PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

sedatterzi
29.12.2011, 09:58
Tolga 29
Olcan 29

Aklıma takıldı olcanın yeni sırt numarası kaç olacak.

lazoli__61
29.12.2011, 09:58
günaydın hayırlı sabahlar renktaşlar müjdeli haberler almak dileği ile bugun beklenti jaja :)

memmedaga
29.12.2011, 09:59
Son Dakika!!! Trabzonspor Jajayla anlaştı transferin yarın netlik kazanacağı haberi geldi.
Kaynak: İçimdeki Ses
icindeki ses'e kurban olayim

Koray
29.12.2011, 09:59
Buca saçmalamış madem haklılar nasıl oluyorda Jebrin Tff'ye başvurup serbest kalabiliyor.

Etik olarak hak verebilirim ama diğer yönden haklılık payları yok.

Ahmet_8
29.12.2011, 10:00
jaja ve saglam bi stoper alın yeter

Serdær
29.12.2011, 10:01
Gerçekçi olmakta fayda var , Serdar Aziz 10 Milyon Euro'dan aşağı vermezler.

Kemal Tokak Mustafa Yumludan fazlası yok bence.

Keza Aykut Demir içinde aynı şey geçerli.

Yerli oyuncu alalım da elimizdekinden daha iyi alalım.

Hasan Ali Kaldırım ve Soner Aydoğdu sınıf atlatabilir.

Fakat orada da Süleyman Hurma ve Cavcav var.

Çok para isterler.

sedatterzi
29.12.2011, 10:01
Olcan Sol Kanat oyuncusu mu?
Soldan ortaları iyi mi ?

Sol kanatımız yok gibiydi , sol kanat çalışırsa süper olur.

Uğur Demircioğlu
29.12.2011, 10:02
Buca saçmalamış madem haklılar nasıl oluyorda Jebrin Tff'ye başvurup serbest kalabiliyor.

Etik olarak hak verebilirim ama diğer yönden haklılık payları yok.

Olay sadece jebrinden ibaret değil yazılan çizilene göre sözleşmeli oyuncuları Abdülkadiri de ayartıyormuşuz.Aynı Abdülkadir de alacaklarını alamadığı için tffye başvurmuş sözleşme feshi için.hayır bakıyorum.İkinci lig topçusu alıyoruz.gs amrabatı ayartmak için neler yapıyor.Kayseri de tffye başvurdu bu olay yüzünden.Ancak Trabzonsporun haberi manşet oluyor.Ben böyle medyanın...

seyduna_efil
29.12.2011, 10:02
Jaja: 3 büyük kulüp beni istiyor

Al-Ahli formasını giyen eski Trabzonsporlu Jaja, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Starspor'a konuşan Brezilyalı futbolcu, cennet gibi bir yerde yaşadığını belirtirken, "Burada kendimi rahat hissetmem için çalışan bir çok insan var. Henüz 25 yaşındayım ve büyük hedeflerim var. Ancak bu hedeflere Dubai'de ulaşmam mümkün değil. Bir çok teklif alıyorum. Menajerim yakından ilgileniyor. Benim ve kulübüm için en faydalı olan teklifle ilgileneceğim" diye konuştu.

Türkiye'nin çok güzel bir ülke olduğunu vurgulayan Jaja, "Hiçbir zaman Türkiye hakkında kötü anılara sahip olmadım. Bir çok kulüple benim adıma menajerim Kadir Özdoğan ilgileniyor. Evet Türkiye'de tekrar futbol oynamak isterim. Galatasaray ile görüşmelerimiz oldu. Sadece Galatasaray değil Trabzonsporlu yöneticilerle de temasa geçtik. Beşiktaş'tan da dolaylı yoldan teklif aldım" ifadesini kullandı.

Galatasaray gibi güçlü bir kadroda oynamak istediğini ifade eden yıldız oyuncu, "Melo, Eboue, Elmander, Baros, Selçuk, Engin... Hepsi birbirinden kaliteli isimler. Forma sorunum hiç olmadı. Gittiğim her takımda direk oynadım. Aynı şekilde Beşiktaş ve Trabzon'da oynamaktan da zevk alırım. Trabzonspor'u da yakından takip ediyorum. Oraya dönmekten hiçbir sıkıntı duymam. Türkiye'de Bilica ile eğlenmeye gitmem çok büyütüldü. 14 gol, 8 asistlik performans sergiledim. Alex'in benim hakkımda söylediği sözler de unutulmasın" dedi

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/12/29/jaja-3-buyuk-kulup-beni-istiyor

Kolpa bir haber olduğu her yerinden belli oluyor...

sedatterzi
29.12.2011, 10:05
Ankaragücünden JAN RAJNOCH serbest kalmıştı
Stoperde o iş görür bence
İyi bir futbolcu

memmedaga
29.12.2011, 10:05
Burada ki bazi arkadaslar cok sevindi ama arkadas ben hala temkinliyim
resmi site olcani yayinlamadi hala
bu sezer badur meselesi midemi bulandirdi cok sacma ve komik bi durum sezer diyo bana 5 aylik odeme yapmadilar tff'ye basvurdum sonra sozlesmeyi tek tarafli fesh ettim ayrildim, yoneticiler de ayrildigindan haberi yok ve onu takasta kullaniyorlar hemi ? nee?
Insalllah bu yuzden olcan transferinde sikinti olmaz.
Yani arkadas boyle bir hikayede ancak bizde olur.

Ahmet_8
29.12.2011, 10:06
JAJA ve saglam bi stoperle uefada cok tehlikeli oluruz

Uğur Demircioğlu
29.12.2011, 10:06
hoca yerli stoper istediyse yönetim bassın parayı alsın Ömer Toprak'ı 5 senelik de kontrat yapsınlar.Girayla ikisi götürür ligi de avrupa kupalarını da...

Emirhan Ömeroğlu
29.12.2011, 10:07
hoca yerli stoper istediyse yönetim bassın parayı alsın Ömer Toprak'ı 5 senelik de kontrat yapsınlar.Girayla ikisi götürür ligi de avrupa kupalarını da...

Ömer Toprak ve Serdar Taşçı

keşke alsak ama hayalden öte olmaz.

aurora
29.12.2011, 10:08
Jaja hakkındaki haberlerde yer alan Af Dilediği konusu gerçekse ayıp ediyoruz. Biz Mevlana Yunus kültürünün torunlarıyız. Birisi ne kadar hatası olursa olsun Af dileyerek kapına geliyorsa bunu kabul etmemek kibirdir. Zulümdür.

Ogün'
29.12.2011, 10:11
bi arkadaş henrique-soner takasından bahsetti var mı böyle bişey???

güngör_81
29.12.2011, 10:12
Jaja hakkındaki haberlerde yer alan Af Dilediği konusu gerçekse ayıp ediyoruz. Biz Mevlana Yunus kültürünün torunlarıyız. Birisi ne kadar hatası olursa olsun Af dileyerek kapına geliyorsa bunu kabul etmemek kibirdir. Zulümdür.

Güzel duygu sömürüsü yaptın be kardeş :)

Ertan1982
29.12.2011, 10:13
Olcan görüsmeleri borsaya bildirilmis.Birtek su takas oyuncu isi bozabilir.

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=180990

Zeki Akyol
29.12.2011, 10:14
Güzel duygu sömürüsü yaptın be kardeş :)

:D:D:alkış: yok gelsin bende çok istiyorum gelmesini fakat:) abartıyoruz biraz.

Travelair
29.12.2011, 10:14

Jaja'nın uslandığına ve af dilediğine inanıyor musunuz?

Emirhan Ömeroğlu
29.12.2011, 10:15
Jaja'nın uslandığına ve af dilediğine inanıyor musunuz?

Hasan Yener söylemişti ?

Travelair
29.12.2011, 10:16
bi arkadaş henrique-soner takasından bahsetti var mı böyle bişey???

Gerçekse bile kiralıktır

Koray
29.12.2011, 10:16
Ne demişler Allah hakkı üçtür.

Biz ikincisini bile kullanmadık.

Zafer Fidan
29.12.2011, 10:17
Jaja'da olmadı!

Jaja transferi konusunda son dakika gelişmesi...
Trabzonsporda Asbaşkan Nevzat Şakar Jaja transferiyle ilgili yaptığı açıklamada '' Jaja transferi doğru değil, öyle olsaydı 6 ay önce yollamazdık.Genel sekreterimiz Hasan Yener'in Jaja konusunda söyledikleri yanlış anlaşıldı Jaja'yla ilgilenmiyoruz ''dedi

http://www.spor61.net/jajada-olmadi-8368h.htm

Travelair
29.12.2011, 10:17
Hasan Yener söylemişti ?

Yönetim biçare olduğundan ve ilkesiz davrandığından ne olsa diyebilir

Berk
29.12.2011, 10:18
Jaja'da olmadı!

Jaja transferi konusunda son dakika gelişmesi...
Trabzonsporda Asbaşkan Nevzat Şakar Jaja transferiyle ilgili yaptığı açıklamada '' Jaja transferi doğru değil, öyle olsaydı 6 ay önce yollamazdık.Genel sekreterimiz Hasan Yener'in Jaja konusunda söyledikleri yanlış anlaşıldı Jaja'yla ilgilenmiyoruz ''dedi

http://www.spor61.net/jajada-olmadi-8368h.htm

Bayat haber..

Koray
29.12.2011, 10:20
Türkiye'nin en iyi kanat oyuncuları bizde.

Yeterki aynı futbolcularda ısrar edilsin.

Volkan kendini bulacaktır.

Sağda Volkan solda Olcan.

Muhteşem.

ozturk
29.12.2011, 10:26
twitçiler yok mu %99 biten bir transfer :D

sercan 61>34
29.12.2011, 10:27
---------------onur---------------
celustka--giray--kemal tokak--cech-

---------zokora--colman----------
volkan şen----halil--------olcan adın-
----------burak yılmaz-------------

trabzonspor10
29.12.2011, 10:30
jaja gelsin gelmesin formanin arkasina jackson 5 yazdiracam :D

DJTT
29.12.2011, 10:32
Ankaragücünden JAN RAJNOCH serbest kalmıştı
Stoperde o iş görür bence
İyi bir futbolcu

Sol ayakli degil demi? Ama iyi bir oyuncu

Mehmet Ç.
29.12.2011, 10:32
--------------- Onur ---------------
Serkan --- Celu --- Cech --- Halil
--------- Colman - Zokora --------
Ambrabat ----- Jaja -------- Olcan
---------------- Burak --------------

Demokraside care tükenmez :D

Ne kadro ama ççç

DJTT
29.12.2011, 10:33
twitçiler yok mu %99 biten bir transfer :D

Eto'o bittmis diyorlar.:D

bordo(61)mavi
29.12.2011, 10:38
Jaja transferi zora girdi

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, Jaja transferi konusunda belirsizlikler olduğunu belirterek "Bu konuda konuşmak istemiyoruz" dedi.

Hasan Yener, Jaja'nın transferi konusuna ilişkin olarak "Jaja konusunda şu anda çok büyük belirsizlikler, sorunlar var. O bakımdan bu konuda konuşmak istemiyoruz" ifadelerini kullandı.

Olcan'dan memnun

Yener, devre arası hazırlıklarını Antalya Belek'te sürdüren bordo-mavili takımın antrenmanı sırasında AA muhabirine, Olcan Adın transferi konusunda da açıklamalarda bulundu.

Dün akşam Gaziantepspor ile yaptıkları görüşmeden bir sonuç alamadıklarını vurgulayan Hasan Yener, "Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl ile yöneticilerimiz Nevzat Şakar ve Tuncay Bekiroğlu görüştüler. Ancak, Gaziantepspor'un istediği rakam kabul edebileceğimiz bir rakam değildi. Bugün önce karşı taraftan bir teklif gelmeyince, bu transferden vazgeçtiğimizi açıkladık. Daha sonra Gaziantepspor Kulübü yeniden görüşme isteyince, yöneticimiz Tuncay Bekiroğlu, Kızıl ile bir araya geldi ve anlaştılar" dedi.

Olcan'ın Trabzonspor'da başarılı olacağına inandıklarını ifade eden Yener, "Olcan'ın hem Trabzonspor'a, hem de Türk futboluna hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Olcan'ın Trabzonspor'da son derece başarılı bir futbol yaşantısı olacağına inanıyorum. Hem futbol kariyeri, hem kişisel olarak ahlaki yönden de son derece değer verdiğimiz bir oyuncu. Umuyorum Trabzonspor'da başarılı günler yaşayacak" diye konuştu.

http://www.cnnturk.com/2011/spor/futbol/12/29/jaja.transferi.zora.girdi/642427.0/index.html

Gökhan Baymak
29.12.2011, 10:39
Jaja ihanettir
Söz vermiş, uslu duracakmış. Herhalde trafikte değil evinde içecek! Yani Trabzonspor’u rezil etmeyip, sadece kendine edecek ne edecekse! Söz vermiş, akıllanmış, hocasının bile inanmadığı, ‘çocuğum hasta’ mazeretini öne sürüp, takım arkadaşını da ayartıp kaçmayacakmış Türkiye’den. Herhalde daha ‘iyi mazeretler’ bulacak, en azından kimseyi ayartmadan tek başına uzayacak! Söz vermiş, toparlanmış, artık disiplinsiz hareketleri sıfırlanacakmış. Herhalde idmanları kaçırdığında ‘ayakkabımı unuttum’ demek yerine başka komiklikler yapacak. Ne yapacaksa yapacak, belki gelirse yine goller atacak ama Jaja’yı almak en azından Trabzonspor’a, o renkler için kavga edenlere, hakkı yenen birçok isme saygısızlıktır. Türkiye yabancılar için şımarılacak, her türlü kaprisin yapılabileceği ve en çok paranın kazanılacağı ülke durumuna gelmiş, belki Araplar’ı bile geçmiştir. Belki bir tek ona ‘hayır’ denilerek düzelmez ama herkes kapısının önünü temizlemelidir.

Jaja’yı geri almak, kendi gençlerine, takımda şans bekleyen, sıfır pürüzlü isimlere ihanettir.

