PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marek Čech

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

szymek7
31.08.2011, 17:27
Profesyonel futbolcu Marek Cech 'in kulübümüze transferi konusunda futbolcunun kulübü West Bromwıch Albion Football Club Kulübü ve futbolcunun kendisi ile görüşmelere başlanmıştır.

Hayirli ugurlu olsun ...

DeAgLeMaNyAq
31.08.2011, 17:34
5 numara hayırlı olsun...

Fatih
31.08.2011, 17:48
Hayırlı olsun 5 numara da rahat edecek bu sene.:)

Mehmet Fatih Silik
31.08.2011, 17:48
Hayirlisi olsun :)

Batuhan
31.08.2011, 17:49
Hayırlı olsun, başarılar kendisine. :)

Furkan Dündar
31.08.2011, 17:51
İnşallah hayırlı olur...

61_Lazzzo_11
31.08.2011, 17:56
Hayirli olsun

-Samet
31.08.2011, 18:02
hayırlı olsun .. :)

Mehmet Ç.
31.08.2011, 18:29
Benim basligim n'oldu??

Ey yönetim göreve :p

tzercin61
31.08.2011, 18:44
inşallah mahcup etmez bizi. ama hücumcu bir arkadaşmış. başlarda cale izlenimi vermişti bana ama şimdi fikir değiştirdim. verimli olabilir.

Celil Köse
31.08.2011, 18:46
Hayırlı uğurlu olsun.

İnşallah beklediğimiz performansı gösterir.

ibrahim
31.08.2011, 18:49
Verim bakimindan engine 5 basar. :)

Hayirli ugurlu olsun Trabzonsporumuza.

bASTURk
31.08.2011, 18:51
Başarılar Marek.

yektakurtulus
31.08.2011, 19:10
bonservis?

Keramettin
31.08.2011, 19:28
bonservis?

1 Milyon Euro

İbrahim CİHAN
31.08.2011, 19:30
ücreti iyi futbolu da elimizdeki solbeklerden iyidir bence.. hayırlı olsun..

Yavuz Selim Bal
31.08.2011, 19:31
Hayırlı olsun...

İdris Toksoy
31.08.2011, 19:38
hayırlı olsun,nasıl bir oyuncu bilen var mıdır?

Enes Ünal Kaya
31.08.2011, 19:39
28 yaşındaki oyuncu, uluslararası tecrübesi bulunan bir isim. Porto forması giydikten sonra West Bromwich ile Premier Lig deneyimi de yaşadı. Ancak kadroda bulunan ve kendisiyle aynı bölgede görev alan Piotr Brozek ve Celutska ile karşılaştırıldığında bu iki oyuncudan da ekstra katkı sağlayacağını söylemek zor. Slovakya Milli Takımı’nı hem 2010 Dünya Kupası öncesinde hem de dev turnuva sırasında yakından takip etme fırsatı bulmuştum. Ama Cech seyrettiğim maçlarda farkını ortaya koyan futbolculardan biri değildi. Sıradan bir solbek görüntüsü veren Slovak oyuncunun tek ekstrası savunmanın önünde de görev alabilecek ofansif özelliklere sahip olması...

Mini Yorum Fanatik ..

Kaan Bora

TheCrow
31.08.2011, 20:11
28 yaşındaki oyuncu, uluslararası tecrübesi bulunan bir isim. Porto forması giydikten sonra West Bromwich ile Premier Lig deneyimi de yaşadı. Ancak kadroda bulunan ve kendisiyle aynı bölgede görev alan Piotr Brozek ve Celutska ile karşılaştırıldığında bu iki oyuncudan da ekstra katkı sağlayacağını söylemek zor. Slovakya Milli Takımı’nı hem 2010 Dünya Kupası öncesinde hem de dev turnuva sırasında yakından takip etme fırsatı bulmuştum. Ama Cech seyrettiğim maçlarda farkını ortaya koyan futbolculardan biri değildi. Sıradan bir solbek görüntüsü veren Slovak oyuncunun tek ekstrası savunmanın önünde de görev alabilecek ofansif özelliklere sahip olması...

Mini Yorum Fanatik ..

Kaan Bora

Kaan Bora kimdir yahu, adam Celutska'yı solbek zannediyor halâ bir de gelmiş bize futbolcu tanıtıyor...

hamdi_61
31.08.2011, 20:24
Ölümle korkutup, sıtmaya razı olmamızı isteyen bir yönetimimiz var.

Hayırlı falan olmasın.

Deniz Tosunoğlu
31.08.2011, 20:38
Disiplinli futbolcuya benziyor. Umarim hayirli olur.

Barış Burak
31.08.2011, 20:41
Ölümle korkutup, sıtmaya razı olmamızı isteyen bir yönetimimiz var.

Hayırlı falan olmasın.

Koyu kısımlı çizdiğin yeri bence silmelisin renktaş...Resmen takmına beddua ediyorsun.

Kulüp Şl ye gideceğini öğreneli daha bir hafta yeni olcak.Bu kadar kısa sürede ne bekliyoruz, bu kadar kısa sürede yapılan hamleler oyuncuların çakallığıyla sönebiliyor...

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek deyimini kullandığın durum,deyim ile ters bir durum...Ölüm Ziegler,sıtma Cech mi yani...O zaman; ''Ölüm ölüm dediğin nedir gülüm'' diye cevap verme hakkına sahibim.

Ne yapsın yani yönetim şu çok kısa sürede,anlamıyorum ki...

Katılmayabilirsin....Ama hayırlı olmasın diyemezsin renktaş, o topçu Trabzonsporun topçusu olcak...

Takımımıza HAYIRLI OLSUN. umarım maksimum verim alırız.

TheCrow
31.08.2011, 20:49
Koyu kısımlı çizdiğin yeri bence silmelisin renktaş...Resmen takmına beddua ediyorsun.

Kulüp Şl ye gideceğini öğreneli daha bir hafta yeni olcak.Bu kadar kısa sürede ne bekliyoruz, bu kadar kısa sürede yapılan hamleler oyuncuların çakallığıyla sönebiliyor...

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek deyimini kullandığın durum,deyim ile ters bir durum...Ölüm Ziegler,sıtma Cech mi yani...O zaman; ''Ölüm ölüm dediğin nedir gülüm'' diye cevap verme hakkına sahibim.

Ne yapsın yani yönetim şu çok kısa sürede,anlamıyorum ki...

Katılmayabilirsin....Ama hayırlı olmasın diyemezsin renktaş, o topçu Trabzonsporun topçusu olcak...

Takımımıza HAYIRLI OLSUN. umarım maksimum verim alırız.

Bizim taraftarı memnun edecek futbolcu prototipi henüz dünyada üretilmedi. Genç ama tecrübeli, ucuz ama kaliteli, bonservisi elinde ama bedava değil, adı duyulmamış ama yıldız, kısa boylu ama hava toplarında etkili, bade süzen inci dizen, iyi dans eden ısrar eden, sarışın ama esmer gibi bir şey arıyoruz biz.

hamdi_61
31.08.2011, 20:59
Ne mi yapsın yönetim ?

Marek Cech ile anlaşmasın. ortaya Ziegleri atıyorsan eğer, alacaksın arkadaş.

Kısa sürenin ardına kimse saklanmasın. Bu takımın Abdullah Ercan'ın gidişinden beri solbek ihtiyacı varken, West Bromwich Albion'dan rezerv lig oyuncusunu alıyorsun.Kimse kimseyi kandırmasın.Siz Şenol Güneş'in bu oyuncuyu izlediğini düşünüyor musunuz?

