PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marek Sapara ve Robert Vittek Trabzonspor'da

Sayfa : 1 2 [3]

adem73
02.09.2011, 02:10
selam bence yazik böyle oyunculari aliyorlar giden paralara yahu yokmu baska adam akilli oyuncu varda mahsuz bizimkiler bildigim kadariylan avrupada basarili olmak istemiyorlar gali galip gelince yada berebere kalinca €uro aliyorlar ama malesef bizimkiler nerde bir kötü oyuncu varsa onu aliyorlar yok usta böyle transfer yapilmaz ben sahsen söyle ismi olan yararli olacak adam futbolcu transfer edilmeli ben böyle istiyorum su sikeciler kadar olamadik yani adamlar da ne oyuncular var yani bir besiktasa bir galatasaraya birde sikecilere bakin birde bizim kadroya bakin daglar kadar fark var yani yahu 2 tane yildiz oyuncu alinsa türbüne hemde forma satislarindan ne bileyim herseyden istifa ederler ama bizimkiler gidiyorlar ankaragücünden oyuncu aliyorlar tuaf bir cizgi
yıldız yabancı gelmez.gelmesin de zaten bence çok iyi transferler.sapara geçen sene feneri ankarada duman etmişti.kesinlikle tam top dağıtıcı.

cihan uçar
02.09.2011, 02:18
selam bence yazik böyle oyunculari aliyorlar

yanlış hatırlamıyosam dünya kupası sonrası bordeaux vittek için 6,000,000 euro önermişti a.gücü ne...

usa_me
02.09.2011, 02:20
........................Tolga..................... ...

Celustka......Giray......Glowacki.....Cech

...........Zokora..........Serkan..............

Sapara............Colman ..............Halil

....................Henrique......................

İnter maçına bu kadroyla çıkacakmışız. Kaynak sağlam :D

Katalan
02.09.2011, 02:27

Burak ve Adrian'ın cezalı olduğu düşünülürse zaten başka kadro olmaz. Volkan'ı rakip yorulduktan sonra alabilir. Alanzinho'yu zayıf fiziği nedeniyle oynatmaz diye düşünüyorum. Sürpriz olarak Serkan'ı sağ bek oynatıp, Glow.yi yedeğe alıp, Aykut'u da ilk 11 e koyabilir.

cihan uçar
02.09.2011, 02:30

celutska artık ortaya geçmeli...

Vkgz
02.09.2011, 02:33
Bu arada FB Ziegler'i almış:)
Görcez demekki balık mı kaçırmışız, yoksa ucuz mu kurtulmuşuz.
Adamın şikeci bir takıma gitmesi ucuz kurtulduğumuz hissini verdi bana:)

oyle bir haber yok piyasada

yalniz adam
02.09.2011, 02:34
vittek inş beni yanıltır ve iyi oynar..

worldmaster
02.09.2011, 02:35
yanlış hatırlamıyosam dünya kupası sonrası bordeaux vittek için 6,000,000 euro önermişti a.gücü ne...

O paraya a.gücü değil vitteki yanında 2-3 oyuncu daha verir. Hiç inandırıcı değil maalesef abi...

Katalan
02.09.2011, 02:36
oyle bir haber yok piyasada

Sabah gazetesi verdi sadece...

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/09/01/fenerbahce-ziegler-ile-anlasti

vfor
02.09.2011, 02:38

...........Zokora..........Colman..............

Halil..............Sapara..............Henrique

....................Vittek......................

inter maçına bu kadro çıkar kaynağa filan gerek kalmaz :D (serkan oynarsa glo oynamaz)

Vkgz
02.09.2011, 02:41
Sabah gazetesi verdi sadece...

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/09/01/fenerbahce-ziegler-ile-anlasti

Yalandır doğruysa 2 ihtimal var
1. kiralık
2. fener düşmeme garantisi aldı.

cihan uçar
02.09.2011, 02:45
O paraya a.gücü değil vitteki yanında 2-3 oyuncu daha verir. Hiç inandırıcı değil maalesef abi...

dünya kupası sonrası dedim ama...
vittek 3-5 golatmıştı ve çok popülerdi!
italya ya galibiyet golünü falan atmıştı...
biraz araştır, belki inandırıcı gelir :)

Katalan
02.09.2011, 02:46
Yalandır doğruysa 2 ihtimal var
1. kiralık
2. fener düşmeme garantisi aldı.
Almaya çalışıyolar o kesin. Ama 2,5 milyon euro diyor. Biz daha fazla vermiştik, balon haber gibi duruyor.
Düşmeme garantisi diye bişi yok, toplam takım değeri yarıya düştü FeBe'nin:) Bişiler yapmak zorunda hissediyolar. Bu moralsiz ve ufalmış kadroyla seneye işleri çok ama çok zor. Yerlerinde olsam bolbol yerli alırdım. 3 yabancılı maçlara hazırlık babında:)

Burdan bakın.. http://www.transfermarkt.com.tr/tr/sueper-lig/startseite/wettbewerb_TR1.html (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/sueper-lig/startseite/wettbewerb_TR1.html)

Seneye geçeriz ezikleri uluslararası piyasadaki takım değerinde de.
Sapara ve Vitek'in uluslararsı piyasada bonservis değeri toplam 18.000.000 Euro imiş. Yönetim işi biliyo:)

.

cihan uçar
02.09.2011, 02:52

http://www.klasspor.com/tr/haber/13845-Vitteke_6_milyon_Euro_onerdiler.html

bak biraz araştırdım ve buldum :)
hafızam iyidir :)

pReN@_61
02.09.2011, 03:10
Hayırlı olur inşallah...

