PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

selçukabi
23.03.2006, 12:49
Ligde 2005-2006'da sadece 3.lük iddasi kalan takimimiza, özellikle Avrupa'da örnekleri görülen Mart-Nisan ayinda transferlerin bitirilmesi prensibinden de faydalanilarak katkilarin baslanmasi gerekmektedir.Bu asamada bu basligi açmayi dogru buldum.Ve ilk haberi de buraya ekleyelim...

Trabzon?dan erken atak

Ömür AVCI

Trabzonspor Yönetim Kurulu, gelecek yilin takimini olusturmak için kollari erken sivadi. Iç ve dis tranfserde birçok ismi gündemine alan bordo mavili yönetim sezon bitmeden transferi tamamlayarak yeni oyunculari kampa yetistirmeyi hedefliyor.

Bordo mavililer ilk olarak Ankaraspor?un basarili sag kanat oyuncusu Musa Büyük?le söz kesti. Bu oyuncunun sezon sonunda kendisini Trabzonsporlu yapacak sözlesmeyi imzalayacagi belirtildi. F.Bahçe?de forma sansi bulamayan Mehmet Yozgatli ve sezon sonunda sözlesmesi bitecek Selçuk Sahin ve Malatyasporlu Bilal?le görüsme karari alan yönetim, Isviçre?nin Zürih takiminda top kosturan 23 yasindaki Gineli forvet oyuncusu Alhassane Keita ile her konuda anlasmaya vardi.

Kaynak:Hürriyet
Edited by: selçukabi

halil ibo
23.03.2006, 13:03
Bu demek oluyor ki transfer hakkindaki bu baslik 5000 sayfayi görür.smileys/smiley36.gifSaka bir yana bizzat transfer komitesinde görevli Haciosmanoglu'ndan radyo programinda duydum: ''Hocanin durumu netlesmeden transfer yapacak kadar cahil degiliz.''

Simdi böyle bir durumda da adama sormalilar: ''Baglayan mi var?Hocanla anlassana''.

Bana görebu transfer dedikodularisayfa doldurmak için yapiliyor.

Punisher-61
23.03.2006, 14:01
ben mehmet yozgatliyi Trabzonsporda görmek istemem...hatta fenerden hic bir futbolcuyu istememsmileys/smiley7.gif

The Londoner
23.03.2006, 14:05
Selcuk bu yaz doneminin muhtemelen en populer olmaya aday basligini sen actin. Tebrikler!

denizgrsy
23.03.2006, 14:08
güzel kardesim fatih akkel?bende son derece karsiydim,ama adamin Trabzonspora katkisini hayranlikla izliyorum.mehmet yozgatli türkiyede ortalari isabetli sayili sag kanat oyuncularindan,alinmasi zarar getirmez aksine faydali bile olabilir...

ama bence fener mehmet yozgatliyi birakmaz,sözlesmesi uzatilir.

Lokman
23.03.2006, 14:09
Desenize bizi uyutmak için erkenden ninni söylemeye basladilar eyvahlar olsun bütün yaz yine cin ali hikayeleri dinleyecegiz.

Nytre
23.03.2006, 14:13
demek bu dosyayida açtik...

bu konu Allah bilir kaç sayfa kaç mesaj kaç tartisma kaç balon haber görecek?...

ama yalniz 4-5 transfer görecek!...

haydi hayirlisi....

hamucera
23.03.2006, 14:18
fazla abartmaya gerek yok ve bence bu sayfada öle sallama gazetelerinin haberlerini yayinlayi akil bulandirmaya da gerek yok. gerçekelr konusulsun yeter

morientes
23.03.2006, 14:30
Haberler her ne kadar uydurma olasada Selçuk+Mehmet bence çok iyi olur.Dün mehmet oyuna girdikten sonra oyunun rengi nekadar degisti görmediniz herhalde ..... Yok istemeyüz devirleri geçti adam iyiyse trabznda her zaman oynar.smileys/smiley2.gif

Barış
23.03.2006, 14:31
yeni yönetim sikinti çektirmeyecek gibi görünüyor,devre arasinda mesaji verdiler zaten :)

Berberoğlu
23.03.2006, 14:38
Ilk mesajda ismi geçenlerden Mehmet Yozgatli ve Bilal Kisa bizde faydali olabilecek isimler.

Bir de Kayserideki Mehmet Topuz'u alalim derim ben...

Hüseyin Çümen
23.03.2006, 14:40
bizde çok yanlis bi mantik var biz 3 ezikten futbolcu alamyiz diye böyle bi mantik varmi bize hangi futbolcu lazimsa nerde olacagi öneli eger alinabiliyorsa alinmalidir fatihi görüyosunuz adam suan takimda en çok mücadele eden futbolcu bu mantigi geçmeliyiz artik

önceki seneler oktay ve sergen de eziklerden gelmisti ve bu takima faydali olmuslardi

Aslıhan
23.03.2006, 14:50
ben transferlerin devre arasinda yapilmasindan yanayim

bkz: simek , stepanov , F. Akyel smileys/smiley36.gif

TRABZONLU_TS
23.03.2006, 15:18
Hadi hayirlisi bakalim Transfer döneminin sonunda elde kac olacak...

Punisher-61
23.03.2006, 15:21
hem bence haber yalandir..Yönetim ilk önce Teknik Direktör sorununu halledecek..ancak ondan sonra Transfer haberleri gercekci olur

Sacit
23.03.2006, 15:23
kesinlikle 2 defans 1 orta saha ve 1 forvet alinmasi gerek

trapzonely_54
23.03.2006, 16:09
2 defans çok deilmi

TSunami
23.03.2006, 16:13
yine hüzünlü bitecek bir sayfa olmamasi temennisi ile baslayalim o zaman.

3sülüklerden oyuncu alip-almama meselesinde ise oyuncu alalim döküntü degil.

selçukabi
23.03.2006, 16:48
Selcuk bu yaz doneminin muhtemelen en populer olmaya aday basligini sen actin. Tebrikler!

Tesekkür ederim canim kardesim, ne zamandir kolluyordum baslik açilmadi mi? Zamanlama çok mühim tabiki bu konulardasmileys/smiley4.gifAçikçasi Mehmet Yozgatli veya Musa Büyükten biri Yattara'ya alternatif olsun veya Yattara onlarin alternatifi olsun diye alinacaksa OK.Fakat öncelikle bizim ilk onbirde eksiklik gösteren mevkilere oyuncu almamiz lazim diye düsünüyorum.

selcuk
23.03.2006, 17:16
bizde çok yanlis bi mantik var biz 3 ezikten futbolcu alamyiz diye böyle bi mantik varmi bize hangi futbolcu lazimsa nerde olacagi öneli eger alinabiliyorsa alinmalidir fatihi görüyosunuz adam suan takimda en çok mücadele eden futbolcu bu mantigi geçmeliyiz artik

önceki seneler oktay ve sergen de eziklerden gelmisti ve bu takima faydali olmuslardi

oktay bizde yetisdi

Tahir
23.03.2006, 17:24
Iyi bir yabanci santrafor iki orta saha bir defans daha iy bir kaleci alinabilirse iyi olur.Bilal,M.Topuz M.Büyük alinabilecek yerliler olmali ve alinacak adamlar bunlarin kalitesinin altinda olmamali

selcuk
23.03.2006, 17:31
bilali istemem daha iysini bulmaliyik ve fenerli olmayani

61_dnc_TS
23.03.2006, 17:54
takimi yönledirecek bir oyun kurucuya kesin ihtiyaç var......forvetede kaliteli bir yabanci aldikmi tamamdir....gerisini hallederler zaten

metehan
23.03.2006, 18:21
FB'den Aurelio'yu geri alabiliriz mesela.

BDiler61
23.03.2006, 18:28
takimi yönledirecek bir oyun kurucuya kesin ihtiyaç var......forvetede kaliteli bir yabanci aldikmi tamamdir....gerisini hallederler zaten

bencede en acil görünen bölgeler bunlar tabi birde sol kanat almamiz lazim hem açik he bek

sadman
23.03.2006, 18:32
arkadaslar benim bildigim ilk transferi yaptik zaten. emrah ve volkani malatyaya verirken geleceksezona bilal için söz aldik diye biliyorum. aslinda eminimsmileys/smiley1.gif

ayrica bir santrafor . sag ve sol bek birde orta sahaya oyuna top sokabilecek bir ön libero kesinlikle alinmali diye düsünüyorum. saygilar...

Nytre
23.03.2006, 18:39
iyice transfer kivamina gelmisiz :))) iki üç isimde yazildimi oooo ...

t.s.a.l.61
23.03.2006, 18:43
hayirlisiyla bu sne ii transferler yaparak insallah gelecek sene sampiyon olacagiz

t.s.a.l.61
23.03.2006, 18:45
tabi transferler yaparken takimi da bir arada tutmak lazim

Oğuzhan Görkan
23.03.2006, 19:33
bence öncelik sol kanada verilmeli.bu arada babamin söyledigine göre bugün okudugu gazetede(fotomaç-fanatik emin degilsmileys/smiley36.gif)trabzonspor o.lyon lu sylvian wiltord ile ilgileniyormus fakat manageri karsi çikiyormus.tek.dir. olarakta mustafa denizli düsünülyormus..
ne kadar dogru bilemem

kutoz
23.03.2006, 19:38
Hayallah, bu yilki Transfer dosyasinin ilk sayfasinda yerimi almayi düsünüyordum ama yine yetisemedim. 2 nci sayfada fena degil gerçi. En azindan 61 nci sayfayi yakalama sansim hala var. smileys/smiley4.gif

isin esprisi bir tarafa, bu konu bizim gelecek yilki yasantimizi derinden etkileyebilecek bir konudur. Sn.Atay Aktug yönetiminin yapmis oldugu yanlis transferler, bu yil bizleri fazlasiyla üzdü. Görevde ki yönetim kurulumuzun, ilk etapta Teknik Direktör konusunu açikliga kavusturmali. Bu belirsizlik, transferi etkileyecektir.

gerçekefsane
23.03.2006, 20:19
Mustafa Keçeli , Bilal Kisa, Umut Bulutsmileys/smiley2.gif

Mehmet Topuz veya Mehmet Yozgatlismileys/smiley5.gif

Bekir ve Sedatsmileys/smiley1.gif

Halil Altintop smileys/smiley4.gif

Özsu
23.03.2006, 20:22
bence yozgatli iyi bir futbolcu yarari kesin olur, dolayisiyla alinsin!

caykarali erhan
23.03.2006, 20:30
GÖKHAN ÜNAL dan nie kmse bahsetmio.bence fathlen beraber dagatrlardi bu ligi walla.nyse hayrlisi bide hayrettn(58)

sola..............

