PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası -5-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

memmedaga
28.12.2011, 05:31
arkadaslar olcan ve jaja ikisi yada biri Gs'ye giderse sakin ama sakin sasirmayin uzulmeyin

Cihan_61
28.12.2011, 05:35
arkadaslar olcan ve jaja ikisi yada biri Gs'ye giderse sakin ama sakin sasirmayin uzulmeyin

Bise biliyorsan söyle?

oflukaan
28.12.2011, 06:18
allahım yarabbim ADRİAN'a hala sallıyor musunuz adam ne yapsın daha ne bekliyosunuz dripling yapıyor pas atıyor orta açıyor şut çekiyor. varsa takımda daha iyi si söyle hiç colman desen şut cekmez,halil desen topu duzeltene kadar 2 kere alırlar ayağından.zokora cech labali.. sapara zaten hiç gormedik sahada ama cok kaliteli bir oyuncu oldugunu biliyoruz belki o ama onu da gostermesi lazım.

TSKara61
28.12.2011, 06:37
allahım yarabbim ADRİAN'a hala sallıyor musunuz adam ne yapsın daha ne bekliyosunuz dripling yapıyor pas atıyor orta açıyor şut çekiyor. varsa takımda daha iyi si söyle hiç colman desen şut cekmez,halil desen topu duzeltene kadar 2 kere alırlar ayağından.zokora cech labali.. sapara zaten hiç gormedik sahada ama cok kaliteli bir oyuncu oldugunu biliyoruz belki o ama onu da gostermesi lazım.

Saydiklarinin hicbirini dogru duzgun yapamiyor. Son hafta ki topuk pasi disinda olumlu hareketi yok.

yorumsuz6117
28.12.2011, 07:13
Burak ve Halil'in arasına Jaja'yı koyup , Serkan yerine de Olcan'ı koyduk mu taşlar yerine oturur gibi görünüyor . Tabi bu bir varsayım , her şey kağıda yazıldığı gibi olmuyor.

Şenol Hoca'nın kafasına silah dayasan Serkan'ı kesmez..

Emirhan Yazıcı
28.12.2011, 07:20
Njang jaja burak felaket olur savunmayada kyrgiakos alinsa keske ..

i Tusunda Sorun var Sanırım ?

61_Serhat_61
28.12.2011, 07:23
Gelsin artık şu son dakika haberleri yahu... Jaja ve olcan Trabzonspor'da diye...

ozturk
28.12.2011, 07:46
Transferler yine yalan oldu galiba..

cahana
28.12.2011, 08:10
yine mi hüsran?

is_mail61
28.12.2011, 08:23
ya bu jaja işi noldu arkadaş gelmiyomu bizim reizzzz:)

Ertan1982
28.12.2011, 08:31
Birsey anlamiyorum.Avrupanin cogu yerde resmi Transferdevresi 1.1 basliyor.Bizde niye 5.1 ?Tamam 1.1 Pazar,yap bunu 2.1 olsun bitsin ve transferler ilk macta oynasin.Futboldan anlamayan bir yalanciyi emirlen basa getirisen böyle olur iste.

volkan_627
28.12.2011, 08:35
ilk maçımız olan manisa karşısına yeni transferlerden mahrum çıkacağız. sonra da 6-7 hafta boyunca zokora dan mahrum kalacağız. ne iştir aradaş...

memmedaga
28.12.2011, 08:48
fotomac yazay

Jaja'yı bitirdik!

5 MİLYON'A SATILMIŞTI
Trabzonspor, taraftarın da takımda görmek istediği eski yıldızı Jaja Coelho'nun işini bitirdi. Sezon başında 5 milyon euro bonservis bedeliyle Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Ahli takımına satılan Brezilyalı yıldız hakkında müjdeli haberi bizzat başkan Sadri Şener verdi. Transfer hakkında FOTOMAÇ'a özel açıklamalarda bulunan Şener, "Jaja ve kulübü Al Ahli ile büyük ölçüde anlaştık, aksilik olmazsa 5 Ocak'ta imza attıracağız" dedi.

GİDERKEN ÜZÜLMÜŞTÜM
Jaja'nın Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı oyunculardan biri olduğunu vurgulayan Sadri Şener, "Onu izlemekten zevk alıyorduk. Ama çocuk eğlenceye düşkündü. Bu da bizim insanımıza fazla geldi. Avrupa'da da bu tip futbolcular var. Açıkçası gitmesine üzülmüştüm. Geçenlerde bizi aradı 'Beni geri alın. Aynı hataları yapmayacağım' dedi. Bunun üzerine onu geri almak için harekete geçtik ve transferi büyük ölçüde bitirdik" ifadelerini kullandı. Kulübü Al Ahli'den 2.5 milyon euro alacağı olan Trabzonspor'un, Dubai ekibine 1 milyon euro ödeyeceği öğrenildi.

Zeki Akyol
28.12.2011, 08:49
ustune basa basa soyluyorum Jaja'yi yonetim istiyor ama Senol Gunes hoca kesinlikle ama kesinkle istemiyormus Jaja , eger gelirse çok kotu olur hoca istemiyor bundan emin olun bi yazardan duydum.

Jaja ile Şenol Güneş arasında bir kavga oldu mu sorusuna Hasan Yener, "Hayır böyle birşey yok. Şenol hocamızla Jaja arasında herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Zaten Jaja'yı geri almamız konusunda Şenol Güneş hiçbir sorun olmayacağını söyledi"
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=101577 milletin dediklerine neden hemen inanıyorsunuz. Burdada tam tersini söylüyorlar.

tturan
28.12.2011, 08:50
Jaja ile Şenol Güneş arasında bir kavga oldu mu sorusuna Hasan Yener, "Hayır böyle birşey yok. Şenol hocamızla Jaja arasında herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Zaten Jaja'yı geri almamız konusunda Şenol Güneş hiçbir sorun olmayacağını söyledi"
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=101577 milletin dediklerine neden hemen inanıyorsunuz. Burdada tam tersini söylüyorlar.

Hangisine inanacağız burda da tam tersi yazıyor. http://www.trabzonhaber.com.tr/trabzonspor/gunes-isyanlarda-h9297.html

inadina61_08
28.12.2011, 08:52
fotomac yazay

Jaja'yı bitirdik!

5 MİLYON'A SATILMIŞTI
Trabzonspor, taraftarın da takımda görmek istediği eski yıldızı Jaja Coelho'nun işini bitirdi. Sezon başında 5 milyon euro bonservis bedeliyle Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Ahli takımına satılan Brezilyalı yıldız hakkında müjdeli haberi bizzat başkan Sadri Şener verdi. Transfer hakkında FOTOMAÇ'a özel açıklamalarda bulunan Şener, "Jaja ve kulübü Al Ahli ile büyük ölçüde anlaştık, aksilik olmazsa 5 Ocak'ta imza attıracağız" dedi.

GİDERKEN ÜZÜLMÜŞTÜM
Jaja'nın Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı oyunculardan biri olduğunu vurgulayan Sadri Şener, "Onu izlemekten zevk alıyorduk. Ama çocuk eğlenceye düşkündü. Bu da bizim insanımıza fazla geldi. Avrupa'da da bu tip futbolcular var. Açıkçası gitmesine üzülmüştüm. Geçenlerde bizi aradı 'Beni geri alın. Aynı hataları yapmayacağım' dedi. Bunun üzerine onu geri almak için harekete geçtik ve transferi büyük ölçüde bitirdik" ifadelerini kullandı. Kulübü Al Ahli'den 2.5 milyon euro alacağı olan Trabzonspor'un, Dubai ekibine 1 milyon euro ödeyeceği öğrenildi.

Ağzından duymadan inanmam, medya dediğin şey fare gibidir, nereden ne ekmek çıkaracağını şike olayları ile gördüm, varsa bir video yayınlasınlar yada burada ki bazı arkadaşların tamam demesi gerek, bu gazetelerden tiksinir hale geldim artık almıyor ve okumuyorum, umarım başka bir iddaname de onlar için yazılır, satılık kalemleri temizleyemeyen bir guruptan hiç bir şey beklemiyorum haber bile yapmasınlar 3 maymun olsunlar fıstık verelim bu dallamalara...İnşallah doğrudur, jaja dediğin adam yılbaşından önce gelmez zaten 5 ocak kısmı doğru olabili :rolleyes:

memmedaga
28.12.2011, 08:55
Ağzından duymadan inanmam, medya dediğin şey fare gibidir, nereden ne ekmek çıkaracağını şike olayları ile gördüm, varsa bir video yayınlasınlar yada burada ki bazı arkadaşların tamam demesi gerek, bu gazetelerden tiksinir hale geldim artık almıyor ve okumuyorum, umarım başka bir iddaname de onlar için yazılır, satılık kalemleri temizleyemeyen bir guruptan hiç bir şey beklemiyorum haber bile yapmasınlar 3 maymun olsunlar fıstık verelim bu dallamalara...İnşallah doğrudur, jaja dediğin adam yılbaşından önce gelmez zaten 5 ocak kısmı doğru olabili :rolleyes:

ne diyeyim abi senda cok haklisin

Zeki Akyol
Hangisine inanacağız burda da tam tersi yazıyor. http://www.trabzonhaber.com.tr/trabzonspor/gunes-isyanlarda-h9297.html

Böyle birşey olma ihtimali yok Hoca yok istemiyorum derse nedn yalan söyleyip istiyor hoca desinlerr bence bizim medyanın haber politikası Sadri Şeneri sevmeyen kısımın uydurmaları göreceksiniz Jaja gelecek ve Hoca da sorun yok dıyecek.Eğer aksi durum varsa zaten ŞEnol hoca tepkisini gizlemez arkadşlar bizde ozaman neyin doğru neyin yalan olduğunu anlamış oluruz.

Faik Yılmaz
Olcan transferi Gazianteplilerin absürd istekleri nedeniyle askıya alnmış arkadaşlar....

Olcana karışılık 3 milyon euro ve 2 oyuncu istemişler biriside Alanzinyo...

Tamam biraz uşağa benziyor Alan ama okadar da değil yani....

inadina61_08
28.12.2011, 09:00
ne diyeyim abi senda cok haklisin

renkdaş aman kusura bakma lafım sana değildi, galiba ben sabah sabah yalnış kanaldan girdim, birazda gerildim...

Öncelikle haber için teşekkür etmeliydim,
sonrasında ki söylediklerim sabah Ts'ye sallayan bir iki yazı okudum yine gazete dedikleri paçavralardan(internette) biraz sinirlendim kusura bakma yalnış anlaşılabileceğini düşünmedim...

DJTT
28.12.2011, 09:04
bence askiya felan alinmadi hocaya ve sadri baskanan danisilacak. Bizimkiler cok iyi pazarlik yaparlar ya....

augustus
28.12.2011, 09:04
Olcan transferi Gazianteplilerin absürd istekleri nedeniyle askıya alnmış arkadaşlar....

En iyisi yapılmış.Transfer yapıcaz diye de kendimizi enayi yerine sokmayalım.Hem 3 milyon euro vericez hem Sapara ve Alanzinho yu...yok devenin bale pabuçu.Sapara bizde kendini gösterememiş olabilir ama öyle sıradan bir futbolcu değildir.Heleki Alanzinho her zaman kadroda olması gereken bir isimdir.Bu anadolu kulüpleri transferde aynı parayı versek bile ikili ilişkilerden dolayı önceliği istanbul kulüplerine verirler.Gs isterken Olcan için bizimle pazarlık yapmalarından belliydi böyle bir istekte ısrarcı olacakları.

TSKara61
28.12.2011, 09:05
Olcan ve Jaja'yi alırsak hucum kuvvetimizi rahatla 2'ye katlamış oluruz.

Uğur Ö.
28.12.2011, 09:05
http://www.trabzonhaber.com.tr/trabzonspor/gunes-isyanlarda-h9297.html

Bu nasıl bir yalandır sanki izlemedik antreman saatini soruyor oda saati yok istediğimiz saatte yaparız diyor.Nasıl bir kafayla uydurulmuş bu yazı yazıklar olsun

memmedaga
28.12.2011, 09:07
renkdaş aman kusura bakma lafım sana değildi, galiba ben sabah sabah yalnış kanaldan girdim, birazda gerildim...

Öncelikle haber için teşekkür etmeliydim,
sonrasında ki söylediklerim sabah Ts'ye sallayan bir iki yazı okudum yine gazete dedikleri paçavralardan(internette) biraz sinirlendim kusura bakma yalnış anlaşılabileceğini düşünmedim...

abi yazdiklarin gayet gercek yanlis alinmadim,bu oyunun kurali bu bi taraftan bizi avuturlar oteki taraftan onlari guya herkesi idare edecekler hikayesi.

bosver abi gerilme degmez.

Insallah Adalet er yada gec Tecelli edecek belki bu sene degil baksana bakan falan pacalari sivamis hemen ardindan fener basladi bol keseden dagitmaya ama merak etma birgun gelecek Adalet tecelli edecek yani son gulen iyi gulecek

darlanma darlanma sira sana geleceek der bizimkiler :)

Ertan1982
28.12.2011, 09:08
Antep acgözlülük ediyor.GS 2 Mio + 3 oyuncu teklif eder.teklif edecekleri oyuncularda bizimkilerin kalitesinin altinda.

Antepin bu sezon ki yabanci transferleri tutmadi.Sapara ve Alan rahat oynar orda.Ama alan´i istiyorsalar bir oyuncu daha koymalilar o transfere.

Samet GÜVEN

klasik transfer senaryolarımız.

önce çok büyük aşama kaydedip %90 bu iş biter,

sonra çıkan küçük pürüzlerden dolayı askıya alınır,

sonra bilirsiniz meşhur YILAN HİKAYESİ dönemimiz olur,

sonrası da işte...

TSKara61
Tolga
Celutska-Giray-Costa-Cech
Zokora-Colman
Burak------Jaja-------Olcan
Halil

Onur, Aykut Demir, Ozgur Cek, Jebrin, Alanzinho, Soner, Volkan, Muhammet/Cenk

Punisher-61
28.12.2011, 09:09
http://www.trabzonhaber.com.tr/trabzonspor/gunes-isyanlarda-h9297.html

Bu nasıl bir yalandır sanki izlemedik antreman saatini soruyor oda saati yok istediğimiz saatte yaparız diyor.Nasıl bir kafayla uydurulmuş bu yazı yazıklar olsun

aynen öyle kesin yalan haber..adamlar kendi kafalarina göre uyduruyorlar haberleri... dün idmandan resimleride gördük milletin nesesi yerindeydi.

Faik Yılmaz
En iyisi yapılmış.Transfer yapıcaz diye de kendimizi enayi yerine sokmayalım.Hem 3 milyon euro vericez hem Sapara ve Alanzinho yu...yok devenin bale pabuçu.Sapara bizde kendini gösterememiş olabilir ama öyle sıradan bir futbolcu değildir.Heleki Alanzinho her zaman kadroda olması gereken bir isimdir.Bu anadolu kulüpleri transferde aynı parayı versek bile ikili ilişkilerden dolayı önceliği istanbul kulüplerine verirler.Gs isterken Olcan için bizimle pazarlık yapmalarından belliydi böyle bir istekte ısrarcı olacakları.

