PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

Mert Oğuzlu61
02.09.2011, 18:05
fatih terim işini şansa bırakmak istemiyor galiba, yıldızsız yapamazsın dimi ? 2000 ruhumuymuş, siz şampiyon olamazsınız. 2 senede fb yi bitirdik, bu sene şampiyon olalım gs yede ağır darbe olur,

tt arenaya ve ligden gelecek paralara güvenerek transfer yapıyorlar yıldızları aldılar ama şampiyon olamazlarsa zarar edecekler, aynı şey bjk içinde geçerli. fb yi bitirdik sıra bunlarda. önümüzdeki sezon gelecek muhtemel bir şampiyonluk gs ve bjk de deprem etkisi yaratır.

Mesut AKYILDIZ
İnter maçına böyle orta sahası kuvvetli bir kadroyla çıkmamız daha mantıklı

__________________Tolga_____________
Celustka_____ Giray_____Glowacki_____Cech

_____Serkan_______Zokora____Colman_______

____________Sapara_______

______Halil_________Henrique_____________

karayamayman
Gs fb bjk yildizlar alirken biz ankaragücünden transfer yapiyoruz!!

Kim alıyormuş yıldız Allah aşkına...

Fener tüm topçularını haraç mezat elden çıkarıyor...

BJK taraftarı nasıl eleştiriyor yönetimi, ana gerekçe sırf Portekizce konuşuyor diye tanınmamış adamları alınması ve 14 yabancı buluması...

GS sürekli birilerini alıyor basına göre ama henüz imza atan görmedim...Son örnek Muntari idi galiba...

Böyle aşağılık kompleksi kokan mesajları bu Forum'a bari...

Transfer politikasını eleştirmeye evet ama bunu temelsiz bir şekilde İstanbul takımları üzerinden yapmaya hayır...

nahkog3
samsunspor murat ceylanı transfer etmiş bizim aklımıza nasıl gelmiyo nasıl alamıyoruz anlamıyoruz iyi transfer

kardeş kiralık gitti ondan aklımıza gelmemiştir:))

ANIL
02.09.2011, 18:06

%100 katılıyorum

yorumsuz6117
02.09.2011, 18:06
Bursaspor ne ayak ya. 82 puan toplamışız 60 puan toplamışlar şampiyonlar ligine neden biz gitmiyoruz diye ağlıyorlar :D

İnsanda biraz utanma olur 1 puan aldıklarını ne çabuk unuttular.

U.Sadıkoğlu
02.09.2011, 18:07
---------zokora------colman/sapara------
volkan--------burak/paulo----------adrian
------------------vittek-----------------

----------selcuk-------melo------------
eboue------------kazim------------riera
------------------baros----------------

bence arada cok fark yok!
takim olmak önemli ve bu gsyi yenebiliriz!

Galatasaray'ın kadrosu bizden daha iyi boşuna kendimizi kandırmayalım bence..

kemal_efe
02.09.2011, 18:07
şeftali fff ye başvurmuş Trabzonspor yerine bizi gönderin şampiyonlar ligine diyor ileri zekalılar!!!

U.Sadıkoğlu
02.09.2011, 18:08

BJK taraftarı nasıl eleştiriyor yönetimi, ana gerekçe sırf Portekizce konuşuyor diye tanınmamış adamları alınması ve 14 yabancı buluması...

GS sürekli birilerini alıyor basına göre ama henüz imza atan görmedim...Son örnek Muntari idi galiba...

Transfer politikasını eleştirmeye evet ama bunu temelsiz bir şekilde İstanbul takımları üzerinden yapmaya hayır...

Transfer ettiğimiz hangi adamı daha önceden izlemiştiniz zokora hariç :)

Gs ise .. Elmander , Eboue , Riera gibi isim yapmış oyuncular ile anlaştı... Bjk'nın transferleri de mevcut kadrosuna göre yerinde oldu.. Fenerbahçe'nin transfer yapmaması mantıklı ama bizim şu para geldikten sonra yaptığımız transferler tamamen mantar...

karayamayman
Trabzon sehri transferlerde en büyük dez avantajimiz!

Al sana kompleks kokan bir mesaj daha...

Şehrimiz bu, bunu değiştirecek halimiz yok, her gittiğimde de daha fazla gelişmiş görüyorum, beğenen gelir, beğenmeyen gelmez, bu şehir Türkiye'den kere şampiyonluk çıkarmış ve başka bir Anadolu takımının şampiyonluğuna da vesile olmuştur... Yemişim dezavantajı...

Samet Yildirim
Doğru bir transfer

FIFA (http://www.fotomac.com.tr/index/fifa) menajeri Mithat Halis (http://www.fotomac.com.tr/index/mithat_halis), bordo mavililerin yeni oyuncusu Marek Cech (http://www.fotomac.com.tr/index/marek_cech)'i Slovakya Milli Takımı'ndan tanıdığını belirterek, "Marek son derece isabetli bir transfer" diye konuştu. Cech'in zaten Trabzonspor'un listesinde olan bir oyuncu olduğunu...

FIFA (http://www.fotomac.com.tr/index/fifa) menajeri Mithat Halis (http://www.fotomac.com.tr/index/mithat_halis), bordo mavililerin yeni oyuncusu Marek Cech (http://www.fotomac.com.tr/index/marek_cech)'i Slovakya Milli Takımı'ndan tanıdığını belirterek, "Marek son derece isabetli bir transfer" diye konuştu. Cech'in zaten Trabzonspor'un listesinde olan bir oyuncu olduğunu kaydeden Halis, "Terse kademe yapabilen, oyunu iyi kontrol eden, kafa toplarına da çıkan bir oyuncu. Zaten Şenol hoca da böyle birini istiyordu. Ayrıca çok tecrübeli.
Porto'da uzun yıllar oynadı. İngiltere'de de görev yaptı. Cech hem mental açıdan, hem de teknik açıdan çok iyi. Cok doğru bir transfer" yorumunu yaptı.

fotomac.com.tr

MonteCristo
02.09.2011, 18:09
Piotr ve Pawel kulüpten ayrılabilir .

Ben devre arasına kadar tutulucaklar sanıyodum ama Piotr Uefa'ya bildirilmemiş erken gidebilirler.

sonsuza61
şeftali fff ye başvurmuş Trabzonspor yerine bizi gönderin şampiyonlar ligine diyor ileri zekalılar!!!

Seftali kimdir :o

Mert Oğuzlu61

şeftali kurtları bizi değil fb yi şikayet etsin biz zaten direk gidecektik şikeye felan karışmadığımız kesinleşti, bu mallara ne oluyor onu anlamadım 3 temmuz dan beri hakkımızı savunuyoruz biz bağırıp çağırırken siz nerdeydiniz gerizekalılar ?

kayseriliyiz
02.09.2011, 18:10
gs anadolu kulüplerini rahat yener
ama benim düsüncem bazi oyuncularin digerlerinden 3-5 kati para almalari
sezon içinde huzursuzluk yaratabilir
malum türk oyuncular daha o kadar profesyonellesmedi

hofsaale
Galatasaray'ın kadrosu bizden daha iyi boşuna kendimizi kandırmayalım bence..

isim olarak karsilastirirsan tabiki.
ama bizde senol hoca faktörü var, ve takimda artist kalmadi!
biz yeterki bi system ile yola cikalim, herkesi yeneriz!;)

Murat Altun
Baskan bu Ziegler transferine bir açiklik getirsin bu ne ya Ziegler parayi deyilde Fenev'in kara kasina kara gozune'mi gitti?

kimse kimseyi kandirmasin parayi veren dudugu çalar baskan beceremedi bu kadar basit ..

Ayni yada yakin miktarlardaki paralara butun futbolcular buna Trabzon dogumlu olanlarda dahil İstanbulu tercih eder Bunu kabullenmek lazim

sonsuza61
02.09.2011, 18:11
Al sana kompleks kokan bir mesaj daha...

Şehrimiz bu, bunu değiştirecek halimiz yok, her gittiğimde de daha fazla gelişmiş görüyorum, beğenen gelir, beğenmeyen gelmez, bu şehir Türkiye'den kere şampiyonluk çıkarmış ve başka bir Anadolu takımının şampiyonluğuna da vesile olmuştur... Yemişim dezavantajı...

Kloseyi ne icin alamadik ?

Ayirca sadri senerin trabzon turkeyin en cirkin 3 sehirinden biridir demesine nasil bir yorum getirecegin ?

karayamayman
02.09.2011, 18:11
Transfer ettiğimiz hangi adamı daha önceden izlemiştiniz zokora hariç :)

Gs ise .. Elmander , Eboue , Riera gibi isim yapmış oyuncular ile anlaştı... Bjk'nın transferleri de mevcut kadrosuna göre yerinde oldu.. Fenerbahçe'nin transfer yapmaması mantıklı ama bizim şu para geldikten sonra yaptığımız transferler tamamen mantar...

Geçen sene BJK'nın yıldızlarını seyretmiştik, bu sene de GS'ninkileri seyrederiz ne olacak;)

Bu Forum'daki "menfi" arkadaşlar Elmander'i biz alsak eminim alanları topa koyarlardı, Vittek'i GS alsa, vay be hemen önümüzdeki adamı niye alamadık adamlar kaptı derlerdi...

Murat Ceylan Samsun'a gidince bile bu lafı edenler oldu yahu:D

Ne diyeyim, bu da bir tarz...

nahkog3
02.09.2011, 18:12
Bursaspor ne ayak ya. 82 puan toplamışız 60 puan toplamışlar şampiyonlar ligine neden biz gitmiyoruz diye ağlıyorlar :D

İnsanda biraz utanma olur 1 puan aldıklarını ne çabuk unuttular.

sonuçta adamlar febe gitmiyorsa ön elemeye katılmaları gerekirdi ondan haklarını savunması renktaş bence,

Yunus Emre SEYHAN
Gs için endişelenmeye gerek yok. Her yıl böyle transferler yapıyorlar sonuç ortada. Şampiyonluk devre arasındaki transfer döneminde belirlenecek.

U.Sadıkoğlu
Geçen sene BJK'nın yıldızlarını seyretmiştik, bu sene de GS'ninkileri seyrederiz ne olacak;)

Bu Forum'daki "menfi" arkadaşlar Elmander'i biz alsak eminim alanları topa koyarlardı, Vittek'i GS alsa, vay be hemen önümüzdeki adamı niye alamadık adamlar kaptı derlerdi...

Murat Ceylan Samsun'a gidince bile bu lafı edenler oldu yahu:D

Ne diyeyim, bu da bir tarz...

Yaptığımız transferleri şahsım adına konuşuyorum beğenmedim..

Cech hariç direk oynayabilecek bir oyuncu almadık umarım yanılırım...

Sapara yerine Fink'i alsaydık keşke.. Samsunspor bitirmiş adamı..

FC-ST-PAULI-61
02.09.2011, 18:13

Ayirca sadri senerin trabzon turkeyin en cirkin 3 sehirinden biridir demesine nasil bir yorum getirecegin ?
kaynak???.

nahkog3
Doğru bir transfer

FIFA (http://www.fotomac.com.tr/index/fifa) menajeri Mithat Halis (http://www.fotomac.com.tr/index/mithat_halis), bordo mavililerin yeni oyuncusu Marek Cech (http://www.fotomac.com.tr/index/marek_cech)'i Slovakya Milli Takımı'ndan tanıdığını belirterek, "Marek son derece isabetli bir transfer" diye konuştu. Cech'in zaten Trabzonspor'un listesinde olan bir oyuncu olduğunu...

FIFA (http://www.fotomac.com.tr/index/fifa) menajeri Mithat Halis (http://www.fotomac.com.tr/index/mithat_halis), bordo mavililerin yeni oyuncusu Marek Cech (http://www.fotomac.com.tr/index/marek_cech)'i Slovakya Milli Takımı'ndan tanıdığını belirterek, "Marek son derece isabetli bir transfer" diye konuştu. Cech'in zaten Trabzonspor'un listesinde olan bir oyuncu olduğunu kaydeden Halis, "Terse kademe yapabilen, oyunu iyi kontrol eden, kafa toplarına da çıkan bir oyuncu. Zaten Şenol hoca da böyle birini istiyordu. Ayrıca çok tecrübeli.
Porto'da uzun yıllar oynadı. İngiltere'de de görev yaptı. Cech hem mental açıdan, hem de teknik açıdan çok iyi. Cok doğru bir transfer" yorumunu yaptı.

fotomac.com.tr

tabi öyle diyecek,yakındaq ilk 11 çıkarabilecek mithat halis bu klüpten sanırım 7-8 oldu menejeri olduğu futbolcu bizim klüpte, kendi futbolcusuna kötü demez,
zaten dikkat edin yabancı futbolcuların nerdeyse hepsi onun adamı:))
artık dua edelimde kötü futbolcu getirmesin bize:)

Doğan Şahin
Trabzon sehri transferlerde en büyük dez avantajimiz!

