye (Burak satılırsa Tunay veya Muhammet)

----------------------Tolga------------------------
Celustka----Alex----------------Kemal---------Cech
------------Zokora-------------Colman-------------
Olcay---------------Elm--------------------Turgut
--------------------N'Doye------------------------

Colman la Ekici değişebilir. Böyle bir revizyona ihtiyacımız var takımı artık deri değiştirmesi gerekiyor. 14 tane verim alamadığımız oyuncu var. Zararın neresinden dönülse kardır.

bugrahankazaz
12.12.2011, 15:18
burda bazı arkadaşların kesinlikle alper potuğu yeterince izlediğini düşünmüyorum.

bence alper potuk şuan türkiyedeki en iyi yerli ortasaha (selçuk inan ve emre dahil)

selçuk inan colman 2 lisi ile bu sene 2 katı gol yemiştik.Selçuk tgempolu ve presli ortamda zor top oynar ve takım oyunu oyuncusudur.

Furkan S.
12.12.2011, 15:18
Trabzonspor'da iki yabancı yolcu
12 Aralık 2011 / 14:58
Trabzonspor'da Pawel ve Piotr Brozek kardeşler devre arasında takımdan ayrılabilir.

Trabzonspor'da Pawel ve Piotr Brozek kardeşler devre arasında takımdan ayrılabilir

Trabzonspor'un geçtiğimiz sezonun devre arasında kadrosuna kattığı Piotr ve Pawel Brozek kardeşlerin devre arasında takımdan ayrılması bekleniyor.

EURO 2012'de Polonya milli takım forması giymek için oynayabilecekleri bir takıma gitmek isteyen Pawel Brozek ile sakatlığın ardından kadroya giremeyen Piotr Brozek, gelecek teklifleri değerlendirmek istedi. Her iki futbolcuya da ülkelerinde bir çok takımın yanı sıra, Avrupa'nın çeşitli kulüplerinden teklifler geldiği öğrenildi.

ccd6167
12.12.2011, 15:20
http://kralspor.ensonhaber.com/gantepe-haciz-soku-2011-12-12.html

antepe saldiralim :)

ankaragucunden sonra

korgpa800
12.12.2011, 15:21
Trabzonspor'da iki yabancı yolcu
12 Aralık 2011 / 14:58
Trabzonspor'da Pawel ve Piotr Brozek kardeşler devre arasında takımdan ayrılabilir.

Trabzonspor'da Pawel ve Piotr Brozek kardeşler devre arasında takımdan ayrılabilir

Trabzonspor'un geçtiğimiz sezonun devre arasında kadrosuna kattığı Piotr ve Pawel Brozek kardeşlerin devre arasında takımdan ayrılması bekleniyor.

EURO 2012'de Polonya milli takım forması giymek için oynayabilecekleri bir takıma gitmek isteyen Pawel Brozek ile sakatlığın ardından kadroya giremeyen Piotr Brozek, gelecek teklifleri değerlendirmek istedi. Her iki futbolcuya da ülkelerinde bir çok takımın yanı sıra, Avrupa'nın çeşitli kulüplerinden teklifler geldiği öğrenildi.

Allah bizi seviyor...

bilgehan83
12.12.2011, 15:28
bu arada mehmet ekici ile alper çok farklı oyuncular...alper mücadeleci ekici ise daha çok yıldıray tarzında..

onur
celu giray glo cech
colman zokora alper
ekici burak olcay şahan/amrabat

şu takım bile lig için yeterli olur...

reelfairplay
12.12.2011, 15:30
Alper Potuk kaliteli kumaşı olan biri olabilir ama
10 M.luk ne yaptı takımını daha yukarı seviyelere çekip avrupa ya da kupalara gitmesini mi sağladı.....

Eskişehirin sahaya çıkan kadrosu çok yetersiz.Forvetinde bitik Mehmet Yıldız ya da koca sezonda 1-2 gol atan Serdar oynuyor.Kalede taraftarın gitmesi için dua ettiği İvesa var.Skibbe bütün yıldızları kesti,Tello,Batuhan pek forma bulamıyor.Bu takım şu anda ligde 4.sırada.Bunun bence tek nedeni orta sahanın göbeğini tutan adamlar.Alper ve Veysel,hem genç,hem de oyunu iki yönlü oynayabilen adamlar.Çıkarın ikisini Eses ligde son 5 takım arasında olur,bu kadar basit.Ya da tersinden söyleyelim,Alper bizde olsa şu an kesinlikle liderdik.Neredeyse her maçda Alperin rakibe gösterdiği 2-3 sarı kart var,ara sıra bu kart kızarıyor da.Şu liğin en çok faul alan adamı.Kaç para eder bilmem ama Trabzonda olsa,3e5e vereni döverim.Önümüzdeki 10 senenin transferini yapacaksan parayı da esirgemeyeceksin.
Bazı arkadaşların da dediği gibi Batuhanı almak da mantıklı.Eses satmaya can atıyor.Ucuza kapatılabilir.Şenol Güneşle adam olur mu bilmem ama kumara değer,en fazla 2 verilerek denenebilir.
Son isim Olcan olmalı.Yine adam eksilten hırslı bir oyuncu.Bu 3 isim alınırsa defansif anlamda da takım rahatlar.Ne ilgisi var diyenlere hemen belirteyim,Batuhan ve Olcan kolay kolay boş bırakılamaz,rakip defansı çakılı tutar.Alper zaten ortada dinamo.Zokora,Alper ve Colmanla kolay kolay atak yemeyiz,defansda ben de oynarım o zaman.haa paramız çoksa stopere bişr sağlam adam fena olmaz.

Sacit
12.12.2011, 15:31
İspanya la liga ligini hepimiz izliyoruz tvden..

forvet oyunculara bakıyorum, hepsi muhteşem oyuncular. gol atma sıkıntısı yok, her türlü golünü atıyor adam, nerden olursa olsun.. beceriksiz adam yok desek daha yeridir. birilerine 5 milyon eurolar verip alacak yerde, ispanya liginden transfer yapsan şu anda her kulvarda yoluna devam ediyordun.. sevilla da oynayan kanuote'yi çok rahat alabilirdin

ertuuu
12.12.2011, 15:39
---------onur/tolga
celustka-giray-aykut-chec
-----zokora-colman
burak-----jaja-----halil
----------theo

sessizkral_1
12.12.2011, 15:57
bence zokora-colman ikilisi defansif kalıyor

zokora iyi bir oyuncu ancak kendi sahamızdaki 11 in ortasahası olamaz.

mesela alper potuğu alsak alper potuk-colman ikilisi güzel olabilir

DeAgLeMaNyAq
12.12.2011, 16:04
Başkan zaten Brozek'lerin fayda vermediğini söylemişti. Glowacki'nin de sözleşmesini uzatmazlar diye düşünüyorum ama tek sorun şu Edriyin'ı nasıl kakalayacağımız...

matrix5782
12.12.2011, 16:17
Başkan zaten Brozek'lerin fayda vermediğini söylemişti. Glowacki'nin de sözleşmesini uzatmazlar diye düşünüyorum ama tek sorun şu Edriyin'ı nasıl kakalayacağımız...

