PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

ErtuGrul
07.01.2012, 09:19
Jaja Turkiye gelmem yüksek olasılık.... Kaynak twitter....

Ustaalioğlu
07.01.2012, 09:20
La iyyyyii yaa Hüseyin Zokora'dan iyiymiş.

Şüphesiz, o yüzden boşta geziyormuş zaten...

Ustaalioğlu
07.01.2012, 09:23
Taşçı göz kırptı
BUNDESLIGA ekiplerinden Stuttgart’ın Türk kökenli oyuncusu Serdar Taşçı, “Şartlar uygun olursa Türkiye’de forma giymek isterim” dedi
02:30 | 07 Ocak 2012
Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da sürdüren Alman ekibinin kampında konuşan Taşçı, Türk takımlarının kendisini transfer etmek istediğini kaydederek, “2014 yılına kadar sözleşmem bulunuyor. Tek taraflı bir şekilde kontratım feshedilemez. Bu nedenle kulübümle anlaşılması gerekiyor” diye konuştu.

Ustaalioğlu
07.01.2012, 09:25
Bence şikebahçe düşeceğini bildiği için alamayacağı adamlara talip oluyor, ya da rakip takımların alacağı adamların piyasasını arttırıp sonra anlaşmamak için elinden geleni yapıyor...
Alpere €$€$ 10 mio tl istiyordu, muhtemelen bu fiyattan aşağı pazarlık yapılacaktı ama fenerin yaptığı bizans oyunu sayesinde piyasası 5 mio € oluverdi....

ErtuGrul
07.01.2012, 09:31
Jaja İle ilgili linki kopyalayamadim, telefondan zor oluyor...Trabzon'u unutamamış, geri gelmesi yüksek olasilikmis...

guarin
07.01.2012, 09:39
arkadaslar yeri diil ama hakanı arastırıken bır videosunu buldum. ilk golu atan.
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=274&ftxtID=13683

İlker Akçay
07.01.2012, 09:42
BMN RADYO YAYINDA..

Dinlemek İçin;

http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo

Hamdi Karamahmutoğlu
07.01.2012, 10:02
Jaja ya da Alper önceliğimiz olmamalı.
Tamam gelseler kimse hayır demez ama öncelikli ihtiyaçlarımız Stoper ve Santrafor mevkisi.
Ayrıca Onur ve Alanzinho'nun halen imzalamaması bende tedirginlik yaratıyor.

omermk
07.01.2012, 10:05
Allah aşkınabırakın şu Zokora ve önlibero takıntısını.
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbol takımı olarak gösterilen Barcelona'da Busquets ön libero edğil mi? Tamam önündekiler bizimkilerden biraz daha kaliteli :) ama ne olursa olsun adamların sisteminde defansif bir ortasaha oyuncusu var.
Zokora'lı Sevilla'da Avrupa'nın en ofansif takımlarından biriydi.
Bizim hücum yapamamamızın Zokora ile alakası yok. Sorun onun önündekiler ve onların form durumlarında.

bariskaratas
07.01.2012, 10:17
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbol takımı olarak gösterilen Barcelona'da Busquets ön libero edğil mi? Tamam önündekiler bizimkilerden biraz daha kaliteli :) ama ne olursa olsun adamların sisteminde defansif bir ortasaha oyuncusu var.
Bizim hücum yapamamamızın Zokora ile alakası yok. Sorun onun önündekiler ve onların form durumlarında.

tek fark şu adamlardaki hücum oyuncuları messi bile orta sahada, defansta adam kovalıyor. o yüzden tek defansif orta saha yeterli onlarda. bizim adrian, burak, volkan, alan önünden geçenlere bakıyorlar.
Örnek mi? Her maç en az 5-10 tane.

haymatloshan
07.01.2012, 10:20

Tespitlerinin çoğuna katılıyorum.Hücumu sadece forvet ve kanat oyuncuları ile yapamazsınız,Barcelona denmişken örneklere devam etmekte fayda var.Oyuna çok iyi şekilde topu sokabilen defans oyuncuları var birde bizim ağır aksaklara bakın,Messi dahi gerektiğinde takıma pozisyon kazandırmak için adamını kovalıyor Burak isterse 30 gol atsın eli belinde dolaşıp duruyor,onu gören niye koşsun arkadaşım.Hiç mi halı saha maçında takımdaşınıza geri gel demediniz siz.Takımın direncini koşmayanlar kırıyor.Eğer iyi bir ayağı top yapan defans olursa takım öne çıkabilir ve hücuma 3-4 kişiyle değil 6-7 kişiyle çıkabilirsiniz.Bizim maçlarda kaç kere atakta ileri uç bölgede takım kalabalık olarak hücum etti?

Travelair
07.01.2012, 10:28
http://www.bild.de/sport/fussball/dante/denkt-an-abschied-zerbricht-gladbach-21941384.bild.html
Dante ayrilmak istiyor ve 5 Milyon Euroya serbest kalir maddesi varmis Sözlesmesinde.
Dante = Egemen.....

Alabilir miyiz acaba?

Travelair
07.01.2012, 10:31
Zokora işini iyi yapıyor. Almasaydık Zokora'da değil ki suç?

İşini iyi yapamasa anlarım. Adam defansif ortasaha. O açıdan bakılırsa işini iyi yapıyor

Ha son zamanlarda suratı biraz düştü, sahadaki performansı azaldı buna katılıyorum. Afrika Şampiyonası'ndan ve yorgunluktan dolayı olduğunu düşünüyorum

Murat Varol
07.01.2012, 10:38
digitürkte sadece trabzonsporun maçlarını satın aldımbizim maçlar hariç özet bile seyretmiyorum.tanımadığım için soruyorum bu alper alanzinhodan daha iyi mi.mevkileri farklı olduğu düşünülürse akıllı bir transfer olur mu bu takas

ergin cesit
07.01.2012, 10:38
Jaja ‘Türkiye’ diyor

Bordo-mavili kulübün eski futbolcusu Jaja, transfer olasılıklarını Milliyet’e anlattı. Trabzonspor’un kendisi için özel olduğunu belirten Brezilyalı yıldız Türkiye’ye dönme ihtimalinin yükseldiğini belirtti

02:30 | 07 Ocak 2012

ULAŞ GÜRŞAT

Geçtiğimiz günlerde ismi Galatasaray ve Trabzonspor’la sıkça anılan Brezilyalı yıldız Jaja, Milliyet’e konuştu. Türkiye’ye dönmeye sıcak baktığını vurgulayan belirten Jaja, Trabzonspor’a geri gelmenin kendisi için yüksek bir olasılık olduğunu ifade etti.
Al Ahli kulübünde sorunlar yaşayan ve kulübün kendisini transfer listesine koyduğunu belirten tecrübeli futbolcu, “Türkiye’ye dönme ihtimalim var. Gidebileceğim bir kaç yer var ve Türkiye bunların içinde. Direkt olarak adres veremiyorum ama Türkiye’ye geri dönmek harika olur. Galatasaray’dan kimse benimle doğrudan irtibata geçmedi. Ama Trabzonspor dönüş adresim olabilir” dedi.
Trabzonspor’un kendisi için özel bir kulüp olduğunu vurgulayan Brezilyalı oyuncu, “Trabzonspor benim için çok özel bir kulüp. Orada çok mutluydum ve taraftarla güzel bir bağ kurmuştum. Oraya geri dönmek çok güzel olur. Dediğim gibi Türkiye’ye dönmem benim için çok güçlü bir ihtimal ama tam olarak neler olabileceğini ancak gelecek haftalarda söyleyebilirim” diye konuştu.
Birleşik Arap Emirlikleri’nin El Ahli kulübünde de iyi vakit geçirdiğini söyleyen Jaja konuşmasını şöyle noktaladı: “Oraya gittiğim için hiç pişman değilim. Bana yeni deneyimler kattı. El Ahli’den ayrılsam bile bu takıma gittiğim için pişmanlık yaşamayacağım. Çünkü farklı bir

Murat Varol
07.01.2012, 10:50
haymatloshan bu nicki çok aradın mı

albatros
07.01.2012, 10:50
Olası bir Jaja transferi santrafor mevkiisindeki eksikliği de bir nebze hafifletir. Mevcut orta saha oyuncularımız içinde Jaja kadar gole yakın bir isim pek yok.
Tabi gönül ister ki Jaja-Alper ve iyi bir stoper alınsın.
Şu üç transfer gerçekleşse geçen seneden çok daha iyi durumda olacağımızı düşünüyorum.

Tatar Kemal
07.01.2012, 10:51
"Geçtiğimiz günlerde ismi Galatasaray ve Trabzonspor'la sıkça anılan Brezilyalı yıldız Jaja, Milliyet'e konuştu.

Türkiye'ye dönmeye sıcak baktığını vurgulayan belirten Jaja, Trabzonspor'a geri gelmenin kendisi için yüksek bir olasılık olduğunu ifade etti.

Al Ahli kulübünde sorunlar yaşayan ve kulübün kendisini transfer listesine koyduğunu belirten tecrübeli futbolcu, "Türkiye'ye dönme ihtimalim var. Gidebileceğim bir kaç yer var ve Türkiye bunların içinde. Direkt olarak adres veremiyorum ama Türkiye'ye geri dönmek harika olur. Galatasaray'dan kimse benimle doğrudan irtibata geçmedi. Ama Trabzonspor dönüş adresim olabilir" dedi.

Trabzonspor'un kendisi için özel bir kulüp olduğunu vurgulayan Brezilyalı oyuncu; "Trabzonspor benim için çok özel bir kulüp. Orada çok mutluydum ve taraftarla güzel bir bağ kurmuştum. Oraya geri dönmek çok güzel olur. Dediğim gibi Türkiye'ye dönmem benim için çok güçlü bir ihtimal ama tam olarak neler olabileceğini ancak gelecek haftalarda söyleyebilirim" diye konuştu.

Birleşik Arap Emirlikleri'nin El Ahli kulübünde de iyi vakit geçirdiğini söyleyen Jaja konuşmasını şöyle noktaladı: "Oraya gittiğim için hiç pişman değilim. Bana yeni deneyimler kattı. El Ahli'den ayrılsam bile bu takıma gittiğim için pişmanlık yaşamayacağım. Çünkü farklı bir hava sorgulamak güzeldi."

Murat Varol
07.01.2012, 10:53
gelsin jaja o sahada varsa içim rahat maç seyrediyordum

haymatloshan
07.01.2012, 11:02
haymatloshan bu nicki çok aradın mı

Hayır.Rahatsızlık mı verdim acaba?Şaşkınım şu an bende.

Transfer için Almanya'daki takımların genç kategorilerine bakılıyor mu acaba?

Murat Varol
07.01.2012, 11:06
Hayır.Rahatsızlık mı verdim acaba?Şaşkınım şu an bende.

Transfer için Almanya'daki takımların genç kategorilerine bakılıyor mu acaba?
yok sorun değil hoşgeldin

İsa
07.01.2012, 11:16
-Serdar

Alper-Soner

Bu üçlü çok önemli bir iskelet olur.

Önlerinde formda bir Jaja aman Allahım...

haymatloshan
07.01.2012, 11:28
Serdar - Soner olabilir evet,Alper'i geçelim.Bize orta sahada sol ayaklı sağlam bir genç lazım.İleri uça oyuncudan ziyade pres mantığını oturtmak gerek.