Samet Demir
02.09.2011, 03:19
paylaşıldı mı bilmiyorum ama vittek hakkında bir yazı: http://goo.gl/CwxV4

adem73
02.09.2011, 03:33
sapara cl de oynamış ve cl öneleme ile birlikte 13 maça çıkmış.

Şahinoğlu
02.09.2011, 04:07
sapara cl de oynamış ve cl öneleme ile birlikte 13 maça çıkmış.

Bu adamları a.gücünden aldığımız için burun kıvırıyor herkes efsanemiz dediğimiz Fatih Tekke'de çok iyi oynamayor A.gücünde çünki bir hedefleri yok bizim gibi futbolcular sadece çıkıp maçını kasmadan oynuyor yenersek yeneriz yenilsek ne olacakki havasındalar Trabzonspor'la bir yarış bir iddia bir şampiyonluk yarışı havasını solumaya başladıklarında dahada sorumluluk alıp gerçek kalitelerini yansıtacaklardır tıpkı Fatih Tekke'nin Antepten bize dönüşünde olduğu gibi .

Mustafa ÖZDEMİR
02.09.2011, 05:41
camiamıza hayırlı olsunlar...

ozturk
02.09.2011, 08:29
Hayırlı olsun..

Pek heyecan verici transferler değil..

Ertan 51
02.09.2011, 08:57
Sapara'ya sevindiğim kadar Vittek'e sevinmedim ama hayırlısı diyelim yine de.

Onca kadro yapılmış içinde Piotr ve Pawel hiç yok,Alan ise tek tük var,
e yollayalım o zaman bu 3 yabancıyı,
ayın beşine kadar ülke içinde ilişkilerimizin iyi olduğu takımlara bu 3 yabancı ve 3-4 te yerliyi derhal satmalıyız.

Mustafa 42
02.09.2011, 09:26
selam degerli dostlar transfer iyi yapilmaliydi diye düsünüyorum her önümüze gelelini alirsak hic bir ise yaramaz bu durum bence böyle yani ama söyle diyebiliriz bizler basarili olmak istiyorsak neden karyeri olan ransfer yapmiyoruz yada yapmiyorlar bence bu cok önemli idi yani yarin sampionlar liginde basladikmi hepimiz görecegiz yani ligler vede samoinlar ligi türkiye kupasi felan filan öyüzden adamgibi transfer yapilmaliydi daha halen yapilabilir diye düsünüyorum 2 tane olsun ama iyi olsun bence

Erdem Keser
02.09.2011, 10:12
Vittek fiyasko bir transfer.Başarılı olacağınıda düşünmüyorum.
Kadro derinliği yada alternatif olarak alındığı sanılan Sapara ise şuan ligin ve takımın en iyi ortasaha oyuncusu.Çok değil, liglerin başlamasına az bir süre kaldı.Herkes neyin ne olduğunu görür.

sercaninanc
02.09.2011, 11:52
bu kadroda jaja da tutuşur deli gibi calışırdı ya neyse

Tunç Tosun
02.09.2011, 12:03
Robert Vittek
Boy : 188 cm
Ayak: cift ayakli
Piyasa değeri: 3.500.000 € (transfermarkt)

Kariyeri
1999–2003 Slovan Bratislava 101 (47)
2003–2008 1. FC Nuremberg 124 (36)
2008–2010 Lille 38 (7)
2010- Ankaragücü (loan) 12 (5)
2010– Ankaragücü 12 (1)

2001– Slovakia 78 (23)

Önemli sakatlıklar
Sezon başlangıç / bitiş
10/11 16.04.2011 01.05.2011 Baldır kas yırtığı (2 hafta)
10/11 29.09.2010 27.02.2011 çapraz bağ yırtığı (20 hafta)

----------------------------------------------------------------

Miroslav Klose
Boy : 184 cm
Ayak: sağ ayak
Piyasa değeri: 5.000.000 € (transfermarkt)

Kariyeri
1998–1999 FC Homburg 18 (1)
1999–2001 1. FC Kaiserslautern II 50 (26)
1999–2004 1. FC Kaiserslautern 120 (44)
2004–2007 Werder Bremen 89 (53)
2007–2011 Bayern Munich 98 (24)

2001– Germany 110 (61)

Önemli sakatlıklar
Sezon başlangıç / bitiş
10/11 13.10.2010 10.12.2010 (8 hafta)
08/09 15.03.2009 05.05.2009 (7 hafta)

Tunç Tosun
02.09.2011, 12:12
Acımasızca eleştri yapan arkadaşlar bu futbolcuların artık bordo mavili forma için ter dökeceğini unutmasın!!
Transfer başlığında eleştrilerinizi yapın ama artık destek vaktidir.

