PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

İlker Akçay
23.11.2011, 22:34
İlk Defa Bir Transfere İtiraz ediyorum KESİNLİKLE GELMESİN

Abi Ben STSL De Alınacak Yabancıya Karsıyım,

Bknz: Tjikuzu, Isaac

Tamam Başkan'a söylim,vazgeçsinler :)

TSL'den yabancı almayalım mantığı sakat :)

İlker Akçay
23.11.2011, 22:36
Defans oyuncularıyla alakalı yorumuna katılıyorum. Premier ligi defansların çoğu o yaşlarda ve karşılarındaki dinamik hücumlara karşı gayet başarılılar. Defansın çok fazla dinamik olması gerekmiyor bence. Genç ve dinamik oyuncularla olsaydı bu işler dünyanın en iyi ligleride böyle yapardı. Ama genç ve gelecek vadeden defans oyuncularına da hayır denmez. Burada sadece Rajnoch transferine olumlu taraftan yaklaştım :)

Aynı şekilde düşünüyorum :) Dediğim gibi ben Serdar Taşcı alınsın isterim ama alınamıyor diye de Rajnoch'a kötü topçu demem :) Adam iyi topçu hakkını vermek lazım..Rajnoch kalitesinde,tecrübesinde genç stoper bulup,getirebiliyorsalar almasınlar Rajnoch'u :) Maliyet-kalite hesabı da göz önünde bulundurularak..

Emirhan Yazıcı
23.11.2011, 22:37
Tamam Başkan'a söylim,vazgeçsinler :)

TSL'den yabancı almayalım mantığı sakat :)

Abi Ben Rajnoch Kötü veya Alınamaz Demiyorum

CL Oynuyosun Ve Bir Üst turda Barca-Madrid-Munih Gibi Takımlarla Karsılasıyosun

İlginç ama Tuhaf gerçekten

-----------------TOLGA-----------------

Celu----------Giray----------Rajnoch(Mahmut)---------Cech

-------------Zokora-----------Alper----------------

Volkan----------------Colman-------------------Halil

--------------------Burak-----------------

Fatih
23.11.2011, 22:37
Celustka'nın menejeri mi Fatih Abi? :)

Aynen öyle..

Alanzinho,Piotr Brozek,Pawel Brozek,Vittek,Sapara,Celustka,Adrian,Glowacki transferlerinde aracı olan menejer.Daha eskiye gidersek Rune Lange ve Tomas Jun...

zorroid
23.11.2011, 22:38
Celutska ve Rajnoch aynı memleketten birde bu taraftan bakarsanız belki herşeyi eleştirme huyunuzu gözden geçirirsiniz

SEDAT
23.11.2011, 22:38
* Allahtan Ankaragücü var yoksa transferde yapamayacakmışız ...

elbera
23.11.2011, 22:39
stoper alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey açık alanda ve birebirde alacağı pozisyondur sürekli defans yapan bir takımdan stoper alınmaz zirveye oynayan hedefi olan bir takımdan stoper alınmalı
Öyle transfer yapmaya tek engel o takımın onu pahalıya satmasıdır. Değerinin 3-4 katına gibi. Bizimkiler de bu engele takıldılar herhalde. Demek ki başka mevikler için düşünüyorlar bu transfer hamlesini çok ümitsiziz transfer konusunda. Bu kadar başarıyı getiren yönetime biraz daha sabredin. Zaten istersen Ferdinand ı al. ŞL de üst turda grup birincileriyle karşılaşacağız. Bizi kurtaracak adam Ferdinand mı olacak. Milan ı yenebilecekmiyiz. Milan la İnter arasında dağlar kadar fark var. Bayern Munich - Real Madrid gibi takımlar hep grup birincisi. Biraz daha sabır.

Erbay
O kadar yabancımız varken gelecek yabancı daha kaliteli olmalı.

Emirhan Yazıcı
Hazır Ankaragucu Dagılıyor

Theo Weeks
Thısdell Boşa gitmesin Hemen Almak lazım

İlker Akçay
Abi Ben Rajnoch Kötü veya Alınamaz Demiyorum

CL Oynuyosun Ve Bir Üst turda Barca-Madrid-Munih Gibi Takımlarla Karsılasıyosun

İlginç ama Tuhaf gerçekten

-----------------TOLGA-----------------

Celu----------Giray----------Rajnoch(Mahmut)---------Cech

-------------Zokora-----------Alper----------------

Volkan----------------Colman-------------------Halil

--------------------Burak-----------------

Şimdiki kadro İnter karşısında da tutunamaz deniyordu :) Futbol isim ile oynanmıyor..Şenol Hoca'nın yazdan beri tarif ettiği stopere Rajnoch uyuyor..Aynı kalitede,tecrübede genç oyuncu alabilirsen ne güzel..Ama maliyetini ve alacağın verimi de göz önünde bulundurarak...Rajnoch'un çok düşük maliyetle alınması devre arası diğer transferler için maddi gücümüzü artırır..Rajnoch'da ihtiyacımızı rahatlıkla karşılar..

Bilâl ÇOBAN
23.11.2011, 22:40
Bende vermiyorum zaten ruslara 17ye ama pazarlik masasina otururum diyorum :D

19-20ye gözünün yasina bakmam :D

Örneğin Tekke ( aman kavga çıkmasın )

Zenit'e gidene kadar Bayern'e gitseydi onu hala Avrupa'da hatrı sayılır bir takımda izliyor olabilirdik.

Fatih
23.11.2011, 22:40
Celutska ve Rajnoch aynı memleketten birde bu taraftan bakarsanız belki herşeyi eleştirme huyunuzu gözden geçirirsiniz

Türkiye'deki sıradan yabancıların özellikle de bir menejerin futbolcularının alınmasını eleştirmeyeceğiz de neyi eleştireceğiz?

Emirhan Yazıcı
23.11.2011, 22:41
Şimdiki kadro İnter karşısında da tutunamaz deniyordu :) Futbol isim ile oynanmıyor..Şenol Hoca'nın yazdan beri tarif ettiği stopere Rajnoch uyuyor..Aynı kalitede,tecrübede genç oyuncu alabilirsen ne güzel..Ama maliyetini ve alacağın verimi de göz önünde bulundurarak...Rajnoch'un çok düşük maliyetle alınması devre arası diğer transferler için maddi gücümüzü artırır..Rajnoch'da ihtiyacımızı rahatlıkla karşılar..

Rajnoch Kesinlikle Kötü bir Oyuncu Degil Abi Benim Anlatmak İstedigim Madem Sol Ayaklı Alıcaksın

Fabricioyu Al 22 Yaşında

sessizkral_1
ne polyana bir taraftarımız var

adrian başlığına giriyorum adamın daha golü yok , süper bu adam sabredelim

cech başlıgığına giriyorum iyi oynadı sabredelim..iyi olacak

henruqie 300 kilo , çalışırsa iyi olacak..

3-4 yıldır Çek milli takımına bile çağrılmayan vasat stoper rajnoch la ilgileniyoruz (ki tek kriterimiz mithat halis olmasına rağmen) taraftar iyi adam fena değil...yahu adam 30 yaşında..dünyada bu yaşta ondan çok daha iyi stoperleri 2-3 milyon euroya alabilirsiniz.Çek milli takımının BANKO STOPERİ Kaç paradır birisi yazsın.

vittek müzmin sakat ama iyileşirse iyi olacak ,

sapara koşmuyor ama iyi olacak..

eren genç oynarsa iyi olacak..

volkan biraz paslı oynarsa iyi olacak.

TRABZONSPOR TOPLAMA VE OYUNCU GELİŞTİRME KAPMINA HOŞ GELDİNİZ.

Vah benim Şenol hocama..

BİR YÖNETİMİN TRANSFER POLİTİKASINDA %70 ORANINDA BAŞARISIZ transferler yapan bir menajer ısrarla seçiliyorsa bence ortada ÇOK CİDDİ BİR SIKINTI VARDIR.

Dua etsinler Şenol hoca varda takım iyi bir noktada.Yoksa bu kadroyla şimdiye çoktan istifa etmişlerdi.

İlker Akçay
Aynen öyle..

Alanzinho,Piotr Brozek,Pawel Brozek,Vittek,Sapara,Celustka,Adrian,Glowacki transferlerinde aracı olan menejer.Daha eskiye gidersek Rune Lange ve Tomas Jun...

İsimler fena görünmüyor :) Lange,Jun ve Pawel hariç :) Demek ki bu adamdan golcü! alınmaz,gerisinde sıkıntı yok :)

x_man
23.11.2011, 22:42
mustafadan hiçbir artısı olmayan hatta eksiği olan bir adamı transfer etmek kimse kusura bakmasın aptallıktir alamıyorsan rasimcanı a takıma yükselt oynat daha iyi

Slovak ve polonyalılarida görüyoruz dünyada o kadar yetenekli adamlar varki hatta gurbetçiler onları neden keşfedemiyoruz bizimkiler birilerinin oyuncağı oluyor itirazımız buna

İlker Akçay
Rajnoch Kesinlikle Kötü bir Oyuncu Degil Abi Benim Anlatmak İstedigim Madem Sol Ayaklı Alıcaksın

Fabricioyu Al 22 Yaşında

Fabricio dediğin devre arası gündemimize giren Dornellas olan mı?

zorroid
Türkiye'deki sıradan yabancıların özellikle de bir menejerin futbolcularının alınmasını eleştirmeyeceğiz de neyi eleştireceğiz?

Bonservisi yok ve araştırırsanız ortalamanın üzerinde bir defans

Fatih
23.11.2011, 22:43
Rajnoch'un alınacağına pek ihtimal vermesem de Başkan'ın transfer politikasını düşündükçe olur mu olur diyorum.

İlker Akçay
23.11.2011, 22:43
O kadar yabancımız varken gelecek yabancı daha kaliteli olmalı.

Brozekler gitti gider :) Daha kaliteli ve üst düzey olmasını bende isterim ama olayın mali yönüne bakarsak ihtiyacımızı karşılayacak bir stoper ve sıfıra yakın bir maliyetle halledilecek..

Emirhan Yazıcı
23.11.2011, 22:44
Fabricio dediğin devre arası gündemimize giren Dornellas olan mı?

Aynen O En azından Genc Ve Atletik

-HCmsfF6FPs

İlker Akçay
23.11.2011, 22:46
Aynen O En azından Genc Ve Atletik

Genç kısmı doğru ama benim bildiğim Dornellas ağır bir stoper ama pozisyon bilgisi üst düzeyde..Özellikleri itibariyle Glowacki'ye benziyor ama topu daha iyi kullananı..Rajnoch iyidir iyi :)

Cafer Bulur
Yurticinden bir takimdan bize gelipde katki saglayan yabanci bir futbolcu aldigimizi hatirlamiyorum.

Bu nedenle yurticinden yabanci almamiza karsiyim.

elbera

3-4 yıldır Çek milli takımına bile çağrılmayan vasat stoper rajnoch la ilgileniyoruz (ki tek kriterimiz mithat halis olmasına rağmen) taraftar iyi adam fena değil...

Vah benim Şenol hocama..

BİR YÖNETİMİN TRANSFER POLİTİKASINDA %70 ORANINDA BAŞARISIZ transferler yapan bir menajer ısrarla seçiliyorsa bence ortada ÇOK CİDDİ BİR SIKINTI VARDIR.

Dua etsinler Şenol hoca varda takım iyi bir noktada.Yoksa bu kadroyla şimdiye çoktan istifa etmişlerdi.
Jaja yı gönderen Şenol Güneş bu oyuncuları aldıran da Şenol Güneş. Madem bu kadar kötüler neden ligde 2. yiz. Neden ŞL grup tablosunda 2. yiz. Neden ŞL tarihimizdeki ilk maçımızı bu berbat oyuncularla kazandık. Şenol Güneş 6 sene öncede buradaydı. Szymkowiaklar vs vs olduğu zamanlardı. O oyuncularda mı vasattı neden başarısız oldu. Sen sadece görmek istediğin gibi bakıyorsun olaylara.

Emirhan Yazıcı
Genç kısmı doğru ama benim bildiğim Dornellas ağır bir stoper ama pozisyon bilgisi üst düzeyde..Özellikleri itibariyle Glowacki'ye benziyor ama topu daha iyi kullananı..Rajnoch iyidir iyi :)

Oyy Oyyy Rajnoch Diye diye Mahmutuma kalıcaz yine :/

sessizkral_1
23.11.2011, 22:47
Bonservisi yok ve araştırırsanız ortalamanın üzerinde bir defans

Bence oturup ağlayalım

taraftarımızın vizyonu ne durumda

Bonservissiz..

Batuhan
23.11.2011, 22:48
Eminim yönetim böyle bir hataya düşmeyecektir. İçim rahat :)

İlker Akçay
23.11.2011, 22:50
Oyy Oyyy Rajnoch Diye diye Mahmutuma kalıcaz yine :/

Merak etme Rajnoch son ihtimal durumundadır :) Hani hazırda dursun eğer istenilen isimlerle anlaşılamazsa diye :) Lille maçını beklemek lazım transferde gelecek oyuncular için..

