PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

Yiğit SARI
06.11.2011, 21:45
Bizde bi Piotr vardı noldu ona yav ?

Zafer Fidan
06.11.2011, 21:47
Alamnyadan aklima gelen oyuncular..
Gökhan Töre, Ömer Toprak, Serdar Tasci, Mladen Petric

sessizkral_1
06.11.2011, 21:59
Adrianın yerine çok iyi bir oyuncu ve çok iyi bir stoper alsınlar başka hiçbirşey istemiyorum.

serdaracıl
06.11.2011, 22:02
Ambrabat dosyası kapandı bence

Semih Aydın
06.11.2011, 22:04
Adrianın yerine çok iyi bir oyuncu ve çok iyi bir stoper alsınlar başka hiçbirşey istemiyorum.
Aynen abi dün şöyle bir kadro kurmuştum, şimdi forvet arkası adayı olarak Huseklepp de geldi aklıma. İngiltere 2. liginde yazık oluyor adama, biz alalım. :)

---------------Tolga/Onur---------------
Celustka----Giray----Mongongu----Cech
---------Zokora---------Colman---------
Volkan------------Emana-----------Halil
------------------Burak-----------------

Afrika kupasına katılmayacak olan ülkelerin oyuncularına yüklenelim. Benim yazdığım isimleri ŞL'de de oynatabiliriz. :)

Murathan
06.11.2011, 22:13
-----------Tolga----------

Celustka(Serkan)-Giray-Serdar A.-Cech(Celu)

------Zokora--Colman------

----------Alper-----------

Halil--------------Henrique

---------Burak---------

Zafer Fidan
06.11.2011, 22:22
................Burak............
Henrique....Petric.......Halil
.........Colman..Zokora.......
Czech...Serdar..Giray..Celu
................Tolga............

Koray
06.11.2011, 23:06
Petric'i de alırsak tam deplasman takımı oluruz :)

karaozgur
06.11.2011, 23:28
Kadir ve ziya gecen seneden beri takip ettigim ve cok begendigim oyuncular.

Bana kalırsa forumda cok begenilen hasan Ali den bir kac gömlek daha iyi bir oyuncu ziya.

Ve benim de cok begendigim Alper i aratmayacak bir oyuncu Kadir.

Bu arada Burak--jaja---henrique üclüsünü izlemek cok keyifli olurdu.

Amrabat olmasa bile o tarz bir sol acık lazım bize..

Ve Volkan ın bir an evvel kendine gelmesi gerekir.
Bende Ziya'nın Hasan Ali'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Daha hızlı ve daha hırslı. Rakibini yiyecekmiş gibi bakıyor.
Kadir konusunda da geçen seneden itibaren yükselen bir formu var. Yanlış hatırlamıyorsamda 3-4 yıl önce bizimlede adı geçmişti sanırım yada bizde oynamıştı diye biliyorum. Ama şimdi neredeyse ülkemizin en iyi orta alan oyuncularından biri.

Elimde bir yetki olsa ve transferi bana verseler hiç düşünmeden takımıma katacağım 4-5 oyuncudan ikisi bu arkadaşlar olur. Diğerleri ise Yiğit İNCEDEMİR ve Joseph BOUM'dur.

İsa
06.11.2011, 23:29
Gençler'den Soner'i takip ediyor muyuz?

İsmi Alper kadar dillendirilmemiş olmasada önemli br orta saha oyuncusu olacak.

Olursa ikisi birden inşallah.

Geriye Giray ve Burak kaliteli birer partner bulma şi kalıyor...

Emre ÖZTÜRK
06.11.2011, 23:38
Doka
Hurşut
Grosicki
Amrabat

Bu kanat adamlarından iki tane lazım bize.Cl durumuna göre stoper ve forvette gerek tabi.Barış Özbek'e güvenebiliyorsalar ortaya adam almasınlar ama bence orayada adam lazım.Alper mesela..

Travelair
07.11.2011, 00:08
Soner ilerde iyi olabilir ama şu an bence güçsüz, temposuz... Genç oyuncu. Alıp yetiştireceksek ayrı ama şu an için ilk 11 kaldıracak sertlikte değil bence

Armağan Dere
07.11.2011, 00:13
Ortasahaya Holmen ya da Yiğit İncedemir

Uğur Ö.
07.11.2011, 00:25
Süper ligden oyuncu almaya felan gerek yok artık.Her transfer döneminde sadece bir oyuncu almalıyız.Onun maliyeti 10 milyon € a kadar çıkabilir.1.sınıf Zokora kalitesinde bir oyuncu alsak yeter ve kadroyu korursak müthiş bir takım yaratırız

SALDIRAY
07.11.2011, 01:00
Vittek,Sapara,Piotr,Pawel,Tayfun,Sezer bu adamları takasta ve üstüne bir miktar para koyarak,Alper Potuk ve Amrabat'ı devre arasında alırsak sorun kalmaz. Birde parayı basıp Serdar Aziz'i aldık mı olay biter.Olursa Antep'ten Muhammet:D Taş gibi takım oluruz.

------------------------------Onur(Tolga)

--Celustka(Serkan)----Giray(Yumlu)---Serdar Aziz(Glo)---Cech(ferhat)

------------------Zokora(Aykut)----Colman(Alper)

---Halil(Volkan)-------Amrabat(Adrian)-------Henrique(Alanzinho)

----------------------Burak(Muhammet)

Abartısız ligin en kaliteli takımı oluruz... Sene sonunda da bu kadroyu korur ve yıldız bir forvet aldık mı işlem tamam olur. Otur 5 sene bu kadroyu izle..

Uğurtan
07.11.2011, 01:13
Ben Amrabat'ı kesinlikle istemem.

Bana bireysel adam lazım değil.

Travelair
07.11.2011, 01:16
Adrian ile Alper'i kafa kafaya takas eder misiniz? Eskişehirspor takas eder mi?

sessizkral_1
07.11.2011, 01:17
Nasılki Volkan şen bizim takımın oyun anlayışına ters bir oyuncu ise (bana göre) ambrabat da aynı şekildedir.

Bu tip oyuncular asla TAKIM OYUNUNA UYGUN OYUNCULAR DEĞİLDİR.Bireysel ıyun anlayışları herzaman takımın önüne geçer.Takımın bütün pas trafik ve disiplinli oyun dengesini alt üst ederler.

Şenol hocanın yapmaya çalıştığı (örneğin bugünkü oyun) oyun sistemine uymuyorlar.

Size bir soru; bugün neden Alanzinho maçın en iyisiydi ?

Halil neden moskova maçı hariç lig maçlarında hep iyi oynuyor ? gol atmamasına rağmen hep ilk 11 ?

Çünkü disiplinli oynadılar.Paslı oynadılar.Gereksiz çalımlara girmediler.Öncelikleri TAKIM OYUNU İDİ.

NE AMBRAMAT NE VOLKAN asla yukarıdaki özelliklere uymuyor.

Grosicki ve simphson u ayrı tutuyorum.Bu 2 oyuncu pas trafiğine uyabilecek anadoludaki çok çok az yabancı oyunculardandır.Belki holmende.

FC-ST-PAULI-61
07.11.2011, 01:22
Kesinlikle isterim Eskisehir hayatta etmez.

Taha Muhammet
07.11.2011, 01:27

Adriandan hemen vazgeçmesek

sametaydin
07.11.2011, 01:27

Bence takas etmez. Yani geçen gazetede onur kıvrak-holosko takası diye bişey gördüm. Afedersiniz çüş dedim kendi kendime. Eskişehirliler de bunu duysa aynı şeyi söyleyeceklerinden eminim.

Adrian kendini kanıtlamış bir oyuncu değil. Kötü performans sergiliyor.Alper ise üstüne koyarak giden bir oyuncu. Üstelik anadolu kulüpleri böyle oyuncuların karşılığında para ister.

Ben amrabatın bizim takıma çok yakışacağını düşünüyorum. Ben olsam amrabatı kayseriden almanın yollarını ararım.

Amrabatın yanında eskişehirden alper de alınmalı.

Bir tane de defans oyuncusu gerekiyor. Serdar aziz ismi çok geçiyor ama bence bu transfer imkansız gibi bişey. Trabzonspor ismi tartışılmayacak yabancı bir stoper almalı.

Taha Muhammet
07.11.2011, 01:30
Gençler'den Soner'i takip ediyor muyuz?

İsmi Alper kadar dillendirilmemiş olmasada önemli br orta saha oyuncusu olacak.

Olursa ikisi birden inşallah.

Geriye Giray ve Burak kaliteli birer partner bulma şi kalıyor...

Yasinde iyi oynuyo gibi

kalavara
07.11.2011, 01:36
--------------------onur------------------
celustka-------giray------juhaz----------ziya
volkan----------zokora----colman-------onur ayık
--------burak----------arnutovic--------------------

cok seymi istiyorum?

arnutovic çok sorunlu bir topçu, jaja gitmezdi bizimkilerin bu tip oyunculara tahammülleri olsaydı ki bence de haksız sayılmazlar!

sametaydin
07.11.2011, 01:37
Nasılki Volkan şen bizim takımın oyun anlayışına ters bir oyuncu ise (bana göre) ambrabat da aynı şekildedir.

Bu tip oyuncular asla TAKIM OYUNUNA UYGUN OYUNCULAR DEĞİLDİR.Bireysel ıyun anlayışları herzaman takımın önüne geçer.Takımın bütün pas trafik ve disiplinli oyun dengesini alt üst ederler.

Şenol hocanın yapmaya çalıştığı (örneğin bugünkü oyun) oyun sistemine uymuyorlar.

Size bir soru; bugün neden Alanzinho maçın en iyisiydi ?

Halil neden moskova maçı hariç lig maçlarında hep iyi oynuyor ? gol atmamasına rağmen hep ilk 11 ?

Çünkü disiplinli oynadılar.Paslı oynadılar.Gereksiz çalımlara girmediler.Öncelikleri TAKIM OYUNU İDİ.

NE AMBRAMAT NE VOLKAN asla yukarıdaki özelliklere uymuyor.

Grosicki ve simphson u ayrı tutuyorum.Bu 2 oyuncu pas trafiğine uyabilecek anadoludaki çok çok az yabancı oyunculardandır.Belki holmende.

Usta alanzinho ve halil defansif açıdan takıma çok katkıda bulundular. Zaten bir sağ diğeri sol açık oynadı. Kısacası görevlerini yaptılar. Adrian ofansif oynadı ve defansif açıdan sıfır zaten. Burakı zaten söylemeye gerek yok. Amrabatı adrian yerine düşünsek bana göre hem gol atan hem de attıran bir oyuncu olduğundan çok yararlı olacaktır. Adam gerçekten çok yetenekli bir oyuncu. Bu oyuncu bizde çok iş yapar jajadan bile çok iş yapar. Çünkü fizik açıdan çok güçlü ve kolay kolay oyundan düşmüyor. İkili mücadelelerde hep ayakta kalıyor, teke tek kaldığı zaman hep geçiyor. Takımdaki en diri oyuncumuz celustka bile amrabatla başa çıkamadı. Adamı 2-3 kişi zor durdurduk bugün. Volkan ise çok güçsüz kendi dünyasında bir oyun tarzı var, takım oyunundan bihaber bir oyuncu. Bu oyuncular arasında kıyaslama yaparsak amrabat çok ağır basar.

E. Okan Bülbül
07.11.2011, 01:44
herkes glowackiyi silmiş yerine adam koymuş ama bence glowacki 10tane giray eder. adam 32 yaşında 3gunde 1 maça çıkıyor aldıgı topları olumlu kullanmaya çalışıyor giray gibi taca atmıyor ve soguk kanlı.

sessizkral_1
07.11.2011, 01:50
Usta alanzinho ve halil defansif açıdan takıma çok katkıda bulundular. Zaten bir sağ diğeri sol açık oynadı. Kısacası görevlerini yaptılar. Adrian ofansif oynadı ve defansif açıdan sıfır zaten. Burakı zaten söylemeye gerek yok. Amrabatı adrian yerine düşünsek bana göre hem gol atan hem de attıran bir oyuncu olduğundan çok yararlı olacaktır. Adam gerçekten çok yetenekli bir oyuncu. Bu oyuncu bizde çok iş yapar jajadan bile çok iş yapar. Çünkü fizik açıdan çok güçlü ve kolay kolay oyundan düşmüyor. İkili mücadelelerde hep ayakta kalıyor, teke tek kaldığı zaman hep geçiyor. Takımdaki en diri oyuncumuz celustka bile amrabatla başa çıkamadı. Adamı 2-3 kişi zor durdurduk bugün. Volkan ise çok güçsüz kendi dünyasında bir oyun tarzı var, takım oyunundan bihaber bir oyuncu. Bu oyuncular arasında kıyaslama yaparsak amrabat çok ağır basar.

ambrabat bizde olsa emin olun anadolu takımlarının hepsi önlem alırlar o oyuncuya ;)

bize pas yapacak oyuncu lazım ambrtamatın ben asist özelliğini pek göremiyorum

TOPSUZ ALANDA MÜCADELE EDİYORMU ? YOK geriye geliyormu yok ?

kesinlikle takıma zarar verir bu tarz bir oyuncu bizim oyuncu yapımıza asla uymuyor

+ olarak yazıma eklemek istediğim birşey var

Volkan şen bursasporun şampiyonluğuna direk ciddi katkıda bulunmuştur kabul

aynı volkan o sezon şampiyonlar liginde ve milli takımda yokları oynamıştır

yattara toulse ve liverpool maçlarında mesela nekadar katkı sağladı ?

bu sene şampiyonlar ligi maçlarında topladığımız 5 puan asla tesadüf değildir.

hatta bugün barcelonaya kök söktüren bilbaodan aldığımız puanlarda tesadüf değildir.

çünkü takım DİSİPLİNLİ OYNUYOR veya bu yönde oyuncular var (colman,zokora,halil,celustka vs..)

diğer oyuncularda buna ayak uyduruyor.

Mesela antep maçında bu disiplin göze çarptı inter maçı keza öyle..

bu çok iyi bir oyun karakteridir.

Bu karaktere uygun oyuncular bulmalıyız

anlatmak istediğim bu.

O yüzden bence transfer konusunda ALMANYA ligi yabana atılmamalıdır.bizim aradıklarımızı orada bulabiliriz.

Ceyhun Öncü
07.11.2011, 03:20
Göze çarpmayan bir oyuncu var , ısrarla söylüyorum : EREN GÜNGÖR...Kayseri'deki merkez bek. Stoper yani sizin deyiminiz ile
Bu çocuk pek çok Türk savunmacıda hiç olmayan bir özelliğe sahip...Biliyorsunuz Turk stopeler genelde adam markaji yapar , alan savunmasıbilmez , yapamaz ve genelde savaşcıkimlikleri ile yükselirler ama çogunda liderlik / soğukkanlılık ve savunmayıorganize etme becerisi - aklıyoktur...Eren Güngör 'de olan şey bu işte...Liderlik...