Araştırmalar öyle demiyor ama!!

EN YAŞANILABİLİR 4.ŞEHİR TRABZON

Aylık iş ve ekonomi dergisi CNBC-e Business eylül sayısında, 81 ilin yaşanabilirlik karnelerini hazırladı. “Türkiye’nin Yaşanacak Şehirleri 2011” araştırmasına göre, ‘en yaşanabilir şehir’ 59.06 karne notu ile dördüncü DEFA Ankara oldu. Derginin altı ana başlık ve 37 alt başlığa göre yaptığı değerlendirmeler sonucunda....

EN YAŞANILABİLİR 10 İL
Araştırmaya göre en yaşanılabilir 10 il ise sırasıyla şöyle; “Ankara, Antalya, Eskişehir, Trabzon, Isparta, İstanbul, Bolu, İzmir, Artvin, Sinop.” 37 yaşam kriterinden en yüksek puanı toplayan 20 şehirden 8’inin Karadeniz Bölgesi’nden çıktığı belirlendi. En yüksek puanı toplayan 8 il, Trabzon, Bolu, Artvin, Sinop, Çorum, Zonguldak, Rize, Samsun oldu.
http://www.turkiyegazetesi.com/haber/504932/en_yasanilabilir_sehir_yine_ankara.aspx

sonsuza61
02.09.2011, 18:14
Biz ve ezik febe yine cikesiriz
¨
gerci fbnin durumu belli degil.

karayamayman

Dediyse öyle bir şey halt etmiş, ya da dünyayı hiç gezmemiş...Bazı şeylere kulp bulmak için, şehri kötülemenin bir anlamı yok...

İşim gereği çok şehir gördüm, hatta çok şehirde yaşadım...Trabzon'un pek çok şehirle karşılaştırılınca temel bir eksiğini göremiyorum...Gayet de yaşanabilecek bir şehir...Çok gezip tozmak isteyen atlar uçağa İstanbul'a gider...Her saat ulaşım mümkün artık...

ANIL
..............................onur
serkan..........celustka.........giray..........ce ch
.........................colman
.............sapara..............adrian
volkan..................burak..................... henrique

avni aker kadrosu rakip kim olursa olsun böyle olmalı bence, zokoyu deplasmanda kullanmalıyız.

kemal_efe
şeftali kurtları bizi değil fb yi şikayet etsin biz zaten direk gidecektik şikeye felan karışmadığımız kesinleşti, bu mallara ne oluyor onu anlamadım 3 temmuz dan beri hakkımızı savunuyoruz biz bağırıp çağırırken siz nerdeydiniz gerizekalılar ?
bunlar kemik yalayıcısı olduğu için feneve birşey demezler diyemezler zaten bizi fff değil uefa aldı anlamak isyemiyorlar.artık tv.den izlerler bizi yapacak birşey yok şeftaliler

Yunus Emre SEYHAN
02.09.2011, 18:15

avni aker kadrosu rakip kim olursa olsun böyle olmalı bence, zokoyu deplasmanda kullanmalıyız.
Kullanmayacaksan stopere çek o zaman :D Kendi milli takımında 4-5 maç stoper oynadı.

sonsuza61
02.09.2011, 18:16
[/U]
kaynak???.

LİG TV´YE konuşan Sadri Şener‚ Mimarlar Odası´na yüklendi: ´Bu şehirde 60 senedir Mimarlık Fakültesi var. Trabzon şehri Türkiye´de gezdiğim şehirler içinde çirkinlikte ya bir olur‚ ya iki olur ya da üç olur. Bir yerde hata var.
O stat bize çok lazımdı. Öyle engellerle karşılaşıyorum ki stat konusu rakipler karşısında beni aşırı şekilde üzüyor.

Ligtv

ANIL
02.09.2011, 18:16
Kullanmayacaksan stopere çek o zaman :D Kendi milli takımında 4-5 maç stoper oynadı.
oda olur celu zoko topu oyuna da iyi sokarlar.

nahkog3
02.09.2011, 18:17
HALİL ŞANLI
Parayı sıradan oyunculara saçtılar önce. Yaptıkları transferlerin geçen yıl ki isimlerin bile yerini doldurmayacağını anladıkları için Şampiyonlar Ligi parası sonrası yeni oyuncular kattılar kadroya. Lakin Volkan Şen transferinde kanımca doğru yapmalarına karşın , Ziegler hamlesini yüzlerine gözlerine bulaştırıp hevesleri kursaklarda bıraktılar. Ardından büyük iş yaparmış gibi ardı ardına üç oyuncu daha kadroya kattılar.
YEREL PALAVRALAR!
Yaptıkları transferlerden ilki olan Marek Cech isimli oyuncuya bakıyorum. Umarım yanılırım ama yanılacağımı çok sanmıyorum. Gönderdiğimiz Cale var ya Cale ! Onun yarım adım önünde ya da ona eşdeğer! Bugüne kadar yaptığımız hiçbir araştırmanın boş olmadığı görüldüğünde yerel medyanın ‘uşaklık’ edercesine sizleri kandırmaya dönük manşetlerine fazlaca itibar etmeyin derim sizlere…
Kimine göre ‘Top Cambazı’ kimine göre ise ‘Devler Ligine Dev transfer’ şeklindeki atılan manşetleri gördüğümde ; ‘Kabahat sizde değil, Sadri’nin tüm transferleri boyunca, yaptığınız bu tür hilelere hala inanıp sizi okuyan varsa kabahat onlarındır’ diye mırıldanmadan edemedim.
Öyle ya İsaac, (Ayzek) Türkiye’nin en iyi yabancı forvetiydi ! Colman, Belçika’nın prensi! Alanzinho için Norveç halkı ayaklanmıştı ! Cale Hırvatistan’ın en önemli, en büyük yıldız adayıydı !
Daha neleeer neler! Hepsi fasa hepsi fiso! Hepsi kandırmaca ! Hepsi size ve Trabzonspor’a ihanet!
Şu an benzer şeylerin yazılıp çizilmesi de sürpriz değil ! Vicdan ve ahlak meselesi ! Ama kandırıldığınızı bilin diye yazıyorum…Şimdi gelin yeni transferlerimizin istatistiklerine ve son durumlarına bir bakalım …
EN ÇOK GOL YİYEN TAKIMIN
15 MAÇLIK OYUNCUSU !
28 yaşına gelmiş olan Slovak oyuncu Marek Cech,in grafiği aşağı doğru yol almış ! Zaman geçtikçe daha iyi olup, kendisini zirveye taşıması gerekirken , tam aksi biçimde gözden giderek düşmüş! Hep orta şekerli, vasat bir futbol yaşamı olmuş! Porto’ya geldiği ilk sezon otuz maçın 22’sinde görev alan Marek, ikinci sezon aynı kulüpte 14 maç forma giyebilmiş! Son sezonunda da 16 müsabaka! Yani son iki sezonunda Portekiz kulübünde sezonların yarısında sahada gözükmemiş ! Porto elden çıkardığında, o sezon İngiliz Premıer Ligine yeni yükselen West Bromwich takımının yolunu tutan Marek Cech , İngiliz takımının birinci ligdeki ilk yılında sadece 8 müsabakada forma giyip, 30 maç sahaya hasret kalmış ! Takımı Bromwich, Premıer Ligden aynı yıl ikinci lige düşmüş! Yani küme düşen bir takımda sadece 8 maç oynayan Marek, ikinci ligdeki iki yıl boyunca formayı çoğunlukla giymeyi başarmış ! West Bromwich geçen sezon başında yeniden birinci lige terfi etmeyi başarmış. Yani Premıer Lig’e dönmüş … ‘Devler Ligine dev transfer’ olarak cahil meslektaşlarımızın kamuoyuna sunduğu (inanıyorum ki bu başlığı atanlar bırakın Marek’i Bromwich takımının hiçbir oyuncusundan haberleri yoktur !) transferimiz Marek’in İngiliz 1. liginde geçen sezon sadece 15 maçı var ! Yani 38 haftanın 15’inde var, 23’ünde yok ! Kaldı ki Bromwich takımı geçen sezon İngiliz Liginin en çok gol yiyen ekibi ! Yani bizim Marek o kadar müthiş bir topçu ki; İngiliz liginde en çok gol yiyen takımda derde ilaç olduğundan (!) yalnızca 15 müsabakada görev alabildi! Ben demiyorum! Araştırdığınızda bu rakamların böyle olduğunu ciddi spor istatistik sitelerinin verilerinde bulabilirsiniz ! Varın yorumu şimdi siz yapın ! Gerçekten Marek Cech, Mithat’ın aracı menajer olarak görev aldığı Slovak futbolcu, Trabzonspor’un özellikle de Şampiyonlar Ligi için aradığı kan mıdır ? takdiri okurlarıma bırakıyorum...
KAÇ MAÇA DAMGA VURDULAR?
Trabzonspor’un diğer iki transferi ise tanıdık isimler ! İki yıldır A. Gücü’nde forma giyen Sapara ve Wittek! Benim anlatmamam gerek yok !Hem tanıyorsunuz hem de Mithat’ın oyuncuları ! Alın elinizi başınızın arasına kendinize şu soruyu sorun ! Bu iki futbolcu iki yılda A.Gücü’nü nerelere taşıdı ? Ya da hatırladığınız çok ciddi ve çok sayıda rakibi deviren kaç müsabakanın baş kahramanı olabildiler ? En fazla bir veya iki ! Örneğin bir Emenike , Florin Cernat , Sestak gibi isimler hemen aklımıza geliyor! Takımlarına çok maç kazandırdılar. Peki Sapara kaç maça damga vurdu ? Dediğim gibi bir veya iki !
KALİTESİNE İTİRAZIM YOK AMA !
Wittek için muhalefet etmemin tek sebebi oyuncunun sakatlığıdır ! Kumaşı iyi ! Oyuncu kariyeri iyi ! Beğendiğim bir futbolcu . Hiç tereddüt yok bunda . Peki oyuncunun müzmin sakatlıkları nasıl görmezden gelinir! Fransa Liginde sakatlık sorunları ile boğuştuktan sonra A. Gücüne gelen Slovak oyuncu ilk geldiği yıl ve özellikle de geçen yıl neredeydi ? Kalitesiz miydi ? Yok! 12 maç sahada olan Wittek, 22 müsabaka sakatlıktan dolayı oynayamadı ! Ankaragücü çok iddialı olarak aldığı bu oyuncudan neden yararlanamadı sizce ? Yani sakat değildi, sorunları yoktu, çok da üst düzeydi de Ankaragücülü teknik adam ve idareciler ahmak mıydı ?
ÇOK MU GEREKLİYDİ ?
Kaldı ki Trabzonspor’un tipik bir santrafora ihtiyacı varken, yine kırma bir santrafora ne gerek vardı ? Wittek tek forvet arkası oynayan bir futbolcu! Hatta sol öne yakın da oynayabiliyor . Peki tipik bir santrafor yokken Andrean, Henripe, Burak, Aklanzinho tipinde aynı mevkilere yakın futbolcular elinde yığınla varken, Wittek çok mu elzemdi ? Sakat Wittek elzemdi elbet ! Çünkü 6 ay evvel izleme komitesindeki bir dostumun söylediği sözleri hatırlayınca elzem olduğunu hatırladım birden :
‘ Başkan bizi Witteke zorluyor. Wittek, Mithat’ın oyuncusu ya ! Görürsün bak biz ne dersek diyelim , sezon sonu kadroya katacak onu ’!
SAYIN ASBAŞKAN İKİSİ DE OTUZUNDA !
Diğer transfer Sapara üzerinde durmaya gerek yok ! Oyun kurucu bölgesinde oynayan Sapara asla bir Selçuk İnan olmayacak ! Değildir de zaten ! A.Gücü’nde geçen sezon on maç oynamamış ! İki yıldır akıllara kazınan hafızlarda yer eden iki tane maçını hatırlamıyorum ! Oyun kurucu olan arkadaşımızın geçen yıl ligde yaptığı asist sayısı da sadece iki !
Sapara ve Wittek otuz yaşında ! Bilirsiniz ben oyuncu yaşına çok takılmam! Yazmamdaki maksat başka !
Trabzonspor Asbaşkanı sayın Şakar ‘ın kendisine önerilen bir dünya yıldızı için; ‘ Her şeyi mükemmel ama yaşı otuz ! Zokora da otuz yaşında ! Bizim orta saha iki tane otuz yaş oyuncuyu kaldırmaz’ demişti de ! Kulakları çınlasın sevgili ağabeyimin ! Hatırlatmak istedim…
BANA SORUYORLAR Kİ …
Şimdi birileri bana şunu soruyor : ‘ Sizin önerdikleriniz alınsaydı yine muhalefet mi edecektiniz? ‘ …
Peki ben şöyle sorayım o zaman Selçuk İnan alınırken , Giray alınırken , Egemen alınırken , Engin alınırken muhalefet mi ettim ?
Bırakın onları ! Son alınanlardan Volkan Şen’e, alınmak istenen ve direkten dönen Zeigler’e olumsuz bir şey mi dedim ?
Bu oyuncuların hiç birisi benim tanıdık menajerlerin oyuncuları mıydılar ? Hayır! Demek ki iyi yapılana muhalefet etmiyoruz. Aksine bu oyuncunlar alınırken ‘isabet olur’ diye destek verdik.
İşin diğer tarafına döneyim ! Benim önerdiğim oyuncular alınsaydı tabi ki muhalefet etmezdim. Tıpkı Selçuk, Giray, Egemen, Engin, Volkan da olduğu gibi…
Çünkü önerdiklerim gerek maddi yönden gerekse futbolcu kariyerleri olarak eldekilere en az üç dört gömlek fark atacak isimlerdi! İsterseniz bana değil Şenol Güneş’e ya da Özkan Sümer’e veya A. Suat hocaya sorun ! Bakalım 40 trilyona Gabriel Hainze, Heitinga, Malik Fathi, Miccoli, Novakoviç, Yovanoviç’i mi tercih edip gerçek bir Avrupa karması mı kurarlardı ! Yoksa 60 trilyon harcayıp bugün ki isimlerden oluşan Trabzonspor’u mu ! Şenol hocanın İngiltere’den alınan Marek için ‘ısrarcı’ falan olduğu haberleri de palavradır ! Onu da söz arası hatırlatırım sizlere !
ÇOK DAHA İYİ YAPILABİLİRDİ
Sonuç itibarı ile Trabzonspor yönetimi genç oyuncu Aykut’a yatırım yapmakla, Volkan Şen ve Henripe’yi almakla doğru yapmıştır.(Henripe ileride iş ahlakını bozmazsa)… Korkarım diğer oyuncular ‘saman alevi’ gibi bazen parlayıp çoğunlukla yan gelip yatacak türden olacaktır. Binanaleyh bir transfer sezonu daha 60 trilyonluk müsriflikle boşa geçmiştir! Bu paranın yarısına bile çok daha mükemmel bir takım oluşturulabilinirdi. Şampiyonlar Ligi’nde fazla bir umudum olmayan Trabzonspor’umuzun tüm yanlışlara rağmen tüm kulvarlarda başarılı olmasını diliyor taraftarı göreve çağırıyorum: ‘Özak elini çek! Sadri Şener İstifa’… Çözüm, doğru tepkiyi doğru şekilde verebilmeyi beceren taraftardadır.