Serhat Demirtaş

Bu adamı severdim ben beaa.... :o

Gökhan Baymak
29.12.2011, 10:42
Teknik direktör Şenol Güneş’in talebi doğrultusunda genç oyuncuları kadrosuna katmaya çalışan Trabzonspor, bu doğrultuda iki ismi daha gündemine aldı. Bunlardan biri daha önce de Fırtına’nın transfer listesine giren, Samsunsporlu stoper Kemal Tokak. Geçen sezon Bank Asya 1. Ligi’nde yılın futbolcusu seçilen 22 yaşındaki oyuncunun Trabzon’da forma giymeye sıcak baktığı öğrenildi. Gündemdeki bir diğer isim Kayserispor’dan. 21 yaşındaki sol bek Hasan Ali Kaldırım için Sarı-Kırmızılı kulübün kapısını çalan Bordo-Mavililer, Cech’in alternatifi olarak görev yapan Ferhat Öztorun’u kiralık olarak göndermeyi düşündüğü bildirildi. İki oyuncu için de kulüplerinin ilk etapta olumlu yanıt verdiği ve bonservis bedeli pazarlıklarının sürdüğü dile getirildi.

Doğruluk payı ne acaba?? Kemal olmazsa bile Hasan Ali müthiş olur...

Samet Demir
29.12.2011, 10:43
Jaja ihanettir
Söz vermiş, uslu duracakmış. Herhalde trafikte değil evinde içecek! Yani Trabzonspor’u rezil etmeyip, sadece kendine edecek ne edecekse! Söz vermiş, akıllanmış, hocasının bile inanmadığı, ‘çocuğum hasta’ mazeretini öne sürüp, takım arkadaşını da ayartıp kaçmayacakmış Türkiye’den. Herhalde daha ‘iyi mazeretler’ bulacak, en azından kimseyi ayartmadan tek başına uzayacak! Söz vermiş, toparlanmış, artık disiplinsiz hareketleri sıfırlanacakmış. Herhalde idmanları kaçırdığında ‘ayakkabımı unuttum’ demek yerine başka komiklikler yapacak. Ne yapacaksa yapacak, belki gelirse yine goller atacak ama Jaja’yı almak en azından Trabzonspor’a, o renkler için kavga edenlere, hakkı yenen birçok isme saygısızlıktır. Türkiye yabancılar için şımarılacak, her türlü kaprisin yapılabileceği ve en çok paranın kazanılacağı ülke durumuna gelmiş, belki Araplar’ı bile geçmiştir. Belki bir tek ona ‘hayır’ denilerek düzelmez ama herkes kapısının önünü temizlemelidir.

Jaja’yı geri almak, kendi gençlerine, takımda şans bekleyen, sıfır pürüzlü isimlere ihanettir.

Serhat Demirtaş

adamın sorunlu olması benim de hoşuma gitmiyor ama kızımızı verecek damat aramıyoruz sonuçta çıksın topunu oynasın adam yeter.

lazoli__61
29.12.2011, 10:44
Serhat Demirtaş çok sağlam ve karakterli bir yazardır Jaja konusunda da bizleri iyi düşünmeye çağırıyor belli ki çağrısına kulak vermek gerekir diye düşünüyorum ayrıca jaja yı geri almak ekonomik anlamda adrian a verilen 5.5mil euro yu çöpe atmak gibi oluyor...

lazoli__61
29.12.2011, 10:46
5.5 mil euro = alper potuk ??

Gökhan Baymak
29.12.2011, 10:46
adamın sorunlu olması benim de hoşuma gitmiyor ama kızımızı verecek damat aramıyoruz sonuçta çıksın topunu oynasın adam yeter.

Bende saha içindeki davranışlarına bakarım. Ne olacak bir tane sorunlu futbolcumuz olsa. Jaja bu takımı sınıf atlatır. Ben Henrique'nin Jaja ile birlikte çok daha iyi olacağını düşünüyorum...

samway
29.12.2011, 10:48
Jaja ihanettir

Serhat Demirtaş

allah askına hangı genc calısmıs yeteneklerını gelıstırmıs hepsı 2 kurus para alınca altına jeep ceker mıllete hava atar bı kere jaja gıbı yetenekler zor bulunur adamın ozel hayatıyla ılgılenmek sacmalık bakın zıdane dunya kupasında alkol ıcıp kumar oynamıstı bır gun oncesınden brezılya macının ama noldu kupayı aldılar zıdane kafa attı materazzı ye ama zıdane olmasını engellemedı yanı bız kısılık secmıyoruz onla evlenmıcez bız takıma fayda saglayan adam secıyoruz basarı bızım ıcın bır varolustur

Tolga_61
29.12.2011, 10:48
Jaja ihanettir

Serhat Demirtaş

Bu yazıda ki düşünceye göre takımdan başkalarının da gönderilmesi gerekiyor mu? Katılmıyorum...

SAFA
29.12.2011, 10:49
Görende Jaja'yı sahada alem yapıyordu sanacak .

Gökhan Baymak
29.12.2011, 10:49
Serhat Demirtaş çok sağlam ve karakterli bir yazardır Jaja konusunda da bizleri iyi düşünmeye çağırıyor belli ki çağrısına kulak vermek gerekir diye düşünüyorum ayrıca jaja yı geri almak ekonomik anlamda adrian a verilen 5.5mil euro yu çöpe atmak gibi oluyor...

Bende transferin önündeki en büyük engel olarak Adrian'ı görüyorum (-ki ben çok beğeniyorum Adrian'ı) Şenol Hoca gerçekten Adrianı kendisi istediyse bir şekilde onu oynatmak isteyecektir.

Tatar Kemal
29.12.2011, 10:52
..............................

Mehmet Ç.
Marc Janko

hasannuhoglu

doğru ve mantıklı bir yaklaşım..adrianı kazanmak lazım.kumaşı iyi topçu aslında

lazoli__61
Bende transferin önündeki en büyük engel olarak Adrian'ı görüyorum (-ki ben çok beğeniyorum Adrian'ı) Şenol Hoca gerçekten Adrianı kendisi istediyse bir şekilde onu oynatmak isteyecektir.

bende öyle düşünüyorum renktaş fakat gel görki bu futbol ve bu uzun bacaklı yada çok yakışıyor bu ander ya o kadar sorunlu olsa da gene de gelmesinin istiyoruz maçlarda yaptıkları ortada hasan yener dedi ya büyük belirsizlikler var bu transferde belirsizlikler ile bahsettikleri bu çelişkiler işte...

guarin
29.12.2011, 10:53
-------------- - Onur ---------------
Celu--- Giray--- Ö.toprak --- H.A.Kaldirim
--------- Colman - -Zokora --------
Ambrabat ----- Jaja -------- Olcan
---------------- Burak --------------
yedekler: Onur - serkan - yumlu- H.tok -cech- aybars-adrynnnn-halıl-(hrenri yi rizeye kiralayalım lige cıksın:)))

DJTT
29.12.2011, 10:54
Marc Janko
Bence yabanci sevdamizdan vazgeccelim. Bize alternativ Türk lazim!

madredeus
29.12.2011, 10:55
henrique - webo takası yapsak iyi olur gibime geliyor

Murat GENEL
29.12.2011, 10:57
Hazır Gençlerbirliği Henrique'yi istiyorken Soner'i alsak ya..

korgpa800

ben tam tersini düşünüyorum...adriana verilen 5 milyon ero zaten çöpe gitti...bugün satmaya kalksak kimse para vermez adriana...oysa Jaja bize dönüp topunu oynarsa ileride 10-15 milyon eroya satma ihtimali var...böylece adriandan çöpe giden 5 lik kurtulmuş olur...

anth
Alper'e ayırdığımız bütçe + yabancı defans oyuncu için ayırdığımız bütçe = Ömer Toprak

Ahmet ÇOLAK
Jaja ihanettir

Serhat Demirtaş

böyle adamlar acaba içip içipte öylemi yazıyo bu yazıları anlamıyorum.. jaja işini yapmıyomu sahada çoğu maçta sahanın en iyilerinden biri olmadı 14 gol 6 7 asistle oynamadımı.. eee daha ne arkadaş bu adam 30 yaşında evli biri değil ki 24 yaşında bekar eğnlenmesinmi trabzon gibi yere gelen öğrenciler barlara gidip eğlenmiyomu ee bu adam evinde eğlense veya parası var istanbula gidip eğlense bunun kime zararı var.. hala 80lerden kalma düşüncelerle hareket ediliyorya buna sinir oluyorum..

Nihat Güneş
29.12.2011, 10:58
Cech , Hasan Ali Kaldrım dan çok daha keliteli bir bek bence, daha yarım sezon oynadı bu adam. İyice takıma alıştıktan sonra ülkenin en iyi solbeki olur.

HAsan Ali gelsin ama ancak yedek olur . Ya da yerli kontenjanı sıkıştığı zaman dönüşümlü olara götürürler ligi, ama Cech sol tarafta favorim hele ki Olcan gibi önünde Halil'in aksine top tutmayan tek paslarla çıkan bir oyuncu varsa. Koridor yaparlar sol tarafı :)

Serdær
henrique - webo takası yapsak iyi olur gibime geliyor

Bence biraz olayı abarttık gibi.

Herşeyi geçtim oyuncuların yaşlarına bakıp karar versek diyorum.

Harun-61
JaJa veya Hasan Ali hikaye, bize acilen stoper lazim stoperrr!

.

Tatar Kemal
29.12.2011, 10:59
bu taraftar jaja'yı kara kaşı kara gözü için istemiyor. bu taraftar geçen sezon başında da fatih tekke'yi çok istemişti ama olmadı. peki kim haklı çıktı? elbette gerçekleri görenler haklı çıktı. geçen sezon başında fatih tekke takıma kazandırılmış olsaydı en az 9-10 gol fazlamız olur ve özellikle ikinci yarıda haybeden puan kaybettiğimiz bir çok maçı alabilirdik.

şimdi aynı taraftar, yöneticilerin ve teknik heyetin göremediği bir şeyi çok net bir şekilde görüyor: bu takıma jaja gerekli. çünkü:

- rakip kaleye gidemiyoruz,
- kapalı defansları açamıyoruz,
- uzaktan isabetli şut çekemiyoruz,
- maalesef ligin pas hatası yüzdesi en yüksek takımıyız,
- rakibi baskı altına alamıyoruz,
- çok çabuk gol yiyoruz,
- işin en kötü tarafı bu gerçekleri bildiğimiz halde tedbir almıyoruz.

bu sebeple jaja ve çok iyi bir stoper transferi şart. aksi halde bu takımla play off'lara kalmamız imkansız. çünkü bu takım gol atamayan çabuk gol yiyen bir takım. ve bu ligde rakiplerinizden daha çok gol atamazsanız ve rakiplerinizden daha çok gol yerseniz şampiyon olmanız hayaldir.

bir oyuncu koskoca bir takımı bu kadar etkileyebilir mi? evet etkileyebilir. örnek mi? işte alex. alex'siz bir fenerbahçe hiçtir. fatih tekke fırsatını kaçırdık bari jaja fırsatını kaçırmayalım.

vesselam.

DJTT
Alper'e ayırdığımız bütçe + yabancı defans oyuncu için ayırdığımız bütçe = Ömer Toprak

Cooooooooook Zor Renkdas. Ömer gelmek istemez bence

Serdær
Hazır Gençlerbirliği Henrique'yi istiyorken Soner'i alsak ya..

Kafa kafaya takas biraz ağır olmaz mı ?

madredeus
Bence biraz olayı abarttık gibi.

Herşeyi geçtim oyuncuların yaşlarına bakıp karar versek diyorum.
o zaman henrique - ermin zec diyorum

Ahmet ÇOLAK
29.12.2011, 11:01

ne yapalım peki 5.5 milyon euroluk adrianın jajadan daha iyi oynamasınımı bekleyelim sence bu mümkünmü ilk yarıdaki performansıyla... geçiniz efendim jaja adrianın çift ayağıyla yaptığını parmak uçlarıyla yapıyodu vede yine yapar..

Turgay Atalay
29.12.2011, 11:02
doğru ve mantıklı bir yaklaşım..adrianı kazanmak lazım.kumaşı iyi topçu aslında

Artık henüz iğne vurulmamış kaliteli kumaş söyleminden vazgeçip, hazır kaliteli elbise giysek...Elbise dikilene kadar bir yerimiz donmasa soğukta...Daha iyi olmaz mı?

Koray
29.12.2011, 11:03

bende Komşu, tavuk, kaz diyorum.

Samet GÜVEN
Bende saha içindeki davranışlarına bakarım. Ne olacak bir tane sorunlu futbolcumuz olsa. Jaja bu takımı sınıf atlatır. Ben Henrique'nin Jaja ile birlikte çok daha iyi olacağını düşünüyorum...

sevgili kardeşim, seni sıkmadan küçük bişiy anlatmak isterim.

ben amatör top oynadım (gol krallığım var :)) takımımızda bi topçu vardı felaket bi adamdı. ama ne adam gibi idmana gelir,maçın başlamasına 10 dk kala gelir soyunur oynardı. hoca bişi demezdi ama herkes homurdanırdı. bi kere maca 20 dk kala geldim, o gün disiplin uygulaması gereği kadro dışı kaldım. daha sonra arkadaşlarım aynı uygulamayı diğerine neden yapmadınız diye isyan çıkardılar. takımda gruplaşmalar filan başladı. .

neyse demem o ki eğer adam şenol hoca nın istemeyeceği kadar problemli ise biz sadece sahadaki halini yada kötü örnek olarak kampa geç katılmasını filan görür iken, içerde neler olup bittiğini en iyi hoca bilir.

kısaca şunu derim ki, şenol hoca isterse en önemli transferimizdir, istemezse bende istemiyorum.

Serdær

Niye illa takas olayına giriyoruz ?

Kiralık verelim yada bonservis bedeliyle satalım.

Sattığımız oyunculardan para kazanalım.

Yavuz Selim Bal
29.12.2011, 11:05
Edriın varken Jaja'yı geri almazlar gibi geliyor bana...

