PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

anth
12.11.2011, 20:54
Ne Veysel'i; ona verilecek parayı Alper'e ödeyecekleri paraya ekleyip pazarlık gücünü arttırsınlar. Elimizde orta sınıf bir sürü kambur var zaten.

sessizkral_1
12.11.2011, 21:00
mesele Alperi alabilmek.

Veyselde kötü değil tabi.

FC-ST-PAULI-61
12.11.2011, 21:04
Guerrero gelirse iyi olur

elbera
12.11.2011, 21:10
Hamburg daki Guerrero mu bu ?

hofsaale
12.11.2011, 21:11

hic de iyi olmaz!
adam oynadiktan cok sakat!
ugur abinin dedigi gibi ikinci vittek vakasi olur! ;)

elbera
12.11.2011, 21:14
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/aleksandrs-cekulajevs/profil/spieler_152279.html
Bu adam kimin nesi ?

SEDAT
12.11.2011, 21:16
* Allahtan Gökhan Töre'yi alamıyoruz :)

Travelair
12.11.2011, 21:18
Riccardo Montolivo İtalyan ortasaha. Peşinde Arsenal Milan var bonservisi 4-5 milyon €. İlgilensek birşey kaybetmeyiz.

Bu arada şu sıra hakkımızda çıkan olumsuz haberlere itibar etmememiz gerektiğine inanıyorum

elbera
12.11.2011, 21:19
* Allahtan Gökhan Töre'yi alamıyoruz :)
Neden Gökhan ın neyini beğenmedin ki. Amrabat la arasında pek fark göremedim ben. Galiba Amrabat ı da beğenmiyorsun

elbera
12.11.2011, 21:22
Riccardo Montolivo İtalyan ortasaha. Peşinde Arsenal Milan var bonservisi 4-5 milyon €. İlgilensek birşey kaybetmeyiz.

Bu arada şu sıra hakkımızda çıkan olumsuz haberlere itibar etmememiz gerektiğine inanıyorum
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/riccardo-montolivo/profil/spieler_19446.html
Yanılmıyormuşum. Bu oyuncu zaten bize gelmez. Arsenal Milan varsa zaten hiç hayal bile etmeyelim. Kalou yu hayal etmek güzel ama. Kalou oynuyormu. Zokora diyordu cocukluğum onla geçti diye bu sene olmazsa 2-3 sene sonra belki olamaz mı ?

İlker Akçay
12.11.2011, 21:23
Amrabat'ın neden bu kadar beğenildiğini anlayamıyorum..Tamam yetenekli falan ama çok çabuk oyundan kopabilen ve sinirlenen bir oyuncu..Takım düzeninden çok çabuk kopuyor ve mücadeleleri kişiselleştirip bir şekilde takımına yük olabiliyor..Mental olarak çok zayıf..

elbera
12.11.2011, 21:25
Amrabat'ın neden bu kadar beğenildiğini anlayamıyorum..Tamam yetenekli falan ama çok çabuk oyundan kopabilen ve sinirlenen bir oyuncu..Takım düzeninden çok çabuk kopuyor ve mücadeleleri kişiselleştirip bir şekilde takımına yük olabiliyor..Mental olarak çok zayıf..
Mental olarak bir oyuncuyu hemen değerlendiremeyiz. Geçen sene ilk senesiydi. Bu senede takımları yeni. Biz de Burak ı adam ettik. Amrabat ı mı edemeyeceğiz. Burak ta mental olarak zayıf takım oyunu denen şey yok sadece ani koşularını seviyoruz. Amrabat onun yerinde oynasa çok daha iyi şeyler yapar bence.

elbera
12.11.2011, 21:27
Kalou nun sözleşmesi bitiyor onun için böyle saçmalıyorum :D Ara transferde Gökdeniz gelecek mi yada Noboa ilgileniyormuyuz bunlarla

elbera
12.11.2011, 21:32
Özgür Çek - Hasan Ali - Alper Potuk - Veysel Sarı - Gökdeniz ara transferde beklediğim transferler inşallah öyledir.

İlker Akçay
12.11.2011, 21:44
Mental olarak bir oyuncuyu hemen değerlendiremeyiz. Geçen sene ilk senesiydi. Bu senede takımları yeni. Biz de Burak ı adam ettik. Amrabat ı mı edemeyeceğiz. Burak ta mental olarak zayıf takım oyunu denen şey yok sadece ani koşularını seviyoruz. Amrabat onun yerinde oynasa çok daha iyi şeyler yapar bence.

Hemen değerlendirmiyorum zaten evvelini de biliriz az çok :) Bu arada Burak'ın ''sadece ani koşularını seviyoruz'' kısmı çok iddialı olmuş..Düşüncedir sonuçta saygı duyarım..

SEDAT
12.11.2011, 21:45
* Ambarat'ın Yattaradan Gökhan Töre'nin sabriden hiçbir farkı yok bana göre...

Hüseyin Gündoğdu
12.11.2011, 21:45
fazla yabancıya gerek yok. Türk futbolu elden gidiyor.
genç yerlileri takıma alıp şenol hocanın rahlesinde eğitmek lazım.

serdar aziz, ahmet çörekçi, özgür çek, alper potuk, sefa yılmaz, muhammet demir

bu çocuklarda iş var. hangisini alsak kardır.

elbera
12.11.2011, 21:50
Hemen değerlendirmiyorum zaten evvelini de biliriz az çok :) Bu arada Burak'ın ''sadece ani koşularını seviyoruz'' kısmı çok iddialı olmuş..Düşüncedir sonuçta saygı duyarım..
Ben orada biraz genel konuştum o aslında benim şahsi görüşüm. Görüyoruz yani Türkiye ligi dışındaki maçlarda kayda değer yaptığı bir şey yok.Uluslararası maçlarda beğenmiyorum Burak ı ama ligde ki en iyi yerli forvet hatta en iyi forvet olduğu kesin ama sadece Türkiye de. Aynı başarıyı daha üst liglerde gösteremez diye düşünüyorum. Burak Türkiye nin oyuncusu bunun farkına kendiside varmalı.

DeAgLeMaNyAq
12.11.2011, 21:51
Bana göre Uğur Uçar bizim kulübümüzün kalibresinde bir oyuncu değil. Amaç Ferhat ile Uğur'u kavuşturmaksa o başka tabii...

Fatih ÇOLAK
12.11.2011, 21:53
Bence devre arasında yerliye önem vereceğiz ki öyle olmalı bence de ve ilk adım geldi Veysel Sarı, umarım takas yapılırda eldeki takozlarda elden çıkmış olur...

Koray
12.11.2011, 21:53
Veysel, Özgür, Uğur şu takıma vasat yerlileri almayın artık bunları alıp ne yapacağız.

İlker Akçay
12.11.2011, 21:55
Ben orada biraz genel konuştum o aslında benim şahsi görüşüm. Görüyoruz yani Türkiye ligi dışındaki maçlarda kayda değer yaptığı bir şey yok.Uluslararası maçlarda beğenmiyorum Burak ı ama ligde ki en iyi yerli forvet hatta en iyi forvet olduğu kesin ama sadece Türkiye de. Aynı başarıyı daha üst liglerde gösteremez diye düşünüyorum. Burak Türkiye nin oyuncusu bunun farkına kendiside varmalı.

Bunları söylemek için öncelikle Burak'ın oynadığı düzene bakmak lazım..Milli Takım'da oynadığı düzen ve sistem Trabzonspor gibi değil ki buna rağmen son maçlarda..Buna rağmen Belçika maçında 1 puanı getiren golü attı,Azerbaycan ve Kazakistan'a gollerini attını ve Avusturya maçında penaltı yaptırdı ama Arda yararlanamadı..Almanya ve Hırvat maçlarında ise tek başına bütün defans hattı ile mücadele etti ki bu kolay bir durum değil..Burak çok daha üst seviyede oynayabilecek yeteneğe ve kaliteye sahip sadece biraz daha kendini geliştirmesi lazım..

elbera
12.11.2011, 21:57
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/leroy-fer/profil/spieler_63342.html
Bilgisi olan ?

arminas61
12.11.2011, 21:58
http://www.guncel61.com/genel/ambrabat-ve-veysel-trabzonda.html

elbera
12.11.2011, 22:01
* Ambarat'ın Yattaradan Gökhan Töre'nin sabriden hiçbir farkı yok bana göre...
Yattara nın sakat olmadığı zamanlar o sırtlıyordu bizi. Çabuk unuttun galiba o günleri. Hatta o zamanlar Fener bile teklif gönderdi ama o bizi bu sene bedavadan satan şerefsizler gibi gitmek istiyorum demedi. Yattara nın yeri benim için ayrıdır ve öyle kalacak. Yattara nın başarısızlığını neden tembelliğine vuruyorsunuz ki. Doktorların yanlış teşhisi ile tedavisinin uzamasında hiç mi etken olmadı. Yanlış teşhis yüzünden 1 buçuk yıl geç başladı futbola normal olarak. Sakat sakat oynadığı zamanları vardı. Gençlerbirliğine attığı golde sakattı. Ama oynadı. Bazen sizi anlamıyorum.

hofsaale
12.11.2011, 22:04
YATTARA FARKLI BIR OYUNCU!
SON DÖNEM KÖTÜ OYNASADA BU KALP ONU HIC UNUTMAYACAK!
BIR KAC SENE ÖNCE VASAT BIR TAKIM HALINE GELMISTIK AMA GINEDE YATTARAYI IZLEMEK ZEVK VERIYORDU!

özledim seni karaboga!

EiyeDRK-iVs

elbera
12.11.2011, 22:04
fazla yabancıya gerek yok. Türk futbolu elden gidiyor.
genç yerlileri takıma alıp şenol hocanın rahlesinde eğitmek lazım.

serdar aziz, ahmet çörekçi, özgür çek, alper potuk, sefa yılmaz, muhammet demir

bu çocuklarda iş var. hangisini alsak kardır.
Kayseriden transferi unutalım bence Şota bu senesini bilerek feda etti yeni oyuncuları kattı ve onlara bu seneyi birbirlerine alışmak için verdi. Seneye oluşacak olan takımın altyapısı bunlar. Gerçek Kayseriyi seneye izleyeceğiz. Oradan alınırsa ancak Amrabat alınır oda zor olabilir. Tüm gençleri takıma alması uzun vadede yaptığı bir plandır. Anormal teklif gelmedikçe genç yerli oyuncularını koruyacaktır.

SEDAT
12.11.2011, 22:06
* İki harekete tav olmaktan yıllarımız heba oldu zaten , bu yüzden hiç takım olamadık , 90 dk yattara efendinin keyfi gelicekte takımı kurtaracak ...

Emirhan Yazıcı
12.11.2011, 22:12
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/aleksandrs-cekulajevs/profil/spieler_152279.html
Bu adam kimin nesi ?

Abartmıs Olucam Ama Oyle bir Lige Benide Koysan Bende O Kadar Gol Atarım

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/leroy-fer/profil/spieler_63342.html
Bilgisi olan ?

Leroy Fey Cok Yonlü bir Ortasaha oyuncusu Ama Biz gelmesi Zor

elbera
12.11.2011, 22:13
Bunları söylemek için öncelikle Burak'ın oynadığı düzene bakmak lazım..Milli Takım'da oynadığı düzen ve sistem Trabzonspor gibi değil ki buna rağmen son maçlarda..Buna rağmen Belçika maçında 1 puanı getiren golü attı,Azerbaycan ve Kazakistan'a gollerini attını ve Avusturya maçında penaltı yaptırdı ama Arda yararlanamadı..Almanya ve Hırvat maçlarında ise tek başına bütün defans hattı ile mücadele etti ki bu kolay bir durum değil..Burak çok daha üst seviyede oynayabilecek yeteneğe ve kaliteye sahip sadece biraz daha kendini geliştirmesi lazım..
İşte meselede bu. Büyük kulüplerin defansları hep böyle Burak 1 e 1 de büyük oyunculara karşı etkili değil. Bkz Benfica maçı. Burak a aldıkları önlem sadece Luisao ydu.Kapı gibi adamdı geçit vermedi burağa. Bizden daha iyilerinde Luisao gibi defanslar var....Bu yüzden oynayamaz. Bireysel olarak yaptığı bir şey yok uluslararası maçlarda. Burak belki Türkiye de harika bir oyuncu ama Avrupa da öyle değil Josip Simunic Servet ten bile ağır bir adam ve yanında da bizim Bjk nin beğenmediği Gordon vardı Onlara karşı böyle oyun sergiledi.Bundesliga da La liga da nasıl oynamasını bekliyorsun bu benim şahsi görüşüm yanılma ihtimalim de olabilir. İnşallah kalır ama giderse kendine yazık eder. Rusya dan felan bahsetmiyorum bizim üstümüzdeki liglerden bahsediyorum.

elbera
12.11.2011, 22:14
Abartmıs Olucam Ama Oyle bir Lige Benide Koysan Bende O Kadar Gol Atarım

Leroy Fey Cok Yonlü bir Ortasaha oyuncusu Ama Biz gelmesi Zor
Teşekkürler bilgi için. 46 gol dikkatimi çekti haklısın :D o lig o kadar da iyi değil ama merak işte.

Emirhan Yazıcı
12.11.2011, 22:16
Teşekkürler bilgi için. 46 gol dikkatimi çekti haklısın :D o lig o kadar da iyi değil ama merak işte.