2 milyon euro ve Haminin 1 çift kramponu verilebilir Olcan'a....

Başkada 5 kuruş etmez.....

3 milyon euro , 4 te Alanzinyo verdik , yaklaşık yarım milyon euroda Saparaya 7,5 milyon euro istiyorlar bizden...

Ben olsam görüşmeyi yapan ekibin başında...

"Yok devenin nalı " derdim....

Valla iyi sabırlı adamlarmış....

yorumsuz6117
Jaja İllumunatiymiş.. :eek:

http://www.incicaps.com/haja.jpg

serkanholep
28.12.2011, 09:10
türk oyuncu alabilmek için bazı fedakarlıklar yapmak şart

herşeye herkese ohooooooo dersek kalırız hürriyetlere

selçuk küme düşen takımdan kaç paraya alınmıştı hatırlayın

olcan ın 3-4 ederi var bir de takas oyuncusu

alper in de 4-5 ve takas oyuncusu ederi var

winner
28.12.2011, 09:11
fb, A2 takım oyunucularından alper potuk'u a takım kadrosuna aldığını resmen açıklamış.

tribünde bando mızıka çalmakla olmaz bu işler zamanında istanbul'a kafa tutan! sevgili eskişehirliler...

memmedaga
28.12.2011, 09:12
türk oyuncu alabilmek için bazı fedakarlıklar yapmak şart

herşeye herkese ohooooooo dersek kalırız hürriyetlere

selçuk küme düşen takımdan kaç paraya alınmıştı hatırlayın

olcan ın 3-4 ederi var bir de takas oyuncusu

alper in de 4-5 ve takas oyuncusu ederi var

ya abi iyi guzelde bu alanzihno bu kadar kotu oyuncu olamaz yapmayin etmayin gecen sene bes macta son anlarda maci kurtardi

TSKara61
28.12.2011, 09:14
Olcan 2 milyon euro'mu eder? Kusura bakmayın ama Olcan bu ligin en yetenekli ve en hırslı kanat oyuncularından biri. Ona 3-4 milyon veremiyeceksen, gider Galatasaray'a Fener'e sonra Alper'de ve diğer bir çok topcuda olduğu gibi uzanılmaz ciğer muamelesi yaparız.

Artık bu beleşci mantaliteden kurtulun. Yıllardır yaptığımız 'ucuz' transfer politikaları bize ne kadar pahalıya patladığını kaç defa daha görmek zorundayız.

Ertan1982
28.12.2011, 09:15
Fedakarliga tamam da elin enayisi bizmiyiz.gs girsin isin icine bizden az paraya ve daha kalitesiz oyunculara verirler Olcani bunlar.

Turgay Atalay
28.12.2011, 09:19
İstanbulun pislik takımlarına kızını satar gibi futbolcularını peşkeş çeken, iş bize gelince tok satıcı gibi davranan fukara anadolu kulüplerinden tiksiniyorum...kayseri,eskişehir,antep gibi tırı vırı takımlar sizden hiçbir zaman bi mok olmaz, olmayacak da.

Faik Yılmaz
28.12.2011, 09:19
Olcan 2 milyon euro'mu eder? Kusura bakmayın ama Olcan bu ligin en yetenekli ve en hırslı kanat oyuncularından biri. Ona 3-4 milyon veremiyeceksen, gider Galatasaray'a Fener'e sonra Alper'de ve diğer bir çok topcuda olduğu gibi uzanılmaz ciğer muamelesi yaparız.

Artık bu beleşci mantaliteden kurtulun. Yıllardır yaptığımız 'ucuz' transfer politikaları bize ne kadar pahalıya patladığını kaç defa daha görmek zorundayız.

Dostum 2 milyon euro 5 trilyon ediyor....

hiçte az para değil.....

Olcana istenen oyuncularla para 7,5 milyon euro ediyor.... o paraya değil ülkemizden İspanya liginden çok kaliteli oyuncu alabilirsiniz....

Uğur Ö.
28.12.2011, 09:21
gs bir transferi vardı Ali Turan galiba yine aynı bu şekilde kadro dışı bıraktırdılar oyuncunun aklını çelerek sonra almışlardı.Ne çirkef bir takımmış bu

Turgay Atalay
28.12.2011, 09:22

Peki olcan 3 milyon euro+Alan+Sapara eder mi?

Madem kriter fazla para vermek, Alper için satılmışlara şikeci fenerden fazla para verdik, neden alamadık?

TSKara61
28.12.2011, 09:22
Artık kontratı elinde olan ve küme düşmüş takımların topcularını toplamamızdan bıktım. Bi kere de paraya kıyıp şu ligde parlayan topcuları alın.

Adrian ve Henrique gibi b.k çuvallarına 4-5 milyon euro kıyıyoruz. Ligde ki kaliteli topcularımıza gelince, 'Bundan altyapıdan 50 tanesi çıkar. Jebrin 3 tanesi eder bu adamın' deyip geçiştiriyoruz.

Herşeyimlen iddaa ederim ki sezon başı 5 milyon'a Adrian değil de Alper'i alsaydık ve 4 milyon Henrique değil Olcan'ı alsaydık şu an hepimiz bir o kadar daha mutlu ve takımımız bir o kadar daha başarılı olurdu.

Ama yooook. Türk topcu dediğin kontratı elinde beleş olandır (!) Çünkü Türk topcunun görevi tüm devre A2'de görev alıp, devre arası küme düşen takımlara kiralanmaktır (!) Başaralı yerli transfer politikası böyle yürütülür (!)

mc123
28.12.2011, 09:23
Dostum 2 milyon euro 5 trilyon ediyor....

hiçte az para değil.....

Olcana istenen oyuncularla para 7,5 milyon euro ediyor.... o paraya değil ülkemizden İspanya liginden çok kaliteli oyuncu alabilirsiniz....

aynen ben de buna takılıyorum
2-3 m euro diyoruz eski aprayla 2*3 milyar der gibi geliyor
ama konustuğumuz paralar 10 trilyon 15 trilyon

Asi Çaykaralı61
28.12.2011, 09:23
Dün akşam ki Olcan görüşmesinde neler olmuş ??

Ertan1982
28.12.2011, 09:24
İstanbulun pislik takımlarına kızını satar gibi futbolcularını peşkeş çeken, iş bize gelince tok satıcı gibi davranan fukara anadolu kulüplerinden tiksiniyorum...kayseri,eskişehir,antep gibi tırı vırı takımlar sizden hiçbir zaman bi mok olmaz, olmayacak da.
Meshur 3:4 maci unutmadik daha.Antep zirve yarisi Avrupa vs. asla öyle hedefleri yok.Olsaydi Düzgün transferler yaparlardi Bu sezon Avrupa maclari icin.Aldiklari yabancilar.Scout sistemi kulaniyorlar diyordu burda bir kac arkadas.Demekki dogrudüzgün Scouten edemediler oyunulari.

yomrali_ts
Ben bugün bir haber aldım... Bilmiyorum % 99 doğru.

DJTT
GS basini dönderdigi Andrabati almak lazim, simdi ucuza ala billiriz bence......bizim yönetimle degil ama!

mc123
28.12.2011, 09:25
Artık kontratı elinde olan ve küme düşmüş takımların topcularını toplamamızdan bıktım. Bi kere de paraya kıyıp şu ligde parlayan topcuları alın.

Adrian ve Henrique gibi b.k çuvallarına 4-5 milyon euro kıyıyoruz. Ligde ki kaliteli topcularımıza gelince, 'Bundan altyapıdan 50 tanesi çıkar. Jebrin 3 tanesi eder bu adamın' deyip geçiştiriyoruz.

Herşeyimlen iddaa ederim ki sezon başı 5 milyon'a Adrian değil de Alper'i alsaydık ve 4 milyon Henrique değil Olcan'ı alsaydık şu an hepimiz bir o kadar daha mutlu ve takımımız bir o kadar daha başarılı olurdu.

Ama yooook. Türk topcu dediğin kontratı elinde beleş olandır (!) Çünkü Türk topcunun görevi tüm devre A2'de görev alıp, devre arası küme düşen takımlara kiralanmaktır (!) Başaralı yerli transfer politikası böyle yürütülür (!)

olay sadece o değil. Gs bedavaya alıyor üstüne sen 5 veriyorsun adamlar hala nazlanıyor ama istanbul takımı olsa parayı sonra konusuruz der gibi bir mantık var

DJTT
28.12.2011, 09:25
Dün akşam ki Olcan görüşmesinde neler olmuş ??

Bir gelisme yok. Iki taraf ayrilmislar gelismeleri Persembe gününe kaldi:alkış:

Turgay Atalay
28.12.2011, 09:26
gs bir transferi vardı Ali Turan galiba yine aynı bu şekilde kadro dışı bıraktırdılar oyuncunun aklını çelerek sonra almışlardı.Ne çirkef bir takımmış bu

Bunlar fransız kökenli, sömürgecilik bunların ve yalama olmuş uşaklarının ruhunda var, yaptıkları şeyler normal...

gs aslına bakarsanız fenevden çok daha pis işlere bulaşmış, ilkesiz, kendi başarısı için herşeyi mübah gören bir camia. fenevden çok daha tiksindiğim bir takım cincon, bunlar geçen yıl es kaza ilk 3 oynasaydı en az fenev kadar dosyaları olurdu şike soruşturmasında.

DJTT
28.12.2011, 09:26
Ben bugün bir haber aldım... Bilmiyorum % 99 doğru.

usta Anlat bakim.

Yada eto gelmis mi?:)

Ertan1982
28.12.2011, 09:29
gs anlamadiniz mi daha?Aslinda Kayseri gidecek FIFA ya gs transfer yasagi getirtmeli.Olcan icinde aynisini yapiyorlarmis.

Birde bunlarin güzel bir taktigi var.Altyapidaki oyunculari sisiriyorlar Medya ile ve sonra Anadolu takimlarina bunlari transferlerde takas olarak gagaliyorlar.

lazoli__61
altyapı dan topçu çıkartamıyorsan mecbur kaliteli türk transferi yapmak zorundasın evet pahalı geliyor diyorlar adrian a 5.5 mil euro verildi alper 5 etmez mi henrike nin 4 ettiği yerde olcan 5 etmez mi ya param yok dersin anlarız ama bu kadar para etmez laflarına ben katılmıyorum arkadaş

Asi Çaykaralı61
Ne güzel dün bitecekdi transfer geç kalmasak bari

Doğan BULAT
28.12.2011, 09:30
Hala Jaja'nın Olcanın geleceğine inanan var mı? Bence almayacaklar ..

Dün sadece bu düşüncemi yazdım millet sinirlendi.. Bu her transfer zamanı başımıza gelen şeyler.. %99 anlaşıldı denilen bir transfere oldu gözüyle bile bakamıyoruz artık.. Yönetim sağ gösterip sol vuruyor. illaki birini alırlar ama ismi geçenler olmazsa hiç şaşırmam. Bekleyip görmek en iyisi.. Yazılanlara da çok itibar etmmemek gerekiyor kanımca..

ibrahim ŞEN
28.12.2011, 09:32
altyapı dan topçu çıkartamıyorsan mecbur kaliteli türk transferi yapmak zorundasın evet pahalı geliyor diyorlar adrian a 5.5 mil euro verildi alper 5 etmez mi henrike nin 4 ettiği yerde olcan 5 etmez mi ya param yok dersin anlarız ama bu kadar para etmez laflarına ben katılmıyorum arkadaş
Benım gorusum takasta kesınlıkle alanzinho verilmemeli antep alanzinhoyu cok kucumsuyu demek biçtigi degere baksana olcan en fazla 4 4,5 mil euro etsın
3 mil euro + sapara 500 bın euro olsa alanzinhoya bictikleri deger 1 mil euro :)
parayı artıralım asıl nıyetlerini anlarız 4mil euro + sapara

yomrali_ts
28.12.2011, 09:34
usta Anlat bakim.

Yada eto gelmis mi?:)

tebrik ederim espriyi batırdın :D

memmedaga
28.12.2011, 09:35
ali iyidir iyiii nedi bu ya uc kurusluk adam ettiniz oflu aliyi

DJTT
28.12.2011, 09:36
@ Matrix : Ki bo Kyung bir izlemek lazim!

lazoli__61
Benım gorusum takasta kesınlıkle alanzinho verilmemeli antep alanzinhoyu cok kucumsuyu demek biçtigi degere baksana olcan en fazla 4 4,5 mil euro etsın
3 mil euro + sapara 500 bın euro olsa alanzinhoya bictikleri deger 1 mil euro :)
parayı artıralım asıl nıyetlerini anlarız 4mil euro + sapara

ona katılıyorum kardeş kesinlikle alan şu an 3.5 mil eurodan aşağı fiyat biçilmez ama durumda ortada sıkıntı bu iş anadolu kulupler fena kazanıyor lar bu futbolcu satma işinden abi olcan dediğin adamı fener işe yaramaz dedi yolladı şimdi kıymete bindi neden adamantepte forma şansı buldu sorun orada zaten bizim kuluplerde gençlere şans yok ki trabzon gibi yerde hiç mi A takım oynayacak adam yok? aklımız ermiyor diyelim

Emirhan Ömeroğlu
Aff ulan aff hayal kırıklığı olmasa bari..

DJTT
28.12.2011, 09:37
:p
tebrik ederim espriyi batırdın :D
Pardon usta :p

ozgurkilic
28.12.2011, 09:39
Hayırlı sabahlar renktaşlar.. Jaja ve Olcan da bir gelişme varmı???

Zeki Akyol
28.12.2011, 09:39
Aff ulan aff hayal kırıklığı olmasa bari..

Dananın kuyruğu perşembe günü kopacak ...her şey o zaman netliğe kavuşur.

özçelik61
28.12.2011, 09:41

beleşçi tabiri çok güzel olmadı burda kimse kendi cebini düşünmüyor herkes trabzonspora sevdalı sevgi büyük olduğu için verilen paraların taraftara koyması gayet doğal öyle bir söyledin ki ucuz paraya kötü transfer olur iyi paralara iyi transfer olur gibi hatırlatırım gese beleşe selçuk elmander gibi adamları aldı bizde çok paralara adınını senin de bildiğin epey oyuncu aldık sonuç?

memmedaga
28.12.2011, 09:41
Hayırlı sabahlar renktaşlar.. Jaja ve Olcan da bir gelişme varmı???

hayirli sabahlar
ya sen nerdeydin sabahtan beri seni bekliyoruz, jaja ve olcan beraber reinaya gitmisler :))

kusura bakma herhalde bu sabah 10. kez soruluyor

Emirhan Ömeroğlu
28.12.2011, 09:42
Dananın kuyruğu perşembe günü kopacak ...her şey o zaman netliğe kavuşur.

