PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

Mert
03.01.2012, 22:44
Serkan'ın bir süre dinlenmesi lazım.
Gerekirse Barış Ataş oynasın ama Serkan bir süre 11 çıkmasın.
En önemli özelliği temposu olmasına rağmen fizik olarak büyük düşüşte, 90 dakikayı çıkaramıyor.

Emrah Aksoy
03.01.2012, 22:44
Ne demek şimdi bu ?

Bu su demek. Topu tutamayan oyuncularimiz var bilmem maci izledin mi ama Manisa golu bulduktan sonra 3 , 4 yuzde yuz goller kacirdi.

Mac rahatlikca 1-3 / 1-4 veya 2-3 / 2-4 biterdi.

Beypba
03.01.2012, 22:45
kamil zayad,doka,webo,holmen şu gs maçını izledim ve ızdırap çektim adamların yabancıları takımı sürüklüyor resmen.. ve toplasan 4 ünün maliyeti bizim polonyanın maradanosı diye lanse edilen adrian mierjevskinin yarı maliyeti kadardır herhalde.Resmen menejerler bizi bu sene keklemis ve sırtmızıdan milyonlar kazanmışlar..çok açık belli oldu..o mierjevskinin sorunu fiziği nekadar çalırsa çalışşın onda topçu mopçu olmaz..bidon henrique...marek cehc..celutska bunlar bizim topçularımız deyil zokora.ve colman gerisi manager kazığı..jaja da gelmesin istemıyorum artık kabak tatı verdi.BU arada Gs ye sağlam yol veriyorlarr

egeli
ersun yanal'ın kurduğu takım kalmadı.hem sahada hem beyinde,bu anlamda ersun hocaya sallayanları kınıyorum

(diğer unsurlar hariç)

Royal Heart
transfer yapılacaksa ilk önce defansa yapılmalı, jaja falan sonra.
Haa transfer Stoper olmalı diyorsun, katılıyorum.

Necmi6161
Adrianı eleştiriyoruz da dışardaki İnter maçı dışında hangi maçta Zokora için 5 Milyon euroluk adam diyebildiniz?

Kabullenelim Zokora adı ve maliyetiyle doğru orantılı katkı yapmadı.
Tabi karizmatik ve sevimli olduğu için seviyoruz orası ayrı..

buradaki inter ve csk maçında , bazı lig maçlarındada beğenmiştim çok .

kncyalcin
Adrianı eleştiriyoruz da dışardaki İnter maçı dışında hangi maçta Zokora için 5 Milyon euroluk adam diyebildiniz?

Kabullenelim Zokora adı ve maliyetiyle doğru orantılı katkı yapmadı.
Tabi karizmatik ve sevimli olduğu için seviyoruz orası ayrı..

Zokoranın katkısı oyun kurma becerisi bir stoper, Olcan ve iyi bir santrafor ile çok daha artacaktır. Pas isteyen adam yok defanstan top çıkmıyor. Topu gelip nereden aldığını gördüğünüzü umuyorum. Boşa çıkan adam yok ya top isteyen oyuncu bulamıyor. Çok statik oynuyoruz..Ondan olabilir mi?

Royal Heart
03.01.2012, 22:46
Bu su demek. Topu tutamayan oyuncularimiz var bilmem maci izledin mi ama Manisa golu bulduktan sonra 3 , 4 yuzde yuz goller kacirdi.

Mac rahatlikca 1-3 / 1-4 veya 2-3 / 2-4 biterdi.
Yok, yanlış yordum ve yanlış anlaşıldım; maçı hakem olmasa kaybederdik yönünde bir yorum vardı; ona binaen yazıldı sanmıştım, yanlış anlaşılma oldu.

Necmi6161
03.01.2012, 22:47
öncelik golcü ve jaja olmamalı , kesinlikle stoper .

Beypba
03.01.2012, 22:48
Burdan söylüyorum bu takım 2.yarı birinci yarıda topladığı puanın 3,4 puan üstü yatoplar ya toplamaz..ilk 8 de oluruz ama:)

alexispapas
03.01.2012, 22:49
Herkese merhaba öncelikle ;

Yıllardır forumu yazarak olmasa da okuyarak takip eden birisiyim , çoğu kez yazılanların anlık sinirle yazıldığını düşünerek , kendim de aynı hataya düşmeyeyim diye yazmamayı tercih edenlerdenim.
Bugün yazmamın 2 sebebi var, ki zaten bunların her ikisi de bu yazıyı transfer forumuna yazmamı legalize eden sebepler sanırım. (Yanlış yerdeysem mesajımı silebilirsiniz.)
Yazımın ilk sebebi ,
Bu takımdan Selçuk'u, Egemen'i , yok pahasına gönderip , bu takımın tekrar 10 sene önceki haline dönmesine sebep olanlardır. Selçuk'a ' la selçuk habuni imzalayaksun la! ' şeklinde sözleşme imzalattırmaya çalışan yöneticilerimiz var. Habunin içi doli olsa belki Selçuk imzalar da , Selçuk'un trabzonla para karşılığı top oynamasından başka bir bağının olmaması neden bizlere garip geliyor? Neden bizim gibi gönülden olmasını bekliyoruz ki?
Egemen'in de , sanırım 250 bin tl verilmediği için gittiği hepinizin malumu.
Yazımın ikinci sebebi ise ,
Bu takıma hala daha transfer bekleyenleri anlayabilmiş değilim , belki konudan konuya atlıyor olabilirim ama inanın bu senenin şampiyonu çoktan ilan edilmiş , Galatasaray.
Hemen hemen ligteki tüm maçları izliyorum ve hakemlerin en çok müsamaha gösterdiği takım çok net bir şekilde GS. Bizim maçta olanlar ortada , biz 3-0 yenildik , belki beraberliği bile haketmedik o maçta ama inanın Gs'nin hakemleri arkasına alarak bizi yenmesi kanıma dokundu. Keza bugünkü maç , Webo'ya kırmızıyı verdi maçı bitirdi hakem abimiz. Çok net , Gs hangi takıma karşı zorlanacak olsa hemen bir kırmızı patlayıveriyor. Benim bu konudaki düşüncem , Fb , Bjk ve Ts'nin şike muhabbetine çok fazla kaptırıp , ligteki tüm nüfuzun gsnin eline geçtiğidir , hele de başta mafyanın en çok sevdiği en karanlık adam F.Terim varken herşey çok açık bence. Dolayısıyla Messi'yi de alsan , 10 kişi kalır maçı kaybedersin ... Artık o gemi çoktaan kaçtı ...
Enseyi karartmamak lazım , herkese iyi akşamlar ...

MonteCristo
03.01.2012, 22:50
Valla bence hiç yüzüne bakmadığımız Murat Tosun bile eşit derece şans verilseydi Pawel'in bizdeki performansını geçebilirdi.

Abdülkadir'in akıbeti Murat, Sezer, Zafer, Barış gibi olacaksa almayalım para kasamızda kalsın daha iyi.

Beypba
03.01.2012, 22:50
savunmadaki dağınıklık orta sahadan kaynaklanıyor aykutla olacak bır ıs deyil eğer alabiliyorlarsa bir orta saha almalrı lazım üclü orta saha oynaması gerekıyor bu takım..ortada top kalmadığı için savunma boşta yakalınıyor..girayın glowackinin şuçu yok..sorun orta saha

gabriel omar
03.01.2012, 22:55
Zokora Jebrin Colman orta sahasına dönsek.Belki yaratıcılık düşer ama kesinlikle Adrianlı orta sahadan daha dirençli olur diye düşünüyorum.

Celustka Giray Glowacki Cech

Zokora Jebrin

Colman
Halil(Volkan) Burak Olcan

mesela.

carolo
03.01.2012, 22:56
o Zeki Uzunduran'di galiba isimde yanila bilirim jaja haberleri yaziyordu ne oldu yalan oldu ..

memozcan
arkadaşlar sürekli bir oyuncuyu ön plana çıkararak diğerlerini değersizleştirdiğimizi ve silikleştirdiğimizi ne zaman anlayacağız, yeter artık hoca jaja konusuna nokta koydu.. artık alınsa alınsa bir ön libero ve ya stoper alınır.. elimizdeki oyunculardan maximum performans almaya bakmamız lazım..

Mehmet Ç.
Serkan Soner takasi ilen bitirirdim devre arasi transferini..

Necmi6161
03.01.2012, 22:57
Zokora Jebrin Colman orta sahasına dönsek.Belki yaratıcılık düşer ama kesinlikle Adrianlı orta sahadan daha dirençli olur diye düşünüyorum.

Celustka Giray Glowacki Cech

Zokora Jebrin

Colman
Halil(Volkan) Burak Olcan

mesela.

jebrinin mevkisi forvet arkası, orada oynarsa fazla verimsiz olacağını düşünüyorum . fizik gücü 0

egeli
03.01.2012, 22:57
Jaja açıklamalarında yine sinekten yağ çıkarıp umutlanmaya başlamayın. Başkan konuşurkende aslında çok olumlu konuşmamıştı. Yüzde 25'i bizde istersek alırız lafını, başkan söz verdi Jaja'yı getiriyor olarak yorumlanıp 10 gün burada gündem yaratıldı. Şimdi yine aslında olumsuz olan bir açıklama irdelenerek(üstelik irdelenmesin denmesine rağmen) yine zorla olumlu bir anlam çıkartılmaya çalışılıyor. Olmayacak birşey için bekleyişe geçmeyin en çok siz üzülüyosunuz sonunda.

umut etmiyorum,istiyorum.kısa vadede takımı sırtlayacak adam şart şu an.
uzun vadede düşünmek bize göre değil.sabırlı insanlar değiliz belki.
lider oyuncumuz yok,
oyun kurucumuz yok,

geçen yılki kadroyu bir arada tutamayıp (üstüne koymayı bırak) şimdi onların yerini doldurmak için yeni transfer hataları yapmaya çalışanları selamlıyorum.

ailenin babası olmak iyi bir şeydir,ama baba olup yönetebilmek işte asıl babalık odur.

FC-ST-PAULI-61
03.01.2012, 22:58
daha 4 hafta var....bence jaja gelecek....

Mehmet_Mercanlı
Bu takımın kurgusu teknik olarak sorunlu.. Takım çok geniş alanda oynadığı için sürekli kolay pozisyon yiyor. Öncelikli olarak iyi bir defans ve orta saha bloku oluşturulmalı. Mevcut yapısıyla bu saatten sonra bu takım tam anlamıyla bir kurguyla oynaması çok zor. Olcan geldi sola, Zoko gitti afrikaya. Bence bu takımın Olcan stilinde bir sağ kanada, hızlı, çabuk, oyun okuyan ve kuran bir stopere, Burak'a iyi bir partnere ihtiyacı var...
celustka---giray---xxxx---cech
---------zoko---colman-------
xxxxx--------------------olcan
--------Burak----------------
--------------xxxxxx---------
..

:alkış:
kısa zamanda katkı sağlıcak adamlar lazım kalıtelı ısım yapms kendını ıspatlamıs

carolo
illa forvete buyuk para basacaksin diye bisey yok geçen sene milanda bi oyuncu vardi YEPES muthis sglam oyuncu veya kyrgiakos bunlar alinmali kimse kandirmasin egerki transfer yapilmazsa halimiz kotu bu savunmayla ..

ysfemr
03.01.2012, 22:59
artık vazgeçilmesi gereken birbaşka yalanda takım oturmadı dır bizden cok degişen gs lider ve acık ara en iyi topu oynayan takım.....

gabriel omar
03.01.2012, 22:59
jebrinin mevkisi forvet arkası, orada oynarsa fazla verimsiz olacağını düşünüyorum . fizik gücü 0

Jebrinin çift yönlü orta saha olduğu söyleniyordu.Hani videodan belli olmaz ama benim gördüğüm Jebrin bildiğin cep herkülüydü hiç öyle ikili mücadelede yıkılacak bir adama benzemiyor.Boyuna aldanmayalım bence Afrikalı adam güçlü olur yediği ekmeğin hakkını verir :)

hofsaale
03.01.2012, 23:00
bekleyeceke zaman kalmadi!
Costa bizim aradigimiz tipte bir stoper, hemen alip gelsinler!
Jaja olmuyorsa onun stilinde bir forvet alip transferi kapatalim!

bu takima daha cech, colman, olcan, stoper ve Jaja yi ekledigmizde daha iyi sonuclar alacagimizi düsünüyorum!

inadina61_08
03.01.2012, 23:01
Herkese merhaba öncelikle ;

.....Bu takıma hala daha transfer bekleyenleri anlayabilmiş değilim , belki konudan konuya atlıyor olabilirim ama inanın bu senenin şampiyonu çoktan ilan edilmiş , Galatasaray. ....

size kesinlikle katılıyorum ligin başında gaziantep maçındaki kırmızıların kat kat fazlası başka pozisyonlarda olması gerekirken çıkan kartlara kıyameti kopardılar, sezon başı yazmıştım bu sene bizi aradan çıkaracaklar diye, her maçta bir hikaye var hakem ile ilgili artı bize çalınmayanların da en basiti diğerlerine çalınıyor, biz buralara byük takımlığa gelirken kırık burunla, yarılmış kafalarla geldik kan döktük topa kafa soktuk böyle yapmadığımız bu akşamki gibi oynadığımız sürece üzüleceğiz ve üzecekler, çok basit ve kibar oynuyorz, ayrıca bu takıma olcan çok şey katacaktır, adrian defterini kapatıp volkanı kazanma yoluna gitmeliyiz,

En büyük Transferimiz PRES olmalı, mücadele olmalı, bu akşam gördüm ki transfer dönemi başlıyor acımam diyor Şenol hoca, bize transfer şart, özellikle stoper ve orta sahaya çünkü biz ileri geri topsuz koşup kendimizi yoruyorz kendimizi değil topu koşturmalıyız, ilk yarı istatistiği pas 200 olmamalı 300 e çıkarmalıyız ilk yarı için en az...

BU takıma transfer şart...bir yerli yada bir yabancı bile beni keser bu saatten sonra...

Şentürk
03.01.2012, 23:01
daha 4 hafta var....bence jaja gelecek....

Sar baştan :D

Beypba
03.01.2012, 23:02
ya bu adrian gerçekten balon yaa.ulan dedim alışamadı fian..yok yaaa fizik kalitesi hiç yok..ve standart bir türk futbolcusu kadar teknik...azıcık oyun zekası var sadece..patlayıcı güz yok konsşyon yok..devamlılık yok..dripling yok.duran too özelliği yok..takım savunmasın katkı yokk.yav bu adamı kim izlemiş nerden bulmuslkar bu adamı..5.300000 avro*2,5=13milyon250 bin tl para eder yaaa:(
şaka gibi yaaa bu adamı kim takip etmisse trabzona ihanet etmiş:(ahanda bukadar açık konuşuyorum....yazık ya yazık

sessizkral_1
03.01.2012, 23:03
JAJA Gelecekse ;

Stoper,Zokoranın yokluğuna çift yönlü ortasaha (bu ne yiğit ne aykuttur.mesela alper)

Jaja gelmeyecekse

Stoper,Zokoranın yokluğuna çift yönlü ortasaha,FORVET

DeAgLeMaNyAq
03.01.2012, 23:05

Kime göre sıfır. Alanzinho'nun iki katı güçlü o adam...

gabriel omar
03.01.2012, 23:07
Kime göre sıfır. Alanzinho'nun iki katı güçlü o adam...

