PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

Chiko
04.01.2012, 18:04
Ugur abi cok güzel özetlemissin. Tebrik ederim.

ed61
04.01.2012, 18:04
duyumcular olmadan bu sayfanın tadı yok ya :D

bahadır2561
04.01.2012, 18:05
Trabzonspor'un adı geçmiyor ama 1,5 yıllık sözleşmem var belki kulüp beni bu transfer sezonunda satmak isteyebilir para kazanmak için diyor orada.

Tamam da bizlik bişe yok gibi yine de. Ben isterim Holmen'i gelsin biraz da o bedavadan para alsın,oynarsa da elinden geleni yapar

Ertan1982
04.01.2012, 18:13
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Talip olduğumuz oyuncuların fiyatları astronomik şekilde yükseliyor.

Bunun Sorumlusu Kim Başkanım biz taraftralar mı ? yada Hoca mı ? yada Kukla Scoutlar mı? kim ?

Hrvatistanın En iyi Sol bek'ine Trilyonlar dökenler..

Yada Menejerinin Arayıp bu oyuncuyu Almayın Demesine Karşı biz adam ederiz dediğiniz 4 maçlık Tjikuzular mı ?

kim Avrupa maçlarında oynatamadığımız Özel Uçakla Gidip Aldığımız Gabriç mi ?

Hutchinson Bedava iken Perisic 700 bin euro iken Marcelo 1 milyon eruo iken yada bence yıldız değil dediğiniz 1.5 Milyonluk Jelavic mi ?

Üstüne Bu isimler Önünüzde iken O zamanlar çok iyi çalışan scout rapor vermiyor ki alalım Sözleriniz aklımda

Yada F.tekke,Yusuf ve Leanardoya tercih ettiğiniz iyi Futbolcu Ucuz olmaz deyip Norveç Liginin transfer rekorunu Kırıp Getiriğimiz 8 trilyonluk Alanzinho mu ?

yada Bizi Trapolskileştiemeye çalıştırdıklarınız mı ?

üzülmeyin Rekor Bizde Polonyada da ,Norveçte de ,Belçikada da ama bundan da dert yanmayın bunun böyle olmasını siz istediniz. Kimse size Adirana 5 henriqueye 4 Alanzinhoya git 4 ver demedi.yada kıta değiştir demedi..

Bunlardan Sert yanacağınıza alın elnize tablonuzu Sizi yönlendiren Mali tablodaki menejer ödemelierine bir bakın birde aynaya klavuzu karga olanın burnu boktan çıkmaz mı çıkmıyor işte

Seni gören kulüp,başkan 1 lik oyuncusuna 5 diyor 6 diyor 7 diyor...

Bol keseden harcayarak ilerleyen senelerde Avrupoada Adının tuzlu müşteriye çıkmasına Aynaya bakarak bulabirsin..

Feryat figan etmeden Yıldırım demirörenleşmeden yanlıştan Dönebilirsiniz İlk önce yanınızdaki Sülüklerden ve kan emicilerden kurtulun

Sonrada Sisteme bırakın kendinizi gerisi gelecek Hiçbir başkan Dünyada Transferi yönetmiyor..Siz gibi..

Zararın neresinden dönersen kardır Başkanım..Bırakın Transferi gelin siz yapmayın...

sizin yapmanız gerekebn bakın bir sürü iş var.
Sonuna kadar katiliyorum.Ve söylemek istedigimlere tercüman oldun.

Bir Not daha Bir oyuncuya 5-10 Mio neyse verirsin ama bu oyuncu senin takimina tek basina Puan/lar kazandirmali.Tüm takim gününde degilse alacak eline kumandayi takimi iler götürecek,takimi atesliyecek,sikismis maclari kendi basina acacak.

Turgay Atalay
04.01.2012, 18:15
- Norveç transfer rekoru
- Polonya transfer rekoru
- Belçikadan en çok oyuncu alma rekoru

Bakalım yönetimimiz tam puanı hangi ülkeye verecek yeni sezonda:) "twelve points goes to ............" İyiyiz iyi, durmak yok:)

Erkan SÜNGER
04.01.2012, 18:16
Burda bazı renktaşlarımız, Şenol Hocayı eleştirmekle gitmesini istemeyi aynı olarak algılıyorlar..

Öyle bir hava yaratılıyor ki Şenol Hocayı eleştiren herkesi, Şenol Hoca gitmesini isteyen kişiler olarak lanse ediyorlar..

Eminim ki burda Şenol Hocayı eleştirenlerin hiç biri gitmesini istemez..

Herkes gibi Şenol Hocada eleştirilebilir ve eleştirilecektir,alışalım buna..Kimse kusursuz değildir.

Cümlenin devamını da alaydın ne demek istediğim daha açık olurdu bende kızdım dedim hata yapmıyor değil antalya maçında sapara colman la orta sahada gördüğümde çok büyük hata diye düşündük ki öyleydi ama adamın elindeki silahta 5 mermi varsa ve karşıda öldürmesi gereken 10 düşman varsa farklı bişeyler yapmalı ki hayatta kalabilsin önce sormak lazım senol hocaya kaç tane mermi vermişler ben dünki açıklamadan anladıgım hoca transfer istiyor ama yönetim parası çok geldiği için senol hocanın istediklerini almıyor alamıyor hoca da buna kızıyor inş söylemek istediğimi anlatabilmişimdir hoca kızılacak şeyler yapmıştır evet ama acımasızca eleştirmenin bi anlamı yok sen bütün yorumları okumamışındır belki ama artık şenol hoca bıraksın yorumu bile var bu sayfalarda ben şenol hocaya yanlış yapsada anlık kızıyorum o kadar çünkü 24 yaşındayım bana en güzel günleri yaşatan futbol anlamında kendisidir ondan öncekileride gördük o yüzden 100 tane yönetim değişirim 1 tane şenol hocamı değişmem tşk ederim...

Mehmet Ç.
04.01.2012, 18:21
tühh Reus'da kacti :S

Furkan S.
04.01.2012, 18:22
tühh Reus'da kacti :S

bize ne ya:D

Şentürk
04.01.2012, 18:23
Şimdi STOPER almıyormuyuz.Duyum bile yok

Giallorossi
04.01.2012, 18:23
bize ne ya:D

Reus'i biz alalim diyenler bile olmustu burda :)

Furkan S.
04.01.2012, 18:24
Reus'i biz alalim diyenler bile olmustu burda :)

Vallaha ben stopere razıyım

Numan Yerlikaya
04.01.2012, 18:26
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Bucaspor'un teknik direktörü Sait Karafırtınalar, Alpet Potuk'a 5 milyon euro veriliyorsa, Abdulkadir'e de 4 milyon euro isteneceğini söyledi.

.....
04.01.2012, 18:29
Alper transferi ne oldu ?

Turan Bebek
04.01.2012, 18:31
bana play ofta maç kazanacak adam lazım...gerisi hikaye...iki tane adam yahu...biri stoper...bir de jaja

Necmi6161
04.01.2012, 18:33
okuldan yeni geldim gelişmeler nedir :)

Emirhan Ömeroğlu
04.01.2012, 18:40
ahh ulan ahh herşeyiyle dört dörtlük adamlar bulmaz mı bizi.

gabriel omar
04.01.2012, 18:41
okuldan yeni geldim gelişmeler nedir :)

Gelişme yok kardeşim duyumda yok.Bir Holmen söylentisi var sadece :)

yorumsuz6117
04.01.2012, 18:45
Burak'ı çıkar bu takımdan hiçbişey olmaz.. Kimse kızmasın hakikat bu..

A. Aydın
04.01.2012, 19:08

İdeal kadroda 11 de oynayabilecekler tolga ,onur ,celutska ,glowacki, cech, colman, olcan, halil, burak bnm gözümde bunlar harici kadroda ilk 11 oyuncusu yok.

gtem
04.01.2012, 19:08
Transfer yapılacağını zannetmiyorum, yapılırsa da doğru transfer olacağını hiç zannetmiyorum..

İlker Akçay
04.01.2012, 19:09
BMN RADYO YAYINDA...Okan İle Fırtına

İstek ve Önerileriniz İçin;
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34876&page=4

Dinlemek İçin;
http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo

theo
04.01.2012, 19:11
dün suna üzüldüm acikcasi!geysede iki tane gececik adam mac kazandirirken bizde ise gencecik adamlar antremanda konu mankeni oluyor... Senol Hocam tek eksiğin bu!!!

yektakurtulus
04.01.2012, 19:15
stoper stoper diyoruzda takim savunmasini berbat oynuyoruz
dün ikinci yarida bir pozisyonda manisa bizim kaleye geliyor ve belkide 10 saniye cezacahasinin önündeler

geriye yardima kosmayanlar: burak, halil, adrian, volkan
gec gelenler: serkan, aykut

cok umursabaz ve laubali oynuyoruz
böyle olunca rakipler kolay geliyor kalemize

ofansa kalkincada az kisi katiliyor 3kisiye gol atmaya calisiyoruz ve olmuyor.

en büyük sorun ortasaha bana göre!!

cuneytunar
04.01.2012, 19:21
Bunlari anlatacak adam olsa, SZYMEK´in neden Trabzondan Futbolu birakmak pahina kactigini da ögrenirdik.

Szymkowiak'ı hepimiz çok sevdik, kalsaydı çok şeyler katardı. Daha otuzuna gelmeden bir futbolcuya, hele ki Szymek gibi hırsla oynayan birine futbolu bıraktıracak tek neden özel ailevi nedenler olamaz.

Öyle bir takım, öyle bir camiayız ki bir futbolcuya futbolu bıraktırıyor, diğerine ligin ortasında arkasına bakmadan kaçırıyoruz. Aynı kaderi Teofilo da paylaştı, tek farkla: futbolu bırakmadı.

Yaşanan bu iki olay'dan dersler çıkarabiliriz, ama hangi yönetici çıkıp da olanlar şunlardır, tekrar olmaması için bunları yapmalıyız diye bir kelime etti ki.

Szymkowiak'ın ailevi, Teofilo'nun da psikolojik sorunları vardı... Hep onlar suçluydu! Ah ah..! Bazen bu takımı yönetenlere de bizim gibi taraftarlar fazla.

Fatih ÇOLAK
04.01.2012, 19:23
Bu arada Fenev maçında, Baroni'nin kırmızı kartlık hareketi eridi gitti, sarı bile vermedi hakem ;)

mda61
04.01.2012, 19:25
Daha transfer sezonu yeni açılıyor. Sakin olun hele, transfer yapılır.

Gökhan Baymak
04.01.2012, 19:28
Transfer sezonu yeni açılıyor ama hiç bir gelişme yok... Orta saha, Stoper, Jaja ve Forvet gerekli.. Şart, Şart, Şart...

Gökhan Baymak
04.01.2012, 19:41
Yiğit İncedemir transferi ne oldu? Alper Potuk Fener'e gidecek mi?

Erkan SÜNGER
04.01.2012, 19:42
Bu arada Fenev maçında, Baroni'nin kırmızı kartlık hareketi eridi gitti, sarı bile vermedi hakem ;)

dünde glo ya vermedi kırmızı hakem bence tabi...

Mert Oğuzlu61
04.01.2012, 19:49
şaka maka bunlar adam almayacak galiba hiç dedikodu felanda yok, olcan ı aldık frene bastık... şenol hoca transfer konusunda çok sessiz kalıyor, yine yeni yeniden...

zorroid
04.01.2012, 19:51
Sadi Karakaş adlı arkadaşım ( Zigana TV'de program yapıyordu ve Karadenizde yazıyor kendisi yada yazıyordu) bir kaç saat önce Nevzat Şakarı aradı Yiğit İncedemirle görüşmedik,istemedik ve herhangi bir transfer çalışmamız yok dedi diye facebookta paylaştı.Sanırım yönetimin içerisinde ve hocada bir takım bölünmeler çoktan beri başlamış durumda.

yektakurtulus
04.01.2012, 19:51
culio yine müthis oynadi

Yasin Altuntas
04.01.2012, 19:53
Tüm ligin en kötü "Oyun kurucusu" bizde -.-

memozcan
04.01.2012, 19:56
Daha 6 ay önce başta Trabzonspor kulübü olmak üzere, Teknik Direktör Şenol Güneş ve birçok kesime kan kusturan bir futbolcu nasıl olur da yeniden gündeme gelebilir. Ve nasıl olur da, kendine ‘Trabzonspor taraftarıyım’ diyen bazı kesimler imza kampanyası, Jaja blogları oluşturabilir? Jaja neden gitti hatırlayan var mı? Bir kez daha hatırlatayım isterseniz!