Yönetimin yaptığı iyi işleri takdir edebiliyorsak,bu transfer politikasını da eleştirebilmeliyiz.Bunun en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum.Dolayısıyla hayırlı olsun dileklerimi sunacak bir durum göremiyorum.

Benim Size katılmadığım gibi, sizde bana katılmayabilirsiniz. Sorun yok yani.

(ek olarak yazdığım cümle Trabzonspor'umuza edilmiş bir beddua olmayıp, yönetimin bu tavrına karşı söylenmiş sitemkar sözlerdir.)

Mehmet Yusuf
31.08.2011, 21:00
Bizim taraftarı memnun edecek futbolcu prototipi henüz dünyada üretilmedi. Genç ama tecrübeli, ucuz ama kaliteli, bonservisi elinde ama bedava değil, adı duyulmamış ama yıldız, kısa boylu ama hava toplarında etkili, bade süzen inci dizen, iyi dans eden ısrar eden, sarışın ama esmer gibi bir şey arıyoruz biz.

böyle bir oyuncu bulsak bile tam anlamıyla memnun olmaz bizim taraftarımız.
ucuzsa kötü oyuncu olur, pahalıysa borc 200 milyon dolar oldu denir....
ya neyse denilecek laflar bitmeyeceği için uzatmıyorum söyleyeceklerimi.
inş hayırlı olur transferimiz...

Barış Burak
31.08.2011, 21:03
Ne mi yapsın yönetim ?

Marek Cech ile anlaşmasın. ortaya Ziegleri atıyorsan eğer, alacaksın arkadaş.

Kısa sürenin ardına kimse saklanmasın. Bu takımın Abdullah Ercan'ın gidişinden beri solbek ihtiyacı varken, West Bromwich Albion'dan rezerv lig oyuncusunu alıyorsun.Kimse kimseyi kandırmasın.Siz Şenol Güneş'in bu oyuncuyu izlediğini düşünüyor musunuz?

Yönetimin yaptığı iyi işleri takdir edebiliyorsak,bu transfer politikasını da eleştirebilmeliyiz.Bunun en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum.Dolayısıyla hayırlı olsun dileklerimi sunacak bir durum göremiyorum.

Benim Size katılmadığım gibi, sizde bana katılmayabilirsiniz. Sorun yok yani.

Ortaya ziegler atıyorsan alacaksın... demek biraz tuhaf birşey.Neyse uzatmaya gerek yok.

Transfer politikasını ben hep eleştirdim.Halada eleştirirm, ama şu süreçte,şu bi haftayı eleştiremem.

Samet Yildirim
31.08.2011, 21:18
Hayirli olsun...

Marek Cech

http://www.youtube.com/watch?v=jAyZmaXNQbk

5 dk lik video..

Teknigi hizi felan iyi görünüyor...

Taner Gündoğdu
31.08.2011, 21:27
kimsin sen? kimsin?!!! :)

İsmail Çavuşoğlu
31.08.2011, 21:46
hayırlı ugurlu olsun.

Cem Balcı
31.08.2011, 21:51
hayırlı olsun.

Sercan Keleş
31.08.2011, 21:54
Bir İki Maçını İzleyelimde..

.....
31.08.2011, 22:17
Takımımıza hayırlı olur inşallah.

asil suskun
31.08.2011, 22:27
bize ancak basarilar dilemek düser

poetricus
31.08.2011, 22:40
Beni tatmin etmedi, ama anlaşıldıysa artık futbolcumuzdur ve sonuna kadar destek boynumuzun borcudur.

Hayırlı olsun.

Fatih
31.08.2011, 22:57
Beni tatmin etmedi, ama anlaşıldıysa artık futbolcumuzdur ve sonuna kadar destek boynumuzun borcudur.

Hayırlı olsun.
Mareklerin biri iyise biri kötü olamaz Ömer Hocam...

Marek Heinze,Marek Hamsik,Marek Sapara,Marek Cech.:)

tzercin61
31.08.2011, 22:59

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: . :D :D :D :D .

poetricus
31.08.2011, 23:03
Mareklerin biri iyise biri kötü olamaz Ömer Hocam...

Marek Heinze,Marek Hamsik,Marek Sapara,Marek Cech.:)
Of, Fatih ne yaptın ya!
:alkış: :alkış: :alkış:

Osman Pervaneli
01.09.2011, 00:14
güzel bir transfer bence, hayirli olsun

.....
01.09.2011, 00:27
Cech'in forma numarası belli oldu
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8108-1C8O0X1A.jpg
Yeni transferimiz Marek Cech'in yeni sezonda giyeceği forma numarası belli oldu. Buna göre Cech'in 5 numaralı formayı giyeceği belirtildi.

pReN@_61
01.09.2011, 00:31
Premiyer ligci bir sol bek..Bakalım.

dozoroo
01.09.2011, 00:42
iyi topçu iyi hayırlı olsun

Hürgün Aygün
01.09.2011, 00:44
Hayırlı olsun.Umarım takımımıza katkı sağlar...

exelance
01.09.2011, 01:17
Kanayan yaramıza merhem olur inşallah
Marek Cech hakkında bilmeniz gereken 10 şey

1Cech futbola 2000-01 sezonunda Inter Bratislava takımında başladı.

2O zamanlar 18 yaşında olan Cech, aynı sezon takımıyla Slovakya Kupası'nda ve ligde şampiyonluk yaşadı.

3Cech, 2004-05 sezonunda Sparta Prag'a transfer oldu ve burada da şampiyonluk yaşadı. Cech Çek ekibinde "macera aramayan" kapalı bir savunmada oynadı.

4Bir sezon sonra, 2005-06'da Porto'ya transfer olan Cech, Co Adriaanse'nin lig ve kupa şampiyonluğu yaşayan kadrosunun bir parçasıydı.

5Cech, 15 Temmuz 2008'de West Brom'a transfer oldu.

6Tecrübeli savunmacı West Brom'daki ilk maçında orta sahada oynadı. Bu maçta West Brom, Arsenal'a 1-0 yenildi.

7Tony Mowbray'in yönetiminde fazla forma şansı bulamayan Cech, Roberto Di Matteo'yla beraber kadroya girmeyi başardı.

8Slovak futbolcu, milli takımında 44 maçta forma giydi ve beş gol attı.

9Milli takımının formasını 2004'te ilk kez giyen Cech ilk golünü de 8 Eylül 2007'de İrlanda'ya karşı atmıştı.

10Savunmanın ve orta sahanın solunda oynayan futbolcu, ofansif oyun zihniyetiyle dikkat çekiyor.

Erman Aydın
01.09.2011, 01:29
Camiamıza hayırlı uğurlu olur inşallah!

mizah
01.09.2011, 01:51
ziegler ile arasinda oldukca kalite farki var.. sampiyonlar ligini kaldiracak oyuncu oldugunu düsünmüyorum.. Türkiye liginde durumu idare edecek oyuncu sadece.. oysa sampiyonlar ligine ekstra oyuncularla gidilmeli..keske ziegler teklifi kabul etseydi.. anlayamadigim sampiyonlar ligi sözkonusu degilken zokorayi aliyorsun,sampiyonlar ligi piyangosu vurmus sana ama sen zokora gibi bir transfer daha yapacagina isimsiz,siradan bir topcuyu katiyorsun ekibe.. neyse hayir getirir insaAllah diyelim..