Zokora Jebrin orta sahası çok mu fantastik kaçar renktaş.Kaldırabilir mi sence Jebrin orayı ?

Yunus Emre SEYHAN
03.01.2012, 23:08
her ne kadar bekleneni veremeselerde iyi olan,itiraz edilmeyecek transferler: Zokora,Olcan,Volkan,Halil,Celustka
Fazla maliyeti olmadan şişkinlik yapsın diye alınmış oyuncular:Sapara, Vittek, Pawel, Piotr,Cech,Barış vs.
Fiyasko transferler: Henrique ve Adrian.

Şuan kadro iskeletimizde çok iyi dediğimiz futbolcuları da alan bu yönetim.

Takımda tutamadığı futbolcuları da alan bu yönetim.(Egemen, Selcuk,Teo vs)

Bence yönetim teknik heyet tarafından iyi yönlendirilmiyor. Ersun hoca zamanında ki transferleri gördük..

Fatih ÇOLAK
03.01.2012, 23:08
Bu arada şöyle bir istatistik vereyim...Bu haftaya kadar Zokora 26 top çalmışken, Yiğit 43 kez top çaldı...En fazla ise Melo ve Veysel Sarı (51)...

recdodo
03.01.2012, 23:09
Yiğit transferine karşı ve bir santrofor alınmasından yanayım. Ama acaba yiğit transfer olursa, şöyle bir kadro sizce ne iş yapar?

Yiğit Aykut
Burak colman olcan
Halil(yeni transfer)

Hakan Yeşilyurt
03.01.2012, 23:12
Bİz taraftar olarak stoper İhtİyacini gÖrebİlİyoruz da nİye bunu Şenol hoca ve baŞkan gÖrmÜyor anlamiyorum....( Şenol hocaya laf sÖylemİyorum ama buna bİ ÇÖzÜm bulunmali.)

bence bugun takim vasati aŞamadi..

exelans_25
03.01.2012, 23:16
jajanın kramponu bile adrianın oynadığı bu takımda oynar her türlü

eyupsa61
03.01.2012, 23:18
valla be bu rezil oyundan sonra bir kaç gün içinde transfe atağı bekliyorum...herhalde herkes anlamıştır olayın ciddiyetini...şayet transfer yapılmazsa ızdırap dolu bir ikinci yarı bizleri bekliyor ilesiniz...

DeAgLeMaNyAq
03.01.2012, 23:18
Zokora Jebrin orta sahası çok mu fantastik kaçar renktaş.Kaldırabilir mi sence Jebrin orayı ?

Colman'ı nereye koyacağız? Jebrin, Zokora ve Colman üçlüsü olursa ikilinin önünde Jebrin olur. Dribling ve çalım özelliği olan Jebrin'i ön liberoya hapsetmek takıma zarar verir...

Cafer Bulur
03.01.2012, 23:20
Senol günesin jaja gündemimizde yok aciklamasi bu transferin kapandigi anlamina gelmez.

Cünkü senol günes transfer konularinda bilgi vermeyi ve konusmayi sevmeyen birisidir.

İ. SARAL
03.01.2012, 23:21
adrian manisada kayseride eskişehirde olsa burdaki herkes adrianı niye almıyoruz derdi. diğer takımlarda bulunan vasat oyuncuları göklere çıkarıp kendi oyuncularımızı yerden yere vurmayalım.

gabriel omar
03.01.2012, 23:23
Colman'ı nereye koyacağız? Jebrin, Zokora ve Colman üçlüsü olursa ikilinin önünde Jebrin olur. Dribling ve çalım özelliği olan Jebrin'i ön liberoya hapsetmek takıma zarar verir...

Ben Colmanı önlerinde düşünmüştüm o mevkide oynadığında gol ve asist olarak yarar sağlamıştı.

Ama Jebrinde önlerinde olsa daha dirençli bir takım oluruz her halükarda,eksik oynamaz takım diye düşünüyorum.

AyhanPe
03.01.2012, 23:23
adrian abartildigi kadar kötü degildi bugün..ilk yari iyiydi bence..ikinci devre takim halinde cok kötüydük..

Hakan Yeşilyurt
03.01.2012, 23:25
Ben Colmanı önlerinde düşünmüştüm o mevkide oynadığında gol ve asist olarak yarar sağlamıştı.

Ama Jebrinde önlerinde olsa daha dirençli bir takım oluruz her halükarda,eksik oynamaz takım diye düşünüyorum.

bu takıma stoper gelmeden ortasahı düşünmemeliyiz..stoperler güven verdiği zaman bence orta saha daha çok oyunda olur

DeAgLeMaNyAq
03.01.2012, 23:27
GS, Amrabat'ı alamayınca şimdi de Grosicki'yi istiyormuş. İşi biliyorlar...

gabriel omar
03.01.2012, 23:28
bu takıma stoper gelmeden ortasahı düşünmemeliyiz..stoperler güven verdiği zaman bence orta saha daha çok oyunda olur

Yok ona muhakkak katılıyorum haklısınız .Defans topu orta sahaya aktarabilse orta sahamız bu kadar savunmaya gömülmez ,hücumda bu kadar kopukluk olmazdı.

Ama şu da bir gerçek rakip orta sahamızı çok çabuk geçiyor ,bir anda stoperlerimizle karşı karşıya geliyor.Fizik olarak daha diri ,mücadeleci bir orta saha daha çok fayda sağlar diye düşnüyorum.

Yiğit Gayretli
03.01.2012, 23:29
BMN Radyo Yayında

Dinlemek için; http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo

Oruç
03.01.2012, 23:29
Bu takımın acil ihtiyacı stoperdir. Forvet diyeni mi ararsın, Jaja diyeni mi...

DNA-TS
03.01.2012, 23:32
acil stoper.

ozcan_asanoglu
03.01.2012, 23:33
Takım oyununda sıkıntı var transfer yapılsa bile kötü oyun devam edebilir.

Bu akşam Volkan'ın daha iyi ama sonuca gidemeyen oyunu ve Halil'in 2.yarıda oyundan düşmesi kötü oyundaki temel etken bence.Giray da hasta ve tam antreman yapamadan çıkmış yoksa o çalımı yemezdi.

Ama hızlı iyi bir stoper şart.

Hakan Yeşilyurt
03.01.2012, 23:34
Yok ona muhakkak katılıyorum haklısınız .Defans topu orta sahaya aktarabilse orta sahamız bu kadar savunmaya gömülmez ,hücumda bu kadar kopukluk olmazdı.

Ama şu da bir gerçek rakip orta sahamızı çok çabuk geçiyor ,bir anda stoperlerimizle karşı karşıya geliyor.Fizik olarak daha diri ,mücadeleci bir orta saha daha çok fayda sağlar diye düşnüyorum.

renktaş öncelik STOPER olmalıdır ondan sonra orta sahaya adam trasferi olabilir..haatta ben Sivastaki ERMAN'a bayılıyorum

Mert Oğuzlu61
03.01.2012, 23:34
adrian manisada kayseride eskişehirde olsa burdaki herkes adrianı niye almıyoruz derdi. diğer takımlarda bulunan vasat oyuncuları göklere çıkarıp kendi oyuncularımızı yerden yere vurmayalım.

ama manisada kayseride kahpeşehirde değil bizde oynuyor ve her maç üzerine koyarak ilerlemesi gereken adam hala sahada ''dünya umrumda değil'' tarzında dolanmaya devam edip sinir sistemimize gülücükler yolluyor.

bahadır2561
03.01.2012, 23:35
Şenol hocayı hayretler icerisinde izlemeye devam ediyorum.

Stoper transfer etmeden yeni sezona başladın,devre arası geldi stoperden haber yok.

Yani nasıl rahat uyuyabiliyor anlamıyorum yarın bigün Glo gitse nolacak? Hiç düşünmüyor mu?

Milyonlar destek veriyor,agzınızdan cıkıcak bir kelimeye bakıyor ama yok hoca suskun,bizim gibi bekliyor belki yaparlar diye .

MonteCristo
03.01.2012, 23:36
umut etmiyorum,istiyorum.kısa vadede takımı sırtlayacak adam şart şu an.
uzun vadede düşünmek bize göre değil.sabırlı insanlar değiliz belki.
lider oyuncumuz yok,
oyun kurucumuz yok,

geçen yılki kadroyu bir arada tutamayıp (üstüne koymayı bırak) şimdi onların yerini doldurmak için yeni transfer hataları yapmaya çalışanları selamlıyorum.

ailenin babası olmak iyi bir şeydir,ama baba olup yönetebilmek işte asıl babalık odur.

Söylediklerinize bende katılıyorum aramızdaki fark ben tek çözümün Jaja'yı geri getirmek olmadığını söylüyorum. Jaja'yı neden istemediğim de malumdur heralde. Takıma zarar veren bir yapısı vardı. Avrupa liglerini artık eskisi gibi takip etmiyorum eğer etseydim Jaja'nın yerini doldurabilecek bizim alabileceğimiz birçok oyuncu örnek verebilirdim, buna eminim. Avrupa, Afrika, Arjantin, Brezilya... Buralarda öyle çok yetenek varki Jaja Jaja diye dövünmemiz çok yersiz. Ama bizim futbolcu portföyümüz menejerlerin önerdikleriyle sınırlı olduğu için kendi kendimizi birkaç isimle sınırlıyoruz, tembellik ediyoruz.

Ayrıca hepimiz Jaja'nın müthiş yeteneklerinden bahsediyoruz ama o yetenekleri ne kadar sahaya yansıtabildiğinden hiç bahsetmiyoruz. Önemli olan verimdir. Olcan Jaja kadar yetenekli olmasa da Jaja'ya yakın katkı yapacaktır. Jaja bizdeykende şunu söylüyordum; neredeyse Rivaldo gibi ama yapabileceklerinin ancak yarısını yapıyor. Alex gibi pas atabilir, onun gibi şut çekebilir, belki daha çok frikik golu atabilir, artı hızı ve fiziği de çok daha iyi. Fakat Alex 28 atarken Jaja 13 atıyor. Alex'in yarısı kadar asist yapıyor. Sahada yürüyor. Bunları niye söylemiyoruz ?

Ama Jaja'nın yeri dolmadıkça bu eleştirilerin geleceğini çok belli birşeydi. Daha gönderilirken diyordum, Jaja'nın gönderilmesi doğru ama gönderiyorsan yerini doldurmasını da bileceksin diye. Biz bunu yapamadık.

Necmi6161
03.01.2012, 23:42
Olcan-Halil-Burak

-----Jebrin-----

-Colman--Zokora-

Şenol hocanın kafasındaki sistem bu diye düşünüyorum, defans için transfer yapacaklarmı yapmıyacaklarmı bilmem ama, alanzinho ile adrian jebrinle değişmeli oynar. yada jebrini yedek tutar.

amasya0561
03.01.2012, 23:43
başkan jaja yı alsak bile gelene kadar lig bitecek diyor.
sayın başkanım sizin için ilk dörtte olmanın bir anlamı yokmu
play off a kalınca yapılacak maçlardan para alınmayacakmı
vede en önemlisi flay off ta 2. olup şl tekrar katılmak istenmezmi
en azından jaja gelmek isterken gelecek sene için iyi olmazmı
bu kadro ile bunların yapılacagına inanıyormusunuz
ben her maç ızdırap çekmek istemiyorum

olcay_61
03.01.2012, 23:43
takımın acil stopere ihtiyacı var ve serkan da iyice sırıtmaya başladı. sağda celutska solda cech hiç bozamadan sezonu bitirmeli..

İsa
03.01.2012, 23:44
Eğer bu senede biz bu yarışta varız diyeceksek Üç tarışmasız kalitede adam gerekli.

Bu kadroyla play-off bile mucize bana göre...

Selçuk Aydın61
03.01.2012, 23:45
illede haykırmamızı istiyorsa hoca STOPER....istiyoruz....

recdodo
03.01.2012, 23:46
takımın acil stopere ihtiyacı var ve serkan da iyice sırıtmaya başladı. sağda celutska solda cech hiç bozamadan sezonu bitirmeli..

Cechin kampa geç katılması celustkanın sol bekte oynamasına sebeptir. Zira hoca maç sonu basın açıklamasında bunu belirtti.

ergenekon61
03.01.2012, 23:47
Ben uyum sorunuymuş, kondisyonmuş anlamam arkadaş.Ligde Şampiyonluğa ve Avrupa Kupalarında oynayan bir takımın en pahalı topçusu, 10 numarası Sezon başından beri bir gol atamaz 1-2 asistten fazlasını yapamazmı?Birebirde bir adam geçemezmi?Duran topta uygun bölgeye bir top atamazmı?İyi topçuymuş kumaşı iyiymiş arkadaş iyilik kriteri nedir anlayamadım gitti.Bana bu sene aldığı bir tane maçı gösterin.Yada maç almasını bırakın 1 maç gösterinki bu adam çok iyi top oynadı.
Ve serkan denilen topçumuz.İyi niyetli ama iyiniyet iyi futbol iyi sonuç için yeterli değil.Çok geniş kadro kurmuşuz, ama avrupa maçlarının tamamı ve lig maçlarının tamamında serkan var.Şenol hocam Allah aşkına yeter serkan'dan bu saatten sonra ne bekliyorsun.Serkan bu takımı haketmiyor hocam.
Jaja konusuna gelince onu almazlar alırlarsa Adrian hayatta forma yüzü göremez ellerinde patlar.

gabriel omar
03.01.2012, 23:47
renktaş öncelik STOPER olmalıdır ondan sonra orta sahaya adam trasferi olabilir..haatta ben Sivastaki ERMAN'a bayılıyorum

Haklısınız sonuna kadar katılıyorum renktaş.Olcanın alınmasından bile daha önemli stoper transferi.Hızlı,ayağı top yapan,pas vermesini bilen ve savunmayın yönlendirebilecek a kalite bir stopere ihtiyacımız var.

Ama ben orta sahaya transfere gerek görmüyorum .Elimizdeki isimlerle çok daha iyi bir orta saha çıkarabiliriz bence.

Ermanı bende beğeniyorum keşke yaşı biraz daha ufak olsaydıda alsaydık.Ama şu yaştada gelse yok demem yerli olarak çok iyi bir isim bence.

A. Aydın
03.01.2012, 23:49
Kesinlikle gecen yilki oyun sistemine donmrk gerek bunu da olcan colman ikilisini otraya yerlestirerek olabilr. Mehmet demirkol bi yazi yazmisti hatta olcan yeni selcuk olabilir diye umit milli takimdada unal karaman teknik heyetteyken olcan ortada oynuyodu.

