PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

tsk61_24
04.01.2012, 11:40
Fatih Terim'i gs'in parasal anlamda kötü oldugu dönemlerdede gördük, bir kaç hafta sonra kovuldu. Demekki is parada, transferlerde... Herkes gider ama Senol Hoca kalacaktir, biz burada acaba bu adam ne düsünüyor diye tartisirken bence önemli transferler yarindan itibaren olabilir. Sadri baskan hiçbir zaman kötü oynayan bir Trabzonspor oldugunda yönetimde degildi, olacak arkadaslar bizim burda görüpte yazdiklarimizi umarim ve insallah onlarda görüyordur. STOPER, ORTA SAHA ve JAJA bu takima sart, Brozekler, Baris atas, Ferhat, Murat Tosun, Vittek bu takimda isleri olmayanlardir. Adrian, Henrique, Zokora takima simdilik fazla katkilari yok. Alt yapidan en az iki genç alinmali ama ilk önce mevcut takimi oturtmak gerek.

tsk61_24
04.01.2012, 11:46
Engin bize geldigi zamanlar iyidi sorun yoktu, bu öyle birseyki sonradan piskopatlasiyor

aaahmet61
04.01.2012, 11:51
jajave yattaranın farklı bir özelliği vardı.top jajada iken rakip iki futbolcusunu yolluyordu.forvetimiz burak daha rahat hareket ediyordu.şimdi rakiplerimiz burağı kitliyor .takımda kilitleniyor.transfer olmasa korkarım fark dahada açılacaktır.

bahadır2561
04.01.2012, 11:56
son halimiz, feneri at bizi koy yerine

zmhNfSFjtYc

gudoz81
04.01.2012, 11:57
dün ergin keleş i izledim kusura bakmasın kımse ama ergin ın pawel brozek den eksıgımı vardı yada henrıgue den ?

bence bız alt yapıya gercekten ama gercekten onem vermıyoruz ?

nerde goksu arhas ? neden cıkmıyo alttan oyuncu cozmus deılım

engın baytar konusuna gelınce engın her adamı fitil eder su anda cınconda durumlar ıyı bıraz sallansın ozaman engıne olan sabrı görücez .)

çok doğru sıradan yabancılar transfer edileceğine yerli oyuncular takıma katılmalı. altyapı oyuncularımıza şans verilmeli ki alt yapıda olanlara bir hedef gösterebilelim.

Uzay Kaplan
04.01.2012, 11:59
gene salliyor millet senol hocaya yok niye gencleri oynatmiyor diye
Trabzonspor A takimi gencleri alip yetistirme yeri degil cünkü devamli üst düzey maclar oynuyoruz ve bizim seyirciye hep 3 puan lazim yoksa seyircinin gözünde isi bilmiyen antrenör olursun.
onun icin bize hep hazir adam gerekli ve bizim Senol hocada istedigimiz hep sampiyon olmak ve hep iyi oynamak.
onun icinde senol hoca hep en iyi bildigi oyuncular ile oynuyor cünkü Trabzonsporda riske girmek tehlikelidir.
bencede Senol hoca en dogrusunu yapiyor Trabzonspor gencleri deneme tahtasi degildir sadece hazir ve üst düzey futbolcular oynamasi gerek.
ha diyeceksinizki GS ye bak nasil gencleri oynatiyor fatih terim kral falan.
1.GS kac mactir 10 kisiye karsi oynuyor
2.Gecen sene küme düsecekti ve takimi yeniden kuruyorlar tabiki genclere önem verecekler ( ya tutarsa meselesi)onlarinda oturmus gecensene basarili takimi olsaydi zor gelirdi o gencler.
Yani bu niye genclere sans vermiyorlar meselesi kisaca böyle
ve sunuda diyim senol hoca iyi bir psikoloktur,iyi bir taktik antröneridir,iyi bir hocadir, her seyide hocadan beklemeyelim
artik iyi oyuncularida öteki isi bilenler arastirip transfer etsinler
Senol hocayada yemeyi hazirlamak kalsin.

Harun-61
04.01.2012, 12:00
Şenol Hoca'da tabii'lki elestirilecek.

2 Yildir 15 kisilik kadro ile sezonu tamamliyoruz.

Eren'in pesinden aylarca kosmadik'mi ? Niye aldik Sercan'i ?

F.Terim'i tabii'ki kutlarim, helal olsun...Güvendi Emre'ye Semih'e.

Senol Hoca ise sadece gecen yilki mac'da sürpriz yaparak M. Yumlu'yu oynatti ve 1 oyuncu kazandi.

Risk almadan'mi korkuyor acaba?

.

mc123
04.01.2012, 12:01
ŞEnol güneş beni soğuttu artık jaja'dan futbolcu falan istemiyorum. buca'lı bücürün dünya harikası olmasını umucam. sonra türkiye kupasını almayı. psv ile bir maçta berabere kalmayı...

cuneytunar
04.01.2012, 12:02
biz jajayı disiplinsiz die yolladık engini disiplinsiz die yolladık engin şimdi gsde döktürüyoo orda neden disiplinsiz deilmii anlayamadımm ..

İlk geldiğinde bizde de sesi soluğu çıkmıyordu, Şenol Güneş ile uslandı diye yazmıştı Fanatik. Huylu huyundan vazgeçmez!

Ali İhsan
04.01.2012, 12:03
Onur'u, Celustka'yı oynatan kimdi, bu oyuncular ilk oynamaya başladıklarında kaç yaşındaydılar?

Asi Çaykaralı61
04.01.2012, 12:08
Stopere transefr şart olduğuna birkere daha şahit olduk

recdodo
04.01.2012, 12:11
Trabzonspor A takimi gencleri alip yetistirme yeri degil cünkü devamli üst düzey maclar oynuyoruz ve bizim seyirciye hep 3 puan lazim yoksa seyircinin gözünde isi bilmiyen antrenör olursun.
onun icin bize hep hazir adam gerekli ve bizim Senol hocada istedigimiz hep sampiyon olmak ve hep iyi oynamak.
onun icinde senol hoca hep en iyi bildigi oyuncular ile oynuyor cünkü Trabzonsporda riske girmek tehlikelidir.
bencede Senol hoca en dogrusunu yapiyor Trabzonspor gencleri deneme tahtasi degildir sadece hazir ve üst düzey futbolcular oynamasi gerek.
2.Gecen sene küme düsecekti ve takimi yeniden kuruyorlar tabiki genclere önem verecekler ( ya tutarsa meselesi)onlarinda oturmus gecensene basarili takimi olsaydi zor gelirdi o gencler.
ve sunuda diyim senol hoca iyi bir psikoloktur,iyi bir taktik antröneridir,iyi bir hocadir, her seyide hocadan beklemeyelim

Altına imza atılabilecek çok doğru bir tespit. Biz maçlarımızı sadece 22.500 seyirci kapasiteli stadda değil 22.500 teknik direktör ve izleme komitesi içeren bir stadda oynuyoruz.

bladex61
04.01.2012, 12:18
tamam hocam jajada gelmesin ama stoper şart lütfen

Uzay Kaplan
04.01.2012, 12:21
Altına imza atılabilecek çok doğru bir tespit. Biz maçlarımızı sadece 22.500 seyirci kapasiteli stadda değil 22.500 teknik direktör ve izleme komitesi içeren bir stadda oynuyoruz.

Buda harika yorumdu
(22.500 teknik direktör ve izleme komitesi):alkış:

annttiigs
04.01.2012, 12:24
Fatih Terim'i gs'in parasal anlamda kötü oldugu dönemlerdede gördük, bir kaç hafta sonra kovuldu. Demekki is parada, transferlerde... Herkes gider ama Senol Hoca kalacaktir, biz burada acaba bu adam ne düsünüyor diye tartisirken bence önemli transferler yarindan itibaren olabilir. Sadri baskan hiçbir zaman kötü oynayan bir Trabzonspor oldugunda yönetimde degildi, olacak arkadaslar bizim burda görüpte yazdiklarimizi umarim ve insallah onlarda görüyordur. STOPER, ORTA SAHA ve JAJA bu takima sart, Brozekler, Baris atas, Ferhat, Murat Tosun, Vittek bu takimda isleri olmayanlardir. Adrian, Henrique, Zokora takima simdilik fazla katkilari yok. Alt yapidan en az iki genç alinmali ama ilk önce mevcut takimi oturtmak gerek.
ferhat'ı takımda düşünmemek ayıptır. bu adam bu takıma bir şekilde oturmalı !!!

bahadır2561
04.01.2012, 12:27
Şenol hoca risk almayı seven birisidir.

Sezona stoper ve forvetsiz başlayarak riskin kitabını yazmıştır

ağasarlı
04.01.2012, 12:34
glo ve giray aslında iyi stoperler. bizim sorunumuz aslında anladımki : stoper değil ortasahada topu ayakta tutacak biri. o olmadığı için ataktan dönen her top defansa geliyor. defansın sucu değil bu...

Asi Çaykaralı61
04.01.2012, 12:35
Amrabat forvet arkasında oynayabilir mi ?

M.KARAMAN
04.01.2012, 12:36
Bunlardan hiçbirşey olmaz.. Şuan süper ligde Grosicki ve Doka süper futbolcular.. Keşke alabilseler.. Ama imkansızın ötesinde.. Transfer herzaman olduğu ve bundan böyle aynı şekilde süreceği gibi bizde son bulmuştur.. Her sene aynı video.. Ve sonuç zaten ortada.. Moralimizi bozmaya gerek yok.. Şansımız bu..

M.KARAMAN
04.01.2012, 12:38
Bunlardan hiçbirşey olmaz.. Şuan süper ligde Grosicki ve Doka süper futbolcular.. Keşke alabilseler.. Ama imkansızın ötesinde.. Transfer herzaman olduğu ve bundan böyle aynı şekilde süreceği gibi bizde son bulmuştur.. Her sene aynı video.. Ve sonuç zaten ortada.. Moralimizi bozmaya gerek yok.. Şansımız bu..

Ayrıca keyfimizden transfer diye yırtınmıyoruz.. Yıllardır aynı şey.. Ve bu takımın transfere ihtiyacı olduğu yanlız biz değil.. Tüm herkes söylüyor.. Anlayışı kıt tek adamlar yönetim ve teknik direktör..

Cem Akyüz
04.01.2012, 12:38
Stoper aldık aldık alamadık işimiz çok zor.Anlamadım ki bende Mustafa ve Tayfun'a mı güveniyoruz ne yapıyoruz

Burak TOSUN
04.01.2012, 12:39
Takima duzgun stoper alinana kadar sakallarimi kesmeme karari aldim! Okulda biraz zor olacak ama neyse artik...

Harun-61
04.01.2012, 12:41
Onur'u, Celustka'yı oynatan kimdi, bu oyuncular ilk oynamaya başladıklarında kaç yaşındaydılar?

Kötü gidisatin sorumlulari vardi, Tony Sylva gibi.
Onur bu yüzden sans buldu ve cok iyi degerlendirdi, gerci baska'da secenek yoktu ya Onur yada Tolga.

Celustka'yi da kendi istedi.

Asil soru su, 18 mac oynadik ve oyuncularin döküldügü maclar oldu.
Burada niye aylarca pesinden kostugumuz genc oyuncuya sans verilmedi?

.

delfino
04.01.2012, 12:41

yaa kimsenin salladığı felan yokk geçen sene takım iyiken niee kimse sallamıyodu o takımın üzerine en fazla sağlam bitane forvet alınsaydı değme keyfeee ama şimdii millet oynan bu futboldan zevk almıyorr yaa abii takım yenilsinn eyvallah ama top oynayarak yenilsinn hangi maçtan zevk alıyoruzz allah askına bi tutturmuşuzz iki günde bir maç yapıyoruz die all işte dünn kaç gün aradan sonra maç yapıldı nasıl oynadıığımız ve yendiğimiz ortadaa burdaki biçok kişi haklıı ve bi çok kişininn istediği iyi futbol kusura bakmayın ama ne adrianla nee zokorayla nede bu defansla olucak iş değill kalede tolga yada onur olmasa daha çok ikinci sınıf bir kaleci olsa ts yerlerde olurdu bunuda unutmayın attığımız gollerin hepsi 2.sınıf goller estetik açıdan yada hazırlanış açısıdan özel bi çaba yokk eğer iyi bir taraftarsakk bbizimde bu takımın iyi futbol oynatılması için söz hakkımız sonuna kadar varrrr ....

Ömer Faruk61
04.01.2012, 12:43

Vittek forvet değil mi? Stoper konusuna katılıyorum..

Uzay Kaplan
04.01.2012, 12:44

senin yorumunada Süleyman Demirel söyle cevap versin ( türkiyede oxford üniversitesi vardida bizmi gitmedik)
türkece anlami söyle (senol hocanin elinde daha iyi oyuncularmi vardida bunlari oynatarak risk aldi?)

Ömer Faruk61
04.01.2012, 12:46
Ne Kalecinin ne Stoperlerin suçu yok.Suç Koşmayan Pres Yapmayan Orta Saha oyuncuları ve forvetlerde..Bu sene Umut Yok.Görüyorsunuz.Umuttan bende bir zamanlar illallah etmiştim ama Takım koşmuyor arkadaşlar.Stoper transferi bence yaraya çare olmayacak..Zokora kalitesinden şüphemiz yok ama kaçak döğüşüyor.Adrian fizik olarak inanılmaz cılız.Colman dışında koşan orta sahamız yok.Hal böyle olunca sene başından beri orta saha yol geçen hanı.Ne Kalecimize Ne Stoperlere bu kadar yüklenilmesini anlayamıyorum..

Zeki Akyol
04.01.2012, 12:47
Onur bu yüzden sans buldu ve cok iyi degerlendirdi, gerci baska'da secenek yoktu ya Onur yada Tolga.

.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
Evet benim de sormak istediğim konulardan bir tanesi ...

bahadır2561
04.01.2012, 12:48
Vittek forvet değil mi? Stoper konusuna katılıyorum..

Vittek iyidir,hoştur begenen begenir fakat Trabzonspor'a yakıştıramıyorum. .

Daha kaliteli adamlar almamız lazımdı.

senin yorumunada Süleyman Demirel söyle cevap versin ( türkiyede oxford üniversitesi vardida bizmi gitmedik)
türkece anlami söyle (senol hocanin elinde daha iyi oyuncularmi vardida bunlari oynatarak risk aldi?)

Transferde yetkili kişi kim güzel kardeşim ?

onur48
04.01.2012, 12:48
kesinllikle haklısın kardeşim,
burada adı sanı duyulmamış isimlere ilk onbirlerde yer veren arkadaşlara sesleniyorum,,

trabzonspor bi kayseri bi gençlerbirliği değildir,her sene şampiyonluk kelimesinin çokça telaffuz edildiği bi takımız biz...
bize hazır adamlar lazım direk katkı sağlıyacak,,
ama yönetimimiz in aldığı yabancıların yapmış olduğu katkıya bakarsak transferi yapamıyo oldukları zaten belli,
bakın bjk,fb,gs nin yabancılarına ortadaki fark açık belli....

socrates
04.01.2012, 12:50
transfer futbolla ilgili olduğu kadar bir ticarettir de aynı zamanda

ne almalı-satmalı, nerden almalı, kaça almalı-satmalı... bunları iyi bileceksin ama sabır etmesini de bileceksin ;)

ama TS ehil bir tüccar mı bu yönetim ile, o maalesef tartışılır :confused:

Cem Akyüz
04.01.2012, 12:52

.
ki Eren'i defalarca izlemiş biri olarak şunu söyleyeyim abi oynasaydı gerçekten sırıtmazdı takımdı.İyi bir oyuncu Eren ama işte böyle gençleri alıyoruz hem onlara yazık ediyoruz hemde kendimize.Sercan'dan da çok umutluydum ama şans vermedik bir türlü.En azından 2-3 maç şans verseydik iyi olabilirdi

ESER
04.01.2012, 12:54

alinan oyunculara hatiri sayilir paralar odendi, yani butce vardi.€ 4'er 5'er milyon odenip oyuncu alinabiliniyorsa ve bu oyunculari hoca istemis ise hocanin elinde iyi adam var da o mu oynatmiyor demek bence pek gecerli bir arguman degil. hoca transferde insiyatif almamissa ve bu oyuncular ona ragmen alinmis ise de bu yonetimin hatasi oldugu kadar hocanin da hatasidir. iyi isler yaptiginda hakkini veriyorsak yanlislarini da gormeliyiz.

M.KARAMAN
04.01.2012, 12:55
Arkadaşlar birbirimize laf yarıştıralım diye buraya yorum yapmıyoruz.. Hepimiz aynı markanın ürünüyüz.. Ve ortadaki gerçeği görün artık.. Şenol Güneş.. Çok severim ve gelmesini istediğim tek teknik adamdı.. Ve hala öyle.. Bizi biz yönetmeliyiz çünkü.. Ama okadar çok hata yapıyor ki.. Oraya buraya manalı laflar sarfetmeyle şampiyon olamıyorsun.. Yönetime ayrı laf çarpıtması , medyaya ayrı laf çarpıtması , federasyona ayrı laf çarpıtması... Bunlarla mı şampiyon olacağız..? Adam madem görüyor eksiği niye söylemiyor yönetime medya ya uçsuz bucaksız demeçler vereceğine.. Neden ağzını açıp da istemiyor istediğini..? Günlerdir Jaja diye inletiyoruz burayı çoğumuz.. Keyfimizden değil.. Şuan takımında onun gibi bir futbolcu yok ! Ve bu adamı kimin göndermek istediğini bile bilmiyorken , dönmesi gündeme geliyor sonra gündemimizde yok deniyor.. Bunlar nedir.. Bizleri aptal yerine koyuyorlar.. Derdimiz yanlız jaja felan değil.. Eksik bölgelerimizi tamamlayıp yolumuza devam etmek.. En azından rahat maç izlemek ve Şampiyon olamayınca transfer yapılmadığı için kahrolmak istemiyoruz.. Yıllardır bunu yaşıyoruz.. İyi niyetli düşünmeyi bırakın artık.. Ortada hala çok büyük hatalar dönüyor.. Bu takım bu şekilde playoff'a girer belki ama diken üstünde.. Eğer giremezsek sakın şaşırmayın...-

Ömer Faruk61
04.01.2012, 12:56

Ne Kalecinin ne Stoperlerin suçu yok.Suç Koşmayan Pres Yapmayan Orta Saha oyuncuları ve forvetlerde..Bu sene Umut Yok.Görüyorsunuz.Umuttan bende bir zamanlar illallah etmiştim ama Takım koşmuyor arkadaşlar.Stoper transferi bence yaraya çare olmayacak..Zokora kalitesinden şüphemiz yok ama kaçak döğüşüyor.Adrian fizik olarak inanılmaz cılız.Colman dışında koşan orta sahamız yok.Hal böyle olunca sene başından beri orta saha yol geçen hanı.Ne Kalecimize Ne Stoperlere bu kadar yüklenilmesini anlayamıyorum..

Stoper konusuna katılıyorum ama genede suç Beklerimizde yada Stoperlerde değil bence Takım koşmuyor..