Zeki ne perşembeler ne cumalar gördük biz :)

Punisher-61
28.12.2011, 09:43
Olcan= alanzinho sapara arti para öyle mi?? Antepte havalar cok sicak galiba bunlar kendilerini ne saniyor..

ozgurkilic
28.12.2011, 09:44
hayirli sabahlar
ya sen nerdeydin sabahtan beri seni bekliyoruz, jaja ve olcan beraber reinaya gitmisler :))

kusura bakma herhalde bu sabah 10. kez soruluyor
Valla aşırı derecede grip olmuşum. Önceki sayfaları hiç okumadım. girek konuya girdim :D

B.AKDEMİR
28.12.2011, 09:45
Olcan 3m euro ve alanzinho+sapara etmez. Alanzinho geçen sene şampiyonluk yarışında son anda maç çevirebiliyordu.Yıldız futbolcu maç çevirebilen futbolcudur.En azından ikinci yarıda oyuna aldığınızda skora etki edebilen kaliteli bir oyuncudur Alanzinho.Yedek kalmayı bile sorun etmeden oynayan iyi niyetli bir oyuncuyu bu şelilde kaybetmemeliyiz.

Olcan olmuyorsa Ozan İpek var oda olmazsa başka alternatifler aramalıyız.Ama alternatifli bir kadro kurmaya çalışırken uyum sorununu aşmış iyi bir oyuncumuzu kaybetmemeliyiz.

Mustafa Yılmaz.20
28.12.2011, 09:45
Sabah yapılan haber muhtemelen burada verilmiştir ama..

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=101649

memmedaga
28.12.2011, 09:46
Valla aşırı derecede grip olmuşum. Önceki sayfaları hiç okumadım. girek konuya girdim :D
gecmis olsun
bu grip icin :)

gecmis olsun
henuz haber yok
havadis var duyum var ,"cok onemlu bir yerden" var var oglu var
ha bunlar icin :)

Emirhan Ömeroğlu
28.12.2011, 09:47
http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyası/2011/12/28/2820754/jaja-en-ağır-cezaya-razıyım

Proof
28.12.2011, 09:48
Trabzonspor 2012

http://www.footballuser.com/formations/2011/12/301051_Trabzonspor.jpg

Barış Burak
28.12.2011, 09:48
Alanzinho şu anda takımın ilk 11 çıkan oyuncularından bir tanesi,ister beğenin ister beğenmeyin bu durum böyle ve bu yüzden takasta kullanılamaz.

Zaten takım daha yeni takım,takım olgusunda sorunlar var,alanzinho geçen seneki takımdan kalan ender isimlerden,o yüzden en azından yeni takım,gerçek bir takım olana kadar bu geçiş sürecinde takımda kalmalı.

Benim kafamı kurcalayan anlaşılamayan para meblağında...

Antep 4 istiyormuş,Trabzon 3+Sapara+Barış teklif etmiş; Antep te 3+Sapara+Alanzinho demiş..

Sorun vallahide bizde yahu.Hadi 2 +sapara+barış deseler birşey demeyecemde, 1 milyon euro fazla vereceğine sapara+barış mı diyor bizimkiler? Bari sadece Sapara de?

Yani gerçekçi olmadığını düşündüğüm haberler bunlar.Olcan'u sene başından beri çok istiyorum ama asla Alanzinho takası ile olmaz.Zaten alanzinho bölgesinde oyuncu sıkıntılarımız doğabiliyor...

Antep; Sapara+Barış+3 milyon u kabul etmiyorsa, sağlam dayak istiyorlar demektir.UEFA sanki benim avrupa lisansımı iptal etti...

Uğur Demircioğlu
28.12.2011, 09:49

Herşey tamam.Ama küme düşmüş takımdan oyuncu alınmaz mantığını anlayamıyorum.Bank asyadan takip edilse çok iyi futbolcular var.Kaldı ki Selçuk İnanda geldiği sezon manisaspor küme düşmüştü.

Uğur Tüysüzoğlu
28.12.2011, 09:49
Jaja , Olcan transferi biter büyük ihtimal ki ...

Olcan'a kesin gözü ile bakıyorum ben bizimkiler almayı kafaya koymussa alırlar ama ızdırap çektire çektire , ilk gün olsa şaşardım zaten.

DJTT
28.12.2011, 09:50
Olcan= alanzinho sapara arti para öyle mi?? Antepte havalar cok sicak galiba bunlar kendilerini ne saniyor..

Eskisehir, kayseri, gencler, Bursa ve antep bunlardan bizim yönetim oyuncu alamaz yada zararla döner. Bence bir Oyuncu almam manageri bize lazim.

Cümbül cemat gidiyoruz sekreteriymis, asbaskaniymis cok amatörce hareketler.:alkış:

Emirhan Ömeroğlu
28.12.2011, 09:51
Jaja ulan akıllanmış ya :D

cenk52
28.12.2011, 09:51
Olcan, jaja, soner... Bu ucunu istiyorum, mumkunse bu oglen bitsin bu is...

Emirhan Ömeroğlu
28.12.2011, 09:52
Jaja , Olcan transferi biter büyük ihtimal ki ...

Olcan'a kesin gözü ile bakıyorum ben bizimkiler almayı kafaya koymussa alırlar ama ızdırap çektire çektire , ilk gün olsa şaşardım zaten.

Bende aynısını diyorum :) çok haklısınız.

ozturk
28.12.2011, 09:53
Jaja alınırsa "alışmış kudurmuştan beterdir" atasözünü de test etmiş olacağız.

Bakalım doğrumuymuş değilmiymiş:)

Uğur Tüysüzoğlu
Eskisehir, kayseri, gencler, Bursa ve antep bunlardan bizim yönetim oyuncu alamaz yada zararla döner. Bence bir Oyuncu almam manageri bize lazim.

Cümbül cemat gidiyoruz sekreteriymis, asbaskaniymis cok amatörce hareketler.:alkış:

Zaten aynı kamptayız normal değilmi ordanda takımın yanına geçmeleri ..

Tayin ettiğin menejer insiyatif alamaz ama yöneticin alır.

memmedaga
Olcan, jaja, soner... Bu ucunu istiyorum, mumkunse bu oglen bitsin bu is...

ya abi kirk yillik gelenek bozulurmu yaa daha bekleyecez yuzde 90 bitti sonra
puruz cikacak sonra yeniden umit dogacak sonra is imzaya kalinca adam ucaga binmeyecek ha belki bi surpiz imza atacak bu is boyle bilmiyorum yasinz benden buyuk ama benim gordugum bu :)

özçelik61
renktaşlar ben pek izlemedim ama bilenler varsa :
KAMİL AHMET ÇÖREKÇİ
Bucaspor'un Süper Lig'e çıktığı sezon İngiltere'den transfer edilmişti. Sağ bekte oynuyor ve milli takım formasını da giyiyor. 1992 doğumlu oyuncu, alacakları ödenmediği için TFF'ye başvurarak takımdan ayrıldı. Muhtemelen ligin ikinci yarısında Süper Lig takımlarından birinde forma giyecek.

özçelik61
28.12.2011, 09:54
birde geçen gün bir arkadaş 2.ligdeki topçular hakkında bilgi istemişti.NTV spor müdürü şöyle bir özet yaptı: http://www.ntvspor.net/haber/bank-asya-1--ligi/55417/bank-asya-1--ligin-genc-yildiz-adaylari

memmedaga
28.12.2011, 09:55
Trabzonda jaja'ya seslenen bi taraftar :

"La Jaja Akilli ol haa okey?" :)

Uğur Ö.
28.12.2011, 09:55
Eğer gerçekten Jaja bunları söylemişse direk alalım.Kazıma koyulan maddeden koydururuz sorun felan olmaz hatta ekstra oynar

DJTT
28.12.2011, 09:57
Zaten aynı kamptayız normal değilmi ordanda takımın yanına geçmeleri ..

Tayin ettiğin menejer insiyatif alamaz ama yöneticin alır.

avrupada böyle yürüyor renkdas. o menejere yetki verecen artik menejer mi olur scout baskani mi orasini bilemem.

Bir sirket halinde olmali bölüm bölüm. herkez isine bakmali

.....
28.12.2011, 09:58
Onur

Celustka-Giray-Costa-Cech

Volkan-Zokora-Colman-Olcan

Jaja-Burak

Muhalif
28.12.2011, 09:59
alanzinho yu su an satilik etsek 2 milyon maksimum verirler. Alirken yedigimiz kazik bu adam. Jaja gelirse hem adrian hem alan yedek kalacak zaten. Alan in 18 e bile girmesi supheli. Alper 5 milyonsa olcan da eder o kadar. Dolayisiyla 3 milyon+alanzinho teklifiyle sorun benden yana cozulur.

Uğur Tüysüzoğlu
28.12.2011, 10:00
avrupada böyle yürüyor renkdas. o menejere yetki verecen artik menejer mi olur scout baskani mi orasini bilemem.

Bir sirket halinde olmali bölüm bölüm. herkez isine bakmali

Bizde işler öyle yürümüyorki malesef , prestij için transfer var ,

-O anlık koltuğu korumak için transfer var.
-Takıma katkı yapılması için yapılan transfer var.

Bunları detaylı düşünürsek bir çok sekmente açılır demek istediğim scoot'da görevlendirsen bizimkilerin şimdiki hali ile Olcan Antep 4'de diretse Scoot'a 3.500 limit tanınsa o 500 arttırabilmek için rahat 10 telefon görüşmesi yapmak zorunda kalır.

Hamza Öztürk
28.12.2011, 10:01
alanzinho yu su an satilik etsek 2 milyon maksimum verirler. Alirken yedigimiz kazik bu adam. Jaja gelirse hem adrian hem alan yedek kalacak zaten. Alan in 18 e bile girmesi supheli. Alper 5 milyonsa olcan da eder o kadar. Dolayisiyla 3 milyon+alanzinho teklifiyle sorun benden yana cozulur.

Alanzinhonun son anlarda cevirdigi maclarla gecen sene bizi sampiyon etmesini unutanlarin gözüne girsin Alanzinho...kendi elindeki "malin" degerini bilmeyenlerden hicbisey olmaz...gözünüz dönmüs sizin

delikoyun
----------------------------------tolga----------------------------------

serkan---------------giray----------glowacki-------------------celutska

--------------zokora---------colman-------------olcan----------------

-------------halil---------------------jaja------------------------------

-------------------------------burak--------------------------------

memmedaga
Arkadaslar Jajaya yeni beste yapalim

Akilli ol JaJa Akilli ol Jaja
Sakin Reinada sabahlamaa
Akilli ol Jaja Akilli ol Jaja
Sakin Laila'da sabahlamaa
Akilli ol Jajaa Akilli ol JaJaaa
Golleri siralaaa

Lay La Lay Lay Lom

Burhan Açıkgöz
28.12.2011, 10:02

Geçmiş olsun arkadaşım.

Bu grip internetten bulaşan cinsinden mi :D :D :D

Turgay Atalay
28.12.2011, 10:02
Başkanımız Antalyaya gittiğine göre, Onur,Olcan ve Jaja ile imza şov yapacaklarına inanıyorum...Tuncay Bekiroğlu nerede bu arada bilen var mı, Costa transferi ile o mu ilgileniyor?

bordo(61)mavi
28.12.2011, 10:03
cevatkol Cevat KOL
İşin özü perşembe akşamı Antalya'da kapsamlı toplantı var herkes eteğindeki taşı dökecek.Yönetim ve teknik heyet.İnş.Baş yarmazlar
30 saniye önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

cevatkol Cevat KOL
2- Olcan'a karşılık Gaziantep'e para ve oyuncu verilecek. Sapara bizimkilerin önerisi,onlar alanzinho diyor.Olma şansı yüzde 60
2 dakika önce

cevatkol Cevat KOL
Transfer durum raporu..1-Jaja yüzde 70 miş tm.Güneş'te ikna edilmiş

delikoyun
-------------------------------------tolga----------------------------------------

serkan----------------------giray-------------glowacki----------------celutska

burak-----------------zokora----------colman-----------halil------------olcan

--------------------------------------------jaja--------------------------------------

Erdem Keser
Her ne kadar genelde uyuz olsamda Alanzinho 18 için kalmalı.Yorgun rakibin üzerine 60'tan sonra salacağın bir koz.

Turgay Atalay
28.12.2011, 10:04
Bir de her ne kadar kendisinden haz etmesem de Alanzinho ya haksızlık etmeyelim...Barış gibi, Brozek gibi yedeğim olacağına Alanzinho yedeğimiz olsun.

Proof
28.12.2011, 10:04
Keske Olcanin yerine Muhammeti alsak..

Ertan 51
28.12.2011, 10:05
Jaja gelecekse Alanzinho anca torpil olursa oynar,onun dışında yer bulamaz kendisine,
zaten sözleşmesi sene sonu bitiyor elden çıkartmakta fayda var,böyle bir takasta da Sapara yı kullansak,Brozekleri de ülkesine yollasak ne güzel olur.

delikoyun
28.12.2011, 10:05
--------------------------------tolga------------------------------------------

serkan------------------giray-------------transfer--------------------------celutska

burak--------------------zokora------------colman----------------------------olcan

------------------------------halil-----------------------jaja-----------------------

Punisher-61
28.12.2011, 10:06

olcan kalitesinden dolayi bu kadar pahli degil...büyük takimlar onu istiyor diye uyanik antep fiyatini yükseltti...onlarda diger kulüb elimden kapmasin diye bu yüksek fiyatin üstünde duruyor...yani birbirlerine kafa tutmaya calisiyorlar..bundan yararlananda antep

olcan tas patlasa 2 milyon...sanki antepi sampiyon yapti sanki kupa kazandirdi.. vasat bir takimda digerlerinden biraz daha üstün performans gösterdi..

alanzinho sampiyonlar liginde oynamis futbolcu..türkiye kupasini kaldirdi süper kupayi kaldirdi yakinda sampiyonluk kupasinida kaldiracak...

olcan kötü demiyorum ama 5 milyonda degil kimse kusura bakmasin

Proof
28.12.2011, 10:08
-GOm0yn97ns&feature=related

delikoyun
alanzinho gazianteple anlaşamaz bizden alacakları vardır gaziantepe de bizim alan'a verdiğimiz ücret çok yüksek gelir alan maliyeti çok yüksek oyuncu antep için bence çok zor

Muhalif
Alanzinhonun son anlarda cevirdigi maclarla gecen sene bizi sampiyon etmesini unutanlarin gözüne girsin Alanzinho...kendi elindeki "malin" degerini bilmeyenlerden hicbisey olmaz...gözünüz dönmüs sizin
Mesele su ki alan o maclari cevirmese fb den 10 puan fark da yesek yine sampiyonduk:) celallenme kardes fark kendi fikrimizi yaziyoruz burada. Ben boyle dusunmuyorum deyip gec gitsin. Ha gercegini istersen alan a 1 milyon bile vermem ben.

DJTT
28.12.2011, 10:09
Bizde işler öyle yürümüyorki malesef , prestij için transfer var ,

-O anlık koltuğu korumak için transfer var.
-Takıma katkı yapılması için yapılan transfer var.

Bunları detaylı düşünürsek bir çok sekmente açılır demek istediğim scoot'da görevlendirsen bizimkilerin şimdiki hali ile Olcan Antep 4'de diretse Scoot'a 3.500 limit tanınsa o 500 arttırabilmek için rahat 10 telefon görüşmesi yapmak zorunda kalır.