SALDIRAY
07.11.2011, 03:30
Amrabat'ı neden defans yönünü eleştiriyorsunuz?? Defans bölgesine yardım eden Zokora ve Colman var zaten.. Adrian çok mu defansa geliyor! Emin olun Amrabat bizde olsa şuan 16 gol değil 25 gol atmıştık.. Jaja'dan sonra topu orta sahadan ileriye götürecek bireysel yeteneği olan oyuncumuz yok maalesef.. Atılan gollerin çoğu Burak'a atılan arkaya paslar:)... Tamam işe yarıyor ama buna önlem alacaklardır yakında. Ozaman görün bakın nasıl zorlanacağız. Bakınız Moskova maçı..Adamlar sadece Burak'ı 9 kez ofsayta düşürdüler.. Ben Amrabat alınırsa eğer,Volkan Amrabat,Henrique ve Burak ileri 4 lü ile çok gol atarız diyorum..

kalavara
07.11.2011, 04:57
bizler taraftar olarak futbolun görsel yönünün tadına kanmışızdır hep...oysa ki sahadaki oyun çok farklıdır, orada bir çok görev verilmiştir oyuncuya (topsuz koşular ve alan savunması ile ilgili), saha içinde sizden kuvvetli olan oyuncuya çalım atmanız neredeyse mucizedir, yeteneğiniz beyhudedir! özellikle bizim gibi sürekli mücadele içinde olan, zirve takımları her zaman çok kuvvetli oyunculardan oluşur (burak'ın gösterdiği performansın temelinde bu yatar, amrabat ondan çok daha yeteneklidir temelde)... yattara ligimizin fiziksel kapasitesi düştüğünde bir yıldızdı ve kendi de kuvvetliydi üstelik, incecik bir beli, kuvvetli baldırları vardı...sonraki süreçte gücü düştü, yeteneğini sergileyemedi.
transfer yaparken klubümüz ve buradan fikirlerimizi beyan ederken biz bu gerçeği göz ardı etmeyelim...
1- bireysel çalışma disiplini,
2- takım içindeki oyunun parçası olma ve oyun disiplini,
3- topla olan ilişkisi ve bunun sahaya yansıması
bu 3 başlık transfer sürecinde izlememiz gereken strateji için bir yol haritası önerisidir!
oyuncunun ismi, ücreti önem arz etmemektedir!

Ceyhun Öncü
07.11.2011, 05:52
bizler taraftar olarak futbolun görsel yönünün tadına kanmışızdır hep...oysa ki sahadaki oyun çok farklıdır, orada bir çok görev verilmiştir oyuncuya (topsuz koşular ve alan savunması ile ilgili), saha içinde sizden kuvvetli olan oyuncuya çalım atmanız neredeyse mucizedir, yeteneğiniz beyhudedir! özellikle bizim gibi sürekli mücadele içinde olan, zirve takımları her zaman çok kuvvetli oyunculardan oluşur (burak'ın gösterdiği performansın temelinde bu yatar, amrabat ondan çok daha yeteneklidir temelde)... yattara ligimizin fiziksel kapasitesi düştüğünde bir yıldızdı ve kendi de kuvvetliydi üstelik, incecik bir beli, kuvvetli baldırları vardı...sonraki süreçte gücü düştü, yeteneğini sergileyemedi.
transfer yaparken klubümüz ve buradan fikirlerimizi beyan ederken biz bu gerçeği göz ardı etmeyelim...
bu 3 başlık transfer sürecinde izlememiz gereken strateji için bir yol haritası önerisidir!

Son zamanlarda forumda gördügüm en iyi mesajlardan biri
Tebrikler

gtem
07.11.2011, 09:28
5 yerli, 5 yabancı oyuncu gitmeli
Piotr Brozek, Pawel Brozek, Sapara, Vittek, Glowacki
Barış Ataş, Barış Özbek, Sezer Badur, Murat Tosun, Tayfun Cora

5 oyuncu alınmalı. Mümkünse 1'i veya 2'si yabancı olabilir.
İki adet direk ilk 11 oynayacak stoper.
Colman'a alternatif olacak bir yerli oyuncu
Orta sahanın soluna bir yerli. (Eren var ama Hoca hazır görmüyor demek ki)
Santfor (Tercihen pivot santfor özelliği olan)

Devre arası en az 3 tanesinin alınması şart. 5 tanesi alınsa süper bir iş yapılmış olur....

serdaracıl
07.11.2011, 10:06
ambrabat'a 3 metre yanındaki arkadaşa pas ver ya da pres yap, defansa yardımcı ol de bakalım ne yapıyor.

AKSOY_61
07.11.2011, 10:56
Hızlı bir stoper alsınlar artık.
Kaç transfer dönemidir stoper stoper diyoruz.

Ayrıca 2. yarının ortalarına doğru şampiyonlar ve uefa liginde gruplarda mücadele
edip burdan elenenlerde genelde fiziksel düşüşler yaşanıyor.
Diğer takımlardan 6 maç daha fazla maç oynamak, antremanları bu maçlar yüzünden
daha yoğun şekilde yapmak yüzünden oyuncularda belli bir zaman sonra yorgunluk baş gösteriyor.

Onun için şuanda kale mevkii hariç değişilmez dediğimiz mevkilere de anternatifler bulmak zorundayız.
Ortasahada aykut var iş yapar ama colman gibi top dağıtamaz zokoranın anternatifi olur.
Stoper mevkiinde sıkıntı yaşarız.Bekler anternatifli.
Kanatlarda oyuncu yok.

Forvet mevkiinde adam çok henrike, halil, burak ve vittek.
Ve en önemlisi burak bu fizik gücünü ligin sonuna kadar devam ettirebilecek mi bu soru işareti.
Geçen sene ligin 2. yarısından itibaren lige damga vurmuştu.Yani yarım sezon.
Bu senede ligin ilk yarısına şimdiden damga vurdu zaten.Bu da şimdilik yarım sezon ikinci yarı ne olacağını
bilmiyoruz.Burak için fizik önemli kendini bu yönüyle gösteren oyuncu.

Neyse sonuçta bu takımda stoper ve kanat sıkıntısı var.
Ayrıca ortasahaya ofansif bir ortasaha alınsa da fena olmaz.Adrian bir iyi bir kötü araya kadar kendini iyice belli eder.

Sapara, pawel, piotr gönderilmeli bunlar bizim oyuncularımız değil.

Fatih
07.11.2011, 10:56
Ne Amrabat ne Holmen ne de başkası yurt içinden yabancı transferine karşıyım aynı paraya yurt dışından daha kaliteli isimler alınabilir.

Akif Gür
07.11.2011, 11:04
galatasaray'dan elmander'i kandırıp alabilsek keşke..

serdar taşçı doğru politikayla takıma kazandırılabilir..

orta sahaya alper'i aldık mı arkaya yaslanıp maçları izleyelim artık..

delikoyun
07.11.2011, 11:11
bize ambrabat lazım ama 10 milyon isterler ambrabatı alırsak bir tane daha zokora lazım bize

delikoyun
07.11.2011, 11:17
bence glovacki gitmemeli yerine banko oynayacak kapasitede biri gelmeden gitmesi doğru değil

delikoyun
07.11.2011, 11:18
bize acilen orta sahaya bir zokora daha lazım sağ ve sol açıkta oynayacak bir oyuncuda bulursak kimse tutamaz bizi

Mert
07.11.2011, 11:25
Devre arası imkanları zorlayıp 3 taş yerli almalıyız.
Kemal - Alper - Cenk Tosun
O zaman A millilerimiz yine 7-8'i bulabilir.

oksoholu
07.11.2011, 11:34
Vittek,Sapara,Piotr,Pawel,Tayfun,Sezer bu adamları takasta ve üstüne bir miktar para koyarak,Alper Potuk ve Amrabat'ı devre arasında alırsak sorun kalmaz. Birde parayı basıp Serdar Aziz'i aldık mı olay biter.Olursa Antep'ten Muhammet:D Taş gibi takım oluruz.

------------------------------Onur(Tolga)

--Celustka(Serkan)----Giray(Yumlu)---Serdar Aziz(Glo)---Cech(ferhat)

------------------Zokora(Aykut)----Colman(Alper)

---Halil(Volkan)-------Amrabat(Adrian)-------Henrique(Alanzinho)

----------------------Burak(Muhammet)

Abartısız ligin en kaliteli takımı oluruz... Sene sonunda da bu kadroyu korur ve yıldız bir forvet aldık mı işlem tamam olur. Otur 5 sene bu kadroyu izle..

her şey iyi güzelde ferhatın burda işi ne beni koy daha iyi

Uğur Ö.
07.11.2011, 11:39
Amrabat'ı neden defans yönünü eleştiriyorsunuz?? Defans bölgesine yardım eden Zokora ve Colman var zaten.. Adrian çok mu defansa geliyor! Emin olun Amrabat bizde olsa şuan 16 gol değil 25 gol atmıştık.. Jaja'dan sonra topu orta sahadan ileriye götürecek bireysel yeteneği olan oyuncumuz yok maalesef.. Atılan gollerin çoğu Burak'a atılan arkaya paslar:)... Tamam işe yarıyor ama buna önlem alacaklardır yakında. Ozaman görün bakın nasıl zorlanacağız. Bakınız Moskova maçı..Adamlar sadece Burak'ı 9 kez ofsayta düşürdüler.. Ben Amrabat alınırsa eğer,Volkan Amrabat,Henrique ve Burak ileri 4 lü ile çok gol atarız diyorum..
Dün bir tv kanalında bunu konuştular .Örneğin eğer sağ kanat oyuncusu sağ beki kovalamıyorsa önlibero oraya kayıyor.2.önliberoda o kayan adamın yanına gidiyor ve defansın düzeni inanılmaz şekili acaip bozuluyor.Dün tv kanalında Bjk maçını gösterdiler Q7 nin gelmediğinde Ersnt'in orayı doldurduktan sonra takım defansının nasıl bozulduğunu gösterdiler.

Şuan sahada oynayan oyuncularımızın hepsi koşuyor ve alacağımız oyuncularda koşmalı.Yani Ambarat,Q7 felan bunlar bu takımda yer bulamazlar artık daha doğrusu takım olmak isteyen futbol kulüplerinde

Uğur Ö.
07.11.2011, 11:41
Bu takıma bir stoper almak yeter şimdilik birde forma şansı bulamayanları gönderelim yerine adamlar okadar para alıyor sadece kadroda derinlik.Ozaman çıkaralım paftan adamlar onlar doldursun takımı arta kalan parayla basket takımına verelim şampiyonluğa oynar basket takımı

Yunus Emre SEYHAN
07.11.2011, 11:42
Tayfun - Barış Özbek - Barış Ataş - Sezer - Bora - Murat Tosun - Piotr - Pawel - Sapara -Eren - Sercan
Bu futbolcular şuan için sadece kuru kalabalık.

worldmaster
07.11.2011, 12:43
Süper Lig de fiyat-performans düzeyi yüksek olan yerli yok. En azından göz önündekiler ve bize fahiş fiyata kakalanmaya çalışılanlar içinde yok. Ne Alper ne Cenk ne Serdar vs hiçbiri istenen paraları hakedecek oyuncular değil.

Alt liglerde gözönünde olmayan faydalı ve yetenekli adamlar bulunmalı. İsraf o kadar para!

Devre arası Pawel-Piotr-Cech-Vittek(sezonu kapattı) kesinlikle gönderilip yerlerine 2 tane kaliteli yabancı transferi yapmalıyız.

Orta alanı 3'leyecek iki yönlü bir pasöre ve çok iyi bir stopere ihtiyacımız kabak gibi ortada. Becerebilirsek bir forvet ve en azından bir bek oyuncusu da katmalıyız takıma. 4 tane iyi transfer bizi çok daha organize ve etkili hale getirecektir.

Sezer-Barış Ataş-M.Tosun-Tayfun gibi kuru kalabalık yapanlardan bir an önce kurtulmalıyız. Onlara ödenecek maaşları yeni gelenlere öderiz. Yükten başka bir şey değiller...

worldmaster
07.11.2011, 12:47

Tebrik ederim abi ne kadar güzel bir yazı olmuş. Okurken büyük zevk aldım...

Ogün'
07.11.2011, 13:17
yabancı transferinde gürcü oyuncuları hiç tercih etmiyoruz kaliteli gürcü oyuncu mu yok yoksa polonya daha mı cazip geliyo!!! hem gürcülerin uyum sorunuda olmaz

Emirhan Yazıcı
07.11.2011, 14:09
Farfan Sözleşmesi Bitiyor..

Çok İyi Olur..

n4jE46Hf-zY

Doumbia Niteliginde Bir Oyuncu Alabilirsek İş Yaparız...

Souleymane Camara

.....
07.11.2011, 14:20
Devre arası faciası yaşamak istemiyorsak şimdiden kontrollü bir şekilde ilerlemeliyiz. Alacağımız oyuncular aradığımız kriterlere uygun olsun mümkünse. Elde kullanmadığımız çok oyuncu var. Bunları değerledirmek lazım.

Royal Heart
07.11.2011, 14:23
Pawel yerine güçlü ve bitiriciliği iyi bir forvet, orta sahaya da Colman ve Zokora'ya çok iyi bir alternatif şart; Holmen nasıl olur? Bir de oyuna topu iyi sokabilen tecrübeli ve hamleli bir toper var mıdır Trabzonspor'a alınabilecek?

.....
07.11.2011, 14:37
Tecrübeli yerli statüsünde oynayabilecek bir stopere ihtiyacımız var. Orta alanda Alper iyi gider. İleriye Niang tarzı bir oyuncu almak lazım.

Mert Oğuzlu61
07.11.2011, 14:49
kasada net 25m € yatıyor hatta dahada fazlası, CL den gelen ve hala gelmekte olan paralar bunlar. yazın yapılan transferlerede nerdeyse para ödemedik gibi birşey,

umut u 3.5m € jaja yı 4.5m € engin i 1.2m € paraya sattık = 9m €

adrian ı 5.2m € henrique yi 4m € zokora yı 4.5m € cech i 1m € celustka yı 1m € verip aldık = 15m €

yani yaklaşık 6.5-7m € gibi bir miktar çıkmış oldu kasadan... sezon boyunca kasa zaten parayla doldu taştı, üstüne birde CL den gelen 25m € para var :) yani şuan kasamızın sağlam olması gerekir.

adrian gibi tenekelere 5m € verip alıyoruz ama bu adam kadıköyde bize maç kazandırabilecek yeteneğe sahip mi ? hayır ! almışken iyi birşey alalım para saçalım demiyorum, zokora kalitesinde ve tecrübesinde 2 nokta atışına bakar şu takımın seviye atlaması.

ek olarak şunu belirteyim, takımda kuru kalabalık yaratan tos7, piotr, pawel, tayfun, sezer, barış a. gibi adamları sağa sola dağıtırsak sadece bunlara verilen maaştan kurtulsak bile harika bir iş becermiş oluruz, yerli kalitesini artırmak için kemal + alper + ozan ipek diyorum... taş gibi takım oluruz.