Uzay Kaplan
04.01.2012, 12:58

Transferde yetkili kişi kim güzel kardeşim ?

yetkilidir orda haklisin söyler zaten buraya buraya adam lazim diye
ama adam alinmassa tabiiki oda eldekinleri en üst seviyede kullanmaya calisir
yani risk almaz eldeki oyuncularin en iyisini oynatir;)

delfino
04.01.2012, 13:00
ve ayrıca bu saatten sonra kanat oyuncuları almayı bırakalım bize ortasahada takımı ileriye taşıyabilecekk sağlam bir on numaraya ihtiyac varr bu ne alanzinho nede bir adrian kusura bakmayın bize jaja varii bir adam lazım jaja varii diyorum çünkü ondan başka bizim takıma adam gibi bir on numara gelmedi ...

socrates
04.01.2012, 13:00
engin tekmeyi yiyip adamın başına dikildiğinde yumruğu sıkılı bi vaziyetteydi :rolleyes:

engini satmak hataydı diyemeyeceğiz hiçbirzaman
adam nitrogliserin gibi, biraz salla hemen patlar :cool:

lazfather61
04.01.2012, 13:03
engin tekmeyi yiyip adamın başına dikildiğinde yumruğu sıkılı bi vaziyetteydi :rolleyes:

nitrogliserin ornegi guzeldi:D

socrates
04.01.2012, 13:11
nitrogliserin ornegi guzeldi:D

askerliğimi istihkam yaptım da :)

bkz: kwai köprüsü

bahadır2561
04.01.2012, 13:12

Stoper konusuna katılıyorum ama genede suç Beklerimizde yada Stoperlerde değil bence Takım koşmuyor..

Dediğiniz gibi koşmuyourz yürüyerek oynuyoruz ona lafım yok lakin stoperlerimiz acemi, kaliteli adam öyle çalım yemez bu yıl ki kacıncı pazara gidişi sayamadım Giray'ın.

Kalite her halinden belli eder kendini.

yetkilidir orda haklisin söyler zaten buraya buraya adam lazim diye
ama adam alinmassa tabiiki oda eldekinleri en üst seviyede kullanmaya calisir
yani risk almaz eldeki oyuncularin en iyisini oynatir;)

Adam alınmazsa diye bişey yok mecbur alacaklar, direteceksin.
Kendi menfaati için istemiyor ki milyonlarca insan için istiyor.
Dedğim gibi riski zaten baştan almıştı :)

mc123
04.01.2012, 13:16
Vittek lazım olan bir tarzda forvet ama genci koşanı makbul. Hacılar büyük takımlar hep arjantinli dolu biz de adrian henq parasına alalım düzgün bişey zhh

Orki
04.01.2012, 13:18
ya arkadaşlar ağlayanın malı gülene hayır etmez...
gidipte ısaac,jebrin,vittek,sapara,eren albayrak,murat tosun,ferhat,henriq,volkan şen gibi kulübüyle sorun yaşamış,parasını alamamış,sözleşme yenilememiş,serbest kalmış kısaca çakallık yaptık zannedilerek yapılan transferlerden hayır gelmiyor..
ha kulübü performansından memnun olmaz bırakır onu anlarım..
az çok neyse vereceksin parayı alıcaksın futbolcuyu...
örneğin celutska gibi genç ucuz gelişime açık adamları alırsın olur biter
tabiki tecrübeli ve yetenekli bir kaç oyuncuda alınır ve bi sistem oluşturulur o sisteminde üzerinde durulur
egemene selçuğa futbol oynamayı öğretip sonrada rakiplerine kaptırmak olacak işmi?

ANIL
04.01.2012, 13:24
ibbli webo yu almak iyi olabilir. Adam en azından hırslı ve iyi golcü.

Turgut Altun
04.01.2012, 13:25
ya arkadaşlar ağlayanın malı gülene hayır etmez...
gidipte ısaac,jebrin,vittek,sapara,eren albayrak,murat tosun,ferhat,henriq,volkan şen gibi kulübüyle sorun yaşamış,parasını alamamış,sözleşme yenilememiş,serbest kalmış kısaca çakallık yaptık zannedilerek yapılan transferlerden hayır gelmiyor..
ha kulübü performansından memnun olmaz bırakır onu anlarım..
az çok neyse vereceksin parayı alıcaksın futbolcuyu...
örneğin celutska gibi genç ucuz gelişime açık adamları alırsın olur biter
tabiki tecrübeli ve yetenekli bir kaç oyuncuda alınır ve bi sistem oluşturulur o sisteminde üzerinde durulur
egemene selçuğa futbol oynamayı öğretip sonrada rakiplerine kaptırmak olacak işmi?

Selçuk, Egemen de bahsettiğiniz familyadan ama çok güzel götürüyorlar takımlarını. Oyuncu kaliteli olduktan sonra ister sözleşmesi bitsin, ister piyangodan çıksın, iş yapar. Bir de adamsa o zaman tadından yenmez.

kalavara
04.01.2012, 13:27
manısada stoper hüseyin i lütfen izleyin iyi oyuncu

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

hüseyin1975
04.01.2012, 13:29
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Karsisindaki Futbolcu cok iyi günündeyse her stoper kötü gözükebilir.
Ayrica o 2 Pozisyonun disinda nasil oynadigina bakmak lazim.
Burak dün her iki Pozisyonda üst kalite Hareketler yapti:)

wien_ts
04.01.2012, 13:31
ki Eren'i defalarca izlemiş biri olarak şunu söyleyeyim abi oynasaydı gerçekten sırıtmazdı takımdı.İyi bir oyuncu Eren ama işte böyle gençleri alıyoruz hem onlara yazık ediyoruz hemde kendimize.Sercan'dan da çok umutluydum ama şans vermedik bir türlü.En azından 2-3 maç şans verseydik iyi olabilirdi

Sercan A2 takiminda en cok gol atan oyuncumuz 7 golle,TFF'de ki istatistiklere gore.Birde TFF'nin sitesinde rize ile oynadigimiz mac goruntuleri var ,orda goze batan tek oyuncumuz Sercan.Bence artik dakika almali.

hüseyin1975
04.01.2012, 13:37
Sercan A2 takiminda en cok gol atan oyuncumuz 7 golle,TFF'de ki istatistiklere gore.Birde TFF'nin sitesinde rize ile oynadigimiz mac goruntuleri var ,orda goze batan tek oyuncumuz Sercan.Bence artik dakika almali.

Güngörenspora karsi kesinlikle Genclerle oynamaliyiz ama korkarim Senol Hoca yine As Takimi cikarir!
Risk almayi fazla sevmiyor gibi.:(

socrates
04.01.2012, 13:38
TS için uygun transfer stratejisi master planı :rolleyes:

- altyapı: ne kadar mükemmel bir sistem oturtsanız da katkısı belirli bir düzeyde kalır ama tamamlayıcı ve önemlidir

- yabancı transferi: istanbula gelen kariyerli yabancıların büyük bir kısmını trabzon.a getirmek mümkün değil, hasbelkader gelenlerden de verim almak mümkün değil. yabancı oyuncu 11de oynayacak, ya da alınmayacak. +2.yi felan kullanmaya gerek yok. hele veteran yabancıya hiç gerek yok

- scouting: balkanlar, k.afrika, vs... bazı bölgeleri takip edecek bir ekip olmazsa olmaz, buralardan bulunacak max 21-22 yaşındaki futbolcular takımın geleceğidir

- yabancının yerlisi?!: süperlig.deki anadolu takımlarından alınacak yabancılar ile aşının tutma ihtimali daha yüksek

- serbest oyuncular: bonservis bedeli yoksa ya menejere imza parası, ya da futbolcuya yüksek ücret ödeniyor, ince eleyip sık dokumak lazım

- gurbetçi: gurbetçi futbolcular çok isteniyo ama biraz yıldızı parlayıp sivrilenlerini diil trabzon.a istanbul.a getirmek de mümkün diil

- yerli transferi: istanbul.un radarına girmiş yerlilere tomarla para verileceğine, u17-u19 seviyesinde ve bankasyadan futbolcu seçmek daha sürdürelebilir

- düşüşteki eski büyük takım topçusu: bu alan tam bir maden, risk var ama olgunlaşmış, kariyerinin son şansını kullandığını bilen ve büyük takım havasını teneffüs etmiş adam, bi tutarsa yeme de yanında yat

- menejerler: ayrı bir kangren, bahsetmeye bile gerek yok

tabii kendi sözleşmesi bitmiş yıldızını da kaçırmayacaksın bu arada... :rolleyes:

gerekli malzemeler: bunları uygulayacak günü kurtarma peşinde olmayan, kendi cebini de doldurmayacak vizyoner bir teknik ekip ve yönetim ile olgun ve sabırlı bir taraftar topluluğu :cool::)

Mete DORUK
04.01.2012, 13:38
Stoperde Stoper... İllakide Stoper.... (Nokta)

ozturk
04.01.2012, 13:39
RANTÇI PROJE!

Jaja efendi için imza kampanyası başlatan aklı evvel taraftarlarımızın var olduğuna üzülerek şahit oluyoruz. Organizasyonu başlatanlar kimlerdir bilemem ama arkalarında birilerinin olduğu muhakkaktır. Neymiş efendim ‘Jaja’yı istiyoruz’ muş ! Sürekli diyorum ya bu takım bile bu taraftara fazladır. Bunu bir kez daha yineliyorum.

Koca Trabzonspor’u bir futbolcuya mahkum etmeye kalkışmak sorarım hangi büyük Trabzonsporluluk anlayışının ürünüdür. Jaja kimdir ? Bir kez daha anlatayım aklı evveller! Jaja sizin bizim hepimizin yani bordo mavi renklere gönül vermiş tüm şahsiyetlerin geçen sezon tedirgin olup ‘He acaba fener bu hafta lider olur mu ? Eyvah şampiyonluk yine mi elden gidiyor ‘ diye için için kendimizi yediğimiz günlerde, Aziz Yıldırım ile kol kola girmiş bir ihanetçidir ! Yine sizler içten içte kan ağlarken, İstanbul gecelerinde Fenerbahçeli futbolcularla alem yaparak, Trabzonspor’un koştuğu hedefi asla umursamayan bir sorumsuzdur! Jaja Trabzonspor antrenmanlarına sürekli geç katılan , canı sıkıldı mı teknik direktörüne ‘Sen izin versen de vermesen de ben ülkeme gidiyorum ‘ diyecek kadar hiyerarşik düzene aykırı, profesyonellikten uzak , başıboş bir adamdır. Yetenekleri ne olursa olsun savaşa giderken sizi yarı yolda bırakmaya en yakın adaydır! Sizin ‘şampiyonluk kaçtı’ diye çoluk çocuğunuzun yüzüne bile bakacak morali bulamadığınız günlerde, zevk_ü sefa ile alemden aleme koşan ve sizin dertlerinizi bir saniye olsun yaşamayan bir kişiliktir ! Siz ne diyorsunuz arkadaşlar , ne anlatıyorsunuz siz? Trabzonspor Jaja’dan mı ibarettir ? Bunun adına olsa olsa saçmalık ve Trabzonspor’u ‘küçültme’ denir ! Bu projeye kim imza atarsa bilsin ki Trabzonspor’una kötülük eder!Trabzonspor Jaja kalitesinde hatta onun çok üzerinde oyuncu bulamaz mı ? Elbette bulur . Yönetimi daha iyi oyuncular konusunda zorlayın ama Jaja konusunda asla! Çünkü Jaja’nın geri gelme fikri bana göre bir ‘rant’ projesinin ürünüdür. Giderken ‘rant’ elde edenlerin, dönerken de ceplerini doldurma gayretidir! Bu düşünceye ortak olacak taraftarı düşünmek bile istemiyorum. Keşke bu imza kampanyaları Jaja’nın geri dönüşü için değil , büyük müsrifliklerle yapılan yabancı transferlere dur demek için yapılabilseydi.
Trabzonspor teknik direktörü ve Asbaşkan’ının bu noktadaki duruşunu aynen tasdik ediyorum. Sayın Asbaşkan ve sayın Şenol Güneş’e bu konuda destek olmak herkesin boynunun borcudur.Onların da bu tutum ve kararlarından geri adım atmamalarını diliyorum. İlkelerin çiğnendiği , tavizlerin verildiği, rantçıların destek gördüğü bir Trabzonspor’da gelecekle ilgili sağlıklı bir plan oluşturmak da mümkün olmaz.

Halil ŞANLI

hüseyin1975
04.01.2012, 13:40
YES ve digerleri hicbir duyum vermiyor.
Cok can sIkici bir durum!

hüseyin1975
04.01.2012, 13:42
RANTÇI PROJE!

Jaja efendi için imza kampanyası başlatan aklı evvel taraftarlarımızın var olduğuna üzülerek şahit oluyoruz. Organizasyonu başlatanlar kimlerdir bilemem ama arkalarında birilerinin olduğu muhakkaktır. Neymiş efendim ‘Jaja’yı istiyoruz’ muş ! Sürekli diyorum ya bu takım bile bu taraftara fazladır. Bunu bir kez daha yineliyorum.

Koca Trabzonspor’u bir futbolcuya mahkum etmeye kalkışmak sorarım hangi büyük Trabzonsporluluk anlayışının ürünüdür. Jaja kimdir ? Bir kez daha anlatayım aklı evveller! Jaja sizin bizim hepimizin yani bordo mavi renklere gönül vermiş tüm şahsiyetlerin geçen sezon tedirgin olup ‘He acaba fener bu hafta lider olur mu ? Eyvah şampiyonluk yine mi elden gidiyor ‘ diye için için kendimizi yediğimiz günlerde, Aziz Yıldırım ile kol kola girmiş bir ihanetçidir ! Yine sizler içten içte kan ağlarken, İstanbul gecelerinde Fenerbahçeli futbolcularla alem yaparak, Trabzonspor’un koştuğu hedefi asla umursamayan bir sorumsuzdur! Jaja Trabzonspor antrenmanlarına sürekli geç katılan , canı sıkıldı mı teknik direktörüne ‘Sen izin versen de vermesen de ben ülkeme gidiyorum ‘ diyecek kadar hiyerarşik düzene aykırı, profesyonellikten uzak , başıboş bir adamdır. Yetenekleri ne olursa olsun savaşa giderken sizi yarı yolda bırakmaya en yakın adaydır! Sizin ‘şampiyonluk kaçtı’ diye çoluk çocuğunuzun yüzüne bile bakacak morali bulamadığınız günlerde, zevk_ü sefa ile alemden aleme koşan ve sizin dertlerinizi bir saniye olsun yaşamayan bir kişiliktir ! Siz ne diyorsunuz arkadaşlar , ne anlatıyorsunuz siz? Trabzonspor Jaja’dan mı ibarettir ? Bunun adına olsa olsa saçmalık ve Trabzonspor’u ‘küçültme’ denir ! Bu projeye kim imza atarsa bilsin ki Trabzonspor’una kötülük eder!Trabzonspor Jaja kalitesinde hatta onun çok üzerinde oyuncu bulamaz mı ? Elbette bulur . Yönetimi daha iyi oyuncular konusunda zorlayın ama Jaja konusunda asla! Çünkü Jaja’nın geri gelme fikri bana göre bir ‘rant’ projesinin ürünüdür. Giderken ‘rant’ elde edenlerin, dönerken de ceplerini doldurma gayretidir! Bu düşünceye ortak olacak taraftarı düşünmek bile istemiyorum. Keşke bu imza kampanyaları Jaja’nın geri dönüşü için değil , büyük müsrifliklerle yapılan yabancı transferlere dur demek için yapılabilseydi.
Trabzonspor teknik direktörü ve Asbaşkan’ının bu noktadaki duruşunu aynen tasdik ediyorum. Sayın Asbaşkan ve sayın Şenol Güneş’e bu konuda destek olmak herkesin boynunun borcudur.Onların da bu tutum ve kararlarından geri adım atmamalarını diliyorum. İlkelerin çiğnendiği , tavizlerin verildiği, rantçıların destek gördüğü bir Trabzonspor’da gelecekle ilgili sağlıklı bir plan oluşturmak da mümkün olmaz.

Halil ŞANLI

Bunu yazan bizim Tercümanimiz Halilmi?

Eger oysa hepimizden daha yakin oldugu icin dogrulari yaziyordur ve bu durumda Jajayi istemek Trabzonsporuma IHANETTIR!

ozturk
04.01.2012, 13:44

Eger oysa hepimizden daha yakin oldugu icin dogrulari yaziyordur ve bu durumda Jajayi istemek Trabzonsporuma IHANETTIR!

Yok o değil.

"Trabzonspor Düşmanı" Halil Şanlı

wien_ts
04.01.2012, 13:46

Hayir tabiki.Bu bir gazeteci.Hakikaten Jaja'nin ne yaptigini tam olarak anlatsalarda bizde bilsek yahu.Sonra boyle dusunen adamlara bizde destek versek.Aziz yildirimla kol kola girmis,iyide ne yapmis.Böyle yazilarda hep bir gizem,sanki ölümsüzlük formulu bulmuslarda kimseye vermek istemiyorlar..

hüseyin1975
04.01.2012, 13:47
Yok o değil.

"Trabzonspor Düşmanı" Halil Şanlı

Peki bu yazdiklari o halde inandiricimi?
Yani bu kadarini yapmismidir Jaja?
Gercekden mide bulandirici durum, Yönetim ve Hoca kesin konussun ve olumlu yada olumsuz birsey desin.
Senol Hocanin dün dedigini yine cogumuz anliyamadik:(

x_man
04.01.2012, 13:48
belediye ıskender alınla tekrar anlaşmış nasıl bir ülkedeysek artık garibime gitmiyor

Trapezunda

Engin´i cok arariz,sen git bunu 1 Milyon TL´ye GS´ye ver. Git bakalim
Enginin tirnagi olmicak adami 5-6 Milyon €´ya alabilirmisin.Adam mücadele
ediyordu. Sakatliginda oynayamadigi icin kendini yiyordu! Ah be Ah!

hüseyin1975
Hayir tabiki.Bu bir gazeteci.Hakikaten Jaja'nin ne yaptigini tam olarak anlatsalarda bizde bilsek yahu.Sonra boyle dusunen adamlara bizde destek versek.Aziz yildirimla kol kola girmis,iyide ne yapmis.Böyle yazilarda hep bir gizem,sanki ölümsüzlük formulu bulmuslarda kimseye vermek istemiyorlar..

Katiliyorum. Millete bosuna "malzeme" vermemek gerekir.
Ne olduysa ögrenelim ve ona göre hareket edelim.

kalavara
hala daha stoper diyoruz ama gün gibi ortada ki bu takımın asıl sorunu orta saha. geçen stoperlerimiz bundan daha kötü değildi.üstelik beklerimiz daha iyi. bu takımın sorunu önde baskı ve kesinlikle orta alandaki oyuncu tipi. selçuk'u kaybederek biz gelecek 5 yılı kaybettik, gs kazandı! rakipten dönen tüm toplar orta alanda bize atak oluyor, oysa ki orta alan oyuncuları o bölgede doğru baskı yapsa hem ikinci hücum şansımız olacak hem de hücum yemeyeceğiz!zokora tsl de sadece idare ediyor, oynamıyor! aykut ise kesinlikle yetersiz!

hüseyin1975
04.01.2012, 13:49
belediye ıskender alınla tekrar anlaşmış nasıl bir ülkedeysek artık garibime gitmiyor

Iboyuda alsinlar denyolar.
Birde Serdar Adaliyi transfer etsinler:D

Etem Güner
04.01.2012, 13:50
Trabzonspor'da Giray Kaçar açıklamalarda bulundu.
Giray, "Bu maçı çok hasta bir haldeyken ve antrenmansız oynadım. Taraftarlarımıza İBB maçında daha iyi bir "Giray Kaçar" izlettireceğim. Fırtınalı günler başlıyor!" diye konuştu.

ibrahim ŞEN
04.01.2012, 13:51
Futbolcularda artık korkmadan rahat rahat sike yapabilir yanii... :)

wien_ts
04.01.2012, 13:52
Gercekden mide bulandirici durum, Yönetim ve Hoca kesin konussun ve olumlu yada olumsuz birsey desin.