Uğur Ö.
01.09.2011, 02:33
ziegler ile arasinda oldukca kalite farki var.. sampiyonlar ligini kaldiracak oyuncu oldugunu düsünmüyorum.. Türkiye liginde durumu idare edecek oyuncu sadece.. oysa sampiyonlar ligine ekstra oyuncularla gidilmeli..keske ziegler teklifi kabul etseydi.. anlayamadigim sampiyonlar ligi sözkonusu degilken zokorayi aliyorsun,sampiyonlar ligi piyangosu vurmus sana ama sen zokora gibi bir transfer daha yapacagina isimsiz,siradan bir topcuyu katiyorsun ekibe.. neyse hayir getirir insaAllah diyelim..
12 defa ş.l oynamış bir topçu belkide Zokoradan daha çok tam bilmiyorum bilgi edinmeden başlığı kirletmeyin

Yasin Altuntas
01.09.2011, 02:58
12 defa ş.l oynamış bir topçu belkide Zokoradan daha çok tam bilmiyorum bilgi edinmeden başlığı kirletmeyin

Zokora 14 kere ve Cech 15 kere SL oynadi.

Uğur Ö.
01.09.2011, 03:34
Zokora 14 kere ve Cech 15 kere SL oynadi.
12 diye görmüştümde neyse :)

Ama genede çokmuş Zokoradan

Çağatay_
01.09.2011, 04:54
Beklentim var, hayırlı olsun :)

İsa
01.09.2011, 04:57
İyi bek transferi yaomak zor iş.

Elde kalan kısıtlı zamanda bundan iyisi şamda kayısı.

Ofansif bir bek olması,toplara en azından bir erkek kadar sert vurabilmesi azcık görülen özellikleri.

Hayırlı olsun.

Her maç soldan çizgiye inip 3 iyi orta yapsa kral olur ,yapabilirmiş gibide bir görüntüsü var.

İnşallah yeterince sert ve kademe yapmaktan anlıyordur.

Hayırlı uğurlu olsun.Mantıklı ve ucuz transfer...

Davut Özdemir
01.09.2011, 08:12
Hayırlı olsun,

Berat Akçay
01.09.2011, 14:37
Celustka'yı kesebilecek mi :p Hayırlı olsun .

Cevikoglu
01.09.2011, 14:39
açıkçası daha fark yaratabilecek bi oyuncu alınmasını isterdim.
ama hayırı olsun.

Cevikoglu
01.09.2011, 14:54
ayrıca albion'un sitesinde gidişine sevinenler var; ''defans''ta yetersiz olduğu için
ama üzülenler de va tabi
ingilizcesi olan bakabilir
http://westbrom.com/forum/index.php?topic=3659.0;all

Nonserviam
01.09.2011, 17:02
Hayırlı olur inşallah.

Sibel
01.09.2011, 22:32
Brozek'ler,Marek'ler,Barış'lar...
Çifter çifter olunca en az biri çürük çıkıyor deyim yerindeyse.
Neyse,hayırlı olur inşallah.
Hoşgeldin Cech.

İbrahim Keleşoğlu
02.09.2011, 01:01
umarım başarılı olur daha önce ismini duymadıgım bir isim benim için kapalı kutu

irfan61
02.09.2011, 02:26
Brozek'ler,Marek'ler,Barış'lar...
Çifter çifter olunca en az biri çürük çıkıyor deyim yerindeyse.
Neyse,hayırlı olur inşallah.
Hoşgeldin Cech.Hiç sorma Sibel bir polanyalı aldık yanına 2-3 arkadaş geldi.Marek Cech aldık yanına 2 arkadaşı daha geldi.Colman yıllardır yalnız alamadık onun yanına 1-2 tane kaliteli arjantanli :)

SALDIRAY
02.09.2011, 03:03
Hayırlı olsun. Bu adamın çok yararlı olacağına inanıyorum. Sol bekimiz uzun zamandan sonra rahat nefes alacak.

KaFa_Sesi
02.09.2011, 10:05
Sol bek alternatifi için gerekli bir transferdir piotr sakatlığı ferhatın yetersizliği stoper celustkanın

sol bek de oynamasına zemin hazırlamıştır görevinide yapmışdır o ayrı bir konu, marek cech inişli

cıkışlı bir grafiği gözüküyor porto macerasından sonra formsuz bir görüntü

sergilemiş ,sakatlığı ve gittiği takımlardan ve ligdende kaynaklanabilir sayabileçeğimiz

çok etken faktör var trabzonda performansını oynayarak yükseltebileceğine

inanıyoruz buna bir engel yok formuna kavuşacaktır.

yönetim ilk önçe reto ziegler almak istemiş ama olmamış

alternatif cech alınmıştır ,, zieglerle marek cech karşılaştıran

arkadaşlar oyuncu profili olarak aynı kariyeri gösdermiş, zieg önde gibi gözüksede aynı

standarda oyunculardır. son olarak piotr , cech , ferhat , olağan durumlarda celustka sol tarafı

domine edeceklerdir ..

iyi günler.

Oktay AKKUŞ
02.09.2011, 10:06
İnşallah aradığımız adamdır. Her maç 5 isabetli orta açsa yeter :D

Zafer Fidan
02.09.2011, 10:12
Kaliteli liglerde ve kaliteli takimlarda uzun yillardir oynuyor. Bos adam degildir

halil ibo
02.09.2011, 11:32
Hayırlı olur inşallah...

Mustafa Yüksek
02.09.2011, 11:48
ayrıca albion'un sitesinde gidişine sevinenler var; ''defans''ta yetersiz olduğu için
ama üzülenler de va tabi
ingilizcesi olan bakabilir
http://westbrom.com/forum/index.php?topic=3659.0;all

Yorumları okudum. Taraftarın büyük beklentisi varmış kendisinden. Bu beklentiyi karşılamadığı için kırgınlar, bu yorumlarına da yansıyor.

Daha sağduyulu yorum yapanlar, kaliteli bir oyuncu olduğunu ama şansızlıklar yaşadığını söylemişler.

Tekrar hayırlı olsun. Umarım performansıyla yüzümüzü güldürür.

onur_alabuga_61
02.09.2011, 12:29
hiç yoktan caleden iidir :D

61yusuf
02.09.2011, 14:10
Camiamıza hayırlı olsun.

İnşallah faydalı olur.

MonteCristo
02.09.2011, 14:18
Yanılmıyorsam kadromuzdaki ilk Slovak. Almadık almadık iki günde 3 tane Slovak aldık enteresan (:

farfara
02.09.2011, 14:21
Hayırlı ve başarılı olsun.

poetricus
02.09.2011, 16:00
Şu son dakika transferlerinden en faydalısı olacağını düşündüğüm oyuncu. Neye dayanarak?
Hiç, içimde öyle bir his var sadece.

Samet Yildirim
02.09.2011, 16:01
Yorumları okudum. Taraftarın büyük beklentisi varmış kendisinden. Bu beklentiyi karşılamadığı için kırgınlar, bu yorumlarına da yansıyor.

Daha sağduyulu yorum yapanlar, kaliteli bir oyuncu olduğunu ama şansızlıklar yaşadığını söylemişler.

Tekrar hayırlı olsun. Umarım performansıyla yüzümüzü güldürür.
Ben olumlu bir futbolcu cikardim acikcasi bu yazidan :)

Bdeniz_61
02.09.2011, 16:09
Hakkında bilgi sahibi değilim.Videolarına baktığımızda oyun içinde sorumluluk alabilecek bir tarzı var.Bir futbolcu yakın zamanda Porto'dan geçmişse boş adam değildir diye düşünüyorum.;)

Ali Tunahan Güllü
02.09.2011, 18:28
Hayırlı uğurlu olsun.

ophius
02.09.2011, 19:22
gelen gideni aratır derler ama cale'yi hiç arayacağımı düşünmüyorum...yıllardır kanayan yaramız olan sol beke inşallah bu Cech ilaç olur...hayırlı olsun trabzonsporuma

Mert Özsarı
02.09.2011, 19:29
Geçen sene top oynamamış adamı transfer etmek saçma. 10 gun sonra CL maçı var bu adam nasıl hazırlanacak maça. Yönetim hiç görmüyormu bunları takip etmiyormu. Ziegleri alamazsın tabi kaptırırsın ezeli rakibine. Yinede hayırlı olsun inşallah verimli olur ama daha iyi bi transfer yapılabilirdi.