Yunus Emre SEYHAN
07.11.2011, 14:56
kasada net 25m € yatıyor hatta dahada fazlası, CL den gelen ve hala gelmekte olan paralar bunlar. yazın yapılan transferlerede nerdeyse para ödemedik gibi birşey,

umut u 3.5m € jaja yı 4.5m € engin i 1.2m € paraya sattık = 9m €

adrian ı 5.2m € henrique yi 4m € zokora yı 4.5m € cech i 1m € celustka yı 1m € verip aldık = 15m €

yani yaklaşık 6.5-7m € gibi bir miktar çıkmış oldu kasadan... sezon boyunca kasa zaten parayla doldu taştı, üstüne birde CL den gelen 25m € para var :) yani şuan kasamızın sağlam olması gerekir.

adrian gibi tenekelere 5m € verip alıyoruz ama bu adam kadıköyde bize maç kazandırabilecek yeteneğe sahip mi ? hayır ! almışken iyi birşey alalım para saçalım demiyorum, zokora kalitesinde ve tecrübesinde 2 nokta atışına bakar şu takımın seviye atlaması.

ek olarak şunu belirteyim, takımda kuru kalabalık yaratan tos7, piotr, pawel, tayfun, sezer, barış a. gibi adamları sağa sola dağıtırsak sadece bunlara verilen maaştan kurtulsak bile harika bir iş becermiş oluruz, yerli kalitesini artırmak için kemal + alper + ozan ipek diyorum... taş gibi takım oluruz.
Doğru konu, yanlış değerlendirme.
Colman,Burak ile yeni sözleşme yapıldı.
Transfer edilen Barış Özbek,Halil,Zokora,Marek,Vittek ile de yapılan ağır sözleşmeler var (Hepsi yıllık 1.2 milyon euro üzerinde)

Geçtiğimiz sezon Yattara hariç 600-700 bin euro yukarısında ücret alan futbolcumuz yoktu.

Yani Maaş giderimiz baya yükseldi.

Ve Kadromuz 31 'e çıktı, dediğin gibi kuru kalabalık yapıp çuvalla para alan 7-8 futbolcu var.

Ceyhun Öncü
07.11.2011, 14:56
Farfan Sözleşmesi Bitiyor..

Çok İyi Olur..

n4jE46Hf-zY

Doumbia Niteliginde Bir Oyuncu Alabilirsek İş Yaparız...

Souleymane Camara

farfani bayern münchende düsünüyor
zaten schalkeden ayrilirsa avrupanin büyük külüblerinden birine gider
bize yedirmezler, yanilmiyorsam schalke yillik 5 milyon € teklif etti yeni sözlesmesi icin

Emirhan Yazıcı
07.11.2011, 15:01
farfani bayern münchende düsünüyor
zaten schalkeden ayrilirsa avrupanin büyük külüblerinden birine gider
bize yedirmezler, yanilmiyorsam schalke yillik 5 milyon € teklif etti yeni sözlesmesi icin

Eger Reusu Alırsa Munih Dusunürlermi Peki Ama Yedırmeye bilirler Bize...

Emirhan Yazıcı
07.11.2011, 15:07
Her Ne Kadar Yaşlıda Olsa Daniel Van Buyten NasıL oLur Defans İcin ?

Salihovic.Petric.Barnetta.Arshavin.Ederson.

Bu OyuncuLar Serbest Kalıcaklar Ben Aralarından 3 İsim İsterdim

Buyten,Petric,Barnetta

Emirhan Yazıcı
07.11.2011, 15:10
3jd_VQFbF2M Gercekten Begendıgım bir oyuncu....

pL3E9mlQZI4 Petric Defalarca Yazdm....

As_1s7CfnEc Ederson İyi Oyuncu...

Mert Oğuzlu61
07.11.2011, 15:12
Doğru konu, yanlış değerlendirme.
Colman,Burak ile yeni sözleşme yapıldı.
Transfer edilen Barış Özbek,Halil,Zokora,Marek,Vittek ile de yapılan ağır sözleşmeler var (Hepsi yıllık 1.2 milyon euro üzerinde)

Geçtiğimiz sezon Yattara hariç 600-700 bin euro yukarısında ücret alan futbolcumuz yoktu.

Yani Maaş giderimiz baya yükseldi.

Ve Kadromuz 31 'e çıktı, dediğin gibi kuru kalabalık yapıp çuvalla para alan 7-8 futbolcu var.

farkındayım, özellikle barış, halil, vittek ve sapara ya verilen rakamlara hala inanamıyorum, bu adamlar geldikleri yerde 300-400 bine oynarken bizde net 1.2m € alıyorlar, vittek özellikle hala şu adamı kovmak için neyi bekliyorlar anlamış değilim ver üç beş birşey sal gitsin gabric in suçu neydi adamın futbol hayatı bitmiş hala takımda tutuyoruz, çıkacağı ilk maçta yine sakatlanır bu adam. halil mesela kahpeşehir e 500-600 bin € paraya geliyordu biz girdik araya 1.4m € paraya imza attırdık, nasıl becerdiysek artık.

dediğin doğru maaşlar yükseldi ancak bunuda ts clup tan gelen paralarla çok rahat karşılayabiliriz veya o kuru kalabalık yaratan 6-7 oyuncuyu salıverip bu yükten kurtulabiliriz. bunun çeşitli yolları var birileri elbet düşünüyordur boşuna getirilmiyorlar o koltuğa.

Sefa Murat Dokuz
07.11.2011, 15:14
Amrabat, çok yetenekli bir adam , aklını kullanmayı öğretecek bir hoca ile bu ligin yıldızı olur. Asist özelliği yok diyenler Amrabat'ı hiç izlememişler. Genelde kapatıp gidiyor ama pas atabilen o yeteneği de olan bir adam. 10 tane Adrian kadar patlama gücü var.

Holmen deniyor, ben de beğeniyorum ama bizim seviyelerimizi kaldırabilecek oyuncu olduğundan süpheliyim. Bize daha kaliteli lazım.
Doka da iyi bir oyuncu, hatta oldukça iyi bir oyuncu ama transfer etmeye kalksak zaten 2 m€ ya aldılar 4m€ falan isteyecekler hemen.

Muhammet iyi başladı sezona hemen atlıyoruz , bu adamı biz alsak tek forma şansı verirmiydik acaba ! Bize gelince de hazır değil oynatmayın denecek. Yetenekli çocuk.
Alınacaksa bari performansı düşükken 2-2.5 m€ ya Cenk'i alsınlar. Ucuza kapatsınlar.

Glowacki sezon sonuna kadar kalmalı kötü oynamıyor. Sezon sonu gönderilsin. Saparayı da bu kadar çabuk silmem ben hiç hazır değil kafasına futbolu koyması lazım sezon sonuna kadar kalmalı.
Piotr çok mücadeleciydi bonus olarak geldi onun da sezon sonuna kadar kalmasını istiyorum.
Pawel hemen gitsin. Sezer Badur'a da ya şans verin hazır tutun yada gönderin. Ben Sezer'in fenerdeki Cristian'dan çok eksiği olduğunu sanmıyorum. Ama köreldi gitti. Barış Özbek ne zaman iyileşecek ? Ortaya Alper Potuk çok iyi olur. Yada Antep'te sürekli yedek kalan Murat Ceylan.

Zafer Fidan
07.11.2011, 15:34
Petric > Jaja

:D

UlDc854aGHM

Asi Çaykaralı61
07.11.2011, 15:36
Farfan transferi çok zor başka takımlar istiyormuş

worldmaster
07.11.2011, 15:38
Amrabat,Quaresma(son 4-5 senesi için konuşuyorum),Alanzinho...vs tarzı oyunculara her zaman karşıyım.

Bu adamlar süslü çin malı oyuncaklara benzer. Her daim yarı yolda bırakırlar.Başta güzel ve eğlendirici gelirler gün geçtikçe sorunlu,beş para etmez oyuncaklara dönüşürler ...

Bize futbolcu lazım showman değil!

Emirhan Yazıcı
07.11.2011, 15:40
Olic Ve Bosingwanında Sözlesmesi Bitiyor....

elbera
07.11.2011, 15:47
Psv den Lens veya Mertens i alabilme durumumuz ?

.....
07.11.2011, 15:50
Amrabat,Quaresma(son 4-5 senesi için konuşuyorum),Alanzinho...vs tarzı oyunculara her zaman karşıyım.

Bu adamlar süslü çin malı oyuncaklara benzer. Her daim yarı yolda bırakırlar.Başta güzel ve eğlendirici gelirler gün geçtikçe sorunlu,beş para etmez oyuncaklara dönüşürler ...

Bize futbolcu lazım showman değil!

Alanzinho'nun böyle bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Yedek kaldığında hiçbir sorun çıkarmadan oturur. Bence Alanzinho pas vermesini bilse takımımıza çok katkı sağlar. Nerde nasıl pas vereceğini bilmiyor.

Emirhan Yazıcı
07.11.2011, 15:59

Lens Zor Ama Mertens Alınabilir..

Mertesn Bu İstatislikle Bizi Tercih etmeyebilir..

19mac 13gol 13 asist..

Giallorossi
07.11.2011, 16:01

Ikiside imkansiz.

Chiko
07.11.2011, 16:05
Lens Zor Ama Mertens Alınabilir..

Mertesn Bu İstatislikle Bizi Tercih etmeyebilir..

19mac 13gol 13 asist..
Bence tam tersi. Lens alinabilir ama Mertens imkansiz. Alinabilir derken o da sadce %10'luk bir ihtimal. Gec kaldik zaten bir zaman önce Lens ile ismimiz aniliyordu.

Ceyhun Öncü
07.11.2011, 16:21
Göze çarpmayan bir oyuncu var , ısrarla söylüyorum : EREN GÜNGÖR...Kayseri'deki merkez bek. Stoper yani sizin deyiminiz ile
Bu çocuk pek çok Türk savunmacıda hiç olmayan bir özelliğe sahip...Biliyorsunuz Turk stopeler genelde adam markaji yapar , alan savunmasıbilmez , yapamaz ve genelde savaşcıkimlikleri ile yükselirler ama çogunda liderlik / soğukkanlılık ve savunmayıorganize etme becerisi - aklıyoktur...Eren Güngör 'de olan şey bu işte...Liderlik...

http://www.transfermarkt.de/de/eren-guengoer/profil/spieler_58829.html

dün gece yazmisdim, güme gitti
kesinlikle düsünülmeli

SALDIRAY
07.11.2011, 16:55
her şey iyi güzelde ferhatın burda işi ne beni koy daha iyi

Tamam seni koydum

E. Okan Bülbül
07.11.2011, 17:04
cech sezer barış murat piotr pawel gönderilmeli

x_man
07.11.2011, 17:41
eren albayrak transfer edilsin

Alihan Ertürk
07.11.2011, 18:01
Transferde adres gurbetçi gençlerimiz ve yabancıda Fransa Ligue1 olmalı.

Asi Çaykaralı61
07.11.2011, 18:03
alt yapımıza önem vermeliyiz bizim için çok önemli bir husus

hofsaale
07.11.2011, 18:47
trabzonhaber.com.tr sitesi böyle bir haber yapmis!

Real Madrid’de umduğunu buyamayan Hamit Altıntop için Halil Altıntop aracı mı oluyor.

Hamit Altıntop, Trabzonspor’un gündemine girdi.
Halil Altıntop kardeşi için Şenol Güneş ile görüştüğü iddia ediliyor.
Halil Altıntop, Hamit için Güneş’e her türlü garantiyi verdiği de gelen bilgiler arasında.

hofsaale
07.11.2011, 19:04
stoper (yabanci), hamit altintop, sol kanat(yabanci) ve genc bir forvet mesela cenk tosun yada mirkan aydin!

Sertan Danışer
07.11.2011, 19:06

Real Madrid’de umduğunu buyamayan Hamit Altıntop için Halil Altıntop aracı mı oluyor.

Halil Altıntop, Hamit için Güneş’e her türlü garantiyi verdiği de gelen bilgiler arasında.
o transfer bi olursa varyahttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifama çok zor yani kabul etmek lazım
real madrid-----trabzonspor yada x türk takımı farketmez

x_man
07.11.2011, 19:18
gutinin sözleşmesi fesh edilecekmis bence bedavaysa düşünülebilir trabzondaki maçlarda takıma çok büyük katkısı olurdu tabi trabzon şehrini tercih edermi oda başka bir problem

Koray
07.11.2011, 19:26
Rüyamda Hamit Altıntop'u bizde oynarken gördüm buraya girdim haberi dahi çıkmış.

Hayırlısı bakalım.

Asi Çaykaralı61
07.11.2011, 19:36
gutinin sözleşmesi fesh edilecekmis bence bedavaysa düşünülebilir trabzondaki maçlarda takıma çok büyük katkısı olurdu tabi trabzon şehrini tercih edermi oda başka bir problem

guti istanbul'da oynayamadı bizde mi oynayacak gelmez

-Samet
07.11.2011, 19:37
http://www.transfermarkt.de/de/eren-guengoer/profil/spieler_58829.html

dün gece yazmisdim, güme gitti
kesinlikle düsünülmeli

Egemen gibi yani ...

peki topu oyuna sokabiliyor mu ?

ağasarlı
07.11.2011, 19:47
Devre arası imkanları zorlayıp 3 taş yerli almalıyız.
Kemal - Alper - Cenk Tosun
O zaman A millilerimiz yine 7-8'i bulabilir.

ama ben bunun hayalini kurmuştum ;)

Koray
07.11.2011, 19:57
Cenk'i devre arası ucuza kapatabiliriz, bizle beraber tekrar vitrine çıkar.

.....
07.11.2011, 20:23
Niang tarzı bir golcü lazım bize. Henrique bekleneni henüz veremedi. İlk yarı sonuna kadar veremezse transfer lazım bize.