Samet Demir
02.09.2011, 12:32
Dünya kupasında gol atan başka bir oyuncumuz var mıydı da arkadaşlar buruk kıvırıyo vittek'e anlamak zor:)

Zafer Fidan
02.09.2011, 12:36
Dünya kupasında gol atan başka bir oyuncumuz var mıydı da arkadaşlar buruk kıvırıyo vittek'e anlamak zor:)

Yada Sapara kadar sampiyonlar lig tecrübesi..

oflubektas
02.09.2011, 12:38
Robert Vittek
Önemli sakatlıklar
Sezon başlangıç / bitiş
10/11 29.09.2010 27.02.2011 çapraz bağ yırtığı (20 hafta)

----------------------------------------------------------------

Abooo! Neyse, ben sağlık ekibimize çok güveniyorum (!) En büyük sakatlıklar bile en çok 2 haftada hallediliyor :) Bayram günü de olsa "eniştemizin bizi niye öptüğü" şimdi çıktı ortaya :)

bugrahankazaz
02.09.2011, 12:39

sapara nın varmı ciddi anlamda ş.ligi tecrübesi ?

lizarazu
02.09.2011, 12:40
Slovaklar çalışkan ve sorunsuz oyunculardır. Ligimiz içinde iyi isimler. Şu saatten sonra riske girmektense böyle transferler daha mantıklı.Umarım Vittek'in sakatlıkla ilgili problemleri yoktur. Bitirici bir oyuncu ama hazır değilse Şenol hocam bir sene forma vermez, yazık olur.Sapara daha hazır bir oyuncu orta sahamız eski alternatifli haline döndü sanki.Keşke bir de yerli stoper alınsaydı.

Zafer Fidan
02.09.2011, 12:42
sapara nın varmı ciddi anlamda ş.ligi tecrübesi ?

http://www.transfermarkt.de/tr/marek-sapara/leistungsdaten/spieler_40059.html

Şanlıbayrak
02.09.2011, 12:46
Vittek için tek soru işareti sakatlığı.Gol vuruşları iyi, hava hakimiyeti olan bir oyuncu kadromuzda bu tarzda bir oyuncu eksikliği vardı ve bunu tamamladı.Form tutar ve sakatlık sorunu yaşamazsa çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Tunç Tosun
02.09.2011, 12:49

Güzel bir konu;

Didier Zokora 20 kez
Marek Cech 19 kez
Serkan Balcı 16 kez
Marek Sapara 14 kez
Glowacki 14 kez
Pawel Brozek 11 kez
Burak Yılmaz 11 kez
Halil Altıntop 10 kez
Piotr Brozek 6 kez
Volkan Şen 5 kez
Celustka 4 kez

UEFA nın resmi sitesinden alınmış olup, ön eleme maçları dahildir yani benfica maçlarında oynayan futbolcularımızın +2 si bu maçlardan gelmektedir.

güneyli
02.09.2011, 12:51
Şu anda takımın kaleye yakın adamlarının içinde gole en yatkın kabiliyet,ustalık,beceri Vittektir...Hele iç saha maçlarında can çekişirken vittek artı bir avantaj..Bazı yorumcular Ş.L de finale göz diktiler herhalde...Şu anda 3. olup uefa ya bile gidilse ilk yıl için yeterli...ben ilk ikinin zor olduğunu düşünüyorum...Ritim kazanmamız için zaman gerek...Yeni bir takım olduk....Lig için kadro şampiyonluğun en büyük adayıdır...Saparayı saymadım bile....Geldiklerinden buyana Ankaragücünün sorunlu bünyesinde olmalarına rağmen ellerinden geleni yapan bu oyuncular bizde 1 gömlek daha üst performans gösterirler...

temel_yilmaz
02.09.2011, 12:52
Türkiye için yeterli cl için yetersiz transfer bence.BUgünki fotomaç gazetesinde bir konu bir görüş alınmış yeni transferlerimiz ile alakalı:)
Görüşü alınan kişi Mithat Halis adında bir menejer fifa menejeri üstelik .Sİzce alınan futbolcularımız ile alakalaı ne demiş olabilir :)

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/09/02/dogru-bir-transfer

oguzhann
02.09.2011, 12:53

vittek'in o dünya kupası performansına laf eden yok.gelgelelim arkadaş çapraz bağlardan sorunlu,şahsen beni korkutan bu.

Osman Yavuz
02.09.2011, 13:13
Milan Baros'u isteyip Vittek'i istememek doğru değil bence.Bana kalırsa Vittek Baros'tan daha iyi golcü.

ispiroğ61
02.09.2011, 13:14
Milan Baros'u isteyip Vittek'i istememek doğru değil bence.Bana kalırsa Vittek Baros'tan daha iyi golcü.

Yok artık:eek::eek::eek:

Serdar Dilekoğlu
02.09.2011, 13:15

Vittek Baros tan daha mı iyi golcü.

Bence Baros un yanından bile geçemez.

Ama şuan Vittek bizim oyuncumuz destekleyeceğiz.

Osman Yavuz
02.09.2011, 13:18
Yok artık:eek::eek::eek:

Vittek Baros tan daha mı iyi golcü.

Bence Baros un yanından bile geçemez.