DeAgLeMaNyAq
02.09.2011, 19:30
Halil Şanlı zamanında Celustka'ya da çok sallamıştı. Maçlardaki performansından sonra tek kelime edemedi. Cech için de Cale'den farkı yok demiş. Üstüne geçen sezon premier liginin en çok gol yiyen takımında sadece 15 maç oynamış diye de eleştirmiş. Bütün gollerin sorumlusu Cech'miş... (!)

Necmettin ALTUNTAŞ
02.09.2011, 19:35
İçimizdeki irlandalılara inat başarılı olmalıyız.

poetricus
02.09.2011, 21:04
Halil Şanlı zamanında Celustka'ya da çok sallamıştı. Maçlardaki performansından sonra tek kelime edemedi. Cech için de Cale'den farkı yok demiş. Üstüne geçen sezon premier liginin en çok gol yiyen takımında sadece 15 maç oynamış diye de eleştirmiş. Bütün gollerin sorumlusu Cech'miş... (!)
Hâlâ Halil Şanlı'yı ciddiye alıyor musunuz arkadaşlar? Bırakın ya! Bu yönetimden avanta alamadığı için gözü dönmüş bir adam. Albayrak yönetimi zamanında bolca nasipleniyordu. Her yönetimin doyurduğu adamlar farklı.

"Bu sezon FB'in Trabzonspor'dan daha çok hakkı yendi?" diyen, menfaatlenemediği yönetimler yüzünden Trabznspor'u bir kalemde satan adamı niye ciddiye alıyorsunuz ki?

Asi Çaykaralı61
02.09.2011, 22:36
yeni transferimiz hayırlı olsun :)

Fatih
02.09.2011, 23:50
İrlanda maçının ikinci yarısını izledim Slovakya kontra atak oynadığı için pek hücuma çıkmadı önünde oynayan Stoch'un kademesindeydi sürekli defansif anlamda iyi bulduğumu söyleyebilirim.

Samet Yildirim
03.09.2011, 00:42
Öyle deme gecende izledim Henrique disindaki diger 3 yabanci vasat dedi :)

Inanamadim :)

Gol yeme ile felan ne alakasi varmis. sacmalamis.

Tolga
03.09.2011, 02:13
Kapsamlı araştırdım diyebilirim.Wayne Bridge tarzında oyun anlayışı var.Sürekli hücuma çıkmaya çalışıyor.Ama Marcelo gibi ceza sahasına girip şut denemeleri falan fazla değil.Bence aradığımız sol beki bulduk.WBA'da durgunluk geçirdiği de doğru.Kendisini bulması uzun zaman alabilir.

Ama devre arasına kadar alışır gibi bir izlenim bıraktı bende.Kısacası bu adama WBA'da birşeyler oldu ve kendini kilitlemeye başladı.Özellikle 1.5 sezon kadar bir sürede.

KaFa_Sesi
03.09.2011, 09:01
İrlanda- slovakya karşılaşmasında 90 dakika mücadele edmişdir maç skoru 0-0.

Barış Cem
03.09.2011, 12:48
Rövaşata golü olan bir sol bek aldık :) , videolarda ofansa katkısı üst düzey görülüyor ama defansif yönünden emin değilim kötü olacağını zannetmiyorum uzun zamandır kapalı kutu yabancı transferlerinde şansımız yaver gidiyor diye bu şekilde düşünüyorum.

danger00
05.09.2011, 00:16
''hello to my news fans, glad to sign for such a big and proud club, happy to see scotty , thanks albion fans your support was magnificent''

http://twitter.com/#!/marekcech

İlker Akçay
06.09.2011, 18:43
Hayırlı olsun :)

Hakkında bildiklerim sadece bir videodan ibaret,umarım faydalı olur :)

Asi Çaykaralı61
08.09.2011, 14:52
Marek Cech , "Benim Türkiye'de ilk futbol hayatım olacak bu. Daha önce Spartak Prag formasıyla Türkiye'de oynadım. Uzun zaman sonra sizlerle birlikte olacam. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım" dedi.

Birtan Karaman
08.09.2011, 16:24
Szymek'e bir tek ben mi benzetiyorum bu adamı? :)

TheCrow
08.09.2011, 16:50

"Miroslaw Szymkowiak'ın çirkin hali" diye yazmıştı Gamze ilk alındığı gün...

Turgay Atalay
08.09.2011, 17:35

Beni de yaz listeye, ilk alındığında yazacaktım, dalga geçilir diye yazamadım

-Samet
08.09.2011, 17:37
manisa maçında oynar mı ?

DeAgLeMaNyAq
08.09.2011, 18:02
Takım yarın Manisa'ya gidiyor daha kimseyi tanımıyor. Hiç mümkünatı var mı? Haftaya oynaması bile sürpriz olur...

mda61
08.09.2011, 18:09
3-4 haftayı bulabilir ilk 11e girmesi. Şenol Hoca'nın yeni transferlere olan tutumu devam ederse, 2.devreyi bile bulabilir :)

ANIL
08.09.2011, 18:23
cech cok yaşlı gösteriyor

futbalski60
09.09.2011, 15:54
Cech hücum yönü güçlü bir bek en beğendiğim yönü oyunu hiç yavaşlatmaması ve sürekli hücumu düşünmesi malesef bizim defans elemanlarının en büyük sorunu ağır oynamaları ve topu çıkartmakta geç kalmalarıydı Cech bu konuda takıma ilaç olacaktır. Önünde Adrian gibi pasör olursa hücum konusunda daha rahat eder diye düşünüyorum Celustka bile Adrian'la oynarken etkili bindirmeler yapabiliyordu hatta Benfica maçında asist bile yaptı Cech bu konuda daha fazlasını yapacaktır. Defansta bazı eksiklikleri var zamanlama konusunda ve sertlik konusunda kendisini geliştirmeli diye düşünüyorum. Süper Ligde sertliği abartan oyuncular var bu konuda zorluk yaşayabilir defanstaki zaafların genellikle koşarak kapatmaya çalışan bir oyuncu stoperlerin de kendisine yardım etmesi lazım umarım stoperlerle uyum sorunu yaşamaz.

Sibel
09.09.2011, 17:12
Yalnız değilsin.:)

DeAgLeMaNyAq
09.09.2011, 18:15
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8177-0N1T7Y4F.jpg

Szymek dışında bir aktöre benzetiyorum ben de ama çıkaramadım...

İdris Toksoy
09.09.2011, 18:20
Takım yarın Manisa'ya gidiyor daha kimseyi tanımıyor. Hiç mümkünatı var mı? Haftaya oynaması bile sürpriz olur...

bence tanımadan da pekala oynayabilir.zamanla tanır,şimdilik topları kesip kanatlardan bindirip içeriye doldursun,elbet pozisyonlar oluşur.

DeAgLeMaNyAq
09.09.2011, 18:27
bence tanımadan da pekala oynayabilir.zamanla tanır,şimdilik topları kesip kanatlardan bindirip içeriye doldursun,elbet pozisyonlar oluşur.

Herkes yanılır. :) Ama o bölgedeki ciddi kadro eksikliği olmasaydı kadroya girmesi bu kadar kolay olmazdı. Zaten transferi ilk gerçekleştiğinde de herkesin kurduğu kadronun solbeki direk Cech'e ayrılmıştı. Ama Sapara ve Vittek'in bölgeleri çok daha kalabalık olduğundan işleri daha zor...

