PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

Mert Oğuzlu61
05.02.2012, 01:05
kesin olan birşey var o da şenol hocanın yerli oyuncularla olan başarısıdır.

ligimizin kaliteli yerlilerini toplamalıyız, yabancı sayısını indirmeliyiz. alacaksakta bir zahmet zokora gibi kendini kanıtlamış bir oyuncu alalım, ona verilen 4.5m € paraya ağzını açıyor mu millet ? gidip 25 yaşında kariyerinde polonyada yılın futbolcusu ödülü dışında bir başarısı olmayan adama 5.2m € vereceğine git zokora gibi 30 yaşında yıldız oyunculara verki karşılığını alabilesin.

yapılacak şey çok basit, sezon sonu yaprak dökümü olacaktır. yabancı kıyımı bekliyorum, alper felan şu kaliteli yerlileri kesinlikle kapmalıyız, haziran da zaten parada gelecek CL den gelen 20m € para var, şu parayı saçmadan adam akıllı takviyeler yapsınlar işler yoluna girer.

yatara
05.02.2012, 01:28
Elimde olsa seneye ilk 11e 8 tane yeni oyuncu alirdim

ibrahim
05.02.2012, 03:26
Elimde olsa seneye ilk 11e 8 tane yeni oyuncu alirdim
1461in 3 sene icin belirledigi oyuncu sayisi 8. Nur topu gibi yildizlarimiz olacak. Ben buna inaniyorum. :)

Travelair
05.02.2012, 10:40
Diyelim Burak sezon sonunda ayrıldı. Şampiyonluğa oynayan takımda neredeyse forvet yok. Vittek'in bizim forvetimiz olmaması gerektiğine inanıyorum

Yabancılar içinde Colman dışındakilerin fazla zarar edilmeden gönderilmesi taraftarıyım

Yerlilerdense Tayfun, Volkan, Ferhat, Barış bence gitmeli. Kiralıklardan ise Eren dışındakilerle yolların kesişmesi zor gözüküyor. Aslında Ferhat'ın kontratı bitiyor, yenilenip yedeğe konulabilir ama 1461'deki Ümit Milli elemanımıza fırsat tanımamız lazım

omermk
05.02.2012, 12:08
Sağ açık, sol açık, stoper, santrafor...
Hızlı, güçlü, teknik, akıllı...
Tecrübeli, genç...
Yabancı, yerli, yerlilinin yerlisi...
Hangi pozisyona, hangi tip futbolcuya ihtiyacımız olduğu tartışılır ve bu konularda herkesin kendine göre doğruları vardır ama benim tüm bu detayların temelinde olmasını istediğim tek şey var; futbolcusundan, teknik direktörüne ve hatta yöneticisine kadar herkesin yürekten bu camiayı sahiplenmesi.
Dün GS maçı sonrası Engin'in röportajını izledim. Adam Trabzonlu, Trabzonspor'lu.Daha transfer olalı 4-5 ay oldu ama sanki doğma büyüme GS'li gibi oynuyor, mücadele ediyor ve maç sonu gözlerinden mutluluk akıyor.
Geçen yıl 2.devredeki Burak'ı hatırlayın. Tekmeler yedi yılmadı, kafası yarıldı devam etti, ağladı, ağlattı. Ben böyle adamlar istiyorum(Tabi bu yılki Burak'tan bahsetmiyorum).
Tolga gibi,Onur gibi, Egemen gibi(Sakın niye gitti demeyin göndermek için ellerinden geleni yaptılar), Giray gibi, Zokora gibi adamlar istiyorum.
Sahaya yüreğini koyacak, herşeyini verecek, yenilgiye isyan edecek adamlar istiyorum.
Gol kaçar, gol yenir, kötü oynadığınız gün olur. Bunların hepsi hayatın içinde var ama mücadele etmemek kabul edilebilir değil.
Ben Mustafa Yumlu gibi, Necati Ateş gibi gol attığında armasını öpen adam istiyorum.
Tabiki sevmek, mücadele etmek yeteneğiniz yoksa yeterli değil. Ama koskoca Trabzonspor camiası, 100 milyon TL lik bütçesi ile hem yetenekli hem de bu camiayı sahiplenip, sahaya yüreğini koyacak adamlar bulamıyorsa yazık, çok yazık...
Barış Özbek'in bize imza attığındaki yüz ifadesine bir bakın lütfen.
Volkan'ın Bursa'daki hırsına bir bakın, bir de geldiğinden bu yana bizdeki mücadelesine.
Colman'ın bu yılki vurdumduymazlığına bakın.
Barış Memiş denen çocuğun 3 yıl önceki kıymetbilmezliğine, sorumsuzluklarına bakın.
Birde Tolga'ya, Giray'a, Mustafa'ya bakın.
Ben Tolga'ya çok küfürler ettim. Giray ve Mustafa'nın bu takımın birinci stoperleri olabilecek yetenekte olmadıklarını hep söyledim ama bu takımı sahiplenmelerini gördükçe çok mutlu oluyorum.
Bu takımın yöneticileri artık transfer yaparken bazı değerleri araştırmalı. Bir futbolcunun sırf yetenekli olması Trabzonspor'da oynabilmesi için yeterli değildir, sırf bu takımı sevmesi hatta Trabzonspor'lu olması da yeterli değildir. Bir futbolcunun işini sevmesi,transfer olduğu camianın değerini bilmesi ve sahada herşeyini vermeye çalışması en az yetenekli olması kadar önemlidir.
Bu yıl geçti gitti. Bunu telafuz etmeselerde yöneticilerde teknik heyette bu yıl şampiyon olamayacağımızın farkında.Ama en azından seneye aynı yanlışları yapmayalım.
Elimizde hala iyi bir iskelet var. Gelenleri tartışmadan önce bu takımdan vurdumduymaz, mücadele etmeyen adamlar ayıklamalıyız.
Burak belli ki gitmek istiyor bırakalım gitsin ama Egemen'e, Selçuk'a yaptığımız ayıpları yapmayalım, giderken hizmetlerinden dolayı teşekkür edip yolculayalım.
Adrian,Henrique,Volkan,Alanzinho hatta Colman bu şekilde vurdumduymaz olacaklarsa gönderelim. Zamanında iyi futbolcu olmaları bize katkı sağlayacakları anlamına gelmiyor. Colman'ın sözleşme uzattıktan sonraki dükülmesine bakın, Alanzinho'nun bu yıl kontratının bitmesinden sonraki defansif mücadelesine. Sonuçta bu adamların buraya gelmelerinin tek sebebi var;" yaşamayı tercih edecekleri yerden çok daha iyi para kazanıyor olmaları". Kazandıkları para da gözümüz yok ama aldıkları paranın karşılığını beklemekte bizim en doğal hakkımız.
Şenol Hoca'nın da artık özeleştiri yapması lazım. Hırçın , sivri karakterli futbolcuları idare etmeyi beceremiyor. Bkn; Ömer Aysan, Teofilo, Yattara, Jaja,Engin. Tamam bu adamların hepsine forma şansı verdi ama iş sadece forma şansı vermekle olmuyor. Bu tür adamlarla başka bir dilde konuşmak lazım demekki. Hoca bu işi beceremiyorsa bu tür futbolcuların dilinden anlayacak ve işi sadece bu olacak bir yardımcıya daha ihtiyacı var belki. Bu tür adamlar niye önemli. Çünkü bu tür problemli adamlar takımın performansı aşağıya düştüğünde onları ayağa kaldırabilecek sıradışı işleri yapabiliyolar. 11 uysal adamla maç kazanılmıyor bazen. İşte o tür durumlarda gidişata isyan edecek ve ekstra performans sergileyecek adamlar da lazım. En azından ilk 18'de bu tür birkaç adamımız olmalı.
Bir başka eleştiri de altyapıya. Bu takımın sırf federasyonun genç oyuncu bulundurma koşulunu yerine getirmek için 3 kaleci ile 18 yapması bizim büyük ayıbımızdır. Antalya'ya 4.kaleci Bora da götürüldüğüne göre Zeki aslında bizim3.kalecimiz de değil. 4.kalecimizi ilk 18'e alacağımıza altyapıdan bir futbolcu almak bu kadar mı zor Allah aşkına. Benim Şenol Güneş'e en büyük eleştirilerimden biri de bu. Genç oyuncu konusunda hiç risk almıyor.
Sonuç olarak; Yetenekli,ahlaklı,sahada herşeyi ortaya koyan, Trabzon'lu veya Trabzonspor'lu olmasa da kaldığı süre boyunca bu camiaya saygı gösterip kendini bu camiaya ait hissedecek futbolcular görmek istiyorum.
Her yıl altpayıdan bir iki futbolcu çıksın istiyorum.
Bunlar çok zor işler değil ve bunları becerebilirsek gerisi zaten gelir...

Ertan1982
05.02.2012, 12:15
Su Engin anmayin.Adam bastan beri gs li.Yalan söyledi bize.Trabzon´da oynarken en büyük Trabzonsporlulardan birisiyim modundaydi.gs gitti gercek yüzünü gösterdi.

Burhan Açıkgöz
05.02.2012, 12:16
Bir takımın geri dörtlüsünün(Celustka,Giray,Mustafa,Cech) gol atma ihtimali, ileri dörtlüsünden(Alanzinho,Adrian,Volkan,Henrique) daha yüksek ve sayı itibariyle savunmacılar 5,hücumcular 3 gol atabilmişse burada suç çok fazla kişide var.

Trabzonspor kurumsal bir şirketse hesap verilebilirlik,liyakat ve fırsat eşitliği sağlanmalıdır.
Ne yani şimdi Alanzinho,Adrian,Volkan,Henrique defans mı oynasın.
Celustka,Giray,Mustafa,Cech orta saha veya forvete alıp fırsat eşitliğimi yapalım. Daha çok gol mü atacağız :D

kürşat61
05.02.2012, 12:23
Colman'a teklif gelirse muhtemelen değerlendirilecektir, değerlendirilmelidir zaten 25 haftadır Avrupa'da ki maçlarımız hariç birşey verdiği yok takıma. Zokora, Celutska, Adrian, Cech 4lüsünün gönderileceğini sanmıyorum. Paulo Henrique Türkiye'den bir takıma kiralanmalı bu konuda Gençlerbirliği yakın bir ihtimal, Fuat Çapa bu oyuncuyı tanıyor ve istemişti devre arasında ama ne olduysa olmamıştı transfer.

Kısacası yabancı transferinde patladık gibi birşey oldu. Ne kadar az kayıpla atlatırsak bu sezonu iyidir.

Fatih
05.02.2012, 12:28
Bir şeyi 40 kere söylersen olurmuş ya belki de 50 kere Alper dedik ama olmadı yapacak bir şey yok Colman'ın keyfini bekleyeceğiz.

omermk
05.02.2012, 12:45
Su Engin anmayin.Adam bastan beri gs li.Yalan söyledi bize.Trabzon´da oynarken en büyük Trabzonsporlulardan birisiyim modundaydi.gs gitti gercek yüzünü gösterdi.
Engin'in hangi takımı tuttuğu beni ilgilendirmiyor önemli olan sahada ne verdiği. Kaldi ki geçen yıl bir maçta Şenol Hoca onu oyundan aldığı için ana avrat sövdüğünü gördükten beridir Engin'i sevmem.Yazımın amacı kimin hangi takımı tuttuğunun ya da nereli olduğunun değil sahada ne verdiğinin önemli olmasıydı, Engin'i özlemem değil.

Tayfun
05.02.2012, 12:53
Burak Yılmaz gidici, Cenk Tosun için sondaj çalışmaları başlamalı.

Travelair
05.02.2012, 12:58
Zaman zaman ben de beğenmiyorum ama Colman bir kalemde atılabilecek bir oyuncu değil. Yanındaki oyuncuları güçlendirmekte fayda var

Koray
05.02.2012, 13:06
Colman'ın yanına hızlı, ısıran, top çalan, iyi top kullanan bi partner lazım.

Bu isim fazla uzakta değil.

Alper Potuk.

Adam orta sahadan diripling bile atıyor.

Çok farklı bi yetenek.

Başımızı çok taşlara vuracağız.

Şu ara transferde kapaklayamadık adamı.

Sezon sonunda İstanbul'un yolunu tutar artık.

Allah'tan iyi bi iş çıkarıp Olcan'ı kaptık.