Avrupa Şampiyonası Önemli bir Vitrin.

Sefa
12.12.2011, 16:28
Devre arası dökülmesi gereken oyuncular: Barış Ataş, Bora Sevim, Sapara, Murat Tosun, Pawel; Piotr Brozek, Robert Vittek, Sezer Badur, Tayfun Cora

Sezon sonuna kalan oyuncular: Alanzinho, Adrian, Henrique, Glowacki, Ferhat, Barış Özbek

Oğuzhan
12.12.2011, 16:29
Adrian'ı alacağımıza yerli olarak Olcan'ı alamaz mıydık üçe dörde falan kaç para istiyorlardı bilmiyorum tam. Sol kanadı senelerdir kullanmıyoruz yazıktır. Bir kanattan orta, bir kafa golü izleyemez olduk Yattara-Fatih ikilisinden sonra.

Zafer Fidan
12.12.2011, 16:32
Anelka'yi alamazmiyiz? Chelsea'den ayrilacakmis. Cin'den bir takim ciddi ilgilendiyor :S

Anelka to leave Chelsea for Shanghai

Published: Monday 12 December 2011, 11.21CET
Nicolas Anelka will leave Chelsea FC and European football in January, with the 32-year-old forward set to join Chinese side Shanghai Shenhua FC on a reported two-year contract.

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/70/78/59/1707859_w2.jpg

Striker Nicolas Anelka will leave Chelsea FC in January after a deal was agreed for the 32-year-old to join Chinese side Shanghai Shenhua FC. Reports suggest he has signed a two-year contract.

The English Premier League team confirmed on their website that the two clubs "have agreed terms for the permanent transfer in the January transfer window", bringing an end to Anelka's four-year stay in west London.
The former French international has been limited to three starts in the English top flight this season but did feature in four of his side's UEFA Champions League group stage games. Anelka lifted two FA Cups and the 2010 Premier League title with Chelsea, where he arrived from Bolton Wanderers FC in January 2008.
The forward started his career with Paris Saint-Germain FC but built his reputation under Arsène Wenger at Arsenal FC, with whom he landed an English double in 1997/98. He then won the 1999/2000 UEFA Champions League in his only campaign at Real Madrid CF and UEFA EURO 2000 with France that summer.
He rejoined PSG from 2000 to 2002, with that spell including a loan period with Liverpool FC, and later represented Manchester City FC and Fenerbahçe SK – winning the 2005/06 Turkish championship – before heading back to England with Bolton.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=1732830.html

MDanışmaz
12.12.2011, 16:32
Celutska-Colman-Zokora-Alanzinho hariç tüm yabancıların gönderilmesi taraftarıyım..Yerlilerden Tayfun Cora-Murat Tosun-Sezer Badur-Barış Ataş ile yollar ayrılmalı..Oynamayan adama bu kadar para veren bizden başka bir klüp yoktur sanırım..

yatara
12.12.2011, 16:37
Chamak ayrilmak istiyor Arsenaldan en azindan kiraliyalim ucurur bizi, sol tarafada bayern münchende forma sansi bulamayan daniel pranjic.

ihsan candas
12.12.2011, 16:57
her zamanki gibi burada 50 kişi yollayıp bir 50 daha getiriyoruz.öncelikle yerli kalitesinin düştüğü hale bakmak lazım.galiba yeni bir yapılanma ve şampiyonluk için yeni bir 3 sene gerekiyor.

DeAgLeMaNyAq
12.12.2011, 17:05
İbrahim Akın'ı transfer edelim o bölgeye çok ihtiyacımız var... :)

Metin Sağır
12.12.2011, 17:21
30.000.000€'u kullanalım artık Başkan?!

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 17:43
Gignac=Fulham ile anlasmak üzere
Chamak=Dortmund ile takasda Kullanılacak

Yazmayın Bu Oyuncuları Bosuna

Anelka Yıılık 7.5 Karsılında Cine Gitti

Bilâl ÇOBAN
12.12.2011, 17:44
Gignac=Fulham ile anlasmak üzere
Chamak=Dortmund ile takasda Kullanılacak

Yazmayın Bu Oyuncuları Bosuna

Anelka Yıılık 7.5 Karsılında Cine Gitti

Anelka, Çin'de yediğin köpek kuduz çıksın he.. Ne olurdu geleydin.

Doğan BULAT
12.12.2011, 17:46
Bana göre Gignac haberi herzamanki gibi taraftarın gazı alınsın diye ortaya atılmış bir isim.. Artık takımda Erenlerin Aykutların Sercanların forma giyme zamanı.. Hatta Barış Ataç bile oynaması lazım bana göre kötü bir adam değil.. He birde aklıma gelmişken pişsin diye göndrilen Faty patymiydi ney di genç bi uşak vardı? Hatta yabancı bi takımın oyuncusunu almıştıkta kardeş külübümüz dediğimiz aklıma bile gelmiyor..
Trabzonspor gençlerin katili olmuş çıkmış yazık

x_man
12.12.2011, 17:50
transfer bütçesi değil şike bütçesi ayırmalıyız

munzevil
12.12.2011, 17:59
Eskiden fbye kızardım genç yetenekleri harcıyor diye,şimdi aynı şeyi biz yapıyoruz.

bahadır2561
12.12.2011, 18:01
Bobo'yu alıp gelsinler kimseyi alamıyıorlarsa

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 18:06
Bobo olsun hiç olmuyorsa forvet hattı için transfer

anth
12.12.2011, 18:08
http://kralspor.ensonhaber.com/gantepe-haciz-soku-2011-12-12.html

antepe saldiralim :)

ankaragucunden sonra

Alın şu Muhammet'i 2-3 'e bırakır Antep...

Tolga
12.12.2011, 18:10
Anelka, Çin'de yediğin köpek kuduz çıksın he.. Ne olurdu geleydin.