Asi Çaykaralı61
07.11.2011, 20:47
Cenk şu anda bekleneni vermiyorken cüzzi bir fiyata alınabilir.Olcan ile beraber paket yoluyla çok iyi olurlar

volkan_627
07.11.2011, 20:56
Cenk şu anda bekleneni vermiyorken cüzzi bir fiyata alınabilir.Olcan ile beraber paket yoluyla çok iyi olurlar

her ne kadar bekleneni veremese de söz konusu biz olunca yine dünyalar kadar para isterler. ama olcan ve cenk şu anda türkiyede alınabilecek en iyi yerlilerden. buna alper ide eklersek geçen sezon kaybettiklerimizin üzerine koyarız. ayrıca yabancılarla sözleşme sıkıntılarımız var. en kötüsüne 4 sene imza attırmışız. bu adamları elden çıkarmak kolay olmayacak. dolayısıyla performanslarının artmasını bekleyeceğiz. henrique üzerindeki şanssızlığı atınca daha verimli olacak...

Legolas77
07.11.2011, 21:01

bu haber halil şanlı nın işi dir sonra o lav.k ta cıkar hamit gelmek istedi yönetim almadı der ççç ççç ççç

Cafer Bulur
07.11.2011, 21:14
Hamit altintop devre arasinda sezon sonuna kadar kiralanabilir,bu transferi mümkün görüyorum.

Heleki sampiyonlar liginde tur atlarsak bu transferin gerceklesme ihtimali daha fazla olur.

Samet Yildirim
07.11.2011, 21:15
Hamit Altintop su an imkansiz. Devre arasina kadar beklemek lazi.

Cafer Bulur
07.11.2011, 21:20
Su an almaliyiz diyenmi oldu?;)

FC-ST-PAULI-61
07.11.2011, 21:20
Hamit Türkiyeye gelirse yüzde yüz gsye gider.

.....
07.11.2011, 21:25

Neden gs ? Kardeşi bizde oynuyor. Bize gelme olasılığı bence oldukça fazla. Tabi Real'de bekleneni veremezse.

Cafer Bulur
07.11.2011, 21:26
Niyeymis?

Öyle bir sey olamaz...

Bıyıklıoğlu
07.11.2011, 21:29
Hamit Reali bırakup Türkiye'ye gelsin dee nereye giderse gitsin :D Real'de oynayan biri Türkiye'ye gelir mi Allah aşkına? :)

FC-ST-PAULI-61
07.11.2011, 21:30
Neden gs ? Kardeşi bizde oynuyor. Bize gelme olasılığı bence oldukça fazla. Tabi Real'de bekleneni veremezse.

Niyeymis?

Öyle bir sey olamaz...

Yapmayin Renktaslar Fatih Terim hic rahat dururmu?
Yillik 4 Milyon Euro verirler Hamite . Hamit en az 3 Milyon Euro isteyecektir bunu biliyorsunuz degilmi.Bayernden 3 Realden 2.5 Alan Adam bize 1 veya 2 ye gelmez diye düsünüyorum.

.....
07.11.2011, 21:35
Hamit Reali bırakup Türkiye'ye gelsin dee nereye giderse gitsin :D Real'de oynayan biri Türkiye'ye gelir mi Allah aşkına? :)

Diyelim ki geldi , o takım biz olmalıyız onun davasındayız :p :)

Legolas77
07.11.2011, 21:38
bi 10 sayfa da hamit konusuyla gider şimdi onu bunu bırakalımda ugur abi twitt atmış bochum 550 bin euro ya bir japon almış takashi diye bişi adam takıyor ya almanlar doğu pazarını cok iyi etüt etmişler almanya da oynayan japon sayısı yükseldi hani diyorum ki elimizde kore ye hitap eden biri varken biraz bizde yönelsek o pazara

FC-ST-PAULI-61
07.11.2011, 21:39
bi 10 sayfa da hamit konusuyla gider şimdi onu bunu bırakalımda ugur abi tweetterde yazmış bochum 550 bin euro ya bir japon almış takashi diye bişi adam takıyor ya almanlar doğu pazarını cok iyi etüt etmişler almanya da oynayan japon sayısı yükseldi hani diyorum ki elimizde kore ye hitap eden biri varken biraz bizde yönelsek o pazara
Takashi Inui yi bende diyordum Kagawa gibi belkide ondan daha iyi.
Cumartesi 1 gol 1 assit ve Orta Sahadan direge Sutu vardi.

Legolas77
07.11.2011, 21:42
Takashi Inui yi bende diyordum Kagawa gibi belkide ondan daha iyi.
Cumartesi 1 gol 1 assit ve Orta Sahadan direge Sutu vardi.

fena adamlar ha bayern de almıs bi takashi zaten o da iyi bi tane biz takalım ya takashilerle falan

Bıyıklıoğlu
07.11.2011, 21:44
Diyelim ki geldi , o takım biz olmalıyız onun davasındayız :p :)
Avrupa takımlarından Türkiye'yi tercih edenlerin hepsinin bizim ülkemize Katar gözüyle baktığını biliyoruz.Üstüne Hamit parayı tercih eden biri olsa yıllar öncesinde Türkiye'ye gelirdi.Hamit'in tek düşüncesinin kariyer olduğunu düşünüyorum.

Hatta geçenlerde bir haberde Hamit'in sakat olduğu dönemde Real Madrid'den ücret talep etmediği hakkında söylentiler vardı.

.....
07.11.2011, 22:00
Avrupa takımlarından Türkiye'yi tercih edenlerin hepsinin bizim ülkemize Katar gözüyle baktığını biliyoruz.Üstüne Hamit parayı tercih eden biri olsa yıllar öncesinde Türkiye'ye gelirdi.Hamit'in tek düşüncesinin kariyer olduğunu düşünüyorum.

Hatta geçenlerde bir haberde Hamit'in sakat olduğu dönemde Real Madrid'den ücret talep etmediği hakkında söylentiler vardı.

Doğrudur. Hamit'in Real Madrid'de tutunacağını zannetmiyorum ama inşAllah tutunur. Bizde başarılı olmasını isteriz tabi ki.

Türkiye'ye gelecekse o biz olmalıyız o ayrı :p :)

Sefa
07.11.2011, 22:02
Hamit Real Madrid düzeyinde bir futbolcu değil bal gibi de gelir.. Devre arası ve ya sezon sonu satın alma opsiyonuyla kiralarsak fena olmaz..

Metin Sağır
07.11.2011, 22:07
Halil'e kalmış olay.

Legolas77
07.11.2011, 22:07
Hamit Real Madrid düzeyinde bir futbolcu değil bal gibi de gelir.. Devre arası ve ya sezon sonu satın alma opsiyonuyla kiralarsak fena olmaz..

hamit bizim düzeyimizde de degil bizim takıma gelene kadar daha iyi seviyede olabilir bayernden aşağısı kurtarmaz herhalde

hofsaale
07.11.2011, 22:45
twitter üzeri takip ettigim bi abi, kendisi galatasaraylidir ve simdiye kadar verdigi tüm haberler cikmistir bugün ilginc bir sey yazdi ve moralimi bozdu:

burak yılmaz!

bu adam bir gun parcalimizi giyip sampiyonluk yasayacak ya bakalim ne zaman..

bu pislik gs kesin burakin aklini celmeye calisiyor! :(

denizhandemir
07.11.2011, 22:45
tolga
serkan serdar taşçı(6 milyon) giray celuska
zokora
colman alper(6 milyon)
burak petric(3 milyon) saw (10 milyon)

yedekler halil,volkan,adrian,alanzinyo,henrike,cech,mustafa ,aykut,onur,glo stoper,eren,sercan
Gönderilecekler sapara(500 bin),vitek(bedeva),powel(500 bin),piotr(500 bin),murat tosun (150 bin),sezer (250bin),barış ataş(250 bin)barış özbek(500 bin),ferhat(250 bin),

Kalan yabancı sayısı 10
Toplam ödenen bonservis max 25milyon euro
Toplam elde edilen min 3 milyon euro
tahmini ödenecek max bonservis 22 milyon euro
Mevcut Şampiyonlar ligi gelirleri tahmini,25 milyon euro
Kadronun şampiyon olması durumunda elde edceği gelir min 50 milyon euro
Trabzonspor toplam borcu 40 milyon euro

Alper potuk kesin alınmalı
serdar taşçı-Serdar aziz den biri
alex tarzı bir 10 numara alman liginden,
burak tarzında bir sol açık fransa liginden

Bu transferler için gruplardan çıkmaya gerek yok.Fenerbahçe Özer hurmacı,mehmet topuza 5 er milyon verdi hiçbiri tutmadı tam olarak, bu nedenle Alper potuk 6 milyon eder mi,trabzonspor büyüklüğünde bir klüp bu riske girmeli,sezer badur barış ataş ucuza alınıyor belki ama uzun vadede maliyetleri bir alper potuk kadar oluyor ve ayrıca bunlardan faydalanılamıyor.Serdar aziz ve alper potuk 6 milyon euroya çok rahat alınır.

Bu forumda o gelmez bu imkansız diyen arkadaşlara katılmıyorum.Bunlar yönetimlerin uydurmasıdır diye düşünüyorum.Yönetim riske girmiyor diye düşünüyorum.gelen futbolcu ahlaki açıdan ferrari,guti gibi çıkabilirde ama alex gibide çıkabilir.sonuçta bir risk alıyorsunuz.

Ceyhun Öncü
08.11.2011, 00:24
twitter üzeri takip ettigim bi abi, kendisi galatasaraylidir ve simdiye kadar verdigi tüm haberler cikmistir bugün ilginc bir sey yazdi ve moralimi bozdu:

burak yılmaz!

yanilmiyorsam 2014e kadar kapi gibi sözlesmesi var
selcukada kac kere gitmeseydi dedi, bir daha istanbula dönermi?
belki döner ama bu külüb gs degil bjk olur zira kendisi zamaninda iyi bir besiktasliydi (simdi böyle oldugunuda düsünmüyorum)

Egemen gibi yani ...

peki topu oyuna sokabiliyor mu ?

acikcasi sota gecen yildan bu yana sürekli topu defansdan paslasarak cikartmayi düsünüyor takima bunu uygulatiyor
oyuna sokmada öyle cok iyi diyemem ama serdar aziz ve kemal tokakdan daha iyi bu yönden ve stil olarak bana bu iki oyuncudanda daha iyi geliyor

Cenk'i devre arası ucuza kapatabiliriz, bizle beraber tekrar vitrine çıkar.

kesinlikle katiliyorum, muhammet demir filan hikaye
formda bir cenk tosun mesut özil, nuri sahin klasina yetisebilecek bir oyuncu

Hazar_
08.11.2011, 00:26

Şu an kim imkanlıki zaten :)

spormania
08.11.2011, 00:36
tolga
serkan serdar taşçı(6 milyon) giray celuska
zokora
colman alper(6 milyon)
burak petric(3 milyon) saw (10 milyon)

yedekler halil,volkan,adrian,alanzinyo,henrike,cech,mustafa ,aykut,onur,glo stoper,eren,sercan
Gönderilecekler sapara(500 bin),vitek(bedeva),powel(500 bin),piotr(500 bin),murat tosun (150 bin),sezer (250bin),barış ataş(250 bin)barış özbek(500 bin),ferhat(250 bin),

Kalan yabancı sayısı 10
Toplam ödenen bonservis max 25milyon euro
Toplam elde edilen min 3 milyon euro
tahmini ödenecek max bonservis 22 milyon euro
Mevcut Şampiyonlar ligi gelirleri tahmini,25 milyon euro
Kadronun şampiyon olması durumunda elde edceği gelir min 50 milyon euro
Trabzonspor toplam borcu 40 milyon euro

Alper potuk kesin alınmalı
serdar taşçı-Serdar aziz den biri
alex tarzı bir 10 numara alman liginden,
burak tarzında bir sol açık fransa liginden

Bu transferler için gruplardan çıkmaya gerek yok.Fenerbahçe Özer hurmacı,mehmet topuza 5 er milyon verdi hiçbiri tutmadı tam olarak, bu nedenle Alper potuk 6 milyon eder mi,trabzonspor büyüklüğünde bir klüp bu riske girmeli,sezer badur barış ataş ucuza alınıyor belki ama uzun vadede maliyetleri bir alper potuk kadar oluyor ve ayrıca bunlardan faydalanılamıyor.Serdar aziz ve alper potuk 6 milyon euroya çok rahat alınır.

Bu forumda o gelmez bu imkansız diyen arkadaşlara katılmıyorum.Bunlar yönetimlerin uydurmasıdır diye düşünüyorum.Yönetim riske girmiyor diye düşünüyorum.gelen futbolcu ahlaki açıdan ferrari,guti gibi çıkabilirde ama alex gibide çıkabilir.sonuçta bir risk alıyorsunuz.

Guzel kadro..Adrian veya Alani gonderip 1 Turk alirsan (Olcan veya Ozan Ipek) bir de genc Turk forvet (Cenk veya Muhammet) 5 sene transfere gerek yok...

Fatih ÇOLAK
08.11.2011, 00:40
Bence kiralama olayı gayet mümkün...Habere inandığımdan değil, ama kendimizi bu kadar yerin dibine sokmayalım...30 yaşına gelmiş bir adam ve belkide devre arasına kadar oynanan 30-40 maçta, 3-4 maçta forma şansı bulacak...Yani neden olmasın?

Hamit'in de Halil'in de nasıl insanlar olduğu gayet belli...Bence para asla sorun olmaz...Bu adam Türkiye'ye gelmek isterse ilk sırada biz oluruz...Çünkü Halil Altıntop faktörü...

denizhandemir
08.11.2011, 01:00
Muhammet süper bir taktik yedek olurdu

Harun CAN
08.11.2011, 01:03
Devre arasında çok gözde olmayan yerlileri önceden anlaşıp transfer başladığı gibi renklerimize katmalı sonra da gözde yerliler için bastırmalıyız. Mesela eren Güngör-Soner Aydoğdu-Veysel Sarı- Cenk Tosun

sonra da Alper-Olcan-Kemal gibi adamlar için kapışmalıyız.Diğerlerini ise oldu bitti şeklinde aynen Jaja'da olduğu gibi yapmalıyız yoksa onlara da sulanıp fiyat artırır istanbul'un kızları...

yektakurtulus
08.11.2011, 01:09
su eren güngörde ne görüyorsunuz??

ts kalibresinde kesinlikle degil mustafa yumlu düzeyinde adam

gabriel omar
08.11.2011, 01:28
[QUOTE=hofsaale;1918137324]twitter üzeri takip ettigim bi abi, kendisi galatasaraylidir ve simdiye kadar verdigi tüm haberler cikmistir bugün ilginc bir sey yazdi ve moralimi bozdu:

burak yılmaz!

bu pislik gs kesin burakin aklini celmeye calisiyor! :([/QUOTE

Onunki sadece temennidir kardeşim kafana takma :)O kadar kolay değil o işler.