Ankaragücü'nden alınacaksa Uğur,Özgür Çek ve Turgut Doğan..Yerli alternatif ve kadro derinliği açısından iyi hamleler olur..Ayrıca Kamil Ahmet Börekçi Bucaspor'dan ayrılmak üzere,iyi bir sağbek ve yine iyi bir alternatif olur...

Numan Yerlikaya
23.11.2011, 22:50
Geçen Sene 60 Küsür Gol Yemiş Bir Takım Ve Bu Senede 11 Maçta 23 Gol Yemiş Bir Takımın Oyuncusu

Evet Bütün Bu Golleri Bi Oyuncuya Bağlıyamayız Kalecisi Var Sol Beki Felan Ama Stoper Buda!

Emirhan Yazıcı
23.11.2011, 22:52
Geçen Sene 60 Küsür Gol Yemiş Bir Takım Ve Bu Senede 11 Maçta 23 Gol Yemiş Bir Takımın Oyuncusu

Evet Bütün Bu Golleri Bi Oyuncuya Bağlıyamayız Kalecisi Var Sol Beki Felan Ama Stoper Buda!

Rajnoch İyidir İyi :)

elbera
Bence oturup ağlayalım

taraftarımızın vizyonu ne durumda

Bonservissiz..
Noboa da aralık ayında bonservissiz olacak onu alırsak ta salaklık etmiş mi olacağız. Bonservissiz oyuncu aldık. Trabzon bonservissiz oyuncu alacak kadar düştü mü denmesimi tüm mesele. ne demeye çalışıyorsun anlamıyorum. Buradakilerinde anladığını sanmıyorum.

SEDAT
* Zaten Alper Potuk için görüşmelere başlandı deseler şaşarım...

sessizkral_1
23.11.2011, 22:53
Jaja yı gönderen Şenol Güneş bu oyuncuları aldıran da Şenol Güneş. Madem bu kadar kötüler neden ligde 2. yiz. Neden ŞL grup tablosunda 2. yiz. Neden ŞL tarihimizdeki ilk maçımızı bu berbat oyuncularla kazandık. Şenol Güneş 6 sene öncede buradaydı. Szymkowiaklar vs vs olduğu zamanlardı. O oyuncularda mı vasattı neden başarısız oldu. Sen sadece görmek istediğin gibi bakıyorsun olaylara.

Ben görmelk istediğim gibi bakmıyorum

takımın en önemli mevkisinde Adrian ve alanzinhonun gol ve asist istatistiklerini çıkarın bana BENCE HER 2 SİDE ASLA TRABZONSPOR oyuncusu değil.Hala kendinizi kandırıyorsunuz.

Stoper hattı glowacki giray Şampiyonluk için yeterlimi ? 2 sinden birisi sakatlansa yerine kim oynayacak ? bence giray bile asla bu takımın stoperi değil.300 bin euro vermeye kıyamadığımız Kemal tokak bile giraydan 2 gömlek üstündür.her türlü tartışırım.

Takım 2. evet Burağın oynamadığı maçlarda gol sorunumuz ortada.antepe son saniyede attığımız gol dışında buraksız ligde kazandığımız maç varmı ? Tolga faktörü bile şuanki bulunduğumuz yere etkendir.

Takımdan gönderilen Jajanın egemenin yeri asla doldurulamadı , bu takımın 3 yıldır doğru dürüst kanat oyuncusu yok.kime anlatıyoruz ?

VİZYON SAHİBİYSELER OLCANI ALPER POTUĞU ALSINLAR gidip yabancı oyuncu alacaksalar fred i alsınlar mesela

KOSKOCA TRABZONSPOR,ş.ligi hedefi ile artık yoluna devam ediyor.

Artık vizyon büyütmelidir.

Bir tane menajerin elindeki vasat oyuncularla asla aşama kaydedemez

DOLDURDULAR POLONYALILARI ÇÖPLÜĞE DÖNDÜ TAKIM ..

Pawel brozeği halı sahada bile oynatmam!!!!!

Tekrar ediyorum tamamen Şenol hocanın oyuncu gelişimlerine ciddi katkısı ve sağlanan takım ruhu ve disiplinli oyun bizi buralara çıkardı.

Şenol hocanın eline 2-3 tane çok iyi yabancı verilseydi biz şuan İNTER in üzerindeydik.

ben görmek istediğim gibi görüyorum

size iyi görmeler..

İlker Akçay
23.11.2011, 22:54
Bonservissiz oyuncuyu beğenmeyen Trabzonspor taraftarının geçen yıl omurgasındaki en önemli 3 adamdan 2sini bonservissiz kaybetmesi de ironi olsa gerek..

sessizkral_1
23.11.2011, 22:57
Futbolcu almaya gelince zorlanıyorlar..Yok gelmiyor yok bonservisi çok

Ama göndermeye gelince

teofilo,jaja,selçuk,egemen i ne çabukda kaptırdık..

Kimse bana gitmek istediler masalını anlatmasın

Olcan cenk gitmek istemedilermi?

Ozan,turgay gitmek istemedilermi ? hatta 2 yıl öncesine kadar sercan volkan

antep bursa elinde oyuncu tutuyor

KOSKOCA TRABZONSPOR OYUNCU TUTAMIYOR HE ?

Ya bırakın bu işleri.

sessizkral_1
23.11.2011, 22:58
Bonservissiz oyuncuyu beğenmeyen Trabzonspor taraftarının geçen yıl omurgasındaki en önemli 3 adamdan 2sini bonservissiz kaybetmesi de ironi olsa gerek..

saçma bir kıyas.

Bonservissiz her oyuncu iyi olacak anlamınamı gelir ??

Selçuk egemen in takımına katkısı ile rajnoch un katkısını nasıl kıyaslarsın

agahozlu
23.11.2011, 23:00
Yapacağımız transferler kendi bölgesinin "Zokora"sı olmayacak ise transfer çıtamız aynı yerde kalır. Her futbolcuya bonservissiz diye yönelirsek zor işimiz var...

İlker Akçay
23.11.2011, 23:02
saçma bir kıyas.

Bonservissiz her oyuncu iyi olacak anlamınamı gelir ??

Selçuk egemen in takımına katkısı ile rajnoch un katkısını nasıl kıyaslarsın

Bonservissiz oyuncu almayı vizyonsuzluk olarak lanse etmek normal ama bu saçma,peki :)

Katkısını kıyaslayamam zira Rajnoch henüz takımımıza gelmedi..Gelirse de Egemen kadar katkı sağlayacağına eminim hatta bir çok konuda daha iyi katkı sağlayabilir..Sadece öngörü

Mustafa Yüksek
23.11.2011, 23:04
Hazır elimizde ŞL'i ismi varken daha büyük isimlere yönelmek lazım. Özellikle gruptan çıkmamız durumunda Zokora ayarında bir defans oyuncusu ile anlaşabiliriz.

Fatih ÇOLAK
23.11.2011, 23:05
Rajnoch'a Aydın Toscalı muamelesi yapmak...

elbera
23.11.2011, 23:07
Ben görmelk istediğim gibi bakmıyorum

takımın en önemli mevkisinde Adrian ve alanzinhonun gol ve asist istatistiklerini çıkarın bana BENCE HER 2 SİDE ASLA TRABZONSPOR oyuncusu değil.Hala kendinizi kandırıyorsunuz.

Stoper hattı glowacki giray Şampiyonluk için yeterlimi ? 2 sinden birisi sakatlansa yerine kim oynayacak ? bence giray bile asla bu takımın stoperi değil.300 bin euro vermeye kıyamadığımız Kemal tokak bile giraydan 2 gömlek üstündür.her türlü tartışırım.

Takım 2. evet Burağın oynamadığı maçlarda gol sorunumuz ortada.antepe son saniyede attığımız gol dışında buraksız ligde kazandığımız maç varmı ? Tolga faktörü bile şuanki bulunduğumuz yere etkendir.

Takımdan gönderilen Jajanın egemenin yeri asla doldurulamadı , bu takımın 3 yıldır doğru dürüst kanat oyuncusu yok.kime anlatıyoruz ?

VİZYON SAHİBİYSELER OLCANI ALPER POTUĞU ALSINLAR gidip yabancı oyuncu alacaksalar fred i alsınlar mesela

KOSKOCA TRABZONSPOR,ş.ligi hedefi ile artık yoluna devam ediyor.

Artık vizyon büyütmelidir.

Bir tane menajerin elindeki vasat oyuncularla asla aşama kaydedemez

DOLDURDULAR POLONYALILARI ÇÖPLÜĞE DÖNDÜ TAKIM ..

Pawel brozeği halı sahada bile oynatmam!!!!!

Tekrar ediyorum tamamen Şenol hocanın oyuncu gelişimlerine ciddi katkısı ve sağlanan takım ruhu ve disiplinli oyun bizi buralara çıkardı.

Şenol hocanın eline 2-3 tane çok iyi yabancı verilseydi biz şuan İNTER in üzerindeydik.

ben görmek istediğim gibi görüyorum

size iyi görmeler..
Dediklerinde haklılık payı var ama bir kısmında. Trabzonspor un borçlarını buna katmıyorsun. Her sene borçlara verdiğimiz faizlerden 2 Zokora transferi daha çıkar. Böyle bir hamle yaparsak paraları saçarsak ve sonunda başarılı olamazsak bizi bu durumdan kurtaracak adam yok. Karadenizli işadamlarının çoğu İstanbul takımlarının köpekliğini yapıyorlar. Biz böyle bir başarıyı yakalamışken elimizdeki oyuncuların değerlerini katlarken ne diye yerlerine bir başkasını alalım takım zaten 31 kişi. Sen 20 tanesini elersin zaten bu takımın oyuncusu olamaz diye. İşte sorunda burada oyuncular değerlerini katlıyorlar takıma başarı kazandırarak. Böylece diğer takımlarında ilgisini çekmeye başlıyoruz. Onlarda gelip bizden oyuncu almak istiyorlar. Tıpkı Fatih Tekke de. Gökdeniz de olduğu gibi. Yıllardır yapmamız gereken şey budur. Adrian oynarken ne diye önünü keseyim. Hem kendi değerini katlıyor hemde eksiklikleri olmasına rağmen takımda başarıyı sağlanıyor. Böylece 5 e aldığımız Adrian gün gelir belki 10 a gider. 1 M Euro ya aldığımız Celustka belki bir gün 20 ye gider. Senin ülkende herşey İstanbul takımları üzerine kurulu para onların etrafında dönüyor.Bir oyuncuya 10 milyon 20 milyon verip alacak takımlar onlardır biz değil. Şampiyonluktan isterse 40 milyon tl gelsin o para net transfer geliri değil ki. İçinde takımdakilerin alacakları vs derken o parada bitiyor. Başarı olmadığı zaman borcun üstüne biraz daha ekleniyor. Takım başarılıyken ve herkes işini yaparken kimseye sen çık diyemezsin. Değerini bulduğu zaman illa satılacaktır bu oyuncular. Ama onlara şans vermezsen nasıl satılmasını bekleyebilirsin ki. Bu yüzden sabır diyoruz. Egemen de zamanında berbattı. Yönetim gördüğünü görenleri dinlemedi üstünde durdu şimdi görüyoruz Egemen i. Türkiyenin en iyi stoperi.

Emirhan Yazıcı
23.11.2011, 23:09
Yarın Manşetlerde

Mahmut Tekdemir :)

Ömer Faruk61
23.11.2011, 23:11
Yurtiçinden Yabancı Transferi istemiyorum!!! Song dışında aşağıdaki yabancılardan hangisinden tam verim aldık??

Augusitne,Isaac,Risp,Oumar Dieng,Tjikuzu,Alban Bushi,Romaschenko....(Vittek-Sapara)

Emirhan Yazıcı
23.11.2011, 23:11
Soldado Showunu yaptı ve 6-0 Oldu :)

kncyalcin
23.11.2011, 23:12
Rajnoch'u alacağımıza Joseph Boum'u alalım..

Aynen. Defalarca yazıldı burada.. Hatta ben Tisdell, N'Duka, Theo Weeks i de beğenenlerdenim..

Necmi6161
23.11.2011, 23:13
fazla abartıyorsunuz, ben rajnoch un sezon başı gelmesini istiyordum.

şimdi alınırsada olur .(devre arası )

Batuhan
23.11.2011, 23:13
John Mensah, Youssef Msakni, Dame N'Doye

Bu üç Afrikalıyı al bitir devre arası transferini yahu. N'Doye olmuyorsa Carlton Cole da olabilir. Mensah'ın yerine de daha iyi adam bulunabilir. Ama Msakni'nin kesinlikle alınması lazım bence.