Sefaenes
29.12.2011, 11:06
cavcava ucuz oyuncu vermemeliyiz adamlardan oyuncu almaya kalktikmi en fazla parayi isteyip byzansa yolluyorlar hele o cavcav sikecilerin babasi

Yunus Emre SEYHAN
29.12.2011, 11:07
Adrian'ın Polonya liginde hala piyasası vardır. Takas yapıp alacağımız futbolcu var mı Polonya 'da? Sonuç itibariyle az da olsa yetenekli Polonyalılar gördük... Szymek, Klose, Podolski vs

Alp Yavuz 13
29.12.2011, 11:08
Serhat Demirtaş'ın yazısı çok gereksiz olmuş neremle güleceğimi şaşırdım...

Jaja gelsin kapısına viski ile ben gidip dayanıcam yeter ki o sahada yapması gerekeni yapsın. Jaja görevini yapmamış olsaydı eyvallah derdim ama Jaja işini yapmıştır fazlası ile kimse birşey diyemez Jaja'ya deme hakkı yoktur yanlışı varmıdır herkes gibi onunda vardır Serhat Demirtaşta sırf birşeyler yazıcam diye yazmasın bence...

Jaja Jaja JAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

madredeus
29.12.2011, 11:09
bende Komşu, tavuk, kaz diyorum.
:) renktaş bizimde bir katkımız olsun dedik ya

Mustafa Yılmaz.20
29.12.2011, 11:09
Serhat Demirtaş saçmalamış ama şaşırdım dersem yalan olur. Zamanında Teofilo'ya da çok sallamıştı, hatta her haberinde Teofilo'ya giydiriyordu, dalga geçiyordu. Bende mail atmıştım artniyetli olduğunu yazmıştım bana ters çıkıp Teo'ya sallamaya devam etti. Sonra Teo golleri atmaya başlayınca da "aslan Teo, kral Teo" yazıyordu. Jaja gelsin golleri atsın yine aynısı yazar.

lazoli__61
29.12.2011, 11:10
ne yapalım peki 5.5 milyon euroluk adrianın jajadan daha iyi oynamasınımı bekleyelim sence bu mümkünmü ilk yarıdaki performansıyla... geçiniz efendim jaja adrianın çift ayağıyla yaptığını parmak uçlarıyla yapıyodu vede yine yapar..

abi siz 5.5. mil euro ne kadar ediyor bilmiyorsunuz büyük para öyle taraftar diyor at çöpe kolay değil ticaret yapan iyi bilir kimse elinde ki mala kötü demez... sadri başkan bulur bir yolunu o ayrı

Zeki Akyol
29.12.2011, 11:11
Jaja ihanettir

Serhat Demirtaş

Jaja ile evlenmıyoruz Serhat bey görüşlerinde doğruluk payı yok değil fakat benım eşim olmayacak, çıksın topunu oynasın golünü asıstını yapsın ..içerse içsin kızlarla da gezsin banane ! Avrupada hangı takım özel haytına karışıyor futbolcunun C.Ronaldo nun çıkmadığı kız kalmadı :) tamam Jaja nın yaptıklarının doğru olduğunu söylemiyorum ama ben futboluna takıma katkısına bakarım .

cahana
29.12.2011, 11:12
.................
....................

......halil...........colman.....
.............adrian...............
burak.....................olcan
..............jaja................

valla bence güzel olur hem jajanın orta sahadaki top kayıplarının önüne geçeriz hem de jaja varken ne burak ne de olcan adam markajında kalmaz.halil ve colman oyunun defansif yönünü biraz da adrianın "yardımıyla" halleder.

Yavuz Selim Bal
Serdar ve Ömer Toprak ne kadar güzel isimler olsa da bize gelmiyecekleri de bir gerçek bu sebeple Kemal Tokak veya Aykut Demir iyi birer alternatif olabilir.Tabi bunlar yabancı oyuncu alınmayacağı göz önüne alınınca akla gelen isimler...

Murat GENEL
Kafa kafaya takas biraz ağır olmaz mı ?

Valla Henrique'ye onların ihtiyacı ile bizim Soner'e olan ihtiyacımızı göz önüne getiriyorum..Soner'in yerli oldugunu düşünüyorum..Bence olmaz :) Malum yerlisi en az 3'den başlıyor..Hem belki Soner gibi 11'i zorlayacak hatta zamanla takımın değişilmezi olacak bir adamı kaçırmasak çok iyi olur..Hem artık Colman'da iyi de olsam kötü de olsam yerim garanti artık gibisinden düşünmesin düşündürülmesin..

madredeus
ermin zec yetenekli forvet arkası sorunumuzu çözer geleceği olan genç bir oyuncu.Avrupada takip edilen bir oyuncu Bosna Hersek piyasası sürekli gözaltında tutuluyor(İbiseviç,Dzeko vb. açtığı yolda).Bence Henrique ile takas edilmesinde hiç bir sakınca yok

Tatar Kemal
29.12.2011, 11:13
serhat demirtaş çok saçmalamış.

yerli futbolcularımıza değer verdik de ne oldu? selçuk ve egemen gs'ye kaçtı egemen de bjk'ye...

asıl şöhret namzeti yerli futbolcu transfer etmek Trabzonspor'a ihanettir. çünkü 2-3 sezon sonra istanbul takımlarına kaçacaklar. bu sebeple Jaja gibi saha içinde görevini hakkıyla yapan yabancı futbolcuyu tercih ederim. saha dışında ne halt yiyorsa yesin kimseyi ilgilendirmez. Ali Kemal denizci de içkiye düşkündü ama onu kimse sorgulamazdı. çünkü sahada fırtına gibiydi.

Hamza Yilmaz
29.12.2011, 11:14
Jaja yi bende cok istiyorum ama pek ümitli degilim.. Almicak bizim yönetim Jajayi

Serdær
29.12.2011, 11:15
Valla Henrique'ye onların ihtiyacı ile bizim Soner'e olan ihtiyacımızı göz önüne getiriyorum..Soner'in yerli oldugunu düşünüyorum..Bence olmaz :) Malum yerlisi en az 3'den başlıyor..Hem belki Soner gibi 11'i zorlayacak hatta zamanla takımın değişilmezi olacak bir adamı kaçırmasak çok iyi olur..Hem artık Colman'da iyi de olsam kötü de olsam yerim garanti artık gibisinden düşünmesin düşündürülmesin..

Henruqie daha potansiyeli yansıtmamış ileride ''bence'' iyi yerlere gelebilecek bir oyuncu.

Doğru düşünüp doğru karar vermek lazım.

ermin zec yetenekli forvet arkası sorunumuzu çözer geleceği olan genç bir oyuncu.Avrupada takip edilen bir oyuncu Bosna Hersek piyasası sürekli gözaltında tutuluyor(İbiseviç,Dzeko vb. açtığı yolda).Bence Henrique ile takas edilmesinde hiç bir sakınca yok

Tamam , senin dediğin gibi olsun.

Zec + 2,5 Milyon Euro = Henruqie ;)

Yavuz Selim Bal
29.12.2011, 11:15

O zaman Henrique - Soner + Aykut paketi nasıl olur belki üstüne biraz para yada bir oyuncu verebiliriz...

vatandas61
29.12.2011, 11:16
henriyi ne cabuk harcadiniz ya? henri adriandan daha kaliteli bir adam üstelik daha 22 yasinda.
Azcik sabredin, oynayacak bir takima kiralik versek sezon basi zimba gibi döner herkes de pisman olur. Suanki durumuyla ilk 18 bile zor

aurora
29.12.2011, 11:16
Jaja hakkındaki haberlerde yer alan Af Dilediği konusu gerçekse ayıp ediyoruz. Biz Mevlana Yunus kültürünün torunlarıyız. Birisi ne kadar hatası olursa olsun Af dileyerek kapına geliyorsa bunu kabul etmemek kibirdir. Zulümdür. Yaparsın şartlı anlaşmayı baktın olmuyor güle güle dersin.

madredeus
29.12.2011, 11:17
Henruqie daha potansiyeli yansıtmamış ileride ''bence'' iyi yerlere gelebilecek bir oyuncu.

Doğru düşünüp doğru karar vermek lazım.

Tamam , senin dediğin gibi olsun.

Zec + 2,5 Milyon Euro = Henruqie ;)
hiç fena diil aslında.benim korktuğum cavcav henri yi sonradan 10 milyon euro ya real e satar :)

Serdær
29.12.2011, 11:17
Fenerbahçe Alper Potuk'tan sonra bir transfer daha gerçekleştirdi ve Ankaragücü'nden ayrılan Özgür Çek ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı

----------------

Fenerbahçe iyiden iyiye küme düşme hazırlıklarına başladı.

Nede olsa Banka Asya'da en fazla 3 yabancı oynatabiliyor .

anth
29.12.2011, 11:18
Cooooooooook Zor Renkdas. Ömer gelmek istemez bence

Bana gelseler deseler ki Trabzon'a gelir misin? Ben de hayır derim. Ama gidip, takımın hedeflerini takımdaki önemini anlatırsın. Vizyon gösteririsin o zaman bir düşüneyim derim. Bilmem anlatabildim mi:)

hasannuhoglu
29.12.2011, 11:18
Jaja yi bende cok istiyorum ama pek ümitli degilim.. Almicak bizim yönetim Jajayi

al benden de okadar..olcan da alındı ki,jajayı kesin almazlar artık..

Serdær
29.12.2011, 11:19
Tamam , daha fazla birşey söylemiyorum.

Oyuncumuzda potansiyel var diyoruz ya sonra daha pahalıya giderse diyoruz.

Potansiyel varsa kullanacaksın , yada potansiyelini çıkartmaya çalışacaksın.

Bu yüzden oyuncuları 1 maçta göğe çıkartıp 1 maçta yerin dibine sokmaktan vazgeçelim.

Engin Erol
29.12.2011, 11:19
Burada ki bazi arkadaslar cok sevindi ama arkadas ben hala temkinliyim
resmi site olcani yayinlamadi hala
bu sezer badur meselesi midemi bulandirdi cok sacma ve komik bi durum sezer diyo bana 5 aylik odeme yapmadilar tff'ye basvurdum sonra sozlesmeyi tek tarafli fesh ettim ayrildim, yoneticiler de ayrildigindan haberi yok ve onu takasta kullaniyorlar hemi ? nee?
Insalllah bu yuzden olcan transferinde sikinti olmaz.
Yani arkadas boyle bir hikayede ancak bizde olur.

Burak Yılmaz tweetinden tweet attı Olcan için.Hoş geldin dedi adama. Olcan bizde yahu

TSknbkTS
29.12.2011, 11:20
Arkadaşlar Henrique denen adam forvettir ama Trabzonspor da forvet oynamamıştır ve çok az dakika almıştır.Eğer bu adam gönderilirse çok pişman olacağız.ziya doğanın Marcelinhoyu sol kanatta bitirmesi gibi birşey olacak.Güçlü, kuvvetli, süratli, gol vuruşları iyi ama tek eksiği disiplin çünkü o da bir Brezilya lı.

anth
29.12.2011, 11:21
Fenerbahçe Alper Potuk'tan sonra bir transfer daha gerçekleştirdi ve Ankaragücü'nden ayrılan Özgür Çek ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı

----------------

Fenerbahçe iyiden iyiye küme düşme hazırlıklarına başladı.

Nede olsa Banka Asya'da en fazla 3 yabancı oynatabiliyor .

Baroni'yi de 5'e satacaklar gibi... Alper oynayamaz diyenlere...

Sacit
29.12.2011, 11:21
Jaja hakkındaki haberlerde yer alan Af Dilediği konusu gerçekse ayıp ediyoruz. Biz Mevlana Yunus kültürünün torunlarıyız. Birisi ne kadar hatası olursa olsun Af dileyerek kapına geliyorsa bunu kabul etmemek kibirdir. Zulümdür. Yaparsın şartlı anlaşmayı baktın olmuyor güle güle dersin.

:alkış: bunu anlamak ya da anlamamak çok zor olmamalı..

MetiN08
29.12.2011, 11:22

abi direk damardan girdin ya

onur-61
29.12.2011, 11:24

senin ne isin var burda

madredeus
29.12.2011, 11:25
serdar aziz konusunda hiç girişimimiz oldumu bilen var mı? Çünkü öncelikli mevkilerden biri burası ve alınabilecek en iyi stoper şu anda o

tsk61_24
29.12.2011, 11:25
Trabzonspor sattigini geri almaz, her ne kadar biz istesekte bu boyledir.

Ertan1982
29.12.2011, 11:26
Baroni'yi de 5'e satacaklar gibi... Alper oynayamaz diyenlere...
Baroni fenerde kazandimi kimse vermese gitmem diyor.Ancak fb eksik parayi tamamlarsa giderim diyor.Brezilya,da kimse 5mio vermez.

Mert Zaman
29.12.2011, 11:26
JaJa'ya Büyük Ayıp Ediliyor.

DJTT
29.12.2011, 11:27
Bana gelseler deseler ki Trabzon'a gelir misin? Ben de hayır derim. Ama gidip, takımın hedeflerini takımdaki önemini anlatırsın. Vizyon gösteririsin o zaman bir düşüneyim derim. Bilmem anlatabildim mi:)

aynen amam bizim Babalar bunlari yapamaz/yapmaz. Selcukta GS nasil yapti bizde öyle yapmamiz lazim.

sgvn
http://www.jajageridonsun.com/

Travelair
Jaja'yı Araplara 4,5'a zor sattın. Araplara. Araplar oyuncudan vazgeçiyor. Nedeni? Disiplin. Araplar diyor bunu :))) Biz de toz kondurmadığımız Trabzonsporumuza rezillikler içerisinde diye sattığımız Jaja'yı geri almaya çalışıyoruz, sevinçten havalara uçuyoruz. Ha sonra şikecilere kızıyor, senelerdir neden şampiyon olamıyoruz diyoruz...

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu

Uğur Tüysüzoğlu
29.12.2011, 11:30
-Henrike hoca satmaz , bir ihtimal kiralık olabilir.
-Ben Jaja olayından sıkıldım zaten içimden bir ses onun yerine Veysel'i alacağız diyor.
-Stoperi muhtemelen yabancı alacaklardır.

Harun-61

Hami..... ;)

Mehmet Ç.
Hollanda basini ciddi ciddi Janko'yu bize getirmeye niyetli..