Travelair
05.02.2012, 13:20
Trabzonspor futbolcuları:

1- İkili mücadelelere girecek ve kazanacak
2- Rakibin ara toplarını kesecek
3- Top çalacak
4- Pas hatası yapmayacak
5- Pozisyon bilgisi yüksek olacak
6- Hızlı ve kıvrak olacak
7- Fizik kalitesi yüksek; dayanıklı ve kuvvetli olacak
8- Kondüzyonu yüksek olacak
9- Hırslı, azimli ve iyi niyetli olacak
10- Takımını sahiplenecek, takımı için oynayacak
11- Oyunu yönlendirecek yetisi ve saha görüşü olacak. Oyuna Ağırlığını koyacak
12- Skora katkısı olacak, hücum ve defansta başarılı olacak
13- Top kontrolü üstün, ilk adımı hızlı olacak
14- Cesur olacak, hedefe yürüyecek mantalitede olacak
15- Saha içinde ve dışında örnek olacak
16- Futbol zekası yüksek olacak

Bu şekilde transfer yapacaklarsa yapsınlar

Ertan 51
05.02.2012, 13:44
Burak'ın yaptığının yarısını Henrik yapamıyor,
Olcan'ın yaptığının yarısını Colman-Alan-Adrian-Volkan yapamıyor,
böyle olunca da bir bakıyoruz lideri yakalarız modundayız,
bir bakıyoruz ilk 4 e girmek bile zor modundayız.
Çok bel bağlayıp sevdiğimiz oyuncularımız ya kendini toparlayacak yada seneye sil baştan olacak gibi duruyor .

yatmaztara
05.02.2012, 13:45
taison freda geçen gün 90 dk maçını izledim hakikaten jajanın gamlı olanı :)

Fatih
05.02.2012, 13:58
sp1UOm3bKQg

Burak'ın halefi

Numan Yerlikaya
05.02.2012, 14:01
Ajax-Utrech maçını izliyorum Aras Özbiliz çok beğendim gerçekten çok iyi.

Hüdai Pervaneli
05.02.2012, 14:03
Ajax-Utrech maçını izliyorum Aras Özbiliz çok beğendim gerçekten çok iyi.
Ermeni ve Ermenistan Milli Takimi Icin oynayacak

x_man
05.02.2012, 14:05
menajeri kim sağlamsa onu transfer ederler 5 kuruşluk adamlara milyon eurolar dökerler göstermelik bir kaç tane genç ve yetenekli adamı alırlar ama forma vermezler insaallah yabancı sınırlaması 3'e düşerde rahatlarız

gudoz81
05.02.2012, 14:09
paulo forvet oynatılmıyor.
pawel ve gekas kıyaslayın aynı tip oyuncular. gekasın attığı gollerin aynısını atabilecek tipte 2 oyuncu var elimizde (paweli kiraladık ama)
sorun elimizdeki forvetlerin yetenekleri değil.
bizim hücum yada gol atma planımızda.
sadece burağın yeteneklerine uygun bir hücum planı elimizi kolumuzu bağlıyor maalesef.
çeşitliliğimiz yok. buragın attığı 20 küsur gol birbirinin kopyası.

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 14:12
Bu Takımın Sezon Sonu 4 Yerli 3 Yabancı Oyuncuya İhtiyacı Vardır....

Yerli Olarak Önerim 1.Alper Potuk 2.Cenk Tosun 3.Ozan İpek 4.Yasin Öztekin

Yabancı Olarak Önerim:
Stoper:Cristian Chivu,Roland Zubar,Abdennour,Matthew Kilgallon
Ofansif Ortasaha: Nour Hadhria,Youssef Msakni,Shikabala
Forvet:Petric,Olic,Mayuka,Kalou

Furkan S.
05.02.2012, 14:20

Yabancı Olarak Önerim:

yabancı olarak söylediklerinden hiçbirini alamayız ;)

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 14:23
yabancı olarak söylediklerinden hiçbirini alamayız ;)

Cristian Chivu,Roland Zubar,Abdennour,
Ofansif Ortasaha: Nour Hadhria,Shikabala
Forvet:Mayuka,

Alabilirsin :)
YMmSgMfkhGk
U_j40r6SlFs
BxvnSxnlr9o

Ertan1982
05.02.2012, 14:26

Yabancı Olarak Önerim:
Ozan alinmaz yerine Yasin alinmali.Alpe isi olmaz bana göre.Cenk yerine Muhammed olur insallah.Yabanci transferi su ana kadar hicbir dönem gazetede cikmadan önce tek isim bile tuturamadim.Yabanci transferi gene tomboladan olur.

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 14:28
Ozan alinmaz yerine Yasin alinmali.Alpe isi olmaz bana göre.Cenk yerine Muhammed olur insallah.Yabanci transferi su ana kadar hicbir dönem gazetede cikmadan önce tek isim bile tuturamadim.Yabanci transferi gene tomboladan olur.

Ozan Alınacaktır :)

Alper İçin 3+ Alanzinho Verilmelidir

Antep Şuan Bırakmaz Muhammet'i Bunun İçin Cenk Alınır

Glowacki Gidecek Zaten Onun Yerine Stoper Alınmalı...

Furkan S.
05.02.2012, 14:29
Cristian Chivu,Roland Zubar,Abdennour,
Ofansif Ortasaha: Nour Hadhria,Shikabala
Forvet:Mayuka,

Alabilirsin :)
YMmSgMfkhGk
U_j40r6SlFs
BxvnSxnlr9o

yönetimde bu oyuncuları tanıyan varmıdır acaba??

Ertan1982
05.02.2012, 14:35
Yabanci transferi fazla ümitlenmeyin.Halen tecrübelenmedik mi?Onca isim gecer her yerden sonra hepimiz hüsrana uguruyoruz.

Muhammed
05.02.2012, 14:45
Michael Eneramo'nun sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Çok üst düzey bir oyuncu olmadığı açık ancak bonservissiz transfer edilmesine taraftar karşı çıkmaz heralde. Müzmin sakat Vittek bulunacağına o bulunsun kadromuzda.

SAFA
05.02.2012, 14:55
sp1UOm3bKQg

Burak'ın halefi

Burak'tan çok daha komple bir oyuncu .

SAFA
05.02.2012, 15:01
Şimdiden gelecek sezonun planlamasını yapmalıyız .

Allah'tan kalemiz güvende . Glowacki gidici . Giray ve Mustafa'nın yanına bir kalburüstü 2 stoper şart .

Sezon sonu teşekkür edilip Colman'la yollar ayrılmalı ve kesinlikle şimdiden Alper'le ön sözleşme imzalamalıyız .

Burak sezon sonu gidecek . Yerinde Cenk ya da Muhammet'ten biri 3'e 5'e bakmadan alınmalı . Eğer ışık varsa Vittek , yoksa Vittek'le de yollar ayrılıp kaliteli bir yabancı forvet almalıyız .

Yani kısacası bu sene yeniden yapılanıyoruz dedik ama bu sene hiçbir şey yapamadığımız ortada . İnşallah yeni kazıklar yemeden doğru politikalar uygularız .

Samet Yildirim
05.02.2012, 15:09
Michael Eneramo'nun sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Çok üst düzey bir oyuncu olmadığı açık ancak bonservissiz transfer edilmesine taraftar karşı çıkmaz heralde. Müzmin sakat Vittek bulunacağına o bulunsun kadromuzda.
Eneramo mukavelesi sona eriyorsa hemen alirim.

3 asaga 5 yukari aradigimiz tarzda adam...

Bedavadan.

Cafer Bulur
05.02.2012, 15:10

Bedavadan.
Eneramo bizde topa bile dokunamaz,alay konusu olur kendisi önce göbegini eritmeli.

Denize düstük diye yilana sarilmayalim.;)

Samet Yildirim
05.02.2012, 15:11
Eneramo bizde topa bile dokunamaz,alay konusu olur kendisi önce göbegini eritmeli.

Gerci bu sene cok dikkatli izlemedim :)

dogru diyor olabilirsin.

ysfemr
05.02.2012, 15:15
muhammet demir in performansı git gide düşüş gösteriyor bence bunu nedeni fiziksel açıdan bildigin adrian ve bu futbolcunun yeteneklerini gören takımlar hep muhammete dikkat etmeye basladıkları için istediklerini birtürlü yapamamaya başladı transferi düşünülürse bu durumlara dikkat edilmeli........

bu arada muhammeti almak çok zor falan denmiş şuanki durumlarda cenk tosunu almak muhammeti almaktan en az 2 kat daha zordur.....

ysfemr
05.02.2012, 15:16

göbek degil o ya adam maçlarda kaçtane kazak giyiyorsa artık göbekli gibi çıkıyor yoksa o göbekte bir adam o kadar hızlanabiliyorsa birde göbeksiz hali millete nal toplatır.......

kürşat61
05.02.2012, 15:17
Yapmayın Eneramolara kadar düştük mü?

Sefa Murat Dokuz
05.02.2012, 15:20
Popov'u da alsak çok iyi olur. Alanzinho'nun da sözleşmesini uzatıp takasta kullanalım Alper Potuk'la

Cafer Bulur
05.02.2012, 15:28
Popov'u da alsak çok iyi olur. Alanzinho'nun da sözleşmesini uzatıp takasta kullanalım Alper Potuk'la
Popov iyi bir takim oyuncusu degil,cok bireysel oynuyor bizde basarili olamaz...

SEDAT
05.02.2012, 15:30
* Necati Ateş'i bile beğenmedik biz zamanında...

Ertan1982
05.02.2012, 15:34
Bizim taraftara TSL´den Futbolcu begendirmek zor.

Cafer Bulur
05.02.2012, 15:39
Bizim taraftara TSL´den Futbolcu begendirmek zor.
Alper,erman kilic,soner var...

Muhammed
05.02.2012, 15:42
Öyle Süper Lig'de ki her oyuncuyu hafife almamak lazım. Emenike Karabük'te iken Sunderland'e 15 milyon euroya transfer olan Asamoah Gyan'dan ne eksiği var diye sordum burda dalga geçtiler. Gyan bugün Katar'da. Emenike ise bonservis sıkıntısı olmaz ise Premier Lige çok rahat transfer olacak kapasitede.

FC-ST-PAULI-61
05.02.2012, 15:42
Hakan Calhanoglu cok güzel bir Assist yapti az önce.

Ertan1982
05.02.2012, 15:48
benim gözümde TSL ve Bank Asyadan 25-30 tane yerli oyuncu var bize faydali olabilecek.Yabanci olarak 10-20 tane var.Yurtdisindan Yabanci gelecekse cok iyi, Takimda Star etkisi yaratacak, hemen fayda saliyacak, fark yaratacak oyuncu lazim.Yok gelecegin stari vs su an istemem.Ilk önce 2-3 tane Star sonra star adayi.

kürşat61
05.02.2012, 15:49
Öyle Süper Lig'de ki her oyuncuyu hafife almamak lazım. Emenike Karabük'te iken Sunderland'e 15 milyon euroya transfer olan Asamoah Gyan'dan ne eksiği var diye sordum burda dalga geçtiler. Gyan bugün Katar'da. Emenike ise bonservis sıkıntısı olmaz ise Premier Lige çok rahat transfer olacak kapasitede.

Spartak Moskova'da tam anlamı ile döktürüyor. Kendisi Moskova'yı taraftarda kendisini çok sevdi Chelsea 2-3 maç scout göndermiş Emenike için Rusya'ya. Moskova çok iyi para kazanacaktır muhakkak kendisinden.

*

Hep söyledim tekrarlıyorum; Sezon sonu Alper'den önce ilk hedef Soner Aydoğdu olmalı, ne olursa olsun.

Mete DORUK
05.02.2012, 15:56
Popov iyi bir takim oyuncusu degil,cok bireysel oynuyor bizde basarili olamaz...

Abi kendin diyorsun Takım oyuncusu değil diye..Tamam işte ben bizimkilerin doğrudüzgün takım oyunu oynayabildiğini göremiyorum:rolleyes:

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 15:58
m5Kry2-1NcQ

rTy-v52jD-M Bana Göre Aynı

Tek Farkları RVP Ye Her Maç ATTIRIYOLAR Cünkü Hepsi Tek Bir Oyuncunun Üstüne Oynamıyorlar

28TS61
05.02.2012, 16:03
en büyük kaybimiz umut buluttur bence. gol atamasada sac bas yoldursada her seyi ile mücadele ediyor hic gikini cikarmiyordu. bu sene bakiyorum takima önde pres yapan kimse yok.
halbuki umut her yere pres yapip kosar rakibin defansini bozar oyun kurmasini engellerdi

ysfemr
05.02.2012, 16:08
bu hakan çalhanoğlunda yine problem var falan deniyordu takımında da oynamaya başladıgına göre yattı galiba o iş bilgisi olan varmı?

