PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

Legolas77
19.02.2012, 15:01
Acaba yönetimin bizi şaşırtıp şimdiden sezon sonu için anlaştığı kaliteli futbolcular var mıdır...

1461 Trabzon icin anlasılmış oyuncular olabilir belki :rolleyes:

haliloğlu61
19.02.2012, 16:53
mutlaka yeni oyuncular ile anlaşılmıştır. en çok hangi oyuncudan para yiyebilirlerse ve en çok hangi menejere komisyon verebilseler anlaşmışlardır. yönetim adam olsa trabzonspor tarftarına aanket yapsın anketten çıkan oyuncuları alsın kesinlikle pişman olmaz.

hamdi_61
19.02.2012, 17:09
bugün kimi alalım?

Dogan
19.02.2012, 17:58
bugün kimi alalım?
Serkan, Aykut, Mustafa hatta Giray bu takımın futbolcusu değiller. Almadan önce bunları göndermek lazım keza yerlerinde alternatif olsa bile oynayan yine bunlar oluyor enterasan bi şekilde.

İsa
19.02.2012, 18:00
bugün kimi alalım?

İki stoper alınsınlarda...

Batuhan
19.02.2012, 18:03
Mensah, Boum... Sıklıkla aklıma gelen 2 isim oldu.

Chiko
19.02.2012, 18:09
Egemen gitti, stoper alinmadi.
Mustafa sakatlandi, stoper alinmadi.
Glowacki sakatlandi, stoper alinmadi.
Yedekte stoper kalmadi ve Celustka stoper oynamak zorunda kalmadi, yine stoper alinmadi.

Yönetim, büyüksünüz (!)

Uğur Demircioğlu
19.02.2012, 18:10
Colmanın ikinci yarı oyuna girmesi takımı ne kadar etkiledi.Halen daha Colmanı bu takımın oyuncu olarak görmeyenlere diyecek lafım yoktur.

sessizkral_1
19.02.2012, 18:18
Artık ben eleştri seviyesini yükseltmemiz gerektiğini düşünüyorum.

4-5 hafta önce "Takım kötü oynuyor,skorlar yanıltmasın,transfer yapılmalıdır"

tarzında açtığm konu silinmişti.

GOOGLE ÖNBELLEĞİ : http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=tr (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:GEfvUI5VB8kJ:forum.bordomavi.net/archive/index.php/t-35473.html+skor+yan%C4%B1ltmas%C4%B1n+sessizkral_1&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr)

bu konunun silinme gerekçesini bilmiyorum.

Herneyse ;

STOPER ALMADILAR

Artık ortada bir gerçek var biz bunu haftalardır bas bas bağırıyoruz

bu takımın STOPERE ihtiyacı var dedik.Devre arasında stoper almadılar

GİRAY-MUSTAFA ikilisine mahkum kaldık.Bence Süper ligin en kötü defans ikilisi olabilir bu ikili.Glowacki desen herzaman sakat.

Şampiyonluğa oynayan bir takıma 1 tane bile stoper alınamamasının açıklaması yoktur !! bence Başta kayseri,PSV maçlarındaki puan kayıplarının hatta karabük maçındaki puan kaybınında temel srorunları Stoper ve ortasaha transferlerinin yapılmamasıdır.

ORTASAHA ALINMADI

Ortasahada Zokoranın yokluğunda orada oynayacak adam yoktu.Aykut asla o bölgeyi kaldıramazdı.Kaldıki colman ın formsuz olduğu zamanlarda yerine oynatacak adamımız yine yoktu.

Alper fırsatı varken alınmadı.

SEZON BAŞI TRANSFER YANLIŞLARI - MENAJER OYUNLARI

Devre arasına gelmeden daha sezon başında elimizde PAWEL-PİOTR,Glowacki şeklinde vasat polonyalılar örnekleri varken

Gidip Adrian,Henruqie için 10 milyon euro üzerinde para harcadılar

Başarısız menajerlerin başarısız oyuncu önermelerini dikkate almaya devam ettiler.

Aynı menajere ait , Vittek sapara ikiliside BU ORGANİZASYONUN başını çeken şeylerdendir.

Hadi vittek neysede , sapara asla bu takımın oyuncusu değildi.Vittekde zaten müzmin sakattı.

Bu oyuncuların "Mithat halis" in oyuncusu olması yine nekadar PLANSIZ transfer yaptığımızın göstergesidir.

karaozgur
19.02.2012, 18:41
VİNCENT ABOUBAKAR

http://sport.direct8.fr/wp-content/uploads/afp/le-camerounais-de-valenciennes-vincent-aboubakar-buteur-face-a-sochaux-le-16-octobre-2011.jpg

Doğum tarihi: 22.01.1992
Boy: 1.82
Takımı: Valenciennes
Ülkesi: Kamerun
Pozisyon: Forvet - Santrafor
http://www.youtube.com/watch?v=dVH7WoQaEYM

Bu elemanı bilen var mı benim tuttum bu elemanı.
Tam bende bu takımın orta saha oyuncusunu yazacaktım geriye bakınca gördüm.

Aynı takımdan bir örnek verirsek bu arkadaş uygun olur. Son PSV maçında da gördükki, bizim orta saha oyuncularımızın extra özellikleri maalesef fazla yok. Olanlarında formu yok. Bir tek Olcan'ın ayağına baktık maç boyunca.

Arka sayfalarda geçen Metallist oyuncusu Taison tipinde adam lazım bize. Takım oyununa yatkın, disiplinli ve gerektiğinde maçı alıp götürebilecek, bir anda oyunun akışını değiştirebilecek adam lazım. Yattara gibi, Jaja gibi, Alex gibi falan...

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/renaud-cohade/profil/spieler_18955.html

Asi Çaykaralı61
19.02.2012, 18:57
Amrabat çok ters bir futbolcu

socrates
19.02.2012, 19:13
ortasaha ve stoper yoksa bu takım iki ileri bi geri gider :(
stoper mutlaka yabancı olmak üzere yabancı transfer en fazla 2 olmalı

henrique, alan, glo ve piotr.dan fayda alamayacağımız ortada
bora ve tayfun gibi isimler de artık yer işgal etmesin, idmanda bile :rolleyes:

sessizkral_1
19.02.2012, 19:17
Bu takıma sene sonunda 4 nokta transfer şart.Burak giderse bu sayı 5 olur.

ceslutka--------TRANSFER----TRANSFER-------Cech

----------Colman-----------TRANSFER-------------

------------------TRANSFER----------------------

Halil---------------Burak(Transfer)-------------------Olcan

Fatih ÇOLAK
19.02.2012, 19:29
Soner Aydoğdu!

Mümkünse hemen anlaşılsın...Sene sonu uçar, gider...

sessizkral_1
19.02.2012, 19:31
bence ortasaha için alper alınsın yeterli

colman-zokora-alper-aykut

4 lüsü dönüşümlü olarak orayı götürürler.

daha çok

2 stoper
1 forvet arkası

lazım

adrian ve alanzinho bu takımın oyuncuları değil.

guarin
19.02.2012, 19:36
Soner çok iyi oynuyor...

Taha Muhammet
19.02.2012, 19:43
Alper ile soner yan yana nasıl oynarlar acaba önlerinde colman ile

İsa
19.02.2012, 19:50
Alper ile soner yan yana nasıl oynarlar acaba önlerinde colman ile

Alper ve Soner gelirse Colman'ın esamasi okunmaz ...

sessizkral_1
19.02.2012, 19:55
soner iyide ofansif katkısı okadar fazla yok.bi selçukla kıyasladığında

Travelair
19.02.2012, 20:21
Amrabat çok ters bir futbolcu

Bizde Alanzinho var. Daha iyi. Üstelik sevimli. Alanzinho candır. Benimkisi de candır ama olsun. Sonra Adrian var. Messi. Say say bitmez. Sayıyorum karşı takım da 11. Bizim takım da 11. Ha forvet ha forvet arkası. Hocadan onaylı. Ha yorgunlar. Peki. Can onlar. Benimki de can ama olsun, kimine cefa kimine sefa

Tolga Kurt
19.02.2012, 20:23
Soner, Muhammet, Yasin al geleceğe yatırım işte..

Alihan Ertürk
19.02.2012, 20:27
Alper, Soner - Muhammed, Cenk

Fatih
19.02.2012, 21:07
Burada adı sık yazılan futbolcuların seneye İstanbul takımlarına gidecek olması ne kadar acı değil mi?

Ertan1982
19.02.2012, 21:10
muhammed orhan ve yasin yerli üclü bu benim.mutlaka almaliyiz.

r9emre
19.02.2012, 21:37
Pascal Feindounu'yu alalım bari.. Bonservisi elinde.. Sion'da puan silme olduktan sonra boşta kaldı sanırım. Yaptıkları belli bizde de en kötü 10 gol atar bir sezonda en azından yedekte bekleyecekse böyle forvet beklesin.

Asi Çaykaralı61
19.02.2012, 21:37
Aykut Demir - (Alper Potuk)Soner Aydoğdu - Muhammet Demir(Cenk Tosun)

forsa61
19.02.2012, 22:00
Aykut Demir - (Alper Potuk)Soner Aydoğdu - Muhammet Demir(Cenk Tosun)

simdi yazacaktın renkdas yazmıs. cenk tosun hariç hepsi kabul!...

colman'ı sat; soner-alper-zokora; orta uclusunu kur.

forsa61
19.02.2012, 22:16
beyler surekli senol hoca isteğiyle alınan adamlarda bişeyler aranıyor. terim efendi kac defa fos transfer yaptırdı. onlarda oldugu zaman gormuyoruz, kendimizde oldugu zaman feryat figan. bazen kumas tutmaz, adrian/ henrique/ brozek/ sapara suanda olmamıs gibi duruyor. burada sorgulanması gereken bizdeki yabancı sevdası? oysa biz basarıyı yakaladıgımız her donem iyi bir yerli kadroya sahiptik. dolayısıyla basarı için amerikayı yeniden kesfe gerek yok. iskelet kadronun tamamen yerli olması taraftarıyım. bunu da tecrubeli yabancılarla taclandırmak sartıyla.

Numan Yerlikaya
19.02.2012, 22:24
Soner Aydoğdu bugün inanılmaz paslar attı

Bi Adriana bak tövbe estağfurullah

Fatih ÇOLAK
19.02.2012, 22:25
BJK-G.Birliği maçının 15 dk.lık geniş özetini izledim...Soner'in attığı enfes pasları sayamadım bile(o kadar çoktu ki :))...

Biraz amatörce oldu ama yakalabildiklerim bunlar...En az 3-4 tane daha bu tarz pası var, tam bir maestro...Zor ama işallah biz alırız...

http://s1.directupload.net/images/120219/npny8c6l.swf

serdaracıl
19.02.2012, 22:28
Soner Alper. Takımı 12-13 yıl taşirlar

ağasarlı
19.02.2012, 22:28
beyler halil şanlının 8 ay önce yazdığı bir yazı.. bir insan ancak bu kadar geleceği görür....

http://www.trabzonhaber.com.tr/gecir-mithat-abi-gecir--makale,98.html

ağasarlı
19.02.2012, 22:30
GEÇİR MİTHAT ABİ GEÇİR !!!