MaDDoX_61
Keisuke Honda 3 ay futboldan uzak kalacak.

kayseriliyiz
sunu net olarak söyleyebilirim elmander toulouse dayken
ayni dönem vittekte oynuyordu netice olarak elmander daha basrili oldu
ama vittek takim oyuncusu olarak daha iyi bence

savas avci
Kiraladı abi. Transfer etmedi.
Olsun bizde kiralayabilirdik bence iş yaprdı 1 senede olsa katkısı olurdu kaliteli türk oyuncu sıkıntısı çekiyoruz geçen seneki gibi kaliteli değil türk futbolcularımız

Onur Civelek61
gs çok iyi kadro kurdu tamam da aynı şeyler bjk içinde söylenmedi mi? En iyi kadro gs de ama öyle kimseyi kolay kolay yenemez.İniş,çıkış yapa yapa giderler...Bizim kadro da gs yi yenebilecek güçte.gs nin lig avantajı var.Avrupada yoklar nasılsa.bjk geçen seneden iyi oynar ama yine çok puan kaybederler.

Samet Yildirim
02.09.2011, 18:18
GS takimin neresi iyi ya ?

ANIL
02.09.2011, 18:18
doğruysa en çekindiğim oyuncuydu süper hbr

Mustafa Umut
02.09.2011, 18:19
EZIK OGLU EZIKLER!

Zieglere 61 numarali formayi vereceklermis

bunu inşallah yaparlar. bunu yapmaları demek;

bizim 'koyduk mu?' sorumuza 'evet' diye cevap vermeleri demek.

Serdær

Futbolcu adına üzüldüm bizim adımıza sevindim.

sonsuza61
Bursa tffye basvurmus.

Tsde sorustuma icinde oldugu icin tsnin gitmesi yanlis diyorlar

Cenk ÇAÇAN
02.09.2011, 18:20

Katılıyorum. Çok doğru tespit.Ha bire eleştiriyoruz daha lig başlamadı oyuncuları görelim ondan sonra eleştirin.

recdodo
02.09.2011, 18:21
LİG TV´YE konuşan Sadri Şener‚ Mimarlar Odası´na yüklendi: ´Bu şehirde 60 senedir Mimarlık Fakültesi var. Trabzon şehri Türkiye´de gezdiğim şehirler içinde çirkinlikte ya bir olur‚ ya iki olur ya da üç olur. Bir yerde hata var.
O stat bize çok lazımdı. Öyle engellerle karşılaşıyorum ki stat konusu rakipler karşısında beni aşırı şekilde üzüyor.

Ligtv

O lafı stad işine durmadan engel olan, olmakla kalmayıp hukuk yoluna sürekli müracaat eden Mimarlar Odası için söyledi. Yani madem o kadar iyisiniz önce oturduğunuz yeri düzeldin sonra stad işine girin...

FC-ST-PAULI-61
Iyi.

GS takimin neresi iyi ya ?
Melo,Selcuk,Elmander,Baros,Eboue yetmedi mi Renktas?

Bu arada Halil Sanli : "Andrean, Henripe, Burak, Aklanzinho"
Kim bunlar?

volkan_627
bu uefa ya gönderdiğimiz listeyi nerden bulabilirim arkadaşlar.....

Mustafa Demir
02.09.2011, 18:24
avrupaya verilen listeye nerden bakabilirim

SEDAT
02.09.2011, 18:24
- Halil Şanlı'yı Belediye itlaf ekibine şikayet ettim , umarım bir sonuç çıkar ...

Oktay AKKUŞ
02.09.2011, 18:25
UEFA bizi layık görmüş Bursa TFF'YE başvursa ne olacak. Fener de başvurdu 6-1e rağmen tahkime red yedi geldi.

Gt ister bundan sonra TFF'Ye başvurup TFF'nin aleyhimize karar vermesi.

Samet Yildirim
02.09.2011, 18:25
Melo,Selcuk,Elmander,Baros,Eboue yetmedi mi Renktas?

Bu arada Halil Sanli : "Andrean, Henripe, Burak, Aklanzinho"
Kim bunlar?

Öyle yazma ilk 11 yazarak bakalim...

Volkan-zokora-colman-adrian
---------burak-henrique------

Böyle 6 li ligde yok...

yedekleri
halil-aykut-sapara-alan
-------pawel-vittek-----

Masallah...

-----------------

gs ya neler lazim neler..

say say bitmez

Emirhan Yazıcı
02.09.2011, 18:26
bu uefa ya gönderdiğimiz listeyi nerden bulabilirim arkadaşlar.....

celuska Stoper degil

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=269341173094687&set=a.127986210563518.17428.126332284062244&type=1&theater

Şentürk
02.09.2011, 18:26
Bursa tffye basvurmus.

Tsde sorustuma icinde oldugu icin tsnin gitmesi yanlis diyorlar

bu şeftali kurtlarının anlamadıkları şey o %1 şüpheyi kabul etmeyen UEFA bizi cl ye aldı tff değil, tff sadece fenerin gitmemesini kararını uefa baskısıyla aldı.
Yani UEFA nın hiç bir şüphe duymadığı Trabzonspor'u cl ye alması demek 82 puanımızın tertemiz alnımızın akıyla alındığı anlamına gelir.
Kuş beyinli şeftalı kurtları:mad:

My
02.09.2011, 18:27
emre güngör---- 6s nin çöpü (topcu değil kalas)
ibrahim öztürk!! ----- bursa zaten satmaz
kemal tokak------ trabzona gelecem dedi 4 senelik mukavele yaptı
ali turan------ 6s nin çöpü (hiç beğenmiyorum topcu değil biçer döverBu 6s ne demek? fbliler gsye altı attığı için forumlarında yazar bunu. Bizle ne alakası var bunun?

FC-ST-PAULI-61
02.09.2011, 18:28
Öyle yazma ilk 11 yazarak bakalim...

Volkan-zokora-colman-adrian
---------burak-henrique------

Böyle 6 li ligde yok...

yedekleri
halil-aykut-sapara-alan
-------pawel-vittek-----

Masallah...
---Eboue----Melo---Selcuk---Kazim (Riera)
--------Baros------elmander------

Kendimizi kandirmayalim Renktas.

DeAgLeMaNyAq
Fatih ne ara Ordu'ya gitti...

sonsuza61
bu şeftali kurtlarının anlamadıkları şey o %1 şüpheyi kabul etmeyen UEFA bizi cl ye aldı tff değil, tff sadece fenerin gitmemesini kararını uefa baskısıyla aldı.
Yani UEFA nın hiç bir şüphe duymadığı Trabzonspor'u cl ye alması demek 82 puanımızın tertemiz alnımızın akıyla alındığı anlamına gelir.
Kuş beyinli şeftalı kurtları:mad:

UefA 0 Tolerans diyor, bursanin sistemi bundan dolayi.

cunki bizde ufakta olsa suanda supehli durumdayiz!

FC-ST-PAULI-61
02.09.2011, 18:29
Fatih ne ara Ordu'ya gitti...
Nerde yaziyor?

kayseriliyiz
sen adamlik yap 1inci sampiyonluklari için elinden geleni yap
sonra adamlar seni sirtindan vursun
çok zoruma gidiyor iyilik yapmayacaksin aslinda ama
neyse söylenecek çok sey var adamlik bizde kalsin yine
simdilik allah belalarini versin