Birde Bunu İzleyin :)

EAqmnLLyDK8

Halı saha gibi :)

Royal Heart
12.11.2011, 22:17
Onu bunu bilmem de Onur haberleri can sıkmaya başladı; bu konu uzamadan, dedikodulara mahâl vermeden sözleşmesi uzatılmalı. Onur&Tolga ikilisi en az 5 yıl daha korunmalı. Onur'un 10 senesi daha var belki de fazlası... Yoksa halâ ders almadı mı yönetim?

Emirhan Yazıcı
12.11.2011, 22:17
Roberto Firmino Gec Kaldık Bize verirlermi?

elbera
12.11.2011, 22:20
* İki harekete tav olmaktan yıllarımız heba oldu zaten , bu yüzden hiç takım olamadık , 90 dk yattara efendinin keyfi gelicekte takımı kurtaracak ...
Keyif değilki iyi olduğu zamanlar her zaman iyiydi. Her zaman istikrarlıydı. Colman vs ilk geldikleri sene takımı coşturan gene oydu. 2. maçta talihsiz sakatlık yaşadı sonrasında iyileşti dene dene ayağındaki fare bilmemnesi dahada ağrı yaptı sonra yanlış teşhis derken Yattara yı bitirdik. Gene döndüğünde eski Yattara yı izleticem diye heves etti. Bireysel oynamasının cezasını Şenol Güneş kesti. Yedek bıraktı halbuki Fener maçında maçın adamıydı. İyi oynamasına karşılık Şenol Güneş en doğrusunu yaptı. Hatta Şenol Güneş Yattara nın gitmesini istemiyordu. Yönetimle olan bir problem Yattara nın gidişi. Gitmeseydi mutlaka şans bulurdu bu takımda. Tek sorunu gücü yetmiyordu. Onuda gitmeseydi bu sene halletmiş olurdu. Gene faydalanırdık ondan. Şenol Güneş Yattara dan memnundu kendide diyordu Jaja hariç kimse gitsin istemedim diye.

SEDAT
12.11.2011, 22:24
* Şenol Hoca Yattara ve onun gibileri kafasından sileli çok oldu bence yanılıyorsun , yoksa Jaja'ya katlanırdı Yattara'ya niye katlansın.
* Yattara az paraya çok oynadı doğrudur ama milyon eurolar aldıktan sonrada hiçbişey vermedi bu takıma , güzel bir anı olarak kalsın bizde ama gece hayatı olan adamın Şenol Hoca'nın felsefesinde yeri yok bana göre...

elbera
12.11.2011, 22:25
Onu bunu bilmem de Onur haberleri can sıkmaya başladı; bu konu uzamadan, dedikodulara mahâl vermeden sözleşmesi uzatılmalı. Onur&Tolga ikilisi en az 5 yıl daha korunmalı. Onur'un 10 senesi daha var belki de fazlası... Yoksa halâ ders almadı mı yönetim?
Tolga bu sene gidecek gibi. 2 sini birden korumak zor. Onur yedek kalmak istemeyecektir. Bu yüzden bu kadar para istedi.

Emirhan Yazıcı
12.11.2011, 22:25
VhHwVp13z6U Zencileri Severim :P

Gec Kalmayalım jpTgjlTXxxo

Ben Hala Olicden yanayım

İlker Akçay
12.11.2011, 22:29
İşte meselede bu. Büyük kulüplerin defansları hep böyle Burak 1 e 1 de büyük oyunculara karşı etkili değil. Bkz Benfica maçı. Burak a aldıkları önlem sadece Luisao ydu.Kapı gibi adamdı geçit vermedi burağa. Bizden daha iyilerinde Luisao gibi defanslar var....Bu yüzden oynayamaz. Bireysel olarak yaptığı bir şey yok uluslararası maçlarda. Burak belki Türkiye de harika bir oyuncu ama Avrupa da öyle değil Josip Simunic Servet ten bile ağır bir adam ve yanında da bizim Bjk nin beğenmediği Gordon vardı Onlara karşı böyle oyun sergiledi.Bundesliga da La liga da nasıl oynamasını bekliyorsun bu benim şahsi görüşüm yanılma ihtimalim de olabilir. İnşallah kalır ama giderse kendine yazık eder. Rusya dan felan bahsetmiyorum bizim üstümüzdeki liglerden bahsediyorum.

Renktaş,anlatamadığım durum 1'e 1 oynamıyor işte :) Tek başına 1'den fazla oyuncuyla mücadele ediyor ve bu çok zor..Yanında bir hücumcu daha olsa çok daha etkili olur..Tek forvet oynasa dahi bu kadar yalnız bırakılmaz bir oyuncu..Burak Avrupa'nın bütün liglerinde oynayabilecek seviyede ama biraz daha zamana ihtiyacı var..

elbera
12.11.2011, 22:29
* Şenol Hoca Yattara ve onun gibileri kafasından sileli çok oldu bence yanılıyorsun , yoksa Jaja'ya katlanırdı Yattara'ya niye katlansın.
* Yattara az paraya çok oynadı doğrudur ama milyon eurolar aldıktan sonrada hiçbişey vermedi bu takıma , güzel bir anı olarak kalsın bizde ama gece hayatı olan adamın Şenol Hoca'nın felsefesinde yeri yok bana göre...
Kendi dedi Yerli oyuncu oynasın-oynamasın kimsenin gitmesini istemedim. Jaja hariç hepsi kalmalıydı. Jajanın özel durumu ve problemleri var. Diğerleri için üzgünüm.
Bu geçen yaz her sitede vardı. Ben bunu ligtv den okudum diye hatırlıyorum.
http://www.kemiksizfutbol.com/haber.php?haber_id=2024
Bu siteden buldum ama aynı sözleri ya lig tv yada ntvspor dan öğrendiğime eminim.

elbera
12.11.2011, 22:31
Renktaş,anlatamadığım durum 1'e 1 oynamıyor işte :) Tek başına 1'den fazla oyuncuyla mücadele ediyor ve bu çok zor..Yanında bir hücumcu daha olsa çok daha etkili olur..Tek forvet oynasa dahi bu kadar yalnız bırakılmaz bir oyuncu..Burak Avrupa'nın bütün liglerinde oynayabilecek seviyede ama biraz daha zamana ihtiyacı var..
Dediğimi anlamamışsın renktaş. Ben diyorum ki 1 e 1 de bile başarılı olamadı. Luisao onu kapadı. Üst liglerde de her takımın defansı Luisao larla dolu. 1 iyle başa çıkamazken 2 siyle 3 üyle nasıl başa çıksın.

İlker Akçay
12.11.2011, 22:32
Dediğimi anlamamışsın renktaş. Ben diyorum ki 1 e 1 de bile başarılı olamadı. Luisao onu kapadı. Üst liglerde de her takımın defansı Luisao larla dolu. 1 iyle başa çıkamazken 2 siyle 3 üyle nasıl başa çıksın.

Tek maç ile kıyaslamamak lazım özellikle bu kişi Luisao ise..Onun dışında bütün maçlarda başarılıydı Avrupa'da oynadıklarında..Daha da iyi olacak ama biraz daha zamana ihtiyacı var..

Travelair
12.11.2011, 22:38
Kalou sözleşmesi bitiyor olsa da çok göz önünde. Chelsea bırakmaz

gabriel omar
12.11.2011, 22:44
Yattara hepimiz için güzel bir anı olarak kalmalı .Sistemimizde o tarz oyunculara yer yok artık.

Yeni transfer yapmaktan çok Onura sözleşme uzattırmak daha önemli.Şimdiden medyadan çatlak sesler gelmeye başladı bunun önünü almamız gerek.

elbera
12.11.2011, 22:48
Yattara hepimiz için güzel bir anı olarak kalmalı .Sistemimizde o tarz oyunculara yer yok artık.

Yeni transfer yapmaktan çok Onura sözleşme uzattırmak daha önemli.Şimdiden medyadan çatlak sesler gelmeye başladı bunun önünü almamız gerek.
Alttakilerin yükselmesine imkan vermiyorsan onlarla vedalaşmaya hazırlanmalısın. Onur un potansiyeli var bunu kendisi bilmiyordu ta ki Şenol Hoca gelene kadar. İçindeki Onur u ortaya çıkardı. Onur bunun farkına varmasaydı belki 10 yıl daha bizde kalırdı. Ama artık farkında. Bu yüzden bu potansiyelini kariyerine yansıtmak isteyecektir. Bu sene maalesef 2 sinden birine elveda diyebiliriz. Yada Onur a istediği parayı veririz bedavadan kaçırma ihtimali olmamalı o zaman 5 kardeşi hakederler.

Koray
12.11.2011, 22:50
Yattara mı ?

Mazluuuuuummmmmmm

elbera
12.11.2011, 22:53
Bizim Coşkun Ekim e ne oldu tutmadımı ? Göksu 1461 de kendini gösterebiliyor mu ? Faty Papy ve Brüls e ne oldu bilgilendirirmisiniz ?

61Cem61
12.11.2011, 22:59
Ne alakası varya Burak'ın oyun stili belli yani burda kimse burak defansı yatırır kaldırır gol atar demiyor.Milli maçta Buraklık kaç pozisyon oldu bence Burak'ı kendi stili içinde değerlendirmek lazım kendi dalında işini iyi yapıyor.

Chiko
12.11.2011, 23:06
Amrabat = Murat Tosun + Pawel Brozek + Piotr Brozek + x €
???

elbera
12.11.2011, 23:13
Ne alakası varya Burak'ın oyun stili belli yani burda kimse burak defansı yatırır kaldırır gol atar demiyor.Milli maçta Buraklık kaç pozisyon oldu bence Burak'ı kendi stili içinde değerlendirmek lazım kendi dalında işini iyi yapıyor.
Forvet dediğin stil işi değil. Forvet oyuncusu alır atar. Pozisyon beklemez. Her fırsatı son kuruşuna kadar değerlendirir. Bu yüzden dünyada en çok para alanlar forvet oyuncuları. Bu çağda insanlar futbolun bir kişiye göre yönlenmeyeceğini söyler. Haklılarda 1 oyuncuya göre diğerlerini yönlendirmek eskide kaldı artık. Biz Burak nasıl rahat ederse öyle oynatacaksak yandık vallahi. Milli takım için söylüyorum bunu yoksa ligde iyi. Bizim takımımızda Burak a fazla iş düşmüyor adrese teslim arapaslarını son vuruşlarla gole çeviriyor. Frikik golleri de harika ama kafa vuruşu pek göremedik Burak tan. Çalımları da yok. Ama bizim takımda ki gereken forvet vasıflarını taşıyor. Hızlı ve bitirici. Bu iki özellik onu bizde kral yapıyor. Ama büyük takım komple forvet ister yarım forvet değil. Markajla düşen oyuncuyu hiçbir büyük kulüp istemez.

Metin Sağır
12.11.2011, 23:13
???

Bu oyuncular ile kandıramayız Kayseri'yi.
FM'de bile kabul edilmez yani bu teklif. :p

Fatih ÇOLAK
12.11.2011, 23:14
???

Harbi arkadaş...Ama böyle birşey oluyorsa olsun...Zaten bu adamların maaliyetleri çok düşüktü...Ambarat sevdalısı değilim ama 2 brozek'ten fazla katkı vereceği kesin...Bakalım ne olur?

gabriel omar
12.11.2011, 23:20
Amrabatı beğenmiyor değilim.Hızlı ,güçlü ,şutları iyi ve asist özelliği fena değil.Ama bu tarz bireysel oynayan oyunculara pek ısınamıyorum ne kadar yetenekli olsalarda.

Takıma dönük oynamayan oyuncularla bir yere kadar gidebilirsiniz ama sonuca varmanız zor olur benim görüşümce.Burası Kayseri gibi değil.Alır ayağına bir atağı ezer, ikinci atağı ezer üçüncüde kazanlar kaynamaya başlar.

Birde hafif artist gibi kendisi :) Sanki gelse takımla takışacak gibime geliyor :)

sessizkral_1
12.11.2011, 23:22
bende Ambrabat ı istemeyenlerdenim.

Bize daha disiplinli ve takım oyununa,paslı oyuna yatkın oyuncular lazım

kncyalcin
12.11.2011, 23:22
Takımımızın en büyük problemi yerli kalitesinin düşük olmasıdır. Bu nedenle belli mevkilerde direkt oynayabilecek seviyede yerli oyuncumuzun olması gerekiyor. Ümit milli takım kadrosundan mümkün olduğunca farklı mevkilerdeki oyuncular kadroya katılmalı. Yabancı oyuncu seçeneğinin fazla olması önceliğin yerli transferlerine verilmesi gerektirmektedir. Ayrıca gurbetçi oyuncular konusunda iyi bir araştırma yapılarak oyuncular ikna edilerek getirilmeli... Trabzonspor takımının ilk 11 inin hepsi yerli bile olsa rahatlıkla Şampiyonluğa oynayabilecek düzeyde kadro kalitesi olmalı.. Bu kadro oynar mı?

serkan*****giray*****yumlu*****ferhat
volkan*****aykut****barış******??????
__________burak*****halil***********
bu kadrodan ne olur Allah aşkına.. O yüzden öncelikli olarak yerli kalitesini yükseltmeliyiz. Yabancı oyunculardan da zaten verim alamadıklarımız yerine direkt oynayabilecek seviyede oyuncular transfer edilmeli. Bence santrafor ve stoper yabancı olmalı.. Zaten elde Vittek, Brozex, Sapara fazlalığı var. Takasta değerlendirilebilir. Yukarıdaki kadroya bakıldığında yerli sol açık (eğer eren kullanılmayacaksa ki öyle gözüküyor), en az 1 ortasaha, bir sol bek ve stoper... isimler tahminidir. yani;

serkan*******giray******eren/tok/aziz******kaldırım/süzen
volkan*******Jem/Potuk****cigerci/gülle/aydoğdu/****olcan (Ozan işi çok zor)
***********Burak********Tosun/??????
yabanc dağılımı da dengeli olmalı..
celustka******glowacki******moisander******cech
vargas*******zokora*******colman******alanzinho
************henri*******martinez/baba/????? kaleci yerine 1 yabancı da Adrian olur.. Böylece sistem değişikliğine gidelebilir. İYİ FUTBOL İYİ OYUNCULARLA OYNANIR..