Geldiği günden itibaren disiplinsiz davrandı. Her gece ama her gece alkol duvarını aştı. Bunu sadece Bilica ile bir kez yapmadı, Trabzon’daki evi neredeyse içki mahzenine dönmüştü. Beşirli’de bir büfeye sadece viski parası olarak 2 bin lira haftalık ödüyordu.

Sabaha kadar alem yapıyor, alkollü bir şekilde idmana çıkıyor, takım arkadaşları bile onun nefesine yakın olmamak için çaba harcıyordu. İdmanlarda kafasına göre takılıyordu. Sürekli geç kalıyor, hocasının dediklerini yapmamak sanki özel hobisiydi.
Çocuğu bulunmamasına rağmen, İstanbul Büyükşehir Belidiyespor maçından 3 gün önce Şenol Güneş’e çıkıyor. ‘Hocam çocuğum çok hasta Brezilya’ya gitmeliyim’ diyordu. Güneş de belki de yalanı bile bile, ‘Çocuk çok önemli, hemen git’ diyor ama Jaja efendi, ‘Hayır hocam, maçı oynarım, öyle giderim’ diyordu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından sonra izin almadan ve Trabzonspor kulübünü hiçe sayarak ülkesinin yolunu tutuyordu. Onun bu hareketini fırsat bilen Colman ve Alanzinho da gidebilmek için her türlü atraksiyonu deneyerek, izin koparıyorlardı. Trabzonspor, Karabükspor ve kupadaki G. Antep B. Şehir maçını onlardan yoksun oynuyordu.

Sonra ikinci yarı hazırlıkları başlıyor. Jaja, Alanzinho ve Colman keyif çatıyordu. Jaja tam 7 gün sonra kampa katılıyordu, takımın tüm ahenginin bozulmasına neden oluyordu.
Güneş de ilkesiz davranıp bu ismi sahaya sürmeye devam edince, diğer oyuncuların da mücadele azmi, işlerine saygıları bitme noktasına gelmişti. Yani ikinci yarının başında kaybedilen ve Fenerbahçe’nin yarışa ortak edilmesindeki başrol Jaja’ya aitti.

Fenerbahçe’nin, Trabzonspor’u 2-0 mağlup ettiği o melun maçtan sonra takım arkadaşlarının uyarısına rağmen, adeta rakibin galibiyetini kutlamak için Alex, Bilica, Lugano, Baroni, Dos Santos gibi isimlerle İstanbul gecelerine akmaktan bile geri durmamıştı.

Taraftar kan ağlarken, Trabzonspor’un, Fenerbahçe’ye yenilmesi umurunda bile olmamıştı.

Jaja ikinci yarı boyunca doğru dürüst oynamıyordu. Eskişehirspor maçında Burak’a pas atması gerekirken, egosunu tatmin için kaleye vurduğu top belki de şampiyonluğun kaçma noktasına gelmesine neden olmuştu.

Taraftar o gece acı çekerken, Jaja efendi, Trabzon’daki adamını telefonla arayıp, 5 tane bayan talep edip, takımdan da bazı oyuncularla sabaha kadar alem yapmıştı evinde...
Ve daha birçok olaydan sonra Karabükspor karşılaşmasında Şenol Güneş’in, ‘Tüm takım olarak Trabzon’a döneceğiz, bir veda yemeği yiyeceğiz’ demesine karşın, ‘Sen kimsin, Trabzonspor umurumda bile değil’ diyerek ülkesinin yolunu tutmuştu o Jaja denen futbolcu kırıntısı...

Kısacası kendisine, yeteneklerine, formasını giydiği takıma, takım arkadaşlarına, takıma gönül veren taraftara, yönetimine, hocasına en küçük bir saygısı olmayan böyle bir adamın yeniden gündeme gelmesini bir Trabzonsporlu olarak utançla izledim.
Onun için bloglar oluşturan, imzalar toplayanların bulunması nedeniyle de utandım. Çünkü Trabzonsporluluk bu olamaz diye düşündüm.

Bir takım tarihi acılar yaşayabilir, her maçını kaybedebilir, küme düşebilir ama asla onursuz olamaz. Onuru, ilkesi olmayanların kendine de, yaptığı işe de, yaşadığı ülkeye de hiçbir faydası olmayacağı gibi toplumu da, insanları da kurumu da çürütür!.
Sizin istediğiniz böyle bir Trabzonspor mu? Ve size sorum şu; Yukarıda anlattığım Jaja gibi bir ismi sırf yetenekli diye kendi işletmenizde çalıştırırmısınız? Böyle bir mesai arkadaşınız olsun istermisiniz?(Adnan Sungur)

umarım jajayı isterük diye tutturan ergen arkadaşlar bu yazıyı okurlar...

Gökhan Baymak
04.01.2012, 19:58
-----------Onur-------------
Celustka--Glowacki--Costa--Cech
--------------------------------
---------Alper--Colman----------
------------Jaja----------------
Burak----------------------Olcan
------------Forvet--------------

Yedekler : Tolga - Serkan - Mustafa - Zokora - Adrian - Henrique - Alanzinho - Volkan - Halil - Aykut -Giray

Takımda kalması gereken oyuncular bunlar. Stopere kesinlikle takviye gerek,öncelik o bölge olmalı. Costa alınsa bile gol yeme problemimizin giderileceğini sanmıyorum. Takım savunmasında çok eksiğimiz var. Orta sahaya savaşçı bir adam almalıyız. Burak pres yapmasa da olur ama en fazla bir oyuncuyu kaldırır sistem. Şimdiki sistem de 4-5 tane pres yapmayan oyuncu var. Olcan ve ileride top tutan bir forvet monte edilmeli takıma.

Alınacak 3 iyi (Costa - Alper - Jaja) oyuncu ile Şampiyonluğun en büyük favorisi oluruz ama benm gözüm Uefa'da ..

haymatloshan
04.01.2012, 20:04
Costa Costa deyip aldıracaksınız bu adamı takıma,yapmayın etmeyin Allah aşkına.Adam sadece 2 maç oynamış,gözden çıkartılmış 30 yaşında aman aman olmayan bir topçuyu aldıracaksınız sadece 10 kere milli olmuş ayrıca.Alper kadar oynayacak bir ton topçu var takımda,alınacaksa 2 yönlü oynayan Orhan Gülle alınır gerisi gereksiz transfer olur.Önlibero yerine 2 tane ileri geri oynayabilen topçu oynatırsın hücum zenginliğin artar.Giray mücedale ediyor ama olmuyor maalesef,ümidi kestim ondan,2 tane tandem oyuncu 1 tanede istikrarlı sol bek almak lazım öncelikli olarak.

Ilelioglu
04.01.2012, 20:05
Jaja ile uzun uzun yazmaya gerek yok. Neden gittigini gayet iyi biliyoruz, Senol Hoca "evet" deseydi bende razi olurdum ama belli ki oda bu transferi istemiyor. Jaja diye diye Transfer dönemi bitecek...Daha Stoper Transferi yapmaliyiz.

:cool:

Yiğit Gayretli
04.01.2012, 20:07
BMN Radyo !

Dinlemek için; http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo

İstek ve önerileriniz için; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34876&page=5

Ilelioglu
04.01.2012, 20:07
Arsenal'dan bir Stoper bakiyorduk, onunla ilgili bir gelisme yok mu?

Mert Oğuzlu61
04.01.2012, 20:09
Daha 6 ay önce başta Trabzonspor kulübü olmak üzere, Teknik Direktör Şenol Güneş ve birçok kesime kan kusturan bir futbolcu nasıl olur da yeniden gündeme gelebilir. Ve nasıl olur da, kendine ‘Trabzonspor taraftarıyım’ diyen bazı kesimler imza kampanyası, Jaja blogları oluşturabilir? Jaja neden gitti hatırlayan var mı? Bir kez daha hatırlatayım isterseniz!

Geldiği günden itibaren disiplinsiz davrandı. Her gece ama her gece alkol duvarını aştı. Bunu sadece Bilica ile bir kez yapmadı, Trabzon’daki evi neredeyse içki mahzenine dönmüştü. Beşirli’de bir büfeye sadece viski parası olarak 2 bin lira haftalık ödüyordu.

Sabaha kadar alem yapıyor, alkollü bir şekilde idmana çıkıyor, takım arkadaşları bile onun nefesine yakın olmamak için çaba harcıyordu. İdmanlarda kafasına göre takılıyordu. Sürekli geç kalıyor, hocasının dediklerini yapmamak sanki özel hobisiydi.
Çocuğu bulunmamasına rağmen, İstanbul Büyükşehir Belidiyespor maçından 3 gün önce Şenol Güneş’e çıkıyor. ‘Hocam çocuğum çok hasta Brezilya’ya gitmeliyim’ diyordu. Güneş de belki de yalanı bile bile, ‘Çocuk çok önemli, hemen git’ diyor ama Jaja efendi, ‘Hayır hocam, maçı oynarım, öyle giderim’ diyordu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından sonra izin almadan ve Trabzonspor kulübünü hiçe sayarak ülkesinin yolunu tutuyordu. Onun bu hareketini fırsat bilen Colman ve Alanzinho da gidebilmek için her türlü atraksiyonu deneyerek, izin koparıyorlardı. Trabzonspor, Karabükspor ve kupadaki G. Antep B. Şehir maçını onlardan yoksun oynuyordu.

Sonra ikinci yarı hazırlıkları başlıyor. Jaja, Alanzinho ve Colman keyif çatıyordu. Jaja tam 7 gün sonra kampa katılıyordu, takımın tüm ahenginin bozulmasına neden oluyordu.
Güneş de ilkesiz davranıp bu ismi sahaya sürmeye devam edince, diğer oyuncuların da mücadele azmi, işlerine saygıları bitme noktasına gelmişti. Yani ikinci yarının başında kaybedilen ve Fenerbahçe’nin yarışa ortak edilmesindeki başrol Jaja’ya aitti.

Fenerbahçe’nin, Trabzonspor’u 2-0 mağlup ettiği o melun maçtan sonra takım arkadaşlarının uyarısına rağmen, adeta rakibin galibiyetini kutlamak için Alex, Bilica, Lugano, Baroni, Dos Santos gibi isimlerle İstanbul gecelerine akmaktan bile geri durmamıştı.

Taraftar kan ağlarken, Trabzonspor’un, Fenerbahçe’ye yenilmesi umurunda bile olmamıştı.

Jaja ikinci yarı boyunca doğru dürüst oynamıyordu. Eskişehirspor maçında Burak’a pas atması gerekirken, egosunu tatmin için kaleye vurduğu top belki de şampiyonluğun kaçma noktasına gelmesine neden olmuştu.

Taraftar o gece acı çekerken, Jaja efendi, Trabzon’daki adamını telefonla arayıp, 5 tane bayan talep edip, takımdan da bazı oyuncularla sabaha kadar alem yapmıştı evinde...
Ve daha birçok olaydan sonra Karabükspor karşılaşmasında Şenol Güneş’in, ‘Tüm takım olarak Trabzon’a döneceğiz, bir veda yemeği yiyeceğiz’ demesine karşın, ‘Sen kimsin, Trabzonspor umurumda bile değil’ diyerek ülkesinin yolunu tutmuştu o Jaja denen futbolcu kırıntısı...

Kısacası kendisine, yeteneklerine, formasını giydiği takıma, takım arkadaşlarına, takıma gönül veren taraftara, yönetimine, hocasına en küçük bir saygısı olmayan böyle bir adamın yeniden gündeme gelmesini bir Trabzonsporlu olarak utançla izledim.
Onun için bloglar oluşturan, imzalar toplayanların bulunması nedeniyle de utandım. Çünkü Trabzonsporluluk bu olamaz diye düşündüm.