Günü kurtarma politikasi yani.

Türkiye liginde her takimin scoutleri olmasi lazim ve onlar birbirileriyle hep temasta olmasi lazim.Bularin sinirlari ve büceleri beli olmasi lazim.

Benim demek istedigim alperi sen paf takimdan bile cok az paraya ala bilirdin. Bizde altyapi yok o zaman bu islere önem vereceksin.

Dur ben bir Transfermarkt'a girim oyuncu bakim sonra youtube de izleyimle olmuyor. Ama bu yillarca böyle yanlis yapilicak ve yinede aklilanmicagiz.:(

Koray
Her ne kadar genelde uyuz olsamda Alanzinho 18 için kalmalı.Yorgun rakibin üzerine 60'tan sonra salacağın bir koz.

Ondan başka topla katedebilen futbolcumuz yok Erdem.

Bana görede ilk 11 için yetersiz ama şu kadroda her türlü oynar, Jaja gelirse kenarda bekleyecek otomatikmen.

Mert Zaman
olcan kalitesinden dolayi bu kadar pahli degil...büyük takimlar onu istiyor diye uyanik antep fiyatini yükseltti...onlarda diger kulüb elimden kapmasin diye bu yüksek fiyatin üstünde duruyor...yani birbirlerine kafa tutmaya calisiyorlar..bundan yararlananda antep

olcan tas patlasa 2 milyon...sanki antepi sampiyon yapti sanki kupa kazandirdi.. vasat bir takimda digerlerinden biraz daha üstün performans gösterdi..

alanzinho sampiyonlar liginde oynamis futbolcu..türkiye kupasini kaldirdi süper kupayi kaldirdi yakinda sampiyonluk kupasinida kaldiracak...

olcan kötü demiyorum ama 5 milyonda degil kimse kusura bakmasin
Çok Doğru...

Hamza Öztürk
28.12.2011, 10:10
Mesele su ki alan o maclari cevirmese fb den 10 puan fark da yesek yine sampiyonduk:) celallenme kardes fark kendi fikrimizi yaziyoruz burada. Ben boyle dusunmuyorum deyip gec gitsin. Ha gercegini istersen alan a 1 milyon bile vermem ben.

Abi nasil verilmez ya? Okadar kötümü Alan sizin gözünüzde? yapmayin Allah askina...hani biri begenir biri begenmez,..ama Göz var nizam var

Mehmet Uludüz
28.12.2011, 10:10
--------------------------------tolga------------------------------------------

serkan------------------giray-------------transfer--------------------------celutska

burak--------------------zokora------------colman----------------------------olcan

------------------------------halil-----------------------jaja-----------------------

ya şuraya serkan yazmayın Allah aşkına adamı görmek bile sigortalarımı arttırıyo sağa celutsak gelirse stopere o valencialı kosta solada chec

DJTT
28.12.2011, 10:12

Cok büyük bir oyuncu olacak ve alperden önce ona cok üzülüyorum.

Bizde olabilirdi!

Emirhan Ömeroğlu
28.12.2011, 10:13

Mesele şimdi böyle gözüküyor o zaman böyle demiyecektiniz.

Kaan Çetin
28.12.2011, 10:14
Alanzinho Alanzinho Alanzinho. Tamam gerçekten kritik maçlardı ama 3 yılda aldığı maç sayısı 2. İlk yarıda lig artı cl'de en az 20 maçta 11'de çıktı, 0 gol 2 asist.

Trabzonspor'da forvet arkası oynayan bi adamdan bahsediyoruz arkadaşlar. 0 gol. Bunun aması olmaz. Ama takımı hücuma kaldırıyor, ama sorunsuz vs..

Kulübede bulunabilir evet ama Olcan = Alanzinho falan..

Yapmayın ya. Olcan geçen yıl 12 gol, bu yıl 14 maç 4 gol 5 asist.

Alan gibi topu eveleyip gevelemiyor, sonuca gidiyor.

Çatır çatır şut atıyor 25 30 lardan.

samway
28.12.2011, 10:16
jaja gelsın olcan nedır kı bole fıyatlar ıstenıyo gelırse gelır gelmezse bay bayy

akczay
28.12.2011, 10:16
Alanzinho oyunu dikine rahatlıkla oynayabildiğinden bu takımda -alternatif dahi olsa- mutlaka tutulmalıdır. İlk yarı performansı da diğer oyuncularla kıyaslandığında hiç de vasat değildi.

Ertan 51
28.12.2011, 10:17
alanzinho gazianteple anlaşamaz bizden alacakları vardır gaziantepe de bizim alan'a verdiğimiz ücret çok yüksek gelir alan maliyeti çok yüksek oyuncu antep için bence çok zor
Haklısın,
ben isterim takasta kullanılmasını ama hem yazdığınız sebepler,hem bizim camianın sepmati duyması derken zannetmiyorum takasta kullanılacağını,
ama zarar eden biz olacağız,sene sonu kimse müşteri olmayacak bedavaya gidecek.

Uğur Tüysüzoğlu
Günü kurtarma politikasi yani.

Türkiye liginde her takimin scoutleri olmasi lazim ve onlar birbirileriyle hep temasta olmasi lazim.Bularin sinirlari ve büceleri beli olmasi lazim.

Benim demek istedigim alperi sen paf takimdan bile cok az paraya ala bilirdin. Bizde altyapi yok o zaman bu islere önem vereceksin.

Dur ben bir Transfermarkt'a girim oyuncu bakim sonra youtube de izleyimle olmuyor. Ama bu yillarca böyle yanlis yapilicak ve yinede aklilanmicagiz.:(

Önceden saatlerce gidip alt yapı topcularını izlerdim , ilerde bu iş yapar şu iş yapar diye yorumlar yapardık saatlerce.
Sonra , sonra dedimki kendi kendime biz ne kadar yorumlasak takip etsekde alt yapıdan oyuncu çıkmıyor yada izin verilmiyor.

Ne zaman menfaat kalkar , ne zaman torpiller sonra erer o zaman rahatlar alt yapından oyuncumuz çıkar ve rahatlıkla transfer masasına oturabiliriz.

Muhtaç olan taraf biz olmayız , tok alıcı oluruz nasılsa geriden yetiyor mantığı ile.

Scoot'muş sistem miş güzel hayaller ama ondan ötesi olmayacağına bir 10 sene daha garanti verebilirim.

Türkiye'de Trabzon'da ne zaman ego , ben duygusu ve paranın etkisi azalır o zaman domine ederiz bu potansiyel ile Türk futbolunu.

AYYILDIZ
Amrabat isi yattigina gore Gs alir Olcan'i.

Ertan 51
28.12.2011, 10:19
Alanzinho Alanzinho Alanzinho. Tamam gerçekten kritik maçlardı ama 3 yılda aldığı maç sayısı 2. İlk yarıda lig artı cl'de en az 20 maçta 11'de çıktı, 0 gol 2 asist.

Trabzonspor'da forvet arkası oynayan bi adamdan bahsediyoruz arkadaşlar. 0 gol. Bunun aması olmaz. Ama takımı hücuma kaldırıyor, ama sorunsuz vs..

Alan'ı seviyorum ama gerçek aynen bu,
benimde gitsin dediğim sebep bu sebep,kabullenmek zor ama ortadaki gerçek üstte yazılı.

.....
28.12.2011, 10:22

Bu uşağı elinden kaçıranlara yazıklar olsun diyorum. Eren'le birlikte takımımıza katmadılar şimdi peşinden bakarız.

Yahu biraz ileriyi görelim ne olur. Bu çocuğun böyle olacağı belliydi zaten.

Ayrıca Muhammed Trabzon'da doğmuş. Aslen Trabzon'lu mu ?

MaHMuT_61
28.12.2011, 10:23

Birisi Antep'te birisi Trabzonspor'da oynuyor Volkan Şen Bursa'da nasıldı onun istatisliklerinide yazarmısın ? Birde bizdeki istatislikleri yazıp karşılaştıralım ve akıllı davranalım değerlendirme yaparken yani Olcan = Sapara + Alanzinho + Para komik bir teklif gereksiz bize gelen Anadolu itleri böyle oluyor işte şerefsiz Anadolu takımları Fenere Alperi 3-4 Milyon € ya satarlar bizden 10 milyon € İsterler bizim bizden başka dostumuz yok..

Uğur Tüysüzoğlu
28.12.2011, 10:24
Ayrıca olmamız gereken başlık burada :) http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918241097#post1918241097

cenk52
28.12.2011, 10:26
ya abi kirk yillik gelenek bozulurmu yaa daha bekleyecez yuzde 90 bitti sonra
puruz cikacak sonra yeniden umit dogacak sonra is imzaya kalinca adam ucaga binmeyecek ha belki bi surpiz imza atacak bu is boyle bilmiyorum yasinz benden buyuk ama benim gordugum bu :)

Valla kardesim bu sefer olacak bu is...

Baskan bu taraftarin hakkettigi takviyeleri yapacak... İlk kez bu kadar umutluyum. Tek korkum baskan polonya ucagina binmesin... Jaja, olcan super olur bir de ustune yasin ve/veya soner i bitirsek oooof off muhtesem olur.

Dun gece iki de yattim transfer bekledim, bugun insallah gun icinde guzel haber aliriz...

Mert Zaman
28.12.2011, 10:27
Jaja'yı bitirdik!

Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor), Al Ahli (http://www.fotomac.com.tr/index/al_ahli) ve Jaja ile anlaşmaya vardı. Fırtına, Dubai kulübüne 1 milyon euro ödeyecek

5 MİLYON'A SATILMIŞTI
Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor), taraftarın da takımda görmek istediği eski yıldızı Jaja Coelho (http://www.fotomac.com.tr/index/jaja_coelho)'nun işini bitirdi. Sezon başında 5 milyon euro bonservis bedeliyle Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Ahli (http://www.fotomac.com.tr/index/al_ahli) takımına satılan Brezilyalı yıldız hakkında müjdeli haberi bizzat başkan Sadri Şener verdi. Transfer hakkında FOTOMAÇ'a özel açıklamalarda bulunan Şener, "Jaja ve kulübü Al Ahli ile büyük ölçüde anlaştık, aksilik olmazsa 5 Ocak'ta imza attıracağız" dedi.

GİDERKEN ÜZÜLMÜŞTÜM

Mert Zaman
28.12.2011, 10:28
Olcan'a Servet

Bordo-mavililer, Gaziantepli Olcan Adın (http://www.fotomac.com.tr/index/olcan_adin) için kulübüne 4 milyon euro+2 futbolcu önerdi

Jaja Coelho ile transfer bombasını patlatan Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor), üç büyükleri peşinden koşturan Gaziantepsporlu Olcan Adın (http://www.fotomac.com.tr/index/olcan_adin) için de önemli adımlar attı. Bordo-mavili kulüp, teknik direktör Şenol Güneş'in kadrosunda görmek istediği isimlerin başında yer alan Olcan için kesenin ağzını açtı ve G.Antep'e müthiş bir teklif yaptı.

Trabzon, genç yıldız için kırmızı- siyahlı kulübe 4 milyon euro ile birlikte kadroda düşünülmeyen Sapara ve Barış Ataş'ı teklif etti. Antalya'da kamp yapılan otelde gerçekleştirilen görüşmede Gaziantepspor yönetiminin bu öneriye hayli sıcak baktığı dile getirildi.

Proof
28.12.2011, 10:31
Muhammet Demir:

Ligimizde beğendiğin golcüler var mı?

40 yaşına da gelse, evinin önünde de oynasa Fatih Tekke. Orduspor maçına çıkmadan önce ilk kez konuşma fırsatı da buldum ve "Abi ben senin videolarınla büyüdüm" dedim. "Aferin sana, sen bizim oralı mısın?" dedi. Tabii Burak abiyi de söylememek elde değil. Frikikten atıyor, kafayla atıyor, sağ ayağıyla, sol ayağıyla atıyor. Ben zaten böyle golcüleri seviyorum. Yani her şeyi yapan santrforları beğeniyorum. Biraz da çabuk olunca benim için örnek golcü oluyor. Mesela Ronaldo'yu Messi'ye tercih ediyorum

Cok gec olmadan bu oyuncuyu Takima baglamamiz lazim.. Trabzonlu, yetenekli, disiplinli ve en onemlisi.. Golcu..

Proof
28.12.2011, 10:34
Bu uşağı elinden kaçıranlara yazıklar olsun diyorum. Eren'le birlikte takımımıza katmadılar şimdi peşinden bakarız.

Yahu biraz ileriyi görelim ne olur. Bu çocuğun böyle olacağı belliydi zaten.

Ayrıca Muhammed Trabzon'da doğmuş. Aslen Trabzon'lu mu ?

Evet, Trabzonda dogdu.. Ama genc yasta Bursaspor kesif etti, Bursaspor altyapisina gecti.

Yemin ediyorum ikinci Fatih Tekke, biraz guven verilirse daha da iyi olacak potansiyele sahip.. Neden Erenin yerine Muhammeti almadik :(:(

Uğur Ö.
28.12.2011, 10:36
Jaja forvet Alan orta saha dır.Adrianda sol kanattır

Volkan...Alan....Halil

.......Burak.....Jaja

Ancak Ya Adrian yada Alan yedek kalacak ozaman yabancı sınırlamısından

Kaan Çetin
28.12.2011, 10:36
Birisi Antep'te birisi Trabzonspor'da oynuyor Volkan Şen Bursa'da nasıldı onun istatisliklerinide yazarmısın ? Birde bizdeki istatislikleri yazıp karşılaştıralım ve akıllı davranalım değerlendirme yaparken yani Olcan = Sapara + Alanzinho + Para komik bir teklif gereksiz bize gelen Anadolu itleri böyle oluyor işte şerefsiz Anadolu takımları Fenere Alperi 3-4 Milyon € ya satarlar bizden 10 milyon € İsterler bizim bizden başka dostumuz yok..

Volkan Şen Bursa'da şampiyon oldukları yıl 27 maç 6 gol.

Geçen yıl 27 maç 2 gol.

Zaten Bursa'da da çok iyi olmadı rakam olarak.

Olcan mental olarak, en çok da OYUN ZEKASI olarak Volkan'dan net daha iyi. Futbolu biliyor. Nerde çalım, nerde pas, nerde şut atılır biliyor. Alanzinho'dan da Volkan'dan da çok daha iyi biliyor. Şutlarını ne Alan'la ne Volkan'la kıyaslayamazsın.

Volkan büyük potansiyel ama daha olgunlaşması lazım. Hem Alan hem Volkan yanlış pas yanlış şut yanlış çalım seçimlerinin adamları. Ben ikisini de çok sevsem de gerçek bu.

.....
28.12.2011, 10:40
Muhammet Demir:

Cok gec olmadan bu oyuncuyu Takima baglamamiz lazim.. Trabzonlu, yetenekli, disiplinli ve en onemlisi.. Golcu..