25 Haziran 2011, 17:32
HALİL ŞANLI
Okurlarım, sosyal paylaşım sitelerinden sürekli yazıyor: ‘ Halil bey’ veya ‘Halil abi yazsana, transferleri değerlendirsene !’…
‘Güzel şeyler olsun da yazayım’ diye bekliyorum. Ha bugün ha yarın diye… Olmuyor, olmadı … Evet evet yine olmadı! Zokora, Romariç, Klose, Cristian Fuchs diye bekledim, ama olmadı!
ŞAKAR TAKOSLAYAMADI !
Öncelikli sözüm Trabzonspor Asbaşkanı sayın Nevzat Şakar’a … Biz sana inanmadık mı! Biz senin için ‘bu başkanı frenleyecek, freni patlamış kamyonun altına takos atacak adam’ diye lanse etmedik mi ? Olmadı! Sen de beceremedin Nevzat abi ! Seni severim, sayarım ! Senin kişiliğine her zaman kefil olurum. Hoş, senin benim kefaletime asla ihtiyacın da yok onu da bilirim ! Ama olsun yine de yazmış olayım… Başkanı frenleyemedin! Takosu atamadın lastiğin altına! Bu yıl yapılan ‘müsrifliklerin’ önüne geçemedin! Bu yapılanlar geçen yılları da korkarım aratacaktır! Belki ‘ne yapsam kavga mı etseydim’ diyeceksin ! Evet kavga edecektin ! Yanlışa ‘dur demek’ için gerekirse Başkanı tehdit edip; ‘ ya böyle olacak ya ben yokum’ diyebilecektin ! İnan ki bu taraftar bu camia seni bağrına basacaktı. Gönüllerin Asbaşkanı, hatta başkan adayı olacaktın. Ama olmadı yapamadın! Seni defalarca ikaz etmeme rağmen , seni de batağın içine sürüklediklerini ne yazık ki anlayamadın ! Anlamadın veya anlamak istemedin! Ben de o sebeple farkındaysan yirmi gündür özel sohbetlerimizde hiçbir uyarıda bulunmuyorum. İnşaallah fazla geç olmadan freni patlamış kamyonu durdurabilirsin. Sana da yakışan bu olur...
DÜNYANIN EN BÜYÜK KULÜPLERİ VE BİZE ÖNERİLENLER !
Trabzonspor’a önerilen isimlere bakalım !
Arjantin milli takımının 72 kez formasını giymiş ve halen giymekte olan , Real Madrid’in üç yıl formasını sırtlamış , Fransa liginin en büyük kulübü Marsilya’da son sezon 41 maç doksan dakika formayı sırtına geçirmiş sol stoper Gabriel Hainze … Bonservisi yok . Yıllık istediği rakam 1.8 milyon Euro… Ne diyor bizim efeler ! Efendim yaşlıymış ! Diyenin gözüne girsin ! İhanet etmek için bahane arayanları Allah yerle bir etsin ! 36’ lık Glowacki gözünüzün içine gömülmüşken, uydurulan yalana bak ! 35’ lik Song’u öve öve bitiremeyenlerin samimiyetsizliklerine pes!!!
Dünyanın en zengin kulübü olan Mancester Unıted’i inceliyorum… ‘Andaval’ olanlar analizleri iyi okusun… Van der Sar 40, Rio Ferdinand 32, O’Shea 30, Evra 31, Brown 31, Scholes 36, Giggs 37, Park 31, Berbatov 30, Owen 31!!! İşte dünyanın en büyük kulübünün kadrosundaki yıldızların yaşları…
Devam edelim… Şehirde ‘andaval’ çok olduğu için iyice anlatabilmek lazım! Dünyanın bir numaralı takımı Barcelona: Valdes 30, Pinto 35, Puyol 34, Milito 30, Maxwell 30, Abidal 31, Xavi 31, Keita 31…
Yetmedi, ihanet çetelerinin ‘ihanetleri’ iyice anlaşılsın diye dünyanın en büyük diğer bir takımı Real Madrid’e bakalım: Casillas 30, Carvalho 33, xabi Alanso 30, Kaka 29 , Dudek 38,Pepe 29 …
Bizimkiler İspanyollardan , İngilizlerden daha ulema ya ! Çok iyi bilirler bu işi ya… Onun için 28 yıldır taraftarın gözüne baka baka ‘mal’ yerine koyar ya!!! Ama hak eden taraftara doğrusunu yapıyorlar belli ki !
İSTATİSTİKLER VE BEDELLERE DİKKAT
Kim önerilmiş Trabzonspor’a başka? Son üç sezonunda İtalya liginde 41 gol ve 27 asistle oynamış, İtalya milli takımının golcülerinden Miccoli! Var mı Türkiye de üç sezonda 41 gol atıp, 27 asist yapmış bir adam? Yok… Hangi lig, hangi milli takım ? İtalya… Maliyeti ne ? Bonservis yok! Yıllık istediği 2 milyon Euro… Tarafına bakmayan ‘ihanetçilere’ yazıklar olsun !
Kim önerilmiş? Devam edelim ! Köln’ün santraforu Novakoviç… Ne yapmış Novakoviç ? Son dört sezonunda attığı toplam gol sayısı 80! Evet evet yanlış duymadınız ! Şaşırmaya gerek yok ! Dört sezonda 80 gol! Kaç tane mi attırdı? 27 tane de attırdığı gol var ! Soruyorum ? Var mı Trabzonspor tarihinde böyle istikrar abidesi bir golcü ? Yok ! Maliyeti nedir ? Bonservisi 1.750 bin Euro… Kendisi yıllık 1.2 milyon Euro? Gelir mi ? Gelir … Bakın şimdi bu oyuncuların yaşlarına… Hainze 32, Miccoli 30, Novakoviç 31… Ne var bu yaşlarda! Futbolun artık en olgun, en verimli yaşları … Görmüyor musunuz dünyanın en büyük üç kulübünün yıldızlarının ne yaşlarda olduğunu? Yani İtalya ligi , Almanya ligi , Fransa ligi bizim ligimizi en az üçe dörde katlayacağına göre neden alınmaz bu oyuncular? Haaa unutmadan söyleyeyim ; ‘bu oyuncular gelmez(!)’ diyenlere kıçınızla gülebilirsiniz!!!
MUKAYESE EDİN !
Ne kadar ilginç ! Trabzonspor’un Zokora, Andrean , Paulo Henripe üçlüsüne verdiği sadece bonservis bedelleri 14.5 milyon Euro… Oyuncuların birinci yıl ki alacakları da içinde olursa, toplam maliyetleri 18 milyon Euro’yu buluyor. Peki bu oyuncular ne verecek ? Kimse bilmiyor ? Gazetelerin yazmalarına, abartılarına aldırmayın! Onlar Cale’yi , Gabriç’i, Colman’ı, İsaac’i , Song’u , hatta sicili bozuk Tjikuzu’yu bile sizlere birer dünya markası olarak sunmadılar mı ? Hatta Alanzinho yalanını sizlere Messi ile kıyaslayacak kadar ileri gitmediler mi ? Sizi ‘ahmak’ yerine koymadılar mı ? Yine aynı şeyi yapmadıklarını nereden bileceksiniz ? Geçmiş yıllarda size yalan üretenler, bir bedel ödedi mi ? Hayır! Çünkü taraftar uyuyor. Taraftar ihanet çetesini sadece izliyor. Taraftar takımına, kulübünün yarınlarına sahip çıkmıyor! Hadi 2.5 milyon bonservisi, 600 bin Euro ilk yıl için kendisi , 200 bin Euro menajeri olmak üzere Trabzonspor’a 3 milyon Euro’nun üzerinde mal olan Cale’yi satsınlar da görelim! Adam üç yıldır kulüp arıyor, bulamıyor. ‘1 milyon getir ve git’ deniliyor! Hayır yok ! Yok işte yok ! Anlayın ya anlayışınız mı kıt ? İki milyonu Sadri beyin keyfine yırtıp atacağız! Ona da razıyız ama adam 1 milyon getiremiyor? Peki ben sizlere demiyor muydum üç yıl evvel; ‘ kardeşlerim bu adamın gerçek piyasa değeri 500 bin, bilemediniz 750 bin Euro’dur. Yazık bu paralara’ diye haykırmıyor muydum! Yine söylüyorum. Alanzinho’ ya bulsunlar iki milyonluk teklif havada takla atacaklar ! Yönetim marifeti sayacaklar !
SÜMER’E- GÜNEŞ’E – ÖZYAZICI’YA SORUN !
Şimdi Miccoli, Hainze, Novakoviç üçlüsü, yani dünya markası ve dünyanın en iyi liglerinde top koşturan markaların toplam maliyetleri 6 milyon 800 bin hadi olsun menajer payları ile 7.5 milyon Euro iken , kalitelerini bilmediğimiz, yani tutmadıkları ve çuvalladıkları anda(!) elimizde patlamaya hazır, oyunculara verdiğimiz para 18 milyon Euro! Bu nasıl bir kumardır? Ne büyük bir saçmalıktır !
Eğer Şenol Güneş, Ahmet Suat Özyazıcı , Özkan Sümer gibi Trabzon ve Türk futbolunun mihenk taşlarına; bu yönetimin izlediği yabancı transfer politikasını ve benim anlattıklarımı sunun, size benim gösterdiğim yolu göstermezlerse, bir daha kalem elime almam !
NEYİN KOMİTESİ!!!
İzleme komitesinin kime ya da kimlere hizmet ettiğini bilmiyorum. Trabzonspor’a olmadığı kesin ! Novakoviç için ‘günde 30 bira içiyor’ yalanını ortaya atan , Hainze’yi yaşlı bulan , Miccoli için ‘gelmez’ diyenler kimlerse , onlarda ‘ihanet çetesinin’ oynaşıdır! Ya böylesi bir yalan olur mu? Adam dört yılda 80 gol 27 asistle Bundesliga gibi dünyanın en disiplinli liginde her sezon 30 maç oynuyor ! Bu adama bile sarhoş muamelesi yapıyorlar ! Sahi bunlar nerede yaşıyor ? Aslanım bırakın palavraları ? yaşınız geçti ! Ölüm de var ölüüümmm! Helal iş yapın, helal ekmek yiyin ! Sizi dinlemiyorlarsa , fikrinizde özgür değilseniz bırakın o koltukları bırakın ! Hesap veremeyeceksiniz mahşerde! İzleme komitesine bak yaa! İsimleri belli olmayan , Avrupa’da tanınmayan oyuncuları bulmuş ama maliyetleri dünya yıldızlarının iki üç misli üzerinde! Hadi oradan ya ! Ayıptır ayıp… Hani bulsanız bir Stephanov, alsanız 500 bine amenna ! Bu ne saçmalıktır yahu ! Üçüncü sınıf bir ligin oyuncusunu bulmuşlar bizim efendiler ama maliyeti 5 milyon ! Aynı ligden daha kalitelisini buldu Alman Wolsburg kulübü. Mateusz Kliçh! Duydunuz mu hiç bu adamı ? Duymazsınız tabi… Almanlar 1.5 milyon Euro’ya aldılar geçen hafta ! Yaaa seninkinin dörtte bir fiyatına! Aynı mevki de aynı milli takımda oynuyor. İstatistikleri seninkin de iyi ! Ama tanımazsınız ki Mithat Halis’in oyuncularını izlemekten vakit mi bulabiliyorsunuz ki !!!
SÜMER NEDEN TASFİYE EDİLDİ ?
Geçen yıl Özkan Sümer’in izleme komitesinin başından aforoz edilmesinin sebebi de muhtemel yukarıda yazdıklarımdır. Çünkü Sümer, kaliteli ve marka isimleri ‘alalım’ diye bastırmıştır. Ayrıca oyuncunun menajerinin kim olduğu umurunda olmamıştır. Sümer ihanet liderinin dayatması olan menajerlerin sıradan oyuncularına değil, bu takıma hakiki anlamda futbolu ve maddi yönleriyle değer katabilecek oyuncuları önermiştir. Kaliteli oyunculara verilecek olan paralardan kimse öteye beriye ‘kaçıramayacağı’ için Sümer afaroz edilmiştir. Yerine; birilerinin istediği ve ‘otur’ deyince oturacak, ‘kalk’ deyince kalkacak, göstermelik komite oluşturulmuştur. Onlarda ekmek ve geçim derdinde oldukları için çıt çıkaramamaktadır. Böylelikle ‘komite rapor etti’ adı altında her şey ahlaki zemine oturtulacaktır.
TRABZON DEĞİL ; MİTHAT SPOR !
Mithat Halis, Trabzonspor’un gelmişini geleceğini en çok belleyen adamdır! Layık mıyız ? Evet layığız! Adam Lange kazığını gömdü ! İçimiz yandı ama fahişeler gibi zevk aldık ! Devam dedik! Tomas Jun’u da gömdü! ‘Yetmez’ dedik ! Ya sen ne tatlı bir adamsın dedik! Ama hiç düşünmedik ki Trabzonspor’umuz ağlıyor ! Trabzonspor’umuz bitiyor! Trabzonspor’un yarınlarına ediyoruz !!! Düşünmüyoruz ya ; o sebeple, Mithat abim Alanzinho’yu da , Brozek kardeşleri de geçirdi! Benimle yaşıt Glowacki’ de onun eseri! Yetmiyor abi! Ulan ne yalama bir toplum olmuşuz be! Doymak bilmiyoruz ! Alışkanlık mı oldu ne ? Geçir Mithat abi geçir! Şimdi Anderan’ı getir! Yarın da ; alınmış ama kenarda bucakta duran Celustka’yı geçir! Adam neymiş ! Efendim Çek Cumhuriyeti ümit milli takımın da oynuyormuş ! Vay vay vayyyy!!! Sağ ayaklı, ama Egemen’in yerine sol stoper oynayacakmış ! Ne oynadığı, nasıl oynadığı falan önemli değil! Mithat abim getirsin yeterki !Pardon geçirsin… Geçmişte Boşnak Ali’ nin Panteliç’e; ‘ senin kariyerin önemli değil! Bana menajerlik hakkını verirsen, yarın Trabzonspor forması giyersin’ dediği gibi ! Yani kariyer falan önemli değil, Mithat abi yeter ki başkanımla iyi anlaşsın ! Offf off off ! İçim yanıyor ya…
Mübarek Trabzonspor değil! Mithat Halisspor!!! Ya da Mithat – Sadri A.ş…
TRABZONSPORU KÜÇÜLTEN SÖZLER
Halil Altıntop’u almışız! Neymiş efendim ; ‘ Eskişehir’ den intikam almışız’!
Oy sizin aklınızı seveyim! Ama haklısınız taraftar yiyor nasıl olsa … Ya bu Trabzonspor’u bu kadar mı küçülttünüz ? Alper mi, Halil mi ? Yüz bin defa Alper Potuk ! Halil kim ya ! Alsaydın ya becerip Alper’i… Ondan geçtim … Elindeki Selçuk’u kurtarsaydın ya Galatasaray’ dan görseydim senin boyunu ! Halil’in son dört yılına baktınız mı beyler ? Korkarım kıçınız yırtılana kadar ‘UMuuuut’ diye haykıracaksınız! O beğenmediğimiz Umut’u arayacaksınız da bulamayacaksınız! Halil ha! Evet Halil iyi bir alternatif olur. Halil kadroya zenginlik katar. Ama asla bir Umut etmez! Umut etmesi için en az 7-8 asist yapacak ve en az 15 gol atacak ona göre ! Kimden almışız Halil’i ! Almanya’da küme düşmüş Frankfurt’un bıraktığı ancak o ligde kimsenin talip olmadığı bir yerden! Talip olunmamış ki Eskişehir’e kadar düşmüş ! hani bir zamanlar Şota’nın kredisinden yiyen ikizi Arçil vardı ya ! Bu da o mesle! Soyadı Altıntop ya! Kardeşi de Hamit olduğuna göre misali… Yazık ya! Akıllanmayacağız mı ne? Eskişehir’in bile 700 bin Euro’ya ikna ettiği bir adamı 1.5 milyon euro düzeyinde bir paraya almışız, ağlamamız gerekirken birde utanmadan övünüyoruz! Hani adamı alternatif diye alsanız, Eskişehir’in 700 binine karşılık bizi 400 bine tercih etmiş olsa bir parça içim yanmaz! Bunu anlayabilirim! Ayıp ya Trabzonspor’u bu kadar küçültmeyin ! Bir de sıkılmadan ‘bizim için her yol mübah değildir’ diyenler var! Etik anlayıştan dem vuranlar ! Hangi ‘etik’ anlayış ! Trabzonspor’u yerin dibine soktunuz ! Aklınız varsa verin Halil’I, hatta üzerine de bir miktar para, alın Alper Potuk’u!
YABANCILARIN DURUMU
Alınan yabancılara gelince ! Zokora iyi bir oyuncu . İtirazım yok. Andrean bildiğim kadarıyla iyi bir futbolcu. Ama jaja kadar yetenekli değil haberiniz ola! Ona göre tek avantajı sorumluluk sahibi bir oyuncu . Anrean katkı yapar. Ama bu katkısı, gidenlerin yerini doldurabilecek seviye de mi? Bekleyip göreceğiz.
Paulo Henripe aynı şekilde. Lakin Hollanda’ da iki yıl hayal kırıklığı yaşamış ama Belçika’da iyi bir sezon geçirmiş. 18 golü var ligde! Ama aklıma şu geliyor? Yahu bu adam bu kadar golü bize göre çok daha basit olan Belçika liginde yani basit bir ligde atmış, yere göğe sığdıramıyoruz ! Peki bizim umut 15 gol, 6-7 asistle oynuyor, onu beğenmiyoruz! Bu çelişki değil mi ? hem Balçika liginde bu kadar üstün özelliklere sahip bir oyuncuyu neden Brüj veya Anderleht gibi takımlar kadrosuna katmayı denememiş !!! Nasıl bulacağız soruların cevabını ? Demek ki bekleyip göreceğiz!
Yani anlayacağınız yabancılardan ikisi çok iyi çıksa bile ancak gidenlerin yerlerini doldurabilirler ! Bu da şu anlama geliyor: Trabzonspor’un yabancı transferleri sırlarla doludur ! Yabancı transferleri soru işaretidir? Ne vereceklerini zaman gösterecektir ? Asla bu takım geçtiğimiz yıl ki kadronun şu an itibarı ile üzerinde değildir.
ŞAMPİYON OLUR MUYUZ ?
Şimdi herkes soracak ! ‘Şampiyon olur muyuz’ ? Olabilir ama bu sadece takım kalitesi ile eş değer değildir! Bursa çok mu kaliteliydi ? Trabzon’un geçen sezonki kadrosu çok mu üst düzeydi ? Her ikisi de hayır . Şampiyonluk için benim gözümde iki şey daha önemli. Birincisi İstanbul takımlarının nasıl bir performans ortaya koyacakları ! İkincisi, siyasilerin yani masadakilerin kimin şampiyonluğunu daha çok arzulayacakları !!! Bu sebeplerle ligin seyrini bekleyip görmek ve şampiyonluk için ondan sonra konuşmak lazım …

Tekke
19.02.2012, 22:42
Pascal Feindounu'yu alalım bari.. Bonservisi elinde.. Sion'da puan silme olduktan sonra boşta kaldı sanırım. Yaptıkları belli bizde de en kötü 10 gol atar bir sezonda en azından yedekte bekleyecekse böyle forvet beklesin.