İsa
03.01.2012, 23:52
Kesinlikle gecen yilki oyun sistemine donmrk gerek bunu da olcan colman ikilisini otraya yerlestirerek olabilr. Mehmet demirkol bi yazi yazmisti hatta olcan yeni selcuk olabilir diye umit milli takimdada unal karaman teknik heyetteyken olcan ortada oynuyodu.

Ya kardeşim Demirkol masal analtıyor.

Yemişim Selçuk-Colman ikilisini.

Umut-Egemen-Jaja gibi oyuncuların gitmiş senin.Colman Selçuk olsa ne olur...

Muhammed
03.01.2012, 23:53
Webo muhteşem bi oyuncu. Kalitesinin yanında çok da karakterli, takımı için oynayan birisi. Hiç taraftarı olmayan İbb'yi sahiplenişi bunun iyi göstergesi. Bugün kırmızı kart yedikten sonra çıldırdı adeta.

Süleyman Baykan
03.01.2012, 23:55
transfer yapılacaksa ilk önce defansa yapılmalı, jaja falan sonra.

Bence bugün defansın açık vermesi orta alanı rahat geçmesiydi Manisa'nın Volkan ve Adrian aynı anda oynayınca Colman'da yedek soyununca orta alan defansa hiç katkı vermedi.

Gökhan Baymak
Alper Potuk ne oldu arkadaşlar?? Fenerle anlaşamamıştı en son.. Biz alsak ya Alper'i...

Hakan Yeşilyurt
takımda görmek istediklerim ve alınabilir DURUMDA OLANLAR (PARAYLA VE TAKASLA)

STOPER: Aykut DEMİR (gENÇLERBİRLİĞİ). Kemal TOKAK (SAMSUN) VE EMRE GÜNGÖR (G.ANTEP). DANNY (G.ANTEP)

ORTASAHA: ORHAN GÜLLE (G.ANTEP). VEYSEL (ESKİŞEHİR) ERMAN (SİVAS) HOLMEN (İSTANBUL B.) OZAN İPEK (BURSA)

FORVET: TURGAY BAHADIR (BURSA). CENK TOSUN (G.ANTEP) BOBO (......)

BU OYUNCULARDAN BİRKAÇI BENCE KADROYA KATILMALI HATTA YÖNETİM BU OYUNCALARI TAKIMA MONTE ETMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM...BENİM FİKRİ BU ŞEKİLDE..

Gökhan Baymak
03.01.2012, 23:56
Bu takıma stoper şart ama Glowacki'nin yanına ... Giray iyi bir yedek olur bence.

DeAgLeMaNyAq
03.01.2012, 23:59
Bu takıma stoper şart ama Glowacki'nin yanına ... Giray iyi bir yedek olur bence.

Giray belki tecrübeli ve hızlı bir stoperle kendini bulabilir. Ama defans dörtlümüz yabancı olamaz...

sametaydin
04.01.2012, 00:00
Glowackinin sezon sonu gideceğini düşünürsek bana göre bu takıma 2 stoper şart.

Bunlardan bir tanesi yerli olmalı. Aykut demirin işimizi görebileceğini düşünüyorum. Diğeri ise ismi tartışılmayacak yabancı bir oyuncu olmalı.

İsa
Zokora'nın yanına bir tane arkasını toplayacak bir ön libero lazım.

Kalitesini tartışmıyorum ancak yeterince oynamıyor...

ibrahim
Giray belki tecrübeli ve hızlı bir stoperle kendini bulabilir. Ama defans dörtlümüz yabancı olamaz...
Bence tek caremiz bu. Alacagimiz stoper Glowackidende daha iyi olmali. Oda bu ligde yok. Mecbur yabanciya yönelmemiz lazim..

FC-ST-PAULI-61
04.01.2012, 00:01

katiliyorum

Gökhan Baymak
04.01.2012, 00:03
katiliyorum

Alper Potuk'u sormuştum ama.. Transfer durumu nedir şu anda?

MonteCristo
04.01.2012, 00:04
Glowackinin sezon sonu gideceğini düşünürsek bana göre bu takıma 2 stoper şart.

Bunlardan bir tanesi yerli olmalı. Aykut demirin işimizi görebileceğini düşünüyorum. Diğeri ise ismi tartışılmayacak yabancı bir oyuncu olmalı.

İmza... Tartışılmıycak stoper hemen bu sene lazım. Alınabilecek yerli stoperler içinden Aykut en mantıklı olanı bencede. Ama o sezon sonuna kalsada olur.

NSimal61
04.01.2012, 00:11
Adrian, Serkan, Pawel, Piotr, Ferhat, Barış Ataş, Tayfun, Murat.....Bu adamları takasta kullanarak eksik bölgelere 2 iyi transfer yapılır.Sizce bunlar arasında yanıldığım varmı?

Gökhan Baymak
04.01.2012, 00:15
Adrian, Serkan, Pawel, Piotr, Ferhat, Barış Ataş, Tayfun, Murat.....Bu adamları takasta kullanarak eksik bölgelere 2 iyi transfer yapılır.Sizce bunlar arasında yanıldığım varmı?

Bence Adrian iyi oyuncu ki ben bugünde beğendim..

Sefaenes
04.01.2012, 00:17
stoper sart forvet de sart

bordo(61)mavi
04.01.2012, 00:19
tek bir söz söylüyorum DEFANS hattını acilen güçlendirmemiz lazım... yoksa çok basit gol yemeye devam ederiz... gol yemediğimiz maç sayısı elin parmaklarını geçmiyor!!!!!!!

Yiğit Gayretli
http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo Yayındayız ! BMN Radyo...

Hakan Yeşilyurt
bence adrian iyi oyuncu ki ben bugünde beğendim..

bende serkanin her tÜrlÜ durumda kadroda kalmasindan yanayim

Mehmet_Mercanlı
04.01.2012, 00:21
bu yazılan ıstenen Aykut DEMİR - Kemal TOKAK basta olmak uzere dığer yerlı oyuncuların hangısı gıray dan ıyı ?

recdodo
04.01.2012, 00:22
İbb maçı sonrası bir stoper alınacak bu takıma... Rahat olun...

Gökhan Baymak
04.01.2012, 00:24
---------Onur---------
Celu--Glowacki--Stoper--Cech
-----------------------------
-----------Yiğit--------------
------Colman----Adrian-------
Volkan------------------Olcan
------------Burak------------

Stoper alınırsa Zokora dönene kadar böyle oynarız. Jaja gelse keşke ama yine Fatih Tekke olayı gibi oyalanıyoruz. Bence stoper şart ama bu takıma Forvet de lazım...

gabriel omar
04.01.2012, 00:26

Adrian ancak Avrupa kupası sonrası elden çıkarılır .Şu an giderse çok zarar ederiz.

Ferhat yerli olarak iyi bir yedek kalmalı.

Piotrda fena adam değil aslında savunma olarak diğer beklerimizden daha iyi kesinlikle ama yabancı olması külfetli hale getiriyor o yüzden gidebilir.

Diğerlerine katılıyorum ama o saydığın adamlardan Pawel ve Serkan hariç kimseye talip çıkmaz bence.

Gökhan Baymak
04.01.2012, 00:28
Transfer sezonu yeni yeni başlıyor ama çok sessiz buralar!!! Neden acaba*

Mehmet_Mercanlı
04.01.2012, 00:29
bu yazılan ıstenen Aykut DEMİR - Kemal TOKAK basta olmak uzere dığer yerlı oyuncuların hangısı gıray dan ıyı ?

uğur sende burdayken sana sorım dırek ?

matrix5782
04.01.2012, 00:29
uğur sende burdayken sana sorım dırek ?

tahminim Sezon Sonu

gabriel omar
04.01.2012, 00:32
tahminim Sezon Sonu

Kemal mi Aykut mu abi ?

Ya da sen hangisini tercih edersin ?

Gökhan Baymak
04.01.2012, 00:33
tahminim Sezon Sonu

Alper'in durumu nedir abi şu durumda Fener'e gitti mi Eskişehir'de kaldı mı?

FC-ST-PAULI-61
04.01.2012, 00:35
Samunspor yattara ve Keitadan sonra Gekasi da istiyor.Hicbirini alamazlar.

Chiko
Yeni sezonda bizle olacak olan Hakan Calhanoglu'nun bir golü.
Beyaz takimda 7 numara giyen oyuncu.

e68QNFENTWY

Mehmet_Mercanlı
tahminim Sezon Sonu

bende az cok takıp edıyorum bu ısten bıraz olsun anladğımıda dusunuyorum
tamm bızım defansa adam lazım ama yerlı olarak kımı alıcazda gıray yedek kalıcak

bu adı gecen yerlı stoperlerın hıc bırı gıraydan ıyı değıl yanı alabıleceğımız hıcbır yerlı su anda gıraydan ıyı değıl sunu soylemek gerekırse gerı dortlunun tamamı yabancı olamaz yanı ya solda ferhat oynıcak sada sağda serken .. oyuzden bence gobekte gıray oynasın daha ıyı

yanlısmı dusunuyorum acaba

navelpedved
04.01.2012, 00:37
Stopere kesinlikle bir transfer olmalı bence, iki stoperimiz de hamlesiz oyuncular, rakibi hataya süreklemeye çalışan ve rakipten beklenen hata gelmediği zaman tökezleyen tipten. giray ya da glowacki fark etmez ikisi de as takımda oynayabilir fakat birisnin yedek kalması koşuluyla, 2. stoper mevkisine ise hızlı ve doğru hamleleri yapabilen birisi lazım.

Gökhan Baymak
04.01.2012, 00:38
Yeni sezonda bizle olacak olan Hakan Calhanoglu'nun bir golü.
Beyaz takimda 7 numara giyen oyuncu.

Yeni sezonda bizimle olacak derken?? Kim bu arkadaş.

ayhanözkan_61
04.01.2012, 00:39
Ben bugünkü maçtan sonra iyice Serkana takmış durumdayım..Zaten geçen senenin ikinci yarısından beri düşüşteydi şimdi iyice dibe vurdu..Manaisanın tüm pozisyonları onun kanadından ve onun sorumsuzluğundan kaynaklandı..Sonra aklıma Adrian geliyor..Üzülüyorum..Zokora,Adrian,Henriqoe nin toplam bedelleri yaklaşık 20 milyon avro ..Rune Langeden sonra yediğimiz en büyük kazık bence..İşin kötü tarafı hiç biri çok kötü değil ama ilk yarı tüm maç performansları sıfıra yakın..Büğün manisa maçını izlerken aklıma düşüverdi bir an Manisasporun belki 100 bin avroya bile oynamayan kel Murat'ı bizim Adrian'l 5 kere şortundan çıkarır..Yıllardır vizyonsuz,misyonsuz,geleceği iyi organize edemeyen yönetimlerden bıktım artık ki bu yönetimin bu güne kadar en iyi yönetimlerimizden olduğunu düşünüyorum,varın siz hesaplayınn gerisini..Onlarca milli takımın onlarca genç milli kategorisi var,5 milyon avroya alınacak yüzlerce kaliteli adam var ama benim yönetimim benim çok sevdiğim hocam TARİHİMİZİN EN PARALI döneminde bizlere en fiyasko transferlerini yaptılar..Üzülüyürom..Üzülüyürum..geçen sene 82 puan toplayan ,fırtına gibi futbol oynayan ,her geri düştüğümüzde bu maçı alırız kesin dedirten takımımızı 6 ayda ne hale getirdik..Üzülüyorum..Türkiyede ve dünyada Şenol hocam benim için en kıymetli teknik direktörlerdendir üstelik adım da onun sayesinde şenol koyulmuştur ama transferi Şenol hocam yapamıyor bu artık çok net görünüyor..96 DA savunmaya adınmayan iyi bir stoper,2005 te DE Hane nin yerine alınmayan stoper ve yıllar sonra egemenvarken bile ihtiyac duyuldugu halde şuan akla bile gelmeyen stoper..Üzülüyorum..Bu şehir, bu taraftar en önemlisi Rahmetli nenem (kendileri bu forma aşıklarındandı) bunu hiç haketmiyor..Velhasılı kelam değerli dostlarım..Bugün maçı izlerken böyle yüreğim acıdı ve üzüldüm..iNŞALLAH güven veren bir takıma tekrar sahip oluruz..Saygılar

Chiko
04.01.2012, 00:42
Yeni sezonda bizimle olacak derken?? Kim bu arkadaş.
Hakan Calhanoglu - Gurbetci oyuncu, Karlsruher SC'nin U19 takiminda oynuyor. 94 dogumlu 17 yasinda ve Milli takimimizin U19 takiminda kaptan.(17 yasinda olmasina ragmen)
Mevkisi orta saha (göbekte ve forvet arkasinda oynayabiliyor)
Burda ona yeni Mesut Özil diyorlar...

Kendisiyle bir kac zaman önce anlasdik, sezon sonuna kadar Karlsruhe'de kalacak ve sonrasinda bize gelecek.

FC-ST-PAULI-61
04.01.2012, 00:45
Almanyada bircok kisiye yeni özil diyorlar da gercekten iyi Topcuya benziyor.Gelsin ama bence kendisi icin Antep veya Kayseriye gitse daha iyi olur.
Bizde zaten A2 de oynayacak....

Samet Yildirim
04.01.2012, 00:46
Hic alinmasada birtane stoper alinacagini düsünüyorum.

ayhanözkan_61
04.01.2012, 00:49
Ben bugünkü maçtan sonra iyice Serkana takmış durumdayım..Zaten geçen senenin ikinci yarısından beri düşüşteydi şimdi iyice dibe vurdu..Manaisanın tüm pozisyonları onun kanadından ve onun sorumsuzluğundan kaynaklandı..Sonra aklıma Adrian geliyor..Üzülüyorum..Zokora,Adrian,Henriqoe nin toplam bedelleri yaklaşık 20 milyon avro ..Rune Langeden sonra yediğimiz en büyük kazık bence..İşin kötü tarafı hiç biri çok kötü değil ama ilk yarı tüm maç performansları sıfıra yakın..Büğün manisa maçını izlerken aklıma düşüverdi bir an Manisasporun belki 100 bin avroya bile oynamayan kel Murat'ı bizim Adrian'l 5 kere şortundan çıkarır..Yıllardır vizyonsuz,misyonsuz,geleceği iyi organize edemeyen yönetimlerden bıktım artık ki bu yönetimin bu güne kadar en iyi yönetimlerimizden olduğunu düşünüyorum,varın siz hesaplayınn gerisini..Onlarca milli takımın onlarca genç milli kategorisi var,5 milyon avroya alınacak yüzlerce kaliteli adam var ama benim yönetimim benim çok sevdiğim hocam TARİHİMİZİN EN PARALI döneminde bizlere en fiyasko transferlerini yaptılar..Üzülüyürom..Üzülüyürum..geçen sene 82 puan toplayan ,fırtına gibi futbol oynayan ,her geri düştüğümüzde bu maçı alırız kesin dedirten takımımızı 6 ayda ne hale getirdik..Üzülüyorum..Türkiyede ve dünyada Şenol hocam benim için en kıymetli teknik direktörlerdendir üstelik adım da onun sayesinde şenol koyulmuştur ama transferi Şenol hocam yapamıyor bu artık çok net görünüyor..96 DA savunmaya adınmayan iyi bir stoper,2005 te DE Hane nin yerine alınmayan stoper ve yıllar sonra egemenvarken bile ihtiyac duyuldugu halde şuan akla bile gelmeyen stoper..Üzülüyorum..Bu şehir, bu taraftar en önemlisi Rahmetli nenem (kendileri bu forma aşıklarındandı) bunu hiç haketmiyor..Velhasılı kelam değerli dostlarım..Bugün maçı izlerken böyle yüreğim acıdı ve üzüldüm..iNŞALLAH güven veren bir takıma tekrar sahip oluruz..Saygılar

navelpedved
04.01.2012, 00:49
Almanyada bircok kisiye yeni özil diyorlar da gercekten iyi Topcuya benziyor.Gelsin ama bence kendisi icin Antep veya Kayseriye gitse daha iyi olur.
Bizde zaten A2 de oynayacak....

tam da söylediğin gibi son yıllarda nice gençlerin başını yedik. geçen senenin ortasında sırf bize imza atabilmek için takımıyla iplerini koparan ve 2. yarının tamamını a takımda forse edebilecekken a2 de tamamlayan eren'i kadroya almadan ordu'ya kiralık gönderebiliyoruz. geçen sene tarihinin en kötü dönemini geçiren ve hata lüksü kalmayan galatasaray ise A takıma iki tane Paf oyuncusunu monte edebiliyor. Karadeniz insanı delidir asidir ama bu yıl Fatih Terimin asiliğine ve çılgınlığına imreniyorum

Yiğit Gayretli
04.01.2012, 00:54
BMN Radyo YAYINDA! YAYINDA! YAYINDA!