Bir takım tarihi acılar yaşayabilir, her maçını kaybedebilir, küme düşebilir ama asla onursuz olamaz. Onuru, ilkesi olmayanların kendine de, yaptığı işe de, yaşadığı ülkeye de hiçbir faydası olmayacağı gibi toplumu da, insanları da kurumu da çürütür!.
Sizin istediğiniz böyle bir Trabzonspor mu? Ve size sorum şu; Yukarıda anlattığım Jaja gibi bir ismi sırf yetenekli diye kendi işletmenizde çalıştırırmısınız? Böyle bir mesai arkadaşınız olsun istermisiniz?(Adnan Sungur)

şu kötü günümde kahkaha atarak güldürdün beni ölüyorum gülmekten yazarken bile gülmekteyim şuanda bu nasıl bir yazıdır böyle kim yazmış bu hikayeyi çççççççççççç

gülünmeyecek gibi değilki, yaw bunu yazan kim harbiden merak ettim şimdi senin yazmadığın açık, bu nasıl bir tarzdır bu nasıl bir hikayedir :D

gidin işinize sizle futbolun f si konuşulmaz şu mantıkla düşünen adam zaten futbolla ilişkisini kessin tenise felan yönelsin, C.Ronaldo denen herif S.Lizbon dan Manuya değilde bize gelse demek adamı Trabzonda bir senede harcar köyüne yollardık :D

yalnız hala gülüyorum ççç

Gökhan Baymak
04.01.2012, 20:11
Costa Costa deyip aldıracaksınız bu adamı takıma,yapmayın etmeyin Allah aşkına.Adam sadece 2 maç oynamış,gözden çıkartılmış 30 yaşında aman aman olmayan bir topçuyu aldıracaksınız sadece 10 kere milli olmuş ayrıca.Alper kadar oynayacak bir ton topçu var takımda,alınacaksa 2 yönlü oynayan Orhan Gülle alınır gerisi gereksiz transfer olur.Önlibero yerine 2 tane ileri geri oynayabilen topçu oynatırsın hücum zenginliğin artar.Giray mücedale ediyor ama olmuyor maalesef,ümidi kestim ondan,2 tane tandem oyuncu 1 tanede istikrarlı sol bek almak lazım öncelikli olarak.

Bu sene 2 maç oynamış. Geçen sene 29 lig 7 Avrupa 2 tane kupa maçı olmak üzere 38 maç oynamış. Adı geçen stoperler içinde Abdennour'dan sonra alınacak en iyi stoper bence.. Ben geçen yıl bir çok kez izledim, kesinlikle Egemen'i aratmaz.. Ayrıca çok daha hızlı ve teknik Egemen'e göre.

Taha Muhammet
04.01.2012, 20:13

Bizim ordan bir imam falanmı yazdı bunu:)Adam sanki her gece sofrasındaymiş gibi yazmış her gece alkol duvarını aştı :)

delikoyun
04.01.2012, 20:13
beyler cumartesi günü oynanacak belediye maçında çok önemli nokta var .belediyede oynayan zayetta denen kasap mutlaka uyarılmalı vittekin futbol hayatını bitirdi bizide çok zor durumda bıraktı. resmen bize suikast yaptı bu kasap tam bir kör kasap dengesiz biri bence yönetim mutlaka maçtan önce bu konuyu dile getirmeli aksi halde çok kötü bir sakatlık daha yaşatır bu kasap
mutlaka bu konuyu işleyelim allah korusun olcan ı sakatlar bu dallama mahvoluruz mutlaka yönetim bu kasapla ilgili girişimde bulunmalı ve maçtan önce mhk uyarılmalı

bahadır2561
04.01.2012, 20:16
Jaja'nın 10 yasındaki kardeşi abisini babasına ispiyonluyor :D :D

Baba gönderdiğin paraları içkiye bi de karıya kıza yatırıyor, hiç derslerine çalışmıyor :D

haymatloshan
04.01.2012, 20:17
Slobodan Rajkovic (Sırbistanlı,bu ülkeden üst düzey defans oyuncuları çıkıyor.) - Hamburg
Hasan Ali Kaldırım (Kayserispor,İstikrar abidesi)
Serdar Aziz (Bursaspor,genç milli savaşçı)
Orhan Gülle (Gaziantep,genç kategorilerde milli,TRABZONLU,61 Numara giyiyor)

Uğur Ö.
04.01.2012, 20:22
Ermanında Jaja hakkında öyle şeyler varki anlatsam kanal kapanır sözü var.Oda mı yalan atıyor

edit:Yazanın profil resmi Erman mı bana mı öyle geliyor :D

Taha Muhammet
04.01.2012, 20:22

En illerdeki adamla en geridekini çıkar bu takım puan alabilirmi merak ediyorum

Volkan
04.01.2012, 20:24
şenol hocanın dedigi gibi transfer bitmeden ben transfer demem

ysfemr
04.01.2012, 20:24
beyler cumartesi günü oynanacak belediye maçında çok önemli nokta var .belediyede oynayan zayetta denen kasap mutlaka uyarılmalı vittekin futbol hayatını bitirdi bizide çok zor durumda bıraktı. resmen bize suikast yaptı bu kasap tam bir kör kasap dengesiz biri bence yönetim mutlaka maçtan önce bu konuyu dile getirmeli aksi halde çok kötü bir sakatlık daha yaşatır bu kasap
mutlaka bu konuyu işleyelim allah korusun olcan ı sakatlar bu dallama mahvoluruz mutlaka yönetim bu kasapla ilgili girişimde bulunmalı ve maçtan önce mhk uyarılmalı

harbiden ha yine o herif oynayacak gerçi Gs macında baktıım süt dökmüş kedi gibiydi faul bile yapmadı......

memozcan
04.01.2012, 20:25
şu kötü günümde kahkaha atarak güldürdün beni ölüyorum gülmekten yazarken bile gülmekteyim şuanda bu nasıl bir yazıdır böyle kim yazmış bu hikayeyi çççççççççççç

gülünmeyecek gibi değilki, yaw bunu yazan kim harbiden merak ettim şimdi senin yazmadığın açık, bu nasıl bir tarzdır bu nasıl bir hikayedir :D

gidin işinize sizle futbolun f si konuşulmaz şu mantıkla düşünen adam zaten futbolla ilişkisini kessin tenise felan yönelsin, C.Ronaldo denen herif S.Lizbon dan Manuya değilde bize gelse demek adamı Trabzonda bir senede harcar köyüne yollardık :D

yalnız hala gülüyorum ççç

Bizim ordan bir imam falanmı yazdı bunu:)Adam sanki her gece sofrasındaymiş gibi yazmış her gece alkol duvarını aştı :)
son satır bana ait bir temenni.. yazı ise bu forumda daha önce yerel basının en iyi yazarı seçilen adnan sungura ait...

Şentürk
04.01.2012, 20:26
En illerdeki adamla en geridekini çıkar bu takım puan alabilirmi merak ediyorum

O değilde bu yorumla illet oluyorum niye çıkarıyorsun arkadaş adamları! bırak oynasınlar:eek:
Tabi ki birileri takımı sırtlayacak.

Fanatik34
04.01.2012, 20:27
Love brezilyaya dönmek istiyor.

Pizzaro iyi adam abi ama dikkat edersen sakatlik problemleri fazla oldu arti yasi var 1,5 sezondan fazla oynatamayiz bana göre...yani maliyetide az olmaz.

Evet bize ileri ucta oynayabilecek bir adam lazim örnek verdiigm teo, klose, webo gibi isimlere pizzaroda ekleyebiliriz tabiki nekadar kaliteli olursa bizim icin avantaj :)evet belki sakatlik problemleri oldu ama sahada da o yasina ragmen hala daha kicini yirtiyor ve yirtmaya devam edebilecegi bir takima gitmeyi düsünüyor (muhtemel).

Bircoguna kalsa kadroyu yine sisirip yenileyecek..(futboldan anladigini sanmak öyle birsey iste)

Bu Takimin sadece iki eksigi var. Onlar alinirsa, bugün küfürler yagdirdiklari oyunculari yarin övmekle biteremeyecekler. Ama alinmazsa, küfür yagdirmaya devam

A. Aydın
04.01.2012, 20:32
Stoper olarak Servet alabileceğimz bi oyuncu beğenmediğim bi oyuncu olmasına rağmen bu durumda bizim defansa sınıf atlatır.
Glowacki-Servet ikilisi glowacki giray ikisinden açık ara iyidir.

A. Aydın
04.01.2012, 20:34
Bu arada vagner love diyenler jaja dan çok daha fazla disiplinsiz. Jaja tatil günlerini uzatıyo love ise lig devam ederken brezilyaya gidiyo. Jaja love ın yanında peygamber kalır.

Taha Muhammet
04.01.2012, 20:42
O değilde bu yorumla illet oluyorum niye çıkarıyorsun arkadaş adamları! bırak oynasınlar:eek:
Tabi ki birileri takımı sırtlayacak.

Birileri sırtlasın, ama artık başka birileri sırtlasın her maç Burak'ın ayağına Tolga'nin eline bakmayalım

kncyalcin
04.01.2012, 20:47
Hala Jaja ve Alper in isimlerini yazanlar var. Arkadaşlar bu transferler yalan oldu artık unutun yeni oyunculara bakalım..

Armağan Dere
04.01.2012, 20:48
''Jaja ikinci yarı boyunca doğru dürüst oynamıyordu. Eskişehirspor maçında Burak’a pas atması gerekirken, egosunu tatmin için kaleye vurduğu top belki de şampiyonluğun kaçma noktasına gelmesine neden olmuştu.''

Buna katılmıyorum..
Eskişehir maçında Vurduğu frikik direkten dönüp Umut'un ayağına geldi
Boş kaleye dışarı vurdu Umut daha başka kaçırdıkları da cabası..
Ayrıca Sivas,Kasımpaşa(Kocaelideki maç),Gs..Bunlar(Belki de hatırlayamadıklarım vardır) net etki ettiği maçlar..
Kardeşim adam içerse içer kime ne?
Topunu oynasın yeter..
Ciddi soruyorum:
Jaja Gs'ye gitse üzülürmüsünüz üzülmezmisiniz?

Fanatik34
04.01.2012, 20:48

umarım jajayı isterük diye tutturan ergen arkadaşlar bu yazıyı okurlar...Hocam bunlarin cogunu zaten herkes biliyordu ve bu yüzden Taraftarin %99´u onun gönderilmesinde hicbir sakinca görmemisti.

Ama öyle tutarsizlar ki simdi geri isteniyor, niye?

Cünkü Yönetim, bu Jaja bombasi ile ömrünü uzatti. Bu kadar beceriksiz insanlar topluluguna hala laf edenlerin, transfer fiyaskolarinin farkinda olanlarin sayisi elle sayilir derecede. Su kivrak zekalarini birde takimin iyiligi icin kullansalar...(onlarin düsündügü takim degil, bunu bilebilmek icin yetiskin bile olmaya gerek yok...)

Şentürk
04.01.2012, 20:49
Birileri sırtlasın, ama artık başka birileri sırtlasın her maç Burak'ın ayağına Tolga'nin eline bakmayalım

Burak'a pası atan kim colman, Burak'ın asistiyle golü atan kim Halil oldumu sana 4, bugün fener 33 lük Alexiz 1 puanı zor kurtarırken, bizim bu eleştirmek adına, sürekli olumsuz şeyleri çıkartıp çıkartıp öne sürme huyundan vazgeçsek!
Stoper eksiğimiz var, bu sorun giderildi mi bu yıl için taş gibi takım olacağız.

kncyalcin
04.01.2012, 20:49
Favorim Orhan Gülle, Soner Aydoğdu, Cenk Tosun, Muhammet Demir.. Karabük bile Ligue 1 den stoper alıyor biz alamıyoruz. Hayret

Fanatik34
04.01.2012, 20:56
Simdi de Fatih Terim olmus yine...Sisirme balon görmesem ondan bilirdim!

Gayse-GAntep macindan sonra, hakemler tarafindan kollanmamis olsalar neler olurdu?

Birakin onlar gibi kollanmayi, hakemler maclarimizi ortada yönetmis olsa, biz su anda nerdeydik?