Bence tam aradigimiz forvet...

------- Colman -- Zokora -------
Burak ------- Olcan ------- Halil
-------------- Janko -------------

Trabzon34
29.12.2011, 11:31
Bizim öyle iyi transfer yapmamız zor gibi.. hele gençler den... henrique + para verelim, soner ve aykut u alalım derim.. Ha "sonradan" potansiyeli çıkarsa henrique nin ne yapalım kısmet derim.. Ama her iki oyuncu da bizim sorunlarımızı o kadar iyi çözer ki..
Soner i bizde eskiden bir soner vardı.. hatırlayanlar hatırlar.. ona benzetiyorum biraz..
Bir de yanına Ömer Toprak ile Cenk Tosun alınsın.. (
ömer zor gibi evet.. ama anteple aramız iyi bu ara sapara + para versek verir bize cenk i belki.. olmazsa murat tosun u da verebiliriz bence..)

Eren Karaahmetoğlu
29.12.2011, 11:32
Jaja konusunda sıkıntı varsa uzatmanın anlamı yok. Önceden de yazdığım gibi bizden gitmesini hiç istemiyordum, gelmesini de istemiyorum. Ama gelirse de sevinir gibi olurum. Öyle saçma bir şey.

Henrique-Soner takası çok iyi olur.

Stoper ve gerçek bir forvet aldık mı da tadından yenmez.

aurora
29.12.2011, 11:34
Jaja'yı Araplara 4,5'a zor sattın. Araplara. Araplar oyuncudan vazgeçiyor. Nedeni? Disiplin. Araplar diyor bunu :))) Biz de toz kondurmadığımız Trabzonsporumuza rezillikler içerisinde diye sattığımız Jaja'yı geri almaya çalışıyoruz, sevinçten havalara uçuyoruz. Ha sonra şikecilere kızıyor, senelerdir neden şampiyon olamıyoruz diyoruz...

"İlk taşı en günahsız olan atsın" şeklinde biten bir hikaye vardır. Jajanın bizdeyken saha dışında yaptıklarını savunan yok. Ancak basında yer alan ifadeleri doğruysa vede hatalarını kabul ederek gerçekten af dilediyse biz kim oluyoruzda Af dileyen bir adamın affını kabul etmeyecek kadar kibirli oluyoruz. Demek istediğim bu. Bakarsın olmuyor gönderirisin. Yoksa güzel futbolu için ahlaksızlığa tahammül edelim diyen yok.

Alican Altunbaş
Arkadaşlar Henrique denen adam forvettir ama Trabzonspor da forvet oynamamıştır ve çok az dakika almıştır.Eğer bu adam gönderilirse çok pişman olacağız.ziya doğanın Marcelinhoyu sol kanatta bitirmesi gibi birşey olacak.Güçlü, kuvvetli, süratli, gol vuruşları iyi ama tek eksiği disiplin çünkü o da bir Brezilya lı.

Kesinlikle bu adamda birşeyler var sabredilmeli bence..

lazfather61
bu soner neden bu kadar abartılıyor anlamadım bence duz futbolcu ,,gb su ligde en kotu takımlardan biri, fuat capaya dua etsinler, onun sayesinde kume dusmeyecekler.

mc123
29.12.2011, 11:39

hedefi olan takımda bu sorunları yaşamazsın avrupada oynayan bir takım artık trabzonspor. istesende istemesende bir olgunluğa erişirsin bu takımda.

disiplinsiz diyelim ama gs'ye bak takım baştan aşağıya disiplinsiz dolu ama amaçları ne şampiyon olmak bu futbolcularla olurlar mı olurlar.
Jaja bu ligde sana maç kazandırabilecek ender insanlardan. ha sen dersin ki ben burak'ı forvete koyarım gol atmasını beklerim eyvallah.

duhan3580
29.12.2011, 11:39
O zaman Henrique - Soner + Aykut paketi nasıl olur belki üstüne biraz para yada bir oyuncu verebiliriz...
yaf hayret bişey ya hemen aykutu henriqe yi harcadınız kimin için bu sene iyi bir performans gösteren soner için..daha hemen ne gördünüz sonerde ayrıca soner bizim şu an ihtiyacımız olan bir oyuncumu madem alınacak yerli hasan ali alınsın derim ihtiyacımız olan bir bölgede oynuyor

Ahmet ÇOLAK
29.12.2011, 11:40

geçen sene jaja olmasaydıda adrian olsaydı biraz zor şampiyon olurduk..

Barış Burak
29.12.2011, 11:41
Soner Henrique takasa olayı ne derece gerçek bilmiyorum ama bence çok büyük kazık yeriz...

Henrique daha 22 yaşında,ve çok iyi bir fiziği var.Üstelik 90 dakika bile almadı daha düzgün...takım olgusu oturmamış bir takımda süre bulamayan oyuncu kendisini nasıl ispatlasın?

Çok yetenekli bir isim,hala daha arkasındayım.

samway
29.12.2011, 11:42
Hami..... ;)

fatih şota ...

DJTT
29.12.2011, 11:42
Jaja konusunda sıkıntı varsa uzatmanın anlamı yok. Önceden de yazdığım gibi bizden gitmesini hiç istemiyordum, gelmesini de istemiyorum. Ama gelirse de sevinir gibi olurum. Öyle saçma bir şey.

Henrique-Soner takası çok iyi olur.

Stoper ve gerçek bir forvet aldık mı da tadından yenmez.

Bizler niye bu kadar sabirsiziz acaba. Adam daha 5-6 ay oldu bizde oyniyali hemen satmayi düsünüyoruz. Bu söyledigim sadece sanan degil yanlis anlama.

Bende Henriq su anki formunu beginmiyorum ama biraz sabir etmemiz lazim.

Soneri istiyorsak parayi gözden cikarmamiz lazim.

Alican Altunbaş
29.12.2011, 11:45
Arkadaş Jaja kadar yetenekli bir adamı gönderiyorsa bu kulüp bunun altında büyük bir şey var demektir.Alkollü antremana geldiği söylentileri bile çıktı.Bu adam çok yetenekli takıma sınıf atlatır. Bnde çok istyiorum gelsin ama bu şekilde durumlar varsa bunu idare etmek olmaz. Yani o zaman her türlü haltı yesin ama bize maç kazandırsın demek başarı yolunda herşeyi mübah görmek değilmidir???

Not olarak jaja trabzona gelen en yetenekli futbolculardan çok isterim oynamasını ama takıma ve hocamıza zarar vermediği sürece....

Berk
29.12.2011, 11:46
Sezer konusunda açıklama yapılmış
http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=9291#Icerik

Serdær
29.12.2011, 11:46
Fulham'da bir Türk yıldız

Milli Takım, Avrupa'da futbol oynayan genç Türkleri elinden kaçırmaya devam ediyor. Onlardan bir tanesi de Fulham'da oynayan Kerim Frei...

İslam Sezer
29.12.2011, 11:47
Biran evvel stoper alalım.Stoper alınmadıktan sonra nereye kimi alırsak alalım fayda etmez.
Veya Celutska yı stoperde oynatmaya başlayalım çünkü Glovaçki gerçekten yavaş.Sakatlanma riski de var sürekli.
Aşağıdaki 11 in ısrarla oynatılması taraftarıyım.Kanatlarda sadece kanat oyuncuları oynamalı,ısrarla.
...
-----------------ONUR----------------------
SERKAN---------GİRAY----------CELUTSKA--------MAREK
VOLKAN------ZOKORA----COLMAN---------OLCAN
-------------HALİL---------BURAK------------

Yavuz Selim Bal
29.12.2011, 11:47
yaf hayret bişey ya hemen aykutu henriqe yi harcadınız kimin için bu sene iyi bir performans gösteren soner için..daha hemen ne gördünüz sonerde ayrıca soner bizim şu an ihtiyacımız olan bir oyuncumu madem alınacak yerli hasan ali alınsın derim ihtiyacımız olan bir bölgede oynuyor

Yanlış anlamışsınız hemen parlamayın.Ben gençlerbirliğinde ki Aykut ve Soner dedim.Bizim Aykut'u yazmadım oraya...

Serdær
29.12.2011, 11:48
Oysa Sezer Badur Sezer Badur
diye yazılmış. Hiç mi kontrol etmeden bu yazıları yayınlıyorlar. :cool:

emre6167
29.12.2011, 11:48
Arkadaş bu takıma acil stoper lazım.giray glowackiyle resmen idare ettik ilk dönem.ŞL de gol yemeden bitirdiğimiz 3 maç var bu ikiliyle.Demek daha sağlam bi stoperimiz olsaydı neler olacaktı.

Yavuz Selim Bal
29.12.2011, 11:49
Oysa Sezer Badur Sezer Badur
diye yazılmış. Hiç mi kontrol etmeden bu yazıları yayınlıyorlar. :cool:

Sadece oda değil bir süre yazım hatası ve karakter hatası var editör yokmu hakkaten bu site de...

Turgay Atalay
29.12.2011, 11:49

Sen foruma giriyor muydun Metin:D

duhan3580
29.12.2011, 11:51
Biran evvel stoper alalım.Stoper alınmadıktan sonra nereye kimi alırsak alalım fayda etmez.
Veya Celutska yı stoperde oynatmaya başlayalım çünkü Glovaçki gerçekten yavaş.Sakatlanma riski de var sürekli.
Aşağıdaki 11 in ısrarla oynatılması taraftarıyım.Kanatlarda sadece kanat oyuncuları oynamalı,ısrarla.
...
kadro da marek'in yerine celutska
celutska'nın yerine glowacki olmalı
volkanı bu haliyle yedekte bile oturtmam onun yerine halil
halilin yerine henriqe olmalı

ispiroğ61
29.12.2011, 11:52
Janko haberleri çıkıyo twitter da var mı aslı astarı?

bariskaratas
...

benim aylardır dediğim de bu.
stoperden top çıkartabilen adam lazım.
o da yoksa celutskayı kullanmak gerek orda.
şu anki kadro en iyi boyle olur

SEDER

yaa neden almasın kardeşim: hamiyi şalkeye satıp geri almadık mı ? fatih tekke gelse hangimiz hayır derdi? ziya doğan bile gittikten sonra tekrar gelmedimi? şenol güeş 3. kez takımın başında değil mi?

duhan3580
29.12.2011, 11:53
Yanlış anlamışsınız hemen parlamayın.Ben gençlerbirliğinde ki Aykut ve Soner dedim.Bizim Aykut'u yazmadım oraya...
o zaman aykut konusu benim angutluğum desene özür dilerim o zaman renkdaş ama henriqe kısmı için özür dilemiyorum:D

Sacit
29.12.2011, 11:57
Janko haberleri çıkıyo twitter da var mı aslı astarı?

alınırsa müthiş ve mükemmel olur.. ama twente bırakmaz
tam aradığımız bir forvet, Burak'ın da işini kolaylaştırır..
ama nerde !

Yavuz Selim Bal
29.12.2011, 11:58
o zaman aykut konusu benim angutluğum desene özür dilerim o zaman renkdaş ama henriqe kısmı için özür dilemiyorum:D

Sadece yanlış anlaşılma özürlük birşey yok :) Ayrıca henrique konusunda bende çok ümitliyim hatta formalarıma ismini yazdırdığım tek oyuncu ancak böyle bir takas düşünülüyorsa en azından ederi odur diye paylaştım bende...

Ömer Faruk61
29.12.2011, 11:59
Kulüpler arasındaki gelir ve gider farklılığına da dikkati çeken İlhan Cavcav, şunları söyledi:
''Ben bir futbolcuyu yetiştiriyorum. Örneğin Soner, Fenerbahçe asbaşkanı Nihat Özdemir ile telefonda görüştüm; 'biz alalım, sizde oynasın ama oyuncu bizim olsun' diyor. Ben de 'bizde öyle futbolcu yok, zamanı gelince size verelim' dedim. Mesela Beşiktaş'a transfer olan Mustafa Pektemek... Giderken bizden yılda aldığı para 550 bin lira. Bu paranın da yüzde 30'u peşin, yüzde 30 aylık, yüzde 40'ı da maç başına. Beşiktaş'tan yılda 1 milyon 500 bin avro aldığı kulağıma geldi. Futbolcuyu kesinlikle suçlamıyorum. Yetiştiriyorum, sonra bir takım geliyor; futbolcuya 'ne alıyorsun' diye soruyor, futbolcuya 300 bin lira ben veriyorum. O kulüp ise '2 milyon 300 bin lira' diyor. Bu futbolcuyu ben nasıl tutabilirim- Dengeyi sağlayamazsanız, birlik ve beraberliği de sağlayamazsınız. Ben yetiştiriyorum ama tutamıyorum. Tuttuğum zaman dengeleri koruyamıyorum.'

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20111229/tff_baskani_olsam_istifa_ederdim.html

Bunak Hacı Cavcav ilk defa doğru konuşmuş...

kncyalcin
29.12.2011, 12:00
Olcan görüsmeleri borsaya bildirilmis.Birtek su takas oyuncu isi bozabilir.

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=180990

Rahat olun arkadaşlar bizde takalık oyuncu çoookk..

delfino
29.12.2011, 12:02
----------------------------- onur----------------------------------

serkan----------giray--------r.costa---------------hasan ali

halil-------------zokora------------colman---------------olcan

----------------------jaja-----------------------------------

-------------------burak------------------------------------

sadece bir varsayımmm olabilirmii olmaması için bir neden yok .....

Mete DORUK
29.12.2011, 12:02
bu soner neden bu kadar abartılıyor anlamadım bence duz futbolcu ,,gb su ligde en kotu takımlardan biri, fuat capaya dua etsinler, onun sayesinde kume dusmeyecekler.