Bu uşağı alalım Olcan'la beraber. Neyse parası verelim. Hem Trabzon'lu. Tabi Trabzon'lu olması bizim için artı diye yazdım yoksa enginde Trabzonluydu :rolleyes:

Olcan ve Muhammed için 5 milyon artı brozekler sapara alanzinho ver gitsin abi :)

vatandas61
28.12.2011, 10:40
Evet, Trabzonda dogdu.. Ama genc yasta Bursaspor kesif etti, Bursaspor altyapisina gecti.

Yemin ediyorum ikinci Fatih Tekke, biraz guven verilirse daha da iyi olacak potansiyele sahip.. Neden Erenin yerine Muhammeti almadik :(:(

iyiki almamisiz, cocuk kaybolup giderdi. Suan bizde olsaydi erenden murat tosundan farksiz olurdu.
Tamam hocamiz iyi, basarilara da imza atiyor ama malesef genc oyuncu kesfetmekde 0. Bize gelen gecnler harap oluyor.

Kaan Çetin
28.12.2011, 10:42
Ben futbolda hücum oyuncularının rakamlarına bakarım. Çok bakarım. Alanzinho atmayacak golü de kim atacak?? Burak daha ne atsın? Halil golü unutmuş, özgüvenini kaybetmiş bi golcu olarak. Ligde ve avrupa da başarı için Burak Jaja Olcan 3lusu şart onde. Adrian'ın daha iyi olacagına da inanıyorum skor katkısı olarak. İlk yarı 5 asisti var hiç olmazsa. Ve direkten donen benim hatırladıgım en az 5 topu. Şansı donecek.

Alanzinho yu ben cok seviyorum. Ama o pozisyonda oynayıp 20küsür maçta 0 gol 2 asist falan..

Stoperler daha çok skor yapıyor yahu artık.

Proof
28.12.2011, 10:43
Muhammet Demir + Olcan = 4 Milyon + Sapara + Alan (+ Ferhat?)

Alanin sozlesmesi bitiyo zaten.
Muhammeti al, 10 sene golcu derdin olmasin. Olcan da cok olgun takim oyuncusu. Arti ikiside yerli oyuncular.

Tatar Kemal
28.12.2011, 10:43
Bu uşağı alalım Olcan'la beraber. Neyse parası verelim. Hem Trabzon'lu. Tabi Trabzon'lu olması bizim için artı diye yazdım yoksa enginde Trabzonluydu :rolleyes:

Olcan ve Muhammed için 5 milyon artı brozekler sapara alanzinho ver gitsin abi :)

verilecekler arasında Trabzonspor'un tapusunu yazmayı unutmuşsun.

mc123
28.12.2011, 10:44
Aynı haberleri paylaşıp durmayın. okuma alışkanlığı mı yok nedir

lazoli__61
28.12.2011, 10:44
yönetimden çok gene biz kafa yoruyoruz sanırım bu transfer işine:)

üstelik bu lig hala daha adil bir lig değil iken

.....
28.12.2011, 10:47
verilecekler arasında Trabzonspor'un tapusunu yazmayı unutmuşsun.

Olcan artı Muhammed = 5 milyon Sapara brozekler Alanzinho

Hadi Alanzinhoyu çıkaralım Sapara artı Brozekler tamam.

Muhammed'i bir iki sezon sonra zaten çok iyi yerlerde izleyeceğiz Allah nasip ederse. Fırsat varken almak lazım. Yoksa yine trenler kaçar.

ispiroğ61
28.12.2011, 10:47
Muhammet Demir + Olcan = 4 Milyon + Sapara + Alan (+ Ferhat?)

Alanin sozlesmesi bitiyo zaten.
Muhammeti al, 10 sene golcu derdin olmasin. Olcan da cok olgun takim oyuncusu. Arti ikiside yerli oyuncular.

Kesinlikle katılıyorum Olcan ligde beğendiğim en iyi sol açık..

Muhammet bizden biri.. Cenk'i düşüneceklerine umarım Muhammeti düşünseler..

5 Milyon+Sapara+Alan+Barış Ataş veya Özbek..

ispiroğ61
28.12.2011, 10:49
@Batuhancavdar61
Batuhan Hazar Çavdar
Trabzonspor'un görüştüğü Ricardo Costa, Betis ile görüşmeye başladı. Costa'dan olumsuz sonuç alınırsa Dortmund'daki Santana ile görüşülecek.

delikoyun
28.12.2011, 10:49
alanzinho antepten yıllık 2 milyon euro isterse nasıl vercek antep oyuncuyu vermekle bitiyo mu bu işler alanzinho en pahalı oyuncuların başında

Uğur Ö.
28.12.2011, 10:53
alanzinho antepten yıllık 2 milyon euro isterse nasıl vercek antep oyuncuyu vermekle bitiyo mu bu işler alanzinho en pahalı oyuncuların başında
1 milyon €bile almıyor Alan eğer sözleşme yenilemdiyse

bordo(61)mavi
İBRAHİM SETEN
SADRİ ŞENER: "Jaja'yı 4.5 milyon Euro'ya satmıştım, en fazla 2.5'a geri alırım.. Olcan için Antep 4.5 istedi, dün görüştük, anlaşamadık.."

.....
Dün Gürban abi şöyle bir yazı yazmıştı Jaja'yla ilgili ,

Jaja için kendimce bir not ekleyeyim. Parayı bulduğu halde mahalle arkadaşlarını yanından ayırmıyor. Eksilerine rağmen önemli bir kriter.

Jaja sahip çıktığı şeyleri kolay kolay bırakmayan bir insana benziyor. Bizi gerçekten sevmiş olabilir. Yoksa başka takımlara gitmek istese gider. Gece hayatına biraz önem verirse sorun kalmayacak gibi. Antremanlarıda kaçırmıyor. Şenol Hoca bu sefer Jaja'yı adam edecek Allah'ın izniyle :)

Erdem Keser
28.12.2011, 10:54
Ondan başka topla katedebilen futbolcumuz yok Erdem.

Bana görede ilk 11 için yetersiz ama şu kadroda her türlü oynar, Jaja gelirse kenarda bekleyecek otomatikmen.
Jaja mı bekleyecek yoksa Alanzinho mu:)

Batuhan 61
28.12.2011, 10:54
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/12/28/jajayi-bitirdik Bu haber doğru mu renkdaşlar.

vatandas61
28.12.2011, 10:55
ibrahim seten
SADRİ ŞENER: "Jaja'yı 4.5 milyon Euro'ya satmıştım, en fazla 2.5'a geri alırım.. Olcan için Antep 4.5 istedi, dün görüştük, anlaşamadık.."

Dip.Ing.Mag.
28.12.2011, 10:56

İyi ki almamisiz o da akıllılik etmiş gelmemiş helal olsun. Bize gelse ne olacaktı ki antremanlar da curuyup gidecekti. Maalesef genclere hiç önem vermeyen guvenmeyen bir hocamız var.

eyinc
28.12.2011, 10:56
stoper olarak sivastan murat karakoç düşünülebilir. hızlı ve genç bir oyucu semih ve kemal tokak kadar potasiyelli. topu oyuna sokma noktasında ise çok çalışması lazım. sivasta yine cihan diye bi azeri golcü var genelde yedek 20 yaşında sanırım. çakma ronaldo resmen ama bileklerine hakim burağın olası bir transfer durumunda düşünülebilir.

Barış Burak
28.12.2011, 10:57
Alanzinho Olcanla takas edilecek bir oyuncu değil,üstelik zaten mevkiisinde sıkıntı yaşıyoruz şu an...

Alanzinho son 20 lerde girip oyuna heycan katacak bir oyuncu,bunu unutmayalım; sezer+barış+sapara versek yine canımız yanmaz,para ödemedik onlara çünkü...

Alanzinho Olcan takasında kullanılacak bir oyuncu değil renktaşlar:S

vatandas61
28.12.2011, 10:57
Ergun ATA @ergunata 11s

TS lular icin iyi haber: Olcan tamam gibi.

bu nasil is ya? i. seten baskanla konusuyor anlasamadik diyor, 1dk sonra ergun ata olcan tamam gibi yaziyor

Koray
28.12.2011, 10:58
Jaja mı bekleyecek yoksa Alanzinho mu:)

Alanzinho bekleyecek tabiki, cümle düşüklüğü oldu :)

asimavi
28.12.2011, 10:58
....valla şu jebrin transferi benim aklıma papy i getirdi....bu elemanın papyden ne fazlası var çoık merak ediyorum ..valla papy e yazık oldu kanaatindeyim...

mhayri
28.12.2011, 10:59
Olcan mı Soner mi?

bordo(61)mavi
Ergun ATA

Emirhan Ömeroğlu
Her zaman derim kesinleşmeden inanmayın haberlere.

Resmi sitede bile yazılıp olmayan transferlerimiz var bizim :)

Uğur Ö.
28.12.2011, 11:00
Jaja olacak gibi.Ancak Olcan transferi pek olacak gibi değil çünkü antep çok uçtu.5 milyona Gökhan Töreyi alırım.Yada yokmu başka yurtdışında Türk kimliği taşıyan futbolcu.İnleki kazıklanacakmıyız yurt içinde

bordo(61)mavi
dünkü programımda hasan yenerin jaja transferi açıklamalrını kaçıranlara: http://www.radyospor.com/Podcast.aspx?ID=4081

.....
Ergun ATA @ergunata 11s

bu nasil is ya? i. seten baskanla konusuyor anlasamadik diyor, 1dk sonra ergun ata olcan tamam gibi yaziyor

Ergun bey ilk defa güzel bir şey söyledi galiba :p :)

bordo(61)mavi
28.12.2011, 11:02
İBRAHİM SETEN
OLCAN-Antep Başkanı İbrahim Kızıl: "Olcan için Trabzon'dan 4.5 milyon Euro istedik.. 2.5 verdiler.. Bu şartlarda transfer gerçekleşmez.."

memmedaga
Valla kardesim bu sefer olacak bu is...

Baskan bu taraftarin hakkettigi takviyeleri yapacak... İlk kez bu kadar umutluyum. Tek korkum baskan polonya ucagina binmesin... Jaja, olcan super olur bir de ustune yasin ve/veya soner i bitirsek oooof off muhtesem olur.

Dun gece iki de yattim transfer bekledim, bugun insallah gun icinde guzel haber aliriz...

insallah amin diyelim

.....
ibrahimseten (https://twitter.com/#%21/ibrahimseten) İBRAHİM SETEN

OLCAN-Antep Başkanı İbrahim Kızıl: "Olcan için Trabzon'dan 4.5 milyon Euro istedik.. 2.5 verdiler.. Bu şartlarda transfer gerçekleşmez.."

güneyli
Olcan 2,5 verdiysek artı oyuncu olmadan ,büyük para teklif etmişiz..Antebin paraya ihtiyacı var...Uefa dan uyarıları var...Sıcak para ihtiyaç...Bence olacak gibi...

champions
3 yıldır izlemediğimiz adam olsa birşey sanıcaz elemanı. bomboş, tenekenin teki alan. ceyhun eriş'e haksızlık etmişiz zamanında. alan-colman gibi vasat elemanları başımıza kral yapıyorsunuz sonra neden başarılı olamıyoruz.

Ertan1982
ibrahimseten (http://twitter.com/intent/user?screen_name=ibrahimseten) OLCAN-Antep Başkanı İbrahim Kızıl: "Olcan için Trabzon'dan 4.5 milyon Euro istedik.. 2.5 verdiler.. Bu şartlarda transfer gerçekleşmez.."

O bile fazla size acgözlü herifler.

vatandas61
28.12.2011, 11:03
OLCAN-Antep Başkanı İbrahim Kızıl: "Olcan için Trabzon'dan 4.5 milyon Euro istedik.. 2.5 verdiler.. Bu şartlarda transfer gerçekleşmez..

Alican Altunbaş
Her zaman derim kesinleşmeden inanmayın haberlere.

Resmi sitede bile yazılıp olmayan transferlerimiz var bizim :)

Resmi sitede olmayıp ta olanlarda var :)
Ben jebrin haberini okumadım resmi sitede:)

.....
ibrahimseten (https://twitter.com/#%21/ibrahimseten) İBRAHİM SETEN

OLCAN-2, İbrahim Kızıl: G.Saray ile hiç görüşmemiz olmadı. Olcan'la görüşüyorlarsa ayıp ediyorlar.. Kendi kendilerine gelin güvey olmasınlar

Erol Karadeniz
Olcan 4,5 verdiysek artı oyuncu olmadan ,büyük para teklif etmişiz..Antebin paraya ihtiyacı var...Uefa dan uyarıları var...Sıcak para ihtiyaç...Bence olacak gibi...

Yanlış okudun galiba abi

Ertan1982
28.12.2011, 11:04
Verin 2 Mio alin Sararer í bu itlere iyi ders olur.

Volkani sola Sercan sag tama bu is.

bordo(61)mavi
figen civan
SADRİ ŞENER: "Jaja'yı 4.5 milyon Euro'ya satmıştım, enfazla 2.5'a geri alırım.Olcan için Antep 4.5 istedi, dün görüştük, anlaşamadık" demiş

Mehmet Ç.
Seten'e göre daha Gökdeniz gecen hafta gs'ye imza atmisdi.. Pesinden sözlesme uzatti :)

Birakin o zibidiyi !

Proof
28.12.2011, 11:05
Trabzonspor fubtolcu izleme komitesine girmek mumkunmu sizce, yoksa profesyonel futbolcu olmus olmamiz mi lazim..?

Barış Burak
Tamam işte 2 milyon +Sapara+Barış Özbek verelim öpüşelim anlaşalım...

4.5 nedir yahu...4.5 'a ibrahim kızılı alırız yani...

1000. sayfaya doğru gidiyorz renktaşlar hayde bakalım:)

Emirhan Ömeroğlu
Resmi sitede olmayıp ta olanlarda var :)
Ben jebrin haberini okumadım resmi sitede:)

Evet Bucaspor'lu Jebrin Antremana katıldı yazdı daha ne olsun :D

Sanki misafir oyuncu ççç

Uğur Tüysüzoğlu
Bu Olcan işi büyük bir ihtimal olacak :)

Izdırap başladı , bir kesim olmaz derken bir kesim olur diyor ..
Bir bilgim yok ama tecrubelerime dayanarak bu transfer olur.

Yerli almak zorundayız eski halim olsa çıkar oynardımda bendende geçtiğine göre :)

mhayri
Cavcav Soner'i vermezmi?

vatandas61
28.12.2011, 11:06
böyle bir sistemde ya kendi oyuncunu yetistireceksin yada anadolu takimlarinin istedigi fiyati vereceksin. Antep 4.5 milyon istiyor, biz 2,5 veriyoruz. Olcan gitti, bu gidisle hepsi gidecek. Olcan okadar etmez diyen adamlar bir ay sonra beceriksiz yönetim diyecek.
Bence 4,5 sa vereceksin alacaksin. Suan takimda yerli sikintisi var, öyle bir lüksümüz yok.

Uğur Ö.
28.12.2011, 11:06
Para felanda vermeyelim.Ver kullanmadığın oyuncu 4 tane yeter işte

Ertan1982
28.12.2011, 11:07
Ver Sercana 1,5-2 Mio ver 400-600 bin Euro bu ligin tozunu atar.Kardesim bu ne be gelen 4 mio aciyor kapiyi.