Ömer Faruk61
12.11.2011, 23:26
Yurtiçinden gelen hangi yabancı Trabzonspora faydalı oldu arkadaş yapmayın etmeyin..Bu Tezimin arkasındayım :)

elbera
12.11.2011, 23:26
Biz burada bu kadar şeyi yazıyoruz da yönetimden gelip okuyan aaa ! taraftar bu oyuncuyu istiyormuş diyen varmı ? Böyle bir şeyle bugüne kadar karşılaşılmışmıdır ?

61Cem61
12.11.2011, 23:27
Forvet dediğin stil işi değil. Forvet oyuncusu alır atar. Pozisyon beklemez. Her fırsatı son kuruşuna kadar değerlendirir. Bu yüzden dünyada en çok para alanlar forvet oyuncuları. Bu çağda insanlar futbolun bir kişiye göre yönlenmeyeceğini söyler. Haklılarda 1 oyuncuya göre diğerlerini yönlendirmek eskide kaldı artık. Biz Burak nasıl rahat ederse öyle oynatacaksak yandık vallahi. Milli takım için söylüyorum bunu yoksa ligde iyi. Bizim takımımızda Burak a fazla iş düşmüyor adrese teslim arapaslarını son vuruşlarla gole çeviriyor. Frikik golleri de harika ama kafa vuruşu pek göremedik Burak tan. Çalımları da yok. Ama bizim takımda ki gereken forvet vasıflarını taşıyor. Hızlı ve bitirici. Bu iki özellik onu bizde kral yapıyor. Ama büyük takım komple forvet ister yarım forvet değil. Markajla düşen oyuncuyu hiçbir büyük kulüp istemez.
Tamamen aynı şeyi söylüyoruz aslında Burak süperstar değil ama onun gibi oyunculara ihtiyaç duyan takımlar için en iyiler arasında.Dediğin tarzda oyuncular zaten belli bi seviyenin üstündeki takımlar için.Burak Yılmaz nasıl rahat ederse öyle oynayacağiz çünkü bizde başka gol atacak adam yok.

sessizkral_1
12.11.2011, 23:28
bence bizim 3 sorunumuz var

1-Adrianın yerine daha iyi bir oyuncu gerekli.
2-Colman ve zokoraya yedek olabilecek oyuncu gerekli (Alper Potuk)
3-İyi bir stoper gerekli.

Kanat bizim için en son öncelik bence.

elbera
12.11.2011, 23:28
Yurtiçinden gelen hangi yabancı Trabzonspora faydalı oldu arkadaş yapmayın etmeyin..Bu Tezimin arkasındayım :)
Kaç tane geldiki ben bi agustin i hatırlıyorum. Song vardı bide. Song iyiydi mesela. Başka oyuncu varmı ki yakın zamanda ?

kncyalcin
12.11.2011, 23:29
Arka sayfalarda bazı arkadaşların Japon ve Güney Koreli oyuncu videolarını gördüm. Şenol Hocanın artık o pazardan faydalanması gerektiğini düşünüyorum .. Bir Uzak Doğu ve Afrika, Doğu Avrupa karması yapmasını bekliyorum... Forvet, Ön Libero: Afrikalı (Tripot :)), Stoper: Doğu Avrupa, Ortasaha ve Kanatlar: Uzak Doğu...
Furbolda artık kanatlar çok önemli. Hem bek hem de hücum anlamında.. Beklerin iyi hücuma çıkması, pozisyon bilgisi, kademe anlayışı çok önemli. Keza kanat oyuncularının oyunu açması, alternatif pozisyon yaratmaları, takım savunmasına yardımcı olmaları ve takım oyuncuları olmalarının yanında, bireysel yetenekleri ile ekstra katkı sağlamaları gibi. Bknz. Alanzinho bir maç kıpırdadı neler yaptı..

İsa
12.11.2011, 23:31

1-İki iyi stoper lazım.

2-Colman'ı kesecek daha sert ve daha golcü bir isim lazım.

3-İyi bir forvet lazım.

Ömer Faruk61
12.11.2011, 23:31
Kaç tane geldiki ben bi agustin i hatırlıyorum. Song vardı bide. Song iyiydi mesela. Başka oyuncu varmı ki yakın zamanda ?

Agustine,Isaac,Oumar Dieng,Song,Vittek,Sapara,Alban Bushi,Alexander Löbe,Romashcenko :)

Song dışındakiler ne yaptı??

elbera
12.11.2011, 23:32

2. Madde de Colman ve Zokorayla birlikte oynaması bence daha iyi. Stoper gerekli ama kanat oyuncusu daha gerekli çünkü atağa kalkamıyoruz kanatlardan. Hep ortadan hep ortadan nereye kadar dayanacağız bu Serkan'a. Zokora takım olarak defansı öğretti bu takıma şimdi bize öncelik kanattır. Daha sonra stoperdir.

kncyalcin

3 maddeye de katılıyorum... Ancak kanat organizasyonu yapamadığımız için rakipler çok rahat oyunumuzu kilitleyebiliyorlar. Zokora ve Colman a top yaptırmazsan takım pozisyon üretemiyor.. Asıl bize üst seviye kanat oyuncusu ve harika bir santrafor lazım. Sadece defans arkasına top atarak ya da göbekten rakip savunmayı zorlayarak pozisyon bulmak üst seviye maçlarda çok zor..

x_man
groh kimdir arkadaşlar bilen varmı

elbera
12.11.2011, 23:33
Agustine,Isaac,Oumar Dieng,Song,Vittek,Sapara,Alban Bushi,Alexander Löbe,Romashcenko :)

Haklıymışsın görünce anladım. Ama Vittek ve Sapara ya hemen olumsuz yaklaşma bence. Sapara ve Vittek nasıl paslaşıyorlardı İnter maçında. Ben umutluydum onlardan. Ta ki Vittek sakatlanana kadar. Ama Sapara da iş var.

İsa
12.11.2011, 23:34
groh kimdir arkadaşlar bilen varmı

Duyum mu var:)

Tarihimizdeki ilk yabancı futbolcumuz...

Ömer Faruk61
12.11.2011, 23:34

Adriandan ne istiyorsunuz anlayamıyorum....

Legolas77
12.11.2011, 23:35

+ risp ekleyelim aklıma geldi

elbera
12.11.2011, 23:36
1-İki iyi stoper lazım.

2-Colman'ı kesecek daha sert ve daha golcü bir isim lazım.

3-İyi bir forvet lazım.
1- Serdar Taşcı - Kemal Tokak - Serdar Aziz - Ömer Toprak - Soner Aydoğdu
2- Muamba - Tiote - Sissoko lar - Derick Boateng - Mulumbu
3- Muhammet Demir - Rodallega

FC-ST-PAULI-61
12.11.2011, 23:37
???
Ne güzel olurdu veya Adrian = Amrabat.

Gerci simdi Adrian Ambrabat dan daha iyi derler:D

Ama ben bu habere inanmiyorum Kayseri Amrabat icin kac Milyon Euro ister bilmek bile istemiyorum.

x_man
12.11.2011, 23:39
Duyum mu var:)

Tarihimizdeki ilk yabancı futbolcumuz...

Bende yanlış anladım neyse öğrenmiş olduk ilk yabancı oyuncumuzu

elbera
12.11.2011, 23:40
Tamamen aynı şeyi söylüyoruz aslında Burak süperstar değil ama onun gibi oyunculara ihtiyaç duyan takımlar için en iyiler arasında.Dediğin tarzda oyuncular zaten belli bi seviyenin üstündeki takımlar için.Burak Yılmaz nasıl rahat ederse öyle oynayacağiz çünkü bizde başka gol atacak adam yok.
İşte burada çakışıyo düşüncelerimiz. Biz Burak ın rahat ettiği gibi oynamıyoruz. Burak takımın sistemine oturuyor. Bu yüzden başarılı. Bizim aradığımız hızının yanında bitiriciliği Umut tan iyi olan futbolcu. Burak ta bunları karşılıyor. Bu yüzden gol kralı şu an da. Yoksa aynı şeyleri düşünüyoruz. Burak ta bunların farkına varmalı giderse de Rusya dan daha üst düzey liglere gidip kendini heba etmesin bence.

gabriel omar
12.11.2011, 23:41
Valla yukarıdaki formüle göre Amrabatın maliyeti en azından 6yı 7yi bulur.Ben onun yerine Vargasa 8 9 verir onu alırım.Takım oyununa daha fazla yatkın olması ve değerini katlama ihtimalinin yüksek olması bu parayı sorun kılmaz.

Ha mesele eldeki yabancıları ve kullanılmayan yerlileri elden çıkarmaksa,bu formülü Alper için kullanır takıma kaliteli bir yerli katarım hem de eldeki fazlalıklardan kurtulmuş olurum ben olsam.

elbera
12.11.2011, 23:44
Transfer dedikodularına göre Veysel - Alper - Özgür - Amrabat - Gökdeniz yeni oyuncularımız olacak

------------------------Tolga--------------------------
Özgür------Giray------------------Celustka------Cech
-----------Zokora--------------Colman--------------
Amrabat-------------Alper----------------------Adrian
---------------------Burak----------------------------

elbera
12.11.2011, 23:45
Valla yukarıdaki formüle göre Amrabatın maliyeti en azından 6yı 7yi bulur.Ben onun yerine Vargasa 8 9 verir onu alırım.Takım oyununa daha fazla yatkın olması ve değerini katlama ihtimalinin yüksek olması bu parayı sorun kılmaz.

Ha mesele eldeki yabancıları ve kullanılmayan yerlileri elden çıkarmaksa,bu formülü Alper için kullanır takıma kaliteli bir yerli katarım hem de eldeki fazlalıklardan kurtulmuş olurum ben olsam.
Vargas ı siz nereden izlediniz ben baktım youtuba pek bişey bulamadım. Ne özelliğ var ki 10 milyon euro istiyorlar.

FC-ST-PAULI-61
12.11.2011, 23:45
Veysel gecen Sene sag bek degilmiydi.Nezaman Ön Libero oldu? Besiktasa muthis bir Gol atmisti sag taraftan

Legolas77
12.11.2011, 23:51
vargas ı bende beğendim iyi hamle olur gökdeniz hamit veysel hamleleride iyi olur ofansif çeşitlilik olur bunlara iyi bir defans artı cenk tosun u ekledin mi tadından yenmez yani takımdaki fazlalıklarda gönderilmeli verim alamadıgımız yabancılar elden cıkarılmalı
şunuda belirteyim 2 tane genç oyuncu aldık ama takımımızda ya da alt kategoride degiller su anda, bu isimler SERVAN TAŞTAN ve HAKAN ÇALHANOĞLU gerçekten iyi 2 yetenek bizi bekliyor. umarım futbollarını daha iyi yerlere getirirler Trabzonspor'umuza hizmet ederler bunlara eren aykut u da ekleyebiliriz eldekiler de var yani nokta

Emirhan Yazıcı
12.11.2011, 23:54
Transfer dedikodularına göre Veysel - Alper - Özgür - Amrabat - Gökdeniz yeni oyuncularımız olacak

Özgürü Koymam Ben Kadroya

CelutsKanın Yerine Samba veya Planus Olmadı Valenciadan Costa

Amrabat İyi Olur Ancak Oraya Firmino Adrian Yerine Hamit

Benim Kadrom :)

Hamit Olmassada Adrian Kalsn

FC-ST-PAULI-61
12.11.2011, 23:55

Samba ve Firmino mu? Yine ucuyorsunuz.

Emirhan Yazıcı
12.11.2011, 23:57
Vargas ı siz nereden izlediniz ben baktım youtuba pek bişey bulamadım. Ne özelliğ var ki 10 milyon euro istiyorlar.

10 Bile Az belkide Bilinemez

khYFrW47qrY&

elbera
12.11.2011, 23:57
Benfica 2 tane atmış Gs ye. İkiside hemen hemen yedeklerle çıkmış. Aydın Yılmaz sakatlıktan dolayı mahvolmuş oyuncu. Akıllılık ederse hala şansı var. Anadoluda kendini göstermeli.

Emirhan Yazıcı
12.11.2011, 23:58
Samba ve Firmino mu? Yine ucuyorsunuz.

Firmino Zor Evet Ama Samba zor degil Ayrılmak İstiyor Cünki

Fanatik34
13.11.2011, 00:00
Ojo'nun futbolu hakkında detaylı bilgim yok. Ama yazılan çizilenlere video kliplere göre iyi bir futbolcu görüntüsü veriyorBende Video ve istatistiklerden gördügüm kadari ile sorayim dedim. Kaliteli duruyor...Elin yabancisi Norvec ligininin en iyisini 2,5 milyona alirken biz Alan´a 4 verdik. Simdi bu Ojo´yu 1,92 boyu ile yine 4´e aliriz tabi...