Numan Yerlikaya
23.11.2011, 23:17
Soldado Burağın Hafif Gelişmiş Hali :)

kncyalcin
23.11.2011, 23:17
http://www.transfermarkt.de/de/niklas-moisander/profil/spieler_5017.html
Favori stoperim.. Yanına da Roland Zubar..
http://www.transfermarkt.de/de/ronald-zubar/profil/spieler_22645.html

Yabancı stoperin varsa böyle olacak. Hem mücadeleci hem teknik hem de oyun bilgisi üst düzeyde.. Rajnoch, Glowacki ile uğraşacağımıza takımın seviyesini üst düzeye çıkaracak oyunculara yönelmek gerekiyor. Birine yedek olacak transferden ziyade 11 oyuncusunu kesecek transfer yapsınlar.

Necmi6161
23.11.2011, 23:18
heinze yi alsaydık, böyle olmayacaktı.

ama telafisi var tabikide, al tottenham dan bassong u olsun bitsin, zaten oynamıyor doğru dürüst bildiğim kadarıyla

Ömer Faruk61
23.11.2011, 23:18
Bir Ara Juhasz var dı ne oldu? Brozekler gibi 2,5 sene mi izleniyor acaba? :D

kncyalcin
23.11.2011, 23:19
Sol ayaklı, hızlı ve oyun kurma yeteneği fena olmayan bir stoper...

Rajnoch hızlı mı? Yapma hocam ne yaptın.. Rajnoch çok ağır bir oyuncu. Teknik ve oyun bilgisi yüksek. Ön liberoda kullanıldı. Ancak hızlı falan değil. Hee birde hava toplarında çok iyi..

Bekir
23.11.2011, 23:20
Rajnoch ligde en beğendiğim stoperlerden,ilk geldiği zamanlar ön libero da oynuyordu.

Eğer Glowacki yollanıp alternatif olarak Rajnoch düşünülücek,Giray'ın yanına da üst sınıf bir stoper alınıcaksa Rajnoch transferi harika olur.

sessizkral_1
23.11.2011, 23:21
Ankaragücünün bütün yabancılarına evet diyecek taraftarlarımız var.

adamların ligde 1 galibiyeti var.

Ömer Faruk61
23.11.2011, 23:21
Rajnoch ligde en beğendiğim stoperlerden,ilk geldiği zamanlar ön libero da oynuyordu.

Eğer Glowacki yollanıp alternatif olarak Rajnoch düşünülücek,Giray'ın yanına da üst sınıf bir stoper alınıcaksa Rajnoch transferi harika olur.

Hayda Glowackiyi şu anda göndermek adama sövmekle eşdeğerdir.Biraz elimizdekinin kıymetini bilmeliyiz..

Batuhan
23.11.2011, 23:22
Toulouse'taki Paulo Machado da iyi bir orta saha oyuncusu bence.

Bekir
23.11.2011, 23:24
Hayda Glowackiyi şu anda göndermek adama sövmekle eşdeğerdir.Biraz elimizdekinin kıymetini bilmeliyiz..
Sakatlandığından dolayı Rajnoch'un alternatif olması daha iyi bana göre.

Glo-Giray ikilisi olmuyor ikisi de ağır oyuncular,Glo-Rajnoch da olmaz ama Rajnoch 3 stoperimizden de daha hızlı.

Cafer Bulur
23.11.2011, 23:25
Bize sol stoper lazim renkdaslarim.

Senol hoca aldirirsa sol ayakli stoper aldirir.

Rajnoch iyi bir stoper ama bizim icin yeterli degil.

Fatih
23.11.2011, 23:25

Jaja'yı Şenol Güneş göndermedi hatta sezon başında yaptığı basın toplantısında Jaja için ''Gitmesini istemiyordum ama gitti'' demişti...

Şenol Güneş'in transfer konusunda futbolcularda ısrarcı olmadığını biliyoruz sadece mevki veriyor yönetim de işin kolayına kaçıp menejerlerin önerdikleri oyuncuları transfer ediyor kabak yine Şenol Hocanın başına patlıyor.

Rajnoch ismi bana Fredrik Risp'i hatırlattı onu da devre arası almış sezon sonu göndermiştik.Rajnoch ligin sıradan stoperlerinden biridir bu saatten sonra ne uzar ne kısalır umarım bu ve bunun gibi yabancılara para harcamayız.

Bilâl ÇOBAN
23.11.2011, 23:28
Heinze alınsaydı ne de güzel olurdu.. Sol ayak - mücadeleci - hızlı - gerektiğinde sert - Colman'a arkadaş - kariyerli - kaliteli = Zokora gibi

ispiroğ61
23.11.2011, 23:31
Ntvspor

Şike Cezasına verilecek hapis cezasını 12 yıldan 3 yıla indiren 1.madde TBMM'de kabul edildi..

Batuhan
23.11.2011, 23:35
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293366_236737259716249_124793777577265_681801_1836 654985_n.jpg

Bikoko da düşünülmeli. Rizespor seneye Süper Lig'e çıkarsa adından Emenike gibi söz ettirecektir. Bugün 11. golüne ulaştı.

Cafer Bulur
23.11.2011, 23:38
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293366_236737259716249_124793777577265_681801_1836 654985_n.jpg

Bikoko da düşünülmeli. Rizespor seneye Süper Lig'e çıkarsa adından Emenike gibi söz ettirecektir. Bugün 11. golüne ulaştı.
Bikoko bize gelirse olur bibokayaramiyo.:D

kncyalcin
23.11.2011, 23:41
--------------------------------------------Tolga/Onur------------------------------------

Celuskta/Çörekçi------------Zubar/Giray---------------Moisander/Aziz-Eren--------Cech/Süzen-Kaldırım

------------------------------------Alper/Gülle----------Zokora/Aykut----------------------------------

Vargas/Volkan----------------------------------Colman/Adrian------------------------------Olcan-Ozan/Halil/Eren

---------------------------------------Martinez/Mame Biram Diouf/N'Doye/Burak/Henrique
Balcı, Yumlu, Alanzinho ekstra katkı sağlayacak oyuncular olmalı. Trabzonspor gibi bir takımın kadrosu bu veya buna benzer olmalı..
Brozekler, Sakatlar, verimsizler ile doldurulmamalı..

Batuhan
23.11.2011, 23:41
Bikoko bize gelirse olur bibokayaramiyo.:D

Ahah :D Kötü oyuncu değil bence Rize'nin maçlarını seyrediyorum. Ancak "küçük takımların büyük topçusu" ibaresini aşabilir mi bilinmez. :rolleyes:

Cafer Bulur
23.11.2011, 23:47
Ahah :D Kötü oyuncu değil bence Rize'nin maçlarını seyrediyorum. Ancak "küçük takımların büyük topçusu" ibaresini aşabilir mi bilinmez. :rolleyes:
Isaac gibi olur sonu.;)

Legolas77
23.11.2011, 23:48
vay anasını vay babasını mı ya bu ne la
rajnoch kim ya biz neden bahsediyoruz burada bunlar ne yapıyor ya sadri başkan espri yaparak acıklar rajnoch :( of ya

Tunay ERDEM
23.11.2011, 23:49
sapara ve vittek yetmedi şimdi de rajnoh mu çıktı başımıza.

yektakurtulus
23.11.2011, 23:57
bize üst düzey 1-2 yabanci lazim..bunlar ankaragücünden olmamali
kadroya giremeyenleri cikarip yerlerine üst düzey yerli oyuncu (bu muhtemelen sezon sonu olur)

uemit
23.11.2011, 23:58
bedava gelecekse niye gelmesin ki??

DNA-TS
24.11.2011, 00:07
eskici gibi olduk raynoch ne iş. bedava o kadar adam vardı almadık sezon basında şimdi milletin parasını ödeyemeyip saldığı adamlara talip olduk 2 tanesini aldık bir hayır göremedik bundanda fayda göreceğimizi sanmıyorum, inş doğru değildir.

exelans_25
24.11.2011, 00:11
bu rajnoch da nerden çıktı?tamam kötü oyuncu değil ama biz artık şampiyonlar ligi seviyesinde adam almalıyız hedef büyütmeliyiz

Chiko
24.11.2011, 00:16
Sadece bedava diye gelmesini istiyor bazi taraftarlarimiz. Öyleyse su anda kulubü olmayan bütün oyunculari alalim.
Devre arasina kalmis 4 hafta. Rajnoch'a verecegimiz paranin iki katini üst düzey bir stopere verelim daha iyi.

uemit
24.11.2011, 00:18
alalim daha iyi bir stoper alalim isterim serdar tasci yi 6 million euro verip.. ama bunlari vermicek bir yönetim var.. bence rajhnoch oynadiki iki yilda ii bir stoper oldunu gösterdi... tkaim kümeye oynamasi onun kötü topcu oldunu göstermez...

Tunay ERDEM
24.11.2011, 00:24
adam gibi A kalite transfer yapın artık, biraz vizyonunuz olsun, bıktık be.

anth
24.11.2011, 00:24
Rajnoch'u aldık diyelim.

2. tura çıktığımız CL'inde mi katkısı olacak; yoksa Yabancı sınırlamasından dolayı her maç defanstan bir kişiyi kızağa çekmek zorunda olduğumuz STSL de mi?

Eğer gelecek senelerde de Şampiyonlar liginde olacaksak beğenmediğimiz bu ligde şampiyon olmaktan başka çaremiz yok.

Bu ligde şampiyon olabilmek için de çok kaliteli 5 Türk oyuncunuzun kadroda değil SAHADA olması gerekiyor.

Sonuç olarak Türk futbolcu kalitesini arttırmak lazım. Bununla ilgili adım atılmış mı ki Ankaragücünün yabancı defans oyuncusuna sarılıyoruz. Sanki transferin bitmesine 3 gün kadı...

SEDAT
24.11.2011, 00:29
* Mersin'den Hasan Üçüncüde düşünülmeli , en büyük artısı tekmeye kafa sokması , yanına Taafun Cora'yı monte ettikmi oh mis sonra Kralı gelsin kaç yazar...

anth
24.11.2011, 00:32
Madem beleş oyuncu arıyorlar neden Bucalı Ahmet Çörekçi ile adımız anılmaz da LİGİMİZDE oynayan YABANCI ile adımız anılıyor. İstemiyorum bu ligden hiçbir yabancıyı. Mümkünse sene başında alınanlara da her ay boşuna para vermeyelim.

atillati
24.11.2011, 00:35
rajnoch gayet iyi bir transfer olur inşallah olur...

Chiko
24.11.2011, 00:38
Köln'den Geromel - 5-8 Milyon €
Stuttgart'tan Tasci biraz pahali olur 7-9 Milyon € ve Delpierre 2.5 Milyon €, yasi ilerledi
Bremen'den NALDO - 4-6 Milyon €

Gelirler mi o ayri konu..

Sefa
24.11.2011, 00:39
Ünal Hoca dün akşam neredeydi yahu takip ettiğimiz futbolculardan birinin maçı mı vardı ?

Emirhan Yazıcı
24.11.2011, 00:42
Devre Arası Yapılabilicek enn makul Kadro 2 tane Alternatifli

2 kadro Yazıyorum CL VE STSL İcin

CL İÇİN:

http://www.footballuser.com/formations/2011/11/277834_Trabzonspor.jpg

STSL İÇİN;

http://www.footballuser.com/formations/2011/11/277835_Trabzonspor.jpgVeyselin Yanına Özgür Çekde yazabilirz.

axelman
24.11.2011, 00:43
özgür çek ve uğur uçar'a da sulanılabilir rajnoch'la beraber sene başındaki gibi güzel bi paket yapsınlar :D

Emirhan Yazıcı
24.11.2011, 00:44
Stoperi Buldum VİDA

anth
24.11.2011, 00:45
nasıl bir kadro varmış ankaragücü'nde... Her futbolcusu bizim takımda oynayacak yetenekteymiş...

Armağan Dere
24.11.2011, 00:47
Stoperi Buldum VİDA

Metrik kaç VİDA:)...

x_man
24.11.2011, 00:49
sağlam adamlar almalıyız 1 2 tanede geleceğe dönük olabilir yoksa raynoh maynoh hikaye

matrix5782
24.11.2011, 01:07
Devre Arasında Yapılacak İlk Adım Sol Stoper.Ancak Yazdığımız isimler genellikle Farklı Mevkilerde!Devre Arası Yapılacak Takviler Bir elin parmaklarını geçmez yeniden takım Kurulmayacak Bu Takımın üztüne İlave edilerek gidilecek.Devre Arası 1 de olur 4 de olur 2 de olur 5 3 de olur Ama 6 olmaz.Bir Elin Parmağı Hesabımızla En asgarisini de Düşünerek Sadece Stoperde alabiliriz.