Dinlemek için tıklayınız! > http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo

İstek ve görüşleriniz için ; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34892

Hakan Yeşilyurt
04.01.2012, 00:54
Trabzonspor'da sarı kart gören Serkan Balcı, ligdeki 4. sarı kartını görerek cezalı konumuna düştü.

Serkan, gelecek hafta ligde İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda yapılacak karşılaşmada takımdaki yerini alamayacak

haber61.net

Hakan Yeşilyurt
04.01.2012, 01:00
Hafta sonu oynanacak olan maçta acaba olcan adın ve Jebrin forma şansı bulabilirmi??

Cafer Bulur
04.01.2012, 01:03
Hafta sonu oynanacak olan maçta acaba olcan adın ve Jebrin forma şansı bulabilirmi??
Benim tanidigim senol günes jebrini hic oynatmaz,olcan i ise isler iyi giderse ikinci devre oynatir.

ysfemr
04.01.2012, 01:04
Gs dokayı almıs adamlar istemeden daha buyuk iş başardı amrabat gitse hem 2 kat fazla para verir hemde daha az katkı alırlardı birde amrabatla engin Gs yi güzel bir karıstırırlardı buda bizim işimize gelirdi :D :D

Hakan Yeşilyurt
04.01.2012, 01:06
Benim tanidigim senol günes jebrini hic oynatmaz,olcan i ise isler iyi giderse ikinci devre oynatir.

en azından jebrini kadroya alsada.taraftarı gördükten sonra ne kadar büyük kulube geldiğini anlasa

gabriel omar
04.01.2012, 01:06

Bulmalı.Bazı işler ters gidiyor.Sistemi değiştiremiyorsa oyuncuları değiştirmeli.

Şenol hoca sonuna kadar bu takımda kalmalı ama biraz daha cesaretli olmalı oyuncu seçimlerinde ve transferde.

Chiko
04.01.2012, 01:07
Gs dokayı almıs adamlar istemeden daha buyuk iş başardı amrabat gitse hem 2 kat fazla para verir hemde daha az katkı alırlardı birde amrabatla engin Gs yi güzel bir karıstırırlardı buda bizim işimize gelirdi :D :D
GS Doka'yi mi almis? :eek:

Hakan Yeşilyurt
04.01.2012, 01:07

haber kaynağı neresi renktaş..üzülürüm vallah alırsalar

Travelair
04.01.2012, 01:08
gs-Doka kaynağı Cine5 olmalı

Hakan Yeşilyurt
04.01.2012, 01:09
bence bu hafta kadro şu şekilde olması

tolga

cel. giray mustafa marek

colman

volkan olcan

alanzinho (adrian)

burak halil

Chiko
04.01.2012, 01:09
Twitter'de Gökmen Özdemir son dakika olarak vermis diyorlar.

ysfemr
04.01.2012, 01:10
mevzat dindar hem klüp hem oyuncu da tamam mış bize karsı yigit oynasada alsak demediklerini bırakmazdı bunlar herif birde kırmızılık hareket yaptı hakem atmadı atsa bu transfer bile yatardı o kadar söyliyim :D

Mollasalihoğlu
04.01.2012, 01:10
Osman Altunterim @altunterim 25 dakika Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

Doka konusunda İstanbul BŞB'den resmi bir ağızdan aldığım bilgidir: Kesinlikle doğru değil! Asla bir yere gidemez!

ysfemr
04.01.2012, 01:11
gerçi baska gazetecilerden de girişim yok diyenler var tabi mesela burak özkaya denen bi adam.......

FC-ST-PAULI-61
04.01.2012, 01:11
gs dokayi aldiysa hemen alsin da bize karsi oynamasin :D Gercekten cok kaliteli.Ama sanmiyorum Belediye hemen vermez.

Ahmet Öztürk
04.01.2012, 01:15
Yine düştük galatasarayın transfer muhabbetlerine...

Fanatik34
04.01.2012, 01:43
Yine düştük galatasarayın transfer muhabbetlerine...Eeee bizde bu konu hakkinda birsey olmadigi icindir!

Jaja´nin ismi ilk defa buraya atildiginda yazmistim, Yönetim´in sark kurnazligi diye..adamlarin transfer gibi bir niyeti yok ki, cok rahat bir sekilde orada oturuyorlar. Arastirma yok, Altyapi yok...güzel güzel Menejerler ile
kazandiklarini...ve kazanacaklarinin...nasilsa kasada o kadar para birikti

TS-AKCAABAT-61
04.01.2012, 01:46

bence senol hoca onlara da terapi uygulayacak. ikisi de bi 6 ay topa degmeyecek. sonra belki.:):):)

TS-AKCAABAT-61
04.01.2012, 01:55
acilen bi golcü lazim. o kadar gol pozisyonlarini harcayan takim olamaz. ayrica son paslar bizde berbat. adamlar 4 defa kaleye geldi, biri gol oldu, 3ü 100% gol sansi. tolga bugün yine süperdi. yani önde golleri atsak mac kopacak. sonra manisa gol atsa ne olur.

TS-AKCAABAT-61
04.01.2012, 01:57
ayrica uzaktan sut atmak diye bisi var. herhalde bu trabzonsporun kitabinda yazmiyo. la arkadas cek uzaktan bi sut da. tövbe tövbe lailaheillallah yau

vatandas61
04.01.2012, 01:59
Ergin keles bugün iki gol atti. Goller fatih tekkeyi hatirlatti bana. Ne dersiniz?

carolo
04.01.2012, 02:10
fener mousa sow'u aliyor ama guya avrupadan para geldi para bizde
yersen ..

onur48
04.01.2012, 02:11
ZOKORA ya sallaayan arkadaşlar var,bence size h.üçüncüler,hüseyin cimşirler müstehaktır...
bizim orta sahaya ne yaptığını bilen zokora gibi adamlar lazım ama ofansif anlamda......

bügün ve sezonun ilk yarısında izlediğim maçlarda resmen acı çektim ve içim acıdı,,,,
bi takıma nasıl tavan yaptırılıp nasılda dibe çöküşünü izlemek heleki geçen senenin ardından,böyle bi yıkıma uğramak insanı çok üzüyor....
EY YÖNETİM!!!!!!!!
HALA DAHADA BU KADRO ŞAMPİYONLUK İÇİN YETERLİ DİYOSUNUZ
ALLAH AŞKINA BUGÜN VE İLK YARIDAKİ MAÇLARDA İZLEDİĞİMİZ TAKIMIN ŞAMPİYONLUK ŞANSI VARMIIIIII?????????????????????

zafer44
04.01.2012, 02:11

Sana katılıyorum doğruları görenler varmış diye ümitlendim eline sağlık iyi ifade etmişsin...

Ahmet Öztürk
04.01.2012, 02:14
fener mousa sow'u aliyor ama guya avrupadan para geldi para bizde
yersen ..

Sene başında da alıyordu ? İssiar Dia takımdan ayrılacak diye söylentiler var, Alper Potuk (şimdilik) kapıdan döndü ve Sow'u mu alacaklar ? Zannetmiyorum. Şayet Sow'da fenerin halini araştırmadan buralara gelirse, araştırıp ona rağmen gelirse aklına şaşarım.

Kadir
04.01.2012, 02:17
Ergin keles bugün iki gol atti. Goller fatih tekkeyi hatirlatti bana. Ne dersiniz?

Sezon sonuna kadar beklenmeli hafif bi kıpırdanma var Ergin'de..

onur48
04.01.2012, 02:19
bugünkü izlediğim takımın ilk yarıdaki takımdan hiççbir farkı yok,takım binmiş tolga ve burak'ın sırtına nereye kadar gider artık bilinmez...ilk yarının son haftalarında bu adamlarda haklı olarak hem fizik hemde mental olrak düşüş yaşayınca puan farkı açıldıkça açıldı,
gerçekçi olalım bu sene hiç ümidm yok takımımızdan......
geçen seneki izlediğim maçlardan sonra keyif yaşıyodum,hoşuma gidiyodu oynanan futbol,
ama bu sene izlediğim maçlarda sinir harbini sıkça yaşar oldum,mideme ağrılar giriyo valla...

SALDIRAY
04.01.2012, 02:24
Ergin Keleş 2 gol daha atmasın yoksa en önemli transfer konumuz olur.

Kadir
04.01.2012, 02:28
Ergin Keleş 2 gol daha atmasın yoksa en önemli transfer konumuz olur.

Ergin 25 yaşında, eğer form tutarsa bu sene niye haksızlık edilsin Abdülkadir düşünülürken?? ( Abdülkadir'i eleştirmiyorum. )

onur48
04.01.2012, 02:29
devre arasında olmuyo pek yapılan transferler katkı vermiyor ama çare ne olabilir diye düşünmeken insan alamıyo kendini,
--girayın savrukluğunu topaarlayabilecek YOBO taarzı bi stoperr
--zokoranın yokluğunda ön liberoda alınabilecek bi YİĞİT (sert ve kuvvetli faydalı olur)
--JAJA (yada oyunu karşı tarafa taşıyacak oyun kurucu)
--ve tabikide burağın yükünü hafifletecek bi FORVET oyuncusu

ÇOK ŞEYMİ İSTEDİM?? ....EVET ÇOK ŞEY İSTEDİM GALİBA BU İŞ BİLMEZ YÖNETİMDENN!!!!!!!!!!!

Ahmet Öztürk
04.01.2012, 02:32
devre arasında olmuyo pek yapılan transferler katkı vermiyor ama çare ne olabilir diye düşünmeken insan alamıyo kendini,
--girayın savrukluğunu topaarlayabilecek YOBO taarzı bi stoperr
--zokoranın yokluğunda ön liberoda alınabilecek bi YİĞİT (sert ve kuvvetli faydalı olur)
--JAJA (yada oyunu karşı tarafa taşıyacak oyun kurucu)
--ve tabikide burağın yükünü hafifletecek bi FORVET oyuncusu

ÇOK ŞEYMİ İSTEDİM?? ....EVET ÇOK ŞEY İSTEDİM GALİBA BU İŞ BİLMEZ YÖNETİMDENN!!!!!!!!!!!

Stoper ve forvete fitim ben :)

TS-AKCAABAT-61
04.01.2012, 02:43
Stoper ve forvete fitim ben :)

gol atamazsan stoper ne ise yarar. 2 at 1 ye. aslinda öne dogru oynayacak oyuncu var ama son paslari düzelmesi lazim. aslinda düzelse bile gol atacak adam yok. o zaman uzaktan sut dene dicem ama bunu becerebilen de yok. yok anam yok. yoklari oynuyoruz bu sene...

OzcanHan61
04.01.2012, 02:44
beyler bugün aykutu cok begendim ben zokoranin yoklugunda sikinti cekmeyiz colman& aykut oynar ama acilen bir stoper ve birde ofansif YILDIZ almamiz sart !!!

Ahmet Öztürk
04.01.2012, 02:46
gol atamazsan stoper ne ise yarar. 2 at 1 ye. aslinda öne dogru oynayacak oyuncu var ama son paslari düzelmesi lazim. aslinda düzelse bile gol atacak adam yok. o zaman uzaktan sut dene dicem ama bunu becerebilen de yok. yok anam yok. yoklari oynuyoruz bu sene...

Siz diyorsunuz ki yediğimizin bir fazlasını atalım. Misal galatasaray 3 attı bize. Siz yediğimiz 3 golü değil de, atamadığımız 4 golü mü sorun edeceksiniz ? Futbola bakış açılarımız farklı sanırım..

Ahmet Öztürk
04.01.2012, 02:47
beyler bugün aykutu cok begendim ben zokoranin yoklugunda sikinti cekmeyiz colman& aykut oynar ama acilen bir stoper ve birde ofansif YILDIZ almamiz sart !!!

Gözünüzü seveyim öyle vurgulayarak yazmayın. Birisi Mehmet Yıldız der kalpten giderim bu genç yaşımda :)

OzcanHan61
04.01.2012, 02:49
Gözünüzü seveyim öyle vurgulayarak yazmayın. Birisi Mehmet Yıldız der kalpten giderim bu genç yaşımda :)

hahah aman allah korusun :D YILDIZ derken söyle JaJa gibi Nasri gibi bir oyuncu kast ettim :D
Nasri biraz abartili oldu ama :D iste o tarz ofansif kuvvetli bir oyuncu lazim mesela edin hazard :D

TS-AKCAABAT-61
04.01.2012, 02:56
Siz diyorsunuz ki yediğimizin bir fazlasını atalım. Misal galatasaray 3 attı bize. Siz yediğimiz 3 golü değil de, atamadığımız 4 golü mü sorun edeceksiniz ? Futbola bakış açılarımız farklı sanırım..

her zaman gol atan avantajdadir. onlar sonra 3 gol atamaz. inan bana. bende amatör futbol oynuyorum. stoperim. top ne kadar önde kalirsa o kadar avantajdasin. bi gol atarsan isi bitirebilirsin. aslinda bi stoper olarak defansa önem vermem lazim, ama ben bile böyle düsünmüyorum. anla yani...tabi defansta tas gibi olsa karsi degilim, ama gol at, isi bitir, morallerini boz, oyunu kopar, sonra onlar istedigi kadar gelsin, önemi yok...

uemit
04.01.2012, 02:56
ofansiv degil de forvet.. belliki hoca artik . ikili forvet oynatmak istiyor

TS-AKCAABAT-61
04.01.2012, 02:59
ofansiv degil de forvet.. belliki hoca artik . ikili forvet oynatmak istiyor
bence halil ile biraz zorlanir. daha etkili birisi yazim. yani olmayacak pozisyonda bile gol atabilecek biri. aslinda bakarsak teo bile yeterliydi, ama...

uemit
04.01.2012, 03:06
aynen halil yeterli degil.. bugünki gol gecen ki gol de iyidi. ama yinede yeterli degil.. zaten bence bugünki ilk 11 e baktiginda.. halil le glowacki yerine bi 11 oyuncu bulunmali.. geri kalana illa gerek var diyemezsin

Samet Yildirim
04.01.2012, 03:08
Herzaman yaziyorum yine yaziyorum...