Hamit transferine atfen, bu is Halil´de degil, Yönetim´de biter, yani Yönetimin vizyonu..vizyonu olan Hamit´i alir. Kimse bana Istanbul, Trabzon demesin:mad:

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:00
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/christopher-samba/profil/spieler_29016.html Samba 2gol 2asistle oynuyor..

sessizkral_1
13.11.2011, 00:01
bence Girayda bu takımın banko stoperi değildir.

Olur olmaz yerlerde faul yapıyor ve topu oyuna iyi sokamıyor.

elbera

Senin kadron daha iyi. Hamit i katmadım kadroya katarsam da kanat oynatmam çok ağır. Ya ortasaha yada bek oynar.

FC-ST-PAULI-61
Firmino Zor Evet Ama Samba zor degil Ayrılmak İstiyor Cünki
Samba Blackburn da oynamiyor mu? Onu Arsene Wenger istiyordu.

gabriel omar

İnternette olan bir kaç videosundan ve hakkında çıkan haberlerden :)Öyle detaylı anlatacak kadar bilgi sahibi değilim malesef.

Fakat üstünde herkesin birleştiği bir ortak nokta var ki çok yetenekli ve olduğu yerden daha yukarı çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Genel özellikleri hızlı ,tekniği ve bitiriciliği yeterli.Benim en çok hoşuma giden özelliği ise hücumda her noktada oynayabilecek kapasitede olması.Hücumun Celustkası gibi bir şey :)

Tabi bu kadar bilgi hakkında yeterli olmaz ama oyuncunun bizim tarafımızdan izlendiği haberleri de boş olmadığını kanıtlıyor.

Dahada 22 yaşında .

Bana göre bu transferin tek riski Güney Amerikalı oyuncuların uyum sorunudur.Ha bu risk göze alınır mı bence alınır.Batarsak böyle suda batalım :)

Atakan
13.11.2011, 00:02
http://www.cezasahasi.net/2011/10/eduardo-vargas.html

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:03
Senin kadron daha iyi. Hamit i katmadım kadroya katarsam da kanat oynatmam çok ağır. Ya ortasaha yada bek oynar.

Evet O Konuda Katılıyorm Ama Ben Yinede Amrabata Soru isareti Koyarm

Forvete Olice Neder Herkes ?

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:04
Samba Blackburn da oynamiyor mu? Onu Arsene Wenger istiyordu.

Evet Blackburnde oynuyor Arsen Wenger İstiyordu Ama Sanırım Samba İngiltere Dışında bir yer istiyor

gabriel omar
13.11.2011, 00:04
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/christopher-samba/profil/spieler_29016.html Samba 2gol 2asistle oynuyor..

Bizans surları gibi adam.O boyla nasıl o kadar teknik oluyor anlamıyorum.

Renktaş tahmini maliyeti ne olur Sambanın ?

elbera
13.11.2011, 00:05
İnternette olan bir kaç videosundan ve hakkında çıkan haberlerden :)Öyle detaylı anlatacak kadar bilgi sahibi değilim malesef.

Fakat üstünde herkesin birleştiği bir ortak nokta var ki çok yetenekli ve olduğu yerden daha yukarı çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Genel özellikleri hızlı ,tekniği ve bitiriciliği yeterli.Benim en çok hoşuma giden özelliği ise hücumda her noktada oynayabilecek kapasitede olması.Hücumun Celustkası gibi bir şey :)

Tabi bu kadar bilgi hakkında yeterli olmaz ama oyuncunun bizim tarafımızdan izlendiği haberleri de boş olmadığını kanıtlıyor.

Dahada 22 yaşında .

Bana göre bu transferin tek riski Güney Amerikalı oyuncuların uyum sorunudur.Ha bu risk göze alınır mı bence alınır.Batarsak böyle suda batalım :)
Teşekkürler

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:07
Bizans surları gibi adam.O boyla nasıl o kadar teknik oluyor anlamıyorum.

Renktaş tahmini maliyeti ne olur Sambanın ?

Arsenal 7milyon Euro Teklif Etti Kulup Kabul etti Ama Samba Gitmedi

Öncelik Sambada bitiyor..

OcFp0lVaNSs

elbera
13.11.2011, 00:07
Evet O Konuda Katılıyorm Ama Ben Yinede Amrabata Soru isareti Koyarm

Forvete Olice Neder Herkes ?
Burak'ın hızlı ve teknikli versiyonu. Tabiki de isterim. Aradığımız özelliklerin dışında da özellikleri var bizim takıma cuk diye oturur.

Fanatik34
13.11.2011, 00:09
bence Girayda bu takımın banko stoperi değildir.

Olur olmaz yerlerde faul yapıyor ve topu oyuna iyi sokamıyor.Bu ligin en iyi kesici stoperi Giray´dir. Giray´a karsi bu nefretiniz nereden geliyor, merak ediyorum???

Numan Yerlikaya
13.11.2011, 00:09
Ronald Vargasa ne oldu Anderlette oynayabiliyor mu

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:10
Burak'ın hızlı ve teknikli versiyonu. Tabiki de isterim. Aradığımız özelliklerin dışında da özellikleri var bizim takıma cuk diye oturur.

Bizim İstememizle Olmicak Tabiki İş Yönetimin Gercekten Bu takımın forveti Olic Olmalı Tek sıkıntısı Sakatlık :confused:

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:11
Ronald Vargasa ne oldu Anderlette oynayabiliyor mu

6 maç 1 gol 1 asisti var

Ronald Zubar Samba Ayarında Bir Defans

U_j40r6SlFs

elbera
13.11.2011, 00:14
Bu ligin en iyi kesici stoperi Giray´dir. Giray´a karsi bu nefretiniz nereden geliyor, merak ediyorum???
Takım oyununu oynarken topu ona oyun kurması için emanet edemiyoruz. Takım oyunu oynayacağımız zaman canlı bomba oluveriyor. Benfica ve İnter maçlarındaki hataları bu yüzden. Beceremediği içinde son zamanlarda aldığı topları dikiyor. Ara transferde en az 1 stoper gelecek bunu seziyorum şimdiden.

İsa
13.11.2011, 00:14
İki tane danimarkalı stoperle ilgileniyorduk benim aklımda hala onlar var.

gabriel omar
13.11.2011, 00:15
Arsenal 7milyon Euro Teklif Etti Kulup Kabul etti Ama Samba Gitmedi

Öncelik Sambada bitiyor..

OcFp0lVaNSs

Kornerlerde ve serbest vuruşlarda savunmayı bir türlü yapamayan ligimizin takımları Samba karşısında ne yapar çok merak ediyorum .Herhalde 2 stoper üst üste çıkıp Sambaya yapışırlar savunmak için :)

7 Sambaya ,8 9 Vargasa verip takas artı para yoluyla da Alperi takıma katsak kimsenin itirazı olmaz sanırım.Çok maliyetli ama hepsi de paranın hakkını verecek adamlar.

Aman neyse siz ordan yazın Slav ülkelerinden ve Polonya civarından oyuncuları bizim yolumuz buralara zor düşer :)

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:15
Ryo Miyaichi Arsenalin Yeni Transferi Gercekten Japon Pazarı Cok İlerledi

Lee Tadanari

1JRWjXzzxXc

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:16
Kornerlerde ve serbest vuruşlarda savunmayı bir türlü yapamayan ligimizin takımları Samba karşısında ne yapar çok merak ediyorum .Herhalde 2 stoper üst üste çıkıp Sambaya yapışırlar savunmak için :)

7 Sambaya ,8 9 Vargasa verip takas artı para yoluyla da Alperi takıma katsak kimsenin itirazı olmaz sanırım.Çok maliyetli ama hepsi de paranın hakkını verecek adamlar.

Aman neyse siz ordan yazın Slav ülkelerinden ve Polonya civarından oyuncuları bizim yolumuz buralara zor düşer :)

Komik Ama Bu oyuncu Bize Gelirse Şasırmasn Kimse

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dudu-biton/profil/spieler_58327.html

Nasılsa Wisla ile aramız iyi :)

gabriel omar
13.11.2011, 00:16
Takım oyununu oynarken topu ona oyun kurması için emanet edemiyoruz. Takım oyunu oynayacağımız zaman canlı bomba oluveriyor. Benfica ve İnter maçlarındaki hataları bu yüzden. Beceremediği içinde son zamanlarda aldığı topları dikiyor. Ara transferde en az 1 stoper gelecek bunu seziyorum şimdiden.

Renktaş yerli stoperlerde topu öyle çok iyi oyuna sokabilen yok zaten.Bu yüzden mesele onun yanına tamamlayıcı bir stoper almak.

elbera
13.11.2011, 00:17
Samba nın hayali bile güzel. Ne zaman getireceğiz bu düzeydeki oyuncuları. Keşke alabilsek şöyle oyuncuları. Hazır başarılıyken ve paramız varken.

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:18
Samba nın hayali bile güzel. Ne zaman getireceğiz bu düzeydeki oyuncuları. Keşke alabilsek şöyle oyuncuları. Hazır başarılıyken ve paramız varken.

Renkdaş Hayal gerçekten güzel:(

Biz Bunu Alalım :)

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/artem-rudnev/profil/spieler_103547.html

Numan Yerlikaya
13.11.2011, 00:19
Polonya Çetesini 5leyelim Bence Biz Yönetimden Beklenir Öyle Yüksekten Uçmayalım :)

elbera
13.11.2011, 00:24
Renktaş yerli stoperlerde topu öyle çok iyi oyuna sokabilen yok zaten.Bu yüzden mesele onun yanına tamamlayıcı bir stoper almak.
Türkiye de bu işi yapan sadece Egemen. O da gitti. Almanya dan Serdar Taşcı ama onun hayali daha büyük kulüplere gitmek. Ömer Toprak kaldı o da zor. Geriye Soner Aydoğdu ve Kemal kaldı. İkisininde kesici özelliği iyi. Üstüne genç topu oyuna sokma işinde Egemen gibi sabredersek olur. Giray iyi gidiyor ama. Doumbia dan yediği çalımı hatırladıkça utanıyorum. Kemal i alsak 1-2 sene üstünde dursak Egemen den daha iyi olur.

Fanatik34
13.11.2011, 00:24
Takım oyununu oynarken topu ona oyun kurması için emanet edemiyoruz. Takım oyunu oynayacağımız zaman canlı bomba oluveriyor. Benfica ve İnter maçlarındaki hataları bu yüzden. Beceremediği içinde son zamanlarda aldığı topları dikiyor. Ara transferde en az 1 stoper gelecek bunu seziyorum şimdiden.Onun yanina adam gibi birini alirsan böyle bir derdin olmaz! Senol Hoca niye transfer döneminde isyan ediyordu? Nesta, Ferdinand gibi stoperler oyun kurabiliyor mu?

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:25
Joffre Guerrón Doumbia Etkisi yapabilicek kapasitesi var

x4oMmeNEa5I

Ryad Boudebouz Sol Kanata İlac Olur Amrabatın 1 Gomlek üstü

f96_bfAwNaU

elbera
13.11.2011, 00:27
Onun yanina adam gibi birini alirsan böyle bir derdin olmaz! Senol Hoca niye transfer döneminde isyan ediyordu? Nesta, Ferdinand gibi stoperler oyun kurabiliyor mu?
Haklısın ama Ferdinand daki kesici özellik sayılı oyuncuda var. Üstelik onların ortasahası sağlam. Bu yüzden işleri kolay. Kesici özellikleri yetiyor çünkü ortasahaları çok sağlam. Oyun kurma derdi yok ama oyun kurmasalar bile en azında yan pası beceriyorlar. Biz onu yaparken zorlanıyoruz.

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:33
Haklısın ama Ferdinand daki kesici özellik sayılı oyuncuda var. Üstelik onların ortasahası sağlam. Bu yüzden işleri kolay. Kesici özellikleri yetiyor çünkü ortasahaları çok sağlam. Oyun kurma derdi yok ama oyun kurmasalar bile en azında yan pası beceriyorlar. Biz onu yaparken zorlanıyoruz.

Oyun Kurabilicek Yetenekdeki Stoperler sayılı suan

Bence Şuan En iyisi

David Luiz

Legolas77
13.11.2011, 00:35
trabcelona videosunu paylaştıgın oyuncular ya çok iyi bizden önce farketmişlerdir ya da bizim yönetim almaz shota bir röportajında youtubeden futbolcu izleyip alınıyor bu ülke de demişti o hava seninki şu faydalı olur bu faydalı olur diyorsun da almaz bizim yönetim bunları... ha tabi paylaşımlar icin tşk yetenekli futbolcuları görüyoruz haberdar oluyoruz isimlerinden

Muhammed
13.11.2011, 00:37
Bırakın Burak milli maçlarda kötü oynasın. Hatta Şampiyonlar liginde de kötü oynasın. Türkiye liginde 30 gol atsada pek değer kazanmaz zaten. Bu sayede Burak da yıllarca bizde kalır.