Yazdığımız mevkiler Bu nedenle tek taraflı olmazsa Fikir ve bilgi paylaşımı Açısından Karşılkı birbirimize daha faydalı oluruz.

matrix5782
24.11.2011, 01:10
http://www.transfermarkt.de/de/niklas-moisander/profil/spieler_5017.html
Favori stoperim.. Yanına da Roland Zubar..
http://www.transfermarkt.de/de/ronald-zubar/profil/spieler_22645.html

Yabancı stoperin varsa böyle olacak. Hem mücadeleci hem teknik hem de oyun bilgisi üst düzeyde.. Rajnoch, Glowacki ile uğraşacağımıza takımın seviyesini üst düzeye çıkaracak oyunculara yönelmek gerekiyor. Birine yedek olacak transferden ziyade 11 oyuncusunu kesecek transfer yapsınlar.

Moisander'i Bende Tutuyorum Ama Devre arası, takım kaptanı, En iyi Oyuncusu

Zor ihtimal gibi geliyor Hiçbir Kulup En iyi Oyuncusunu Satmaya yanaşmıyor.

yektakurtulus
24.11.2011, 01:28
bizim alacagimiz sol stoper kesinlikle rajnoch olmamasi lazim
cok üst düzey yabanci olmadan bu kadroda yeri yoktur

TSKara61
24.11.2011, 02:02
Bence boşuna uğraşmaya gerek yok takımları Ankaragücüylen takas edelim şimdiden. Gidişatımız onu gösteriyor nasıl olsa.

Kimsenin Alper'lerlen, Muhammet, Olcan, Serdar Aziz'lerlen ilgilendiği yok. Malum bu BÜYÜK (!) topcuları almak bizim neyimize, ancak Fenerbahçe, Beşiktaş gibi BÜYÜK (!) kulüplerin bu tür oyuncularlı almaya gücü yeter.

Biz ömründe kimsenin almaya niyetlenmeyeceği, daha Eskişehir'de kendini 100% kanıtlayamamış Veysel Sarı'yı alalım 1-2 gol attı diye. Hayır anlamıyormusunuz? Sercan'ı Eren'i aldınız da noldu?

Ceyhun Öncü
24.11.2011, 02:31
Bence boşuna uğraşmaya gerek yok takımları Ankaragücüylen takas edelim şimdiden. Gidişatımız onu gösteriyor nasıl olsa.

Kimsenin Alper'lerlen, Muhammet, Olcan, Serdar Aziz'lerlen ilgilendiği yok. Malum bu BÜYÜK (!) topcuları almak bizim neyimize, ancak Fenerbahçe, Beşiktaş gibi BÜYÜK (!) kulüplerin bu tür oyuncularlı almaya gücü yeter.

Biz ömründe kimsenin almaya niyetlenmeyeceği, daha Eskişehir'de kendini 100% kanıtlayamamış Veysel Sarı'yı alalım 1-2 gol attı diye. Hayır anlamıyormusunuz? Sercan'ı Eren'i aldınız da noldu?

Gecen sene biz Alperle ilgileniyoruz diye haber ciktigindaki yorumlar ayniydi
Alper kim hedefi olan takim gider Batuhani, Sezeri alir deniliyordu

Bu kadar eyyamci olmayin derim, begenmediniz Veysel suan Es Es icin Alperden daha önemli + gecen sene PSG ilgilenmisdi (!) onunla

Biraz sakin olun, bi devre arasi gelsin
Zaten Sadri Sener agzini tutamayip söylüyor ozaman tartisiriz
Suan icin transferler gayet iyi

yorumsuz6117
24.11.2011, 03:58
Allah'ım sen akıl fikir ver yönetimimize..

MonteCristo
24.11.2011, 04:38
Bence biz gidelim Ankaragücü forumunda transfer konuşalım nasıl olsa yönetim yabancıyı ordan alıyor. Bari adamlara iyi yabancılar aldıralım şimdiden. Şaka bi tarafa menejer haberi olabilir. Veya listedeki alternatif isimlerden biri olabilir. İlk hedef değildir heralde.

Avrupa'daki durumumuzun netleşmesi de transfer politikamızı etkiler. Gruptan çıkacak mıyız, Uefa'ya mı gidecez, hepten mi elenicez daha belli değil. Daha bunlar belli olmadan Rajnoch'la falan imzalar atılmaz sanmıyorum. Serbest kalınca menejeri bir yoklanmıştır sadece o kadar.

Sinan Ayaz
24.11.2011, 04:58
Beğenmediniz Rajnoch Çek milli takım oyuncusu milli seviyede bi adam ve bedava bizde iş yapacağını düşünüyorum

Tolga
24.11.2011, 06:32
Rajnoch olayı çok kötü oldu.Ama biraz da olsa mantık çağrıştırıyor.Gelmesini istermiyim ? ? ? Daha iyisini isterim.

Rajnoch'u alan bir yönetim zaten Gruplardan çıkarsak ilk turda eleniriz veya UEFA'ya kalırsak en fazla 1 tur geçeriz veya veya eleniriz ligi tanıyan tecrübeli bir stoper alırız görüşündedir.

Uğur abinin yazdığı gibi maksimum 5 transfer olacaksa, varolan kadroya takviye yapılacaksa, henüz kadronda 3 tane stoperin varsa alınacak bir oyuncu olmadığı kanaatindeyim.

Tamam elimizde Şenol Güneş gibi bir hoca var ama bu adamın 4 mevkisinin 2'si hasarlı kalan 2 mevkinin 1 tanesi de karmakarışık.

Kalede Tolga ve Onur var.Allah'a bin şükür. Savunmada bekleri sıkıntı etmedik eyvallah ama stoperlerin sayısı az.Nadir de olsa maç içinde yapılan hataları kabullenmemek isteyen taraftar.Orta saha en bol olan mevki ama onda da maça göre oraya buraya montajlar, maça göre eklentiler.Forvette Burak var olmadı mı en önemli Henrique hayatında ilk defa sakatlık atlattı henüz toparlanmış görüntüsü vermedi.

Sabır sabır da bu taşta çatlar elbet.Şu adama 2-3 tane topçu alın da varolan seviye de değil daha üst seviyelerde sınıf atlasın bu takım.

Bazıları yönetimin transfer politikasını eleştiriyoruz ama adamlar başarılı diyor.Haklarını yemeyelim Allah razı olsun.Fakat elinde böyle mükemmel bir cevher varken farklı fantaziler denemek yerine, her kesimi,her taraftarı rahatlatacak bir politika uygulanmalı ? ? ?

Maksimum 5 transfer konusu gündeme geldiyse 3 transfer gelecek demektir.1 yabancı-1 yerli diğeri bakalım yabancı mı olacak yerli mi ? ? ?

Travelair
24.11.2011, 08:17

3-4 yıldır Çek milli takımına bile çağrılmayan vasat stoper rajnoch la ilgileniyoruz (ki tek kriterimiz mithat halis olmasına rağmen) taraftar iyi adam fena değil...yahu adam 30 yaşında..dünyada bu yaşta ondan çok daha iyi stoperleri 2-3 milyon euroya alabilirsiniz.Çek milli takımının BANKO STOPERİ Kaç paradır birisi yazsın.

Vah benim Şenol hocama..

Katılıyorum. Taraftar+yönetim+menejer konusunda.
Rajnoch'un iyi/kötü transfer olacağı bir kenara, taraftarımız da sıradan bir Anadolu kulübünün transfere bakışıyla bakıyor olaya.
Büyüyor muyuz küçülüyor muyuz?

HIRCINBEY
24.11.2011, 09:28
Türk istiyorum, Günü kurtarmaya çalışmayı bırakın artık. Ve en önemlisi az biraz vizyonumuz olsun artık.

10 numara
24.11.2011, 09:53
rajnoch milli takımda olmuşta ne olmuş , sivokta milli takımda?...kötü değil ama aranılan oyuncu değil..

bahadır2561
24.11.2011, 10:15
Sadri Şener: Bedava sirke baldan tatlıdır

.....
24.11.2011, 10:16
İyi bir stoper şart.Bence haber sallama. Tabi olursa da niye geldi demem. Transferde çok kızdığımız adamlar sonradan yıldız kesiliyor :)

İ. SARAL
24.11.2011, 10:28
bizim taraftar döktürmüş yine bi şeyide beğenin be kardeşim ya :) burdakilere kalsa her transfer döneminde 10 oyuncu almak gerekiyo. işin maddi boyutunu oturmuş takım olma boyutunu kimse düşünmüyo. takımda ferhat(beğenmiyodum ama geçen 1-2 maç oynadı beğendim) cech, celustka ve hatta piotr var hala sol bek alalım diyen arkadaşlar var. rajnoch geçen sene beğendiğim bir oyuncuydu bu sene fazla dikkat etmedim ama tecrübeli ve bedava oluşu bizim yöneticilerin iştahını kabartıyo olabilir. mantıklı düşününce bu kadar borç varken bu düşünce doğru gibi geliyo. ancak rajnoch'u alırsak süper lig de yabancı kontenjanı sıkıntısı yine olacak sadece bu nedenle rajnoch transferi biraz riskli.(bence brozekler kesin gönderilecek) unutmayalımki daha 3 sene önce 20-25 transfer yaptık ve bi sürü gereksiz harcamamız oldu, yetiştirdiğimiz oyuncular bedavaya gitti (yönetim hatası ve şikeci fener yüzünden) ve yeniden takımı kurmaya çalıştık yine bi sürü para gitti borç çoğaldı. bu nedenle serbest oyuncu almamız normal geliyo bana. hepiniz gibi bende kaliteli TÜRK oyuncu istiyorum ama bu şartlarda çok zor (yüksek bonservis sorunu) anca ahmet çörekçi gibi (ki ben pek tanımıyorum) bedava olan ya da ankaragücünün türk oyuncularını alabiliriz gibime geliyo

Koray
24.11.2011, 10:30
Rajnoch iyi futbolcu ama bize daha üst düzey futbolcular lazım, adam beleş diye hemen üzerine atlıyoruz.

Çıtayı yükseltmeliyiz.

delikoyun
24.11.2011, 10:49
lille maçından sonra herkes sağ ve sol kanada adam lazım diye tempo tutacak inter maçlarında sağ ve sol kanada adam aramadık ama lille maçı sonrası kanatlara adam ihtiyacımız ortaya çıkacak birde inter maçı bize bir şeyi gösterdi iyi bir burak orta alana yakın oynarsa ortaya çıkıyor burak orta alana yakın oynamalı tüm maçlarda

Buğra Sekban
24.11.2011, 10:49
:alkış::alkış::alkış::alkış:

adam nede olsa ticaret adamı :D

Serdær
24.11.2011, 11:09
Trabzonspor Şampiyonlar Liginde nasıl hem vizyon hem de misyonu artırıyorsa.

Yapacağı transferlerde de bunu göstermesi gerekiyor .

Yasin Altuntas
24.11.2011, 11:12
Rajnoch Günü kurtarmak icin bir Transferdir. Glowacki ve GIray cok iyi Form tutmus olsada hem yorgunluk hemde GLo'nun sakatlik problemi yüzünden pat diye Mustafa Yumlu'yakalabiliriz. Onun icin kisa vadede Kis Transferine kadar bize yardim edebilecek bir Futbolcu.

Onur Civelek61
24.11.2011, 11:15
Hücum oyuncusu olarak Biseswar alınabilir :)

gabriel omar
24.11.2011, 11:42
Rajnoch Günü kurtarmak icin bir Transferdir. Glowacki ve GIray cok iyi Form tutmus olsada hem yorgunluk hemde GLo'nun sakatlik problemi yüzünden pat diye Mustafa Yumlu'yakalabiliriz. Onun icin kisa vadede Kis Transferine kadar bize yardim edebilecek bir Futbolcu.

Bende biraz sakinleştikten sonra düşündüm size hak verdim :) Mustafa yerine Rajnoch ya da Tayfun yerine Rajnoch diye düşünelim fazla sinirlenmeyelim :)

İllaki devre arasında daha üst düzey bisr stoper alınacaktır kafam rahat.

agora61
24.11.2011, 11:49
kadroda 35 tane futbolcu var nerdeyse yarısı forma yüzü görmüyor bu adamlara da yazık, çıkıp geniş kadromuz var masalını kimse anlatmasın, kadromuz yeterince şişti vasat oyuncularla , mümkünse ya tutarsa mantığıyla kadroyu iyice çöplüğe çevirmesinler, paran yoksa 5 tane alma 1 tane al ama sağlam al ve kadroda düşünmediğin oyuncularla vedalaş . o gelsin bedava bu gelsin fena oyuncu değil mantığıyla olmaz artık, kadromuz yeterince şişti, olmayanı gönder kaliteli oyuncu al öz olsun az olsun he ya tutarsa mantığıyla oyuncu alacaksan "iş bilir" izleme komitesinin önereceği genç ve maaliyeti makul oyuncularla ilgileneceksin.