Ama şuan Vittek bizim oyuncumuz destekleyeceğiz.
Ligler başladığında görüşürüz;)

Bu arada ben Vittek transferine çok karşıydım orası ayrı konu:)

onur_alabuga_61
02.09.2011, 13:21
vittek'i dünya kupasında takip ettim ve şunu söyleym trabzonspora gelmş shotadan sonra en ii yabancı forvet NOKTA.......

onur_alabuga_61
02.09.2011, 13:22
he bide lütfen celutska transferinin ilk mesajlarına bakın bide son 10 sayfaya bakın :D:D:D:D:D

Osman Yavuz
02.09.2011, 13:23
Bu arada kıyas yapmak için söylemiyorum ama Vittek'in pasör özelliği Baros'tan kat be kat üstün.Pivot santrafor özelliği yüksek, Burak Vittek'in indirdiği toplarla çok gol atabilir.

Serdar Dilekoğlu
02.09.2011, 13:24
Umarım Vittek i beğenenler haklı çıkar.

ferhaTS87
02.09.2011, 13:42
İç sahada çektiğimiz gol sıkıntısını unutmayalım gecen sene bizde olsaydı kesin şampyon olurduk.şampyonlar liginde baskı yedığimiz anlarda da böyle bir foprvete ihtiyaciğimiz olacak

hami08
02.09.2011, 14:05
Bizim taraftar kadar peşin hükümlü insanlar görmedim.Sapara ve vittek gerçekten iyi transferler kadromuzu genişletecek,zenginleştirecek oyuncular ama biz bir türlü beğenmiyoruz,herşeye burun kıvırıyoruz.Girin beşiktaşın forumuna ''Süper lig transfer haberlerine''girin bir bakın beşiktaşlıların transferlerimiz hakkındaki yorumlarına.Tamam futbol öznel bir oyundur benim beğendiğim oyuncuyu bir başkası beğenmeyebilir bunu anlarım ama peşin hükümlü olup hemen eleştirmeyin.En yakın örnek celutska.Bir geldiğinde forumdaki başlığında ilk sayfalara bakın,birde son sayfalara.

Uzay Kaplan
02.09.2011, 14:18
Vittek bizim takimda bu sene gol krali olur bunu acikca söyleye bilirim.
ve senol hoca vitteki direk oynatacaktir yani ilk 11 de herzaman olacak

Tayfun
02.09.2011, 14:53
Futbolcu kalabalığı... Belki ligde iş yaparlar ama cl'de zor bunlarla...

Murat Acar
02.09.2011, 14:56
Bizim taraftar kadar peşin hükümlü insanlar görmedim.Sapara ve vittek gerçekten iyi transferler kadromuzu genişletecek,zenginleştirecek oyuncular ama biz bir türlü beğenmiyoruz,herşeye burun kıvırıyoruz.Girin beşiktaşın forumuna ''Süper lig transfer haberlerine''girin bir bakın beşiktaşlıların transferlerimiz hakkındaki yorumlarına.Tamam futbol öznel bir oyundur benim beğendiğim oyuncuyu bir başkası beğenmeyebilir bunu anlarım ama peşin hükümlü olup hemen eleştirmeyin.En yakın örnek celutska.Bir geldiğinde forumdaki başlığında ilk sayfalara bakın,birde son sayfalara.

Heleki Vittek gibi bir kule santafora nekadr ihtiyacımız olduğu 3 yıldır aşikarken hala buna burun kıvıranlara şaşmamak elde değil bu transferlere burun kıvıran arkadaşlar birde isim önerse keşke alınabilecek kim vsarmış bizde bilelim yahuu...Yanlız tek korkum sakatmı değilmi bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorum bilgisi olan varsa yazsın lütfen şuraya

lizarazu
02.09.2011, 15:11
adamlar iyi de bonservisleri ucuz diye yıllık bu kadar yüksek paralar verilmemeliydi.Sonra Atay Aktuğ döneminde olduğu gibi diğer oyuncular iyileştirme isteyecek.Colman haklıymış iyileştirme istemekte.Vittekle Umut'u yanyana görmek isterdim. Umut'un oluşturduğu boş alanları kullanabilecek bitirici bir forvet

hami08
02.09.2011, 15:12
Heleki Vittek gibi bir kule santafora nekadr ihtiyacımız olduğu 3 yıldır aşikarken hala buna burun kıvıranlara şaşmamak elde değil bu transferlere burun kıvıran arkadaşlar birde isim önerse keşke alınabilecek kim vsarmış bizde bilelim yahuu...Yanlız tek korkum sakatmı değilmi bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorum bilgisi olan varsa yazsın lütfen şuraya

Sizinde dediğiniz gibi yıllardır forvetsiz oynuyoruz biz.Yıllardır içerde oynadığımız maçlarda,oyunu rakibin alanına yıktığımız anlarda ceza sahası içinde son vuruşları iyi yapabilen bir forvet sıkıntımız vardı,hatta bence ersun hoca zamanında vittek gibi bir forvetimiz olsaydı içerde denizli ve konya maçlarını kaybetmez yıllardır süren şampiyonluk hasretimizi dindirmiş olurduk.Bence vitteğin tek handikapı sürekli konuşşulan ankaragücündeki sakatlık sorunu.Benimde bu konu hakkında pek bilgim yok.Eğer sakatlıkla ilgili bir sorun olmassa lille'deki formunu yakalayabilir.

Bayundur Han
02.09.2011, 15:21
super oldu bu ikisini almamiz. Ozellikle Vittek iyi oldu. Bol alternatifli kadro her zaman iyidir. Bir cok zaman mac kotu gidince kulubeye bakiyoruz. Artik kulubemizde guclu. Gerci Vittek kulubede oturmaz diye dusunuyorum.