egeli
HALİL ŞANLI
Parayı sıradan oyunculara saçtılar önce. Yaptıkları transferlerin geçen yıl ki isimlerin bile yerini doldurmayacağını anladıkları için Şampiyonlar Ligi parası sonrası yeni oyuncular kattılar kadroya. Lakin Volkan Şen transferinde kanımca doğru yapmalarına karşın , Ziegler hamlesini yüzlerine gözlerine bulaştırıp hevesleri kursaklarda bıraktılar. Ardından büyük iş yaparmış gibi ardı ardına üç oyuncu daha kadroya kattılar.
YEREL PALAVRALAR!
Yaptıkları transferlerden ilki olan Marek Cech isimli oyuncuya bakıyorum. Umarım yanılırım ama yanılacağımı çok sanmıyorum. Gönderdiğimiz Cale var ya Cale ! Onun yarım adım önünde ya da ona eşdeğer! Bugüne kadar yaptığımız hiçbir araştırmanın boş olmadığı görüldüğünde yerel medyanın ‘uşaklık’ edercesine sizleri kandırmaya dönük manşetlerine fazlaca itibar etmeyin derim sizlere…
Kimine göre ‘Top Cambazı’ kimine göre ise ‘Devler Ligine Dev transfer’ şeklindeki atılan manşetleri gördüğümde ; ‘Kabahat sizde değil, Sadri’nin tüm transferleri boyunca, yaptığınız bu tür hilelere hala inanıp sizi okuyan varsa kabahat onlarındır’ diye mırıldanmadan edemedim.
Öyle ya İsaac, (Ayzek) Türkiye’nin en iyi yabancı forvetiydi ! Colman, Belçika’nın prensi! Alanzinho için Norveç halkı ayaklanmıştı ! Cale Hırvatistan’ın en önemli, en büyük yıldız adayıydı !
Daha neleeer neler! Hepsi fasa hepsi fiso! Hepsi kandırmaca ! Hepsi size ve Trabzonspor’a ihanet!
Şu an benzer şeylerin yazılıp çizilmesi de sürpriz değil ! Vicdan ve ahlak meselesi ! Ama kandırıldığınızı bilin diye yazıyorum…Şimdi gelin yeni transferlerimizin istatistiklerine ve son durumlarına bir bakalım …
EN ÇOK GOL YİYEN TAKIMIN
15 MAÇLIK OYUNCUSU !
28 yaşına gelmiş olan Slovak oyuncu Marek Cech,in grafiği aşağı doğru yol almış ! Zaman geçtikçe daha iyi olup, kendisini zirveye taşıması gerekirken , tam aksi biçimde gözden giderek düşmüş! Hep orta şekerli, vasat bir futbol yaşamı olmuş! Porto’ya geldiği ilk sezon otuz maçın 22’sinde görev alan Marek, ikinci sezon aynı kulüpte 14 maç forma giyebilmiş! Son sezonunda da 16 müsabaka! Yani son iki sezonunda Portekiz kulübünde sezonların yarısında sahada gözükmemiş ! Porto elden çıkardığında, o sezon İngiliz Premıer Ligine yeni yükselen West Bromwich takımının yolunu tutan Marek Cech , İngiliz takımının birinci ligdeki ilk yılında sadece 8 müsabakada forma giyip, 30 maç sahaya hasret kalmış ! Takımı Bromwich, Premıer Ligden aynı yıl ikinci lige düşmüş! Yani küme düşen bir takımda sadece 8 maç oynayan Marek, ikinci ligdeki iki yıl boyunca formayı çoğunlukla giymeyi başarmış ! West Bromwich geçen sezon başında yeniden birinci lige terfi etmeyi başarmış. Yani Premıer Lig’e dönmüş … ‘Devler Ligine dev transfer’ olarak cahil meslektaşlarımızın kamuoyuna sunduğu (inanıyorum ki bu başlığı atanlar bırakın Marek’i Bromwich takımının hiçbir oyuncusundan haberleri yoktur !) transferimiz Marek’in İngiliz 1. liginde geçen sezon sadece 15 maçı var ! Yani 38 haftanın 15’inde var, 23’ünde yok ! Kaldı ki Bromwich takımı geçen sezon İngiliz Liginin en çok gol yiyen ekibi ! Yani bizim Marek o kadar müthiş bir topçu ki; İngiliz liginde en çok gol yiyen takımda derde ilaç olduğundan (!) yalnızca 15 müsabakada görev alabildi! Ben demiyorum! Araştırdığınızda bu rakamların böyle olduğunu ciddi spor istatistik sitelerinin verilerinde bulabilirsiniz ! Varın yorumu şimdi siz yapın ! Gerçekten Marek Cech, Mithat’ın aracı menajer olarak görev aldığı Slovak futbolcu, Trabzonspor’un özellikle de Şampiyonlar Ligi için aradığı kan mıdır ? takdiri okurlarıma bırakıyorum...
KAÇ MAÇA DAMGA VURDULAR?
Trabzonspor’un diğer iki transferi ise tanıdık isimler ! İki yıldır A. Gücü’nde forma giyen Sapara ve Wittek! Benim anlatmamam gerek yok !Hem tanıyorsunuz hem de Mithat’ın oyuncuları ! Alın elinizi başınızın arasına kendinize şu soruyu sorun ! Bu iki futbolcu iki yılda A.Gücü’nü nerelere taşıdı ? Ya da hatırladığınız çok ciddi ve çok sayıda rakibi deviren kaç müsabakanın baş kahramanı olabildiler ? En fazla bir veya iki ! Örneğin bir Emenike , Florin Cernat , Sestak gibi isimler hemen aklımıza geliyor! Takımlarına çok maç kazandırdılar. Peki Sapara kaç maça damga vurdu ? Dediğim gibi bir veya iki !
KALİTESİNE İTİRAZIM YOK AMA !
Wittek için muhalefet etmemin tek sebebi oyuncunun sakatlığıdır ! Kumaşı iyi ! Oyuncu kariyeri iyi ! Beğendiğim bir futbolcu . Hiç tereddüt yok bunda . Peki oyuncunun müzmin sakatlıkları nasıl görmezden gelinir! Fransa Liginde sakatlık sorunları ile boğuştuktan sonra A. Gücüne gelen Slovak oyuncu ilk geldiği yıl ve özellikle de geçen yıl neredeydi ? Kalitesiz miydi ? Yok! 12 maç sahada olan Wittek, 22 müsabaka sakatlıktan dolayı oynayamadı ! Ankaragücü çok iddialı olarak aldığı bu oyuncudan neden yararlanamadı sizce ? Yani sakat değildi, sorunları yoktu, çok da üst düzeydi de Ankaragücülü teknik adam ve idareciler ahmak mıydı ?
ÇOK MU GEREKLİYDİ ?
Kaldı ki Trabzonspor’un tipik bir santrafora ihtiyacı varken, yine kırma bir santrafora ne gerek vardı ? Wittek tek forvet arkası oynayan bir futbolcu! Hatta sol öne yakın da oynayabiliyor . Peki tipik bir santrafor yokken Andrean, Henripe, Burak, Aklanzinho tipinde aynı mevkilere yakın futbolcular elinde yığınla varken, Wittek çok mu elzemdi ? Sakat Wittek elzemdi elbet ! Çünkü 6 ay evvel izleme komitesindeki bir dostumun söylediği sözleri hatırlayınca elzem olduğunu hatırladım birden :
‘ Başkan bizi Witteke zorluyor. Wittek, Mithat’ın oyuncusu ya ! Görürsün bak biz ne dersek diyelim , sezon sonu kadroya katacak onu ’!
SAYIN ASBAŞKAN İKİSİ DE OTUZUNDA !
Diğer transfer Sapara üzerinde durmaya gerek yok ! Oyun kurucu bölgesinde oynayan Sapara asla bir Selçuk İnan olmayacak ! Değildir de zaten ! A.Gücü’nde geçen sezon on maç oynamamış ! İki yıldır akıllara kazınan hafızlarda yer eden iki tane maçını hatırlamıyorum ! Oyun kurucu olan arkadaşımızın geçen yıl ligde yaptığı asist sayısı da sadece iki !
Sapara ve Wittek otuz yaşında ! Bilirsiniz ben oyuncu yaşına çok takılmam! Yazmamdaki maksat başka !
Trabzonspor Asbaşkanı sayın Şakar ‘ın kendisine önerilen bir dünya yıldızı için; ‘ Her şeyi mükemmel ama yaşı otuz ! Zokora da otuz yaşında ! Bizim orta saha iki tane otuz yaş oyuncuyu kaldırmaz’ demişti de ! Kulakları çınlasın sevgili ağabeyimin ! Hatırlatmak istedim…
BANA SORUYORLAR Kİ …
Şimdi birileri bana şunu soruyor : ‘ Sizin önerdikleriniz alınsaydı yine muhalefet mi edecektiniz? ‘ …
Peki ben şöyle sorayım o zaman Selçuk İnan alınırken , Giray alınırken , Egemen alınırken , Engin alınırken muhalefet mi ettim ?
Bırakın onları ! Son alınanlardan Volkan Şen’e, alınmak istenen ve direkten dönen Zeigler’e olumsuz bir şey mi dedim ?
Bu oyuncuların hiç birisi benim tanıdık menajerlerin oyuncuları mıydılar ? Hayır! Demek ki iyi yapılana muhalefet etmiyoruz. Aksine bu oyuncunlar alınırken ‘isabet olur’ diye destek verdik.
İşin diğer tarafına döneyim ! Benim önerdiğim oyuncular alınsaydı tabi ki muhalefet etmezdim. Tıpkı Selçuk, Giray, Egemen, Engin, Volkan da olduğu gibi…
Çünkü önerdiklerim gerek maddi yönden gerekse futbolcu kariyerleri olarak eldekilere en az üç dört gömlek fark atacak isimlerdi! İsterseniz bana değil Şenol Güneş’e ya da Özkan Sümer’e veya A. Suat hocaya sorun ! Bakalım 40 trilyona Gabriel Hainze, Heitinga, Malik Fathi, Miccoli, Novakoviç, Yovanoviç’i mi tercih edip gerçek bir Avrupa karması mı kurarlardı ! Yoksa 60 trilyon harcayıp bugün ki isimlerden oluşan Trabzonspor’u mu ! Şenol hocanın İngiltere’den alınan Marek için ‘ısrarcı’ falan olduğu haberleri de palavradır ! Onu da söz arası hatırlatırım sizlere !
ÇOK DAHA İYİ YAPILABİLİRDİ
Sonuç itibarı ile Trabzonspor yönetimi genç oyuncu Aykut’a yatırım yapmakla, Volkan Şen ve Henripe’yi almakla doğru yapmıştır.(Henripe ileride iş ahlakını bozmazsa)… Korkarım diğer oyuncular ‘saman alevi’ gibi bazen parlayıp çoğunlukla yan gelip yatacak türden olacaktır. Binanaleyh bir transfer sezonu daha 60 trilyonluk müsriflikle boşa geçmiştir! Bu paranın yarısına bile çok daha mükemmel bir takım oluşturulabilinirdi. Şampiyonlar Ligi’nde fazla bir umudum olmayan Trabzonspor’umuzun tüm yanlışlara rağmen tüm kulvarlarda başarılı olmasını diliyor taraftarı göreve çağırıyorum: ‘Özak elini çek! Sadri Şener İstifa’… Çözüm, doğru tepkiyi doğru şekilde verebilmeyi beceren taraftardadır.

Arkadaşlar şu adamın yazılarını paylaşmayın şurda.Bu adam kendini ne sanıyor tamam yönetim ve başkanın ara sıra yanlışları oluyor.

Ama Halil Şanlı sürekli eleştiriyor yaa bari kulüp bu kritik süreçten geçerken sahip çıkın takıma doğrusuyla yanlışıyla.Fenev medyasının

yapamadığını Halil Şanlı başaracak gibi.

Olacak iş değil adamın ismini duyduğumda midem bulanıyor.

Halil Şanlı suuuuuuussssssssssssssssssssssssssssssss...bu anın tadını çıkar

sonsuza61
02.09.2011, 18:30
Ali koc tff bizat bize trabzonun alinmasindan dolayi kendileri de saskin olduklarini ifade ettiler dedi röpörtajinda.

Tahsin Ağaoğlu
02.09.2011, 18:30
CSKA'da bir Doumbia mı kaldı şimdi başka kimler ?

DeAgLeMaNyAq
02.09.2011, 18:31
Nerde yaziyor?

Şu Halil efendinin yazısı paylaşılınca bir gireyim sitesine dedim. Orada yazıyordu...

Samet Yildirim
02.09.2011, 18:32

Lig baslayinca sanirim yine görüsmemiz lazim :)

GS ayrica böyle oynamicak :)

Fatih terim her hazilik macinda 4-3-3 oynatti...

haaa ekleme...

yedeklerini de yazda göriyim :)

Forvet

Dilaver----???---- :D :D

Ömür Karadeniz

Bencede,şuan kadro olarak gs açık ara önde diğer 3 büyüktende.

Emirhan Yazıcı
Lig İcin Takımların Hucum Ve Ortasahlarına Göre

........................Zokora...............Colma n.............

.............................Adrian............... ............

Volkan-------------Burak------------------Henriqe

6s İle Yarısırız...

---------Melo----Selcuk------Eboue-------

----------Elmander-----Baros-------

8jk

--------------Ernst----------Guti---------------

Quresma------------Edu-----------Simao
(Almeida)

F5

.................Selcuk..............Emre......... ........

.........................Alex...................

Stoch.....................Niang................... ....Dia................

nahkog3
Arkadaşlar şu adamın yazılarını paylaşmayın şurda.Bu adam kendini ne sanıyor tamam yönetim ve başkanın ara sıra yanlışları oluyor.

Ama Halil Şanlı sürekli eleştiriyor yaa bari kulüp bu kritik süreçten geçerken sahip çıkın takıma doğrusuyla yanlışıyla.Fenev medyasının

yapamadığını Halil Şanlı başaracak gibi.

Olacak iş değil adamın ismini duyduğumda midem bulanıyor.

Halil Şanlı suuuuuuussssssssssssssssssssssssssssssss...bu anın tadını çıkar

tamam ağır konuşmuş ama bazı yerlerde haklılık payı var renktaş,

Alihan Ertürk
02.09.2011, 18:33
Honda iyi ki yok..

http://farm5.static.flickr.com/4026/4428293019_d82c87411b.jpg

Tahsin Ağaoğlu
celuska Stoper degil

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=269341173094687&set=a.127986210563518.17428.126332284062244&type=1&theater

Celustka'yı oynatmak istiyorsak Stoperden başka yerde oynatamayız

FC-ST-PAULI-61
Trabzonspor’un eski gol kralı, Ankaragücülü oyuncu Fatih Tekke Orduspor’a transfer oldu. Oyuncu ve her iki kulüp bugün saat 16.30 sularında anlaşmaya vardı. Tekke yarın Orduspor takımının çalışmalarına iştirak edecek.
Evet Trabzonhaber.com da yaziyor.

Şentürk
02.09.2011, 18:34
UefA 0 Tolerans diyor, bursanin sistemi bundan dolayi.

cunki bizde ufakta olsa suanda supehli durumdayiz!

iyi de ufakta olsa şüpheli durumdaysak ki başkanın yurt dışı yasağı kalkması ile böyle bir durumundan ortadan kalktığına inanıyorum, UEFA bunu göremiyor mu ? bizi fenerbahçe yerine dahil ettiler. Sonuç olarak tüm bu kararların merci uefa yani emin olalım ki onlar clnin itibarını bizlerden çok daha iyi düşünüyorlar.

sonsuza61
Hondayi neden istemiyorsunuz ?