:D Cin'de Anelka icin hersey hazir.Guzel bir sponsorla iyi bir para kazanacak diye duydum.Hatta bircok Cinli arkadasim fotograf makinelerini hazirladi bile :D Bir de Drogba haberi cikmis yine ayni takimla ilgili.Var mi herhangi bir bilgisi olan ???

anth
12.12.2011, 18:11
Eskişehirin sahaya çıkan kadrosu çok yetersiz.Forvetinde bitik Mehmet Yıldız ya da koca sezonda 1-2 gol atan Serdar oynuyor.Kalede taraftarın gitmesi için dua ettiği İvesa var.Skibbe bütün yıldızları kesti,Tello,Batuhan pek forma bulamıyor.Bu takım şu anda ligde 4.sırada.Bunun bence tek nedeni orta sahanın göbeğini tutan adamlar.Alper ve Veysel,hem genç,hem de oyunu iki yönlü oynayabilen adamlar.Çıkarın ikisini Eses ligde son 5 takım arasında olur,bu kadar basit.Ya da tersinden söyleyelim,Alper bizde olsa şu an kesinlikle liderdik.Neredeyse her maçda Alperin rakibe gösterdiği 2-3 sarı kart var,ara sıra bu kart kızarıyor da.Şu liğin en çok faul alan adamı.Kaç para eder bilmem ama Trabzonda olsa,3e5e vereni döverim.Önümüzdeki 10 senenin transferini yapacaksan parayı da esirgemeyeceksin.
Bazı arkadaşların da dediği gibi Batuhanı almak da mantıklı.Eses satmaya can atıyor.Ucuza kapatılabilir.Şenol Güneşle adam olur mu bilmem ama kumara değer,en fazla 2 verilerek denenebilir.
Son isim Olcan olmalı.Yine adam eksilten hırslı bir oyuncu.Bu 3 isim alınırsa defansif anlamda da takım rahatlar.Ne ilgisi var diyenlere hemen belirteyim,Batuhan ve Olcan kolay kolay boş bırakılamaz,rakip defansı çakılı tutar.Alper zaten ortada dinamo.Zokora,Alper ve Colmanla kolay kolay atak yemeyiz,defansda ben de oynarım o zaman.haa paramız çoksa stopere bişr sağlam adam fena olmaz.

Zamanında Selçuk transferinden önce de küme düşen takımın orta sahası için o kadar para verilir mi diyorlardı... Alper transferi vizyon açısından da çok önemli bence... Ama yönetim almaz herhalde. Başkan Bodrum'da tatildeymiş zaten.. GS bu arada bitirir işi.

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 18:13
G.antep ve Ankaragücü'nden iyi futbolcular gündeme gelmeliler

Dogan
12.12.2011, 18:28
Alper-Olcan-Özgür Çek.

Takıma sınıf atlatmasa da yerli kalitesini artıracak transferler. Çok da ihtiyacımız var buna.

faysal
12.12.2011, 18:43
Başkanımız artık güzel transferler yapsın Jajanın yerine aldığı oyuncu onu aratır oldu Celutska,zokora,halil den gerisi katkısız transfer..

munzevil
12.12.2011, 18:43
Alper-Olcan-Özgür Çek.

Takıma sınıf atlatmasa da yerli kalitesini artıracak transferler. Çok da ihtiyacımız var buna.

Özgür çek alınacaksa erenin suçu ne...?

gabriel omar
12.12.2011, 19:00
Özgür hikaye.Elimizde Eren varken Özgürü almak mantıksızlıktır bana göre.Bence yurt içinden alınacak 2 adam var biri Alper biri Olcan .Yabancı stoper ve yabancı forvette diğer mevkiler.

Alperi muhtemelen alamayız ama bu ekonomik kriz içinde Olcanı Antepten rahatlıkla koparabiliriz.Tek başına Olcanın alınması bile gol yollarındaki etkinliğimizi arttıracaktır.

korgpa800
12.12.2011, 19:18
eren,aykut,sercan oynatılsın...en azından şans verilsin...

C.Altuntaş
12.12.2011, 19:21
servet cetın e neden teklıf goturmeye calıstıgımızı suan anladım oda mıthat halısın oyuncusu :)

Doğan BULAT
12.12.2011, 19:22
Kanatları çalışmayan, gol atmak üzerine bir oyun planı olmayan sadece uzun toplarla gol yapmaya çalışan, ve herşeyden önce kazanma hırsını ve ruhunu kaybetmiş bir takıma dünyanın en iyi santraforunu transfer etsen bir sene sonra onuda yollarsın...

C.Altuntaş
12.12.2011, 19:27
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/markus-henriksen/profil/spieler_122011.html
bu adamı alalım buda mıthat halısın oyuncusu

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/v...ler_21175.html (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/vedad-ibisevic/profil/spieler_21175.html)
buda mıthat halısın 8 mac 5 gol

Uğur Kalyoncu
12.12.2011, 19:33
alper potuk,olcan adın,ozan ipek öncelik bu isimlerde olmalı..veysel falan hikaye yani..

Ve tabi ki zokora ayarında direkt katkı sağlayabilecek bir stoper ve buraka bel bağlamamızı sağlayacak adam gibi bir santrafor...

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 19:38
Yerli futbolcuların bonservisleri uçuk eğer doğru ise fiyatları iyi pazarlık yapılırsa takıma katılım yapılmalı

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 19:39
Yerli futbolcuların bonservisleri uçuk eğer doğru ise fiyatları iyi pazarlık yapılırsa takıma katılım yapılmalı

Bu yuzden Gurbetçi Oynculara Yönelmeliyiz

kncyalcin
12.12.2011, 19:54
Alper = Tolga Ciğerci
Veysel Sarı < Jem Karacan
Özgür Çek < Erdal Akdari
Serdar Aziz = Cüneyt Köz
Yazalım mı daha.. Görün bunları artık..

kncyalcin
12.12.2011, 19:55
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/markus-henriksen/profil/spieler_122011.html
bu adamı alalım buda mıthat halısın oyuncusu

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/v...ler_21175.html (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/vedad-ibisevic/profil/spieler_21175.html)
buda mıthat halısın 8 mac 5 gol

Mithat Halis ilgili menejerlik şirketinin slovakya, polonya ve çek cumhuriyeti sorumlusu diye biliyorum. Boşnaklar ve Norveçliler ona bağlı değil..

C.Altuntaş
12.12.2011, 19:58
Mithat Halis ilgili menejerlik şirketinin slovakya, polonya ve çek cumhuriyeti sorumlusu diye biliyorum. Boşnaklar ve Norveçliler ona bağlı değil..
yok abı arastrdm da yazdım :):)

-henrıksen 19 yasında ve cok ıyı ıstatıstıklerı rosenborgta

-vedat ıbısevıc de onun 8 mac 5 gol

-servet cetınde onun malum ısmı bızımle gecıyo

lazo1967_61
12.12.2011, 20:00
zokoraylan colmani yazip durmayin su orta sahaya.
Ikisi cok ama cok yetersiz kaliyor.
bence acilen zokoranin defansa cekilmesi lazim.