A.Kemal Göksu
08.11.2011, 02:02

burak yılmaz!

Yakın zamanda Burak Yılmaz'ın TT Arena'da golleri sıralayacağını düşünüyorum bende. Ama üstünde parçalı değil Victory forma olacak.

anderr
08.11.2011, 02:48
bence sağ bekede bir adam bakılmalı serkan göturemiyo artık öncelerden yazdıgım gıbı yıne aynı kısılerı yazcam devre arası alınsa gercekten harika olur

ömer toprak
gökhan töre
alper
dimiao
serdar kurtulus

anderr
08.11.2011, 02:49
sağ bek icinde bu adamı öneriyorum kapasitesi olan gelişmekte olan bir yetenek tek sıkınıtı BARCA da olması

http://www.transfermarkt.de/de/martin-montoya/profil/spieler_68645.html

marko reus alınırsada gercekten cok iyi olur oyunu iyi okuyon hızlı orta saha sag sol ortada oynaya bilen bir adam

gabriel omar
08.11.2011, 02:52
Celustka varken yabancı sağ bek bakmak çok mantıksız bence.Gerçi bence Celustka varken sağbek bakmakta mantıksız ama alternatif olsun diye yerli alınabilir.

gabriel omar
08.11.2011, 02:55
Şu Arsenaldeki genç çocuk Oğuzhan Özyakupu en azından kiralık olarak takıma katamaz mıyız ? Ordan buraya temelli gelmesi zor ama kiralama şansımız yüksek bence.Gerçi Arsene Wenger ondan yararlanmayı düşünüyor mu bilmiyorum ama.

kalavara
08.11.2011, 04:00
orta alan için yerli bir alternatif (hatta ilk 11) mutlaka düşünülmeli...trt üzerinden bundesligayı takip edenler bilir mainz ortasahasında 14 numara baumgartlinger var, özellikleri olan bir topçu, iyi bir box to box...ha tabi yerlisi daha olur, ona sözüm yok.

Uğurtan
08.11.2011, 06:54
muhammet demir filan hikaye
formda bir cenk tosun mesut özil, nuri sahin klasina yetisebilecek bir oyuncu

Muhammet Demir, 3 tane Cenk eder şu haliyle. Daha da fazlası edecek göreceğiz.

Kaçan balık çok büyük. 1-2 maçla değil bu milli takımlardaki maçlarını takip edenler konuşsun.

Bilal Karadeniz
08.11.2011, 09:40
bozkir14 Trabzonlu
Özer-Trabzonspor ilgi sahasında olduğu yönelik haberler çıkmaya başladı. Umarım yalan haberdir. Özer Fb tezahuratları yapmaya devam etsin.
36 dakika önce Favorilere ekle Yanıtla

delikoyun
08.11.2011, 10:12
bence 2.yarı zokoradan bir tane daha şart iki de sol ve sağ açık alperden ve olcandan bize hayır yok çünkü rakamları emin olun ikisi 15-20 milyon euro olur 10 milyona euro ya seçmesini bilirsek brezilya arjantinden 4 oyuncu alabiliriz

Serdær
08.11.2011, 10:38
Ozan İpek - Olcan ikilisinden biri.

Alper Potuk tek geçerek.

Muhammed Demir - Cenk Tosun ikilisinden biri.

Bunların dışında Glowacki yerine Danny çok iyi bir alternatif olurdu.

Koray
08.11.2011, 10:43
Dany konusunda endişelerim var.

Serdær
08.11.2011, 10:48
Dany konusunda endişelerim var.

Danny konusunda benimde endişelerim vardı.

Orduspor - Gaziantepspor maçını 90 dk izledim.

Emre Güngör yokken nasıl oynuyor diye baktım hatasız oynadı.

Kaldı ki yanında Elyasa gibi saatli bomba bir oyuncu varken.

Soğukkanlığı , defanstan topu oyuna sokması , fizik yapısı gayet iyi.

Son müdahalelerine diyecek laf yok.

Çok yararlı bir oyuncu olur .

Kefilim ;)

worldmaster
08.11.2011, 11:05
Kemal Tokak falan , haikaten hiç vizyonumuz yok. Yahu bu adam çok sıradan ve ortalama bir stoper kazmalığında. Daha evvel izlemediğimiz için herkes isteyince sıcak geliyordu.Şimdi lig maçlarında görüyoruz. Ben kazma adam istemiyorum. Ne olur sanki biraz topla arası iyi olan adamlara yönelsek. Elimizde olan türden değil olmayan türden futbolcular gerekiyor. Aksi halde kadro şu an olduğu gibi gereksizce şişiyor!

karaozgur
08.11.2011, 11:24
Celustka varken yabancı sağ bek bakmak çok mantıksız bence.Gerçi bence Celustka varken sağbek bakmakta mantıksız ama alternatif olsun diye yerli alınabilir.
Celustka'dan sanırım memnun olmayan yoktur. Hele ki, hocamızın ilk geldiği günden beri her maça onunla başlamasında bir keramet mutlaka vardır. Adam neredeyse saha içinde her mevkiide başarılı bir şekilde oynuyor. Bencede Celustka varken başka bir sağbek aramak pek doğru olmaz. Sağbek yerine oyuna katkı veren, defansa yardım eden iyi bir takım oyuncusu sağaçık daha iyi olur. Aslına bakarsanız Volkan sanki bu amaç için alınmış gibi duruyor. Fakat onunda biraz zamana ihtiyacı var. Bence devre arasından sonra Volkan o mevkiinin tartışılmayan tek adamı olacak. İyi bir solaçık buluncada esas Şenol Hoca mantığına ve isteğine, yani 4-5-1'e geçmiş olacağız.
Yani en önemli transferimiz bence solaçığa, defansa yardım eden, takım oyuncusu olan bir solaçığa olacak.

Bu konuda önerimde bu arkadaşlar olacak:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/senad-lulic/profil/spieler_61449.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/max-gradel/profil/spieler_28140.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/fedor-smolov/profil/spieler_50355.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/alex/profil/spieler_86811.html

Travelair
08.11.2011, 11:53
Celustka'dan sanırım memnun olmayan yoktur. Hele ki, hocamızın ilk geldiği günden beri her maça onunla başlamasında bir keramet mutlaka vardır. Adam neredeyse saha içinde her mevkiide başarılı bir şekilde oynuyor. Bencede Celustka varken başka bir sağbek aramak pek doğru olmaz. Sağbek yerine oyuna katkı veren, defansa yardım eden iyi bir takım oyuncusu sağaçık daha iyi olur. Aslına bakarsanız Volkan sanki bu amaç için alınmış gibi duruyor. Fakat onunda biraz zamana ihtiyacı var. Bence devre arasından sonra Volkan o mevkiinin tartışılmayan tek adamı olacak. İyi bir solaçık buluncada esas Şenol Hoca mantığına ve isteğine, yani 4-5-1'e geçmiş olacağız.
Yani en önemli transferimiz bence solaçığa, defansa yardım eden, takım oyuncusu olan bir solaçığa olacak.

Bu konuda önerimde bu arkadaşlar olacak:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/senad-lulic/profil/spieler_61449.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/max-gradel/profil/spieler_28140.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/fedor-smolov/profil/spieler_50355.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/alex/profil/spieler_86811.html

Senad Lulic'i alabilir miyiz?

Koray
08.11.2011, 12:05
Defansa yardım eden bi sol açık araıyorsak fazla uzağa gitmeye gerek yok, bu isim Ozan İpek'in ta kendisi.

Yönetimsel anlamda Bursa'yla olan iyi ilişkilerimizi kullanıp adamları memnun edecek meblayı verip kendisini almalıyız.

Yabancı transferini forvet ve defans hattı için yapmalıyız.

Bence..

bladex61
08.11.2011, 12:47
----------tolga----------
celustka--giray--?--marek
----colman--zokora------
volkan--adrian(alan)--halil
---------BY17-----------

BİR STOPER YEDEK ÖNLİBERO YEDEK SAG AÇIK MUHAMMET GİBİ GENÇ VE POTANSİYELİ OLAN FORVET TUTMAYIN BU TAKIMI :D

sessizkral_1
08.11.2011, 13:05
bence bu takımın 2 net oyuncuya ihtiyacı var

Adrianın mevkisine çok iyi bir oyuncu ve Çok iyi bir stoper.

Atakan
08.11.2011, 13:20
Ozan İpek - Olcan ikilisinden biri.

Alper Potuk tek geçerek.

Muhammed Demir - Cenk Tosun ikilisinden biri.

Bunların dışında Glowacki yerine Danny çok iyi bir alternatif olurdu.
Danny hariç dediklerini ve Danny yerine de yurt dışından genç iyi bir stoper alsak daha başka hiçbir şey istemiyorum. Eksiksiz takım oluruz heralde.

volkan_627
08.11.2011, 13:21
çok iyi bir stoper şart gerisi nereye olursa olsun farketmez. ben bu takıma adrian gibi oynayan değil, selçuk gibi oynayan birini isterdim. colman ın yanına oyunu 2 tarafıyla da oynayabilen birini. iyi bir sol stoper, bir tane selçuk. gerisi zaten takıma ayak uydurur. henrique yi de burak ın yanına çift forvet olarak sürerdim...

-----------------------------------------------tolga------------------------------------------------

celustka------------------giray--------------------------------------?--------------------------cech

-----------------------------------------------zokora-----------------------------------------------

------------------------colman---------------------------------------?-----------------------------

--------------------henrique------------------------------------------halil--------------------------

----------------------------------------------burak--------------------------------------------------

bu durumda transferlerden biri yerli olmak zorunda. yani sıkıntı büyük...

Travelair
08.11.2011, 13:22
"Polonyalılar bize yakın. Çok iyi uyum sağlıyorlar. Atarı kokarı yok..." efsanesi yavaş yavaş yok oluyor galiba

elbera
08.11.2011, 14:03
Gökdeniz ve Hurşut kanatlarımıza ilaç olur. Gökdeniz performansından bir şey kaybetmemiş hala ve üstelik ara transfer döneminde bedavaya alabiliriz. Noboa nında kontratı bitiyormuş. Colman dan artısı varmı bu Noboa nın ?

Burak Sahin
08.11.2011, 14:08
defans icin danny ve kemale kefil olanlar hatta alinmasi durumunda nokta transfer olacagini düsünenlere gülüp geciyorum....özelliklede danny gibi yabanci kontenjani sorunu yasadigimiz bu dönemde trabzonspor gibi Avrupa macerasi devam edecek olan bir takim dannyi alacaksa vizyon sorunu devam etmektedir... serdar tasci ömer toprak gibi kaliteli yerliler olmazsada ne bilim juhasz dante ayarinda yabanci alinmali yoksa ligde giray glo mustafa iyi degil ama fenada degil... avrupada oynayacagimiz maclar icin giraydan ziyade alacagimiz oyuncu glo ile cok iyi ikili olmali....

Burak Sahin
08.11.2011, 14:10
3 ana bölgeye kaliteli adamlar alinirsa yeterli olur cok fazla adama gerek yok.... defans, merkez orta saha vede hücüma zenginlik katabilecek ne bilim en azndan su öndirek kosusu yapabilen kafa toplarina hakim oyun zekasi üst düzey komple bir forvet bekliyorum yönetimden....

Burak Sahin
08.11.2011, 14:15
Gökdeniz ve Hurşut kanatlarımıza ilaç olur. Gökdeniz performansından bir şey kaybetmemiş hala ve üstelik ara transfer döneminde bedavaya alabiliriz. Noboa nında kontratı bitiyormuş. Colman dan artısı varmı bu Noboa nın ?

noboa ve gökdeniz ayni takimda ikisininde sözlesmesi aralik ayinda bitiyor ikiside su an bosda....noboa vede gökdeniz in ligleri yani rusya ligi bitmis durumda ikiside yorgundur ligin ikinci yarisinda isimize yararlarmi belirsiz ama su var seneye illaki yarar hemi rubin kazan seneye avrupa macerasida yok...noboa nin alinmasini isterim zokora colman noboa veya gecens eneki gibi colman noboa iklisi yabilabilir....

Numan Yerlikaya
08.11.2011, 14:16
Stoper-Hücum yeter devre arasında

elbera
08.11.2011, 14:16
Bireysel olarak yetenekli ve genç oyuncu lazım 1 tane. Takım oyunu olarak fazla birşey beceremese bile bireysel olarak kendince bir şeyler yapabilen tecrübesiz genç bir oyuncu lazım. Mesela Patricio Rodriguez 11 de oynamasa bile gelecek adına yedekte dursa yeter. Bizde Porto gibi böyle yetenekli oyuncuları aileye katıp onlara takımın tecrübesiyle şekil verip piyasaya sunmalıyız. Yanılıyormuyum.

Burak Sahin
08.11.2011, 14:20
Bireysel olarak yetenekli ve genç oyuncu lazım 1 tane. Takım oyunu olarak fazla birşey beceremese bile bireysel olarak kendince bir şeyler yapabilen tecrübesiz genç bir oyuncu lazım. Mesela Patricio Rodriguez 11 de oynamasa bile gelecek adına yedekte dursa yeter. Bizde Porto gibi böyle yetenekli oyuncuları aileye katıp onlara takımın tecrübesiyle şekil verip piyasaya sunmalıyız. Yanılıyormuyum.

takimin mac trafigi yogun hazir oyuncu lazim ligin ikinci devresi daha cetin gececek birde play off boku var türkiye kupasi vede en azindan avrupa ligi derken bize hazir oyuncu lazim genc yetenekli bireysel adami su an icin kim oynatacak senol hoca mi cok komiksin.....

Burak Sahin
08.11.2011, 14:22
çok iyi bir stoper şart gerisi nereye olursa olsun farketmez. ben bu takıma adrian gibi oynayan değil, selçuk gibi oynayan birini isterdim. colman ın yanına oyunu 2 tarafıyla da oynayabilen birini. iyi bir sol stoper, bir tane selçuk. gerisi zaten takıma ayak uydurur. henrique yi de burak ın yanına çift forvet olarak sürerdim...

-----------------------------------------------tolga------------------------------------------------

celustka------------------giray--------------------------------------?--------------------------cech

-----------------------------------------------zokora-----------------------------------------------

------------------------colman---------------------------------------?-----------------------------

--------------------henrique------------------------------------------halil--------------------------

----------------------------------------------burak--------------------------------------------------

bu durumda transferlerden biri yerli olmak zorunda. yani sıkıntı büyük...

defansa serdar tasci colmanin yanina noboa ileriyede dame n'diaye :)

Ceyhun Öncü
08.11.2011, 14:27
Muhammet Demir, 3 tane Cenk eder şu haliyle. Daha da fazlası edecek göreceğiz.