FC-ST-PAULI-61
05.02.2012, 16:11
bu hakan çalhanoğlunda yine problem var falan deniyordu takımında da oynamaya başladıgına göre yattı galiba o iş bilgisi olan varmı?
Tuncay Bekiroglu ile Resimi var :D
Ben Macini izledim cok güzel bir Assist yapti.

ysfemr
05.02.2012, 16:12

galiba almanyadan tanıyan biri avrdı forumda geçen yüzde 80 takımında kalacak falan yazmıştı ama inşallah alırız o çocuk cidden bayagı kaliteli bir oyuncuya benziyor....

bu arada başkanın erikson la fotolarını unutmadık daha :)

cubido
05.02.2012, 16:23
Nasil br futbolcu?

SAFA
05.02.2012, 16:25
m5Kry2-1NcQ

rTy-v52jD-M Bana Göre Aynı

Tek Farkları RVP Ye Her Maç ATTIRIYOLAR Cünkü Hepsi Tek Bir Oyuncunun Üstüne Oynamıyorlar

Ya yapma allah aşkına Burak topu alıp tek başına gidebilirmi ? Kafa topu vurabilir mi ? Havadan gelen topu bir kontrol ediyor aman Allah'ım en az 2 metre öteye kaçıyor top abartmayalım lütfen bu kadar .

FC-ST-PAULI-61
05.02.2012, 16:25
Nasil br futbolcu?
Teknigi iyi olan,sag Ayagini cok iyi kullanan cabuk ofansif orta saha Oyuncusu.

cubido
05.02.2012, 16:31
Teknigi iyi olan,sag Ayagini cok iyi kullanan cabuk ofansif orta saha Oyuncusu.

Ben hic seyretmedim ama imza attirildigini biliyorum.

kürşat61
05.02.2012, 16:37
Karşıyakaspor'lu Şaban bu sezon ki 8. golünü attı şu sıralar.

Cafer Bulur
05.02.2012, 16:44
Ben hic seyretmedim ama imza attirildigini biliyorum.
Kime ne zaman icin imza attirildi?

Travelair
05.02.2012, 16:49
Hakan Çalhanoğlu gelecek sezon için rivayet ön protokol yapıldığı. Ama kalmak isterse bir geçerliliği olacağını sanmıyorum

Legolas77
05.02.2012, 16:50

Bedavadan.

sadri başkana göre bedava sirke baldan tatlıdır nokta

Hakan Calhanoglu cok güzel bir Assist yapti az önce.

bize gelecek dimi bu hakan sezon sonu cok sabırsızlıkla bekliyorum daha yaşı 17 ve çok övüyorlar

Adem Erdoğan
05.02.2012, 16:54
Alper,erman kilic,soner var...

Bu adamı almalıyız..

Cafer Bulur
05.02.2012, 16:57
Zafer yelen fsv frankfurtta asistlerine devam ediyor.

Bu adam nedense bizde hic sans bulamadi,cidden yazik...

cubido
05.02.2012, 17:06
Biz yurtdisindan adam almayi beceremiyoruz. Bu eksikligimizi kabul edip Turkiye liglerinden adam alinmasini denemeliyiz.
Maceraya gerek yok al amrabat'i sag aciga(kayseri'de sol acik oynuor genelde ama fas mili takiminda sag acik oynuyor)' solda olcan var. Ortaya da jaja. Bu uclunun onunde ben bile 15 gol atarim benden 10 yas genc ve biraz antremanli birini alirsak 25 atar :)
Arkalrina da al alper'i. Kiy paraya al serdar tascii sonra yaslan arkana 3 gubikilerin kivranisini seyret...

Fatih ÇOLAK
05.02.2012, 17:34
Ben Soner'i alabileceğimizi düşünüyorum sene sonu...İşallah olur...

Tam bir 10 numara...

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 17:53
Ya yapma allah aşkına Burak topu alıp tek başına gidebilirmi ? Kafa topu vurabilir mi ? Havadan gelen topu bir kontrol ediyor aman Allah'ım en az 2 metre öteye kaçıyor top abartmayalım lütfen bu kadar .

:) Benim Fikrim Bu Yönde

Sizin Fikrinizede Saygı Duyuyorum:alkış:

Numan Yerlikaya
05.02.2012, 18:10
Burakla Van Persieyi karşılaştırmak abes durmuş :)

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 18:12
Burakla Van Persieyi karşılaştırmak abes durmuş :)

Neden ki ? :)

Gördügüm Farklılıklar

Burak İyi Bir Altyapıya Sahip Degil, Kafa Topları Yok,Biraz Bencil,Üzerinde Baskı Var

Chiko
05.02.2012, 18:16
Hakan Calhanoglu'nda sorun yok.. :)

ysfemr
05.02.2012, 18:17
Hakan Çalhanoğlu gelecek sezon için rivayet ön protokol yapıldığı. Ama kalmak isterse bir geçerliliği olacağını sanmıyorum

inşallah kalmak istemez takımı bundesliga 2 de son sıradaydı bugün kazanınca yeri degiştimi bilmiyorum......

Numan Yerlikaya
05.02.2012, 18:22
Neden ki ? :)

Gördügüm Farklılıklar

Burak İyi Bir Altyapıya Sahip Degil, Kafa Topları Yok,Biraz Bencil,Üzerinde Baskı Var

Ama biri Dünya'nın en iyi liginde biri 6 :)

Kişisel olarak bakarsak dediğin gibi o saydığın eksiklikler çok büyük sorunlar :)

kncyalcin
05.02.2012, 18:26
Bizim acilen sezon sonu Adrian, Henrique, Piotr, Pawel, Sapara, Vittek gibi (Glowacki de yaşlandı iyice..) oyuncuları yerli piyasada ederi varken takasla çok iyi yerli kadrosu oluşturmak..
Henrique= Soner+Aykut
Adrian= Alper
Piotr+Ferhat= Hasan Ali
Sapara= Serdar veya Orhan
Vittek= Demir vb gibi birşey yapmalıyız. Bu takımı yeniden yapılandırmazsak işimiz çok zor..
Takıma çok iyi 2 stoper, harika bir ortasah ve sağ açık Olcan tarzı .. Mükemmel bir on numara şart. Ne alanzinho ne de Adrian ın yapacağı iş değil ... Renan Bressan nasıl olur o bölgeye..

Travelair
05.02.2012, 18:32
Kemik gibi oyuncular lazım. Artık fizik eksiği olan futbolcular istemiyorum

karaozgur
05.02.2012, 18:48
İki örnek mesela...
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/juraj-kucka/profil/spieler_74943.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/cedric-makiadi/profil/spieler_14882.html

kncyalcin
05.02.2012, 18:49
serdar---giray---xxxx---hasan ali
volkan---alper---aykut---olcan
--------demir---burak----------
tarzı bir yerli kadro oluşturulmalı. Hatta orta saha çeşitlendirilebilir.. Yumlu kadroda tutulmalı ama daha iyi bir yerli stoper mutlaka alınmalı..
Yabancılar ise; stoper, orta saha sağ kanat, forvet arkası, santrafor şeklind olmalı..
Celustka---Glo---Bjelland---Cech
Weiss---Zoko----Colman---Alan
-----------Renan---------------
--------- Wilfried/Martinez------- gibi birşey olmalı

kncyalcin
05.02.2012, 18:51
İki örnek mesela...
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/juraj-kucka/profil/spieler_74943.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/cedric-makiadi/profil/spieler_14882.html

Üstad Kucka ya lafım yok ama Makiadi bize uygun bir oyuncu değil. Tamam takım kaptanı falan ama bugün ki maçında resmen döküldü. Çok beğendiğim bir oyuncu değil açıkcası. Oynadığı mevki açısından yetenekleri pek yeterli değil. Constant ı tercih ederim.

ysfemr
05.02.2012, 18:57
Üstad Kucka ya lafım yok ama Makiadi bize uygun bir oyuncu değil. Tamam takım kaptanı falan ama bugün ki maçında resmen döküldü. Çok beğendiğim bir oyuncu değil açıkcası. Oynadığı mevki açısından yetenekleri pek yeterli değil. Constant ı tercih ederim.

kuckayı zatwn genoa ya gitmeden istemiştik ama bonservisine 4 milyon istediler diye alamamıştık ve artık çok geç oyuncunun yüzde 50 si interde diye biliyorum ve sezon sonu intere katılacak büyük ihtimalle......

karaozgur
05.02.2012, 19:03
benim gözümde TSL ve Bank Asyadan 25-30 tane yerli oyuncu var bize faydali olabilecek.Yabanci olarak 10-20 tane var.Yurtdisindan Yabanci gelecekse cok iyi, Takimda Star etkisi yaratacak, hemen fayda saliyacak, fark yaratacak oyuncu lazim.Yok gelecegin stari vs su an istemem.Ilk önce 2-3 tane Star sonra star adayi.
Aslında birçok kaliteli ama işlenilmesi gereken cevherler mevcut BankAsya'da. Bunlardan bazıları:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mehmet-abdullah-coban/profil/spieler_199328.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/okan-salmaz/profil/spieler_91143.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ahmet-devret/profil/spieler_49078.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/salih-ucan/profil/spieler_170838.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oemer-kahveci/profil/spieler_131759.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oliver-ogbonnaya/profil/spieler_190922.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mehmet-incebacak/profil/spieler_170647.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ali-dere/profil/spieler_156553.html

Buda formasına gurban olduklarımdan... :)
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/erdinc-yavuz/profil/spieler_6912.html

karaozgur
05.02.2012, 19:06
Doğrudur. Fakat bizde fazlasıyla iş yapar diye düşünüyorum. Aslında sezon başında istediğimiz konusunda haberler çıkan Derek BOATENG olacaktıki, rakiplerden sağlam adam bırakmasın... :)

Uğur Ö.
05.02.2012, 19:17
Takıma kendini kanıtlamış Figo,Ronaldinho,Shevshenko tarzı bir oyuncu lazım çok acil hemde

gabriel omar
05.02.2012, 19:35
Adrian ,Henrique ve Volkanın elimizde patlaması bu seneki hallerimizin baş sorumlusu.İlk 11 için aldığın 3 oyuncu bu kadar faydasız olunca bu sonuçlar çok da şaşırtıcı değil.

Bu isimler umarım ki en azından seneye kendilerini toplarlar yoksa aşağı yukarı 15 milyon euroyu havaya saçmış olacağız.

Legolas77
05.02.2012, 19:40

defansa samba !

kürşat61
05.02.2012, 19:42
http://www.youtube.com/watch?v=qDvbhJW4C_s

Çocuk çok klas. Mutlaka almamız lazım Soner'i.

gabriel omar
05.02.2012, 20:00
Bank asyada gözünüze çarpan,farklılık yaratan yabancılar kimler arkadaşlar ?

Ertan1982
05.02.2012, 20:14
Bank asyada gözünüze çarpan,farklılık yaratan yabancılar kimler arkadaşlar ?
Rizenin forvetleri fena degil.Teo Weeks var,Denizlide seon basi Fildisili bir forvet vardi onda potansyel vardi sonra erciyeste Hani Sofiane var fena degil.Bunlar geliyor ilk aklima.

ibrahim
05.02.2012, 20:31
sp1UOm3bKQg

Burak'ın halefi
Bu cocugun "Trabzonda senden cok var" denilip gönderildigi söyleniyordu bir ara. Eger dogruysa alabilme ihtimalimiz 0 diye düsünüyorum malesef...

gabriel omar
05.02.2012, 20:35
Rizenin forvetleri fena degil.Teo Weeks var,Denizlide seon basi Fildisili bir forvet vardi onda potansyel vardi sonra erciyeste Hani Sofiane var fena degil.Bunlar geliyor ilk aklima.

Abi Jallow benimde gözüme çarpıyor ama bence Bikoko çok sıradan bir adam.Yalnız Sofianne benimde dikkatimi çekti.Bankasyada bir fransız şaşırtıcı :)

Birde bu Adem Büyük ne iştir bu kadar iyi istatistiklerle hala niye bankasya takımlarında geziyor ?