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 00:38
trabcelona videosunu paylaştıgın oyuncular ya çok iyi bizden önce farketmişlerdir ya da bizim yönetim almaz shota bir röportajında youtubeden futbolcu izleyip alınıyor bu ülke de demişti o hava seninki şu faydalı olur bu faydalı olur diyorsun da almaz bizim yönetim bunları... ha tabi paylaşımlar icin tşk yetenekli futbolcuları görüyoruz haberdar oluyoruz isimlerinden

Sende Dogrusun Almaz Yönetim Paylaştıklarım arasında Ele tutulur oyuncu sayısı az zaten AMA KESİNLİKLE YOUTUBEDAN OYUNCU İZLEMEM :)

Dogan
13.11.2011, 00:50
Türkiye de bu işi yapan sadece Egemen. O da gitti. Almanya dan Serdar Taşcı ama onun hayali daha büyük kulüplere gitmek. Ömer Toprak kaldı o da zor. Geriye Soner Aydoğdu ve Kemal kaldı. İkisininde kesici özelliği iyi. Üstüne genç topu oyuna sokma işinde Egemen gibi sabredersek olur. Giray iyi gidiyor ama. Doumbia dan yediği çalımı hatırladıkça utanıyorum. Kemal i alsak 1-2 sene üstünde dursak Egemen den daha iyi olur.
Soner Aydoğdu'nun kestiği bişey varsa o da ortadır renktaş. :) Aykut Demir'i söyleyecektin?

İsa
13.11.2011, 01:14
Vay adi twente.

Sene başında ismi bizle anılmıştı.

http://www.transfermarkt.de/de/andreas-bjelland/transfers/spieler_56354.html

UgurAk61
13.11.2011, 02:26

FC-ST-PAULI-61
13.11.2011, 02:48
Gercek degildir.

Ceyhun Öncü
13.11.2011, 03:11

Ben böyle haberciligin..

Ambarant kim ?? Amrabat !!

annttiigs
13.11.2011, 04:06
Cok istedigimiz Hamit, Alman kanalina "böyle devam ederse Galatasaray'da oynayacagim."

Bu arada :) :)
0p3NeiD4Ay4

0:09

bu pozisyonda hamit'in sol ayağına (tarak kemiği dış noktası ) çoook net bir şekilde basma var. onu görmeyen gözlere ise inme inmiş. çocukla iki gündür dalga geçiyorlar. ama unuttukları bir şey var. oyuncularını ağızları açık izledikleri real madrid bu adamı aldı ;)

İbrahim Gökhun Öztürk
13.11.2011, 04:52
Bizim transfer başlığındaki isimleri görünce benim de aklıma çeşitli isimler geliyor..

De la cuesta,nikiforenko,maxim tsialko,evandro roncatto, anatoli todorov ;)

Son kısma da en önemli notu ekliyelim..Bizim yönetimde bu vizyon nerde :)

orhan42
13.11.2011, 09:30
Bu gün fanatik'te Sercan ile Erene'in yollanacağı yazıyordu..ya bu adamları yeni almadık mı?Nereye gidiyorlar anlayamadım ben?

asilhamsi
13.11.2011, 09:52

su anki kadromuz bundan cok daha iyi.

volkan,halil,henrique gibi adamları cok hafife alıyorsunuz bence

aaahmet61
13.11.2011, 10:24
bizim bütcemiz ancak polanyalıları almaya yeter.fazla hayallere kapılmıyalım.

Travelair
13.11.2011, 10:39
Bu gün fanatik'te Sercan ile Erene'in yollanacağı yazıyordu..ya bu adamları yeni almadık mı?Nereye gidiyorlar anlayamadım ben?

Oynamayanları sıradan yazmışlar işte. Ezber haber

Cem Akyüz
13.11.2011, 10:43
Alper Potuk Kahpesehir ile olan mukavelesini uzatti mi ?

iso_4939
13.11.2011, 10:49
Oynamayanları sıradan yazmışlar işte. Ezber haber

inşallah.öyledır yoksa cok aptalca bırsey yapmıs olur yönetim.eren,murat vesercanı adam akıllı oynadıgını göremedık...

delikoyun
13.11.2011, 10:52
neden sercan kaya sezer badur eren albayrak murat tosun gibi oyuncular alırız anlamam
piotr brozek powel brozek alırlar anlamam
hala sağ ve sol kanatta atletik oyuncu almayız anlamadım sağ ve sol kanada atletic oyuncu almalıyız güçlü olmalı çalım yeteneği olmalı orta yapabilmeli sert şut atabilmeli aldıklarımızın hangisinde bu özellik var bence adı ne olursa olsun bu özellikte oyuncu almalıyız

Asi Çaykaralı61
13.11.2011, 11:00
Veysel Sarı sağ bek ve orta saha göbek oynayabiliyor

furky
13.11.2011, 12:49
Komik Ama Bu oyuncu Bize Gelirse Şasırmasn Kimse

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dudu-biton/profil/spieler_58327.html

Nasılsa Wisla ile aramız iyi :)

Bizimkiler İsrailli futbolcu almaz. Alırlarsa taraftarın vereceği tepkiyi biliyolar. Yandaş medya da haberlerde israilli israilli diye bağırır. Zaten ortalığı karıştırmak için yer arıyolar.
Bizimkiler istesede o adam da gelmez zaten..

ÖmerFarukYılmaz
13.11.2011, 12:56
Bizim transfer başlığındaki isimleri görünce benim de aklıma çeşitli isimler geliyor..

De la cuesta,nikiforenko,maxim tsialko,evandro roncatto, anatoli todorov ;)

Son kısma da en önemli notu ekliyelim..Bizim yönetimde bu vizyon nerde :)

Hahahaha :))

Hiç bu kadar gülmemiştim..

İbrahim;Cm'nin yeni serileri çıktı keşke biraz vizyonunu açsaydın da sen Marquinhos'u görseydin:)

Dogan
13.11.2011, 13:54
Aykut Akgün varken o bölgeye alınacak adam Veysel Sarı'dan daha iyi olmalı bence. Sağ bek olarak düşünülüyorsa bilemeyeceğim tabi. Alper Potuk çok daha faydalı bir transfer olur gelecek adına.

SEDAT
13.11.2011, 14:13
* Hamit bu kafayla gs'ye giderse biter , ne enteresandır ki bize futbolu unutmuş gelenler adeta yeniden doğuyorlar , son örnek Halil mesela...

Cihan_61
13.11.2011, 14:23
Trabzonspor dış transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Real Madrid'de henüz istediği forma şansını bir türlü bulamayan Hamit Altıntop'u kiralama formülüyle kadrosuna katmak isteyen bordo mavililer, savunmayı da güçlendirmek istiyor. Polonyalı Pawel ve Piotr Brozek'ten bir türlü istediği verimi alamayan bordo mavililerin, Güney Amerika'ya yöneldiği öğrenildi. Trabzonsporlu yetkililer Boca Juniors'un 27 yaşındaki stoperi Matias Caruzzo'yu transfer listesinin ilk sıralarına çekti. Egemen'in gidişinin ardından sol ayaklı bir stoper sıkıntısı çeken bordo mavililerin bu boşluğu Caruzzo ile doldurmak istediği ve bu transfer için her türlü girişimin yapılacağı belirtildi.

Royal Heart
13.11.2011, 14:26
Hamit akıllı adamdır ne yapacak gs de :)

Alihan Ertürk
13.11.2011, 14:28
http://deportes.chilealrojo.cl/wp-content/uploads/2010/11/vargas.jpg

Alsak ya şu arkadaşı.. :D

Telha TANYILDIZI
13.11.2011, 14:32
elazığspor lider peki nasıl lider oldu arkadaşlar takım oyunu ile öyle ahım şahın kaliteli adamda yok ama takım oyunu yardımlaşma var tebrik ediyorum buradan memleketimin takımını

Alihan Ertürk
13.11.2011, 14:32
Trabzonspor dış transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Real Madrid'de henüz istediği forma şansını bir türlü bulamayan Hamit Altıntop'u kiralama formülüyle kadrosuna katmak isteyen bordo mavililer, savunmayı da güçlendirmek istiyor. Polonyalı Pawel ve Piotr Brozek'ten bir türlü istediği verimi alamayan bordo mavililerin, Güney Amerika'ya yöneldiği öğrenildi. Trabzonsporlu yetkililer Boca Juniors'un 27 yaşındaki stoperi Matias Caruzzo'yu transfer listesinin ilk sıralarına çekti. Egemen'in gidişinin ardından sol ayaklı bir stoper sıkıntısı çeken bordo mavililerin bu boşluğu Caruzzo ile doldurmak istediği ve bu transfer için her türlü girişimin yapılacağı belirtildi.
...

http://www.medyaspor.com/haber/trabzonspor-a-arjantinli-stoper-3063501

gabriel omar
13.11.2011, 14:35
elazığspor lider peki nasıl lider oldu arkadaşlar takım oyunu ile öyle ahım şahın kaliteli adamda yok ama takım oyunu yardımlaşma var tebrik ediyorum buradan memleketimin takımını

Hakikaten Elazığın oynadığı futbol göze çok hoş geliyor ve sonucada gidiyor .Helal olsun Bankasyada işi sertlikle götürmeye çalışmayan nadir takımlardan biri.

gabriel omar
13.11.2011, 14:37
http://deportes.chilealrojo.cl/wp-content/uploads/2010/11/vargas.jpg

Alsak ya şu arkadaşı.. :D

Kıyalım paraya alalım.Hepsini geçtim bu da söylendiği gibi Fenere giderse kötü olacak.

Sıkı tutmamız lazım bu işi en azından 7 8 e çıkmamız lazım bu adam için.

sessizkral_1
13.11.2011, 14:38
Stoperi arjantinli bir oyuncu ile doldurmak nekadar mantıklı olabilirki?

Alihan Ertürk
13.11.2011, 14:39
Kıyalım paraya alalım.Hepsini geçtim bu da söylendiği gibi Fenere giderse kötü olacak.

Sıkı tutmamız lazım bu işi en azından 7 8 e çıkmamız lazım bu adam için.

Fener'e de gelmez, bize de yedirmezler. Ama öyle böyle değil bu çocuk.. :)

gabriel omar
13.11.2011, 14:45
Fener'e de gelmez, bize de yedirmezler. Ama öyle böyle değil bu çocuk.. :)

Valla Renktaş bizde gazoz kapağı vermiyecez nihayetinde bizimki de para :D

Sevgili Sadri Şenerden Vargasa geliyor '' Bir çılgınlık eder alırım seni ''.

:D

Legolas77
13.11.2011, 14:46
Stoperi arjantinli bir oyuncu ile doldurmak nekadar mantıklı olabilirki?

kimi alacaz puyol falan mı beklentiniz gelecek adam kim olursa inş iyi cıkar
ha tek detay var mithat halis patentli olmasın da ..

Alihan Ertürk
13.11.2011, 14:49
Caruzzo işi ciddi mi şimdi, doğrulandı mı güvenilir birileri tarafından?

Fatih ÇOLAK
13.11.2011, 15:02

Uğur abinin dediği Güney Amerikalı bu olmasın? Ama olmasın :) Vargas olsun :)

-Samet
13.11.2011, 15:04
Güzel güzel , başlık kendine gelmiş bol duyumlu :)

Mustafa Umut
13.11.2011, 15:12
Gökdeniz+John Mensah(Ya da Samba)+Alper Potuk

------------------Tolga--------------------
Celustka----Giray--------Mensah------Cech
------------Zokora----Colman--------------
Gökdeniz----------Halil---------------Adrian
-----------------Burak---------------------

Onur, Mustafa, Glowacki, Serkan, Aykut, Alper, Sapara, Alanzinho, Sercan, Eren, Volkan, Vittek

Şöyle bir kadro geçti bugün aklımdan öylesine bi yazayım dedim

-Samet
13.11.2011, 15:23

Trabzon'a Arjantinli stoper
Devre arası için gizlice transfer çalışması yapan Trabzonspor, Arjantin'in Boca Juniors takımının başarılı stoperi Matias Caruzzo'yu göz hapsine aldı. Bu arada Giray'ın Milli takım kampında sakatlanması bordo mavili takımda şok etkisi yarattı.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/11/13/fft1mm1554964.jpg

GİRAY, MERSİN İDMANYURDU MAÇINA YETİŞTİRİLMEYE ÇALIŞILACAK
Bu arada A Milli Takım'ın Hırvatistan'la oynadığı maçta görev yapan Giray'ın, ardından devam eden çalışmalarda ağrıları nedeniyle milli takım kadrosundan çıkartılması şok etkisi yarattı. Giray'ın sağ kasık iç bölgesindeki adale grubunda birinci derece zorlanma tespit edilmesinin ardından bordo mavili kulübün sağlık heyeti başarılı, savunma oyuncusunu Mersin İdmanyurdu ile oynanacak olan maça yetiştirmek için seferber olacak. Giray'ın 2-3 gün dinlenmesi gerektiği ve bu süreçte tedavisinin sağlıklı bir şekilde tamamlanabileceği belirtildi.

POTAYA BİR TAKVİYE DAHA
Beko Basketbol Ligi'nde dün Olin Edirne'yi deplasmanda mağlup ederek ligdeki ilk galibiyetini elde eden Trabzonspor, Mark Salyers'in ardından bir transfer daha gerçekleştirdi. Bordo mavililer en son İsrail'in Barak Netanya takımında forma giyen 1.96 boyundaki Elton Brown'ı transfer etti. Brown'ın bu hafta içerisinde Trabzon'a gelerek takımla birlikte çalışmalara başlayacağı belirtildi. Kariyerinde maçlarda ortalama 22.1 dakika görev alan Elton Brown, 10.5 sayı ve 6.2 ribaund ortalaması ile oynuyor.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

haber fanatikin.