Teofilo, Klose, Webo....tarzi forvet lazim...

Bide herkesin bildigi gibi stoper...

Ama ilk olarak stoper.

fakat problem surada...celu-cech-yabanci stoper, colman-zokora ve forvet 6 yabanci oluyor...alanzinho-adrian-alan gibi oyunculari kullanmada sikinti cekeriz buda problem yaratir...

aradigimiz tarzda yerli stoper-forvet yok ama mutlaka ve mutlaka biri yerli olmali gibi görünüyor.

Ben olsam yabanci stoper alirim devre arasinda...servet bonservisi elinde bedavadan alirim sezon sonu icin...
Yerli golcu icin de dünyayi ararim sezon sonu icin :)

Diger mevkilere adam gerek yok...

---------------------------------------------
tolga-onur-zeki-bora

cech-ferhat
yabanci stoper-mustafa-giray-servet
celu-serkan

colman, zokora, aykut, baris özbek, (sapara)
adrian, alan, volkan sen, jebrin, olcan,

halil-henrique-burak-(yerli iyi forvet)-(vittek)

23+4 kisi oluyor bu kadro...(eren albayrak-sercan) ne yapariz bilemem tabiki...umarim eren kendini orduda gösterir...

uemit
04.01.2012, 03:11
samet aynen!!! aslinda cok basit transfer yapmak ya.. bulundun ligde ki defans oyunculari nasil ona göre forvet.. onlarin zagiflari neyse ona göre..

Hakan Yeşilyurt
04.01.2012, 03:19

Ama ilk olarak stoper.

fakat problem surada...celu-cech-yabanci stoper, colman-zokora ve forvet 6 yabanci oluyor...alanzinho-adrian-alan gibi oyunculari kullanmada sikinti cekeriz buda problem yaratir...

aradigimiz tarzda yerli stoper-forvet yok ama mutlaka ve mutlaka biri yerli olmali gibi görünüyor.

Ben olsam yabanci stoper alirim devre arasinda...servet bonservisi elinde bedavadan alirim sezon sonu icin...

tolga-onur-zeki-bora

cech-ferhat
celu-serkan

23+4 kisi oluyor bu kadro...(eren albayrak-sercan) ne yapariz bilemem tabiki...umarim eren kendini orduda gösterir...

kardeş sen oraya serveti yanlışlıkla yazdın herhalde :)

yada benim bilmediğim başka servet te var..

Samet Yildirim
04.01.2012, 03:25
kardeş sen oraya serveti yanlışlıkla yazdın herhalde :)

yada benim bilmediğim başka servet te var..
Bana göre Servet mustafadan ve giraydan 1 kat degil 5 kat daha iyi ama tabiki herkesin görüsü ayridir...hele hele bonservisi elinde servete hayir demem...

Fanatik34
04.01.2012, 03:27
Wagner Love 6 milyon € gibi rakama Brezilya´ya yolcu muhtemel. (misal)

Dün Thomas Allofs´un aciklamalarina bakarsak, Pizarro´nun sözlesmesi bitmeden gitme ihtimali olabilir ama kendisi isterse (sartlar nedir?)

Iste bize lazim olan adam. Ister 4-4-2, ister 4-2-3-1

Artik biktik kadronun sisirilip durmasina..gerekenler yollansin, 2 adam alinsin! Almiyorlarsa, defolsun gitsinler..nasilsa baska yiyende bulunur ama belki birazda takimi da düsünen olur bunlar!!!!!!!!!

Samet Yildirim
04.01.2012, 03:30
Wagner Love 6 milyon € gibi rakama Brezilya´ya yolcu muhtemel. (misal)

Dün Thomas Allofs´un aciklamalarina bakarsak, Pizarro´nun sözlesmesi bitmeden gitme ihtimali olabilir ama kendisi isterse (sartlar nedir?)

Iste bize lazim olan adam. Ister 4-4-2, ister 4-2-3-1

Artik biktik kadronun sisirilip durmasina..gerekenler yollansin, 2 adam alinsin! Almiyorlarsa, defolsun gitsinler..nasilsa baska yiyende bulunur ama belki birazda takimi da düsünen olur bunlar!!!!!!!!!
Love brezilyaya dönmek istiyor.

Pizzaro iyi adam abi ama dikkat edersen sakatlik problemleri fazla oldu arti yasi var 1,5 sezondan fazla oynatamayiz bana göre...yani maliyetide az olmaz.

Evet bize ileri ucta oynayabilecek bir adam lazim örnek verdiigm teo, klose, webo gibi isimlere pizzaroda ekleyebiliriz tabiki nekadar kaliteli olursa bizim icin avantaj :)

Hakan Yeşilyurt
04.01.2012, 03:47
Bana göre Servet mustafadan ve giraydan 1 kat degil 5 kat daha iyi ama tabiki herkesin görüsü ayridir...hele hele bonservisi elinde servete hayir demem...

bence elimizde giray ve glo varken hatta mustafada bunu dahil ben serveti trabzona bile sokmazdım..galatasarayın yedek kulubesine giremeyen adamlarda bizim niçin gözümüz olur onuda anlamam..gitsinler AYKUT DEMİRİ alsınlar gençlerden bence daha iyi

Ahmet Öztürk
04.01.2012, 03:58

Ama ilk olarak stoper.

tolga-onur-zeki-bora

cech-ferhat
celu-serkan

İşte budur dedim. İlk defa Adrian'ı eleştirmeyecek, övmese bile hiç bahsetmeyeceği yorumu buldum Samet'in. Ama yine var orada bir yerde :)

Herkese hayırlı sabahlar.

Edit: Bir daha baktım da o pek eleştiri sayılmaz. Bunu arşivliyorum müsadenle :) Saat geç oldu tam algılayamamam normal :)

FC-ST-PAULI-61
04.01.2012, 05:48
Ne Moussa Sowu ya fener Moussa Büyükü bile alamaz

Ceyhun Öncü
04.01.2012, 06:34
Bekir Irtegünün sözlesmesi bitiyor, antepdeki performansini yakalayabilirse Egemen ayarinda stoper olur
Kesinlikle düsünülmeli (servet haberleri varken bekir niye yok anlamam)

Travelair
04.01.2012, 07:31
Bu yönetimin iş bilmezliği yüzünden kulüp vizyonu ve imajı çok yara aldı

Ertan1982
04.01.2012, 08:04
hadi hayirlisi.Yarin Transfer sezonu aciliyor.4 hafta umutla bekliyecegiz.bakalim gene hüsranla mi bitecek.

arifberkay
04.01.2012, 08:07
Sarhoş deilen Jaja 4 adet polonyalının toplamını 10 a katlar....Herşeyin en doğrsunu bilen sen değilsin Şenol hoca....

oksoholu
04.01.2012, 08:10
kaç haftadır jaja diye bağırıyoruz kimse umursamıyor bunlar jajanın değerini anlayacak kabiliyette insanlar değil ben onu anladım öyle olsalardı zokora denen adama 6 milyon euro vermezlerdi ya allah aşkına böyle bir topcumu olur ne top taşıyabiliyor ne adam kesebiliyor saçma saban zamanlarda top kaptırıyor adamın oyuna katkısı yok Aykut bile bu adamdan iyi bence biz bu adamdan yol yakınken kurtulalım

annttiigs
04.01.2012, 08:13
Bekir Irtegünün sözlesmesi bitiyor, antepdeki performansini yakalayabilirse Egemen ayarinda stoper olur
Kesinlikle düsünülmeli (servet haberleri varken bekir niye yok anlamam)

aman diyim renkdaş aman. yellow bekir derler ona. düşün fener'de yellow bekir olan bizde red bekir olur :D

Zeki Akyol
04.01.2012, 08:55
hasta oldum arkadaşlar 2 gun nete giremedim Jaja konusu ne oldu :(

delikoyun
04.01.2012, 09:09
jaja olmadan rakipleri yıkamayız rakipleri çökertemiyoruz 3. bölgede son hamleyi yapamıyoruz skorer bir orta saha şart olcan tek başına çözüm olmaz inşallah olcan ve jebrin çok iyi çıkar yoksa allah allah allah acil stoper şart ön libero şart olmazsa olmaz

Tatar Kemal
04.01.2012, 09:14
- geçen sezon küme düşmekten zor kurtulan gs yeni bir takım kuruyor ve zirveye yerleşiyor,
- geçen sezon şikeyle şampiyon olan fb'den 4 as futbolcu gidiyor yine zirveye oynuyor,
- geçen sezon geleni gideni tokatlayan Trabzonspor 5 as futbolcusunu gönderip yeni takım kuruyor zar zor orta sıra mücadelesi veriyor,
- bütün takımlar yan gelip yatarken devre arasında en erken kampa başlayan, kampa geç kaldı diye as futbolcularına ceza yağdıran Trabzonspor berbat bir futbolla devreyi açıyor, yan gelip yatan takımlar takır takır gol atıyor,
- takıma iyi bir stoper ve Jaja ihtiyacı kabak gibi görünüyor lakin açıklama yapılıyor "Jaja gündemimizde yok" "Stoper transferi nanay", "kadromuz kaliteli transfere gerek yok"...

şimdi ağalar beyler soruyorum sizlere: bir hata var ama kimde? yönetimde mi, teknik heyette mi yoksa kandırılan uyutulan bu cefakar taraftarda mı?

Hüseyin Bağdat
04.01.2012, 09:20
- geçen sezon küme düşmekten zor kurtulan gs yeni bir takım kuruyor ve zirveye yerleşiyor,
- geçen sezon şikeyle şampiyon olan fb'den 4 as futbolcu gidiyor yine zirveye oynuyor,
- geçen sezon geleni gideni tokatlayan Trabzonspor 5 as futbolcusunu gönderip yeni takım kuruyor zar zor orta sıra mücadelesi veriyor,
- bütün takımlar yan gelip yatarken devre arasında en erken kampa başlayan, kampa geç kaldı diye as futbolcularına ceza yağdıran Trabzonspor berbat bir futbolla devreyi açıyor, yan gelip yatan takımlar takır takır gol atıyor,
- takıma iyi bir stoper ve Jaja ihtiyacı kabak gibi görünüyor lakin açıklama yapılıyor "Jaja gündemimizde yok" "Stoper transferi nanay", "kadromuz kaliteli transfere gerek yok"...

şimdi ağalar beyler soruyorum sizlere: bir hata var ama kimde? yönetimde mi, teknik heyette mi yoksa kandırılan uyutulan bu cefakar taraftarda mı?

Tamam takım kötü oynuyor kabül ediyorum.

yanlız yazdığınız maddelere itirazım olacak; şapiyonlar ligi ve arada oynana lig maçları bizi yıprattı. Kazanabileceğimiz maçları yorgunluktan dolayı beraberlikle bitti...

Galatasaray ve Fenerbahçe top oynamıyor. Aldıkları puanlar sizi yanıltmasın. Hakemler olmasa görürdük ikisinide...

Gol sorunumuz var kabül ama bu bir şekilde çözülecektir...

Son olarak; Jaja gelsin ama ne yaparsa yapalım yeterki sahada topunu oynasın demem diyemem. Kaldıki sahada bile bazen orda yokmuş gibi davranıyor. Gelsinde demem gelmesinde demem...

Bu takım toparlanacak ben inanıyorum...

Travelair
04.01.2012, 09:23
Futbol zekası yüksek, aklını kullanan, fiziği ve tekniği güçlü, hırslı, azimli, altyapısı kuvvetli, birbirlerinin futbollarından anlayan futbolculara ihtiyaç var

Tatar Kemal
04.01.2012, 09:36
Tamam takım kötü oynuyor kabül ediyorum.

yanlız yazdığınız maddelere itirazım olacak; şapiyonlar ligi ve arada oynana lig maçları bizi yıprattı. Kazanabileceğimiz maçları yorgunluktan dolayı beraberlikle bitti...

Galatasaray ve Fenerbahçe top oynamıyor. Aldıkları puanlar sizi yanıltmasın. Hakemler olmasa görürdük ikisinide...

Gol sorunumuz var kabül ama bu bir şekilde çözülecektir...

Son olarak; Jaja gelsin ama ne yaparsa yapalım yeterki sahada topunu oynasın demem diyemem. Kaldıki sahada bile bazen orda yokmuş gibi davranıyor. Gelsinde demem gelmesinde demem...

Bu takım toparlanacak ben inanıyorum...

gs'nin dün akşamki futbolu bence çok iyiydi. Türkiye liglerinin çok üzerindeler şu an. fenerbahçe'yi de bu akşam orduspor karşısında izleyeceğiz bakalım.

dün akşamki performansımızı yorgunluğa bağlamak çok önemli hataları görmemize engel olur. bu takımda yorgunluk sorunu yok. bu takımda gerçekten kalite sorunu var.

eğer manisaspor biraz dikkatli olsaydı ikinci yarıda bizi hezimete uğratırdı. ikinci yarıdaki futbol Trabzonspor'a hiç yakışmayan bir futbol.

bir ara "murat erdoğan tek başına oynasa bizim takımı tek başına dağıtacak" diye düşündüm. adamı bir türlü tutamadık. bunun yorgunlukla alakası olmaması lazım. iki tane manisa'lı futbolcunun etrafında 6 tane bizim futbolcumuz dolanıp durdu ve bir türlü adamları durduramadık. Allah'tan beceriksiz bir takım yoksa farklı kazanırlardı.

kendimizi kandırmayalım. bu takım bu haliyle play off'a kalamaz psv'yi de geçemez. CL'den kazanılan paralar doğru yerde harcanmazsa bursaspor'dan beter hale düşeriz.