Ertan1982
05.02.2012, 20:48
Abi Jallow benimde gözüme çarpıyor ama bence Bikoko çok sıradan bir adam.Yalnız Sofianne benimde dikkatimi çekti.Bankasyada bir fransız şaşırtıcı :)

Birde bu Adem Büyük ne iştir bu kadar iyi istatistiklerle hala niye bankasya takımlarında geziyor ?
Bikoko Jallow birbirelerini tamamliyorlar rizede.Ayni gecen sezon samsunda Zenke ve Agbetu gibi.Samsun niye Agbetuyu almadi anlamiyorum.

Ademi Mersin lige ciktiktan sonra takimda tutmak istedi ama Manisa vermedi.Sonra 6 ay yedek oturdu yolladi Kasimpasaya.

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 20:49
Sebastian Giovinco :) Çokmu Pahalı Olur

Ertan1982
05.02.2012, 20:51
OHHHH Juve onu Del Piero´nun varisi olarak lanse etmisti.Türkiyeye gelemz italya´da yeterince talibi olur.

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 20:51
OHHHH Juve onu Del Piero´nun varisi olarak lanse etmisti.Türkiyeye gelemz italya´da yeterince talibi olur.

Bizde Onun Veliahtını Alırız

Jonathan Biabiany

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 20:59
Moussa Sow Nokta Atışı Yapmışlar Tebrik Etmek Gerekiyor.

kürşat61
05.02.2012, 21:01
Denizlispor'da ki zenci santrafor bitiricilik konusunda rezalet. Ama arada bir attığı goller ile şaşırtmıyor değil tabi. :)

Rize'nin Jallow & Bikoko ikilisi fena değil. Bikoko Erciyesspor'da bu kadar hareketli değildi.

Gençlerbirliği A2'de oynayan Nijeryalı Oliver Ogbonnaya'yı Karşıyakaspor kiralamış. Bugün oynanan Elazığ maçında baktım sağ biraz pek kendini gösteremedi ama teknik bir çocuğa benziyor. 92 doğumluymuş.

Yine Karşıyakaspor'da Milanın oyuncusu Dominic Adiyiah var ama henüz etkisini hissettirebilmiş değil, beni şaşırttı doğrusu.

karaozgur
05.02.2012, 21:02
İyi oyuncu, bomba transfer olur ama faydalı olurmu bilemem...
Daha kuvvetli, geriye daha çok koşan bir adam daha iyi olur sanırım. Hemde daha ucuza...

karaozgur
05.02.2012, 21:05
Denizlispor'da ki zenci santrafor bitiricilik konusunda rezalet. Ama arada bir attığı goller ile şaşırtmıyor değil tabi. :)

Rize'nin Jallow & Bikoko ikilisi fena değil. Bikoko Erciyesspor'da bu kadar hareketli değildi.

Gençlerbirliği A2'de oynayan Nijeryalı Oliver Ogbonnaya'yı Karşıyakaspor kiralamış. Bugün oynanan Elazığ maçında baktım sağ biraz pek kendini gösteremedi ama teknik bir çocuğa benziyor. 92 doğumluymuş.

Yine Karşıyakaspor'da Milanın oyuncusu Dominic Adiyiah var ama henüz etkisini hissettirebilmiş değil, beni şaşırttı doğrusu.
Adiyiah KSK'de tam yerinde oynamıyor. Bizim Henrique ile yaşadıklarımızı onlar Adiyiah ile yaşıyorlar.

Serdar A
05.02.2012, 21:06
Futbolcudan çok teknik ekipte değişikliklere ihtiyaç var .

karaozgur
05.02.2012, 21:07
Denge problemi var üstelik. Hemde düzelmeyecek şekilde...

karaozgur
05.02.2012, 21:09
Futbolcudan çok teknik ekipte değişikliklere ihtiyaç var .
Teknik ekibi bilmem ama hocanın açıklamalarından sonra sanırım taktiksel değişiklikler olacak gibi...

kürşat61
05.02.2012, 21:28
Denge problemi var üstelik. Hemde düzelmeyecek şekilde...

Alırız bi Power Balance bi problem kalmaz hocam. :)))

ergin cesit
05.02.2012, 21:36
yazıklar olsun yönetim herşeyi bıraktım.bir stoper almadınız takıma lanet olsun

serdaracıl
05.02.2012, 21:44
Spartak Moskova'da tam anlamı ile döktürüyor. Kendisi Moskova'yı taraftarda kendisini çok sevdi Chelsea 2-3 maç scout göndermiş Emenike için Rusya'ya. Moskova çok iyi para kazanacaktır muhakkak kendisinden.

*

Hep söyledim tekrarlıyorum; Sezon sonu Alper'den önce ilk hedef Soner Aydoğdu olmalı, ne olursa olsun.

Kesinlikle soner Alper ve Veysel alinmali

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 22:19
Fifa 12 Trabzonspor Kadrom :)

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/onur-kivrak/profil/spieler_56747.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ondrej-celustka/profil/spieler_70131.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/jan-vertonghen/profil/spieler_43250.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ronald-zubar/profil/spieler_22645.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/marek-cech/profil/spieler_21354.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/bruno-soriano/profil/spieler_44412.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/wesley/profil/spieler_52929.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/olcan-adin/profil/spieler_8491.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/alper-potuk/profil/spieler_99186.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/demba-ba/profil/spieler_40205.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/seydou-doumbia/profil/spieler_75287.html

YEDEKLER:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/volkan-sen/profil/spieler_56386.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dany-nounkeu/profil/spieler_113938.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/cenk-tosun/profil/spieler_45671.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/muhammet-demir/profil/spieler_83560.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/tolga-zengin/profil/spieler_16816.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mehmet-ekici/profil/spieler_39724.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/goekhan-toere/profil/spieler_82130.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/luton-shelton/profil/spieler_38768.html

Bu Kadroyu 3 Senede Kurdum Ve BANA Maaliyeti Toplam 45 Milyon Euro

kürşat61
05.02.2012, 22:57

YEDEKLER:

Yani ben 3 sezon'da bu kadroyu kurdum, bizde yapabiliriz mi diyorsun? :)

Sadece Demba ba, Doumbia, Vertonghen'in toplam maliyeti 45 milyon €'yu rahat bulur.

Necmi6161
05.02.2012, 23:02

YEDEKLER:

hangi yama ile yaptın trabzonsporu ?

-Samet
05.02.2012, 23:05
Bakın bu akşamki maç için demiyorum ama bize Ernst gibi bir orta saha lazım Zokora veya Colmanın yerine.

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 23:32
hangi yama ile yaptın trabzonsporu ?

http://soccercenter.net/y/scn-fifa-12-spor-toto-super-lig-nano-detailed-cikti_4479

Ayrıca Bunu İndirdikten Sonra Sırası İle

http://soccercenter.net/y/scn-fifa-12-spor-toto-super-lig-nano-detailed-v1-2-cok-yakinda_4517
http://soccercenter.net/dosyalar/scn-fifa-12-spor-toto-super-lig-yamasi-nano-detailed-v1-4_2428
http://soccercenter.net/y/scn-fifa-12-spor-toto-super-lig-nano-detailed-v1-5-yayinlandi_4603

Play Off Sistemi Var :)

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 23:33
Yani ben 3 sezon'da bu kadroyu kurdum, bizde yapabiliriz mi diyorsun? :)

Sadece Demba ba, Doumbia, Vertonghen'in toplam maliyeti 45 milyon €'yu rahat bulur.

:) Biz Yapamayız Tabiki..

Yapmamız İçin 3-4 Yıl CL De Başarı ve Ligde Şampiyonluk Gerekiyor..

Süleyman Baykan
05.02.2012, 23:58
http://www.sontransferler.com/wp-content/uploads/2012/01/baba_diawara-265x300.jpg

Devre arası transfer döneminde gündemimize gelen 24 yaşındaki forvet Baba Diawara'yı Sevilla 2.5 milyon euroya transfer etmiş ayrıca oyuncunun anlaşmasına 30 miyon euroya serbest kalır maddeside eklenmiş.

Chiko
06.02.2012, 00:02
Vay be.. Fifa'daki transferleri, profesyonel transferler ile kiyasliyoruz.. :)

inadina61_08
06.02.2012, 00:57
http://www.sontransferler.com/wp-content/uploads/2012/01/baba_diawara-265x300.jpg

Devre arası transfer döneminde gündemimize gelen 24 yaşındaki forvet Baba Diawara'yı Sevilla 2.5 milyon euroya transfer etmiş ayrıca oyuncunun anlaşmasına 30 miyon euroya serbest kalır maddeside eklenmiş.
Bizimkiler ona 10 dan aşağı para VERMEZDİ adamlar bedavaya almış yuh ya...

Serhat
06.02.2012, 01:55
Karşıyaka'dan Şabanı izleyen varmı? sadece benim mi dikkatimi çekti bu uşak ... Teknik, hız, fizik, akıl, herşey var onda bir fortvet için ... 2.ci Burak olabilir... Belkide daha fazlası.... izlemekte Fayda var... Notumu düşeyim şöyle ;)

yektakurtulus
06.02.2012, 01:59
Karşıyaka'dan Şabanı izleyen varmı? sadece benim mi dikkatimi çekti bu uşak ... Teknik, hız, fizik, akıl, herşey var onda bir fortvet için ... 2.ci Burak olabilir... Belkide daha fazlası.... izlemekte Fayda var... Notumu düşeyim şöyle ;)

bir ara ilgilendigimiz bile söyleniyordu

hatta burda dalga gecenler bile vardi malum ismi saban

Emirhan Yazıcı
06.02.2012, 02:08
Vay be.. Fifa'daki transferleri, profesyonel transferler ile kiyasliyoruz.. :)

Ne Alaka ?

melih61
06.02.2012, 02:42
transfer olmadıysa şenol hoca sessiz kalmasındandır yoksa orta saha bağarıyor transfer diye... aykutun hep oynaması taraftarı olmakla beraber gerçek mevkisi stoper olmalı yumlu aykut stoperi olabilir fantastik de değil mantıklı.pivot santrofor hastalığınıda bi bıraksak ne iyi olacak kanatlarımızı hoca sahaya sürse volkana bi kaç maç sabretse alanzinho yerine adrianı başlatsa hayal tabi de

uemit
06.02.2012, 04:10
bir yönden iyi transfer olmamyisi 4-5 million verip ama al kiralik yahu

Legolas77
06.02.2012, 06:04

YEDEKLER:

sadece fifada olur bu :) ilk 11de kC YABANCI var

Emrah Aksoy
06.02.2012, 06:59
Bizimkiler ona 10 dan aşağı para VERMEZDİ adamlar bedavaya almış yuh ya...

Sevilla (ispanya) baska Trabzon (turkiye) baska. Belki hic gelmek istemezdi tabi parayi basarsan o baska ;)

Ertan1982
06.02.2012, 07:39
Jelle Vosen icin Gladbach ve Hoffenheim yarisiyormus.Fiyat su an 4.5 Mio Euro.

Genk yerine gecen sezon ilgilendimiz oyuncu Bentekeyi hazirliyormuslar.