Uzun vadede düşündüklerim ise defansa Solobodan Rajkovic,Serdar Aziz ve Hasan Ali Kaldırım gibi kumaşı iyi milli oyuncular kazandırılmalı.Almanya,Hollanda,İngiltere U19-U21 arası takımlarındaki genç yetenekler izlenmeli diye düşünüyorum.

En beğendiğim alt kategori milli takımı ise Sırbistan,hepsi çok sağlam duruyorlar.

seyduna_efil
07.01.2012, 11:33
Alper-Serdar-Jaja bu takımı uçurur..Geçen seneden daha kaliteli bir takım oluruz..

Napoleon61
07.01.2012, 11:36
alper -serdar - jaja konusunda yönetime baskı yapılmalı ..

Ertan1982
07.01.2012, 11:40
alper -serdar - jaja konusunda yönetime baskı yapılmalı ..
Sanki Yönetim bizi salliyor.Senol Hocayi bile takmiyorlar.

volkan_627
07.01.2012, 11:44
serdar aziz den bahsediliyorsa ne busa verir ne de serdar gelir. adam açıklama yaptı bir yere ayrılmam diye. bursa nında satacağını düşünmüyorum. bas parayı aldiyorsanız da o kadar para basılmaz. eğer ısrar edersen bursa kapıyı en az 6-7 milyonadan açar...

Napoleon61
07.01.2012, 11:45
serdar taşçı (trabzonspor lu dur aynı zamanda)

Travelair
07.01.2012, 11:48
Şu gidecekler ve gelecekleri organize paralel şekilde halledebilirsek iyi olacak

haymatloshan
07.01.2012, 11:48
Satılmaz diye bir durum yok,Ertuğrul başa geldikten sonra satılmamış topçu mu bıraktılar?Paraya kıymam diyorsan daha iyi topçular için yurtdışındaki gençlere yöneleceksin bunların fiyatı da bu kadar olacaktır,eksiği fazlası olmaz pek.Sırbistan U21 takımının defans oyuncularını biraz araştırmakta fayda var,hem yapılılar hem sol ayaklılar.

Serdær
07.01.2012, 11:49
Jaja için menajeri fiyat düşürdü.

Bugün birşeyler için netlik kazanabilir.

volkan_627
07.01.2012, 11:50
sedar taşçı şu anda serdar aziz den daha kolay alınabilecek bir oyuncu...

bir de dip not düşeyim serdar aziz daha hiç bir muhabbette geçmedi trabzon kanadında...

eskiri
07.01.2012, 11:55
arkadaşlar ben farklı bir konudan bahsedeceğim.Geçen gün CNNTürk'de spor masasını izledim.İlker yasin,bizim takımı hiç adam yerine koymuyor.Fener Şmp. Ligi'nden atıldığında Uefa yetkililerine neden feneri attınız diye sormuş.Bİz GS,BJK FB ile Şampiyonlar ligine gitmek istiyoruz diyor.Bu ne kardeşim bu adam nasıl böyle konuşur yöneticilerimiz bir cvp vermediler o adi herife.ben sinirimden delirdim nasıl bir güçleri var anlamadım.

delikoyun
07.01.2012, 11:58
ben transferde gidişatı iyi görmüyorum yetenkeli 2 oyuncu daha şart bu takıma stoper ön libero kesin şart

10 numara
07.01.2012, 12:00
Jaja için menajeri fiyat düşürdü.

Bugün birşeyler için netlik kazanabilir.kaynak???????

Travelair
07.01.2012, 12:01
arkadaşlar ben farklı bir konudan bahsedeceğim.Geçen gün CNNTürk'de spor masasını izledim.İlker yasin,bizim takımı hiç adam yerine koymuyor.Fener Şmp. Ligi'nden atıldığında Uefa yetkililerine neden feneri attınız diye sormuş.Bİz GS,BJK FB ile Şampiyonlar ligine gitmek istiyoruz diyor.Bu ne kardeşim bu adam nasıl böyle konuşur yöneticilerimiz bir cvp vermediler o adi herife.ben sinirimden delirdim nasıl bir güçleri var anlamadım.

Kirli yönünü bilerek veya bilmeyerek, para kazandıkları kirli sistemin kirli yönü ortaya çıkınca "Türk futbolu batmasın" diye slogan türetenler elbette birbirlerini koruyacak, başta medya. Bunda şaşılacak birşey yok

MonteCristo
07.01.2012, 12:02

Bu cümleyi kurduysa hakikaten zeka problemi var demektir. Bugün mü dedi bunu ?

Serdær
07.01.2012, 12:04
kaynak???????

Kaynak benim .

güneyli
07.01.2012, 12:09
Kaynak benim .
Kaynak benim için yeterli..9000 küsür mesaj yollamış bir renktaşın bir söz ağırlığı olmalı değil mi?

omermk
07.01.2012, 12:10
Önümüzdeki yıl şu şekilde bir kadro olursa benim için tamamdır.

.........................................Onur .................................................. ....

...Celustka..........Yabancı Stoper......Serdar Taşçı................Cech......

.............................Zokora............... ....Colman...............................

...Volkan................................Jaja..... .........................Olcan..............

............................................Burak. ...............................................

13)Tolga
14)Veysel(eses) veya Serkan
15)Giray
16)Halil
17)Soner(gençlerbirliği)
18)Santrafor alternatifi

Veysel Celusstka'yı, Celsutka'Cech'i Giray stoperleri, Veysel Zokora'yı, Soner Jaja ev Colman'ı Halil, Volkan ve Burak'ı, santrafor'da Burak'ı yedekler.

Ayrıca Eren, Hakan Çalhanoğlu, Genç bir stoper(Yumlu değil), Solbek alternatifi
Aykut gibi oyuncularla kadro 24-25 kişiye tamamlanır.

Geri kalan bütün oyuncuların elden çıkartılması taraftarıyım.
Jaja konusunda detayları bilmediğim için kadroya yazıyorum. Eğer gece yaşantısı haricinde kulübe zarar verecek bir eylemde bulunduysa bilsem ki şampiyonluk getirecek yine de eksik olsun gelmesin.
O kadar scout'ımız var sözde hala bir tane gurbetçi bulamadık. Nihayet Hakan'la bu kapı açılacak. Bu çocuğun seneye takımda az da olsa süre alması bundan sonra gurbetçilerin bizi tercih etmesi için önemli.
Şenol Güneş bir çok insanın taktir ettiği bir hoca olsa da gençlere şans verme konsunda cesur olmaması bu çocukların bizi tercih etmesinde engel teşkil ediyor maalesef.

10 numara
07.01.2012, 12:12
Kaynak benim .
şenol hoca?

Travelair
07.01.2012, 12:14
Zaten Jaja'yı mı transfer ediyoruz, menejerini mi transfer ediyoruz belli değil

Cihan_61
07.01.2012, 12:15
Zaten Jaja'yı mı transfer ediyoruz, menejerini mi transfer ediyoruz belli değil

:D :D :D haklisin vallah abi :D

Erkin Ekşi
07.01.2012, 12:17
alperi unuttum ben.

jaja-taşci sampiyonlar ligine gitmemiz için yeterli.

cenk tosunda gelirse ilk 2 de bitirecegimize inaniyorum play offlari.

omermk
07.01.2012, 12:17
Mali kongrede menejerlere verilen paraları görünce niye belimizi doğrultamadığımız ortaya çıktı zaten. Yazık gerçekten çok yazık bu paralara.
Allahtan Borsa'ya açıldıkta detayları görbiliyoruz artık.

haymatloshan
07.01.2012, 12:18
Önümüzdeki yıl şu şekilde bir kadro olursa benim için tamamdır.

.........................................Onur .................................................. ....

...Celustka..........Yabancı Stoper......Serdar Taşçı................Cech......

.............................Zokora............... ....Colman...............................

...Volkan................................Jaja..... .........................Olcan..............

............................................Burak. ...............................................

13)Tolga
14)Veysel(eses) veya Serkan
15)Giray
16)Halil
17)Soner(gençlerbirliği)
18)Santrafor alternatifi

Veysel Celusstka'yı, Celsutka'Cech'i Giray stoperleri, Veysel Zokora'yı, Soner Jaja ev Colman'ı Halil, Volkan ve Burak'ı, santrafor'da Burak'ı yedekler.

Ayrıca Eren, Hakan Çalhanoğlu, Genç bir stoper(Yumlu değil), Solbek alternatifi
Aykut gibi oyuncularla kadro 24-25 kişiye tamamlanır.

Geri kalan bütün oyuncuların elden çıkartılması taraftarıyım.
Jaja konusunda detayları bilmediğim için kadroya yazıyorum. Eğer gece yaşantısı haricinde kulübe zarar verecek bir eylemde bulunduysa bilsem ki şampiyonluk getirecek yine de eksik olsun gelmesin.
O kadar scout'ımız var sözde hala bir tane gurbetçi bulamadık. Nihayet Hakan'la bu kapı açılacak. Bu çocuğun seneye takımda az da olsa süre alması bundan sonra gurbetçilerin bizi tercih etmesi için önemli.
Şenol Güneş bir çok insanın taktir ettiği bir hoca olsa da gençlere şans verme konsunda cesur olmaması bu çocukların bizi tercih etmesinde engel teşkil ediyor maalesef.

Cech güven vermiyor,istikrarlı değil(Hasan Ali).Onun haricinde Burak forvet yerine forvet arkasında veya kanatta denenmesinden yanayım.Forvetin boşalttığı alanlara koşuları rakibi daha rahatsız edici olacaktır.

omermk
07.01.2012, 12:19
Almanya'da yaşan arkadaşlardan Hakan Çalhanoğlu'nu izleyen varmı?
Mesut'tan iyi yorumları yapılıyormuş.

omermk
07.01.2012, 12:21
Cech güven vermiyor,istikrarlı değil(Hasan Ali).Onun haricinde Burak forvet yerine forvet arkasında veya kanatta denenmesinden yanayım.Forvetin boşalttığı alanlara koşuları rakibi daha rahatsız edici olacaktır.

Volkan'da şu andaki formuyla bırak 11 'i ilk 18'e giremez ama hala umdum olduğu için yazdım. Şartlar uygun olsa bir de sağ açık alınmasını isterim.
Burak bu saatten sonra sağ kanatta çok verimli olamaz diye düşünüyorum.
Ama zaman zaman çift forvet denenebilir.

majes
07.01.2012, 12:23
serdar taşçı (trabzonspor lu dur aynı zamanda)

engin de trabzonsporludur. özer hurmacı da trabzonsporludur. alper de trabzonsporludur. bunlar yalan. hepsi para için herşeyi yaparlar.

61trabzonomer
07.01.2012, 12:24
ben bu saatten sonra 2 adam alcağımıza pek inanmıyorum şartlar çok çok uygun olmalı ki anca,o yüzden 1 adam alırsak bu kişi jaja olmalı

Ozan Yazıcı
07.01.2012, 12:28
Geçen ay bunlar transfer dönemini birbuçuk adamla kapatırlar demiştim, dediğim gibi birbuçuk adamda durduk.
Şaşırtmadılar yine..

ramazan-54
engin de trabzonsporludur. özer hurmacı da trabzonsporludur. alper de trabzonsporludur. bunlar yalan. hepsi para için herşeyi yaparlar.
alper klubü sattığı halde feneve gitmeyecek kadar delikanlıdır.

omermk

Cech'i tam çözemedim. Bazen çok akıllı işler yapıyor ama bazen'de inanılmaz kadem hataları yapıyor.