Abi bizi yenen gb mi? bence iyiller...

duhan3580
29.12.2011, 12:03
Sadece yanlış anlaşılma özürlük birşey yok :) Ayrıca henrique konusunda bende çok ümitliyim hatta formalarıma ismini yazdırdığım tek oyuncu ancak böyle bir takas düşünülüyorsa en azından ederi odur diye paylaştım bende...
adam sakatlıktan çıkmış ve kaç maç oynamış ona bakmak lazım hazırlık maçlarında ve ön eleme maçlarında süperdi bu adam haksızlık etmeyin

TSezgin61
29.12.2011, 12:04
henrique ilk geldiginde müthis oynuyordu. herkese "bu adam ligi duman eder" diyordum...

hayatinda ilk defa uzun sakatlik yasamis, 22 yasinda bir futbolcudan bahsediyoruz. toparlanamadi bir türlü.

kamp dönemini iyi gecirirse bomba gibi bir futbolcumuz olur...

Ertuğrul ATALAY
29.12.2011, 12:05
henrike den bende umutluyum....

kesinlikle elden çıkarılmamalı...

Ertuğrul ATALAY
29.12.2011, 12:07
adrian ve henrike celutska ve marek kaliteli oyuncular...kesinblikle elde tutulmalı

brozeklerden kurtulursak rahatlarız....

MetiN08
29.12.2011, 12:08
senin ne isin var burda

niye olm nerde olicam dükkandayim suan du verkäufer :D

eskiri
29.12.2011, 12:09
Ara dÖnem transferlerİ Şans İŞİ bİraz.ama bİz bu rİske gİrmelİyİz.olcan Çok İyİ transfer.jaja olursa sevİnİrİm.ama mutlaka bİr forvet ve stoper lazim.glovackİ İle gİtmez lİg.

Ogün'
stoper konusunda bi gelişme var mı???

MetiN08
Sen foruma giriyor muydun Metin:D

arda böyle giriyorum az bakiyorum transferlere

Emrah_ts
29.12.2011, 12:10

Allahını seven şu sağ beke serkanı yazmasın

Deniz Tosunoğlu
29.12.2011, 12:11
Serkan yerine Celustka yazin :)

FreeFalconSon
29.12.2011, 12:13
beyler şuan da pek çok ismi konuşuyoruz ama bence daha çok isme yönelmeliyiz.Böyle bir kaç isimde takılı kalmamalıyız.Soner çok iyi bir oyuncu ama şuan da alabilmek için haddinden fazla emek harcanması gerekiyor.Benim aklımda aynı bölgede oynayan çok kaliteli bir oyuncu var.Jem KARACAN.Bu oyuncuyu bir kaç yıldır milli takımımızdan da takip ediyorum elimden geldiğince ve reading kulübünde as oynayan 89 doğumlu oyuncu bu çocuğu biraz gündeme getirebiliriz diye düşünüyorum.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Jem_Karacan

Mustafa Hazıroğlu
29.12.2011, 12:13
Serkan yerine Celustka yazin :)

Bencede ;)

kncyalcin
29.12.2011, 12:14
Celustka----Giray----Glowacki----Cech
--------------Zokora---------------
----Colman----------------Olcan----
----Burak-----------------Jaja------
---------------Halil-----------------
Mevcut kadro ancak böyle oynar.. Jaja olmazsa oraya 4-2-3-1 e döner sistem..
-----Colman----Zoko/Aykut
---------Adrian/Alan-----Olcan
-----Burak-------------------
--------------Halil----------- gibi

FreeFalconSon
29.12.2011, 12:15
Tekrar etmek istiyorum bu yazdığımı.Beyler şuan da pek çok ismi konuşuyoruz ama bence daha çok isme yönelmeliyiz.Böyle bir kaç isimde takılı kalmamalıyız.Soner çok iyi bir oyuncu ama şuan da alabilmek için haddinden fazla emek harcanması gerekiyor.Benim aklımda aynı bölgede oynayan çok kaliteli bir oyuncu var.Jem KARACAN.Bu oyuncuyu bir kaç yıldır milli takımımızdan da takip ediyorum elimden geldiğince ve reading kulübünde as oynayan 89 doğumlu oyuncu bu çocuğu biraz gündeme getirebiliriz diye düşünüyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=R7VVMh48mDU

madredeus
29.12.2011, 12:17
Kulübümüz sporcularından Sezer Badur'un çeşitli medya organlarında yer alan ifadeleri nedeniyle aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür.

Buna göre; "Futbolcu Sezer Badur 15 Aralık 2011 tarihinde keşide ettiği ve tarafımızca 19 Aralık 2011 tarihinde tebliğ alınan ihtarnameyle sözleşmesini tek taraflı olarak fesh ettiğini kulubumuze bildirmiştir. Bununla birlikte Sezer Badur'un fesih bildiriminde dayanak olarak gösterdiği alacağı 16 Aralık 2011 tarihinde -yani henüz tarafımıza bildirim yapılmamışken- ödenmiş ve bu nedenle fesh dayanaksız hale gelmiştir. Kaldı ki TFF Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatı'nın 28/1 maddesi gereğince Sezer Badur'un sözleşmesini fesh edebilmesi için öncelikle kulübümüze bir ihtarname gonderip alacağını talep etmesi, bu ihtarnamenin tebliğinden itibaren otuz gün içinde ödeme yapılmaması durumunda ise ikinci bir ihtarnameyle sözleşmesini fesh etmiş olması gerekmekteydi. Oysa Sezer Badur kulübümüze tek bir ihtarname göndermiş ve sadece sözleşmesini fesh ettiğini bildirmiştir. Bu nedenle kulübümüzce Sezer Badur'un sözleşmesini koruma dönemi içerisinde haksız fesih girişimi dolayısıyla Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu nezdinde tazminat ve sportif yaptırım uygulanması talebiyle işlem başlatılmıştır. Bu çerçevede Sezer Badur, yeni sözleşme akdedeceği kulüpte, Trabzonspor'un onayı olmadığı sürece, transfer yasağı ve sporcunun mahkum edilebileceği tazminat dolayısıyla sorumlu olmak gibi sonuçlara katlanmak zorunda kalacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

FreeFalconSon
29.12.2011, 12:19
Herkes görsün istiyorum renktaşlar bu yüzden tekrar ediyorum yazdığımı.Beyler şuan da pek çok ismi konuşuyoruz ama bence daha çok isme yönelmeliyiz.Böyle bir kaç isimde takılı kalmamalıyız.Soner çok iyi bir oyuncu ama şuan da alabilmek için haddinden fazla emek harcanması gerekiyor.Benim aklımda aynı bölgede oynayan çok kaliteli bir oyuncu var.Jem KARACAN.Bu oyuncuyu bir kaç yıldır milli takımımızdan da takip ediyorum elimden geldiğince ve reading kulübünde as oynayan 89 doğumlu oyuncu bu çocuğu biraz gündeme getirebiliriz diye düşünüyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=gPJ1L8B1x0E&feature=related

tsk61_24
29.12.2011, 12:19
yaa neden almasın kardeşim: hamiyi şalkeye satıp geri almadık mı ? fatih tekke gelse hangimiz hayır derdi? ziya doğan bile gittikten sonra tekrar gelmedimi? şenol güeş 3. kez takımın başında değil mi?

Ya ben geri alinmasin demiyorum sadece genelde Hami hariç sattigini geri almaz politikasi mevcut. Hocalari saymiyorum. Ben Jaja geri gelmesin demiyorumki

FreeFalconSon
29.12.2011, 12:20
transfer marketteki profilide bu Jem KARACAN'ın.
http://www.transfermarkt.de/de/jem-karacan/profil/spieler_61447.html

madredeus
29.12.2011, 12:22
sezer baduru çok pis tufaya getirmişler.

Nihat Güneş
29.12.2011, 12:23
Celu sağbekte iyidir iyi. En azından çizgiye indiğinde karambole orta yapmak yerine geriye yerden pas çıkarmayı akıl edebiliyor. Burak'a attırdığı bir gol ve yaptığı asist niyetine bir sürü orta var.

Serkan da oynasa oynasa ortada hamal olur. Ordu maçındaki gibi, en azından Colman gibi kaçak pres yapmıyor. Allah ne verdiyse giriyor rakibe :)

Söz Colman' gelmişken ben olsam onu ya önde oynatırım ya da yedekte. Bize her maç ne yaptığını bilen sağlam bir ortasaha şart, Zokora nın yanına.

FreeFalconSon
29.12.2011, 12:23
Jem KARACAN'ın liverpoola karşı performansı eminim izleyen herkesi etkileyecek.
http://www.youtube.com/watch?v=jeAOl3RmKSs&feature=related

byhaluk61
29.12.2011, 12:24

serkanın yerıne celustka jaja nın yerıne adrıan oldun mu tamamdır...

munzevil
29.12.2011, 12:26
alınırsa müthiş ve mükemmel olur.. ama twente bırakmaz
tam aradığımız bir forvet, Burak'ın da işini kolaylaştırır..
ama nerde !

Jankonun sağlam bi vittekten farkı ne ? (vitteğin futbolunu çok beğenirim )
Vittek iyileşsin bizde janko etkisi yapar hatta daha iyisini yapar.

Bekir
29.12.2011, 12:26
Yanlış düşünüyorsunuz Henrique öyle takasta verilicek,satılıcak futbolcu değil,İnşallah yönetim de sizin gibi düşünmüyordur.

Şuan verdiğimiz rakamı verseler bile Henrique'nin satılmasına karşıyım,kaliteli olduğu her halinden belli,sakatlıktan sonra tam potansiyeli ile oynuyamıyor.

Teo için de neler söylenmişti ama kalitesi belliydi,kalitesini sahaya yansıtmaya başlayınca gerçek Teo'yu görmüştük,elbet Henrique de kalitesini sahaya yansıtmaya başlıyacak.

Hem Henrique'ye yeterince şans vermedik,şans vermeden yolladığımız Bruls'un durumu ortada,bedavaya getirebiliceğimiz oyuncuyu şimdi parayla alamayız.

FreeFalconSon
29.12.2011, 12:27
Herkes görsün istiyorum renktaşlar bu yüzden tekrar ediyorum yazdığımı.Beyler şuan da pek çok ismi konuşuyoruz ama bence daha çok isme yönelmeliyiz.Böyle bir kaç isimde takılı kalmamalıyız.Soner çok iyi bir oyuncu ama şuan da alabilmek için haddinden fazla emek harcanması gerekiyor.Benim aklımda aynı bölgede oynayan çok kaliteli bir oyuncu var.Jem KARACAN.Bu oyuncuyu bir kaç yıldır milli takımımızdan da takip ediyorum elimden geldiğince ve reading kulübünde as oynayan 89 doğumlu oyuncu bu çocuğu biraz gündeme getirebiliriz diye düşünüyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=gPJ1L...eature=related

madredeus
29.12.2011, 12:28
henrique=ermin zec+hurşut

sametbey
29.12.2011, 12:30

bak hursut u bende isterim, cok istekli bir oyuncu

Nihat Güneş
29.12.2011, 12:30
Henrique 'ye biraz daha şans vermek şart. Şöyle 5-6 maç üstüste ama 90 dakika oynasın öyle yorum yapalım.

Potansiyeli var ...

Ahmet ÇOLAK
29.12.2011, 12:32
http://www.youtube.com/watch?v=gPJ1L...eature=related

anladık arkadaşım iyi topçu bunu zaten 2 senedir burdaki transferden anlayan abiler paylaşıyor üst üste aynı mesajı 3 kere yazınca yönetim topçuyu almıyor malesef..

omondoles
29.12.2011, 12:32
Henrique 'ye biraz daha şans vermek şart. Şöyle 5-6 maç üstüste ama 90 dakika oynasın öyle yorum yapalım.

Potansiyeli var ...

Aynı fikirdeyim hatta adrian'ada şans verilmesi taraftarıyım. En azından alan kadar şans verilmeli...

FreeFalconSon
29.12.2011, 12:33
anladık arkadaşım iyi topçu bunu zaten 2 senedir burdaki transferden anlayan abiler paylaşıyor üst üste aynı mesajı 3 kere yazınca yönetim topçuyu almıyor malesef..

Sağol uyardığın için kardeşim forumu çok sık takip edemiyorum,görülüp paylaşıldıysa ne güzel.Ben sadece bir katkım olsun istedim o kadar fazlası değil.

Ahmet Başkaya
29.12.2011, 12:33

Abartmasak ?

Henrique ne yapmış da Ermin Zec'i veriyorlar bir de üstüne Hurşut'u alıyoruz .. Ohh :)

Tamam Henrique iyi oyuncu olabilir , potansiyeli de olabilir ama performanslarını kıyaslarsak ne bir Zec ne de bir Hurşut eder . Potansiyeli var diye de bunlar aptal değil ya gidip bunu kabul etsinler .

Ben de 20 yaşındayım mahallede güzel gollerim var . Daha önümde uzun seneler var potansiyelim var değerlendirin :cool:

Performans olarak zerre bi şey vermemiş bir futbolcuyu (Benfica maçı hariç ) kimse almaz kusura bakmayın . Yüksekten uçuyorsunuz . Hurşut - Henrique takasına bile bi gidin işinize ya der adamlar :)

Zafer Fidan
29.12.2011, 12:35
Abartmasak ?

Henrique ne yapmış da Ermin Zec'i veriyorlar bir de üstüne Hurşut'u alıyoruz .. Ohh :)

Tamam Henrique iyi oyuncu olabilir , potansiyeli de olabilir ama performanslarını kıyaslarsak ne bir Zec ne de bir Hurşut eder . Potansiyeli var diye de bunlar aptal değil ya gidip bunu kabul etsinler .

Ben de 20 yaşındayım mahallede güzel gollerim var . Daha önümde uzun seneler var potansiyelim var değerlendirin :cool:

Performans olarak zerre bi şey vermemiş bir futbolcuyu (Benfica maçı hariç ) kimse almaz kusura bakmayın . Yüksekten uçuyorsunuz . Hurşut - Henrique takasına bile bi gidin işinize ya der adamlar :)

Avrupadan millet 15-16-17 yaslarindaki genclere nasil milyonlarca bonservis ödüyor ozaman? Neymar 30-40 milyon edecek kadar ne yapmis kendi liginden haric? Sampiyon mu olmus?

bugrahankazaz
beyler şuan da pek çok ismi konuşuyoruz ama bence daha çok isme yönelmeliyiz.Böyle bir kaç isimde takılı kalmamalıyız.Soner çok iyi bir oyuncu ama şuan da alabilmek için haddinden fazla emek harcanması gerekiyor.Benim aklımda aynı bölgede oynayan çok kaliteli bir oyuncu var.Jem KARACAN.Bu oyuncuyu bir kaç yıldır milli takımımızdan da takip ediyorum elimden geldiğince ve reading kulübünde as oynayan 89 doğumlu oyuncu bu çocuğu biraz gündeme getirebiliriz diye düşünüyorum.