Kaçan balık çok büyük. 1-2 maçla değil bu milli takımlardaki maçlarını takip edenler konuşsun.

Ugurtan abi Ikisininde Ümit Millideki futbolunu izledim
Muhammet kötü futbolcu demiyorum hatta oda cok iyi yerlere gelebilir
Ama yetenek ve potansiyel olarak cenk ondan cok ama cok daha üstün

hofsaale
08.11.2011, 14:29
Ugurtan abi Ikisininde Ümit Millideki futbolunu izledim
Muhammet kötü futbolcu demiyorum hatta oda cok iyi yerlere gelebilir
Ama yetenek ve potansiyel olarak cenk ondan cok ama cok daha üstün

ceyhun abi bende sana katilmiyorum!
muhammed cok daha yetenekli ve potansiyelli!

Muhammed
08.11.2011, 14:29
Hamit'i aylardır yazıyorum. İlk hedefimiz o olmalı. Devre arasında olmasa bile sezon sonunda transfer etmeliyiz. Real Madrid'de oynaması imkansız. Bunu kendiside çok iyi biliyordur. Kariyerinin son 4-5 yılı yedek olarak geçti artık kendisini önemli hissedeceği bir takıma gitmek isteyecektir. Halil Altıntop hayalinin kardeşi ile Trabzonspor'da oynamak olduğunu söylemişti o ikna edebilir kesinlikle.

elbera
08.11.2011, 14:31
takimin mac trafigi yogun hazir oyuncu lazim ligin ikinci devresi daha cetin gececek birde play off boku var türkiye kupasi vede en azindan avrupa ligi derken bize hazir oyuncu lazim genc yetenekli bireysel adami su an icin kim oynatacak senol hoca mi cok komiksin.....
31 tane oyuncumuz var 2 tane sakatımız var 29 oyuncu hazır. Ben şu an için yazmadım dikkat edersen. Yedekte dursa bile yazdım o senin sorunun neyse. Gençlere şans verilmemesinin sebebi takım kimyasının oturmamasından dolayı. Bu anlamda bayağı yol katettik. Takım oyununu tecrübeli oyuncularla oynamayı tercih ediyor çünkü onlarla daha çabuk öğrenilir bu iş ve öğrenince de sıra gençlere de gelecek. Takımda belli kimya olmadan oyuncuları sahaya sürecek kadar ahmak değil Şenol Hoca. Allah başımızdan eksik etmesin. İnşallah 10 yıl daha başında olur bu takımın.

Numan Yerlikaya
08.11.2011, 14:31
Hamiti alabiliriz çünkü madrid taraftarı tarihinin en kötü transferi olarak bakıyor ve bencede öyle

Atakan
08.11.2011, 14:32
Cenk, Hamit, Olcan, Alper. 2-3 tane kapsak şunlardan. :) Zokora-Colman-Aykut 3lüsünün yanına adam veya adamlar lazım. Hiçbir şey yapmayan Sezer ve 2 Barış'ı görmek istemiyorum takımda şahsen. O bölge çok kalabalık gibi duruyor ama boş.

Koray
08.11.2011, 14:34
İki tanesine razıyım. Hatta bir.

Alihan Ertürk
08.11.2011, 14:50
Hamit muhabbeti açılmış yine.. Ne güzel.. :)
İnşallah gerçekleşir, Real'den ayrılacak dediğimizde gülenlere kapak olur.

elbera
08.11.2011, 14:53
Giovani Dos Santos veya Guardado nasıl olur ? Sormam saçma ama kanat için çok ucuza gelebilecek oyuncular bunlar. Tottenham neredeyse gözden çıkardı bu oyuncuyu. Deportivo 2. ligde orta sıralarda takım. Değerini fazla kaybettirmeden elden çıkarmak isteyeceklerdir.

Numan Yerlikaya
08.11.2011, 15:03
Hertadan Adrian Ramos zor mu olur ki ?

Tolga Kurt
08.11.2011, 15:06
Eğer biz Madrid'in kapısını çalarsak adamların ilk isteği Burak olur veya Tolga :)

Asi Çaykaralı61
08.11.2011, 15:09
Gündemizde olmasi gerken bütün futbolcular hemen hemen hepsi rakiplerimizin gündemine geliyor

Batuhan
08.11.2011, 15:13
Giovani Dos Santos veya Guardado nasıl olur ? Sormam saçma ama kanat için çok ucuza gelebilecek oyuncular bunlar. Tottenham neredeyse gözden çıkardı bu oyuncuyu. Deportivo 2. ligde orta sıralarda takım. Değerini fazla kaybettirmeden elden çıkarmak isteyeceklerdir.

Mantıklı iki öneri. İkisine de tav olurum açıkçası.

Asi Çaykaralı61
08.11.2011, 15:18
Giovani Dos Santos kaliteli bir futbolcu olursa iyi olabilir

Mert Oğuzlu61
08.11.2011, 15:21

guardado yu bilmemde dos santos ve onun gibi oyuncuların bu ligde başarılı olma ihtimali çok çok düşüktür, adam gs ye geldi izledik gördük işte. başarılı olamadı gitti.

Ceyhun Öncü
08.11.2011, 15:21
bana kizacaksiniz belki ama
serdar azizin son 3 macini araliksiz izledim

mustafa yumludan artisi kesinlikle yok bence
kendi futbolcumuzun hakkini yiyoruz gibime geliyor

bursada ozan ipek, adem ve belki batalla ve sestak bizde oynar

Armağan Dere
08.11.2011, 15:22
Stoper
Ortasaha
Santrafor..

Zafer Fidan
08.11.2011, 15:48
Stoper: Serdar Tasci
Ortasaha: Mladen Petric

.......................Burak...................
Henrique...........Petric.............Halil
............Colman........Zokora.........
Marek.......Serdar....Giray......Celustka
.....................Tolga.......................

atillati
08.11.2011, 16:18
ne guardado ne dos santos bu takıma jermaine pennant lazım...4-5 milyon euro ya alınır.

asilhamsi
08.11.2011, 16:31
adrian jaja degil selcuk olarak dusunulmeli..Ve bence il geldigindeki Selcuk performansından daha iyi..

--------------------tolga--------------------
celustka-----giray-----------*****--------*******
-----adrian----------zokora----------colman-------------
volkan--------------burak----------------------halil

bence ilk 11 budur.

Bu arada cech in caleden fazlasının bulana ask olsun

serkan,aykut,sercan,eren,mustafa,glowacki,henrique 11 i zorlar.

Alınacaksa A kalite bir stoper,bir sol bek,bir hücum oyuncusu ve iki yonlu bir ortasaha

bunların en az 3 u yerli olmalı.

Ama ilk olarak su fazlalıklardan kurtulalım..

Mert Oğuzlu61
08.11.2011, 16:48
devre arası tolga yada onur dan birisini satabiliriz, ben açıkçası böyle bir hamle bekliyorum. bunlar artık yedek kalacak kaleciler değil ikiside aşmış durumda, hangisi yedek kalırsa yazık olacak.

gönlümden geçen tolga yı şöyle 5m € ve üzeri bir rakama avrupaya yollamak, onur a 4-5 yıllık sözleşme... şu r.madrid keşke istese tolga yı, hazır türk çılgınlığı var bunlarda, olur mu olur valla, göğsümüz kabarır :)

hatta şöyle birşeyde olabilir, hamit + tolga takası... neden olmasınki :)

ccd6167
08.11.2011, 16:57
şenol hocanın sisteminde klasik kanat oyuncularına yer yok..

içeri girebilen gol koklayan oyunculara yer var.

burak halil umut her maç kanatlarda başlıyordu içeri katdiyor..

volkan bizim büyük maçlarda deplasmanda çok işimize yarayacak demedi demeyin..

bu takım 2 senedir soldan sağdan direk açılan bi ortada bi tane gol atmamıştır atmayacaktırda.çünkü hocanın böyle sistemi yok..serkan asistlerine bakın cezasahsına girerken yapılan asistler..

bu sene ki transferler aslında çok yerinde forvet olarak..

halil burak henrique içeri girebilen hemde kanatlada oynayan adamlar..

bize çok iyi bi pasör lazım..

adrianı bunu yapabilirse çok iyi..

bana göre sol açığa gerek yok..

alper potuk bu takımda çağ atlar.

stopere ise çok sağlam oyun kurucu lazım

Asi Çaykaralı61
08.11.2011, 17:13
Petriç hamlesi kesinlikle olmalı !!!

hofsaale
08.11.2011, 17:25
Petriç hamlesi kesinlikle olmalı !!!

petric bizim aleximiz olur ama cok sakatlaniyor! :(

Murathan
08.11.2011, 17:34
guardado yu bilmemde dos santos ve onun gibi oyuncuların bu ligde başarılı olma ihtimali çok çok düşüktür, adam gs ye geldi izledik gördük işte. başarılı olamadı gitti.

Dos Santos mu başarılı olmadı ? :eek:
gs taraftarı o adam alınmayınca yönetime demediği kalmamıştı.:rolleyes:

Asi Çaykaralı61
08.11.2011, 17:35
Dos Santos'u gs taraftarı çok istedi ama gelmedi yada almadılar

Cihad Varlı
08.11.2011, 17:38
Olcan yada Amrabat ,
Serdar Aziz ,

yeterlidir .

Ceyhun Öncü
08.11.2011, 17:41
Dos Santos bence Alanzinhonun kopyasi
Bal yapmayan ari misali..

Giallorossi
08.11.2011, 17:47
West Ham United zal de strijd om Mervan Celik in haar voordeel gaan beslissen. Fulham en sc Heerenveen hadden de Zweedse aanvaller van GAIS heel graag aangetrokken, maar de nummer twee van de Championship lijkt het beste voorstel te hebben gedaan. Celik maakte dit seizoen liefst veertien goals en had daarmee een belangrijk aandeel in de vijfde plaats van GAIS in de Allsvenskan. (Aftonbladet)

Mervani West Ham, Fulham ve Heerenveen istiyormus. En yakin takim ise West Hammis. Aslinda bizim sol kanat icin aranan kandir. Keske düsünülse.

.....
08.11.2011, 17:49
Şampiyonlar Liginden gruplardan çıkarsak Türkiye'den yerli oyuncu konusunda iyi oyuncular alabiliriz diye düşünüyorum. Ozan Serdar Olcan Alper Cenk Muhammed gibi oyuncuların bazılarını takımımıza kazandırmalıyız.Şenol Hoca zaten yerli transferi isteyecektir. Yerli oyuncuların kalitesi bize daha iyi temeller atmamızı sağlayacak.Genç ve iyi bir stoper , iyi bir orta saha ve iyi bir golcü lazım bizim takıma.

FatihBayraktar
08.11.2011, 18:30
--------------Onur------------
Serkan Giray Stoper Celutska
Zokora
Colman
Hamit
Volkan G. Dos Santos
Burak

Halil-Adrian-Henrique-Aykut-Alanzinho-Tolga değişe değişe oynasın

Metin Sağır
08.11.2011, 18:31
Nereye atacağımı bilemedim.

http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/large/351894773.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1320770824&Signature=Te%2B33jL%2B8r3vmqQedj6HBPwuYxk%3D

Hüseyin Hatırlı
08.11.2011, 18:55
Ortasahaya Holmen ya da Yiğit İncedemir

Kesinlikle Holmen'e evet. Colman'a çok benziyor ve birlikte çok daha iyi olacaklarını düşünüyorum.

bASTURk
08.11.2011, 18:59
Kadroyu büyütmeyi yıllardır beceremiyoruz.Selçuk İnan'a o kadar emek verip belli bir seviyeye getiriyorsun,adam gittiğinde yerine koyacak kimse yok.Böyle iş mi olur...Şimdi Burak varken gol sorunun yok.Peki yarın öbür gün Avrupa'dan biri parayı bastırıp aldığında ne olacak? Bu ihtimali düşünebilen bir yönetimimiz var mı? Yerine santrafor bakıyorlar mı?..Yumurta kapıya dayanınca yine bir menajerin avucuna düşeceğiz.Yine bize 35 yaşında birini kasacaklar oldu diyeceğiz.Bu hep böyleydi.Fatih'i sat,yerine adam yok,Gökdeniz öyle, Egemen öyle, Selçuk öyle...

Heba ettiğimiz onca paranın belki onda birine kurulacak profesyonel bir ekip olsa,ama öyle Küçük Hamdi'nin,büyük Orhan'ın oluşturduğu bir ekip değil,işi futbolcu izlemek olan ve bunu 12 ay boyunca yapacak bir sistem oluşturmadığımız sürece 2 ileri 1 geri düzen devam edecek.

Asi Çaykaralı61
08.11.2011, 19:02
Erkenden buraya yazdığım genç oyuncuları parlamadan o oyuncuları alsaydık müthiş karlı olurduk ama olsun geç olsun temiz olsun

Mert Oğuzlu61
08.11.2011, 19:02
Dos Santos mu başarılı olmadı ? :eek:
gs taraftarı o adam alınmayınca yönetime demediği kalmamıştı.:rolleyes:

gs kariyeri : 14 maç golü yok 3 asist, buna başarı diyorsan tamam alalım dos santos u.

bu ligde fizik gücüne dayalı bir futbol oynanmakta, örneklerini görüyoruz işte.. meksika da izlerken zevk alıyorsun, 2010 dünya kupasında bende izledim bende zevk aldım ama adam yıllardır kulüp kulüp geziyor istikrar denen birşey yok.

buna milyonları dökene kadar fransa ya almanya ya çevirelim gözümüzü, ligimize geldiğinde alışma dönemi masallarını dinlemek istemiyorsak buralardan yapalım şu transferleri, ilk devre bitti aha adrian hala alışacak, birde zokora ya bakıyorum adam 30 yaşında 3-4 günde bir maç yapıyor çatır çatır oynuyor. ikisinide 5 milyona aldık... böyle büyük bir bedelle adam alacaksan sürpriz yumurta olmayacak, kaliteli topçuya vereceksin bu parayı...

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 19:20
Arkadaşlar Gerçekçi Olalım Şimdi;Burada Yazdığınız Yıldız Oyuncuları Almaya Gücümüz Yetmez,Yetse Bile Yönetim Almaz.Benim Devre Arasında Yönetimden Beklediğim Transfer Mevkisi Defans Ve Ön Libero Arkadaşlar Egemen`le Giray veya Egemen`le Glowacki Uyumlu Oynuyolardı Yani Egemen Gibi Her Yere Uyacak Adam Lazım! Ön Liberoya Gelince Zokora Gözümüzü Boyamasın Geldiğinden Beri Zokora`yı İyi Oynadığı Maçı Görmedim 2,3 Asist VB.Selçuk Gibi Colman`la Birbirlerinin Eksiklerini Tamamlayacak Oyuncular Lazım!