Benim genel olarak defans oyuncularına bakışım şu şekilde;
Avrupa maçları ve Türkiye'deki birkaç maç haricinde genelde biz baskın oynuyoruz(bu yılı saymıyorum). Bu nedenle arkada boş alan bırakıyoruz. Bu alanlarda hızlı defans oyuncuları ile oynamak kademe açıklarını kapatmak için faydalı oluyor.
Bir de bizim iki kenar bekimiz de kesinlikle hücumda etkili olmalı. Bindirmeler yapıp orta yapabilmeli. Bu nednele Özgür Çek'i kaçırmamıza üzüldüm.
Stoperler'den de en az biri duran toplarda etkili olmalı. Bu yıl ki Egemen-Sivok veya birkaç yıl önceki Servet ve Lugano performanslarını hatırlarsanız duran toplarda attıkları gollerle takımlarına çok önemli puanlar kazandırdıklarını da görürsünüz.
Dediğim gibi yazdığım kadro ideal kadrom değil bu şartlarda olabilecek ve beni tatmin edebilecek bir kadro.

SensitiveLord61
07.01.2012, 12:30
Bugun 7 ocak :)

Napoleon61
07.01.2012, 12:32

5 parmağın 5 i bir değildir .

Engin TS ye gelince bu açıklamayı yaptı.
özer le ilgili yoruma bile gerek yok ..
alper i bilmiorum duymadım..

serdar taşçı turkiye ye gelmeyi düşünmüyor. Prof olmasına rağmen tepki göreceğini bile bile Trabzonlu olduğunu açıklamış bir renktaşımızdır.

Bir beklenti içerisinde değildir . Aralarındaki farkta bu olsa gerek.

Asi Çaykaralı61
07.01.2012, 12:32
Arkadaşlar şahsen ben görmedim ama bir arkadaşımın demesine göre Serdart Taşçı'ya Türkiye'den teklifler varmış dolayı Türkiye'de oynamak isterim dediğini dün akşam bana söyledi hade hayırlısı

anderr
07.01.2012, 12:34
serdar taşcı türkiyeden teklif gelirse kabul ederim demiş ahh be alsak su serdar taşcı ve serdar azizi ne güzel olur

haymatloshan
Volkan'ın kumaşı iyi olduğu için bende şans verilmeli diye düşünüyorum.Burak'a gösterilen sabır ona da gösterilmeli,gidip yabancı alınıp zarar edilmemeli tekrar tekrar.Defansta hızlı oyuncumuz yok o yüzden bekler gitmiyor,ileride pres yapan yok o yüzden bekler gitmiyor,önlerindeki adamlar sürekli değişiyor ve yerini korumayı bilmiyor Halil dışında ne ironik değil mi?Defans oyuncusundan istikrar beklerim,Cech maalesef çok kritik 2 hata yaptı,şu an şampiyonlar liginde üst turda olabilirdik.

ANIL
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ti_Jaja_tribun001.jpg
Bugun 7 ocak :)

Royal Heart
07.01.2012, 12:38
Jaja taraftarı olmasam da bir 7 Ocak lafı duymuştum burada birkaç gün önce. Yine stada getirirse başkan şaşırmayacağım.

SensitiveLord61
07.01.2012, 12:38
Jaja = Psv maçı için Tur

bahadır2561
07.01.2012, 12:41
La goymayın ha böyle fotolar yaa :D

Heyecanlanıyo insan ister istemez

KP0oneFM9_k

sessizkral_1
07.01.2012, 12:42
JAJA:Trabzonspor benim için çok özel bir kulüp. Orada çok mutluydum ve taraftarla güzel bir bağ kurmuştum.

acil61
07.01.2012, 12:46
Serdar Tasci bize gelse ne güzel olur...

Arda'

KP0oneFM9_k
Şu topa Türkiyede şöyle vurabilecek bir adam yok..

.....
Jaja gibi yetenekli bir oyuncuyu Trabzonspor'a getirmemiz çok zor. Ancak Jaja gibi disiplinsiz olursa alabiliriz.

İnşAllah gelir Jaja bende istiyorum.

Travelair
07.01.2012, 12:47
JAJA:Trabzonspor benim için çok özel bir kulüp. Orada çok mutluydum ve taraftarla güzel bir bağ kurmuştum.

Ben de olsam öyle derdim. Bir el yağda bir el balda. Menejeri de manşetlere iyi çalışıyor. Bizim yönetim de dünden razı...

Mehmet Zeki
07.01.2012, 12:50
Ingilitere'de sezon sonu kontratlari bitecek oyuncularin listesi:

http://www.britishgum.com/2012/01/plde-sezon-sonu-kontrat-bitenler.html

Asi Çaykaralı61
07.01.2012, 12:52
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ti_Jaja_tribun001.jpg

İnsanın acaba mı diyesi geliyor :) Heyecan yapıyor ister istemez

Ertan 51
07.01.2012, 12:53
Alan'ı satılmışşehir'e,Brozek'leri Polanya'ya gönderdikten sonra

en Zokora ayarında olanından,

STOPER-SANTRAFOR
yada
STOPAR-JAJA yeter de artar bile.

ysfemr
07.01.2012, 12:55
Müthiş vuruş tekniği var videoya göre.

FjKhfewSls8

bu adama yatırım yapılır keşke alınsa ama yönetim adını bile bilmez........

SensitiveLord61
07.01.2012, 12:56
Stoper lazım cokta saglam değil Sivok Urfaluisi Yobo cok mu saglam hayır. Onların ayarında bi stoper yeterli . Aksi taktirde Benfica maçlarında yedigimiz dandik golleri yemeye mahkumuz

arifberkay
07.01.2012, 12:57
Jaja reis bekliyoruz...

bugrahankazaz
07.01.2012, 12:57
zokoranın bu kadar defansif kalmasının nedeni bence taktiksel yöndendir.Şenol hoca onu bence haklı olarak defansa yakıon oynatıyor.Çünkü zokora ileri çıktığında yada oynamadığı maçlarda defans darma duman oluyor (örnek:Deniz barışın golü).Zokora stopere çekilip iyi bir orta saha takviyesi yada Egemen tarzı arkadaşlarının açıklarını kapatabilecek birazda olsa top yapabilecek bir stoper gerekli

Emirhan Yazıcı
07.01.2012, 12:59
Jaja Konusuna Acıklık Getireyim

Jajanın Bu Hafta Sonu Olimpiyatta Olmasını Bekliyordum Acıkcası

Sessiz Ve Derinden Patlıyacaktı Bomba Ancak Hocamız Gercekten Cok İsteksiz Biz İsteriz Yönetim İster..

Jajanın Olmasını Bende İstiyorum İşin Ucunda Hocanın Durumuda Söz Konusu...

Eger Hocayı Görmezden Gelirlerse Jaja 50 Numarayı Giyicek Salıya Kadar Netleşir

Emirhan Yazıcı
07.01.2012, 13:02
bu adama yatırım yapılır keşke alınsa ama yönetim adını bile bilmez........

Bu Adam Büyük İhtimal Portoya Yada Manuya Kazandırılıcak..

Jordan Rhodes

ysfemr
07.01.2012, 13:03
serdar taşcının stutgart da molinaro diye biriyle tarıstıgı yönünde bir haber söyledi az önce bir arkadasım molinaro acaba stutgart ın hocasımı ?

şimdi birde stutgart da molinaro diye biri yokmus :D almanyada renktaslar duymusmu böyle bir haber ?

albatros
07.01.2012, 13:03
Çok saçma bi rüya gördüm.Rüyamda Sadri Başkan'la bir minibüste gidiyoruz.Bir ara minibüs duruyor.Kapıyı açıyoruz Jaja dışarda.Gelmek istiyor içeri.Başkan mırın kırın ediyor başta.Sonra son anda iyi hadi gel diyo Jaja'yı içeri alıyoruz.
Meali: Bir yerim açıkta kalmadı, Jaja'yı alıyoruz inşallah :)

ysfemr
07.01.2012, 13:04
Bu Adam Büyük İhtimal Portoya Yada Manuya Kazandırılıcak..

Jordan Rhodes

niye canım yetenekli bütün adamlar ya portoya yada manuya mı gitmek zorunda ama o adam 21 yasında ve 3 senedir 11 oynayıp ingilterenin herhangi bir liginde o istatistikleri tutturuyorsa 2 milyon euroya kadar yolu var..........

Sefa
07.01.2012, 13:05
Ya Hoca'nın ne istemediği adamlar şu an kulüpte şu topçuların kaçını istedi Hoca geçiniz şu Hoca istemiyor laflarını..

Hoca'nın en büyük sorunu bu transfere karışmaz Yönetim takviyeleri yapar Hoca onlardan verim almaya bakar..

bahadır2561
serdar taşcının stutgart da molinaro diye biriyle tarıstıgı yönünde bir haber söyledi az önce bir arkadasım molinaro acaba stutgart ın hocasımı ?

şimdi birde stutgart da molinaro diye biri yokmus :D almanyada renktaslar duymusmu böyle bir haber ?

Molinaro Stutgart'ta oynuyor sol bek

Gökhan Baymak
Jaja Konusuna Acıklık Getireyim

Jajanın Bu Hafta Sonu Olimpiyatta Olmasını Bekliyordum Acıkcası

Sessiz Ve Derinden Patlıyacaktı Bomba Ancak Hocamız Gercekten Cok İsteksiz Biz İsteriz Yönetim İster..

Jajanın Olmasını Bende İstiyorum İşin Ucunda Hocanın Durumuda Söz Konusu...

Eger Hocayı Görmezden Gelirlerse Jaja 50 Numarayı Giyicek Salıya Kadar Netleşir

7 Ocak deniliyordu ama SALI oldu şimdi. Yapacak birşey yok beklemedeyiz. :D

Emirhan Yazıcı
07.01.2012, 13:06
niye canım yetenekli bütün adamlar ya portoya yada manuya mı gitmek zorunda ama o adam 21 yasında ve 3 senedir 11 oynayıp ingilterenin herhangi bir liginde o istatistikleri tutturuyorsa 2 milyon euroya kadar yolu var..........

Alex Ferguson Yakından ilgileniyor :)

Murat SİSMAN
07.01.2012, 13:06
Jaja konusunun yönetim tarafından kapatıldığını biliyorum.Ama bu takımda görmeyi o kadar çok istiyorumki.Gayler almaz umarım.Şenol hocama saygım sonsuzdur ama bazen gerçekten anlayamıyorum.

yatara
07.01.2012, 13:07
bitane zeki vardi fotomac muhabiri jaja gelicek diyordu nerde kac gündür sesi cikmiyor

Emirhan Yazıcı
07.01.2012, 13:07
Jaja konusunun yönetim tarafından kapatıldığını biliyorum.Ama bu takımda görmeyi o kadar çok istiyorumki.Gayler almaz umarım.Şenol hocama saygım sonsuzdur ama bazen gerçekten anlayamıyorum.