Dursun Vural
24.11.2011, 12:52
Alper-olcan/ozan/grosİckİ-hasan alİ kaldirim-serdar taŞci-muhammet demİr/cenk tosun

CEMEFKER
24.11.2011, 13:02
Sapara giderse Vittek de gider. Brozekler gidecektir. Ama Sapara kalacak bana göre. İnter maçında nasıl bir oyuncu olduğunu gösterdi. Sadece Vittek le paslaşarak İnter li oyunculardan topu sakladı. Sapara Türkiye kupası maçlarında kesin oynayacak. Ümit kesmeyin hemen orada karar verirsiniz gidip gitemeyeceğine.

Son 2-3 sayfa içerisinde en doğru tespit ve yorum. Halen şampiyonlar liginde bir üste çıkma şansımız olması, takıma kazandırılan havada İnter maçının kazanılması büyük faktördü. Maçı iyi irdeleyin biz Sapara ve Vittek oyuna girdikten sonra İnter kalesine gittik.Vittek adeta fiziği ile set oldu barajı aşmamız için arkasından kazanılan korner öncesi pozisyonda kim vardı bir bakın.

Biz sadece Vittek'in kıvılcımını gördük İnter maçında, kafası rahat,oynamak isteyen bir Vittek bir Sapara bize çok şey katar çok......ki en azından Colman'ın geldiğinden beri birkaç maç üst düzey maçta kattığı kadar .....

Fatih ÇOLAK
24.11.2011, 13:19
Eskişehirspor Başkanı Hali Ünal, FANATİK'e konuştu, çok çarpıcı bilgiler verdi...'Liste
başındaymış...'Alper cephesinde yaşanan hareketliliği doğrulayan Es Es'in patronu, tek resmi teklifin sahibini şu sözlerl açıkladı: Alper'e çok talip olduğunu biz de duyuyoruz. Ancak şunu söyleyebilirim ki, resmi teklifle gelen tek takım Fenerbahçe. Hatta Alper'i transfer listelerinin başında yer aldığını kararlılıklarını göstermek için söylediler...Takas yok, fiyatı 10 milyon €!

Hadi alın Alper'i...Sallayın yönetime almıyor diye!

Zafer Fidan
24.11.2011, 13:26
Terim: Onu ben de isterim!

http://d.spor3.com/news/502163.jpg''Onu takımımda isterim. Onun gibi bir oyuncuya ihtiyacım var. Türkiye’nin en iyisi''

Kaynak : http://www.spor3.com/terim-onu-ben-de-isterim-1087610h.htm#ixzz1ecZhSZAa

Terim İtalyanlar'a bir futbolcu için bilgi verdi, “Onu takımımda isterim. Onun gibi bir oyuncuya ihtiyacım var. Türkiye’nin en iyisi”

İtalyanlar, Trabzonspor’un tangocusu hakkında İmparator’dan bilgi aldı. Terim, “Onu takımımda isterim. Onun gibi bir oyuncuya ihtiyacım var. Türkiye’nin en iyisi” dedi
İnter’le berabere kalan Trabzonspor’un orta sahasındaki başarılı oyuncu Colman, Çizme’nin ilgisini çekmeye devam ediyor. İtalyan basını bu oyuncuya talip olan Napoli ve Fiorentina’nın, Türkiye’de araştırmalarını sürdürdüklerini iddia etti.

TUTTO Sport, Fatih Terim’in eski takımı Fiorentina’nın, Colman hakkında ünlü hocadan bilgi aldığını öne sürdü. İddiaya göre Terim kendisini arayan Fiorentina’nın hocası Roberrot Ripa’ya “Onun G.Saray’da görmek isterdim. Şu anda onun gibi bir oyuncuya ihtiyacım var. Eğer alırsanız çok önemli bir transfer yaparsınız. Şu anda tartışmasız Türkiye’nin en iyisi” şeklinde bilgi verdi.
Trabzon’dan daha iyisi Barcelona!..
Trabzon yerel basını 1-1’lik İnter maçının ardından Bordo-Mavili takıma övgü yağdırdı.
l GünebakIŞ Gazetesİ: Lideri elimizden kaçırdık. Daha iyisi Barcelona, Türkiye’nin yüzakı.
l İlkhaber Gazetesi: Ders verdik, sahayı dar ettik, direği geçemedik.
l Kuzey Ekspres: Çizmeyi çizemedik.
l Taka Gazetesi: Son sözümüzü söylemedik, Zafere adım adım.
l Karadeniz Gazetesi: Avni Aker’i İtalyanlara dar ettik, Fırtına savurdu Inter ucuz kurtuldu.
l Türksesi Gazetesi: Inter’i direk kurtardı.
l La Gazzetta dello Sport: Alvarez ve Lille sayesinde İnter ilk sırada.
l Corriere dello Sport: Türk ekibinden alınan 1 puan liderliği getirdi
Gazeteler Tolga, Halil, Colman ve Alanzinho’yu övdü.

Kaynak : http://www.spor3.com/terim-onu-ben-de-isterim-1087610h.htm#ixzz1ecZsYjjK

Fatih ÇOLAK
24.11.2011, 13:30
Ohaa şimdi de Colman'a mı sardı gese? ama o yemez :) biz dedik Colman'sız Selçuk beş para etmez diye...

bordo08
24.11.2011, 13:30
Takımda en alternatisiz bölge bence savunma öncelikte buraya verilmeli..

Giray sezon başından beri istisnasız tüm maçlarda oynadı ve aşırı yıprandı...

Glo iyi tecrübeli sezgileri kuvvetli bir stoper fakat 2 maç üst üste oynuyamıyor..

Geriden oyun kurabilen çabuk bir stoper bizim ihtiyacımız antepli danny bu tanıma uyuyor fakat oda aşırı özgüvenden tehlikeli bölgelerde kritik hatalar yapıyor...

Murat SİSMAN
24.11.2011, 13:32

http://d.spor3.com/news/502163.jpg''Onu takımımda isterim. Onun gibi bir oyuncuya ihtiyacım var. Türkiye’nin en iyisi''

Kaynak : http://www.spor3.com/terim-onu-ben-de-isterim-1087610h.htm#ixzz1ecZhSZAa

Terim İtalyanlar'a bir futbolcu için bilgi verdi, “Onu takımımda isterim. Onun gibi bir oyuncuya ihtiyacım var. Türkiye’nin en iyisi”

İtalyanlar, Trabzonspor’un tangocusu hakkında İmparator’dan bilgi aldı. Terim, “Onu takımımda isterim. Onun gibi bir oyuncuya ihtiyacım var. Türkiye’nin en iyisi” dedi
İnter’le berabere kalan Trabzonspor’un orta sahasındaki başarılı oyuncu Colman, Çizme’nin ilgisini çekmeye devam ediyor. İtalyan basını bu oyuncuya talip olan Napoli ve Fiorentina’nın, Türkiye’de araştırmalarını sürdürdüklerini iddia etti.

TUTTO Sport, Fatih Terim’in eski takımı Fiorentina’nın, Colman hakkında ünlü hocadan bilgi aldığını öne sürdü. İddiaya göre Terim kendisini arayan Fiorentina’nın hocası Roberrot Ripa’ya “Onun G.Saray’da görmek isterdim. Şu anda onun gibi bir oyuncuya ihtiyacım var. Eğer alırsanız çok önemli bir transfer yaparsınız. Şu anda tartışmasız Türkiye’nin en iyisi” şeklinde bilgi verdi.
Trabzon yerel basını 1-1’lik İnter maçının ardından Bordo-Mavili takıma övgü yağdırdı.
l GünebakIŞ Gazetesİ: Lideri elimizden kaçırdık. Daha iyisi Barcelona, Türkiye’nin yüzakı.
l Karadeniz Gazetesi: Avni Aker’i İtalyanlara dar ettik, Fırtına savurdu Inter ucuz kurtuldu.

Kaynak : http://www.spor3.com/terim-onu-ben-de-isterim-1087610h.htm#ixzz1ecZsYjjK

Sanırım 2 sezon öncede rijkaard istemişti Gesenin başında iken.:rolleyes:

AKSOY_61
24.11.2011, 13:34
saparayi tam anlamadim bana vaaat gibi geldi.fakat vittekin isimize yarayacagi kesin.duz bir forvet degil ayni ozellikte forvetimiz yok.

Sapara alanzinho ve adrian varken gereksiz kalabilir.

necmiati61
24.11.2011, 13:37

Fatih Terim, çok haklı.. Birkaç yorumda zokora iyi, colman bir iyi, bir kötü demişler.. O arkadaşlar acaba colman'ı hiç statta canlı izlemişler mi acaba? Adam, her yere ama her yere yetişmeye çalışıyor.. Bu kadar iyi ve yürekten oynayan başka bir futbolcuyu bulmak çok zor.. Komple bir futbolcu.. Ama biz çok daha fazlasını istiyoruz ondan, her şeyi yapmasını istiyoruz. biraz abartıyoruz bence..

anth
24.11.2011, 13:38
Eskişehirspor Başkanı Hali Ünal, FANATİK'e konuştu, çok çarpıcı bilgiler verdi...'Liste
başındaymış...'Alper cephesinde yaşanan hareketliliği doğrulayan Es Es'in patronu, tek resmi teklifin sahibini şu sözlerl açıkladı: Alper'e çok talip olduğunu biz de duyuyoruz. Ancak şunu söyleyebilirim ki, resmi teklifle gelen tek takım Fenerbahçe. Hatta Alper'i transfer listelerinin başında yer aldığını kararlılıklarını göstermek için söylediler...Takas yok, fiyatı 10 milyon €!

Hadi alın Alper'i...Sallayın yönetime almıyor diye!

Alper'i sene başında da Fener istemişti. Alper bizi seçmişti diye hatırlıyorum.

İki takımın durumu düşünülürse şu aşamada bizim çok daha önde olduğumuzu görebilirsiniz.

Tabi bizim önde olmamız için önce yönetimin adım atması gereklidir.

10 milyon hikaye; yarı fiyata alınır. Yeter ki Alper gelmek istesin.

Ayrıca takas istemiyorum diyen Halil Ünal 5 milyonun yanında Alper'in açığını kapatabilecek Sapara ismini duyarsa da hayır diyeceğini zannetmiyorum.

Sapara dememin tek sebebi yabancı ve aynı mevki oyuncuları oluşudur.

Alihan Ertürk
24.11.2011, 13:40
Genoa'nın da Colman için 6 milyon €'luk teklifi var deniliyor ama boş bir bilgi bence.

anth
24.11.2011, 13:41
Aslında bizim beklediğimiz illa X ismi değil. TS taraftarının istediği yönetimin TS vizyonuna göre hareket etmesidir. Yoksa Alper gelmez, Ömer gelmez mevzusu değil. Hele sen iste. Zokora'yı geçen sene yazsak herkes gelmez alamayız derdi...

anth
24.11.2011, 13:44
Sakatlık ve Cezalı durumunu geçtik; ikinci yarının başında Zokora Afrika kupalarında oynarken bakalım kimi izleyeceğiz 11'de...

güneyli
24.11.2011, 13:47
Güneyli:Ucuz etin yahnisi yavan olur.;)

anth
24.11.2011, 13:48
Ayrı ayrı mesajlar yazmış oluyorum ama Fener Alper için 5 milyon bile veremez.

İddaname açıklanınca ne futbolcu gitmek ister fenere ne de o kadar bütçe ayırabilir fener.

Ayrıca forvet almamız lazım diye bas bas bağırıyorlar. Para bulurlarsa oraya transfer yapacakları kesin.

Fatih ÇOLAK
24.11.2011, 13:55
Benim demek istediğim şu Veysel'e burun kıvıran oldu burada çok...En az Alper kadar iyi bir oyuncu...Ofans yönü gayet iyi ki üstüne üstlük defans yönününde iyi olmasından Skibbe onu stoper oynattı çoğu zaman...Üstelik Alper bize meyilli değil Istanbul'a meyilli bunu da bilin...

coolank
24.11.2011, 14:03
Ben oyuncu isimlerinden çok işin ekonomik kısmındayım

Umarım saçma sapan bonservis bedelleri vermez yönetim , en büyük hata bu olur

Açıkcası Sapara ve Vittek konusunda çok büyük hayal kırıklıgına ugradım

Vittek gerçi sakat ona şu an bir şey diyemem ama Saparadan çok umutlu idim

Veysel iyi oyuncu , Alper daha iyi oyuncu ama Alperi almak hem sözleşme geregi hem de başka talipler yüzünden zor olabilir

Açıkcası gündemden düşmüş Cenk ilgi çekici olabilir

Ankaragücündeki Rajnoch sanırım normal şartlarda kötü oyuncu değil ama

nedense bize Ankaragücünden gelen hiç bir oyuncu yaramıyor

Yoksa iyi stoper o oyuncu

Bu arada bende Başkan gibiyim sanırım :) bedava oyuncu oldugu zaman

tahrik oluyorum ...