Halil ağbi fm oynamıyoruz !

Serdær
Atış serbest !. Yersen ..

61trabzonomer
29.12.2011, 12:39
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=104581

bu adamı seviyorum yaa :D birgün (inş gelmez o gün uzun yıllar daha ) şenol güneş bırakırsa takımın başına ünal hocayla shota geçsin isterim :)

jaja bu kadar istekli iken ve gol yollarında bu kadar sıkıntı varken neden diretiyoruz daha :(

10 numara
29.12.2011, 12:40
Abartmasak ?

Performans olarak zerre bi şey vermemiş bir futbolcuyu (Benfica maçı hariç ) kimse almaz kusura bakmayın . Yüksekten uçuyorsunuz . Hurşut - Henrique takasına bile bi gidin işinize ya der adamlar :)bi git işine;)

ozturk
29.12.2011, 12:40
henrique den verim almak zor bu saatten sonra.O nedenle en karlı biçimde kurtulmalıyız.

Ahmet Başkaya
29.12.2011, 12:41
Avrupadan millet 15-16-17 yaslarindaki genclere nasil milyonlarca bonservis ödüyor ozaman? Neymar 30-40 milyon edecek kadar ne yapmis kendi liginden haric? Sampiyon mu olmus?

Henrique'nin Westerlo'dan alındığı zamanki durumu ile şu anki durumu arasında dağlar kadar fark var . Adam koşamıyor yahu . Sene boyu izledik ya . Zamanında koşuyodu evet şu an koşamıyor . Alan takım zamanında ne yaptığına bakmaz ki .

Neymar mı ne yapmış ? :) Arkadaş ne yapmıyor ki o çocuk :)

Bakın Kaka 60 M € 'ya geldi Real'e gelirken ki durumu belli . Şimdi ne oldu harbiden , Kaka elden çıkarılmaya çalışılıyordu hala satamadılar sanırım .

Futbol basit olduğu kadar acımasız bir spor , geçmişine bakıp oyuncu almak Carlos , Beckham , Henry gibi isimlerde olur . Henrique'nin geçmişi ne ki Gençler ona göre değerlendirsin adamı diyorum .

Hurşut ve Zec'in son senelerdeki performansı belli .

Nihat Güneş
29.12.2011, 12:41
Herkesin futbola bakış açısı farklı tabii. Ama nazarımda Henrique hem Hurşut'tan hem Ermin Zech ten kaliteli oyuncu , sadece bunu sergileyemedi. Zaten genelde maçın sonlarında oyuna dahil oldu, o kısıtlı zamanda da birşeyler yapmaya çalışayım derken kendi futbolunu ortaya koyamadı.

Halen iddialıyım Henrique ikinci yarı eğer şans bulursa kendine gelir. Haa Hurşut falan tarzı oyunculara da bir türlü kanım kaynamaz.Yetenek var ama oyun zekası yerlerde, bencillik ön planda. Bunu da belirteyim :)

onur-61
29.12.2011, 12:42
YES simdi radyospora baglaniyor....

61trabzonomer
29.12.2011, 12:44
henrique uzun süreli maçlar çıkarırsa başarılıda olacaktır şöle 5-6 maç 90 dak falan ,potansiyeline 100 desek oynadığı oyun 20-30 larda, sabırlı olmalıyız başarı böyle geliyor ancak örnek önümüzde.

Sinan Akyıldız
29.12.2011, 12:44
Ambrabat'ı Trabzonspor kadrosunda görmek isteyen arkadaşlar çok fazlaca Kayserispor maçı özeti izlemiş olsa gerek . Bu oyuncuyu 90 dakika izleyen hiçbir göz onu bu forma altında izlemek istemeyecektir :) Yattara'ya topla çok oynuyor diye Alanzinyo'ya top kaptırıyor diye Jaja'ya da devamsız diye eleştiri yapan bu taraftar hepsini tüm bu özellikleri bünyesinde taşıyan Ambrabat'ı nasıl olurda beğenir bu formayı layık görür :)

10 numara
29.12.2011, 12:45
Başkan Sadri Şener ve Genel sekreter Hasan Yener’in Jaja konusunda yapmaya çalıştıkları hamle krize dönüşürken, olaya Asbaşkan Nevzat Şakar el koydu.

Teknik direktör Şenol Güneş’in bu oyuncuyu istemememsi ve istifanın eşiğine gelmesi üzerine dün akşam apar topar Antalya kampına giden Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar Teknik Direktör Şenol Güneşle yaklaşık 1 saatlik görüşmede bulundu.

Güneş’in ‘Bana sarhoş mu lazım ! Eğer bu oyuncu faydalı olacaktıysa neden 6 ay evvel sattık. Şimdi ne değişti de geri almayı düşünüyoruz. Böyle bir durumda görevde kalamam’ dediği, Şakar’ın da Şenol Güneş’e; ‘Sakin ol. Kesinlikle bu transfer olmayacak.Senin onayın yoksa bu transferde olmayacak’ dediği ve Güneşle yaşanabilecek istifa krizinin önüne bu şekilde geçildiği öğrenildi.

fotospor

Tyler Durden
29.12.2011, 12:45
bu sezerin parasi niye odenmedi acaba.adam ihtar bile cekmis yanii.
nasilsa gidecek onu bonservisine sayalim mi demisler cok merak ediyorum.

61trabzonomer
29.12.2011, 12:46
YES : Jaja konusunda olumlu veya olumsuz bir durum yok,şenol güneş bekleniyormuş.

ALDENİRO
29.12.2011, 12:48
Jaja İŞİ noldu acaba bİlgİ İstİyorum

matrix5782
29.12.2011, 12:49
Bundan Sonra Alınan yabancı Oyuncu olursa Giden yabancı Sayısıyla Orantılı gerçekleşecek.

Listedeki Bir Çok Oyuncu ile Sezon Sonu Anlaşılmaya çalışılacak.(yerli-yabancı)

Abdülkadir ve Salih Transferi Bana Göre Bundan Sonra Zor Olur.

Tunuslu Oyuncudan çok iyi Referans geliyor Ancak Touluse Vermeye Yaklaşmıyor..Bir Çok Ülkede Stoper Arayışımız var..İsimler Çok iyi..

Kemal ve Cüneyt İle temas var..

Manisaspordan 1-2 Oyuncu ile Görüştük.

Eskişehir Alperden Sonra veysel De de Bize Sorun Çıkartıyor.ben olsam Bundan Sonra Bütün ilişkilerimi keserim Adi takımla..Sonuçta Bize Muhtaç Olacağı Zamanlar da gelecektir.

Bugün Çok Önemli Toplantı olacak

jaja ve Diğer mevkiler için Somut ve daha net kararlar Çıkabilir.

İkizlere Türkiyeden ve Polonyadan Talip Var.Samsun ve W.Krakov...

Herhangi bir Duyuymum yok Daha önce de paylaştım Kayserisporun Sol tarafa Nurettin kayaoğlunu Alması.Hasan Ali İçin bende Kuşku Uyandırdı Acaba..

munzevil
29.12.2011, 12:49
Bu takıma çok iyi bir mentör ve kondisyoner lazım.
henrikin kendine gelmesi birazda kondisyoner le alakalı.

Recep Alkan
29.12.2011, 12:53
Uğur,

Kasayı biz tutmuyoruz ama, bildiğim kadarı ile kulüpte para var. Bu sene Avrupada da devam ediyoruz. Ne olacağı belli olmayan bir ligde iki üç transfer ile eseriz, neden hala daha sezon sonu bekleniyor ?

Ömer Faruk61
29.12.2011, 12:53
YES : Jaja konusunda olumlu veya olumsuz bir durum yok,şenol güneş bekleniyormuş.

Şenol Güneşin istifası bekleniyor herhalde...:cool:

Akif Gür
29.12.2011, 12:54
farz edelim ki manisa'dan oyuncu aldık..bu oyuncu ligin ilk haftasında bize karşı oynayacak..bu nasıl iştir..

memmedaga
Soner Henrique takasa olayı ne derece gerçek bilmiyorum ama bence çok büyük kazık yeriz...

Henrique daha 22 yaşında,ve çok iyi bir fiziği var.Üstelik 90 dakika bile almadı daha düzgün...takım olgusu oturmamış bir takımda süre bulamayan oyuncu kendisini nasıl ispatlasın?

Çok yetenekli bir isim,hala daha arkasındayım.

haklisin kardesim ama yerinde oynatilmiyor ve oynuyacagini sanmam

Senol Hocamiz 4 3 3 gibi oynatiyor sol iler veya sag ileriye koydu bugune kadar hep bir iki mac haric

yerinde oynar ise basarili olur diyorum ben

martinpetrov
Henriquenin yerine Jaja birde sağlam stoper bizi kendimize getirir.

apachi61
bu matrix kulupten mi :-) cok net bilgiler veriyor sagolsun

61trabzonomer
29.12.2011, 12:55
Şenol Güneşin istifası bekleniyor herhalde...:cool:

bence herkes 2.şansı hakeder, jajayada bu tanınmalı bu kadar pişman olduğunu söylerken ve sözleşme şeklinde güvence verirken bence düşünmeli şenol hoca.

2.şans derken hemen kariyerini öne atmayalım biz bizdekine bakalım :)

61trabzonomer
29.12.2011, 12:56
farz edelim ki manisa'dan oyuncu aldık..bu oyuncu ligin ilk haftasında bize karşı oynayacak..bu nasıl iştir..

öyle birşey yok kardeş ,atıyorum buca ile olsaydı ilk maçımız jebrin ne onlardan ne bizden oynardı, manisadanda alsak ne ordan ne bizden oynar :)

matrix5782
29.12.2011, 12:57
Uğur,

Kasayı biz tutmuyoruz ama, bildiğim kadarı ile kulüpte para var. Bu sene Avrupada da devam ediyoruz. Ne olacağı belli olmayan bir ligde iki üç transfer ile eseriz, neden hala daha sezon sonu bekleniyor ?

Sezon Sonunda Yapılanma olacak..

Devre Arası transferin Zor Oluşu Ve Zaman kıstlı oluşu Büyük etken..

Bir çok radikal karar Alınacak..

Aracı menejer ve menjerlerle İlişki kesilip.Scout Sistem Yeniden oluşturulacak..

Konuşulan Budur kardeşim..

şimdi Syoper ve Forvet Transferi ile lige devam edebiliriz..

.....
29.12.2011, 12:58
http://www.kap.gov.tr/Yay/resimler/altpaket.gif Özel Durum Açıklaması (Genel)

http://www.kap.gov.tr/Yay/resimler/tablo.gif
Ortaklığın Adresi:MEHMET ALİ YILMAZ TESİSLERİ HAVAALANI ALTI TRABZON Telefon ve Faks No.:0462-325 0967 / 0462-328 0973 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su:0462-325 0967 / 0462-328 0973 Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı?:Hayır Özet Bilgi:Profesyonel futbolcu Olcan Adın'ın transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.
http://www.kap.gov.tr/Yay/resimler/metin.gif AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel futbolcu Olcan Adın'ın kulübümüze transferi konusunda Gaziantepspor Kulübü ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır.

Akif Gür
29.12.2011, 12:58
öyle birşey yok kardeş ,atıyorum buca ile olsaydı ilk maçımız jebrin ne onlardan ne bizden oynardı, manisadanda alsak ne ordan ne bizden oynar :)

hoca oyna dedikten sonra sözleşmesi olan oyuncu oynamayacak mı?

adam istese sorun çıkartır..

Mustafa Yılmaz.20
29.12.2011, 12:59
Ambrabat'ı Trabzonspor kadrosunda görmek isteyen arkadaşlar çok fazlaca Kayserispor maçı özeti izlemiş olsa gerek . Bu oyuncuyu 90 dakika izleyen hiçbir göz onu bu forma altında izlemek istemeyecektir :) Yattara'ya topla çok oynuyor diye Alanzinyo'ya top kaptırıyor diye Jaja'ya da devamsız diye eleştiri yapan bu taraftar hepsini tüm bu özellikleri bünyesinde taşıyan Ambrabat'ı nasıl olurda beğenir bu formayı layık görür :)
Her kelimesine katılıyorum. Zaten Olcan geldikten sonra hiç gerek yok Amrabat'a.. İnşallah gündemimizde falan değildir.

Jaja ve stoper gelsin de ben başka transfer istemiyorum.

Uğur Tüysüzoğlu
29.12.2011, 13:00

Aracı menejer ve menjerlerle İlişki kesilip.Scout Sistem Yeniden oluşturulacak..

Menejerlerle ilişki kesilecek mi , offfffffffffffffffffffff adamların eşi çoluğu çocuğu vardı aç kalacaklar desene Mitat Halis , ve Deniz bey :)

Tatar Kemal
Henriquenin yerine Jaja birde sağlam stoper bizi kendimize getirir.

- herkesin net bir şekilde gördüğü gerçek de bu. jaja+ iyi bir stoper... yönetimin ve teknik heyetin de bunu görmesi şart.

- adrian ve henrique'yle kaybedecek zamanımız yok. ligde 8. durumdayız. ve ligin ikinci yarısında 3 mağlubiyet 3 beraberlik alırsak play off'lara kalamıyoruz.

- fb, bjk ve gs mağlubiyetleri garanti gibi görünüyor zaten. bu takımla ve bu hakemlerle istanbul takımlarından puan almamız imkansız.

- anadolu takımlarından da 3 tane çelme yesek bu sezon işimiz biter.

- devre arası kısa tutuldu. antremanlara ilk başlayan kulüp yine biziz. yorgunluklar diz boyu. ikinci yarının ilk 5 maçı bizim için çok önemli.

Recep Alkan
Sezon başında en çok katkı beklediğim oyuncu idi Henrique. Gerek fiziği, gerek dayanıklılığı.