..............................tolga............... ..................
celustka.........giray...........zokora........... .......cech
.....................aykut.....colman............. ..............
volkan............................................ ...........adrian
...................henrique....burak.............. ................

bu takima girayin yerine bir stoper;henriquenin yerine bir forvet;bir orta saha;bide amrabat tarzinda adami kolay gecen bir kanat oyuncusu

Laz_61
12.12.2011, 20:02
Varmi Polonyada 5-10 milyon euroluk topcu..

lazo1967_61
12.12.2011, 20:04
karsi takim oyunculari kalemize cok cabuk geliyor. Buda orta sahanin cok yetersiz kaldigini gosteriyor.
Birde bizim oyuncular masallah presin ne oldugunu bilmiyor

C.Altuntaş
12.12.2011, 20:07
marek cech ın menajerı hem alper potuk un hemde gıgnacın menajerı :):)

C.Altuntaş
12.12.2011, 20:09
ıvan klasnıc 13 mac 7 gol 4 asıst bu sene sozlesmesı sona erıyo
jelle vossen buda 28 mac 15 gol cok kral adam

futbalski60
12.12.2011, 20:16
karsi takim oyunculari kalemize cok cabuk geliyor. Buda orta sahanin cok yetersiz kaldigini gosteriyor.
Birde bizim oyuncular masallah presin ne oldugunu bilmiyor

Kağıt üzerinde en iyi orta üçlü bizde aslında dün oynanan maça da bakarsak atakları geliştiren takımı ayakta tutmaya çalışan orta alandı bu sene ki istatistikler de bunu gösteriyor takımı pozisyona sürekleyen bölge orta alanımız asıl sorun ilerde ve geride bu oyuncuları rahatlatamayışımız. En başta oyunu degajla başlatıyoruz bu da orta alanda ki oyuncuların pozisyon almasını, organize olmasını etkiliyor ne kadar oyunu yerden oynamaya çalışırsak ve topsuz oyunda hareketli bir ekip olabilirsek takımın performansı o kadar artar eldeki oyuncular bu tarz oyuncular diğer yandan hücumdaki oyuncuların ilerde aktif olamaması mesafeli oynaması da takımı olumsuz etkiliyor işte bunlar yeni takım olmanın sorunu. Trabzonspor aslında bu işi şimdiye kadar halletmesi gerekirdi ama maç yoğunluğu ve yeni transferlerin tempoyu kaldıramaması bunda etkili oldu.

lazo1967_61
12.12.2011, 20:25
haklisinda karsi takimin kalemize bu kadar rahat gelebilmesini neye bagliyorsun?
bana kalirsa colman mac icinde cok istikrarsiz ve zokoeanin yetersiz kalmasidir.
bence zokoranin yanina aykutu koyup commani biraz one cekmek lazim.
colmanin ofansif yonunu kullanmak lazim

futbalski60
12.12.2011, 20:25
Transferde asıl sorunumuz uzman bir ekibimizin olmayışı. Geçen sene Sadri Şener bu net bir şekilde ifade etti ama çabuk unuttuk. En basitinden Trabzonspor izleme komitesinin dil bilmemesi sadece oyuncu izleyip gelmesi ciddi bir sorun. Biz Lewandowski'yi 1 sene boyunca izledik hatta B.Dortmund'dan daha fazla para verdik ama Alman ekibi transferi kısa sürede bitirdi bu da izleme komitemizin pasif kalmasından dolayı oldu. Eğer düzgün bir ekip kurmazsan Mithat Halis'ten aracı olmasını beklersin bugun Turkiye'de birçok kulüp de bu adamın ağzına bakıyor çünkü piyasaya hakim bir ekipleri yok.

futbalski60
12.12.2011, 20:34
haklisinda karsi takimin kalemize bu kadar rahat gelebilmesini neye bagliyorsun?
bana kalirsa colman mac icinde cok istikrarsiz ve zokoeanin yetersiz kalmasidir.
bence zokoranin yanina aykutu koyup commani biraz one cekmek lazim.
colmanin ofansif yonunu kullanmak lazim

Ben takımın birlikte hareket ettiğini düşünmüyorum zaman zaman bunu yapıyoruz yaptığımızda da bunun neticesini çabuk alıyoruz ne hücumda ne de defansta kompakt olamadık. Rakiplerin orta alanı çabuk geçmesi de bununla alakalı geçen sene orta alanımız daha yumuşaktı ama yardımlaşma fazlaydı ne Selçuk ne de Colman'a fazla yük binmiyordu ama bu sene durum farklı ileride ve geride kopuğuz ekip olarak hareket edebilirsek bu sorunları çözebiliriz diye düşünüyorum sanırım bunu devre arasındaki çalışmayla çözebiliriz şuan ki maç trafiğinde hocanın bununla ilgili çalışmalar yapacağını sanmıyorum.

anth
12.12.2011, 20:34
Alper = Tolga Ciğerci
Veysel Sarı < Jem Karacan
Özgür Çek < Erdal Akdari
Serdar Aziz = Cüneyt Köz
Yazalım mı daha.. Görün bunları artık..

Özgür ve Veysel hariç kimi alırsan al; direk 11'e girer. Tabi kimse ilgilenmiyordur. Bu adamlarla...

karaozgur
12.12.2011, 20:40
Transferde asıl sorunumuz uzman bir ekibimizin olmayışı. Geçen sene Sadri Şener bu net bir şekilde ifade etti ama çabuk unuttuk. En basitinden Trabzonspor izleme komitesinin dil bilmemesi sadece oyuncu izleyip gelmesi ciddi bir sorun. Biz Lewandowski'yi 1 sene boyunca izledik hatta B.Dortmund'dan daha fazla para verdik ama Alman ekibi transferi kısa sürede bitirdi bu da izleme komitemizin pasif kalmasından dolayı oldu. Eğer düzgün bir ekip kurmazsan Mithat Halis'ten aracı olmasını beklersin bugun Turkiye'de birçok kulüp de bu adamın ağzına bakıyor çünkü piyasaya hakim bir ekipleri yok.
Aslında burada gayet güzel ve araştırmacı birçok arkadaşımız var. Futboldan biraz anlayan adamın bizim takımın ihtiyaçlarını bilmemesi gibi bir şey düşünülemez. Kendi adıma konuşayım, bu işi yaparım.
Şunun şurasında emekliliğimede az kaldı. Yeşil pasaportum var, yabancı dilim var. Tam aranan adamım vesselam. :)

Mesela:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/abel-hernandez/profil/spieler_76608.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/juraj-kucka/profil/spieler_74943.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/matias-campos/profil/spieler_73408.html

Samet Yildirim
12.12.2011, 20:41
Stoper-Forvet...