-Samet
13.11.2011, 15:25
Transfer için kabarık liste
Orta sahaya takviye için kolları sıvayan Trabzonspor'da alternatifi bol bir liste oluşturulmuştu.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/11/12/fft1mm1554445.jpg

Bordo-Mavililer, Hamit Altıntop’un ardından Veysel Sarı ile Uğur Uçar’ı gündemine almıştı. Yönetimin, Eskişehirspor’dan Alper Potuk’la da görüştüğü, Ankaragücü’nün bir diğer başarılı ismi Özgür Çek’i de kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Ancak bu iki oyuncunun bonservis bedellerinin yüksek olması sıkıntı yaratıyor. Başkan Sadri Şener’in de talimatıyla, Trabzonspor transferde elini çabuk tutup, takviyeleri ikinci yarıya yetiştirmeyi hedefliyor.

bu da fanatikten.

-Samet
13.11.2011, 15:29
şu alperi mutlaka almamız lazım.yoğun maç temposunda rotasyonda hiç düşünmeden oynatacağımız oyuncu.

Taha Muhammet
13.11.2011, 15:34
bizim bütcemiz ancak polanyalıları almaya yeter.fazla hayallere kapılmıyalım.

Bunu bir sene önce desen eyvallah derdimde 5.5 milyondan sonra bu yorum biraz Abes kaçtı gibi adrian dışındaki Polonyalilar gönderilerek kâmili alabilsek başlangıç olarak yeter

elbera
13.11.2011, 15:36
Jose Sosa nasıl olur 2 yıl öncesine kadar gündemimizdeydi. Arjantin milli takımındada oynuyor.

Taha Muhammet
13.11.2011, 15:37
Lig başlamadan önce 20 yaşında Brezilyalı bir stoperle ilgilenioduk o olamazmı

kncyalcin
13.11.2011, 15:54
6 maç 1 gol 1 asisti var

Ronald Zubar Samba Ayarında Bir Defans

U_j40r6SlFs

işte böyle rezerv lig oyuncularından yararlanmalıyız.. Bence bize en az 2 stoper şart.. Glowacki ye teşekkür edilip, bir yerli, 2 yabancı stoper alınmalı.. Forvete de Mame Biram Diouf veya Saido Berahino, solbeke Daniel Redmond, sol kanada Sanchez Watt vs vs.. Arsenal- Manchester- Chelsea vb takımların rezerv ve U19 kategorilerinden oyuncular alınmalı.. Sapara ve Vittek gibi 30 dayanmış oyuncular yedek bekleyeceğine bu tip oyuncular alınıp hazırlanmalı..

Celustka--------Ronald Zubar--------Sam Hutchinson------Redmond

Vargas---------Zokora-----------Colman------------Sanchez Wattt

---------------Diouf/Marcello Trotta---------Baba/Berahino--------------
şöyle bir yabancı kadrosunu tercih ederim..

bbyanik
13.11.2011, 15:56
Yönetim harekete geçti
Mevcut kadrodan bazı oyuncularla yolların ayrılacağı göz önüne alındığında özellikle Şampiyonlar Ligi düşünülerek takviye yapacak olan Bordo-Mavililerin son olarak Kayserispor’un yıldız oyuncusu Amrabat’ı listeye aldığı ortaya çıktı. Forvet ve kanatlarda çok etkili olabilen Amrabat’ı Bordo-Mavili teknik adam Şenol Güneş’in kadrosunda ısrarla istediği öğrenildi. Bunun üzerine yönetimin da harekete geçtiği ifade edildi.

elbera
13.11.2011, 15:57
Yönetim harekete geçti
Mevcut kadrodan bazı oyuncularla yolların ayrılacağı göz önüne alındığında özellikle Şampiyonlar Ligi düşünülerek takviye yapacak olan Bordo-Mavililerin son olarak Kayserispor’un yıldız oyuncusu Amrabat’ı listeye aldığı ortaya çıktı. Forvet ve kanatlarda çok etkili olabilen Amrabat’ı Bordo-Mavili teknik adam Şenol Güneş’in kadrosunda ısrarla istediği öğrenildi. Bunun üzerine yönetimin da harekete geçtiği ifade edildi.
Haberlerde duyulan geçmiş zaman kullanılıyorsa sallama haberdir ;)

elbera
13.11.2011, 16:10
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/lazar-markovic/profil/spieler_144303.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mateo-kovacic/profil/spieler_51471.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/endogan-adili/profil/spieler_147035.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/okay-yokuslu/profil/spieler_137616.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mbaye-niang/profil/spieler_157501.html

Mateo Kovacic en iyisi. Şunlardan birini alsak kesinlikle Eren veya Sercan gibi değiller. Takımda bu yetenekle kendilerine yer bile bulurlar. 11 i zorlarlar en azından.

kncyalcin
13.11.2011, 16:21
Ronald Zubar: 2,5 milyon avro
Moisander : 3,5 "
Vargas : 10 "
Martinez : 3,5 "
Alper : Tosun+Badur+Ataş xxx ve para
Tokak : Brozex + Cora Eren-Sercan Kiralık

Celustka------- Zubar---------Moisander--------Cech

Vargas--------Zokora---------Colman--------Alanzinho

-------------Henri-----------Martinez--------------- ayrıca Adrian.. 11 yabancı
__________________________________________________ ________________________
Serkan---------Giray---------Tokak-----------Ferhat (Şimdilik)
Volkan---------Aykut/Özbek---------Alper------Halil ya da Eren denenmeli artık..
---------------Burak---------Halil

sessizkral_1
13.11.2011, 16:27
ben Ambrabat ı istemeyenlerdenim.Bence bizim takıma böyle bir kanat oyuncusu lazım değil.

Bize daha takım oyuncusu lazım diye düşünüyorum.Daha paslı ve disiplinli oynayabilecek bir oyuncu lazım.

Ambrabat çok egoist.

sessizkral_1
13.11.2011, 16:29
Yerli transferler daha önemli bence.

Alper potuk ve Olcandan birisi mutlak suretle alınmalıdır.

FC-ST-PAULI-61
13.11.2011, 16:29
Iyide Ambrabat gibi Adam eksiltebilen süratli Oyuncular da lazim.

malimar61
13.11.2011, 16:31
ambrabat la engin ve jajadan doğan dikine oynayan oyuncu boşluğu giderebiliriz

Koray
13.11.2011, 16:33
Sirk futbolcularına hayır :)

Furkan S.
13.11.2011, 16:35
firatgunayer fırat günayer
Amrabat haberleri doğru..Trabzonspor ,Kayserispor'un satmayacağını açıklamasına rağmen devre arasında Amrabat için teklifte bulunacak.

Telha TANYILDIZI
13.11.2011, 16:35
İŞTE ALMANYA DA SEZON SONUNDA SÖZLŞMESİ BİTEREK SERBEST KALAN OYUNCULAR LİSTESİ ;

AUGSBURG
Mohamed Amsif 7.2.1989 Kaleci
Ioannis Gelios 24.4.1992 Kaleci
... Simon Jentzsch 4.5.1976 Kaleci
Jan-Ingwer Callsen-Bracker 23.9.1984 Defans
Marcel de Jong 15.10.1986 Defans
Jonas de Roeck 20.12.1979 Defans
Uwe Mohrle 3.12.1979 Defans
Gibril Sankoh 15.5.1983 Defans
Paul Verhaegh 1.9.1983 Defans
Daniel Baier 18.5.1984 Orta Saha
Axel Bellinghausen 17.5.1983 Orta Saha
Daniel Brinkmann 29.1.1986 Orta Saha
Marcel Ndjeng 6.5.1982 Orta Saha
Andrew Sinkala 18.6.1979 Orta Saha
Marco Thiede 20.5.1992 Orta Saha
Tobias Werner 19.7.1985 Orta Saha
Edmond Kapllani 31.7.1982 Forvet
Torsten Oehrl 7.1.1986 Forvet
Michael Thurk 28.5.1976 Forvet

Napoli BAYER LEVERKUSEN
Rene Adler 15.1.1985 Kaleci
Danny da Costa 13.7.1993 Defans
Daniel Schwaab 23.8.1988 Defans
Hanno Balitsch 2.1.1981 Orta Saha
Michael Ballack
26.9.1976 Orta Saha
Tranquillo Barnetta 22.5.1985 Orta Saha
Michael Ortega 6.4.1991 Orta Saha

Palermo BAYERN MÜNİH
Hans-Jorg Butt 28.5.1974 Kaleci
Rouven Sattelmaier 7.8.1987 Kaleci
Breno 13.10.1989 Defans
Daniel van Buyten 7.2.1978 Defans
Danijel Pranjic 2.12.1981 Orta Saha
Anatoliy Tymoshchuk 30.3.1979 Orta Saha
Ivica Olic 14.9.1979 Forvet

Milan BORUSSIA DORTMUND
Johannes Focher 20.1.1990 Kaleci
Julian Koch 11.11.1990 Defans
Patrick Owomoyela 5.11.1979 Defans
Antonio Da Silva 13.6.1978 Orta Saha
Sebastian Kehl 13.2.1980 Orta Saha
Florian Kringe 18.8.1982 Orta Saha
Damien Le Tallec 19.4.1990 Forvet
Mohamed Zidan 11.12.1981 Forvet

Bari BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH
Janis Blaswich 2.5.1991 Kaleci
Roel Brouwers 28.11.1981 Defans
Juan Arango 17.5.1980 Orta Saha
Roman Neustadter 18.2.1988 Orta Saha

Roma FREIBURG
Manuel Salz 6.8.1985 Kaleci
Oliver Barth 6.10.1979 Defans
Felix Bastians 9.5.1988 Defans
Andreas Hinkel 26.3.1982 Defans
Pavel Krmas 3.3.1980 Defender
Maximilian Nicu 25.11.1982 Orta Saha
Simon Brandstetter 2.5.1990 Forvet
Kisho Yano 5.4.1984 Forvet

Chievo HAMBURG
Sven Neuhaus 4.4.1978 Kaleci
Miroslav Stepanek 15.1.1990 Defans
Romeo Castelen 3.5.1983 Orta Saha
Zhi-Gin Lam 4.6.1991 Orta Saha
David Jarolim 17.5.1979 Orta Saha
Mickael Tavares 25.10.1982 Orta Saha
Mladen Petric 1.1.1981 Forvet

Fiorentina HANNOVER
Steven Cherundolo 19.2.1979 Defans
Christian Pander 28.8.1983 Defans
Leon Andreasen 23.4.1983 Orta Saha
Carlitos 6.9.1982 Orta Saha
Altin Lala 18.11.1975 Orta Saha
Manuel Schmiedebach 5.12.1988 Orta Saha
Jan Schlaudraff 18.6.1983 Forvet

Lazio HERTHA BERLIN
Maikel Aerts 26.6.1976 Kaleci
Christoph Janker 14.2.1985 Defans
Andre Mijatovic 3.12.1979 Defans
Patrick Ebert 17.3.1987 Orta Saha

Roma HOFFENHEIM
Daniel Haas 1.8.1983 Kaleci
Andreas Ibertsberger 27.7.1982 Defans
Dominik Kaiser 16.9.1988 Orta Saha
Sejad Salihovic 8.10.1984 Orta Saha
Tobias Weis 30.7.1985 Orta Saha

Brescia KAISERSLAUTERN
Marco Knaller 26.3.1987 Kaleci
Alexander Bugera 8.8.1978 Defans
Lucas 14.7.1991 Defans
Jiri Bilek 4.11.1983 Orta Saha
Pierre de Wit 26.9.1987 Orta Saha
Thanos Petsos 5.6.1991 Orta Saha
Dorge Kouemaha 28.6.1983 Forvet
Adam Nemec 2.9.1985 Forvet

Palermo KÖLN
Andrezinho 9.10.1981 Defans
Kevin McKenna 21.1.1980 Defans
Henrique Sereno 18.5.1985 Defans
Petit 25.9.1976 Orta Saha
Sebastian Freis 23.4.1985 Forvet
Thiemo-Jerome Klalka 12.1.1989 Forvet

MAINZ
Heinz Muller 30.5.1978 Kaleci
Eugen Gopko 5.1.1991 Defans
Bo Svensson 4.8.1979 Defans
Radoslav Zabavnik 16.9.1980 Defans
Florian Heller 10.3.1982 Forvet

Catania NÜRNBERG
Alexander Stephan 15.9.1986 Kaleci
Juri Judt 24.7.1986 Defans
Dominic Maroh 4.3.1987 Defans
Timmy Simons 11.12.1976 Orta Saha
Albert Bunjaku 30.6.1983 Forvet
Christian Eigler 1.1.1984 Forvet

Cesena SCHALKE
Timo Hildebrand 5.4.1979 Kaleci
Mathias Schober 8.4.1976 Kaleci
Hans Sarpei 28.6.1976 Defans
Jefferson Farfan 26.10.1984 Orta Saha
Levan Kenia 18.10.1990 Orta Saha
Raul 27.6.1977 Forvet

Cesena STUTTGART
Ermin Bicakcic 24.6.1990 Defans
Arthur Boka 2.4.1983 Defans
Khalid Boulahrouz 28.12.1981 Defans
Stefano Celozzi 2.11.1988 Defans
Matthieu Delpierre 26.4.1981 Defans
Pavel Pogrebnyak 8.11.1983 Forvet

WERDER BREMEN
Christian Vander 24.10.1980 Kaleci
Tim Wiese 17.12.1981 Kaleci
Leon Balogun 28.6.1988 Defans
Sebastian Boenisch 1.2.1987 Defans
Clemens Fritz 7.12.1980 Defans
Sebastian Prodl 21.6.1987 Defans
Tim Borowski 2.5.1980 Orta Saha
Onur Ayik 28.1.1990 Forvet
Claudio Pizarro 3.10.1978 Forvet
Markus Rosenberg 27.9.1982 Forvet
Lennart Thy 25.2.1992 Forvet

Lecce WOLFSBURG
Andre Lenz Kaleci
Chris Defans
Hasan Salihamidzic Orta Saha
Sebastian Schindzielorz Orta Saha

Batuhan
13.11.2011, 16:41
Arthur Boka iyi olabilir aslında. Zokora reisin hemşerisi hem de.