Burak Sahin
08.11.2011, 19:24
Arkadaşlar Gerçekçi Olalım Şimdi;Burada Yazdığınız Yıldız Oyuncuları Almaya Gücümüz Yetmez,Yetse Bile Yönetim Almaz.Benim Devre Arasında Yönetimden Beklediğim Transfer Mevkisi Defans Ve Ön Libero Arkadaşlar Egemen`le Giray veya Egemen`le Glowacki Uyumlu Oynuyolardı Yani Egemen Gibi Her Yere Uyacak Adam Lazım! Ön Liberoya Gelince Zokora Gözümüzü Boyamasın Geldiğinden Beri Zokora`yı İyi Oynadığı Maçı Görmedim 2,3 Asist VB.Selçuk Gibi Colman`la Birbirlerinin Eksiklerini Tamamlayacak Oyuncular Lazım!

arkadasim bence sen buraya hic yazma böyle cümleler görünce inan utaniyorum.....zokora ligin en iyi avrupanin sayili ön liberolarindan hemen arkasainda aykut var hepimizin takdir ettigi arti sakatlikdan dönen baris özbek..... daha da ön libero alip ziya dogan stayla mi takilacaz :((((

İbrahim Gökhun Öztürk
08.11.2011, 19:33
dos santostan iki tane var zaten bizde...Biri adrian digeri alanzinho...İkisini de begenmezken 3.sünü istemekte tuhaf :)

A.Kemal Göksu
08.11.2011, 20:07

Atın habunu haburdan ya. Nerenle izledin maçlarıda Zokora kötü oynuyor diyorsun.

-Samet
08.11.2011, 20:09
1 stoper (topu oyuna sokabilecek ve çok yaşlı olmayacak ),

1 orta saha ( colman ve zokoraya yedek olabilecek ) ,

1 forvet ( buraka eşlik edebilecek ) .

ayrıca , gereksiz oyuncular gönderilmeli.

bunları tek tek yazmaya gerek yok.

bu dediklerim bizi her alanda taşır.devre arası en büyük önceliğimiz stoper olmalı.

serdaracıl
08.11.2011, 20:09
West Ham United zal de strijd om Mervan Celik in haar voordeel gaan beslissen. Fulham en sc Heerenveen hadden de Zweedse aanvaller van GAIS heel graag aangetrokken, maar de nummer twee van de Championship lijkt het beste voorstel te hebben gedaan. Celik maakte dit seizoen liefst veertien goals en had daarmee een belangrijk aandeel in de vijfde plaats van GAIS in de Allsvenskan. (Aftonbladet)

Mervani West Ham, Fulham ve Heerenveen istiyormus. En yakin takim ise West Hammis. Aslinda bizim sol kanat icin aranan kandir. Keske düsünülse.

Harika olurdu Sol Kanata kesinlikle transfer lazım

İsa
08.11.2011, 20:29
3 tane temel sıkıntımız var.

1-Ortasaha çok direncsiz.

2-Stoperlerimiz kötü.

3-Rakip cezaalanında hep cok az adamla gol atmaya çalışıyoruz.

Bir Egemen

Bir Jaja

Birde Alper veya Soner lazım alınırsa ikiside birden...

Tolga
08.11.2011, 20:45
arkadasim bence sen buraya hic yazma böyle cümleler görünce inan utaniyorum.....zokora ligin en iyi avrupanin sayili ön liberolarindan hemen arkasainda aykut var hepimizin takdir ettigi arti sakatlikdan dönen baris özbek..... daha da ön libero alip ziya dogan stayla mi takilacaz :((((

Yaşı 14 yolun neresinde bilmiyor ondandır :alkış:

worldmaster
08.11.2011, 20:45
Arkadaş abartmış da konu dışı olsa da söylemek istiyorum ben de düşüncemi. Zokora kesinlikle benim beklentilerimin altında. 2-3 tane maçta taş gibi oynadı. Onun dışında geçen sezon Colman için söylenen kaçak güreşiyor tabirini ben de Zokora için kullanıyorum bu sene.

Bu sebepten orta sahayı 3'leyecek iki yönlü ve de pasör özelliği kuvvetli olan bir oyuncuya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum...

spormania
08.11.2011, 21:08
Fazlaliklari cikar alabildigini al...

Serdar AZİZ
Bursaspor

Alper POTUK
Eskişehirspor

Muhammet DEMİR
Gaziantepspor

Orhan GÜLLE
Gaziantepspor

Soner AYDOĞDU
Gençlerbirliği

Okay YOKUSLU
Kayserispor

Veysel SARI
ESKİŞEHİRSPOR

Cenk TOSUN
GAZİANTEPSPOR

Kemal TOKAK
SAMSUNSPOR

Olcay ADIN
GAZİANTEPSPOR

Ozan IPEK
Bursaspor

Mert Oğuzlu61
08.11.2011, 21:15
millet zokora dan ne bekliyor anlamıyorum, gol mü atsın adam ne yapsın ? antalya maçında oynamadı gördük defansın içler acısı durumunu, deniz barış denen yetenek fukarasından halı sahada yenmeyecek bir gol yedik, sadece şu maç bile zokora nın önemini ortaya koymuştur.

ileriye gitmiyor diye eleştiriyorsunuz, geriyi toparlıyor adam orta sahada bağlantıyı kurmaya çalışıyor pis işleri yapıyor işte daha ne bekliyorsunuz bu adamdan ? golüde adrian atsın bir zahmet yada halil atsın ? by17 yi saymıyorum o gerekeni yapıyor, herkes görevini tam olarak yapmakta bence adrian dışında. ligdeki en iyi ön libero bizde, ligi geçtim avrupada isim yapmış bir yıldız takımda çatır çatır oynuyor, dmc oynayan adama gol atmıyor diye eleştiri var...... :)

Atakan
08.11.2011, 21:25
Transferden önce gitmesi gerekenlerin gitmesi gerekiyor. Hiç düşünmeden direk yollanmaları lazım. Barış Ataş, Murat Tosun, Sezer Badur ve Tayfun Cora'nın direk düşünmeden yollanması gerekiyor. İçlerinden bir tek Tayfun kalabilir o da malum sebepten dolayı. Barış Özbek ve Sercan Kaya'yı yazmadım, çünkü daha adamları göremedik. Ama Barış Ataş, Tosun, Badur ve Cora'ya güle güle denmesi lazım.

mehmet_6761
08.11.2011, 21:43
ozan ipek bize uzun yıllar hizmet edebilcek dirençli hızlı kuvvetli bir sol açık alınması iyi olur.

worldmaster
08.11.2011, 22:01
millet zokora dan ne bekliyor anlamıyorum, gol mü atsın adam ne yapsın ? antalya maçında oynamadı gördük defansın içler acısı durumunu, deniz barış denen yetenek fukarasından halı sahada yenmeyecek bir gol yedik, sadece şu maç bile zokora nın önemini ortaya koymuştur.

ileriye gitmiyor diye eleştiriyorsunuz, geriyi toparlıyor adam orta sahada bağlantıyı kurmaya çalışıyor pis işleri yapıyor işte daha ne bekliyorsunuz bu adamdan ? golüde adrian atsın bir zahmet yada halil atsın ? by17 yi saymıyorum o gerekeni yapıyor, herkes görevini tam olarak yapmakta bence adrian dışında. ligdeki en iyi ön libero bizde, ligi geçtim avrupada isim yapmış bir yıldız takımda çatır çatır oynuyor, dmc oynayan adama gol atmıyor diye eleştiri var...... :)

Ben zaten Zokora'nın defansif performansından memnun değilim. Aksine hücum aksiyonları beklentimin üzerinde.

Benim ondan asıl beklentim (ki kariyerini biliyoruz ve yapabileceklerini de biliyoruz) kritik yerlerde topu sakin ve güvenli bir şekilde ayağa oynaması. Eğer Zokora dan dun defans yapacaksa o kadar paraya ne hacet?

Yanından geçen adamları çokça seyrettiğine de şahit oldum. Şu an aklıma gelen Benfica deplasmanında yediğimiz ikinci gol var sadece. Açın bakın Zokora nasıl acemice davranıyor...

Bu dediklerim Zokora isminin getirdiği beklentilerin altında kalıyor bana kalırsa...

Bu yüzden benim için en olmazsa olmaz olan ayağa isabetli pas yüzdemizi arttıracak bir orta alan oyuncusu ihtiyacıdır. Umarım devre arası bu yönde bir politika izlenir...

SEDAT
08.11.2011, 22:05
* Zokora'yı eleştireni Allah çarpar , başkada bişey söylemiyorum...

Ömer Faruk61
08.11.2011, 22:10
Yurtiçinden Yabancı transfer diyen arkadaşlar Allah aşkına kimi aldık da yararlı oldu..Agustine,İsaac,Tjikuzu,Sapara,Vittek Yurtiçinden yabancıya kesinkes karşıyım...(Grosicki istinası hariç olabilir :) ) Yerli 3,4 oyuncu alınsın Stoper,Orta Saha.Forvete yabancı Gutierrezin arızalı olmayanından..:)

Cafer Bulur
08.11.2011, 22:12
* Zokora'yı eleştireni Allah çarpar , başkada bişey söylemiyorum...
Zokora iyi ama simdiye kadar elestirilmeyecek bir performans sergilemedi.

Ben sahsen zokoradan daha iyi bir performans beklemiyordum.

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 22:14
Arkadaşlar Beni Eleştirebilirsiniz!Eleştiriye Açığım Ama! Zokora Şuanda Beklentilerin Altında Zaten Maç Kazanınca Öven Zihniyet Yüzünden Takımın eksilerini artılarını göremiyoruz! bugün Burağa asist yapan zokora 1-2 maç önce de neler yaptığını gördük! Eleştirin Ama İstatistiklere Bakın! Ben Zokora Kötü Demiyorum Aksine! Harika Mevkisinin En İyisi Ama Bu Zokora Şuanda! Eski Zokora`nın Altında!

umitnezor
08.11.2011, 22:15
iki transfer biri ozan diğeri serdar taşçı olsun yeter bize ama petric e de kimse hayır demez:D

SEDAT
08.11.2011, 22:15
* Kusura bakmayında Hadi ordan diyorum...

FC-ST-PAULI-61
08.11.2011, 22:16
Ne Istatistikleri ya Zokora eskiden 10 gol 20 assist mi yapiyordu.
Zokoraya helal olsun Adam gibi Adam ve Takimin en Önemli Oyuncusu Burakla beraber.

Ömer Faruk61
08.11.2011, 22:17
Zokora daha ne yapacak.Keza Colman 23 günde 7 maç dile kolay Colman garibim her maç 11 km koşuyor bunları görelim..

fernandez
08.11.2011, 22:18
Zokora'dan daha ne bekleniyor çok merak ediyorum ?

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 22:18
Farkındaysan Colman`a Lafım Yok! Zokora Kötü Demiyorum! Performansının Altında! Zokora`nın İsmi Varsa İsminin Hakkını Vericeksin!

FC-ST-PAULI-61
08.11.2011, 22:21
Farkındaysan Colman`a Lafım Yok! Zokora Kötü Demiyorum! Performansının Altında! Zokora`nın İsmi Varsa İsminin Hakkını Vericeksin!
Ön Liberoya Gelince Zokora Gözümüzü Boyamasın Geldiğinden Beri Zokora`yı İyi Oynadığı Maçı Görmedim
Bunu dedin .Hangi Maclari izliyorsun merak ediyorum.

SEDAT
08.11.2011, 22:22
Zokora'dan daha ne bekleniyor çok merak ediyorum ?

* Bizim taraftarımız daha düne kadar Ayman'ları ,Hüseyin Çimşir'leri izledikleri için Zokora'yı beğenmemeleri normal !

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 22:23
Tamam Söyle Hangi Maçlar? Her Futbolcu Maçlarda 2-3 defada olsa kendini gösterir! söyle Zokora`nın Aslanlar Gibi Takımın Lider Olduğu Bi Maçı Söyle.!

FC-ST-PAULI-61
08.11.2011, 22:25
Tamam Söyle Hangi Maçlar? Her Futbolcu Maçlarda 2-3 defada olsa kendini gösterir! söyle Zokora`nın Aslanlar Gibi Takımın Lider Olduğu Bi Maçı Söyle.!
? Saka mi bu ya Trabzonspor-Kayserispor.
Inter-Trabzonspor.

hofsaale
08.11.2011, 22:27

zokora antalyaspor macinda 30 dkk. performansinla macin kaderini degistirdi! :mad:

fernandez
08.11.2011, 22:28
Zokora her maç defansı yönlendiriyor zaten. Adam kaleciye bile ne yapması gerektiğini işaret ediyor daha ne yapacak liderlik konusunda :D
Zokora değil Selçuk+Ceyhun olsaydı defansın önünde de görseydik Vagner Love'ı nasıl durduracaklardı ? Adamda her ligin her turnuvanın tecrübesi var bunu da gösteriyor ama biz hala adamı tartışıyoruz pes artık. Gören de Guti gibi gecelerden gecelere akıyor antrenmana bile uğramıyor sanacak.

Muhammed Ayaz
08.11.2011, 22:28

biri seni durdursa iyi olacak birazdan sen burağıda eleştirmeye başlarsın

yahu allah aşkına sana ancak ayman yarar hüseyin yarar daha ne diyeyimm:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: :alkış:

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 22:29
Inter-Trabzonspor Maçına Katılmıyorum O Maçta Halil,Celutska,Serkan Önderliğinde Kazandık Bu 1.`si 2.Olarak Her Futbolcu Yani Genlerinde Vardır 1 Maçta Kendilerini Gösterirler TRABZONSPOR-kayserispor bu bence istisna! Yani benim düşüncem katılanı olur katılmayanı olur!

FC-ST-PAULI-61
08.11.2011, 22:30
Quelle: www.goal.com, Status: ?
Der AC Mailand hat ein Auge auf den türkischen Torjäger Burak Yilmaz geworfen

Mit 13 Toren in zehn Saisonspielen überragt der türkische Nationalstürmer beim Süper-Lig-Vizemeister Trabzonspor. Nun ist der AC Mailand auf den Stürmer aufmerksam geworden.

...