Ne yaptigi yaziyormu o yazida.Aziz Yildirimla kol kola girmis, iyide ne yapmis mac mi satmis,para mi almis.Fenerli futbolcularla alem yapmis,izinli gununde mi yapmis yoksa antreman gunu kacmista mi bunu yapmis?.Ilk yari ve lig sonunda takimi birakip kactigi malum zaten,o yuzden gönderdiysek anlarim ama her sene kampa gec gelen baya oyuncumuz oluyor,bu sene de oldu.Bunlari jaja'yi savunmak icin yazmiyorum,ben halen jaja neden gönderildi merak ediyorum,kardesim aciklayin,bizde taraftar olarka bilelim,nedir bu her olaya gizem verme amaci.Ayni sekilde su ayrilirken konussam yer yerinden oynar diyen teknik direktorler ve futbolcular icinde aynisi gecerli,soyleyin kardesim yer yerinden oynasin.Kim ne yapiyorsa ortaya ciksin.

socrates
04.01.2012, 13:53

terim engin manyak olmasa bu fiyata zor alırdık, görcez bakalım demişti transferden sonra :rolleyes:

bizde fazla fazla affedildiğini düşünüyorum ;)
bundan ötesi fikir ayrılığı demek lazım

hüseyin1975
04.01.2012, 13:55
Ne yaptigi yaziyormu o yazida.Aziz Yildirimla kol kola girmis, iyide ne yapmis mac mi satmis,para mi almis.Fenerli futbolcularla alem yapmis,izinli gununde mi yapmis yoksa antreman gunu kacmista mi bunu yapmis?.Ilk yari ve lig sonunda takimi birakip kactigi malum zaten,o yuzden gönderdiysek anlarim ama her sene kampa gec gelen baya oyuncumuz oluyor,bu sene de oldu.Bunlari jaja'yi savunmak icin yazmiyorum,ben halen jaja neden gönderildi merak ediyorum,kardesim aciklayin,bizde taraftar olarka bilelim,nedir bu her olaya gizem verme amaci.Ayni sekilde su ayrilirken konussam yer yerinden oynar diyen teknik direktorler ve futbolcular icinde aynisi gecerli,soyleyin kardesim yer yerinden oynasin.Kim ne yapiyorsa ortaya ciksin.

Kuru gürültü bunlar.
Denizlinin Baskanida "konusursam yer yerinden oynar demisdi", azizde tutuklandikdan kisa süre sonra bunlari dedi.
PALAVRA! Diyecek birseyi olan der.

Trapezunda
04.01.2012, 13:55
RANTÇI PROJE!

Halil ŞANLI

JAJA aldigi Paranin karsiligini verdi mi? Evet. Bitti ben baska biseye bakmam.
Futbolcunun görevi Futbol oynamak, artik özel hayatinda Kari mi baska bisey mi oynattir, beni ilgilendirmez.

Sizin calistiginiz sirket isinizi iyi yaptiginiz halde, özel hayatiniza karissa ne dersiniz. Yaptiginiz is icin para veriliyor, özel hayata dikkat edildigi icin degil!

Trapezunda
04.01.2012, 13:57
Katiliyorum. Millete bosuna "malzeme" vermemek gerekir.
Ne olduysa ögrenelim ve ona göre hareket edelim.

Bunlari anlatacak adam olsa, SZYMEK´in neden Trabzondan Futbolu birakmak pahina kactigini da ögrenirdik.

hüseyin1975
04.01.2012, 13:57
Futbolcunun görevi Futbol oynamak, artik özel hayatinda Kari mi baska bisey mi oynattir, beni ilgilendirmez.

Sizin calistiginiz sirket isinizi iyi yaptiginiz halde, özel hayatiniza karissa ne dersiniz. Yaptiginiz is icin para veriliyor, özel hayata dikkat edildigi icin degil!

Zamaninda Futbolcumuz Ibrahime atilan "iftira(?)" sonrasi buralar yikiliyordu!
Yabanci olunca hersey serbest ama Türk olunca yasak???

Isterse Messi olsun, yeri geldimi ADAM olacak.

Senin tanidigin bir Bayana sarksa böyle düsünürmüydün? ASLA! Agzini burnunu kirardin bundan cok eminim.
Gezsin eglensin ve isterse icsin ama herseyin adabi var!

Trapezunda
04.01.2012, 14:00
terim engin manyak olmasa bu fiyata zor alırdık, görcez bakalım demişti transferden sonra :rolleyes:

bizde fazla fazla affedildiğini düşünüyorum ;)

Beni ilgilendirmez: Daha iyisini alip Takima koyana kadar idare edeceksin, yada
gönder A2´ye olsun bitsin. Git bedavaya ver GS nin vazgecilmezleri arasina girsin. Sen gidip elindeki silahi baskasina verip de beni vur mu dersin?

mc123
04.01.2012, 14:04
RANTÇI PROJE!

Halil ŞANLI

Lan kimi alabiliyormuş takım kimi daha iyisi kim kamil? aziz yıldırımla kol kola ggirmiş. Evet tüm yabancı futbolcular sizin gibi fanatik düşman birbirine

bu insanlarda yaş ilerliyor ama akıl aynı yerde
cehalet utanılacak bir şey

Trapezunda
04.01.2012, 14:05
Zamaninda Futbolcumuz Ibrahime atilan "iftira(?)" sonrasi buralar yikiliyordu!
Yabanci olunca hersey serbest ama Türk olunca yasak???

Isterse Messi olsun, yeri geldimi ADAM olacak.

Senin tanidigin bir Bayana sarksa böyle düsünürmüydün? ASLA! Agzini burnunu kirardin bundan cok eminim.
Gezsin eglensin ve isterse icsin ama herseyin adabi var!

Konuyu baska yerlere cekmiyelim lütfen. Adam Topunu oynuyorsa özel hayati beni ilgilendirmez, sarkintilik mi yapti: Dayagini mi yer Tutuklanip derdini Savciya mi anlatir onu herkez kendi bilecek. Ben Oynamasina bakarim.

Ingilterede Futbolcularin Tecavüz davalari bitmek bilmiyor, adam tutuklanip öbürsü serbest kaldiginda atremana gidip hafta sonu maca cikiyor topunu oynuyor bitti. Özeli beni ilgilendirmez.

Bide Ibrahim´e gelelim. Ona yapilan haksizlikti o ayri mesele. Bir de onun olayi Takim Kamp yaptigi otelde oldu. Yani is alani icinde, özel hayatin da degil. Ama hemen silinip atilmamasi gerkirdi, sahip cikilmasi lazimdi.

Travelair
04.01.2012, 14:07

Çalıştığınız şirketin politikasına aykırı davranın, ya da imajına darbe vuracak birşeyler yapın, o zaman özel hayat dinler mi bir bakın

Turgay Atalay
04.01.2012, 14:08
Edriyını izlemeye devam edin...

seyduna_efil
04.01.2012, 14:11
RANTÇI PROJE!

Halil ŞANLI

Halil Şanlı kendi fantazilerini dile getirmiş...

A.İLELİ61
04.01.2012, 14:11
taraftar olarak bizler bu kadar ikilemdeysek JAJA konusunda (alınsınmı-alınmasınmı) bir de Şenol Hocayı düşünün...!!! Zor karar..

cemkılıç
04.01.2012, 14:13
RANTÇI PROJE!

Halil ŞANLI

Halil Şanlı kimdir nedir bilmiyorum ama jajageridönsün.com a bende imza attım ve Ts den elde ettiğim ve etmek isteyeceğim tek rant Trabzonspor sevgisi ve başarılarından duyacağım gururdur..

Kimi jajayı ister,kimi istemez.Ama bunu isteyen taraftarı aklıevvel olmakla itham etmek hafif deyimle hadsizliktir..

Jajanın profesyonelliğini yetersiz bulabilir,saha dışındaki davranışlarıyla değerlendirebilirsiniz.Ancak yıllarca umutun,gökhan ünalın bomboş kalelere atamadığı gollerle kaçan şampiyonlukları ve bu adamın geçen yılki şampiyonluğumuzdaki katkısını da gözardı edemezsiniz..

Kim ne derse desin,ben özgür veya kimilerinin nitelediği şekilde aklıevvel bir Trabzonsporlu olarak jajanın bu takımın şu anki futbolcu kalitesinden bayağı yukarıda olduğunu düşünüyor ve geri gelmesini istiyorum..

x_man
herkes ahlak timsali olmuş sanki herkes hoca kimi kandırıyorsunuz türk toplumunun değer yargıları kayboldu kadrodaki yerli oyuncular 5 vakit namaz mı kılıyorlar önce herkes aynaya baksın sonra jajayi eleştirsin

bahadır2561
Herkes aynı şeyleri söylüyo ne bi kanıt var ne bişey var bu adam ne yapmış, söyleyin bizde bilelim..

aziz yıldırımla kolkola girmiş, ne olmuşta girmiş,nerde olmuş, niye yapmış ?

Anlatın da biz de bilelim.

Yattara'yı yıllardır takımda niye tuttunuz o zaman?

Komsuları şikayet etmedi mi,karakollardan toplamadın mı, fener stadında yaşa fenerbahce müziğine eşlik etmedi mi, kamplara gec katılmadı mı niye dayandınız bu kadar ?

recdodo
04.01.2012, 14:17

Doğru, hemde ne yiyordu. Öyleki Benfica maçında hoca çağırıp oyuna girmesini isteyince, bu saatten sonra oyuna girmem diyecek kadar yemeyi bırak yırtınıyordu resmen adamcağız...

x_man
04.01.2012, 14:18
fatih akyeli kaptan yaparlarken nerelerdeydiniz veya barış özbek hala kadrodayken tepkinizi neden ortaya koymuyorsunuz ahlak ahlak deyip duruyorsunuz

socrates
04.01.2012, 14:18
terim engin manyak olmasa bu fiyata zor alırdık, görcez bakalım demişti transferden sonra
bizde fazla fazla affedildiğini düşünüyorum

Beni ilgilendirmez: Daha iyisini alip Takima koyana kadar idare edeceksin, yada gönder A2´ye olsun bitsin. Git bedavaya ver GS nin vazgecilmezleri arasina girsin. Sen gidip elindeki silahi baskasina verip de beni vur mu dersin?

beni ilgilendirir... :cool:

- gitmeden takımdan ayrı çalışıyodu zaten
- yerine daha iyisini koyacaksın, bak orda haklısın
- gsnin vazgeçilmezleri arasında çok idiialı oldu
- bedavaya diil de iyi bi fiyata verdik bile sayılır bu durumdaki topçuyu

engin.in beslenme çantasında neler var bi bakalım :rolleyes:

* td ile münakaşa ve küfür
* td yardımcısı ile ağız dalaşı
* her takımda mütemadiyen takım arkadaşları ile kavga
* sürekli kart görme
* rakip takım futbolcuları ile sürekli münakaşa
* hakem ile sürekli diyalog
* sürekli takım değiştirme, her takımından problemli ayrılma
* ailevi problemler
* birtürlü düzelmeyen bir psikoloji :confused:

Travelair
04.01.2012, 14:19
Adamın yanlışları yazılıyor. 1 sayfa geçiyor yeniden ne yaptı bu adam.. Açın geri sayfaları her seferinde tekrarlatmayın

ozturk
04.01.2012, 14:20

Şenol hoca dün şöyle söylemiş..

http://www.haber1967.net/video/30

Trapezunda
04.01.2012, 14:21
Doğru, hemde ne yiyordu. Öyleki Benfica maçında hoca çağırıp oyuna girmesini isteyince, bu saatten sonra oyuna girmem diyecek kadar yemeyi bırak yırtınıyordu resmen adamcağız...

Oyuncu olarak tepkisi yerinde degildi ama insan olarak hakliydi. Benim görüsüm. Kardesim idare edeceksin bunu yada A2´göndereceksin ama kesinlikle ezeli Rakiplerin birini kaptirmicaksin!

ed61
04.01.2012, 14:22
Şenol hoca dün şöyle söylemiş..

http://www.haber1967.net/video/30

şenol hoca açık kapı bırakmış gibi geldi bana

Uğur Tüysüzoğlu
04.01.2012, 14:23
Oyuncu olarak tepkisi yerinde degildi ama insan olarak hakliydi. Benim görüsüm. Kardesim idare edeceksin bunu yada A2´göndereceksin ama kesinlikle ezeli Rakiplerin birini kaptirmicaksin!

Abicim çok yanlış bir adamı savunuyorsun hatta enginden özür diliyorum adam diyorum ..

Herşey yetenek ve futbol değil bizim bir Trabzonspor'luluk kimliğimiz var Allah aşkına Engin ile mi olacakdı çoçuğum gibi sevdiğim Trabzonspor diyordu ..

Transfer olduğunda ki gs'ye ilk demeçlerine bak birde.

Trapezunda
04.01.2012, 14:24
beni ilgilendirir... :cool:

- gitmeden takımdan ayrı çalışıyodu zaten
- yerine daha iyisini koyacaksın, bak orda haklısın
- gsnin vazgeçilmezleri arasında çok idiialı oldu
- bedavaya diil de iyi bi fiyata verdik bile sayılır bu durumdaki topçuyu

engin.in beslenme çantasında neler var bi bakalım :rolleyes:

* td ile münakaşa ve küfür
* td yardımcısı ile ağız dalaşı
* her takımda mütemadiyen takım arkadaşları ile kavga
* sürekli kart görme
* rakip takım futbolcuları ile sürekli münakaşa
* hakem ile sürekli diyalog
* sürekli takım değiştirme, her takımından problemli ayrılma
* ailevi problemler
* birtürlü düzelmeyen bir psikoloji :confused:

Benim recetem:

Adami GS´ye degil Piskoloji Uzmanlari Spor ´a bedava veriridim.
Louis Figo Fizigi yetersiz oldugundan TD´ü adami bir sene
özel Güc Programina gönderdi gencliginde, sende Piskoloji Doktoruna
gönder, ama GS´ye verilmeyecekti!

bahadır2561
04.01.2012, 14:25
Adamın yanlışları yazılıyor. 1 sayfa geçiyor yeniden ne yaptı bu adam.. Açın geri sayfaları her seferinde tekrarlatmayın

Kulaktan dolma bilgileri gelip burda yazmayacaksın o zaman.

bilicayla takılmış izin gününde gitsin bushla takılsın bize ne ?

kadeh tokuşturmuş, bi tek bu adam mı içki içiyor ?

antrenmana sarhoş çıkıyormuş, ben yemedim bunu size afiyet olsun.

kamptan kaçmış verirsin cezasını oturur aşagı.

''aziz yıldırımla kolkola girmiş'' siz biiyorsunuz bu konuyu madem anlatın biz de fikir sahibi olalım

Külünkoğlu
04.01.2012, 14:25
Javier Matías Pastore bombası desek gazetelere çıkar mı ? :)

arifberkay
04.01.2012, 14:29

Şimdi burası 150 kişi olur:)

Thug!
04.01.2012, 14:29

Abi insanin ruyasina girse irkilerek uyanir ne gazetesi. :)

ozturk
04.01.2012, 14:31

http://www.youtube.com/watch?v=E6HL_bK2DI8

Travelair
04.01.2012, 14:32
Kamptan kaçması, takımla birlikte hareket etmemesi gibi hareketler sırf kendine zarar değil takım bütünlüğüne zarar. Bir mücadeleye çıkıyorsunuz. Takım olarak. Siz takımdaşlığı bozuyor, ayartıp ayrılık çıkartıyorsanız bu iş para cezasıyla çözülmez. İçki şişesiyle poz vermeyi marifet sayan adamdan birşey olmaz kardeşim. Bunu ister ahlak anlayın, ister disiplin ister ne isterseniz. Ondan sonra da antremana sarhoş gelip gelmediğine ister inanın ister inanmayın. Bu kulüp ona dünya dolusu parayı elinden gelenin hepsi için veriyor, içki, kadın, kız alemi yapıp sahada sallansın diye değil. Yarı performans veriyor bize yetiyor olsun diyorsanız ben razı değilim, dünya para ödeniyor, tüm gücünü verecek. Sezon başında takır takır oynayan adam sonra döküldü. Ama aşık olduk çok sevdik Yattara vol.2

Erbay
04.01.2012, 14:32
Bomba mı? Atom bombası mübarek :D

x_man
04.01.2012, 14:33
bombalar nedense hep patlıyor!

recdodo

Doğru td ye küfür idare et, arkadaşlarına küfür idare et. Zira edildi de. Ama oyuna girip takıma katkı yapmamayı istememen, benim gözümde, trabzonspora küfür etmektir. Kusura bakma ama ben bu küfürü idare edemem.

10 numara
Bunlari anlatacak adam olsa, SZYMEK´in neden Trabzondan Futbolu birakmak pahina kactigini da ögrenirdik.iyi oyuncuları kaybetme konusunda üzerimize yok...bana göre gabriç olayı şenol hoca için bir kara lekedir...colman şu anda burak ve tolga ile beraber takımın en iyisi ama yakındır onu da kaybedeceğiz ,kampa geç katılmış iyi ozaman neden 18 e alıyorsun bu nasıl bir uygulama bana biri izah etsin...demek ki şenol hocanın prensipleri(bazen sekteye uğruyor nedense)takımın maç kazanmasındn daha önemli...

x_man
04.01.2012, 14:35
Kamptan kaçması, takımla birlikte hareket etmemesi gibi hareketler sırf kendine zarar değil takım bütünlüğüne zarar. Bir mücadeleye çıkıyorsunuz. Takım olarak. Siz takımdaşlığı bozuyor, ayartıp ayrılık çıkartıyorsanız bu iş para cezasıyla çözülmez. İçki şişesiyle poz vermeyi marifet sayan adamdan birşey olmaz kardeşim. Bunu ister ahlak anlayın, ister disiplin ister ne isterseniz. Ondan sonra da antremana sarhoş gelip gelmediğine ister inanın ister inanmayın. Bu kulüp ona dünya dolusu parayı elinden gelenin hepsi için veriyor, içki, kadın, kız alemi yapıp sahada sallansın diye değil. Yarı performans veriyor bize yetiyor olsun diyorsanız ben razı değilim, dünya para ödeniyor, tüm gücünü verecek. Sezon başında takır takır oynayan adam sonra döküldü. Ama aşık olduk çok sevdik Yattara vol.2
Takım disiplinini o kadar bozduki 82 puan aldık hemde teşvikler şikeler kol gezerken adama serbest vuruş bile kullandırmıyorlardi

annttiigs
04.01.2012, 14:36
iyi oyuncuları kaybetme konusunda üzerimize yok...bana göre gabriç olayı şenol hoca için bir kara lekedir...colman şu anda burak ve tolga ile beraber takımın en iyisi ama yakındır onu da kaybedeceğiz ,kampa geç katılmış iyi ozaman neden 18 e alıyorsun bu nasıl bir uygulama bana biri izah etsin...demek ki şenol hocanın prensipleri(bazen sekteye uğruyor nedense)takımın maç kazanmasındn daha önemli...

kampa geç katıldığı için ceza anlamında demedi ki zaten adam. çalışamadı yetersizdi dedi.