İ. SARAL
1000 oldu :)

vatandas61
OLCAN-2, İbrahim Kızıl: G.Saray ile hiç görüşmemiz olmadı. Olcan'la görüşüyorlarsa ayıp ediyorlar.. Kendi kendilerine gelin güvey olmasınlar

bu gs liler rakiplerinin kafasini iyi karistiriyorlar, ne cirkef adamlar ya

Alican Altunbaş
28.12.2011, 11:08
Evet Bucaspor'lu Jebrin Antremana katıldı yazdı daha ne olsun :D

Sanki misafir oyuncu ççç

harbiden hea adamı sallamıolar sanki :):) Adam ganadaki arkadaşlarını nasıl inandırcak:)

ozcan_asanoglu
28.12.2011, 11:09
Valla fb, uşağı Halil Ünal'a Alper için 5 milyon veriyorsa Kızıl da Olcan için 4.5 ister tabi. Bunlar uçuk rakamlar. pazarlığa devam etmek lazım. Takımımızda fark oluştarabilecek-iyi yerli oyuncunun azaldığı şu dönemde Olcan gibi isimlere ihtiyacımız var açıkçası.

güneyli
Yanlış okudun galiba abi
Vallahi çay simit parası değil ki,iyice kafa karıştı..2,5 da iyi para bu arada...

Uğur Tüysüzoğlu
Yine yeniden tekrarlıyorum bizim en büyük transferimiz 2. yarı Volkan Şen olacak :)

Ertan1982
Gördük milyonla bize gelen oyunculari Volknan Sampiyon olmus bir takimdan geldi 3.5 Mio Euro´ya simdi takima bile zor giriyor.Her istediklerini ver ver nereye kadar.Alin Jaja,Costa altyapidan 2-3 ksis koyun kadroya 30-35 Puan rahat toplariz.

asimavi
28.12.2011, 11:10
Cavcav Soner'i vermezmi?

....soneri boşuna istemeyin...adam fanatik fenerbahçeli....lanet olsun gelmesin....

özçelik61
28.12.2011, 11:11
Yine yeniden tekrarlıyorum bizim en büyük transferimiz 2. yarı Volkan Şen olacak :)

inşallah bende çok beklenti içindeyim volkan dan şenol hoca yine takıntı yapmaz ise bu uşak sağ kanadı alır götürür

DJTT
28.12.2011, 11:12
İBRAHİM SETEN

Almiyalim o zaman baya sacmaliyorlar ya....

Emirhan Ömeroğlu
Alper 5 ise Olcan 7 falan eder bence :)

Adam haklı yani.

hacka61
Trabzonspor ve Gaziantepspor yetkilileri Olcan transferi için yeniden masaya oturdu.Sabah saat 10:55'de Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar ile Antepli yöneticilerin transfer trafiğine start verdikleri öğrenildi.

Alican Altunbaş
Olcan için masaya oturdular!
28 Aralık 2011 / 11:03
Yaklaşık 20 dakika önce yine masaya oturdu.

Trabzonspor ile Gaziantepspor arasında dün akşam başlayan ve gece geç saatlerde sona eren görüşmede tam bir mutabakata varamayan iki taraf yaklaşık 20 dakika önce yine masaya oturdu.

Trabzonspor ve Gaziantepspor yetkilileri Olcan transferi için yeniden masaya oturdu.

Sabah saat 10:55'de Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar ile Antepli yöneticilerin transfer trafiğine start verdikleri öğrenildi.

Haber Kaynağı :

lazoli__61
28.12.2011, 11:13
Trabzonspor ve Gaziantepspor yetkilileri Olcan transferi için yeniden masaya oturdu.Sabah saat 10:55'de Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar ile Antepli yöneticilerin transfer trafiğine start verdikleri öğrenildi.

hadi bismillah diyelimde hallolsun bu iş

Alican Altunbaş
28.12.2011, 11:14
OLCAN OLCAN ha gayret OLCAN:)):):)

Uğur Tüysüzoğlu
Olcan işi şimdi kesinleşecek işte Nevzat Başkan , Sadri Şener'den direktifleri aldı ya olur yada olmaz bir dahası olmaz gibi bu görüşmenin.

Koray
Olcan işini olumlu yada olumsuz bitirsinler artık.

Ben tamamen Jaja'ya konsantreyim.

Ondan sonra kaliteli bi stopere.

Ahmet ÇOLAK
herkes olcana çok istiyolar diyo alper 5 miyon etmez diyor vs vs peki biz geçen yıl ilk 11de kaç tane yabancıyla oynuyoduk yabancı sıkıntısı çekiyomuyduk kalede onur defansta giray egemen sağda serkan orta sahada selçuk engin forvette burak umut.. istediğimiz yabancıyı istediğimiz dakikada oyuna sokuyoduk şimdi öylemi defansta glowacki cech celustka orta saha colman zokora adrian alanzinho forvet pawel henriqe.. iskeleti hep yabancılardan oluşturduk ve yerli kaliteli adam sayısı çok az.. eğer şampiyonluk istiyosan yerli sayın fazla ve kaliteli olmalı.. bugün beşiktaş dahil bütün takımlarda yerli kalitesi bizden daha iyi peki fener 5 veriyosa alpere sen vermiyosan boşyere başarı bekleme.. eder veya etmez orası ayrı ancak herkesin vaybe iyi adam iş yapar diyeceği bi adamı almazsan takıma sezer badur barış ataş ferhat murat tosun gibi adamları alırsan ancak kadro şişirir bi işe yaramaz..

ha şunuda belirteyim alandan da kat kat iyi adriandan da içimde kalmasın..

vatandas61
28.12.2011, 11:16
Olcan işi şimdi kesinleşecek işte Nevzat Başkan , Sadri Şener'den direktifleri aldı ya olur yada olmaz bir dahası olmaz gibi bu görüşmenin.

Nevzat baskan iyi hos adam, tontonda birsey ama transfer görüsmesi yapacak adam mi ya? :D
gönder tuncay bekiroglunu halletsin iste.

Cem Akyüz

Katılıyorum Volkan Şen'den iyi bir çıkış bekliyorum çok umutluyum kendisinden

Erbay
Şike başlığı gibi orada da gece şampiyon olup kalkınca bir bakıyordum küme düşüyorduk yorumlarda. Gece yatmadan önce Olcan-Jaja geliyordu bi kalktım ikisi de zora girmiş.

güneyli
Akşam oturdukları masa olmasaydı bari...Masa değişikliği iyidir..Hayırlısı...

MuratJ
Jaja ve kalİtelİ stoper kesİnleŞsİn artik!

Barış Burak
28.12.2011, 11:17
Olcan için yeniden masaya oturuldu demek, Transfer dosyasının daha çook şelere gebe olduğunu gösterir bugün için:)

Uğur Tüysüzoğlu
28.12.2011, 11:17
Nevzat baskan iyi hos adam, tontonda birsey ama transfer görüsmesi yapacak adam mi ya? :D

Parayı bastırdıkdan sonra hiç konuşmasa eli ile işaretler bile etse anlaşırlar renktaş :)

memmedaga
28.12.2011, 11:18
OLCAN OLCAN ha gayret OLCAN:)):):)

ha gayret Olcan haa :p

Uğur Ö.
Nevzat AYDIN mı Nevzat ŞAKAR mı

olcay_61
bırak kahvaltıyı nevzat başgan sadede gel :D

Emirhan Ömeroğlu
28.12.2011, 11:19

Tuncay bey'de çok para veriyor yav :D

.....
Şu masadan güzel haberle kalkın artık gözünüzü seveyim daaa :)

memmedaga
Akşam oturdukları masa olmasaydı bari...Masa değişikliği iyidir..Hayırlısı...

tebdili mekanmiydi neydi abi

Uğur Tüysüzoğlu
28.12.2011, 11:20
Merak ettiğim yuvarlak masamı yoksa kare mi piskolojik olarak çok etkenleri varda :P

Emirhan Ömeroğlu
Lan bu transfer sezonu açılınca benimde çalışma sezonum kapanıyor resmen.. İşler olduğu gibi duruyor anasını satim.

polatmu
ohooo biz gece etoo dahil tüm transferleri bitirmiştik 5 ocakta gelecekti hepsi

Cem Akyüz
Bizimkiler anca karşılıklı hamsi ve kebap transferi yaparlar o kadar

güneyli
28.12.2011, 11:21
tebdili mekanmiydi neydi abi
Tebdil-i mekanda ferahlık vardır...Ferahlasak bari..

hacka61
28.12.2011, 11:21
Nevzat Başkan: Olcan için 2,5 verelim + sapara
Kızıl: 2,6 + sapara olsun
Nevzat: Bu iş olmaz hacı :D

Şaka bi yana inşallah alınır, olcanı sola yatır, gol atar,asist yapar,25-30 metre demez asılır.. hadı be nevzat bu işi hallet..havadan sudan mı konusuyonuz dunden beri :D

Koray
28.12.2011, 11:23
Hayatta en çok merak ettiği şeydir transfer pazarlığı.

Acaba ne konuşuyorlar nasıl kelimeler kullanıyorlar hep merak etmişimdir.

Uğur Tüysüzoğlu
Bizimkiler anca karşılıklı hamsi ve kebap transferi yaparlar o kadar

Eli mahkum bize vereceler haberlere göre sadece blöf yapıyorlar.

1. İbrahim Akın'ı aldılar Olcan kesin gidecek.

2.Bjk girişimi yok.

3. Gs Antep başkanı ile hiç görüşmemiş.

Bizimkiler masada.

Kemence_61
Lan bu transfer sezonu açılınca benimde çalışma sezonum kapanıyor resmen.. İşler olduğu gibi duruyor anasını satim.

aynen katılıyorum renkdaş.:alkış::alkış:

Tolga Okumuş
28.12.2011, 11:24
Madem istediler Alanzinho + Sapara + 2,5m€

bizde Olcan'ın yanına + Muhammet'i ekleyelim öyle verelim.

.....
28.12.2011, 11:25
Olcan bize çok katkı yapacak. Volkan Şen gibi geldiğinde duraksama yaşamaz diye düşünüyorum hemde. Olcan'ın gelişi Volkan'a da ilham kaynağı olacaktır. Haydi Olcan seni bekliyoruz gel artık daa :)

kncyalcin
İbrahim Akın ı alan Antep Olcan ı mutlaka iyi bir paraya satar. GS nin ve bizim yerli oyuncu sıkıntımız var. Bu yüzden bu paralar konuşuluyor. Sanki Olcan dışında başka transferde varmış gibi geliyor bana..
Olcan+Orhan+Muhammet yapsalar şu işi..
Orhan= Ataş+ 2 milyon
Muhammet= Sapara + 1,5
Olcan= Ferhat+ 3,5 e bağlasalar süper olur..
7 + üç topçu..

asimavi
Hayatta en çok merak ettiği şeydir transfer pazarlığı.

Acaba ne konuşuyorlar nasıl kelimeler kullanıyorlar hep merak etmişimdir.

...bak bu güzeldi...aslında herkes merak ediyordur bunu benimde çok kez kafama takılmıştır....birde devlet başkanlarının görüşmelerini merak ederim acaba ne konuşuyorlar...

...hayır benim anlamadığım bu kadar uzun süre nasıl pazarlık yapıyorlar....

mhayri
Olcan solda , Volkan sağda...
Halil-Burak önde...
Hımm güzel oluyor sanki !
Jaja mı dediniz?
O da play off da...

güneyli
Antep tok satıcıyı oynuyorsa bizde tok alıcıyı oynayalım..."ihtiyacımız yokta..Şu şampiyonlar liginden 3-5 kuruş para geldi..Ağırlık yapıyor" tarzı...

.....
28.12.2011, 11:28
Muhammet Demir: "Millî Takım'a borcum var" 01.12.2011

http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/8d27ad7bb16b4289b94c727df9988b4e.jpg