Tam bir forvet demiştim.

Sonrasında hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur. Ama bu durumda ki önemli etkenlerden birinin de daha sezon başında geçirdiği sakatlık olduğunu düşünüyorum.

Ne yazık ki oyuncular bu tarz sakatlıklardan sonra ikili mücadedelelere kolay giremiyor. Yattara geçirdiği sakatlıktan sonra uzun süre korkarak oynamıştı mesela.

Bende bu kadar kolay vazgeçilmemeli kendisinden diye düşünüyorum.

Kaldı ki ona kadar takasta kullanılabilecek çok daha oyuncu var...

Berk
29.12.2011, 13:01

Güzel haberler inşallah bu sefer layıkıyla oluşturulur bu sistem.

Mustafa Yılmaz.20
29.12.2011, 13:01
Eğer Jaja yada bir hücum oyuncusu daha gelirse bence Henrique'yi sezon sonuna kadar G.Birliği'ne kiralayalım. Fuat Çapa, Henrique'yi Belçika'dan tanıdığını ve Trabzonspor bırakmak isterse kadrosunda görmek istediğni söylemişti. Hem düzenli oynayarak formunu bulur hemde Türkiye'ye tam olarak alışmış olur.

Serdær
29.12.2011, 13:02

Uğur,

Bu durum sence olabilir mi ?

Olursa çok iyi olur düşüncesindeyim.

Recep Alkan
29.12.2011, 13:02

Uğur,

6 ayda 10 trilyon menejer parası veren bir kulübün menejerlik sistemini kaldıracak olması inandırıcı gelmiyor bana.

Yoksa artık herkes doymuş mu :)

Proof
29.12.2011, 13:03
Amrabat diye tutturan arkdaslar var.

Ben Amrabati yillardir PSVde izledim.
Yetenekli, ama istikrarsiz topcu. Mac secer, devamliligi yok.
Bize gore topcu degil..!

delfino
29.12.2011, 13:03
ya benim anlamadığım sonucta henriquenin ismine ve yaşına değil saha içindeki görüntüsü dikkat edin umuttan sonra ileride pres yapıcak futbolcumuz kalmadı umut varkenn okadar çok eleştiri almasına rağmen koşuyodu rakipi bozuyodu şimdi burak top ayağına gelirse ileride boş koşular yapıp defans arkasına top atılırsa iş var yoksa çoğu takım elini kolunu sallayarak oyun kuruyo oyüzden bize sağlam bir forvet şartt iyi bir vittek gerçekten bizde iş yapar henriqenin bende gönderilmesinden yanayım ayrıca saparanında brozek kardeşleri saymıyorum durması hataa son maçlarda gördük henrique ve sapara çok isteksizz oyüzden gitmesinden fayda var hazır gençlerbirliğide istiyoken bence hurşut ve defanslarındaki aykut çok iyi adamlar bizdede çok iş yaparlar gibime geliyo ;)

tsk61_24
29.12.2011, 13:04
Sezon başında en çok katkı beklediğim oyuncu idi Henrique. Gerek fiziği, gerek dayanıklılığı.

Tam bir forvet demiştim.

Sonrasında hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur. Ama bu durumda ki önemli etkenlerden birinin de daha sezon başında geçirdiği sakatlık olduğunu düşünüyorum.

Ne yazık ki oyuncular bu tarz sakatlıklardan sonra ikili mücadedelelere kolay giremiyor. Yattara geçirdiği sakatlıktan sonra uzun süre korkarak oynamıştı mesela.

Bende bu kadar kolay vazgeçilmemeli kendisinden diye düşünüyorum.

Kaldı ki ona kadar takasta kullanılabilecek çok daha oyuncu var...

Kesinlikle katiliyorum, en azindan sezon sonuna kadar beklenilmeli, birileri bu takimda 3 sene içinde kendini gelistirdi sonra çekip gitti, bence biraz sabir. Jaja konusunda aslinda gelse iyi olur ama ne bilim alinmasa belkide hiç sorun olmaz bilemicem

ysfemr
29.12.2011, 13:04

abi tolouse ile hiç görüşme yapıldımı yoksa sade alınması mı düşünülüyor?

forvette ise janko önceden beri izleniyor dedin suan görüşme varmı kendisiyle birde o adam türkiyeye gelmeyi düşünürmü?

jajaya baskanın sıcak baktıgını biliyoruz nevzat şakarsa tam tersi ve asıl önemli olan hoca sen hocanın düşüncesiyle ilgili birseyler biliyormusun?

cüneyt köz ile keşke emre can da alınmaya calısılsa ve tolga cigerci kesin olmuyormu?

bu arada salih bucanın ts iile görüştügüne ve anlasma olmayınca 2 yıllık sözleşme uzattıgını twitterdan acıkladı....

abi birde listedeki bircok isimle sezon sonu anlasılacak dedin acaba simdi mi görüşüp anlasıp sezon sonu mu imzalanacak yoksa görüşmelere sezon sonu mu başlanacak (2. yol denenirse planlarının tutmayacagı aşikar)....

Serdær
29.12.2011, 13:05
Eskişehirspor adı artık Satılmışşehir olduğu için onlardan herşey beklenir.

Uğur söylediği gibi onların da bize muhtaç olacağı günler olacak.

O zamanlar geldiğinde göreceğim ben onların boylarını.

İşleri güçleri İstanbul takımlarına yaranmak başka düşünceleri yok.

Bu durumda da o yüzden değiller mi zaten .

lazoli__61
29.12.2011, 13:05
sadri şener bugun antalya ya geçeçek idi bilgisi olan var mı ???

Royal Heart
29.12.2011, 13:06
Elimizde çok fazla yabancı var. Tahmin ediyorum Jebrin 1461'e gidecek. Pawel-Piotr, Sapara'ya ciddi transfer teklifi gelir de elden çıkarabilir miyiz, Henrique'yi kiralayabilir miyiz? Sonrasında sağlam bir yabancı stoper ile Janko iyi giderdi. Veysel (varsa daha iyi bir ön libero) de ve olası bir Jaja ayarında transfer ile süper olurdu takım.

matrix5782
29.12.2011, 13:07
Uğur,

6 ayda 10 trilyon menejer parası veren bir kulübün menejerlik sistemini kaldıracak olması inandırıcı gelmiyor bana.

Yoksa artık herkes doymuş mu :)

Daha deniz yok Kardeşim..

Sorgulanıyor, Onlarda Sorguluyor..Onların içinden de Artık Yeter Diyen Var..

Herkes ne Olduğunu Anladı..Taraftar Daha Bilinçli..

İnşallah Olur..

oksoholu
bence şenol hoca istifa edebilir ben performansını beğenmiyorum bide çok konuşuyo ben zaden konficyusuda bek sevmem
ama jaja başka bu takıma böyle bir topcu daha gelmedi aslında bizim takıma bir gömlek üstün bir futbolcu bu adamı istemeyenin zaden futbol bilgisinden şüphe edilmeli ben hoca olsam jajayı laila ya yollarım canı istediği zamanda avni akere çıkarırım üç maç alsa parasını çıkarır

beğenmeyebilirsiniz benim görüşüm

karaozgur

Gözümüz aydın diyelim o zaman Uğur kardeşim. Mantık doğru ve eğer hakikaten bu Tolousse'lu stoper olayı ciddiyse takım ikinci devreye hemen hemen hazırdır diyebiliriz.

Sene sonunda radikal kararlar alınacak demen bende biraz şüphe uyandırdı. Yani benim anladığım bu Jaja olayı olmayacak, ve belki Colman yolcudur gibi diye düşünüyorum. Yani iş disiplinli yüksek oyuncularla yola devam.

ESER
29.12.2011, 13:08
almayacaklari adami sirf populizm ugruna gundeme tasidilar sonra bombayi da senol hocanin kucagina biraktilar. simdi yasanacak her kotu sonuctan sonra bu jaja meselesi uzerinden taraftar senol hocanin jaja tercihi tartisma konusu olacak ve haliyle de bir kamyon sorun. hocaya danismadan pat diye bunu resmi agizdan dile getirmeye ne gerek var. hocaya sor istiyorsa almak istiyoruz diye bangir bangir yap yaygarani.. her seferinde yaratilan sorunu senol gunese paslamanin ne anlami var.?

gidip adriani aliyor yonetici abimiz daha basin toplantisinda ihaleyi senol hocaya birakiyor " senol hocanin israrla istedigi bir ismi aldik" yani diyor ki bize ne kardesim, adami hoca istedi biz de aldik, onu hocaya sorun... mevzu jaja olunca da biz almak istedik de hoca aldirmadi.. bu populist eylemler yakismiyor ciddi bir kuruma.

Uğur Tüysüzoğlu
29.12.2011, 13:08
Dünki Jaja Novotelde iddasına açıklık getirim , yine dün akşam konuştum amcamın oğlu ile (Novotel'de çalışıyor) bir yarım saatlik efsane oldu dedi biri ortaya attı herkez oteli aradı ama jaja otele giriş yapmadı kesinlikle dedi.

tsk61_24
29.12.2011, 13:09
Yönetim gider, taraftar maça gelmez, takim küme düser ama SENOL HOCA GITDEMEZ (NOKTA)

Serdær
29.12.2011, 13:10
Az ve çok iyi yabancı bunun dışında iyi yerli oyuncularla takımı daha iyi yerlere getirmek bence her zaman ilk planda olması gerekiyor.

Dolayısıyla Hasan Ali Kaldırım , Serdar Aziz , Cenk Tosun gibi yerli oyuncular her zaman ilk alternatifimiz olması gerekiyor.

Ayrıca daha önce de söylediğim gibi şuanda piyasası dibe vurmuş olan Cenk Tosun neden almayı düşünmüyoruz gerçekten ilginç.

Hele Gaziantespor'un paraya ihtiyacı varken ayrıca aramız iyi olmuşken düşünmekte fayda var .

matrix5782
29.12.2011, 13:10
Gözümüz aydın diyelim o zaman Uğur kardeşim. Mantık doğru ve eğer hakikaten bu Tolousse'lu stoper olayı ciddiyse takım ikinci devreye hemen hemen hazırdır diyebiliriz.

Sene sonunda radikal kararlar alınacak demen bende biraz şüphe uyandırdı. Yani benim anladığım bu Jaja olayı olmayacak, ve belki Colman yolcudur gibi diye düşünüyorum. Yani iş disiplinli yüksek oyuncularla yola devam.

Radikal Karar Transfer Sistemi üzerine...

Gidecek yabancılarda olacaktır

Glo Alan Sapara veya Vittek gibi veya Teklif üzerien herhangi bir yabancı

Bunlar Şimdi de gidebilir her şey şartlara bağlı..

ozturk
29.12.2011, 13:12

Böyle olursa gerçekten süper olur..

Royal Heart
29.12.2011, 13:13
Radikal Karar Transfer Sistemi üzerine...

Gidecek yabancılarda olacaktır

Glo Alan Sapara veya Vittek gibi veya Teklif üzerien herhangi bir yabancı

Bunlar Şimdi de gidebilir her şey şartlara bağlı..
Brozeklerin dışında şu an ciddi teklif alan yabancımız var mıdır, şu an gönderilmesi kuvvetli olan yabancılar kimlerdir? Yönetimin yabancı transfer konusundaki açıklamaları bu ara devrede yabancı alınmayacak manâsı taşır mı? Cevaplarsanız sevinirim.

.....
29.12.2011, 13:14
Stoper ve forvet transferini biran önce bitirmeliyiz. Bu takımın kesinlikle stopere ihtiyacı var. İnşAllah bunu gerçekleştiririz.

memozcan
alanzinho, adrian, olcan, sercan, jebrin.. hepsi 10 numara diye tabir edilen adamlar, ama toplasan 10 numara etmezler, bırakın jajayı falan.. ilk maç sonrası zokora bi 7-8 maç kacıracak onun yerine adam lazım, şenol hoca egemen gitti gideli sol stoper isterim diyo, umutun yeri hala boş... yani kısaca acilen üç adam lazım stoper, ön libero ve forvet..

inadina61_08

Ya kalınlaştırdığım Trabzonsporun geleceğini kurtaracak hamle olacaktır, İnşallah yapabiliriz, yalnış hatırlamıyorsam bir kaç yıl önce böyle bir hamle olmuştu ama başarılı olmuşmuydu hatırlamıyorum,

Şunu yönetime biri söylese çok sevinirim fikirleri varmı bilmiyorum ama(konu dışı olacak artık idare edin)

Alt yapıya daha fazla önem vermeliyiz eldeki sistemle oyuncu yetiştiremediğimizi artık anlayıp bize alt yapı sistemini tamamen kurabilecek bir kaç yıl bize bu işi gerçek anlamda öğretebilecek birileri lazım, bir alman takımından alt yapı sorumlusu getirilebilir, ayrıca alt yapı eğitimi günümüz koşulları ve belli bir sistem dahilinde olmalı, alıp 1461'e gönderdiğimiz çocuklarada yazık oluyor bu hafta sonu maçı izlerken sahayı görünce midem bulandı, bunlara daha güzel bir saha hatta gerekiyorsa üstü kapalı olsun,

Ayrıca barcelona altyapısın izlemek üzere ünal hoca gitmişti diye biliyorum, bir örnekle son vereyim-bir akrabam İstanbulda karadeniz sporda oynuyordu daha lise 2 öğrencisi xxxx takım aldı, ancak 3 yıl sonra kendine takım arıyordu bakınca iyi bir oyuncu olacak izlenimi vardı ancak öğrendim ki liseyi hatır gönül işi bitirmiş,notları berbat, boş kaldığı dönemde sigara ve az da olsa alkole başlamış o yaşta, çocuğa yazık oldu ama önemli olan nasıl o hale geldi, ayrıca kulübün tesislerinde kaldığından aileden uzak kalan o yaştaki çocuğun psikolojiside var kulüp bir iki ayda bir göndermiş ailesine....
bence ilk aşamada 5 yıl sonrasını düşünerek birşeyler yapılmalı, A takımımız biryerlere birşekilde geliyor ve gelmeye devam edecektir...Bitti...

