PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170

Kıvanç Çuvalcı
19.03.2012, 23:45
sezon başında sürekli sorun çıkartan gece hayatı olan ve kadro dışı kalan bir fernandes. şimdi ise 13 milyon dolara premier lige gidecek bir fernandes.. ders alınmalı. ah keşke bu kadar inatçı yapımız olmasaydı da zincilerimizi bazen kırabilseydik..... o sorunlu denilen jaja ya azcık sabretsek , en kötü ihtimalle bu sene 10 + milyon dolara satardık....

Yav kardesim gece hayati falan hic sorun degil izin gununde falan ne bok yerse yesin.Ama sen hoca olarak adama sozunu geciremiyorsan takimla beraber hareket etmesini saglayamiyorsan ve buna goz yumarsan yarin seni takimda kimse sallamaz.Fernades in bu tip sorunlari yok,jaja ya bakin hic bir ciddi takim adamla ilgilenmiyor cunku iyi bir profesyonel degil.

Oğuzhan İnce
19.03.2012, 23:49
Bravo sen yazdigimdan bu nu anladiysan ne diyim ben sana.peki belki isine gelmedi ama disiplin konusunda yazdigim sey icin de bir yorum alsam senden o kismi atlamissin.

Bu adamlar trilyonlar kazanıyor.

Köftecide bitmez bu para.

Gladyatör mü bunlar

gabriel omar
19.03.2012, 23:51
Yahu bırakın Jajayı adam gitti.Bitmiş bir mevzu artık.Yok mu Jaja ayarında bir adam bizim radarımıza girebilecek?

Tamam Trabzonspor transfer yapmayı pek beceremiyor ama bu Jajada bulunmaz hint kumaşı bir yetenek değildi.Sanki Jajadan başka adam alıp getirilemezmiş gibi bu kadar yakınılmasını anlamıyorum açıkçası.

Kıvanç Çuvalcı
19.03.2012, 23:52
Aslında Şenol Hoca haklı çıktı o konuda ben de eleştirdim Hocayı Jaja konusunda Engin'e verilen taviz ona da verilmeliydi diye ama adam Dubai'den de şutlandı her yerden kovulmuş bir oyuncu demek ki içeride sıkıntı yaratan bir isim. Artı Twente'nin Hocası McClaren devre arası Jaja için kesinlikle alınmasın raporu vermişti yönetime

Metalist in baskanini gecen yaz hic gormediysem 30 kez falan gordum bir cok kez futbol sohbetimiz oldu yalniz Jaja konusunu bir kez actim adam yakasini silkti ama bizden uzak olsun gibisinden bir de eliyle money isareti yapti baska yorum yapmadi.Neyse burasi transfer basligi bence gecmisi degil gelecegi konusmamiz gereken bir yer jaja yi konusmak bize bir sey kazandirmaz artik,olmus bitmis.

Mert Oğuzlu61
19.03.2012, 23:53
Yav kardesim gece hayati falan hic sorun degil izin gununde falan ne bok yerse yesin.Ama sen hoca olarak adama sozunu geciremiyorsan takimla beraber hareket etmesini saglayamiyorsan ve buna goz yumarsan yarin seni takimda kimse sallamaz.Fernades in bu tip sorunlari yok,jaja ya bakin hic bir ciddi takim adamla ilgilenmiyor cunku iyi bir profesyonel degil.

iyi bir profesyonel olsa zaten trabzon da işi olmaz ne bekliyorsunuz gece alemi olmayacak içkisi olmayacak evden idmana idmandan eve hocasına güleryüzlü olacak arkadaşlarıyla makara kukara yapacak felan ? şimdi çıkar biri evet trabzon un oyuncusu böyle olmalı der bende peşin cevap vereyim, trabzon un oyuncusu böyle olacaksa 30 sene daha bekleriz şampiyonluğu.

yaw 2000 yılından beri ligimize gelen en yetenekli yabancı oyuncular arasında ilk 5 e rahat girecek bir oyuncuyu medyanın gazına gelip, karabük maçından sonra yemeğe gelmedi diye postaladık. altın yumurtlayan tavuğu kestik resmen bunun başka bir açıklaması olamaz.

ağasarlı
19.03.2012, 23:53

iyi güzel diyorsunda: 31 aralıkta christamas var ve adamların en önemli günü, sen adamı ayın 28 inde kampa çağırıyorsun. işgüzarlık resmen...şaka gibi... adamda haliyle kampa 2-3 gün geç gelince "disipinsiz" oluyor.
tamam kabul jaja disiplinsiz, kevin campbel" yamyam".... zor şampiyon oluruz bu kafayla..

Kıvanç Çuvalcı
19.03.2012, 23:57
Bu adamlar trilyonlar kazanıyor.

Köftecide bitmez bu para.

Gladyatör mü bunlar

Anlayamadim ne demek istedigini.Ama bosver kapatalim bu konuyu,herkes ayni seyi dusunecek diye bir sey yok.

x_man
20.03.2012, 00:00
5 sene hiç transfer yapmasınlar daha hayırlı olur en azından borçlar kapanır alt yapıya önem verilir yoksa menejerlerin oyuncağı olmaya devam edeceğiz

Kıvanç Çuvalcı
20.03.2012, 00:01
Tamam arkadaslar kusura bakmayin jajajaa sasasa tamam mi?konu kapansin afedersiniz ben belki bir takim icin yada hoca icin disiplin onemlidir demek istedim pardon yanlis dusunmusum.siz haklisiniz ve hayirli isler.konu kapandi,gecmisi konusmaya devam etmek istiyorsaniz siz devam edin.

Travelair
20.03.2012, 00:01
Trabzonspor kökleri üzerinde büyümeli. Köksüz büyürse ufak bir rüzgarda devrilir. Köklü kulüp böyle olunur. Jaja'nın yerini neden dolduramadık? Sorgulansın. Ama Jaja gelsin yapsın da atsın demek işte o kökleri kurutur

Batuhan
20.03.2012, 00:06
Lee Keun-Ho

http://uhfc.tv/pds/etimg/1332142357.jpg

Daha önce ismini birkaç kez yazmıştım buraya. Tekniğini Fatih Tekke'ye benzetiyorum. Forvet alınacaksa mutlaka düşünülmeli. Şenol hocamızın kadrosunda Koreli oyuncu olmuş olur hem Seoul geçmişi olmasa da. :) Geçen sezon Japonya Ligi'nde Gamba Osaka'da oynuyordu, 32 maçta 15 gol atıp 15 asist yaptı. Bu sezon Kore Ligi'nden Ulsan Hyundai'ye transfer oldu sezona da gayet iyi başladı 3 gol 3 asistle. Gerek hedef, gerekse ikinci santrafor olarak oynatabileceğimizi düşünüyorum.

0DYzPr6qGlw

-Samet
20.03.2012, 00:07
Göz göre göre stopersiz sezon kapatıyoruz ya...

sessizkral_1
20.03.2012, 00:08
bende jaja destekcisi olsamda

bencede mesele jaja değil yerini dolduramamaktır.

alanzinho = 2 gol

adrian = 0 gol

jaja = 14 gol

Kıvanç Çuvalcı
20.03.2012, 00:08
iyi güzel diyorsunda: 31 aralıkta christamas var ve adamların en önemli günü, sen adamı ayın 28 inde kampa çağırıyorsun. işgüzarlık resmen...şaka gibi... adamda haliyle kampa 2-3 gün geç gelince "disipinsiz" oluyor.
tamam kabul jaja disiplinsiz, kevin campbel" yamyam".... zor şampiyon oluruz bu kafayla..
..................................

x_man
20.03.2012, 00:12
nicelik değil nitelik bu yönetim bunu kavrayamadı bu saatten sonra da kavrayamaz

Oğuzhan
20.03.2012, 00:20
Fernandes ile Jaja aynı takımda oynasa ne olur ya vallahi alsın birisi oynatsın aynı takımda biz yapamayacağız izlemek istiyorum :D

Batuhan
20.03.2012, 00:20
Lee Keun-Ho

Daha önce ismini birkaç kez yazmıştım buraya. Tekniğini Fatih Tekke'ye benzetiyorum. Forvet alınacaksa mutlaka düşünülmeli. Şenol hocamızın kadrosunda Koreli oyuncu olmuş olur hem Seoul geçmişi olmasa da. :) Geçen sezon Japonya Ligi'nde Gamba Osaka'da oynuyordu, 32 maçta 15 gol atıp 15 asist yaptı. Bu sezon Kore Ligi'nden Ulsan Hyundai'ye transfer oldu sezona da gayet iyi başladı 3 gol 3 asistle. Gerek hedef, gerekse ikinci santrafor olarak oynatabileceğimizi düşünüyorum.

0DYzPr6qGlw

LRW5K2OOaBU

Seongnam Ilhwa'ya karşı oynadığı son maçta hat-trick.

seyduna_efil
20.03.2012, 00:32
Fernandes ile Jaja aynı takımda oynasa ne olur ya vallahi alsın birisi oynatsın aynı takımda biz yapamayacağız izlemek istiyorum :D

Rakip takım top yüzü göremeyebilir :)

seyduna_efil
20.03.2012, 00:38
Lee Keun-Ho

0DYzPr6qGlw

İyi bir golcüye benziyor,atletik,teknik,hava toplarına hakim..

Ancak bizim yönetim zihniyeti ile kaliteli yabancı almamız zor :)

Necmettin ALTUNTAŞ
20.03.2012, 00:47
Ömrümüz ümit etmekle ve beklemekle geçecek.Of kavanoz dipli dünya.

x_man
20.03.2012, 00:58
kulüpleri bilerek borçlu bırakıyorlarki maddi durumu belli kişiler yönetsin bildikleri gibi bu koştursun ne zaman kulübün borcu biter o zaman refaha ulaşırız

MonteCristo
20.03.2012, 02:28
Su Jaja diye aglayan arkadaslari hic anlamiyorum tamam adam super topcuydu ama bu tip bir oyuncuyu ancak surekli tavizler vererek yada yaptiklarini surekli goz ardi ederek oynatabilirsiniz.Bu da kisa sure sonra size tum takimda disiplinsizlik ve bir hoca olarak otoritenizi kaybetmek olarak geri doner.Hangi oyuncu baska oyuncuya iltimas gecen,taviz veren hocayi dinler,ciddiye alir.Bu kadar yetenekli ve iyi bir oyuncu neden hic bir yerde tutunamiyor yada avrupa da niye hic bir takim adamla ilgilenmiyor diye hic dusundunuz mu?Ayrica Jaja sizin o na verdiginiz degerin onda birini taraftara gostermedi,hic bir zaman adamin umrunda bile olmadiniz.

Olsun gol atıyor. Başka hiçbirşey önemli değil gol atsın ama kendinden başka kimseyi takmasın. Fb'li futbolcularla galibiyet partilerine katılsın. Ama 13 gol atsın 2 güzel hareket yapsın yeter. Takımda disiplin olsa ne olur olmasa ne olur. Disiplin o kadar önemli birşey değildir. Bakın Adrian disiplinli ama kötü futbolcu. Bu denklem böyledir. 10 tane maçı kazandıran futbolcunun her şeyi yapmaya hakkı vardır. Şenol Güneş saçmalamasın bütün takımı toplamış da Jaja ben gelmiyorum diyormuş. Der tabi hakkı var Şenol Güneş olur olmaz zamanlarda çağırmasın adamı.

ALanzİnho
20.03.2012, 07:55
Bu yıl Süper Ligde en çok pozisyon üreten takımlar sıralaması;

1. Trabzonspor (189)
2. Fenerbahçe (175)
3. Galatasaray (174)
4. Beşiktaş (159)

Trabzonspor görüldüğü gibi ligin en üretken takımı 31. hafta itibariyle bir de takım içindeki üretkenliğe bakalım

Mierzejewski 29 final pas
Colman 26 final pas
Burak 18 final pas
Halil 16 final pas

Adrian'ın yaptıkları bariz ortada ama fizik-tempo olarak yeterli değil o da bu sene ki fikstürden kaynaklanıyor artı bu oyuncu lig bitince 1 ay daha futbol oynuyacak Colman-Adrian ikilisi eğer doğru sistemi kurar, oyuncularınızın da performansını artırırsanız size çok rahat maç kazandırır. Bizi geçen seneye başarıya götüren isimler Selçuk-Colman'dı aynı başarıyı Colman-Adrian'la yakalayabilir Trabzonspor.

adrian konusunda bence biçok taraftarın kafasında ışık olduğunu düşünüyorum eleştirenlerin bile yorumuna katılıyorum ...

ALanzİnho
20.03.2012, 08:12
enes saglık sezon sonu gündeme tekrar gelmeli diye düşünüyorum

Harun-61
20.03.2012, 11:03
Hannover 96 Bundesliga'da son 3-4 yildir müthis isler yapiyor.
Iyi bir scout sistemi ile müthis oyuncular bulup takima monte ediyorlar.
Suan kolaylikla Türkiye'nin en iyi kulupleri ile yarisirlar.

Bu adamlar bu isi nasil yapiyor diye bizim "vizyonsuz" yöneticilerimiz biraz düsünmeli, 300 € verip Ucak bileti alip onlarla irtibata gecmeli.