My
Bu arada 6S Türk Telekom Arena için 350.000 TL ödemiştik.

Yönetim bu parayı geri aldı mı acaba ? :pAnom bu ne ya forumda fb ağzıyla 6s yazma furyası mı başladı. Bri tane daha. Geriden geliyorum okuya okuya da acayip dikkatimi çekti.

Ömür Karadeniz
Şu takıma keşke Tekkeyi alsaydılar,kim nerse desin.

meseco
02.09.2011, 18:36
bursa nasil olaydan siyrilabiliyor. vederson`da muhtemel zanlilar arasinda. bizim macta tesvik girisimi var iddiasi var.

Ömür Karadeniz
Gs müthiş takım kuruyor,Rierayıda almışlar.

sonsuza61
iyi de ufakta olsa şüpheli durumdaysak ki başkanın yurt dışı yasağı kalkması ile böyle bir durumundan ortadan kalktığına inanıyorum, UEFA bunu göremiyor mu ? bizi fenerbahçe yerine dahil ettiler. Sonuç olarak tüm bu kararların merci uefa yani emin olalım ki onlar clnin itibarını bizlerden çok daha iyi düşünüyorlar.

bjkde tutuklayan olanlar var onlarda devam ediyor bilemiyorum renkdasim.

ciddi olaylar olacagi kesin.

uefa: tff karar verdi diyor.

tff: uefa karar verdi diyor.

fb: 0 tolerans sadece bize mi uygalaniyor diyor.

sessizkral_1
02.09.2011, 18:38

baros-elmander

burak-henruqie

tartışılır

abartmaya gerek yok

ayrıca melo eboue nin colman ve zokoradaki mücadele ve defansa yardım gücünün yarısı varmı ?

fatih terim mesela bundan çok yakınıyor.

Serdær
Anom bu ne ya forumda fb ağzıyla 6s yazma furyası mı başladı. Bri tane daha. Geriden geliyorum okuya okuya da acayip dikkatimi çekti.

İnternette arama yaptıklarında çıkmasın diye yazıyorum ben , yoksa başkasının ağzıyla yazmak değil mesele.

Mesele budur .

Ramiz gibi konuştum :)

SEDAT

- Bizde Vittek ve Saparayı aldık yahu :) hele Cech' fındıktan hiç bahsetmiyorum bile :)

Ömür Karadeniz
Bu arada Honda 3 ay sakatmış.

MonteCristo
Henripe ? Wittek ? Allah aşkına şu Halil Şanlı'ya yazı yazmayı öğretsinler birazcık. Üç nokta, ünlem nasıl kullanılır bunları da öğretmek gerek. Yazmayı meslek edinmiş birinin en azından dilin basit kurallarını bilmesi gerek.

Galiba burayı da okuyor. En çok gol yiyen "2." takımdan geldiğini ben belirtmiştim forumda(Kendi farketmiş de olabilir tabi). Yalnız dan dan diye vurduğu ünlemler yetmemiş, o dereceyi de geliştirme ihtiyacı duymuş, 1. takım demiş. Not: Ben bunu söylerken bunun tek başına ölçü olamayacağını da üstüne basa basa söylemiştim. Cech ile ilgili olarak yalnızca olumsuz anektotları paylaşmasıyla kendini belli etmiş.

Ben bu Halil Şanlı denen şahsın tamamen provokatör olduğunu düşünüyorum. Söylediklerinin tamamı yanlış değil fakat doğrularla birlikte birçok saçma sapan düşünceyi de empoze etmeye çalışıyor. Söylediği doğrularında önemi kalmıyor bir yerde. Bu yıkıcı, provokatör uslübundan dolayı çok başka hesapların peşinde koştuğundan şüpheleniyorum.

Mehmet Ç.
Ziegler sözlesmesine madde koydurmus.. Bunuda ilk benden duymus olun :D aman ibrahimseten duymasin :p

fb'ye sike nedeni ilen ceza gelirse istedigim zaman sözlesmemi tek tarafli fesh edebilirm diye madde koydurmus, kiralik'dan sonra almaya kalksalar bile :D Yani gelcek seneler icin..

Tahsin Ağaoğlu
Fatih Terim istediği oyuncuyu aldırıyor..

Ah Şenol Hoca ah..

MaDDoX_61
02.09.2011, 18:39

ispanyol futbolcularda çok tutar ya türkiyede

Mustafa Umut

bakalım o kadar kaliteli yabancıdan hangilerini yedek bırakmak zorunda kalacaklar.

eğer 'takım' kurabilirseler tehlikeli olabilirler evet ama geçen sene beşiktaş için söylenenlerin aynısı şimdi gs için söyleniyor.

Ömür Karadeniz
- Bizde Vittek ve Saparayı aldık yahu :) hele Cech' fındıktan hiç bahsetmiyorum bile :)
Bu adamlar yıldız diye bize yutturuluyor,merak ediyorum gsnin aldıkları ne o zaman.:)

egeli
02.09.2011, 18:40
tamam ağır konuşmuş ama bazı yerlerde haklılık payı var renktaş,

Bu adam hep böyle bişeyi de beğendiğini görmedim duymadım

Sürekli Trabzonspor u eleştirerek piyasa yapıyor amacı bu Nefret ediyorum adamdan

Samet Yildirim
Allahtan futboldan anlamiyorum...

GS icin iyi kadro deniliyor ya ne diyim...Kadro iyi ama abartmayin...bizden iyi mi ? kesinlikle degill...

Mustafa Umut
Bu adamlar yıldız diye bize yutturuluyor,merak ediyorum gsnin aldıkları ne o zaman.:)

yıldızlarda kayar, kaydı, kayacak:D

sonsuza61
cech sacma sapan bir transfer 3 bucuk yilda sadece 49 maca cikmis.

ofansif anlamda 0

Ömür Karadeniz
02.09.2011, 18:41
bakalım o kadar kaliteli yabancıdan hangilerini yedek bırakmak zorunda kalacaklar.

eğer 'takım' kurabilirseler tehlikeli olabilirler evet ama geçen sene beşiktaş için söylenenlerin aynısı şimdi gs için söyleniyor.
Dikkat edersen gsnin aldığı adamlar hep takım oyununa odaklı,savunmayıda sağlama aldı başlarındada fatih terim gibi bir hoca var bence ligin açık ara favorisi.

kayseriliyiz
arkadaslar Figo bizi selamladi kura çekiminde
daha ne istiyorsunuz

Serdær
Transfer Dosyası başlığında Geyse'nin kadrosunu mu konuşalım.

Çok iyi kadroları var ama hala takviye yapıyorlar.

Berk
Akinfeev ve Honda'nın sakatlanması bizim açımızdan çok iyi oldu.
Mark Gonzalez'in de sakatlığı var ama bizim maça kadar iyileşeceği düşünülüyor..

sonsuza61
02.09.2011, 18:42
Fbnin gsden daha iyi bir kadrosu var.

gsnin defans hatina bakin evlere senlik

Samet Yildirim
02.09.2011, 18:42
23-24 yasindaki ardayi ver...

29 yasindaki rierayi al...

sonra iyi transfer...

biz yapsak baska denilirdi...

kayseriliyiz
02.09.2011, 18:43
renkdas szymek geldiginde yildizmiydi?
veya selçuk?
biz kendi yildizlarimizi kendimir üretiriz
gökdeniz fatih burak
unal hami orhan iskender ve daha niceleri sen takma kafana bu takim kafaya oyniyacak bizie yine çok güzel seyler yasatacak insallah

Berk
02.09.2011, 18:44
Allahtan futboldan anlamiyorum...

GS icin iyi kadro deniliyor ya ne diyim...Kadro iyi ama abartmayin...bizden iyi mi ? kesinlikle degill...

Kardeşim neresi iyi değil sen de mokunu çıkarıyorsun bu işin.Alınan oyuncuların hepsi kaliteli oyuncular şunu söylemek çok mu zor?Şu adamları biz alsak 50 sayfa övgü yağdırırdınız şurada.

FC-ST-PAULI-61

ofansif anlamda 0
Kesinlikle katilmiyorum

Ömür Karadeniz
Fatih Terimin yönetime istediğini aldırdığını görünce yemin ediyorum Şenol hocama sinir oluyorum,yazık valla.Şenol hocam ne yazıkki hiçbir zaman Fatih Terim gibi tuttuğunu koparan bir teknik adam olamadı.

Serdær
Dikkat edersen gsnin aldığı adamlar hep takım oyununa odaklı,savunmayıda sağlama aldı başlarındada fatih terim gibi bir hoca var bence ligin açık ara favorisi.

BJK içinde aynı şeyler söyleniyordu.

Geyse bir kadro kur desem bakalım nasıl kurardınız.

Yabancı

Yabancı--Yerli--Yerli--Yerli

Yerli-Yabancı-Yerli-Yabancı

Yabancı-Yabancı

Yerli oyuncular : Selçuk İnan,Gökhan Zan,Servet,Hakan Balta,Kazım Kazım .

Yabancılar : Muslere,Melo,Ujfalusi,Reira,Baros,Elmander

İbrahim Gökhun Öztürk
02.09.2011, 18:45
Sadece yazım anlayısı olarak değişmemiş bu forum, zihinsel anlamda da bir dönüşüm söz konusu...İstanbul ezikleri gibi düşünmeler başlanmış...Üzülerek takip ediyorum...

Ertan1982
02.09.2011, 18:45
gs felan birakin.Futbol biraz uyum biraz ruh biraz yetenek isi.En iyi oyunculari al ruhlari yoksa uyum yoksa takimda rezil olup giderler.Bizim takim 4*4?Bence hayir ama yukarda yazdigim gibi.Ligler baslasin 4-5 mac oynansin kim nedir ortaya cikar.gs Sampiyonda olur Play-off´a da giremez belli olmaz.Aynisi digerleri ve bizim icinde gecerli.

sessizkral_1
02.09.2011, 18:46
23-24 yasindaki ardayi ver...

29 yasindaki rierayi al...

sonra iyi transfer...

biz yapsak baska denilirdi...

anlatamazsın.. :rolleyes:

geçen yıl burda bjk için neler yazıldı.

20 puan farkı atınca anlıyorlar..

yorumsuz6117
02.09.2011, 18:46
Playoff saçmalığından dolayı Artık x takımla yarışırız diyemiyoruz şampiyonluk için.

yorumsuz6117
02.09.2011, 18:47

Geçen sene bizim oturmuş bi takımımız vardı. Şimdi yeni kadro kuruldu Şl'de var bu sene 70 puan toplarsak büyük başarıdır bence.

sonsuza61
02.09.2011, 18:47
Muhtemel onbirler

Tolga
serkan giray glowaski celuska
Volkan zokora colman burak
Sapara
Henrique

Volkan
Gökhan Serdar yobo Ziegler
Stoch topuz emre dia
alex
Niang

Muslera
Eboue ujfalusi servet sabri
veira selcuk melo kazim
elmander Baros

Cenk
Köybasi Toraman egemen Ekrem
Q7 fernandes ernest simao
Guti
Almeida

Hangi kadro daha iyi :D

Legolas77
02.09.2011, 18:48

yıldız olabilirlerde Türkiye Ligi'ne gelen yıldızlar hep sertlikten yanıyorlar maca cıksınlarda görelim baros kweell ve diger iyi yabancıları aldıkları zamanda bayagı şişmişlerdi ama ne oldu 8 haftadan sonra gitmişti
bjk gecen sene yıldız diye aldı ne oldu
yıldızlarla takım kurmak cok zor bi iş m.city dünyanın en iyi oyuncularını topluyor ama gelelim m.united 2-0 geriden gelip yeniliyor.. burada takım olmak önemli gs onu başarması zaman alacaktır olimpiyakos macında ve y.dısı kamplarında oynadıklar hazırlık maclarında gördük sonucu
bizim takımda ise genel olarak takım oyununa sadık ve mücadele edecek oyuncularla kuruluyor sapara celutska cech(porto'dan bildigim cech ise cok iyi olacak inşta olur) henrique zokora adrian volkan bence biz daha cok takım olma yolunda ilerliyoruz benfica macında hakemler bizi yemeseydi daha iyi olabilirdik o skorlar sayesinde millet karamsar konusuyorki lige hazır takımlardanız 90 dakka 10 na 11 oynayabildigimize göre takım fizik acıdanda iyidir umarım iyi başlarız lige gerisi yine gelecek sonuc olarak

sessizkral_1
02.09.2011, 18:48
Benim için Ş.liginde gruptan çıkmak Şampiyonluk kadar önemli.