Dünyanin en iyi Ahcibasina Malzelemeri eksiksiz verirsen, dünyanin en iyi yemegini hazirlar. Hocalik ve Adamlik anlaminda bu Ülkede Senol Günes´in eline su bile dökemezler.
Isin piskolojik kismina gelince de en iyisi Mustafa Denizli´dir.

arahna
04.01.2012, 20:58

profil resmi sen misin erman toroglu mu? kimsin ki sen ?

powerts61
04.01.2012, 21:04
Jajanın geri gelmesini istemek gayet doğal birşey taraftar olarak herkesin isteme hakkı var.Futbolu anlamak için belli bir yaşa gelmiş olmak gerekmiyor ergen derken insan bunu yazarken bazı şeyleri düşünmesi gerek.Jaja takıma gelmeyecektir ancak bu transferlerle takım hala yetersiz bence.

Ilelioglu
04.01.2012, 21:09
Stoper Transferi olmazsa kötü günler bizi bekliyor demektir.

Asi Çaykaralı61
04.01.2012, 21:12
Bjk eskişehir maçına bakıyorum.Fernandes'den müthiş orta yanılmıyorsam Ekrem'in kafa vuruşu direkden döndü.Böyle bir orta saha bulmak lazım

carolo
04.01.2012, 21:20
Jaja'yi tamam istemiyorsun hoca ama ozaman stoper istedi 1 stoperde degil 2 stoper lazim yoksa bu takimdan bi yol olmaaaaaaaaz.

Ömer Faruk61
04.01.2012, 21:22
Herşeyi Geçtim Aşağıdaki kısımdan da mı rahatsızlık duymuyorsunuz arkadaş? Ben istemiyorum Jajayı...

Ilelioglu
04.01.2012, 21:24
Senol Hoca Stoper istedi...Yönetim almamakta israrli sanirim.

~UniCef~
04.01.2012, 21:28
Herşeyi Geçtim Aşağıdaki kısımdan da mı rahatsızlık duymuyorsunuz arkadaş? Ben istemiyorum Jajayı...

Tesekkürler , ben Trabzonsporu karakterin`den dolayi tutuyorum arkadas , her sene Sampiyon olacagimiz icin degil.

Beni en cok üzün taraf`da arkadaslarin uyarilarina ragmen bunu yapmasi. . . Takim olgusun`dan ne kadar uzak durdugunu gösterir bu.

güneyli
04.01.2012, 21:30
Jaja konusu tiksinti yaptı artık...Her olumsuz maç sonrası jaja olsaydı vs..Seveni bile soğutur ...Eksiğimiz olduğu muhakkak...

kncyalcin
Hoca bugün ihtiyaç olan bölgelere transferleri geçen seneki kadronun üstüne istediğini hepimiz biliyoruz. Özellikle forvet ve stoper. Hocaya haksızlık yapılıyor ve şu kriz ortamında hoca yönetimi taraftarın önüne atmak istemiyor arkadaşlar. Burada Ersun Yanal ı abarta abarta bitiremeyen arkadaşlar var. Ancak Fener i çalıştırmak için canı giden bir adamı ve 10 un üzerinde transfer yapıp 3 ü tutmuş bir hocadan bahsediyorsunuz. Ne oldu Abdulaziz Solmaz lara Fatih Altundağ lara.. Nankörlük etmeyelim. Şenol Güneş süpermen değil elbette ama Trabzon tarihinde bu takımı şampyonluğa oynatan tek hocadır. Son şampiyonluktan sonra (onu da ben hatırlamıyorum)... Genç arkadaşlara sesleniyorum: Bizim de eğer istanbul üçlüsü kadar lobimiz olsaydı araya kaç şampiyonluk sıkışırdı siz düşünün..
Bu ülkede yaşıyorsan ve kapitalizm bu kadar acımasızca yaşanıyorsa,
bu kadar kendi yörenin iş adamı, politikacısı kadar kenara itilmişsen,
bunlar olacak.. Bu takımı tutuyorsan katlanacaksın acı çekmeye,
katlanacaksın herkesten daha cesur olmaya, herkesten daha fazla hakkın yenecek.
Önün kesilecek, hiç birşey istediğin gibi olmayacak. Cephe alınacak, hazmedilemeyeceksin..
Kimse bu takımı tutmanın kolay olduğunu söylemedi.
Bize en az 3-4 yılda bir bir şekilde şampiyon olacağımızın sözü verilmedi.
O yüzden biraz kıymet bilelim. Şenol Güneş bu kulübün sahip olabileceği en iyi hocadır, eksikleri yok mu var ama onu da bir zahmet doğru kişilerle tamamlasınlar..Onu da mı Şenol Hoca yapsın..

Ustaalioğlu
Ucuz atlattık resmen, colman ve burak tan başka kimse yok takımda....

Ömer Faruk61
04.01.2012, 21:32
Hoca bugün ihtiyaç olan bölgelere transferleri geçen seneki kadronun üstüne istediğini hepimiz biliyoruz. Özellikle forvet ve stoper. Hocaya haksızlık yapılıyor ve şu kriz ortamında hoca yönetimi taraftarın önüne atmak istemiyor arkadaşlar. Burada Ersun Yanal ı abarta abarta bitiremeyen arkadaşlar var. Ancak Fener i çalıştırmak için canı giden bir adamı ve 10 un üzerinde transfer yapıp 3 ü tutmuş bir hocadan bahsediyorsunuz. Ne oldu Abdulaziz Solmaz lara Fatih Altundağ lara.. Nankörlük etmeyelim. Şenol Güneş süpermen değil elbette ama Trabzon tarihinde bu takımı şampyonluğa oynatan tek hocadır. Son şampiyonluktan sonra (onu da ben hatırlamıyorum)... Genç arkadaşlara sesleniyorum: Bizim de eğer istanbul üçlüsü kadar lobimiz olsaydı araya kaç şampiyonluk sıkışırdı siz düşünün..
Önün kesilecek, hiç birşey istediğin gibi olmayacak. Cephe alınacak, hazmedilemeyeceksin..
O yüzden biraz kıymet bilelim. Şenol Güneş bu kulübün sahip olabileceği en iyi hocadır, eksikleri yok mu var ama onu da bir zahmet doğru kişilerle tamamlasınlar..Onu da mı Şenol Hoca yapsın..

Abi izninle Başka bir başlığa alıntı yapabilir miyim bu mükemmel yorumu?

Ustaalioğlu
04.01.2012, 21:32

Aynı gecede Alanzinyo da vardı...

kncyalcin
04.01.2012, 21:35
Abi izninle Başka bir başlığa alıntı yapabilir miyim bu mükemmel yorumu?

Eyvallah ne demek. Lütfen..

Ömer Faruk61
04.01.2012, 21:36
Aynı gecede Alanzinyo da vardı...

O da gitsin...

Ömür Karadeniz
04.01.2012, 21:38
Ne oldu,kim Trabzonspor düşmanı oldu şimdi,hani geliyordu Jaja elikulağındaydı.Sizin gibilere bildiğin,duyduğun ne varsa söylememek lazım.Sözüm meclisten dışarı üzerine alınan alınsın.

Ustaalioğlu
04.01.2012, 21:39
-----------Onur-------------
Celustka--Glowacki--Costa--Cech
---------Alper--Colman----------
------------Jaja----------------
Burak----------------------Olcan
------------Forvet--------------

Yedekler : Tolga - Serkan - Mustafa - Zokora - Adrian - Henrique - Alanzinho - Volkan - Halil - Aykut -Giray

Takımda kalması gereken oyuncular bunlar. Stopere kesinlikle takviye gerek,öncelik o bölge olmalı. Costa alınsa bile gol yeme problemimizin giderileceğini sanmıyorum. Takım savunmasında çok eksiğimiz var. Orta sahaya savaşçı bir adam almalıyız. Burak pres yapmasa da olur ama en fazla bir oyuncuyu kaldırır sistem. Şimdiki sistem de 4-5 tane pres yapmayan oyuncu var. Olcan ve ileride top tutan bir forvet monte edilmeli takıma.

Alınacak 3 iyi (Costa - Alper - Jaja) oyuncu ile Şampiyonluğun en büyük favorisi oluruz ama benm gözüm Uefa'da ..

Kimseyi almazlar, bence geçen yılın oyun sistemi ile oynamalıyız. GS geçen yıl bizim oynadığımız oyunu oynuyor, hem de Engin i önlibero oynatarak, biz de benzerini yapmalıyız;

-----------Tolga/Onur
Serkan - Celustka - Giray - Chech
---------Colman - Olcan
------Burak - Adrian - Volkan
---------------Halil

backcomejaja
04.01.2012, 21:40
Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim Fener maçı Ocak 30..Yani 30.01.2011..Jaja bilica görüntüleri medyaya düşmesi mart 28 yani 28.03.2011 bişeyi okurken araştırın bari Allahınızı severseniz.20.03.2011 Gençlerbirliği maçı ile 02.04.2011 Konya macı arası o görüntüler

memozcan
04.01.2012, 21:42
profil resmi sen misin erman toroglu mu? kimsin ki sen ?
nasıl bir soru bu şimdi???

colchicin
04.01.2012, 21:43

öncelikle bu yazı üzerinden Adnan Sungur hakkında dalga geçenler komik arkadaşlar. kendisini tanımam etmem, düzenli olarak da takip etmem. ancak buradaki taraftarın çoğu tahir kumlu sporxle depresyondan depresyona koşmadan çok önce(22 mart 2011) tahir kum-aziz yıldırım ilişkisini deşifre etmiş.. hani şu iddianame açıklanana kadar göremediğiniz şeyleri.. o yüzden random gülüp dalga geçeceğinize ne yazdığını özümsemeye çalışın. ergen biraz ağır olsa da c.ronaldo vs deyip ergenliğinizi belli etmeyin. ferguson olmasaydı görürdük ronaldo'yu...

kncyalcin
04.01.2012, 21:43
Kimseyi almazlar, bence geçen yılın oyun sistemi ile oynamalıyız. GS geçen yıl bizim oynadığımız oyunu oynuyor, hem de Engin i önlibero oynatarak, biz de benzerini yapmalıyız;

-----------Tolga/Onur
Serkan - Celustka - Giray - Chech
---------Colman - Olcan
------Burak - Adrian - Volkan
---------------Halil
---------------Colman------------
---Volkan-----Adrian-----Olcan---
---------Burak------Halil---------
Bu takım böyle oynar. Zaten hücum da çoğalamıyoruz.. Ama volkan'ın bu formu yetersiz..

yatmaztara
04.01.2012, 21:44
beyler fm de ozan ipeği alıyımmı sizce imzalamak üzereyim.

backcomejaja
04.01.2012, 21:45
beyler fm de ozan ipeği alıyımmı sizce imzalamak üzereyim.

Ne kadara anlaştınız 5'e mi :)

Ömer Faruk61
04.01.2012, 21:46
Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim Fener maçı Ocak 30..Yani 30.01.2011..Jaja bilica görüntüleri medyaya düşmesi mart 28 yani 28.03.2011 bişeyi okurken araştırın bari Allahınızı severseniz.20.03.2011 Gençlerbirliği maçı ile 02.04.2011 Konya macı arası o görüntüler

Haklı mı oldu şimdi? Daha da kötü olmuş...şekip şerefsizi konuştuktan sonra takılmış şikecilerle...

memozcan
04.01.2012, 21:47
bu yazı aslında bu soruna cevaptır.. kimse jaja-bilica flörtünü fener maçından hemen sonra demedi ki, fener maçından sonra brezilyalıların katıldığı reina eğlencesi yansımıştı basına..

colchicin

adnan sungur'un yazısında bahsedilen eğlence fotosu çekilen değil. o sadece jaja ve bilica ile ilgili. adnan sungur'Un yazdığı pek çok gazete tarafından yayınalanan bir haberdi..

yatmaztara
Ne kadara anlaştınız 5'e mi :)

6 ya anlaşmak üzereyim :rolleyes:

hofsaale
04.01.2012, 21:50
Gecen sene silahimiz olan duran toplardan gol bulamiyoruz!
Sekistas gine korner atisindan öne gecti! off off

yatmaztara
04.01.2012, 21:50
fm ozan ipekle anlaştık. ben gerçekte de şenol güneşinde ısrarlarıyla ozanı alacağımızı düşünüyorum :)

edit: olcandan sonra böyle bir transfer saçma olabilir :)

ağasarlı
04.01.2012, 21:51

dün bizim maçta glo nun hareketide kırmızılıktıktı açıkçası...

kncyalcin
04.01.2012, 21:53
dün bizim maçta glo nun hareketide kırmızılıktıktı açıkçası...