Oğuzhan Görkan
23.03.2006, 20:36
GÖKHAN ÜNAL dan nie kmse bahsetmio.bence fathlen beraber dagatrlardi bu ligi walla.nyse hayrlisi bide hayrettn(58)

sola..............
çok bencil ve bence trabzonsporda oyanayamaz

Özkan Erdem
23.03.2006, 22:14
Foruma en çok ziyaret edilen topic'ini erken açtik bu sene ama mantikli bence, transfere erken baslayacagiz madem topici de erkenden açalim. Insallah hayirli ugurlu olur, geçmis yönetimin çektirdigi izdirabin karsiligini bu yönetim güzel transferler ile verir umarim.

selcuk
23.03.2006, 22:26
umut bulut icin diye baskanindan bizim baskan söz almisdi bir ara yaziyordu

birde su halil altintopu unutun adam schalkeylen prensipte anlasali 3 4ay oluyor ön anlasmayi imzaladi bile usak üstüne basa basa 1 2sene ailemlen kalib schalkede oyniyacam diyor ist. medyasi sayfalarini dolduramadigi icin onun üzerine haber veriyor

selcuk
23.03.2006, 22:40
aaa birde bir almanyali menajer lazim biz adamlar transfer isinden tam anliyor bunlar kadar ucuza oyuncu kapabilen yok 1 örnek rafael van der vaart hsv bunu 4,5 milyon euroya aldi su anki degeri 27 milyon euro transfer buna derim ben 2.örnek larsen sören larsen biz gidip ceklerin gol kralina 3,5 milyon dolar verdik schalke gitti isvecte gol krali olan danimarkali larseni aldi kacami 2,3milyon euroya yani dolar olarak +-2,7 milyon dolara 12 golu var larsenin bide yani yedek oynuyor

diskus
23.03.2006, 22:53
turk futbolcu olarak umut bulut,bilal kisa,mustafa keceli bunlar kesinlikle alinmali. rizeli fahri tatan sozlesmesi bitiyorsa alinabilir,gecen hafta mardinspor dan sehmuz u cok begenmistim.bu transfer isi bana gore gec bile kalindi aurupali gelecek sezonun transferini coktan basladi bitmek uzere.

ozcan_asanoglu
24.03.2006, 09:37
yönetici haciosmanoglu 5 transfer yapacaklarini söylemisti;

bunlarin ikisi orta saha, biri forvet, biri defansin göbegi ve soluna olmali...nitelik itibariyle de en az üç tanesinin üst düzey olmasi lazim..

Oruç
24.03.2006, 11:11
Çok erken açildi bu topic.Daha 9 hafta var ligin bitimine.3.olmaya odaklanmasi gereken takimin transfere fazla kafa yormamasi lazim...

Travelair
24.03.2006, 11:34
Bence Umut Bulut ve Fahri Tatan hedef isimler olmali.

Umut Bulut futbolunu baya gelistirmis en büyük özelligi firsatçi ve çabuk olmasi

Fahri Tatan (Rize) ise ortasahada topa basan, pres yapan, çok kosan, ileri geri çalisan, dikine paslar atabilen bir oyuncu. Çok yarari olur kanisindayim

"Yabanci transferinde Avrupa çapinda flas transfer yapacagiz" lafindan pek ümitli degilim. Sonradan denen "Yapacagiz ama takim içi dengeleri bozmayacak"kalitesi bilinenyabancilarin ucuza gelmeyecegi göz önüne alindiginda "Yildiz adayi veyaparlamamis(?)" oyuncularla anlasilacagini gösteriyor.

2 yildiz sözünün verildigi ve yildiz alinabilecek en önemli mevkilerden birinde Belçika'nin Zurich takiminda oynayan, kimsenin tanimadigi Keita ile ilgilenilmesi bu fikri dogruluyor. Umarim gelecek sezonda dogru tespitler yapilarak "Yükte hafif pahada agir" oyuncular bulabiliriz. Asil önemli olan transferlerin Sezon öncesi kamplara yetistirilmesidir. Haydi yönetim göreyim sizi smileys/smiley20.gif

yaranozlu
24.03.2006, 11:40
Fahri ve Umuta ben de aynen katiliyorum. ikisi de çok kaliteli topçular. ins. alabiliriz. umut olmazsa forvete söle iri kiyim, eli ayagi düzgün birini almaliyiz. Estonyali Nemelo olabilirdi aslinda ama hemen gönderildi.

Aslıhan
24.03.2006, 11:45
bence en önemlisi oyunu yönlendirecek orta sahayi toparlayacak ve ataklari baslatacak birisi yani 10 numara lazim

ünal dan sonra bir on numaramiz olmadi bunun sikintisinida çok çektik.

benim için ismin önemi yok bu isi yapabilecek birisi taninmis yada taninmamis hiç önemli degil

Travelair
24.03.2006, 12:25
Evet 10 numara en büyük hedefimiz olmali gerçi Yattara'yi ortaya çeksek olacak gibi smileys/smiley36.gif. Saka bir yana teknik gücünün yanisira asist yapabilen dikine katedebilen sahayi biroyunkurucu lazim. Örnek: Juninho

bysurmeneli
24.03.2006, 13:12
Fahri (Ç.Rize),Hayrettin (Sivas), M.Topuz (Kayseri) Burhan (Diyarbakir) Selçuk (Vestel), Mustafa (Denizli) Umut (Ank. Gücü) Gökhan Ünal (Kayseri) Bilal (Malatya) Wederson (B.B.Ank)

Keita,Bonqoura (Gine)

Zurowski, Glowacki (Polonya)

Samaras (Yunanistan)

Alinacaksa kaliteli oyuncu alinmali

Musa Büyük'se eger transferi için ugrasilan oyuncu yazik valla bu yönetimde fos çikti demektir.

M.Topuz gibi hem sag da hem solda oynayabilen çok yönlü bir kanat oyuncusu varken ve üstüne birde milli takimin yeni kadrosunda düsünelen bir isimken daha önce Trabzona gelmeyen Musa Büyük ismine ancak gülerim

morientes
24.03.2006, 14:32
Millet kimleri aliyo biz geçen sezon bize gelmeye gerek görmemis soyadi büyük`, boyu,çapi,futbolu küçücük musacigin , ankara gücünde attamadiklari trabzonda hiç atamayacaklarinin göstergesi olan umutun,profosyonel liginin lig olarak dünyada kaçinci sirada oldugu merakla arastirilan bir ligden, zürih denen takimdan alinacak agani ......liginda bir adamin pesindeyiz.Vay benim cefakar taraftarim vay sampiyonluk için nice 50 yillara.Böyle baskanlarla bizim sampiyonluk göremeyecegimiz kesin debelki torunlarimiz görür tabi o zamana kadar kaç trabzonsporlu kalir onu bilemem.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

61_dnc_TS
24.03.2006, 14:59
milan baros.....yildiz sözünün yerine getirilmesi için ideal bir oyuncu...

kelkitli29
24.03.2006, 15:02
Hasan Kabze
Ibrahim Akin
Mehmet Topuz
Fatih Egedik

bu 4lüyü kapabilsek Türk olarak. Yaninada iyi bir yabanci

Lee, Jun ve Elleri satmaliyiz

Travelair
24.03.2006, 15:10
Mehmet Batdal ve Giresunlu Emre'yi unutmayalim

Murat'
24.03.2006, 15:25
Mehmet Yozgatli

Mustafa Keçeli

Ibrahim Akin

Hasan Kabze

Bi deeee Zurawski

denizci61
24.03.2006, 15:37
Bu topigi açan Selçuk kardesime tesekkür ediyorum. Seneye sampiyonluk hedefi olan bir takimin transfere bir an önce baslamasi lazim. Ben en çok söz verilen yildiz transferleri merak ediyorum. Baskan seçimden önce verdigi sözü tutacakmi! Yoksa yildiz diye her zaman oldugu gibi gökyüzünemi bakacagiz. Ve bir önemli nokta da hocanin belirsizligi. Hoca kalacakmi gidecekmi. Bu tam bir muamma. Benim hissettigim bu yönetim bu hocayla çalismak istemiyor...nedenini bilmiyorum ama istemiyor. Eger gerçekten durum böyle ise öncelikle "yildiz" bir hocayla anlasmalari lazim diye düsünüyorum. Hani bizi eski kimligimize döndürecek atak ve baskili, taraftari koltuguna hiç oturtmayan tarzda bir furbol oynatacak bir hoca . Ben en çok bunu özledim....

selçukabi
24.03.2006, 15:57
Fahri Tatan ve Umut Bulut... ikisinin de sezon sonu sözlesmeleri bitiyor.smileys/smiley4.gif

İleli
24.03.2006, 16:11
umut bulutla birlikte forvete 2 topcu sart

orta sahaya bi KOSAN BIR PLAYMAKER sart...

sol tarafa wederson sart...

Murat'
24.03.2006, 16:16
aslinda bu topici ben bir hafta önce açmayi düsündüm ama kapatilaagini düsündügüm için açmadim

Özsu
24.03.2006, 16:19
henüz erken ama yönetime güwenimiz sonsuz...

Bülent Bayraktar
24.03.2006, 16:44
hasan kabzeyle ankaragüçlü Umut

Bülent Bayraktar
24.03.2006, 16:46
bnce sne sonu bjkden ayrilacak olan tümer de çok iiiyyyiiii olurrr

coach
24.03.2006, 17:04
Arkadaslar ne çabuk unuttunuz rize'li daglis'i,,,Bide no olucak bu jun'un duru mu ? elimizde kaldi zibidi.

sultantekke
24.03.2006, 17:08
anlasilan bazi arkadaslar zurowski yi unutmamis yönetimden takib eden yokmu burayi duysunlar su feryadi..smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

antagonist
24.03.2006, 17:15
Bu topic mart'da açildi transferlereylüle kadar devam eder.Bence bu topic 750 sayfayi geçecek.Sonuç ne olur?Onu bilemem..

lutfu61
24.03.2006, 17:19
tümerle hasan sas çok yerinde olur bence

sadman
24.03.2006, 18:52
bence ununu elemis elegini asmis kisileri almamaliyiz. genç oyunculara yönelmeliyiz. basariya aç futbolcular almaliyiz ki takimda mücadele savasma ruhu olsun.isimler çok önemli degil.benim düsüncelerim bunlar. saygilar...

Ömer SEVİNÇ
24.03.2006, 18:57
Bana Zurawski demeyin...

Lütfensmileys/smiley7.gif

The Legend
24.03.2006, 19:14
eger gs den oyuncu alacaksak hasan sasve necati derim.ikiside bize çok katki saglar.

mexp
24.03.2006, 19:52
bence necati gibi bencil bir futbolcuya biz sabredemeyiz bize en önce iyi bir stoper lazim F. Akyel'i sag tarafa alip defansi saglamlalastirmaliyiz.

Salih Yazıcı
24.03.2006, 19:52
smileys/smiley7.gif
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">zurawski dmeyin ömer sari aklima geliyoooo</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Tansu Onur Erdoğan
24.03.2006, 22:46
bence genclere degil tecrübeli futbolculara yönelmeliyiz cünkü seneye sampiyonluk hedefliyosak isi saglama almaliyiz

degok
25.03.2006, 00:27
Fahri (Ç.Rize),Hayrettin (Sivas), M.Topuz (Kayseri) Burhan (Diyarbakir) Selçuk (Vestel), Mustafa (Denizli) Umut (Ank. Gücü) Gökhan Ünal (Kayseri) Bilal (Malatya) Wederson (B.B.Ank)

Keita,Bonqoura (Gine)

Zurowski, Glowacki (Polonya)

Samaras (Yunanistan)

Alinacaksa kaliteli oyuncu alinmali

Musa Büyük'se eger transferi için ugrasilan oyuncu yazik valla bu yönetimde fos çikti demektir.

M.Topuz gibi hem sag da hem solda oynayabilen çok yönlü bir kanat oyuncusu varken ve üstüne birde milli takimin yeni kadrosunda düsünelen bir isimken daha önce Trabzona gelmeyen Musa Büyük ismine ancak gülerim

Musa büyük trabzona gelmemis degildir. Istanbulsporda o dönemde takimin baskani çayci yöneticisi hademe oldugu için muattab bulunamamistir. Musa trabzona gelemedigi için çok üzülmüstü. Sonra istanbulspor tmsf ye devredilmisti ve tmsf de musayi Ankaraspora çok uygun bir sekildevermisti. Bunun nedenini de buradaki herkes anlayacaktir herhalde.