Tunay ERDEM
02.09.2011, 15:21
bu demek oluyor ki şl'den gelen para olduğu gibi kulüpte kalacak. inşallah birileri yemez de seneye daha iyi transferler için kullanılır.

avukat
02.09.2011, 15:32
Yararlı olur olmazlar ki bence en az biri çok işimize yarayacak ama bu fiyata bu ıyuncuları kulübe kazandıran yönetimide tebrik etmek lazım hemde kimseyi kırmadan gerçekten inanılmaz fiyata gelmişler çok iyi bence..

only ts
02.09.2011, 15:37
bu demek oluyor ki şl'den gelen para olduğu gibi kulüpte kalacak. inşallah birileri yemez de seneye daha iyi transferler için kullanılır.

yerleeeeeer ;)

cemoli5408
02.09.2011, 15:38
İç sahada çektiğimiz gol sıkıntısını unutmayalım gecen sene bizde olsaydı kesin şampyon olurduk.şampyonlar liginde baskı yedığimiz anlarda da böyle bir foprvete ihtiyaciğimiz olacak
kesin şampiyon olurduk?
şu an neyiz kardeşim?

emre6167
02.09.2011, 15:43
bence selçuğun gidişi saparaylar doldurulmuş ve hatta taşmış oldu.sapara duran topları selçuktan daha verimli kullanıyor.şelçuk heryerden orta açabilirken sapara hem orta açabiliyor hemde kaleye vurup goller atabiliyor bence lig ve avrupa dahil dmf zokora .colman ve saparada cmf olarak 3lü orta saha yapmalıyız.adrianda gerçek yeri olan sol ileri bölgesine yerleşir.

avukat
02.09.2011, 15:46
orta sahada zokora colman sapara 3 lüsünü bende merak etmiyor değilim açıkçası..

Bu arada en çok merak ettiğim oyuncu türkiyede beşiktaşlı muhammed yahu adama messi dediler kaç yıldır bir defa oynarken göremedim görmedende gidicem bu gidişle..Tkenik direktörleri muhammedi kiralık listesine koymuş bu kadar iyide neden beşiktaşta oynamıo bilen varsa açıklarsa sevineceğim:)

Ustaalioğlu
02.09.2011, 15:49
Çok da para vermemişiz, bence çok iyi transferler, sakatlık olmaz form tutabilirlerse bizde çok başarılı olurlar...

Ustaalioğlu
02.09.2011, 15:50
bence selçuğun gidişi saparaylar doldurulmuş ve hatta taşmış oldu.sapara duran topları selçuktan daha verimli kullanıyor.şelçuk heryerden orta açabilirken sapara hem orta açabiliyor hemde kaleye vurup goller atabiliyor bence lig ve avrupa dahil dmf zokora .colman ve saparada cmf olarak 3lü orta saha yapmalıyız.adrianda gerçek yeri olan sol ileri bölgesine yerleşir.

Selçuğun orta özelliği bize çok fayda sağladı geçen yıl, bu eksikliği mutlaka doldurmamız gerekiyordu...

Ustaalioğlu
02.09.2011, 15:52
Bodos Mustafa Sarp 400bin euro ediyorsa, Sapara için 200bin euro beleş resmen...

Oğuz KUL
02.09.2011, 15:55
Açıkçası pek begendiğim oyuncular değil ama inşallah performanslarının en iyisini vererek kalitelerinin üzerine çıkarlar...

Yaş olayına vurgu yapmak istiyorum bence futbolcu için en olgun yaş ve bu yüzden patlama bekliyorum slovaklardan...

Ogün YAZICI
02.09.2011, 15:58
bu transferlerin taraftarda burukluk oluşturmasının nedeni twittrda yönetimin transfer çalışmalarıyla ilgili her ayrıntıyı abartarak anlatan insanlar ve bu oyuncuların ankaragücünden gelmiş olmasıdır...ankaragücü gibi maddi imkansızlıklarla boğuşan bir klüpte oynamayınca çok büyük katkıları olacaktır...

türkiyem61
02.09.2011, 16:00
bizim istedıgımız saparamıydı sestakmı???????????

Badaloğlu
02.09.2011, 16:07
Vittek iyi oldu... Takımın bana göre en büyük sıkıntısı süper lig'deki maçlarda hangi yabancıyı oynatacağına karar vermekte zorlanacak olan Şenol Güneş yaşayacak. Zira ülkemizde 6+1 kuralı olduğu için kadroyu yaparken ben hep bunu hesaplıyorum. Özellikle defans bloğunu 3 yabancı koyunca kadro kurmakta sıkıntı çekiyorum. Önlerinde Zokora,Sapara oynarsa ilerde Henriq ile 6 yabancı hakkımız dolmuş oluyor.

Alanzınho, Pawel ve Vittek'i kadroya koymak zor olacak Eğer Vittek oynarsa bu sefer Sapara ya da defanstan bir oyuncu eksltmemiz gerekecek...

Vittek iyidir, ilerde topu ayağında tutarsak rakip sahaya yayılmamız ve oyunu rakip sahaya yayılmamız, oyun karakterimizi rakibe kabul ettirmemiz çok daha kolay olacaktır.