Iste 3 örnek; Ya Konan, Dioff ve Abdelloue

http://www.abendblatt.de/multimedia/archive/00629/konan_jpg_629620b.jpg
http://u.goal.com/169700/169731hp2.jpg
http://www.ran.de/de/fussball/bundesliga/1109/Bilder/485/adf097a8283ccade3bc7271c18767093481-hannover-spiel-ohne-mohammed-abdellaoue_485x364.jpg

ve sunuda belirtmek lazim, Kore ve Japonya'dan Avrupa'ya gelen Futbolcu sayisi son 2 sezondur belki 50'yi gecmistir. Biz kac kere mac izletmeye gönderdik oraya???

.

Turgay Atalay
20.03.2012, 11:10
Japonya ve Kore kalmıştı bizimkilerin tatil yapmadığı yerlerden. Oraya da gidip orada da yapsınlar tatillerini:)

Uğur Demircioğlu
20.03.2012, 11:36
Muhammet Demir, Alper Potuk, Soner Aydoğdu, Serdar Aziz, Tunay Torun, Cenk Tosun, Aykut Demir vs vs... Bir seneye yakındır bu taraftar bu isimleri sürekli söylüyorlar.Yönetim teknik heyet bu futbolcuları görmüyor mu acaba? Ya da Trabzonsporun başarısını istemiyor mu? Yerli iskeletini kaybettiği için bu takım bu sezon sendeledi.Egemen'in yeri doldurulamadı.Selçuk'un yeri kısmen doldurulamadı.Duran toplarda burak'ın frikik golleri hariç hiç tehlikeli olamıyoruz.Doğru dürüst kafa golümüz yok.Umut gibi rakip alanda basan futbolcumuz yok.Rakip takım elini kolunu sallaya sallaya geçiyor sahamıza.psv maçlarında gördük bunu.Orta alanda basan psv takımı oyunumuzu bozdular.Umut'u eleştirirdik ama onu da arar olduk.

Pilot takımın hafta sonu adana demir maçını izleme fırsatım oldu.Rakip ilk saniyelerde yediği gol sonrası dağılmış olsa da pilot takımın savunması gayet iyiydi. Göksunun asıl mevkisi bildiğim kadarıyla sağ bek.Mustafa hoca açık oynatıyor orda da görevini gayet iyi yapıyor.Ama fizik olarak yetersiz.Trabzonsporda oynası için biraz daha güçlenmesi lazım.Şu an en hazır topçu sol stoper Abdullah Karmil umarım Şenol hocanın da dikkatini çekmiştir.En azından seneye Trabzonsporda alternatif olarak değerlendirilmeli.

nchls
20.03.2012, 11:47
bende jaja destekcisi olsamda

bencede mesele jaja değil yerini dolduramamaktır.

alanzinho = 2 gol

adrian = 0 gol

jaja = 14 gol

Atılan gole bak ligin en çok gol atan ikinci takımı ,sonra yediğimiz gole bak.Sorun hücum hattında değil bunu kimse anlamıyor ,jaja olsaydı da bir şey değişmezdi şu olduğumuz yer de olurduk yine . 15.sıradaki takımla aynı golü yiyorsa 3.sıradaki takım sorun takımın neresinde ?? bu takımda yeri doldurulamayan tek adam egemendir..

Travelair
20.03.2012, 12:00
İstatistik öyle basit incelenmemeli. Sana oynayan takımlar kaç kişi ile hücum etmiş, ne zaman gol yemişsin, sana gol atan futbolcunun pozisyonu neresi, ataklarda kaç kişi bekten stoperden kalene yüklenmiş, nerelerden atak yapmışlar, senin elemanlar ne kadar yardıma gelmiş vs

Ertan1982
20.03.2012, 12:08
Jaja degil ama Jaja vari bir oyuncu alsaydik.daha az gol yemistik,daha fazla gol atmis olurduk,daha fazla Puan toplamis olurduk ve en azindan psv karsi 6 gol yemezdik.Senin öyle bir offans gücün olursa rakip oyun plani daha baska olurdu.Cünkü tehlikenin farkindaydi.Ruten konferansta Trabzonun beraberlik veya 1:0 oyniyan takim olarak analiz ettiklerini söylemisti.Adam ona göre Planini yapmisti.

MonteCristo
20.03.2012, 12:18
Savunmada en önemli etken Egemen belki ama Onur'un yerine Tolga'nın oynaması, Glowacki'nin olmaması da savunmayı iyice zayıflattı. Hatta Umut'un olmaması da takım savunmasını zayıflattı azda olsa. Egemen yine olmasa ama sadece Onur ve Glowacki oynayabilse yine şampiyonluk yarışının içinde olurduk play-off'lara iddialı girerdik.

Bende asıl sorunun savunmada olduğunu düşünüyorum. Dün yazdığımın tekrarı olacak ama çok sağlam iki yabancı stoper lazım bize. Birbirini tamamlayacak özellikte...

nchls
20.03.2012, 12:21
Jaja degil ama Jaja vari bir oyuncu alsaydik.daha az gol yemistik,daha fazla gol atmis olurduk,daha fazla Puan toplamis olurduk ve en azindan psv karsi 6 gol yemezdik.Senin öyle bir offans gücün olursa rakip oyun plani daha baska olurdu.Cünkü tehlikenin farkindaydi.Ruten konferansta Trabzonun beraberlik veya 1:0 oyniyan takim olarak analiz ettiklerini söylemisti.Adam ona göre Planini yapmisti.

jaja olsaydı burak 30 gol atmazdı da 20 tane atardı geçen seneki gibi ,jaja da 10 tane felan atardı.Siz hem burak 30 tane artı bir de jaja da atar dı diyemi düşünüyorsunuz.psv maçında da bir şey değişmezdi.Adamlar A'dan Z'ye bizden üstündüler çünkü.Jaja da olsaydı o bölgede sneijder de olsaydı aynı golü yerdik aynı golü yerdik. Jaja öyle pres yapan bir oyuncu değildi . Çok takıntı var burada jaja ya.bunu demek istiyorum aslında.Adrianı karalıyorlar sanki her şeyin sorumlusu oymuş gibi. Adriandan önce konuşulması gereken binlerce problem var. ben konuyu buraya bağlayacağım. Herkesin görüşüne de saygım var tabi.

Ertan1982
20.03.2012, 12:45
jaja olsaydı burak 30 gol atmazdı da 20 tane atardı geçen seneki gibi ,jaja da 10 tane felan atardı.Siz hem burak 30 tane artı bir de jaja da atar dı diyemi düşünüyorsunuz.psv maçında da bir şey değişmezdi.Adamlar A'dan Z'ye bizden üstündüler çünkü.Jaja da olsaydı o bölgede sneijder de olsaydı aynı golü yerdik aynı golü yerdik. Jaja öyle pres yapan bir oyuncu değildi . Çok takıntı var burada jaja ya.bunu demek istiyorum aslında.Adrianı karalıyorlar sanki her şeyin sorumlusu oymuş gibi. Adriandan önce konuşulması gereken binlerce problem var. ben konuyu buraya bağlayacağım. Herkesin görüşüne de saygım var tabi.
bir ekstra ofans gücümüz olurdu.Tek ofans gücümüz Burak.Adamlar onu kitledimi isimiz zor.2 adami rakip ortasahada birisi tutmak zorunda kalir böylelikle rakip zayif oldumuz ortasahada bize kolay üstünlük saglayamaz ve bu durumda hizli hücuma kalkamaz.Bu bizim stoperlerin yükünü de hafifletir.

Adrian fiziki ile bizim ligte birsey yapamaz.ikili mücadelerin cogunu kaybediyor.Yan paslar icin Hüseyini geri cagirirdim takima bunun icin yabanci kontenjan kulanmazdim.

bugrahankazaz
20.03.2012, 13:07
hücum değil defans sıkıntımız var.Rakip 1,5 pozisyona giriyor gol atıyor.Biz 7-8 pozisyonda 2 sini atıp ancak yeniyoruz.

Ömer Faruk61
20.03.2012, 13:10
Tolga/Onur

Celutska Giray Zokora Cech

Colman Alper

Adrian

Tunay
Torun(Volkan) Burak Olcan

Stoper, Alper, Tunay Torun.

Murat'
20.03.2012, 13:26
Çok sağlam iki defans oyuncusu almamız gerekiyor biri yerli biri yabancı olmak üzere.Yerliler arasında en makul iki isim var Eren Güngör ve Serdar Aziz, her iki isim de defans hattımız için çok yararlı olur.Eren Güngör transferi Serdar Aziz'e göre daha kolay halledilebilir kanımca.Bir tane de Song etkisi yapacak, yabancı bir oyuncu lazım.

serkanholep
20.03.2012, 13:37
gönlümden geçen

tolga ve onur kalecilerimiz

sağ bek olursa hamit olmazsa yabancı sağ bek

stoper ömer toprak,giray,yabancı,alt yapıdan biri (yumlu değil)

sol bek yabancı

ön libero zokora, alper,orhan gülle,alt yapıdan biri

orta saha colman, soner,olcay

kanatlar volkan,olcan,eren,yabancı,gökhan töre

forvet muhammet,yabancı,tunay

yabancı dediklerim de geröekten kaliteli olmalı ama

mesela sağ bek srna olmalı

Ömer Faruk61
20.03.2012, 13:43
gönlümden geçen

tolga ve onur kalecilerimiz

sağ bek olursa hamit olmazsa yabancı sağ bek

stoper ömer toprak,giray,yabancı,alt yapıdan biri (yumlu değil)

sol bek yabancı

ön libero zokora, alper,orhan gülle,alt yapıdan biri

orta saha colman, soner,olcay

kanatlar volkan,olcan,eren,yabancı,gökhan töre

forvet muhammet,yabancı,tunay

yabancı dediklerim de geröekten kaliteli olmalı ama

mesela sağ bek srna olmalı

Celutska ve Cech yetersiz mi size göre??

sessizkral_1
20.03.2012, 13:49
bence Trabzonspor ÖNLİBERO ile oynamamalı

çift yönlü ortasaha ile oynamalı

colman-alper

önlerinde jaja tipinde bir oyuncu

yani zokora gönderilmelidir.

rakibe baskı kuran Trabzonspor gitti kontra atak takımı haline geldik.

hofsaale
20.03.2012, 14:01
Sadri Şener:"Özellikle defans bölgesine takviye yapacağız. Bu konuda teknik heyetimiz araştırmalarını sürdürüyor." FACEBOOK

serdaracıl
20.03.2012, 14:02
-------Alper---------colman

Volkan-------fernandez-----olcan

Fena durmadı:)

sessizkral_1
20.03.2012, 14:10
DIŞ TRANSFERDE ARAYIŞ BAŞLADI
Onur Kıvrak ve Alanzinho ile sözleşme uzatarak takım içindeki en önemli sıkıntıyı giderdiklerini vurgulayan başkan Sadri Şener, artık dış transferi düşünmeye başladıklarını söyledi. Şener, transferde 3-4 oyuncu almayı düşündüklerini belirterek, "Özellikle defans bölgesine takviye yapacağız. Bu konuda teknik heyetimiz araştırmalarını sürdürüyor" diye konuştu.

4 oyuncu şu mevkiler olmalı

celustka-------giray-------TRANSFER-------cech

-----------colman----TRANSFER(alper)----

------------------TRANSFER(golcü özelliği olan fizik gücü yüksek forvet arkası)

Volkan---------TRANSFER------------Olcan

yedekler : zokora,serkan,alanzinho,vittek

+ yedekde yerli gelişime açık bir stoper ve forvette olabilir.muhammet demir örneğin

kiralık gönderilecekler:

adrian,henruqie kiralık olarak yollansın

10 numara
20.03.2012, 14:19
Onur Kıvrak ve Alanzinho ile sözleşme uzatarak takım içindeki en önemli sıkıntıyı giderdiklerini vurgulayan başkan Sadri Şener, artık dış transferi düşünmeye başladıklarını söyledi. Şener, transferde 3-4 oyuncu almayı düşündüklerini belirterek, "Özellikle defans bölgesine takviye yapacağız. Bu konuda teknik heyetimiz araştırmalarını sürdürüyor" diye konuştu.

+ yedekde yerli gelişime açık bir stoper ve forvette olabilir.muhammet demir örneğin

kiralık gönderilecekler:

adrian,henruqie kiralık olarak yollansınalper-colman çok zayıf kalır...oraya bradley gibi brama gibi bir oyuncu lazım...bana göre sağ forvete de bir oyuncu gerek...ayrıca giray da soru işareti...

Ertan1982
20.03.2012, 14:19

kiralık gönderilecekler:

adrian,henruqie kiralık olarak yollansın

ilk 11 4 transfer sart.Burak icin 1 tane daha.Etti 5.Yedekler icin 5-6 transfer daha.Yapmiyacaksalar bu transferleri cekip gitsinler.