MaDDoX_61
02.09.2011, 18:49
tomas necid'de sakat aralık ayına kadar

Samet Yildirim
02.09.2011, 18:50

Benim yazilarim BJK konusunda gecen sene ilk günden beri ortada. Sezon bitti sonuc ortada.

Isimler oynamiyor bunu artik ögrenelim ya.

SEDAT
02.09.2011, 18:50
- Valla bana göre bu sene geçen seneden daha iyi olabiliriz , Bjk ve gs tamamen saçmalıyor , hele beşiktaşın ne yapmaya çalıştığını hiç anlamıyorum , kocakafalı demirören ziya doğan boştayken neden almıyor başarılıyken teklif yapmasını biliyordu ezik...

metinulusoy
02.09.2011, 18:51

ofansif anlamda 0

Cech mi ofansif anlamda 0 ?? İlginç...

Halbuki Cale'ye nazaran geri gelmeyi bile unutabilir diye eleştirenler olmuştu:)

Tahsin Ağaoğlu
02.09.2011, 18:52
tomas necid'de sakat aralık ayına kadar

Ağzından bal damlıyo desem...

FC-ST-PAULI-61
02.09.2011, 18:52
8jk Burak Kaplani Euro League de oynatmayacakmis haha :D
Adam cok yetenekli.Bu 8jk yi anlamak zor.
Maddox Haydi Abi Wagner Love da sakatlansin:D

trbzonsporlu
02.09.2011, 18:54

servet ve selçuk inan hariç kaliteli türk oyuncusu yok ve bu ligde türk oyuncu kadrosu iyi olmayan şampiyon olamaz.

Dogan
02.09.2011, 18:55
Kağıt üzerinde halen en iyi takım Beşiktaş. Ama o takımı ligde oynatması çok zor. Yabancı sınırlaması bu sene takımları çok zorlayacak. Yerli futbolcuları kaliteli olan takım bir adım öne çıkacak bu sene. Burda da önce Fener, sonra Gs ve ardından da biz geliriz.

Samet Yildirim
Kardeşim neresi iyi değil sen de mokunu çıkarıyorsun bu işin.Alınan oyuncuların hepsi kaliteli oyuncular şunu söylemek çok mu zor?Şu adamları biz alsak 50 sayfa övgü yağdırırdınız şurada.
Alinan oyuncular iyi ama kadro yetersiz.

Stoper eksikligi mevcut. Müzmin sakat gökhan zan da orda oynuyor.
sol bekler elvere senlik.
selcuk-melo alternatifi kim mesela ? 55 yasindaki ayhan yuhlanan ayhan baska ?
2 forveti var birisi 1,5 senedir doktorun yanindan ayrilamiyor...sol acik aldilar hadi neyse gerci 1.88 boyunda bir sol acik türkiyede is yapar mi tartisilir.

Sabrinin 4-3-3 sistemin orta sahanin 3 lüsinde oynuyorsa ozaman konusmaya gerek yok.

Hadi onuda gectim.

4-3-3 oynuyor gs ama ilerdeki 3 lünün kazimin yedege yok ? yada var mi ? üstüne üstün kazim cok istikrarsiz.

baros-elmander sakat forvet kim var ? dilaver ile fatih terim oynar...veya selcuk-melo yok kim oynar ? ayhan ile ceyhun

Kusura bakmayin bu kadro bizim kadrodan iyi degil.

sonsuza61
servet ve selçuk inan hariç kaliteli türk oyuncusu yok ve bu ligde türk oyuncu kadrosu iyi olmayan şampiyon olamaz.

Servet mi yapma allah askina :D

Legolas77
02.09.2011, 18:56

evet dogru dedi gecen sene bizim yerliler cok iyi form tutmustu

sonsuza61
02.09.2011, 18:56
Dogruya dogru en kaliteli yerliler fenerde sonra biz geliyoruz

Samet Yildirim
02.09.2011, 18:57
------------Muslera---------
Eboeu---Ujf----Servet-Hakan
------------Melo------------
------Sabri-----Selcuk------
Kazim---------------Riera
-----------Baros------------

Sistem benim degil Fatih Terimin bütün maclarda oynattigi sistem...sabride her macta orda oynadi...inter...madrid...vs. vs.

Haketten bizim kadrodan nasil daha iyi anlamyiorum.

sessizkral_1
02.09.2011, 18:57
özgür çek,kemal ve alper'i bekliyorum ben..

Tahsin Ağaoğlu
02.09.2011, 18:58
Geriye kalan Dzagoev,Vagner Love,Doumbia,Tosic kaldı herhalde...Ha gayret biraz daha...

h@msi61
Takim oyuncu kayniyor yahu, daha ne transferi :) Yapacagimiz transferler mumkunse iceri degil disari dogru olsun artik.

MaDDoX_61
Ağzından bal damlıyo desem...

bizim maça kadar bakalım neler olacak takipteyim

FC-ST-PAULI-61
Alinan oyuncular iyi ama kadro yetersiz.

Stoper eksikligi mevcut. Müzmin sakat gökhan zan da orda oynuyor.
sol bekler elvere senlik.
selcuk-melo alternatifi kim mesela ? 55 yasindaki ayhan yuhlanan ayhan baska ?
2 forveti var birisi 1,5 senedir doktorun yanindan ayrilamiyor...sol acik aldilar hadi neyse gerci 1.88 boyunda bir sol acik türkiyede is yapar mi tartisilir.

Sabrinin 4-3-3 sistemin orta sahanin 3 lüsinde oynuyorsa ozaman konusmaya gerek yok.

Hadi onuda gectim.

4-3-3 oynuyor gs ama ilerdeki 3 lünün kazimin yedege yok ? yada var mi ? üstüne üstün kazim cok istikrarsiz.

baros-elmander sakat forvet kim var ? dilaver ile fatih terim oynar...veya selcuk-melo yok kim oynar ? ayhan ile ceyhun

Kusura bakmayin bu kadro bizim kadrodan iyi degil.
Engin Baytar 4-3-3 de Orta sahada oynar sol kanatda da oynar.
Stoper eksikligi yok.Servet,Zan,Ujfalusi Balta da orda oynayabiliyor.

sonsuza61
02.09.2011, 19:00
Geriye kalan Dzagoev,Vagner Love,Doumbia,Tosic kaldı herhalde...Ha gayret biraz daha...

Sakatlansinlar mi diyorsun ??:confused:

Samet Yildirim
Fatih Terim-Engin Baytar is birligi heran bozulabilir :)

servet-gökhan-hakan kosana kadar golü atiyor rakipler...böyle stoper mi olurmus ?

kayseriliyiz
gs engin'i banko oynatacak göreceksiniz
orda sesi çikmaz çok sey söylerdim ama
ceza almaya degmez

sonsuza61
02.09.2011, 19:01
Engini göndermekle hatta yaptik.

Tahsin Ağaoğlu
02.09.2011, 19:02
Maddox_61 bahsediyordu Pukki Sevilla'ya gitmiş..Kaliteli uşaktı..

FC-ST-PAULI-61
02.09.2011, 19:02
SametYildirim zorla gs Kadrosunu yazdiracaksin bana.

------------------Muslera--------------
Eboue------Ujfalusi----Servet----Balta---
---------selcuk-----melo---engin--------
------Kazim----------------Riera-----
------------Elmander(Baros)----------

Bizden daha iyi acik ve net.Neyse insallah Ceyhunu oynatirlar :D :D

MonteCristo
02.09.2011, 19:03

Bence hata yapmadık, görüceksiniz. Ayrıca Engin kendi kovdurtmak için herşeyi yaptı başka napabilirdik ?

Tahsin Ağaoğlu
Sakatlansinlar mi diyorsun ??:confused:

Yok illa sakatlanmada olmayabilir...Cezalı da olabilir ;)

FC-ST-PAULI-61
Pukki Schalke de.

sonsuza61
02.09.2011, 19:04

Bu kazmalar varken isleri zor

angraf
02.09.2011, 19:04
Trabzon takımının tek eksiği stoper şuanda diğer her yönden fb gs ve bjk ile yarışırız.

kayseriliyiz
02.09.2011, 19:05
bence gönderilmesi degil gs'ye gönderilmesi hata:(

metinulusoy
gs kadrosu kalmıştı tartışmadığımız onuda yaptık..geçen yıl da bjk için aynı yorumları çok iyi hatırlıyorum..-kişiler farklı olsada-

Berk
İrlanda-Slovakya maçı kadrosunda Sapara var mı?
Ben Cech ile Vittek'i gördüm ama Sapara'yı göremedim?

Dogan
02.09.2011, 19:06

Dürüst olmak gerekirse şu takımdan Trabzonspor'da görmek isteyeceğim iki adam var, Eboue ve Selçuk. Belki Elmander de eklenebilir. Melo, Zokora'dan iyi değil.

The Ciks

Bu kadronun hıç bır hattı bızden ıyı degıl...

belki eboue ordada celuyu oynatabılırsek denk ıkı sagbek olur...

trbzonsporlu
ozan ipek
yiğit incedemir
alper potuk
hasan ali kaldırım
kemal tokak'ı al

ferhat
piotr
pawel
barış ataş
sezer badur
tayfun'u gönder

sercan
eren'i kiraya ver

Berk
02.09.2011, 19:07
bence gönderilmesi degil gs'ye gönderilmesi hata:(

İmkanım olsa 2 tane kopyasını yaptırıp onları da bjk ve fb'ye yollardım..

Tangerine Dream
02.09.2011, 19:07
Bir teknik direktör olsaydım takımımda kesinlikle Engin Baytar gibi futbolcuları istemezdim. İstediği kadar yetenekli olsun, önce karakter.

Ilelioglu
02.09.2011, 19:08
GS'nin kadrosunu bir göz attimda, zaaflari olan bölgeler var.

Kadro derinligi yok, alternatif az.

Sakatlik veya cezali durumunda cok sorun yasarlar.

Alihan Ertürk
Bursaspor Mehmet Güven'i de almış sanırım, öyle diyorlar.

Ömür Karadeniz
İrlanda-Slovakya maçını yayınlayan kanal var mı uşaklar?

zahido

Kusura bakma ama engin hayati boyunca topu topu 6 ay oynamis bir adam..

Oda Senol hocanin sayesinde..

Bu sure zarfinda bide milli takima cagrildi..

ama bilmiyor ki an itibariyle futbol kariyerinin bittigini.. :)

gsde tutunamayacak ve bir anadolu kulubune gidicektir sonrada ordan oraya donup dlasir artik..

Samet Yildirim

11 i yazma bana ben sana yedekleride yazdim GS in da yedeklerini yaz bana :)

Yazamiyorsun demi ?? :D :D

DeAgLeMaNyAq
02.09.2011, 19:09

Önceki sayfalarda bahsetmiştim. Adamların enteresan bir kadro yapısı var. 2 kategoride oyuncular çağırılmış. 22 kişi ana kadro bir de 15 kişilik yedek kadrosu var. Sanırım 22 kişi içerisindeki birine bir şey olmadıkça 15 kişi hazırda bekletilmek amacıyla kadroya alınıyor. Sapara'da bu 15 kişi arasında...

Tahsin Ağaoğlu
Pukki Schalke de.

:D Pardn karıştırmışım Sevilla'dan Schalke'ye geçmiş

Ilelioglu
Bir teknik direktör olsaydım takımımda kesinlikle Engin Baytar gibi futbolcuları istemezdim. İstediği kadar yetenekli olsun, önce karakter.

Önce disiplin bence. Karakteri iyi olmaya bilir ama verilen göreve saygi duyar ve yerine getirmek icin elinden gelen cabayi gösterirse sorun olmaz.

Engin öyle degildi iste. Ona göre en büyük o. O ne derse o gibi.

Samet Yildirim
İrlanda-Slovakya maçını yayınlayan kanal var mı uşaklar?
Evet dogru bi soru :D

gabriel omar
02.09.2011, 19:10
Fatih Terimin yönetime istediğini aldırdığını görünce yemin ediyorum Şenol hocama sinir oluyorum,yazık valla.Şenol hocam ne yazıkki hiçbir zaman Fatih Terim gibi tuttuğunu koparan bir teknik adam olamadı.

İyi ki de olmamış.Fatih Terim gibi bir adamla Şenol Hocayı kıyaslamam bile.