10 numara
04.01.2012, 14:37
Kamptan kaçması, takımla birlikte hareket etmemesi gibi hareketler sırf kendine zarar değil takım bütünlüğüne zarar. Bir mücadeleye çıkıyorsunuz. Takım olarak. Siz takımdaşlığı bozuyor, ayartıp ayrılık çıkartıyorsanız bu iş para cezasıyla çözülmez. İçki şişesiyle poz vermeyi marifet sayan adamdan birşey olmaz kardeşim. Bunu ister ahlak anlayın, ister disiplin ister ne isterseniz. Ondan sonra da antremana sarhoş gelip gelmediğine ister inanın ister inanmayın. Bu kulüp ona dünya dolusu parayı elinden gelenin hepsi için veriyor, içki, kadın, kız alemi yapıp sahada sallansın diye değil. Yarı performans veriyor bize yetiyor olsun diyorsanız ben razı değilim, dünya para ödeniyor, tüm gücünü verecek. Sezon başında takır takır oynayan adam sonra döküldü. Ama aşık olduk çok sevdik Yattara vol.2bana göre bir oyuncunun maç içerisinde takımarkadaşına el kol hareketi yapması,maçın başında ben oynamıyorum diyerek sahadan çıkmaya çalışması...takımdaşlık dediniz ya! en alasından bozuyor ,ama nedense bunlara sabredildi....

Burak TOSUN
04.01.2012, 14:38
Pastore???????

bahadır2561
04.01.2012, 14:40
Sizlere Adrian'lar müstehak daha da yazmayacagım bu konu hakkında..

Jaja 600.000 euro alıyordu ve elinden geldiğini de fazlasıyla verdi.

Barış Özbeklerin, Saparaların, Adrianların, Sezerlerin topa dokunmadan aldıkları paralara bişey demeyin, çünkü onlar disiplinli.

Travelair
04.01.2012, 14:40
82 puanı takım inat etti aldı. Ama Jaja'nın davranışları takımı etkilemedi demek haksızlık olur. Üstelik geçen sene ki gib Jaja'yı tolore edebilecek oturmuş kaliteli bir kadromuz kalmadı bu sene

Engin'e de Jaja kadar sabredildi. Sezon sonu ikisi de yollandı.

bahadır2561
04.01.2012, 14:42
Onur, fenerli Gökhan Ünal'la arabalarına kız atarken ne alemdeydi kulüp değerleri ?

Niye gönderilmedi ?

lazoli__61
04.01.2012, 14:44
arkadaşlar takımda sıkıntı olduğu belliydi kamptan sonra sıkıntı artmış resmen nasıl çıkacak şenol hoca bu işin içinden yahu?? geçen sene de iç saha da daha zor kazanıyorduk fakat bu kadar gol yemiyorduk abi gelen geçen içeride sallıyor bize 15 gol yedik 18 maçta içeride nasıl berbay bir istatistik bu ...

10 numara
04.01.2012, 14:45
82 puanı takım inat etti aldı. Ama Jaja'nın davranışları takımı etkilemedi demek haksızlık olur. Üstelik geçen sene ki gib Jaja'yı tolore edebilecek oturmuş kaliteli bir kadromuz kalmadı bu sene

Engin'e de Jaja kadar sabredildi. Sezon sonu ikisi de yollandı.engin konusunda nedense çok toleranslıyız...

bahadır2561 ile aynı fikirdeyim oturup adrianı izleyin...jaja gider başkası gelir bu önemli değil...ama kardeşim insan bir durumuna bakar , jaja sorusuna verdiği cevap bence tam bir hayal kırıklığı..

ESER

ama isinizi yapiyorsunuz diye ise sarhos gelirseniz,surekli ise gec gelirseniz, mudurunuz izin vermedigi halde kafaniza gore tatile cikarsaniz da isinizden kovulursunuz.

x_man
jajanin tek suçu menejerinin mithat halis olmaması bi fenere veya gsye gitsinde o zaman görürüm yorumları

Travelair
Jaja:
Futbolculuğu tartışılmaz..
Ama Özel hayatının çok çalkantılı olduğu vs konuşuluyor hep.
Bende saha içindeki performansı önemli diye düşünenlerdenim aslında.
Ama bu sabah kuzenimden duyduklarım karşısında fazlasıyla şaşırdım.

Jajanın Yıldızlı beldesinde kaldığı kiralık müstakil ev tanıdıkların evi.
Jaja gittikten sonra evi gidip gördüklerini anlatırken jaja hakkında fikirlerimde git geller oluştu.
Perdeler duvarlar patlatılan Şampanyaların izleriyle doluymuş.
Evde bir çok boş şırınga varmış..!
Jajadan daha çok arkadaşları evde kalıyormuş. Bu arkadaşları kim bilemiyorum ama Jajayı yoldan çıkaranlar oldukları belli...
Evin gerekli tadilatlarını kulüp yaptırmış..

Anlatamıyorum galiba... Umarım Jo gündemimize gelmez

Travelair
04.01.2012, 14:46
engin konusunda nedense çok toleranslıyız...

bahadır2561 ile aynı fikirdeyim oturup adrianı izleyin...jaja gider başkası gelir bu önemli değil...ama kardeşim insan bir durumuna bakar , jaja sorusuna verdiği cevap bence tam bir hayal kırıklığı..

Engin konusunda Jaja kadar öfkeliyim

10 numara
04.01.2012, 14:48
Engin konusunda Jaja kadar öfkeliyimşenol hoca dan bahsediyorm...

Mehmet Ç.
04.01.2012, 14:48
Senol Günes'in istemedigi adami almak icin gösterdiginiz cabayi birde istedikleri icin gösterseydiniz zamaninda!!

Zamaninda yerli oyuncularin kalmasini istiyorum dediginde nerelerdeydiniz???

efo6161
04.01.2012, 14:50
bugün biz hala jaja diyorsak bunun tek sorumlusu yönetimdir. eğer yerine iyi bir adam alınsaydı kim jaja derdi ki? bence burda asıl verilmek istenen mesaj jajanın yerinin dolmadığıdır...

mc123
dedikodu yerine dönmüş. futbol yetenek konuşuruz inşallah

x_man
arkadaşın dediği gibi adriani izleyin çünkü bizim polonyanın milli gelirini artırmak gibi çok ahlaki bir yükümlülüğümüz var

MonteCristo
04.01.2012, 14:54
Vallahi geçen seneki kadrodan hiç yüzüne bakmamız gereken adamlar Selçuk, Engin, Egemen ve Jaja'dır. Bu adamların herhangi birinin buralarda adının geçmesi bile bence ayıp kaçıyor biraz. Selçuk ve Egemen bizde oynarken büyük katkı yapmıştır kimse inkar edemez heralde. Jaja bir taraftan yaptığını bir taraftan bozmuştur. Engin'in faydasından çok zararı dokunmuştur. Sonuç olarak bu kişiler ya Trabzonspor taraftarını aldatarak ya da zarar vererek gitmiş isimler. Artık burada isimlerinin bile anılmamasının gerektiğini düşünüyorum şahsen.

ThePatriot61
Ne kadar odun varsa toplamislar iste dümdüz oyuncular var takimda. Bi fark yaratan bile oyuncumuz yok. Taraftar bunu demek istiyor. Onun icin Jaja diye bagriyoruz adam hem bizi hemde ligi taniyor. Psv yi nasil gececegiz bakalim. Kendi kalelerine atmayi mi bekleyecegiz?

O kadar para gelmis sampiyonlar liginden insan en azindan eksik bölgere transfer yapar.

Samet Yildirim
Ama arkadaslar benim anlamadigim Biz degilmiyiz herzaman Senol Hocanin istegini yapin o ne diyorsa alin veya almayin diye.

Hoca da diyorki acik acik Jaja yi almayin.

Ozaman niye bukadar israr ? Bi yerde tezat yok mu ?

Insallah 1 tane stoper bari aliriz diyorum ben. Hayirlisi

Asi Çaykaralı61
04.01.2012, 14:55
Sorunlu oyuncular vardı olacakda bu genel birşey sorun ne biliyor musunuz sorunlu oyuncuları kazanamamak bu çok büyük bir artıdır

10 numara
04.01.2012, 14:55
Ama arkadaslar benim anlamadigim Biz degilmiyiz herzaman Senol Hocanin istegini yapin o ne diyorsa alin veya almayin diye.

Hoca da diyorki acik acik Jaja yi almayin.

Ozaman niye bukadar israr ? Bi yerde tezat yok mu ?

Insallah 1 tane stoper bari aliriz diyorum ben. Hayirlisisence konu jaja yı geri alıp almamak mı?

Ertan1982
04.01.2012, 14:56
Ben Polonya üzerine baska birseyler söylerdim de.Yeri ve mekani degil bunun.Polonyada Alman Futbol tabiriyle Fussball Arbeiter cikar.Makine ne kadar iyise onlarda o kadar iyi ,genelikle heroluk beklemeyen o oyunculardan.Hüseyin böyle bir oyuncu Hasan Böyle oyuncu Brozekler Glo Adrian da böyle oyuncu.

Samet Yildirim
04.01.2012, 14:58
sence konu jaja yı geri alıp almamak mı?
Degil.

Ama konu kapansin kimseye faydasi yok.

bahadır2561
04.01.2012, 14:58
Teknik ekip Psv'yi hangi stoperlerle elemeyi düşünüyor acaba ?

Glo-Giray, Glo-Yumlu, Giray-Yumlu

x_man
04.01.2012, 15:01
takımda fark yaratacak oyuncu yok diyoruz ama hala daha anlamıyorlar oyuncularımız tamamlayıcı oyuncular onur tolga burak haricinde lider oyuncumuz yok gol atacak adam yok zaten nasıl başarılı olmayı düşünüyorsunuz

ed61
04.01.2012, 15:02
sorun jaja ismi deil bizler için takımda fark yaratacak adam olmamasıdır. yönetim jajanın yerine o trazda yada daha iyi bir adam alsaydı bu taraftar jajanın adını bile almazdı ağzına ama şu an takımımızda maç sıkıştığında bir hareket getirecek oyuncumuz yok. Burak var diyenler olabilir ama oda durduğunda alınan puan kayıplarını gördük. artık tüm takımlar biliyor burakı kitle trabzonu yen. aldığımız adrian belki iyi bir futbolcudur ama bizde hala o iyi yanını göstermedi göstermesi içinde daha ne kadar bekliyecez bilmiyorum. transfer yaparlar mı? bence yapılmayacak gibi duruyor. aynı mevkide yğılmış bir takımımız var ama defans ve forvet mevkimizde hala eksikler olduğu aşikar. Giray hasta hasta oynadım diyor.. eee nerde bu adamın yedeği? bu gün hasta hasta oynadı yarın sakatlansak napıcaz? belliki hoca tam olarak mustafayada güvenmiyor ki bencede haklı... Bu sene zor günler zor maçlar bizi bekliyor hiç bir maçta rahat olamıyacağımız kanaatindeyim

socrates
04.01.2012, 15:03
biz engine beyaz bir sayfa açması için şans verdik ;)
eskişehirde takım arkadaşları ile kavga etmiş, gençlerde defalarca ceza yemiş ve kadrodışı kalmış

üstelik bir insanın ruh sağlığı; tıp adamları haricinde herkes tarafından da farkedilecek kadar problemli bir noktadaysa ve hiçbir bireyle - eşi/meslekdaşları/arkadaşları/amirleri - iletişim kuramayacak durumdaysa yapacak birşey yok
biz kendisini aşağılamıyoruz, hakaret de etmiyoruz. başarılar diliyoruz...

jaja konusu biraz farklı :confused:
jaja enginden daha faydalı bir futbolcu ve problemleri ruh sağlığı ile değil bencilliği, sorumsuzluğu ve iş ahlakı ile ilgili
etik ve profesyonel davranmadığı zamanlar oldu, tekrar etmeye gerek yok
ama mukaveleye maalesef iyi aile çocuğu olma şartı koyamıyoruz :rolleyes:

haa sonuç olarak, gelmeli mi :confused:
takımın bu durumda oluşu ile gelişi daha kritik bir öneme sahip ama risk tabii ki var
can çıkar, huy çıkmaz derler. ancak artık kariyeri için şapkasını önüne koyarsa faydalı da olabilir :cool:
menejerine buyur başka takıma verebiliyorsan ver denip, sözleşmesinde ne kadar garanti ücret verileceği hususunda anlaşılabilirse jaja.ya henüz vermediğimiz ikinci şansı verebiliriz bence ;)

MonteCristo
04.01.2012, 15:03
takımda fark yaratacak oyuncu yok diyoruz ama hala daha anlamıyorlar oyuncularımız tamamlayıcı oyuncular onur tolga burak haricinde lider oyuncumuz yok gol atacak adam yok zaten nasıl başarılı olmayı düşünüyorsunuz

Kardeş kimse adam alınmasın demiyor. İsim konusunda uzlaşamıyoruz.

bahadır2561
04.01.2012, 15:04
Yan pasla gol atmaya çalışan tek takım biziz ebesinin nikahı kadar yan pas-geri pas yapıyoruz. Dikine oynayacak bi tane oyuncu yok.şöyle alıp başını giden, 2-3 çalım atan.

Turan AKYILDIZ
04.01.2012, 15:04

ben hiçbiriyle sergei ramos ve puyolla eleyecekler diyecem ama beni döversiniz..:D .bence öyle bir niyetleri olmadığı için hiç stoper tarafına bakmıyorlar...komedi goller yiyoruz kimse görmüyor ya deliriyorum...

DJTT
04.01.2012, 15:05
Bir hafta önce forumdaydim, jaja konuşuluyordu bugün yine jaja.
Hep eskiler .....illeri bakmayı öğrenelim! Başka transferhaberi yok galiba bizim yönetime yakışır!
Playoff mis.....

murat
04.01.2012, 15:06

Yonetimden biri cikip sorsaki SL liginde CSKA maci dahil 6 macta kac gol yedik? Bakiniz sana katiliyorum Stoper ihtiyac ama konsantre olmus bir Trabzonspor zor gol yiyor ama topu tehlikeli bolgeye tasiyacak oyuncu eksikligi herzaman yasiyoruz. Ilk once iyi bir hucumcu almak lazim bence.

jairzinho
04.01.2012, 15:07
kuyt gibi hem kanat hemde forvet özelliği olan bir oyuncu şart.

x_man
04.01.2012, 15:08
takımda bu kadar eksik var hala daha yiğit migit ya varya hasta oluyorum bir türlü anlatamadık 5 tane boş adam olacağına 1 tane sağlamın olsun zira aynı paraya geliyor

haymatloshan
04.01.2012, 15:09
Şu zamana kadar bütün Şenol Güneş dönemlerini takip ettim ve dimağımda Şenol Güneş bu oyuncuyu takıma kazandırdı,şu genci takıma monte etti,şu güzel transferi yaptı diyebileceğim kalmadı.Yine beklentileri yüksek tutmamak gerekir bu yüzden.Elzem transferleri yapmayacaklar,umarım bu lafımı yerim...

arahna
04.01.2012, 15:10
senol hoca akli basinda oldugu surece takimin basinda kalsin isterim
ama hala kendini gelistirmesi gereken onleri var
yildiz oyuncu ile calisamiyor ( ziya dogan gibi )
sistem oyuncusu diye tutturuyor
colma niye oynatilmadi ilk 11 de? hasta filan deil . birgun gec katildiya kampa guya digerleri daha cok calisti o yuzden onlar hakettiler filan . bu kafa ile colman bile gider bizden .
soylermisiniz serkan aski takintisi nedir hocamizin? anlayan bana da anlatsin. serkan yuzunden celu sagda oynadi . serkan hic yerinde durmadi . gol de de adrian geri kostu ama serkan sag acikta eli belinde idi . mac boyunca serkan olumlu ne yapti ?
hocamizin artik takintilarindan kurtulmasi lazim
ayrica futbolcu dunyanin heryerinde biraz ucari oluyor
jaja kotu isler yapmis olabilir ama nasilki fatih terim enginden faydalanabilior bizde jajadan veya onun gibilerden faydalanabilmeliyiz

Uğur Tüysüzoğlu
04.01.2012, 15:12
Şu zamana kadar bütün Şenol Güneş dönemlerini takip ettim ve dimağımda Şenol Güneş bu oyuncuyu takıma kazandırdı,şu genci takıma monte etti,şu güzel transferi yaptı diyebileceğim kalmadı.Yine beklentileri yüksek tutmamak gerekir bu yüzden.Elzem transferleri yapmayacaklar,umarım bu lafımı yerim...

Burak , Onur ...

cotanak61
04.01.2012, 15:12
Amrabat ile bursa ilgileniyormus.
Biz neden ilgilenmiyoruz forvet arkasi rahat oynar ... Veya grosicki gibi adam var bizimkiler yigit diyor ya :(

Asi Çaykaralı61
04.01.2012, 15:13
W.Bremen'den genç yerli Maçkalı Onur Ayık diyorum sene sonu kontratı bitiyor

bahadır2561
04.01.2012, 15:15
Yonetimden biri cikip sorsaki SL liginde CSKA maci dahil 6 macta kac gol yedik? Bakiniz sana katiliyorum Stoper ihtiyac ama konsantre olmus bir Trabzonspor zor gol yiyor ama topu tehlikeli bolgeye tasiyacak oyuncu eksikligi herzaman yasiyoruz. Ilk once iyi bir hucumcu almak lazim bence.

Yatıp kalkıp Tolga'ya dua edelim, sonuca aldanmayalım bir sürü pozisyon verdik :)

İnter maçlarında sürüsüyle pozisyon vermiştik.

Lille deplasmanda çok sancılıydı.

x_man
04.01.2012, 15:15
W.Bremen'den genç yerli Maçkalı Onur Ayık diyorum sene sonu kontratı bitiyor

Nasıl olsa oynatmayacağız neden alalım veya çocuğun geleceğini karartalım

arahna
04.01.2012, 15:16
ben jebrin den umutluyum jaja etkisi yapabilir
olcan kimi kesecek? bu cok onemli
bence adrian veya volkandan biri kesilir
serkandan artik vazgecilirse

celu - giray -glo -marek
henriqe-colman-zokora-olcan
halil-burak

volkan -jebrin -alanzinho-adrian -aykut -mustafa-ferhat-onur

tufekcib
04.01.2012, 15:17
senol hoca akli basinda oldugu surece takimin basinda kalsin isterim
ama hala kendini gelistirmesi gereken onleri var
yildiz oyuncu ile calisamiyor ( ziya dogan gibi )
sistem oyuncusu diye tutturuyor
colma niye oynatilmadi ilk 11 de? hasta filan deil . birgun gec katildiya kampa guya digerleri daha cok calisti o yuzden onlar hakettiler filan . bu kafa ile colman bile gider bizden .
soylermisiniz serkan aski takintisi nedir hocamizin? anlayan bana da anlatsin. serkan yuzunden celu sagda oynadi . serkan hic yerinde durmadi . gol de de adrian geri kostu ama serkan sag acikta eli belinde idi . mac boyunca serkan olumlu ne yapti ?
hocamizin artik takintilarindan kurtulmasi lazim
ayrica futbolcu dunyanin heryerinde biraz ucari oluyor
jaja kotu isler yapmis olabilir ama nasilki fatih terim enginden faydalanabilior bizde jajadan veya onun gibilerden faydalanabilmeliyiz
Kardeşim sana katılımıyorum. Ne kadar çalışırsa oyuncu o kadar forma şansına sahip bence. Aykutun yerine colmanı mı alıcaktı yoksa zoko yu cıkarıp mı colmanı başlatıcaktı ilk 11 de. Çok yanlış düşünüyosun. Eğer bir oyuncu profosyonel ise bunları düşünmez bile. Sadece aldıgı para ne kadar ve zamanında yaıtomu yatmıyormu? ilk analiz edilecek konuda bu zaten. Ki bununlada yönetim ilgileniyor. Eğer takımda şenol güneş in istediği oyuncular kalsaydı; bırak uefada top koşturmayı şampiyonlar liginde en az yarı final oynardık o kadar da net konuşuyorum.. Bu takımı lider yapıcak sadece yerlilerdir ki o hamlelerinide mükemmel bir şekilde yapıyor hocamız. Bir tanede adam gibi yerli stoper alsak daha başka bir şey kalmaz. Oyun açıcıyla birlikte...

arifberkay
04.01.2012, 15:19
Dün gece rüyamda Jaja yı Bursa almış çok üzülmüştüm...

haymatloshan
Burak , Onur ...