Fatih
20.03.2012, 14:31
Öncelik Alper+Soner+Muhammet

ozturk
20.03.2012, 14:48
http://www.turkish-football.com/news_read.php?id=2657

gabriel omar
20.03.2012, 14:49
3 4 adam dediyse 1 defans 1 orta saha birde Forvet alınır Burağın gidişine göre.Eğer Burak kafasına gitmeyi koyduysa gönderilmeli.Ajaxın 7.5 milyon euroluk teklifi var deniyordu.Üstüne El Hamdouiyi versinler Burağı verelim.Bana göre Burak açısından Hollanda ligi daha yararlı olur.

Gerçi ben hızlı bir zenci forveti tercih ederim.Şöyle senelik en azından 15 gol 10 asistle oynayan cinsinden.

Wilfried Bonyi takip eden var mı sizce bize uyar mı ?

gabriel omar
20.03.2012, 14:51
http://www.turkish-football.com/news_read.php?id=2657

Buda güzel haber.Ver Saparayı al Muhammeti.Pawelide yolla gitsin.Gelecek olan forvetle Muhammet dönüşümlü oynarlar.

Emirhan Çorumlu
20.03.2012, 15:25
Kouyate dikkatimi çekti. Ortasaha da oynayabiliyor. Detaylı bilgi verebilir misiniz? Nasıl bir stoper?

Fizigini cok iyi kullanabiliyor... Boyuna ragmen hizlida... Ama Paris ile aniliyor... Bu Saaten sonra acikcasi bize gelecegini zannetmiyorum...

serkanholep
20.03.2012, 15:36
Celutska ve Cech yetersiz mi size göre??
celutska yı unuttum pardon

ama cech yeterli değil bana göre

Oğuzhan
20.03.2012, 15:51
celutska yı unuttum pardon

ama cech yeterli değil bana göre

Cale'yi izledi bu gözler 1 sene bu takımda. Cech gibi adamı mı beğenmiyoruz şimdi. Türkiye'de kaç tane sol bek var zaten adam akıllı Santos vardı Fener'de gitti oda.

marcusjava
20.03.2012, 15:54

jaja olsaydı burak 2'şer 3'er atmazdı belki ama jaja puan getiren extra goller atardı. gol sayısı aynı olsa bile 10 kadar puan fazla toplardık.

jaja'nın attıracaklarını saymak lazım ayrıca.

hofsaale
20.03.2012, 16:11
http://www.youtube.com/watch?v=Ch3sjF41a0U

Muhammedi izleyin, bu cocukta inanilmaz potansiyal var, istanbul takimlari pesine düsmeden kapmamiz lazim!

sessizkral_1
20.03.2012, 16:13
4-4-2 ye dönsek

--------onur------------

ceslutka--giray--stoper--cech

volkan----colman---alper---olcan

---vittek------muhammet demir--

serkanholep
20.03.2012, 16:17
Cale'yi izledi bu gözler 1 sene bu takımda. Cech gibi adamı mı beğenmiyoruz şimdi. Türkiye'de kaç tane sol bek var zaten adam akıllı Santos vardı Fener'de gitti oda.

şahsen ismail i isterim ben

koşan yırtıcı inatçı biri

tabi şenol hocanın eğitimine ihtiyacı var biraz

daha iyisi olmalı sol bek de ya da türk olmalı kanaatimce

Batuhan
20.03.2012, 16:27
Muhammet - Alper - Serdar (Ömer Toprak) seneye mutlaka takıma kazandırılması gerekilen yerli oyunculardır bence.

Yabancı stoper olarak Abdennour'u görmeyi çok isterim. :)

10 numara
20.03.2012, 16:28
şahsen ismail i isterim ben

koşan yırtıcı inatçı biri

tabi şenol hocanın eğitimine ihtiyacı var biraz

daha iyisi olmalı sol bek de ya da türk olmalı kanaatimcekimi eğitmiş ki?

volkan_627
20.03.2012, 16:32
bu muhammet bedava gelecekken neden almadıkta şimdi peşinden koşuyoruz... alacaksak bu tarz adamları alıp başka takımlara oynamaları için kiralamalıyız. eren i aldık ordu da 18 e bile zor giriyor...

sessizkral_1
20.03.2012, 16:33
bence 2 stoper lazım bize 1 de değil

giray yazıyoruz hep ama bence girayda vasat bir oyuncu

volkan_627
20.03.2012, 16:35
giray vasat bir oyuncu olsaydı geçen szon ligin en az gol yiyen takımlarından biri olmazdık. giray eğer yanında sağlam bir stoper varsa hiç sırıtmaz. yani sol tarafa sağlam bir stoper alırsak giray ıda kazanmış oluruz...

serkanholep
20.03.2012, 16:36
kimi eğitmiş ki?

burak,giray,selçuk,egemen,tolga,onur eskileri söylemiyorum

sessizkral_1
20.03.2012, 16:40
giray vasat bir oyuncu olsaydı geçen szon ligin en az gol yiyen takımlarından biri olmazdık. giray eğer yanında sağlam bir stoper varsa hiç sırıtmaz. yani sol tarafa sağlam bir stoper alırsak giray ıda kazanmış oluruz...

egemen in yanına mustafayıda koysan sırıtmazdı

kaldıki glowacki ara ara girayı kesmişti

messi_61
20.03.2012, 16:40
Bu hafta Sapara harikalar yaratti cok begendim

volkan_627
20.03.2012, 16:43
egemen in yanına mustafayıda koysan sırıtmazdı

kaldıki glowacki ara ara girayı kesmişti

o zaman sıkıntı yok. al egemen gibi birini ya da daha iyi birini 2 stoper almaktan vazgeç. 1 stopere para ver ama fazla para verip en iyisini al...

sessizkral_1
20.03.2012, 16:50
bence sapara,adrian,henruqie gibi oyuncular ortasıra takımlarda iş yapabilirler

ama Trabzonspor oyuncusu değiller.

asilhamsi
20.03.2012, 17:11
mutlaka 2 stoper alınmalı.
ozan,veysel sanırım sozlesmeleri bitiyor alınmalı.
Ve en cok istedigim adam tolga cigerci.

asilhamsi
20.03.2012, 17:14
ozan,veysel,tolga cigerci yi transfer edelim.
Sefa ve abdullah karmil i pilot takımdan alalım.
Gereksiz tüm oyunculardan satarak,kiralayarak,takasla kurtulalım.
cok iyi 2 yabancı alalım.Biri mutlak stoper digeri burak transferine göre.

10 numara
20.03.2012, 17:16
burak,giray,selçuk,egemen,tolga,onur eskileri söylemiyorum:) jaja , engin, gabric, adrian , brüls,zafer yelen,henrique.....

burak hariç diğerlerine katılmıyorum...

Batuhan
20.03.2012, 17:19
Bu sene Toulouse'un çok maçını izledim. Aymen Abdennour kesinlikle çok iyi bir stoper, üstelik oldukça genç!

aVaqlTIxoOM

asilhamsi
20.03.2012, 17:20
tolga,onur,zeki
sezgin,serkan,celu,giray,mustafa,abdullah karmil,sefa,cech,juhasz(baska isim olabilir)
volkan,sercan,zokora,veysel,tolga cigerci,colman,olcan,ozan,alan(bence cok gerekli degil)
vittek,halil,burak,muhammet(burak giderse yabancı bir santrafor)

asilhamsi
20.03.2012, 17:33
Su Jaja diye aglayan arkadaslari hic anlamiyorum tamam adam super topcuydu ama bu tip bir oyuncuyu ancak surekli tavizler vererek yada yaptiklarini surekli goz ardi ederek oynatabilirsiniz.Bu da kisa sure sonra size tum takimda disiplinsizlik ve bir hoca olarak otoritenizi kaybetmek olarak geri doner.Hangi oyuncu baska oyuncuya iltimas gecen,taviz veren hocayi dinler,ciddiye alir.Bu kadar yetenekli ve iyi bir oyuncu neden hic bir yerde tutunamiyor yada avrupa da niye hic bir takim adamla ilgilenmiyor diye hic dusundunuz mu?Ayrica Jaja sizin o na verdiginiz degerin onda birini taraftara gostermedi,hic bir zaman adamin umrunda bile olmadiniz.

Senol hocaya kamera karsısında bariz bir sekilde kufreden engin kadar taviz veremezmiydik?

Jaja ne yaptı yahu biri bana soylesin cidden cok merak ediyorum.

Colman da gec geldi mesela o niye satılmadı?

asilhamsi
20.03.2012, 17:38
Olsun gol atıyor. Başka hiçbirşey önemli değil gol atsın ama kendinden başka kimseyi takmasın. Fb'li futbolcularla galibiyet partilerine katılsın. Ama 13 gol atsın 2 güzel hareket yapsın yeter. Takımda disiplin olsa ne olur olmasa ne olur. Disiplin o kadar önemli birşey değildir. Bakın Adrian disiplinli ama kötü futbolcu. Bu denklem böyledir. 10 tane maçı kazandıran futbolcunun her şeyi yapmaya hakkı vardır. Şenol Güneş saçmalamasın bütün takımı toplamış da Jaja ben gelmiyorum diyormuş. Der tabi hakkı var Şenol Güneş olur olmaz zamanlarda çağırmasın adamı.

hangi disiplin?

Engin hocaya senin ben a... koy... derken nerede o disiplin?
Tayfun SSK dan emekli olacak topa vurmadan.
Adamına göre muamele var bu takımda.

Emirhan Yazıcı
20.03.2012, 17:42
Bu sene Toulouse'un çok maçını izledim. Aymen Abdennour kesinlikle çok iyi bir stoper, üstelik oldukça genç!

aVaqlTIxoOM

Yazıcaktım AMA Yazmıssın :)

TAHSİN 61
20.03.2012, 17:43
Eren Albayrak bize gelmek için 6 ay futbol oynamadı bi Tayfun kadar dayanamadık kiraladık

Emirhan Çorumlu
20.03.2012, 17:49
Yabanci Stoper (kaliteli ve tecrübeli)
Stoper (gelecegi olan)
Alper
Soner
Ozan
Muhammet
Yabanci Golcü (Defansi yikan ve Son Vuruslari düzgün olan)

25 Milyon harcamak sart oldu artik... :)

Oğuzhan
20.03.2012, 18:07
Yabanci Stoper (kaliteli ve tecrübeli)
Stoper (gelecegi olan)
Alper
Soner
Ozan
Muhammet
Yabanci Golcü (Defansi yikan ve Son Vuruslari düzgün olan)

25 Milyon harcamak sart oldu artik... :)

Vittek eğer şu sakatlık sorununu aşarsa bence ondan daha kalitelisini getirecek vaziyette değiliz. Bizim yönetim beceremiyor santrafor almayı :)

Emirhan Çorumlu
20.03.2012, 18:38
Vittek eğer şu sakatlık sorununu aşarsa bence ondan daha kalitelisini getirecek vaziyette değiliz. Bizim yönetim beceremiyor santrafor almayı :)

Siyahi bir Forvet bence sart... Kapi gibi olmali... Ve ona ragmen hizli ve cevik olmali... Emenike gibi biri lazim...

Fatih ÇOLAK
20.03.2012, 19:06
Abdennour aradığımız adam stili ile %100 uyuyor, keşke alabilsek, ilgilendiğimiz söylenmişti, sene sonu görüşülecek falan deniliyordu, işallah...

Arka sayfada Muhammed haberi var, sevindirici bir haber, o da olur umarım...

ibrahim
20.03.2012, 19:29
Siyahi bir Forvet bence sart... Kapi gibi olmali... Ve ona ragmen hizli ve cevik olmali... Emenike gibi biri lazim...
Aynisinin beyazi olmuyomu?? :)

Asi Çaykaralı61
20.03.2012, 19:32
Arkadaşlar Ligimizden sadece iki tane forvet oyuncusunu isterim Anadolu takımlarından birisi Muhammet Demir biriside Cenk Tosun İnanın ki çok işler yaparlar.Sene sonunda gelişmeler olacaktır bu konuda

Emirhan Yazıcı
20.03.2012, 19:36
aElsltgDJjw

Bu Takım Son Zamanlarda İnanılmaz Oyuncu Çıkartıyorlar İşte Onlardn Birisi

Junior Fernandes

Emirhan Yazıcı
20.03.2012, 19:45
Bir Baska İsim

Dorlan Pabon :)

ucTpuG9NRzI& Bu adama dikkat Mutlaka

Emirhan Yazıcı
20.03.2012, 19:47
Son Olarak Erick Torres Yeni Hernanez :)

q90p3mktC-Y

Gökhan Baymak
20.03.2012, 20:04
--------------Onur--------------
---------------------------------
Celustka--Kryvtsov--Abdennour--Cech
---------------KARA--------------
---------Colman----Alper---------
Volkan----------------------Olcan
-----------Muhammet-------------

İşte dream team bu takım...

bugrahankazaz
20.03.2012, 20:41
Gs Baroş+5 milyon gibi bir teklif vermeye hazırlanıyor diye duyum aldım.Ama Burak'ın aklı varsa gitmez.Tekrar eski günlerine döner.Ben olabileceğini düşünüyorum..O kadar diyeyim.Ayrıca Celutskayı stoperde düşünürüm önümüzdeki sene.Gayet başarılı oynuyor orda.Hatta Aykutu da yanına monte edebiliriz.Oyun kurma yönündende avantajlı olur.Ve iyi bir stoper ve sağ bekle defansı çok iyi bir kıvama sokabiliriz.

ağasarlı
20.03.2012, 21:13
4-4-2 ye dönsek

--------onur------------

ceslutka--giray--stoper--cech

volkan----colman---alper---olcan

---vittek------muhammet demir--

altına imzamı atarım..(özellkle muhammet yanında iri bir forvetle oynarsa takımı uçurur )

Erbay
20.03.2012, 21:19
Hızlı bir stoper
Seri ve teknik bir orta saha
Skorer bir forvet arkası

Kıvanç Çuvalcı
20.03.2012, 21:22
Muhammed in alinmasini bende cok isterim ilerde cok is yapar ama su an icin en fazla iyi bir yedek olur,fizik olarak biraz daha guclenmesi lazim.