Emirhan Yazıcı
06.02.2012, 09:21
sadece fifada olur bu :) ilk 11de kC YABANCI var

9 Yabancı Var :)

emre81
06.02.2012, 10:12

Benim de dikkatimi çekti çok iyi bir oyuncu yaşı genç olsaydı düşünmeden alınsın derdim ama bu durumda bile alınabilir bence çok iyi oyuuncu.

yigits
06.02.2012, 10:31
Gaziantep'ten Yasin'i beğenen sadece ben miyim forumda? :)

Ertan1982
06.02.2012, 10:47
Benim düsüncem En cok bize yariyan yerliler sayisal olarak Antep ve Gencler´de.Bursa ve Manisa 2 ser tane var.Kayseriyi yazmiyorum cünkü fiytlar kazik IBB de vardi ama bu sene geriye gitti ordaki oyuncular.bjk gercekten finansal problem icindese ordanda en az 3 oyuncu isimize yarar.Sezon sonu Transferi agirlik olarak yurticine verirsek ve yurtdisinda 1-2 gurbetci ve 2 Avrupa ayarinda kendini ispat etmis,form grafini koruya bilmis yabanci star getirirsek gelecek sezon sampiyon oluruz.GS bütün barutunu bu sezon harcadi 1-2 sene fazla birsey yapamazlar.fb düsecek.bjk düsmese bile ekonomik olarak bitmis durumda gibi.

yigits
06.02.2012, 11:04
Egemen para manyağı olduğu için ödeme yapılmayan bjk'den ayrılabilir.Böyle bi durumda kimler onun geri gelmesini ister? diye bir soru sorarak forumu karıştırayım... :)

ramazan-54
06.02.2012, 11:06
Egemen para manyağı olduğu için ödeme yapılmayan bjk'den ayrılabilir.Böyle bi durumda kimler onun geri gelmesini ister? diye bir soru sorarak forumu karıştırayım... :)
bu saaten sonra para kokusu alan egemen beleşci gs ye gider

Emirhan Yazıcı
06.02.2012, 11:12
Egemen Gelirse Ona Süpriz Yaparız :)

kncyalcin
06.02.2012, 11:22
Egemen geri gelmez.. O biraz cesaret ister, sen sudan sebepler için takımı bırak sonra geri gel. Ne yani şimdi jimnasia da el sütünde mi tutuyorlar, ilgi alaka manyağımı yapıyorlar onu. Ona sormadan birşey yapmıyorlar mı... Çıksaydılar delikanlı gibi biz gitmek istiyoruz deseydiler. Kıvrım kıvrım ne kıvırdılar. Sonuçta profesyoneller değil mi, işlerine gelince profesyonel işlerine gelince bizlerde insanız bizim de duygularımız var diyen bir futbolcu portföyüne sahibiz ülke olarak. Bunları niye alattım bilmiyorum ama nasıl dolduysam artık.. :) Zor birşey değil, adam gibi 2 yabancı stoper transfer etmek..
Bjelland, Moisander gibi

Ertan1982
06.02.2012, 11:26
Acik acik yaziyim kimleri begendimi.Katilirsiniz katilmazsiniz.

Bursa:
Yerli
http://www.transfermarkt.de/de/serdar-aziz/profil/spieler_44996.html
http://www.transfermarkt.de/de/ozan-ipek/profil/spieler_77362.html
yabanci
http://www.transfermarkt.de/de/alfred-ndiaye/profil/spieler_77737.html
[/URL]http://www.transfermarkt.de/de/pablo-batalla/profil/spieler_26432.html (http://www.transfermarkt.de/de/mickal-chretien-basser/profil/spieler_16353.html)

Gaziantep:
Yerli:
[URL]http://www.transfermarkt.de/de/serdar-kurtulus/profil/spieler_35275.html
http://www.transfermarkt.de/de/orhan-guelle/profil/spieler_110692.html
http://www.transfermarkt.de/de/cenk-tosun/profil/spieler_45671.html

IBB
Yabanci:
http://www.transfermarkt.de/de/edin-visca/profil/spieler_109217.html
http://www.transfermarkt.de/de/samuel-holmen/profil/spieler_24379.html

Kayseri:
Yerli:
http://www.transfermarkt.de/de/eren-guengoer/profil/spieler_58829.html
http://www.transfermarkt.de/de/kamil-ahmet-coerekci/profil/spieler_110686.html
http://www.transfermarkt.de/de/abdullah-durak/profil/spieler_82713.html
http://www.transfermarkt.de/de/sefa-yilmaz/profil/spieler_56518.html
http://www.transfermarkt.de/de/furkan-oezcal/profil/spieler_57854.html
Yabanci:
http://www.transfermarkt.de/de/james-troisi/profil/spieler_52585.html

Satilmisehir
Yerli:
http://www.transfermarkt.de/de/alper-potuk/profil/spieler_99186.html
Yabanci:
http://www.transfermarkt.de/de/pele/profil/spieler_48930.html

Sixvas:
Yerli:
http://www.transfermarkt.de/de/murat-akca/profil/spieler_66953.html
http://www.transfermarkt.de/de/erman-kilic/profil/spieler_53556.html
http://www.transfermarkt.de/de/cihan-oezkara/profil/spieler_83234.html
yabanci:
http://www.transfermarkt.de/de/kamil-grosicki/profil/spieler_37920.html

Manisa
Yerli:
http://www.transfermarkt.de/de/ahmet-ilhan-oezek/profil/spieler_157588.html
http://www.transfermarkt.de/de/yigit-incedemir/profil/spieler_90937.html
Yabanci:
http://www.transfermarkt.de/de/jerry-akaminko/profil/spieler_86612.html

Gencler:
Yerli:
http://www.transfermarkt.de/de/aykut-demir/profil/spieler_37722.html
http://www.transfermarkt.de/de/oktay-delibalta/profil/spieler_85783.html
http://www.transfermarkt.de/de/soner-aydogdu/profil/spieler_85291.html
http://www.transfermarkt.de/de/yasin-oeztekin/profil/spieler_31867.html
http://www.transfermarkt.de/de/hursut-meric/profil/spieler_56372.html

Yabanci:
http://www.transfermarkt.de/de/ermin-zec/profil/spieler_51350.html

Bunlar bizim transferlistemizde olmasi kisiler TSL´den.Her poziyondan oyuncu var.Cogu biraz islenip bize direkt katki yaparlar.Bazilari begenmez belki oyunculari.Ne yapalim Türkiyede yerli piyasasi bu oyuncular zembile gökten inmiyor.Gurbetci derseniz orasi bence zor.Belki 1-2 gurbetci alinir o kadar.Bunun yaninda yerli Alternatif Kadro icin bir kac oyuncu var onlari yazmadim.

sessizkral_1
06.02.2012, 11:29
buraya hala yerli isimler yazılıyor

hep söylüyorum bizim en büyük sorunumuz yabancı kalitesi.

adrian,henruqie,alanzinho yerine daha üst seviye yabancılara ihtiyacımız var.

Ertan1982
06.02.2012, 11:33
buraya hala yerli isimler yazılıyor

hep söylüyorum bizim en büyük sorunumuz yabancı kalitesi.

adrian,henruqie,alanzinho yerine daha üst seviye yabancılara ihtiyacımız var.
Cünkü yabanci Transferi tombola bizde.Senol Hoca en cok verimi yerli oyunculardan aliyor ve yerli transferine önem veriyor.

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 11:48
Egemen alınsın sonra serbest bırakılsın . 1 sene top oynamadan köpek gibi sürünsün ...

gabriel omar
06.02.2012, 11:53
o listeden yerli olarak özellikle Oktay ve Ermanın ya da Yasinin alınmasını isterdim.

Gençler yerli kalitesi arttırmak için uğranacak bir durak tabiki Cavcavın para gözlüğü olmasa.

yigits
06.02.2012, 11:57
Bu hafta Antep maçında Antep'in orta sahası Yasin'i bi izleyin derim ben çok beğeniyorum

Ertan1982
06.02.2012, 12:01
Sessizkral_1 arkadasa su konuda hak veriyorum.Bizim yabancilarin cogu bize ancak alternatif olacak kalitede.Ilk 11 Zokora, Celustka(saglam bir backup lazim,yasi genc herzaman ayni prformansi veremez) ve Cech ilk 11 oyunculari.Geri kalan hep alternatif.1.numara alternatif Alan 2.numara Colman(cok istikrarsiz) 3 numara Henrique.Geri kalan yollanasin gitisin.Onun icin yukarda agirlik Transferi bizim ligten yapmamamiz lazim dedim.Yabanci gelecekse alternatif degil hemen katki sagliyan olmali.Birde fazla kalabalig gerek yok.Maksimum 23-24(Genc yeteneklerlen beraber) kisilik kadro yeter.

Gencler bu sezon niye basarili??Cünkü yerli kadrosu güclü ve az olan yabancilarinin katkisi cok iyi.IBB ve Sixvas niye basarili?Yabancilari takimlarin seviyesini cikartilar ve katkilari üstdüzeyde.Yerli oyuncular onlara sahada destek oluyorlar.

TSL basarili olmak icin bu 2 yol var.Ya Yabancilarin takimini seviye atlatacak ve yerliler onlari destekliyecek yada Yerlilerini cok iyi olacak ve yabancilarin destek olacak.Senol Hoca 2 Yolu kulanir.

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 12:06
Yazılan isimlerin hiçbirisi eldekilerden iyi değil ...

Murat'
06.02.2012, 12:07
Gençlerden Yasin ve Soner iyi oyuncular fakat İlhan Cavcav çakalı o oyuncuları bize vermez.

Emirhan Yazıcı
06.02.2012, 12:09
Bunlarda Benim Begendigim Yerli Ve Yabancılar :)

Antep:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/yasin-pehlivan/profil/spieler_64016.html

Kayseri:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/hasan-ali-kaldirim/profil/spieler_55605.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/abdullah-durak/profil/spieler_82713.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/furkan-oezcal/profil/spieler_57854.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/okay-yokuslu/profil/spieler_137616.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/sefa-yilmaz/profil/spieler_56518.html

Eskişehir:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/abdulaziz-solmaz/profil/spieler_53570.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/veysel-sari/profil/spieler_88374.html

Gencler:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/soner-aydogdu/profil/spieler_85291.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oezguer-ileri/profil/spieler_114499.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/onur-bayramoglu/profil/spieler_122649.html

Sivas:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/murat-akca/profil/spieler_66953.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/cihan-oezkara/profil/spieler_83234.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/kivanc-karakas/profil/spieler_90970.html
Gurbetçi ve Yabancılar
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/tolgay-arslan/profil/spieler_53536.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/paolo-guerrero/profil/spieler_2989.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dennis-aogo/profil/spieler_19354.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/jimmy-durmaz/profil/spieler_80205.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/zakaria-labyad/profil/spieler_123349.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/david-alaba/profil/spieler_59016.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/shikabala/profil/spieler_28463.html
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/youns-belhanda/profil/spieler_118022.html

Bu Böyle Uzar Gider.....

Ertan1982
06.02.2012, 12:13
Yerlilerimizin ancak 5-6 tanesi is yapiyor.Gerisini sat gitsin.Bu takima taze kan lazim,cogu oyuncularda heycan bitmis.Yukardaki isimler cogu bizim 5-6 oyuncu haric daha cok potansyele sahip.

yigits
06.02.2012, 12:13
@Trabcelona ben özellikle bu kadrodan Yasin'in alınmasını istiyorum adam daha 21-22 yaşında ama koy şu an Colman'ın yerinde rahat oynar neyse bu haftaki maçta canlı olarak izleyeceğim onu. :)

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 12:16
Yerlilerimizin ancak 5-6 tanesi is yapiyor.Gerisini sat gitsin.Bu takima taze kan lazim,cogu oyuncularda heycan bitmis.Yukardaki isimler cogu bizim 5-6 oyuncu haric daha cok potansyele sahip.

Yazılan oyuncuların yakın ve ya orta vadede takıma katkı sağlayabileceğini düşünmüyorm . Belki Alper biraz da Soner ...

Uzun vadede ise 1-2 futbolcu ...

Emirhan Yazıcı
06.02.2012, 12:17
@Trabcelona ben özellikle bu kadrodan Yasin'in alınmasını istiyorum adam daha 21-22 yaşında ama koy şu an Colman'ın yerinde rahat oynar neyse bu haftaki maçta canlı olarak izleyeceğim onu. :)

Yasin Zaten İyi Oyuncu Bizim Barış Özbek Yerine Al Koy Daha İyi Oynar ..

Yasin Olcan Birbirlerine Benziyor :)

gabriel omar
06.02.2012, 12:21

Abi bana kalırsada o isimlerin çoğu şu an bu takımda ilk 11 oynar.Katkı veren yerlisi ve yabancısı çok kısıtlı bir kulübüz.

Gençlerde işimize yarayacak çok oyuncu var aslında.

Onur Civelek61
06.02.2012, 12:24
Troisi ve Grosicki alınabilir.Uzaklarda aramaya gerek yok.

ysfemr
06.02.2012, 12:28
bizim yerli transferinde esas sıkıntımız oyuncular tam parlama zamanında değilde düşüşe geçtiklerinde alıyoruz onlar kendilerini tekrardan kanıtlamak adına gereksiz stres altına girip başarısız oluyorlar bu gökhan ünalda da volkan şen de de şuann alınsa cenk tosun da da yaşanması muhtemel olaylardır.......ama zaten en üst noktasını yaşayan yerlileri de istanbul takımları bize bırakmıyor Allah tan devre arası diye şu olcanla ciddi şekilde ilgilenen olmadı da kadromuza katanildik.....

ilyas BAHADIR
06.02.2012, 12:47
Orhan gülle, yasin pehlivan, yasin öztekin, soner aydoğdu, oktay delibalta, aykut demir, serdar aziz, alper potuk, veysel sarı, muhammet demir, onur ayık, Taner (soyadını hatırlayamadım ibbde kiralık oynayan), sefa yılmaz, okay yokuşlu Trabzonspor'un yerli kalitesini artırması için gerekli ve yeterli oyuncular, daha doğrusu 3-4 dakkada aklıma ilk gelenler

ilyas BAHADIR
06.02.2012, 12:52
Bu arada yönetim sesimi duy, sağ bek için dniprodan samuel inkoom'u al olur mu canını yediğim

Mert Oğuzlu61
06.02.2012, 12:55
Bu arada yönetim sesimi duy, sağ bek için dniprodan samuel inkoom'u al olur mu canını yediğim

celustka var orda gerek yok. hatta onu bile oynatamıyoruz hoca yer açamadı en iyi transferimize !

ilyas BAHADIR
06.02.2012, 12:58
celustka var orda gerek yok. hatta onu bile oynatamıyoruz hoca yer açamadı en iyi transferimize !