Ikiside yabanci olur ozaman yerli bir hucum oyuncusu daha lazim...

Kaan
12.12.2011, 20:45
Rudnevs'in 18 maçta 19 golü oldu. Kolay değil 18 maçta 19 gol atabilmek, ligi ne olursa olsun...

İşe yarar mı yoksa balon mu bilgisi olan?

FC-ST-PAULI-61
12.12.2011, 20:46
Kaan nereli bu Rudnevs?

Rasim YILMAZ
12.12.2011, 20:47
Alain Traore---Auxerre----Sezona iyi başladı fakat Auxerre'de ki düşüş onuda etkiledi...Jaja'nın daha çalışkanı , gole yakın ortasaha , 23 yaşında...

Klasnic :)----Gol sorunumuza ilaç olabilir. Sözleşmesi sezon sonu bitiyor.Sezon arası alınabilir. Uygun bonservis yüksek maaş:)

Mervan-----

Zsolt Korcsmar------Brann da oynuyor--22 yaşında---Ayaklarına hakim bir stoper---Kafa hakimiyeti iyi sürpriz kafa golleri var---Macaristan milli takımında oynamaya başladı.

Ve en önemlisi 4'ününde Avrupa liginde oynaması için bir engel yok... Yalnız Mithat Halis'in oyuncularımı değilmi bilmiyorum:):)

Kaan
12.12.2011, 20:48
Kaan nereli bu Rudnevs?

Rus asıllı Letonyalı sanırım. Letonya Millî Takımı'nda oynuyor...

Taha Muhammet
12.12.2011, 20:50
Adrian, Sapara, Alan, Sezer, Barış, Eren, Sercan,
servan volkan aykut colman zokora sırf ortasaha için 12 kişi var

sessizkral_1
12.12.2011, 20:51
Mithat halis den kurtulduğumuz gün herşey çözülür.

matrix umut yokmu ?

bahadır2561
12.12.2011, 20:52
Rudnevs'in 18 maçta 19 golü oldu. Kolay değil 18 maçta 19 gol atabilmek, ligi ne olursa olsun...

Poznan'da oynuyo galiba yani Polonya :)

Alırlarmı zannetmiyorum istese 18 macta 180 gol atsın bundan sonra Polonya'dan oyuncu alacaklarını düsünmüyorum

FC-ST-PAULI-61
12.12.2011, 20:52
Rus asıllı Letonyalı sanırım. Letonya Millî Takımı'nda oynuyor...
Tesekkürler.Korktum Polonyali diye :D

delikoyun
12.12.2011, 20:59
kimse menejerlere suç bulmasın izlemeden mi alıoruz menejerlerin tavsiyelerini bir kere ihtiyacımız olan bölgelere oyuncu almayı bilmiyoruz önce aldığımız oyuncuları doğru bölgelere alalım sonra konuşalım hala sol stoper sayıklıyoruz hucum gücümüz yok sol açıkta santrafor olarak aldığımız halil oynuyor yine santrafor olarak aldığımız henriqe sağ açık oynuyor adrian ne oyndığı belli değil fizik gücü yok alanzinho artık bize lüks çünkü alanzinhoyu aldığımızda kapalı savunmalrı açmak için kısa paslar verkaçlarla öalımlarla rakip cezaa sahasına girip penlatı kazandıracak yada santraforları golle buluşturucak diye aldık bu gün artık rakip ceza sahsına maç boyunca 3 kere zor gidiyoruz
acilen kanatlara 2 oyuncu sut çekicek çalım atıcak atletik güçlü rakip ceza sahsına girecek akacak kanatlarda oyuncu lazım topu çizgiye götürecek oyuncu lazım

matrix5782
12.12.2011, 21:08
Söylediğim şeyler vardı sezon başı, Daha öncesinde yine arada sık sık da tekrarlıyorum.

Trabzonspor ve Scout

Kim ? Kimler ? ne kadar Etkili ?

İlk Kurulduğunda(2008) bu Görevi Özkan Sümer Başkanlığında çok iyi yürüttü Önerilen ve Yıldız İsimler ile Bunu ispatlayabiliriz.

Bunların bazıları basına yansıyordu.

Son Zamanlarda bir tuhaflık olmuştu.Düzgün giden bir sistem Özkan Sümerin Ayrılışı ile pasif duruma geçti.ne içerden ne Dışardan isim Alınabiliyordu.izlem oluyormuydu bunu tahmin etmek zor oluyordu.Basına haber dahi Düşmüyordu.?

Daha Önce bahsettim Trabzonsporda İç Bünyede Başkana yakın Bir Scout oluşum Daha oluşuyordu.

Bunlar: 1-Kuzey ve Doğu Avrupa : Mithat Halis(Şuan En Aktifi) 2- Orta Avrupa : Adnan Demir 3-Batı Avrupa ve Amerika: Deniz Türker

Birde Hocaya bağlı Eski takım Arkadaşalrında oluşan Scout oluşum Var (Bildiğimiz Oluşum)

Bunlar Hüseyin Tok,Cengiz Akçay,Turgut Kural,Ali Kemal Denizci,Bekir Barçın,Cengiz Canalioğlu bildiklerim bunlar..(Şuan Hatırladıklarım diyelim)

Sorun Şu Scout Ekibi yeterli Profile Sahip Değil

1-Çoğu bilgisayar Kullanmasını Bilmiyor.

2-Yabancı Dilleri yok

3-Yol,yordam bilmiyorlar..

4-Sadece Oyuncu izliyorlar..

Bu Yüzden 2.Oluşum Bunlara klavuzluk ediyor(Sözde)

ne yapıyor mesela Mithat Alıyor Scout ekibinden 1-2 kişi , Veriyor eline kendi oyuncularından oluşan listeyi.,Seçiyor Maç gününü , Aha Diyor izleyeceğiniz Adam bu Bizimkilerde ellerinde listeden en iyisine olur diyor.

örnek Polonya olsun Polonyada 150-200 Futbolcu Var ise Biz 15-20 sini izleyebiliyoruz.

yani izleme penceresi dar bir yerden oluyor.Yönlendirme Yanlış olabiliyor, Listeden farklı bağımsız bir isim beğenemiyorsun.

Sonuç ne sadece temmuz-Ağustos Ayı Menejer Ödememiz 6.5 trilyon en az..