Gökhan Topsakal
09.09.2011, 18:28
http://spf.fotolog.com/photo/31/31/77/oldmangary/1290203791623_f.jpg

gary oldman=)

Samet Yildirim
09.09.2011, 19:03
Kadroda olmasi güzel demeki hazir durumda...

güneyli
09.09.2011, 22:38
Kısa bir şl antremanı için maçta süre alacak gibi...

kahver
10.09.2011, 10:52
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8177-0N1T7Y4F.jpg

Szymek dışında bir aktöre benzetiyorum ben de ama çıkaramadım...
http://primetime.unrealitytv.co.uk/wp-content/uploads/2010/04/desmond_hume-lost.jpg

Lost'taki Desmond'a benzetmiş olmayasın :D

Yiğit SARI
10.09.2011, 10:56
http://primetime.unrealitytv.co.uk/wp-content/uploads/2010/04/desmond_hume-lost.jpg

Aynısı sanki :D

kalkanbalığı
10.09.2011, 12:02
Celutska'dan formayı alamadığına göre bu adamdan bişey beklemek hata olur.. =))

Adem Erdoğan
10.09.2011, 15:39
Harry Kewell'a benziyor az önce farkettim.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2011, 16:41

Hah nihayet bilen çıktı. :) Tabii yüz yapısı benziyor...

http://3.bp.blogspot.com/_mbJkYqZ4NC4/S-DBZG_ohmI/AAAAAAAACG8/1-b_r2XG8CY/s1600/HenryIanCusick001.jpg

Yalnız bu herifte bordo mavi fular ne arıyor. Yoksa bu bir mesaj mı? :D

kemaLAZ61
10.09.2011, 22:35
Ferhat oyunyor sandim, fizigiyle, stiliyle birebir Ferhat Öztorun :S

Muhammed
10.09.2011, 22:35
Kendisiyle ilgili niye yorum yapılmamış şaşırdım. Oyunda kaldığı süre içerisinde bende çok olumlu izlenimler bıraktı. Hücumu düşünen, soğukkanlı, ayağı düzgün bir oyuncu.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2011, 22:36
Uzun zaman sonra depar atabilen bir solbek gördük...

yorumsuz6117
10.09.2011, 22:38
Cale'den sonra ulan bu ne dedim. :D

dimsag
10.09.2011, 22:38
konuşmak için erken ileriye çıktı bazı pozisyonlarda bi kaç maç sonra fikir sahibi oluruz

-Samet
10.09.2011, 22:39
Deparına kurban.

Erbay
10.09.2011, 22:40
Uzun zaman sonra depar atabilen bir solbek gördük...

Aynen valla. Hızı hiç fena değil.

no NAME
10.09.2011, 22:43
ilk asistini yapmak üzereydin. Burak'tı sanırım; atamadı.

Hürgün Aygün
10.09.2011, 22:45
Celu---Giray---Glo----Cech
Güzel bir defans hattımız olacak gibi.

Berkan
10.09.2011, 22:48
1-2 maç sonra görürüz ama ingiltere liginden geldiyse kondisyon sorunu olacağını zannetmiyorum :D

annttiigs
10.09.2011, 22:54
o soldan koptu gidiyordu. ben de secdeye yattım :)

61trabzonomer
10.09.2011, 23:23
iyi adam kumaş var çok belli ,valla fazla göremedik tabi ne desek boş belki ama bende çok iyi izlenimler bıraktı.

maydin
10.09.2011, 23:53
Bu adamda değişik bir ceryan var.

Samet Yildirim
11.09.2011, 00:08
Ben cok begendim. Hucumu sevdigi cok belli kumasi ve top teknigide iyi.

Mert Özsarı
11.09.2011, 00:10
Bence iş yapacak futbolcu. İlk alındıgında cok tereddüt etmistim ama her atakta soldan bindirme yapıyodu etkili olabilir ilerleyen maclarda. İstedigim sol bek budur iste ya.

ibrahim
11.09.2011, 00:23
Sampiyonlar Liginde cok isimize yariycak.

Yavuz Hasan
11.09.2011, 01:01
Celu---Giray---Glo----Cech
Güzel bir defans hattımız olacak gibi.
bencede güzel bir hat olur ama yabancı sınırlandırması kalktığı zaman

celutska-giray-mustafa-cech: mustafa hiç güven vermiyor

serkan-celutska-giray-cech: muhtemelen çoğu maça bu şekilde çıkacağız

sametaydin
11.09.2011, 01:28

Gerçekten de öyle. :) Colmanın yanından bindirme yaptığını gördüğümde küçük çaplı bir şok geçirdim noluyoruz dedim kendi kendime, bizim takımda böyle şeyler olmaz. :) Kısacası ilerisi için ışık verdi. Bence bundan sonra 11de başlar.

Berat Akçay
11.09.2011, 01:30
çççççççççCale sol bekse bu ne :)

Ali Tunahan Güllü
11.09.2011, 01:32
Nasılda süzülüyordu soldan soldan :)

Yavuz Hasan
11.09.2011, 01:36
celalettinden sonra cale nin gelişi de bu etkiyi yaratmıştı

6Şafak Aydın1
11.09.2011, 01:55
hersey iyi guzelde su sahaya girerken hac olaylarindan rahatsiz oluyorum, formanin üstüne hac falan simdiye kadar yabancilarimizdan ilk bundan gördüm bu hareketi vallahi...

benden baska rahatsiz olan yokmu bundan dolayi ? oyunculuguna birsey demiorum daha ne kadar oyynadiki...

6Şafak Aydın1
11.09.2011, 01:56
sabah kalkarken yapsa olmazmi mac günü o hareketleri spritus sancti mancti fln ...

DeAgLeMaNyAq
11.09.2011, 02:00
hersey iyi guzelde su sahaya girerken hac olaylarindan rahatsiz oluyorum, formanin üstüne hac falan simdiye kadar yabancilarimizdan ilk bundan gördüm bu hareketi vallahi...

benden baska rahatsiz olan yokmu bundan dolayi ? oyunculuguna birsey demiorum daha ne kadar oyynadiki...

Hocam diğer yabancıları dikkatli izlememişsin her halde. Hepsi yapıyor...

mit_o
11.09.2011, 02:02
caleden iyidir allah aşkına bide caleyle mi karşılaştırıyorsunuz adam premier lig den gelmiş hazır olduğunda daha da iyi olucaktır

Onur
11.09.2011, 09:07
Ileri cikislari bizim bekledigimiz oyuncunun geldigine dair sinyaller verdi. Ama unutmamamiz gereken sol bekin ilk gorevi savunmadir.

Ileri cikislarini arkada toparlayacak isim M. Yumlu ise sikinti yasamamiz kacinilmaz...

Ali Yerlikaya
11.09.2011, 10:37
90 dk sini görmek lazim ama ilk izlenim fena degil...
90 dk boyunca kanadi kullanabilcek gücü varsa yillar sonra sol bek sorunu ortadan kalkmis olicak...

Koray Yiğit
11.09.2011, 11:02
Topu ayağına aldığında iyi oyuncu izlenimi vermeye yetiyor.
Baskı altında eli ayağı birbirine dolaşmıyor. Topu dağlara taşlara atmıyor. Olumlu kullanmaya özen gösteriyor.
Kadromuza çok önemli bir oyuncu kattık. Bunu ilerleyen haftalarda daha iyi idrak ederek, göreceğiz.