U17 Millî Takımı'yla hem Avrupa Şampiyonası hem de Dünya Kupası finallerinde oynadı. Kaptanlığını yaptığı takımı golleriyle başarıdan başarıya taşıdı. Ancak yaşadığı sakatlıklar kulüp takımlarındaki patlamasını geciktirdi. Bu sezon Gaziantepspor'da ilk defa ilk on bir oyuncusu olarak sahaya çıkıyor, golleri ve asistleriyle, uzun süredir kendisini bekleyenlere "İşte buradayım" diyor. Sakatlık dönemlerinde unutulmamasını ve transferin aranan oyuncusu olmasını ise "Millî Takım'a borçluyum" diye açıklıyor.
Röportaj: Mazlum Uluç
Seninle 2 yıl önce U17 kampında yaptığım röportajın başlığı "Beklenen golcü"ydü... Sakatlıklar ve başka nedenlerle bu bekleyiş biraz uzun sürdü ama galiba beklediğimize değmiş gibi görünüyor. Sen de aynı kanaatte misin?
Gerçekten ben de bugünleri, sağlıklı bir şekilde sahalara kavuşmayı çok bekledim. Ancak insanların beklediğine değip değmediği konusunda benim bir şey söylemem yakışık almaz. Sadece elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Beklentileri karşılamak için elimden geleni sahaya koymaya çabalıyorum.
Bursaspor'un A takımında yeterince oynama şansı bulamadığın bir dönem yaşadın. Bunun nedeni sadece sakatlıklar mıydı? Yoksa Bursaspor forvetindeki zenginlik mi seni arka planda bıraktı?
Sizinle o röportajı Nijerya'daki U17 Dünya Kupası'nın öncesinde yapmıştık. Dünya Kupası'ndan oldukça iyi bir performansla ve çok formda döndüm. 3-0 yenik oynadığımız bir Kayserispor maçında oyuna girdim ama bir sakatlık geçirdim. Sonrasında sakatlığım düzeldi ancak tercih edilmedim. Bursaspor'da oynayamamamı "tercih edilmedim" diye açıklayabilirim. Bu konuda daha fazla bir yorum yapmak da istemem.
Sakatlıklar futbolcuların en büyük kâbuslarından birisi. Her şeyini futbola bağlamış bir genç olarak, futboldan uzak kaldığın o dönemlerde neler hissettiğini merak ediyorum... İçinde "Acaba bu sakatlık nedeniyle futbol oynayamazsam geleceğim ne olur?" gibi endişeler var mıydı?
Çok sakatlık yaşadığım için hep bunları düşündüm. Bir ara "Herhalde bir daha hiç futbola dönemeyeceğim. Dönsem bile eski formumu bulamayacağım" diye düşünmeye başladım. Çünkü sakatlıktan kurtulup tam iyileştim dediğim anda yeniden sakatlıklar yaşadım. Oynayamadığı dönemde insanın çok morali bozuluyor. Ama çok şükür ailem bana çok yardımcı oldu. Onların sayesinde kendimi toparladım. Ama hâlâ tam anlamıyla atlattığımı söyleyemem. İnsanlar "Senin problemin kafanda" demeye başladı. Üzerimde hâlâ bir tedirginlik var ve tekrar sakatlanmamak için kendimi sakınıyorum.
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/00002011/TFF/TamSaha/Aralik/Muhammet-3.jpgDoktorlar ne diyor bu durumun için?
Henüz yaşım küçük ve fiziksel gelişimimi tamamladığım söylenemez. Biraz daha güçlendiğimde artık sakatlık sıkıntısı yaşamayacağımı düşünüyorum. Gaziantepspor'da da sakatlıktan çıkıp oynadım. Şu anda fiziksel olarak hazır değilim ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Benim için çok güzel bir başlangıç oldu. Bu moralle ve biraz daha güçlendikçe beni güzel günlerin beklediğine inanıyorum.
Bursaspor'dan ayrılışın biraz sancılı oldu. Aslında bu durum futbolun ciddi yaralarından birisi ve sadece Bursaspor'la ya da Türkiye'deki kulüplerle de sınırlı değil. Kulüpler sözleşmelerinin sonuna gelen oyuncuları yeni sözleşme imzalamazsa kadro dışı bırakmak gibi bir yolu tercih ediyor. Bir oyuncu gözüyle bu durumu nasıl değerlendiriyorsun?
Bir futbolcuya daha ilk günden, "İmzayı at, imzalamazsan kadro dışı kalırsın" derseniz o futbolcu sözleşmeyi imzalamaz. Benim "Bursaspor'la sözleşme uzatmayacağım" diye bir düşüncem yoktu açıkçası. Bakın size bir şey söyleyeyim, imza atmak niyetinde olmayan bir oyuncuyu bile göstereceğiniz olumlu yaklaşımla imzaya razı edebilirsiniz. Önemli olan oyuncunun kendisine değer verildiğini, o kulüp için önemli olduğunu hissetmesidir. Ben Bursaspor'da doğup büyüdüm ve o şehrin insanlarına çok şey borçluyum. Beni çok seviyorlar. Hiç bir şey olmadığım dönemde bile arkamda durdular, bir noktaya geldikten sonra da arkamda olacaklarını biliyorum. Onların şunu bilmesini istiyorum, "Ben Bursaspor'u terk edip gitmedim."
Bu tip anlaşmazlıklarda, oyuncuyu kadro dışı bırakmanın dışında formüller bulmak gerekiyor sanırım.
Hiç o kadar zorlanacağımı düşünmüyordum ama sakatlıktan sonra bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü şey kadro dışı bırakılmak. Benim için çok kötü bir durumdu. Üzerinden 1 yıl geçti, hâlâ o psikolojiyi üzerimden atamadım. Düşünsenize, altyapıda bile idmana çıkamıyorsunuz ve tek başınıza çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Bir-iki gün tamam ama bir süre sonra insan sürekli tek başına antrenman yapamıyor. Fiziksel olarak da geriliyorsunuz, futbolculuk özellikleriniz de geriliyor. Gaziantepspor'a geldikten sonra 5-6 ay forma şansı bulamadım ve buna hiç de şaşırmadım. Çünkü gerçekten de kötü durumdaydım.
Bursaspor'dan ayrıldıktan sonra Gaziantepspor'a transfer oldun. O dönemde başka taliplerin de var mıydı?
Beni isteyen çok sayıda takım vardı ve bu da Millî Takım sayesindeydi. Zaten beni bir yere getiren Millî Takım'dır. İnsanlar beni Millî Takım sayesinde tanıdı. Millî Takım bana çok şey verdi. Raşit Hocanın bana söylediği bir söz var, "Bugüne kadar Millî Takımlar sana çok şey verdi, bundan sonra sen Ümit Millî Takım'a her şeyini vereceksin." Gerçekten de çok doğru söylenmiş bir söz. Millî Takım'a borçlu olduğumu düşünüyorum. O forma altındaki performansım sayesinde büyük takımlardan da yurt dışından bir Portekiz kulübünden de teklif aldım. Ama hepsinden önce Gaziantepspor'a verilmiş bir sözüm vardı. Babam da ben de her zaman sözünün arkasında duran insanlar olmaya çalıştık. Bu nedenle Gaziantepspor'un teklifini kabul ettim. Bir de Tolunay Hoca olsun, başkan ve yöneticiler olsun beni çok istediklerini hem sözleri hem de davranışlarıyla ortaya koydu. Ben de tereddütsüz evet dedim.
Ancak Gaziantepspor'da uzun süre oynama şansı bulamadın. Uzun süredir futboldan uzak kalmış biri olarak oraya giderken kafanda nasıl bir planlama vardı? Ne zaman oynamayı bekliyordun?
Dediğim gibi, Gaziantepspor'a gittiğimde uzun süre futbol oynamamış bir oyuncuydum ve hemen sahaya çıkmam mümkün değildi. Aynen bugün ortaya çıkan planlamayla sahalara dönmeyi umuyordum. Gaziantepspor'a devre arasında transfer olurken, "Sezon sonuna kadar kendimi hazırlarım, takıma ve şehre alışırım, yeni sezonda da forma şansı buldukça değerlendiririm" diye düşünüyordum ve olaylar da bu düşünceme uygun gelişti.
U17'de önemli başarılar elde ettiğin hocan Abdullah Ercan'ın takımın başına geçmesinin ardından sürekli oynayan ve goller atan bir Muhammet Demir var sahada.
Bu konuda bir yanlış anlaşılma olmasını istemem. Tolunay Hoca da beni oynatmak istemişti ama sakat olduğum için oynayamamıştım. Tolunay Hocanın ardından Abdullah Hocanın gelmesi ise benim için büyük bir şanstı. Mesela beni hiç tanımayan, yabancı bir teknik adam gelseydi, Gençlerbirliği maçında kesinlikle oynatmazdı. Çok iyi çalışıyordum ama tam anlamıyla hazır değildim. Ancak Abdullah Hoca beni tanıdığı, bildiği için oynattı. Ben de onun bana olan güvenini bildiğim için rahattım ve elimden geleni yapınca ortaya iyi bir tablo çıktı.
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/00002011/TFF/TamSaha/Aralik/Muhammet-2.jpgTürkiye'de genç oyuncuların yeterince oynama fırsatı bulduğunu düşünüyor musun?
Avrupa'yla kıyasladığımda en büyük eksiğimizin genç oyunculara yeterince şans vermemek olduğunu düşünüyorum. Bizde 24-25 yaşındaki oyunculara genç gözüyle bakılıyor. Avrupa'da 17-18 yaşındaki oyuncular takır takır oynuyor. Ben Jack Wilshere'le karşılıklı oynamıştım, o şimdi Arsenal'de yıldız bir oyuncu. Ama son dönemlerde Türkiye'de de bir gelişme olduğunu, genç oyuncuların daha fazla şans bulduğunu ve onların da bu güveni boşa çıkartmadığını gözlemliyorum.
Güven meselesi önemli. Genç oyuncular arkalarında durulduğunu hissettiklerinde içlerindeki potansiyeli ortaya çıkartabiliyor. Son dönemde bunun en çarpıcı örnekleri sen, Semih Kaya ve Serdar Aziz olarak görünüyorsunuz.
Sözünü ettiğiniz oyuncular çok iyi arkadaşlarım ve gerçekten de çok kaliteli oyuncular. Ben Semih ve Serdar'ın Türkiye'nin en iyi stoperleri olacağını düşünüyordum ve bu düşüncemi onlarla da paylaşmıştım. İnşallah A Millî Takımımızda da birlikte oynarlar. Kendi adıma konuşmak gerekirse, ben Karadenizliyim ve ruhumda şöyle bir şey var; eğer birisi bana güvenirse, onun için her şeyi yaparım. Abdullah Hoca bana güveniyor ve ben de o duyguyu hissettiğim için elimden gelenin en iyisini sahaya koymak için çabalıyorum.
Futbolun yeni modası tek santrforlu sistem. Hemen hemen bütün takımlar bu sistemle oynuyor. Bir oyuncu, iki güçlü rakibin arasında tek başına boğuşmak durumunda kalıyor. Her takım bu sistemi uyguladığına göre teknik adamlar açısından faydalı görünüyor. Ama bu durumu bir de santrforlara sormak gerek... Sen kendini bu oyun tarzı içinde nasıl hissediyorsun?
İki stoperle boğuşmak gerçekten zorlu bir iş. Ben kendi açımdan çift santrforlu sistemde çok daha rahat oynayacağımı düşünüyorum. Ama mecbur kaldığınızda yapacak bir şey yok. Tek santrfor oynamayı da öğrendim. Ligimizdeki stoperler fiziksel olarak benden daha güçlü. Bu açıkça görünen bir şey. Ama her şeye rağmen giderek daha fazla güçleneceğimi ve tek santrforlu sistemde de verilen görevleri yerine getirebileceğimi düşünüyorum. Onlara karşı nasıl oynamam gerektiğini de öğreniyorum.
Bunu açıkça dile getiren pek fazla oyuncu yok ama ben santrforların tek başına kalmaktan çok mutlu olduklarını düşünmüyorum.
Gol atmak isteyen bir santrfora bu sistemde ne kadar pozisyon geleceği tartışılır. Eğer iyi bir takıma sahipseniz ve baskılı oynuyorsanız pozisyon bulabilirsiniz. Ama bu sistemde sizin rakibi kovalamanız, stoperleri görev alanlarının dışına çekmeniz ve arkadan gelen arkadaşlarınıza pozisyon açmanız gerekiyor. Ben daha çok ceza sahası içinde pozisyon kovalayan ve gol vuruşu yapan bir santrfor tipi olduğum için tek başına oynamak gol yüzdemi geriletebilir.
Gaziantepspor'un hücum bölgesine baktığımızda Olcan, Popov, Sosa, Wagner gibi oldukça güçlü oyuncular var.
Kesinlikle öyle. Takım iyi gününde olduğu zaman pozisyona girmemeniz mümkün değil. Özellikle Olcan abi bir takım için çok önemli bir oyuncu. Bana çok yardımcı oluyor. Onun gayretini gördükten sonra ben de daha fazlasını yapmak istiyorum. Onun oynamadığı maçlarda sıkıntılar yaşadık zaten.
Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Gaziantepspor'da ve Türk futbolunda bir Cenk Tosun fırtınası vardı. Şimdi Cenk'in yerinde sen oynuyorsun. İki genç oyuncu olarak aranızdaki rekabetten söz eder misin?
Geçtiğimiz sezonun devre arasında Gaziantepspor'a Cenk'le birlikte gelmiştim. Onun çok iyi oynadığı dönemlere yakından şahit oldum. Gerçekten de kaliteli bir oyuncu ve çok da iyi arkadaşım. Bu sezona formsuz başladı ama düzeleceğinden eminim. Çünkü çok yetenekli bir oyuncu Cenk. Onunla rekabet etmek de güzel. Açıkçası beraber de oynamak istiyoruz. Antrenmanlarda yan yana oynadığımız zaman çok iyi bir ikili oluyoruz.
Abdullah Hoca sizi bir arada deniyor mu?
Evet deniyor. Abdullah Hoca çok ileri görüşlü ve yeniliklere açık bir antrenör. Bizi de antrenmanlarda ikili olarak deniyor. Cenk'in bugünkü sorunu gol atamamak. O da benim kafamda. Aslında bütün santrforlar böyledir; gol atamazsanız sıkıntı yaşarsınız. Çünkü bir santrfor golle beslenir.
Abdullah Ercan'ı en yakından tanıyan oyunculardan birisin. Onun teknik adamlığı konusunda neler söylersin?
Abdullah Hoca bir takımı, bir oyuncunun futbol hayatını değiştirebilecek kapasitede bir hoca. Bence ileride Türkiye'nin en büyük antrenörü olacak. En iyi antrenörlerinden biri demiyorum, en iyisi olacak.
Nedir sence onun farkı?
Futbol bilgisi ve uygulaması inanılmaz. Bir takımı oynadığı futboldan zevk alır hâle getirmesini çok iyi biliyor. Hep pozitif oyunu düşünüyor. Savunmayı da topa sahip olarak yapmaya çalışıyor. Barcelona'nın oyun taktiğini uygulamak için çaba harcıyor. U17 takımına ilk geldiğinde ne dediğini hiç anlamamıştık. "Ne diyor bu adam?" diyorduk. "Bana pozisyon gelmiyor, hiç gol atamayacağım herhalde" diye düşünmeye başlamıştım. Ama 3 ay geçti, ben her maçta 2 gol atmaya başladım. Çünkü çok pozisyon geliyordu. Abdullah Hocayı anlamaya başladıktan sonra her şey değişti. Onunla çalışan bir oyuncu, başka mantalitedeki bir hocayla çok zor çalışır.
Oyuncularla diyalogları nasıl?
Oyuncularına ne zaman, nasıl davranacağını çok iyi biliyor. İdman dışındaki diyalogla idman içindeki diyalog arasında çok iyi bir denge kuruyor. Oyuncularını müthiş motive ediyor. Ben onun maç konuşmalarının ardından ağlayarak sahaya çıkan takım arkadaşlarımı gördüm. Fatih Hocamızı da bu açıdan çok beğeniyorum.
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/00002011/TFF/TamSaha/Aralik/Muhammet-1.jpgBugün eline geçirdiğin şansı yakalayabilmek için çok uzun süre bekledin. Süper Lig'de ilk defa ilk on birde sahaya çıkmaya başladın. Formayı geri vermemek için neler yapıyor, nasıl yaşıyorsun?
Bu formaya çok zor şartlarda ulaştım ve bırakmak niyetinde değilim. Allah'ın da yardımıyla bir sakatlık yaşamadan istikrarlı bir çizgide yürümek amacındayım. Ekstra çalışmayı hiç bir zaman bırakmadım. Gol vuruşlarını, uzaktan şutları ve frikikleri özel olarak çalışıyorum. Mesela benim önemli özelliklerimden birisi birebirde adam eksiltmek. Ama uzun süre futboldan uzak kaldığım ve güçsüz düştüğüm için bunları yeterince yapamıyorum. Gücümü maçın bütününe yayamıyorum. Daha önce yaptığım hareketleri şimdi yapamamak da moralimi bozuyor. Hem çok çalışarak hem de oynayıp maç eksiğimi kapatarak bunların üstesinden geleceğime inanıyorum.
Gaziantepspor ligin en kaliteli kadrolarından birisine sahip görünüyor. Ama saha sonuçları kadronun kalitesiyle doğru orantılı olmadı. Sence nerede sorun yaşadınız?
Ligin planlanan zamanın dışında başlaması bize büyük bir dezavantaj getirdi. UEFA Kupası'nda ön eleme oynadığımız için sezonu diğer takımlardan 15 gün önce açmıştık. Antrenman planlaması ve yüklemeler de ligin Ağustos başında start almasına göre yapılmıştı. Ama lig ertelenince her şey alt üst oldu. Diğer takımlar oyuncularına izin verirken biz Avrupa kupası maçımız olduğu için çalışmalara devam ettik ve o süreçte zihinsel ve fiziksel olarak yorulduk. Dolayısıyla lige kötü başladık ama sonrasında toparladık.
Sezon sonu için hedefleriniz neler?
Abdullah Hoca geldikten sonra oynadığımız bütün maçları kazanabilirdik. Buna son dakikada gol yiyerek kaybettiğimiz Trabzonspor maçı da dâhil. Şimdi iyi oyunumuzu 90 dakikaya yaymaya çalışan bir takımız. Hedefimiz en kötü ihtimalle ilk 8'e kalmak. Çünkü Nisan ayında ligi bitirmek istemiyoruz. Ümit Millî Takımımızın Haziran ayında maçı var. Ligi Nisan'da kapatıp Haziran'daki maça gelemem. Dolayısıyla en azından ilk 8'e kalıp Nisan'dan sonra da sahada kalmak için arkadaşlarımla birlikte elimden geleni yapacağım.
U17 takımıyla Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası finallerinde oynadın. Kaptanı olduğun o takım çok fazla umut bağlanan bir jenerasyondu. O takımın oyuncularının bugün geldiği noktaya baktığında kimlerin yeterince ilerleyebildiğini, kimlerin hak ettikleri yerde olmadığını düşünüyorsun?
O takımdan Engin Bekdemir, Okan Alkan Kayserispor'da, Gökay Iravul Fenerbahçe'de zaman zaman şans buluyor. Orhan Gülle, Gaziantepspor'da takım arkadaşım. Gökhan Töre zaten A Millî Takım'da. Bence Galatasaray'da Berkin Kâmil Aslan çok iyi bir futbolcu. Karakter olarak da çok sağlam bir insan ve daha iyi noktalara geleceğini düşünüyorum. Fenerbahçe'de santrfor oynayan Recep Berk Elitez de öyle. Daha önce Fenerbahçe'de oynayan stoper Barış Yardımcı şimdi 3. Lig'de Hatayspor formasını giyiyor ama o da çok daha iyi yerlere gelebilecek yetenekte bir oyuncu. Bizim 1992 yaş grubu takımında gerçekten çok kaliteli bir oyuncu topluluğumuz vardı. Çocuktuk ve ufak tefek yaramazlıklar yapıyorduk doğal olarak ancak kafa olarak son derece düzgün, profesyonelce yaşamaya ve davranmaya çalışan bir gruptuk. Daha alt yaş grubunda Bursaspor'dan tanıdığım Emre Pehlivan, Okan Koç, Taha Can Velioğlu da Türk futbolunun geleceğinde önemli isimler olabilecek oyuncular.
Bu sezon kendin için nasıl hedefler belirledin? Mesela şu kadar gol atarsam başarılı olurum diyor musun kendi kendine?
Sürekli oynamak istiyorum tabii ve mutlaka gol atmak istiyorum. Gol atamayınca olmuyor. Genç Millî Takımlarda en kötü olduğum dönemlerde bile neredeyse her maçta gol attım. Yani gol atmaya çok alışmış bir oyuncuyum. Ama gol atmanın ötesinde güzel futbol oynamak beni daha çok tatmin ediyor. Takımdaki abilerim bana "Süper Lig zordur. Bu sezon 10 gol atarsan senin için iyi sayılır" diyorlar ama ben 20 gol atmak istiyorum. Gerçekten de zor olduğunu biliyorum ama atabildiğim kadar çok gol atmak istiyorum. Burak Yılmaz bu sezon inanılmaz bir performans gösteriyor ve ben kendi kendime "Bu adama nasıl yetişeceğim?" diye düşünüyorum. Sonra kendi kendime, "Burak abi senelerdir bu ligde oynuyor ve bu patlamayı yeni yaptı. Bense 19 yaşındayım. Benim de Burak abi gibi olacağım günler gelecek" diyorum.
Uzun vadeli kariyer planlaman var mı?
Henüz yolun çok başındayım ve gelecekle ilgili hayallerim de var. Avrupa'da oynamayı çok istiyorum. Ama Gaziantepspor'a, oradaki insanlara, yöneticilerimize ve hocama çok şey borçluyum. Bana kaybettiğim bir şeyi, yani güven duygusunu geri verdiler. O yüzden beni Gaziantepspor'dan kovsalar da gitmem diyorum.
Gaziantep'teki hayatından bize biraz söz eder misin? Şehre alışabildin mi? Günlerini nasıl geçiriyorsun?
Bursa gibi çok güzel bir şehirden gittiğim için Gaziantep'te başlangıçta zorlanmıştım. Dışarı bile çıkmıyordum. Hayatım kebap ve baklava yiyip antrenman yapmakla geçiyordu. Neredeyse maç toplantılarını bile baklava yiyerek yapıyorduk (gülüyor). Ama şimdi dışarı çıkıyorum, geziyorum ve Gaziantep'in gerçekten de çok güzel bir şehir olduğunu keşfettim. Zaten futbolcuysanız bütün şartları bir kenara bırakıp bulunduğunuz yerde mutlu olmak zorundasınız. Gaziantep de mutlu olunacak ve sevilecek bir şehir. İnsanları huzurlu, mutlu. Şehrin yanında takıma da alıştım.
Takım arkadaşlarınla aran nasıl?
Son derece iyi. Neredeyse dinlenmeye bile vakit bulamıyorum çünkü mutlaka birisi beni yanına çağırıyor. Takımın maskotu gibiyim (gülüyor). İnsanları kırmamaya çalışan birisiyim ve eğer bilmeden kırdığım biri varsa buradan özür dilemiş olayım. Kimlerle iyi arkadaş olduğum konusunda tek tek isim vermeyeyim, birisini unutursam kalbe kırılır. Hepsini sayarsam bu kez sayfa yetmez çünkü hepsiyle de çok güzel anılarım var. Takımda çok kaliteli insanlar var ve benim de onlardan öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle abilerimin yanından ayrılmıyorum. Bugün takımda tutunmam da onların sayesinde. Çünkü beni çok çabuk aralarına aldılar ve sahip çıktılar. Kötü oynadığım zaman bile "Olur böyle şeyler" diyerek destek veriyorlar.
Geriye dönüp baktığında senin için unutulmaz maçlar ve goller hangileri? Mesela bu sezon ligde attığın ilk goller olabilir mi?
Açıkçası o gollere sevinemedim. Kısa bir süre önce Çukurca'da askerlerimiz şehit edilmişti. O gün de Van'da deprem meydana gelmişti. Bu haberi maçtan önce aldığımda çok kötü oldum. Dolayısıyla o gün attığım gollere sevinemedim. Benim için en sevindiğim gol Almanlara attığım goldü. Onlar iki yıl önce Avrupa Şampiyonası grup maçında 3-1 yenmiş ve bizimle çok dalga geçmişlerdi. O gün kendi kendime söz vermiştim, Almanlara gol atacağım ve formamı çıkartacağım diye. Frikikten attığım golle Almanları yendik ve eledik. O golden sonra formamı çıkarttığım için hocamdan azar işittim ama iki yıl önce verdiğim sözü de tutmuş oldum. Bir de Dünya Kupası'nda attığım gollerin hepsinin yeri benim için farklıdır. O golleri takım halinde atmıştık. Hiç bu kadar kenetlendiğimiz bir başka turnuva hatırlamıyorum. Bugün bile o günleri anarken tüylerim diken diken oluyor. Eğer bir takımda giren oyuncu-çıkan oyuncu fark etmiyorsa zaten o takım başarılı olur.
Bu sezon play-off sistemiyle birlikte maç trafiği de yoğunlaştı. Üç günde bir maça çıkan bir oyuncu olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsun?
2.5 ay hiç futbol oynamadan üst üste maçlara çıkınca "Allah'ım ne oluyor?" dedim. Benim için çok zor ve yorucu oldu. O maçları birer hafta arayla oynasaydım çok daha iyi bir performans gösterebilirdim. Ama yoğun trafik beni çok yıprattı. O trafiğin ardından çıktığım Orduspor maçında yürüyecek halim kalmadı.
Ligimizde beğendiğin golcüler var mı?
40 yaşına da gelse, evinin önünde de oynasa Fatih Tekke. Orduspor maçına çıkmadan önce ilk kez konuşma fırsatı da buldum ve "Abi ben senin videolarınla büyüdüm" dedim. "Aferin sana, sen bizim oralı mısın?" dedi. Tabii Burak abiyi de söylememek elde değil. Frikikten atıyor, kafayla atıyor, sağ ayağıyla, sol ayağıyla atıyor. Ben zaten böyle golcüleri seviyorum. Yani her şeyi yapan santrforları beğeniyorum. Biraz da çabuk olunca benim için örnek golcü oluyor. Mesela Ronaldo'yu Messi'ye tercih ediyorum.
Neden?
Messi elbette çok büyük bir oyuncu. Maç içinde Ronaldo'dan çok daha fazla şey yapabilir. Ama Ronaldo'nun bir stili var. Topa vurması, frikikleri kullanması çok farklı. Messi kafa golü atar mı, atar. Çünkü topu kafasına çarptırıyorlar. Ama Ronaldo topa çıkar ve küt diye kafayı vurur. Tamam Messi daha iyi oyuncu ama Ronaldo bana göre daha farklı. Burak abiyi de çok yönlü olduğu ve bir stili bulunduğu için beğeniyorum.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=14003