Bunun daha geniş Kolları var oraya Girmiyorum..

şöyle bir Atasözü varya Klavuzu karga olanın Burnu Boktan Çıkmazmış. Bizimde çıkmıyor.

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 21:09
Bu yuzden Gurbetçi Oynculara Yönelmeliyiz

Burda gurbetçiler çok formdalar

Kaan
12.12.2011, 21:09
Poznan'da oynuyo galiba yani Polonya :)

Alırlarmı zannetmiyorum istese 18 macta 180 gol atsın bundan sonra Polonya'dan oyuncu alacaklarını düsünmüyorum

Tesekkürler.Korktum Polonyali diye :D

Polonya'dan ama Polonyalı değil. :p

Bu arada bir dipnot: 20. golünü attı...

matrix5782
12.12.2011, 21:11

Ne Balonu ula :) maçını izliyorum şimdi

Rundevs ve Stilic Dötürüyor.

Twitt yazdım az önce bunlarla ilgili..

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 21:11

Rudnevsi Daha Önce Yazdım Buraya 2 Defa Sanırım Juventusa Gidicek

Emirhan Yazıcı
12.12.2011, 21:13

Stilic Degilde Rudvens Daha İyi Bence Abi

Kaan
12.12.2011, 21:14

Futbalski beğenmiyordu sanırım oyun tarzını o yüzden sordum. :)

matrix5782
12.12.2011, 21:16

beğenmeyebilir gayet doğaldır.

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 21:16
Sercan Saraer diyorum Alman 2.Liginin en kaliteli futbolcularından bir tanesi

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 21:18
Twitter'da çok büyük bir iddia dolaşıyor

TS yönetimi başarısızlığın faturasını Şenol Hoca'ya yıkıp, yeni bir hocayla yola devam kararı alarak, ömürlerini uzatmanın yolunu mu arıyor?

https://twitter.com/#!/ulas_ugras/status/146307177307574273 (https://twitter.com/#%21/ulas_ugras/status/146307177307574273)

FC-ST-PAULI-61
12.12.2011, 21:19
Sercan Saraer diyorum Alman 2.Liginin en kaliteli futbolcularından bir tanesi
Maci izliyorum az önce basladi Frankfurt - Fürth sport1 veriyor.
Ayni Takimda Occean diye bir Santrafor var.Bizim aradigimiz Adam ama 30 yasinda.

Adem Erdoğan
12.12.2011, 21:20
Takımda 2-3 tane Zokora, Song gibi tecrübeli kariyerli 30'unu aşmış adam olmalı.

bahadır2561
Kaiserslautern'de ki Olcay Şahan nedir ne degildir izleyen var mı ? Dün Dortmund macında baya iyiydi bir de gol attı

Asi Çaykaralı61
Maci izliyorum az önce basladi Frankfurt - Fürth sport1 veriyor.
Ayni Takimda Occean diye bir Santrafor var.Bizim aradigimiz Adam ama 30 yasinda.

Bende bakayım o zaman mücadeleye.Türk kanalları verse burdaki arkadaşlarda izleseler keşke

Travelair

Yanlış olabilir ama benim hatırladığım kadarıyla forumda ilk kez o söyledi Rudnevs adını ve iyi yerlere gelebilir dedi

Numan Yerlikaya
12.12.2011, 21:21
Biz 30 Milyonun 3ünü Harcayamayız Transfere

Emirhan Yazıcı

TS yönetimi başarısızlığın faturasını Şenol Hoca'ya yıkıp, yeni bir hocayla yola devam kararı alarak, ömürlerini uzatmanın yolunu mu arıyor?

https://twitter.com/#!/ulas_ugras/status/146307177307574273 (https://twitter.com/#%21/ulas_ugras/status/146307177307574273)

İddaa Dogru Olabilir Umarım Yanlıstır

Asi Çaykaralı61
Kaiserslautern'de ki Olcay Şahan nedir ne degildir izleyen var mı ? Dün Dortmund macında baya iyiydi bir de gol attı

Ben biliyorum Olcay'ı iyi futbolcu sezon başında çok Türk takımının gündemine geldi.Ayrıca sezon başında Duisburg'dan transfer oldu sanırım

bahadır2561
12.12.2011, 21:24
Ben biliyorum Olcay'ı iyi futbolcu sezon başında çok Türk takımının gündemine geldi.Ayrıca sezon başında Duisburg'dan transfer oldu sanırım

İş yapar mı büyük takımlarda var mı potansiyeli ?

kalavara
12.12.2011, 21:24
böyle bir ligde neyin transferi neyin başarısı...foruma bakıyorum genel kanı bizim (trabzonluların) hakkımızın yendiği fakat sesimizin çıkmadığı, hakkımızı aramadığımız yani...ben daha önce burada yazdığımda hoşa gitmemişti ama genel bir köpekleşme süreci var biz de bunun dışında değiliz, bu süreçte trabzonluluk sıfır değerde, başka şeyler var...

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 21:25
İddaa Dogru Olabilir Umarım Yanlıstır

inşALLAH bu haber doğru değildir Şenol Hoca bizim için çok büyük avantaj

kalavara
12.12.2011, 21:26

başkan kendiyle çelişmiş olur, adam son iki senem diyor zaten, elinde olsa yarın bırakır sanki, isteksiz duruyor.

futbalski60
12.12.2011, 21:27
Yanlış olabilir ama benim hatırladığım kadarıyla forumda ilk kez o söyledi Rudnevs adını ve iyi yerlere gelebilir dedi

Yok Hocam öyle bir yorum yapmadım :) Kötü oyuncu değil ama bize uygun bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum bize teknik kapasitesi yüksek, topla arası iyi olan bitirici bir hücumcu lazım. Rudnevs izlediğim kadarıyla fizik gücü yüksek bir oyuncu disiplinli iyi pozisyon alan bir forvet ama onun dışında çok yaratıcı bir oyuncu değil.

Asi Çaykaralı61
İş yapar mı büyük takımlarda var mı potansiyeli ?