Yabancı kalitesi artmalı, celustkalarla olacak işler değil bunlar.. ben beğenmiyorum beğenenler vardır saygı duyarım

Emirhan Yazıcı
06.02.2012, 13:02

İnkoom'u Alamassın Üstad :)

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 13:03
İnkoom'u Alamassın Üstad :)

Ona kalsa forvete de Bojan'ı alır :)

ilyas BAHADIR
06.02.2012, 13:06
Ona kalsa forvete de Bojan'ı alır :)
Bırak hele mühendis abi, güçlendi dedim ben :)) forvete wilfried bony'i alırım :)

sessizkral_1
06.02.2012, 13:12
tekrar tekrar..

sene sonunda kesinlikle ;

adrian henruqie bir şekilde kiralanmalıdır.

alanzinho ve glowacki ile sözleşme uzatılmamalı

Yerli olarak Alper, Muhammet Demir,Soner,Veysel sarı gibi oyuncular kaçırılmamalı.

Yabancı olarak Türkiyeden ; Webo,Danny gibi oyuncular alınabilir.

Yurt dışından Jaja tipinde bir oyuncu almalıyız.Çok iyi bir yabancı forvetede hayır demem

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 13:13
tekrar tekrar..

Webo Dany dışında katılıyorum .

Yetmez ama Evet ...

bASTURk
06.02.2012, 13:14
Onur Kıvrak meselesi de tıpkı Selçuk ve Egemen'de yaşanan skandala benzemeye başladı.

Yerli oyuncular olarak ligin en iyi kalecisi,defansı,orta sahası ve forveti bizdeydi.Bunları her ne olursa olsun elimizde tutmalıydık,olmadı formalite olarak bir sözleşme uzatıp Avrupa'ya satabilmeliydik.

Selçuk'da Egemen'de parasal nedenlerle gittiler.Selçuk'a vermediğimiz paranın 5 katını yerini doldursun diye aldıklarımıza verdik ona rağmen dolmadı.

Belki Selçuk'a Egemen'e yıllık 3 Milyon Euro fazla ama günümüz şartlarında iyi yerliler iyi para ediyor.Bu gerçeği biz değiştiremeyiz.

Keşke bu işi bilen iyi bir yönetimimiz olsaydı.

Mert Oğuzlu61
06.02.2012, 13:33
Onur Kıvrak meselesi de tıpkı Selçuk ve Egemen'de yaşanan skandala benzemeye başladı.

Yerli oyuncular olarak ligin en iyi kalecisi,defansı,orta sahası ve forveti bizdeydi.Bunları her ne olursa olsun elimizde tutmalıydık,olmadı formalite olarak bir sözleşme uzatıp Avrupa'ya satabilmeliydik.

Selçuk'da Egemen'de parasal nedenlerle gittiler.Selçuk'a vermediğimiz paranın 5 katını yerini doldursun diye aldıklarımıza verdik ona rağmen dolmadı.

Belki Selçuk'a Egemen'e yıllık 3 Milyon Euro fazla ama günümüz şartlarında iyi yerliler iyi para ediyor.Bu gerçeği biz değiştiremeyiz.

Keşke bu işi bilen iyi bir yönetimimiz olsaydı.

kesinlikle oturmuş takımı bozmazdım, özellikle o şampiyonluk kaçtıktan sonra (yani biz öyle zannederken, yoksa kaçtığı felan yokmuş) gider selçuk u da egemen i de paraya boğar en imzayı attırırdım. adrian a henrique ye 10m € yakın para verildi barış, vittek vs.. şu adamlara verilen yıllık ücretleri saymıyorum bile. çok para akıttık ne gerek vardı ? ver yıllık 2.5-3m € bak nasıl tıpış tıpış geliyorlardı. o kadroyu koruyabilsek zaten bu sezon çok daha farklı şeyler olabilirdi.

kncyalcin
06.02.2012, 13:40
1,1: Sapara
1,1: Vittek
1,1: Özbek
1,1: Volkan
5,2: Adrian (Bonservis)
4,5:Henrique (Bonservis)
0,8:Sap+Vit (Bonservis)
3,5:Volkan Şen (Bonservis)
=== 18,4 milyon avro. Çöpe giden paraya bak. Adrian, Henri nin ücretlerini bilmiyorum..
2,5 *4= 10
1,5 *3= 4,5
14,5 milyon avro egemen ile seluk'un ücreti. bazı oyuncuların ücretlerini de yazmadık..

kncyalcin
06.02.2012, 13:48
Cel--gir--ege---cech
--sel--zoko--col--
xxx-----------olcan
------burak-------- taş gibi takım olurduk. demek ki bir bir harika stoper, bir sağ kanat, bir orta saha ile yine de taş gibi takım olabiliriz. Çok da zor değil..
Ömer Toprak= stoper
Noboa= Orta saha
Leto= Sağ Açık ve Burak'ın destekçisi, yardımcı santrafor..
Noboa olmazsa yerine bir sürü oyuncu bulunabilir.. Leto hem Jaja tarzı hem de daha gole yakın bir oyuncu.. Burak-Olcan-Leto üçlüsü 50 gölü rahat bulur..

Ertan1982
06.02.2012, 13:51
Burda Kulübün Maas Politikasini da tartisa biliriz.Menejerlerlen nasil kontrat pazarlina girdiklerinide.Altyapidan niye senelerdir cok yetenekli oyuncu cikmadini´da,izleme komitesini transfer politikasini da tartisiriz.Nerden tutsan elinde kaliyor.Ama sonuclar öyle böyle iyi olursa susariz.

Ertan1982
06.02.2012, 13:52
Cel--gir--ege---cech
--sel--zoko--col--
xxx-----------olcan
------burak-------- taş gibi takım olurduk. demek ki bir bir harika stoper, bir sağ kanat, bir orta saha ile yine de taş gibi takım olabiliriz. Çok da zor değil..
Ömer Toprak= stoper
Noboa= Orta saha
Leto= Sağ Açık ve Burak'ın destekçisi, yardımcı santrafor..
Noboa olmazsa yerine bir sürü oyuncu bulunabilir.. Leto hem Jaja tarzı hem de daha gole yakın bir oyuncu.. Burak-Olcan-Leto üçlüsü 50 gölü rahat bulur..
Noboa Dinamo Moskovaya gitti 8 Mio.Leto Rusya transferi konusluyor.

kncyalcin
06.02.2012, 14:01
Noboa Dinamo Moskovaya gitti 8 Mio.Leto Rusya transferi konusluyor.
Biliyorum üstad isimler sadece sembolik..
Noboa yerine Salihovic veya Kevin Constant ı tercih ederim. Ortalama 5-6 milyon euro bonservis verdikten sonra çok iyi oyuncu transfer etmek zor değil..

bulentoyun
06.02.2012, 14:02
Adrian , Alanzinho , Henriqu ... bu oyuncularla Şampiyon filan olamazsınız.Kimse kendini kandırmasın.2.-3. sınıf oyuncular...

kncyalcin
06.02.2012, 14:03
Koskoca Trabzonspor Kulübü, maç başı neden anlaşmaz hala anlamış değilim... % 20 garanti, %80 maç başı işine gelirse. Bu kulüp sıradan bir kulüp değil ki arkadaş, burda oynamak için can atmalı bazı oyuncular. Ben Barış özbek e neden garanti para vereyim ki isimler sadece örnektir.

Ertan1982
06.02.2012, 14:07
Engin uslu olmasinin baska bir nedeni Kontratinda yazan Bonus maddeler.20 resmi mac oynadi 1 Mio tl kapti.Ben onun 20 mac oyniyacagini sanmazdim.Su Kontrat pazarlikta kimler var bir bilmek istiyorum.Selcuk,Egemen Kontratina opsion yazsaydilar bugün takimdaydilar.Ne biliyim 3 sene doldu +2 opsionu cekerse Maasi ve Primler 25%-30% artar gibi vs.Cok garanti para veriyoruz ama cok az Prim kontratlarda.

kncyalcin
06.02.2012, 14:07
Alanzinho takasla vereceksin Satılmışlara, Henrique yi ver Cıvcıv'a Soner için. Ama bu Adrian hep elde patlıyor. Umarım yazın patlama yapar milli takımında da bizde üçe beşe satabiliriz.

Ertan1982
06.02.2012, 14:14
Alanzinho takasla vereceksin Satılmışlara, Henrique yi ver Cıvcıv'a Soner için. Ama bu Adrian hep elde patlıyor. Umarım yazın patlama yapar milli takımında da bizde üçe beşe satabiliriz.
Adrian degilde Henrique yi ister Capa.Belcikadan taniyormus.Devre arasi dedikodular vardi.Ne kadar dogru bilmiyorum.

Arda'
06.02.2012, 14:22
Yabancı olarak ligden sağ kanada Grosicki, defansa da sol ayaklı Diego Angelo..

yektakurtulus
06.02.2012, 14:30
yattarayi yollamak aptallikti

sag kanatta oynatacak adam yok orda ya halil yada hernrique oynuyor (mevkileri orasi degil)

volkandan zaten hic bir verim bile alamiyoruz

yillarboyu sol kanattan cektigimizi simdi diger taraftan cekecegiz gibi gözüküyor

x_man
bu sene gerekiyorsa hiçbir yabancı transferi yapmasınlar paraları sokağa dökmenin bir manası yok

Royal Heart
Halâ Diego deniliyor. Niye ? Sol ayaklı, ihtiyacımız olan bir stopermiş. Geçiniz efendim, geçiniz. Önce bu formaya yakışmalı alınacak adam. Eskiden yapılmış hatalar yinelenmeli diye bir kural yok.

Ertan1982
06.02.2012, 14:34
yattarayi yollamak aptallikti

sag kanatta oynatacak adam yok orda ya halil yada hernrique oynuyor (mevkileri orasi degil)

volkandan zaten hic bir verim bile alamiyoruz

yillarboyu sol kanattan cektigimizi simdi diger taraftan cekecegiz gibi gözüküyor
yattara cözüm degildi.yattara düsüste.problem alinan volkandan verim alamadik ve yedegi yoktu onun.asil 2 sag kanat almaliydik.

kral 61
06.02.2012, 14:41
Gidenleri mumla arıyoruz resmen gidenlerden Egemen ve Jaja kalsaydı daha farklı durumda olabilirdik.

Ertan1982
06.02.2012, 14:48
---------Tolga/Onur---------

Celustka-- Giray-- x--- Cech

-----------Zokora-----------

--------------x--------------

---x-------------------Olcan

-----------x------x-----------

Gelecek sezon suanki oyunculardan olusan ilk 11.Burak gidecek bana göre ve Cift Forvete dönmeliyiz.

Legolas77
06.02.2012, 15:36
________________________TOLGA/ONUR_________________

Veysel Sarı________Giray_______Celutska__________Cech

___________Alper______Zokora________Soner

Burak________________________________________Olcan

_________________Cenk Tosun___________________

yedekler onur/ferhat/yumlu/sercan/eren/volkan/Henrique
şöyle bi yerli omurga nasıl olurdu

Abluka
06.02.2012, 16:48
Alper = Para+Alan
Amrabaat= Para +Volkan
Muhammet=Para + Sapara

Abluka
06.02.2012, 17:06
Ferhat ile 3 yıl daha yani alternatif sol bek olayına girmeyin

Royal Heart
06.02.2012, 17:13
Ferhat'tan bir Gareth Bale çıkartacağız bu saatten sonra :) 3 yıl sözleşme uzatılıyorsa bundan sonra en az Cech kadar forma şansı bulmalı.

gabriel omar
06.02.2012, 17:17
Ferhat ile 3 yıl daha yani alternatif sol bek olayına girmeyin

Seneye alternatif sol bekimiz Sefa olmalı.Ferhat takasta kullanılmak üzere uzatılmış olabilir.