Vittek aynı zamanda hava hakimiyeti olan bir oyuncu. Sapara kesecek, Vittek kafaya çakacak...

erol taha
02.09.2011, 16:19
Arkadaşlar Ankarada bulunmam sebebiyle Ankaragücünü yakın takip etmekte ve hemen hemen her hafta maçlarına gitmekteyim.Dolasıyla yeni transferlerimizide yakinen tanımaktayım..Sapara Ankaragücüne gelmeden önce kendisiyle bjk de ilgilenmiş fakat hatırladığım kadarıyla yüksek maliyeti nedeni ile transfer olmamıştı.Gökçelerin Ankaragücünün başına gelmesi ve 100.yıl nedeniyle yıldız transferlere yönelmiş ve Ankaraya getirilmiştir.Bugüne kadar oynadığı futbol ile Ankaragücü taraftarının sevgilisi olmayı başarmış bir futbolcudur ( taraftarın kendisine olan sevgisini Ankaragücü taraftar forumlarında görebilirsiniz).Vittek Ankaraya geldiği yıl takımı attığı gollerle ligte tutmayı başarmış geçtiğimiz Dünya kupası yıldızları arasına girmiş fakat lig öncesi yaşadığı sakatlık nedeniyle kendini ligimizde tam gösterememiş bir futbolcudur.Aynı zamanda fenerli stoch milli takımda Vittekin yedeğidir.Ligin ve şampiyonlarliginin başlamasına kısa bir süre kalması nedeniyle Avrupadan ligimizi tanımayan futbolcular almaktansa ligimizi tanıyan uyum sorunu yaşamayacak butip kaliteli futbolcuların alınması bana göre takımımıza daha fazla katkı sağlıyacaktır. Aslında her iki futbolcununda transfer sezonu başladığında gönlüm alnmasından yanaydı fakat ozaman Ankaragücü asla bu futbolcuları kolay kolay elden çıkarmazdı fakat kulübün yaşamış olduğu yönetim sıkıntısı ve gökçeklerin ayrılışı transferi kolaylaştırmıştır.

hevesli
02.09.2011, 16:32
Çok da para vermemişiz, bence çok iyi transferler, sakatlık olmaz form tutabilirlerse bizde çok başarılı olurlar...

oyunculara ve kulube verilen ücretler belli mi?

avukat
02.09.2011, 16:46
oyunculara ve kulube verilen ücretler belli mi?

Anlaşmaya göre MKE Ankaragücü Spor kulübüne Marek Sapara'nın sözleşme fesih bedeli olarak 200.000 EUR, Robert Vıttek'in sözleşme fesih bedeli olarak 600.000 EUR ödenecektir.

Futbolcu Robert Vıttek'e;
2011-12 futbol sezonu için 1.100.000 EUR garanti ücret ve 4.166 EUR maçbaşı ücreti,
2012-13 futbol sezonu için 1.100.000 EUR garanti ücret ve 4.166 EUR maçbaşı ücreti ödenecektir.

Futbolcu Marek Sapara'ya;
2011-12 futbol sezonu için 800.000 EUR garanti ücret ve 5.208 EUR maçbaşı ücreti,
2012-13 futbol sezonu için 800.000 EUR garanti ücret ve 5.208 EUR maçbaşı ücreti,
2013-14 futbol sezonu için 800.000 EUR garanti ücret ve 5.208 EUR maçbaşı ücreti ödenecektir.

poetricus
02.09.2011, 16:50
Sapara hadi neyse de Vittek transferi saçmalığın daniskası. Forvete adam lazımsa, o adamın da Slovak olması ve Ankaragücüden alınması şartsa Sestak'ı alsalar belki bir anlamın olabilirdi. Takm vasat yabancılarla doldu.

Her iki oyuncu da özellikle Viteek luzumsuz masrafla genç bir yerli oyuncunun önünün kesilmesi demek.

Bu durumda acımasız eleştiri yapanlardan oluyorum. Olsun imza attıktan sonra o oyuncular Trabzonspor'a aittir; bana da taraftar olarak can u gönülden desteklemek ve başarıları için da etmek kalır.

İnşallah hayırlı olurlar.

hevesli
02.09.2011, 16:54
Anlaşmaya göre MKE Ankaragücü Spor kulübüne Marek Sapara'nın sözleşme fesih bedeli olarak 200.000 EUR, Robert Vıttek'in sözleşme fesih bedeli olarak 600.000 EUR ödenecektir.

Futbolcu Robert Vıttek'e;
2011-12 futbol sezonu için 1.100.000 EUR garanti ücret ve 4.166 EUR maçbaşı ücreti,
2012-13 futbol sezonu için 1.100.000 EUR garanti ücret ve 4.166 EUR maçbaşı ücreti ödenecektir.

Futbolcu Marek Sapara'ya;
2011-12 futbol sezonu için 800.000 EUR garanti ücret ve 5.208 EUR maçbaşı ücreti,
2012-13 futbol sezonu için 800.000 EUR garanti ücret ve 5.208 EUR maçbaşı ücreti,
2013-14 futbol sezonu için 800.000 EUR garanti ücret ve 5.208 EUR maçbaşı ücreti ödenecektir.

teşekkürler.

gayet ekonomik olmuş..

Bdeniz_61
02.09.2011, 16:57
Bu adamları Türkiye'den bizden düşük seviyede bir takımdan aldığımız için eleştiriyoruz.Avrupa'dan bir takımdan alsaydık bakış açısı çok farklı olurdu.