Ankaragücünde 14 Aralıkta yaprak dökümü olacak , ilk önce kaleci ile başladılar

Ben Ugur Uçara gayet iyi derim bedava nasıl olsa gelsin tutarsa iyi olur :))

Bilâl ÇOBAN
24.11.2011, 14:07
Colman'ın değerini birgün herkes öğrenecek demiştik :) Şimdilik sadece 6 milyonunu öğrenebildiler :) Dilerim satılmaz..

Travelair
24.11.2011, 14:08
Cenk hakkında bize uyum sağlayamayacağını düşünenler var hocam

coolank
24.11.2011, 14:09
Colmana 6 7 milyon Euro peşin verirlerse eger hiç düşünmeden sezon sonu hemen satarım :)

Bilâl ÇOBAN
24.11.2011, 14:10
Colmana 6 7 milyon Euro peşin verirlerse eger hiç düşünmeden sezon sonu hemen satarım :)

Kavgada söylenmez bu söz.. :)

coolank
24.11.2011, 14:11
Cenk hakkında bize uyum sağlayamayacağını düşünenler var hocam

Sevgili arkadaşım nasılsın seni gördüğüme sevindim

Cenk niye uyum saglayamaz bilemedim ?

İlginç, hiç anlamadım ben öyle düşünmüyorum

Geregi yok belki ama şu takımda Egemeni çok arıyorum biraz da zaman zaman

jaja yı ...

coolank
24.11.2011, 14:15
Kavgada söylenmez bu söz.. :)

:):):) ben kavga etmem zaten ama sana inat olmasın o paraya kendi elimle uçaga koyarım :)

Alihan Ertürk
24.11.2011, 14:16
Sakatlık ve Cezalı durumunu geçtik; ikinci yarının başında Zokora Afrika kupalarında oynarken bakalım kimi izleyeceğiz 11'de...

Aykut Akgün.

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/41778_128697963457_7564_n.jpg

coolank
24.11.2011, 14:17
Avrupada artık öyle 7 8 milyon Eurolar kolay değil

Aksine artık Avrupadan oyuncu almak kolay olacak

Travelair
24.11.2011, 14:20
Sevgili arkadaşım nasılsın seni gördüğüme sevindim

Cenk niye uyum saglayamaz bilemedim ?

İlginç, hiç anlamadım ben öyle düşünmüyorum

Geregi yok belki ama şu takımda Egemeni çok arıyorum biraz da zaman zaman

jaja yı ...

Sağol ben de sevindim sen de iyisindir inşallah

Bilmiyorum yakın çalışanlar olumlu düşünmüyormuş diye duydum

Bilâl ÇOBAN
24.11.2011, 14:26
:):):) ben kavga etmem zaten ama sana inat olmasın o paraya kendi elimle uçaga koyarım :)

Ciddi ciddi olay çıkartırırım kendi çapımda :)

Şaka bi yana, etmeyin hocam Colman gibi adam 6-7 ye satılır mı ? Hele ki kendini bulduğu zamanda ? Hele ki takımın beyni olduğu şu zamanda ? E bırakın bari 2 sene daha, otursun takım ondan sonra 12 ve üstü teklife nazlana nazlana satılsın..

sessizkral_1
24.11.2011, 14:50
Milan Baros kesinlilikle düşünülmeli.

İ. SARAL
24.11.2011, 15:03
colman ligde çok kötü avrupada piyasa var ya g.tünü yırtıyo :) yoksa süper lig performansıyla onu kimse almaz

Chiko
24.11.2011, 15:07
Colman - 6 Milyon € ?
Eskisehir Alper Potuk icin 10 milyon € istiyor, bu paraya bu adam gönderilmez.

Taha Muhammet
24.11.2011, 15:20
Biraz sakin olalım gayse birakirmı bize rajnohu adamlar bonservissiz oyuncuyu kacirirlarmi :) ben ısrarla ankaragucunden aybarsı diyorum

FC-ST-PAULI-61
24.11.2011, 15:21
Iyiki sen karar vermiyorsun.

hofsaale
24.11.2011, 15:31
Colmani elestirenlerdenim!
Cok ama cok istikrarsiz!
Intere oynadigi gibi oynasa zaten bu takimda tutulmaz ama ne yazikki bunu yapamiyor!

Fatih ÇOLAK
24.11.2011, 15:33
Iyiki sen karar vermiyorsun.

:alkış::alkış:

İlk kez sana katılıyorum :D

Bana ondan daha iyisini bulamayız gibi geliyor :)

Erbay
24.11.2011, 15:35
Alper Potuk için 10 milyon avro isteniyorsa bizim yönetime kızmamak mı lazım acaba. Ortalamanın üstü diye idare eder dediğimiz adamlarla doldu takım. Artık fark yaratacak oyuncu lazım.

Emre ÖZTÜRK
24.11.2011, 15:39
Açıkcası Colman'ı bende 7 M ye satarım.Avrupa'da oyna ligde yat.Oldum olası bu tarz maç seçen adamları sevmem.Bu Colman'ı sevmediğim anlamına gelmesin aksine çok severim Colman'ı ama 7 M ye satardım.

Ömer Faruk61
24.11.2011, 15:47
Alpere 10 istiyorlar Biz Colmanı 7 ye satıyoruz.Hemde Takımımızda 4 senedir bulunan ve uyumu en iyi olan yabancıyı..Ey gidi :)

Alihan Ertürk
24.11.2011, 15:50
Fulham Amrabat için 2.5 milyon €'luk teklifle geliyormuş.

Emre ÖZTÜRK
24.11.2011, 15:54
Alpere 10 istiyorlar Biz Colmanı 7 ye satıyoruz.Hemde Takımımızda 4 senedir bulunan ve uyumu en iyi olan yabancıyı..Ey gidi :)

Kim verir o parayı Alper'e ?

Sefa Murat Dokuz
24.11.2011, 16:00
Colman 8-10 m€ dan aşşağı bırakılmamlı. Evet maç seçiyor ama yerine alacağımız adam 5m€ verilip alınacak Potuk olacaksa hiç gerek yok.
Hem Colman önümüzdeki sezon Türk olmayacakmı , gelsin A Milli Takıma Aurelio yaşlandı zaten artık. Orta saha adam görsün :D

10 numara
24.11.2011, 16:01
colman'ı 6'ya satar gider polonyadan adrian gibi yıldız alırız! sonrada colman diye ağlarız.........bkz.jaja

Burak Sahin
24.11.2011, 16:03
Colman 8-10 m€ dan aşşağı bırakılmamlı. Evet maç seçiyor ama yerine alacağımız adam 5m€ verilip alınacak Potuk olacaksa hiç gerek yok.
Hem Colman önümüzdeki sezon Türk olmayacakmı , gelsin A Milli Takıma Aurelio yaşlandı zaten artık. Orta saha adam görsün :D

colmanin türk olma gibi bir ihtimali varsa... niye satalimki 7-8 e bence türk olacaksa kalsin.....satmak bir sekilde kolay yol colman gibi adam belki 10 versen bile zor bulursun....

İlker Akçay
24.11.2011, 16:08
10 milyon Euro sadece Alper Potuk'un fiyatı değildir galiba üzerine Eskişehir'in tapusunu falan da verirler sanırım..Yönetime şu şartlarda Alper'i almıyor diye kızmam aksine 5 milyonun üzerinde bir miktar verilirse kızarım..

sametaydin
24.11.2011, 16:09
colman'ı 6'ya satar gider polonyadan adrian gibi yıldız alırız! sonrada colman diye ağlarız.........bkz.jaja

Burak 17m euro ise colman en az 20 m euro olur ki bu rakamlar verilirse bu oyuncuların satılmaması gibi bir durum olamaz bence. Gitmelerini ister miyim tabi ki de hayır.

sametaydin
24.11.2011, 16:11
Fulham Amrabat için 2.5 milyon €'luk teklifle geliyormuş.

2,5m euroya amrabatın kramponlarını alabilirler.

ihsan candas
24.11.2011, 16:11
bucali kamil su an icin bedava mi ?
bu arada artik sezer badur ve murat kardeslerimize yeni kulüpler bulunmali,sercan ise en azindan kiraya verilmeli.bir cok bankasya takiminda kaleyi gecebilecek olan boraya tesekkür edilmeli ve 3.kalecilik icin zeki düsünülmeli.görünen o ki vittekden bu sezon pek hayir yok,brozek kardeslerden ise pawel icin simdi ve her zaman olumluyum lakin kardesi gönderilirse ne derecede etkilenir bilemem.baris atasin durumu ise benim acimdan merak konusu,zira bence kabiliyetli bir oyuncu ve zamam zamqan süre almasi gerektigini düsünüyorum,top kapma yetenegini gelistirmesi kendisini bir seviye yukari cekecek ve hatta zokoranin iyi bir yedekleyicisi olmasini saglayacaktir.eger zeki ayvaz olmasa idi 3.kaleci adayim ömer kahveci(bucaspor) bir kac sene sonra 1.kalecilige yükselebilecek kabiliyette bir isim.iyi bir sol kanat oyuncusu da alinabilir.

icimden gecenler ise
kamil cörekci
soner aydogdu
ömer kahveci(duruma göre)
oktay delibalta(ummadik tas cinsinden)
sebastien leto(pahali olabilir bilemem ben oktay´a fitim)
turgut doğan şahin(hem volkan hem halili yedekler)
atilla aybars(gelecek sezona yatirim)

kncyalcin
24.11.2011, 16:28
Öncelikli olarak takımın nasıl oynaması gerektiği konusunu netleştirmek gerekiyor. Onun için nelerin eksik olduğunu hangi özellikte oyunculara ihtiyaç olduğuna bakmak gerek. Takım olarak kanat organizasyonları açısından zaafiyetimizin olduğu aşikar. Skora (Burak dışında) katkı yapacak oyuncu eksikliği yaşamaktayız. Bu durumda kanat oyuncularımızın skorer ve asistör olmaları gerekmektedir. Halil, Volkan,Alan, Adrian, Henrique = Hiçbiri net kanat oyuncusu değil Volkan dışında (onun da skora katkısı düşük.. Bir Gökdeniz değil ... Bu durumda Olcan tarzı ya da bahsi geçen Ronald Vargas ya da Assaidi tarzı oyuncu ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Bana göre Burak serbest oyuncu olarak oynayıp yerine pivot bir forvet ile her türlü oyun şablonu ve aktraksiyonu ile sahada bulunabiliriz. Bu durumda temel olarak: 2 stoper (biri yedek olacak şekilde), sağ ve sol kanat ve pivot santrafor ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.. Acil olarak. Zokora nın Afrika Kupasına gideceğini de düşünürsek eğer bir de ortasaha şart. Oraya burda ismi defalarca geçen Noboa alınabilir. Selçuk Colman ortasahasına benzer bir oyun olabilir. Ki Noboa Selçuk' u 2 ye katlar..

Metin Sağır
24.11.2011, 16:29
Colman'a fiyat biçilmeye başlanmış. :)
Her iyi oyundan sonra futbolcumuzu mu satacağız?

Uğurtan
24.11.2011, 16:31
Colman Türk olsa bile Türk statüsünde oynayamaz...

Yattara konusunu anlayamamış bazı arkadaşlar hala...

AKSOY_61
24.11.2011, 16:34
Colmana teklif var mı bilmiyorum da colman 6 milyona verilecek oyuncu değil.

İ. SARAL
24.11.2011, 16:39
http://www.medyaspor.com/haber/iki-alman-bir-rus-bir-de-bizim-temel-3064623 güzelmiş :)

Fatih
24.11.2011, 16:41
Trabzonspor'da giden futbolcunun yeri ya yarım yamalak dolmuştur ya da dolmamıştır o yüzden ideal 11'den kimsenin satılmasını istemiyorum biliyorum ki Şenol Hoca da istemiyor.

Yunus Emre AYAZ
24.11.2011, 16:53

milli takım da forma giydiği anda türk statüsünde oynar.

yattara gine milli takımında oynadığı için süper vatandaşlık hakkı yoktu ama colman öyle değil !!

araştırmadan yorum yapmayın.

Ibrahim Gaygusuz
24.11.2011, 16:53
Alper icin bizden 10 , Gs'den 3.5 istiyor bu Eskisehir :)

Turgay Atalay
24.11.2011, 17:05
Eskişehirspor kulübü komple 10 Milyon Euro etmez, Alper için bu fiyatı biçmişlerse alıp turşusunu kursunlar...Yada kimlere yalakalık yapıyorlarsa götürüp bedavaya versinler.

kncyalcin
24.11.2011, 17:08
Trabzonsporun yapması gereken tek şey altyapısına büyük destek sağlayarak oradan oyuncu çıkartmak olmalıdır. Koskoca süperlig takımının alt yapısından bir tane banko oynayacak yetenekte oyuncu çıkmaz mı arkadaş.. Alper e 10 vereceğine, 10 da birini altyapıya yatırın da bir Gökdeniz bir Tekke çıkartın artık ... HasanAhmet Sarı vardı mesela ne oldu. Millet Muhammet Demir i piayasaya sürdü bile..