Sanada tavsiyem bu kadar seviyorsan Fatih Terimi Glatasarayı destekle.Hem yıldızları var ne güzel.

kayseriliyiz
02.09.2011, 19:10
İmkanım olsa 2 tane kopyasını yaptırıp onları da bjk ve fb'ye yollardım..
kimin ne olacagi belli olmaz renkdas benim fb'li arkadaslar burak için ayni senin dedigini diyordu iyi ki aldiniz basa bela felan
ama durum ortada
engin futbol olarak kumasi iyi o yönden yani

Ilelioglu
02.09.2011, 19:11

Mac ne zaman ve hangi kanalda? :)

tonyalı Aydın
02.09.2011, 19:12
fener ziegleri aldımı.bence cok iyi transfer ligler başlayınca göreceksiniz.yanlız anlamadığım bu fener bütün futbolcuları satıp özellikle yabancı futbolcuları, takım bank asyaya düşerse bunların sadece 3 ünü kullanacağını bile bile yine transfer yapması biraz kafamı karıştırdı.yoksa yine bir yerden tüyomu geldi.fenerbahceyi küme düşürmeyecekler diye.çünkü federasyon daha önçe kararını açıklamadan önçe fener borsaları tavan yapmıştı.yoksa fener bütün yabancılarını satıp borc batağından olan kulübü kurtarmaya çalışıyordu.bir başka önemli konu şuanda takımımızda 12 tane yabancı futbolcu var.bunlardan 5.tanesi ancak trabzonsporda oynayabilir diğerleri sıratan futbolcular sadece kodro şişirildi.2 sigönderilecek bence şu glovacki ve ilerdeki forvet brozeki gönderip.bunlara barış ateş,ferhat ve sezeri de ekleyip yerli bir tane stober ve alternatif bir forvet daha almalıyız.ha sorarsanız kim bu 5 tane futbolcu.zokora,colman,henrige,adrian ve biraz da celustka.

Emre1991
02.09.2011, 19:13

Şu takıma 3 tane atarız...Belki iyi oyuncular ama TAKIM olabilecekler mi acaba?

kayseriliyiz
cech ilk onbirde mi oynuyor?

legorakiss

baros oynamasın 2 maçtada şenol hoca 4puan alır bu takımdan

Tangerine Dream
Önce disiplin bence. Karakteri iyi olmaya bilir ama verilen göreve saygi duyar ve yerine getirmek icin elinden gelen cabayi gösterirse sorun olmaz.

Engin öyle degildi iste. Ona göre en büyük o. O ne derse o gibi.

Karakter düzgün olduğunda diğer pozitif özellikleri de beraberinde getirir zaten. Şenol Hoca Engin için büyük bir nimetti, o bundan faydalanmak yerine kafasının dikine gitmeyi tercih etti.

FC-ST-PAULI-61
02.09.2011, 19:14
11 i yazma bana ben sana yedekleride yazdim GS in da yedeklerini yaz bana :)

Yazamiyorsun demi ?? :D :D
Tamam yaziyorum bakalim ne diyeceksin :D :D

----------------Ufuk--------------
serkan kurtulus---------Zan-----ceyhun----caglar--
--------------Ayhan---------yekta------------
---Sabri------------Emre Colak---Aydin-----------
------------------Baros-----------------------

Tamam Yedeklerde Is yok ama ilk 11 cok iyi :D

MaDDoX_61
02.09.2011, 19:14
Trabzonspor su Amauri. Toni, spunta il Galatasaray

http://www.tuttosport.com/3/5/28/2011/09/02-142586/Trabzonspor+su+Amauri.+Toni,+spunta+il+Galatasaray ?utm_medium=twitter&utm_source=Juventus_tifosi

Yiğit Gökoğlan, GS yolunda bi kaç saate belli olur

kayseriliyiz
02.09.2011, 19:15
Karakter düzgün olduğunda diğer pozitif özellikleri de beraberinde getirir zaten. Şenol Hoca Engin için büyük bir nimetti, o bundan faydalanmak yerine kafasının dikine gitmeyi tercih etti.
usta o da belki nasihatten degilde
dayaktan anliyordur:D

Berk
02.09.2011, 19:16

İrlanda-Slovakya maçı 21.45'te.
Polsat Sport , TV Markiza , RTE Two , Sky Sports 3 [UK/IE] , Nova Sport (Cze) , Nova Sport (Bul) , Sport+ (Russia)

Bu kanallar veriyormuş maçı ama uyduda bulamadım.Internetten yayın bulmak gerekiyor..

Mehmet Zeki
Gs'nin bizden iyi takimi varmis. :D

Cok komik. Bizde sadece Senol hocanin varligi yeter...

Ömür Karadeniz
Daha transfer yapmaya gerek yok, Cl için kadrolar gönderildi nasıl olsa,ilk 4 oynayan playoff oynuyor bu kadro ilk 4'e 4.sırada girer o yüzden transfere gerek yok bence.

Giallorossi
02.09.2011, 19:17

http://www.tuttosport.com/3/5/28/2011/09/02-142586/Trabzonspor+su+Amauri.+Toni,+spunta+il+Galatasaray ?utm_medium=twitter&utm_source=Juventus_tifosi
Bu saatten sonra Amauriyi almayiz, almamaliyizda..

Mert Özsarı
Lig icin stoper lazım sampiyonlar ligi için geç olsa bile.

Tangerine Dream
usta o da belki nasihatten degilde
dayaktan anliyordur:D

Hah işte, şimdi tam da ona göre bir yerde.:)

FC-ST-PAULI-61
02.09.2011, 19:18
Bu arada Selcuk Hainanin gitmesine birazda sevindim.Her Top onun olacak.Serbest Vuruslarda Yattaraya git birak diyordu.
3 Senede Duran Toptan Gol atamadi Selcuk.Sapara iyi vuruyor Topa

Alihan Ertürk
02.09.2011, 19:19
Looks like Amauri to Trabzonspor might be back on. But Amauri looks as if he likes to rot on Juve bench instead of playing every week.

Tahsin Ağaoğlu

Yiğit Gökoğlan, GS yolunda bi kaç saate belli olur

Yanlış anlamadıysam Amauri bize daha yakın Luca toni ise 6s ve fenevbahçeye yakın

zahido
Takim olmayi basarirsak bizim onumuzde ne inter kalir ne gs..

Besiktasin kadrosu gsninkinden daha iyi..

Madem korkucaksiniz bari bjkden korkun :)

gs ne ya..

Legolas77
02.09.2011, 19:20
isim vermek istemiyorm ama bu forumda birri var amma olumsuz yazıyor arkadasya bu kadar negatif yorumcu görmedim .
anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az

dozer
02.09.2011, 19:21
Burada gaysenin transferlerini ovenler bari bizim aldigimiz adamlara camur atmasin gs iki sene oncede yildizlarla dolmustu ama sonucu gorduk takimin icinde general 2 taneden fazla olursa takim oyunu oynamak imkansizlasir gorecegiz lig baslayinca bizmi iyi futbol oynuyor onlarmi

cubido
İlk 11;
1)Onur
2)Serkan
3)Celustka (1)
4)Giray
5)Cech (2)
6)Colman (3)
7)Zokora (4)
8)Adrian (5)
9)Volkan
10)Burak
11)Henrique(6)

İlk 18;
12)Tolga
13)Halil
14)Vittek (7)
15)Sapara (8)
16)Aykut
17)Mustafa
18)Mecburiyetten Sezer, Ferhat veya altyapıdan bir oyuncu

Pawel, Piotr muhtemelen gönderilir.
Alanzinho bundan sonra birçok maç ilk 18 dışında kalır.
Sapara,Colman,Zokora üçlüsü hernekadar değerli olsa da bu üçlüden biri bazı maçlarda kontenjan ve taktik gereği 18 dışında kalabilir.
Bu kadroya bakınca yabancı oyuncu konusunda sadece tercih etme sıkıntısı var ancak yerli oyuncu kadrosunda ciddi bir alternatifsizlik var.

Takımda hala sol stoper ve sol açık pozisyonlarının orjinal oyuncusu yok(Bu kadar transfere rağmen özellikle sol açığa adam alınmayışı hayret verici).
Bence bu takımda ilk 11'de direkt oynayacak en az 1 yerli futbolcu gerekli.
1 Yerli oyuncu da 18'e Sezer, Ferhat gibi vasat adamların alınmasını engellemek ve alternatif oluşturmak için gerekli.
Eldeki kaynakları çarçur etmeden Olcan Adın ve Alper Potuk'u alabiliyorsak

birde alternatif olması açısından Çağdaş Atan'ı alır ve bu yıl tüm pozisyonları kapatmış oluruz.

kayseriliyiz
Takim olmayi basarirsak bizim onumuzde ne inter kalir ne gs..

Besiktasin kadrosu gsninkinden daha iyi..

Madem korkucaksiniz bari bjkden korkun :)

gs ne ya..
sinyor terim'den korkuyorlarmis:D

Tahsin Ağaoğlu
Bu saatten sonra Amauriyi almayiz, almamaliyizda..

Niye alalım tursun bi kenarda :)

Aslında alcaksak stoper almalıyız

FC-ST-PAULI-61
02.09.2011, 19:22
Olumsuz yaziyormusum Gsnin Kadrosu iyi dedim diye tamam hadi cok kötü Kadrolari var

Mehmet Zeki
Gecen sezon:

Selcuk Inan: 33 mac 2 gol 13 assist

Marek Sapara: 24 mac 3 gol 8 assist

Trabzonspor ikinci oldu. Ankaragucu ise 13cu. Bana gore Sapara Selcuk'dan daha faydali olur...

Samet Yildirim
Tamam yaziyorum bakalim ne diyeceksin :D :D

----------------Ufuk--------------
serkan kurtulus---------Zan-----ceyhun----caglar--
--------------Ayhan---------yekta------------
---Sabri------------Emre Colak---Aydin-----------
------------------Baros-----------------------

Tamam Yedeklerde Is yok ama ilk 11 cok iyi :D
La "Pauli" bu ne böyle ??? :D :D

rezalet...

TS kadrosu daha iyi oldugunu ispatladim :D :D

kayseriliyiz
02.09.2011, 19:23
Olumsuz yaziyormusum Gsnin Kadrosu iyi dedim diye tamam hadi cok kötü Kadrolari var
la sende heman geçtin küçük emrah moduna:D

Alihan Ertürk
02.09.2011, 19:23
Gecen sezon:

Trabzonspor ikinci oldu. Ankaragucu ise 13cu. Bana gore Sapara Selcuk'dan daha faydali olur...

O kadar şans bulabilecek mi acaba.

Mehmet Zeki
02.09.2011, 19:24
O kadar şans bulabilecek mi acaba.

Bence bulur. Zokora'nin Afrika Kupasina gidecek olmasida onemli...

Mustafa Umut
02.09.2011, 19:24
çağdaş atan'ın alınmasını isterim bende ama bir ara haberler çıkıyordu, 'şenol güneş eski oyuncuların takıma geri dönmesine sıcak bakmıyor' şeklinde.

vardır bir bildiği mutlaka.

Oğuzhan Fidan
02.09.2011, 19:25
Ne gözü doymaz insanlarız bu takımın forveti milli takımın as forvetiyse fazla söze gerek yok.Ayrıca vittek te slovakyanın as forveti.

AyhanPe
gs nin bize göre tek artisi ardaydi ama simdi oda yok..volkan sen bizde cok daha basarili olacaktir..her yönden biz daha iyi bir takimiz kim ne derse desin..

Kaan
çağdaş atan'ın alınmasını isterim bende ama bir ara haberler çıkıyordu, 'şenol güneş eski oyuncuların takıma geri dönmesine sıcak bakmıyor' şeklinde.

vardır bir bildiği mutlaka.

Mersin İdman Yurdu'na transfer oldu. ;)

Tangerine Dream
Azerbaycan 0 - Belçika 0

Dakika: 23

Yahşi bir görüş olmakta.:)

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=aztvtv

FC-ST-PAULI-61
La "Pauli" bu ne böyle ??? :D :D

rezalet...

TS kadrosu daha iyi oldugunu ispatladim :D :D
Evet Alternatif hic yok gsde:D ama ilk 11 iyi.

la sende heman geçtin küçük emrah moduna:D
hahah yanlis anladim bana dememis:D

zahido
02.09.2011, 19:27
İlk 11;
1)Onur
2)Serkan
3)Celustka (1)
4)Giray
5)Cech (2)
6)Colman (3)
7)Zokora (4)
8)Adrian (5)
9)Volkan
10)Burak
11)Henrique(6)

İlk 18;
12)Tolga
13)Halil
14)Vittek (7)
15)Sapara (8)
16)Aykut
17)Mustafa
18)Mecburiyetten Sezer, Ferhat veya altyapıdan bir oyuncu

Pawel, Piotr muhtemelen gönderilir.
Alanzinho bundan sonra birçok maç ilk 18 dışında kalır.
Sapara,Colman,Zokora üçlüsü hernekadar değerli olsa da bu üçlüden biri bazı maçlarda kontenjan ve taktik gereği 18 dışında kalabilir.
Bu kadroya bakınca yabancı oyuncu konusunda sadece tercih etme sıkıntısı var ancak yerli oyuncu kadrosunda ciddi bir alternatifsizlik var.