A2 Ümit Milli Takımımızda oynuyor sanırım.İyi futbolcu kendisini geliştirsin bir sene daha en azından ondan sonra Ligde dalga gibi esebilir ara pasları iyi

FC-ST-PAULI-61
Olcay Sahan fena degil ama abartilacak bir Oyuncu degil.Ondah daha yetenekli Oyuncular var.
Bochumlu Takashi Inui yine inanilmaz bir Gol atti.Bir görseniz Adam süper.Bizede bir Japon lazim.

bahadır2561
12.12.2011, 21:28
A2 Ümit Milli Takımımızda oynuyor sanırım.İyi futbolcu kendisini geliştirsin bir sene daha en azından ondan sonra Ligde dalga gibi esebilir ara pasları iyi

Eyvallah saolasın

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 21:28
Dün akşam gene gördük ki alt yapının önemini alt yapıya önem vermeliyiz.Genç oyuncuları bulup transfer edip yetiştirmeliyiz bu gelecek adına bizim için hem önemli hemde bir avantaj

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 21:29
Eyvallah saolasın

Ne demek birşey değil abi.Kayserispor'da oynayan Sefa diye bir futbolcu var orta saha mevkisinde oynuyor geçen sene aynı takımda oynuyorlardı diye hatırlıyorum

futbalski60
12.12.2011, 21:31
Polonya'da ekstra bir oyuncu göremiyorum geçen yıl Adrian vardı onu da aldık ama daha verim alamadık kendisinden zaten Polonya Milli Takımını da uzun zamandır takip ediyorum maçlarını kaçırmamaya çalışıyorum Lewandowski,Kuba ve Adrian en verimli oyuncuları ardından Piszcek, Peszko,Obraniak gibi oyuncular geliyor diğerleri ortalama oyuncular. Ben yönetimin ordan oyuncu alacağına ihtimal vermiyorum 92-93 jenarasyonları iyi ilerde belki düşünülebilir. Bize artık pişmiş direk katkı sağlayacak az ve öz oyuncu lazım :)

Travelair
12.12.2011, 21:38
Yok Hocam öyle bir yorum yapmadım :) Kötü oyuncu değil ama bize uygun bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum bize teknik kapasitesi yüksek, topla arası iyi olan bitirici bir hücumcu lazım. Rudnevs izlediğim kadarıyla fizik gücü yüksek bir oyuncu disiplinli iyi pozisyon alan bir forvet ama onun dışında çok yaratıcı bir oyuncu değil.

Eyvallah sanki aynı takımda başka bir futbolcudan bahsederken "Bu arada Rudnevski ilgimi çekti çalışırsa iyi yerlere gelebilir" şeklinde bir cümle hatırlamıştım ama yanlış hatırlamışım

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 21:39
Sercan Saraer'in golleride var 23 numara giyiyor merak edenler burdan izleyebilirler

http://www.youtube.com/watch?v=s1NvMhVCZ-4

FC-ST-PAULI-61
12.12.2011, 21:41
Fürthün Oyuncusu 2 Metreden bos kaleye kacirdi.Sercan Sararer de Defansi inanilmaz bir sekilde gecti ve Frankfurt Topu cizgiden cikardi.
Izlemek isteyen izlesin Fürth de cok yetenekli Oyuncular var.

Ertan1982
12.12.2011, 21:42

Senol Hocayi bosuna feda etmesinler.Senol Hoca kalir yönetim gider.Isterse yedi sülalerini feda etsinler kimseler onlari kurtaramaz artik.

Asi Çaykaralı61
12.12.2011, 21:49
Başkasına suç atmak sebep atmak kolaydır ama bunu herkes bilsin ki emekler unutulmamalıdır

serdaracıl
12.12.2011, 22:04
Yerli oyuncularla uzun vadeli sözleşmeler imzalayacaksin

marcusjava
12.12.2011, 22:17
70 milyonun temsilcisi 500 tane ş............ şike yapanlarıı kurtarmak için yasa çıkarıyorsa bu takıma neymar gelse ne olacak başlık miadını doldurdu sanırım

gabriel omar
12.12.2011, 22:28
Yönetim öyle bir şey yapmayı denesin görelim.Onları orada tutan Şenol hocanın başarılı olması.Yönetim bir zahmet anahtarları teslim etsin başkasına alsın şapkası çıksın öyle bir düşüncesi varsa.

Ömür Karadeniz
12.12.2011, 22:33
Şenol hocayı göndermek biraz sıkar,yönetimin öyle bir macera arayacağını sanmıyorum,bu takımda Şenol hoca isterse başkanda gider,futbolcuda...

umitnezor
12.12.2011, 22:37
Stilic Degilde Rudvens Daha İyi Bence Abi
stilici de yabana atma bence

Kadir
12.12.2011, 22:38
Çok çok iyi transferler yapmalıyız ama umudum yok..

Etem Güner
12.12.2011, 22:56
@ZekiUzundurukan (https://twitter.com/#!/ZekiUzundurukan) Zeki Uzundurukan
Trabzonspor, Lucescu'nun takımından bir golcü ile görüşüyor. Haberi yarın Fotomaç'ta arkadaşlar.

Joacivil
12.12.2011, 22:57
uzu topla gol atmaya çalışan bir takım cok komık duruyor aciz düştük gs maçında ama elimizdeki malzemede bu bu sistemi bozacak 2-3 topcu lazım zevksiz her maçımız gol atamıyoruz

Mustafa Demir
12.12.2011, 22:59
Zeki Uzundurukan @ZekiUzundurukan 1 dakika Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
Güney Amerikalı bir forvet... O kadar ipucu verebilirim...

FC-ST-PAULI-61
12.12.2011, 22:59
@ZekiUzundurukan (https://twitter.com/#!/ZekiUzundurukan) Zeki Uzundurukan
Trabzonspor, Lucescu'nun takımından bir golcü ile görüşüyor. Haberi yarın Fotomaç'ta arkadaşlar.
O Takimdan Oyuncu almak bence cok zor.Cok para isterler.

Mustafa Demir
12.12.2011, 23:00
lucescunun takimi hangisi ordaki guney amerikali forvetlere bakalim buluruz kim oldunu

sessizkral_1
shaktar donekts de görüştüğümüz golcü kimki?

Berk
silinebilir.............

Etem Güner
12.12.2011, 23:01
9Adriano Luiz (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=170)Brazil12.04.8711Eduardo (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=556)Croatia25.02.8317Seleznov Yevhen (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=122)Ukraine20.07.8531Dentinho (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=584)Brazil19.01.8999Moreno Marcelo (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=448)Bolivia18.06.87http://shakhtar.com/en/team/

Mustafa Demir
shaktarin golculerine bakin guney amerikali kim varsa o

Joacivil
shaktarın hepsi güney amerikalı nerdeyse hehehe :D

sessizkral_1
12.12.2011, 23:02
http://www.medyatrabzon.com/images/news/54671.jpg

Şenol hoca gerçekten böyle birşey dedimi ?