Pascalı al bize başkaaaan :))

Arkadaşlar, ben birşeyi anladım Burak Yılmaz ve Olcan'da. Trabzon macerayı bırakıp TÜRKİYEDEN transfer yapmalıdır. Selçuk-Egemen-Onur-Burak-olcan-Giray-Volkan hepsi yıldız veya yıldız adayı. Amerikayı gidip Polonyada keşfetmeye çalışmanın kazığı ortada, Adrian-Brozekler vs.

Karabükten Shelton bize 7-8 sene Yattarayı tekrar getirecektir. Jamaika tarihinin en golcüsü konumundadır, 57 kez milli forma giydi ve 31 gol attı..

2003 yılında Harbour View FC takımında profesyonel olan Shelton, 43 maçta 44 gol attı ve Avrupa takımlarının dikkatini çekti. 2006 yılında İsveç takımı Helsingborg'a 100 bin £ karşılığında transfer oldu. Orada 19 maç yaptı ve 9 gol atabildi. Shelton, 17 Ocak 2007 tarihinde İngiliz takım Sheffield United FC'a tranfser oldu. [1] Sheffield forması altındaki ilk maçına 17 Nisan 2007 tarihinde 2-0 kaybettikleri maçta Manchester United karşısında çıktı.[2] Orada da 19 maç yaptı ancak sadece bir gol atabildi. Shelton, 24 Temmuz 2008 tarihinde Norveç takımı Vålerenga'ya 1 milyon £ karşılığında transfer oldu

Adı : Luton

Soyadı : Shelton

Doğum Tarihi : 11.11.1985

Doğum Yeri : Kingston / Jamaika

Pozisyonu : Forvet/ orta saha

Boyu : 181

Karabükte 18 maçta 5 gol ve 3 asisti var.

serdaracıl
19.02.2012, 22:42
Halil Şanlı'ya helal olsun

61trabzonomer
19.02.2012, 22:46
tita lazım tita

jacek cyzıo
19.02.2012, 22:46
reçeteyi veriyorum:üst düzey bir stoper,glowaçki kalacak.alper potuk,erman kılıç,soner aydoğdu.erman kılıçın sözleşmesi bu sene son olması lazım alper ve soner 7 milyona falan alınır.bu transferleri yap on seneni kurtar.

Royal Heart
19.02.2012, 22:51
Evet, transfer yapmak aslında o kadar zor bir iş olmasa gerek ancak dönen dolaplar olmazsa... Novakovic 13 maç 5 gol 4 asist Almanya'da, Heinze de 21 maç çıkarıyor İtalya'da. Vay be... Gerçekten de alınailme durumu olup da alınmamışsa bunlar, yazık; çok yazık...

Sefa
19.02.2012, 22:53
Shelton bize uymaz ama adamda bir hız var yok böyle bir şey ligin açık ara en hızlı adamı.. :)

İsa
19.02.2012, 23:06
---------Onur--------

Celu--xxxx--xxxx---Cech

------Alper---Soner----

Burak------xxxxx-----Olcan

--------xxxxxx------------

Bana kalsa sil baştan takım kurardım:)

anth
19.02.2012, 23:09
2 yabancı stoper(Ömer toprak ve Serdar Taşçı gelmeyeceğini varsayarak), Alper ve Soner, Burak giderse Muhammet ve yabancı forvet...

Gidip 2. ligden en olduğu belirsiz adam falan da almasınlar bir zahmet...

anth
19.02.2012, 23:13
Alper-Alan transferine karşı çıkanlar da bugün ki orta sahadan sonra durumu daha net görebilmişlerdir umarım.

Sefa
19.02.2012, 23:17
Alper-Alan transferine karşı çıkanlar da bugün ki orta sahadan sonra durumu daha net görebilmişlerdir umarım.

Yok yahu Alanzinho verilir mi Alper'e kurtarıcı o Alper de kim(!) :)

Taha Muhammet
19.02.2012, 23:18
Antep düşse keşke Muhammet ile Orhan'ı ucuza alırdık :)

Mert Oğuzlu61
19.02.2012, 23:22
halil şanlı yı pek sevmem ama o yazısı harbiden güzelmiş ve geleceği görmüş, gerçi o yazdıklarını bizde biliyorduk...

miccoli : bonservisi yok, yıllık 2m € versek gelecek. yaşı 30..... yaşlıymış ?

novakovic : yıllık 1.2m € alacak kulübünün istediği rakam henrique için verilenin çok çok altında ama 31 yaşındaymış + yaşlıymış + günde 30 bira içiyormuş :eek::eek::eek: (izleme komitesinin raporuymuş)

heinze : yıllık 1.8m € istiyor bonservisi yok egemen gitmiş sol stoper şart adam tam aradığımız stoper, kariyeri tartışılmaz arjantin millisinin emektarı manu real kariyeri of of of.... ama o da ne ? yaşı 32 ??? yaşlıymış :)

şu adamları yaşlı diye almamışız, en fazla 7-8m € beyler... isimlerede dikkat, hepside yıldız. alınanlara ne kadar para harcadık ve katkıları nedir ? hiç girmeyelim...

sadri şener yönetimi sezon sonu kaderini belirleyecektir, yine gidip adrianlarla uğraşırlarsa o CL den gelen paralarıda sağa sola saçarlarsa şenol hocadan önce yönetime fırlatılır oklar... tabi şenol hocada buna tekrardan göz yumarsa yazık olur.

İsa
19.02.2012, 23:24
Bir zamanlar heinze gündemimizdeydi değil mi?

İlaç olacak adammış...

Batuhan
19.02.2012, 23:25
Heinze'yı biliyordum da Miccoli o kadar ucuza alınmadı he. Ne kadar güzel :)

kalavara
19.02.2012, 23:29
valla beyler hepsini bırakın, sonerin bjk maçında dağıttığı toplara dikkat ettiniz mi. çok özel bir oyuncu kesinlikle ve bizim de ilacımız ayrıca.

Sefa
19.02.2012, 23:31
Antep düşse keşke Muhammet ile Orhan'ı ucuza alırdık :)

Muhammet fiziğini geliştirmeli.. İnşallah çalışıyordur büyük topçu olacak ama fizik çok önemli yoksa yerinde sayar fazla ilerleyemez şu an ki fizik durumuyla..

Orhan bu takımda zor oynar.. Oyun bilgisi ve pasları çok kötü..

kalavara
19.02.2012, 23:35
yönetimden soner'in takip edilip edilmediğine dair bilgi alabilecek var mı?

Taha Muhammet
19.02.2012, 23:42
Muhammet fiziğini geliştirmeli.. İnşallah çalışıyordur büyük topçu olacak ama fizik çok önemli yoksa yerinde sayar fazla ilerleyemez şu an ki fizik durumuyla..

Orhan bu takımda zor oynar.. Oyun bilgisi ve pasları çok kötü..

Ben gelirler hemen 11 e koyarız demiyorum kiralariz yoksa 2 3 sene sonra delinin biri çıkar birine 10 milyon ister digerine 5 ister

Sefa
19.02.2012, 23:48
Ben gelirler hemen 11 e koyarız demiyorum kiralariz yoksa 2 3 sene sonra delinin biri çıkar birine 10 milyon ister digerine 5 ister

Muhammet'i alamadık ama kaçırmamalıyız.. Kazara İstanbul'a giderse vay halimize.. Muhammet'i satmaya da gerek yok ha büyük Avrupa kulübü devasal para o ayrı bu takımın Efsanesi olabilecek bir oyuncu.. Orhan yerine sene sonuna kadar daha da gelişeceğini düşündüğüm Yasin Pehlivan var ama Soner Aydoğdu da ideal..

Emirhan Yazıcı
20.02.2012, 00:01
Ricardo Costayı İzleyin Tavsiyem..

Legolas77
20.02.2012, 00:15
Ricardo Costayı İzleyin Tavsiyem..

ben izliyorum bi numarası yok yani ayrıca bu mac ölcü olabilir mi barcayla oynuyor valencia barca vites yükseltince apışıp kalıyor maç 4 1 degil 6 7 olabilirdi direkler ve barcalılar biraz daha sorumlu olsalardı

Emirhan Yazıcı
20.02.2012, 00:20
Barcayı İzlerken Zaman Nasıl Geciyor Anlamak Güç..

Emirhan Yazıcı
20.02.2012, 00:23
Önumuzdeki Sene Takım Böyle Olmalı

-----Onur-------
Celu----Zubar-Djorou-Hasan Ali
------Zokora---Alper-----
----------Soner-------
Volkan----Petric------Olcan

Yedekler:Tolga,Giray,Volkan,Aykut,Colman,Henrique, Cech

Gidenler:Glowacki,Alanzinho,Burak,Adrian

Fanatik34
20.02.2012, 00:50
Gelecek sezon basari isteniyorsa, kadro korunmali ve Stoper ve forvete yapilmasi gereken yabanci transferleri yapilmali (tecrübe). Zaten yerli olarak (Alper + defans yinede alinmali) Türkiye´nin belkide en iyisine sahibiz ama yabancilar siritiyor!

30-32 yasindaki futbolculara yasli diyen herkesin bir sorununun oldugunu düsünmeye basliyorum...

Ze Roberto fiziksel olarak hazirsa kacirilmamali..Playoff´ta fazlasiyla ihtiyacimiz olacak!

uemit
20.02.2012, 01:01
transfermarkt de ye göre ligde sözlesmesi bitenler erman kilic kadir bekmekci ve yasin öztekini hemen alalaim!!

uemit
20.02.2012, 01:02
bi de hala bazi liglerde belkide transfer yapilabilyior yada bosta bi stoper ve forvet varsa alalim :) 6 ayilina

r9emre
20.02.2012, 01:16
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/vilmos-vanczak/leistungsdaten-detail/spieler_22709.html Arkadaşlar o değil de bu nasıl bir stoper ya?

hasancebi81
20.02.2012, 01:24
Valla Halil Abinin söyledikleri Celutska hariç tek tek çıkmış. Helede Alanzino için söyledikleri :) Hala kadrosuna Alanzinho yazan arkadaşlarda varya şaşıyorum. Kim bu Mithat Haliste, neden ondan alıyoruz o oyuncuları.

Miccoli, Novakovic, Heinze. 7-8 milyon euro deniyor maliyetide bunlar oyuncunun aldığı para. Sadece 1 tanesinin 1.2 milyon euro bonservisi varmış, diğerleride free. Ya akıl var mantık var, al adamı 2 sene oynat yeter. Gelecek vaad eden oyuncu almıyonki, vereyim 4-5 milyon bonserviste satarım 15 e olayı yok yani. Yaşlı maşlı şuanda takıma süper katkı yaparmış bu adamlar. Ama Halil abinin dediği gibi biz ne yapıyoruz bunu engellemek için. Hesap soruyormuyuz yapılanlardan. Neden alınmadıklarını irdeliyormuyuz. Bunların düzeltilmesi için birşeyler yapılması lazım bence.

Son olarak Celutska için teşekkürler ama Geçir Mithat abi Geçir...

hasancebi81
20.02.2012, 01:26
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/vilmos-vanczak/leistungsdaten-detail/spieler_22709.html Arkadaşlar o değil de bu nasıl bir stoper ya?

Epey golcü bir stopher:)) ALanzinhodan daha golcü adam. Lugano gibin bişi heralde.

r9emre
20.02.2012, 01:37
Epey golcü bir stopher:)) ALanzinhodan daha golcü adam. Lugano gibin bişi heralde.

Alanzinho'dan golcü ne demek herhalde sene sonu Alanzinho'nun bizde tüm sezonlarda attığı golden daha fazla gol atacak. :) Lugano'yu andırıyor aynen.

Terzioğlu
20.02.2012, 02:54
Bizimkilerin kafasi biraz calisiyorsa Sapara'nin bonservisi gerekirse + para karsiliginda Muhammet Demir'i alir Antepden.