Harun CAN
13.11.2011, 16:42
Amrabat şu an en az 3 Milyon Euro ve bence takım oyununu bozan bi adam. 11e koyulup bel bağlanmamalı. Ama yedek kadrosunda her zaman gerekli. Tabi savunma yapmayı öğrenip takım oyununa adapte olursa ona lafım yok ama şuanki haliyle amrabat bize çok da lazım değil. 1 Milyon Euroya biz alsaydık lafım olmazdı ama şimdi en az 3 Milyon hatta GS 5 Milyon bile teklif eder. o paraya başka Amrabat da bulunur.

Fatih ÇOLAK
13.11.2011, 16:45
firatgunayer Amrabat haberleri doğru..Trabzonspor,Kayserispor'un satmayacağını açıklamasına rağmen devre arasında Amrabat için teklifte bulunacak.

malimar61
13.11.2011, 16:46
illa isimde takılıp kalmamak laızm ama orta sahada dikine oynayan takımı canlandırabilecek heyecan verecek bir oyuncu ihtiyaç bence

ziyaretci
13.11.2011, 16:51
Alper potuk . olcan . cenk tosun alabiliosan 3u alamiosan 1i ama baska hicbiri heyecanlandirmaz beni

yektakurtulus
13.11.2011, 16:54
yigit incedemir´in kontrati sezon sonuna bitiyor
devre arasi bir hamle olabilir. ligimizin en iyi ortasaha oyuncularindan biri.
sezon sonu bedavaya istanbula gider eger simdi almazsak

malimar61
13.11.2011, 17:09
alper potuk,hasanali kaldırım,olcan adın,veysel sarı ligin kaliteli yerlileri

Ertan1982
13.11.2011, 17:12
Yerli oyuncuda kontrati bitmek üzere olan oyuncular üzerinden gitmeliyiz.Su Fairplay olayina baslamasin Bskan gene.Sezon ortasi bastirsin Parayi alsin.

Fatih ÇOLAK
13.11.2011, 17:16
Yerli oyuncuda kontrati bitmek üzere olan oyuncular üzerinden gitmeliyiz.Su Fairplay olayina baslamasin Bskan gene.Sezon ortasi bastirsin Parayi alsin.

Zaten Veysel Sarı bunun bir örneği...

Bera B.
13.11.2011, 17:17
Amrabat bu takımda dayak yer.

Serdar A
13.11.2011, 17:27
Alper potuk . olcan . cenk tosun alabiliosan 3u alamiosan 1i ama baska hicbiri heyecanlandirmaz beni

Volkan örneğinden hareketle , bu üç futbolcununda ve dahi adı geçen isimleride işin içine katalım , geldikleri gibi katkı sağlayacakları şüphelidir .

Devre arasında tecrübe satın alınmalı , yaz transfer döneminde yetenek almak için bol bol vaktimiz olacak .

ispiroğ61
13.11.2011, 17:33
Amrabatı alacağımıza gidip Adel Taarabat'ı alalım..

bilgehan83
13.11.2011, 17:35
devre arası 10 transfer yapılmaz eğer 10 transfer yapacaksan gereksizleri/lüzumsuzları göndereceksin takımdan... bence devre arası sadece yerli transfere odaklanmalıyız.. eğer alınabiliyorsa tam bir golcü ve hızlı sol stoper yabancı olarak onun dışında uçmamak gerek..ligden yabancı olabilir ama elindeki yabancıları çıkartmak gerekli.. brozekler dışında devre arası gönderilsin diyebileceğim yabancı yok..haaaa iyisini alırsın gönderirsin ama bir tutup tutmama meselesi de var. alan iyi bir paraya satılabilir, ya da lig de takasta kullanılabilir. ozan ipek-alan,amrabat-alan, alper-alan, grosicki-alan tabi üste para vererek alabilirsin bu oyuncuları....ama yerli konusunda alper potuk, serdar aziz, muhammed demir,orhan gülle,uğur uçar ya da kamil ahmet kesinlikle alınmalı..serdar olmazsa sivastan murat akça samsundan kemal tokak ikisi de alınmalı...

Ilelioglu
13.11.2011, 17:35
Devre arasi bize üst düzey bir Stoper birde Forvet lazim bence.

Ama ilk önce Stoper acigi kapatilmali.

..

malimar61
13.11.2011, 17:38
bilgehan tespitlerin harika

bilgehan83
13.11.2011, 17:39
Volkan örneğinden hareketle , bu üç futbolcununda ve dahi adı geçen isimleride işin içine katalım , geldikleri gibi katkı sağlayacakları şüphelidir .

Devre arasında tecrübe satın alınmalı , yaz transfer döneminde yetenek almak için bol bol vaktimiz olacak .

alper dışındakiler şüpheli,,olcan da cenk de bizim topçumuz değil..olcan yerine ozan ipek, cenk yerine muhammet

bu üç transfere bir de stoper ekle 4 yerli bize devre arasında bile yetebilir tabi yabancı forvet ve stoper ile..

serdar aziz-alper potuk-ozan ipek-muhammed demir

dante-bir de avusturyanın forveti Marko Arnautovic

10 puan farkla play offlara gideriz..

A.Gökhan AKIN
13.11.2011, 17:48
Amrabattansa kesinlikle grosicki derim... ama grosicki gibi etkili kanat oluncuların olursada iyi bir bitirci forvet gerekir ve sonra da ah ulan teo denir konu kapatılır :D

Alihan Ertürk
13.11.2011, 17:54
Face'deki YES Hayran sayfası;

Veysel Sarı: Devre Arası veya Sezon Sonunda Bir aksilik çıkmazsa takımıza katılacak
Caruzzo: İlgileniliyor.
Hamit: İlgileniliyor ancak ilk görüşme olumsuz. Kiralık fikri dönüyor ortalıkta
Uğur uçar: İlgileniliyor.
Alper p.: Bonservisi yüksek
Özgür ç.: Bonservisi yüksek

Bana göre hayran toplamak için saçmalamışlar.

Legolas77
13.11.2011, 17:54
illa isimde takılıp kalmamak laızm ama orta sahada dikine oynayan takımı canlandırabilecek heyecan verecek bir oyuncu ihtiyaç bence

takım oyununa yatkın olmalı birazda tabi. amrabat la takım oyununun yakından alakası yok
bence veysel sarı iyidir serkan yerine ama şunu da anlamıyorum aykut var o ne olacak ön libere olarak düşünürsek çünkü celutska sağ kanatta da sol kanattada verim alıyoruz cok şükür daha da alırız o verim artarda veysel hamlesi yerine yiğit ya da alper olmadı orhan gülle bana kalırsa daha yerinde hamle olur aykut tan cok sey bekliyorum ben zokora'nın 1 ay yokken

-Samet
13.11.2011, 18:05
ben Ambrabat ı istemeyenlerdenim.Bence bizim takıma böyle bir kanat oyuncusu lazım değil.

Bize daha takım oyuncusu lazım diye düşünüyorum.Daha paslı ve disiplinli oynayabilecek bir oyuncu lazım.

Ambrabat çok egoist.

tamamen katılıyorum.ama dikine gidecek adam da lazım.

Ertan1982
13.11.2011, 18:07
Kontratlari biten oyuncular 1-2 tanesini alabilirsek kulübede Alternatifimiz cok daha genis olur

http://www.transfermarkt.de/de/yasin-oeztekin/profil/spieler_31867.html
http://www.transfermarkt.de/de/murat-duruer/profil/spieler_45001.html
http://www.transfermarkt.de/de/abdullah-durak/profil/spieler_82713.html
http://www.transfermarkt.de/de/mehmet-gueven/profil/spieler_37837.html
http://www.transfermarkt.de/de/ugur-ucar/profil/spieler_21370.html

Yanlarinda Veysel felanda var ma bu isimler Forumda fazla görmedim.

Yabanci olarak TSL karsiyim ama Battala bence bizde is yapar.As oyuncu felan degil bunlar alternatif sadece.

Koray
13.11.2011, 18:07
Ben alayına giderim, beni alsınlar bedava oynarım.

Alihan Ertürk
13.11.2011, 18:09
Dikine en kral Vargas gider Koray abi'den sonra, alalım yiyorsa. Amrabat'a milyon €'lar dökmenin zamanı değil.

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 18:26
Boca Junıor Bu sezon 3 gol yedi Bu kadar az gol yemelerındeki etken Stoperler

Facundo Roncaglia-12 maç
Matías Caruzzo-2 maç

Ancak Ben Olsam

U_j40r6SlFs& Alırım..

Alihan Ertürk
13.11.2011, 18:30
Şu Zubar da baydı artık, 50 kere koyulmaz ama bir video.

Şili'den Vargas'a karşılık Zokora'yı isteseler ne olurdu cevabınız ?

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 18:31

Vargasa Zokora Ben Hayır derdim

Mert Oğuzlu61
13.11.2011, 18:36
amrabat yetenekli ve hırslı bir oyuncu. hücumda koy kanatlara oynar koy fv arkasına oynar koy forvete oynar, yani hemen hemen hücumun her bölgesinde oynatabiliriz joker gibi birşey. q7 tarzında bir oyuncu, bizde belki hedefi büyütür, büyük takımda oynamak belki amrabat a yarar.

ligi tanıması bir avantaj, dışardan iyi birşey gelirsede hayır demem tabi.

Ömer Faruk61
13.11.2011, 18:37
Bu Takıma Turgay Bahadır gidermiş.Adamı beğenmiyorduk ama bence çok iyi top tutup dağıtıyor..

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 18:38
Bu Takıma Turgay Bahadır gidermiş.Adamı beğenmiyorduk ama bence çok iyi top tutup dağıtıyor..

Turgay İyi Alternatif Olur Ama Bizde oynayabilirmi bilinmez..

Ömer Faruk61
13.11.2011, 18:43
Yurtiçinden gelen hangi yabancı Trabzonspora faydalı oldu arkadaş yapmayın etmeyin..Bu Tezimin arkasındayım..

Agustine,Isaac,Tjikuzu,Oumar Dieng,Song,Vittek,Sapara,Alban Bushi,Alexander Löbe,Romashcenko,Risp..:)

Song Dışında elle tutulur örnek lütfen???

FC-ST-PAULI-61
13.11.2011, 18:43
Turgay mi? Biz Brozek gibi gereksiz Oyunculari yollamak istiyoruz Turgay diyorsunuz.
Amrabat,Alper,Hasan Ali,Carlton Cole ve bir Stoper lazim.

Ömer Faruk61
13.11.2011, 18:48
Turgay mi? Biz Brozek gibi gereksiz Oyunculari yollamak istiyoruz Turgay diyorsunuz.
Amrabat,Alper,Hasan Ali,Carlton Cole ve bir Stoper lazim.

Brozeks gereksiz O gereksiz şu balta o kazma..Burağa bir şey olsa kimi koyacan forvete şu an Brozeki değil mi? Demekki oyuncu gereksiz değil.Ki Polonya Milli Takımında Lewandrowski ile birlikte oynayan bir forvet biz beğenmiyoruz diye gereksiz lafını haketmiyor..

Ömer Faruk61
13.11.2011, 18:52
Gökhan Ünal Kazığından akıllanmayanlar Ambramat Kazığını bekliyorlar ;)

FC-ST-PAULI-61
13.11.2011, 18:52
Brozeks gereksiz O gereksiz şu balta o kazma..Burağa bir şey olsa kimi koyacan forvete şu an Brozeki değil mi? Demekki oyuncu gereksiz değil.Ki Polonya Milli Takımında Lewandrowski ile birlikte oynayan bir forvet biz beğenmiyoruz diye gereksiz lafını haketmiyor..
Off off bu Takimi sebatsporla karistirma.Turgay Brozek bu ne ya.
Brozek ne yapti simdiye kadar.Buraga bir sey olsa Halil oynar Henrique oynar bu nasil soru? Fenerin Yedek Golcüsü Semih.Gsnin Baros.Bjknin Pektemek.
Bizim ki niye kaliteli olmasin.Brozekin Milli Takimda nekadar iyi oynadigini bende görüyorum heralde ama bizde sanki cok gücsüz.

Onur
13.11.2011, 18:56
Yurtiçinden gelen hangi yabancı Trabzonspora faydalı oldu arkadaş yapmayın etmeyin..Bu Tezimin arkasındayım..

Agustine,Isaac,Tjikuzu,Oumar Dieng,Song,Vittek,Sapara,Alban Bushi,Alexander Löbe,Romashcenko,Risp..:)

Song Dışında elle tutulur örnek lütfen???

Sözlerine katılmakla beraber Romashcenko'ya haksızlık yapmayalım. Çok faydalı oyuncuydu.

Ömer Faruk61
13.11.2011, 18:58
Sözlerine katılmakla beraber Romashcenko'ya haksızlık yapmayalım. Çok faydalı oyuncuydu.