Evet haklısın ama rakip sert oynadı. Hakem kartlarını doğru kullansaydı rakip zaten eksik oynardı..

Ali Yerlikaya
http://www.transfermarkt.de/de/jake-taylor/profil/spieler_130230.html

Bu eleman bu gece Trabzona ucuyormus ve Trabzonspor imza aticakmis...
Haftalik 25 bin dolara...

Kaynak kendi Twitter adresi: https://twitter.com/#!/TaylorJakey

ErtuGrul
https://twimg0-a.akamaihd.net/profile_images/1689550932/cas_normal.jpgJake Taylor@TaylorJakey

forced a move away from my current club to trazbonspor of turkey, can not wait make my debut! 25k a week deal...Birisi bu vatandasi zorla Trabzonspor'a haftada 25 bine imza attiriliyormus, ama gelmek icin bekleyemiyormus...kim bu vatandas?..

Numan Yerlikaya
Burak olaylarıda olmuştu Şampiyonluk kutlaması felan hatırlayamadım şimdi tam

backcomejaja
04.01.2012, 21:54
Tamam soru şu yabancı bi ülkede oynuyosunuz mesela İspanyada.Arda ve Mehmet Topalda aynı takımda Atleticoda sahada görevinizi yapıyosunuz ama takım kaybediyo.İzniniz var kendi ülkenizin adamı olan Arda ve Topal ile maç sonuda olsa görüşmenizin ne sakıncası var ? Önemli olan kendinizi bilmeniz.Jaja doğuştan Trabzonsporlu değil ve yabancı bi ülkede.fenerin galibiyeti kutladılar falan o kadarda değil.Saha dışındaki sarhoşlara değil saha içindeki sarhoşlara bakın bence

ağasarlı
04.01.2012, 21:54
beyler şimdi siz glo nun yerine mi stoper istiyorsunuz? sizce stoper alınca sorunlar gerçekten bitecekmi?? yoksa asıl sorun orta sahada top tutack oyuncu eksikliğimi???

arahna
04.01.2012, 21:55
nasıl bir soru bu şimdi???

bir trabzonspor taraftarinin ermani profil resmi yapmasini pek mantikli bulmadim

ağasarlı
04.01.2012, 21:56

kesinlikle katılıyorum. geçen sene bizim oyuncuların kafasını yarmıştı.. acilen psikolojik baskı yapılmalı bu anlamda.....

psikopat_hamsi
04.01.2012, 21:57
saglam bir stoper alip kapatsinlar transferi. siskin olan kadroyu iyice sisirmeye gerek yok. fizik gucu yuksek bir ortasaha isterdim ama ne kadar alirsak alalim bu yeni kadro sistem oturmadikca iyi futbol zor. ozbek, aykut varken onlibero almaya da gerek yok. hucum yukunu halil biraz paylasmaya baslayinca biraz daha rahatlar gibi olduk. olcan takima katilinca hucum varyasyonlarimiz daha da artacak. zamanla volkan ve adrian form tutacaktir. biraz sabir, herseyi de biz bilmeyelim biraz guvenelim.

ThePatriot61
04.01.2012, 21:59

Kaynak kendi Twitter adresi: https://twitter.com/#!/TaylorJakey (https://twitter.com/#%21/TaylorJakey)

Bu da kim ya?

memozcan
04.01.2012, 21:59
bir trabzonspor taraftarinin ermani profil resmi yapmasini pek mantikli bulmadim
bırak da ona ben karar vereyim!!!!!

polatmu
04.01.2012, 22:00
saglam bir stoper alip kapatsinlar transferi. siskin olan kadroyu iyice sisirmeye gerek yok. fizik gucu yuksek bir ortasaha isterdim ama ne kadar alirsak alalim bu yeni kadro sistem oturmadikca iyi futbol zor. ozbek, aykut varken onlibero almaya da gerek yok. hucum yukunu halil biraz paylasmaya baslayinca biraz daha rahatlar gibi olduk. olcan takima katilinca hucum varyasyonlarimiz daha da artacak. zamanla volkan ve adrian form tutacaktir. biraz sabir, herseyi de biz bilmeyelim biraz guvenelim.

bravo mantıklı şeyler yazmışsın al kemal tokak ı bitir bu işi

Ilelioglu
04.01.2012, 22:00
beyler şimdi siz glo nun yerine mi stoper istiyorsunuz? sizce stoper alınca sorunlar gerçekten bitecekmi?? yoksa asıl sorun orta sahada top tutack oyuncu eksikliğimi???

Glowacki yada Giray ikilisinden biri sakatlanirsa? Mustafa ile mi oynayacaksin PSV'ye karsi?

Nonserviam
04.01.2012, 22:01

Kaynak kendi Twitter adresi: https://twitter.com/#!/TaylorJakey

zec efrona benzettim ama :) nedir necidir, stoke city oyuncusu mu? anlayamadım.

socrates
04.01.2012, 22:03
ronaldo ve berlusconi beraber alem yapıyolarmış berlusconi partilerinde
hadi bunda ne var diyosanız berlusconi.nin kızı pato ile aşk yaşıyomuş :)

herkesin kendi değer yargıları vardır iyi hoş ama koca bir dünyayı da insanın sadece kendi penceresinden algılamaya çalışması sakat :cool:

Metin Sağır
Jake Taylor, kulağa hoş geliyor. :)

A. Aydın
Glowacki yada Giray ikilisinden biri sakatlanirsa? Mustafa ile mi oynayacaksin PSV'ye karsi?

Giray la oynaka sorun değilde mustafa mı sorun

ağasarlı
04.01.2012, 22:04
şenol hocanın dediği gibi: imza atmadan benim futbolcum demem....hele bizi jaja haberiyle twtterdan ayağa diken şahız yokmu... ona ne söylesem az... inanmayın bu haberlere. ama hayal kurun tabi. hayal kurmak güzel ;)

Yiğit Gayretli
04.01.2012, 22:04
Kim la bu Jake ? Trabzonspor bunu ne yapıJack ?

Necmi6161
04.01.2012, 22:05
stoper alınmazsa lig maçları için birşey demiyorum , yani derbileri yine yeniliriz ama, psv maçları tarihi farka gider . hele girayla. adam saatli bombayı aştı. her maç hata her maç hata.

Ali Yerlikaya

Bizde sasirdik bir anda cikdi eleman piyasaya daha 20 yasinda Gallerli FC Reading in oyuncuyu ama Exerter FC diye bir takimda kiralikdi...

TM sitesi göre sag acik oyniyormus ama sag bek yada oyun kurucu olarakda görev almis...
Dogruysa cok enteresan bir hamle olicak, bu yasdaki oyuncu anca izlenmis oluncakki alincak yarin ola hayrola diyelim timsaha gelmiyelimde... :)

Ilelioglu
Giray la oynaka sorun değilde mustafa mı sorun

Bana sorarsan hepsi sorun. Ücüde vasat bence. Giray'i ben sahsen begenmiyorum zaten.

Numan Yerlikaya
Hiç futbolcu adına benzemiyor

Baketbolcu felan mı yada Boksçu

A. Aydın
04.01.2012, 22:06
Sağ kanat sağ bek geleceğe yatırımdır. Yabancı oyuncu serbest bırakılmasının ardından böyle hamleler mantıklı a2 liginde oynar jebrin de mantıklı.
Yabancı gençlere yatırım yapılmalı özellikle gana lı fildişili gençlere

Punisher-61
04.01.2012, 22:07
https://twimg0-a.akamaihd.net/profile_images/1689550932/cas_normal.jpgJake Taylor@TaylorJakey

forced a move away from my current club to trazbonspor of turkey, can not wait make my debut! 25k a week deal...Birisi bu vatandasi zorla Trabzonspor'a haftada 25 bine imza attiriliyormus, ama gelmek icin bekleyemiyormus...kim bu vatandas?..

Bu yönetimden hersey beklenir...bu zurnada nedir böyle

Gökhan Baymak

Fenerli birisi fake hesap alıp bizi işletmesin ?? :D:D

Ilelioglu
stoper alınmazsa lig maçları için birşey demiyorum , yani derbileri yine yeniliriz ama, psv maçları tarihi farka gider . hele girayla. adam saatli bombayı aştı. her maç hata her maç hata.

Burada ki mantiga göre Jaja'yi koyariz Stopere, ne olacak ki? :cool:

Yani transfer dönemi bu Jaja ile bitecek ona yaniyorum, bare baska bir isim gündeme gelseydi. Ne bileyim söyle Klose gibi. :)

Neyse tekrarlamakta fayda var...Stoper sart!

hofsaale
Jake Taylor olayinda inanmiyorum, ama sansa belki Gareth Bale imizi bulmus olabiliriz :D

Royal Heart
04.01.2012, 22:08
Bu haberin gerçek olma olasılığı nedir ? Bilgisi olan birisi bilgilendirsin bizi lütfen...

Alihan Ertürk
Coşkun Ekim'i hatırladım birden.

yatara
bu Jake de futbolcu tipi yok insallah gelmez

Tascaynar
04.01.2012, 22:09
http://en.wikipedia.org/wiki/Jake_Taylor_(footballer) böyle bir şey.

Ibrahim Gaygusuz
04.01.2012, 22:09
Kimki bu haftada 25k verelim

Numan Yerlikaya
04.01.2012, 22:10
Yalandır ya Polonyadan Gallere Düşmek Gülerler :)

Gökhan Baymak
bu Jake de futbolcu tipi yok insallah gelmez

Futbolcu tipi var bence eğer buysa...

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/56886000/jpg/_56886018_jake_taylor_getty2.jpg

:D

Punisher-61
Sağ kanat sağ bek geleceğe yatırımdır. Yabancı oyuncu serbest bırakılmasının ardından böyle hamleler mantıklı a2 liginde oynar jebrin de mantıklı.
Yabancı gençlere yatırım yapılmalı özellikle gana lı fildişili gençlere

Abi dur allah askina ne yatirimi neyin gelecegi???

Bir zamanlarin en iyi altyapisi olan trabzonspordan gökdenizden sonra hic kimse gelmedi altyapimiz resmen dökülüyor..

Yönetimde abuk subuk yabancilarla kendilerini kandiriyorlar..

Hani faty papiler hani christian brüls falan..hattan brüls takima dava acti...

Hani olur ya evde oturursun can sikintisindan kendine is ariyorsun her ne olursa olsun...
Bizim yönetiminde bircok hamlesi bana öyle geliyor

Metin Sağır
Belki ilerde takımın değişmezi olacak, neden böyle girişimlere soğuk bakıyorsunuz?

Bekir
04.01.2012, 22:11
Bu çocuğa Nevzat Şakar yılda 25.000 vermez,biri bizi işletiyor herhalde.

ağasarlı
04.01.2012, 22:12
hesabu fake gibi duruyor..

Alihan Ertürk
04.01.2012, 22:12
Futbolcu tipi var bence eğer buysa...

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/56886000/jpg/_56886018_jake_taylor_getty2.jpg

:D

Allah belamı versin ilk gördüğümde bizim forumun Zeki'sine benzettim.. :)

Murat GENEL
04.01.2012, 22:13
Kanmayin...

Salih Yazıcı
04.01.2012, 22:13
facebookta özel haber olarak veriyorlar kim bu yav kafa yiyecem stoper şart

yatara
04.01.2012, 22:14
adam gelmeden rakiyi düsüniyor bu hesap yüzde yüz fake

ESER
son satır bana ait bir temenni.. yazı ise bu forumda daha önce yerel basının en iyi yazarı seçilen adnan sungura ait...

ballandıra ballandıra abartmıs ama haklı oldugu yanlar da var. Ben de ikinci yarı oncesinde jaja'nın ahengi bozduguna inaniyorum. Cok yeteneklisin, iyisin,hossun da kardesim ne gerek vardı boyle bir is yapmaya takım almıs basını yurumus gıtmısken, formasını giydigin takım zirvedeyken. Ondan sonraki surecte daha ligin ilk macında hırsızları havaya soktuk. ben de puan farkının daldır kuldur erimesinde jaja'ya pay cıkaranlardanım.