Yönetimin Kapattıgı Konusunda Eminmisin :)

x_man
07.01.2012, 13:11
şenol hoca önce stoper diyordur kanımca yoksa jajaya karşı çıkacağına inanamıyorum

Uğur Ö.
07.01.2012, 13:11
Barış Yurduseven Nevzat Şakarla konuşmuş.O bölgede hem Adrian hem Alanzinho var demiş.Birde Jajayı alırsak kimi yedek bırakacağız bunlar çok maliyetli oyuncular felan bişeyler demiş.Gerçi Jaja bence ne Adrianla nede Alanzinho ile ilgili bir oyuncu değil.Jaja Burak stilinde bir oyuncu.Modern futbolada çok uygun bir futbolcu hani santraforsuz 4 6 0 taktiğine Burak gibi Jajada çok uygundur.Geçen seneki Jaja-Burak-Umut üçlüsü ile böyle birşey denemiştik.Sürekli yerdeğiştiren 3 lüydü

Sefa
07.01.2012, 13:12
Barış Yurduseven Nevzat Şakarla konuşmuş.O bölgede hem Adrian hem Alanzinho var demiş.Birde Jajayı alırsak kimi yedek bırakacağız bunlar çok maliyetli oyuncular felan bişeyler demiş.Gerçi Jaja bence ne Adrianla nede Alanzinho ile ilgili bir oyuncu değil.Jaja Burak stilinde bir oyuncu.Modern futbolada çok uygun bir futbolcu hani santraforsuz 4 6 0 taktiğine Burak gibi Jajada çok uygundur.Geçen seneki Jaja-Burak-Umut üçlüsü ile böyle birşey denemiştik.Sürekli yerdeğiştiren 3 lüydü

Şaka yapmıştır Nevzat Şakar.. :)

Numan Yerlikaya
07.01.2012, 13:13
Tabikide Adrian yedek kalır Nevzat kafan iyi galiba

bahadır2561
07.01.2012, 13:16
Sıradan oyunculara paraları saçarsanız maliyetli olurlar tabi Nevzat Bey.

Sefa
07.01.2012, 13:17
Sezon Başı Tuncay Bekiroğlu'nun muhteşem transferleri tutmayınca işi Nevzat Şakar devralmış..

Burak
07.01.2012, 13:19
7 Ocak deniliyordu ama SALI oldu şimdi. Yapacak birşey yok beklemedeyiz. :D
Aman salıya kalırsak iş sittin sene olmaz.

ergin cesit
07.01.2012, 13:19
hey gidi nevzat şakar senin gibi vizyonsuz yöneticilerin eline kaldık ya ne desen haklısın

Murat SİSMAN
07.01.2012, 13:21
Arsenal: Tomas Rosicky, Andrey Arshavin, Manuel Almunia, Lukasz Fabianki
Aston Villa: Emile Heskey, Habib Beye, Andy Marshall, Carlos Cuellar, Brad Guzan
Blackburn Rovers; Jason Roberts, David Dunn, Vince Grella, Michel Salgado, Keith Andrews, Herold Goulon, David Hoilett, Nick Blackman, Josh Morris
Bolton Wanderers; Martin Petrov, Ivan Klasnic, Robbie Blake, Jussi Jaaskelainen, Zat Knight, Sean Davis, Kevin Davies, Ricardo Gardner, Paul Robinson, Gary Cahill, Sam Ricketts
Chelsea: Didier Drogba, Florent Malouda, Salomon Kalou, Jose Bosingwa, Henrique Hilario
Everton: Sylvain Distin, Louis Saha, Marcus Hahnemann, Tim Howard, James McFadden, Royston Drenthe
Fulham: Danny Murphy, Mark Schwarzer, Zdenek Grygera, Stephen Kelly, Björn Helge Riise, Andy Johnson, Alexander Kacaniklic, Csaba Somogyi
Liverpool: Fabio Aurelio
Manchester City: Owen Hargreaves, Stuart Taylor
Manchester United: Dimitar Berbatov, Tomasz Kuszczak, Michael Owen, Ryan Giggs, Darron Gibson
Newcastle United: Steve Harper, Alan Smith, Peter Lövenkrands, Danny Guthrie, Tamas Kadar
Norwich City: Adam Drury, Zak Whitebread, Simeon Jackson, Aaron Wilbraham, Declan Rudd
Queens Park Rangers: Kieron Dyer, Fitz Hall, Danny Gabbidon, Clint Hill, Danny Shittu, Patrick Agyemang, Radek Cerny, Hogan Ephraim, Alessandro Pellicori, Bruno Perone
Stoke City: Jonathan Woodgate, Danny Pugh, Salif Diao, Carlo Nash, Rory Delap, Michael Tonge, Ricardo Fuller, Mamady Sidibe, Tom Soares, Danny Collins
Sunderland: Craig Gordon, Nyron Nosworthy, Trevor Carson, Jordan Cook, Ryan Noble
Swansea City: Thomas Butler, Ferrie Bodde, Vangelis Moras, Kemy Agustien, David Cotterill, Ashley Richards, Steven Caulker
Tottenham Hotspur: Carlo Cudicini, Heurelho Gomes
West Bromwich Albion: Paul Scharner, Jerome Thomas, Marc-Antoine Fortune, Steven Reid, Nicky Shorey, Martin Fülop, Roman Bednar, Somen Tchoyi
Wigan Athletic: Chris Kirkland, David Jones, Mike Politt, Hugo Rodallega, Jordi Gomez, Maynor Figueroa, Hendry Thomas, Mohamed Diame, Lee Nicholls
Wolverhampton Wanderers: Jody Craddock

Barclays' Pl serbest kalıcak oyuncular maşallah.

esra61
07.01.2012, 13:26
arkadaşlar bu jaja olayının gelme ihtimali yüzde kaçtır??

tamam disiplinsiz felan ama kaliteli yani,takımda jaja gibi etkili bir isminiz varsa heran maç lehinize dönebilir...

şenol hocayı çok severim inş oda jaja'nın geri dönmesi ister....

haymatloshan
07.01.2012, 13:27
Çok saçma bi rüya gördüm.Rüyamda Sadri Başkan'la bir minibüste gidiyoruz.Bir ara minibüs duruyor.Kapıyı açıyoruz Jaja dışarda.Gelmek istiyor içeri.Başkan mırın kırın ediyor başta.Sonra son anda iyi hadi gel diyo Jaja'yı içeri alıyoruz.
Meali: Bir yerim açıkta kalmadı, Jaja'yı alıyoruz inşallah :)

Bende bugün çok anlam veremediğim bir rüya gördüm.4-1 İBB'yi yeniyoruz maçta bende oynuyorum,bizim kalede Onur var (18'de yok) bende kadroda yok gerçi.Emre Belözoğlu karşı takımda,bana hakaret ediyor.Yorumu yapamadım,yapan olur mu acaba?Sırbistan alt milli takımlarındaki defanslar çok iyi,onlara yönelsek bari madem yerli alamayacağımızı düşünüyoruz.

Sefa
07.01.2012, 13:30
Rüyalarınıza başlatmayın bende çok sevdiğim büyük bardağımla su içtiğimi gördüm gece şimdi gittim bardağa çay doldurdum bardak pat ayrıldı ikiye ev mahvoldu :D

-Samet
07.01.2012, 13:33
stoper var mı beyler ?

61trabzonomer
07.01.2012, 13:33
Rüyalarınıza başlatmayın bende çok sevdiğim büyük bardağımla su içtiğimi gördüm gece şimdi gittim bardağa çay doldurdum bardak pat ayrıldı ikiye ev mahvoldu :D

:D rüyanda su içtin ,sen niye gidip çay koyuyon ,inanmazsan böyle olur sefa :p

Travelair
07.01.2012, 13:38
Genelde çığrımdan çıkıp bağıra çağıra isyan ettiğim zaman transfer yapılıyor. 1 haftam kaldı beni takip edin :)

serdaracıl
07.01.2012, 13:48
Serdar tasci Alper jaja

realist07
07.01.2012, 13:49
digitürkte sadece trabzonsporun maçlarını satın aldımbizim maçlar hariç özet bile seyretmiyorum.tanımadığım için soruyorum bu alper alanzinhodan daha iyi mi.mevkileri farklı olduğu düşünülürse akıllı bir transfer olur mu bu takas

her zaman yazdım yine yazıyorum, Alper defansif orta saha veya defansif

ön libero olarak Türkiye'deki en iyi genç oyunculardan birisidir,

kesinlikle kaçırılmaması gereken bir futbolcu, 2 maç sonraki

galatasaray-eskişehir maçında seyredin onu lütfen..

Sefa
07.01.2012, 13:50
Serdar tasci Alper jaja

Rüya görmeyin.. Böyle bir hamlede Allah muhafaza Avrupa Ligi'nde final oynarız ne gereği var stres yaşamak lazım şansa tur atlamak lazım öyle iyi bir kadroyla iş yapmak bizim işimiz değil..

The Ciks
07.01.2012, 13:54
Yavuzun torunları...

koyun sürülerini böyle döker sokağa...

kocaman bir koç ....bak bakayim bir bağa...

sağa diyirum sağa...
----------
alper potuğun topuğunuda alamazsınız ...

ne uslanmazsınız...

alsanızda bank asyada varsınız...

çok dardasınız...

darı versem alırmısınız...

jajayı boyadınız siyaha..

zaten siyahtı ne luzumu vardı..

size söyleyecek bir söz vardı..

sokağın soğuğu yalasın alnınızı..
---------
yürü be koçum..

kocaman kocaman...

zaman bu zaman...

yavuzun torunları ensenizde her an...

inan..!

sen hep öyle san...

sandığına kan...

sandukanla kal....!

potuğun topuğunu al...

yanakların al al...

hoş çakal...!

------------------

Potuğun topuğunu aldunmi...

Papuç pahalı...

Dedum oni sağa...

az çekelum sağa...

o topuğa yakışır...karadeniz takasında yürümek..

ve yemek güvertede balık ekmek..

hadi gidipte alıp gelek...

ortasahaya adam gerek...

değilmi ersun...

ne dersun...

yapalım bir efsun...

zinhar olmayi günah ...

ufak tefek birini verelum sağa...

sağa diyirum sağa...

bak bakayım bir bağa...

ula ersun...

bu hikaye hade burada bitsun...

ula ne dersun....:)

MonteCristo
07.01.2012, 13:58
Buraya duyumcu dışında birde rüya tabircisi lazım :)

jacek cyzıo
07.01.2012, 14:01
Geçtiğimiz günlerde ismi Galatasaray ve Trabzonspor (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Trabzonspor)’la sıkça anılan Brezilya (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Brezilya)lı yıldız Jaja (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Jaja), Türkiye’ye dönmeye sıcak baktığını belirterek Trabzonspor (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Trabzonspor)’a geri gelmenin kendisi için yüksek bir olasılık olduğunu ifade etti.