Takımda hala sol stoper ve sol açık pozisyonlarının orjinal oyuncusu yok(Bu kadar transfere rağmen özellikle sol açığa adam alınmayışı hayret verici).
Bence bu takımda ilk 11'de direkt oynayacak en az 1 yerli futbolcu gerekli.
1 Yerli oyuncu da 18'e Sezer, Ferhat gibi vasat adamların alınmasını engellemek ve alternatif oluşturmak için gerekli.
Eldeki kaynakları çarçur etmeden Olcan Adın ve Alper Potuk'u alabiliyorsak

birde alternatif olması açısından Çağdaş Atan'ı alır ve bu yıl tüm pozisyonları kapatmış oluruz.

Ilk 11de hemfikiriz ama yedeklerde 2 kisi hakkinda farkli dusunuyoruz abi..

Soyle ki bence mustafa degil glo oturur kenarda..

Allah korusun olasi bir giray sakatliginda o mevkide aykutuda oynatabiliriz..

Yabanci kontonjanindan glo gelir ve mustafadanda daha iyi oldugunu dusunuyorum..

Ikinci husus yedeklere yazdigin son isim..

Bence alanzinho olur bu kisi..

Zaten ortada oynatilicak colman ve zokora yabanci statusunde..

Yerlerine pek ala yabanci degisikligi yapilabilir..

Veya aykut yine ortada oynayabilicek meziyetlere sahip bir futbolcu en olmadi o oynar..

Mehmet Zeki
02.09.2011, 19:28
Ilk 11de hemfikiriz ama yedeklerde 2 kisi hakkinda farkli dusunuyoruz abi..

Soyle ki bence mustafa degil glo oturur kenarda..

Allah korusun olasi bir giray sakatliginda o mevkide aykutuda oynatabiliriz..

Yabanci kontonjanindan glo gelir ve mustafadanda daha iyi oldugunu dusunuyorum..

Ikinci husus yedeklere yazdigin son isim..

Bence alanzinho olur bu kisi..

Zaten ortada oynatilicak colman ve zokora yabanci statusunde..

Yerlerine pek ala yabanci degisikligi yapilabilir..

Veya aykut yine ortada oynayabilicek meziyetlere sahip bir futbolcu en olmadi o oynar..

Aykut'ta stoperde oynayabilir. Ihtiyac olursa Celustka ve Zokora'da stoper oynayabilir...

gtem
02.09.2011, 19:29
Brozekler, Mtosun, Ferhat, Sezer verilip yerlerine kemal ve olcan alınmalı.

kayseriliyiz
bence colmani' türk vatandasligina geçirelim

legorakiss
elimizdeki oyuncura talip varmı sezer badur murat tosun vs...

Batuhan
02.09.2011, 19:31
Alınacak yerli Özgür ve Yiğit ikilisinden biri olur bence. Alper'in olmasını isterim ama düşük. En yüksek ihtimâl Özgür...

zahido
02.09.2011, 19:31

geldiginde basvuruyu yapsaydik seneye ne guzel turk statusunde oynardi..

delikoyun
02.09.2011, 19:32
sapara ve vittek yedek kalıcak oyuncu değil bence orta alanda zokora colman sapara ilerde de vittek ve henriqe ilk onbirde mutlaka olmalı orta alan için sapara kesin şart ilerde de tecrübeli ve bitirici vittek olmazsa olmazımız

Mehmet Zeki
02.09.2011, 19:32
Alınacak yerli Özgür ve Yiğit ikilisinden biri olur bence. Alper'in olmasını isterim ama düşük. En yüksek ihtimâl Özgür...

Hangi Yigit'i soyledigini bilmiyorum ama Yigit Gokoglan icin Manisaspor 3 milyon euro istemisti galiba...

kayseriliyiz
02.09.2011, 19:35
bu arada azerbaycan direniyor 0-0

delikoyun
02.09.2011, 19:35
bence yıldız transferi konusunda yanılıyoruz bize yıldız lazım değil yıldız olan zaten hem gelmiyor gelsede çaptan düşmüşü geliyo onunda faydasından çok zararı oluyor bize yıldız değil bize takım oyuncusu takımı tamamlayıcı oyuncu lazım bence vittek ve sapara süper iki transfer göreceksiniz en faydalı transferlerimiz olucaklar hayal kırıklığı kimse yaşamasın bizim yapacağımız en iyi yabancı transferi ligimizde kendini ispat etmiş yabancı hiç bilmediğimiz adriana 5 milyon euro saymak yerine sapara sestak vittek e toplamda bu parayı saymak daha mantıklı

Batuhan
02.09.2011, 19:38
Hangi Yigit'i soyledigini bilmiyorum ama Yigit Gokoglan icin Manisaspor 3 milyon euro istemisti galiba...

Yiğit İncedemir :)

gabriel omar
02.09.2011, 19:39
Azerbaycan 0 - Belçika 0

Dakika: 23

Yahşi bir görüş olmakta.:)

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=aztvtv

İleriye doğru uzun öttürme -İleriye doğru uzun pas :)

Tyler Durden
02.09.2011, 19:39
bu arada azerbaycan direniyor 0-0

merak etmeyin daha gol yemezler..
ust oynadik ya sabaha kadar direnirler.sanki sampiyon olacaklar.

AyhanPe
02.09.2011, 19:40
ben 2 yerli transferi daha bekliyorum..lig icin iyi bir alternatif stoper ve solbek almaliyiz bence..

kayseriliyiz
02.09.2011, 19:41
merak etmeyin daha gol yemezler..
ust oynadik ya sabaha kadar direnirler.sanki sampiyon olacaklar.
yenerlerse bizim kadar sanslari var gruptan çikmak için:)

amasya0561
02.09.2011, 19:41
Gecen sezon:

hala kendini şampiyon görmeyen renkdaşlarımız var.
biz ikinci olmadık onca şikeye ragmen puan puana bitirdik.
gerçek şampiyon biziz. şl ye gidende biziz.

Dip.Ing.Mag.
02.09.2011, 19:42
vay anasini egemen milli takimda .... demek orada oynamasi icin bizden gitmesi gerekiyormus...

kayseriliyiz
02.09.2011, 19:46
bu azerbaycan'da oynayan ismailov nasil

-Samet
02.09.2011, 19:46

serkan yerine aykut ?

-Samet
02.09.2011, 19:50
-[ooD;1918019063']vay anasini egemen milli takimda .... demek orada oynamasi icin bizden gitmesi gerekiyormus...

daha yeni mi anladın bunu ...

Travelair
02.09.2011, 20:13

Schalke. Adam perişan etti onları. Keşke biz alsaydık 1,5 milyon €

aybasti
02.09.2011, 20:19
Türkiye macı hangi kanalda

Travelair
02.09.2011, 20:30
Ntv'de maç

Tolga DEĞİRMENCİ
02.09.2011, 20:30
daha var galiba 2 senesi yanlıs bilmiyorsam

x_man
02.09.2011, 20:34
varmı haber yerli oyuncu alacakmıyiz

Metin Sağır
02.09.2011, 20:42
?

http://twitter.com/#!/Juvenistina/status/109681297521246208

-Samet
02.09.2011, 20:46
?

bu ne demek şimdi :)

asilhamsi
bir tek sorum var Egemen bjk ye gidince ne oldu ucmayamı basladı da milli takımda ilk 11 oynuyor?

S.rım böyle işin içine..Beni milli takımdan soguttular..

Bilal Karadeniz
?

nedior burda ?

Metin Sağır
02.09.2011, 20:48
Anlasaydım soru işareti koymazdım. :/

Furkan S.
02.09.2011, 20:50
nedior burda ?

Pazarlık Trabzonspor da Amauri geri.

yorumsuz6117
02.09.2011, 20:51
Şu takımda bir Egemen olsaydı. :)

Travelair
02.09.2011, 20:52
bir tek sorum var Egemen bjk ye gidince ne oldu ucmayamı basladı da milli takımda ilk 11 oynuyor?

S.rım böyle işin içine..Beni milli takımdan soguttular..

Bence Oğuz Çetin faktörü

Oruç
02.09.2011, 20:54
Yerli bir stoper bulmamız lazım. Yoksa ligde yabancılar konusunda sıkıntı çekeceğiz. Allah korusun Giray'a bir şey olduğunda hangi yabancıyı keselim diye çok dusunecegiz.

-Samet
Pazarlık Trabzonspor da Amauri geri.

daha alsak nolur ki..

yorumsuz6117
Selçuk'u geç ama Egemen'in gitmesi yönetimin suçudur.

Fatih
02.09.2011, 20:55
Amauri'nin kadrolar UEFA'ya bildirildikten sonra alınması mantıklı mı?

DJTT
02.09.2011, 20:57
İcim yani ikisini gördüğümde ah ah su egemene bak yaaaaaa.....

Batuhan
02.09.2011, 20:57
?

Anladığım kadarıyla Amauri Trabzonspor ile tekrar görüşmeye başladı diyor. Dil Malezya dili...

Tolga DEĞİRMENCİ
02.09.2011, 20:58
azerbaycan 1 -1 yapmıs bitmiş mac...

avusturyayıda yendikmi ilk 2 garanti en iyi ikinci olmak için kasmak gerekecek

yektakurtulus
02.09.2011, 20:59
beyler bu saatten sonra yabanci transfer helede üst düzey hic mantiklimi??
olmadigi icinde böyle birsey gerceklesmiyecek
dua edelimde takimda kendileirne sans bulamayacak oyuncular gönderilip bir tane yerli ve kaliteli stoper alalim

Cihan
02.09.2011, 21:00
selçuğuda aradım ama hadi onu adrian kapatcak varsayalım ...

egemen ne olacak !! büyük kayıp hakikaten başkan yapar bi espri olur biter ne olcak başka ..

bir soru sormak istiyorum aykut akgünden stoper çıkar mı? rio ferdinand tarzı

TS57
02.09.2011, 21:05
bizim slovakların maçının linkini verebilecek olan varmı

asilhamsi
02.09.2011, 21:06
pawel,piotr,alan,barıs,sezer,murat,ferhat gitse

kemal,alper,özgür cek gelse tadından yenmez....

Bilâl ÇOBAN
02.09.2011, 21:06

Pawel gider, ligde işimize yarar, devre arasında da uefa'ya bildiririz:rolleyes:

Bilal Karadeniz
02.09.2011, 21:09
bizim slovakların maçının linkini verebilecek olan varmı

bi bakıyım bulursam veriyim kardeşim

x_man
02.09.2011, 21:19
yabancı nasıl olsa serbest acaba ucuz yıldız adayı genç yabancılar transfer edilemezmi en az bir tane olsa iyi olur gibi geliyor

kadirgazioglu
02.09.2011, 21:21
Lile-Trabzonspor (7 Aralık) son Grup maçımız

18.12.2011 00:00 TRABZONSPOR A.Ş. - ORDUSPOR Son ilk yarı lig maçımız

oldu da eğer gruptan çıktık ara transfer döneminde mi oyuncu isterdiniz yoksa 5 eylül e kadar amauri gibi kaliteli bir oyuncuyu kadroya katmayı mı ?

vittek konusunda zaten hadi iyi oran verelim 50-50 olumlu-olumsuz görüş var

Eğer takıma yararı olacak ise kadro da ki fazlalık oyuncular gönderilecek ise amauri yi alsınlar

x_man
02.09.2011, 21:24
varya içindende geçiyordu yemin ederim insaallah yeneriz yoksa burak için yıkım olur

x_man
02.09.2011, 21:25
varya içimdende geçiyordu yemin ederim insaallah yeneriz yoksa burak için yıkım olur

matrix5782
02.09.2011, 21:33

Olur mu Olur..... Ancak Amaurti değil Stoper Ben feci halde Bu Mevkiye taktım :)

Önümüzde Gabriç Örneği var :)

Arif Timurcioğlu
02.09.2011, 21:37
Aşısı tutmayan yabancılarımız için bi formul düşünüyorlardır inş.

canibus
02.09.2011, 21:37
yanliz olurda amauri gercekten alinirsa yönetime sallayanlari görürüz burda ne gerek vardi sampiyonlar liginde oynayamiyacak, niye 1 eylüle kadar alinmadi.

Furkan S.
02.09.2011, 21:47
amauri ne zaman gelirse gelsin ama gelsin artık

Arif Timurcioğlu
02.09.2011, 21:49
Amauri gelsin başımızın üstüne ama bu kadar yabancının hangi birini oynatacaz.

MaDDoX_61
02.09.2011, 21:59
milli maçın yıldızı şaşıbeş selçuk şahin