Emiroğlu
25.03.2006, 00:35
Berbatov - B.LEverkusen

Bayramovic - Shalce 04

Klose - Werder Bremen

Klasnic - Werder Bremen

Kanute - Sevilla

Samaras - Manchester City

Marselinyo - Hertha Berlin

Cok Ucuk Yildiz Alamicamiz Belli.. Bu Isimler Bize Daha Yakin Isimler oLacaktir.. Hepsi Hem Tecrübeli Hem Kaliteli..

selcuk
25.03.2006, 00:50
yabanci star olarak:

pascal feindounu cok para istemez yani dengeler bozulmas ve ortasahaya ilac olun cünkü her tarafinda oyniyabiliyor

ve hickimsenin düsünmedigi bir isim yasi 31 mevkii ortasaha sol disi ortasagada heryerde oyniyabilir ve oyuncularimiza professionelikte örnek olabilecek bir futbolcu takimi ingilterede ikinci lige dogru yol aldigi icin ucuza alabilecegiz ama en azindan yattaraya bir yedek olabilecek bir, eger sezon sonuna kadar sakatlanmasa alinmasi gereken en önemli oyunculardan biri bence:

mustafa izzet

selcuk
25.03.2006, 01:35
ve uzun arayislardan sonra bize yakisacak kaleciyi buldum asaga yukari dünyada ise yariyacak bütün kalecilerin kontratlarini inceledim ve süper yildiz bir kaleci buldum sene sonu kontrati biten simdi yönetim acsin keseyi ismi :

mickael landreau böyle bir kaleci bidah bulunmaz iste star kapsin yönetim bonservissis kaleci takimdan ayrilmayida kafasin koydu yas 26

Cakirmelik
25.03.2006, 01:35
Kardfesler..Zurawskiyi takip ediyorum..adam Kupada bi gol ve bi asisti
var..Kuoayi aldilar..Yasli deyib almayanlar baksin bi adamin
Grafikinesmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Cakirmelik
25.03.2006, 01:44
<table ="sgross" cellspacing="0" width="700">
<t><tr><td ="guues" align="left">Wettbewerb</td><td ="guues" align="center">Spiele</td><td ="guues" align="center">http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/tor.gif</td><td ="guues" align="center">http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/eigentor.gif</td><td ="guues" align="center">Torvorarbeit</td><td ="guues" align="center">http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/gelbe_karte.gif</td><td ="guues" align="center">http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/gelb_rote_karte.gif</td><td ="guues" align="center">http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/rote_karte.gif</td><td ="guues" align="center">http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/einwechselung.gif</td><td ="guues" align="center">http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/auswechselung.gif</td><td ="guues" align="center">Spielmin.</td><td ="guues" align="center">ø Min. pro Tor</td><td ="guues">

</td></tr><tr ="aufzaehla"><td align="left">Premier League</td><td align="center">13</td><td align="center">10</td><td align="center">0</td><td align="center">5</td><td align="center">0</td><td align="center">0</td><td align="center">0</td><td align="center">2</td><td align="center">4</td><td align="center">972</td><td align="center">97</td><td align="center">Details (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_statistik.php4?spieler_id=14922)</td></tr></t>
</table>

Adam 13 10 Gol atmis...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Egemen
25.03.2006, 02:00
landrau mükemmel bi kaleci. gelmesini çok isterim ama bize kalmaz sanirim...

selcuk
25.03.2006, 02:02
pasdinmi parayi gelir bence bonservisde yok iki üc milyon versinler eline gelir ozaman bence

eren_61
25.03.2006, 11:30

hangi takimda oynuyo??arkadasa katiliyorum bastin mi parayi gelir

Nytre
25.03.2006, 12:47
bir ara transfer gündemimizde olan samaras 3-4 hafta sahalardan uzak kalacakmis.

ÇaGaTaY
25.03.2006, 13:04
Arkadaslar bu baslik çok erken açilmis bi baslik,daha 2.yariya yeni basladik,yine transfer konusuluyo,1 haber çikmasin yani hemen gaza geliyo bizim millet smileys/smiley36.gifsadece uyduruk bi haber bence yani,gerçekle alakasi yok bunun...

selcuk
25.03.2006, 14:00

nantesde oynuyor 16 yasinda bu takimin altyapisindan gelip bugüne kadar bir numarasi 10 senedir 1 numarali kalecisi nantesin en güzel olanda paraya okadar önem vermeyenlerden ve dünyanin en iyi 30 kalecisinden oldugunu rahatlikla diyebilirimfransa milli takiminin 3 numarasi aradigimiz adam yani sampiyonlar ligi oynadi her türlü tecrübesi var söz verilen star bu adam olmalidir bence

Oruç
25.03.2006, 14:34
tümerle hasan sas çok yerinde olur bence

2 pis.lik futbolcu!.Tümer 32 yasinda!!!

selcuk
25.03.2006, 15:04
bu topic bence böyle olmuyor son transfer sezonundaki gibin hersey birbirine karisiyor 3 5 sayfa gececek ayni ismler tekralanack felan filan

bence bu topici yönetim degisse ayni su serbest kürsüde bulunan haftanin yarismasi puan durumlari oldugu gibi önerilen bütün isimler ilk sayfaya yazilib her üyeninde diyelim 20 puan verilse böylelikle kimi en fazla istiyoruk kimi istemiyoruk herkes hemen ilk sayfada görebilir ve arka sayfalarda istedigi oyuncu icin yorumlarimiz yapip kime nekada puan verdigimizi yazarik böylelikle hersey daha acik olurdu bence

gerçekefsane
25.03.2006, 16:38
Afrikali oyuncu transfer edilecek mi ? kaç tane transfer edilecek, Afrika kupasi nedeniyle 4- 5 maç oynamayacaklar.

Afrikali oyuncularin boslugunu doldurabilecek oyuncularda transfer edilmeli.smileys/smiley2.gif

selcuk
25.03.2006, 17:00
afrikali tek pascal feindounu alinmali

Emorfo
25.03.2006, 17:09
Su basliktan tek temennim saçma sapan yorumlar yaparak basligi bir pembe dizye dönüsmemesidir. Geçmis transfer baskliklarinda gördük ki bu baslik bize yaramiyor...

TSunami
25.03.2006, 17:23
bu baslik yüzünden, zuravski nin alinamamasi bir sampiyonlugun kaçmasindan daha çok yikmisti taraftari.

morientes
25.03.2006, 18:25
Kesinlikle Tümer Metin,smileys/smiley2.gif bizde kralligini ilan eder..

aliemre
25.03.2006, 18:36
1-Gökhan Ünal 2-Kamber 3-Mehmet Topuz(Kayseri)

4-Tolga Seyhan (s.Donekst)

5-Umut Bulut 6-Emre Güngör (Ankaragücü)

7-Musa Büyük(Ankaraspor)

8-Hasan Salihamidziç(Bayern Münih) 9-Pascal Feindounu Bunlar yeterli;mevcut kadro korunmali ve Mehmet yilmaz mutlaka degerlendirilmeli..

Özgür Öztürk
25.03.2006, 18:37
afrikali tek pascal feindounu alinmali

geçen hafta St.Etiene-Marsilya maçini seyrettim feindounu adam geçmede 1 numara. Kesinlikle alinmasi gereken biri. Insallah da alinir smileys/smiley20.gif

aliemre
25.03.2006, 18:43
Kadro Söyle olsa 1-Tolga 2-Fatih akyel 3-Tolga Seyhan 4-Stepanov 5-Salihamidziç 6-Hüseyin 7-Gökdeniz 8-Symkowiak 9-Fatih Tekke 10-Feindounu 11-Yattara süper olur...

BDiler61
25.03.2006, 18:58
bu baslik yüzünden, zuravski nin alinamamasi bir sampiyonlugun kaçmasindan daha çok yikmisti taraftari.

yaw zurawski konusunu açmayin valla bi gerip oluyorumsmileys/smiley36.gifEdited by: madheart17

zisinoli
25.03.2006, 19:06
Kadro Söyle olsa 1-Tolga 2-Fatih akyel 3-Tolga Seyhan 4-Stepanov 5-Salihamidziç 6-Hüseyin 7-Gökdeniz 8-Symkowiak 9-Fatih Tekke 10-Feindounu 11-Yattara süper olur...

smileys/smiley1.gifolayi bitirmissin birde su yeni yapacagimiz stadtan 1 kombine ayarlarsan bana bu is tamamdir. smileys/smiley36.gif

aliemre
25.03.2006, 19:31
Bu daha ilk 11.Yukarda yazdigim transferleri ve mevcut kadrodaki oyuncularida hesaba katarsak en az bu kalitede 2 takim daha çikar...

Ayrica sunu söyliyim takimimizin en iyi transferleri Ali Güzeldal,Ergin Keles ve Tolga Zengin olmustur.Gençlere önem verilmeli..

nemo_61
25.03.2006, 20:56
arkadaslar bizim hedefimiz eger sampiyonluksa bu tümer le hasan la olacak is degil..1 tane sol kanat sart...birde ya fatihin yanina iyi bir forvet yada orta sahaya iyi bir futbolcu lazim .çünkü fatih orta saha gelmeden top yapamiyoruz...bence öyle çok fazla futbolcuya ihtiyacimiz yok

Hüseyin Çümen
25.03.2006, 22:36
hasan sas i alabilirsek gerçekten harika bi transfer olur adam sinir bozucu hareketler yapiyor ama inanilmaz faydali isleride var faydasi zararindan çok fazla bizim takimda böyle oyuncu kaç tane var

tümer de bizim orta sahada çok iyi olur hazir ayriliyo da takimdan büyük ihtimal türkiye de kalir insallah bize gelir

sol açik en büyük sorun orta sahya oyun kurucuda lazim fatih e ii bi partner bide defans sart stefanov gibi bitane daha bulsak ama oyun kurabilmeli!!

tek isim verdigim yer 10 numara için rui costa hayalimi süslüyo 10 numara ona yakisir çok zormu gerçekten acaba

Adem Erdoğan
25.03.2006, 23:16
Tümer Metin&amp;Ibrahim Akin

Sefaenes
26.03.2006, 00:34
Sota ihtiyar delikanli ama gelse yine iyi olur bu sene hollanda da gollerini atiyor bedave alacaktik ama eski yönetim almadi nedense Avrupada yetenekli türkler var onlardanda bir kacini kata bilsek iyi olur yapanci konusunda istediklerimi yönetim alamaz smileys/smiley17.gifama takima en iyi adapte olacak insan lar secilmeli bir eller bir jun facialari daha istemiyoruz

U.Sadıkoğlu
26.03.2006, 00:59
3 eziklerden adam alinmasin bencesmileys/smiley7.gif

irfanköse276
26.03.2006, 02:03
Tümer Metin&amp;Ibrahim Akin

akin çok zor ama tümer bence de alinmali. Fenerden kemal de bu sene ayrilir. orta sahada çesitlilik açisndan bence çok ii olur. Her oyuncu degiseceginde hasani almaktan kurtulur vahid :)

Egemen
26.03.2006, 04:49

nantesde oynuyor 16 yasinda bu takimin altyapisindan gelip bugüne kadar bir numarasi 10 senedir 1 numarali kalecisi nantesin en güzel olanda paraya okadar önem vermeyenlerden ve dünyanin en iyi 30 kalecisinden oldugunu rahatlikla diyebilirimfransa milli takiminin 3 numarasi aradigimiz adam yani sampiyonlar ligi oynadi her türlü tecrübesi var söz verilen star bu adam olmalidir bence

+1967

Lapina
26.03.2006, 04:56
Yildizlari biz yaratalim..Gokhan GULEC ornegi mesela.