Salih Yazıcı
Bu çocuğa Nevzat Şakar yılda 25.000 vermez,biri bizi işletiyor herhalde.

kardeş emin ol böyle bilmediği adama verir.

Nonserviam
04.01.2012, 22:15
Bu haberin gerçek olma olasılığı nedir ? Bilgisi olan birisi bilgilendirsin bizi lütfen...

Sakın ha sakın, gereksik maceralara girmeyelim. jack taylor olayını önemsememiş gibi yapalım umursamayalım boşverin :) olan bize oluyor hep biz üzülüyoruz.. yapmayın.

Alihan Ertürk
04.01.2012, 22:16

Oyuncu kendi hesabından ''Trabzon'la anlaştım, imzaya gidiyorum..'' gibi şeyler yazmış.

Onun muhabbeti dönüyor.

Özel Haber diye bir şey yok yani... Neyin ne olduğu belli değil henüz.

Cafer Bulur
Orduspor hector cuperi alarak sov yapti ama aachenden alper uludag icin 400 bin euroluk banka teminatini yerine getirememis ve transfer yatmis.

Iste Türk takimlarinin icinde bulundugu mali durum,sikecilerinde bunda rolü yadsinamaz tabiiki.

Necmi6161
sazan.avi :) bende inanmıyorum .twitter da kolpa şeyler doğru şeylerden daha fazla . özellikle transfer döneminde.

Tolga
04.01.2012, 22:17
Vallahi onu bunu bilmem ama League 1'de takımı küme düşme potasının 1 puan üstünde.20. takımdan oyuncu alıyoruz =)
Sağ bek alsak 39 gol yemiş bu takım bu çocukta gelecek yok muhabbeti başlar :D Ama orta saha ve ilerisi için 22 gol atmış takım.Takımın 10 da 1'i :D Aptallaştım

Canberk

Özel Haber yazan arkadaşların durumlarının altına yorum yapın yalan haber diye engellesinler sizi . Hep yaptıkları iş aykırı yorum istemiyorlar sayfalarında

Bordo_MaviM_61
Bir yönetici bizi oyalamak için hesap açmış olmasın :)

bahadır2561
adam gelmeden rakiyi düsüniyor bu hesap yüzde yüz fake

Alemci futbolcu istemiyoruz :D

Alihan Ertürk
04.01.2012, 22:18
twitter.com/#!/jaketaylor25

Adamın gerçek hesabı da bu... Herifin biri dalga geçti sahte hesap açarak işte.

Salih Yazıcı
04.01.2012, 22:18
mithat halis lisetesine bakın varsa bu oyuncu doğru haber yoksa yalan haber.

Ali Yerlikaya
04.01.2012, 22:19
Arkadaslar timsaha geldik/ geldim herhalde...
Neyse yarin ola hayrola ama eski tweetleride oldugu icin uzun soluklu bir plan...?

Royal Heart
04.01.2012, 22:19
Sakın ha sakın, gereksik maceralara girmeyelim. jack taylor olayını önemsememiş gibi yapalım umursamayalım boşverin :) olan bize oluyor hep biz üzülüyoruz.. yapmayın.
Artık o duruma geldik ki 5.ligden transfer dedikodusu olsa heyecan yapıyoruz. :D Şaka bir tarafa merak ettim gerçeklik payı nedir...

Fatih ÇOLAK
04.01.2012, 22:20
"Aykut Kocaman'ın transfer demek isterken, "Trabzonspor" demesi ise gülüşmelere neden oldu.''

Bu doğrumu allah aşkına çççççç

Tolga
Ne u-21 turnuvasıymış arkadaş.Sağ kanat bereketi doldu bizim izleme komitesine.Hiç mi stoper çıkmadı bu turnuvadan.

A. Aydın
Britanyalı futbolcuların en önmli özellikleri çok koşmaları ve kvvetli olmaları Ama bu jack gelirse ne yapar bilemem.

Tolga
04.01.2012, 22:22
"Aykut Kocaman'ın transfer demek isterken, "Trabzonspor" demesi ise gülüşmelere neden oldu.''

Bu doğrumu allah aşkına çççççç

Oda bişey mi =) Volkan soyunma odasında tek tuvalet var diye veryansın etmiş maçtan sonra :D 3 puan alamamaları hep b.ktan sebepler :D

Gökhan Baymak

:ok:ok:ok aynen.. Ama olsun yalan da olsa transfer konuşulsun biraz.

socrates
twitter.com/#!/jaketaylor25 (http://twitter.com/#!/jaketaylor25)

:alkış:
bizim taraftar külyutmaz ;)

seçuk
04.01.2012, 22:23

Abi bu fenevliler harbi angut ya. Kesin onların işidir :D

Royal Heart
04.01.2012, 22:23
:ok:ok:ok aynen.. Ama olsun yalan da olsa transfer konuşulsun biraz.
Yoksa, yoksa... Sen .... :D :rolleyes:

Nonserviam
04.01.2012, 22:24
Britanyalı futbolcuların en önmli özellikleri çok koşmaları ve kvvetli olmaları Ama bu jack gelirse ne yapar bilemem.

Kardeş jack normalde gece külüplerinde şarkı söyleyen üniversiteli oğlanmış. yine aldatıldık yine kandırıldık. boşver bırak sistemi kurmayı.:(

yaranozlu
04.01.2012, 22:24
ya geçen sene amrabat dedik, kimse ilgilenmedi bu sene yıldız oldu fiyatı uçtu, gs ilgileniyor. bu sene doka dedik, onu da gs alacakmış. fiyatı uçtu. halbuki bas parayı al, tartışmasız şuanda türkiyedeki en iyi oyuncu doka. komple oynuyor oyunu. cenk tosunun fiyatı düştü dedik, alın dedik gittiler olcanı aldılar. tamam iyi de önce santrafor almamız gerek, buraka da yazık. stoperden de ses çıkmıyori sonumuz hayrolsun

Fatih ÇOLAK
04.01.2012, 22:25
Pektemek gol demek...Memleketin en iyi golcüsünü almak varken o parayı Henriqe'ye yatırdık, yazık, çok yazık!!!

ThePatriot61
04.01.2012, 22:25

Sapik sapik oyunculara talip olursan adini annesinden baska bilmedigi oyuncularla ilgilenirsen böyle fake make acarlar iste.

Cafer Bulur
04.01.2012, 22:26
Bankalar hicbir Türk takimina banka teminati vermiyormus,bu konuda bilgisi olan var mi?

backcomejaja
04.01.2012, 22:26
Keşke Şenol Güneş Jajayı geçen sene devre arası kadro dışı bıraksaydı yada fener maçından sonra-yada bilica ile yakalanınca bu kadar disiplinsiz bi adamın ayağından gelecek gollerle alınacak şampiyonluğa ihtiyacım yok deseydi biz onurlu bi takımız deseydi.Bugün konusanlar gibi Jaja sırtından vurdu takımı sattı Trabzon böyle onursuz adamları almasın kapısından.Şampiyonluğu getirirken iyi hiç davranış ahlakimi değil mi incelenmez o zaman sizde samimi değilsiniz.şampiyonluk gelirken yaptıkları doğru kaçınca zaten onun yüzünden öyleyse oynatmasaydın kardeşim göze alabildin mi.İstanbul medyası Jaja gibi bi yeteneği Trabzona yar etmedi(Selçuk-Burak-Onur-G.Ünalda bu tip şeylerle yakalandı) 2.Şenol Güneş bahanelerine bide kurban seçmek istedi o da Jaja oldu.

Gökhan Baymak
04.01.2012, 22:27
Yoksa, yoksa... Sen .... :D :rolleyes:

yok ben değilim :D ben böyle şaka yaparsam Jaja olur yaparım. Daha heyecanlı olur.. :D

Numan Yerlikaya
04.01.2012, 22:28
Aynen Mustafa Pektemek 5 verip alacaktın..

Tolga
Pektemek gol demek...Memleketin en iyi golcüsünü almak varken o parayı Henriqe'ye yatırdık, yazık, çok yazık!!!

Ben geçen sezon ve bugünde dahil birçok kulüpten mantıklı fiyatlara transfer yapacağımızı zannetmiyorum.Beş yukarı verirsin ama üç aşağı alamazsın.

Başkan şike davası başladığında ya da Ağustos gibiydi sanırım kimse benden ne oyuncumu istiyor nede oyuncu satıyor demişti.Önlerini göremiyorlarmış STSL kulüpleri.

Yerli konusunda girişim ufak bir sonuca bağlanırsa,görüşmeleri kesersek bende başkanı keserim.Ama Alper gibi kafadan 10 M diyen çok kulüp çıkacak gibime geliyor.

A. Aydın
Abi bu fenevliler harbi angut ya. Kesin onların işidir :D

YOk değildir twitter hesabı yeni diil adam türklerle ilişkisi yok twitterda kendi çapında bişeler yapmıştır.

yatmaztara
04.01.2012, 22:31
http://www.youtube.com/watch?v=l_ZIn95N75g

fm de 9 milyon euromu kaptı

yektakurtulus
04.01.2012, 22:35
allah askina buraya fm yazmayin...

hyasin61
04.01.2012, 22:35
Fransız basınına göre fenevın muoussa sow ıle anlastıgı yonunde haberler var

İlker Akçay
04.01.2012, 22:36
BMN RADYO YAYINDA...

Gökhan Baymak
04.01.2012, 22:37
Fransız basınına göre fenevın muoussa sow ıle anlastıgı yonunde haberler var

Fener bu durumda böyle transfer yaparsa ve bizimkiler de kadromuz yeterli deyip durursa bu sezon maç izlemem ben...

Yunus Emre AYAZ
ya bide her sayfada bmn radyo yayında vs transfer başlığına yazmasak bişeyler okumaya bakıoruz reklamlar hoş olmuyor çok sayfada şişkinlik yaratıyor.

yatmaztara
allah askina buraya fm yazmayin...

haklısınız ama stopere ihtiyacımız olduğu için gerçekte 5 milyon euro verip alabiliriz:)

ErtuGrul
04.01.2012, 22:38
Sadece tahmin olasi bir servet transferine hazirlik olun...

backcomejaja
04.01.2012, 22:39
Bi konuya daha değinmek istiyorum.Geçen sene Ukrayna ligi 9-10 temmuzda başladı bizim ilk maç Ağustos 15 deydi.Jajada temmuz 8 bursa süper kupa maçında türkiyeye gelmişti.Burdan varılacak sonuç Jaja geçen sene Ukkraynadan geldiğinden diğer oyunculardan az tatil yaptı bu bi gerçek.Ve adam sadece Karabük maçında Noel içiin gitti.geç geldi falan yanlştr haklısnz.Ama Colmanı ayarttı Alana gelme dedi etkilemdiler bunlar çocuk mu etkilenseler yattaradan etkilenirlerdi etkiileneck olsalar.Jaja saha içinde oyundan alınınca ne saygısızlık yaptı antrönere nede formaya saha içinde disiplinsiz değildi işini gayette iyi yapıyordu.Trabzondan bonservisiyle giden ender yabancılardan benim son zamnlarda hatırladığm.Şota ve Vugrinecle birlikte bi sezonda en çok gol atan yabancı hemde ilk senesinde.Son olarakda Adrian ondan iyi diyenlerede katılıyorum ama gülmekten katılıyorum

ibrahim
04.01.2012, 22:40
Ben hazirim mesela. :)

Eto'o
04.01.2012, 22:40

Ben bekliyorum hicte sasirmam menajeri kim ?

Fanatik34
04.01.2012, 22:41
O yüzden biraz kıymet bilelim. Şenol Güneş bu kulübün sahip olabileceği en iyi hocadır, eksikleri yok mu var ama onu da bir zahmet doğru kişilerle tamamlasınlar..Onu da mı Şenol Hoca yapsın..:alkış: iste Kapak böyle olur.