Terzioğlu
20.02.2012, 03:09
http://www.arsenal.com/reserves-youth/players/oguzhan-ozyakup

En son Türk milli takimini secti diye gündeme gelen Trabzonlu Oguzhan Özyakup'un Arsenal resmi sitesindeki bir ropörtajindan alinti:

What team did you support as a boy?
Trabzonspor

Bunu da alacaksin, 61 numarayi giyen Orhan Gülle'yi de, Muhammet Demir'i de. Al sana iskelet kadro.

deadpool
20.02.2012, 04:38
Önumuzdeki Sene Takım Böyle Olmalı

-----Onur-------
Celu----Zubar-Djorou-Hasan Ali
------Zokora---Alper-----
----------Soner-------
Volkan----Petric------Olcan

Yedekler:Tolga,Giray,Volkan,Aykut,Colman,Henrique, Cech

Gidenler:Glowacki,Alanzinho,Burak,Adrian

Djourou'yu gördüm bir fenalık geldi. Bu adam mümkünse Arsenal ve TS dışında bir takımda oynasın. Tabi Türkiye'ye gelip üst düzey performans gösterme ihtimali var ama maliyeti nedeniyle bu riske girmeye değmez.
Giray her anlamda ki oyun kurmada dahil Djourou'dan üstün bir oyuncudur.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2012, 05:07
Djourou'yu gördüm bir fenalık geldi. Bu adam mümkünse Arsenal ve TS dışında bir takımda oynasın. Tabi Türkiye'ye gelip üst düzey performans gösterme ihtimali var ama maliyeti nedeniyle bu riske girmeye değmez.
Giray her anlamda ki oyun kurmada dahil Djourou'dan üstün bir oyuncudur.
Yok daha neler abartma istersen.Gecen Hafta Burak Van Persieden kötü degil gibi biseyler söylüyordun.

Emirhan Çorumlu
20.02.2012, 06:13
Bize Giorgi Chanturia lazim... Yeni Amrabat, hatta cok daha iyi... Chanturia en fazla 5'e alinabilir Arnheim' dan ;)

Emirhan Çorumlu
20.02.2012, 06:17
Baskan bize Chanturia yi al... ;)

PiYADE
20.02.2012, 09:21
karabüğün jamaikalısı nasıl bir insan yav. bildiğin ferrari motorlu traktör. o ne hız , nasıl bir güç. ezip geçiyor. hastasıyım..!

anth
20.02.2012, 09:33

En son Türk milli takimini secti diye gündeme gelen Trabzonlu Oguzhan Özyakup'un Arsenal resmi sitesindeki bir ropörtajindan alinti:

Trabzonspor

Bunu da alacaksin, 61 numarayi giyen Orhan Gülle'yi de, Muhammet Demir'i de. Al sana iskelet kadro.

Almazlar , almayacaklar...

Muhammet varken gidip Cenk'i isteyecekler.

Oğuzhan zaten bize gelmez diyecekler.

Turgay Atalay
20.02.2012, 10:58
Uzaklara gitmeye gerek yok, Tita bu takıma çok katkı yapabilirdi...Rakipleri maymuna çeviriyor resmen.

10 numara
20.02.2012, 11:16
adrian ramos'u dormund maçında çok beğendim ayrıca sonradan oyuna giren brezilyalı ronny bana aurelio'yu anımsattı....

ağasarlı
20.02.2012, 11:58
açıkçası ben halil şanlının yazısını okumuştum. ama genede pek ihtimal vermemiştim. ümidim vardı adriandan, henriqe den. halil şanlı her şeyi de eleştiriyor bu nasıl iş diyordum? dün bir kez daha okudum yazısını. adam resmen 8 ay önceden bu günü görmüş..
tıpkı geçen sene devre arası dediği gibi;"" beyler bu takımın 9 puan önde olduğuna aldanmayın, 2. yarı çok oyunlar dönecek ligde.iiyi bir ortasaha ve forvet alın"" demişti.......... ve brozekler kakalanmıştı. ve malesef sene sonunda adamın ne kadar haklı olduğunu gördük..

ağasarlı
20.02.2012, 12:03
inanın dün gece , uyku uyuyamadım. neden dedim???? neden böylesine büyük bir kulüp menecerlerin ağına düşer neden?? bukadar para verilipi te ne idüğü belirsiz halısaha ligi topçuları alınır dedim... navokoviçler heinzeler v.s bedevaya alınacakken neden kazıklanırız dedim
acaba bizi kndıryorlarmı? acaba onların düşüncesi trabzonspor değil de kendi kasalarını doldurmak mı dedim.. ve inanın bir çok şeyi sorguladım, hatta yönetim gidene kadar trabzonsporluluğumu askıya almayı bile......
artık taraftarın tepkisini belli etmesi lazım. yoksa bizim burda yaptığımız muhabbet" tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yok".....
bjk; demirörentaş oldu. bizde mithatspor oluyoruz. haberiniz olsun....

Tekke
20.02.2012, 12:33
Pascalı al bize başkaaaan :))

Arkadaşlar, ben birşeyi anladım Burak Yılmaz ve Olcan'da. Trabzon macerayı bırakıp TÜRKİYEDEN transfer yapmalıdır. Selçuk-Egemen-Onur-Burak-olcan-Giray-Volkan hepsi yıldız veya yıldız adayı. Amerikayı gidip Polonyada keşfetmeye çalışmanın kazığı ortada, Adrian-Brozekler vs.

Karabükten Shelton bize 7-8 sene Yattarayı tekrar getirecektir. Jamaika tarihinin en golcüsü konumundadır, 57 kez milli forma giydi ve 31 gol attı..

2003 yılında Harbour View FC takımında profesyonel olan Shelton, 43 maçta 44 gol attı ve Avrupa takımlarının dikkatini çekti. 2006 yılında İsveç takımı Helsingborg'a 100 bin £ karşılığında transfer oldu. Orada 19 maç yaptı ve 9 gol atabildi. Shelton, 17 Ocak 2007 tarihinde İngiliz takım Sheffield United FC'a tranfser oldu. [1] Sheffield forması altındaki ilk maçına 17 Nisan 2007 tarihinde 2-0 kaybettikleri maçta Manchester United karşısında çıktı.[2] Orada da 19 maç yaptı ancak sadece bir gol atabildi. Shelton, 24 Temmuz 2008 tarihinde Norveç takımı Vålerenga'ya 1 milyon £ karşılığında transfer oldu

Adı : Luton

Soyadı : Shelton

Doğum Tarihi : 11.11.1985

Doğum Yeri : Kingston / Jamaika

Pozisyonu : Forvet/ orta saha

Boyu : 181

Karabükte 18 maçta 5 gol ve 3 asisti var.

Feindounu,

Gine 81maç (29 gol)

Yattara

Gine 21 maç (1 gol)

Tam alınacak adam...

sessizkral_1
20.02.2012, 12:45
Shelton u alacağıma Weboyu alırım

hasancebi81
20.02.2012, 13:11
Shelton u alacağıma Weboyu alırım

2 tane Webo verseler 1 tane Shelton alırım.

magnumm
20.02.2012, 13:27
2 tane stoper almalıyız 1 türk bir yabancı..glawackiye de yol vermek lazım..

Ömer Faruk61
20.02.2012, 14:00
Konuyla ilgili olarak Kayserispor resmi sitesinden yapılan açıklamada şöyle;
"Futbolcumuz Gökhan ÜNAL ile karşılıklı görüşülerek; sözleşmesinin feshine karar verilmiştir. Fesih işlemi önümüzdeki günlerde yapılacaktır. Gökhan ÜNAL'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz."

Hüdai Pervaneli
20.02.2012, 14:09
Bence Alalim Gökhani Burakda Rahatlar

agahozlu
20.02.2012, 14:47
Almadığımız stoperin ve orta sahanın cezasını çekiyoruz. Bile bile lades.

deadpool
20.02.2012, 14:47
Yok daha neler abartma istersen.Gecen Hafta Burak Van Persieden kötü degil gibi biseyler söylüyordun.

Giray oyun kurma özelliğinin iyi olmadığının farkındayım ama Djourou'nun böyle bir özelliği yok. Ayrıca ben bu forumda Van Persie ile alakalı hiçbirşey yazmadım.

cakalkerem
20.02.2012, 14:53
acil transfer yapılmalıydı , başkan yine gerek görmedi...

Asi Çaykaralı61
20.02.2012, 14:58
Arkadaşlar ne Gökhan'ı

Serdar A
20.02.2012, 15:19

Trabzonspor

3 futbolcuda bizde oynayacak düzeyde değil .
Muhammed bu hafta 1 metreden kaçırdığı golü , bu forma ile kaçırısa meydanda kazığa oturturlar . Orhan zaten düz topçu (bknz:Aykut başlığı) . Oguzhan da artist adayı .

Taha Muhammet
20.02.2012, 15:26
3 futbolcuda bizde oynayacak düzeyde değil .
Muhammed bu hafta 1 metreden kaçırdığı golü , bu forma ile kaçırısa meydanda kazığa oturturlar . Orhan zaten düz topçu (bknz:Aykut başlığı) . Oguzhan da artist adayı .

Muhammet i kazığa oturtacaksak olcanı nereye oturtalım bir pozisyondan oyuncu eleştiriyorsunuz

Koray
20.02.2012, 15:26
Bence Alalim Gökhani Burakda Rahatlar

Mahmut lütfen kendini yak.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2012, 15:29
Giray oyun kurma özelliğinin iyi olmadığının farkındayım ama Djourou'nun böyle bir özelliği yok. Ayrıca ben bu forumda Van Persie ile alakalı hiçbirşey yazmadım.
Kusura bakma seni Trabcelona nickli Arkadasimizla karistirdim.

Ali İhsan
20.02.2012, 15:56
Muhammet Demir
Aykut Demir
Oğuzhan Özyakup

bu üç Trabzonlu alınsın, bir tane de Avrupa çapında tecrübeli bir stoper alınsın. Bu takım gene yıllarca Bizans'a kan kusturur.

Asi Çaykaralı61
20.02.2012, 16:41
Eğer ki Trabzonlu oyunculardan iskelet kadro düşünülüyorsa;

Aykut Demir
Orhan Gülle
Oğuzhan Özyakup
Muhammet Demir

murat3861
20.02.2012, 16:55
bencede gökhan ünal düşünülebilir.üstelik bonservisi yok ve yerli.şenol hoca onu yeniden parlatabilir.olmazsa sağlam bir yedeğimiz olur.

Burak Sahin
20.02.2012, 17:21
gökhan ünal bencede alinabilir bonservissiz..son vuruslar yeter bize....

cemoli5408
20.02.2012, 17:22
Eneramo, Ambarat, Grosicki, Pier Webo, Hurşit Meriç, Erman Kılıç, Ozan İpek, Alper Potuk, Tita, Aykut Demir, Muhammet Demir, Mustafa Pektemek, Samuel Holmen, Tomas Sivok.

Bu isimler hem tanıdık, bildik, izlediğimiz hem de faydalı olabilecek isimler bence.

sessizkral_1
20.02.2012, 17:25
Eneramo, Ambarat, Grosicki, Pier Webo, Hurşit Meriç, Erman Kılıç, Ozan İpek, Alper Potuk, Tita, Aykut Demir, Muhammet Demir, Mustafa Pektemek, Samuel Holmen, Tomas Sivok.

Bu isimler hem tanıdık, bildik, izlediğimiz hem de faydalı olabilecek isimler bence.

Eneramo,holmen,mustafa pektemek,sivok

bence vasat oyuncular.yurt dışından çok daha iyileri bulunabilir.

Grosicki iyi ama 2. adrian faciasıı olabilir.

bu listede benim gelse hayır demeyeceğim

alper,aykut,erman,webo,ambrabat,muhammet demir

Ömer Faruk61
20.02.2012, 17:30
gökhan ünal bencede alinabilir bonservissiz..son vuruslar yeter bize....

Evet gerçekten son vuruşları çıldırtmaya yeter...:D

cemoli5408
20.02.2012, 17:31
Eneramo,holmen,mustafa pektemek,sivok

bence vasat oyuncular.yurt dışından çok daha iyileri bulunabilir.

Grosicki iyi ama 2. adrian faciasıı olabilir.

bu listede benim gelse hayır demeyeceğim

alper,aykut,erman,webo,ambrabat,muhammet demir

Diğerlerine katılabilirim ama Sivok bence Türkiye için yeterli bir defans oyuncusu. Holmen ve Pektemek dediğin gibi vasatın iyisi adamlar. Eneramoyu ben yanlış yazmışım, Pedriel'i yazacaktım...

Tolga Kurt
20.02.2012, 17:35
Sivok vasat oyuncumu :eek:

Legolas77
20.02.2012, 17:36
ONUR---CELUTSKA EREN G. .............. CECH---- ALPER ADRİAN----VOLKAN OLCAN EREN ---- BURAK YILMAZ

yedekler ömer kahveci , giray k. sefa zokora henrique hakan calhanoglu

şöyle yaparsın olcan'ı sola ceker 45 ten sonra hakan ı oyuna sokarsın eren yerine her ikisini de kazanırsın gelecek sene böyle bir takım kursak var ya süper olur omurga yine yerlilerden oluşmuş oluyor sizce nasıl renkdaşlar

Muhammed
20.02.2012, 17:37
Valla Halil Abinin söyledikleri Celutska hariç tek tek çıkmış. Helede Alanzino için söyledikleri :) Hala kadrosuna Alanzinho yazan arkadaşlarda varya şaşıyorum. Kim bu Mithat Haliste, neden ondan alıyoruz o oyuncuları.

Miccoli, Novakovic, Heinze. 7-8 milyon euro deniyor maliyetide bunlar oyuncunun aldığı para. Sadece 1 tanesinin 1.2 milyon euro bonservisi varmış, diğerleride free. Ya akıl var mantık var, al adamı 2 sene oynat yeter. Gelecek vaad eden oyuncu almıyonki, vereyim 4-5 milyon bonserviste satarım 15 e olayı yok yani. Yaşlı maşlı şuanda takıma süper katkı yaparmış bu adamlar. Ama Halil abinin dediği gibi biz ne yapıyoruz bunu engellemek için. Hesap soruyormuyuz yapılanlardan. Neden alınmadıklarını irdeliyormuyuz. Bunların düzeltilmesi için birşeyler yapılması lazım bence.

Son olarak Celutska için teşekkürler ama Geçir Mithat abi Geçir...

Heinze'nin bize geleceğini kim söyledi? Sanki oyuncular kapımızda yatıyor da biz geri çeviriyoruz. Heinze'nin kendi açıklaması var ortada. Kariyerimi üst seviye liglerde devam ettireceğim dedi ve yıllık 2,5 milyon euroluk teklif varken gitti 500-600 bin euroya Roma'ya imza attı.

cemoli5408
20.02.2012, 17:43
Transfer derken hep gelmesini istediklerimizi yazıyoruz.
Birde gitmesi gerekenler ve misyonunu tamamamış olanlar var.
Bence gitmesi gerekenler;
-isteksiz bir Colman,
-Adrian,
-Brozek,
-Glowacki.