Mustafa Demir
9Adriano Luiz (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=170)Brazil12.04.8711Eduardo (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=556)Croatia25.02.8317Seleznov Yevhen (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=122)Ukraine20.07.8531Dentinho (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=584)Brazil19.01.8999Moreno Marcelo (http://shakhtar.com/en/team/player/?id=448)Bolivia18.06.87http://shakhtar.com/en/team/

dentinho olmasin bi ara ismi gecmisti

FC-ST-PAULI-61
Insallah marcelo moreno degildir.

Joacivil
12.12.2011, 23:03
Insallah marcelo moreno degildir.

alabılcegımız tek isim moreno orda digerlerini alamayız

Mustafa Demir
12.12.2011, 23:03
ya bu

http://shakhtar.com/en/team/player/?id=584

yada bu

http://shakhtar.com/en/team/player/?id=170

baska brezilyali yok

Mustafa Demir
12.12.2011, 23:05
morenoymus :)

Joacivil
ya bu

http://shakhtar.com/en/team/player/?id=584

yada bu

http://shakhtar.com/en/team/player/?id=170

baska brezilyali yok

bolivyada güney amerika oluyor

ispiroğ61
Jaja'yı geri getirenin 40 yıl kölesi olurum..

Etem Güner
moreno ve seleznov istatistikleri eniyi topçular gibime geldi

Mustafa Demir
12.12.2011, 23:06
Zeki Uzundurukan @ZekiUzundurukan 2 dakika Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
Aferin Özge... Bu kadar futbolun içinde olduğun için. Adam forvet adayımız Moreno

Joacivil
12.12.2011, 23:06
n'Doye dir bize ilaç baskası yalan

FC-ST-PAULI-61
12.12.2011, 23:08
Al iste Moreno.Onda Is yok ya Bremenden kovulmustu resmen 2 Macta bile oynamamistir.

umitnezor
12.12.2011, 23:09
Jaja'yı geri getirenin 40 yıl kölesi olurum..
ben de aynı fikirdeyim tamam yanlışları oluyodu ama topçuydu aynısının disiplinlisini bulamıyorsak adamı çekelim ne olacak yıllık aldığı para büyük paralar da değildi zaten

Joacivil
12.12.2011, 23:09
Al iste Moreno.Onda Is yok ya Bremenden kovulmustu resmen 2 Macta bile oynamamistir.

katılıyorum kardeşim güneyamerikalı adamlar sorunlu oluyor genelde avrupadan bir forvet almak lazım shaktarı avrupa sayamayız tam olarak

Etem Güner
12.12.2011, 23:10
menejeri halis muhlis mithat mı yoksa

Mustafa Demir
12.12.2011, 23:10
jaja yi senol hoca kesinlikle istemiyormus, oda ne diye inat ediyosa jaja gibi topcuyu kim kaybetmes, yaparsa hata ver agir para cezasi bak nasil adam oluyo on a gore sozlesme yap brezilyalir once parayi sonra kadini sonra ickiyi sever

Joacivil
12.12.2011, 23:11
çok klup gezmıs adam daha 24 yasında

Berk
12.12.2011, 23:12
Shakhtar'ın en işe yaramaz oyuncusunu alıp gelirler, sorun yok..

Mustafa Demir
12.12.2011, 23:12
Zeki Uzundurukan @ZekiUzundurukan 1 dakika Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
Moreno, Brezilya'nın Radio Gaucha'ya konuşmuş ve Trabzonspor'dan teklif aldığını duyurmuş

adam geliyo zaten.

Mustafa Demir
12.12.2011, 23:13
alin sie guzel haber

Zeki Uzundurukan @ZekiUzundurukan 15 saniye Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
Jaja gelebilir arkadaşlar. Zaten ödemenin tamamı daha yapılmamış...

Joacivil
12.12.2011, 23:14
la hevla ya biz büyüklerle çarpısıyoruz adamların 5. forvetini alıyoruz o kadar takımda patlama yapamadı haydi bizde yapsın yıldız olsun diyoruz
filmlerde oluyor bunlar 1.sınıf topcu be cokmu birşey istiyoruz parada var

Ertan1982
12.12.2011, 23:16
Moreno Devre arasi transfer profiline uyuyor.problemli oyuncu ve bence yanlis tercih.Baskan gitsin Ukraynada nasil Brezilya transferi yapilir ögrensin.

Etem Güner
12.12.2011, 23:16
bu takıma alabilecekleri bence servet,turgay bahadır,vs ufaktefek adamlar yani

Atakan
12.12.2011, 23:18
http://img5.mynet.com/spr4/jaja-30081_501.jpg

Terzioğlu
12.12.2011, 23:20
Moreno kesinlikle problemli bir oyuncu degil. Her güney amerikali problemlidir diye bir resim var kafanizda :).

Yalniz su ana kadar Brezilya disinda bir yerde dikis tutturamadi.

MuratJ
12.12.2011, 23:21
maceraya gerek yok bu takımın en cok jaja ya ihtiyacı var. gidin alın bu adamı. trabzonsporun gördüğü göreceği en büyük topçu jajadır.

-------------------Onur----------------------
--Celustka--Giray--------X----------X---------
-----------------------------------------------
---------Zokora------Colman--------------------
--------------------------------------------------
--Volkan---------Jaja-----------------------------
-----------------------------Burak-----------------
-----------------X---------------------------------

Jaja ve X olan bölgelere kendisini ispatlamış 3 tane cok kaliteli transfer lazım. bunun yanında bikaçta alternatif

Etem Güner
12.12.2011, 23:21
haaaa bu arada okuduğum bir yazı diyorki yönetim kendi ömrünü uzatabilmek için bir veya iki yenilgi aldığımız zaman şenol hocayı gönderelim yeni teknik direktör getiririz ve3 suçu şenol hocaya yıkarız trabzonda işler karışık biri gidecek ama kim yönetimmi ,hocamı yönetim giderse yeni adaylar kim (M.A.YILMAZ,AYARLARSALAR VARLIBAŞ VE FARUK ÖZAĞIN ADAMI) LÜTFEN ŞENOL GÜNEŞE VE ÜNAL KARAMANA SAHİP ÇIKALIM MATRİXS BU OLAYLARDAN FAZLASIYLA HABERDAR

carolo
12.12.2011, 23:22
ZekiUzundurukan Zeki Uzundurukan
Elmander'i aldırmayıp, Adrian'da ısrar eden, Polonya futbol tarihinin en pahalı transferini gerçekleştiren Trabzon teknik heyetine ne demeli ayrica jaja geri gelmesin ne B*K yemeye gonderdik ozaman cliginde oynatabilirdik geri gelmesin

Oğuzhan İnce
12.12.2011, 23:23
gelme ihtimali zerre varsa getirilsin. ama biliyorum ki şenol hoca kesinlikle istemeyecek