"Jaja gündemimizde yok" açıklamasını talihsizlik olarak yorumluyorum. ben her daim fatih terim'in şişirme bir hoca olduğunu ve Şenol Güneş'in eline su dökemeyeceğini yazdım ve savundum. ama görünen o ki savunduğumuz değerler bizi haksız çıkarmak için elinden geleni yapıyor. fatih terim'den de özür diliyorum. bugüne kadar kendisine bayağı bir haksızlık yapmışım. millete ana avrat söven bir engin baytar'ı adam etti ya başka birşey demiyorum.

nbay
04.01.2012, 09:40
önce kötü oynarken puan alabilmek lazımikazanma alışkanlığı tutturmalıyız,oyun olarak düzeliriz gibime geliyor avrupa maçlarına kadar.. istanbul maçının olimpiyatta olmaası da şansımıza oldu..
jaja takıntısından da vazgeçmekten başka çare yok... elimizdeki takım bu

Napoleon61
04.01.2012, 09:40
*sol bekte cech , piotr , ferhat olmasına rağmen Şenol Hoca Cellutska yı burada görevlendiriyorsa soru işaretleri artıyor..anladığım şenol hoca 3.nden de memnun değil (takasta , satılık veya kiralık kullanılmalılar)

*cellutska kendi yerinde sağ bek ta oynamalı , serkan kulubeye gitmelidir . Performansı eskisi gibi değil (sabri den bir farkı yok )

*10 numraya ihtiyacımız yok örnek geçen sene , oyunu iki yönlü oynayabilen oyuncular lazım orta sahaya (alanzinho ve adrian olmasada olur)

*şenol hoca jaja yı istemem demiyor. bitmemiş transfer benim gundemımde olmaz diyor. Jaja kazanılmalı Burak ın arkasında serbest oynamalı..

*transfer dönemi bitmeden stoper transfer edilmeli öncelik türk olmalı sürenin kısıtlılığı göz önüne alınırsa Servet Çetin olabilir TR olmuyorsa kaliteli bir yabancı stoper şart ..

Napoleon61
04.01.2012, 09:44
alanzinho
cech
piotr
pawel
adrian kiralık verilebilir veya takas ta kullanılabilir.

barış ataş
murat tosun
sezer badur
ferhat
tayfun cora da aynı şekilde elden çıkarılmalıdır.

annttiigs
04.01.2012, 09:45
gs'nin dün akşamki futbolu bence çok iyiydi. Türkiye liglerinin çok üzerindeler şu an. fenerbahçe'yi de bu akşam orduspor karşısında izleyeceğiz bakalım.

dün akşamki performansımızı yorgunluğa bağlamak çok önemli hataları görmemize engel olur. bu takımda yorgunluk sorunu yok. bu takımda gerçekten kalite sorunu var.

eğer manisaspor biraz dikkatli olsaydı ikinci yarıda bizi hezimete uğratırdı. ikinci yarıdaki futbol Trabzonspor'a hiç yakışmayan bir futbol.

bir ara "murat erdoğan tek başına oynasa bizim takımı tek başına dağıtacak" diye düşündüm. adamı bir türlü tutamadık. bunun yorgunlukla alakası olmaması lazım. iki tane manisa'lı futbolcunun etrafında 6 tane bizim futbolcumuz dolanıp durdu ve bir türlü adamları durduramadık. Allah'tan beceriksiz bir takım yoksa farklı kazanırlardı.

kendimizi kandırmayalım. bu takım bu haliyle play off'a kalamaz psv'yi de geçemez. CL'den kazanılan paralar doğru yerde harcanmazsa bursaspor'dan beter hale düşeriz.

"Jaja gündemimizde yok" açıklamasını talihsizlik olarak yorumluyorum. ben her daim fatih terim'in şişirme bir hoca olduğunu ve Şenol Güneş'in eline su dökemeyeceğini yazdım ve savundum. ama görünen o ki savunduğumuz değerler bizi haksız çıkarmak için elinden geleni yapıyor. fatih terim'den de özür diliyorum. bugüne kadar kendisine bayağı bir haksızlık yapmışım. millete ana avrat söven bir engin baytar'ı adam etti ya başka birşey demiyorum.

engin yanıltmasın. bize geldiğinde de baştan süt dökmüş gibiydi. gerçek yüzü ara ara ortaya çıkıyor. kafa falan atmalar. dün de bir ara sinirlendi fatih terim uyardı onu sahada. yarın bir gün çok sinirlenip, Terim'e "yaaa yürü git laa" şeklinde el hareketi yapmayacağını kimse garanti edemez. Gönül ister yapmasın, futbolu oynadığında gerçekten de zevk veriyor zibidi. ama gerçekler de bu yönde.

ESER
04.01.2012, 09:46
ZOKORA ya sallaayan arkadaşlar var,bence size h.üçüncüler,hüseyin cimşirler müstehaktır...
bizim orta sahaya ne yaptığını bilen zokora gibi adamlar lazım ama ofansif anlamda......

bügün ve sezonun ilk yarısında izlediğim maçlarda resmen acı çektim ve içim acıdı,,,,
bi takıma nasıl tavan yaptırılıp nasılda dibe çöküşünü izlemek heleki geçen senenin ardından,böyle bi yıkıma uğramak insanı çok üzüyor....
EY YÖNETİM!!!!!!!!
ALLAH AŞKINA BUGÜN VE İLK YARIDAKİ MAÇLARDA İZLEDİĞİMİZ TAKIMIN ŞAMPİYONLUK ŞANSI VARMIIIIII?????????????????????

Olumu gordukten sonra sitmaya razi mi olmak gerekiyor yani? hata varsa elestirilecek tabi en krali,
su her en ufak elestiri yapana gecmisi referans gostermeyin lutfen .

Napoleon61
04.01.2012, 09:52
1.tolga
2.onur
3.bora
4.cellutska (ybnc)
5.serkan balcı
6.giray
7.mustafa yumlu
8.glowacki (ybnc)
9.zokora (ybnc)
10.colman (ybnc)
11.aykut
12.barış özbek
13.volkan şen
14.olcan adın
15.halil altıntop
16.burak yılmaz
17.henrique (ybnc)
18.eren albayrak (kiralık verilebilir)
19.sercan kaya (kiralık verilebilir)
20.vittek (ybnc)
21.jebrin (ybnc)

kadro 18 e kadar düşürülebilir..

Napoleon61
04.01.2012, 09:53
sonra ihtiyaçlar belirlenir ;

1.solbek (olmazsa olmaz)
2.stoper (olmazsa olmaz)
3.orta saha (kadro derinliği için alınmalı)
4.forvet (kadro derinliği için alınmalı)

Napoleon61
04.01.2012, 09:55
yani 21-22 kişi ile güzel bir kadro oluşturulmalı ve altyapıdan enaz 2 takviye ile bu sayı 24-25 lerde tutularak devam edilmeli ..

elimizde günü kurtarmak için tuttuğumuz oyuncularla biran önce yollar ayrılmalıdır .

Napoleon61
04.01.2012, 09:56
tolga nın ciddi bir talibi varsa 4 mio euro lar dan bahsediliyorsa helalleşilebilir.

Napoleon61
04.01.2012, 09:59
gönlümden geçen 11

onur

cellutska giray (servet) (solbek)

volkan colman zokora olcan

(jaja)

burak yılmaz

Tatar Kemal
04.01.2012, 10:05
tolga nın ciddi bir talibi varsa 4 mio euro lar dan bahsediliyorsa helalleşilebilir.

alper potuk'a 5 milyon euro veriliyorken Tolga'yı 4 milyon euro'ya elden çıkarmak çok akıllıca bir iş olmaz.

Tolga için istenecek rakam en az 10-12 milyon euro olmalı diye düşünüyorum.

CL'de 7 puan topladıysak hemen hepsinde de Tolga'nın büyük katkısı var. hatta en büyük pay Tolga'ya ait.

7 puanla CL'den 18-20 mliyon euro kazandıysak Tolga'yı 4 milyon euro'ya elden çıkarmak çok kötü bir ticari hata olur.

delfino
04.01.2012, 10:06
akşamm bi gsye baktım bide bizim takımaa yok abii şuan iki takım arasında dağlar kadar fark varr yanii sonucta ikiside kendi evinde top oynadı bizde sanki manisa kendi evinde oynuyomuş gibi görünüyordu iki yine tipikk burağa uzun top sonucunda golle biten iki pozisyon manisanın top yapan ve takım oyununu gözler önüne seren oyunu herhalde bazı kesimler tarafındanda gözükmüştür dikkat ediyorum jaja gittiğinden beri ileriye top yaparak çıkamıyoruz yaptığımız tek şey uzun topp bunu en son biz mahalle maçlarında yapıyodukk vayy bee :D

tsk61_24
04.01.2012, 10:06
Bir kaç oyuncumuz geçen sezon sonu itibariyle gitti veya gönderildi, nedenleri artik tartismaya gerek yok ama bu takimda en büyük eksiklikler, Selçuk yerine Zokora olmadi, Egemen'in yerine kim geldi ?, Jaja yerine Adrian, Umut yerine Halil. Buna dayanarak takim bir çok futbolcu daha getirdi. Sonuç olarak Adrian olmadi o zaman Jaja geri gelmeli, Halil bence Umut'un yerini doldurdu en azindan forvette oynadiginda güzel oynuyor, Zokora bize hiiçbir sekilde lig'de faydasi yoktur. Yani bu takima bir defans, birde Orta saha sart ikiside Türk olmasi sart. Senol Hocam sana güveniyorum bunlari elbet görüyordur.

--------------------- Onur --------------------
Celustka ----- Giray --------- ????? ------ Cech
------------ Colman --------- ????? ------------
Burak ---------------- JAJA-------------- Olcan
---------------------- Halil ---------------------

Ertan1982
04.01.2012, 10:07
ilk önce olmasa olmaz oyuncular icin anlasalim.Ona göre plan yapariz.

Tolga,Onur,Burak,Celustka

Sonra takim icin önemli oyuncular(Yerli):Giray;Halil

Sonra takim icin önemli oyuncular(Yabanci):Colman,Glowacki,Cech,Zokora

Alternatifler (Yerli):Ferhat(Bek degil Ortasaha olarak),Aykut,Olcan,Volkan

Alternatifler (Yabanci):Alanzinho,Adrian,Henrique,Jebrin.

Gerisini kadroya alsanda olur almasanda.Göründügü gibi ne ofansta ne defansta dengeyi kurabilmis degiliz kadroda.Ancak Kalede saglamiz.

18 oyuncu icinde 9 yabanci bunlardan ilk 11 en fazla 5 isimize yarar cogunlugu defans.ofanstaki yabancilar ancak alternatif olur.Gerisini siz düsünün.

Emirhan Ömeroğlu
04.01.2012, 10:09
Twitter'da yalan haberleri KESİNMİŞ gibi söyleyenleri not alalım.

Sallamak kolay nede olsa. Jaja'nın gelmesini istiyordum ama umudum yoktu.

Böyle sallayanlar yüzünden insan umut dolu oluyor. Hepsi bizlerin hakkını yiyiyor.

Neyse

Stoper ŞART. Başka da bişey bilmiyorum.

gudoz81
04.01.2012, 10:09
akşamki maçta sorun defanstan çok ORTASAHA da idi. COLMAN girince biraz toparlandı. JAJA ortasaha da dikilse çoğundan daha etkil olur bu takımda bu halde. HOLMEN işleyen takımın iyi oyuncusu. bizim takım işleyemiyor işimize yaramaz. JAJA işlemeyen takımda yeteneğiyle iş yapar.

Travelair
04.01.2012, 10:10
Amatör küme futbolcusu ile Trabzonspor futbolcusu arasında olması gereken farkları yazalım:

Amatör küme futbolcusu:

- Eğitim, altyapı şart değil
- Fizik şart değil
- Kondüsyon şart değil
- Profesyonel yaşam şart değil
- Futbol zekası şart değil
...
- Az buçuk teknik ve çabuklukla idare ederler

Trabzonspor futbolcusu

- İyi teknik şart
- İyi eğitim, altyapı şart
- İyi kondüsyon şart
- İyi futbol zekası şart
- İyi fizik-kalite şart
- İyi karakter şart
- Profesyonel yaşam şart
...

Emirhan Ömeroğlu
04.01.2012, 10:13
Bide kadro kurarken her zaman Glovacki'yi siliyor yerine Stoper istiyorsunuz.

Dün gece Giray resmen S.O.S verdi.

Ön yargılı davranmayı bırakıp hak edene forma verilmesi gerekiyor. Bu kadroda yeri geldiğinde Giray'ın üstü çizilir yeri geldiğinde Glovacki'nin.

Peşin hükümlü olmayın.

tsk61_24
04.01.2012, 10:14
Bu sene artik zor ama seneye kesinlikle Burak, Tolga ve Onur bu takimda kalmali eger sampiyonluk oynanmak isteniyorsa

Travelair
04.01.2012, 10:17
alper potuk'a 5 milyon euro veriliyorken Tolga'yı 4 milyon euro'ya elden çıkarmak çok akıllıca bir iş olmaz.

Tolga için istenecek rakam en az 10-12 milyon euro olmalı diye düşünüyorum.

CL'de 7 puan topladıysak hemen hepsinde de Tolga'nın büyük katkısı var. hatta en büyük pay Tolga'ya ait.

7 puanla CL'den 18-20 mliyon euro kazandıysak Tolga'yı 4 milyon euro'ya elden çıkarmak çok kötü bir ticari hata olur.

Ne yazık ki Tolga'nın öyle hayallerinin olduğunu sanmıyorum. En azından geçmişte olmadı demeçlerinden anladığım. Trabzonspor'da oynayayım kafam rahat ben rahat diyor. Üstelik Tolga'ya o teklifler olsa haklısınız da o fiyatta teklif yok ki. 4-5 milyon € bence iyi rakam.

Şimdi biri çıkar Adrian'la bağlantı kurmaya çalışır ama öyle bir mantık yok. Bizimkisi mantıksızsa başkasından da aynı mantıksızlığı isteyemeyiz

Emirhan Ömeroğlu
04.01.2012, 10:20
Şenol Hoca'yı asla tartışmam fakat tartışmamız gereken bir konu var;

3 senedir bu takımda Şenol Hoca ve ALT YAPI'dan 1 tane oyuncumuz yok kadroda.

Hatta ve hatta rezilliğin daniskası alt yapı diye 2 kaleci alıyoruz 18 kişilik kadroya.

Yazık vallahi yazık billahi yazık.

Bütün takımlarda 2-3 tane Trabzon'lu oyuncu varken bizim bu durumda olmamız çok yazık.

delikoyun
04.01.2012, 10:23
stoper ihtiyacımız çok fazla bir stoper bir ön libero bence golcüden çok bu iki mevkiye adam şart

lopsang
04.01.2012, 10:27
Geçen sene takım dağılıp, yerlerine yeni transferler geldiğinde, burada sözü kabul gören arkadaşlar haklı olarak ve birçoklarımızın, ben de dahil, kabul ettiğimiz üzre gidenlerle gelenlerin bire bir karşılaştırılmaması gerektiğini, yeni gelenlerle yeni bir sistem oluşacağını idda etmişlerdi.

Şimdi görünen aynı sistemi yeni oyuncularla oynamak istememiz. Oysa futbolcu özellikleri tamamen başka; Zokora-Selçuk ?, Adrian-Jaja ? v.b. Henrique'nin örneğin kanatta oynayamayacağı açık değil mi, dün sonradan oyuna giren Brozek'in tek forvet oynayamayacağı..., Volkan Şen'in ileride üçlüden biri olduğunda verimsizleştiği net değil mi? Ya Zokora resmen kaçak güreşçi, Avrupa maçlarında oynadığı futbolu ligde görebildik mi? Maçtan sonraki istatistiklere dikkat edin, Zokora'nın en çok koşan ilk beş adam arasına girdiği bir tek maç hatırlıyorum...Bu yüzden göbekten gol yeyip duruyoruz...