Vielleicht muss sich Trabzonspor schon nach einem Ersatz für ihn umschauen. Denn Beobachter des AC Mailand werden nach Istanbul kommen, um ihn im Länderspiel gegen Kroatien zu beobachten. Nach dem Ausfall von Antonio Cassano ist der AC Mailand auf der Suche nach einem neuen Mittelstürmer. Mit 13 Toren in zehn Saisonspielen hat Trabzonspors Vollblutstürmer auf sich aufmerksam gemacht.

Milan Buraki Istiyormus nekadar dogru bilemiyorum.

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 22:30
biri seni durdursa iyi olacak birazdan sen burağıda eleştirmeye başlarsın

yahu allah aşkına sana ancak ayman yarar hüseyin yarar daha ne diyeyimm:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: :alkış:

Yok Canım O Kadar da Değil :D

Cem Akyüz
08.11.2011, 22:32

Tamam meşhur oldun SeriKatil artık normal takılabilirsin

Muhammed Ayaz
08.11.2011, 22:32
Inter-Trabzonspor Maçına Katılmıyorum O Maçta Halil,Celutska,Serkan Önderliğinde Kazandık Bu 1.`si 2.Olarak Her Futbolcu Yani Genlerinde Vardır 1 Maçta Kendilerini Gösterirler TRABZONSPOR-kayserispor bu bence istisna! Yani benim düşüncem katılanı olur katılmayanı olur!

:alkış::alkış::alkış::D:D:D
sana hiç birşey diyemiyorum

Ömer Faruk61
08.11.2011, 22:35

İnter Maçı:eek: Zokora olmayaydı tecrübesiyle o galibiyeti rüyamızda görürdük.

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 22:37
Her Neyse Arkadaşlar Sitede Kullanıcı Adımızı Değiştirme İmkanımız Var mı? Yada Üyeliği Silme Yardımcı Olabilir misiniz?

Travelair
08.11.2011, 22:39
Alpeer 1 numara en büyüük ortasahadan çıkan çılgın Türk... :) Bakalım ortasahadan ileriye oynayan top dağıtan Jaja açığımızı kapatır belki alabilirsek

Travelair
08.11.2011, 22:47
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_36025_195_2010_2.jpg

Mikael Lustig

1,89 mt boyunda kaliteli bir sağ bek.

Sözleşmesi bu yıl sonunda sona erecek! (31.12.2011)

Harun CAN
08.11.2011, 22:52
Dünya kupası zamanı bu 3 adamı 5milyona alırdık. Ben gördüm de bizim yöneticiler görmüyo mu ? mÜkemmel de iş yapmış olurduk...

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/egidio-arevalo/profil/spieler_54818.html

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/gary-medel/profil/spieler_60889.html

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/jean-beausejour/profil/spieler_18871.html

sağbek - önlibero ve solaçık aradan çıkardı...

Samet Yildirim
08.11.2011, 22:53
Messi ye laf atilir ama Zokoraya atilmaz...

Cafer Bulur
08.11.2011, 22:57
Messi ye laf atilir ama Zokoraya atilmaz...
Zokoranin ofansif yönünü iyi bulmuyorum sahsen.

Iyi bir oyuncu,bizim icin yeterli daha da iyi olabilir.

.....
08.11.2011, 22:58
Zokora Allah'ın izniyle daha da iyi olacak. Bence gereksiz yorumlar var. Ligin üstünde Zokora. Bunu anlamak o kadar zor değil. Trabzonspor'un maçlarını izleyen herkes anlar.

Hamza Yilmaz
08.11.2011, 23:00
Zokoranin ofansif yönünü iyi bulmuyorum sahsen.

Iyi bir oyuncu,bizim icin yeterli daha da iyi olabilir.

Ofansif yônü de iyi olsa zaten bizde degil dev takimlarda oynardi Milan Real gibi takimlarda...

Mert Oğuzlu61
08.11.2011, 23:09
Ben zaten Zokora'nın defansif performansından memnun değilim. Aksine hücum aksiyonları beklentimin üzerinde.

Benim ondan asıl beklentim (ki kariyerini biliyoruz ve yapabileceklerini de biliyoruz) kritik yerlerde topu sakin ve güvenli bir şekilde ayağa oynaması. Eğer Zokora dan dun defans yapacaksa o kadar paraya ne hacet?

Yanından geçen adamları çokça seyrettiğine de şahit oldum. Şu an aklıma gelen Benfica deplasmanında yediğimiz ikinci gol var sadece. Açın bakın Zokora nasıl acemice davranıyor...

Bu dediklerim Zokora isminin getirdiği beklentilerin altında kalıyor bana kalırsa...

Bu yüzden benim için en olmazsa olmaz olan ayağa isabetli pas yüzdemizi arttıracak bir orta alan oyuncusu ihtiyacıdır. Umarım devre arası bu yönde bir politika izlenir...

yok artık diyorum...

Trabzonlii61
08.11.2011, 23:10
Bence Jaja Gönderilmemeliydi!

Samet Yildirim
08.11.2011, 23:20
Zokorayi ver Barcelonaya al Xaviyi...

Ilk cümle ! Cok yan pas yapyior !

Serefsizim eger abartiyorsam !!!

volkan_627
08.11.2011, 23:37
hehehehehehe.... taraftara bak... hiç güleceğim yoktu. iyi geldi akşam akşam. demek takımda zokora yı beğenmeyenler de var. helal olsun. bu trabzon taraftarı futbolu biliyor lafını çıkardıktan sonra oldu bunlar. futbolu biliyorlar ya salla aklına gelene olsun bitsin. demek zokora yı beğenmiyorlar.ççççççççççççççççççççç

Legolas77
08.11.2011, 23:37
Rus takımları ve Dortmund'un Burak planı!
Spor Toto Süper Lig'de ilk 10 haftada 13 gol atmayı başaran Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Burak Yılmaz'ın talipleri artıyor.

Lige bu sezon şampiyonluk hedefleyen Trabzonspor'un en büyük kozu olan ve 13 gol atmayı başaran yıldız oyuncu Burak Yılmaz'ın peşine CSKA Moskova, Zenit ve Bundesliga'nın son şampiyonu Borussia Dortmund düştü.

Sabah'ın haberine göre Avrupa'da da 10 önemli ligde en çok gol atan oyuncular arasında yer alan Milli forvet Burak Yılmaz için girişimlerde bulunmak isteyen bu üç takım, oyuncunun sözleşmesinde yer alan bir maddeden de faydalanmak istiyor. Trabzonspor yönetiminin de oldukça rahatsız olduğu '5 milyon avroluk' serbets kalma maddesi nedeniyle bu oyuncunun talipleri bir hayli fazlalaşıyor.

Avrupa'da oynanan liglerdeki gol ortalamalarına bakıldığında lider olan Burak Yılmaz'ı, 10 golle Panathinaikos'tan Arjantinli Sebastian Leto attığı 10 gol ile takip ediyor.

matrix5782
08.11.2011, 23:38
Zokorayı Beğenmeyenler Bacelonayı Tutmakta Özgürler.

Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatalım.

.....
08.11.2011, 23:39
Zokorayı Beğenmeyenler Bacelonayı Tutmakta Özgürler.

Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatalım.

Uğur abi , Burak'ın sözleşmesinde 5 milyon getiren takıma gider diye bir madde var mı ? Bu konuda net bir bilgiye ihtiyacımız var.

matrix5782
08.11.2011, 23:41
Uğur abi , Burak'ın sözleşmesinde 5 milyon getiren takıma gider diye bir madde var mı ? Bu konuda net bir bilgiye ihtiyacımız var.

Evet öyle bir madde Var (Biliyorum)

.....
08.11.2011, 23:42

Çok kötü değil mi ?

Burak 5 milyondan fazla eder. Avrupadaki iyi takımlar Burak'a fazla verir bonservisi 5 ile kapatır. Olan bize olur yine.

Ceyhun Öncü
08.11.2011, 23:42
goal.com un fotomacdan farki yok

volkan_627
08.11.2011, 23:44
burak hayır dedikten sonra 5 milyon işi hikaye. ama önemli olan bu maddeyi burak mı koydurdu. yönetimin böyle bir şey yapacağını sanmıyorum. bu durum burak ın avrupa dan gelecek tekliflere evet diyeceğini gösterir. eğer böyle bir madde varsa o zaman yapılacak bir şey yok. burak istediği takıma gider. bizde 5 milyon alır koyarız cebimize o kadar...

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 23:45
Burak 5 Milyon mu Şaka mı Yapıyosunuz En Az 11 Milyon! Son 2 Sezondur TÜRKİYE`nin En Formda Oyuncusu 5 Milyonsa sabri sarıoğlu 10 Kuruştur :D

Legolas77
08.11.2011, 23:48

abi kısaca tarihin en büyük ahmaklığına imza atmaya yakınız yani camia olarak.
böyle devam ederse gol sayısı büyük ihtimal 30 olur
ee bu kadar gol atmış adam 2 senedir formuna yaşına oyun yapısına bakıp gelişime acık mı degil mi diye sorular hep olumlu yanıt buluyorsa bu adam 15 m euro eder rahat yani anyayı konyayı görecez bu yönetim sayesinde :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

fernandez
08.11.2011, 23:49
Abi Sadri Şener'in söylediği A-B-C olayını biliyor musun peki ?
Performansına göre değerinin değişmesiyle alakalı bir şeyler yok mu

Mehmet Ç.
08.11.2011, 23:51
Bizim simdi kac oyuncumuz olmazsa- olmaz?

7..

Tolga/Onur
Celustka
Giray/Glo
Zokora
Colman
Halil
Burak

4 nokta atisi lazim..

4 yarim alacagimiza...

Sadece 2 transfer yapalim, ama tam olsun..

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 23:52
Arkadaşlar Kayseri Maçında Alanzinho`yu Çok Beğendim Ondan Bi Patlama Bekliyorum!

Legolas77
08.11.2011, 23:57
Abi Sadri Şener'in söylediği A-B-C olayını biliyor musun peki ?
Performansına göre değerinin değişmesiyle alakalı bir şeyler yok mu

öyle birşey mi varmış 10 gol atarsa 2 milyon 20 atarsa 5 milyon benzeri gibi mi :)

fernandez
08.11.2011, 23:59
öyle birşey mi varmış 10 gol atarsa 2 milyon 20 atarsa 5 milyon benzeri gibi mi :)
Burak konusunda bilgim yok ama Adrian'ın bonservisinde performansına göre ödemeyle ilgili bir şeyler vardı sanırım.
Burak konusunda da böyle bir durum olabilir inşallah vardır :D

Berkay Yılmaz
08.11.2011, 23:59
Arkadaşlar Bize Devre Arasında Acill Defans Transferi Lazım! Egemen Gibi Tekmeye Kafa Atan Oyuncu Lazım!

Legolas77
09.11.2011, 00:01
Burak konusunda bilgim yok ama Adrian'ın bonservisinde performansına göre ödemeyle ilgili bir şeyler vardı sanırım.
Burak konusunda da böyle bir durum olabilir inşallah vardır :D

o genelde transferlerde oluyor ya abim.
umut un takımı avrupa kupalarına giderse mesala bize 350 bin euro daha verecekler.

Ömer Faruk61
09.11.2011, 00:04

Abi Alanzinho ile sözleşme yenileyecekler mi?

Berkay Yılmaz
09.11.2011, 00:07
Abi Alanzinho ile sözleşme yenileyecekler mi?

Bence Yenilemeleri Lazım Adamın Nerede?Ne Zaman?Ne Yapacağı Belli Değil Her An Maç Kazandırabilir Böyle Oyuncular Bizim Takıma Lazım!

Mert Oğuzlu61
09.11.2011, 00:47

o zaman burak ı resmen beleşe(5m €!!!) avrupaya yollayacağız, sezon sonunu geçtim devre arası bile sırf şu madde yüzünden avrupanın kalburüstü takımları burak a teklif yapar... burak gitmemde demez bu adam elbet gidecektir bu sezon son sezonu olabilir, 5m € paraya böyle bir golcü başka nerde bulacaksınız teklif yağar devre arası bizde elimiz kolumuz bağlı bekleriz !!!

ben böyle acemilik görmedim şu maddeyi nasıl kaldıracağız arkadaş burakla hemen masaya oturulması lazım, illa serbest kalma maddesi olacaksa 10m € ve üzeri birşey olmalı... kapıdaki tehlikenin farkında değiliz yönetim bu konuda birşeyler yapmayı düşünmüyor mu acaba ?!

karaozgur
09.11.2011, 01:02
Senad Lulic'i alabilir miyiz?
Şahsen bana soruyorsanız hiç düşünmeden almalıyız derim. Tabii işin içine yönetim ve farklı amaçlar, yada amaçsızlıklar girince olay başka noktalara gelebilir.
Bence alınamayacak bir adam değil. En azından Zokora'yı alabiliyorsak, Lulic'i de alabiliriz. Tabii istersek... ;)

worldmaster
09.11.2011, 01:03
Yahu ne kahve muhabbeti yapan insanla doldu burası. İnsangibi burada Zokora'nın performansından kişisel olarak tatmin olmadım diyorum.

Skandal cevaplar geliyor saldırırcasına. Sanki adamın anasına sövdük... Hadi orda diyen mi dersin Allah çarpar diyen mi dersin Bacelona'yı tut diyen mi dersin, sana Ayman müstehak diyen mi dersin... vs

İlla alaycı,saldırgan olmak zorunda mısınız? Farklı bir görüşe katlanmak bu kadar mı zor? Tek doğru sizin doğrunuz mu?

İyi devam edin öyleyse... Ne hoşgörü kalmış ne saygı! Daha önce bu forumda futbolculara ağza alınmayacak laflar edenler gelip burda ahkam kesemez! İnsan da biraz yüz olur utanma olur...

karaozgur
09.11.2011, 01:03
Defansa yardım eden bi sol açık araıyorsak fazla uzağa gitmeye gerek yok, bu isim Ozan İpek'in ta kendisi.

Yönetimsel anlamda Bursa'yla olan iyi ilişkilerimizi kullanıp adamları memnun edecek meblayı verip kendisini almalıyız.

Yabancı transferini forvet ve defans hattı için yapmalıyız.

Bence..
Kesinlikle haklısınız ama yerli olmasından dolayı çok fazla bedel isteyeceklerdir. Bana sorarsanız bende üç kuruş fazla olsun ama Ozan olsun derim.

gabriel omar
09.11.2011, 01:14
5 milyon maddesini koydurmuşşsa Burak koydurmuştur.Adam demek ki Avrupaya gitmek istiyor ki bu da hakkı.Yönetim 5 milyon maddesini kabul etmeseydi ve Burak diyelim ki sözleşme imzalamasaydı nolurdu?Yine yönetime sallanacaktı burda.

Her şeydede yönetime ana bacı girişmenin bir anlamı yok arkadaşlar.