Yerlerine de iki içerden iki dışardan sağlam adamlar alınmalı.

Türkiye'de oynayanlardan bu isimlerin hepsi alternatiftir;

Pedriel, Ambarat, Grosicki, Pier Webo, Hurşit Meriç, Erman Kılıç, Ozan İpek, Alper Potuk, Tita, Aykut Demir, Muhammet Demir, Mustafa Pektemek, Samuel Holmen, Tomas Sivok, Dany.

Yurt dışından 2 tane de sapasağlam defans alınırsa mükemel olur.

Şentürk
20.02.2012, 17:45
Dün akşam bir daha izledim ve Soner Aydoğdu kesinlikle alınması gereken bir oyuncu.İnşallah yönetim takip ediyordur.

ağasarlı
20.02.2012, 18:11
Dün akşam bir daha izledim ve Soner Aydoğdu kesinlikle alınması gereken bir oyuncu.İnşallah yönetim takip ediyordur.

önemli olan mithat halisin takip etmesi renktaş...
mithathalisspora adım adım.....

ağasarlı
20.02.2012, 18:14
Heinze'nin bize geleceğini kim söyledi? Sanki oyuncular kapımızda yatıyor da biz geri çeviriyoruz. Heinze'nin kendi açıklaması var ortada. Kariyerimi üst seviye liglerde devam ettireceğim dedi ve yıllık 2,5 milyon euroluk teklif varken gitti 500-600 bin euroya Roma'ya imza attı.

peki ya diğer futbolcular? onlarda mı açıklama yaptı büyük takıma giderim diye??önemli olan niyettir. sen iste oyuncuyu da o gelmesin. sen vizyonunu yüksek tut. vizonunu mithat halisle sınırlı tutma.

Emirhan Çorumlu
20.02.2012, 18:29
Chanturia yi izleyin... Chanturia ile Bonny yi alalim Arnheim'dan... 9-10 Milyona 2 müthis Topcu...

Emirhan Yazıcı
20.02.2012, 18:52
Chanturia yi izleyin... Chanturia ile Bonny yi alalim Arnheim'dan... 9-10 Milyona 2 müthis Topcu...

Hocam Canlı Gözle Kaç Defa İzlediniz Chanturiayı ?

Ertan1982
20.02.2012, 19:02
Vites´den zor oyuncu alirsiniz. Zengin bir Gürcü satin aldi takimi.

Tolga Kurt
20.02.2012, 19:05
Aleksandrs Čekulajevs adam 46 gol atmış bu sezon :eek:

ANIL
20.02.2012, 19:11
GÖkhan Ünal

Kaan
20.02.2012, 19:20

Son vuruşları çıldırtmaya yeter mi? Yok artık! :eek:

Gökhan bizdeyken gamsızdı, o halini kimse sevmedi tamam kabul ama hakkını yememek lazım. Gökhan Ünal, bu ligdeki son vuruşu en başarılı olan isimlerin başında gelir.

Atakan
20.02.2012, 19:25
Halısaha liginde :D

Emirhan Yazıcı
20.02.2012, 19:27

Buragı Estonya Ligine Koy 70 Gol Atmassa Bende Takılmam Burda :)

EAqmnLLyDK8

Emirhan Çorumlu
20.02.2012, 20:29
Hocam Canlı Gözle Kaç Defa İzlediniz Chanturiayı ?

Hocam pek fazla izlemedim ama izlemisligim var... Chanturia ile Bacuna' da müthis Yetenek var... Simdi aldik aldik böyle Oyunculari... ilerde Gücümüz yetmez... Hem Sota devreye girebilir Chanturia' da... Artik Gencler Sans bulmali... PSV de 17 Yasindaki Willems oynadi bize karsi... Yetenege bakilmali Yasa degil... Bu Mentaliteyi artik degistirmek sart... ;)

Emirhan Yazıcı
20.02.2012, 20:42
Hocam pek fazla izlemedim ama izlemisligim var... Chanturia ile Bacuna' da müthis Yetenek var... Simdi aldik aldik böyle Oyunculari... ilerde Gücümüz yetmez... Hem Sota devreye girebilir Chanturia' da... Artik Gencler Sans bulmali... PSV de 17 Yasindaki Willems oynadi bize karsi... Yetenege bakilmali Yasa degil... Bu Mentaliteyi artik degistirmek sart... ;)

Şimdi Şöyle Birşey Var Hollandada O Adam Gibi Çok İsim Var :)

Örnek Olarak

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/zakaria-labyad/profil/spieler_123349.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/luciano-narsingh/profil/spieler_72462.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oussama-assaidi/profil/spieler_57275.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dusan-tadic/profil/spieler_36139.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/leandro-bacuna/profil/spieler_126014.html

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oemer-bayram/profil/spieler_117586.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/lasse-schoene/profil/spieler_34784.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/melvin-platje/profil/spieler_59665.html

FC-ST-PAULI-61
20.02.2012, 21:22
Bu Holmen nekadar tehlikeli bir Orta Sahaya Oyuncusu Adamin Sutu az önce Direkten döndü ve cokta Golü var Ligde.
Colmandan daha cok Gol ve Assist bekliyorum.

aretias147
20.02.2012, 22:21
sezon sonu pablo batalla alınabilir hatta alınmalı adriana 5 milyon verdik bi verimi yok batalla sezon sonu sözleşmesi bitiyo bedava ya
ve oldukça ucuz bi maliyete kapatılabilir azcık akıl varsa yönetimde sapara vitek barış özbek ataş aykut gibi gereksiz oyunculardan kurtulup pablo batalla yı alır bu sene
yaptıkları zararı düzeltirler.

Sefa
20.02.2012, 22:58
Bu Gökhan iyiydi Kayseri'de durup dururken neden yollarını ayırdılar ?

ESER
20.02.2012, 23:36
Bu Gökhan iyiydi Kayseri'de durup dururken neden yollarını ayırdılar ?

sota'nın sahadaki yardımcılar muhabbetinin ustune gelmesi bana azizin sadık kaniş kuçusu S.H nin sahibi azizin savunmasını Trabzonspor'u karalama siyaseti uzerinden goturdugu bir surecte ona yardimcı olmak adına bize bir iftira girisiminin olabilecegini dusundurdu. bilmiyorum fazla mi paranoyakca dusunuyorum ama bu adi duzenin sadık kopeklerinden beklenmeyecek bir eylem de olmaz hani boyle birsey.

Emirhan Çorumlu
20.02.2012, 23:47
Şimdi Şöyle Birşey Var Hollandada O Adam Gibi Çok İsim Var :)

Örnek Olarak

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/zakaria-labyad/profil/spieler_123349.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/luciano-narsingh/profil/spieler_72462.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oussama-assaidi/profil/spieler_57275.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dusan-tadic/profil/spieler_36139.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/leandro-bacuna/profil/spieler_126014.html

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oemer-bayram/profil/spieler_117586.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/lasse-schoene/profil/spieler_34784.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/melvin-platje/profil/spieler_59665.html

Chanturia ile Bacuna Maddi Acidan daha kolay olur - en azindan öyle gözüküyor ;)

Hem Arnheimda ve Gröningen de oynuyorlar... Bir Labyad bence PSV den gelmez yada Assaidi nin oldugu gibi Maddi acidan zora sokar... ;)

Diger yazdiklarin yine iyi olabilir ama ben Chanturia ile Bacuna yi hem Maddi hemde Yetenek acisindan yazdim ;)

Semih Aydın
20.02.2012, 23:51
Labyad zaten Sporting Lizbon'a atmış imzayı. :)

DeAgLeMaNyAq
21.02.2012, 00:22
Gökhan az önce NTV Spor'a bağlandı. En büyük pişmanlığım Trabzonspor'dan ayrılmaktı. Şenol Hoca geldiğinde bana güven verdi onunla çalışarak bambaşka bir yere gelebilirdim. Ama kulüpler transferim konusunda anlaşmıştı dedi...

Ne yani zorla mı sattık... :)

_SeRKaN_
21.02.2012, 00:36
Sezon sonu bedelsiz olarak geri gelir..:)

Burak Sahin
21.02.2012, 01:03

Gökhan unal bizdeyken ne oyun olarak nede golcu özelligini gösteremedi, ama su an takimin skorer oyuncusu var tum yük gökhan ünalin sirtinda olmayacak burak gökhan ikilisi bence uyumlu duruyor, ayricada her atamadigi golde yüksek bonservis vedeli önüne koz olarak kullanilmayacsk bence bu sene olmasada seneye kadroya katilmali... Ist gidip gelen her oyuncudan faydslanmayi bildik...

Sent from my iPhone using Tapatalk

FC-ST-PAULI-61
21.02.2012, 01:09
Gökhan Ünal Rusyaya gidebilirim dedi , gitmese Sezon Sonunda Eskisehire falan gider bence.Ersun Yanala.

Burak Sahin
21.02.2012, 01:12
Yerli agirlikli bir kadro yapayim ;)

---------------------onur

Celutska-----s. tasci-s. aziz------cech

------alper potuk--soner aydogdu------

Volkan sen--------------------olcan adin

-------burak yilmaz--- gökhan ünal------

TSKara61
21.02.2012, 01:34
Kader iste. Belki bugun Burak Yilmaz'in yerine ayni patlamayi Gokhan Unal yapmis olacakti. Burak'ta Fener'de curuyup anadolu takimlarini turlayacakti.

Hakan Karadirek
21.02.2012, 01:37
--- Burak Yilmaz - Jano Ananidze ---
Olcan Adin ------------- Volkan Sen
------- Soner ------- Alper ------
------------- Colman ------------
- Cech ------------------ Celusta ---
------------- Zokora -------------
-------------- Onur --------------

Emirhan Çorumlu
21.02.2012, 02:17
4-2-3-1

-----------Onur-----------
Celustka.Giray.S. Aziz.Cech
------Zokora..Colman-----
Canturia.Wilfried.Olcan---
------.Burak Yilmaz------

20 Milyon Euro' ya bence bu Oyuncular (Serdar Aziz, Canturia, Bony Wilfried, G. Ünal, Yigit ve Aykut) alinabilir....

Yedege Gökhan Ünal (Bonservisi yok), Yigit Incedemir ve Aykut Demir...

yektakurtulus
21.02.2012, 02:31
bedavaya gökhan?

kim istemezki

Emirhan Çorumlu
21.02.2012, 02:40
Transfer yapmadan önce Takimin neredeyse Yarisini göndermeli :D Bana göre Alanzinho, Serkan Balci, Adrian, Henrique, Halil Altintop, Glowacki, Mustafa Yumlu, Baris Özbek, Brozekler, Ferhat ve Tayfun gitmelidirler...

Yabancilardan sadece Zokora, Colman, Celustka, Cech, Vittek ve Jebrin kalmalidir... Sezon Sonu Sapara' da geri geliyor... eder 7 Yabanci...

sessizkral_1
21.02.2012, 03:06
4-2-3-1

-----------Onur-----------
Celustka.Giray.S. Aziz.Cech
------Zokora..Colman-----
Canturia.Wilfried.Olcan---
------.Burak Yilmaz------

20 Milyon Euro' ya bence bu Oyuncular (Serdar Aziz, Canturia, Bony Wilfried, G. Ünal, Yigit ve Aykut) alinabilir....

Yedege Gökhan Ünal (Bonservisi yok), Yigit Incedemir ve Aykut Demir...

serdar aziz aşırı derecede abartılıyor.bu yıl bir yığın hatası var.

sessizkral_1
21.02.2012, 03:07
Transfer yapmadan önce Takimin neredeyse Yarisini göndermeli :D Bana göre Alanzinho, Serkan Balci, Adrian, Henrique, Halil Altintop, Glowacki, Mustafa Yumlu, Baris Özbek, Brozekler, Ferhat ve Tayfun gitmelidirler...

Yabancilardan sadece Zokora, Colman, Celustka, Cech, Vittek ve Jebrin kalmalidir... Sezon Sonu Sapara' da geri geliyor... eder 7 Yabanci...

Halil altıntop dışında gitmesi gerekenlere katılıyorum

ama adrian ve henruqie nin satılabileceğini sanmıyorum

kiralanabilirler

Şentürk
21.02.2012, 03:30

Diğer 3 oyuncu üst düzey, kaliteli yabancı oyuncu ile çok iyi olur.

Metin Sağır
21.02.2012, 07:21
Gökhan Fener'e bağlı şuan?
Kiralıktı Kayseri'de?

Ertan 51
21.02.2012, 08:17
-Alan-Adrian aynı mevkinin adamları olduğuna göre birisi kesinlikle fazla,
-Çeh-Piotr aynı mevkinin adamları olduğuna göre birisi kesinlikle fazla,

takımda stoper sorunu varken,
Pawel satılıp Vittek sakat,Henrik formsuzken,

bu eksiklikleri gidermeyip üstteki fazlalık 2 enkaz la lige başlamayı düşman yapmaz heralde bize.

Terzioğlu
21.02.2012, 09:33
Hakan Calhanoglu Karlsruhe'de kontratini uzatmak istemiyormus. Cevresinden gelen dedikodularda Trabzonspor ile bir ön anlasmasinin oldugu yönünde. Sanirim bu oyuncuyu gercekten kaptik.

kncyalcin
21.02.2012, 09:52
Devre arasından beri defalarca söylememe rağmen hala bu konuyla ilgili bir adım atılmadı. Elimizdeki yabancıların hiç birinin formu bu sene iyi değil doğal olarak bu oyuncuları ancak yurt içine pazarayabiliriz.
Sapara-Vittek-Piotr-Pawel-Alan-Henrique-Adrian-Glowacki (sözleşmesi bitiyor)= 7 Yabancı
Özbek, Tayfun, Ferhat, Tosun, Ataş=5 yerli oyuncu
Bu oyuncuların hepsini takasta kullanabiliriz.
Sapara + Vittek= Demir+Gülle (Sapara Antepte kiralık zaten)
Alan= Alper Potuk (Ersun Alan hastası zaten)
Henrique = Soner Aydoğdu (Fuat Hoca, gelsin ben onu 10 numara pozisyonunda oynatırım demişti)
Ataş+Tosun= Boum (Genç, solak ,teknik, sağlam stoper)
Pawel+Piotr= Malecki (Sağ kanada alternatif)
Tayfun+Ferhat= Hasan Ali
Özbek+ ADRIAN da istenen başka oyuncularla takasta kullanılabilir.