Bunları hepsi iyi oyuncuydu.Romashenko da beğendiğim bir oyuncuydu.Ama Yurtiçinden gelen yabancı bize faydalı olamıyor.Bem Ambramat filan istemiyorum.Adriana 5 verdik tamam çok verdik.EEE elin Gökhan Ünalına 6,5 verdik o zaman bu çok değil miydi?

FC-ST-PAULI-61
13.11.2011, 19:00
Gökhan ilk Sezonda iyidi.Begenmeyebilirsiniz ama Adam 1 Sezonda 16 gol 15 assist yapmisti.

gabriel omar
13.11.2011, 19:00

Zokorayı verdik mi orta sahada kim top tutacak :)

Alanı istesinler verelim :)

bangkook_61
13.11.2011, 19:03
Bu Gökhan Ünal 15 asist yaptı yalanını kim çıkardısa helal olsun büyük etki yaptı bünyelerde :)

FC-ST-PAULI-61
13.11.2011, 19:04
Bu Gökhan Ünal 15 asist yaptı yalanını kim çıkardısa helal olsun büyük etki yaptı bünyelerde :)

Ligtv de kendisi söylemisti.

-Samet
13.11.2011, 19:35

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/goekhan-uenal/leistungsdaten-verein/spieler_7394.html

Numan Yerlikaya
13.11.2011, 19:39
Gökhan Ünal Bizde mı oynadı ?

Kim Çıkardıysa Helal Olsun Büyük Etki Yaptı Bünyelerde

-Samet
13.11.2011, 19:43
gökhan ünalı sevmem savunmam da ama şurda yazıyor bizdeki kariyeri ,

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/goekhan-uenal/leistungsdaten-vereindetail/spieler_7394_449.html

Asi Çaykaralı61
13.11.2011, 19:48
Ozan İpek ve Olcan Adın kanatları yerllilerden canladırır

Yabancılardan Grosiçki ve Amrabat canlandırır

Tolga Kurt
13.11.2011, 19:51
Bende Amrabata karşıyım. Adamın futbol felsefesi belli Quresma bu adamdan kat ve kat yetenekli ama Beşiktaşa verdikleri ortada. Bu adam bize Yattaranın son zamanlarındaki halinden başka bişey veremez.

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 19:52
Ozan İpek ve Olcan Adın kanatları yerllilerden canladırır

Yabancılardan Grosiçki ve Amrabat canlandırır

Ozan İpek Gelmeyebilir

Grosicki büyük ihtimal Galatasaraya gidicek

Amrabat Olabilir..

Sefa
13.11.2011, 19:53
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/goekhan-uenal/leistungsdaten-verein/spieler_7394.html

Ee 15 asist mi yaptı ? İlk sezonu 15 gol 8 asist.. Ha ilk sezonu için kötü mü , değil ama sonrasında devam ettiremedi..

FC-ST-PAULI-61
13.11.2011, 19:53
Grosicki sivas düserse bize gelir.Biz zaten kacirmayiz Polonyali Adami.

Samet Yildirim
13.11.2011, 19:54
Amrabat ben olsam almam ama alinirsada zaman zaman tabiki faydali olur.
Amrabata ben olsam en fazla 3 veririm o bile cokta türkiye piyasasina göre rakam yazarsak böyle derim.

Arjantinli stoper nasil bir oyuncu bilmiyorum tanimiyorum.

-Samet
13.11.2011, 19:55
Ee 15 asist mi yaptı ? İlk sezonu 15 gol 8 asist.. Ha ilk sezonu için kötü mü , değil ama sonrasında devam ettiremedi..

benim sezondan haberim yok sadece genel bilgi verdim genel tartışılıyor sandım.

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 19:55
Grosicki sivas düserse bize gelir.Biz zaten kacirmayiz Polonyali Adami.

Biz İyi Polanyalı alamayız :)

FC-ST-PAULI-61
13.11.2011, 19:57
Biz İyi Polanyalı alamayız :)
Haklisin:D

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 20:03
Amrabat ben olsam almam ama alinirsada zaman zaman tabiki faydali olur.
Amrabata ben olsam en fazla 3 veririm o bile cokta türkiye piyasasina göre rakam yazarsak böyle derim.

Arjantinli stoper nasil bir oyuncu bilmiyorum tanimiyorum.

Arjantinli Stoper Bu sezon 2 mac oynamıs Ve O macın biri

r7a94DcXBFU

Ne kadar izlenim verir bilemiyorum

Asi Çaykaralı61
13.11.2011, 20:14
Ozan İpek Gelmeyebilir

Amrabat Olabilir..

Amrabat ve Olcan olur onlar olmazsa :)

Punisher-61
13.11.2011, 20:19
Amrabat bizde oynar mi bilemem...kayseri gibi takimlarda oynar bu tür topcular genel olarak...

Ömer Faruk61
13.11.2011, 20:24
Amrabat ve Olcan olur onlar olmazsa :)

Zeki boşver Ambramatı ;)

Samet Yildirim
13.11.2011, 20:35
Arjantinli gecen sene hep oynamis bu sene niye sadece 2 mac ? onuda arastirmak lazim.

gabriel omar
13.11.2011, 20:42
Ozan İpek Gelmeyebilir

Amrabat Olabilir..

Öyle bir ihtimal mi var ?

Ben Grosickiyi Amrabata tercih ederim şahsen.Ha bana kalsa ikiside yaramaz , yurt içinden yabancı transferine karşıyım.

Travelair
13.11.2011, 20:47
Bize gelecek adamın gelirken motivasyonu olmalı. Uzun yıllar motivasyonunu kaybetmemeli. Kulübü benimsemeli, üzerine koymak adına savaşmalı

Bahtiyar Öztürk
13.11.2011, 20:54
Amrabat'in , Volkan'dan artisi ne?

Cafer Bulur
13.11.2011, 21:01
Amrabat,grosicki gibi oyunculara karsiyim.

Elimizde volkan dururken bu tip oyuncularin alinmasi yanlis olur.

Stoper ve iyi bir orta saha ve forvet isimizi görecektir.

Ömer Faruk61
13.11.2011, 21:03
Bu Grosickide Mithat Halis bağlantısı var mı? :)

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 21:13
Arjantinli gecen sene hep oynamis bu sene niye sadece 2 mac ? onuda arastirmak lazim.

Tek cevabı Ben Form Düsüklügü Olabilir diyorum Yada Satılması gundemde Olabilir.

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 21:14
Öyle bir ihtimal mi var ?

Ben Grosickiyi Amrabata tercih ederim şahsen.Ha bana kalsa ikiside yaramaz , yurt içinden yabancı transferine karşıyım.

Dedigim Gibi Biz İyi Polonyalı alamayız :)

Polonyalı yıldız, Sivas'ta yeterince gündemde olamadığından yakındı. Grosicki, "Dedikodu çok, bana resmi teklif yok" dedi ve ekledi: İstanbul'da oynasam performansım yüzde 50 artar...

Sivas'ın F.Bahçe'yi 2-0 yendiği maçtafutboluyla büyüleyen Kamil Grosicki, G.Saray'a seve seve gelebileceğini söyledi. Geçen sezon da sarı-kırmızılı takım ile ismi anılmasına rağmen Sivas'a giden 23 yaşındaki Polonyalı oyuncu, "Milli Takım'a gündemde olamadığım için seçilemiyorum. İstanbul'da olsam hem performansım artar hem de göz önünde olurum. Fatih Terim'in çalıştırdığı bir takımda olmak da bana gurur verir" diyerek
şimdiden ara transfer için yeşil ışık yaktı.

TERİM BANA KAPI AÇAR
Polonya'nın Wirtualna Polska gazetesine konuşan Kamil Grosicki, "Milli Takım hocası Francisek Smuda ile konuştum. Beni neden milli takıma almadığını sordum. Bana 'Sivas'ta fazla göz önünde değilsin. Seni izleyemiyorum' cevabı verdi. Zaman zaman G.Saray, Beşiktaş ve F.Bahçe ile ismim anılıyor ama bana teklif gelmedi. Elbette İstanbul'a gitmek isterim. Terim'in bir kutbu var. Onunla çalışmak bana bambaşka kapılar açabilir" diye konuştu.

KAYNAK:http://www.internetspor.com/spor/super-lig/galatasaraya-transfer-olmayi-cok-istiyor-101136.html

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 21:18
Evandro Goebel Hakkında bilgisi Olan varmı?

gabriel omar
13.11.2011, 21:31
Grosickide, Amrabatta onlara kalsın.Ben Şili rüzgarını bekliyorum :)

Cem Akyüz
13.11.2011, 21:35
Saviola devre arasında ayrılacakmış Benfica'dan acava alamaz mıyız ?.Belki uçuk olacak ama Borriello'da ayrılacak Roma'dan böyle oyunculara yönelsek gayet iyi olacak

Ömer Faruk61
13.11.2011, 21:45
Saviola yaşlandı yav...

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 21:48
Saviola devre arasında ayrılacakmış Benfica'dan acava alamaz mıyız ?.Belki uçuk olacak ama Borriello'da ayrılacak Roma'dan böyle oyunculara yönelsek gayet iyi olacak

Saviola Bizden Önce %45 Villareal %55 Lazio ya gidicek

Ama Boriello Olabilir 29 Yaşında İyi Bir Borielloya Kimse Hayır demez

asZq7bFIVz0

Cem Akyüz
13.11.2011, 21:49
Borriello çok iyi bir forvet kuvvetli bir oyuncu sol ayağı oldukça etkili.Aslında bir teklif yapabiliriz.Gerçi İtalyan oyuncular genelde kendi liglerinde kalmayı tercih ediyorlar

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 21:49
Grosickide, Amrabatta onlara kalsın.Ben Şili rüzgarını bekliyorum :)

Çok Hayal Etmeyin Derim :)

Vargas Gelmez bize

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 21:50
Borriello çok iyi bir forvet kuvvetli bir oyuncu sol ayağı oldukça etkili.Aslında bir teklif yapabiliriz.Gerçi İtalyan oyuncular genelde kendi liglerinde kalmayı tercih ediyorlar

Ben Bizim Ligi Birazda İtalya'ya Benzetiyorum :) Sert,Pasa dayalı Ve Sıkıcı :)

gabriel omar
13.11.2011, 21:54
Çok Hayal Etmeyin Derim :)

Vargas Gelmez bize

Biz kapıyı Vargastan açalımda Amrabat gelirsede kabulleniriz napalım :)

Yoksa bende devre arasında Şili rüzgarı yerine Balkanlardan ve Slav ülkelerinden bir soğuk hava dalgası geleceğini tahmin edebiliyorum.Ama Sadri Şenerdir bu yapar belki bir kıyak diyede umudu elden bırakmıyorum :)

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 21:56
Almanya da ki Arkadaşlara Bir Sorum Olacak

Aaron Hunt Ve Slawomir Peszko

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 21:59
Biz kapıyı Vargastan açalımda Amrabat gelirsede kabulleniriz napalım :)

Yoksa bende devre arasında Şili rüzgarı yerine Balkanlardan ve Slav ülkelerinden bir soğuk hava dalgası geleceğini tahmin edebiliyorum.Ama Sadri Şenerdir bu yapar belki bir kıyak diyede umudu elden bırakmıyorum :)

Slovakya Pazarına Ugrarsak Eger Kaliteli oyuncu Rüzgarı var Ordada :)

Tomas Majtan örnek

Emirhan Yazıcı
13.11.2011, 22:00
Youssef El-Arabi

Alalım bu adamı Araplardan :)

gabriel omar
13.11.2011, 22:04
Youssef El-Arabi

Alalım bu adamı Araplardan :)

24 yaşında niye Arabistana gittiki bu arkadaş? Bir mantıksızlık var ama.

Tolga Kurt
13.11.2011, 22:09
Saviola yaşlandı yav...

Abi o adam bastonla gol atar bizim ligde alamayız gerçi yinede.

sametaydin
13.11.2011, 23:10
Yaw arkadaşlar ben sizin görüşlerinize saygı duyuyorum da bu amrabatı nasıl bu kadar görmezden gelebiliyorsunuz?

Grosicki ile kıyaslayanlar olmuş ama ben diyorum bu adam grosickiden filan 10 gömlek daha üstün. Volkandan ne farkı var demiş arkadaş. Ben açıklayayım.

Amrabat her iki kanatta da oynayabilen bir oyuncu. Ofansif olarak santrafor bölgesi hariç her tarafta oynar ve her yerde etkili olur. Birebirde çok etkili gücü ve hızı sayesinde geçemeyeceği oyuncu yok. Asist özelliği var, gol özelliği var. Volkan hayatında kaç gol atmış da volkandan ne farkı var deniyor?

Gelelim trabzonsporda oynayamaz diyenlere. Adam her türlü koşulda oyun oynuyor. Kapalı defanslara karşı da etkili olur boş alan bulduğunda da her türlü etkili olur. Bizde adrian var adam 5 m yanına pas atamıyor. Bu adam trabzonsporda oynuyor ama amrabat oynayamaz. Kendimizi avutmak için sürekli yorgun adam filan diyoruz. Her neyse...

Ben bu amrabata çok taktım bana göre kesinlikle alınması gerekiyor. :) He ondan önce tabiki de stoper, orta saha ve santrafor da gerekiyor bence. Amrabat ise adrianın yerine alınmalı kesinlikle.

Samet Yildirim
13.11.2011, 23:14
Amrabat topsuz oyunda olmayan bireysel oyunu fazla olan orta alana yardimi olmayan ve netice anlaminda sikintili olan bir oyuncu.

Ben olsam almam. Alirsak faydasi olur mu ? Zaman zaman olur tabiki...