Oğuzhan
20.03.2012, 21:24
Gs Baroş+5 milyon gibi bir teklif vermeye hazırlanıyor diye duyum aldım.Ama Burak'ın aklı varsa gitmez.Tekrar eski günlerine döner.Ben olabileceğini düşünüyorum..O kadar diyeyim.Ayrıca Celutskayı stoperde düşünürüm önümüzdeki sene.Gayet başarılı oynuyor orda.Hatta Aykutu da yanına monte edebiliriz.Oyun kurma yönündende avantajlı olur.Ve iyi bir stoper ve sağ bekle defansı çok iyi bir kıvama sokabiliriz.

O ikili Mustafa - Giray ikilisinden daha berbat olur. Allah aşkına savunma arkasına bir top atsalar Aykut kademeye girene kadar ben evden koşup girerim kademeye. Giray'ın yanına çok tecrübeli, teknik bir oyuncu lazım. Giray'ın mücadelesinden, onun tecrübesinden ve oyun kuruculuğundan faydalanabiliriz.

Ayrıca Zokora çok stoperlerle iç içe oynuyor. Onu da daha önde oynatsak daha iyi olur bence.

Legolas77
20.03.2012, 21:29
altına imzamı atarım..(özellkle muhammet yanında iri bir forvetle oynarsa takımı uçurur )

o isimde dame n'doye dir çok iyi kadro olurdu

ağasarlı
20.03.2012, 22:01
aslında bu sene , muhammet+alper+ iyi bir stoper yeter . durum onu gösteriyor..aslında transfer sezonunda çokta zor olmamlı işimiz..

Adem Erdoğan
20.03.2012, 22:06
Erman döktürüyor; az önce (bence) penaltısı verilmedi.

asilhamsi
20.03.2012, 22:22
ziya konusunda ısrarlıydım bu ısrarımı arttırıyorum.Ters kademe ne demek onun dersini veriyor.

Oğuzhan
20.03.2012, 22:27
http://www.bahisci.com/istatistik/oyuncu/65952/murat-akca/

Bu adam kadar iyi oynayan bir stoper izlememiştim uzun süredir. Bir stoper bu kadar göze çarpabilir ancak, her müdahalesi yerinde kademeleri mükemmel. Takip edilmesi gerekiyor bence kesinlikle.

hofsaale
20.03.2012, 22:29

Kesinlikle kadromuza katmamiz gereken bir oyuncu!

Fatih ÇOLAK
20.03.2012, 22:32
http://www.bahisci.com/istatistik/oyuncu/65952/murat-akca/

Bu adam kadar iyi oynayan bir stoper izlememiştim uzun süredir. Bir stoper bu kadar göze çarpabilir ancak, her müdahalesi yerinde kademeleri mükemmel. Takip edilmesi gerekiyor bence kesinlikle.

Bu sezon hep iyi oynuyor zaten, Alman altyapılı...

Ama babalarının sözünden çıkmazlar, satmazlar...

Asi Çaykaralı61
20.03.2012, 22:35
Bundan öncede yazdığım gibi Murat Akça stopere Erman orta sahaya tam aradığımız oyuncu tarzındalar

gabriel omar
20.03.2012, 22:36

Valla ben pek beğenmedim ,genelde son paslarda hep yanlış tercihler yaptı gibi geldi bana.

Bu arada Murat Akçada fena bir maç çıkarmadı,müdahaleleri hep yerindeydi.

sessizkral_1
20.03.2012, 22:38
bende bugün ermanı beğenmedim

bugün sivasın ofansif anlamda hiçbir özelliği iyi değildi.

sivas iyi defans yaptı diyebiliriz bugün.

Tolga DEĞİRMENCİ
20.03.2012, 22:41
Celustka--Kryvtsov--Abdennour--Cech
---------------KARA--------------
---------Colman----Alper---------
-----------Muhammet-------------

İşte dream team bu takım...

birisi kara mı dedi? :) stoperde daha cabuk yıldız oluo;) ön liberolu oyun dısında benimde hayalimdeki kadrolardan olmaya aday olur bu kadro

digo
20.03.2012, 23:00
Eneramo,sözleşmesi bitiyor.Ligin en kuvvetli santrforu, Volkan ile Olcan'ı çok iyi pozisyona sokar, en az 15 tane atar.

Gökhan Baymak
20.03.2012, 23:04
birisi kara mı dedi? :) stoperde daha cabuk yıldız oluo;) ön liberolu oyun dısında benimde hayalimdeki kadrolardan olmaya aday olur bu kadro

Benim hayalimdeki kadro bu.. Ama dediğin gibi ALPER yerine Avrupa maçlarında Kara- Jaja - Colman üçlüsü de fena olmaz... :rolleyes:

Bu arada sivas'tan alacagımız iki Türk futbolcu var. Murat ve Ziya.. Ama Erman pilot takım için iyi futbolcu..

Emirhan Yazıcı
20.03.2012, 23:16
Celustka--Mensah--Abdennour--Cech
---------------Alper--------------
---------Colman----Soner---------
-----------Pabon-------------
Buda benim Kadrom ;)

gabriel omar
20.03.2012, 23:17
Grosickiyi alıp Olcanı forvet arkasına çeksek benim hoşuma giderdi açıkçası.Acaba Sivas ona ne kadar değer biçiyor ?

Emirhan Yazıcı
20.03.2012, 23:18
Bahsedilen Kara Bumu ?

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/kara/profil/spieler_141828.html

Fanatik34
20.03.2012, 23:44
Sercan Saraer bugün yine döktürüyor

Halil, Volkan, Olcan ve Sercan ile muhtesem kanat oyuncularina sahip oluruz, hemde yerlisinden

MonteCristo
21.03.2012, 00:14
bende bugün ermanı beğenmedim

bugün sivasın ofansif anlamda hiçbir özelliği iyi değildi.

sivas iyi defans yaptı diyebiliriz bugün.

Yapmayın Sivas 10 tane posizyona girdi. Şut kalitesi kötü olduğu için maç 1-0 bitti. Şutları iyi olsa açık fark olurdu. Tam bir deplasman takımı gibi oynadılar ve ev sahibi gs'nin 2 katı posizyona girdiler.

Bugün Erman'ı beğenmediyseniz size futbolcu beğendirmek çok zordur heralde. Bence Erman gs kadrosunda olsa Emre Çolak, Riera, Engin gibi isimleri çoktan kesmişti.

Bilâl ÇOBAN
21.03.2012, 00:33
Savunmanın göbeğinde Ömer Toprak - Serdar Taşçı ( serdar aziz ) ikilisinin

Orta alanda Colman - Alper - Adrian üçlüsünün

ileride ise Volkan - Burak - Olcan ( Muhammed Demir ) üçlüsünün

olduğu bir takımı, Şenol Hoca'nın yönetiminde izlemeyi çok isterdim.

Bu takım 6 ay birlikte oynasın, sonra yerlileri direk milli takıma koy ve izle..

Aynı takımı Football Manager 2012 de kuruyorum, Crash Dumps hatası veriyor, o kadar iyi bi takım yani..

61_Serhat_61
21.03.2012, 02:16
neymar bitmis

Joacivil
21.03.2012, 03:01
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2012/03/21/halil-cagirirsa-trabzona-gelirim

Ceyhun Öncü
21.03.2012, 03:16
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2012/03/21/halil-cagirirsa-trabzona-gelirim

Ücretinide halil ödesin bi zahmet
Schalke bu ikiliyi satip raul ve huntelaaryi aldi adamlar uefa kupasindan bahsediyor

Joacivil
21.03.2012, 03:23
Ücretinide halil ödesin bi zahmet
Schalke bu ikiliyi satip raul ve huntelaaryi aldi adamlar uefa kupasindan bahsediyor

eski formunda degıl istemem ben ama adam begenmıyoruz sonra henrique gibi adamlar geliyor hayırlısı diyelim

Burak Sahin
21.03.2012, 03:50
Daha sivasin bugünkü macda iyimi oynadi kötümü oynadi ona karar veremiyoruz :) cok garip bir taraftar profilimiz var.....

Serdar A
21.03.2012, 08:41
Florin Cernat : 52 maç 17 gol 10 asist . (2 sezon)
Adrian+Alanzinho 58 maç 2 gol 10 asist (Bu sezon)

Ertan1982
21.03.2012, 09:34
Transfer kadar önemli olan bir konu.Oyuncu maaslari bana göre.Takimda bir Maas hirarsi kurulmali.Misal söyle:
Star oyuncular,Star olmaya yakin oyuncular,Ilk 11 oyuncular,iyi yedekler ve yetenkler diye Kategori yapip ona göre kontrat yapsinlar.Bir yetenege ilk 11 oyuncu kategori oyuncu kontrati vermek aptalik olur.

Star
Tavan ücret

Star adayi(yetenek girmiyor bu kategoriye)
Tavan ücret´in 20%-25% alti

Ilk 11 Oyuncu
Tavan Ücretin 35%-45% alti ama iyi primler ilk 11, gol, asist vs.

iyi yedek
Tavan ücretin 60%-75% alti ama yüksek primler ilk 11,gol ,assist vs

yetenek
Tavan Ücretin 80% alti ama cok cok yüksek primler ilk 11,gol ,assist vs

% oynana bilinir ama zoruma gidiyor oturarark birsey yapmayarak oyuncularin böyle yüksek maas almalilari.Bu oyuncularin sucu degil yöneticilerin sucu ama ileride ekonomik olarak zor duruma düseriz.

Ertan1982
21.03.2012, 10:29
Almanya´da transfer yapmak isteyen Magathin calistirdigi takimlara baksin.Adamin ayari yok.Normal birisi bir pozisyona 2 oyuncu alir bilemedin 3.Magath´ta bu oran 4,5,6 gidiyor.Almanya´da Transfer orani bu kadar kötü birisini görmedim.Oyuncu tuturma orani 1:5,1:10,1:15 böyle gider.Wolfsburg 2-3 senede Magath artcilardan kurtuldu gene basa geldi.VW yetkileri elinden aldi.Schalke Huntelaar kontrati uzatmak istiyor,para yok Magath kasirgasindan sonra.Adam oyuncu giderlerini 95 Mio Euro ya cikartmis.Dortmund 35-40 Mio arasi gelecek sezon 45-50 mio cikartmaya hedefliyorlar.Gerisini siz düsünün.

Ben Magath´tan sezon sonu en az 10-15 transfer daha bekliyorum.Yakinda 2. bir takim kurarsa sasmam.

Niye bunu yazdim??Cünkü Almanya´da en kolay transfer etme methodu Magath´in calistirdigi Kulüplerden oyuncu almak.Adamlar cogundan kurtulmak icin nerdeyse paketleyip fiyonk yakip kargoylan kapina yoluyacak.

Bud Spencer
21.03.2012, 10:41
- düsseldorflu lukimya kölne transfer oldu

- helmes sezon sonu 4milyon civari satilacak --> bizde müthis isler yapabilir

Ertan1982
21.03.2012, 10:47
- düsseldorflu lukimya kölne transfer oldu

- helmes sezon sonu 4milyon civari satilacak --> bizde müthis isler yapabilir
Magthin bir öküzlü daha.Adamin bir huyu var,birisine taktimi tam takar.Bu Magathin sezon öncesi kamplarinda meshur taktigi.Birisine orda kafayi takiyor ve oyuncuyu göz dag vermek icin bitiriyor.Oyuncuyu oyuna sokuyor 5-10 Dakika sonra oyundan aliyor.Oyuncu pes edene kadar yapiyor bunu.

Helmesi bende yazmistim.Magath takti ona kadrodan atti.Son 4 Macta af etti simdi 4 macta 4 gol.Takmasaydi Wolfsburg bu sezon Avrupa kupalari icin yarisirdi.4Mio Euro iyi fiyat.Alman oyuncular Türkiyede her zaman is yapmistir.Abidik gubidik oyuncular alacaklarina Helmesi alsinlar o fiyata.

Atakan
21.03.2012, 11:02
Yapma abi. Alanzinho yetersiz ama Karabükspor'un oyuncusunun istatistikleri ile karşılaştırmak yanlış olur.

Gurpas
21.03.2012, 11:14
Bu tarz kıyaslamalar yapmak Cernat ın Alanzinho veya Adrian dan daha iyi bir futbolcu olduğunu göstermez.

Sivas Gs yi yendi biz yenemedik Sivas bizden daha iyi takımmı?