Telha TANYILDIZI
06.02.2012, 17:23
sene sonu 5. likle biter oradan uefaya gidilir

bulentoyun
06.02.2012, 17:40
Lİgİ İlk 6 da bİtİrİrİz.bÜyÜk İhtİmalle de 5 ve 6. Oluruz.hayirli olsun Şİmdİden...

Joacivil
06.02.2012, 17:40
YÖnetİm İstİfa

SEDAT
06.02.2012, 17:41
* Ferhat ile sözleşme uzatmak mı !! başka bişey demiyorum...

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 17:43
* Ferhat ile sözleşme uzatmak mı !! başka bişey demiyorum...

E bişe demedin ki ? Hani "İstifa!" hani "defolun gidin" ?

yektakurtulus
06.02.2012, 17:43
yaziklar olsun yah!!!

ceyhunu neden gönderdiniz ozaman?? ceyhun ferhattan fazla oynuyordu. kendini gelistiremedigi icin gönderildi. ferhatta hic bir isik yok

istifa edin

bulentoyun
06.02.2012, 17:44
sadri başkan takımdan çok koptu...
hala anlamıyorum ara transferde neden oyuncu alınmadığını...
Antalya maçı herşeyi su yüzüne çıkardı.
Şenol Güneş napsın yahu...

bulentoyun
06.02.2012, 17:45
sadri şener le olmaz bu iş...
sürekli röportaj vereceğine az kulak versin şenol güneşe...

SEDAT
06.02.2012, 17:46
E bişe demedin ki ? Hani "İstifa!" hani "defolun gidin" ?

* Böylemi söylemem gerekiyormuş...

sametaydin
06.02.2012, 17:47
Ne yapsınlar yahu? Sol bek mevkiine de mi yıldız arıyoruz anlamadım. Ferhat türkiye standartlarında idare edebilecek bir sol bektir. O bölgede yabancı kontenjanı kullanmak bile saçma bence.

Alacağı ücret düşükse yapsınlar sözleşme sorun yok bence.

volkan_627
06.02.2012, 17:47
sadri başkan takımdan çok koptu...
hala anlamıyorum ara transferde neden oyuncu alınmadığını...
Antalya maçı herşeyi su yüzüne çıkardı.
Şenol Güneş napsın yahu...

ne demek şenol güneş napsın. o birşey yapmayacak ta ben mi yapacağım. bu kadar taraftarı ilk kez arkasına almış. söylediği kanun gibi olmuş. vursun masaya istemiyorum kardeşim desin. çok mu zor. ben bu takımı bu hallere düşüremem desin. yüreğindeki trabzonspor sevdasını bu şekilde kullansın. bu taraftara bu takımı izlettiremem desin. ben bu adamları istiyorum bunları istemiyorum işinize gelirse desin. gelmiyorsa açıklamamı yapar çeker giderim desin. bak o zaman yönetim nasıl yollara düşüyor...

Chiko
06.02.2012, 17:49
Ferhat ile uzatmak bence dogru karar. Oynadigi zaman hic siritmadi, yerli ve alternatif olarak bence takim icin yeterli.
Marek Cech'i kesmek o kadar kolay mi, ne bekliyorsunuz Ferhat'tan?

Yerinde karar olmus.

bulentoyun
06.02.2012, 17:52
Ferhat ile uzatmak bence dogru karar. Oynadigi zaman hic siritmadi, yerli ve alternatif olarak bence takim icin yeterli.
Marek Cech'i kesmek o kadar kolay mi, ne bekliyorsunuz Ferhat'tan?

Yerinde karar olmus.

oynadığı zaman mı...?
ben hiç ferhatı izleme şansı bulamadım..tam bir kapalı kutu..ama yine de bir türk oyuncu..kalsın...

bulentoyun
06.02.2012, 17:54
ne demek şenol güneş napsın. o birşey yapmayacak ta ben mi yapacağım. bu kadar taraftarı ilk kez arkasına almış. söylediği kanun gibi olmuş. vursun masaya istemiyorum kardeşim desin. çok mu zor. ben bu takımı bu hallere düşüremem desin. yüreğindeki trabzonspor sevdasını bu şekilde kullansın. bu taraftara bu takımı izlettiremem desin. ben bu adamları istiyorum bunları istemiyorum işinize gelirse desin. gelmiyorsa açıklamamı yapar çeker giderim desin. bak o zaman yönetim nasıl yollara düşüyor...

yönetimin istediği de bu zaten...
Şenol Güneşle Çalışmak o kadar kolay mı..
o tecrübe o kariyer altında ezilir herkes...
ama gel gör ki her zaman eksik kör topal bu takım...
Antalya maçında yediğimiz ilk golden sonra Şenol Güneşin yüz ifadesi herşeyi anlatıyo..
Adam bu ne yaahuu dio..Böle gol yenir mi dio resmen....

SEDAT
06.02.2012, 17:55
* Eren'in kabahati neydi ?

bulentoyun
06.02.2012, 17:56

bencede...
eren ferhatı ikiye katlar..
adama biraz defans yapmayı öğreteceksin hepsi bu...

Royal Heart
06.02.2012, 17:59
Kiralık gitmedi mi ? Sorun nedir ?

Onur Civelek61
06.02.2012, 17:59
Çok enteresan yorumlarınız var.

SEDAT
06.02.2012, 18:01
* Bu transfer kafasıyla anlık mutluluklar yaşarız dahada ötesi olmaz...

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 18:01
Ferhat'ı ikiye katlar dediğiniz adam Ordu'da 18'e giremiyor uyanın artık ...

SEDAT
06.02.2012, 18:04
* Burak Yılmaz'da bize gelene kadar ne hallerdeydi bumu yani kriter !

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 18:07
* Burak Yılmaz'da bize gelene kadar ne hallerdeydi bumu yani kriter !

Yahu Sedat etme gitme sen söyle neymiş kriter yahu ?

Neredeydi ne yaptı bu adam şimdiye kadar Allah aşkına ?

Tutturmuşlar bir "Yerli Giggs" safsatası almış gidiyor .

Ne Giggs'ler gördü bu gözler ...

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 18:10
Yönetime Alper dışında hiçbir transferden ötürü kabahat bulmam . Ferhat konusu ise apayrı ...

SEDAT
06.02.2012, 18:11
Yahu Sedat etme gitme sen söyle neymiş kriter yahu ?

Neredeydi ne yaptı bu adam şimdiye kadar Allah aşkına ?

Tutturmuşlar bir "Yerli Giggs" safsatası almış gidiyor .

Ne Giggs'ler gördü bu gözler ...

* Şenol Hoca bazı şeylerde yanlış yapıyor bu kadar basit. Her hareketi her tercihi doğru değil, ama tabi sorarsan transferi Yönetim yapıyor bende sorarım hiç transfer yaptıramıyorsan bu ne yaman çelişkidir...

Ceyhun Öncü
06.02.2012, 18:12
Erenin orduda 18e girememesinin sebebi ordunun yumoslugu
adam geldigi gibi türkiye kupasi macinda oynadi ve takimin en iyisiydi

ben 1461 trabzonda oynayan sefaya üzüldüm sahsen

carolo
06.02.2012, 18:12
Onur gidecek dedigimde bana salliyanlar neler olacagini gorecegiz hatta goruyoruz ..

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 18:16
* Şenol Hoca bazı şeylerde yanlış yapıyor bu kadar basit. Her hareketi her tercihi doğru değil, ama tabi sorarsan transferi Yönetim yapıyor bende sorarım hiç transfer yaptıramıyorsan bu ne yaman çelişkidir...

Hacı sen ŞL'nde ilk defa oynayacak olsan gider Cech'i mi alırsın ? Sapara'ya mı imza attırırsın ? Transfer yaptıramadığın takımın başında "Teknik Direktörüm" diyebilir misin ?

Fatih
06.02.2012, 18:28
Eren'in hiç mi suçu yok iki takımda da 18'e giremedi? :)

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 18:32
Eren'in hiç mi suçu yok iki takımda da 18'e giremedi? :)

Yok ne suçu olacak . Hep "ters" hocalarla çalıştı çocuk ...

Ayrıca iki değil 3 Ertuğrul da almıyordu bunu kadroya ...

Emirhan Yazıcı
06.02.2012, 18:42
Ferhatla Uzatma Kararı Dogru Karar

Fatih
06.02.2012, 18:43
Yok ne suçu olacak . Hep "ters" hocalarla çalıştı çocuk ...

Ayrıca iki değil 3 Ertuğrul da almıyordu bunu kadroya ...

Hayır çocuk yetenekli belli de CR7 muamalesi yapmaya gerek yok.Olcan geldi oynadı yani Hoca'nın futbolculara neden kastı olsun?:)

Fatih Bayrakdar
06.02.2012, 18:50
Hayır çocuk yetenekli belli de CR7 muamalesi yapmaya gerek yok.Olcan geldi oynadı yani Hoca'nın futbolculara neden kastı olsun?:)

Keşke oynatılsaydı diyorum biliyor musun :)

Eminim ilk darağacını kuranlar bu "oynatılsın" cılar olacaktı...

Fatih
06.02.2012, 18:52
Keşke oynatılsaydı diyorum biliyor musun :)

Eminim ilk darağacını kuranlar bu "oynatılsın" cılar olacaktı...

Fizik olarak çok yetersiz gördüm onu kendine bakmıyor demekki...

Cafer Bulur
06.02.2012, 19:28
Dogru,yedek kulübemiz isinmiyormus ferhat bu görevi cok iyi yapar.

Adamin kaale alinacak 1 maci yok ,dogru karar diyorsunuz bravo.

ysfemr
06.02.2012, 19:30

hakikaten gs nin yaptıgı gibi bir amerikalı bukmak lazım fizik işinin uzmanı gs deki sercanın bursa macında fizigini ne kadar geliştirdigini gördüm aklım durdu bir adamın bir anda o kadar vucüt yapmasının imkanı yok....

gerçi milli takımlarda da kullanmıştı F.terim bu amerikalıları 1 sene sonrası fizik olarak futbolcuları iflas ettiriyor yaptırdıkları antrenman deniyor ama seneye çıkar gs nin durumuna göre kokusu....

x_man
06.02.2012, 19:31

herşey doğru zaten o yüzden gümbür gümbür gidiyoruz

Emirhan Yazıcı
06.02.2012, 19:47
herşey doğru zaten o yüzden gümbür gümbür gidiyoruz

Dogru,yedek kulübemiz isinmiyormus ferhat bu görevi cok iyi yapar.

Adamin kaale alinacak 1 maci yok ,dogru karar diyorsunuz bravo.

Napalım Şimdi Gönderelimmi ?

Tayfun 28 Yaşında Hiç Bir Şey Yaptıgı Yok
Ferhat 24 Yaşında En azından Kupa Maçlarında Oynuyor Bu Sezon 7 Maç Oynadı Zaten, Ynetim Ne Yaparsa Yanlış Size Göre!

Travelair
06.02.2012, 21:14
Alper = Para+Alan
Amrabaat= Para +Volkan
Muhammet=Para + Sapara

Alper - Alan = Para
Amrabaat - Volkan = Para
Muhammet - Sapara = Para

omermk
06.02.2012, 21:14
Eğer Hoca Cech'ten memnunsa ve en az 2-3 yıl daha bu takımın sol bek ihtiyacını karşılayacağını düşünüyorsa Ferhat ile sözleşme imzalanması çok doğru.
Ne problem çıkartır, ne surat asar. Performansı 10 üzerinden 8-9 olmaz belki ama 6'nın altına düştüğünü de pek görmedim.
Üstelik Hoca'nın ikinci sol bek tercihi de Celustka.
Bu takımın yedek oyuncular için(maçın kaderini değiştirebilecek ve her maç oyına girmesi beklenen bir iki hücum oyuncusu ve kaleci haricinde) bonservis ve/veya yüksek yıllık ücret verecek lüksü yok.
Bakmayın siz Adrian'lara, Henrique'lere, Volkan'lara verilen paralar. O oyuncuların hepsi sözde ilk 11'e alınmıştı.
Bu forumda çokça HasanAli ismi dillendirildi. Şimdi Kayseri'den bu oyuncuyu istesek kapıyı 3-4 Milyon Euro'dan açarlar. Geldiğinde Cech'i kesip kesemeyeceği de belli değil.
Tüm bunları düşündüğümüzde kabul edilebilir bir hamle.
Benim açımdan tek tartışılacak konu, Sefa Ferhat'tan daha iyi olacağının sinyalini vermeyecek kadar kötüyse neden Sefa'yı transfer ettik. İkinci ligde oynatmak içinmi?
Sefa, Eren,Sercan,HasanAhmet Sarı. Tüm bu çocuklar gerçekten takıma giremeyecek kadar vasat olabilirler iyi de o zaman neden transfer etmek için bu kadar çaba sarfediyoruz???
Ben genç futbolcu olsam kesinlikle şu andaki Trabzonspor'a transfer olmam.