Onur bir sakatlık üzerine kaleye geçti diye anımsıyorum,Burak ise mevkisinde başka profesyonel adam olsa o da forma göremezdi.Şimdi takıma onca emek vermiş Onur oynatılmıyor Tolga takımda tutuluyor hazır piyasası oluşmuşken.Haksızlık etmeyelim,kaleci olduğu için bir kaleciye güvendi,ama gerisi yok maalesef.

Travelair
Amrabat ile bursa ilgileniyormus.
Biz neden ilgilenmiyoruz forvet arkasi rahat oynar ... Veya grosicki gibi adam var bizimkiler yigit diyor ya :(

Yine tepki alabilirim ama biz de Kayserispor'a Amrabat nedeniyle boşalacak mevkiye Volkan'ı verip onlardan 2 futbolcu alalım

Ahmet AYDIN-28

............................

sessizkral_1
04.01.2012, 15:20
Bursaspor , İtalya'nın Cesana takımında oynayan Rumen Adirean Mutu, Üniversiadrad De Chili'nin genç yıldızı Eduardo Vargas ve Slavia Prag'taki sözleşmesi sona eren Çek oyuncu Petr Janda ile temasa geçti.

Şakamı bu

arahna
04.01.2012, 15:22
Kardeşim sana katılımıyorum. Ne kadar çalışırsa oyuncu o kadar forma şansına sahip bence. Aykutun yerine colmanı mı alıcaktı yoksa zoko yu cıkarıp mı colmanı başlatıcaktı ilk 11 de. Çok yanlış düşünüyosun. Eğer bir oyuncu profosyonel ise bunları düşünmez bile. Sadece aldıgı para ne kadar ve zamanında yaıtomu yatmıyormu? ilk analiz edilecek konuda bu zaten. Ki bununlada yönetim ilgileniyor. Eğer takımda şenol güneş in istediği oyuncular kalsaydı; bırak uefada top koşturmayı şampiyonlar liginde en az yarı final oynardık o kadar da net konuşuyorum.. Bu takımı lider yapıcak sadece yerlilerdir ki o hamlelerinide mükemmel bir şekilde yapıyor hocamız. Bir tanede adam gibi yerli stoper alsak daha başka bir şey kalmaz. Oyun açıcıyla birlikte...

adamin memleketine gidip gelmek 3 gun den fazla . zaten 1 hafta tatili var . futbolcunun ruh halin anlamak ve adamina gor emuamele yapmak gerek . yatma kalkma calisma ayri seyler . yuzlerce personel yonetiyoruz . herkesin motivasyonu ayri sekilde saglaniyor . bunlar robot degil . cok para aliyor olmalari zaaflarini yketmiyor tersine artiriyor .
sonuc ne oldu . adalet diye birgun cok calisanla basladin .colmana mecbur kalip iceriye aldin ve hemen katkisi gorundu .
ama sahada deli dana gibi kosup hicbir ise yaramayan serkan oynayacak diye sol beklerimiz oynamiyor ve serkanin bolgesinden surekli tehlke yasiyoruz. bakiniz manisada yedigimiz golde serkan nerde?
futbolculas esit degildir ama denk olmalidir
10 milyon verdigin oyuncu ile 500 bin verdigin oyuncuya ayni muameleyi yapamazsin
yaparsan teo gibi jaja gibi kacar giderler

Erbay
04.01.2012, 15:24
Dün gece rüyamda Jaja yı Bursa almış çok üzülmüştüm...
Bursa geçen sene alacağını almıştı Jaja'dan :D

Giallorossi
04.01.2012, 15:25
Bursaspor , İtalya'nın Cesana takımında oynayan Rumen Adirean Mutu, Üniversiadrad De Chili'nin genç yıldızı Eduardo Vargas ve Slavia Prag'taki sözleşmesi sona eren Çek oyuncu Petr Janda ile temasa geçti.

Şakamı bu

Evet saka cünkü Eduardo Vargas coktan Napoliye transfer oldu 13,6 milyon euroya.

Mutu zaten son 5 sene dogru düzgün top oynamadi.

Ogün'
04.01.2012, 15:27
Bursa geçen sene alacağını almıştı Jaja'dan :D
çççççççççççç

Fatih YAZICI
04.01.2012, 15:27
Jaja; evine çok para getirip, eve misafir geldiğinde çok şirin gözüken ama karısını sürekli döven kocaya benziyor.
Yarın aynı şeyleri yapmayacağı kesin değil. Bu riske bir kez daha değmez.

Ulaş Civil
04.01.2012, 15:28
ilk 11:

http://www.footballuser.com/formations/2012/01/305782_Trabzonspor.jpg

Uğur Tüysüzoğlu
04.01.2012, 15:29
Onur bir sakatlık üzerine kaleye geçti diye anımsıyorum,Burak ise mevkisinde başka profesyonel adam olsa o da forma göremezdi.Şimdi takıma onca emek vermiş Onur oynatılmıyor Tolga takımda tutuluyor hazır piyasası oluşmuşken.Haksızlık etmeyelim,kaleci olduğu için bir kaleciye güvendi,ama gerisi yok maalesef.

Burak zorunlulukdanmı oynatıldı Şenol Hoca ısararla onu aldırdı ..
Herkes Burak'a söverken ben dahil hoca sahada tuttu.

Eleştirmek için eleştirenlerdesin kusura bakma.

haymatloshan
04.01.2012, 15:32
Burak zorunlulukdanmı oynatıldı Şenol Hoca ısararla onu aldırdı ..
Herkes Burak'a söverken ben dahil hoca sahada tuttu.

Eleştirmek için eleştirenlerdesin kusura bakma.

Gökhan Ünal'a karşılık alındı,o zamanki kadroya da bakarsan eğer Trabzonspor için oynatılabilecek yerli tek futbolcuydu,zorunluluktan demiyorum,kadroda o mevkide oynayabilecek profesyonel tek kişiydi.İlk zamanlarını da hatırlarsan ne kadar şans verildiğini anlarsın.Eleştirilerinde dozu tutturursan sevinirim,kırıcı olmaya gerek yok.İster beğenirsin ister beğenmezsin ama boş konuştuğumu ima edemezsin.

Ulaş Civil
04.01.2012, 15:33
1 tane iyi bir stoper dışında bu takımın transfer ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca Brozek'ler, T.Cora, B.Ataş, Sercan, M.Tosun acil olarak gönderilmelidir. Bu oyunculara kesinlikle hiçbir şekilde ihtiyacımız yok. Boşuna maaş ödüyoruz.

Turgay Atalay
ilk 11:

Hoca Serkana kesik atar mı?

10 numara
toivenen 10 gol 2 asist
meertens13 gol 11 asist
Georginio Wijnaldum (http://www.transfermarkt.de/de/georginio-wijnaldum/profil/spieler_49499.html) 6 gol 5 asist
matavz 7 gol 1 asist
labyad 3 gol 6 asist

giray,yumlu,glo....yorumsuz

gudoz81
04.01.2012, 15:35
ilk 11:

eldekiler için ideal. belki henrike eklenir.

Uğur Tüysüzoğlu
04.01.2012, 15:36
Gökhan Ünal'a karşılık alındı,o zamanki kadroya da bakarsan eğer Trabzonspor için oynatılabilecek yerli tek futbolcuydu,zorunluluktan demiyorum,kadroda o mevkide oynayabilecek profesyonel tek kişiydi.İlk zamanlarını da hatırlarsan ne kadar şans verildiğini anlarsın.Eleştirilerinde dozu tutturursan sevinirim,kırıcı olmaya gerek yok.İster beğenirsin ister beğenmezsin ama boş konuştuğumu ima edemezsin.

Ben size boş konuşurysonuzu değil , sadece belli bir kalıp içinde eleştiriyorsunuz diyorum ve Tolga'nın yedeğe çekilmesinden bahsetmişsiniz sanırım .
Tolga formda ve dinamik iken hak adaletmidir sence yedeğe çekilmesi.
Burak konusunda tartışmam zaten , Burak kendi ağızı ile demeçlerinde beni ben yapan Şenol Güneş'tir demişse seninde diyecek bişeyin olmamalı.

Ulaş Civil
04.01.2012, 15:37
1 tane iyi bir stoper dışında bu takımın transfer ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca Brozek'ler, T.Cora, B.Ataş, Sercan, M.Tosun acil olarak gönderilmelidir. Bu oyunculara kesinlikle hiçbir şekilde ihtiyacımız yok. Boşuna maaş ödüyoruz.
Gönderileceklere Sapara ve Vittek'i eklemeyi onutmuşum. Hocanın kadroda olduklarını unuttuğu gibi. Yani toplamda 9 tane boş beleş tamamen gereksiz adam var kadroda. Yani yıllık en az 5.000.000 Euro paramızı bu adamları zengin etmek için kullanıyoruz. Çok yazık..

haymatloshan
04.01.2012, 15:41
Ben size boş konuşurysonuzu değil , sadece belli bir kalıp içinde eleştiriyorsunuz diyorum ve Tolga'nın yedeğe çekilmesinden bahsetmişsiniz sanırım .
Burak konusunda tartışmam zaten , Burak kendi ağızı ile demeçlerinde beni ben yapan Şenol Güneş'tir demişse seninde diyecek bişeyin olmamalı.

Ben Burak kötü demedim,2-3 mesaj öncesinde zaten hakkını da yememek gerek kaleciye güvendi,Burak'ı kiminle para artı takas yaptı?Yani kadroda olan birisi gitti yerine o geldi mecbur oynatacak zaten,üzerine bir sürü de şans verdi,ilk geldiğinde antreman performansı dışında sahada ne yapacağını bilmeyen kişi modundaydı ve yaşı da genç değildi öyle Emre Çolak misali.Tolga konusuna gelince de yedeğe çekilmeli demedim,piyasası oluşmuşken satılmalı dedim 28 yaşında ve yarım sezon kendisini göstermiş.Hazır şartlar oluşmuşken para kazanmakta fayda var,ayrıca 4 tane kalecimiz var kadroda.

x_man
04.01.2012, 15:41
bu ülkede gelecek diye birşey yok tam takımı kuruyorsun birşeyler olur diyorsun oyuncular kaçıp gidiyor yani seneye iyi oluruz lafı tam bir komedi gsde toplama takım ama şampiyonluğa koşuyorlar uyum diye birşey yok iyi oyuncular var

eren_61
04.01.2012, 15:44

bu neydi ben anlıyamadım? kimsede üzerine bişey yazmadı.ne demek istedin abi açıklarmısın?

Uğur Tüysüzoğlu
04.01.2012, 15:44
Ben Burak kötü demedim,2-3 mesaj öncesinde zaten hakkını da yememek gerek kaleciye güvendi,Burak'ı kiminle para artı takas yaptı?Yani kadroda olan birisi gitti yerine o geldi mecbur oynatacak zaten,üzerine bir sürü de şans verdi,ilk geldiğinde antreman performansı dışında sahada ne yapacağını bilmeyen kişi modundaydı ve yaşı da genç değildi öyle Emre Çolak misali.Tolga konusuna gelince de yedeğe çekilmeli demedim,piyasası oluşmuşken satılmalı dedim 28 yaşında ve yarım sezon kendisini göstermiş.Hazır şartlar oluşmuşken para kazanmakta fayda var,ayrıca 4 tane kalecimiz var kadroda.

Şunu belirteyim , kalecilerin birinin gönderilmesini ama kaliteli bir avrupa takımına bende isterim .

Ben sizin Şenol Hoca kimi katmış takıma lafınıza istinaden cevap verdim çok net olarak Onur ve Burak dedim.
Siz hala işte mecvuriyetten sakatlıktan dolayı vs , vs saydınız bana bir pardon hatalıyım demek bu kadarmı zor.

Eleştirirken duyarlı olalım illaki benim dediğim doğrudur diye bir mantık yok genel doğrular vardır her zaman onun doğrultusunda düşünelim lütfen.

Hayırlı günler..

Ulaş Civil
04.01.2012, 15:48
Şenol hocamız, Burak, Tolga, Halil, Giray örneklerinde olduğu gibi bu yıl Henrique, Adrian ve Volkan'ı takıma kazandırmak zorunda. Adrian ve Volkan takıma oturursa hem bu sezon iyi işler yaparız, hem de önümüzdeki sene için takım ana hatları ile hazır olur. Yeni sezona defans öncelikli olmak üzere 2-3 tane kaliteli transfer ile çok iddalı gireriz.

Tolga, Onur,
Celustka, Giray
Zokora, Colman, Volkan, Adian, Olcan,
Burak, Halil, Henrique

iskeleti ile gireriz. Defansı topladıktan sonra da çok iyi bir de golcü bulabilirsek tam anlamı ile fırtına gibi eseriz..

gabriel omar
Stoper hariç transferde ısrar etmiyorum.Ama Şenol hocanın artık köklü değişiklikler yapması lazım.Yeni transferler mutlaka takıma monte edilmeli.Serkan,Adrian gibi adamlar kesilmeli formanın aslanın ağzında değil midesinde olduğunu anlamalı.

Kafası kesik tavuklar gibi hücum ediyoruz.Jebrin ve Olcan mutlaka takıma monte edilmeli bence.Sahada hem dinamik hem yetenekli adamları görmek istiyorum.Yenmek ,yenilmek çok önemli değil.Önemli olan takımın bir şeyler başarmaya çabalaması.Bu sistemde hem yeniliyoruz hem dayak yiyoruz.En azından yenilsekte takım bu maçı hak etti diyebilelim.

Taze kanlara ihtiyacımız var.Bir şeyler değişmeli.Hem Şenol hoca hem taraftar cesaret ve sabır göstermeli artık.İbb maçında aynı kadroyla çıksak ve yine kazansak bile bu oynadığımız oyunun doğru olduğu anlamına gelmez.Bu şekilde oynamaya devam edersek illaki bir yerde tıkanacağız.Bunun önünü almamız şart.

haymatloshan
Şunu belirteyim , kalecilerin birinin gönderilmesini ama kaliteli bir avrupa takımına bende isterim .

Ben sizin Şenol Hoca kimi katmış takıma lafınıza istinaden cevap verdim çok net olarak Onur ve Burak dedim.
Siz hala işte mecvuriyetten sakatlıktan dolayı vs , vs saydınız bana bir pardon hatalıyım demek bu kadarmı zor.

Eleştirirken duyarlı olalım illaki benim dediğim doğrudur diye bir mantık yok genel doğrular vardır her zaman onun doğrultusunda düşünelim lütfen.

Hayırlı günler..

Uzatmanın manası yok gibi,zaten ilk mesajımda Tolga olayına ne kadar itina gösterdiğiniz ortada.Onur'a güvendi hakkını yememek gerekte dedim(Dolaylı yoldan sanki af dilenmiş gibi ya neyse).Tatmin edecekse affedersin diyeyim madem.Unutmadan şunu da belirteyim,Burak bu sene neden forvet oynuyor,hoca şans verdiği için mi mecburiyetten mi...
Tartışma formatında ilerlemesi daha fazla

Uğur Tüysüzoğlu
04.01.2012, 15:51
Uzatmanın manası yok gibi,zaten ilk mesajımda Tolga olayına ne kadar itina gösterdiğiniz ortada.Onur'a güvendi hakkını yememek gerekte dedim(Dolaylı yoldan sanki af dilenmiş gibi ya neyse).Tatmin edecekse affedersin diyeyim madem.Unutmadan şunu da belirteyim,Burak bu sene neden forvet oynuyor,hoca şans verdiği için mi mecburiyetten mi...
Tartışma formatında ilerlemesi daha fazla

Benden dilemene gerek yokki ben bir Şenol Güneş değilim eğer rastlaşırsınız ondan dilersiniz.

Ve son olarak Burak bize geldiğinde mecvuriyetten oynamadı Şenol Hoca istediği için oynadı.

Bu sezon olabilir ama Şenol Hoca Burak'ı yıldız yaptı.