PDR_55
21.03.2012, 11:28
arkadaşlar stoper olarak Türkiye liglerinde beğendiğim iki isim eskişehirspordan Diego ve samsunspordan Kemal tokak...

Ertan1982
21.03.2012, 11:37
Forvet olarak yerli tsl sadece Muhammedi görüyorum.Bazilari Cenk´te der ama bana Trabzona uymaz diye düsünüyorum.Her zaman bizi Türkiyede Istanbul takimlara satabilir diye düsünüyorum.Yerlinin yerlisini alalim yeter.

Yabanci Forvet olarak TSL den belese Geaks derim,olmadi Helmes satilacaksa onu alirim olmadi 32-34 yasinda 2 sene daha üstdüzey oyniya bilecek bir yabanci(Pizaro vs.)

yerli ortasaha Back-up olarak sirlamam söyle:
1.Yasin Öztekin(Bonservisi elinde görünüyor)
2.Sercan sararer(Dün gene iyi oynadi 1-2 sene sonra Milli olabilir bizde)
3.Ümit Korkmaz(Bonservisi elinde,ismi bizlen gecti,performansa dayli bir kontrat önerirdim)

TSL yabancilardan sadece Sivok ve Battala istiyorum.2 oyuncunun da Bonservisi elinde görünüyor.Ama Yabanci statü beklemek lazim gelecek sezon icin.

PDR_55
21.03.2012, 11:38
onur
celustka-giray-diego-cech

volkan-alper-gosso-olcan

jaja
muhammet

yedek:tolga-kemal tokak-soner zokora-halil-enaramo

Ertan1982
21.03.2012, 11:49
Gosso gelmis 29 yasina.Zokora ile bir fark görmüyorum.Bize yaramaz.Diego satilmissehir ve sikeciler macindan sonra gözümden düstü istemem,aynisi Alper icin gecerli.Bizim taraftar ayni yönetim gibi kafasina bir isim taktimi onu tekrarlar dururu.Alternatif isimlere yönelin.Alper,Soner,Muhammed,Cenk ismi dolasip duruyor burda.Muhammed haric alabilecegimizi sanmiyorum.Muhammed de Akrabalari ve Senol hoca sayesinde belki aliriz.O da garanti degil.

Harun-61
21.03.2012, 12:02
Yöneticilerimiz istesin, Senol Hoca baski yapsin su iki oyuncudan birini sezon sonu kadro'ya katabiliriz.

Biraz vizyon be, Lütfen....!

http://www.die-fans.de/news_images/1642.jpg

http://www.fooma.de/wp-content/uploads/profilbilder/lucas-barrios.jpg

.

Ertan1982
21.03.2012, 12:08
Yöneticilerimiz istesin, Senol Hoca baski yapsin su iki oyuncudan birini sezon sonu kadro'ya katabiliriz.

Biraz vizyon be, Lütfen....!

http://www.die-fans.de/news_images/1642.jpg

http://www.fooma.de/wp-content/uploads/profilbilder/lucas-barrios.jpg

.
Barrios ancak Kiralanir.Ama ispanya dan Malaga ilgileniyor.Barrios Ispanya´ya gitmek istiyor.Ama Kiralama´yi deniye biliriz.Italya Ispanya ve Ingiltere Alman Ligini kesfetti.Ucuza(Onlara göre) cok iyi oyuncu alina biliniyor oradan.Misal Lazio Klose transferinden sonra daha cok Alman liglerini takibe aldi.Ingiliz takimlari Alman takimlarin altyapi oyuncularini kendi akimlarina transfer etmeye basladi.Misal bizim istedimiz Samba Hertha altyapisindan gitti Ingiltereye.

Harun-61
21.03.2012, 12:12
Barrios ancak Kiralanir.Ama ispanya dan Malaga ilgileniyor.Barrios Ispanya´ya gitmek istiyor.Ama Kiralama´yi deniye biliriz.Italya Ispanya ve Ingiltere Alman Ligini kesfetti.Ucuza(Onlara göre) cok iyi oyuncu alina biliniyor oradan.Misal Lazio Klose transferinden sonra daha cok Alman liglerini takibe aldi.Ingiliz takimlari Alman takimlarin altyapi oyuncularini kendi akimlarina transfer etmeye basladi.Misal bizim istedimiz Samba Hertha altyapisindan gitti Ingiltereye.

Dortmund Resmi Sitesinden; Barrios hakkinda:

Barrios (geschieden, ein Sohn) steht bis zum 30. Juni 2013 beim BVB unter Vertrag

Yani Cocuk Problemi-Okul Problemi'de yok ;)

.

Ertan1982
21.03.2012, 12:18
Dortmund Resmi Sitesinden; Barrios hakkinda:

Yani Cocuk Problemi-Okul Problemi'de yok ;)

.
Kontrati 2015 kadar uzatti.Transfermarkt ve Bild´de yaziyordu.Dedigim gibi en iyi ihtimal Kiralamak.Dortmund zaten Barrios ila tutacagim demiyor.Fiyatini verene satarlar.12-14 Mio arasi.Biz bunu veremeyiz.

Bundesliga´da zaten genclik furyasi basladi.Bizde oldu gibi 30 gelen oyunculari fazla rabet görmüyor büyük kulüplerden.Herkez Dortmund Modelini uygulamak istiyor.

Osman Yavuz
21.03.2012, 12:20
Hala Kemal Tokak deniyor ilginç bir şekilde. Sivasın'ın stoperi Murat Akça Kemal'i 3 le çarpar 5'e böler:)

Royal Heart
21.03.2012, 12:54
Haydi bakalım, yanına Costa vari bir stoper daha alınacaksa lâfım yok ama ''tecrübeli'' stoperimiz olacaksa kendisi yanlış tercih yine. http://www.gunebakis.com.tr/haber/dany8217i-bitiyor-67223.html

Ligos61
21.03.2012, 13:09
bencede dany bizim defansı toplayacak bir isim değil onun yerine çok daha kaliteli bir stoper lazım

Ertan1982
21.03.2012, 13:11
Danny verecegim parayi Muhammede veririm.2-3 Mio Danny den daha iyi stoperler alirim Avrupadan.

sessizkral_1
21.03.2012, 13:17
dany kesinlikle kötü bir tercih olmaz

ama yurt dışından daha iyileri alınabilir

Ba®ış
21.03.2012, 13:20
Romaschenko ve Song hariç Türkiye liglerinde aldığımız oyunculardan pek yararlanamadık.(Sapara,Vittek,İsaac,Risp,Agustine, Bushi)

nchls
21.03.2012, 13:51
giray-danny ikilisi yine toparlamaz o bölgeyi bana göre. Ama giray oynamazda danny'nin yanına yine biri alınırsa üst düzey olmak şartıyla kabulumdür.

nchls
21.03.2012, 14:00
emirhan nerelerdesin :) M.Diame nereye gidecek ,sözleşmesi bitiyordu ayrılacak mı takımdan vardır senin haberin :) Orta alanda görmek istediğim adamların başındadır kendisi de :)

Tekke
21.03.2012, 14:18
ENERAMO: 2009 yılından itibaren 10 kez Nijerya formasını giymiş ve 3 gol atmıştır. Emenikeden daha kaliteli bence.

DANY: Maceraya gerek yok, çok iyi stoper. Ancak pek milli olamıyor.

Bence defansa KAMERUN-NİJERYA-GİNE vb Afrikadan stoper almalıyız...

Serdar A
21.03.2012, 14:25
Bu tarz kıyaslamalar yapmak Cernat ın Alanzinho veya Adrian dan daha iyi bir futbolcu olduğunu göstermez.

Alanzinho'nun ve Adrian'ın daha evvel forma giydiği kulüpler Karabükspor ayarındaydı .

Maksadım karşılaştırma yapmaktan çok aynı bölgede iki farklı yabancı oyuncumuz olmamıza karşın istenen verimi alamıyor oluşumuzun altını çizmek .

Futbol teknik olduğu kadar duygusal bir oyun . Bank Asya'dan adı duyulmamış bir futbolcu bulursunuz , ingiltere premier ligden getirdiğiniz futbolcdan daha verimli olur . Futbolun bu kadar seviliyor olmasının sebeplerinden biri de belki budur.

faysal
21.03.2012, 14:29
Kevin kuranyi Halil altıntop çağırsın trabzonspor forması giyerim demiş :)Günebakışın dünkü baskısında yazıyordu bugünde fotomaç ön yüzünde günebakıştan alıntı yaparak yazmış :)
Böle bir golcüyü takımda görmek isterim umarım yönetim ilgilenir kuanyiyle :)

sessizkral_1
21.03.2012, 14:37
ENERAMO: 2009 yılından itibaren 10 kez Nijerya formasını giymiş ve 3 gol atmıştır. Emenikeden daha kaliteli bence.

yapmayın Allah aşkına eneramo kim ya

çok ağır bir oyuncu henruqie den hiçbir farkı yok hatta henruqie bence futbol zekası olarak eneramodan daha yukarıda bir oyuncu.mesela dün gs maçında etkili gibi gözüktü ama okadar saçma sapan işler yaptıki kaçırdığı gol verdiği berbat pas tercihleri.fiziği iyi ona bişi diyemem.

vizyon daraltır bu tarz oyuncular . daha hızlı oyuncular lazım bize emenike kıyası bu noktada çok yanlıştır

faysal
21.03.2012, 14:40
http://youtu.be/bmXj9jTTbxM
Kevin Kuranyi şarkıda süper vidyodaki :)

10 numara
21.03.2012, 14:45
stoper : en az 2 tane....douglas , Kalidou Koulibaly , Cüneyt köz , murat akça
orta saha : bradley , diame , brama , constant ,m.ekici ,alper ,şahin ali
forvet:aubameyang ,m.demir,sercan sararer , bas dost

10 numara
21.03.2012, 14:53
brüls : 36 maç 2 gol 17 asist...:)

Oğuzhan
21.03.2012, 15:34
Yapma abi. Alanzinho yetersiz ama Karabükspor'un oyuncusunun istatistikleri ile karşılaştırmak yanlış olur.

Alanzinho Karabükspor'da oynasa 15 tane gol atar en az her sezon. Çok yanlış bir karşılaştırma olmuş arkadaşınki. Alanzinho takımın lideri olsa Messi olur bu ligde.

Mert Oğuzlu61
21.03.2012, 15:39

Allah ım sana geliyorum.... :eek::eek:

eneramo nun şu forumda TS ile adının anılması bile utanç verici...

danny ye gelirsek, CANLI BOMBA ! tecrübeli ve kalitesi tartışılmayacak bir sol stoper almalıyız.

Gökhan Baymak
21.03.2012, 15:45
Bahsedilen Kara Bumu ?

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/kara/profil/spieler_141828.html

Aynen.. Aynı takımdan Jennsen ve Rosenborg'dan Henriksen norveç liginden alınacak futbolcular...

61trabzonomer
21.03.2012, 16:01
danny mükemmel olur keşke olsa

sessizkral_1
21.03.2012, 16:15
Allah ım sana geliyorum.... :eek::eek:

eneramo nun şu forumda TS ile adının anılması bile utanç verici...

danny ye gelirsek, CANLI BOMBA ! tecrübeli ve kalitesi tartışılmayacak bir sol stoper almalıyız.

danny ı geçen yıl çok beğeniyordum bu yıl iyi görüntü çizmiyor gibi

ama antepde kötü durumda buda yanıltıyor olabilir.mesela antep son haftalarda toparladı danny ede yansıdı bu

eğer ulfaluji tarzında büyük takımlarda oynamış tecrübeli bilindik bir oyuncu alınmayacaksa danny e hayır demem yanınada bi yerli alınabilir.yeni egemenimizi ortaya çıkarmalıyız artık

Alican Altunbaş
21.03.2012, 16:15
İsim olarak birşey diyemeceğim ama şahsi fikrim sol ayaklı stoper , iki yönlü oynayabilen bir orta saha ve santrafor bizim için öncelikli transferler olmalı diye düşünüyorum

Ertan1982
21.03.2012, 16:19
biz giraydan korkuyoduk ceza sahasinda patlamasin diye.dany alinirsa artik dany´nin tüm sahada patliyacak diye korkariz.asla üstdüzey bir takimin stoperi olamaz.

Asi Çaykaralı61
21.03.2012, 16:56
Liste başındaki oyuncu Dany değil

Asi Çaykaralı61
21.03.2012, 17:03
İnternette dolaşan haberin çoğu yalan haber ilgililere duyrulur özellikle transfer haberlerinin

Emirhan Çorumlu
21.03.2012, 17:33
Kuranyi Haberi dogrumu?

sessizkral_1
21.03.2012, 17:36
Jaja geri dönerse Şenol hocanın duruşu sarsılır diyen arkadaşlara soruyorum ;

Tevez'i asla birdaha kadroma almam diyen Manchini nin onu affetmesi konusunda (ki tevez saha içinde disiplinsizlik yapmıştır , jaja saha dışında) görüşleri nedir ?

Royal Heart
21.03.2012, 17:40
Bir haber olur eyvallah derim ama her gün her gün Jaja'nın adını zikretmek lüzumsuz. İlle de tartışılacaksa kendi başlığında tartışın artık.