matrix5782
29.12.2011, 13:15
Brozeklerin dışında şu an ciddi teklif alan yabancımız var mıdır, şu an gönderilmesi kuvvetli olan yabancılar kimlerdir? Yönetimin yabancı transfer konusundaki açıklamaları bu ara devrede yabancı alınmayacak manâsı taşır mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Celustka Aldı Parmadan Göndermedik..

ikizler ,Sapara Gitmek istiyor Vittek Sözleşme Dondurulabilir.şArta Göre Alan..

yabancı Oyuncu Alacaklarbunları 12 dakika Önce Söyledim Gideceklerle gelecekler Paralellik Gösterecek..

byhaluk61
29.12.2011, 13:16
bence bu saatden sonra s.azız-h.ali-bırde ıyı bır forvet aldık mı yeterlı.....benım asıl ıstegım su elımızdekılerı cıkarmak bu kadar adam olur mu takımda yaaa.....

cahana
29.12.2011, 13:16
almayacaklari adami sirf populizm ugruna gundeme tasidilar sonra bombayi da senol hocanin kucagina biraktilar. simdi yasanacak her kotu sonuctan sonra bu jaja meselesi uzerinden taraftar senol hocanin jaja tercihi tartisma konusu olacak ve haliyle de bir kamyon sorun. hocaya danismadan pat diye bunu resmi agizdan dile getirmeye ne gerek var. hocaya sor istiyorsa almak istiyoruz diye bangir bangir yap yaygarani.. her seferinde yaratilan sorunu senol gunese paslamanin ne anlami var.?

gidip adriani aliyor yonetici abimiz daha basin toplantisinda ihaleyi senol hocaya birakiyor " senol hocanin israrla istedigi bir ismi aldik" yani diyor ki bize ne kardesim, adami hoca istedi biz de aldik, onu hocaya sorun... mevzu jaja olunca da biz almak istedik de hoca aldirmadi.. bu populist eylemler yakismiyor ciddi bir kuruma.

ilk bakışta biraz komplo teorisini andırsa da bu yönetimin bugüne kadar ki tutumunu düşününce gayet yerinde bir tesbit diyorum eline sağlık

onur-61
29.12.2011, 13:17
inadina CAGDAS ATAN

Royal Heart
29.12.2011, 13:18
Celustka Aldı Parmadan Göndermedik..

ikizler ,Sapara Gitmek istiyor Vittek Sözleşme Dondurulabilir.şArta Göre Alan..

yabancı Oyuncu Alacaklarbunları 12 dakika Önce Söyledim Gideceklerle gelecekler Paralellik Gösterecek..
Teşekkürler, peki olası bir Jaja hamlesi forvet takviyesi olarak mı düşünülüyor yoksa forvet için Janko gibi isimler için ciddi bir girişimde bulunduk mu ?

Ibrahim Gaygusuz
29.12.2011, 13:18
Valla menajerlere yedirdigimiz paranin 10% scotlara versek dunyanin her yerinde futbolcu izliyen adamimiz olur.

matrix5782
29.12.2011, 13:19
Ya kalınlaştırdığım Trabzonsporun geleceğini kurtaracak hamle olacaktır, İnşallah yapabiliriz, yalnış hatırlamıyorsam bir kaç yıl önce böyle bir hamle olmuştu ama başarılı olmuşmuydu hatırlamıyorum,

Şunu yönetime biri söylese çok sevinirim fikirleri varmı bilmiyorum ama(konu dışı olacak artık idare edin)

Alt yapıya daha fazla önem vermeliyiz eldeki sistemle oyuncu yetiştiremediğimizi artık anlayıp bize alt yapı sistemini tamamen kurabilecek bir kaç yıl bize bu işi gerçek anlamda öğretebilecek birileri lazım, bir alman takımından alt yapı sorumlusu getirilebilir, ayrıca alt yapı eğitimi günümüz koşulları ve belli bir sistem dahilinde olmalı, alıp 1461'e gönderdiğimiz çocuklarada yazık oluyor bu hafta sonu maçı izlerken sahayı görünce midem bulandı, bunlara daha güzel bir saha hatta gerekiyorsa üstü kapalı olsun,

Ayrıca barcelona altyapısın izlemek üzere ünal hoca gitmişti diye biliyorum, bir örnekle son vereyim-bir akrabam İstanbulda karadeniz sporda oynuyordu daha lise 2 öğrencisi xxxx takım aldı, ancak 3 yıl sonra kendine takım arıyordu bakınca iyi bir oyuncu olacak izlenimi vardı ancak öğrendim ki liseyi hatır gönül işi bitirmiş,notları berbat, boş kaldığı dönemde sigara ve az da olsa alkole başlamış o yaşta, çocuğa yazık oldu ama önemli olan nasıl o hale geldi, ayrıca kulübün tesislerinde kaldığından aileden uzak kalan o yaştaki çocuğun psikolojiside var kulüp bir iki ayda bir göndermiş ailesine....
bence ilk aşamada 5 yıl sonrasını düşünerek birşeyler yapılmalı, A takımımız biryerlere birşekilde geliyor ve gelmeye devam edecektir...Bitti...

Yönetimin Böyle Bir Şey yapması İçin gerekli Şartlar zor

En basiti biz taraftarlar

yönetim Transfer yok Alt yapıya Yöneleceğiz dese burada bir çok Kişi istifa bayrağı Açar..

Talep Arz meselesi..

byhaluk61
29.12.2011, 13:19
----------------onur---------------
-------------(tolga-zekı)----------
celustka---giray---s.azız---cehc---
(serkan)-(m.yumlu)-(glowockı)--(h.ali )
halıl-----colmaz---zokora----olcan---
(volkan)--(-----)-(aykut)---(henrıke)
------------adrıan-------------
-----------(alanzınho)------------
-----------burak-------------
----------(-----)-------------

Mert Oğuzlu61
29.12.2011, 13:20
jaja yı 2.5m € verip almak varken hala ''düşünmeye çalışmak(!)''

kısa ve net : AHMAKLIK !!!

neyi bekliyor şenol hocamız acaba, yeni adrianlar istemiş olabilir mi ?!

ALDENİRO
EĞer Şenol hoca yerlİ stoper İstİyorsa, galİba jaja yi kabul edecek demektİr.

karaozgur
alanzinho, adrian, olcan, sercan, jebrin.. hepsi 10 numara diye tabir edilen adamlar, ama toplasan 10 numara etmezler, bırakın jajayı falan.. ilk maç sonrası zokora bi 7-8 maç kacıracak onun yerine adam lazım, şenol hoca egemen gitti gideli sol stoper isterim diyo, umutun yeri hala boş... yani kısaca acilen üç adam lazım stoper, ön libero ve forvet..
Saydıklarınızın hiçbirisi tam anlamıyla 10 numara tabirine uymuyor. Hepsini toplasak yinede esas anlamıyla 10 numara olan bir Hagi'nin yarısının yarısı bile etmezler. Aslında bunların hepsi birkaç mevkiide kullanılabilecek olan orta saha topçularıdır. Sırtına 10 numara giydiripte ortalığa salabileceğimiz tarzda bir oyuncu değil bunlar. Zaten yıllardır ki buna Hami de dahildir, Jaja hariç bir 10 numaramız asla olmamıştır.

Bunlardan herhangi birisine 10 numaralı formayı giydirseniz, 10 numaraya ayıp olur zaten ...:)

Olcan 11, Sercan hem 7 hem 11, Alan, Adrian ve Jebrin ise klasik bir 8 numaradır.

Bekir
29.12.2011, 13:21
Olcan 10 numara diye tabir edilen bir oyuncu değil,Olcan Sol açık oyuncusu ve golcü kimliği de var,sol tarafa aradığımız tarzda bir isim.

Jebrin 10 numara değil,ortasahanın ortasında oynuyor,defansif yönü de olan öift yönlü bir oyuncu.

Sercan kiralık gidicek,Alanzinho yetersiz.

Adrian ise 10 numara bölgesinde verimli olamıyor,golcülüğü yok,takımı iler taşıyamıyor,topu ileride tutamıyor.

Zokora'nın yerinde oynatıcak oyuncu lazım ama Jaja da ihtiyac duydugumuz bir oyuncu.

61trabzonomer
29.12.2011, 13:21
inadina CAGDAS ATAN

benimde gönlümde çağdaş var valla onla giray ,millet vasat der ama inanclı dediğin zaman bunlarda şaşma.

Bekir
29.12.2011, 13:23
Bence Şenol Hoca direk forvet oyuncusu istemez,yine tek forvetle oynatıcaktır takımı.

Forvet alınırsa Burak'ı sağa çekmek zorunda kalıcak,bu şekilde de Volkan Şen forma şansı bulamıcak.

Ogün'
29.12.2011, 13:25
inadina CAGDAS ATAN

İnadına Umut BULUT;)

karaozgur
Saydıklarınızın hiçbirisi tam anlamıyla 10 numara tabirine uymuyor. Hepsini toplasak yinede esas anlamıyla 10 numara olan bir Hagi'nin yarısının yarısı bile etmezler. Aslında bunların hepsi birkaç mevkiide kullanılabilecek olan orta saha topçularıdır. Sırtına 10 numara giydiripte ortalığa salabileceğimiz tarzda bir oyuncu değil bunlar. Zaten yıllardır ki buna Hami de dahildir, Jaja hariç bir 10 numaramız asla olmamıştır.

Bunlardan herhangi birisine 10 numaralı formayı giydirseniz, 10 numaraya ayıp olur zaten ...:)

Olcan 11, Sercan hem 7 hem 11, Alan, Adrian ve Jebrin ise klasik bir 8 numaradır.

Olcan 10 numara diye tabir edilen bir oyuncu değil,Olcan Sol açık oyuncusu ve golcü kimliği de var,sol tarafa aradığımız tarzda bir isim.

Jebrin 10 numara değil,ortasahanın ortasında oynuyor,defansif yönü de olan öift yönlü bir oyuncu.

Sercan kiralık gidicek,Alanzinho yetersiz.

Adrian ise 10 numara bölgesinde verimli olamıyor,golcülüğü yok,takımı iler taşıyamıyor,topu ileride tutamıyor.

Zokora'nın yerinde oynatıcak oyuncu lazım ama Jaja da ihtiyac duydugumuz bir oyuncu.
Sanki aynı yerde, aynı anda, aynı kişi tarafından yazılmış gibi duruyor. :D

Ömer Öztürk
jajadan bize fayda gelmezz arkadaslar huylu huyundan vazgecmezz yasandı ve bıttı o saygısızca!:)

Murat 61
29.12.2011, 13:26

Bizim kulüpte scout sistemi ne zaman vardı da şimdi yeniden oluşturulacak. Benim bildiğim bir izleme komitemiz vardı o kadar.

Eleştiri için değil yanlış anlaşılmasın. Bilgi amaçlı soruyorum.

onur-61
29.12.2011, 13:26
benimde gönlümde çağdaş var valla onla giray ,millet vasat der ama inanclı dediğin zaman bunlarda şaşma.

kendisi TS oynamk cok istiyor... tecrübesi var....baselde sampiyonlar ligi oynadi ....sampiyon oldu kupayi aldi....
sol ayakli STOPER neden istemiyor bu adami yahu

matrix5782
29.12.2011, 13:27
Abdelaziz Barrada Bu Çocuğu Dikkatli takip etmek gerek...

Bdeniz_61
29.12.2011, 13:27
jaja yı 2.5m € verip almak varken hala ''düşünmeye çalışmak(!)''

kısa ve net : AHMAKLIK !!!

neyi bekliyor şenol hocamız acaba, yeni adrianlar istemiş olabilir mi ?!

Anlatılanlara göre Jaja'nın hareketleri disiplinsizlik boyutu aşmış.Jaja kalitesine,yeteneğine söylenecek söz yok ama olayların içinde yer almış Şenol Güneş'e yaptığın yorum manidar.Şenol Güneş'i bence tanımıyorsun.

Berk
29.12.2011, 13:28
Ya Bu Vittek Ocak'ta mı başlayacaktı antrenmanlara yoksa Şubat'ta mı?

balli_kuymak
29.12.2011, 13:31
Ya ne çağdaşı kardeşim güldürmeyin adamı :)

Alp Yavuz 13
Amrabat diye tutturan arkdaslar var.

Ben Amrabati yillardir PSVde izledim.
Yetenekli, ama istikrarsiz topcu. Mac secer, devamliligi yok.
Bize gore topcu degil..!

Seçtiği 2 maçta bizle oynadığı maçlardı 3-3 lük ve bu seneki Ambrabat yetenekli olabilir ama bende katılıyorum devamlılığı olmayan bir futbolcu ki öyle devamlılığı olsaydı emin olun psv'den kayseriye gelmezdi...

ESER
ilk bakışta biraz komplo teorisini andırsa da bu yönetimin bugüne kadar ki tutumunu düşününce gayet yerinde bir tesbit diyorum eline sağlık

bunlar surekli olarak yasandi

yattaranin qatar takimina satilmaya calisildigi sure zarfinda baskan bizzat yattarayi taraftarin onune atti. paragoz ilan etti vs. fatih tekke transferi sirasinda yasananlar da ortada. burak'i hain ilan ettiler sonra hicbirsey olmamis gibi aldilar. ayni sekilde zafer yelen'i de. ben alinan satilan futbolculara pek takilmiyorum genelde. takildigim olay her isten kendilerini bir sekilde siyirmak icin her turlu yolu mubah goruyor yonetim. jaja super bir adam ama bu adamin gecen sene yarattigi sorunlar ortada ve bu adami sorunlu diye gonderiyorsun ama biliyorsun ki taraftarin buyuk bir kismi bu adami istiyor ,sonra hemen basliyorsun umut tacirligine. aldik alacaz geldi gelecek ..eee sonra efendim biz cok istedek de hoca istemedi.. bunu ima etmek bile bu takimin basindaki hocaya ayip etmek degil midir? yukaridaki mesajlarin birinde bile bir arkadas senol gunes out jaja in 'e getirmis olayi. bu algiyi taraftarda olusturmak ve hocayi direkt hedef yapmak yonetimin ayibidir. biz hugo brosslu yonetimi de biliyoruz senol gunesli yonetimi de..