Burak Seyitoğlu
Ersun hoca bu takıma geldiğinde yapılan transferleri hatırlıyorum. Colman geldiğinde kim bu adam diyorduk. Yanılmıyorsan ganzilis pandoranın kutusu diye bir video yapmıştı hakkında ve oradan tanımıştık. Selçuk ve Gökhan en önemli transferlerimizdi. Egemen bu kadar gelişmemişti. Ama yine de mutluyduk egemeni almaktan. Bir sürü gurbetçi aldık. Giray bu kadar gelişmemişti. Hep aldığımız futbolcular orta seviyedeydi. Patlama yapmalarını bekliyorduk. Hepsi gençti. dinamik adamlardı. Sonra takımın eksikleri olduğu söylendi, gabriç, alanzinho falan alındı. Ama iskelet oluşturulmuştu. Ve o iskelet dişe diş, kana kan oynuyordu. Şimdiki takıma bakıyorum. Transferlere bakıyorum. Planlama yok. Tanımadığımız, bizi şaşkınlığa uğratacak bir adam yok. Zokora mesela avrupa maçlarında iyi hoş ama lig maçlarında çok olağanüstü bir oyuncu değil bana göre. Adrian, henrique, sapara gibi yabancılarla da nereye kadar gitmek mümkün muamma. Celutska Ersun Yanal zamanındaki transferleri andırıyor. Ama onun dışındaki transferler takıma zerre katkı sağlamadı. Halil'e ayıp etmek olmaz, yine bütün varıyla oynuyor bana göre. Savunmamızda Giray elinden geleni yapıyor ama sonuçta bir yere kadar. Glowacki melekelerini yitirmeye başladı diye düşünüyorum. Serkan yine beni fıtık etmeye devam ediyor. Cech bazen iyi, bazense vasatı geçemiyor. Bazen sol bek gibi oynuyor, bazense onun kanadını hallaç pamuğu gibi dağıtıyor rakip. Colman'ı severim, iyidir, hoştur ama gününde olduğu zaman. Bir ropörtajı vardı bazen maça çıkasım gelmiyor diyordu, aynen öyle. Bazen oynamak ona işkence gibi geliyor. Volkan alışamadı hala. Ne zaman alışacak o da belli değil. Kalecimiz ve forvetimiz iyi evet ama nereye kadar iyi gidecekler. Birgün onların da kötü günü olacak. Tolga hatalı goller yiyecek. Burak bulduklarını atamayacak. Böyle maçlarımız da olacak. Sadri Şener atanla tutanın iyi olacak diyordu. Atanımız ve tutanımız iyi diye sanıyorum transfer yapmayı düşünmüyor. Sadece burakla olmaz bu iş, bunu anlatamıyoruz. Ben 30 yaşındayım ve hiç tam anlamıyla lige hazır girdiğimizi hatırlamıyorum. Ersun yanal döneminde evet çok transfer yaptık ama uyum sorunuydu, alışmaydı yine tam hazır değildi takım. Şimdi bu kadar para gelmiş. Bu kadar kar etmişsin. Uefa liginde devam edip parana para katmak senin elinde. Bunlar da minimum 3 transfere bakıyor. Ama sen bunu yapmıyorsun. Taraftarı ayak üstü uyutuyorsun. O ona topu atıyor, bu buna topu atıyor. Ortada bişey yok. 15 yıl sonra sol kanat aldık. Stoper için de 15 yıl bekleyeceğiz sanırım. Burak'ı Allah korusun, bişey olursa, en ufak bi sakatlık falan tepe takla gideriz. Sadri Şener'in şu anki tavırlarını, davranışlarını Aziz Yıldırım'a benzetmeye başladım. Tüm bu olaylar, şike soruşturmalarından sonra Sadri Şener daha kuvvetli çıktı bu işin içinden. Astığım astık, kestiğim kestik modunda dolanıyor ortalıklarda. Otoritesinin acayip arttığını hissettiriyor. Ya da ben öyle anlıyorum. Bu kulüp kimsenin babasının malı değil. Taraftarı dinlersin, dinlemezsin. Umrumda değil. Ama kardeşim yap adam gibi 3 tane transfer sonra olmazsa yine biz elimizden geleni yaptık de. Tevekkül denilen bi olgu var ve sen sanki gayrimüslim gibi bu olgudan bi'haber yaşıyorsun. Şenol hoca arayı iyi kullanamadık diyor. Anlam veremiyorum. Ben mi iyi kullanacağım arayı. Ben bütün gün elimde telefon, akşam evde bilgisayar başında takımı takip ediyorum. Takımla yatıp kalkıyorum. Ne oldu, ne bitti diye. Renkdaşların yazdıklarını okuyorum, kadroları kafamda kurup kurup kaldırıyorum. Sen ne iş yapıyorsun peki hocam? Arayı iyi değerlendirememen benim için bir bahane mi? Ben bu takımı tutuyorsam, elimden gelen desteği veriyorsam ve sen de benim sayemde o koltukta oturuyorsan beni en iyi şekilde temsil etmek zorundasın. Kimsenin babasının çiftliği değil bu takım. Kimsenin egolarını tatmin etme yeri de değil. Kimsenin küsme darılma yeri de değil. Ben istedim almadılar diye bir olgu yok bana göre. Kişilikliysen, belli prensipler doğrultusunda yaşıyorsan "benim şartlarım bunlar, yerine getirin" dersin çekersin restini. Neler dönüyor, neler oluyor hiçbir bilgim yok. Ama bişeyler döndüğü çok açık ortada. Bu takım ilk 4'e giremezse, avrupadan elenirse, türkiye kupasını alamazsa kimlerin koltuğu sağlam kalacak çok merak ediyorum. Yukarıda yazdığım 3 ihtimalin de gerçekleşme olasılığı bir hayli yüksek. Futbolcuda amatör ruhu diyoruz ya, illa olmalı, bence yöneticide de amatör ruhu olmalı. Ya Olcan alındığı gece sevinçten uyuyamadım ben. Devamı gelecek diye umut edip durdum. Gördüğüm kadarıyla her renkdaşım da benimle aynı duyguları paylaşıyordu. Şimdi bakıyorum bi Bursa'ya, bi gs'ye, bi feneve, bi bjk'ye hepsinin taş gibi kadrosu var. Her mevkide alternatif oyuncuları var. Şu anda bu ligde en rahat oyuncu alabilecek takım bizken nedir bu sıkıntı? Niye varlık içinde yokluk çekiyoruz. Bütün transferlerde menajerlere verdikleri toplam paranın %10'una her istedikleri adamı alıp gelirim. Her mevkiye, her kalitede adam getiririm. En ufak bir yabancı dil bilgim yok. Orta seviye ingilizce o kadar. Ülke ülke, il il, kıta kıta gezer 5 tane adam bulabilirim sanıyorum. Bunu bu forumdaki herkes de yapabilir. Bu kadar zor olmasa gerek. Sen Trabzonspor'un. Şampiyonlar ligindeydin. Adını bütün dünya tanıyor. Şimdi uefa'ya gidiyorsun. Sana futbolcu gelmeme gibi bir olgu yok. Trabzona oyuncu gelmiyor diyorlar. Ya ingilteredeki şehirlerden eksiği yok, fazlası var trabzonun. Herkes ikna edilebilir. Yeterki sen işini bil. Bu illa parayla olmaz, başka şekilde de yapılır. Vizyon ve misyon sorunumuz var. İnşallah Allah sonumuzu hayreder.

vatandas61
adrian geldiginden beri 30 mac oynadi, hala üstüne koydugu birsey yok.
Serbest vurusu 3 metre havaya dikebiliyor anca, oda rakibe. Köse vurusu ayni.
Isabetli ortasi neredeyse sifir. 5 milyonluk adam birazda özel idman yapamsi gerekiyor bence.

MaDDoX_61
04.01.2012, 15:52
Galatasaray Istanbul wants Semir Stilić from Lech Poznan and they are prepared to pay €2.5m for Bosnian international.

DeAgLeMaNyAq
04.01.2012, 15:54
Burak bu saatten sonra sağ kanatta oynamaz. Hücum anlamında oynar ama eski savunmaya yardım anlayışını kaybettiğinden dolayı o kanadımız çok sıkıntı yaşar...

Ulaş Civil
04.01.2012, 15:55
Şenol hocanın yıldız yaptığı adamlar; Onur, Tolga, Egemen, Selçuk ve Burak

Aynı başarıyı Volkan, Adrian ve Henrique için de yakalayanı düşünüyorum.

A. Aydın
04.01.2012, 15:56
eldekiler için ideal. belki henrike eklenir.

Bizim orta alan çok boş kalıyo koşan adam lazım onun için adrianın yerine daha çok koşan adam olursa manisa maçına benzemeyiz serkan orda denenebilir. En azından mücadele eder.

Ertan 51
04.01.2012, 15:56

Kurduğun kadro da şu yorumun da çok mantıklı:alkış:aynen ben de böyle düşünüyorum.

Berke6198
04.01.2012, 15:58
Takımın bu halinide gördükten sonra Jaja gibi bir oyuncuyu almamak gerçekten saçmalıktır.

kalavara
04.01.2012, 15:59

aksine bence en önemli eksiğimiz orta sahada. defans hattı geçen senekinden pek de farklı değil üstelik iki tane iyi bek var. mesele orta alandaki oyuncuların önde baskı kurmamaları ve dönen kazanamamaları. zokora tsl de kesinlikle idarelik oynuyor. aykut yetersiz. en az colman kadar kaliteli iki yönlü orta saha oyuncusu elzemdir! diğer bölgelerin form durumunu da orta saha transferi en az iki katına çıkarır!

Ertan1982
04.01.2012, 15:59
Galatasaray Istanbul wants Semir Stilić from Lech Poznan and they are prepared to pay €2.5m for Bosnian international.
Iyi oyuncu.Büyük etki yapar gs´de.Ama o fiyat keriz fiyati.1 mio alina bilinir.

Kayseri bu oyucuyu almak üzeremis.Diego Valeri Arjantin milli oyuncu.4 Mio Dollar.Vizyon farki iste.

http://www.transfermarkt.de/de/diego-valeri/profil/spieler_54588.html

Karabük´te bu stoperi almis fransadan.

Herkez ugrasiyor.Bi bizimkiler kis uykusunda.

http://www.transfermarkt.de/de/larrys-mabiala/profil/spieler_55366.html

vatandas61
04.01.2012, 16:01
volkan bu performansla normalde ilk 18 bile haketmiyor ama takimda adam yok.
Bari son 20 dk oynasin ki sac bas yoldurmasin. Adamin sanki mekanizmasi var, her 5 dk calisiyor onda da defansa yardima gelmiyor.
Gökhan ünal gibi elimizde patlayacak bu gidisle

tsk61_24
04.01.2012, 16:02
Bence bizde forvet sorunu yok, geçen sezon Umut hep pozisyonlari harciyordu bizde deli oluyorduk ama sonuç en çok gol atan ikinci takimdik. Demekki bu sorun Trabzonspor'un en iyi oldugu dönemler bile vardi. Bu takima acil Selçuk gibi ve Egemen gibi iki futbolcu alinmali ve ayriyetten Jaja sart ben artik Jaja konusuna girmiyorum çünkü mecburi transfer olmasi sart. Bu kadar arkadaslar.

Berke6198
04.01.2012, 16:04
Orta sahamız ve defansımız gerçekten yol geçen hanı gibi. Herkes uyuyor rakibimiz tıkır tıkır paslar veriyor ve defans arkasına sarkan adamları bizim defansımızı zor duruma sokuyor... Gerçekten bunlarada önlem alınamazsa Avrupa hayallerimizde suya düşer. Çünkü UEFA kupasına hep güçlü rakipler düştü.

Ahmet Başkaya
04.01.2012, 16:04
Diğer takımların transfer haberlerini yorumlamak için başlığımız mevcut . Arkadaşlar lütfen başlığa uygun devam edelim .

Galatasaray'ın transferlerini http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6607 burdan yorumlayabilirsiniz .

Ömer Faruk61
04.01.2012, 16:06
aksine bence en önemli eksiğimiz orta sahada. defans hattı geçen senekinden pek de farklı değil üstelik iki tane iyi bek var. mesele orta alandaki oyuncuların önde baskı kurmamaları ve dönen kazanamamaları. zokora tsl de kesinlikle idarelik oynuyor. aykut yetersiz. en az colman kadar kaliteli iki yönlü orta saha oyuncusu elzemdir! diğer bölgelerin form durumunu da orta saha transferi en az iki katına çıkarır!

Kesinlikle katılıyorum sorun burada...

Sinan Akyıldız
04.01.2012, 16:06
Her başlıkta Şenol Hoca'nın eleştirilmesi hiç hayra alamet değil . Bu işin sonunu hiç hayırlı görmüyorum .
Bu homurdanmanın zamanla dışarıya ve tribünlere taşınacağı şüphesiz . Zaten sonrasını herkes biliyor ...
Hakkımızda hayırlısı .

kalavara
04.01.2012, 16:10
corintiaslı paulinho ??

ysfemr
04.01.2012, 16:11

polanyadan alınabilecek 3 oyuncudan biri..bence oyun stili olarak colmanı andırıyor ve gelirse bence selcuklu melo orta sahada bayagı basarılı olur bence...polonyadaki diger oyuncular malum biri rudnevs digeride legia dan wolfski bu cı-ocuk daha yeni yeni oynamaya basladı ama kendine özgü arklı özellikleri olan bir hücüm oyuncusu.........

bahadır2561
04.01.2012, 16:12
Gözünü kapat, fransa liginden bi takımı seç defasını al gel Türkiye'de kral olur. Hiç araştırmaya gerek yok :)

kncyalcin
04.01.2012, 16:14
toivenen 10 gol 2 asist
meertens13 gol 11 asist
Georginio Wijnaldum (http://www.transfermarkt.de/de/georginio-wijnaldum/profil/spieler_49499.html) 6 gol 5 asist
matavz 7 gol 1 asist
labyad 3 gol 6 asist

giray,yumlu,glo....yorumsuz

Bu yoruma yorum: "yorumsuz.... "

kalavara
04.01.2012, 16:14
mesela toulalan bizim takıma ilaç olurdu. r. madrid maçı hariç söyülüyorum bunu, yıllardır aklımda olan iki yönlü, ayakları düzgün, defans yapmasını bilen çok özellikli bir topçu. tabi hem transfer vizyonumuz yetmez hem de o gelmez.

B.AKDEMİR
04.01.2012, 16:17
Jaja'nın ihanet ettiğini söylemek büyük bir haksızlıktır.Adamın attığı ve attırdıkları ile ne yaptığı gayet açıktır.Bence yorumada açık değildir.Aldığı parayıda sonuna kadar hak etmiştir.Özel hayatı ile ben şahsen ilgilenmiyorum.İşini adam gibi yaptığı sürecede ilgilenmem.

Jaja'yı istemeyebilirsiniz yada sevmeyebilirsiniz,sebep her ne olursa olsun bu transfere karşı çıkıyorsanız en az jaja kadar iyisini bulup getirmelisinizki herkes tatmin olsun.Umut,Selçuk,Egemen,Jaja,Engin gibi adamlar satılıp yerine daha iyileri alınamıyorsa birileri yanlış birşeyler yapıyor demektir.Bir taraftar olarak ben daha iyisini almak kaydı ile ancak elimdeki futbolcudan vazgeçerim.Halil Altıntop Alman altyapısı sahibi bir futbolcu olarak sisteme uyum sağlıyor yada sağlamak için elinden geleni yapıyorsa bence diğerleri kendilerine bir bakıp çeki düzen vermeliler.

18 hafta oldu hala daha sistemi ve futbolcuların yorgunluğunu konuşuyoruz.Adrian,Henriuqe,Volkan yada diğerleri bu takıma ve sisteme uymuyorsa o zaman uyanları alacaksın.Uyanları para verip alamıyorsan yada alabildiğinide sarhoş deyip etiketliyorsan o zaman Baltık denizinden oltamıza ne gelir diye bekleyeceğiz demektir.Polonya milli takımına kendi liginin takımları bizim kadar futbolcu verebiliyorlarmı acaba.Bence bu işten anlayan birileri artık şu duruma el koysunlar.

sessizkral_1
04.01.2012, 16:19
http://www.footballuser.com/formations/2012/01/305821_Trabzonspor.jpg

kalavara
04.01.2012, 16:19
çok gol yiyen bir takım varsa hep defans suçlanır (ya da kaleci). oysaki mesele orta alan oyuncularının kendi sahasında doğru pozisyon almaları ve defans oyuncularının da koşu yollarını kapatmasıdır! orta alandan baskı yemeyen her oyuncu ceza sahasının içine etrafına iyi pas gönderebilir ve tüm defansın el bombası yemiş gibi dağılır. mesele burada. orta alan oyuncularının çok koşması değil doğru pozisyon almasıdır öncelikli olan!

x_man
04.01.2012, 16:21
Her başlıkta Şenol Hoca'nın eleştirilmesi hiç hayra alamet değil . Bu işin sonunu hiç hayırlı görmüyorum .
Bu homurdanmanın zamanla dışarıya ve tribünlere taşınacağı şüphesiz . Zaten sonrasını herkes biliyor ...
Hakkımızda hayırlısı .

Bir kere olsun transfer yaptırsın adam aldırsın sorumluluk alsın diyelimki şenol hocanın transferi ama o kadrom yeterli demeyi tercih ediyor bir tane yerli adam aldırsın ya bir tane

Rasim YILMAZ
04.01.2012, 16:22
Boy ortalamamız acaip kısaldı...Alanzinho , Serkan , Volkan , Jebrin:):)

kalavara
04.01.2012, 16:23
aynı zamanda sen hücum yaparken rakip defansın karşıladığı toplar yine rakip oyunculara gidiyorsa bir sürü kontra yersin ve son 10 dk dilin dışarı çıkar depar atmaktan. dönen topları sen alsan hem savunma yapmış olursun hem de hücumda 2. bir şansın olur. geçen senenin sırrı buydu! zokora tam defansın önünde rakibin atak yapmasını bekliyor, aykut ise istekli ama hep yanlış yerde pozisyon alıyor! gözlerimizi açıp sorunu doğru analiz etmeliyiz bence!

ve geçen seneyi dikkatle izlemeliyiz!

kncyalcin
04.01.2012, 16:24
polanyadan alınabilecek 3 oyuncudan biri..bence oyun stili olarak colmanı andırıyor ve gelirse bence selcuklu melo orta sahada bayagı basarılı olur bence...polonyadaki diger oyuncular malum biri rudnevs digeride legia dan wolfski bu cı-ocuk daha yeni yeni oynamaya basladı ama kendine özgü arklı özellikleri olan bir hücüm oyuncusu.........

Maciej Gorski olmasın hocam o?

coolank
04.01.2012, 16:30
Forumda da şöyle bir hastalık oluştu

Ne olursa olsun Şenol Hocaya kimse laf demeyecek !!!!!!

Allah allah niye söylemek yasak olacak ?????

Şenol Hoca her transfer döneminde sessiz kalır bir şeye karışmaz vs vs

Böylece sorumluluk almıyor , yok öyle bir şey

Geçen sene devre arası aslında Elmanderi bizim alacagımızı kaç kişi

biliyordu ??? Herkes Bursanın aldıgı oyuncuyu sanıyor , değil arkadaşlar

Elmander di ..... Kim engel oldu ?

Kimi aldık Brozekleri ? Kim istedi

Tamam Şenol Hocaya saygımız sonsuz ama bu da şu demek değil

Ne yaparsa yapsın her şeye tamam , yok öyle bir dünya

Daha bu sezon , sezon ortasında bir demeci vardı TV de maç sonrası

canlı yayında ....

Zaten burada uzatmaları oynuyoruz diye ,,,,,, demeç aynen budur

Şimdi bana militanca bir yaklaşım olmadan bunun saglıklı bir cevabını

verecek arkadaş var mıdır ?

Ne demek uzatmaları oynuyorum ?????????

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın , eger insan kendi takımında uzatmaları

oynuyorsa ona artık teşekkür etmek gerek

Başkana herkes bol keseden sallıyor ama acaba siz Başkan olsaydınız

bu lafı kolay kolay yer miydiniz ?

Bakın asla hoca bırakıp gitsin demiyorum ,,,, ama herkes biraz da kendi

işini yapacak , sürekli eleştiri ile olmaz

İşler iyi giderken herkes ortalıkda dolaşır

arahna
04.01.2012, 16:36
aslinda iyi bir takimimiz var ama kondisyoin eksigi goze batiyor
oyuncularimiz yogun mac programindan , uzun seyahatlerden dolayi kondisyon agirlikli calisamadi veya calistirilmadi . herseye ragmen bizde begenilmeyen oyuncular baska takimda olsalar 5-6 milyon vereleim alalim diyecek cok kisi var aramizda
or: volkan , adrian , henriqe ( talibi cikinca kiymete bindi ) alanzinho , aykut , marek , ferhat .....
mesela dogru durust forma giymeyen giydiginde de fazla ise yaramayan ama yetenekli olan engin gidince goze batti . komsunun tavugu komsuya kaz gorunur misali
mevcut oyunculari islemeli , hazirlamali , faydalanmali olmuyorsa baska adam alinmali. bence olmadi tutmadi diyecegimiz adamlarimiz yok
adrian bekleneni veremedi ama ben daha iyi olacagina naniyorum
volkanin da kendine olan guvenini kazanmasi gerek. bursada en buyuk oyuncuydu rahat oynuyordu burda yedek . heyecan yapiyor

Bilâl ÇOBAN
04.01.2012, 16:37
Biglia + Jaja + Stoper = Piotr - Adrian - Pawel

Efsane kadro olur.