Travelair
26.03.2006, 11:22

+1967

cm9798 de Buffon ve Richards ile birlikte en iyi kaleciydi. Gerçek hayatta da öyleyse yararli olabilir

Arkadaslar bir arkadasimiz ortak bir liste yapalim demis. Bence çok dogru olur. O listede tüm futbolculari görebiliriz

diskus
26.03.2006, 12:59

+1967

cm9798 de Buffon ve Richards ile birlikte en iyi kaleciydi. Gerçek hayatta da öyleyse yararli olabilir

Arkadaslar bir arkadasimiz ortak bir liste yapalim demis. Bence çok dogru olur. O listede tüm futbolculari görebiliriz fransa ligi ile ilgilenmedigimden bu kaleciyi hic tanimiyorum dun biraz arastiriyim dedim gordum ki buyuk ihtimalle psg ile anlasmis gelecek sezon icin.

worldmaster
26.03.2006, 13:05
bu baslik 750 sayfayi geçer.ne de olsa her gün birini transfer ediyoruz lig bitimindesmileys/smiley4.gif

since1967_
26.03.2006, 13:06
harbiden dogru söylüyorsun. 1000 olur 1000 :)

Mustafa Önal
26.03.2006, 14:01
abi herkesi alalim diyozda bizim usklar ne olcak asil trabzon ruhunu tasiyan gençler sariyer , sebatta çüricekmi. unutmayalimki bu takim son üç sezonda toparlandiysa kendi altyapimizdan yetistirdigimiz yetenekleri geri getirdikten yakaladik.bence altyapidan çikanlarida takima kazandirmak lazim. belki okumussunuzdur altan tanri kulu ne diyo''gidin trabzondan topçu alin tipine bakmadan orasi futbol sehri deil , futbol ülkesi ''diyor. biraz kendi yeteneklerimize sahip çikalim. yarin hepsi paraya sebeb bizi satar trabzonlu olmayanlar.

hakantpl
26.03.2006, 17:01
Rivaldonun pesine düsmüs yönetim

FANATIK61
26.03.2006, 17:05
Yönetim kurulumuza yemek
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250306yemek.jpgBoydak Holding Yönetim Kurulu Baskani Haci Boydak ve Kayseri Sanayi Odasi Baskani olan kardesi Mustafa Boydak bugün yönetim kurulumuza bir yemek verdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzon'dan gelen basin mensuplarinin da davet edildigi yemek, holding binasinda verildi.

Baskanimiz Nuri Albayrak, yemekte Kayserisporlu futbolcu Gökhan Ünal'la ilgili yaptigi bir sohbetin ardindan, "Gökhan Ünal'i Kayserispor'un Onursal Baskani Mehmet Özhaseki'yle görüsüp kadromuza katmak istemistik. Ancak Kayserispor'un hedefleri nedeniyle bu transfer gerçeklesmemisti. Yine de Gökhan Ünal'in muhtemel bir transferinde önceligin Trabzonspor'da olmasiyla ilgili kendilerinden söz aldik" diye konustu.

Baskan Albayrak, yemekte Haci Boydak'a bir Trabzonspor rozeti hediye etti.

Bu arada, yemege eski yönetim kurulu üyelerimizden ve Trabzon Istikbal Centrum'un sahibi Murat Iskender de katildi.

Ali İhsan
26.03.2006, 20:55
Bence eski Trabzonspor ruhunu tekrar transfer edelim smileys/smiley1.gif

Emre7
26.03.2006, 21:20
jefo+tolga

ufuk+tayfun stefanow akyel lee

... hüseyin symek ......

gökdeniz+ömer riza

fatih& nbsp; .......

kadromuz bu farkli taktiklerde oynadigimizda o bosluklar dolmali 4-4-2 3-5-2 gibi +lari yedek olarak kabul edelim elimizdeki kadro bu dolacak ve gitmesi gerekecek çok adam var

eren_61
26.03.2006, 21:33
Bence eski Trabzonspor ruhunu tekrar transfer edelim smileys/smiley1.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kesinlikle dogru bir tespit

Tansu Onur Erdoğan
26.03.2006, 21:37
walla erciyestekibouazizi bizim defansi toparlar fatihi sag cekeriz göbekte stepanov +bouazizi solada iyi bi adam olsa defans tamamdir

Travelair
26.03.2006, 23:07
abi herkesi alalim diyozda bizim usklar ne olcak asil trabzon ruhunu tasiyan gençler sariyer , sebatta çüricekmi. unutmayalimki bu takim son üç sezonda toparlandiysa kendi altyapimizdan yetistirdigimiz yetenekleri geri getirdikten yakaladik.bence altyapidan çikanlarida takima kazandirmak lazim. belki okumussunuzdur altan tanri kulu ne diyo''gidin trabzondan topçu alin tipine bakmadan orasi futbol sehri deil , futbol ülkesi ''diyor. biraz kendi yeteneklerimize sahip çikalim. yarin hepsi paraya sebeb bizi satar trabzonlu olmayanlar.

okudum dostum ve helal olsun iyi hatirlattin yazisini bulup yapistirayim. Bu arada Ridvan'da Danone cup'ta oynayan futbolculari fb'ye tavsiye etmekle mesgul. Bizim usaklari kaptirmasak iyi olur

mini FaNaTiK
26.03.2006, 23:29
Komik gelebilir ama ben Eller-Stepanov ikilisinin seneye kampta birbirlerine uyum saglayacagini F. Akyel'den de sag bekte yararlanacagimizi ümit ediyorumsmileys/smiley5.gifAma görüldü ki bu aksam bizim her bölgemizde eksikler var transfer için bence bazi kararlarda erken karar vermek gerekir mesela:bjk örnegi-tiganayla yola devam ettiler..Bizim de gelecek sezonki hocamizi belirleyip ardindan transfer harekatina baslamamiz gerekiyor.Ümitsizlik en kötü sorunlarin baslangici olur taraftar için lütfen ümitlerimizi kaybetmeyelim takim ne kadar kötü olursa olsun..

Uluhan
26.03.2006, 23:47
Hakkaten önce trab zonspor ruhunu öncelikle ransfer etmek lazim bencede...sonra tümer hasan sas alinabilir..ama forumda bi arkadasin dedigi gibi muzzy cok ii olur...feindouno yu izlemedim ama herkes cok olumlu bahsediyo.. trabzonlu futboldan anlar varsayimiyla yola cikarak alinailir bence.Birde alinabilirse tolga seyhan geri alinmali..Bunlara ilavaten eger ergine sans verilmeyecekse kesinbirde forvetalinmali.. Kaleciye ihtiyacimiz benceyok&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;

lazpirana
26.03.2006, 23:47
RiVaLdo geliyor beyler ben haberini vereyim ankaraspordan musa büyük de tamam hayirli olsun smileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
27.03.2006, 00:00
serdar bali'den mi duydun kardessmileys/smiley36.gif

bütün maç söyledi durdu adam, getirelim rivaldoyu falan diye

gerçekefsane
27.03.2006, 00:02
Mehmet Yozgatlismileys/smiley2.gif

ihsanbayram
27.03.2006, 00:35
hasan salihhamidzic bayern münihin en degerli futblcusu kimin gücü onu trabzona geitiri be kardes?

ihsanbayram
27.03.2006, 01:10
?????????

Fatih Akyel Stephanov ????????????

Yattara&nbsp ;Hüseyin&nbs p; Szymek ???????

Gökdeniz

Fatih

Ilk 11 e 4 takviye mutlaka sart .

kayseriden gökhan ve özellikle mehmet topuz mutlak alinmali .

Hasan Cubukcu
27.03.2006, 01:29
Bize Trabzonlu futbolcudan baskasi yaramaz , Hasan ücüncüyü görüyorsunuz .
Trabzon lisesi dünya sampiyonu oldugunda bunlar trabzonsporun gelecek futbolculari diyorduk simdi bunlarin meyvelerini toplamaninzamani geldi bence . Takimin iskeletilen fazla ugrasilmadan 3-4 genc futbolcu takima adapte ettikmi bizim icin cok güzel olur .

Tansu Onur Erdoğan
27.03.2006, 01:40
[QUOTE=mini FaNaTiK]Komik gelebilir ama ben Eller-Stepanov ikilisinin seneye kampta birbirlerine uyum saglayacagini F. Akyel'den de sag bekte yararlanacagimizi ümit ediyorumQUOTE] kardes eller cok yavas ya o topu alip dönene kadar coktan golü yeriz biz

mkmsas
27.03.2006, 02:39
Jefferson

UfukhanFatih Stephanov&nb sp; (------)

(------) Szymek

Yattara Gokdeniz

Fatih& nbsp; (------)

Yedekler
Tolga
Celaleddin
Tayfun
Huseyin #
Hasan U. #
Adem Kocak #
Ferhat #
Omer Riza
Mehmet Yilmaz
-------
-------
-------
# 4ude ayni tip oyuncular.Bir tanesinin gonderilmesi gerekir.Bence Adem.Ilk 11 e en az 3 oyuncu sart.Defansa alternatif olabilecek genis kadrolu bir takim icin yedege yaoilacak 3 transferden 1 isi stopher birisi hem hucum hem defans yonlu bir sagbek bir tanede orta sahada oyun kurabilecek bir ortahasaha.Onemli olan ilk 11 deki 3 eksik.ve bence en onemliside onliberodaki.Diger yazilarimdada yazdim.Top yapabilecek takimi hucuma kaldirabilecek bir adam lazim.(aurelio-appiah)ve Forvet.Kesinlikle yirtici fatihin yukunu azaltacak Fatih yerine defansla bogusacak ve ona pozisyon hazirlayabilecek bir isim lazim.

Emre B.
27.03.2006, 09:46
Su an Rizede olan Altani alsak nasil olur?

Emre7
27.03.2006, 11:14
Su an Rizede olan Altani alsak nasil olur?

2 sezondur konyadayken dahi her transfer dosyasinda ilk ismimdir o ama ömerden farki kalacagini sanmam rizede pek takip edemiyorum on formundan uzak mi en azindan konyadaki?

Emre7
27.03.2006, 11:18
Trabzon lisesi dünya sampiyonu oldugunda bunlar trabzonsporun gelecek futbolculari diyorduk simdi bunlarin meyvelerini toplamaninzamani geldi bence . Takimin iskeletilen fazla ugrasilmadan 3-4 genc futbolcu takima adapte ettikmi bizim icin cok güzel olur .

o zaman gelecek sene sampiyonluktan uzagiz abi yapilanma yapilanma her sene ayni sey gör bak yazin en az devre arasindaki kadar oyuncu gidecek bu takimdan bize saglam adam lazim o dedigin gençlerde geysedeki gibi olacak milli takimami gitti sakat mi yedek oyuncu girecek, o zaman olur.

mesela ufuk bu seneninen iyi genci sonra tolga bak bu sene gene bos geçmedin..aliyi akçaabattan aldin 1 maçta mesur ettin sonra bul onu nirde...

bobmarley
27.03.2006, 12:34

hasan üçüncü .vs..yapmayin ya...

freezenty
27.03.2006, 13:05
Beyler duydunuz mu bilmiyorum

bizim baskan kayserisporun onursal baskaniyla konusup gökhan ünali istemis onursal baskanda sezon sonunda tamamdir demis......

tabi sadece onursal baskanla konusmamis baska yetkililerlede görüsmüs....

insallah gökhan ünal gibi hem genç hem teknik hemde süratli oyuncu kadromuza katarak ligin en azili forvet ekibini kurabiliriz.......

morientes
27.03.2006, 13:18
O BIZE gelmez kaysei yalaklari onu besiktasa verirler görürsünüz

Travelair
27.03.2006, 13:20
Uefa'ya giderlerse alamayiz

halil ibo
27.03.2006, 13:27
Eger satilirsa öncelik siz de diye söz verilmis.Kesin bir transfer gözüyle bakmayalim.

freezenty
27.03.2006, 13:27
onda haklisin ama önemli olan bizim uefa'ya gitmemiz eger biz gidemessek çok seyler kaybederizz.....

düsünsene rivaldo 2milyon dolar onunla anlasmaya gidiyosun ve sana sordugu ilk sey avrupa kupalarinda var misin oluyoo...

bi de uefa'ya gitme olayini bu açidan düsünelim gerçekten önemli en azindan gökhan ünal gibi kaliteli oyunculari transfer etmekte bize inanilmaz kolaylik sagliyacaktir.....