Celustka/Serkan--------Giray/Yumlu--------?????/Boum--------Cech/Hasan Ali
Malecki/Volkan/Sercan----Zokora/Aykut/Gülle---Colman/Alper/Soner---Olcan/Jebrin/Eren
-------------------------Halil/Demir--------Burak/??????--------------------

Travelair
21.02.2012, 09:55
Gelecek sezon sanırım kapsamlı transfer olacak. Yönetimin ilk senesi gibi

Tunç Tosun
21.02.2012, 10:03
Devre arasından beri defalarca söylememe rağmen hala bu konuyla ilgili bir adım atılmadı. Elimizdeki yabancıların hiç birinin formu bu sene iyi değil doğal olarak bu oyuncuları ancak yurt içine pazarayabiliriz.
Sapara-Vittek-Piotr-Pawel-Alan-Henrique-Adrian-Glowacki (sözleşmesi bitiyor)= 7 Yabancı
Özbek, Tayfun, Ferhat, Tosun, Ataş=5 yerli oyuncu
Bu oyuncuların hepsini takasta kullanabiliriz.
Sapara + Vittek= Demir+Gülle (Sapara Antepte kiralık zaten)
Alan= Alper Potuk (Ersun Alan hastası zaten)
Henrique = Soner Aydoğdu (Fuat Hoca, gelsin ben onu 10 numara pozisyonunda oynatırım demişti)
Ataş+Tosun= Boum (Genç, solak ,teknik, sağlam stoper)
Pawel+Piotr= Malecki (Sağ kanada alternatif)
Tayfun+Ferhat= Hasan Ali
Özbek+ ADRIAN da istenen başka oyuncularla takasta kullanılabilir.

Celustka/Serkan--------Giray/Yumlu--------?????/Boum--------Cech/Hasan Ali
Malecki/Volkan/Sercan----Zokora/Aykut/Gülle---Colman/Alper/Soner---Olcan/Jebrin/Eren
-------------------------Halil/Demir--------Burak/??????--------------------

Malecki yi tanımıyorum. O hariç güzel seçimler ama üzerine para vermeden bu saydığın takası yapamazsın.
G.Antep 5 istese
Kayseri 3 istese
Mersin 3 istese (Tosun artık bizde değil)
Eskişehir 2,5 ister
Gençler 2 ister
15 milyon € nun üzerine çıktık şimdiden ki MAlecki yi bilmiyorum ve hala defansı sağlama alamadık. Bi boum la olmaz :)

Tunç Tosun
21.02.2012, 10:06

Yazmışken sol beke Hasan Ali yi, sağbeke Serkan ı yazsaydın..

Sonra bağırırdık milli takım bordo mavi diye :)

kncyalcin
21.02.2012, 10:22
Malecki yi tanımıyorum. O hariç güzel seçimler ama üzerine para vermeden bu saydığın takası yapamazsın.
G.Antep 5 istese
Kayseri 3 istese
Mersin 3 istese (Tosun artık bizde değil)
Eskişehir 2,5 ister
Gençler 2 ister
15 milyon € nun üzerine çıktık şimdiden ki MAlecki yi bilmiyorum ve hala defansı sağlama alamadık. Bi boum la olmaz :)

Elbette bublar pazarlıklar sonucunda neleşecek olaylar. Ancak elimizde hala Adrian ve Özbek hatta Bora Sevim seçeneklerinin yanında Eren ve Sercan ın kiralık opsiyonları var. Malecki yazmamın sebebi ise Piotr ve Pawel e müşteri bulmak oldukça zor olacak. Hem sağ kanat açısından opsiyon olur hem de Polonyalı olması açısından tranferi kolay olur.
5 transfere de ekstra 1 er milyon versen yine kurtarır.
Henrique= Soner takasına kimse ekstra para istemez.
Alan= Alper de keza aynı.
Sapara+Vittek=Demir+Gülle en fazla 1 verirsin üstüne ya da kiralık bir oyuncu daha olmadı Sercan ı da verirsin.
Defansa ve forvete oyuncu hala şart zaten.
??????? ile işaretlediğim noktalara transfer şart. O da öncelikli olarak 1 stoper 1 santrafor. 3 birine 5-6 birine versen bile 10 milyon u geçmez diye düşünüyorum.

Serdær
21.02.2012, 11:02
Gökhan ÜNAL fenerbahçe'nin oyuncusu değil.

Serdar Kesimal karşılık verilen oyunculardan bir tanesi.

Gökhan ÜNAL tekrardan Trabzonspor'a dönebilir.

Burak Yılmaz patlaması yapabilir , neden olmasın .

Ertan 51
21.02.2012, 11:10
Gökhan ÜNAL fenerbahçe'nin oyuncusu değil.

Serdar Kesimal karşılık verilen oyunculardan bir tanesi.

Gökhan ÜNAL tekrardan Trabzonspor'a dönebilir.

Burak Yılmaz patlaması yapabilir , neden olmasın .
Hiç hoş bir izlenim bırakmıyor ilk duyunca ama gamsızlığını unutur ve adam gibi kendisini takımına verirse neden olmasın.gs deki Necati etkisinden çok etki yaratır,kalitesi belli.Ayrıca Murat Tosun'un 1 mili gram oynama ihtimalinin olmamasına bakınca oynama olasılığı olan bir yerli yedek benim hoşuma gelir.

Serdær
21.02.2012, 11:18
Bu arada sezon sonu Burak Yılmaz gideceğini varsayarak , yerine oynayabilecek yerli oyuncular ;

Cenk Tosun , Muhammed Demir .

Bu ikilisinden bir tanesini takıma kazandırmak gerekiyor.

Travelair
21.02.2012, 11:22
Gökhan Ünal'ı isteyenler, bir daha düşünsünler

Ömer Faruk61
21.02.2012, 11:30
Ya arkadaş Ne Gökhan Ünalı yaaa Trabzonda Ferrasiyle gezen bilge istemiyoruz.. :)

Gundo
21.02.2012, 12:15
Muhammet Demiri kesinlikle transfer etmemiz gerek. Muhammet Buraktan daha potansiyelli bir forvet, daha teknik, kafa golleri var ve topu ayaginda tutabiliyor, ustelik genç. Burak yaptigi patlama ile bize iyi para kazandirir ama bizden sonra bu kadar çok gol atarmi bilemem, kontra atak takimlarinda iyi oynar, baski kuran takimlarda oynamasi zor, defansa gömülen takimlara karsi çok zorlanir.

Ama öncelikle iki tane saglam stoper almamiz sart. Kemal Tokak, Ibrahim Ozturk, Serdar Aziz(çok zor) üçlüsünden biri olabilir, ve birde yabanci stoper.

Turgay Atalay
21.02.2012, 12:16
Gökhan Ünal'ı isteyenler, bir daha düşünsünler

Ya da hiç düşünmesinler...Düşünülecek bir yanı bile yok.

Serdær
21.02.2012, 12:20
Kemal Tokak Mustafa Yumlu'dan eksiği çok fazlası yok.

kaan53
21.02.2012, 12:28
Bu arada sezon sonu Burak Yılmaz gideceğini varsayarak , yerine oynayabilecek yerli oyuncular ;

Cenk Tosun , Muhammed Demir .

Bu ikilisinden bir tanesini takıma kazandırmak gerekiyor.

Bu isimlerin yanına bence Batuhan Karadeniz de yazılmalı Burak'ın bize gelmeden önceki halini hatırlatıyor bana biraz klasik olacak ama Şenol hoca Batuhan' ı Burak gibi parlatır.

sessizkral_1
21.02.2012, 12:33
Burak yılmaz gidecekse onun yerine ancak Gignac,doumbia gibi isimler almaları lazım

ağasarlı
21.02.2012, 12:45
hangi gökhan ünal?? hani şu saç ektirdiği için 6 ay topa kafa vurmayan gökan ünal mı???
boşverin bence.. başka hayallere dalalım..

Gundo
21.02.2012, 13:39
Burak yılmaz gidecekse onun yerine ancak Gignac,doumbia gibi isimler almaları lazım

Gignac? Doumbia? Turkiyede bunlari getirecek takim yoktur. Gignac belki gelir Turkiyeye ama Doumbia asla!
Bizim kendi ligimizdeki forvetlerden almamiz gerek, yada Afrikadan bir Emenike bulmaliyiz.
Ama Vittek'i unutmayin, cok iyi forvet.

Ömer Faruk61
21.02.2012, 13:50
Avrupaya gidemeyicek bir Ülkenin Takımları bundan sonra ancak 2-3.sınıf yabancılar getirebilir...Doumbia ,Gignac hayalden ötedir...

murat3861
21.02.2012, 15:05
gökhan ünal bence düşünülmeli.biraz form tutarsa necatiden kötü değil bence.yabancı ve bonservisli olsa bende istemezdim.yaptığı hataları düzelterek burak çıkışı yapabilir.

sessizkral_1
21.02.2012, 15:18
Cenk Tosun asla bir Burak etkisi yapamaz.Cenk burağın en fazla %50-60 ı eder.

Cenk 2. forvet olarak alınabilir ama as forvet olarak alınamaz.Doumbia zor olabilir ancak gignac mümkün bence.

teofilodan fazlasını verebilir gignac

FC-ST-PAULI-61
21.02.2012, 15:24
Gignac ve Doumbianin baska Isi yokta Trabzona mi gelecekler :D

Burak Sahin
21.02.2012, 15:37
Diğer 3 oyuncu üst düzey, kaliteli yabancı oyuncu ile çok iyi olur.

--------------------------onur

celutska---------juhasz-------serdar aziz---------cech

-------alper potuk-----------------soner aydogdu-------

---------------------mehmet ekici----------------------

burak yilmaz---------------------------------olcan adin

--------------------muhammet demir-----------------

Numan Yerlikaya
21.02.2012, 15:45
Almanya ligine odaklanmalıyız Herta Berlin düşecek Raffaeli felan kapamazmıyız

Şentürk
21.02.2012, 15:54
--------------------------onur

celutska---------juhasz-------serdar aziz---------cech

-------alper potuk-----------------soner aydogdu-------

---------------------mehmet ekici----------------------

burak yilmaz---------------------------------olcan adin

--------------------muhammet demir-----------------

Bu adam yerine ilk onbire çok iyi santrafor, çok mu hayal kuruyoruz acaba:confused:
Aslında şu kadro çok rahat oluşturulabilecek bir kadro:rolleyes:

Arda'
21.02.2012, 16:16
Muhammet Demir'i biz kapmazsak gs kapacaktır. Yönetim ne yapıp edip almalı bence. Fatih Tekke potansiyeli var adamda.

Burak Sahin
21.02.2012, 17:16
Kadromda defans blogu gayet yeterli juhasz en az egemen etkisi yapabilecek bir stoper orta saha alper soner mehmet ekici cok fantastik oldu ama bence gayet kontrollu teknik bir orta sahaya sahip oluruz orta sahanin tek eksigi oyuncularin defansif yönünün cok fazla iyi olmamasi bunuda iyi takim savunmasiyla örtebiliriz hücüm hatti burak ile muhammed extra ayni takima koydum ikisi bir oynarsa hem muhammed iyi bir skorerle ayni 11 de olursa sirtinda daha az yük olur hemde burak olcan ikilisi muhammedin santrafor özellikleri sayesinde daha kreativ oynarlar....

ağasarlı
21.02.2012, 18:08
beyler cenk tosunu sanırım fizik olarak burağa benzettiğiniz için alalım diyorsunuz. ama cenk asla burak olmaz.çünkü cenk tosunun fizik yapısı ile burağın fiziği arasında dağlar var cenk asla o deparı o driplingi atamaz. alabiliyorsan muhammeti alalım..

Ertan1982
21.02.2012, 18:26
yerli forvet su an icin yok.pektemek ve muhammed demir su an alinirsa yedek forvetten ileri gecemez.As forvet bir yabanci olmali.tecrübeli ve bitirici bir forvet.

Cem Akyüz
21.02.2012, 18:27
Burak gitti diye düşünüyorum.Bakalım yerine kimi transfer edeceğiz çok merak ediyorum

Ertan1982
21.02.2012, 18:33
Forumlarda okudugum kadar Wenger Oguzhan´i fazla düsünmüyor.Muhammed,Orhan ve Oguzhan hem kalite yükseltir hemde takimda Trabzonlu kontenjani yükseltir.

Atakan
21.02.2012, 19:17
Ceyhun ile bayağı ilgilenmiştik sonra milli takıma seçilmeye başladıktan sonra aldık. Hazır Oğuzhan da Türkiye'yi seçmişken fazla göze batmadan alsak fena olmaz. :)

Taha Muhammet
21.02.2012, 19:57
Burak giderse yönetim forvet almaya tenezzül bile etmez başkan çıkar yıldız getircem der 3 ay bekleriz sonra avrupa maçını geçebilirsek yıldız alcaz derler transfer dönemi biter kadromuz bir anda yeterli olur yenilgilerden hergangi birinden sonra zaten kriz var yaz döneminde transfer yapmak zor der 32 dişini gösterir gider bir yöneticimiz :)

Asi Çaykaralı61
21.02.2012, 20:19
Mehmet Ekici Cenk Tosun'dan daha da kaliteli futbolcu

Asi Çaykaralı61
21.02.2012, 20:21
Ümit Milli Takımızda oynayan Werder Bremen'in Trabzonlu futbolcusu olan Onur Ayık kontratı bitiyor gelecek için iyi bir transfer olur

Emirhan Yazıcı
21.02.2012, 20:28
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ahmed-musa/profil/spieler_168337.html

DLYS8AgqTLs

MaDDoX_61
21.02.2012, 20:36
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ahmed-musa/profil/spieler_168337.html

DLYS8AgqTLs

Yannick N'Djeng

izle kardeşim sudan ucuz

http://www.youtube.com/watch?v=x6xPl2HQYCo

MaDDoX_61
21.02.2012, 20:48
Iheb Mbarki 1992 doğumlu sağ bek vakti olan mutlaka izlesin

http://www.youtube.com/watch?v=w2rtEFWMeho

Emirhan Yazıcı
21.02.2012, 20:57
Yannick N'Djeng

izle kardeşim sudan ucuz

http://www.youtube.com/watch?v=x6xPl2HQYCo

Evet Abi Biliyorum O Adamı

Ancak Bugun CSK Madrid'e Kök Söktürdü

Wenbloom,Oliseh,Musa gibi isimler Çok iyiydiler

MaDDoX_61
21.02.2012, 21:01
Evet Abi Biliyorum O Adamı

Ancak Bugun CSK Madrid'e Kök Söktürdü

Wenbloom,Oliseh,Musa gibi isimler Çok iyiydiler

onlar keşfedilmiş ama yazdıklarım fazla bilinmiyor bu sene sonu kesin avrupaya açılırlar.yazdığın isimleri almak zor artık

ramazan-54
21.02.2012, 21:09
Burak giderse yönetim forvet almaya tenezzül bile etmez başkan çıkar yıldız getircem der 3 ay bekleriz sonra avrupa maçını geçebilirsek yıldız alcaz derler transfer dönemi biter kadromuz bir anda yeterli olur yenilgilerden hergangi birinden sonra zaten kriz var yaz döneminde transfer yapmak zor der 32 dişini gösterir gider bir yöneticimiz :)
tutar mehmet yıldız ı getirir.