Al Ahli (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Al+Ahli) kulübünde sorunlar yaşayan ve kulübün kendisini transfer listesine koyduğunu belirten tecrübeli futbolcu, “Türkiye’ye dönme ihtimalim var. Gidebileceğim bir kaç yer var ve Türkiye bunların içinde. Direkt olarak adres veremiyorum ama Türkiye’ye geri dönmek harika olur. Galatasaray’dan kimse benimle doğrudan irtibata geçmedi. Ama Trabzonspor (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Trabzonspor) dönüş adresim olabilir” dedi.

Trabzonspor (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Trabzonspor)’un kendisi için özel bir kulüp olduğunu vurgulayan Brezilya (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Brezilya)lı oyuncu, “Trabzonspor (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Trabzonspor) benim için çok özel bir kulüp. Orada çok mutluydum ve taraftarla güzel bir bağ kurmuştum. Oraya geri dönmek çok güzel olur. Dediğim gibi Türkiye’ye dönmem benim için çok güçlü bir ihtimal ama tam olarak neler olabileceğini ancak gelecek haftalarda söyleyebilirim” diye konuştu.

Birleşik Arap Emirlikleri (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Birle%FEik+Arap+Emirlikleri)’nin Al Ahli (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Al+Ahli) Kulübü'nde de iyi vakit geçirdiğini söyleyen Jaja (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Jaja) konuşmasını şöyle noktaladı:

“Oraya gittiğim için hiç pişman değilim. Bana yeni deneyimler kattı. Al Ahli (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Al+Ahli)’den ayrılsam bile bu takıma gittiğim için pişmanlık yaşamayacağım. Çünkü farklı bir hava sorgulamak güzeldi.”

Necmi6161
07.01.2012, 14:02

Papuç pahalı...

Dedum oni sağa...

az çekelum sağa...

ortasahaya adam gerek...

değilmi ersun...

ne dersun...

yapalım bir efsun...

zinhar olmayi günah ...

sağa diyirum sağa...

bak bakayım bir bağa...

ula ersun...

hahahahaah:D gelişme varmı , varsa neler ?

Murat SİSMAN
07.01.2012, 14:03
Buraya duyumcu dışında birde rüya tabircisi lazım :)

:) :) kesinlikle

vatandas61
07.01.2012, 14:04
Serdar tasci ts lidir. Tr de teklif gelirse oynarim demis. Insallah olur ne diyelim :)

ed61
07.01.2012, 14:04
bizim duyumcular grevdemi acaba :D

.....
07.01.2012, 14:06
Rüya görmeyin.. Böyle bir hamlede Allah muhafaza Avrupa Ligi'nde final oynarız ne gereği var stres yaşamak lazım şansa tur atlamak lazım öyle iyi bir kadroyla iş yapmak bizim işimiz değil..

Cidden ya. Çok mu zor şu oyuncuları takıma kazandırmak. Şampiyonlar liginden para geldi ya da gelecek. Uzun vadede ödeme yaparız. Herkes bunları görürken bizimkiler nasıl görmez anlamak zor.

Erkin Ekşi
07.01.2012, 14:19
henrique den cok umutsuz değilim ama adriandan büyük kazık yedik senol hoca sağolsun.

Taha Muhammet
07.01.2012, 14:21
Bende bugün çok anlam veremediğim bir rüya gördüm.4-1 İBB'yi yeniyoruz maçta bende oynuyorum,bizim kalede Onur var (18'de yok) bende kadroda yok gerçi.Emre Belözoğlu karşı takımda,bana hakaret ediyor.Yorumu yapamadım,yapan olur mu acaba?Sırbistan alt milli takımlarındaki defanslar çok iyi,onlara yönelsek bari madem yerli alamayacağımızı düşünüyoruz.

Anlıyorum :)

.....
07.01.2012, 14:23
Adrian şu an takımın en çok asist yapan oyuncusu. İlk seneden biraz sabır. Orta saha istikrar ister. Selçuk ve Colman ilk geldiğinde çokmu iyiydiler ?

realist07
07.01.2012, 14:24
Antu ' da JAJA yı alalım muhabbetleri var dikkat .........

Alex le jaja'nın çok süper iyi bir ikili olacağından bahsediliyor

daha sonra birisi hatırlattı %25 şatış hakkı TS'de diye orda durdular şimdilik....

Ibrahim Gaygusuz
07.01.2012, 14:25
Hepsinden vazgectim sadece stoper istiyorum.

realist07
07.01.2012, 14:26
Adrianı 1461'e verelim biraz daha pişsin, bugün göreceğiz yine neler yapacak, ama ne yaparsa yapsın benim gözümde

BJK 'nin sağ beki takoz recep bile ondan çok iyidir.. 5 milyon çöpe gitmiştir kimse bana aksini iddaa etmesin

lazkerem
07.01.2012, 14:26
Nedense bizi memnun edecek helal be dedirtecek hamleler beklemiyorum yönetimden

-Samet
07.01.2012, 14:27
Nedense bizi memnun edecek helal be dedirtecek hamleler beklemiyorum yönetimden

mesela en çok stoper lazımken bir stoper alacağız diyemiyoruz.

lazkerem
07.01.2012, 14:28
Hatta yönetimin belkide transfer sezonunda yapacagı en faydalı is eldeki yüksek maliyetli kullanılmayan oyuncuları zarar etmeden elden çıkarması olacaktır

Gökhan Baymak
07.01.2012, 14:28
Adrianı 1461'e verelim biraz daha pişsin, bugün göreceğiz yine neler yapacak, ama ne yaparsa yapsın benim gözümde

BJK 'nin sağ beki takoz recep bile ondan çok iyidir.. 5 milyon çöpe gitmiştir kimse bana aksini iddaa etmesin

Takımda en beğendiğim oyuncular imzamda var. Bunlara Tolga'yı da ekleyin... Adrian iyi oyuncudur.

İsa
07.01.2012, 14:29
Bu salak fener madem Alper'i alamayacaktı ne diye böyle aptalca bir şey yaptı?

Küme düşemeyeceğiz intibası uyandırıp hisseleri mi elden çıkarıyolar acaba?

Yada biz daha fazla para verelim diye mi böyle davrandılar?

lazkerem
07.01.2012, 14:29
mesela en çok stoper lazımken bir stoper alacağız diyemiyoruz.

Biz diyemiyoruz ...... Geçtik medyada dedikodusu bile yok...

-Samet
07.01.2012, 14:30
Biz diyemiyoruz ...... Geçtik medyada dedikodusu bile yok...

medyada birçok isim çıktı abi ama sadece çıkmakla kaldı isimler ..

Trabz10ly
07.01.2012, 14:32

Papuç pahalı...

Dedum oni sağa...

az çekelum sağa...

ortasahaya adam gerek...

değilmi ersun...

ne dersun...

yapalım bir efsun...

zinhar olmayi günah ...

sağa diyirum sağa...

bak bakayım bir bağa...

ula ersun...

ver alanzinhoyu...al apleri diyorsun yani :D

lazkerem
07.01.2012, 14:37
Yönetime hak verebileceğim tek konu devre arası takıma cuk diye oturan kaliteli transfer yapmak cok zor ...

haymatloshan
07.01.2012, 14:38
Yönetime hak verebileceğim tek konu devre arası takıma cuk diye oturan kaliteli transfer yapmak cok zor ...

Uzaklardan alırsan zor tabi,ama kendi liginden bunu başarabilirsin diye düşünüyorum.Olcan'ı bugün izleyeceğiz Allah izin verirse eğer sırıtmazsa yerli futbolcu alınabilir diye düşünüyorum.

Enes Başkaya60
07.01.2012, 14:40
Samsun Gekası alamaz diyenler nerdeler??

anderr
07.01.2012, 14:45
defansa sedar tascı orta sahaya y.belhanda(göbek) ileriyede jaja olsa ne güzel olur dimi

Faruk UYSAL
07.01.2012, 14:49

daha sonra birisi hatırlattı %25 şatış hakkı TS'de diye orda durdular şimdilik....
Aleks ile Jaja'nın birlikte aynı anda oynadığı orta saha E-5 yolu gibi olur.:)

Alihan Ertürk
07.01.2012, 14:50
Samsun Gekası alamaz diyenler nerdeler??

Ona çok şaşırdım yahu adamlar Gekas'ı aldı.. :)

Bizde durum ne peki yokum 3-4 gündür?

Enes Başkaya60
07.01.2012, 14:51
Ona çok şaşırdım yahu adamlar Gekas'ı aldı.. :)

Bizde durum ne peki yokum 3-4 gündür?

Bizde hiçbir şey yok yazıklar olsun o kadar parayı nerde yediler acaba...

Travelair
07.01.2012, 14:52

:) :Dçççççç

Akif Gür
07.01.2012, 15:02

Papuç pahalı...

Dedum oni sağa...

az çekelum sağa...

ortasahaya adam gerek...

değilmi ersun...

ne dersun...

yapalım bir efsun...

zinhar olmayi günah ...

sağa diyirum sağa...

bak bakayım bir bağa...

ula ersun...

içimde azcıkta olsa bi ümit vardı..onuda yok ettin..

Tayfun
07.01.2012, 15:04
Geçenlerde Formica ismi geçiyordu Zoko'nun yerine düşünülüyormuş.. Doğruluk payı yüksek olabilir çünkü full defans tarzı oyanayan bir adamın boşluğunu ancak full ofans oynayan bir futbolcu ile kapatma fikri bizim yönetimden çıkar :)

Travelair
07.01.2012, 15:10
Forumda Formica hakkında iyi şeyler okumadım. Umarım menejer tuzağına düşülüp alınmaz

Ilelioglu
07.01.2012, 15:49
Zokora'nin yerini iki kisi ile doldururuz bence, önemli olan Stoper transferi.

Telha TANYILDIZI
07.01.2012, 16:02
zokora benim için pek bişey ifade etmiyor kardeşler

karaozgur
07.01.2012, 16:11
Ben Alper'in "Ligden düşerse serbest kalır." diye yazdırmak istediğinden dolayı transferin olmadığını düşünüyorum. Çünki böyle bir amacı varsa kesinlikle takımına geri dönmeyecek, ve başka bir takıma gidecektir.

Zira bu süreçte Eskişehir'de pek temiz değil. 58. Madde ister değişsin, ister değişmesin mutlaka ceza alacaklardır. Bu sonuçları üstüste koyarsak Alper'in FB'ye imza atmaması normaldir ama takımında kalmak istemesi tamamen sallamasyondur. Halil ÜNAL insanı onun piyasasını yükseltmek için böyle bir hamle yaptı bence. Transfer sezonunun sonuna doğru eğer hiçbir talibi çıkmazsa bizim verdiğimiz rakama razı olacaklardır gibime geliyor.

Ibrahim Gaygusuz
07.01.2012, 16:17
Cok sukur Glowacki sakatlandi, belki yonetim isleri biraz hizlandiritr ve alir 1 stoper

karaozgur
07.01.2012, 16:20
Cok sukur Glowacki sakatlandi, belki yonetim isleri biraz hizlandiritr ve alir 1 stoper
Şükretmek yanlış ama her işte bir hayır vardır dersek daha doğru yapmış oluruz.

Hayırlısı olur inşallah...

sessizkral_1
07.01.2012, 16:24
ADRİAN ÖNLİBERO gibi oynuyor :)

-Samet
07.01.2012, 16:25
..................................