kncyalcin
-----orhan/aykut---colman/özbek-----
Burak/Volkan----Jaja/Alan------Olcan/Adrian
-----------Halil/Henrique/Muhammet
oy oyy oyyy.. alternatifli müthiş bir kadro.. 2 de stoper aldın mı biri yerli biri yabancı.. Taş taş..Daha Jebrin de var... :)

mhayri
Madem Antep'e daldık, şu Cenk Tosun'u da araya katıp ikili paket yapsak...

arifberkay
28.12.2011, 11:29
Benim dayıoğlu var Bjk A2 de oynuyor forvet Ali İhsan Şahin bu hafta da 2 gol attı , Olcan a 7 m € vereceğine onu alalım.

Yiğit Gayretli
28.12.2011, 11:31
Madem Antep'e daldık, şu Cenk Tosun'u da araya katıp ikili paket yapsak...

İşler o yüzden uzamış olabilir. Bence bu Alanzinho meselesi değil, Antep'ten ikinci bir futbolcu meselesi. Dün burada da söyleniyordu zaten aynı şekilde...

memmedaga
28.12.2011, 11:31
Antep tok satıcıyı oynuyorsa bizde tok alıcıyı oynayalım..."ihtiyacımız yokta..Şu şampiyonlar liginden 3-5 kuruş para geldi..Ağırlık yapıyor" tarzı...

abi bu nasil tok alici anlamadim

tok o yuzden agirliklardan kurtuluyor :)

cok iyiydi ya

Gökhan Koç
28.12.2011, 11:32
Arkadaşlar,

Olcanıda egemeni de balıkesirden beridir tanırım takip ederim. Olcan süper lig ortalamasının biraz üzerinde bir sol açıktır. Muhakkak katkı sağlar ama öyle büyük beklentiler içersine girmeyiniz. Hiç bir zaman volkan şen kadar potansiyeli yüksek bir topçu olmamıştır gözümde.

hacka61
28.12.2011, 11:32
suana kadar yapılan ılk 11 lere bakıyorum herkesda bır VOLKAN aşkı var, anlamıs degılım..
yav bu adam suana kadar ne yap(ma)dığı ortada..anlıyorum ıyı bır volkandan bahsedılıyor burda ama benım gonlum ve gozum onu takımda yedek kulubesınde gormek dahı ıstemıyor su halıyle..formsuz bır adamı nasıl yazıyosunuz şap dıye ılk 11 e anlamadım valla..

kncyalcin
28.12.2011, 11:33
suana kadar yapılan ılk 11 lere bakıyorum herkesda bır VOLKAN aşkı var, anlamıs degılım..
yav bu adam suana kadar ne yap(ma)dığı ortada..anlıyorum ıyı bır volkandan bahsedılıyor burda ama benım gonlum ve gozum onu takımda yedek kulubesınde gormek dahı ıstemıyor su halıyle..formsuz bır adamı nasıl yazıyosunuz şap dıye ılk 11 e anlamadım valla..

Volkan ancak Burak ın yedeği olur o da bu haliyle değil formda bir Volkan olarak..

Mustafa Demir
28.12.2011, 11:34
ÖMER ŞAHİN @omersahin61 Kapat
Olcan ve G.ANTEP ile anlaşma saglandı

.....
Olcan + Cenk Tosun(Muhammed Demir) = 5 Milyon + Sapara + Alanzinho

Kabulümdür :)

hacka61
bu arada AMRABAT kadro dısı kalmıs, bızım yonetım su adamı alsada olcan jaja amrabat lıgın tozunu atsak ıkıncı yarı... cincon atlar amrabatın ustune 1-2 saate kalmaz

Necmettin ALTUNTAŞ
28.12.2011, 11:35
Şu masanın rengi nedir acaba?Siyah mıdır yoksa? Akşamdan beri içimiz karardı yahu.

özçelik61
28.12.2011, 11:35
Benim dayıoğlu var Bjk A2 de oynuyor forvet Ali İhsan Şahin bu hafta da 2 gol attı , Olcan a 7 m € vereceğine onu alalım.

mevkisi ne renktaş e anlat bize nasıl boyu posu endamı kariyeri istatislikleri

ErtuGrul
28.12.2011, 11:36
..........

Yiğit Gayretli
28.12.2011, 11:37
bu arada AMRABAT kadro dısı kalmıs, bızım yonetım su adamı alsada olcan jaja amrabat lıgın tozunu atsak ıkıncı yarı... cincon atlar amrabatın ustune 1-2 saate kalmaz

Adam Gs hayallerimin takımı dedi :) İlk fırsatta satsın gitsin diye mi alacağız Amrabat'ı ? :) Zaten Olcan'ın gelişiyle çok şişti kadro yeter daha ihtiyaç o tarz adamlara :)

Berk
28.12.2011, 11:37

Süleyman Hurma: "İdmanlarda huzursuz tavırları devam ediyor. Hala Galatasaray'da oynamak isteğini söylüyor. Biz de A2'ye yolladik"

mhayri
28.12.2011, 11:38
Amrabat için Kayseri'nin ;
"gelin size verelim" demesi yakındır...

DarthVader
28.12.2011, 11:39
Gökhan Ünal da zamanında GS diye kudurmuştu. İsteksiz geldiğinde olanları gördük. Bundan ders çıkaramadıysak vay halimize...

bahadır2561
28.12.2011, 11:40
Amrabat'ta iyi olur :D

arifberkay
28.12.2011, 11:40
mevkisi ne renktaş e anlat bize nasıl boyu posu endamı kariyeri istatislikleri

Boylu poslu 1.lig ve bankasyadan isteyenleri var..Forvet ayak kafa her türlü gol becerisi var.Lakab olarak Fulyanın Tevezi deniyor.Bu hafta da Feyyaz ın gözlediği maçta İBB ye 2 gol attı..Trabzonspor için canını verebilecek bir çocuk ama görmek istemek lazım...

Ertan1982
28.12.2011, 11:41
ondan sonra ilk firsatta bizi satip Istanbula kactinda burdaki tantanayi düsünemiyorum.kalsim kayseride

ErtuGrul
28.12.2011, 11:42
..........