Sapara ve Vittek CL. için alıydıysalar ki öyle gözüküyor demek ki A.Gücü gitseymiş CL 'ye yabancı transferi yapmaya ihtiyaç duymayacaklarmış.Üstelik Rajnoch ve Sestak gibi kaliteli futbolcuları da var.Sestak da Bursa'ya gitti bu arada.

adem73
02.09.2011, 17:03
sapara oyun kurucu.gerçekten ihtiyacımız vardı böyle bir oyuncuya.vittek in kalitesi tartışılmaz yalnız sakatlığı tek endişem.slovak arkadaşlara piyango vurdu.bu paraları hiç bir yerde kazanamazlar.

Dereli
02.09.2011, 17:14
Sestak'ı bursa almış sanırım. Keşke onuda alsaydık. Hatta ilk onu almamız lazımdı diye düşünüyorum.

Ama bu toptularda fena değil, en azından devamlılığı olan topçular.

Tyler Durden
02.09.2011, 18:12
Cl icin daha iyilerini beklerdim ama bu adamlarda fena degil.En azindan yedek kulubemiz daha zengin durur.
Ozellike Vittek sakatlik sorunu yasamazsa ilk 11 de rahat oynar.

Samet Metin
02.09.2011, 18:13
bu adamlar cl'nde oynayabileceklerdir inşallah. malum bugün ayın 2si

hakankaya61
02.09.2011, 18:19
arkadaşlar tamam çok iyi transferler ama bizim defansın göbeğine 2 tane adam almamız gerekiyordun ilerleyen haftalarda ne demek istediğimi anlıyaksınız....

Bera B.
02.09.2011, 18:52
Vittek'i çok takip ettiğimi söyleyemem ama elimizdeki forvet tiplerinden farklı olduğunu düşünüyorum. O açıdan önemli bir transfer.

titanic
02.09.2011, 19:16
İkiside iyi oyuncular,işte şöyleee kulübende güven verecek

ophius
02.09.2011, 19:20
halil,pawel,burak,henrique,vittek...bu kadar forveti ne yapıcaz merak ediyorum

selcuk
02.09.2011, 19:30
halil,pawel,burak,henrique,vittek...bu kadar forveti ne yapıcaz merak ediyorum
türkiye kupasi
lig
avrupa kupalari
ve 5 forvet
bu isde sakatlik var
cezalar var
form grafigi var
bence forvet hattimiz ne az nede cok en iyi ayarlanmis yerimiz

Harun
02.09.2011, 19:33
arkadaşlar tamam çok iyi transferler ama bizim defansın göbeğine 2 tane adam almamız gerekiyordun ilerleyen haftalarda ne demek istediğimi anlıyaksınız....

En büyük sıkıntımız bu bölgede .Hem sayıca hemde kalite anlamında çok gerideyiz.Çakma stoperle bu işler yürümez.

ophius
02.09.2011, 19:37
türkiye kupasi
lig
avrupa kupalari
ve 5 forvet
bu isde sakatlik var
cezalar var
form grafigi var
bence forvet hattimiz ne az nede cok en iyi ayarlanmis yerimiz

trabzonun son yıllardaki başarısının nedeni istikrarıdır...bu kadar forveti her maçta sürekli değiştirir takımla oynarsan başarı gelmez bence..

Samet GÜVEN
02.09.2011, 19:48
vittek mi sestakmı diye hocaya sormuşlardır.bence hoca vittek demiştir. artık ceza alanı içinde kaybolan kalabalığın arasında yok olan adam istemiyo hoca.
sestak geniş alanda iyi, etkili ancak kilit açabilir mi?
ama vittek her daim gözünün önünde fizikli ve gol vuruşu iyi olan bi oyuncu. tercih nedeni budur. herkesin söylediği gibi benimde tek endişem sakatlığı. onu da göreceğiz. inş. yanıltmıcak.

yaranozlu
02.09.2011, 19:53
stoper sıkıntımıza şiddetle katılıyorum, bu bölgede çok sıkıntı çekeceğiz gibime geliyor. glowacki çok yetersiz, celutska da bu bölgede soru işareti. şuanda en iyi ikili yumlu-giray gibi geliyor bana.

bu transferlerden sonra alanzinhonun sadece t. kupası maçlarında oynayacağını tahmin ediyorum. sapara çok kaliteli bir oyuncu, sürekli forma giyer kanımca. kadromuz biraz şişik fakat türkiye ligi için oldukça kuvvetli, avrupa için de mücadeleci olduğunu düşünüyorum.

Ömür Karadeniz
02.09.2011, 19:59
Sakat Vitteki alacaklarına Sestakı alsaydılar keşke.