Firtina52
07.01.2012, 16:43

KP0oneFM9_k

Aga ne takimdik bea

sezai
07.01.2012, 16:49
Sizce Adrian oynuyor mu?

bugrahankazaz
07.01.2012, 16:51
adrianı artık serbest pozisyonda oynatmalı hoca.Milli takımdada o rolde çok etkili.Bence Halil oyun içinde toparlanmazsa adrianı oraya kaydırıp birini sokabiliriz oyuna

Ibrahim Gaygusuz
07.01.2012, 17:03
Şükretmek yanlış ama her işte bir hayır vardır dersek daha doğru yapmış oluruz.

Hayırlısı olur inşallah...

Abi valla sukur edecek kadar mutlu oldum, tabi sakatlanmasi kotu ama ilk kere subat ayinda avrupada olacagiz. Dahada ileri gitmek istiyorum bunun icinde Stoper sart

gabriel omar
07.01.2012, 17:58
Şimdi iki Stoper almak gerek.Glowackinin sakatlığınada bağlı tabiki.Bir tane yabancı bir tane yerli.

karaozgur
07.01.2012, 17:58
Abi valla sukur edecek kadar mutlu oldum, tabi sakatlanmasi kotu ama ilk kere subat ayinda avrupada olacagiz. Dahada ileri gitmek istiyorum bunun icinde Stoper sart
Size katılıyorum. Her işte bir hayır vardır lafıda inşallah bu duruma delalet eder.
Ben Glowacki'nin sakatlanmasını Avrupa'da ilerlememiz açısından hoş karşılamadım açıkçası. Çünki geriye yaslanarak oynanan oyunda önemli bir oyuncu kendisi. Ağır olduğu için açık alanda pekte iyi değil ama üst düzey maçlarda, yani Avrupa'da oynanan maçlarda Zokora ile birlikte tartışmasız en iyi oyuncularımız defans oyuncuları. Glowacki'de bu konuda çok yararlı oluyor. İstemem kendisinin sakatlanmasını. İllede bir sakatlanma kadromuz olsaydı zaten bu durumun müdavimi olan Tayfun'dan yana tercihimi kullanırdım.:)

Ben takımımızın bu durumu dikkate almadan yinede bir stoper takviyesi yapacağını düşünüyorum. Belki hemen olmayacak ama mutlaka olacağını tahmin ediyorum. Bu sakatlanma olayı eğer ciddiyse, bu takviye daha erken olabilir sadece, ama olacaktır.

Bu isiminde Costa olması muhtemel gibi duruyor. Çünki yanılmıyorsam 2 yıldır adamı razı etmeye çabalıyoruz. Bu süre zarfında isimde yaptık ve gelme olasılığı fazladır diye düşünüyorum. Costa olmazsa sezon başında ismi geçen Fabricio olabilir sanırım. Yerli olarakta gönlüm Ömer TOPRAK'tan yanadır. Gelmek istediğini sanmıyorum. O olmazsa Sivasspor'da oynayan Murat AKÇA ve solbek Ziya ERDAL istediğim hem ucuz, hemde kaliteli, hemde gelecekleri olan oyunculardır.

Sami Kuk
07.01.2012, 18:02
Alperi sırf fenerden sebeb isterim valla.Onlar alamadi biz alalım:)

Furkan S.
07.01.2012, 18:02
glowackinin sakatlanması belki yönetimi harekata geçirir stoper transferinde gerek yoktu ama.. takım STOPER diye ağlıyor resmen

korgpa800
07.01.2012, 18:04
Ucuz bir mafya bulup Adrianı vurdursak mı acaba:) belki o zaman kurtuluruz,yazık yahu takımı 10 kişi oynattı...
2.yarı adrianı göreceksiniz diyen arkadaşlar vardı,onlara sesleniyorum...biz adrianı geldiğinden beri görüyoruz ve yaramaz diyoruz...peki sizler görmeye başladınız mı adrianı...ne köy olur ne kasaba...acilen kurtulmalıyız...
eminim Jaja alınsa bu burak yılmaza 2.yarıda 50 tane gol attırır.

SAFA
07.01.2012, 18:04
Stoper !!!

ErtuGrul
07.01.2012, 18:06
Alper ve Alanzinho takası gündemden kalkar umarım...

Ceyhun Öncü
07.01.2012, 18:08
Alanzinho - Alper takasi yapilirsa
bu transferi yapani ayaklarindan furirim :)

Alihan Ertürk
07.01.2012, 18:08
Alper için şartlar zorlanmalı, Alanzinho kesinlikle verilmemeli ama Alper alınmalı.

1 stoper ile de bu iş biter. Jaja işin bonusu olur. :)

Berk
07.01.2012, 18:09
Şu Alanzinho'yu takımdan yollama çalışmaları dursun artık.Bu adam takımda kalmalı arkadaş.:)

wien_ts
07.01.2012, 18:10
brozekleri verip alperi alsak olur mu?

ErtuGrul
07.01.2012, 18:10
Adrian ile Alper takası iyi olur, üste uc bes bişeyler veririz..

61ALANZINHO61
07.01.2012, 18:12
SADRI SENER transfer yapmicaz gibi sinyal vermis

Alihan Ertürk
07.01.2012, 18:13
Pawel + Ferhat + 2 milyon € formülü iyidir Alper için, gerisi yalan... Olmazsa da olmasın Aykut'umuz var.

ErtuGrul
07.01.2012, 18:15
Stoper şart, Gloavacki sakatlandi kaldık iki stopere.Transfer yapmamak ihanet olur...

sametaydin
Bir stoper gerekiyor.

Özgür ŞANLAN
SADRI SENER transfer yapmicaz gibi sinyal vermis
aldığımız oyuncu bundan sonra 14-15 maç oynayacak falan dedi.Devre arasında transfer zor dedi.Gerek yoka getirdi.

Mert Oğuzlu61
07.01.2012, 18:17
stoper + yıldız forvet arkası

Allah ını seven şu takviyeleri yapsın, bu galibiyetler bizi yanıltmasın. takımda hala büyük problemler var, stoperlere bakınca korku filmi izlemişe dönüyorum, hücum hattına bakınca tüm taşları birleştirecek, ''oynayacak, oynattıracak'' bir takviyeye şiddetle ihtiyacımız var bunuda inkar edemeyiz

2 nokta atışı şaaaaaaaaartttttttttttttt..................

Samet Yildirim
Baskan öyle demesine ragmen, glowacki sakatlandi kesinlikle stoper alinir diye düsünüyorum.

haymatloshan
Lütfen Alper çılgınlığından vazgeçin,takımın ihtiyacı olan stoper.Biz geçen sene nasıl oynadıkta illa orta seviye şişirilmiş bir defansif orta saha alacağız.Takım fizik olarak güçlenip,takım savunmasını oturtursa sıkıntısı kalmaz.Alanzinho diyordunuz,Adrian çıkınca topu ileri çok seri şekilde taşıdı,tutamadıkça da faul yaptılar.Glowacki sakatlanınca yüreğiniz ağzınıza gelmedi mi,şahsen sürekli tedirgindim ne olacak şimdi diye.Hakem atamalarına değindiğimde haksız olmadığımı görmüşsünüzdür umarım.Gördüğü halde çalmadı Halil'in pozisyonunu.

socrates
07.01.2012, 18:18
henrique + adrian + volkan şen + zokora = 17.600 €

webo + azofeifa + grosicki + veysel sarı = 4.250 €

:rolleyes:

Arda'
07.01.2012, 18:18
aldığımız oyuncu bundan sonra 14-15 maç oynayacak falan dedi.Devre arasında transfer zor dedi.Gerek yoka getirdi.
Lig, (olursa) play off, UEFA, türkiye kupası = en az 25 maç eder..

yektakurtulus
07.01.2012, 18:19
frankfurt helmesi almak istiyor
araya gitip biz alsak süper olur
helmes bize cok faydali olabilir

hele franfurtun ödedigini biz kolaylikla ödeyebiliriz

Furkan S.
07.01.2012, 18:20

bu ne demek ya sezon sonu yapsaydın o zaman aldığın oyuncuları gördük

backcomejaja
07.01.2012, 18:20
Olcan kalitesini ilk maçtan gösterdi.Adrianta tam fuzuli olduğunu her maç kanıtlıyo zaten halilde iyi bi yedek olur ama 11 de olması sıkıntı yaratıyo

sametbey
07.01.2012, 18:21
Adriani simdi satmazlar.
anca belki avrupa sampiyonasi sonrasi satar yönetim.
yönetim bence onu bekliyor eger satarsa.

bu alper potuk olayi ciktikdan sonra, alanzinho takasi konusuldu,ersun yanal transfer olursa alanzinhoyu istedi.
bazilarida verin gitsin alanzinho yu dedi.
ben bunu ozamanda yazdim buraya. alanzinho herzaman trabzonsporda yedekde olmali !! ona orda bilmek, herzaman insana güven veriyor.

Alanzinho nun bildiigm kadariyla kontrati bu yaz bitiyor,ama 1 sene opsiyonu var her iki taraf icin.

http://www.transfermarkt.de/de/alanz...ler_36478.html (http://www.transfermarkt.de/de/alanzinho/profil/spieler_36478.html)

FC-ST-PAULI-61
07.01.2012, 18:22
Stoper lazim pas yapabilen Stoper.

Mert
07.01.2012, 18:23
Serdar Tasci icin tam zaman.
6-7 milyon euro bile versek fazlasiyla deger...

ucubergin
07.01.2012, 18:25
Forvet alıcaksak şu oyuncuyu almalıyız ki almamız baya zor : http://www.youtube.com/watch?v=c5riayEtToU&feature=related

bordo08
07.01.2012, 18:26
Stoper alınmazsa yapılacak şey zokoyu o bölgeye çekmek..

Zaten savunmanın içine gömülü oynuyor..

Bugün olcanın yaptığı katkıyı volkanda yaparsa hucüm hattımız çok etkili olur..

ucubergin
07.01.2012, 18:26
Ha yok ortasahamı almalıyız ? O zaman buyrun : http://www.youtube.com/watch?v=gRZA4M-3Vio 17 yaşında

Ustaalioğlu
07.01.2012, 18:27
Takımda en beğendiğim oyuncular imzamda var. Bunlara Tolga'yı da ekleyin... Adrian iyi oyuncudur.

Valla seyrettiğim kadarıyla Adrian Serkan'ın hallicesi, Aykut da Cimşir'in defansif özelliği olmayanı...

Jackdaniels
07.01.2012, 18:28
Takım stoper stoper diye bağırırken bugün başkanın maçtan sonra yaptığı transfer açıklamasını hayretle izledim....

Ustaalioğlu
07.01.2012, 18:28
Veysel Sarı için sezon sonunu mu bekliyoruz?

Ceyhun Öncü
07.01.2012, 18:29
Serdar Tasci icin tam zaman.
6-7 milyon euro bile versek fazlasiyla deger...

serdarin bugün minimum fiyati 10dan baslar, ömer toprakda 8-9dan asaga alamazsin

FC-ST-PAULI-61
07.01.2012, 18:30
Adrian kesinlikle iyi bir Oyuncu degil.Onun yerine Colmani cekip Aykutu oynatirdim.Aykut sürekli oynasin ön liberoda.
Colmanda Burak Yilmaza daha fazla pas verebilir Adrianin yerinde.