Onur Civelek61
11.09.2011, 11:15
İnter maçında sol bekde başlar.Birde orda izleyelim :)

Zafer Fidan
11.09.2011, 11:17
Kumas ve üst liglerde oynadigi belli oluyor.

bordo61
11.09.2011, 11:37
Bu adam kanat oyuncusu muydu diğer takımlarda sanki sürekli bindirme yapmak istedi

Asi Çaykaralı61
11.09.2011, 11:39
Marek Cech kumaşı sağlam bir futbolcuya benziyor

yaranozlu
11.09.2011, 11:57
caleden kötü olma şansı yok bir futbolcunun fakat ilk izlenimim çok olumlu değil. ilk maçın günahı olmaz, yorgundur, uyum sorunudur, çok kredisi var ama maç yoğunluğundan ötürü acilen en iyi performansına çıkması gerekir. katkılarını bekilyoruz, özellikle savunma ve ileriye atacağı düzgün paslarını..

Nihat Güneş
11.09.2011, 12:28
Bi ara soldan bi depara kalktı, sandelyeden düştüm...Bünye alışık değil tabii...

Gökhan KAN
11.09.2011, 13:02
Burak'ın şutunda savunmanın eline çarpıp dönen topda topu Cech verdi ya dedim yıllardır işte bunu bekliyorduk. Aslında çok basit bişeydi oraya topu oynamak ama özlemşiz işte.

Kasım Hilal
11.09.2011, 13:11
Bi ara soldan bi depara kalktı, sandelyeden düştüm...Bünye alışık değil tabii...

Yorum yazacaktım ama şu yoruma gülmekten aklımdakini unuttum. Allah razı olsun!

yorumsuz6117
11.09.2011, 15:09
Slovak çetesi yine beraber :)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8191-3G0S2B3E.jpg

Celu araya kaynak yapmış ama olsun. :D
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8191-2Z9K2U2W.jpg

Anıl Caner
11.09.2011, 15:23
bir kaç maç içerisinden kendini şu an övgülere boğanlar tarafından yerin dibine sokulacağının ışığını verdi.

aslında gayet de kötü oynadı hatta oyuna girmesi maçın gitmesine sebep olan faktör ancak bu kendi hatası değil elbette.

yorumsuz6117
11.09.2011, 15:26
Cale'yi hücum yapmıyor diye istemeyenler Cech için bu adam hücumcu bek bunu niye aldılar diyorlar.

Mustafa Umut
11.09.2011, 15:32

yapma Nihat abi:))))bu aralar çok güldürüyorsun beni:Dbu da süperdi:))

61_Hasan_69
11.09.2011, 17:19
1 maçta yorum yapmak doğru olmaz ama stattan izlediğim kadarıyla hızlı bir oyuncu ve ortalarıda fena değil..Bence iyi bir solbek aldık

SAFA
11.09.2011, 19:09
Çabuk ve teknik bir oyuncu. Premier Lig ve Porto tecrübesi olduğu için yoğun maç temposuna alışkın. Ancak bize seviye atlatıp atlatamayacağını ilerleyen maçlarda göreceğiz.

MonteCristo
11.09.2011, 19:32

Beni ilgilendirmez başkasının inancı. Şimdi Anelka, Kanoute falan maçtan önce el açıp dua edince başkaları tepki gösterse ne hissederdiniz? Burası müslüman ülke hac çıkartamazsın diyecek halimiz yok. Herkes inancına göre duasını edebilir. Asıl bunların hala aşılamamış olması, burada konuşulması rahatsızlık verici kusura bakmayın.

ANIL
11.09.2011, 19:35
Slovak çetesi yine beraber :)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8191-3G0S2B3E.jpg

Celu araya kaynak yapmış ama olsun. :D
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8191-2Z9K2U2W.jpg
4'ününde ataları aynı çekoslavakya.

-Samet
11.09.2011, 19:36

neden rahatsız olayım ki ? bizim birisi dua ederek girse sahaya rahatsız olmayacağım gibi ondan da doğal olarak rahatsız olmam.

adamın inancı.

Turgay Atalay
12.09.2011, 08:59
Sol bekin kanat bindirmeleri nasıl oluyormuş göreceğiz galiba sayesinde, ancak şöyle bir sorun da olacak sanırım ileri çıktığında boşlattığı yere atılacak toplar bizi zorlayabilir, yerine çabuk dönemiyor sanırım

Fatih
12.09.2011, 17:39
Defansif yönünün iyi olmadığı izlenimini aldım hayır stoperler sağlam olsa sorun etmeyeceğim...

Maldini61
12.09.2011, 18:13
iyi adam olsa West Bromwich 1 milyona mı satar?

E. Okan Bülbül
12.09.2011, 18:25
10 kişi manisaya karşı bindirmeler yaptı ileri çıktı hiç bi solbekimizin yapmadığı kadar hemde 30dakikada.Ama önemli olan 11kişiye karşı neler yapabileceği . umutluyum

Çakıroğlu İhsan
12.09.2011, 18:38
Sol bekin kanat bindirmeleri nasıl oluyormuş göreceğiz galiba sayesinde, ancak şöyle bir sorun da olacak sanırım ileri çıktığında boşlattığı yere atılacak toplar bizi zorlayabilir, yerine çabuk dönemiyor sanırım

Nasıl çabuk dönemiyo ya..
Ben izlemedim mi acaba..Bi ara full depara kalktı top Adriandaydı ilk pozisyonda vermedi Cech depara falan devam etti 18 e bi 10 metre kalmıştı top kaptırdık sonra atak döndü ters ortada kafayla topu çkardı..

Turgay Atalay
13.09.2011, 08:43
Nasıl çabuk dönemiyo ya..
Ben izlemedim mi acaba..Bi ara full depara kalktı top Adriandaydı ilk pozisyonda vermedi Cech depara falan devam etti 18 e bi 10 metre kalmıştı top kaptırdık sonra atak döndü ters ortada kafayla topu çkardı..

İleri çıkışlarına lafım yok kardeşim, ama boşaltacağı alanda ne kadar sorun yaşayabileceğimizi zaman gösterecek...Ofansif yönü kuvvetli olduğu kesin, defansını da hep beraber göreceğiz.

komdere
13.09.2011, 10:40

yok.. olmaması da lazım... seninki din de adamınki tiyatro oyunu mu?
la havle...

muribbi
13.09.2011, 16:28

ne kadar boş insanlar var aramızda!

ispiroğ61
13.09.2011, 16:34

Sen rahatsız oluyon diye adam inancından mı vazgeçsin..

Benim namaz kılmam elin gavurunu rahatsız ettiğinde namazımdan vaz mı geçeyim??

mit_o
13.09.2011, 17:19
acele etmeyin adam daha 1 maç oynadı 90 dk sahada kalmadı bile sabredelim tamamen hazır olup takıma yarar sağlicaktır hiç yoktan caleden çok yarar sağlicağına eminim !

balli_kuymak
13.09.2011, 18:37
ben çok beğendim iş yapar bence...

Asi Çaykaralı61
13.09.2011, 18:39
yarın ilk 11'de beklediğim futbolcularımızdan bir tanesi Marek Cech

hasancebi81
14.09.2011, 08:40
Hucuma cok katki yapacak, ama yukarda bir arkadasin soyledigi gibi savunma yonu biraz zayif gibi geldi bana. Geri donusleride 30 dakika icin yeterli gormedim. 90 dakiakda nasi olur sonraki maclarda gorecegiz. Ama futbolu bilen birisi oldugu belli. Bize boyle adamlar lazim. Caleden kat ve kat iyi olacagina eminim. Sol kanatta onunde oynayacak oyuncunun hizli geri donuslerde yadim etmesi onemli.