A.Gökhan AKIN
04.01.2012, 16:37
Şenol hoca çok iyi bir hoca, çok iyi bir taktisyen, çok iyi bir öğretmen, çok iyi bir arkadaş, çok iyi bir eş, çok iyi bir baba olabilir ama Transfer konusunda yazık ki iyi bile değil eğer önümüzdeki örneklerden transferinde etkili olduğu isimler varsa....

arahna
04.01.2012, 16:39
senol hoca eksikleri olan , takintilari olan, oyuncu degistirmede gec kalan , bazi aksayan oyuncularda israr eden biridir . fazla sosyologtur, oyuncularla arkadas olmaz disiplinli bi rbaba olur evet ama bize ondan daha faydali olacak ve kabul gorecek baskasi da yok malesef
ayrica faydali isler yapmistir , basarilidir iyidir
ancak transferde asla masaya yumruk vurmaz , onu bunu isterim demez . karakteri buna musait deil

cewat
04.01.2012, 16:40

canlı yayında ....

guzeL kardesim sen hangi teknik direktor'Le senoL hocadan daha fazLa basari kazandin son 15 yiL'da ? senoL hoca ne getirdi ne goturdu konusuyosunuzda, senoL hocanin transfer yuzunden yipratiLmasini nasiL haz edebiLiyosunuz ? senoL hocadan daha futboL biLen kac tane adam war bu forum'da ? tabii herkes daha iyi biLiyo masaLLah.. ama biseyin farkinda deiLsiniz.! Hayaller dunyasinda yasayan bir adam degiL senoL gunes!!! sehrimize hangi futboLcu geLicekse onLarin arasindan birseyLer cikartmaya caLisiyo.. futboL biLgisi bu kadar kaLiteLi we dunyada esine az rastLanir bir teknik direktor'e sahibiz we degerini biLmiyorsak eLaLem bize baska yerLeriyLe guLer..

kalavara
04.01.2012, 16:41

canlı yayında ....

yazının başlangıçı ile sonu çelişiyor! ayrıca şenol hocayı eleştirip kendini tatmin etmek isteyen koca bir güruh var trabzonda ve hepsi futbolu şenol hocadan iyi biliyor. neymiş şenol hoca transfer konusunda başarısızmış.nasıl yani? şenol hocanın doğrudan istediği kaç oyuncu takıma katıldı. şenol hoca selçuk,egemen,umut sakın gitmesin dedi,noldu? trabzonspor bir kaç menajere bağlı kalmış bir transfer cennetidir, burada en son sorumlu tutulacak adam şenol güneştir. td olmayı bırakıp sorunun asıl kaynağı ile ilgilenmeliyiz...

Asi Çaykaralı61
04.01.2012, 16:42
Holmen transferine şahsen yok demem

güngör_81
04.01.2012, 16:46
Boy ortalamamız acaip kısaldı...Alanzinho , Serkan , Volkan , Jebrin:):)

Messi-İniesta-Javi-David Villa önemli olan boyu değil :)

uemit
04.01.2012, 16:48
bence en önemli soru.. simdi cok transfer yapip bunlarin yaza kadar "isinmasini" mi beklemek.. yoksa hic transfer yapmiyip.. yaza kadar iyiice artisiitirip.. ve mevcut kadroda "yeni transferleri" beklemek mi daha hayirli??

Tolga
04.01.2012, 16:50
@coolank Mevcut durumda yönetimin hatası yok demek bence Polaynnacılığın ötesinde bir olaydır.Şenol Güneş her transfer döneminde ihtiyacı olduğu bölgeleri söyler transfer ister.Sorumluluk alır almaz,belki hatalı evet ama yönetimin yaptığı transferlere özellikle son 1 seneye bakarsak işler yolunda giderken gelen transferler çok ama çok saçma.

Sabit bir menajer üzerinden transfer yapan yönetime laf edemeyeceksek ben bişey diyemiyorum.

arahna
04.01.2012, 16:53
play of a rahat kalacagimiza inancim tam
ama
kalamazsak lig nisanda bitiyor
yeni sezona 5 ay oluyor
butun bu oyunculari ne yapacagiz bilmiyorum
isin ekonomik boyutunu dusunelim biraz da
samp liginden gelen paralari bu kadar kolay bitirmemeliyiz
ise yaramaan masfrafli oyuncularin hepsini satalim veya kiralayalim
10 tane ise yaramaz oyuncu olacagina 1 tane faydali pahali olsun
derdi de bitane olur en azindan

bilgehan83
04.01.2012, 16:55

şunları bilmek gerekir: burada tolgaya karşı değiliz..tolga 1983 doğumlu bir kaleci yaşı 29 oldu ve piyasası varken ondan para kazanmamız gerekir onu iyi pazarlamak önemli olan.. çünkü otuzundan sonra kalecilik geriye gider..sezgiler, hamleler sıçrayışlar...onur da olduğuna göre kale ona emanet edilir...

burak konusuna gelince burak bize gelmeden önce asla kötü futbolcu falan değildi..yaşına rağmen çok iyi bir futbol görüşü, ve geliştirilebilecek bir yeteneği de vardı...tigana bunu gördü ama ondan sonra çocuk dağıldı sonra bize geldi ve tekrar kendini gösterdi...şenol güneş ona bu şansı verdi...aynı şenol hocanın sercana erene de bu şansı vrmesi gerekirdi asıl eleştirilmesi gereken bu olmalı...

bir de 30 yaşında üstelik defansif anlayışla oynayan bir adama 5 bonservis, 1 menajer yıllık da 1.5 milyom euro verdik..aykutun ondan eksiği yok fazlası var..bence tam bir transfer fiyaskosu...adrianı satarsın ama zokora yı ancak araplara kakalayablirsin onlar da almaz...zokora bir numara yok ve biz zokora yüzünden top yapamıyoruz..orhan gülle ondan daha iyi...yiğit incedemir almak ise tam bir kepazelik bize iki yönlü ortasaha lazım tek yönlü 5 tane adam var zaten...

arahna
04.01.2012, 16:56
aslinda yonetimi suclamak da cok dogru degil evet iyi transfer yapilamiyor hep ayni meneejerler filan
selcuk egemen jaja engin volkan halil olcan onur alanzinho aykut celutska marek ferhat zokora colman burak gibi transferleri de bu yonetim yapti

coolank
04.01.2012, 16:56
@coolank Mevcut durumda yönetimin hatası yok demek bence Polaynnacılığın ötesinde bir olaydır.Şenol Güneş her transfer döneminde ihtiyacı olduğu bölgeleri söyler transfer ister.Sorumluluk alır almaz,belki hatalı evet ama yönetimin yaptığı transferlere özellikle son 1 seneye bakarsak işler yolunda giderken gelen transferler çok ama çok saçma.

Sabit bir menajer üzerinden transfer yapan yönetime laf edemeyeceksek ben bişey diyemiyorum.

Yönetimin hatası yok demiyorum , menejere mahkum olmayı da savunmuyorum

Ama şu izleme komitesini şaşırarak takip ediyorum

Bir arkadaş cevap yazmış çelişkiler var vs vs diye o arkadaşıma ve

Şenol Güneşden başka hoca yok mantıgında yaklaşım gösteren

arkadaşıma cevap verme geregi hissetmiyorum

.....
04.01.2012, 17:00

canlı yayında ....

Söylediklerinizin bir bölümüne katılsamda bazı bölümlerine katılmıyorum hocam.

Şenol Güneş Trabzonspor'un bu hallere gelmesinin en büyük nedenidir. Kim ne derse desin. Ersun Yanal zamanında şampiyonluğa oynadık Sivas'a kaybettik 3. bitirdik. Şenol Güneş'in bir hedefi varsa ona kilitlenir ve başarırda büyük oranda. İlk geldiği sene hedef Türkiye kupasıydı onu da aldık. Süper kupayı aldık. Geçen sene 82 puan toplayarak ŞAMPİYON olduk. Bize karşı o kadar oyun oynanmasına rağmen.

Bu sene Şampiyonlar Liginde bende başarılı olduk. Ben en kötü 3.lük istiyordum ve olduk. Belki 2. bile olabilirdik ama nasip değilmiş. Avrupada bu takımdan başarılar bekliyorum ve inanıyorum ki Allah'ın izniyle başarılı olacağız.

*
*

Transfer konusunda size katılıyorum Şenol Hoca eldekileri en iyi şekilde kullanıyor ama transfer yapamıyor diyebiliriz. Alınan oyunculardaki potansiyeli çıkartıyor ama yeni potansiyeller keşfetmede biraz sorunlu.

Şimdi Fatih Terim Semih'i Emre'yi oynattı diye ve onların potansiyellerini gördü diye Şenol Hocaya vurmak biraz yanlış. Trabzonspor taraftarı her zaman kazanmak istiyor. Kimse maç kaybedince Şenol Hocanın canı sağolsun demiyor. Ya da çok az kişi diyor. Eldeki parayı ve oyuncuları en iyi böyle kullanırız onu da yapıyoruz.

Başka hoca gelsin şu durumdan daha kötü durumda oluruz. Kimse vazgeçilmez değildir Şenol Hoca da ama bana göre Şenol Güneş Efsanedir. Bu takımın en büyük isimlerindendir. Sırf buna olan saygımdan dolayı ağzımı açmam ben. Büyük laflar söylemem. Tranfer yapamayışıda onun handikabı olsun ne yapalım.

Uzatmaları oynamasıda belki 4.sefer takımın başına geçmesidir. Sondur belki bu. Bundan sonra geçmeyecek olmayışıdır.

Uzun lafın kısası Şenol Güneş ile Fatih Terim'i ben kıyaslamam. Şenol Güneş benim gözümde onun çok üstündedir. Bu konuyu fazla tartışmak istemem.Benim belli kriterlerim var sizede saygı duyarım.

arahna
04.01.2012, 17:06
fatih terim ile sonol hocamizi kiyaslamak bence de cok buyuk yanlis
domates mi daha kirmizi patlican mi daha mor diye sormak gibi
elestirelim ama yapici olalim
gencleri oynatip kaybedersek kim iyi yapti diyecek
biz hicbir zaman hakemler federasyon medya para illegal guc ile birlikte olmadik
fatih terimde her zaman bunlar arkasinda oldu
haram puan lamadan senelerce bu basariyi surdurmek yeterince buyuk basaridir
bizim kadar temiz durust oynayabilseler ist takimlari on defa duserdi ligten

ysfemr
04.01.2012, 17:13
Maciej Gorski olmasın hocam o?

yok legia dan bu adam benim dediğim...

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/rafal-wolski/profil/spieler_176514.html

ESER
04.01.2012, 17:17
fatih terim ile sonol hocamizi kiyaslamak bence de cok buyuk yanlis
domates mi daha kirmizi patlican mi daha mor diye sormak gibi
elestirelim ama yapici olalim
gencleri oynatip kaybedersek kim iyi yapti diyecek
biz hicbir zaman hakemler federasyon medya para illegal guc ile birlikte olmadik
fatih terimde her zaman bunlar arkasinda oldu
haram puan lamadan senelerce bu basariyi surdurmek yeterince buyuk basaridir
bizim kadar temiz durust oynayabilseler ist takimlari on defa duserdi ligten

bence ,
senol gunes ile fatih terim kiyasi yapmak pek adilane olmaz. ikisi hic bir zaman esit calisma sartlarinda calismadi,fatih terim in yoklukla uefa sampiyonu oldugu gariban takiminda hagi ve popesscu gibi dunya stari iki adam oynuyordu, kalesinde tafarel gibi dunya sampiyonlugu gormus bir kaleci vardi. Turkiyenin en iyi yerli jenerasyonu da gsdeydi. bu yerlilerin bir cogunu da kendisi piyasaya cikarmadi. emre umit davala haricinde. fatih terime taninan imkanlar milli takimda senol gunese tanindi ve az daha dunya sampiyonu oluyordu milli takim.

senol gunes genis kadro imkaniyla gsyi gule oynaya sampiyon yapar ama fatih terim senol hocanin imkanlariyla Trabzonsporda hugo bross kadar tutunabilir bence.

crazyman_61
04.01.2012, 17:21
defansa oyuncu alınmaya niyeti yok heralde kimsenin

sessizkral_1
04.01.2012, 17:23
play of a rahat kalacagimiza inancim tam
ama
kalamazsak lig nisanda bitiyor
yeni sezona 5 ay oluyor
butun bu oyunculari ne yapacagiz bilmiyorum
isin ekonomik boyutunu dusunelim biraz da
samp liginden gelen paralari bu kadar kolay bitirmemeliyiz
ise yaramaan masfrafli oyuncularin hepsini satalim veya kiralayalim
10 tane ise yaramaz oyuncu olacagina 1 tane faydali pahali olsun
derdi de bitane olur en azindan

bu takım çok zor derbi kazanır

Emirhan Uludüz
04.01.2012, 17:24
bence ,
senol gunes ile fatih terim kiyasi yapmak pek adilane olmaz. ikisi hic bir zaman esit calisma sartlarinda calismadi,fatih terim in yoklukla uefa sampiyonu oldugu gariban takiminda hagi ve popesscu gibi dunya stari iki adam oynuyordu, kalesinde tafarel gibi dunya sampiyonlugu gormus bir kaleci vardi. Turkiyenin en iyi yerli jenerasyonu da gsdeydi. bu yerlilerin bir cogunu da kendisi piyasaya cikarmadi. emre umit davala haricinde. fatih terime taninan imkanlar milli takimda senol gunese tanindi ve az daha dunya sampiyonu oluyordu milli takim.

senol gunes genis kadro imkaniyla gsyi gule oynaya sampiyon yapar ama fatih terim senol hocanin imkanlariyla Trabzonsporda hugo bross kadar tutunabilir bence.

Olay budur..

oksoholu
04.01.2012, 17:25
sivasda Kadir diye bir adam var bizim zokoraya beş pasar polonyalıları yollasınlar sivasa alsınlar onu zaden sivas da bizim gibi polonya manyağı

yorumsuz6117
04.01.2012, 17:28
Avrupa için transfer yapılmalı.. Playoffa her türlü kalırız zaten şampiyonluk ise imkansız..

duhan3580
04.01.2012, 17:30
Söylediklerinizin bir bölümüne katılsamda bazı bölümlerine katılmıyorum hocam.

Şenol Güneş Trabzonspor'un bu hallere gelmesinin en büyük nedenidir. Kim ne derse desin. Ersun Yanal zamanında şampiyonluğa oynadık Sivas'a kaybettik 3. bitirdik. Şenol Güneş'in bir hedefi varsa ona kilitlenir ve başarırda büyük oranda. İlk geldiği sene hedef Türkiye kupasıydı onu da aldık. Süper kupayı aldık. Geçen sene 82 puan toplayarak ŞAMPİYON olduk. Bize karşı o kadar oyun oynanmasına rağmen.

Bu sene Şampiyonlar Liginde bende başarılı olduk. Ben en kötü 3.lük istiyordum ve olduk. Belki 2. bile olabilirdik ama nasip değilmiş. Avrupada bu takımdan başarılar bekliyorum ve inanıyorum ki Allah'ın izniyle başarılı olacağız.

*
*

Transfer konusunda size katılıyorum Şenol Hoca eldekileri en iyi şekilde kullanıyor ama transfer yapamıyor diyebiliriz. Alınan oyunculardaki potansiyeli çıkartıyor ama yeni potansiyeller keşfetmede biraz sorunlu.

Şimdi Fatih Terim Semih'i Emre'yi oynattı diye ve onların potansiyellerini gördü diye Şenol Hocaya vurmak biraz yanlış. Trabzonspor taraftarı her zaman kazanmak istiyor. Kimse maç kaybedince Şenol Hocanın canı sağolsun demiyor. Ya da çok az kişi diyor. Eldeki parayı ve oyuncuları en iyi böyle kullanırız onu da yapıyoruz.

Başka hoca gelsin şu durumdan daha kötü durumda oluruz. Kimse vazgeçilmez değildir Şenol Hoca da ama bana göre Şenol Güneş Efsanedir. Bu takımın en büyük isimlerindendir. Sırf buna olan saygımdan dolayı ağzımı açmam ben. Büyük laflar söylemem. Tranfer yapamayışıda onun handikabı olsun ne yapalım.

Uzatmaları oynamasıda belki 4.sefer takımın başına geçmesidir. Sondur belki bu. Bundan sonra geçmeyecek olmayışıdır.

Uzun lafın kısası Şenol Güneş ile Fatih Terim'i ben kıyaslamam. Şenol Güneş benim gözümde onun çok üstündedir. Bu konuyu fazla tartışmak istemem.Benim belli kriterlerim var sizede saygı duyarım.

bu yazıyı desteklemek adına...

Yaşarken Şenol Güneş Anısına Bu adam benim hocam 61 köşe paltosuyla-omuzun da kaşkoluyla hey

Cebinde yok hamsisi-bordo mavi tepsisi-yüreğindedir kaprisi-6 şampiyonluk görmüş-bir amatör ruhuyla-bu adam benim hocam hey

Konuşma benim hocam-bi sus nolur hocam-bordo gün geçer hocam hey-6 şampiyonluk yaşayan yine yaşar hocam-konuşma bi sus hocam hey

Bu adam benim hocam-derdi ağlardan büyük-imajsız beli bükük hey

Bir gün olsun susmamış-kin nefret kusmamış-bir üç puan için sağa sola sataşmamış. Bu adam benim hocam hey

Benim hocam mert adamdı gemi kazanı gibi yüreği-hamsili pilav gibi kalbi vardı-hayatım boyunca hep konuşmasına özendim-cefakardı bir (imparator !!?) olmadı belki ama kendisi onuruyla yaşayan koskoca bir hükümdardı

Stadımdaki kol kanat-tırnağımı yediğim heyecan gibiydi-bu hafta raporluyum hamsiden kılçığa Trabzonsporluyum

seyduna_efil
04.01.2012, 17:30
Holmen haberi inşallah yanlıştır..İBB'den alınacak iki oyuncu var: DOKA-WEBO

gabriel omar
04.01.2012, 17:33
Holmen haberi inşallah yanlıştır..İBB'den alınacak iki oyuncu var: DOKA-WEBO

Holmen haberi mi var ki ?

Berke6198
04.01.2012, 17:37
Aman Allah'ım Holmen falan dönüyor... Bu basın ne sallasak diye çılgına dönmüş resmen...

gabriel omar
04.01.2012, 17:39
Eldeki yabancıları gönderelim de stopere yer açalım diye uğraşıyorlar sanmam Holmeni alacağımızı.

Mete DORUK
04.01.2012, 17:39
bence en önemli soru.. simdi cok transfer yapip bunlarin yaza kadar "isinmasini" mi beklemek.. yoksa hic transfer yapmiyip.. yaza kadar iyiice artisiitirip.. ve mevcut kadroda "yeni transferleri" beklemek mi daha hayirli??

Gayet mantıklı bir hareket bir çok kişi için ama bizim yönetime uymaz bence.
Neden mi?
Normalde zaten bir takım Transfer edeceği oyuncuları belirli bir zaman öncesinden takip edip,iyice arastırdıktan sonra kadrosuna katmaya çalışır.
Yani bizim şu anki Transfer dönemi böyle ağır ağır değilde,hızlı bir şekilde bitirilmeliydi.Alınan oyuncular kampada yetiştirilebildi.
Bu da demek oluyorki bizimkiler araştırma ''yeteri kadar'' yapmamış,sezon sonunda da yapabileceklerini sanmam.
Birde şu var : Bazı oyuncuları başkaları kapmadan sen kapmalısın.Sonrası geç olabilir... ;)

seyduna_efil
04.01.2012, 17:41
Holmen haberi mi var ki ?