Turgay Atalay
24.11.2011, 17:13
Türkiyede 10 milyon euro edecek futbolcu var mı, bu kadar parayı verecek bir Avrupa kulübü çıkar mı? Bir tek Burak bu fiyatı aşar, onu da ruslar falan alırsa...Alper kim ulan, çok kızdım yahu

Chiko
24.11.2011, 17:13
Tolga Cigerci'yle neden ilgilenmiyoruz? Adami Wolfsburg'ta oynatmiyorlar..

Ömer Faruk61
24.11.2011, 17:23
Kim verir o parayı Alper'e ?

Doğru diyorsun Cenkte 20 milyondu sene başında :D

Mustafa Yüksek
24.11.2011, 17:30
Eskişehir'in bize oyuncu satmak istememesi normal :D Büyük yaraları var adamların:D

Necmettin ALTUNTAŞ
24.11.2011, 17:39
Kim kimi satıyormuş arkadaş.Ne colmanı ne Burağı herkes otursun oturduğu yerde.Nereden çıkar bu söylentiler anlamıyorum.

Fatih ÇOLAK
24.11.2011, 17:39
İşte demek istediğim bu, Alper'i istediğimizde de bize(burası önemli, bize sadece) 10 milyon fiyat çekiyorlar...Ha gese yada başkasına satsalarda en az 5'e satarlar...Eder mi, etmez arkadaş? Tamam yetenekli uşak ama ne yapmış şimdiye kadar? ofansif bir orta saha ama istatistikleri sıfır...Ederi en fazla 3-4 milyondur...Selçuk denen şahıs estirirken, herkes peşindeyken 3 küsüre almıştık...Veysel taktiğimiz süper satarsa devre arasında 3 kuruşa satar, satmazsa sezon sonu bizimle beleşe...

sessizkral_1
24.11.2011, 17:40
Alper 10 değilde 6 eder.

MaDDoX_61
24.11.2011, 17:41

milli olmadığı sürece hemen türk statüsünde oynar

Emirhan Yazıcı
24.11.2011, 17:51
Metrik kaç VİDA:)...

Bölümümle İlgili Oldugu İçin Metrik 12 :)

Emirhan Yazıcı
24.11.2011, 17:55
Hırvatistan Maçındaki VİDA Tam aradıgımız Adam

Batuhan
24.11.2011, 17:56
Twitter'da muhabbeti geçmiş.

NB8N_yRXKXw

Kaliteli stoperdir, alınabilir bence. :)

SEDAT
24.11.2011, 18:05
* Alper'i almadığımıza çok pişman olucaz , hemde öyle böyle değil...

coolank
24.11.2011, 18:15
Alpere kim 10 milyon Euro verecekmiş :)

Yahu geçin bunları masal bunlar

Arkada bir arkadaş yazmış , Amrabata 2.5 Milyon Euro vermiş İngilizler

Tamam işte o kadar eder hadi biz 4 5 verelim :)

Alperi Eskişehir 5 milyon bulsa yarın sabah satar :)

Arkadaşlar bu paralar agızdan çıkdıgı gibi kolay ödenmiyor

Numan Yerlikaya
24.11.2011, 18:19
Fenerbahçe mi, Galatasaray mı?
ÖZEL HABER - Galatasaray'ın transferini noktalamak istediği Eskişehirspor'un yıldız oyuncusu Alper Potuk, Sporx.com'un deneyimli editörlerinden Fatih Şamlıoğlu'nun sorularını cevapladı.

24 Kasım 2011 Perşembe - 11:09
Sporx.com
HABER: Fatih ŞAMLIOĞLU
fatihs@sporx.com

Ara transfer dönemi öncesinde transfer çalışmalarını son sürat sürdüren Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in gözü Eskişehirspor'un genç yıldızı Alper Potuk'ün üzerinde...

Eskişehirspor ve U21 Milli Takımı'nda gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Alper Potuk'u kadrosunda görmek isteyen Terim, sarı-kırmızılı yönetime bu transfer için kesin bir talimat verdi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın da yakından takip ettiği Alper Potuk için ara transfer döneminde öncelikli olarak takas artık bir miktar para teklifini hazırlayacak olan Galatasaray'ın Eskişehirspor'un daha önce de talep ettiği 3.5 milyon euroluk bonservis bedelini bir kez daha talep etmesi durumunda yeni bir teklif ile kırmızı-siyahlı takımın kapısını çalması bekleniyor.

Sezon başında da Alper Potuk'un transfer için Eskişehirspor ile görüşmelerde bulunan ancak talep edilen yüksek bonservis bedeli ve takas talebinin kabul edilmemesinden dolayı transferi askıya alan sarı-kırmızılı yönetim ara transfer döneminde bu transferi sonlandırmak için bir kez daha Eskişehirspor ile görüşecek.

Fatih Terim'in ısrarlı bir şekilde transfer etmek istediği Alper Potuk ise transfer söylentileri konusunda temkinli açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Sporx.com'un deneyimli editörlerinden Fatih Şamlıoğlu'na açıklamalarda bulunan Alper Potuk, "Şu anda Eskişehirspor ile sözleşmem devam ediyor ancak bazı tekliflerin olduğunu biliyorum. Şu anda bazı kulüplerin menajerimle görüşmeleri var ancak bu transfer sürecinde belirleyici olan taraf Eskişehirspor. Belirli bir takım ismi vermek istemiyorum, daha sonra ben de sıkıntılı anlar yaşıyorum." dedi.

Kendisini transfer etmek isteyen kulübün öncelikli olarak Eskişehirspor ile görüşmesi gerektiğini dile getiren Alper Potuk, "Bana ulaşan direkt bir teklifin olduğunu söyleyemem. Eskişehirspor'un sözleşmeli futbolcusuyum ve şu anda bu takım için elimden gelenin en iyisini vermeye çalışıyorum. Benimle ilgilenen bazı kulüpler olabilir ama bu konudaki en doğru kararı Eskişehirspor verecek. Ara transfer dönemi geldiği zaman beni isteyen kulüpler ile Eskişehirspor yönetimi oturur ve bir karar verir. Ondan sonra ben de tercihimi kullanacağımı takımı açıklarım" ifadelerini kullandı.

sametaydin
24.11.2011, 18:20
Ne 10u yahu? Alper 10 m euroluk ne yapmış? Tamam alperi istiyoruz da o kadar abartmaya gerek yok. 4-5 m euro bile çok fazla ama ihtiyacımız olan bir oyuncu olduğu için 4e veya 5e alınabilir tabi satarsalar.

Asi Çaykaralı61
24.11.2011, 18:33
* Alper'i almadığımıza çok pişman olucaz , hemde öyle böyle değil...

kaç senedir burda yazılan birisi erkenden alacaktık o zaman !!!

Cihan_61
24.11.2011, 18:46
kaç senedir burda yazılan birisi erkenden alacaktık o zaman !!!

Kac senedir? ben Alperi Gecen sene sadece duydum?

bahadır2561
24.11.2011, 18:55
Alper en fazla etse etse 5 eder

yektakurtulus
24.11.2011, 19:02
esesli hic bir futbolcu ne 10 eder nede 5

Koray
24.11.2011, 19:04
Eskişehir'i toplasan 10 milyon euro etmez.

Ya sayılardan haberleri yok yada hiç dayak yememişler.

elbera
24.11.2011, 19:09
Jaja'yı Şenol Güneş göndermedi hatta sezon başında yaptığı basın toplantısında Jaja için ''Gitmesini istemiyordum ama gitti'' demişti...

Şenol Güneş'in transfer konusunda futbolcularda ısrarcı olmadığını biliyoruz sadece mevki veriyor yönetim de işin kolayına kaçıp menejerlerin önerdikleri oyuncuları transfer ediyor kabak yine Şenol Hocanın başına patlıyor.

Rajnoch ismi bana Fredrik Risp'i hatırlattı onu da devre arası almış sezon sonu göndermiştik.Rajnoch ligin sıradan stoperlerinden biridir bu saatten sonra ne uzar ne kısalır umarım bu ve bunun gibi yabancılara para harcamayız.
"Jaja hariç herkesin kalmasını istedim. Diğerleri için üzgünüm"
Yazın Ntvspor da vs bu haber vardı istersen google dan arat aynı sözü.

hofsaale
24.11.2011, 19:10
8RIAomS6_Mg

Bu dogrusya bizim yönetim Buraki satacaktir! :D
Yeri dolmadan, yerli bi forvete ile dolmadan satilmazin!
Mevlüt Erding yada Eren Derdiyok var ama onlar gelmez, zaten Burak Rubine gitmek istemeyecektir! :D

elbera
24.11.2011, 19:11
Sadece bedava diye gelmesini istiyor bazi taraftarlarimiz. Öyleyse su anda kulubü olmayan bütün oyunculari alalim.
Devre arasina kalmis 4 hafta. Rajnoch'a verecegimiz paranin iki katini üst düzey bir stopere verelim daha iyi.
Rajnoch a vereceğin ne ki. 500 bin bilemedin 600 bin euro. Kimi alacaksın 1 milyon euro ya bir tane Celustka da sen bul alsınlar o zaman.

volkan_627
24.11.2011, 19:13
eğer onlar 17 milyon vermeyi gözden çıkarmışlarsa 20 ye verelim derim. isteyen onlar tok satıcı biziz. 20 milyon a ne buraklar bulunur bu takıma...

matrix5782
24.11.2011, 19:17
Burak 10 Milyon Euro Üstü Her Paraya Satılır.

Alperin Ederi verdır Cenk Tosun gibi Ama Bu Çok yüksek Rakamlar olmamalı?

şimdi Kim verir Cenk'e 10 Milyon Euro..

Chiko
24.11.2011, 19:18
Rajnoch a vereceğin ne ki. 500 bin bilemedin 600 bin euro. Kimi alacaksın 1 milyon euro ya bir tane Celustka da sen bul alsınlar o zaman.
Baris Özbek'e 1 Milyon veren yönetim, Rajnoch'a da o kadar verir....
Celustka'lari ben degil, yönetim bulacak. Transfer ekibimiz ne ise yariyor? Scout falan yok mu bu takimda..

Mithat Halis'e helal olsun. ;)

elbera
24.11.2011, 19:25
Colman ın değeri en az 10.

ağasarlı
24.11.2011, 19:27
bencede biraz naz çekelim kendimizi, 20 milyona verelim . o parayla tabi iyi transferler yapılacaksa....

elbera
24.11.2011, 19:29
Türk olmak için 5 yıl beklemek gerekmiyormuy du ?

elbera
24.11.2011, 19:30
colmanin türk olma gibi bir ihtimali varsa... niye satalimki 7-8 e bence türk olacaksa kalsin.....satmak bir sekilde kolay yol colman gibi adam belki 10 versen bile zor bulursun....
Bencede. İstikrarsızlığı bir yana Türk olması harika olur.

elbera
24.11.2011, 19:32

Nobre felan nasıl oynuyor o zaman ?

sessizkral_1
24.11.2011, 19:32
Burağı 10 milyona satan arakdaşları anlamıyorum

10 milyon euroya burağı satan yönetim sizce çok iyi bir forvet alırmı ?

ben hiç sanmıyorum

Koray
24.11.2011, 19:35
Burak 15 ve üzeri her fiyata satılmalı.

sessizkral_1
24.11.2011, 19:38
Normalde türk statü için başvurudan sonra 5 yıl sonra olunur.Ancak bu sadece türk statüsünde oynamak için.

Türk milli takımına ihtiyaçtan bir oyuncu türk statüsüne alınmak isteniyorsa bunun için özel muamele yapılabiliyor.

elbera
24.11.2011, 19:41
Baris Özbek'e 1 Milyon veren yönetim, Rajnoch'a da o kadar verir....
Celustka'lari ben degil, yönetim bulacak. Transfer ekibimiz ne ise yariyor? Scout falan yok mu bu takimda..

Mithat Halis'e helal olsun. ;)
Sapara 800 bin euro alıyor. Rajnoch a ne kadar verirler düşün artık.

Ertan1982
24.11.2011, 19:41
Colman Arjantin Ümit Milli takimi icin oynadi,Onun icin Türkiye icin oyniyamaz.5 Yil Türkiyede kaldiktan sonra Vatandaslik icin hak kazanmis olur ama yerli statüsünde oynamasi icin ayni Yattara gibi 5 yil daha beklemeli.Ümit Milli olmasaydi Türkiye icin oyniya bilirdi ve 5 yil sonra direkt yerli satüsünde olurdu.

Yasin Altuntas
24.11.2011, 19:47
Colman Arjantin Ümit Milli takimi icin oynadi,Onun icin Türkiye icin oyniyamaz.5 Yil Türkiyede kaldiktan sonra Vatandaslik icin hak kazanmis olur ama yerli statüsünde oynamasi icin ayni Yattara gibi 5 yil daha beklemeli.Ümit Milli olmasaydi Türkiye icin oyniya bilirdi ve 5 yil sonra direkt yerli satüsünde olurdu.