Giallorossi
14.09.2011, 18:54
Celustka sağda, Cech ise solda oynamali aksam

Mollasalihoğlu
14.09.2011, 18:57
Celustka sağda, Cech ise solda oynamali aksam

Öyle olacak muhtemelen. Ortada Giray Glowacki..

ibrahim
14.09.2011, 19:38
Gerekmedigi müddetce ataga kalkmamali. Fazla yorulmasin, macin sonlarina dogru cok acik veririz arkada. :S

Mert Özsarı
14.09.2011, 19:53
Ilk transfer gerceklestiginde pek umudum yoktu ama manisa macında kendine verilen sürede iyi bi performans sergiledi bu macta olmalı bence.

gustavo_colman
14.09.2011, 23:53
çok çok beğendim

Gökhan Topsakal
14.09.2011, 23:55
ne o öyle topu vyanındakine erip, öne koşup geri almalar filan=)

sol bek misin birader sen=)??

DeAgLeMaNyAq
14.09.2011, 23:56
Ziegler'i alamadık diye hiç üzülmeye gerek yok bence. Inter gibi bir rakibe karşı bile korkup mevkisinde çakılı kalmadı...

ozzy!
14.09.2011, 23:57
Bu adamı çok beğendim.

Hasan61
14.09.2011, 23:57
Ziegler'in ordu maçındaki performansına bakıyorum,Cech'in İnter maçındaki performansına bakıyorum.
Ziegler için düşündüğümüz paraya bakıyorum,Cech'in parasına bakıyorum.
%10000... kardayız.

Harun-61
14.09.2011, 23:58
Ziegler Ziegler dedik.....
;)

Cech hepimizi utandirdi...

Müthis akilli oynadi, yedigi sart kart dahi cok zekice idi,,,,

helal...

Ali İhsan
14.09.2011, 23:59
Lan, ataklara çıkan, alan-veren, boşa kaçan solbek mi gördük!

Mustafa Çolak
15.09.2011, 00:04
Kalitesi belli caleden sonra alves gibi geldi bana :D

SefaÇetinKulak
15.09.2011, 00:07
Maşallah diyerek başlayalım . Sol bek sıkıntımızı giderecek en yerinde transfer oldu .

unique
15.09.2011, 00:19
Bu adam, 1 milyon Euro'ya alındıysa kelepir direk. Harikaydı, inanılmaz oynadı.

Harun-61
15.09.2011, 00:21
Lan, ataklara çıkan, alan-veren, boşa kaçan solbek mi gördük!

en son 10 küsür sene önce görmüstük, Abdullah Ercan'di ;)

Süper.....Helal Cech:alkış:

Kadir
15.09.2011, 00:29
Sonunda bir adam bulduk sol beke :) Çok iyiydi.. Daha yeni başladı çok katkı sağlayacak inşallah :)

Bera B.
15.09.2011, 00:29
Beklerimiz çok iyi. Adam şut bile çekiyor ceza sahası dışından :p

pReN@_61
15.09.2011, 00:30
Çok iyi maç çıkardı.

İdris Toksoy
15.09.2011, 00:32
çok cesur oynuyor oyunu.rakip büyük demedi bindirdi vallaha.

Oğuz B.
15.09.2011, 00:33
Tekrardan hoşgeldin..
İyiki de geldin..;)

DURAS
15.09.2011, 00:33
ziegler adı geçtiğinde forumda bayram havası vardı. ben ziegleride tanımıyordum, cech ide. ancak iyi ki bu adam olmuş. aklını ayağıyla buluşturan, ziegler gibi yalandan defans yapmayan çok iyi bir solbek.

maydin
15.09.2011, 00:39
ileri çıkan bi solbek vaybe :D

BizeHerYer61
15.09.2011, 00:41
Soldan atakları zekice kuruyo ve soğuk kanlı pas düzenini koruyabiliyo geride. Kaç zamandır solbeke duyduğumuz hasreti giderdin, nazar değmeden devam

tzercin61
15.09.2011, 00:47
Çalım atan, verkaç yapan, takımını pozisyona sokan, hızlı, orta açabilen, pas verebilen bir Cale :D. Mükemmel tercihmiş hakikaten. Gerek tecrübesi gerek yetenekleri üst düzey. Bence derler ya olan hayıdır diye. O kadar suçladık yönetimi Ziegler meselesinde. Bu kesinlikle ondan çok daha iyi bir oyuncu...

Atakan
15.09.2011, 00:48
Ziegler'i almayıp Cech'i alarak çok iyi bir iş yaptık. Harbi bir sol bek bulduk yani.

Samet Yildirim
15.09.2011, 00:48
Bravo helal be...

sol beki bulduk...

Nonserviam
15.09.2011, 00:50
Sen bitanesin tosun birtane..

Bekir
15.09.2011, 00:50
Ya yürü git işine sen Sol bek falan değilsin,yıllardır her maçı 90 dakika izliyorum ben böyle bi sol bek görmedim,senin mevkin başkadır.

Merve H.Oğlu
15.09.2011, 00:51
Maşallah, çok beğendim bu akşam, Allah bozmasın (:

Tatar Kemal
15.09.2011, 00:53
çok çok iyiydi. ziegler olmayınca üzülmüştüm ama bu akşamki performansı ile ziegleri falan unutturdu hepimize.

Özge
15.09.2011, 00:54
Sonunda iyi bir bekimiz oldu.Hem savunmada hem de hücumdaydı.İkisini birden yapabilen bir bekimiz var artık.Çok iyiydi.

dimsag
15.09.2011, 00:58
bu maç ben beğendim adamda yetenek var tbrkler

Berk
15.09.2011, 00:58
İlk kez 90 dakika izledim kendisini ve hayran oldum resmen.Biz ki Celaleddinlerle, Moawadlarla, Calelerle büyümüş bir nesiliz ve Cech şahsen ben de Dani Alves etkisi yarattı.Bu sefer bulduk.İşte budur!!

cınar#7
15.09.2011, 01:00
harika..tecrübeside var ş.liginde

Ahmet_8
15.09.2011, 01:00
yıllar sonra sol bek bulduk sükürler olsun

ahamitokutan
15.09.2011, 01:02
ziegleri kim ziegler.adamsın,kralsın.oh be adam gibi bir sol bekimiz oldu çok şükür.

Salih Kara
15.09.2011, 01:04
topu önüne açıp dikine gitmesine hasta oldum

Suat Baş
15.09.2011, 01:04
çok kaliteli bir futbolcu tecrübeli ne yaptığını biliyor

İbrahim CİHAN
15.09.2011, 01:05
maşallah maşallah maşallah :) yıllar sonra tam bi sol bek bulduk sanırım, böyle devam..

Fatih
15.09.2011, 01:05
Gördüğüm en hızlı beklerden biri...

Bekir
15.09.2011, 01:06
Dağılın yahu bu adam sol bek değil,olamaz.

Berat Akçay
15.09.2011, 01:07
Soldan yardırmaya devam :) Harikasın ya ..

Salih Edip
15.09.2011, 01:10
OH bee... ZİEGLER... bsg... ucuz yırtmışız iyi ki yavşaklık yapıp fiyat arttırmışsın :D

f1bekir
15.09.2011, 01:11
Sonunda bulduk galiba.

iboandibo
15.09.2011, 01:17
adam gibi bir solbek buymuş yani.adam solu otoban yaptı helal sana hemde 1 mlyon euro luk adam.yenetime tebrikler iyi iş :)

Oğuzhan
15.09.2011, 01:18
Böyle sol bek izlemedim senelerdir ligimizde. Gerçekten ligin en iyi sol beki diyebiliriz bugün ki oyunuyla. Şampiyonlar liginde, Inter karşısında sol tarafı otoban yaptı ligdeki maçlarda düşünemiyorum.