Mustafa 42
02.09.2011, 20:04
selam hergün söylüyoruz ama aldiran kimki bu böyle gitmez cok kaliteli bit tane forvet sart diyoz ama hani nerde bizim yönetim gider ankaragücünden oyuncu alirlar sizler bizler görecegiz bu oyuncular seneye satarlar görün bakin yani neden bir kadro yapildigi zaman en azinda 5 sene korunmaz yada gidenin yerine ondan daha iyisi alinmaz buna kiziyorum bakin görecegiz biz bu gidislen sampionlar liginde bir sey yapamayiz neden derseniz golcu oyuncumuz yok denecek kadar az yani tecrübeli sampinlar liginde oynamis oyuncuya ihtiyacimiz var yani mesela su hollandalivanhisteroy nerde oynuyor bunlar gibi bir tane forvet mesela mamanin niyanki alalim diyorum fenerden denden almazlar anlamis degilim bakin bursa bakin galatasaraya bakin besiktasa fenere yani biz halen oradan buradan oyuncu aliyoruz isim olmasi lazim arkadaslar görecegiz bu bizim giray varya bu bizi cok cok yakacak bu oyuncuda renkkörlügümü var bilmiyorum her topu rakibe veriyor

Necmettin ALTUNTAŞ
02.09.2011, 20:38
Sağlam ayakta kalabilen bir vittek kapalı defanslar için ilaç geleceği inancındayım.

Burak_52
02.09.2011, 21:05
ş.liginde oynayacağımız için daha iyi yabancı oyuncular alınmalıydı
yine de hayırlı olsun...

SEDER
02.09.2011, 23:08
vittek yıllık 1.1 mlyon euro garanti para + maç başına biraz tuzlu olmuş. hatta düzeltiyorum bayağ tuzlu olmuş. engin ban az veriyosunuz derken haklıymış o zaman..

Uğur Ö.
02.09.2011, 23:36
vittek yıllık 1.1 mlyon euro garanti para + maç başına biraz tuzlu olmuş. hatta düzeltiyorum bayağ tuzlu olmuş. engin ban az veriyosunuz derken haklıymış o zaman..
Enginin kariyeri ne ki Vittek ile karşılaştırıyorsunuz

Emrah KabuL
02.09.2011, 23:39
Halen daha Vittek yerine keşke Sestak alınsaydı diyenler var..

Sestak hem kanat hem de forvette oynayabilen sprinter bir forvet oyuncusu.. peki ya bizim elimiz de bu tarz özelliklere sahip olan Burak,Henrique ve Halil yok mu ? Aynı özellikte 4.bir forvet oyuncusuna gerek var mı peki ?

Vittek ise hava toplarında etkili olan hedef santrafor özellikleri olan bir oyuncu.. bizim elimizde ise hedef santrafor olarak oynayabilecek bir tek Brozek var.. Sağlam bir Vittek,Brozek'ten daha çok katkı verecektir bu takıma.. çünkü bu oyuncu Brozek'e nazaran daha güçlü ve özellikle Avni Aker'de kapanan rakiplere karşı kiliti açabilecek bir oyuncudur kendisi.

Bu arada keşke Sestak alınsaydı diyenlerin çoğu da geçen sezon atmış olduğu 10 gole aldanıyor.

Davut Özdemir
03.09.2011, 00:50
Vittek çok yerinde bir transfer bence... Ersen Martin zamanında da aynı hissiyat oluşmuştu taraftarda, bu çok afedersiniz deveyi nerden aldık diyenlerimiz çok vardı.

Pivot ,hedef ne derseniz deyin, oyun sıkıştığında uzun top yapabileceğiniz, son vuruşları yeterli olan önemli bir golcü,

Sakatlığı hakkında net bilgi sahibi olan varmı bu arada?

lazibere
03.09.2011, 01:03
ıkısıde beğendiğim oyunculardandır..Ama odenen bonservis bedellerı komık...

Ayrıca 12 yabancımız oldu..brozeklerın 5 eylule kadar gönderileceğini düşünüyorum..

delikoyun
03.09.2011, 12:14
bence bizim alabileceğimiz en iyi yabancılar adını bilmediğimiz hiç bir maçını izlemediğimiz ne çıkacağı belli olmayan oyuncular almak yerine viyttek ve sapara daha iyi olmuştur bence amauri falan boş iş onun yerine g.antepten popov yada karabükten cernat alınsın daha iyi en azından ne olduklarını biliyoruz yok trabzona gelmem yabancı okul yok şehre alışamadım hikayeleri bıktırdı yok araya koç ailesi girdi falan bıktık gerekte yok bildiğimiz ligimizi bilen oyuncular tercih edelim hazır oyuncular varken ne gereği var dışardan ne olduğu bilinmeyen oyuncu almaya

Kasım Hilal
03.09.2011, 12:19
Uyum sorunu yaşamayacağı garanti iki oyuncu.. Çok iş görecekler bizde.. Ama hala stoper almadık, ona aklım takıldı benim.

Berat Akçay
03.09.2011, 19:11
Hayırlı olsun takıma.İnşallah başarılı olur

colman
03.09.2011, 23:18
arkadaşlar şu karabükten cernatı alsak gerçekten iyi topçu..

mit_o
04.09.2011, 02:09
hayırlı olsun...
inşallah sestak yerine vittek'i aldığımızdan dolayı pişman olmayız inşallah ikiside başarılı olur...

arahna
04.09.2011, 02:34
teşekkürler.

gayet ekonomik olmuş..

garanti ucret biraz fazla degilmi mac basi daha fazla olsaydi

Enes Başkaya60
04.09.2011, 16:56
Dünyada hiç oyuncu kalmadı sanki aferin sana yönetim....

Bak Şunlarıda al gel bence Sivasspordan Diallo Manisadan Dixon da olabilir...

Antalyadan Ali Zituni olabilir bekliyoruz...