Asi Çaykaralı61
21.03.2012, 18:20
Arkadaş bir okuyun önemli.Antalya'da bir joker: Emrah Başsan (İlk önce Trabzonspor Futbol Okulu'na gittim) http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=14193 (http://t.co/ZjLpkbvk)

(https://twitter.com/#)

Nevzat KAĞAN
21.03.2012, 18:48
İlk yari bitti Emrah gol atti. Adrian in bir tek olumlu hareketi yok.Bu Adrian i alana, izleyene, para verene selam.

sessizkral_1
21.03.2012, 21:10
bu takımın 5 oyuncuya ihtiyacı var.

2 stoper (girayıda kesecek 1 yerli 1 yabancı 2 stoper)

1 tane jaja (veya o kalitede üst düzey bir forvet arkası)

1 tane alper potuk (colmanın yanına, zokora yedeğe çekilir)

1 tane forvet (forvet vittek dönerse,burak gitmezse alınmayabilirde)

adrian ve henruqie de kiralanmalıdır.

oflukaan
21.03.2012, 21:20
***********Shota Arveladze *********

asilhamsi
21.03.2012, 21:31

sivas bizden cok daha iyi bir takım.

Cünkü biz takım bile degiliz.

ben bu karsılastırmaları cok mantıklı buluyorum.

Gerekceniz nedir cernat ile alanzinho veya adrianı kıyaslamamakta?

sessizkral_1
21.03.2012, 21:33
sivas bizden cok daha iyi bir takım.

Cünkü biz takım bile degiliz.

ondan sivasa top göstermedik

artık şu saçma kıyaslamaları bırakın

bizim takımımız iyi

sadece 3-4 mevkide sıkıntımız var

bunlarıda sene sonunda çözebiliriz

mevkileri yukarıda yazdım

Numan Yerlikaya
21.03.2012, 21:37
Hep Polonyada Belçika'da efsane olmuş oyuncuları almamız gerekmez Premier liginde Fransa liginde dikiş tutturamayanlara yönelsek
Bknz:G.saray

asilhamsi
21.03.2012, 21:40
ondan sivasa top göstermedik

artık şu saçma kıyaslamaları bırakın

bizim takımımız iyi

sadece 3-4 mevkide sıkıntımız var

bunlarıda sene sonunda çözebiliriz

mevkileri yukarıda yazdım

tekrar ediyorum bireysel olarak iyi oyunculara sahibiz.

Ama asla takım bilinci ve oyunu yok.

Bu nedenle bir macta cok iyi oynuyor diger macta dagılıyoruz.

Asla ve asla takım degiliz.

Bu oyuncuların birarada oynadıgı ilk sene olmasından da kaynaklanıyor biraz.

asilhamsi
21.03.2012, 21:41
dedigimi anlamamıssın ama sacma kıyaslama diye yapıstırıyorsun hemen.
Sivasın kadro kalitesi bizden dusuk olabilir ama kesinlikle bizden daha takım.
Bu arada ben bizim kadro kalitemizden de emin degilim.

Fatih ÇOLAK
21.03.2012, 21:52
Umut'u geri istiyorum arkadaş...

Şu kadroda Umut olsaydı en az 7-8 gol az yerdik, ne alakası var demeyin, defans hücumda başlar, rakipler orta sahaya kadar dans ede ede geliyor...

Ha Umut'u almıyormusunuz, onun işini yapacak bir adam alın şu hücum hattına, bakınız Elmander mesela...

FC-ST-PAULI-61
21.03.2012, 22:32
Fatih canim kardesim bukadar vizyonsuz olma.Ne Umutu.Yöneticilerimizden farkin kalmaz.

Defansa Mensah Forvete Carlton Cole orta sahaya salihovici istiyorum.
Gidip alsinlar ya Trabzonsporun Büyüklügünü bilmiyor bu Yöneticiler.Aldiklari Adamlara bakin aglasak mi gülsek mi bilmiyorum.

Ömer Faruk61
21.03.2012, 22:42
Fatih canim kardesim bukadar vizyonsuz olma.Ne Umutu.Yöneticilerimizden farkin kalmaz.

Gidip alsinlar ya Trabzonsporun Büyüklügünü bilmiyor bu Yöneticiler.Aldiklari Adamlara bakin aglasak mi gülsek mi bilmiyorum.

:D Bir Korıku hissettim

Fatih ÇOLAK
21.03.2012, 22:54

Benim vizyonum gayet geniş kardeşim ama yönetim işte...

Hücumda yıpratıcı bir adam şart, dediklerinin hepsine kefilim ama adımız bile geçmez onlarla, mesela Stuttgart İbisevic'i aldı 5 milyona fakat kriz içindeler ve sene sonu bir çok oyuncularını satacaklar, al Salihovic'i, koy önünede İbisevic'i, en fazla 8-9 milyon euro, sonra bak keyfine gitsin ama işte ama...

karaozgur
21.03.2012, 23:03
yapmayın Allah aşkına eneramo kim ya

çok ağır bir oyuncu henruqie den hiçbir farkı yok hatta henruqie bence futbol zekası olarak eneramodan daha yukarıda bir oyuncu.mesela dün gs maçında etkili gibi gözüktü ama okadar saçma sapan işler yaptıki kaçırdığı gol verdiği berbat pas tercihleri.fiziği iyi ona bişi diyemem.

vizyon daraltır bu tarz oyuncular . daha hızlı oyuncular lazım bize emenike kıyası bu noktada çok yanlıştır
Katılıyorum. Eneramo'nun aynısı bizde vardı. Toulusse'a sattık. Hiç olmazsa yerli idi.
Umut'u geri alalım daha iyi...

Emirhan Yazıcı
21.03.2012, 23:20
Türkiyeden Alıcaksan Fernandesi Alıcaksın Sonra Arkana Bakmıcaksın..

yorumsuz6117
21.03.2012, 23:46
Aykut , Henrique , Adrian bu oyuncuların kesinlikle gönderilmeleri şart.

x_man
21.03.2012, 23:50
onur tolga celu giray serkan jebrin colman halil volkan olcan dışında takım yenilenmeli

sessizkral_1
21.03.2012, 23:52
adrian,henruqie sene sonunda kiralanmalıdır

aykut,sapara takasda kullanılsın

DeAgLeMaNyAq
22.03.2012, 02:26
32 lig maçında sadece 6 kez gol yememeyi başarabilen bir takımın şu anki ligdeki sıralaması bile başarıdır. Zaten bu 6 rakamını 2 katına çıkarabilseydik 10 puan yukarıda olurduk...

Travelair
22.03.2012, 07:45
Fizigini cok iyi kullanabiliyor... Boyuna ragmen hizlida... Ama Paris ile aniliyor... Bu Saaten sonra acikcasi bize gelecegini zannetmiyorum...

Sağol, incelemek lazım

Travelair
22.03.2012, 08:23
Trabzonspor'a alınacak oyuncular zeki, güçlü, hırslı, kıvrak, iyi huylu, hızlı, top kaybetmeyen, top çalan, takım oyuncusu, pasör, skora katkı veren, oyunu yönlendirebilen oyuncular olmak zorunda

Travelair
22.03.2012, 08:46
Trabzonspor futbolcusu top kaybetmeyecek. Bunun için iyi top saklaması ve iyi pas yapması gerek. Türkiye liginde iyi top saklaması için güçlü,çevik, hızlı olması lazım. Yetmez, kötü ve/veya art niyetli hakemlerin bize yapılan faulleri gözlerine sokup çalmak zorunda bırakması için bir de futbolcularımız teknik olacak ki açık saçık bellerini kırsın, faulleri kabak gibi gösterebilsinler

Kısacası, futbolcularımız Trabzonspor'da oynuyorsa komple futbolcu olacaklar. Hiç mazeret üretilmesin öyle olsaydı Barca'da oynardı, böyle olsaydı bilmem nerede diye. Kalite 2 katına çıkarılırsa yine başa oynayabiliriz. Böyle kör topal bu kadar olur

Bazı insanlar vardır, yaş aldıkça eskiye bağlılıkları artar. Siler kullanır. Eskisi gibi var mı der. Yeniyi de yanlış seçer. Gördünüz mü yeniler nasıl, ne varsa eskide var demeye devam eder. Öyle olunca yönetim teknik direktör işbirliği ile kadromuz yeterli deriz

Ertan1982
22.03.2012, 08:58
yoruldum artik.bizim kadar transferi düsünüyormu yönetim?adamlar masada kankileri ile beraber 5 dakikada transfeleri halediyor.Oyuncu tanimaz nerden geldi huyu ne vs. bilmez.yönetimde birkac genc gelmis onlarda ya etkisiz eleman yada gösterise merakli.Senol Hoca ben bilmem Agaim bilir modunda.Ne verirseler onla calismaya bakiyor.

Her zaman söyledimi gene söyliyorum.Eski jeneration takim ´dan komple ellerini cekmeliler.Torunlari ile mi oynuyorlar,Bahceleri ile mi igileniyor,Bonzai mi yetistiryorlar umrumda degil.Sadece Trabzonspordan ellerini ceksinler.Zamanlari gecti.21.yy ayak uyduramadilar.kafalari 70-80 yilarada kaldi ama futbol gelisti globalesti.Bilgi caginda yasiyoruz.Bilgiyi temin edemiyen veya kulanamyan yok olur gider.

Fatih Bayrakdar
22.03.2012, 09:24
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/jeffrey-gouweleeuw/profil/spieler_106405.html

Jeffrey Gouweleeuw

Alacaksın 15 sene stoper aramayacaksın ...

Murat Erdem
22.03.2012, 09:37
Celustka-Cech-Zokora...bunlar haricinde yabancıların seneye kalmasına gerek görmüyorum...aslında Piotr Brozek faydalanılabilecek joker bir oyuncu ama onu da Ş.Güneş klasiği olarak çöp yaptık...

emre81
22.03.2012, 09:40
Arkadaşlar abartmayalım bence bu seneden zaten umudumuz yok ama tüm takımı değiştirelim gibi fikirleri saçma buluyorum. Bence iyi bir iskelet kadro var bu kadroya yapılacak 3-4 oyuncuyla süper bir takım yapılabilir.
Öncelikle hangi oyun planı ya da planları ile oynayacağımızı netleştirmeliyiz, sonrasında her halukarda bu takıma 1. sınıf bir stoper lazım ve bu transfer için yüksek bir bütçe ayrılmalı. Eğer Burak giderse, yerine son vuruşları iyi fiziği sağlam kaliteli bir oyuncu alınmalı ben 2 senedir Wilfred Bonny diyorum ama olur mu bilemem. Ön libero da oyununun 2 yönünü oynayabilen mümkünse sol ayaklı bir oyuncu alınmalı hatta her ne kadar sol açık olsa da Ozan İpek gerek fizik gücü gerekse yaşı itibarıyla değişime ayak uydurabilecek bir oyuncu olması sebebiyle burada düşünülebilir. Bence bu 3 mevki kesinlikle transfere gereksinimimiz olan bölgeler bunun yanında Jaja ya da o tarz bir oyuncu her sistemde oynayabilir.

...........Onur (Tolga)
Celu...Giray.....Stoper....Cech
..............Zokora
....Colman...........Ozan
Volkan......................Olcan
.............Bonny

Vay be nasıl takım ama...

Fatih Bayrakdar
22.03.2012, 09:41
Celustka-Cech-Zokora...bunlar haricinde yabancıların seneye kalmasına gerek görmüyorum...aslında Piotr Brozek faydalanılabilecek joker bir oyuncu ama onu da Ş.Güneş klasiği olarak çöp yaptık...

O Piotr Cech'i 5 defa cebinden çıkarır ...

Zokora kafasında futbolu bitirmiş , uzatmaları oynuyor.

Celustka ve birazda Colman ... Gerisi gönderilmeli ...

Travelair
22.03.2012, 09:44
2 tane çok kalite bek oynayabilen stoper
1 tane çok kalite ortasaha göbek
1 tane çok kalite kanatları kullabilen
1 tane çok yönlü çok kalite forvet arkası
2 tane çok kalite forvet

Gideceklere göre aynı mevkiden çok kalite transferlere devam

figirm
22.03.2012, 09:50
Alperin dün elmacık kemiği kırılmış,yazık oldu.

Alican Altunbaş
22.03.2012, 10:02
Sébastien Bassong busezon sözleşmesi bitiyor..

sol ayaklı stoper 26 yaşında... Sizce nasıl?

gerçi kiralık Tottenham Hotspur malı kendisi:)

Ertan1982
22.03.2012, 10:07

Tottenham satis Listesine koyacak.fb yaptigi gibi 1 sezon kiraliyalim.Maasini versek bedesliz kiralar bize tottenham.Gene Transfere kafa yoruyoruz burda.

Alican Altunbaş
22.03.2012, 10:09
Tottenham satis Listesine koyacak.fb yaptigi gibi 1 sezon kiraliyalim.Maasini versek bedesliz kiralar bize tottenham.Gene Transfere kafa yoruyoruz burda.

Abi ama mantıklı değilmi dediğin gibi yani yobonun katkısı ortada illa satın alacak değilsin kirala hemde kaliteli topçu bnce çok yararlı olur premier lig tecrübesine sahip..