Hasan61
15.09.2011, 01:19
Adam uzaktan şut çekti.Alışkın değil bu bünye.

annttiigs
15.09.2011, 01:21
la secdeye kapanıcam. sol bekimize bak :D

-Samet
15.09.2011, 01:24
Sen topu ayağına alınca ,

Yardır Lan :)

diye bağırasım geliyor :)

Abdülkadir Kılıç
15.09.2011, 01:25
Yemin ediyorum her bindirme yaptığında gözlerim doluyor. Trabzonspor'un böyle bir sol beki olması beni çok duygulandırıyor.

Sefa
15.09.2011, 01:28
Bu Adamı bir kere izlemeden iyi sallamıştım. Utandım valla.. :)

Gökhan KAN
15.09.2011, 01:28
La oğlum bu adam oyun kuruyor lan valla kuruyor billaha kuruyor..

Hasan YAYLI
15.09.2011, 01:29
Müthişsin....tek kelime

gabriel omar
15.09.2011, 01:31
Yemin ediyorum her bindirme yaptığında gözlerim doluyor. Trabzonspor'un böyle bir sağ beki olması beni çok duygulandırıyor.

Heyecandan yönleri karıştırdın :)

Abdülkadir Kılıç
15.09.2011, 01:33
Heyecandan yönleri karıştırdın :)

Harbiden sağım solum karışmış. Ama bizde bekler sağda da oynar solda da. Örnek: Celustka. :)

Mehmet Fatih Silik
15.09.2011, 01:33
Sen de futbolcu musun :D
Sonunda bulduk herhalde :alkış:

DeAgLeMaNyAq
15.09.2011, 01:35
Şu soldan topla birlikte yaptığı dribligler Roberto Carlos'u andırıyor...

Batuhan
15.09.2011, 01:39
Her maç böyle oyna canımı ye. Gerçek bir sol bek. Helal olsun! :alkış:

Özgür Öztürk
15.09.2011, 01:40
Sol bekte bir kedi gördüm sanki :eek:
Kedidir Kedi

Osman Yavuz
15.09.2011, 01:41
Hemi de hızlı:D

yorumsuz6117
15.09.2011, 01:58
Süper yardırıyor..

song
15.09.2011, 02:01
yönetimi kutluyorum güzel adam bulup almışlar bugün takımın en iyilerindendi

Mustafa Kara
15.09.2011, 02:04
İlk defa sol kanatımız bu kadar ısrarla ileride görüntü verdi. Teşekkürler Cech

ibrahim
15.09.2011, 02:07
Ekmek mushaf carpsin öyle. Ligin en kaliteli beklerine sahibiz beyler. Allahim nazarlardan korusun. Masallah deyin!!!

Yasin Altuntas
15.09.2011, 02:25
Eger bu Hafta Cech bir Assist yaparsa bazi Renkdaslarimiz ne yazikki Kaplten gidebilir :D

Ali Tunahan Güllü
15.09.2011, 02:27
Sol kanattan bir gidişi var.
Kim ziegler başkasını süpersin Cech :D

Arif Timurcioğlu
15.09.2011, 02:30
Ligde aldığı kısa süreyi saymazsak ilk maç şampiyonlar ligi intere karşı ve süper oyun devamını bekliyoruz.

İleli
15.09.2011, 02:32
masallah diyin aldigimizda en iyi ozelligi bindirmeleri denmisti gercektende oyle masallah...

mit_o
15.09.2011, 02:41
sonunda iyi bir sol bek kazandık gerçekten

Gordon Freeman
15.09.2011, 02:46
Çok hızlı ve atağa çok iyi destek veriyor.
Defans da fena değil..
Çok tuttum bu adamı..

Ömer TOPAL
15.09.2011, 02:53
transfer haberinin çıktıgı ilk günü ve yorumları hatırlıyorum da ahh ulan ahhh diyorum...peşin sözlü olmasak be uşaklar...

sifuni
15.09.2011, 03:26
sonunda bir sol bek Celutskada solda görevini yapiyordu ama gercek mevkisi sol taraf degildi Cech güzel ataklar baslatti ve iyi ileri cikislari oldu.Defansida anlatilan kadar kötü degildi hatta iyidi.

Ahmet KESKİN
15.09.2011, 03:41
adam ne kadar soguk kanlı top oynuyor öle interli topcuların içinden geciyor sanki....

İsmail Coşgun
15.09.2011, 03:45
Cech harika bir bek. Bugün bunu ıspatladı...

Seni takıma kazandıranların alnından öpmek gerek...

Tolga Kurt
15.09.2011, 03:49
Yaa ben bu adamı aşırı beğeniyorum öyle böyle değil.. Harika hücuma çıkıyor mükemmel defans yapıyor.. Nazar değmesin inş..

Hürgün Aygün
15.09.2011, 04:09
Yıllar sonra sol bek he hiç düşünmezdim.Müthişti gerçekten.:)

Erbay
15.09.2011, 04:10
Önünde adam oynamıyo hocu.

h@msi61
15.09.2011, 05:36
Cok hucumcu bir bek gercekten, fazlasiyla ileriye cikiyor, ayaklarina da hakim. Cale'den sonra tuhaf hissettirdi. Oldukca iyiydi macta.

DeAgLeMaNyAq
15.09.2011, 06:28
İnsanları tipleriyle pek yargılamam ama Ziegler'in artist halini gördükten sonra bu adam bana iyice sempatik gelmeye başladı...

hasancebi81
15.09.2011, 07:16
Hucuma cok katki yapacak, ama yukarda bir arkadasin soyledigi gibi savunma yonu biraz zayif gibi geldi bana. Geri donusleride 30 dakika icin yeterli gormedim. 90 dakiakda nasi olur sonraki maclarda gorecegiz. Ama futbolu bilen birisi oldugu belli. Bize boyle adamlar lazim. Caleden kat ve kat iyi olacagina eminim. Sol kanatta onunde oynayacak oyuncunun hizli geri donuslerde yadim etmesi onemli.

Mactan once bunlari soylemistim. Adam yaniltmadi bizi. Gercekten cok iyiydi. Topu bilen adam kendini belli ediyor, beyin var adamda. Ayaklarina hakim, oyunu iyi okuyo, topu oyuna iyi sokuyo. Yillar sonra gercek bir solbek bulduk belkide. Alindiginda burun kiviranlar, buda kim diyener utanmistir sanirim. Yalniz dun Haililin savunmada Ceche yardimlarida yadsinamaz. Cok iyi anlastilar o kanatta.

Sibel
15.09.2011, 07:56
Deneyimi ortada. Çok iyi işler yaptı. Onu izlerken özlem gidermiş gibi oldum ben de birçoğumuz gibi.
Allah nazardan saklasın.
Yüreğine sağlık Cech.

Süleyman50
15.09.2011, 08:33
soğukkkanlı ve kendine güveni olan bir futbol anlayışı var, bence iyi bir transfer...

Ertan 51
15.09.2011, 08:39
soğukkkanlı ve kendine güveni olan bir futbol anlayışı var, bence iyi bir transfer...
Evet çok iyi bir transfer,şikecilerin ziegler i ne 10 basacak,tam bizlik,çok faydalanacağız.

ertuuu
15.09.2011, 09:01
cl de 17 maçla en tecrübeli oyuncumuz. çok kaliteli bir oyuncu...

cahana
15.09.2011, 09:08
koy orta sahaya 10 numara oynasın bir insan bu kadar mı güven verir tek kelimeyle şahane ayağına çok hakim belki de takımın en iyisi bu konuda rüya gibi birşey