Aman Allah'ım Holmen falan dönüyor... Bu basın ne sallasak diye çılgına dönmüş resmen...

Holmen hazır!
04 Ocak 2012 / 15:26
Samuel Holmen, 5 Ocak'ta (yarın) Trabzonspor'a imza atabileceğini söyledi.

Karadeniz Fırtınası'nın hocası Şenol Güneş'in istediği oyuncular arasında yer alan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un orta saha oyuncusu Samuel Holmen, 5 Ocak'ta (yarın) Trabzonspor'a imza atabileceğini söyledi. Afton Bladet gazetesine konuşan İsveçli yıldız, "Kulübümle 1.5 yıllık mukavelem var ama benden para kazanmak istiyorlar. O nedenle 5 Ocak'ta önemli gelişmeler yaşanabilir" dedi.

medyatrabzon

Medyatrabzonun haberlerıne pek ınanmam ama burda bir kaç arkadaş daha Holmen ile ilgilenildiğini ifade etmişti..İnşallah doğru değildir bu haber..

sametbey
04.01.2012, 17:43
bence bu haberler hep taktik.
JAJA yi getirecekler. sadece menejere aya oyunu yapiyor bizimkiler.
Onu bunu sunu aliyoruz haaa ona göre demek istiyorlar,bence

ysfemr
04.01.2012, 17:44
Holmen hazır!

Karadeniz Fırtınası'nın hocası Şenol Güneş'in istediği oyuncular arasında yer alan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un orta saha oyuncusu Samuel Holmen, 5 Ocak'ta (yarın) Trabzonspor'a imza atabileceğini söyledi. Afton Bladet gazetesine konuşan İsveçli yıldız, "Kulübümle 1.5 yıllık mukavelem var ama benden para kazanmak istiyorlar. O nedenle 5 Ocak'ta önemli gelişmeler yaşanabilir" dedi.

medyatrabzon

Medyatrabzonun haberlerıne pek ınanmam ama burda bir kaç arkadaş daha Holmen ile ilgilenildiğini ifade etmişti..İnşallah doğru değildir bu haber..

adam ülkesindeki gazeteye konusmus ve kaynak orası bence kötü transfer olmaz....

arahna
04.01.2012, 17:45
bu takım çok zor derbi kazanır

kondisyon konsantrasyon sorunu olmazsa hakem facialari olmazsa kazanir
interle burda oynadigimiz maci hatirla
bu sene kaybettigimiz puanlarin % 90 inda hakem faciasi vardi
derbilerde zaten hakem maci aldi onlara verdi
hatirlayin
egemenin artisligini hatirlayin
gese macini febe macindaki hakem ahatalarini hatirlayin
bu takim bu haliyle de cok sey yapar ama takviye sart o ayri

Turgay Atalay
04.01.2012, 17:46
bence bu haberler hep taktik.
JAJA yi getirecekler. sadece menejere aya oyunu yapiyor bizimkiler.
Onu bunu sunu aliyoruz haaa ona göre demek istiyorlar,bence

Jajanın menajeri "medya trabzonu" takip ediyor mudur ki, taksın bu haberleri:D

seyduna_efil
04.01.2012, 17:47
Şenol Hoca gerçekten Holmen'i istiyorsa ciddi ciddi transfer anlayışından,mantaletisinden,yeni bri takım kurma vizyonundan şüphe etmeye başlaaycağım..

Fatih
Şenol Hoca saha içinde eleştirilebilir de transfer konusunda eleştirilmeyi hakeden o değil yönetimdir.

Sezon başından hiçbir oyuncunun gönderilmesini istemedi Jaja ve Engin dahil hepsi gönderildi.Yerlerine adam akıllı transfer yapılmadı sorumlusu yine Şenol Hoca oldu.

Yeni transferlerin hemen hemen hepsi oynatıldı denendi çoğu katkı sağlamadı sorumlusu Şenol Hoca oldu.

Şenol Hoca eskiden de böyleydi şimdi de böyle transfer işine karışmaz şimdiye kadar söylenen futbolcuları Hoca istedi martavalına inanmayın yönetim Şenol Hocanın iyi niyetini suistimal ediyor açık ve net.

Travelair
Holmen hazır!

medyatrabzon

Klasik mt haberi. Adam Trabzonspor'a geleceğim demiş mi İsveç gazetesine?

gabriel omar
Jajanın menajeri "medya trabzonu" takip ediyor mudur ki, taksın bu haberleri:D

Canım bizim de elimizden bu kadar geliyor ,bizde isteriz Elcezireye verip Jajanın gözüne sokmayı ama napalım :D

matrix5782
04.01.2012, 17:48
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Talip olduğumuz oyuncuların fiyatları astronomik şekilde yükseliyor.

Bunun Sorumlusu Kim Başkanım biz taraftralar mı ? yada Hoca mı ? yada Kukla Scoutlar mı? kim ?

Hrvatistanın En iyi Sol bek'ine Trilyonlar dökenler..

Yada Menejerinin Arayıp bu oyuncuyu Almayın Demesine Karşı biz adam ederiz dediğiniz 4 maçlık Tjikuzular mı ?

kim Avrupa maçlarında oynatamadığımız Özel Uçakla Gidip Aldığımız Gabriç mi ?

Hutchinson Bedava iken Perisic 700 bin euro iken Marcelo 1 milyon eruo iken yada bence yıldız değil dediğiniz 1.5 Milyonluk Jelavic mi ?

Üstüne Bu isimler Önünüzde iken O zamanlar çok iyi çalışan scout rapor vermiyor ki alalım Sözleriniz aklımda

Yada F.tekke,Yusuf ve Leanardoya tercih ettiğiniz iyi Futbolcu Ucuz olmaz deyip Norveç Liginin transfer rekorunu Kırıp Getiriğimiz 8 trilyonluk Alanzinho mu ?

yada Bizi Trapolskileştiemeye çalıştırdıklarınız mı ?

üzülmeyin Rekor Bizde Polonyada da ,Norveçte de ,Belçikada da ama bundan da dert yanmayın bunun böyle olmasını siz istediniz. Kimse size Adirana 5 henriqueye 4 Alanzinhoya git 4 ver demedi.yada kıta değiştir demedi..

Bunlardan Sert yanacağınıza alın elnize tablonuzu Sizi yönlendiren Mali tablodaki menejer ödemelierine bir bakın birde aynaya klavuzu karga olanın burnu boktan çıkmaz mı çıkmıyor işte

Seni gören kulüp,başkan 1 lik oyuncusuna 5 diyor 6 diyor 7 diyor...

Bol keseden harcayarak ilerleyen senelerde Avrupoada Adının tuzlu müşteriye çıkmasına Aynaya bakarak bulabirsin..

Feryat figan etmeden Yıldırım demirörenleşmeden yanlıştan Dönebilirsiniz İlk önce yanınızdaki Sülüklerden ve kan emicilerden kurtulun

Sonrada Sisteme bırakın kendinizi gerisi gelecek Hiçbir başkan Dünyada Transferi yönetmiyor..Siz gibi..

Zararın neresinden dönersen kardır Başkanım..Bırakın Transferi gelin siz yapmayın...

sizin yapmanız gerekebn bakın bir sürü iş var.

Asi Çaykaralı61
04.01.2012, 17:48
Saat 18:00'da Trabzonsporumuz Bandırma Kırmızı'ya karşı önemli bir mücadeleye çıkacak.Zorlu mücadele olacak yeneceğiz hayde Trabzon :)

Mete DORUK
04.01.2012, 17:50
Holmen bencede kötü olmaz ama bizim daha üstdüzey oyunculara yönelmemiz gerek artık...
Anladığım kadarıyla bizim takımda stoper-forvet anlayısı olmayacak.Takım orta sahadan ibaret olacak:D

Erkan SÜNGER
04.01.2012, 17:51
Şenol Güneşi tartışmanın anlamı yok eminim ki Şenol Hocaya ilk geldiğinde kupa aldıgımızda süper kupa aldıgımızda şuan eleştirenlerin hepsi Şenol Hoca bu takımın başında 10 sene kalsın evet bende dün kızdım geç oyuncu değişiklikleri felan fistan doğrudur böyle şeyler geçen senede oluyodu geçen senede geç değişiklik yapıyodu ama maçı ısıran bi kadromuz vardı dün selçugu izledim 10 milyon eurom olsa gayse de satıcak olsa alırım 1 eurosunda bile gözüm kalmaz bizim sıkıntımız bence orta sahada orta sahada basan ısıran defansdan gelen top alan adam yok bu olcan olabilir mi inş olur bu jaja olabilir mi bence olamaz nedeni zaten topu ceza alanı etrafında jajaya atan selçuktu jaja asla defansdan top alıp atakları şekillendiren adam olmadı selçuğun getirdiği toplarla süpriz koşular ve yeteneğiyle ii futbol oynadı geçen sene jaja bu kadroya al koy 1 2 maç yeteneğinden kazanırız ve burdakiler çok top kaybediyor diye jaja da eleştiri alır bize glonun yerine bi stoper bitane selçuk gibi futbolcu lazım başkada bişe lazım değil bu takımın forvetini halil burak düzelirse vittek götürür bu takımın defansını celustka-giray-xxxx-ferhat(cech) götürür ama bizi bu zokora colman adrian orta sahası vezir etmez rezil eder dün issac atsa o golleri maç 1 4 1 3 biterdi ve bizim içinde bi çok şey biterdi bence bizim sorunumuz orta sahadır orta sahaya yaratıcı oyunun 2 yönünü oynayan adam lazımdır eğer de bu adamı bulamazsak bizim için şampiyonluk bu sene için hayaldir avrupa kupasında başarıda hayaldir fikirlerim budur saygılarımı iletiyorum... ha bu arada takımda bolca yerli futbolcu görmek istiyorum bu takımda en fazla 4 yabancı olmalıdır kişisel isteğim keşke hep türk olsak hayali bile güzel

S.Seymen
04.01.2012, 17:51
Şenol Güneş uzak ara en iyidir tartışmam bile; jaja olsaydı umutsuz ve selçusuz bir pres gücüyle bizim orta saha tamamen düşerdi bu sene umut geçensene jajayı mükemmel idare etmiştir3 kişilik markajıyla ; jaja ikinci yarının başında adam olup zamanında takıma dönseydi beraberinde kolmanı da bozmasaydı geçen sene ilk maçlardaki kopnsantrasyonsuzluk puan kaybı yaşanmazdı, febe potaya bile giremezdi gerisi teferruat; adrian 3 tane jaja eder ve ediyorda: ant menejerler dünya klüpleri bilmiyor biz biliyoruz; hayır jaja madem bu kadar aman da aman futbolcudur kapısında kaç tane takım olmalıydı hangi takıma transfer olma ihtimali var ne yani Trabzonspor aşkıyla mı yanıp tutuşuyor sanıyorsunuz arabistanda bile oynayamadı; adrianı izlemeye devam edin; bu jajacı takımı selçuğada umutada dil uzatıyorlardı egemenede söylenmeyen kalmamıştı; bide Trabzonsporluyum deyip komşudaki tavuğu kaz sananlar var ne denebilirki yazmadan edemedim; oyunu iki yönlü oynayan adamlara ihtiyaç var zokora az ofansif çok defansif adriyan çok ofansif ama az da defansiftir birbirlerini tamamlarlar düşüncesiyle alındılar jebrinin iki, yönlü olduğunu biliyorum acemiliği olmazsa çok işe yarayacaktır ama jaja preste ve müdafada hiç yoktur türkiyede futbol eskisi gibi oynanmıyor alanı daraltıp bilinçli atağa çıkıyor diğer takımlar... bu nedenle iyi aile çocukluğu falan hikaye jaja teknik anlamdada takım olgusu anlamındada yararalı bir transfer değildir... bana göre Şenol, 50 yaşında olduğum için sahada da çok seyrettiğim bir adamdır... Trabzonu Trabzon yapan sizlerede Trabzonsporlu olma onurunu yaşatan adamlardan en başta gelenilerinden biridir ağzınıza alırken önce bir düşünün o kadarda basit değil bu işler...

bahadır2561
04.01.2012, 17:53
http://www.aftonbladet.se/sportbladet/fotboll/internationell/turkiet/article14158918.ab

Holmen'in röportajı burda 3 sayfa yazı yazmışlar ben Trabzonspor kelimesini bulamadım. Karadeniz Fırtınası filan yazmışlarsa onu bilemem :)

Mehmet SELEN
04.01.2012, 17:56
Herkes yönetime ve Şenol Hocaya sallamakla meşgul.Bizim arkadaşlar eleştirmekle sallamanın farkını öğrenememişler. nei miş Hocanın ve yönetimin vizyonu yokmuş.Hele Hoca transferden hiç anlamıyormuş.Anlayanlar sadece forumdaki arkadaşlar.El insaf arkadaşlar yapmayın bu kadar.Transferdeki en büyük sıkıntımız Trabzon şehri.Evet genç yaşta milyoner olan futbolcular iyi şehirde yaşamak istiyorlar.Bu isteklerinde de haklılar.İkinci sıkıntımızda biz bir oyuncuya ortalama 1 milyon euro veriyoruz rakiplerimiz ise bunun 3,hatta 4katını veriyorlar.<bu şartlarda transfer yapmak o kadar kolay değil.82 puanı toplayan takımı bu yönetim transfer etti.Bunu da unutmamak lazım.

Mehmet SELEN
04.01.2012, 17:58
Şenol Güneş uzak ara en iyidir tartışmam bile; jaja olsaydı umutsuz ve selçusuz bir pres gücüyle bizim orta saha tamamen düşerdi bu sene umut geçensene jajayı mükemmel idare etmiştir3 kişilik markajıyla ; jaja ikinci yarının başında adam olup zamanında takıma dönseydi beraberinde kolmanı da bozmasaydı geçen sene ilk maçlardaki kopnsantrasyonsuzluk puan kaybı yaşanmazdı, febe potaya bile giremezdi gerisi teferruat; adrian 3 tane jaja eder ve ediyorda: ant menejerler dünya klüpleri bilmiyor biz biliyoruz; hayır jaja madem bu kadar aman da aman futbolcudur kapısında kaç tane takım olmalıydı hangi takıma transfer olma ihtimali var ne yani Trabzonspor aşkıyla mı yanıp tutuşuyor sanıyorsunuz arabistanda bile oynayamadı; adrianı izlemeye devam edin; bu jajacı takımı selçuğada umutada dil uzatıyorlardı egemenede söylenmeyen kalmamıştı; bide Trabzonsporluyum deyip komşudaki tavuğu kaz sananlar var ne denebilirki yazmadan edemedim; oyunu iki yönlü oynayan adamlara ihtiyaç var zokora az ofansif çok defansif adriyan çok ofansif ama az da defansiftir birbirlerini tamamlarlar düşüncesiyle alındılar jebrinin iki, yönlü olduğunu biliyorum acemiliği olmazsa çok işe yarayacaktır ama jaja preste ve müdafada hiç yoktur türkiyede futbol eskisi gibi oynanmıyor alanı daraltıp bilinçli atağa çıkıyor diğer takımlar... bu nedenle iyi aile çocukluğu falan hikaye jaja teknik anlamdada takım olgusu anlamındada yararalı bir transfer değildir... bana göre Şenol, 50 yaşında olduğum için sahada da çok seyrettiğim bir adamdır... Trabzonu Trabzon yapan sizlerede Trabzonsporlu olma onurunu yaşatan adamlardan en başta gelenilerinden biridir ağzınıza alırken önce bir düşünün o kadarda basit değil bu işler...Teşekkürler renktaş olay budur.

Kereşenli
04.01.2012, 18:01
http://www.aftonbladet.se/sportbladet/fotboll/internationell/turkiet/article14158918.ab

Holmen'in röportajı burda 3 sayfa yazı yazmışlar ben Trabzonspor kelimesini bulamadım. Karadeniz Fırtınası filan yazmışlarsa onu bilemem :)

Trabzonspor'un adı geçmiyor ama 1,5 yıllık sözleşmem var belki kulüp beni bu transfer sezonunda satmak isteyebilir para kazanmak için diyor orada.

Mehmet SELEN
04.01.2012, 18:02
Şenol Güneşi tartışmanın anlamı yok eminim ki Şenol Hocaya ilk geldiğinde kupa aldıgımızda süper kupa aldıgımızda şuan eleştirenlerin hepsi Şenol Hoca bu takımın başında 10 sene kalsın evet bende dün kızdım geç oyuncu değişiklikleri felan fistan doğrudur böyle şeyler geçen senede oluyodu geçen senede geç değişiklik yapıyodu ama maçı ısıran bi kadromuz vardı dün selçugu izledim 10 milyon eurom olsa gayse de satıcak olsa alırım 1 eurosunda bile gözüm kalmaz bizim sıkıntımız bence orta sahada orta sahada basan ısıran defansdan gelen top alan adam yok bu olcan olabilir mi inş olur bu jaja olabilir mi bence olamaz nedeni zaten topu ceza alanı etrafında jajaya atan selçuktu jaja asla defansdan top alıp atakları şekillendiren adam olmadı selçuğun getirdiği toplarla süpriz koşular ve yeteneğiyle ii futbol oynadı geçen sene jaja bu kadroya al koy 1 2 maç yeteneğinden kazanırız ve burdakiler çok top kaybediyor diye jaja da eleştiri alır bize glonun yerine bi stoper bitane selçuk gibi futbolcu lazım başkada bişe lazım değil bu takımın forvetini halil burak düzelirse vittek götürür bu takımın defansını celustka-giray-xxxx-ferhat(cech) götürür ama bizi bu zokora colman adrian orta sahası vezir etmez rezil eder dün issac atsa o golleri maç 1 4 1 3 biterdi ve bizim içinde bi çok şey biterdi bence bizim sorunumuz orta sahadır orta sahaya yaratıcı oyunun 2 yönünü oynayan adam lazımdır eğer de bu adamı bulamazsak bizim için şampiyonluk bu sene için hayaldir avrupa kupasında başarıda hayaldir fikirlerim budur saygılarımı iletiyorum... ha bu arada takımda bolca yerli futbolcu görmek istiyorum bu takımda en fazla 4 yabancı olmalıdır kişisel isteğim keşke hep türk olsak hayali bile güzelTakımda hep Türkten öte Trabzonlu oyuncu lazım.Yıldız olan yerlileri takımda tutmak zor. Bunu bu yıl gördük.

Samet Yildirim
04.01.2012, 18:02
Stoper icin ses soluk yok sanirim.

Umarim halederiz.

seyduna_efil
04.01.2012, 18:04
Şenol Güneşi tartışmanın anlamı yok eminim ki Şenol Hocaya ilk geldiğinde kupa aldıgımızda süper kupa aldıgımızda şuan eleştirenlerin hepsi Şenol Hoca bu takımın başında 10 sene kalsın evet

Burda bazı renktaşlarımız, Şenol Hocayı eleştirmekle gitmesini istemeyi aynı olarak algılıyorlar..

Öyle bir hava yaratılıyor ki Şenol Hocayı eleştiren herkesi, Şenol Hoca gitmesini isteyen kişiler olarak lanse ediyorlar..

Eminim ki burda Şenol Hocayı eleştirenlerin hiç biri gitmesini istemez..

Herkes gibi Şenol Hocada eleştirilebilir ve eleştirilecektir,alışalım buna..Kimse kusursuz değildir.