Nytre
27.03.2006, 13:49
tabiki dediginde haklisin ... eger sen kaliteli yabanci almak istiyorsan adam bunu sana sorar gelmek istemesede en dogal hakki...

Nytre
27.03.2006, 13:51
ayrica simdi aklima geldi...

eger t.direktör degisecekse ve avrupa çapinda kaliteli ve kendini kanitlamis bir kisi gelecekse bu kisinin referansi ile uefa olmasa bile futbolcular gelebilir.

Hüseyin Çümen
27.03.2006, 14:06
bize en az 10 tane kaliteli oyuncu lazim bizde çok is var revizyon sart artik hep ayni oyuncular la olmuyo yeni heyecan lazim 2 sene üst üste kaçirilan samp liktan sonra takimda ruh kalmamis o yüzden heyecanli teknik adam lazim takimi toparlayabilcek birisi olmali

ve artik hasan celalettin lee yong djokaj tayfun adem feridun gibi adamlardan vazgeçmemizlazim bu adamlarin çogu 2. ligde zor oynar

okan6161
27.03.2006, 14:11
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">o musa büyük bize gelemez gider baska ufak takimada gelmez bize </TD></TR>

Murat'
27.03.2006, 14:17
bu takimda artik ruh falan kalmamis bence ftih tekke de dahil artik trabzondan ayrilmak isteyenlere yol gösterilmeliiii bizim takmi yeni bastan kurmamaiz lazim

Travelair
27.03.2006, 16:21
Bize Alex türünde bir adam lazim. Sokakta görsen kim lan bu diyip döversin ama adamin asisti, duran toplari teknigi yüksek, takim takim olana kadar is görür hiç olmazsa

Bülent Bayraktar
27.03.2006, 16:23
bnce bize rahatlikla gelebilecek tek yildiz war RIVALDO su an olimpiyakosta oynuyooooo kesinlikle alinmasi lazim ölüsü bile bize yaraaaarrr

lazutlarlivera
27.03.2006, 16:30
Bizim en basta bi kaleci,sag bek,sol bek,sol açik,orta sahanin ortasi ve

forvet e çok ama çok klas adamlar lazim.yaaa siz hiç so taraftan söyle

adam akilli orta geldigini gördünüz mü?

Bu isler celaleddin le lee ile djokaj la olacak isler degil hele hele hüseyin

le hiç olmaz.O yüzden silkelenip kendimize gelmeli ve adam gibi

topçular almaliyiz.

Hasan Ayvenli
27.03.2006, 17:17
kesinlikle orta sahada tümer gibi sergen gibi teknik oyun kurucu adamlar lazim bize
en azindan bi tane
oyunu açacak ii asistler yapacak biri lazim sol kanata adam lazim yattaraya alternatif lazim
forvet lazim
sol bek lazim sag bek lazim
stoper lazim

Onur
27.03.2006, 21:16
Bizim en basta bi kaleci,sag bek,sol bek,sol açik,orta sahanin ortasi ve

forvet e çok ama çok klas adamlar lazim.yaaa siz hiç so taraftan söyle

adam akilli orta geldigini gördünüz mü?

Bu isler celaleddin le lee ile djokaj la olacak isler degil hele hele hüseyin

le hiç olmaz.O yüzden silkelenip kendimize gelmeli ve adam gibi

topçular almaliyiz.

Basladik bizde Chelsea gibi onu bunu almaya. yapmayin arkdaslar kendimize gelelim. Birakin yildizi o parayi alt yapiya yatirsinlar 5 sene bekleyelim sonra 5 sene sampiyon ve en önemlisi Avrupa a basarili oluruz. Ama bu dediklerimin hepsini bir kuyuya söylesem daha iyi...

Tansu Onur Erdoğan
27.03.2006, 21:46
birak hocam ya alt yapidan çika çika tayfun çikiyo ali sen cikti nerde belli degil

bizim türklerden bisey olmaz adam bi maca cikiyo kendini maradona saniyo

bakin rooney e adam ne simarik ne bise

aka5
27.03.2006, 22:14
arklar biraz buyuk dusunun.yok hasan ucuncumus tok altanmis bizi onun gibiler ancak 2. 3. yapar ama sampiyon yapmaz asla!!!smileys/smiley7.gifdiyosunun o gelmez bu gelmez bu is paraya bakar bas parayi bak kimler geliyor.gokhana ver parayi nasil gelir bize.bizimkiler buzamana kadar az maliyetle cok sey basarmak istediler cogunda basarisiz oldular.futbol gelisti bunu herkes biliyor.sanayilesti.para konusuyor.bu takima saglam 4 tane adam alsan tamam bikactanede yedek alinmali.sol kanat, orta alan , birde saglam forvetimiz oldumu olay tamamlanir.ayrica ben bu huseyinden kurtulmak istiyom adam katlediyo ya maci bagirmaktan baska bise bilmiyosmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifneolur git takimdan huseyin sana sabredemiyom.smileys/smiley7.gif

Bülent Bayraktar
27.03.2006, 22:15
tümer sezon sonunda ayriliyooo hizli davranirsak alabiliriz çokta ii olur

Hüseyin Çümen
27.03.2006, 22:17

aslinda tümer bize yakin gibi gözüküyo yönetim alirmi bilmem genis kadro için olmali bence lucecu yu da aliriz

simdi tümer ayrilinca yurtdisi zor bence febe almaz gese ye zaten gitmez(eer kafasi çalisiyosa para sorunu yoksa gitsin) biz en cazip olan takimiz

isteriz tümeriEdited by: husolee61

aka5
27.03.2006, 22:19

1.5 senedir surda tumer tumer diye yaziyom millet simdi tumer diyor.tumeri almamiz cok zor cunku askerlik problemi var.

Nytre
27.03.2006, 23:22
askerlik problemi çözülmesi imkansiz bir problem degil..

bana göre trabzonspor en iyi transferini t.direktörden yana yapmali...

mini FaNaTiK
27.03.2006, 23:29
1.5 senedir surda tumer tumer diye yaziyom millet simdi tumer diyor.tumeri almamiz cok zor cunku askerlik problemi var.

Evet Tümer askerlik problemi sebebiyle Türkiye'den ayrilmak istiyor,Avrupa'da da birkaç kulüp talipmis ona gelmesi alternatifli kadro ve ilk 11 için fayda saglar ama bence biraz zor gözüküyor..

Berat
27.03.2006, 23:47
Kendim izlemedim ama FM de kesfettigim ve Bosna'li arkadaslardan aldigim referansla önerebilecegim bir isim; 190cm boyunda,1986 dogumluMustafa Kucukovic.. En azindan arastirilabilir.. (Hamburg 'un kadrosunda)Edited by: Berat Tekke

Onur
27.03.2006, 23:50
birak hocam ya alt yapidan çika çika tayfun çikiyo ali sen cikti nerde belli degil

bizim türklerden bisey olmaz adam bi maca cikiyo kendini maradona saniyo

bakin rooney e adam ne simarik ne bise

Kesinlikle sana ktilmiyorum. Örnek çok fazla...

ctmeoy
28.03.2006, 01:26
söylicem adamlari alirsak ve takimin basina lucescuyu getirisek %95 sampiyonuz.(istatistikte herzaman %5 yanilma payi vardir)

1.Allesandro Parisi (messina)

2.Zaleyata (juve)

3.Thomas Klasener(schalke)

yerlilerden kimi alirsan oynar

kutoz
28.03.2006, 13:45
FATiH AKYEL TRABZON iÇiN ?DAHA iYiSiNi BULAMAZSIN? DEYiNCE Trabzon?a gelmek istedigini belirterek Fatih Akyel?e Trabzonspor?u ve Trabzon?u soran Hasan Sas?a Fatih, ?Durma gel? dedi...

Fatih Akyel?in Trabzon kefiliyeti üzerine G.Sarayli Hasan Sas?in, Trabzonspor?a gelme konusunda kararini netlestirdigi iddia edildi

FATIH AKYEL?E SORDU
Trabzonspor?a gelmek isteyen ancak Trabzon?da yasanan asayis olaylarindan çekindigi ögrenilen Hasan Sas, Fatih Akyel?i arayarak Trabzon?la ilgili bilgileri aldi ve Trabzonspor?a gelme konusunda kafasindaki tereddütleri asti. Hasan Sas?in, Fatih Akyel?e, ?Gelmeyi düsünüyorum ama tereddütlerim var? dedigi Fatih?in de, ?Hiç tereddüt etme, daha iyisini bulamazsin? dedigi ögrenildi.

BURADA HER SEY SÜPER
Hasan Sas?in Fatih Akyel?e, ?Trabzon nasil? Para sorunu çekiyor musunuz? Asayis olaylari ne durumda?? dedigi, Fatih Akyel?in de, ?Burasi mükemmel. Hiçbir sikinti çekmiyorum. Istanbul?da sana bir sey oldugunda yaninda kimseyi bulamazsin. Ama Trabzon?da herkes birbirine yardim ediyor? cevabini verdigi, Hasan?in Fatih?e, ?Trabzon?a gelme kararimi netlestirdin? dedigi ögrenildi.

AYRILACAGINI AÇIKLAMISTI
Bu sezon Galatasaray tribünlerinden en çok tepkiyi alan ve tribünlerle bir türlü barisamayan Sari-Kirmizili futbolcu Hasan Sas, daha önce medyaya yaptigi açiklamada ?Sezon sonu Galatasaray?dan ayrilmayi düsünüyorum? demisti. Trabzonspor, Hasan?in yanisira G.Saray?dan Necati Ates?i de renklerine katmak istiyor. (Kyn: TIKLA (http://www.takagazete.com/haber_oku.asp?haber=4331))Edited by: kutoz

TSunami
28.03.2006, 23:46
... Çok uzun süre oldu Trabzon'a gelmeyeli. Uçagimiz alçalmaya basladi. Avni Aker, sehrin göbeginde sanki bir yildiz gibi. Ama parlatilmaya ihtiyaci var. Aslinda cila Anadolu'da. Istanbul disinda top kosturan yüzlerce kaliteli futbolcunun gitmeyi düsündügü tek yer Istanbul mu olmali? Yükselen ve parlayan yildiziyla Trabzonspor'un ideallerden biri olmasi zor mu? Uzun lafin kisasi Trabzonspor'a hamsiyi zorla yiyen degil, kuymaga baliklama dalan, akittigi terle sönmeye yüz tutmus Anadolu Yildizi'ni parlatacak futbolcular gerek. bir de iyi bir boyaci. Gerisini biz anlatiriz zaten...
( "Trabzon'dan Maç Anlatmak", Levent ÖZÇELIK,Firtina, Ihtilal, Efsane) Edited by: TSunami

Tansu Onur Erdoğan
29.03.2006, 01:41
FATiH AKYEL TRABZON iÇiN ?DAHA iYiSiNi BULAMAZSIN? DEYiNCE Trabzon?a gelmek istedigini belirterek Fatih Akyel?e Trabzonspor?u ve Trabzon?u soran Hasan Sas?a Fatih, ?Durma gel? dedi...