Takımı biraz sertleştirecek bir ön liberoya ihtiyaç var ,eğer önliberolu oynayacaksak ;aksi durumda iki yönlü bir ortasaha

ozturk
04.01.2012, 10:32
Bundan sonra bence tüm maçlara 1-0 yenik başlayalım..
En azından maçı çevirmek için 90 dakika olur önümüzde..

Çünkü bu takım her maç en az 1 gol yer..

majes
04.01.2012, 10:33
http://www.dha.com.tr/bruno-ferreira-mombra-rosa-ordusporda-haber_253374.html
bazı takım yöneticileri taraftarın sesine kulak veriyor...

Travelair
04.01.2012, 10:37
Zokora'da bir form düşüklüğü gözleniyorsa Afrika Kupası'na katılacak ondandır. Kazasız belasız katılmak istiyordur futbolcu. Lakin Zokora az çok katkı veriyor. Henrique, Adrian gibi pahalı transferlerden hiç yararlanamadık. Hatta yıllık garanti 1 milyon € verdiklerimizin çoğundan da hiç yararlanamadık. Şeytan diyor git bir yöneticiye, 1'den 1 milyona kadar saydır bakalım o kadar kolay birşey mi

Zeki Akyol
04.01.2012, 10:37
http://www.haber1967.net/video/30 ne demek istedi :)

coolank
04.01.2012, 10:39
Trabzonspor dün gece 3 fark yemediyse başarılı olmuş sayılır

Hele galibiyet inanılmaz bir olay , böyle bir şans yok

Takım kötü değil rezil oynuyor , hayalci olmamak lazım

Ben Şenol Hocanın dediklerini anlamakta gerçekten zorlanıyorum

Gelen oyunculara bakarız vs vs vs , ben hocaya şunu sormayı ço isterim

Her transfer döneminde bu kadar kaçak göcek niye konuşuyorsunuz

Hocam , sen hayatında hiç bir oyuncu için yönetime talepde bulundun mu ?

Yabancı oyuncu yani ? Hiç sanmıyorum

Jaja önemli değil önemli olan onun gibi oyuncu

Bu arada o Aykuta verilen 1 milyon EURO Bonservis bedeline yazık

Bu takıma belli ki forvet almayacaklar , bari bir stoper ile orta sahaya
2 oyuncu alsalar

Tatar Kemal
04.01.2012, 10:40
http://www.dha.com.tr/bruno-ferreira-mombra-rosa-ordusporda-haber_253374.html
bazı takım yöneticileri taraftarın sesine kulak veriyor...

bizde böyle şeyler hayal. geçen sezon başında da Fatih Tekke'yi çok istedi bu taraftar yönetim inat etti almadı ve geçen sezon en az 10-15 golden olduk. bu sezon da Jaja inadı tuttu bizimkilerin.

görünen o ki yönetim de teknik heyet de bu takımın şampiyon olmasını bu taraftar kadar istemiyor. istanbul takımları başa güreşsin Trabzonspor da onlara konu mankeni olsun istiyorlar. neyse Allah hepsinin layıkını versin diyoruz.

mc123
04.01.2012, 10:42

Şenol Hoca siyaseti daha çok seviyor.Üstüne sorumluluk almak istememesi çok yanlış. Sezon başında bir kadro yapıp tüm sezon aynını oynatıyor bu yüzden cezalı olduğu maçlarda bir şey değişmedi. Ha kötüdür demiyoruz kesinlikle ama bence öğrenmeye açık olmalı mazeretler kötü oynadığımız gerçeğini değiştirmez.
Üstüne hakemleri eleştirmek istemiyorum demesi bile bir eleştiridir arkadaş bunu yapmasın sonuçta kötü oynuyorz biz buna çözüm istiyoruz

hüseyin1975
04.01.2012, 10:42
Hic ses soluk yok.
Umarim Yönetim calisiyordur.

Turgay Atalay
04.01.2012, 10:44
Ya biz körüz, ya da teknik heyet ve yönetim kör...Bir ileri iki geri giderek play-off oynayacaklarını zannediyorlarsa yanılıyorlar. Yapılmayan stoper ve forvet transferi sezon sonu başını yakacak Şenol Hocanın.

mc123
04.01.2012, 10:44
bizde böyle şeyler hayal. geçen sezon başında da Fatih Tekke'yi çok istedi bu taraftar yönetim inat etti almadı ve geçen sezon en az 10-15 golden olduk. bu sezon da Jaja inadı tuttu bizimkilerin.

görünen o ki yönetim de teknik heyet de bu takımın şampiyon olmasını bu taraftar kadar istemiyor. istanbul takımları başa güreşsin Trabzonspor da onlara konu mankeni olsun istiyorlar. neyse Allah hepsinin layıkını versin diyoruz.

fatih tekke'yi kaç kişi istedi gerçekten akraba olanlar mı

hüseyin1975
04.01.2012, 10:45
Dün fark yeseydik, ki olabilirdi, acaba Transfer konusuna nasil bir yaklasimi olurdu Hocanin ve Yönetimin?
Galibiyet herseyin üstünü örtmemeli.

coolank
04.01.2012, 10:46
Fatih Terim ve Şenol Güneş

Kişilik anlamında vs vs vs bir şey diyemem ama teknik direktörlük anlamında

ikisini karşılaştırmak vicdanlara sıgmaz ....

hüseyin1975
04.01.2012, 10:46
Gecen sezon Sampiyon ol, bu sene liderin 13 Puan gerisinde kal.
Yinede Kadrom yeterli de.
Hayret!

sezai
04.01.2012, 10:47
Beni üzen Şenol Güneş'in heyecanı kalmamış ve sanki beni bir an önce kovsalar gibi duruyor.

hüseyin1975
04.01.2012, 10:48

FTnin en iyi özelligi genclere sans vermesi ve kazanmasi.

coolank
Ya biz körüz, ya da teknik heyet ve yönetim kör...Bir ileri iki geri giderek play-off oynayacaklarını zannediyorlarsa yanılıyorlar. Yapılmayan stoper ve forvet transferi sezon sonu başını yakacak Şenol Hocanın.

Belki sezon sonu hoca kalmaz :))

Sahi hocanın bir demeci vardı , zaten uzatmaları oynuyoruz diye :)))))

O zaman uzatmaları oynuyorsa maçın çoktan bitmesi lazım ama nedense

hiç bitmiyor ...

ErtuGrul
Senol hoca anlasilan Jaja'ya sicak bakmiyor, ama sicak baktigi bir insan varsa onu aldirsin, her transfer donemi ayni tarz demecler vermekten bikmadimi hocamiz...

Hüseyin Bağdat
04.01.2012, 10:50

Hakem dün İ.B.B.'yi on kişi bırakmasaydı görürdük G.S.'yi. Dün ilk yarı top filan oynamadı...
Şikecileri izlemeye bile gerek yok...

Takım dün berbat oynadı bunu kesinlikle savunmuyorum. Hoca'nında hataları var bunuda inkar etmiyorum ama bu takım ilk dörde çok rahat girecek bunu da idda ediyorum...

Fatih Terim hoca filan değil özür dilemenize gerek yok. Engin bildiğimiz Engin''se yakında patlar merak etme...

Not: Düşünceleriniz tamamen yanlış dmeiyorum...

Travelair
04.01.2012, 10:50

Hocam Fatih Terim'i kabartan para, camiasının medyada, Tff'de, hakemlerde vs. etkisi, hatta sahadaki futbolcular. Fatih Terim imparatorum diyor ama biraz hikaye :)

Ertan1982
04.01.2012, 10:51
2013 hoca birakir yerine ünal gecer.

coolank
04.01.2012, 10:52
FTnin en iyi özelligi genclere sans vermesi ve kazanmasi.

Üstadım bunlara ilaveten yabancı oyuncuları tanıması , cesur olması ,

risk alabilmesi ....VE en önemlisi ne konuştugu anlaşılması ....

Mesela ben hiç onun agzından uzatmaları oynuyorum diye bir şey duymadım

Anlamadıgım ne Başkan ne de yönetim hiç cevap vermedi ?????????????

Taraftarı zaten geçtim bizim taraftar ancak sövmekten anlar :)))))

Şahsen ben Başkan olsaydım ; Hocanın o demeci üzerine çagırır ;

Hoca gel bakalım uzatmaları oynuyorum diyorsun seni burada zorla mı

tutuyoruz uzatmalar 1 2 maç sonra biter mi diye sorardım

Başkana çok şaşırdım

MEZARLIKLAR KENDİLERİNİ VAZGEÇİLMEYEN SANAN İNSANLARLA DOLU !!!!!!!

coolank
04.01.2012, 10:57
Hocam Fatih Terim'i kabartan para, camiasının medyada, Tff'de, hakemlerde vs. etkisi, hatta sahadaki futbolcular. Fatih Terim imparatorum diyor ama biraz hikaye :)

Dostum , imparator kısmına bende gülüyorum :)

Ama bu adamın ciddi bir bilgi birikimi tecrübesi ve liderlik vasfı yadsınamaz

Giyinmesi konuşması vs vs vs onlara girmiyorum , ama bu adam bence

Türkiyenin en iyi teknik direktörü ... Bunu en baştan beri savunuyorum

Yahu adam Avrupa futbolunu biliyor oyuncu biliyor risk alıyor ,

Üstadım şu soruma cevap ver lütfen :)

Şenol Hoca senin bildiğin bir yabancı oyuncu söylemiş midir yönetime

BROZEKLER HARİÇÇÇÇÇÇÇ :)))))))))))))

Kaç tane genç oyuncu attı takımın içine

Çok yazarım da şimdi ne yeri ne zamanı .....

Ama uzatmaları oynamasına gerek yok , aslında düdük çoktan çalındı

Ali Yerlikaya
04.01.2012, 10:59
Belki sezon sonu hoca kalmaz :))

Sahi hocanın bir demeci vardı , zaten uzatmaları oynuyoruz diye :)))))

O zaman uzatmaları oynuyorsa maçın çoktan bitmesi lazım ama nedense

hiç bitmiyor ...

Hocayi skorlara bakarak klubden uzaklastirmak acikcasi serefsizlik ve kolaycilik olur yönetimin böyle bir hata yapicagni dusunmiyorum ama hocanin tribune cikmasi ve sahayi Ünal hocaya birakmasina bende sicak bakiyorum ama teneke balanp yollanmasi cok sacma bir karar olur...

Senol hoca genclere sans vermiyor buna bende katiliyorum ama oyuncular kendini zihinsel ve fiziksel olarak gelistiremiyor diye sans vermiyor A takimlami ugrassin genclerlemi, ondan dolayi sahayi Unal hocaya birakip yanina bir fizyoterapist alip gencleri zihinsel olarak A takima hazirlasa cok daha fazla katki saglar...

Bide hocayi elestirirken dusunilmesi geken bir olay daha var 28 sene uzerine bizi sampiyon yapan hoca bu isler o kadar kolay olsa bundan önceki 28 senede yapilsaydiya...q

61KaleArkasi
04.01.2012, 11:00
Naldo Werder Bremende ayrilmak istedini acikladi... Ocak da gitmek istiyom demis... olabilir mi? bi ara ismi gecmisdi....

Uğur Tüysüzoğlu
04.01.2012, 11:01

7'den 7'mişine Terim denen şaklavanı pohpohluyor hakem kolluyor fedarasyon korkuyor.
Medya desen hep o tarafda hiç bize gelmedi ki.

Şenol Hoca son zamanlarda belli kritik hatalar yapmış olabilir ancak Terim'i zirveye çıkarıp Şenol Güneş'i boka sokmak ancak bize yakışır zaten.

Sen şike süreci ile mücadele ederken Gs'de sorun yoktu , sen Avrupada iken Gs'e yoktu ..

Hoca otur bir düşün birde senin gibi muhalifler varken neylerle uğraşıyor yönetimde cabası yazık !

Sertan Danışer
04.01.2012, 11:02
tolga-celu-giray-glo-cech-serkan-colman-zokora-alan-halil-burak as kadromuz diyelim şlde oynayanda bu kadroydu kadro o kadar şişkin ki bir 11 daha çıkarabiliriz onur-barış a.-mustafa-aykut-ferhat-eren-sapara-adrian-volkan-henrique-pawel hatta ve hatta barış ö.-tayfun-vittek-piotr uzun süreli sakatlıkta oldukları için sercan-bora-zeki-murat-sezer yetersiz oldukları için esameleri bile okunmadı sırf 2. 11de volkan-adrian-henrique bekleneni verseydi ilk yarıda 24 puandan fazla toplardık bu bağlamda bazı şeyleri yorgunluğa değilde yeteneksizliğe bağlamakta hiçbir sakınca transfer yapmak şart eğer başarı elde etmek istiyosak en azından kısa vadede şunu yapabiliri yabancı stoper(r.costa olabilir)-jaja-yerli orta saha alternatifi(yiğit olabilir)

mc123
Ne yazık ki Tolga'nın öyle hayallerinin olduğunu sanmıyorum. En azından geçmişte olmadı demeçlerinden anladığım. Trabzonspor'da oynayayım kafam rahat ben rahat diyor. Üstelik Tolga'ya o teklifler olsa haklısınız da o fiyatta teklif yok ki. 4-5 milyon € bence iyi rakam.

Şimdi biri çıkar Adrian'la bağlantı kurmaya çalışır ama öyle bir mantık yok. Bizimkisi mantıksızsa başkasından da aynı mantıksızlığı isteyemeyiz

Arkadaşlar Tolga gitmek istemiyorsa kesinlikle kalmalı ama Onur'u harcamayalım bir takımda 2 yetenekli kaleci olmaz.
SATMAK yok kiralayalım Onur'u

Mehmet Ç.
Ben dün 4-4-2'de orta saha cok acik veridigini düsünüyorum...

Orta saha resmen bosdu...

Bence takim 4-2-3-1'e dönmeli...

-------------------- Tolga --------------------
Celustka ------ Giray ---- Glowacki ------- Cech
-------------- Colman - Soner -----------------
Volkan ------------ Adrian --------------- Olcan
-------------------- Burak --------------------

Dünki teklifim gecerli-.... Soner - Serkan takasi :D

Tatar Kemal
04.01.2012, 11:03
Naldo Werder Bremende ayrilmak istedini acikladi... Ocak da gitmek istiyom demis... olabilir mi? bi ara ismi gecmisdi....

eskişehir, kayseri ya da orduspor ilgilenir ama biz ilgilenemeyiz naldo'yla. çünkü bizim yönetim dünya starı yiğit incedemir'i takıma kazandırmakla meşgul. böyle bir dünya starı Trabzon'a gelsin diye bütün imkanlar seferber edilmiş durumda hatta.

Fatih Bayrakdar
Jaja Jaja derken savunmadaki muazzam zaafı unutmuş görünüyoruz ...