Yada Istanbul Takimlarinda oynaman lazim bknz. Nobre, Aurelio.

Numan Yerlikaya
24.11.2011, 19:47
Düşünsene Burağı 15e Satıyorsun

3 Milyona Polonyadan Futbolcu Alıyosun Bu Yönetim Yapar mı Yapar

İlker Akçay
24.11.2011, 19:48

Abi yanlış biliyor olabilirim ama Ümit Milli Takım'da oynamak başka bir ülke için A Milli Takım'da oynamaya engel değil..Futbolcu A Milli olana kadar istediği ülkeyi seçebilir ama yakında Arjantin Milli Takımı'na çağırılır zaten bu konuyu çok düşünmeye gerek yok :)

elbera
24.11.2011, 19:49
Burak 17 ye satılacak haberleri doğruysa satılsın. 6 milyon euro N'doye - Bedava Gökdeniz - Bedava Noboa - 7 milyon euro Belhanda
4 milyon euro Orhan Gülle + Muhammet Demir - 1 milyon euro Özgür Çek - Bedava Kamil Çörekçi + Jebrin. Bonservise toplam 18 milyon euro. Oyuncu paralarını da ŞL gelilrlerinden öderler. Murat - Sezer gibi boş oyuncuları da gönderirler. Sercan , Eren , Jebrin vs kiralanır. Harika bir iş yapmış oluruz.

elbera
24.11.2011, 19:51
Abi yanlış biliyor olabilirim ama Ümit Milli Takım'da oynamak başka bir ülke için A Milli Takım'da oynamaya engel değil..Futbolcu A Milli olana kadar istediği ülkeyi seçebilir ama yakında Arjantin Milli Takımı'na çağırılır zaten bu konuyu çok düşünmeye gerek yok :)
Doğru biliyorsun.

Metin Sağır
24.11.2011, 20:04
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/317700_291327037568080_192613600772758_937327_1120 269479_n.jpg

Bekir
24.11.2011, 20:06
Omer Toprak da Alman Umit milli de oynamıyor muydu?

Benim bildiğim Umit milli de oynamanın bi bağlayıcılığı yok A milli takımda oynaması lazım.

Bu arada neden her iyi oynuyan futbolcumuzu satmak gibi bir fantezimiz var,Colman'ı 6 Milyona sattıktan sonra yerini doldurabilicek miyiz?

5 Milyona alınan Adrian ya da 5 Milyona alınan Paulo Henrique kalitesinde oyuncular Colman kadar faydalı olabiliyor mu?

Ya da Burak'ı neden satıyoruz?

Gökdeniz'i sattık yıllarca o ayarda futbolcu bekledik,Fatih Tekke'yi sattık yıllarca forvet bekledik -hala da bekliyoruz-,yıllarca Fatih Tekke geri dönsün kampanyası yürüttük.

Ben para için futbolcu satılmasına karşıyım,futbolcunun kalmaya az da olsa niyeti varsa takımda tutmak için elimizden geleni yapmalıyız.

Ertan1982
24.11.2011, 20:09

Kural söyle:Bir oyuncu Dogusuyla C Ülke Vatandasiysa ama dolayli yollarlan(Misal annesi B Ülke vatandasi) B Ülke Vatandaslik icin hakki varsa ve oyuncu C-Ümit Milli ise Milli takimlar bazinda bir kereye mahsus C ve B Ülkeler arasinda bir tercih yapabilir.

Ama Colman Türk vatandasligi icin Dogusuyla hic bir hakki yok onun icin Arjantin Ümit Milli oldugu icin Türkiye A milli olamaz, dolaysiyla yerli statüsüne giremez.

Emirhan Yazıcı
24.11.2011, 20:10
Burak Gider Yerine İsmini duymadıgımız biri gelir Sonra kulupte o 20 m kalır Ohhh ne Ala

Emirhan Yazıcı
24.11.2011, 20:11
Yönetimi anlamak gerçekten çok çok zor

gabriel omar
24.11.2011, 20:16
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/317700_291327037568080_192613600772758_937327_1120 269479_n.jpg

Yok daha neler .Mourinho da 1 2 Türk aldı diye iyice halı saha organizatörüne çevirdiler.Bizim ligden topluyor bütün adamları :)

Gerçi bu yorumu haberde Egemenle ilgileniyor diyor diye yazdım .Başka bişey yazıyorsa şimdiden pardon :D

elbera
24.11.2011, 20:16
Burak Gider Yerine İsmini duymadıgımız biri gelir Sonra kulupte o 20 m kalır Ohhh ne Ala
Evet az görmedik o olayları. Bende ondan korkuyorum. Tolga gitti 4 e Stepanov gitti 5 e Gökdeniz gitti 9 a Fatih gitti 8 e. Djokaj ı felan yutturmaya çalıştılar bize. Böyle bir adiliği yapan sadece başkan değil başka işler de var işin içinde. İşte kolay görünen ama yapılamayan işler takıma burnunu sokan bu kişiler yüzünden yapılamıyor.

İlker Akçay
24.11.2011, 20:18
Kural söyle:Bir oyuncu Dogusuyla C Ülke Vatandasiysa ama dolayli yollarlan(Misal annesi B Ülke vatandasi) B Ülke Vatandaslik icin hakki varsa ve oyuncu C-Ümit Milli ise Milli takimlar bazinda bir kereye mahsus C ve B Ülkeler arasinda bir tercih yapabilir.

Ama Colman Türk vatandasligi icin Dogusuyla hic bir hakki yok onun icin Arjantin Ümit Milli oldugu icin Türkiye A milli olamaz, dolaysiyla yerli statüsüne giremez.

Anladım abi,teşekkürler :) Kuralın böyle olduğunu bilmiyordum..

elbera
24.11.2011, 20:22
Anladım abi,teşekkürler :) Kuralın böyle olduğunu bilmiyordum..
Bende ilk defa görüyorum. Ronaldinho felan neden İspanyol vatandaşı oldular. Ne avantajı var dı da oldu. Alex neden olmadı. Bayağı karışıkmış.

sessizkral_1
24.11.2011, 20:29
Colmanın en büyük hayali Arjantin milli takımında oynamak .

Bu arada ONURA HALA SÖZLEŞME İMZALATAMADIK.

Ertan1982
24.11.2011, 20:37
Bende ilk defa görüyorum. Ronaldinho felan neden İspanyol vatandaşı oldular. Ne avantajı var dı da oldu. Alex neden olmadı. Bayağı karışıkmış.
Avantaj söyle non europe kuraldan yirtiyorlar.Belki farkinda degiliz ama cogu Avrupa Ülkesinde bu non europe kurali var.en kolayi bir europe ülkenin vatandasligi almak.

lazo1967_61
24.11.2011, 20:47
alperin 10 milyon ettigi piyasada burak 30 eder

Emirhan Yazıcı
24.11.2011, 20:57
Artık Futbolcu Yazmak Saçmalık gibi geliyor bana VİZYON DEGİSMELİ...

N'doyeyi izlemek isteyenlere link atabilirim

anth
24.11.2011, 21:03
Alper= 5Milyon+ Sapara hiçbir takımın şu aşamada böyle bir teklif yapabileceğini düşünmüyorum.

anth
24.11.2011, 21:05
Burak 17 milyona satılabilir tabi ki ama takıma direk katkı yapabilecek Türk oyuncu eksiğimizin 1 kişi daha artacağını unutmamak lazım.

Metin Sağır
24.11.2011, 21:11
Sapara'yı ne yapacağız?
Şenol Hoca onu adam eder mi?

hofsaale
24.11.2011, 21:18
Sapara'yı ne yapacağız?
Şenol Hoca onu adam eder mi?

ben saparadan halen ümitliyim!
Kaliteli bir futbolcu insallah kendini gösterecektir! ;)

Metin Sağır
24.11.2011, 21:29
ben saparadan halen ümitliyim!
Kaliteli bir futbolcu insallah kendini gösterecektir! ;)

İnşallah... :)

A.Kemal Göksu
24.11.2011, 21:33
Park'ı alalım devre arasında ne aranıyoruz. Arsenal'de kadroya giremiyor.Cüzzi bir miktar paraya alınabilir.

Eren Karaahmetoğlu
24.11.2011, 21:40
Rajnoch'u mu alıyoruz arkadaşlar?

serdaracıl
24.11.2011, 21:47
Oyuncular satılmaya başlamış elimizdeki adamı niye satıyoruz anlamadım ki

Ömür Karadeniz
24.11.2011, 21:49
Park Arsenale gitmişmiydi,hiç oynarken görmedim de ondan soruyorum...

Semih Aydın
24.11.2011, 21:51
Park Arsenale gitmişmiydi,hiç oynarken görmedim de ondan soruyorum...
Evet Arsenal'e gitti ben de yalnızca ŞL'deki Marsilya maçında izlemiştim.

Taha Muhammet
24.11.2011, 22:00
Gökdeniz turkiyeye gelir mi hazır paralı askerlikte geliyo aradan çıkarır yanliş bilmiyosam Askerliğini yapmadı

Taha Muhammet
24.11.2011, 22:01
Park'ı alalım devre arasında ne aranıyoruz. Arsenal'de kadroya giremiyor.Cüzzi bir miktar paraya alınabilir.

Kime göre cüzzi bir miktar :)

A.Kemal Göksu
24.11.2011, 22:07
Kime göre cüzzi bir miktar :)

3-4 milyon en fazla 6. Messi için 50 milyon euro cüzzi bir miktardır ama aynı parayı Hasan Üçüncü'ye verirsen aşırı derecede fazladır. O şekil yani :)

ramazan-54
24.11.2011, 22:09
3-4 milyon en fazla 6. Messi için 50 milyon euro cüzzi bir miktardır ama aynı parayı Hasan Üçüncü'ye verirsen aşırı derecede fazladır. O şekil yani :)
messi için 50 milyo euro cüzzi :eek::eek:

Uğurtan
24.11.2011, 22:40

Tabiki cüzzidir.

100 milyon euro verseler de alamazlar.

Ilelioglu
24.11.2011, 22:42
Rajnoch'u mu alıyoruz arkadaşlar?

Sezona baslamadan alsaydik hayir demezdim, zira üc tane vasat Stoper ile girdik Sezona. Devre arasinda Stoper alinmali ama Giray yada Glowacki'yi yedek birakacak kadar üst düzey bir Stoper. Takima ilac gibi gelecektir bence.

..

Uğur Kalyoncu
24.11.2011, 22:49
OZAN,OLCAN ALPER ve zokora ayarında stoper ve santrafor sonra uçmaya başlarız...

MaDDoX_61
24.11.2011, 22:52
Marsilya'da PSG maçı öncesi Gignac kadro dışı kalmış devre arası ayrılır büyük ihtimalle

A.Kemal Göksu
24.11.2011, 23:28
Falcao 40 milyon euro ediyorda Messi için 50 milyon euro fazla paramı oluyor :)

ramazan-54
25.11.2011, 00:01
Falcao 40 milyon euro ediyorda Messi için 50 milyon euro fazla paramı oluyor :)
yok ne azı adamın sözleşmesinde 140 milyo euro serbest kalır maddesi var diye biliyorum tam emin deilim ama

Necmi6161
25.11.2011, 00:06
gignac kadro dışı bırakılmış , adam istenmiyor işte,

alalım bitsin .

Chiko
25.11.2011, 00:06
Besiktas(Carvalhal) Olcan'i istiyormus.

LigTV

sessizkral_1
25.11.2011, 00:16
Olcan bjk ye alper gs ye

of of

bizimkilerinde eli armut toplar.

Fatih ÇOLAK
25.11.2011, 00:20
Alper Gs'ye, Olcan bize :)

Onur Civelek61
25.11.2011, 00:21
Olcan'ı kaptırmamalıyız...

Giallorossi
25.11.2011, 00:23
Alper bize, Olcan bjke, Ozan Ipek gsye gitsin eyvallah:D

Numan Yerlikaya
25.11.2011, 00:23
Olcanı Vermezler Verselerde Alamayız

Mehmet Ç.
25.11.2011, 00:29
Genoa Colman icin 6 Milyon Euro teklifde bulunmus..

Yönetimin kafasindaki rakama uyuyormus..

Gidebilir yani...

Bence Devre arasi 10'a verelim gitsin :D

Chiko
25.11.2011, 00:31
Adrian'i 5,5'e aldik, Colman'i 6'ya verecegiz he?
Hadi ordan Genoa :D

Fatih ÇOLAK
25.11.2011, 00:32
Vallahi ben kaynağa güveniyorum Halil Altıntop ve Volkan Şen transferlerini belirten, Erdal abinin kaynağı bozkir14(twitter adı)...inter macından sonra 'Olcan işallah' diye tweet atmıstı, hatta bjknin ilgilendigini yazmisti o aksam ve bjk haberi bugun cikti, olcan bize daha yakın oyle yazdi o aksam.