Furkan S.
07.01.2012, 18:30
Takım stoper stoper diye bağırırken bugün başkanın maçtan sonra yaptığı transfer açıklamasını hayretle izledim....

tam olarak ne dedi

Ustaalioğlu
07.01.2012, 18:31

Ne dedi ki?

TS-AKCAABAT-61
07.01.2012, 18:31
henrique + adrian + volkan şen + zokora = 17.600 €

webo + azofeifa + grosicki + veysel sarı = 4.250 €

:rolleyes:

renkdas, hesabin yanlis. bi de git oyunculari almaya calis, bakalim bu hesap dogru mu..

Chiko
07.01.2012, 18:32
Bir stoper ve bir forvet arkasi.

socrates
07.01.2012, 18:41
renkdas, hesabin yanlis. bi de git oyunculari almaya calis, bakalim bu hesap dogru mu..

henrique + adrian + volkan şen + zokora = 17.600 E

webo + azofeifa + grosicki + veysel sarı = 4.250 E

artık geçti ;)
bu oyuncuların alış fiyatları buydu

bunları alanların aklı çok, bizim paramız
arada bi guiza kadar fark var :rolleyes:

sen bi de bizimkileri şimdi satmaya kalk, delik iyice büyür :)

Yasin Altuntas
07.01.2012, 18:42
Glo'ya gecmis olsun gercekten cok üzüldüm ama böylece bari bizim YÖnetim Stoper alir. Yoksa orali olmayacak gibi duruyorlar.

Mert
07.01.2012, 18:49
serdarin bugün minimum fiyati 10dan baslar, ömer toprakda 8-9dan asaga alamazsin

İtalyan, Rus kulupleri talip falan deniyordu ama bilmiyorum.
7 milyon euro bu ortamda cok buyuk para.

Ustaalioğlu
07.01.2012, 18:56
Pawel + Ferhat + 2 milyon € formülü iyidir Alper için, gerisi yalan... Olmazsa da olmasın Aykut'umuz var.

Bence fener biz alamayalım diye fiyatını yükseltti... Yoksa zaten alacağı falan yoktu, zaten parasızlıktan açlıktan nefesleri kokuyor...

İ. SARAL
07.01.2012, 18:58
aykut alperden daha iyi değilse bende bişe bilmiyorum ayrıca alanzinho bu takıma her zaman lazım yedekte dursun ne zorunuz var adamla :) mustafa yumluya laf etmiyecem bida adam resmen geriden oyun kurdu giraya nasıl oyun kurulur gösterdi glo-mustafa oynar bundan sonra umarım

ANIL
07.01.2012, 19:01
giray ve glo gider yerine mustf. ve yabancı bir stoper gelir. giray ligin en ağır stoperi

Mert Oğuzlu61
07.01.2012, 19:01
Bence fener biz alamayalım diye fiyatını yükseltti... Yoksa zaten alacağı falan yoktu, zaten parasızlıktan açlıktan nefesleri kokuyor...

o kadarda değil :) niang, lugano, andre santos, emenike den 20m € civarı para kaldırdılar.

yektakurtulus
07.01.2012, 19:03
aykut alperden daha iyi değilse bende bişe bilmiyorum

kardes kusura bakma ama birsey bilmiyorsun sen:)

Royal Heart
07.01.2012, 19:05
Stoper-stoper-stoper !!! Ha bu arada Alanzinho ne ettin sen la ? Her maç böyle oynasın, ikinci yarıdaki yeri banko. :)

haymatloshan
07.01.2012, 19:05
aykut alperden daha iyi değilse bende bişe bilmiyorum ayrıca alanzinho bu takıma her zaman lazım yedekte dursun ne zorunuz var adamla :) mustafa yumluya laf etmiyecem bida adam resmen geriden oyun kurdu giraya nasıl oyun kurulur gösterdi glo-mustafa oynar bundan sonra umarım

Glowacki sakatlanmadan önce 2 tane kolay pası yapamadı,sonrada yanılmıyorsam dönen topta sakatlandı.Ne Glowacki ne de Giray bu takımın defansları olamaz maalesef.Giray'ın kredisi doldu artık,manasız hamleler yapıyor,topa değil adama çıkıyor.Mustafa iyiydi ama yedek olarak katkı saylar tamam budur diyemiyorsunuz çünkü.Aykut bence Alper'i isteyenleri susturdu artık.Burak'ın pozisyonunda bir ton adam ofsayttı nasıl denk getirip atacağını kestiremedi Burak koşsa pozisyonu zorlardı halbuki kızılacak bir durum yoktu.

İ. SARAL
07.01.2012, 19:08
kardes kusura bakma ama birsey bilmiyorsun sen:)

bence sen bizim topçuları kötü görüp diğer takımların vasat oyncularını büyütüyosun. alper ne yapmış şimdiye kadar ben hiç bi maçta vaay bu alper iyi adammış demedim hiç bir numarası yok. mesela olcan antepdeyken vay iyi oyunu dedirtiyodu mesela doka, gençlerdeki soner bunlar iyi oyuncu. alpere 5 verene hele alanzinhoyu takasta kullanana çok pis söverim :)

İ. SARAL
07.01.2012, 19:11
glovacki sağlam adam pozisyon bilgisi iyi sayılır sırıtmıyo sahada. ama giray malesef saçma hareketlere ve kötü paslara devam ediyo. en çok kıdığım uzun pas atma fantazisi. arkadaş atamıyosun bırak uğraşma ver yanındakine topu

delikoyun
07.01.2012, 19:12
olcan olcan dedik ve bize en faydalı transfer gerçekleşti.bence banko bir oyuncu daha şart bize adrian tam bir fiyasko bu polonyalılardan kurtulmalıyız stoper ve ön libero şart ben birde ya jaja ya andre moritz diyorum mutlaka öldürücü bir adama ihtiyac var jaja alınmıcaksa andre moritz alınabilir

Royal Heart
07.01.2012, 19:13
Bugün Alper-Alanzinho takası gerçekleşsin desem kaç kişi evet der acaba ? Sanırım bugünkü Alanzinho'yu izleyen kimse demez, ben dahil.

İ. SARAL
07.01.2012, 19:14
giray-zayatte ikilisi süper olur :) rakip takımda sağlam oyuncu kalmaz. ben böyle bi adam görmedim geçen sene 2 defa burağın kafayı yardı il maçta vitteki sakatladı bugünde baya uğraştı ama olmadı Allahtan

delikoyun
07.01.2012, 19:18
stoper şart stoper almazsak işimiz zor glowacki yağ yakıyor bence bizi çok yolda bırakır çok yaşlandı 32 diyorlar ama bence 39 gibi duruyor.
bence acilen stoper sonra da yııcı bir oyuncu jaja alınmalı adrian yollanmalı artık bence nafile bu adam bu adam bu ligin oyuncusu değil
jaja gelmeli yoksa andre moritz

Furkan S.
07.01.2012, 19:23
''Başka transfer yapılacak mı-'' şeklindeki soruyu Şener, ''Transferi oyuncak hale getirmek yanlış. Devre arasında transfer yapmak zor oluyor. Şu an gözüken bir şey yok'' şeklinde yanıtladı.

İ. SARAL
07.01.2012, 19:25
bence adrian iyi boş bir oyuncu değil. jajanın yerine alındığı düşüncesi olduğu için yetersiz geliyo aynı tarz oyuncu değiller adrian ortasahaya daha yakın pas yapan oyuncu jaja direkt gole giden dikine oynayan oyuncu

ANIL
07.01.2012, 19:27
inanamıyorum samsun gekas ı 300 bin euro ya almış :eek:

Travelair
07.01.2012, 19:27
Adrian'ın ne gücü var, ne hızı var, ne tekniği üst düzey, ne hava topu, ne pas kalitesi... Adrian'dan en az zararla kurtulmak lazım. Ya da bilerek oynamıyor

Ortasahada rakibi oynatmamamız lazım. Çok yumuşak kalıyoruz. Baskı yapamayınca maçlarımız kontra-atağa dönüyor. Ortasahaya top tutan, çalan, oyunkuran, pres yapan çift yönlü kaliteli bir hatta iki oyuncu lazım

Murat'
07.01.2012, 19:30
Bize Song etkisi yapabilecek bir stoper lazım.Egemen ve Giray Song ile oynadıklarında ondan çok şey öğrendiler.Glowaxki'nin sakatlanmasından sonra iyi bir yerli stoper almak şart.

Royal Heart
07.01.2012, 19:32
Bize başkasının etkisini aratmayacak bir stoper lazım ;) Şahsına münhasır, Avrupa görmüş geçirmiş, hamleli ve deneyimli bir stoper. Deneyimi ben yaşla oranlamam, maç sayısı kâfidir.

İ. SARAL
07.01.2012, 19:38
hala ortasahaya adam isteyen yoktur heralde. aykut barış jebrin her türlü işimizi görür

haymatloshan
07.01.2012, 19:39
Slobodan Rajkovic sol ayaklı 1.91 boyunda kule gibi defans oyuncu.Birde ligimizden Türk stoper aldık mı takım çok güçlenir.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/slobodan-rajkovic/leistungsdaten-detail/spieler_35934.html

Düzeltme;Slobodan Medojevic'i de ekleyebiliriz aslında eldeki gereksiz yabancıları çıkartıp.Bu ikili Sırbistan U21'de yanılmıyorsam birlikte oynuyorlardı.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/slobodan-medojevic/leistungsdaten-detail/spieler_48164.html

Numan Yerlikaya
07.01.2012, 19:41
Bu Adrian bize Stancunun Gs'ye girdiği gibi girdi

Ozan Yazıcı
07.01.2012, 19:42
Bugün Alper-Alanzinho takası gerçekleşsin desem kaç kişi evet der acaba ? Sanırım bugünkü Alanzinho'yu izleyen kimse demez, ben dahil.

Ben evet derim mesela.. Sezon sonunda sözlemesi sona erecek Alanzinho acilen takasta kullanılmalıdır, tek maç üzerinden yorum yapmak doğru değil.

Ha takastan alınacak kişi Alper mi olmalı, ona birşey diyemem. Geçen sene Jaja'nın formasına asılıp atağımızı engellemeye çalışan topçuyu ben kafamda çoktan sildim. Ama belki bizim oraların havası suyu adamlık öğretir biraz.

Süleyman Baykan
07.01.2012, 19:43
Adrian'ın ne gücü var, ne hızı var, ne tekniği üst düzey, ne hava topu, ne pas kalitesi... Adrian'dan en az zararla kurtulmak lazım. Ya da bilerek oynamıyor

Ortasahada rakibi oynatmamamız lazım. Çok yumuşak kalıyoruz. Baskı yapamayınca maçlarımız kontra-atağa dönüyor. Ortasahaya top tutan, çalan, oyunkuran, pres yapan çift yönlü kaliteli bir hatta iki oyuncu lazım

Belki kızacaksınız ama Orduspor'daki Culio nasıl? Ben beğeniyorum şahsen.

cotanak61
07.01.2012, 19:45
Culio bence agir kalir
Colman varken culio gereksiz

Royal Heart
07.01.2012, 19:46
Ben evet derim mesela.. Sezon sonunda sözlemesi sona erecek Alanzinho acilen takasta kullanılmalıdır, tek maç üzerinden yorum yapmak doğru değil.