Karadeniz insaninin ama özellikle Trabzon insaninin karakteristik özelligi nedir?
Senol Günes´i taniyoruz degil mi? Is transfere gelince, evet fazla duygusal davraniyor. Bu yasindan sonra da degismeyecegi icin hala inatla onu bu sekilde elestirmek:confused:

O isi yapacak olanlar, Menejerlere milyonlar akitmakta cok cömert olan, sonra da...o koltukta oturanlardir!!!

Emirhan Yazıcı
Ne Sow u Saka gibi

18 Milyon İSTENİYOR Bonservisine...

haymatloshan
Eğer transferi kendisi yapmıyorsa teknik direktörün o takımda işi yok kusura bakmasın,eğer yapıyor ve yabancı çöplüğüne dönüştürüyor,toplamda 10 golde bile isimleri yoksa yine o teknik direktörün takımda işi yok.Galatasaray'da bizim kadar hatta bizden fazla değişiklik yaptı ama aldığı oyunculardan verim alıyor,Beşiktaş'ta öyle.Bizim yabancıların kaçından skora katkısı olan var,oyunu domine edecek bir tane mi yabancı bulamazsın,rakibin korkacağı,tedbir alması gereken ileri uç yabancın olmaz.O kadar takım çalıştırdın uzak doğuda orada da mı yok eski talebelerinden.Elin İ.B.B.'si gidip Holmen'i Doka'yı buluyor,sen 4-5 milyon euro verip yedekte bekletecek oyuncu alıyorsun.Kim ne derse desin Şenol Güneş iyi takımlar bulduğu için başarı sağladı.Şenol Güneş takımdaki misyonunu tamamladı,1 tane bile genç oyuncu oynatılmaz mı arkadaş,sen hangi akla hizmet Antalya maçında Sapara ve Colman ile orta saha kurarsın,sen ne hakla 2-3 maçta bir orta sahanın ortasıyla oynarsın.Bu forumdaki son mesajım olabilir,kulübe yeterince e-mail attım.Buradakilerden daha detaylı analizlerimi yazdım,alınabilecek futbolcularla ilgili yazılar yazdım ama koca camia geri bildirim bile yapmadı.Sizlerde kendinizi kandırmayın,neden elin keşfedemediği topçulara haddinden fazla para veriliyor asıl bunlar İRDELENMELİ.İyi akşamlar.

ErtuGrul
04.01.2012, 22:42
Ben hazirim mesela. :)
Fazla sarsilmam diyorsun :).

yatmaztara
04.01.2012, 22:42
Ne Sow u Saka gibi

18 Milyon İSTENİYOR Bonservisine...

desene yakında sow bitmiş yazabilicez :D

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 22:43
desene yakında sow bitmiş yazabilicez :D

Ayrıyetten Lilleden adam almak Eskişehirden bile zor

yatmaztara
04.01.2012, 22:45
biz şimdi ciddi ciddi mierjevskiye 5 milyon euromu verdik

ErtuGrul
04.01.2012, 22:45
Ben bekliyorum hicte sasirmam menajeri kim ?
Menejeri kim bilmiyorum ama, ucuz et ve yahniyi bizimkiler sevdigi icin tahminde bulundum...

Cafer Bulur
04.01.2012, 22:46
Beyler olcan ve jebrin bitmis,yarin imzaliyorlar.:)

Mert Oğuzlu61
öncelikle bu yazı üzerinden Adnan Sungur hakkında dalga geçenler komik arkadaşlar. kendisini tanımam etmem, düzenli olarak da takip etmem. ancak buradaki taraftarın çoğu tahir kumlu sporxle depresyondan depresyona koşmadan çok önce(22 mart 2011) tahir kum-aziz yıldırım ilişkisini deşifre etmiş.. hani şu iddianame açıklanana kadar göremediğiniz şeyleri.. o yüzden random gülüp dalga geçeceğinize ne yazdığını özümsemeye çalışın. ergen biraz ağır olsa da c.ronaldo vs deyip ergenliğinizi belli etmeyin. ferguson olmasaydı görürdük ronaldo'yu...

adnan sungur mungur tanımam kimdir necidir bilmem, jaja hakkında yazdığı yazıya bakarak yorumumu yaptım. keloğlan masalı anlatır gibi yazılmış, 8 yaşında çocuğun gülüp geçeceği saçma sapan ifadelerle dolu içi bomboş bir yazı... şu jaja şunu etmiş bunu etmiş diyenler, ne kadar emin konuşuyorsunuz, yanında mıydınız her haltı yerken bu adam onunla birlikte miydiniz ? hadi yapmış, arkadaş sizene dilimizde tüy bitti şunu söyleye söyleye, si ze ne ???

madem her yazılana çizilene inanıyorsunuz, madem TS oyuncusu ahlaklı topçu olsun bir yanlışı olmasın mantığıyla hareket ediyorsunuz, sözleşme yenilesin diye yırtındığımız onur dan başlayalım ? fb li g.ünal la baskın yediği geceyi hatırlayın, hafızaları canlandırın ? veya bizi sırtlayan burak ? gs li selçukla istanbulda alemlere akarken fotolarını çeken gazetecilere 3 000 er € verip görüntüleri sildirmişler ? sezon başlarında böyle bir iddaa ortaya atılmıştı, jaja ya inanıyorum diyen adam hadi gel bunada inan ?

gerçi ben kime ne anlatmaya çalışıyorum ferguson olmasa görürdük ronaldo yu diyen zihniyete gelmiş cevap vermeye çalışıyorum, hadi selametle renktaş... erzurum soğuktur sıkı giyin, kendine iyi bak...

Emirhan Yazıcı
Beyler olcan ve jebrin bitmis,yarin imzaliyorlar.:)

Kaynak:confused::confused::confused::confused: :)

İlker Akçay
04.01.2012, 22:48
BMN RADYO YAYINDA...

ErtuGrul
04.01.2012, 22:49
Besiktas'li fernandez'de gece alemlerinden cikmiyor ama, adam takir takir topunu oynayip takimina katkida bulunuyor..alem isine en fazla biz takiliyoruz niyeyse...

Eto'o
04.01.2012, 22:49
Menejeri kim bilmiyorum ama, ucuz et ve yahniyi bizimkiler sevdigi icin tahminde bulundum...

Menajeri mithat halismis demekki 90% bizde. :)

atillati
04.01.2012, 22:51
bizim alem işine takılmamız aslında trabzonda alem yapılacak kalitede mekan olmamasından kaynaklanıyo...takılmak isteyen adam atlayıp istanbula geliyo buda yönetimi rahatsız ediyo.

Nonserviam
04.01.2012, 22:52
adnan sungur mungur tanımam kimdir necidir bilmem, jaja hakkında yazdığı yazıya bakarak yorumumu yaptım. keloğlan masalı anlatır gibi yazılmış, 8 yaşında çocuğun gülüp geçeceği saçma sapan ifadelerle dolu içi bomboş bir yazı... şu jaja şunu etmiş bunu etmiş diyenler, ne kadar emin konuşuyorsunuz, yanında mıydınız her haltı yerken bu adam onunla birlikte miydiniz ? hadi yapmış, arkadaş sizene dilimizde tüy bitti şunu söyleye söyleye, si ze ne ???

madem her yazılana çizilene inanıyorsunuz, madem TS oyuncusu ahlaklı topçu olsun bir yanlışı olmasın mantığıyla hareket ediyorsunuz, sözleşme yenilesin diye yırtındığımız onur dan başlayalım ? fb li g.ünal la baskın yediği geceyi hatırlayın, hafızaları canlandırın ? veya bizi sırtlayan burak ? gs li selçukla istanbulda alemlere akarken fotolarını çeken gazetecilere 3 000 er € verip görüntüleri sildirmişler ? sezon başlarında böyle bir iddaa ortaya atılmıştı, jaja ya inanıyorum diyen adam hadi gel bunada inan ?

gerçi ben kime ne anlatmaya çalışıyorum ferguson olmasa görürdük ronaldo yu diyen zihniyete gelmiş cevap vermeye çalışıyorum, hadi selametle renktaş... erzurum soğuktur sıkı giyin, kendine iyi bak...

Yiğenim ne güzel yazmışsın böyle, at gözlüğü takip jajadan başkasını görmeyen malum ahlak dersi veren taraftarımıza, hediye olsun.

memozcan
04.01.2012, 22:54

renktaş ergen deyince hemen üstüne alınıyosun bakıyorum, fikrine saygı duyarım, düşünce sana aittir ama şu üslubunu biraz değiştirsen iyi olur kanımca, daha saygılı bir üslup seninde saygı görmeni sağlar..

Royal Heart
04.01.2012, 22:55
Kim geliyor değil de kim gidiyor diye bir soralım hele ? Anlaşıldı ki yabancı göndermeden kulağımıza transfer haberi gelmeyecek...

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 22:55
https://twitter.com/#!/Emir_Trabcelona Takip edebiliriz birbirimizi..

memozcan
04.01.2012, 22:56
Besiktas'li fernandez'de gece alemlerinden cikmiyor ama, adam takir takir topunu oynayip takimina katkida bulunuyor..alem isine en fazla biz takiliyoruz niyeyse...
şampiyonluk yarışında bilicayla sarmaş dolaş görüntüleri çıksın da bakıyım napıyo onu bjkliler..

kemaLAZ61
04.01.2012, 22:57

Çünkü biz farklıyız. Biz Trabzonsporuz ;)

Alihan Ertürk
04.01.2012, 22:57
https://twitter.com/#!/Emir_Trabcelona Takip edebiliriz birbirimizi..

Eyvallah.. ççç

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 22:59
Eyvallah.. ççç

:) Komik olan ?

ErtuGrul
04.01.2012, 23:04
Transfer edilecek futbolcunun sozlesmesine alemlere akamaz diye madde koydurmak en guzel cozum ozaman...sebebini soran oyuncuya biz Trabzonspor'uz ic dinamiklerimiz var deriz...

Alihan Ertürk
04.01.2012, 23:04
:) Komik olan ?

''Transfer Dosyası bu günleri de mi görecekti..'' dedim kendi kendime. Budur.

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 23:05
''Transfer Dosyası bu günleri de mi görecekti..'' dedim kendi kendime. Budur.

Bugunleri derken ? :)

Murat erdoganımı alsak :o

61_Hasan_69
04.01.2012, 23:05
çook sakin buralar . Biri bi duyum atsa ortaya sabahlasak şurda :D

Necmi6161
04.01.2012, 23:06
forvet sorunumuz yok ortasahayada ihtiyacımız yok, tek ihtiyacımız stoper.

zaten zokora yerine, barış aykut var. incedemire falan gerek yok. jebrin i niye aldık ? jaja yı istiyorsunuz hala.

adrian alanzinho jebrin jaja , sezon sonuda sapara gelcek. bir mevkide 5 tane yabancı olurmu ?.

forvet sorunumuz yok. halil - burak. mükemmel bir ikilimiz var bence ilerde.

ihtiyacımız olan sol kanat tipide geldi. olcan çok önemli bir transfer. şuan lık bize, sezon sonuna kadar hem avrupada hemde lig de taşıyabilecek , tecrübede, sağlamlıkta. işte budur diyebileceğimiz bir stoper lazım.

bahadır2561
04.01.2012, 23:06
Az biraz tutarlı olun ve Onur Kıvrak gitsin diye propaganda yapın. Gecen yıl fener macından 10 gün önce (agustos'ta) fenerli Gökhan Ünal'la karı-kız peşinde koşarken kameralara görüntülenmişti.

Jaja'yı asıp kesenler sessiz kalmayın TS'den gitmesi için eylem yapın.

ibrahim
04.01.2012, 23:09
Yeni transferimiz. :D:D

https://p.twimg.com/AiV5RLVCQAAlppL.jpg:large

A.Gökhan AKIN
04.01.2012, 23:09
Yalanda olsa Bi duyum yok mu?
Duyumsuz kalan bir taraftarın transfer damarlarından biri kopmuş demektir :D

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 23:10
Jake Taylor meselesini Özet gecebilicek varmı ?

Mert Özsarı
04.01.2012, 23:11
Sow fenevbahceye yakınmış trt spor

Alihan Ertürk
Yeni transferimiz. :D:D

https://p.twimg.com/AiV5RLVCQAAlppL.jpg:large

Harun abi was here.