Biz unuttuk bir şey değil , Yönetim ve Hoca'da unutmuş görünüyor ...

Uğur Ö.

Başkana çok şaşırdım

Şenol Güneş boşu boşuna dememiş ışığı gözümüze değil önümüze tutun diye.Saçlarıda kötü zaten.Hatta Fatih Terimle birlikte çıksaydı şampiyonlar ligi maçlarına.Sizin gibilerle aynı takımı tutmakta acı verici.2002 de yapılanları çoktan unuttuk zaten

Özkan Şentürk

Hocam araya girdim, kusura bakmayın.

Bence Avrupa'yı bilmesi, çok oyuncu tanıması şart değil.Ferguson'un bile şahsen izleyip transfer ettiği tek oyuncu şu an bjk deki Bebe.

Kurulur iş bilen, menejer olmayan bir ekip hocanın denetiminde iş hallolur.Ama sorun daha büyük işte.Ne izlenenler, takip edilenler alınıyor ne de Hoca buna açık açık tavır alabiliyor.Az daha sert olsa Şenol Hoca herşeyi çözecek bence.

Kaan Çetin
04.01.2012, 11:05
Şenol Hoca gençlere şans vermiyor diyen arkadaşlar.

Bana formayı gerçekten hakeden, hakedebilecek bir adam söyleyin. Şenol Hoca forma vermemiş olsun.

Sonra Trabzon'dan ayrıldıktan sonra harikalar yaratmış olsun. Ya da en azından 'iyi' performans göstermiş olsun.

Vay bee, ne topçuymuş, Şenol Hoca bilmiyor işte, göremedi cevheri diyebileceğiniz bir isim söyleyin.

Evet ben de hocamızın gençlere çok sıcak bakmadığını düşünüyorum. Ama gerçekleri de görelim.

Şenol Hocanın asıl eleştirilecek tarafı transferde insiyatif al(a)maması.

Travelair

Hocam tamam Fatih Terim boştur demiyorum ama dediğim etkenler sayesinde bugünlerde. Hatta birtakım ilişkileri de söylenir. Geçen gelişinde gs'ye yaptırdığı borç ve aldırdığı futbolcular da ortada, hüsran oldu.

Şenol hoca mesela Güney Kore'den futbolcular istedi, almadılar. Almıyorlar. Fazla futbolcu bildiğini sanmıyorum ama söylese de almıyorlar. Menejerlere para bayılmayı marifet sanıyor bu yönetim

Mehmet Ç.
Brozekleri nasil Senol Günes önermis??

Ben bildigim bileli transfer gündemimizde bu ikizler

mc123
04.01.2012, 11:06
Ben de ŞENOL Hocayı eleştiriyorum ama gitmesini istemem hiç bir zaman. Sadri başkan gidebilir ama yerine gelecek adam ŞEnol Hocadır.

hüseyin1975
04.01.2012, 11:07

Başkana çok şaşırdım

Sike Davasi ve süreci Hocamiza yaramadi.
Daha kuvvetli olmasi gerekirken iyice "cöktü".
Sevmedigimiz aykut kocaman bu sürecde daha "güclü" gözüktü.
Hocamizin biraz sevki kIrildi gibi?
Trabzonsporumuzu ondan daha cok seven olamaz ama bazen cok sevmek zarar verir.
Zorlamalarla orada kaliyorsa zaten olmaz.
Eger Futbola inanci kalmadi ise ve yoruldu ise birakmali.
Kendisini cok ama cok seviyorum, o bizim GÜNESIMIZ ama zarar görmeini istemiyorum.

arifberkay
04.01.2012, 11:07
Şenol hoca adamdır o ayrı konu ....

Ama hiçbir zaman ne istediğini neyi istemediğini açık açık söylememiştir ,hep zihinleri bulandırmıştır.Son örnek dünkü Jaja cevabı..Bu cevaptan kim ne anladı acaba?

Ertan1982
04.01.2012, 11:09
Brezilyalilar Ülkelerine geri göc ediyorlar artik.Herkez 2014 düsünüyor.Artik Brezilya kulüpleri eskisi kadar fakir degiler,Cogu Avrupa kulüplerin ödedigi paralari verebiliyorlar oyunculara.Adamlar kendi Ülklerinde oynamak istiyorlar.Naldo felan unutun.Stoper Avrupali olmali bizim.

Travelair
04.01.2012, 11:11
Brezilyalilar Ülkelerine geri göc ediyorlar artik.Herkez 2014 düsünüyor.Artik Brezilya kulüpleri eskisi kadar fakir degiler,Cogu Avrupa kulüplerin ödedigi paralari verebiliyorlar oyunculara.Adamlar kendi Ülklerinde oynamak istiyorlar.Naldo felan unutun.Stoper Avrupali olmali bizim.

Katılıyorum. Brezilya ekonomisi gelecek 10-15 sene içerisinde çağ atlayacak. Artık eski fiyatlara almak zor, ama onlara satma sırası bize geliyor :D

Kaan Çetin
04.01.2012, 11:12
Geçen yılın iskeletini kuran Ersun Yanal'dı doğru.
Ama 95-96 kadrosunu kuran da Şenol Güneş'tir. Leekens ortada bir iskelet falan bırakmadı.
Abdullah tıfıl bi yedekti. Tolunay pek de bilinmeyen bi gençti. Orhan Kaynak da yıldız olarak gelmedi, gençti.
Bunlar 93-94te 21-22 yaşlarında oynatılmaya başlandı Şenol Hoca tarafından. 95-96da zirve yaptı.
Çünkü ışık vardı.
Bu kadar insafsız olmayalım.

malik5461
04.01.2012, 11:15
sahsen forumdaki arkadaşların bir çogunun aksine jaja konusunda yönetimin bir strateji uyguladığını düşünüyorum ve şenol hocanında topu başkana attığını anlıyorum bu konuşma ve mimiklerden anladığım benim bu

TSknbkTS
04.01.2012, 11:15
Ben dün 4-4-2'de orta saha cok acik veridigini düsünüyorum...

Orta saha resmen bosdu...

Bence takim 4-2-3-1'e dönmeli...

-------------------- Tolga --------------------
Celustka ------ Giray ---- Glowacki ------- Cech
-------------- Colman - Soner -----------------
Volkan ------------ Adrian --------------- Olcan
-------------------- Burak --------------------

Dünki teklifim gecerli-.... Soner - Serkan takasi :D

Adrian dan bir cacık olmaz.

Zeki Akyol
04.01.2012, 11:16
Şenol Hoca gençlere şans vermiyor diyen arkadaşlar.

Bana formayı gerçekten hakeden, hakedebilecek bir adam söyleyin. Şenol Hoca forma vermemiş olsun.

Sonra Trabzon'dan ayrıldıktan sonra harikalar yaratmış olsun. Ya da en azından 'iyi' performans göstermiş olsun.

Vay bee, ne topçuymuş, Şenol Hoca bilmiyor işte, göremedi cevheri diyebileceğiniz bir isim söyleyin.

Evet ben de hocamızın gençlere çok sıcak bakmadığını düşünüyorum. Ama gerçekleri de görelim.

Şenol Hocanın asıl eleştirilecek tarafı transferde insiyatif al(a)maması.

Gençlerden kimi oynattı :cool: Eren forma giymeden kiralandı (sol acık ta sürekli oyuncu denemesine rağmen bırkez şans vermedi ) sezon sonu genç oyuncu alıpta oynattığı kim var ?
Jebrin de şans bulamadan gidecek , yaşı genç cünkü, en az 25 olması lazım :) ama Gs ya bakıyoruz Emre ÇOLAK a verilince şans neler yapabileceğini gösteriyor.Bizde Eren e forma bile veremedik...fark var

TSknbkTS
04.01.2012, 11:17
sahsen forumdaki arkadaşların bir çogunun aksine jaja konusunda yönetimin bir strateji uyguladığını düşünüyorum ve şenol hocanında topu başkana attığını anlıyorum bu konuşma ve mimiklerden anladığım benim bu

Evet haklısın fiyatı öldürmeye çalışıyorlar zaten.Ama zaman da geçiyor bu arada Şenol Hoca Jaja bugün gelse 1 aydan önce sürmez sahaya.

Travelair
04.01.2012, 11:18
Emre Çolak oynarken takım yıldız dolu. Bizimkiler öyle değil. Genç koyarsan yanar gider

toksoy61
04.01.2012, 11:19
ne forvet ne orta saha, stoper mevkiine hızlı, oyun kurabilen, tecrübeli biri lazım acilen. giray, mustafa ve glowacki ağır adamlar ve pozisyon veriyorlar. alacaksak bir stoperi hemen alalım yoksa bu gidişle çok gol yeriz

delfino
04.01.2012, 11:21
biz jajayı disiplinsiz die yolladık engini disiplinsiz die yolladık engin şimdi gsde döktürüyoo orda neden disiplinsiz deilmii anlayamadımm ..

serdar
04.01.2012, 11:21
Jaja imzalayana kadar iste calismamaya karar verdim :)

Ertan1982
04.01.2012, 11:22
Altyapiya zaten komple reform yapilmali.Almanya,Hollanda,Ingiltere,Fransa örnek alinmali.Genclere her türlü egitimi veriyorlar hem okul hem Spor.Okulda kötü isen istedigin kadar iyi ol antrönör seni oynatmiyor.Örnekler uzar gider.

delfino
gecen sadri sener açıklama yapıyor bu kadro bize ligde yeterr sanırım sadri sener avrupa defterini çoktan kapatmışş ...

Tatar Kemal
Emre Çolak oynarken takım yıldız dolu. Bizimkiler öyle değil. Genç koyarsan yanar gider

emre çolak bugün ki başarısını biraz da bize borçlu. barış özbek'i transfer etmeseydik emre çolak bu kadar forma şansı bulamazdı. bilmeden ve farkında olmadan hem gs'ye hem de türk futboluna bir yıldız kazandırdık.

gs çok akıllı bir kulüp. selçuk'u kap, barış'ı kakala, emre çolak'ı kazan.

Mete DORUK
04.01.2012, 11:24
Stopeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D:D

Ertan1982
04.01.2012, 11:24
biz jajayı disiplinsiz die yolladık engini disiplinsiz die yolladık engin şimdi gsde döktürüyoo orda neden disiplinsiz deilmii anlayamadımm ..
Is yöneticilerde basliyor.Bizim yöneticiler otoriteri kuramiyor.Birde GS maskotu Albayrak var,her türlü ilgileniyor oyuncularlan.Bizde kim var.Yönetim anlayisi 80-90 yillarda kaldi.

delikoyun
04.01.2012, 11:25
stoper ve ön libero birde jaja şart

Mete DORUK
04.01.2012, 11:25
emre çolak bugün ki başarısını biraz da bize borçlu. barış özbek'i transfer etmeseydik emre çolak bu kadar forma şansı bulamazdı. bilmeden ve farkında olmadan hem gs'ye hem de türk futboluna bir yıldız kazandırdık.

gs çok akıllı bir kulüp. selçuk'u kap, barış'ı kakala, emre çolak'ı kazan.

Gençlere Şans vermenın ne kadar önemli oldugunu görüyoruz...Hani bizim hiç yapmadığımız ;)

delfino
04.01.2012, 11:29
Is yöneticilerde basliyor.Bizim yöneticiler otoriteri kuramiyor.Birde GS maskotu Albayrak var,her türlü ilgileniyor oyuncularlan.Bizde kim var.Yönetim anlayisi 80-90 yillarda kaldi.

haklısınn bazen diyorum hacıosmanoğlu başkan olsaydı ne olurdu takımın hali selcuk egemen vs giderlermiydi yinee yoksa takımm çokmu farklı olurdu yoksa çokmu kötü nebilim o adamın içinde de bambaşka trabzon askı olduğunu düşünüyorum başarı için oda demirören gibi birçok fedekarlık yapardı gibime geliyor ...

Yavuz Selim Bal
04.01.2012, 11:29
Kesinlikle öncelik Stoper olmalı.Giray'ın dünkü performansı sonrası yerine koyabilecek adamımız olmadığını görünce insan bir hayli sinirleniyor...

oksoholu
04.01.2012, 11:34
Alıntı:
onur48 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918259036#post1918259036)

EY YÖNETİM!!!!!!!!

Olumu gordukten sonra sitmaya razi mi olmak gerekiyor yani? hata varsa elestirilecek tabi en krali,
su her en ufak elestiri yapana gecmisi referans gostermeyin lutfen .

zokora takıma ne veriyor Allah aşkına onda ne görüyorsunuz hüseyin kazma falandı ama savaşıyordu illede hüseyin olsun demiyoruz ama takımın en bahalı topcusu bu olmamalı bu adam 6 milyon euro ise jajaya düşünmeden 20 vermek lazım

Tatar Kemal
04.01.2012, 11:35
yana yakıla sol stoper arıyoruz. iyi bir fiyat teklifiyle egemen'i elimizde tutabilirdik. yönetimin tarihi hatalarından biridir bu. selçuk ve egemen'i elinde tutamamak... şimdi şaşkın ördek gibi işe yarar futbolcu arıyoruz. işin kötüsü bulunanlar da tam bir fiyasko.

Ertan1982
04.01.2012, 11:35
haklısınn bazen diyorum hacıosmanoğlu başkan olsaydı ne olurdu takımın hali selcuk egemen vs giderlermiydi yinee yoksa takımm çokmu farklı olurdu yoksa çokmu kötü nebilim o adamın içinde de bambaşka trabzon askı olduğunu düşünüyorum başarı için oda demirören gibi birçok fedekarlık yapardı gibime geliyor ...
Bene Sadri Sener Baslangici iyidi,ama sonra bozuldu.Hem Yönetimi ve 2.Adami iyi secemedi,hemde lüzumsuz esprili verdigi reportaj demeclerlen batirdi.Patron demek yeri geldinde otoriterini gösterip herkezi hizaya sokmak demek.Sadri Sener 6 Ay patronum olsun ben onun Medya icin yaptigi saklabanliktan sonra fazla takmak.En fazla kovar baska is bakarim.

samway
04.01.2012, 11:36
dün ergin keleş i izledim kusura bakmasın kımse ama ergin ın pawel brozek den eksıgımı vardı yada henrıgue den ?

bence bız alt yapıya gercekten ama gercekten onem vermıyoruz ?

nerde goksu arhas ? neden cıkmıyo alttan oyuncu cozmus deılım

engın baytar konusuna gelınce engın her adamı fitil eder su anda cınconda durumlar ıyı bıraz sallansın ozaman engıne olan sabrı görücez .)

psikopat_hamsi
04.01.2012, 11:36
baris memisi hatirlar oldum ersun hoca parlatmisti gozler onune sermisti barisi ama ayni ersun hoca sonraki sezon barisa forma sansi vermemisti. herkes neden baris oynamiyor derken bazi maclarda sonradan girmesine ragmen dokuldugunu gorduk. yani genclerin oynamamasini sadece hocaya baglamayalim. trabzonspor eski trabzonspor degil bir porto, bir ajax hic degil.

mc123
04.01.2012, 11:39

istanbul. emin ol td ile alakası yok