Cem Akyüz
06.02.2012, 21:22
Volkan Şen'i hemen yollamışsınız.Bir durun bir şans bulsun çocuk

ALDENİRO
06.02.2012, 21:24
bence şenol hoca sene sonuna kadar özellikle gençleri denesin.beceremeyen artık gitsin.

Travelair
06.02.2012, 21:41
Ferhat'la sözleşme yenilenecekmiş. Herhalde senelik yarım milyon € alır. Ama yedek oyuncuya, daha doğrusu 11'i zorlayamayan bir oyuncuya bu kadar paranın verilmesini doğru bulmuyorum. 1461'de Sefa Akın Başıbüyük var. Onu kullanırdık

FC-ST-PAULI-61
06.02.2012, 21:44
yarim milyon euro mu? Ferhat belki 250.000 Euro alir.Celustka bile 300.000 euro aliyor.

Ertan1982
06.02.2012, 21:45
Ferhat'la sözleşme yenilenecekmiş. Herhalde senelik yarım milyon € alır. Ama yedek oyuncuya, daha doğrusu 11'i zorlayamayan bir oyuncuya bu kadar paranın verilmesini doğru bulmuyorum. 1461'de Sefa Akın Başıbüyük var. Onu kullanırdık
bende paraya bakarim.ama sefa bizde yedek degil oynamali.onun icin en az bankasya liginde oyniya bilecegi bir takima gitmeli.ferhat belli bir tsl standarti var,adam yerli hem salla basi al maasi tipi degil.kontrat uzatma iyi oldu. sol kanatta zaten iyi yerli yok.

Mollasalihoğlu
06.02.2012, 21:49
G.Birliği'nden Yasin Öztekin'in sözleşmesi de bitiyor sanırım. Değerlendirmek lazım

Asi Çaykaralı61
06.02.2012, 21:53
G.Birliği'nden Yasin Öztekin'in sözleşmesi de bitiyor sanırım. Değerlendirmek lazım

İlk geldiğinde de yazmışdım onuda tepki görmüşdüm değerlendirilmeli

RepLay
06.02.2012, 22:44
Profosyonel değiliz.

Mustafa Gegüç
06.02.2012, 23:08
Ferhat'ı ikiye katlar dediğiniz adam Ordu'da 18'e giremiyor uyanın artık ...

bizde de 18'e 3 kaleci giriyor :)

Murat'
06.02.2012, 23:09

Yarım falan demeyelim, adama bakın ya kulübeden 1 milyon liradan daha fazla kazanıyor.

İsa
06.02.2012, 23:26
Takım play -off maclarına kadar farkı düşerebilirse çok başka bir takım haline dönüşebiliriz.

Vittek-Barış-Zokora-Adrian-Volkan gibi isimler form tutarsa bu takım kimlik değiştirebilir...

Ayrıca Colman-Aykut-Alanzinho aslı bu takımın ortada oyunu yönlendricek üçlüsü olmamalı...

Kaan
06.02.2012, 23:38
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/426613_366093970086073_126332284062244_1354732_124 1606899_n.jpg

Trabzonspor'la anlaştığı söylenen, yöneticimiz Tuncay Bekiroğlu'yla fotoğrafı olan 17 yaşındaki Hakan Çalhanoğlu, Karlsruher forması altında çıktığı ilk A takım maçında oldukça başarılı performans ortaya koydu.

Karlsruher'in kendi sahasında Erzgebirge Aue'yi 2-1 yendiği maçta 2 golün de asistini yapan Hakan, 80 dakika sahada kalarak maçın yıldızı seçildi.

Şimdi asıl merak edilen konu ise bu transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği...

*

Bu adam gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelecek? :confused:

gabriel omar
06.02.2012, 23:48
Hakan bu kadar iyi performans sergilediyse demek ki bu transfer yatar.Araya başkaları girer,kulübü para yükseltir bizde 100.000 euro için vazgeçer bırakırız.

Zaten burda kendisini tanıyan bir arkadaş %80 olarak Hakanın takımında kalacağını söylemişti.

ihsan candas
07.02.2012, 00:45
esasında gelecek sezon 2 savunma+1 orta saha ve 1 alternatif hücum oyuncusu yeterli olacaktır.(kadroyu korumak kaydıyla)

ysfemr
07.02.2012, 01:13
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/426613_366093970086073_126332284062244_1354732_124 1606899_n.jpg

Trabzonspor'la anlaştığı söylenen, yöneticimiz Tuncay Bekiroğlu'yla fotoğrafı olan 17 yaşındaki Hakan Çalhanoğlu, Karlsruher forması altında çıktığı ilk A takım maçında oldukça başarılı performans ortaya koydu.

Karlsruher'in kendi sahasında Erzgebirge Aue'yi 2-1 yendiği maçta 2 golün de asistini yapan Hakan, 80 dakika sahada kalarak maçın yıldızı seçildi.

Şimdi asıl merak edilen konu ise bu transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği...

*

Bu adam gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelecek? :confused:

hakanın asistlerini gördüm ve özellikle 2. asisti gibi asistleri bu adam sürekli yapabiliyorsa ve daha 17 yaşındaysa o adamı biz parayla alamayız inşallah anlaşmanın resmi bir niteligi vardır.....

Ceyhun Öncü
07.02.2012, 01:55
Hakan in 80% bize gelmeyecegini söyleyen bendim

Zamaninda beraber top oynadigim Aldin Rizvanovic VFL Bochuma transfer oldu
Sirbistan u21 ne davet edildi, Sampdoriada oynayan Roberto Soriano ile ayni yetenekdeler
Roberto Darmstadt 98den Bayern Münihe ordan da Italyaya transfer oldu, son Italya Ümit Milli takim macinda kaptanlik yapti

Ben bu iki ismi 16-17 yasinda buraya yazarken sürüsüyle "hadi lan" diyenler vardi

dedigim aldin
http://www.transfermarkt.de/de/aldin-rizvanovic/profil/spieler_93580.html

dedigim roberto
http://www.transfermarkt.de/de/roberto-soriano/profil/spieler_63186.html

sametaydin
07.02.2012, 02:10
Ferhat eren kıyası yapılmış. Ama izleyenler bilirler ki eren bir sol bek değil sol açık oyuncusudur. Bu oyuncunun sol bek olması imkansız gibi bir şeydir. Çünkü topsuz oyunda hiçbir varlık gösteremeyen bir oyuncu. Burak gibi topun gelmesini bekler. Pres özelliği yok. Kademesi yok. Ferhat ise bir sol bek oyuncusudur. İkisinin kıyaslanması yanlıştır.

SEDAT
07.02.2012, 03:40
* Hakan eğer gelirse umarım 1461 Trabzon'a kiralık verilip daha sonra adresi bile bulunamayan futbolcular derneğine üye olmaz !

Fatih Bayrakdar
07.02.2012, 09:10

Fizik olarak yetersiz mi ? :) Adam Herkül gibi yahu ...

O yetersizse Alan'ın sözleşmesi fesh edilsin ...

Legolas77
07.02.2012, 10:35
Hakan calhanoglu bize gelcek mi gelmeyecek mi en iyisi uğur abiye bir sorayım twitterden o bilgi sahibidir.

cevapladı .
sezon sonu hakan calhanoglu takıma katılack

bilgehan83
07.02.2012, 10:45
ferhat,bora,tayfun, barış özbek,barış ataş, murat tosun,pawell, piotr bu takımın sözleşmesi devam eden en gereksiz adamlarıdır..ferhat ne yaptı da sözleşme uzatılıyor..git daha ucuza daha kaliteli gurbetçileri bul...musa nizam al ferhat ancak de oynar....

Asi Çaykaralı61
07.02.2012, 10:53
Türkiye Kupası kuralarının ne zaman çekileceği hakkında bilgisi olan var mı ?

r9emre
07.02.2012, 11:13
Eskişehirspor'lu Pele'nin 2.golde attığı pası bizim takımda bir tane atabilecek orta saha var mı? Bence yok.

kncyalcin
07.02.2012, 11:15
Afrika Uluslar Kupasını izleyen yöneticimiz var mıdır acaba..
Hem stoper, hem santrafor hem de sağ açık ihtiyacımız ordan karşılanamaz mıydı ki?

kncyalcin
07.02.2012, 11:25
bu kulübün başarısızlığındaki tek neden transfer politikasındaki becerisizlik.. Başka açıklaması yok.. Sene de toplamda bir 90 dakika oynayan oyuncuyla sözleşme uzatıyorsun. Madem o kadar kıymetli neden Celustka kaç maç sol bek oynadı. Bana biri bunu açıklayabilir mi?

ysfemr
07.02.2012, 11:45
Hakan calhanoglu bize gelcek mi gelmeyecek mi en iyisi uğur abiye bir sorayım twitterden o bilgi sahibidir.

cevapladı .
sezon sonu hakan calhanoglu takıma katılack

hakan cidden gelecekse eger heyecanlandım şimdi o adam son oynadıgı maçta o 2. asisti yapmayacaktı biran önce resmiyete dökülmesi lazım yoksa alman klüpleri illaki aklını karıştırır.......

Oğuzhan İnce
07.02.2012, 11:51
Gelse ne olacak.

1461'de adam mı kalmadı(!)

10 numara
07.02.2012, 12:14
bucasporlu emre yi beğendim alıp 1461'e yollayalım :)

10 numara
07.02.2012, 12:31
ayrıca fahri akyol da iyi bir oyuncu gökhan gönül 2

Emirhan Yazıcı
07.02.2012, 12:41
Eskişehirspor'lu Pele'nin 2.golde attığı pası bizim takımda bir tane atabilecek orta saha var mı? Bence yok.

Bursa Maçında ki Serkanın Attıgı Pas Daha Güzeldi :cool:

ysfemr
07.02.2012, 13:21
hakan çalhanoğlunun maçı ....

http://www.youtube.com/watch?v=gWnu_S2NX6I

sametaydin
07.02.2012, 14:19
bucasporlu emre yi beğendim alıp 1461'e yollayalım :)

Ben de çok beğendim. Walla iyi oyuncu...

gabriel omar
07.02.2012, 14:42
Hakanı umarım takıma katarlar.Eğer Tuncay bey o fotoğrafı sırf hatıra olsun diye çektirdiyse o da ayrı bir rezillik.

Kanaatimce şu an Hakanın ne Adriandan ne Alanzinhodan bir eksiği yok.En az onlar kadar şans bulmayı hakediyor.Alınırsa kesinlikle 1461e yollanmamalı yedekte olsa A takımla çalışmalı.

Chiko
07.02.2012, 15:26
Asagi yukari 6-7 gün önce sorun olmadigini duymustum..
Kesin olarak sezon sonu gelecek deniliyordu, hatta ön sözlesme imzalanmis.

Son bilgi nedir bilmiyorum ama Hakan'in yakin cevresinden almistim bu bilgiyi.(dedigim gibi yaklasik 1 hafta oldu..)

ysfemr
07.02.2012, 15:29
Asagi yukari 6-7 gün önce sorun olmadigini duymustum..
Kesin olarak sezon sonu gelecek deniliyordu, hatta ön sözlesme imzalanmis.

Son bilgi nedir bilmiyorum ama Hakan'in yakin cevresinden almistim bu bilgiyi.(dedigim gibi yaklasik 1 hafta oldu..)

işte yine yakınında bulunan biri %80 takımında kalacak demişti imkanın varsa bir ara birdaha sorarsan o işi memnun oluruz....

Chiko
07.02.2012, 15:35
işte yine yakınında bulunan biri %80 takımında kalacak demişti imkanın varsa bir ara birdaha sorarsan o işi memnun oluruz....
Gelisme olursa zaten ilk yazacagim yer burasi abi.. :)