Fatih Akyel?in Trabzon kefiliyeti üzerine G.Sarayli Hasan Sas?in, Trabzonspor?a gelme konusunda kararini netlestirdigi iddia edildi

FATIH AKYEL?E SORDU
Trabzonspor?a gelmek isteyen ancak Trabzon?da yasanan asayis olaylarindan çekindigi ögrenilen Hasan Sas, Fatih Akyel?i arayarak Trabzon?la ilgili bilgileri aldi ve Trabzonspor?a gelme konusunda kafasindaki tereddütleri asti. Hasan Sas?in, Fatih Akyel?e, ?Gelmeyi düsünüyorum ama tereddütlerim var? dedigi Fatih?in de, ?Hiç tereddüt etme, daha iyisini bulamazsin? dedigi ögrenildi.

BURADA HER SEY SÜPER
Hasan Sas?in Fatih Akyel?e, ?Trabzon nasil? Para sorunu çekiyor musunuz? Asayis olaylari ne durumda?? dedigi, Fatih Akyel?in de, ?Burasi mükemmel. Hiçbir sikinti çekmiyorum. Istanbul?da sana bir sey oldugunda yaninda kimseyi bulamazsin. Ama Trabzon?da herkes birbirine yardim ediyor? cevabini verdigi, Hasan?in Fatih?e, ?Trabzon?a gelme kararimi netlestirdin? dedigi ögrenildi.

AYRILACAGINI AÇIKLAMISTI
Bu sezon Galatasaray tribünlerinden en çok tepkiyi alan ve tribünlerle bir türlü barisamayan Sari-Kirmizili futbolcu Hasan Sas, daha önce medyaya yaptigi açiklamada ?Sezon sonu Galatasaray?dan ayrilmayi düsünüyorum? demisti. Trabzonspor, Hasan?in yanisira G.Saray?dan Necati Ates?i de renklerine katmak istiyor. (Kyn: TIKLA (http://www.takagazete.com/haber_oku.asp?haber=4331)) senaryo hiç inandirici degil basin bu konusmayi nerden bilebilir hasan mi sizdirdi basina fatihmi bi gidin allah askina

zanoylu
29.03.2006, 01:59
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Banada biraz döseme gibi geldi...smileys/smiley36.gif hemida eysinden</TD></TR>

Çakır
29.03.2006, 08:09
Bu haber de Vatan'dan:

<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e6e6e6>Trabzon flörtü</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=470>http://www.vatanim.com.tr/pics/news/74464000.jpg G.Saray'la sözlesmesi sezon sonunda bitecek olan milli futbolcu, kendisine sunulacak teklifin istedigi gibi çikmamasi durumunda bordo-mavili takima gitmeyi düsünüyor
29.03.2006

Bu sezon bekledigi istikrari ve basariyi yakalayamayan, ancak yeni baskan Nuri Albayrak ve yönetim kuruluyla gelecek sezon için çalismalara baslayan Trabzonspor'un gündeminde G.Saray ve Milli Takim'in yildiz futbolcusu Hasan Sas var. Yeni sezon için birçok ünlü futbolcuyu listeye alan ve gerek dogrudan görüsmeler yapan, gerekse bilgi toplama asamasinda bulunan bordo-mavili yönetimin Hasan'i gündeme aldigi, yildiz oyuncunun da Trabzon'u düsündügü ögrenildi

Hasan'in sorulari
Kisa bir süre önce, eski G.Sarayli, yeni Trabzonsporlu Fatih Akyel'i arayan Hasan, bordo-mavili takimla ilgili sorular sordu. Eski takim arkadasi Fatih'e "Orada paralarinizi zamaninda alabiliyor musunuz? Basinda da çikan mafya ve silahli saldiri olaylari size yansidi mi? Sen Trabzon'da huzurlu musun? Ben oraya gelirsem sikiinti yasar miyim?" diye soran Hasan Sas su yaniti aldi: "Sen hiç merak etme. Trabzon kentinde baslangiçta bana karsi çikanlar da vardi. Ama basarili olunca sahiplendiler ve bagirlarina bastilar

Fatih'ten güvence
Burada mutlu olursun. Trabzon halki hirsli futbolculari çok seviyor. Sen tribünleri ayaga kaldirirsin. Ayrica burasi Istanbul gibi degil. Aleyhine bir durum oldugunda herkes sahip çikiyor. Paralarimizi zamaninda aliyoruz. Stat yenileniyor. Hedefleri daha da büyümek. Mafya konulari da basina yansidigi gibi degil. Huzur konusunda hiçbir sikinti yok. Trabzon'a gel." G.Saray'la sözlesmesi sezon sonu bitecek olan Hasan'in sari-kirmzili yönetimin kendisine sunacagi teklifi bekleyecegi ve Trabzonspor kararini da bu teklife göre verecegi belirtildi. </TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

toshiba
29.03.2006, 08:43
Madem Akyel geldi, Hasan'da gelebilir ancak onemlisi bizim yonetim sezon sonunda hoca degistireceginden; su Gerets denilen adami koparamazmiyiz o takimdan. Ben bu kadar bsari beklemiyordum adamdan Turkiye'ye geldiginde, bize getirsek bu adami guzel olur, atakta oynatiyor...

Şentürk
29.03.2006, 12:08
Madem Akyel geldi, Hasan'da gelebilir ancak onemlisi bizim yonetim sezon sonunda hoca degistireceginden; su Gerets denilen adami koparamazmiyiz o takimdan. Ben bu kadar bsari beklemiyordum adamdan Turkiye'ye geldiginde, bize getirsek bu adami guzel olur, atakta oynatiyor...

vahid olmazsa eric gerets olsun çok begeniyorum o adami..(tek sevmedigim tarafi gaysenin t.direktörü olusu)

halil ibo
29.03.2006, 12:13
Ates olmayan yerden duman çikmaz diyecegim ama bizim malum basin taifemiz denizin içnden bile duman yükseltecek kabiliyete sahip oldugu için Hasan Sas haberlerine kuskuyla bakiyorum.Olsa olsa Sas'in fiyatini yükseltmek için kullanilan bir taktik gibi geliyor bana.

Mollasalihoğlu
29.03.2006, 14:44
Çok siki GS'li birisinden dün duyduguma göre Hasan Sas Trabzonspor'a imzayi atmis bile.

2. bombanin da Nihat Kahveci oldugunu söyledi ama kesin bise yokmus..

Güvenilirligi konusunda bise diyemem ama siki GS'li ve genis çevreli birisi oldugunu söyleyebilirim..

morientes
29.03.2006, 15:45
Hikaye,bu yönetiminde bes kurusu yok.Adasim olamasina ragmenkendisinden nefret ettigim bir zat aklima geldi, Özkan Sümer yildiz arayan göge baksin demis, bize tarihimizin en kötü dönemini yasatmisti. Bir düsünüyorumda kentimizden çikan en taninmis ve zengin aile Ulusoylar sirketler gurubu neden bu takima sahip çikmazlar anlamak mümkün degil hani Haluk Ulusoy soysuzu galatasarayli ama babasi saffet ulusoy Trabzonsporlu diye biliyorum..

Mollasalihoğlu
29.03.2006, 15:58
Bu yönetimin 5 kurusu yok??

Hangi bankalardaki hesaplarini kontrol ettin adamlarin??

Murat'
29.03.2006, 16:38
Çok siki GS'li birisinden dün duyduguma göre Hasan Sas Trabzonspor'a imzayi atmis bile.

Güvenilirligi konusunda bise diyemem ama siki GS'li ve genis çevreli birisi oldugunu söyleyebilirim..

wallaben bunlara biraz olsun bile inanmiyorum zorrr bu transferler

Tahir
29.03.2006, 16:46
Hasanin ölüsü is yapar abi onu alma imkanimiz olabilir bu kullanilmali

Mollasalihoğlu
29.03.2006, 16:52
bence bi zorlugu yok,adam para alamiyo,sözlesmesi de bitiyo..dogrulugu tartisilir orasi dogru

Murat'
29.03.2006, 16:59
adam ancak gsden kovulursa gelir adama az sövmediler avni akerde gelmez bende olsam gelmem bana sözülen stada

selçukabi
29.03.2006, 17:06

Dikkate deger bir açiklama, 100-200 mesaj atan tanimadigim biri yazsa hadi lan ordan derdim ama 2000 küsür mesaj atan birisi olarak gerçekten istahimi artirdin dostum yaa

Adnan Mollasalihoğlu
29.03.2006, 17:40
Bu haber 2 hafta önce kulislerde konusuluyordu en son F. Akyel'i arayinca Hsan sas olay bomba gibi patladi...Ama yine de kesin bise diyemem...

halil ibo
29.03.2006, 17:42
Trabzonspor?da Musa Kus tamam

Ali Naci KÜÇÜK

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1300777.jpgBu sezon istedigi sonuçlari alamayan ve önümüzdeki sene sampiyonluk hasretine son vermek isteyen Trabzonspor yönetimi simdiden transfer için dügmeye basti. Baskan Nuri Albayrak?in da onayiyla bordo mavili takim Sivasspor?un orta saha oyuncusu Musa Kus ile söz kesti.

Devre arasinda G.Saray?inda gündemine gelen ancak transferi gerçeklesmeyen oyuncunun Karadeniz ekibinin teklifine sicak bakarak prensipte ?evet? yaniti verdigi ögrenildi. Trabzonspor yönetiminin para konusunda görüsmedigi, oyuncunun sözlesmesinin transfer sezonu açildiginda yapilacagi ifade edildi.

Bizim yönetim herhalde bütün Musa'lari toplayacak.Bu Musa'lardan biri iyiydi ama hangisi.smileys/smiley4.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
29.03.2006, 17:46
Metin'im agzindan bal damliyor...

Sagli sollu kadroya bak

H.Sas + Yattara kanatlarda..
Fatih en az 45 gol atar eger bu transfer gerçeklesirse..
umutla bekliyorum smileys/smiley1.gif

Mollasalihoğlu
29.03.2006, 18:10
yok aga..

Fatih'in miyadi dolmus da,duymadin mi..

Sanki süt de son kullanma tarihi dolacak smileys/smiley36.gif

Sacit
29.03.2006, 18:19
hasana bu kadar küfrettiler gelir mi ki smileys/smiley5.gif

Mollasalihoğlu
29.03.2006, 18:39
hasan küfürlere tepkisi:

tamam anliyorum onlari da bari kelime bise atmasinlar,çok aciyo...

hasan sas'i hiç bu kadar pozitif görmüs müydünüz?

eren_61
29.03.2006, 19:05
eger bu hasan ve nihat dogruysa harika olur

BDiler61
29.03.2006, 19:18
hadi hayirlisi

Bülent Bayraktar
29.03.2006, 19:24
Hikaye,bu yönetiminde bes kurusu yok.Adasim olamasina ragmenkendisinden nefret ettigim bir zat aklima geldi, Özkan Sümer yildiz arayan göge baksin demis, bize tarihimizin en kötü dönemini yasatmisti. Bir düsünüyorumda kentimizden çikan en taninmis ve zengin aile Ulusoylar sirketler gurubu neden bu takima sahip çikmazlar anlamak mümkün degil hani Haluk Ulusoy soysuzu galatasarayli ama babasi saffet ulusoy Trabzonsporlu diye biliyorum..

hepsinden önemlisi ali osman ulusoy war beeeeee

nemo_61
29.03.2006, 19:53
ben hasan sas i istemem zaten gay se nin de yolliycagini hiç saqnmam

..bence bize yabanci bi forvet lazim (siddetle)

Onur
29.03.2006, 21:06

Sirf yönetimi elestirmek için elestirmeyin. Trabzonspor suan ligin en zengin 2.klübüdür.