61_Hasan_69
kaşınıyoruz belki ama biri bi duyum atsın ortaya. Ama tutarlı bişe olsun:D

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 23:12
Yokmu Duyumcu:o

MDanışmaz
Ne alakası var Onur'u kaç kere gördünüz alemlerde örnek verirken elmayla armutu karıştırıyorsunuz Onur'un bu zamana kadar herhangi bir disiplinsizliğini görmedik Jajayla bu konuda karşılaştırılması bile abes..Ayrıca forumda Jaja konusunda eleştiride bulunanlar sanki Adrian'ı daha iyi oyuncu gibi görüyorlar anlayışı var bu çok yanlış..

61_Hasan_69

o trt spor ne haberleer yaptı bugüne kadar bir tanesi tutmadı. Ey gidi Nduka , Adem Büyük bizdeydi bi aralar güya. Gerçi Allahttan almadık onları

Alihan Ertürk

Ricardo Costa bitmiş.

Şentürk
TRT gibi kanal fotomaçı geçti :D yazıklar olsun.

Gökhan Baymak
04.01.2012, 23:13

Sow Fener'e gelir ve biz iyi bir stoper ve Jaja'yı alırsak bikini giyerim. Hem de bu kış günlerinde:cool:

Mert Oğuzlu61
04.01.2012, 23:14

yani fb ye uzak... bunlar ne derse tersi çıkıyor.

sow u fb alabilir mi daha alper i getiremiyorlar. avrupanın en manyak golcülerinden biri, fb ye gelir mi bu adam.

61_Hasan_69
Ricardo Costa bitmiş.

Keyfim yerine geldi:D Forvet alırlarmı varmı başka duyum?

Etem Güner
Arkadaşlar soracağım soruya tam olarak bilen arkadaşlar cevap verirse memnun olurum şimdi sezonsonu oynanacak olan playof mücadelesinde oynayacak 4 takkımın liğde almış olduğu puanlar 2 ye bölğnecek ve üstüne kazandığı maçlar ilave edilecek denilmişti sonra bir söylenti oldu uefa bu işin böyle olmadığını sezon sonu herkesin yani ilk 4 takımın hiç puanı yokmuş gbi bu maçları oynayacağını ve alınan puanlarla şampiyonun belli olacağı söyleniyor bazı spor proğramlarında bu dillendiriliyor tabi trabzonun durumundan dolayı bunun böyle olmasını istiyorlar o başka fakat olay tam nedir yazarsanız sevinirim

exelans_25
beşiktaşın kadrosuna bakıyorum çok kaliteli adamlarda stoper bolluğu var bizde stoper yok.kesinlikle transfer kalitemizi yükseltmeliyiz yoksa play off a girsek bile çok zor derbi kazanırız

Necmi6161
son dakika ! http://www.youtube.com/watch?v=uDBzzp3OLeo

Necmi6161
04.01.2012, 23:15
Yokmu Duyumcu:o

sen varsın ya :D :D :D

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 23:16
sen varsın ya :D :D :D

Yok Ben Duyumcu Falan Degilim :)

bahadır2561
04.01.2012, 23:17
Ne alakası var Onur'u kaç kere gördünüz alemlerde örnek verirken elmayla armutu karıştırıyorsunuz Onur'un bu zamana kadar herhangi bir disiplinsizliğini görmedik Jajayla bu konuda karşılaştırılması bile abes..Ayrıca forumda Jaja konusunda eleştiride bulunanlar sanki Adrian'ı daha iyi oyuncu gibi görüyorlar anlayışı var bu çok yanlış..

Valla mesele TS degerleriyse aynı şeydir .

Ya da Yattara o kadar kampa gec katıldı,karakollardan topladık ama 7-8 yıl takımda kaldı.

Renktaş benim dediğim ortada bi tutarsızlık var. Bu adamı yolladıysan niye yolladın, şimdi niye almaya calsııyorsun acıkla da bizde bilelim.

sessizkral_1
04.01.2012, 23:18
ben hala STOPER ve JAJA hamlesi bekliyorum

eğer JAJA gelmezse çok iyi bir FORVET

Sinan Sağlam
Jake Taylor bu gece tweeter ındakı kufurlerı gorunce savcılıktan koruma talep edebılır...

Malın bırı fake hesap acıp Trabzon ' a ımza atıyorum dedı , adamın orjınal hesabını bulan uyanık taraftarlarımız da :" Seni ................. usagu " dıyerekten adama kusmaya başladılar...

Jake Taylor transferının ozetı budur...

Ey yönetim bir an önce transfer yap zira sinirlerin freni boşaldı , kötü şeyler olacak , ilk kurban gariban Galli : Jake Taylor :)

bahadır2561
Cenk Tosun hamlesini yapalım artık gec kalmış değiliz

Royal Heart
Jebrin bu takımda kalıcı mıdır yoksa 1461'lerde pişecek(!) midir ?

61_Hasan_69
04.01.2012, 23:19
Jebrin bu takımda kalıcı mıdır yoksa 1461'lerde pişecek(!) midir ?

Jebrin bu takımda her türlü oynar.

MonteCristo
04.01.2012, 23:19
Bence takımın 3 tane ciddi ihtiyacı var. Birincisi Giray'la uyumlu, onu tamamlayacak bir stoper. İkincisi Colman tipinde çift yönlü bir ortasaha. Üçüncüsü Burak'ı tamamlayacak tipte bir forvet veya golcü ofansif ortasaha. Bunları alabilirsek şampiyonluk için favori bile olabiliriz. Volkan forma girerse, Olcan Gaziantep'de oynadığını oynasa bu takım uçar.

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 23:20
Jake Taylor bu gece tweeter ındakı kufurlerı gorunce savcılıktan koruma talep edebılır...

Malın bırı fake hesap acıp Trabzon ' a ımza atıyorum dedı , adamın orjınal hesabını bulan uyanık taraftarlarımız da :" Seni ................. usagu " dıyerekten adama kusmaya başladılar...

Jake Taylor transferının ozetı budur...

Ey yönetim bir an önce transfer yap zira sinirlerin freni boşaldı , kötü şeyler olacak , ilk kurban gariban Galli : Jake Taylor :)

Tesekkür ederim

carolo
FABREGAS kesinlikle alinmali az once oyle bi gol atti ki ..

Royal Heart
Jebrin bu takımda her türlü oynar.
Benim yorumum da o yönde ancak teknik heyetin düşüncesi ne acaba, bilgi var mı bu konuda...

Necmi6161
Cenk Tosun hamlesini yapalım artık gec kalmış değiliz

antepin başkanı cenke ihtiyacımız var asla satmayız vs demişti hatırladığım kadarıyla. tabi herşeyin anahtarı para.

MDanışmaz
04.01.2012, 23:21
Valla mesele TS degerleriyse aynı şeydir .

Ya da Yattara o kadar kampa gec katıldı,karakollardan topladık ama 7-8 yıl takımda kaldı.

Renktaş benim dediğim ortada bi tutarsızlık var. Bu adamı yolladıysan niye yolladın, şimdi niye almaya calsııyorsun acıkla da bizde bilelim.

Jaja olayı bir efsane gibi yayıldı bizim yöneticilerin herzaman ki boşa söylemleri yazın da aynı şeyleri duymuştuk şampiyonlar ligi biletini aldıktan sonra gelen isimleri biliyoruz taraftarın gazını aldılar işte..

İlker Akçay
04.01.2012, 23:22
BMN RADYO YAYINDA..

Erdinç Dilek
04.01.2012, 23:22
-Valla Sov bak inanmazsan tvtspov da söylemişlev... Sovsana ya doğvumu değil mi anlayalım...

Etem Güner
04.01.2012, 23:23
Arkadaşlar soracağım soruya tam olarak bilen arkadaşlar cevap verirse memnun olurum şimdi sezonsonu oynanacak olan playof mücadelesinde oynayacak 4 takkımın liğde almış olduğu puanlar 2 ye bölğnecek ve üstüne kazandığı maçlar ilave edilecek denilmişti sonra bir söylenti oldu uefa bu işin böyle olmadığını sezon sonu herkesin yani ilk 4 takımın hiç puanı yokmuş gbi bu maçları oynayacağını ve alınan puanlarla şampiyonun belli olacağı söyleniyor bazı spor proğramlarında bu dillendiriliyor tabi trabzonun durumundan dolayı bunun böyle olmasını istiyorlar o başka fakat olay tam nedir yazarsanız sevinirim

Erdinç Dilek
04.01.2012, 23:23
FABREGAS kesinlikle alinmali az once oyle bi gol atti ki ..
fabregas duysa kesin alınmıştı bu dediğine:)

Tunç Tosun
04.01.2012, 23:24
http://www.transfermarkt.co.uk/en/petr-janda/profil/spieler_38339.html

Al sana tutarlı bir duyum (koftiden)
Sen kaşındın..

Bilâl ÇOBAN
04.01.2012, 23:24
Bence takımın 3 tane ciddi ihtiyacı var. Birincisi Giray'la uyumlu, onu tamamlayacak bir stoper. İkincisi Colman tipinde çift yönlü bir ortasaha. Üçüncüsü Burak'ı tamamlayacak tipte bir forvet veya golcü ofansif ortasaha. Bunları alabilirsek şampiyonluk için favori bile olabiliriz. Volkan forma girerse, Olcan Gaziantep'de oynadığını oynasa bu takım uçar.

Juhazs ( Serdar Aziz ) - Biglia - Jaja

maliyetini vs. bilemem ama, pek de yararlı olurlardı.. Jaja konusu ise biraz karışık, Şenol hoca " istemiyorum " diyorsa, muadili birisi mutlaka alınmalı.

bahadır2561
04.01.2012, 23:25
antepin başkanı cenke ihtiyacımız var asla satmayız vs demişti hatırladığım kadarıyla. tabi herşeyin anahtarı para.

Bir sürü gereksiz adam var yollarsın birkacını birazda para Olcan transferindeki gibi iş biter

Emirhan Yazıcı
04.01.2012, 23:25
Ugur abinin Avatarında vardı

Hayallerle Degil Gerceklerle İlgileniyoruz...

Gökhan Baymak
04.01.2012, 23:26
Geçen yıl kendi çapımda takımımızı Barcelona ile karşılaştırıyordum.. Barcelona daki oyuncular ve bizdeki karşılıkları..

Valdes ----> Onur

Puyol ----> Egemen

Xavi ----> Selçuk

İniesta ---> Colman

Messi ---> Jaja

Geçen yılki takımdan Puyol, Xavi ve Messi gitti. Barcelona'dan bunları çıkarınca geriye ne kalır. Gerçi onlar hemen doldurur yerini ama biz bu oyuncuları kaybetmemeliydik. Tamam gittiler olan oldu ama yerleri hala dolmadı.

memozcan
04.01.2012, 23:26
ilk ikisine katılıyorum ama üçüncüsü kesinlikle golcü olmalı yani solda da oynar sağda da oynar değil, sadece ilerde oynar ve gol atar.. bize gelen her oyuncu asıl mevkii hariç her mevkide oynuyo nedense.. şöyle leblebi gibi gol atacak birine ihtiyacımız var.. leblebi gibi olmasa da umut gibi olsa da yeter:)

Royal Heart
04.01.2012, 23:27
Bu takımı Cenk paklar evet, Cenk = Pawel (kiralık) + 2 milyon euro gibi bir teklife alınsa kârlı olurdu bir hayli. Yazıp çizmek kolay tabi ufak meblağ değil bunlar ama elimiz mahkûm, aynı teklif Muhammet için de yapılabilir. İkisine de hayır demem. Ama kontenjan açılır açılmaz yapılacak ilk iş Avrupa standartında bir Stoper transfer olmalı.

Erdinç Dilek
playofla ilgili tek bildiğim puanların ikiye bölüneceği, küsüratlı çıkan puanların bir üst sayıya tamamlanacağıdır.(örnek: normal sezonda 75 puan alan takım playoffa 75\2=37,5=38 puanla başlayacak)

Sacit
jaja'nın alındığını ya da kesin alınacağını bana söyleyen kardeşime bir hediye alıp, onu Allah rızası için sevindireceğim.