Ogün'
22.03.2012, 10:13
Bize orta saha şart.Aykut sahada yok.Zokoranın hücuma katkısı sıfır.Colmanda aklına eserse oynuyo.Barış özbek diye bi orta sahamız var ama onu da daha göremedik!!!

figirm
22.03.2012, 10:31
Bize orta saha şart.Aykut sahada yok.Zokoranın hücuma katkısı sıfır.Colmanda aklına eserse oynuyo.Barış özbek diye bi orta sahamız var ama onu da daha göremedik!!!

Aynen.Aykut ve Barışı zaten geç.Colman büyük güç ama bazen varlığı ile yokluğu belli olmuyor.Bize istikrarlı adam lazım.Zokora istikrarlı ve iyi bir kadroda kalitesini daha çok belli eder.Bence asıl tartışılacak isim Zokora değil,Colman.Alper Trabzon için biçilmiş kaftandı,tıpkı Olcan gibi.Elmacık kemiği kırıldı,geri dönüşünü gözlemek lazım. Ortasaha dışında stoper bölgesine en az 1 isim bulmak ve Burakı iyi fiata pazarlayıp takım olmak lazım.Burakla ne yaparsa yapsın takım olamayız.

Ertan1982
22.03.2012, 10:32
Abi ama mantıklı değilmi dediğin gibi yani yobonun katkısı ortada illa satın alacak değilsin kirala hemde kaliteli topçu bnce çok yararlı olur premier lig tecrübesine sahip..
Kardesim ben mantik felan aramiyorum bu Yönetimde.Sezon basindan beri Kadro yapisi dengesiz diye bagirdim.Tek hedefim bu sezon Türkiye Kupasi üzerine Avrupaya gitmekti.Simdi gelecek sezon Avrupaya gidemesek yazik degil mi bu sezon da topladimiz puanlara??

Devre arasi 3 transfer dedik Ortasaha Forvet ve Stoper.Zar zor bir Olcani aldik.Forveti gectim.Glo, Giray,Mustafa ve Joker Celu güvenerek yola devam ettiler.ilk önce Glo elde patladi sonra Mustafa psv macinda patladi.

Simdi gelecek sezon bu yönetim takima stoper doldurmasa ben birsey bilmiyorum.Avrupa yakasinda sikeciler icin Ata demirer sunu diyordu:Kaleci aliyoruz kanat eksik,Kanat aliyoruz Forvet eksik,forvet aliyoruz soper eksik.Ayni duruma düsecegiz gelecek sezon.

87TnHo8AWQI

Fatih Bayrakdar
22.03.2012, 10:35
Başbakan noktayı koydu kapatın dükkanı ...

Harun-61
22.03.2012, 10:36
Dün ki Bayern-Gladbach macinda ki Dante'ye tekrar hayran kaldim.

Gercekten müthis bir adam, buluzp getireceksin böylelerini.

CesurHamsi
22.03.2012, 10:46
2 tane çok kalite bek oynayabilen stoper
1 tane çok kalite ortasaha göbek
1 tane çok kalite kanatları kullabilen
1 tane çok yönlü çok kalite forvet arkası
2 tane çok kalite forvet

Gideceklere göre aynı mevkiden çok kalite transferlere devam

ilkine katilmiyorum, ben Celustka ve Cech'i kanatlarda begeniyorum, ama Giray ve Mustafa bu takimdan derhal gitmeli, Glowacki iyi olabilir belki ama cok sakat oluyor onunda gitmesinden yanayim.. sonra 2 tane kaliteli stoper alinabilir, mesela Serdar Aziz yada Omer Toprak, yanina alt yapidan bi genc stoper, yada baska bi takimdan genc bir stoper alinabilir.

ikincisi pek onemli degil, gobek'te Zokora ve Colman var, Colmani forvet arkasi koyarsan ozaman onemlidir tabi ama ben Zokora ve Colman'i orta sahada begeniyorum. Aykut'u satip yerine genc yetenekli (Alper, Emrah) orta saha oyuncusu alinabilir. Baris Ozbek gibi bir futbolcu'da derhal satilmali.

ucuncusune katiliyorum, suan kanatlarimizda Volkan ve Olcan var. Her futbolcu gibi bazen onlar da aksatabilir bu normal, o yuzden 1 kanat oyuncusu alabilmemiz lazim (Amrabat gibi)

dorduncusu ne KESINLIKLE katiliyorum, forvet arkasinda Adrian ve Alanzinho'dan verim alamiyoruz. Colman orda oynasa da olur ama yukarda yazdigim gibi Colman'i Zokora'nin yaninda begeniyorum. Forvet arkasina birtane cok cok cok kaliteli transfer sart. Cernat gibi biri ama genc!

besincisine ise 2 forvete gerek yok aslinda, Burak gidecekse ozaman var tabi. Halil'i yollamamiz sart, Halil cok kazma oyunumuzu yavaslatiyor. Burak yavas degil ve takim oyununa uyuyor ama o giderse 2 tane kaliteli forvet sart. Vittek'i goremedik bi ama bilmiyorum o nasil diye, Vittek iyi ise bence kalsin. Paolo Henrique bu takimdan gitmeli, adamin akli sanki futbolda degil, cok yavaslatiyor oyunu, tek Benfica macinda begenmistim onu. Bize kuvvetli, golcu, cabuk, teknik bir forvet lazim.

Travelair
22.03.2012, 10:52
Bek oynayabilen stoper diyorum çünkü birbirlerinin kademelerine girebilmeliler. Celustka ve Cech konusunda ise ben sadece vasat üstü buluyorum şu an

annttiigs
22.03.2012, 11:02
Arkadaşlar abartmayalım bence bu seneden zaten umudumuz yok ama tüm takımı değiştirelim gibi fikirleri saçma buluyorum. Bence iyi bir iskelet kadro var bu kadroya yapılacak 3-4 oyuncuyla süper bir takım yapılabilir.
Öncelikle hangi oyun planı ya da planları ile oynayacağımızı netleştirmeliyiz, sonrasında her halukarda bu takıma 1. sınıf bir stoper lazım ve bu transfer için yüksek bir bütçe ayrılmalı. Eğer Burak giderse, yerine son vuruşları iyi fiziği sağlam kaliteli bir oyuncu alınmalı ben 2 senedir Wilfred Bonny diyorum ama olur mu bilemem. Ön libero da oyununun 2 yönünü oynayabilen mümkünse sol ayaklı bir oyuncu alınmalı hatta her ne kadar sol açık olsa da Ozan İpek gerek fizik gücü gerekse yaşı itibarıyla değişime ayak uydurabilecek bir oyuncu olması sebebiyle burada düşünülebilir. Bence bu 3 mevki kesinlikle transfere gereksinimimiz olan bölgeler bunun yanında Jaja ya da o tarz bir oyuncu her sistemde oynayabilir.

...........Onur (Tolga)
Celu...Giray.....Stoper....Cech
..............Zokora
....Colman...........Ozan
Volkan......................Olcan
.............Bonny

Vay be nasıl takım ama...
abartmıyorum; bu senenin aynısı olur.

annttiigs
22.03.2012, 11:03

fm'de takımımın as stoperidir :) cl kupamız var ikinci senemizde. reel hayatını çok takip etmedim.
ancak yobo'nun kral olduğu ligde hiç de ondan aşağı kalacağını sanmam.

CesurHamsi
22.03.2012, 11:07
Bek oynayabilen stoper diyorum çünkü birbirlerinin kademelerine girebilmeliler. Celustka ve Cech konusunda ise ben sadece vasat üstü buluyorum şu an
Sana oyle geliyor cunku Giray ve Yumlu cok kotu. Aynisi kalecilerimizde de var, defansimiz yuzunden kalecileri kotuluyoruz

Travelair
22.03.2012, 11:16
Yok onu zaten ben de diyorum. Devre arası transfer yapmadıkları için sınırlı olanları da kaybediyoruz. Fakat öyle üstün oyuncular değil

CesurHamsi
22.03.2012, 11:22
Celustka daha genc ve bence cok iyi, Cech ise kac yasinda bilmiyorum 28+ oldugunu dusunuyorum ama bence ayagina guzel top tutuyor ve Senol hoca onu daha cok ataga yollasa daha iyi olur bizim icin diye dusunuyorum cunku cok cabuk. Serkan derhal gitmeli takimdan, Antalya'da yedigimiz ikinci gole bi bakin

Ogün'
22.03.2012, 11:39
İzleyen var mı? sezon sonu sözleşmesi bitiyor. http://www.transfermarkt.com.tr/tr/david-hoilett/profil/spieler_58993.html

Travelair
22.03.2012, 11:44
İzleyen var mı? sezon sonu sözleşmesi bitiyor. http://www.transfermarkt.com.tr/tr/josh-mceachran/profil/spieler_128905.html

Chelsea'nin malıymış.

İngiltere civarından Bryan Ruiz, Robert Snodgrass, Bassong, Odemwingie gibi oyunculara bakmak lazım

Alican Altunbaş
22.03.2012, 11:58
Chelsea'nin malıymış.

İngiltere civarından Bryan Ruiz, Robert Snodgrass, Bassong, Odemwingie gibi oyunculara bakmak lazım

Bassong bence çok iyi olur.
Hem sol ayaklı boyu bence stoper için ideal. 1,87 olması lazım.
Hemde ağır bir oyuncu değil. Fizik açıdan bizim ligi rahatlıkla kaldırır.
Bu tip oyuncular lazım bize.
Zokora eleştiriliyor ama adam 50 nin üzerinde maç yapmasına rağmen gayet diri duruyor bunda ingilterede oynamasının payı olduğunu düşünüyorum.

Ertan1982
22.03.2012, 12:08
İzleyen var mı? sezon sonu sözleşmesi bitiyor. http://www.transfermarkt.com.tr/tr/david-hoilett/profil/spieler_58993.html
Ingilterde veya italya ya gidecek diye konusuluyor.St.Pauli altyapi patentli.

Emirhan Yazıcı
22.03.2012, 12:29
-----------Alper-------
-----Colman---Fernandes
Volkan--Muhammet-----Olcan

Arkada Mensah...

Murat'
22.03.2012, 12:52
Song etkisi yapacak bir defans oyuncusu lazım bize.Öncelik kesinlikle bu tarz bir oyuncu olmalı.Zaten Song'u gönderip bonservis ödeyerek Glowacki gibi müzmin sakat oyuncuyu kadroya katmak büyük bir hataydı.

Royal Heart
22.03.2012, 12:58
Hamit'i bonservisiyle alıp, Nuri'yi kiralayalım ;)

Travelair
22.03.2012, 13:03
Song etkisi yapacak bir defans oyuncusu lazım bize.Öncelik kesinlikle bu tarz bir oyuncu olmalı.Zaten Song'u gönderip bonservis ödeyerek Glowacki gibi müzmin sakat oyuncuyu kadroya katmak büyük bir hataydı.

Hata bilmeden yapılır

Murat'
22.03.2012, 13:13
Hata bilmeden yapılır

Doğrudur abi, Glowacki'nin böyle müzmin sakat olduğu belliydi.Song gibi bir adamı gönderip Glowacki'yi almak hata değil tam bir gafletti.

Travelair
22.03.2012, 13:19
Büyük düşünen insanlar bu kulübü yönetmeli. Büyük adımlar atmalıyız, ama bu insanlar aynı zamanda bilgili olmalı. Tapelerde okuyoruz Şakar hocaya diyor ki bak transfere sen karışmazsan başkan bilip bilmeden alacak ayarı da yok. Yani yönetici hocaya baskı yapıyor az olaya gir, transferde sözün geçsin diye. Peki ne oldu? Ne fahiş fiyatlara ne transferler yaptık, yazık günah değil mi?

Terzioğlu
22.03.2012, 13:37
4-3-3 veya 4-5-1 sisteminden vazgecsek daha iyi olacak gibi. Cift forvetli sistem bize daha uygun. Bu forvetlerden biri ise kesinlikle Muhammet Demir olmali. Yaninda saglam bir partner ile cok gol atar ve attirir.

Terzioğlu
22.03.2012, 13:40
Büyük düşünen insanlar bu kulübü yönetmeli. Büyük adımlar atmalıyız, ama bu insanlar aynı zamanda bilgili olmalı. Tapelerde okuyoruz Şakar hocaya diyor ki bak transfere sen karışmazsan başkan bilip bilmeden alacak ayarı da yok. Yani yönetici hocaya baskı yapıyor az olaya gir, transferde sözün geçsin diye. Peki ne oldu? Ne fahiş fiyatlara ne transferler yaptık, yazık günah değil mi?
Ozaman Senol hocanin sececegi bir menajer alinsin kulübe transferden sorumlu.

sessizkral_1
22.03.2012, 13:40
4-3-3 veya 4-5-1 sisteminden vazgecsek daha iyi olacak gibi. Cift forvetli sistem bize daha uygun. Bu forvetlerden biri ise kesinlikle Muhammet Demir olmali. Yaninda saglam bir partner ile cok gol atar ve attirir.

zaten senin elinde olcan ve volkan varsa mutlaka çift forvet oynaman lazım eğer çift forvet oynamıyorsanda ortasahanın destek vermesi lazım cezasahasına yakın oynaması lazım

kanat ortalarımız hep boşa gidiyor dün 20 orta yaptık 1 tane vurduk

nchls
22.03.2012, 13:41
-----------Alper-------
-----Colman---Fernandes
Volkan--Muhammet-----Olcan

Arkada Mensah...