Bülent Bayraktar
29.03.2006, 21:39
kaleci,forwet ,sol orta ssahaa bide orta sahanin ortasina transfer yeterli

selcuk
29.03.2006, 21:41
niye ikinci eminmisin gecenlerde biyerde okumusdum bu sene sadece 10 milyon dolara yakin iceri girmis fener yani bankanin parasini 2-3 gün harcarsin ama günü gelir o bankalar parayi geri istedimi ne olacak . 3-4 sene bekliyelim ozaman görecegiz gercekten zenginmi yoksa ufak usagin elindeki kredikarti gibi parami harciyorlar ben pek inanmiyorum fenerin zengin olduguna borclan bence geciniyorlar bir gün nede olsa devlet borcu öder düsünüyorlardir

Hasan Ayvenli
30.03.2006, 02:59
hasan sasin gelmesini çok iyi bi transfer olarak görmemk lazim formda degil zaten
nihat olayinin dogru oldugunu sanmiyorum
tümerin alinmasini çok isterim veya onun ayarinda bi futbolcunun
bi de yabanci takimi ve taraftari atesleyecek forvet almaliyiz
mesela larrsson seneye isveç ligine gidecek isveç ligine gidecegine biz almayi denesek gelebilir bence

Cengiz Çubukcu
30.03.2006, 07:56
ben ankaragücünden umut bulutun alinmasini çok isterim...tam bize göre bir forvet..

emre81
30.03.2006, 09:48
hasan sasin gelmesini çok iyi bi transfer olarak görmemk lazim formda degil zaten
mesela larrsson seneye isveç ligine gidecek isveç ligine gidecegine biz almayi denesek gelebilir bence

Larson'un kalmasi için Rijkard baski yapiyor adam orda bile kalmiyor bize gelmesi mümkün degil yani, yildiz alacagiz diyorsak bence tek isim var Rui Costa

emre81
30.03.2006, 09:53

Dikkate deger bir açiklama, 100-200 mesaj atan tanimadigim biri yazsa hadi lan ordan derdim ama 2000 küsür mesaj atan birisi olarak gerçekten istahimi artirdin dostum yaa

Ya simdi bu yazilan dogrumu ne demek bu yani sizin mantiginiza göre biz hiç bisey yazmayalim siz kendi aranizda 2000 msj üstündekiler paylasin fikirlerinizi

Emre B.
30.03.2006, 10:26
Hasan eskisi gibi oyniyacaksa gelsin.Nihatin da dogru oldugunu sanmiyorum ama olursa süper olur

selçukabi
30.03.2006, 10:38
Hasan Sas'i istemeyen arkadaslari anlamak mümkün degil, ondan daha hazirliksiz gelen Akyel'in neler yaptigi ortadayken.Bu arada Nihat olayi olursa süper olur ben bir de bunlara Emre'yi eklemek isterim.Çünkü adam Newcastle'da mutlu degil ve ayrilmak istiyor.Ayrica bizim Zidane, Rui Costa,Gallardo gibi çok sansasyonel bir transfer de yapmamiz lazim.

Hasan Ayvenli
30.03.2006, 17:42
rui costa transferi de mümkün gözüken transferlerden
para varken alinabilecek bi oyuncu ve çok da süper olur alinabilse
nihat ve emrenin gelecegini sanmiyorum
yerli forvetlerden de gökhan ünal ve ankaragücünden umut ikisinden biri gelsin
bilalle anlasmistik galiba o da sol açik için alternatif olabilir

Oğuzhan Görkan
30.03.2006, 23:49
fatih,gökdeniz,szymek,yattara,ufukhan,ergin,ali disinda bütün takimi yenilesinler baska çare yok

Mollasalihoğlu
30.03.2006, 23:51

Ya simdi bu yazilan dogrumu ne demek bu yani sizin mantiginiza göre biz hiç bisey yazmayalim siz kendi aranizda 2000 msj üstündekiler paylasin fikirlerinizi

yanlis anlasilma var,kirmaya gerek yok birbirimizi smileys/smiley2.gif

ben defansa adam istiyorum,fatih akyel de sag bek oynar böylece...

Oğuzhan Görkan
30.03.2006, 23:51

nihat zaten villareal ile anlasmadi mi?orayi birakipta trabzona gelmez sana katliyorum nihat olayi yalan haber ve imkansiz ama ben HALIL ALTINTOP derim...ondan iyisini mi bulcaz ömer rizanin yerine keske onu alsaydiksmileys/smiley19.gif

diskus
31.03.2006, 10:20

nihat zaten villareal ile anlasmadi mi?orayi birakipta trabzona gelmez sana katliyorum nihat olayi yalan haber ve imkansiz ama ben HALIL ALTINTOP derim...ondan iyisini mi bulcaz ömer rizanin yerine keske onu alsaydiksmileys/smiley19.gif halil altintop schalke ile anlasali aylar gecti baska takimla anlasan futbolculari bosu bosuna buraya yazmayalim

61-firtina
31.03.2006, 10:28
vallaha çok iyi bir kaleci istiyorum bu sezona söyle içimizin rahat olacagi bir kaleci

halil ibo
31.03.2006, 10:36
Ara transferde gelen ve takimda direkt olarak yer alan oyuncular dikkate alindiginda bu yönetimin transferdeki basarisi % 25-30 arasinda.Bizim takimda yeni sezon için komple bir yenilenme gerektigi için bu orana göre 20 veya daha fazla oyuncu transfer etmemiz gerekiyor.smileys/smiley5.gifTransfer için söyleyecegim tek sey: DAHA ISABETLI TRANSFERLER DILERIM.

Oğuzhan Görkan
31.03.2006, 18:30

nihat zaten villareal ile anlasmadi mi?orayi birakipta trabzona gelmez sana katliyorum nihat olayi yalan haber ve imkansiz ama ben HALIL ALTINTOP derim...ondan iyisini mi bulcaz ömer rizanin yerine keske onu alsaydiksmileys/smiley19.gif halil altintop schalke ile anlasali aylar gecti baska takimla anlasan futbolculari bosu bosuna buraya yazmayalim
senol hoca zamanindan bahsediyorum,bu sezonun basindan

Hüseyin Çümen
31.03.2006, 23:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=348 align=center>
<T>
<TR>
<TD align=middle>http://www.abc.net.au/worldcup2002/galleries/portugal/costa.jpg </TD></TR>
<TR>
<TD>

Rui Costa
(Image: Getty/Jamie MacDonald)</TD></TR></T></TABLE>

http://news.dipag.com/pictures/lowres/20050912/0000004276.jpg

nekadar da yakisiyor 10 a 10 numara hamiden sonra 10 un en çok yakisicagi futbolcu

samway
31.03.2006, 23:40
bu dosyalar çok açilicak daha :) ama bence kaleci sart

FANATIK61
31.03.2006, 23:55
Bunlar gene dogru dürüst transfer yapamiyacak, elalem coktan basladi imza attirmaya gelecek sezon icin, bizimkiler hala uyuyorlar....

Gene ikinci sinif oyunculara kaldik...smileys/smiley5.gif

tsmaniac
01.04.2006, 12:35
rui kosta, hasan sas puahahahahahahasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif bu moralsiz günümde güldürdünüz beni eksik olmayin

musa kus, abdurrahman, fehmi ye devam

degok
01.04.2006, 12:58
Ilk önce trabzonspor ruhu transfer edilsin gerisi gelir

Alpayer
01.04.2006, 13:06
kaleye kesin Sey Givin smileys/smiley4.gifya da onun gibi %100 lük pozisyonlarda bile basari yüzdesi yüksekbi kaleci almak lazim.yabanci serbest olursa Jeff 1 sene daha takilsin kiralik.

Mollasalihoğlu
01.04.2006, 13:24
hasan sas fatih tekke'den iyi topçu mu ki trabzonda oynamayacak??

siz büyük düsünemedikten sonra yönetim bi tarafini yirtsa bise olmaz..

Sacit
01.04.2006, 16:20
çok iyi bir defans ve orta saha alinmasi gerek.bunlardan biri hasan sas da olabilir

Burçak
01.04.2006, 16:26
yine basladik transfer dosyasina . ama istediklerimizin hangisi aliniyor. hiç biri.

Nytre
01.04.2006, 16:37
bu dosya yine 200sayfaya ulasir diyorum... ama sonuçta elde var sifir olacak..

Hasan Ayvenli
01.04.2006, 19:54
bence de adam akilli transfer yapamadan biteceksmileys/smiley5.gif

fanatikdevri
01.04.2006, 20:12
ne transferlermis be biz bu transferlerle seneye kesin ligin tozunu attiririz.fenerde kadroya giremeyen adami mi alicaz içlerinde bir tek bilal alinir gineliyi tanimiyoruz ikinci bir jun olabilir.allah bize sabir versin diyorum baska bise dememe gerek yok zaten

gurbetçi 61
02.04.2006, 00:36
öncelikle takimdan fatih,gökdeniz,hüseyin vs,gidecek,sonra takim oyunu oynayan adamlar alinacak,iyi bir revizyon sart,

asdf
02.04.2006, 00:40
bence takim cok güzel hatta mükemmel bir takimimiz war ama ya takim isinamiyo birbirine yada bu isin icinde bir is war bence !!!

Nytre
02.04.2006, 02:49
takimimizdaki bazi oyuncular o formayi haketmiyor bazilarida artik misyonunu tamamlamistir.

AyhanPe
02.04.2006, 03:45
böyle baslikli topiclerden nefret ediyorum..kimbilir kac sayfa olacak
buda..kesin 500 sayfayi gecer..ne hayal kirikliklari yasayacagiz yine...smileys/smiley19.gif

ofluhalit
02.04.2006, 12:11
ulusoy ailesini 5e 10a katlicak kadar zengin hemserilerimiz var ama sorun bu insanlarin trabzonspora maddi yönden fayda saglamamalari.zengin hemserilerimiz kulübe yardim etse bizi kimse tutamaz.ayrica mevcut baskanimizinda muazzam bi serveti var.o da yildiz alamazsa anlayinki bizim zenginlerden bi halt olmaz...

selimberkan
02.04.2006, 12:27
odonkor olsun baska bir sey istemem

fanatikdevri
02.04.2006, 12:39
gs den hsan sas yerine song'ualsinlar muhammed zidan'i rui costa'yi alsinlar

zahido
02.04.2006, 13:18
gs den hsan sas yerine song'ualsinlar muhammed zidan'i rui costa'yi alsinlar

Alsinlar demekle olmuyo iste Yillardir alsinlar alsinlar diyoz hiçbisey olmuyo 5 senedir bas bas bagiriyoruz sola bi adam alin diye alinanlari herkes görüyor.. O sol kanat için harcanan paralara simdi petrovu almistik.. 10 tane vasifsiz adam alacaklarina bi tane gerçek futbolcu alsaydilar simdi bu durumda olmazdik..