Ha takastan alınacak kişi Alper mi olmalı, ona birşey diyemem. Geçen sene Jaja'nın formasına asılıp atağımızı engellemeye çalışan topçuyu ben kafamda çoktan sildim. Ama belki bizim oraların havası suyu adamlık öğretir biraz.
Burada vurgulamak istediğim Alanzinho'nun bugünkü performansıydı. Yoksa tek maçla futbolcu tabi ki değerlendirilmez ama şu da bir gerçek ki bu performansı koruyan Alanzinho bu takımdan kesilmez. İnşallah bu çıkışını sürdürür. Ama transfer şart !

Travelair
07.01.2012, 19:47

Estafurullah da fazla tanımıyorum, driplingci bir oyuncu sanırım

Süleyman Baykan
07.01.2012, 19:48
Estafurullah kızmam da fazla tanımıyorum, driplingci bir oyuncu sanırım

Ben forumun geneli için söyledim zaten bazı arkadaşlar fikirlerini beğenmediği arkadaşlara saldırıya geçebiliyor.:D:D

yektakurtulus
07.01.2012, 19:52

culio komple oyuncu
cok cok iyi oynuyor

5milyonluk stancu ve adriandan cok daha iyi (kendisinin fiyati 2milyon euro ve gs kesinlikle pisman olmustur orduya satin alma opsionunu vermekle)

sametaydin
07.01.2012, 19:53
Ya bu başkan ve yöneticiler transfere gerek yok deyip taraftarın sinirlerini zıplatmasınlar bence. Şimdilik bir tane stoper alsınlar. Başka transfer istemiyoruz.

elbera
07.01.2012, 19:55
Aykut - Mustafa - Giray - Adrian yeterli değiller. Aykut un yeri Zokora ile doluyor ama diğerleri tamamen dolmuyor. Alanzinho her zaman böyle oynasa başımın üstünde yeri var. Jaja gelirse Alanzinho ile iyi bir rekabet ortamı olur. Alanzinho oyun sıkıştığında girer zaten en iyi yaptığı şeyde bu. Stoper lerimiz yetersiz. Mustafa yerine Glowacki doldurmuyor. Costa olabilir. Giray ın yerine Serdar Tascı olur. Kendisi 3 gün önce uygun sartlar olursa Türkiye ye gelirim dedi ve bir de Halil in yedek kalması taraftarıyım. Kendisi iyi oyuncu fakat çift forvet oynamadığımız için kanatlarda tekniği zayıf olduğundan yeterli olmuyor ama Halil i beğenirim. Kanada Henrique de hantal biraz. Ama bazen iş görüyor. Oraya Henrique değilde Assaidi vs olmalı.
----------------------Tolga---------------------
Celu-------Tascı---------------Costa-------Cech
-----------Zokora------------Colman------------
Assaidi-------------Jaja--------------------Olcan
-------------------Burak------------------------
4 oyuncu elimizde tuttuğumuz sürece bize yeterliler.

Necmi6161
07.01.2012, 19:56
forvete ihtiyacımız yok.

olcan-halil-burak. böyle bir yerli ileri üçlü kimde var ?

ihtiyacımız olan defans.

Travelair
07.01.2012, 19:57
Adrian transferinin hesabı verilmeli. Ben sık maç seyretmem, çabuk sinir yaptığımdan. Yoksa herhalde çok daha önce isyan etmiştim. Şimdiki gençlik bu futbolculara alıştırılmış, o yüzden iyileşir iyi kumaş sabredelim diye tepki veriyor. Ah yönetim ah!

Asi Çaykaralı61
07.01.2012, 19:58
Stoper'e takviye şart başka birşey istemiyorum ama çok kaliteli olmalı.Jaja'da iyi olabilir

oguzhann
07.01.2012, 20:00
costa'yı bitirelim ,ah keşke jaja damekten de kendimi alamıyorum o ayrı.

Mellih
07.01.2012, 20:03
zokorayı 7-8 senedir izlerim.
zokora sınıfında, avrupada ilk 10 içindedir.topu alışı, verişi, oyunu okuyuşu,pozisyon alışı,topu oyuna sokuşu,hamleleri profesyonelcedir.
yanlış zokorayı izlemiş olmayasın?
istersen zokorayı küçüklüğünden beri izle ama fernandes zokoradan 2 gömlek üstün

haymatloshan
07.01.2012, 20:07
istersen zokorayı küçüklüğünden beri izle ama fernandes zokoradan 2 gömlek üstün

Bir kere mevkileri farklı,elma ile armut'u nasıl kıyas yapıyorsun sen onu izah et.Birisi önlibero diğeri orta sahanın ortası.Fernandes önlibero oynasın bakalım ne kadar verimli oluyor.

Necmi6161
07.01.2012, 20:07

fernandes snijerderi tutabilirmi ? tutamaz.

zokora fernandesin arapaslarını atabilirmi ? atamaz.

yani bu iki oyuncuyu karşılaştıranın futbol bilgisi sorgulanmalı bence

Murat'
07.01.2012, 20:08

Zokora oyunu sadece tek yönlü oynayabiliyor, ceza alanının çevresinde hiçbir zaman göremeyiz onu, Fernandes ise oyunu iki yönlü oynayabiliyor.Ben Appiah gibi bir orta saha oyuncumuz olsun isterdim, açıkçası ilk başlarda Zokora'yı da böyle bir oyuncu zannediyordum ama öyle değilmiş, koca kariyerinde bir elin parmağını geçmeyen gol sayısından anlıyoruz bunu.

Emrah Aksoy
07.01.2012, 20:11
defans sart bu takima.

OnurKul
07.01.2012, 20:16
Alanzinho - Alper takasi yapilirsa
bu transferi yapani ayaklarindan furirim :)

Senin vurmana gerek yok, bu takası yapan adam kendi kafasına sıkmış olur. :)

Arda'
07.01.2012, 20:24
Slobodan Rajkovic sol ayaklı 1.91 boyunda kule gibi defans oyuncu.Birde ligimizden Türk stoper aldık mı takım çok güçlenir.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/slobodan-rajkovic/leistungsdaten-detail/spieler_35934.html

Düzeltme;Slobodan Medojevic'i de ekleyebiliriz aslında eldeki gereksiz yabancıları çıkartıp.Bu ikili Sırbistan U21'de yanılmıyorsam birlikte oynuyorlardı.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/slobodan-medojevic/leistungsdaten-detail/spieler_48164.html
Rajkovic iyi olur. Sol ayaklı ve sol bekte de oynayabiliyor. Uzun boylu ve güçlü..

OnurKul
07.01.2012, 20:28
Şener, ''Transferi oyuncak hale getirmek yanlış. Devre arasında transfer yapmak zor oluyor. Şu an gözüken bir şey yok'' şeklinde yanıtladı.

Ilelioglu
07.01.2012, 20:33
Stoper alma bakalim Yönetim. PSV macinda Giray-Mustafa, hatta Giray'da oynayamayacak durumda olursa, transfer isi oyuncak mi degil mi o zaman görecegiz.

Ilelioglu
07.01.2012, 20:34

Kulübe gönderecegim bunlari...;)

karaozgur
07.01.2012, 20:37
Bir kere mevkileri farklı,elma ile armut'u nasıl kıyas yapıyorsun sen onu izah et.Birisi önlibero diğeri orta sahanın ortası.Fernandes önlibero oynasın bakalım ne kadar verimli oluyor.
Kıyaslama yanlış olmuş sanki.

Bence Tolga Fernandes'den bin kat iyidir. :D

Sacit
07.01.2012, 20:38
Şu üstteki fotoğrafın silinmesi çok iyi olur, bizle alakalı değil..

Mert Oğuzlu61
07.01.2012, 20:38
Allah ını seven şu takıma stoper ve ofansif orta saha alsın, yetti gayri...

gabriel omar
07.01.2012, 20:40
Ula etmeyin .Hazır Avrupada yolumuza devam ediyoruz.Ligdede bir çıkış yakaladık.Bu dönemide eksik transferle kapatmayalım.Alın Costayı münkünse bir de yerli stoper kapatın transferi.

Aha Glowackide gitti.Yönetim hala transferi oyuncak etmeye gerek yok diyorsa bu işte bir terslik var.Ulan stoper kalmadı takımda.
Yetersiz olan stoper sayısı hepten yetersiz hale geldi.Ya bizle dalga geçiyor yönetim ya da çok gizli yürütüyor.

Bir kerede Mithatın işi görülmesin.Yeter da.

61ALANZINHO61
07.01.2012, 20:40
Devre arasi transfer nezaman bitiyor

gtem
07.01.2012, 20:41
bütün polonyalıları versek adam gibi bir stoper vermezlermi bize?

hofsaale
07.01.2012, 20:42
Devre arasi transfer nezaman bitiyor

subat a kadar ama hangi tarih tam bilmiyom!

en az daha 3 hafta var!

Ilelioglu
07.01.2012, 20:42
Kulübe gönderecegim bunlari...;)

An itibari ile Stoper Transferi ile ilgili tam 5 farkli adrese mailler gönderilmistir.

Arkadaslar daha fazla destek lütfen. Glowacki'nin durumu belli degil ama birdaha sakatlanmayacaginin garantisi varmi allah askina? Yada digerlerinden biri sakatlansa?

Lütfen herkes mail atsin. Sadece bir Stoper yeterli.

matrix5782
07.01.2012, 20:43
Glowackinin sakatlığı ne durumda normal şartlar altında stoper gerekli idi şimdi bu katlandı...

o bu şu değil.. en makul isim tim ream 6 aylığına kiralasınlar.diğer türlü zor bulurlar.

haymatloshan
07.01.2012, 20:46
Daha önceden çok kere e-mail attım 1 kere bile cevap gelmedi.Kim izliyor oyuncuları bilmek lazım ona ulaşılsa belki faydası olur.

Furkan S.
07.01.2012, 20:46
Şu üstteki fotoğrafın silinmesi çok iyi olur, bizle alakalı değil..

sildim ben sadece samsun bile bu ibneyi alıyoda biz alamıyoruz demek istedim :D

gabriel omar
07.01.2012, 20:47
Glowackinin sakatlığı ne durumda normal şartlar altında stoper gerekli idi şimdi bu katlandı...

o bu şu değil.. en makul isim tim ream 6 aylığına kiralasınlar.diğer türlü zor bulurlar.

Baksana abi Başkan transferi oyuncak etmeye gerek yok demiş.Artık göstere göstere taraftarla dalga geçildiğine inanıyorum.

Sacit
07.01.2012, 20:49
sildim ben sadece samsun bile bu ibneyi alıyoda biz alamıyoruz demek istedim :D

alamıyoruz diye bişi yok, almıyoruz diye bişi var..
messi'yi alamazsın ama istesen gekas'ı alırsın..

karıştırmayalım, farklı bir durum bunlar..

Furkan S.
07.01.2012, 20:49
alamıyoruz diye bişi yok, almıyoruz diye bişi var..
messi'yi alamazsın ama istesen gekas'ı alırsın..

karıştırmayalım, farklı bir durum bunlar..

peki daha fazla uzatmayalım..