Batuhan
21.02.2012, 21:10
tutar mehmet yıldız ı getirir.

Ben Mehmet Yıldız'ı yalnız adı bu şike iddialarına karıştığı için istemem. Yoksa tav olurum. Faydalı olur fazlasıyla.

Oktay AKKUŞ
21.02.2012, 21:51
Umut Bulut'u geri almak bence en büyük transferimiz olacaktır. Çok arıyoruz çok. En azından bana göre öyle. Yanına da Burak giderse bir santrafor gerekir.

Ama en önemlisi orta sahamız çok kırılgan ve mücadeleden yoksun bana göre. Yaratıcılık ve ekstra hiç bir şey yok. PSV'nin nasıl orta sahamızı geçtiğini gördük.

Batuhan
21.02.2012, 21:55
Umut Bulut'u geri almak bence en büyük transferimiz olacaktır. Çok arıyoruz çok. En azından bana göre öyle. Yanına da Burak giderse bir santrafor gerekir.

Ama en önemlisi orta sahamız çok kırılgan ve mücadeleden yoksun bana göre. Yaratıcılık ve ekstra hiç bir şey yok. PSV'nin nasıl orta sahamızı geçtiğini gördük.

Yazdığınız iki şeye de katılıyorum.

Stopere Egemen gibi bir adam, orta sahaya Fernandes gibi bir adam, ileriye de Umut gibi bir ADAM nokta transferler olacaktır.

Oktay AKKUŞ
21.02.2012, 22:00
Fernandes bana göre Türkiye'ye gelmiş geçmiş en büyük '' komple orta saha''dır. Maliyeti 2milyon Euro. Ama tercihinin BJK olma sebebi vatandaşlarıydı sanırım.

Kaliteli oyuncular lazım takıma artık. Adrian Henrique gibi oyunculara paralar saçılacağına 10milyon Euro'ya yerli 5 tane oyuncu alsınlar daha faydalı olacaklarına inanıyorum.

Muhammed Demir bana göre de çok büyük topçu olacak. G.Antep Ordu maçını ayrıntılı inceledim. Kaçırdığı gol herkesin kaçırmışlığı vardır denilecek tarzda bir pozisyon. Her futbolcu öyle bir pozisyon kaçırmıştır hayatı boyunca. Abartmaya gerek yok.

Travelair
21.02.2012, 22:21
Rakibe refakat eden değil, rakipten top kapan, ara toplara hamle yapıp kazanan ve bunları efektif kullanan futbolculara ihtiyaç var

Emirhan Yazıcı
21.02.2012, 22:21
onlar keşfedilmiş ama yazdıklarım fazla bilinmiyor bu sene sonu kesin avrupaya açılırlar.yazdığın isimleri almak zor artık

Malesef Haklısın Abi Amac Kesfetmek

kalavara
22.02.2012, 00:44
eksiğimiz nedir, iki yönlü bir orta alan oyuncusu, iyi bir stoper, iyi bir santrafor. öncelikli mevkiler bunlar olmalı bence sırasıyla.
bu bölgeler için yerli oyuncu bulmak zor. orta saha için soner kaçırılmaması gereken bir yetenek. diğer iki bölgeye bakarsak, ligde yerli anlamında portföyümüze girebilecek giraydan ya da mustafadan daha iyisi yok bence. forvet olarak da sadece potansiyel anlamında cenk tosun düşünülebilir,ötesi yok. uçar ya da kaçar...

bu doğrultuda, soner, iyi bir yabancı stoper ve iyi bir yabancı santrafor bizi başkalaştırır.

trab61
22.02.2012, 00:57
Gokhan Ünal dedikoduları var?? Bilgisi olan varmi??

Travelair
22.02.2012, 11:58
Gökhan'ın bize göz kırpması var ama bizden bir hamle görünmüyor

Koray
22.02.2012, 13:03
Bize uzak Allah'a yakın olsun.

Harun-61
22.02.2012, 13:04
Fatih Tekke hamlesi bekliyorum :) :)

Hüdai Pervaneli
22.02.2012, 13:16
Zanka PSV ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Kopenhag takımına ücret ödenmeyecek.

Zanka burda sanirsam cok söylenmisdi

Adem Erdoğan
22.02.2012, 13:22
Gökhan Rusya'ya gitmiyormu?

Royal Heart
22.02.2012, 13:38
Zanka PSV ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Kopenhag takımına ücret ödenmeyecek.

Zanka burda sanirsam cok söylenmisdi
Söylenmek ? Bağrıldı, bağrıldı !!!! Onun için buraya isim yazılmasına üzülüyorum, burada araştıran eden arkadaşların emeğine yazık oluyor :(

ender77
22.02.2012, 15:28
Aleksandrs Čekulajevs

bilgehan83
22.02.2012, 15:53
onur
celustka ömer toprak juhasz cech
alper colman zokora

olcan ndoye amrabat

Emirhan Yazıcı
22.02.2012, 17:57
Aleksandrs Čekulajevs

Halı Saha Oyuncusu :)

sessizkral_1
22.02.2012, 18:07
Kötü liglerden oyuncu almasından artık gına geldi

almanya,fransa,italya,ingiltere,ispanya

bu ligler dışında oyuncu almasınlar

artık ben kişisel olarak belçika,polonya gibi liglerden oyuncu alınmasına şiddetle karşıyım.buradan gelecek oyuncular bizim ligin tempo,mücadele fizik gücü ve oyun mantığına uygun değil.

Cafer Bulur
22.02.2012, 20:56
Kötü liglerden oyuncu almasından artık gına geldi

almanya,fransa,italya,ingiltere,ispanya

bu ligler dışında oyuncu almasınlar

artık ben kişisel olarak belçika,polonya gibi liglerden oyuncu alınmasına şiddetle karşıyım.buradan gelecek oyuncular bizim ligin tempo,mücadele fizik gücü ve oyun mantığına uygun değil.
Bize tarihimiz boyunca katki saglayan yabancilar hangi liglerden gelmisti?

Benim hatirladigim sota,szymek ve cyzio zayif liglerden geldiler.

Marcelinho ve zokora ise beklenen katkiyi yapamadilar,büyük liglerden geldikleri halde.

Aslolan izlenerek oyuncu alinmasidir,biz yillardir bunu yapmadigimiz icin transferde basarili olamadik.

FC-ST-PAULI-61
22.02.2012, 21:42
http://www.transfermarkt.de/de/takashi-inui-zu-galatasaray/topic/ansicht_154_989132_seite1.html
gs Inuiyi istiyormus.Dogru mu degilmi bilmiyorum ama alirsa yilin Transferi olur.Inanilmaz yetenekli.

Emirhan Yazıcı
22.02.2012, 22:19
http://www.transfermarkt.de/de/takashi-inui-zu-galatasaray/topic/ansicht_154_989132_seite1.html
gs Inuiyi istiyormus.Dogru mu degilmi bilmiyorum ama alirsa yilin Transferi olur.Inanilmaz yetenekli.

Bu Haber Oyuncuyu Pazarlama Yöntemi :)

Cem Akyüz
22.02.2012, 22:39
Bize tarihimiz boyunca katki saglayan yabancilar hangi liglerden gelmisti?

Benim hatirladigim sota,szymek ve cyzio zayif liglerden geldiler.

Marcelinho ve zokora ise beklenen katkiyi yapamadilar,büyük liglerden geldikleri halde.

Aslolan izlenerek oyuncu alinmasidir,biz yillardir bunu yapmadigimiz icin transferde basarili olamadik.

Marcelinho olayında bence tek suçlu Ziya Doğan'dı.Büyük katkılar sağlayabilecek bir oyuncuydu ama Hoca kurbanı oldu

ESER
22.02.2012, 22:53
Aleksandrs Čekulajevs

hali sahada adam eksikligi cekildiginde 11- 12 maclarina cagirilabilir. cok iyi bir hali saha topcusu videolardan izledigim kadariyla:)

Emirhan Yazıcı
22.02.2012, 22:55
hali sahada adam eksikligi cekildiginde 11- 12 maclarina cagirilabilir. cok iyi bir hali saha topcusu videolardan izledigim kadariyla:)

Halısahayada Almam Onu :D

MonteCristo
22.02.2012, 23:11
Bugüne kadar 100 tane yabancı aldıysak 95 tanesi küçük liglerden aldık. Bu 95 yabancının içinden 3-5 tane beğendiğimiz adam sayabiliyoruz. Büyük liglerden aldığımız birkaç yabancıdan Marcelinho ve Musampa % 1 milyon Ziya Doğan kurbanıdır. Bunu tartışmam bile. Geri kalanlardan Campbell'ın hikayesi malum. Uyum sürecindeydi belki tutardı belki tutmazdı ama yamyam dedik kaçtı. Zokora'dan beklentileri bilemem ama benim beklentilerimi karşıladı özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarında kalitesi fazlasıyla gösterdi. Uzun lafın kısası küçük liglerden aldığımız bir ton yabancının içinden 3-5 isim sayabildiğimiz için küçük liglerden alırsak daha iyi çıkıyor demek kusura bakmayın ama kendimizi kandırmaktır. Büyük liglere büyük lig dememizin en büyük sebeplerinden biri de oyuncu kalitesinin çok daha yüksek olmasıdır.

Emirhan Yazıcı
22.02.2012, 23:34
Valentin Stocker >5x Adrian

StocKer=3milyon
Adrian=5 Milyon

Axpo Super League 102Maç 28 Gol 34 Asist......

Basel 1-0 Bayern Gol Stocker

karaozgur
23.02.2012, 00:29
Söylenmek ? Bağrıldı, bağrıldı !!!! Onun için buraya isim yazılmasına üzülüyorum, burada araştıran eden arkadaşların emeğine yazık oluyor :(
Yanlış hatırlamıyorsam Zanka ağır bir sakatlık geçirdi galiba. Daha yeni antrenmanlara çıkıyor olabilir.

Royal Heart
23.02.2012, 00:34
Yanlış hatırlamıyorsam Zanka ağır bir sakatlık geçirdi galiba. Daha yeni antrenmanlara çıkıyor olabilir.
Onun için almamışızdır. :cool:

FC-ST-PAULI-61
23.02.2012, 01:56
Bu Haber Oyuncuyu Pazarlama Yöntemi :)
Nerden anladin?

Emirhan Yazıcı
23.02.2012, 07:30
Nerden anladin?

Her Yerinden :)

Sefaenes
23.02.2012, 07:30
yönetime burada bu oyuncu bu mevkiye adam lazim diye yazmayin yoksa adamlar inat edip almiyorlar. Allah dan bize gelen yöneticiler hepsi ayni sey var inat. Birakin 1-2 manajer kaziklasin bunlari 1 kurusluk oyuncuya 5 versin nasil olsa kendi sirketleri degil

kncyalcin
23.02.2012, 08:57
Bonservisi olmayan oyunculara yönelinebilir.
Barnetta
Ederson
Salihovic
Petric
Olic gibi isimler var. İki de iyi stoper ile harika takım oluruz.
Celustka---Giray---Toprak--Cech
Barnetta--Zoko--Colman---Olcan
---------Olic/Petric--Burak gibi bir takım..

kncyalcin
23.02.2012, 09:03
Transfer sezonunda ilk transfer bölgemiz stoper olmalıdır.
Ömer Toprak, Cüneyt Köz, Joseph Boum hem gençler hem de farklı meziyetlere sahipler. Öncelikler bunlar olmalıdır.
Ömer hariç diğer ikisinin maliyeti çok yüksek olmaz.

Travelair
23.02.2012, 10:22
Daha önce ilgilendiğimiz iddia edilen David Abraham'ın (Stoper) sözleşmesi sona eriyor

Ayrıca sağ kanat/forvet için Somen Tchoyi'nin sözleşmesi bitiyor

Defansif ortasaha arıyorsak Christian Poulsen'in sözleşmesi bitiyor

Harun-61
23.02.2012, 11:26
Dortmund'lu Felip Santana sezon sonu Dortmund'dan ayrilmak istiyormus.

cuk diye oturur bizim defansa.

.

Turgay Atalay
23.02.2012, 11:28
Dortmund'li Felip Santana sezon sonu Dortmund'dan ayrilmak istiyormus.

.

Nerede bizde onu alabilecek adam, almayı geçtim, düşünmeyi akıl edecek...

Ertan1982
23.02.2012, 11:34
Santana icin 3,5 Mio Euro diye fiyat dolasiyor.Dante Bayern´e giderse Gladbach onu kapar.3-5 mio cok cok iyi oyuncular alina bilinir bl´den.

ramazan-54
23.02.2012, 11:42
Dortmund'lu Felip Santana sezon sonu Dortmund'dan ayrilmak istiyormus.

.
menejeri kim Mithat Halis değilse olmaz !!!

kncyalcin
23.02.2012, 12:33
Ben hala önce yerli piyasadaki iyi yerli oyuncuların elimizdeki patlama yapamamış ve elde kalmış oyuncularla takasına yönelmemiz gerektiğini düşünüyorum. Hem genç hem de iyi bir yerli kadro oluşturmak açısından.. Sapara Antep'te kiralık ve sanırım oldukça memnunlar, yanına Vittek ve bir oyuncu ekleriz..
Sapara+Vittek+Cora veya Biri: Muhammet+Gülle
Alanzinho: Alper Potuk
Ataş+Brozex: Boum
Henrique: Soner Aydoğdu
Adrian:????????
Özbek:????????
Sercan+Eren: Kiralık opsiyonu da var. Hatta hepsi ile Webo+Doka takası bile olur..
Gencecik kadro olur ve iyi yabancı transferleri ile harika bir takım elde edilmiş oluruz.
Celustka/Serkan---Giray/Yumlu---??????/Boum----Cech/Ferhat
-------------Zoko/Aykut/Gülle---Colman/Alper---------------
??????/Volkan---------Jebrin/Soner------------Olcan/??????
---------------------Halil/Burak/Demir-----------------------

bugrahankazaz
23.02.2012, 12:38
2003-04-05 ve 08-09-10-11 sezonlarındada anlaşıldığı üzere bizim bu takımı her zaman birbirini tamamlayan uyumlu ve çoğunluğu Türk oyunculardan oluşan bir kaliteli biriskelete ihtiyacı var.yardımcı ve tamamlayıcılarda kaliteli yabancılardan olmalı.