worldmaster
02.04.2006, 13:19
hasan sas trabzon sehrinde yasayamaz

Murat'
02.04.2006, 14:27
fatih akyel yasiyor o nise yasayamasin

Hasan Ayvenli
02.04.2006, 16:43
ah ah martin petrov gibi bi sol kanatimiz olsa

chigannes
03.04.2006, 03:14
beyler farkinda misiniz ama öyle çok fazla issim yazamamisiz listeye

nedeni sizce kadromuzun çok iyi olmasi olabilir mi ki bence öyle

oynatmasini bilen bir hoca ve yönetim baska topçu da lazim deil

haaa sol kanata etkili bi oyuncu meselaroberto carlosda tadindan yenmez

voldamirin
03.04.2006, 04:37
ya bize pascal nouma gibi hircin ölümüne oyniyan futbolcu lazım...hangi mevkide olursa olsun...</font>

Travelair
03.04.2006, 08:09
1 tane oyun kurabilen kaliteli defans

1 tane oyunkurucu liderlik vasifli, duran top ustasi hareketli ortasaha

1 sol bek 1 sol kanat

1 Forvet

1 Kaleci

Bir de para sayma makinasi smileys/smiley36.gif

selçukabi
03.04.2006, 08:09
Malatya düserse Bilal KIsa'yi biz kapariz gibime geliyor.Ankaragücünden Umut Bulut bu sezon 12 gol atmis.Onu da almaliyiz bence.Bir de Hasan Sas'i alirsak bence bunlarin üstüne forvet'e gerek yok.Orta sahada Szymek'in oynadigi mevkiye olaganüstü bir yildiz oyuncu almaliyiz(Zinadine Zidane veya Rui Costa olabilir), böylece Szymek'i Wisla'da oynadigi mevkide degerlendirebiliriz, yine orta sahaya Fahri Tatan (bu sene sözlesmesi bitiyor) alinabilir.Defansin ise soluna, Akyeli sagda oynatacaksak Ortasina iki adam (alternatifi bol kadro) almaliyiz.Kaleye de Türkiyede basarili olmus bir kaleci yeter (Fadhel,Ivankov,Zdravkov vs.olabilir)

cakal 61
03.04.2006, 17:14
BILAL MALATYA

MEHMET TOPUZ ,GOKHAN UNAL KAYSERI

BURAK ANTALYA

FAHRI OKAN OZTURK RIZE

Murat'
03.04.2006, 17:27
bilal,mustafa keçeli,mehmet topuz,gökhan ünal,bide mehmet yozgatli

asdf
03.04.2006, 17:34
bilmiyorum ama kim gelir kim gider bence trabzonun köylerinde bu saydiklarinizda daha kaliteli oyuncular cikabilir buda hepsinden daha cok gözlemcilerin ii olmasi lazim bence

ctmeoy
03.04.2006, 17:40
söylediginiz anadolu takimlarinda oynayan topcular varya bizim alt yapida onlardan daha iyileri var buna emin olun.

Şentürk
03.04.2006, 17:41
Malatya düserse Bilal KIsa'yi biz kapariz gibime geliyor.Ankaragücünden Umut Bulut bu sezon 12 gol atmis.Onu da almaliyiz bence.Bir de Hasan Sas'i alirsak bence bunlarin üstüne forvet'e gerek yok.Orta sahada Szymek'in oynadigi mevkiye olaganüstü bir yildiz oyuncu almaliyiz(Zinadine Zidane veya Rui Costa olabilir), böylece Szymek'i Wisla'da oynadigi mevkide degerlendirebiliriz, yine orta sahaya Fahri Tatan (bu sene sözlesmesi bitiyor) alinabilir.Defansin ise soluna, Akyeli sagda oynatacaksak Ortasina iki adam (alternatifi bol kadro) almaliyiz.Kaleye de Türkiyede basarili olmus bir kaleci yeter (Fadhel,Ivankov,Zdravkov vs.olabilir)

abi kaleci hariç tüm görüslerine katiliyorum.bence tecrübeli, kaliteli türkiyede bu sifatlara uygun cordoba ve mondragon disinda yabanci kaleci yok bence liverpolun geçen yilki kalecisi düdek çok iyi olurdu hem de polonyali uyum sorunu yasamaz öyle degil mi?

selçukabi
03.04.2006, 17:46
Bak yazmayi unutmusum, Ankaraspor'un kalecisi Jevric...harika bir kaleci, esas onu almaliyiz.Sirbistan Karadag milli takiminin kalesini koruyacak Dünya Kupasinda.Firari ,o senin dedigin kaleciler Türkiye'ye kolay kolay gelmez ve bence çok gerek de yok.Su dedigim kaleciler is görür...

Murat'
03.04.2006, 17:51
yoook yaaaa jeffersonn ii olacaktir bvence

The Londoner
03.04.2006, 17:54
Selcuk, Zidane ve Rui Costa gibi adamlar Turkiye`ye gelmez. Gelseler bile Trabzon`a gelmezler. Fakat dusunce olarak orta sahanin ortasina liderlik vasiflari olan cok yonlu bir orta saha oyuncusu alinmasi bence dezaruri. Aslinda bu pozisyon icin yerli adaylar var ama onlarin da Trabzon`a gelmesi zor: Bunlardan biri Emre ikincisi Yildiray. Bunlar olmuyorsa Gine`li Feindouno bicilmis kaftan.

Murat'
03.04.2006, 18:16
bence fenerden selçuk sahin,mnehmet yozgatli bi de kemal aslan alinabilir

Mollasalihoğlu
03.04.2006, 18:41
Feindouno gerçekten dogru bir isim olur.Fahri,Bilal ve Gökhan Ünal'da alinirsa hücum hatti zaten yeterli olur..Defansi ne yapacaz bilmem smileys/smiley36.gif

Travelair
03.04.2006, 18:48
Feindouno konusunda çekincelerim var. Umarim Denizli'li Yusuf gibi degildir

Mollasalihoğlu
03.04.2006, 18:51
Afrika Kupasi'nin tamamini izledim,Yusuf'a benzer yönleri oldugu dogru bilekleri paslari falan ama gece hayati da var mi yusuf gibi anlayamadim o esnada smileys/smiley1.gif

Murat'
03.04.2006, 18:56
walla ben o adami ne duydum ne izledim ama yausf gibiyse gerçekten çoook iii oyuncufur o zamn yasi ne hangi takimda oynuyor

Travelair
03.04.2006, 19:09
smileys/smiley36.gifyok pek takim oyuncusu gibime gelmedi o açidan. Arastirirlar umarim. Takim oyunu ön planda olmali

The Londoner
03.04.2006, 19:22
Feindouno gecen yil Bordeoux`dan St. Etienne`e transfer oldu. Hucuma donuk orta saha oyuncusu. Topu ayaginda cok iyi sakliyor, teknigi yuksek, adam eksiltmeve oyun kurma becerisi var. Dahasi,iyi sut atabiliyor ve hucumacikip gol atmayi seviyor.

Özgür Öztürk
03.04.2006, 19:24
Kesinlikle Pedro Miquel Pauleta</span> ama gelirmi veya Trabzonun gücü yetermi bilemem. Dün maçini seyrettikden sonra kesinlikle ilaç olabilcek bir golcü.

Edited by: Viya

Nytre
03.04.2006, 20:49
simdi f.tekke dünya 2.si olmus bir oyuncu.. fatih giderse ondan iyisini almamiz lazim... ki o da avrupa çapinda bir oyuncu oluyor gidipte letonyadan adam almayalim!

enmavi61
03.04.2006, 21:48
dünya kupasina katilamayan ülkelerde birçok yildiz var hem bütçeyi sarsmadan yildiz alabilirizzz gineeden irandan .... ülkeleri sayabiliriz müthis topçular varrr ama gören yokk tutturdunuz avrupada isim yapmis topçuyu istemekle onlar trabzona gelmez daha dogrusu türkiye bile gelmeyecek oyuncular....

enmavi61
03.04.2006, 21:58
kaleyece tecrübeli bi kaleci lazimmm sol kanata çok kalitelii biri gelmeliiisaido gibi veya aurello gibi savasçi oyunucular lazimm insallah dahada iyilerini alirlar..........

Miraç Atalay Çiftçi
04.04.2006, 00:28
siz birilerini alin verin yildiz olsun türk olsun genc olsun olsunda olsun ama daha bu takimin teknik adami yok transfere 2 ay daha var deneme sürecinin tam basi özellikle italya ingiltere ve fransa liglerinde küçük takimlarda oynayan yada söyle ki ligden düsmesi kesin gözü ile bakilan takimlarin futbolculari iyi incelenmeli çünkü oralardan 1 veya 2 adet cevher bulunabilir ki bu transferler jun dan daha ucuz olur ve daha yararli olur.

ayrica alinacak yildiz yeni stada ve taraftara armagan olmali ki bizlerde gidip onun formasini alalim stada yatirm yapalim.

strateji çok iyi olmali.geçmis yönetimin fiyaskolarina benzememeli onlar rnek alinmamali. KOLAY GELSIN ama isimiz hicde kolay degil gidecek kapasitede hemde yabanci oyuncumuz çok gelebilecek iyi oyuncu az

iste bu da giden yönetimlerin teknik adamlarin günahlari onlar bu günahlari ne zaman üstlerinden atabilecekler orasida meçhul.

Bülent Bayraktar
04.04.2006, 22:37
kaleci,hüseyinin yanina iiyii adam,forwet,sol kanat

Travelair
05.04.2006, 00:27
Aslinda kaleci öncelikli degil bence. Tolga'ya sezon sonuna kadar maç verelim. Yeni sezona fistik gibi bir kalecimiz olur. Fbli Volkan'dan daha iyi bir kaleci bence

Tahsin Armutcu
05.04.2006, 00:45
arkadaslar hasan sas'a acik cek teklif ettigimiz dogru mudur????

Tahsin Armutcu
05.04.2006, 00:47
Bak yazmayi unutmusum, Ankaraspor'un kalecisi Jevric...harika bir kaleci, esas onu almaliyiz.Sirbistan Karadag milli takiminin kalesini koruyacak Dünya Kupasinda.Firari ,o senin dedigin kaleciler Türkiye'ye kolay kolay gelmez ve bence çok gerek de yok.Su dedigim kaleciler is görür...

selcuk abi soyledigine ek olarak antepin kalecisi hasegic de dusunulebilir.adam gercekten iyi kaleci

Punisher-61
05.04.2006, 09:37
Vahid kalirsa tüm sirp futbolculari toplar

Harun
05.04.2006, 09:47
Defansin sol tarafina ve sol açiga kaliteli iki oyuncu.Iyi bir forvet.Ortasahaya takimi yönlendirecek teknigi kesilikle çok yüksek biri gerek. Ayrica fb li Kemal aylardir top oynamiyor , ordan ayrilmak isteyebilirKemal'e teklif götürürsek iyi olur bence.Birde Kayseriden Mehmet Topuz. Edited by: Harun

SessizKral
05.04.2006, 10:00
defansin soluna ,sagina mutlaka adam alinmasi lazim...son vurslari iyi bir forvet bir hüseyinin yanina savasçi bir oyuncu mutlaka lazim.........

SessizKral
05.04.2006, 10:03
Defansin sol tarafina ve sol açiga kaliteli iki oyuncu.Iyi bir forvet.Ortasahaya takimi yönlendirecek teknigi kesilikle çok yüksek biri gerek. Ayrica fb li Kemal aylardir top oynamiyor , ordan ayrilmak isteyebilirKemal'e teklif götürürsek iyi olur bence.Birde Kayseriden Mehmet Topuz. dostum biz ne yapacaz kemali ...bizde 50 tane kemal var...yapmayin yav...ademden ne fazlasi var kemalin....alacagimiz oyuncu oyunun her an kaderinin degistirebilecek bir futbolcu olmali...güçlü olmali savasçi olmali bu özelliklerin hiç biri yok kemalde..düz topçu..bizde o anca nal toplar bence....