Diame biriyle anlaşmadıysa fernandesin yerine diamenin alınabilirliği daha kolay. Fernandes imkansız bence .

Muhammed
22.03.2012, 13:43
Bu sezondaki saha sonuçlarını baz alarak kadroda çok büyük bir değişime gitmek hata olur görüşündeyim. Özellikle ilk yarıdaki maçların çoğunu Şampiyonlar Ligi için feda etmemiz ve sonrasında da ligde hedefsiz kalmamız, konsantre olamamamız sebebiyle çok puan gitti. Şu anda hemen hemen hedefsiz bir takım olarakta 2 ileri 1 geri gideceğimiz çok açık. Bu takım beraber geçireceği bir yaz kampı dönemiyle beraber gelecek sezon bundan çok daha kaliteli sonuçlar alır. Geçen sezon küme düşmekten son hafta playout oynayarak kurtulan M.Gladbach bu sezon hemen hemen aynı kadroyla Munich ve Dortmund'un arkasından 3. ligde.

Tabi bu demek değildir ki transfer yapmayalım. 2 tane çok kaliteli stoper ve Burak giderse bir tane çok kaliteli santrafor ilk önceliklerimiz olmalı. Ondan sonra Skorer bir forvet arkası ve orta sahada Zokora veya Colman ile ikili oynayabilecek iyi bir oyuncu lazım ki bu konuda Alper Potuk nokta atışı olur. Muhammet Demir'i de transfer etmeliyiz.

sessizkral_1
22.03.2012, 13:45
---alper-----colman---

--------????-----------

soru işaretli bölgeye yeni bir jaja lazım

messi_61
22.03.2012, 13:46
Bence ilk once Sadri sener ve yonetiminin sozlesmesini fesh edelim !!!!

nchls
22.03.2012, 13:48
zaten senin elinde olcan ve volkan varsa mutlaka çift forvet oynaman lazım eğer çift forvet oynamıyorsanda ortasahanın destek vermesi lazım cezasahasına yakın oynaması lazım

kanat ortalarımız hep boşa gidiyor dün 20 orta yaptık 1 tane vurduk

Takımın boy ortalaması 1.50 . Yani abartıyorum tabi ama çok kısayız.o yüzden ortalarda toplara vurabilen çıkmıyor.Türkiye liginin en fiziksiz takımı biziz bana kalırsa. kayseri maçında kim olursa olsun amrabata çarpana,kamyon çarpıyordu sanki.

sessizkral_1
22.03.2012, 13:51
sapara,pawel,piotr,adrian,henruqie,zokora

yaklaşık : 18 milyon euro

fernandes = 11 milyon euro

jaja = 5 milyon euro

elmander = 8 milyon euro

soru : bizim 18 milyon euro harcadığımız bu oyuncular olmasaydı daha azmı puan toplardık ?

Travelair
22.03.2012, 13:55
Kuranyi haberi çıkmış. Bu haberleri çıkartanlara sorum olacak: Biz de düşünebiliyoruz Burak'ın yerine Kuranyi de acaba aldığı yıllık ücretten haberleri var mı da böyle rahatça atıyorlar?

Ertan1982
22.03.2012, 14:07
Kuranyi haberi çıkmış. Bu haberleri çıkartanlara sorum olacak: Biz de düşünebiliyoruz Burak'ın yerine Kuranyi de acaba aldığı yıllık ücretten haberleri var mı da böyle rahatça atıyorlar?
Benim bildigim 2.5 mio-3 mio euro arasi maas aliyor.Ben gene söyliyorum.Takima yabanci bir kulüp menejer gelmeli.Transfer ile o ilgilenmeli yoksa paramizla daha cok rezil oluruz.

Alican Altunbaş
22.03.2012, 14:12
5 tane topçuya yıllık 2 milyon eurodan 10 milyon ödeyeceğimize yıllık 2 tane adam gibi topçuya 3,5 4 verelim daha iyi bnce..En azından takıma katkı sağlar.. Paramız çöpemi gitsin lafı artık geride kaldı zaten para gidiyor bari bir işe yarasın.

Murat'
22.03.2012, 14:16
Menajerler yine üşüşür kulübün başına leş bekleyen akbabalar gibi.

Travelair
22.03.2012, 14:24
Benim bildigim 2.5 mio-3 mio euro arasi maas aliyor.Ben gene söyliyorum.Takima yabanci bir kulüp menejer gelmeli.Transfer ile o ilgilenmeli yoksa paramizla daha cok rezil oluruz.

Benim hatırladığım 5 milyon € civarında. Eğer 2-3 ise o zaman alma şansımız olabilir. 2 veririz, vergi de bizden...

Menejer konusunda zamanında Zidane'ı önermiştim :) Keşke işini bilen, gözü tok, kazık atmayacak birisiyle çalışabilsek

Travelair
22.03.2012, 14:26
Gerçi Kuranyi'yi çok beğenen biri değilim

FC-ST-PAULI-61
22.03.2012, 14:39
Bolusporlu Ferhat besiktasa süper bir Gol atti.Cok yetenekli.

Turgay Atalay
22.03.2012, 15:13
Kuranyi falan alınmasın bu takıma, içi geçmiş adam görmekten bıktım bu takımda...Madem kalite ve tecrübe istiyorlar adres Pizarro olmalıdır.

Fatih ÇOLAK
22.03.2012, 15:20
Kuranyi falan alınmasın bu takıma, içi geçmiş adam görmekten bıktım bu takımda...Madem kalite ve tecrübe istiyorlar adres Pizarro olmalıdır.

Katılıyorum...

yorumsuz6117
22.03.2012, 15:43
Kuranyi kim ya Türk olsa Ömer Rıza muamelese görürdü burda..

Chiko
22.03.2012, 15:47
Kuranyi kim ya Türk olsa Ömer Rıza muamelese görürdü burda..
Kuranyi mi kim? Bu ligde döktürür ..
Gekas,Webo,Elmander gibi oyuncular parliyorsa Kuranyi haydi haydi parlar.

CesurHamsi
22.03.2012, 15:49
Kuranyi degil de ben Emenike tarzinda bir forvet istiyorum :D

Royal Heart
22.03.2012, 15:53
------------------ONUR---------------
CELUSTKA---MENSAH--COSTA---CECH
----------------ZOKORA--------------
---------HAMİT---------COLMAN-------
VOLKAN-----------BURAK---------OLCAN
SONER, SERDAR AZİZ, CENK(YA DA MUHAMMET)
Bu 6 transfer yapılsın, canavar gibi takım.

CesurHamsi
22.03.2012, 15:57
------------------ONUR---------------
CELUSTKA---MENSAH--COSTA---CECH
----------------ZOKORA--------------
---------HAMİT---------COLMAN-------
VOLKAN-----------BURAK---------OLCAN
SONER, SERDAR AZİZ, CENK(YA DA MUHAMMET)
Bu 6 transfer yapılsın, canavar gibi takım.
Guzel, Nuri'yi de kiralayabilsek keske..
kanatlara da destek :)

Royal Heart
22.03.2012, 16:01
Guzel, Nuri'yi de kiralayabilsek keske..
kanatlara da destek :)
Hamit bonservisiyle, Nuri de kiralık gelse süper olur evet; Soner'i ona alternatif düşündüm. Kanatlara da artık Sercan'ı, unuttuğumuz Eren'i güçlendirerek iyi alternatif olarak hazırlamamız lâzım. Gönül ister oralara da farklı transferler yapmak da aşırı transfer yapmadan herhalde en sağlam buna yakın bir kadro kurulabilir. Beni keserdi en azından. :)

CesurHamsi
22.03.2012, 16:07
Hamit bonservisiyle, Nuri de kiralık gelse süper olur evet; Soner'i ona alternatif düşündüm. Kanatlara da artık Sercan'ı, unuttuğumuz Eren'i güçlendirerek iyi alternatif olarak hazırlamamız lâzım. Gönül ister oralara da farklı transferler yapmak da aşırı transfer yapmadan herhalde en sağlam buna yakın bir kadro kurulabilir. Beni keserdi en azından. :)
kesinlikle, Burak'in yoklugu icin ise kaliteli forvet sart

Royal Heart
22.03.2012, 16:12
kesinlikle, Burak'in yoklugu icin ise kaliteli forvet sart
Burak gider mi bilmiyorum ancak giderse kaliteli bir alternatif şart, doğru söylüyorsunuz. Pek futbolcu piyasasından haberim yok ama birkaç defa yazdığım gibi Matias Suarez çok iyi olurdu gibi... Çok daha donanımlı arkadaşlar var tabi. Yabancı forvet oynadığında Celu'yu yedeğe Hamit'i oraya Soner'i de ortaya çekersin ligde böyle oynarsın meselâ şu anki kurallara göre. İstedin mi çok şey olur da, bizdeki hayâlden öteye geçmez.

Emre ÖZTÜRK
22.03.2012, 16:18
Valencia'lı Costa ve sağbek Bruno Saltor alınabilir.Bruno'nun sözleşmesi bitiyor zaten sene sonu.Sevilla'dan Kanoute forvete düşünülebilir.Artık kalitesi belli yabancılar almalıyız.

faysal
22.03.2012, 16:18
Her yaz yıldız isimler ortaya atılıp tutuluyo ama aldığımız oyuncular malesef sıradan ve hemde az paraylada almıyoruz çok parayla yapıyoruz bunları umarım birgün yazıldığı gibi göreceğimiz transferlerimiz olur..

Ligos61
22.03.2012, 16:25
bu başlığa gerçekten çok iyi kaliteli isimler yazılıyor ama bu yönetim deki vizyon ile yazılan isimleri transfer etme ihtimalimiz yok giderler polonya belçika liglerinden yılın futbolcularını alıp yıldız diye yuttururlar bizlere

ccd6167
22.03.2012, 16:41
yurt icinden transfer yapalim mumkunse 1-2 faazla verelim turk olsun

ins yurt disindan 1 trasnfer yaparlar.

eren gungor alper muhammet alinsa yeter..

yabanci stoper bide

kasmaya gerek yok 12-13 hersey temize cikar..30 trilyonluk butce yeterli bu sene

Bud Spencer
22.03.2012, 16:47
kuranyi bende pek begenmiyorum AMA asla ondan iyisini alamaz bu adamlar bu takima

Alican Altunbaş
22.03.2012, 16:47
Burak eğer iyi bir teklif gelmezse satılmamalı.
Biz taraftar olarak gönderdik hemen adamı ben bu işi anlamıyorum. Elindeki iyi türk oyunları tutacaksın.Tabiki iyi bir teklif gelirse gidebilir..

ysfemr
22.03.2012, 16:49
bence takımda en büyük sıkıntı önliberolu anlayış hernekadar orda zokora gibi birisi olsada sene sonu kurulacak kadroda orta göbekte cift yönlü iki oyunculu sisteme göre kurulmalı........

Alican Altunbaş
22.03.2012, 16:49
Makukula geldi aklıma adamı almak için ne uğraşmıştık şimdi adam yok ortalıkta:) iyimi yaptık ne :)

Alican Altunbaş
22.03.2012, 16:50
Zokora varsa önünde iki yönlü oynayabilen iki orta saha adamı olması gerekmezmi sizce?

ysfemr
22.03.2012, 17:07
Zokora varsa önünde iki yönlü oynayabilen iki orta saha adamı olması gerekmezmi sizce?

o zamanda hücümda etkisiz kalıyoruz zaten burak o kadar gol atmasa gol atamıyacak takım birde o sekilde 3 orta saha oynarsak takım ceza sahasına giremez....

Asi Çaykaralı61
22.03.2012, 17:11
Boluspor'da forma giyen Fe rhat Kiraz geçen sene çok iyi performans sergilemişdi bu sene çok izleyemedim

(https://twitter.com/#)

Alican Altunbaş
22.03.2012, 17:16
o zamanda hücümda etkisiz kalıyoruz zaten burak o kadar gol atmasa gol atamıyacak takım birde o sekilde 3 orta saha oynarsak takım ceza sahasına giremez....

O zaman Zokora oynamasın:)

Fatih ÇOLAK
22.03.2012, 17:17

Önünde 2 yönlü orta saha olsa Zokora'ya gerek bile yok bence :)

2 yönlü, 2 orta saha oyuncusu, orta sahayı rahatlıkla idare eder...

Murat'
22.03.2012, 17:26
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/2455-3B1E3G0V.jpg

auhVUlv0CgA

Song etkisi yapacak bir defans oyuncusu istiyorum ben.

10 numara
22.03.2012, 17:28
Önünde 2 yönlü orta saha olsa Zokora'ya gerek bile yok bence :)

2 yönlü, 2 orta saha oyuncusu, orta sahayı rahatlıkla idare eder...mesela colman'ın yanına brama,bradley,diame tarzında bir oyuncu koy zokora yedek beklesin...