Oğuzhan İnce
23.02.2012, 14:46
omar jawo ismi çıkmış, sol ayaklı gambiyalı stoper.

Duyumcu değilim okuyucuyum :d

Ertan1982
23.02.2012, 14:48
Benim düsüncem.Bazilari ne kadar begenmesede Giray gelecek sezon´da en azindan ligte de bizim as Stoperimiz olacak.Yanina Tecrübeli bir Stoper sart.Ha benim gönlümde Geri dörtlü tamamen yabanci olmasi.

Avrupada Problem olmaz ama ligte olabilir.Ama Forvet 100% yabanci olacak bana göre.1 tane daha hakkimiz kalir ortasaha icin Bu da Zokora olur büyük bir ihtimal.

Ligte direkt ilk 11 kalitesini artiracak cok az yerli oyuncu var.Onun icin Gurbetci avina cikmaliyiz.Mehmet Ekici iyi bir teklif verirsek ve oyuncuyu ikna edebilirsek Bremen verir.Yeri pek saglam degil..Sercan Sararer icin Fulham Scoutlari yolamis.Su an 2.BL öne cikan fazla Türk yok,ama potansyeli olan var.Türkiyede astronomik fiyat vermktense Gurbette denemeliyiz sansimizi.

sessizkral_1
23.02.2012, 14:56
Zeki Uzundurukan @ZekiUzundurukan (https://twitter.com/#%21/ZekiUzundurukan)
Trabzonspor'da Glowacki'nin yerine sürpriz aday: Gambiyalı stoper Omar Jawo. İsveç’in Syrianska takımında oynuyor.

Eğer bu doğrıuysa yuh derim !

İsveç ligi polonya liginden bile kötü bi lig.girayı koy puyol olur orda.

Syrianska takımı sezonu 14. sırada kapadı.

ligin en çok gol yiyen 5. takımı

bahsedilen oyuncu 30 yaşında

tek artısı sene sonunda bonservisi bitiyormuş.

r9emre
23.02.2012, 15:16
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/galatasaray-takashi-inuinin-pesinde/news/anzeigen_84224.html

Kagawa ile Japonya'da fırtına gibi esen ve burada 2-3 kez videolarını paylaştığım İnui'yi Gs'nin istediği söyleniyor. Alırlarsa inanılmaz bir iş yapmış olurlar bizim lig için biçilmiş kaftan.

kncyalcin
23.02.2012, 16:27
İyi bir liste oluşturup mantıklı transferler için yönetime baskı kurabilmemiz lazım. Yoksa yine hüsran olacak herşey.
Genç ve yetenekli oyuncuların transferi için uğraşılması gerekiyor. Araya 2-3 tane yabancı tecrübeli ve 2-3 tane de yerli tecrübeli oyuncu serpiştirip dinamik bir takım oluşturmamız gerekiyor.
Öncelikle iyi bir yerli kadro ve çok iyi bir yabancı kadro kurmamız gerekmektedir.
Celustka---1Zubar---2Moisander/Viergever---Cech
3Aigner/Borja Garcia---Zoko--Colo---4Bourgeois
----------5Wahbi Kharzi/Max Kruse------------
-----------------6Yıldız Forvet---------------
6 tane çok iyi yabancı.. isimler değişebilir. Bana kalsa sağa Barnetta, ortsashaya Salihovic Forvete Petric diye gider ama maliyetli olur.
Soner
Alper
Cüneyt Köz
Ömer Toprak
Muhammet Demir yerli olarak. mevcut kadrodaki şişkinlikleri de erittik mi bitmiştir. Ama bu kadar yeni transfer ve eldekileri göndermek hiç de kolay değil.

Travelair
23.02.2012, 17:06
Zeki Uzundurukan @ZekiUzundurukan (https://twitter.com/#%21/ZekiUzundurukan)
Trabzonspor'da Glowacki'nin yerine sürpriz aday: Gambiyalı stoper Omar Jawo. İsveç’in Syrianska takımında oynuyor.

Eğer bu doğrıuysa yuh derim !

İsveç ligi polonya liginden bile kötü bi lig.girayı koy puyol olur orda.

Syrianska takımı sezonu 14. sırada kapadı.

ligin en çok gol yiyen 5. takımı

bahsedilen oyuncu 30 yaşında

tek artısı sene sonunda bonservisi bitiyormuş.

Sonunda gerilen sinirimi birisinden çıkartacağım. Ne Jawo'su? Taraftarı kızdırmasınlar

Fatih
23.02.2012, 17:29
Zeki Uzundurukan'a göre Jaja da bitmişti.:)

Abluka
23.02.2012, 17:36
Trabzonspor aradığı santraforu Letonya da buldu ....Cekulajews...
Trabzonspor aradığı stoperi İsveç'in kenar mahallerinde buldu...Omar Jawo...

Zeki bey kapıyı dışardan kapatır mısınız

Emirhan Çorumlu
23.02.2012, 18:50
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/galatasaray-takashi-inuinin-pesinde/news/anzeigen_84224.html

Kagawa ile Japonya'da fırtına gibi esen ve burada 2-3 kez videolarını paylaştığım İnui'yi Gs'nin istediği söyleniyor. Alırlarsa inanılmaz bir iş yapmış olurlar bizim lig için biçilmiş kaftan.

Bende bir Sürü Isim vermistim Renkdas... Bizi pek takmiyor Yönetim :D

Bit-Garam Yoon iyi bir Oyuncu ;)

kürşat61
23.02.2012, 21:38
Psv'de ki Strootman'ı 2 maçta da çok beğendim.

Batuhan
23.02.2012, 21:39
Ne olursa olsun, artık hiçbir şekilde çok yetenekli bir adam olmadığı sürece düşük liglerden adam almamalıyız. En fazla 32 yaş olmak üzere üst düzey liglerden transfer yapmamız lazım.

TSKara61
23.02.2012, 21:50
Daha ligimizdeki iyi topculari alamiyoruz. Onu gectim, daha kendi takimimizda ki oyunculari tutamiyoruz.

Millet gozunu Avrupa'nin ust liglerini dikmis.

Sen once Egemen ve Selcuk gibi topculari nolursa olsun kadronda tutmayi basaracaksin. Hele hele en buyuk rakiplerine beles kaptirmiyacaksin.

Sonra kendi liginden iyi topculara el atacaksin. Murat Tosun, Jebrin gibi 18'lik kadroya hayatinda giremeyen topculari almayacaksin. Mustafa Pektemek'leri, Serdar Kesimal'lari rakiplerine kaptirmayacaksin.

Ondan sonra spesifik bir mevkide adam eksikligi yasiyosan o zaman o bolgeye ust duzey bi adam getirtirsin yurt disindan (bkz: Moussa Sow, Fernandes, Muslera, vs)

Samet Yildirim
23.02.2012, 21:51
Stoperler saglam olmadigi sürece Messi alsanda fayda getirmez...

Mustafa zaten söylemeye gerek yok, giray kacarda bu takimin stoperi degildir...glo en iyisi ama daha iyisi ve istikrarlisi lazim...

yabanci+yerli stoper sart.

Metin Sağır
23.02.2012, 22:09
2 stoper, 1 orta saha: Net

.....
23.02.2012, 22:12
Transfere ihtiyac yok diyen yönetim şimdi ne yapıyor acaba ?

Royal Heart
23.02.2012, 22:15
Omar Jawo, çok komikmiş :D :D :D :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Asi Çaykaralı61
23.02.2012, 22:26
o kadar stoper dedik ve çıktı alınsaydı bu halde olmazdık

Fatih ÇOLAK
23.02.2012, 22:27
En az 2 stoper lazım, hatta 3 ama alırlar mı? 1 tane bile alırsalar şükretmek lazım...

Royal Heart
23.02.2012, 22:30
En az 2 stoper lazım, hatta 3 ama alırlar mı? 1 tane bile alırsalar şükretmek lazım...
Hem de en az 2 si üst seviyede olmalı. Ancak yabancı buluruz onu da. Glowacki'nin gideceğini varsayarsak Heinze gibi 2 stoper yanına da Serdar Aziz veya Aykut gibi 3. bir stoper alınmalı. Gerçekten 3 kulvarda gitmeyi kafasına koyacaksa bu takım. Hoş Demirören gelirse Federasyon Başkanlığı'na zaten unutualım Avrupa'yı da...

Legolas77
23.02.2012, 22:48
aziz ve elemanları 1
sadri şener ve manegerleri 2

birini içeri tıktık yakında kupamızı ve ismimizi dahada göklere yüceltecez de
başkan ve ekibindeki oyunculara para vermeyen örnegin onur kıvrak
ve gereksiz yere barış gibi mala bir oyuncuya 1.3 4 neyse artık o kadar para vern bir yönetimimiz var işi biraz daha profesyonel yapmak lazım artık
2 stoper biri yerli biri yabancı 2 orta saha bir forvet bu iş vittek le halil le olacak degil iyi topcular olabilirler bizim taraftara ve takıma sonuc lazım..

volkan_627
23.02.2012, 22:56
bu takıma 1 fernandes, 1 egemen, 1 de klose lazım. hemde çok acele...

ağasarlı
23.02.2012, 23:02
sadece stoper alınarak herşeyin hallolacağını sananlara gülüyorum...

Fatih
23.02.2012, 23:11
25 milyon Euro az para da değil.

Sefa
23.02.2012, 23:12
Bir stoper, bir Jaja dedik.. Olmadı, olmayacak. Yönetimin takımı filan düşündüğü yok..

Fatih ÇOLAK
23.02.2012, 23:23
Bunları yazmak için geç kaldık ama aklımız ancak başımıza geldi...

Defansı çekip çeviren Egemen gitti, yerine adam alınmadı...

Bence hücum hattını çekip çeviren adam olan Jaja gitti yerine adam alınmadı (Adrian demeyin, ikisi de birbirinden alakasız futbolcular, yönetim demiştir Mithat'a ve oradan bir 10 numara, almışızdır)...

Selçuk gitti, stil olarak alakasız Zokora alındı...

Umut gitti, yerine adamlar alındı ama asla onun verdiğini veremedi...

Şenol Hoca da geçen sene ki sistemde diretti ama birbirinden alakasız oyuncularla bunu yapamadı...

gabriel omar
23.02.2012, 23:57
Olan oldu artık hedef seneye Avrupa biletini almak.Harcanmayan 25 milyon euro ve elden çıkarılacak olanlardan gelecek parayla daha adam akıllı bir kadro kurmayı başarabiliriz.

Sanırım bu yaz bizi köklü değişiklikler ve hareketli bir transfer sezonu bekliyor.Yada öyle olmasını umut ediyorum diyelim.

Emirhan Yazıcı
24.02.2012, 00:06
Buraya Yazdıklarımızın Hepsi Bosuna Ugrasmaya Degmezmiş...

Fanatik34
24.02.2012, 00:33
Bakalim bu sezon ekstradan gelen 70 milyon TL´yi nasil yiyecekler???

Fatih ÇOLAK
24.02.2012, 00:34
Bakalim bu sezon ekstradan gelen 70 milyon TL´yi nasil yiyecekler???

Mithat'ın menüden orta yollu adamlarla, bari iyi oyuncularını alsak ama o da işi biliyor onları satmıyor bize...

FC-ST-PAULI-61
24.02.2012, 01:18
Kadromuzda Trabzonspora yakismayacak Oyuncular var,iyi niyetli olabilirler ama yetersizler.
Yolla gitsinler ya baska Isimiz yokta bu Zengin Adamlarin kötü Futbolunu izleyecegiz.
Adam gibi Oyuncu alin artik.Jopseh Boum gibi genc sert oynayan Stoper,Ozan Ipek gibi hirsli türk Oyuncu,
alper gibi yetenekli ve sorumluluk alan ( Aykut almiyor) türk Oyuncu lazim bize.

Şentürk
24.02.2012, 01:32
Bu yaz öncelik kaliteli yerli oyuncular mutlaka alınmalı. Alper Potuk, Soner Aydoğdu, Serdar Aziz, üçünü mutlaka almalıyız.

Cihan_61
24.02.2012, 02:35
Bu yaz öncelik kaliteli yerli oyuncular mutlaka alınmalı. Alper Potuk, Soner Aydoğdu, Serdar Aziz, üçünü mutlaka almalıyız.

O Ücüde Istanbul eziklerine gider...bizede oyuncu kalmaz

SALDIRAY
24.02.2012, 02:57
Yaz sezonunda üst düzey topçularla bu kadro güçlendirilmezse bu yönetimin Allah belasını versin. Resmen 70 trilyon parayı cebe indirecekler demektir. Oyuncu maaşlarıymış vs. miş bunları geçiniz. Bu para gelmeseydi bu maaşlar falan gene ödenirdi herzaman ki gibi. Ama elimizde ciddi bir rakam var. Bunun 50 milyonunu transfere harcamalıyız. Üst düzey en az 2 defans oyuncusu,ortasahaya 2 üst düzey. Ve son olarak forvet almamız gerekiyor. Henrique,adrian,alanzinho,brozekler,vittek,glowack i ve sapara gibi yabancıları sorgusuz sualsiz göndermeliyiz. Muhammet demir,Alper potuk,Kemal,Hasan ali ,gibi yerli potansiyel oyuncularıda extra olarak takıma kazandırmalıyız. Bu tür bir revizyon yapmadan bu takım ihlah olmaz.

Şentürk
24.02.2012, 03:12
onur
celustka,?,?,cech
colman,alper
?,soner,olcan
burak

Bu 3 soru işareti olan yere tecrübeli üst düzey yabancı alınırsa taş gibi takım olur.Alternatifleride Türk olmalı.